Doletová listina

Místo vypuštění Štarnov
Vzdálenost 4.081 km
Datum a čas startu 11.07.2019 07:00:00
Počasí v místě startu
Počasí v cíli
Počet nasazených holubů 1688
Počet chovatelů 301

         
    LC Jméno chovatele Jméno holuba Čas doletu Rychlost Doba letu
1 DE STOCKBAUER - LÜDERS Team Shirocco 07:11:12.34 364.191 00:11:12.34
2 SK BLAŽENEC & VAŇO Mihai 07:12:26.01 328.226 00:12:26.01
3 DE JONAS und KONČAREVIČ Team Blende 07:15:31.78 262.787 00:15:31.78
4 DE WOLTERINK Gerald Gerald 36 07:15:58.18 255.547 00:15:58.18
5 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Simon. 07:16:36.68 245.676 00:16:36.68
6 CZ KLEMENS Karel "B" Rony. 07:19:37.58 207.935 00:19:37.58
7 CZ KRET Jiří Gama 07:20:22.29 200.329 00:20:22.29
8 AT SG NUTZ & KAHR Rabiatperlen Secret 07:20:38.56 197.697 00:20:38.56
9 CZ YOUNG STARS Maia 07:20:40.45 197.396 00:20:40.45
10 CZ YOUNG STARS Anabell 07:20:40.85 197.332 00:20:40.85
11 DE LÜDTKE Andreas Dr. Luigi 07:20:51.74 195.616 00:20:51.74
12 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Eso 3999 07:20:56.92 194.810 00:20:56.92
13 CZ LAMÁČEK Josef & David La Nikola 07:21:20.23 191.263 00:21:20.23
14 CZ ACADEMY LOFT Štěpánek Akademie Libchavy "B" Kittel Lincia 4076 07:21:23.45 190.783 00:21:23.45
15 DE FAMILIE JOEKEL Faraday 07:21:36.81 188.817 00:21:36.81
16 CZ FAJMON Team FT 04 07:21:38.05 188.637 00:21:38.05
17 DE JONAS und KONČAREVIČ Team Wolfgang 07:21:40.96 188.215 00:21:40.96
18 CZ ADAMÍK Zdeněk Milan. 07:21:41.33 188.161 00:21:41.33
19 NL CORVO Lisa* 07:21:41.88 188.082 00:21:41.88
20 CZ DVOŘÁK Zbyněk Kornfeil 07:21:42.55 187.985 00:21:42.55
21 CZ BUREŠ Jaroslav Aurelius 07:21:48.96 187.065 00:21:48.96
22 CZ VÍTEK Jan Miky 07:21:50.36 186.865 00:21:50.36
23 CZ PM Team Deli 07:21:50.73 186.812 00:21:50.73
24 CZ HAŠŠO Slavomír Vitek 07:21:54.35 186.297 00:21:54.35
25 AT WENZ Alfred Conny 07:21:54.98 186.208 00:21:54.98
26 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 924 07:21:59.57 185.560 00:21:59.57
27 CZ KRATOCHVÍL Dušan Petr 6 07:22:00.32 185.455 00:22:00.32
28 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Geha 07:22:00.38 185.447 00:22:00.38
29 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "A" Dylan 07:22:00.93 185.369 00:22:00.93
30 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 200 07:22:05.22 184.769 00:22:05.22
31 CZ ŠIK Jaroslav Erika 07:22:05.50 184.730 00:22:05.50
32 DE SASSE/WELZEL Team Abacus 1 07:22:05.92 184.672 00:22:05.92
33 PL KOZAK PRZEMYSLAW TopLofts.eu Sabi 07:22:06.02 184.658 00:22:06.02
34 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 9 07:22:06.81 184.548 00:22:06.81
35 PL SZYMCZYK & MISIAK TEAM Wiktor + Marek Jan. 07:22:08.89 184.259 00:22:08.89
36 DE HESSENBOYS TEAM One Loft Pigeon Racing Colin 07:22:09.51 184.173 00:22:09.51
36 CZ DVOŘÁK Zbyněk Cal 07:22:09.51 184.173 00:22:09.51
38 DE BELOW Harald OneNinetythree 07:22:11.11 183.952 00:22:11.11
39 SK ČÁNI Ĺ+M Team Mária C 07:22:11.35 183.919 00:22:11.35
40 CZ MAKANAKI Team Pavel 2 07:22:11.60 183.884 00:22:11.60
41 CZ KLEMENS Karel "A" Hery 07:22:12.39 183.775 00:22:12.39
42 CZ SEDLÁK Vladislav Spring Field 07:22:16.04 183.273 00:22:16.04
43 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 6 07:22:17.21 183.113 00:22:17.21
44 HU GÁBOR Scheily Sch 541 07:22:17.55 183.066 00:22:17.55
45 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Golden Bulck 07:22:17.88 183.021 00:22:17.88
46 AT NÖRES & OFNER Team NK 3 07:22:19.49 182.801 00:22:19.49
47 DE HUNTER TEAM Hunter 186 07:22:20.46 182.669 00:22:20.46
48 CZ VETPOL HOLEŠOV s.r.o. Emily. 07:22:27.27 181.745 00:22:27.27
49 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Evička 07:22:27.99 181.648 00:22:27.99
50 CZ JURÁSEK BARBAR TEAM Elen 07:22:28.19 181.621 00:22:28.19
51 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Mara 07:22:30.66 181.289 00:22:30.66
52 PL GALUS & KULESA TEAM Jan + Frantiszek Blaszka 07:22:32.11 181.095 00:22:32.11
53 NL DOLDERSUM & Zn. Galasek 07:22:33.95 180.849 00:22:33.95
54 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Fanda 07:22:35.16 180.687 00:22:35.16
55 CZ VLČEK Jiří Miho 07:22:36.36 180.527 00:22:36.36
56 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Speedy 07:22:36.64 180.490 00:22:36.64
57 BE COPPENS Peter Stella 07:22:37.85 180.329 00:22:37.85
58 PL SEDLÁČEK & MISIAK TEAM Josef + Irek Essea 07:22:39.31 180.136 00:22:39.31
59 DE FAMILIE JOEKEL Hertz 07:22:39.58 180.100 00:22:39.58
60 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Jozefka Eso 07:22:40.47 179.982 00:22:40.47
61 NL CORVO Milan+ 07:22:42.49 179.715 00:22:42.49
62 CZ JAVŮREK Miloš Franzking 07:22:42.83 179.670 00:22:42.83
63 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Miluna 07:22:43.14 179.629 00:22:43.14
64 CZ LUKÁŠ Jan Taxi. 07:22:43.45 179.589 00:22:43.45
65 DE WITT Lutz LW 2 07:22:43.83 179.539 00:22:43.83
66 ES WINKIE PIGEONS "B" Winkie 14 07:22:45.40 179.332 00:22:45.40
67 CZ VRCHLABÍ Team Černá 07:22:45.70 179.293 00:22:45.70
68 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 2 07:22:46.11 179.239 00:22:46.11
69 CZ JURÁSEK BARBAR TEAM Arnošt 07:22:49.07 178.851 00:22:49.07
70 DE FAMILIE JOEKEL Pascal 07:22:49.58 178.785 00:22:49.58
71 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "C" Neptunes 07:22:49.95 178.736 00:22:49.95
72 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "C" Jos 07:22:50.37 178.682 00:22:50.37
73 CZ NOVÁK Josef a syn Elis 07:22:50.63 178.648 00:22:50.63
74 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "B" Kittel 07:22:51.73 178.505 00:22:51.73
75 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Rumcajs 07:22:52.47 178.408 00:22:52.47
76 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 10 07:22:52.73 178.374 00:22:52.73
77 CZ KLEMENS Karel "C" Eli 07:22:53.92 178.220 00:22:53.92
78 CZ FRANTIŠEK & SAMUEL & GRZEGORZ Team Slava 07:22:54.18 178.186 00:22:54.18
79 PL KOZAK PRZEMYSLAW TopLofts.eu Drapi 07:22:54.62 178.129 00:22:54.62
80 CZ KUBA KUBIKULA Lída 07:22:54.83 178.102 00:22:54.83
81 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Nature Talent 07:22:55.40 178.028 00:22:55.40
82 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Alphabet II. 07:22:55.81 177.975 00:22:55.81
83 AT STRAIF Walter Walgun 07:22:55.99 177.952 00:22:55.99
84 SK PRIEHODA Ján a Ivana Nyx 07:22:56.06 177.943 00:22:56.06
85 CZ REIN Jan Lenny 07:22:56.99 177.823 00:22:56.99
86 CZ KLEMENS Karel "C" Le Brou 07:22:57.37 177.774 00:22:57.37
87 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 11 07:22:57.50 177.757 00:22:57.50
88 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "A" Fien 07:22:58.20 177.667 00:22:58.20
89 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Coni 07:22:58.76 177.594 00:22:58.76
90 AT EDER Gerhard Jacky 07:22:59.06 177.556 00:22:59.06
91 DE SG SCHMIDT - SOMMER Asklepios 07:22:59.84 177.455 00:22:59.84
92 NL EKEHAAR / TER APEL TEAM Czechia 2.0 07:23:00.22 177.407 00:23:00.22
93 CZ KONEČNÝ Vlastimil Atos 07:23:00.87 177.323 00:23:00.87
94 DE WITT Lutz LW 4 07:23:01.11 177.292 00:23:01.11
95 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Jarolím St 07:23:01.60 177.229 00:23:01.60
96 SK PRIEHODA Ján a Ivana Pilotka 07:23:01.84 177.199 00:23:01.84
97 SK TOMÁŠOVÁ Adela Tomas 5007 07:23:02.99 177.051 00:23:02.99
98 CZ REIN Jan Ellie 07:23:05.66 176.710 00:23:05.66
99 SK BODNÁR Ĺubo LB 3 07:23:06.10 176.654 00:23:06.10
100 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Radek 07:23:07.33 176.497 00:23:07.33
101 CZ GRUBER Lubomír Luboš 07:23:08.43 176.357 00:23:08.43
102 DE WITT Lutz LW 3 07:23:08.65 176.330 00:23:08.65
103 CZ KLEMENS Karel "B" Phil. 07:23:08.70 176.323 00:23:08.70
104 CZ LAMÁČEK Josef & David La Naomi 07:23:10.08 176.148 00:23:10.08
105 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" One For Me III. 07:23:10.73 176.066 00:23:10.73
106 DE STOCKBAUER - LÜDERS Team Golden Amigo 07:23:11.10 176.019 00:23:11.10
107 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 367 07:23:11.33 175.990 00:23:11.33
108 BE COPPENS Peter Willem 07:23:11.59 175.957 00:23:11.59
109 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 197 07:23:11.97 175.909 00:23:11.97
110 AT GRATZER Werner Graden 07:23:12.52 175.839 00:23:12.52
111 NL CORVO Devi 07:23:13.13 175.762 00:23:13.13
112 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Drago 07:23:13.28 175.744 00:23:13.28
113 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" My Tip II. 07:23:13.72 175.688 00:23:13.72
114 DE WINGS 2 WIN Lena 56 07:23:13.83 175.674 00:23:13.83
115 PL MICHALAK Bogdan Bilbo 07:23:14.09 175.641 00:23:14.09
116 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 192 07:23:14.61 175.576 00:23:14.61
117 IT CROCETTA Gabriele R 06 07:23:14.82 175.550 00:23:14.82
118 HU VAÁRY Péter VP 017 07:23:15.02 175.524 00:23:15.02
119 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Marvel 07:23:15.66 175.444 00:23:15.66
120 CZ ZEMAN & KAŠUBA ZK 5 07:23:16.62 175.323 00:23:16.62
121 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "A" Flore 07:23:16.64 175.321 00:23:16.64
122 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 931 07:23:16.74 175.308 00:23:16.74
123 CZ JAVŮREK Miloš Milan Kocián 07:23:17.06 175.268 00:23:17.06
124 PL WÓJCIK Piotr Gold X 07:23:17.60 175.200 00:23:17.60
125 PL WÓJCIK Piotr Gold 07:23:17.85 175.169 00:23:17.85
126 DE LECKE Theo & Markus Tyros 07:23:18.25 175.119 00:23:18.25
127 DE TEAM LINDENHOF Schönrade Bodo Boggs 07:23:18.69 175.064 00:23:18.69
128 HU FÖLDING Norbert FN 048 07:23:20.46 174.843 00:23:20.46
129 CZ TRUKSA Vítězslav Tonička 07:23:20.50 174.838 00:23:20.50
130 NO HELGESEN Bjorn Ove Only Me 07:23:21.01 174.774 00:23:21.01
131 CZ DVOŘÁK Zbyněk Abaja 07:23:22.52 174.586 00:23:22.52
132 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" My Tip III. 07:23:24.17 174.381 00:23:24.17
133 CZ GRUBER Simon "B" Power 07:23:25.46 174.221 00:23:25.46
134 DE WINGS 2 WIN Astro 48 07:23:25.66 174.196 00:23:25.66
135 IT WONDER PIGEONS Team Pretty Boy 07:23:27.22 174.003 00:23:27.22
136 CZ GRUBER Simon "A" Leo. 07:23:27.63 173.952 00:23:27.63
137 CZ PŘÍVARA Vladimír Aldy 07:23:28.24 173.877 00:23:28.24
138 PL MICHALAK Bogdan Niuniek 07:23:28.83 173.804 00:23:28.83
139 NL EKEHAAR / TER APEL TEAM Benji 07:23:30.07 173.651 00:23:30.07
140 CZ KLEMENS Karel "B" James* 07:23:30.84 173.556 00:23:30.84
141 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Esperanza 07:23:31.14 173.519 00:23:31.14
142 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "B" Simy 07:23:31.55 173.469 00:23:31.55
143 DE SG STEFFL King Ali 07:23:31.90 173.426 00:23:31.90
144 CZ REIN Jan Shannon 07:23:32.06 173.406 00:23:32.06
145 CZ TARVAN TEAM TARVAN Kyrill Tarvan 07:23:32.53 173.349 00:23:32.53
146 DE LANG Karl Heinz Langstory 07:23:34.92 173.056 00:23:34.92
147 AT GRATZER Marco Don Corleone 07:23:35.01 173.045 00:23:35.01
148 DE SCHÜTZE Jörn Remalus 07:23:35.30 173.009 00:23:35.30
149 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 10 07:23:35.53 172.981 00:23:35.53
150 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "C" Romi 07:23:35.79 172.949 00:23:35.79
151 CZ KADLEČÍK Jiří - Boris Rokerka 07:23:36.03 172.920 00:23:36.03
152 CZ KLEMENS Karel "A" Era 07:23:36.48 172.865 00:23:36.48
153 SK NOVÁK Matej Valter 07:23:36.74 172.833 00:23:36.74
154 CZ FRANTIŠEK & SAMUEL & GRZEGORZ Team Periwig 07:23:36.97 172.805 00:23:36.97
155 SK PAJTA Vladimír Filo 07:23:37.86 172.697 00:23:37.86
156 DE HOOP Michael Hoops 07:23:38.08 172.670 00:23:38.08
157 PL WOZNICA Józef Adenox 07:23:38.52 172.617 00:23:38.52
158 AT LEICHTFRIED Walter Henk Sohn 07:23:38.92 172.568 00:23:38.92
159 DE LECKE Theo & Markus Typhoo 07:23:39.26 172.527 00:23:39.26
160 SK TOMÁŠOVÁ Adela Tomas 5008 07:23:39.79 172.462 00:23:39.79
161 PL SEDLACEK Josef Turul 07:23:40.10 172.424 00:23:40.10
162 CZ KROUPA & NOVÁK Team Blue Star 07:23:40.44 172.383 00:23:40.44
163 DE STOCKBAUER - LÜDERS Team Rocket 07:23:40.60 172.364 00:23:40.60
164 AT GRATZER Marco Nero 07:23:40.92 172.325 00:23:40.92
165 SK NOVÁK Pavel Vladko 07:23:41.27 172.283 00:23:41.27
166 CZ KUDELA Jaromír Ing. Kája 07:23:41.58 172.245 00:23:41.58
167 SK BLAŽENEC & VAŇO Poxpy 07:23:42.23 172.166 00:23:42.23
168 AT LEICHTFRIED Walter Frank. 07:23:42.42 172.143 00:23:42.42
169 PL KOZAK PRZEMYSLAW TopLofts.eu Novi 07:23:42.58 172.124 00:23:42.58
170 CZ SCHLEHOFER Michal Sirena 07:23:42.76 172.102 00:23:42.76
171 CZ POSPÍŠIL Petr Pako 07:23:43.04 172.068 00:23:43.04
172 CZ MACHALA & HNILICA Team Oreo 07:23:43.59 172.002 00:23:43.59
173 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Maybee 07:23:43.76 171.981 00:23:43.76
174 CZ ŠABATA Jan J.Š. 05 07:23:45.43 171.780 00:23:45.43
175 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Avril 07:23:45.80 171.735 00:23:45.80
176 CZ DUDA Rostislav Maximus. 07:23:46.43 171.659 00:23:46.43
177 IT FAST PIGEONS & ERVIN LARO Larko 07:23:46.88 171.605 00:23:46.88
178 CZ JURÁSEK BARBAR TEAM Marv 07:23:47.27 171.558 00:23:47.27
179 PL ALICE & JACOB Team "B" Czosnek 07:23:48.30 171.435 00:23:48.30
180 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Boni 07:23:49.88 171.245 00:23:49.88
181 CZ J.R.TEAM RS 4 07:23:50.35 171.189 00:23:50.35
182 PL GALUS & KULESA TEAM Jan + Frantiszek Sara 1 07:23:50.86 171.128 00:23:50.86
183 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 9 07:23:52.84 170.891 00:23:52.84
184 AT GRATZER Werner Azzurro 07:23:53.16 170.853 00:23:53.16
185 CZ BUREŠ Jaroslav Agni 07:23:53.95 170.759 00:23:53.95
186 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Golden Vojta II. 07:23:54.02 170.751 00:23:54.02
187 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Wiebke 07:23:54.25 170.723 00:23:54.25
188 BE VAN STICHEL Dirk Bleu Bullet 07:23:54.43 170.702 00:23:54.43
189 DE SG STEFFL Glatze 07:23:54.78 170.660 00:23:54.78
190 PL ALICE & JACOB Team "B" Rabarber 07:23:55.72 170.549 00:23:55.72
191 PL CHOCHOWSKI & FRACKOWIAK & MALEPSZY Team Piotrek 07:23:56.20 170.492 00:23:56.20
192 DE SPRANG Matthias Best Euro 07:23:57.88 170.292 00:23:57.88
193 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 5 07:23:58.64 170.202 00:23:58.64
194 CZ BARÁNEK Josef Tryskáč 07:23:58.92 170.169 00:23:58.92
195 CZ REIN Jan Robbie 07:23:59.14 170.143 00:23:59.14
196 SK LACIKA TEAM Dávid + Radoslav + Natália Filip. 07:23:59.46 170.105 00:23:59.46
197 CZ DUDA Přemysl Vltava 07:23:59.62 170.087 00:23:59.62
198 NL DOLDERSUM & Zn. Koller 07:23:59.82 170.063 00:23:59.82
199 CZ KUBA KUBIKULA Marek+ 07:24:00.33 170.003 00:24:00.33
200 CZ MS NOVÝ BYDŽOV Endy. 07:24:00.44 169.990 00:24:00.44
201 AT STEINER Alfred Aika 07:24:01.09 169.913 00:24:01.09
202 CZ GORCA TEAM Marek* 07:24:01.65 169.847 00:24:01.65
203 CZ KLEMENS Karel "B" Kobe 07:24:01.87 169.821 00:24:01.87
204 DE K.H.WICHERT Nedved 07:24:01.95 169.812 00:24:01.95
205 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 9 07:24:02.35 169.765 00:24:02.35
206 SK PAJTA Vladimír Pinka 07:24:02.81 169.710 00:24:02.81
207 CZ VETPOL HOLEŠOV s.r.o. Marion 07:24:03.37 169.645 00:24:03.37
208 PL GALUS & KULESA TEAM Jan + Frantiszek Tina 1 07:24:03.70 169.606 00:24:03.70
209 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 928 07:24:04.11 169.558 00:24:04.11
210 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Adriana 07:24:04.60 169.500 00:24:04.60
211 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Hanka 07:24:04.70 169.488 00:24:04.70
212 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Ribelino 07:24:05.31 169.417 00:24:05.31
213 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 10 07:24:05.42 169.404 00:24:05.42
214 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "B" Jarka T 07:24:05.74 169.367 00:24:05.74
215 DE FAMILIE JOEKEL Curie 07:24:07.22 169.193 00:24:07.22
216 CZ HLAVINKA Josef Gabi 07:24:07.29 169.185 00:24:07.29
217 PL ALICE & JACOB Team "A" Pomidor 07:24:07.60 169.149 00:24:07.60
218 DE SG STEFFL Zille Go 1 07:24:07.88 169.116 00:24:07.88
219 NL LOWLANDS RACING TEAM LRT 9 07:24:08.30 169.067 00:24:08.30
220 SK GOGORA Milan Koko 07:24:09.22 168.960 00:24:09.22
221 CZ KULÍK Přemysl Favorit. 07:24:09.32 168.948 00:24:09.32
222 PL KOZLENIA Artur Celenex 07:24:09.65 168.910 00:24:09.65
223 NL TOWER FLYERS LOFT Tower Flyer 4 07:24:09.80 168.892 00:24:09.80
224 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 427 07:24:10.29 168.835 00:24:10.29
225 SK RADO & DRAGO Team Ivory 07:24:10.74 168.783 00:24:10.74
226 CZ KONEČNÝ Vlastimil Chris 07:24:12.41 168.589 00:24:12.41
227 AT LEICHTFRIED Karin Gernot 07:24:13.32 168.483 00:24:13.32
228 SK ČÁNI Ĺ+M Team Ĺudko 07:24:13.68 168.441 00:24:13.68
229 CZ KUBA KUBIKULA Kuba. 07:24:13.78 168.430 00:24:13.78
229 SK TOMÁŠOVÁ Adela Tomas 344 07:24:13.78 168.430 00:24:13.78
231 SK GOGORA Milan Mago 07:24:14.18 168.384 00:24:14.18
232 PL CHOCHOWSKI & FRACKOWIAK & MALEPSZY Team Lena 07:24:14.58 168.337 00:24:14.58
233 CZ ACADEMY LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Bulk 72 07:24:14.68 168.326 00:24:14.68
234 CZ KAREL TEAM Zetor 07:24:15.21 168.264 00:24:15.21
235 CZ POPELKA Roman Jekota 07:24:15.55 168.225 00:24:15.55
236 DE WITT Lutz LW 8 07:24:15.72 168.205 00:24:15.72
237 DE WINGS 2 WIN Camila 50 07:24:16.10 168.162 00:24:16.10
238 CZ JAVŮREK Miloš George de Vaalent 07:24:16.71 168.091 00:24:16.71
239 SK LAŠ Vladimír Las 8 07:24:19.43 167.778 00:24:19.43
240 CZ NOVÁK & BASTL Team Republika 07:24:19.60 167.758 00:24:19.60
241 BE COPPENS Peter Ster 07:24:20.80 167.620 00:24:20.80
242 AT WENZ Alfred Oliver 07:24:21.36 167.556 00:24:21.36
243 CZ KUDELA Jaromír Ing. Václav 07:24:22.17 167.463 00:24:22.17
244 CZ LUKÁŠ Jan Fast 07:24:22.63 167.411 00:24:22.63
245 AT WENZ Alfred Freddy 07:24:22.90 167.380 00:24:22.90
246 CZ HOLICKÝ Rostislav Flash. 07:24:23.11 167.356 00:24:23.11
247 AT GRATZER Marco Extrawurst 07:24:24.13 167.239 00:24:24.13
248 CZ KONEČNÝ Vlastimil Nella 07:24:24.26 167.224 00:24:24.26
249 CZ KADLEČÍK Jiří - Boris Farlepka 07:24:24.57 167.189 00:24:24.57
250 DE NO-WU Team NW 2 07:24:24.75 167.168 00:24:24.75
251 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Mirka 07:24:25.23 167.114 00:24:25.23
252 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "B" Zdenka 07:24:25.98 167.028 00:24:25.98
253 CZ ŠIK Jaroslav Lucie 07:24:26.26 166.996 00:24:26.26
254 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 10 07:24:26.82 166.933 00:24:26.82
255 NL DOLDERSUM & Zn. Smicer 07:24:27.29 166.879 00:24:27.29
256 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Wiesta 07:24:27.65 166.838 00:24:27.65
257 DE WINGS TO FLY Sunshine 1255 07:24:27.92 166.807 00:24:27.92
258 DE LANG Karl Heinz Langley 07:24:28.08 166.789 00:24:28.08
259 NL EKEHAAR / TER APEL TEAM Olympic Laco 07:24:28.25 166.770 00:24:28.25
260 DE SCHEPER Günter Gimp 07:24:28.45 166.747 00:24:28.45
261 CZ BECHA Lubomír Hauten 07:24:28.66 166.723 00:24:28.66
262 TH PERMSAK SINGSOM BOON Permsak 234 07:24:28.90 166.696 00:24:28.90
263 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Wieda 07:24:29.25 166.656 00:24:29.25
264 CZ KONOPÍK Jiří Luky 07:24:29.59 166.618 00:24:29.59
265 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Michalka 07:24:30.10 166.560 00:24:30.10
266 CZ VRCHLABÍ Team Hora 07:24:31.15 166.441 00:24:31.15
267 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 7 07:24:33.48 166.178 00:24:33.48
268 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Nicky 07:24:33.56 166.169 00:24:33.56
269 DE GOETZ Guenter GG 7 07:24:34.10 166.108 00:24:34.10
270 DE LANG Karl Heinz Langtry 07:24:34.44 166.070 00:24:34.44
271 DE HOOP Michael Hoofman 07:24:34.60 166.052 00:24:34.60
272 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Zdeněk 07:24:34.88 166.020 00:24:34.88
273 FR FLAVIGNY M.S.L. Team Arazy Jallet 07:24:35.17 165.988 00:24:35.17
274 NL DOLDERSUM & Zn. Nedved. 07:24:35.41 165.961 00:24:35.41
275 AT SCHOBER Karl Bisscaya 07:24:35.94 165.901 00:24:35.94
276 NL CORVO Dominique 07:24:36.75 165.810 00:24:36.75
277 HU GÁBOR Scheily Sch 525 07:24:37.01 165.781 00:24:37.01
278 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Simona 07:24:37.43 165.734 00:24:37.43
279 NL EKEHAAR / TER APEL TEAM Olympic Maxima 07:24:37.72 165.701 00:24:37.72
280 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Honza. 07:24:39.28 165.526 00:24:39.28
281 DE WITT Lutz LW 1 07:24:40.07 165.438 00:24:40.07
282 CZ VACEK Josef Maruška 07:24:41.07 165.326 00:24:41.07
283 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Alex 07:24:41.33 165.297 00:24:41.33
284 AT SCHÖN Johann Rosi 07:24:41.71 165.255 00:24:41.71
285 PL SZYMCZYK & MISIAK TEAM Wiktor + Marek MM 2 07:24:41.93 165.230 00:24:41.93
286 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Harry Afrika 94 07:24:42.29 165.190 00:24:42.29
287 CZ LAŇKA Alfons Ing. Martina 07:24:42.37 165.181 00:24:42.37
288 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Anna* 07:24:42.91 165.121 00:24:42.91
289 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 198 07:24:43.28 165.080 00:24:43.28
290 DE LECKE Theo & Markus Tynara 07:24:43.99 165.001 00:24:43.99
291 CZ DVOŘÁK Tomáš Ferrari 07:24:44.08 164.991 00:24:44.08
292 DE SG SCHMIDT - SOMMER Ceres 07:24:45.24 164.862 00:24:45.24
293 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Kain 07:24:45.70 164.811 00:24:45.70
294 DE SG STEFFL Zille Go 2 07:24:46.24 164.751 00:24:46.24
295 CZ ŠABATA Jan J.Š. 06 07:24:46.45 164.728 00:24:46.45
296 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Elizabet 07:24:46.57 164.715 00:24:46.57
297 CZ VRCHLABÍ Team Mat. 07:24:46.96 164.672 00:24:46.96
298 AT GRATZER Marco Dr. Faust 07:24:47.05 164.662 00:24:47.05
299 SK ZÁTROCH Peter Peter 2 07:24:47.84 164.574 00:24:47.84
300 SK BODNÁR & VILČKO Vladimír Body 7 07:24:48.16 164.539 00:24:48.16
301 DE LASTERIE - MEIJER - BRANDT Team Creme de la Creme 07:24:48.52 164.499 00:24:48.52
302 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Emily 07:24:48.99 164.447 00:24:48.99
303 SK RADO & DRAGO Team Iris 07:24:50.02 164.333 00:24:50.02
304 CZ LEŠŇOVSKÝ Zdeno Hurikán 07:24:50.23 164.310 00:24:50.23
305 PL GALUS & KULESA TEAM Jan + Frantiszek Klara 07:24:51.28 164.195 00:24:51.28
306 CZ GROH Aleš Blue Effect 07:24:51.59 164.160 00:24:51.59
307 PL LACH TEAM Adrian + Mateusz Bari 07:24:52.39 164.072 00:24:52.39
308 CZ TRUKSA Vítězslav Hana. 07:24:52.51 164.059 00:24:52.51
309 NL POELMAN Combinatie Poelman 1 07:24:53.43 163.958 00:24:53.43
310 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 1 07:24:53.89 163.908 00:24:53.89
311 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Klat 604 07:24:54.44 163.847 00:24:54.44
312 DE K.H.WICHERT Cech 07:24:54.73 163.816 00:24:54.73
313 DE TEAM LINDENHOF Schönrade Bodo Bogatti 07:24:55.38 163.744 00:24:55.38
314 CZ FRANTIŠEK & SAMUEL & GRZEGORZ Team Lady Anne 07:24:56.24 163.650 00:24:56.24
315 NL DOLDERSUM & Zn. Polak 07:24:56.33 163.640 00:24:56.33
316 CZ GROH Aleš Boss Marmelados 07:24:56.87 163.581 00:24:56.87
317 DE HUNTER TEAM Hunter 933 07:24:56.94 163.574 00:24:56.94
318 BE VAN STICHEL Dirk Black Shadow 07:24:57.11 163.555 00:24:57.11
319 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Kimba 07:24:57.40 163.523 00:24:57.40
320 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Kittel Lincia 98 07:24:57.54 163.508 00:24:57.54
321 CZ VÍTEK Jan Maty 07:24:57.82 163.478 00:24:57.82
322 SK BINDAS Štefan jun. Bliss 07:24:58.05 163.452 00:24:58.05
323 PL WÓJCIK Piotr Bella. 07:24:58.59 163.394 00:24:58.59
324 CH ANDERHUB Oskar Angel 07:24:58.97 163.352 00:24:58.97
325 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 4 07:25:00.46 163.190 00:25:00.46
326 BE FLY-4-US Pollin & Denduyver Simon 07:25:01.40 163.088 00:25:01.40
327 CZ PETER Milan Mat 07:25:01.45 163.082 00:25:01.45
328 AT WIMMER Karl Noah 07:25:02.47 162.972 00:25:02.47
329 CZ ZEMAN & KAŠUBA ZK 2 07:25:02.79 162.937 00:25:02.79
330 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 426 07:25:03.31 162.881 00:25:03.31
331 CZ KONOPÍK Jiří Heli 07:25:03.62 162.847 00:25:03.62
332 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Eso 4000 07:25:04.58 162.743 00:25:04.58
333 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "A" Marie. 07:25:04.93 162.705 00:25:04.93
334 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 5 07:25:05.02 162.696 00:25:05.02
335 CZ GERSPITZER Team GT 5 07:25:05.80 162.611 00:25:05.80
336 PL SEDLACEK Josef Tina. 07:25:06.19 162.569 00:25:06.19
337 SK NOCHTA Štefan Nika 07:25:06.27 162.560 00:25:06.27
338 DE TEAM LINDENHOF Schönrade Bodo Bogart 07:25:06.50 162.536 00:25:06.50
339 CZ HLAVINKA Josef Lili* 07:25:06.76 162.508 00:25:06.76
340 CZ NERS Jaroslav Viktorie 07:25:07.08 162.473 00:25:07.08
341 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Eminem 07:25:07.26 162.454 00:25:07.26
342 PL KOZAK PRZEMYSLAW TopLofts.eu Nikita. 07:25:08.33 162.338 00:25:08.33
343 PL KARDAS Michal Marek. 07:25:08.42 162.329 00:25:08.42
344 SK NOVÁK Matej Zerner 07:25:08.53 162.317 00:25:08.53
345 CZ LAŇKA Alfons Ing. Tomáš 07:25:08.95 162.272 00:25:08.95
346 CZ BUREŠ Jaroslav Karmazín 07:25:09.80 162.180 00:25:09.80
347 CZ FIALA Alois Ali 07:25:10.46 162.110 00:25:10.46
348 DE SIEBERT Dieter Sirin 07:25:10.96 162.056 00:25:10.96
349 CZ GRUBER Simon "B" Nikita 07:25:11.01 162.051 00:25:11.01
350 DE FAMILIE JOEKEL Newton 07:25:11.75 161.971 00:25:11.75
351 PL ALICE & JACOB Team "A" Truskawka 07:25:12.27 161.916 00:25:12.27
352 PL SEDLÁČEK & MISIAK TEAM Josef + Irek Eria 07:25:12.57 161.883 00:25:12.57
353 CZ JURÁSEK BARBAR TEAM Adolf 07:25:14.23 161.706 00:25:14.23
354 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Time Afrika 07:25:14.76 161.649 00:25:14.76
355 AT WIEFLER Alois Helmut 07:25:15.40 161.581 00:25:15.40
356 SK HROZEN Peter Žaneta 07:25:16.13 161.503 00:25:16.13
357 CZ GROH Aleš Blue Star. 07:25:16.27 161.488 00:25:16.27
358 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 191 07:25:16.60 161.453 00:25:16.60
359 CZ ACADEMY LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Strela 87 07:25:16.97 161.414 00:25:16.97
360 DE SG MEISSNER & SCHEURER Claudia. 07:25:17.32 161.377 00:25:17.32
361 DE NO-WU Team NW 1 07:25:17.88 161.317 00:25:17.88
362 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Jana. 07:25:18.43 161.259 00:25:18.43
363 DE HESSENBOYS TEAM One Loft Pigeon Racing Marie+ 07:25:19.14 161.183 00:25:19.14
364 CZ NERS Jaroslav Marie 07:25:20.02 161.090 00:25:20.02
365 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 193 07:25:20.38 161.052 00:25:20.38
366 DE SASSE/WELZEL Team Scheik.- Meyera. 6 07:25:20.51 161.038 00:25:20.51
367 CZ MASNÝ - LAZOVÝ Team Alman 07:25:20.83 161.004 00:25:20.83
368 CZ KLEMENS Karel "A" Cage 07:25:21.23 160.962 00:25:21.23
369 TH PERMSAK SINGSOM BOON Permsak 225 07:25:21.47 160.936 00:25:21.47
370 SK BLAŽENEC & VAŇO Itka 07:25:21.85 160.896 00:25:21.85
371 BE COPPENS Peter Faither 07:25:22.29 160.850 00:25:22.29
372 DE DEBUS Gerhard Helene 07:25:22.61 160.816 00:25:22.61
373 CZ DUDA Rostislav Athéna 07:25:23.76 160.695 00:25:23.76
374 AT WIEFLER Alois Karl 07:25:24.09 160.660 00:25:24.09
375 CZ KRATOCHVÍL Dušan Petr 4 07:25:24.42 160.625 00:25:24.42
376 AT STEINER Alfred Aila 07:25:24.89 160.576 00:25:24.89
377 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 8 07:25:25.23 160.540 00:25:25.23
378 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Max 07:25:26.23 160.435 00:25:26.23
379 CZ KUZNÍK Václav Dima 07:25:26.57 160.399 00:25:26.57
380 DE BEHLKE Andreas Darkness 07:25:26.96 160.358 00:25:26.96
381 CZ ZEMAN & KAŠUBA ZK 6 07:25:27.57 160.294 00:25:27.57
382 CZ JURÁSEK BARBAR TEAM Sofie. 07:25:30.04 160.035 00:25:30.04
383 AT SCHÖN Johann Erich 07:25:30.79 159.957 00:25:30.79
384 DE HOOP Michael Hoodoo 07:25:31.12 159.922 00:25:31.12
385 DE KARL-HEINZ & TIMO WAGNER Walett 07:25:31.18 159.916 00:25:31.18
386 CZ MS NOVÝ BYDŽOV Akym 07:25:31.64 159.868 00:25:31.64
387 CZ FAJMON Team FT 02 07:25:31.76 159.855 00:25:31.76
388 BE VAN STICHEL Dirk Flash 07:25:33.03 159.723 00:25:33.03
389 NL PLOEG Bert Bergy 07:25:33.70 159.653 00:25:33.70
390 DE SPITZBERG Team Newie 07:25:34.29 159.592 00:25:34.29
391 SK PAJTA Vladimír Riko 07:25:34.62 159.557 00:25:34.62
392 SK HROZEN Peter Viktor 07:25:35.20 159.497 00:25:35.20
393 DE KLÜBER Bernhard BK 3 07:25:35.97 159.417 00:25:35.97
394 CZ KLEMENS Karel "B" Kvit 07:25:36.16 159.397 00:25:36.16
395 NL CORVO Tobias 07:25:38.44 159.161 00:25:38.44
396 DE NO-WU Team NW 5 07:25:38.58 159.147 00:25:38.58
397 CZ PM Team Popr 07:25:39.05 159.098 00:25:39.05
398 CZ ŠABATA Jan J.Š. 09 07:25:39.74 159.027 00:25:39.74
399 CZ SCHLEHOFER Michal Crosio 07:25:39.81 159.020 00:25:39.81
400 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Earth Summit II. 07:25:41.37 158.859 00:25:41.37
401 NL CORVO Sanne 07:25:41.65 158.830 00:25:41.65
402 CZ MARŠÁLEK Pavel Matyáš 07:25:44.02 158.586 00:25:44.02
403 NO HELGESEN Bjorn Ove Karoke 234 07:25:44.63 158.523 00:25:44.63
404 AT EPPENSTEINER Josef Bliksy 07:25:44.91 158.495 00:25:44.91
405 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 7 07:25:45.64 158.420 00:25:45.64
406 PL MICHALAK Bogdan Karol 07:25:46.13 158.370 00:25:46.13
407 DE MSA RACING TEAM Gnabry 07:25:46.74 158.307 00:25:46.74
408 NL MOL Ed Fire Ball 07:25:46.94 158.287 00:25:46.94
409 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 3 07:25:48.36 158.142 00:25:48.36
410 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" No Time 07:25:48.78 158.099 00:25:48.78
411 DE KLÜBER Bernhard BK 2 07:25:49.26 158.050 00:25:49.26
412 CZ MAKANAKI Team Pavel 3 07:25:49.55 158.020 00:25:49.55
413 SK GOGORA Milan Zugo 07:25:49.59 158.016 00:25:49.59
414 CZ KROČIL & BARÁNEK Team Maryša 07:25:50.82 157.891 00:25:50.82
415 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "A" Ryan 07:25:51.35 157.837 00:25:51.35
416 BE MERGAERT Dirk Meredith 07:25:52.04 157.767 00:25:52.04
417 CZ ACADEMY LOFT Štěpánek Akademie Libchavy "B" Eso 4078 07:25:52.19 157.751 00:25:52.19
418 PL WÓJCIK Piotr Maxi 07:25:52.77 157.692 00:25:52.77
419 NL PLOEG Bert Berber 07:25:53.28 157.641 00:25:53.28
420 CZ HLAVINKA Josef Jonáš 07:25:53.92 157.576 00:25:53.92
421 CZ KLEMENS Karel "B" Li Na 07:25:55.32 157.434 00:25:55.32
422 DE SG SCHMIDT - SOMMER Aphrodite 07:25:56.21 157.344 00:25:56.21
423 CZ NOVÁK & BASTL Team Patrik 07:25:57.25 157.239 00:25:57.25
424 SK NOVÁK Matej Šeko 07:25:57.63 157.200 00:25:57.63
425 PL CHOCHOWSKI & FRACKOWIAK & MALEPSZY Team Mariusz 07:25:59.30 157.032 00:25:59.30
426 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Anny 07:26:01.75 156.786 00:26:01.75
427 SK ŠEFČÍK Ĺubomír Šefča 01 07:26:02.52 156.708 00:26:02.52
428 HU WANG Baoli WB 802 07:26:03.13 156.647 00:26:03.13
429 DE WOLTERINK Gerald Gerald 28 07:26:03.82 156.578 00:26:03.82
430 DE KUSSER Josef Lisa. 07:26:04.93 156.467 00:26:04.93
431 NL TOWER FLYERS LOFT Tower Flyer 1 07:26:05.20 156.440 00:26:05.20
432 AT STEINER Alfred Amy 07:26:10.65 155.897 00:26:10.65
433 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "C" Sergio 07:26:11.26 155.837 00:26:11.26
434 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Timi 07:26:11.61 155.802 00:26:11.61
435 RO SUPER STAR OLR - reciprocity 2020 Star 2 07:26:11.80 155.783 00:26:11.80
436 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 6 07:26:12.11 155.752 00:26:12.11
437 ES WINKIE PIGEONS "A" Winkie 11 07:26:12.97 155.667 00:26:12.97
438 BG SOFIA TEAM Socrat 07:26:13.23 155.642 00:26:13.23
439 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Holländer 07:26:13.83 155.582 00:26:13.83
440 CZ LAMÁČEK Josef & David La Monika 07:26:14.17 155.549 00:26:14.17
441 CZ GROH Aleš Infinity 07:26:14.52 155.514 00:26:14.52
442 AT GRATZER Marco Franz Ferdinand 07:26:17.56 155.214 00:26:17.56
443 SK JAŠKA Štefan Dr. Ten Twenty 07:26:19.86 154.988 00:26:19.86
444 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 12 07:26:20.05 154.970 00:26:20.05
445 SK BODNÁR Ĺubo LB 5 07:26:20.87 154.889 00:26:20.87
446 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 274 07:26:23.04 154.677 00:26:23.04
447 DE DEBUS Gerhard Martha 07:26:25.80 154.408 00:26:25.80
448 DE SCHEPER Günter Giddy 07:26:26.16 154.373 00:26:26.16
449 SK EVIN Peter + Noemi Rachel 77 07:26:26.36 154.353 00:26:26.36
450 CZ ACADEMY LOFT Štěpánek Akademie Libchavy "B" Inbreed Arona 77 07:26:26.84 154.307 00:26:26.84
451 SK PRIEHODA Ján a Ivana Zara 07:26:28.49 154.146 00:26:28.49
452 CZ ŠABATA Jan J.Š. 12 07:26:28.68 154.128 00:26:28.68
453 CR LEXMAN DERBY ZAGREB - reciprocity 2020 Lexus 07:26:30.80 153.923 00:26:30.80
454 PL WOZNICA Józef Kid 07:26:31.12 153.892 00:26:31.12
455 DE TEAM LINDENHOF Schönrade Bodo Bogie 07:26:31.63 153.842 00:26:31.63
456 CZ MOTRE Vasil Naďa 07:26:32.39 153.769 00:26:32.39
457 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Jägerndorf Lady II. 07:26:33.15 153.696 00:26:33.15
458 CH ANDERHUB Oskar Antic 07:26:35.28 153.490 00:26:35.28
459 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Bojovník 07:26:37.47 153.280 00:26:37.47
460 CZ REIN Jan Juan 07:26:39.78 153.059 00:26:39.78
461 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team General 07:26:40.29 153.010 00:26:40.29
462 HU FÖLDING Norbert FN 050 07:26:40.42 152.997 00:26:40.42
463 DE GOETZ Guenter GG 6 07:26:40.80 152.961 00:26:40.80
464 SK NOCHTA Štefan Sofi 07:26:41.21 152.922 00:26:41.21
465 CZ LUKÁŠ Jan Ondrejko 07:26:42.47 152.802 00:26:42.47
466 TH PERMSAK SINGSOM BOON Permsak 231 07:26:42.87 152.763 00:26:42.87
467 TH PERMSAK SINGSOM BOON Permsak 238 07:26:44.46 152.612 00:26:44.46
468 NL LOWLANDS RACING TEAM LRT 8 07:26:47.17 152.355 00:26:47.17
469 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 7 07:26:48.21 152.256 00:26:48.21
470 CZ ZEMAN Petr Lucka. 07:26:49.33 152.150 00:26:49.33
471 CZ POSPÍŠIL Petr Jako 07:26:49.79 152.107 00:26:49.79
472 SK BINDAS Štefan jun. Viki* 07:26:52.38 151.862 00:26:52.38
473 CZ MAKANAKI Team Pavel 1 07:26:52.52 151.849 00:26:52.52
474 CZ KADLEČÍK Jiří - Boris Rambo* 07:26:53.41 151.766 00:26:53.41
475 CZ KUDELA Jaromír Ing. Anna K 07:26:53.66 151.742 00:26:53.66
476 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Angelo 07:26:54.88 151.627 00:26:54.88
477 NL CORVO Charlotte 07:26:55.03 151.613 00:26:55.03
478 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 190 07:26:55.51 151.568 00:26:55.51
479 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "A" Tina* 07:26:56.12 151.511 00:26:56.12
480 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Rebel 07:26:59.20 151.223 00:26:59.20
481 CZ PM Team Helena* 07:26:59.49 151.196 00:26:59.49
482 HU WANG Baoli WB 511 07:26:59.92 151.156 00:26:59.92
483 NL POELMAN Combinatie Poelman 4 07:27:00.29 151.121 00:27:00.29
484 CZ MACHALA & HNILICA Team Gapka 07:27:00.56 151.096 00:27:00.56
485 AT NÖRES & OFNER Team NK 1 07:27:00.72 151.081 00:27:00.72
486 NL EKEHAAR / TER APEL TEAM Olympic Adele 07:27:02.04 150.958 00:27:02.04
487 CZ GERSPITZER Team GT 1 07:27:02.51 150.914 00:27:02.51
488 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 926 07:27:02.97 150.872 00:27:02.97
489 DE HESSENBOYS TEAM One Loft Pigeon Racing Oliver. 07:27:03.12 150.858 00:27:03.12
490 PL KOZLENIA Boguslawa Gunix 07:27:04.05 150.771 00:27:04.05
491 HU FCI GRAND PRIX VÁC Vác 206 07:27:06.31 150.562 00:27:06.31
492 CZ JANEČEK Petr Letec 07:27:07.40 150.461 00:27:07.40
493 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Napp 07:27:07.89 150.416 00:27:07.89
494 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Estrella 07:27:08.01 150.404 00:27:08.01
495 PL SEDLACEK Josef Karlin 07:27:08.13 150.393 00:27:08.13
496 CZ VRCHLABÍ Team Němec 07:27:09.83 150.237 00:27:09.83
497 NL POELMAN Combinatie Poelman 5 07:27:11.32 150.099 00:27:11.32
498 SK RADO & DRAGO Team Ilayla 07:27:11.96 150.040 00:27:11.96
499 CZ GERSPITZER Team GT 4 07:27:12.47 149.994 00:27:12.47
500 BE FLY-4-US Pollin & Denduyver Louis 07:27:13.12 149.934 00:27:13.12
501 AT SG NUTZ & KAHR Aufsteiger Lucky 07:27:13.95 149.858 00:27:13.95
502 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Luyten I. 07:27:15.30 149.734 00:27:15.30
503 SK LAŠ Vladimír Las 11 07:27:15.97 149.673 00:27:15.97
504 CZ KRET Jiří Líla 07:27:17.43 149.539 00:27:17.43
505 CZ KAREL TEAM Pidova Hlava 07:27:17.60 149.524 00:27:17.60
506 PL KWASNICKI Tomasz Jolka 07:27:18.27 149.463 00:27:18.27
507 CZ KLEMENS Karel "A" Geli 07:27:18.49 149.442 00:27:18.49
508 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Royal Athlete III. 07:27:18.77 149.417 00:27:18.77
509 DE NAKOTT Ludwig Big Jan 07:27:19.25 149.373 00:27:19.25
510 CZ REIN Jan Phil 07:27:19.41 149.359 00:27:19.41
511 AT EDER Gerhard Rambo 07:27:19.76 149.327 00:27:19.76
512 CZ GRUBER Lubomír Jágr 07:27:23.79 148.961 00:27:23.79
513 DE KLÜBER Bernhard BK 1 07:27:26.23 148.740 00:27:26.23
514 AT GRATZER Marco Claudius 07:27:27.66 148.611 00:27:27.66
515 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 11 07:27:28.03 148.577 00:27:28.03
516 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Leandro 07:27:28.94 148.495 00:27:28.94
517 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Bani 07:27:29.43 148.451 00:27:29.43
518 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Tamara 07:27:29.87 148.412 00:27:29.87
519 PL ALICE & JACOB Team "A" Kapusta 07:27:31.38 148.276 00:27:31.38
520 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Helka 07:27:33.60 148.077 00:27:33.60
521 AT EDER Gerhard Terminator 07:27:34.17 148.026 00:27:34.17
522 DE FAMILIE JOEKEL Planck 07:27:34.48 147.998 00:27:34.48
523 DE RUSSIN Christian Karin 07:27:34.79 147.970 00:27:34.79
524 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 5 07:27:35.01 147.951 00:27:35.01
525 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "B" Froome 07:27:36.05 147.858 00:27:36.05
526 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Peter. 07:27:36.35 147.831 00:27:36.35
527 BE DECOENE MARC Team Nonkel Omer 07:27:36.60 147.809 00:27:36.60
528 CZ YOUNG STARS Maxim. 07:27:36.91 147.781 00:27:36.91
529 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Kitty 07:27:38.01 147.683 00:27:38.01
530 DE SCHÜTZE Jörn Raph 07:27:38.70 147.622 00:27:38.70
531 CZ ECHTNER Antonín AR 1 07:27:41.23 147.397 00:27:41.23
532 PL MICHALAK Bogdan Tinka 07:27:42.24 147.307 00:27:42.24
533 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 194 07:27:42.55 147.280 00:27:42.55
534 CZ GORCA TEAM Zara. 07:27:44.79 147.082 00:27:44.79
535 CZ VETPOL HOLEŠOV s.r.o. Clarabel 07:27:48.84 146.725 00:27:48.84
536 PL SEDLACEK Josef Zocha 07:27:49.14 146.698 00:27:49.14
537 CZ ZEMAN & KAŠUBA ZK 1 07:27:49.84 146.637 00:27:49.84
538 CZ BARÁNEK Josef Derby County 07:27:51.44 146.496 00:27:51.44
539 CZ BUREŠ Jaroslav André. 07:27:52.65 146.390 00:27:52.65
540 CZ KROČIL & BARÁNEK Team Maruška. 07:27:53.29 146.334 00:27:53.29
541 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 675 07:27:53.86 146.285 00:27:53.86
542 SK BALVOŇ Michal Mito 07:27:54.43 146.235 00:27:54.43
543 CZ GORCA TEAM Lada 07:27:55.63 146.130 00:27:55.63
544 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Jonáš. 07:27:59.81 145.766 00:27:59.81
545 DE FAMILIE JOEKEL Galilei 07:28:02.91 145.498 00:28:02.91
546 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Hofra 07:28:03.15 145.477 00:28:03.15
547 DE WOLTERINK Gerald Gerald 27 07:28:03.56 145.442 00:28:03.56
548 AT SG NUTZ & KAHR Aufsteiger Peppi 07:28:04.59 145.353 00:28:04.59
549 PL SEDLACEK Josef Kayla 07:28:05.37 145.286 00:28:05.37
550 TH PERMSAK SINGSOM BOON Permsak 233 07:28:05.72 145.255 00:28:05.72
551 CZ GORCA TEAM Fany 07:28:06.38 145.199 00:28:06.38
552 CZ KONEČNÝ Vlastimil Bety 07:28:09.57 144.924 00:28:09.57
553 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Klat 601 07:28:10.31 144.861 00:28:10.31
554 CZ MARŠÁLEK Pavel Robert. 07:28:11.27 144.779 00:28:11.27
555 CZ FAJMON Team FT 05 07:28:13.61 144.579 00:28:13.61
556 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Inbreed Arona 95 07:28:15.58 144.411 00:28:15.58
557 DE SCHWARM Claudia Sea Cove 07:28:16.59 144.325 00:28:16.59
558 CZ ŠPIONI Agent 5 07:28:18.87 144.131 00:28:18.87
559 DE LANG Karl Heinz Lango 07:28:19.19 144.104 00:28:19.19
560 DE HUNTER TEAM Hunter 196 07:28:24.23 143.678 00:28:24.23
561 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 11 07:28:27.44 143.408 00:28:27.44
562 SK HROZEN Peter Rocky 07:28:27.65 143.390 00:28:27.65
563 BE DECOENE MARC Team Marco 07:28:28.13 143.350 00:28:28.13
564 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Royka 07:28:33.52 142.899 00:28:33.52
565 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "A" Fyther 07:28:34.73 142.798 00:28:34.73
566 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Lada. 07:28:35.78 142.711 00:28:35.78
567 DE WINGS 2 WIN Mia 42 07:28:37.39 142.577 00:28:37.39
568 CZ NOVOTNÝ Jaroslav J. Kenny 07:28:40.93 142.284 00:28:40.93
569 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Marta 07:28:41.10 142.269 00:28:41.10
570 PL KOZLENIA Boguslawa Dianaxi 07:28:44.34 142.002 00:28:44.34
571 AT LEICHTFRIED Karin Pabo 07:28:45.43 141.912 00:28:45.43
572 PL KOZLENIA Artur Chicox 07:28:46.17 141.852 00:28:46.17
573 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "A" Meeuw 07:28:49.77 141.556 00:28:49.77
574 PL MAZIARZ RACING TEAM Magnum 07:28:51.83 141.388 00:28:51.83
575 CZ DUDA Přemysl Morava 07:28:53.68 141.237 00:28:53.68
576 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 11 07:28:56.78 140.985 00:28:56.78
577 CH ANDERHUB Oskar Andretti 07:28:57.29 140.944 00:28:57.29
578 DE JONAS und KONČAREVIČ Team Dieter 07:28:59.32 140.779 00:28:59.32
579 DE WOLTERINK Gerald Gerald 39 07:28:59.69 140.749 00:28:59.69
580 PL SZYMCZYK & MISIAK TEAM Wiktor + Marek Arek 07:29:00.29 140.701 00:29:00.29
581 AT SG NUTZ & KAHR Aufsteiger Jonny 07:29:00.94 140.648 00:29:00.94
582 ES WINKIE PIGEONS "B" Winkie 16 07:29:01.25 140.623 00:29:01.25
583 CZ DUDA Přemysl Dunaj 07:29:03.55 140.438 00:29:03.55
584 CZ NOVÁK & BASTL Team Griotka 07:29:08.91 140.007 00:29:08.91
585 NL LOWLANDS RACING TEAM Tower Flyer 9 07:29:11.23 139.822 00:29:11.23
586 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Widia 07:29:12.71 139.704 00:29:12.71
587 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 3 07:29:13.01 139.680 00:29:13.01
588 PL KARDAS Michal Huub 07:29:13.64 139.630 00:29:13.64
589 DE WILDECK Team WT 4 07:29:15.46 139.485 00:29:15.46
590 AT RÖTZER & GARCIA Team Top 5 07:29:15.81 139.457 00:29:15.81
591 CZ NOVÁK & BASTL Team Whisky 07:29:21.96 138.970 00:29:21.96
592 AT GASSER Reinhard Hop 07:29:22.22 138.950 00:29:22.22
593 CZ GRUBER Lubomír Adélka 07:29:25.96 138.655 00:29:25.96
594 DE STOCKBAUER - LÜDERS Team Rolex 07:29:27.34 138.547 00:29:27.34
595 CZ KROUPA & NOVÁK Team Blue Lady 07:29:29.15 138.405 00:29:29.15
596 CZ STRUŽKA Libor Mrsťa 07:29:30.60 138.292 00:29:30.60
597 CZ M & M RACING Nikyterka 07:29:33.48 138.068 00:29:33.48
598 CZ ACADEMY LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Strela 88 07:29:33.88 138.036 00:29:33.88
599 DE SPRANG Matthias Future 07:29:34.72 137.971 00:29:34.72
600 DE GOETZ Guenter GG 4 07:29:36.42 137.839 00:29:36.42
601 CZ HLAVINKA Josef Berta 07:29:41.91 137.414 00:29:41.91
602 IT CROCETTA Gabriele R 14 07:29:50.58 136.749 00:29:50.58
603 SK BINDAS Štefan jun. Elss 07:29:51.93 136.646 00:29:51.93
604 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Tarantino 07:29:59.73 136.054 00:29:59.73
605 SK LAŠ Vladimír Las 6 07:30:02.38 135.854 00:30:02.38
606 CZ JURÁSEK BARBAR TEAM Silvie 07:30:04.68 135.681 00:30:04.68
607 CZ KOCIÁN Milan Ronaldo 07:30:05.23 135.639 00:30:05.23
608 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 12 07:30:09.40 135.327 00:30:09.40
609 CZ ZEMAN & KAŠUBA ZK 3 07:30:12.87 135.068 00:30:12.87
610 CZ ŠTACH Vladimír Vlaš 2 07:30:14.98 134.911 00:30:14.98
611 DE KARL-HEINZ & TIMO WAGNER Wachhi 07:30:15.24 134.891 00:30:15.24
612 CZ MASNÝ - LAZOVÝ Team Lalin 07:30:16.55 134.794 00:30:16.55
613 CZ REIN Jan Kim 07:30:19.13 134.603 00:30:19.13
614 CZ KRET Jiří Beta 07:30:20.75 134.483 00:30:20.75
615 DE DEBUS Gerhard Karl* 07:30:24.24 134.226 00:30:24.24
616 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Nack 07:30:25.94 134.101 00:30:25.94
617 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Pistolet 07:30:30.41 133.773 00:30:30.41
618 CZ KLEMENS Karel "C" Karl. 07:30:33.89 133.519 00:30:33.89
619 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Jiří Z 07:30:36.09 133.359 00:30:36.09
620 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Maori Venture III. 07:30:38.45 133.188 00:30:38.45
621 CZ ACADEMY LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Kittel Bohemia 85 07:30:55.30 131.979 00:30:55.30
622 DE WINGS 2 WIN Carmen 53 07:30:57.97 131.789 00:30:57.97
623 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Vena 07:31:09.76 130.958 00:31:09.76
624 AT LEICHTFRIED Karin Mantra 07:31:10.87 130.880 00:31:10.87
625 CZ ŠABATA Jan J.Š. 03 07:31:11.68 130.824 00:31:11.68
626 SK ZÁTROCH Peter Peter 1 07:31:12.23 130.785 00:31:12.23
627 AT STRAIF Walter Waless 07:31:12.84 130.743 00:31:12.84
628 AT STEINER Alfred Afra 07:31:15.51 130.556 00:31:15.51
629 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "C" Power. 07:31:16.13 130.513 00:31:16.13
630 DE FAMILIE JOEKEL Amperé 07:31:16.87 130.462 00:31:16.87
631 PL WOZNICA Józef Szpak 07:31:19.20 130.300 00:31:19.20
632 CZ JANEČEK Petr Wanne 07:31:21.30 130.155 00:31:21.30
633 DE K.H.WICHERT Zelezny 07:31:21.88 130.115 00:31:21.88
634 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Karina 07:31:25.80 129.844 00:31:25.80
635 AT SCHÖN Johann Hans 07:31:26.27 129.812 00:31:26.27
636 NL POELMAN Combinatie Poelman 3 07:31:26.50 129.796 00:31:26.50
637 CZ KAREL TEAM Case 07:31:26.76 129.778 00:31:26.76
638 SK HROZEN Peter Sanny 07:31:28.55 129.655 00:31:28.55
639 DE BELOW Harald OneEightyone 07:31:29.54 129.587 00:31:29.54
640 CZ BECHA Lubomír Knok 07:31:31.01 129.486 00:31:31.01
641 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Mini Ries 07:31:33.87 129.291 00:31:33.87
642 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Little Bosporus 38 07:31:34.78 129.229 00:31:34.78
643 CZ ACADEMY LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Inbreed Afrika 71 07:31:35.47 129.182 00:31:35.47
644 CZ SEDLÁK Vladislav Arka 07:31:38.49 128.976 00:31:38.49
645 CZ KULÍK Přemysl Blesk 07:31:40.91 128.812 00:31:40.91
646 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Der rote Baron 07:31:41.43 128.777 00:31:41.43
647 DE TEAM LINDENHOF Schönrade Bodo Boddy 07:31:41.79 128.752 00:31:41.79
648 CZ ŠTACH Vladimír Vlaš 6 07:31:46.82 128.413 00:31:46.82
649 DE SCHEPER Günter Gigio 07:31:47.82 128.345 00:31:47.82
650 AT FERENC & GARCIA Team Ferenc 19 07:31:49.62 128.224 00:31:49.62
651 AT SCHOBER Karl Atlantis 07:31:55.48 127.832 00:31:55.48
652 CZ ZEMAN Petr Jiří 07:31:59.20 127.584 00:31:59.20
653 CZ SÝKORA Jaromír Anna 07:32:02.06 127.395 00:32:02.06
654 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Stach 07:32:07.73 127.020 00:32:07.73
655 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Fast Go Home 07:32:10.40 126.844 00:32:10.40
656 DE WITT Lutz LW 11 07:32:13.11 126.666 00:32:13.11
657 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Tryskac 07:32:13.33 126.652 00:32:13.33
658 CZ NOVOSAD František Lada* 07:32:13.77 126.623 00:32:13.77
659 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Antonia K 07:32:15.15 126.533 00:32:15.15
660 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "B" Giove 07:32:15.85 126.487 00:32:15.85
661 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 3 07:32:16.05 126.474 00:32:16.05
662 PL KARDAS Michal Rafal 07:32:16.84 126.422 00:32:16.84
663 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Gabča 07:32:17.98 126.348 00:32:17.98
664 SK NOCHTA Štefan Erik. 07:32:22.83 126.033 00:32:22.83
665 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 8 07:32:27.34 125.741 00:32:27.34
666 CZ KROUPA & NOVÁK Team Rony 07:32:29.21 125.620 00:32:29.21
667 DE FAMILIE JOEKEL Rutherford 07:32:30.34 125.547 00:32:30.34
668 CZ BARTL Pavel Spown 5 07:32:31.31 125.485 00:32:31.31
669 CZ GORCA TEAM Barny 07:32:33.72 125.330 00:32:33.72
670 PL MAZIARZ RACING TEAM Aisha 07:32:40.69 124.885 00:32:40.69
671 DE GOETZ Guenter GG 1 07:32:47.61 124.445 00:32:47.61
672 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Abel 07:32:48.76 124.373 00:32:48.76
673 CZ KRATOCHVÍL Dušan Petr 2 07:32:49.17 124.347 00:32:49.17
674 DE SCHEPER Günter Giant 07:32:51.25 124.216 00:32:51.25
675 CZ LUNDÁK Pavel Anna. 07:32:53.99 124.043 00:32:53.99
676 DE WITT Lutz LW 6 07:32:55.51 123.948 00:32:55.51
677 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 03 07:32:55.66 123.938 00:32:55.66
678 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Jarda 07:32:55.93 123.921 00:32:55.93
679 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Hanula 07:33:07.91 123.175 00:33:07.91
680 AT RÖTZER & GARCIA Team Top 13 07:33:11.90 122.928 00:33:11.90
681 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Petra T 07:33:12.57 122.887 00:33:12.57
682 CR LEXMAN DERBY ZAGREB - reciprocity 2020 Lexicon 07:33:13.30 122.842 00:33:13.30
683 PL ALICE & JACOB Team "A" Borowka 07:33:15.13 122.729 00:33:15.13
684 CZ ŠABATA Jan J.Š. 01 07:33:16.71 122.632 00:33:16.71
685 CZ GRUBER Simon "A" Sabina 07:33:20.62 122.392 00:33:20.62
686 IT GREG Mihai No Name One 07:33:25.12 122.117 00:33:25.12
687 DE WOLTERINK Gerald Gerald 45 07:33:31.91 121.705 00:33:31.91
688 CZ KLEMENS Karel "A" Feo 07:33:35.41 121.494 00:33:35.41
689 CZ EM-EKO.CZ Valena 07:33:35.74 121.474 00:33:35.74
690 NL LOWLANDS RACING TEAM LRT 3 07:33:41.10 121.152 00:33:41.10
691 CZ J.R.TEAM RS 6 07:33:41.53 121.126 00:33:41.53
692 CZ KLEMENS Karel "A" Samuel 07:33:42.43 121.072 00:33:42.43
693 CZ STRUŽKA Libor Tom* 07:33:42.88 121.045 00:33:42.88
694 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" King of Talent 07:33:46.76 120.814 00:33:46.76
695 DE GOETZ Guenter GG 10 07:33:48.28 120.723 00:33:48.28
696 AT EPPENSTEINER Josef Bella 07:33:55.42 120.299 00:33:55.42
697 CZ DUDA Rostislav Ares 07:34:00.36 120.008 00:34:00.36
698 DE KUSSER Josef Zeus 07:34:03.20 119.841 00:34:03.20
699 CZ MAKANAKI Team Stodo 07:34:10.94 119.389 00:34:10.94
700 CZ SÝKORA Jaromír Million Dollara 07:34:16.91 119.043 00:34:16.91
701 NL SIMONSZ Henk My Be Joi 07:34:23.61 118.656 00:34:23.61
702 PL KOZLENIA Boguslawa Fietelix 07:34:28.06 118.401 00:34:28.06
703 CZ SCHLEHOFER Michal Scandalli 07:34:32.87 118.126 00:34:32.87
704 DE WINGS TO FLY Zakspeed 1241 07:34:33.67 118.081 00:34:33.67
705 BG SOFIA TEAM Sobby 07:34:35.53 117.975 00:34:35.53
706 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 6 07:34:36.95 117.894 00:34:36.95
707 DE DEBUS Gerhard Berta. 07:34:38.77 117.791 00:34:38.77
708 CZ STRUŽKA Libor Síma 07:34:41.40 117.642 00:34:41.40
709 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 184 07:34:43.25 117.538 00:34:43.25
710 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 9 07:34:44.14 117.487 00:34:44.14
711 CZ HLAVINKA Josef Iva 07:34:44.68 117.457 00:34:44.68
712 IT FAST PIGEONS & ERVIN LARO Largo 07:34:46.45 117.357 00:34:46.45
713 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Nastas 07:34:47.74 117.285 00:34:47.74
714 DE MSA RACING TEAM Marta. 07:34:49.23 117.201 00:34:49.23
715 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Aga 07:34:49.67 117.176 00:34:49.67
716 CZ VARGA Mikuláš & Petr Sobota 07:34:50.08 117.153 00:34:50.08
717 CZ KUBA KUBIKULA Jakub 07:34:50.83 117.111 00:34:50.83
718 CZ STRUŽKA Libor Mary 07:34:54.36 116.914 00:34:54.36
719 SK ČÁNI Ĺ+M Team Adi. 07:34:54.76 116.892 00:34:54.76
720 IT FAST PIGEONS & ERVIN LARO Lardon 07:34:55.01 116.878 00:34:55.01
721 DE FAMILIE JOEKEL Ohm 07:34:57.34 116.748 00:34:57.34
722 CZ POSPÍŠIL Petr Mako 07:35:00.12 116.593 00:35:00.12
723 CZ POPELKA Roman Fekota 07:35:00.52 116.571 00:35:00.52
724 PL WOZNICA Józef Leonix 07:35:02.24 116.476 00:35:02.24
725 NL SIMONSZ Henk Beauty 10 07:35:02.54 116.459 00:35:02.54
726 NL DOLDERSUM & Zn. Rosicky 07:35:02.86 116.441 00:35:02.86
727 CZ VLČEK Jiří Ramona 07:35:04.11 116.372 00:35:04.11
728 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 9 07:35:04.36 116.358 00:35:04.36
729 HU FÖLDING Norbert FN 043 07:35:04.72 116.339 00:35:04.72
730 PL CHOCHOWSKI & FRACKOWIAK & MALEPSZY Team Kabia 07:35:05.90 116.273 00:35:05.90
731 NL CORVO Thea 07:35:07.47 116.187 00:35:07.47
732 CZ HLAVINKA Josef Tina 07:35:09.10 116.097 00:35:09.10
733 CZ FAJMON Team FT 03 07:35:09.32 116.085 00:35:09.32
734 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Trinity 07:35:09.92 116.052 00:35:09.92
735 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Jour Fix. 07:35:10.38 116.026 00:35:10.38
736 CZ STRNAD - HENNEK - STADLER Team Henryk 07:35:12.15 115.929 00:35:12.15
737 CZ GERSPITZER Team GT 2 07:35:12.82 115.893 00:35:12.82
738 AT RADU Constantin Falconety 07:35:15.96 115.721 00:35:15.96
739 CZ NOVOTNÝ Jaroslav Nezmar 07:35:16.21 115.707 00:35:16.21
740 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Little Heruv 36 07:35:20.32 115.483 00:35:20.32
741 CR LEXMAN DERBY ZAGREB - reciprocity 2020 Lexie 07:35:20.86 115.453 00:35:20.86
742 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 07 07:35:21.69 115.408 00:35:21.69
743 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 11 07:35:22.85 115.345 00:35:22.85
744 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Wido 07:35:23.16 115.328 00:35:23.16
745 CZ KUDELA Jaromír Ing. Lucie. 07:35:24.23 115.270 00:35:24.23
746 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 428 07:35:25.95 115.177 00:35:25.95
747 CZ HNILIČKA - MACH - RACH Team Finka 07:35:26.91 115.125 00:35:26.91
748 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "C" Strik 07:35:27.42 115.097 00:35:27.42
749 DE NO-WU Team NW 3 07:35:28.47 115.040 00:35:28.47
750 CZ GRUBER Simon "B" Rambo+ 07:35:35.74 114.649 00:35:35.74
751 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Abendrot 07:35:37.38 114.561 00:35:37.38
752 CZ BEDNAŘÍK Josef Enny 07:35:37.86 114.535 00:35:37.86
753 AT SG NUTZ & KAHR Rabiatperlen Rebell 07:35:38.70 114.490 00:35:38.70
754 CZ KRATOCHVÍL Dušan Petr 3 07:35:41.46 114.343 00:35:41.46
755 DE HOOP Michael Hooper 07:35:42.52 114.286 00:35:42.52
756 NO HELGESEN Bjorn Ove Silver Limiti 07:35:43.85 114.215 00:35:43.85
757 BG SOFIA TEAM Sony 07:35:45.25 114.141 00:35:45.25
758 DE NO-WU Team NW 4 07:35:49.38 113.921 00:35:49.38
759 CZ MACHALA & HNILICA Team Mom 07:35:51.33 113.818 00:35:51.33
760 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 12 07:35:52.74 113.743 00:35:52.74
761 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Bruno 07:35:53.71 113.692 00:35:53.71
762 NL POELMAN Combinatie Poelman 6 07:35:56.83 113.528 00:35:56.83
763 BE MERGAERT Dirk Merina 07:35:57.86 113.474 00:35:57.86
764 DE WINGS 2 WIN Big Wing 57 07:36:01.29 113.293 00:36:01.29
765 CZ ŠPIONI Agent 3 07:36:03.26 113.190 00:36:03.26
766 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Lucia 07:36:06.94 112.998 00:36:06.94
767 CZ VLČEK Jiří Harley 07:36:09.92 112.843 00:36:09.92
768 PL KWASNICKI Tomasz Kropka 07:36:15.42 112.558 00:36:15.42
769 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Kittel Lincia 97 07:36:15.77 112.539 00:36:15.77
770 AT STRAIF Walter Wallin 07:36:16.13 112.521 00:36:16.13
771 DE HESSENBOYS TEAM One Loft Pigeon Racing Leon 07:36:17.70 112.440 00:36:17.70
772 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "B" Cavendish 07:36:20.31 112.305 00:36:20.31
773 CZ MACHALA & HNILICA Team Tom. 07:36:20.56 112.292 00:36:20.56
774 CZ PŘÍVARA Vladimír Jeny 07:36:20.98 112.271 00:36:20.98
775 CZ MATOUŠEK Michal Daniel 07:36:21.18 112.260 00:36:21.18
776 PL SEDLÁČEK & MISIAK TEAM Josef + Irek Daenerys 07:36:23.02 112.166 00:36:23.02
777 SK PRIEHODA Ján a Ivana Constance 07:36:26.48 111.988 00:36:26.48
778 DE GOETZ Guenter GG 8 07:36:27.21 111.951 00:36:27.21
779 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Nagid 07:36:28.71 111.874 00:36:28.71
780 CZ BODY Andrej Mamba 07:36:29.44 111.837 00:36:29.44
781 CH WIRZ Team Pardubice 07:36:29.76 111.820 00:36:29.76
782 SK BINDAS Štefan jun. Esko 07:36:30.45 111.785 00:36:30.45
783 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Tom 07:36:31.94 111.709 00:36:31.94
784 PL KARDAS Michal Przemek 07:36:34.03 111.603 00:36:34.03
785 CZ LAŇKA Alfons Ing. David 07:36:35.81 111.512 00:36:35.81
786 CZ STRUŽKA Libor Zosimar 07:36:37.86 111.408 00:36:37.86
787 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Jozef Tadeaš 07:36:38.86 111.358 00:36:38.86
788 SK GOGORA Milan Kago 07:36:39.53 111.324 00:36:39.53
789 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Romario 07:36:40.45 111.277 00:36:40.45
790 CZ NOVOTNÝ Jaroslav Pavlina 07:36:42.32 111.183 00:36:42.32
791 NL SIMONSZ Henk China 33 07:36:42.58 111.170 00:36:42.58
792 SK ČÁNI Ĺ+M Team Dávid. 07:36:43.79 111.109 00:36:43.79
793 CZ FRANTIŠEK & SAMUEL & GRZEGORZ Team Mocna 07:36:44.10 111.093 00:36:44.10
794 DE NAKOTT Ludwig Sternberg Hope 07:36:46.70 110.962 00:36:46.70
795 CZ TRUKSA Vítězslav Eliška. 07:36:50.01 110.796 00:36:50.01
796 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "A" Milan 07:36:52.18 110.687 00:36:52.18
797 DE BEHLKE Andreas Sunny 07:36:53.61 110.616 00:36:53.61
798 CZ KONOPÍK Jiří Yps 07:36:54.13 110.590 00:36:54.13
799 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 370 07:36:54.58 110.567 00:36:54.58
800 DE KUSSER Josef Quatro 2 07:36:58.82 110.356 00:36:58.82
801 NL POELMAN Combinatie Poelman 2 07:36:59.63 110.316 00:36:59.63
802 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 2 07:37:01.33 110.231 00:37:01.33
803 IT ERBARU Ionut Sami 07:37:03.91 110.103 00:37:03.91
804 PL KOZLENIA Boguslawa Energetx 07:37:04.86 110.056 00:37:04.86
805 CZ ACADEMY LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Kittel-Lincia 4075 07:37:05.29 110.035 00:37:05.29
806 NL SIMONSZ Henk Bonte Spikkel 07:37:05.55 110.022 00:37:05.55
807 CZ NOVOTNÝ Jiří Ema 07:37:09.66 109.819 00:37:09.66
808 PL ALICE & JACOB Team "A" Malina 07:37:13.03 109.654 00:37:13.03
809 DE BELOW Harald OneEightyseven 07:37:15.70 109.523 00:37:15.70
810 CZ VETPOL HOLEŠOV s.r.o. Annie 07:37:16.08 109.504 00:37:16.08
811 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Harrry Birdy 89 07:37:17.24 109.447 00:37:17.24
812 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Einhorn 07:37:18.07 109.407 00:37:18.07
813 PL KOZAK PRZEMYSLAW TopLofts.eu Tedi 07:37:20.52 109.287 00:37:20.52
814 CZ STRAPINA - ZÁLEŠÁK Team Hana 07:37:22.66 109.183 00:37:22.66
815 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 6 07:37:23.65 109.135 00:37:23.65
816 CZ KULÍK Přemysl Jitka 07:37:30.71 108.792 00:37:30.71
817 SK NOVÁK Pavel Petra* 07:37:37.65 108.458 00:37:37.65
818 CZ FAJMON Team FT 06 07:37:39.24 108.382 00:37:39.24
819 CZ ŠABATA Jan J.Š. 02 07:37:48.18 107.954 00:37:48.18
820 CZ ŠTACH Vladimír Vlaš 5 07:37:59.56 107.415 00:37:59.56
821 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 11 07:38:02.72 107.267 00:38:02.72
822 CZ KRATOCHVÍL Dušan Petr 1 07:38:05.99 107.113 00:38:05.99
823 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 4 07:38:12.03 106.831 00:38:12.03
824 CZ MS NOVÝ BYDŽOV Leoš 07:38:13.43 106.766 00:38:13.43
825 DE GOETZ Guenter GG 11 07:38:13.60 106.758 00:38:13.60
826 CZ KLEMENS Karel "B" Levak 07:38:15.77 106.657 00:38:15.77
827 DE WINGS 2 WIN Nayla 44 07:38:15.88 106.652 00:38:15.88
828 CZ KRET Jiří Morgy 07:38:20.01 106.460 00:38:20.01
829 CZ KROUPA & NOVÁK Team Blue 1014 07:38:24.69 106.244 00:38:24.69
830 AT STRAIF Walter Waletto 07:38:27.82 106.100 00:38:27.82
831 NL DOLDERSUM & Zn. Baros 07:38:30.47 105.978 00:38:30.47
832 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Leónidás 07:38:31.14 105.948 00:38:31.14
833 CZ VLČEK Jiří Davidson 07:38:33.66 105.832 00:38:33.66
834 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Black Party I. 07:38:34.53 105.793 00:38:34.53
835 NL LOWLANDS RACING TEAM LRT 4 07:38:38.95 105.591 00:38:38.95
836 AT NAGELHOFER Robert Sven 450 07:38:41.15 105.491 00:38:41.15
837 CZ MOTRE Vasil Ivan 07:38:43.82 105.370 00:38:43.82
838 AT NÖRES Kurt Kuno 3 07:38:44.26 105.350 00:38:44.26
839 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "B" Sagan 07:38:47.16 105.218 00:38:47.16
840 AT STEIRER Heinrich Sani 07:38:47.53 105.202 00:38:47.53
841 DE SCHRÖDER & VAN DE LOO Team Tornado 3 07:38:52.85 104.962 00:38:52.85
842 NO HELGESEN Bjorn Ove Titus 07:38:55.30 104.852 00:38:55.30
843 PL MAZIARZ RACING TEAM OSP SK 07:38:58.64 104.702 00:38:58.64
844 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Malvína 07:39:01.76 104.562 00:39:01.76
845 DE MSA RACING TEAM Mika 07:39:02.05 104.549 00:39:02.05
846 DE LECKE Theo & Markus Tyssi 07:39:02.62 104.524 00:39:02.62
847 NL CORVO Luca 07:39:03.31 104.493 00:39:03.31
848 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "B" Nettuno 07:39:06.17 104.366 00:39:06.17
849 AT ECKHARDT Markus Goldfinger 07:39:10.23 104.186 00:39:10.23
850 PL WÓJCIK Piotr Taxi 07:39:13.81 104.027 00:39:13.81
851 PL KOZLENIA Artur Ceesx 07:39:14.37 104.002 00:39:14.37
852 CZ GORCA TEAM Hela 07:39:15.49 103.953 00:39:15.49
853 AT WALDER Florian Nala 07:39:19.58 103.773 00:39:19.58
854 SK GOGORA Milan Migo 07:39:22.37 103.650 00:39:22.37
855 CZ BARÁNEK Josef Hurikán. 07:39:22.50 103.644 00:39:22.50
856 DE GOETZ Guenter GG 9 07:39:25.39 103.518 00:39:25.39
857 PL LACH TEAM Adrian + Mateusz Super 14 07:39:25.77 103.501 00:39:25.77
858 CZ KLEMENS Karel "C" Nicolas 07:39:27.12 103.442 00:39:27.12
859 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Little Bosporus 39 07:39:28.37 103.388 00:39:28.37
860 CZ ATH Květná Bob 07:39:29.61 103.333 00:39:29.61
861 CZ ACADEMY LOFT Štěpánek Akademie Libchavy "B" Bulk 73 07:39:30.17 103.309 00:39:30.17
862 DE LASTERIE - MEIJER - BRANDT Team Stanislaw 07:39:30.78 103.282 00:39:30.78
863 CZ GRUBER Simon "B" Katie 07:39:31.88 103.235 00:39:31.88
864 DE ROHE Pascal Theon Graufreud 07:39:33.46 103.166 00:39:33.46
865 CZ BARTL Josef Spown 9 07:39:33.82 103.150 00:39:33.82
866 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "C" Flicka 07:39:34.87 103.105 00:39:34.87
867 DE BEHLKE Andreas Storm 07:39:37.17 103.005 00:39:37.17
868 ES WINKIE PIGEONS "A" Winkie 5 07:39:37.68 102.983 00:39:37.68
869 CZ SVOBODA - ČIHÁK Team Jana+ 07:39:39.05 102.923 00:39:39.05
870 CZ LANGER Bohuslav Grippen 07:39:42.82 102.761 00:39:42.82
871 SK SEDLÁK Miroslav & GRÉK Peter Adela 07:39:44.57 102.685 00:39:44.57
872 CZ ŠPIONI Agent 1 07:39:45.70 102.637 00:39:45.70
873 CZ BARTL Pavel Spown 4 07:39:53.84 102.288 00:39:53.84
874 PL MAZIARZ RACING TEAM Hercules 07:39:55.15 102.232 00:39:55.15
875 IT CAPLEA Doru Doru 6 07:39:56.14 102.189 00:39:56.14
876 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Ronja 07:39:56.55 102.172 00:39:56.55
877 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Wick 07:39:56.84 102.160 00:39:56.84
878 NO SEAVAREID Martin MS 47 07:39:57.83 102.117 00:39:57.83
879 CZ STRNAD - HENNEK - STADLER Team Super Girl 07:40:00.89 101.987 00:40:00.89
880 SK BALVOŇ Michal Eva+ 07:40:08.39 101.670 00:40:08.39
881 AT NAGELHOFER Robert Samu 425 07:40:08.72 101.656 00:40:08.72
882 NO HELGESEN Bjorn Ove Dapi 224 07:40:11.95 101.520 00:40:11.95
883 CZ GRUBER Lubomír Zdenička 07:40:14.32 101.420 00:40:14.32
884 CZ TRUKSA Vítězslav Lukáš 07:40:18.44 101.247 00:40:18.44
885 SK LACIKA TEAM Dávid + Radoslav + Natália Natalia 07:40:18.73 101.235 00:40:18.73
886 CZ PŘÍVARA Vladimír Listro 07:40:21.06 101.138 00:40:21.06
887 CZ KUZNÍK Václav Kamča 07:40:21.44 101.122 00:40:21.44
888 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 1 07:40:21.50 101.119 00:40:21.50
889 DE KUSSER Josef Amigo 07:40:21.93 101.101 00:40:21.93
890 CZ ACADEMY LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Eso 24 07:40:25.97 100.933 00:40:25.97
891 SK PAJTA Vladimír Lara 07:40:28.65 100.821 00:40:28.65
892 PL LACH TEAM Adrian + Mateusz Franio 07:40:30.05 100.763 00:40:30.05
893 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Standa 07:40:32.92 100.644 00:40:32.92
894 CZ HLAVINKA Josef Kvído 07:40:36.34 100.503 00:40:36.34
895 DE NO-WU Team NW 6 07:40:38.03 100.434 00:40:38.03
896 CZ BUREŠ Jaroslav Hibernal 07:40:38.60 100.410 00:40:38.60
897 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 5 07:40:40.89 100.316 00:40:40.89
898 DE SG STEFFL Championess 07:40:41.26 100.301 00:40:41.26
899 CZ LAŇKA Alfons Ing. Karolína 07:40:41.98 100.271 00:40:41.98
900 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Mili 07:40:42.51 100.249 00:40:42.51
901 IT CROCETTA Gabriele R 15 07:40:47.36 100.051 00:40:47.36
902 CZ LEŠŇOVSKÝ Zdeno Honza 07:40:50.15 99.937 00:40:50.15
903 DE NAKOTT Ludwig Big Harry 07:40:53.16 99.814 00:40:53.16
904 CZ KONOPÍK Jiří Sona 07:40:53.79 99.788 00:40:53.79
905 DE SG STEFFL Ernst - Dieter 07:40:56.43 99.681 00:40:56.43
906 CZ HAŠŠO Slavomír Benda 07:40:58.74 99.588 00:40:58.74
907 AT EDER Gerhard Lady Sue 07:40:59.33 99.564 00:40:59.33
908 CZ GRUBER Simon "A" Wayne 07:41:00.35 99.522 00:41:00.35
909 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "A" Mailo 07:41:00.97 99.497 00:41:00.97
910 DE KLÜBER Bernhard BK 6 07:41:02.90 99.419 00:41:02.90
911 CZ BARTL Josef Spown 11 07:41:04.67 99.348 00:41:04.67
912 SK BALVOŇ Michal Pekna 07:41:06.50 99.274 00:41:06.50
913 CZ GRUBER Simon "A" Simon* 07:41:07.39 99.238 00:41:07.39
914 SK PRIEHODA Ján a Ivana Helios 07:41:08.17 99.207 00:41:08.17
915 AT GRATZER Werner Werner 07:41:08.60 99.190 00:41:08.60
916 SK ZÁTROCH Peter Peter 3 07:41:09.26 99.163 00:41:09.26
917 CZ GRUBER Simon "A" Eska 07:41:10.38 99.118 00:41:10.38
918 DE BEHLKE Andreas Thunder 07:41:12.77 99.023 00:41:12.77
919 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "B" Mercurio 07:41:13.20 99.005 00:41:13.20
920 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Vojta. 07:41:16.25 98.883 00:41:16.25
921 CZ KROČIL & BARÁNEK Team Cézar 07:41:16.60 98.869 00:41:16.60
922 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Mon Mome II. 07:41:18.47 98.795 00:41:18.47
923 DE SASSE/WELZEL Team NL L.T.B.- Kes.1 07:41:18.90 98.778 00:41:18.90
924 CZ PŘÍVARA Vladimír Mysis 07:41:19.24 98.764 00:41:19.24
925 HU VAÁRY Péter VP 018 07:41:19.60 98.750 00:41:19.60
926 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Invincibile 07:41:19.89 98.738 00:41:19.89
927 DE WITT Lutz LW 7 07:41:22.28 98.643 00:41:22.28
928 CZ BARTL Pavel Spown 1 07:41:22.92 98.618 00:41:22.92
929 AT STRAIF Walter Walda 07:41:25.29 98.524 00:41:25.29
930 BE VAN HAUTE Andre Frank 07:41:25.97 98.497 00:41:25.97
931 CZ REIN Jan Joe 07:41:26.42 98.479 00:41:26.42
932 CZ GRUBER Simon "A" Žofka 07:41:26.94 98.458 00:41:26.94
933 DE SCHRÖDER & VAN DE LOO Team Tornado 2 07:41:27.39 98.441 00:41:27.39
934 AT WIMMER Karl Peter W 07:41:27.57 98.433 00:41:27.57
935 DE K.H.WICHERT Koukalova 07:41:28.72 98.388 00:41:28.72
936 AT FERENC & GARCIA Team Ferenc 2 07:41:30.07 98.335 00:41:30.07
937 ES WINKIE PIGEONS "A" Winkie 6 07:41:30.70 98.310 00:41:30.70
938 CZ PŘÍVARA Vladimír Pýro 07:41:31.79 98.267 00:41:31.79
939 AT ECKHARDT Markus Mozart 07:41:32.04 98.257 00:41:32.04
940 CZ KULÍK Přemysl Alan 07:41:36.79 98.070 00:41:36.79
941 CZ JAVŮREK Miloš Mikivargauu 07:41:37.15 98.056 00:41:37.15
942 CZ ECHTNER Antonín AR 3 07:41:37.47 98.043 00:41:37.47
943 NO SEAVAREID Martin MS 57 07:41:37.67 98.035 00:41:37.67
944 CZ ACADEMY LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Harry Afrika 74 07:41:39.56 97.961 00:41:39.56
945 DE WILDECK Team WT 2 07:41:40.32 97.931 00:41:40.32
946 SK BODNÁR & VILČKO Vladimír Body 8 07:41:40.54 97.923 00:41:40.54
947 DE SIEBERT Dieter Sidney 07:41:41.80 97.874 00:41:41.80
948 DE BELOW Harald OneSeventytwo 07:41:42.92 97.830 00:41:42.92
949 CZ NOVÁK Josef a syn Verča 07:41:43.59 97.804 00:41:43.59
950 AT NAGELHOFER Robert Safa 454 07:41:45.04 97.747 00:41:45.04
951 CZ KLEMENS Karel "A" Ady 07:41:47.45 97.653 00:41:47.45
952 DE K.H.WICHERT Neumannova 07:41:48.97 97.594 00:41:48.97
953 CZ JANEČEK Petr Ronaldo* 07:41:51.66 97.489 00:41:51.66
954 BE FLY-4-US Pollin & Denduyver Jakke 07:41:52.27 97.466 00:41:52.27
955 CZ KRATOCHVÍL Dušan Petr 5 07:41:55.49 97.341 00:41:55.49
956 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Siluro 07:41:58.75 97.215 00:41:58.75
957 AT GASSER Reinhard Belluno One 07:41:59.53 97.185 00:41:59.53
958 NL SIMONSZ Henk Princess 07:42:01.03 97.127 00:42:01.03
959 AT NAGELHOFER Robert Sina 441 07:42:03.41 97.035 00:42:03.41
960 CZ KONOPÍK Jiří Stana 07:42:05.53 96.954 00:42:05.53
961 CH ANDERHUB Oskar Angie 07:42:08.81 96.828 00:42:08.81
962 AT WENZ Alfred Maria 07:42:09.93 96.785 00:42:09.93
963 IT SILVESTRI LOFT Pinocchio 07:42:11.74 96.716 00:42:11.74
964 NL MOL Ed Bobby 07:42:12.35 96.693 00:42:12.35
965 DE LASTERIE - MEIJER - BRANDT Team Blauer Star 07:42:12.97 96.669 00:42:12.97
966 BE COPPENS Peter Lili 07:42:14.49 96.611 00:42:14.49
967 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Supreme Gold 07:42:18.84 96.446 00:42:18.84
968 PL CHOCHOWSKI & FRACKOWIAK & MALEPSZY Team Lala 07:42:22.06 96.323 00:42:22.06
969 DE JONAS und KONČAREVIČ Team Goran 07:42:22.82 96.295 00:42:22.82
970 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Jana* 07:42:24.84 96.218 00:42:24.84
971 ES WINKIE PIGEONS "B" Winkie 20 07:42:27.12 96.132 00:42:27.12
972 BG SOFIA TEAM Sorbon 07:42:28.79 96.069 00:42:28.79
973 NL LOWLANDS RACING TEAM LRT 5 07:42:31.15 95.980 00:42:31.15
974 ES WINKIE PIGEONS "A" Winkie 2 07:42:31.53 95.966 00:42:31.53
975 AT HÖLD Erich Paul 07:42:35.52 95.816 00:42:35.52
976 DE LECKE Theo & Markus Tyrin 07:42:37.98 95.724 00:42:37.98
977 PL KOZLENIA Boguslawa Johanex 07:42:39.41 95.670 00:42:39.41
978 CZ SÝKORA Jaromír Andrejka 07:42:41.86 95.579 00:42:41.86
979 BE VAN STICHEL Dirk Black Arrow 07:42:45.40 95.447 00:42:45.40
980 IT GUTAS Mihai & Silviu Team Belske 07:42:47.09 95.384 00:42:47.09
981 DE DEBUS Gerhard Emma 07:42:49.14 95.308 00:42:49.14
982 CR LEXMAN DERBY ZAGREB - reciprocity 2020 Lexi 07:42:50.90 95.243 00:42:50.90
983 DE SASSE/WELZEL Team Abacus 2 07:42:54.38 95.114 00:42:54.38
984 SK BODNÁR & VILČKO Vladimír Body 6 07:42:54.50 95.110 00:42:54.50
985 IT ALI DEL GATTOPARDO Team Ally 07:42:55.11 95.087 00:42:55.11
986 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Phar Lap 07:42:55.90 95.058 00:42:55.90
987 CZ VACEK Josef Vajda 07:42:56.93 95.020 00:42:56.93
988 ES WINKIE PIGEONS "A" Winkie 10 07:42:57.06 95.015 00:42:57.06
989 IT ALI DEL GATTOPARDO Team Allan 07:43:01.70 94.844 00:43:01.70
990 DE TEAM LINDENHOF Schönrade Bodo Bodie 07:43:04.40 94.745 00:43:04.40
991 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Inbreed Arona 96 07:43:04.69 94.735 00:43:04.69
992 CZ STRNAD - HENNEK - STADLER Team Lady 07:43:05.31 94.712 00:43:05.31
993 AT GRATZER Werner Grabenrust 07:43:07.52 94.631 00:43:07.52
994 AT WALDER Florian Graham 07:43:08.32 94.602 00:43:08.32
995 DE LECKE Theo & Markus Tyson 07:43:13.24 94.422 00:43:13.24
996 SK NOVÁK Pavel Stano 07:43:15.98 94.323 00:43:15.98
997 AT RÖTZER & GARCIA Team Top 2 07:43:17.29 94.275 00:43:17.29
998 SK TOMÁŠOVÁ Adela Tomas 348 07:43:19.12 94.209 00:43:19.12
999 BE GODDERIS Linda Verscheure 07:43:20.48 94.160 00:43:20.48
1000 DE SCHÜTZE Jörn Brancone 07:43:21.87 94.109 00:43:21.87
1001 IT GUTAS Mihai & Silviu Team Doki 07:43:25.38 93.982 00:43:25.38
1002 CZ KONEČNÝ Vlastimil Aramis 07:43:28.64 93.865 00:43:28.64
1003 NO HELGESEN Bjorn Ove Koppen 245 07:43:29.64 93.829 00:43:29.64
1004 ES WINKIE PIGEONS "A" Winkie 12 07:43:30.70 93.791 00:43:30.70
1005 ES WINKIE PIGEONS "B" Winkie 18 07:43:33.43 93.693 00:43:33.43
1006 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Royal Athlete II. 07:43:35.93 93.603 00:43:35.93
1007 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "A" Poco 07:43:37.28 93.555 00:43:37.28
1008 BE GODDERIS Linda Sierens 07:43:37.52 93.547 00:43:37.52
1009 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 10 07:43:42.60 93.365 00:43:42.60
1010 CZ KONEČNÝ Vlastimil Portos 07:43:44.04 93.314 00:43:44.04
1011 ES WINKIE PIGEONS "A" Winkie 4 07:43:45.47 93.263 00:43:45.47
1012 ES WINKIE PIGEONS "A" Winkie 9 07:43:49.65 93.115 00:43:49.65
1013 CZ STRUŽKA Libor Mané 07:43:51.29 93.057 00:43:51.29
1014 IT ALI DEL GATTOPARDO Team Alvin 07:43:54.66 92.938 00:43:54.66
1015 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 6 07:43:56.25 92.882 00:43:56.25
1016 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Claire 07:43:58.49 92.803 00:43:58.49
1017 CZ LANGER Bohuslav Bolt 07:43:58.83 92.791 00:43:58.83
1018 AT HÖLD Erich Raphael 07:44:04.45 92.594 00:44:04.45
1019 CZ PŘÍVARA Vladimír Týro 07:44:06.17 92.534 00:44:06.17
1020 DE SPITZBERG Team Neuron 07:44:06.96 92.506 00:44:06.96
1021 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 06 07:44:08.03 92.469 00:44:08.03
1022 NL DOLDERSUM & Zn. Simak 07:44:11.90 92.334 00:44:11.90
1023 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Cacany 07:44:14.37 92.248 00:44:14.37
1024 DE DEBUS Gerhard Frieda 07:44:15.77 92.199 00:44:15.77
1025 AT LEICHTFRIED Karin Pedro 07:44:21.70 91.994 00:44:21.70
1026 DE SCHWARM Claudia Kay Sue 07:44:23.06 91.947 00:44:23.06
1027 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Andy 07:44:24.23 91.906 00:44:24.23
1028 DE SCHWARM Claudia Queen L 07:44:29.91 91.711 00:44:29.91
1029 PL SEDLÁČEK & MISIAK TEAM Josef + Irek Mamgal 07:44:32.12 91.635 00:44:32.12
1030 CZ BARTL Pavel Spown 2 07:44:33.46 91.589 00:44:33.46
1031 SK LAŠ Vladimír Las 2 07:44:35.46 91.521 00:44:35.46
1032 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 12 07:44:36.31 91.492 00:44:36.31
1033 CZ J.R.TEAM RS 3 07:44:36.61 91.481 00:44:36.61
1034 PL KOZLENIA Boguslawa Diegox 07:44:37.67 91.445 00:44:37.67
1035 CZ KROUPA & NOVÁK Team Sisi 07:44:38.21 91.427 00:44:38.21
1036 IT WONDER PIGEONS Team Rasta 07:44:42.10 91.294 00:44:42.10
1037 NO HELGESEN Bjorn Ove Atomic Winter 07:44:42.77 91.271 00:44:42.77
1038 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Dream Pigeon 07:44:47.73 91.103 00:44:47.73
1039 DE KUSSER Josef Angel. 07:44:51.43 90.978 00:44:51.43
1040 AT GRATZER Marco Caesar 07:44:51.90 90.962 00:44:51.90
1041 CZ LUNDÁK Pavel Daniela. 07:44:53.49 90.908 00:44:53.49
1042 CZ M & M RACING Margret 07:44:55.56 90.838 00:44:55.56
1043 CZ ŠAFRÁNKO Jiří Gracie 07:44:56.16 90.818 00:44:56.16
1044 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Poderoso 07:45:00.61 90.668 00:45:00.61
1045 DE SCHWARM Claudia Enterprise 07:45:03.81 90.561 00:45:03.81
1046 IT GREG Mihai No Name Two 07:45:06.16 90.482 00:45:06.16
1047 PL LACH TEAM Adrian + Mateusz Adi 07:45:09.14 90.383 00:45:09.14
1048 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Mon Mome III. 07:45:13.10 90.251 00:45:13.10
1049 SK PRIEHODA Ján a Ivana Júlia. 07:45:18.47 90.073 00:45:18.47
1050 DE LANG Karl Heinz Langer 07:45:19.34 90.044 00:45:19.34
1051 SK GOGORA Milan Mikro 07:45:22.39 89.943 00:45:22.39
1052 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Last Chance 07:45:23.41 89.909 00:45:23.41
1053 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Pepa. 07:45:24.06 89.888 00:45:24.06
1054 PL PALENTKA Janusz J 14 07:45:26.72 89.800 00:45:26.72
1055 SK LUTERÁN Marek Areko 07:45:27.20 89.784 00:45:27.20
1056 CZ VLČEK Jiří Teo 07:45:28.16 89.753 00:45:28.16
1057 AT STRAIF Walter Waldin 07:45:31.03 89.658 00:45:31.03
1058 DE SG STEFFL Raspi 07:45:35.29 89.519 00:45:35.29
1059 CZ BECHA Lubomír Žanet 07:45:36.70 89.473 00:45:36.70
1060 PL WOZNICA Józef Lindor 07:45:38.53 89.413 00:45:38.53
1061 DE SCHEPER Günter Gina 07:45:40.55 89.347 00:45:40.55
1062 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Rudorferka 07:45:44.83 89.208 00:45:44.83
1063 IT BRAMANTE Davide Silvere 07:45:45.38 89.190 00:45:45.38
1064 DE BELOW Harald OneEightysix 07:45:47.33 89.127 00:45:47.33
1065 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Milan* 07:45:48.20 89.098 00:45:48.20
1066 CZ BARTL Josef Spown 10 07:45:49.68 89.050 00:45:49.68
1067 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "C" Enzo 07:45:53.52 88.926 00:45:53.52
1068 PL LACH TEAM Adrian + Mateusz Rot 16 07:45:54.38 88.898 00:45:54.38
1069 BE DECOENE MARC Team Sabine 07:45:58.88 88.753 00:45:58.88
1070 DE HOOP Michael Hooligan 07:46:00.52 88.701 00:46:00.52
1071 AT GASSER Reinhard Anne 07:46:02.40 88.640 00:46:02.40
1072 BE FLY-4-US Pollin & Denduyver Pitje 07:46:04.60 88.570 00:46:04.60
1073 CZ LANGER Bohuslav Fittipaldi 07:46:06.31 88.515 00:46:06.31
1074 AT FERENC & GARCIA Team Ferenc & Carlo 20 07:46:07.13 88.489 00:46:07.13
1075 AT RADU Constantin Victoria 07:46:12.29 88.324 00:46:12.29
1076 CZ NOVOSAD František Berta N 07:46:16.44 88.192 00:46:16.44
1077 TH PERMSAK SINGSOM BOON Permsak 232 07:46:17.26 88.166 00:46:17.26
1078 NL CORVO Elise 07:46:17.57 88.156 00:46:17.57
1079 DE KARL-HEINZ & TIMO WAGNER Waddle 07:46:17.73 88.151 00:46:17.73
1080 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Just Do It II. 07:46:18.18 88.137 00:46:18.18
1081 CZ DVOŘÁK Tomáš Porsche 07:46:20.69 88.057 00:46:20.69
1082 CZ SEDLÁK Vladislav Brenek 07:46:21.91 88.019 00:46:21.91
1083 CZ VARGA Mikuláš & Petr Úterý 07:46:23.44 87.970 00:46:23.44
1084 CZ DVOŘÁK Tomáš Bugatinka 07:46:30.90 87.735 00:46:30.90
1085 CZ LAŇKA Alfons Ing. Petra 07:46:31.84 87.706 00:46:31.84
1086 CZ VÍTEK Jan Viky 07:46:32.12 87.697 00:46:32.12
1087 PL SZYMCZYK & MISIAK TEAM Wiktor + Marek Julia 07:46:33.39 87.657 00:46:33.39
1088 AT HÖLD Erich Pia 07:46:36.54 87.558 00:46:36.54
1089 CZ HAŠŠO Slavomír Jarka 07:46:38.20 87.506 00:46:38.20
1090 CZ GRUBER Simon "A" Conor 07:46:40.38 87.438 00:46:40.38
1091 DE SG STEFFL Favorit 07:46:40.93 87.421 00:46:40.93
1092 DE KUSSER Josef Quatro 07:46:41.30 87.409 00:46:41.30
1093 NL PLOEG Bert Berwin 07:46:43.07 87.354 00:46:43.07
1094 CZ LAŇKA Alfons Ing. Franta 07:46:44.71 87.303 00:46:44.71
1095 PL SZYMCZYK & MISIAK TEAM Wiktor + Marek MM 1 07:46:47.77 87.208 00:46:47.77
1096 CZ VACEK Josef Barunka 07:46:50.37 87.127 00:46:50.37
1097 CZ SEDLÁK Vladislav Esbal 07:46:51.76 87.084 00:46:51.76
1098 NL LOWLANDS RACING TEAM LRT 1 07:46:54.04 87.014 00:46:54.04
1099 DE FAMILIE JOEKEL Einstein 07:46:54.91 86.987 00:46:54.91
1100 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 7 07:46:55.93 86.955 00:46:55.93
1101 DE WITT Lutz LW 10 07:46:56.88 86.926 00:46:56.88
1102 RO SUPER STAR OLR - reciprocity 2020 Star 5 07:47:00.63 86.810 00:47:00.63
1103 CZ ČULEN Jaroslav Pišta 07:47:04.09 86.704 00:47:04.09
1104 AT NÖRES & OFNER Team OK 3 07:47:04.86 86.680 00:47:04.86
1105 SK LAŠ Vladimír Las 5 07:47:07.40 86.603 00:47:07.40
1106 CZ STRNAD - HENNEK - STADLER Team Sexy Boy 07:47:08.64 86.565 00:47:08.64
1107 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Sissi. 07:47:13.38 86.420 00:47:13.38
1108 DE LECKE Theo & Markus Typogr 07:47:17.18 86.304 00:47:17.18
1109 DE SCHRÖDER & VAN DE LOO Team Tornado 4 07:47:21.26 86.180 00:47:21.26
1110 NO SEAVAREID Martin MS 55 07:47:26.97 86.007 00:47:26.97
1111 TH PERMSAK SINGSOM BOON Permsak 237 07:47:27.72 85.985 00:47:27.72
1112 CZ KONOPÍK Jiří Eva 07:47:30.84 85.890 00:47:30.84
1113 AT HÖLD Erich Emilie 07:47:32.33 85.846 00:47:32.33
1114 NL CORVO Tess 07:47:39.34 85.635 00:47:39.34
1115 AT WENZ Alfred Renate 07:47:40.27 85.607 00:47:40.27
1116 AT WALDER Florian Space Boy 07:47:41.12 85.582 00:47:41.12
1117 DE LECKE Theo & Markus Typi 07:47:45.86 85.440 00:47:45.86
1118 IT WONDER PIGEONS Team Scar. 07:47:51.17 85.282 00:47:51.17
1119 HU FCI GRAND PRIX VÁC Vác 207 07:47:54.30 85.189 00:47:54.30
1120 DE SCHWARM Claudia Donato 07:47:54.96 85.170 00:47:54.96
1121 DE SIEBERT Dieter Simba 07:47:58.43 85.067 00:47:58.43
1122 CZ MALACH Ladislav Kami 07:48:07.85 84.790 00:48:07.85
1123 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 10 07:48:13.14 84.635 00:48:13.14
1124 IT CROCETTA Gabriele R 17 07:48:16.84 84.527 00:48:16.84
1125 CZ BARTL Josef Spown 12 07:48:20.72 84.414 00:48:20.72
1126 SK LACIKA TEAM Dávid + Radoslav + Natália Florin 07:48:23.75 84.325 00:48:23.75
1127 DE HUNTER TEAM Hunter 033 07:48:29.34 84.163 00:48:29.34
1128 PL KOZLENIA Artur Crownix 07:48:34.40 84.017 00:48:34.40
1129 CZ BARTL Josef Spown 8 07:48:39.50 83.871 00:48:39.50
1130 AT GRATZER Marco Dingl Dongl 07:48:48.84 83.603 00:48:48.84
1131 AT SG NUTZ & KAHR Rabiatperlen Melody 07:48:49.18 83.593 00:48:49.18
1132 CZ M & M RACING Nick 07:48:52.29 83.505 00:48:52.29
1133 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Cleopatra 07:48:57.32 83.362 00:48:57.32
1134 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 3 07:49:02.53 83.214 00:49:02.53
1135 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Twinkie 07:49:07.88 83.063 00:49:07.88
1136 BG SOFIA TEAM Sordi 07:49:11.33 82.966 00:49:11.33
1137 DE K.H.WICHERT Zatopek 07:49:15.23 82.856 00:49:15.23
1138 AT NAGELHOFER Robert Selma 436 07:49:18.48 82.765 00:49:18.48
1139 AT EDER Gerhard Sir Henry 07:49:24.10 82.609 00:49:24.10
1140 AT STEIRER Heinrich Ecki 07:49:29.16 82.468 00:49:29.16
1141 PL KARDAS Michal Raul 07:49:31.44 82.404 00:49:31.44
1142 AT NÖRES & OFNER Team OK 2 07:49:34.97 82.307 00:49:34.97
1143 AT ECKHARDT Markus Apollo 07:49:40.10 82.165 00:49:40.10
1144 IT ALI DEL GATTOPARDO Team Altar 07:49:46.73 81.983 00:49:46.73
1145 DE K.H.WICHERT Vitkova 07:49:52.79 81.817 00:49:52.79
1146 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "B" Marte 07:50:01.05 81.591 00:50:01.05
1147 IT CROCETTA Gabriele R 02 07:50:09.22 81.370 00:50:09.22
1148 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 9 07:50:15.42 81.203 00:50:15.42
1149 CZ SEDLÁK Vladislav Winchester 07:50:15.57 81.199 00:50:15.57
1150 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 5 07:50:21.06 81.051 00:50:21.06
1151 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 11 07:50:26.31 80.910 00:50:26.31
1152 AT STRAIF Walter Walla 07:50:32.63 80.742 00:50:32.63
1153 PL MAZIARZ RACING TEAM Buzy 07:50:37.43 80.614 00:50:37.43
1154 CZ HOLICKÝ Rostislav Adina 07:50:42.17 80.489 00:50:42.17
1155 AT GASSER Reinhard Marcella 07:50:47.92 80.337 00:50:47.92
1156 DE SCHRÖDER & VAN DE LOO Team Linda 1 07:50:52.33 80.221 00:50:52.33
1157 DE SPITZBERG Team Nerone 07:50:57.51 80.085 00:50:57.51
1158 IT BRAMANTE Davide Best 07:51:02.58 79.952 00:51:02.58
1159 DE K.H.WICHERT Lendl 07:51:10.05 79.758 00:51:10.05
1160 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Gaucho 07:51:15.85 79.607 00:51:15.85
1161 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "B" Urano 07:51:19.71 79.507 00:51:19.71
1162 AT ECKHARDT Markus Marusha 07:51:25.41 79.361 00:51:25.41
1163 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Die schwarze Perle 07:51:27.30 79.312 00:51:27.30
1164 CZ STRNAD - HENNEK - STADLER Team Laura 07:51:30.97 79.218 00:51:30.97
1165 BE MERGAERT Dirk Mercer 07:51:35.18 79.110 00:51:35.18
1166 ES WINKIE PIGEONS "B" Winkie 15 07:51:38.16 79.034 00:51:38.16
1167 AT GRATZER Werner Michi 07:51:40.83 78.966 00:51:40.83
1168 CZ KLEMENS Karel "A" Klemo 07:51:43.02 78.910 00:51:43.02
1169 SK JANČEKOVÁ TEAM Karin Karisma 07:51:45.39 78.850 00:51:45.39
1170 SK LUTERÁN Marek Amareko 07:51:45.60 78.845 00:51:45.60
1171 CH WIRZ Team Olomouc 07:51:48.26 78.777 00:51:48.26
1172 AT GASSER Reinhard Leo 07:51:50.25 78.727 00:51:50.25
1173 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Bulck I. 07:51:53.46 78.646 00:51:53.46
1174 DE KARL-HEINZ & TIMO WAGNER Waikik 07:51:57.18 78.552 00:51:57.18
1175 CZ VÍTEK Jan Gabi. 07:52:02.08 78.428 00:52:02.08
1176 AT ECKHARDT Markus Maximus 07:52:04.38 78.371 00:52:04.38
1177 IT ERBARU Ionut Tresse 07:52:06.67 78.313 00:52:06.67
1178 NO SEAVAREID Martin MS 49 07:52:13.38 78.146 00:52:13.38
1179 DE SPITZBERG Team Nestor 07:52:18.14 78.027 00:52:18.14
1180 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "B" Saturno 07:52:23.74 77.888 00:52:23.74
1181 CZ BUREŠ Jaroslav Pálava 07:52:34.02 77.634 00:52:34.02
1182 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Anna+ 07:52:34.93 77.612 00:52:34.93
1183 CZ KLEMENS Karel "A" Endy 07:52:40.73 77.469 00:52:40.73
1184 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 4 07:54:11.10 75.316 00:54:11.10
1185 SK EVIN Peter + Noemi Noemi 59 07:54:38.32 74.691 00:54:38.32
1186 DE SASSE/WELZEL Team Sekbswig K. 07:57:20.69 71.166 00:57:20.69
1187 CZ KAREL TEAM John Deere 07:57:33.88 70.894 00:57:33.88
1188 CZ EM-EKO.CZ Czemba 07:58:40.39 69.555 00:58:40.39
1189 CZ SVOBODA - ČIHÁK Team Helena 07:59:02.86 69.114 00:59:02.86
1190 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 10 07:59:42.74 68.344 00:59:42.74
1191 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "B" Gaviria 07:59:56.32 68.086 00:59:56.32
1192 DE GOETZ Guenter GG 3 08:00:13.35 67.765 01:00:13.35
1193 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Andrej 08:01:24.41 66.458 01:01:24.41
1194 CZ MASNÝ - LAZOVÝ Team Georgia 08:07:32.83 60.417 01:07:32.83
1195 CZ HNILIČKA - MACH - RACH Team Ajka 08:07:42.27 60.277 01:07:42.27
1196 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Lena. 08:09:01.99 59.117 01:09:01.99
1197 DE SG SCHMIDT - SOMMER Apollon 08:09:52.29 58.407 01:09:52.29
1198 SK JANČEKOVÁ TEAM Karin Kari 08:10:31.53 57.866 01:10:31.53
1199 CZ KROČIL & BARÁNEK Team Bóďa 08:10:47.82 57.644 01:10:47.82
1200 SK BLAŽENEC & VAŇO Lagertha 08:10:48.51 57.634 01:10:48.51
1201 AT STRAIF Walter Walbur 08:10:59.33 57.488 01:10:59.33
1202 CZ MAKANAKI Team André 08:11:22.61 57.175 01:11:22.61
1203 SK BODNÁR Ĺubo LB 6 08:11:23.72 57.161 01:11:23.72
1204 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 3 08:11:25.40 57.138 01:11:25.40
1205 NL LOWLANDS RACING TEAM LRT 7 08:11:27.57 57.109 01:11:27.57
1206 ES WINKIE PIGEONS "A" Winkie 8 08:11:29.25 57.087 01:11:29.25
1207 CZ DVOŘÁK Zbyněk Loca 08:11:56.11 56.732 01:11:56.11
1208 AT SG NUTZ & KAHR Rabiatperlen Tornado. 08:11:58.92 56.695 01:11:58.92
1209 CZ GRUBER Simon "A" Bulck 08:12:00.33 56.676 01:12:00.33
1210 SK NOVÁK Matej Miško 08:12:01.43 56.662 01:12:01.43
1211 DE HUNTER TEAM Hunter 005 08:12:01.60 56.660 01:12:01.60
1212 DE SCHÜTZE Jörn Gaziro 08:12:02.62 56.646 01:12:02.62
1213 CZ ČERVEŇÁK Radek Kylie Minogue 08:12:08.08 56.575 01:12:08.08
1214 DE MSA RACING TEAM Nova 08:12:09.94 56.550 01:12:09.94
1215 SK JAŠKA Štefan Dr. Blackman 08:12:12.59 56.516 01:12:12.59
1216 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Sluníčko 08:12:29.31 56.299 01:12:29.31
1217 CZ KLEMENS Karel "C" Sára. 08:12:30.19 56.287 01:12:30.19
1218 CZ KUDELA Jaromír Ing. Mája 08:12:39.80 56.163 01:12:39.80
1219 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Kleine Kurt 08:12:40.53 56.154 01:12:40.53
1220 DE TEAM LINDENHOF Schönrade Bodo Bodyguard 08:12:41.21 56.145 01:12:41.21
1221 SK NOVÁK Pavel Jaro 08:12:41.46 56.142 01:12:41.46
1222 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Paťo 08:12:41.76 56.138 01:12:41.76
1223 CZ JANEČEK Petr Tiumen 08:12:44.78 56.099 01:12:44.78
1224 DE HESSENBOYS TEAM One Loft Pigeon Racing Ben 08:12:50.16 56.030 01:12:50.16
1225 RO SUPER STAR OLR - reciprocity 2020 Star 6 08:12:52.99 55.994 01:12:52.99
1226 CZ GRUBER Simon "A" Terezka 08:12:57.40 55.937 01:12:57.40
1227 SK JANČEKOVÁ TEAM Karin Karis 08:12:59.81 55.907 01:12:59.81
1228 SK LAŠ Vladimír Las 7 08:13:00.61 55.896 01:13:00.61
1229 CZ ŠIK Jaroslav Erik 08:13:01.24 55.888 01:13:01.24
1230 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 8 08:13:05.79 55.830 01:13:05.79
1231 ES WINKIE PIGEONS "A" Winkie 1 08:13:12.29 55.748 01:13:12.29
1232 PL SEDLACEK Josef Ella 08:13:13.18 55.736 01:13:13.18
1233 CZ ACADEMY LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Gerard 08:13:13.65 55.730 01:13:13.65
1234 DE KARL-HEINZ & TIMO WAGNER Wacht 08:13:15.73 55.704 01:13:15.73
1235 NL TOWER FLYERS LOFT Tower Flyer 3 08:13:20.28 55.646 01:13:20.28
1236 DE MSA RACING TEAM Flinker Flitzer 08:13:20.76 55.640 01:13:20.76
1237 CZ KOCIÁN Milan Jágr. 08:13:25.40 55.582 01:13:25.40
1238 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 368 08:13:25.66 55.579 01:13:25.66
1239 BE DECOENE MARC Team Lieveke 08:13:26.38 55.569 01:13:26.38
1240 BE DECOENE MARC Team Jerommeke 08:13:27.20 55.559 01:13:27.20
1241 CZ NOVOTNÝ Jiří Jura 08:13:31.47 55.505 01:13:31.47
1242 PL LACH TEAM Adrian + Mateusz Azi 08:13:33.88 55.475 01:13:33.88
1243 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Marc 08:13:36.55 55.441 01:13:36.55
1244 DE WINGS 2 WIN Alex 31 08:13:40.72 55.389 01:13:40.72
1245 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 1 08:13:42.59 55.366 01:13:42.59
1246 AT FERENC & GARCIA Team Ferenc & Carlo 4 08:13:44.74 55.339 01:13:44.74
1247 CZ GRUBER Simon "A" Koko Loko 08:13:47.99 55.298 01:13:47.99
1248 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Mariana 08:13:52.40 55.243 01:13:52.40
1249 SK PAJTA Vladimír Ruth 08:13:54.07 55.222 01:13:54.07
1250 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Pešigo 08:13:54.52 55.217 01:13:54.52