Doletová listina

Místo vypuštění Talent Quatro
Vzdálenost 0.1 km
Datum a čas startu 09.07.2020 12:15:00
Počasí v místě startu
Počasí v cíli
Počet nasazených holubů 1584
Počet chovatelů 264

         
    Jméno chovatele Jméno holuba Čas doletu Rychlost Doba letu
1 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 3284 12:21:46.97 14.743 00:06:46.97
2 CZ CH.ST. JOPPI + SVĚTLÍK Jiří Kopp Jurášek 3 12:21:52.84 14.533 00:06:52.84
3 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 10 12:22:22.94 13.546 00:07:22.94
4 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Little Silver 64 12:22:28.93 13.365 00:07:28.93
5 CZ LAŇKA Alfons Ing. Petra 12:22:41.11 13.012 00:07:41.11
6 CZ JOKLOVÁ Gabriela Veronicia 12:22:43.22 12.953 00:07:43.22
7 DE MESTRE SILVA Mia 12:22:49.71 12.774 00:07:49.71
8 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 11 12:22:51.68 12.720 00:07:51.68
9 AT NÖRES Kurt Titan 12:22:57.70 12.560 00:07:57.70
10 CZ ROMANČÍK Jaromír Marek 12:22:58.05 12.551 00:07:58.05
11 DE GOETZ Guenter "B" Bart 12:22:58.90 12.529 00:07:58.90
12 DE WICHERT KARL-HEINZ Vitkova 12:22:59.59 12.511 00:07:59.59
13 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarka 12:23:00.71 12.482 00:08:00.71
14 CZ ROMANČÍK Jaromír Michal 12:23:01.47 12.462 00:08:01.47
15 BE COPPENS Peter Julia 12:23:01.71 12.456 00:08:01.71
16 CZ EM-EKO.CZ Zuza 12:23:02.24 12.442 00:08:02.24
17 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Green Kitt 12:23:02.73 12.429 00:08:02.73
18 DE SCHWARM Claudia Totilas 12:23:03.44 12.411 00:08:03.44
19 CZ STRNAD Jaroslav Camille 12:23:03.93 12.398 00:08:03.93
20 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 6 12:23:04.06 12.395 00:08:04.06
21 DE ZG HELIOS A Zeplin 12:23:04.77 12.377 00:08:04.77
22 PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Dysi 12:23:05.01 12.371 00:08:05.01
23 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Curacao 12:23:05.59 12.356 00:08:05.59
24 CZ KLEMENS Karel 9KK 12:23:05.87 12.349 00:08:05.87
25 CZ HRUDA Jan Karel 2 12:23:07.24 12.314 00:08:07.24
26 DE TEAM HESSENBOYS One Loft Pigeon Racing THB 72 12:23:07.32 12.312 00:08:07.32
27 DE TEAM SPREEWALD Oswald 12:23:07.55 12.306 00:08:07.55
28 DE GOETZ Guenter "A" Bravo 12:23:07.88 12.298 00:08:07.88
29 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 9 12:23:09.24 12.264 00:08:09.24
30 CZ HNILICA Tomáš Dino 12:23:09.44 12.259 00:08:09.44
31 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 04 12:23:09.88 12.248 00:08:09.88
32 SK COMOREK Pavel Clio 12:23:10.57 12.231 00:08:10.57
33 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "C" Timo 4 12:23:11.28 12.213 00:08:11.28
34 AT GASSER Reinhard Gator 12:23:11.93 12.197 00:08:11.93
35 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 10 12:23:12.50 12.183 00:08:12.50
36 AT TEAM ROTER BARON TRB 8 12:23:13.76 12.152 00:08:13.76
37 CZ MADE IN VYSEKAL JÄGERNDORF - SILESIA TEAM Hujer 12:23:14.32 12.138 00:08:14.32
38 DE SG STEFFL SGS 12 12:23:15.26 12.115 00:08:15.26
39 PL KOZLENIA Artur Pit 12:23:16.13 12.094 00:08:16.13
40 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Vojta 12:23:16.37 12.088 00:08:16.37
41 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 3424 12:23:16.97 12.073 00:08:16.97
42 DE FRANZISKA "B" Franziska 8 12:23:17.39 12.063 00:08:17.39
43 CZ GRUBER Simon Gretzky 12:23:17.51 12.060 00:08:17.51
44 CZ GRUBER Simon The Queen 12:23:18.34 12.040 00:08:18.34
45 DE WICHERT KARL-HEINZ Navratilova 12:23:18.97 12.025 00:08:18.97
46 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Miko 12:23:19.12 12.021 00:08:19.12
47 CZ SVOBODA Jiří "B" Lenka 1 12:23:19.54 12.011 00:08:19.54
48 DE SG STEFFL SGS 10 12:23:19.96 12.001 00:08:19.96
49 DE PETZOLD Herbert Herbert 12:23:20.03 11.999 00:08:20.03
50 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 3 12:23:20.56 11.987 00:08:20.56
51 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Vital 12:23:20.80 11.981 00:08:20.80
52 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Grass 12:23:21.13 11.973 00:08:21.13
53 DE FISCHER Ralph Asp 12:23:21.47 11.965 00:08:21.47
54 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" One For Mee II. 12:23:21.93 11.954 00:08:21.93
55 AT TEAM MÜLVIERTEL Lindtner Neomargaery 12:23:22.32 11.945 00:08:22.32
56 CZ SKOKAN Pavel Desert Rose 12:23:22.65 11.937 00:08:22.65
57 SK ČÁNI Ĺudovít Monika 12:23:23.17 11.924 00:08:23.17
58 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Wind 12:23:23.97 11.905 00:08:23.97
59 CZ GRIPENI Čáslav Semil 12:23:24.22 11.900 00:08:24.22
60 CZ KUDELA Jaromír Ing. Ivana 12:23:24.31 11.897 00:08:24.31
61 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 12:23:24.45 11.894 00:08:24.45
62 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Lambrechts 12:23:24.92 11.883 00:08:24.92
63 PL WRÓBEL Michal & Patryk Bizon 12:23:25.68 11.865 00:08:25.68
64 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Santa Maria 12:23:26.02 11.857 00:08:26.02
65 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Earth 12:23:26.38 11.849 00:08:26.38
66 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 324 12:23:26.80 11.839 00:08:26.80
67 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Naaide 12:23:27.06 11.833 00:08:27.06
68 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team "A" Trengfa 12:23:27.57 11.821 00:08:27.57
69 AT KOSEL / EHMANN Team Anja 12:23:28.18 11.807 00:08:28.18
70 CZ KLEMENS Karel 3K 12:23:28.52 11.799 00:08:28.52
71 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Black Party 12:23:29.02 11.787 00:08:29.02
72 NO HELGESEN Bjorn Ove Daisy 283 12:23:29.27 11.782 00:08:29.27
73 CZ GORCA TEAM Fandy 12:23:29.52 11.776 00:08:29.52
74 DE SKOPLJAK Denis Decathlon 12:23:29.70 11.772 00:08:29.70
75 CH TEAM FROHMATTA Lambrigger Josef Fabulous 12:23:29.79 11.770 00:08:29.79
76 PL SEDLACEK Josef Kalywar 12:23:30.05 11.764 00:08:30.05
77 DE SPRANG Matthias MS 03 12:23:30.09 11.763 00:08:30.09
78 DE TEAM SASSE WELZEL Abuc.-Bobi 1 12:23:30.36 11.756 00:08:30.36
79 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Gaby II. 12:23:30.66 11.750 00:08:30.66
80 CZ KONOPÍK Jiří Zuzka 12:23:32.01 11.719 00:08:32.01
81 SK ĎURANA Miroslav Obstinate 12:23:32.58 11.705 00:08:32.58
82 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Natsumi 12:23:32.70 11.703 00:08:32.70
83 CZ ZÁLEŠÁK Josef Beny 12:23:33.63 11.682 00:08:33.63
84 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "A" Tecqua 04 12:23:33.75 11.679 00:08:33.75
85 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 323 12:23:34.89 11.653 00:08:34.89
86 AT NÖRES Kurt Noma 12:23:35.10 11.648 00:08:35.10
87 DE WICHERT KARL-HEINZ Kratochvilova 12:23:35.38 11.642 00:08:35.38
88 SK KONŠ Milan Belgo 12:23:35.68 11.635 00:08:35.68
89 DE SCHWARM Claudia Gigolo 12:23:36.23 11.623 00:08:36.23
89 AT HÖLD Erich Kristin 12:23:36.23 11.623 00:08:36.23
91 PL WÓJCIK Piotr Asia 12:23:36.70 11.612 00:08:36.70
92 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Corleone 12:23:37.05 11.604 00:08:37.05
93 HU SZALMA - BACSKAI Team Santos 12:23:37.20 11.601 00:08:37.20
94 AT BUTYKA Ferenc Ferenc 35 12:23:37.89 11.585 00:08:37.89
95 PL DABROWSKI Pawel * Kana 12:23:38.17 11.579 00:08:38.17
96 DE SCHWARM Claudia Donnerhall 12:23:38.34 11.575 00:08:38.34
97 DE HOCHSCHERFF Udo Navü 12:23:38.69 11.568 00:08:38.69
98 DE TEAM GERMANY - W A Waldow + Silvia Thiel WS 3 12:23:39.61 11.547 00:08:39.61
99 DE SCHWARM Claudia Champ 12:23:40.03 11.538 00:08:40.03
100 PL WRÓBEL Michal & Patryk Slawomir 12:23:40.07 11.537 00:08:40.07
101 SK TEAM LUTERAN + HRICIK + BAŠISTA Dark George 12:23:40.47 11.528 00:08:40.47
102 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 11 12:23:40.54 11.526 00:08:40.54
103 CZ IŠTVÁNEK & ŠIK Team Lucka 12:23:40.64 11.524 00:08:40.64
104 DE TEAM SASSE WELZEL Gock.-Koch II. 8 12:23:40.88 11.519 00:08:40.88
105 DE SPRANG Matthias MS 08 12:23:41.23 11.511 00:08:41.23
106 CZ SVOBODA Jiří "A" Terezka 12:23:41.76 11.500 00:08:41.76
107 PL MICHALAK Bogdan Beny 32 12:23:42.33 11.487 00:08:42.33
108 PT PEDRO PORTO Project X Polo 12:23:42.86 11.475 00:08:42.86
109 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 01 12:23:42.88 11.475 00:08:42.88
110 AT KUKLA Josef Bella 12:23:43.47 11.462 00:08:43.47
111 CZ PŘÍVARA Vladimír Maxi 12:23:44.95 11.430 00:08:44.95
112 SK MTS ŽILINA Laš + Ondro MTS 04 12:23:45.43 11.419 00:08:45.43
113 SK PRÍVARA Pavol Kinčen-Luci 12:23:45.80 11.411 00:08:45.80
114 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 8 12:23:45.99 11.407 00:08:45.99
115 CH TEAM FROHMATTA Lambrigger Josef Apollo 12:23:46.17 11.403 00:08:46.17
116 DE HOCHSCHERFF Udo Laura 12:23:46.43 11.398 00:08:46.43
117 CZ KAREL Jan Case 12:23:46.81 11.389 00:08:46.81
118 DE WICHERT KARL-HEINZ Zatopek 12:23:46.84 11.389 00:08:46.84
119 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Angelo 12:23:47.02 11.385 00:08:47.02
120 SK PJ PIGEONS PJ Berry 12:23:47.18 11.381 00:08:47.18
121 CZ HAŠŠO Slavomír Benda 12:23:48.01 11.363 00:08:48.01
122 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Mini Bulldozer 12:23:48.45 11.354 00:08:48.45
123 SK COMOREK Pavel Kysuca 12:23:48.89 11.345 00:08:48.89
124 AT GASSER Reinhard Gaucho 12:23:49.29 11.336 00:08:49.29
125 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Nadine 12:23:49.59 11.330 00:08:49.59
126 DE TEAM TEISTUNGEN Teebaby 12:23:49.98 11.321 00:08:49.98
127 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Scherlock 12:23:50.15 11.318 00:08:50.15
128 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 384 12:23:50.36 11.313 00:08:50.36
129 PL KOZLENIA Boguslawa Areo 12:23:50.38 11.313 00:08:50.38
130 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek T 3 12:23:50.74 11.305 00:08:50.74
131 CZ GRUBER Simon Aramis 12:23:50.87 11.302 00:08:50.87
132 DE ZSCHOMMLER Jens Akron 12:23:51.31 11.293 00:08:51.31
133 AT BLIEGE Felix Ilse 12:23:51.56 11.288 00:08:51.56
134 SK KUJANIK Team KT 02 12:23:51.65 11.286 00:08:51.65
135 AT STEINER Alfred Fin 13 12:23:52.37 11.270 00:08:52.37
136 DE HOOP Michael Hajda 12:23:52.92 11.259 00:08:52.92
137 CZ DUDA Přemysl Dante 12:23:53.30 11.251 00:08:53.30
138 SK PJ PIGEONS PJ Royal 12:23:53.46 11.247 00:08:53.46
139 AT WEINBERGER Hannes WH 37 12:23:53.88 11.238 00:08:53.88
140 CZ SKOKAN Pavel Black Panther 12:23:53.96 11.237 00:08:53.96
141 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Versailles 12:23:54.02 11.236 00:08:54.02
142 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 3274 12:23:54.97 11.216 00:08:54.97
143 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Mount 12:23:55.14 11.212 00:08:55.14
144 CZ KLEMENS Karel 4K 12:23:55.58 11.203 00:08:55.58
145 DE SCHWARM Claudia Steen 12:23:56.15 11.191 00:08:56.15
146 DE GOETZ Guenter "A" Bjarne 12:23:56.35 11.187 00:08:56.35
147 NO HELGESEN Bjorn Ove Königs 235 12:23:56.43 11.185 00:08:56.43
148 HU GÁBOR Takács TG 540 12:23:56.54 11.183 00:08:56.54
149 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 2 12:23:56.67 11.180 00:08:56.67
150 CH ZG HELIOS B ZG 06 12:23:57.17 11.170 00:08:57.17
151 DE SCHWARM Claudia Volker 12:23:57.92 11.154 00:08:57.92
152 AT RÖTZER Franz Top 3 12:23:58.14 11.150 00:08:58.14
153 PL LACH Adrian * Heros JJ23 12:23:58.40 11.144 00:08:58.40
154 AT NÖRES Kurt Dynamic 12:23:58.64 11.139 00:08:58.64
155 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Mikiko 12:23:58.76 11.137 00:08:58.76
156 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Wisconsin 12:23:59.38 11.124 00:08:59.38
157 AT KUTLESA Slavko SLK 42 12:23:59.86 11.114 00:08:59.86
158 AT GRATZER Werner Erfahrung 12:24:00.02 11.111 00:09:00.02
159 CZ RACING WITH TARASTARS Bomboš 12:24:00.07 11.110 00:09:00.07
160 SK KONŠ Milan Čert 12:24:00.44 11.102 00:09:00.44
161 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" One For Mee 12:24:00.65 11.098 00:09:00.65
162 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Moon Mome 12:24:00.76 11.095 00:09:00.76
163 PL PACEK Wojciech WP 2 12:24:00.83 11.094 00:09:00.83
164 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Džegr 12:24:01.16 11.087 00:09:01.16
165 DE GOETZ Guenter "A" Bailey 12:24:01.31 11.084 00:09:01.31
166 CZ ŽLIČAŘ Roman Quatro 57 12:24:01.75 11.075 00:09:01.75
167 CR CULIC Denis Dubrovnik Sunset 12:24:01.94 11.071 00:09:01.94
168 DE SCHOEN Friedrich Fritz 1 12:24:02.30 11.064 00:09:02.30
169 PT PEDRO PORTO Project X Pookie 12:24:02.37 11.063 00:09:02.37
170 AT MARCHAT Franz Willis Lieveling 12:24:02.90 11.052 00:09:02.90
171 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Nina 12:24:03.12 11.047 00:09:03.12
172 SK BCHB Team Fighter 12:24:03.43 11.041 00:09:03.43
173 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "C" Timo 3 12:24:03.54 11.039 00:09:03.54
174 DE HIENZSCH Frank FH 5 12:24:04.27 11.024 00:09:04.27
175 SK KONŠ Milan Šéf 12:24:04.41 11.021 00:09:04.41
176 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 1 12:24:04.42 11.021 00:09:04.42
177 AT HOFMANN Leopold HL 6 12:24:04.72 11.015 00:09:04.72
178 CZ BECHYNĚ Radek Blauw Bange 12:24:05.04 11.008 00:09:05.04
179 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek S 5 12:24:05.51 10.999 00:09:05.51
180 DE SG SCHMIDT - SOMMER Aurora 12:24:06.22 10.985 00:09:06.22
181 CZ KLEMENS Karel 12KK 12:24:07.23 10.964 00:09:07.23
182 SK MTS ŽILINA Laš + Ondro MTS 05 12:24:07.43 10.960 00:09:07.43
183 NL POELMAN Combinatie PC 02 12:24:07.56 10.958 00:09:07.56
184 AT MARCHAT Franz Geschlepte Tieke 12:24:07.94 10.950 00:09:07.94
185 CZ DUDA Přemysl Hermiona 12:24:08.49 10.939 00:09:08.49
186 CH BONSEMEIER & PEIXOTO Team BP 01 12:24:08.93 10.930 00:09:08.93
187 DE SKOPLJAK Denis Deco 12:24:09.58 10.917 00:09:09.58
188 DE ZG HELIOS A Zenith 12:24:09.66 10.916 00:09:09.66
189 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Thor 12:24:10.21 10.905 00:09:10.21
189 DE MESTRE SILVA Daniel 12:24:10.21 10.905 00:09:10.21
191 CZ LAŇKA Alfons Ing. Maruš 12:24:10.39 10.901 00:09:10.39
192 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Don Karlos 12:24:10.81 10.893 00:09:10.81
193 DE GEBHARDT Reinhard Renaissance 12:24:10.95 10.890 00:09:10.95
194 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Lambrechts II. 12:24:11.01 10.889 00:09:11.01
195 CZ ŠABATA Jan J.Š. 01 12:24:11.18 10.886 00:09:11.18
196 CZ DAVID Petr Bessi 12:24:11.45 10.880 00:09:11.45
197 AT HOFMANN Leopold HL 7 12:24:11.67 10.876 00:09:11.67
198 CH TEAM FROHMATTA Lambrigger Josef Dracula 12:24:11.93 10.871 00:09:11.93
199 DE HIENZSCH Frank FH 6 12:24:12.30 10.864 00:09:12.30
200 DE BEHLKE Andreas AB 01 12:24:12.51 10.860 00:09:12.51
201 DE WICHERT KARL-HEINZ Lendl 12:24:12.65 10.857 00:09:12.65
202 AT WENZ Alfred Viki 12:24:13.02 10.850 00:09:13.02
203 PL DABROWSKI Pawel * Kora 12:24:13.09 10.848 00:09:13.09
204 AT TEAM MÜLVIERTEL Lindtner Karelena 12:24:13.77 10.835 00:09:13.77
205 CZ BUREŠ Team Karmazín 12:24:14.23 10.826 00:09:14.23
206 AT STRAIF Walter Walpurga 12:24:14.44 10.822 00:09:14.44
207 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 07 12:24:14.83 10.814 00:09:14.83
208 AT KUTLESA Slavko SLK 67 12:24:15.66 10.798 00:09:15.66
209 CZ LAŇKA Alfons Ing. David 12:24:15.91 10.793 00:09:15.91
210 SK DZURÍK Marián Tobi 18 12:24:16.20 10.787 00:09:16.20
211 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "A" Gnittka 1 12:24:16.52 10.781 00:09:16.52
212 CZ HONEŠ Jiří Karlos 12:24:16.71 10.778 00:09:16.71
213 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "A" Tecqua 07 12:24:16.83 10.775 00:09:16.83
214 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "B" Rosenthal 3 12:24:17.05 10.771 00:09:17.05
215 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Hana´s Star 12:24:17.78 10.757 00:09:17.78
216 DE TEAM GERMANY - W A Waldow + Silvia Thiel WS 1 12:24:18.07 10.751 00:09:18.07
217 SK KUJANIK Team KT 01 12:24:18.38 10.745 00:09:18.38
218 HU SZALMA - BACSKAI Team Samara 12:24:19.47 10.724 00:09:19.47
219 SK LAŠ Vladimír Las 3 12:24:19.56 10.723 00:09:19.56
220 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Vrieska 12:24:20.45 10.706 00:09:20.45
221 CZ KONOPÍK Jiří Sigi 12:24:20.60 10.703 00:09:20.60
222 CZ LAŇKA Alfons Ing. Jirka 12:24:20.62 10.702 00:09:20.62
223 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 11 12:24:21.05 10.694 00:09:21.05
224 PL MICHALAK Bogdan Sienka 37 12:24:21.43 10.687 00:09:21.43
225 CZ VACEK Josef Vojda 12:24:21.64 10.683 00:09:21.64
226 CH WIRZ Team Greipel 12:24:21.80 10.680 00:09:21.80
227 CZ MAČALA Zdeněk Vánek 12:24:22.24 10.672 00:09:22.24
228 CZ HONEŠ Jiří Boby 12:24:22.86 10.660 00:09:22.86
229 CZ ATH Květná Abonent 20 12:24:23.20 10.653 00:09:23.20
230 CZ DVOŘÁK Zbyněk Francesco 12:24:23.37 10.650 00:09:23.37
231 DE SPITZBERG Team Uwe 3 12:24:23.74 10.643 00:09:23.74
232 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Zdeněk 12:24:23.87 10.641 00:09:23.87
233 DE SG STEFFL SGS 09 12:24:24.07 10.637 00:09:24.07
234 CZ PINTERA & MAZUCH Jupidka 12:24:25.07 10.618 00:09:25.07
235 CZ HAŠŠO Slavomír I.C. Vítek 12:24:25.48 10.610 00:09:25.48
236 AT NAGELHOFER Robert Hahnenfuss 1059 12:24:25.56 10.609 00:09:25.56
237 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Dylan 12:24:25.78 10.605 00:09:25.78
238 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Petra 12:24:25.95 10.602 00:09:25.95
239 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Kolínek Team 05 12:24:25.96 10.601 00:09:25.96
240 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek T 2 12:24:26.43 10.593 00:09:26.43
241 DE HIENZSCH Frank FH 3 12:24:27.02 10.582 00:09:27.02
242 PL SZYMAŃSKI Zbigniew * SZ 90 12:24:27.28 10.577 00:09:27.28
243 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. Luke Cage 12:24:27.56 10.572 00:09:27.56
244 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Kopy 12:24:27.78 10.567 00:09:27.78
245 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Xena 12:24:28.69 10.551 00:09:28.69
246 CZ GRUBER Lubomír Rejka 12:24:28.86 10.547 00:09:28.86
247 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 4 12:24:29.63 10.533 00:09:29.63
247 DE GOETZ Guenter "B" Bruno 12:24:29.63 10.533 00:09:29.63
249 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 4 12:24:30.01 10.526 00:09:30.01
250 CH HÖSLI Walter Hornet 12:24:30.14 10.524 00:09:30.14
251 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Goliath 12:24:30.32 10.520 00:09:30.32
252 DE SG SCHMIDT - SOMMER Callas 12:24:30.46 10.518 00:09:30.46
253 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 3884 12:24:30.65 10.514 00:09:30.65
254 CZ MALACH Ladislav Sára 12:24:30.95 10.509 00:09:30.95
255 CZ SVOBODA Jiří "A" Zuzka 12:24:31.20 10.504 00:09:31.20
256 CH WIRZ Team Van Der Poel 12:24:31.51 10.499 00:09:31.51
257 CZ KUDELA Jaromír Ing. Václav 12:24:31.84 10.492 00:09:31.84
258 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 6 12:24:32.26 10.485 00:09:32.26
259 DE TEAM TEISTUNGEN Grofin 12:24:32.41 10.482 00:09:32.41
260 CZ IŠTVÁNEK & ŠIK Team Oskar 12:24:32.70 10.477 00:09:32.70
261 DE SPRANG Matthias MS 07 12:24:32.95 10.472 00:09:32.95
262 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 12 12:24:33.08 10.470 00:09:33.08
263 CZ LAŇKA Alfons Ing. Vlasta 12:24:33.23 10.467 00:09:33.23
264 DE SG STEFFL SGS 03 12:24:34.08 10.452 00:09:34.08
265 CZ REIN Jan "A" Viki 12:24:34.41 10.446 00:09:34.41
265 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Mini Heruv 67 12:24:34.41 10.446 00:09:34.41
267 CZ EM-EKO.CZ Joka 12:24:34.72 10.440 00:09:34.72
268 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" My Tip III. 12:24:34.75 10.439 00:09:34.75
269 CZ KROČIL Jaroslav Zdenička 12:24:35.06 10.434 00:09:35.06
270 CH ZG HELIOS B ZG 02 12:24:35.58 10.424 00:09:35.58
271 CZ KROČIL Jaroslav Hubert 12:24:36.01 10.416 00:09:36.01
272 PL BASA M+A Team M 6 12:24:36.15 10.414 00:09:36.15
273 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Lynn 12:24:36.85 10.401 00:09:36.85
274 DE LECKE Theo & Markus TM 03 12:24:37.14 10.396 00:09:37.14
275 CZ BECHYNĚ Radek Dreamy 12:24:37.17 10.396 00:09:37.17
276 PL PACEK Wojciech WP 4 12:24:37.43 10.391 00:09:37.43
277 CZ CH.ST. JOPPI + SVĚTLÍK Jiří Kopp Grošák 12:24:37.95 10.382 00:09:37.95
278 CZ KONOPÍK Jiří Lucie 12:24:38.17 10.378 00:09:38.17
279 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2654 12:24:38.54 10.371 00:09:38.54
280 DE GEBHARDT Reinhard Rex 12:24:38.80 10.366 00:09:38.80
281 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 2034 12:24:39.11 10.361 00:09:39.11
282 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "A" Schinze 1 12:24:39.28 10.358 00:09:39.28
283 SK HROZEN Peter Maria 12:24:39.64 10.351 00:09:39.64
284 CH TEAM ANDERHUB Airspeed 12:24:39.75 10.349 00:09:39.75
285 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek S 2 12:24:40.01 10.345 00:09:40.01
286 DE SKOPLJAK Denis Degas 12:24:40.81 10.330 00:09:40.81
287 CZ EM-EKO.CZ Kareta 12:24:41.36 10.321 00:09:41.36
288 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3163 12:24:41.61 10.316 00:09:41.61
289 DE SCHOEN Friedrich Fritz 5 12:24:42.55 10.300 00:09:42.55
290 PL MICHALAK Bogdan Zajta 28 12:24:42.89 10.294 00:09:42.89
291 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 2024 12:24:43.85 10.277 00:09:43.85
292 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Wendy 12:24:45.36 10.250 00:09:45.36
293 CZ REIN Jan "B" Paul 12:24:45.69 10.244 00:09:45.69
294 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 03 12:24:46.47 10.231 00:09:46.47
295 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 09 12:24:47.27 10.217 00:09:47.27
296 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Heylighen 12:24:47.47 10.213 00:09:47.47
297 SK HROZEN Peter Žaneta 12:24:47.88 10.206 00:09:47.88
298 SK MAJDÁK Michal Apatit 12:24:47.95 10.205 00:09:47.95
299 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2644 12:24:48.39 10.197 00:09:48.39
300 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team "A" Edwin 12:24:50.13 10.167 00:09:50.13
301 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Ester 12:24:50.36 10.163 00:09:50.36
302 PL MATUSIAK & STEPOROWSKI Team M&S 6 12:24:50.72 10.157 00:09:50.72
303 CZ MAJKA + JAN TEAM Petr 12:24:50.81 10.156 00:09:50.81
304 PL SEDLACEK Josef Euchides 12:24:51.07 10.151 00:09:51.07
305 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Colombo 12:24:51.45 10.145 00:09:51.45
306 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team "B" Vaneng 12:24:51.73 10.140 00:09:51.73
307 DE WICHERT KARL-HEINZ Sablikova 12:24:52.80 10.121 00:09:52.80
308 DE SKOPLJAK Denis Deedle 12:24:53.15 10.115 00:09:53.15
308 AT BUTYKA Ferenc Ferenc 17 12:24:53.15 10.115 00:09:53.15
310 AT STOCKINGER Franz Gitti 12:24:53.37 10.112 00:09:53.37
311 CZ SKOKAN Pavel Bloody Mary 12:24:53.62 10.107 00:09:53.62
312 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 2077 12:24:53.72 10.106 00:09:53.72
313 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Stone 12:24:53.96 10.102 00:09:53.96
314 CZ KLEMENS Karel 8KK 12:24:55.24 10.080 00:09:55.24
315 PL WÓJCIK Piotr Brylant 12:24:55.46 10.076 00:09:55.46
316 AT TEAM MÜLVIERTEL Lindtner Indigo Figther 12:24:55.77 10.071 00:09:55.77
317 DE WINGS 2 WIN WW 04 12:24:56.08 10.066 00:09:56.08
318 CZ ROMANČÍK Jaromír Depař 12:24:56.48 10.059 00:09:56.48
319 CZ ESHEK Bohdan Alisa 12:24:56.76 10.054 00:09:56.76
320 SK VALÁPKA - POKOPEC Team Johny 12:24:57.30 10.045 00:09:57.30
321 CZ KLEMENSOVÁ Sára Tesák 12:24:57.46 10.043 00:09:57.46
322 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 12 12:24:58.18 10.030 00:09:58.18
323 DE HÖRNIG Rainer Rany 12:24:58.22 10.030 00:09:58.22
324 NO HELGESEN Bjorn Ove Mira 290 12:24:58.54 10.024 00:09:58.54
325 AT MARCHAT Franz Saban Junior 12:24:58.66 10.022 00:09:58.66
326 PL BRASZKO Adam i Helena Lis 12:24:59.38 10.010 00:09:59.38
327 CZ JELÍNEK Václav Tomáš 12:24:59.78 10.004 00:09:59.78
328 SK LABON Matúš & Jakub MJ 02 12:25:00.62 9.990 00:10:00.62
329 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Kolínek Team 01 12:25:01.10 9.982 00:10:01.10
330 HU GÁBOR Takács TG 583 12:25:01.97 9.967 00:10:01.97
331 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Jerome 12:25:02.90 9.952 00:10:02.90
332 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 7 12:25:04.73 9.922 00:10:04.73
333 DE SCHWARM Claudia Weihegold 12:25:05.08 9.916 00:10:05.08
334 PL KOZLENIA Artur Xena 12:25:06.11 9.899 00:10:06.11
335 CZ ŽLIČAŘ Roman Quatro 93 12:25:06.64 9.891 00:10:06.64
336 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team PM 04 12:25:06.69 9.890 00:10:06.69
337 DE LECKE Theo & Markus TM 02 12:25:07.29 9.880 00:10:07.29
338 AT MARCHAT Franz Schumi Girl 12:25:07.96 9.869 00:10:07.96
339 DE FAMILIE MEIER Blue Spirit 12:25:08.47 9.861 00:10:08.47
340 CZ LAŇKA Alfons Ing. Katka 12:25:08.58 9.859 00:10:08.58
341 CH WIRZ Team Küng 12:25:08.65 9.858 00:10:08.65
342 AT RÖTZER Franz Top 05 12:25:09.05 9.851 00:10:09.05
343 PL MICHALAK Bogdan Kowal 34 12:25:09.21 9.849 00:10:09.21
344 CZ VACEK Josef Jiřík 12:25:09.76 9.840 00:10:09.76
345 DE BEHLKE Andreas AB 06 12:25:09.88 9.838 00:10:09.88
346 SK TATRY-DERBY DT 7 12:25:11.88 9.806 00:10:11.88
347 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 8 12:25:12.17 9.801 00:10:12.17
348 AT KUTLESA Slavko SLK 48 12:25:13.14 9.786 00:10:13.14
349 DE FISCHER Ralph Pike 12:25:13.22 9.784 00:10:13.22
350 SK LAŠ Vladimír Las 5 12:25:13.40 9.782 00:10:13.40
351 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Donald 12:25:13.64 9.778 00:10:13.64
352 CZ KONEČNÝ Vlastimil Marťa 12:25:13.67 9.777 00:10:13.67
353 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Nora 12:25:14.13 9.770 00:10:14.13
354 DE SCHOEN Friedrich Fritz 6 12:25:14.81 9.759 00:10:14.81
355 DE LECKE Theo & Markus TM 06 12:25:15.23 9.752 00:10:15.23
356 SK ČÁNI Ĺudovít Ludwig 12:25:15.37 9.750 00:10:15.37
357 PL BRASZKO Adam i Helena Gucio 12:25:15.63 9.746 00:10:15.63
358 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 2 12:25:15.91 9.742 00:10:15.91
359 DE HEROES OF THE SKY Luka 12:25:16.30 9.736 00:10:16.30
360 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 9 12:25:16.43 9.733 00:10:16.43
361 AT STRAIF Walter Wichtl 12:25:16.60 9.731 00:10:16.60
362 DE TEAM GERMANY Toni Deigner Tootles 12:25:17.70 9.713 00:10:17.70
363 DE TEAM LINDENHOF SB 06 12:25:18.21 9.705 00:10:18.21
364 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Naiko 12:25:18.77 9.697 00:10:18.77
365 PL MATUSIAK & STEPOROWSKI Team M&S 2 12:25:19.91 9.679 00:10:19.91
366 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 054 12:25:20.03 9.677 00:10:20.03
367 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Ai 12:25:20.70 9.667 00:10:20.70
368 HU GÁBOR Scheily SCH 642 12:25:21.17 9.659 00:10:21.17
369 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team "A" der Zahme 12:25:21.52 9.654 00:10:21.52
370 CZ GORCA TEAM Karina 12:25:21.75 9.650 00:10:21.75
371 CZ KLEMENSOVÁ Sára Flákota 12:25:22.20 9.643 00:10:22.20
372 AT WIEFLER Alois Harry 12:25:22.51 9.638 00:10:22.51
373 CZ GRUBER Lubomír Adélka 12:25:23.23 9.627 00:10:23.23
374 CZ POSPÍŠIL Petr Jako 12:25:23.91 9.617 00:10:23.91
375 CZ ZÁLEŠÁK Josef Erna 12:25:24.19 9.612 00:10:24.19
376 PL BRASZKO Adam i Helena Miś 12:25:25.70 9.589 00:10:25.70
377 AT ECKHARDT Markus Ecki´s 10 12:25:26.06 9.584 00:10:26.06
378 AT STRAIF Walter Wirbelwind 12:25:26.31 9.580 00:10:26.31
379 NO HELGESEN Bjorn Ove Silver Channel 12:25:26.47 9.577 00:10:26.47
380 PL WRÓBEL Michal & Patryk Arteon 12:25:26.93 9.570 00:10:26.93
381 CZ MAKANAKI Team Taki 12:25:27.68 9.559 00:10:27.68
382 SK COMOREK Pavel Xavier 12:25:28.85 9.541 00:10:28.85
383 CZ ATH Květná Abonent 2 12:25:28.95 9.540 00:10:28.95
384 CH SCHNEEBERGER Roman Snowbird 12:25:29.16 9.537 00:10:29.16
385 PL KOZLENIA Boguslawa Mulan 12:25:30.28 9.520 00:10:30.28
386 PL MICHALAK Bogdan Niunias 24 12:25:30.54 9.516 00:10:30.54
387 NL POELMAN Combinatie PC 03 12:25:30.67 9.514 00:10:30.67
388 DE TEAM SASSE WELZEL 78-3 12:25:30.68 9.514 00:10:30.68
389 HU SZALMA - BACSKAI Team Saffron 12:25:31.26 9.505 00:10:31.26
390 PL BASA M+A Team M 2 12:25:31.47 9.502 00:10:31.47
391 AT STRAIF Walter Wundervoll 12:25:31.85 9.496 00:10:31.85
392 AT EPPENSTEINER Josef Amira 12:25:32.22 9.490 00:10:32.22
393 DE ZSCHOMMLER Jens Macon 12:25:32.40 9.488 00:10:32.40
394 CH HÖSLI Walter Douglas 12:25:32.51 9.486 00:10:32.51
395 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 8 12:25:32.60 9.485 00:10:32.60
396 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 02 12:25:33.07 9.478 00:10:33.07
397 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Wazzup 12:25:33.50 9.471 00:10:33.50
398 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Nack 12:25:33.81 9.467 00:10:33.81
399 DE GOETZ Guenter "B" Bibi 12:25:34.36 9.458 00:10:34.36
400 PL BASA M+A Team M 3 12:25:34.61 9.455 00:10:34.61
401 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Nonus 12:25:34.69 9.453 00:10:34.69
402 DE TEAM GERMANY Toni Deigner Topic 12:25:35.17 9.446 00:10:35.17
403 PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Sisi 12:25:35.60 9.440 00:10:35.60
404 DE LECKE Theo & Markus TM 08 12:25:35.87 9.436 00:10:35.87
405 PL WRÓBEL Michal & Patryk Zeflik 12:25:35.97 9.434 00:10:35.97
406 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Dora 12:25:36.21 9.431 00:10:36.21
407 AT NAGELHOFER Robert Orchidee 1028 12:25:37.36 9.414 00:10:37.36
408 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 02 12:25:38.54 9.396 00:10:38.54
409 HU GÁBOR Takács TG 596 12:25:39.04 9.389 00:10:39.04
410 DE WOLTERINK Gerald Gerald 519 12:25:39.17 9.387 00:10:39.17
411 CH ZG HELIOS B ZG 03 12:25:39.51 9.382 00:10:39.51
412 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 2074 12:25:40.27 9.371 00:10:40.27
413 PL PACEK Wojciech WP 5 12:25:40.52 9.367 00:10:40.52
414 CZ REIN Jan "A" Steve 12:25:40.57 9.367 00:10:40.57
415 CH TEAM FROHMATTA Lambrigger Josef Bentley 12:25:40.74 9.364 00:10:40.74
416 PL PACEK Wojciech WP 3 12:25:40.94 9.361 00:10:40.94
417 AT HOFMANN Leopold HL 9 12:25:42.04 9.345 00:10:42.04
418 CZ KAREL Jan El Pid 12:25:42.42 9.340 00:10:42.42
419 SK LAŠ Vladimír Las 2 12:25:43.23 9.328 00:10:43.23
420 NO HELGESEN Bjorn Ove Gomez 280 12:25:43.43 9.325 00:10:43.43
421 DE FELBINGER Gerhard Adam 12:25:43.47 9.324 00:10:43.47
422 AT NÖRES Kurt Fino 12:25:43.56 9.323 00:10:43.56
423 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Herodes 12:25:43.80 9.320 00:10:43.80
424 CZ GORCA TEAM Lejdy 12:25:44.10 9.315 00:10:44.10
425 CZ DUDA Přemysl Hary 12:25:44.87 9.304 00:10:44.87
426 CZ HLOUŠ Pavel Uno 12:25:45.28 9.298 00:10:45.28
427 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 326 12:25:45.30 9.298 00:10:45.30
428 DE BRANDT Daniel ORL Merkel 12:25:45.34 9.297 00:10:45.34
429 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 09 12:25:45.77 9.291 00:10:45.77
430 CZ GRUBER Simon Simon 12:25:45.87 9.290 00:10:45.87
431 PL SEDLACEK Josef Badalona 12:25:46.20 9.285 00:10:46.20
432 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Eminem 12:25:46.24 9.284 00:10:46.24
433 CZ DVOŘÁK Zbyněk Maverick 12:25:46.83 9.276 00:10:46.83
434 PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Monalisa 12:25:47.04 9.273 00:10:47.04
435 CZ GRIPENI Čáslav Speedy 12:25:47.30 9.269 00:10:47.30
436 CZ REIN Jan "A" Sally 12:25:47.59 9.265 00:10:47.59
437 DE A-TEAM VECHTMACINE-JOHANNA Finn 12:25:47.80 9.262 00:10:47.80
438 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Klat 607 12:25:48.16 9.257 00:10:48.16
439 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Tarantino 12:25:48.44 9.253 00:10:48.44
440 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Hi Jinx 12:25:48.78 9.248 00:10:48.78
441 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Pinta 12:25:50.08 9.230 00:10:50.08
442 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team "A" Favorit 12:25:50.20 9.228 00:10:50.20
443 CZ MAČALA Zdeněk Blesk 12:25:51.46 9.210 00:10:51.46
444 CZ HANZEL Štefan Han 34 12:25:52.13 9.201 00:10:52.13
445 SK BRKAL Jan Ing. Katarína 12:25:52.34 9.198 00:10:52.34
446 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 2793 12:25:52.58 9.194 00:10:52.58
447 AT EPPENSTEINER Josef Amore 12:25:52.94 9.189 00:10:52.94
448 CZ FLY YOUNG STARS Anna 12:25:53.69 9.179 00:10:53.69
449 AT TEAM MÜLVIERTEL Lindtner Tiziana 12:25:53.71 9.178 00:10:53.71
450 AT OFNER Kurt Abel 12:25:54.07 9.173 00:10:54.07
451 DE WINGS 2 WIN WW 02 12:25:54.23 9.171 00:10:54.23
452 DE SPRANG Matthias MS 06 12:25:54.51 9.167 00:10:54.51
453 DE LECKE Theo & Markus TM 01 12:25:54.87 9.162 00:10:54.87
454 SK MTS ŽILINA Laš + Ondro MTS 06 12:25:54.98 9.161 00:10:54.98
455 AT MARCHAT Franz Seban 12:25:55.25 9.157 00:10:55.25
456 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Mini Nitra 12:25:56.24 9.143 00:10:56.24
457 DE LECKE Theo & Markus TM 05 12:25:57.70 9.123 00:10:57.70
458 PL WÓJCIK Piotr Bora 12:25:58.22 9.115 00:10:58.22
459 CZ PŘÍVARA Vladimír Ozzi 12:25:58.75 9.108 00:10:58.75
460 ES USO ASKARRA Tartalo 12:25:59.13 9.103 00:10:59.13
461 NO HELGESEN Bjorn Ove Drevsjo Jr 12:25:59.75 9.094 00:10:59.75
462 CZ VOZÁK Miroslav Cart 12:25:59.78 9.094 00:10:59.78
463 PL KOZLENIA Artur Janek 12:26:00.57 9.083 00:11:00.57
464 CZ BUREŠ Team Tramín 12:26:00.84 9.079 00:11:00.84
465 ES USO ASKARRA Eguzki 12:26:01.06 9.076 00:11:01.06
466 CH WIRZ Team Sagan 12:26:01.38 9.072 00:11:01.38
467 CZ GORCA TEAM Divoch 12:26:01.72 9.067 00:11:01.72
468 CH SCHNEEBERGER Roman Snowflake 12:26:02.21 9.061 00:11:02.21
469 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Jožko 12:26:02.23 9.060 00:11:02.23
470 AT KUTLESA Slavko SLK 54 12:26:02.55 9.056 00:11:02.55
471 CZ PINTERA & MAZUCH Lancelot 12:26:03.37 9.045 00:11:03.37
472 AT WIEFLER Alois Alfred 12:26:03.40 9.044 00:11:03.40
473 PL LACH Adrian * Tadzik 12:26:04.23 9.033 00:11:04.23
474 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-392 12:26:04.46 9.030 00:11:04.46
475 SK HROZEN Peter Anna 12:26:04.77 9.026 00:11:04.77
476 CZ MADE IN VYSEKAL JÄGERNDORF - SILESIA TEAM Peťula 12:26:04.93 9.024 00:11:04.93
477 DE BRANDT Daniel ORL Rudi Völler 12:26:05.31 9.018 00:11:05.31
478 CZ GRUBER Simon Bulck 12:26:06.92 8.997 00:11:06.92
479 DE SG STEFFL SGS 05 12:26:07.34 8.991 00:11:07.34
480 AT STRAIF Walter Waleta 12:26:07.57 8.988 00:11:07.57
481 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp WB 03 12:26:08.34 8.977 00:11:08.34
482 CZ BUREŠ + PÍTRA Team Georgia 12:26:08.60 8.974 00:11:08.60
483 CZ KULÍK Přemysl Favorit 12:26:08.86 8.970 00:11:08.86
484 DE BEHLKE Andreas AB 04 12:26:09.66 8.960 00:11:09.66
485 DE SEEBACH SIEDLER Team MB 06 12:26:10.16 8.953 00:11:10.16
486 CZ SVOBODA Jiří "B" Jana 1 12:26:11.13 8.940 00:11:11.13
487 DE FRANZISKA "A" Franziska 6 12:26:11.38 8.937 00:11:11.38
488 CZ MAJKA + JAN TEAM David 12:26:11.54 8.935 00:11:11.54
489 SK DZURÍK Marián Tobi 6 12:26:11.73 8.932 00:11:11.73
490 AT RÖTZER Franz Top 09 12:26:11.88 8.930 00:11:11.88
491 AT WIEFLER Alois Anaterve 12:26:12.26 8.925 00:11:12.26
492 DE GEBHARDT Reinhard Reds 12:26:12.51 8.922 00:11:12.51
493 NO HELGESEN Bjorn Ove Poker´s Princess 12:26:12.91 8.916 00:11:12.91
494 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 12 12:26:12.97 8.916 00:11:12.97
495 CH ZG HELIOS B ZG 04 12:26:13.41 8.910 00:11:13.41
496 CH BONSEMEIER & PEIXOTO Team BP 02 12:26:14.78 8.892 00:11:14.78
497 SK PJ PIGEONS PJ Gerri 12:26:16.07 8.875 00:11:16.07
498 PL KWASNICKI Tomasz Filip 12:26:16.43 8.870 00:11:16.43
499 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Lexi 12:26:16.92 8.864 00:11:16.92
500 CZ GRUBER Simon Žofka 12:26:17.28 8.859 00:11:17.28
501 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3563 12:26:17.91 8.851 00:11:17.91
502 DE GOETZ Guenter "B" Barra 12:26:17.94 8.850 00:11:17.94
503 CZ KROČIL Jaroslav Apoléna 12:26:18.14 8.848 00:11:18.14
504 AT MARCHAT Franz Route Sixty Six 12:26:19.52 8.830 00:11:19.52
505 PL KOZLENIA Boguslawa Bolo 12:26:19.89 8.825 00:11:19.89
506 AT KUTLESA Slavko SLK 58 12:26:20.29 8.820 00:11:20.29
507 CZ KONOPÍK Jiří Simka 12:26:20.71 8.814 00:11:20.71
508 DE HOOP Michael Haimo 12:26:21.59 8.803 00:11:21.59
509 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Liduna 12:26:21.80 8.800 00:11:21.80
510 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 12 12:26:22.68 8.789 00:11:22.68
511 DE LECKE Theo & Markus TM 07 12:26:23.01 8.785 00:11:23.01
512 CZ MAJKA + JAN TEAM Majka 12:26:23.52 8.778 00:11:23.52
513 AT JAKUPOVIC & NAHIC TEAM Flash 12:26:23.82 8.774 00:11:23.82
514 DE SPRANG Matthias MS 05 12:26:24.09 8.771 00:11:24.09
515 CH SCHNEEBERGER Roman Snowstorm 12:26:24.17 8.770 00:11:24.17
516 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Čtverka 12:26:25.49 8.753 00:11:25.49
517 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 376 12:26:25.69 8.750 00:11:25.69
518 CZ ŽLIČAŘ Roman Quatro 62 12:26:26.18 8.744 00:11:26.18
519 SK MAJDÁK Michal Citrin 12:26:26.49 8.740 00:11:26.49
520 CZ KROČIL Jaroslav Blažena 12:26:26.90 8.735 00:11:26.90
521 AT WENZ Alfred Maria 12:26:27.55 8.727 00:11:27.55
522 CZ KONEČNÝ Vlastimil Pola 12:26:28.40 8.716 00:11:28.40
523 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 7 12:26:28.68 8.712 00:11:28.68
524 BE COPPENS Peter Monita 12:26:28.88 8.710 00:11:28.88
525 CZ KUDELA Jaromír Ing. Mája 12:26:29.48 8.702 00:11:29.48
526 PL SZYMAŃSKI Zbigniew * SZ 94 12:26:29.66 8.700 00:11:29.66
527 CH WIRZ Team Valverde 12:26:30.04 8.695 00:11:30.04
528 CZ TEAM ZEMAN + KAŠUBA ZK 1 12:26:32.03 8.670 00:11:32.03
529 CZ CH.ST. JOPPI + SVĚTLÍK Jiří Kopp Pepa 12:26:33.43 8.653 00:11:33.43
530 SK VALÁPKA - POKOPEC Team Stela 12:26:34.21 8.643 00:11:34.21
531 CZ MACHALA František Lukas 12:26:34.50 8.639 00:11:34.50
532 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "A" Schinze 2 12:26:34.72 8.637 00:11:34.72
533 DE TEAM SPREEWALD Carnival 12:26:35.33 8.629 00:11:35.33
534 AT WIEFLER Alois Gypsy One 12:26:36.18 8.618 00:11:36.18
535 SK J & I MARTON TEAM Červeň 12:26:36.44 8.615 00:11:36.44
536 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 2504 12:26:36.54 8.614 00:11:36.54
537 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" My Tip 12:26:36.79 8.611 00:11:36.79
538 CZ KULÍK Přemysl Pegas 12:26:36.89 8.610 00:11:36.89
539 AT KUTLESA Slavko SLK 36 12:26:37.06 8.608 00:11:37.06
540 AT GRATZER Marco New Speedy 12:26:37.44 8.603 00:11:37.44
541 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Vivian 12:26:37.71 8.600 00:11:37.71
542 CZ ROMANČÍK Jaromír Jarda 12:26:37.85 8.598 00:11:37.85
543 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 08 12:26:38.16 8.594 00:11:38.16
544 CZ ATH Květná Abonent 14 12:26:38.92 8.585 00:11:38.92
545 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Jamie 12:26:39.94 8.572 00:11:39.94
546 SK HROZEN Peter Aneta 12:26:40.05 8.571 00:11:40.05
547 SK DREXLEROVÁ Helena Kincsem 12:26:41.27 8.556 00:11:41.27
548 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "A" Tecqua 06 12:26:41.82 8.549 00:11:41.82
549 CH JUD Roman Spitfire 12:26:42.08 8.546 00:11:42.08
550 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "B" Klaus 1 12:26:42.60 8.540 00:11:42.60
550 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp WB 01 12:26:42.60 8.540 00:11:42.60
552 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "C" Timo 1 12:26:43.27 8.532 00:11:43.27
553 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 02 12:26:43.87 8.524 00:11:43.87
554 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Emi 12:26:43.92 8.524 00:11:43.92
555 CZ HNILICA Tomáš Tina 12:26:44.09 8.522 00:11:44.09
556 CZ MADE IN VYSEKAL JÄGERNDORF - SILESIA TEAM Kuba 12:26:44.32 8.519 00:11:44.32
557 DE TEAM GERMANY Toni Deigner Tooter 12:26:44.72 8.514 00:11:44.72
558 CZ CH.ST. JOPPI + SVĚTLÍK Jiří Kopp Bělouš 1 12:26:44.76 8.514 00:11:44.76
559 DE HEROES OF THE SKY Markus 12:26:45.24 8.508 00:11:45.24
560 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Edeltraud 12:26:45.72 8.502 00:11:45.72
561 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Kim 12:26:46.80 8.489 00:11:46.80
562 AT KOSEL / EHMANN Team Fynn 12:26:48.74 8.466 00:11:48.74
563 HU VIGLIDÁN Ágoston SZA 12 12:26:49.03 8.462 00:11:49.03
564 CZ BOUCHAL Martin Netvor 12:26:50.04 8.450 00:11:50.04
565 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Saturn 12:26:51.60 8.432 00:11:51.60
566 CH SCHNEEBERGER Roman Snowball 12:26:51.92 8.428 00:11:51.92
567 DE FRANZISKA "B" Franziska 10 12:26:52.70 8.419 00:11:52.70
568 NL PLOEG Bert Dot 12:26:53.23 8.412 00:11:53.23
569 CZ GRUBER Lubomír Zdeňka 12:26:53.60 8.408 00:11:53.60
570 DE FRANZISKA "A" Franziska 1 12:26:54.01 8.403 00:11:54.01
571 AT TEAM MÜLVIERTEL Lindtner Kareleno 12:26:54.58 8.397 00:11:54.58
572 AT GASSER Reinhard Garnet 12:26:56.04 8.379 00:11:56.04
573 AT GRATZER Marco Caesar 12:26:56.43 8.375 00:11:56.43
574 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Quartus 12:26:56.88 8.370 00:11:56.88
575 NO HELGESEN Bjorn Ove Superstar 247 12:26:57.68 8.360 00:11:57.68
576 CZ REIN Jan "A" Miki 12:26:59.72 8.337 00:11:59.72
577 CZ RACING WITH TARASTARS Marcea Cabello 12:26:59.78 8.336 00:11:59.78
578 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Destiny 73 12:27:00.03 8.333 00:12:00.03
579 DE SPITZBERG Team Uwe 5 12:27:00.44 8.328 00:12:00.44
580 CH SCHNEEBERGER Roman Snowcloud 12:27:01.08 8.321 00:12:01.08
581 PL DABROWSKI Pawel * Dedal 12:27:01.15 8.320 00:12:01.15
582 AT RÖTZER Franz Top 7 12:27:01.96 8.311 00:12:01.96
583 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 3304 12:27:02.28 8.307 00:12:02.28
584 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Šurmen 12:27:03.76 8.290 00:12:03.76
585 DE SG STEFFL SGS 08 12:27:04.13 8.286 00:12:04.13
586 DE TEAM HESSENBOYS One Loft Pigeon Racing THB 01 12:27:04.36 8.283 00:12:04.36
587 SK VOJTKO Milan Emil 12:27:04.52 8.281 00:12:04.52
588 PL KWASNICKI Tomasz Bolek 12:27:06.48 8.259 00:12:06.48
589 SK MTS ŽILINA Laš + Ondro MTS 01 12:27:06.90 8.254 00:12:06.90
590 PL DABROWSKI Pawel * Dalia 12:27:07.31 8.250 00:12:07.31
591 SK FORGÁČ Marek MF 02 12:27:07.96 8.242 00:12:07.96
592 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Maori Venture V. 12:27:08.38 8.237 00:12:08.38
593 CH WIRZ Team Fuglsang 12:27:08.92 8.231 00:12:08.92
594 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Primus 12:27:09.06 8.230 00:12:09.06
595 CH BONSEMEIER & PEIXOTO Team BP 05 12:27:09.63 8.223 00:12:09.63
596 PL BASA M+A Team M 4 12:27:11.45 8.203 00:12:11.45
597 CZ VACEK Josef Pepa. 12:27:13.01 8.185 00:12:13.01
598 CZ RACING WITH TARASTARS Včelička 12:27:13.52 8.180 00:12:13.52
599 DE MESTRE SILVA Tiago 12:27:14.24 8.172 00:12:14.24
600 CZ ESHEK Bohdan Luna 12:27:16.33 8.149 00:12:16.33
601 DE HEROES OF THE SKY Claudia 12:27:16.61 8.145 00:12:16.61
602 CZ HEILMEIER Josef Darek 12:27:16.78 8.144 00:12:16.78
603 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Golden Vojta 12:27:17.48 8.136 00:12:17.48
604 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Nicole 12:27:17.58 8.135 00:12:17.58
605 CZ HRUDA Jan Karel 4 12:27:18.84 8.121 00:12:18.84
606 CZ KLEMENS Karel 11KK 12:27:19.23 8.117 00:12:19.23
607 CZ REIN Jan "A" Ann 12:27:19.29 8.116 00:12:19.29
608 DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Bente 12:27:19.73 8.111 00:12:19.73
609 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 4 12:27:20.55 8.102 00:12:20.55
610 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Helena 12:27:20.89 8.098 00:12:20.89
611 DE HOOP Michael Habiba 12:27:22.28 8.083 00:12:22.28
612 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Iro 12:27:22.41 8.082 00:12:22.41
613 CZ REIN Jan "B" Bobby 12:27:22.74 8.078 00:12:22.74
614 SK TEAM LUTERAN + HRICIK + BAŠISTA Brick 12:27:22.78 8.078 00:12:22.78
615 CZ PINTERA & MAZUCH Karabo 12:27:24.06 8.064 00:12:24.06
616 DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Jacky 12:27:24.40 8.060 00:12:24.40
617 SK LAŠ Vladimír Las 4 12:27:24.74 8.057 00:12:24.74
618 CZ ESHEK Bohdan Argus 12:27:25.45 8.049 00:12:25.45
619 CZ HLOUŠ Pavel Miserly 12:27:25.93 8.044 00:12:25.93
620 SK GENČUR František Geno 12:27:25.98 8.043 00:12:25.98
621 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 3 12:27:26.70 8.035 00:12:26.70
622 CZ HRUDA Jan Karel 5 12:27:27.27 8.029 00:12:27.27
623 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-390 12:27:29.09 8.010 00:12:29.09
624 DE SPRANG Matthias MS 02 12:27:29.31 8.007 00:12:29.31
625 CZ BUREŠ + PÍTRA Team Virginia 12:27:29.99 8.000 00:12:29.99
626 PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Karol 12:27:30.49 7.995 00:12:30.49
627 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-400 12:27:32.14 7.977 00:12:32.14
628 DE TEAM HUNTER Giraffe 12:27:33.26 7.965 00:12:33.26
629 CZ REIN Jan "A" Luky 12:27:33.38 7.964 00:12:33.38
630 SK PONIŠTIAK Rudolf + Jakub Šimon 12:27:33.56 7.962 00:12:33.56
631 CZ ATH Květná Abonent 15 12:27:33.66 7.961 00:12:33.66
632 SK FLIMEL Miroslav Flicker 12:27:33.85 7.959 00:12:33.85
633 CZ KAREL Jan Fortschrit 514 12:27:34.38 7.954 00:12:34.38
634 PL SZYMCZYK Wiktor Kasia 12:27:34.77 7.949 00:12:34.77
635 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 11 12:27:36.23 7.934 00:12:36.23
636 CZ FLY YOUNG STARS Elza 12:27:37.17 7.924 00:12:37.17
637 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Blue White 62 12:27:37.38 7.922 00:12:37.38
638 DE FRANZISKA "B" Franziska 13 12:27:37.99 7.916 00:12:37.99
639 CZ REIN Jan "A" Kali 12:27:38.55 7.910 00:12:38.55
640 CZ VACEK Josef Magdalenka 12:27:38.93 7.906 00:12:38.93
641 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "C" Helmut 2 12:27:39.06 7.905 00:12:39.06
642 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Ran 12:27:39.89 7.896 00:12:39.89
643 AT HÖLD Erich Elias 12:27:41.19 7.882 00:12:41.19
644 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 4 12:27:41.29 7.881 00:12:41.29
645 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Mona 12:27:42.48 7.869 00:12:42.48
646 CH TEAM ANDERHUB Avia 12:27:42.96 7.864 00:12:42.96
647 DE SPRANG Matthias MS 04 12:27:43.02 7.863 00:12:43.02
648 DE MESTRE SILVA Henrique 12:27:43.40 7.860 00:12:43.40
649 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 07 12:27:44.05 7.853 00:12:44.05
650 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 379 12:27:44.54 7.848 00:12:44.54
651 DE GOETZ Guenter "A" Benno 12:27:44.84 7.845 00:12:44.84
652 DE FRANZISKA "B" Franziska 12 12:27:44.91 7.844 00:12:44.91
653 CZ HANZEL Štefan Han 19 12:27:45.20 7.841 00:12:45.20
654 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2303 12:27:45.85 7.834 00:12:45.85
655 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek T 5 12:27:45.92 7.834 00:12:45.92
656 CH SCHNEEBERGER Roman Snowfall 12:27:46.41 7.829 00:12:46.41
657 CZ ŽLIČAŘ Roman Quatro 13 12:27:46.83 7.824 00:12:46.83
658 ES USO ASKARRA Odei 12:27:47.39 7.819 00:12:47.39
659 DE HOOP Michael Hague 12:27:48.12 7.811 00:12:48.12
660 CZ ATH Květná Abonent 5 12:27:48.54 7.807 00:12:48.54
661 CZ HRUDA Jan Karel 6 12:27:49.08 7.802 00:12:49.08
662 CZ KUDELA Jaromír Ing. Petra 12:27:50.52 7.787 00:12:50.52
663 CZ HNILICA Tomáš Laura 12:27:53.22 7.760 00:12:53.22
664 DE TEAM HESSENBOYS One Loft Pigeon Racing THB 27 12:27:53.96 7.752 00:12:53.96
665 CZ HAŠŠO Slavomír Slávek 12:27:56.96 7.722 00:12:56.96
666 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 0873 12:27:57.11 7.721 00:12:57.11
667 AT TEAM MÜLVIERTEL Lindtner Peggy Sue 12:27:57.49 7.717 00:12:57.49
668 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Szakal 12:27:57.88 7.713 00:12:57.88
669 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Marti 12:27:57.90 7.713 00:12:57.90
670 AT OFNER Kurt Johanna 12:27:58.13 7.711 00:12:58.13
671 AT LEICHTFRIED Karin Felicitas 12:27:58.26 7.710 00:12:58.26
672 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Buba 12:27:58.98 7.702 00:12:58.98
673 CZ MACHALA František Tomas 12:27:59.04 7.702 00:12:59.04
674 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 7 12:27:59.56 7.697 00:12:59.56
675 PL SZYMAŃSKI Zbigniew * SZ 89 12:27:59.69 7.695 00:12:59.69
676 SK DZURÍK Marián Tobi 28 12:28:00.27 7.690 00:13:00.27
677 SK BINDAS Štefan JUN. SBJ 04 12:28:00.48 7.688 00:13:00.48
678 AT STOCKINGER Franz Niki 12:28:00.61 7.686 00:13:00.61
679 CH JUD Roman Hurricane 12:28:01.63 7.676 00:13:01.63
680 CH JUD Roman Thunderbolt 12:28:02.10 7.672 00:13:02.10
681 DE TEAM TEISTUNGEN Temptress 12:28:02.38 7.669 00:13:02.38
682 HU GÁBOR Scheily SCH 665 12:28:02.71 7.666 00:13:02.71
683 SK BINDAS Štefan JUN. SBJ 01 12:28:03.37 7.659 00:13:03.37
684 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Thalia 12:28:05.02 7.643 00:13:05.02
685 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 5 12:28:05.48 7.639 00:13:05.48
686 CZ HLOUŠ Pavel Woody 12:28:05.54 7.638 00:13:05.54
687 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 4174 12:28:05.87 7.635 00:13:05.87
688 DE HOCHSCHERFF Udo Fabi 12:28:08.62 7.608 00:13:08.62
689 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "B" Rosenthal 1 12:28:08.74 7.607 00:13:08.74
690 CZ MACHALA František Lady 12:28:09.08 7.604 00:13:09.08
691 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Ares Power 12:28:09.62 7.599 00:13:09.62
692 CH SCHNEEBERGER Roman Sapphire 12:28:09.96 7.595 00:13:09.96
693 PT PEDRO PORTO Project X Pongo 12:28:10.27 7.592 00:13:10.27
694 CZ VIKTORÍN Lukáš Ondra 12:28:10.29 7.592 00:13:10.29
695 CZ STRAPINA Jiří Jury 12:28:10.65 7.589 00:13:10.65
696 CZ EM-EKO.CZ Mańa 12:28:10.71 7.588 00:13:10.71
697 AT WEINBERGER Hannes WH 23 12:28:11.18 7.584 00:13:11.18
698 AT WEINBERGER Hannes WH 30 12:28:11.40 7.582 00:13:11.40
699 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 2172 12:28:11.80 7.578 00:13:11.80
700 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 3114 12:28:12.08 7.575 00:13:12.08
701 CH TEAM FROHMATTA Lambrigger Josef Tiesto 12:28:12.10 7.575 00:13:12.10
702 CZ JELÍNEK Václav Hugo 12:28:12.85 7.568 00:13:12.85
703 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Elevation 12:28:13.55 7.561 00:13:13.55
704 HU SZALMA - BACSKAI Team Sanibel 12:28:14.79 7.549 00:13:14.79
705 CZ SKOKAN Pavel Black Pearl 12:28:15.15 7.546 00:13:15.15
706 CH JUD Roman Tomahawk 12:28:15.57 7.542 00:13:15.57
707 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Rambo 12:28:15.83 7.539 00:13:15.83
708 AT WALDER Florian Space Boy 12:28:16.17 7.536 00:13:16.17
709 PL KOZLENIA Boguslawa Mimi 12:28:16.61 7.532 00:13:16.61
710 CZ PINTERA & MAZUCH Klaaska 12:28:17.02 7.528 00:13:17.02
711 DE ZG HELIOS A Zepher 12:28:17.35 7.525 00:13:17.35
712 CZ VACEK Josef Kuba 12:28:18.68 7.512 00:13:18.68
713 CH TEAM ANDERHUB Albatros 12:28:19.77 7.502 00:13:19.77
714 AT ECKHARDT Markus Ecki´s Grizzly 12:28:19.82 7.502 00:13:19.82
715 AT VOLLNHOFER Dominik Dominion 12:28:21.49 7.486 00:13:21.49
716 CZ IŠTVÁNEK & ŠIK Team Erik 12:28:21.57 7.485 00:13:21.57
717 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Andrej 12:28:22.89 7.473 00:13:22.89
718 PT PEDRO PORTO Project X Polly 12:28:23.65 7.466 00:13:23.65
719 CZ GRUBER Lubomír Mareček 12:28:24.39 7.459 00:13:24.39
720 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 12 12:28:24.54 7.458 00:13:24.54
721 DE FRANZISKA "A" Franziska 3 12:28:24.81 7.455 00:13:24.81
722 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 12 12:28:26.54 7.439 00:13:26.54
723 AT KUTLESA Slavko SLK 22 12:28:27.43 7.431 00:13:27.43
724 CZ KONOPÍK Jiří Pepa 12:28:27.93 7.426 00:13:27.93
725 SK MOKOŠ + VÁROŠ Molly 12:28:29.88 7.409 00:13:29.88
726 AT NÖRES Kurt Trixi 12:28:30.21 7.405 00:13:30.21
727 SK BCHB Team Blue Tip 12:28:32.02 7.389 00:13:32.02
728 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Harry 12:28:33.13 7.379 00:13:33.13
729 SK J & I MARTON TEAM Šimel 12:28:33.46 7.376 00:13:33.46
730 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Patrick 12:28:33.52 7.375 00:13:33.52
731 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 2073 12:28:34.27 7.369 00:13:34.27
732 AT BLIEGE Felix Gerhard 12:28:35.09 7.361 00:13:35.09
733 SK LAŠ Vladimír Las 1 12:28:36.02 7.353 00:13:36.02
734 AT GRATZER Marco Dionysos 12:28:36.86 7.345 00:13:36.86
735 CZ HRUDA Jan Karel 3 12:28:37.53 7.339 00:13:37.53
736 SK TEAM LUTERAN + HRICIK + BAŠISTA White Punch 12:28:37.85 7.336 00:13:37.85
737 SK PJ PIGEONS PJ Wiki 12:28:38.24 7.333 00:13:38.24
738 PL WRÓBEL Michal & Patryk Amuro 12:28:38.70 7.329 00:13:38.70
739 CZ MACHALA František Daisy 12:28:38.81 7.328 00:13:38.81
740 DE SEEBACH SIEDLER Team MB 01 12:28:39.20 7.324 00:13:39.20
741 CZ HNILIČKA Vlastimil Včelka 12:28:39.21 7.324 00:13:39.21
742 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" King of Talent 12:28:39.80 7.319 00:13:39.80
743 DE TEAM HESSENBOYS One Loft Pigeon Racing THB 28 12:28:40.32 7.314 00:13:40.32
744 CZ VLČEK Jiří Italica 12:28:40.60 7.312 00:13:40.60
745 AT LEICHTFRIED Karin Black 12:28:40.78 7.310 00:13:40.78
746 CZ BUREŠ Team Aurelius 12:28:42.25 7.297 00:13:42.25
747 PL SEDLACEK Josef Meadow Dew 12:28:42.35 7.296 00:13:42.35
748 DE BRANDT Daniel ORL Anne 12:28:42.56 7.294 00:13:42.56
749 AT JAKUPOVIC & NAHIC TEAM Boss 12:28:44.23 7.280 00:13:44.23
750 DE A-TEAM VECHTMACINE-JOHANNA Maxi 12:28:44.53 7.277 00:13:44.53
751 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Roos 12:28:45.19 7.271 00:13:45.19
752 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Šestka 12:28:45.27 7.270 00:13:45.27
753 CZ HAŠŠO Slavomír F.C. Vítek 12:28:45.88 7.265 00:13:45.88
754 CH WIRZ Team Roglic 12:28:45.91 7.265 00:13:45.91
755 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Fire 12:28:45.97 7.264 00:13:45.97
756 CH HÖSLI Walter Raptor 12:28:46.03 7.264 00:13:46.03
757 DE WICHERT KARL-HEINZ Sebrle 12:28:46.20 7.262 00:13:46.20
758 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 07 12:28:46.73 7.258 00:13:46.73
759 CZ PINTERA & MAZUCH Vrendelike 12:28:47.96 7.247 00:13:47.96
760 BE COPPENS Peter Laurel 12:28:48.20 7.245 00:13:48.20
761 DE BEHLKE Andreas AB 02 12:28:48.86 7.239 00:13:48.86
762 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Mila 12:28:49.19 7.236 00:13:49.19
763 DE FRANZISKA "A" Franziska 4 12:28:49.56 7.233 00:13:49.56
764 SK KONŠ Milan Džidži 12:28:49.60 7.232 00:13:49.60
765 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Märchenwald 70 12:28:49.84 7.230 00:13:49.84
766 CZ KROČIL Jaroslav Boďa 12:28:49.93 7.230 00:13:49.93
767 CZ MAČALA Zdeněk Pedro 12:28:51.51 7.216 00:13:51.51
768 PL PACEK Wojciech WP 1 12:28:51.89 7.212 00:13:51.89
769 DE GOETZ Guenter "A" Bodo 12:28:52.06 7.211 00:13:52.06
770 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 04 12:28:52.23 7.210 00:13:52.23
771 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-398 12:28:53.10 7.202 00:13:53.10
772 CZ REIN Jan "B" Lola 12:28:53.93 7.195 00:13:53.93
773 CZ PINTERA & MAZUCH Phiwé 12:28:54.53 7.190 00:13:54.53
774 SK COMOREK Pavel Raoul 12:28:54.70 7.188 00:13:54.70
775 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Unodecimus 12:28:56.72 7.171 00:13:56.72
776 CZ ČERVEŇÁK Radek Saturnin 12:28:58.12 7.159 00:13:58.12
777 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 08 12:28:58.47 7.156 00:13:58.47
778 SK VALÁPKA - POKOPEC Team Domča 12:28:58.90 7.152 00:13:58.90
779 DE SPITZBERG Team Uwe 4 12:28:59.14 7.150 00:13:59.14
780 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2964 12:28:59.57 7.147 00:13:59.57
781 CZ GORCA TEAM Sára 12:28:59.75 7.145 00:13:59.75
782 CZ MAKANAKI Team Naki 12:28:59.84 7.144 00:13:59.84
783 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team PM 06 12:29:00.21 7.141 00:14:00.21
784 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Erth Summit II. 12:29:00.54 7.138 00:14:00.54
785 CH BONSEMEIER & PEIXOTO Team BP 04 12:29:02.10 7.125 00:14:02.10
786 SK BCHB Team Lightning 12:29:02.21 7.124 00:14:02.21
787 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team "A" Speedy 12:29:02.35 7.123 00:14:02.35
788 AT WIEFLER Alois Helmut 12:29:02.74 7.120 00:14:02.74
789 AT BLIEGE Felix Felix 12:29:03.23 7.115 00:14:03.23
790 AT JAKUPOVIC & NAHIC TEAM Sonic 12:29:04.46 7.105 00:14:04.46
791 CZ KAREL Jan John Deere 12:29:05.39 7.097 00:14:05.39
792 CZ KAREL Jan Zetor 12:29:07.66 7.078 00:14:07.66
793 DE GOETZ Guenter "B" Bavarian 12:29:07.70 7.078 00:14:07.70
794 DE WINGS 2 WIN WW 06 12:29:08.24 7.073 00:14:08.24
795 SK PJ PIGEONS PJ Rio 12:29:08.95 7.068 00:14:08.95
796 CH WIRZ Team Alaphillippe 12:29:09.02 7.067 00:14:09.02
797 AT WIEFLER Alois Holly 12:29:09.37 7.064 00:14:09.37
798 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team "A" Simon 12:29:10.45 7.055 00:14:10.45
799 CZ GRIPENI Čáslav Bender 12:29:10.48 7.055 00:14:10.48
800 CZ BUREŠ Team Agni 12:29:10.78 7.052 00:14:10.78
801 DE HIENZSCH Frank FH 4 12:29:11.33 7.048 00:14:11.33
802 AT LEICHTFRIED Walter Klugmann 1 12:29:11.49 7.046 00:14:11.49
803 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team "A" Doleng 12:29:11.58 7.046 00:14:11.58
804 CZ HONEŠ Jiří Silvére 12:29:12.35 7.039 00:14:12.35
805 SK GOGORA Milan Goliath 12:29:12.88 7.035 00:14:12.88
806 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Fanda 12:29:13.18 7.033 00:14:13.18
807 DE ZSCHOMMLER Jens Zeppelin 12:29:13.24 7.032 00:14:13.24
808 CZ FLY YOUNG STARS Bastien 12:29:13.94 7.026 00:14:13.94
809 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "C" Timo 2 12:29:13.97 7.026 00:14:13.97
810 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Freddy 12:29:14.08 7.025 00:14:14.08
811 CZ FLY YOUNG STARS Mona 12:29:14.59 7.021 00:14:14.59
812 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Tessa 12:29:14.93 7.018 00:14:14.93
813 AT GRATZER Werner Herz Liebe 12:29:15.01 7.017 00:14:15.01
814 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 01 12:29:15.55 7.013 00:14:15.55
815 CZ PŘÍVARA Vladimír Besty 12:29:15.90 7.010 00:14:15.90
816 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 9 12:29:16.49 7.005 00:14:16.49
817 CZ HRADIL František Frankie 12:29:16.98 7.001 00:14:16.98
818 CZ KLEMENS Karel 7KK 12:29:18.06 6.993 00:14:18.06
819 AT MARCHAT Franz Gambler 12:29:18.58 6.988 00:14:18.58
820 AT STRAIF Walter Wendy 12:29:19.77 6.979 00:14:19.77
821 DE WOLTERINK Gerald Gerald 536 12:29:21.17 6.967 00:14:21.17
822 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Don Haraka 12:29:21.61 6.964 00:14:21.61
823 AT LEICHTFRIED Walter Luc 1 12:29:21.62 6.964 00:14:21.62
824 SK TEAM LUTERAN + HRICIK + BAŠISTA Not The Other 12:29:22.03 6.960 00:14:22.03
825 SK DZURÍK Marián Tobi 13 12:29:22.82 6.954 00:14:22.82
826 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-399 12:29:23.44 6.949 00:14:23.44
827 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-391 12:29:23.70 6.947 00:14:23.70
828 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "A" Schinze 4 12:29:24.46 6.941 00:14:24.46
829 DE A-TEAM VECHTMACINE-JOHANNA Marlin 12:29:24.97 6.937 00:14:24.97
830 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Jupiter 12:29:25.69 6.931 00:14:25.69
831 CZ HLAVINKA Josef Mohamed 12:29:25.77 6.930 00:14:25.77
832 AT MARCHAT Franz Mogli 12:29:26.48 6.925 00:14:26.48
833 CZ KUDELA Jaromír Ing. Anna 12:29:27.24 6.919 00:14:27.24
834 AT BUTYKA Ferenc Ferenc 505 12:29:27.50 6.916 00:14:27.50
835 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Pino 12:29:28.49 6.909 00:14:28.49
836 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 04 12:29:28.79 6.906 00:14:28.79
837 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 07 12:29:29.16 6.903 00:14:29.16
838 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Sergio 12:29:29.67 6.899 00:14:29.67
839 CZ BECHYNĚ Radek Dark Punch 12:29:29.78 6.898 00:14:29.78
840 AT GRATZER Marco Krambambuli 12:29:30.65 6.891 00:14:30.65
841 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team "A" Austria 12:29:31.06 6.888 00:14:31.06
842 CZ KLEMENSOVÁ Sára Běska 12:29:33.39 6.870 00:14:33.39
843 AT WIEFLER Alois Heidi One 12:29:34.37 6.862 00:14:34.37
844 CZ VACEK Josef Jaruška 12:29:35.87 6.850 00:14:35.87
845 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Kim 12:29:36.04 6.849 00:14:36.04
846 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Laura 12:29:36.42 6.846 00:14:36.42
847 DE HOCHSCHERFF Udo Naddy 12:29:36.91 6.842 00:14:36.91
848 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 388 12:29:38.39 6.831 00:14:38.39
849 AT NÖRES Kurt Lugos 12:29:39.14 6.825 00:14:39.14
850 CZ BUREŠ + PÍTRA Team Connecticut 12:29:39.71 6.820 00:14:39.71
851 PL KWASNICKI Tomasz Gold 12:29:40.92 6.811 00:14:40.92
852 DE SCHWARM Claudia Nip Tuck 12:29:41.05 6.810 00:14:41.05
853 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Bush 12:29:41.78 6.804 00:14:41.78
854 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3153 12:29:42.64 6.798 00:14:42.64
855 CH SCHNEEBERGER Roman Snowwhite 12:29:43.40 6.792 00:14:43.40
856 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Heylighen II. 12:29:45.01 6.780 00:14:45.01
857 HU VIGLIDÁN Ágoston SZA 11 12:29:45.37 6.777 00:14:45.37
858 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Nanami 12:29:45.57 6.775 00:14:45.57
859 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" King of Talent II. 12:29:45.63 6.775 00:14:45.63
860 CZ BUREŠ + PÍTRA Team Minnesota 12:29:45.79 6.774 00:14:45.79
861 CZ BUREŠ + PÍTRA Team Alabama 12:29:49.35 6.747 00:14:49.35
862 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 08 12:29:50.26 6.740 00:14:50.26
863 CH WIRZ Team Mollema 12:29:50.84 6.735 00:14:50.84
864 DE SCHWARM Claudia Remi 12:29:51.27 6.732 00:14:51.27
865 DE BEHLKE Andreas AB 05 12:29:51.32 6.732 00:14:51.32
866 SK PJ PIGEONS PJ Timmea 12:29:51.58 6.730 00:14:51.58
867 DE TEAM HESSENBOYS One Loft Pigeon Racing THB 71 12:29:51.62 6.729 00:14:51.62
868 AT KUKLA Josef Isi 12:29:51.77 6.728 00:14:51.77
869 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 2122 12:29:52.25 6.725 00:14:52.25
870 SK PJ PIGEONS PJ Vikonsta 12:29:52.57 6.722 00:14:52.57
871 PL MICHALAK Bogdan Mila 31 12:29:52.98 6.719 00:14:52.98
872 CZ GRUBER Simon Hardy 12:29:53.58 6.715 00:14:53.58
873 AT HÖLD Erich Emilie 12:29:55.05 6.704 00:14:55.05
874 CZ REIN Jan "A" Nela 12:29:55.13 6.703 00:14:55.13
875 CZ HONEŠ Jiří Cavendish 12:29:56.36 6.694 00:14:56.36
876 CZ ROMANČÍK Jaromír Pepík 12:29:57.30 6.687 00:14:57.30
877 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Maori Venture IV. 12:29:59.47 6.671 00:14:59.47
878 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 05 12:29:59.51 6.670 00:14:59.51
879 SK BINDAS Štefan JUN. SBJ 05 12:29:59.74 6.669 00:14:59.74
880 PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Maestro 12:30:00.20 6.665 00:15:00.20
881 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Dave 12:30:00.83 6.661 00:15:00.83
882 CZ VACEK Josef Barunka 12:30:01.18 6.658 00:15:01.18
883 SK COMOREK Pavel Yvonne 12:30:02.90 6.645 00:15:02.90
884 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Viki 12:30:04.36 6.635 00:15:04.36
885 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. Milano 12:30:05.53 6.626 00:15:05.53
886 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 375 12:30:05.55 6.626 00:15:05.55
887 DE GOETZ Guenter "B" Bono 12:30:06.20 6.621 00:15:06.20
888 CZ REIN Jan "B" Mona 12:30:08.14 6.607 00:15:08.14
889 DE A-TEAM VECHTMACINE-JOHANNA Tjorven 12:30:08.57 6.604 00:15:08.57
890 CZ KULÍK Přemysl Lord 12:30:09.37 6.598 00:15:09.37
891 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Skye 12:30:10.11 6.593 00:15:10.11
892 AT GRATZER Werner Bridge of Dreams 12:30:10.36 6.591 00:15:10.36
893 DE A-TEAM VECHTMACINE-JOHANNA Rio 12:30:10.75 6.588 00:15:10.75
894 DE TEAM LINDENHOF SB 05 12:30:11.36 6.584 00:15:11.36
895 CZ ATH Květná Abonent 16 12:30:12.07 6.578 00:15:12.07
896 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek T 4 12:30:13.42 6.569 00:15:13.42
897 DE HIENZSCH Frank FH 2 12:30:14.41 6.562 00:15:14.41
898 PL SZYMCZYK Wiktor Grzegorz 12:30:14.84 6.559 00:15:14.84
899 CZ REIN Jan "A" Ferry 12:30:15.60 6.553 00:15:15.60
900 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek S 1 12:30:16.41 6.547 00:15:16.41
901 HU SZALMA - BACSKAI Team Sateen 12:30:16.73 6.545 00:15:16.73
902 CZ HONEŠ Jiří Doctor 12:30:17.43 6.540 00:15:17.43
903 CZ DUDA Přemysl Lara 12:30:17.64 6.539 00:15:17.64
904 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 1 12:30:18.75 6.531 00:15:18.75
905 CZ VLČEK Jiří Rebecca 12:30:19.20 6.527 00:15:19.20
906 CZ SVOBODA Jiří "B" Romana 1 12:30:20.05 6.521 00:15:20.05
907 CZ CH.ST. JOPPI + SVĚTLÍK Jiří Kopp Jurášek 1 12:30:20.12 6.521 00:15:20.12
908 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Leo 12:30:20.65 6.517 00:15:20.65
909 CH SCHNEEBERGER Roman Snowfighter 12:30:20.91 6.515 00:15:20.91
910 CH JUD Roman Mustang 12:30:21.52 6.511 00:15:21.52
911 DE TEAM LINDENHOF SB 03 12:30:24.68 6.489 00:15:24.68
912 SK HROZEN Peter Peter 12:30:26.16 6.478 00:15:26.16
913 PL SZYMAŃSKI Zbigniew * SZ 74 12:30:26.17 6.478 00:15:26.17
914 SK PJ PIGEONS PJ Matwist 12:30:26.61 6.475 00:15:26.61
915 CZ JAVŮREK Miloš BOBmurder 12:30:26.67 6.475 00:15:26.67
916 AT VOLLNHOFER Dominik Dolphin 12:30:27.45 6.469 00:15:27.45
917 AT WENZ Alfred Oliver 12:30:29.05 6.458 00:15:29.05
918 SK TATRY-DERBY DT 5 12:30:29.76 6.453 00:15:29.76
919 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team "A" Lore 12:30:30.13 6.451 00:15:30.13
920 CZ KULÍK Přemysl Blesk 12:30:30.55 6.448 00:15:30.55
921 DE SCHOEN Friedrich Fritz 3 12:30:32.07 6.437 00:15:32.07
922 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Klat 610 12:30:32.19 6.436 00:15:32.19
923 SK TATRY-DERBY DT 4 12:30:33.83 6.425 00:15:33.83
924 CZ FLY YOUNG STARS Berenika 12:30:34.52 6.420 00:15:34.52
925 SK TEAM LUTERAN + HRICIK + BAŠISTA Surprise 12:30:35.62 6.413 00:15:35.62
926 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Daphne 12:30:36.32 6.408 00:15:36.32
927 PL LACH Adrian * Euro Bots 12:30:36.85 6.404 00:15:36.85
928 CZ KRÁL František Brutus 12:30:37.06 6.403 00:15:37.06
929 CZ POSPÍŠIL Petr Pako 12:30:38.47 6.393 00:15:38.47
930 PT PEDRO PORTO Project X Porto 12:30:39.52 6.386 00:15:39.52
931 DE LECKE Theo & Markus TM 12 12:30:39.70 6.385 00:15:39.70
932 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek S 6 12:30:40.65 6.379 00:15:40.65
933 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Elsa 12:30:41.49 6.373 00:15:41.49
934 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Lovka 12:30:42.73 6.364 00:15:42.73
935 DE GOETZ Guenter "B" Beppo 12:30:47.02 6.336 00:15:47.02
936 DE FRANZISKA "A" Franziska 5 12:30:49.64 6.318 00:15:49.64
937 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 03 12:30:50.07 6.315 00:15:50.07
938 AT OFNER Kurt Jo 12:30:50.57 6.312 00:15:50.57
939 SK KONŠ Milan Harry 12:30:50.89 6.310 00:15:50.89
940 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Frozen 12:30:51.31 6.307 00:15:51.31
941 CZ GRUBER Lubomír Pavlínka 12:30:53.49 6.293 00:15:53.49
942 CZ KLEMENS Karel 10KK 12:30:53.89 6.290 00:15:53.89
943 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Hana´s Dream 12:30:55.82 6.277 00:15:55.82
944 CZ TEAM ZEMAN + KAŠUBA ZK 2 12:30:57.54 6.266 00:15:57.54
945 CZ MALACH Ladislav Luke 12:30:58.61 6.259 00:15:58.61
946 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Romario 12:31:05.06 6.217 00:16:05.06
947 DE TEAM LINDENHOF SB 02 12:31:06.83 6.206 00:16:06.83
948 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Ocean 12:31:07.12 6.204 00:16:07.12
949 HU ISTVÁN Márkus Marshy 12:31:07.47 6.202 00:16:07.47
950 PL MATUSIAK & STEPOROWSKI Team M&S 3 12:31:07.88 6.199 00:16:07.88
951 CZ HRADIL František Hawk 12:31:08.35 6.196 00:16:08.35
952 AT NÖRES Kurt Nofi 12:31:08.44 6.196 00:16:08.44
953 AT HALATSCHEK Dietmar As 654 12:31:09.04 6.192 00:16:09.04
954 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp WB 04 12:31:11.33 6.177 00:16:11.33
955 BE COPPENS Peter Romeo 12:31:11.92 6.173 00:16:11.92
956 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 10 12:31:12.55 6.169 00:16:12.55
957 AT MARCHAT Franz Wladimir 12:31:12.86 6.167 00:16:12.86
958 SK BRKAL Jan Ing. Mathias 12:31:15.16 6.153 00:16:15.16
959 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp WB 05 12:31:16.35 6.145 00:16:16.35
960 AT ECKHARDT Markus Ecki´s 09 12:31:18.63 6.131 00:16:18.63
961 CH TEAM ANDERHUB Arado 12:31:19.42 6.126 00:16:19.42
962 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Bruno 12:31:22.26 6.108 00:16:22.26
963 CZ ŠKOVRAN Stanislav Alina 12:31:22.34 6.108 00:16:22.34
964 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Alex 12:31:22.92 6.104 00:16:22.92
965 DE GEBHARDT Reinhard Reflexion 12:31:23.12 6.103 00:16:23.12
966 CZ GRUBER Simon John 12:31:27.07 6.079 00:16:27.07
967 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3642 12:31:27.72 6.075 00:16:27.72
968 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Sohn Pronto 12:31:28.98 6.067 00:16:28.98
969 AT NÖRES Kurt Atomic 12:31:30.38 6.058 00:16:30.38
970 DE SCHOEN Friedrich Fritz 4 12:31:30.78 6.056 00:16:30.78
971 DE HEROES OF THE SKY Lea 12:31:33.51 6.039 00:16:33.51
972 CH BONSEMEIER & PEIXOTO Team BP 03 12:31:34.08 6.036 00:16:34.08
973 AT KUTLESA Slavko SLK 60 12:31:35.94 6.024 00:16:35.94
974 CZ FLY YOUNG STARS Mika 12:31:38.02 6.012 00:16:38.02
975 CZ KONEČNÝ Vlastimil Hibernál 12:31:39.45 6.003 00:16:39.45
976 CZ MADE IN VYSEKAL JÄGERNDORF - SILESIA TEAM Hujerka 12:31:41.32 5.992 00:16:41.32
977 NO HELGESEN Bjorn Ove Toreros 242 12:31:41.71 5.990 00:16:41.71
978 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek S 4 12:31:43.82 5.977 00:16:43.82
979 AT STEINER Alfred Fin 14 12:31:44.47 5.973 00:16:44.47
980 DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Nici 12:31:46.90 5.959 00:16:46.90
981 CZ DUDA Přemysl Dany 12:31:47.06 5.958 00:16:47.06
982 PL WÓJCIK Piotr Black 12:31:47.33 5.956 00:16:47.33
983 PL PACEK Wojciech WP 6 12:31:52.08 5.928 00:16:52.08
984 DE HÖRNIG Rainer Rocksy 12:31:54.06 5.917 00:16:54.06
985 DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Tomke 12:31:59.96 5.883 00:16:59.96
986 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Just Do It II. 12:32:00.62 5.879 00:17:00.62
987 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Klat 624 12:32:01.16 5.876 00:17:01.16
988 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 01 12:32:04.33 5.857 00:17:04.33
989 SK BINDAS Štefan JUN. SBJ 03 12:32:04.89 5.854 00:17:04.89
990 SK DZURÍK Marián Tobi 15 12:32:04.90 5.854 00:17:04.90
991 PL WRÓBEL Michal & Patryk Franz 12:32:05.53 5.851 00:17:05.53
992 SK BCHB Team Correct Number 12:32:06.14 5.847 00:17:06.14
993 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Illinois 12:32:09.49 5.828 00:17:09.49
994 CH SCHNEEBERGER Roman Snowarrow 12:32:10.22 5.824 00:17:10.22
995 CR CULIC Denis Dalmatian Wind 12:32:10.64 5.822 00:17:10.64
996 DE HEROES OF THE SKY Leoni 12:32:11.31 5.818 00:17:11.31
997 AT LEICHTFRIED Walter Luc 2 12:32:11.50 5.817 00:17:11.50
998 CH WIRZ Team Pogacar 12:32:11.76 5.815 00:17:11.76
999 CZ ATH Květná Abonent 6 12:32:11.85 5.815 00:17:11.85
1000 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Kolínek Team 04 12:32:15.38 5.795 00:17:15.38
1001 CZ PŘÍVARA Vladimír Matty 12:32:17.04 5.786 00:17:17.04
1002 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 387 12:32:20.12 5.769 00:17:20.12
1003 HU SZALMA - BACSKAI Team Sapphire 12:32:20.71 5.765 00:17:20.71
1004 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 3 12:32:23.86 5.748 00:17:23.86
1005 CZ VACEK Josef Laďka 12:32:24.23 5.746 00:17:24.23
1006 AT ECKHARDT Markus Ecki´s Giant 12:32:25.25 5.740 00:17:25.25
1007 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Rachel 12:32:26.52 5.733 00:17:26.52
1008 CZ KLEMENS Karel 6K 12:32:28.83 5.721 00:17:28.83
1009 AT LEICHTFRIED Karin Paul 12:32:29.47 5.717 00:17:29.47
1010 AT GRATZER Marco Augustus 12:32:30.32 5.713 00:17:30.32
1011 CZ BUREŠ Team André 12:32:30.74 5.710 00:17:30.74
1012 DE SG SCHMIDT - SOMMER Butterfly 12:32:30.77 5.710 00:17:30.77
1013 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Jacky 12:32:31.42 5.707 00:17:31.42
1014 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Benji 12:32:34.50 5.690 00:17:34.50
1015 AT KUTLESA Slavko SLK 65 12:32:34.78 5.688 00:17:34.78
1016 PL BASA M+A Team M 5 12:32:36.14 5.681 00:17:36.14
1017 DE MESTRE SILVA Miguel 12:32:36.97 5.677 00:17:36.97
1018 DE SCHWARM Claudia Rainer 12:32:38.43 5.669 00:17:38.43
1019 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Mini Christo 12:32:38.85 5.667 00:17:38.85
1020 CH SCHNEEBERGER Roman Snowgun 12:32:40.85 5.656 00:17:40.85
1021 CZ KONOPÍK Jiří Lord 12:32:43.72 5.641 00:17:43.72
1022 PL KOZLENIA Artur Klara 12:32:45.79 5.630 00:17:45.79
1023 DE GOETZ Guenter "A" Bacca 12:32:46.50 5.626 00:17:46.50
1024 CZ SVOBODA Jiří "A" Romana 12:32:46.61 5.625 00:17:46.61
1025 CH WIRZ Team Yates 12:32:50.83 5.603 00:17:50.83
1026 AT KUTLESA Slavko SLK 59 12:32:53.37 5.590 00:17:53.37
1027 DE SCHWARM Claudia Heinz 12:32:56.98 5.571 00:17:56.98
1028 CZ HEILMEIER Josef Piškot 12:32:58.23 5.565 00:17:58.23
1029 AT KOSEL / EHMANN Team Melli 12:32:59.79 5.557 00:17:59.79
1030 AT KOSEL / EHMANN Team Julia 12:33:02.31 5.544 00:18:02.31
1031 AT LEICHTFRIED Karin Jaak 12:33:02.68 5.542 00:18:02.68
1032 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Conan 12:33:04.18 5.534 00:18:04.18
1033 CZ SVOBODA Jiří "B" Ela 1 12:33:04.38 5.533 00:18:04.38
1034 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Paszek 12:33:04.82 5.531 00:18:04.82
1035 CZ VLČEK Jiří Caroll 12:33:06.96 5.520 00:18:06.96
1036 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Ballon 12:33:08.46 5.512 00:18:08.46
1037 CZ ŠKOVRAN Stanislav d´Artagnan 12:33:10.16 5.504 00:18:10.16
1038 AT ECKHARDT Markus Ecki´s Marusha 12:33:11.61 5.496 00:18:11.61
1039 AT BLIEGE Felix Fritz 12:33:15.08 5.479 00:18:15.08
1040 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 389 12:33:16.03 5.474 00:18:16.03
1041 AT OFNER Kurt Kain 12:33:17.82 5.465 00:18:17.82
1042 CZ VACEK Josef Maruška 12:33:22.53 5.442 00:18:22.53
1043 CZ REIN Jan "A" Ali 12:33:22.54 5.442 00:18:22.54
1044 DE HOOP Michael Hadar 12:33:31.49 5.398 00:18:31.49
1045 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Senna 12:33:37.12 5.371 00:18:37.12
1046 AT ECKHARDT Markus Ecki´s Star 12:33:40.34 5.356 00:18:40.34
1047 AT GRATZER Werner Himmel Stormer 12:33:40.51 5.355 00:18:40.51
1048 DE GOETZ Guenter "A" Bunny 12:33:42.88 5.343 00:18:42.88
1049 CZ SVOBODA Jiří "A" Ela 12:33:44.55 5.335 00:18:44.55
1050 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" My Tip II. 12:33:45.33 5.332 00:18:45.33
1051 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Venuše 12:33:45.73 5.330 00:18:45.73
1052 AT KUTLESA Slavko SLK 49 12:33:46.34 5.327 00:18:46.34
1053 AT LEICHTFRIED Walter Ivo 12:33:47.34 5.322 00:18:47.34
1054 PL WRÓBEL Michal & Patryk Lord Haraka 12:33:52.65 5.297 00:18:52.65
1055 SK KUJANIK Team KT 03 12:33:55.58 5.284 00:18:55.58
1056 AT HALATSCHEK Dietmar As 1 12:33:55.86 5.282 00:18:55.86
1057 CZ GRUBER Simon Terezka 12:33:56.24 5.281 00:18:56.24
1058 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 4354 12:33:59.17 5.267 00:18:59.17
1059 CZ DVOŘÁK Zbyněk Franco 12:33:59.24 5.267 00:18:59.24
1060 AT MARCHAT Franz Young Steffi 12:33:59.50 5.265 00:18:59.50
1061 CZ ŠKOVRAN Stanislav Aramis 12:34:02.63 5.251 00:19:02.63
1062 CZ KLEMENSOVÁ Sára Buřina 12:34:02.85 5.250 00:19:02.85
1063 DE LECKE Theo & Markus TM 09 12:34:05.24 5.239 00:19:05.24
1064 DE SPITZBERG Team Uwe 1 12:34:06.87 5.232 00:19:06.87
1065 AT TEAM ROTER BARON TRB 4 12:34:08.44 5.224 00:19:08.44
1066 DE SEEBACH SIEDLER Team MB 02 12:34:09.88 5.218 00:19:09.88
1067 DE SG STEFFL SGS 02 12:34:11.06 5.213 00:19:11.06
1068 DE SG STEFFL SGS 11 12:34:11.82 5.209 00:19:11.82
1069 DE SKOPLJAK Denis Demie 12:34:17.84 5.182 00:19:17.84
1070 CZ HANZEL Štefan Han 35 12:34:19.67 5.174 00:19:19.67
1071 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Nabuco 12:34:21.91 5.164 00:19:21.91
1072 CZ HRUDA Jan Karel 1 12:34:21.93 5.164 00:19:21.93
1073 AT WEINBERGER Hannes WH 03 12:34:24.65 5.152 00:19:24.65
1074 DE BRANDT Daniel ORL Panzer 12:34:24.74 5.151 00:19:24.74
1075 CZ KONEČNÝ Vlastimil Janka 12:34:26.46 5.144 00:19:26.46
1076 AT WENZ Alfred Krista 12:34:28.79 5.134 00:19:28.79
1077 SK BCHB Team Fifteen 12:34:29.12 5.132 00:19:29.12
1078 CZ ŠKOVRAN Stanislav Alino 12:34:31.98 5.120 00:19:31.98
1079 CZ MACHALA František Fialka 12:34:34.28 5.110 00:19:34.28
1080 CZ ATH Květná Abonent 4 12:34:34.79 5.107 00:19:34.79
1081 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Transilvania 12:34:35.55 5.104 00:19:35.55
1082 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 321 12:34:39.69 5.086 00:19:39.69
1083 SK HROZEN Peter Petra 12:34:42.46 5.074 00:19:42.46
1084 CZ KONOPÍK Jiří Standa 12:34:45.78 5.060 00:19:45.78
1085 CH ZG HELIOS B ZG 05 12:34:48.54 5.048 00:19:48.54
1086 CZ VACEK Josef Zdenda 12:34:48.82 5.047 00:19:48.82
1087 CZ DAVID Petr Amor 12:34:53.22 5.028 00:19:53.22
1088 SK FORGÁČ Marek MF 01 12:34:57.28 5.011 00:19:57.28
1089 AT STEINER Alfred Avantin 1 12:34:57.78 5.009 00:19:57.78
1090 CZ HAŠŠO Slavomír Vítek 12:34:59.97 5.000 00:19:59.97
1091 BE COPPENS Peter Tom 12:35:00.18 4.999 00:20:00.18
1092 AT WENZ Alfred Günther 12:35:02.05 4.991 00:20:02.05
1093 PL KOZLENIA Boguslawa Didi 12:35:02.96 4.988 00:20:02.96
1094 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Sophia 12:35:06.24 4.974 00:20:06.24
1095 CZ BUREŠ + PÍTRA Team Vermont 12:35:06.45 4.973 00:20:06.45
1096 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. Erino 12:35:07.48 4.969 00:20:07.48
1097 AT NAGELHOFER Robert Kirschblüte 1023 12:35:08.97 4.963 00:20:08.97
1098 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 382 12:35:09.66 4.960 00:20:09.66
1099 DE LECKE Theo & Markus TM 10 12:35:10.55 4.956 00:20:10.55
1100 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp WB 06 12:35:11.31 4.953 00:20:11.31
1101 CZ DVOŘÁK Zbyněk Danilo 12:35:11.58 4.952 00:20:11.58
1102 AT WENZ Alfred Conny 12:35:11.75 4.952 00:20:11.75
1103 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Erth Summit 12:35:12.17 4.950 00:20:12.17
1104 DE TEAM GERMANY Toni Deigner Tolo 12:35:12.79 4.947 00:20:12.79
1105 SK BINDAS Štefan JUN. SBJ 06 12:35:13.89 4.943 00:20:13.89
1106 CH TEAM ANDERHUB Airco 12:35:15.32 4.937 00:20:15.32
1107 PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Gabi 12:35:18.03 4.926 00:20:18.03
1108 SK GOGORA Milan Golly 12:35:21.93 4.910 00:20:21.93
1109 CH TEAM ANDERHUB Aero 12:35:22.23 4.909 00:20:22.23
1110 SK PJ PIGEONS PJ Superb 12:35:23.44 4.904 00:20:23.44
1111 AT WENZ Alfred Paul 12:35:25.82 4.895 00:20:25.82
1112 DE SG STEFFL SGS 04 12:35:26.10 4.894 00:20:26.10
1113 NL PLOEG Bert Daan 12:35:27.81 4.887 00:20:27.81
1114 CZ REIN Jan "B" Dita 12:35:29.12 4.882 00:20:29.12
1115 DE FRANZISKA "B" Franziska 11 12:35:29.68 4.879 00:20:29.68
1116 CZ EM-EKO.CZ Kacossa 12:35:31.31 4.873 00:20:31.31
1117 CZ HLAVINKA Josef Gabriela 12:35:31.94 4.870 00:20:31.94
1118 AT RÖTZER Franz Top 02 12:35:33.66 4.864 00:20:33.66
1119 DE FAMILIE MEIER Blue Sky 12:35:34.28 4.861 00:20:34.28
1120 AT STOCKINGER Franz Tomschi 12:35:37.91 4.847 00:20:37.91
1121 BE COPPENS Peter Hardy 12:35:40.71 4.836 00:20:40.71
1122 SK GOGORA Milan Gollum 12:35:43.59 4.825 00:20:43.59
1123 CZ GRIPENI Čáslav Black 12:35:43.63 4.825 00:20:43.63
1124 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. Marek 12:35:44.59 4.821 00:20:44.59
1125 CZ GRUBER Lubomír Luboš 12:35:45.94 4.816 00:20:45.94
1126 DE GOETZ Guenter "A" Biggy 12:35:47.06 4.811 00:20:47.06
1127 CZ KOCIÁN Milan Fernet 12:35:47.88 4.808 00:20:47.88
1128 PL SZYMCZYK Wiktor Slawek 12:35:50.07 4.800 00:20:50.07
1129 CZ SVOBODA Jiří "A" Lenka 12:35:51.51 4.794 00:20:51.51
1130 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3652 12:35:52.86 4.789 00:20:52.86
1131 PL BRASZKO Adam i Helena Iskra 12:35:54.79 4.782 00:20:54.79
1132 DE FRANZISKA "B" Franziska 9 12:35:55.88 4.778 00:20:55.88
1133 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 06 12:35:55.98 4.777 00:20:55.98
1134 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 03 12:35:56.09 4.777 00:20:56.09
1135 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. David 12:35:58.18 4.769 00:20:58.18
1136 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 08 12:35:58.75 4.767 00:20:58.75
1137 CZ VIKTORÍN Lukáš Tonka 12:36:01.40 4.757 00:21:01.40
1138 AT KOSEL / EHMANN Team Rudi 12:36:01.49 4.756 00:21:01.49
1139 PL SEDLACEK Josef Kardinale 12:36:04.04 4.747 00:21:04.04
1140 AT NÖRES Kurt Wali 12:36:07.56 4.734 00:21:07.56
1141 CZ KAREL Jan Němčour 12:36:10.02 4.724 00:21:10.02
1142 CZ ČERVEŇÁK Radek Aguilera 12:36:11.47 4.719 00:21:11.47
1143 SK VOJTKO Milan Karol 12:36:11.81 4.718 00:21:11.81
1144 DE LECKE Theo & Markus TM 11 12:36:11.92 4.717 00:21:11.92
1145 CZ HLAVINKA Josef Ivanka 12:36:13.79 4.710 00:21:13.79
1146 CZ GRUBER Simon Blue Jack 12:36:14.32 4.708 00:21:14.32
1147 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Eura 12:36:15.19 4.705 00:21:15.19
1148 PL SZYMCZYK Wiktor Ala 12:36:15.72 4.703 00:21:15.72
1149 AT GASSER Reinhard Galadrielle 12:36:17.24 4.698 00:21:17.24
1150 CZ GRIPENI Čáslav Míša 12:36:18.78 4.692 00:21:18.78
1151 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Imogen 12:36:20.03 4.687 00:21:20.03
1152 DE GOETZ Guenter "B" Bahati 12:36:21.35 4.683 00:21:21.35
1153 DE WICHERT KARL-HEINZ Neumannova 12:36:25.07 4.669 00:21:25.07
1154 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 2 12:36:28.88 4.655 00:21:28.88
1155 CZ LAŇKA Alfons Ing. Fony 12:36:30.29 4.650 00:21:30.29
1156 AT STEINER Alfred Fin 49 12:36:31.69 4.645 00:21:31.69
1157 HU GÁBOR Takács TG 561 12:36:32.14 4.643 00:21:32.14
1158 AT WENZ Alfred Elvis 12:36:34.93 4.633 00:21:34.93
1159 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Kolínek Team 02 12:36:38.89 4.619 00:21:38.89
1160 CZ HANZEL Štefan Han 24 12:36:39.16 4.618 00:21:39.16
1161 DE WICHERT KARL-HEINZ Nedved 12:36:42.16 4.608 00:21:42.16
1162 AT STOCKINGER Franz Flori 12:36:42.65 4.606 00:21:42.65
1163 DE FRANZISKA "A" Franziska 2 12:36:45.30 4.597 00:21:45.30
1164 CZ ELITE GO FAMILY LOFT Chivas Go 12:36:45.66 4.595 00:21:45.66
1165 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 01 12:36:50.84 4.577 00:21:50.84
1166 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Ayumi 12:36:55.36 4.561 00:21:55.36
1167 CZ HLAVINKA Josef Biba 12:36:56.64 4.557 00:21:56.64
1168 AT OFNER Kurt Paula 12:36:58.67 4.550 00:21:58.67
1169 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2313 12:36:59.40 4.548 00:21:59.40
1170 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Redy 12:36:59.51 4.547 00:21:59.51
1171 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. Michaela 12:37:01.18 4.541 00:22:01.18
1172 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "A" Gnittka 2 12:37:01.39 4.541 00:22:01.39
1173 CH BONSEMEIER & PEIXOTO Team BP 06 12:37:01.93 4.539 00:22:01.93
1174 PL LACH Adrian * Hungry 97 12:37:04.59 4.530 00:22:04.59
1175 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 378 12:37:09.22 4.514 00:22:09.22
1176 CZ HONEŠ Jiří Miro 12:37:13.42 4.500 00:22:13.42
1177 CZ HNILIČKA Vlastimil Mila 12:37:18.90 4.481 00:22:18.90
1178 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Just do It 12:37:19.63 4.479 00:22:19.63
1179 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 322 12:37:23.95 4.464 00:22:23.95
1180 AT RÖTZER Franz Top 5 12:37:26.29 4.457 00:22:26.29
1181 DE ZG HELIOS A Zephyr 12:37:27.69 4.452 00:22:27.69
1182 AT HOFMANN Leopold HL 3 12:37:28.50 4.449 00:22:28.50
1183 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 5 12:37:30.07 4.444 00:22:30.07
1184 CZ DAVID Petr Jugo 12:37:30.88 4.442 00:22:30.88
1185 CZ ATH Květná Abonent 3 12:37:35.78 4.425 00:22:35.78
1186 SK TATRY-DERBY DT 8 12:37:38.59 4.416 00:22:38.59
1187 CZ HONEŠ Jiří Abik 12:37:41.75 4.406 00:22:41.75
1188 SK VALÁPKA - POKOPEC Team Leader I. 12:37:42.53 4.404 00:22:42.53
1189 AT GRATZER Marco "B" Lissi 12:37:44.32 4.398 00:22:44.32
1190 CZ MADE IN VYSEKAL JÄGERNDORF - SILESIA TEAM Rosťa 12:37:44.70 4.397 00:22:44.70
1191 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Little Hanni 12:37:45.24 4.395 00:22:45.24
1192 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Dvojka 12:37:45.61 4.394 00:22:45.61
1193 AT LEICHTFRIED Walter Red Lady 12:37:48.33 4.385 00:22:48.33
1194 DE HOFLAND - VAN OOSTEN Team White Kittel 12:37:48.91 4.383 00:22:48.91
1195 DE FRANZISKA "B" Franziska 14 12:37:51.94 4.373 00:22:51.94
1196 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Octavus 12:37:52.42 4.372 00:22:52.42
1197 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 2 12:37:52.79 4.371 00:22:52.79
1198 DE TEAM HESSENBOYS One Loft Pigeon Racing THB 35 12:37:54.18 4.366 00:22:54.18
1199 CZ KONOPÍK Jiří Yva 12:37:54.57 4.365 00:22:54.57
1200 SK BRKAL Jan Ing. Simona 12:37:55.64 4.362 00:22:55.64
1201 CZ BALKONOVÝ ODCHOV Venca Matýsek 12:37:57.90 4.354 00:22:57.90
1202 AT STRAIF Walter Wanda 12:37:58.49 4.353 00:22:58.49
1203 AT HÖLD Erich Philipp 12:37:59.15 4.351 00:22:59.15
1204 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Secundus 12:38:03.32 4.337 00:23:03.32
1205 DE GOETZ Guenter "A" Bahire 12:38:07.15 4.325 00:23:07.15
1206 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" No Time 12:38:07.57 4.324 00:23:07.57
1207 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Little Vivonne 12:38:09.12 4.319 00:23:09.12
1208 CZ HANZEL Štefan Han 36 12:38:11.05 4.313 00:23:11.05
1209 CH SCHNEEBERGER Roman Azure 12:38:13.49 4.306 00:23:13.49
1210 AT GRATZER Marco "B" Rudolf 12:38:14.19 4.304 00:23:14.19
1211 AT BLIEGE Felix Roman 12:38:14.65 4.302 00:23:14.65
1212 AT STOCKINGER Franz Michi 12:38:20.23 4.285 00:23:20.23
1213 DE BEHLKE Andreas AB 03 12:38:20.48 4.284 00:23:20.48
1214 AT STRAIF Walter Wampir 12:38:20.81 4.283 00:23:20.81
1215 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-2071 12:38:23.93 4.274 00:23:23.93
1216 PL SEDLACEK Josef Ice Loly 12:38:24.46 4.272 00:23:24.46
1217 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 2282 12:38:27.63 4.262 00:23:27.63
1218 PL SZYMCZYK Wiktor Wiktor 12:38:28.32 4.260 00:23:28.32
1219 DE HIENZSCH Frank FH 1 12:38:32.86 4.247 00:23:32.86
1220 CZ HONEŠ Jiří Mara 12:38:35.67 4.238 00:23:35.67
1221 CZ STRAPINA Jiří Tomi 12:38:38.43 4.230 00:23:38.43
1222 DE WINGS 2 WIN WW 01 12:38:38.98 4.228 00:23:38.98
1223 DE BRANDT Daniel ORL Daniel 12:38:54.72 4.182 00:23:54.72
1224 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Eder 12:38:57.21 4.175 00:23:57.21
1225 DE WICHERT KARL-HEINZ Zelezny 12:38:58.92 4.170 00:23:58.92
1226 CZ GRIPENI Čáslav Eskil 12:39:00.55 4.165 00:24:00.55
1227 DE GEBHARDT Reinhard Request 12:39:03.67 4.156 00:24:03.67
1228 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Diego 12:39:05.87 4.150 00:24:05.87
1229 PL SZYMAŃSKI Zbigniew * SZ 93 12:39:12.33 4.131 00:24:12.33
1230 SK LABON Matúš & Jakub MJ 01 12:39:20.96 4.107 00:24:20.96
1231 CZ KLEMENS Karel 1K 12:39:24.66 4.097 00:24:24.66
1232 AT GRATZER Marco "B" Don Camillo 12:39:29.38 4.083 00:24:29.38
1233 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 04 12:39:30.96 4.079 00:24:30.96
1234 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Jednička 12:39:35.82 4.066 00:24:35.82
1235 SK MOKOŠ + VÁROŠ Monglow 12:39:36.27 4.064 00:24:36.27
1236 CZ BUREŠ + PÍTRA Team Nebraska 12:39:45.67 4.039 00:24:45.67
1237 SK LABON Matúš & Jakub MJ 03 12:39:57.84 4.006 00:24:57.84
1238 CZ MAJKA + JAN TEAM Jan 12:40:02.44 3.994 00:25:02.44
1239 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "B" Rosenthal 2 12:40:11.53 3.969 00:25:11.53
1240 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Aqua 12:40:15.83 3.958 00:25:15.83
1241 CZ REIN Jan "B" Black 12:40:17.39 3.954 00:25:17.39
1242 AT STRAIF Walter Williems 12:40:17.64 3.954 00:25:17.64
1243 CZ REIN Jan "A" Hugo 12:40:18.03 3.952 00:25:18.03
1244 AT STRAIF Walter Wera 12:40:18.69 3.951 00:25:18.69
1245 AT HALATSCHEK Dietmar As 2 12:40:19.29 3.949 00:25:19.29
1246 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek S 3 12:40:23.20 3.939 00:25:23.20
1247 CZ MACHALA František Dolly 12:40:23.72 3.938 00:25:23.72
1248 AT GRATZER Marco Gaspar 12:40:25.08 3.934 00:25:25.08
1249 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Anet 12:40:31.76 3.917 00:25:31.76
1250 HU GÁBOR Takács TG 559 12:40:33.76 3.912 00:25:33.76
1251 DE GEBHARDT Reinhard Renegate 12:40:41.23 3.893 00:25:41.23
1252 DE FAMILIE MEIER Tina She 12:40:41.91 3.891 00:25:41.91
1253 PL MATUSIAK & STEPOROWSKI Team M&S 4 12:40:46.96 3.879 00:25:46.96
1254 CH JUD Roman Hawker Typhoon 12:40:53.92 3.861 00:25:53.92
1255 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Septimus 12:40:54.82 3.859 00:25:54.82
1256 CZ MALACH Ladislav Rosi 12:40:55.09 3.858 00:25:55.09
1257 CZ ŠKOVRAN Stanislav Porthos 12:40:55.51 3.857 00:25:55.51
1258 AT RÖTZER Franz Top 06 12:40:59.57 3.847 00:25:59.57
1259 CZ GORCA TEAM Soňa 12:41:02.67 3.840 00:26:02.67
1260 AT WENZ Alfred Renate 12:41:03.48 3.838 00:26:03.48
1261 CZ BUREŠ Team Pálava 12:41:04.70 3.835 00:26:04.70
1262 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 2292 12:41:13.87 3.812 00:26:13.87
1263 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Last Chance II. 12:41:15.12 3.809 00:26:15.12
1264 CZ SKOKAN Pavel Black Jack II. 12:41:19.58 3.798 00:26:19.58
1265 CZ ELITE GO FAMILY LOFT Lady Bay 12:41:23.06 3.790 00:26:23.06
1266 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 064 12:41:25.77 3.784 00:26:25.77
1267 SK TATRY-DERBY DT 3 12:41:31.49 3.770 00:26:31.49
1268 CZ FLY YOUNG STARS Kryštof 12:41:37.63 3.756 00:26:37.63
1269 ES USO ASKARRA Ekaitz 12:41:38.84 3.753 00:26:38.84
1270 DE TEAM HUNTER Hirsch 12:41:44.69 3.739 00:26:44.69
1271 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Jo 12:41:53.87 3.718 00:26:53.87
1272 DE SCHWARM Claudia Rembrandt 12:41:55.69 3.714 00:26:55.69
1273 DE HEROES OF THE SKY Liam 12:42:05.47 3.691 00:27:05.47
1274 AT WEINBERGER Hannes WH 06 12:42:07.94 3.686 00:27:07.94
1275 SK BINDAS Štefan JUN. SBJ 02 12:42:13.45 3.673 00:27:13.45
1276 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 11 12:42:14.46 3.671 00:27:14.46
1277 CH WIRZ Team Quintana 12:42:18.19 3.663 00:27:18.19
1278 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-393 12:42:23.39 3.651 00:27:23.39
1279 CZ STRNAD Jaroslav Markus 12:42:24.02 3.650 00:27:24.02
1280 CZ VLČEK Jiří Shyrlei 12:42:26.49 3.644 00:27:26.49
1281 DE WICHERT KARL-HEINZ Koukalova 12:43:01.74 3.568 00:28:01.74
1282 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Mickey 12:43:06.18 3.558 00:28:06.18
1283 DE TEAM GERMANY Toni Deigner Toronto 12:43:26.92 3.515 00:28:26.92
1284 AT RÖTZER Franz Top 4 12:43:33.49 3.502 00:28:33.49
1285 AT WIEFLER Alois Jan 12:43:52.16 3.464 00:28:52.16
1286 SK J & I MARTON TEAM Hrdza 12:43:56.08 3.456 00:28:56.08
1287 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Karen 12:44:11.72 3.425 00:29:11.72
1288 CZ MALACH Ladislav Wirra 12:44:59.33 3.335 00:29:59.33
1289 SK FLIMEL Miroslav Flint 12:45:03.79 3.326 00:30:03.79
1290 AT KOSEL / EHMANN Team Noha 12:45:05.16 3.324 00:30:05.16
1291 SK LAŠ Vladimír Las 6 12:45:10.47 3.314 00:30:10.47
1292 PL SZYMCZYK Wiktor Ania 12:45:43.78 3.254 00:30:43.78
1293 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Alfreda 12:45:44.49 3.253 00:30:44.49
1294 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 3 12:45:59.94 3.226 00:30:59.94
1295 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team "A" Vansan 12:46:00.02 3.226 00:31:00.02
1296 PL WRÓBEL Michal & Patryk Achim 12:46:06.81 3.214 00:31:06.81
1297 AT LEICHTFRIED Walter Klugmann 2 12:46:21.86 3.188 00:31:21.86
1298 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" River 12:46:42.01 3.155 00:31:42.01
1299 CZ MADE IN VYSEKAL JÄGERNDORF - SILESIA TEAM Lucie 12:46:44.63 3.150 00:31:44.63
1300 DE TEAM GERMANY - W A Waldow + Silvia Thiel WS 2 12:46:50.78 3.140 00:31:50.78
1301 CZ LAŇKA Alfons Ing. Laura 12:47:52.20 3.042 00:32:52.20
1302 CZ VIKTORÍN Lukáš Zdenka 12:48:15.47 3.007 00:33:15.47
1303 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Naldo 12:48:28.43 2.987 00:33:28.43
1304 DE SPITZBERG Team Uwe 2 12:48:57.44 2.945 00:33:57.44
1305 DE SKOPLJAK Denis Delta 12:48:58.79 2.943 00:33:58.79
1306 AT NÖRES Kurt Hermano 12:49:18.39 2.915 00:34:18.39
1307 DE TEAM SASSE WELZEL Wüsto.-Becke 4 12:49:35.28 2.891 00:34:35.28
1308 CZ DUDA Přemysl Hery 12:49:44.33 2.879 00:34:44.33
1309 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 09 12:49:49.85 2.871 00:34:49.85
1310 AT VOLLNHOFER Dominik Domingo 12:49:50.18 2.871 00:34:50.18
1311 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Simča 12:49:50.92 2.870 00:34:50.92
1312 AT NAGELHOFER Robert Pfeilkraut 1013 12:49:51.77 2.868 00:34:51.77
1313 CH HÖSLI Walter Lockheed 12:49:58.05 2.860 00:34:58.05
1314 SK MTS ŽILINA Laš + Ondro MTS 03 12:49:58.56 2.859 00:34:58.56
1315 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Gaby 12:50:03.83 2.852 00:35:03.83
1316 CZ KONEČNÝ Vlastimil Rosťa 12:50:04.71 2.851 00:35:04.71
1317 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 834 12:50:19.88 2.830 00:35:19.88
1318 CZ KOCIÁN Milan Myslivec 12:50:36.89 2.808 00:35:36.89
1319 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Margerita 12:50:56.80 2.782 00:35:56.80
1320 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek T 1 12:51:02.97 2.774 00:36:02.97
1321 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "B" Klaus 3 12:51:14.11 2.760 00:36:14.11
1322 CZ VIKTORÍN Lukáš Luky 12:51:24.04 2.747 00:36:24.04
1323 PL KOZLENIA Boguslawa Tola 12:52:08.41 2.693 00:37:08.41
1324 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 05 12:52:40.14 2.655 00:37:40.14
1325 AT WALDER Florian Myrthe 12:52:58.26 2.634 00:37:58.26
1326 CZ ŠABATA Jan J.Š. 03 12:53:22.64 2.606 00:38:22.64
1327 SK TATRY-DERBY DT 1 12:53:56.71 2.568 00:38:56.71
1328 DE TEAM TEISTUNGEN Temper 12:54:03.11 2.561 00:39:03.11
1329 DE MESTRE SILVA Enriko 12:54:17.41 2.545 00:39:17.41
1330 CZ KLEMENS Karel 5K 12:55:01.07 2.499 00:40:01.07
1331 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team "A" Jana 12:55:15.14 2.484 00:40:15.14
1332 AT WEINBERGER Hannes WH 59 12:55:35.79 2.463 00:40:35.79
1333 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Everest 12:55:50.08 2.449 00:40:50.08
1334 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Maybee 12:56:45.13 2.395 00:41:45.13
1335 PL LACH Adrian * Figifigi 12:56:59.41 2.382 00:41:59.41
1336 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Trojka 12:58:06.78 2.319 00:43:06.78
1337 DE FAMILIE MEIER Joss Stone 12:58:13.36 2.314 00:43:13.36
1338 AT HALATSCHEK Dietmar Schimmel 12:58:17.16 2.310 00:43:17.16
1339 CZ ŠKOVRAN Stanislav Athos 12:58:37.37 2.292 00:43:37.37
1340 SK FLIMEL Miroslav Flipper 12:58:41.78 2.289 00:43:41.78
1341 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team PM 03 12:58:45.74 2.285 00:43:45.74
1342 CZ EM-EKO.CZ Hrusa 12:58:47.09 2.284 00:43:47.09
1343 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Kolínek Team 03 12:58:51.14 2.280 00:43:51.14
1344 CZ CH.ST. JOPPI + SVĚTLÍK Jiří Kopp Bělouš 2 12:59:09.95 2.264 00:44:09.95
1345 SK FLIMEL Miroslav Flintown 12:59:52.76 2.228 00:44:52.76
1346 AT GRATZER Werner Beinhart 13:00:02.89 2.220 00:45:02.89
1347 CZ KONOPÍK Jiří Heda 13:00:12.29 2.212 00:45:12.29
1348 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Perza 13:00:12.75 2.212 00:45:12.75
1349 CZ KROČIL Jaroslav Artuš 13:00:15.39 2.210 00:45:15.39
1350 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 05 13:00:29.25 2.198 00:45:29.25
1351 CZ SKOKAN Pavel Black Jack 13:00:35.92 2.193 00:45:35.92
1352 PL SZYMAŃSKI Zbigniew * SZ 87 13:00:41.32 2.189 00:45:41.32
1353 PL LACH Adrian * Heros J222 13:00:42.23 2.188 00:45:42.23
1354 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Water 13:00:44.20 2.186 00:45:44.20
1355 CZ MAJKA + JAN TEAM Lucka 13:01:36.12 2.146 00:46:36.12
1356 AT STRAIF Walter Wannessa 13:02:45.69 2.094 00:47:45.69
1357 AT HÖLD Erich Susanne 13:02:49.39 2.091 00:47:49.39
1358 SK GENČUR František Genie 13:02:57.32 2.085 00:47:57.32
1359 SK KONŠ Milan Nikol Star 13:03:03.81 2.081 00:48:03.81
1360 PL BRASZKO Adam i Helena Kita 13:03:28.38 2.063 00:48:28.38
1361 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 10 13:03:58.83 2.042 00:48:58.83
1362 CZ HANZEL Štefan Han 38 13:03:59.97 2.041 00:48:59.97
1363 CZ STRAPINA Jiří Miňo 13:04:22.06 2.026 00:49:22.06
1364 DE PETZOLD Herbert Pätzi 13:04:32.09 2.019 00:49:32.09
1365 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Ziga 13:04:46.58 2.009 00:49:46.58
1366 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 056 13:06:58.53 1.924 00:51:58.53
1367 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Shuichi 13:08:53.49 1.856 00:53:53.49
1368 DE TEAM GERMANY Toni Deigner Tornado 13:09:11.20 1.845 00:54:11.20
1369 AT STEINER Alfred Avantin 2 13:10:09.93 1.813 00:55:09.93
1370 SK MAJDÁK Michal Jantar 13:10:54.88 1.788 00:55:54.88
1371 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Duodecimus 13:11:15.69 1.777 00:56:15.69
1372 DE SEEBACH SIEDLER Team MB 03 13:11:43.53 1.763 00:56:43.53
1373 CZ ČERVEŇÁK Radek Dido 13:13:55.95 1.697 00:58:55.95
1374 SK MOKOŠ + VÁROŠ Vadara 13:14:22.99 1.684 00:59:22.99
1375 HU ISTVÁN Márkus Mars 13:15:12.19 1.661 01:00:12.19
1376 CZ PŘÍVARA Vladimír Mellody 13:15:15.36 1.660 01:00:15.36
1377 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 12 13:15:18.87 1.658 01:00:18.87
1378 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. Dana 13:15:56.48 1.641 01:00:56.48
1379 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team PM 02 13:17:00.52 1.613 01:02:00.52
1380 CZ KLEMENSOVÁ Sára Coco 13:17:22.89 1.603 01:02:22.89
1381 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2974 13:17:27.75 1.601 01:02:27.75
1382 SK DZURÍK Marián Tobi 8 13:17:33.99 1.598 01:02:33.99
1383 AT HALATSCHEK Dietmar Scharlie 13:17:50.84 1.591 01:02:50.84
1384 CZ DVOŘÁK Zbyněk Fabio 13:20:04.75 1.537 01:05:04.75
1385 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 383 13:21:37.20 1.501 01:06:37.20
1386 CZ HRADIL František Harold 13:22:10.43 1.489 01:07:10.43
1387 SK PRÍVARA Pavol Kinčen-Paul 13:24:23.37 1.441 01:09:23.37
1388 AT GRATZER Marco Arad 13:24:29.13 1.439 01:09:29.13
1389 CZ KONOPÍK Jiří Jarda 13:31:10.01 1.313 01:16:10.01
1390 SK PJ PIGEONS PJ Danny 13:33:28.99 1.274 01:18:28.99
1391 DE SEEBACH SIEDLER Team MB 04 13:35:37.10 1.240 01:20:37.10
1392 CZ GRUBER Simon Peťa 13:36:41.60 1.224 01:21:41.60
1393 PL BRASZKO Adam i Helena Liza 13:37:36.34 1.211 01:22:36.34
1394 PL MATUSIAK & STEPOROWSKI Team M&S 5 13:44:03.43 1.123 01:29:03.43
1395 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Forest 13:53:05.75 1.019 01:38:05.75
1396 AT WENZ Alfred Jonny 13:53:16.39 1.018 01:38:16.39
1397 CZ HLAVINKA Josef Paolo 13:53:24.01 1.016 01:38:24.01
1398 DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Alex 13:56:26.45 0.986 01:41:26.45
1399 DE BRANDT Daniel ORL Magdaleno Neuner 14:09:36.48 0.873 01:54:36.48
1400 PL BASA M+A Team M 1 15:06:39.83 0.583 02:51:39.83
1401 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Decimus 15:11:04.89 0.568 02:56:04.89
1402 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 06 15:12:40.91 0.563 02:57:40.91
1403 CZ GRUBER Simon Sabinka 15:14:25.83 0.557 02:59:25.83
1404 CZ SVOBODA Jiří "A" Jana 15:18:20.59 0.545 03:03:20.59
1405 AT GRATZER Marco "B" Karl 15:35:33.19 0.499 03:20:33.19
1406 DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Sam 15:36:26.57 0.496 03:21:26.57
1407 PL KOZLENIA Artur Adi 16:34:02.38 0.386 04:19:02.38
1408 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 3314 16:36:30.61 0.382 04:21:30.61
1409 AT GRATZER Werner Erfolg 16:40:12.78 0.377 04:25:12.78
1410 DE WICHERT KARL-HEINZ Cech 16:40:41.80 0.376 04:25:41.80
1411 DE HOFLAND - VAN OOSTEN Team Lida 16:40:53.78 0.376 04:25:53.78

Zobrazit / skrýt podrobnosti k doletu

Nedolétlí holubi

Tabulka obsahuje seznam holubů, kteří byli na tento závod nasazeni, ale zatím nedoletěli.

  Jméno chovatele Jméno holuba
DE A-TEAM VECHTMACINE-JOHANNA Kim
CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3732
CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2703
CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 3124
CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 4164
CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 2594
CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 06
CZ ATH Květná Abonent 11
CZ ATH Květná Abonent 13
CZ BECHYNĚ Radek Kras
SK BCHB Team Blue Shadow
SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. Susan
AT BLIEGE Felix Constantin
AT BLIEGE Felix Monika
DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Adrian
CZ BUREŠ + PÍTRA Team Kansas
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Black Party II.
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Silver Birch
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Silver Birch II.
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Last Chance
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" My Tip IV.
SK COMOREK Pavel Fenomen
BE COPPENS Peter Jerry
BE COPPENS Peter Martin
CR CULIC Denis Beautiful Croatia
CR CULIC Denis Dalmatian Pearl
CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Digi
PL DABROWSKI Pawel * Ikar
PL DABROWSKI Pawel * Igor
SK DREXLEROVÁ Helena Guerrero
SK ĎURANA Miroslav Head
CZ DVOŘÁK Zbyněk Joan
AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Sextus
AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Quintus
AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Tertius
AT ECKHARDT Markus Ecki´s Apollo
DE FAMILIE SOELLNER F.S. 05
DE FAMILIE SOELLNER F.S. 06
DE FELBINGER Gerhard Eva
SK FLIMEL Miroslav Fliss
SK FLIMEL Miroslav Flight Leader
DE FRANZISKA "A" Franziska 7
AT GASSER Reinhard Galaxy
AT GASSER Reinhard Gambit
DE GOETZ Guenter "A" Bella*
DE GOETZ Guenter "A" Bea
AT GRATZER Marco "B" Franz Ferdinand
AT GRATZER Marco Roy
AT HALATSCHEK Dietmar Siegi
CZ HAŠŠO Slavomír Angličanka
NO HELGESEN Bjorn Ove King II.
NO HELGESEN Bjorn Ove Lady Atomic
CZ HLAVINKA Josef Raul
AT HOFMANN Leopold HL 8
AT HOFMANN Leopold HL 4
DE HOCHSCHERFF Udo Sveni
AT HÖLD Erich Paul
CH HÖSLI Walter Phantom
CH HÖSLI Walter Lichtning
SK HRNČIAR PETER & MIRO Team PM 01
SK HRNČIAR PETER & MIRO Team PM 05
SK HROZEN Peter Jana
CZ HRYČOVSKÝ Pavel Pětka
DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Talent 1
CZ IŠTVÁNEK & ŠIK Team Vichr 1
AT JAKUPOVIC & NAHIC TEAM King
CZ JAVŮREK Miloš Loyd
CZ KLEMENS Karel 2K
CZ KLEMENSOVÁ Sára Bezzubka
CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Many
CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Zlato
CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Kolínek Team 06
CZ KONEČNÝ Vlastimil Vitra
CZ KONOPÍK Jiří Jolly
CZ KONOPÍK Jiří Hektor
PL KOZLENIA Artur Zygi
CZ KRÁL František Goliáš
CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 6
CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 1
CZ KRUTIL Karel + Michal Karel IV.
CZ KUDELA Jaromír Ing. Kája
CZ KULÍK Přemysl Alan