Doletová listina

Místo vypuštění Ivanovice na Hané
Vzdálenost 50.171 km
Datum a čas startu 29.07.2021 08:00:00
Počasí v místě startu Jasno, klidno, 19° C.
Počasí v cíli Jasno, klidno, 20-25° C.
Počet nasazených holubů 1676
Počet chovatelů 279

         
    Jméno chovatele Jméno holuba Čas doletu Rychlost Doba letu
1 AT BLIEGE Felix Felix 12 08:43:42.24 1147.973 00:43:42.24
2 PL SZYMAŃSKI Zbigniew SZ 38 08:43:44.67 1146.910 00:43:44.67
3 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Freiheit 08:43:46.60 1146.067 00:43:46.60
4 PL SEDLACEK Josef JS 10 08:43:49.81 1144.668 00:43:49.81
5 CZ ACADEMY LOFT Hurricane Academy 71 08:43:50.65 1144.303 00:43:50.65
6 CZ EM-EKO.CZ PS 2 08:43:51.91 1143.755 00:43:51.91
7 PT PEDRO PORTO D Daymoon 08:43:53.12 1143.229 00:43:53.12
8 DE TREPTE Arndt & Marcus Edwin 08:43:53.65 1142.999 00:43:53.65
9 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Vietti 08:43:54.11 1142.800 00:43:54.11
10 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Megan 08:43:54.30 1142.717 00:43:54.30
11 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Neo 08:43:54.48 1142.639 00:43:54.48
12 PL PALENTKA-KUBIAK Team J-09 08:43:54.59 1142.591 00:43:54.59
13 CZ NOVOTNÁ Petra Thomas 08:43:54.77 1142.513 00:43:54.77
14 NO HELGESEN Bjorn Ove Torreros II. 08:43:54.92 1142.448 00:43:54.92
15 DE TEAM GOCH Lady Blue 08:43:55.18 1142.336 00:43:55.18
16 DE SCHOEN Friedrich Fritz 4 08:43:55.65 1142.132 00:43:55.65
17 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art36 08:43:55.92 1142.015 00:43:55.92
18 AT ECKHARDT Markus Ecki´s 016 08:43:56.57 1141.733 00:43:56.57
19 BE COPPENS Peter Nivea 08:43:57.66 1141.262 00:43:57.66
20 DE HEIDEMANN + WINTER Amette 08:43:58.06 1141.089 00:43:58.06
21 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 69 08:43:58.35 1140.963 00:43:58.35
22 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Linda 08:43:58.78 1140.777 00:43:58.78
23 CH TEAM ANDERHUB Karlsbad 08:43:59.05 1140.660 00:43:59.05
24 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Sirius 1416 08:43:59.32 1140.544 00:43:59.32
25 AT VOLLNHOFER Dominik Niki 3 08:43:59.67 1140.393 00:43:59.67
26 CZ ACADEMY LOFT House Academy 59 08:43:59.80 1140.336 00:43:59.80
27 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 71 08:44:00.45 1140.056 00:44:00.45
28 AT RIEDL Franz Rudi 08:44:00.70 1139.948 00:44:00.70
29 SK BRKAL Ján Ing. Bohdana 08:44:01.09 1139.779 00:44:01.09
30 CZ ACADEMY LOFT Crystal Academy 65 08:44:01.72 1139.508 00:44:01.72
31 CZ HANZEL TEAM Nov 1 08:44:02.02 1139.378 00:44:02.02
32 AT BLIEGE Felix Felix 5 08:44:02.49 1139.176 00:44:02.49
33 CZ ACADEMY LOFT Tamar Academy 56 08:44:02.68 1139.094 00:44:02.68
34 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Helmut 5 08:44:03.03 1138.943 00:44:03.03
35 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Alonso 08:44:03.64 1138.680 00:44:03.64
36 PL MAZIARZ RACING TEAM Caitlin 08:44:03.94 1138.551 00:44:03.94
37 DE TORSTEN Jahn Jahn 5 08:44:04.87 1138.150 00:44:04.87
38 NO HELGESEN Bjorn Ove Special I. 08:44:05.63 1137.824 00:44:05.63
39 CZ LOCCO TEAM Lita 08:44:06.06 1137.639 00:44:06.06
40 DE TEAM GOCH TG 050 08:44:06.52 1137.441 00:44:06.52
41 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Kyara 08:44:06.91 1137.273 00:44:06.91
42 DE SOELLNER JUNIOR TEAM SJT 2 08:44:07.32 1137.097 00:44:07.32
43 CZ EM-EKO.CZ PS 1 08:44:07.62 1136.968 00:44:07.62
44 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Romy 08:44:07.77 1136.904 00:44:07.77
45 DE HEIDEMANN + WINTER Tanja 08:44:08.09 1136.766 00:44:08.09
46 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarda 08:44:08.60 1136.548 00:44:08.60
47 DE TEAM ALNA Alberto Cotayo Oxi 08:44:08.94 1136.402 00:44:08.94
48 DE SKOPLJAK Denis Denis 08:44:09.13 1136.320 00:44:09.13
49 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Mika 08:44:09.52 1136.153 00:44:09.52
50 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 002 08:44:09.78 1136.041 00:44:09.78
51 PL SZYMAŃSKI Zbigniew SZ 39 08:44:10.16 1135.879 00:44:10.16
52 AT VOLLNHOFER Dominik Niki 6 08:44:10.22 1135.853 00:44:10.22
53 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 45 08:44:10.41 1135.771 00:44:10.41
54 SK HROZEN Peter Mia 08:44:10.62 1135.681 00:44:10.62
55 DE FELBINGER Gerhard Cleopatra 08:44:10.91 1135.557 00:44:10.91
56 CZ KHL Kamenář Harry 08:44:11.46 1135.322 00:44:11.46
57 DE BEHLKE Andreas AB 06 08:44:11.53 1135.292 00:44:11.53
58 PL JANIA - LACH Team Rapon 08:44:12.02 1135.082 00:44:12.02
59 AT GASSER Reinhard Gaucho 08:44:12.34 1134.945 00:44:12.34
60 PL CZULOWSKI Jakub Wilga 08:44:12.47 1134.889 00:44:12.47
61 CZ MAJKA + JAN TEAM Lucka 08:44:12.72 1134.782 00:44:12.72
62 CZ ACADEMY LOFT Venture Academy 48 08:44:12.98 1134.671 00:44:12.98
63 CH TEAM FROHMATTA Torres 08:44:13.15 1134.598 00:44:13.15
64 AT RÖTZER Franz Top 2 08:44:13.31 1134.530 00:44:13.31
65 DE SCHOEN Friedrich Fritz 7 08:44:13.41 1134.487 00:44:13.41
66 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 021 08:44:13.68 1134.372 00:44:13.68
67 DE TEAM GOCH As Schmidt 08:44:13.89 1134.282 00:44:13.89
68 SK ČAMPIŠ Milan RC 65 08:44:14.06 1134.209 00:44:14.06
69 DE HOOP Michael Alvin 08:44:14.53 1134.009 00:44:14.53
70 AT STEINER Alfred Andy 2-Sa 08:44:14.74 1133.919 00:44:14.74
71 DE SG STEFFL "B" Old Sam 08:44:15.30 1133.680 00:44:15.30
72 PT PEDRO PORTO Abby 08:44:15.86 1133.441 00:44:15.86
73 PL PALENTKA-KUBIAK Team W-2 08:44:17.22 1132.861 00:44:17.22
74 DE TEAM FRANKENPFALZ Bruno 08:44:17.50 1132.741 00:44:17.50
75 DE BEHLKE Andreas AB 03 08:44:18.20 1132.443 00:44:18.20
76 CZ ACADEMY LOFT Brave Academy 66 08:44:18.47 1132.328 00:44:18.47
77 PL KOZLENIA Boguslawa Laura 08:44:18.50 1132.315 00:44:18.50
78 PL PITAŚ M & M Team Ferro 08:44:18.84 1132.170 00:44:18.84
79 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Třináctka 08:44:19.20 1132.017 00:44:19.20
80 DE WINGS 2 WIN W2W 364 08:44:19.57 1131.860 00:44:19.57
81 DE SOELLNER JUNIOR TEAM SJT 3 08:44:19.73 1131.792 00:44:19.73
82 CZ KLEMENS Karel Kafi 08:44:20.12 1131.626 00:44:20.12
83 SK FAMILY PINČÁK Star 08:44:20.65 1131.400 00:44:20.65
84 CZ ŠÁLEK Roman RS 03 08:44:20.71 1131.375 00:44:20.71
85 CZ BAJTEK Jan Kira 08:44:21.20 1131.166 00:44:21.20
86 AT KUTLESA Slavko SLK 07 08:44:21.33 1131.111 00:44:21.33
87 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 53 08:44:21.54 1131.022 00:44:21.54
88 PL RAFITA TEAM Gucci 08:44:21.84 1130.894 00:44:21.84
89 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 001 08:44:22.35 1130.678 00:44:22.35
90 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Timo 2 08:44:22.96 1130.419 00:44:22.96
91 PL PACEK Wojciech Leonidass 08:44:23.24 1130.300 00:44:23.24
92 CZ ACADEMY LOFT Bohemia Academy 69 08:44:23.37 1130.245 00:44:23.37
93 DE SG STEFFL "A" Winnetou 08:44:24.03 1129.965 00:44:24.03
94 DE TREPTE Arndt & Marcus Florentine 08:44:24.61 1129.719 00:44:24.61
95 AT HALATSCHEK Dietmar Gute 1 08:44:24.63 1129.710 00:44:24.63
96 AT HALATSCHEK Dietmar Ludwig 08:44:25.47 1129.354 00:44:25.47
97 DE NO NAME Unknown 08:44:25.52 1129.333 00:44:25.52
98 AT NÖRES Kurt Styria Power 08:44:25.63 1129.287 00:44:25.63
99 AT SCHÖN Johann Nero 08:44:26.03 1129.117 00:44:26.03
100 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 19 08:44:26.20 1129.045 00:44:26.20
101 SK PODHORSKÝ TEAM Mário 1 08:44:26.86 1128.766 00:44:26.86
102 DE TEAM FRANKENPFALZ Der Belgier 08:44:26.90 1128.749 00:44:26.90
103 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Lubruku 08:44:27.17 1128.634 00:44:27.17
104 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 1643 08:44:27.84 1128.351 00:44:27.84
105 DE WINGS 2 WIN W2W 139 08:44:28.68 1127.996 00:44:28.68
106 HU VIGLIDÁN Ágoston LK 42 08:44:28.88 1127.911 00:44:28.88
107 PL KWAŚNICKI Tomasz Pippa 08:44:30.37 1127.282 00:44:30.37
108 DE SG STEFFL "A" Jessi James 08:44:30.95 1127.037 00:44:30.95
109 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 6 08:44:31.20 1126.932 00:44:31.20
110 DE TEAM GOUDEN DUIF "C" Klaus 3 08:44:32.11 1126.548 00:44:32.11
111 SK FAMILY PINČÁK I. Sofinka 08:44:32.47 1126.396 00:44:32.47
112 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Dan 08:44:32.87 1126.228 00:44:32.87
113 CZ ACADEMY LOFT Střela Academy 26 08:44:33.20 1126.089 00:44:33.20
114 CZ MILOTA Milan MM 002 08:44:33.41 1126.000 00:44:33.41
115 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 64 08:44:33.50 1125.962 00:44:33.50
116 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 5266 08:44:33.88 1125.802 00:44:33.88
117 DE SG STEFFL "A" Doc Schultz 08:44:33.95 1125.773 00:44:33.95
118 AT GASSER Reinhard Gambit 08:44:34.04 1125.735 00:44:34.04
119 DE SIEBERT Dieter Dazzler 08:44:34.69 1125.461 00:44:34.69
120 PL MAZIARZ RACING TEAM Afua 08:44:36.34 1124.767 00:44:36.34
121 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 4 08:44:36.52 1124.692 00:44:36.52
122 DE TEAM NAMIBIA Hoop & Lücke Elli 08:44:37.59 1124.242 00:44:37.59
123 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Čtverka 08:44:38.75 1123.755 00:44:38.75
124 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Jednička 08:44:40.47 1123.034 00:44:40.47
125 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 87 08:44:41.45 1122.624 00:44:41.45
126 DE WINGS 2 WIN W2W 371 08:44:41.81 1122.473 00:44:41.81
127 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Ema 08:44:42.30 1122.268 00:44:42.30
128 SK BLAHOVSKÝ + HNILIČKA Team South Portland 08:44:42.61 1122.139 00:44:42.61
129 DE TEAM FRANKENPFALZ Roter Steffl 08:44:45.83 1120.793 00:44:45.83
130 DE HOOP Michael Olivia 08:44:53.40 1117.643 00:44:53.40
131 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Dvanáctka 08:45:07.74 1111.724 00:45:07.74
132 DE ZG HELIOS Shao Wei 08:45:10.17 1110.727 00:45:10.17
133 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 1665 08:45:13.09 1109.532 00:45:13.09
134 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Bella. 08:45:58.88 1091.117 00:45:58.88
135 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Klema 08:46:02.20 1089.805 00:46:02.20
136 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Novotna 08:46:02.55 1089.667 00:46:02.55
137 CZ GRUBER Simon Bayli 08:46:07.10 1087.875 00:46:07.10
138 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 27 08:46:07.29 1087.801 00:46:07.29
139 CZ MAČALA Zdeněk MZ 3 08:46:07.59 1087.683 00:46:07.59
140 DE SKOPLJAK Denis Beate 08:46:07.80 1087.600 00:46:07.80
141 DE TEAM SASSE - WELZEL Wess.-Gö.Ko. 08:46:08.86 1087.184 00:46:08.86
142 AT JAKUPOVIC Jasmin Elif 08:46:09.12 1087.082 00:46:09.12
143 PL SEDLACEK Josef JS 12 08:46:10.31 1086.615 00:46:10.31
144 CZ ACADEMY LOFT Crystal Academy 64 08:46:11.32 1086.219 00:46:11.32
145 CZ ACADEMY LOFT Willy Academy 42 08:46:11.65 1086.090 00:46:11.65
146 CH TEAM FROHMATTA Bentley 08:46:11.97 1085.964 00:46:11.97
146 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 68 08:46:11.97 1085.964 00:46:11.97
148 CZ KLEMENSOVÁ Sára Turbo. 08:46:13.95 1085.189 00:46:13.95
149 PL KWAŚNICKI Tomasz Perelka 08:46:15.22 1084.692 00:46:15.22
150 AT NAGELHOFER Robert Tornado 2308 08:46:15.51 1084.579 00:46:15.51
151 AT RIEDL Franz Werner 08:46:15.87 1084.438 00:46:15.87
152 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 083 08:46:17.22 1083.911 00:46:17.22
153 CZ HOLUB "A" Bohumila 08:46:17.85 1083.665 00:46:17.85
154 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 058 08:46:18.90 1083.256 00:46:18.90
155 CZ LAŇKA Alfons Ing. Eva 08:46:20.32 1082.703 00:46:20.32
156 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Ant-Man 08:46:20.40 1082.672 00:46:20.40
157 AT KUTLESA Slavko SLK 06 08:46:20.57 1082.605 00:46:20.57
158 CZ ATH KVĚTNÁ Groška 08:46:20.61 1082.590 00:46:20.61
159 CZ LAŇKA Alfons Ing. Laura 08:46:21.34 1082.306 00:46:21.34
160 SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 20 08:46:21.96 1082.064 00:46:21.96
161 AT STEINER Alfred Andy 1-Sa 08:46:22.41 1081.889 00:46:22.41
162 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Ruppiduppi 08:46:22.81 1081.734 00:46:22.81
163 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Khabib 08:46:23.08 1081.629 00:46:23.08
164 DE TEAM BRANDT & WICHERT Spotakova 08:46:23.59 1081.431 00:46:23.59
165 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 014 08:46:23.97 1081.283 00:46:23.97
166 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Sirius 1389 08:46:24.03 1081.260 00:46:24.03
167 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Kratochvilova 08:46:24.20 1081.194 00:46:24.20
168 CZ TRUKSA Vítězslav Eliška 08:46:24.49 1081.081 00:46:24.49
169 CZ BOJKO Stanislav Jarka 08:46:24.66 1081.015 00:46:24.66
170 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Rolex 08:46:24.82 1080.953 00:46:24.82
171 NO HELGESEN Bjorn Ove Double I. 08:46:25.20 1080.806 00:46:25.20
172 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Helmut 6 08:46:25.41 1080.724 00:46:25.41
173 PL CZULOWSKI Jakub P-11 08:46:25.68 1080.619 00:46:25.68
174 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 18 08:46:25.89 1080.538 00:46:25.89
175 CZ BURSA Miloslav Stardust 08:46:26.10 1080.457 00:46:26.10
176 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 4 08:46:26.36 1080.356 00:46:26.36
177 CZ TOMEK Jindřich T4. 08:46:26.57 1080.274 00:46:26.57
178 PL MAJCHER Krystian & Marcel KM 79 08:46:26.61 1080.259 00:46:26.61
179 SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 19 08:46:26.80 1080.185 00:46:26.80
180 CZ PLÁNOČKA Jan Tereza 08:46:27.12 1080.061 00:46:27.12
181 CZ KONOPÍK Jiří Zuzka 08:46:27.17 1080.042 00:46:27.17
182 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 73 08:46:27.38 1079.960 00:46:27.38
183 DE TEAM SASSE - WELZEL NL L.T.B. - Nieh.6 08:46:27.39 1079.957 00:46:27.39
184 CR TEAM CROATIA Hawken 08:46:27.46 1079.929 00:46:27.46
185 SK HROZEN Peter Hogo Fogo 08:46:27.58 1079.883 00:46:27.58
186 DE TEAM NAMIBIA Hoop & Lücke Maxi 08:46:27.67 1079.848 00:46:27.67
187 CZ SKOKAN Pavel Číňanka 08:46:27.70 1079.836 00:46:27.70
188 CZ HOLUB "A" Boleslav 08:46:27.82 1079.790 00:46:27.82
189 AT GRATZER Marco "A" William 08:46:27.88 1079.767 00:46:27.88
190 CZ DUDA Přemysl Karla 08:46:28.16 1079.658 00:46:28.16
191 CZ KLEMENS Karel Ready 08:46:28.25 1079.623 00:46:28.25
192 CZ ACADEMY LOFT Dafne Academy 51 08:46:28.42 1079.558 00:46:28.42
193 AT JAKUPOVIC Jasmin Rocky 08:46:28.77 1079.422 00:46:28.77
194 SK FAMILY PINČÁK Victory 08:46:29.09 1079.298 00:46:29.09
195 CZ BARTOŠ TEAM Schmidt 08:46:29.18 1079.263 00:46:29.18
196 SK VAŠÍČEK Pavel Anička 08:46:29.33 1079.205 00:46:29.33
197 CZ MAREK Petr Filip 08:46:29.42 1079.171 00:46:29.42
198 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 072 08:46:29.77 1079.035 00:46:29.77
199 SK HORŇÁČEK Miroslav Viky 08:46:29.90 1078.985 00:46:29.90
200 AT GASSER Reinhard Gigi 08:46:30.14 1078.892 00:46:30.14
201 SK HELMAR Team Skava 08:46:30.20 1078.869 00:46:30.20
202 CH TEAM WIRZ Joana Hählen 08:46:30.33 1078.819 00:46:30.33
203 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Rosol 08:46:30.41 1078.788 00:46:30.41
204 SK BELANEC Team Auróra 08:46:30.52 1078.745 00:46:30.52
205 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 013 08:46:30.61 1078.710 00:46:30.61
206 PL MICHALAK Bogdan Turbo 05 08:46:30.78 1078.645 00:46:30.78
207 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 6 08:46:30.95 1078.579 00:46:30.95
208 SK OVŠÁK + KONŠ Team Nikol 08:46:31.01 1078.556 00:46:31.01
209 CZ TOMEK Jindřich T1. 08:46:31.43 1078.394 00:46:31.43
210 AT WIEFLER Alois Poker Face One 08:46:31.51 1078.363 00:46:31.51
211 CZ ATH KVĚTNÁ Karla 08:46:31.81 1078.247 00:46:31.81
212 CZ HRUDA Jan Josef 6 08:46:32.04 1078.158 00:46:32.04
213 DE ZG HELIOS Yu Tao 08:46:32.07 1078.146 00:46:32.07
214 CZ MASNÝ & M Stalin 08:46:32.39 1078.023 00:46:32.39
215 SK HROZEN Peter Aneta 08:46:32.47 1077.992 00:46:32.47
216 CZ ACADEMY LOFT Silver Academy 20 08:46:32.53 1077.969 00:46:32.53
217 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Roli 08:46:32.62 1077.934 00:46:32.62
218 PL SEDLACEK Josef JS 4 08:46:32.80 1077.865 00:46:32.80
219 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 12 08:46:32.93 1077.814 00:46:32.93
220 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 56 08:46:33.22 1077.702 00:46:33.22
221 PL SROKA-KUSION-KAWA Team Rambo 08:46:33.71 1077.513 00:46:33.71
222 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Junge Bathenburg 08:46:33.88 1077.448 00:46:33.88
223 AT LINDTNER Harald Margpol 08:46:34.05 1077.382 00:46:34.05
224 CZ HAŠŠO Slavomír FC 1 08:46:34.39 1077.251 00:46:34.39
225 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Metresa 08:46:34.59 1077.174 00:46:34.59
226 PL KOZLENIA Artur Didi 08:46:34.65 1077.151 00:46:34.65
227 CZ KULÍK Přemysl Jitka 08:46:34.74 1077.116 00:46:34.74
228 CZ BOJKO Stanislav Honzík 08:46:34.93 1077.043 00:46:34.93
229 CZ KRUTIL Karel + Michal Chňapík 08:46:35.02 1077.008 00:46:35.02
230 SK BALVOŇ Michal Mikuláš 08:46:35.16 1076.954 00:46:35.16
231 CZ ACADEMY LOFT Olympia Academy 60 08:46:35.41 1076.858 00:46:35.41
232 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 6 08:46:35.71 1076.743 00:46:35.71
233 CZ HOLUB "B" Brigita 08:46:35.72 1076.739 00:46:35.72
234 CZ BECHA Lubomír + Jan Hany 08:46:35.99 1076.635 00:46:35.99
235 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Sali 08:46:36.04 1076.615 00:46:36.04
236 CZ ACADEMY LOFT Dafne Academy 50 08:46:36.15 1076.573 00:46:36.15
237 SK J & I MARTON TEAM M 4 08:46:36.33 1076.504 00:46:36.33
238 CZ BOUCHAL Martin Radiátor 08:46:36.50 1076.438 00:46:36.50
239 CZ SETTLER + KUBÁČEK Team Kwahu 08:46:36.58 1076.408 00:46:36.58
240 PL BRASZKO Adam i Helena Brus 08:46:36.71 1076.358 00:46:36.71
241 CZ ŠABATA Jan J.Š. 3 08:46:36.90 1076.284 00:46:36.90
242 AT HÖLD Erich Philipp 08:46:36.97 1076.258 00:46:36.97
243 PL KOZLENIA Boguslawa Iwo 08:46:37.01 1076.242 00:46:37.01
244 AT NÖRES Kurt Murphy 08:46:37.27 1076.142 00:46:37.27
245 CZ BRULÍK Josef Ria 08:46:37.29 1076.134 00:46:37.29
246 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 1 08:46:37.39 1076.096 00:46:37.39
247 PL NOWICKI Damian Piselli 08:46:37.51 1076.050 00:46:37.51
248 PL SMORAWSKI Marek + Jacek Gabi 08:46:37.69 1075.981 00:46:37.69
249 DE SCHOEN Friedrich Fritz 11 08:46:37.71 1075.973 00:46:37.71
250 CZ DUDA Přemysl Speede 08:46:37.87 1075.911 00:46:37.87
251 PL GRODNY Andrzej Hugo 08:46:38.17 1075.796 00:46:38.17
252 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Moravec 08:46:38.34 1075.731 00:46:38.34
253 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Himmel 08:46:38.55 1075.650 00:46:38.55
254 DE BEHLKE Andreas AB 02 08:46:38.88 1075.523 00:46:38.88
255 SK TEAM LUTERAN HRICIK BAŠISTA Luti 08:46:39.10 1075.439 00:46:39.10
256 AT NAGELHOFER Robert Vulkan 2301 08:46:39.16 1075.415 00:46:39.16
257 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 015 08:46:39.48 1075.293 00:46:39.48
258 PL SROKA Krzysztof Linka 08:46:39.63 1075.235 00:46:39.63
259 DE TORSTEN Jahn Jahn 6 08:46:39.71 1075.204 00:46:39.71
260 SK EXPRES TEAM Kira 08:46:39.73 1075.197 00:46:39.73
261 CH TEAM WIRZ Lara Gut 08:46:39.89 1075.135 00:46:39.89
262 SK BLAHOVSKÝ + HNILIČKA Team P.K. Subban 08:46:40.16 1075.031 00:46:40.16
263 PL PITAŚ M & M Team Mario 08:46:40.26 1074.993 00:46:40.26
264 PL BRASZKO Adam i Helena Bus 08:46:40.45 1074.920 00:46:40.45
265 CZ VÍTOVEC P & M Fanny 08:46:40.55 1074.882 00:46:40.55
266 CZ KONOPÍK Jiří Ali 08:46:40.71 1074.820 00:46:40.71
267 CZ GERSPITZER Team GT-3 08:46:40.86 1074.763 00:46:40.86
268 CZ KUDELA Jaromír Ing. Anna. 08:46:41.10 1074.671 00:46:41.10
269 SK J & I MARTON TEAM M 1 08:46:41.27 1074.605 00:46:41.27
270 CZ ACADEMY LOFT Olympia Academy 61 08:46:41.28 1074.602 00:46:41.28
271 DE TARGATZ Angela Dr. DR 1 08:46:41.30 1074.594 00:46:41.30
272 CZ GRUBER Marek Sarko 08:46:41.55 1074.498 00:46:41.55
273 DE HOOP Michael Nelly 08:46:41.62 1074.471 00:46:41.62
274 CZ B & B TEAM Erik 08:46:41.71 1074.437 00:46:41.71
275 AT BLIEGE Felix Felix 15 08:46:41.73 1074.429 00:46:41.73
276 AT NAGELHOFER Robert Magma 2311 08:46:41.94 1074.348 00:46:41.94
277 CZ GRUBER Lubomír Rossi 08:46:42.13 1074.276 00:46:42.13
278 DE TEAM SASSE - WELZEL 108 - 1220 08:46:42.17 1074.260 00:46:42.17
279 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Thaisa 08:46:42.23 1074.237 00:46:42.23
280 SK OVŠÁK + KONŠ Team Star. 08:46:42.52 1074.126 00:46:42.52
281 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Timo 3 08:46:42.62 1074.088 00:46:42.62
282 SK ČAMPIŠ Milan MC 62 08:46:42.89 1073.984 00:46:42.89
283 CH DERBY TEAM PILATUS Ermis 08:46:42.91 1073.977 00:46:42.91
284 CZ GRUBER Simon Sabinka 08:46:43.05 1073.923 00:46:43.05
285 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 144 08:46:43.23 1073.854 00:46:43.23
286 AT KUTLESA Slavko SLK 05 08:46:43.42 1073.781 00:46:43.42
287 CZ KLEMENS Karel Phatt 08:46:43.51 1073.747 00:46:43.51
288 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 135 08:46:43.85 1073.617 00:46:43.85
289 SK BRKAL Ján Ing. Adriána 08:46:43.99 1073.563 00:46:43.99
290 DE BEHLKE Andreas AB 04 08:46:44.10 1073.521 00:46:44.10
291 SK GRÉK Peter Romana. 08:46:44.15 1073.502 00:46:44.15
292 CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Dobiš 08:46:44.28 1073.452 00:46:44.28
293 PL PALENTKA-KUBIAK Team W-1 08:46:44.29 1073.448 00:46:44.29
294 PL MAZIARZ RACING TEAM Marlee 08:46:44.34 1073.429 00:46:44.34
295 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Janda 08:46:44.55 1073.349 00:46:44.55
296 SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 04 08:46:44.71 1073.287 00:46:44.71
297 AT WALDER Florian Zazu 08:46:44.81 1073.249 00:46:44.81
298 CZ PLÁNOČKA Jan Renata 08:46:44.82 1073.245 00:46:44.82
299 DE HEIDEMANN + WINTER Lisbeth 08:46:44.98 1073.184 00:46:44.98
300 HU VIGLIDÁN Ágoston LK 84 08:46:45.20 1073.100 00:46:45.20
300 AT GRATZER Marco "B" Siegfried 08:46:45.20 1073.100 00:46:45.20
302 AT STEINER Alfred Samy 1 08:46:45.31 1073.058 00:46:45.31
303 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 83 08:46:45.63 1072.935 00:46:45.63
304 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 088 08:46:45.73 1072.897 00:46:45.73
305 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Bezzecchi 08:46:45.99 1072.798 00:46:45.99
306 PL SROKA Krzysztof Stani 08:46:46.09 1072.760 00:46:46.09
307 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 018 08:46:46.43 1072.630 00:46:46.43
308 SK ČAMPIŠ Milan DC 66 08:46:46.47 1072.614 00:46:46.47
309 DE FRANZ Christoph Chewy 08:46:46.60 1072.565 00:46:46.60
310 DE TREPTE Arndt & Marcus Favorit 08:46:46.91 1072.446 00:46:46.91
311 AT SG MIKS Wolfgang und Andrea Andrea 08:46:47.15 1072.355 00:46:47.15
312 CZ ŠÁLEK Roman RS 08 08:46:47.32 1072.290 00:46:47.32
313 CZ VACHTL Jan Pavlína 08:46:47.42 1072.251 00:46:47.42
314 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Versailles 08:46:47.60 1072.183 00:46:47.60
315 CZ KONOPÍK Jiří Lucka 08:46:47.67 1072.156 00:46:47.67
316 CZ KONEČNÝ Vlastimil Melinda 08:46:47.83 1072.095 00:46:47.83
317 AT ALTUMAH Alhasan Kiano 08:46:48.23 1071.942 00:46:48.23
318 SK VAŠÍČEK Pavel Fero 08:46:48.36 1071.892 00:46:48.36
319 CZ HRUDA Jan Josef 5 08:46:48.38 1071.885 00:46:48.38
320 DE A-TEAM BOEHME Sami 08:46:48.67 1071.774 00:46:48.67
321 CZ HLAVINKA Josef Romário 08:46:48.86 1071.702 00:46:48.86
321 SK BALÁŽ Štefan Lofik 08:46:48.86 1071.702 00:46:48.86
323 AT ALTUMAH Alhasan Nano 08:46:49.10 1071.610 00:46:49.10
324 CZ VACHTL Jan Petr 08:46:49.19 1071.576 00:46:49.19
325 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 76 08:46:49.27 1071.545 00:46:49.27
326 CZ HLAVINKA Josef Riči 08:46:49.43 1071.484 00:46:49.43
327 AT DEMAJ & KUKLA Team Niko 08:46:49.61 1071.416 00:46:49.61
328 CZ CHARYPAR Vladimír Charyš 6 08:46:49.65 1071.400 00:46:49.65
329 PL BASA Marek & Andrzej M 2 08:46:49.76 1071.358 00:46:49.76
330 PL JANIA - LACH Team Wolro 08:46:49.90 1071.305 00:46:49.90
331 CZ ACADEMY LOFT Braha Academy 7 08:46:49.93 1071.294 00:46:49.93
332 DE FRANZ Christoph Cheyanne 08:46:50.14 1071.214 00:46:50.14
333 PL SROKA Krzysztof Emi 08:46:50.21 1071.187 00:46:50.21
334 CZ BARTOŠ TEAM Axepa 08:46:50.34 1071.137 00:46:50.34
335 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Zatopek 08:46:50.49 1071.080 00:46:50.49
336 PL MAJCHER Krystian & Marcel KM 89 08:46:50.50 1071.076 00:46:50.50
337 SK VAŠÍČEK Pavel Neger 08:46:50.58 1071.046 00:46:50.58
338 CZ LAŇKA Alfons Ing. Lenka 08:46:50.79 1070.966 00:46:50.79
339 PL PACEK Wojciech Wittekopek 08:46:50.94 1070.909 00:46:50.94
340 CZ KLEMENS Karel Sifr 08:46:51.02 1070.878 00:46:51.02
341 SK BALÁŽ Štefan Lolo 08:46:51.06 1070.863 00:46:51.06
342 CZ KULÍK Přemysl Lada 08:46:51.34 1070.756 00:46:51.34
343 PL MISIAK Marek Marek 91 08:46:51.67 1070.631 00:46:51.67
344 PL SROKA-KUSION-KAWA Team Julian 08:46:52.08 1070.475 00:46:52.08
345 AT HALATSCHEK Dietmar Roma 1 08:46:52.27 1070.402 00:46:52.27
346 CZ ACADEMY LOFT Silver Academy 63 08:46:52.29 1070.395 00:46:52.29
347 PL CZULOWSKI Jakub Leonardo 08:46:52.50 1070.315 00:46:52.50
348 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 006 08:46:52.63 1070.265 00:46:52.63
349 DE SIEBERT Dieter Denni 08:46:52.73 1070.227 00:46:52.73
350 PL KOZLENIA Artur Tola 08:46:52.74 1070.223 00:46:52.74
351 CZ KLEMENS Karel Kelly 08:46:52.93 1070.151 00:46:52.93
352 CZ MAČALA Zdeněk MZ 1 08:46:53.11 1070.083 00:46:53.11
353 SK PODHORSKÝ TEAM Budvár 2 08:46:53.13 1070.075 00:46:53.13
354 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 28 08:46:53.32 1070.003 00:46:53.32
355 CZ RÝDEL Jiří Margrit 08:46:53.40 1069.972 00:46:53.40
356 SK ČAMPIŠ Milan MM 68 08:46:53.46 1069.949 00:46:53.46
357 PL JANIA - LACH Team Jay Jay Junior 08:46:53.63 1069.885 00:46:53.63
358 SK MINÁRIK + MAŤAŠEJE Dady 08:46:53.76 1069.835 00:46:53.76
359 AT STEINER Alfred Andy IV. 08:46:53.82 1069.813 00:46:53.82
360 PL TEAM OLR MAZURY Player 08:46:54.03 1069.733 00:46:54.03
361 AT GASSER Reinhard Goldy 08:46:54.04 1069.729 00:46:54.04
362 AT NAGELHOFER Robert Sturm 2330 08:46:54.26 1069.645 00:46:54.26
363 CZ VERNER Pavel Guvernerka 08:46:54.58 1069.524 00:46:54.58
364 AT WIEFLER Alois Jörg 08:46:54.74 1069.463 00:46:54.74
365 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 22 08:46:54.79 1069.444 00:46:54.79
366 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Star-Lord 08:46:55.18 1069.296 00:46:55.18
367 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ SP 069 08:46:55.29 1069.254 00:46:55.29
368 SK BCHB TEAM Anna. 08:46:55.65 1069.117 00:46:55.65
369 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ SP 045 08:46:55.74 1069.083 00:46:55.74
370 AT HEILAND Helmut Petrus 08:46:55.83 1069.049 00:46:55.83
371 CZ DAVID Petr Borg 08:46:56.04 1068.969 00:46:56.04
372 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 66 08:46:56.08 1068.954 00:46:56.08
373 SK J & I MARTON TEAM M 3 08:46:56.27 1068.882 00:46:56.27
374 AT WIEFLER Alois Gypsy One 08:46:56.30 1068.871 00:46:56.30
375 DE ANTONOV AVIATION AN 24 08:46:56.48 1068.802 00:46:56.48
376 DE TARGATZ Angela Dr. DR 2 08:46:56.53 1068.783 00:46:56.53
377 DE ZG HELIOS Yu Runda 08:46:56.65 1068.738 00:46:56.65
378 DE SKOPLJAK Denis Fritz. 08:46:56.79 1068.685 00:46:56.79
379 AT NAHIČ & ZWILAK Team Chip 08:46:56.80 1068.681 00:46:56.80
380 CZ BECHA Lubomír + Jan Ben 08:46:56.89 1068.647 00:46:56.89
381 CZ ATH KVĚTNÁ Bago 08:46:57.03 1068.594 00:46:57.03
382 DE TEAM - DIE ROTHALBOMBER Ares 08:46:57.16 1068.544 00:46:57.16
383 DE TARGATZ Angela Dr. DR 11 08:46:57.31 1068.487 00:46:57.31
384 CZ KRUTIL Karel + Michal Jasmína 08:46:57.51 1068.411 00:46:57.51
385 CZ KLEMENSOVÁ Sára Greny 08:46:57.64 1068.362 00:46:57.64
386 CZ BASTL Josef Walkboy 08:46:57.86 1068.279 00:46:57.86
387 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 5 08:46:58.75 1067.941 00:46:58.75
388 PL RAFITA TEAM Dior 08:46:58.76 1067.938 00:46:58.76
389 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Vasili 08:46:58.97 1067.858 00:46:58.97
390 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 025 08:46:59.07 1067.820 00:46:59.07
391 DE TARGATZ Angela Dr. DR 10 08:46:59.16 1067.786 00:46:59.16
392 DE FELBINGER Gerhard Freya 08:46:59.30 1067.733 00:46:59.30
393 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarmila 08:46:59.37 1067.707 00:46:59.37
394 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Sohn 1854 08:46:59.56 1067.635 00:46:59.56
395 SK PODHORSKÝ TEAM Fezoj 2 08:46:59.59 1067.623 00:46:59.59
396 CZ SUCHÁNEK Břetislav Marťa 08:46:59.74 1067.567 00:46:59.74
397 CZ KONOPÍK Jiří Jitka 08:46:59.76 1067.559 00:46:59.76
398 AT HOFMANN Leopold Poldi 54 08:46:59.86 1067.521 00:46:59.86
399 AT GASSER Reinhard Gemini 08:46:59.90 1067.506 00:46:59.90
400 SK ČÁNI Ĺudovít LC 847 08:47:00.04 1067.453 00:47:00.04
401 AT JAKUPOVIC Jasmin Felix 08:47:00.32 1067.347 00:47:00.32
402 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 9 08:47:00.45 1067.298 00:47:00.45
403 CZ GRUBER Marek Olivie 08:47:00.55 1067.260 00:47:00.55
404 DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Helmut 3 08:47:00.65 1067.222 00:47:00.65
405 CZ BECHA Lubomír + Jan Hamoun 08:47:00.75 1067.184 00:47:00.75
406 CZ KOCIÁN Milan Pat 08:47:00.99 1067.093 00:47:00.99
407 DE SG WACHALSKI Wakita 08:47:01.13 1067.041 00:47:01.13
408 CZ TRUKSA Vítězslav Anna* 08:47:01.41 1066.935 00:47:01.41
409 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 7 08:47:01.44 1066.923 00:47:01.44
410 CZ VERNER Pavel Red Danger 08:47:01.84 1066.772 00:47:01.84
411 PL SEDLACEK Josef JS 6 08:47:01.94 1066.734 00:47:01.94
412 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Franzi 08:47:02.32 1066.591 00:47:02.32
413 CZ BALKONOVÝ ODCHOV Matylda 08:47:02.46 1066.538 00:47:02.46
414 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 056 08:47:02.51 1066.519 00:47:02.51
415 DE BEHLKE Andreas AB 01 08:47:02.66 1066.462 00:47:02.66
416 PL KUSION Tomasz Natalia 08:47:03.09 1066.300 00:47:03.09
417 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Kovi 08:47:03.25 1066.239 00:47:03.25
418 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 20 08:47:03.73 1066.058 00:47:03.73
419 CZ MAREK Petr Emil* 08:47:03.90 1065.994 00:47:03.90
420 SK BODNAR & VILČKO Vladimír Bovi 2 08:47:04.06 1065.933 00:47:04.06
421 CZ HLAVINKA Josef Rumburak 08:47:04.12 1065.911 00:47:04.12
422 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Laura 08:47:04.36 1065.820 00:47:04.36
423 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 3 08:47:04.56 1065.745 00:47:04.56
424 CZ BOROVIČKA Ladislav Morty 08:47:04.57 1065.741 00:47:04.57
425 CZ SVOBODA Jiří Terezka 08:47:04.75 1065.673 00:47:04.75
426 CZ FLY YOUNG STARS Jessica 08:47:04.85 1065.635 00:47:04.85
427 CZ LAŇKA Alfons Ing. Lucka 08:47:05.09 1065.545 00:47:05.09
428 CZ BALKONOVÝ ODCHOV Nikolas 08:47:05.26 1065.481 00:47:05.26
429 SK MAJDÁK Michal Safír 08:47:05.60 1065.352 00:47:05.60
430 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Zdena 08:47:05.62 1065.345 00:47:05.62
431 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 027 08:47:05.82 1065.270 00:47:05.82
432 SK MINÁRIK + MAŤAŠEJE Redy 08:47:05.99 1065.205 00:47:05.99
433 DE SIEBERT Dieter Darcy 08:47:06.11 1065.160 00:47:06.11
434 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Dvojka 08:47:06.13 1065.153 00:47:06.13
435 DE SKOPLJAK Denis Erwin 08:47:06.20 1065.126 00:47:06.20
436 AT GRATZER Werner Spartacus 08:47:06.25 1065.107 00:47:06.25
437 CZ LAŇKA Alfons Ing. Fony 08:47:06.51 1065.009 00:47:06.51
438 CZ GRUBER Marek Ivoš 08:47:06.64 1064.961 00:47:06.64
439 CZ KOLÍNEK Jarolím Kolínek Team "C" 08:47:06.77 1064.912 00:47:06.77
440 CZ BARTOŠ TEAM Luisa 08:47:06.95 1064.844 00:47:06.95
441 CZ KRUTIL Karel + Michal Satan K. 08:47:06.99 1064.829 00:47:06.99
442 SK GOGORA Milan Mabi 08:47:07.19 1064.753 00:47:07.19
443 CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Micuš 08:47:07.45 1064.655 00:47:07.45
444 CZ LAŇKA Alfons Ing. Marie 08:47:07.63 1064.588 00:47:07.63
445 AT HALATSCHEK Dietmar Hilde 08:47:07.86 1064.501 00:47:07.86
446 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 48 08:47:08.18 1064.381 00:47:08.18
447 PL PACEK Wojciech Tornado 08:47:08.33 1064.324 00:47:08.33
448 AT KUTLESA Slavko SLK 03 08:47:08.47 1064.271 00:47:08.47
449 SK COMOREK Pavel Moskva 08:47:08.65 1064.204 00:47:08.65
450 AT GRATZER Marco "B" Antonius 08:47:08.75 1064.166 00:47:08.75
451 AT GRATZER Marco "B" Clemenza 08:47:08.80 1064.147 00:47:08.80
452 DE HOOP Michael Socke 08:47:08.82 1064.140 00:47:08.82
453 CZ ACADEMY LOFT Silbu Academy 40 08:47:09.20 1063.997 00:47:09.20
454 AT SG MIKS Wolfgang und Andrea Floh 08:47:09.48 1063.892 00:47:09.48
455 SK FAMILY PINČÁK Zarka 08:47:09.68 1063.816 00:47:09.68
456 DE WINGS 2 WIN W2W 352 08:47:09.99 1063.700 00:47:09.99
457 CZ GERSPITZER Team GT-1 08:47:10.32 1063.576 00:47:10.32
458 CZ GORČÍK + MACHALA Team Mája 08:47:10.44 1063.531 00:47:10.44
459 SK COMOREK Pavel Putin 08:47:10.60 1063.471 00:47:10.60
460 CZ DAVID Petr Karin 08:47:10.70 1063.433 00:47:10.70
461 HU LÁSZLÓ-MOLNÁR LM 78 08:47:10.76 1063.411 00:47:10.76
462 AT OFNER Kurt Carly 08:47:11.09 1063.287 00:47:11.09
463 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Golden Alenka 08:47:11.19 1063.249 00:47:11.19
464 PL CZULOWSKI Jakub Orlik 08:47:11.25 1063.226 00:47:11.25
465 SK HROZEN Peter Žaneta 08:47:11.38 1063.178 00:47:11.38
466 SK GOGORA Milan Nibi 08:47:11.42 1063.163 00:47:11.42
467 PL MISIAK Marek Marek 67 08:47:11.53 1063.121 00:47:11.53
468 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 16 08:47:11.71 1063.054 00:47:11.71
469 CZ PLÁNOČKA Jan Luboš 08:47:11.79 1063.024 00:47:11.79
470 SK J & I MARTON TEAM M 5 08:47:11.87 1062.994 00:47:11.87
471 CZ HOLUB "A" Bohdan 08:47:11.94 1062.967 00:47:11.94
472 PL SMORAWSKI Marek + Jacek Atos 08:47:12.05 1062.926 00:47:12.05
473 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 011 08:47:12.21 1062.866 00:47:12.21
474 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Strachova 08:47:12.36 1062.810 00:47:12.36
475 CZ MAJKA + JAN TEAM Martin 08:47:12.81 1062.641 00:47:12.81
476 PL KOZLENIA Artur Pola 08:47:13.32 1062.450 00:47:13.32
477 CZ PŘÍVARA Vladimír Dejzy 08:47:13.46 1062.397 00:47:13.46
478 SK VOJTKO Milan Mivo 08 08:47:13.62 1062.337 00:47:13.62
479 DE WINGS 2 WIN W2W 359 08:47:13.90 1062.232 00:47:13.90
480 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 77 08:47:13.98 1062.202 00:47:13.98
481 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 13 08:47:14.07 1062.169 00:47:14.07
482 HU TAKÁCS József & Márk TJM 43 08:47:14.19 1062.124 00:47:14.19
483 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Ada 08:47:14.41 1062.041 00:47:14.41
484 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Blue Harry 08:47:14.61 1061.966 00:47:14.61
485 SK BABIC Pavol Red Hrky 305 08:47:14.90 1061.858 00:47:14.90
486 DE TEAM GOCH TG 044 08:47:14.96 1061.835 00:47:14.96
487 DE ZSCHOMMLER Jens Tino 08:47:15.31 1061.704 00:47:15.31
488 PL SMORAWSKI Marek + Jacek Meteor 08:47:15.80 1061.521 00:47:15.80
489 AT GRATZER Marco "B" Bruno 08:47:15.87 1061.494 00:47:15.87
490 CZ BARTOŠ TEAM Bulschmidt 08:47:16.11 1061.405 00:47:16.11
491 CZ DUDA Přemysl Eva 08:47:16.26 1061.348 00:47:16.26
492 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Navratilova 08:47:16.49 1061.262 00:47:16.49
493 CZ EM-EKO.CZ PS 3 08:47:16.86 1061.124 00:47:16.86
494 AT GRATZER Marco "A" Sonny 08:47:17.07 1061.045 00:47:17.07
495 SK EXPRES TEAM Red 08:47:17.08 1061.042 00:47:17.08
496 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 51 08:47:17.47 1060.896 00:47:17.47
497 SK FAMILY PINČÁK Džipsi 08:47:17.70 1060.810 00:47:17.70
498 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Matura 08:47:17.98 1060.705 00:47:17.98
499 AT RIEDL Franz Josefa 08:47:18.04 1060.683 00:47:18.04
500 SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 03 08:47:18.16 1060.638 00:47:18.16
501 PL KOZLENIA Artur Mimi 08:47:18.23 1060.612 00:47:18.23
502 SK ČÁNI Ĺudovít LC 850 08:47:18.47 1060.522 00:47:18.47
503 CZ LOCCO TEAM Doktor 08:47:18.63 1060.462 00:47:18.63
504 PL BRASZKO Adam i Helena Bak 08:47:18.69 1060.440 00:47:18.69
505 CZ KROČIL Jaroslav Bóďa 08:47:18.74 1060.421 00:47:18.74
506 HU BÖDI József BJ 43 08:47:18.82 1060.391 00:47:18.82
507 SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 21 08:47:18.83 1060.388 00:47:18.83
508 CZ HANZEL TEAM Elza 15 08:47:19.14 1060.272 00:47:19.14
509 CZ HOLUB "B" Bronislav 08:47:19.19 1060.253 00:47:19.19
510 SK HELMAR Team Koncuk 08:47:19.25 1060.231 00:47:19.25
511 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 84 08:47:19.44 1060.160 00:47:19.44
512 PL PACEK & LIS TEAM Looper 08:47:19.62 1060.093 00:47:19.62
513 CZ VLČEK Jiří Šiva 08:47:19.63 1060.089 00:47:19.63
514 DE HEIDEMANN + WINTER Lilly 08:47:19.72 1060.055 00:47:19.72
515 PL TARASIUK Jerzy Yestman 561 08:47:19.86 1060.003 00:47:19.86
516 SK BINDAS JUN. Štefan Elitt 08:47:19.87 1059.999 00:47:19.87
517 AT RÖTZER Franz Top 4 08:47:20.14 1059.898 00:47:20.14
518 CZ CHARYPAR Vladimír Charyš 1 08:47:20.29 1059.842 00:47:20.29
519 CZ ACADEMY LOFT Azari Academy 45 08:47:20.55 1059.745 00:47:20.55
520 CZ NOVOTNÁ Petra It´s Otto 08:47:20.69 1059.693 00:47:20.69
521 PL MAZIARZ RACING TEAM Quinn 08:47:20.74 1059.675 00:47:20.74
522 AT GRATZER Marco "A" Aurel 08:47:21.15 1059.522 00:47:21.15
523 CZ CHARYPAR Vladimír Charyš 2 08:47:21.34 1059.451 00:47:21.34
524 SK HORŇÁČEK Miroslav Janka 08:47:21.44 1059.414 00:47:21.44
525 DE ANTONOV AVIATION AN 225 08:47:21.98 1059.212 00:47:21.98
526 CZ CHARYPAR Vladimír Charyš 4 08:47:21.99 1059.209 00:47:21.99
527 PL SEDLACEK Josef JS 9 08:47:22.34 1059.078 00:47:22.34
528 CZ GRUBER Lubomír Marek 08:47:22.51 1059.015 00:47:22.51
529 DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Schinze 3 08:47:22.89 1058.873 00:47:22.89
530 BE COPPENS Peter Lemon 08:47:23.14 1058.780 00:47:23.14
531 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Ellie Goulding 08:47:23.48 1058.653 00:47:23.48
532 PL MICHALAK Bogdan Borka 12 08:47:23.67 1058.583 00:47:23.67
533 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Annet 08:47:23.78 1058.542 00:47:23.78
534 SK NOVÁK Pavel Milan 08:47:23.83 1058.523 00:47:23.83
535 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 12 08:47:24.01 1058.456 00:47:24.01
536 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 25 08:47:24.02 1058.452 00:47:24.02
537 CZ TEAM ZEMAN + KAŠUBA ZK 1 08:47:24.63 1058.225 00:47:24.63
538 SK TATRY-DERBY D-6 08:47:24.91 1058.121 00:47:24.91
539 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Kvitova 08:47:24.95 1058.106 00:47:24.95
540 PL JANIA - LACH Team Zolni 08:47:25.23 1058.002 00:47:25.23
541 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 137 08:47:25.35 1057.958 00:47:25.35
542 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Klat 32 08:47:25.53 1057.891 00:47:25.53
543 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Sonnenschein 08:47:25.59 1057.868 00:47:25.59
544 AT DEMAJ & KUKLA Team Bull 08:47:25.70 1057.828 00:47:25.70
545 SK HROZEN Peter Peter 08:47:26.33 1057.593 00:47:26.33
546 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 53 08:47:26.55 1057.512 00:47:26.55
547 DE SG WACHALSKI Wapiti 08:47:26.88 1057.389 00:47:26.88
548 DE SG STEFFL "A" Billy the Kid 08:47:27.07 1057.319 00:47:27.07
549 DE SKOPLJAK Denis Irene 08:47:27.27 1057.244 00:47:27.27
550 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Indy 08:47:27.57 1057.133 00:47:27.57
551 SK NOVÁK Pavel Monika 08:47:27.69 1057.088 00:47:27.69
552 AT GRATZER Werner Attilus 08:47:27.71 1057.081 00:47:27.71
553 CZ GRUBER Simon Hardy 08:47:27.91 1057.007 00:47:27.91
554 AT DEMAJ & KUKLA Team Josef 08:47:28.14 1056.921 00:47:28.14
555 CZ SVOBODA Jiří Zuzka 08:47:28.17 1056.910 00:47:28.17
556 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Bauer 08:47:28.24 1056.884 00:47:28.24
557 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Pavla 08:47:28.29 1056.866 00:47:28.29
558 SK BABIC Pavol Hoody 310 08:47:28.56 1056.766 00:47:28.56
559 SK PRÍVARA Pavol Kinčen-Perla 08:47:28.61 1056.747 00:47:28.61
560 CZ KONOPÍK Jiří Luky 08:47:28.73 1056.702 00:47:28.73
561 AT GRATZER Marco "A" Schwejk 08:47:28.89 1056.643 00:47:28.89
562 HU LÁSZLÓ-MOLNÁR LM 73 08:47:28.92 1056.632 00:47:28.92
563 AT NAHIČ & ZWILAK Team Jani 08:47:29.27 1056.502 00:47:29.27
564 DE MOTSCHKO Alexander Moriah 08:47:29.34 1056.476 00:47:29.34
565 SK KOPAS Michal Miška 08:47:29.42 1056.447 00:47:29.42
566 SK OVŠÁK + KONŠ Team Plava 08:47:29.86 1056.283 00:47:29.86
567 AT RIEDL Franz Christian 08:47:29.88 1056.276 00:47:29.88
568 DE TARGATZ Angela Dr. DR 3 08:47:30.22 1056.150 00:47:30.22
569 DE SCHOEN Friedrich Fritz 3 08:47:30.44 1056.069 00:47:30.44
570 CZ LOCCO TEAM Fatty 08:47:30.96 1055.876 00:47:30.96
571 DE ZG HELIOS Yu Yong 08:47:31.05 1055.843 00:47:31.05
572 CZ GORČÍK + MACHALA Team Margot 08:47:31.22 1055.780 00:47:31.22
573 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 3 08:47:31.39 1055.717 00:47:31.39
574 CZ BECHYNĚ Radek Káča 08:47:31.63 1055.628 00:47:31.63
575 CZ BAJTEK Jan Samuraj 08:47:31.84 1055.550 00:47:31.84
576 CZ VLČEK Jiří Skorju 08:47:31.85 1055.546 00:47:31.85
577 DE TREPTE Arndt & Marcus Treeng 08:47:32.10 1055.454 00:47:32.10
578 DE HEIDEMANN + WINTER Tina 08:47:32.24 1055.402 00:47:32.24
579 CZ KULÍK Přemysl Gladiátor 08:47:32.35 1055.361 00:47:32.35
580 DE TEAM BRANDT & WICHERT Jagr 08:47:32.46 1055.321 00:47:32.46
581 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ Renate 08:47:32.54 1055.291 00:47:32.54
582 CZ BOUCHAL Martin Dominátor 08:47:32.64 1055.254 00:47:32.64
583 SK BCHB TEAM Maria. 08:47:32.65 1055.250 00:47:32.65
584 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Ivana 08:47:32.82 1055.187 00:47:32.82
585 AT BLIEGE Felix Felix 2 08:47:32.84 1055.180 00:47:32.84
586 SK MAJDÁK Michal Opál 08:47:32.90 1055.158 00:47:32.90
587 DE SPITZBERG Team U 157 08:47:33.16 1055.062 00:47:33.16
588 DE SG WACHALSKI Wadi 08:47:33.39 1054.977 00:47:33.39
588 SK BRKAL Ján Ing. Hatty 08:47:33.39 1054.977 00:47:33.39
590 NO HELGESEN Bjorn Ove Drevsjo III. 08:47:33.46 1054.951 00:47:33.46
591 AT OFNER Kurt Paula 08:47:33.64 1054.884 00:47:33.64
592 DE TEAM - DIE ROTHALBOMBER Hydra 08:47:33.92 1054.781 00:47:33.92
593 DE TEAM GOCH Von de Yeti 08:47:34.11 1054.711 00:47:34.11
594 SK KUBÁŇ Milan Mindy 08:47:34.12 1054.707 00:47:34.12
595 CH DERBY TEAM PILATUS Wallypower 08:47:34.31 1054.637 00:47:34.31
596 PL PACEK & LIS TEAM Borys 08:47:34.36 1054.618 00:47:34.36
597 PL GRODNY Andrzej Lena 08:47:34.47 1054.578 00:47:34.47
598 CZ EM-EKO.CZ PS 4 08:47:34.53 1054.555 00:47:34.53
599 CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Štěpán 08:47:34.76 1054.470 00:47:34.76
600 AT KUTLESA Slavko SLK 08 08:47:34.79 1054.459 00:47:34.79
601 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Levi 08:47:34.94 1054.404 00:47:34.94
602 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 035 08:47:34.99 1054.385 00:47:34.99
603 CZ SETTLER + KUBÁČEK Team Olathe 08:47:35.19 1054.312 00:47:35.19
604 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 10 08:47:35.24 1054.293 00:47:35.24
605 PL PACEK & LIS TEAM Bono 08:47:35.36 1054.249 00:47:35.36
606 DE HOOP Michael Fritz 08:47:35.62 1054.153 00:47:35.62
607 PL MAZIARZ RACING TEAM Perry 08:47:35.63 1054.149 00:47:35.63
608 CZ LAŇKA Alfons Ing. Petra 08:47:35.81 1054.083 00:47:35.81
609 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarka 08:47:35.91 1054.046 00:47:35.91
610 PL PITAŚ M & M Team Lara 08:47:36.18 1053.946 00:47:36.18
611 DE TEAM GOCH Leo. 08:47:36.31 1053.898 00:47:36.31
612 DE ZSCHOMMLER Jens Toby 08:47:36.41 1053.861 00:47:36.41
613 DE ANDREAS & UDO Andre 45 08:47:36.62 1053.784 00:47:36.62
614 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Petra 08:47:36.79 1053.721 00:47:36.79
615 CZ SKOKAN Pavel Ardenka 1 08:47:36.81 1053.714 00:47:36.81
616 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Saffier 08:47:37.12 1053.599 00:47:37.12
617 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Mirka 08:47:37.36 1053.511 00:47:37.36
618 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Yondu 08:47:37.66 1053.400 00:47:37.66
619 DE WINGS 2 WIN W2W 356 08:47:37.88 1053.319 00:47:37.88
620 DE WINGS 2 WIN W2W 248 08:47:38.09 1053.242 00:47:38.09
621 CZ LAŇKA Alfons Ing. Marta 08:47:38.29 1053.168 00:47:38.29
622 SK ŠIMKO Ján Šimo 14 08:47:38.36 1053.142 00:47:38.36
623 DE SG STEFFL "A" Sundance Kid 08:47:38.44 1053.113 00:47:38.44
624 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 61 08:47:38.67 1053.028 00:47:38.67
625 CZ KOLÍNEK Jarolím Kolínek Team "D" 08:47:38.84 1052.966 00:47:38.84
625 AT SG MIKS Wolfgang und Andrea Miks Racer 08:47:38.84 1052.966 00:47:38.84
627 SK HROZEN Peter Viktor 08:47:39.02 1052.899 00:47:39.02
628 SK KUBÁŇ Milan Mickey 08:47:39.15 1052.851 00:47:39.15
629 PL GRODNY Andrzej Zerax 08:47:39.27 1052.807 00:47:39.27
630 CZ PLÁNOČKA Jan Milena 08:47:39.49 1052.726 00:47:39.49
631 CZ PŘÍVARA Vladimír Pollo 08:47:39.57 1052.697 00:47:39.57
632 PL RAFITA TEAM H&M 08:47:39.71 1052.645 00:47:39.71
633 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 60 08:47:39.90 1052.575 00:47:39.90
634 CZ KOLÍNEK Jarolím Kolínek Team "B" 08:47:39.93 1052.564 00:47:39.93
635 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 026 08:47:40.04 1052.524 00:47:40.04
636 DE SKOPLJAK Denis Alfons 08:47:40.11 1052.498 00:47:40.11
637 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 046 08:47:40.33 1052.417 00:47:40.33
638 SK VOJTKO Milan Mivo 13 08:47:40.82 1052.237 00:47:40.82
639 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 25 08:47:40.93 1052.196 00:47:40.93
640 CZ KONEČNÝ Vlastimil Paula 08:47:41.19 1052.101 00:47:41.19
641 CZ ŠÁLEK Roman RS 06 08:47:41.21 1052.093 00:47:41.21
642 AT KUTLESA Slavko SLK 09 08:47:41.36 1052.038 00:47:41.36
643 SK KOPAS Michal Miško 08:47:41.90 1051.840 00:47:41.90
644 AT HALATSCHEK Dietmar Inge 08:47:41.99 1051.807 00:47:41.99
645 DE SG WACHALSKI Walker 08:47:42.13 1051.755 00:47:42.13
646 AT BLIEGE Felix Felix 3 08:47:42.16 1051.744 00:47:42.16
647 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Ledecka 08:47:42.27 1051.704 00:47:42.27
648 PL MAZIARZ RACING TEAM Genta 08:47:42.35 1051.674 00:47:42.35
649 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Flojo 08:47:42.56 1051.597 00:47:42.56
650 AT ECKHARDT Markus Ecki´s 005 08:47:42.70 1051.546 00:47:42.70
651 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Esmee 08:47:42.75 1051.527 00:47:42.75
652 CZ KUDELA Jaromír Ing. Kája 08:47:42.94 1051.458 00:47:42.94
653 DE SIEBERT Dieter Decker 08:47:43.06 1051.414 00:47:43.06
654 AT NÖRES Kurt Atomic 08:47:43.37 1051.300 00:47:43.37
655 SK ŠIMKO Ján Šimo 44 08:47:43.49 1051.256 00:47:43.49
656 AT RÖTZER Franz Top 1 08:47:43.55 1051.234 00:47:43.55
657 PL KWAŚNICKI Tomasz Lolita 08:47:43.69 1051.182 00:47:43.69
658 AT HOFMANN Leopold Poldi 51 08:47:43.76 1051.157 00:47:43.76
659 AT RIEDL Franz Franz 08:47:44.02 1051.061 00:47:44.02
660 PL TARASIUK Jerzy Peter 08:47:44.07 1051.043 00:47:44.07
661 DE ANTONOV AVIATION AN 124 08:47:44.48 1050.892 00:47:44.48
662 PL SROKA Krzysztof Zoi 08:47:44.66 1050.826 00:47:44.66
663 AT BLIEGE Felix Felix 20 08:47:44.90 1050.738 00:47:44.90
664 PL PALENTKA-KUBIAK Team J-21 08:47:45.40 1050.555 00:47:45.40
665 AT ECKHARDT Markus Ecki´s 011 08:47:45.48 1050.526 00:47:45.48
666 CZ HAŠŠO Slavomír Slavo 1 08:47:45.65 1050.463 00:47:45.65
667 SK KUBÁŇ Milan Milley 08:47:45.75 1050.427 00:47:45.75
668 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Sohn 662 08:47:46.02 1050.328 00:47:46.02
669 CZ KONEČNÝ Vlastimil Leo 08:47:46.03 1050.324 00:47:46.03
670 NO HELGESEN Bjorn Ove Günter 84 08:47:46.29 1050.229 00:47:46.29
671 AT EPPENSTEINER Josef Cler 08:47:46.57 1050.126 00:47:46.57
672 PL CZULOWSKI Jakub RWD-6 08:47:46.66 1050.093 00:47:46.66
673 DE TARGATZ Angela Dr. DR 8 08:47:46.99 1049.972 00:47:46.99
674 HU BÖDI József BJ 32 08:47:47.14 1049.917 00:47:47.14
675 DE SCHOEN Friedrich Fritz 8 08:47:47.24 1049.881 00:47:47.24
676 PL CZULOWSKI Jakub Iskra 08:47:47.42 1049.815 00:47:47.42
677 SK HROZEN Peter Anička 08:47:47.51 1049.782 00:47:47.51
678 CZ MILOTA Milan MM 005 08:47:47.77 1049.687 00:47:47.77
679 SK VAŠÍČEK Pavel Palo 08:47:47.81 1049.672 00:47:47.81
680 SK FAMILY PINČÁK I. Adelka 08:47:48.08 1049.573 00:47:48.08
681 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 47 08:47:48.48 1049.427 00:47:48.48
682 CH TEAM FROHMATTA Simona 08:47:48.58 1049.390 00:47:48.58
683 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 8 08:47:48.81 1049.306 00:47:48.81
684 CZ FLY YOUNG STARS Hanna 08:47:49.02 1049.229 00:47:49.02
685 DE PREUSSEN-DERBY Team Precious Moment 08:47:49.44 1049.076 00:47:49.44
686 CZ GRUBER Simon Bulck 08:47:49.60 1049.017 00:47:49.60
687 CZ BOJKO Stanislav Lea. 08:47:49.77 1048.955 00:47:49.77
688 CZ ŠÁLEK Roman RS 05 08:47:49.90 1048.908 00:47:49.90
689 DE TEAM GOUDEN DUIF "C" Klaus 4 08:47:50.04 1048.856 00:47:50.04
690 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Zena 08:47:50.44 1048.710 00:47:50.44
691 CZ TEAM ZEMAN + KAŠUBA ZK 2 08:47:50.46 1048.703 00:47:50.46
692 PL SZYMAŃSKI Zbigniew SZ 22 08:47:50.71 1048.612 00:47:50.71
693 CZ KONOPÍK Jiří Sona 08:47:51.11 1048.466 00:47:51.11
694 SK PRIEHODA Ján + Ivana Konstance 08:47:51.21 1048.429 00:47:51.21
695 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 15 08:47:51.30 1048.396 00:47:51.30
696 AT HÖLD Erich Raphael 08:47:51.49 1048.327 00:47:51.49
697 CZ VLČEK Jiří Joan 08:47:51.57 1048.298 00:47:51.57
698 CZ BECHYNĚ Radek Týnuš 08:47:51.78 1048.221 00:47:51.78
699 CR CULIC TEAM Denis & Karla Dubrovnik Fly 08:47:51.83 1048.203 00:47:51.83
700 SK PRIEHODA Ján + Ivana Jasmína 08:47:52.27 1048.042 00:47:52.27
701 DE HOOP Michael Franz 08:47:52.62 1047.914 00:47:52.62
702 DE ANTONOV AVIATION AN 22 08:47:52.69 1047.889 00:47:52.69
703 CZ GRUBER Lubomír Jagr 08:47:53.03 1047.765 00:47:53.03
704 CZ TALLA Stanislav + František Vojta 08:47:53.19 1047.707 00:47:53.19
705 PL MISIAK Marek Marek 79 08:47:53.36 1047.645 00:47:53.36
706 SK ČÁNI Ĺudovít LC 859 08:47:53.46 1047.608 00:47:53.46
707 SK PRIEHODA Ján + Ivana Zara. 08:47:53.59 1047.561 00:47:53.59
708 CZ BASTL Josef Hellboy 08:47:53.78 1047.491 00:47:53.78
709 DE HIENZSCH Frank F.H. 2 08:47:53.79 1047.488 00:47:53.79
710 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Sirius 1391 08:47:53.85 1047.466 00:47:53.85
711 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Yelina 08:47:54.29 1047.306 00:47:54.29
712 PL MISIAK Marek Marek 69 08:47:54.31 1047.298 00:47:54.31
713 PL PITAŚ M & M Team Black Nemo 08:47:54.71 1047.153 00:47:54.71
714 PL BRASZKO Adam i Helena Bold 08:47:55.24 1046.960 00:47:55.24
715 SK OVŠÁK + KONŠ Team Harry 08:47:55.44 1046.887 00:47:55.44
716 DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Helmut 2 08:47:55.50 1046.865 00:47:55.50
717 AT KUTLESA Slavko SLK 10 08:47:56.04 1046.668 00:47:56.04
718 CZ HANZEL TEAM Elza 11 08:47:56.05 1046.665 00:47:56.05
719 CH TEAM ANDERHUB Ostrava 08:47:56.29 1046.577 00:47:56.29
720 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Wolke 08:47:56.32 1046.566 00:47:56.32
721 PL KOZLENIA - WOLANIN Ana 08:47:56.62 1046.457 00:47:56.62
722 CZ MAREK Petr Žofie 08:47:56.63 1046.454 00:47:56.63
723 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Timo 4 08:47:56.81 1046.388 00:47:56.81
723 DE TEAM FRANKENPFALZ Claudia 08:47:56.81 1046.388 00:47:56.81
725 CZ ŠÁLEK Roman RS 07 08:47:57.09 1046.286 00:47:57.09
726 DE MOTSCHKO Alexander Morning Star 08:47:57.26 1046.225 00:47:57.26
727 CZ GORČÍK + MACHALA Team Ája 08:47:57.38 1046.181 00:47:57.38
728 AT ECKHARDT Markus Ecki´s 014 08:47:57.51 1046.134 00:47:57.51
729 PL PITAŚ M & M Team Carlos 08:47:57.62 1046.094 00:47:57.62
730 PL BASA Marek & Andrzej M 4 08:47:57.69 1046.068 00:47:57.69
731 AT GRATZER Marco "A" Istvan 08:47:57.83 1046.017 00:47:57.83
732 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Eros 08:47:58.19 1045.886 00:47:58.19
733 DE SPITZBERG Team U 128 08:47:58.62 1045.730 00:47:58.62
734 CZ HANZEL TEAM Han 1 08:47:58.70 1045.701 00:47:58.70
735 DE TREPTE Arndt & Marcus Caroline 08:47:58.72 1045.694 00:47:58.72
736 SK KOPAS Michal Miťko 08:47:59.05 1045.574 00:47:59.05
737 CZ VLČEK Jiří Bambi 08:47:59.14 1045.541 00:47:59.14
738 CH TEAM FROHMATTA Jeff 08:47:59.50 1045.411 00:47:59.50
739 CZ ATH KVĚTNÁ Karel 08:47:59.73 1045.327 00:47:59.73
740 SK BALÁŽ Štefan Loto 08:48:00.03 1045.218 00:48:00.03
741 SK HELMAR Team Bodwie 08:48:00.66 1044.990 00:48:00.66
742 CZ ACADEMY LOFT Black Academy 53 08:48:00.80 1044.939 00:48:00.80
743 CZ BAJTEK Jan Thor 08:48:01.37 1044.732 00:48:01.37
744 CZ NERS Jaroslav Marie 08:48:02.12 1044.460 00:48:02.12
745 DE TEAM GOUDEN DUIF "C" Klaus 2 08:48:02.65 1044.268 00:48:02.65
746 PL KOZLENIA - WOLANIN Evel 08:48:02.83 1044.203 00:48:02.83
747 SK DUCHOVIČ Jozef Zara 08:48:03.11 1044.102 00:48:03.11
748 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Anny 08:48:03.28 1044.040 00:48:03.28
749 AT KUTLESA Slavko SLK 02 08:48:03.53 1043.950 00:48:03.53
750 SK VOJTKO Milan Mivo 12 08:48:04.17 1043.718 00:48:04.17
751 PL MICHALAK Bogdan Rudzia 10 08:48:04.36 1043.649 00:48:04.36
752 DE TEAM GOCH Mustang 08:48:04.78 1043.497 00:48:04.78
753 SK VOJTKO Milan Mivo 17 08:48:05.19 1043.349 00:48:05.19
754 AT GRATZER Marco "A" Samsa 08:48:05.25 1043.327 00:48:05.25
755 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Ríša 08:48:05.63 1043.190 00:48:05.63
756 DE TREPTE Arndt & Marcus Lore 08:48:05.98 1043.063 00:48:05.98
757 PL SROKA-KUSION-KAWA Team Irena 08:48:06.17 1042.995 00:48:06.17
758 PL PITAŚ M & M Team Junior 5757 08:48:06.39 1042.915 00:48:06.39
759 CZ VÍTOVEC P & M Leomar 08:48:06.52 1042.868 00:48:06.52
760 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Nebula 08:48:06.83 1042.756 00:48:06.83
761 SK TEAM LUTERAN HRICIK BAŠISTA Prekvapenie ML 08:48:07.19 1042.626 00:48:07.19
762 DE TARGATZ Angela Dr. DR 6 08:48:07.31 1042.583 00:48:07.31
763 AT STEINER Alfred Goldi 1 08:48:07.82 1042.399 00:48:07.82
764 PL TARASIUK Jerzy Gustav 03 08:48:08.32 1042.218 00:48:08.32
765 SK BODNAR & VILČKO Vladimír Bovi 5 08:48:08.81 1042.042 00:48:08.81
766 DE SPITZBERG Team U 143 08:48:09.06 1041.951 00:48:09.06
767 AT GASSER Reinhard Gator 08:48:09.82 1041.677 00:48:09.82
768 SK ČÁNI Ĺudovít LC 841 08:48:09.89 1041.652 00:48:09.89
769 AT HOFMANN Leopold Poldi 6 08:48:10.41 1041.465 00:48:10.41
770 AT NÖRES Kurt Big-Bang 08:48:10.60 1041.396 00:48:10.60
771 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 1 08:48:11.16 1041.195 00:48:11.16
772 DE TORSTEN Jahn Jahn 4 08:48:11.27 1041.155 00:48:11.27
773 CZ NOVOTNÁ Petra Karel. 08:48:11.29 1041.148 00:48:11.29
774 CH TEAM LENTI Hoxhai Florent Fly-By-Me 08:48:11.49 1041.076 00:48:11.49
775 SK BINDAS JUN. Štefan Stivi 08:48:11.52 1041.065 00:48:11.52
776 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 32 08:48:11.62 1041.029 00:48:11.62
777 AT VOLLNHOFER Dominik Niki 5 08:48:11.79 1040.968 00:48:11.79
778 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 34 08:48:11.90 1040.928 00:48:11.90
779 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 063 08:48:12.15 1040.838 00:48:12.15
780 SK LAŠ Vladimír Las 1 08:48:12.65 1040.658 00:48:12.65
781 CZ SUCHÁNEK Břetislav Domča 08:48:12.68 1040.647 00:48:12.68
782 PL KOZLENIA Artur Areo 08:48:13.01 1040.529 00:48:13.01
783 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 7 08:48:13.48 1040.360 00:48:13.48
784 DE ANTONOV AVIATION AN 26 08:48:14.69 1039.925 00:48:14.69
785 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Don 08:48:15.18 1039.749 00:48:15.18
786 CH TEAM FROHMATTA Asadi Junior 08:48:15.49 1039.638 00:48:15.49
787 AT HALATSCHEK Dietmar Klara 08:48:15.74 1039.548 00:48:15.74
788 SK TATRY-DERBY D-2 08:48:15.92 1039.483 00:48:15.92
789 CZ LOCCO TEAM Edna 08:48:16.69 1039.207 00:48:16.69
790 CZ B & B TEAM Frenk 08:48:16.92 1039.124 00:48:16.92
791 CZ KLEMENSOVÁ Sára Pohár 08:48:17.23 1039.013 00:48:17.23
792 DE HOOP Michael Jule 08:48:17.89 1038.776 00:48:17.89
793 PL RAFITA TEAM Calvin 08:48:18.16 1038.680 00:48:18.16
794 CZ KLEMENSOVÁ Sára Sek 08:48:18.44 1038.579 00:48:18.44
795 PL PACEK Wojciech Little Miss 08:48:18.88 1038.422 00:48:18.88
796 CZ MAJKA + JAN TEAM Majka 08:48:18.95 1038.397 00:48:18.95
797 SK HELMAR Team Zilko 08:48:19.23 1038.296 00:48:19.23
798 SK BABIC Pavol Ing.Starek 319 08:48:19.93 1038.046 00:48:19.93
799 CZ TEAM SMUTNÝ Charlie 08:48:20.39 1037.881 00:48:20.39
800 CZ GRUBER Simon Terezka. 08:48:20.69 1037.774 00:48:20.69
801 CZ KONEČNÝ Vlastimil Nesta 08:48:21.21 1037.588 00:48:21.21
802 PL GRODNY Andrzej "A" Reda 08:48:21.42 1037.513 00:48:21.42
803 PL JANIA - LACH Team Heros J14 08:48:21.59 1037.452 00:48:21.59
804 PL MISIAK Marek Marek 00 08:48:21.94 1037.327 00:48:21.94
805 DE TARGATZ Angela Dr. DR 9 08:48:22.22 1037.227 00:48:22.22
806 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 050 08:48:22.78 1037.027 00:48:22.78
807 CZ LAŇKA Alfons Ing. Martina 08:48:23.37 1036.816 00:48:23.37
808 SK KOPAS Michal Miťo 08:48:23.73 1036.687 00:48:23.73
809 CZ HOLUB "A" Bohuslava 08:48:24.07 1036.566 00:48:24.07
810 AT LINDTNER Harald Rode Karel 08:48:24.82 1036.298 00:48:24.82
811 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ SP 012 08:48:27.79 1035.240 00:48:27.79
812 DE TREPTE Arndt & Marcus Schneewittchen 08:48:27.82 1035.229 00:48:27.82
813 CZ KONOPÍK Jiří Iva 08:48:28.33 1035.048 00:48:28.33
814 CZ DUDA Přemysl Zuzana 08:48:29.49 1034.635 00:48:29.49
815 CZ KONOPÍK Jiří Leona 08:48:31.44 1033.942 00:48:31.44
816 DE BEHLKE Andreas AB 05 08:48:33.40 1033.246 00:48:33.40
817 DE SKOPLJAK Denis Ingrid 08:48:33.48 1033.218 00:48:33.48
818 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 39 08:48:33.99 1033.037 00:48:33.99
819 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 11 08:48:34.95 1032.697 00:48:34.95
820 DE WINGS 2 WIN W2W 377 08:48:37.34 1031.851 00:48:37.34
821 CZ MILOTA Milan MM 001 08:48:38.64 1031.391 00:48:38.64
822 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 355 08:48:40.05 1030.893 00:48:40.05
823 SK BELANEC Team Arianna 08:48:41.24 1030.473 00:48:41.24
824 PL SEDLACEK Josef JS 2 08:48:41.71 1030.308 00:48:41.71
825 AT JAKUPOVIC Jasmin Jasko 08:48:42.01 1030.202 00:48:42.01
826 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Golden Vojta 08:48:42.47 1030.040 00:48:42.47
827 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Groot 08:48:43.55 1029.659 00:48:43.55
828 PL MAZIARZ RACING TEAM Banagi 08:48:44.73 1029.244 00:48:44.73
829 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Gamora 08:48:45.13 1029.103 00:48:45.13
830 CZ GORČÍK + MACHALA Team Pája 08:48:46.31 1028.688 00:48:46.31
831 SK GRÉK Peter Petra 08:48:47.07 1028.421 00:48:47.07
832 CZ VÍTOVEC P & M Lupin 08:48:47.38 1028.312 00:48:47.38
833 CZ TRUKSA Vítězslav Luky 08:48:47.82 1028.157 00:48:47.82
834 CZ MALACH Ladislav Sisi 08:48:48.76 1027.827 00:48:48.76
835 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ Hans 08:48:49.20 1027.673 00:48:49.20
836 SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 22 08:48:50.79 1027.116 00:48:50.79
837 AT SG MIKS Wolfgang und Andrea Nico 08:48:52.20 1026.622 00:48:52.20
838 DE SG STEFFL "B" Tschoutschi 08:48:57.27 1024.850 00:48:57.27
839 SK DREXLEROVÁ Helena Kincsem 08:48:57.52 1024.762 00:48:57.52
840 CZ MILOTA Milan MM 003 08:48:58.66 1024.365 00:48:58.66
841 CZ BALKONOVÝ ODCHOV Denis 08:49:00.50 1023.724 00:49:00.50
842 CZ KLEMENSOVÁ Sára Tryskáč 08:49:01.25 1023.463 00:49:01.25
843 DE TREPTE Arndt & Marcus Jana 08:49:04.02 1022.500 00:49:04.02
844 CZ FAJMON + HOLICKÝ Team FT 02 08:49:10.45 1020.271 00:49:10.45
845 DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Wassmuth 1 08:49:11.09 1020.050 00:49:11.09
846 AT RIEDL Franz Mitzi 08:49:13.17 1019.332 00:49:13.17
847 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 9 08:49:17.59 1017.808 00:49:17.59
848 DE TORSTEN Jahn Jahn 3 08:49:23.59 1015.748 00:49:23.59
849 PL SEDLACEK Josef JS 1 08:49:26.78 1014.656 00:49:26.78
850 CZ BOROVIČKA Ladislav Cecilka 08:49:28.01 1014.235 00:49:28.01
851 BE COPPENS Peter Binda 08:49:43.24 1009.057 00:49:43.24
852 DE SPITZBERG Team U 153 08:49:45.54 1008.280 00:49:45.54
853 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 12 08:49:46.85 1007.838 00:49:46.85
854 DE SCHOEN Friedrich Fritz 6 08:49:47.35 1007.669 00:49:47.35
855 CZ SUCHÁNEK Břetislav Břeťa 08:49:51.46 1006.285 00:49:51.46
856 SK COMOREK Pavel Clio 08:49:57.44 1004.277 00:49:57.44
857 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Sohn 676 08:50:11.65 999.538 00:50:11.65
858 SK VOJTKO Milan Mivo 03 08:50:46.03 988.257 00:50:46.03
859 DE SKOPLJAK Denis Kurt 08:50:49.84 987.022 00:50:49.84
860 CZ BASTL Josef Gabyboy 08:51:04.66 982.249 00:51:04.66
861 HU LÁSZLÓ-MOLNÁR LM 77 08:51:14.34 979.157 00:51:14.34
862 AT WALDER Florian Kiwi Blue 08:51:25.01 975.770 00:51:25.01
863 SK TATRY-DERBY D-1 08:51:35.63 972.422 00:51:35.63
864 DE TARGATZ Angela Dr. DR 12 08:51:43.14 970.069 00:51:43.14
865 AT VOLLNHOFER Dominik Niki 4 08:51:57.54 965.588 00:51:57.54
866 AT STEINER Alfred Fin 57 08:51:58.73 965.220 00:51:58.73
867 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Neumanova 08:52:01.79 964.274 00:52:01.79
868 CH TEAM LENTI Hoxhai Florent Fliss 08:52:04.88 963.320 00:52:04.88
869 PL TARASIUK Jerzy Rosmo 08:52:07.76 962.433 00:52:07.76
870 SK J & I MARTON TEAM M 6 08:52:09.32 961.953 00:52:09.32
871 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 31 08:52:11.94 961.149 00:52:11.94
872 CZ SUCHÁNEK Břetislav Miša 08:52:16.27 959.822 00:52:16.27
873 PL RAFITA TEAM Guess 08:52:16.87 959.638 00:52:16.87
874 AT OFNER Kurt Ema 08:52:17.27 959.516 00:52:17.27
875 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ Maria 08:52:17.58 959.421 00:52:17.58
876 SK ČAMPIŠ Milan MK 69 08:52:24.68 957.255 00:52:24.68
877 CZ BECHYNĚ Radek Andy 08:52:27.05 956.534 00:52:27.05
878 CZ MALACH Ladislav Lada 08:52:32.58 954.856 00:52:32.58
879 CZ KLEMENS Karel ml. Jonn 08:53:06.91 944.570 00:53:06.91
880 PL SROKA Krzysztof Leo 08:53:07.77 944.315 00:53:07.77
881 NO HELGESEN Bjorn Ove Pokerace II. 08:53:22.57 939.951 00:53:22.57
882 HU BÖDI József BJ 99 08:53:23.98 939.538 00:53:23.98
883 CZ GRUBER Simon Pitbull 08:53:30.11 937.744 00:53:30.11
884 CZ HOLUB "A" Boris 08:53:35.49 936.175 00:53:35.49
885 PL GRODNY Andrzej "A" Tomasz 08:53:45.11 933.382 00:53:45.11
886 CZ VACHTL Jan Karolína 08:54:23.81 922.315 00:54:23.81
887 PT PEDRO PORTO D Daenta 08:55:02.03 911.639 00:55:02.03
888 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Jozef 1 08:55:40.44 901.157 00:55:40.44
889 SK BLAŽENEC Štefan Džejkop 08:55:49.13 898.818 00:55:49.13
890 CZ DUDA Přemysl Zdena 08:56:10.47 893.128 00:56:10.47
891 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 64 08:56:15.42 891.818 00:56:15.42
892 PL TEAM OLR MAZURY Beaming 08:56:21.69 890.164 00:56:21.69
893 SK HELMAR Team Cmonoz 08:56:29.26 888.176 00:56:29.26
894 CZ KLEMENS Karel ml. Zoe 08:56:34.03 886.928 00:56:34.03
895 CZ KULÍK Přemysl Favorit 08:56:41.48 884.985 00:56:41.48
896 SK HRNČIAR PETER & MIRO Kentucky 08:56:42.88 884.621 00:56:42.88
897 CZ BOUCHAL Martin Terminátor 08:56:48.84 883.075 00:56:48.84
898 CZ PŘÍVARA Vladimír Bony 08:57:14.41 876.500 00:57:14.41
899 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 009 08:57:22.71 874.387 00:57:22.71
900 CZ FLY YOUNG STARS Angela 08:57:23.50 874.186 00:57:23.50
901 CZ DAVID Petr Jugo 08:57:25.54 873.669 00:57:25.54
902 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Apollo 08:57:28.12 873.015 00:57:28.12
903 PT PEDRO PORTO Abraxas 08:57:28.51 872.916 00:57:28.51
904 CZ KOLÍNEK Jarolím Kolínek Team "A" 08:57:30.22 872.483 00:57:30.22
905 AT HEILAND Helmut Leo 08:57:30.71 872.360 00:57:30.71
906 AT GASSER Reinhard Gemma 08:57:32.90 871.806 00:57:32.90
907 AT GRATZER Marco "A" Achilles 08:57:33.62 871.625 00:57:33.62
908 AT WALDER Florian Nala 08:57:37.99 870.523 00:57:37.99
909 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma11 08:57:38.39 870.422 00:57:38.39
910 DE TEAM GOCH Venus 08:57:39.22 870.214 00:57:39.22
911 SK J & I MARTON TEAM M 2 08:57:39.61 870.115 00:57:39.61
912 SK BINDAS JUN. Štefan Bambi 08:57:39.73 870.085 00:57:39.73
913 CH TEAM WIRZ Priska Nufer 08:57:41.39 869.668 00:57:41.39
914 CZ HOLUB "A" Bořivoj 08:57:44.25 868.950 00:57:44.25
915 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Anna M. 08:57:44.83 868.805 00:57:44.83
916 DE TORSTEN Jahn Jahn 1 08:57:47.99 868.013 00:57:47.99
917 SK LB PIGEONS Ally 4 08:57:51.56 867.120 00:57:51.56
918 SK BCHB TEAM Ján 08:57:54.92 866.282 00:57:54.92
919 PL BASA Marek & Andrzej M 6 08:57:58.93 865.283 00:57:58.93
920 CZ HAŠŠO Slavomír FC 2 08:58:03.93 864.041 00:58:03.93
921 HU VIGLIDÁN Ágoston W 90 08:58:12.29 861.973 00:58:12.29
922 BE COPPENS Peter Orange 08:58:20.44 859.966 00:58:20.44
923 CZ FAJMON + HOLICKÝ Team Solista 08:58:22.28 859.514 00:58:22.28
924 CZ HRUDA Jan Josef 1 08:58:30.65 857.465 00:58:30.65
925 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Baronesa 08:58:32.62 856.984 00:58:32.62
926 SK GOGORA Milan Migo 08:58:39.12 855.401 00:58:39.12
927 CZ SKOKAN Pavel Milion 08:58:43.52 854.333 00:58:43.52
928 AT HEILAND Helmut Jutha 08:58:54.83 851.600 00:58:54.83
929 PL KWAŚNICKI Tomasz Kicia 08:58:56.84 851.116 00:58:56.84
930 PL TARASIUK Jerzy Edgar 08:59:01.71 849.945 00:59:01.71
931 CZ BARTOŠ TEAM Kobra 08:59:05.07 849.140 00:59:05.07
932 AT HALATSCHEK Dietmar Conni 2 08:59:14.94 846.782 00:59:14.94
933 SK PRIEHODA Ján + Ivana Kutuzov 08:59:20.23 845.524 00:59:20.23
934 CZ NERS Jaroslav Viktorie 08:59:22.41 845.007 00:59:22.41
935 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 5 08:59:28.82 843.489 00:59:28.82
936 SK BELANEC Team Alba 08:59:41.20 840.573 00:59:41.20
937 CZ ŠABATA Jan J.Š. 2 09:00:15.21 832.665 01:00:15.21
938 CZ VLČEK Jiří Kelly 09:00:15.85 832.518 01:00:15.85
939 AT NAGELHOFER Robert Gewitter 2334 09:00:17.96 832.032 01:00:17.96
940 AT NAGELHOFER Robert Sonne 2307 09:00:19.19 831.750 01:00:19.19
941 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 67 09:00:23.24 830.820 01:00:23.24
942 SK HROZEN Peter Oto 09:00:32.93 828.604 01:00:32.93
943 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 028 09:00:35.79 827.952 01:00:35.79
944 DE MOELLER Andreas AML Prince 09:00:38.96 827.231 01:00:38.96
945 CZ B & B TEAM Sára 09:00:41.29 826.702 01:00:41.29
946 PL KWAŚNICKI Tomasz Bolek 09:00:46.20 825.588 01:00:46.20
947 HU LÁSZLÓ-MOLNÁR LM 19 09:00:47.50 825.294 01:00:47.50
948 SK BODNAR & VILČKO Vladimír Bovi 6 09:01:10.61 820.098 01:01:10.61
949 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Klat 58 09:01:11.63 819.870 01:01:11.63
950 AT GRATZER Marco "A" Gyula 09:01:25.27 816.836 01:01:25.27
951 AT RIEDL Franz Andreas 09:01:29.77 815.839 01:01:29.77
952 SK MINÁRIK + MAŤAŠEJE Beny 09:01:32.71 815.190 01:01:32.71
953 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Rocket Raccoon 09:02:26.95 803.389 01:02:26.95
954 SK ŠIMKO Ján Šimo 17 09:02:27.85 803.196 01:02:27.85
955 AT GRATZER Werner Flamma 09:05:06.75 770.528 01:05:06.75
956 DE TREPTE Arndt & Marcus Derby Star 09:06:10.69 758.120 01:06:10.69
957 AT HOFMANN Leopold Poldi 17 09:07:57.23 738.310 01:07:57.23
958 CZ ACADEMY LOFT Bohemia Academy 70 09:07:59.23 737.948 01:07:59.23
959 CZ TOMEK Jindřich T2. 09:07:59.91 737.825 01:07:59.91
960 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Hanka 09:08:01.36 737.563 01:08:01.36
961 CZ TOMEK Jindřich T6. 09:08:01.94 737.458 01:08:01.94
962 DE SG WACHALSKI Waldo 09:08:02.18 737.415 01:08:02.18
963 DE TEAM - DIE ROTHALBOMBER Rubin 09:08:03.22 737.227 01:08:03.22
964 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Rossi 09:08:03.52 737.173 01:08:03.52
965 CZ VÍTOVEC P & M Leon 09:08:04.84 736.935 01:08:04.84
966 AT BLIEGE Felix Felix 31 09:08:05.47 736.821 01:08:05.47
967 AT RÖTZER Franz Top 3 09:08:06.58 736.621 01:08:06.58
968 PL MAZIARZ RACING TEAM Cheddy 09:08:08.75 736.230 01:08:08.75
969 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Stern 09:08:11.78 735.685 01:08:11.78
970 AT BLIEGE Felix Felix 4 09:08:13.20 735.429 01:08:13.20
971 SK PODHORSKÝ TEAM Budvár 1 09:08:14.13 735.262 01:08:14.13
972 DE SCHOEN Friedrich Fritz 5 09:08:14.37 735.219 01:08:14.37
973 CZ ACADEMY LOFT Silver Academy 21 09:08:14.98 735.110 01:08:14.98
974 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Universum 09:08:15.56 735.006 01:08:15.56
975 AT EPPENSTEINER Josef Ceciel 09:08:16.47 734.842 01:08:16.47
976 PL MAZIARZ RACING TEAM Meeko 09:08:16.87 734.771 01:08:16.87
977 PL TARASIUK Jerzy Talent 296 09:08:18.87 734.412 01:08:18.87
978 CZ ACADEMY LOFT Willy Academy 43 09:08:19.82 734.242 01:08:19.82
979 AT VOLLNHOFER Dominik Niki 1 09:08:20.90 734.049 01:08:20.90
980 SK HELMAR Team Bodbu 09:08:21.03 734.025 01:08:21.03
981 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Neymar 09:08:21.04 734.024 01:08:21.04
982 AT GRATZER Marco "B" Salvadore 09:08:21.47 733.947 01:08:21.47
983 CZ ACADEMY LOFT Silver Academy 62 09:08:21.56 733.931 01:08:21.56
984 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 024 09:08:21.82 733.884 01:08:21.82
985 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Milena 09:08:22.49 733.764 01:08:22.49
986 PL SEDLACEK Josef JS 11 09:08:22.75 733.718 01:08:22.75
987 CZ MASNÝ & M Chruščov 09:08:23.42 733.598 01:08:23.42
988 DE TEAM ANHÄNGER Manfred M. 09:08:24.31 733.439 01:08:24.31
989 SK LAŠ Vladimír Las 4 09:08:24.42 733.419 01:08:24.42
990 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 004 09:08:24.98 733.319 01:08:24.98
991 DE TARGATZ Angela Dr. DR 4 09:08:25.02 733.312 01:08:25.02
992 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 21 09:08:25.36 733.251 01:08:25.36
993 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 036 09:08:25.73 733.185 01:08:25.73
994 DE ZSCHOMMLER Jens Tony 09:08:26.02 733.133 01:08:26.02
995 DE MOELLER Andreas AML Surprise 09:08:26.25 733.092 01:08:26.25
996 CZ ACADEMY LOFT Tamar Academy 16 09:08:26.43 733.060 01:08:26.43
997 CZ BASTL Josef Masakr 09:08:26.57 733.035 01:08:26.57
998 DE HIENZSCH Frank F.H. 5 09:08:26.78 732.998 01:08:26.78
999 DE ANDREAS & UDO Laura 09:08:26.96 732.966 01:08:26.96
1000 SK FAMILY PINČÁK Fany 09:08:26.98 732.962 01:08:26.98
1001 AT NAHIČ & ZWILAK Team King 09:08:27.29 732.907 01:08:27.29
1002 SK DUCHOVIČ Jozef Chirlanda 09:08:27.64 732.844 01:08:27.64
1003 CZ ACADEMY LOFT Double Academy 11 09:08:27.88 732.801 01:08:27.88
1004 SK OVŠÁK + KONŠ Team Sif 09:08:28.19 732.746 01:08:28.19
1005 CZ MAREK Petr Servác 09:08:28.25 732.735 01:08:28.25
1006 AT WIEFLER Alois Alfred 09:08:28.65 732.664 01:08:28.65
1007 SK BLAŽENEC Štefan Štefanko 09:08:28.72 732.652 01:08:28.72
1008 PL MAJCHER Krystian & Marcel KM 84 09:08:29.08 732.587 01:08:29.08
1009 CZ BAJTEK Jan Viki 09:08:29.12 732.580 01:08:29.12
1010 PL RAFITA TEAM Pepe 09:08:29.58 732.498 01:08:29.58
1011 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Alexia 09:08:30.05 732.414 01:08:30.05
1012 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Romee 09:08:30.86 732.270 01:08:30.86
1013 DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Helmut 1 09:08:31.20 732.210 01:08:31.20
1014 SK HROZEN Peter Mária 09:08:31.63 732.133 01:08:31.63
1015 CZ ACADEMY LOFT Black Academy 54 09:08:31.89 732.087 01:08:31.89
1016 CZ KONEČNÝ Vlastimil Edani 09:08:32.01 732.065 01:08:32.01
1017 PL JANIA - LACH Team Natalia 09:08:32.38 731.999 01:08:32.38
1018 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 23 09:08:32.49 731.980 01:08:32.49
1019 PL SEDLACEK Josef JS 7 09:08:32.75 731.934 01:08:32.75
1020 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Sirius 84 09:08:32.78 731.928 01:08:32.78
1021 CZ KULÍK Přemysl Pavel 09:08:32.84 731.918 01:08:32.84
1022 DE TEAM ALNA Alberto Cotayo Moderna 09:08:33.80 731.747 01:08:33.80
1023 CZ GRUBER Simon Gladiator 09:08:34.17 731.681 01:08:34.17
1024 CZ KULÍK Přemysl Tornádo 09:08:34.20 731.676 01:08:34.20
1025 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 005 09:08:34.37 731.645 01:08:34.37
1026 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Zdeněk 09:08:34.55 731.613 01:08:34.55
1027 AT GASSER Reinhard Galadriel 09:08:34.92 731.548 01:08:34.92
1028 PL SMORAWSKI Marek + Jacek Portos 09:08:35.01 731.532 01:08:35.01
1029 SK MINÁRIK + MAŤAŠEJE Tereza 09:08:35.04 731.526 01:08:35.04
1030 DE MOELLER Andreas AML Wonder 09:08:35.79 731.393 01:08:35.79
1031 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 087 09:08:36.14 731.331 01:08:36.14
1032 DE ZG HELIOS Zeus 09:08:36.23 731.315 01:08:36.23
1033 CZ BOROVIČKA Ladislav Emil 09:08:36.45 731.276 01:08:36.45
1034 PL GRODNY Andrzej Gepa 09:08:36.47 731.272 01:08:36.47
1035 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Zelezny 09:08:36.55 731.258 01:08:36.55
1036 AT GRATZER Marco "A" Vito 09:08:36.77 731.219 01:08:36.77
1037 SK COMOREK Pavel Krym 09:08:36.82 731.210 01:08:36.82
1038 PL KOZLENIA Boguslawa Mat 09:08:37.53 731.084 01:08:37.53
1039 SK TEAM LUTERAN HRICIK BAŠISTA Klokoč 09:08:38.16 730.972 01:08:38.16
1040 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 97 09:08:38.61 730.892 01:08:38.61
1041 CZ SETTLER + KUBÁČEK Team Tatanka 09:08:38.82 730.855 01:08:38.82
1042 PL SMORAWSKI Marek + Jacek Aramis 09:08:39.01 730.821 01:08:39.01
1043 CZ SVOBODA Jiří Lenka 09:08:39.07 730.811 01:08:39.07
1044 CZ KONEČNÝ Vlastimil Messi 09:08:39.19 730.789 01:08:39.19
1045 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Secundus 09:08:39.27 730.775 01:08:39.27
1046 CZ KRUTIL Karel + Michal Scheldon 09:08:39.38 730.756 01:08:39.38
1047 DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Schinze 4 09:08:39.53 730.729 01:08:39.53
1048 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 26 09:08:39.57 730.722 01:08:39.57
1049 CZ ACADEMY LOFT Venture Academy 49 09:08:39.62 730.713 01:08:39.62
1050 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Roxy 09:08:39.81 730.679 01:08:39.81
1051 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 59 09:08:39.87 730.669 01:08:39.87
1052 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Dave 09:08:40.33 730.587 01:08:40.33
1053 DE HIENZSCH Frank F.H. 4 09:08:40.82 730.500 01:08:40.82
1054 PL MAZIARZ RACING TEAM Ferb 09:08:40.96 730.475 01:08:40.96
1055 CZ LAŇKA Alfons Ing. Lydie 09:08:41.01 730.467 01:08:41.01
1056 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 3 09:08:41.26 730.422 01:08:41.26
1057 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Septimus 09:08:41.73 730.339 01:08:41.73
1058 CZ GRUBER Simon Messi 09:08:42.05 730.282 01:08:42.05
1059 DE SG STEFFL "A" Old Shatterhand 09:08:42.37 730.226 01:08:42.37
1060 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Junior 09:08:42.69 730.169 01:08:42.69
1061 PL TARASIUK Jerzy George 539 09:08:42.91 730.130 01:08:42.91
1062 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 98 09:08:43.15 730.087 01:08:43.15
1063 AT NAHIČ & ZWILAK Team Kiwi 09:08:43.55 730.017 01:08:43.55
1064 SK HELMAR Team Wiesa 09:08:43.71 729.988 01:08:43.71
1065 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 09 09:08:43.96 729.944 01:08:43.96
1066 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Sting 09:08:44.23 729.896 01:08:44.23
1067 CZ MILOTA Milan MM 006 09:08:44.49 729.850 01:08:44.49
1068 CZ BASTL Josef Nightboy 09:08:44.74 729.806 01:08:44.74
1069 CZ VLČEK Jiří Elias 09:08:44.75 729.804 01:08:44.75
1070 CZ ACADEMY LOFT Dafne Academy 17 09:08:45.06 729.749 01:08:45.06
1071 SK TRISTIGNAC TEAM Ida 09:08:45.74 729.629 01:08:45.74
1072 PT PEDRO PORTO Abstrakt 09:08:46.16 729.555 01:08:46.16
1073 CZ KONOPÍK Jiří Beda 09:08:46.42 729.509 01:08:46.42
1074 SK BODNAR & VILČKO Vladimír Bovi 4 09:08:46.69 729.461 01:08:46.69
1075 DE SKOPLJAK Denis Susan. 09:08:46.70 729.459 01:08:46.70
1076 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 130 09:08:47.58 729.304 01:08:47.58
1077 CH TEAM ANDERHUB Pilsen 09:08:47.75 729.274 01:08:47.75
1078 AT RIEDL Franz Martin 09:08:48.06 729.219 01:08:48.06
1079 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Inka B. 09:08:48.23 729.189 01:08:48.23
1080 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Dua Lipa 09:08:48.54 729.134 01:08:48.54
1081 DE SPITZBERG Team U 138 09:08:48.67 729.111 01:08:48.67
1082 SK BLAHOVSKÝ + HNILIČKA Team The Great 8 09:08:48.73 729.101 01:08:48.73
1083 PL KOZLENIA - WOLANIN Zygi 09:08:48.92 729.067 01:08:48.92
1084 CH DERBY TEAM PILATUS Gentry Eagle 09:08:49.55 728.956 01:08:49.55
1085 DE TEAM GOUDEN DUIF "C" Werner 2 09:08:50.03 728.871 01:08:50.03
1086 AT WALDER Florian Space Boy 09:08:50.43 728.801 01:08:50.43
1087 DE TEAM GOCH TG 052 09:08:50.66 728.760 01:08:50.66
1088 CZ GRUBER Simon Žofka 09:08:50.95 728.709 01:08:50.95
1089 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Dostal 09:08:51.14 728.675 01:08:51.14
1090 PL SEDLACEK Josef JS 3 09:08:52.14 728.499 01:08:52.14
1091 CZ ACADEMY LOFT China Academy 38 09:08:52.42 728.450 01:08:52.42
1092 CH TEAM WIRZ Michelle Gisin 09:08:52.86 728.372 01:08:52.86
1093 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Sirius 92 09:08:53.02 728.344 01:08:53.02
1094 BE COPPENS Peter Freya 09:08:53.20 728.312 01:08:53.20
1095 DE SPITZBERG Team U 149 09:08:53.43 728.272 01:08:53.43
1096 CZ TRUKSA Vítězslav Prokop 09:08:53.76 728.214 01:08:53.76
1097 DE TEAM - DIE ROTHALBOMBER Diamant 09:08:54.41 728.099 01:08:54.41
1098 SK BCHB TEAM Luky 09:08:54.70 728.048 01:08:54.70
1099 CZ ŠÁLEK Roman RS 04 09:08:54.86 728.020 01:08:54.86
1100 SK GOGORA Milan Mago 09:08:55.02 727.992 01:08:55.02
1101 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 017 09:08:55.48 727.911 01:08:55.48
1102 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 8 09:08:56.47 727.736 01:08:56.47
1103 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 100 09:08:56.70 727.696 01:08:56.70
1104 AT HALATSCHEK Dietmar Enkel Pole 09:08:56.96 727.650 01:08:56.96
1105 SK BLAHOVSKÝ + HNILIČKA Team Ogunquit 09:08:57.11 727.624 01:08:57.11
1106 DE TEAM ALNA Alberto Cotayo Shada 09:08:57.65 727.529 01:08:57.65
1107 DE ZG HELIOS Hera 09:08:58.15 727.441 01:08:58.15
1108 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Hawkeye 09:08:58.34 727.408 01:08:58.34
1109 CZ KROČIL Jaroslav Lucifer 09:08:58.35 727.406 01:08:58.35
1110 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 4 09:08:58.53 727.374 01:08:58.53
1111 CZ VÍTOVEC P & M Eržika 09:08:58.66 727.351 01:08:58.66
1112 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Denisa 09:08:58.84 727.320 01:08:58.84
1113 PL SEDLACEK Josef JS 8 09:08:59.01 727.290 01:08:59.01
1114 CZ SVOBODA Jiří Jana 09:08:59.06 727.281 01:08:59.06
1115 HU LÁSZLÓ-MOLNÁR LM 24 09:08:59.35 727.230 01:08:59.35
1116 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 26 09:08:59.77 727.156 01:08:59.77
1117 SK MAJDÁK Michal Jantar 09:08:59.91 727.132 01:08:59.91
1118 SK TATRY-DERBY D-3 09:09:01.25 726.896 01:09:01.25
1119 CZ BECHA Lubomír + Jan Bony 09:09:01.27 726.893 01:09:01.27
1120 PL GRODNY Andrzej "A" Rema 09:09:01.43 726.865 01:09:01.43
1121 CZ BOROVIČKA Ladislav Fury 13 09:09:01.93 726.777 01:09:01.93
1122 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 10 09:09:02.19 726.732 01:09:02.19
1123 DE SCHOEN Friedrich Fritz 10 09:09:02.35 726.703 01:09:02.35
1124 AT JAKUPOVIC Jasmin Baby Joda 09:09:02.68 726.646 01:09:02.68
1125 CZ MAJKA + JAN TEAM David 09:09:02.75 726.633 01:09:02.75
1126 CZ HAŠŠO Slavomír Benda 1 09:09:02.99 726.591 01:09:02.99
1127 PL PALENTKA-KUBIAK Team M-05 09:09:03.08 726.575 01:09:03.08
1128 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Sirius 1386 09:09:03.68 726.470 01:09:03.68
1129 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 11 09:09:04.15 726.388 01:09:04.15
1130 DE TARGATZ Angela Dr. DR 7 09:09:04.62 726.305 01:09:04.62
1131 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ SP 042 09:09:05.25 726.195 01:09:05.25
1132 CZ ACADEMY LOFT Double Academy 46 09:09:05.69 726.118 01:09:05.69
1133 DE HOOP Michael Cash Honey 09:09:05.80 726.099 01:09:05.80
1134 CZ ACADEMY LOFT Golden Queen 30 09:09:06.23 726.023 01:09:06.23
1135 SK PRIEHODA Ján + Ivana Rose 09:09:06.45 725.985 01:09:06.45
1136 HU BÖDI József BJ 93 09:09:06.73 725.936 01:09:06.73
1137 CZ KONOPÍK Jiří Jana 09:09:06.83 725.918 01:09:06.83
1138 CZ FAJMON + HOLICKÝ Team FT 01 09:09:07.07 725.876 01:09:07.07
1139 DE PREUSSEN-DERBY Team Pretty 09:09:07.14 725.864 01:09:07.14
1140 CZ KHL Kamenář Henrieta 09:09:07.37 725.824 01:09:07.37
1141 SK FAMILY PINČÁK I. Šerif 09:09:07.56 725.791 01:09:07.56
1142 PL JANIA - LACH Team Veti 09:09:07.87 725.736 01:09:07.87
1143 DE TEAM ANHÄNGER Michael Stu. 09:09:08.15 725.687 01:09:08.15
1144 CZ MASNÝ & M Lenin 09:09:08.35 725.652 01:09:08.35
1145 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 62 09:09:08.65 725.600 01:09:08.65
1146 AT WALDER Florian Kalla 09:09:08.99 725.540 01:09:08.99
1147 AT LINDTNER Harald Talentporter 09:09:09.44 725.462 01:09:09.44
1148 PT PEDRO PORTO D Dalpot 09:09:09.80 725.399 01:09:09.80
1149 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Zerdi 09:09:09.91 725.380 01:09:09.91
1150 DE HOOP Michael Sarah 09:09:10.14 725.339 01:09:10.14
1151 DE TARGATZ Angela Dr. DR 5 09:09:10.19 725.331 01:09:10.19
1152 CZ TOMEK Jindřich T3. 09:09:10.38 725.297 01:09:10.38
1153 SK TRISTIGNAC TEAM Johanes 09:09:10.64 725.252 01:09:10.64
1154 NO HELGESEN Bjorn Ove New Wonder I. 09:09:10.84 725.217 01:09:10.84
1155 CH TEAM ANDERHUB Brünn 09:09:11.19 725.156 01:09:11.19
1156 CH DERBY TEAM PILATUS Alamshar 09:09:11.41 725.117 01:09:11.41
1157 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Miki 09:09:11.83 725.044 01:09:11.83
1158 CZ MALACH Ladislav Kate 09:09:12.03 725.009 01:09:12.03
1159 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 28 09:09:12.33 724.957 01:09:12.33
1160 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 88 09:09:12.72 724.889 01:09:12.72
1161 SK ČÁNI Ĺudovít LC 829 09:09:12.78 724.878 01:09:12.78
1162 PL KWAŚNICKI Tomasz Doris 09:09:13.24 724.798 01:09:13.24
1163 AT GASSER Reinhard Galaxy 09:09:13.63 724.730 01:09:13.63
1164 SK BCHB TEAM Samko 09:09:13.67 724.723 01:09:13.67
1165 SK LAŠ Vladimír Las 2 09:09:14.02 724.662 01:09:14.02
1166 CZ EM-EKO.CZ PS 5 09:09:14.38 724.599 01:09:14.38
1167 PL KOZLENIA Artur Adam 09:09:14.97 724.496 01:09:14.97
1168 CZ ATH KVĚTNÁ Sanšajn 09:09:15.19 724.458 01:09:15.19
1169 CZ RUBEY & VARGA Team Ruby 3 09:09:15.26 724.446 01:09:15.26
1170 CZ VACHTL Jan Jakub 09:09:15.73 724.364 01:09:15.73
1171 PL GRODNY Andrzej Rena 09:09:15.99 724.318 01:09:15.99
1172 NO HELGESEN Bjorn Ove Femhoje III. 09:09:16.76 724.184 01:09:16.76
1173 SK BALÁŽ Štefan Lolita 09:09:16.77 724.182 01:09:16.77
1174 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Cotri 09:09:17.10 724.125 01:09:17.10
1175 CZ KHL Kamenář Henry 09:09:17.25 724.099 01:09:17.25
1176 PL TARASIUK Jerzy Blau Diamond 09:09:17.74 724.014 01:09:17.74
1177 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Little Pirate 09:09:17.83 723.998 01:09:17.83
1178 DE TEAM BRANDT & WICHERT Soukalova 09:09:18.03 723.963 01:09:18.03
1179 AT GRATZER Marco "A" Caligula 09:09:18.23 723.928 01:09:18.23
1180 CZ KOLÍNEK Jarolím Kolínek Team "F" 09:09:18.54 723.874 01:09:18.54
1181 PT PEDRO PORTO Absent 09:09:18.70 723.846 01:09:18.70
1182 DE HOOP Michael Jana. 09:09:20.24 723.578 01:09:20.24
1183 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 1 09:09:20.42 723.547 01:09:20.42
1184 AT SCHÖN Johann Madlen 09:09:20.46 723.540 01:09:20.46
1185 AT GASSER Reinhard Gismo 09:09:20.50 723.533 01:09:20.50
1186 DE TEAM FRANKENPFALZ Der Maier 09:09:20.64 723.509 01:09:20.64
1187 AT BLIEGE Felix Felix 1 09:09:20.80 723.481 01:09:20.80
1188 CZ PŘÍVARA Vladimír Johan 09:09:21.21 723.410 01:09:21.21
1189 DE TEAM ANHÄNGER Kai + Heiko H./E. 09:09:21.38 723.380 01:09:21.38
1190 AT GRATZER Marco "A" Homer 09:09:21.96 723.279 01:09:21.96
1191 CZ KONEČNÝ Vlastimil Karel 09:09:22.07 723.260 01:09:22.07
1192 SK DUCHOVIČ Jozef Gardenia 09:09:22.98 723.102 01:09:22.98
1193 SK PODHORSKÝ TEAM Mário 2 09:09:23.80 722.960 01:09:23.80
1194 CZ ACADEMY LOFT Golden Queen 29 09:09:24.13 722.903 01:09:24.13
1195 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Sixtus 09:09:24.81 722.784 01:09:24.81
1196 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 18 09:09:25.11 722.732 01:09:25.11
1197 CZ KUDELA Jaromír Ing. Mája 09:09:25.75 722.621 01:09:25.75
1198 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Lenny 09:09:26.03 722.573 01:09:26.03
1199 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 11 09:09:26.74 722.450 01:09:26.74
1200 DE ANDREAS & UDO Naddy 09:09:28.85 722.084 01:09:28.85
1201 CZ ACADEMY LOFT Střela Academy 25 09:09:29.58 721.958 01:09:29.58
1202 CZ VERNER Pavel Red Bull 09:09:30.53 721.793 01:09:30.53
1203 CZ ESHEK Bohdan Bruno 09:09:31.99 721.541 01:09:31.99
1204 PL NOCNY Grzegorz Bronek 09:09:32.77 721.406 01:09:32.77
1205 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Hulk 09:09:34.09 721.178 01:09:34.09
1206 PL MICHALAK Bogdan Feluś 02 09:09:34.24 721.152 01:09:34.24
1207 PL PACEK & LIS TEAM Arni 09:09:34.57 721.095 01:09:34.57
1208 CZ RUBEY & VARGA Team Ruby 1 09:09:35.14 720.996 01:09:35.14
1209 SK DUCHOVIČ Jozef Regina 09:09:35.59 720.918 01:09:35.59
1210 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 25 09:09:36.72 720.723 01:09:36.72
1211 PL KOCIK & BASA Krysia 3 09:09:38.94 720.341 01:09:38.94
1212 CZ KLEMENS Karel ml. Klike 09:09:41.04 719.979 01:09:41.04
1213 DE TREPTE Arndt & Marcus Ropo 09:09:43.79 719.506 01:09:43.79
1214 SK BALVOŇ Michal Arnold 09:09:44.20 719.435 01:09:44.20
1215 DE SIEBERT Dieter Delphine 09:09:45.57 719.200 01:09:45.57
1216 AT KUTLESA Slavko SLK 11 09:09:47.75 718.825 01:09:47.75
1217 DE TREPTE Arndt & Marcus Henk 09:09:48.79 718.647 01:09:48.79
1218 PL NOWICKI Damian Primo 09:09:49.45 718.533 01:09:49.45
1219 CZ HANZEL TEAM Fanda 1 09:09:51.78 718.134 01:09:51.78
1220 CZ FLY YOUNG STARS Jefferson 09:09:53.78 717.792 01:09:53.78
1221 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Calisto 09:09:54.76 717.624 01:09:54.76
1222 SK TRISTIGNAC TEAM Tiril 09:09:56.34 717.354 01:09:56.34
1223 CZ GRUBER Simon Simon. 09:09:56.74 717.285 01:09:56.74
1224 PL G-YARD LOFT Mirelmo 09:09:59.87 716.751 01:09:59.87
1225 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Kubiš 09:10:04.72 715.924 01:10:04.72
1226 DE TEAM NAMIBIA Hoop & Lücke Scheele 09:10:25.15 712.462 01:10:25.15
1227 SK LAŠ Vladimír Las 6 09:10:27.23 712.112 01:10:27.23
1228 AT LINDTNER Harald Talentina 09:10:31.36 711.417 01:10:31.36
1229 CZ NOVOTNÁ Petra Emil. 09:10:40.40 709.900 01:10:40.40
1230 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 064 09:12:10.83 695.077 01:12:10.83
1231 CZ TRUKSA Vítězslav Hana 09:12:11.12 695.030 01:12:11.12
1232 CZ ACADEMY LOFT Sydney Academy 67 09:12:13.45 694.657 01:12:13.45
1233 CZ LAŇKA Alfons Ing. Jaruš 09:12:14.01 694.567 01:12:14.01
1234 AT HALATSCHEK Dietmar Ralf 09:12:14.81 694.439 01:12:14.81
1235 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jana 09:12:16.83 694.115 01:12:16.83
1236 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Zidane Junior 09:12:22.41 693.223 01:12:22.41
1237 CZ TEAM ZEMAN + KAŠUBA ZK 3 09:12:24.67 692.863 01:12:24.67
1238 CZ BAJTEK Jan Alfa 09:12:25.30 692.762 01:12:25.30
1239 DE TEAM GOCH Lotus Blume 09:12:26.24 692.612 01:12:26.24
1240 PL GRODNY Andrzej "A" Sara 09:12:30.11 691.996 01:12:30.11
1241 SK NOVÁK Pavel Vlado 09:12:30.98 691.858 01:12:30.98
1242 CZ MAJKA + JAN TEAM Jan 09:12:31.41 691.790 01:12:31.41
1243 PL TARASIUK Jerzy George 09:12:32.81 691.567 01:12:32.81
1244 CZ PŘÍVARA Vladimír Mary 09:12:33.43 691.469 01:12:33.43
1245 PL KOZLENIA - WOLANIN Leoni 09:12:33.87 691.399 01:12:33.87
1246 DE SKOPLJAK Denis Paul. 09:12:34.30 691.330 01:12:34.30
1247 CZ GORČÍK + MACHALA Team Paula 09:12:35.59 691.126 01:12:35.59
1248 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Nera 09:12:36.33 691.008 01:12:36.33
1249 AT HOFMANN Leopold Poldi 75 09:12:36.45 690.989 01:12:36.45
1250 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Di Giannantonio 09:12:38.25 690.704 01:12:38.25
1251 AT KUTLESA Slavko SLK 14 09:12:38.44 690.674 01:12:38.44
1252 SK NOVÁK Pavel Palo 09:12:39.89 690.444 01:12:39.89
1253 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 010 09:12:40.40 690.363 01:12:40.40
1254 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Jägerndorf Lady 09:12:40.80 690.300 01:12:40.80
1255 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Andrej 09:12:41.01 690.267 01:12:41.01
1256 CZ BOUCHAL Martin Aligátor 09:12:48.86 689.026 01:12:48.86
1257 AT GRATZER Marco "B" Alexander 09:12:59.98 687.277 01:12:59.98
1258 CZ ACADEMY LOFT Tamar Academy 57 09:13:30.12 682.580 01:13:30.12
1259 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 1673 09:13:30.71 682.489 01:13:30.71
1260 CH TEAM ANDERHUB Prag 09:13:46.73 680.019 01:13:46.73
1261 DE FRANZ Christoph Cheris 09:13:48.13 679.804 01:13:48.13
1262 PL BASA Marek & Andrzej M 5 09:14:00.74 677.874 01:14:00.74
1263 DE HIENZSCH Frank F.H. 6 09:14:02.54 677.599 01:14:02.54
1264 PL NOCNY Grzegorz Marzena 09:14:05.13 677.204 01:14:05.13
1265 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Zambi 09:14:09.09 676.601 01:14:09.09
1266 SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 14 09:14:12.40 676.098 01:14:12.40
1267 AT OFNER Kurt Remus 09:14:12.83 676.033 01:14:12.83
1268 CZ VACHTL Jan Tobi 09:14:15.92 675.564 01:14:15.92
1269 CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Bodo 09:14:31.77 673.170 01:14:31.77
1270 SK FAMILY PINČÁK Gloria 09:14:41.42 671.720 01:14:41.42
1271 DE HIENZSCH Frank F.H. 3 09:14:44.53 671.254 01:14:44.53
1272 PL PACEK Wojciech Red Bull 09:15:30.79 664.401 01:15:30.79
1273 AT RIEDL Franz Jenni 09:19:09.14 633.854 01:19:09.14
1274 CZ BECHA Lubomír + Jan Jack 09:19:11.33 633.562 01:19:11.33
1275 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Yoko Ono 09:19:13.10 633.326 01:19:13.10
1276 AT NAGELHOFER Robert Donner 2302 09:19:19.81 632.433 01:19:19.81
1277 AT RÖTZER Franz Top 5 09:19:22.90 632.023 01:19:22.90
1278 PL TARASIUK Jerzy Picadilly 09:19:26.34 631.566 01:19:26.34
1279 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Dvorak 09:19:38.61 629.945 01:19:38.61
1280 PL SROKA-KUSION-KAWA Team Pudzion 09:19:39.16 629.872 01:19:39.16
1281 CZ ATH KVĚTNÁ Grošák 09:19:41.31 629.589 01:19:41.31
1282 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Doctor Strange 09:19:42.14 629.480 01:19:42.14
1283 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 022 09:19:42.99 629.368 01:19:42.99
1284 CH DERBY TEAM PILATUS Brave Challenger 09:19:43.67 629.278 01:19:43.67
1285 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Zera 09:19:46.74 628.875 01:19:46.74
1286 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 73 09:19:50.03 628.443 01:19:50.03
1287 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Gabčík 09:19:54.06 627.915 01:19:54.06
1288 CZ GRUBER Simon Gino 09:19:58.45 627.340 01:19:58.45
1289 AT WIEFLER Alois Jan 09:20:34.91 622.609 01:20:34.91
1290 CZ ESHEK Bohdan Bono 09:20:40.33 621.912 01:20:40.33
1291 HU GÁBOR Takács TG 47 09:20:44.05 621.435 01:20:44.05
1292 CZ KROČIL Jaroslav Zdenička 09:21:02.26 619.107 01:21:02.26
1293 SK NOVÁK Pavel Rudo 09:21:02.57 619.068 01:21:02.57
1294 PL SZYMAŃSKI Zbigniew SZ 28 09:21:07.26 618.471 01:21:07.26
1295 CZ BASTL Josef Wonderboy 09:21:10.70 618.034 01:21:10.70
1296 CZ TÁBORSKÝ Vladimír David 09:21:11.66 617.913 01:21:11.66
1297 CZ SUCHÁNEK Břetislav Peťa 09:21:14.88 617.504 01:21:14.88
1298 CZ SKOKAN Pavel Sherpena 09:21:16.01 617.361 01:21:16.01
1299 CZ TEAM SMUTNÝ Marco Polo 09:21:18.42 617.056 01:21:18.42
1300 CZ BRULÍK Josef Mia 09:21:19.73 616.891 01:21:19.73
1301 CZ ACADEMY LOFT Golden Queen 77 09:21:29.41 615.669 01:21:29.41
1302 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Kraglin Obfonteri 09:21:36.02 614.838 01:21:36.02
1303 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Lennon 09:21:36.72 614.750 01:21:36.72
1304 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Marti 09:22:03.19 611.445 01:22:03.19
1305 CR TEAM CROATIA Hazel 09:22:44.17 606.397 01:22:44.17
1306 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 019 09:23:37.23 599.984 01:23:37.23
1307 CZ BOJKO Stanislav Tom. 09:23:44.40 599.128 01:23:44.40
1308 AT NAGELHOFER Robert Pfeil 2321 09:23:45.18 599.035 01:23:45.18
1309 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 8 09:23:45.58 598.988 01:23:45.58
1310 HU GÁBOR Takács TG 37 09:23:50.97 598.346 01:23:50.97
1311 CZ SKOKAN Pavel Shakira 09:24:14.56 595.553 01:24:14.56
1312 SK ČÍŽ Ján Arn 09:24:18.09 595.138 01:24:18.09
1313 CZ SETTLER + KUBÁČEK Team Chipara 09:24:24.44 594.391 01:24:24.44
1314 CZ GERSPITZER Team GT-2 09:24:29.16 593.838 01:24:29.16
1315 AT EPPENSTEINER Josef Cesario 09:24:33.82 593.293 01:24:33.82
1316 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Danka 09:24:35.54 593.092 01:24:35.54
1317 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 4 09:24:38.47 592.749 01:24:38.47
1318 CZ DAVID Petr Max 09:24:41.71 592.371 01:24:41.71
1319 DE SG STEFFL "B" Apanachi 09:24:45.45 591.936 01:24:45.45
1320 AT GRATZER Werner Grixus 09:24:48.53 591.578 01:24:48.53
1321 CZ KLEMENS Karel ml. Ola 09:24:52.96 591.063 01:24:52.96
1322 PL MAJCHER Krystian & Marcel KM 12 09:25:36.10 586.098 01:25:36.10
1323 SK BODNAR & VILČKO Vladimír Bovi 3 09:25:37.11 585.983 01:25:37.11
1324 PL GRODNY Andrzej Tesa 09:25:40.85 585.557 01:25:40.85
1325 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Primus 09:25:45.04 585.080 01:25:45.04
1326 AT OFNER Kurt Romulus 09:25:46.55 584.908 01:25:46.55
1327 PT PEDRO PORTO D Dakota 09:25:47.19 584.836 01:25:47.19
1328 CZ ACADEMY LOFT Azari Academy 44 09:25:48.65 584.670 01:25:48.65
1329 DE TEAM BRANDT & WICHERT Koukalova 09:25:49.49 584.574 01:25:49.49
1330 SK VAŠÍČEK Pavel Jožo 09:25:50.67 584.440 01:25:50.67
1331 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 17 09:25:50.91 584.413 01:25:50.91
1332 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 35 09:25:51.72 584.321 01:25:51.72
1333 CZ TARVAN TEAM TARVAN Gypsy Queen 09:25:52.21 584.266 01:25:52.21
1334 PL KOZLENIA Boguslawa Zigi 09:25:52.85 584.193 01:25:52.85
1335 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 18 09:25:53.03 584.173 01:25:53.03
1336 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 7 09:25:53.91 584.073 01:25:53.91
1337 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Rico 09:25:54.55 584.001 01:25:54.55
1338 CZ ACADEMY LOFT Tbulk Academy 1 09:25:55.23 583.924 01:25:55.23
1339 DE TEAM ANHÄNGER Claus K. 09:25:55.42 583.902 01:25:55.42
1340 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 1652 09:25:55.94 583.843 01:25:55.94
1341 AT GRATZER Werner Priscus 09:25:56.20 583.814 01:25:56.20
1342 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Maria 2 09:25:56.57 583.772 01:25:56.57
1343 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 2 09:25:56.66 583.762 01:25:56.66
1344 DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Schinze 2 09:25:56.81 583.745 01:25:56.81
1345 AT BLIEGE Felix Felix 25 09:25:57.30 583.689 01:25:57.30
1346 CZ ŠABATA Jan J.Š. 1 09:25:57.31 583.688 01:25:57.31
1347 SK HROZEN Peter Peťko 09:25:57.91 583.620 01:25:57.91
1348 CZ HAŠŠO Slavomír Benda 2 09:25:58.32 583.574 01:25:58.32
1349 PL MAZIARZ RACING TEAM Diku 09:25:59.41 583.450 01:25:59.41
1350 SK PODHORSKÝ TEAM Fezoj 1 09:26:00.10 583.372 01:26:00.10
1351 CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Lidka 09:26:00.25 583.355 01:26:00.25
1352 CZ LOCCO TEAM Lysičanka 09:26:00.52 583.325 01:26:00.52
1353 PL NOWICKI Damian Veloce 09:26:00.67 583.308 01:26:00.67
1354 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 46 09:26:01.40 583.225 01:26:01.40
1354 DE TORSTEN Jahn Jahn 2 09:26:01.40 583.225 01:26:01.40
1356 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Vitkova 09:26:01.50 583.214 01:26:01.50
1357 PL PACEK Wojciech Speed Test 09:26:02.08 583.149 01:26:02.08
1358 AT HÖLD Erich Elias 09:26:02.89 583.057 01:26:02.89
1359 BE COPPENS Peter Vichy 09:26:03.32 583.009 01:26:03.32
1360 CZ GRUBER Marek Marco 09:26:03.56 582.982 01:26:03.56
1361 CH TEAM FROHMATTA Karl-Heinz 09:26:03.83 582.951 01:26:03.83
1362 PL KOZLENIA Boguslawa Kazek 09:26:04.06 582.925 01:26:04.06
1363 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Ĺubo 3 09:26:04.16 582.914 01:26:04.16
1364 AT NAHIČ & ZWILAK Team Joni 09:26:04.41 582.886 01:26:04.41
1365 DE SG STEFFL "A" Buffalo Bill 09:26:04.73 582.849 01:26:04.73
1366 DE TEAM BRANDT & WICHERT Cech 09:26:05.15 582.802 01:26:05.15
1367 DE SCHOEN Friedrich Fritz 2 09:26:05.29 582.786 01:26:05.29
1368 PL MICHALAK Bogdan Lesia 06 09:26:05.57 582.755 01:26:05.57
1369 CH DERBY TEAM PILATUS Foners 09:26:05.73 582.737 01:26:05.73
1370 CZ BOUCHAL Martin Predátor 09:26:05.82 582.726 01:26:05.82
1371 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 68 09:26:06.32 582.670 01:26:06.32
1372 CZ BOUCHAL Martin Rotavátor 09:26:06.81 582.615 01:26:06.81
1373 DE HIENZSCH Frank F.H. 1 09:26:07.25 582.565 01:26:07.25
1374 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 14 09:26:07.57 582.529 01:26:07.57
1375 PL PACEK & LIS TEAM Piórko 09:26:07.81 582.502 01:26:07.81
1376 PL SEDLACEK Josef JS 5 09:26:08.49 582.425 01:26:08.49
1377 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Senna 09:26:08.58 582.415 01:26:08.58
1378 CZ ACADEMY LOFT Sado Academy 75 09:26:09.10 582.357 01:26:09.10
1379 CZ NERS Jaroslav Petra 09:26:09.29 582.335 01:26:09.29
1380 AT OFNER Kurt Gabi 09:26:10.25 582.227 01:26:10.25
1381 SK VOJTKO Milan Mivo 01 09:26:10.32 582.219 01:26:10.32
1382 CZ NOVOTNÁ Petra Janina 09:26:10.49 582.200 01:26:10.49
1383 CZ MAREK Petr Pankrác 09:26:10.73 582.173 01:26:10.73
1384 SK HROZEN Peter Petra 09:26:11.21 582.119 01:26:11.21
1385 AT NÖRES Kurt Dynamic 09:26:11.62 582.073 01:26:11.62
1386 CZ GORČÍK + MACHALA Team Dejsi 09:26:11.65 582.070 01:26:11.65
1387 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 3 09:26:11.86 582.046 01:26:11.86
1388 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Sablikova 09:26:12.24 582.003 01:26:12.24
1389 DE ANDREAS & UDO Marie 09:26:12.43 581.982 01:26:12.43
1390 CH TEAM LENTI Hoxhai Florent Flower 09:26:12.66 581.956 01:26:12.66
1390 CZ GRUBER Lubomír Luboš 09:26:12.66 581.956 01:26:12.66
1392 SK LB PIGEONS Ally 5 09:26:13.12 581.904 01:26:13.12
1393 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 57 09:26:13.17 581.899 01:26:13.17
1394 AT NAHIČ & ZWILAK Team Boss 09:26:13.28 581.886 01:26:13.28
1395 SK HROZEN Peter Jana, 09:26:13.41 581.872 01:26:13.41
1396 CZ HANZEL TEAM Fanda 4 09:26:13.67 581.842 01:26:13.67
1397 SK BODNAR & VILČKO Vladimír Bovi 1 09:26:13.78 581.830 01:26:13.78
1398 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 30 09:26:13.81 581.827 01:26:13.81
1399 SK ČÁNI Ĺudovít LC 826 09:26:14.53 581.746 01:26:14.53
1400 CZ KLEMENS Karel ml. Happy 09:26:15.08 581.684 01:26:15.08
1401 DE ANTONOV AVIATION AN 12 09:26:15.53 581.633 01:26:15.53
1402 AT RIEDL Franz Cacilia 09:26:15.97 581.584 01:26:15.97
1403 AT NAGELHOFER Robert Lava 2303 09:26:16.07 581.573 01:26:16.07
1404 DE TEAM GOUDEN DUIF "C" Werner 1 09:26:16.17 581.561 01:26:16.17
1405 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Timo 1 09:26:16.86 581.484 01:26:16.86
1406 CZ KOCIÁN Milan Mat 09:26:17.40 581.423 01:26:17.40
1407 AT RIEDL Franz Sabine 09:26:17.96 581.360 01:26:17.96
1408 AT GRATZER Marco "B" Parzival 09:26:18.07 581.348 01:26:18.07
1409 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 12 09:26:18.34 581.318 01:26:18.34
1410 CZ KROČIL Jaroslav Blaženka 09:26:18.88 581.257 01:26:18.88
1411 PL KUSION Tomasz Renda 09:26:19.94 581.138 01:26:19.94
1412 AT GASSER Reinhard Grazia 09:26:20.21 581.108 01:26:20.21
1413 SK KOPAS Michal Mišo 09:26:20.54 581.071 01:26:20.54
1414 CZ KONOPÍK Jiří Žofka 09:26:21.20 580.997 01:26:21.20
1415 AT WALDER Florian Graham 09:26:22.32 580.871 01:26:22.32
1416 PL KUSION Tomasz Kornelia 09:26:23.19 580.774 01:26:23.19
1417 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 65 09:26:23.22 580.770 01:26:23.22
1418 AT NÖRES Kurt Turbo 09:26:24.22 580.658 01:26:24.22
1419 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ Fred 09:26:24.39 580.639 01:26:24.39
1420 AT HALATSCHEK Dietmar Conni 09:26:24.92 580.580 01:26:24.92
1421 DE SG STEFFL "A" Black Beard 09:26:26.29 580.426 01:26:26.29
1422 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ SP 085 09:26:26.86 580.363 01:26:26.86
1423 CZ BOROVIČKA Ladislav Chrymazona 09:26:27.97 580.239 01:26:27.97
1424 PL G-YARD LOFT Trivaner 09:26:28.03 580.232 01:26:28.03
1425 CZ BECHYNĚ Radek Mára 09:26:31.54 579.840 01:26:31.54
1426 PL NOWICKI Damian Freccia Blu 09:26:33.89 579.577 01:26:33.89
1427 AT ECKHARDT Markus Ecki´s 027 09:26:37.93 579.127 01:26:37.93
1428 DE TEAM - DIE ROTHALBOMBER Athene 09:26:38.43 579.071 01:26:38.43
1429 PT PEDRO PORTO Able Master 09:26:39.96 578.901 01:26:39.96
1430 CZ ACADEMY LOFT Miracle Academy 55 09:26:40.41 578.851 01:26:40.41
1431 CZ ACADEMY LOFT Double Academy 47 09:27:13.48 575.193 01:27:13.48
1432 CZ DAVID Petr Amor. 09:27:14.14 575.120 01:27:14.14
1433 AT HÖLD Erich Jakob 09:27:34.33 572.910 01:27:34.33
1434 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Tochter 919 09:28:10.82 568.959 01:28:10.82
1435 CZ ACADEMY LOFT House Academy 58 09:28:57.01 564.035 01:28:57.01
1436 AT NAGELHOFER Robert Tsunami 2313 09:29:17.18 561.911 01:29:17.18
1437 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Fanda. 09:29:21.76 561.431 01:29:21.76
1438 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 099 09:29:24.68 561.126 01:29:24.68
1439 DE WINGS 2 WIN W2W 357 09:29:27.21 560.861 01:29:27.21
1440 CZ HOLUB "B" Cecilie 09:30:03.20 557.125 01:30:03.20
1441 CZ KULÍK Přemysl Blesk 09:32:58.61 539.608 01:32:58.61
1442 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 06 09:33:01.66 539.313 01:33:01.66
1443 HU VIGLIDÁN Ágoston XXX 09:33:04.80 539.009 01:33:04.80
1444 SK MINÁRIK + MAŤAŠEJE Bumerang 09:33:07.78 538.722 01:33:07.78
1445 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Drax 09:33:10.50 538.460 01:33:10.50
1446 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Andrea. 09:33:14.69 538.057 01:33:14.69
1447 CZ B & B TEAM Bazi 3 09:33:16.49 537.884 01:33:16.49
1448 PL NOCNY Grzegorz Dominik 09:33:20.84 537.466 01:33:20.84
1449 CZ SUCHÁNEK Břetislav Elen 09:33:23.42 537.218 01:33:23.42
1450 CZ NOVOTNÁ Petra Pepina 09:33:26.13 536.959 01:33:26.13
1451 AT BLIEGE Felix Felix 7 09:33:43.84 535.268 01:33:43.84
1452 DE SG STEFFL "A" Zorro 09:33:45.78 535.083 01:33:45.78
1453 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Laval 09:33:46.23 535.040 01:33:46.23
1454 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 032 09:34:00.86 533.653 01:34:00.86
1455 CZ GRUBER Marek Black 09:34:02.54 533.494 01:34:02.54
1456 CZ MAČALA Zdeněk MZ 2 09:34:03.72 533.382 01:34:03.72
1457 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 55 09:34:04.51 533.308 01:34:04.51
1458 AT SG MIKS Wolfgang und Andrea Ines 09:34:07.79 532.998 01:34:07.79
1459 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Viti 09:34:11.17 532.679 01:34:11.17
1460 AT HEILAND Helmut Emilie 09:34:14.47 532.368 01:34:14.47
1461 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 119 09:34:26.88 531.202 01:34:26.88
1462 AT HALATSCHEK Dietmar Adi 09:34:55.61 528.523 01:34:55.61
1463 DE HOOP Michael Kylie 09:35:34.18 524.968 01:35:34.18
1464 PL BASA Marek & Andrzej M 1 09:37:11.30 516.225 01:37:11.30
1465 PL G-YARD LOFT Rikinet 09:37:19.98 515.457 01:37:19.98
1466 CZ B & B TEAM Bazi 1 09:37:27.47 514.797 01:37:27.47
1467 AT SCHÖN Johann Lara 09:37:31.16 514.472 01:37:31.16
1468 CZ HOLUB "A" Bohdana 09:37:34.28 514.198 01:37:34.28
1469 CZ RÝDEL Jiří Wolfgang 09:37:38.16 513.858 01:37:38.16
1470 AT DEMAJ & KUKLA Team Dardan 09:37:42.02 513.519 01:37:42.02
1471 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Darryn 09:37:45.88 513.181 01:37:45.88
1472 CZ KRUTIL Karel + Michal Četařka Babinčáková 09:37:49.67 512.850 01:37:49.67
1473 SK EXPRES TEAM Riky 09:37:52.55 512.598 01:37:52.55
1474 SK LB PIGEONS Ally 2 09:37:56.20 512.280 01:37:56.20
1475 SK LAŠ Vladimír Las 5 09:37:57.66 512.153 01:37:57.66
1476 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert</