Chovatelé

     
  LC Jméno Přihl. holubů Platba Dod. holubů
CZ ACADEMY LOFT Štěpánek Akademie Libchavy 13 Uhrazeno 13
CZ ACADEMY LOFT Štěpánek Akademie Libchavy "B" 4 Uhrazeno 4
CZ ADAMÍK Zdeněk 2 Uhrazeno 2
IT ALI DEL GATTOPARDO Team 6 Uhrazeno 6
PL ALICE & JACOB Team "A" 6 Uhrazeno 6
PL ALICE & JACOB Team "B" 5 Uhrazeno 5
CH ALP RACE TEAM Simon Wolf 12 Uhrazeno 12
CH ANDERHUB Oskar 6 Uhrazeno 6
CZ ATH Květná 3 Uhrazeno 3
SK BALVOŇ Michal 6 Uhrazeno 6
CZ BARÁNEK Josef 6 Uhrazeno 6
CZ BARTL Pavel 6 Uhrazeno 6
CZ BARTL Josef 6 Uhrazeno 6
CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy 12 Uhrazeno 12
CZ BEDNAŘÍK Josef 2 Uhrazeno 2
DE BEHLKE Andreas 12 Uhrazeno 12
CZ BECHA Lubomír 6 Uhrazeno 6
DE BELOW Harald 6 Uhrazeno 6
SK BINDAS Štefan jun. 6 Uhrazeno 6
SK BLAŽENEC & VAŇO 6 Uhrazeno 6
CZ BLECHTA Miroslav 1 Uhrazeno 1
SK BODNÁR Ĺubo 6 Uhrazeno 6
SK BODNÁR & VILČKO Vladimír 6 Uhrazeno 6
CZ BODY Andrej 2 Uhrazeno 2
DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz 6 Uhrazeno 6
IT BRAMANTE Davide 2 Uhrazeno 2
CZ BUREŠ Jaroslav 6 Uhrazeno 6
IT CAPLEA Doru 6 Uhrazeno 6
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" 12 Uhrazeno 12
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" 12 Uhrazeno 12
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" 8 Uhrazeno 8
IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" 12 Uhrazeno 12
IT CELLI & GHIACCI & VALVO "B" 7 Uhrazeno 7
CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan 12 Uhrazeno 12
BE COPPENS Peter 9 Uhrazeno 9
NL CORVO 12 Uhrazeno 12
IT CROCETTA Gabriele 6 Uhrazeno 6
SK ČÁNI Ĺ+M Team 6 Uhrazeno 6
CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team 6 Uhrazeno 6
CZ ČERVEŇÁK Radek 2 Uhrazeno 2
CZ ČULEN Jaroslav 2 Uhrazeno 2
DE DEBUS Gerhard 6 Uhrazeno 6
BE DECOENE MARC Team 6 Uhrazeno 6
NL DOLDERSUM & Zn. 12 Uhrazeno 12
CZ DUDA Přemysl 6 Uhrazeno 6
CZ DUDA Rostislav 3 Uhrazeno 3
CZ DVOŘÁK Tomáš 3 Uhrazeno 3
CZ DVOŘÁK Zbyněk 6 Uhrazeno 6
AT ECKHARDT Markus 6 Uhrazeno 6
AT EDER Gerhard 6 Uhrazeno 6
CZ ECHTNER Antonín 3 Uhrazeno 3
NL EKEHAAR / TER APEL TEAM 6 Uhrazeno 6
CZ EM-EKO.CZ 3 Uhrazeno 3
AT EPPENSTEINER Josef 3 Uhrazeno 3
IT ERBARU Ionut 3 Uhrazeno 3
SK EVIN Peter + Noemi 7 Uhrazeno 7
SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána 6 Uhrazeno 6
CZ FAJMON Team 6 Uhrazeno 6
DE FAMILIE JOEKEL 12 Uhrazeno 12
DE FAMILIE SOELLNER 12 Uhrazeno 12
IT FAST PIGEONS & ERVIN LARO 8 Uhrazeno 8
HU FCI GRAND PRIX VÁC 6 Uhrazeno 6
AT FERENC & GARCIA Team 7 Uhrazeno 7
CZ FIALA Alois 2 Uhrazeno 2
FR FLAVIGNY M.S.L. Team 2 Uhrazeno 2
BE FLY-4-US Pollin & Denduyver 6 Uhrazeno 6
HU FÖLDING Norbert 6 Uhrazeno 6
CZ FRANTIŠEK & SAMUEL & GRZEGORZ Team 7 Uhrazeno 7
HU GÁBOR Scheily 3 Uhrazeno 3
PL GALUS & KULESA TEAM Jan + Frantiszek 6 Uhrazeno 6
AT GASSER Reinhard 6 Uhrazeno 6
CZ GERSPITZER Team 6 Uhrazeno 6
BE GODDERIS Linda 2 Uhrazeno 2
DE GOETZ Guenter 12 Uhrazeno 12
SK GOGORA Milan 6 Uhrazeno 6
CZ GORCA TEAM 6 Uhrazeno 6
AT GRATZER Marco 14 Uhrazeno 14
AT GRATZER Werner 6 Uhrazeno 6
IT GREG Mihai 2 Uhrazeno 2
CZ GROH Aleš 6 Uhrazeno 6
CZ GRUBER Simon "A" 12 Uhrazeno 12
CZ GRUBER Simon "B" 6 Uhrazeno 6
CZ GRUBER Lubomír 6 Uhrazeno 6
IT GUTAS Mihai & Silviu Team 2 Uhrazeno 2
CZ HAŠŠO Slavomír 6 Uhrazeno 6
NO HELGESEN Bjorn Ove 12 Uhrazeno 12
DE HESSENBOYS TEAM One Loft Pigeon Racing 6 Uhrazeno 5
CZ HLAVINKA Josef 12 Uhrazeno 12
CZ HNILIČKA - MACH - RACH Team 3 Uhrazeno 3
AT HÖLD Erich 6 Uhrazeno 6
CZ HOLICKÝ Rostislav 3 Uhrazeno 3
DE HOOP Michael 6 Uhrazeno 6
CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel 6 Uhrazeno 6
DE HÖRNIG Rainer 2 Uhrazeno 2
SK HRNČIAR PETER & MIRO Team 12 Uhrazeno 12
SK HROZEN Peter 6 Uhrazeno 6
DE HUNTER TEAM 6 Uhrazeno 6
SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "A" 6 Uhrazeno 6
SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "B" 6 Uhrazeno 6
PL CHOCHOWSKI & FRACKOWIAK & MALEPSZY Team 6 Uhrazeno 6
DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS 12 Uhrazeno 12
CZ J.R.TEAM 6 Uhrazeno 6
SK JANČEKOVÁ TEAM Karin 4 Uhrazeno 4
CZ JANEČEK Petr 8 Uhrazeno 8
SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír 6 Uhrazeno 6
SK JAŠKA Štefan Dr. 4 Uhrazeno 4
CZ JAVŮREK Miloš 6 Uhrazeno 6
DE JONAS und KONČAREVIČ Team 6 Uhrazeno 6
CZ JURÁSEK BARBAR TEAM 6 Uhrazeno 6
DE K.H.WICHERT 12 Uhrazeno 12
CZ KADLEČÍK Jiří - Boris 3 Uhrazeno 3
PL KARDAS Michal 6 Uhrazeno 6
CZ KAREL TEAM 6 Uhrazeno 6
DE KARL-HEINZ & TIMO WAGNER 6 Uhrazeno 6
HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter 6 Uhrazeno 6
CZ KLEMENS Karel "A" 12 Uhrazeno 12
CZ KLEMENS Karel "B" 12 Uhrazeno 12
CZ KLEMENS Karel "C" 6 Uhrazeno 6
DE KLÜBER Bernhard 6 Uhrazeno 6
CZ KOCIÁN Milan 3 Uhrazeno 3
CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. 6 Uhrazeno 6
CZ KONEČNÝ Vlastimil 6 Uhrazeno 6
CZ KONOPÍK Jiří 6 Uhrazeno 6
PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team 12 Uhrazeno 12
PL KOZAK PRZEMYSLAW TopLofts.eu 6 Uhrazeno 6
PL KOZLENIA Artur 6 Uhrazeno 6
PL KOZLENIA Boguslawa 6 Uhrazeno 6
CZ KRATOCHVÍL Dušan 6 Uhrazeno 6
CZ KRET Jiří 6 Uhrazeno 6
CZ KROČIL & BARÁNEK Team 6 Uhrazeno 6
CZ KROUPA & NOVÁK Team 6 Uhrazeno 6
CZ KUBA KUBIKULA 6 Uhrazeno 6
CZ KUBÁČEK Lubomír "A" 6 Uhrazeno 6
CZ KUBÁČEK Lubomír "B" 6 Uhrazeno 6
CZ KUBÁČEK Lubomír "C" 6 Uhrazeno 6
CZ KUDELA Jaromír Ing. 6 Uhrazeno 6
CZ KULÍK Přemysl 6 Uhrazeno 6
DE KUSSER Josef 8 Uhrazeno 8
CZ KUZNÍK Václav 2 Uhrazeno 2
PL KWASNICKI Tomasz 3 Uhrazeno 3
SK LACIKA TEAM Dávid + Radoslav + Natália 6 Uhrazeno 6
HU LÁDY Tibor 2 Uhrazeno 2
PL LACH TEAM Adrian + Mateusz 12 Uhrazeno 12
CZ LAMÁČEK Josef & David 3 Uhrazeno 3
DE LANG Karl Heinz 6 Uhrazeno 6
CZ LANGER Bohuslav 3 Uhrazeno 3
CZ LAŇKA Alfons Ing. 12 Uhrazeno 12
DE LASTERIE - MEIJER - BRANDT Team 4 Uhrazeno 4
SK LAŠ Vladimír 12 Uhrazeno 12
DE LECKE Theo & Markus 12 Uhrazeno 12
AT LEICHTFRIED Walter 6 Uhrazeno 6
AT LEICHTFRIED Karin 6 Uhrazeno 6
CZ LEŠŇOVSKÝ Zdeno 3 Uhrazeno 3
CR LEXMAN DERBY ZAGREB - reciprocity 2020 6 Uhrazeno 6
NL LOWLANDS RACING TEAM 12 Uhrazeno 12
DE LÜDTKE Andreas Dr. 2 Uhrazeno 2
CZ LUKÁŠ Jan 6 Uhrazeno 6
CZ LUNDÁK Pavel 3 Uhrazeno 3
SK LUTERÁN Marek 2 Uhrazeno 2
CZ M & M RACING 6 Uhrazeno 6
CZ MACHALA & HNILICA Team 6 Uhrazeno 6
SK MAJDÁK Michal 3 Uhrazeno 3
CZ MAKANAKI Team 6 Uhrazeno 6
CZ MALACH Ladislav 3 Uhrazeno 3
CZ MARŠÁLEK Pavel 3 Uhrazeno 3
CZ MASNÝ - LAZOVÝ Team 3 Uhrazeno 3
CZ MATOUŠEK Michal 3 Uhrazeno 3
PL MAZIARZ RACING TEAM 13 Uhrazeno 13
BE MERGAERT Dirk 6 Uhrazeno 6
PL MICHALAK Bogdan 6 Uhrazeno 6
NL MOL Ed 3 Uhrazeno 3
CZ MOTRE Vasil 5 Uhrazeno 5
CZ MS NOVÝ BYDŽOV 6 Uhrazeno 6
DE MSA RACING TEAM 6 Uhrazeno 6
AT NAGELHOFER Robert 6 Uhrazeno 6
DE NAKOTT Ludwig 6 Uhrazeno 6
DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop 6 Uhrazeno 6
CZ NERS Jaroslav 3 Uhrazeno 3
CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team 6 Uhrazeno 6
DE NO-WU Team 6 Uhrazeno 6
SK NOCHTA Štefan 4 Uhrazeno 4
AT NÖRES Kurt 6 Uhrazeno 6
AT NÖRES & OFNER Team 6 Uhrazeno 6
SK NOVÁK Matej 6 Uhrazeno 6
SK NOVÁK Pavel 6 Uhrazeno 6
CZ NOVÁK Josef a syn 2 Uhrazeno 2
CZ NOVÁK & BASTL Team 6 Uhrazeno 6
CZ NOVOSAD František 2 Uhrazeno 2
CZ NOVOTNÝ Jaroslav 6 Uhrazeno 6
CZ NOVOTNÝ Jiří 2 Uhrazeno 2
SK PAJTA Vladimír 6 Uhrazeno 6
PL PALENTKA Janusz 1 Uhrazeno 1
TH PERMSAK SINGSOM BOON 7 Uhrazeno 7
CZ PETER Milan 3 Uhrazeno 3
NL PLOEG Bert 6 Uhrazeno 6
CZ PM Team 6 Uhrazeno 6
NL POELMAN Combinatie 6 Uhrazeno 6
CZ POPELKA Roman 3 Uhrazeno 3
CZ POSPÍŠIL Petr 3 Uhrazeno 3
SK PRIEHODA Ján a Ivana 8 Uhrazeno 8
SK PRÍVARA Pavol 3 Uhrazeno 3
IT PROVENZANO A & C 1 Uhrazeno 1
CZ PŘÍVARA Vladimír 6 Uhrazeno 6
IT RACING PIGEONS VINDIGNI Team 1 Uhrazeno 1
SK RADO & DRAGO Team 3 Uhrazeno 3
AT RADU Constantin 5 Uhrazeno 5
CZ REIN Jan 12 Uhrazeno 12
DE ROHE Pascal 6 Uhrazeno 6
DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team 12 Uhrazeno 12
AT RÖTZER & GARCIA Team 6 Uhrazeno 6
CZ RUBEY TEAM Michal & Robert 12 Uhrazeno 12
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "A" 10 Uhrazeno 10
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" 10 Uhrazeno 10
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "C" 10 Uhrazeno 10
DE RUSSIN Christian 4 Uhrazeno 4
CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK 12 Uhrazeno 12
DE SACHSENEXPRESS Team 2 Uhrazeno 2
DE SASSE/WELZEL Team 6 Uhrazeno 6
NO SEAVAREID Martin 6 Uhrazeno 6
PL SEDLACEK Josef 6 Uhrazeno 6
PL SEDLÁČEK & MISIAK TEAM Josef + Irek 6 Uhrazeno 6
CZ SEDLÁK Vladislav 6 Uhrazeno 6
SK SEDLÁK Miroslav & GRÉK Peter 3 Uhrazeno 3
DE SG MEISSNER & SCHEURER 2 Uhrazeno 2
AT SG NUTZ & KAHR Aufsteiger 6 Uhrazeno 6
AT SG NUTZ & KAHR Rabiatperlen 6 Uhrazeno 6
DE SG SCHMIDT - SOMMER 6 Uhrazeno 6
DE SG STEFFL 12 Uhrazeno 12
DE SCHEPER Günter 6 Uhrazeno 6
CZ SCHLEHOFER Michal 4 Uhrazeno 4
AT SCHOBER Karl 6 Uhrazeno 6
AT SCHÖN Johann 6 Uhrazeno 6
DE SCHRÖDER & VAN DE LOO Team 6 Uhrazeno 6
DE SCHÜTZE Jörn 6 Uhrazeno 6
DE SCHWARM Claudia 6 Uhrazeno 6
DE SIEBERT Dieter 6 Uhrazeno 6
IT SILVESTRI LOFT 2 Uhrazeno 2
NL SIMONSZ Henk 12 Uhrazeno 12
BG SOFIA TEAM 6 Uhrazeno 6
DE SPITZBERG Team 6 Uhrazeno 6
DE SPRANG Matthias 3 Uhrazeno 3
AT STEINER Alfred 6 Uhrazeno 6
AT STEIRER Heinrich 2 Uhrazeno 2
DE STOCKBAUER - LÜDERS Team 6 Uhrazeno 6
AT STRAIF Walter 12 Uhrazeno 12
CZ STRAPINA - ZÁLEŠÁK Team 3 Uhrazeno 3
CZ STRNAD - HENNEK - STADLER Team 6 Uhrazeno 6
CZ STRUŽKA Libor 7 Uhrazeno 7
RO SUPER STAR OLR - reciprocity 2020 6 Uhrazeno 6
CZ SVOBODA - ČIHÁK Team 6 Uhrazeno 6
CZ SÝKORA Jaromír 6 Uhrazeno 6
PL SZYMCZYK & MISIAK TEAM Wiktor + Marek 6 Uhrazeno 6
CZ ŠABATA Jan 12 Uhrazeno 12
CZ ŠAFRÁNKO Jiří 1 Uhrazeno 1
SK ŠEFČÍK Ĺubomír 2 Uhrazeno 2
CZ ŠIK Jaroslav 3 Uhrazeno 3
CZ ŠPIONI 6 Uhrazeno 6
CZ ŠTACH Vladimír 6 Uhrazeno 6
CZ TÁBORSKÝ Vladimír "B" 6 Uhrazeno 6
CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" 12 Uhrazeno 12
DE TARGATZ Angela Dr. 12 Uhrazeno 12
CZ TARVAN TEAM TARVAN 1 Uhrazeno 1
TH TEAM DR.TEERACHON-TEC 12 Uhrazeno 12
DE TEAM LINDENHOF Schönrade Bodo 12 Uhrazeno 12
DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp 6 Uhrazeno 6
SK TOMÁŠOVÁ Adela 6 Uhrazeno 6
NL TOWER FLYERS LOFT 6 Uhrazeno 6
DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger 12 Uhrazeno 12
CZ TRUKSA Vítězslav 6 Uhrazeno 6
HU VAÁRY Péter 2 Uhrazeno 2
CZ VACEK Josef 6 Uhrazeno 6
BE VAN HAUTE Andre 1 Uhrazeno 1
BE VAN STICHEL Dirk 7 Uhrazeno 7
CZ VARGA Mikuláš & Petr 6 Uhrazeno 6
CZ VETPOL HOLEŠOV s.r.o. 6 Uhrazeno 6
CZ VÍTEK Jan 6 Uhrazeno 6
CZ VLČEK Jiří 6 Uhrazeno 6
CZ VRCHLABÍ Team 6 Uhrazeno 6
CZ VYSEKAL David & Vojtěch 3 Uhrazeno 3
AT WALDER Florian 4 Uhrazeno 4
HU WANG Baoli 3 Uhrazeno 3
DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team 12 Uhrazeno 12
AT WENZ Alfred 9 Uhrazeno 9
AT WIEFLER Alois 6 Uhrazeno 6
DE WILDECK Team 6 Uhrazeno 6
AT WIMMER Karl 6 Uhrazeno 6
DE WINGS 2 WIN 12 Uhrazeno 12
DE WINGS TO FLY 6 Uhrazeno 6
ES WINKIE PIGEONS "A" 12 Uhrazeno 12
ES WINKIE PIGEONS "B" 8 Uhrazeno 8
CH WIRZ Team 5 Uhrazeno 5
DE WITT Lutz 12 Uhrazeno 12
PL WÓJCIK Piotr 6 Uhrazeno 6
DE WOLTERINK Gerald 6 Uhrazeno 6
IT WONDER PIGEONS Team 6 Uhrazeno 6
PL WOZNICA Józef 6 Uhrazeno 6
CZ YOUNG FLYERS Senohrábek 12 Uhrazeno 12
CZ YOUNG STARS 6 Uhrazeno 6
CZ ZADRAŽILOVI M+P+M 6 Uhrazeno 6
SK ZÁTROCH Peter 3 Uhrazeno 3
CZ ZEMAN Petr 3 Uhrazeno 3
CZ ZEMAN & KAŠUBA 6 Uhrazeno 6

* LC - Local Cup
 

Přihlásit se



Partneři