Doletová listina

Místo vypuštění Bohuňovice - za letištěm
Vzdálenost 6.997 km
Datum a čas startu 11.07.2022 06:45:00
Počasí v místě startu
Počasí v cíli
Počet nasazených holubů 1634
Počet chovatelů 255

         
    Jméno chovatele Jméno holuba Čas doletu Rychlost Doba letu
1 PL KOZLENIA Artur Abrazo 07:01:12.46 431.709 00:16:12.46
2 PL KOZLENIA Artur Amber 07:01:20.99 427.955 00:16:20.99
3 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "C" SP 897 07:01:24.98 426.222 00:16:24.98
4 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Cher 07:01:38.93 420.270 00:16:38.93
5 CZ KUČERA Lukáš Princ 07:01:40.27 419.707 00:16:40.27
6 SK BABIC Pavol Hrky 07:01:55.50 413.412 00:16:55.50
7 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Kid-Jelle 4 07:02:04.45 409.800 00:17:04.45
8 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Jala 07:02:04.84 409.644 00:17:04.84
9 CZ KUČERA Lukáš Mrazík 07:02:05.35 409.441 00:17:05.35
10 CZ JURÁSEK-ŠKRABAL Team Marek 07:02:07.82 408.457 00:17:07.82
11 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Olymp 21 07:02:09.95 407.612 00:17:09.95
12 SK LAŠ Vladimír Las 104 07:02:10.47 407.406 00:17:10.47
13 DE FAMILIE SOELLNER FS 97 07:02:10.73 407.304 00:17:10.73
14 SK ČÁNI Ĺ + M Mária 07:02:14.62 405.772 00:17:14.62
15 DE TEAM WEIS-JUNGEFLEISCH TWJ 03 07:02:15.16 405.560 00:17:15.16
16 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "A" Kira 07:02:17.80 404.529 00:17:17.80
17 CZ ŠABATA Michal M.Š. 78 07:02:18.84 404.124 00:17:18.84
18 DE SG STEFFL "B" Stephen King 07:02:19.16 403.999 00:17:19.16
19 PL KOZLENIA Artur Apollo 07:02:20.93 403.312 00:17:20.93
20 DE BELOW Harald Four Four One 07:02:24.74 401.842 00:17:24.74
21 PL OLR MAZURY Wakita 07:02:26.86 401.028 00:17:26.86
22 SK TEAM BCHB BCHB 658 07:02:27.18 400.905 00:17:27.18
23 AT HEILAND Helmut Otto 07:02:29.28 400.103 00:17:29.28
24 DE SG STEFFL "A" Vettel 07:02:33.45 398.519 00:17:33.45
25 DE JOEKEL SKYLIGHTS - Lang Merope 789 07:02:36.11 397.515 00:17:36.11
26 CH TEAM WIRZ Crime 07:02:40.43 395.896 00:17:40.43
27 DE BELOW Harald Four Thirtyfour 07:02:41.20 395.609 00:17:41.20
28 CZ ACADEMY LOFT "A" 72 Braveta 51 07:02:41.77 395.396 00:17:41.77
29 CZ REITERMAN & HORT Team Verunka 07:02:45.59 393.979 00:17:45.59
30 CZ BAJTEK Jan Mat 07:02:46.74 393.554 00:17:46.74
31 CZ GORČÍK + MACHALA Team Mach 1 07:02:47.38 393.318 00:17:47.38
32 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Panamera 07:02:47.50 393.274 00:17:47.50
33 CZ KOLÁŘ Martin Ginantos 07:02:51.71 391.729 00:17:51.71
34 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Lenny 07:02:52.71 391.364 00:17:52.71
35 DE HOOP Michael Gosia 07:02:54.30 390.785 00:17:54.30
36 DE C.SCHWARM + M.WIESNET Seattle Slew 07:02:55.96 390.182 00:17:55.96
37 CZ BUREŠ TEAM Chardonay 07:02:57.75 389.534 00:17:57.75
38 DE ANTONOV AVIATION AN 24 07:02:58.15 389.389 00:17:58.15
39 CZ KONOPÍK Jiří Stana 07:02:58.56 389.241 00:17:58.56
40 PL PALENTKA-KUBIAK Team W 06 07:03:00.42 388.571 00:18:00.42
41 CZ GERSPITZER & ČULEŇ Team GJ 55 07:03:00.89 388.402 00:18:00.89
42 AT VOLLNHOFER Dominik Hochegg 2 07:03:05.43 386.778 00:18:05.43
43 CZ BOUCHAL Martin Vyvolený 07:03:05.98 386.582 00:18:05.98
44 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Habibi 07:03:07.30 386.112 00:18:07.30
45 CZ VOZÁBAL & ZIMA Team Mira 07:03:15.06 383.376 00:18:15.06
46 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Wind 07:03:16.49 382.876 00:18:16.49
47 CZ HLAVINKA & CHUDOBA Team Sisi 07:03:16.75 382.786 00:18:16.75
48 AT HEILAND Helmut Felix 07:03:18.60 382.141 00:18:18.60
49 DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Holger 07:03:29.01 378.554 00:18:29.01
50 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Devítka 07:03:29.94 378.237 00:18:29.94
51 DE SG STEFFL "A" Häkkinen 07:03:31.59 377.675 00:18:31.59
52 DE BEHLKE Andreas AB 04 07:03:34.49 376.692 00:18:34.49
53 AT HEILAND Helmut Larissa 07:03:34.78 376.594 00:18:34.78
54 DE TEAM Tanja & Maya & Mica "C" Millenium 07:03:35.69 376.287 00:18:35.69
55 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Leonardo DiCaprio 07:03:37.02 375.839 00:18:37.02
56 DE C.SCHWARM + M.WIESNET Kelso 07:03:38.16 375.456 00:18:38.16
57 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Hazlov 07:03:38.69 375.278 00:18:38.69
58 DE TEAM GERMANY Werner A. Waldow + Silvia Thiel Talent Quatro 171 07:03:42.99 373.841 00:18:42.99
59 SK VOJTKO Milan Bosch 07:03:47.60 372.313 00:18:47.60
60 CZ NESÉT Bohumil Arma 07:04:03.95 366.992 00:19:03.95
61 CZ ACADEMY LOFT "A" Tusi 61 07:04:06.14 366.290 00:19:06.14
62 SK PODHORSKÝ TEAM Mário 07:04:07.65 365.808 00:19:07.65
63 CZ HANZEL Tomáš H 737 07:04:09.97 365.070 00:19:09.97
64 CZ ATH KVĚTNÁ Naděje 07:04:19.81 361.973 00:19:19.81
65 CZ HUCL Václav Véna 07:04:21.84 361.341 00:19:21.84
66 CZ GRUBER Simon "A" Eliot 07:04:23.46 360.838 00:19:23.46
67 PL SZYMAŃSKI Zbigniew ZS 89 07:04:23.80 360.732 00:19:23.80
68 CZ KLEMENSOVÁ Sára Samu 07:04:24.26 360.590 00:19:24.26
69 CZ KOCIÁN Milan Pat 07:04:25.97 360.061 00:19:25.97
70 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "B" Belmondo 07:04:27.11 359.709 00:19:27.11
71 SK HROZEN Peter Mia 07:04:27.40 359.620 00:19:27.40
72 AT HEILAND Helmut Gratia 07:04:27.91 359.463 00:19:27.91
73 CZ BLAŽEK Petr Ema 07:04:31.17 358.462 00:19:31.17
74 DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Garnet 07:04:35.33 357.193 00:19:35.33
75 SK LABON Matúš & Jakub MLJ 11 07:04:36.52 356.832 00:19:36.52
76 CZ BLAŽEK Petr Honzík 07:04:37.44 356.553 00:19:37.44
77 DE TEAM BRANDT & WICHERT Verstappen Max 07:04:47.07 353.661 00:19:47.07
78 DE SCHÖN Friedrich Fritz 7 07:04:53.50 351.755 00:19:53.50
79 SK ŽABKA Miro Zazu 07:04:54.01 351.605 00:19:54.01
80 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Naomi 07:04:57.50 350.580 00:19:57.50
81 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Tom Hanks 07:05:01.25 349.486 00:20:01.25
82 PL SROKA-KUSION-KAWA Team Tomasz 07:05:01.57 349.393 00:20:01.57
83 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Habartice 07:05:03.08 348.954 00:20:03.08
84 DE TEAM GOCH Jaguar 07:05:04.34 348.589 00:20:04.34
85 CZ ACADEMY LOFT "D" Baletak 33 07:05:05.56 348.237 00:20:05.56
86 DE HOOP Michael Karolina 07:05:06.92 347.844 00:20:06.92
87 CZ CHMELAŘ - JURÁSEK Team "B" Hypnotize 07:05:08.25 347.461 00:20:08.25
88 PL MAZIARZ RACING TEAM Gisdle 07:05:10.81 346.727 00:20:10.81
89 CZ HAŠŠO Slavomír FC 1 07:05:11.71 346.469 00:20:11.71
90 CZ ACADEMY LOFT "B" Kisil 51 07:05:12.12 346.352 00:20:12.12
91 DE FAMILIE SOELLNER FS 91 07:05:12.97 346.109 00:20:12.97
92 CZ HAŠŠO Slavomír Slavo 2 07:05:13.29 346.018 00:20:13.29
93 CZ ECHTNER Lukáš Luky 07:05:14.25 345.744 00:20:14.25
94 CZ BOJKO Stanislav BoStJa 6 07:05:17.32 344.872 00:20:17.32
95 DE BELOW Harald Four Five Four 07:05:19.23 344.332 00:20:19.23
96 PL PALENTKA-KUBIAK Team W 01 07:05:19.38 344.290 00:20:19.38
97 CZ KUČERA Lukáš Flíček 07:05:19.66 344.211 00:20:19.66
98 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Vanilla 07:05:20.40 344.002 00:20:20.40
99 AT WIEFLER Alois Wolfgang 07:05:20.65 343.932 00:20:20.65
100 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Jorg G.1 07:05:24.89 342.741 00:20:24.89
101 CZ BAJTEK Jan Agil 07:05:27.54 342.001 00:20:27.54
102 CH TEAM PERLEN Pjeter Thaqi Pjeter 31 07:05:28.54 341.723 00:20:28.54
103 DE TEAM GOCH HDF 02 07:05:30.06 341.300 00:20:30.06
104 DE TEAM GERMANY Werner A. Waldow + Silvia Thiel Talent Quatro 178 07:05:32.30 340.680 00:20:32.30
105 SK ŠTEFÁNIK Team Jodo 07:05:33.55 340.335 00:20:33.55
106 CZ GRUBER Lubomír Luboš 07:05:33.81 340.263 00:20:33.81
107 PT PEDRO PORTO Paladin 07:05:34.25 340.142 00:20:34.25
108 DE SG STEFFL "A" James Hunt 07:05:34.91 339.960 00:20:34.91
109 DE BEHLKE Andreas AB 05 07:05:35.43 339.817 00:20:35.43
110 CZ HORNÍČEK TEAM Talent 13 07:05:37.15 339.344 00:20:37.15
111 DE ZG HELIOS I. Os 434 07:05:37.47 339.257 00:20:37.47
112 CZ LAŇKA Alfons Ing. Jitka 07:05:37.97 339.120 00:20:37.97
113 CZ B & B TEAM Patricie 07:05:38.06 339.095 00:20:38.06
114 AT LINDTNER Harald Darktalent 07:05:38.66 338.931 00:20:38.66
115 CZ KLEMENS Karel Moana 07:05:39.31 338.753 00:20:39.31
116 CZ ŠABATA Michal M.Š. 67 07:05:40.44 338.444 00:20:40.44
117 PL KWAŚNICKI Tomasz Tarlom 07:05:41.42 338.177 00:20:41.42
118 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "B" Bon Jovi 07:05:41.99 338.022 00:20:41.99
119 PT PEDRO PORTO Pacheco 07:05:43.18 337.698 00:20:43.18
120 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Merope 814 07:05:44.21 337.419 00:20:44.21
121 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 4 07:05:44.50 337.340 00:20:44.50
122 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Natalie Portman 07:05:45.34 337.113 00:20:45.34
123 AT RUDORFER Michael Malibu 07:05:45.98 336.940 00:20:45.98
124 CZ VÍTEK Jan Maty 07:05:46.33 336.845 00:20:46.33
125 CH ANDERHUB Oskar Ostrava 07:05:46.61 336.769 00:20:46.61
126 CZ BAJTEK Jan Kora 07:05:47.04 336.653 00:20:47.04
127 AT WALDER Florian Graham 07:05:47.90 336.421 00:20:47.90
128 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "C" Don 07:05:49.40 336.017 00:20:49.40
129 DE JOEKEL SKYLIGHTS - Lang Merope 786 07:05:49.71 335.934 00:20:49.71
130 CZ MAKANAKI Team Lluc 07:05:50.98 335.593 00:20:50.98
131 CZ HLAVINKA & CHUDOBA Team Romário 07:05:51.27 335.515 00:20:51.27
132 PT PEDRO PORTO Paegas 07:05:51.55 335.440 00:20:51.55
133 AT WALDER Florian Little Nala 07:05:52.86 335.089 00:20:52.86
134 SK ZÁCHENSKÝ F+F FF 5 07:05:53.18 335.004 00:20:53.18
135 PL GRODNY Andrzej "B" AA 38 07:05:56.32 334.166 00:20:56.32
136 DE TARGATZ Angela Dr. Anakin 07:05:58.06 333.704 00:20:58.06
137 CZ BECHYNĚ Radek Adam 07:05:58.62 333.556 00:20:58.62
138 NO HELGESEN Bjorn Ove Limit Channel 07:05:58.72 333.529 00:20:58.72
139 CZ SKRBEK Marek Kid 1 07:05:59.02 333.450 00:20:59.02
140 CZ GORČÍK + MACHALA Team Marek 07:05:59.56 333.307 00:20:59.56
141 CZ GALSCHNEIDER Peter Agis 07:06:00.68 333.011 00:21:00.68
142 DE SG STEFFL "B" Rosamunde Pilcher 07:06:02.99 332.402 00:21:02.99
143 DE FAMILIE SOELLNER FS 47 07:06:04.75 331.939 00:21:04.75
144 CZ TEAM ZEMAN + KAŠUBA ZK 3 07:06:06.57 331.462 00:21:06.57
145 DE FAMILIE SOELLNER FS 57 07:06:07.15 331.310 00:21:07.15
146 PL MAZUR Roman Roofus 07:06:09.71 330.642 00:21:09.71
147 CZ TEAM ZEMAN + KAŠUBA ZK 1 07:06:11.22 330.250 00:21:11.22
148 CZ KULÍK Přemysl PK 103 07:06:11.72 330.120 00:21:11.72
149 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Robert De Niro 07:06:12.98 329.793 00:21:12.98
150 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Krhanice 07:06:14.66 329.358 00:21:14.66
151 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Kid A.P. 2 07:06:17.19 328.706 00:21:17.19
152 CH DERBY TEAM PILATUS Superman 07:06:17.61 328.598 00:21:17.61
153 CZ NERS Jaroslav Tomas 07:06:20.38 327.887 00:21:20.38
154 PL WÓJCIK Piotr Big Boo 07:06:21.94 327.488 00:21:21.94
155 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 281 07:06:23.08 327.197 00:21:23.08
156 CH ANDERHUB Oskar Karlsbad 07:06:24.04 326.952 00:21:24.04
157 SK KOPAS Michal Mišo 3 07:06:25.06 326.693 00:21:25.06
158 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Kohanice 07:06:25.57 326.563 00:21:25.57
159 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Jedenáctka 07:06:25.79 326.507 00:21:25.79
160 SK LABON Matúš & Jakub MLJ 5 07:06:26.16 326.414 00:21:26.16
161 CZ KUČERA Vladimír Madloš 07:06:28.97 325.702 00:21:28.97
162 AT HÖLD Erich Jakob 07:06:32.02 324.933 00:21:32.02
163 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Al Pacino 07:06:34.08 324.416 00:21:34.08
164 CZ B & B TEAM Liu 07:06:34.40 324.336 00:21:34.40
165 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 2 07:06:34.70 324.260 00:21:34.70
166 CZ KOLÁŘ Martin Jojo 07:06:34.97 324.193 00:21:34.97
167 CZ POSPÍŠIL Petr Mako 07:06:37.56 323.546 00:21:37.56
168 CH TEAM FROHMATTA Chris 07:06:38.37 323.344 00:21:38.37
169 PL WRÓBEL Michal & Patryk Talent 9239 07:06:40.67 322.772 00:21:40.67
170 PL WRÓBEL Michal & Patryk Talent 9231 07:06:43.17 322.153 00:21:43.17
171 PT PEDRO PORTO Paisley 07:06:45.49 321.580 00:21:45.49
172 CZ ŠIK Jaroslav Radim 07:06:45.79 321.507 00:21:45.79
173 CZ ZÁHLAVOVI Lukáš a Martina Flop 07:06:46.45 321.344 00:21:46.45
174 CZ HLAVINKA & CHUDOBA Team Hrbek 07:06:47.20 321.160 00:21:47.20
175 DE BELOW Harald Four Thirtyeight 07:06:47.81 321.010 00:21:47.81
176 CZ CHARYPAR Vojtěch Charyš 3 07:06:50.03 320.466 00:21:50.03
177 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Trojka 07:06:50.51 320.349 00:21:50.51
178 CZ RUBEY Antonín Ruby 1 07:06:50.81 320.275 00:21:50.81
179 DE TEAM Tanja & Maya & Mica "B" Magoo 07:06:52.74 319.804 00:21:52.74
180 CZ HORÁK Josef Hurrican 07:06:56.78 318.823 00:21:56.78
181 PL PACEK Wojciech WP 48 07:06:57.63 318.618 00:21:57.63
182 SK PELECH & MADAJ Evina 07:06:58.15 318.492 00:21:58.15
183 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Sylvain 07:06:58.56 318.393 00:21:58.56
184 CZ ACADEMY LOFT "D" Buday 73 07:06:58.68 318.364 00:21:58.68
185 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Broeckx 1 07:07:00.22 317.992 00:22:00.22
186 CZ PŘÍKAZSKÝ Jan Honza 2 07:07:00.63 317.894 00:22:00.63
187 PL DZIALAK E.& J. Dago 07:07:03.05 317.312 00:22:03.05
188 CZ KLEMENS Karel ml. Karlos 07:07:04.44 316.979 00:22:04.44
189 AT HEILAND Helmut Thekla 07:07:04.52 316.960 00:22:04.52
190 CZ KLEMENS Karel Thonk 07:07:07.11 316.342 00:22:07.11
191 CZ VLČEK Jiří Peggy 07:07:07.58 316.230 00:22:07.58
192 SK LABON Matúš & Jakub MLJ 8 07:07:07.99 316.132 00:22:07.99
193 CH TEAM WIRZ Showman 07:07:09.27 315.827 00:22:09.27
194 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Kid A.P. 3 07:07:09.90 315.678 00:22:09.90
195 SK ŠTEFÁNIK Team Hacúr 07:07:12.81 314.989 00:22:12.81
196 CZ SUCHOMEL Libor S 4 07:07:14.41 314.611 00:22:14.41
197 CZ KONEČNÝ Vlastimil Betty 07:07:15.67 314.314 00:22:15.67
198 CZ ACADEMY LOFT "A" Sastar 21 07:07:16.47 314.126 00:22:16.47
199 CZ ATH KVĚTNÁ Záviš 07:07:16.57 314.103 00:22:16.57
200 CZ KREJZEK Rostislav Browning 07:07:17.63 313.854 00:22:17.63
201 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Hevlin 07:07:39.72 308.755 00:22:39.72
202 SK TEAM BCHB BCHB 630 07:07:54.59 305.415 00:22:54.59
203 SK HROZEN Peter Hogo Fogo 07:07:58.38 304.575 00:22:58.38
204 CZ TALLA František Marshall 07:08:07.03 302.676 00:23:07.03
205 AT GRATZER Marco Schwejk 07:08:07.50 302.573 00:23:07.50
206 CZ HLUBINKA Jan Marcela 07:08:27.63 298.246 00:23:27.63
207 SK TEAM BCHB BCHB 249 07:09:33.46 284.921 00:24:33.46
208 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Koda 07:09:50.12 281.736 00:24:50.12
209 CH TEAM FROHMATTA Dragi 2 07:10:01.97 279.513 00:25:01.97
210 SK B & C TEAM Lenka 07:10:10.90 277.861 00:25:10.90
211 PL OLR MAZURY Walker 07:10:30.47 274.308 00:25:30.47
212 PL GRODNY Andrzej "A" AG 55 07:10:51.72 270.551 00:25:51.72
213 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Alexia 07:10:52.70 270.381 00:25:52.70
214 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Sara 07:10:57.63 269.525 00:25:57.63
215 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Ban 07:10:59.71 269.165 00:25:59.71
216 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Stanly 2 07:11:13.24 266.851 00:26:13.24
217 DE TEAM "DIE ROTHALBOMBER" Sturm 07:11:20.75 265.583 00:26:20.75
218 CZ BRULÍK Josef Mia 07:11:22.07 265.361 00:26:22.07
219 CZ TRUKSA Vítězslav Luky 07:11:26.22 264.667 00:26:26.22
220 DE ZG HELIOS II. Heli 928 07:11:29.85 264.063 00:26:29.85
221 DE BEHLKE Andreas AB 02 07:11:30.90 263.888 00:26:30.90
222 CZ HUCL Václav Šárka 07:11:31.91 263.721 00:26:31.91
223 CZ KRUTIL Karel + Michal Eso Šmidli 07:11:32.17 263.678 00:26:32.17
224 CZ KOMA Daniel Petr 07:11:36.03 263.040 00:26:36.03
225 DE ANTONOV AVIATION AN 225 07:11:38.02 262.713 00:26:38.02
226 CZ HANZEL Tomáš H 731 07:11:39.80 262.420 00:26:39.80
227 PT PEDRO PORTO Pagong 07:11:41.16 262.197 00:26:41.16
228 DE TEAM GOCH Mercedes 07:11:41.74 262.102 00:26:41.74
229 AT GRATZER Werner Attilus 07:11:45.95 261.415 00:26:45.95
230 PL PALENTKA-KUBIAK Team M 19 07:11:46.33 261.354 00:26:46.33
231 AT GRATZER Marco Mark Aurel 07:11:47.78 261.118 00:26:47.78
232 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Merope 775 07:11:49.14 260.897 00:26:49.14
233 PL MAZIARZ RACING TEAM Bruto 07:11:52.28 260.389 00:26:52.28
234 CZ ATH KVĚTNÁ Klenot 2 07:11:52.71 260.320 00:26:52.71
235 DE TARGATZ Angela Dr. Another Chance 07:11:53.68 260.163 00:26:53.68
236 PL SEDLACEK Josef Mana 07:11:55.33 259.897 00:26:55.33
237 DE TEAM BRANDT & WICHERT Brandt Gefährlich 07:11:56.46 259.716 00:26:56.46
238 AT EPPENSTEINER Josef Domina 07:11:57.89 259.486 00:26:57.89
239 DE SG STEFFL "A" Coulthard 07:11:58.05 259.460 00:26:58.05
240 CZ GRUBER Lubomír Adélka 07:12:00.59 259.054 00:27:00.59
241 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "A" Aldeguer 07:12:03.41 258.604 00:27:03.41
242 DE JOEKEL SKYLIGHTS - Lang Stephan 250 07:12:03.66 258.564 00:27:03.66
243 CZ POSPÍŠIL Petr Jako 07:12:04.37 258.451 00:27:04.37
244 CH DERBY TEAM PILATUS Perle 22 07:12:04.73 258.394 00:27:04.73
245 CZ ACADEMY LOFT "A" 99 Brave King 11 07:12:08.37 257.816 00:27:08.37
246 CZ BLAŽEK Petr Vanda 07:12:12.32 257.192 00:27:12.32
247 PL COBA TEAM Albert 07:12:12.66 257.139 00:27:12.66
248 CZ KOBYLNICE TEAM Anet 07:12:13.96 256.934 00:27:13.96
249 CZ ACADEMY LOFT "A" Juko 01 07:12:15.62 256.673 00:27:15.62
250 CZ MAKANAKI Team Alcudia 07:12:18.49 256.224 00:27:18.49
251 CH TEAM PERLEN Pjeter Thaqi Pjeter 32 07:12:18.51 256.221 00:27:18.51
252 PL SEDLACEK Josef Tonda 07:12:21.21 255.799 00:27:21.21
253 CH ANDERHUB Oskar Prag 07:12:21.56 255.745 00:27:21.56
254 DE SG STEFFL "A" Senna 07:12:21.92 255.688 00:27:21.92
255 PL OLR MAZURY Warned 07:12:22.41 255.612 00:27:22.41
256 DE HIENZSCH Frank F.H. 4 07:12:23.58 255.430 00:27:23.58
257 DE SIEBERT DIETER + CHEN YUE Talent 2329 07:12:25.96 255.061 00:27:25.96
258 DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Galaxy 07:12:26.10 255.039 00:27:26.10
259 CZ BOUCHAL Martin Vyjímečný 07:12:26.53 254.973 00:27:26.53
260 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "B" SP 994 07:12:27.76 254.782 00:27:27.76
261 PL SEDLACEK Josef Staflik 07:12:29.05 254.583 00:27:29.05
262 CZ LAMÁČEK David La Tokio 07:12:31.21 254.250 00:27:31.21
263 CZ BOUCHAL Martin Vydařený 07:12:38.10 253.193 00:27:38.10
264 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "C" SP 841 07:12:42.44 252.532 00:27:42.44
265 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Helena 07:12:44.81 252.173 00:27:44.81
266 CZ GRUBER Marek Ivoš 07:12:47.93 251.701 00:27:47.93
267 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 338 07:12:52.92 250.950 00:27:52.92
268 AT STOCKINGER Walfred Fred 07:12:54.72 250.681 00:27:54.72
269 AT VOLLNHOFER Dominik Hochegg 1 07:12:56.49 250.416 00:27:56.49
270 DE SG STEFFL "B" Agatha Christie 07:12:56.97 250.344 00:27:56.97
271 CZ KONEČNÝ Vlastimil Jana 07:12:57.49 250.267 00:27:57.49
272 CH DERBY TEAM PILATUS Perle 27 07:12:58.34 250.140 00:27:58.34
273 DE JOEKEL SKYLIGHTS - Lang Stephan 246 07:13:04.08 249.287 00:28:04.08
274 PL JANIA-LACH TEAM New Sajny 07:13:08.59 248.622 00:28:08.59
275 CH ANDERHUB Oskar Pilsen 07:13:13.05 247.967 00:28:13.05
276 AT GASSER Reinhard Grisu 07:13:13.63 247.882 00:28:13.63
277 DE SKOPLJAK Denis Antje 07:13:14.83 247.706 00:28:14.83
278 CZ ACADEMY LOFT "B" Turbo 71 07:13:20.12 246.936 00:28:20.12
279 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Olymp 23 07:13:20.80 246.837 00:28:20.80
280 CZ KULÍK Přemysl PK 102 07:13:21.37 246.754 00:28:21.37
281 CZ SKRBEK Marek Gaby 2 07:13:22.37 246.609 00:28:22.37
282 CZ OLD STERNBERK TEAM "B" Verdi 3 07:13:22.50 246.590 00:28:22.50
283 CZ KULÍK Přemysl PK 108 07:13:23.38 246.463 00:28:23.38
284 DE SG STEFFL "A" Schumacher 07:13:27.09 245.927 00:28:27.09
285 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Zita 07:13:28.74 245.690 00:28:28.74
286 SK ŽABKA Miro Zamon 07:13:31.85 245.243 00:28:31.85
287 CZ KUČERA Lukáš Jenda 07:13:33.18 245.053 00:28:33.18
288 CZ ESHEK Bohdan Cecilka 07:13:36.32 244.605 00:28:36.32
289 DE JOEKEL SKYLIGHTS - Lang Stephan 258 07:13:40.75 243.975 00:28:40.75
290 CZ ACADEMY LOFT "D" Baletak 43 07:13:41.09 243.927 00:28:41.09
291 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "C" SP 842 07:13:41.91 243.811 00:28:41.91
292 CZ BĚLOHOUBEK Jan Iva 07:13:42.74 243.693 00:28:42.74
293 CZ GRUBER Simon "B" Hardy 07:13:46.74 243.129 00:28:46.74
294 DE TEAM GOCH HDF 11 07:13:49.09 242.798 00:28:49.09
295 DE TEAM BRANDT & WICHERT Rock Star 07:13:53.46 242.186 00:28:53.46
296 CZ HORÁK Josef Harry 07:13:54.93 241.981 00:28:54.93
297 BG KERCHEV & MATOUŠEK Le Chant Du Loup 07:13:56.12 241.815 00:28:56.12
298 CZ VOZÁBAL & ZIMA Team Kája 07:13:56.56 241.754 00:28:56.56
299 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Jorg 4 07:13:57.14 241.673 00:28:57.14
300 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "C" Milena 07:14:00.98 241.140 00:29:00.98
301 CZ BOUCHAL Martin Výtečný 07:14:01.62 241.051 00:29:01.62
302 CZ VOZÁBAL & ZIMA Team Lubka 07:14:03.40 240.805 00:29:03.40
303 CZ LAŇKA Alfons Ing. Marcela 07:14:03.53 240.787 00:29:03.53
304 CZ GRUBER Simon "A" Kia 07:14:06.23 240.415 00:29:06.23
305 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Šumavák 2 07:14:09.96 239.903 00:29:09.96
306 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Kid-Jelle 5 07:14:11.26 239.725 00:29:11.26
307 CZ ACADEMY LOFT "A" Jibar 11 07:14:12.14 239.604 00:29:12.14
308 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Di Trevi 07:14:15.51 239.144 00:29:15.51
309 DE TRUSHEIM Holger Bird 2004 07:14:17.58 238.863 00:29:17.58
310 CZ ŠÁLEK Roman RS 10 07:14:19.28 238.632 00:29:19.28
311 CZ KONEČNÝ Vlastimil Jitula 07:14:20.28 238.496 00:29:20.28
312 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Mia 07:14:21.86 238.282 00:29:21.86
313 AT HÖLD Erich Kristin 07:14:22.47 238.200 00:29:22.47
314 CZ MAKANAKI Team Betlem 07:14:24.22 237.964 00:29:24.22
315 DE TEAM WEIS-JUNGEFLEISCH TWJ 01 07:14:24.51 237.924 00:29:24.51
316 DE ZG HELIOS I. Os 141 07:14:26.29 237.685 00:29:26.29
317 CZ OLD STERNBERK TEAM "A" Laďa 07:14:29.27 237.284 00:29:29.27
318 CZ KULÍK Přemysl PK 111 07:14:32.74 236.820 00:29:32.74
319 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Habartov 07:14:36.17 236.363 00:29:36.17
320 DE TEAM Tanja & Maya & Mica "C" Midnight 07:14:40.78 235.751 00:29:40.78
321 CZ SUDA Jiří Mia 07:14:45.82 235.085 00:29:45.82
322 PL KWAŚNICKI Tomasz Tyrol 07:14:47.74 234.833 00:29:47.74
323 DE MEISSNERLANDDERBY MLD 45 07:14:52.40 234.222 00:29:52.40
324 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Kid-Jelle 3 07:14:55.31 233.843 00:29:55.31
325 CZ ACADEMY LOFT "D" Dolia 93 07:14:56.03 233.749 00:29:56.03
326 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Dylan 07:14:58.92 233.373 00:29:58.92
327 PL WOŹNICA Józef Szybka 07:15:01.39 233.053 00:30:01.39
328 PL WOŹNICA Józef Lalka 07:15:04.51 232.650 00:30:04.51
329 CZ ŠIK Jaroslav Erik 07:15:09.43 232.018 00:30:09.43
330 CZ TRUKSA Vítězslav Popija 07:15:11.24 231.786 00:30:11.24
331 CZ HLAVINKA & CHUDOBA Team Nikola 07:15:14.25 231.401 00:30:14.25
332 CZ GRUBER Simon "A" Cookies 07:15:47.47 227.240 00:30:47.47
333 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Denisa 07:15:56.54 226.130 00:30:56.54
334 CZ GALSCHNEIDER Peter Beny 07:15:58.34 225.911 00:30:58.34
335 DE SCHÖN Friedrich Fritz 4 07:16:01.48 225.530 00:31:01.48
336 CZ ACADEMY LOFT "B" Turbo 61 07:16:05.81 225.007 00:31:05.81
337 CZ KULÍK Přemysl PK 109 07:16:09.45 224.569 00:31:09.45
338 DE FELBINGER Gerhard Inka 07:16:13.37 224.099 00:31:13.37
339 PL WRÓBEL Michal & Patryk Talent 9308 07:16:16.08 223.775 00:31:16.08
340 DE TEAM Tanja & Maya & Mica "C" Mickey 07:16:20.10 223.297 00:31:20.10
341 SK TEAM BAŠISTA HRICIK LUTERÁN Broňa 07:16:22.04 223.066 00:31:22.04
342 CZ BLAŽEK Petr Eda 07:16:24.13 222.819 00:31:24.13
343 CZ LUNDÁK Pavel Oskar 07:16:25.01 222.715 00:31:25.01
344 CZ KUČERA Vladimír Kačer II. 07:16:31.93 221.900 00:31:31.93
345 CZ LAŇKA Alfons Ing. Jana 07:16:32.55 221.828 00:31:32.55
346 DE JOEKEL SKYLIGHTS - Lang Stephan 245 07:16:35.66 221.464 00:31:35.66
347 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "B" Darwin 07:16:38.68 221.112 00:31:38.68
348 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Lindsey 07:16:40.75 220.871 00:31:40.75
349 CZ HERYNEK SQUADRONE Hurricane 07:16:41.24 220.814 00:31:41.24
350 CZ KRUTIL Karel + Michal Zaletěný 07:16:47.14 220.131 00:31:47.14
351 CZ ŠÁLEK Roman RS 14 07:16:51.35 219.646 00:31:51.35
352 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Čtverka 07:16:54.03 219.338 00:31:54.03
353 CZ BECHYNĚ Radek Ondra 07:16:56.84 219.017 00:31:56.84
354 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "C" Nikol 07:17:01.67 218.466 00:32:01.67
355 DE SIEBERT DIETER + CHEN YUE Talent 2302 07:17:05.65 218.015 00:32:05.65
356 DE SG STEFFL "B" Joy Fielding 07:17:07.61 217.793 00:32:07.61
357 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Šestka 07:17:11.67 217.335 00:32:11.67
358 CZ HERYNEK SQUADRONE Avalanche 07:17:13.97 217.077 00:32:13.97
359 CZ SUDA Jiří Ermes 07:17:18.78 216.538 00:32:18.78
360 CZ KULÍK Přemysl PK 133 07:17:22.17 216.160 00:32:22.17
361 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Ola 07:17:24.69 215.880 00:32:24.69
362 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Sprint G.2 07:17:27.37 215.583 00:32:27.37
363 DE TEAM ELBTALSPRINTER Weise & Popp El Paso 07:17:29.68 215.328 00:32:29.68
364 CZ OLD STERNBERK TEAM "B" Verdi 1 07:17:31.96 215.076 00:32:31.96
365 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 276 07:17:32.60 215.006 00:32:32.60
366 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "B" Chulio 07:17:34.66 214.779 00:32:34.66
367 DE TEAM GOCH HDF 09 07:17:38.75 214.331 00:32:38.75
368 CZ ŠTACH Vladimír Loonka 07:17:41.33 214.049 00:32:41.33
369 CZ BAJTEK Jan Nora 07:17:44.14 213.742 00:32:44.14
370 CZ GERSPITZER & ČULEŇ Team GT 3 07:17:44.88 213.662 00:32:44.88
371 CH DERBY TEAM PILATUS Rune 07:17:46.41 213.496 00:32:46.41
372 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Gaia 07:17:46.95 213.437 00:32:46.95
373 PL RAFITA TEAM Tarasiuk Gucci 07:17:49.86 213.122 00:32:49.86
374 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "C" Luboš 07:17:52.68 212.817 00:32:52.68
375 DE MEISSNERLANDDERBY MLD 02 07:17:53.95 212.680 00:32:53.95
376 DE MEISSNERLANDDERBY MLD 53 07:17:55.89 212.471 00:32:55.89
377 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "B" Ríša 07:18:01.30 211.891 00:33:01.30
378 CZ ŠÁLEK Roman RS 13 07:18:14.65 210.473 00:33:14.65
379 CZ REITERMAN & HORT Team Simonka 07:18:17.19 210.205 00:33:17.19
380 CZ BECHYNĚ Radek Týnus 07:18:19.98 209.912 00:33:19.98
381 PL WOŹNICA Józef Wiktoria 07:18:20.41 209.867 00:33:20.41
382 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Sprint G.3 07:18:22.35 209.664 00:33:22.35
383 CZ ŠÁLEK Roman RS 16 07:18:25.60 209.324 00:33:25.60
384 PL TEAM MAZOWSZE JMD 05 07:18:28.65 209.006 00:33:28.65
385 CZ REITERMAN & HORT Team Max 13 07:18:30.39 208.825 00:33:30.39
386 SK ČÁNI Ĺ + M Monika 07:18:32.75 208.580 00:33:32.75
387 CZ KLEMENS Karel ml. Stela 07:18:55.15 206.285 00:33:55.15
388 CZ B & B TEAM Erik 07:19:00.14 205.780 00:34:00.14
389 PL SZYMAŃSKI Zbigniew ZS 76 07:19:33.27 202.492 00:34:33.27
390 PL JANIA-LACH TEAM New Stros 07:19:34.22 202.399 00:34:34.22
391 DE SCHÖN Friedrich Fritz 2 07:19:40.60 201.778 00:34:40.60
392 PL MAZUR Roman Rockwood 07:19:49.28 200.940 00:34:49.28
393 PL MAZIARZ RACING TEAM Bruno 07:20:04.32 199.504 00:35:04.32
394 DE BELOW Harald Four Thirtynine 07:20:05.99 199.346 00:35:05.99
395 CH TEAM FROHMATTA Porsche 07:20:20.40 197.991 00:35:20.40
396 BE COPPENS Peter PC 506 07:20:27.63 197.318 00:35:27.63
397 DE SCHÖN Friedrich Fritz 8 07:20:28.23 197.263 00:35:28.23
398 SK ŠTEFÁNIKOVÁ Mária Neptun 07:20:30.59 197.044 00:35:30.59
399 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Sarah 07:20:35.30 196.609 00:35:35.30
400 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Hanička 07:20:38.01 196.360 00:35:38.01
401 CZ DAVID Petr Zátopek 07:20:39.75 196.200 00:35:39.75
402 PL PALENTKA-KUBIAK Team J 07 07:20:41.07 196.080 00:35:41.07
403 SK TEAM BAŠISTA HRICIK LUTERÁN Naboj 07:20:49.63 195.299 00:35:49.63
404 AT WIEFLER Alois Alpha 1 07:20:52.40 195.047 00:35:52.40
405 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Ivan Miroslav CE 3 07:20:54.36 194.870 00:35:54.36
406 CZ BUREŠ TEAM Agni 07:20:55.22 194.792 00:35:55.22
407 PL MAZIARZ RACING TEAM Hos 07:20:55.79 194.741 00:35:55.79
408 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 811 07:20:57.37 194.598 00:35:57.37
409 CZ HORÁK Josef Adéla 07:20:58.12 194.530 00:35:58.12
410 CZ VYBÍRAL & KONEČNÝ Team PK 40 07:20:59.05 194.447 00:35:59.05
411 CZ ACADEMY LOFT "B" Tatra 32 07:21:01.55 194.222 00:36:01.55
412 CZ ADAMÍK Zdeněk Raroh 07:21:04.36 193.970 00:36:04.36
413 CZ ŠABATA Jan J.Š. 6 07:21:04.87 193.924 00:36:04.87
414 PL JANIA-LACH TEAM Lasoll 07:21:07.57 193.682 00:36:07.57
415 DE SKOPLJAK Denis Zara 07:21:08.81 193.572 00:36:08.81
416 CZ KHL Kamenář Odysseus 07:21:11.98 193.289 00:36:11.98
417 CZ NERS Jaroslav Viktorie 07:21:12.42 193.250 00:36:12.42
418 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Merope 823 07:21:12.69 193.226 00:36:12.69
419 BE COPPENS Peter PC 505 07:21:18.37 192.722 00:36:18.37
420 DE TEAM PFOH + HENRICH + BUCKLE Topinambur 07:21:20.01 192.577 00:36:20.01
421 CZ SUCHOMEL Libor S 2 07:21:22.58 192.350 00:36:22.58
422 AT RUDORFER Michael Malachite 07:21:24.04 192.222 00:36:24.04
423 DE TEAM "DIE ROTHALBOMBER" Tornado 07:21:25.64 192.081 00:36:25.64
424 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "B" SP 901 07:21:28.15 191.861 00:36:28.15
425 DE ZG HELIOS II. Heli 414 07:21:29.34 191.756 00:36:29.34
426 PL WRÓBEL Michal & Patryk Talent 9246 07:21:31.64 191.555 00:36:31.64
427 PL KOZLENIA Artur Admiral 07:21:35.37 191.230 00:36:35.37
428 SK ŠKVARKA & KASAN Team Simona 07:21:36.69 191.115 00:36:36.69
429 DE SG STEFFL "A" Prost 07:21:41.29 190.715 00:36:41.29
430 SK ŠKVARKA & KASAN Team Slovenka 07:21:41.92 190.661 00:36:41.92
431 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Merope 816 07:21:42.28 190.630 00:36:42.28
432 CH TEAM WIRZ Remember Me 07:21:44.46 190.441 00:36:44.46
433 PL MAZIARZ RACING TEAM Ksena 07:21:44.59 190.430 00:36:44.59
434 DE TREPTE Arndt & Marcus Florentine 07:21:45.52 190.350 00:36:45.52
435 CZ KOLÍNEK Jarolím sen. & jun. KT 28 07:21:48.44 190.098 00:36:48.44
436 BE COPPENS Peter PC 501 07:21:48.86 190.062 00:36:48.86
437 SK HROZEN Peter Mária 07:21:50.20 189.947 00:36:50.20
438 CZ ŠABATA Jan J.Š. 4 07:21:55.21 189.517 00:36:55.21
439 DE ANTONOV AVIATION AN 22 07:22:04.01 188.767 00:37:04.01
440 SK BINDAS Štefan ŠB 6 07:22:07.40 188.480 00:37:07.40
441 AT HALATSCHEK Dietmar Susi 07:22:09.68 188.287 00:37:09.68
442 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Adam 07:22:11.97 188.094 00:37:11.97
443 CZ GRUBER Simon "A" Ivar 07:22:13.20 187.990 00:37:13.20
444 CZ HERYNEK SQUADRONE Happy Aviator 07:22:22.35 187.223 00:37:22.35
445 DE TEAM WEIS-JUNGEFLEISCH TWJ 06 07:22:31.60 186.454 00:37:31.60
446 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Kid A.P. 1 07:22:33.44 186.302 00:37:33.44
447 DE SG STEFFL "B" Stieg Larsson 07:22:33.64 186.285 00:37:33.64
448 DE TEAM PFOH + HENRICH + BUCKLE Dachsenfranz 07:22:34.59 186.207 00:37:34.59
449 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Jorg 1 07:22:37.07 186.002 00:37:37.07
450 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Nicole Kidman 07:22:40.92 185.685 00:37:40.92
451 CZ KONOPÍK Jiří Eva 07:22:41.19 185.663 00:37:41.19
452 DE TEAM GOCH Kees 71 07:22:47.42 185.153 00:37:47.42
453 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 253 07:22:48.21 185.089 00:37:48.21
454 DE TEAM PFOH + HENRICH + BUCKLE Elsburn 07:22:52.17 184.766 00:37:52.17
455 SK HROZEN Peter Petra 07:22:58.72 184.235 00:37:58.72
456 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Jarmila 07:23:03.87 183.820 00:38:03.87
457 CZ KOBYLNICE TEAM Maja 07:23:04.18 183.795 00:38:04.18
458 AT HÖLD Erich Emilie 07:23:06.23 183.630 00:38:06.23
459 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Anny 07:23:08.59 183.440 00:38:08.59
460 SK EVIN Peter + Noemi Noe 716 07:23:12.31 183.143 00:38:12.31
461 AT BLIEGE Felix Roman 07:23:12.98 183.089 00:38:12.98
462 CZ SATORA Miroslav Blesk 07:23:15.92 182.855 00:38:15.92
463 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "A" Celestino 07:23:17.90 182.697 00:38:17.90
464 CZ KLEMENSOVÁ Sára Portia 07:23:18.38 182.659 00:38:18.38
465 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "B" Hanka 07:23:21.97 182.374 00:38:21.97
466 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "C" SP 802 07:23:26.81 181.992 00:38:26.81
467 CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Bobík 07:23:29.02 181.817 00:38:29.02
468 CZ KUČERA Lukáš Kleopatra 07:23:29.53 181.777 00:38:29.53
469 DE SG STEFFL "B" Tommy Jand 07:23:29.86 181.751 00:38:29.86
470 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Stefaan A.P. 07:23:30.42 181.707 00:38:30.42
471 CZ ŠABATA Michal M.Š. 66 07:23:30.68 181.687 00:38:30.68
472 PL SEDLACEK Josef Tomicka 07:23:31.06 181.657 00:38:31.06
473 CZ KULÍK Přemysl PK 113 07:23:33.62 181.456 00:38:33.62
474 PL PACEK Wojciech WP 34 07:23:37.09 181.184 00:38:37.09
475 DE TEAM GOCH Lotus 07:23:38.41 181.081 00:38:38.41
476 CH TEAM PERLEN Pjeter Thaqi Pjeter 21 07:23:39.47 180.998 00:38:39.47
477 CZ PŘÍKAZSKÝ Jan Honza 1 07:23:39.92 180.963 00:38:39.92
478 DE TEAM "DIE ROTHALBOMBER" Sausewind 07:23:40.30 180.933 00:38:40.30
479 SK DUBAJ Marián MVDr. Filip 1 07:23:42.30 180.778 00:38:42.30
480 CZ VÍTEK Jan Viky 07:23:43.47 180.687 00:38:43.47
481 PL JANIA-LACH TEAM Copiwir 07:23:43.92 180.652 00:38:43.92
482 AT RÖTZER Franz Top 10 07:23:44.57 180.601 00:38:44.57
483 SK LABON Matúš & Jakub MLJ 1 07:23:44.74 180.588 00:38:44.74
484 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Megan 07:23:44.93 180.573 00:38:44.93
485 CZ KREJZEK Rostislav Perzzi 07:23:45.20 180.552 00:38:45.20
486 CZ CHMELAŘ - JURÁSEK Team "B" Aerials 07:23:46.05 180.486 00:38:46.05
487 CZ KREJZEK Rostislav Beretta 07:23:46.54 180.448 00:38:46.54
488 CZ KREJZEK Rostislav Benelli 07:23:47.45 180.378 00:38:47.45
489 AT LEICHTFRIED Karin Mixnitzblitz 5 07:23:48.10 180.327 00:38:48.10
490 CZ ACADEMY LOFT "B" Buday 41 07:23:49.99 180.181 00:38:49.99
491 CZ ACADEMY LOFT "C" Sivia 13 07:23:52.34 179.999 00:38:52.34
492 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Merope 827 07:23:52.83 179.962 00:38:52.83
493 CZ LAŇKOVI TEAM Charlie 07:23:53.06 179.944 00:38:53.06
494 DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Galistic 07:23:54.25 179.852 00:38:54.25
495 CZ KONOPÍK Jiří Heli 07:23:56.52 179.677 00:38:56.52
496 CZ ATH KVĚTNÁ Pirát 2 07:23:57.05 179.637 00:38:57.05
497 DE JAHN Torsten Vivien 07:23:57.95 179.568 00:38:57.95
498 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Vanity 07:23:59.49 179.449 00:38:59.49
499 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "A" Foggia 07:24:00.09 179.403 00:39:00.09
500 PL SZYMAŃSKI Zbigniew ZS 75 07:24:03.88 179.113 00:39:03.88
501 CZ GRUBER Simon "B" Ragnar 07:24:04.12 179.095 00:39:04.12
502 CZ LAŇKA Alfons Ing. Jaroslava 07:24:07.17 178.862 00:39:07.17
503 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Kid A.P. 4 07:24:07.29 178.853 00:39:07.29
504 PL MICHALAK Bogdan Ted 06 07:24:07.69 178.823 00:39:07.69
505 CZ ACADEMY LOFT "A" Sivia 21 07:24:07.90 178.807 00:39:07.90
506 PL GRODNY Andrzej "B" AA 33 07:24:12.11 178.487 00:39:12.11
507 CZ ACADEMY LOFT "B" Taba 02 07:24:14.49 178.306 00:39:14.49
508 DE BELOW Harald Four Thirtyseven 07:24:15.16 178.255 00:39:15.16
509 PL OLR MAZURY Wapiti 07:24:15.70 178.215 00:39:15.70
510 CZ HLUBINKA Jan Helena 07:24:16.68 178.140 00:39:16.68
511 CZ LUNDÁK Pavel Pink 07:24:20.71 177.836 00:39:20.71
512 CZ BECHA Lubomír + Jan Sam 07:24:21.93 177.744 00:39:21.93
513 CZ KLEMENS Karel ml. Filip 07:24:22.31 177.716 00:39:22.31
514 AT WIEFLER Alois Otto 07:24:22.78 177.681 00:39:22.78
515 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Rita 07:24:29.46 177.180 00:39:29.46
516 NO HELGESEN Bjorn Ove Unique 183 07:25:06.53 174.450 00:40:06.53
517 SK TEAM BCHB BCHB 248 07:25:11.94 174.059 00:40:11.94
518 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "A" Abadon 07:25:19.89 173.487 00:40:19.89
519 PL OLR MAZURY Wax 07:25:34.64 172.436 00:40:34.64
520 SK BABIC Pavol Starek 07:25:39.57 172.088 00:40:39.57
521 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Laral 07:25:59.02 170.727 00:40:59.02
522 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Kozli 07:26:04.46 170.350 00:41:04.46
523 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "C" SP 839 07:26:05.26 170.294 00:41:05.26
524 PL COBA TEAM Staś 07:26:24.59 168.970 00:41:24.59
525 SK VOJTKO Milan Dodo 07:26:45.73 167.544 00:41:45.73
526 CH TEAM PERLEN Pjeter Thaqi Pjeter 38 07:26:46.76 167.475 00:41:46.76
527 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "C" SP 801 07:26:47.24 167.443 00:41:47.24
528 CZ VYBÍRAL & KONEČNÝ Team PK 30 07:26:52.48 167.094 00:41:52.48
529 CZ HLAVINKA & CHUDOBA Team Karmen 07:26:52.56 167.089 00:41:52.56
530 CZ ACADEMY LOFT "B" Siki 93 07:26:57.28 166.775 00:41:57.28
531 DE TEAM Tanja & Maya & Mica "A" Talyn 07:27:00.89 166.536 00:42:00.89
532 DE TEAM ALNA Sloza 07:27:04.92 166.271 00:42:04.92
533 DE SKOPLJAK Denis Ole 07:27:05.15 166.255 00:42:05.15
534 DE FAMILIE SOELLNER FS 80 07:27:08.27 166.050 00:42:08.27
535 SK EVIN Peter + Noemi Pet 711 07:27:15.47 165.579 00:42:15.47
536 PL GRODNY Andrzej "B" AA 19 07:27:21.57 165.181 00:42:21.57
537 AT GRATZER Marco Leutnant Gustl 07:27:25.82 164.906 00:42:25.82
538 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Redico A.P. 1 07:27:40.19 163.980 00:42:40.19
539 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Will Smith 07:27:41.59 163.890 00:42:41.59
540 PL MAZUR Roman Rocket 07:27:42.97 163.802 00:42:42.97
541 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 1 07:27:48.14 163.472 00:42:48.14
542 SK BABIC Pavol Hoody 07:27:53.50 163.132 00:42:53.50
543 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "C" Amis 07:27:59.79 162.734 00:42:59.79
544 CZ KOBYLNICE TEAM Emča 07:28:01.06 162.654 00:43:01.06
545 CZ RYŠKA Jan Honza 07:28:05.01 162.406 00:43:05.01
546 DE BELOW Harald Four Double Seven 07:28:19.47 161.502 00:43:19.47
547 CZ ZÁHLAVOVI Lukáš a Martina Amma 07:28:26.56 161.063 00:43:26.56
548 SK DUBAJ Marián MVDr. Matúš 07:28:28.15 160.965 00:43:28.15
549 DE SKOPLJAK Denis Klaus 07:28:32.28 160.710 00:43:32.28
550 AT RUDORFER Michael Majestic 07:28:38.91 160.303 00:43:38.91
551 CZ NESÉT Bohumil Rexos 07:28:41.64 160.136 00:43:41.64
552 PL SEDLACEK Josef Holohlav 07:28:45.31 159.913 00:43:45.31
553 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 813 07:28:51.61 159.530 00:43:51.61
554 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Stáňa 07:28:52.09 159.501 00:43:52.09
555 DE SÄCHSISCHE SCHWEIZ Trepte-Hörnig-Fischer Ralph 07:28:54.64 159.346 00:43:54.64
556 CZ CHMELAŘ - JURÁSEK Team "A" Chipper 07:28:56.68 159.223 00:43:56.68
557 AT VOLLNHOFER Dominik Hochegg 3 07:28:57.49 159.174 00:43:57.49
558 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Gabriel 07:29:00.32 159.003 00:44:00.32
559 CZ ESHEK Bohdan Cimbor 07:29:02.61 158.866 00:44:02.61
560 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 805 07:29:05.45 158.695 00:44:05.45
561 CZ MAKANAKI Team Bonamy 07:29:17.72 157.962 00:44:17.72
562 CH DERBY TEAM PILATUS Vakkakoski 07:29:21.01 157.767 00:44:21.01
563 CZ TRUKSA Vítězslav Renata 07:29:22.31 157.690 00:44:22.31
564 PL OLR MAZURY Watani 07:29:22.69 157.668 00:44:22.69
565 SK EVIN Peter + Noemi Ste 722 07:29:24.49 157.561 00:44:24.49
566 DE SCHÖN Friedrich Fritz 1 07:29:29.44 157.269 00:44:29.44
567 CZ BOJKO Stanislav BoStJa 1 07:29:32.41 157.094 00:44:32.41
568 PL PALENTKA-KUBIAK Team M 92 07:29:35.08 156.937 00:44:35.08
569 CZ ESHEK Bohdan Bart 07:29:45.75 156.314 00:44:45.75
570 SK VOJTKO Milan Gabo 07:29:48.26 156.168 00:44:48.26
571 CZ KONEČNÝ Vlastimil Violeta 07:29:53.29 155.876 00:44:53.29
572 PL KOZLENIA Artur Aiko 07:29:54.90 155.783 00:44:54.90
573 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "C" SP 898 07:29:56.29 155.703 00:44:56.29
574 DE BEHLKE Andreas AB 03 07:30:04.89 155.208 00:45:04.89
575 PL KWAŚNICKI Tomasz Topas 07:30:05.82 155.154 00:45:05.82
576 CZ LAŇKOVI TEAM Marley 07:30:23.16 154.166 00:45:23.16
577 DE SIEBERT DIETER + CHEN YUE Talent 2323 07:30:27.41 153.926 00:45:27.41
578 CZ JANEČEK Pavel Natálka 07:30:28.45 153.868 00:45:28.45
579 CZ LAŇKA Alfons Ing. Petra 07:30:35.55 153.468 00:45:35.55
580 CZ HERYNEK SQUADRONE Čejen 07:30:41.89 153.113 00:45:41.89
581 DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Gemini 07:30:50.26 152.647 00:45:50.26
582 CZ GORČÍK + MACHALA Team Lukas 07:30:50.59 152.629 00:45:50.59
583 DE SG STEFFL "B" Stephenia Meyer 07:30:56.24 152.316 00:45:56.24
584 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Gloria 07:31:03.78 151.901 00:46:03.78
585 CZ LAŇKA Alfons Ing. Jaruš 07:31:05.89 151.785 00:46:05.89
586 DE TREPTE Arndt & Marcus Roter Baron 07:31:11.13 151.498 00:46:11.13
587 CZ REITERMAN & HORT Team Bru 23 07:31:13.08 151.391 00:46:13.08
588 AT WALDER Florian Space Boy 07:31:19.38 151.048 00:46:19.38
589 CZ ACADEMY LOFT "B" Kruger 022 07:31:23.41 150.829 00:46:23.41
590 CZ KOCIÁN Milan Mat 07:31:23.75 150.811 00:46:23.75
591 AT WIMMER Karl Chaly 07:31:32.37 150.345 00:46:32.37
592 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Bas B.2 07:31:32.67 150.329 00:46:32.67
593 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Cheryl 07:31:33.94 150.261 00:46:33.94
594 AT LINDTNER Harald Skytalent 07:31:43.46 149.751 00:46:43.46
595 AT GRATZER Marco Papillau 07:31:44.77 149.681 00:46:44.77
596 DE TEAM GOCH Kees 57 07:32:02.12 148.761 00:47:02.12
597 CZ ŠEVČÍK Josef Jana 07:32:02.91 148.719 00:47:02.91
598 AT BLIEGE Felix Felix 07:32:05.65 148.575 00:47:05.65
599 CZ SUCHOMEL Libor S 3 07:32:07.03 148.502 00:47:07.03
600 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Jala Jala 07:32:10.38 148.326 00:47:10.38
601 CZ ECHTNER Lukáš Niky 07:32:19.22 147.865 00:47:19.22
602 CZ ATH KVĚTNÁ Notino 07:32:19.51 147.849 00:47:19.51
603 CZ CHARYPAR Vojtěch Charyš 4 07:32:20.72 147.786 00:47:20.72
604 DE C.SCHWARM + M.WIESNET Gurli 07:32:25.15 147.556 00:47:25.15
605 DE BELOW Harald Four Four Two 07:32:25.80 147.523 00:47:25.80
606 DE TARGATZ Angela Dr. Angelfire 07:32:30.37 147.286 00:47:30.37
607 CZ GRUBER Simon "A" Simon 07:32:31.62 147.222 00:47:31.62
608 DE WINGS 2 WIN W2W 184 07:32:32.65 147.168 00:47:32.65
609 SK DUBAJ Marián MVDr. Ema 07:32:33.79 147.110 00:47:33.79
610 SK DUCHOVIČ Jozef Justin 07:32:35.15 147.040 00:47:35.15
611 CZ LOCCO TEAM Barry 07:32:36.45 146.973 00:47:36.45
612 CZ KULÍK Přemysl PK 106 07:32:37.69 146.909 00:47:37.69
613 CZ ACADEMY LOFT "C" Sigania 82 07:32:42.74 146.650 00:47:42.74
614 DE TEAM GERMANY Werner A. Waldow + Silvia Thiel Talent Quatro 168 07:32:46.48 146.458 00:47:46.48
615 AT BLIEGE Felix Hannah 07:32:47.41 146.411 00:47:47.41
616 CZ VÍTEK Jan Gabi 07:32:48.12 146.375 00:47:48.12
617 CZ OLD STERNBERK TEAM "A" Franta 1 07:32:53.42 146.105 00:47:53.42
618 DE JOEKEL SKYLIGHTS - Lang Merope 812 07:32:59.28 145.807 00:47:59.28
619 DE TEAM Tanja & Maya & Mica "A" Taffy 07:33:02.78 145.630 00:48:02.78
620 CZ ACADEMY LOFT "C" Baleták 62 07:33:03.13 145.613 00:48:03.13
621 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 6 07:33:12.54 145.139 00:48:12.54
622 CZ ADAMÍK Zdeněk Jestřáb 07:33:23.30 144.601 00:48:23.30
623 CZ KOBYLNICE TEAM Jutta 07:33:23.74 144.579 00:48:23.74
624 CH TEAM FROHMATTA Dragi 1 07:33:28.04 144.365 00:48:28.04
625 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Redico A.P. 2 07:33:32.29 144.155 00:48:32.29
626 CZ SKRBEK Marek Gaby 1 07:33:32.50 144.144 00:48:32.50
627 DE TEAM ALNA Pure-Quatro 07:33:46.60 143.450 00:48:46.60
628 CZ NVÚ Nápravný výchovný ústav Idiot 07:33:52.15 143.178 00:48:52.15
629 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Dark 07:33:56.60 142.961 00:48:56.60
630 DE TEAM BRANDT & WICHERT Brandt Brilliant 07:33:57.04 142.940 00:48:57.04
631 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Dvojka 07:33:57.38 142.923 00:48:57.38
632 CZ ATH KVĚTNÁ Šance 07:33:57.97 142.895 00:48:57.97
633 CZ GRUBER Simon "A" Sabina 07:33:58.93 142.848 00:48:58.93
634 SK TEAM BAŠISTA HRICIK LUTERÁN Štrekar 07:34:04.09 142.598 00:49:04.09
635 CZ KOLÍNEK Jarolím sen. & jun. KT 46 07:34:04.64 142.571 00:49:04.64
636 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "C" SP 878 07:34:04.67 142.569 00:49:04.67
637 CZ VYBÍRAL & KONEČNÝ Team PK 06 07:34:07.62 142.427 00:49:07.62
638 SK ŠTEFÁNIK Team Doktor 07:34:18.56 141.900 00:49:18.56
639 CZ ACADEMY LOFT "B" Taba 92 07:34:19.02 141.878 00:49:19.02
640 PL MICHALAK Bogdan Steven Junior 07:34:23.46 141.665 00:49:23.46
641 SK LAŠ Vladimír Las 110 07:34:25.12 141.586 00:49:25.12
642 PL JANIA-LACH TEAM Janos 07:34:26.76 141.508 00:49:26.76
643 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 3 07:34:28.15 141.442 00:49:28.15
644 CZ ACADEMY LOFT "C" Bravia 22 07:34:30.54 141.328 00:49:30.54
645 DE HOOP Michael Griet 07:34:32.51 141.234 00:49:32.51
646 CZ ŠTACH Vladimír Alpha 07:34:36.41 141.049 00:49:36.41
647 CZ ATH KVĚTNÁ Kunhuta 07:34:39.75 140.891 00:49:39.75
648 DE TEAM GOCH Kees 69 07:34:42.09 140.780 00:49:42.09
649 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Běla 07:34:44.24 140.679 00:49:44.24
650 AT WIEFLER Alois Gypsy One 07:34:45.45 140.622 00:49:45.45
651 CZ BUREŠ TEAM Karmazín 07:34:50.86 140.368 00:49:50.86
652 PL SROKA-KUSION-KAWA Team Kamila 07:34:51.14 140.355 00:49:51.14
653 DE WINGS 2 WIN W2W 258 07:34:52.17 140.306 00:49:52.17
654 BE COPPENS Peter PC 511 07:34:58.93 139.990 00:49:58.93
655 AT LEICHTFRIED Karin Mixnitzblitz 2 07:35:02.58 139.820 00:50:02.58
656 AT HEILAND Helmut Agnes 07:35:08.20 139.559 00:50:08.20
657 DE TEAM ALNA Loveless 07:35:10.72 139.442 00:50:10.72
658 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 900 07:35:14.54 139.265 00:50:14.54
659 DE TEAM BRANDT & WICHERT Brandt Diamant 07:35:15.83 139.205 00:50:15.83
660 DE JOEKEL SKYLIGHTS - Lang Stephan 248 07:35:23.24 138.864 00:50:23.24
661 CZ BECHYNĚ Radek Verča 07:35:27.14 138.685 00:50:27.14
662 DE SG STEFFL "A" Piquet 07:35:27.96 138.648 00:50:27.96
663 BG KERCHEV & MATOUŠEK Zara 07:35:29.80 138.564 00:50:29.80
664 DE TREPTE Arndt & Marcus Kuwi 07:35:30.97 138.510 00:50:30.97
665 SK PODHORSKÝ TEAM Fezoj 07:35:32.71 138.431 00:50:32.71
666 DE SKOPLJAK Denis Sabine 07:35:37.77 138.200 00:50:37.77
667 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 270 07:35:38.05 138.187 00:50:38.05
668 PL SEDLACEK Josef Lukas 07:35:45.02 137.871 00:50:45.02
669 SK VOJTKO Milan Deny 07:35:47.78 137.746 00:50:47.78
670 DE BELOW Harald Four Fiftytwo 07:35:53.30 137.497 00:50:53.30
671 CZ CHMELAŘ - JURÁSEK Team "B" Spiders 07:35:53.76 137.476 00:50:53.76
672 CZ ATH KVĚTNÁ Bambulka 07:35:54.52 137.442 00:50:54.52
673 CZ DUDA Přemysl Baira 07:35:58.34 137.271 00:50:58.34
674 PT PEDRO PORTO Paico 07:36:04.76 136.983 00:51:04.76
675 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Ivan Miroslav CE 6 07:36:09.21 136.784 00:51:09.21
676 CZ HUCL Václav Irča 07:36:12.05 136.658 00:51:12.05
677 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 257 07:36:12.41 136.642 00:51:12.41
678 PL WRÓBEL Michal & Patryk Talent 9307 07:36:12.97 136.617 00:51:12.97
679 CZ MAKANAKI Team SaCalobra 07:36:15.04 136.525 00:51:15.04
680 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "B" SP 838 07:36:18.86 136.356 00:51:18.86
681 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 5 07:36:33.24 135.722 00:51:33.24
682 CZ ŠEVČÍK Josef Dana 07:36:33.39 135.715 00:51:33.39
683 CZ HERYNEK SQUADRONE Fast 07:36:33.79 135.698 00:51:33.79
684 CZ GRUBER Simon "A" Bulck 07:36:34.96 135.646 00:51:34.96
685 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Brad Pitt 07:36:38.59 135.487 00:51:38.59
686 PL SROKA-KUSION-KAWA Team Renata 07:36:39.49 135.448 00:51:39.49
687 CZ MAREK Petr Felix 07:36:39.91 135.430 00:51:39.91
688 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Roxy 07:36:41.50 135.360 00:51:41.50
689 PL TEAM MAZOWSZE JMD 626 07:36:45.48 135.187 00:51:45.48
690 DE SKOPLJAK Denis Denis 07:36:49.62 135.007 00:51:49.62
691 SK DUCHOVIČ Jozef Jasmin 07:36:58.28 134.632 00:51:58.28
692 CZ KRUTIL Karel + Michal Wali 109 07:36:58.96 134.603 00:51:58.96
693 AT LEICHTFRIED Karin Mixnitzblitz 6 07:36:59.80 134.566 00:51:59.80
694 DE BELOW Harald Four Seventyone 07:37:02.34 134.457 00:52:02.34
695 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Kid-Jelle 1 07:37:02.89 134.433 00:52:02.89
696 SK PP + LL TEAM Bos Pri 07:37:04.28 134.373 00:52:04.28
697 DE TREPTE Arndt & Marcus Edwin 07:37:04.98 134.343 00:52:04.98
698 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" The 2026 07:37:05.88 134.305 00:52:05.88
699 PL JANIA-LACH TEAM Aslar 07:37:09.65 134.143 00:52:09.65
700 DE TEAM "DIE ROTHALBOMBER" Iris 07:37:17.01 133.828 00:52:17.01
701 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 282 07:37:45.76 132.613 00:52:45.76
702 DE TEAM GOCH Porsche 07:37:47.79 132.528 00:52:47.79
703 SK LAŠ Vladimír Las 513 07:37:52.37 132.336 00:52:52.37
704 DE ZG HELIOS I. Os 128 07:38:21.48 131.133 00:53:21.48
705 SK CISÁRIK Rudolf Maťo 07:38:34.83 130.589 00:53:34.83
706 CZ HORNÍČEK TEAM Talent 09 07:39:44.36 127.824 00:54:44.36
707 DE TEAM SPREEWALD Motschko Alexander Kras Spreewald 07:40:05.35 127.012 00:55:05.35
708 CZ BRULÍK Josef Lili 07:40:10.21 126.826 00:55:10.21
709 CZ GRUBER Simon "A" Baylie 07:40:20.78 126.422 00:55:20.78
710 DE TEAM PFOH + HENRICH + BUCKLE Jupiter 07:40:21.22 126.405 00:55:21.22
711 DE TREPTE Arndt & Marcus Caroline 07:40:21.95 126.378 00:55:21.95
712 CZ ŠABATA Jan J.Š. 5 07:40:22.63 126.352 00:55:22.63
713 DE TEAM "DIE ROTHALBOMBER" Funderbird 07:40:29.56 126.089 00:55:29.56
714 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 329 07:40:37.04 125.806 00:55:37.04
715 PL KOZLENIA Artur Alamo 07:40:40.97 125.658 00:55:40.97
716 CZ HUCL Václav Vojta 07:40:42.16 125.613 00:55:42.16
717 DE C.SCHWARM + M.WIESNET Seabiscuit 07:40:46.32 125.457 00:55:46.32
718 CZ VOZÁBAL & ZIMA Team Mája 07:40:48.98 125.358 00:55:48.98
719 CZ HERYNEK SQUADRONE Bond Girl 07:40:49.31 125.345 00:55:49.31
720 AT HEILAND Helmut Ivo 07:40:50.15 125.314 00:55:50.15
721 DE SKOPLJAK Denis Ida 07:40:53.04 125.206 00:55:53.04
722 CZ ACADEMY LOFT "D" 99 Bravening 93 07:40:58.07 125.018 00:55:58.07
723 PL SEDLACEK Josef Kubuš 07:41:04.28 124.787 00:56:04.28
724 PL SEDLACEK Josef Star Mangal 07:41:06.71 124.697 00:56:06.71
725 CZ KOBYLNICE TEAM Chozé 07:41:16.78 124.326 00:56:16.78
726 CZ HANZEL Tomáš H 751 07:41:17.21 124.310 00:56:17.21
727 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 278 07:41:20.08 124.204 00:56:20.08
728 CZ BLAŽEK Petr Anča 07:41:23.06 124.095 00:56:23.06
729 SK ŽABKA Miro Zack 07:41:30.21 123.833 00:56:30.21
730 PL KOZLENIA Artur Abby 07:41:30.84 123.810 00:56:30.84
731 CZ TALLA František Skye 07:41:31.41 123.789 00:56:31.41
732 CZ KUČERA Lukáš Liliana 07:41:34.64 123.671 00:56:34.64
733 CZ KLEMENS Karel Meimi 07:41:36.75 123.595 00:56:36.75
734 AT ALHASAN MUHI ESSA AL Kiano 2 07:41:38.79 123.520 00:56:38.79
735 SK NOVÁK Pavel Stanka 07:41:40.70 123.451 00:56:40.70
736 DE HOOP Michael Eugen 07:41:45.42 123.280 00:56:45.42
737 CZ BOUCHAL Martin Výborný 07:41:46.07 123.256 00:56:46.07
738 CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Tomík 07:41:47.65 123.199 00:56:47.65
739 PL KOZLENIA Artur Adagio 07:41:49.92 123.117 00:56:49.92
740 PL MAZUR Roman Rocco 07:41:50.40 123.100 00:56:50.40
741 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Gadget 07:41:50.74 123.088 00:56:50.74
742 CZ NVÚ Nápravný výchovný ústav Dacan 07:41:59.97 122.755 00:56:59.97
743 CZ KHL Kamenář Gracie 07:42:01.13 122.714 00:57:01.13
744 DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Gaspari 07:42:01.92 122.686 00:57:01.92
745 CZ ZÁHLAVOVI Lukáš a Martina Hoppity 07:42:03.60 122.625 00:57:03.60
746 CZ DAVID Petr Max 07:42:09.39 122.418 00:57:09.39
747 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "A" Jorge 07:42:09.72 122.406 00:57:09.72
748 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "B" Vojta 07:42:13.33 122.278 00:57:13.33
749 CZ ACADEMY LOFT "A" Cistar 31 07:42:13.64 122.267 00:57:13.64
750 DE HIENZSCH Frank F.H. 1 07:42:23.29 121.924 00:57:23.29
751 PL JANIA-LACH TEAM Ipac 07:42:25.03 121.863 00:57:25.03
752 DE FAMILIE SOELLNER FS 29 07:42:27.13 121.788 00:57:27.13
753 AT RÖTZER Franz Top 6A 07:42:33.12 121.577 00:57:33.12
754 DE TREPTE Arndt & Marcus Lore 07:42:34.79 121.518 00:57:34.79
755 CZ KRUTIL Karel + Michal Předčasný Důchod 07:42:39.07 121.368 00:57:39.07
756 AT EPPENSTEINER Josef Doren 07:42:39.81 121.342 00:57:39.81
757 DE TEAM PFOH + HENRICH + BUCKLE Budweiser 07:42:40.65 121.312 00:57:40.65
758 CZ JURÁSEK-ŠKRABAL Team Terka 07:42:43.20 121.223 00:57:43.20
759 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 266 07:42:43.83 121.201 00:57:43.83
760 CZ CHMELAŘ - JURÁSEK Team "B" Toxicity 07:42:51.77 120.924 00:57:51.77
761 CZ HORNÍČEK TEAM Talent 25 07:42:55.71 120.787 00:57:55.71
762 AT HALATSCHEK Dietmar Püttman 07:42:57.06 120.740 00:57:57.06
763 CZ HANZEL Tomáš H 747 07:42:59.69 120.649 00:57:59.69
764 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Vojta 07:43:01.71 120.579 00:58:01.71
765 SK ČÁNI Ĺ + M Dávid 07:43:14.89 120.124 00:58:14.89
766 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "C" Lucka 07:43:20.77 119.922 00:58:20.77
767 PL WÓJCIK Piotr Blue Boo 07:43:28.13 119.671 00:58:28.13
768 CZ SUCHOMEL Libor S 1 07:43:36.01 119.402 00:58:36.01
769 DE SCHÖN Friedrich Fritz 6 07:43:40.73 119.242 00:58:40.73
770 PL MAZIARZ RACING TEAM Puma 07:43:49.21 118.956 00:58:49.21
771 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Schaban 07:44:02.95 118.494 00:59:02.95
772 CZ KUČERA Vladimír Kačer I. 07:44:08.32 118.315 00:59:08.32
773 CZ DUDA Přemysl Barney 07:44:14.77 118.100 00:59:14.77
774 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Bouda 07:44:25.75 117.737 00:59:25.75
775 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "B" Dan 07:44:28.43 117.648 00:59:28.43
776 CZ GRUBER Marek Luděk 07:44:28.88 117.634 00:59:28.88
777 CZ SKRBEK Marek Kid-Rudy 1 07:44:35.28 117.423 00:59:35.28
778 CZ KUČERA Lukáš Ruda 07:44:36.51 117.383 00:59:36.51
779 CZ VYBÍRAL & KONEČNÝ Team PV 2 07:44:41.32 117.225 00:59:41.32
780 PL PACEK Wojciech WP 15 07:44:41.85 117.208 00:59:41.85
781 DE TEAM BRANDT & WICHERT Brandt Bingo 07:44:42.72 117.179 00:59:42.72
782 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "B" SP 820 07:44:48.84 116.979 00:59:48.84
783 SK FAMILY PINČÁK Sweet Home 07:44:52.06 116.874 00:59:52.06
784 CZ ATH KVĚTNÁ Totino 07:44:55.62 116.759 00:59:55.62
785 CZ KONOPÍK Jiří Zuzka 07:44:57.14 116.709 00:59:57.14
786 CZ ESHEK Bohdan Bruno 07:45:02.69 116.530 01:00:02.69
787 SK VOJTKO Milan Pin 07:45:03.65 116.499 01:00:03.65
788 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Linda 07:45:05.09 116.452 01:00:05.09
789 CZ ACADEMY LOFT "D" Buday 63 07:45:08.25 116.350 01:00:08.25
790 DE WINGS 2 WIN W2W 202 07:45:08.80 116.332 01:00:08.80
791 SK DUBAJ Marián MVDr. Stanka 07:45:14.43 116.151 01:00:14.43
792 CZ SKRBEK Marek Tommy 07:45:23.10 115.873 01:00:23.10
793 CZ ŠÁLEK Roman RS 09 07:45:23.77 115.852 01:00:23.77
794 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "A" Augusto 07:45:25.36 115.801 01:00:25.36
795 AT HEILAND Helmut Klara 07:45:25.81 115.787 01:00:25.81
796 CZ LOCCO TEAM Berry 07:45:26.37 115.769 01:00:26.37
797 CZ CHMELAŘ - JURÁSEK Team "A" Glider 07:45:31.57 115.603 01:00:31.57
798 NO HELGESEN Bjorn Ove Ace´s 07:45:33.57 115.539 01:00:33.57
799 CZ KOBYLNICE TEAM Kája 07:45:35.19 115.488 01:00:35.19
800 DE TARGATZ Angela Dr. Anchor 07:45:41.50 115.288 01:00:41.50
801 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Sindy 07:45:42.65 115.251 01:00:42.65
802 SK BEŇÁK Vladimír Elza 07:45:43.39 115.228 01:00:43.39
803 PT PEDRO PORTO Pacos 07:45:46.49 115.130 01:00:46.49
804 AT WIMMER Karl Josef 07:45:46.97 115.115 01:00:46.97
805 CZ ACADEMY LOFT "B" Jibar 31 07:45:52.50 114.940 01:00:52.50
806 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "B" SP 835 07:45:58.80 114.743 01:00:58.80
807 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 987 07:46:02.81 114.617 01:01:02.81
808 CZ LOCCO TEAM Barbora 07:46:03.66 114.590 01:01:03.66
809 AT GASSER Reinhard Goldy 07:46:18.65 114.123 01:01:18.65
810 CZ DAVID Petr Bessi 07:46:22.94 113.990 01:01:22.94
811 CZ MAYER Antonín Tonek 07:46:26.76 113.872 01:01:26.76
812 CZ NVÚ Nápravný výchovný ústav Kretén 07:46:26.87 113.869 01:01:26.87
813 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "B" Václav 07:46:27.06 113.863 01:01:27.06
814 CZ LAŇKA Alfons Ing. Vojta 07:46:27.59 113.847 01:01:27.59
815 DE TEAM ALNA White-Nail 07:46:37.38 113.545 01:01:37.38
816 PL RAFITA TEAM Tarasiuk Boss 07:46:41.36 113.423 01:01:41.36
817 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "C" SP 840 07:47:01.62 112.806 01:02:01.62
818 PT PEDRO PORTO Paint 07:47:06.04 112.672 01:02:06.04
819 SK DUBAJ Marián MVDr. Filip 2 07:47:09.06 112.581 01:02:09.06
820 AT GASSER Reinhard Ginger 07:47:19.64 112.262 01:02:19.64
821 CZ TALLA František Rubble 07:47:32.96 111.864 01:02:32.96
822 DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Gayle 07:47:39.60 111.666 01:02:39.60
823 DE WINGS 2 WIN W2W 256 07:47:46.10 111.473 01:02:46.10
824 DE SG STEFFL "A" Mansell 07:47:56.57 111.164 01:02:56.57
825 NO HELGESEN Bjorn Ove Torero´s Drevsjo 07:48:04.09 110.943 01:03:04.09
826 CZ MAREK Petr Max. 07:48:09.27 110.792 01:03:09.27
827 DE TARGATZ Angela Dr. Andale 07:48:09.71 110.779 01:03:09.71
828 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Halenkov 07:48:11.67 110.722 01:03:11.67
829 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "B" SP 837 07:48:18.38 110.526 01:03:18.38
830 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Lei 07:48:20.29 110.471 01:03:20.29
831 CZ PLÁNOČKA Jan Ing. Marie 07:48:23.73 110.371 01:03:23.73
832 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Peťula 07:48:33.25 110.095 01:03:33.25
833 DE SCHÖN Friedrich Fritz 11 07:48:35.58 110.028 01:03:35.58
834 CZ BLAŽEK Petr Max 07:48:46.99 109.700 01:03:46.99
835 AT RUDORFER Michael Magic 07:48:52.92 109.530 01:03:52.92
836 PT PEDRO PORTO Painter 07:49:07.76 109.108 01:04:07.76
837 DE FAMILIE SOELLNER FS 04 07:49:14.53 108.916 01:04:14.53
838 SK EVIN Peter + Noemi Rach 720 07:49:20.57 108.746 01:04:20.57
839 SK CISÁRIK Rudolf Adriana 07:49:22.36 108.695 01:04:22.36
840 CZ KLEMENS Karel ml. Niva 07:49:24.44 108.637 01:04:24.44
841 DE TEAM "DIE ROTHALBOMBER" Orkan 07:49:29.07 108.507 01:04:29.07
842 CZ ACADEMY LOFT "C" Dasil 42 07:49:29.64 108.491 01:04:29.64
843 SK LABON Matúš & Jakub MLJ 2 07:49:30.37 108.470 01:04:30.37
844 CZ KULÍK Přemysl PK 107 07:49:31.97 108.425 01:04:31.97
845 PL MICHALAK Bogdan Leon 07:49:35.24 108.334 01:04:35.24
846 AT HÖLD Erich Elias 07:49:38.32 108.248 01:04:38.32
847 CZ LUNDÁK Pavel Erik 07:49:41.70 108.154 01:04:41.70
848 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Kelly 07:49:46.26 108.027 01:04:46.26
849 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "C" SP 877 07:49:47.34 107.997 01:04:47.34
850 CZ NESÉT Bohumil Cora 07:49:51.49 107.882 01:04:51.49
851 CZ HLAVINKA & CHUDOBA Team Leona 07:49:52.62 107.850 01:04:52.62
852 CZ PLÁNOČKA Jan Ing. Jana 07:49:54.25 107.805 01:04:54.25
853 AT WIMMER Karl Maria 07:49:57.41 107.718 01:04:57.41
854 CH ANDERHUB Oskar Brünn 07:50:00.22 107.640 01:05:00.22
855 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Bibi 07:50:00.92 107.621 01:05:00.92
856 CZ SUDA Jiří Mína 07:50:01.14 107.615 01:05:01.14
857 CZ NVÚ Nápravný výchovný ústav Dement 07:50:01.75 107.598 01:05:01.75
858 DE SKOPLJAK Denis Nirvana 07:50:07.79 107.432 01:05:07.79
859 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Tolar 07:50:12.10 107.313 01:05:12.10
860 AT HÖLD Erich Susanne 07:50:13.76 107.268 01:05:13.76
861 PL OLR MAZURY Webster 07:50:14.96 107.235 01:05:14.96
862 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Jana 07:50:15.77 107.213 01:05:15.77
863 CZ ŠABATA Michal M.Š. 77 07:50:28.86 106.855 01:05:28.86
864 CZ ŠTACH Vladimír Amadea 07:50:29.17 106.847 01:05:29.17
865 CZ GRUBER Simon "B" George 07:50:31.25 106.790 01:05:31.25
866 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 818 07:50:31.99 106.770 01:05:31.99
867 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Sultan 07:50:33.20 106.738 01:05:33.20
868 PL SZYMAŃSKI Zbigniew ZS 97 07:50:37.84 106.612 01:05:37.84
869 CZ SUCHÁNEK Martin Tereza 07:50:43.26 106.465 01:05:43.26
870 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Bas B.1 07:50:49.12 106.307 01:05:49.12
871 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Merope 765 07:50:51.29 106.249 01:05:51.29
872 DE SG STEFFL "A" Verstappen 07:50:52.95 106.204 01:05:52.95
873 AT VOLLNHOFER Dominik Hochegg 6 07:50:56.95 106.097 01:05:56.95
874 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Stefaan A.P. 2 07:50:57.34 106.086 01:05:57.34
875 PL MAZIARZ RACING TEAM Boss 07:50:57.78 106.075 01:05:57.78
876 CZ KULÍK Přemysl PK 110 07:51:02.42 105.950 01:06:02.42
877 AT RÖTZER Franz Top 2 07:51:07.99 105.802 01:06:07.99
878 AT VOLLNHOFER Dominik Hochegg 5 07:51:11.23 105.715 01:06:11.23
879 CZ BECHYNĚ Radek Ráďa 07:51:18.13 105.532 01:06:18.13
880 AT HEILAND Helmut Attila 07:51:18.86 105.513 01:06:18.86
881 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Valley 07:51:20.17 105.478 01:06:20.17
882 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "B" Jarda 07:51:21.19 105.451 01:06:21.19
883 SK PP + LL TEAM Pex Pri 07:51:25.77 105.330 01:06:25.77
884 DE C.SCHWARM + M.WIESNET Kalli 888 07:51:27.05 105.296 01:06:27.05
885 DE TARGATZ Angela Dr. Angel 07:51:30.67 105.200 01:06:30.67
886 DE SÄCHSISCHE SCHWEIZ Trepte-Hörnig-Fischer Marcus 07:51:36.21 105.055 01:06:36.21
887 CZ HAŠŠO Slavomír Slavo 1 07:51:40.09 104.953 01:06:40.09
888 CZ KIRSCH Jiří Jana 22 07:51:53.83 104.593 01:06:53.83
889 CZ ACADEMY LOFT "A" Jita 81 07:51:55.30 104.555 01:06:55.30
890 SK BEŇÁK Vladimír Anna 07:51:55.82 104.542 01:06:55.82
891 DE TEAM GOCH Kees 61 07:51:56.76 104.517 01:06:56.76
892 CZ KONOPÍK Jiří Jirka 07:51:57.25 104.504 01:06:57.25
893 CZ MAYER Antonín Antony 07:51:57.86 104.488 01:06:57.86
894 DE C.SCHWARM + M.WIESNET Phar Lap 07:52:05.32 104.295 01:07:05.32
895 CZ B & B TEAM Ren 07:52:06.66 104.260 01:07:06.66
896 CZ OLD STERNBERK TEAM "A" Petr 1 07:52:07.03 104.251 01:07:07.03
897 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "B" SP 832 07:52:09.43 104.188 01:07:09.43
898 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Laura 07:52:13.83 104.075 01:07:13.83
899 CZ KLEMENSOVÁ Sára Bob 07:52:18.93 103.943 01:07:18.93
900 CZ ŠABATA Jan J.Š. 1 07:52:22.06 103.863 01:07:22.06
901 AT STOCKINGER Walfred Susanna 07:52:34.62 103.541 01:07:34.62
902 AT HALATSCHEK Dietmar Nadine 07:52:38.08 103.453 01:07:38.08
903 CZ KOMA Daniel Dan 1 07:52:42.13 103.350 01:07:42.13
904 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "A" No-Name 07:52:46.34 103.243 01:07:46.34
905 CZ PŘÍKAZSKÝ Jan Honza 4 07:52:46.97 103.227 01:07:46.97
906 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Broek 07:52:54.04 103.048 01:07:54.04
907 CZ SKRBEK Zdeněk Romeo 07:52:54.95 103.025 01:07:54.95
908 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Morgan Freeman 07:52:59.71 102.904 01:07:59.71
909 DE TEAM Tanja & Maya & Mica "C" Miffie 07:53:03.54 102.808 01:08:03.54
910 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Bruce Willis 07:53:05.21 102.766 01:08:05.21
911 CZ SKRBEK Marek Kid 2 07:53:08.03 102.695 01:08:08.03
912 CZ GRUBER Simon "A" Bjorn 07:53:12.47 102.584 01:08:12.47
913 CZ TRUKSA Vítězslav Hana 07:53:13.42 102.560 01:08:13.42
914 DE TEAM PFOH + HENRICH + BUCKLE Mirabelle 07:53:14.60 102.530 01:08:14.60
915 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "B" SP 831 07:53:15.03 102.519 01:08:15.03
916 CZ LAŇKA Alfons Ing. Fony 07:53:16.43 102.484 01:08:16.43
917 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Kozmice 07:53:23.91 102.298 01:08:23.91
918 DE TRUSHEIM Holger Bird 2018 07:53:24.10 102.293 01:08:24.10
919 DE FAMILIE SOELLNER FS 01 07:53:26.83 102.225 01:08:26.83
920 CZ HAŠŠO Slavomír Benda 1 07:53:28.51 102.183 01:08:28.51
921 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "C" SP 829 07:53:29.43 102.160 01:08:29.43
922 CH TEAM PERLEN Pjeter Thaqi Pjeter 44 07:53:33.05 102.070 01:08:33.05
923 DE TEAM SPREEWALD Motschko Alexander Dark Spreewald 07:53:34.05 102.045 01:08:34.05
924 CZ HOUŠKA David Army 07:53:36.89 101.975 01:08:36.89
925 BE COPPENS Peter PC 512 07:53:41.63 101.858 01:08:41.63
926 DE TEAM Tanja & Maya & Mica "A" Taragon 07:53:42.66 101.832 01:08:42.66
927 CZ HERYNEK SQUADRONE Storm 07:54:04.09 101.306 01:09:04.09
928 DE SKOPLJAK Denis Stefan 07:54:04.94 101.285 01:09:04.94
929 AT GASSER Reinhard Gracie 07:54:05.22 101.278 01:09:05.22
930 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Val 07:54:06.81 101.239 01:09:06.81
931 DE JOEKEL SKYLIGHTS - Lang Stephan 247 07:54:09.34 101.178 01:09:09.34
932 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Merope 826 07:54:09.64 101.170 01:09:09.64
933 DE SKOPLJAK Denis Uma 07:54:11.12 101.134 01:09:11.12
934 DE TARGATZ Angela Dr. Anthony 07:54:14.25 101.058 01:09:14.25
935 DE TEAM PFOH + HENRICH + BUCKLE Bärwurz 07:54:22.76 100.851 01:09:22.76
936 DE C.SCHWARM + M.WIESNET Nereide 07:54:29.74 100.683 01:09:29.74
937 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Jennifer Aniston 07:54:44.71 100.322 01:09:44.71
938 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 284 07:54:48.68 100.227 01:09:48.68
939 AT LINDTNER Harald Geronitalent 07:54:59.02 99.980 01:09:59.02
940 DE ZG HELIOS I. Os 133 07:55:00.10 99.955 01:10:00.10
941 CZ NVÚ Nápravný výchovný ústav Trotl 07:55:01.62 99.919 01:10:01.62
942 AT GASSER Reinhard Gigi 07:55:02.04 99.909 01:10:02.04
943 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 803 07:55:02.94 99.887 01:10:02.94
944 CZ ACADEMY LOFT "A" 72 Braveta 41 07:55:04.03 99.861 01:10:04.03
945 CZ CHMELAŘ - JURÁSEK Team "A" Coligar 07:55:14.92 99.603 01:10:14.92
946 PL MAZIARZ RACING TEAM Axel 07:55:17.29 99.547 01:10:17.29
947 PL DZIALAK E.& J. Giga 07:55:22.80 99.417 01:10:22.80
948 CZ OLD STERNBERK TEAM "A" Miki 2 07:55:23.16 99.409 01:10:23.16
949 PL WRÓBEL Michal & Patryk Talent 9240 07:56:02.42 98.493 01:11:02.42
950 SK KOPAS Michal Mišo 2 07:56:16.11 98.178 01:11:16.11
951 CZ ADAMÍK Zdeněk Orel 07:56:18.67 98.119 01:11:18.67
952 PL TEAM MAZOWSZE RJ 07 07:56:22.85 98.024 01:11:22.85
953 PL DZIALAK E.& J. Lilly 07:56:23.97 97.998 01:11:23.97
954 CZ KOLÁŘ Martin Loro 07:56:24.99 97.975 01:11:24.99
955 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "B" SP 902 07:56:35.71 97.730 01:11:35.71
956 DE TRUSHEIM Holger Bird 2001 07:56:36.84 97.704 01:11:36.84
957 CZ BECHYNĚ Radek Andy 07:56:47.20 97.469 01:11:47.20
958 CZ KOLÁŘ Martin Sim 07:56:50.30 97.399 01:11:50.30
959 SK ČAMPIŠ Milan JL 38 07:56:57.58 97.235 01:11:57.58
960 CZ KOLÁŘ Martin Power Up 07:56:58.43 97.216 01:11:58.43
961 CZ KLEMENSOVÁ Sára Cervenak 07:57:02.71 97.120 01:12:02.71
962 PL SEDLACEK Josef Lojza 07:57:09.30 96.972 01:12:09.30
963 DE TEAM Tanja & Maya & Mica "B" Magie 07:57:11.22 96.929 01:12:11.22
964 DE SCHÖN Friedrich Fritz 3 07:57:11.83 96.915 01:12:11.83
965 AT WALDER Florian Zazu 07:57:19.23 96.750 01:12:19.23
966 SK KOPAS Michal Mišo 1 07:57:20.96 96.711 01:12:20.96
967 DE TEAM PFOH + HENRICH + BUCKLE Joster 07:57:23.27 96.660 01:12:23.27
968 PL LACH-JANIA TEAM Jojen 07:57:51.74 96.030 01:12:51.74
969 CZ KOBYLNICE TEAM Renata 07:58:02.75 95.789 01:13:02.75
970 DE SG STEFFL "B" Patricia Cornwele 07:58:03.18 95.780 01:13:03.18
971 PL COBA TEAM No Marcy 07:58:03.89 95.764 01:13:03.89
972 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Ivan Miroslav CE 5 07:58:04.19 95.758 01:13:04.19
973 CZ PLÁNOČKA Jan Ing. Milena 07:58:12.61 95.574 01:13:12.61
974 CZ BECHYNĚ Radek Alešek 07:58:15.19 95.518 01:13:15.19
975 CZ LAMÁČEK David La Denver 07:58:16.73 95.485 01:13:16.73
976 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Jorg 2 07:58:29.31 95.212 01:13:29.31
977 CZ KOBYLNICE TEAM Linda 07:58:29.82 95.201 01:13:29.82
978 DE SCHÖN Friedrich Fritz 12 07:58:35.49 95.079 01:13:35.49
979 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Jorg 3 07:58:37.83 95.029 01:13:37.83
980 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Merope 774 07:58:42.74 94.923 01:13:42.74
981 CZ KHL Kamenář Glauke 07:58:45.90 94.855 01:13:45.90
982 CZ POSPÍŠIL Petr Pako 07:59:00.86 94.536 01:14:00.86
983 DE TEAM WEIS-JUNGEFLEISCH TWJ 04 07:59:01.75 94.517 01:14:01.75
984 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "B" SP 843 07:59:11.83 94.303 01:14:11.83
985 SK ŠKVARKA & KASAN Team Veronika 07:59:16.41 94.206 01:14:16.41
986 CZ HORNÍČEK TEAM Talent 06 07:59:17.95 94.173 01:14:17.95
987 CZ LAŇKA Alfons Ing. Maruš 07:59:18.85 94.154 01:14:18.85
988 CZ BOJKO Stanislav BoStJa 5 07:59:20.86 94.112 01:14:20.86
989 AT VOLLNHOFER Dominik Hochegg 4 07:59:22.66 94.074 01:14:22.66
990 CZ GRUBER Marek Marco 07:59:25.56 94.013 01:14:25.56
991 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Angelina Jolie 07:59:32.78 93.861 01:14:32.78
992 CZ VLČEK Jiří Nora 07:59:36.78 93.777 01:14:36.78
993 CZ JURÁSEK-ŠKRABAL Team Kiki 07:59:41.75 93.673 01:14:41.75
994 AT LEICHTFRIED Karin Mixnitzblitz 1 07:59:42.12 93.665 01:14:42.12
995 CZ HLAVINKA & CHUDOBA Team Cholerik 07:59:45.79 93.589 01:14:45.79
996 CZ JURÁSEK-ŠKRABAL Team Štěpán 08:00:13.61 93.012 01:15:13.61
997 CZ GRUBER Simon "A" Gladiátor 08:00:15.11 92.981 01:15:15.11
998 CZ MATYÁŠ Martin Bohuna 08:00:15.50 92.973 01:15:15.50
999 NO HELGESEN Bjorn Ove Hurricane´s 232 08:00:23.06 92.818 01:15:23.06
1000 DE SCHÖN Friedrich Fritz 10 08:00:28.81 92.700 01:15:28.81
1001 CZ LUNDÁK Pavel Leo 08:00:46.28 92.344 01:15:46.28
1002 AT RUDORFER Michael Magnum 08:00:46.45 92.340 01:15:46.45
1003 CZ KOLÁŘ Martin Singha 08:00:46.72 92.335 01:15:46.72
1004 CZ KOBYLNICE TEAM Anče 08:00:51.72 92.233 01:15:51.72
1005 DE TEAM Tanja & Maya & Mica "A" Tahoe 08:00:52.25 92.223 01:15:52.25
1006 DE TREPTE Arndt & Marcus Henku 08:00:52.54 92.217 01:15:52.54
1007 CZ KLEMENSOVÁ Sára Shek 08:00:52.71 92.213 01:15:52.71
1008 CZ CHARYPAR Vojtěch Charyš 2 08:01:08.76 91.889 01:16:08.76
1009 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Broeckx 2 08:01:13.99 91.784 01:16:13.99
1010 CZ KOLÁŘ Martin Siut 08:01:16.32 91.737 01:16:16.32
1011 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Jorg G.3 08:01:26.78 91.528 01:16:26.78
1012 CZ ATH KVĚTNÁ Hraběnka 08:01:40.04 91.264 01:16:40.04
1013 DE TEAM WEIS-JUNGEFLEISCH TWJ 05 08:01:48.22 91.102 01:16:48.22
1014 CZ KULÍK Přemysl PK 114 08:01:53.43 91.000 01:16:53.43
1015 CZ KHL Kamenář Gaia 08:01:56.43 90.940 01:16:56.43
1016 SK ŠKVARKA & KASAN Team Stíhačka 08:01:58.82 90.893 01:16:58.82
1017 SK FAMILY PINČÁK Hello Noe 08:02:01.77 90.835 01:17:01.77
1018 CZ MAREK Petr Beny 08:02:14.18 90.592 01:17:14.18
1019 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Kacerov 08:02:20.25 90.474 01:17:20.25
1020 PL KWAŚNICKI Tomasz Twist 08:02:25.38 90.374 01:17:25.38
1021 CZ KUČERA Vladimír Leoš 08:02:35.97 90.168 01:17:35.97
1022 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 887 08:02:46.97 89.956 01:17:46.97
1023 SK CISÁRIK Rudolf Mufo 08:02:53.35 89.833 01:17:53.35
1024 CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Bitík 08:03:07.46 89.562 01:18:07.46
1025 DE ZG HELIOS II. Heli 065 08:03:12.63 89.464 01:18:12.63
1026 SK ČAMPIŠ Milan RC 35 08:03:25.84 89.213 01:18:25.84
1027 AT GRATZER Marco Agrippina 08:03:29.07 89.151 01:18:29.07
1028 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Thor 08:03:33.09 89.075 01:18:33.09
1029 CZ VLČEK Jiří Meiga 08:03:50.87 88.741 01:18:50.87
1030 AT GRATZER Werner Verus 08:03:54.97 88.664 01:18:54.97
1031 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Keblov 08:03:55.24 88.659 01:18:55.24
1032 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Merope 773 08:03:58.57 88.596 01:18:58.57
1033 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Sedmička 08:04:08.40 88.413 01:19:08.40
1034 CZ VLČEK Jiří Damaris 08:04:17.86 88.237 01:19:17.86
1035 DE FELBINGER Gerhard Apollo 08:04:19.53 88.206 01:19:19.53
1036 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Jorg G.2 08:04:20.52 88.188 01:19:20.52
1037 AT LEICHTFRIED Karin Mixnitzblitz 3 08:04:21.80 88.164 01:19:21.80
1038 CZ PŘÍKAZSKÝ Jan Honza 6 08:04:52.09 87.607 01:19:52.09
1039 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 804 08:05:11.66 87.251 01:20:11.66
1040 DE SG STEFFL "A" Niki Lauda 08:05:15.12 87.188 01:20:15.12
1041 PL GRODNY Andrzej "A" AG 29 08:05:25.21 87.006 01:20:25.21
1042 CZ MAYER Antonín Tony 08:05:55.10 86.470 01:20:55.10
1043 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Ivan Miroslav CE 2 08:05:56.26 86.449 01:20:56.26
1044 CZ GRUBER Simon "B" Torvi 08:06:04.56 86.302 01:21:04.56
1045 AT HEILAND Helmut Krispin 08:06:08.87 86.225 01:21:08.87
1046 SK ŠTEFÁNIKOVÁ Mária Mária 08:06:19.66 86.035 01:21:19.66
1047 CZ KLEMENSOVÁ Sára Blue 08:06:20.29 86.024 01:21:20.29
1048 CZ SUDA Jiří Elsa 08:06:22.44 85.986 01:21:22.44
1049 DE WINGS 2 WIN W2W 211 08:06:34.42 85.775 01:21:34.42
1050 CZ HLAVINKA & CHUDOBA Team Karas 08:06:49.14 85.518 01:21:49.14
1051 AT WIMMER Karl Toni 08:06:53.09 85.449 01:21:53.09
1052 CZ LAMÁČEK David La Bonn 08:07:00.32 85.324 01:22:00.32
1053 SK CISÁRIK Rudolf Linda 08:07:03.88 85.262 01:22:03.88
1054 CZ BECHYNĚ Radek Jiřik 08:07:11.59 85.129 01:22:11.59
1055 CZ KRUTIL Karel + Michal Loudavý 08:07:13.09 85.103 01:22:13.09
1056 SK DUCHOVIČ Jozef Kira 08:07:18.88 85.003 01:22:18.88
1057 CZ GERSPITZER & ČULEŇ Team Bonus 08:07:19.83 84.987 01:22:19.83
1058 PL LACH-JANIA TEAM Bombay SK 08:07:25.83 84.884 01:22:25.83
1059 CZ ADAMÍK Zdeněk Krkavec 08:07:36.64 84.699 01:22:36.64
1060 CZ KUČERA Lukáš Míša 08:07:40.43 84.634 01:22:40.43
1061 CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Salvik 08:07:43.46 84.582 01:22:43.46
1062 PL OLR MAZURY Wesley 08:07:58.96 84.319 01:22:58.96
1063 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Dvanáctka 08:08:06.73 84.187 01:23:06.73
1064 CZ GALSCHNEIDER Peter Bajo 08:08:15.91 84.033 01:23:15.91
1065 CZ KUČERA Lukáš Katrin 08:08:19.02 83.980 01:23:19.02
1066 SK ŠTEFÁNIK Team Rudy 08:08:20.97 83.948 01:23:20.97
1067 CZ RYŠKA Jan Adéla 08:08:28.54 83.821 01:23:28.54
1068 PL PACEK Wojciech WP 59 08:08:38.16 83.660 01:23:38.16
1069 CZ PLÁNOČKA Jan Ing. Tereza 08:08:40.12 83.627 01:23:40.12
1070 PL PACEK Wojciech WP 94 08:08:57.96 83.331 01:23:57.96
1071 CZ GRUBER Marek Hvězda 08:08:58.45 83.323 01:23:58.45
1072 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Merope 830 08:09:04.36 83.226 01:24:04.36
1073 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Merope 2612 08:09:20.71 82.957 01:24:20.71
1074 CZ HOUŠKA David Aron 08:09:29.39 82.815 01:24:29.39
1075 DE SG STEFFL "B" Astrid Lingreen 08:09:29.95 82.806 01:24:29.95
1076 CZ NVÚ Nápravný výchovný ústav Kripl 08:09:39.57 82.649 01:24:39.57
1077 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Romy 08:09:40.40 82.635 01:24:40.40
1078 CZ CHARYPAR Vojtěch Charyš 6 08:09:44.96 82.561 01:24:44.96
1079 DE WINGS 2 WIN W2W 193 08:09:58.34 82.344 01:24:58.34
1080 SK LABON Matúš & Jakub MLJ 10 08:10:06.70 82.210 01:25:06.70
1081 PL GRODNY Andrzej "A" AG 30 08:10:08.43 82.182 01:25:08.43
1082 CZ SEDLÁK Vladislav Gordon 08:10:12.26 82.120 01:25:12.26
1083 CZ JURÁSEK-ŠKRABAL Team Zdeňka 08:10:14.13 82.090 01:25:14.13
1084 DE SIEBERT DIETER + CHEN YUE Talent 2343 08:10:15.11 82.074 01:25:15.11
1085 PL GRODNY Andrzej "A" AG 43 08:10:22.29 81.959 01:25:22.29
1086 CZ CHMELAŘ - JURÁSEK Team "B" Revenga 08:10:35.32 81.751 01:25:35.32
1087 CZ KUČERA Lukáš Nicolas 08:10:38.73 81.697 01:25:38.73
1088 SK EVIN Peter + Noemi Ana 730 08:10:42.42 81.639 01:25:42.42
1089 CZ NESÉT Bohumil Kenty 08:10:44.70 81.602 01:25:44.70
1090 CZ CHARYPAR Vojtěch Charyš 5 08:10:50.13 81.516 01:25:50.13
1091 CZ ESHEK Bohdan Cipísek 08:11:01.51 81.337 01:26:01.51
1092 DE MEISSNERLANDDERBY MLD 94 08:11:05.86 81.268 01:26:05.86
1093 DE TEAM "DIE ROTHALBOMBER" Flotte Lotte 08:11:12.86 81.158 01:26:12.86
1094 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Kate Winslet 08:11:20.66 81.036 01:26:20.66
1095 CZ KOLÁŘ Martin Carlos 08:11:21.04 81.030 01:26:21.04
1096 CZ VLČEK Jiří Sagar 08:11:27.60 80.928 01:26:27.60
1097 DE C.SCHWARM + M.WIESNET Kincsem 08:11:54.66 80.508 01:26:54.66
1098 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Kubík 08:12:09.12 80.285 01:27:09.12
1099 PL SZYMAŃSKI Zbigniew ZS 62 08:12:11.27 80.252 01:27:11.27
1100 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Šumavák 1 08:12:12.73 80.230 01:27:12.73
1101 PL SROKA-KUSION-KAWA Team Bod 08:12:13.83 80.213 01:27:13.83
1102 CZ BECHA Lubomír + Jan Beny 08:12:19.91 80.120 01:27:19.91
1103 CZ BECHA Lubomír + Jan Senira 08:12:21.32 80.098 01:27:21.32
1104 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Marti 08:12:23.33 80.067 01:27:23.33
1105 CZ KLEMENS Karel Kafi 08:12:28.16 79.994 01:27:28.16
1106 DE JAHN Torsten Hanna 08:12:29.30 79.976 01:27:29.30
1107 PL GRODNY Andrzej "B" AA 04 08:12:33.98 79.905 01:27:33.98
1108 DE HIENZSCH Frank F.H. 3 08:12:35.78 79.878 01:27:35.78
1109 PL TEAM MAZOWSZE RJ 15 08:12:35.98 79.875 01:27:35.98
1110 PL DZIALAK E.& J. Zosia 08:12:36.31 79.870 01:27:36.31
1111 NO HELGESEN Bjorn Ove Thunder Koppen 08:12:37.34 79.854 01:27:37.34
1112 CZ KUČERA Lukáš Lada 08:12:37.71 79.848 01:27:37.71
1113 SK CISÁRIK Rudolf Bak 08:12:43.42 79.762 01:27:43.42
1114 AT LINDTNER Harald Talentina 08:12:46.31 79.718 01:27:46.31
1115 CZ TALLA František Zuma 08:12:48.38 79.687 01:27:48.38
1116 AT BLIEGE Felix Fritz 08:12:48.55 79.684 01:27:48.55
1117 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 357 08:12:50.83 79.650 01:27:50.83
1118 CZ BUREŠ TEAM Merlot 08:13:02.57 79.473 01:28:02.57
1119 CZ VYBÍRAL & KONEČNÝ Team PV 3 08:13:03.87 79.453 01:28:03.87
1120 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "B" Radek 08:13:04.73 79.440 01:28:04.73
1121 CZ DAVID Petr Raška 08:13:05.23 79.433 01:28:05.23
1122 CZ SKRBEK Marek Kid-Rudy 2 08:13:06.03 79.421 01:28:06.03
1123 CZ KUČERA Vladimír Veri 08:13:06.65 79.411 01:28:06.65
1124 PL DZIALAK E.& J. Kendi 08:13:16.06 79.270 01:28:16.06
1125 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Ivan Miroslav CE 1 08:13:18.69 79.231 01:28:18.69
1126 CZ DUDA Přemysl Bastien 08:13:21.78 79.185 01:28:21.78
1127 CZ MAYER Antonín Tonday 08:13:26.40 79.116 01:28:26.40
1128 SK BINDAS Štefan ŠB 3 08:13:29.31 79.072 01:28:29.31
1129 CZ CHMELAŘ - JURÁSEK Team "A" Maverick 08:13:35.24 78.984 01:28:35.24
1130 PL COBA TEAM Paulina 08:13:37.14 78.956 01:28:37.14
1131 CZ BRULÍK Josef Ria 08:13:41.88 78.886 01:28:41.88
1132 DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Gatsby 845 08:13:54.46 78.700 01:28:54.46
1133 PL SEDLACEK Josef Karl 08:13:57.97 78.648 01:28:57.97
1134 DE FAMILIE SOELLNER FS 45 08:14:02.15 78.586 01:29:02.15
1135 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 7 08:14:06.08 78.529 01:29:06.08
1136 CZ BLAŽEK Petr Olík 08:14:07.44 78.509 01:29:07.44
1137 DE TEAM GERMANY Werner A. Waldow + Silvia Thiel Talent Quatro 260 08:14:09.17 78.483 01:29:09.17
1138 DE TEAM PFOH + HENRICH + BUCKLE Feuerstein 08:14:14.85 78.400 01:29:14.85
1139 DE TEAM ELBTALSPRINTER Weise & Popp Elessar 08:14:18.70 78.344 01:29:18.70
1140 DE MEISSNERLANDDERBY MLD 47 08:14:19.67 78.329 01:29:19.67
1141 SK PP + LL TEAM Pri Ben 08:14:25.18 78.249 01:29:25.18
1142 DE SKOPLJAK Denis Sanela 08:14:26.70 78.227 01:29:26.70
1143 CZ GRUBER Lubomír Rossi 08:14:27.13 78.221 01:29:27.13
1144 CZ KONEČNÝ Vlastimil Lubino 08:14:39.12 78.046 01:29:39.12
1145 CZ TRUKSA Vítězslav Toto 08:14:42.10 78.003 01:29:42.10
1146 CZ SKRBEK Zdeněk Roki 08:14:42.67 77.995 01:29:42.67
1147 DE TEAM PFOH + HENRICH + BUCKLE Jägermeister 08:14:49.65 77.894 01:29:49.65
1148 CZ KOBYLNICE TEAM Jakub 08:14:50.55 77.881 01:29:50.55
1149 CZ HORNÍČEK TEAM Talent 45 08:14:53.07 77.844 01:29:53.07
1150 PL WÓJCIK Piotr Norweg 08:14:55.77 77.805 01:29:55.77
1151 AT GRATZER Werner Grixus 08:14:55.99 77.802 01:29:55.99
1152 CH ANDERHUB Oskar Budweis 08:14:59.44 77.753 01:29:59.44
1153 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 261 08:15:05.20 77.670 01:30:05.20
1154 CZ KRBEČEK Jaroslav Hokus 08:15:08.65 77.620 01:30:08.65
1155 PL LACH-JANIA TEAM Henry Banas 08:15:12.67 77.562 01:30:12.67
1156 CZ ACADEMY LOFT "C" Cobutana 02 08:15:20.20 77.455 01:30:20.20
1157 SK LABON Matúš & Jakub MLJ 9 08:15:34.43 77.252 01:30:34.43
1158 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Ready 08:15:45.89 77.089 01:30:45.89
1159 DE TEAM Tanja & Maya & Mica "B" Magic 08:15:59.96 76.891 01:30:59.96
1160 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Hůrka 08:16:04.74 76.823 01:31:04.74
1161 CZ GERSPITZER & ČULEŇ Team GJ 54 08:16:10.58 76.741 01:31:10.58
1162 CZ CHMELAŘ - JURÁSEK Team "A" Jester 08:16:17.04 76.651 01:31:17.04
1163 DE HIENZSCH Frank F.H. 2 08:16:22.62 76.573 01:31:22.62
1164 DE TRUSHEIM Holger Bird 2006 08:16:26.12 76.524 01:31:26.12
1165 DE TEAM Tanja & Maya & Mica "A" Tartan 08:16:30.93 76.457 01:31:30.93
1166 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Kyara 08:17:17.32 75.816 01:32:17.32
1167 CZ GRUBER Lubomír Zdenička 08:17:19.91 75.781 01:32:19.91
1168 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Luckbrun 08:17:26.29 75.694 01:32:26.29
1169 DE TEAM WEIS-JUNGEFLEISCH TWJ 02 08:17:37.12 75.546 01:32:37.12
1170 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Havran 08:17:42.33 75.476 01:32:42.33
1171 DE ZG HELIOS II. Heli 895 08:17:47.36 75.407 01:32:47.36
1172 CZ ŠABATA Michal M.Š. 35 08:17:48.93 75.386 01:32:48.93
1173 CH TEAM WIRZ Royal 08:18:10.13 75.100 01:33:10.13
1174 CZ BECHA Lubomír + Jan Tom 08:18:32.29 74.804 01:33:32.29
1175 DE SCHÖN Friedrich Fritz 9 08:18:33.80 74.784 01:33:33.80
1176 CZ BECHYNĚ Radek Káča 08:18:38.07 74.727 01:33:38.07
1177 SK TRISTIGNAC TEAM Sisi 08:18:49.61 74.574 01:33:49.61
1178 DE TEAM GERMANY Werner A. Waldow + Silvia Thiel Talent Quatro 174 08:18:53.48 74.522 01:33:53.48
1179 CZ BUREŠ TEAM Frankovka 08:19:01.94 74.411 01:34:01.94
1180 CZ HOUŠKA David Anita 08:19:03.67 74.388 01:34:03.67
1181 CZ RÝDEL Jiří Matty 08:19:07.05 74.343 01:34:07.05
1182 CZ ACADEMY LOFT "C" Pumidia 53 08:19:51.36 73.764 01:34:51.36
1183 DE ANTONOV AVIATION AN 124 08:19:59.41 73.660 01:34:59.41
1184 PL COBA TEAM Waski 08:19:59.55 73.658 01:34:59.55
1185 CZ VYBÍRAL & KONEČNÝ Team PK 15 08:20:01.99 73.627 01:35:01.99
1186 DE JAHN Torsten Josi 08:20:04.04 73.600 01:35:04.04
1187 CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Mařík 08:20:17.81 73.423 01:35:17.81
1188 CZ HERYNEK SQUADRONE Wing 08:20:44.45 73.083 01:35:44.45
1189 PL SROKA-KUSION-KAWA Team Zygi 08:20:56.23 72.933 01:35:56.23
1190 AT HALATSCHEK Dietmar Niki 08:21:12.91 72.722 01:36:12.91
1191 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Hejnice 08:21:17.85 72.660 01:36:17.85
1192 CZ KONEČNÝ Vlastimil Radi 08:21:29.43 72.515 01:36:29.43
1193 CZ KOMA Daniel Dan 2 08:21:36.52 72.426 01:36:36.52
1194 PL GRODNY Andrzej "A" AG 31 08:21:42.59 72.350 01:36:42.59
1195 CZ KOLÁŘ Martin Tejde 08:21:53.40 72.216 01:36:53.40
1196 CZ KIRSCH Jiří Harik 17 08:21:59.79 72.137 01:36:59.79
1197 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Jim Carrey 08:22:02.85 72.099 01:37:02.85
1198 CZ ADAMÍK Zdeněk Sokol 08:22:12.98 71.974 01:37:12.98
1199 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Scarlett Johansson 08:22:16.89 71.925 01:37:16.89
1200 DE TEAM "DIE ROTHALBOMBER" Susi 08:22:21.16 71.873 01:37:21.16
1201 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Jelle 08:22:27.04 71.800 01:37:27.04
1202 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 4 08:22:27.90 71.790 01:37:27.90
1203 CZ LOCCO TEAM Lucas 08:22:41.45 71.624 01:37:41.45
1204 SK TEAM BCHB BCHB 640 08:22:46.77 71.559 01:37:46.77
1205 CZ OLD STERNBERK TEAM "B" King 2 08:22:50.40 71.515 01:37:50.40
1206 DE TREPTE Arndt & Marcus Jana 08:23:09.48 71.283 01:38:09.48
1207 CZ ACADEMY LOFT "D" Tatra 53 08:23:21.80 71.134 01:38:21.80
1208 CZ CHMELAŘ - JURÁSEK Team "B" Question 08:23:34.85 70.977 01:38:34.85
1209 CZ KONOPÍK Jiří Sona 08:23:36.97 70.952 01:38:36.97
1210 DE TEAM GOUDEN DUIF "C" Gandalf 08:23:49.94 70.797 01:38:49.94
1211 SK FAMILY PINČÁK Brenda 08:23:53.73 70.751 01:38:53.73
1212 CZ OLD STERNBERK TEAM "A" Jura 08:24:01.17 70.663 01:39:01.17
1213 CZ HANZEL Tomáš H 746 08:24:03.02 70.641 01:39:03.02
1214 CZ ACADEMY LOFT "B" Kisil 81 08:24:20.97 70.428 01:39:20.97
1215 CZ KRET Jiří Gama 08:24:33.97 70.275 01:39:33.97
1216 CZ OLD STERNBERK TEAM "B" Žlebák 08:24:39.91 70.205 01:39:39.91
1217 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 272 08:25:10.70 69.845 01:40:10.70
1218 PL KOZLENIA Artur Amazing 08:25:12.25 69.827 01:40:12.25
1219 DE TEAM ELBTALSPRINTER Weise & Popp Elegance 08:25:30.44 69.617 01:40:30.44
1220 SK ČAMPIŠ Milan LS 39 08:25:38.75 69.521 01:40:38.75
1221 AT WIMMER Karl Karin 08:25:41.66 69.488 01:40:41.66
1222 SK VOJTKO Milan Pepa 08:25:48.99 69.403 01:40:48.99
1223 DE WINGS 2 WIN W2W 229 08:25:58.52 69.294 01:40:58.52
1224 CZ JURÁSEK-ŠKRABAL Team Martin 08:26:06.30 69.205 01:41:06.30
1225 CZ VLČEK Jiří Koki 08:26:08.04 69.185 01:41:08.04
1226 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Jednička 08:26:08.51 69.180 01:41:08.51
1227 CZ HUCL Václav Josef 08:26:20.32 69.046 01:41:20.32
1228 CZ BOUCHAL Martin Vynikající 08:26:38.70 68.838 01:41:38.70
1229 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "A" Bastianini 08:26:39.69 68.826 01:41:39.69
1230 CZ KRET Jiří Morgy 08:26:43.39 68.785 01:41:43.39
1231 CZ HAŠŠO Slavomír Benda 2 08:26:44.07 68.777 01:41:44.07
1232 CZ GORČÍK + MACHALA Team Moni 08:27:02.32 68.572 01:42:02.32
1233 CZ NESÉT Bohumil Aldor 08:27:09.39 68.493 01:42:09.39
1234 CZ KRBEČEK Jaroslav Pokus 08:27:09.99 68.486 01:42:09.99
1235 SK PELECH & MADAJ Rex 08:27:23.50 68.336 01:42:23.50
1236 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Kladruby 08:27:35.59 68.201 01:42:35.59
1237 DE WINGS 2 WIN W2W 220 08:27:37.93 68.176 01:42:37.93
1238 PL PACEK Wojciech WP 14 08:27:52.04 68.020 01:42:52.04
1239 SK TEAM BAŠISTA HRICIK LUTERÁN Marko 08:27:53.23 68.007 01:42:53.23
1240 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Pětka 08:27:56.69 67.968 01:42:56.69
1241 AT WALDER Florian Ad 08:28:15.75 67.759 01:43:15.75
1242 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 899 08:28:42.40 67.469 01:43:42.40
1243 CZ PLÁNOČKA Jan Ing. Renata 08:28:44.45 67.447 01:43:44.45
1244 CZ RÝDEL Jiří Ondy 08:28:59.09 67.289 01:43:59.09
1245 CZ GRUBER Marek Perla 08:29:12.71 67.142 01:44:12.71
1246 CZ LOCCO TEAM Kleopatra 08:29:49.61 66.748 01:44:49.61
1247 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "C" Zdenka 08:30:00.56 66.632 01:45:00.56
1248 PL MAZIARZ RACING TEAM Mirr 08:30:01.07 66.627 01:45:01.07
1249 CZ ŠIK Jaroslav Kuba 08:30:03.51 66.601 01:45:03.51
1250 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "B" Milan 08:30:24.11 66.384 01:45:24.11
1251 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 1 08:30:28.84 66.334 01:45:28.84
1252 DE SÄCHSISCHE SCHWEIZ Trepte-Hörnig-Fischer Sabine 08:30:30.96 66.312 01:45:30.96
1253 PL OLR MAZURY Warrior 08:30:32.52 66.296 01:45:32.52
1254 SK LABON Matúš & Jakub MLJ 12 08:30:55.14 66.060 01:45:55.14
1255 CZ VALENTA Vlastimil Moya 08:30:56.53 66.045 01:45:56.53
1256 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Krcmy 08:31:33.37 65.665 01:46:33.37
1257 DE TEAM "DIE ROTHALBOMBER" Yvonne 08:31:38.04 65.617 01:46:38.04
1258 DE TARGATZ Angela Dr. Ananda 08:32:19.26 65.197 01:47:19.26
1259 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Osmička 08:32:28.85 65.100 01:47:28.85
1260 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 977 08:33:25.32 64.535 01:48:25.32
1261 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Celena 08:34:00.25 64.190 01:49:00.25
1262 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Valentino 08:34:28.04 63.919 01:49:28.04
1263 CZ OLD STERNBERK TEAM "A" Franta 2 08:35:10.32 63.510 01:50:10.32
1264 SK ŠTEFÁNIK Team Collina 08:35:18.10 63.435 01:50:18.10
1265 AT WALDER Florian Anne 08:35:18.52 63.431 01:50:18.52
1266 CZ GRUBER Marek Turboš 08:35:27.51 63.345 01:50:27.51
1267 AT GASSER Reinhard Ghost 08:35:29.59 63.325 01:50:29.59
1268 SK PP + LL TEAM Tas Pri 73 08:35:49.06 63.140 01:50:49.06
1269 SK EVIN Peter + Noemi Nica 726 08:36:12.92 62.914 01:51:12.92
1270 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Simi 08:36:44.42 62.618 01:51:44.42
1271 AT RUDORFER Michael Malaga 08:37:22.52 62.265 01:52:22.52
1272 CZ DUDA Přemysl Bax 08:37:52.63 61.988 01:52:52.63
1273 CZ KHL Kamenář Orpheus 08:38:36.75 61.587 01:53:36.75
1274 CZ KOLÁŘ Martin Teresitas 08:43:06.91 59.239 01:58:06.91
1275 AT ALHASAN MUHI ESSA AL Kiano 1 08:43:07.80 59.231 01:58:07.80
1276 CZ MATYÁŠ Martin Václav 08:44:07.56 58.736 01:59:07.56
1277 DE ZG HELIOS I. Os 150 08:44:14.33 58.681 01:59:14.33
1278 CZ HOUŠKA David Arka 08:44:23.24 58.608 01:59:23.24
1279 PL MAZIARZ RACING TEAM Megara 08:44:26.96 58.577 01:59:26.96
1280 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Olymp 31 08:44:27.53 58.572 01:59:27.53
1281 DE SIEBERT DIETER + CHEN YUE Talent 2334 08:45:30.11 58.066 02:00:30.11
1282 SK PP + LL TEAM Tas Pri 08:45:32.95 58.043 02:00:32.95
1283 CZ VYBÍRAL & KONEČNÝ Team PV 5 08:51:06.37 55.485 02:06:06.37
1284 DE SÄCHSISCHE SCHWEIZ Trepte-Hörnig-Fischer Anna 08:52:55.57 54.696 02:07:55.57
1285 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Nora 08:53:16.89 54.544 02:08:16.89
1286 CZ HLAVINKA & CHUDOBA Team Romeo 08:53:21.47 54.512 02:08:21.47
1287 CZ DAVID Petr Mašková 08:53:22.05 54.508 02:08:22.05
1288 CZ BLAŽEK Petr Barnabáš 08:54:19.24 54.106 02:09:19.24
1289 CZ LAMÁČEK David La Rio 08:54:44.02 53.934 02:09:44.02
1290 DE TARGATZ Angela Dr. Angelo 08:55:17.13 53.705 02:10:17.13
1291 CZ ATH KVĚTNÁ Klenot 1 08:55:20.38 53.683 02:10:20.38
1292 AT RÖTZER Franz Top 4 08:55:23.18 53.664 02:10:23.18
1293 CZ ACADEMY LOFT "D" Pumidia 43 08:55:32.60 53.599 02:10:32.60
1294 PL KWAŚNICKI Tomasz Triumf 08:55:52.62 53.462 02:10:52.62
1295 DE BELOW Harald Four Thirtysix 08:55:54.94 53.447 02:10:54.94
1296 DE JAHN Torsten Lena 08:55:56.15 53.438 02:10:56.15
1297 DE FAMILIE SOELLNER FS 16 08:55:56.88 53.433 02:10:56.88
1298 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Rubl 08:56:05.32 53.376 02:11:05.32
1299 CZ BLAŽEK Petr Žofie 08:56:06.07 53.371 02:11:06.07
1300 CZ ACADEMY LOFT "D" 99 Bravening 83 08:56:07.89 53.359 02:11:07.89
1301 CZ SUCHOMEL Libor S 6 08:56:08.70 53.353 02:11:08.70
1302 CZ SUDA Jiří Beth 08:56:17.29 53.295 02:11:17.29
1303 CZ GORČÍK + MACHALA Team Mom 3 08:56:22.80 53.258 02:11:22.80
1304 DE TREPTE Arndt & Marcus Lasti 08:56:42.59 53.124 02:11:42.59
1305 PL SEDLACEK Josef Matusiakowa 08:56:43.63 53.117 02:11:43.63
1306 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Beni 08:56:44.30 53.113 02:11:44.30
1307 CZ HERYNEK SQUADRONE Caprnie 08:56:46.53 53.098 02:11:46.53
1308 PL JANIA-LACH TEAM Posagi 08:56:48.42 53.085 02:11:48.42
1309 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Olymp 14 08:56:49.55 53.078 02:11:49.55
1310 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Nemo 08:56:52.02 53.061 02:11:52.02
1311 CZ ACADEMY LOFT "C" Diawo 72 08:56:55.28 53.039 02:11:55.28
1312 DE ZG HELIOS II. Heli 906 08:57:12.68 52.923 02:12:12.68
1313 CH TEAM PERLEN Pjeter Thaqi Pjeter 41 08:57:17.03 52.894 02:12:17.03
1314 CZ ACADEMY LOFT "C" Cobutana 92 08:57:17.72 52.889 02:12:17.72
1315 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "B" SP 836 08:57:24.17 52.846 02:12:24.17
1316 SK PELECH & MADAJ Blutig 08:57:31.89 52.795 02:12:31.89
1317 PL KWAŚNICKI Tomasz Tajfun 08:57:35.93 52.768 02:12:35.93
1318 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Merope 829 08:57:41.63 52.730 02:12:41.63
1319 DE TEAM GOUDEN DUIF "C" Gambit 08:57:42.48 52.725 02:12:42.48
1320 DE C.SCHWARM + M.WIESNET Thor 2 08:57:42.51 52.725 02:12:42.51
1321 CZ KHL Kamenář Orion 08:57:43.15 52.720 02:12:43.15
1322 CZ ACADEMY LOFT "C" Dolia 42 08:57:45.59 52.704 02:12:45.59
1323 PL MAZIARZ RACING TEAM Brian 08:57:46.74 52.697 02:12:46.74
1324 AT LINDTNER Harald Talentlena 08:57:47.30 52.693 02:12:47.30
1325 DE HOOP Michael Blue Nate 08:57:55.34 52.640 02:12:55.34
1326 PL SROKA-KUSION-KAWA Team Julia 08:57:59.91 52.610 02:12:59.91
1327 CZ SATORA Miroslav Turbo 08:58:00.95 52.603 02:13:00.95
1328 CZ OLD STERNBERK TEAM "B" King 1 08:58:04.58 52.579 02:13:04.58
1329 CZ ŠABATA Michal M.Š. 72 08:58:10.51 52.540 02:13:10.51
1330 CZ GRUBER Simon "B" Lagertha 08:58:12.29 52.528 02:13:12.29
1331 DE JOEKEL SKYLIGHTS - Lang Merope 2607 08:58:12.73 52.525 02:13:12.73
1332 CZ HERYNEK SQUADRONE Brisk Express 08:58:16.61 52.500 02:13:16.61
1333 AT LEICHTFRIED Karin Mixnitzblitz 4 08:58:20.90 52.472 02:13:20.90
1334 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Primus 08:58:22.34 52.462 02:13:22.34
1335 CZ BOJKO Stanislav BoStJa 3 08:58:56.89 52.237 02:13:56.89
1336 DE HOOP Michael Mateusz 08:58:58.78 52.224 02:13:58.78
1337 CZ ADAMÍK Zdeněk Ostříž 08:59:12.92 52.133 02:14:12.92
1338 CZ BUREŠ TEAM Hibernal 08:59:18.47 52.097 02:14:18.47
1339 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Jorg jun. 09:00:11.44 51.757 02:15:11.44
1340 CZ VALENTA Vlastimil Rozi 09:02:33.13 50.868 02:17:33.13
1341 DE C.SCHWARM + M.WIESNET Black Doc 09:03:28.63 50.528 02:18:28.63
1342 CZ KRUTIL Karel + Michal Popletená 09:06:04.48 49.598 02:21:04.48
1343 CZ KOBYLNICE TEAM Klára 09:06:07.89 49.578 02:21:07.89
1344 DE TEAM Tanja & Maya & Mica "B" Maiden 09:06:16.01 49.530 02:21:16.01
1345 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Merope 790 09:06:54.17 49.308 02:21:54.17
1346 PL WRÓBEL Michal & Patryk Talent 9253 09:07:28.49 49.110 02:22:28.49
1347 DE FAMILIE SOELLNER FS 00 09:07:32.21 49.089 02:22:32.21
1348 SK PELECH & MADAJ Raketa 09:07:33.23 49.083 02:22:33.23
1349 DE TEAM Tanja & Maya & Mica "A" Tagi 09:08:21.09 48.810 02:23:21.09
1350 PL RAFITA TEAM Tarasiuk Fendi 09:08:50.34 48.645 02:23:50.34
1351 CZ VYBÍRAL & KONEČNÝ Team PV 1 09:09:22.15 48.466 02:24:22.15
1352 SK ČÁNI Ĺ + M Lexi 09:09:33.50 48.403 02:24:33.50
1353 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Levi 09:09:36.46 48.386 02:24:36.46
1354 AT GASSER Reinhard Grizzly 09:09:36.68 48.385 02:24:36.68
1355 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 3 09:10:03.45 48.236 02:25:03.45
1356 SK DUCHOVIČ Jozef Apolon 09:10:29.88 48.090 02:25:29.88
1357 DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Galene 09:10:30.30 48.088 02:25:30.30
1358 CH TEAM FROHMATTA Bruno 09:10:35.53 48.059 02:25:35.53
1359 DE WINGS 2 WIN W2W 254 09:10:50.83 47.975 02:25:50.83
1360 SK B & C TEAM Matúš 09:11:27.12 47.777 02:26:27.12
1361 DE WINGS 2 WIN W2W 250 09:13:23.83 47.150 02:28:23.83
1362 SK TEAM BAŠISTA HRICIK LUTERÁN Esačka 09:13:50.17 47.011 02:28:50.17
1363 CZ LAŇKA Alfons Ing. Laura 09:14:15.41 46.879 02:29:15.41
1364 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Merope 780 09:14:21.33 46.848 02:29:21.33
1365 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "B" SP 997 09:14:24.59 46.831 02:29:24.59
1366 AT HEILAND Helmut Blasius 09:14:43.34 46.733 02:29:43.34
1367 PL MICHALAK Bogdan Pola 09:14:44.88 46.725 02:29:44.88
1368 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 5 09:15:05.74 46.617 02:30:05.74
1369 DE SKOPLJAK Denis Noa 09:15:12.31 46.583 02:30:12.31
1370 CZ BECHA Lubomír + Jan Kate 09:15:29.53 46.494 02:30:29.53
1371 CZ KRET Jiří Alfa 09:15:30.17 46.491 02:30:30.17
1372 AT HÖLD Erich Philipp 09:15:59.54 46.340 02:30:59.54
1373 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Diego 09:16:24.80 46.211 02:31:24.80
1374 CZ LOCCO TEAM Kovi 09:16:29.20 46.189 02:31:29.20
1375 CZ BOJKO Stanislav BoStJa 4 09:16:34.99 46.159 02:31:34.99
1376 DE BELOW Harald Four Thirtyfive 09:17:20.78 45.928 02:32:20.78
1377 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Sprint G.1 09:17:28.42 45.890 02:32:28.42
1378 CZ KLEMENS Karel Palesa 09:18:30.07 45.583 02:33:30.07
1379 SK HALIENKA Peter Kaja 09:18:49.70 45.486 02:33:49.70
1380 PL GRODNY Andrzej "A" AG 24 09:18:54.69 45.461 02:33:54.69
1381 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Šumavák 3 09:19:06.57 45.403 02:34:06.57
1382 SK ČÁNI Ĺ + M Ĺudko 09:21:36.64 44.678 02:36:36.64
1383 PL PALENTKA-KUBIAK Team J 06 09:22:12.89 44.506 02:37:12.89
1384 CZ MATYÁŠ Martin Mateska 09:26:14.35 43.395 02:41:14.35
1385 BG KERCHEV & MATOUŠEK Belle Pepi 09:27:33.94 43.041 02:42:33.94
1386 AT STOCKINGER Walfred Christiana 09:28:39.12 42.755 02:43:39.12
1387 CZ HLAVINKA & CHUDOBA Team Satan 09:28:49.26 42.711 02:43:49.26
1388 DE TEAM "DIE ROTHALBOMBER" Caro 09:29:00.77 42.661 02:44:00.77
1389 CZ ŠTACH Vladimír Afrodita 09:29:01.37 42.659 02:44:01.37
1390 DE TEAM ELBTALSPRINTER Weise & Popp El Arco 09:29:21.30 42.572 02:44:21.30
1391 CZ MAKANAKI Team Formentor 09:29:28.61 42.541 02:44:28.61
1392 AT WIEFLER Alois Peter 09:29:33.57 42.520 02:44:33.57
1393 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Versailles 09:29:49.77 42.450 02:44:49.77
1394 SK TEAM BCHB BCHB 250 09:29:53.31 42.435 02:44:53.31
1395 DE SÄCHSISCHE SCHWEIZ Trepte-Hörnig-Fischer Goodhantje 09:29:54.15 42.431 02:44:54.15
1396 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Korno 09:30:32.95 42.265 02:45:32.95
1397 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Contador 09:30:55.94 42.168 02:45:55.94
1398 DE SG STEFFL "B" Joanne K. Rowling 09:31:19.92 42.066 02:46:19.92
1399 CZ DUDA Přemysl Balu 09:31:21.98 42.058 02:46:21.98
1400 CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Štěpík 09:31:25.93 42.041 02:46:25.93
1401 CZ ŠTACH Vladimír Samuelka 09:33:00.19 41.648 02:48:00.19
1402 CH TEAM WIRZ Batman 09:34:06.75 41.375 02:49:06.75
1403 SK CISÁRIK Rudolf Danka 09:34:11.26 41.356 02:49:11.26
1404 PL MAZIARZ RACING TEAM Panto 09:34:20.45 41.319 02:49:20.45
1405 AT WIEFLER Alois Jörg 09:34:27.74 41.289 02:49:27.74
1406 CZ KOLÁŘ Martin Mojo 09:35:27.14 41.050 02:50:27.14
1407 CZ VYBÍRAL & KONEČNÝ Team PK 01 09:35:31.91 41.030 02:50:31.91
1408 DE SG STEFFL "B" George Orwell 09:36:00.24 40.917 02:51:00.24
1409 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Jack Nicholson 09:36:09.23 40.881 02:51:09.23
1410 PL SZYMAŃSKI Zbigniew ZS 64 09:36:22.45 40.829 02:51:22.45
1411 CZ BECHA Lubomír + Jan Diego 09:36:53.71 40.705 02:51:53.71
1412 DE HIENZSCH Frank F.H. 6 09:38:21.89 40.360 02:53:21.89
1413 DE TARGATZ Angela Dr. Antika 09:38:40.04 40.290 02:53:40.04
1414 CZ GRUBER Lubomír Mareček 09:40:09.04 39.948 02:55:09.04
1415 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Poustka 09:40:26.52 39.882 02:55:26.52
1416 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "A" Wali 09:41:13.25 39.706 02:56:13.25
1417 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Kalna 09:42:08.50 39.499 02:57:08.50
1418 PL WRÓBEL Michal & Patryk Talent 9242 09:42:29.19 39.423 02:57:29.19
1419 CZ DUDA Přemysl Bára 09:43:41.33 39.157 02:58:41.33
1420 CZ ACADEMY LOFT "D" Turbo 23 09:44:46.57 38.921 02:59:46.57
1421 PL WRÓBEL Michal & Patryk Talent 9303 09:46:56.61 38.457 03:01:56.61
1422 DE TEAM GOUDEN DUIF "C" Gameel 09:51:34.63 37.502 03:06:34.63
1423 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Skutina 09:51:52.94 37.441 03:06:52.94
1424 CZ PŘÍKAZSKÝ Jan Honza 3 09:52:16.77 37.361 03:07:16.77
1425 DE ZG HELIOS II. Heli 891 09:55:55.12 36.649 03:10:55.12
1426 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 6 09:57:54.54 36.271 03:12:54.54
1427 SK BINDAS Štefan ŠB 4 10:04:39.59 35.045 03:19:39.59
1428 PL LACH-JANIA TEAM As 1 10:06:07.84 34.788 03:21:07.84
1429 DE SG STEFFL "B" Dan Brown 10:07:20.44 34.580 03:22:20.44
1430 CZ GRUBER Simon "A" Tereza 10:08:36.91 34.364 03:23:36.91
1431 CZ KOBYLNICE TEAM Jan 10:10:00.60 34.130 03:25:00.60
1432 DE TREPTE Arndt & Marcus Henk 10:12:54.81 33.653 03:27:54.81
1433 CZ KRET Jiří Beta 10:13:27.65 33.565 03:28:27.65
1434 CZ KRUTIL Karel + Michal Cesta Kolem Světa 10:13:45.50 33.517 03:28:45.50
1435 CZ ŠABATA Jan J.Š. 2 10:15:34.57 33.228 03:30:34.57
1436 AT RÖTZER Franz Top 3 10:17:07.01 32.987 03:32:07.01
1437 CZ VÍTEK Jan Darja 10:17:09.93 32.979 03:32:09.93
1438 PL LACH-JANIA TEAM Racat 10:17:16.06 32.963 03:32:16.06
1439 SK DUBAJ Marián MVDr. Viktoria 10:17:40.28 32.901 03:32:40.28
1440 AT GASSER Reinhard Gina 10:18:01.39 32.846 03:33:01.39
1441 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "B" Andrej 10:18:10.44 32.823 03:33:10.44
1442 PL KOZLENIA Artur Apache 10:19:08.76 32.674 03:34:08.76
1443 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Ivana 10:19:10.39 32.670 03:34:10.39
1444 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Starlet 10:21:22.72 32.337 03:36:22.72
1445 CZ BLAŽEK Petr Josífek 10:23:02.31 32.091 03:38:02.31
1446 CZ HAŠŠO Slavomír FC 2 10:24:00.82 31.948 03:39:00.82
1447 CZ OLD STERNBERK TEAM "A" Petr 2 10:24:54.49 31.818 03:39:54.49
1448 PL TEAM MAZOWSZE JMD 20 10:25:26.92 31.740 03:40:26.92
1449 DE TARGATZ Angela Dr. Anthem 10:27:57.29 31.383 03:42:57.29
1450 DE TEAM PFOH + HENRICH + BUCKLE Spatzendreck 10:29:36.52 31.152 03:44:36.52
1451 DE JAHN Torsten Eddy 10:29:49.80 31.121 03:44:49.80
1452 PL RAFITA TEAM Tarasiuk Guess 10:36:16.90 30.253 03:51:16.90
1453 SK DUCHOVIČ Jozef Athos 10:37:33.94 30.086 03:52:33.94
1454 PL DZIALAK E.& J. Lori 10:37:54.28 30.042 03:52:54.28
1455 SK LAŠ Vladimír Las 501 10:37:57.43 30.036 03:52:57.43
1456 SK DUCHOVIČ Jozef Vivien 10:38:06.01 30.017 03:53:06.01
1457 CZ SKRBEK Zdeněk Ras 10:38:20.99 29.985 03:53:20.99
1458 DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Geland 10:38:30.20 29.965 03:53:30.20
1459 DE TEAM ELBTALSPRINTER Weise & Popp El Dorado 10:38:31.31 29.963 03:53:31.31
1460 CZ KUČERA Lukáš Hedvika 10:38:35.80 29.953 03:53:35.80
1461 CZ KOLÍNEK Jarolím sen. & jun. KT 13 10:38:36.81 29.951 03:53:36.81
1462 SK DREXLEROVÁ Helena Paloma 10:38:37.33 29.950 03:53:37.33
1463 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Galactic Power 10:38:51.38 29.920 03:53:51.38
1464 CZ ACADEMY LOFT "C" Diawo 52 10:38:53.39 29.916 03:53:53.39
1465 PL OLR MAZURY Waldo 10:39:03.94 29.893 03:54:03.94
1466 CZ VYBÍRAL & KONEČNÝ Team PV 6 10:39:07.37 29.886 03:54:07.37
1467 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Hlavnice 10:39:23.40 29.852 03:54:23.40
1468 CZ VYBÍRAL & KONEČNÝ Team PV 4 10:39:39.03 29.819 03:54:39.03
1469 PL KOZLENIA Artur Adios 10:39:52.07 29.791 03:54:52.07
1470 DE TRUSHEIM Holger Bird 2022 10:40:14.42 29.744 03:55:14.42
1471 CZ ATH KVĚTNÁ Pirát 1 10:49:47.93 28.583 04:04:47.93
1472 AT GASSER Reinhard Galaxy 10:50:37.13 28.487 04:05:37.13
1473 AT GRATZER Marco Lorelei 10:52:09.74 28.309 04:07:09.74
1474 SK HROZEN Peter Peťko 10:52:11.45 28.306 04:07:11.45
1475 CZ HUCL Václav Mates 10:52:16.40 28.297 04:07:16.40
1476 CZ CHARYPAR Vojtěch Charyš 1 10:52:35.08 28.261 04:07:35.08
1477