Doletová listina

Místo vypuštění Křelov
Vzdálenost 13.417 km
Datum a čas startu 13.07.2022 07:00:00
Počasí v místě startu Polojasno, klidno, 15°C.
Počasí v cíli Polojasno, klidno, 17°C.
Počet nasazených holubů 1600
Počet chovatelů 255

<
         
    Jméno chovatele Jméno holuba Čas doletu Rychlost Doba letu
1 PT PEDRO PORTO Paddy 07:17:04.37 785.868 00:17:04.37
2 PL JANIA-LACH TEAM New Sajny 07:18:49.89 712.476 00:18:49.89
3 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Olymp 21 07:18:53.51 710.201 00:18:53.51
4 PL KWAŚNICKI Tomasz Topas 07:18:54.94 709.306 00:18:54.94
5 CZ KLEMENS Karel ml. Stela 07:18:55.25 709.113 00:18:55.25
6 AT RUDORFER Michael Malibu 07:18:59.12 706.703 00:18:59.12
7 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Cher 07:19:00.45 705.879 00:19:00.45
8 CZ SKRBEK Marek Gaby 1 07:19:00.85 705.632 00:19:00.85
9 CZ GRUBER Simon "A" Eliot 07:19:03.52 703.984 00:19:03.52
10 CZ ŠÁLEK Roman RS 10 07:19:06.29 702.283 00:19:06.29
11 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Wind 07:19:15.97 696.402 00:19:15.97
12 CZ ACADEMY LOFT "B" Taba 02 07:19:16.91 695.836 00:19:16.91
13 DE SKOPLJAK Denis Antje 07:19:19.77 694.120 00:19:19.77
14 DE FAMILIE SOELLNER FS 16 07:19:21.56 693.051 00:19:21.56
15 AT HÖLD Erich Susanne 07:19:23.86 691.681 00:19:23.86
16 DE SG STEFFL "B" Rosamunde Pilcher 07:19:24.02 691.586 00:19:24.02
17 CH TEAM PERLEN Pjeter Thaqi Pjeter 32 07:19:24.50 691.301 00:19:24.50
18 DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Garnet 07:19:26.50 690.116 00:19:26.50
19 DE BELOW Harald Four Thirtyfour 07:19:29.87 688.128 00:19:29.87
20 CZ ACADEMY LOFT "A" 72 Braveta 41 07:19:31.02 687.452 00:19:31.02
21 DE SCHÖN Friedrich Fritz 2 07:19:35.77 684.675 00:19:35.77
22 CH ANDERHUB Oskar Prag 07:19:42.33 680.876 00:19:42.33
23 CZ MAREK Petr Felix 07:19:44.47 679.646 00:19:44.47
24 AT GRATZER Werner Verus 07:19:46.26 678.620 00:19:46.26
25 CZ HAŠŠO Slavomír FC 1 07:19:48.20 677.512 00:19:48.20
26 CZ KREJZEK Rostislav Benelli 07:19:50.37 676.277 00:19:50.37
27 CZ BUREŠ TEAM Agni 07:19:56.21 672.975 00:19:56.21
28 CZ ACADEMY LOFT "B" Jibar 31 07:19:56.65 672.728 00:19:56.65
29 AT VOLLNHOFER Dominik Hochegg 4 07:19:57.83 672.065 00:19:57.83
30 DE ZG HELIOS II. Heli 414 07:19:59.04 671.387 00:19:59.04
31 CZ BOUCHAL Martin Výtečný 07:20:00.14 670.772 00:20:00.14
32 DE TEAM Tanja & Maya & Mica "A" Taffy 07:20:01.79 669.851 00:20:01.79
33 CZ B & B TEAM Patricie 07:20:02.38 669.522 00:20:02.38
34 PL WRÓBEL Michal & Patryk Talent 9239 07:20:03.35 668.982 00:20:03.35
35 SK LAŠ Vladimír Las 104 07:20:04.26 668.477 00:20:04.26
36 CZ OLD STERNBERK TEAM "A" Franta 1 07:20:04.49 668.349 00:20:04.49
37 CZ VÍTEK Jan Maty 07:20:04.92 668.111 00:20:04.92
38 SK LAŠ Vladimír Las 513 07:20:05.07 668.028 00:20:05.07
39 CZ GALSCHNEIDER Peter Beny 07:20:05.92 667.557 00:20:05.92
40 CH ANDERHUB Oskar Pilsen 07:20:06.45 667.263 00:20:06.45
41 CZ REITERMAN & HORT Team Verunka 07:20:06.67 667.142 00:20:06.67
42 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Skutina 07:20:07.17 666.865 00:20:07.17
43 SK CISÁRIK Rudolf Mufo 07:20:09.60 665.526 00:20:09.60
44 CZ TEAM ZEMAN + KAŠUBA ZK 3 07:20:11.94 664.241 00:20:11.94
45 DE SKOPLJAK Denis Zara 07:20:15.28 662.415 00:20:15.28
46 SK ČAMPIŠ Milan JL 38 07:20:17.04 661.457 00:20:17.04
47 CZ GRUBER Lubomír Jagr 07:20:17.79 661.050 00:20:17.79
48 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Devítka 07:20:19.19 660.291 00:20:19.19
49 CZ MAYER Antonín Tonday 07:20:19.73 659.999 00:20:19.73
50 SK LABON Matúš & Jakub MLJ 5 07:20:20.46 659.604 00:20:20.46
51 DE BELOW Harald Four Fiftytwo 07:20:38.67 649.907 00:20:38.67
52 DE TEAM BRANDT & WICHERT Brandt Gefährlich 07:20:40.87 648.755 00:20:40.87
53 DE TEAM GERMANY Werner A. Waldow + Silvia Thiel Talent Quatro 171 07:20:42.49 647.909 00:20:42.49
54 CZ KONOPÍK Jiří Eva 07:20:42.56 647.872 00:20:42.56
55 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Stanly 2 07:20:46.79 645.674 00:20:46.79
56 DE SIEBERT DIETER + CHEN YUE Talent 2334 07:20:49.34 644.356 00:20:49.34
57 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Ban 07:20:50.81 643.599 00:20:50.81
58 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 266 07:20:51.82 643.080 00:20:51.82
59 CZ TRUKSA Vítězslav Hana 07:20:55.66 641.113 00:20:55.66
60 PT PEDRO PORTO Paisley 07:20:56.05 640.914 00:20:56.05
61 CZ ACADEMY LOFT "A" Cistar 31 07:20:56.52 640.674 00:20:56.52
62 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Jack Nicholson 07:20:58.29 639.773 00:20:58.29
63 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Jala Jala 07:20:59.21 639.306 00:20:59.21
64 CZ KUČERA Lukáš Kleopatra 07:21:14.99 631.393 00:21:14.99
65 PL PACEK Wojciech WP 15 07:21:26.12 625.929 00:21:26.12
66 CZ GORČÍK + MACHALA Team Lukas 07:21:27.33 625.341 00:21:27.33
67 DE SG STEFFL "A" Häkkinen 07:21:36.96 620.698 00:21:36.96
68 AT VOLLNHOFER Dominik Hochegg 2 07:21:38.22 620.095 00:21:38.22
69 AT ALHASAN MUHI ESSA AL Kiano 1 07:21:40.92 618.808 00:21:40.92
70 CZ SKRBEK Marek Kid 1 07:21:42.87 617.882 00:21:42.87
71 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 253 07:21:45.82 616.486 00:21:45.82
72 PL MAZIARZ RACING TEAM Ksena 07:21:46.80 616.024 00:21:46.80
73 CZ BRULÍK Josef Mia 07:21:50.45 614.308 00:21:50.45
74 CZ BRULÍK Josef Lili 07:21:51.09 614.008 00:21:51.09
75 DE HOOP Michael Karolina 07:21:58.87 610.386 00:21:58.87
76 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 3 07:22:01.92 608.978 00:22:01.92
77 DE SG STEFFL "A" Vettel 07:22:02.57 608.679 00:22:02.57
78 DE ZG HELIOS I. Os 434 07:22:03.10 608.435 00:22:03.10
79 DE HIENZSCH Frank F.H. 4 07:22:04.30 607.883 00:22:04.30
80 CZ ACADEMY LOFT "B" Buday 41 07:22:06.62 606.820 00:22:06.62
81 CZ KLEMENSOVÁ Sára Samu 07:22:06.74 606.765 00:22:06.74
82 DE SG STEFFL "A" Verstappen 07:22:08.66 605.889 00:22:08.66
83 CZ KUČERA Lukáš Mrazík 07:22:09.32 605.588 00:22:09.32
84 PL KOZLENIA Artur Amber 07:22:09.54 605.488 00:22:09.54
85 PL KOZLENIA Artur Abrazo 07:22:11.90 604.415 00:22:11.90
86 DE JOEKEL SKYLIGHTS - Lang Stephan 250 07:22:13.39 603.739 00:22:13.39
87 DE JOEKEL SKYLIGHTS - Lang Merope 789 07:22:14.85 603.079 00:22:14.85
88 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 340 07:22:15.58 602.749 00:22:15.58
89 AT WIEFLER Alois Wolfgang 07:22:17.07 602.078 00:22:17.07
90 DE SIEBERT DIETER + CHEN YUE Talent 2343 07:22:18.25 601.547 00:22:18.25
91 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "B" SP 838 07:22:18.55 601.412 00:22:18.55
92 DE TEAM GOCH HDF 02 07:22:18.71 601.340 00:22:18.71
93 AT WIEFLER Alois Alpha 1 07:22:19.14 601.147 00:22:19.14
94 DE TEAM WEIS-JUNGEFLEISCH TWJ 03 07:22:19.57 600.954 00:22:19.57
95 DE BEHLKE Andreas AB 02 07:22:20.78 600.412 00:22:20.78
96 DE JOEKEL SKYLIGHTS - Lang Merope 2607 07:22:21.30 600.179 00:22:21.30
97 AT RUDORFER Michael Malachite 07:22:21.63 600.031 00:22:21.63
98 DE FAMILIE SOELLNER FS 80 07:22:23.10 599.375 00:22:23.10
99 CZ BOUCHAL Martin Vydařený 07:22:23.61 599.147 00:22:23.61
100 DE SG STEFFL "A" James Hunt 07:22:23.92 599.009 00:22:23.92
101 SK ZÁCHENSKÝ F+F FF 5 07:22:24.13 598.915 00:22:24.13
102 DE MEISSNERLANDDERBY MLD 02 07:22:25.57 598.274 00:22:25.57
103 CZ LAŇKA Alfons Ing. Jitka 07:22:27.59 597.378 00:22:27.59
104 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Habartice 07:22:28.59 596.935 00:22:28.59
105 SK HROZEN Peter Mia 07:22:33.24 594.883 00:22:33.24
106 CZ ATH KVĚTNÁ Šance 07:22:33.57 594.738 00:22:33.57
107 CZ ŠABATA Jan J.Š. 5 07:22:33.89 594.598 00:22:33.89
108 CZ SUCHOMEL Libor S 4 07:22:34.49 594.334 00:22:34.49
109 PL PALENTKA-KUBIAK Team M 92 07:22:34.95 594.133 00:22:34.95
110 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Kid A.P. 3 07:22:35.01 594.106 00:22:35.01
111 CZ ACADEMY LOFT "C" Diawo 52 07:22:35.68 593.813 00:22:35.68
112 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Jedenáctka 07:22:36.47 593.467 00:22:36.47
113 DE SCHÖN Friedrich Fritz 8 07:22:39.02 592.353 00:22:39.02
114 DE TARGATZ Angela Dr. Anakin 07:22:40.03 591.913 00:22:40.03
115 CZ NESÉT Bohumil Arma 07:22:40.64 591.648 00:22:40.64
116 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Merope 823 07:22:40.82 591.570 00:22:40.82
117 SK EVIN Peter + Noemi Noe 716 07:22:41.09 591.452 00:22:41.09
118 NO HELGESEN Bjorn Ove Limit Channel 07:22:41.53 591.261 00:22:41.53
119 CH TEAM WIRZ Crime 07:22:43.10 590.580 00:22:43.10
120 DE TEAM ALNA Sloza 07:22:43.35 590.472 00:22:43.35
121 CZ KLEMENSOVÁ Sára Portia 07:22:43.91 590.230 00:22:43.91
122 PL GRODNY Andrzej "B" AA 19 07:22:44.03 590.178 00:22:44.03
123 DE TREPTE Arndt & Marcus Kuwi 07:22:44.46 589.992 00:22:44.46
124 CZ KOBYLNICE TEAM Jutta 07:22:44.77 589.858 00:22:44.77
125 PL COBA TEAM Paulina 07:22:45.48 589.551 00:22:45.48
126 PL SZYMAŃSKI Zbigniew ZS 75 07:22:46.23 589.227 00:22:46.23
127 DE ANTONOV AVIATION AN 24 07:22:46.83 588.969 00:22:46.83
128 CH ANDERHUB Oskar Karlsbad 07:22:47.15 588.831 00:22:47.15
129 PL PALENTKA-KUBIAK Team W 01 07:22:47.42 588.715 00:22:47.42
130 PL WRÓBEL Michal & Patryk Talent 9246 07:22:47.71 588.590 00:22:47.71
131 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Merope 814 07:22:47.91 588.504 00:22:47.91
132 DE ZG HELIOS II. Heli 906 07:22:48.21 588.375 00:22:48.21
133 CZ ATH KVĚTNÁ Pirát 2 07:22:48.45 588.271 00:22:48.45
134 DE FAMILIE SOELLNER FS 47 07:22:48.81 588.117 00:22:48.81
135 SK DUBAJ Marián MVDr. Filip 1 07:22:49.43 587.850 00:22:49.43
136 AT BLIEGE Felix Hannah 07:22:50.13 587.550 00:22:50.13
137 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Natalie Portman 07:22:50.83 587.250 00:22:50.83
138 AT WIMMER Karl Chaly 07:22:51.09 587.139 00:22:51.09
139 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Panamera 07:22:51.56 586.938 00:22:51.56
140 CZ KUČERA Vladimír Kačer I. 07:22:52.03 586.736 00:22:52.03
141 DE TEAM WEIS-JUNGEFLEISCH TWJ 06 07:22:52.59 586.497 00:22:52.59
142 CZ BAJTEK Jan Mat 07:22:52.93 586.352 00:22:52.93
143 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Eros 07:22:53.22 586.228 00:22:53.22
144 SK TEAM BCHB BCHB 248 07:22:54.06 585.870 00:22:54.06
145 SK HROZEN Peter Mária 07:22:54.28 585.776 00:22:54.28
146 DE TEAM Tanja & Maya & Mica "A" Tagi 07:22:54.50 585.682 00:22:54.50
147 AT GASSER Reinhard Goldy 07:22:54.62 585.631 00:22:54.62
148 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "B" SP 901 07:22:55.33 585.329 00:22:55.33
149 PL SEDLACEK Josef Kubuš 07:22:56.28 584.925 00:22:56.28
150 PL OLR MAZURY Wapiti 07:22:56.99 584.623 00:22:56.99
151 CZ BLAŽEK Petr Honzík 07:22:57.14 584.559 00:22:57.14
152 DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Holger 07:22:57.58 584.373 00:22:57.58
153 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "C" SP 878 07:22:58.31 584.063 00:22:58.31
154 DE SG STEFFL "A" Senna 07:22:58.59 583.944 00:22:58.59
155 AT RÖTZER Franz Top 2 07:22:58.95 583.792 00:22:58.95
156 CZ BOJKO Stanislav BoStJa 6 07:22:59.34 583.627 00:22:59.34
157 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 813 07:22:59.46 583.576 00:22:59.46
158 PL LACH-JANIA TEAM Henry Banas 07:22:59.66 583.492 00:22:59.66
159 CZ DUDA Přemysl Baira 07:22:59.94 583.373 00:22:59.94
160 CZ HANZEL Tomáš H 737 07:23:00.12 583.297 00:23:00.12
161 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "C" SP 802 07:23:00.58 583.103 00:23:00.58
162 SK EVIN Peter + Noemi Pet 711 07:23:00.99 582.930 00:23:00.99
163 CZ VÍTEK Jan Viky 07:23:01.01 582.921 00:23:01.01
164 DE TEAM BRANDT & WICHERT Rock Star 07:23:01.40 582.757 00:23:01.40
165 AT STOCKINGER Walfred Susanna 07:23:01.67 582.643 00:23:01.67
166 CZ LAMÁČEK David La Rio 07:23:01.84 582.571 00:23:01.84
167 CZ JURÁSEK-ŠKRABAL Team Kiki 07:23:01.85 582.567 00:23:01.85
168 PT PEDRO PORTO Painter 07:23:02.31 582.373 00:23:02.31
169 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "C" Jarka 07:23:02.83 582.154 00:23:02.83
170 AT RÖTZER Franz Top 10 07:23:02.85 582.146 00:23:02.85
171 DE TREPTE Arndt & Marcus Lore 07:23:03.12 582.032 00:23:03.12
172 SK LABON Matúš & Jakub MLJ 1 07:23:03.35 581.935 00:23:03.35
173 DE SG STEFFL "B" Stephen King 07:23:03.84 581.729 00:23:03.84
174 CZ ŠÁLEK Roman RS 09 07:23:04.34 581.519 00:23:04.34
175 DE JAHN Torsten Vivien 07:23:04.51 581.448 00:23:04.51
176 CZ GORČÍK + MACHALA Team Marek 07:23:04.58 581.418 00:23:04.58
177 CZ ACADEMY LOFT "D" 99 Bravening 83 07:23:05.12 581.192 00:23:05.12
178 CZ KOLÁŘ Martin Loro 07:23:06.16 580.755 00:23:06.16
179 SK BINDAS Štefan ŠB 6 07:23:07.04 580.387 00:23:07.04
180 PL COBA TEAM Albert 07:23:07.86 580.044 00:23:07.86
181 CZ KONEČNÝ Vlastimil Radi 07:23:08.30 579.860 00:23:08.30
182 DE FAMILIE SOELLNER FS 91 07:23:08.61 579.731 00:23:08.61
183 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "B" SP 902 07:23:08.67 579.706 00:23:08.67
184 DE WINGS 2 WIN W2W 229 07:23:08.72 579.685 00:23:08.72
185 CZ ŠEVČÍK Josef Jana 07:23:09.38 579.410 00:23:09.38
186 CZ KREJZEK Rostislav Browning 07:23:10.27 579.039 00:23:10.27
187 PL KOZLENIA Artur Aiko 07:23:10.58 578.910 00:23:10.58
188 CZ KONOPÍK Jiří Stana 07:23:10.65 578.880 00:23:10.65
189 PL WRÓBEL Michal & Patryk Talent 9231 07:23:10.91 578.772 00:23:10.91
190 PL MAZUR Roman Roofus 07:23:11.95 578.340 00:23:11.95
191 SK HROZEN Peter Hogo Fogo 07:23:12.01 578.315 00:23:12.01
192 PL PACEK Wojciech WP 34 07:23:13.46 577.713 00:23:13.46
193 CZ KULÍK Přemysl PK 107 07:23:13.80 577.572 00:23:13.80
194 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Megan 07:23:15.42 576.902 00:23:15.42
195 DE SG STEFFL "B" Stieg Larsson 07:23:15.85 576.724 00:23:15.85
196 CZ VÍTEK Jan Gabi 07:23:16.04 576.645 00:23:16.04
197 CZ POSPÍŠIL Petr Mako 07:23:16.94 576.274 00:23:16.94
198 AT HALATSCHEK Dietmar Susi 07:23:17.22 576.158 00:23:17.22
199 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Will Smith 07:23:18.30 575.713 00:23:18.30
200 BE COPPENS Peter PC 506 07:23:18.96 575.442 00:23:18.96
201 CZ ACADEMY LOFT "C" Baleták 62 07:23:19.75 575.117 00:23:19.75
202 CZ RUBEY Antonín Ruby 1 07:23:20.17 574.944 00:23:20.17
203 CZ MAYER Antonín Tonek 07:23:20.58 574.776 00:23:20.58
204 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "B" SP 831 07:23:21.16 574.538 00:23:21.16
205 CZ ZÁHLAVOVI Lukáš a Martina Flop 07:23:21.46 574.415 00:23:21.46
206 CZ GRUBER Lubomír Luboš 07:23:21.77 574.288 00:23:21.77
207 CZ GRUBER Simon "A" Ivar 07:23:22.25 574.092 00:23:22.25
208 CZ KOBYLNICE TEAM Klára 07:23:22.59 573.952 00:23:22.59
209 DE TEAM "DIE ROTHALBOMBER" Sausewind 07:23:23.28 573.670 00:23:23.28
210 AT GRATZER Marco Schwejk 07:23:23.34 573.646 00:23:23.34
211 SK TEAM BAŠISTA HRICIK LUTERÁN Naboj 07:23:23.61 573.535 00:23:23.61
212 AT WIEFLER Alois Gypsy One 07:23:23.72 573.490 00:23:23.72
213 CZ GRUBER Simon "A" Sabina 07:23:23.83 573.446 00:23:23.83
214 PL PALENTKA-KUBIAK Team W 06 07:23:24.01 573.372 00:23:24.01
215 CZ KLEMENS Karel ml. Niva 07:23:24.56 573.147 00:23:24.56
216 CZ NESÉT Bohumil Cora 07:23:25.85 572.622 00:23:25.85
217 PT PEDRO PORTO Paegas 07:23:26.45 572.377 00:23:26.45
218 PL KOZLENIA Artur Admiral 07:23:26.46 572.373 00:23:26.46
219 CZ JURÁSEK-ŠKRABAL Team Štěpán 07:23:27.61 571.906 00:23:27.61
220 CZ ATH KVĚTNÁ Bambulka 07:23:28.93 571.370 00:23:28.93
221 CZ ŠTACH Vladimír Alpha 07:23:29.05 571.321 00:23:29.05
222 PL GRODNY Andrzej "B" AA 33 07:23:29.90 570.977 00:23:29.90
223 SK BEŇÁK Vladimír Elza 07:23:30.97 570.544 00:23:30.97
224 AT WIMMER Karl Toni 07:23:30.99 570.536 00:23:30.99
225 PL MICHALAK Bogdan Ted 06 07:23:31.31 570.406 00:23:31.31
226 DE TEAM "DIE ROTHALBOMBER" Susi 07:23:31.76 570.224 00:23:31.76
227 CZ SKRBEK Marek Kid-Rudy 2 07:23:32.23 570.035 00:23:32.23
228 CZ DAVID Petr Mašková 07:23:32.68 569.853 00:23:32.68
229 DE BEHLKE Andreas AB 05 07:23:33.19 569.647 00:23:33.19
229 CZ KLEMENS Karel ml. Filip 07:23:33.19 569.647 00:23:33.19
231 CZ LOCCO TEAM Barbora 07:23:33.43 569.551 00:23:33.43
232 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Hajnice 07:23:33.54 569.506 00:23:33.54
233 NO HELGESEN Bjorn Ove Thunder Koppen 07:23:33.98 569.329 00:23:33.98
234 DE SCHÖN Friedrich Fritz 10 07:23:34.03 569.309 00:23:34.03
235 CZ DAVID Petr Raška 07:23:34.60 569.080 00:23:34.60
236 CZ BAJTEK Jan Agil 07:23:34.85 568.979 00:23:34.85
237 DE SÄCHSISCHE SCHWEIZ Trepte-Hörnig-Fischer Anna 07:23:35.59 568.682 00:23:35.59
238 CH TEAM PERLEN Pjeter Thaqi Pjeter 44 07:23:36.09 568.481 00:23:36.09
239 SK PELECH & MADAJ Rex 07:23:36.12 568.469 00:23:36.12
240 AT ALHASAN MUHI ESSA AL Kiano 2 07:23:36.50 568.316 00:23:36.50
241 AT HEILAND Helmut Ivo 07:23:37.21 568.032 00:23:37.21
242 CZ KOLÁŘ Martin Ginantos 07:23:37.62 567.867 00:23:37.62
243 SK DUBAJ Marián MVDr. Filip 2 07:23:38.42 567.547 00:23:38.42
244 CZ HLAVINKA & CHUDOBA Team Sisi 07:23:38.86 567.371 00:23:38.86
245 DE SG STEFFL "A" Piquet 07:23:40.03 566.904 00:23:40.03
246 CZ KLEMENS Karel Moana 07:23:40.50 566.716 00:23:40.50
247 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Peťula 07:23:41.45 566.337 00:23:41.45
248 DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Gemini 07:23:41.91 566.154 00:23:41.91
249 DE SÄCHSISCHE SCHWEIZ Trepte-Hörnig-Fischer Ralph 07:23:42.41 565.955 00:23:42.41
250 AT HALATSCHEK Dietmar Cornelia 07:23:44.09 565.287 00:23:44.09
251 AT RUDORFER Michael Majestic 07:23:45.27 564.819 00:23:45.27
252 DE TEAM ELBTALSPRINTER Weise & Popp El Dorado 07:23:45.65 564.669 00:23:45.65
253 DE SG STEFFL "A" Coulthard 07:23:45.98 564.538 00:23:45.98
254 AT HÖLD Erich Elias 07:23:46.14 564.475 00:23:46.14
255 AT LINDTNER Harald Skytalent 07:23:47.29 564.020 00:23:47.29
256 PL SEDLACEK Josef Star Mangal 07:23:47.50 563.937 00:23:47.50
257 PL JANIA-LACH TEAM Lasoll 07:23:47.71 563.854 00:23:47.71
258 DE TARGATZ Angela Dr. Another Chance 07:23:48.22 563.653 00:23:48.22
259 AT HEILAND Helmut Otto 07:23:48.51 563.538 00:23:48.51
260 CZ BUREŠ TEAM Chardonay 07:23:48.65 563.483 00:23:48.65
261 AT LEICHTFRIED Karin Mixnitzblitz 3 07:23:49.16 563.282 00:23:49.16
262 DE WINGS 2 WIN W2W 258 07:23:49.83 563.018 00:23:49.83
263 PL OLR MAZURY Warned 07:23:49.93 562.979 00:23:49.93
264 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 4 07:23:50.26 562.849 00:23:50.26
265 PL OLR MAZURY Watani 07:23:50.62 562.707 00:23:50.62
266 DE SCHÖN Friedrich Fritz 11 07:23:50.98 562.566 00:23:50.98
267 SK ČAMPIŠ Milan RC 35 07:23:51.23 562.467 00:23:51.23
268 CZ KULÍK Přemysl PK 102 07:23:51.86 562.220 00:23:51.86
269 BE COPPENS Peter PC 505 07:23:52.04 562.149 00:23:52.04
270 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Kid-Jelle 4 07:23:52.33 562.035 00:23:52.33
271 CZ BECHYNĚ Radek Mára 07:23:53.48 561.584 00:23:53.48
272 PT PEDRO PORTO Paladin 07:23:54.10 561.342 00:23:54.10
273 CZ ŠABATA Michal M.Š. 66 07:23:54.40 561.224 00:23:54.40
274 PL SEDLACEK Josef Matusiakowa 07:23:54.48 561.193 00:23:54.48
275 CZ DAVID Petr Zátopek 07:23:54.96 561.005 00:23:54.96
276 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 6 07:23:56.61 560.361 00:23:56.61
277 CZ CHMELAŘ - JURÁSEK Team "A" Glider 07:23:57.30 560.092 00:23:57.30
278 SK LAŠ Vladimír Las 110 07:23:57.74 559.920 00:23:57.74
279 AT VOLLNHOFER Dominik Hochegg 3 07:23:57.80 559.897 00:23:57.80
280 AT LINDTNER Harald Talentina 07:23:57.92 559.850 00:23:57.92
281 CZ HERYNEK SQUADRONE Storm 07:23:57.96 559.835 00:23:57.96
282 DE SG STEFFL "A" Mansell 07:23:58.03 559.808 00:23:58.03
283 CZ ACADEMY LOFT "D" Baletak 33 07:23:59.28 559.321 00:23:59.28
284 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Sara 07:23:59.68 559.166 00:23:59.68
285 BE COPPENS Peter PC 511 07:24:00.99 558.658 00:24:00.99
286 PL MAZIARZ RACING TEAM Puma 07:24:01.31 558.534 00:24:01.31
287 SK LABON Matúš & Jakub MLJ 12 07:24:02.90 557.918 00:24:02.90
288 PL PACEK Wojciech WP 59 07:24:03.14 557.825 00:24:03.14
289 DE ZG HELIOS I. Os 133 07:24:03.47 557.698 00:24:03.47
290 CZ KREJZEK Rostislav Perzzi 07:24:03.88 557.539 00:24:03.88
291 CZ KOBYLNICE TEAM Kája 07:24:04.45 557.319 00:24:04.45
292 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Bouda 07:24:05.18 557.038 00:24:05.18
293 DE TEAM Tanja & Maya & Mica "A" Tahoe 07:24:05.43 556.942 00:24:05.43
294 DE C.SCHWARM + M.WIESNET Kalli 888 07:24:05.65 556.857 00:24:05.65
295 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Merope 2612 07:24:08.15 555.895 00:24:08.15
296 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" The 2026 07:24:08.35 555.819 00:24:08.35
297 AT LEICHTFRIED Karin Mixnitzblitz 2 07:24:08.44 555.784 00:24:08.44
298 CZ KOBYLNICE TEAM Maja 07:24:08.62 555.715 00:24:08.62
299 DE TEAM GOCH Kees 71 07:24:08.84 555.631 00:24:08.84
300 CZ GORČÍK + MACHALA Team Mom 3 07:24:08.87 555.619 00:24:08.87
301 PL MICHALAK Bogdan Pola 07:24:09.93 555.213 00:24:09.93
302 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 257 07:24:11.49 554.616 00:24:11.49
303 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Rita 07:24:12.19 554.349 00:24:12.19
304 CZ TEAM ZEMAN + KAŠUBA ZK 1 07:24:12.46 554.246 00:24:12.46
305 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Hanička 07:24:13.24 553.948 00:24:13.24
306 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Val 07:24:13.68 553.781 00:24:13.68
307 PL JANIA-LACH TEAM Ipac 07:24:14.49 553.472 00:24:14.49
308 CH TEAM FROHMATTA Bruno 07:24:14.79 553.358 00:24:14.79
309 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Dark 07:24:15.36 553.141 00:24:15.36
310 CZ OLD STERNBERK TEAM "A" Petr 2 07:24:15.66 553.027 00:24:15.66
311 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Merope 830 07:24:16.07 552.872 00:24:16.07
312 PL OLR MAZURY Webster 07:24:17.81 552.212 00:24:17.81
313 CZ BLAŽEK Petr Anča 07:24:18.07 552.113 00:24:18.07
314 CZ ACADEMY LOFT "B" Siki 93 07:24:18.28 552.034 00:24:18.28
315 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Vanity 07:24:18.89 551.803 00:24:18.89
316 AT RUDORFER Michael Magic 07:24:19.11 551.720 00:24:19.11
317 DE SG STEFFL "B" Stephenia Meyer 07:24:21.01 551.002 00:24:21.01
318 CZ VYBÍRAL & KONEČNÝ Team PV 3 07:24:21.64 550.765 00:24:21.64
319 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Kohanice 07:24:21.78 550.712 00:24:21.78
320 DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Galistic 07:24:23.16 550.193 00:24:23.16
321 DE TEAM GERMANY Werner A. Waldow + Silvia Thiel Talent Quatro 168 07:24:23.42 550.095 00:24:23.42
322 SK PODHORSKÝ TEAM Mário 07:24:23.85 549.933 00:24:23.85
323 CZ TALLA František Rubble 07:24:24.28 549.772 00:24:24.28
324 DE HOOP Michael Blue Nate 07:24:24.33 549.753 00:24:24.33
325 DE HIENZSCH Frank F.H. 1 07:24:24.78 549.584 00:24:24.78
326 SK KOPAS Michal Mišo 1 07:24:26.28 549.022 00:24:26.28
327 SK VOJTKO Milan Bosch 07:24:27.87 548.427 00:24:27.87
328 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Bas B.2 07:24:28.14 548.326 00:24:28.14
329 DE SG STEFFL "B" Patricia Cornwele 07:24:30.06 547.610 00:24:30.06
330 CZ KRET Jiří Gama 07:24:31.75 546.981 00:24:31.75
331 AT LINDTNER Harald Geronitalent 07:24:32.25 546.796 00:24:32.25
332 AT WALDER Florian Little Nala 07:24:32.72 546.621 00:24:32.72
333 CZ PLÁNOČKA Jan Ing. Marie 07:24:35.08 545.747 00:24:35.08
334 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Valentino 07:24:35.78 545.488 00:24:35.78
335 DE JOEKEL SKYLIGHTS - Lang Stephan 246 07:24:36.02 545.399 00:24:36.02
336 DE BEHLKE Andreas AB 03 07:24:36.50 545.222 00:24:36.50
337 CZ ZÁHLAVOVI Lukáš a Martina Amma 07:24:36.90 545.074 00:24:36.90
338 CZ KLEMENSOVÁ Sára Blue 07:24:41.89 543.239 00:24:41.89
339 CZ BECHYNĚ Radek Adam 07:24:44.96 542.116 00:24:44.96
340 CZ ADAMÍK Zdeněk Ostříž 07:24:45.13 542.054 00:24:45.13
341 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Broeckx 1 07:24:46.20 541.663 00:24:46.20
342 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Havran 07:24:47.46 541.204 00:24:47.46
343 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Broek 07:24:48.84 540.703 00:24:48.84
344 PL WÓJCIK Piotr Big Boo 07:24:49.46 540.478 00:24:49.46
345 DE TREPTE Arndt & Marcus Lasti 07:24:50.02 540.275 00:24:50.02
346 CZ GRUBER Simon "B" Ragnar 07:24:50.45 540.119 00:24:50.45
347 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Gloria 07:24:50.95 539.938 00:24:50.95
348 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Hejnice 07:24:51.74 539.652 00:24:51.74
349 SK LABON Matúš & Jakub MLJ 10 07:24:52.02 539.550 00:24:52.02
350 DE TEAM GOCH Porsche 07:24:52.17 539.496 00:24:52.17
351 PL JANIA-LACH TEAM New Stros 07:24:52.97 539.207 00:24:52.97
352 CZ KOCIÁN Milan Mat 07:24:53.30 539.088 00:24:53.30
353 CZ KOBYLNICE TEAM Renata 07:24:53.89 538.875 00:24:53.89
354 SK ZÁCHENSKÝ F+F FF 4 07:24:55.53 538.284 00:24:55.53
355 CZ HOUŠKA David Arka 07:24:57.10 537.720 00:24:57.10
356 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Kozli 07:24:57.66 537.519 00:24:57.66
357 CH TEAM FROHMATTA Asadi 07:24:58.24 537.310 00:24:58.24
358 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Stefaan A.P. 07:25:00.93 536.347 00:25:00.93
359 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Merope 827 07:25:01.25 536.233 00:25:01.25
360 CZ GERSPITZER & ČULEŇ Team Bonus 07:25:02.22 535.887 00:25:02.22
361 DE TEAM ALNA Pure-Quatro 07:25:02.82 535.673 00:25:02.82
362 CZ CHMELAŘ - JURÁSEK Team "B" Aerials 07:25:04.30 535.146 00:25:04.30
363 CH DERBY TEAM PILATUS Perle 22 07:25:04.63 535.029 00:25:04.63
364 CZ JURÁSEK-ŠKRABAL Team Zdeňka 07:25:05.19 534.829 00:25:05.19
365 CZ KOBYLNICE TEAM Anče 07:25:05.20 534.826 00:25:05.20
366 SK ŠKVARKA & KASAN Team Slovenka 07:25:05.59 534.687 00:25:05.59
367 CZ KOLÍNEK Jarolím sen. & jun. KT 46 07:25:06.06 534.521 00:25:06.06
368 CZ HORNÍČEK TEAM Talent 09 07:25:08.35 533.709 00:25:08.35
369 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "B" SP 835 07:25:08.49 533.659 00:25:08.49
370 CZ SUCHOMEL Libor S 6 07:25:09.17 533.419 00:25:09.17
371 DE TEAM "DIE ROTHALBOMBER" Flotte Lotte 07:25:12.44 532.266 00:25:12.44
372 CZ KONOPÍK Jiří Jirka 07:25:13.34 531.949 00:25:13.34
373 CZ VYBÍRAL & KONEČNÝ Team PV 5 07:25:14.62 531.500 00:25:14.62
374 CZ MAREK Petr Beny 07:25:21.49 529.100 00:25:21.49
375 AT GRATZER Marco Papillau 07:25:22.88 528.617 00:25:22.88
376 CZ KLEMENSOVÁ Sára Shek 07:25:24.27 528.135 00:25:24.27
377 DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Geland 07:25:25.33 527.768 00:25:25.33
378 CZ RYŠKA Jan Honza 07:25:30.56 525.964 00:25:30.56
379 CZ BUREŠ TEAM Hibernal 07:25:32.38 525.340 00:25:32.38
380 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Poustka 07:25:32.65 525.247 00:25:32.65
381 CZ NVÚ Nápravný výchovný ústav Kretén 07:25:35.24 524.361 00:25:35.24
382 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "C" SP 841 07:25:36.26 524.013 00:25:36.26
383 PL JANIA-LACH TEAM Dark Kong 07:25:40.18 522.679 00:25:40.18
384 CZ LUNDÁK Pavel Oskar 07:25:42.15 522.011 00:25:42.15
385 DE TEAM "DIE ROTHALBOMBER" Sturm 07:25:43.90 521.420 00:25:43.90
386 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Jorg G.3 07:25:44.25 521.302 00:25:44.25
387 CZ KUČERA Vladimír Veri 07:25:45.31 520.944 00:25:45.31
388 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 5 07:25:45.63 520.836 00:25:45.63
389 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Gabriel 07:25:45.69 520.816 00:25:45.69
390 CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Tomík 07:25:46.03 520.701 00:25:46.03
391 CZ KONOPÍK Jiří Zuzka 07:25:46.37 520.587 00:25:46.37
392 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 803 07:25:46.91 520.405 00:25:46.91
393 CZ ACADEMY LOFT "C" Cobutana 92 07:25:48.43 519.894 00:25:48.43
394 CZ ACADEMY LOFT "B" Tatra 32 07:25:49.42 519.562 00:25:49.42
395 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "C" Lucka 07:25:51.21 518.963 00:25:51.21
396 CZ ATH KVĚTNÁ Notino 07:25:51.89 518.735 00:25:51.89
397 DE TEAM WEIS-JUNGEFLEISCH TWJ 05 07:25:52.72 518.458 00:25:52.72
398 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "B" Radek 07:25:57.11 516.996 00:25:57.11
399 CZ KRUTIL Karel + Michal Cesta Kolem Světa 07:25:57.60 516.834 00:25:57.60
400 CZ MAKANAKI Team Betlem 07:25:59.24 516.290 00:25:59.24
401 CZ CHMELAŘ - JURÁSEK Team "A" Coligar 07:26:02.33 515.269 00:26:02.33
402 CZ MATYÁŠ Martin Bohuna 07:26:03.44 514.903 00:26:03.44
403 DE TEAM Tanja & Maya & Mica "B" Magie 07:26:05.29 514.294 00:26:05.29
404 DE JAHN Torsten Lena 07:26:05.60 514.193 00:26:05.60
405 SK DUCHOVIČ Jozef Kimberly 07:26:06.01 514.058 00:26:06.01
406 CZ SUCHOMEL Libor S 3 07:26:07.14 513.687 00:26:07.14
407 SK PP + LL TEAM Pex Pri 07:26:07.70 513.504 00:26:07.70
408 PL WÓJCIK Piotr Blue Boo 07:26:09.33 512.971 00:26:09.33
409 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Roxy 07:26:09.58 512.889 00:26:09.58
410 CZ OLD STERNBERK TEAM "A" Miki 2 07:26:10.01 512.748 00:26:10.01
411 CZ KOBYLNICE TEAM Chozé 07:26:11.16 512.373 00:26:11.16
412 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Vojta 07:26:11.96 512.112 00:26:11.96
413 DE WINGS 2 WIN W2W 184 07:26:13.63 511.569 00:26:13.63
414 PL DZIALAK E.& J. Giga 07:26:15.61 510.926 00:26:15.61
415 SK DUCHOVIČ Jozef Jasmin 07:26:16.37 510.680 00:26:16.37
416 CZ HAŠŠO Slavomír Slavo 1 07:26:16.62 510.599 00:26:16.62
417 PL GRODNY Andrzej "A" AG 29 07:26:17.09 510.446 00:26:17.09
418 CZ ŠTACH Vladimír Afrodita 07:26:17.36 510.359 00:26:17.36
419 CZ BAJTEK Jan Pat 07:26:17.91 510.181 00:26:17.91
420 SK DUBAJ Marián MVDr. Viktoria 07:26:18.80 509.894 00:26:18.80
421 PL KOZLENIA Artur Amazing 07:26:20.92 509.210 00:26:20.92
422 SK DUBAJ Marián MVDr. Stanka 07:26:21.93 508.885 00:26:21.93
423 CZ ACADEMY LOFT "D" Sivia 03 07:26:22.13 508.820 00:26:22.13
424 SK BINDAS Štefan ŠB 1 07:26:23.56 508.361 00:26:23.56
425 DE WINGS 2 WIN W2W 193 07:26:24.36 508.104 00:26:24.36
426 AT HEILAND Helmut Blasius 07:26:30.29 506.210 00:26:30.29
427 CZ BRULÍK Josef Ria 07:26:32.57 505.485 00:26:32.57
428 PL TEAM MAZOWSZE RJ 07 07:26:33.63 505.149 00:26:33.63
429 AT HÖLD Erich Emilie 07:26:34.41 504.901 00:26:34.41
430 CZ ADAMÍK Zdeněk Sokol 07:26:34.93 504.737 00:26:34.93
431 SK ŠTEFÁNIK Team Doktor 07:26:38.11 503.733 00:26:38.11
432 CZ SUCHÁNEK Martin Tereza 07:26:38.43 503.632 00:26:38.43
433 DE TEAM PFOH + HENRICH + BUCKLE Mirabelle 07:26:38.54 503.597 00:26:38.54
434 DE HOOP Michael Eugen 07:26:38.79 503.518 00:26:38.79
435 DE TEAM BRANDT & WICHERT Brandt Bingo 07:26:39.06 503.433 00:26:39.06
436 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Nicole Kidman 07:26:39.58 503.270 00:26:39.58
437 PL KOZLENIA Artur Abby 07:26:40.70 502.917 00:26:40.70
438 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "A" Augusto 07:26:41.39 502.701 00:26:41.39
439 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Kid A.P. 1 07:26:43.92 501.908 00:26:43.92
440 CH TEAM FROHMATTA Dragi 1 07:26:47.35 500.837 00:26:47.35
441 PL LACH-JANIA TEAM As 1 07:26:47.82 500.690 00:26:47.82
442 CZ NVÚ Nápravný výchovný ústav Dacan 07:26:49.53 500.158 00:26:49.53
443 CZ GRUBER Lubomír Mareček 07:26:51.21 499.637 00:26:51.21
444 DE SG STEFFL "B" Tommy Jand 07:26:51.59 499.519 00:26:51.59
445 DE HIENZSCH Frank F.H. 6 07:26:51.79 499.457 00:26:51.79
446 DE FAMILIE SOELLNER FS 04 07:26:52.93 499.104 00:26:52.93
447 CZ SUDA Jiří Elsa 07:26:56.94 497.866 00:26:56.94
448 PT PEDRO PORTO Paint 07:26:59.01 497.230 00:26:59.01
449 NO HELGESEN Bjorn Ove Hurricane´s 232 07:26:59.86 496.969 00:26:59.86
450 CZ LAŇKA Alfons Ing. Jaroslava 07:27:03.05 495.992 00:27:03.05
451 PL MAZIARZ RACING TEAM Bruno 07:27:04.55 495.534 00:27:04.55
452 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Angelina Jolie 07:27:06.44 494.958 00:27:06.44
453 SK NOVÁK Pavel Stanka 07:27:07.75 494.560 00:27:07.75
454 PL MAZUR Roman Rocco 07:27:09.35 494.074 00:27:09.35
455 CZ KONOPÍK Jiří Sona 07:27:12.35 493.166 00:27:12.35
456 CZ ŠABATA Michal M.Š. 35 07:27:12.70 493.061 00:27:12.70
457 CZ MAKANAKI Team SaCalobra 07:27:15.23 492.298 00:27:15.23
458 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Laura 07:27:21.10 490.537 00:27:21.10
459 SK ČAMPIŠ Milan LS 39 07:27:28.57 488.314 00:27:28.57
460 DE WINGS 2 WIN W2W 220 07:27:30.26 487.814 00:27:30.26
461 AT HALATSCHEK Dietmar Püttman 07:27:31.42 487.471 00:27:31.42
462 AT GASSER Reinhard Grizzly 07:27:35.36 486.311 00:27:35.36
463 CZ KRUTIL Karel + Michal Krásná Dovolená 07:27:37.33 485.733 00:27:37.33
464 CH TEAM PERLEN Pjeter Thaqi Pjeter 41 07:27:37.90 485.566 00:27:37.90
465 CZ KRUTIL Karel + Michal Eso Šmidli 07:27:40.66 484.759 00:27:40.66
466 CZ ACADEMY LOFT "A" Juko 01 07:27:43.27 483.998 00:27:43.27
467 PL SZYMAŃSKI Zbigniew ZS 64 07:27:46.31 483.115 00:27:46.31
468 AT HEILAND Helmut Klara 07:27:47.63 482.733 00:27:47.63
469 PL TEAM MAZOWSZE RJ 15 07:27:49.54 482.181 00:27:49.54
470 AT WIMMER Karl Maria 07:27:51.08 481.736 00:27:51.08
471 CZ RÝDEL Jiří Matty 07:27:57.10 480.007 00:27:57.10
472 AT LINDTNER Harald Talentlena 07:27:57.51 479.890 00:27:57.51
473 CZ DAVID Petr Max 07:27:58.31 479.661 00:27:58.31
474 SK CISÁRIK Rudolf Adriana 07:28:00.21 479.119 00:28:00.21
475 CZ GRUBER Marek Luděk 07:28:07.87 476.944 00:28:07.87
476 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Valley 07:28:08.69 476.713 00:28:08.69
477 CZ LAŇKA Alfons Ing. Petra 07:28:11.38 475.955 00:28:11.38
478 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Meryl Streep 07:28:12.58 475.617 00:28:12.58
479 DE TEAM PFOH + HENRICH + BUCKLE Budweiser 07:28:13.90 475.246 00:28:13.90
480 AT WIEFLER Alois Otto 07:28:16.19 474.605 00:28:16.19
481 SK ŠTEFÁNIK Team Hacúr 07:28:17.33 474.286 00:28:17.33
482 DE SIEBERT DIETER + CHEN YUE Talent 2323 07:28:24.57 472.272 00:28:24.57
483 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Levi 07:28:26.89 471.630 00:28:26.89
484 CZ HERYNEK SQUADRONE Fast 07:28:27.78 471.384 00:28:27.78
485 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Linda 07:28:34.57 469.517 00:28:34.57
486 AT RÖTZER Franz Top 4 07:28:36.91 468.877 00:28:36.91
487 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Hůrka 07:28:40.64 467.861 00:28:40.64
488 PL WRÓBEL Michal & Patryk Talent 9303 07:28:42.41 467.380 00:28:42.41
489 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Johny Depp 07:28:43.91 466.973 00:28:43.91
490 SK ČÁNI Ĺ + M Dávid 07:28:47.84 465.911 00:28:47.84
491 DE TEAM Tanja & Maya & Mica "B" Magic 07:28:58.46 463.065 00:28:58.46
492 AT HÖLD Erich Kristin 07:29:06.86 460.838 00:29:06.86
493 PL KWAŚNICKI Tomasz Tajfun 07:29:08.26 460.469 00:29:08.26
494 PL TEAM MAZOWSZE JMD 626 07:29:12.29 459.410 00:29:12.29
495 PL MICHALAK Bogdan Leon 07:29:13.81 459.012 00:29:13.81
496 CZ KUČERA Lukáš Liliana 07:29:17.16 458.137 00:29:17.16
497 DE TREPTE Arndt & Marcus Henk 07:29:17.90 457.944 00:29:17.90
498 AT WALDER Florian Space Boy 07:29:28.93 455.089 00:29:28.93
499 CZ SATORA Miroslav Blesk 07:29:29.07 455.053 00:29:29.07
500 CZ ŠTACH Vladimír Amadea 07:29:30.59 454.662 00:29:30.59
501 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Merope 829 07:29:31.74 454.367 00:29:31.74
502 CZ CHMELAŘ - JURÁSEK Team "A" Chipper 07:29:32.88 454.075 00:29:32.88
503 CH ANDERHUB Oskar Budweis 07:29:41.90 451.776 00:29:41.90
504 DE TEAM "DIE ROTHALBOMBER" Funderbird 07:29:42.42 451.644 00:29:42.42
505 CZ B & B TEAM Ren 07:29:51.74 449.295 00:29:51.74
506 PL SEDLACEK Josef Lojza 07:29:56.08 448.209 00:29:56.08
507 PL SZYMAŃSKI Zbigniew ZS 76 07:30:01.60 446.836 00:30:01.60
508 CZ OLD STERNBERK TEAM "B" Bumbalíkův Raška 07:30:06.07 445.730 00:30:06.07
509 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Morgan Freeman 07:30:06.97 445.508 00:30:06.97
510 CZ KUČERA Lukáš Ruda 07:30:10.93 444.534 00:30:10.93
511 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "A" Abadon 07:30:14.25 443.721 00:30:14.25
512 DE TEAM GOUDEN DUIF "C" Gandalf 07:30:39.35 437.665 00:30:39.35
513 CZ SATORA Miroslav Turbo 07:31:09.90 430.515 00:31:09.90
514 DE ZG HELIOS II. Heli 065 07:31:22.76 427.574 00:31:22.76
515 NO HELGESEN Bjorn Ove Unique 183 07:31:34.10 425.015 00:31:34.10
516 SK PODHORSKÝ TEAM Fezoj 07:31:44.32 422.734 00:31:44.32
517 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Luckbrun 07:31:44.75 422.638 00:31:44.75
518 CZ KUČERA Lukáš Nicolas 07:31:59.81 419.323 00:31:59.81
519 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Kelly 07:32:08.89 417.349 00:32:08.89
520 CZ SUCHOMEL Libor S 1 07:32:09.90 417.130 00:32:09.90
521 AT HALATSCHEK Dietmar Nadine 07:32:12.02 416.673 00:32:12.02
522 PL JANIA-LACH TEAM Alice 07:32:26.52 413.569 00:32:26.52
523 SK BINDAS Štefan ŠB 2 07:32:29.27 412.985 00:32:29.27
524 CZ KOMA Daniel Dan 1 07:32:29.85 412.863 00:32:29.85
525 AT RUDORFER Michael Magnum 07:32:31.96 412.416 00:32:31.96
526 CZ VLČEK Jiří Nora 07:32:37.84 411.178 00:32:37.84
527 DE ZG HELIOS I. Os 128 07:32:48.11 409.032 00:32:48.11
528 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 900 07:33:09.58 404.618 00:33:09.58
529 CZ BAJTEK Jan Nora 07:33:13.94 403.733 00:33:13.94
530 PL COBA TEAM Staś 07:33:15.90 403.337 00:33:15.90
531 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 804 07:33:36.49 399.218 00:33:36.49
532 AT VOLLNHOFER Dominik Hochegg 5 07:33:43.05 397.924 00:33:43.05
533 CZ ŠABATA Michal M.Š. 78 07:33:44.43 397.653 00:33:44.43
534 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Merope 777 07:34:50.61 385.065 00:34:50.61
535 CZ ACADEMY LOFT "C" Sigania 82 07:35:00.41 383.268 00:35:00.41
536 CZ LAMÁČEK David La Denver 07:35:05.01 382.430 00:35:05.01
537 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Alexia 07:35:05.42 382.356 00:35:05.42
538 PL RAFITA TEAM Tarasiuk Boss 07:35:05.82 382.283 00:35:05.82
539 DE TEAM "DIE ROTHALBOMBER" Caro 07:35:07.52 381.975 00:35:07.52
540 SK HROZEN Peter Petra 07:35:09.48 381.620 00:35:09.48
541 DE SKOPLJAK Denis Uma 07:35:09.51 381.615 00:35:09.51
542 CZ MATYÁŠ Martin Mateska 07:35:12.93 380.997 00:35:12.93
543 CZ ESHEK Bohdan Bruno 07:35:13.49 380.896 00:35:13.49
544 CZ B & B TEAM Erik 07:35:14.13 380.781 00:35:14.13
545 DE BELOW Harald Four Four One 07:35:15.32 380.567 00:35:15.32
546 DE SCHÖN Friedrich Fritz 12 07:35:16.33 380.385 00:35:16.33
547 CZ BLAŽEK Petr Ema 07:35:21.55 379.449 00:35:21.55
548 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Leonardo DiCaprio 07:35:23.43 379.113 00:35:23.43
549 CZ DAVID Petr Amor 07:35:23.94 379.022 00:35:23.94
550 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Sarah 07:35:25.59 378.728 00:35:25.59
551 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Hazlov 07:35:26.45 378.575 00:35:26.45
552 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "B" Jarda 07:35:27.45 378.397 00:35:27.45
553 CZ B & B TEAM Liu 07:35:28.12 378.278 00:35:28.12
554 PL OLR MAZURY Weston 07:35:31.29 377.715 00:35:31.29
555 DE SKOPLJAK Denis Nirvana 07:35:31.66 377.649 00:35:31.66
556 CZ HLUBINKA Jan Marcela 07:35:32.60 377.483 00:35:32.60
557 CH TEAM FROHMATTA Porsche 07:35:34.75 377.103 00:35:34.75
558 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Merope 790 07:35:36.83 376.736 00:35:36.83
559 PL MAZUR Roman Rockwood 07:35:37.08 376.692 00:35:37.08
560 CZ ACADEMY LOFT "D" Buday 73 07:35:37.55 376.609 00:35:37.55
561 SK ŽABKA Miro Zazu 07:35:38.30 376.477 00:35:38.30
562 CZ CHARYPAR Vojtěch Charyš 3 07:35:39.31 376.299 00:35:39.31
563 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Helena 07:35:39.62 376.244 00:35:39.62
564 DE TEAM PFOH + HENRICH + BUCKLE Jupiter 07:35:40.47 376.095 00:35:40.47
565 DE WINGS 2 WIN W2W 202 07:35:40.61 376.070 00:35:40.61
566 PT PEDRO PORTO Paico 07:35:41.19 375.969 00:35:41.19
567 SK TEAM BCHB BCHB 640 07:35:41.53 375.909 00:35:41.53
568 AT HEILAND Helmut Gratia 07:35:41.87 375.849 00:35:41.87
569 CZ GRUBER Simon "A" Bjorn 07:35:44.18 375.444 00:35:44.18
570 CZ GERSPITZER & ČULEŇ Team GJ 55 07:35:44.37 375.411 00:35:44.37
571 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "B" SP 837 07:35:44.93 375.313 00:35:44.93
572 CZ LUNDÁK Pavel Kid 07:35:45.11 375.281 00:35:45.11
573 CZ ŠABATA Jan J.Š. 6 07:35:45.61 375.194 00:35:45.61
574 CZ ATH KVĚTNÁ Naděje 07:35:45.85 375.152 00:35:45.85
575 CZ TALLA František Zuma 07:35:46.29 375.075 00:35:46.29
576 DE BEHLKE Andreas AB 04 07:35:46.73 374.998 00:35:46.73
577 PL OLR MAZURY Wakita 07:35:47.15 374.925 00:35:47.15
578 CH TEAM FROHMATTA Chris 07:35:49.74 374.473 00:35:49.74
579 CZ OLD STERNBERK TEAM "A" Petr 1 07:35:50.89 374.273 00:35:50.89
580 DE SKOPLJAK Denis Ida 07:35:51.29 374.203 00:35:51.29
581 CZ KULÍK Přemysl PK 113 07:35:51.64 374.143 00:35:51.64
582 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Vanilla 07:35:51.77 374.120 00:35:51.77
583 DE ANTONOV AVIATION AN 22 07:35:52.10 374.063 00:35:52.10
584 DE TEAM BRANDT & WICHERT Verstappen Max 07:35:53.47 373.825 00:35:53.47
585 CZ KOCIÁN Milan Pat 07:35:53.63 373.797 00:35:53.63
586 PL KOZLENIA Artur Apollo 07:35:54.31 373.679 00:35:54.31
587 CZ ŠABATA Michal M.Š. 72 07:35:54.85 373.585 00:35:54.85
588 SK BABIC Pavol Hrky 07:35:55.25 373.516 00:35:55.25
589 SK DUCHOVIČ Jozef Justin 07:35:55.38 373.493 00:35:55.38
590 DE TEAM PFOH + HENRICH + BUCKLE Bärwurz 07:35:55.44 373.483 00:35:55.44
591 CZ VYBÍRAL & KONEČNÝ Team PK 15 07:35:55.87 373.408 00:35:55.87
592 DE SCHÖN Friedrich Fritz 1 07:35:56.46 373.306 00:35:56.46
593 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Jarmila 07:35:56.90 373.230 00:35:56.90
594 CZ ACADEMY LOFT "D" Baletak 43 07:35:58.15 373.014 00:35:58.15
595 DE HIENZSCH Frank F.H. 3 07:35:58.71 372.917 00:35:58.71
596 CZ ACADEMY LOFT "A" Tusi 61 07:35:58.92 372.881 00:35:58.92
597 CZ ECHTNER Lukáš Luky 07:35:59.60 372.763 00:35:59.60
598 CZ HORÁK Josef Hurrican 07:35:59.62 372.760 00:35:59.62
599 AT GRATZER Werner Attilus 07:35:59.64 372.757 00:35:59.64
600 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "B" Honza 07:36:00.54 372.601 00:36:00.54
601 DE TARGATZ Angela Dr. Angel 07:36:01.82 372.381 00:36:01.82
601 CZ CHARYPAR Vojtěch Charyš 5 07:36:01.82 372.381 00:36:01.82
603 CZ HLAVINKA & CHUDOBA Team Cholerik 07:36:02.16 372.322 00:36:02.16
604 CZ ACADEMY LOFT "C" Pumidia 53 07:36:02.44 372.274 00:36:02.44
605 DE TEAM Tanja & Maya & Mica "A" Talyn 07:36:02.45 372.272 00:36:02.45
606 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Ivan Miroslav CE 2 07:36:02.56 372.253 00:36:02.56
607 CZ KIRSCH Jiří Jeane 6 07:36:02.99 372.179 00:36:02.99
608 PL KOZLENIA Artur Adagio 07:36:03.35 372.117 00:36:03.35
609 CZ OLD STERNBERK TEAM "B" Žlebák 07:36:03.53 372.086 00:36:03.53
610 CZ ACADEMY LOFT "A" Sivia 21 07:36:04.16 371.978 00:36:04.16
611 PT PEDRO PORTO Pacos 07:36:05.10 371.817 00:36:05.10
612 CZ TALLA František Skye 07:36:05.91 371.677 00:36:05.91
613 CZ VOZÁBAL & ZIMA Team Mira 07:36:05.97 371.667 00:36:05.97
614 CH DERBY TEAM PILATUS Superman 07:36:06.41 371.592 00:36:06.41
615 CZ ACADEMY LOFT "C" Diawo 72 07:36:06.59 371.561 00:36:06.59
616 CZ HORNÍČEK TEAM Talent 13 07:36:07.03 371.485 00:36:07.03
617 CZ ACADEMY LOFT "D" Buday 63 07:36:07.10 371.473 00:36:07.10
618 CZ BAJTEK Jan Kora 07:36:07.60 371.388 00:36:07.60
619 CZ GRUBER Marek Marco 07:36:07.68 371.374 00:36:07.68
620 DE C.SCHWARM + M.WIESNET Kelso 07:36:08.43 371.246 00:36:08.43
621 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Tom Hanks 07:36:08.69 371.201 00:36:08.69
622 PL MAZIARZ RACING TEAM Panto 07:36:09.16 371.121 00:36:09.16
623 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "C" SP 839 07:36:09.21 371.112 00:36:09.21
624 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "B" Hanka 07:36:09.47 371.068 00:36:09.47
625 DE TARGATZ Angela Dr. Andale 07:36:09.68 371.032 00:36:09.68
626 CZ ATH KVĚTNÁ Kunhuta 07:36:09.88 370.997 00:36:09.88
627 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "A" Celestino 07:36:10.79 370.842 00:36:10.79
628 CZ SKRBEK Marek Kid-Rudy 1 07:36:11.05 370.798 00:36:11.05
629 CZ ŠEVČÍK Josef Dana 07:36:11.84 370.663 00:36:11.84
630 CZ LAŇKA Alfons Ing. Jana 07:36:12.36 370.574 00:36:12.36
631 CZ BUREŠ TEAM Karmazín 07:36:12.40 370.567 00:36:12.40
632 DE JOEKEL SKYLIGHTS - Lang Merope 786 07:36:12.62 370.530 00:36:12.62
633 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Merope 773 07:36:13.16 370.438 00:36:13.16
634 SK EVIN Peter + Noemi Ste 722 07:36:13.85 370.320 00:36:13.85
635 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 329 07:36:14.27 370.248 00:36:14.27
636 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Bas B.1 07:36:14.82 370.155 00:36:14.82
637 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Merope 816 07:36:15.30 370.073 00:36:15.30
638 DE JOEKEL SKYLIGHTS - Lang Stephan 247 07:36:15.64 370.015 00:36:15.64
639 CZ KULÍK Přemysl PK 110 07:36:15.90 369.971 00:36:15.90
640 CZ KLEMENS Karel ml. Karlos 07:36:16.29 369.905 00:36:16.29
641 AT BLIEGE Felix Felix 07:36:16.59 369.854 00:36:16.59
642 CZ VYBÍRAL & KONEČNÝ Team PK 01 07:36:16.97 369.789 00:36:16.97
643 CZ GORČÍK + MACHALA Team Mach 1 07:36:17.34 369.726 00:36:17.34
644 DE BELOW Harald Four Thirtyeight 07:36:17.84 369.641 00:36:17.84
645 CZ OLD STERNBERK TEAM "B" Verdi 3 07:36:18.18 369.584 00:36:18.18
646 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 987 07:36:18.38 369.550 00:36:18.38
647 PL PALENTKA-KUBIAK Team M 19 07:36:18.63 369.507 00:36:18.63
648 CZ ATH KVĚTNÁ Klenot 2 07:36:19.08 369.431 00:36:19.08
649 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Ivan Miroslav CE 5 07:36:19.23 369.406 00:36:19.23
650 CZ ACADEMY LOFT "B" Kruger 022 07:36:19.42 369.374 00:36:19.42
651 CZ GRUBER Simon "A" Simon 07:36:19.66 369.333 00:36:19.66
652 CZ KUČERA Lukáš Lada 07:36:19.67 369.331 00:36:19.67
653 CZ LUNDÁK Pavel Leo 07:36:19.83 369.304 00:36:19.83
654 CH TEAM PERLEN Pjeter Thaqi Pjeter 21 07:36:20.39 369.209 00:36:20.39
655 CZ HLAVINKA & CHUDOBA Team Karas 07:36:20.57 369.179 00:36:20.57
656 DE JOEKEL SKYLIGHTS - Lang Merope 812 07:36:20.77 369.145 00:36:20.77
657 CZ KLEMENS Karel Kafi 07:36:21.22 369.069 00:36:21.22
658 SK PELECH & MADAJ Raketa 07:36:21.49 369.023 00:36:21.49
659 CZ HANZEL Tomáš H 751 07:36:21.94 368.947 00:36:21.94
660 BG KERCHEV & MATOUŠEK Zara 07:36:22.05 368.928 00:36:22.05
661 PL DZIALAK E.& J. Dago 07:36:22.17 368.908 00:36:22.17
662 CZ BECHYNĚ Radek Andy 07:36:22.72 368.815 00:36:22.72
663 PL MAZIARZ RACING TEAM Hos 07:36:23.09 368.753 00:36:23.09
664 CZ KONEČNÝ Vlastimil Violeta 07:36:23.25 368.726 00:36:23.25
665 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Versailles 07:36:23.43 368.695 00:36:23.43
666 CZ BOUCHAL Martin Výborný 07:36:23.55 368.675 00:36:23.55
667 CZ HAŠŠO Slavomír Slavo 2 07:36:23.83 368.628 00:36:23.83
668 AT EPPENSTEINER Josef Domina 07:36:24.26 368.555 00:36:24.26
669 CZ LAŇKA Alfons Ing. Jaruš 07:36:24.70 368.481 00:36:24.70
670 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Anny 07:36:25.04 368.423 00:36:25.04
671 CZ CHARYPAR Vojtěch Charyš 4 07:36:25.59 368.331 00:36:25.59
672 AT STOCKINGER Walfred Fred 07:36:25.69 368.314 00:36:25.69
673 PL SEDLACEK Josef Staflik 07:36:26.08 368.248 00:36:26.08
674 CZ SKRBEK Marek Kid 2 07:36:26.27 368.216 00:36:26.27
675 CZ KOLÁŘ Martin Sim 07:36:26.37 368.199 00:36:26.37
676 SK PELECH & MADAJ Carmen 07:36:26.60 368.161 00:36:26.60
677 CZ BOUCHAL Martin Vyvolený 07:36:26.63 368.156 00:36:26.63
678 CZ NERS Jaroslav Viktorie 07:36:26.80 368.127 00:36:26.80
679 AT WALDER Florian Graham 07:36:26.91 368.108 00:36:26.91
680 DE TEAM GOCH Kees 57 07:36:27.04 368.087 00:36:27.04
681 CZ HERYNEK SQUADRONE Čejen 07:36:27.08 368.080 00:36:27.08
682 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Stáňa 07:36:27.57 367.997 00:36:27.57
683 DE TEAM GERMANY Werner A. Waldow + Silvia Thiel Talent Quatro 178 07:36:28.03 367.920 00:36:28.03
684 DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Galaxy 07:36:28.33 367.870 00:36:28.33
685 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Krhanice 07:36:28.84 367.784 00:36:28.84
686 CZ GRUBER Lubomír Zdenička 07:36:29.16 367.730 00:36:29.16
687 CZ KOLÁŘ Martin Mojo 07:36:29.30 367.707 00:36:29.30
688 CZ HERYNEK SQUADRONE Caprnie 07:36:29.45 367.681 00:36:29.45
689 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Ready 07:36:29.70 367.639 00:36:29.70
690 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Naomi 07:36:29.75 367.631 00:36:29.75
691 PL OLR MAZURY Wesley 07:36:29.98 367.592 00:36:29.98
692 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Ivan Miroslav CE 3 07:36:30.31 367.537 00:36:30.31
693 PL SZYMAŃSKI Zbigniew ZS 62 07:36:30.40 367.522 00:36:30.40
694 DE HOOP Michael Griet 07:36:30.88 367.441 00:36:30.88
695 DE FAMILIE SOELLNER FS 01 07:36:31.22 367.384 00:36:31.22
696 CZ VYBÍRAL & KONEČNÝ Team PV 4 07:36:31.23 367.383 00:36:31.23
697 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "A" Kira 07:36:31.45 367.346 00:36:31.45
698 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Jorg 2 07:36:31.49 367.339 00:36:31.49
699 CZ KUČERA Lukáš Jenda 07:36:31.66 367.311 00:36:31.66
700 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Jorg G.1 07:36:31.78 367.291 00:36:31.78
701 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Merope 774 07:36:31.81 367.285 00:36:31.81
702 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Kyara 07:36:31.90 367.270 00:36:31.90
703 SK DUBAJ Marián MVDr. Ema 07:36:32.16 367.227 00:36:32.16
704 DE TREPTE Arndt & Marcus Florentine 07:36:33.06 367.076 00:36:33.06
705 DE SKOPLJAK Denis Denis 07:36:33.25 367.044 00:36:33.25
706 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 278 07:36:33.42 367.016 00:36:33.42
707 BG KERCHEV & MATOUŠEK Le Chant Du Loup 07:36:33.49 367.004 00:36:33.49
708 SK EVIN Peter + Noemi Nica 726 07:36:33.71 366.967 00:36:33.71
709 SK PELECH & MADAJ Evina 07:36:33.84 366.946 00:36:33.84
709 DE MEISSNERLANDDERBY MLD 94 07:36:33.84 366.946 00:36:33.84
711 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "C" SP 840 07:36:34.11 366.900 00:36:34.11
712 PL SEDLACEK Josef Holohlav 07:36:34.21 366.884 00:36:34.21
713 CH DERBY TEAM PILATUS Perle 27 07:36:34.29 366.870 00:36:34.29
714 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 811 07:36:34.36 366.859 00:36:34.36
715 CZ OLD STERNBERK TEAM "B" Verdi 1 07:36:34.74 366.795 00:36:34.74
716 DE FAMILIE SOELLNER FS 45 07:36:34.78 366.788 00:36:34.78
717 CZ CHMELAŘ - JURÁSEK Team "B" Toxicity 07:36:34.82 366.782 00:36:34.82
718 CZ SKRBEK Zdeněk Romeo 07:36:35.10 366.735 00:36:35.10
719 CZ DUDA Přemysl Barney 07:36:35.28 366.705 00:36:35.28
720 SK CISÁRIK Rudolf Bak 07:36:35.41 366.683 00:36:35.41
721 DE WINGS 2 WIN W2W 211 07:36:35.51 366.667 00:36:35.51
722 CZ BECHA Lubomír + Jan Diego 07:36:35.79 366.620 00:36:35.79
723 CZ VOZÁBAL & ZIMA Team Mája 07:36:35.99 366.586 00:36:35.99
724 DE SG STEFFL "A" Schumacher 07:36:36.17 366.556 00:36:36.17
725 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Thor 07:36:36.96 366.425 00:36:36.96
726 DE TEAM BRANDT & WICHERT Brandt Diamant 07:36:37.21 366.383 00:36:37.21
727 AT GRATZER Marco Leutnant Gustl 07:36:37.70 366.301 00:36:37.70
728 SK TEAM BCHB BCHB 658 07:36:38.06 366.241 00:36:38.06
729 CZ KLEMENSOVÁ Sára Cervenak 07:36:38.68 366.138 00:36:38.68
730 CZ OLD STERNBERK TEAM "A" Jura 07:36:38.94 366.095 00:36:38.94
731 DE TEAM ALNA Loveless 07:36:39.14 366.061 00:36:39.14
732 CZ KRUTIL Karel + Michal Zpomalený 07:36:39.44 366.011 00:36:39.44
733 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "A" Jorge 07:36:39.45 366.010 00:36:39.45
734 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Al Pacino 07:36:39.73 365.963 00:36:39.73
735 PT PEDRO PORTO Pagong 07:36:39.99 365.920 00:36:39.99
736 CZ SUDA Jiří Mína 07:36:40.22 365.882 00:36:40.22
737 SK KOPAS Michal Mišo 3 07:36:40.61 365.817 00:36:40.61
738 AT VOLLNHOFER Dominik Hochegg 1 07:36:40.78 365.788 00:36:40.78
739 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Cheryl 07:36:41.21 365.717 00:36:41.21
740 DE ZG HELIOS II. Heli 928 07:36:41.61 365.651 00:36:41.61
741 CZ HERYNEK SQUADRONE Fighter 07:36:42.20 365.553 00:36:42.20
742 CZ KUČERA Vladimír Leoš 07:36:42.93 365.431 00:36:42.93
743 DE SKOPLJAK Denis Klaus 07:36:43.01 365.418 00:36:43.01
744 PL JANIA-LACH TEAM Copiwir 07:36:43.29 365.372 00:36:43.29
745 SK BEŇÁK Vladimír Anna 07:36:43.37 365.359 00:36:43.37
746 AT HEILAND Helmut Thekla 07:36:43.61 365.319 00:36:43.61
747 PL KOZLENIA Artur Alamo 07:36:43.71 365.302 00:36:43.71
748 DE SG STEFFL "A" Prost 07:36:43.94 365.264 00:36:43.94
749 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Gaia 07:36:44.04 365.247 00:36:44.04
750 CZ KOBYLNICE TEAM Jan 07:36:44.99 365.090 00:36:44.99
751 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Olymp 23 07:36:45.07 365.077 00:36:45.07
752 CZ ACADEMY LOFT "C" Sivia 13 07:36:45.83 364.951 00:36:45.83
753 PT PEDRO PORTO Pacheco 07:36:46.07 364.911 00:36:46.07
754 CZ GRUBER Lubomír Adélka 07:36:46.99 364.759 00:36:46.99
755 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "A" Foggia 07:36:47.08 364.744 00:36:47.08
756 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "C" Don 07:36:47.45 364.683 00:36:47.45
757 PL KWAŚNICKI Tomasz Tarlom 07:36:48.05 364.584 00:36:48.05
758 CZ BUREŠ TEAM Frankovka 07:36:48.20 364.559 00:36:48.20
759 PL MAZIARZ RACING TEAM Bruto 07:36:48.62 364.490 00:36:48.62
760 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Jorg G.2 07:36:48.64 364.487 00:36:48.64
761 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 272 07:36:48.73 364.472 00:36:48.73
762 DE TEAM "DIE ROTHALBOMBER" Iris 07:36:49.32 364.375 00:36:49.32
763 PL WRÓBEL Michal & Patryk Talent 9306 07:36:49.62 364.325 00:36:49.62
764 CZ ŠABATA Jan J.Š. 4 07:36:50.24 364.223 00:36:50.24
765 SK DUCHOVIČ Jozef Kira 07:36:50.95 364.106 00:36:50.95
766 CZ KONEČNÝ Vlastimil Jitula 07:36:51.34 364.042 00:36:51.34
767 AT BLIEGE Felix Roman 07:36:51.67 363.987 00:36:51.67
768 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "C" Amis 07:36:51.84 363.959 00:36:51.84
769 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 805 07:36:52.33 363.879 00:36:52.33
770 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Stefaan A.P. 2 07:36:52.84 363.795 00:36:52.84
771 CZ ACADEMY LOFT "B" Kisil 81 07:36:53.15 363.744 00:36:53.15
772 CZ BĚLOHOUBEK Jan Simír 07:36:53.22 363.732 00:36:53.22
773 CZ ACADEMY LOFT "B" Kisil 51 07:36:53.54 363.680 00:36:53.54
774 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Ivana 07:36:54.86 363.463 00:36:54.86
775 DE SG STEFFL "B" Astrid Lingreen 07:36:55.08 363.427 00:36:55.08
776 CZ HERYNEK SQUADRONE Bond Girl 07:36:55.25 363.399 00:36:55.25
777 CZ KRBEČEK Jaroslav Pokus 07:36:55.41 363.373 00:36:55.41
778 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Osmička 07:36:55.63 363.337 00:36:55.63
779 DE TRUSHEIM Holger Bird 2018 07:36:55.74 363.319 00:36:55.74
780 DE ANTONOV AVIATION AN 225 07:36:55.95 363.284 00:36:55.95
781 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 338 07:36:56.30 363.227 00:36:56.30
782 AT GRATZER Werner Grixus 07:36:56.65 363.170 00:36:56.65
783 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 818 07:36:57.30 363.063 00:36:57.30
784 CZ POSPÍŠIL Petr Pako 07:36:57.73 362.993 00:36:57.73
785 CZ CHMELAŘ - JURÁSEK Team "B" Hypnotize 07:36:58.31 362.898 00:36:58.31
786 DE JOEKEL SKYLIGHTS - Lang Stephan 248 07:36:58.39 362.885 00:36:58.39
787 CZ ACADEMY LOFT "D" 99 Bravening 93 07:36:58.92 362.798 00:36:58.92
788 CZ KUČERA Lukáš Hedvika 07:36:59.86 362.644 00:36:59.86
789 CZ ACADEMY LOFT "C" Bravia 22 07:37:00.37 362.561 00:37:00.37
790 DE SCHÖN Friedrich Fritz 6 07:37:00.89 362.476 00:37:00.89
791 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Merope 826 07:37:01.08 362.445 00:37:01.08
792 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Kalna 07:37:01.51 362.375 00:37:01.51
793 CZ PŘÍKAZSKÝ Jan Honza 1 07:37:02.10 362.279 00:37:02.10
794 DE TEAM PFOH + HENRICH + BUCKLE Topinambur 07:37:02.18 362.266 00:37:02.18
795 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Robert De Niro 07:37:02.39 362.232 00:37:02.39
796 CZ MAKANAKI Team Lluc 07:37:02.52 362.210 00:37:02.52
797 CZ KRET Jiří Beta 07:37:02.82 362.162 00:37:02.82
798 CZ GALSCHNEIDER Peter Agis 07:37:03.25 362.092 00:37:03.25
799 DE TEAM GOCH Mercedes 07:37:03.50 362.051 00:37:03.50
800 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Merope 775 07:37:03.82 361.999 00:37:03.82
801 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "B" SP 843 07:37:04.33 361.916 00:37:04.33
802 SK VOJTKO Milan Gabo 07:37:04.85 361.831 00:37:04.85
803 BE COPPENS Peter PC 501 07:37:06.05 361.636 00:37:06.05
804 SK FAMILY PINČÁK Sweet Home 07:37:06.06 361.634 00:37:06.06
805 DE TEAM Tanja & Maya & Mica "B" Maiden 07:37:07.28 361.436 00:37:07.28
806 CZ KHL Kamenář Orion 07:37:07.41 361.415 00:37:07.41
807 CZ NVÚ Nápravný výchovný ústav Trotl 07:37:07.49 361.402 00:37:07.49
808 CZ ŠABATA Jan J.Š. 1 07:37:07.94 361.329 00:37:07.94
809 DE C.SCHWARM + M.WIESNET Phar Lap 07:37:08.56 361.229 00:37:08.56
810 SK PELECH & MADAJ Blutig 07:37:09.35 361.101 00:37:09.35
811 PL DZIALAK E.& J. Zosia 07:37:10.28 360.950 00:37:10.28
812 CZ HUCL Václav Šárka 07:37:10.71 360.881 00:37:10.71
813 PL SEDLACEK Josef Tonda 07:37:11.19 360.803 00:37:11.19
814 CZ MAYER Antonín Tony 07:37:11.60 360.737 00:37:11.60
815 CZ KOLÁŘ Martin Singha 07:37:11.79 360.706 00:37:11.79
816 DE TEAM GOCH Lotus 07:37:12.37 360.612 00:37:12.37
817 PL SROKA-KUSION-KAWA Team Tomasz 07:37:13.31 360.460 00:37:13.31
818 CZ PŘÍKAZSKÝ Jan Honza 4 07:37:13.83 360.377 00:37:13.83
819 PL MAZUR Roman Rocket 07:37:15.04 360.181 00:37:15.04
820 CZ GRUBER Simon "A" Baylie 07:37:15.96 360.033 00:37:15.96
821 DE SKOPLJAK Denis Ole 07:37:17.60 359.769 00:37:17.60
822 CZ KRBEČEK Jaroslav Hokus 07:37:18.03 359.700 00:37:18.03
823 CZ KUČERA Vladimír Madloš 07:37:18.95 359.552 00:37:18.95
824 CZ TRUKSA Vítězslav Luky 07:37:19.15 359.520 00:37:19.15
825 NO HELGESEN Bjorn Ove Ace´s 07:37:19.25 359.504 00:37:19.25
826 CZ VÍTEK Jan Naty 07:37:19.50 359.464 00:37:19.50
827 DE SG STEFFL "B" George Orwell 07:37:19.70 359.432 00:37:19.70
828 PL GRODNY Andrzej "A" AG 43 07:37:19.81 359.414 00:37:19.81
829 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 899 07:37:20.41 359.318 00:37:20.41
830 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 5 07:37:21.67 359.116 00:37:21.67
831 CZ POSPÍŠIL Petr Jako 07:37:22.95 358.911 00:37:22.95
832 CZ HOUŠKA David Army 07:37:24.17 358.716 00:37:24.17
833 CZ NVÚ Nápravný výchovný ústav Kripl 07:37:24.78 358.619 00:37:24.78
834 CZ GRUBER Simon "B" George 07:37:24.86 358.606 00:37:24.86
835 DE SIEBERT DIETER + CHEN YUE Talent 2329 07:37:25.02 358.580 00:37:25.02
836 DE TEAM "DIE ROTHALBOMBER" Yvonne 07:37:26.45 358.352 00:37:26.45
836 PL KWAŚNICKI Tomasz Twist 07:37:26.45 358.352 00:37:26.45
838 DE JAHN Torsten Eddy 07:37:26.78 358.299 00:37:26.78
839 CZ MAREK Petr Max. 07:37:27.83 358.132 00:37:27.83
840 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Marti 07:37:28.78 357.981 00:37:28.78
841 DE C.SCHWARM + M.WIESNET Kincsem 07:37:29.01 357.944 00:37:29.01
842 DE SG STEFFL "B" Agatha Christie 07:37:29.07 357.935 00:37:29.07
843 AT HEILAND Helmut Attila 07:37:29.22 357.911 00:37:29.22
844 CZ BLAŽEK Petr Barnabáš 07:37:29.42 357.879 00:37:29.42
845 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "C" SP 877 07:37:29.74 357.828 00:37:29.74
846 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Dvojka 07:37:29.92 357.799 00:37:29.92
847 CZ KIRSCH Jiří Jana 22 07:37:30.40 357.723 00:37:30.40
848 SK BINDAS Štefan ŠB 3 07:37:30.52 357.704 00:37:30.52
849 DE TREPTE Arndt & Marcus Jana 07:37:30.78 357.663 00:37:30.78
850 CZ HLAVINKA & CHUDOBA Team Romário 07:37:31.16 357.602 00:37:31.16
851 DE TEAM ELBTALSPRINTER Weise & Popp Elessar 07:37:31.69 357.518 00:37:31.69
852 CZ ŠABATA Michal M.Š. 77 07:37:32.39 357.407 00:37:32.39
853 DE TEAM GOCH Kees 69 07:37:32.50 357.390 00:37:32.50
854 CZ HORNÍČEK TEAM Talent 06 07:37:33.32 357.260 00:37:33.32
855 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "B" SP 820 07:37:33.69 357.201 00:37:33.69
856 CZ HUCL Václav Josef 07:37:34.01 357.150 00:37:34.01
857 AT HEILAND Helmut Krispin 07:37:34.06 357.142 00:37:34.06
858 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "B" SP 836 07:37:34.53 357.068 00:37:34.53
859 CZ GRUBER Simon "B" Torvi 07:37:34.67 357.046 00:37:34.67
860 CZ ACADEMY LOFT "D" Dolia 93 07:37:35.08 356.981 00:37:35.08
861 CZ NESÉT Bohumil Aldor 07:37:35.99 356.837 00:37:35.99
862 CZ ACADEMY LOFT "A" Jita 81 07:37:36.48 356.759 00:37:36.48
863 SK LABON Matúš & Jakub MLJ 8 07:37:36.64 356.734 00:37:36.64
864 CZ BLAŽEK Petr Olík 07:37:36.79 356.710 00:37:36.79
865 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Běla 07:37:37.27 356.634 00:37:37.27
866 CZ KRET Jiří Alfa 07:37:38.52 356.437 00:37:38.52
867 PL GRODNY Andrzej "A" AG 24 07:37:39.08 356.349 00:37:39.08
868 CZ GRUBER Marek Perla 07:37:39.46 356.289 00:37:39.46
869 CZ BECHA Lubomír + Jan Tom 07:37:39.72 356.248 00:37:39.72
870 CZ CHMELAŘ - JURÁSEK Team "B" Question 07:37:39.90 356.219 00:37:39.90
871 DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Galitzin 07:37:40.22 356.169 00:37:40.22
872 CZ LAŇKA Alfons Ing. Fony 07:37:40.49 356.126 00:37:40.49
873 DE MEISSNERLANDDERBY MLD 47 07:37:40.88 356.065 00:37:40.88
874 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Krcmy 07:37:41.64 355.945 00:37:41.64
875 BG KERCHEV & MATOUŠEK Belle Pepi 07:37:42.81 355.761 00:37:42.81
876 DE SÄCHSISCHE SCHWEIZ Trepte-Hörnig-Fischer Marcus 07:37:42.99 355.733 00:37:42.99
877 CZ LOCCO TEAM Lucas 07:37:43.13 355.711 00:37:43.13
878 CZ SKRBEK Marek Erico 07:37:43.73 355.617 00:37:43.73
879 CZ VYBÍRAL & KONEČNÝ Team PK 30 07:37:44.93 355.428 00:37:44.93
880 CZ SKRBEK Zdeněk Roki 07:37:47.12 355.085 00:37:47.12
881 SK NOVÁK Pavel Timo 07:37:48.94 354.800 00:37:48.94
882 SK DUBAJ Marián MVDr. Diana 07:37:49.27 354.748 00:37:49.27
883 CZ VOZÁBAL & ZIMA Team Lubka 07:37:51.23 354.442 00:37:51.23
884 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Lenny 07:37:51.91 354.336 00:37:51.91
885 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 977 07:37:52.09 354.308 00:37:52.09
886 DE TARGATZ Angela Dr. Anthony 07:37:53.17 354.140 00:37:53.17
887 CZ BECHYNĚ Radek Alešek 07:37:57.20 353.513 00:37:57.20
888 CZ KHL Kamenář Glauke 07:37:58.68 353.283 00:37:58.68
889 CZ LAMÁČEK David La Bonn 07:37:59.20 353.203 00:37:59.20
890 CZ JURÁSEK-ŠKRABAL Team Terka 07:38:02.18 352.742 00:38:02.18
891 SK DUCHOVIČ Jozef Vivien 07:38:02.60 352.677 00:38:02.60
892 CZ GORČÍK + MACHALA Team Moni 07:38:02.74 352.655 00:38:02.74
893 CZ HANZEL Tomáš H 731 07:38:04.73 352.348 00:38:04.73
894 SK ŠKVARKA & KASAN Team Simona 07:38:05.23 352.271 00:38:05.23
895 CZ NERS Jaroslav Tomas 07:38:08.15 351.821 00:38:08.15
896 CZ LOCCO TEAM Berry 07:38:08.82 351.718 00:38:08.82
897 AT HEILAND Helmut Larissa 07:38:09.15 351.668 00:38:09.15
898 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Kid A.P. 4 07:38:10.14 351.516 00:38:10.14
899 CZ GRUBER Marek Ivoš 07:38:12.17 351.204 00:38:12.17
900 PL SROKA-KUSION-KAWA Team Kamila 07:38:12.80 351.108 00:38:12.80
901 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Gadget 07:38:13.01 351.076 00:38:13.01
902 AT GRATZER Marco Agrippina 07:38:14.40 350.863 00:38:14.40
903 DE TEAM GOCH Kees 61 07:38:14.77 350.806 00:38:14.77
904 CZ KRET Jiří Morgy 07:38:15.05 350.764 00:38:15.05
905 CZ BUREŠ TEAM Merlot 07:38:15.54 350.689 00:38:15.54
906 CZ ACADEMY LOFT "D" Pumidia 43 07:38:16.39 350.559 00:38:16.39
907 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 281 07:38:17.58 350.377 00:38:17.58
908 AT WALDER Florian Zazu 07:38:18.59 350.223 00:38:18.59
909 CZ SUDA Jiří Beth 07:38:21.03 349.852 00:38:21.03
910 CZ KOLÁŘ Martin Jojo 07:38:21.27 349.816 00:38:21.27
911 CZ BOJKO Stanislav BoStJa 5 07:38:21.88 349.723 00:38:21.88
912 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 284 07:38:21.92 349.717 00:38:21.92
913 DE HOOP Michael Mateusz 07:38:22.19 349.676 00:38:22.19
914 CZ LAŇKOVI TEAM Marley 07:38:25.91 349.112 00:38:25.91
915 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Merope 765 07:38:26.41 349.036 00:38:26.41
916 CZ LUNDÁK Pavel Erik 07:38:26.71 348.991 00:38:26.71
917 DE BELOW Harald Four Thirtysix 07:38:29.16 348.620 00:38:29.16
918 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 357 07:38:29.46 348.575 00:38:29.46
919 CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Salvik 07:38:29.56 348.560 00:38:29.56
920 DE TEAM Tanja & Maya & Mica "A" Tartan 07:38:30.34 348.442 00:38:30.34
921 SK DREXLEROVÁ Helena Paloma 07:38:31.35 348.290 00:38:31.35
922 SK BABIC Pavol Starek 07:38:31.79 348.224 00:38:31.79
923 DE ZG HELIOS I. Os 150 07:38:32.25 348.154 00:38:32.25
924 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "B" Milan 07:38:34.15 347.869 00:38:34.15
925 PL DZIALAK E.& J. Lilly 07:38:34.33 347.841 00:38:34.33
926 CZ BECHYNĚ Radek Káča 07:38:34.77 347.775 00:38:34.77
927 DE TRUSHEIM Holger Bird 2006 07:38:36.67 347.490 00:38:36.67
928 CZ MAKANAKI Team Formentor 07:38:37.51 347.364 00:38:37.51
929 CZ KLEMENS Karel Meimi 07:38:37.56 347.357 00:38:37.56
930 SK PP + LL TEAM Bos Pri 07:38:39.08 347.129 00:38:39.08
931 SK BINDAS Štefan ŠB 4 07:38:39.26 347.102 00:38:39.26
932 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "B" Belmondo 07:38:41.59 346.754 00:38:41.59
933 SK TEAM BCHB BCHB 250 07:38:42.70 346.588 00:38:42.70
934 PL SEDLACEK Josef Karl 07:38:46.04 346.090 00:38:46.04
935 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "B" Václav 07:38:50.12 345.484 00:38:50.12
936 DE C.SCHWARM + M.WIESNET Gurli 07:38:51.48 345.283 00:38:51.48
937 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "C" SP 801 07:39:03.18 343.559 00:39:03.18
938 DE TREPTE Arndt & Marcus Henku 07:39:03.63 343.493 00:39:03.63
939 SK DUCHOVIČ Jozef Apolon 07:39:03.98 343.441 00:39:03.98
940 PL LACH-JANIA TEAM Bombay SK 07:39:04.19 343.411 00:39:04.19
941 DE TEAM SPREEWALD Motschko Alexander Kras Spreewald 07:39:05.43 343.229 00:39:05.43
942 CZ GALSCHNEIDER Peter Bajo 07:39:12.16 342.247 00:39:12.16
943 CZ BECHA Lubomír + Jan Kate 07:39:14.83 341.859 00:39:14.83
944 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 4 07:39:15.23 341.801 00:39:15.23
945 CZ JURÁSEK-ŠKRABAL Team Martin 07:39:15.87 341.708 00:39:15.87
946 PL MAZUR Roman Rock 07:39:17.19 341.517 00:39:17.19
947 DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Gayle 07:39:18.82 341.281 00:39:18.82
948 NO HELGESEN Bjorn Ove Torero´s Drevsjo 07:39:19.58 341.171 00:39:19.58
949 DE WINGS 2 WIN W2W 254 07:39:20.02 341.107 00:39:20.02
950 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 1 07:39:22.01 340.820 00:39:22.01
951 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Hevlin 07:39:25.40 340.331 00:39:25.40
952 CZ BECHA Lubomír + Jan Beny 07:39:28.23 339.925 00:39:28.23
953 AT BLIEGE Felix Fritz 07:39:29.15 339.793 00:39:29.15
954 DE TEAM Tanja & Maya & Mica "C" Miffie 07:39:30.74 339.565 00:39:30.74
955 DE TEAM Tanja & Maya & Mica "A" Taragon 07:39:31.87 339.403 00:39:31.87
956 CZ BECHYNĚ Radek Verča 07:39:33.05 339.234 00:39:33.05
957 PL SROKA-KUSION-KAWA Team Renata 07:39:33.67 339.146 00:39:33.67
958 CZ KRUTIL Karel + Michal Wali 109 07:39:36.37 338.760 00:39:36.37
959 DE TEAM BRANDT & WICHERT Brandt Brilliant 07:39:37.25 338.635 00:39:37.25
960 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Šumavák 1 07:39:37.63 338.581 00:39:37.63
961 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Vandy 07:39:37.77 338.561 00:39:37.77
962 CZ VYBÍRAL & KONEČNÝ Team PK 06 07:39:39.33 338.339 00:39:39.33
963 CZ MATYÁŠ Martin Václav 07:39:41.14 338.082 00:39:41.14
964 CZ ADAMÍK Zdeněk Raroh 07:39:49.18 336.944 00:39:49.18
965 SK LABON Matúš & Jakub MLJ 9 07:39:52.96 336.412 00:39:52.96
966 DE C.SCHWARM + M.WIESNET Black Doc 07:39:54.32 336.221 00:39:54.32
967 CZ KOLÍNEK Jarolím sen. & jun. KT 12 07:39:56.10 335.971 00:39:56.10
968 CZ DUDA Přemysl Bastien 07:39:56.67 335.891 00:39:56.67
969 CZ BECHYNĚ Radek Jiřik 07:39:57.74 335.741 00:39:57.74
970 CZ CHMELAŘ - JURÁSEK Team "A" Maverick 07:40:02.57 335.066 00:40:02.57
971 PL MAZIARZ RACING TEAM Brian 07:40:04.15 334.846 00:40:04.15
972 CH DERBY TEAM PILATUS Vakkakoski 07:40:31.32 331.104 00:40:31.32
973 CH TEAM WIRZ Remember Me 07:40:42.48 329.591 00:40:42.48
974 CZ ŠIK Jaroslav Lucka 07:41:08.61 326.103 00:41:08.61
975 CZ HAŠŠO Slavomír Benda 2 07:41:11.84 325.676 00:41:11.84
976 CZ LAŇKA Alfons Ing. Vojta 07:41:26.37 323.773 00:41:26.37
977 CZ KUČERA Lukáš Katrin 07:41:27.14 323.673 00:41:27.14
978 DE TEAM GERMANY Werner A. Waldow + Silvia Thiel Talent Quatro 260 07:41:33.30 322.873 00:41:33.30
979 DE BELOW Harald Four Thirtyseven 07:41:36.56 322.452 00:41:36.56
980 DE TREPTE Arndt & Marcus Edwin 07:41:39.09 322.125 00:41:39.09
981 PL LACH-JANIA TEAM Jojen 07:41:50.60 320.648 00:41:50.60
982 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" The 2025 07:42:02.53 319.132 00:42:02.53
983 PL JANIA-LACH TEAM Aslar 07:42:07.65 318.486 00:42:07.65
984 DE BELOW Harald Four Thirtynine 07:42:10.14 318.172 00:42:10.14
985 PL GRODNY Andrzej "B" AA 04 07:42:11.48 318.004 00:42:11.48
986 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "C" SP 897 07:42:16.61 317.361 00:42:16.61
987 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Kate Winslet 07:42:17.27 317.278 00:42:17.27
988 DE TEAM ELBTALSPRINTER Weise & Popp Elegance 07:42:19.92 316.947 00:42:19.92
989 PL SROKA-KUSION-KAWA Team Bod 07:42:23.12 316.548 00:42:23.12
990 SK ČÁNI Ĺ + M Lexi 07:42:29.47 315.760 00:42:29.47
991 CZ VYBÍRAL & KONEČNÝ Team PV 2 07:42:38.18 314.685 00:42:38.18
992 CZ ESHEK Bohdan Bart 07:42:38.50 314.645 00:42:38.50
993 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 282 07:42:39.27 314.551 00:42:39.27
994 SK HALIENKA Peter Kaja 07:42:42.51 314.153 00:42:42.51
995 CZ ŠIK Jaroslav Radim 07:42:44.67 313.888 00:42:44.67
996 CZ JURÁSEK-ŠKRABAL Team Marek 07:42:45.41 313.798 00:42:45.41
997 PL SEDLACEK Josef Lukas 07:42:46.64 313.647 00:42:46.64
998 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Kid A.P. 2 07:42:47.43 313.551 00:42:47.43
999 PL MAZIARZ RACING TEAM Gisdle 07:42:48.85 313.378 00:42:48.85
1000 CZ ACADEMY LOFT "D" Turbo 23 07:42:54.48 312.692 00:42:54.48
1001 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 7 07:42:54.84 312.649 00:42:54.84
1002 CZ PŘÍKAZSKÝ Jan Honza 2 07:42:57.22 312.360 00:42:57.22
1003 AT LINDTNER Harald Darktalent 07:43:05.12 311.405 00:43:05.12
1004 SK LAŠ Vladimír Las 551 07:43:16.21 310.075 00:43:16.21
1005 CZ HORÁK Josef Adéla 07:43:20.35 309.581 00:43:20.35
1006 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "B" SP 832 07:43:21.81 309.408 00:43:21.81
1007 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Habibi 07:43:25.44 308.977 00:43:25.44
1008 CZ KULÍK Přemysl PK 103 07:43:27.52 308.730 00:43:27.52
1009 CZ RUBEY Antonín Ruby 2 07:43:31.73 308.232 00:43:31.73
1010 PL OLR MAZURY Walker 07:43:32.93 308.091 00:43:32.93
1011 DE C.SCHWARM + M.WIESNET Seattle Slew 07:43:34.08 307.955 00:43:34.08
1012 CZ KLEMENS Karel Palesa 07:43:46.65 306.482 00:43:46.65
1013 CZ BOJKO Stanislav BoStJa 1 07:43:48.46 306.271 00:43:48.46
1014 PL WRÓBEL Michal & Patryk Talent 9307 07:43:48.91 306.218 00:43:48.91
1015 CZ VLČEK Jiří Koki 07:43:49.92 306.101 00:43:49.92
1016 DE SÄCHSISCHE SCHWEIZ Trepte-Hörnig-Fischer Sabine 07:43:53.48 305.687 00:43:53.48
1017 CZ ŠABATA Jan J.Š. 2 07:43:56.19 305.373 00:43:56.19
1018 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "B" Wolker 07:44:07.71 304.044 00:44:07.71
1019 DE ZG HELIOS I. Os 141 07:44:12.50 303.495 00:44:12.50
1020 DE TARGATZ Angela Dr. Angelo 07:44:13.85 303.340 00:44:13.85
1021 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 270 07:44:15.65 303.135 00:44:15.65
1022 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "A" Aldeguer 07:44:16.71 303.014 00:44:16.71
1023 PL MAZIARZ RACING TEAM Mirr 07:44:18.02 302.865 00:44:18.02
1024 CZ JANEČEK Pavel Natálka 07:44:18.47 302.813 00:44:18.47
1025 SK LABON Matúš & Jakub MLJ 11 07:44:19.76 302.666 00:44:19.76
1026 DE TEAM GOCH HDF 09 07:44:20.33 302.602 00:44:20.33
1027 CZ ACADEMY LOFT "B" Taba 92 07:44:21.32 302.489 00:44:21.32
1028 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Zita 07:44:24.88 302.085 00:44:24.88
1029 SK PP + LL TEAM Tas Pri 07:44:25.64 301.999 00:44:25.64
1030 SK VOJTKO Milan Dodo 07:44:27.48 301.790 00:44:27.48
1031 SK TEAM BAŠISTA HRICIK LUTERÁN Marko 07:44:29.48 301.564 00:44:29.48
1032 DE BELOW Harald Four Double Seven 07:44:29.87 301.520 00:44:29.87
1033 DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Gaspari 07:44:30.77 301.419 00:44:30.77
1034 CZ HLAVINKA & CHUDOBA Team Karmen 07:44:31.22 301.368 00:44:31.22
1035 CZ MAKANAKI Team Alcudia 07:44:32.42 301.233 00:44:32.42
1036 CZ KUČERA Lukáš Princ 07:44:32.83 301.186 00:44:32.83
1037 CZ BLAŽEK Petr Vanda 07:44:33.31 301.132 00:44:33.31
1038 CZ CHMELAŘ - JURÁSEK Team "B" Revenga 07:44:41.29 300.236 00:44:41.29
1039 AT HÖLD Erich Jakob 07:44:41.52 300.210 00:44:41.52
1040 CZ MAKANAKI Team Bonamy 07:44:43.39 300.001 00:44:43.39
1041 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Trojka 07:44:43.90 299.944 00:44:43.90
1042 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Brad Pitt 07:44:47.15 299.581 00:44:47.15
1043 CZ DAVID Petr Bessi 07:44:47.78 299.511 00:44:47.78
1044 AT WALDER Florian Ad 07:44:55.88 298.611 00:44:55.88
1045 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Romy 07:44:57.97 298.380 00:44:57.97
1046 SK FAMILY PINČÁK Brenda 07:45:01.64 297.975 00:45:01.64
1047 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Kid-Jelle 5 07:45:04.88 297.618 00:45:04.88
1048 DE TEAM Tanja & Maya & Mica "B" Magoo 07:45:07.06 297.378 00:45:07.06
1049 CZ KONEČNÝ Vlastimil Lubino 07:45:07.80 297.297 00:45:07.80
1050 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Jim Carrey 07:45:08.06 297.268 00:45:08.06
1051 CZ BĚLOHOUBEK Jan Iva 07:45:08.59 297.210 00:45:08.59
1052 DE BELOW Harald Four Four Two 07:45:09.32 297.130 00:45:09.32
1053 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "C" SP 842 07:45:12.43 296.789 00:45:12.43
1054 DE TRUSHEIM Holger Bird 2004 07:45:14.98 296.510 00:45:14.98
1055 CZ HOUŠKA David Aron 07:45:15.46 296.458 00:45:15.46
1056 DE TARGATZ Angela Dr. Antika 07:45:17.19 296.269 00:45:17.19
1057 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Kid-Jelle 1 07:45:18.74 296.100 00:45:18.74
1058 DE MEISSNERLANDDERBY MLD 45 07:45:19.78 295.987 00:45:19.78
1059 PL MAZIARZ RACING TEAM Boss 07:45:20.14 295.948 00:45:20.14
1060 CZ VLČEK Jiří Peggy 07:45:21.48 295.802 00:45:21.48
1061 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Jennifer Aniston 07:45:21.55 295.795 00:45:21.55
1062 CZ SKRBEK Zdeněk Ras 07:45:22.81 295.658 00:45:22.81
1063 CZ PLÁNOČKA Jan Ing. Jana 07:45:23.26 295.609 00:45:23.26
1064 DE BELOW Harald Four Five Four 07:45:24.64 295.459 00:45:24.64
1065 SK ŠKVARKA & KASAN Team Veronika 07:45:29.53 294.930 00:45:29.53
1066 AT HALATSCHEK Dietmar Niki 07:45:30.92 294.780 00:45:30.92
1067 CZ KUČERA Lukáš Flíček 07:45:31.10 294.760 00:45:31.10
1068 PL KWAŚNICKI Tomasz Triumf 07:45:31.84 294.681 00:45:31.84
1069 CZ TRUKSA Vítězslav Renata 07:45:33.51 294.500 00:45:33.51
1070 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Bruce Willis 07:45:33.95 294.453 00:45:33.95
1071 DE TEAM GOCH Jaguar 07:45:36.07 294.225 00:45:36.07
1072 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Redico A.P. 2 07:45:38.07 294.010 00:45:38.07
1073 PL DZIALAK E.& J. Kendi 07:45:39.34 293.874 00:45:39.34
1074 CZ HERYNEK SQUADRONE Brisk Express 07:45:39.95 293.808 00:45:39.95
1075 CZ KOLÍNEK Jarolím sen. & jun. KT 28 07:45:42.41 293.545 00:45:42.41
1076 DE TEAM "DIE ROTHALBOMBER" Orkan 07:45:42.71 293.513 00:45:42.71
1077 DE FAMILIE SOELLNER FS 97 07:45:43.08 293.473 00:45:43.08
1078 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Jana 07:45:46.94 293.061 00:45:46.94
1079 CZ VALENTA Vlastimil Moya 07:45:48.07 292.940 00:45:48.07
1080 CH TEAM PERLEN Pjeter Thaqi Pjeter 31 07:45:48.45 292.900 00:45:48.45
1081 AT HEILAND Helmut Agnes 07:45:49.29 292.810 00:45:49.29
1082 BE COPPENS Peter PC 512 07:45:50.50 292.681 00:45:50.50
1083 AT GASSER Reinhard Ginger 07:45:52.36 292.484 00:45:52.36
1084 CZ KOBYLNICE TEAM Anet 07:45:52.81 292.436 00:45:52.81
1085 CZ KONEČNÝ Vlastimil Jana 07:45:53.04 292.411 00:45:53.04
1086 CZ TALLA František Marshall 07:45:53.70 292.341 00:45:53.70
1087 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Keblov 07:45:54.87 292.217 00:45:54.87
1088 CZ KOMA Daniel Petr 07:45:55.36 292.165 00:45:55.36
1089 PL COBA TEAM No Marcy 07:45:56.04 292.093 00:45:56.04
1090 SK ŽABKA Miro Zack 07:45:58.82 291.799 00:45:58.82
1091 DE TEAM WEIS-JUNGEFLEISCH TWJ 01 07:45:59.15 291.764 00:45:59.15
1092 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Sindy 07:46:01.12 291.556 00:46:01.12
1093 CZ SUDA Jiří Mia 07:46:03.42 291.313 00:46:03.42
1094 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Lindsey 07:46:06.17 291.023 00:46:06.17
1095 CZ ŠABATA Michal M.Š. 67 07:46:06.40 290.999 00:46:06.40
1096 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "C" SP 830 07:46:07.27 290.908 00:46:07.27
1097 SK TEAM BAŠISTA HRICIK LUTERÁN Broňa 07:46:07.69 290.863 00:46:07.69
1098 AT GASSER Reinhard Galaxy 07:46:09.09 290.716 00:46:09.09
1099 CZ VLČEK Jiří Damaris 07:46:11.16 290.499 00:46:11.16
1100 CZ KULÍK Přemysl PK 111 07:46:11.86 290.426 00:46:11.86
1101 DE SKOPLJAK Denis Sabine 07:46:14.60 290.139 00:46:14.60
1102 AT GRATZER Marco Mark Aurel 07:46:16.11 289.981 00:46:16.11
1103 CZ LAŇKA Alfons Ing. Marcela 07:46:16.97 289.892 00:46:16.97
1104 CZ KLEMENS Karel Thonk 07:46:17.54 289.832 00:46:17.54
1105 CZ KOBYLNICE TEAM Emča 07:46:18.34 289.749 00:46:18.34
1106 PL GRODNY Andrzej "A" AG 55 07:46:18.85 289.695 00:46:18.85
1107 SK ČÁNI Ĺ + M Mária 07:46:19.05 289.675 00:46:19.05
1108 CZ ESHEK Bohdan Cecilka 07:46:21.79 289.389 00:46:21.79
1109 CZ ESHEK Bohdan Cipísek 07:46:22.17 289.350 00:46:22.17
1110 AT HEILAND Helmut Felix 07:46:22.96 289.268 00:46:22.96
1111 CZ LAMÁČEK David La Tokio 07:46:23.13 289.250 00:46:23.13
1112 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Redico A.P. 1 07:46:23.37 289.225 00:46:23.37
1113 CZ GRUBER Lubomír Rossi 07:46:24.03 289.156 00:46:24.03
1114 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "B" Bon Jovi 07:46:24.33 289.125 00:46:24.33
1115 CZ TRUKSA Vítězslav Toto 07:46:29.10 288.631 00:46:29.10
1116 CZ KRUTIL Karel + Michal Loudavý 07:46:30.29 288.508 00:46:30.29
1117 CZ ATH KVĚTNÁ Totino 07:46:31.89 288.342 00:46:31.89
1118 DE SCHÖN Friedrich Fritz 3 07:46:34.41 288.082 00:46:34.41
1119 CH TEAM WIRZ Batman 07:46:34.98 288.024 00:46:34.98
1120 PL SEDLACEK Josef Tomicka 07:46:36.50 287.867 00:46:36.50
1121 SK PP + LL TEAM Tas Pri 73 07:46:36.55 287.862 00:46:36.55
1122 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "B" SP 994 07:46:37.01 287.814 00:46:37.01
1123 PL GRODNY Andrzej "A" AG 31 07:46:38.68 287.643 00:46:38.68
1124 CZ MAYER Antonín Antony 07:46:39.16 287.593 00:46:39.16
1125 CZ KRUTIL Karel + Michal Předčasný Důchod 07:46:39.52 287.556 00:46:39.52
1126 CZ VLČEK Jiří Sagar 07:46:39.93 287.514 00:46:39.93
1127 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Korno 07:46:41.32 287.372 00:46:41.32
1128 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Lei 07:46:41.89 287.313 00:46:41.89
1129 CZ ACADEMY LOFT "A" 99 Brave King 11 07:46:42.10 287.292 00:46:42.10
1130 CZ KHL Kamenář Gaia 07:46:42.95 287.205 00:46:42.95
1131 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 261 07:46:43.33 287.166 00:46:43.33
1132 CZ ESHEK Bohdan Cimbor 07:46:44.03 287.094 00:46:44.03
1133 CH ANDERHUB Oskar Ostrava 07:46:48.01 286.687 00:46:48.01
1134 CZ HORNÍČEK TEAM Talent 25 07:46:48.61 286.626 00:46:48.61
1135 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Alenka 07:46:49.38 286.547 00:46:49.38
1136 CZ BECHYNĚ Radek Ráďa 07:46:49.88 286.496 00:46:49.88
1137 CH TEAM WIRZ Royal 07:46:50.36 286.447 00:46:50.36
1138 AT VOLLNHOFER Dominik Hochegg 6 07:46:51.30 286.352 00:46:51.30
1139 SK CISÁRIK Rudolf Linda 07:46:51.33 286.348 00:46:51.33
1140 SK ŠTEFÁNIKOVÁ Mária Mária 07:46:51.95 286.285 00:46:51.95
1141 CH ANDERHUB Oskar Brünn 07:46:54.38 286.038 00:46:54.38
1142 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "B" Dan 07:46:59.65 285.504 00:46:59.65
1143 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "B" Delon 07:47:00.97 285.370 00:47:00.97
1144 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Jala 07:47:01.93 285.273 00:47:01.93
1145 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Adam 07:47:04.11 285.053 00:47:04.11
1146 CZ OLD STERNBERK TEAM "B" King 2 07:47:06.15 284.847 00:47:06.15
1147 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "B" Vojta 07:47:06.18 284.844 00:47:06.18
1148 CZ ADAMÍK Zdeněk Orel 07:47:06.68 284.793 00:47:06.68
1149 SK BABIC Pavol Hoody 07:47:07.81 284.680 00:47:07.81
1150 SK TEAM BAŠISTA HRICIK LUTERÁN Štrekar 07:47:08.49 284.611 00:47:08.49
1151 CZ ACADEMY LOFT "C" Cobutana 02 07:47:09.13 284.547 00:47:09.13
1152 CZ ADAMÍK Zdeněk Krkavec 07:47:09.95 284.464 00:47:09.95
1153 CZ DUDA Přemysl Bára 07:47:10.07 284.452 00:47:10.07
1154 CZ ACADEMY LOFT "A" Jibar 11 07:47:11.18 284.341 00:47:11.18
1155 CZ ZÁHLAVOVI Lukáš a Martina Hoppity 07:47:11.57 284.302 00:47:11.57
1156 CH TEAM WIRZ Barbie 07:47:12.44 284.214 00:47:12.44
1157 CZ PLÁNOČKA Jan Ing. Tereza 07:47:12.72 284.186 00:47:12.72
1158 CZ GRUBER Simon "B" Lagertha 07:47:14.15 284.043 00:47:14.15
1159 CH TEAM WIRZ Showman 07:47:14.55 284.003 00:47:14.55
1160 CZ KHL Kamenář Odysseus 07:47:14.80 283.978 00:47:14.80
1161 AT LEICHTFRIED Karin Mixnitzblitz 6 07:47:17.97 283.661 00:47:17.97
1162 CZ NVÚ Nápravný výchovný ústav Idiot 07:47:20.19 283.439 00:47:20.19
1163 SK CISÁRIK Rudolf Danka 07:47:22.17 283.241 00:47:22.17
1164 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Jorg 3 07:47:23.31 283.128 00:47:23.31
1165 SK ŠTEFÁNIKOVÁ Mária Neptun 07:47:23.74 283.085 00:47:23.74
1166 CZ KONOPÍK Jiří Heli 07:47:24.71 282.988 00:47:24.71
1167 DE C.SCHWARM + M.WIESNET Nereide 07:47:25.17 282.943 00:47:25.17
1168 AT RÖTZER Franz Top 6A 07:47:25.46 282.914 00:47:25.46
1169 PL JANIA-LACH TEAM Janos 07:47:25.97 282.863 00:47:25.97
1170 DE TEAM PFOH + HENRICH + BUCKLE Elsburn 07:47:26.72 282.789 00:47:26.72
1171 CZ ACADEMY LOFT "D" Tatra 53 07:47:27.05 282.756 00:47:27.05
1172 CZ KREJZEK Rostislav Beretta 07:47:27.96 282.665 00:47:27.96
1173 DE TREPTE Arndt & Marcus Roter Baron 07:47:28.91 282.571 00:47:28.91
1174 PL MICHALAK Bogdan Steven Junior 07:47:29.44 282.519 00:47:29.44
1175 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Simi 07:47:30.83 282.381 00:47:30.83
1176 CZ VYBÍRAL & KONEČNÝ Team PV 1 07:47:32.13 282.252 00:47:32.13
1177 CZ KOLÁŘ Martin Carlos 07:47:32.48 282.218 00:47:32.48
1178 CZ KIRSCH Jiří Harik 17 07:47:32.91 282.175 00:47:32.91
1179 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Jorg 4 07:47:33.46 282.121 00:47:33.46
1180 DE ANTONOV AVIATION AN 124 07:47:33.60 282.107 00:47:33.60
1181 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "B" Andrej 07:47:35.42 281.927 00:47:35.42
1182 CZ HAŠŠO Slavomír Benda 1 07:47:36.11 281.859 00:47:36.11
1183 SK HROZEN Peter Peťko 07:47:38.56 281.617 00:47:38.56
1184 CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Bitík 07:47:39.15 281.559 00:47:39.15
1185 CZ BECHYNĚ Radek Týnus 07:47:42.87 281.193 00:47:42.87
1186 CZ OLD STERNBERK TEAM "A" Franta 2 07:47:43.43 281.138 00:47:43.43
1187 DE TEAM SPREEWALD Motschko Alexander Dark Spreewald 07:47:48.50 280.641 00:47:48.50
1188 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Jednička 07:47:50.72 280.424 00:47:50.72
1189 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Ivan Miroslav CE 4 07:47:51.62 280.337 00:47:51.62
1190 CZ LAŇKA Alfons Ing. Maruš 07:47:54.36 280.069 00:47:54.36
1191 DE JOEKEL SKYLIGHTS - Lang Stephan 245 07:47:55.61 279.948 00:47:55.61
1192 PL KOZLENIA Artur Adios 07:47:59.30 279.589 00:47:59.30
1193 CZ KOLÁŘ Martin Siut 07:47:59.66 279.554 00:47:59.66
1194 CZ KULÍK Přemysl PK 108 07:48:01.50 279.375 00:48:01.50
1195 SK VOJTKO Milan Pin 07:48:01.81 279.345 00:48:01.81
1196 SK VOJTKO Milan Deny 07:48:02.30 279.298 00:48:02.30
1197 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Ivan Miroslav CE 1 07:48:02.46 279.282 00:48:02.46
1198 CZ LOCCO TEAM Kovi 07:48:02.75 279.254 00:48:02.75
1199 CZ GRUBER Simon "A" Bulck 07:48:04.68 279.067 00:48:04.68
1200 CZ SUCHOMEL Libor S 2 07:48:04.71 279.064 00:48:04.71
1201 CZ PLÁNOČKA Jan Ing. Renata 07:48:07.78 278.768 00:48:07.78
1202 CH TEAM FROHMATTA Dragi 2 07:48:08.52 278.696 00:48:08.52
1203 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Kid-Jelle 3 07:48:09.39 278.612 00:48:09.39
1204 AT LEICHTFRIED Karin Mixnitzblitz 5 07:48:10.92 278.465 00:48:10.92
1205 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Scarlett Johansson 07:48:11.97 278.364 00:48:11.97
1206 CZ ADAMÍK Zdeněk Jestřáb 07:48:12.91 278.273 00:48:12.91
1207 PL WOŹNICA Józef Lalka 07:48:15.25 278.049 00:48:15.25
1208 CZ KOLÁŘ Martin Tejde 07:48:15.69 278.006 00:48:15.69
1209 CZ VLČEK Jiří Meiga 07:48:16.56 277.923 00:48:16.56
1210 DE TEAM PFOH + HENRICH + BUCKLE Joster 07:48:18.48 277.739 00:48:18.48
1211 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Bibi 07:48:20.07 277.586 00:48:20.07
1212 CZ HORÁK Josef Harry 07:48:21.88 277.413 00:48:21.88
1213 CZ CHMELAŘ - JURÁSEK Team "A" Jester 07:48:26.71 276.952 00:48:26.71
1214 PL DZIALAK E.& J. Lori 07:48:27.35 276.891 00:48:27.35
1215 DE BELOW Harald Four Thirtyfive 07:48:27.85 276.844 00:48:27.85
1216 DE TARGATZ Angela Dr. Anchor 07:48:33.39 276.317 00:48:33.39
1217 CZ RÝDEL Jiří Ondy 07:48:33.79 276.279 00:48:33.79
1218 CZ ŠIK Jaroslav Erik 07:48:34.96 276.168 00:48:34.96
1219 AT EPPENSTEINER Josef Doren 07:48:39.44 275.745 00:48:39.44
1220 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Ola 07:48:39.61 275.729 00:48:39.61
1221 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "B" SP 997 07:48:42.15 275.489 00:48:42.15
1222 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Nemo 07:48:45.57 275.167 00:48:45.57
1223 CZ KOBYLNICE TEAM Linda 07:48:45.76 275.149 00:48:45.76
1224 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "C" Luboš 07:48:47.85 274.953 00:48:47.85
1225 SK ČÁNI Ĺ + M Ĺudko 07:48:48.97 274.847 00:48:48.97
1226 CZ HANZEL Tomáš H 746 07:48:50.75 274.681 00:48:50.75
1227 SK ČÁNI Ĺ + M Monika 07:48:54.54 274.326 00:48:54.54
1228 AT STOCKINGER Walfred Christiana 07:48:58.27 273.978 00:48:58.27
1229 CZ REITERMAN & HORT Team Simonka 07:48:59.52 273.861 00:48:59.52
1230 CZ LOCCO TEAM Barry 07:49:04.55 273.393 00:49:04.55
1231 DE TEAM ELBTALSPRINTER Weise & Popp El Paso 07:49:05.26 273.327 00:49:05.26
1232 CZ SUDA Jiří Ermes 07:49:12.46 272.661 00:49:12.46
1233 CZ ŠÁLEK Roman RS 16 07:49:16.81 272.260 00:49:16.81
1234 CZ KUČERA Lukáš Míša 07:49:17.02 272.240 00:49:17.02
1235 CZ ACADEMY LOFT "B" Turbo 61 07:49:21.42 271.836 00:49:21.42
1236 CZ REITERMAN & HORT Team Max 13 07:49:36.15 270.490 00:49:36.15
1237 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Ivan Miroslav CE 6 07:49:38.01 270.321 00:49:38.01
1238 SK ŠTEFÁNIK Team Rudy 07:49:38.65 270.263 00:49:38.65
1239 CZ HLUBINKA Jan Helena 07:49:38.72 270.257 00:49:38.72
1240 CZ KULÍK Přemysl PK 133 07:49:41.93 269.966 00:49:41.93
1241 DE TREPTE Arndt & Marcus Caroline 07:49:43.05 269.865 00:49:43.05
1242 CZ HANZEL Tomáš H 747 07:49:46.77 269.529 00:49:46.77
1243 SK DUCHOVIČ Jozef Athos 07:49:49.01 269.327 00:49:49.01
1244 CZ GERSPITZER & ČULEŇ Team GT 3 07:49:52.81 268.985 00:49:52.81
1245 CZ GRUBER Marek Turboš 07:49:53.34 268.937 00:49:53.34
1246 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Rubl 07:49:57.64 268.551 00:49:57.64
1247 DE TEAM PFOH + HENRICH + BUCKLE Salitos 07:49:58.27 268.495 00:49:58.27
1248 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "C" Zdenka 07:50:00.21 268.321 00:50:00.21
1249 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Jelle 07:50:02.81 268.089 00:50:02.81
1250 SK ŽABKA Miro Zamon 07:50:03.85 267.996 00:50:03.85
1251 DE TEAM WEIS-JUNGEFLEISCH TWJ 02 07:50:15.03 267.002 00:50:15.03
1252 CZ LAŇKOVI TEAM Charlie 07:50:16.42 266.879 00:50:16.42
1253 CZ ECHTNER Lukáš Niky 07:50:16.89 266.838 00:50:16.89
1254 CZ TALLA František Rocky 07:50:21.44 266.436 00:50:21.44
1255 PL OLR MAZURY Watson 07:50:22.52 266.341 00:50:22.52
1256 PL SROKA-KUSION-KAWA Team Zygi 07:50:23.89 266.220 00:50:23.89
1257 DE SÄCHSISCHE SCHWEIZ Trepte-Hörnig-Fischer Rainer 07:50:24.88 266.133 00:50:24.88
1258 DE TEAM PFOH + HENRICH + BUCKLE Jägermeister 07:50:29.43 265.733 00:50:29.43
1259 CZ DUDA Přemysl Balu 07:50:29.67 265.712 00:50:29.67
1260 CZ HAŠŠO Slavomír FC 2 07:50:32.02 265.506 00:50:32.02
1261 CZ VÍTEK Jan Darja 07:50:32.57 265.458 00:50:32.57
1262 DE BELOW Harald Four Seventyone 07:50:34.09 265.325 00:50:34.09
1263 SK TRISTIGNAC TEAM Hany 07:50:39.45 264.857 00:50:39.45
1264 DE JAHN Torsten Josi 07:50:39.60 264.844 00:50:39.60
1265 AT LEICHTFRIED Karin Mixnitzblitz 1 07:50:40.47 264.768 00:50:40.47
1266 DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Gatsby 845 07:50:51.06 263.849 00:50:51.06
1267 CZ CHARYPAR Vojtěch Charyš 2 07:51:00.04 263.075 00:51:00.04
1268 DE TEAM PFOH + HENRICH + BUCKLE Dachsenfranz 07:51:02.34 262.877 00:51:02.34
1269 CZ ŠIK Jaroslav Čam 1 07:51:06.27 262.540 00:51:06.27
1270 AT HÖLD Erich Philipp 07:51:09.83 262.236 00:51:09.83
1271 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Sedmička 07:51:14.36 261.850 00:51:14.36
1272 AT GASSER Reinhard Gina 07:51:24.62 260.979 00:51:24.62
1273 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Schaban 07:51:28.62 260.641 00:51:28.62
1274 CZ SEDLÁK Vladislav Gordon 07:51:29.41 260.574 00:51:29.41
1275 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Sylvain 07:51:34.76 260.124 00:51:34.76
1276 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Jill 07:51:38.41 259.817 00:51:38.41
1277 SK FAMILY PINČÁK Hello Noe 07:51:41.65 259.546 00:51:41.65
1278 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Hamr 07:51:48.89 258.941 00:51:48.89
1279 CZ ACADEMY LOFT "C" Dasil 42 07:52:06.30 257.499 00:52:06.30
1280 CZ NVÚ Nápravný výchovný ústav Dement 07:52:13.13 256.938 00:52:13.13
1281 DE SCHÖN Friedrich Fritz 9 07:52:14.03 256.864 00:52:14.03
1282 CZ BECHA Lubomír + Jan Sam 07:52:14.43 256.831 00:52:14.43
1283 CZ BOUCHAL Martin Vynikající 07:52:14.71 256.808 00:52:14.71
1284 CZ HUCL Václav Irča 07:52:16.49 256.663 00:52:16.49
1285 SK ŠTEFÁNIK Team Jodo 07:52:20.97 256.297 00:52:20.97
1286 DE WINGS 2 WIN W2W 256 07:52:22.94 256.136 00:52:22.94
1287 CZ KRUTIL Karel + Michal Ztracená 07:52:24.08 256.043 00:52:24.08
1288 PL OLR MAZURY Wax 07:52:26.82 255.820 00:52:26.82
1289 PL RAFITA TEAM Tarasiuk Fendi 07:52:31.81 255.415 00:52:31.81
1290 PL SROKA-KUSION-KAWA Team Julia 07:52:33.73 255.260 00:52:33.73
1291 SK KOPAS Michal Mišo 2 07:52:36.16 255.063 00:52:36.16
1292 AT WALDER Florian Anne 07:52:38.81 254.849 00:52:38.81
1293 CZ ATH KVĚTNÁ Záviš 07:52:42.62 254.542 00:52:42.62
1294 CZ ATH KVĚTNÁ Klenot 1 07:52:46.15 254.258 00:52:46.15
1295 CZ KOLÁŘ Martin Power Up 07:52:48.60 254.062 00:52:48.60
1296 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "C" SP 829 07:52:52.85 253.721 00:52:52.85
1297 CZ RYŠKA Jan Adéla 07:52:54.99 253.550 00:52:54.99
1298 CZ PŘÍKAZSKÝ Jan Honza 6 07:52:57.04 253.387 00:52:57.04
1299 CZ SKRBEK Marek Tommy 07:52:59.62 253.181 00:52:59.62
1300 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "C" SP 898 07:53:18.06 251.721 00:53:18.06
1301 CZ VYBÍRAL & KONEČNÝ Team PK 40 07:53:19.33 251.621 00:53:19.33
1302 PL GRODNY Andrzej "A" AG 30 07:53:20.05 251.565 00:53:20.05
1303 CZ OLD STERNBERK TEAM "B" King 1 07:53:21.99 251.412 00:53:21.99
1304 PL PACEK Wojciech WP 14 07:53:23.31 251.309 00:53:23.31
1305 DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Galene 07:53:26.76 251.038 00:53:26.76
1306 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Tolar 07:53:41.08 249.922 00:53:41.08
1307 CZ HUCL Václav Véna 07:54:04.44 248.123 00:54:04.44
1308 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Dvanáctka 07:54:05.99 248.004 00:54:05.99
1309 CZ HLAVINKA & CHUDOBA Team Leona 07:54:08.70 247.798 00:54:08.70
1310 DE SKOPLJAK Denis Noa 07:54:10.08 247.692 00:54:10.08
1311 CZ KHL Kamenář Orpheus 07:54:11.08 247.616 00:54:11.08
1312 CZ ŠIK Jaroslav Kuba 07:54:27.41 246.379 00:54:27.41
1313 CZ ACADEMY LOFT "A" Sastar 21 07:54:28.53 246.294 00:54:28.53
1314 CZ CHARYPAR Vojtěch Charyš 1 07:54:29.20 246.244 00:54:29.20
1315 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Diego 07:54:38.55 245.541 00:54:38.55
1316 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 1 07:54:49.16 244.749 00:54:49.16
1317 CZ BLAŽEK Petr Max 07:54:50.57 244.645 00:54:50.57
1318 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Kladruby 07:55:02.20 243.783 00:55:02.20
1319 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 2 07:55:03.92 243.656 00:55:03.92
1320 DE TEAM ALNA White-Nail 07:55:07.66 243.381 00:55:07.66
1321 PL RAFITA TEAM Tarasiuk Gucci 07:55:16.07 242.763 00:55:16.07
1322 SK TRISTIGNAC TEAM Sisi 07:55:17.49 242.659 00:55:17.49
1323 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "C" Nikol 07:55:21.43 242.372 00:55:21.43
1324 DE C.SCHWARM + M.WIESNET Thor 2 07:55:25.10 242.104 00:55:25.10
1325 DE TRUSHEIM Holger Bird 2001 07:55:30.16 241.736 00:55:30.16
1326 CZ KUČERA Vladimír Kačer II. 07:55:32.53 241.564 00:55:32.53
1327 CH TEAM PERLEN Pjeter Thaqi Pjeter 38 07:55:33.60 241.487 00:55:33.60
1328 CZ SKRBEK Marek Gaby 2 07:55:34.27 241.438 00:55:34.27
1329 DE JAHN Torsten Hanna 07:55:38.54 241.129 00:55:38.54
1330 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Čtverka 07:55:39.39 241.068 00:55:39.39
1331 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Di Trevi 07:55:43.05 240.804 00:55:43.05
1332 PL WOŹNICA Józef Szybka 07:55:47.49 240.485 00:55:47.49
1333 CZ BOUCHAL Martin Vyjímečný 07:55:50.85 240.244 00:55:50.85
1334 DE SG STEFFL "B" Joy Fielding 07:55:59.72 239.609 00:55:59.72
1335 DE TEAM GOCH HDF 11 07:56:04.06 239.300 00:56:04.06
1336 CZ GRUBER Simon "A" Cookies 07:56:09.07 238.944 00:56:09.07
1337 CH DERBY TEAM PILATUS Rune 07:56:18.30 238.291 00:56:18.30
1338 CZ BECHA Lubomír + Jan Senira 07:56:18.95 238.246 00:56:18.95
1339 SK TEAM BCHB BCHB 249 07:56:19.87 238.181 00:56:19.87
1340 DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Gaston 802 07:56:22.20 238.017 00:56:22.20
1341 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Mia 07:56:29.26 237.521 00:56:29.26
1342 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Merope 780 07:56:32.49 237.295 00:56:32.49
1343 DE TEAM WEIS-JUNGEFLEISCH TWJ 04 07:56:46.11 236.346 00:56:46.11
1344 CZ HOUŠKA David Anita 07:56:48.25 236.197 00:56:48.25
1345 CZ KHL Kamenář Gracie 07:56:49.58 236.105 00:56:49.58
1346 CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Štěpík 07:57:08.89 234.776 00:57:08.89
1347 CZ GRUBER Marek Hvězda 07:57:17.49 234.188 00:57:17.49
1348 CZ ACADEMY LOFT "A" Jita 71 07:57:28.68 233.428 00:57:28.68
1349 SK EVIN Peter + Noemi Rach 720 07:57:57.18 231.515 00:57:57.18
1350 BG KERCHEV & MATOUŠEK Mon Amour 07:59:50.99 224.178 00:59:50.99
1351 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Jorg 1 08:01:31.93 218.049 01:01:31.93
1352 PL MAZIARZ RACING TEAM Axel 08:03:16.95 212.018 01:03:16.95
1353 CZ TRUKSA Vítězslav Popija 08:08:14.27 196.621 01:08:14.27
1354 PL WOŹNICA Józef Wiktoria 08:08:22.97 196.204 01:08:22.97
1355 CZ HLAVINKA & CHUDOBA Team Nikola 08:08:28.25 195.952 01:08:28.25
1356 DE FAMILIE SOELLNER FS 57 08:08:34.28 195.665 01:08:34.28
1357 PL LACH-JANIA TEAM Racat 08:08:38.31 195.473 01:08:38.31
1358 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Denisa 08:08:44.35 195.187 01:08:44.35
1359 CZ KLEMENSOVÁ Sára Bob 08:08:47.23 195.051 01:08:47.23
1360 CZ HERYNEK SQUADRONE Hurricane 08:08:50.43 194.900 01:08:50.43
1361 CZ REITERMAN & HORT Team Kačenka 08:08:54.44 194.711 01:08:54.44
1362 DE TEAM Tanja & Maya & Mica "C" Mickey 08:09:01.39 194.384 01:09:01.39
1363 PL PALENTKA-KUBIAK Team J 07 08:09:02.75 194.320 01:09:02.75
1364 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Šumavák 2 08:09:03.38 194.291 01:09:03.38
1365 DE FELBINGER Gerhard Inka 08:09:08.36 194.057 01:09:08.36
1366 SK CISÁRIK Rudolf Maťo 08:09:10.44 193.960 01:09:10.44
1367 AT RÖTZER Franz Top 3 08:09:13.77 193.805 01:09:13.77
1368 CZ HERYNEK SQUADRONE Happy Aviator 08:09:15.88 193.706 01:09:15.88
1369 CZ HLAVINKA & CHUDOBA Team Romeo 08:09:17.92 193.611 01:09:17.92
1370 AT GASSER Reinhard Grisu 08:09:18.66 193.577 01:09:18.66
1371 SK PP + LL TEAM Pri Ben 08:09:25.31 193.268 01:09:25.31
1372 DE FAMILIE SOELLNER FS 29 08:09:25.62 193.253 01:09:25.62
1373 SK EVIN Peter + Noemi Ana 730 08:09:28.18 193.135 01:09:28.18
1374 DE HIENZSCH Frank F.H. 2 08:09:28.98 193.098 01:09:28.98
1375 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "B" Chulio 08:09:29.99 193.051 01:09:29.99
1376 SK LAŠ Vladimír Las 501 08:09:30.41 193.031 01:09:30.41
1377 SK VOJTKO Milan Pepa 08:09:32.10 192.953 01:09:32.10
1378 CZ KULÍK Přemysl PK 109 08:09:34.22 192.855 01:09:34.22
1379 DE TEAM GERMANY Werner A. Waldow + Silvia Thiel Talent Quatro 174 08:09:35.77 192.784 01:09:35.77
1380 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Koda 08:09:37.95 192.683 01:09:37.95
1381 CZ ACADEMY LOFT "B" Turbo 71 08:09:39.02 192.634 01:09:39.02
1382 AT WIEFLER Alois Jörg 08:09:41.73 192.509 01:09:41.73
1383 DE TEAM "DIE ROTHALBOMBER" Tornado 08:09:45.27 192.346 01:09:45.27
1384 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Habartov 08:09:45.50 192.335 01:09:45.50
1385 CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Bobík 08:09:46.98 192.267 01:09:46.98
1386 DE TARGATZ Angela Dr. Angelfire 08:09:47.91 192.225 01:09:47.91
1387 DE TEAM "DIE ROTHALBOMBER" Blue Wonder 08:09:48.07 192.217 01:09:48.07
1388 DE TEAM Tanja & Maya & Mica "C" Midnight 08:09:51.84 192.045 01:09:51.84
1389 PL MAZIARZ RACING TEAM Megara 08:09:53.98 191.947 01:09:53.98
1390 SK DUBAJ Marián MVDr. Matúš 08:09:57.28 191.796 01:09:57.28
1391 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "B" Darwin 08:09:57.98 191.764 01:09:57.98
1392 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Sprint G.2 08:10:00.60 191.644 01:10:00.60
1393 SK ŠTEFÁNIK Team Collina 08:10:04.05 191.487 01:10:04.05
1394 SK DUCHOVIČ Jozef Gaja 08:10:07.22 191.343 01:10:07.22
1395 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 2 08:10:09.12 191.256 01:10:09.12
1396 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Šestka 08:10:09.50 191.239 01:10:09.50
1397 AT GASSER Reinhard Gracie 08:10:12.17 191.118 01:10:12.17
1398 DE HOOP Michael Gosia 08:10:14.37 191.018 01:10:14.37
1399 CZ GRUBER Simon "A" Kia 08:10:15.15 190.983 01:10:15.15
1400 SK B & C TEAM Matúš 08:10:17.12 190.893 01:10:17.12
1401 CZ VOZÁBAL & ZIMA Team Kája 08:10:21.50 190.695 01:10:21.50
1402 AT GRATZER Marco Lorelei 08:10:23.55 190.603 01:10:23.55
1403 DE SKOPLJAK Denis Sanela 08:10:27.38 190.430 01:10:27.38
1404 CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Mařík 08:10:29.01 190.357 01:10:29.01
1405 CZ KRUTIL Karel + Michal Zaletěný 08:10:29.34 190.342 01:10:29.34
1406 CZ KULÍK Přemysl PK 106 08:10:29.96 190.314 01:10:29.96
1407 AT WIEFLER Alois Peter 08:10:30.08 190.308 01:10:30.08
1408 DE SG STEFFL "B" Joanne K. Rowling 08:10:30.86 190.273 01:10:30.86
1409 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "C" Martin 08:10:32.90 190.182 01:10:32.90
1410 CZ PLÁNOČKA Jan Ing. Alena 08:10:35.70 190.056 01:10:35.70
1411 PL GRODNY Andrzej "B" AA 38 08:10:39.74 189.875 01:10:39.74
1412 CZ PŘÍKAZSKÝ Jan Honza 3 08:10:41.14 189.812 01:10:41.14
1413 SK B & C TEAM Lenka 08:10:42.63 189.746 01:10:42.63
1414 CZ ŠTACH Vladimír Loonka 08:10:45.82 189.603 01:10:45.82
1415 CZ KOBYLNICE TEAM Jakub 08:10:46.30 189.582 01:10:46.30
1416 DE MEISSNERLANDDERBY MLD 53 08:10:48.16 189.499 01:10:48.16
1417 PL COBA TEAM Waski 08:10:49.68 189.431 01:10:49.68
1418 PL WRÓBEL Michal & Patryk Talent 9308 08:10:53.23 189.273 01:10:53.23
1419 CZ BOJKO Stanislav BoStJa 4 08:10:55.89 189.154 01:10:55.89
1420 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Celena 08:10:56.36 189.133 01:10:56.36
1421 AT GASSER Reinhard Gigi 08:10:57.78 189.070 01:10:57.78
1422 CZ BLAŽEK Petr Eda 08:10:58.63 189.033 01:10:58.63
1423 CZ HLAVINKA & CHUDOBA Team Hrbek 08:11:00.16 188.965 01:11:00.16
1424 PL TEAM MAZOWSZE JMD 05 08:11:03.83 188.802 01:11:03.83
1425 CZ GERSPITZER & ČULEŇ Team GJ 54 08:11:07.30 188.649 01:11:07.30
1426 DE SCHÖN Friedrich Fritz 4 08:11:08.92 188.577 01:11:08.92
1427 DE JOEKEL SKYLIGHTS - Lang Stephan 258 08:11:12.13 188.435 01:11:12.13
1428 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Olymp 14 08:11:15.26 188.297 01:11:15.26
1429 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Sprint G.1 08:11:17.38 188.204 01:11:17.38
1430 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "C" Milena 08:11:18.93 188.136 01:11:18.93
1431 DE SIEBERT DIETER + CHEN YUE Talent 2302 08:11:24.79 187.879 01:11:24.79
1432 CZ ACADEMY LOFT "C" Dolia 42 08:11:30.79 187.616 01:11:30.79
1433 AT LEICHTFRIED Karin Mixnitzblitz 4 08:11:32.93 187.522 01:11:32.93
1434 CZ SUCHÁNEK Martin Tomáš 08:11:33.30 187.506 01:11:33.30
1435 CZ GRUBER Simon "B" Hardy 08:11:33.76 187.486 01:11:33.76
1436 CZ HERYNEK SQUADRONE Avalanche 08:11:37.21 187.336 01:11:37.21
1437 SK ŠKVARKA & KASAN Team Stíhačka 08:11:46.86 186.916 01:11:46.86
1438 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Nora 08:11:49.05 186.821 01:11:49.05
1439 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Šumavák 3 08:11:51.26 186.725 01:11:51.26
1440 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Sprint G.3 08:11:54.42 186.588 01:11:54.42
1441 CZ LOCCO TEAM Kleopatra 08:11:57.13 186.471 01:11:57.13
1442 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 276 08:11:57.71 186.446 01:11:57.71
1443 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "B" Ríša 08:12:01.77 186.271 01:12:01.77
1444 PL WRÓBEL Michal & Patryk Talent 9253 08:12:03.25 186.207 01:12:03.25
1445 PL JANIA-LACH TEAM Posagi 08:12:04.63 186.148 01:12:04.63
1446 CZ ŠÁLEK Roman RS 14 08:12:06.64 186.061 01:12:06.64
1447 DE TARGATZ Angela Dr. Ananda 08:12:08.42 185.985 01:12:08.42
1448 CZ ŠÁLEK Roman RS 15 08:12:15.50 185.681 01:12:15.50
1449 CZ BOJKO Stanislav BoStJa 3 08:12:32.06 184.974 01:12:32.06
1450 PL PALENTKA-KUBIAK Team J 06 08:12:41.01 184.595 01:12:41.01
1451 DE TARGATZ Angela Dr. Anthem 08:12:47.55 184.318 01:12:47.55
1452 CZ LAŇKA Alfons Ing. Laura 08:12:48.20 184.291 01:12:48.20
1453 CZ KOLÍNEK Jarolím sen. & jun. KT 13 08:12:51.02 184.172 01:12:51.02
1454 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Sultan 08:12:58.49 183.858 01:12:58.49
1455 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Primus 08:13:01.86 183.717 01:13:01.86
1456 DE FELBINGER Gerhard Apollo 08:13:12.62 183.266 01:13:12.62
1457 CZ VYBÍRAL & KONEČNÝ Team PV 6 08:13:20.40 182.942 01:13:20.40
1458 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "A" Wali 08:13:38.56 182.191 01:13:38.56
1459 CZ KOMA Daniel Dan 2 08:13:39.60 182.148 01:13:39.60
1460 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "C" Romana 08:14:04.43 181.130 01:14:04.43
1461 CZ BECHYNĚ Radek Natálka 08:14:17.42 180.602 01:14:17.42
1462 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 887 08:14:18.19 180.571 01:14:18.19
1463 CZ HERYNEK SQUADRONE Wing 08:14:19.81 180.505 01:14:19.81
1464 DE TRUSHEIM Holger Bird 2022 08:14:51.10 179.248 01:14:51.10
1465 DE SKOPLJAK Denis Stefan 08:15:04.95 178.697 01:15:04.95
1466 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Contador 08:15:57.39 176.641 01:15:57.39
1467 CZ GRUBER Simon "A" Gladiátor 08:16:52.45 174.532 01:16:52.45
1468 CZ ACADEMY LOFT "A" 72 Braveta 51 08:19:45.88 168.207 01:19:45.88
1469 DE C.SCHWARM + M.WIESNET Seabiscuit 08:20:38.11 166.391 01:20:38.11
1470 CZ HORNÍČEK TEAM Talent 45 08:24:04.68 159.578 01:24:04.68
1471 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Broeckx 2 08:24:43.40 158.363 01:24:43.40
1472 AT GASSER Reinhard Ghost 08:24:57.28 157.931 01:24:57.28
1473 PL WRÓBEL Michal & Patryk Talent 9242 08:25:12.74 157.454 01:25:12.74
1474 PL WÓJCIK Piotr Norweg 08:27:55.21 152.604 01:27:55.21
1475 SK LABON Matúš & Jakub MLJ 2 08:32:37.96 144.841 01:32:37.96
1476 DE