Dolet živě 22:33

       
    Jméno chovatele Jméno holuba Kód čipu Přílet
1 CZ HAŠŠO Slavomír Vitek 4F1AEB4E 08:39:34.01
2 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Golden Bulck 4F1AE86A 08:39:40.68
3 CZ JURÁSEK BARBAR TEAM Elen 4F1E7A98 08:39:41.56
4 AT GRATZER Marco Claudius 4F1A931C 08:39:43.33
5 DE SG SCHMIDT - SOMMER Ceres 4F1E7AAF 08:39:46.62
6 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Jour Fix. 4F1E507A 08:39:47.23
7 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" My Tip II. 4F1A887B 08:39:48.94
8 CZ REIN Jan Phil 4F194F81 08:39:49.07
9 CZ DVOŘÁK Zbyněk Cal 4F194F89 08:39:50.31
10 NL CORVO Lisa* 4F1AED10 08:39:56.59
11 CZ J.R.TEAM RS 3 4F1E51BB 08:39:56.85
12 PL MAZIARZ RACING TEAM Suri 4F1E5C20 08:39:58.17
13 PL SEDLACEK Josef Turul 4F1E50ED 08:39:58.61
14 PL SZYMCZYK & MISIAK TEAM Wiktor + Marek Jan. 4F1E5081 08:39:59.13
15 HU FÖLDING Norbert FN 044 4F1E5342 08:39:59.35
16 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Jozefka Eso 4F1E500D 08:39:59.93
17 SK BODNÁR Ĺubo LB 2 4F1E5EE6 08:40:00.04
18 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "A" Tina* 4F241B19 08:40:00.49
19 SK BINDAS Štefan jun. Bjuk 4F1AEA2E 08:40:00.96
20 DE GOETZ Guenter GG 4 4F1E51F9 08:40:01.03
21 AT LEICHTFRIED Karin Pedro 4F2424FA 08:40:01.84
22 CZ KUBA KUBIKULA Lída 4F1AEAD2 08:40:02.34
23 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Harry Afrika 94 4F1E537F 08:40:03.15
24 DE FAMILIE JOEKEL Pascal 4F1E5314 08:40:03.77
25 BE DECOENE MARC Team Lieveke 4F1E5CC0 08:40:04.73
26 PL PALENTKA Janusz J 14 4F1E51A3 08:40:05.62
27 CZ KUDELA Jaromír Ing. Mája 4F1E51D8 08:40:06.08
28 AT SCHÖN Johann Christian 4F1E5177 08:40:07.39
29 CZ LAŇKA Alfons Ing. Pepa 4F1E535F 08:40:07.95
30 BE COPPENS Peter Willem 4F1E5037 08:40:08.23
31 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" My Tip III. 4F1E50A6 08:40:08.33
32 SK LACIKA TEAM Dávid + Radoslav + Natália Filip. 4F1E51EA 08:40:08.98
33 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Der rote Batzen 4F1E6658 08:40:09.18
34 DE GOETZ Guenter GG 7 4F1E5301 08:40:09.59
35 PL ALICE & JACOB Team "B" Kalerap 4F1E5027 08:40:10.29
36 DE NO-WU Team NW 1 4F1AEA2D 08:40:10.47
37 DE WITT Lutz LW 1 4F24180B 08:40:10.72
38 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 198 4F1E5983 08:40:11.11
39 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 200 4F1E533F 08:40:11.15
40 CZ KLEMENS Karel "B" Phil. 4F1A935E 08:40:11.45
41 CZ GRUBER Simon "B" Nikita 4F1E519D 08:40:12.45
42 DE KARL-HEINZ & TIMO WAGNER Wacht 4F1E5321 08:40:12.97
43 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 6 4F1E5064 08:40:13.17
44 CZ KUDELA Jaromír Ing. Kája 4F1E7B82 08:40:13.38
45 AT SG NUTZ & KAHR Rabiatperlen Secret 4F1A93DB 08:40:13.71
46 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Klat 604 4F1E5EA7 08:40:14.08
47 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" No Time 4F1E508A 08:40:14.88
48 AT WENZ Alfred Conny 4F1E5EFF 08:40:15.15
49 BE COPPENS Peter Faither 4F1E5F2C 08:40:15.51
50 SK GOGORA Milan Zugo 4F1AEBAE 08:40:15.80
51 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "B" Simy 4F194FB8 08:40:16.22
52 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Speedy 4F1AE839 08:40:16.56
53 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 5 4F1958D5 08:40:16.74
54 PL WÓJCIK Piotr Maxi 4F195884 08:40:17.19
55 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 08 4F1E508F 08:40:17.61
56 NL DOLDERSUM & Zn. Simak 4F1AEBB9 08:40:17.64
57 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 4 4F1A90AE 08:40:17.74
58 SK LAŠ Vladimír Las 6 4F194CC7 08:40:18.98
59 DE SG STEFFL Glatze 4F194F4D 08:40:19.24
60 CZ MOTRE Vasil Naďa 4F1E5EF9 08:40:19.67
61 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 924 4F1AED54 08:40:19.86
62 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Trinity 4F1AED18 08:40:20.08
63 DE HUNTER TEAM Hunter 186 4F1E51B4 08:40:20.47
64 CZ ZEMAN & KAŠUBA ZK 5 4F1E5308 08:40:20.80
65 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Coni 4F195B60 08:40:22.73
66 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 9 4F1958A0 08:40:23.63
67 IT GREG Mihai No Name Two 4F1E5326 08:40:24.16
68 CZ ČULEN Jaroslav Eržika 4F1E515A 08:40:24.26
69 PL GALUS & KULESA TEAM Jan + Frantiszek Tina 1 4F1E5EC9 08:40:26.27
70 NL TOWER FLYERS LOFT Tower Flyer 4 4F194BAA 08:40:26.40
71 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 5 4F194F5F 08:40:26.56
72 SK HROZEN Peter Žaneta 4F1E5328 08:40:26.78
73 DE SCHÜTZE Jörn Gaziro 4F1E7883 08:40:27.58
74 AT LEICHTFRIED Walter Frank. 4F1E5029 08:40:29.08
75 DE DEBUS Gerhard Helene 4F1E505F 08:40:29.67
76 DE GOETZ Guenter GG 10 4F1E519E 08:40:30.11
77 SK BODNÁR Ĺubo LB 4 4F1E5E40 08:40:30.26
78 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 1 4F1E5F0B 08:40:30.71
79 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Gabča 4F1E5159 08:40:30.78
80 AT WIMMER Karl Lilli 4F1E59E2 08:40:31.03
81 CZ VLČEK Jiří Miho 4F1E53A2 08:40:31.47
82 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 07 4F1E50DF 08:40:31.86
83 CZ KADLEČÍK Jiří - Boris Rambo* 4F1E5EB1 08:40:32.05
84 SK ČÁNI Ĺ+M Team Ĺudko 4F1E58AC 08:40:32.37
85 CZ ZEMAN & KAŠUBA ZK 1 4F1E5BFD 08:40:32.53
86 PL WÓJCIK Piotr Bond 4F1E64DD 08:40:32.85
87 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 12 4F1E5022 08:40:33.02
88 DE LECKE Theo & Markus Tyrin 4F1E53B7 08:40:33.08
89 NL DOLDERSUM & Zn. Cech. 4F1AEA6A 08:40:33.48
90 PL MICHALAK Bogdan Bilbo 4F1E5074 08:40:33.65
91 CZ ŠABATA Jan J.Š. 11 4F1E51F6 08:40:33.71
92 CZ PŘÍVARA Vladimír Jeny 4F1E5E5A 08:40:33.73
93 SK BLAŽENEC & VAŇO Itka 4F1E5191 08:40:33.99
94 ES WINKIE PIGEONS "B" Winkie 14 4F1E51E4 08:40:34.09
95 CZ FAJMON Team FT 01 4F206F41 08:40:34.63
96 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Marta 4F1AEA40 08:40:34.81
97 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "A" Dylan 4F1E5E3C 08:40:35.14
98 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 2 4F1AEA66 08:40:35.43
99 CZ KLEMENS Karel "A" Ady 4F1AEBF4 08:40:35.51
100 CZ M & M RACING Nikyterka 4F1E50B5 08:40:35.60
101 SK NOCHTA Štefan Erik. 4F1E586E 08:40:36.07
102 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Lada. 4F1AED49 08:40:36.27
103 AT WIMMER Karl Tobi 4F1E5B85 08:40:36.50
104 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" King of Talent 4F1E5891 08:40:36.68
105 TH PERMSAK SINGSOM BOON Permsak 225 4F194F84 08:40:37.01
106 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 4 4F195BF0 08:40:37.96
107 CZ ŠABATA Jan J.Š. 07 4F1E50CF 08:40:38.02
108 CZ REIN Jan Dolly 4F1A8909 08:40:38.12
109 CZ VARGA Mikuláš & Petr Sobota 4F1E5163 08:40:38.41
110 AT SG NUTZ & KAHR Aufsteiger Jonny 4F1E5EAF 08:40:38.62
111 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 05 4F1E5EE0 08:40:38.76
112 CZ KUZNÍK Václav Dima 4F1AED3B 08:40:39.18
113 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "A" Meeuw 4F194F66 08:40:39.39
114 DE WINGS 2 WIN Astro 48 4F194F13 08:40:39.65
115 CZ YOUNG STARS Anabell 4F1E5310 08:40:39.65
116 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Evička 4F1E7BC0 08:40:40.05
117 DE WOLTERINK Gerald Gerald 39 4F1E5028 08:40:40.33
118 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Time Afrika 4F1E5103 08:40:40.71
119 BE FLY-4-US Pollin & Denduyver Simon 4F1E51F0 08:40:40.88
120 DE LASTERIE - MEIJER - BRANDT Team Blauer Star 4F1E504B 08:40:41.34
121 SK PAJTA Vladimír Pinka 4F1E537B 08:40:41.63
122 TH PERMSAK SINGSOM BOON Permsak 233 4F1E5320 08:40:42.69
123 DE LECKE Theo & Markus Tynara 4F1E5044 08:40:43.06
124 DE FAMILIE JOEKEL Einstein 4F1E5E41 08:40:43.37
125 DE WILDECK Team WT 5 4F1E508D 08:40:43.55
126 CZ HLAVINKA Josef Berta 4F242625 08:40:43.74
127 CZ GERSPITZER Team GT 6 4F1E5E8D 08:40:43.97
128 PL SEDLACEK Josef Ella 4F1E5076 08:40:44.03
129 DE FAMILIE JOEKEL Faraday 4F1AE940 08:40:44.31
130 CZ KULÍK Přemysl Favorit. 4F1E53A4 08:40:44.33
131 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 12 4F19FDFB 08:40:44.49
132 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 8 4F1E5132 08:40:44.66
133 CZ JANEČEK Petr Paul Heston 4F1958A3 08:40:44.92
134 CZ NOVOTNÝ Jiří Jura 4F1E50E4 08:40:45.48
135 DE GOETZ Guenter GG 9 4F1AEAF0 08:40:45.72
136 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 928 4F1AEAF6 08:40:46.10
137 CZ STRUŽKA Libor Zosimar 4F1E5EEC 08:40:46.13
138 IT CROCETTA Gabriele R 14 4F1E50CD 08:40:46.63
139 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Max 4F1AEA80 08:40:46.93
140 CZ NOVOTNÝ Jaroslav Pavlina 4F1E53BD 08:40:46.95
141 DE SCHÜTZE Jörn Remalus 4F1E5365 08:40:47.49
142 CZ HAŠŠO Slavomír Slavek 4F1AE973 08:40:47.65
143 CZ GRUBER Lubomír Adélka 4F1E5F90 08:40:48.19
144 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "A" Fyther 4F1E5907 08:40:48.49
145 IT FAST PIGEONS & ERVIN LARO Lardon 4F1E50FD 08:40:48.58
146 NL PLOEG Bert Bergy 4F195BC0 08:40:48.76
147 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 02 4F1E5D97 08:40:49.05
148 CZ KLEMENS Karel "A" Cage 4F1AE932 08:40:49.19
149 SK LAŠ Vladimír Las 11 4F1E5194 08:40:49.22
150 NL SIMONSZ Henk My Be Joi 4F1E5300 08:40:49.52
151 PL MAZIARZ RACING TEAM Brad 4F1E5EA5 08:40:49.75
152 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 190 4F1E5B4B 08:40:49.93
153 CZ DVOŘÁK Zbyněk Vale 4F1E5052 08:40:50.28
154 PL SEDLACEK Josef Karlin 4F1AEBF3 08:40:50.93
155 CZ ATH Květná Bob 4F1AEB9B 08:40:51.30
156 CZ ZEMAN & KAŠUBA ZK 3 4F1E5354 08:40:51.35
157 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "B" Gaviria 4F1E50FE 08:40:51.54
158 NL TOWER FLYERS LOFT Tower Flyer 5 4F1E7BBD 08:40:51.97
159 CZ KONEČNÝ Vlastimil Nella 4F1E508E 08:40:51.99
160 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 9 4F194FAB 08:40:52.09
161 PL KOZAK PRZEMYSLAW TopLofts.eu Novi 4F1A8864 08:40:52.69
162 HU FCI GRAND PRIX VÁC Vác 206 4F1E539C 08:40:53.02
163 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Marvel 4F2426DC 08:40:53.19
164 DE BEHLKE Andreas Daylight 4F1E535C 08:40:53.36
165 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Bani 4F1AEA63 08:40:53.55
166 BE DECOENE MARC Team Nonkel Omer 4F1E530D 08:40:53.70
167 SK BODNÁR Ĺubo LB 5 4F1E504E 08:40:53.86
168 CZ STRUŽKA Libor Mary 4F1E67C0 08:40:54.60
169 CZ GORCA TEAM Hela 4F1AEA44 08:40:54.69
170 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Maybee 4F1AED0F 08:40:55.03
171 BE FLY-4-US Pollin & Denduyver Louis 4F1E50A9 08:40:55.06
172 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 9 4F1AF1E9 08:40:55.37
173 CZ ACADEMY LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Bulk 72 4F1A96E4 08:40:55.64
174 SK PAJTA Vladimír Riko 4F1E5E62 08:40:55.67
175 PL KARDAS Michal Przemek 4F1E5019 08:40:55.91
176 DE WITT Lutz LW 2 4F1AED30 08:40:56.13
177 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "A" Mailo 4F242452 08:40:56.63
178 CH ANDERHUB Oskar Antic 4F1E5AE1 08:40:56.63
179 CZ ACADEMY LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Kittel Bohemia 85 4F1AF316 08:40:57.33
180 DE NO-WU Team NW 5 4F1E51B5 08:40:57.37
181 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Elena 4F2419C0 08:40:57.84
182 CZ ATH Květná Bobina 4F1958C7 08:40:58.03
183 CZ M & M RACING Blue Storm 4F1E51F1 08:40:58.11
184 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Matejko 03 4F1E513F 08:40:58.38
185 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Petra T 4F1A9258 08:40:58.55
186 DE JONAS und KONČAREVIČ Team Blende 4F1E51DF 08:40:58.86
187 CZ DVOŘÁK Zbyněk Loca 4F1A9045 08:40:58.91
188 CZ ŠPIONI Agent 2 4F1E7A78 08:40:59.23
189 CZ VETPOL HOLEŠOV s.r.o. Clarabel 4F2427F4 08:40:59.38
190 DE KLÜBER Bernhard BK 6 4F1AF027 08:40:59.74
191 DE STOCKBAUER - LÜDERS Team Shirocco 4F1E5EC3 08:40:59.80
192 CZ ACADEMY LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Inbreed Afrika 71 4F194CCF 08:41:00.13
193 AT STEINER Alfred Aika 4F1E5359 08:41:00.21
194 AT GRATZER Marco Dr. Faust 4F2418E5 08:41:00.75
195 AT LEICHTFRIED Karin Tarani 4F1E537E 08:41:01.04
196 AT LEICHTFRIED Karin Pabo 4F1E5311 08:41:01.39
197 DE SCHÜTZE Jörn Robbin 4F1E5090 08:41:01.68
198 PL LACH TEAM Adrian + Mateusz Bari 4F1E50CC 08:41:01.83
199 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "C" Sergio 4F1AED68 08:41:01.98
200 CZ GRUBER Simon "A" Sabina 4F194E0C 08:41:02.01
201 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "A" Fien 4F195B02 08:41:03.03
202 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Royka 4F1E5040 08:41:03.55
203 CZ NOVOTNÝ Jiří Ema 4F1E504C 08:41:04.38
204 PL LACH TEAM Adrian + Mateusz Laszi 4F1E5088 08:41:04.99
205 DE HESSENBOYS TEAM One Loft Pigeon Racing Ben 4F194EBE 08:41:05.26
206 CZ LAMÁČEK Josef & David La Nikola 4F1A93E3 08:41:05.55
207 PL SEDLÁČEK & MISIAK TEAM Josef + Irek Mamgal 4F1E531E 08:41:05.73
208 CZ VACEK Josef Vajda 4F1A93BB 08:41:05.99
209 DE SG STEFFL Favorit 4F194F07 08:41:06.30
210 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Leandro 4F1E50F3 08:41:06.37
211 DE SCHÜTZE Jörn Zafira 4F1E5048 08:41:06.71
212 DE SG STEFFL Championess 4F1AEB81 08:41:06.77
213 CZ VLČEK Jiří Harley 4F1E5E92 08:41:07.06
214 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 1 4F1A90CB 08:41:07.29
215 CZ NERS Jaroslav Marie 4F1AEA6E 08:41:07.56
216 AT SG NUTZ & KAHR Rabiatperlen Melody 4F1E5339 08:41:07.63
217 CZ VRCHLABÍ Team Černá 4F1AE967 08:41:07.74
218 AT WIEFLER Alois Alfred 4F1AEAFD 08:41:07.76
219 CZ REIN Jan Shannon 4F1A90B1 08:41:08.24
220 AT GRATZER Marco Nero 4F241857 08:41:08.26
221 CZ VETPOL HOLEŠOV s.r.o. Emily. 4F1E5B63 08:41:08.50
222 CZ BUREŠ Jaroslav Aurelius 4F194EA8 08:41:09.24
223 SK HROZEN Peter Sanny 4F1E6522 08:41:10.08
224 DE WINGS 2 WIN Big Wing 57 4F1AEA70 08:41:10.19
225 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Alex 4F1E5172 08:41:10.67
226 SK RADO & DRAGO Team Ivory 4F1AF686 08:41:10.91
227 CH WIRZ Team Vysocina 4F1E5050 08:41:11.01
228 CZ LUNDÁK Pavel Veronika 4F195BAE 08:41:11.34
229 DE HUNTER TEAM Hunter 005 4F2418B3 08:41:11.43
230 SK JANČEKOVÁ TEAM Karin Karis 4F1E5EB8 08:41:11.87
231 CZ BUREŠ Jaroslav Pálava 4F195B90 08:41:12.21
232 DE SCHEPER Günter Gimp 4F1AE952 08:41:12.58
233 CZ KROČIL & BARÁNEK Team Bóďa 4F1E50B4 08:41:12.77
234 DE SASSE/WELZEL Team Scheik.- Meyera. 6 4F1E508C 08:41:13.29
235 SK TOMÁŠOVÁ Adela Tomas 5008 4F1E5ED4 08:41:13.40
236 SK NOVÁK Matej Šeko 4F1E66FB 08:41:13.46
237 CZ KRATOCHVÍL Dušan Petr 3 4F1E5E55 08:41:13.60
238 NL POELMAN Combinatie Poelman 1 4F1AED36 08:41:14.03
239 AT GRATZER Werner Bridge of Dreams 4F1E51AC 08:41:14.32
240 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 10 4F1958FD 08:41:14.58
241 CZ KONEČNÝ Vlastimil Aramis 4F1E50B0 08:41:15.15
242 DE WITT Lutz LW 9 4F19585A 08:41:16.09
243 NO HELGESEN Bjorn Ove Pilsen´s 230 4F1E51F3 08:41:16.55
244 BG SOFIA TEAM Sony 4F1E5175 08:41:16.85
245 NL POELMAN Combinatie Poelman 5 4F194F88 08:41:17.09
246 CZ LAŇKA Alfons Ing. David 4F1E6759 08:41:17.14
247 CZ FIALA Alois Ali 4F1E5EA4 08:41:17.77
248 BE COPPENS Peter Stella 4F1E5E5C 08:41:18.01
249 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Maori Venture III. 4F1AEA26 08:41:18.04
250 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Lucia 4F1AE90B 08:41:18.37
251 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Bruno 4F1AEBC1 08:41:18.49
252 CZ ACADEMY LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Puma Birdy 4F1E539B 08:41:18.61
253 AT STRAIF Walter Wallin 4F1E50AC 08:41:18.88
254 DE FAMILIE JOEKEL Ohm 4F1E7A62 08:41:19.08
255 CZ KROUPA & NOVÁK Team Rony 4F241B56 08:41:19.11
256 CZ YOUNG STARS Raketa 4F206C0E 08:41:19.59
257 CZ SÝKORA Jaromír Million Dollara 4F1E5E6C 08:41:19.73
258 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 904 4F1AEBAB 08:41:19.84
259 NL SIMONSZ Henk Princess 4F1E5345 08:41:20.20
260 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Anny 4F194F23 08:41:21.36
261 CZ VARGA Mikuláš & Petr Úterý 4F24245D 08:41:21.70
262 PL KWASNICKI Tomasz Diana 4F1E78DE 08:41:22.20
263 CZ LUNDÁK Pavel Anna. 4F1E531B 08:41:23.90
264 NO HELGESEN Bjorn Ove Karoke 234 4F1E534A 08:41:24.02
265 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Eso 4000 4F1E5323 08:41:24.38
266 AT WENZ Alfred Freddy 4F194E94 08:41:24.78
267 IT GREG Mihai No Name One 4F1E5958 08:41:24.84
268 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Miluna 4F194E37 08:41:25.06
269 CZ GROH Aleš Boss Marmelados 4F1E510B 08:41:25.68
270 IT WONDER PIGEONS Team Kinky Tail 4F1E53BB 08:41:26.04
271 SK PRIEHODA Ján a Ivana Ariana 4F1E5EC1 08:41:26.35
272 SK BLAŽENEC & VAŇO Poxpy 4F1E51F5 08:41:26.44
273 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" No Time II. 4F1E5170 08:41:26.71
274 SK ČÁNI Ĺ+M Team Mária C 4F1E515D 08:41:26.98
275 DE KLÜBER Bernhard BK 1 4F1AE824 08:41:28.01
276 NL SIMONSZ Henk Spikkel 35 4F1E503B 08:41:28.34
277 ES WINKIE PIGEONS "B" Winkie 19 4F1E5067 08:41:28.61
278 CZ BECHA Lubomír Hauten 4F241828 08:41:28.76
279 NL DOLDERSUM & Zn. Baros 4F1E5348 08:41:28.87
280 DE MSA RACING TEAM Gnabry 4F195B2B 08:41:30.73
281 SK NOVÁK Matej Zerner 4F1E50B2 08:41:31.12
282 CZ HLAVINKA Josef Limburg 4F1AEA99 08:41:31.57
283 SK ČÁNI Ĺ+M Team Dávid. 4F1E5082 08:41:31.76
284 DE WINGS TO FLY Mystery 1202 4F194F3E 08:41:31.85
285 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Emily 4F1AE9F0 08:41:32.24
286 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Ronja 4F1AE830 08:41:32.46
287 CZ VETPOL HOLEŠOV s.r.o. Hiro 4F1AE938 08:41:32.81
288 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 370 4F1E5183 08:41:33.45
289 DE HOOP Michael Hooligan 4F1E5EC7 08:41:33.54
290 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "C" Strik 4F1AEBD6 08:41:33.87
291 CZ BEDNAŘÍK Josef Enny 4F1E50F0 08:41:34.26
292 AT STRAIF Walter Walda 4F1E50BC 08:41:34.31
293 DE DEBUS Gerhard Martha 4F1E5ACD 08:41:34.40
294 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Nika 01 4F1E53AF 08:41:34.67
295 NL LOWLANDS RACING TEAM LRT 7 4F1958E5 08:41:35.02
296 NL LOWLANDS RACING TEAM LRT 1 4F1AF6B1 08:41:35.47
297 CZ GRUBER Simon "A" Žofka 4F1E5195 08:41:35.51
298 NL TOWER FLYERS LOFT Tower Flyer 3 4F1E7B25 08:41:35.60
299 AT NÖRES Kurt Kuno 6 4F1E5110 08:41:35.71
300 AT GRATZER Marco Don Corleone 4F1E5977 08:41:36.21
301 HU FCI GRAND PRIX VÁC Vác 207 4F1E5EEF 08:41:36.72
302 CZ BARÁNEK Josef Tsunami 4F1E5F6C 08:41:37.65
303 SK EVIN Peter + Noemi Peter 47 4F1E5E54 08:41:37.78
304 AT FERENC & GARCIA Team Ferenc & Carlo 20 4F1E513C 08:41:38.12
305 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "B" Froome 4F242453 08:41:38.19
306 NL CORVO Tess 4F1958C3 08:41:38.42
307 SK BODNÁR Ĺubo LB 3 4F1AED3D 08:41:38.47
308 CZ GRUBER Simon "B" Katie 4F1E53A6 08:41:38.56
309 DE K.H.WICHERT Sablikova 4F1E5E82 08:41:38.87
310 NL SIMONSZ Henk Beauty 10 4F1E5334 08:41:38.90
311 DE FAMILIE JOEKEL Curie 4F1E5F53 08:41:39.18
312 CZ KAREL TEAM AC/DC 4F1E514F 08:41:39.30
313 CZ GERSPITZER Team GT 1 4F1E51FF 08:41:39.41
314 CZ KONEČNÝ Vlastimil Chris 4F1E5E75 08:41:39.73
315 CZ DVOŘÁK Zbyněk Kornfeil 4F194EAB 08:41:39.90
316 NL PLOEG Bert Berwin 4F1E5E61 08:41:40.09
317 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Mimo 4F1E5E47 08:41:40.59
318 DE WINGS 2 WIN Alex 31 4F1AEBB1 08:41:40.92
319 DE LECKE Theo & Markus Typhoo 4F1E512A 08:41:41.25
320 DE WILDECK Team WT 3 4F1AE83D 08:41:41.36
321 DE SACHSENEXPRESS Team Creator 4F1E5ABE 08:41:41.40
322 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Phar Lap 4F1E5B88 08:41:41.68
323 CZ EM-EKO.CZ Czemba 4F1E5337 08:41:42.20
324 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 6 4F1AEA31 08:41:42.23
325 DE KLÜBER Bernhard BK 4 4F2424F1 08:41:42.53
326 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Dynkola 4F1E5EEB 08:41:42.80
327 AT GRATZER Werner Graden 4F2419D4 08:41:43.15
328 SK HROZEN Peter Rocky 4F1E678B 08:41:43.20
329 SK LAŠ Vladimír Las 2 4F1AF664 08:41:43.65
330 SK BODNÁR & VILČKO Vladimír Body 9 4F1E50C0 08:41:43.73
331 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Little Bosporus 39 4F1AEA57 08:41:44.39
332 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Naffi 4F1AEA0C 08:41:44.89
333 CZ ACADEMY LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Harry Afrika 74 4F1E5331 08:41:45.12
334 AT EDER Gerhard Bondgirl 4F1E5142 08:41:45.57
335 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Earth Summit II. 4F1A90ED 08:41:45.75
336 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Wiebke 4F1E5333 08:41:46.18
337 SK MAJDÁK Michal Citrin 4F1A8857 08:41:46.57
338 CZ ZEMAN & KAŠUBA ZK 2 4F1E53AE 08:41:46.68
339 AT WIEFLER Alois Karl 4F1E5ED3 08:41:47.25
340 AT RADU Constantin Jacomo 4F1AEAC1 08:41:47.48
341 CZ BUREŠ Jaroslav Karmazín 4F1A933C 08:41:47.83
342 BE VAN STICHEL Dirk Gert 4F1E53B3 08:41:48.67
343 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 2 4F1E5024 08:41:48.72
344 PL MICHALAK Bogdan Karol 4F1E5E9D 08:41:49.19
345 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Kitty 4F1A9367 08:41:49.22
346 PL KARDAS Michal Marek. 4F1E5165 08:41:49.50
347 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Bojovník 4F1AEA65 08:41:49.52
348 CZ ŠABATA Jan J.Š. 12 4F1E502C 08:41:49.69
349 CZ ZEMAN Petr Petr 4F1E5E86 08:41:50.84
350 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Nicky 4F1E7B6C 08:41:51.45
351 CZ YOUNG STARS Ebigeil 4F1E5036 08:41:52.25
352 DE WILDECK Team WT 2 4F195BEC 08:41:52.59
353 AT STRAIF Walter Walgun 4F1E5E88 08:41:52.89
354 PL SEDLACEK Josef Zocha 4F1E50EB 08:41:53.85
355 PL GALUS & KULESA TEAM Jan + Frantiszek Tomson 4F1E599C 08:41:54.22
356 DE SG SCHMIDT - SOMMER Aurora. 4F194F94 08:41:54.68
357 PL ALICE & JACOB Team "A" Pomidor 4F1E503A 08:41:54.91
358 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 427 4F1E5304 08:41:55.28
359 TH PERMSAK SINGSOM BOON Permsak 231 4F242696 08:41:55.57
360 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Wiesta 4F1E5059 08:41:55.77
361 AT STRAIF Walter Walker 4F1E5E9B 08:41:56.08
362 DE ROHE Pascal Arya Stark 4F1E50C3 08:41:56.56
363 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Andrej 4F1E518C 08:41:57.42
364 CZ VLČEK Jiří Teo 4F24194F 08:41:57.65
365 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 8 4F1AEAC5 08:41:58.04
366 DE NAKOTT Ludwig Sternberg Hope 4F1AEA5A 08:41:59.41
367 DE SASSE/WELZEL Team NL L.T.B.- Kes.1 4F1E5E9C 08:41:59.49
368 DE HUNTER TEAM Hunter 933 4F1E5167 08:41:59.70
369 DE GOETZ Guenter GG 2 4F1E5E3A 08:42:00.15
370 SK EVIN Peter + Noemi Peter 79 4F1E50A5 08:42:00.33
371 CZ POSPÍŠIL Petr Mako 4F1E532C 08:42:00.75
372 CZ GROH Aleš Blue Effect 4F1E5E67 08:42:02.15
373 CZ KULÍK Přemysl Jitka 4F1AEBFE 08:42:02.61
374 DE JONAS und KONČAREVIČ Team Wolfgang 4F1AED69 08:42:02.79
375 HU FCI GRAND PRIX VÁC Vác 202 4F1E507D 08:42:03.16
376 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Radek 4F24188D 08:42:03.96
377 DE BEHLKE Andreas Aurora 4F1E517E 08:42:04.34
378 CZ SÝKORA Jaromír Anna 4F1E5023 08:42:04.62
379 DE GOETZ Guenter GG 12 4F1E5080 08:42:04.78
380 IT FAST PIGEONS & ERVIN LARO Larry 4F1E534E 08:42:05.24
381 SK BALVOŇ Michal Pekna 4F1E5021 08:42:05.31
382 CZ GORCA TEAM Marek* 4F1E51D2 08:42:05.58
383 CZ NERS Jaroslav Viktorie 4F1AED00 08:42:05.63
384 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Anna+ 4F242674 08:42:05.93
385 DE LÜDTKE Andreas Dr. Luigi 4F1E535E 08:42:06.03
386 CZ KONEČNÝ Vlastimil Bety 4F1E5EC8 08:42:06.93
387 CZ KAREL TEAM Bagio 4F1A922C 08:42:07.05
388 CZ KONOPÍK Jiří Sona 4F194E7B 08:42:07.72
389 IT CAPLEA Doru Doru 4 4F1E534C 08:42:07.95
390 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Just Do It II. 4F194E06 08:42:08.10
391 AT RÖTZER & GARCIA Team Top 5 4F1E5322 08:42:08.29
392 BE COPPENS Peter Tell 4F1E504A 08:42:08.54
393 CZ VACEK Josef Pipin 4F1E5002 08:42:08.67
394 CZ KLEMENS Karel "C" Nicolas 4F194E52 08:42:08.70
395 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Pistolet 4F1AED1B 08:42:09.14
396 CZ TRUKSA Vítězslav Jan* 4F1E5ECE 08:42:09.44
397 SK PRIEHODA Ján a Ivana Helios 4F1E5E4A 08:42:09.79
398 NL PLOEG Bert Berber 4F1E53A0 08:42:10.50
399 NL CORVO Luca 4F1A9326 08:42:10.81
400 AT WENZ Alfred Maria 4F1AEA4A 08:42:11.83
401 SK GOGORA Milan Migo 4F1E5051 08:42:11.97
402 DE SG STEFFL Raspi 4F2427FC 08:42:12.49
403 DE ROHE Pascal Robb Stark 4F1E505A 08:42:12.66
404 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Royal Athlete III. 4F195850 08:42:13.24
405 PL KOZAK PRZEMYSLAW TopLofts.eu Wawa 4F1AF0AB 08:42:13.41
406 DE ROHE Pascal Cersei Lannister 4F1E5E84 08:42:14.93
407 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Jägerndorf Lady II. 4F1AEB8A 08:42:15.75
408 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Martin 02 4F1E5DBE 08:42:16.04
409 NL CORVO Devi 4F194F87 08:42:16.43
410 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Vojta. 4F1AE950 08:42:16.69
411 SK BALVOŇ Michal Dada 4F1E5E8B 08:42:17.16
412 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 184 4F1E500C 08:42:17.33
413 PL KARDAS Michal Raul 4F1E50B6 08:42:17.54
414 PL MAZIARZ RACING TEAM Amir 4F1E51A0 08:42:17.87
415 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Rebel 4F1AEA9D 08:42:18.07
416 CZ GRUBER Simon "A" Bulck 4F1E5138 08:42:18.08
417 BE FLY-4-US Pollin & Denduyver Pitje 4F1E5374 08:42:18.48
418 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Hanula 4F1958C2 08:42:18.66
419 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 04 4F1E516C 08:42:18.73
420 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "C" Samira 4F1958BF 08:42:19.16
421 CZ JANEČEK Petr Wanne 4F1E5364 08:42:19.68
422 NL EKEHAAR / TER APEL TEAM Olympic Laco 4F1E53B9 08:42:20.13
423 CZ HOLICKÝ Rostislav Flash. 4F2427C1 08:42:21.07
424 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Nastas 4F1E50A3 08:42:21.16
425 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Wieda 4F1E5046 08:42:21.40
426 DE NAKOTT Ludwig Big Jan 4F19585B 08:42:21.42
427 AT EDER Gerhard Terminator 4F194FBE 08:42:21.76
428 CZ GERSPITZER Team GT 2 4F1E504D 08:42:21.78
429 NO HELGESEN Bjorn Ove Only Me 4F1E5372 08:42:22.33
430 AT EDER Gerhard Jacky 4F1E5373 08:42:22.85
431 DE GOETZ Guenter GG 8 4F1E5EC5 08:42:23.62
432 SK TOMÁŠOVÁ Adela Tomas 5007 4F1AEAB7 08:42:23.93
433 DE KLÜBER Bernhard BK 3 4F1E665B 08:42:24.29
434 HU FÖLDING Norbert FN 048 4F1E504F 08:42:25.29
435 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Napp 4F1E5EB5 08:42:25.51
436 CZ HNILIČKA - MACH - RACH Team Finka 4F1E590A 08:42:25.82
437 CZ KAREL TEAM John Deere 4F1E5049 08:42:26.89
438 NL LOWLANDS RACING TEAM LRT 9 4F1E7BDB 08:42:27.03
439 CZ REIN Jan Joe 4F2427B3 08:42:27.53
440 DE WINGS 2 WIN Carmen 53 4F241B1A 08:42:27.90
441 CZ SVOBODA - ČIHÁK Team Helena 4F1E50AD 08:42:27.98
442 AT SCHÖN Johann Hans 4F1E5366 08:42:28.95
443 SK NOCHTA Štefan Sisa 4F194E51 08:42:29.26
444 CZ DUDA Rostislav Athéna 4F194CD9 08:42:29.40
445 PL KOZAK PRZEMYSLAW TopLofts.eu Drapi 4F1AED6B 08:42:29.75
446 CZ KLEMENS Karel "B" Kobe 4F1AED21 08:42:30.17
447 PL KOZLENIA Artur Aytonx 4F1AED59 08:42:30.35
448 NL DOLDERSUM & Zn. Smicer 4F1E673F 08:42:30.77
449 CZ JURÁSEK BARBAR TEAM Adolf 4F1AF687 08:42:31.05
450 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "B" Sagan 4F1E50E3 08:42:32.07
451 CZ ACADEMY LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Kittel-Lincia 4075 4F194F54 08:42:32.74
452 AT GASSER Reinhard Hop 4F1E5A02 08:42:33.02
453 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Wido 4F1E5087 08:42:33.41
454 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Rumcajs 4F1AED78 08:42:33.42
455 DE RUSSIN Christian Karin 4F1AEAE9 08:42:33.68
456 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "C" Neptunes 4F206C0F 08:42:33.82
457 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Karina 4F1AEA14 08:42:34.88
458 CZ DVOŘÁK Zbyněk Abaja 4F1E64C6 08:42:35.05
459 CZ MS NOVÝ BYDŽOV Akym 4F194E44 08:42:35.08
460 DE DEBUS Gerhard Berta. 4F1E50BE 08:42:35.72
461 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "A" Marie. 4F1AE918 08:42:35.77
462 PL CHOCHOWSKI & FRACKOWIAK & MALEPSZY Team Lena 4F1E5312 08:42:37.13
463 CZ KADLEČÍK Jiří - Boris Rokerka 4F1E510E 08:42:37.47
464 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team General 4F1AEA72 08:42:37.73
465 CZ TRUKSA Vítězslav Eliška. 4F1E51E9 08:42:37.82
466 CZ HLAVINKA Josef Iva 4F1E50DE 08:42:38.15
467 AT WIEFLER Alois Kay 4F1E5370 08:42:38.86
468 DE ROHE Pascal Lady Melisandre 4F1E51CB 08:42:39.09
469 CZ LAŇKA Alfons Ing. Petra 4F194E9D 08:42:40.31
470 DE K.H.WICHERT Kratochvilova 4F1E5B8C 08:42:40.34
471 CZ FAJMON Team FT 03 4F1AED7D 08:42:40.49
472 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Cacany 4F194CDF 08:42:40.86
473 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 5 4F1AED71 08:42:40.98
474 SK BODNÁR Ĺubo LB 6 4F1AEA98 08:42:41.17
475 CZ PŘÍVARA Vladimír Pýro 4F1AF6B2 08:42:41.48
476 SK LAŠ Vladimír Las 7 4F1E51E6 08:42:41.81
477 CZ KUBA KUBIKULA Bohuš 4F1958DA 08:42:41.93
478 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Estrella 4F1E5398 08:42:42.80
479 AT NÖRES & OFNER Team NK 1 4F1E5362 08:42:43.36
480 CZ KLEMENS Karel "B" Li Na 4F1AEAD9 08:42:43.86
481 SK JAŠKA Štefan Dr. Zero Seven 4F1E50A1 08:42:44.18
482 SK ČÁNI Ĺ+M Team Moni 4F1E5129 08:42:44.71
483 CZ M & M RACING Offred 4F1E5F1A 08:42:45.22
484 CZ ŠTACH Vladimír Vlaš 4 4F1958BB 08:42:45.57
485 AT SCHOBER Karl Sumi Alpha 4F1E532F 08:42:45.58
486 DE BEHLKE Andreas Darkness 4F1E59DC 08:42:45.67
487 AT ECKHARDT Markus Mozart 4F1E664E 08:42:46.06
488 CZ KROČIL & BARÁNEK Team Maruška. 4F1E506C 08:42:46.75
489 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 937 4F1AF6BE 08:42:46.87
490 NL CORVO Thea 4F1AF691 08:42:47.46
491 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 2 4F1E5083 08:42:47.97
492 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 5 4F1AEA03 08:42:48.07
493 PL ALICE & JACOB Team "B" Rabarber 4F1E517B 08:42:48.15
494 SK BODNÁR & VILČKO Vladimír Body 6 4F1E5005 08:42:48.62
495 CZ ACADEMY LOFT Štěpánek Akademie Libchavy "B" Kittel Lincia 4076 4F1AF66F 08:42:48.64
496 CZ ZEMAN & KAŠUBA ZK 6 4F1E5107 08:42:49.74
497 CZ NOVÁK & BASTL Team Griotka 4F1A93BC 08:42:49.80
498 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 01 4F1E5957 08:42:50.11
499 DE WOLTERINK Gerald Gerald 27 4F1E5188 08:42:50.37
500 CZ TRUKSA Vítězslav Lukáš 4F194E19 08:42:50.56
501 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Mili 4F1A9316 08:42:50.66
502 BE FLY-4-US Pollin & Denduyver Bolleke 4F1AEA9B 08:42:50.81
503 CZ ACADEMY LOFT Štěpánek Akademie Libchavy "B" Eso 4078 4F1AED6C 08:42:51.22
504 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Elizabet 4F1E50C9 08:42:51.73
505 CZ ŠABATA Jan J.Š. 10 4F1E5307 08:42:52.12
506 CZ VACEK Josef Maruška 4F1AEAE6 08:42:52.12
507 DE SCHÜTZE Jörn Brancone 4F1E531F 08:42:52.45
508 DE K.H.WICHERT Zelezny 4F1E514E 08:42:52.52
509 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Simon. 4F195BAA 08:42:52.85
510 HU GÁBOR Scheily Sch 525 4F1E5E5E 08:42:52.88
511 SK LAŠ Vladimír Las 5 4F241852 08:42:53.22
512 CZ NOVOTNÝ Jaroslav Nezmar 4F1E5026 08:42:53.58
513 PL SEDLACEK Josef Tina. 4F1E5964 08:42:53.66
514 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "B" Greipel 4F2426C7 08:42:53.74
515 CZ BUREŠ Jaroslav Hibernal 4F1AED66 08:42:54.08
516 AT WENZ Alfred Günther 4F241BAF 08:42:54.77
517 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Jana* 4F1E5A6D 08:42:54.82
518 CZ STRAPINA - ZÁLEŠÁK Team Hana 4F1E50F9 08:42:55.13
519 CZ KROČIL & BARÁNEK Team Josef+ 4F1E519C 08:42:55.34
520 CZ KLEMENS Karel "B" Uno 4F1E7B63 08:42:55.44
521 DE HOOP Michael Hoops 4F1E6650 08:42:55.57
522 DE WOLTERINK Gerald Gerald 45 4F1E6523 08:42:55.62
523 DE K.H.WICHERT Cech 4F1E5AF1 08:42:55.88
524 CR LEXMAN DERBY ZAGREB - reciprocity 2020 Lexicon 4F1E5145 08:42:56.32
525 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Jarolím St 4F1E5EC0 08:42:56.90
526 CZ PM Team Eva* 4F1E51DB 08:42:57.18
527 NL LOWLANDS RACING TEAM LRT 5 4F1AE87A 08:42:57.41
528 DE HESSENBOYS TEAM One Loft Pigeon Racing Leon 4F1E50FF 08:42:58.47
529 CZ HAŠŠO Slavomír Benda 4F1E67D1 08:42:59.23
530 SK LAŠ Vladimír Las 1 4F1E50D9 08:42:59.56
531 CZ BARTL Pavel Spown 5 4F1E51C3 08:42:59.78
532 CZ ŠIK Jaroslav Lucie 4F1E50BF 08:43:00.44
533 DE SG SCHMIDT - SOMMER Aphrodite 4F1AEA08 08:43:00.44
534 CZ MALACH Ladislav Kimi 4F1E51A4 08:43:01.06
535 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Jozef Tadeaš 4F1E5196 08:43:01.19
536 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 193 4F1E50D2 08:43:01.38
537 AT SCHOBER Karl Bisscaya 4F195BFA 08:43:01.44
538 CH ANDERHUB Oskar Andretti 4F1E5329 08:43:01.69
539 CZ JANEČEK Petr Titan 4F194FC5 08:43:01.74
540 CZ HLAVINKA Josef Gabi 4F1E5F72 08:43:01.76
541 DE GOETZ Guenter GG 6 4F1E5302 08:43:01.93
542 CZ VACEK Josef Jiřik 4F1AEA93 08:43:02.05
543 CZ DUDA Rostislav Ares 4F1AEBBA 08:43:02.67
544 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Alphabet 4F1E5073 08:43:02.94
545 CZ KLEMENS Karel "B" Levak 4F1AED1F 08:43:04.03
546 SK MAJDÁK Michal Apatit 4F1E5016 08:43:04.03
547 CZ JAVŮREK Miloš George de Vaalent 4F195BA8 08:43:04.44
548 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Just Do It I. 4F1AEA04 08:43:04.75
549 CZ KULÍK Přemysl Alan 4F1E5062 08:43:04.81
550 AT STRAIF Walter Walbur 4F1E5025 08:43:05.06
551 PL WÓJCIK Piotr Bella. 4F1AED05 08:43:05.23
552 CZ YOUNG STARS Maxim. 4F1AEB9C 08:43:07.10
553 CZ KAREL TEAM Zetor 4F1AEBD1 08:43:07.31
554 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 7 4F1A90FF 08:43:07.38
555 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "B" Cavendish 4F1E5EE2 08:43:07.68
556 DE KUSSER Josef Lisa. 4F1E5ED6 08:43:07.69
557 CZ NOVÁK & BASTL Team Patrik 4F1E510D 08:43:08.03
558 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "B" Nikol 4F194FFD 08:43:08.31
559 PL SZYMCZYK & MISIAK TEAM Wiktor + Marek Julia 4F1E50DC 08:43:09.03
560 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "C" Jos 4F1A9310 08:43:09.08
561 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Eminem 4F1E50AA 08:43:09.56
562 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Jarda 4F1AEBC7 08:43:10.46
563 CZ HLAVINKA Josef Tina 4F1E50AF 08:43:10.91
564 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Harry Afrika 93 4F1E51E1 08:43:11.65
565 DE SCHEPER Günter Gigio 4F1E5118 08:43:12.20
566 CZ GROH Aleš Infinity 4F1E649B 08:43:13.16
567 SK NOVÁK Pavel Petra* 4F1E50D8 08:43:13.98
568 DE HUNTER TEAM Hunter 196 4F1E5B9D 08:43:14.54
569 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Leónidás 4F1E50CE 08:43:14.87
570 DE BEHLKE Andreas Thunder 4F1AEA48 08:43:15.31
571 DE LANG Karl Heinz Langer 4F1E5EF0 08:43:16.40
572 CZ KRATOCHVÍL Dušan Petr 4 4F24261A 08:43:16.73
573 CZ GRUBER Lubomír Luboš 4F1E58ED 08:43:16.88
574 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 3 4F1E501A 08:43:17.28
575 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 7 4F194F4F 08:43:17.53
576 CZ ŠIK Jaroslav Erik 4F1E5075 08:43:18.21
577 BE MERGAERT Dirk Merina 4F1E50A2 08:43:19.03
578 CZ DVOŘÁK Tomáš Porsche 4F1AEA0D 08:43:19.12
579 CZ VRCHLABÍ Team Němec 4F1AEA10 08:43:20.05
580 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Fast Go Home 4F1AF0FC 08:43:20.14
581 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Hofra 4F1A921A 08:43:20.76
582 CZ ACADEMY LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Strela 87 4F1E53B2 08:43:21.09
583 CZ PŘÍVARA Vladimír Aldy 4F1E7A32 08:43:21.29
584 CZ DVOŘÁK Zbyněk Quartararo 4F241875 08:43:21.61
585 CZ MASNÝ - LAZOVÝ Team Alman 4F24186B 08:43:21.80
586 CZ GORCA TEAM Fany 4F1E5A0B 08:43:21.81
587 CZ GRUBER Simon "A" Koko Loko 4F1E51BF 08:43:22.07
588 NL MOL Ed Lorrenzo 4F1E506B 08:43:22.55
589 CZ KRET Jiří Gama 4F195880 08:43:23.09
590 DE LASTERIE - MEIJER - BRANDT Team Creme de la Creme 4F1E532B 08:43:24.01
591 AT EDER Gerhard Rambo 4F1A93AB 08:43:24.56
592 CZ DUDA Přemysl Orlice 4F1AEBD9 08:43:27.09
593 DE STOCKBAUER - LÜDERS Team Golden Amigo 4F1E5143 08:43:28.18
594 CZ KRATOCHVÍL Dušan Petr 2 4F1E5346 08:43:28.74
595 DE NAKOTT Ludwig New Boris 4F1AEBAA 08:43:29.44
596 PL CHOCHOWSKI & FRACKOWIAK & MALEPSZY Team Lala 4F1E5EE3 08:43:29.48
597 DE SG STEFFL Algarve Dromer 4F1A90BF 08:43:29.60
598 CZ SVOBODA - ČIHÁK Team Lenka. 4F1E5C86 08:43:29.71
599 CZ YOUNG STARS Maťánek 4F2427C8 08:43:30.74
600 AT NÖRES Kurt Kuno 4 4F1E535D 08:43:31.08
601 CZ FAJMON Team FT 04 4F1AEA02 08:43:31.99
602 PL MICHALAK Bogdan Tinka 4F1E67B9 08:43:32.02
603 SK BINDAS Štefan jun. Esko 4F1E5CD3 08:43:32.54
604 DE FAMILIE JOEKEL Newton 4F1E5084 08:43:32.63
605 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 11 4F1AE869 08:43:33.11
606 NL CORVO Charlotte 4F1AEBBF 08:43:33.35
607 DE SIEBERT Dieter Silver 4F1E502A 08:43:33.82
608 SK TOMÁŠOVÁ Adela Tomas 344 4F1AEA90 08:43:33.84
609 IT ERBARU Ionut Sami 4F1E509A 08:43:34.28
610 CZ FRANTIŠEK & SAMUEL & GRZEGORZ Team Buldur 4F1AEA87 08:43:34.51
611 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 197 4F1E5EA1 08:43:36.06
612 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "A" Flore 4F195B15 08:43:36.10
613 CZ TRUKSA Vítězslav Tonička 4F1AF67C 08:43:36.45
614 CZ KADLEČÍK Jiří - Boris Farlepka 4F1E5166 08:43:36.63
615 CZ VETPOL HOLEŠOV s.r.o. Marion 4F1E51C4 08:43:36.77
616 CZ STRNAD - HENNEK - STADLER Team Henryk 4F1E508B 08:43:37.20
617 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Andy 4F1AED32 08:43:37.23
618 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Peter. 4F1E657F 08:43:37.36
619 SK BODNÁR Ĺubo LB 1 4F1E514B 08:43:37.65
620 AT STRAIF Walter Waletto 4F1E5045 08:43:37.76
621 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "A" Superb 4F195B2E 08:43:38.29
622 BE MERGAERT Dirk Mercury 4F1E53A3 08:43:38.35
623 PL SEDLACEK Josef Kayla 4F1E5E4D 08:43:38.64
624 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Mirka 4F1E51A2 08:43:38.77
625 SK GOGORA Milan Koko 4F194F73 08:43:39.73
626 SK PRIEHODA Ján a Ivana Constance 4F1E50F2 08:43:40.19
627 PL WOZNICA Józef Szpak 4F200B1C 08:43:40.46
628 CZ LAŇKA Alfons Ing. Kristina 4F1E5126 08:43:40.80
629 DE BEHLKE Andreas Shooting Star 4F1E533A 08:43:40.84
630 CZ BUREŠ Jaroslav André. 4F2425CA 08:43:41.26
631 PL ALICE & JACOB Team "A" Ogorek 4F1E51BA 08:43:42.07
632 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Alphabet II. 4F1AED3E 08:43:42.26
633 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Bulck II. 4F1E5156 08:43:42.37
634 CZ FRANTIŠEK & SAMUEL & GRZEGORZ Team Lady Anne 4F1A90CD 08:43:42.62
635 HU FCI GRAND PRIX VÁC Vác 201 4F1E50A4 08:43:42.73
636 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Tamara 4F1E7A03 08:43:43.11
637 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Nature Talent 4F1A923F 08:43:45.15
638 CZ KLEMENS Karel "C" Le Brou 4F1958E6 08:43:45.72
639 CZ KAREL TEAM Case 4F1E5E2E 08:43:45.88
640 SK NOVÁK Matej Miško 4F1E5EFE 08:43:46.01
641 CZ KROUPA & NOVÁK Team Blue Star 4F1E5154 08:43:46.16
642 SK NOVÁK Pavel Penne 4F1E50F5 08:43:46.72
643 AT SCHOBER Karl Atlantis 4F1E50DD 08:43:46.93
644 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Hanka 4F1AEBB8 08:43:47.32
645 DE SASSE/WELZEL Team Abacus 1 4F194EAD 08:43:48.38
646 CZ LAŇKA Alfons Ing. Karolína 4F1E533C 08:43:48.87
647 CZ BECHA Lubomír Hanny 4F1E5E91 08:43:49.40
648 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 12 4F1E511D 08:43:50.39
649 PL LACH TEAM Adrian + Mateusz Hala 4F1E531A 08:43:50.96
650 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 4 4F195B23 08:43:51.20
651 BE VAN STICHEL Dirk Iron 4F1E53B6 08:43:52.14
652 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Esperanza 4F1E6439 08:43:52.65
653 CZ LAŇKA Alfons Ing. Martina 4F1E517F 08:43:53.11
654 CZ MATOUŠEK Michal Miroslav 4F1E532E 08:43:54.46
655 AT GRATZER Marco Leberkäse 4F1AF645 08:43:55.98
656 CZ ACADEMY LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Gerard 4F1E5316 08:43:56.75
657 DE LANG Karl Heinz Lango 4F1A9384 08:43:57.28
658 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 2 4F1AEA05 08:43:57.35
659 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Sali 4F1E5071 08:43:58.66
660 DE WINGS 2 WIN Nayla 44 4F1E7BA0 08:44:00.37
661 CZ ŠABATA Jan J.Š. 02 4F1E50D5 08:44:01.66
662 CZ POPELKA Roman Jekota 4F1E53AA 08:44:02.40
663 CZ KLEMENS Karel "A" Samuel 4F1AEAD3 08:44:02.94
664 CZ TRUKSA Vítězslav Gabina 4F1AEAAE 08:44:03.65
665 CZ ŠPIONI Agent 4 4F1A93EB 08:44:04.14
666 IT ALI DEL GATTOPARDO Team Alli 4F206CBC 08:44:04.55
667 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "B" Marti 4F1E5135 08:44:04.72
668 AT WIMMER Karl Peter W 4F1E501F 08:44:05.13
669 PL KOZLENIA Boguslawa Energetx 4F242661 08:44:05.44
670 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 7 4F1E5104 08:44:05.85
671 AT GRATZER Marco Franz Ferdinand 4F1E5EE4 08:44:05.88
672 NO HELGESEN Bjorn Ove Dark Lady 4F1E501B 08:44:06.30
673 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Juraj K 4F1E5A71 08:44:06.31
674 CZ ZEMAN Petr Jiří 4F1E5808 08:44:06.46
675 CZ STRUŽKA Libor Síma 4F1E507F 08:44:06.83
676 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "C" Flicka 4F241B50 08:44:06.94
677 CZ ACADEMY LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Strela 88 4F1E537A 08:44:07.36
678 BG SOFIA TEAM Socrat 4F1E5054 08:44:07.76
679 SK LAŠ Vladimír Las 12 4F1AF683 08:44:08.15
680 NL CORVO Tobias 4F1AEAB5 08:44:08.24
681 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Paťo 4F1E5D11 08:44:08.58
682 AT EPPENSTEINER Josef Bella 4F1E514C 08:44:09.87
683 CZ LUKÁŠ Jan Ondrejko 4F1AED17 08:44:10.38
684 BE COPPENS Peter Eric 4F1AED22 08:44:10.47
685 PL WOZNICA Józef Tosca 4F1AEBEC 08:44:10.52
686 CZ FAJMON Team FT 06 4F1A9201 08:44:11.39
687 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 919 4F1AEAF9 08:44:11.52
688 CZ MAKANAKI Team Pavel 2 4F1AF013 08:44:13.04
689 SK HROZEN Peter Peter 4F1E5006 08:44:13.39
690 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 917 4F1E5180 08:44:13.66
691 DE BELOW Harald OneNinetythree 4F1AEB9A 08:44:13.71
692 CZ ECHTNER Antonín AR 3 4F1AEA25 08:44:14.13
693 CZ YOUNG STARS Maia 4F195B16 08:44:14.28
694 CZ GORCA TEAM Zara. 4F1E5EFA 08:44:14.57
695 NL CORVO Dominique 4F242660 08:44:15.92
696 CZ POPELKA Roman Fekota 4F1E5042 08:44:17.05
697 CZ ČERVEŇÁK Radek Kylie Minogue 4F1AEB95 08:44:17.22
698 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 11 4F1E5358 08:44:17.27
699 DE LECKE Theo & Markus Tyros 4F1E50BA 08:44:17.39
700 NL MOL Ed Fire Ball 4F1AEAD6 08:44:17.58
701 SK BINDAS Štefan jun. Bliss 4F24189C 08:44:17.65
702 DE SPITZBERG Team Newie 4F1E5F8A 08:44:17.80
703 CZ KROUPA & NOVÁK Team Blue 1014 4F1AEBDD 08:44:17.84
704 CZ ČULEN Jaroslav Pišta 4F195843 08:44:17.93
705 NL TOWER FLYERS LOFT Tower Flyer 1 4F1E50A8 08:44:18.78
706 PL SZYMCZYK & MISIAK TEAM Wiktor + Marek Arek 4F1E5368 08:44:19.05
707 DE BELOW Harald OneEightysix 4F1AEB96 08:44:19.37
708 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" One For Me III. 4F194E35 08:44:19.60
709 DE HESSENBOYS TEAM One Loft Pigeon Racing Colin 4F1AEB90 08:44:20.52
710 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 675 4F1E5309 08:44:20.52
711 PL SEDLÁČEK & MISIAK TEAM Josef + Irek Daenerys 4F1E506E 08:44:20.90
712 SK PRÍVARA Pavol Uršuĺa 4F1E5077 08:44:21.16
713 AT GRATZER Werner Azzurro 4F1E514D 08:44:21.46
714 AT ECKHARDT Markus Maximus 4F1E51CE 08:44:21.53
715 CZ KONOPÍK Jiří Heli 4F1958A9 08:44:21.93
716 DE WITT Lutz LW 5 4F241932 08:44:22.51
717 NL LOWLANDS RACING TEAM LRT 2 4F1E5F9F 08:44:23.37
718 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Anička V 4F1AEAFE 08:44:24.02
719 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "B" Giove 4F1E50E7 08:44:24.24
720 CZ EM-EKO.CZ Aronde 4F1E5047 08:44:25.13
721 AT GRATZER Marco Extrawurst 4F1E5E77 08:44:25.35
722 CZ STRUŽKA Libor Tom* 4F1E51E0 08:44:25.66
723 CZ LUNDÁK Pavel Daniela. 4F1E51D0 08:44:26.16
724 CZ VARGA Mikuláš & Petr Čtvrtek 4F1E5EDD 08:44:27.16
725 NL SIMONSZ Henk Tulip 003 4F1E5A63 08:44:27.18
726 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Simona 4F1E530B 08:44:27.41
727 CZ LAŇKA Alfons Ing. Vojta 4F1E5E69 08:44:27.82
728 DE SG MEISSNER & SCHEURER Claudia. 4F2426D4 08:44:27.91
729 SK JAŠKA Štefan Dr. Ten Twenty 4F1E5E49 08:44:28.76
730 DE HOOP Michael Hooper 4F1E5115 08:44:29.65
731 CZ VACEK Josef Magdalinka 4F1E51AD 08:44:30.16
732 CH WIRZ Team Liberec 4F1E5091 08:44:31.10
733 CZ ŠABATA Jan J.Š. 05 4F1E5EBA 08:44:31.38
734 RO SUPER STAR OLR - reciprocity 2020 Star 6 4F241825 08:44:31.71
735 NL CORVO Elise 4F1E50E8 08:44:33.08
736 DE LANG Karl Heinz Langstory 4F1AE807 08:44:33.11
737 ES WINKIE PIGEONS "A" Winkie 8 4F1A8921 08:44:33.37
738 DE SG STEFFL Ernst - Dieter 4F1E5E60 08:44:33.70
739 CZ GRUBER Simon "A" Petra. 4F1E581D 08:44:34.85
740 SK SEDLÁK Miroslav & GRÉK Peter Alica 4F1E5D75 08:44:35.45
741 CZ J.R.TEAM RS 4 4F1E530C 08:44:36.74
742 PL KOZAK PRZEMYSLAW TopLofts.eu Nikita. 4F241BA9 08:44:37.95
743 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Jarolím Ml 4F194EBD 08:44:38.09
744 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 8 4F19588F 08:44:38.52
745 AT WIEFLER Alois Gypsy One 4F195B71 08:44:38.71
746 DE KLÜBER Bernhard BK 2 4F1E5181 08:44:39.28
747 PL SEDLÁČEK & MISIAK TEAM Josef + Irek Eria 4F1E51E3 08:44:39.50
748 DE TEAM LINDENHOF Schönrade Bodo Bodyguard 4F1E5E90 08:44:40.10
749 CZ KOCIÁN Milan Ronaldo 4F1AEBA1 08:44:40.91
750 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Boni 4F1A9372 08:44:41.70
751 CZ KLEMENS Karel "B" Tara 4F1E5EE1 08:44:42.04
752 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Milan* 4F1E514A 08:44:42.47
753 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Stach 4F1AEAB3 08:44:42.79
754 SK MAJDÁK Michal Jantar 4F1E5C66 08:44:44.30
755 DE JONAS und KONČAREVIČ Team Dieter 4F1E53BF 08:44:45.60
756 AT LEICHTFRIED Walter Joachim 4F1E5017 08:44:45.92
757 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Black Mamba 4F1AEBE2 08:44:46.06
758 CZ VÍTEK Jan Darja 4F242646 08:44:46.06
759 DE K.H.WICHERT Zatopek 4F1AEADE 08:44:46.63
760 ES WINKIE PIGEONS "A" Winkie 1 4F1E5001 08:44:47.30
761 CZ KLEMENS Karel "A" Hery 4F1AE906 08:44:48.25
762 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Rudorferka 4F195B6F 08:44:48.49
763 CZ GROH Aleš Blue Star. 4F1AF1FE 08:44:48.89
764 SK PAJTA Vladimír Filo 4F1E5349 08:44:49.40
765 CZ GRUBER Lubomír Schumacher 4F194E38 08:44:50.09
766 DE SG SCHMIDT - SOMMER Asklepios 4F206F94 08:44:50.36
767 DE WINGS TO FLY Zakspeed 1241 4F194F41 08:44:50.71
768 NL LOWLANDS RACING TEAM LRT 3 4F195A29 08:44:50.94
769 NO HELGESEN Bjorn Ove Kleine 244 4F1E5378 08:44:51.05
770 CZ MOTRE Vasil Vasil 4F195863 08:44:51.24
771 BG SOFIA TEAM Sorbon 4F1E5399 08:44:51.52
772 AT STEINER Alfred Amy 4F1E51A5 08:44:53.07
773 CZ SÝKORA Jaromír Banderas 4F1E5E4F 08:44:53.78
774 DE RUSSIN Christian Caro 4F1E5014 08:44:54.27
775 DE DEBUS Gerhard Emma 4F1E5056 08:44:55.03
776 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 10 4F1AED55 08:44:55.62
777 SK JANČEKOVÁ TEAM Karin Karisma 4F1E537D 08:44:56.36
778 NL SIMONSZ Henk Maestro 004 4F1E534D 08:44:56.71
779 NL POELMAN Combinatie Poelman 4 4F1AEA60 08:44:57.40
780 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 4 4F1E536B 08:44:57.60
781 PL KOZLENIA Artur Celenex 4F1AED3F 08:44:57.97
782 PL KWASNICKI Tomasz Jolka 4F1AF6FA 08:44:58.04
783 BE MERGAERT Dirk Meridian 4F1AE9B3 08:44:58.17
784 SK EVIN Peter + Noemi Noemi 59 4F1E5192 08:44:58.54
785 DE STOCKBAUER - LÜDERS Team Rocket 4F1E5351 08:44:58.86
786 DE SG STEFFL King Ali 4F1AEBE1 08:45:00.57
787 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Mara 4F1AE9E6 08:45:01.78
788 PL KOZLENIA Boguslawa Dianaxi 4F2424F2 08:45:03.86
789 CZ VRCHLABÍ Team Pat. 4F1AEA42 08:45:04.75
790 SK ŠEFČÍK Ĺubomír Šefča 01 4F1E5ED5 08:45:06.44
791 IT FAST PIGEONS & ERVIN LARO Larko 4F1E518F 08:45:06.68
792 CZ MS NOVÝ BYDŽOV Olyn 4F1A89E6 08:45:07.20
793 PL MAZIARZ RACING TEAM Aisha 4F1E5197 08:45:07.51
794 PL LACH TEAM Adrian + Mateusz Azi 4F1E5332 08:45:08.18
795 CZ VRCHLABÍ Team Mat. 4F1AED5D 08:45:08.33
796 IT FAST PIGEONS & ERVIN LARO Larso 4F1E5127 08:45:08.64
797 DE BEHLKE Andreas Sunshine 4F1AED11 08:45:08.71
798 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 931 4F241B3D 08:45:08.89
799 CZ KONOPÍK Jiří Yps 4F24264E 08:45:09.84
800 CZ ZEMAN Petr Lucka. 4F1E50B3 08:45:10.72
801 CZ HLAVINKA Josef Lili* 4F1A898C 08:45:11.23
802 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 6 4F194E45 08:45:11.38
803 DE GOETZ Guenter GG 3 4F1E536C 08:45:11.89
804 CZ JURÁSEK BARBAR TEAM Sofie. 4F195BCC 08:45:12.17
805 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Adam 4F2427C5 08:45:12.44
806 CZ LUKÁŠ Jan Miro. 4F1AED34 08:45:12.85
807 DE SPRANG Matthias Future 4F1AE949 08:45:13.19
808 DE FAMILIE JOEKEL Galilei 4F1AEA53 08:45:13.34
809 CZ KONEČNÝ Vlastimil Portos 4F1E51D6 08:45:13.64
810 SK PRIEHODA Ján a Ivana Pilotka 4F1E5303 08:45:13.94
811 CZ BARTL Pavel Spown 6 4F1E533D 08:45:14.22
812 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Timi 4F1A96BD 08:45:14.37
813 SK NOVÁK Matej Valter 4F1E50E5 08:45:15.05
814 CZ LAŇKA Alfons Ing. Jaruš 4F1E62D6 08:45:15.08
815 CZ KONOPÍK Jiří Eva 4F195B80 08:45:15.84
816 HU VAÁRY Péter VP 018 4F1E50C2 08:45:16.04
817 PL KOZLENIA Artur Chicox 4F195B49 08:45:16.48
818 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Saša 4F195B7B 08:45:16.73
819 NL LOWLANDS RACING TEAM Tower Flyer 8 4F194FEE 08:45:17.69
820 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Silver Birch II. 4F1AF1E6 08:45:18.96
821 CZ LUKÁŠ Jan Mat* 4F24275F 08:45:19.17
822 CZ VLČEK Jiří Ramona 4F1AED72 08:45:19.25
823 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Angelo 4F1AF65C 08:45:19.43
824 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 1 4F241BBC 08:45:19.58
825 DE FAMILIE JOEKEL Amperé 4F194CC6 08:45:19.81
826 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 9 4F1AF6B8 08:45:19.82
827 CZ NOVÁK & BASTL Team Whisky 4F194FCF 08:45:20.23
828 DE BEHLKE Andreas Flashlight 4F1E511C 08:45:20.27
829 CZ NOVÁK Josef a syn Elis 4F241BB9 08:45:20.56
830 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Malvína 4F1AF65A 08:45:21.10
831 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Royal Athlete II. 4F241BB4 08:45:21.35
832 DE NO-WU Team NW 3 4F1E50C5 08:45:21.75
833 PL GALUS & KULESA TEAM Jan + Frantiszek Klara 4F1E50F1 08:45:22.39
834 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 11 4F1AF023 08:45:23.23
835 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 10 4F1AF6A1 08:45:24.65
836 CZ GRUBER Simon "B" Rocky. 4F1E51F2 08:45:25.29
837 DE LANG Karl Heinz Langston 4F1E51A6 08:45:26.20
838 DE NO-WU Team NW 2 4F1E533B 08:45:26.80
839 CZ REIN Jan Danny 4F1AEBAD 08:45:27.28
840 IT WONDER PIGEONS Team Pretty Boy 4F1E5371 08:45:27.45
841 DE BELOW Harald OneEightyone 4F1A9095 08:45:27.93
842 CZ GRUBER Simon "A" Eska 4F1AE919 08:45:28.35
843 SK LAŠ Vladimír Las 8 4F194E7C 08:45:28.37
844 DE HESSENBOYS TEAM One Loft Pigeon Racing Oliver. 4F1E5EDC 08:45:28.65
845 DE WINGS TO FLY Wonder 1242 4F1E50FC 08:45:29.21
846 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 03 4F1E5361 08:45:29.52
847 CZ KLEMENS Karel "C" Eli 4F194F30 08:45:29.67
848 CZ JANEČEK Petr Letec 4F242702 08:45:30.78
849 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 428 4F1AF1DC 08:45:32.67
850 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 1 4F1AF6E1 08:45:32.70
851 PL MICHALAK Bogdan Niuniek 4F1E5335 08:45:33.89
852 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Honza. 4F195B55 08:45:34.36
853 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Geha 4F194E1B 08:45:34.46
854 AT LEICHTFRIED Karin Mantra 4F1E5009 08:45:34.70
855 DE ROHE Pascal Theon Graufreud 4F1E53BC 08:45:35.68
856 CZ KLEMENS Karel "B" Roger 4F19576D 08:45:35.81
857 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "A" Milan 4F1E5ECA 08:45:37.26
858 DE SASSE/WELZEL Team Sekbswig K. 4F1AE812 08:45:37.52
859 CZ STRAPINA - ZÁLEŠÁK Team Josef 4F1AE82D 08:45:37.72
860 CZ ŠTACH Vladimír Vlaš 2 4F1AF6D6 08:45:39.16
861 SK ZÁTROCH Peter Peter 3 4F194F31 08:45:39.43
862 HU FCI GRAND PRIX VÁC Vác 210 4F1E51EF 08:45:39.50
863 DE SG STEFFL Speedy 00 4F195BB4 08:45:39.96
864 CZ NERS Jaroslav Tomas 4F1E517C 08:45:40.17
865 SK NOVÁK Pavel Vlado 4F1E5EBE 08:45:40.36
866 IT CROCETTA Gabriele R 06 4F1E5360 08:45:40.96
867 CZ MARŠÁLEK Pavel Robert. 4F1E5330 08:45:41.30
868 CZ ŠAFRÁNKO Jiří Gracie 4F1A9308 08:45:41.46
869 NL SIMONSZ Henk Iris 31 4F1E5060 08:45:42.29
870 AT RÖTZER & GARCIA Team Top 13 4F1E581E 08:45:42.68
871 DE JONAS und KONČAREVIČ Team De Schöne 4F1E51C1 08:45:42.81
872 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Jonáš. 4F1A931B 08:45:43.30
873 DE BEHLKE Andreas Lightning 4F1E5108 08:45:43.46
874 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Tom 4F194E79 08:45:43.67
875 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Inbreed Arona 95 4F1E5038 08:45:43.78
876 DE STOCKBAUER - LÜDERS Team Rolex 4F1E584B 08:45:44.21
877 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 3 4F1AEAC9 08:45:44.49
878 SK BINDAS Štefan jun. Viki* 4F1AEBD0 08:45:44.53
879 NO HELGESEN Bjorn Ove Spartakus 4F1E536A 08:45:44.95
880 DE WINGS 2 WIN Amir 34 4F1AEB46 08:45:45.60
881 DE SPITZBERG Team Newsprint 4F1E663C 08:45:46.15
882 CZ KAREL TEAM Pidova Hlava 4F1A90C2 08:45:47.14
883 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 11 4F1AF698 08:45:47.51
884 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 194 4F1E50BB 08:45:48.71
885 SK ZÁTROCH Peter Peter 1 4F1E7B9F 08:45:50.18
886 DE K.H.WICHERT Koukalova 4F1E5E50 08:45:50.47
887 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Berta* 4F241B72 08:45:52.05
888 SK BLAŽENEC & VAŇO Lagertha 4F1E5EAE 08:45:52.15
889 CZ EM-EKO.CZ Valena 4F1E53B5 08:45:52.62
890 DE WINGS 2 WIN Mia 42 4F1AE82B 08:45:52.68
891 CZ PETER Milan Mat 4F1AEBC2 08:45:53.01
892 DE FAMILIE JOEKEL Bohr 4F1E5B31 08:45:55.13
893 CZ BLECHTA Miroslav Jenda 4F1AE9FE 08:45:56.61
894 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Blue Wave 4F1E509D 08:45:57.74
895 SK JANČEKOVÁ TEAM Karin Kari 4F1E5840 08:46:00.70
896 CZ MAKANAKI Team Stodo 4F1E7A66 08:46:01.21
897 CZ LAŇKA Alfons Ing. Laura. 4F1E51BE 08:46:02.69
898 CZ SVOBODA - ČIHÁK Team Jana+ 4F1E5E53 08:46:04.41
899 DE WITT Lutz LW 3 4F1E5D72 08:46:06.56
900 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Michalka 4F1AED2D 08:46:07.67
901 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Claire 4F1AF005 08:46:10.14
902 CZ KOCIÁN Milan Jágr. 4F2419DC 08:46:11.03
903 HU FÖLDING Norbert FN 047 4F1E50B1 08:46:13.01
904 CZ KUZNÍK Václav Kamča 4F1E5147 08:46:13.31
905 AT SG NUTZ & KAHR Aufsteiger Tweety 4F1E50B8 08:46:14.97
906 SK NOCHTA Štefan Nika 4F1E5EE5 08:46:15.12
907 SK NOVÁK Matej Sedmička 4F1E53B1 08:46:15.46
908 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Die schwarze Perle 4F194E6E 08:46:15.95
909 CR LEXMAN DERBY ZAGREB - reciprocity 2020 Lexilady 4F2C933B 08:46:16.75
910 CZ VLČEK Jiří Davidson 4F1E5113 08:46:17.42
911 DE WITT Lutz LW 4 4F1E5306 08:46:18.40
912 SK NOCHTA Štefan Sofi 4F1E53B8 08:46:18.84
913 CZ ŠPIONI Agent 5 4F1E593D 08:46:19.37
914 CZ KRET Jiří Morgy 4F1E5095 08:46:20.71
915 HU FÖLDING Norbert FN 050 4F1E5097 08:46:20.83
916 PL KARDAS Michal Huub 4F1E5EAB 08:46:21.75
917 CZ KONOPÍK Jiří Stana 4F1E5092 08:46:22.55
918 DE KUSSER Josef Angel. 4F1E5ED0 08:46:24.82
919 DE WILDECK Team WT 1 4F1E5086 08:46:25.96
920 AT STEINER Alfred Aila 4F1E5032 08:46:30.17
921 SK BODNÁR & VILČKO Vladimír Body 8 4F1E582D 08:46:31.39
922 IT FAST PIGEONS & ERVIN LARO Largo 4F1A96DA 08:46:34.18
923 CZ HNILIČKA - MACH - RACH Team Ajka 4F1AEA1C 08:46:35.30
924 CZ JURÁSEK BARBAR TEAM Silvie 4F194FC0 08:46:37.58
925 DE ROHE Pascal Margaery Tyrell 4F1E531C 08:46:39.08
926 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 8 4F194F90 08:46:39.45
927 CH ANDERHUB Oskar Angel 4F1E534F 08:46:40.64
928 NO HELGESEN Bjorn Ove Titus 4F1E5E6A 08:46:41.66
929 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Mini Ries 4F1A9376 08:46:43.70
930 IT CAPLEA Doru Doru 3 4F1E516A 08:46:47.40
931 CZ PETER Milan Pat 4F1AE832 08:46:48.95
932 AT RADU Constantin Speranza 4F1E6766 08:46:49.18
933 SK JAŠKA Štefan Dr. One Dark 4F1E51C9 08:46:56.29
934 CZ LAŇKA Alfons Ing. Robert 4F1E5EF7 08:46:56.84
935 CZ JAVŮREK Miloš Franzking 4F242474 08:46:59.38
936 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Abel 4F1E5000 08:47:00.22
937 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Lena. 4F1E50C6 08:47:03.08
938 FR FLAVIGNY M.S.L. Team Turbo Flash 4F1E5D78 08:47:03.19
939 DE MSA RACING TEAM Flinker Flitzer 4F1E5150 08:47:03.53
940 CZ LAŇKA Alfons Ing. Franta 4F1E67C1 08:47:04.56
941 DE WINGS 2 WIN Camila 50 4F1E51D5 08:47:05.20
942 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Fanda 4F1AE943 08:47:05.42
943 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Ležáky 4F1E5085 08:47:05.52
944 CZ GORCA TEAM Lada 4F1E5055 08:47:05.80
945 CZ KRET Jiří Líla 4F1E5363 08:47:09.05
946 DE MSA RACING TEAM Marta. 4F1AF1E7 08:47:09.56
947 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Siniorita 4F1E5C4F 08:47:09.88
948 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 367 4F1E5E57 08:47:11.74
949 IT ALI DEL GATTOPARDO Team Altar 4F1E51E5 08:47:12.35
950 RO SUPER STAR OLR - reciprocity 2020 Star 3 4F1E50D7 08:47:12.54
951 CZ MAKANAKI Team Makanaki 4F24271B 08:47:12.98
952 NL SIMONSZ Henk China 33 4F1E5012 08:47:13.30
953 SK NOVÁK Pavel Vladko 4F1E5995 08:47:13.42
954 AT WIMMER Karl Noah 4F1E50F6 08:47:13.66
955 DE FAMILIE JOEKEL Hertz 4F1AEA24 08:47:14.11
956 AT RADU Constantin Falconety 4F1E5317 08:47:15.28
957 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 368 4F1E51C7 08:47:15.41
958 BE COPPENS Peter Ster 4F1AF688 08:47:15.66
959 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 5 4F1E5179 08:47:16.02
960 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "C" Romi 4F1AF6A8 08:47:16.50
961 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 10 4F1E5D6B 08:47:16.86
962 CZ LAŇKA Alfons Ing. Tomáš 4F1E5E11 08:47:17.03
963 DE SG STEFFL Zille Go 1 4F1E591A 08:47:18.14
964 CZ JANEČEK Petr Ronaldo* 4F1AEBF5 08:47:19.08
965 DE NO-WU Team NW 4 4F1E5B20 08:47:19.58
966 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Little Heruv 36 4F2426F0 08:47:19.78
967 DE SASSE/WELZEL Team Abacus 2 4F1AEAAA 08:47:20.52
968 PL SZYMCZYK & MISIAK TEAM Wiktor + Marek MM 2 4F1E51FA 08:47:20.79
969 CZ HAŠŠO Slavomír Jarka 4F1E5109 08:47:21.13
970 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 4 4F1E51E2 08:47:22.78
971 CZ LUKÁŠ Jan Taxi. 4F1E7A29 08:47:23.06
972 CZ HLAVINKA Josef Jonáš 4F1E50B7 08:47:23.34
973 CZ NOVÁK & BASTL Team Filip 4F1E51E8 08:47:23.35
974 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Hádés 4F195B84 08:47:23.83
975 CZ BARÁNEK Josef Hurikán. 4F1E5E51 08:47:24.06
976 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "C" Enzo 4F1AEA8D 08:47:24.55
977 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 199 4F1E539A 08:47:25.12
978 PL MAZIARZ RACING TEAM Diamond 4F1E50CB 08:47:25.40
979 DE SCHÜTZE Jörn Raph 4F1E53A7 08:47:25.84
980 DE K.H.WICHERT Nedved 4F1E50F8 08:47:26.32
981 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Kittel Lincia 98 4F1E5353 08:47:26.81
982 IT CROCETTA Gabriele R 15 4F1AE993 08:47:27.02
983 ES WINKIE PIGEONS "B" Winkie 16 4F1E50FA 08:47:27.59
984 ES WINKIE PIGEONS "B" Winkie 15 4F1E5035 08:47:27.88
985 DE TEAM LINDENHOF Schönrade Bodo Bodie 4F1AF6A2 08:47:28.02
986 CZ GROH Aleš Blue Brutus 4F194F29 08:47:28.22
987 HU FÖLDING Norbert FN 043 4F1AED5A 08:47:28.33
988 SK BLAŽENEC & VAŇO Portugal 4F1E5141 08:47:28.53
989 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Nagid 4F1E5379 08:47:28.68
990 CZ DUDA Přemysl Vltava 4F1AEBB0 08:47:28.89
991 DE KARL-HEINZ & TIMO WAGNER Wachhi 4F1E511A 08:47:28.93
992 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Avril 4F1AED73 08:47:29.78
993 CZ GERSPITZER Team GT 5 4F1E5E5B 08:47:30.20
994 CZ LAMÁČEK Josef & David La Naomi 4F1E5189 08:47:30.34
995 HU GÁBOR Scheily Sch 528 4F1E5F22 08:47:31.32
996 DE BELOW Harald OneEightyseven 4F1AED4E 08:47:31.37
997 CZ KULÍK Přemysl Blesk 4F2D233A 08:47:31.92
998 CZ KRATOCHVÍL Dušan Petr 6 4F1AEA71 08:47:32.06
999 AT SCHÖN Johann Rosi 4F1E50E1 08:47:32.20
1000 DE SCHWARM Claudia Kay Sue 4F1E5E8E 08:47:33.33
1001 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Jana. 4F1E598A 08:47:33.91
1002 NL DOLDERSUM & Zn. Rosicky 4F2058D4 08:47:34.21
1003 CZ ŠABATA Jan J.Š. 09 4F1E5105 08:47:35.47
1004 CZ ADAMÍK Zdeněk Milan. 4F194E5C 08:47:35.50
1005 IT ALI DEL GATTOPARDO Team Ally 4F1E5343 08:47:36.23
1006 SK GOGORA Milan Kago 4F1E66CA 08:47:36.92
1007 SK PRIEHODA Ján a Ivana Zara 4F1E507C 08:47:37.09
1008 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Abendrot 4F1A96C7 08:47:37.75
1009 AT NAGELHOFER Robert Safa 454 4F1E51A7 08:47:37.77
1010 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Adriana 4F1E5E5F 08:47:38.06
1011 CZ KROUPA & NOVÁK Team Maty. 4F1AEA9A 08:47:38.85
1012 CZ JAVŮREK Miloš Mikivargauu 4F1AEBE4 08:47:39.09
1013 SK BALVOŇ Michal Mito 4F1A9273 08:47:39.89
1014 CZ HLAVINKA Josef Kvído 4F1E509B 08:47:41.39
1015 TH PERMSAK SINGSOM BOON Permsak 237 4F1E5E6F 08:47:41.60
1016 CZ ŠTACH Vladimír Vlaš 5 4F2426B0 08:47:41.63
1017 CZ GRUBER Simon "B" Power 4F1AE94B 08:47:42.76
1018 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Tryskac 4F195BBA 08:47:43.48
1019 CH WIRZ Team Pardubice 4F1E5125 08:47:43.84
1020 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Romario 4F1AED2B 08:47:44.57
1021 CZ STRNAD - HENNEK - STADLER Team Laura 4F1E5E68 08:47:44.92
1022 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Tony Lee 4F1E51E7 08:47:45.71
1023 NL POELMAN Combinatie Poelman 2 4F1AE91E 08:47:46.77
1024 AT ECKHARDT Markus Goldfinger 4F1E51CD 08:47:47.43
1025 CZ LUKÁŠ Jan Lukin 4F194FF4 08:47:47.47
1026 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Vini 4F1AEBE5 08:47:47.63
1027 HU WANG Baoli WB 511 4F1E51CC 08:47:48.05
1028 AT GASSER Reinhard Belluno One 4F1E5347 08:47:48.60
1029 BE VAN STICHEL Dirk Black Shadow 4F1E51B7 08:47:48.85
1030 CZ KLEMENS Karel "B" Theo 4F1E50FB 08:47:49.02
1031 SK LACIKA TEAM Dávid + Radoslav + Natália Sofia. 4F1E503E 08:47:49.77
1032 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 9 4F194B5C 08:47:50.43
1033 IT CROCETTA Gabriele R 17 4F1E51DA 08:47:50.99
1034 CZ TRUKSA Vítězslav Hana. 4F2419F4 08:47:51.43
1035 CZ KRET Jiří Beta 4F1AEAAF 08:47:52.52
1036 DE BEHLKE Andreas Sunny 4F1E5133 08:47:52.71
1037 CZ SVOBODA - ČIHÁK Team Zuzka 4F194F9D 08:47:53.07
1038 SK ZÁTROCH Peter Peter 2 4F1AED74 08:47:53.41
1039 SK HROZEN Peter Viktor 4F1E51BC 08:47:53.96
1040 CZ DVOŘÁK Tomáš Bugatinka 4F1A9089 08:47:54.08
1041 PL KARDAS Michal Rafal 4F1E51B2 08:47:54.84
1042 AT WALDER Florian Space Boy 4F1E5011 08:47:55.19
1043 CZ KUBA KUBIKULA Jakub 4F1A931E 08:47:55.54
1044 CZ GORCA TEAM Barny 4F1E5E95 08:47:55.87
1045 CZ DUDA Přemysl Dunaj 4F1AE979 08:47:56.18
1046 SK JANČEKOVÁ TEAM Karin Karian 4F1E5325 08:47:57.01
1047 AT STRAIF Walter Waldin 4F1E5EDA 08:47:57.37
1048 CZ PM Team Helena* 4F2426B1 08:47:57.39
1049 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Tarantino 4F1E5344 08:47:57.75
1050 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Standa 4F1AEBA6 08:47:59.39
1051 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Holländer 4F1AEB43 08:48:00.02
1052 CZ MS NOVÝ BYDŽOV Míla 4F195A36 08:48:00.53
1053 DE MSA RACING TEAM Nova 4F1AED20 08:48:01.34
1054 CZ SEDLÁK Vladislav Brenek 4F1E50D6 08:48:01.44
1055 SK GOGORA Milan Mago 4F1E513B 08:48:01.63
1056 DE LECKE Theo & Markus Tyson 4F1E511B 08:48:02.18
1057 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Rolek 4F1AEAEE 08:48:04.43
1058 BE MERGAERT Dirk Meredith 4F1E505E 08:48:04.74
1059 PL WOZNICA Józef Kid 4F2427BD 08:48:04.92
1060 PL ALICE & JACOB Team "A" Malina 4F1E5034 08:48:05.24
1061 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Kittel Lincia 97 4F1E530F 08:48:06.24
1062 CZ MAKANAKI Team Pavel 3 4F1AEABC 08:48:06.44
1063 DE WINGS TO FLY Starlight 1205 4F194E49 08:48:06.69
1064 SK PRIEHODA Ján a Ivana Nyx 4F1E5089 08:48:07.05
1065 CZ MOTRE Vasil Ivan 4F1AED4F 08:48:07.87
1066 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Mini Jan 4F1AED16 08:48:08.44
1067 DE GOETZ Guenter GG 1 4F1E530E 08:48:09.10
1068 CZ MAKANAKI Team Pavel 1 4F1E627D 08:48:09.36
1069 SK RADO & DRAGO Team Ilayla 4F1E509C 08:48:09.85
1070 PL CHOCHOWSKI & FRACKOWIAK & MALEPSZY Team Sara 4F1E51F4 08:48:10.10
1071 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Falko 4F195893 08:48:10.43
1072 CZ MASNÝ - LAZOVÝ Team Lalin 4F1A9207 08:48:10.90
1073 CZ VETPOL HOLEŠOV s.r.o. Annie 4F1E5187 08:48:11.20
1074 CZ SÝKORA Jaromír Andrejka 4F1E50E9 08:48:11.38
1075 CZ KRATOCHVÍL Dušan Petr 5 4F1E5EBF 08:48:12.16
1076 CZ PM Team Popr 4F1E518D 08:48:12.37
1077 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Jiří Z 4F242499 08:48:12.41
1078 NL DOLDERSUM & Zn. Grygera 4F200866 08:48:12.86
1079 CZ KRET Jiří Alfa 4F19587D 08:48:12.97
1080 PL ALICE & JACOB Team "A" Kapusta 4F1E5369 08:48:13.62
1081 CZ ŠABATA Jan J.Š. 01 4F1E5E46 08:48:14.48
1082 CZ MACHALA & HNILICA Team Tom. 4F1E516B 08:48:14.66
1083 ES WINKIE PIGEONS "A" Winkie 11 4F1E5174 08:48:15.11
1084 HU GÁBOR Scheily Sch 541 4F1E5033 08:48:15.70
1085 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Vlado. 4F1E51D9 08:48:16.40
1086 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Celo 4F1E535A 08:48:17.27
1087 DE WINGS TO FLY Sunshine 1255 4F241824 08:48:17.33
1088 AT WIEFLER Alois Harry 4F1AF029 08:48:18.17
1089 PL KOZAK PRZEMYSLAW TopLofts.eu Tedi 4F1AEAB0 08:48:18.40
1090 CZ POPELKA Roman Mekota 4F1E5919 08:48:19.04
1091 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "B" Jarka T 4F1A8905 08:48:19.68
1092 CZ LUKÁŠ Jan Fast 4F1E7B3D 08:48:19.96
1093 DE WINGS 2 WIN Adriana 39 4F1A9200 08:48:20.46
1094 PL LACH TEAM Adrian + Mateusz Adi 4F1E5EB7 08:48:21.26
1095 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 12 4F194FBB 08:48:22.07
1096 DE BEHLKE Andreas Storm 4F1AF6E9 08:48:22.34
1097 DE FAMILIE JOEKEL Planck 4F1A90DC 08:48:22.71
1098 NL EKEHAAR / TER APEL TEAM Olympic Adele 4F1AF682 08:48:23.65
1099 SK NOVÁK Pavel Stano 4F1E5EBB 08:48:23.65
1100 DE WITT Lutz LW 8 4F1E503F 08:48:26.31
1101 NL CORVO Milan+ 4F2427B4 08:48:26.49
1102 CZ FRANTIŠEK & SAMUEL & GRZEGORZ Team Jour Fix 4F2424E4 08:48:26.64
1103 AT FERENC & GARCIA Team Ferenc 2 4F1E51D3 08:48:26.89
1104 CZ KLEMENS Karel "A" Aro 4F2427CC 08:48:27.66
1105 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Ribelino 4F1E6452 08:48:28.29
1106 CZ KLEMENS Karel "A" Endy 4F1E7B2D 08:48:30.07
1107 CZ KUDELA Jaromír Ing. Anna K 4F1AEBCE 08:48:30.28
1108 CZ KOCIÁN Milan Messi 4F194FB5 08:48:30.96
1109 DE SCHRÖDER & VAN DE LOO Team Linda 1 4F1E5018 08:48:32.45
1110 AT NÖRES Kurt Kuno 2 4F1E505B 08:48:32.63
1111 CZ GROH Aleš Blue Flash 4F1A93EC 08:48:32.78
1112 CZ BARÁNEK Josef Tryskáč 4F1E6714 08:48:33.12
1113 NL SIMONSZ Henk Bonte Spikkel 4F1E5356 08:48:33.29
1114 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Vena 4F1AEA8E 08:48:33.63
1115 PL CHOCHOWSKI & FRACKOWIAK & MALEPSZY Team Piotrek 4F1AEBE6 08:48:34.82
1116 AT WENZ Alfred Renate 4F1AE822 08:48:35.18
1117 CZ FRANTIŠEK & SAMUEL & GRZEGORZ Team Periwig 4F1AE823 08:48:35.38
1118 CZ MS NOVÝ BYDŽOV Endy. 4F1AEA8B 08:48:35.69
1119 SK BODNÁR & VILČKO Vladimír Body 7 4F1E53A1 08:48:35.70
1120 CZ KULÍK Přemysl Pegas 4F1E501E 08:48:36.23
1121 CZ MAKANAKI Team André 4F1AF6C9 08:48:39.32
1122 BE VAN STICHEL Dirk Bleu Bullet 4F1AEBFA 08:48:41.78
1123 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Golden Vojta II. 4F1958B6 08:48:42.23
1124 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Twinkie 4F242486 08:48:43.17
1125 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Antonia K 4F1E7AB4 08:48:46.77
1126 DE K.H.WICHERT Navratilova 4F1AEAD7 08:48:48.85
1127 CZ SEDLÁK Vladislav Arka 4F1E536E 08:48:49.29
1128 DE LECKE Theo & Markus Tyras 4F194E1F 08:48:49.45
1129 SK ČÁNI Ĺ+M Team Luki 4F1AE80D 08:48:49.74
1130 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Kain 4F1A932F 08:48:52.42
1131 IT WONDER PIGEONS Team Rasta 4F1AEA2B 08:48:52.59
1132 DE SIEBERT Dieter Simba 4F1E5102 08:48:53.27
1133 CZ REIN Jan Juan 4F1AEBCA 08:48:53.30
1134 CZ HLAVINKA Josef Biba 4F241B51 08:48:54.85
1135 CZ KLEMENS Karel "A" Era 4F2425F3 08:48:55.21
1136 DE GOETZ Guenter GG 11 4F1A9216 08:48:55.94
1137 CZ STRUŽKA Libor Mané 4F1AEAA1 08:48:58.28
1138 CZ VRCHLABÍ Team Kuba 4F1AEAAB 08:48:59.99
1139 CZ ADAMÍK Zdeněk Dominik 4F1E5E4C 08:49:00.77
1140 CZ GRUBER Simon "B" Rambo+ 4F195B46 08:49:02.25
1141 CZ MALACH Ladislav Kami 4F1E5168 08:49:02.29
1142 SK TOMÁŠOVÁ Adela Tomas 347 4F241B6A 08:49:04.18
1143 RO SUPER STAR OLR - reciprocity 2020 Star 2 4F1E50CA 08:49:04.96
1144 CZ SEDLÁK Vladislav Spring Field 4F1E50E6 08:49:05.14
1145 CZ NOVOSAD František Berta N 4F1AEB98 08:49:06.18
1146 CZ VÍTEK Jan Viky 4F1E5EBC 08:49:07.17
1147 DE HUNTER TEAM Hunter 033 4F1A93F5 08:49:10.36
1148 SK TOMÁŠOVÁ Adela Tomas 348 4F195BBF 08:49:11.45
1149 PL WOZNICA Józef Lindor 4F1AF651 08:49:11.95
1150 PL KOZLENIA Boguslawa Diegox 4F1E5E56 08:49:12.52
1151 CZ JANEČEK Petr Orphee Des Blins 4F1AEB41 08:49:13.92
1152 AT SCHOBER Karl Variano 4F1E5101 08:49:16.43
1153 CZ SCHLEHOFER Michal Crosio 4F1AE9EA 08:49:16.68
1154 CZ MACHALA & HNILICA Team Oreo 4F1AED6E 08:49:19.70
1155 DE MSA RACING TEAM Mika 4F1AEADD 08:49:19.91
1156 AT GASSER Reinhard Leo 4F1E5EB0 08:49:20.93
1157 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Last Chance. 4F1E510C 08:49:24.08
1158 CZ HNILIČKA - MACH - RACH Team Karel 4F1E500E 08:49:25.68
1159 CZ NOVÁK Josef a syn Verča 4F1A93A0 08:49:26.22
1160 CZ MACHALA & HNILICA Team Gapka 4F1E5E43 08:49:26.79
1161 PL CHOCHOWSKI & FRACKOWIAK & MALEPSZY Team Mariusz 4F1E5EA0 08:49:32.19
1162 DE TEAM LINDENHOF Schönrade Bodo Bodeer 4F1E5F66 08:49:32.82
1163 DE K.H.WICHERT Vitkova 4F1E5B02 08:49:38.13
1164 CZ ECHTNER Antonín AR 2 4F1E5F8B 08:49:43.20
1165 CZ STRUŽKA Libor Mrsťa 4F1AEBD8 08:49:48.26
1166 CZ PŘÍVARA Vladimír Listro 4F194FD5 08:49:50.38
1167 NO SEAVAREID Martin MS 53 4F1E5D13 08:49:51.99
1168 ES WINKIE PIGEONS "A" Winkie 5 4F1E51D1 08:49:53.60
1169 CZ PŘÍVARA Vladimír Mysis 4F1A9234 08:49:53.60
1170 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Inbreed Arona 96 4F1E519F 08:49:56.77
1171 NO SEAVAREID Martin MS 49 4F1E5E6D 08:50:04.03
1172 DE NAKOTT Ludwig Grand Bobby 4F1A93F8 08:50:06.81
1173 SK PAJTA Vladimír Lara 4F1E515E 08:50:16.89
1174 DE KUSSER Josef Amigo 4F1E5176 08:50:17.28
1175 SK ŠEFČÍK Ĺubomír Šefča 02 4F1E51A9 08:50:17.64
1176 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 4 4F1E7A45 08:50:19.71
1177 ES WINKIE PIGEONS "A" Winkie 2 4F1E51AA 08:50:23.71
1178 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "A" Ivana 4F1AE97B 08:50:24.77
1179 ES WINKIE PIGEONS "A" Winkie 7 4F1E5357 08:50:27.74
1180 PL CHOCHOWSKI & FRACKOWIAK & MALEPSZY Team Kabia 4F1AEACA 08:50:39.04
1181 CZ DUDA Přemysl Morava 4F1E5318 08:50:43.62
1182 CZ LANGER Bohuslav Grippen 4F1E519B 08:50:44.13
1183 AT LEICHTFRIED Karin Gernot 4F194FE4 08:50:47.51
1184 ES WINKIE PIGEONS "A" Winkie 6 4F1E5058 08:50:57.25
1185 SK PAJTA Vladimír Kačena 4F1E5375 08:51:00.59
1186 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Gaucho 4F1AE93A 08:51:01.53
1187 CZ PM Team Deli 4F1E50DA 08:51:02.34
1188 NL EKEHAAR / TER APEL TEAM Czechia 2.0 4F1E6659 08:51:10.72
1189 AT GRATZER Werner Michi 4F1E5E4B 08:51:12.08
1190 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Pešigo 4F1E7B1C 08:51:26.46
1191 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 274 4F1AEA7F 08:51:37.94
1192 SK EVIN Peter + Noemi Stefan 61 4F24273C 08:52:35.99
1193 CZ FRANTIŠEK & SAMUEL & GRZEGORZ Team Sixteen 4F1E5063 08:52:52.91
1194 AT SG NUTZ & KAHR Aufsteiger Lucky 4F1E5E80 08:53:15.73
1195 CZ KUDELA Jaromír Ing. Lucie. 4F1A90A7 08:53:17.98
1196 PL WOZNICA Józef Adenox 4F194F2A 08:53:18.25
1197 CZ BECHA Lubomír Žanek 4F1E50BD 08:53:42.51
1198 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Big One 4F2C666A 08:54:42.79
1199 CZ ČERVEŇÁK Radek Osbourne 4F1AEA5D 08:55:09.70
1200 NL MOL Ed Bobby 4F1E50EC 08:55:44.66
1201 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 308 4F1E50E2 08:56:22.48
1202 AT STEINER Alfred Anka 4F1E5A3C 08:56:35.42
1203 CZ BECHA Lubomír Knok 4F1E5E83 08:56:36.44
1204 DE BELOW Harald OneSeventytwo 4F1AED1E 08:56:43.35
1205 DE TEAM LINDENHOF Schönrade Bodo Boddy 4F1E5C67 08:56:46.97
1206 CZ BARÁNEK Josef Rychlík 4F1E53BE 08:56:47.07
1207 AT NÖRES & OFNER Team NK 2 4F1E518B 08:56:57.93
1208 CZ HAŠŠO Slavomír Angličanka 4F1E509E 08:57:31.05
1209 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Klat 601 4F1E5184 08:58:27.46
1210 AT HÖLD Erich Raphael 4F1E5128 09:02:05.72
1211 DE SPITZBERG Team Nestor 4F1E5367 09:02:11.07
1212 DE KARL-HEINZ & TIMO WAGNER Waddle 4F194E53 09:02:18.65
1213 AT NÖRES Kurt Kuno 3 4F1E512D 09:02:32.52
1214 CZ BARTL Pavel Spown 4 4F1A90D4 09:02:49.84
1215 CZ ŠABATA Jan J.Š. 06 4F1E50D1 09:03:23.88
1216 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 2 4F1A8860 09:03:33.86
1217 CZ MASNÝ - LAZOVÝ Team Georgia 4F1E50D0 09:03:44.87
1218 DE WITT Lutz LW 10 4F1AF6DA 09:03:55.86
1219 CZ J.R.TEAM RS 1 4F1E5E70 09:04:01.56
1220 DE RUSSIN Christian Adina. 4F1E5E44 09:04:04.16
1221 DE WITT Lutz LW 12 4F1AEADF 09:04:10.55
1222 AT STRAIF Walter Walpur 4F1E53AD 09:04:13.81
1223 NL TOWER FLYERS LOFT Tower Flyer 2 4F1A9090 09:04:14.62
1224 DE GOETZ Guenter GG 5 4F1AEAA2 09:04:55.39
1225 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Little Bosporus 38 4F195B82 09:05:00.70
1226 DE WITT Lutz LW 6 4F195BA1 09:05:03.53
1227 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 10 4F1AF6D3 09:05:08.60
1228 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Supreme Gold 4F194E01 09:05:10.27
1229 CZ BARTL Josef Spown 10 4F1A9050 09:05:13.29
1230 PL MAZIARZ RACING TEAM OSP SK 4F194E08 09:05:15.40
1231 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Aga 4F1E509F 09:08:38.10
1232 HU LÁDY Tibor Bite 4F1E513D 09:10:02.05
1233 DE SPITZBERG Team Neuron 4F1E5A66 09:12:04.88
1234 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 3 4F2419A3 09:12:12.15
1235 CZ SÝKORA Jaromír C.Ronaldo 4F1E51EE 09:12:18.69
1236 PL ALICE & JACOB Team "B" Czosnek 4F1E512B 09:12:19.03
1237 AT WENZ Alfred Oliver 4F1A932E 09:12:26.46
1238 SK BODNÁR & VILČKO Vladimír Body 11 4F242432 09:12:31.27
1239 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Einhorn 4F1AEA74 09:12:32.91
1240 CZ DUDA Přemysl Sázava 4F1E5982 09:12:41.43
1241 DE TEAM LINDENHOF Schönrade Bodo Bogart 4F1AEA82 09:12:41.52
1242 DE DEBUS Gerhard Karl* 4F1AEA68 09:13:59.89
1243 CH ANDERHUB Oskar Anchor 4F1E53AC 09:14:35.90
1244 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Luyten I. 4F1AEA89 09:14:38.98
1245 CZ NOVOTNÝ Jaroslav Yara 4F1E50EA 09:14:41.87
1246 CZ J.R.TEAM RS 5 4F1E536F 09:14:43.82
1247 DE KLÜBER Bernhard BK 5 4F1E500A 09:14:44.43
1248 PL WOZNICA Józef Leonix 4F1E7B4D 09:15:25.24
1249 CZ MARŠÁLEK Pavel Matyáš 4F1AEBF2 09:16:04.43
1250 BE VAN STICHEL Dirk Flash 4F1E53B0 09:16:19.74
1251 FR FLAVIGNY M.S.L. Team Arazy Jallet 4F1E5324 09:16:21.53
1252 DE KARL-HEINZ & TIMO WAGNER Walett 4F1E50AB 09:17:11.66
1253 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 914 4F1E51D7 09:17:16.85
1254 PL MAZIARZ RACING TEAM Hercules 4F1AEBC8 09:17:48.73
1255 SK PAJTA Vladimír Ruth 4F1AEABF 09:18:10.80
1256 CZ GRUBER Simon "A" Terezka 4F1E5094 09:19:00.27
1257 CZ SVOBODA - ČIHÁK Team Milada 4F1E5967 09:24:42.29
1258 CZ FAJMON Team FT 02 4F205B62 09:28:22.36
1259 CZ GERSPITZER Team GT 3 4F1E51DE 09:28:22.98
1260 CZ BARÁNEK Josef Derby County 4F1E532D 09:28:23.61
1261 PL SEDLÁČEK & MISIAK TEAM Josef + Irek Essea 4F1E5079 09:28:26.09
1262 CZ JURÁSEK BARBAR TEAM Marv 4F1E5013 09:28:26.65
1263 CZ GRUBER Simon "A" Conor 4F1AEAA5 09:28:29.15
1264 DE FAMILIE JOEKEL Rutherford 4F1E5111 09:28:31.44
1265 HU VAÁRY Péter VP 017 4F195B3D 09:28:32.73
1266 CZ ŠABATA Jan J.Š. 03 4F1E5E9E 09:28:33.15
1267 HU WANG Baoli WB 802 4F1E5DA0 09:28:33.75
1268 DE WILDECK Team WT 6 4F1E5340 09:28:34.81
1269 CZ KUBA KUBIKULA Kuba. 4F1E5F26 09:28:35.63
1270 TH PERMSAK SINGSOM BOON Permsak 238 4F1AEDAA 09:28:36.41
1271 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "B" Kittel 4F1E5116 09:28:38.31
1272 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Nack 4F1E5350 09:28:38.74
1273 CZ POSPÍŠIL Petr Jako 4F1E50DB 09:28:40.40
1274 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Black Party II. 4F24246F 09:28:43.51
1275 CZ HLAVINKA Josef Espačo 4F1E59CE 09:29:10.31
1276 AT NÖRES Kurt Kuno 1 4F1E51B8 09:29:28.36
1277 BE VAN HAUTE Andre Frank 4F194F98 09:29:45.82
1278 NO HELGESEN Bjorn Ove Koppen 245 4F1E5131 09:30:09.15
1279 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Kleine Kurt 4F1AEA09 09:30:26.46
1280 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Mon Mome II. 4F1E516E 09:31:21.30
1281 AT LEICHTFRIED Walter Rose 4F1E5E8C 09:34:02.44
1282 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 192 4F1E624E 09:35:03.23
1283 DE HOOP Michael Hoodoo 4F1E7A4A 09:36:46.40
1284 DE WITT Lutz LW 7 4F1AF050 09:43:11.16
1285 BE VAN STICHEL Dirk Black Arrow 4F195897 09:43:53.88
1286 PL GALUS & KULESA TEAM Jan + Frantiszek Sara 1 4F1AE860 09:44:42.53
1287 PL ALICE & JACOB Team "A" Truskawka 4F1E5EB9 09:45:01.56
1288 DE KUSSER Josef Quatro 2 4F1E532A 09:48:40.10
1289 DE HÖRNIG Rainer HR 92 4F1AEBFD 09:49:11.82
1290 HU LÁDY Tibor Bige 4F1E5CF4 09:49:34.70
1291 CZ J.R.TEAM RS 6 4F1E5EA2 09:49:49.03
1292 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 7 4F195B1E 09:52:42.39
1293 DE SCHEPER Günter Giant 4F242641 09:54:22.86
1294 CZ VÍTEK Jan Maty 4F1E5106 09:59:52.77
1295 CZ KUDELA Jaromír Ing. Václav 4F2426CC 10:09:00.13
1296 CZ KLEMENS Karel "A" Klemo 4F1AED51 10:11:08.66
1297 CZ ZEMAN & KAŠUBA ZK 4 4F1E51C2 11:17:26.80
1298 DE WINGS 2 WIN Lena 56 4F1AEA7E 11:17:39.20
1299 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 9 4F1A8908 11:17:49.03
1300 SK JAŠKA Štefan Dr. Blackman 4F1E533E 11:19:54.36
1301 PL GALUS & KULESA TEAM Jan + Frantiszek Blaszka 4F1E5E89 11:20:09.84
1302 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 3 4F2424B4 11:25:06.99
1303 DE BEHLKE Andreas Moonlight 4F1E5E10 11:27:59.78
1304 AT FERENC & GARCIA Team Ferenc 22 4F1E5E74 11:30:00.23
1305 CZ GRUBER Simon "A" Rossi 4F1E59C7 09:18:27.08
1306 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Eso 3999 4F1E5EDE 09:23:48.41
1307 CZ SVOBODA - ČIHÁK Team Ella. 4F1E505D 09:24:30.53
1308 AT HÖLD Erich Elias 4F1E5043 09:24:48.29
1309 NL EKEHAAR / TER APEL TEAM Olympic Maxima 4F1AED2C 09:24:54.92
1310 NL DOLDERSUM & Zn. Koller 4F195B57 09:25:11.30
1311 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "B" Zdenka 4F1AE985 09:25:54.34
1312 DE WOLTERINK Gerald Gerald 36 4F1E5889 09:26:04.61

 

Přihlásit se



Partneři