Doletová listina

Místo vypuštění Bohuňovice
Vzdálenost 6.428 km
Datum a čas startu 15.07.2021 10:30:00
Počasí v místě startu Zataženo, J vítr, 20°C.
Počasí v cíli Zataženo, J vítr, 20°C.
Počet nasazených holubů 1737
Počet chovatelů 279

         
    Jméno chovatele Jméno holuba Čas doletu Rychlost Doba letu
1 AT HÖLD Erich Kristin 10:49:27.09 330.463 00:19:27.09
2 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Sixtus 10:49:33.29 328.717 00:19:33.29
3 DE SCHOEN Friedrich Fritz 12 10:49:36.13 327.923 00:19:36.13
4 AT DEMAJ & KUKLA Team Niko 10:49:40.94 326.587 00:19:40.94
5 CZ ACADEMY LOFT Dafne Academy 17 10:49:41.55 326.419 00:19:41.55
6 DE SG STEFFL "A" Buffalo Bill 10:49:42.73 326.093 00:19:42.73
7 SK GRÉK Peter Petra 10:49:44.33 325.652 00:19:44.33
8 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 56 10:49:45.32 325.380 00:19:45.32
9 CZ TÁBORSKÝ Vladimír David 10:49:45.99 325.197 00:19:45.99
10 PL SZYMAŃSKI Zbigniew SZ 38 10:49:46.34 325.101 00:19:46.34
11 CZ LAŇKA Alfons Ing. Petra 10:49:46.79 324.977 00:19:46.79
12 DE TEAM BRANDT & WICHERT Koukalova 10:49:48.62 324.477 00:19:48.62
13 DE SG STEFFL "A" Sundance Kid 10:49:49.34 324.281 00:19:49.34
14 PL BASA Marek & Andrzej M 2 10:49:53.06 323.270 00:19:53.06
15 PL KWAŚNICKI Tomasz Perelka 10:49:54.37 322.915 00:19:54.37
16 DE SKOPLJAK Denis Denis 10:49:54.62 322.847 00:19:54.62
17 AT NÖRES Kurt Atomic 10:49:55.53 322.602 00:19:55.53
18 CZ ACADEMY LOFT Silver Academy 21 10:49:55.98 322.480 00:19:55.98
19 PL MAZIARZ RACING TEAM Cheddy 10:49:56.35 322.381 00:19:56.35
20 CZ ACADEMY LOFT Brave Academy 66 10:49:56.87 322.241 00:19:56.87
21 CZ VACHTL Jan Pavlína 10:49:58.62 321.770 00:19:58.62
22 PT PEDRO PORTO Abu 10:50:00.08 321.379 00:20:00.08
23 DE TEAM GOUDEN DUIF "C" Klaus 3 10:50:00.33 321.312 00:20:00.33
24 DE SCHOEN Friedrich Fritz 7 10:50:00.95 321.146 00:20:00.95
25 DE HIENZSCH Frank F.H. 5 10:50:01.46 321.009 00:20:01.46
26 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Senna 10:50:02.16 320.823 00:20:02.16
27 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 12 10:50:02.59 320.708 00:20:02.59
28 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 27 10:50:03.90 320.359 00:20:03.90
29 CZ LAŇKA Alfons Ing. Monika 10:50:04.33 320.244 00:20:04.33
30 CZ MAREK Petr Filip 10:50:04.87 320.101 00:20:04.87
31 PL JANIA - LACH Team Jay Jay Junior 10:50:05.26 319.997 00:20:05.26
32 DE SIEBERT Dieter Darcy 10:50:05.82 319.849 00:20:05.82
33 CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Lidka 10:50:06.06 319.785 00:20:06.06
34 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Lindsey 10:50:06.82 319.584 00:20:06.82
35 AT RIEDL Franz Werner 10:50:07.42 319.425 00:20:07.42
36 AT HALATSCHEK Dietmar Ludwig 10:50:07.81 319.322 00:20:07.81
37 AT ECKHARDT Markus Ecki´s 016 10:50:08.04 319.261 00:20:08.04
38 PL MAJCHER Krystian & Marcel KM 12 10:50:08.12 319.240 00:20:08.12
39 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 6 10:50:08.37 319.174 00:20:08.37
40 PT PEDRO PORTO D Daymoon 10:50:08.54 319.129 00:20:08.54
41 CZ LAŇKA Alfons Ing. Lydie 10:50:08.66 319.097 00:20:08.66
42 SK BODNAR & VILČKO Vladimír Bovi 1 10:50:08.67 319.095 00:20:08.67
43 SK LB PIGEONS Ally 1 10:50:10.08 318.723 00:20:10.08
44 DE TEAM GOCH As Schmidt 10:50:10.60 318.586 00:20:10.60
45 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Linda 10:50:10.99 318.483 00:20:10.99
46 DE TEAM GOCH Von de Yeti 10:50:11.06 318.465 00:20:11.06
47 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 2 10:50:11.23 318.420 00:20:11.23
48 DE ZG HELIOS Yu Tao 10:50:11.59 318.326 00:20:11.59
49 PL SEDLACEK Josef JS 4 10:50:11.68 318.302 00:20:11.68
50 CZ HOLUB "B" Brigita 10:50:11.84 318.260 00:20:11.84
51 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Mirka 10:50:12.27 318.147 00:20:12.27
52 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 23 10:50:12.70 318.034 00:20:12.70
53 DE TEAM GOUDEN DUIF "C" Werner 2 10:50:13.27 317.885 00:20:13.27
54 CZ TOMEK Jindřich T1. 10:50:13.46 317.835 00:20:13.46
55 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Primus 10:50:13.75 317.759 00:20:13.75
56 SK BODNAR & VILČKO Vladimír Bovi 4 10:50:14.01 317.691 00:20:14.01
57 SK OVŠÁK + KONŠ Team Sif 10:50:14.29 317.618 00:20:14.29
58 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 26 10:50:14.40 317.589 00:20:14.40
59 CZ SETTLER + KUBÁČEK Team Tatanka 10:50:14.61 317.534 00:20:14.61
60 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 025 10:50:14.95 317.445 00:20:14.95
61 DE TEAM ALNA Alberto Cotayo Oxi 10:50:15.49 317.304 00:20:15.49
62 CZ KRUTIL Karel + Michal Jasmína 10:50:15.65 317.262 00:20:15.65
63 SK LB PIGEONS Ally 5 10:50:16.05 317.158 00:20:16.05
64 CZ KUDELA Jaromír Ing. Anna. 10:50:16.40 317.067 00:20:16.40
65 CH TEAM WIRZ Lara Gut 10:50:16.70 316.989 00:20:16.70
66 CZ ACADEMY LOFT Crystal Academy 65 10:50:16.82 316.957 00:20:16.82
67 AT NAHIČ & ZWILAK Team Kiwi 10:50:17.18 316.864 00:20:17.18
68 DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Helmut 1 10:50:17.23 316.851 00:20:17.23
69 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Nebula 10:50:17.31 316.830 00:20:17.31
70 PL PALENTKA-KUBIAK Team J-09 10:50:17.68 316.733 00:20:17.68
71 AT OFNER Kurt Romulus 10:50:17.72 316.723 00:20:17.72
72 CZ KONOPÍK Jiří Jana 10:50:17.84 316.692 00:20:17.84
73 CZ VÍTOVEC P & M Leon 10:50:18.41 316.544 00:20:18.41
74 CZ BOUCHAL Martin Rotavátor 10:50:18.77 316.450 00:20:18.77
75 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 5 10:50:19.01 316.388 00:20:19.01
76 CH TEAM ANDERHUB Ostrava 10:50:19.33 316.305 00:20:19.33
77 CZ TALLA Stanislav + František Anička 10:50:19.62 316.230 00:20:19.62
78 CZ DUDA Přemysl Zuzana 10:50:19.68 316.214 00:20:19.68
79 SK HELMAR Team Skava 10:50:19.95 316.144 00:20:19.95
80 PL NOWICKI Damian Veloce 10:50:20.05 316.118 00:20:20.05
81 SK ČÁNI Ĺudovít LC 829 10:50:20.65 315.963 00:20:20.65
82 SK VOJTKO Milan Mivo 08 10:50:21.29 315.797 00:20:21.29
83 AT WIEFLER Alois Jörg 10:50:21.57 315.725 00:20:21.57
84 CZ FLY YOUNG STARS Jessica 10:50:21.68 315.696 00:20:21.68
85 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 018 10:50:22.26 315.547 00:20:22.26
86 DE TEAM ANHÄNGER Claus K. 10:50:22.63 315.451 00:20:22.63
87 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Ema 10:50:22.97 315.363 00:20:22.97
88 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Kovi 10:50:23.08 315.335 00:20:23.08
89 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Ada 10:50:23.25 315.291 00:20:23.25
90 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 16 10:50:23.43 315.245 00:20:23.43
91 SK BCHB TEAM Anna. 10:50:23.59 315.204 00:20:23.59
92 SK VAŠÍČEK Pavel Jožo 10:50:23.64 315.191 00:20:23.64
93 SK HROZEN Peter Peťko 10:50:23.81 315.147 00:20:23.81
94 CZ ACADEMY LOFT Dafne Academy 51 10:50:23.88 315.129 00:20:23.88
95 PL TEAM OLR MAZURY Player 10:50:24.22 315.041 00:20:24.22
96 SK NOVÁK Pavel Monika 10:50:24.34 315.011 00:20:24.34
97 PL JANIA - LACH Team Jorg 10:50:24.72 314.913 00:20:24.72
98 DE MOELLER Andreas AML Kittel 10:50:24.77 314.900 00:20:24.77
99 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Lubruku 10:50:25.05 314.828 00:20:25.05
100 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 7 10:50:25.62 314.682 00:20:25.62
101 CZ VERNER Pavel Red Danger 10:50:25.98 314.589 00:20:25.98
102 SK COMOREK Pavel Krym 10:50:26.06 314.569 00:20:26.06
103 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Jägerndorf Lady 10:50:26.21 314.530 00:20:26.21
104 DE SKOPLJAK Denis Birgit 10:50:26.57 314.438 00:20:26.57
105 DE TEAM - DIE ROTHALBOMBER Rubin 10:50:26.74 314.394 00:20:26.74
106 NO HELGESEN Bjorn Ove Special I. 10:50:26.92 314.348 00:20:26.92
107 DE HOOP Michael Cash Honey 10:50:27.37 314.233 00:20:27.37
108 SK FAMILY PINČÁK Victory 10:50:27.54 314.189 00:20:27.54
109 HU LÁSZLÓ-MOLNÁR LM 24 10:50:28.08 314.051 00:20:28.08
110 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Dave 10:50:28.25 314.008 00:20:28.25
111 CZ GRUBER Marek Black 10:50:28.57 313.926 00:20:28.57
112 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 049 10:50:28.73 313.885 00:20:28.73
113 CZ HAŠŠO Slavomír Benda 2 10:50:28.80 313.867 00:20:28.80
114 SK TATRY-DERBY D-3 10:50:29.10 313.791 00:20:29.10
115 AT GRATZER Marco "B" Bruno 10:50:29.23 313.757 00:20:29.23
116 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 143 10:50:29.39 313.717 00:20:29.39
117 CZ LAŇKA Alfons Ing. Lenka 10:50:29.62 313.658 00:20:29.62
118 AT HOFMANN Leopold Poldi 54 10:50:29.73 313.630 00:20:29.73
119 DE BEHLKE Andreas AB 05 10:50:29.84 313.602 00:20:29.84
120 SK GOGORA Milan Mago 10:50:30.10 313.535 00:20:30.10
121 CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Bodo 10:50:30.47 313.441 00:20:30.47
122 CZ BAJTEK Jan Kira 10:50:30.51 313.431 00:20:30.51
123 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Laura 10:50:30.88 313.337 00:20:30.88
124 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Vietti 10:50:31.16 313.266 00:20:31.16
125 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarda 10:50:31.21 313.253 00:20:31.21
126 CZ HRUDA Jan Josef 6 10:50:31.53 313.171 00:20:31.53
127 CZ TARVAN TEAM TARVAN Gypsy Queen 10:50:31.63 313.146 00:20:31.63
128 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ SP 042 10:50:31.86 313.088 00:20:31.86
129 PL G-YARD LOFT Trivaner 10:50:32.15 313.014 00:20:32.15
130 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Sirius 84 10:50:32.26 312.986 00:20:32.26
131 CZ ACADEMY LOFT China Academy 39 10:50:32.35 312.963 00:20:32.35
132 CZ TOMEK Jindřich T5. 10:50:32.59 312.902 00:20:32.59
133 CZ LOCCO TEAM Fatty 10:50:32.77 312.856 00:20:32.77
134 AT SG MIKS Wolfgang und Andrea Floh 10:50:32.89 312.826 00:20:32.89
135 PL PITAŚ M & M Team Ferro 10:50:33.08 312.778 00:20:33.08
136 DE ZG HELIOS Zeus 10:50:33.34 312.712 00:20:33.34
137 SK ŠIMKO Ján Šimo 44 10:50:33.53 312.664 00:20:33.53
138 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Di Giannantonio 10:50:33.75 312.608 00:20:33.75
139 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ SP 045 10:50:33.96 312.555 00:20:33.96
140 PL TARASIUK Jerzy George 10:50:34.25 312.481 00:20:34.25
141 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 1 10:50:34.33 312.461 00:20:34.33
142 PL MAJCHER Krystian & Marcel KM 84 10:50:34.74 312.357 00:20:34.74
143 DE ZSCHOMMLER Jens Tino 10:50:35.24 312.231 00:20:35.24
144 DE ZG HELIOS Yu Yong 10:50:35.40 312.190 00:20:35.40
145 PL NOWICKI Damian Piselli 10:50:35.92 312.059 00:20:35.92
146 SK COMOREK Pavel Clio 10:50:36.15 312.001 00:20:36.15
147 DE TREPTE Arndt & Marcus Treeng 10:50:36.82 311.832 00:20:36.82
148 SK COMOREK Pavel Putin 10:50:37.20 311.736 00:20:37.20
149 SK HELMAR Team Wiesa 10:50:37.31 311.708 00:20:37.31
150 CZ GORČÍK + MACHALA Team Dejsi 10:50:37.69 311.613 00:20:37.69
151 PL SZYMAŃSKI Zbigniew SZ 22 10:50:37.94 311.550 00:20:37.94
152 SK FAMILY PINČÁK Star 10:50:38.06 311.520 00:20:38.06
153 PL SEDLACEK Josef JS 5 10:50:38.67 311.366 00:20:38.67
154 DE SKOPLJAK Denis Ingrid 10:50:39.21 311.231 00:20:39.21
155 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 144 10:50:39.29 311.210 00:20:39.29
156 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Strachova 10:50:39.64 311.123 00:20:39.64
157 CZ KONOPÍK Jiří Ali 10:50:39.98 311.037 00:20:39.98
158 CZ MALACH Ladislav Kate 10:50:40.09 311.010 00:20:40.09
159 PL KOZLENIA Boguslawa Kazek 10:50:40.49 310.909 00:20:40.49
160 DE ANTONOV AVIATION AN 225 10:50:40.75 310.844 00:20:40.75
161 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 97 10:50:41.48 310.661 00:20:41.48
162 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Lenny 10:50:41.53 310.649 00:20:41.53
163 CZ PLÁNOČKA Jan Tereza 10:50:43.03 310.274 00:20:43.03
164 AT HÖLD Erich Philipp 10:50:43.57 310.139 00:20:43.57
165 DE TEAM FRANKENPFALZ Der Maier 10:50:43.73 310.099 00:20:43.73
166 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 18 10:50:44.12 310.002 00:20:44.12
167 SK NOVÁK Pavel Markus 10:50:44.64 309.873 00:20:44.64
168 CZ SVOBODA Jiří Zuzka 10:50:44.73 309.850 00:20:44.73
169 CZ SUCHÁNEK Břetislav Břeťa 10:50:45.42 309.679 00:20:45.42
170 CZ ACADEMY LOFT Tamar Academy 16 10:50:46.70 309.361 00:20:46.70
171 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Versailles 10:50:47.22 309.232 00:20:47.22
172 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 11 10:50:47.29 309.214 00:20:47.29
173 DE NO NAME Unknown 10:50:47.54 309.152 00:20:47.54
174 DE TREPTE Arndt & Marcus Edwin 10:50:47.78 309.093 00:20:47.78
175 CZ KULÍK Přemysl Tornádo 10:50:48.07 309.021 00:20:48.07
176 DE ZG HELIOS Yu Runda 10:50:48.60 308.890 00:20:48.60
177 DE SKOPLJAK Denis Erwin 10:50:49.17 308.749 00:20:49.17
178 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Rocket Raccoon 10:50:49.43 308.685 00:20:49.43
179 DE PREUSSEN-DERBY Team Precious Moment 10:50:49.69 308.621 00:20:49.69
180 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 11 10:50:49.80 308.593 00:20:49.80
181 SK TATRY-DERBY D-2 10:50:50.41 308.443 00:20:50.41
182 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Ríša 10:50:50.96 308.307 00:20:50.96
183 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 3 10:50:51.28 308.228 00:20:51.28
184 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 8 10:50:51.45 308.187 00:20:51.45
185 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Zatopek 10:50:51.95 308.063 00:20:51.95
186 PL KUSION Tomasz Renda 10:50:52.07 308.034 00:20:52.07
187 PL KWAŚNICKI Tomasz Bolek 10:50:52.35 307.965 00:20:52.35
188 PL KWAŚNICKI Tomasz Pippa 10:50:52.54 307.918 00:20:52.54
189 CZ HAŠŠO Slavomír FC 1 10:50:52.74 307.869 00:20:52.74
190 CZ ACADEMY LOFT Golden Queen 30 10:50:52.93 307.822 00:20:52.93
191 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 1 10:50:53.03 307.798 00:20:53.03
192 AT BLIEGE Felix Felix 13 10:50:53.44 307.697 00:20:53.44
193 SK COMOREK Pavel Kysuca 10:50:53.74 307.624 00:20:53.74
194 AT BLIEGE Felix Felix 15 10:50:53.85 307.597 00:20:53.85
195 DE TORSTEN Jahn Jahn 3 10:50:54.13 307.528 00:20:54.13
196 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Kratochvilova 10:50:54.38 307.467 00:20:54.38
197 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Roxy 10:50:54.73 307.381 00:20:54.73
198 PL SROKA-KUSION-KAWA Team Rambo 10:50:55.04 307.305 00:20:55.04
199 PL PALENTKA-KUBIAK Team W-2 10:50:55.28 307.246 00:20:55.28
200 SK BLAHOVSKÝ + HNILIČKA Team P.K. Subban 10:50:55.65 307.156 00:20:55.65
201 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 022 10:50:55.85 307.107 00:20:55.85
202 CZ BASTL Josef Masakr 10:50:56.08 307.051 00:20:56.08
203 CZ NERS Jaroslav Marie 10:50:56.31 306.994 00:20:56.31
204 AT KUTLESA Slavko SLK 06 10:50:56.57 306.931 00:20:56.57
205 PL SEDLACEK Josef JS 3 10:50:56.79 306.877 00:20:56.79
206 SK PODHORSKÝ TEAM Mário 2 10:50:57.08 306.806 00:20:57.08
207 DE TEAM SASSE - WELZEL Deime. - Heide. 2 10:50:57.14 306.792 00:20:57.14
208 DE TARGATZ Angela Dr. DR 3 10:50:57.39 306.731 00:20:57.39
209 DE SKOPLJAK Denis Paul. 10:50:57.51 306.701 00:20:57.51
210 SK HROZEN Peter Mária 10:50:57.57 306.687 00:20:57.57
211 PL JANIA - LACH Team Rapon 10:50:57.72 306.650 00:20:57.72
212 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Anny 10:50:57.88 306.611 00:20:57.88
213 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 46 10:50:58.08 306.562 00:20:58.08
214 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 006 10:50:58.30 306.509 00:20:58.30
215 DE TARGATZ Angela Dr. DR 5 10:50:58.42 306.480 00:20:58.42
216 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Miki 10:50:58.50 306.460 00:20:58.50
217 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Universum 10:50:58.72 306.407 00:20:58.72
218 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Alexia 10:50:58.93 306.355 00:20:58.93
219 CZ KHL Kamenář Harry 10:50:59.16 306.299 00:20:59.16
220 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 056 10:50:59.22 306.285 00:20:59.22
221 CH TEAM FROHMATTA Jeff 10:50:59.40 306.241 00:20:59.40
222 DE TEAM GOCH Lady Blue 10:50:59.41 306.239 00:20:59.41
223 CZ MAČALA Zdeněk MZ 1 10:50:59.66 306.178 00:20:59.66
224 AT HOFMANN Leopold Poldi 51 10:50:59.90 306.120 00:20:59.90
225 CZ MASNÝ & M Chruščov 10:51:00.16 306.056 00:21:00.16
226 SK PODHORSKÝ TEAM Fezoj 2 10:51:00.43 305.991 00:21:00.43
226 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 22 10:51:00.43 305.991 00:21:00.43
228 DE SCHOEN Friedrich Fritz 2 10:51:00.62 305.945 00:21:00.62
229 SK BALÁŽ Štefan Lolita 10:51:00.67 305.933 00:21:00.67
230 DE WINGS 2 WIN W2W 248 10:51:00.90 305.877 00:21:00.90
231 PL CZULOWSKI Jakub Orlik 10:51:01.04 305.843 00:21:01.04
232 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Fanda. 10:51:01.16 305.814 00:21:01.16
233 DE ZSCHOMMLER Jens Tony 10:51:01.40 305.756 00:21:01.40
234 CH TEAM WIRZ Joana Hählen 10:51:01.74 305.673 00:21:01.74
235 CZ ACADEMY LOFT Dafne Academy 50 10:51:02.13 305.579 00:21:02.13
236 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 087 10:51:02.33 305.530 00:21:02.33
237 DE HIENZSCH Frank F.H. 4 10:51:02.57 305.472 00:21:02.57
238 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Rolex 10:51:02.95 305.380 00:21:02.95
239 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 53 10:51:03.25 305.308 00:21:03.25
240 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 135 10:51:03.62 305.218 00:21:03.62
241 CZ KLEMENS Karel ml. Klike 10:51:03.80 305.175 00:21:03.80
242 SK BLAHOVSKÝ + HNILIČKA Team The Great 8 10:51:03.87 305.158 00:21:03.87
243 CH TEAM ANDERHUB Karlsbad 10:51:04.35 305.042 00:21:04.35
244 CH TEAM ANDERHUB Prag 10:51:04.37 305.037 00:21:04.37
245 PL KUSION Tomasz Natalia 10:51:04.58 304.987 00:21:04.58
246 AT GASSER Reinhard Galadriel 10:51:05.04 304.876 00:21:05.04
247 CZ GRUBER Marek Sarko 10:51:05.48 304.770 00:21:05.48
248 CZ VACHTL Jan Karolína 10:51:05.93 304.661 00:21:05.93
249 CZ SUCHÁNEK Břetislav Marťa 10:51:06.19 304.599 00:21:06.19
250 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Gabčík 10:51:06.30 304.572 00:21:06.30
251 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Esmee 10:51:06.58 304.505 00:21:06.58
252 PL KOZLENIA Artur Mimi 10:51:06.96 304.414 00:21:06.96
253 SK VAŠÍČEK Pavel Palo 10:51:07.70 304.236 00:21:07.70
254 SK DUCHOVIČ Jozef Gardenia 10:51:08.02 304.159 00:21:08.02
255 HU BÖDI József BJ 93 10:51:08.37 304.075 00:21:08.37
256 DE TEAM ALNA Alberto Cotayo Shada 10:51:08.47 304.051 00:21:08.47
257 DE SG STEFFL "A" Jessi James 10:51:08.62 304.015 00:21:08.62
258 AT GRATZER Werner Flamma 10:51:08.91 303.946 00:21:08.91
259 PL SROKA Krzysztof Zoi 10:51:09.29 303.855 00:21:09.29
260 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Bezzecchi 10:51:09.58 303.786 00:21:09.58
261 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Navratilova 10:51:09.83 303.726 00:21:09.83
262 DE TARGATZ Angela Dr. DR 9 10:51:10.04 303.675 00:21:10.04
263 CZ PŘÍVARA Vladimír Johan 10:51:10.46 303.575 00:21:10.46
264 AT NAGELHOFER Robert Sonne 2307 10:51:10.52 303.561 00:21:10.52
265 AT BLIEGE Felix Felix 25 10:51:10.88 303.475 00:21:10.88
266 DE TREPTE Arndt & Marcus Favorit 10:51:11.60 303.303 00:21:11.60
267 SK BCHB TEAM Luky 10:51:12.13 303.177 00:21:12.13
268 PL PACEK & LIS TEAM Arni 10:51:12.62 303.060 00:21:12.62
269 CZ TOMEK Jindřich T4. 10:51:12.69 303.043 00:21:12.69
270 DE TREPTE Arndt & Marcus Caroline 10:51:13.11 302.943 00:21:13.11
271 CZ KHL Kamenář Henrieta 10:51:13.31 302.896 00:21:13.31
272 AT JAKUPOVIC Jasmin Felix 10:51:13.51 302.848 00:21:13.51
273 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 10 10:51:13.79 302.781 00:21:13.79
274 DE TEAM FRANKENPFALZ Bruno 10:51:13.82 302.774 00:21:13.82
275 CZ KONEČNÝ Vlastimil Paula 10:51:14.19 302.686 00:21:14.19
276 DE TEAM GOCH Mustang 10:51:14.44 302.627 00:21:14.44
277 AT GRATZER Marco "A" Schwejk 10:51:14.71 302.563 00:21:14.71
278 PL G-YARD LOFT Winnedi 10:51:15.07 302.478 00:21:15.07
279 AT EPPENSTEINER Josef Cler 10:51:15.39 302.402 00:21:15.39
280 AT HALATSCHEK Dietmar Enkel Pole 10:51:15.59 302.354 00:21:15.59
281 SK BELANEC Team Alba 10:51:15.77 302.312 00:21:15.77
282 AT DEMAJ & KUKLA Team Josef 10:51:15.99 302.259 00:21:15.99
283 CZ GRUBER Lubomír Luboš 10:51:16.17 302.217 00:21:16.17
284 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 100 10:51:16.90 302.044 00:21:16.90
285 PL RAFITA TEAM Dior 10:51:17.04 302.011 00:21:17.04
286 CZ VÍTOVEC P & M Leomar 10:51:17.41 301.923 00:21:17.41
287 PL RAFITA TEAM Gucci 10:51:17.93 301.801 00:21:17.93
288 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 88 10:51:18.74 301.609 00:21:18.74
289 PL TARASIUK Jerzy Blau Diamond 10:51:19.07 301.532 00:21:19.07
290 SK TRISTIGNAC TEAM Johanes 10:51:19.35 301.466 00:21:19.35
291 AT EPPENSTEINER Josef Cesario 10:51:19.70 301.383 00:21:19.70
292 AT NAGELHOFER Robert Pfeil 2321 10:51:19.94 301.327 00:21:19.94
293 PL MAZIARZ RACING TEAM Banagi 10:51:20.90 301.101 00:21:20.90
294 SK NOVÁK Pavel Palo 10:51:22.25 300.784 00:21:22.25
295 CZ LAŇKA Alfons Ing. Laura 10:51:22.58 300.706 00:21:22.58
296 PL BASA Marek & Andrzej M 6 10:51:23.05 300.596 00:21:23.05
297 SK MINÁRIK + MAŤAŠEJE Redy 10:51:23.26 300.547 00:21:23.26
298 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Romee 10:51:23.53 300.484 00:21:23.53
299 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 15 10:51:23.93 300.390 00:21:23.93
300 CZ KULÍK Přemysl Gladiátor 10:51:24.22 300.322 00:21:24.22
301 AT WALDER Florian Kalla 10:51:24.95 300.152 00:21:24.95
302 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 10 10:51:25.19 300.096 00:21:25.19
303 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Zerdi 10:51:25.55 300.012 00:21:25.55
304 SK KOPAS Michal Miťko 10:51:26.46 299.799 00:21:26.46
305 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 73 10:51:26.77 299.727 00:21:26.77
306 PL SMORAWSKI Marek + Jacek Gabi 10:51:27.42 299.576 00:21:27.42
307 SK BLAŽENEC Štefan Džejkop 10:51:28.19 299.397 00:21:28.19
308 PL PITAŚ M & M Team Junior 5757 10:51:28.63 299.295 00:21:28.63
309 AT NAGELHOFER Robert Lava 2303 10:51:31.16 298.708 00:21:31.16
310 SK ČÍŽ Ján Arn 10:51:31.46 298.639 00:21:31.46
311 AT SCHÖN Johann Nero 10:51:31.69 298.586 00:21:31.69
312 PL PACEK Wojciech Little Miss 10:51:32.36 298.431 00:21:32.36
313 PL MISIAK Marek Marek 69 10:51:33.23 298.230 00:21:33.23
314 CZ KULÍK Přemysl Jitka 10:51:35.36 297.740 00:21:35.36
315 CZ TRUKSA Vítězslav Prokop 10:51:35.67 297.668 00:21:35.67
316 CZ BASTL Josef Sweetboy 10:51:36.10 297.570 00:21:36.10
317 AT SG MIKS Wolfgang und Andrea Nico 10:51:37.13 297.333 00:21:37.13
318 SK KOPAS Michal Michal 10:51:37.38 297.276 00:21:37.38
319 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Čtverka 10:51:37.92 297.152 00:21:37.92
320 CZ GRUBER Marek Olivie 10:51:38.47 297.027 00:21:38.47
321 PL NOWICKI Damian Primo 10:51:38.89 296.930 00:21:38.89
322 DE TARGATZ Angela Dr. DR 8 10:51:39.62 296.764 00:21:39.62
323 PL KUSION Tomasz Kornelia 10:51:41.44 296.349 00:21:41.44
324 AT KUTLESA Slavko SLK 07 10:51:42.42 296.126 00:21:42.42
325 CZ DUDA Přemysl Eva 10:51:43.46 295.889 00:21:43.46
326 SK PRIEHODA Ján + Ivana Rose 10:51:45.48 295.432 00:21:45.48
327 CZ TOMEK Jindřich T3. 10:51:47.18 295.047 00:21:47.18
328 PL KOZLENIA - WOLANIN Evel 10:51:47.42 294.993 00:21:47.42
329 DE TEAM GOCH TG 044 10:51:47.94 294.876 00:21:47.94
330 PT PEDRO PORTO Abstrakt 10:51:48.75 294.693 00:21:48.75
331 SK LAŠ Vladimír Las 2 10:51:49.40 294.547 00:21:49.40
332 AT RIEDL Franz Franz 10:51:49.61 294.500 00:21:49.61
333 DE TEAM NAMIBIA Hoop & Lücke Fips 10:51:50.58 294.282 00:21:50.58
334 CZ GRUBER Simon Žofka 10:51:53.02 293.735 00:21:53.02
335 CZ ACADEMY LOFT Miracle Academy 55 10:51:54.68 293.364 00:21:54.68
336 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Captain America 10:51:55.35 293.215 00:21:55.35
337 PL TARASIUK Jerzy George 539 10:51:55.62 293.155 00:21:55.62
338 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 19 10:51:57.37 292.765 00:21:57.37
339 CZ KOLÍNEK Jarolím Kolínek Team "F" 10:51:58.15 292.592 00:21:58.15
340 DE TARGATZ Angela Dr. DR 10 10:51:59.55 292.281 00:21:59.55
341 CZ GRUBER Simon Sabinka 10:52:00.63 292.042 00:22:00.63
342 CZ ŠABATA Jan J.Š. 3 10:52:01.22 291.912 00:22:01.22
343 SK PRIEHODA Ján + Ivana Zara. 10:52:02.41 291.649 00:22:02.41
344 AT BLIEGE Felix Felix 4 10:52:03.49 291.411 00:22:03.49
345 AT ALTUMAH Alhasan Nano 10:52:03.94 291.312 00:22:03.94
346 AT GRATZER Marco "B" Antonius 10:52:04.80 291.123 00:22:04.80
347 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Jednička 10:52:06.07 290.844 00:22:06.07
348 AT LINDTNER Harald Margpol 10:52:06.55 290.739 00:22:06.55
349 CZ MAREK Petr Emil* 10:52:06.91 290.660 00:22:06.91
350 CZ TEAM ZEMAN + KAŠUBA ZK 2 10:52:07.42 290.549 00:22:07.42
351 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Golden Alenka 10:52:08.24 290.369 00:22:08.24
352 CZ ACADEMY LOFT Sado Academy 75 10:52:09.07 290.188 00:22:09.07
353 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 050 10:52:10.06 289.972 00:22:10.06
354 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 06 10:52:11.76 289.602 00:22:11.76
355 SK BLAŽENEC Štefan Štefanko 10:52:13.49 289.226 00:22:13.49
356 CZ SKOKAN Pavel Pitbull 10:52:15.85 288.715 00:22:15.85
357 DE WINGS 2 WIN W2W 371 10:52:17.49 288.361 00:22:17.49
358 SK BLAŽENEC Štefan Stammwater 10:52:19.55 287.918 00:22:19.55
359 SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 22 10:52:20.32 287.752 00:22:20.32
360 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Sirius 1386 10:52:20.68 287.675 00:22:20.68
361 PL KOCIK & BASA Krysia 3 10:52:21.88 287.418 00:22:21.88
362 CZ KULÍK Přemysl Blesk 10:52:22.84 287.212 00:22:22.84
363 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Timo 2 10:52:23.72 287.024 00:22:23.72
364 DE BEHLKE Andreas AB 06 10:52:26.15 286.506 00:22:26.15
365 CZ HRUDA Jan Josef 1 10:52:27.83 286.149 00:22:27.83
366 CZ VACHTL Jan Pavel 10:52:29.25 285.848 00:22:29.25
367 PL TEAM OLR MAZURY Bekki 10:52:31.85 285.298 00:22:31.85
368 SK BLAHOVSKÝ + HNILIČKA Team South Portland 10:52:32.53 285.154 00:22:32.53
369 DE HOOP Michael Jana. 10:52:32.60 285.140 00:22:32.60
370 AT GASSER Reinhard Gambit 10:52:33.30 284.992 00:22:33.30
371 DE TEAM GOCH Leo. 10:52:40.12 283.563 00:22:40.12
372 SK NOVÁK Pavel Vlado 10:52:43.80 282.798 00:22:43.80
373 CZ ACADEMY LOFT Azari Academy 45 10:52:47.94 281.942 00:22:47.94
374 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Golden Vojta 10:52:50.87 281.340 00:22:50.87
375 SK BODNAR & VILČKO Vladimír Bovi 5 10:52:56.16 280.258 00:22:56.16
376 AT LINDTNER Harald Talentina 10:52:56.65 280.158 00:22:56.65
377 CZ TEAM SMUTNÝ Charlie 10:53:02.95 278.882 00:23:02.95
378 CZ SETTLER + KUBÁČEK Team Olathe 10:53:03.62 278.747 00:23:03.62
379 SK DUCHOVIČ Jozef Chirlanda 10:53:05.27 278.415 00:23:05.27
380 HU LÁSZLÓ-MOLNÁR LM 19 10:53:05.63 278.343 00:23:05.63
381 PL MISIAK Marek Marek 79 10:53:08.71 277.725 00:23:08.71
382 SK BLAŽENEC Štefan Lolo 10:53:09.32 277.603 00:23:09.32
383 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Jozef 1 10:53:13.30 276.810 00:23:13.30
384 PL KOZLENIA Artur Areo 10:53:13.58 276.755 00:23:13.58
385 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 64 10:53:14.40 276.592 00:23:14.40
386 DE HEIDEMANN + WINTER Tanja 10:53:17.43 275.992 00:23:17.43
387 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Baronesa 10:53:18.98 275.687 00:23:18.98
388 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Petra 10:53:19.22 275.639 00:23:19.22
389 SK FAMILY PINČÁK Zarka 10:53:19.68 275.549 00:23:19.68
390 CZ DUDA Přemysl Jindra 10:53:23.39 274.820 00:23:23.39
391 CZ DAVID Petr Bess 2 10:53:24.21 274.660 00:23:24.21
392 AT HALATSCHEK Dietmar Hilde 10:53:25.83 274.343 00:23:25.83
393 CZ RUBEY & VARGA Team Ruby 3 10:53:28.03 273.915 00:23:28.03
394 PL KUSION Tomasz Konrad 10:53:28.74 273.777 00:23:28.74
395 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Maria 2 10:53:29.24 273.679 00:23:29.24
396 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Remy 10:53:29.73 273.584 00:23:29.73
397 CZ KONOPÍK Jiří Žofka 10:53:30.05 273.522 00:23:30.05
398 CZ LOCCO TEAM Lita 10:53:34.43 272.675 00:23:34.43
399 AT HALATSCHEK Dietmar Isolde 10:53:34.91 272.583 00:23:34.91
400 SK HELMAR Team Bodwie 10:53:37.28 272.127 00:23:37.28
401 AT GRATZER Marco "A" Sonny 10:53:42.39 271.149 00:23:42.39
402 CZ SVOBODA Jiří Terezka 10:53:53.58 269.033 00:23:53.58
403 SK HROZEN Peter Anička 10:53:54.44 268.871 00:23:54.44
404 AT HOFMANN Leopold Poldi 17 10:54:00.57 267.727 00:24:00.57
405 AT JAKUPOVIC Jasmin Jasko 10:54:16.44 264.810 00:24:16.44
406 CZ LOCCO TEAM Edna 10:54:18.12 264.505 00:24:18.12
407 CZ ACADEMY LOFT China Academy 38 10:54:29.72 262.417 00:24:29.72
408 SK BLAŽENEC Štefan Kristínka 10:54:42.70 260.120 00:24:42.70
409 SK PRIEHODA Ján + Ivana Konstance 10:54:44.40 259.822 00:24:44.40
410 CZ SKOKAN Pavel Shakira 10:54:51.42 258.599 00:24:51.42
411 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 026 10:54:51.66 258.558 00:24:51.66
412 CZ KULÍK Přemysl Jana* 10:54:57.50 257.549 00:24:57.50
413 PL TEAM OLR MAZURY Playboy 10:55:02.66 256.665 00:25:02.66
414 CZ DUDA Přemysl Zdena 10:55:05.07 256.254 00:25:05.07
415 SK LAŠ Vladimír Las 4 10:55:08.14 255.732 00:25:08.14
416 CH TEAM WIRZ Melanie Meillard 10:55:08.84 255.614 00:25:08.84
417 PL KOCIK & BASA Kasia 1 10:55:11.03 255.243 00:25:11.03
418 CZ BOUCHAL Martin Predátor 10:55:28.06 252.398 00:25:28.06
419 CH TEAM WIRZ Michelle Gisin 10:55:36.23 251.056 00:25:36.23
420 CZ BOUCHAL Martin Dominátor 10:55:37.07 250.919 00:25:37.07
421 CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Dobiš 10:55:43.65 249.849 00:25:43.65
422 SK BINDAS JUN. Štefan Jessika 10:55:44.44 249.722 00:25:44.44
423 HU GÁBOR Takács TG 31 10:55:49.04 248.980 00:25:49.04
424 PL TEAM OLR MAZURY Plesaures 10:55:53.27 248.302 00:25:53.27
425 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Hulk 10:55:54.55 248.098 00:25:54.55
426 CZ HOLUB "B" Cecilie 10:55:57.18 247.678 00:25:57.18
427 CZ KULÍK Přemysl Favorit 10:56:00.31 247.182 00:26:00.31
428 SK PRIEHODA Ján + Ivana Jasmína 10:56:06.16 246.258 00:26:06.16
429 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Freiheit 10:56:17.99 244.412 00:26:17.99
430 AT HEILAND Helmut Emilie 10:56:26.99 243.026 00:26:26.99
431 DE TEAM ANHÄNGER Michael Stu. 10:56:59.50 238.148 00:26:59.50
432 SK HROZEN Peter Hogo Fogo 10:57:06.40 237.137 00:27:06.40
433 PL SROKA-KUSION-KAWA Team Julian 10:57:11.98 236.326 00:27:11.98
434 SK BELANEC Team Auróra 10:57:13.16 236.156 00:27:13.16
435 PT PEDRO PORTO D Dakota 10:57:13.40 236.121 00:27:13.40
436 AT JAKUPOVIC Jasmin Elif 10:57:13.54 236.101 00:27:13.54
437 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Moravec 10:57:13.79 236.065 00:27:13.79
438 CZ TRUKSA Vítězslav Anna* 10:57:14.14 236.014 00:27:14.14
439 CZ ACADEMY LOFT Silver Academy 62 10:57:14.64 235.942 00:27:14.64
440 SK ČAMPIŠ Milan DC 66 10:57:15.16 235.867 00:27:15.16
441 DE SCHOEN Friedrich Fritz 4 10:57:15.26 235.852 00:27:15.26
442 DE WINGS 2 WIN W2W 364 10:57:15.57 235.808 00:27:15.57
443 DE SG STEFFL "A" Zorro 10:57:15.78 235.777 00:27:15.78
444 PL JANIA - LACH Team Natalia 10:57:17.15 235.580 00:27:17.15
445 CZ KULÍK Přemysl Pavel 10:57:17.44 235.538 00:27:17.44
446 CZ HOLUB "A" Bohdan 10:57:17.99 235.459 00:27:17.99
447 CZ GORČÍK + MACHALA Team Pája 10:57:18.12 235.441 00:27:18.12
448 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 14 10:57:18.52 235.383 00:27:18.52
449 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 18 10:57:18.83 235.339 00:27:18.83
450 SK BABIC Pavol Red Hrky 305 10:57:19.62 235.225 00:27:19.62
451 CZ BARTOŠ TEAM Schmidt 10:57:20.19 235.143 00:27:20.19
452 SK BINDAS JUN. Štefan Stivi 10:57:20.60 235.085 00:27:20.60
453 DE TARGATZ Angela Dr. DR 12 10:57:20.87 235.046 00:27:20.87
454 SK HELMAR Team Bodbu 10:57:21.10 235.013 00:27:21.10
455 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Dua Lipa 10:57:21.65 234.934 00:27:21.65
456 CZ GORČÍK + MACHALA Team Paula 10:57:21.89 234.900 00:27:21.89
457 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 66 10:57:22.34 234.836 00:27:22.34
458 PL JANIA - LACH Team Wibul 10:57:22.51 234.811 00:27:22.51
459 PL MAJCHER Krystian & Marcel KM 89 10:57:23.22 234.710 00:27:23.22
460 DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Werner 4 10:57:23.35 234.691 00:27:23.35
461 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarka 10:57:23.76 234.633 00:27:23.76
462 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 12 10:57:24.21 234.569 00:27:24.21
463 DE TEAM - DIE ROTHALBOMBER Athene 10:57:24.88 234.473 00:27:24.88
464 HU BÖDI József BJ 43 10:57:25.21 234.426 00:27:25.21
465 PL MAZIARZ RACING TEAM Genta 10:57:25.54 234.379 00:27:25.54
466 DE TEAM - DIE ROTHALBOMBER Diamant 10:57:25.79 234.343 00:27:25.79
467 SK FAMILY PINČÁK Džipsi 10:57:26.32 234.268 00:27:26.32
468 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 45 10:57:26.50 234.242 00:27:26.50
469 AT GRATZER Marco "A" Homer 10:57:26.66 234.220 00:27:26.66
470 PL SROKA Krzysztof Emi 10:57:27.55 234.093 00:27:27.55
471 PL KOZLENIA Artur Didi 10:57:28.10 234.015 00:27:28.10
472 DE SKOPLJAK Denis Irene 10:57:28.36 233.978 00:27:28.36
473 CZ KUDELA Jaromír Ing. Kája 10:57:28.50 233.958 00:27:28.50
474 CZ KLEMENS Karel Sifr 10:57:28.99 233.889 00:27:28.99
475 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Gamora 10:57:29.23 233.855 00:27:29.23
476 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Rosol 10:57:29.43 233.826 00:27:29.43
477 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Sirius 1391 10:57:29.61 233.801 00:27:29.61
478 AT OFNER Kurt Ema 10:57:29.85 233.767 00:27:29.85
479 SK BALÁŽ Štefan Lolo 10:57:30.62 233.658 00:27:30.62
480 PL GRODNY Andrzej "A" Rema 10:57:31.10 233.590 00:27:31.10
481 AT KUTLESA Slavko SLK 02 10:57:31.25 233.569 00:27:31.25
482 CZ BASTL Josef Hellboy 10:57:31.74 233.499 00:27:31.74
483 PL BRASZKO Adam i Helena Brus 10:57:31.87 233.481 00:27:31.87
484 SK PODHORSKÝ TEAM Budvár 1 10:57:32.19 233.436 00:27:32.19
485 CZ GERSPITZER Team GT-1 10:57:32.24 233.429 00:27:32.24
486 HU BÖDI József BJ 99 10:57:35.12 233.022 00:27:35.12
487 AT STEINER Alfred Samy 1 10:57:35.38 232.986 00:27:35.38
488 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 20 10:57:35.63 232.951 00:27:35.63
489 SK MINÁRIK + MAŤAŠEJE Dady 10:57:35.99 232.900 00:27:35.99
490 CZ FLY YOUNG STARS Jefferson 10:57:37.42 232.699 00:27:37.42
491 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Dvorak 10:57:37.59 232.675 00:27:37.59
492 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 021 10:57:38.13 232.599 00:27:38.13
493 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 57 10:57:38.62 232.531 00:27:38.62
494 AT ALTUMAH Alhasan Kiano 10:57:38.87 232.496 00:27:38.87
495 SK PODHORSKÝ TEAM Budvár 2 10:57:39.18 232.452 00:27:39.18
496 DE SG STEFFL "B" Tschoutschi 10:57:39.65 232.386 00:27:39.65
497 SK BABIC Pavol Ing.Starek 319 10:57:40.14 232.318 00:27:40.14
498 DE WINGS 2 WIN W2W 377 10:57:40.56 232.259 00:27:40.56
499 CZ VLČEK Jiří Skorju 10:57:41.78 232.088 00:27:41.78
500 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 83 10:57:42.05 232.051 00:27:42.05
501 CZ SUCHÁNEK Břetislav Domča 10:57:42.73 231.956 00:27:42.73
502 CZ GRUBER Lubomír Adélka 10:57:42.81 231.945 00:27:42.81
503 HU TAKÁCS József & Márk TJM 43 10:57:43.45 231.855 00:27:43.45
504 AT NAHIČ & ZWILAK Team Joni 10:57:43.75 231.814 00:27:43.75
505 SK TATRY-DERBY D-1 10:57:44.22 231.748 00:27:44.22
506 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 26 10:57:44.52 231.706 00:27:44.52
507 AT NÖRES Kurt Big-Bang 10:57:45.23 231.608 00:27:45.23
508 CZ ACADEMY LOFT Sydney Academy 67 10:57:46.43 231.441 00:27:46.43
509 SK BALÁŽ Štefan Lofik 10:57:48.01 231.222 00:27:48.01
510 AT RÖTZER Franz Top 6 10:57:48.03 231.219 00:27:48.03
511 CZ HOLUB "A" Bohuslava 10:57:50.69 230.851 00:27:50.69
512 CZ EM-EKO.CZ PS 1 10:57:51.21 230.779 00:27:51.21
513 AT GRATZER Werner Attilus 10:57:51.97 230.674 00:27:51.97
514 CZ ACADEMY LOFT Olympia Academy 61 10:57:53.31 230.489 00:27:53.31
515 DE SPITZBERG Team U 128 10:57:53.87 230.412 00:27:53.87
516 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Timo 3 10:57:54.02 230.392 00:27:54.02
517 CZ MILOTA Milan MM 002 10:57:55.91 230.132 00:27:55.91
518 CZ ACADEMY LOFT Střela Academy 25 10:57:56.08 230.108 00:27:56.08
519 CZ ATH KVĚTNÁ Sanšajn 10:57:57.20 229.955 00:27:57.20
520 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Bauer 10:57:57.27 229.945 00:27:57.27
521 CZ BOUCHAL Martin Radiátor 10:57:57.97 229.849 00:27:57.97
522 DE HIENZSCH Frank F.H. 1 10:57:59.27 229.671 00:27:59.27
523 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jana 10:57:59.44 229.648 00:27:59.44
524 CZ ŠÁLEK Roman RS 06 10:57:59.85 229.592 00:27:59.85
525 DE HOOP Michael Nelly 10:58:00.15 229.551 00:28:00.15
526 DE ANTONOV AVIATION AN 124 10:58:00.69 229.477 00:28:00.69
527 DE SPITZBERG Team U 138 10:58:03.26 229.127 00:28:03.26
528 DE TEAM GOCH Lotus Blume 10:58:04.26 228.991 00:28:04.26
529 CZ ŠABATA Jan J.Š. 1 10:58:05.40 228.836 00:28:05.40
530 NO HELGESEN Bjorn Ove Günter 84 10:58:06.18 228.730 00:28:06.18
531 CZ NERS Jaroslav Petra 10:58:06.81 228.645 00:28:06.81
532 PL GRODNY Andrzej Hugo 10:58:08.16 228.462 00:28:08.16
533 CZ MASNÝ & M Lenin 10:58:08.22 228.454 00:28:08.22
534 SK DREXLEROVÁ Helena Kincsem 10:58:08.93 228.358 00:28:08.93
535 CZ BAJTEK Jan Thor 10:58:08.97 228.352 00:28:08.97
536 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 013 10:58:09.59 228.268 00:28:09.59
537 CZ DUDA Přemysl Karla 10:58:09.71 228.252 00:28:09.71
538 PL MISIAK Marek Marek 67 10:58:10.26 228.178 00:28:10.26
539 CZ HLAVINKA Josef Riči 10:58:10.53 228.141 00:28:10.53
540 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Star-Lord 10:58:11.18 228.054 00:28:11.18
541 AT GRATZER Werner Spartacus 10:58:11.33 228.034 00:28:11.33
542 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 6 10:58:11.76 227.976 00:28:11.76
543 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 137 10:58:12.14 227.924 00:28:12.14
544 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ SP 085 10:58:14.13 227.657 00:28:14.13
545 AT OFNER Kurt Paula 10:58:14.58 227.596 00:28:14.58
546 CZ MASNÝ & M Remek 10:58:16.95 227.278 00:28:16.95
547 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 64 10:58:17.04 227.266 00:28:17.04
548 PL BASA Marek & Andrzej M 5 10:58:17.85 227.158 00:28:17.85
549 AT GRATZER Marco "A" William 10:58:18.75 227.038 00:28:18.75
550 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Janda 10:58:22.03 226.600 00:28:22.03
551 CZ BECHA Lubomír + Jan Bony 10:58:22.38 226.553 00:28:22.38
552 DE ANDREAS & UDO Naddy 10:58:22.78 226.500 00:28:22.78
553 PL MAZIARZ RACING TEAM Ajaagu 10:58:23.20 226.444 00:28:23.20
554 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 62 10:58:25.77 226.103 00:28:25.77
555 CZ ESHEK Bohdan Bart 10:58:30.01 225.543 00:28:30.01
556 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Neymar 10:58:30.61 225.463 00:28:30.61
557 BE COPPENS Peter Orange 10:58:30.85 225.432 00:28:30.85
558 CZ FLY YOUNG STARS Hanna 10:58:31.83 225.303 00:28:31.83
559 AT ECKHARDT Markus Ecki´s 011 10:58:32.90 225.162 00:28:32.90
560 SK NOVÁK Pavel Milan 10:58:33.61 225.069 00:28:33.61
561 SK BINDAS JUN. Štefan Eliss 10:58:34.55 224.945 00:28:34.55
562 CZ BALKONOVÝ ODCHOV Nikolas 10:58:36.39 224.704 00:28:36.39
563 SK ČAMPIŠ Milan MK 69 10:58:36.75 224.657 00:28:36.75
564 SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 14 10:58:37.26 224.590 00:28:37.26
565 AT WALDER Florian Nala 10:58:37.99 224.495 00:28:37.99
566 HU BÖDI József BJ 31 10:58:39.53 224.294 00:28:39.53
567 CZ HOLUB "A" Boleslav 10:58:41.36 224.055 00:28:41.36
568 CZ KLEMENS Karel ml. Happy 10:58:41.77 224.002 00:28:41.77
569 AT RÖTZER Franz Top 4 10:58:42.62 223.892 00:28:42.62
570 SK PRÍVARA Pavol Kinčen-Pony 10:58:45.87 223.470 00:28:45.87
571 CZ KLEMENSOVÁ Sára Greny 10:58:47.29 223.286 00:28:47.29
572 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 80 10:58:50.20 222.911 00:28:50.20
573 AT SG MIKS Wolfgang und Andrea Andrea 10:58:50.84 222.828 00:28:50.84
574 SK GOGORA Milan Mabi 10:58:52.88 222.566 00:28:52.88
575 PL TEAM OLR MAZURY Beachcomber 10:58:54.89 222.308 00:28:54.89
576 CZ MALACH Ladislav Sisi 10:58:56.33 222.124 00:28:56.33
577 PL SROKA Krzysztof Leo 10:58:56.98 222.041 00:28:56.98
578 SK BRKAL Ján Ing. Adriána 10:59:01.88 221.416 00:29:01.88
579 SK VOJTKO Milan Mivo 17 10:59:04.06 221.139 00:29:04.06
580 SK COMOREK Pavel Moskva 10:59:10.33 220.347 00:29:10.33
581 AT GASSER Reinhard Galaxy 10:59:10.70 220.300 00:29:10.70
582 SK ČAMPIŠ Milan MC 62 10:59:12.50 220.074 00:29:12.50
583 SK OVŠÁK + KONŠ Team Harry 10:59:20.29 219.100 00:29:20.29
584 CZ GRUBER Marek Marco 10:59:22.95 218.770 00:29:22.95
585 CZ BOROVIČKA Ladislav Kiss of Death 10:59:33.91 217.418 00:29:33.91
586 CZ DAVID Petr Max 10:59:39.14 216.779 00:29:39.14
587 CZ BASTL Josef Wonderboy 10:59:45.50 216.007 00:29:45.50
588 CZ ESHEK Bohdan Bono 10:59:53.55 215.037 00:29:53.55
589 HU GÁBOR Takács TG 49 10:59:58.08 214.495 00:29:58.08
590 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Dvojka 10:59:59.88 214.281 00:29:59.88
591 SK ČÍŽ Ján Bern 11:00:02.17 214.009 00:30:02.17
592 PL KOZLENIA Boguslawa Iwo 11:00:15.61 212.424 00:30:15.61
593 DE SCHOEN Friedrich Fritz 8 11:00:29.23 210.843 00:30:29.23
594 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 11 11:00:31.62 210.568 00:30:31.62
595 CZ ŠÁLEK Roman RS 05 11:00:33.10 210.398 00:30:33.10
596 AT RÖTZER Franz Top 1 11:00:33.80 210.317 00:30:33.80
597 CZ LAŇKA Alfons Ing. Martina 11:00:37.43 209.902 00:30:37.43
598 SK BINDAS JUN. Štefan Bambi 11:00:43.42 209.220 00:30:43.42
599 DE HEIDEMANN + WINTER Frieda 11:01:22.12 204.918 00:31:22.12
600 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Zelezny 11:01:23.13 204.808 00:31:23.13
601 CZ KONEČNÝ Vlastimil Leo 11:01:34.32 203.598 00:31:34.32
602 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Bella. 11:01:41.90 202.787 00:31:41.90
603 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Kuky 11:01:43.48 202.618 00:31:43.48
604 HU LÁSZLÓ-MOLNÁR LM 77 11:01:50.73 201.850 00:31:50.73
605 SK BRKAL Ján Ing. Bohdana 11:01:57.38 201.149 00:31:57.38
606 SK BODNAR & VILČKO Vladimír Bovi 3 11:01:59.77 200.899 00:31:59.77
607 DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Schinze 2 11:02:04.05 200.452 00:32:04.05
608 CZ VLČEK Jiří Šiva 11:02:04.95 200.358 00:32:04.95
609 CZ EM-EKO.CZ PS 3 11:02:05.70 200.280 00:32:05.70
610 PL MICHALAK Bogdan Rudzia 10 11:02:06.89 200.157 00:32:06.89
611 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 25 11:02:08.35 200.005 00:32:08.35
612 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Neumanova 11:02:08.85 199.953 00:32:08.85
613 SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 20 11:02:09.85 199.850 00:32:09.85
614 DE TEAM ALNA Alberto Cotayo Barack 11:02:10.46 199.787 00:32:10.46
615 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 23 11:02:11.08 199.722 00:32:11.08
616 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Klema 11:02:11.69 199.659 00:32:11.69
617 AT DEMAJ & KUKLA Team Bull 11:02:12.08 199.619 00:32:12.08
618 CZ KROČIL Jaroslav Blaženka 11:02:13.21 199.502 00:32:13.21
619 AT RÖTZER Franz Top 2 11:02:14.16 199.404 00:32:14.16
620 CZ VLČEK Jiří Kelly 11:02:14.49 199.370 00:32:14.49
621 CZ ACADEMY LOFT Silbu Academy 40 11:02:14.63 199.356 00:32:14.63
622 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 33 11:02:14.83 199.335 00:32:14.83
623 CZ DUDA Přemysl Speede 11:02:15.70 199.246 00:32:15.70
624 PL PITAŚ M & M Team Mario 11:02:16.28 199.186 00:32:16.28
625 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Laval 11:02:16.84 199.128 00:32:16.84
626 CZ ACADEMY LOFT Olympia Academy 60 11:02:17.32 199.079 00:32:17.32
627 DE WINGS 2 WIN W2W 252 11:02:17.37 199.074 00:32:17.37
628 SK TATRY-DERBY D-6 11:02:17.87 199.023 00:32:17.87
629 SK BRKAL Ján Ing. Simona 11:02:17.97 199.012 00:32:17.97
630 PL PALENTKA-KUBIAK Team W-1 11:02:18.26 198.983 00:32:18.26
631 CZ VLČEK Jiří Bambi 11:02:18.40 198.968 00:32:18.40
632 PL GRODNY Andrzej "A" Iwan 11:02:18.46 198.962 00:32:18.46
633 CZ KROČIL Jaroslav Lucifer 11:02:18.91 198.916 00:32:18.91
634 CZ ACADEMY LOFT Huricane Academy 31 11:02:19.24 198.882 00:32:19.24
635 CZ ACADEMY LOFT Tamar Academy 57 11:02:19.49 198.856 00:32:19.49
636 CZ HANZEL TEAM Nov 1 11:02:19.65 198.840 00:32:19.65
637 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Flojo 11:02:19.94 198.810 00:32:19.94
638 CZ BAJTEK Jan Alfa 11:02:20.04 198.800 00:32:20.04
639 DE TARGATZ Angela Dr. DR 4 11:02:20.30 198.773 00:32:20.30
640 PL KOZLENIA Boguslawa Zigi 11:02:20.43 198.760 00:32:20.43
641 CZ RÝDEL Jiří Wolfgang 11:02:20.72 198.730 00:32:20.72
642 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 23 11:02:20.88 198.714 00:32:20.88
643 SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 03 11:02:20.96 198.706 00:32:20.96
644 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 60 11:02:21.39 198.662 00:32:21.39
645 DE SG WACHALSKI Wadi 11:02:21.54 198.646 00:32:21.54
646 CZ BAJTEK Jan Samuraj 11:02:21.96 198.603 00:32:21.96
647 CZ HANZEL TEAM Elza 15 11:02:22.09 198.590 00:32:22.09
648 CZ GRUBER Simon Messi 11:02:22.21 198.578 00:32:22.21
649 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 34 11:02:22.25 198.574 00:32:22.25
650 PL MAZIARZ RACING TEAM Quinn 11:02:22.37 198.562 00:32:22.37
651 SK BRKAL Ján Ing. Hatty 11:02:22.57 198.541 00:32:22.57
652 PL SEDLACEK Josef JS 12 11:02:22.64 198.534 00:32:22.64
653 PL SEDLACEK Josef JS 2 11:02:22.97 198.500 00:32:22.97
654 SK TEAM LUTERAN HRICIK BAŠISTA Klokoč 11:02:22.99 198.498 00:32:22.99
655 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 32 11:02:23.01 198.496 00:32:23.01
656 PL PACEK & LIS TEAM Bono 11:02:23.38 198.458 00:32:23.38
657 SK J & I MARTON TEAM M 4 11:02:23.49 198.447 00:32:23.49
658 CH TEAM FROHMATTA Simona 11:02:23.70 198.426 00:32:23.70
659 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Nera 11:02:23.99 198.396 00:32:23.99
660 AT SG MIKS Wolfgang und Andrea Miks Racer 11:02:24.02 198.393 00:32:24.02
661 AT GASSER Reinhard Goldy 11:02:24.30 198.364 00:32:24.30
662 CZ SKOKAN Pavel Ardenka 1 11:02:24.33 198.361 00:32:24.33
663 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Ledecka 11:02:24.45 198.349 00:32:24.45
664 SK ČÁNI Ĺudovít LC 859 11:02:24.67 198.327 00:32:24.67
665 SK PRÍVARA Pavol Kinčen-Saga 11:02:24.83 198.310 00:32:24.83
666 SK FAMILY PINČÁK I. Adelka 11:02:24.87 198.306 00:32:24.87
667 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 73 11:02:25.16 198.277 00:32:25.16
668 PL MAZIARZ RACING TEAM Perry 11:02:25.33 198.259 00:32:25.33
669 SK J & I MARTON TEAM M 5 11:02:25.58 198.234 00:32:25.58
670 PL GRODNY Andrzej "A" Reda 11:02:25.62 198.230 00:32:25.62
671 CH DERBY TEAM PILATUS Wallypower 11:02:25.75 198.217 00:32:25.75
672 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 036 11:02:25.77 198.215 00:32:25.77
673 AT WIEFLER Alois Poker Face One 11:02:25.93 198.198 00:32:25.93
674 SK BABIC Pavol Hoody 310 11:02:26.12 198.179 00:32:26.12
675 PL JANIA - LACH Team Zolni 11:02:26.27 198.164 00:32:26.27
676 PL KWAŚNICKI Tomasz Lolita 11:02:26.28 198.163 00:32:26.28
677 AT WALDER Florian Zazu 11:02:26.50 198.140 00:32:26.50
678 CZ PLÁNOČKA Jan Renata 11:02:26.60 198.130 00:32:26.60
679 CZ ACADEMY LOFT Tamar Academy 56 11:02:26.83 198.107 00:32:26.83
680 DE TEAM BRANDT & WICHERT Pliskova 11:02:27.11 198.078 00:32:27.11
681 CZ BECHYNĚ Radek Mára 11:02:27.29 198.060 00:32:27.29
682 SK HROZEN Peter Peter 11:02:27.36 198.053 00:32:27.36
683 AT BLIEGE Felix Felix 5 11:02:27.54 198.034 00:32:27.54
684 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 8 11:02:27.76 198.012 00:32:27.76
685 AT VOLLNHOFER Dominik Niki 6 11:02:27.87 198.001 00:32:27.87
686 CZ BAJTEK Jan Shogun 11:02:28.14 197.973 00:32:28.14
687 DE TREPTE Arndt & Marcus Schneewittchen 11:02:28.24 197.963 00:32:28.24
688 PL NOWICKI Damian Quinto 11:02:28.53 197.934 00:32:28.53
689 PT PEDRO PORTO D Dalpot 11:02:28.57 197.930 00:32:28.57
690 CZ MILOTA Milan MM 001 11:02:28.96 197.890 00:32:28.96
691 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Blue Harry 11:02:29.24 197.862 00:32:29.24
692 CZ CHARYPAR Vladimír Charyš 2 11:02:29.34 197.852 00:32:29.34
693 CZ BOJKO Stanislav Lea. 11:02:29.63 197.822 00:32:29.63
694 DE BEHLKE Andreas AB 04 11:02:29.75 197.810 00:32:29.75
695 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Sirius 1389 11:02:30.05 197.780 00:32:30.05
696 CZ KRUTIL Karel + Michal Scheldon 11:02:30.12 197.772 00:32:30.12
696 CZ KULÍK Přemysl Lada 11:02:30.12 197.772 00:32:30.12
698 SK HROZEN Peter Aneta 11:02:30.35 197.749 00:32:30.35
699 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Zdena 11:02:30.36 197.748 00:32:30.36
700 AT STEINER Alfred Andy 2-Sa 11:02:30.44 197.740 00:32:30.44
701 DE SG WACHALSKI Wapiti 11:02:30.53 197.731 00:32:30.53
702 CZ BURSA Miloslav Stardust 11:02:30.63 197.721 00:32:30.63
703 DE ANDREAS & UDO Andre 45 11:02:30.78 197.706 00:32:30.78
704 AT NÖRES Kurt Styria Power 11:02:30.88 197.695 00:32:30.88
705 PL MAJCHER Krystian & Marcel KM 79 11:02:30.96 197.687 00:32:30.96
706 CR TEAM CROATIA Hawken 11:02:31.25 197.658 00:32:31.25
707 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Timo 1 11:02:31.34 197.649 00:32:31.34
708 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Himmel 11:02:31.72 197.610 00:32:31.72
709 CZ MAJKA + JAN TEAM Lucka 11:02:32.01 197.581 00:32:32.01
710 DE HOOP Michael Fritz 11:02:32.07 197.575 00:32:32.07
711 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Septimus 11:02:32.13 197.569 00:32:32.13
712 CZ ACADEMY LOFT Bohemia Academy 70 11:02:32.25 197.557 00:32:32.25
713 CZ NERS Jaroslav Viktorie 11:02:32.42 197.539 00:32:32.42
714 DE SCHOEN Friedrich Fritz 5 11:02:32.54 197.527 00:32:32.54
715 AT RÖTZER Franz Top 5 11:02:32.68 197.513 00:32:32.68
716 SK ČÁNI Ĺudovít LC 850 11:02:32.78 197.503 00:32:32.78
717 CH TEAM LENTI Hoxhai Florent Fly-By-Me 11:02:32.85 197.496 00:32:32.85
718 AT JAKUPOVIC Jasmin Rocky 11:02:32.93 197.488 00:32:32.93
719 AT GRATZER Werner Priscus 11:02:33.04 197.477 00:32:33.04
720 SK BODNAR & VILČKO Vladimír Bovi 2 11:02:33.08 197.473 00:32:33.08
721 PL G-YARD LOFT Mirelmo 11:02:33.26 197.455 00:32:33.26
722 CZ BECHA Lubomír + Jan Ben 11:02:33.31 197.449 00:32:33.31
723 CZ DAVID Petr Jugo 11:02:33.54 197.426 00:32:33.54
724 CZ MAJKA + JAN TEAM Martin 11:02:33.62 197.418 00:32:33.62
725 AT RIEDL Franz Cacilia 11:02:33.67 197.413 00:32:33.67
726 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Neo 11:02:33.79 197.401 00:32:33.79
727 AT GRATZER Marco "B" Salvadore 11:02:33.89 197.391 00:32:33.89
728 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 119 11:02:34.21 197.359 00:32:34.21
729 SK BCHB TEAM Samko 11:02:34.56 197.323 00:32:34.56
730 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 9 11:02:34.96 197.283 00:32:34.96
731 DE SPITZBERG Team U 157 11:02:35.16 197.263 00:32:35.16
732 CZ GRUBER Simon Bulck 11:02:35.30 197.249 00:32:35.30
733 AT OFNER Kurt Carly 11:02:35.35 197.243 00:32:35.35
734 SK GRÉK Peter Romana. 11:02:35.36 197.242 00:32:35.36
735 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 30 11:02:35.59 197.219 00:32:35.59
736 PL MAZIARZ RACING TEAM Marlee 11:02:35.75 197.203 00:32:35.75
737 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 77 11:02:35.89 197.189 00:32:35.89
738 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 69 11:02:35.96 197.182 00:32:35.96
739 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Kyara 11:02:36.06 197.172 00:32:36.06
740 PL SEDLACEK Josef JS 9 11:02:36.22 197.156 00:32:36.22
741 PL TARASIUK Jerzy Gustav 03 11:02:36.29 197.149 00:32:36.29
742 DE FRANZ Christoph Chewy 11:02:36.31 197.147 00:32:36.31
743 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 001 11:02:36.33 197.145 00:32:36.33
744 CZ VACHTL Jan Petr 11:02:36.53 197.125 00:32:36.53
745 PL PALENTKA-KUBIAK Team M-05 11:02:36.54 197.123 00:32:36.54
746 CZ GRUBER Marek Perla 11:02:36.82 197.095 00:32:36.82
747 SK BALVOŇ Michal Mikuláš 11:02:36.89 197.088 00:32:36.89
748 CZ KONOPÍK Jiří Jitka 11:02:36.92 197.085 00:32:36.92
749 DE TEAM ANHÄNGER Kai + Heiko H./E. 11:02:37.06 197.071 00:32:37.06
750 DE TEAM - DIE ROTHALBOMBER Ares 11:02:37.14 197.063 00:32:37.14
751 DE ANTONOV AVIATION AN 12 11:02:37.45 197.032 00:32:37.45
752 DE TORSTEN Jahn Jahn 5 11:02:37.65 197.012 00:32:37.65
752 AT OFNER Kurt Gabi 11:02:37.65 197.012 00:32:37.65
754 PL KOZLENIA Artur Pola 11:02:37.95 196.982 00:32:37.95
755 CZ PŘÍVARA Vladimír Dejzy 11:02:37.97 196.980 00:32:37.97
756 CZ CHARYPAR Vladimír Charyš 4 11:02:38.21 196.955 00:32:38.21
757 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Sonnenschein 11:02:38.25 196.951 00:32:38.25
758 AT GRATZER Marco "B" Parzival 11:02:38.33 196.943 00:32:38.33
759 DE ANTONOV AVIATION AN 22 11:02:38.79 196.897 00:32:38.79
760 SK PODHORSKÝ TEAM Fezoj 1 11:02:38.88 196.888 00:32:38.88
761 CZ GRUBER Simon Gladiator 11:02:39.10 196.866 00:32:39.10
762 DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Schinze 3 11:02:39.19 196.857 00:32:39.19
763 DE TEAM GOUDEN DUIF "C" Klaus 4 11:02:39.39 196.837 00:32:39.39
764 SK VAŠÍČEK Pavel Anička 11:02:39.69 196.807 00:32:39.69
765 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma11 11:02:39.76 196.800 00:32:39.76
766 DE SG WACHALSKI Walker 11:02:40.01 196.775 00:32:40.01
767 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 28 11:02:40.27 196.748 00:32:40.27
768 AT VOLLNHOFER Dominik Niki 3 11:02:40.49 196.726 00:32:40.49
769 CZ GRUBER Simon Bayli 11:02:40.55 196.720 00:32:40.55
770 DE SG STEFFL "A" Doc Schultz 11:02:40.68 196.707 00:32:40.68
771 SK FAMILY PINČÁK Gloria 11:02:40.83 196.692 00:32:40.83
772 CZ KLEMENSOVÁ Sára Tryskáč 11:02:40.88 196.687 00:32:40.88
773 CZ ŠÁLEK Roman RS 08 11:02:41.12 196.663 00:32:41.12
774 DE TORSTEN Jahn Jahn 4 11:02:41.13 196.662 00:32:41.13
775 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Sirius 1416 11:02:41.29 196.646 00:32:41.29
776 DE TEAM SASSE - WELZEL 108 - 1220 11:02:41.41 196.634 00:32:41.41
777 PL CZULOWSKI Jakub P-11 11:02:41.59 196.616 00:32:41.59
778 CZ MASNÝ & M Stalin 11:02:41.68 196.607 00:32:41.68
779 AT KUTLESA Slavko SLK 08 11:02:41.84 196.591 00:32:41.84
780 CZ ACADEMY LOFT House Academy 58 11:02:42.16 196.559 00:32:42.16
781 DE SG WACHALSKI Wakita 11:02:42.31 196.544 00:32:42.31
782 CZ VLČEK Jiří Elias 11:02:42.53 196.522 00:32:42.53
783 AT RIEDL Franz Sabine 11:02:42.85 196.490 00:32:42.85
784 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ Maria 11:02:43.03 196.472 00:32:43.03
785 CZ RÝDEL Jiří Margrit 11:02:43.23 196.452 00:32:43.23
786 AT WALDER Florian Space Boy 11:02:43.32 196.443 00:32:43.32
787 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Sohn 1854 11:02:43.40 196.435 00:32:43.40
788 CZ BECHYNĚ Radek Týnuš 11:02:43.53 196.422 00:32:43.53
789 PL JANIA - LACH Team Heros J14 11:02:43.69 196.406 00:32:43.69
790 DE TEAM BRANDT & WICHERT Spotakova 11:02:43.84 196.391 00:32:43.84
791 CZ ACADEMY LOFT Silver Academy 63 11:02:43.92 196.383 00:32:43.92
792 CZ GRUBER Lubomír Rossi 11:02:43.99 196.376 00:32:43.99
793 PL KOZLENIA - WOLANIN Kati 11:02:44.13 196.362 00:32:44.13
794 SK GOGORA Milan Nibi 11:02:44.90 196.285 00:32:44.90
795 CZ VERNER Pavel Guvernerka 11:02:44.94 196.281 00:32:44.94
796 CZ SKOKAN Pavel Číňanka 11:02:45.09 196.266 00:32:45.09
797 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 76 11:02:45.16 196.259 00:32:45.16
798 CZ CHARYPAR Vladimír Charyš 6 11:02:45.31 196.244 00:32:45.31
799 PL KWAŚNICKI Tomasz Doris 11:02:45.54 196.221 00:32:45.54
800 PL SEDLACEK Josef JS 8 11:02:45.55 196.220 00:32:45.55
801 PL SZYMAŃSKI Zbigniew SZ 36 11:02:45.89 196.186 00:32:45.89
802 CZ EM-EKO.CZ PS 5 11:02:45.99 196.176 00:32:45.99
803 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 84 11:02:46.15 196.160 00:32:46.15
804 CZ HRUDA Jan Josef 5 11:02:46.39 196.136 00:32:46.39
805 CZ BOJKO Stanislav Jarka 11:02:46.48 196.127 00:32:46.48
806 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 005 11:02:46.68 196.107 00:32:46.68
807 AT HALATSCHEK Dietmar Inge 11:02:46.70 196.105 00:32:46.70
808 SK PRIEHODA Ján + Ivana Nyx 11:02:47.21 196.054 00:32:47.21
809 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 51 11:02:47.35 196.040 00:32:47.35
810 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Black Widow 11:02:47.42 196.033 00:32:47.42
811 DE SIEBERT Dieter Dazzler 11:02:47.54 196.021 00:32:47.54
812 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Kraglin Obfonteri 11:02:47.63 196.012 00:32:47.63
813 DE PREUSSEN-DERBY Team Pretty 11:02:47.76 196.000 00:32:47.76
814 CZ KLEMENSOVÁ Sára Pohár 11:02:47.93 195.983 00:32:47.93
815 DE TEAM BRANDT & WICHERT Jagr 11:02:48.11 195.965 00:32:48.11
816 CZ KONEČNÝ Vlastimil Edani 11:02:48.24 195.952 00:32:48.24
817 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Zidane Junior 11:02:48.33 195.943 00:32:48.33
818 CZ PLÁNOČKA Jan Milena 11:02:48.36 195.940 00:32:48.36
819 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Novotna 11:02:48.62 195.914 00:32:48.62
820 AT NAHIČ & ZWILAK Team Chip 11:02:48.68 195.908 00:32:48.68
821 PL CZULOWSKI Jakub Iskra 11:02:48.83 195.893 00:32:48.83
822 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ Renate 11:02:49.06 195.870 00:32:49.06
823 HU LÁSZLÓ-MOLNÁR LM 78 11:02:49.07 195.869 00:32:49.07
824 AT NAHIČ & ZWILAK Team King 11:02:49.81 195.796 00:32:49.81
825 PL MICHALAK Bogdan Feluś 02 11:02:50.13 195.764 00:32:50.13
826 SK MINÁRIK + MAŤAŠEJE Ján.15 11:02:50.22 195.755 00:32:50.22
827 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 011 11:02:50.39 195.738 00:32:50.39
828 CZ BASTL Josef Nightboy 11:02:50.45 195.732 00:32:50.45
829 AT NAGELHOFER Robert Donner 2302 11:02:50.62 195.715 00:32:50.62
830 PL PITAŚ M & M Team Black Nemo 11:02:50.70 195.707 00:32:50.70
831 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Helmut 6 11:02:50.91 195.686 00:32:50.91
832 CZ MILOTA Milan MM 003 11:02:51.10 195.667 00:32:51.10
833 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 69 11:02:51.27 195.651 00:32:51.27
834 SK FAMILY PINČÁK I. Sofinka 11:02:51.31 195.647 00:32:51.31
835 DE HOOP Michael Olivia 11:02:51.44 195.634 00:32:51.44
836 CZ ESHEK Bohdan Bruno 11:02:51.46 195.632 00:32:51.46
837 CZ ACADEMY LOFT House Academy 59 11:02:51.64 195.614 00:32:51.64
838 PL RAFITA TEAM Calvin 11:02:51.70 195.608 00:32:51.70
839 CZ KLEMENS Karel Kafi 11:02:51.80 195.598 00:32:51.80
840 DE FRANZ Christoph Cheyanne 11:02:51.81 195.597 00:32:51.81
841 CZ BALKONOVÝ ODCHOV Matylda 11:02:51.94 195.584 00:32:51.94
842 PL KOCIK & BASA Martyna 11:02:52.09 195.569 00:32:52.09
843 CZ ACADEMY LOFT Hurricane Academy 71 11:02:52.44 195.534 00:32:52.44
844 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 2 11:02:52.57 195.522 00:32:52.57
845 CH TEAM ANDERHUB Pilsen 11:02:52.74 195.505 00:32:52.74
846 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 47 11:02:53.01 195.478 00:32:53.01
847 PL GRODNY Andrzej Lena 11:02:53.49 195.430 00:32:53.49
848 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Hajský 11:02:53.52 195.427 00:32:53.52
849 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Yelina 11:02:53.90 195.390 00:32:53.90
850 AT GASSER Reinhard Gemini 11:02:53.93 195.387 00:32:53.93
851 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ Fred 11:02:54.25 195.355 00:32:54.25
852 PL MAZIARZ RACING TEAM Afua 11:02:54.27 195.353 00:32:54.27
853 CZ BECHYNĚ Radek Káča 11:02:54.28 195.352 00:32:54.28
854 AT NAGELHOFER Robert Sturm 2330 11:02:54.40 195.340 00:32:54.40
855 DE WINGS 2 WIN W2W 357 11:02:54.53 195.327 00:32:54.53
856 CZ ACADEMY LOFT Braha Academy 7 11:02:54.64 195.317 00:32:54.64
857 SK HROZEN Peter Petra 11:02:54.71 195.310 00:32:54.71
858 DE FELBINGER Gerhard Cleopatra 11:02:54.79 195.302 00:32:54.79
859 CH DERBY TEAM PILATUS Ermis 11:02:54.97 195.284 00:32:54.97
860 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 058 11:02:55.17 195.264 00:32:55.17
861 DE TARGATZ Angela Dr. DR 11 11:02:55.56 195.226 00:32:55.56
862 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Secundus 11:02:55.91 195.191 00:32:55.91
863 CZ BECHA Lubomír + Jan Jack 11:02:56.20 195.162 00:32:56.20
864 AT HEILAND Helmut Petrus 11:02:56.23 195.159 00:32:56.23
865 DE TREPTE Arndt & Marcus Lore 11:02:56.34 195.149 00:32:56.34
866 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Rico 11:02:56.47 195.136 00:32:56.47
867 CZ ACADEMY LOFT Willy Academy 43 11:02:56.64 195.119 00:32:56.64
868 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 4 11:02:56.79 195.104 00:32:56.79
869 CZ ŠÁLEK Roman RS 04 11:02:56.84 195.099 00:32:56.84
870 DE WINGS 2 WIN W2W 352 11:02:57.11 195.073 00:32:57.11
871 AT HALATSCHEK Dietmar Conni 11:02:57.23 195.061 00:32:57.23
872 SK J & I MARTON TEAM M 1 11:02:57.57 195.027 00:32:57.57
873 CZ DAVID Petr Karin 11:02:57.65 195.019 00:32:57.65
874 DE TEAM SASSE - WELZEL Wess.-Gö.Ko. 11:02:57.91 194.994 00:32:57.91
875 CZ GERSPITZER Team GT-3 11:02:58.04 194.981 00:32:58.04
876 CZ HAŠŠO Slavomír Slavo 1 11:02:58.09 194.976 00:32:58.09
877 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Klat 58 11:02:58.41 194.944 00:32:58.41
878 CZ PLÁNOČKA Jan Láďa 11:02:58.71 194.915 00:32:58.71
879 CZ LOCCO TEAM Doktor 11:02:58.80 194.906 00:32:58.80
880 AT NAHIČ & ZWILAK Team Jani 11:02:59.08 194.878 00:32:59.08
881 AT NAGELHOFER Robert Hagel 2320 11:02:59.26 194.861 00:32:59.26
882 PL MAZIARZ RACING TEAM Diku 11:02:59.47 194.840 00:32:59.47
883 CZ CHARYPAR Vladimír Charyš 3 11:02:59.48 194.839 00:32:59.48
884 CZ ATH KVĚTNÁ Bago 11:02:59.60 194.827 00:32:59.60
885 PL GRODNY Andrzej Rena 11:02:59.81 194.807 00:32:59.81
886 SK VOJTKO Milan Mivo 13 11:03:00.57 194.732 00:33:00.57
887 DE ANDREAS & UDO Marie 11:03:01.03 194.687 00:33:01.03
888 NO HELGESEN Bjorn Ove Pokerace II. 11:03:01.42 194.648 00:33:01.42
889 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Matura 11:03:01.55 194.636 00:33:01.55
890 PL BRASZKO Adam i Helena Bold 11:03:01.83 194.608 00:33:01.83
891 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Apollo 11:03:02.19 194.573 00:33:02.19
892 AT RIEDL Franz Melani 11:03:02.61 194.531 00:33:02.61
893 DE SIEBERT Dieter Decker 11:03:03.04 194.489 00:33:03.04
894 SK LAŠ Vladimír Las 3 11:03:03.42 194.452 00:33:03.42
895 AT ECKHARDT Markus Ecki´s 005 11:03:03.65 194.429 00:33:03.65
896 CZ KLEMENSOVÁ Sára Sek 11:03:03.75 194.420 00:33:03.75
897 DE SKOPLJAK Denis Fritz. 11:03:03.95 194.400 00:33:03.95
898 PL MISIAK Marek Marek 00 11:03:04.07 194.388 00:33:04.07
899 CZ BOROVIČKA Ladislav Morty 11:03:04.58 194.338 00:33:04.58
900 CZ SVOBODA Jiří Lenka 11:03:04.61 194.335 00:33:04.61
901 PL MICHALAK Bogdan Honorata 03 11:03:04.95 194.302 00:33:04.95
902 DE TEAM NAMIBIA Hoop & Lücke Maxi 11:03:05.23 194.275 00:33:05.23
903 CZ KLEMENSOVÁ Sára Turbo. 11:03:05.24 194.274 00:33:05.24
904 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 65 11:03:05.62 194.237 00:33:05.62
905 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 25 11:03:05.83 194.216 00:33:05.83
906 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Kvitova 11:03:06.24 194.176 00:33:06.24
907 PL TARASIUK Jerzy Rosmo 11:03:06.34 194.166 00:33:06.34
908 PL CZULOWSKI Jakub Leonardo 11:03:06.50 194.151 00:33:06.50
909 PL NOCNY Grzegorz Bronek 11:03:06.73 194.128 00:33:06.73
910 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 17 11:03:07.05 194.097 00:33:07.05
911 AT GRATZER Marco "A" Adson 11:03:07.29 194.073 00:33:07.29
912 CZ KOLÍNEK Jarolím Kolínek Team "A" 11:03:07.51 194.052 00:33:07.51
913 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ SP 069 11:03:07.77 194.026 00:33:07.77
914 PL NOWICKI Damian Freccia Blu 11:03:08.43 193.962 00:33:08.43
915 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 12 11:03:08.53 193.952 00:33:08.53
916 PL MAZIARZ RACING TEAM Ferb 11:03:08.55 193.950 00:33:08.55
917 PT PEDRO PORTO Abby 11:03:09.02 193.905 00:33:09.02
918 DE SPITZBERG Team U 143 11:03:09.30 193.877 00:33:09.30
919 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Dostal 11:03:09.55 193.853 00:33:09.55
920 DE HOOP Michael Alvin 11:03:09.75 193.833 00:33:09.75
921 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Denisa 11:03:11.07 193.705 00:33:11.07
922 AT STEINER Alfred Andy IV. 11:03:11.09 193.703 00:33:11.09
923 CZ KONOPÍK Jiří Leona 11:03:11.27 193.685 00:33:11.27
924 HU VIGLIDÁN Ágoston LK 84 11:03:11.46 193.667 00:33:11.46
925 PL JANIA - LACH Team Wolro 11:03:11.56 193.657 00:33:11.56
926 CZ KRUTIL Karel + Michal Chňapík 11:03:11.58 193.655 00:33:11.58
927 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 29 11:03:11.78 193.636 00:33:11.78
928 CZ DAVID Petr Borg 11:03:11.92 193.622 00:33:11.92
929 CZ MILOTA Milan MM 005 11:03:12.17 193.598 00:33:12.17
930 DE SIEBERT Dieter Dava 11:03:12.95 193.522 00:33:12.95
931 PL MAZIARZ RACING TEAM Caitlin 11:03:13.05 193.512 00:33:13.05
932 SK EXPRES TEAM Kira 11:03:13.32 193.486 00:33:13.32
933 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Yondu 11:03:13.42 193.477 00:33:13.42
934 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Zera 11:03:13.53 193.466 00:33:13.53
935 AT RIEDL Franz Jenni 11:03:13.93 193.427 00:33:13.93
936 CZ BECHA Lubomír + Jan Hany 11:03:14.22 193.399 00:33:14.22
937 CZ GRUBER Simon Simon. 11:03:14.53 193.369 00:33:14.53
938 CZ HOLUB "B" Břetislav 11:03:14.89 193.334 00:33:14.89
939 PL KOZLENIA Boguslawa Mat 11:03:15.64 193.261 00:33:15.64
940 DE SCHOEN Friedrich Fritz 6 11:03:16.29 193.198 00:33:16.29
941 AT VOLLNHOFER Dominik Niki 4 11:03:16.58 193.170 00:33:16.58
942 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Cotri 11:03:16.94 193.135 00:33:16.94
943 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Messi 11:03:17.27 193.104 00:33:17.27
944 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 099 11:03:17.72 193.060 00:33:17.72
945 PL SMORAWSKI Marek + Jacek Portos 11:03:18.17 193.017 00:33:18.17
946 PL MICHALAK Bogdan Borka 12 11:03:18.33 193.001 00:33:18.33
947 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Wolke 11:03:18.72 192.963 00:33:18.72
948 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Zambi 11:03:18.75 192.961 00:33:18.75
949 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 014 11:03:19.15 192.922 00:33:19.15
950 CZ DAVID Petr Amor. 11:03:19.25 192.912 00:33:19.25
951 AT VOLLNHOFER Dominik Niki 5 11:03:19.44 192.894 00:33:19.44
952 DE HOOP Michael Kylie 11:03:19.45 192.893 00:33:19.45
953 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Ruppiduppi 11:03:19.63 192.876 00:33:19.63
954 AT GRATZER Marco "B" Siegfried 11:03:19.94 192.846 00:33:19.94
955 PL MAZIARZ RACING TEAM Meeko 11:03:20.08 192.832 00:33:20.08
956 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 9 11:03:20.20 192.821 00:33:20.20
957 DE TEAM SASSE - WELZEL NL L.T.B. - Nieh.6 11:03:20.39 192.802 00:33:20.39
958 CZ HANZEL TEAM Fanda 1 11:03:20.48 192.794 00:33:20.48
959 PL SROKA Krzysztof Stani 11:03:20.79 192.764 00:33:20.79
960 DE TEAM BRANDT & WICHERT Soukalova 11:03:20.91 192.752 00:33:20.91
961 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Venus 11:03:21.09 192.735 00:33:21.09
962 CZ VACHTL Jan Jakub 11:03:21.34 192.711 00:33:21.34
963 CZ BASTL Josef Walkboy 11:03:21.59 192.687 00:33:21.59
964 AT HEILAND Helmut Leo 11:03:21.89 192.658 00:33:21.89
965 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 10 11:03:22.14 192.634 00:33:22.14
966 AT WIEFLER Alois Alpha 1 11:03:22.23 192.625 00:33:22.23
967 CZ NOVOTNÁ Petra It´s Otto 11:03:22.37 192.612 00:33:22.37
968 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Groot 11:03:22.49 192.600 00:33:22.49
969 CZ PŘÍVARA Vladimír Pollo 11:03:22.68 192.582 00:33:22.68
970 AT BLIEGE Felix Felix 3 11:03:22.84 192.567 00:33:22.84
971 DE TEAM GOUDEN DUIF "C" Klaus 2 11:03:22.96 192.555 00:33:22.96
972 CZ FAJMON + HOLICKÝ Team FT 01 11:03:23.15 192.537 00:33:23.15
973 AT GRATZER Marco "A" Achilles 11:03:24.55 192.402 00:33:24.55
974 DE SOELLNER JUNIOR TEAM SJT 4 11:03:25.11 192.349 00:33:25.11
975 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 13 11:03:25.36 192.325 00:33:25.36
976 SK KOPAS Michal Miška 11:03:25.40 192.321 00:33:25.40
977 CZ ACADEMY LOFT Crystal Academy 64 11:03:25.59 192.303 00:33:25.59
978 CZ PŘÍVARA Vladimír Mary 11:03:25.80 192.282 00:33:25.80
979 AT HALATSCHEK Dietmar Roma 1 11:03:26.06 192.257 00:33:26.06
980 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Timo 4 11:03:26.62 192.204 00:33:26.62
981 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Sting 11:03:26.80 192.187 00:33:26.80
982 PL PACEK Wojciech Tornado 11:03:27.38 192.131 00:33:27.38
983 AT JAKUPOVIC Jasmin Baby Joda 11:03:27.85 192.086 00:33:27.85
984 DE SKOPLJAK Denis Beate 11:03:28.32 192.041 00:33:28.32
985 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Zena 11:03:28.97 191.979 00:33:28.97
986 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 48 11:03:29.18 191.959 00:33:29.18
987 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 355 11:03:29.19 191.958 00:33:29.19
988 CZ ŠÁLEK Roman RS 07 11:03:29.35 191.943 00:33:29.35
989 SK MINÁRIK + MAŤAŠEJE Beny 11:03:29.63 191.916 00:33:29.63
990 DE MOELLER Andreas AML Wonder 11:03:29.75 191.904 00:33:29.75
991 SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 21 11:03:30.83 191.801 00:33:30.83
992 DE ZG HELIOS Hera 11:03:31.01 191.784 00:33:31.01
993 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 25 11:03:31.25 191.761 00:33:31.25
994 AT RÖTZER Franz Top 3 11:03:31.51 191.737 00:33:31.51
995 CZ B & B TEAM Sára 11:03:31.55 191.733 00:33:31.55
996 PL SROKA-KUSION-KAWA Team Irena 11:03:31.98 191.692 00:33:31.98
997 DE FELBINGER Gerhard Freya 11:03:32.21 191.670 00:33:32.21
998 SK BELANEC Team Arianna 11:03:32.29 191.662 00:33:32.29
999 DE TARGATZ Angela Dr. DR 7 11:03:32.44 191.648 00:33:32.44
1000 DE TARGATZ Angela Dr. DR 6 11:03:32.60 191.633 00:33:32.60
1001 CZ KOLÍNEK Jarolím Kolínek Team "D" 11:03:32.87 191.607 00:33:32.87
1002 DE ANTONOV AVIATION AN 24 11:03:33.17 191.578 00:33:33.17
1003 SK KOPAS Michal Miťo 11:03:33.33 191.563 00:33:33.33
1004 BE COPPENS Peter Lemon 11:03:33.92 191.507 00:33:33.92
1005 DE MOTSCHKO Alexander Morning Star 11:03:34.06 191.494 00:33:34.06
1006 CZ BOJKO Stanislav Stano 11:03:34.13 191.487 00:33:34.13
1007 PL KOZLENIA - WOLANIN Zygi 11:03:34.93 191.411 00:33:34.93
1008 SK OVŠÁK + KONŠ Team Star. 11:03:34.97 191.407 00:33:34.97
1009 AT GRATZER Marco "B" Clemenza 11:03:35.08 191.397 00:33:35.08
1010 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Sablikova 11:03:35.42 191.365 00:33:35.42
1011 DE TEAM ANHÄNGER Manfred M. 11:03:35.74 191.334 00:33:35.74
1012 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Helmut 5 11:03:35.90 191.319 00:33:35.90
1013 DE TEAM - DIE ROTHALBOMBER Hydra 11:03:36.24 191.287 00:33:36.24
1014 AT BLIEGE Felix Felix 20 11:03:36.62 191.251 00:33:36.62
1015 DE SIEBERT Dieter Denni 11:03:37.20 191.196 00:33:37.20
1016 DE HOOP Michael Socke 11:03:37.30 191.186 00:33:37.30
1017 SK J & I MARTON TEAM M 2 11:03:37.89 191.130 00:33:37.89
1018 PL SMORAWSKI Marek + Jacek Aramis 11:03:38.47 191.075 00:33:38.47
1019 CZ VÍTOVEC P & M Eržika 11:03:38.61 191.062 00:33:38.61
1020 CZ LAŇKA Alfons Ing. Marta 11:03:40.09 190.922 00:33:40.09
1021 CZ KROČIL Jaroslav Bóďa 11:03:40.84 190.851 00:33:40.84
1022 CZ KOLÍNEK Jarolím Kolínek Team "B" 11:03:41.01 190.835 00:33:41.01
1023 SK ŠIMKO Ján Šimo 14 11:03:41.50 190.789 00:33:41.50
1023 AT KUTLESA Slavko SLK 10 11:03:41.50 190.789 00:33:41.50
1025 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 1643 11:03:42.57 190.688 00:33:42.57
1026 CZ HOLUB "A" Bohuslav 11:03:43.86 190.567 00:33:43.86
1027 CZ TEAM ZEMAN + KAŠUBA ZK 1 11:03:44.78 190.480 00:33:44.78
1028 AT RIEDL Franz Martin 11:03:45.83 190.381 00:33:45.83
1029 SK HROZEN Peter Žaneta 11:03:46.15 190.351 00:33:46.15
1030 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Heiko 11:03:46.68 190.301 00:33:46.68
1031 CZ GRUBER Lubomír Marek 11:03:46.95 190.276 00:33:46.95
1032 CZ ATH KVĚTNÁ Karel 11:03:47.49 190.225 00:33:47.49
1033 CZ ACADEMY LOFT Bulsil Academy 6 11:03:47.82 190.194 00:33:47.82
1034 CZ MALACH Ladislav Lada 11:03:48.70 190.112 00:33:48.70
1035 CZ LAŇKA Alfons Ing. Eva 11:03:48.75 190.107 00:33:48.75
1036 CZ KLEMENS Karel Phatt 11:03:49.92 189.998 00:33:49.92
1037 SK BCHB TEAM Ján 11:03:50.27 189.965 00:33:50.27
1038 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 12 11:03:50.86 189.910 00:33:50.86
1039 CZ GRUBER Simon Hardy 11:03:51.63 189.838 00:33:51.63
1040 CZ BARTOŠ TEAM Axepa 11:03:52.65 189.742 00:33:52.65
1041 PL PACEK Wojciech Wittekopek 11:03:52.91 189.718 00:33:52.91
1042 BE COPPENS Peter Binda 11:03:53.04 189.706 00:33:53.04
1043 CZ TRUKSA Vítězslav Tonča 11:03:53.55 189.658 00:33:53.55
1044 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Indy 11:03:53.92 189.624 00:33:53.92
1045 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 088 11:03:54.15 189.603 00:33:54.15
1046 PL G-YARD LOFT Aviand 11:03:54.83 189.539 00:33:54.83
1047 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Romy 11:03:55.01 189.522 00:33:55.01
1048 DE MOTSCHKO Alexander Moriah 11:03:55.58 189.469 00:33:55.58
1049 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 61 11:03:56.31 189.401 00:33:56.31
1050 CZ VÍTOVEC P & M Lupin 11:03:56.65 189.370 00:33:56.65
1051 CZ KONOPÍK Jiří Lucka 11:03:57.58 189.283 00:33:57.58
1052 AT HALATSCHEK Dietmar Gute 1 11:03:58.28 189.218 00:33:58.28
1053 AT WIEFLER Alois Alfred 11:03:58.61 189.188 00:33:58.61
1054 PL BRASZKO Adam i Helena Bus 11:03:59.07 189.145 00:33:59.07
1055 AT WALDER Florian Graham 11:03:59.92 189.066 00:33:59.92
1056 CZ KHL Kamenář Henry 11:04:00.47 189.015 00:34:00.47
1057 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 68 11:04:00.96 188.970 00:34:00.96
1058 DE MOELLER Andreas AML Surprise 11:04:01.21 188.947 00:34:01.21
1059 CZ GORČÍK + MACHALA Team Margot 11:04:01.59 188.912 00:34:01.59
1060 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Ellie Goulding 11:04:02.47 188.830 00:34:02.47
1061 PL CZULOWSKI Jakub RWD-6 11:04:02.86 188.794 00:34:02.86
1062 DE TEAM GOCH TG 052 11:04:04.09 188.681 00:34:04.09
1063 CZ FAJMON + HOLICKÝ Team FT 02 11:04:05.64 188.538 00:34:05.64
1064 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Dvanáctka 11:04:05.97 188.507 00:34:05.97
1065 CH TEAM FROHMATTA Asadi Junior 11:04:07.64 188.353 00:34:07.64
1066 PL JANIA - LACH Team Veti 11:04:09.18 188.212 00:34:09.18
1067 AT RIEDL Franz Mitzi 11:04:10.44 188.096 00:34:10.44
1068 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 7 11:04:10.62 188.080 00:34:10.62
1069 CZ KONOPÍK Jiří Sona 11:04:10.69 188.073 00:34:10.69
1070 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Sali 11:04:11.42 188.006 00:34:11.42
1071 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Tochter Cuche 11:04:11.54 187.995 00:34:11.54
1072 PL PACEK & LIS TEAM Looper 11:04:13.11 187.852 00:34:13.11
1073 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Junge Bathenburg 11:04:13.84 187.785 00:34:13.84
1074 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Kubiš 11:04:14.33 187.740 00:34:14.33
1075 CH TEAM ANDERHUB Budweis 11:04:18.38 187.371 00:34:18.38
1076 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 2 11:04:20.40 187.187 00:34:20.40
1077 DE SOELLNER JUNIOR TEAM SJT 2 11:04:22.32 187.013 00:34:22.32
1078 PL SEDLACEK Josef JS 6 11:04:22.93 186.957 00:34:22.93
1079 AT NAHIČ & ZWILAK Team Boss 11:04:24.39 186.825 00:34:24.39
1080 CZ BOROVIČKA Ladislav Fury 13 11:04:25.82 186.696 00:34:25.82
1081 CZ HANZEL TEAM Han 1 11:04:27.11 186.579 00:34:27.11
1082 AT HALATSCHEK Dietmar Conni 2 11:04:27.51 186.543 00:34:27.51
1083 SK VAŠÍČEK Pavel Neger 11:04:28.67 186.439 00:34:28.67
1084 SK PRÍVARA Pavol Kinčen-Perla 11:04:31.76 186.161 00:34:31.76
1085 PL PITAŚ M & M Team Carlos 11:04:34.80 185.888 00:34:34.80
1086 DE BEHLKE Andreas AB 03 11:04:36.90 185.700 00:34:36.90
1087 DE TEAM FRANKENPFALZ Roter Steffl 11:04:37.97 185.604 00:34:37.97
1088 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 5 11:04:40.80 185.352 00:34:40.80
1089 CH TEAM LENTI Hoxhai Florent Fliss 11:04:41.20 185.316 00:34:41.20
1090 SK OVŠÁK + KONŠ Team Plava 11:04:41.47 185.292 00:34:41.47
1091 CZ GRUBER Marek Ivoš 11:04:42.69 185.184 00:34:42.69
1092 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 020 11:04:43.41 185.120 00:34:43.41
1093 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Pavla 11:04:43.98 185.069 00:34:43.98
1094 CZ ACADEMY LOFT Black Academy 54 11:04:45.24 184.957 00:34:45.24
1095 SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 04 11:04:45.49 184.935 00:34:45.49
1096 CZ ACADEMY LOFT Silver Academy 20 11:04:46.41 184.853 00:34:46.41
1097 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 019 11:04:49.44 184.585 00:34:49.44
1098 CZ BOROVIČKA Ladislav Cecilka 11:04:49.53 184.577 00:34:49.53
1099 SK EXPRES TEAM Red 11:04:51.39 184.413 00:34:51.39
1100 SK DUCHOVIČ Jozef Zara 11:04:53.04 184.268 00:34:53.04
1101 DE TREPTE Arndt & Marcus Jana 11:04:54.29 184.158 00:34:54.29
1102 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 28 11:04:55.08 184.088 00:34:55.08
1103 DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Helmut 3 11:04:56.59 183.956 00:34:56.59
1104 CZ HAŠŠO Slavomír FC 2 11:05:03.96 183.311 00:35:03.96
1105 DE TEAM FRANKENPFALZ Claudia 11:05:04.02 183.306 00:35:04.02
1106 AT GRATZER Marco "A" Samsa 11:05:07.29 183.022 00:35:07.29
1107 DE FRANZ Christoph Cheris 11:05:07.54 183.000 00:35:07.54
1108 CZ HOLUB "B" Božena 11:05:09.26 182.851 00:35:09.26
1109 CZ GRUBER Lubomír Jagr 11:05:09.32 182.846 00:35:09.32
1110 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Ivana 11:05:09.58 182.823 00:35:09.58
1111 CZ KONEČNÝ Vlastimil Melinda 11:05:16.48 182.227 00:35:16.48
1112 AT HOFMANN Leopold Poldi 6 11:05:16.62 182.215 00:35:16.62
1113 CZ HAŠŠO Slavomír Benda 1 11:05:17.79 182.114 00:35:17.79
1114 PL SZYMAŃSKI Zbigniew SZ 39 11:05:18.21 182.078 00:35:18.21
1115 SK VOJTKO Milan Mivo 01 11:05:26.78 181.345 00:35:26.78
1116 DE HIENZSCH Frank F.H. 6 11:05:28.19 181.224 00:35:28.19
1117 CZ KLEMENS Karel Kelly 11:05:30.66 181.014 00:35:30.66
1118 CZ VERNER Pavel Red Bull 11:05:33.74 180.753 00:35:33.74
1119 DE HOOP Michael Jule 11:05:36.58 180.513 00:35:36.58
1120 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 063 11:05:37.29 180.453 00:35:37.29
1121 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Vitkova 11:05:40.33 180.197 00:35:40.33
1122 CZ NOVOTNÁ Petra Emil. 11:05:41.25 180.119 00:35:41.25
1123 CZ ACADEMY LOFT Azari Academy 44 11:05:42.80 179.989 00:35:42.80
1124 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Ĺubo 3 11:05:45.59 179.755 00:35:45.59
1125 CZ BALKONOVÝ ODCHOV Denis 11:05:45.80 179.737 00:35:45.80
1126 CZ GRUBER Simon Terezka. 11:05:48.44 179.516 00:35:48.44
1127 CZ VÍTOVEC P & M Fanny 11:05:48.89 179.479 00:35:48.89
1128 CZ NOVOTNÁ Petra Janina 11:05:54.48 179.013 00:35:54.48
1129 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 4 11:05:55.87 178.898 00:35:55.87
1130 CZ HOLUB "A" Boris 11:05:55.96 178.890 00:35:55.96
1131 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 34 11:06:04.05 178.221 00:36:04.05
1132 DE HOOP Michael Sarah 11:06:04.43 178.190 00:36:04.43
1133 SK HELMAR Team Zilko 11:06:05.34 178.115 00:36:05.34
1134 SK ŠIMKO Ján Šimo 17 11:06:05.64 178.091 00:36:05.64
1135 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Sebrle 11:06:09.55 177.770 00:36:09.55
1136 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 009 11:06:09.98 177.734 00:36:09.98
1137 AT HALATSCHEK Dietmar Ralf 11:06:19.24 176.979 00:36:19.24
1138 CZ NOVOTNÁ Petra Thomas 11:06:20.76 176.856 00:36:20.76
1139 DE SOELLNER JUNIOR TEAM SJT 1 11:06:28.56 176.225 00:36:28.56
1140 PL RAFITA TEAM Guess 11:06:35.96 175.632 00:36:35.96
1141 DE TEAM NAMIBIA Hoop & Lücke Scheele 11:06:37.05 175.544 00:36:37.05
1142 PL BASA Marek & Andrzej M 4 11:06:40.13 175.299 00:36:40.13
1143 CZ KOCIÁN Milan Mat 11:06:44.92 174.918 00:36:44.92
1144 SK LAŠ Vladimír Las 1 11:06:45.94 174.837 00:36:45.94
1145 DE TEAM ALNA Alberto Cotayo Super Power 11:06:59.71 173.752 00:36:59.71
1146 PL GRODNY Andrzej Tesa 11:07:03.92 173.424 00:37:03.92
1147 CZ GORČÍK + MACHALA Team Ája 11:07:04.59 173.371 00:37:04.59
1148 AT NÖRES Kurt Murphy 11:07:16.08 172.480 00:37:16.08
1149 CZ GRUBER Simon Pitbull 11:07:23.57 171.905 00:37:23.57
1150 CZ KONOPÍK Jiří Zuzka 11:07:26.48 171.682 00:37:26.48
1151 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Mika 11:07:26.67 171.667 00:37:26.67
1152 CZ ACADEMY LOFT Willy Academy 42 11:07:28.08 171.560 00:37:28.08
1153 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Megan 11:07:28.76 171.508 00:37:28.76
1154 AT SG MIKS Wolfgang und Andrea Ines 11:07:31.52 171.298 00:37:31.52
1155 CH TEAM FROHMATTA Bentley 11:07:33.89 171.117 00:37:33.89
1156 DE TORSTEN Jahn Jahn 2 11:07:36.83 170.895 00:37:36.83
1157 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 31 11:07:38.22 170.789 00:37:38.22
1158 DE TREPTE Arndt & Marcus Florentine 11:07:38.79 170.746 00:37:38.79
1159 DE ZSCHOMMLER Jens Toby 11:07:39.27 170.710 00:37:39.27
1160 CZ ACADEMY LOFT Venture Academy 48 11:07:39.84 170.667 00:37:39.84
1161 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Ant-Man 11:07:40.77 170.597 00:37:40.77
1162 AT NÖRES Kurt Dynamic 11:07:41.74 170.524 00:37:41.74
1163 PL PITAŚ M & M Team Lara 11:07:43.20 170.414 00:37:43.20
1164 AT NAGELHOFER Robert Gewitter 2334 11:07:44.69 170.301 00:37:44.69
1165 DE SG WACHALSKI Waldo 11:07:45.28 170.257 00:37:45.28
1166 DE HEIDEMANN + WINTER Tina 11:07:45.87 170.213 00:37:45.87
1167 SK HROZEN Peter Pálffy 11:07:47.35 170.102 00:37:47.35
1168 CZ ACADEMY LOFT Bohemia Academy 69 11:07:48.04 170.050 00:37:48.04
1169 AT HÖLD Erich Elias 11:07:48.99 169.979 00:37:48.99
1170 SK HROZEN Peter Viktor 11:07:49.05 169.974 00:37:49.05
1171 DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Helmut 2 11:07:50.84 169.840 00:37:50.84
1172 DE TEAM ALNA Alberto Cotayo Moderna 11:07:51.70 169.776 00:37:51.70
1173 DE ZG HELIOS Shao Wei 11:07:52.53 169.714 00:37:52.53
1174 DE TREPTE Arndt & Marcus Derby Star 11:07:53.26 169.659 00:37:53.26
1175 CZ SETTLER + KUBÁČEK Team Kwahu 11:07:54.44 169.571 00:37:54.44
1176 DE SKOPLJAK Denis Kurt 11:07:54.70 169.552 00:37:54.70
1177 PT PEDRO PORTO Able Master 11:07:55.63 169.483 00:37:55.63
1178 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Libelle 11:07:56.84 169.393 00:37:56.84
1179 PL RAFITA TEAM Pepe 11:07:57.40 169.351 00:37:57.40
1180 PL PACEK & LIS TEAM Piórko 11:07:57.69 169.329 00:37:57.69
1181 DE ANDREAS & UDO Laura 11:07:58.13 169.297 00:37:58.13
1182 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Franzi 11:07:58.59 169.263 00:37:58.59
1183 CZ BARTOŠ TEAM Bulschmidt 11:07:58.79 169.248 00:37:58.79
1184 PL MICHALAK Bogdan Lesia 06 11:07:59.01 169.231 00:37:59.01
1185 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Junior 11:08:00.47 169.123 00:38:00.47
1186 DE SG STEFFL "B" Old Sam 11:08:00.90 169.091 00:38:00.90
1187 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Quartus 11:08:01.07 169.079 00:38:01.07
1188 PL PACEK & LIS TEAM Borys 11:08:01.17 169.071 00:38:01.17
1189 DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Schinze 4 11:08:01.39 169.055 00:38:01.39
1190 CZ KUDELA Jaromír Ing. Mája 11:08:01.96 169.013 00:38:01.96
1191 CZ NOVOTNÁ Petra Pepina 11:08:02.69 168.959 00:38:02.69
1192 PL TARASIUK Jerzy Peter 11:08:03.32 168.912 00:38:03.32
1193 NO HELGESEN Bjorn Ove Torreros II. 11:08:03.34 168.910 00:38:03.34
1194 AT LINDTNER Harald Karel-Opal 11:08:03.88 168.871 00:38:03.88
1195 AT RIEDL Franz Rudi 11:08:04.16 168.850 00:38:04.16
1196 SK ČAMPIŠ Milan RC 65 11:08:04.20 168.847 00:38:04.20
1197 PL KOZLENIA Boguslawa Laura 11:08:04.53 168.822 00:38:04.53
1198 PL SEDLACEK Josef JS 10 11:08:05.04 168.785 00:38:05.04
1199 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 1 11:08:05.98 168.715 00:38:05.98
1200 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 18 11:08:06.29 168.693 00:38:06.29
1201 DE HEIDEMANN + WINTER Lisbeth 11:08:09.36 168.466 00:38:09.36
1202 AT ECKHARDT Markus Ecki´s 014 11:08:09.53 168.454 00:38:09.53
1203 DE HEIDEMANN + WINTER Lilly 11:08:11.13 168.336 00:38:11.13
1204 SK HROZEN Peter Oto 11:08:11.46 168.312 00:38:11.46
1205 CZ MAJKA + JAN TEAM David 11:08:11.64 168.299 00:38:11.64
1206 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 002 11:08:12.08 168.266 00:38:12.08
1207 SK HROZEN Peter Jana, 11:08:13.32 168.175 00:38:13.32
1208 PL TARASIUK Jerzy Talent 296 11:08:14.18 168.112 00:38:14.18
1209 SK MINÁRIK + MAŤAŠEJE Tereza 11:08:15.01 168.052 00:38:15.01
1210 DE TEAM GOUDEN DUIF "C" Werner 1 11:08:15.16 168.041 00:38:15.16
1211 CZ LAŇKA Alfons Ing. Marie 11:08:16.02 167.978 00:38:16.02
1212 SK PODHORSKÝ TEAM Mário 1 11:08:16.67 167.930 00:38:16.67
1213 DE WINGS 2 WIN W2W 139 11:08:16.99 167.907 00:38:16.99
1214 CH TEAM FROHMATTA Karl-Heinz 11:08:17.61 167.861 00:38:17.61
1215 DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Werner 3 11:08:18.16 167.821 00:38:18.16
1216 CZ ACADEMY LOFT Tbulk Academy 1 11:08:21.04 167.611 00:38:21.04
1217 AT HALATSCHEK Dietmar Klara 11:08:21.80 167.556 00:38:21.80
1218 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 1652 11:08:23.84 167.407 00:38:23.84
1219 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 130 11:08:24.06 167.391 00:38:24.06
1220 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 3 11:08:26.52 167.213 00:38:26.52
1221 SK TRISTIGNAC TEAM Ida 11:08:27.37 167.151 00:38:27.37
1222 SK VAŠÍČEK Pavel Fero 11:08:27.86 167.116 00:38:27.86
1223 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Dan 11:08:28.80 167.048 00:38:28.80
1224 AT BLIEGE Felix Felix 1 11:08:29.01 167.033 00:38:29.01
1225 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Alonso 11:08:29.36 167.007 00:38:29.36
1226 DE ANTONOV AVIATION AN 26 11:08:29.51 166.996 00:38:29.51
1227 SK BODNAR & VILČKO Vladimír Bovi 6 11:08:32.32 166.794 00:38:32.32
1228 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art36 11:08:33.37 166.718 00:38:33.37
1229 DE WINGS 2 WIN W2W 359 11:08:34.88 166.609 00:38:34.88
1230 SK KUBÁŇ Milan Mickey 11:08:35.63 166.555 00:38:35.63
1231 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 024 11:08:36.31 166.506 00:38:36.31
1232 AT GASSER Reinhard Gismo 11:08:38.58 166.343 00:38:38.58
1233 CH DERBY TEAM PILATUS Alamshar 11:08:39.22 166.297 00:38:39.22
1234 AT GRATZER Marco "A" Gyula 11:08:39.33 166.289 00:38:39.33
1235 AT LINDTNER Harald Rode Karel 11:08:39.95 166.245 00:38:39.95
1236 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 39 11:08:42.83 166.039 00:38:42.83
1237 HU VIGLIDÁN Ágoston LK 42 11:08:42.98 166.028 00:38:42.98
1238 AT GASSER Reinhard Grazia 11:08:45.88 165.821 00:38:45.88
1239 PT PEDRO PORTO Absent 11:08:47.30 165.720 00:38:47.30
1240 AT HÖLD Erich Raphael 11:08:48.24 165.653 00:38:48.24
1241 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Don 11:08:53.05 165.312 00:38:53.05
1242 CZ KONEČNÝ Vlastimil Nesta 11:08:54.78 165.189 00:38:54.78
1243 PL GRODNY Andrzej Zerax 11:08:59.07 164.886 00:38:59.07
1244 CZ ACADEMY LOFT Střela Academy 26 11:09:05.57 164.429 00:39:05.57
1245 CZ B & B TEAM Frenk 11:09:07.45 164.297 00:39:07.45
1246 PL SEDLACEK Josef JS 1 11:09:12.73 163.929 00:39:12.73
1247 SK BALÁŽ Štefan Loto 11:09:18.37 163.537 00:39:18.37
1248 DE TEAM FRANKENPFALZ Der Belgier 11:09:24.08 163.142 00:39:24.08
1249 SK FAMILY PINČÁK I. Šerif 11:09:30.88 162.674 00:39:30.88
1250 DE TREPTE Arndt & Marcus Ropo 11:09:32.22 162.582 00:39:32.22
1251 AT LINDTNER Harald Talentporter 11:09:36.71 162.275 00:39:36.71
1252 DE WINGS 2 WIN W2W 356 11:09:36.73 162.273 00:39:36.73
1253 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 3 11:09:44.26 161.761 00:39:44.26
1254 AT HÖLD Erich Jakob 11:09:56.47 160.937 00:39:56.47
1255 CZ LOCCO TEAM Lysičanka 11:09:57.89 160.841 00:39:57.89
1256 CZ NOVOTNÁ Petra Karel. 11:09:59.26 160.750 00:39:59.26
1257 SK TEAM LUTERAN HRICIK BAŠISTA Prekvapenie ML 11:10:04.50 160.399 00:40:04.50
1258 PT PEDRO PORTO D Daenta 11:10:11.87 159.909 00:40:11.87
1259 CZ KLEMENS Karel ml. Jonn 11:10:50.30 157.401 00:40:50.30
1260 SK BLAHOVSKÝ + HNILIČKA Team Ogunquit 11:11:37.03 154.455 00:41:37.03
1261 DE TEAM SASSE - WELZEL Abbac. - C.d.D.Hu. 3 11:11:45.17 153.954 00:41:45.17
1262 SK KUBÁŇ Milan Milley 11:12:11.77 152.336 00:42:11.77
1263 AT NAGELHOFER Robert Tsunami 2313 11:12:34.05 151.007 00:42:34.05
1264 SK BELANEC Team Anabel 11:12:58.35 149.584 00:42:58.35
1265 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ SP 012 11:13:15.21 148.612 00:43:15.21
1266 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Little Pirate 11:13:24.22 148.098 00:43:24.22
1267 AT GASSER Reinhard Gator 11:13:34.25 147.530 00:43:34.25
1268 SK OVŠÁK + KONŠ Team Nikol 11:13:55.16 146.359 00:43:55.16
1269 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 010 11:14:00.94 146.039 00:44:00.94
1270 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Sohn 676 11:14:11.18 145.475 00:44:11.18
1271 SK OVŠÁK + KONŠ Team Vanesa 11:14:35.01 144.179 00:44:35.01
1272 AT NÖRES Kurt Turbo 11:14:57.82 142.960 00:44:57.82
1273 AT STEINER Alfred Goldi 1 11:15:00.26 142.831 00:45:00.26
1274 SK MAJDÁK Michal Safír 11:15:47.25 140.388 00:45:47.25
1275 PL GRODNY Andrzej Gepa 11:15:50.78 140.208 00:45:50.78
1276 CZ BRULÍK Josef Ria 11:15:51.82 140.155 00:45:51.82
1277 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 67 11:15:52.14 140.138 00:45:52.14
1278 SK BINDAS JUN. Štefan Elitt 11:15:54.36 140.025 00:45:54.36
1279 PL GRODNY Andrzej "A" Iwanka 11:15:55.31 139.977 00:45:55.31
1280 CZ ATH KVĚTNÁ Grošák 11:15:55.89 139.948 00:45:55.89
1281 AT STEINER Alfred Andy 1-Sa 11:15:56.81 139.901 00:45:56.81
1282 DE TORSTEN Jahn Jahn 6 11:15:57.32 139.875 00:45:57.32
1283 SK PRÍVARA Pavol Kinčen-Tara 11:15:57.51 139.865 00:45:57.51
1284 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Khabib 11:15:57.84 139.849 00:45:57.84
1285 HU GÁBOR Takács TG 47 11:16:05.86 139.443 00:46:05.86
1286 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Thaisa 11:16:07.85 139.343 00:46:07.85
1287 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Stern 11:16:09.19 139.275 00:46:09.19
1288 PL PACEK Wojciech Speed Test 11:16:09.43 139.263 00:46:09.43
1289 CZ HANZEL TEAM Fanda 4 11:16:09.85 139.242 00:46:09.85
1290 SK KUBÁŇ Milan Mindy 11:16:11.60 139.154 00:46:11.60
1291 CZ HOLUB "A" Bohumila 11:16:12.16 139.126 00:46:12.16
1292 NO HELGESEN Bjorn Ove Ares II. 11:16:12.39 139.115 00:46:12.39
1293 CZ TRUKSA Vítězslav Hana 11:16:12.60 139.104 00:46:12.60
1294 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 004 11:16:12.81 139.094 00:46:12.81
1295 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Yoko Ono 11:16:13.02 139.083 00:46:13.02
1296 PL CZULOWSKI Jakub Wilga 11:16:13.36 139.066 00:46:13.36
1297 CH TEAM LENTI Hoxhai Florent Flower 11:16:13.54 139.057 00:46:13.54
1298 AT RIEDL Franz Josefa 11:16:13.78 139.045 00:46:13.78
1299 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 5266 11:16:13.80 139.044 00:46:13.80
1300 PL SMORAWSKI Marek + Jacek Meteor 11:16:14.97 138.985 00:46:14.97
1301 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Andrej 11:16:15.02 138.983 00:46:15.02
1302 AT BLIEGE Felix Felix 12 11:16:15.80 138.944 00:46:15.80
1303 DE SCHOEN Friedrich Fritz 3 11:16:16.62 138.903 00:46:16.62
1304 DE A-TEAM BOEHME Sami 11:16:17.08 138.880 00:46:17.08
1305 CZ ŠABATA Jan J.Š. 2 11:16:17.31 138.868 00:46:17.31
1306 CZ KONEČNÝ Vlastimil Messi 11:16:17.46 138.861 00:46:17.46
1307 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 6 11:16:17.68 138.850 00:46:17.68
1308 CZ BASTL Josef Gabyboy 11:16:17.97 138.835 00:46:17.97
1309 CZ SETTLER + KUBÁČEK Team Zitkala 11:16:18.38 138.815 00:46:18.38
1310 CZ SUCHÁNEK Břetislav Miša 11:16:18.98 138.785 00:46:18.98
1310 CZ ŠÁLEK Roman RS 03 11:16:18.98 138.785 00:46:18.98
1312 SK ČAMPIŠ Milan MM 68 11:16:19.12 138.778 00:46:19.12
1313 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Levi 11:16:19.49 138.759 00:46:19.49
1314 AT KUTLESA Slavko SLK 03 11:16:19.50 138.759 00:46:19.50
1315 NO HELGESEN Bjorn Ove Drevsjo III. 11:16:19.92 138.738 00:46:19.92
1316 DE SG STEFFL "A" Old Shatterhand 11:16:20.08 138.730 00:46:20.08
1317 AT SCHÖN Johann Madlen 11:16:20.51 138.708 00:46:20.51
1318 CZ TRUKSA Vítězslav Eliška 11:16:20.94 138.687 00:46:20.94
1319 CZ FLY YOUNG STARS Angela 11:16:21.16 138.676 00:46:21.16
1320 CH TEAM ANDERHUB Brünn 11:16:21.32 138.668 00:46:21.32
1321 AT EPPENSTEINER Josef Ceciel 11:16:21.44 138.662 00:46:21.44
1322 CZ MAJKA + JAN TEAM Jan 11:16:21.59 138.655 00:46:21.59
1323 CZ KRUTIL Karel + Michal Satan K. 11:16:21.79 138.645 00:46:21.79
1324 CZ BECHA Lubomír + Jan Hamoun 11:16:22.05 138.632 00:46:22.05
1325 CZ PLÁNOČKA Jan Luboš 11:16:22.17 138.626 00:46:22.17
1326 SK MAJDÁK Michal Jantar 11:16:22.75 138.597 00:46:22.75
1327 DE SIEBERT Dieter Delphine 11:16:23.64 138.552 00:46:23.64
1328 SK NOVÁK Pavel Rudo 11:16:23.66 138.551 00:46:23.66
1329 DE SG STEFFL "A" Billy the Kid 11:16:24.07 138.531 00:46:24.07
1330 CZ MILOTA Milan MM 006 11:16:24.36 138.517 00:46:24.36
1331 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 072 11:16:24.58 138.506 00:46:24.58
1332 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Eros 11:16:24.70 138.500 00:46:24.70
1333 CZ B & B TEAM Erik 11:16:25.20 138.475 00:46:25.20
1334 AT GRATZER Marco "A" Aurel 11:16:25.44 138.463 00:46:25.44
1335 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 09 11:16:25.87 138.441 00:46:25.87
1336 DE SKOPLJAK Denis Alfons 11:16:25.94 138.438 00:46:25.94
1337 CZ LAŇKA Alfons Ing. Lucka 11:16:26.43 138.414 00:46:26.43
1338 CH TEAM FROHMATTA Torres 11:16:26.76 138.397 00:46:26.76
1339 CZ KONOPÍK Jiří Luky 11:16:27.57 138.357 00:46:27.57
1340 CZ TEAM SMUTNÝ Marco Polo 11:16:27.86 138.343 00:46:27.86
1341 DE BEHLKE Andreas AB 01 11:16:28.12 138.330 00:46:28.12
1342 CZ ATH KVĚTNÁ Karla 11:16:28.45 138.313 00:46:28.45
1343 AT RIEDL Franz Christian 11:16:28.89 138.292 00:46:28.89
1344 CZ KONOPÍK Jiří Beda 11:16:29.42 138.265 00:46:29.42
1345 SK KOPAS Michal Miško 11:16:29.57 138.258 00:46:29.57
1346 CZ KONOPÍK Jiří Iva 11:16:30.11 138.231 00:46:30.11
1347 DE TARGATZ Angela Dr. DR 2 11:16:31.26 138.174 00:46:31.26
1348 CZ BOUCHAL Martin Aligátor 11:16:31.96 138.140 00:46:31.96
1349 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Viti 11:16:32.37 138.119 00:46:32.37
1350 SK LB PIGEONS Ally 4 11:16:33.05 138.086 00:46:33.05
1351 CZ ACADEMY LOFT Golden Queen 29 11:16:33.21 138.078 00:46:33.21
1352 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Metresa 11:16:33.66 138.055 00:46:33.66
1353 PL SROKA Krzysztof Linka 11:16:35.01 137.989 00:46:35.01
1354 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Hawkeye 11:16:35.14 137.982 00:46:35.14
1355 PL SMORAWSKI Marek + Jacek Atos 11:16:35.33 137.973 00:46:35.33
1356 AT GASSER Reinhard Gigi 11:16:35.68 137.956 00:46:35.68
1357 CZ SVOBODA Jiří Jana 11:16:35.70 137.955 00:46:35.70
1358 CZ TALLA Stanislav + František Vojta 11:16:36.48 137.916 00:46:36.48
1359 DE MOELLER Andreas AML Favoriet 11:16:36.98 137.892 00:46:36.98
1360 PL KOZLENIA - WOLANIN Leoni 11:16:37.53 137.864 00:46:37.53
1361 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Petra 11:16:38.94 137.795 00:46:38.94
1362 CH DERBY TEAM PILATUS Gentry Eagle 11:16:39.07 137.789 00:46:39.07
1363 SK BLAHOVSKÝ + HNILIČKA Team Romulus 5 11:16:39.47 137.769 00:46:39.47
1364 CZ TEAM ZEMAN + KAŠUBA ZK 3 11:16:40.20 137.733 00:46:40.20
1365 SK J & I MARTON TEAM M 6 11:16:40.29 137.729 00:46:40.29
1366 CZ BOROVIČKA Ladislav Chrymazona 11:16:40.61 137.713 00:46:40.61
1367 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Saffier 11:16:41.41 137.674 00:46:41.41
1368 AT GRATZER Marco "B" Alexander 11:16:43.02 137.594 00:46:43.02
1369 AT GRATZER Marco "A" Caligula 11:16:43.91 137.551 00:46:43.91
1370 DE SPITZBERG Team U 149 11:16:44.34 137.530 00:46:44.34
1371 NO HELGESEN Bjorn Ove Double I. 11:16:45.28 137.484 00:46:45.28
1372 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Maruš. 11:16:46.39 137.429 00:46:46.39
1373 CZ LAŇKA Alfons Ing. Jaruš 11:16:47.69 137.366 00:46:47.69
1374 AT WIEFLER Alois Gypsy One 11:16:49.50 137.277 00:46:49.50
1375 CZ FAJMON + HOLICKÝ Team Profesor 11:16:50.45 137.231 00:46:50.45
1376 CZ BOROVIČKA Ladislav Emil 11:16:50.47 137.230 00:46:50.47
1377 DE SCHOEN Friedrich Fritz 10 11:16:52.44 137.134 00:46:52.44
1378 PL NOCNY Grzegorz Marzena 11:16:54.41 137.038 00:46:54.41
1379 CZ SKOKAN Pavel Sherpena 11:16:55.03 137.007 00:46:55.03
1380 AT NAGELHOFER Robert Magma 2311 11:16:56.94 136.915 00:46:56.94
1381 AT GRATZER Marco "A" Istvan 11:16:57.22 136.901 00:46:57.22
1382 AT KUTLESA Slavko SLK 05 11:16:57.72 136.877 00:46:57.72
1383 CZ VLČEK Jiří Joan 11:17:00.35 136.749 00:47:00.35
1384 CZ HOLUB "A" Bořivoj 11:17:02.59 136.640 00:47:02.59
1385 CZ MAJKA + JAN TEAM Majka 11:17:06.20 136.466 00:47:06.20
1386 CZ MAČALA Zdeněk MZ 2 11:17:06.66 136.444 00:47:06.66
1387 SK HRNČIAR PETER & MIRO Gaga 11:17:07.49 136.404 00:47:07.49
1388 SK GOGORA Milan Kago 11:17:12.92 136.142 00:47:12.92
1389 CZ RUBEY & VARGA Team Ruby 2 11:17:17.49 135.923 00:47:17.49
1390 PL GRODNY Andrzej "A" Tomasz 11:17:20.17 135.795 00:47:20.17
1391 PL RAFITA TEAM H&M 11:17:22.89 135.665 00:47:22.89
1392 SK HROZEN Peter Mia 11:17:31.76 135.243 00:47:31.76
1393 CZ MAČALA Zdeněk MZ 3 11:17:32.44 135.211 00:47:32.44
1394 BE COPPENS Peter Vichy 11:17:33.51 135.160 00:47:33.51
1395 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Sirius 92 11:17:39.96 134.855 00:47:39.96
1396 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Zdeněk 11:17:41.85 134.766 00:47:41.85
1397 DE HEIDEMANN + WINTER Amette 11:17:43.90 134.670 00:47:43.90
1398 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 064 11:17:44.41 134.646 00:47:44.41
1399 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 5 11:17:49.81 134.392 00:47:49.81
1400 PL PALENTKA-KUBIAK Team J-21 11:17:50.94 134.339 00:47:50.94
1401 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Klat 32 11:17:51.63 134.307 00:47:51.63
1402 AT HALATSCHEK Dietmar Adi 11:17:52.19 134.281 00:47:52.19
1403 DE TEAM BRANDT & WICHERT Cech 11:17:52.84 134.250 00:47:52.84
1404 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 4 11:17:53.64 134.213 00:47:53.64
1405 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Annet 11:17:54.24 134.185 00:47:54.24
1406 AT WALDER Florian Kiwi Blue 11:17:55.29 134.136 00:47:55.29
1407 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Anna M. 11:17:55.73 134.116 00:47:55.73
1408 CZ ACADEMY LOFT Double Academy 46 11:17:56.98 134.057 00:47:56.98
1409 AT NAGELHOFER Robert Tornado 2308 11:17:59.45 133.942 00:47:59.45
1410 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 027 11:17:59.94 133.919 00:47:59.94
1411 CZ BOJKO Stanislav Honzík 11:18:00.18 133.908 00:48:00.18
1412 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 028 11:18:00.54 133.892 00:48:00.54
1413 CZ MAREK Petr Žofie 11:18:01.18 133.862 00:48:01.18
1414 CZ ACADEMY LOFT Venture Academy 49 11:18:01.69 133.838 00:48:01.69
1415 SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 19 11:18:03.21 133.768 00:48:03.21
1416 DE BEHLKE Andreas AB 02 11:18:03.47 133.756 00:48:03.47
1417 AT BLIEGE Felix Felix 2 11:18:03.82 133.739 00:48:03.82
1418 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarmila 11:18:04.74 133.697 00:48:04.74
1419 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 87 11:18:05.26 133.673 00:48:05.26
1420 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 68 11:18:05.82 133.647 00:48:05.82
1421 AT ECKHARDT Markus Ecki´s 027 11:18:07.97 133.547 00:48:07.97
1422 SK HORŇÁČEK Miroslav Viky 11:18:08.43 133.526 00:48:08.43
1423 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Milena 11:18:09.13 133.493 00:48:09.13
1424 PL KOZLENIA Artur Adam 11:18:09.72 133.466 00:48:09.72
1425 HU LÁSZLÓ-MOLNÁR LM 73 11:18:09.85 133.460 00:48:09.85
1426 SK BRKAL Ján Ing. Katarína 11:18:10.08 133.450 00:48:10.08
1427 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 035 11:18:11.13 133.401 00:48:11.13
1428 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Vasili 11:18:11.81 133.370 00:48:11.81
1429 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 21 11:18:13.80 133.278 00:48:13.80
1430 DE SG STEFFL "A" Winnetou 11:18:17.29 133.117 00:48:17.29
1431 PL SROKA-KUSION-KAWA Team Kruk 11:18:17.70 133.099 00:48:17.70
1432 CZ KLEMENS Karel Ready 11:18:20.34 132.978 00:48:20.34
1433 DE HOOP Michael Franz 11:18:20.64 132.964 00:48:20.64
1434 DE SCHOEN Friedrich Fritz 11 11:18:22.17 132.894 00:48:22.17
1435 SK KOPAS Michal Mišo 11:18:23.42 132.836 00:48:23.42
1436 AT OFNER Kurt Remus 11:18:23.74 132.822 00:48:23.74
1437 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 9 11:18:24.30 132.796 00:48:24.30
1438 CZ EM-EKO.CZ PS 4 11:18:25.92 132.722 00:48:25.92
1439 DE SKOPLJAK Denis Susan. 11:18:25.98 132.719 00:48:25.98
1440 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Tochter 919 11:18:26.69 132.687 00:48:26.69
1441 HU BÖDI József BJ 32 11:18:31.06 132.488 00:48:31.06
1442 CZ HOLUB "B" Bronislav 11:18:31.43 132.471 00:48:31.43
1443 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 59 11:18:32.29 132.432 00:48:32.29
1444 DE HIENZSCH Frank F.H. 2 11:18:33.45 132.379 00:48:33.45
1445 AT KUTLESA Slavko SLK 11 11:18:34.69 132.323 00:48:34.69
1446 AT GASSER Reinhard Garnet 11:18:35.47 132.287 00:48:35.47
1447 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 1673 11:18:38.71 132.141 00:48:38.71
1448 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 3 11:18:41.35 132.021 00:48:41.35
1449 AT HEILAND Helmut Jutha 11:18:41.53 132.013 00:48:41.53
1450 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Inka B. 11:18:43.94 131.904 00:48:43.94
1451 CZ KONEČNÝ Vlastimil Karel 11:18:44.99 131.857 00:48:44.99
1452 DE SG STEFFL "A" Black Beard 11:18:48.12 131.716 00:48:48.12
1453 SK ČÁNI Ĺudovít LC 841 11:18:55.82 131.370 00:48:55.82
1454 AT KUTLESA Slavko SLK 14 11:19:00.49 131.162 00:49:00.49
1455 PL TEAM OLR MAZURY Beaming 11:19:14.49 130.540 00:49:14.49
1456 DE HOOP Michael Katinka 11:19:16.46 130.453 00:49:16.46
1457 PL TARASIUK Jerzy Picadilly 11:19:17.40 130.412 00:49:17.40
1458 CZ KULÍK Přemysl Lord. 11:19:19.17 130.334 00:49:19.17
1459 CZ PLÁNOČKA Jan Jan. 11:19:20.02 130.296 00:49:20.02
1460 DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Wassmuth 1 11:19:22.80 130.174 00:49:22.80
1461 DE ANDREAS & UDO Andre 23 11:19:25.18 130.070 00:49:25.18
1462 CZ HOLUB "A" Bohumil 11:19:25.41 130.060 00:49:25.41
1463 PL KOZLENIA - WOLANIN Ana 11:19:27.55 129.966 00:49:27.55
1464 CZ ACADEMY LOFT Double Academy 47 11:19:30.56 129.834 00:49:30.56
1465 CZ LUNDÁK Pavel Joritt 11:19:36.76 129.564 00:49:36.76
1466 CZ BECHYNĚ Radek Andy 11:19:37.09 129.549 00:49:37.09
1467 SK MAJDÁK Michal Opál 11:19:37.18 129.545 00:49:37.18
1468 DE MOELLER Andreas AML Prince 11:19:40.08 129.419 00:49:40.08
1469 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 4 11:19:40.63 129.395 00:49:40.63
1470 CZ HOLUB "A" Bohdana 11:19:44.34 129.235 00:49:44.34
1471 DE A-TEAM BOEHME Mika 11:19:47.24 129.109 00:49:47.24
1472 CH TEAM WIRZ Priska Nufer 11:19:48.01 129.076 00:49:48.01
1473 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 015 11:19:49.95 128.992 00:49:49.95
1474 BE COPPENS Peter Nivea 11:19:50.08 128.987 00:49:50.08
1475 PL SEDLACEK Josef JS 7 11:19:54.21 128.809 00:49:54.21
1476 CZ BAJTEK Jan Viki 11:19:56.41 128.714 00:49:56.41
1477 BE COPPENS Peter