Chovatelé

     
  LC Jméno Přihl. holubů Platba Dod. holubů
CZ ACADEMY LOFT "A" 12 Uhrazeno 12
CZ ACADEMY LOFT "B" 12 Uhrazeno 12
CZ ACADEMY LOFT "C" 12 Uhrazeno 12
CZ ACADEMY LOFT "D" 12 Uhrazeno 12
CZ ADAMÍK Zdeněk 6 Uhrazeno 6
AT ALHASAN MUHI ESSA AL 2 Uhrazeno 2
CH ANDERHUB Oskar 6 Uhrazeno 6
DE ANTONOV AVIATION 6 Uhrazeno 6
CZ ATH KVĚTNÁ 12 Uhrazeno 12
CZ B & B TEAM 4 Uhrazeno 4
SK B & C TEAM 2 Uhrazeno 2
SK BABIC Pavol 3 Uhrazeno 3
CZ BAJTEK Jan 6 Uhrazeno 6
DE BEHLKE Andreas 6 Uhrazeno 6
CZ BECHA Lubomír + Jan 6 Uhrazeno 6
CZ BECHYNĚ Radek 12 Uhrazeno 12
CZ BĚLOHOUBEK Jan 2 Uhrazeno 2
DE BELOW Harald 12 Uhrazeno 12
SK BEŇÁK Vladimír 2 Uhrazeno 2
SK BINDAS Štefan 6 Uhrazeno 6
CZ BLAŽEK Petr 12 Uhrazeno 12
AT BLIEGE Felix 5 Uhrazeno 5
CZ BOJKO Stanislav 6 Uhrazeno 6
CZ BOUCHAL Martin 6 Uhrazeno 6
CZ BRULÍK Josef 3 Uhrazeno 3
CZ BUREŠ TEAM 6 Uhrazeno 6
DE C.SCHWARM + M.WIESNET 12 Uhrazeno 12
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" 12 Uhrazeno 12
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" 12 Uhrazeno 12
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" 12 Uhrazeno 12
CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Ivan Miroslav 6 Uhrazeno 6
SK CISÁRIK Rudolf 6 Uhrazeno 6
PL COBA TEAM 6 Uhrazeno 6
BE COPPENS Peter 6 Uhrazeno 6
SK ČAMPIŠ Milan 6 Uhrazeno 6
SK ČÁNI Ĺ + M 6 Uhrazeno 6
CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team 6 Uhrazeno 6
CZ DAVID Petr 6 Uhrazeno 6
CH DERBY TEAM PILATUS 6 Uhrazeno 6
SK DREXLEROVÁ Helena 2 Uhrazeno 2
SK DUBAJ Marián MVDr. 7 Uhrazeno 7
CZ DUDA Přemysl 6 Uhrazeno 6
SK DUCHOVIČ Jozef 8 Uhrazeno 8
CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "A" 12 Uhrazeno 12
CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "B" 6 Uhrazeno 6
PL DZIALAK E.& J. 6 Uhrazeno 6
CZ ECHTNER Lukáš 3 Uhrazeno 3
AT EPPENSTEINER Josef 2 Uhrazeno 2
CZ ESHEK Bohdan 6 Uhrazeno 6
SK EVIN Peter + Noemi 6 Uhrazeno 6
DE FAMILIE SOELLNER 12 Uhrazeno 12
SK FAMILY PINČÁK 3 Uhrazeno 3
DE FELBINGER Gerhard 2 Uhrazeno 2
CZ GALSCHNEIDER Peter 6 Uhrazeno 6
AT GASSER Reinhard 12 Uhrazeno 12
CZ GERSPITZER & ČULEŇ Team 6 Uhrazeno 6
CZ GORČÍK + MACHALA Team 6 Uhrazeno 6
AT GRATZER Marco 6 Uhrazeno 6
AT GRATZER Werner 6 Uhrazeno 6
PL GRODNY Andrzej "A" 6 Uhrazeno 6
PL GRODNY Andrzej "B" 6 Uhrazeno 6
CZ GRUBER Marek 6 Uhrazeno 6
CZ GRUBER Simon "A" 12 Uhrazeno 12
CZ GRUBER Simon "B" 6 Uhrazeno 6
CZ GRUBER Lubomír 6 Uhrazeno 6
AT HALATSCHEK Dietmar 6 Uhrazeno 6
SK HALIENKA Peter 2 Uhrazeno 2
CZ HANZEL Tomáš 6 Uhrazeno 6
CZ HAŠŠO Slavomír 6 Uhrazeno 6
AT HEILAND Helmut 12 Uhrazeno 12
NO HELGESEN Bjorn Ove 8 Uhrazeno 8
CZ HERYNEK SQUADRONE 12 Uhrazeno 12
DE HIENZSCH Frank 6 Uhrazeno 6
CZ HLAVINKA & CHUDOBA Team 12 Uhrazeno 12
CZ HLUBINKA Jan 2 Uhrazeno 2
AT HÖLD Erich 6 Uhrazeno 6
CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ 6 Uhrazeno 6
DE HOOP Michael 6 Uhrazeno 6
CZ HORÁK Josef 3 Uhrazeno 3
CZ HORNÍČEK TEAM 6 Uhrazeno 6
CZ HOUŠKA David 6 Uhrazeno 6
SK HROZEN Peter 6 Uhrazeno 6
CZ HRYČOVSKÝ Pavel 12 Uhrazeno 12
CZ HUCL Václav 6 Uhrazeno 6
CZ CHARYPAR Vojtěch 6 Uhrazeno 6
CZ CHMELAŘ - JURÁSEK Team "A" 6 Uhrazeno 6
CZ CHMELAŘ - JURÁSEK Team "B" 6 Uhrazeno 6
DE JAHN Torsten 6 Uhrazeno 6
CZ JANEČEK Pavel 2 Uhrazeno 2
PL JANIA-LACH TEAM 12 Uhrazeno 12
DE JOEKEL SKYLIGHTS - Lang 12 Uhrazeno 12
DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN 12 Uhrazeno 12
DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX 6 Uhrazeno 6
CZ JURÁSEK-ŠKRABAL Team 6 Uhrazeno 6
BG KERCHEV & MATOUŠEK 6 Uhrazeno 6
CZ KHL Kamenář 6 Uhrazeno 6
CZ KIRSCH Jiří 3 Uhrazeno 3
CZ KLEMENS Karel ml. 6 Uhrazeno 6
CZ KLEMENS Karel 6 Uhrazeno 6
CZ KLEMENSOVÁ Sára 6 Uhrazeno 6
CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava 6 Uhrazeno 6
CZ KOBYLNICE TEAM 12 Uhrazeno 12
CZ KOCIÁN Milan 2 Uhrazeno 2
CZ KOLÁŘ Martin 12 Uhrazeno 12
CZ KOLÍNEK Jarolím sen. & jun. 6 Uhrazeno 6
CZ KOMA Daniel 3 Uhrazeno 3
CZ KONEČNÝ Vlastimil 6 Uhrazeno 6
CZ KONOPÍK Jiří 6 Uhrazeno 6
SK KOPAS Michal 3 Uhrazeno 3
PL KOZLENIA Artur 12 Uhrazeno 12
CZ KRATOCHVÍL Dušan 6 Uhrazeno 6
CZ KRBEČEK Jaroslav 2 Uhrazeno 2
CZ KREJZEK Rostislav 6 Uhrazeno 6
CZ KRET Jiří 4 Uhrazeno 4
CZ KRUTIL Karel + Michal 12 Uhrazeno 12
CZ KUBÁČEK Lubomír "A" 12 Uhrazeno 12
CZ KUBÁČEK Lubomír "B" 6 Uhrazeno 6
CZ KUČERA Lukáš 12 Uhrazeno 12
CZ KUČERA Vladimír 6 Uhrazeno 6
CZ KULÍK Přemysl 12 Uhrazeno 12
PL KWAŚNICKI Tomasz 6 Uhrazeno 6
SK LABON Matúš & Jakub 12 Uhrazeno 12
PL LACH-JANIA TEAM 6 Uhrazeno 6
CZ LAMÁČEK David 6 Uhrazeno 6
CZ LAŇKA Alfons Ing. 12 Uhrazeno 12
CZ LAŇKOVI TEAM 2 Uhrazeno 2
SK LAŠ Vladimír 6 Uhrazeno 6
AT LEICHTFRIED Karin 6 Uhrazeno 6
AT LINDTNER Harald 6 Uhrazeno 6
CZ LOCCO TEAM 6 Uhrazeno 6
CZ LUNDÁK Pavel 6 Uhrazeno 6
CZ MAKANAKI Team 6 Uhrazeno 6
CZ MAREK Petr 3 Uhrazeno 3
CZ MATYÁŠ Martin 3 Uhrazeno 3
CZ MAYER Antonín 4 Uhrazeno 4
PL MAZIARZ RACING TEAM 12 Uhrazeno 12
PL MAZUR Roman 6 Uhrazeno 6
DE MEISSNERLANDDERBY 6 Uhrazeno 6
PL MICHALAK Bogdan 6 Uhrazeno 6
CZ NERS Jaroslav 3 Uhrazeno 3
CZ NESÉT Bohumil 6 Uhrazeno 6
SK NOVÁK Pavel 6 Uhrazeno 6
CZ NVÚ Nápravný výchovný ústav 6 Uhrazeno 6
CZ OLD STERNBERK TEAM "A" 8 Uhrazeno 8
CZ OLD STERNBERK TEAM "B" 7 Uhrazeno 7
PL OLR MAZURY 12 Uhrazeno 12
PL PACEK Wojciech 6 Uhrazeno 6
PL PALENTKA-KUBIAK Team 6 Uhrazeno 6
PT PEDRO PORTO 12 Uhrazeno 12
SK PELECH & MADAJ 6 Uhrazeno 6
CZ PLÁNOČKA Jan Ing. 6 Uhrazeno 6
SK PODHORSKÝ TEAM 2 Uhrazeno 2
CZ POSPÍŠIL Petr 3 Uhrazeno 3
CZ POSPÍŠILÍK Oldřich 6 Uhrazeno 6
SK PP + LL TEAM 6 Uhrazeno 6
CZ PŘÍKAZSKÝ Jan 6 Uhrazeno 6
PL RAFITA TEAM Tarasiuk 6 Uhrazeno 6
CZ REITERMAN & HORT Team 6 Uhrazeno 6
AT RÖTZER Franz 6 Uhrazeno 6
CZ RUBEY Antonín 2 Uhrazeno 2
AT RUDORFER Michael 6 Uhrazeno 6
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" 12 Uhrazeno 12
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" 12 Uhrazeno 12
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" 12 Uhrazeno 12
CZ RÝDEL Jiří 3 Uhrazeno 3
CZ RYŠKA Jan 2 Uhrazeno 2
DE SÄCHSISCHE SCHWEIZ Trepte-Hörnig-Fischer 6 Uhrazeno 6
CZ SATORA Miroslav 2 Uhrazeno 2
PL SEDLACEK Josef 12 Uhrazeno 12
CZ SEDLÁK Vladislav 1 Uhrazeno 1
DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI 7 Uhrazeno 7
DE SG STEFFL "A" 12 Uhrazeno 12
DE SG STEFFL "B" 12 Uhrazeno 12
DE SCHÖN Friedrich 12 Uhrazeno 12
DE SIEBERT DIETER + CHEN YUE 6 Uhrazeno 6
DE SKOPLJAK Denis 12 Uhrazeno 12
CZ SKRBEK Zdeněk 3 Uhrazeno 3
CZ SKRBEK Marek 8 Uhrazeno 8
PL SROKA-KUSION-KAWA Team 6 Uhrazeno 6
AT STOCKINGER Walfred 6 Uhrazeno 6
CZ SUDA Jiří 6 Uhrazeno 6
CZ SUCHÁNEK Martin 2 Uhrazeno 2
CZ SUCHOMEL Libor 6 Uhrazeno 6
PL SZYMAŃSKI Zbigniew 6 Uhrazeno 6
CZ ŠABATA Jan 6 Uhrazeno 6
CZ ŠABATA Michal 6 Uhrazeno 6
SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej 6 Uhrazeno 6
CZ ŠÁLEK Roman 6 Uhrazeno 6
CZ ŠEVČÍK Josef 2 Uhrazeno 2
CZ ŠIK Jaroslav 6 Uhrazeno 6
SK ŠKVARKA & KASAN Team 6 Uhrazeno 6
CZ ŠTACH Vladimír 6 Uhrazeno 6
SK ŠTEFÁNIK Team 6 Uhrazeno 6
SK ŠTEFÁNIKOVÁ Mária 2 Uhrazeno 2
CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" 12 Uhrazeno 12
CZ TÁBORSKÝ Vladimír "B" 12 Uhrazeno 12
CZ TÁBORSKÝ Vladimír "C" 12 Uhrazeno 12
CZ TALLA František 6 Uhrazeno 6
DE TARGATZ Angela Dr. 12 Uhrazeno 12
DE TEAM Tanja & Maya & Mica "A" 6 Uhrazeno 6
DE TEAM Tanja & Maya & Mica "B" 6 Uhrazeno 6
DE TEAM Tanja & Maya & Mica "C" 6 Uhrazeno 6
DE TEAM "DIE ROTHALBOMBER" 12 Uhrazeno 12
DE TEAM ALNA 7 Uhrazeno 7
SK TEAM BAŠISTA HRICIK LUTERÁN 6 Uhrazeno 6
SK TEAM BCHB 6 Uhrazeno 6
DE TEAM BRANDT & WICHERT 6 Uhrazeno 6
DE TEAM ELBTALSPRINTER Weise & Popp 6 Uhrazeno 6
CH TEAM FROHMATTA 6 Uhrazeno 6
DE TEAM GERMANY Werner A. Waldow + Silvia Thiel 6 Uhrazeno 6
DE TEAM GOCH 12 Uhrazeno 12
DE TEAM GOUDEN DUIF "A" 6 Uhrazeno 6
DE TEAM GOUDEN DUIF "B" 6 Uhrazeno 6
DE TEAM GOUDEN DUIF "C" 6 Uhrazeno 6
DE TEAM GOUDEN DUIF "D" 6 Uhrazeno 6
PL TEAM MAZOWSZE 6 Uhrazeno 6
CH TEAM PERLEN Pjeter Thaqi 6 Uhrazeno 6
DE TEAM PFOH + HENRICH + BUCKLE 12 Uhrazeno 12
DE TEAM SPREEWALD Motschko Alexander 2 Uhrazeno 2
DE TEAM WEIS-JUNGEFLEISCH 6 Uhrazeno 6
CH TEAM WIRZ 6 Uhrazeno 6
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" 12 Uhrazeno 12
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "B" 12 Uhrazeno 12
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "C" 12 Uhrazeno 12
CZ TEAM ZEMAN + KAŠUBA 2 Uhrazeno 2
DE TREPTE Arndt & Marcus 12 Uhrazeno 12
SK TRISTIGNAC TEAM 3 Uhrazeno 3
CZ TRUKSA Vítězslav 6 Uhrazeno 6
DE TRUSHEIM Holger 6 Uhrazeno 6
CZ VALENTA Vlastimil 2 Uhrazeno 2
CH VALOFT Swiss Racing Pigeons 6 Uhrazeno 6
CZ VÍTEK Jan 6 Uhrazeno 6
CZ VLČEK Jiří 6 Uhrazeno 6
SK VOJTKO Milan 6 Uhrazeno 6
AT VOLLNHOFER Dominik 6 Uhrazeno 6
CZ VOZÁBAL & ZIMA Team 6 Uhrazeno 6
CZ VYBÍRAL & KONEČNÝ Team 12 Uhrazeno 12
CZ VYSEKAL David & Vojtěch 7 Uhrazeno 7
AT WALDER Florian 6 Uhrazeno 6
AT WIEFLER Alois 7 Uhrazeno 7
DE WICHERT KARL-HEINZ "A" 12 Uhrazeno 12
DE WICHERT KARL-HEINZ "B" 12 Uhrazeno 12
AT WIMMER Karl 6 Uhrazeno 6
DE WINGS 2 WIN 12 Uhrazeno 12
PL WÓJCIK Piotr 3 Uhrazeno 3
PL WOŹNICA Józef 3 Uhrazeno 3
PL WRÓBEL Michal & Patryk 12 Uhrazeno 12
CZ ZADRAŽILOVI M+P+M 6 Uhrazeno 6
CZ ZÁHLAVOVI Lukáš a Martina 6 Uhrazeno 6
SK ZÁCHENSKÝ F+F 3 Uhrazeno 3
DE ZG HELIOS I. 6 Uhrazeno 6
DE ZG HELIOS II. 6 Uhrazeno 6
SK ŽABKA Miro 3 Uhrazeno 3
CZ ŽLIČAŘ Roman "A" 12 Uhrazeno 12
CZ ŽLIČAŘ Roman "B" 6 Uhrazeno 6

* LC - Local Cup

 

Přihlásit se



Partneři