Doletová listina

Místo vypuštění Křelov
Vzdálenost 13.417 km
Datum a čas startu 16.07.2021 09:15:00
Počasí v místě startu Jasno, klidno, 22° C.
Počasí v cíli Polojasno, SZ vítr, 22-27° C.
Počet nasazených holubů 1698
Počet chovatelů 279

         
    Jméno chovatele Jméno holuba Čas doletu Rychlost Doba letu
1 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Zelezny 09:31:19.29 822.045 00:16:19.29
2 CZ TOMEK Jindřich T6. 09:32:05.03 785.362 00:17:05.03
3 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 25 09:32:09.36 782.059 00:17:09.36
4 CZ VLČEK Jiří Šiva 09:32:26.63 769.154 00:17:26.63
5 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 064 09:32:27.50 768.516 00:17:27.50
6 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Freiheit 09:32:28.83 767.541 00:17:28.83
7 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 6 09:32:29.64 766.949 00:17:29.64
8 CZ KLEMENSOVÁ Sára Tryskáč 09:32:32.14 765.126 00:17:32.14
9 CZ KLEMENS Karel Kafi 09:32:33.94 763.820 00:17:33.94
10 PL SZYMAŃSKI Zbigniew SZ 38 09:32:35.24 762.879 00:17:35.24
11 CZ SETTLER + KUBÁČEK Team Tatanka 09:32:36.94 761.652 00:17:36.94
12 DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Schinze 3 09:32:37.48 761.263 00:17:37.48
13 CH TEAM FROHMATTA Bentley 09:32:37.87 760.982 00:17:37.87
14 SK BODNAR & VILČKO Vladimír Bovi 4 09:32:39.79 759.603 00:17:39.79
15 DE TEAM GOCH Von de Yeti 09:32:40.02 759.439 00:17:40.02
16 AT RIEDL Franz Werner 09:32:40.87 758.830 00:17:40.87
17 CZ EM-EKO.CZ PS 3 09:32:42.13 757.930 00:17:42.13
18 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 1 09:32:43.20 757.167 00:17:43.20
19 DE HIENZSCH Frank F.H. 4 09:32:45.32 755.660 00:17:45.32
20 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Sixtus 09:32:46.22 755.022 00:17:46.22
21 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ Renate 09:32:46.76 754.640 00:17:46.76
22 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 46 09:32:47.16 754.357 00:17:47.16
23 DE TEAM GOUDEN DUIF "C" Klaus 3 09:32:47.64 754.018 00:17:47.64
24 AT HÖLD Erich Elias 09:32:47.77 753.926 00:17:47.77
25 DE TEAM BRANDT & WICHERT Cech 09:32:48.19 753.630 00:17:48.19
26 DE SCHOEN Friedrich Fritz 5 09:32:48.30 753.552 00:17:48.30
27 AT BLIEGE Felix Felix 5 09:32:48.56 753.369 00:17:48.56
28 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 60 09:32:48.88 753.143 00:17:48.88
29 DE TREPTE Arndt & Marcus Favorit 09:32:50.13 752.264 00:17:50.13
30 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Levi 09:32:50.20 752.215 00:17:50.20
31 DE TEAM GOUDEN DUIF "C" Klaus 4 09:32:50.45 752.039 00:17:50.45
32 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ SP 042 09:32:50.73 751.842 00:17:50.73
33 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Sirius 1416 09:32:50.99 751.660 00:17:50.99
34 AT NAHIČ & ZWILAK Team Joni 09:32:51.79 751.099 00:17:51.79
35 AT SCHÖN Johann Madlen 09:32:52.08 750.895 00:17:52.08
36 CZ FLY YOUNG STARS Jefferson 09:32:53.05 750.217 00:17:53.05
37 CZ RÝDEL Jiří Wolfgang 09:32:53.28 750.056 00:17:53.28
38 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Kvitova 09:32:53.74 749.735 00:17:53.74
39 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Blue Harry 09:32:54.10 749.483 00:17:54.10
40 DE WINGS 2 WIN W2W 364 09:32:54.88 748.939 00:17:54.88
41 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Quartus 09:32:55.15 748.751 00:17:55.15
42 PL SEDLACEK Josef JS 10 09:32:55.45 748.542 00:17:55.45
43 CH TEAM FROHMATTA Simona 09:32:55.66 748.396 00:17:55.66
44 CZ ACADEMY LOFT Hurricane Academy 71 09:32:56.27 747.972 00:17:56.27
45 AT NÖRES Kurt Styria Power 09:32:56.39 747.889 00:17:56.39
46 AT RIEDL Franz Rudi 09:32:56.91 747.528 00:17:56.91
47 CZ BOROVIČKA Ladislav Fury 13 09:32:57.27 747.278 00:17:57.27
48 NO HELGESEN Bjorn Ove Special I. 09:32:58.16 746.661 00:17:58.16
49 PT PEDRO PORTO D Dalpot 09:32:58.72 746.273 00:17:58.72
50 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Dave 09:32:58.82 746.204 00:17:58.82
51 CZ ACADEMY LOFT Venture Academy 48 09:32:59.12 745.997 00:17:59.12
52 PL PACEK & LIS TEAM Piórko 09:33:00.08 745.334 00:18:00.08
53 AT RÖTZER Franz Top 5 09:33:00.44 745.085 00:18:00.44
54 DE MOELLER Andreas AML Kittel 09:33:00.66 744.934 00:18:00.66
55 SK HROZEN Peter Viktor 09:33:04.11 742.563 00:18:04.11
56 PL PALENTKA-KUBIAK Team J-09 09:33:04.73 742.139 00:18:04.73
57 PL G-YARD LOFT Mirelmo 09:33:06.17 741.155 00:18:06.17
58 CZ BOJKO Stanislav Honzík 09:33:06.77 740.746 00:18:06.77
59 PT PEDRO PORTO Able Master 09:33:07.04 740.562 00:18:07.04
60 SK COMOREK Pavel Putin 09:33:07.51 740.241 00:18:07.51
61 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Secundus 09:33:07.68 740.126 00:18:07.68
62 CZ KONOPÍK Jiří Beda 09:33:08.31 739.697 00:18:08.31
63 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 68 09:33:09.38 738.971 00:18:09.38
64 AT BLIEGE Felix Felix 12 09:33:10.85 737.975 00:18:10.85
65 CZ ACADEMY LOFT Sydney Academy 67 09:33:11.32 737.657 00:18:11.32
66 CZ ACADEMY LOFT Venture Academy 49 09:33:11.39 737.610 00:18:11.39
67 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 119 09:33:11.55 737.502 00:18:11.55
68 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 09 09:33:11.79 737.340 00:18:11.79
69 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 5 09:33:12.75 736.692 00:18:12.75
70 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarda 09:33:13.63 736.099 00:18:13.63
71 PL KWAŚNICKI Tomasz Pippa 09:33:14.34 735.621 00:18:14.34
72 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 14 09:33:14.43 735.561 00:18:14.43
73 CZ FLY YOUNG STARS Hanna 09:33:14.99 735.185 00:18:14.99
74 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Dostal 09:33:15.31 734.970 00:18:15.31
75 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Ant-Man 09:33:15.76 734.668 00:18:15.76
76 PL TARASIUK Jerzy Talent 296 09:33:15.98 734.521 00:18:15.98
77 CH TEAM FROHMATTA Torres 09:33:16.12 734.427 00:18:16.12
78 PL KOZLENIA - WOLANIN Evel 09:33:16.32 734.293 00:18:16.32
79 DE SG STEFFL "A" Billy the Kid 09:33:16.57 734.126 00:18:16.57
80 PL SROKA-KUSION-KAWA Team Julian 09:33:16.82 733.958 00:18:16.82
81 CZ MILOTA Milan MM 006 09:33:16.85 733.938 00:18:16.85
82 CZ ACADEMY LOFT House Academy 59 09:33:17.19 733.711 00:18:17.19
83 PL MAZIARZ RACING TEAM Quinn 09:33:17.56 733.463 00:18:17.56
84 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Andrej 09:33:17.72 733.356 00:18:17.72
85 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Helmut 6 09:33:18.47 732.856 00:18:18.47
86 CZ SKOKAN Pavel Číňanka 09:33:19.42 732.222 00:18:19.42
87 CZ ACADEMY LOFT Tamar Academy 56 09:33:20.06 731.796 00:18:20.06
88 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 64 09:33:20.13 731.750 00:18:20.13
89 CH TEAM FROHMATTA Jeff 09:33:21.39 730.913 00:18:21.39
90 DE SG WACHALSKI Walker 09:33:21.55 730.807 00:18:21.55
91 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Sohn 1854 09:33:22.11 730.435 00:18:22.11
92 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Zambi 09:33:22.65 730.078 00:18:22.65
93 PL RAFITA TEAM Calvin 09:33:23.16 729.740 00:18:23.16
94 DE ZG HELIOS Zeus 09:33:23.66 729.409 00:18:23.66
95 PL KOZLENIA - WOLANIN Zygi 09:33:23.85 729.284 00:18:23.85
96 DE TEAM ANHÄNGER Manfred M. 09:33:24.24 729.026 00:18:24.24
97 AT VOLLNHOFER Dominik Niki 4 09:33:24.44 728.894 00:18:24.44
98 DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Schinze 4 09:33:24.99 728.531 00:18:24.99
99 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 97 09:33:25.72 728.051 00:18:25.72
100 SK PRIEHODA Ján + Ivana Rose 09:33:26.03 727.846 00:18:26.03
101 CZ KONEČNÝ Vlastimil Messi 09:33:26.41 727.596 00:18:26.41
102 SK BABIC Pavol Hoody 310 09:33:26.79 727.347 00:18:26.79
103 CZ ACADEMY LOFT Silver Academy 63 09:33:26.81 727.334 00:18:26.81
104 DE SG STEFFL "A" Old Shatterhand 09:33:27.63 726.795 00:18:27.63
105 CZ SKOKAN Pavel Pitbull 09:33:28.19 726.428 00:18:28.19
106 CZ BAJTEK Jan Shogun 09:33:28.75 726.061 00:18:28.75
107 AT EPPENSTEINER Josef Ceciel 09:33:29.55 725.537 00:18:29.55
108 AT NAGELHOFER Robert Lava 2303 09:33:29.61 725.498 00:18:29.61
109 CZ MAJKA + JAN TEAM Lucka 09:33:30.61 724.845 00:18:30.61
110 SK PRÍVARA Pavol Kinčen-Pony 09:33:31.46 724.291 00:18:31.46
111 DE FELBINGER Gerhard Freya 09:33:31.59 724.206 00:18:31.59
112 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 1 09:33:32.61 723.542 00:18:32.61
113 DE TEAM NAMIBIA Hoop & Lücke Elli 09:33:33.79 722.775 00:18:33.79
114 CZ KUDELA Jaromír Ing. Kája 09:33:34.91 722.049 00:18:34.91
115 SK BLAŽENEC Štefan Lolo 09:33:34.99 721.998 00:18:34.99
116 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Zidane Junior 09:33:36.62 720.944 00:18:36.62
117 SK MAJDÁK Michal Jantar 09:33:37.18 720.582 00:18:37.18
118 CZ RUBEY & VARGA Team Gogo 3 09:33:37.69 720.253 00:18:37.69
119 PL TEAM OLR MAZURY Beachcomber 09:33:39.17 719.301 00:18:39.17
120 AT VOLLNHOFER Dominik Niki 3 09:33:40.24 718.614 00:18:40.24
121 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 47 09:33:41.01 718.120 00:18:41.01
122 DE HOOP Michael Alvin 09:33:41.78 717.627 00:18:41.78
123 PT PEDRO PORTO Abraxas 09:33:42.09 717.429 00:18:42.09
124 CZ KONEČNÝ Vlastimil Edani 09:33:42.90 716.912 00:18:42.90
125 DE WINGS 2 WIN W2W 139 09:33:43.53 716.510 00:18:43.53
126 PL KWAŚNICKI Tomasz Doris 09:33:44.03 716.191 00:18:44.03
127 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Kyara 09:33:44.10 716.146 00:18:44.10
128 NO HELGESEN Bjorn Ove Ares II. 09:33:44.53 715.872 00:18:44.53
129 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarka 09:33:44.85 715.669 00:18:44.85
130 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Wolke 09:33:45.09 715.516 00:18:45.09
131 CZ ACADEMY LOFT Sado Academy 75 09:33:45.45 715.287 00:18:45.45
132 DE SG WACHALSKI Waldo 09:33:45.87 715.020 00:18:45.87
133 DE SKOPLJAK Denis Irene 09:33:45.90 715.001 00:18:45.90
134 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 11 09:33:46.56 714.582 00:18:46.56
135 PL KOZLENIA Boguslawa Zigi 09:33:47.34 714.088 00:18:47.34
136 CZ MALACH Ladislav Kate 09:33:48.08 713.620 00:18:48.08
137 DE SCHOEN Friedrich Fritz 2 09:33:48.40 713.417 00:18:48.40
138 SK DUCHOVIČ Jozef Chirlanda 09:33:48.78 713.177 00:18:48.78
139 AT HALATSCHEK Dietmar Conni 09:33:50.06 712.369 00:18:50.06
140 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Novotna 09:33:50.40 712.155 00:18:50.40
141 CZ ACADEMY LOFT Double Academy 11 09:33:50.84 711.878 00:18:50.84
142 CZ VÍTOVEC P & M Leomar 09:33:51.53 711.444 00:18:51.53
143 CZ NERS Jaroslav Viktorie 09:33:52.24 710.998 00:18:52.24
144 PL CZULOWSKI Jakub Wilga 09:33:52.37 710.916 00:18:52.37
145 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 083 09:33:53.16 710.420 00:18:53.16
146 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Neo 09:33:53.47 710.226 00:18:53.47
147 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Mika 09:33:54.42 709.631 00:18:54.42
148 DE WINGS 2 WIN W2W 248 09:33:54.74 709.431 00:18:54.74
149 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 33 09:33:55.26 709.106 00:18:55.26
150 AT SG MIKS Wolfgang und Andrea Floh 09:33:55.72 708.819 00:18:55.72
151 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 006 09:33:55.94 708.682 00:18:55.94
152 SK VOJTKO Milan Mivo 17 09:33:56.81 708.139 00:18:56.81
153 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 31 09:33:57.49 707.716 00:18:57.49
154 DE TEAM GOCH As Schmidt 09:33:58.45 707.119 00:18:58.45
155 DE TEAM FRANKENPFALZ Der Maier 09:33:59.26 706.617 00:18:59.26
156 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Lubruku 09:33:59.99 706.164 00:18:59.99
157 AT GRATZER Werner Spartacus 09:34:01.44 705.267 00:19:01.44
158 CZ RÝDEL Jiří Margrit 09:34:02.19 704.804 00:19:02.19
159 CZ BAJTEK Jan Viki 09:34:03.03 704.286 00:19:03.03
160 AT HALATSCHEK Dietmar Enkel Pole 09:34:03.67 703.892 00:19:03.67
161 DE SG STEFFL "A" Jessi James 09:34:04.11 703.621 00:19:04.11
162 BE COPPENS Peter Nivea 09:34:04.96 703.099 00:19:04.96
163 AT STEINER Alfred Samy 1 09:34:05.20 702.951 00:19:05.20
164 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 57 09:34:05.65 702.675 00:19:05.65
165 PL MAZIARZ RACING TEAM Ferb 09:34:05.72 702.632 00:19:05.72
166 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Falcon 09:34:06.14 702.375 00:19:06.14
167 DE SG STEFFL "A" Doc Schultz 09:34:06.64 702.069 00:19:06.64
168 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 69 09:34:07.06 701.812 00:19:07.06
169 SK BCHB TEAM Luky 09:34:08.01 701.231 00:19:08.01
170 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art36 09:34:08.18 701.127 00:19:08.18
171 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 355 09:34:08.88 700.700 00:19:08.88
172 CZ BARTOŠ TEAM Bulschmidt 09:34:09.87 700.097 00:19:09.87
173 CZ ACADEMY LOFT Tbulk Academy 1 09:34:10.03 699.999 00:19:10.03
174 DE TEAM ALNA Alberto Cotayo Shada 09:34:10.51 699.707 00:19:10.51
175 CZ KOLÍNEK Jarolím Kolínek Team "D" 09:34:11.04 699.385 00:19:11.04
176 CZ ATH KVĚTNÁ Bago 09:34:11.24 699.263 00:19:11.24
177 PL MAZIARZ RACING TEAM Meeko 09:34:12.22 698.669 00:19:12.22
178 PL MAZIARZ RACING TEAM Caitlin 09:34:12.89 698.263 00:19:12.89
179 CZ GRUBER Simon Gladiator 09:34:13.27 698.033 00:19:13.27
180 DE SKOPLJAK Denis Ingrid 09:34:14.09 697.537 00:19:14.09
181 CZ TOMEK Jindřich T5. 09:34:14.62 697.216 00:19:14.62
182 CZ TRUKSA Vítězslav Tonča 09:34:15.58 696.637 00:19:15.58
183 DE TEAM BRANDT & WICHERT Soukalova 09:34:16.61 696.017 00:19:16.61
184 PL SROKA-KUSION-KAWA Team Rambo 09:34:17.02 695.770 00:19:17.02
185 DE WINGS 2 WIN W2W 371 09:34:17.28 695.614 00:19:17.28
186 SK HROZEN Peter Mária 09:34:17.34 695.578 00:19:17.34
187 DE WINGS 2 WIN W2W 357 09:34:17.80 695.301 00:19:17.80
188 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 3 09:34:18.04 695.157 00:19:18.04
189 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Laura 09:34:19.63 694.204 00:19:19.63
190 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 12 09:34:21.18 693.278 00:19:21.18
191 PL NOWICKI Damian Primo 09:34:21.59 693.033 00:19:21.59
192 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 1665 09:34:21.75 692.937 00:19:21.75
193 CZ EM-EKO.CZ PS 1 09:34:23.48 691.907 00:19:23.48
194 DE SG STEFFL "A" Black Beard 09:34:23.51 691.889 00:19:23.51
195 AT BLIEGE Felix Felix 2 09:34:24.82 691.111 00:19:24.82
196 CZ DAVID Petr Bess 2 09:34:25.37 690.785 00:19:25.37
197 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Libelle 09:34:25.54 690.684 00:19:25.54
198 PL PACEK & LIS TEAM Arni 09:34:26.35 690.204 00:19:26.35
199 CZ ACADEMY LOFT Black Academy 53 09:34:26.78 689.950 00:19:26.78
200 CZ GRUBER Simon Sabinka 09:34:27.06 689.785 00:19:27.06
201 SK PRIEHODA Ján + Ivana Nyx 09:34:28.99 688.646 00:19:28.99
202 SK BLAHOVSKÝ + HNILIČKA Team South Portland 09:34:29.20 688.522 00:19:29.20
203 HU GÁBOR Takács TG 26 09:34:29.40 688.404 00:19:29.40
204 SK KOPAS Michal Mišo 09:34:29.78 688.181 00:19:29.78
205 DE TREPTE Arndt & Marcus Ropo 09:34:30.29 687.881 00:19:30.29
206 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Alonso 09:34:31.13 687.387 00:19:31.13
207 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Kovi 09:34:32.95 686.321 00:19:32.95
208 PL TEAM OLR MAZURY Beaming 09:34:33.03 686.274 00:19:33.03
209 NO HELGESEN Bjorn Ove Torreros II. 09:34:33.41 686.052 00:19:33.41
210 CZ HAŠŠO Slavomír Slavo 1 09:34:33.94 685.742 00:19:33.94
211 DE TARGATZ Angela Dr. DR 6 09:34:35.76 684.681 00:19:35.76
212 CZ KLEMENS Karel ml. Zoe 09:34:36.90 684.017 00:19:36.90
213 SK HROZEN Peter Oto 09:34:37.06 683.924 00:19:37.06
214 CZ MILOTA Milan MM 002 09:34:37.51 683.663 00:19:37.51
215 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 001 09:34:37.79 683.500 00:19:37.79
216 AT NAHIČ & ZWILAK Team Boss 09:34:38.96 682.822 00:19:38.96
217 SK ČÍŽ Ján Bern 09:34:40.49 681.937 00:19:40.49
218 AT WIEFLER Alois Alfred 09:34:40.82 681.747 00:19:40.82
219 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Zena 09:34:42.54 680.755 00:19:42.54
220 HU VIGLIDÁN Ágoston XXX 09:34:43.89 679.979 00:19:43.89
221 CZ MASNÝ & M Lenin 09:34:46.95 678.226 00:19:46.95
222 CZ DAVID Petr Max 09:34:47.25 678.054 00:19:47.25
223 CZ SUCHÁNEK Břetislav Břeťa 09:34:48.45 677.370 00:19:48.45
224 CZ MAREK Petr Emil* 09:34:48.50 677.341 00:19:48.50
225 CZ ESHEK Bohdan Bart 09:34:49.56 676.738 00:19:49.56
226 CZ ACADEMY LOFT Golden Queen 30 09:34:52.42 675.114 00:19:52.42
227 PL PITAŚ M & M Team Black Nemo 09:34:54.17 674.125 00:19:54.17
228 CZ ACADEMY LOFT Braha Academy 7 09:34:54.60 673.882 00:19:54.60
229 PL JANIA - LACH Team Jorg 09:34:55.49 673.381 00:19:55.49
230 SK ŠIMKO Ján Šimo 17 09:34:56.23 672.964 00:19:56.23
231 CZ GRUBER Lubomír Luboš 09:34:58.97 671.426 00:19:58.97
232 SK HELMAR Team Wiesa 09:35:01.76 669.868 00:20:01.76
233 AT RÖTZER Franz Top 3 09:35:02.45 669.483 00:20:02.45
234 SK VAŠÍČEK Pavel Palo 09:35:03.40 668.955 00:20:03.40
235 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Dan 09:35:06.44 667.269 00:20:06.44
236 CZ KONOPÍK Jiří Žofka 09:35:10.70 664.921 00:20:10.70
237 DE TEAM FRANKENPFALZ Roter Steffl 09:35:19.06 660.361 00:20:19.06
238 PL MAZIARZ RACING TEAM Ajaagu 09:35:20.06 659.820 00:20:20.06
239 PL SMORAWSKI Marek + Jacek Aramis 09:35:20.59 659.534 00:20:20.59
240 CZ KLEMENS Karel Kelly 09:35:21.44 659.075 00:20:21.44
241 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 13 09:35:23.59 657.916 00:20:23.59
242 CZ KHL Kamenář Henrieta 09:35:24.77 657.283 00:20:24.77
243 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Ríša 09:35:28.52 655.276 00:20:28.52
244 PL SEDLACEK Josef JS 2 09:35:30.89 654.015 00:20:30.89
245 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Esmee 09:35:31.24 653.829 00:20:31.24
246 DE SIEBERT Dieter Denni 09:35:35.68 651.479 00:20:35.68
247 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Khabib 09:35:37.86 650.332 00:20:37.86
248 CH TEAM WIRZ Lara Gut 09:35:39.63 649.403 00:20:39.63
249 SK HROZEN Peter Žaneta 09:35:40.99 648.692 00:20:40.99
250 DE ANTONOV AVIATION AN 26 09:35:44.19 647.023 00:20:44.19
251 CZ ŠÁLEK Roman RS 07 09:35:44.87 646.670 00:20:44.87
252 CZ BARTOŠ TEAM Axepa 09:35:46.89 645.622 00:20:46.89
253 DE TREPTE Arndt & Marcus Derby Star 09:35:51.57 643.208 00:20:51.57
254 CZ LAŇKA Alfons Ing. Marie 09:35:52.04 642.967 00:20:52.04
255 PL G-YARD LOFT Aviand 09:36:01.18 638.307 00:21:01.18
256 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Danka 09:36:03.78 636.994 00:21:03.78
257 PL SROKA Krzysztof Zoi 09:36:04.80 636.480 00:21:04.80
258 CZ HOLUB "A" Bonifác 09:36:06.08 635.837 00:21:06.08
259 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Cotri 09:36:06.85 635.450 00:21:06.85
260 CZ FAJMON + HOLICKÝ Team Profesor 09:36:08.01 634.869 00:21:08.01
261 SK PODHORSKÝ TEAM Mário 2 09:36:10.07 633.839 00:21:10.07
262 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Jednička 09:36:11.99 632.882 00:21:11.99
263 CZ HOLUB "A" Bořivoj 09:36:12.47 632.644 00:21:12.47
264 CH TEAM WIRZ Michelle Gisin 09:36:12.53 632.614 00:21:12.53
265 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 80 09:36:15.72 631.032 00:21:15.72
266 CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Dobiš 09:36:23.98 626.972 00:21:23.98
267 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 6 09:36:25.11 626.421 00:21:25.11
268 CZ VÍTOVEC P & M Eržika 09:36:25.56 626.202 00:21:25.56
269 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Čtverka 09:36:26.19 625.895 00:21:26.19
270 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Don 09:36:27.15 625.428 00:21:27.15
271 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 53 09:36:29.20 624.434 00:21:29.20
272 CZ KULÍK Přemysl Alan 09:36:29.81 624.138 00:21:29.81
273 CZ DUDA Přemysl Zdena 09:36:31.62 623.264 00:21:31.62
274 DE FRANZ Christoph Cheris 09:36:39.10 619.675 00:21:39.10
275 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Neymar 09:36:40.82 618.856 00:21:40.82
276 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 39 09:36:42.29 618.157 00:21:42.29
277 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Baronesa 09:36:56.05 611.694 00:21:56.05
278 CZ ACADEMY LOFT China Academy 38 09:36:56.50 611.485 00:21:56.50
279 CZ KHL Kamenář Harry 09:36:56.77 611.360 00:21:56.77
280 DE SOELLNER JUNIOR TEAM SJT 4 09:37:06.72 606.775 00:22:06.72
281 DE HOOP Michael Socke 09:37:09.92 605.315 00:22:09.92
282 CZ NOVOTNÁ Petra Karel. 09:37:12.76 604.025 00:22:12.76
283 PL KOCIK & BASA Krysia 3 09:37:19.02 601.201 00:22:19.02
284 CZ ACADEMY LOFT Olympia Academy 60 09:37:22.97 599.433 00:22:22.97
285 DE ANDREAS & UDO Marie 09:37:33.08 594.954 00:22:33.08
286 CZ BOROVIČKA Ladislav Chrymazona 09:37:44.60 589.931 00:22:44.60
287 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 011 09:37:54.48 585.691 00:22:54.48
288 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 4 09:38:02.14 582.445 00:23:02.14
289 SK PRIEHODA Ján + Ivana Zara. 09:38:56.83 560.275 00:23:56.83
290 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 35 09:39:00.77 558.743 00:24:00.77
291 CZ LAŇKA Alfons Ing. Jaruš 09:39:07.43 556.172 00:24:07.43
292 DE HEIDEMANN + WINTER Amette 09:39:08.13 555.903 00:24:08.13
293 CZ GORČÍK + MACHALA Team Pája 09:39:20.40 551.233 00:24:20.40
294 SK PODHORSKÝ TEAM Fezoj 2 09:39:20.86 551.059 00:24:20.86
295 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 73 09:39:21.44 550.840 00:24:21.44
296 CZ ACADEMY LOFT Willy Academy 42 09:39:21.77 550.716 00:24:21.77
297 PL GRODNY Andrzej Lena 09:39:22.77 550.339 00:24:22.77
298 CH TEAM ANDERHUB Budweis 09:39:29.87 547.681 00:24:29.87
299 CZ FLY YOUNG STARS Jessica 09:39:30.58 547.417 00:24:30.58
300 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Maria 2 09:39:34.01 546.143 00:24:34.01
301 DE TORSTEN Jahn Jahn 5 09:39:39.15 544.245 00:24:39.15
302 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 056 09:39:39.96 543.947 00:24:39.96
303 PL MICHALAK Bogdan Borka 12 09:39:41.75 543.290 00:24:41.75
304 PL RAFITA TEAM Pepe 09:39:42.47 543.026 00:24:42.47
305 CZ SVOBODA Jiří Lenka 09:39:43.06 542.810 00:24:43.06
306 DE TEAM GOCH Mustang 09:39:43.84 542.525 00:24:43.84
307 AT BLIEGE Felix Felix 1 09:39:44.16 542.408 00:24:44.16
308 HU VIGLIDÁN Ágoston LK 84 09:39:46.09 541.703 00:24:46.09
309 CZ ŠABATA Jan J.Š. 1 09:39:47.43 541.215 00:24:47.43
310 AT BLIEGE Felix Felix 15 09:39:47.90 541.044 00:24:47.90
311 CH TEAM ANDERHUB Karlsbad 09:39:48.73 540.743 00:24:48.73
312 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Třináctka 09:39:53.02 539.189 00:24:53.02
313 PL SMORAWSKI Marek + Jacek Portos 09:39:56.08 538.086 00:24:56.08
314 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Sablikova 09:39:56.35 537.989 00:24:56.35
315 CZ KLEMENS Karel Ready 09:39:56.66 537.878 00:24:56.66
316 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Star-Lord 09:39:57.11 537.716 00:24:57.11
317 SK BODNAR & VILČKO Vladimír Bovi 3 09:39:57.46 537.590 00:24:57.46
318 CH TEAM WIRZ Joana Hählen 09:39:57.65 537.522 00:24:57.65
319 CZ ACADEMY LOFT Silver Academy 62 09:39:57.86 537.447 00:24:57.86
320 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Dvanáctka 09:40:00.46 536.515 00:25:00.46
321 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Lennon 09:40:00.77 536.405 00:25:00.77
322 PL PACEK & LIS TEAM Borys 09:40:01.28 536.222 00:25:01.28
323 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Viti 09:40:01.57 536.119 00:25:01.57
324 PL SROKA Krzysztof Emi 09:40:02.23 535.883 00:25:02.23
325 AT GRATZER Werner Priscus 09:40:02.70 535.716 00:25:02.70
326 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Kraglin Obfonteri 09:40:03.26 535.516 00:25:03.26
327 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 23 09:40:03.84 535.310 00:25:03.84
328 SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 21 09:40:04.94 534.918 00:25:04.94
329 SK PODHORSKÝ TEAM Budvár 2 09:40:06.07 534.517 00:25:06.07
330 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Versailles 09:40:06.49 534.368 00:25:06.49
331 AT HALATSCHEK Dietmar Isolde 09:40:06.64 534.315 00:25:06.64
332 AT NAGELHOFER Robert Gewitter 2334 09:40:06.92 534.215 00:25:06.92
333 AT VOLLNHOFER Dominik Niki 6 09:40:09.97 533.136 00:25:09.97
334 CH TEAM ANDERHUB Ostrava 09:40:10.08 533.098 00:25:10.08
335 PL CZULOWSKI Jakub Iskra 09:40:10.57 532.925 00:25:10.57
336 AT HALATSCHEK Dietmar Gute 1 09:40:10.82 532.836 00:25:10.82
337 SK NOVÁK Pavel Markus 09:40:12.06 532.400 00:25:12.06
338 CZ ŠÁLEK Roman RS 04 09:40:12.53 532.234 00:25:12.53
339 CZ GRUBER Marek Black 09:40:14.86 531.415 00:25:14.86
340 CH DERBY TEAM PILATUS Ermis 09:40:15.16 531.310 00:25:15.16
341 CZ SKOKAN Pavel Ardenka 1 09:40:15.98 531.023 00:25:15.98
342 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 9 09:40:16.03 531.005 00:25:16.03
343 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 1652 09:40:17.51 530.487 00:25:17.51
344 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Eros 09:40:18.31 530.208 00:25:18.31
345 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Denisa 09:40:19.02 529.960 00:25:19.02
346 DE HEIDEMANN + WINTER Lilly 09:40:19.75 529.706 00:25:19.75
347 PL JANIA - LACH Team Zolni 09:40:20.31 529.510 00:25:20.31
348 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 8 09:40:20.80 529.340 00:25:20.80
349 CH DERBY TEAM PILATUS Gentry Eagle 09:40:20.98 529.277 00:25:20.98
350 DE SPITZBERG Team U 149 09:40:21.01 529.267 00:25:21.01
351 PL MAJCHER Krystian & Marcel KM 89 09:40:22.86 528.624 00:25:22.86
352 DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Schinze 2 09:40:23.47 528.412 00:25:23.47
353 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 28 09:40:23.93 528.253 00:25:23.93
354 AT WIEFLER Alois Jörg 09:40:25.22 527.806 00:25:25.22
355 DE ANTONOV AVIATION AN 124 09:40:30.24 526.074 00:25:30.24
356 CZ BOUCHAL Martin Aligátor 09:40:39.55 522.893 00:25:39.55
357 CZ BALKONOVÝ ODCHOV Matylda 09:40:46.31 520.607 00:25:46.31
358 AT GRATZER Marco "B" Parzival 09:40:47.44 520.227 00:25:47.44
359 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Sirius 1386 09:40:48.94 519.723 00:25:48.94
360 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 10 09:40:49.58 519.509 00:25:49.58
361 PL SROKA-KUSION-KAWA Team Pudzion 09:40:54.43 517.888 00:25:54.43
362 AT RIEDL Franz Andreas 09:40:55.24 517.618 00:25:55.24
363 SK OVŠÁK + KONŠ Team Star. 09:40:56.20 517.299 00:25:56.20
364 DE TARGATZ Angela Dr. DR 9 09:40:59.86 516.085 00:25:59.86
365 DE TEAM ANHÄNGER Michael Stu. 09:41:00.57 515.850 00:26:00.57
366 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Helena 09:41:02.90 515.081 00:26:02.90
367 AT RÖTZER Franz Top 1 09:41:03.27 514.959 00:26:03.27
368 PL SZYMAŃSKI Zbigniew SZ 39 09:41:08.39 513.278 00:26:08.39
369 CZ KONOPÍK Jiří Sona 09:41:14.41 511.315 00:26:14.41
370 PL SZYMAŃSKI Zbigniew SZ 22 09:41:20.88 509.223 00:26:20.88
371 PL MAZIARZ RACING TEAM Banagi 09:41:34.60 504.841 00:26:34.60
372 CZ ACADEMY LOFT Double Academy 47 09:41:44.80 501.633 00:26:44.80
373 PL G-YARD LOFT Winnedi 09:41:50.93 499.724 00:26:50.93
374 SK KUBÁŇ Milan Milley 09:41:56.62 497.965 00:26:56.62
375 CZ HLAVINKA Josef Regina 09:42:01.55 496.451 00:27:01.55
376 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 020 09:42:02.07 496.292 00:27:02.07
377 CZ BASTL Josef Wonderboy 09:42:22.81 490.026 00:27:22.81
378 CZ KOLÍNEK Jarolím Kolínek Team "C" 09:42:29.87 487.929 00:27:29.87
379 HU GÁBOR Takács TG 49 09:42:32.60 487.123 00:27:32.60
380 CH DERBY TEAM PILATUS Alamshar 09:42:33.15 486.961 00:27:33.15
381 CZ ESHEK Bohdan Bono 09:42:39.33 485.148 00:27:39.33
382 AT NAGELHOFER Robert Pfeil 2321 09:42:41.50 484.514 00:27:41.50
383 DE SKOPLJAK Denis Beate 09:42:53.16 481.137 00:27:53.16
384 CZ SKOKAN Pavel Shakira 09:42:57.32 479.944 00:27:57.32
385 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 3 09:42:57.50 479.893 00:27:57.50
386 CZ TEAM ZEMAN + KAŠUBA ZK 2 09:43:07.88 476.941 00:28:07.88
387 SK ČÍŽ Ján Arn 09:43:10.41 476.228 00:28:10.41
388 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Jozef 1 09:43:19.71 473.622 00:28:19.71
389 CZ DUDA Přemysl Jindra 09:43:23.33 472.615 00:28:23.33
390 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Petra 09:43:32.42 470.107 00:28:32.42
391 CH TEAM ANDERHUB Brünn 09:44:00.19 462.605 00:29:00.19
392 CZ B & B TEAM Frenk 09:44:21.11 457.109 00:29:21.11
393 HU LÁSZLÓ-MOLNÁR LM 19 09:45:20.96 442.085 00:30:20.96
394 CZ BECHYNĚ Radek Andy 09:45:27.12 440.595 00:30:27.12
395 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Vitkova 09:45:50.81 434.956 00:30:50.81
396 CZ BASTL Josef Sweetboy 09:45:52.13 434.646 00:30:52.13
397 DE MOELLER Andreas AML Wonder 09:46:02.34 432.263 00:31:02.34
398 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 026 09:46:32.47 425.381 00:31:32.47
399 CZ CHARYPAR Vladimír Charyš 2 09:47:28.20 413.212 00:32:28.20
400 CZ BARTOŠ TEAM Luisa 09:49:01.07 394.411 00:34:01.07
401 CZ PLÁNOČKA Jan Tereza 09:50:25.59 378.728 00:35:25.59
402 DE HIENZSCH Frank F.H. 2 09:50:28.75 378.166 00:35:28.75
403 SK HELMAR Team Skava 09:50:31.48 377.681 00:35:31.48
404 SK J & I MARTON TEAM M 3 09:50:32.02 377.586 00:35:32.02
405 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 27 09:50:32.64 377.476 00:35:32.64
406 AT ECKHARDT Markus Ecki´s 016 09:50:34.86 377.083 00:35:34.86
407 CZ MAREK Petr Servác 09:50:35.15 377.032 00:35:35.15
408 CZ KROČIL Jaroslav Lucifer 09:50:38.33 376.471 00:35:38.33
409 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 021 09:50:40.27 376.130 00:35:40.27
410 SK PRIEHODA Ján + Ivana Kutuzov 09:50:45.06 375.290 00:35:45.06
411 AT SCHÖN Johann Nero 09:50:48.62 374.668 00:35:48.62
412 DE NO NAME Unknown 09:50:51.61 374.148 00:35:51.61
413 CZ HOLUB "B" Božena 09:50:52.07 374.068 00:35:52.07
414 CZ KONOPÍK Jiří Lucka 09:51:06.56 371.566 00:36:06.56
415 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 5 09:51:13.33 370.409 00:36:13.33
416 AT NAHIČ & ZWILAK Team Chip 09:51:15.71 370.003 00:36:15.71
417 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ Hans 09:51:18.66 369.502 00:36:18.66
418 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 9 09:51:28.11 367.907 00:36:28.11
419 AT LINDTNER Harald Talentina 09:51:32.12 367.234 00:36:32.12
420 SK BELANEC Team Anabel 09:52:09.48 361.080 00:37:09.48
421 SK FAMILY PINČÁK I. Šerif 09:52:16.11 360.009 00:37:16.11
422 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 83 09:52:27.34 358.210 00:37:27.34
423 CZ SETTLER + KUBÁČEK Team Zitkala 09:53:11.28 351.341 00:38:11.28
424 CR CULIC TEAM Denis & Karla Dubrovnik Fly 09:53:28.14 348.774 00:38:28.14
425 AT HOFMANN Leopold Poldi 17 09:53:43.03 346.539 00:38:43.03
426 SK BODNAR & VILČKO Vladimír Bovi 5 09:53:46.65 346.000 00:38:46.65
427 SK ČAMPIŠ Milan MK 69 09:55:39.71 329.965 00:40:39.71
428 CZ GERSPITZER Team GT-1 09:57:36.69 314.868 00:42:36.69
429 CZ TEAM SMUTNÝ Marco Polo 09:57:45.80 313.750 00:42:45.80
430 PL MICHALAK Bogdan Rudzia 10 09:57:53.54 312.806 00:42:53.54
431 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 10 09:57:55.08 312.619 00:42:55.08
432 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 022 09:57:55.63 312.553 00:42:55.63
433 CZ DAVID Petr Amor. 09:57:56.07 312.499 00:42:56.07
434 SK VOJTKO Milan Mivo 01 09:57:59.05 312.138 00:42:59.05
435 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Bella. 09:58:36.10 307.718 00:43:36.10
436 CZ ACADEMY LOFT Silver Academy 21 09:58:38.62 307.421 00:43:38.62
437 DE FRANZ Christoph Cheyanne 09:58:39.74 307.290 00:43:39.74
438 SK TRISTIGNAC TEAM Johanes 09:58:40.34 307.220 00:43:40.34
439 SK BELANEC Team Auróra 09:58:44.85 306.692 00:43:44.85
440 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Yelina 09:58:46.19 306.535 00:43:46.19
441 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Megan 09:58:49.38 306.163 00:43:49.38
442 CZ ACADEMY LOFT Tamar Academy 57 09:58:50.19 306.069 00:43:50.19
443 SK HORŇÁČEK Miroslav Viky 09:58:50.99 305.976 00:43:50.99
444 CZ LOCCO TEAM Lysičanka 09:58:51.23 305.948 00:43:51.23
445 PL SEDLACEK Josef JS 3 09:58:52.83 305.762 00:43:52.83
446 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 024 09:58:53.17 305.723 00:43:53.17
447 CZ ACADEMY LOFT Dafne Academy 51 09:58:53.58 305.675 00:43:53.58
448 SK LB PIGEONS Ally 5 09:58:56.62 305.323 00:43:56.62
449 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Rolex 09:58:57.97 305.166 00:43:57.97
450 SK HELMAR Team Bodbu 09:58:58.49 305.106 00:43:58.49
451 SK BCHB TEAM Ján 09:58:58.65 305.088 00:43:58.65
452 PL CZULOWSKI Jakub Orlik 09:58:59.25 305.018 00:43:59.25
453 AT KUTLESA Slavko SLK 07 09:58:59.46 304.994 00:43:59.46
454 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Indy 09:58:59.68 304.969 00:43:59.68
455 AT BLIEGE Felix Felix 13 09:59:00.21 304.908 00:44:00.21
456 DE SG STEFFL "A" Sundance Kid 09:59:00.84 304.835 00:44:00.84
457 CZ ACADEMY LOFT Brave Academy 66 09:59:01.26 304.786 00:44:01.26
458 CZ ACADEMY LOFT Bohemia Academy 70 09:59:01.85 304.718 00:44:01.85
459 SK VAŠÍČEK Pavel Fero 09:59:02.14 304.685 00:44:02.14
460 NO HELGESEN Bjorn Ove Pokerace II. 09:59:04.57 304.405 00:44:04.57
461 SK ČÁNI Ĺudovít LC 850 09:59:05.18 304.335 00:44:05.18
462 SK ČÁNI Ĺudovít LC 826 09:59:05.46 304.302 00:44:05.46
463 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 1673 09:59:05.74 304.270 00:44:05.74
464 PL KWAŚNICKI Tomasz Bolek 09:59:06.38 304.197 00:44:06.38
465 AT HALATSCHEK Dietmar Adi 09:59:06.62 304.169 00:44:06.62
466 CZ BECHYNĚ Radek Adam 09:59:06.86 304.142 00:44:06.86
467 DE ZSCHOMMLER Jens Tony 09:59:07.29 304.092 00:44:07.29
468 SK NOVÁK Pavel Rudo 09:59:07.47 304.071 00:44:07.47
469 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 26 09:59:07.56 304.061 00:44:07.56
470 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 12 09:59:07.62 304.054 00:44:07.62
471 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 015 09:59:08.17 303.991 00:44:08.17
472 AT WALDER Florian Zazu 09:59:08.99 303.897 00:44:08.99
473 AT GRATZER Marco "B" Alexander 09:59:10.33 303.743 00:44:10.33
474 CH TEAM LENTI Hoxhai Florent Flower 09:59:11.11 303.654 00:44:11.11
475 CZ MAREK Petr Filip 09:59:11.55 303.604 00:44:11.55
476 SK KUBÁŇ Milan Mindy 09:59:11.71 303.585 00:44:11.71
477 CZ MASNÝ & M Chruščov 09:59:11.78 303.577 00:44:11.78
478 DE SCHOEN Friedrich Fritz 11 09:59:12.17 303.533 00:44:12.17
479 DE SG STEFFL "A" Winnetou 09:59:12.51 303.494 00:44:12.51
480 AT NAGELHOFER Robert Sonne 2307 09:59:12.86 303.454 00:44:12.86
481 PL SEDLACEK Josef JS 11 09:59:13.14 303.422 00:44:13.14
482 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 130 09:59:13.17 303.418 00:44:13.17
483 CZ HANZEL TEAM Fanda 4 09:59:13.80 303.346 00:44:13.80
484 CZ CHARYPAR Vladimír Charyš 1 09:59:13.84 303.342 00:44:13.84
485 SK OVŠÁK + KONŠ Team Plava 09:59:14.82 303.230 00:44:14.82
486 AT LINDTNER Harald Karel-Opal 09:59:15.12 303.195 00:44:15.12
487 CZ GRUBER Marek Olivie 09:59:15.71 303.128 00:44:15.71
488 PL KOZLENIA Boguslawa Iwo 09:59:16.47 303.041 00:44:16.47
489 SK ČAMPIŠ Milan RC 65 09:59:16.59 303.028 00:44:16.59
490 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 71 09:59:16.67 303.018 00:44:16.67
491 CZ KONOPÍK Jiří Luky 09:59:17.31 302.945 00:44:17.31
492 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Di Giannantonio 09:59:17.60 302.912 00:44:17.60
493 DE ZG HELIOS Hera 09:59:17.97 302.870 00:44:17.97
494 SK LAŠ Vladimír Las 4 09:59:18.75 302.781 00:44:18.75
495 CZ DUDA Přemysl Speede 09:59:18.80 302.776 00:44:18.80
496 CZ FAJMON + HOLICKÝ Team FT 01 09:59:19.09 302.743 00:44:19.09
497 HU BÖDI József BJ 99 09:59:19.57 302.688 00:44:19.57
498 SK PRIEHODA Ján + Ivana Jasmína 09:59:19.91 302.649 00:44:19.91
499 HU LÁSZLÓ-MOLNÁR LM 24 09:59:20.03 302.636 00:44:20.03
500 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 005 09:59:20.75 302.554 00:44:20.75
501 SK FAMILY PINČÁK Victory 09:59:21.26 302.496 00:44:21.26
502 CZ BASTL Josef Gabyboy 09:59:21.59 302.458 00:44:21.59
503 PL TARASIUK Jerzy Peter 09:59:23.07 302.290 00:44:23.07
504 DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Werner 4 09:59:23.38 302.255 00:44:23.38
505 SK VOJTKO Milan Mivo 08 09:59:23.56 302.235 00:44:23.56
506 NO HELGESEN Bjorn Ove Femhoje III. 09:59:23.99 302.186 00:44:23.99
507 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 7 09:59:24.03 302.181 00:44:24.03
508 CZ KLEMENSOVÁ Sára Turbo. 09:59:24.30 302.151 00:44:24.30
509 DE TEAM ALNA Alberto Cotayo Super Power 09:59:24.55 302.122 00:44:24.55
510 CZ SETTLER + KUBÁČEK Team Olathe 09:59:24.93 302.079 00:44:24.93
511 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Sohn 662 09:59:25.77 301.984 00:44:25.77
512 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 2 09:59:26.24 301.931 00:44:26.24
513 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Sirius 84 09:59:26.42 301.910 00:44:26.42
514 CZ TEAM ZEMAN + KAŠUBA ZK 1 09:59:26.79 301.869 00:44:26.79
515 CZ GRUBER Simon Simon. 09:59:27.54 301.784 00:44:27.54
516 SK MINÁRIK + MAŤAŠEJE Redy 09:59:28.25 301.703 00:44:28.25
517 PL KOCIK & BASA Martyna 09:59:28.50 301.675 00:44:28.50
518 CZ BASTL Josef Masakr 09:59:28.72 301.650 00:44:28.72
519 SK LB PIGEONS Ally 4 09:59:29.42 301.571 00:44:29.42
520 CZ KULÍK Přemysl Jitka 09:59:29.62 301.549 00:44:29.62
521 CZ HOLUB "B" Bronislav 09:59:30.18 301.485 00:44:30.18
522 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 30 09:59:30.61 301.437 00:44:30.61
523 CZ TOMEK Jindřich T4. 09:59:31.70 301.314 00:44:31.70
524 DE SKOPLJAK Denis Erwin 09:59:33.03 301.164 00:44:33.03
525 CZ BECHYNĚ Radek Týnuš 09:59:33.55 301.105 00:44:33.55
526 HU BÖDI József BJ 93 09:59:33.66 301.093 00:44:33.66
527 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Gabčík 09:59:34.30 301.021 00:44:34.30
528 PL PALENTKA-KUBIAK Team W-2 09:59:36.31 300.795 00:44:36.31
529 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 002 09:59:36.61 300.761 00:44:36.61
530 PT PEDRO PORTO Abstrakt 09:59:36.89 300.730 00:44:36.89
531 PL SMORAWSKI Marek + Jacek Atos 09:59:39.24 300.466 00:44:39.24
532 AT GASSER Reinhard Gigi 09:59:39.89 300.393 00:44:39.89
533 SK J & I MARTON TEAM M 4 09:59:44.70 299.855 00:44:44.70
534 CZ TALLA Stanislav + František Vojta 09:59:45.23 299.796 00:44:45.23
535 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Rocket Raccoon 09:59:51.27 299.123 00:44:51.27
536 CZ FAJMON + HOLICKÝ Team FT 02 09:59:52.07 299.034 00:44:52.07
537 SK VAŠÍČEK Pavel Jožo 09:59:53.84 298.837 00:44:53.84
538 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 137 09:59:55.43 298.661 00:44:55.43
539 DE SKOPLJAK Denis Susan. 09:59:59.50 298.211 00:44:59.50
540 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 027 10:00:06.83 297.403 00:45:06.83
541 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Universum 10:00:07.88 297.288 00:45:07.88
542 CZ HAŠŠO Slavomír FC 2 10:00:12.34 296.799 00:45:12.34
543 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Roxy 10:00:13.52 296.670 00:45:13.52
544 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Zdeněk 10:00:14.77 296.533 00:45:14.77
545 PL KUSION Tomasz Renda 10:00:15.42 296.462 00:45:15.42
546 DE SCHOEN Friedrich Fritz 6 10:00:15.49 296.455 00:45:15.49
547 DE TEAM FRANKENPFALZ Der Belgier 10:00:15.94 296.406 00:45:15.94
548 AT GASSER Reinhard Gismo 10:00:16.38 296.358 00:45:16.38
549 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 004 10:00:16.98 296.292 00:45:16.98
550 CZ PLÁNOČKA Jan Renata 10:00:17.37 296.250 00:45:17.37
551 DE SKOPLJAK Denis Denis 10:00:18.35 296.143 00:45:18.35
552 DE TEAM - DIE ROTHALBOMBER Diamant 10:00:18.65 296.110 00:45:18.65
553 CZ MAJKA + JAN TEAM David 10:00:19.02 296.070 00:45:19.02
554 AT OFNER Kurt Gabi 10:00:19.56 296.011 00:45:19.56
555 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Yondu 10:00:20.34 295.926 00:45:20.34
556 DE MOELLER Andreas AML Surprise 10:00:20.90 295.865 00:45:20.90
557 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 88 10:00:21.29 295.823 00:45:21.29
558 CZ GORČÍK + MACHALA Team Dejsi 10:00:21.33 295.819 00:45:21.33
559 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Anna M. 10:00:21.91 295.756 00:45:21.91
560 CZ SVOBODA Jiří Zuzka 10:00:22.06 295.739 00:45:22.06
561 AT EPPENSTEINER Josef Cler 10:00:22.56 295.685 00:45:22.56
562 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 088 10:00:23.31 295.604 00:45:23.31
563 CZ KOLÍNEK Jarolím Kolínek Team "F" 10:00:24.35 295.491 00:45:24.35
564 CZ BAJTEK Jan Kira 10:00:24.81 295.441 00:45:24.81
565 DE TREPTE Arndt & Marcus Treeng 10:00:26.18 295.292 00:45:26.18
566 CZ GRUBER Lubomír Marek 10:00:26.33 295.276 00:45:26.33
567 AT JAKUPOVIC Jasmin Felix 10:00:26.78 295.227 00:45:26.78
568 DE TEAM ALNA Alberto Cotayo Moderna 10:00:27.60 295.139 00:45:27.60
569 AT DEMAJ & KUKLA Team Josef 10:00:28.20 295.074 00:45:28.20
570 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Calisto 10:00:29.33 294.952 00:45:29.33
571 CZ ACADEMY LOFT Dafne Academy 50 10:00:30.66 294.808 00:45:30.66
572 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Captain America 10:00:31.34 294.734 00:45:31.34
573 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Fanda. 10:00:31.76 294.689 00:45:31.76
574 CZ KULÍK Přemysl Gladiátor 10:00:32.20 294.642 00:45:32.20
575 DE HOOP Michael Kylie 10:00:32.92 294.564 00:45:32.92
576 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Saffier 10:00:33.16 294.538 00:45:33.16
577 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 45 10:00:33.57 294.494 00:45:33.57
578 PL GRODNY Andrzej "A" Iwan 10:00:36.21 294.210 00:45:36.21
579 CZ TEAM ZEMAN + KAŠUBA ZK 3 10:00:36.86 294.140 00:45:36.86
580 CZ VACHTL Jan Pavlína 10:00:37.41 294.081 00:45:37.41
581 SK ŠIMKO Ján Šimo 44 10:00:37.99 294.019 00:45:37.99
582 SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 14 10:00:38.42 293.972 00:45:38.42
583 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Miki 10:00:38.93 293.918 00:45:38.93
584 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Venus 10:00:39.47 293.860 00:45:39.47
585 CZ MAJKA + JAN TEAM Majka 10:00:40.21 293.780 00:45:40.21
586 HU LÁSZLÓ-MOLNÁR LM 73 10:00:41.01 293.695 00:45:41.01
587 SK MINÁRIK + MAŤAŠEJE Tereza 10:00:41.92 293.597 00:45:41.92
588 CZ MALACH Ladislav Sisi 10:00:42.30 293.557 00:45:42.30
589 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Anny 10:00:42.62 293.522 00:45:42.62
590 CZ CHARYPAR Vladimír Charyš 6 10:00:42.80 293.503 00:45:42.80
591 BE COPPENS Peter Orange 10:00:43.01 293.481 00:45:43.01
592 AT JAKUPOVIC Jasmin Jasko 10:00:43.46 293.432 00:45:43.46
593 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Sali 10:00:43.89 293.386 00:45:43.89
594 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Matura 10:00:44.87 293.282 00:45:44.87
595 SK KOPAS Michal Miťo 10:00:46.80 293.076 00:45:46.80
596 HU VIGLIDÁN Ágoston LK 42 10:00:51.07 292.621 00:45:51.07
597 AT ECKHARDT Markus Ecki´s 027 10:00:51.55 292.570 00:45:51.55
598 AT WALDER Florian Nala 10:00:51.92 292.530 00:45:51.92
599 CZ KOLÍNEK Jarolím Kolínek Team "B" 10:00:55.35 292.166 00:45:55.35
600 AT NÖRES Kurt Turbo 10:00:56.88 292.004 00:45:56.88
601 HU BÖDI József BJ 32 10:00:58.42 291.841 00:45:58.42
602 AT HALATSCHEK Dietmar Roma 1 10:01:02.21 291.441 00:46:02.21
603 DE HOOP Michael Jana. 10:01:05.70 291.073 00:46:05.70
604 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Hawkeye 10:01:06.80 290.957 00:46:06.80
605 PT PEDRO PORTO Abby 10:01:07.14 290.921 00:46:07.14
606 AT BLIEGE Felix Felix 20 10:01:08.19 290.811 00:46:08.19
607 CZ HLAVINKA Josef Riči 10:01:08.96 290.730 00:46:08.96
608 CZ ACADEMY LOFT Střela Academy 26 10:01:13.40 290.265 00:46:13.40
609 PL KOCIK & BASA Kasia 1 10:01:20.06 289.569 00:46:20.06
610 SK J & I MARTON TEAM M 2 10:01:29.71 288.568 00:46:29.71
611 SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 22 10:02:02.64 285.201 00:47:02.64
612 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 4 10:02:33.74 282.093 00:47:33.74
613 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Kubiš 10:04:29.86 271.063 00:49:29.86
614 CZ LOCCO TEAM Edna 10:04:34.16 270.671 00:49:34.16
615 CZ NOVOTNÁ Petra Emil. 10:04:50.97 269.150 00:49:50.97
616 PL TARASIUK Jerzy Rosmo 10:06:04.90 262.658 00:51:04.90
617 SK BRKAL Ján Ing. Hatty 10:06:07.23 262.458 00:51:07.23
618 CZ MASNÝ & M Stalin 10:06:07.55 262.431 00:51:07.55
619 CZ ŠÁLEK Roman RS 03 10:06:10.37 262.190 00:51:10.37
620 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 6 10:06:12.14 262.039 00:51:12.14
621 SK ČÁNI Ĺudovít LC 847 10:06:13.19 261.949 00:51:13.19
622 SK BINDAS JUN. Štefan Bambi 10:06:13.89 261.890 00:51:13.89
623 DE TORSTEN Jahn Jahn 1 10:06:15.74 261.732 00:51:15.74
624 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Ĺubo 3 10:06:16.09 261.702 00:51:16.09
625 CZ TRUKSA Vítězslav Anna* 10:06:16.53 261.665 00:51:16.53
626 CR TEAM CROATIA Hawken 10:06:17.47 261.585 00:51:17.47
627 CZ MAJKA + JAN TEAM Martin 10:06:19.40 261.421 00:51:19.40
628 SK HROZEN Peter Mia 10:06:19.92 261.377 00:51:19.92
629 SK LAŠ Vladimír Las 2 10:06:21.35 261.256 00:51:21.35
630 SK GRÉK Peter Romana. 10:06:24.20 261.014 00:51:24.20
631 CZ BAJTEK Jan Alfa 10:06:25.74 260.884 00:51:25.74
632 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ SP 069 10:06:26.76 260.798 00:51:26.76
633 DE SIEBERT Dieter Dazzler 10:06:27.88 260.703 00:51:27.88
634 DE HIENZSCH Frank F.H. 1 10:06:29.74 260.546 00:51:29.74
635 AT KUTLESA Slavko SLK 06 10:06:34.59 260.138 00:51:34.59
636 AT OFNER Kurt Remus 10:06:35.11 260.094 00:51:35.11
637 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 61 10:06:36.31 259.993 00:51:36.31
638 SK HELMAR Team Bodwie 10:06:41.37 259.569 00:51:41.37
639 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 100 10:06:50.23 258.830 00:51:50.23
640 AT KUTLESA Slavko SLK 14 10:06:50.56 258.802 00:51:50.56
641 DE TREPTE Arndt & Marcus Caroline 10:06:55.41 258.399 00:51:55.41
642 AT HALATSCHEK Dietmar Hilde 10:07:17.10 256.613 00:52:17.10
643 DE ANDREAS & UDO Andre 23 10:07:22.07 256.207 00:52:22.07
644 CZ KONEČNÝ Vlastimil Melinda 10:08:16.75 251.825 00:53:16.75
645 DE HIENZSCH Frank F.H. 6 10:08:26.79 251.036 00:53:26.79
646 CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Bodo 10:08:29.73 250.806 00:53:29.73
647 AT NAGELHOFER Robert Tsunami 2313 10:09:21.85 246.799 00:54:21.85
648 SK HELMAR Team Zilko 10:10:50.39 240.277 00:55:50.39
649 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 18 10:11:56.93 235.597 00:56:56.93
650 CZ LAŇKA Alfons Ing. Eva 10:12:05.96 234.976 00:57:05.96
651 AT DEMAJ & KUKLA Team Bull 10:12:06.16 234.963 00:57:06.16
652 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 036 10:12:09.87 234.709 00:57:09.87
653 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 32 10:12:13.04 234.492 00:57:13.04
654 CZ VLČEK Jiří Bambi 10:12:13.52 234.459 00:57:13.52
655 CZ HOLUB "B" Břetislav 10:12:13.81 234.439 00:57:13.81
656 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Thaisa 10:12:14.29 234.407 00:57:14.29
657 PL NOWICKI Damian Piselli 10:12:14.47 234.394 00:57:14.47
658 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 058 10:12:14.64 234.383 00:57:14.64
659 PL MAZIARZ RACING TEAM Genta 10:12:15.48 234.325 00:57:15.48
660 SK TATRY-DERBY D-1 10:12:15.52 234.323 00:57:15.52
661 AT RIEDL Franz Josefa 10:12:15.72 234.309 00:57:15.72
662 PL JANIA - LACH Team Wibul 10:12:16.28 234.271 00:57:16.28
663 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 69 10:12:16.88 234.230 00:57:16.88
664 CZ HRUDA Jan Josef 6 10:12:17.08 234.216 00:57:17.08
665 CZ KLEMENS Karel Sifr 10:12:17.46 234.190 00:57:17.46
666 CZ TRUKSA Vítězslav Eliška 10:12:17.59 234.182 00:57:17.59
667 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 67 10:12:17.84 234.164 00:57:17.84
668 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 018 10:12:18.19 234.141 00:57:18.19
669 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Sting 10:12:18.91 234.092 00:57:18.91
670 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Ivana 10:12:19.05 234.082 00:57:19.05
671 DE FRANZ Christoph Chewy 10:12:19.47 234.054 00:57:19.47
672 DE BEHLKE Andreas AB 04 10:12:19.51 234.051 00:57:19.51
673 DE TEAM SASSE - WELZEL Wess.-Gö.Ko. 10:12:19.87 234.026 00:57:19.87
674 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 013 10:12:20.04 234.015 00:57:20.04
675 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Navratilova 10:12:20.24 234.001 00:57:20.24
676 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Sirius 92 10:12:20.40 233.990 00:57:20.40
677 PL SEDLACEK Josef JS 12 10:12:20.78 233.964 00:57:20.78
678 AT KUTLESA Slavko SLK 08 10:12:20.84 233.960 00:57:20.84
679 CZ KONEČNÝ Vlastimil Nesta 10:12:22.21 233.867 00:57:22.21
680 CZ BOJKO Stanislav Jarka 10:12:22.28 233.862 00:57:22.28
681 PL PACEK Wojciech Speed Test 10:12:22.58 233.842 00:57:22.58
682 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 18 10:12:22.74 233.831 00:57:22.74
683 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Mirka 10:12:22.84 233.824 00:57:22.84
684 SK OVŠÁK + KONŠ Team Sif 10:12:23.34 233.790 00:57:23.34
685 AT RIEDL Franz Sabine 10:12:24.11 233.738 00:57:24.11
686 PL KWAŚNICKI Tomasz Lolita 10:12:24.34 233.723 00:57:24.34
687 DE TEAM BRANDT & WICHERT Jagr 10:12:24.43 233.716 00:57:24.43
688 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Strachova 10:12:24.86 233.687 00:57:24.86
689 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jana 10:12:24.90 233.685 00:57:24.90
690 DE TARGATZ Angela Dr. DR 11 10:12:25.03 233.676 00:57:25.03
691 CZ ATH KVĚTNÁ Karla 10:12:25.17 233.666 00:57:25.17
692 AT RÖTZER Franz Top 2 10:12:25.26 233.660 00:57:25.26
693 DE WINGS 2 WIN W2W 359 10:12:25.42 233.649 00:57:25.42
694 AT LINDTNER Harald Rode Karel 10:12:25.59 233.638 00:57:25.59
695 CZ KONOPÍK Jiří Jitka 10:12:25.67 233.632 00:57:25.67
696 CZ HANZEL TEAM Nov 1 10:12:25.77 233.626 00:57:25.77
697 AT KUTLESA Slavko SLK 03 10:12:25.89 233.617 00:57:25.89
698 CZ HOLUB "A" Bohumila 10:12:26.16 233.599 00:57:26.16
699 PL NOWICKI Damian Quinto 10:12:26.28 233.591 00:57:26.28
700 SK BALÁŽ Štefan Lofik 10:12:26.35 233.586 00:57:26.35
701 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Laval 10:12:26.39 233.584 00:57:26.39
702 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Tochter 919 10:12:26.46 233.579 00:57:26.46
703 SK HROZEN Peter Peter 10:12:26.80 233.556 00:57:26.80
704 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Sirius 1389 10:12:26.98 233.544 00:57:26.98
705 DE BEHLKE Andreas AB 02 10:12:27.15 233.532 00:57:27.15
706 CZ ACADEMY LOFT Willy Academy 43 10:12:27.43 233.513 00:57:27.43
707 CZ DAVID Petr Karin 10:12:27.99 233.475 00:57:27.99
708 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Rosol 10:12:28.01 233.474 00:57:28.01
709 PL MICHALAK Bogdan Turbo 05 10:12:28.21 233.460 00:57:28.21
710 PL KOZLENIA Artur Areo 10:12:28.37 233.449 00:57:28.37
711 CZ ACADEMY LOFT Crystal Academy 64 10:12:28.43 233.445 00:57:28.43
712 CZ GRUBER Lubomír Jagr 10:12:28.68 233.428 00:57:28.68
713 PL KOZLENIA Artur Tola 10:12:28.71 233.426 00:57:28.71
714 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 135 10:12:28.80 233.420 00:57:28.80
715 AT OFNER Kurt Ema 10:12:28.90 233.414 00:57:28.90
716 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 20 10:12:29.02 233.405 00:57:29.02
717 DE HOOP Michael Nelly 10:12:29.17 233.395 00:57:29.17
718 AT ALTUMAH Alhasan Kiano 10:12:29.41 233.379 00:57:29.41
719 SK BODNAR & VILČKO Vladimír Bovi 2 10:12:29.51 233.372 00:57:29.51
720 CZ BOJKO Stanislav Lea. 10:12:29.61 233.366 00:57:29.61
721 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 28 10:12:29.81 233.352 00:57:29.81
722 CZ KUDELA Jaromír Ing. Mája 10:12:29.87 233.348 00:57:29.87
723 DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Helmut 1 10:12:30.25 233.322 00:57:30.25
724 DE SKOPLJAK Denis Kurt 10:12:30.28 233.320 00:57:30.28
725 CZ KONOPÍK Jiří Leona 10:12:30.65 233.295 00:57:30.65
726 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 77 10:12:31.10 233.265 00:57:31.10
727 AT SG MIKS Wolfgang und Andrea Miks Racer 10:12:31.45 233.241 00:57:31.45
728 CZ LAŇKA Alfons Ing. Lenka 10:12:31.53 233.236 00:57:31.53
729 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ SP 085 10:12:31.81 233.217 00:57:31.81
730 PL KOZLENIA Artur Pola 10:12:31.88 233.212 00:57:31.88
731 SK GOGORA Milan Nibi 10:12:32.26 233.186 00:57:32.26
732 DE SPITZBERG Team U 157 10:12:32.40 233.177 00:57:32.40
733 DE TARGATZ Angela Dr. DR 4 10:12:32.49 233.171 00:57:32.49
734 SK ČAMPIŠ Milan MM 68 10:12:32.68 233.158 00:57:32.68
735 AT HALATSCHEK Dietmar Klara 10:12:32.75 233.153 00:57:32.75
736 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 25 10:12:33.22 233.122 00:57:33.22
737 DE ZSCHOMMLER Jens Toby 10:12:33.32 233.115 00:57:33.32
738 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ Maria 10:12:33.40 233.109 00:57:33.40
739 HU TAKÁCS József & Márk TJM 43 10:12:33.55 233.099 00:57:33.55
740 DE WINGS 2 WIN W2W 352 10:12:33.95 233.072 00:57:33.95
741 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 26 10:12:34.01 233.068 00:57:34.01
742 HU BÖDI József BJ 43 10:12:34.22 233.054 00:57:34.22
743 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 072 10:12:34.25 233.052 00:57:34.25
744 SK FAMILY PINČÁK Džipsi 10:12:34.48 233.037 00:57:34.48
745 SK BRKAL Ján Ing. Adriána 10:12:34.50 233.035 00:57:34.50
746 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Dvorak 10:12:34.59 233.029 00:57:34.59
747 CZ GRUBER Marek Marco 10:12:34.73 233.020 00:57:34.73
748 PL KOZLENIA Artur Didi 10:12:34.98 233.003 00:57:34.98
749 SK FAMILY PINČÁK I. Adelka 10:12:34.99 233.002 00:57:34.99
750 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 22 10:12:35.09 232.995 00:57:35.09
751 CH TEAM FROHMATTA Asadi Junior 10:12:35.39 232.975 00:57:35.39
752 DE SG WACHALSKI Wadi 10:12:35.69 232.955 00:57:35.69
753 DE TREPTE Arndt & Marcus Schneewittchen 10:12:35.89 232.941 00:57:35.89
754 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Zdena 10:12:35.96 232.937 00:57:35.96
755 DE MOTSCHKO Alexander Moriah 10:12:36.12 232.926 00:57:36.12
756 DE TREPTE Arndt & Marcus Lore 10:12:36.16 232.923 00:57:36.16
757 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Groot 10:12:36.17 232.923 00:57:36.17
758 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Neumanova 10:12:36.36 232.910 00:57:36.36
759 SK HROZEN Peter Aneta 10:12:36.46 232.903 00:57:36.46
760 DE TEAM - DIE ROTHALBOMBER Athene 10:12:36.56 232.896 00:57:36.56
761 AT KUTLESA Slavko SLK 02 10:12:36.65 232.890 00:57:36.65
762 SK BALVOŇ Michal Mikuláš 10:12:36.77 232.882 00:57:36.77
763 CZ KLEMENSOVÁ Sára Greny 10:12:36.80 232.880 00:57:36.80
764 CZ ACADEMY LOFT Bohemia Academy 69 10:12:36.98 232.868 00:57:36.98
765 DE SPITZBERG Team U 128 10:12:37.19 232.854 00:57:37.19
766 SK ČÁNI Ĺudovít LC 859 10:12:37.22 232.852 00:57:37.22
767 DE ANTONOV AVIATION AN 12 10:12:37.34 232.844 00:57:37.34
768 PL PITAŚ M & M Team Lara 10:12:37.40 232.840 00:57:37.40
769 AT RIEDL Franz Cacilia 10:12:37.78 232.814 00:57:37.78
770 DE TEAM - DIE ROTHALBOMBER Ares 10:12:37.85 232.809 00:57:37.85
771 CZ SUCHÁNEK Břetislav Domča 10:12:38.11 232.792 00:57:38.11
771 CZ NERS Jaroslav Marie 10:12:38.11 232.792 00:57:38.11
773 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Rico 10:12:38.66 232.755 00:57:38.66
774 DE MOTSCHKO Alexander Morning Star 10:12:39.06 232.728 00:57:39.06
775 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 16 10:12:39.27 232.714 00:57:39.27
776 CZ DAVID Petr Borg 10:12:39.30 232.712 00:57:39.30
777 CZ LAŇKA Alfons Ing. Fony 10:12:39.47 232.700 00:57:39.47
778 CZ GRUBER Lubomír Adélka 10:12:39.64 232.689 00:57:39.64
779 CZ VACHTL Jan Petr 10:12:39.80 232.678 00:57:39.80
780 CZ ATH KVĚTNÁ Karel 10:12:39.86 232.674 00:57:39.86
781 SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 20 10:12:40.31 232.644 00:57:40.31
782 PL GRODNY Andrzej "A" Iwanka 10:12:40.60 232.624 00:57:40.60
783 DE TEAM ANHÄNGER Kai + Heiko H./E. 10:12:41.15 232.587 00:57:41.15
784 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 59 10:12:41.23 232.582 00:57:41.23
785 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 48 10:12:41.33 232.575 00:57:41.33
786 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Hajský 10:12:41.51 232.563 00:57:41.51
787 DE FELBINGER Gerhard Cleopatra 10:12:41.64 232.555 00:57:41.64
788 CH TEAM ANDERHUB Pilsen 10:12:41.84 232.541 00:57:41.84
789 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Zera 10:12:42.03 232.528 00:57:42.03
790 PL SEDLACEK Josef JS 6 10:12:42.32 232.509 00:57:42.32
791 CZ KLEMENSOVÁ Sára Pohár 10:12:42.59 232.491 00:57:42.59
792 DE MOELLER Andreas AML Favoriet 10:12:42.86 232.473 00:57:42.86
793 CZ DUDA Přemysl Karla 10:12:43.10 232.456 00:57:43.10
794 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 23 10:12:43.22 232.448 00:57:43.22
795 SK BALÁŽ Štefan Loto 10:12:43.62 232.422 00:57:43.62
796 CZ KLEMENS Karel Phatt 10:12:43.65 232.420 00:57:43.65
797 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 34 10:12:43.68 232.418 00:57:43.68
798 CZ KRUTIL Karel + Michal Scheldon 10:12:44.15 232.386 00:57:44.15
799 CZ KONOPÍK Jiří Iva 10:12:44.77 232.344 00:57:44.77
800 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Bauer 10:12:45.27 232.311 00:57:45.27
801 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Ellie Goulding 10:12:45.56 232.291 00:57:45.56
802 CZ HOLUB "A" Boris 10:12:45.73 232.280 00:57:45.73
803 DE WINGS 2 WIN W2W 377 10:12:46.03 232.260 00:57:46.03
804 DE SG STEFFL "B" Tschoutschi 10:12:46.18 232.250 00:57:46.18
805 SK BINDAS JUN. Štefan Elitt 10:12:46.25 232.245 00:57:46.25
806 DE ANDREAS & UDO Andre 45 10:12:46.29 232.243 00:57:46.29
807 CZ GORČÍK + MACHALA Team Paula 10:12:46.57 232.224 00:57:46.57
808 SK PODHORSKÝ TEAM Mário 1 10:12:46.58 232.223 00:57:46.58
809 PL CZULOWSKI Jakub P-11 10:12:46.79 232.209 00:57:46.79
810 PL GRODNY Andrzej Hugo 10:12:46.84 232.206 00:57:46.84
811 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Romy 10:12:46.90 232.202 00:57:46.90
812 DE SG WACHALSKI Wapiti 10:12:47.01 232.194 00:57:47.01
813 PL SEDLACEK Josef JS 1 10:12:47.43 232.166 00:57:47.43
814 SK TRISTIGNAC TEAM Tiril 10:12:47.68 232.149 00:57:47.68
815 PL BASA Marek & Andrzej M 5 10:12:47.74 232.145 00:57:47.74
816 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Dua Lipa 10:12:47.87 232.137 00:57:47.87
817 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Timo 2 10:12:48.08 232.123 00:57:48.08
818 DE SIEBERT Dieter Dava 10:12:48.13 232.119 00:57:48.13
819 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 10 10:12:48.25 232.111 00:57:48.25
820 HU LÁSZLÓ-MOLNÁR LM 78 10:12:48.27 232.110 00:57:48.27
821 AT OFNER Kurt Paula 10:12:48.39 232.102 00:57:48.39
822 CZ BOROVIČKA Ladislav Emil 10:12:48.59 232.089 00:57:48.59
823 CZ ACADEMY LOFT China Academy 39 10:12:48.65 232.085 00:57:48.65
824 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 035 10:12:48.81 232.074 00:57:48.81
825 PL BRASZKO Adam i Helena Bold 10:12:48.88 232.069 00:57:48.88
826 SK BABIC Pavol Red Hrky 305 10:12:48.94 232.065 00:57:48.94
827 CZ HLAVINKA Josef Rumburak 10:12:49.15 232.051 00:57:49.15
828 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 046 10:12:49.37 232.036 00:57:49.37
829 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Timo 3 10:12:49.71 232.014 00:57:49.71
830 CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Štěpán 10:12:49.73 232.012 00:57:49.73
831 AT NAHIČ & ZWILAK Team Kiwi 10:12:49.81 232.007 00:57:49.81
832 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 11 10:12:50.01 231.994 00:57:50.01
833 CZ BALKONOVÝ ODCHOV Denis 10:12:50.08 231.989 00:57:50.08
834 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Jägerndorf Lady 10:12:50.54 231.958 00:57:50.54
835 CZ BECHA Lubomír + Jan Ben 10:12:50.71 231.947 00:57:50.71
836 CZ MASNÝ & M Remek 10:12:51.01 231.927 00:57:51.01
837 AT SG MIKS Wolfgang und Andrea Andrea 10:12:51.42 231.899 00:57:51.42
838 CZ B & B TEAM Sára 10:12:51.45 231.897 00:57:51.45
839 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Himmel 10:12:51.50 231.894 00:57:51.50
840 DE HOOP Michael Jule 10:12:51.76 231.877 00:57:51.76
841 CZ KROČIL Jaroslav Bóďa 10:12:52.17 231.849 00:57:52.17
842 AT HOFMANN Leopold Poldi 6 10:12:52.30 231.841 00:57:52.30
843 CZ VERNER Pavel Red Bull 10:12:52.66 231.817 00:57:52.66
844 PL CZULOWSKI Jakub Leonardo 10:12:52.93 231.799 00:57:52.93
845 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Senna 10:12:53.10 231.787 00:57:53.10
846 CZ MILOTA Milan MM 005 10:12:53.37 231.769 00:57:53.37
847 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Tochter Cuche 10:12:53.39 231.768 00:57:53.39
848 AT HÖLD Erich Raphael 10:12:53.68 231.748 00:57:53.68
849 PL MICHALAK Bogdan Lesia 06 10:12:53.96 231.730 00:57:53.96
850 DE TEAM BRANDT & WICHERT Pliskova 10:12:54.25 231.710 00:57:54.25
851 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 5 10:12:54.38 231.702 00:57:54.38
852 CZ BALKONOVÝ ODCHOV Nikolas 10:12:54.58 231.688 00:57:54.58
853 SK HROZEN Peter Jana, 10:12:55.14 231.651 00:57:55.14
854 CZ MILOTA Milan MM 001 10:12:55.34 231.638 00:57:55.34
855 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Moravec 10:12:55.57 231.622 00:57:55.57
856 PL SMORAWSKI Marek + Jacek Meteor 10:12:55.76 231.610 00:57:55.76
857 PL MISIAK Marek Marek 00 10:12:56.02 231.592 00:57:56.02
858 AT GASSER Reinhard Gator 10:12:56.33 231.572 00:57:56.33
859 CZ HLAVINKA Josef Romário 10:12:56.74 231.544 00:57:56.74
860 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 12 10:12:57.01 231.527 00:57:57.01
861 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 1643 10:12:57.34 231.505 00:57:57.34
862 AT WIEFLER Alois Alpha 1 10:12:57.76 231.477 00:57:57.76
863 AT HALATSCHEK Dietmar Conni 2 10:12:57.89 231.468 00:57:57.89
864 CZ MAREK Petr Pankrác 10:12:58.17 231.449 00:57:58.17
865 CZ SETTLER + KUBÁČEK Team Kwahu 10:12:58.35 231.437 00:57:58.35
866 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 53 10:12:58.66 231.417 00:57:58.66
867 CZ CHARYPAR Vladimír Charyš 4 10:12:58.81 231.407 00:57:58.81
868 PL GRODNY Andrzej "A" Reda 10:12:59.09 231.388 00:57:59.09
869 SK VOJTKO Milan Mivo 13 10:12:59.10 231.387 00:57:59.10
870 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Pavla 10:12:59.33 231.372 00:57:59.33
871 CZ LOCCO TEAM Doktor 10:12:59.34 231.371 00:57:59.34
872 PL MISIAK Marek Marek 67 10:12:59.76 231.344 00:57:59.76
873 PL TARASIUK Jerzy Blau Diamond 10:12:59.80 231.341 00:57:59.80
874 SK KOPAS Michal Miško 10:13:00.40 231.301 00:58:00.40
875 PL PACEK Wojciech Little Miss 10:13:00.82 231.273 00:58:00.82
876 DE SIEBERT Dieter Decker 10:13:01.12 231.253 00:58:01.12
877 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 17 10:13:01.26 231.244 00:58:01.26
878 AT ECKHARDT Markus Ecki´s 011 10:13:01.72 231.213 00:58:01.72
879 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 65 10:13:01.93 231.199 00:58:01.93
880 CZ ŠÁLEK Roman RS 06 10:13:02.17 231.183 00:58:02.17
881 AT GASSER Reinhard Garnet 10:13:02.36 231.171 00:58:02.36
882 DE SKOPLJAK Denis Alfons 10:13:02.63 231.153 00:58:02.63
883 AT STEINER Alfred Goldi 1 10:13:02.65 231.152 00:58:02.65
884 PL SROKA-KUSION-KAWA Team Irena 10:13:02.95 231.132 00:58:02.95
885 AT BLIEGE Felix Felix 3 10:13:03.43 231.100 00:58:03.43
886 CZ KLEMENS Karel ml. Jonn 10:13:03.94 231.066 00:58:03.94
887 CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Micuš 10:13:03.97 231.064 00:58:03.97
888 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarmila 10:13:04.32 231.041 00:58:04.32
889 CZ KONOPÍK Jiří Zuzka 10:13:04.45 231.032 00:58:04.45
890 CZ PŘÍVARA Vladimír Mary 10:13:04.73 231.014 00:58:04.73
891 DE ANDREAS & UDO Naddy 10:13:05.32 230.974 00:58:05.32
892 SK KOPAS Michal Miška 10:13:05.58 230.957 00:58:05.58
893 CZ KOCIÁN Milan Mat 10:13:05.65 230.953 00:58:05.65
894 CZ GRUBER Marek Sarko 10:13:05.69 230.950 00:58:05.69
895 CZ ACADEMY LOFT House Academy 58 10:13:06.60 230.890 00:58:06.60
896 AT RIEDL Franz Mitzi 10:13:08.04 230.794 00:58:08.04
897 PL RAFITA TEAM Dior 10:13:08.32 230.776 00:58:08.32
898 CZ VLČEK Jiří Joan 10:13:08.63 230.755 00:58:08.63
899 CZ GORČÍK + MACHALA Team Margot 10:13:08.91 230.737 00:58:08.91
900 CZ KONEČNÝ Vlastimil Karel 10:13:09.19 230.718 00:58:09.19
901 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 4 10:13:12.61 230.492 00:58:12.61
902 SK PRÍVARA Pavol Kinčen-Perla 10:13:15.50 230.302 00:58:15.50
903 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Ledecka 10:13:16.98 230.204 00:58:16.98
904 DE TEAM FRANKENPFALZ Claudia 10:13:17.45 230.173 00:58:17.45
905 AT KUTLESA Slavko SLK 10 10:13:19.28 230.053 00:58:19.28
906 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Janda 10:13:19.43 230.043 00:58:19.43
907 AT NÖRES Kurt Murphy 10:13:21.54 229.905 00:58:21.54
908 SK LAŠ Vladimír Las 1 10:13:21.94 229.878 00:58:21.94
909 SK DUCHOVIČ Jozef Zara 10:13:22.62 229.834 00:58:22.62
910 DE TREPTE Arndt & Marcus Jana 10:13:23.07 229.804 00:58:23.07
911 DE ANTONOV AVIATION AN 22 10:13:25.80 229.625 00:58:25.80
912 PL TARASIUK Jerzy Gustav 03 10:13:28.43 229.453 00:58:28.43
913 NO HELGESEN Bjorn Ove New Wonder I. 10:13:31.19 229.273 00:58:31.19
914 AT HEILAND Helmut Emilie 10:13:31.64 229.243 00:58:31.64
915 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 7 10:13:33.59 229.116 00:58:33.59
916 CZ EM-EKO.CZ PS 4 10:13:33.72 229.108 00:58:33.72
917 AT RÖTZER Franz Top 6 10:13:34.38 229.065 00:58:34.38
918 CZ PŘÍVARA Vladimír Pollo 10:13:34.77 229.039 00:58:34.77
919 AT GRATZER Marco "A" Schwejk 10:13:39.05 228.761 00:58:39.05
920 CZ KHL Kamenář Henry 10:13:39.31 228.744 00:58:39.31
921 CH TEAM LENTI Hoxhai Florent Fly-By-Me 10:13:39.38 228.739 00:58:39.38
922 DE WINGS 2 WIN W2W 356 10:13:39.57 228.727 00:58:39.57
923 CZ LOCCO TEAM Lita 10:13:39.94 228.703 00:58:39.94
924 AT WALDER Florian Kiwi Blue 10:13:41.35 228.611 00:58:41.35
925 CZ BAJTEK Jan Thor 10:13:47.58 228.207 00:58:47.58
926 CZ KROČIL Jaroslav Blaženka 10:13:52.43 227.894 00:58:52.43
927 CZ TOMEK Jindřich T2. 10:14:00.91 227.348 00:59:00.91
928 AT RÖTZER Franz Top 4 10:14:04.74 227.103 00:59:04.74
929 CZ MALACH Ladislav Lada 10:14:07.87 226.902 00:59:07.87
930 SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 19 10:14:09.54 226.796 00:59:09.54
931 PL MAZIARZ RACING TEAM Afua 10:14:42.19 224.728 00:59:42.19
932 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Sohn 676 10:14:43.25 224.662 00:59:43.25
933 CZ HANZEL TEAM Han 1 10:14:47.98 224.366 00:59:47.98
934 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 025 10:14:56.01 223.865 00:59:56.01
935 SK OVŠÁK + KONŠ Team Harry 10:15:04.27 223.352 01:00:04.27
936 PL JANIA - LACH Team Veti 10:15:04.56 223.334 01:00:04.56
937 CZ ACADEMY LOFT Golden Queen 29 10:15:05.27 223.290 01:00:05.27
938 PL KOZLENIA - WOLANIN Kati 10:16:39.40 217.608 01:01:39.40
939 AT NAGELHOFER Robert Tornado 2308 10:17:40.06 214.098 01:02:40.06
940 PL MAJCHER Krystian & Marcel KM 12 10:19:36.39 207.673 01:04:36.39
941 SK BLAHOVSKÝ + HNILIČKA Team Ogunquit 10:19:42.87 207.326 01:04:42.87
942 SK TEAM LUTERAN HRICIK BAŠISTA Prekvapenie ML 10:19:45.69 207.176 01:04:45.69
943 CZ KULÍK Přemysl Pavel 10:19:46.10 207.154 01:04:46.10
944 PL TARASIUK Jerzy George 539 10:19:48.54 207.024 01:04:48.54
945 DE ZSCHOMMLER Jens Tino 10:19:49.91 206.951 01:04:49.91
946 DE SCHOEN Friedrich Fritz 4 10:19:50.85 206.901 01:04:50.85
947 CZ SVOBODA Jiří Jana 10:19:51.02 206.892 01:04:51.02
948 SK BCHB TEAM Samko 10:19:51.42 206.870 01:04:51.42
949 CZ HANZEL TEAM Elza 15 10:19:51.81 206.850 01:04:51.81
950 CZ LAŇKA Alfons Ing. Petra 10:19:52.58 206.809 01:04:52.58
951 DE TEAM BRANDT & WICHERT Koukalova 10:19:54.24 206.721 01:04:54.24
952 SK NOVÁK Pavel Monika 10:19:54.59 206.702 01:04:54.59
953 CZ LOCCO TEAM Fatty 10:19:54.68 206.697 01:04:54.68
953 SK HROZEN Peter Pálffy 10:19:54.68 206.697 01:04:54.68
955 AT WIEFLER Alois Poker Face One 10:19:55.21 206.669 01:04:55.21
956 PL SEDLACEK Josef JS 4 10:19:56.25 206.614 01:04:56.25
957 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 11 10:19:56.32 206.610 01:04:56.32
958 CZ ACADEMY LOFT Black Academy 54 10:19:56.34 206.609 01:04:56.34
959 SK COMOREK Pavel Krym 10:19:56.84 206.583 01:04:56.84
960 DE SG STEFFL "B" Old Sam 10:19:56.98 206.575 01:04:56.98
961 SK GOGORA Milan Mago 10:19:57.12 206.568 01:04:57.12
962 AT NAHIČ & ZWILAK Team Jani 10:19:57.40 206.553 01:04:57.40
963 DE TARGATZ Angela Dr. DR 3 10:19:57.65 206.540 01:04:57.65
964 CZ SUCHÁNEK Břetislav Miša 10:19:58.05 206.519 01:04:58.05
965 DE ANDREAS & UDO Laura 10:19:58.22 206.510 01:04:58.22
966 CZ ACADEMY LOFT Tamar Academy 16 10:19:58.35 206.503 01:04:58.35
967 DE SCHOEN Friedrich Fritz 8 10:19:58.41 206.500 01:04:58.41
968 CZ ACADEMY LOFT Olympia Academy 61 10:19:58.59 206.490 01:04:58.59
969 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 014 10:19:58.91 206.473 01:04:58.91
970 SK HROZEN Peter Peťko 10:19:58.94 206.472 01:04:58.94
971 CZ ACADEMY LOFT Double Academy 46 10:19:59.05 206.466 01:04:59.05
972 CZ BOUCHAL Martin Rotavátor 10:19:59.49 206.442 01:04:59.49
973 DE HOOP Michael Fritz 10:19:59.53 206.440 01:04:59.53
974 CZ ACADEMY LOFT Silver Academy 20 10:19:59.73 206.430 01:04:59.73
975 PL JANIA - LACH Team Natalia 10:19:59.78 206.427 01:04:59.78
976 DE SIEBERT Dieter Delphine 10:20:00.06 206.412 01:05:00.06
977 DE TREPTE Arndt & Marcus Edwin 10:20:00.10 206.410 01:05:00.10
978 DE TARGATZ Angela Dr. DR 12 10:20:00.22 206.404 01:05:00.22
979 SK TATRY-DERBY D-3 10:20:00.39 206.395 01:05:00.39
980 DE SG STEFFL "A" Buffalo Bill 10:20:00.56 206.386 01:05:00.56
981 SK PRÍVARA Pavol Kinčen-Saga 10:20:00.71 206.378 01:05:00.71
982 CZ VLČEK Jiří Elias 10:20:00.77 206.375 01:05:00.77
983 SK DUCHOVIČ Jozef Gardenia 10:20:00.80 206.373 01:05:00.80
984 DE TEAM ANHÄNGER Claus K. 10:20:01.05 206.360 01:05:01.05
985 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 25 10:20:01.25 206.349 01:05:01.25
986 SK KOPAS Michal Miťko 10:20:01.38 206.342 01:05:01.38
987 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Romee 10:20:01.39 206.342 01:05:01.39
988 AT BLIEGE Felix Felix 25 10:20:01.57 206.332 01:05:01.57
989 AT GRATZER Marco "B" Salvadore 10:20:01.66 206.328 01:05:01.66
990 DE SKOPLJAK Denis Fritz. 10:20:01.78 206.321 01:05:01.78
991 DE TEAM - DIE ROTHALBOMBER Rubin 10:20:01.96 206.312 01:05:01.96
992 DE HIENZSCH Frank F.H. 5 10:20:02.24 206.297 01:05:02.24
992 CZ KRUTIL Karel + Michal Satan K. 10:20:02.24 206.297 01:05:02.24
994 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 5266 10:20:02.48 206.284 01:05:02.48
995 CH TEAM FROHMATTA Karl-Heinz 10:20:02.64 206.276 01:05:02.64
996 SK TEAM LUTERAN HRICIK BAŠISTA Klokoč 10:20:02.79 206.268 01:05:02.79
997 CZ BAJTEK Jan Samuraj 10:20:02.92 206.261 01:05:02.92
998 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Alexia 10:20:03.08 206.252 01:05:03.08
999 PL PITAŚ M & M Team Junior 5757 10:20:03.13 206.250 01:05:03.13
1000 SK ČÁNI Ĺudovít LC 829 10:20:03.23 206.245 01:05:03.23
1001 AT HALATSCHEK Dietmar Ralf 10:20:03.53 206.229 01:05:03.53
1002 DE TEAM GOUDEN DUIF "C" Werner 2 10:20:03.61 206.224 01:05:03.61
1003 CH TEAM WIRZ Priska Nufer 10:20:03.65 206.222 01:05:03.65
1004 BE COPPENS Peter Vichy 10:20:03.82 206.213 01:05:03.82
1005 PL NOWICKI Damian Veloce 10:20:04.13 206.197 01:05:04.13
1006 SK FAMILY PINČÁK Star 10:20:04.20 206.193 01:05:04.20
1007 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Ada 10:20:04.29 206.189 01:05:04.29
1008 AT JAKUPOVIC Jasmin Rocky 10:20:04.42 206.182 01:05:04.42
1009 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Vietti 10:20:04.56 206.174 01:05:04.56
1010 SK MINÁRIK + MAŤAŠEJE Dady 10:20:04.62 206.171 01:05:04.62
1011 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Septimus 10:20:04.66 206.169 01:05:04.66
1012 SK BCHB TEAM Anna. 10:20:04.90 206.156 01:05:04.90
1013 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Primus 10:20:04.91 206.156 01:05:04.91
1014 AT HALATSCHEK Dietmar Ludwig 10:20:05.08 206.147 01:05:05.08
1015 AT GRATZER Werner Attilus 10:20:05.17 206.142 01:05:05.17
1016 CZ EM-EKO.CZ PS 2 10:20:05.44 206.128 01:05:05.44
1017 SK NOVÁK Pavel Palo 10:20:05.60 206.119 01:05:05.60
1018 SK PODHORSKÝ TEAM Budvár 1 10:20:05.76 206.111 01:05:05.76
1018 CZ NERS Jaroslav Petra 10:20:05.76 206.111 01:05:05.76
1020 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 51 10:20:05.85 206.106 01:05:05.85
1021 CZ ŠABATA Jan J.Š. 3 10:20:06.03 206.097 01:05:06.03
1022 DE ZG HELIOS Yu Runda 10:20:06.37 206.079 01:05:06.37
1023 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Messi 10:20:06.42 206.076 01:05:06.42
1024 CZ ACADEMY LOFT Huricane Academy 31 10:20:06.44 206.075 01:05:06.44
1025 CZ ŠÁLEK Roman RS 08 10:20:06.58 206.068 01:05:06.58
1026 PL MISIAK Marek Marek 69 10:20:06.79 206.057 01:05:06.79
1027 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Black Widow 10:20:06.84 206.054 01:05:06.84
1028 CZ LAŇKA Alfons Ing. Marta 10:20:07.09 206.041 01:05:07.09
1029 SK BABIC Pavol Ing.Starek 319 10:20:07.18 206.036 01:05:07.18
1030 PL KOZLENIA Boguslawa Mat 10:20:07.24 206.033 01:05:07.24
1031 DE BEHLKE Andreas AB 05 10:20:07.49 206.020 01:05:07.49
1032 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ Fred 10:20:07.61 206.013 01:05:07.61
1033 AT NAGELHOFER Robert Sturm 2330 10:20:07.78 206.004 01:05:07.78
1034 CZ GRUBER Simon Žofka 10:20:07.92 205.997 01:05:07.92
1035 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 9 10:20:08.06 205.990 01:05:08.06
1036 SK EXPRES TEAM Kira 10:20:08.09 205.988 01:05:08.09
1037 CZ VACHTL Jan Karolína 10:20:08.26 205.979 01:05:08.26
1038 PL PITAŚ M & M Team Mario 10:20:08.27 205.979 01:05:08.27
1039 DE PREUSSEN-DERBY Team Precious Moment 10:20:08.52 205.965 01:05:08.52
1040 AT HEILAND Helmut Petrus 10:20:08.57 205.963 01:05:08.57
1041 CZ KULÍK Přemysl Tornádo 10:20:08.67 205.958 01:05:08.67
1042 DE SPITZBERG Team U 153 10:20:08.92 205.944 01:05:08.92
1043 PL MICHALAK Bogdan Honorata 03 10:20:08.98 205.941 01:05:08.98
1044 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 063 10:20:09.03 205.939 01:05:09.03
1045 DE TEAM SASSE - WELZEL NL L.T.B. - Nieh.6 10:20:09.39 205.920 01:05:09.39
1046 AT LINDTNER Harald Margpol 10:20:09.98 205.889 01:05:09.98
1047 SK BLAHOVSKÝ + HNILIČKA Team The Great 8 10:20:10.38 205.867 01:05:10.38
1048 SK LAŠ Vladimír Las 3 10:20:10.44 205.864 01:05:10.44
1049 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 98 10:20:10.68 205.852 01:05:10.68
1050 DE TARGATZ Angela Dr. DR 8 10:20:10.98 205.836 01:05:10.98
1051 AT GRATZER Marco "A" William 10:20:11.42 205.813 01:05:11.42
1052 CH DERBY TEAM PILATUS Wallypower 10:20:11.87 205.789 01:05:11.87
1053 CZ VERNER Pavel Guvernerka 10:20:12.23 205.770 01:05:12.23
1054 CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Lidka 10:20:12.28 205.767 01:05:12.28
1055 CZ TÁBORSKÝ Vladimír David 10:20:12.62 205.750 01:05:12.62
1056 CZ KLEMENS Karel ml. Happy 10:20:12.80 205.740 01:05:12.80
1057 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 15 10:20:13.24 205.717 01:05:13.24
1058 AT GASSER Reinhard Gambit 10:20:13.62 205.697 01:05:13.62
1059 CZ KLEMENS Karel ml. Klike 10:20:13.76 205.690 01:05:13.76
1060 CH TEAM ANDERHUB Prag 10:20:14.11 205.671 01:05:14.11
1061 PL SEDLACEK Josef JS 9 10:20:14.30 205.661 01:05:14.30
1062 AT HALATSCHEK Dietmar Inge 10:20:14.40 205.656 01:05:14.40
1063 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 19 10:20:14.49 205.651 01:05:14.49
1064 SK PODHORSKÝ TEAM Fezoj 1 10:20:14.68 205.641 01:05:14.68
1065 SK BELANEC Team Arianna 10:20:14.83 205.633 01:05:14.83
1066 AT WALDER Florian Kalla 10:20:14.88 205.631 01:05:14.88
1067 DE SCHOEN Friedrich Fritz 10 10:20:15.73 205.586 01:05:15.73
1068 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 21 10:20:15.94 205.575 01:05:15.94
1069 PL KOZLENIA Artur Mimi 10:20:16.06 205.569 01:05:16.06
1070 PL KUSION Tomasz Natalia 10:20:16.43 205.549 01:05:16.43
1071 PL PITAŚ M & M Team Ferro 10:20:16.65 205.538 01:05:16.65
1072 CZ HAŠŠO Slavomír Benda 1 10:20:16.71 205.535 01:05:16.71
1073 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Zatopek 10:20:16.75 205.533 01:05:16.75
1074 PL NOCNY Grzegorz Marzena 10:20:17.15 205.512 01:05:17.15
1075 AT STEINER Alfred Fin 57 10:20:17.39 205.499 01:05:17.39
1076 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 12 10:20:17.62 205.487 01:05:17.62
1077 PL PALENTKA-KUBIAK Team W-1 10:20:17.79 205.478 01:05:17.79
1078 SK HROZEN Peter Petra 10:20:18.14 205.460 01:05:18.14
1079 SK LB PIGEONS Ally 1 10:20:18.46 205.443 01:05:18.46
1080 AT HÖLD Erich Philipp 10:20:18.93 205.418 01:05:18.93
1081 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 8 10:20:19.24 205.402 01:05:19.24
1082 CZ BECHA Lubomír + Jan Jack 10:20:19.73 205.376 01:05:19.73
1083 CZ GRUBER Simon Bulck 10:20:20.10 205.357 01:05:20.10
1084 AT GASSER Reinhard Grazia 10:20:20.59 205.331 01:05:20.59
1085 AT SG MIKS Wolfgang und Andrea Nico 10:20:20.90 205.315 01:05:20.90
1086 DE SOELLNER JUNIOR TEAM SJT 1 10:20:21.71 205.273 01:05:21.71
1087 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 62 10:20:22.83 205.214 01:05:22.83
1088 DE HOOP Michael Franz 10:20:23.63 205.172 01:05:23.63
1089 AT RIEDL Franz Franz 10:20:24.77 205.113 01:05:24.77
1090 AT VOLLNHOFER Dominik Niki 5 10:20:25.13 205.094 01:05:25.13
1091 CZ BOUCHAL Martin Dominátor 10:20:25.33 205.083 01:05:25.33
1092 AT NAGELHOFER Robert Magma 2311 10:20:25.51 205.074 01:05:25.51
1093 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 76 10:20:25.96 205.050 01:05:25.96
1094 DE BEHLKE Andreas AB 03 10:20:26.47 205.024 01:05:26.47
1095 AT GASSER Reinhard Gemma 10:20:26.89 205.002 01:05:26.89
1096 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 099 10:20:27.64 204.963 01:05:27.64
1097 CZ BECHYNĚ Radek Káča 10:20:28.54 204.916 01:05:28.54
1098 AT GRATZER Marco "B" Clemenza 10:20:29.85 204.848 01:05:29.85
1099 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Sebrle 10:20:29.99 204.840 01:05:29.99
1100 AT GRATZER Marco "A" Sonny 10:20:31.42 204.766 01:05:31.42
1101 AT GRATZER Marco "A" Adson 10:20:31.75 204.749 01:05:31.75
1102 SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 03 10:20:34.17 204.623 01:05:34.17
1103 CZ BECHYNĚ Radek Mára 10:20:34.25 204.618 01:05:34.25
1104 AT HÖLD Erich Jakob 10:20:34.93 204.583 01:05:34.93
1105 DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Helmut 3 10:20:37.05 204.473 01:05:37.05
1106 DE TEAM GOCH Lady Blue 10:20:39.14 204.364 01:05:39.14
1107 SK DREXLEROVÁ Helena Kincsem 10:20:46.44 203.986 01:05:46.44
1108 PL TARASIUK Jerzy George 10:20:48.31 203.890 01:05:48.31
1109 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 3 10:20:51.35 203.733 01:05:51.35
1110 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Hulk 10:21:30.20 201.749 01:06:30.20
1111 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ SP 012 10:22:00.90 200.209 01:07:00.90
1112 CZ BOUCHAL Martin Predátor 10:22:22.46 199.141 01:07:22.46
1113 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 010 10:22:32.05 198.670 01:07:32.05
1114 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 64 10:23:43.86 195.210 01:08:43.86
1115 SK PRÍVARA Pavol Kinčen-Boss 10:23:48.25 195.003 01:08:48.25
1116 PL TEAM OLR MAZURY Pluto 10:23:53.73 194.744 01:08:53.73
1117 CZ KULÍK Přemysl Favorit 10:23:56.69 194.605 01:08:56.69
1118 CZ FAJMON + HOLICKÝ Team Solista 10:24:03.67 194.277 01:09:03.67
1119 SK BLAŽENEC Štefan Džejkop 10:24:05.62 194.186 01:09:05.62
1120 CZ SKOKAN Pavel Milion 10:24:10.61 193.952 01:09:10.61
1121 HU BÖDI József BJ 31 10:24:16.26 193.689 01:09:16.26
1122 HU GÁBOR Takács TG 31 10:24:19.97 193.516 01:09:19.97
1123 SK BINDAS JUN. Štefan Jessika 10:24:23.33 193.360 01:09:23.33
1124 CZ BASTL Josef Hellboy 10:24:29.76 193.061 01:09:29.76
1125 CZ HOLUB "A" Bohuslava 10:24:34.03 192.864 01:09:34.03
1126 SK ČAMPIŠ Milan DC 66 10:24:49.83 192.137 01:09:49.83
1127 SK GOGORA Milan Migo 10:25:09.15 191.255 01:10:09.15
1128 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 06 10:25:12.39 191.108 01:10:12.39
1129 HU VIGLIDÁN Ágoston W 90 10:25:16.33 190.929 01:10:16.33
1130 SK BLAŽENEC Štefan Stammwater 10:25:19.40 190.790 01:10:19.40
1131 CZ HOLUB "B" Cecilie 10:25:22.82 190.636 01:10:22.82
1132 SK HRNČIAR PETER & MIRO Gaga 10:25:24.54 190.558 01:10:24.54
1133 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Andrea. 10:25:27.66 190.417 01:10:27.66
1134 CZ TEAM SMUTNÝ Charlie 10:25:36.65 190.013 01:10:36.65
1135 AT RIEDL Franz Jenni 10:28:50.56 181.697 01:13:50.56
1136 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Nera 10:28:51.80 181.646 01:13:51.80
1137 CZ LAŇKA Alfons Ing. Martina 10:28:52.71 181.609 01:13:52.71
1138 SK J & I MARTON TEAM M 5 10:28:53.66 181.570 01:13:53.66
1139 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 66 10:28:54.37 181.541 01:13:54.37
1140 PL MAZIARZ RACING TEAM Perry 10:28:55.36 181.500 01:13:55.36
1141 CZ VLČEK Jiří Skorju 10:28:55.83 181.481 01:13:55.83
1142 PL GRODNY Andrzej Tesa 10:28:57.29 181.422 01:13:57.29
1143 CZ VACHTL Jan Jakub 10:28:57.98 181.393 01:13:57.98
1144 SK COMOREK Pavel Moskva 10:28:59.88 181.316 01:13:59.88
1145 SK HORŇÁČEK Miroslav Janka 10:29:00.24 181.301 01:14:00.24
1146 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Gamora 10:29:00.36 181.296 01:14:00.36
1147 CZ VÍTOVEC P & M Lupin 10:29:00.69 181.283 01:14:00.69
1148 SK NOVÁK Pavel Milan 10:29:03.51 181.168 01:14:03.51
1149 PL SROKA Krzysztof Stani 10:29:04.21 181.139 01:14:04.21
1150 SK BELANEC Team Ania 10:29:04.99 181.107 01:14:04.99
1151 SK BLAŽENEC Štefan Kristínka 10:29:07.06 181.023 01:14:07.06
1152 HU GÁBOR Takács TG 47 10:29:14.47 180.722 01:14:14.47
1153 SK BINDAS JUN. Štefan Eliss 10:29:17.52 180.598 01:14:17.52
1154 CZ HOLUB "A" Bohumil 10:29:21.19 180.450 01:14:21.19
1155 SK GOGORA Milan Kago 10:29:23.35 180.362 01:14:23.35
1156 CZ BECHA Lubomír + Jan Bony 10:29:23.78 180.345 01:14:23.78
1157 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 019 10:29:29.29 180.123 01:14:29.29
1158 PL PACEK Wojciech Tornado 10:29:33.61 179.949 01:14:33.61
1159 CZ SETTLER + KUBÁČEK Team Chipara 10:30:16.87 178.225 01:15:16.87
1160 SK HRNČIAR PETER & MIRO Cadel 10:30:20.06 178.099 01:15:20.06
1161 SK TEAM LUTERAN HRICIK BAŠISTA Pecka 10:30:24.81 177.912 01:15:24.81
1162 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 28 10:30:27.29 177.815 01:15:27.29
1163 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 1 10:30:30.41 177.693 01:15:30.41
1164 CZ KLEMENS Karel ml. Ola 10:30:33.98 177.553 01:15:33.98
1165 CZ RUBEY & VARGA Team Ruby 2 10:30:37.93 177.398 01:15:37.93
1166 CZ SKOKAN Pavel Bulkine 10:30:39.09 177.353 01:15:39.09
1167 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 8 10:32:38.80 172.796 01:17:38.80
1168 DE TEAM GOCH TG 050 10:32:45.30 172.555 01:17:45.30
1169 AT SG MIKS Wolfgang und Andrea Ines 10:32:47.16 172.486 01:17:47.16
1170 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 017 10:32:48.92 172.421 01:17:48.92
1171 SK OVŠÁK + KONŠ Team Nikol 10:32:49.54 172.398 01:17:49.54
1172 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Rossi 10:32:51.50 172.326 01:17:51.50
1173 CZ GERSPITZER Team GT-3 10:32:51.91 172.311 01:17:51.91
1174 SK ČAMPIŠ Milan MC 62 10:32:52.06 172.305 01:17:52.06
1175 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 7 10:32:52.22 172.299 01:17:52.22
1176 AT WALDER Florian Space Boy 10:32:53.01 172.270 01:17:53.01
1177 DE TORSTEN Jahn Jahn 6 10:32:53.11 172.266 01:17:53.11
1178 SK TRISTIGNAC TEAM Ida 10:32:53.40 172.256 01:17:53.40
1179 SK BINDAS JUN. Štefan Stivi 10:32:53.61 172.248 01:17:53.61
1180 CZ B & B TEAM Erik 10:32:53.88 172.238 01:17:53.88
1181 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Flojo 10:32:54.06 172.231 01:17:54.06
1182 DE HEIDEMANN + WINTER Tina 10:32:54.96 172.198 01:17:54.96
1183 PL GRODNY Andrzej "A" Sara 10:32:55.37 172.183 01:17:55.37
1184 DE SCHOEN Friedrich Fritz 3 10:32:55.96 172.161 01:17:55.96
1185 AT RIEDL Franz Martin 10:32:57.31 172.112 01:17:57.31
1186 CH DERBY TEAM PILATUS Foners 10:32:57.44 172.107 01:17:57.44
1187 CZ BOROVIČKA Ladislav Morty 10:32:57.76 172.095 01:17:57.76
1188 AT GRATZER Marco "B" Siegfried 10:32:58.11 172.082 01:17:58.11
1189 AT GRATZER Marco "A" Achilles 10:32:58.25 172.077 01:17:58.25
1190 DE SPITZBERG Team U 138 10:32:58.54 172.066 01:17:58.54
1191 PL GRODNY Andrzej "A" Rema 10:32:58.62 172.064 01:17:58.62
1192 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Klema 10:32:58.75 172.059 01:17:58.75
1193 DE A-TEAM BOEHME Sami 10:32:58.86 172.055 01:17:58.86
1194 DE SG WACHALSKI Wakita 10:32:59.24 172.041 01:17:59.24
1195 SK TATRY-DERBY D-6 10:32:59.64 172.026 01:17:59.64
1196 CZ GRUBER Lubomír Rossi 10:33:00.15 172.007 01:18:00.15
1197 DE PREUSSEN-DERBY Team Pretty 10:33:00.17 172.007 01:18:00.17
1198 PT PEDRO PORTO Abu 10:33:00.28 172.003 01:18:00.28
1199 AT STEINER Alfred Andy 2-Sa 10:33:00.56 171.992 01:18:00.56
1200 CZ KUDELA Jaromír Ing. Anna. 10:33:00.64 171.989 01:18:00.64
1201 CZ HOLUB "A" Boleslav 10:33:00.88 171.980 01:18:00.88
1202 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 084 10:33:00.95 171.978 01:18:00.95
1203 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 29 10:33:01.27 171.966 01:18:01.27
1204 AT HOFMANN Leopold Poldi 75 10:33:01.54 171.956 01:18:01.54
1205 CZ TOMEK Jindřich T1. 10:33:01.73 171.949 01:18:01.73
1206 CZ BASTL Josef Nightboy 10:33:02.28 171.929 01:18:02.28
1207 SK VOJTKO Milan Mivo 12 10:33:02.45 171.923 01:18:02.45
1208 SK VOJTKO Milan Mivo 03 10:33:02.98 171.903 01:18:02.98
1209 CZ BARTOŠ TEAM Schmidt 10:33:03.19 171.896 01:18:03.19
1210 PL BRASZKO Adam i Helena Brus 10:33:03.32 171.891 01:18:03.32
1211 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Ruppiduppi 10:33:03.59 171.881 01:18:03.59
1212 AT HOFMANN Leopold Poldi 54 10:33:03.70 171.877 01:18:03.70
1213 CZ FLY YOUNG STARS Angela 10:33:03.89 171.870 01:18:03.89
1214 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Franzi 10:33:03.93 171.868 01:18:03.93
1215 DE MOELLER Andreas AML Prince 10:33:04.47 171.849 01:18:04.47
1216 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ SP 045 10:33:04.54 171.846 01:18:04.54
1217 SK BELANEC Team Alba 10:33:04.56 171.845 01:18:04.56
1218 CZ ACADEMY LOFT Dafne Academy 17 10:33:04.84 171.835 01:18:04.84
1219 CZ ATH KVĚTNÁ Grošák 10:33:05.05 171.827 01:18:05.05
1220 CZ KULÍK Přemysl Lada 10:33:05.17 171.823 01:18:05.17
1221 AT JAKUPOVIC Jasmin Elif 10:33:05.34 171.817 01:18:05.34
1222 CZ MAREK Petr Žofie 10:33:05.59 171.808 01:18:05.59
1223 CZ PŘÍVARA Vladimír Johan 10:33:05.77 171.801 01:18:05.77
1224 SK BALÁŽ Štefan Lolo 10:33:05.87 171.797 01:18:05.87
1225 PL JANIA - LACH Team Heros J14 10:33:05.98 171.793 01:18:05.98
1226 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Junior 10:33:06.11 171.789 01:18:06.11
1227 CZ GRUBER Simon Bayli 10:33:06.33 171.780 01:18:06.33
1228 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Klat 32 10:33:06.63 171.769 01:18:06.63
1229 DE TEAM - DIE ROTHALBOMBER Hydra 10:33:06.66 171.768 01:18:06.66
1230 CZ PLÁNOČKA Jan Luboš 10:33:06.81 171.763 01:18:06.81
1231 PL MICHALAK Bogdan Feluś 02 10:33:07.08 171.753 01:18:07.08
1232 CZ BECHA Lubomír + Jan Hany 10:33:07.17 171.750 01:18:07.17
1233 CZ BASTL Josef Walkboy 10:33:07.31 171.745 01:18:07.31
1234 CZ SVOBODA Jiří Terezka 10:33:07.44 171.740 01:18:07.44
1235 DE TORSTEN Jahn Jahn 4 10:33:07.61 171.734 01:18:07.61
1236 SK J & I MARTON TEAM M 1 10:33:07.69 171.731 01:18:07.69
1237 SK J & I MARTON TEAM M 6 10:33:07.86 171.724 01:18:07.86
1238 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Golden Alenka 10:33:08.13 171.715 01:18:08.13
1239 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Metresa 10:33:08.20 171.712 01:18:08.20
1240 AT ECKHARDT Markus Ecki´s 014 10:33:08.56 171.699 01:18:08.56
1241 PL KOZLENIA Artur Adam 10:33:08.60 171.697 01:18:08.60
1242 DE SKOPLJAK Denis Paul. 10:33:08.74 171.692 01:18:08.74
1243 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 1 10:33:08.85 171.688 01:18:08.85
1244 SK MINÁRIK + MAŤAŠEJE Beny 10:33:09.62 171.660 01:18:09.62
1245 CZ KRUTIL Karel + Michal Jasmína 10:33:10.19 171.639 01:18:10.19
1246 PL JANIA - LACH Team Jay Jay Junior 10:33:10.37 171.633 01:18:10.37
1247 DE TEAM SASSE - WELZEL 108 - 1220 10:33:10.45 171.630 01:18:10.45
1248 CZ BECHA Lubomír + Jan Hamoun 10:33:10.68 171.621 01:18:10.68
1249 PL KOZLENIA - WOLANIN Ana 10:33:10.84 171.615 01:18:10.84
1250 DE SOELLNER JUNIOR TEAM SJT 2 10:33:11.34 171.597 01:18:11.34
1251 CZ ACADEMY LOFT Miracle Academy 55 10:33:11.47 171.592 01:18:11.47
1252 PL MAJCHER Krystian & Marcel KM 79 10:33:11.81 171.580 01:18:11.81
1253 PL GRODNY Andrzej Gepa 10:33:12.22 171.565 01:18:12.22
1254 AT OFNER Kurt Carly 10:33:12.60 171.551 01:18:12.60
1255 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Apollo 10:33:12.69 171.548 01:18:12.69
1256 AT GASSER Reinhard Goldy 10:33:13.07 171.534 01:18:13.07
1257 DE TARGATZ Angela Dr. DR 1 10:33:13.76 171.509 01:18:13.76
1258 PL BASA Marek & Andrzej M 4 10:33:13.92 171.503 01:18:13.92
1259 PL PACEK & LIS TEAM Bono 10:33:14.34 171.487 01:18:14.34
1260 PL PALENTKA-KUBIAK Team M-05 10:33:14.38 171.486 01:18:14.38
1261 PL SEDLACEK Josef JS 7 10:33:14.67 171.475 01:18:14.67
1262 SK GOGORA Milan Mabi 10:33:14.96 171.465 01:18:14.96
1263 CZ MAČALA Zdeněk MZ 2 10:33:15.34 171.451 01:18:15.34
1264 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Klat 58 10:33:15.59 171.442 01:18:15.59
1265 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 87 10:33:15.61 171.441 01:18:15.61
1266 AT KUTLESA Slavko SLK 11 10:33:16.18 171.420 01:18:16.18
1267 SK COMOREK Pavel Clio 10:33:16.64 171.403 01:18:16.64
1268 AT RIEDL Franz Christian 10:33:17.10 171.387 01:18:17.10
1269 CZ GRUBER Marek Perla 10:33:17.63 171.367 01:18:17.63
1270 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Sirius 1391 10:33:17.80 171.361 01:18:17.80
1271 AT GRATZER Marco "A" Aurel 10:33:18.95 171.319 01:18:18.95
1272 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Junge Bathenburg 10:33:19.16 171.311 01:18:19.16
1273 AT DEMAJ & KUKLA Team Niko 10:33:19.85 171.286 01:18:19.85
1274 DE TEAM ALNA Alberto Cotayo Oxi 10:33:20.32 171.269 01:18:20.32
1275 DE TEAM SASSE - WELZEL Deime. - Heide. 2 10:33:20.57 171.260 01:18:20.57
1276 NO HELGESEN Bjorn Ove Drevsjo III. 10:33:20.76 171.253 01:18:20.76
1277 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Kratochvilova 10:33:21.57 171.224 01:18:21.57
1278 CZ ŠABATA Jan J.Š. 2 10:33:22.19 171.201 01:18:22.19
1279 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Petra 10:33:22.31 171.197 01:18:22.31
1280 AT GRATZER Marco "B" Antonius 10:33:23.15 171.166 01:18:23.15
1281 CZ DUDA Přemysl Eva 10:33:23.22 171.164 01:18:23.22
1282 AT NAHIČ & ZWILAK Team King 10:33:23.98 171.136 01:18:23.98
1283 PL BRASZKO Adam i Helena Bus 10:33:24.16 171.129 01:18:24.16
1284 CZ RUBEY & VARGA Team Ruby 1 10:33:24.28 171.125 01:18:24.28
1285 AT NAGELHOFER Robert Hagel 2320 10:33:24.53 171.116 01:18:24.53
1286 CZ KOLÍNEK Jarolím Kolínek Team "A" 10:33:24.93 171.101 01:18:24.93
1287 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Inka B. 10:33:25.30 171.088 01:18:25.30
1288 PL PALENTKA-KUBIAK Team J-21 10:33:25.49 171.081 01:18:25.49
1289 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Dvojka 10:33:25.51 171.080 01:18:25.51
1290 DE TEAM BRANDT & WICHERT Spotakova 10:33:26.03 171.061 01:18:26.03
1291 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Vasili 10:33:26.40 171.048 01:18:26.40
1292 AT GASSER Reinhard Gemini 10:33:26.67 171.038 01:18:26.67
1293 PL JANIA - LACH Team Wolro 10:33:27.10 171.022 01:18:27.10
1294 DE HEIDEMANN + WINTER Lisbeth 10:33:27.24 171.017 01:18:27.24
1295 DE TEAM GOCH TG 044 10:33:27.81 170.997 01:18:27.81
1296 SK BODNAR & VILČKO Vladimír Bovi 6 10:33:27.98 170.991 01:18:27.98
1297 DE HOOP Michael Cash Honey 10:33:28.71 170.964 01:18:28.71
1298 NO HELGESEN Bjorn Ove Günter 84 10:33:30.05 170.915 01:18:30.05
1299 CZ PŘÍVARA Vladimír Bony 10:33:30.55 170.897 01:18:30.55
1300 BE COPPENS Peter Freya 10:33:31.32 170.869 01:18:31.32
1301 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 5 10:33:31.38 170.867 01:18:31.38
1302 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Yoko Ono 10:33:31.56 170.861 01:18:31.56
1303 CZ RUBEY & VARGA Team Ruby 3 10:33:31.71 170.855 01:18:31.71
1304 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 032 10:33:31.85 170.850 01:18:31.85
1305 AT WALDER Florian Graham 10:33:32.37 170.831 01:18:32.37
1306 PL NOCNY Grzegorz Bronek 10:33:34.20 170.765 01:18:34.20
1307 PL KOZLENIA - WOLANIN Leoni 10:33:34.26 170.763 01:18:34.26
1308 AT GRATZER Marco "A" Caligula 10:33:34.65 170.749 01:18:34.65
1309 PL SROKA Krzysztof Linka 10:33:35.40 170.721 01:18:35.40
1310 AT GRATZER Marco "A" Samsa 10:33:41.41 170.504 01:18:41.41
1311 AT LINDTNER Harald Talentporter 10:33:42.69 170.458 01:18:42.69
1312 SK ČÁNI Ĺudovít LC 841 10:33:43.67 170.423 01:18:43.67
1313 SK KUBÁŇ Milan Mickey 10:33:45.97 170.340 01:18:45.97
1314 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 2 10:33:47.26 170.293 01:18:47.26
1315 PL TARASIUK Jerzy Picadilly 10:33:47.65 170.279 01:18:47.65
1316 PL GRODNY Andrzej "A" Tomasz 10:33:47.86 170.272 01:18:47.86
1317 CZ BOROVIČKA Ladislav Cecilka 10:33:47.89 170.270 01:18:47.89
1318 CZ MILOTA Milan MM 003 10:33:48.39 170.252 01:18:48.39
1319 PL CZULOWSKI Jakub RWD-6 10:33:49.43 170.215 01:18:49.43
1320 SK EXPRES TEAM Red 10:33:50.81 170.165 01:18:50.81
1321 CZ HANZEL TEAM Fanda 1 10:33:51.72 170.133 01:18:51.72
1322 CZ DAVID Petr Jugo 10:33:54.51 170.032 01:18:54.51
1323 CZ HOLUB "A" Bohuslav 10:33:56.40 169.965 01:18:56.40
1324 DE TEAM GOCH TG 052 10:33:58.69 169.882 01:18:58.69
1325 SK FAMILY PINČÁK Zarka 10:34:30.50 168.750 01:19:30.50
1326 PL PACEK Wojciech Red Bull 10:34:32.92 168.664 01:19:32.92
1327 CZ TRUKSA Vítězslav Hana 10:34:33.25 168.652 01:19:33.25
1328 AT ECKHARDT Markus Ecki´s 005 10:34:34.43 168.611 01:19:34.43
1329 SK VAŠÍČEK Pavel Anička 10:34:34.55 168.606 01:19:34.55
1330 DE TEAM GOCH Lotus Blume 10:34:35.14 168.586 01:19:35.14
1331 SK ŠIMKO Ján Šimo 14 10:34:35.86 168.560 01:19:35.86
1332 CZ PLÁNOČKA Jan Milena 10:34:38.03 168.484 01:19:38.03
1333 AT STEINER Alfred Andy 1-Sa 10:34:38.85 168.455 01:19:38.85
1334 PL PACEK & LIS TEAM Looper 10:34:39.48 168.433 01:19:39.48
1335 CZ TARVAN TEAM TARVAN Gypsy Queen 10:34:39.59 168.429 01:19:39.59
1336 CZ HOLUB "A" Bohdan 10:34:41.96 168.345 01:19:41.96
1337 SK MAJDÁK Michal Opál 10:34:43.27 168.299 01:19:43.27
1338 CZ LAŇKA Alfons Ing. Lydie 10:34:44.37 168.260 01:19:44.37
1339 CZ KRUTIL Karel + Michal Chňapík 10:34:45.31 168.227 01:19:45.31
1340 CZ ESHEK Bohdan Bruno 10:34:45.40 168.224 01:19:45.40
1341 SK VAŠÍČEK Pavel Neger 10:34:45.53 168.220 01:19:45.53
1342 AT WIEFLER Alois Gypsy One 10:34:47.01 168.168 01:19:47.01
1343 CZ GRUBER Simon Pitbull 10:34:48.63 168.111 01:19:48.63
1344 CZ HRUDA Jan Josef 5 10:34:50.33 168.051 01:19:50.33
1345 CZ HOLUB "B" Brigita 10:34:50.38 168.049 01:19:50.38
1346 CZ BOUCHAL Martin Radiátor 10:34:50.63 168.041 01:19:50.63
1347 CZ PŘÍVARA Vladimír Dejzy 10:34:50.65 168.040 01:19:50.65
1348 DE TARGATZ Angela Dr. DR 2 10:34:54.96 167.889 01:19:54.96
1349 SK TEAM LUTERAN HRICIK BAŠISTA Luti 10:34:55.84 167.858 01:19:55.84
1350 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Maruš. 10:34:56.21 167.845 01:19:56.21
1351 BE COPPENS Peter Lemon 10:34:58.06 167.780 01:19:58.06
1352 CZ GRUBER Marek Ivoš 10:35:00.13 167.708 01:20:00.13
1353 CZ LAŇKA Alfons Ing. Laura 10:35:00.65 167.690 01:20:00.65
1354 PL BRASZKO Adam i Helena Bak 10:35:01.65 167.655 01:20:01.65
1355 CZ GRUBER Simon Terezka. 10:35:05.30 167.528 01:20:05.30
1356 SK MINÁRIK + MAŤAŠEJE Ján.15 10:35:10.73 167.338 01:20:10.73
1357 BE COPPENS Peter Binda 10:35:31.14 166.631 01:20:31.14
1358 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Helmut 5 10:35:35.73 166.473 01:20:35.73
1359 AT NÖRES Kurt Big-Bang 10:35:49.09 166.015 01:20:49.09
1360 AT HÖLD Erich Kristin 10:36:04.75 165.480 01:21:04.75
1361 DE WINGS 2 WIN W2W 252 10:36:06.06 165.436 01:21:06.06
1362 AT KUTLESA Slavko SLK 09 10:36:10.21 165.295 01:21:10.21
1363 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 56 10:36:16.72 165.074 01:21:16.72
1364 DE SCHOEN Friedrich Fritz 7 10:36:17.90 165.034 01:21:17.90
1365 PL SEDLACEK Josef JS 8 10:36:18.55 165.012 01:21:18.55
1366 PL BASA Marek & Andrzej M 2 10:36:19.11 164.993 01:21:19.11
1367 AT GASSER Reinhard Galadriel 10:36:19.80 164.970 01:21:19.80
1368 SK DUCHOVIČ Jozef Regina 10:36:21.78 164.903 01:21:21.78
1369 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Bezzecchi 10:36:26.41 164.747 01:21:26.41
1370 PT PEDRO PORTO Absent 10:36:27.99 164.693 01:21:27.99
1371 DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Wassmuth 1 10:36:30.67 164.603 01:21:30.67
1372 CZ NOVOTNÁ Petra Janina 10:36:30.81 164.599 01:21:30.81
1373 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 050 10:36:33.19 164.518 01:21:33.19
1374 CZ KONOPÍK Jiří Ali 10:36:33.60 164.505 01:21:33.60
1375 SK BLAŽENEC Štefan Štefanko 10:36:34.24 164.483 01:21:34.24
1376 DE BEHLKE Andreas AB 01 10:36:37.60 164.370 01:21:37.60
1377 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma11 10:36:38.48 164.341 01:21:38.48
1378 PL MAJCHER Krystian & Marcel KM 84 10:36:42.08 164.220 01:21:42.08
1379 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Linda 10:36:42.89 164.193 01:21:42.89
1380 PL SMORAWSKI Marek + Jacek Gabi 10:36:43.46 164.174 01:21:43.46
1381 DE TREPTE Arndt & Marcus Henk 10:36:45.10 164.119 01:21:45.10
1382 CZ EM-EKO.CZ PS 5 10:36:45.71 164.099 01:21:45.71
1383 SK COMOREK Pavel Kysuca 10:36:50.17 163.950 01:21:50.17
1384 DE ZG HELIOS Yu Yong 10:36:52.38 163.876 01:21:52.38
1385 CZ KONEČNÝ Vlastimil Paula 10:37:04.49 163.473 01:22:04.49
1386 PL KUSION Tomasz Kornelia 10:37:11.07 163.255 01:22:11.07
1387 DE ANTONOV AVIATION AN 225 10:37:26.71 162.738 01:22:26.71
1388 DE TARGATZ Angela Dr. DR 10 10:37:32.43 162.551 01:22:32.43
1389 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Annet 10:37:40.24 162.295 01:22:40.24
1390 CZ ACADEMY LOFT Bulsil Academy 6 10:38:41.68 160.309 01:23:41.68
1391 AT GRATZER Marco "A" Gyula 10:39:22.35 159.021 01:24:22.35
1392 AT GASSER Reinhard Galaxy 10:41:09.33 155.730 01:26:09.33
1393 CZ NOVOTNÁ Petra It´s Otto 10:41:11.95 155.651 01:26:11.95
1394 CZ VERNER Pavel Red Danger 10:41:43.38 154.711 01:26:43.38
1395 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 3 10:42:07.76 153.989 01:27:07.76
1396 SK TATRY-DERBY D-2 10:42:12.58 153.848 01:27:12.58
1397 DE HIENZSCH Frank F.H. 3 10:47:41.70 144.744 01:32:41.70
1398 DE WINGS 2 WIN W2W 354 10:47:54.91 144.401 01:32:54.91
1399 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Milena 10:51:18.03 139.324 01:36:18.03
1400 SK HROZEN Peter Hogo Fogo 10:51:21.79 139.234 01:36:21.79
1401 AT GRATZER Marco "A" Homer 10:51:22.64 139.213 01:36:22.64
1402 CZ ACADEMY LOFT Silbu Academy 40 10:51:24.16 139.177 01:36:24.16
1403 NO HELGESEN Bjorn Ove Double I. 10:51:25.64 139.141 01:36:25.64
1404 CZ NOVOTNÁ Petra Pepina 10:51:26.25 139.126 01:36:26.25
1405 DE ZG HELIOS Yu Tao 10:51:27.08 139.106 01:36:27.08
1406 CZ BURSA Miloslav Stardust 10:51:27.31 139.101 01:36:27.31
1407 PT PEDRO PORTO D Dakota 10:51:27.36 139.100 01:36:27.36
1408 CZ TOMEK Jindřich T3. 10:51:27.69 139.092 01:36:27.69
1409 CZ VÍTOVEC P & M Leon 10:51:27.87 139.087 01:36:27.87
1410 PL GRODNY Andrzej Rena 10:51:28.36 139.076 01:36:28.36
1411 CZ NOVOTNÁ Petra Thomas 10:51:29.18 139.056 01:36:29.18
1412 PL KWAŚNICKI Tomasz Perelka 10:51:29.51 139.048 01:36:29.51
1413 SK BODNAR & VILČKO Vladimír Bovi 1 10:51:30.60 139.022 01:36:30.60
1414 DE TEAM FRANKENPFALZ Bruno 10:51:30.65 139.021 01:36:30.65
1415 PL NOWICKI Damian Freccia Blu 10:51:31.03 139.012 01:36:31.03
1416 PL KOZLENIA Boguslawa Kazek 10:51:31.32 139.005 01:36:31.32
1417 AT GRATZER Werner Flamma 10:51:31.56 138.999 01:36:31.56
1418 DE TEAM NAMIBIA Hoop & Lücke Maxi 10:51:31.74 138.994 01:36:31.74
1419 PL MAZIARZ RACING TEAM Cheddy 10:51:31.97 138.989 01:36:31.97
1420 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Lenny 10:51:32.26 138.982 01:36:32.26
1421 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 6 10:51:32.63 138.973 01:36:32.63
1422 DE TARGATZ Angela Dr. DR 7 10:51:33.17 138.960 01:36:33.17
1423 AT NÖRES Kurt Dynamic 10:51:33.28 138.958 01:36:33.28
1424 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Roli 10:51:33.51 138.952 01:36:33.51
1425 AT GRATZER Marco "B" Bruno 10:51:33.87 138.943 01:36:33.87
1426 CZ ACADEMY LOFT Crystal Academy 65 10:51:34.27 138.934 01:36:34.27
1427 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Stern 10:51:34.56 138.927 01:36:34.56
1428 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Sonnenschein 10:51:34.90 138.919 01:36:34.90
1429 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Zerdi 10:51:35.11 138.914 01:36:35.11
1430 PL G-YARD LOFT Trivaner 10:51:35.51 138.904 01:36:35.51
1431 CZ ATH KVĚTNÁ Sanšajn 10:51:35.97 138.893 01:36:35.97
1432 DE ZG HELIOS Shao Wei 10:51:36.28 138.886 01:36:36.28
1433 SK NOVÁK Pavel Vlado 10:51:37.08 138.866 01:36:37.08
1434 AT BLIEGE Felix Felix 4 10:51:37.68 138.852 01:36:37.68
1435 SK BALÁŽ Štefan Lolita 10:51:38.32 138.837 01:36:38.32
1436 CZ SUCHÁNEK Břetislav Marťa 10:51:38.34 138.836 01:36:38.34
1437 PL RAFITA TEAM Gucci 10:51:38.56 138.831 01:36:38.56
1437 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Nebula 10:51:38.56 138.831 01:36:38.56
1439 PL MAZIARZ RACING TEAM Diku 10:51:38.78 138.826 01:36:38.78
1440 AT GRATZER Marco "A" Vito 10:51:38.85 138.824 01:36:38.85
1441 PL SEDLACEK Josef JS 5 10:51:39.28 138.814 01:36:39.28
1442 DE HOOP Michael Olivia 10:51:40.73 138.779 01:36:40.73
1443 SK FAMILY PINČÁK I. Sofinka 10:51:41.06 138.771 01:36:41.06
1444 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Ema 10:51:41.36 138.764 01:36:41.36
1445 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 049 10:51:41.51 138.760 01:36:41.51
1446 CZ ACADEMY LOFT Střela Academy 25 10:51:41.87 138.752 01:36:41.87
1447 DE TARGATZ Angela Dr. DR 5 10:51:42.46 138.738 01:36:42.46
1448 PL SROKA Krzysztof Leo 10:51:42.72 138.731 01:36:42.72
1449 PL PITAŚ M & M Team Carlos 10:51:43.03 138.724 01:36:43.03
1450 SK BRKAL Ján Ing. Katarína 10:51:43.30 138.718 01:36:43.30
1451 CH TEAM WIRZ Melanie Meillard 10:51:43.69 138.708 01:36:43.69
1452 AT ALTUMAH Alhasan Nano 10:51:43.92 138.703 01:36:43.92
1453 DE HOOP Michael Katinka 10:51:44.15 138.697 01:36:44.15
1454 PL MAZIARZ RACING TEAM Marlee 10:51:44.90 138.679 01:36:44.90
1455 AT NÖRES Kurt Atomic 10:51:45.28 138.670 01:36:45.28
1456 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Timo 1 10:51:46.26 138.647 01:36:46.26
1457 DE TEAM GOUDEN DUIF "C" Klaus 2 10:51:46.75 138.635 01:36:46.75
1458 SK PRIEHODA Ján + Ivana Konstance 10:51:47.44 138.619 01:36:47.44
1459 DE TREPTE Arndt & Marcus Florentine 10:51:47.85 138.609 01:36:47.85
1460 DE HEIDEMANN + WINTER Tanja 10:51:48.94 138.583 01:36:48.94
1461 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 68 10:51:49.06 138.580 01:36:49.06
1462 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Golden Vojta 10:51:50.79 138.539 01:36:50.79
1463 DE TEAM NAMIBIA Hoop & Lücke Scheele 10:51:51.45 138.523 01:36:51.45
1464 AT EPPENSTEINER Josef Cesario 10:51:51.84 138.514 01:36:51.84
1465 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 18 10:51:52.91 138.488 01:36:52.91
1466 CZ TRUKSA Vítězslav Prokop 10:52:03.93 138.226 01:37:03.93
1467 DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Helmut 2 10:52:06.71 138.160 01:37:06.71
1468 AT HEILAND Helmut Jutha 10:52:09.49 138.094 01:37:09.49
1469 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Little Pirate 10:52:21.94 137.800 01:37:21.94
1470 CZ KLEMENSOVÁ Sára Sek 10:52:25.51 137.716 01:37:25.51
1471 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 028 10:52:46.43 137.225 01:37:46.43
1472 PL KOZLENIA Boguslawa Laura 10:54:07.97 135.344 01:39:07.97
1473 AT HOFMANN Leopold Poldi 51 10:54:14.47 135.196 01:39:14.47
1474 PL JANIA - LACH Team Rapon 10:54:54.95 134.283 01:39:54.95
1475 SK PRÍVARA Pavol Kinčen-Walér 10:55:06.54 134.024 01:40:06.54
1476 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 24 10:55:12.75 133.885 01:40:12.75
1477