Time Eso

       
Poř.   Jméno chovatele Jméno holuba Počet cen Součet časů
1 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarda 8 22:18:15.24
2 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 45 8 22:32:07.04
3 CZ KLEMENS Karel ml. Klike 8 22:38:22.92
4 CZ BECHYNĚ Radek Adam 8 22:41:01.72
5 PT PEDRO PORTO D Dakota 8 22:51:16.04
6 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 33 8 23:01:04.78
7 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Linda 8 23:03:41.40
8 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 025 8 23:05:29.82
9 DE BEHLKE Andreas AB 06 8 23:06:40.70
10 DE SCHOEN Friedrich Fritz 10 8 23:10:21.12
11 CZ KONOPÍK Jiří Jana 8 23:11:10.04
12 CZ BARTOŠ TEAM Bulschmidt 8 23:12:39.70
13 PL JANIA - LACH Team Rapon 8 23:15:03.18
14 DE SOELLNER JUNIOR TEAM SJT 3 8 23:16:17.20
15 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Neo 8 23:25:42.56
16 PL KOZLENIA Boguslawa Laura 8 23:26:45.86
17 CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Dobiš 8 23:29:03.82
18 AT BLIEGE Felix Felix 1 8 23:30:43.38
19 DE ZG HELIOS Yu Runda 8 23:31:08.24
20 AT NÖRES Kurt Big-Bang 8 23:32:03.90
21 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Zdeněk 8 23:32:07.36
22 DE ZG HELIOS Zeus 8 23:33:12.58
23 AT GASSER Reinhard Gambit 8 23:37:48.50
24 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 005 8 23:37:48.88
25 HU BÖDI József BJ 32 8 23:39:08.58
26 DE MOELLER Andreas AML Wonder 8 23:39:09.64
27 PL JANIA - LACH Team Jorg 8 23:42:09.34
28 PL SEDLACEK Josef JS 7 8 23:45:20.44
29 CZ ACADEMY LOFT House Academy 59 8 23:51:16.84
30 AT BLIEGE Felix Felix 25 8 23:53:24.54
31 CZ TALLA Stanislav + František Anička 8 23:54:11.30
32 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Zena 8 23:55:15.58
33 AT LINDTNER Harald Talentporter 8 23:55:56.90
34 PL SEDLACEK Josef JS 11 8 23:57:00.48
35 PL SEDLACEK Josef JS 5 8 24:00:03.96
36 SK DUCHOVIČ Jozef Regina 8 24:00:06.84
37 PL PACEK Wojciech Speed Test 8 24:00:36.76
38 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ SP 042 8 24:01:24.62
39 SK PODHORSKÝ TEAM Mário 1 8 24:02:02.00
40 AT HEILAND Helmut Jutha 8 24:02:43.32
41 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 6 8 24:03:21.54
42 PT PEDRO PORTO Abraxas 8 24:04:23.32
43 CZ KONEČNÝ Vlastimil Messi 8 24:05:10.10
44 DE SOELLNER JUNIOR TEAM SJT 2 8 24:07:36.94
45 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 30 8 24:11:21.10
46 SK BALÁŽ Štefan Lolita 8 24:12:30.32
47 CZ ACADEMY LOFT Black Academy 53 8 24:14:23.18
48 AT HEILAND Helmut Emilie 8 24:16:03.66
49 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 25 8 24:16:09.10
50 DE SIEBERT Dieter Decker 8 24:16:19.36
51 CZ TOMEK Jindřich T3. 8 24:16:51.36
52 CH TEAM FROHMATTA Jeff 8 24:17:08.64
53 PL SMORAWSKI Marek + Jacek Portos 8 24:17:23.98
54 AT EPPENSTEINER Josef Cler 8 24:19:33.92
55 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Sting 8 24:20:54.18
56 PL MAZIARZ RACING TEAM Caitlin 8 24:22:06.88
57 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Wolke 8 24:22:33.02
58 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ SP 085 8 24:25:04.16
59 AT GRATZER Marco "A" Caligula 8 24:26:24.84
60 DE SG STEFFL "A" Doc Schultz 8 24:28:42.68
61 SK DUCHOVIČ Jozef Chirlanda 8 24:28:56.78
62 DE TREPTE Arndt & Marcus Edwin 8 24:29:19.94
63 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Ema 8 24:30:29.04
64 DE SG STEFFL "A" Black Beard 8 24:34:49.10
65 PL SROKA Krzysztof Emi 8 24:35:19.58
66 CZ VERNER Pavel Guvernerka 8 24:36:57.54
67 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Klema 8 24:40:31.38
68 CZ HLAVINKA Josef Rumburak 8 24:41:21.40
69 CZ MAJKA + JAN TEAM Jan 8 24:42:52.70
70 CZ LAŇKA Alfons Ing. Lydie 8 24:47:23.98
71 CZ BOUCHAL Martin Dominátor 8 24:48:11.34
72 CZ LAŇKA Alfons Ing. Lucka 8 24:48:23.10
73 SK PRIEHODA Ján + Ivana Jasmína 8 24:49:06.82
74 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 69 8 24:49:23.00
75 CZ KRUTIL Karel + Michal Jasmína 8 24:50:24.14
76 DE TREPTE Arndt & Marcus Henk 8 24:51:03.36
77 CZ ŠÁLEK Roman RS 03 8 24:53:40.48
78 DE TEAM - DIE ROTHALBOMBER Rubin 8 24:55:21.14
79 SK MINÁRIK + MAŤAŠEJE Dady 8 24:58:40.42
80 CZ BAJTEK Jan Thor 8 24:58:48.18
81 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 84 8 25:01:43.16
82 CZ ACADEMY LOFT Tbulk Academy 1 8 25:02:58.58
83 PL GRODNY Andrzej Zerax 8 25:04:23.76
84 CZ DUDA Přemysl Karla 8 25:04:50.62
85 AT RIEDL Franz Werner 8 25:05:02.02
86 SK MINÁRIK + MAŤAŠEJE Tereza 8 25:05:33.32
87 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 5 8 25:06:05.10
88 CZ ACADEMY LOFT Olympia Academy 61 8 25:06:35.56
89 PL KWAŚNICKI Tomasz Lolita 8 25:06:59.26
90 PL SROKA Krzysztof Linka 8 25:07:05.66
91 PL PALENTKA-KUBIAK Team J-21 8 25:07:17.48
92 DE HOOP Michael Jana. 8 25:08:08.42
93 DE WINGS 2 WIN W2W 371 8 25:10:42.40
94 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Star-Lord 8 25:10:49.38
95 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 064 8 25:10:53.02
96 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 71 8 25:11:28.04
97 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 035 8 25:15:00.16
98 DE MOELLER Andreas AML Kittel 8 25:17:28.00
99 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Vasili 8 25:19:55.82
100 PL JANIA - LACH Team Zolni 8 25:20:24.58
101 DE SCHOEN Friedrich Fritz 11 8 25:20:32.94
102 AT NAGELHOFER Robert Sonne 2307 8 25:21:59.88
103 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 024 8 25:24:14.04
104 AT NAHIČ & ZWILAK Team Chip 8 25:26:29.96
105 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Anna M. 8 25:28:13.52
106 AT BLIEGE Felix Felix 3 8 25:28:58.02
107 AT BLIEGE Felix Felix 15 8 25:29:08.10
108 AT GASSER Reinhard Gaucho 8 25:29:34.40
109 SK FAMILY PINČÁK Fany 8 25:29:36.46
110 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Dvorak 8 25:30:31.62
111 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 028 8 25:31:36.46
112 PL GRODNY Andrzej "A" Reda 8 25:34:15.48
113 DE TREPTE Arndt & Marcus Derby Star 8 25:36:14.36
114 AT DEMAJ & KUKLA Team Josef 8 25:38:04.56
115 CZ ACADEMY LOFT Venture Academy 49 8 25:39:09.90
116 PT PEDRO PORTO D Dalpot 8 25:41:31.26
117 CZ ATH KVĚTNÁ Sanšajn 8 25:42:42.02
118 DE TEAM NAMIBIA Hoop & Lücke Scheele 8 25:42:57.38
119 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 10 8 25:43:49.18
120 CZ SKOKAN Pavel Ardenka 1 8 25:43:52.56
121 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 072 8 25:45:02.48
122 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Helmut 5 8 25:45:30.02
123 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 130 8 25:45:40.86
124 PL NOWICKI Damian Primo 8 25:46:07.78
125 PT PEDRO PORTO Absent 8 25:46:51.94
126 CZ KLEMENS Karel Kafi 8 25:47:05.60
127 PL MISIAK Marek Marek 67 8 25:50:04.22
128 SK EXPRES TEAM Red 8 25:51:36.28
129 NO HELGESEN Bjorn Ove Günter 84 8 25:51:43.80
130 SK HELMAR Team Zilko 8 25:54:04.74
131 AT GRATZER Marco "B" Salvadore 8 25:54:53.32
132 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 5 8 25:57:16.84
133 DE ANTONOV AVIATION AN 12 8 25:58:34.72
134 SK KOPAS Michal Miťko 8 25:59:02.28
135 CZ FLY YOUNG STARS Hanna 8 26:06:50.44
136 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 09 8 26:08:35.06
137 CZ VÍTOVEC P & M Leon 8 26:08:39.34
138 CZ DAVID Petr Amor. 8 26:08:50.18
139 CZ EM-EKO.CZ PS 4 8 26:08:50.22
140 HU BÖDI József BJ 43 8 26:10:24.10
141 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Zdena 8 26:11:02.06
142 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 18 8 26:11:03.08
143 DE TEAM ALNA Alberto Cotayo Shada 8 26:12:05.62
144 CH TEAM FROHMATTA Asadi Junior 8 26:14:43.94
145 SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 22 8 26:14:44.74
146 SK FAMILY PINČÁK I. Sofinka 8 26:15:05.20
147 CZ KHL Kamenář Henrieta 8 26:15:22.06
148 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 1665 8 26:17:29.92
149 PL MAZIARZ RACING TEAM Banagi 8 26:17:48.92
150 DE SG STEFFL "A" Buffalo Bill 8 26:17:55.16
151 CZ HOLUB "B" Břetislav 8 26:18:19.92
152 SK VOJTKO Milan Mivo 12 8 26:23:27.00
153 DE TEAM ANHÄNGER Michael Stu. 8 26:28:04.04
154 SK PODHORSKÝ TEAM Mário 2 8 26:31:34.82
155 AT GRATZER Marco "B" Siegfried 8 26:32:20.94
156 PT PEDRO PORTO Abstrakt 8 26:33:09.06
157 AT WALDER Florian Kalla 8 26:33:45.34
158 DE TREPTE Arndt & Marcus Florentine 8 26:33:51.48
159 SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 19 8 26:33:54.20
160 DE WINGS 2 WIN W2W 252 8 26:34:19.76
161 DE HIENZSCH Frank F.H. 1 8 26:34:20.18
162 CH TEAM WIRZ Lara Gut 8 26:34:50.50
163 CZ MALACH Ladislav Sisi 8 26:37:44.22
164 SK ŠIMKO Ján Šimo 14 8 26:38:50.74
165 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Helmut 6 8 26:40:00.36
166 DE TEAM FRANKENPFALZ Bruno 8 26:40:04.20
167 CZ RÝDEL Jiří Margrit 8 26:42:35.46
168 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 11 8 26:44:22.58
169 SK OVŠÁK + KONŠ Team Plava 8 26:46:44.64
170 PL SROKA-KUSION-KAWA Team Irena 8 26:46:56.52
171 PL PITAŚ M & M Team Black Nemo 8 26:50:05.34
172 SK VOJTKO Milan Mivo 17 8 26:50:54.72
173 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Lennon 8 26:51:53.70
174 CZ LOCCO TEAM Lysičanka 8 26:52:03.56
175 DE SIEBERT Dieter Dava 8 26:53:13.16
176 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Hawkeye 8 26:56:36.62
177 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Thaisa 8 26:57:20.34
178 AT WIEFLER Alois Alpha 1 8 26:57:45.24
179 CZ SETTLER + KUBÁČEK Team Tatanka 8 26:58:18.84
180 DE SIEBERT Dieter Dazzler 8 27:00:08.24
181 CZ ACADEMY LOFT Silver Academy 62 8 27:02:08.44
182 CZ PLÁNOČKA Jan Tereza 8 27:02:41.04
183 DE TEAM BRANDT & WICHERT Jagr 8 27:03:24.86
184 CZ ACADEMY LOFT Double Academy 46 8 27:03:37.52
185 CZ MAREK Petr Servác 8 27:04:35.94
186 SK BCHB TEAM Samko 8 27:06:01.68
187 SK KOPAS Michal Miško 8 27:06:08.82
188 CZ ŠÁLEK Roman RS 08 8 27:09:05.42
189 SK GOGORA Milan Nibi 8 27:17:27.62
190 AT HALATSCHEK Dietmar Klara 8 27:17:51.78
191 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 66 8 27:17:54.62
192 CZ GRUBER Simon Žofka 8 27:18:10.82
193 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 084 8 27:18:55.20
194 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Ivana 8 27:19:34.62
195 AT KUTLESA Slavko SLK 05 8 27:23:31.40
196 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Sali 8 27:23:31.86
197 DE SG STEFFL "B" Tschoutschi 8 27:24:11.20
198 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Groot 8 27:24:44.72
199 CZ GORČÍK + MACHALA Team Pája 8 27:25:18.60
200 SK J & I MARTON TEAM M 4 8 27:25:40.68
201 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 4 8 27:26:07.96
202 SK BLAHOVSKÝ + HNILIČKA Team South Portland 8 27:29:42.20
203 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 5266 8 27:31:17.20
204 AT NAHIČ & ZWILAK Team Jani 8 27:31:48.18
205 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Jednička 8 27:33:01.70
206 SK DREXLEROVÁ Helena Kincsem 8 27:35:11.72
207 HU BÖDI József BJ 93 8 27:37:05.12
208 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 032 8 27:37:11.62
209 PL SEDLACEK Josef JS 4 8 27:37:32.54
210 HU LÁSZLÓ-MOLNÁR LM 19 8 27:39:33.98
211 DE SKOPLJAK Denis Paul. 8 27:40:46.90
212 DE WINGS 2 WIN W2W 248 8 27:42:03.94
213 DE SIEBERT Dieter Darcy 8 27:42:42.90
214 PL RAFITA TEAM Dior 8 27:43:31.80
215 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Saffier 8 27:44:20.74
216 CZ BOJKO Stanislav Jarka 8 27:44:34.14
217 SK BLAHOVSKÝ + HNILIČKA Team The Great 8 8 27:46:59.36
218 DE TEAM ANHÄNGER Claus K. 8 27:48:08.98
219 CH TEAM ANDERHUB Karlsbad 8 27:49:17.38
220 AT RIEDL Franz Christian 8 27:51:08.86
221 DE BEHLKE Andreas AB 05 8 27:53:03.84
222 PL GRODNY Andrzej Rena 8 27:54:37.24
223 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Kyara 8 27:55:25.18
224 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Ellie Goulding 8 27:55:29.60
225 CZ HOLUB "A" Bohuslava 8 27:56:48.00
226 PL GRODNY Andrzej "A" Rema 8 27:59:17.34
227 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Petra 8 28:00:27.16
228 PL MAZIARZ RACING TEAM Perry 8 28:00:55.48
229 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Roli 8 28:03:22.04
230 DE TEAM ALNA Alberto Cotayo Oxi 8 28:06:45.50
231 PL JANIA - LACH Team Wolro 8 28:07:56.56
232 DE TREPTE Arndt & Marcus Caroline 8 28:08:26.00
233 DE HOOP Michael Fritz 8 28:14:20.98
234 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Viti 8 28:20:58.70
235 PL CZULOWSKI Jakub Orlik 8 28:25:51.20
236 DE BEHLKE Andreas AB 02 8 28:29:35.86
237 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 83 8 28:35:07.30
238 PL KOZLENIA - WOLANIN Evel 8 28:36:01.48
239 NO HELGESEN Bjorn Ove Femhoje III. 8 28:37:06.10
240 SK LAŠ Vladimír Las 6 8 28:37:42.56
241 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Sohn 662 8 28:40:24.62
242 SK FAMILY PINČÁK I. Šerif 8 28:42:41.72
243 DE ANTONOV AVIATION AN 124 8 28:45:14.98
244 CZ KONOPÍK Jiří Zuzka 8 28:45:48.40
245 PL MAJCHER Krystian & Marcel KM 89 8 28:46:01.56
246 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 027 8 28:47:21.28
247 DE HOOP Michael Franz 8 28:47:26.82
248 SK NOVÁK Pavel Palo 8 28:49:01.60
249 DE TREPTE Arndt & Marcus Ropo 8 28:50:43.72
250 CH DERBY TEAM PILATUS Foners 8 28:54:13.72
251 PL GRODNY Andrzej Tesa 8 28:59:07.04
252 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 083 8 29:00:05.46
253 AT OFNER Kurt Carly 8 29:00:29.82
254 DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Schinze 3 8 29:09:04.50
255 SK MINÁRIK + MAŤAŠEJE Beny 8 29:10:18.54
256 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Dua Lipa 8 29:13:06.94
257 PL SROKA-KUSION-KAWA Team Rambo 8 29:17:10.26
258 DE HEIDEMANN + WINTER Lisbeth 8 29:20:22.94
259 CH DERBY TEAM PILATUS Gentry Eagle 8 29:23:11.38
260 SK BELANEC Team Arianna 8 29:25:53.54
261 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Lei 8 29:27:15.82
262 AT NAGELHOFER Robert Lava 2303 8 29:27:57.82
263 AT BLIEGE Felix Felix 20 8 29:29:51.74
264 CZ ŠABATA Jan J.Š. 3 8 29:34:34.16
265 CZ FLY YOUNG STARS Jessica 8 29:34:47.88
266 CZ MAJKA + JAN TEAM Martin 8 29:37:27.34
267 AT KUTLESA Slavko SLK 08 8 29:41:27.82
268 DE SPITZBERG Team U 138 8 29:41:39.04
269 CZ HLAVINKA Josef Riči 8 29:47:44.18
270 SK KOPAS Michal Miška 8 29:53:53.90
271 CZ VÍTOVEC P & M Leomar 8 29:59:28.14
272 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Ruppiduppi 8 30:10:24.84
273 CZ MASNÝ & M Chruščov 8 30:11:11.10
274 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Milena 8 30:13:56.86
275 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Pavla 8 30:14:33.12
276 CH TEAM FROHMATTA Bentley 8 30:16:37.06
277 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Strachova 8 30:16:41.02
278 AT GRATZER Werner Attilus 8 30:16:47.64
279 PL TARASIUK Jerzy Gustav 03 8 30:26:35.26
280 PL KOZLENIA Artur Areo 8 30:27:11.98
281 DE HIENZSCH Frank F.H. 3 8 30:28:51.14
282 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Dvojka 8 30:32:38.30
283 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 013 8 30:36:44.18
284 AT HÖLD Erich Jakob 8 30:44:53.74
285 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 1 8 30:52:24.26
286 DE TEAM ALNA Alberto Cotayo Moderna 8 30:57:48.48
287 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 8 8 31:00:55.60
288 PL JANIA - LACH Team Veti 8 31:02:31.46
289 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Metresa 8 31:02:57.98
290 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 144 8 31:06:55.68
291 SK BALÁŽ Štefan Lolo 8 31:12:55.40
292 BE COPPENS Peter Vichy 8 31:13:50.28
293 PL KWAŚNICKI Tomasz Pippa 8 31:14:13.34
294 PL PACEK Wojciech Tornado 8 31:14:59.60
295 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ SP 045 8 31:19:39.50
296 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Kubiš 8 31:22:46.46
297 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Laura 8 31:23:07.08
298 DE HIENZSCH Frank F.H. 4 8 31:27:41.96
299 DE TEAM BRANDT & WICHERT Soukalova 8 31:28:44.16
300 AT JAKUPOVIC Jasmin Rocky 8 31:31:48.26
301 SK BODNAR & VILČKO Vladimír Bovi 6 8 31:32:11.16
302 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 17 8 31:32:23.58
303 CZ VLČEK Jiří Skorju 8 31:34:03.22
304 CZ BASTL Josef Walkboy 8 31:34:50.64
305 SK TEAM LUTERAN HRICIK BAŠISTA Klokoč 8 31:51:27.42
306 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 26 8 31:51:38.62
307 CZ KULÍK Přemysl Tornádo 8 31:52:40.06
308 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Sirius 84 8 31:53:22.74
309 PL KOZLENIA - WOLANIN Zygi 8 31:54:20.72
310 CH TEAM WIRZ Melanie Meillard 8 31:55:01.18
311 PL SZYMAŃSKI Zbigniew SZ 39 8 31:58:10.24
312 AT KUTLESA Slavko SLK 14 8 32:00:01.44
313 PL TARASIUK Jerzy George 8 32:00:30.64
314 CZ BAJTEK Jan Samuraj 8 32:01:51.76
315 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 026 8 32:04:02.94
316 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Dan 8 32:04:54.18
317 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Mirka 8 32:05:56.22
318 PL KOCIK & BASA Krysia 3 8 32:13:06.38
319 AT GASSER Reinhard Grazia 8 32:21:55.84
320 SK HELMAR Team Wiesa 8 32:28:58.10
321 PL TEAM OLR MAZURY Player 8 32:31:18.36
322 SK FAMILY PINČÁK Star 8 32:35:46.80
323 PL MICHALAK Bogdan Turbo 05 8 32:39:04.50
324 CR CULIC TEAM Denis & Karla Dubrovnik Fly 8 32:42:42.14
325 NO HELGESEN Bjorn Ove Double I. 8 32:49:20.16
326 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 2 8 32:51:38.82
327 CZ HOLUB "B" Brigita 8 32:58:55.28
328 AT GRATZER Werner Priscus 8 32:59:01.80
329 CZ GORČÍK + MACHALA Team Paula 8 33:13:49.36
330 CZ TOMEK Jindřich T4. 8 33:15:13.42
331 CZ ACADEMY LOFT Miracle Academy 55 8 33:27:40.22
332 CZ ACADEMY LOFT Dafne Academy 50 8 33:27:45.62
333 AT GRATZER Marco "B" Clemenza 8 33:36:07.26
334 CZ BOUCHAL Martin Rotavátor 8 33:36:44.66
335 DE ZG HELIOS Hera 8 33:50:59.74
336 CZ ACADEMY LOFT Golden Queen 29 8 34:00:11.66
337 AT GRATZER Marco "B" Alexander 8 34:04:45.62
338 SK HELMAR Team Skava 8 34:06:14.28
339 CZ BALKONOVÝ ODCHOV Denis 8 34:07:09.44
340 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Rolex 8 34:12:03.98
341 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Secundus 8 34:12:29.14
342 CZ KOLÍNEK Jarolím Kolínek Team "B" 8 34:16:31.62
343 CZ BASTL Josef Hellboy 8 34:25:36.62
344 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 1652 8 34:29:18.18
345 CZ ŠABATA Jan J.Š. 1 8 34:31:36.38
346 DE SCHOEN Friedrich Fritz 8 8 34:35:57.56
347 SK BELANEC Team Auróra 8 34:37:03.06
348 SK ČAMPIŠ Milan DC 66 8 34:39:50.64
349 CZ SETTLER + KUBÁČEK Team Olathe 8 34:41:42.26
350 CZ LOCCO TEAM Doktor 8 34:43:27.34
351 PT PEDRO PORTO Abby 8 35:03:08.06
352 CZ ŠABATA Jan J.Š. 2 8 35:04:07.36
353 SK BABIC Pavol Red Hrky 305 8 35:06:07.06
354 SK NOVÁK Pavel Milan 8 35:08:29.72
355 CZ BOROVIČKA Ladislav Cecilka 8 35:19:17.90
356 CZ MAČALA Zdeněk MZ 2 8 35:30:40.50
357 PL BASA Marek & Andrzej M 2 8 35:33:14.32
358 CZ LAŇKA Alfons Ing. Eva 8 35:37:13.50
359 CZ HAŠŠO Slavomír Benda 1 8 35:48:29.48
360 CZ PŘÍVARA Vladimír Pollo 8 36:08:57.32
361 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Maria 2 8 36:19:39.02
362 SK BALÁŽ Štefan Loto 8 36:26:01.80
363 AT HOFMANN Leopold Poldi 54 8 36:33:11.02
364 CZ ACADEMY LOFT Dafne Academy 17 8 36:35:03.76
365 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ SP 012 8 36:39:36.06
366 PL KOZLENIA Artur Adam 8 36:44:27.08
367 AT GRATZER Marco "A" Gyula 8 37:06:08.46
368 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Septimus 8 37:18:34.28
369 CZ GRUBER Simon Gino 8 38:03:19.00
370 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Moravec 8 38:35:11.16
371 SK VOJTKO Milan Mivo 03 8 38:54:15.90
372 DE SG STEFFL "A" Django 8 39:33:49.94
373 SK GOGORA Milan Mago 8 39:42:15.34
374 CZ B & B TEAM Sára 8 39:59:47.02
375 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Fanda. 8 40:14:14.34
376 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Romee 8 40:18:57.58
377 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Esmee 8 40:38:37.24
378 CZ RUBEY & VARGA Team Ruby 3 8 41:06:59.76
379 CZ KLEMENS Karel Phatt 8 41:14:49.58
380 AT NAGELHOFER Robert Tornado 2308 8 41:32:59.58
381 SK TATRY-DERBY D-3 8 42:12:18.48
382 PL TARASIUK Jerzy Yestman 561 8 42:42:12.38
383 SK TEAM LUTERAN HRICIK BAŠISTA Prekvapenie ML 8 42:51:52.86
384 DE HOOP Michael Cash Honey 8 43:03:27.46
385 CZ SVOBODA Jiří Lenka 8 43:23:19.40
386 AT GRATZER Marco "B" Bruno 8 43:26:05.46
387 PL PITAŚ M & M Team Carlos 8 43:50:39.74
388 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 18 8 44:04:10.52
389 PL NOWICKI Damian Veloce 8 44:06:28.74
390 CZ VÍTOVEC P & M Lupin 8 44:06:40.26
391 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 51 8 44:14:46.40
392 AT ALTUMAH Alhasan Kiano 8 44:20:46.38
393 CZ GRUBER Simon Gladiator 8 44:20:57.50
394 PL PITAŚ M & M Team Mario 8 44:21:10.62
395 CZ LAŇKA Alfons Ing. Fony 8 44:21:58.76
396 CH DERBY TEAM PILATUS Wallypower 8 44:25:18.12
397 AT HÖLD Erich Elias 8 44:40:56.48
398 CZ KRUTIL Karel + Michal Black Wolf 8 44:55:37.12
399 SK BCHB TEAM Luky 8 44:59:23.28
400 PL SROKA-KUSION-KAWA Team Julian 8 45:20:36.76
401 PL JANIA - LACH Team Jay Jay Junior 8 45:30:55.34
402 CH TEAM FROHMATTA Karl-Heinz 8 45:47:37.84
403 DE TEAM ALNA Alberto Cotayo Super Power 8 45:48:05.74
404 CZ B & B TEAM Frenk 8 45:51:44.82
405 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 15 8 45:57:01.60
406 CZ CHARYPAR Vladimír Charyš 6 8 46:02:03.16
407 AT GRATZER Marco "B" Antonius 8 46:02:12.28
408 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 021 8 46:05:28.18
409 CH DERBY TEAM PILATUS Alamshar 8 46:08:03.38
410 SK VOJTKO Milan Mivo 08 8 46:15:32.86
411 DE TEAM BRANDT & WICHERT Koukalova 8 46:18:23.76
412 CZ TRUKSA Vítězslav Luky 8 46:22:38.76
413 PL SEDLACEK Josef JS 1 8 46:36:51.22
414 DE HEIDEMANN + WINTER Lilly 8 46:47:54.58
415 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 23 8 46:57:22.38
416 PL CZULOWSKI Jakub P-11 8 46:58:07.50
417 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 47 8 47:09:34.12
418 CZ BECHA Lubomír + Jan Hany 8 47:15:16.40
419 PL SMORAWSKI Marek + Jacek Gabi 8 47:15:30.82
420 SK GRÉK Peter Romana. 8 47:26:16.54
421 CZ BECHYNĚ Radek Mára 8 47:27:54.24
422 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Junior 8 47:30:32.68
423 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Indy 8 47:30:41.48
424 CZ KOLÍNEK Jarolím Kolínek Team "C" 8 47:35:20.74
425 CZ KONOPÍK Jiří Žofka 8 47:43:18.58
426 AT JAKUPOVIC Jasmin Baby Joda 8 48:07:22.06
427 PL SEDLACEK Josef JS 2 8 48:09:00.82
428 SK ČÁNI Ĺudovít LC 841 8 48:10:41.64
429 CZ HRUDA Jan Josef 5 8 48:19:41.38
430 PL PALENTKA-KUBIAK Team W-1 8 48:34:40.32
431 AT HALATSCHEK Dietmar Enkel Pole 8 48:35:56.94
432 AT NÖRES Kurt Atomic 8 48:37:01.44
433 DE SG STEFFL "A" Zorro 8 48:48:32.80
434 SK BINDAS JUN. Štefan Elitt 8 48:48:52.54
435 DE TEAM GOCH TG 052 8 49:04:36.40
436 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Junge Bathenburg 8 49:18:55.10
437 BE COPPENS Peter Binda 8 49:19:30.12
438 CZ VACHTL Jan Karolína 8 49:24:21.22
439 AT RÖTZER Franz Top 3 8 49:35:06.68
440 SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 14 8 49:42:09.12
441 CZ TÁBORSKÝ Vladimír David 8 49:42:30.10
442 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 12 8 49:59:53.86
443 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Golden Alenka 8 50:02:12.74
444 CZ PŘÍVARA Vladimír Mary 8 50:03:30.14
445 AT HALATSCHEK Dietmar Isolde 8 50:07:27.92
446 CZ ACADEMY LOFT Willy Academy 43 8 50:10:42.48
447 PL SEDLACEK Josef JS 8 8 50:11:12.96
448 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Bauer 8 50:17:03.02
449 CZ ACADEMY LOFT Dafne Academy 51 8 50:49:59.28
450 CZ NERS Jaroslav Petra 8 51:16:38.64
451 SK HORŇÁČEK Miroslav Viky 8 51:20:27.86
452 CZ VLČEK Jiří Bambi 8 51:25:09.10
453 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Neumanova 8 51:32:18.16
454 CZ MILOTA Milan MM 001 8 51:40:51.58
455 AT RIEDL Franz Cacilia 8 52:46:43.86
456 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Gabčík 8 52:54:03.64
457 AT GRATZER Marco "A" Homer 8 52:57:43.66
458 DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Helmut 2 8 53:06:21.64
459 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Gamora 8 53:09:11.16
460 SK BLAHOVSKÝ + HNILIČKA Team P.K. Subban 8 53:39:33.34
461 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 015 8 54:04:14.44
462 DE SKOPLJAK Denis Ingrid 8 54:11:54.28
463 AT GASSER Reinhard Galaxy 8 54:15:26.18
464 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 3 8 54:16:54.12
465 AT OFNER Kurt Remus 8 54:33:48.78
466 AT RÖTZER Franz Top 5 8 54:48:06.66
467 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Baronesa 8 54:52:35.84
468 PL BRASZKO Adam i Helena Brus 8 55:15:33.16
469 DE SKOPLJAK Denis Kurt 8 55:29:26.32
470 DE SG WACHALSKI Wapiti 8 55:40:40.18
471 PL NOWICKI Damian Piselli 8 56:54:21.68
472 CZ B & B TEAM Erik 8 57:10:44.54
473 CZ HANZEL TEAM Nov 1 8 57:27:27.46
474 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Rocket Raccoon 8 57:30:19.42
475 CZ KOLÍNEK Jarolím Kolínek Team "F" 8 57:41:56.74
476 AT RIEDL Franz Sabine 8 57:48:23.42
477 CZ LAŇKA Alfons Ing. Marie 8 58:43:25.68
478 PL SEDLACEK Josef JS 12 8 60:43:50.52
479 CZ GRUBER Simon Pitbull 8 61:06:12.98
480 CZ GORČÍK + MACHALA Team Ája 8 61:07:26.06
481 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Janda 8 62:26:53.74
482 CZ TOMEK Jindřich T2. 8 63:23:03.40
483 PL PALENTKA-KUBIAK Team W-2 8 64:26:57.24
484 PL PACEK & LIS TEAM Borys 8 64:48:39.66
485 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 61 8 66:49:37.32
486 AT DEMAJ & KUKLA Team Bull 8 68:02:37.48
487 CZ SETTLER + KUBÁČEK Team Zitkala 8 68:15:30.80
488 SK ČÁNI Ĺudovít LC 826 8 68:22:58.52
489 AT GRATZER Marco "A" Samsa 8 68:24:17.94
490 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 60 8 68:36:24.02
491 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 24 8 69:06:02.16
492 DE FELBINGER Gerhard Cleopatra 8 69:19:48.46
493 CZ KLEMENS Karel Ready 8 69:34:07.72
494 AT HALATSCHEK Dietmar Roma 1 8 69:49:26.14
495 SK BODNAR & VILČKO Vladimír Bovi 2 8 69:51:08.40
496 CZ HLAVINKA Josef Romário 8 70:22:51.84
497 SK VAŠÍČEK Pavel Anička 8 71:36:19.64
498 PL BRASZKO Adam i Helena Bak 8 72:15:24.34
499 SK KOPAS Michal Miťo 8 73:10:35.58
500 PL MAJCHER Krystian & Marcel KM 84 8 73:10:56.04
501 DE BEHLKE Andreas AB 01 8 73:20:26.62
502 SK PODHORSKÝ TEAM Fezoj 1 8 73:23:37.58
503 SK PRIEHODA Ján + Ivana Rose 8 73:38:16.28
504 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Timo 4 8 75:04:33.28
505 AT SCHÖN Johann Nero 8 75:19:07.10
506 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Andrej 8 75:19:40.84
507 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Helena 8 76:06:00.56
508 HU LÁSZLÓ-MOLNÁR LM 24 8 76:22:48.56
509 HU VIGLIDÁN Ágoston LK 42 8 76:23:57.88
510 DE SKOPLJAK Denis Birgit 8 77:36:17.38
511 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Zelezny 8 80:00:43.48
512 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 56 8 80:29:00.34
513 CZ KONOPÍK Jiří Luky 8 80:34:58.42
514 AT JAKUPOVIC Jasmin Felix 8 83:48:49.10
515 SK HROZEN Peter Pálffy 8 84:17:40.16
516 DE HIENZSCH Frank F.H. 6 8 84:41:32.74
517 PL SZYMAŃSKI Zbigniew SZ 38 8 86:29:20.50
518 CZ MALACH Ladislav Lada 8 90:29:57.86
519 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 62 8 92:11:23.00
520 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Hanka 8 93:52:35.72
521 CZ GRUBER Marek Black 8 94:01:22.38
522 CZ HAŠŠO Slavomír Slavo 1 8 95:48:29.28
523 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Matura 8 96:25:14.12
524 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 7 8 98:02:12.04
525 PL SEDLACEK Josef JS 6 8 98:10:22.60
526 SK GRÉK Peter Petra 8 101:49:10.58
527 SK FAMILY PINČÁK Gloria 8 105:01:43.82
528 CZ BECHYNĚ Radek Týnuš 8 105:07:03.82
529 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 049 8 107:27:33.80
530 PL GRODNY Andrzej "A" Iwanka 8 115:37:41.54
531 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Eros 8 125:06:35.52
532 CZ FLY YOUNG STARS Jefferson 8 129:02:43.48
533 CZ GERSPITZER Team GT-1 8 129:46:50.22
534 AT KUTLESA Slavko SLK 03 8 136:12:04.78
535 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Rossi 8 138:44:10.52
536 DE ANTONOV AVIATION AN 26 8 159:33:50.00
537 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 1673 8 166:54:31.22
538 DE HEIDEMANN + WINTER Amette 8 170:53:59.52
539 SK ČAMPIŠ Milan RC 65 8 171:23:02.60
540 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ Fred 8 177:45:45.68
541 PL KOZLENIA - WOLANIN Ana 8 199:48:09.98
542 CZ TEAM SMUTNÝ Charlie 8 215:08:50.68
543 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Primus 8 217:37:30.46
544 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Sixtus 8 266:31:07.50
545 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Jozef 1 7 16:37:19.40
546 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 21 7 16:50:57.48
547 DE SOELLNER JUNIOR TEAM SJT 1 7 16:52:58.44
548 DE NO NAME Unknown 7 16:57:10.20
549 CZ ACADEMY LOFT Golden Queen 30 7 17:14:14.38
550 PL KUSION Tomasz Kornelia 7 17:27:26.66
551 DE ANDREAS & UDO Laura 7 17:30:34.40
552 AT NÖRES Kurt Styria Power 7 17:31:37.96
553 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 006 7 17:36:54.86
554 CZ BOUCHAL Martin Radiátor 7 17:37:35.86
555 PL NOWICKI Damian Quinto 7 17:37:57.98
556 DE ANDREAS & UDO Andre 45 7 17:39:40.10
557 CH TEAM WIRZ Priska Nufer 7 17:49:17.12
558 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 004 7 17:50:26.06
559 CZ KONOPÍK Jiří Sona 7 17:54:00.64
560 CZ CHARYPAR Vladimír Charyš 1 7 17:56:07.76
561 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 26 7 17:57:37.76
562 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Senna 7 17:57:38.68
563 AT GASSER Reinhard Goldy 7 17:58:55.36
564 AT STEINER Alfred Andy 2-Sa 7 18:07:19.80
565 AT BLIEGE Felix Felix 4 7 18:17:07.40
566 CZ BECHA Lubomír + Jan Bony 7 18:17:47.74
567 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Alexia 7 18:20:22.28
568 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ SP 069 7 18:22:32.72
569 PL MISIAK Marek Marek 79 7 18:22:37.04
570 NO HELGESEN Bjorn Ove Drevsjo III. 7 18:24:05.40
571 DE TEAM FRANKENPFALZ Der Maier 7 18:24:14.10
572 DE SG STEFFL "A" Old Shatterhand 7 18:30:57.38
573 DE TEAM ANHÄNGER Manfred M. 7 18:35:53.88
574 CZ ACADEMY LOFT Olympia Academy 60 7 18:39:31.70
575 SK HROZEN Peter Anička 7 18:41:56.22
576 PL MAZIARZ RACING TEAM Ajaagu 7 18:45:40.56
577 DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Schinze 2 7 18:50:22.16
578 SK FAMILY PINČÁK I. Adelka 7 18:53:27.04
579 AT BLIEGE Felix Felix 2 7 18:58:09.96
580 AT LINDTNER Harald Talentina 7 19:01:39.16
581 SK HROZEN Peter Žaneta 7 19:04:54.50
582 SK EXPRES TEAM Kira 7 19:10:13.90
583 SK TATRY-DERBY D-2 7 19:10:42.32
584 HU VIGLIDÁN Ágoston LK 84 7 19:11:05.54
585 NO HELGESEN Bjorn Ove Special I. 7 19:13:19.20
586 CZ KONEČNÝ Vlastimil Paula 7 19:13:44.46
587 CZ MAREK Petr Pankrác 7 19:15:28.22
588 SK MAJDÁK Michal Jantar 7 19:16:50.48
589 CZ VACHTL Jan Jakub 7 19:20:37.72
590 CZ ACADEMY LOFT Tamar Academy 16 7 19:25:43.78
591 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 5 7 19:28:30.72
592 CZ GRUBER Lubomír Jagr 7 19:31:17.60
593 DE PREUSSEN-DERBY Team Precious Moment 7 19:39:30.58
594 AT KUTLESA Slavko SLK 11 7 19:40:53.88
595 AT RIEDL Franz Franz 7 19:41:49.24
596 SK HELMAR Team Bodbu 7 19:44:04.84
597 DE TEAM GOCH Mustang 7 19:44:38.64
598 DE TARGATZ Angela Dr. DR 5 7 19:44:51.04
599 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Stern 7 19:45:12.60
600 CZ ACADEMY LOFT Sado Academy 75 7 19:46:03.00
601 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 9 7 19:49:33.16
602 CZ NOVOTNÁ Petra Thomas 7 19:51:32.04
603 CZ HAŠŠO Slavomír FC 1 7 19:55:50.34
604 DE ANTONOV AVIATION AN 225 7 19:56:27.32
605 PL RAFITA TEAM H&M 7 19:56:33.78
606 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Timo 1 7 19:57:20.24
607 SK BODNAR & VILČKO Vladimír Bovi 1 7 19:57:37.16
608 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 39 7 20:02:43.50
609 CZ KOLÍNEK Jarolím Kolínek Team "D" 7 20:04:32.46
610 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 3 7 20:04:34.96
611 CZ LOCCO TEAM Edna 7 20:06:50.66
612 CH TEAM ANDERHUB Pilsen 7 20:09:29.24
613 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Timo 3 7 20:13:08.12
614 SK PRÍVARA Pavol Kinčen-Perla 7 20:26:11.54
615 SK BRKAL Ján Ing. Bohdana 7 20:27:09.68
616 PL KUSION Tomasz Renda 7 20:39:18.76
617 CZ HANZEL TEAM Fanda 1 7 20:40:47.70
618 AT NAGELHOFER Robert Gewitter 2334 7 20:44:19.22
619 PL CZULOWSKI Jakub Iskra 7 20:46:36.66
620 AT HÖLD Erich Raphael 7 20:50:49.64
621 PL KOZLENIA Artur Pola 7 20:51:33.82
622 CZ BECHA Lubomír + Jan Jack 7 20:52:17.66
623 DE TARGATZ Angela Dr. DR 1 7 20:52:35.92
624 CZ GORČÍK + MACHALA Team Dejsi 7 20:56:49.10
625 AT VOLLNHOFER Dominik Niki 3 7 21:07:22.24
626 AT KUTLESA Slavko SLK 07 7 21:09:05.02
627 DE TEAM NAMIBIA Hoop & Lücke Elli 7 21:11:29.60
628 CZ VLČEK Jiří Elias 7 21:12:39.54
629 DE TARGATZ Angela Dr. DR 12 7 21:13:12.50
630 AT RIEDL Franz Mitzi 7 21:15:14.84
631 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 063 7 21:17:30.00
632 CZ GRUBER Marek Ivoš 7 21:18:11.54
633 CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Lidka 7 21:26:04.00
634 SK BELANEC Team Alba 7 21:27:02.74
635 SK VAŠÍČEK Pavel Jožo 7 21:28:10.94
636 AT GRATZER Werner Spartacus 7 21:29:48.30
637 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 87 7 21:33:21.96
638 SK VAŠÍČEK Pavel Fero 7 21:34:44.88
639 SK ČÁNI Ĺudovít LC 859 7 21:36:25.56
640 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 10 7 21:36:32.68
641 AT NAHIČ & ZWILAK Team Boss 7 21:40:14.10
642 SK BINDAS JUN. Štefan Stivi 7 21:43:21.10
643 DE SG STEFFL "A" Jessi James 7 21:48:54.10
644 PL BRASZKO Adam i Helena Bus 7 21:51:21.18
645 SK KOPAS Michal Michal 7 21:56:05.38
646 SK HROZEN Peter Aneta 7 22:04:06.20
647 DE TARGATZ Angela Dr. DR 3 7 22:11:59.78
648 PL GRODNY Andrzej "A" Sara 7 22:14:14.60
649 AT STEINER Alfred Samy 1 7 22:17:08.34
650 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarmila 7 22:22:34.58
651 CZ DUDA Přemysl Zuzana 7 22:24:39.38
652 AT SG MIKS Wolfgang und Andrea Ines 7 22:36:09.78
653 PL SROKA Krzysztof Stani 7 22:50:40.68
654 CZ ATH KVĚTNÁ Karla 7 23:05:27.90
655 CH DERBY TEAM PILATUS Ermis 7 23:12:18.60
656 CZ BOJKO Stanislav Lea. 7 23:16:54.84
657 PL BRASZKO Adam i Helena Bold 7 23:17:38.36
658 CZ ACADEMY LOFT China Academy 39 7 23:19:03.32
659 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 9 7 23:23:45.34
660 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Little Pirate 7 23:24:31.70
661 AT JAKUPOVIC Jasmin Jasko 7 23:24:59.66
662 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Kvitova 7 23:35:03.54
663 PL MICHALAK Bogdan Lesia 06 7 23:45:26.62
664 SK NOVÁK Pavel Markus 7 23:51:32.70
665 CZ VLČEK Jiří Kelly 7 23:55:32.52
666 DE FRANZ Christoph Chewy 7 23:55:40.96
667 CZ KULÍK Přemysl Gladiátor 7 23:56:05.80
668 DE SIEBERT Dieter Delphine 7 23:58:25.06
669 PL BASA Marek & Andrzej M 4 7 24:01:31.34
670 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 5 7 24:01:49.00
671 CR TEAM CROATIA Hawken 7 24:03:55.08
672 AT STEINER Alfred Goldi 1 7 24:07:11.04
673 AT NAGELHOFER Robert Donner 2302 7 24:14:32.76
674 DE MOTSCHKO Alexander Moriah 7 24:30:27.04
675 AT NAGELHOFER Robert Hagel 2320 7 24:36:39.94
676 CZ KLEMENSOVÁ Sára Turbo. 7 24:38:18.98
677 PL TARASIUK Jerzy Talent 296 7 24:39:36.12
678 DE SKOPLJAK Denis Irene 7 24:40:23.38
679 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 087 7 24:46:42.90
680 DE TEAM - DIE ROTHALBOMBER Diamant 7 24:47:12.94
681 PL KWAŚNICKI Tomasz Bolek 7 24:47:27.60
682 SK HROZEN Peter Viktor 7 24:48:11.52
683 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 35 7 24:56:35.82
684 PL PACEK Wojciech Little Miss 7 24:57:22.08
685 AT HALATSCHEK Dietmar Gute 1 7 25:00:01.04
686 AT GRATZER Marco "A" Aurel 7 25:05:52.46
687 CZ KOCIÁN Milan Pat 7 25:13:36.24
688 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 88 7 25:44:52.32
689 CZ TEAM ZEMAN + KAŠUBA ZK 2 7 25:47:12.04
690 AT NAHIČ & ZWILAK Team Kiwi 7 27:21:35.28
691 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Bella. 7 27:23:07.32
692 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Lenny 7 27:25:32.84
693 SK FAMILY PINČÁK Victory 7 27:41:05.32
694 CZ HOLUB "A" Bohuslav 7 27:44:44.34
695 CZ ŠÁLEK Roman RS 05 7 28:03:29.72
696 DE TARGATZ Angela Dr. DR 8 7 28:16:33.52
697 DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Helmut 3 7 28:26:23.70
698 CZ FLY YOUNG STARS Angela 7 30:28:30.86
699 CZ GRUBER Marek Marco 7 30:56:07.80
700 DE PREUSSEN-DERBY Team Pretty 7 32:09:09.40
701 SK BRKAL Ján Ing. Adriána 7 35:40:55.50
702 DE SCHOEN Friedrich Fritz 4 7 38:00:53.08
703 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Ĺubo 3 7 38:53:48.12
704 SK BALVOŇ Michal Arnold 7 38:57:32.12
705 CZ ŠÁLEK Roman RS 07 7 39:00:58.78
706 PL JANIA - LACH Team Heros J14 7 39:54:33.26
707 CZ BOUCHAL Martin Aligátor 7 40:01:14.14
708 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 12 7 40:01:15.24
709 PL MAZIARZ RACING TEAM Quinn 7 40:01:30.72
710 CZ ACADEMY LOFT Tamar Academy 57 7 40:03:52.52
711 CZ KRUTIL Karel + Michal Scheldon 7 40:09:16.32
712 CZ ACADEMY LOFT Bohemia Academy 70 7 40:11:28.70
713 CZ BOROVIČKA Ladislav Emil 7 40:21:46.58
714 CZ EM-EKO.CZ PS 5 7 40:25:29.32
715 PL MAJCHER Krystian & Marcel KM 79 7 40:36:06.68
716 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Hulk 7 40:37:52.14
717 CZ VÍTOVEC P & M Eržika 7 40:38:18.76
718 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Ada 7 41:28:33.92
719 CZ BOUCHAL Martin Predátor 7 41:30:12.02
720 DE HOOP Michael Nelly 7 41:47:36.38
721 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Kraglin Obfonteri 7 41:47:56.30
722 DE TEAM BRANDT & WICHERT Spotakova 7 42:28:57.34
723 CZ KONEČNÝ Vlastimil Melinda 7 42:33:05.32
724 DE TEAM GOCH TG 044 7 43:05:11.16
725 PL MICHALAK Bogdan Honorata 03 7 43:16:27.58
726 DE TREPTE Arndt & Marcus First Man 7 43:31:02.12
727 CZ KONOPÍK Jiří Rene 7 43:56:36.86
728 SK LAŠ Vladimír Las 4 7 44:58:01.06
729 NO HELGESEN Bjorn Ove Pokerace II. 7 44:58:58.98
730 SK VAŠÍČEK Pavel Palo 7 45:13:47.60
731 CZ ACADEMY LOFT Willy Academy 42 7 45:26:59.86
732 DE SCHOEN Friedrich Fritz 2 7 45:37:15.50
733 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 18 7 45:49:04.66
734 CZ BOROVIČKA Ladislav Fury 13 7 45:52:14.74
735 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Neymar 7 45:53:40.28
736 SK TRISTIGNAC TEAM Ida 7 46:00:01.78
737 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ Hans 7 46:09:54.38
738 CZ KOCIÁN Milan Mat 7 46:40:42.80
739 CZ KLEMENS Karel Sifr 7 46:52:20.10
740 CZ BALKONOVÝ ODCHOV Nikolas 7 46:59:27.20
741 SK ŠIMKO Ján Šimo 17 7 47:05:33.60
742 PL SROKA Krzysztof Zoi 7 47:07:45.56
743 CZ LOCCO TEAM Fatty 7 47:38:30.40
744 PL PITAŚ M & M Team Junior 5757 7 47:57:13.68
745 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Denisa 7 48:45:57.32
746 DE TEAM ANHÄNGER Kai + Heiko H./E. 7 50:20:38.52
747 SK OVŠÁK + KONŠ Team Sif 7 50:32:04.14
748 DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Helmut 1 7 54:48:47.64
749 PL KOCIK & BASA Julia 2 7 58:17:55.66
750 DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Wassmuth 1 7 60:16:43.20
751 DE TEAM GOCH Lotus Blume 7 60:23:44.32
752 CZ KLEMENSOVÁ Sára Greny 7 60:39:15.72
753 DE SPITZBERG Team U 143 7 60:46:54.04
754 CZ KROČIL Jaroslav Zdenička 7 62:54:16.44
755 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 058 7 63:24:52.68
756 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Quartus 7 64:21:03.74
757 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Golden Vojta 7 65:30:01.98
758 DE SKOPLJAK Denis Susan. 7 65:40:11.38
759 AT BLIEGE Felix Felix 7 7 65:53:20.44
760 CZ TOMEK Jindřich T6. 7 65:56:36.22
761 SK NOVÁK Pavel Rudo 7 68:13:07.54
762 DE BEHLKE Andreas AB 03 7 72:25:26.70
763 CZ SUCHÁNEK Břetislav Domča 7 72:51:14.74
764 SK OVŠÁK + KONŠ Team Harry 7 74:41:28.84
765 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 23 7 105:51:58.28
766 AT OFNER Kurt Gabi 7 119:24:56.56
767 DE TEAM ALNA Alberto Cotayo Marek 7 143:53:17.00
768 SK PODHORSKÝ TEAM Budvár 2 7 160:07:41.06
769 CZ GRUBER Simon Bulck 7 163:25:03.16
770 CZ SKOKAN Pavel Číňanka 7 164:01:22.48
771 PL TARASIUK Jerzy Peter 7 165:05:13.86
772 DE SCHOEN Friedrich Fritz 3 7 168:13:11.98
773 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Sonnenschein 7 184:00:11.38
774 CZ BECHA Lubomír + Jan Ben 7 192:27:50.80
775 CZ BAJTEK Jan Kira 7 193:04:47.32
776 SK ČÁNI Ĺudovít LC 847 7 245:58:05.22
777 AT HALATSCHEK Dietmar Ralf 7 247:33:26.66
778 CZ KROČIL Jaroslav Blaženka 7 263:06:50.04
779 AT ECKHARDT Markus Ecki´s 027 7 293:11:23.54
780 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 1643 7 309:25:07.94
781 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 6 7 332:36:09.58
782 CZ SUCHÁNEK Břetislav Miša 7 334:30:36.22
783 CZ KONEČNÝ Vlastimil Leo 7 337:15:55.24
784 CZ VACHTL Jan Tobi 7 338:22:52.20
785 CZ CHARYPAR Vladimír Charyš 2 7 341:22:27.92
786 CZ ACADEMY LOFT Azari Academy 44 7 359:03:44.38
787 CZ BOROVIČKA Ladislav Chrymazona 7 407:00:08.36
788 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 355 6 11:24:54.92
789 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Ríša 6 11:48:06.00
790 CZ KHL Kamenář Harry 6 11:50:00.64
791 CZ KUDELA Jaromír Ing. Mája 6 11:59:15.78
792 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Dostal 6 11:59:27.20
793 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Mika 6 12:14:18.80
794 DE ANTONOV AVIATION AN 24 6 12:16:08.74
795 CZ GRUBER Lubomír Rossi 6 12:17:09.64
796 DE SCHOEN Friedrich Fritz 7 6 12:17:44.50
797 AT ECKHARDT Markus Ecki´s 016 6 12:18:44.66
798 PT PEDRO PORTO D Daymoon 6 12:28:30.04
799 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Roxy 6 12:29:31.70
800 SK COMOREK Pavel Krym 6 12:31:33.60
801 DE TEAM GOCH TG 047 6 12:31:53.94
802 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 001 6 12:40:23.86
803 SK KOPAS Michal Mišo 6 12:41:34.74
804 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Timo 2 6 12:43:23.46
805 CZ KONOPÍK Jiří Iva 6 12:44:40.60
806 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 002 6 12:55:14.20
807 CH TEAM WIRZ Joana Hählen 6 12:55:32.06
808 CZ ACADEMY LOFT Black Academy 54 6 12:56:52.90
809 DE WINGS 2 WIN W2W 139 6 13:01:38.40
810 CZ ACADEMY LOFT Tamar Academy 56 6 13:01:38.48
811 AT NÖRES Kurt Dynamic 6 13:07:37.44
812 CZ KONEČNÝ Vlastimil Karel 6 13:08:28.24
813 DE TORSTEN Jahn Jahn 5 6 13:10:32.22
814 CZ ACADEMY LOFT Crystal Academy 65 6 13:12:10.36
815 CZ VÍTOVEC P & M Fanny 6 13:20:22.36
816 DE TEAM SASSE - WELZEL 108 - 1220 6 13:21:07.64
817 DE SG WACHALSKI Waldo 6 13:24:57.06
818 DE HEIDEMANN + WINTER Tanja 6 13:29:38.74
819 CZ ACADEMY LOFT Double Academy 47 6 13:30:51.62
820 DE HOOP Michael Kylie 6 13:32:02.56
821 AT HOFMANN Leopold Poldi 6 6 13:32:29.92
822 SK BODNAR & VILČKO Vladimír Bovi 5 6 13:35:32.34
823 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Dvanáctka 6 13:39:16.48
824 DE WINGS 2 WIN W2W 356 6 13:39:41.48
825 CZ ŠÁLEK Roman RS 04 6 13:51:54.56
826 SK TRISTIGNAC TEAM Tiril 6 13:52:07.60
827 PL NOWICKI Damian Freccia Blu 6 13:53:00.78
828 HU TAKÁCS József & Márk TJM 43 6 13:54:26.10
829 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ Maria 6 13:59:01.64
830 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Kratochvilova 6 14:09:04.60
831 AT HALATSCHEK Dietmar Inge 6 14:11:19.74
832 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Di Giannantonio 6 14:13:48.92
833 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 2 6 14:14:32.50
834 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 056 6 14:17:51.80
835 SK VOJTKO Milan Mivo 01 6 14:29:51.20
836 CZ MASNÝ & M Stalin 6 14:38:54.48
837 DE MOELLER Andreas AML Surprise 6 14:48:48.28
838 CZ SVOBODA Jiří Terezka 6 14:55:05.92
839 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 011 6 14:56:26.26
840 SK PRIEHODA Ján + Ivana Kutuzov 6 14:57:16.76
841 DE TREPTE Arndt & Marcus Jana 6 15:01:52.76
842 PL TARASIUK Jerzy Rosmo 6 15:03:31.50
843 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Anny 6 15:04:55.64
844 PL PITAŚ M & M Team Lara 6 15:11:38.18
845 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Sirius 1416 6 15:15:26.90
846 AT GRATZER Werner Flamma 6 15:23:16.70
847 PL MAZIARZ RACING TEAM Diku 6 15:40:44.88
848 PL PACEK & LIS TEAM Piórko 6 15:41:02.04
849 CZ TALLA Stanislav + František Vojta 6 15:41:32.36
850 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Kovi 6 15:43:06.54
851 DE WINGS 2 WIN W2W 352 6 15:56:04.96
852 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Sirius 1386 6 16:00:33.00
853 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Navratilova 6 16:03:41.02
854 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Maruš. 6 16:05:59.82
855 CZ HOLUB "B" Bronislav 6 16:09:37.56
856 CZ DAVID Petr Borg 6 16:15:14.32
857 SK PRIEHODA Ján + Ivana Konstance 6 16:20:08.38
858 DE HOOP Michael Jule 6 16:23:17.28
859 DE HOOP Michael Socke 6 16:34:15.44
860 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Klat 58 6 16:39:00.78
861 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 64 6 16:59:32.64
862 CH TEAM ANDERHUB Budweis 6 17:00:30.08
863 AT GRATZER Marco "B" Parzival 6 17:02:52.56
864 SK COMOREK Pavel Putin 6 17:15:05.38
865 CZ GRUBER Marek Perla 6 17:43:54.12
866 CZ ACADEMY LOFT Silver Academy 63 6 18:09:43.58
867 CZ HOLUB "A" Boleslav 6 18:34:16.42
868 DE WINGS 2 WIN W2W 354 6 18:35:55.46
869 DE FELBINGER Gerhard Freya 6 18:38:18.94
870 AT BLIEGE Felix Felix 12 6 18:49:21.68
871 DE TORSTEN Jahn Jahn 6 6 19:03:31.96
872 SK NOVÁK Pavel Vlado 6 19:15:17.58
873 CZ HOLUB "A" Boris 6 19:23:17.84
874 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Lindsey 6 19:31:31.76
875 DE TEAM GOUDEN DUIF "C" Klaus 2 6 19:32:25.84
876 DE ANDREAS & UDO Marie 6 19:47:07.58
877 SK PODHORSKÝ TEAM Fezoj 2 6 20:10:25.04
878 PL MISIAK Marek Marek 00 6 21:12:03.46
879 SK TRISTIGNAC TEAM Johanes 6 21:12:11.46
880 CH TEAM ANDERHUB Brünn 6 21:52:54.68
881 PL CZULOWSKI Jakub Leonardo 6 21:59:14.70
882 AT GASSER Reinhard Gigi 6 22:20:41.08
883 PL JANIA - LACH Team Natalia 6 22:38:22.20
884 CZ KULÍK Přemysl Alan 6 22:41:11.04
885 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Vietti 6 22:51:47.28
886 SK BABIC Pavol Hoody 310 6 22:58:24.34
887 DE TEAM FRANKENPFALZ Der Belgier 6 23:21:53.12
888 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Nera 6 23:32:45.60
889 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Flojo 6 24:18:22.54
890 CZ SKOKAN Pavel Sherpena 6 24:54:39.86
891 DE TARGATZ Angela Dr. DR 11 6 25:06:20.58
892 SK KUBÁŇ Milan Mindy 6 25:09:22.18
893 AT JAKUPOVIC Jasmin Elif 6 27:04:22.78
894 CZ HRUDA Jan Josef 4 6 27:48:26.80
895 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Andrea. 6 28:55:42.32
896 HU GÁBOR Takács TG 31 6 32:41:06.52
897 CZ MALACH Ladislav Kate 6 33:44:25.62
898 DE TARGATZ Angela Dr. DR 10 6 34:35:49.00
899 PL MICHALAK Bogdan Borka 12 6 35:06:20.94
900 AT KUTLESA Slavko SLK 06 6 35:23:45.46
901 SK LAŠ Vladimír Las 2 6 35:25:11.72
902 CZ DAVID Petr Max 6 35:49:21.68
903 DE MOELLER Andreas AML Prince 6 35:56:24.34
904 DE TEAM SASSE - WELZEL Deime. - Heide. 2 6 36:04:50.68
905 PL RAFITA TEAM Gucci 6 36:28:52.82
906 CZ ATH KVĚTNÁ Grošák 6 37:03:21.48
907 AT NAGELHOFER Robert Magma 2311 6 38:05:29.38
908 CZ MILOTA Milan MM 002 6 38:07:05.66
909 AT GRATZER Marco "A" Adson 6 38:32:25.50
910 AT OFNER Kurt Paula 6 39:40:55.36
911 AT LINDTNER Harald Rode Karel 6 40:06:22.50
912 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 55 6 40:19:01.90
913 PL GRODNY Andrzej "A" Iwan 6 41:15:40.92
914 CZ LUNDÁK Pavel Esprit 6 41:17:26.44
915 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 099 6 41:27:27.72
916 CZ NERS Jaroslav Viktorie 6 41:56:06.80
917 DE TARGATZ Angela Dr. DR 9 6 45:47:50.74
918 AT HÖLD Erich Emilie 6 48:09:54.12
919 CZ KLEMENS Karel ml. Ola 6 49:41:40.48
920 HU LÁSZLÓ-MOLNÁR LM 77 6 58:59:23.34
921 SK HRNČIAR PETER & MIRO Gaga 6 59:46:32.50
922 AT DEMAJ & KUKLA Team Niko 6 60:30:04.32
923 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 13 6 64:25:44.52
924 SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 04 6 65:14:10.70
925 CZ ACADEMY LOFT Střela Academy 25 6 65:53:28.08
926 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 009 6 68:41:04.16
927 DE TEAM BRANDT & WICHERT Pliskova 6 69:00:33.04
928 CZ SVOBODA Jiří Ela 6 71:57:49.76
929 PL KUSION Tomasz Tomek 6 81:33:52.08
930 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 1 6 94:24:56.44
931 AT WIEFLER Alois Alfred 6 97:14:58.04
932 NO HELGESEN Bjorn Ove Torreros II. 6 115:46:46.10
933 CZ MAREK Petr Emil* 6 122:58:37.28
934 DE ZSCHOMMLER Jens Toby 6 184:39:18.68
935 CZ PLÁNOČKA Jan Luboš 6 191:42:55.32
936 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Corleone 6 221:03:11.10
937 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 017 6 285:59:24.84
938 DE ANDREAS & UDO Naddy 6 302:29:39.02
939 CZ BAJTEK Jan Alfa 6 304:03:43.86
940 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 73 6 310:55:46.02
941 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 73 6 311:16:04.80
942 CZ ATH KVĚTNÁ Bago 6 311:55:58.42
943 PL NOCNY Grzegorz Bronek 6 313:03:12.86
944 PL PACEK Wojciech Wittekopek 6 323:55:22.78
945 DE TEAM GOCH Lady Blue 6 325:07:51.10
946 CZ NERS Jaroslav Marie 6 325:36:57.74
947 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Rosol 6 327:39:37.08
948 CZ DAVID Petr Karin 6 328:04:01.06
949 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 019 6 331:18:31.56
950 CZ HAŠŠO Slavomír Benda 2 6 333:00:12.16
951 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 19 6 335:30:28.02
952 DE TORSTEN Jahn Jahn 1 6 352:00:43.06
953 DE WINGS 2 WIN W2W 377 6 405:23:34.58
954 CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Bodo 6 407:13:51.50
955 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 050 6 477:34:50.54
956 AT HEILAND Helmut Petrus 6 502:21:32.94
957 AT NAHIČ & ZWILAK Team Joni 6 517:53:52.62
958 DE FRANZ Christoph Cheyanne 6 521:01:19.04
959 AT VOLLNHOFER Dominik Niki 4 6 549:44:50.80
960 CZ ACADEMY LOFT Braha Academy 7 6 575:08:32.86
961 CZ ACADEMY LOFT Brave Academy 66 5 07:38:54.74
962 CZ ACADEMY LOFT Hurricane Academy 71 5 07:41:12.34
963 DE SKOPLJAK Denis Denis 5 07:44:07.36
964 CZ ACADEMY LOFT Střela Academy 26 5 07:45:32.16
965 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 3 5 07:48:04.76
966 AT RIEDL Franz Rudi 5 07:59:17.12
967 CZ KROČIL Jaroslav Bóďa 5 07:59:37.30
968 DE TEAM GOCH Leo. 5 08:00:21.44
969 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 11 5 08:01:45.88
970 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Třináctka 5 08:02:15.54
971 PL SEDLACEK Josef JS 3 5 08:11:55.50
972 CZ EM-EKO.CZ PS 3 5 08:15:51.46
973 DE TEAM GOUDEN DUIF "C" Klaus 3 5 08:16:47.38
974 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Tochter Cuche 5 08:23:22.44
975 AT HALATSCHEK Dietmar Ludwig 5 08:23:52.06
976 AT WALDER Florian Nala 5 08:25:09.38
977 AT GASSER Reinhard Gemini 5 08:31:37.30
978 AT NÖRES Kurt Turbo 5 08:33:29.40
979 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 036 5 08:35:07.18
980 CZ MILOTA Milan MM 006 5 08:42:14.28
981 AT KUTLESA Slavko SLK 09 5 08:44:01.90
982 CZ GORČÍK + MACHALA Team Margot 5 08:49:53.08
983 DE TREPTE Arndt & Marcus Treeng 5 08:50:02.88
984 SK PRIEHODA Ján + Ivana Zara. 5 08:50:05.32
985 AT HÖLD Erich Philipp 5 08:50:58.08
986 DE HOOP Michael Olivia 5 08:51:05.70
987 DE TEAM GOCH As Schmidt 5 08:51:33.82
988 CZ LAŇKA Alfons Ing. Petra 5 08:51:48.96
989 AT BLIEGE Felix Felix 5 5 08:56:02.88
990 CH TEAM FROHMATTA Simona 5 08:56:27.28
991 CH DERBY TEAM PILATUS Brave Challenger 5 08:57:50.80
992 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Romy 5 08:58:20.86
993 CZ PŘÍVARA Vladimír Bony 5 09:01:07.70
994 DE ANTONOV AVIATION AN 22 5 09:04:19.22
995 PL MICHALAK Bogdan Feluś 02 5 09:06:16.56
996 CZ PLÁNOČKA Jan Milena 5 09:06:47.78
997 SK BRKAL Ján Ing. Hatty 5 09:09:33.80
998 CH TEAM FROHMATTA Torres 5 09:10:04.54
999 DE MOTSCHKO Alexander Morning Star 5 09:10:51.54
1000 PL KOZLENIA Boguslawa Iwo 5 09:12:29.46
1001 DE WINGS 2 WIN W2W 364 5 09:15:20.42
1002 CZ GRUBER Lubomír Adélka 5 09:15:30.14
1003 PT PEDRO PORTO D Dandy 5 09:15:57.40
1004 CZ BECHYNĚ Radek Káča 5 09:16:44.42
1005 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Zerdi 5 09:18:07.86
1006 CZ CHARYPAR Vladimír Charyš 4 5 09:19:02.60
1007 CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Štěpán 5 09:19:28.86
1008 CZ TRUKSA Vítězslav Tonča 5 09:22:03.82
1009 DE SPITZBERG Team U 128 5 09:22:22.20
1010 DE HIENZSCH Frank F.H. 5 5 09:25:53.74
1011 PL PITAŚ M & M Team Ferro 5 09:28:07.22
1012 CZ NOVOTNÁ Petra It´s Otto 5 09:31:36.30
1013 NO HELGESEN Bjorn Ove New Wonder I. 5 09:33:26.84
1014 DE ZSCHOMMLER Jens Tino 5 09:36:05.00
1015 PL PACEK & LIS TEAM Looper 5 09:36:30.38
1016 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 77 5 09:37:53.00
1017 SK KUBÁŇ Milan Milley 5 09:45:58.82
1018 AT WIEFLER Alois Poker Face One 5 09:46:14.82
1019 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jana 5 09:46:50.70
1020 CZ GRUBER Simon Sabinka 5 09:50:58.68
1021 HU LÁSZLÓ-MOLNÁR LM 78 5 09:52:31.38
1022 DE SG STEFFL "A" Winnetou 5 09:55:41.48
1023 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Laval 5 09:56:01.56
1024 PL SEDLACEK Josef JS 10 5 09:56:43.24
1025 SK KUBÁŇ Milan Mickey 5 10:03:29.24
1026 AT SG MIKS Wolfgang und Andrea Floh 5 10:04:07.36
1027 CZ KONOPÍK Jiří Beda 5 10:05:00.44
1028 CZ TRUKSA Vítězslav Hana 5 10:07:33.76
1029 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 8 5 10:08:12.54
1030 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Ledecka 5 10:08:34.84
1031 CZ VERNER Pavel Red Bull 5 10:08:57.68
1032 PL PALENTKA-KUBIAK Team J-09 5 10:09:16.66
1033 CZ BRULÍK Josef Ria 5 10:11:20.42
1034 SK HROZEN Peter Hogo Fogo 5 10:11:37.78
1035 AT WIEFLER Alois Jörg 5 10:14:04.66
1036 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Sebrle 5 10:14:18.66
1037 PL KOZLENIA Boguslawa Kazek 5 10:17:45.32
1038 CZ KULÍK Přemysl Pavel 5 10:18:36.58
1039 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Inka B. 5 10:18:43.18
1040 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 53 5 10:19:12.88
1041 CZ LAŇKA Alfons Ing. Lenka 5 10:20:28.90
1042 DE TREPTE Arndt & Marcus Schneewittchen 5 10:23:23.88
1043 CZ BARTOŠ TEAM Luisa 5 10:28:29.12
1044 PL KOZLENIA Artur Didi 5 10:28:36.10
1045 AT GASSER Reinhard Galadriel 5 10:29:26.88
1046 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 48 5 10:30:15.32
1047 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Calisto 5 10:30:53.36
1048 CZ BASTL Josef Masakr 5 10:31:23.22
1049 DE ZSCHOMMLER Jens Tony 5 10:38:04.36
1050 AT RÖTZER Franz Top 1 5 10:38:37.50
1051 AT NÖRES Kurt Murphy 5 10:44:45.86
1052 SK FAMILY PINČÁK Zarka 5 10:45:34.36
1053 DE TARGATZ Angela Dr. DR 7 5 10:52:46.56
1054 HU LÁSZLÓ-MOLNÁR LM 73 5 10:56:59.16
1055 CZ HANZEL TEAM Han 1 5 11:00:18.32
1056 SK ČÁNI Ĺudovít LC 850 5 11:08:59.88
1057 AT BLIEGE Felix Felix 13 5 11:09:14.90
1058 CZ BAJTEK Jan Viki 5 11:12:20.92
1059 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Lubruku 5 11:12:34.68
1060 PL PACEK & LIS TEAM Arni 5 11:13:32.76
1061 CZ HANZEL TEAM Elza 15 5 11:14:04.08
1062 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Nebula 5 11:14:13.78
1063 CZ KROČIL Jaroslav Lucifer 5 11:18:24.26
1064 AT HOFMANN Leopold Poldi 51 5 11:32:39.60
1065 AT GRATZER Marco "A" Sonny 5 11:41:04.58
1066 DE TARGATZ Angela Dr. DR 4 5 11:42:32.96
1067 CZ EM-EKO.CZ PS 2 5 11:43:12.52
1068 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Himmel 5 11:43:49.08
1069 SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 03 5 11:52:54.36
1070 CZ NOVOTNÁ Petra Karel. 5 11:53:13.72
1071 DE HEIDEMANN + WINTER Tina 5 11:55:47.64
1072 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Tochter 919 5 11:58:51.10
1073 AT BLIEGE Felix Felix 31 5 12:01:49.48
1074 PL KOCIK & BASA Beata 5 12:03:13.96
1075 CZ FAJMON + HOLICKÝ Team FT 02 5 12:08:30.08
1076 AT OFNER Kurt Romulus 5 12:10:29.68
1077 DE TEAM GOUDEN DUIF "C" Klaus 4 5 12:13:53.48
1078 PL GRODNY Andrzej Gepa 5 12:17:16.70
1079 AT KUTLESA Slavko SLK 02 5 12:42:04.56
1080 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Apollo 5 12:50:02.10
1081 CZ HRUDA Jan Josef 1 5 13:07:14.44
1082 SK BLAŽENEC Štefan Džejkop 5 13:22:53.72
1083 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Miki 5 14:07:31.92
1084 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Bezzecchi 5 14:37:51.06
1085 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 11 5 14:56:01.64
1086 SK HORŇÁČEK Miroslav Janka 5 15:06:55.36
1087 PL MAZIARZ RACING TEAM Marlee 5 15:17:53.84
1088 SK MINÁRIK + MAŤAŠEJE Ján.15 5 16:33:43.58
1089 CZ TEAM ZEMAN + KAŠUBA ZK 1 5 16:49:41.56
1090 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Doctor Strange 5 17:01:56.34
1091 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 34 5 17:06:15.74
1092 SK TEAM LUTERAN HRICIK BAŠISTA Čobol 5 17:12:30.52
1093 PL SMORAWSKI Marek + Jacek Meteor 5 17:49:50.78
1094 DE SKOPLJAK Denis Alfons 5 17:59:06.18
1095 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Slesingr 5 17:59:17.44
1096 CZ TEAM SMUTNÝ Marco Polo 5 18:03:57.44
1097 SK BODNAR & VILČKO Vladimír Bovi 4 5 18:06:00.86
1098 AT NAGELHOFER Robert Tsunami 2313 5 18:40:20.94
1099 PL MICHALAK Bogdan Rudzia 10 5 18:49:26.76
1100 CH TEAM LENTI Hoxhai Florent Fly-By-Me 5 19:01:37.62
1101 CZ KULÍK Přemysl Jitka 5 20:58:09.02
1102 CZ KULÍK Přemysl Lord. 5 21:10:50.40
1103 PL TEAM OLR MAZURY Plesaures 5 22:59:47.94
1104 PL TEAM OLR MAZURY Beaming 5 24:26:48.44
1105 CZ SETTLER + KUBÁČEK Team Chipara 5 24:54:04.30
1106 PL KOZLENIA - WOLANIN Leoni 5 25:27:32.94
1107 CZ KLEMENS Karel ml. Zoe 5 25:44:14.54
1108 CZ HOLUB "B" Cecilie 5 26:12:54.08
1109 PL KOCIK & BASA Ewa 5 29:58:37.26
1110 PL KUSION Tomasz Natalia 5 30:05:47.82
1111 SK GOGORA Milan Migo 5 30:19:08.52
1112 CZ NOVOTNÁ Petra Janina 5 30:44:02.80
1113 CZ KULÍK Přemysl Favorit 5 30:49:33.76
1114 DE A-TEAM BOEHME Sami 5 31:02:25.58
1115 CZ HOLUB "A" Bohdan 5 31:47:36.80
1116 BE COPPENS Peter Orange 5 32:08:15.88
1117 CZ KLEMENS Karel Kelly 5 32:09:00.88
1118 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Ant-Man 5 32:23:21.38
1119 CZ BASTL Josef Gabyboy 5 32:33:36.84
1120 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 24 5 32:39:55.32
1121 CZ GRUBER Simon Messi 5 33:00:46.12
1122 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 31 5 33:06:02.22
1123 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 64 5 33:40:21.62
1124 CZ KHL Kamenář Henry 5 33:47:04.04
1125 CZ FAJMON + HOLICKÝ Team Solista 5 33:50:02.48
1126 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art36 5 34:14:22.36
1127 CZ RUBEY & VARGA Team Gogo 3 5 34:26:12.76
1128 SK BLAŽENEC Štefan Kristínka 5 34:50:49.62
1129 AT SG MIKS Wolfgang und Andrea Miks Racer 5 35:07:14.16
1130 CZ ACADEMY LOFT Sydney Academy 67 5 35:29:44.04
1131 PL TEAM OLR MAZURY Bekki 5 35:30:01.98
1132 SK BINDAS JUN. Štefan Eliss 5 35:38:47.60
1133 PL MAZIARZ RACING TEAM Genta 5 35:48:47.18
1134 CZ HAŠŠO Slavomír Slavo 2 5 36:19:18.62
1135 CZ SKOKAN Pavel Pitbull 5 36:41:03.44
1136 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 6 5 37:20:00.28
1137 CZ RUBEY & VARGA Team Ruby 2 5 38:37:34.54
1138 AT NAGELHOFER Robert Vulkan 2301 5 40:10:26.42
1139 HU GÁBOR Takács TG 47 5 40:11:53.08
1140 SK BCHB TEAM Ján 5 41:12:00.30
1141 CZ TEAM ZEMAN + KAŠUBA ZK 3 5 41:19:12.42
1142 CZ HRUDA Jan Josef 2 5 41:34:12.98
1143 CZ HOLUB "A" Bořivoj 5 41:40:12.54
1144 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 69 5 42:28:33.10
1145 SK PRÍVARA Pavol Kinčen-Tara 5 44:01:00.04
1146 CZ LUNDÁK Pavel Joritt 5 45:15:52.24
1147 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 06 5 45:30:50.58
1148 PL NOCNY Grzegorz Dominik 5 46:20:12.60
1149 SK OVŠÁK + KONŠ Team Star. 5 46:53:40.04
1150 HU VIGLIDÁN Ágoston W 90 5 49:56:17.14
1151 HU VIGLIDÁN Ágoston XXX 5 51:26:29.56
1152 HU BÖDI József BJ 31 5 54:20:10.72
1153 SK HRNČIAR PETER & MIRO Kentucky 5 55:07:48.20
1154 SK TEAM LUTERAN HRICIK BAŠISTA Pecka 5 56:09:22.90
1155 DE TEAM GOCH TG 050 5 56:26:13.76
1156 AT GRATZER Marco "A" Istvan 5 63:21:09.38
1157 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 68 5 63:42:32.50
1158 SK PRÍVARA Pavol Kinčen-Walér 5 91:04:51.30
1159 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 12 5 107:15:15.22
1160 PL SROKA Krzysztof Lula 5 265:16:45.22
1161 PL JANIA - LACH Team Wibul 5 400:50:31.28
1162 PL TARASIUK Jerzy Blau Diamond 5 485:18:50.42
1163 DE ZG HELIOS Yu Yong 5 529:34:52.80
1164 AT LINDTNER Harald Karel-Opal 4 06:41:39.14
1165 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Hajský 4 07:20:29.80
1166 DE FRANZ Christoph Cherry 4 09:59:38.46
1167 CZ SKOKAN Pavel Milion 4 14:04:14.32
1168 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 6 4 17:33:46.72
1169 PL KUSION Tomasz Sebastian 4 17:40:53.36
1170 SK BLAŽENEC Štefan Lolo 4 31:20:04.46
1171 CZ FAJMON + HOLICKÝ Team Profesor 4 31:56:41.70
1172 AT GRATZER Marco "A" William 4 37:48:44.90
1173 DE MOELLER Andreas AML Favoriet 4 41:25:17.30
1174 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Willy 4 152:00:08.78
1175 SK BRKAL Ján Ing. Simona 4 263:21:11.78
1176 AT HALATSCHEK Dietmar Hilde 4 306:18:12.30
1177 PL MAZIARZ RACING TEAM Ferb 4 320:15:21.66
1178 SK VAŠÍČEK Pavel Neger 4 322:13:33.52
1179 CZ ŠÁLEK Roman RS 06 4 333:43:21.26
1180 SK BLAHOVSKÝ + HNILIČKA Team Ogunquit 4 373:14:42.96
1181 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 9 4 380:37:18.46
1182 DE SOELLNER JUNIOR TEAM SJT 4 4 390:09:42.62
1183 CZ KLEMENSOVÁ Sára Pohár 4 550:01:14.28
1184 PL KWAŚNICKI Tomasz Doris 3 04:22:04.78
1185 CZ ACADEMY LOFT Silver Academy 20 3 04:52:36.04
1186 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 1 3 05:00:09.02
1187 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Black Widow 3 05:01:38.08
1188 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 14 3 05:02:30.20
1189 CZ GRUBER Lubomír Luboš 3 05:04:47.02
1190 DE SKOPLJAK Denis Erwin 3 05:05:53.12
1191 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 119 3 05:06:04.36
1192 DE HEIDEMANN + WINTER Frieda 3 05:29:07.94
1193 CZ ACADEMY LOFT Silver Academy 21 3 05:42:01.66
1194 PL TARASIUK Jerzy George 539 3 05:48:39.90
1195 CZ KRUTIL Karel + Michal Chňapík 3 05:49:38.48
1196 AT LINDTNER Harald Margpol 3 06:00:40.16
1197 BE COPPENS Peter Freya 3 06:01:57.90
1198 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 53 3 06:12:10.60
1199 AT RÖTZER Franz Top 4 3 06:35:40.76
1200 PL SZYMAŃSKI Zbigniew SZ 22 3 06:39:10.66
1201 AT WIEFLER Alois Gypsy One 3 06:40:53.14
1202 SK ČÍŽ Ján Bern 3 06:57:11.24
1203 PL TARASIUK Jerzy Edgar 3 06:57:29.96
1204 CZ SKOKAN Pavel Shakira 3 06:59:06.28
1205 SK TATRY-DERBY D-6 3 07:04:13.60
1206 CZ BASTL Josef Nightboy 3 07:10:08.32
1207 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Casri 3 07:22:55.30
1208 CH TEAM WIRZ Wendy Holdener 3 07:51:31.84
1209 PL JANIA - LACH Team Grekit 3 07:56:34.10
1210 PL MAJCHER Krystian & Marcel KM 90 3 08:00:31.84
1211 CZ KULÍK Přemysl Blesk 3 08:06:20.30
1212 PL SEDLACEK Josef JS 9 3 08:07:00.42
1213 HU LÁSZLÓ-MOLNÁR LM 72 3 08:19:05.60
1214 DE PREUSSEN-DERBY Team Prescott 3 08:34:31.62
1215 PL TEAM OLR MAZURY Beachcomber 3 08:59:39.50
1216 SK ČÍŽ Ján Arn 3 09:45:32.18
1217 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 4 3 10:20:42.38
1218 CZ BRULÍK Josef Mia 3 15:16:34.24
1219 CZ PŘÍVARA Vladimír Tonny 3 15:36:46.06
1220 AT GRATZER Werner Grixus 3 15:49:09.96
1221 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 28 3 16:29:06.56
1222 AT HEILAND Helmut Leo 3 17:47:51.30
1223 SK PRÍVARA Pavol Kinčen-Boss 3 20:29:52.52
1224 DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Schinze 4 3 20:56:32.68
1225 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Danka 3 24:58:14.78
1226 PL TEAM OLR MAZURY Belinda 3 25:21:22.68
1227 CZ BASTL Josef Wonderboy 3 28:13:27.12
1228 CZ ACADEMY LOFT Venture Academy 48 3 29:24:09.04
1229 SK ČÁNI Ĺudovít LC 829 3 29:45:05.42
1230 CZ MAJKA + JAN TEAM David 3 30:01:41.36
1231 NO HELGESEN Bjorn Ove Wonder II. 3 31:36:56.56
1232 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 27 3 31:56:39.96
1233 CZ KULÍK Přemysl Pegas 3 35:31:13.32
1234 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 4 3 36:26:01.38
1235 SK BABIC Pavol Ing.Starek 319 3 55:23:26.32
1236 DE TEAM BRANDT & WICHERT Cech 3 59:09:13.46
1237 CZ KONOPÍK Jiří Lucka 3 79:38:26.24
1238 CZ MAREK Petr Žofie 3 126:06:47.92
1239 AT GASSER Reinhard Garnet 3 183:05:17.14
1240 SK ČAMPIŠ Milan MK 69 3 227:19:44.72
1241 AT GRATZER Marco "A" Achilles 3 264:45:46.06
1242 PL MAJCHER Krystian & Marcel KM 12 3 314:15:22.44
1243 AT RIEDL Franz Martin 3 342:56:19.48
1244 CZ HAŠŠO Slavomír FC 2 3 485:20:09.46
1245 CZ MAJKA + JAN TEAM Majka 3 494:07:11.08
1246 AT VOLLNHOFER Dominik Niki 5 3 518:05:36.00
1247 SK HROZEN Peter Peter 3 533:55:56.08
1248 CZ BECHYNĚ Radek Andy 3 585:45:37.10
1249 SK FAMILY PINČÁK Džipsi 3 586:18:08.08
1250 CR TEAM CROATIA Hannah 3 602:43:59.62
1251 SK HROZEN Peter Oto 3 687:38:29.50
1252 PL PACEK Wojciech Red Bull 3 717:29:01.46
1253 CZ KLEMENSOVÁ Sára Sek 2 02:42:55.94
1254 CZ KLEMENSOVÁ Sára Tryskáč 2 02:46:05.38
1255 DE SG STEFFL "A" Sundance Kid 2 02:47:23.98
1256 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Dave 2 02:48:50.62
1257 PL G-YARD LOFT Mirelmo 2 02:52:50.58
1258 PL MAZIARZ RACING TEAM Cheddy 2 03:05:30.82
1259 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 100 2 03:05:43.42
1260 DE HIENZSCH Frank F.H. 2 2 03:10:19.52
1261 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 25 2 03:13:26.12
1262