Doletová listina

Místo vypuštění Šternberk Babice
Vzdálenost 1.072 km
Datum a čas startu 04.07.2022 09:00:00
Počasí v místě startu
Počasí v cíli
Počet nasazených holubů 1634
Počet chovatelů 255

         
    Jméno chovatele Jméno holuba Čas doletu Rychlost Doba letu

Zobrazit / skrýt podrobnosti k doletu

Nedolétlí holubi

Tabulka obsahuje seznam holubů, kteří byli na tento závod nasazeni, ale zatím nedoletěli.

  Jméno chovatele Jméno holuba
CZ ACADEMY LOFT "A" 99 Brave King 11
CZ ACADEMY LOFT "A" Sastar 21
CZ ACADEMY LOFT "A" Cistar 31
CZ ACADEMY LOFT "A" 72 Braveta 41
CZ ACADEMY LOFT "A" 72 Braveta 51
CZ ACADEMY LOFT "A" Tusi 61
CZ ACADEMY LOFT "A" Jita 71
CZ ACADEMY LOFT "A" Jita 81
CZ ACADEMY LOFT "A" Juko 01
CZ ACADEMY LOFT "A" Jibar 11
CZ ACADEMY LOFT "A" Sivia 21
CZ ACADEMY LOFT "B" Jibar 31
CZ ACADEMY LOFT "B" Buday 41
CZ ACADEMY LOFT "B" Kisil 51
CZ ACADEMY LOFT "B" Turbo 61
CZ ACADEMY LOFT "B" Turbo 71
CZ ACADEMY LOFT "B" Kisil 81
CZ ACADEMY LOFT "B" Taba 92
CZ ACADEMY LOFT "B" Taba 02
CZ ACADEMY LOFT "B" Tatra 32
CZ ACADEMY LOFT "B" Kruger 022
CZ ACADEMY LOFT "B" Siki 93
CZ ACADEMY LOFT "C" Dasil 42
CZ ACADEMY LOFT "C" Diawo 52
CZ ACADEMY LOFT "C" Baleták 62
CZ ACADEMY LOFT "C" Diawo 72
CZ ACADEMY LOFT "C" Sigania 82
CZ ACADEMY LOFT "C" Cobutana 92
CZ ACADEMY LOFT "C" Cobutana 02
CZ ACADEMY LOFT "C" Bravia 12
CZ ACADEMY LOFT "C" Bravia 22
CZ ACADEMY LOFT "C" Dolia 42
CZ ACADEMY LOFT "C" Sivia 13
CZ ACADEMY LOFT "C" Pumidia 53
CZ ACADEMY LOFT "D" Sivia 03
CZ ACADEMY LOFT "D" Pumidia 43
CZ ACADEMY LOFT "D" Buday 63
CZ ACADEMY LOFT "D" Buday 73
CZ ACADEMY LOFT "D" 99 Bravening 83
CZ ACADEMY LOFT "D" 99 Bravening 93
CZ ACADEMY LOFT "D" Turbo 23
CZ ACADEMY LOFT "D" Baletak 33
CZ ACADEMY LOFT "D" Baletak 43
CZ ACADEMY LOFT "D" Tatra 53
CZ ACADEMY LOFT "D" Dolia 93
CZ ADAMÍK Zdeněk Orel
CZ ADAMÍK Zdeněk Ostříž
CZ ADAMÍK Zdeněk Krkavec
CZ ADAMÍK Zdeněk Jestřáb
CZ ADAMÍK Zdeněk Raroh
CZ ADAMÍK Zdeněk Sokol
AT ALHASAN MUHI ESSA AL Kiano 2
AT ALHASAN MUHI ESSA AL Kiano 1
CH ANDERHUB Oskar Pilsen
CH ANDERHUB Oskar Brünn
CH ANDERHUB Oskar Prag
CH ANDERHUB Oskar Budweis
CH ANDERHUB Oskar Ostrava
CH ANDERHUB Oskar Karlsbad
DE ANTONOV AVIATION AN 22
DE ANTONOV AVIATION AN 24
DE ANTONOV AVIATION AN 26
DE ANTONOV AVIATION AN 124
DE ANTONOV AVIATION AN 225
CZ ATH KVĚTNÁ Klenot 1
CZ ATH KVĚTNÁ Klenot 2
CZ ATH KVĚTNÁ Naděje
CZ ATH KVĚTNÁ Šance
CZ ATH KVĚTNÁ Kunhuta
CZ ATH KVĚTNÁ Záviš
CZ ATH KVĚTNÁ Pirát 1
CZ ATH KVĚTNÁ Pirát 2
CZ ATH KVĚTNÁ Totino
CZ ATH KVĚTNÁ Notino
CZ ATH KVĚTNÁ Hraběnka
CZ ATH KVĚTNÁ Bambulka
CZ B & B TEAM Liu
CZ B & B TEAM Ren
CZ B & B TEAM Patricie
CZ B & B TEAM Erik
SK B & C TEAM Lenka
SK B & C TEAM Matúš
SK BABIC Pavol Hoody
SK BABIC Pavol Starek
SK BABIC Pavol Hrky
CZ BAJTEK Jan Pat
CZ BAJTEK Jan Kora
CZ BAJTEK Jan Nora
CZ BAJTEK Jan Mat
CZ BAJTEK Jan Agil
DE BEHLKE Andreas AB 03
DE BEHLKE Andreas AB 04
DE BEHLKE Andreas AB 06
DE BEHLKE Andreas AB 05
DE BEHLKE Andreas AB 02
CZ BECHA Lubomír + Jan Tom
CZ BECHA Lubomír + Jan Senira
CZ BECHA Lubomír + Jan Beny
CZ BECHA Lubomír + Jan Diego
CZ BECHA Lubomír + Jan Sam
CZ BECHA Lubomír + Jan Kate
CZ BECHYNĚ Radek Ráďa
CZ BECHYNĚ Radek Ondra
CZ BECHYNĚ Radek Týnus
CZ BECHYNĚ Radek Mára
CZ BECHYNĚ Radek Jiřik
CZ BECHYNĚ Radek Andy
CZ BECHYNĚ Radek Verča
CZ BECHYNĚ Radek Natálka
CZ BECHYNĚ Radek Adam
CZ BECHYNĚ Radek Alešek
CZ BECHYNĚ Radek Káča
CZ BĚLOHOUBEK Jan Simír
CZ BĚLOHOUBEK Jan Iva
DE BELOW Harald Four Thirtyfour
DE BELOW Harald Four Thirtyfive
DE BELOW Harald Four Thirtysix
DE BELOW Harald Four Thirtyseven
DE BELOW Harald Four Thirtyeight
DE BELOW Harald Four Thirtynine
DE BELOW Harald Four Four One
DE BELOW Harald Four Four Two
DE BELOW Harald Four Fiftytwo
DE BELOW Harald Four Five Four
DE BELOW Harald Four Seventyone
DE BELOW Harald Four Double Seven
SK BEŇÁK Vladimír Elza
SK BEŇÁK Vladimír Anna
SK BINDAS Štefan ŠB 1
SK BINDAS Štefan ŠB 2
SK BINDAS Štefan ŠB 3
SK BINDAS Štefan ŠB 4
SK BINDAS Štefan ŠB 5
SK BINDAS Štefan ŠB 6
CZ BLAŽEK Petr Vanda
CZ BLAŽEK Petr Anča
CZ BLAŽEK Petr Ema
CZ BLAŽEK Petr Žofie
CZ BLAŽEK Petr Josífek
CZ BLAŽEK Petr Max
CZ BLAŽEK Petr Eda
CZ BLAŽEK Petr Barnabáš
CZ BLAŽEK Petr Honzík
CZ BLAŽEK Petr Olík
AT BLIEGE Felix Fritz
AT BLIEGE Felix Hannah
AT BLIEGE Felix Felix
AT BLIEGE Felix Roman
CZ BOJKO Stanislav BoStJa 1
CZ BOJKO Stanislav BoStJa 2
CZ BOJKO Stanislav BoStJa 3
CZ BOJKO Stanislav BoStJa 4
CZ BOJKO Stanislav BoStJa 5
CZ BOJKO Stanislav BoStJa 6
CZ BOUCHAL Martin Vyvolený
CZ BOUCHAL Martin Vydařený
CZ BOUCHAL Martin Vyjímečný
CZ BOUCHAL Martin Výtečný
CZ BOUCHAL Martin Vynikající
CZ BOUCHAL Martin Výborný
CZ BRULÍK Josef Lili
CZ BRULÍK Josef Ria
CZ BRULÍK Josef Mia
CZ BUREŠ TEAM Chardonay
CZ BUREŠ TEAM Frankovka
CZ BUREŠ TEAM Karmazín
CZ BUREŠ TEAM Hibernal
CZ BUREŠ TEAM Agni
CZ BUREŠ TEAM Merlot
DE C.SCHWARM + M.WIESNET Kalli 888
DE C.SCHWARM + M.WIESNET Gurli
DE C.SCHWARM + M.WIESNET Big Champion
DE C.SCHWARM + M.WIESNET Thor 2
DE C.SCHWARM + M.WIESNET Blue As
DE C.SCHWARM + M.WIESNET Black Doc
DE C.SCHWARM + M.WIESNET Seattle Slew
DE C.SCHWARM + M.WIESNET Kincsem
DE C.SCHWARM + M.WIESNET Nereide
DE C.SCHWARM + M.WIESNET Kelso
DE C.SCHWARM + M.WIESNET Phar Lap
DE C.SCHWARM + M.WIESNET Seabiscuit
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Kid A.P. 3
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Kid A.P. 4
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Kid-Jelle 1
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Stefaan A.P. 2
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Kid-Jelle 2
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Kid-Jelle 3
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Kid A.P. 1
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Kid A.P. 2
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Kid-Jelle 4
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Kid-Jelle 5
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Jelle
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Stanly 1
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Stanly 2
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Broeckx 2
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Broeckx 1
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Wind
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Stefaan A.P.
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Bas B.1
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Bas B.2
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Redico A.P. 1
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Redico A.P. 2
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Dark
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Broek
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Jorg 3
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Jorg 4
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Jorg G.3
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Sprint G.3
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Jorg 1
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Jorg 2
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Sprint G.1
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Sprint G.2
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Jorg jun.
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Jorg G.1
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Jorg G.2
CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Ivan Miroslav CE 1
CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Ivan Miroslav CE 6
CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Ivan Miroslav CE 3
CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Ivan Miroslav CE 4
CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Ivan Miroslav CE 5
CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Ivan Miroslav CE 2
SK CISÁRIK Rudolf Mufo
SK CISÁRIK Rudolf Danka
SK CISÁRIK Rudolf Bak
SK CISÁRIK Rudolf Maťo
SK CISÁRIK Rudolf Linda
SK CISÁRIK Rudolf Adriana
PL COBA TEAM Albert
PL COBA TEAM Waski
PL COBA TEAM Paulina
PL COBA TEAM Staś
PL COBA TEAM No Marcy
BE COPPENS Peter PC 501
BE COPPENS Peter PC 505
BE COPPENS Peter PC 506
BE COPPENS Peter PC 511
BE COPPENS Peter PC 512
SK ČAMPIŠ Milan DC 34
SK ČAMPIŠ Milan RC 35
SK ČAMPIŠ Milan JL 38
SK ČAMPIŠ Milan LS 39
SK ČÁNI Ĺ + M Lexi
SK ČÁNI Ĺ + M Monika
SK ČÁNI Ĺ + M Dávid
SK ČÁNI Ĺ + M Ĺudko
SK ČÁNI Ĺ + M Mária
CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Šumavák 1
CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Šumavák 2
CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Šumavák 3
CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Beni
CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Rubl
CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Tolar
CZ DAVID Petr Max
CZ DAVID Petr Bessi
CZ DAVID Petr Amor
CZ DAVID Petr Zátopek
CZ DAVID Petr Mašková
CZ DAVID Petr Raška
CH DERBY TEAM PILATUS Rune
CH DERBY TEAM PILATUS Vakkakoski
CH DERBY TEAM PILATUS Superman
CH DERBY TEAM PILATUS Perle 22
CH DERBY TEAM PILATUS Perle 27
SK DREXLEROVÁ Helena Paloma
SK DREXLEROVÁ Helena Campeón
SK DUBAJ Marián MVDr. Filip 2
SK DUBAJ Marián MVDr. Stanka
SK DUBAJ Marián MVDr. Ema
SK DUBAJ Marián MVDr. Filip 1
SK DUBAJ Marián MVDr. Viktoria
SK DUBAJ Marián MVDr. Diana
SK DUBAJ Marián MVDr. Matúš
CZ DUDA Přemysl Baira
CZ DUDA Přemysl Balu
CZ DUDA Přemysl Barney
CZ DUDA Přemysl Bára
CZ DUDA Přemysl Bax
CZ DUDA Přemysl Bastien
SK DUCHOVIČ Jozef Kimberly
SK DUCHOVIČ Jozef Vivien
SK DUCHOVIČ Jozef Jasmin
SK DUCHOVIČ Jozef Athos
SK DUCHOVIČ Jozef Apolon
SK DUCHOVIČ Jozef Kira
SK DUCHOVIČ Jozef Gaja
SK DUCHOVIČ Jozef Justin
CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "A" Bastianini
CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "A" Augusto
CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "A" Foggia
CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "A" Johann
CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "A" Jorge
CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "A" Celestino
CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "A" Aldeguer
CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "B" Chulio
CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "B" Bon Jovi
CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "A" No-Name
CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "A" Abadon
CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "B" Delon
CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "B" Darwin
CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "B" Wolker
CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "A" Wali
CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "A" Kira
CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "B" Belmondo
PL DZIALAK E.& J. Kendi
PL DZIALAK E.& J. Dago
PL DZIALAK E.& J. Zosia
PL DZIALAK E.& J. Giga
PL DZIALAK E.& J. Lilly
PL DZIALAK E.& J. Lori
CZ ECHTNER Lukáš Niky
CZ ECHTNER Lukáš Luky
AT EPPENSTEINER Josef Doren
AT EPPENSTEINER Josef Domina
CZ ESHEK Bohdan Bruno
CZ ESHEK Bohdan Cecilka
CZ ESHEK Bohdan Bart
CZ ESHEK Bohdan Cipísek
CZ ESHEK Bohdan Cimbor
SK EVIN Peter + Noemi Pet 711
SK EVIN Peter + Noemi Noe 716
SK EVIN Peter + Noemi Rach 720
SK EVIN Peter + Noemi Ste 722
SK EVIN Peter + Noemi Nica 726
SK EVIN Peter + Noemi Ana 730
DE FAMILIE SOELLNER FS 80
DE FAMILIE SOELLNER FS 91
DE FAMILIE SOELLNER FS 97
DE FAMILIE SOELLNER FS 00
DE FAMILIE SOELLNER FS 01
DE FAMILIE SOELLNER FS 04
DE FAMILIE SOELLNER FS 16
DE FAMILIE SOELLNER FS 29
DE FAMILIE SOELLNER FS 45
DE FAMILIE SOELLNER FS 47
DE FAMILIE SOELLNER FS 57
SK FAMILY PINČÁK Hello Noe
SK FAMILY PINČÁK Brenda
SK FAMILY PINČÁK Sweet Home
DE FELBINGER Gerhard Inka
DE FELBINGER Gerhard Apollo
CZ GALSCHNEIDER Peter Agis
CZ GALSCHNEIDER Peter Body
CZ GALSCHNEIDER Peter Bajo
CZ GALSCHNEIDER Peter Hondo
CZ GALSCHNEIDER Peter Beny
AT GASSER Reinhard Gwendolyn
AT GASSER Reinhard Ginger
AT GASSER Reinhard Gracie
AT GASSER Reinhard Gina
AT GASSER Reinhard Goldy
AT GASSER Reinhard Grizzly
AT GASSER Reinhard Grisu
AT GASSER Reinhard Galaxy
AT GASSER Reinhard Ghost
AT GASSER Reinhard Giacomo
AT GASSER Reinhard Gigi
CZ GERSPITZER & ČULEŇ Team Bonus
CZ GERSPITZER & ČULEŇ Team GT 2
CZ GERSPITZER & ČULEŇ Team GT 3
CZ GERSPITZER & ČULEŇ Team GJ 54
CZ GERSPITZER & ČULEŇ Team GJ 55
CZ GORČÍK + MACHALA Team Mach 1
CZ GORČÍK + MACHALA Team Mom 3
CZ GORČÍK + MACHALA Team Lukas
CZ GORČÍK + MACHALA Team Moni
CZ GORČÍK + MACHALA Team Marek
AT GRATZER Werner Grixus
AT GRATZER Werner Attilus
AT GRATZER Werner Verus
AT GRATZER Marco Schwejk
AT GRATZER Marco Leutnant Gustl
AT GRATZER Marco Lorelei
AT GRATZER Marco Papillau
AT GRATZER Marco Mark Aurel
AT GRATZER Marco Agrippina
PL GRODNY Andrzej "B" AA 04
PL GRODNY Andrzej "B" AA 19
PL GRODNY Andrzej "A" AG 24
PL GRODNY Andrzej "A" AG 29
PL GRODNY Andrzej "A" AG 30
PL GRODNY Andrzej "A" AG 31
PL GRODNY Andrzej "B" AA 33
PL GRODNY Andrzej "B" AA 38
PL GRODNY Andrzej "A" AG 43
PL GRODNY Andrzej "A" AG 55
PL GRODNY Andrzej "B" AA 59
CZ GRUBER Simon "A" Eliot
CZ GRUBER Simon "A" Kia
CZ GRUBER Simon "B" George
CZ GRUBER Simon "A" Cookies
CZ GRUBER Simon "A" Bulck
CZ GRUBER Simon "B" Ragnar
CZ GRUBER Simon "B" Lagertha
CZ GRUBER Simon "B" Torvi
CZ GRUBER Simon "A" Tereza
CZ GRUBER Simon "A" Baylie
CZ GRUBER Simon "A" Simon
CZ GRUBER Simon "A" Bjorn
CZ GRUBER Simon "A" Sabina
CZ GRUBER Simon "A" Ivar
CZ GRUBER Simon "B" Hardy
CZ GRUBER Simon "A" Gladiátor
CZ GRUBER Marek Turboš
CZ GRUBER Marek Perla
CZ GRUBER Marek Ivoš
CZ GRUBER Marek Hvězda
CZ GRUBER Marek Luděk
CZ GRUBER Marek Marco
CZ GRUBER Lubomír Rossi
CZ GRUBER Lubomír Adélka
CZ GRUBER Lubomír Jagr
CZ GRUBER Lubomír Luboš
CZ GRUBER Lubomír Zdenička
CZ GRUBER Lubomír Mareček
AT HALATSCHEK Dietmar Püttman
AT HALATSCHEK Dietmar Susi
AT HALATSCHEK Dietmar Niki
AT HALATSCHEK Dietmar Nadine
AT HALATSCHEK Dietmar Cornelia
SK HALIENKA Peter Adam
SK HALIENKA Peter Kaja
CZ HANZEL Tomáš H 731
CZ HANZEL Tomáš H 737
CZ HANZEL Tomáš H 746
CZ HANZEL Tomáš H 747
CZ HANZEL Tomáš H 751
CZ HAŠŠO Slavomír FC 2
CZ HAŠŠO Slavomír Benda 1
CZ HAŠŠO Slavomír Benda 2
CZ HAŠŠO Slavomír FC 1
CZ HAŠŠO Slavomír Slavo 1
CZ HAŠŠO Slavomír Slavo 2
AT HEILAND Helmut Gratia
AT HEILAND Helmut Klara
AT HEILAND Helmut Thekla
AT HEILAND Helmut Larissa
AT HEILAND Helmut Attila
AT HEILAND Helmut Krispin
AT HEILAND Helmut Otto
AT HEILAND Helmut Blasius
AT HEILAND Helmut Felix
AT HEILAND Helmut Agnes
AT HEILAND Helmut Ivo
NO HELGESEN Bjorn Ove Unique 183
NO HELGESEN Bjorn Ove Torero´s Drevsjo
NO HELGESEN Bjorn Ove Ace´s
NO HELGESEN Bjorn Ove Limit Channel
NO HELGESEN Bjorn Ove Hurricane´s 232
NO HELGESEN Bjorn Ove Thunder Koppen
NO HELGESEN Bjorn Ove Het Dream
CZ HERYNEK SQUADRONE Caprnie
CZ HERYNEK SQUADRONE Bond Girl
CZ HERYNEK SQUADRONE Wind
CZ HERYNEK SQUADRONE Hurricane
CZ HERYNEK SQUADRONE Storm
CZ HERYNEK SQUADRONE Avalanche
CZ HERYNEK SQUADRONE Brisk Express
CZ HERYNEK SQUADRONE Fast
CZ HERYNEK SQUADRONE Wing
CZ HERYNEK SQUADRONE Fighter
CZ HERYNEK SQUADRONE Happy Aviator
CZ HERYNEK SQUADRONE Čejen
DE HIENZSCH Frank F.H. 3
DE HIENZSCH Frank F.H. 4
DE HIENZSCH Frank F.H. 2
DE HIENZSCH Frank F.H. 1
DE HIENZSCH Frank F.H. 6
CZ HLAVINKA & CHUDOBA Team Leona
CZ HLAVINKA & CHUDOBA Team Nikola
CZ HLAVINKA & CHUDOBA Team Hrbek
CZ HLAVINKA & CHUDOBA Team Špiček
CZ HLAVINKA & CHUDOBA Team Sisi
CZ HLAVINKA & CHUDOBA Team Romário
CZ HLAVINKA & CHUDOBA Team Karmen
CZ HLAVINKA & CHUDOBA Team Cholerik
CZ HLAVINKA & CHUDOBA Team Romeo
CZ HLAVINKA & CHUDOBA Team Karas
CZ HLAVINKA & CHUDOBA Team Satan
CZ HLUBINKA Jan Helena
CZ HLUBINKA Jan Marcela
AT HÖLD Erich Philipp
AT HÖLD Erich Susanne
AT HÖLD Erich Kristin
AT HÖLD Erich Elias
AT HÖLD Erich Emilie
AT HÖLD Erich Jakob
CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Mařík
CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Bitík
CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Bobík
CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Štěpík
CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Tomík
CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Salvik
DE HOOP Michael Blue Nate
DE HOOP Michael Eugen
DE HOOP Michael Mateusz
DE HOOP Michael Karolina
DE HOOP Michael Gosia
DE HOOP Michael Griet
CZ HORÁK Josef Adéla
CZ HORÁK Josef Hurrican
CZ HORÁK Josef Harry
CZ HORNÍČEK TEAM Talent 06
CZ HORNÍČEK TEAM Talent 09
CZ HORNÍČEK TEAM Talent 13
CZ HORNÍČEK TEAM Talent 25
CZ HORNÍČEK TEAM Talent 45
CZ HOUŠKA David Anita
CZ HOUŠKA David Army
CZ HOUŠKA David Aron
CZ HOUŠKA David Asan
CZ HOUŠKA David Arka
SK HROZEN Peter Hogo Fogo
SK HROZEN Peter Mia
SK HROZEN Peter Mária
SK HROZEN Peter Petra
SK HROZEN Peter Peťko
CZ HRYČOVSKÝ Pavel Jednička
CZ HRYČOVSKÝ Pavel Dvojka
CZ HRYČOVSKÝ Pavel Trojka
CZ HRYČOVSKÝ Pavel Čtverka
CZ HRYČOVSKÝ Pavel Pětka
CZ HRYČOVSKÝ Pavel Šestka
CZ HRYČOVSKÝ Pavel Sedmička
CZ HRYČOVSKÝ Pavel Osmička
CZ HRYČOVSKÝ Pavel Devítka
CZ HRYČOVSKÝ Pavel Jedenáctka
CZ HRYČOVSKÝ Pavel Dvanáctka
CZ HUCL Václav Véna
CZ HUCL Václav Irča
CZ HUCL Václav Josef
CZ HUCL Václav Šárka
CZ HUCL Václav Vojta
CZ HUCL Václav Mates
CZ CHARYPAR Vojtěch Charyš 1
CZ CHARYPAR Vojtěch Charyš 2
CZ CHARYPAR Vojtěch Charyš 3
CZ CHARYPAR Vojtěch Charyš 4
CZ CHARYPAR Vojtěch Charyš 5
CZ CHARYPAR Vojtěch Charyš 6
CZ CHMELAŘ - JURÁSEK Team "B" Revenga
CZ CHMELAŘ - JURÁSEK Team "B" Spiders
CZ CHMELAŘ - JURÁSEK Team "B" Toxicity
CZ CHMELAŘ - JURÁSEK Team "B" Aerials
CZ CHMELAŘ - JURÁSEK Team "B" Hypnotize
CZ CHMELAŘ - JURÁSEK Team "B" Question
CZ CHMELAŘ - JURÁSEK Team "A" Jester
CZ CHMELAŘ - JURÁSEK Team "A" Chipper
CZ CHMELAŘ - JURÁSEK Team "A" Maverick
CZ CHMELAŘ - JURÁSEK Team "A" Glider
CZ CHMELAŘ - JURÁSEK Team "A" Coligar
DE JAHN Torsten Hanna
DE JAHN Torsten Josi
DE JAHN Torsten Eddy
DE JAHN Torsten Vivien
DE JAHN Torsten Lena
CZ JANEČEK Pavel Natálka
CZ JANEČEK Pavel Vojta
PL JANIA-LACH TEAM New Sajny
PL JANIA-LACH TEAM Copiwir
PL JANIA-LACH TEAM Karl Herbi
PL JANIA-LACH TEAM Posagi
PL JANIA-LACH TEAM Janos
PL JANIA-LACH TEAM New Stros
PL JANIA-LACH TEAM Alice
PL JANIA-LACH TEAM Aslar
PL JANIA-LACH TEAM Lasoll
PL JANIA-LACH TEAM Dark Kong
PL JANIA-LACH TEAM Wolci
PL JANIA-LACH TEAM Ipac
DE JOEKEL SKYLIGHTS - Lang Merope 2607
DE JOEKEL SKYLIGHTS - Lang Stephan 245
DE JOEKEL SKYLIGHTS - Lang Stephan 246
DE JOEKEL SKYLIGHTS - Lang Stephan 247
DE JOEKEL SKYLIGHTS - Lang Stephan 248
DE JOEKEL SKYLIGHTS - Lang Stephan 250
DE JOEKEL SKYLIGHTS - Lang Stephan 258
DE JOEKEL SKYLIGHTS - Lang Merope 786
DE JOEKEL SKYLIGHTS - Lang Merope 789
DE JOEKEL SKYLIGHTS - Lang Merope 792
DE JOEKEL SKYLIGHTS - Lang Merope 812
DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Merope 2612
DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Merope 765
DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Merope 774
DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Merope 775
DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Merope 778
DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Merope 814
DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Merope 816
DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Merope 823
DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Merope 826
DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Merope 827
DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Merope 829
DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Merope 766
DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Merope 773
DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Merope 777
DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Merope 780
DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Merope 790
DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Merope 830
CZ JURÁSEK-ŠKRABAL Team Terka
CZ JURÁSEK-ŠKRABAL Team Štěpán
CZ JURÁSEK-ŠKRABAL Team Kiki
CZ JURÁSEK-ŠKRABAL Team Martin
CZ JURÁSEK-ŠKRABAL Team Zdeňka
CZ JURÁSEK-ŠKRABAL Team Marek
BG KERCHEV & MATOUŠEK Le Chant Du Loup
BG KERCHEV & MATOUŠEK Mon Amour
BG KERCHEV & MATOUŠEK Belle Pepi
BG KERCHEV & MATOUŠEK Kai
BG KERCHEV & MATOUŠEK Zara
CZ KHL Kamenář Gaia
CZ KHL Kamenář Orpheus
CZ KHL Kamenář Orion
CZ KHL Kamenář Gracie
CZ KHL Kamenář Glauke
CZ KHL Kamenář Odysseus
CZ KIRSCH Jiří Harik 17
CZ KIRSCH Jiří Jeane 6
CZ KIRSCH Jiří Jana 22
CZ KLEMENS Karel ml. Filip
CZ KLEMENS Karel ml. Karlos
CZ KLEMENS Karel ml. Stela
CZ KLEMENS Karel Thonk
CZ KLEMENS Karel Meimi
CZ KLEMENS Karel ml. Niva
CZ KLEMENS Karel Moana
CZ KLEMENS Karel ml. Belina
CZ KLEMENS Karel Palesa
CZ KLEMENS Karel Kafi
CZ KLEMENSOVÁ Sára Portia
CZ KLEMENSOVÁ Sára Samu
CZ KLEMENSOVÁ Sára Bob
CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Nora
CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Ready
CZ KLEMENSOVÁ Sára Shek
CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Ola
CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Rita
CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Zita
CZ KLEMENSOVÁ Sára Blue
CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Sindy
CZ KLEMENSOVÁ Sára Cervenak
CZ KOBYLNICE TEAM Jutta
CZ KOBYLNICE TEAM Maja
CZ KOBYLNICE TEAM Klára
CZ KOBYLNICE TEAM Emča
CZ KOBYLNICE TEAM Jakub
CZ KOBYLNICE TEAM Jan
CZ KOBYLNICE TEAM Kája
CZ KOBYLNICE TEAM Anet
CZ KOBYLNICE TEAM Linda
CZ KOBYLNICE TEAM Chozé
CZ KOBYLNICE TEAM Renata
CZ KOBYLNICE TEAM Anče
CZ KOCIÁN Milan Pat
CZ KOCIÁN Milan Mat
CZ KOLÁŘ Martin Power Up
CZ KOLÁŘ Martin Loro
CZ KOLÁŘ Martin Siut
CZ KOLÁŘ Martin Singha
CZ KOLÁŘ Martin Ginantos
CZ KOLÁŘ Martin Mojo
CZ KOLÁŘ Martin Jojo
CZ KOLÁŘ Martin Carlos
CZ KOLÁŘ Martin Sim
CZ KOLÁŘ Martin Tejde
CZ KOLÁŘ Martin Teresitas
CZ KOLÍNEK Jarolím sen. & jun. KT 12
CZ KOLÍNEK Jarolím sen. & jun. KT 13
CZ KOLÍNEK Jarolím sen. & jun. KT 28
CZ KOLÍNEK Jarolím sen. & jun. KT 46
CZ KOMA Daniel Petr
CZ KOMA Daniel Dan 2
CZ KOMA Daniel Dan 1
CZ KONEČNÝ Vlastimil Jana
CZ KONEČNÝ Vlastimil Radi
CZ KONEČNÝ Vlastimil Violeta
CZ KONEČNÝ Vlastimil Betty
CZ KONEČNÝ Vlastimil Lubino
CZ KONEČNÝ Vlastimil Jitula
CZ KONOPÍK Jiří Eva
CZ KONOPÍK Jiří Stana
CZ KONOPÍK Jiří Sona
CZ KONOPÍK Jiří Jirka
CZ KONOPÍK Jiří Heli
CZ KONOPÍK Jiří Zuzka
SK KOPAS Michal Mišo 1
SK KOPAS Michal Mišo 2
SK KOPAS Michal Mišo 3
PL KOZLENIA Artur Amber
PL KOZLENIA Artur Abby
PL KOZLENIA Artur Adagio
PL KOZLENIA Artur Adios
PL KOZLENIA Artur Admiral
PL KOZLENIA Artur Aiko
PL KOZLENIA Artur Alamo
PL KOZLENIA Artur Abrazo
PL KOZLENIA Artur Amazing
PL KOZLENIA Artur Apache
PL KOZLENIA Artur Apollo
CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 1
CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 2
CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 3
CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 4
CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 5
CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 6
CZ KRBEČEK Jaroslav Pokus
CZ KRBEČEK Jaroslav Hokus
CZ KREJZEK Rostislav Blaser
CZ KREJZEK Rostislav Perzzi
CZ KREJZEK Rostislav Benelli
CZ KREJZEK Rostislav Miroku
CZ KREJZEK Rostislav Browning
CZ KREJZEK Rostislav Beretta
CZ KRET Jiří Alfa
CZ KRET Jiří Beta
CZ KRET Jiří Morgy
CZ KRET Jiří Gama
CZ KRUTIL Karel + Michal Cesta Kolem Světa
CZ KRUTIL Karel + Michal Pořádná Oslava
CZ KRUTIL Karel + Michal Předčasný Důchod
CZ KRUTIL Karel + Michal Wali 109
CZ KRUTIL Karel + Michal Krásná Dovolená
CZ KRUTIL Karel + Michal Zpomalený
CZ KRUTIL Karel + Michal Ztracená
CZ KRUTIL Karel + Michal Zaletěný
CZ KRUTIL Karel + Michal Popletená
CZ KRUTIL Karel + Michal Loudavý
CZ KRUTIL Karel + Michal Eso Šmidli
CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Jennifer Aniston
CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Scarlett Johansson
CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Brad Pitt
CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Leonardo DiCaprio
CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Angelina Jolie
CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Johny Depp
CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Natalie Portman
CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Tom Hanks
CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Robert De Niro
CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Kate Winslet
CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Jack Nicholson
CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Bruce Willis
CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Morgan Freeman
CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Nicole Kidman
CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Jim Carrey
CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Will Smith
CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Meryl Streep
CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Al Pacino
CZ KUČERA Vladimír Veri
CZ KUČERA Vladimír Kačer II.
CZ KUČERA Vladimír Madloš
CZ KUČERA Vladimír Leoš
CZ KUČERA Vladimír Kačer I.
CZ KUČERA Lukáš Flíček
CZ KUČERA Lukáš Nicolas
CZ KUČERA Lukáš Princ
CZ KUČERA Lukáš Míša
CZ KUČERA Lukáš Ruda
CZ KUČERA Lukáš Liliana
CZ KUČERA Lukáš Mrazík
CZ KUČERA Lukáš Lada
CZ KUČERA Lukáš Kleopatra
CZ KUČERA Lukáš Jenda
CZ KUČERA Lukáš Hedvika
CZ KUČERA Lukáš Katrin
CZ KULÍK Přemysl PK 102
CZ KULÍK Přemysl PK 103
CZ KULÍK Přemysl PK 106
CZ KULÍK Přemysl PK 107
CZ KULÍK Přemysl PK 108
CZ KULÍK Přemysl PK 109
CZ KULÍK Přemysl PK 110
CZ KULÍK Přemysl PK 111
CZ KULÍK Přemysl PK 113
CZ KULÍK Přemysl PK 114
CZ KULÍK Přemysl PK 133
PL KWAŚNICKI Tomasz Tajfun
PL KWAŚNICKI Tomasz Triumf
PL KWAŚNICKI Tomasz Tarlom
PL KWAŚNICKI Tomasz Twist
PL KWAŚNICKI Tomasz Topas
PL KWAŚNICKI Tomasz Tyrol
SK LABON Matúš & Jakub MLJ 1
SK LABON Matúš & Jakub MLJ 2
SK LABON Matúš & Jakub MLJ 4
SK LABON Matúš & Jakub MLJ 5
SK LABON Matúš & Jakub MLJ 6
SK LABON Matúš & Jakub MLJ 7
SK LABON Matúš & Jakub MLJ 8
SK LABON Matúš & Jakub MLJ 9
SK LABON Matúš & Jakub MLJ 10
SK LABON Matúš & Jakub MLJ 11
SK LABON Matúš & Jakub MLJ 12
PL LACH-JANIA TEAM Henry Banas
PL LACH-JANIA TEAM Bombay SK
PL LACH-JANIA TEAM Joricobi
PL LACH-JANIA TEAM Racat
PL LACH-JANIA TEAM Jojen
PL LACH-JANIA TEAM As 1
CZ LAMÁČEK David La Bonn
CZ LAMÁČEK David La Tokio
CZ LAMÁČEK David La Denver
CZ LAMÁČEK David La Rio
CZ LAŇKA Alfons Ing. Petra
CZ LAŇKA Alfons Ing. Jitka
CZ LAŇKA Alfons Ing. Laura
CZ LAŇKA Alfons Ing. David
CZ LAŇKA Alfons Ing. Jaruš
CZ LAŇKA Alfons Ing. Fony
CZ LAŇKA Alfons Ing. Maruš
CZ LAŇKA Alfons Ing. Jana
CZ LAŇKA Alfons Ing. Marcela
CZ LAŇKA Alfons Ing. Jaroslava
CZ LAŇKA Alfons Ing. Vojta
CZ LAŇKOVI TEAM Marley
CZ LAŇKOVI TEAM Charlie
SK LAŠ Vladimír Las 104
SK LAŠ Vladimír Las 110
SK LAŠ Vladimír Las 501
SK LAŠ Vladimír Las 504
SK LAŠ Vladimír Las 513
SK LAŠ Vladimír Las 551
AT LEICHTFRIED Karin Mixnitzblitz 6
AT LEICHTFRIED Karin Mixnitzblitz 5
AT LEICHTFRIED Karin Mixnitzblitz 4
AT LEICHTFRIED Karin Mixnitzblitz 3
AT LEICHTFRIED Karin Mixnitzblitz 1
AT LEICHTFRIED Karin Mixnitzblitz 2
AT LINDTNER Harald Geronitalent
AT LINDTNER Harald Darktalent
AT LINDTNER Harald Talentina
AT LINDTNER Harald Talentlena
AT LINDTNER Harald Skytalent
AT LINDTNER Harald Talentski
CZ LOCCO TEAM Kovi
CZ LOCCO TEAM Lucas
CZ LOCCO TEAM Berry
CZ LOCCO TEAM Barry
CZ LOCCO TEAM Kleopatra
CZ LOCCO TEAM Barbora
CZ LUNDÁK Pavel Leo
CZ LUNDÁK Pavel Pink
CZ LUNDÁK Pavel Erik
CZ LUNDÁK Pavel Oskar
CZ LUNDÁK Pavel Kid
CZ MAKANAKI Team Bonamy
CZ MAKANAKI Team Formentor
CZ MAKANAKI Team Betlem
CZ MAKANAKI Team SaCalobra
CZ MAKANAKI Team Lluc
CZ MAKANAKI Team Alcudia
CZ MAREK Petr Max.
CZ MAREK Petr Felix
CZ MAREK Petr Beny
CZ MATYÁŠ Martin Mateska
CZ MATYÁŠ Martin Václav
CZ MATYÁŠ Martin Bohuna
CZ MAYER Antonín Tony
CZ MAYER Antonín Antony
CZ MAYER Antonín Tonday
CZ MAYER Antonín Tonek
PL MAZIARZ RACING TEAM Gisdle
PL MAZIARZ RACING TEAM Ksena
PL MAZIARZ RACING TEAM Axel
PL MAZIARZ RACING TEAM Brian
PL MAZIARZ RACING TEAM Megara
PL MAZIARZ RACING TEAM Bruto
PL MAZIARZ RACING TEAM Bruno
PL MAZIARZ RACING TEAM Panto
PL MAZIARZ RACING TEAM Boss
PL MAZIARZ RACING TEAM Puma
PL MAZIARZ RACING TEAM Mirr
PL MAZIARZ RACING TEAM Hos
PL MAZUR Roman Rocco
PL MAZUR Roman Rock
PL MAZUR Roman Rocket
PL MAZUR Roman Rockwood
PL MAZUR Roman Roofus
DE MEISSNERLANDDERBY MLD 02
DE MEISSNERLANDDERBY MLD 45
DE MEISSNERLANDDERBY MLD 47
DE MEISSNERLANDDERBY MLD 53
DE MEISSNERLANDDERBY MLD 94
PL MICHALAK Bogdan Pola
PL MICHALAK Bogdan Duźy Ben
PL MICHALAK Bogdan Ted 06
PL MICHALAK Bogdan Leon
PL MICHALAK Bogdan Steven Junior
CZ NERS Jaroslav Viktorie
CZ NERS Jaroslav Tomas
CZ NERS Jaroslav Marcela
CZ NESÉT Bohumil Dixy
CZ NESÉT Bohumil Kenty
CZ NESÉT Bohumil Cora
CZ NESÉT Bohumil Aldor
CZ NESÉT Bohumil Rexos
CZ NESÉT Bohumil Arma
SK NOVÁK Pavel Lea
SK NOVÁK Pavel Leo
SK NOVÁK Pavel Tima
SK NOVÁK Pavel Timo
SK NOVÁK Pavel Stanka
CZ NVÚ Nápravný výchovný ústav Idiot
CZ NVÚ Nápravný výchovný ústav Dacan
CZ NVÚ Nápravný výchovný ústav Trotl
CZ NVÚ Nápravný výchovný ústav Kripl
CZ NVÚ Nápravný výchovný ústav Kretén
CZ NVÚ Nápravný výchovný ústav Dement
CZ OLD STERNBERK TEAM "A" Jura
CZ OLD STERNBERK TEAM "A" Petr 1
CZ OLD STERNBERK TEAM "A" Petr 2
CZ OLD STERNBERK TEAM "A" Miki 2
CZ OLD STERNBERK TEAM "A" Laďa
CZ OLD STERNBERK TEAM "A" Franta 1
CZ OLD STERNBERK TEAM "A" Franta 2
CZ OLD STERNBERK TEAM "B" Žlebák
CZ OLD STERNBERK TEAM "B" King 1
CZ OLD STERNBERK TEAM "B" King 2
CZ OLD STERNBERK TEAM "B" Verdi 1
CZ OLD STERNBERK TEAM "B" Verdi 3
CZ OLD STERNBERK TEAM "B" Verdi 2
CZ OLD STERNBERK TEAM "B" Bumbalíkův Raška
PL OLR MAZURY Watani
PL OLR MAZURY Wesley
PL OLR MAZURY Wakita
PL OLR MAZURY Wax
PL OLR MAZURY Webster
PL OLR MAZURY Warned
PL OLR MAZURY Watson
PL OLR MAZURY Walker
PL OLR MAZURY Warrior
PL OLR MAZURY Weston
PL OLR MAZURY Waldo
PL OLR MAZURY Wapiti
PL PACEK Wojciech WP 15
PL PACEK Wojciech WP 34
PL PACEK Wojciech WP 48
PL PACEK Wojciech WP 59
PL PACEK Wojciech WP 94
PL PACEK Wojciech WP 14
PL PALENTKA-KUBIAK Team M 92
PL PALENTKA-KUBIAK Team M 19
PL PALENTKA-KUBIAK Team J 06
PL PALENTKA-KUBIAK Team J 07
PL PALENTKA-KUBIAK Team W 01
PL PALENTKA-KUBIAK Team W 06
PT PEDRO PORTO Pacos
PT PEDRO PORTO Paddy
PT PEDRO PORTO Paegas
PT PEDRO PORTO Pagong
PT PEDRO PORTO Pacheco
PT PEDRO PORTO Paico
PT PEDRO PORTO Paint
PT PEDRO PORTO Painter
PT PEDRO PORTO Paisley
PT PEDRO PORTO Paladin
SK PELECH & MADAJ Raketa
SK PELECH & MADAJ Rex
SK PELECH & MADAJ Carmen
SK PELECH & MADAJ Blutig
SK PELECH & MADAJ Genetic
SK PELECH & MADAJ Evina
CZ PLÁNOČKA Jan Ing. Renata
CZ PLÁNOČKA Jan Ing. Alena
CZ PLÁNOČKA Jan Ing. Jana
CZ PLÁNOČKA Jan Ing. Marie
CZ PLÁNOČKA Jan Ing. Milena
CZ PLÁNOČKA Jan Ing. Tereza
SK PODHORSKÝ TEAM Mário
SK PODHORSKÝ TEAM Fezoj
CZ POSPÍŠIL Petr Mako
CZ POSPÍŠIL Petr Pako
CZ POSPÍŠIL Petr Jako
CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Jala
CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Jala Jala
CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Habibi
CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Ban
CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Schaban
CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Bibi
SK PP + LL TEAM Pri Ben
SK PP + LL TEAM Pex Pri
SK PP + LL TEAM Bos Pri
SK PP + LL TEAM Tas Pri
SK PP + LL TEAM Tas Pri 73
CZ PŘÍKAZSKÝ Jan Honza 1
CZ PŘÍKAZSKÝ Jan Honza 2
CZ PŘÍKAZSKÝ Jan Honza 3
CZ PŘÍKAZSKÝ Jan Honza 4
CZ PŘÍKAZSKÝ Jan Honza 5
CZ PŘÍKAZSKÝ Jan Honza 6
PL RAFITA TEAM Tarasiuk Guess
PL RAFITA TEAM Tarasiuk Fendi
PL RAFITA TEAM Tarasiuk Gucci
PL RAFITA TEAM Tarasiuk Boss
CZ REITERMAN & HORT Team Verunka
CZ REITERMAN & HORT Team Kačenka
CZ REITERMAN & HORT Team Simonka
CZ REITERMAN & HORT Team Max 13
CZ REITERMAN & HORT Team Bru 23
CZ REITERMAN & HORT Team Sofi 55
AT RÖTZER Franz Top 6A
AT RÖTZER Franz Top 2
AT RÖTZER Franz Top 6
AT RÖTZER Franz Top 4
AT RÖTZER Franz Top 10
AT RÖTZER Franz Top 3
CZ RUBEY Antonín Ruby 2
CZ RUBEY Antonín Ruby 1
AT RUDORFER Michael Magic
AT RUDORFER Michael Magnum
AT RUDORFER Michael Majestic
AT RUDORFER Michael Malachite
AT RUDORFER Michael Malaga
AT RUDORFER Michael Malibu
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Eros
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Kyara
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Roxy
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Laral
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Dylan
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Linda
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Lenny
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Lindsey
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Romy
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Megan
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Nemo
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Alexia
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Cher
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Sarah
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Laura
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Diego
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Levi
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Panamera
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Naomi
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Thor
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Lei
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Cheryl
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Kelly
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Gloria
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Starlet
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Sylvain
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Jill
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Sara
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Celena
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Contador
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Sultan
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Primus
CZ RÝDEL Jiří Ondy
CZ RÝDEL Jiří Matty
CZ RÝDEL Jiří Leonka
CZ RYŠKA Jan Adéla
CZ RYŠKA Jan Honza
DE SÄCHSISCHE SCHWEIZ Trepte-Hörnig-Fischer Sabine
DE SÄCHSISCHE SCHWEIZ Trepte-Hörnig-Fischer Rainer
DE SÄCHSISCHE SCHWEIZ Trepte-Hörnig-Fischer Ralph
DE SÄCHSISCHE SCHWEIZ Trepte-Hörnig-Fischer Anna
DE SÄCHSISCHE SCHWEIZ Trepte-Hörnig-Fischer Goodhantje
DE SÄCHSISCHE SCHWEIZ Trepte-Hörnig-Fischer Marcus
CZ SATORA Miroslav Blesk
CZ SATORA Miroslav Turbo
PL SEDLACEK Josef Mana
PL SEDLACEK Josef Karl
PL SEDLACEK Josef Lojza
PL SEDLACEK Josef Holohlav
PL SEDLACEK Josef Star Mangal
PL SEDLACEK Josef Staflik
PL SEDLACEK Josef Tomicka
PL SEDLACEK Josef Tonda
PL SEDLACEK Josef Lukas
PL SEDLACEK Josef Kubuš
PL SEDLACEK Josef Matusiakowa
CZ SEDLÁK Vladislav Gordon
DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 6
DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 4
DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 5
DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 1
DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 2
DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 3
DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 7
DE SG STEFFL "A" Coulthard
DE SG STEFFL "A" James Hunt
DE SG STEFFL "A" Häkkinen
DE SG STEFFL "A" Mansell
DE SG STEFFL "A" Niki Lauda
DE SG STEFFL "A" Senna
DE SG STEFFL "A" Schumacher
DE SG STEFFL "A" Vettel
DE SG STEFFL "A" Verstappen
DE SG STEFFL "A" Piquet
DE SG STEFFL "A" Prost
DE SG STEFFL "B" Joanne K. Rowling
DE SG STEFFL "B" Dan Brown
DE SG STEFFL "B" Astrid Lingreen
DE SG STEFFL "B" Rosamunde Pilcher
DE SG STEFFL "B" Stieg Larsson
DE SG STEFFL "B" Joy Fielding
DE SG STEFFL "B" Patricia Cornwele
DE SG STEFFL "B" George Orwell
DE SG STEFFL "B" Tommy Jand
DE SG STEFFL "B" Stephenia Meyer
DE SG STEFFL "B" Stephen King
DE SG STEFFL "B" Agatha Christie
DE SCHÖN Friedrich Fritz 1
DE SCHÖN Friedrich Fritz 2
DE SCHÖN Friedrich Fritz 3
DE SCHÖN Friedrich Fritz 4
DE SCHÖN Friedrich Fritz 6
DE SCHÖN Friedrich Fritz 7
DE SCHÖN Friedrich Fritz 8
DE SCHÖN Friedrich Fritz 9
DE SCHÖN Friedrich Fritz 10
DE SCHÖN Friedrich Fritz 11
DE SCHÖN Friedrich Fritz 12
DE SIEBERT DIETER + CHEN YUE Talent 2302
DE SIEBERT DIETER + CHEN YUE Talent 2323
DE SIEBERT DIETER + CHEN YUE Talent 2329
DE SIEBERT DIETER + CHEN YUE Talent 2334
DE SIEBERT DIETER + CHEN YUE Talent 2343
DE SKOPLJAK Denis Zara
DE SKOPLJAK Denis Antje
DE SKOPLJAK Denis Ida
DE SKOPLJAK Denis Sabine
DE SKOPLJAK Denis Nirvana
DE SKOPLJAK Denis Sanela
DE SKOPLJAK Denis Denis
DE SKOPLJAK Denis Ole
DE SKOPLJAK Denis Noa
DE SKOPLJAK Denis Uma
DE SKOPLJAK Denis Klaus
DE SKOPLJAK Denis Stefan
CZ SKRBEK Marek Erico
CZ SKRBEK Marek Kid-Rudy 2
CZ SKRBEK Marek Kid-Rudy 1
CZ SKRBEK Marek Kid 1
CZ SKRBEK Marek Kid 2
CZ SKRBEK Marek Tommy
CZ SKRBEK Marek Gaby 1
CZ SKRBEK Marek Gaby 2
CZ SKRBEK Zdeněk Roki
CZ SKRBEK Zdeněk Ras
CZ SKRBEK Zdeněk Romeo
PL SROKA-KUSION-KAWA Team Bod
PL SROKA-KUSION-KAWA Team Zygi
PL SROKA-KUSION-KAWA Team Tomasz
PL SROKA-KUSION-KAWA Team Renata
PL SROKA-KUSION-KAWA Team Julia
PL SROKA-KUSION-KAWA Team Kamila
AT STOCKINGER Walfred Elias
AT STOCKINGER Walfred Susanna
AT STOCKINGER Walfred Alex
AT STOCKINGER Walfred Christiana
AT STOCKINGER Walfred Fred
CZ SUDA Jiří Beth
CZ SUDA Jiří Mína
CZ SUDA Jiří Elsa
CZ SUDA Jiří Ermes
CZ SUDA Jiří Mia
CZ SUCHÁNEK Martin Tomáš
CZ SUCHÁNEK Martin Tereza
CZ SUCHOMEL Libor S 1
CZ SUCHOMEL Libor S 3
CZ SUCHOMEL Libor S 4
CZ SUCHOMEL Libor S 6
CZ SUCHOMEL Libor S 2
PL SZYMAŃSKI Zbigniew ZS 62
PL SZYMAŃSKI Zbigniew ZS 64
PL SZYMAŃSKI Zbigniew ZS 75
PL SZYMAŃSKI Zbigniew ZS 76
PL SZYMAŃSKI Zbigniew ZS 89
PL SZYMAŃSKI Zbigniew ZS 97
CZ ŠABATA Michal M.Š. 35
CZ ŠABATA Jan J.Š. 5
CZ ŠABATA Jan J.Š. 4
CZ ŠABATA Jan J.Š. 6
CZ ŠABATA Michal M.Š. 66
CZ ŠABATA Michal M.Š. 67
CZ ŠABATA Jan J.Š. 1
CZ ŠABATA Jan J.Š. 2
CZ ŠABATA Michal M.Š. 72
CZ ŠABATA Michal M.Š. 77
CZ ŠABATA Michal M.Š. 78
SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Olymp 14
SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Olymp 21
SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Olymp 23
SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Olymp 29
SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Olymp 31
CZ ŠÁLEK Roman RS 09
CZ ŠÁLEK Roman RS 10
CZ ŠÁLEK Roman RS 13
CZ ŠÁLEK Roman RS 14
CZ ŠÁLEK Roman RS 15
CZ ŠÁLEK Roman RS 16
CZ ŠEVČÍK Josef Jana
CZ ŠEVČÍK Josef Dana
CZ ŠIK Jaroslav Kuba
CZ ŠIK Jaroslav Radim
CZ ŠIK Jaroslav Čam 1
CZ ŠIK Jaroslav Čam 2
CZ ŠIK Jaroslav Lucka
CZ ŠIK Jaroslav Erik
SK ŠKVARKA & KASAN Team Veronika
SK ŠKVARKA & KASAN Team Michaela
SK ŠKVARKA & KASAN Team Simona
SK ŠKVARKA & KASAN Team Stíhačka
SK ŠKVARKA & KASAN Team Slovenka
CZ ŠTACH Vladimír Loonka
CZ ŠTACH Vladimír Samuelka
CZ ŠTACH Vladimír Amadea
CZ ŠTACH Vladimír Afrodita
CZ ŠTACH Vladimír Alpha
SK ŠTEFÁNIK Team Collina
SK ŠTEFÁNIK Team Rudy
SK ŠTEFÁNIK Team Doktor
SK ŠTEFÁNIK Team Hacúr
SK ŠTEFÁNIK Team Jodo
SK ŠTEFÁNIKOVÁ Mária Neptun
SK ŠTEFÁNIKOVÁ Mária Mária
CZ TÁBORSKÝ Vladimír "B" Dan
CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Ivana
CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Jana
CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Mia
CZ TÁBORSKÝ Vladimír "B" Hanka
CZ TÁBORSKÝ Vladimír "C" Luboš
CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Helena
CZ TÁBORSKÝ Vladimír "C" Amis
CZ TÁBORSKÝ Vladimír "B" Jarda
CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Jirka
CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Jarmila
CZ TÁBORSKÝ Vladimír "B" Honza
CZ TÁBORSKÝ Vladimír "B" Vojta
CZ TÁBORSKÝ Vladimír "B" Václav
CZ TÁBORSKÝ Vladimír "B" Radek
CZ TÁBORSKÝ Vladimír "B" Andrej
CZ TÁBORSKÝ Vladimír "B" Ríša
CZ TÁBORSKÝ Vladimír "B" Milan
CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Simi
CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Běla
CZ TÁBORSKÝ Vladimír "C" Jarka
CZ TÁBORSKÝ Vladimír "C" Don
CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Marti
CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Anny
CZ TÁBORSKÝ Vladimír "C" Martin
CZ TÁBORSKÝ Vladimír "C" Miki
CZ TÁBORSKÝ Vladimír "C" Lucka
CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Stáňa
CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Denisa
CZ TÁBORSKÝ Vladimír "C" Romana
CZ TÁBORSKÝ Vladimír "C" Nikol
CZ TÁBORSKÝ Vladimír "C" Milena
CZ TÁBORSKÝ Vladimír "C" Zdenka
CZ TALLA František Rubble
CZ TALLA František Chase
CZ TALLA František Skye
CZ TALLA František Rocky
CZ TALLA František Zuma
CZ TALLA František Marshall
DE TARGATZ Angela Dr. Another Chance
DE TARGATZ Angela Dr. Anthem
DE TARGATZ Angela Dr. Anthony
DE TARGATZ Angela Dr. Antika
DE TARGATZ Angela Dr. Anakin
DE TARGATZ Angela Dr. Ananda
DE TARGATZ Angela Dr. Andale
DE TARGATZ Angela Dr. Angel
DE TARGATZ Angela Dr. Angelfire
DE TARGATZ Angela Dr. Angelo
DE TARGATZ Angela Dr. Anchor
DE TEAM Tanja & Maya & Mica "C" Mickey
DE TEAM Tanja & Maya & Mica "C" Midge
DE TEAM Tanja & Maya & Mica "C" Midnight
DE TEAM Tanja & Maya & Mica "A" Tartan
DE TEAM Tanja & Maya & Mica "A" Taffy
DE TEAM Tanja & Maya & Mica "A" Tagi
DE TEAM Tanja & Maya & Mica "C" Miffie
DE TEAM Tanja & Maya & Mica "A" Tahoe
DE TEAM Tanja & Maya & Mica "A" Talyn
DE TEAM Tanja & Maya & Mica "A" Taragon
DE TEAM Tanja & Maya & Mica "C" Millenium
DE TEAM Tanja & Maya & Mica "B" Magic
DE TEAM Tanja & Maya & Mica "B" Magic Night
DE TEAM Tanja & Maya & Mica "B" Magie
DE TEAM Tanja & Maya & Mica "B" Magnum
DE TEAM Tanja & Maya & Mica "B" Magoo
DE TEAM Tanja & Maya & Mica "B" Maiden
DE TEAM "DIE ROTHALBOMBER" Sausewind
DE TEAM "DIE ROTHALBOMBER" Flotte Lotte
DE TEAM "DIE ROTHALBOMBER" Orkan
DE TEAM "DIE ROTHALBOMBER" Tornado
DE TEAM "DIE ROTHALBOMBER" Sturm
DE TEAM "DIE ROTHALBOMBER" Taifun
DE TEAM "DIE ROTHALBOMBER" Blue Wonder
DE TEAM "DIE ROTHALBOMBER" Yvonne
DE TEAM "DIE ROTHALBOMBER" Susi
DE TEAM "DIE ROTHALBOMBER" Iris
DE TEAM "DIE ROTHALBOMBER" Caro
DE TEAM "DIE ROTHALBOMBER" Funderbird
DE TEAM ALNA Sloza
DE TEAM ALNA Loveless
DE TEAM ALNA Amm-Amm
DE TEAM ALNA White-Nail
DE TEAM ALNA Pure-Quatro
DE TEAM ALNA Soft-Boots
SK TEAM BAŠISTA HRICIK LUTERÁN Broňa
SK TEAM BAŠISTA HRICIK LUTERÁN Marko
SK TEAM BAŠISTA HRICIK LUTERÁN Esačka
SK TEAM BAŠISTA HRICIK LUTERÁN Naboj
SK TEAM BAŠISTA HRICIK LUTERÁN Štrekar
SK TEAM BCHB BCHB 630
SK TEAM BCHB BCHB 640
SK TEAM BCHB BCHB 658
SK TEAM BCHB BCHB 248
SK TEAM BCHB BCHB 249
SK TEAM BCHB BCHB 250
DE TEAM BRANDT & WICHERT Brandt Brilliant
DE TEAM BRANDT & WICHERT Brandt Diamant
DE TEAM BRANDT & WICHERT Brandt Gefährlich
DE TEAM BRANDT & WICHERT Brandt Bingo
DE TEAM BRANDT & WICHERT Rock Star
DE TEAM BRANDT & WICHERT Verstappen Max
DE TEAM ELBTALSPRINTER Weise & Popp El Arco
DE TEAM ELBTALSPRINTER Weise & Popp El Bedavi
DE TEAM ELBTALSPRINTER Weise & Popp El Dorado
DE TEAM ELBTALSPRINTER Weise & Popp El Paso
DE TEAM ELBTALSPRINTER Weise & Popp Elegance
DE TEAM ELBTALSPRINTER Weise & Popp Elessar
CH TEAM FROHMATTA Bruno
CH TEAM FROHMATTA Dragi 1
CH TEAM FROHMATTA Porsche
CH TEAM FROHMATTA Dragi 2
CH TEAM FROHMATTA Chris
CH TEAM FROHMATTA Asadi
DE TEAM GERMANY Werner A. Waldow + Silvia Thiel Talent Quatro 168
DE TEAM GERMANY Werner A. Waldow + Silvia Thiel Talent Quatro 171
DE TEAM GERMANY Werner A. Waldow + Silvia Thiel Talent Quatro 174
DE TEAM GERMANY Werner A. Waldow + Silvia Thiel Talent Quatro 178
DE TEAM GERMANY Werner A. Waldow + Silvia Thiel Talent Quatro 256
DE TEAM GERMANY Werner A. Waldow + Silvia Thiel Talent Quatro 260
DE TEAM GOCH Porsche
DE TEAM GOCH Mercedes
DE TEAM GOCH Jaguar
DE TEAM GOCH Lotus
DE TEAM GOCH HDF 02
DE TEAM GOCH HDF 09
DE TEAM GOCH HDF 11
DE TEAM GOCH Kees 57
DE TEAM GOCH Kees 61
DE TEAM GOCH Kees 69
DE TEAM GOCH Kees 71
DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Gabriel
DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Gadget
DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Gaia
DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Galactic Power
DE TEAM GOUDEN DUIF "A" The 2025
DE TEAM GOUDEN DUIF "A" The 2026
DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Geland
DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Galaxy
DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Galene
DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Holger
DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Galitzin
DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Galistic
DE TEAM GOUDEN DUIF "C" Gallagher
DE TEAM GOUDEN DUIF "C" Gallamist
DE TEAM GOUDEN DUIF "C" Gambit
DE TEAM GOUDEN DUIF "C" Gameel
DE TEAM GOUDEN DUIF "C" Gandalf
DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Garnet
DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Gaspari
DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Gaston 802
DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Gatsby 845
DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Gayle
DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Gemini
PL TEAM MAZOWSZE JMD 05
PL TEAM MAZOWSZE JMD 20
PL TEAM MAZOWSZE JMD 626
PL TEAM MAZOWSZE RJ 07
PL TEAM MAZOWSZE RJ 15
PL TEAM MAZOWSZE RJ 64
CH TEAM PERLEN Pjeter Thaqi Pjeter 21
CH TEAM PERLEN Pjeter Thaqi Pjeter 31
CH TEAM PERLEN Pjeter Thaqi Pjeter 32
CH TEAM PERLEN Pjeter Thaqi Pjeter 38
CH TEAM PERLEN Pjeter Thaqi Pjeter 41
CH TEAM PERLEN Pjeter Thaqi Pjeter 44
DE TEAM PFOH + HENRICH + BUCKLE Jupiter
DE TEAM PFOH + HENRICH + BUCKLE Joster
DE TEAM PFOH + HENRICH + BUCKLE Bärwurz
DE TEAM PFOH + HENRICH + BUCKLE Jägermeister
DE TEAM PFOH + HENRICH + BUCKLE Spatzendreck
DE TEAM PFOH + HENRICH + BUCKLE Dachsenfranz
DE TEAM PFOH + HENRICH + BUCKLE Feuerstein
DE TEAM PFOH + HENRICH + BUCKLE Salitos
DE TEAM PFOH + HENRICH + BUCKLE Elsburn
DE TEAM PFOH + HENRICH + BUCKLE Mirabelle
DE TEAM PFOH + HENRICH + BUCKLE Budweiser
DE TEAM PFOH + HENRICH + BUCKLE Topinambur
DE TEAM SPREEWALD Motschko Alexander Dark Spreewald
DE TEAM SPREEWALD Motschko Alexander Kras Spreewald
DE TEAM WEIS-JUNGEFLEISCH TWJ 02
DE TEAM WEIS-JUNGEFLEISCH TWJ 03
DE TEAM WEIS-JUNGEFLEISCH TWJ 04
DE TEAM WEIS-JUNGEFLEISCH TWJ 05
DE TEAM WEIS-JUNGEFLEISCH TWJ 06
DE TEAM WEIS-JUNGEFLEISCH TWJ 01
CH TEAM WIRZ Remember Me
CH TEAM WIRZ Batman
CH TEAM WIRZ Showman
CH TEAM WIRZ Crime
CH TEAM WIRZ Royal
CH TEAM WIRZ Barbie
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "C" SP 801
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "C" SP 802
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 803
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 804
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 805
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 811
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 813
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 818
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "B" SP 820
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "C" SP 829
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "C" SP 830
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "B" SP 831
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "B" SP 832
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "B" SP 835
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "B" SP 836
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "B" SP 837
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "B" SP 838
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "C" SP 839
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "C" SP 840
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "C" SP 841
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "C" SP 842
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "B" SP 843
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "C" SP 877
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "C" SP 878
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 887
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "C" SP 897
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "C" SP 898
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 899
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 900
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "B" SP 901
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "B" SP 902
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 977
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 987
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "B" SP 994
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "B" SP 997
CZ TEAM ZEMAN + KAŠUBA ZK 1
CZ TEAM ZEMAN + KAŠUBA ZK 3
DE TREPTE Arndt & Marcus Henku
DE TREPTE Arndt & Marcus Henk
DE TREPTE Arndt & Marcus Super Star
DE TREPTE Arndt & Marcus Roter Baron
DE TREPTE Arndt & Marcus Lore
DE TREPTE Arndt & Marcus Edwin
DE TREPTE Arndt & Marcus Kuwi
DE TREPTE Arndt & Marcus Florentine
DE TREPTE Arndt & Marcus Jana
DE TREPTE Arndt & Marcus Caroline
DE TREPTE Arndt & Marcus Lasti
SK TRISTIGNAC TEAM Hany
SK TRISTIGNAC TEAM Sisi
SK TRISTIGNAC TEAM Kiki
CZ TRUKSA Vítězslav Hana
CZ TRUKSA Vítězslav Popija
CZ TRUKSA Vítězslav Renata
CZ TRUKSA Vítězslav Toto
CZ TRUKSA Vítězslav Luky
DE TRUSHEIM Holger Bird 2001
DE TRUSHEIM Holger Bird 2004
DE TRUSHEIM Holger Bird 2006
DE TRUSHEIM Holger Bird 2018
DE TRUSHEIM Holger Bird 2022
CZ VALENTA Vlastimil Rozi
CZ VALENTA Vlastimil Moya
CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Valentino
CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Val
CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Valley
CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Vanilla
CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Vanity
CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Vandy
CZ VÍTEK Jan Maty
CZ VÍTEK Jan Viky
CZ VÍTEK Jan Gabi
CZ VÍTEK Jan Darja
CZ VÍTEK Jan Naty
CZ VLČEK Jiří Peggy
CZ VLČEK Jiří Meiga
CZ VLČEK Jiří Nora
CZ VLČEK Jiří Koki
CZ VLČEK Jiří Sagar
CZ VLČEK Jiří Damaris
SK VOJTKO Milan Gabo
SK VOJTKO Milan Bosch
SK VOJTKO Milan Pepa
SK VOJTKO Milan Dodo
SK VOJTKO Milan Pin
SK VOJTKO Milan Deny
AT VOLLNHOFER Dominik Hochegg 2
AT VOLLNHOFER Dominik Hochegg 1
AT VOLLNHOFER Dominik Hochegg 5
AT VOLLNHOFER Dominik Hochegg 6
AT VOLLNHOFER Dominik Hochegg 3
AT VOLLNHOFER Dominik Hochegg 4
CZ VOZÁBAL & ZIMA Team Nela
CZ VOZÁBAL & ZIMA Team Franta
CZ VOZÁBAL & ZIMA Team Lubka
CZ VOZÁBAL & ZIMA Team Mira
CZ VOZÁBAL & ZIMA Team Kája
CZ VOZÁBAL & ZIMA Team Mája
CZ VYBÍRAL & KONEČNÝ Team PV 1
CZ VYBÍRAL & KONEČNÝ Team PV 2
CZ VYBÍRAL & KONEČNÝ Team PK 01
CZ VYBÍRAL & KONEČNÝ Team PK 06
CZ VYBÍRAL & KONEČNÝ Team PK 15
CZ VYBÍRAL & KONEČNÝ Team PK 30
CZ VYBÍRAL & KONEČNÝ Team PK 40
CZ VYBÍRAL & KONEČNÝ Team PV 6
CZ VYBÍRAL & KONEČNÝ Team PV 3
CZ VYBÍRAL & KONEČNÝ Team PV 4
CZ VYBÍRAL & KONEČNÝ Team PV 5
CZ VYSEKAL David & Vojtěch Luckbrun
CZ VYSEKAL David & Vojtěch Di Trevi
CZ VYSEKAL David & Vojtěch Vojta
CZ VYSEKAL David & Vojtěch Versailles
CZ VYSEKAL David & Vojtěch Peťula
CZ VYSEKAL David & Vojtěch Alenka
CZ VYSEKAL David & Vojtěch Kubík
AT WALDER Florian Zazu
AT WALDER Florian Graham
AT WALDER Florian Space Boy
AT WALDER Florian Little Nala
AT WALDER Florian Anne
AT WALDER Florian Ad
AT WIEFLER Alois Jörg
AT WIEFLER Alois Alpha 1
AT WIEFLER Alois Wolfgang
AT WIEFLER Alois Peter
AT WIEFLER Alois Blacky
AT WIEFLER Alois Gypsy One
AT WIEFLER Alois Otto
DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Habartice
DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Habartov
DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Habry
DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Hajnice
DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Halenkov
DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Hamr
DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Havran
DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Hazlov
DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Hejnice
DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Hevlin
DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Hlavnice
DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Hlizov
DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Kacerov
DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Kalna
DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Keblov
DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Kladruby
DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Kozmice
DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Kozli
DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Krhanice
DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Krcmy
DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Kohanice
DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Koda
DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Korno
AT WIMMER Karl Toni
AT WIMMER Karl Chaly
AT WIMMER Karl Maria
AT WIMMER Karl Josef
AT WIMMER Karl Karin
DE WINGS 2 WIN W2W 184
DE WINGS 2 WIN W2W 193
DE WINGS 2 WIN W2W 202
DE WINGS 2 WIN W2W 211
DE WINGS 2 WIN W2W 220
DE WINGS 2 WIN W2W 229
DE WINGS 2 WIN W2W 250
DE WINGS 2 WIN W2W 252
DE WINGS 2 WIN W2W 254
DE WINGS 2 WIN W2W 256
DE WINGS 2 WIN W2W 258
PL WÓJCIK Piotr Big Boo
PL WÓJCIK Piotr Blue Boo
PL WÓJCIK Piotr Norweg
PL WOŹNICA Józef Lalka
PL WOŹNICA Józef Wiktoria
PL WOŹNICA Józef Szybka
PL WRÓBEL Michal & Patryk Talent 9231
PL WRÓBEL Michal & Patryk Talent 9237
PL WRÓBEL Michal & Patryk Talent 9239
PL WRÓBEL Michal & Patryk Talent 9240
PL WRÓBEL Michal & Patryk Talent 9242
PL WRÓBEL Michal & Patryk Talent 9246
PL WRÓBEL Michal & Patryk Talent 9253
PL WRÓBEL Michal & Patryk Talent 9303
PL WRÓBEL Michal & Patryk Talent 9306
PL WRÓBEL Michal & Patryk Talent 9307
PL WRÓBEL Michal & Patryk Talent 9308
CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Hanička
CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Bouda
CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Hůrka
CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Skutina
CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Poustka
CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Adam
CZ ZÁHLAVOVI Lukáš a Martina Sula
CZ ZÁHLAVOVI Lukáš a Martina Flop
CZ ZÁHLAVOVI Lukáš a Martina Amma
CZ ZÁHLAVOVI Lukáš a Martina Hoppity
CZ ZÁHLAVOVI Lukáš a Martina Pando
SK ZÁCHENSKÝ F+F FF 4
SK ZÁCHENSKÝ F+F FF 5
DE ZG HELIOS I. Os 406
DE ZG HELIOS I. Os 434
DE ZG HELIOS I. Os 128
DE ZG HELIOS I. Os 133
DE ZG HELIOS I. Os 141
DE ZG HELIOS I. Os 150
DE ZG HELIOS II. Heli 414
DE ZG HELIOS II. Heli 065
DE ZG HELIOS II. Heli 891
DE ZG HELIOS II. Heli 895
DE ZG HELIOS II. Heli 906
DE ZG HELIOS II. Heli 928
SK ŽABKA Miro Zack
SK ŽABKA Miro Zamon
SK ŽABKA Miro Zazu
CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 253
CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 257
CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 261
CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 266
CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 270
CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 272
CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 276
CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 278
CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 281
CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 282
CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 284
CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 329
CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 336
CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 338
CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 340
CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 350
CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 357

DOLET_PPC_LC

Dolet mimo závod

Tabulka obsahuje seznam holubů, kteří se během čekání na tento dolet vrátili z přechozích závodů - tzn. nebyli na tento závod nasazeni.

  Jméno chovatele Jméno holuba Čas doletu

DOLET_PPC_LC

 

Přihlásit se



Partneři