Doletová listina

Místo vypuštění Šternberk Babice
Vzdálenost 1.072 km
Datum a čas startu 08.07.2021 10:20:00
Počasí v místě startu
Počasí v cíli
Počet nasazených holubů 1740
Počet chovatelů 279

         
    Jméno chovatele Jméno holuba Čas doletu Rychlost Doba letu
1 CZ ACADEMY LOFT Triple Academy 37 10:25:26.83 196.800 00:05:26.83
2 CZ TOMEK Jindřich T2. 10:25:43.76 187.107 00:05:43.76
3 AT HOFMANN Leopold Poldi 17 10:25:47.19 185.259 00:05:47.19
4 SK HROZEN Peter Viktor 10:25:47.64 185.019 00:05:47.64
5 CZ TOMEK Jindřich T6. 10:25:48.36 184.637 00:05:48.36
6 CZ ACADEMY LOFT Bulsil Academy 6 10:25:49.37 184.103 00:05:49.37
7 DE ANDREAS & UDO Andre 23 10:25:50.74 183.384 00:05:50.74
8 SK COMOREK Pavel Clio 10:25:57.15 180.092 00:05:57.15
9 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 25 10:26:00.25 178.543 00:06:00.25
10 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 013 10:26:27.60 165.944 00:06:27.60
11 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Timo 3 10:26:29.74 165.033 00:06:29.74
12 PL JANIA - LACH Team Tufell 10:26:31.64 164.232 00:06:31.64
13 PL SROKA Krzysztof Lula 10:26:37.14 161.958 00:06:37.14
14 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 97 10:26:38.23 161.515 00:06:38.23
15 AT DEMAJ & KUKLA Team Sokol 10:26:39.63 160.949 00:06:39.63
16 CZ BAJTEK Jan Samuraj 10:26:44.65 158.952 00:06:44.65
17 DE SCHOEN Friedrich Fritz 4 10:26:51.70 156.230 00:06:51.70
18 AT WALDER Florian Zazu 10:26:54.16 155.302 00:06:54.16
19 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 5 10:26:55.44 154.824 00:06:55.44
20 CZ BASTL Josef Masakr 10:26:56.37 154.478 00:06:56.37
21 CZ HAŠŠO Slavomír Slavo 2 10:26:57.03 154.234 00:06:57.03
22 AT ECKHARDT Markus Ecki´s 005 10:26:57.50 154.060 00:06:57.50
23 SK PRIEHODA Ján + Ivana Rose 10:26:58.24 153.787 00:06:58.24
24 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Klema 10:26:58.53 153.681 00:06:58.53
25 SK FAMILY PINČÁK Gloria 10:26:59.28 153.406 00:06:59.28
26 CZ ACADEMY LOFT Tamar Academy 16 10:27:00.42 152.990 00:07:00.42
27 AT KUTLESA Slavko SLK 03 10:27:00.73 152.877 00:07:00.73
28 CZ DAVID Petr Jugo 10:27:01.25 152.688 00:07:01.25
29 CZ ATH KVĚTNÁ Groška 10:27:02.17 152.356 00:07:02.17
30 PL PACEK Wojciech Red Bull 10:27:02.78 152.136 00:07:02.78
31 SK HROZEN Peter Peter 10:27:03.30 151.949 00:07:03.30
32 DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Helmut 1 10:27:03.50 151.877 00:07:03.50
33 CZ HLAVINKA Josef Rumburak 10:27:03.79 151.773 00:07:03.79
34 CZ HOLUB "A" Bohumila 10:27:04.02 151.691 00:07:04.02
35 CZ ACADEMY LOFT Crystal Academy 65 10:27:04.25 151.609 00:07:04.25
36 CZ KONEČNÝ Vlastimil Messi 10:27:04.63 151.473 00:07:04.63
37 AT SG MIKS Wolfgang und Andrea Ines 10:27:04.95 151.359 00:07:04.95
38 PL CZULOWSKI Jakub P-11 10:27:05.16 151.284 00:07:05.16
39 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Zelezny 10:27:05.97 150.997 00:07:05.97
40 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 087 10:27:07.37 150.502 00:07:07.37
41 AT JAKUPOVIC Jasmin Elif 10:27:07.92 150.308 00:07:07.92
42 CZ VÍTOVEC P & M Leon 10:27:08.07 150.256 00:07:08.07
43 CZ PLÁNOČKA Jan Renata 10:27:08.29 150.179 00:07:08.29
44 PL MICHALAK Bogdan Rudzia 10 10:27:08.35 150.158 00:07:08.35
45 DE WINGS 2 WIN W2W 364 10:27:08.53 150.095 00:07:08.53
46 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 69 10:27:08.82 149.993 00:07:08.82
47 AT NAGELHOFER Robert Hagel 2320 10:27:08.97 149.941 00:07:08.97
48 PL PACEK Wojciech Leonidass 10:27:09.12 149.888 00:07:09.12
49 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 018 10:27:09.25 149.843 00:07:09.25
50 DE HEIDEMANN + WINTER Tina 10:27:09.60 149.721 00:07:09.60
51 CZ ACADEMY LOFT Silver Academy 21 10:27:09.99 149.585 00:07:09.99
52 AT HOFMANN Leopold Poldi 75 10:27:10.44 149.428 00:07:10.44
53 SK OVŠÁK + KONŠ Team Sif 10:27:10.81 149.300 00:07:10.81
54 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 12 10:27:11.17 149.175 00:07:11.17
55 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 23 10:27:11.69 148.996 00:07:11.69
56 DE ZG HELIOS Yu Tao 10:27:12.09 148.858 00:07:12.09
57 PL MAZIARZ RACING TEAM Genta 10:27:12.79 148.617 00:07:12.79
58 CZ LAŇKA Alfons Ing. Petra 10:27:13.16 148.490 00:07:13.16
59 DE TEAM ALNA Alberto Cotayo Moderna 10:27:13.64 148.326 00:07:13.64
60 CZ LAŇKA Alfons Ing. Monika 10:27:14.11 148.165 00:07:14.11
61 DE FRANZ Christoph Chewy 10:27:14.43 148.056 00:07:14.43
62 CZ MAČALA Zdeněk MZ 3 10:27:14.67 147.974 00:07:14.67
63 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 058 10:27:14.81 147.927 00:07:14.81
64 PL JANIA - LACH Team Natalia 10:27:15.12 147.821 00:07:15.12
65 DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Schinze 2 10:27:15.46 147.706 00:07:15.46
66 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 59 10:27:15.95 147.540 00:07:15.95
67 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Levi 10:27:16.21 147.452 00:07:16.21
68 CZ MAREK Petr Filip 10:27:17.03 147.175 00:07:17.03
69 DE ANTONOV AVIATION AN 124 10:27:17.58 146.990 00:07:17.58
70 CZ KONOPÍK Jiří Ali 10:27:17.84 146.903 00:07:17.84
71 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Rosol 10:27:18.03 146.839 00:07:18.03
72 DE SG WACHALSKI Wapiti 10:27:19.26 146.428 00:07:19.26
73 DE TARGATZ Angela Dr. DR 4 10:27:20.01 146.178 00:07:20.01
74 DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Werner 3 10:27:20.66 145.963 00:07:20.66
75 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Yoko Ono 10:27:21.23 145.774 00:07:21.23
76 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 1673 10:27:21.28 145.758 00:07:21.28
77 AT BLIEGE Felix Felix 15 10:27:21.66 145.632 00:07:21.66
78 CZ VLČEK Jiří Šiva 10:27:21.85 145.570 00:07:21.85
79 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Lindsey 10:27:21.92 145.547 00:07:21.92
80 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 60 10:27:22.10 145.487 00:07:22.10
81 CZ VÍTOVEC P & M Lupin 10:27:22.52 145.349 00:07:22.52
82 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Bauer 10:27:23.20 145.126 00:07:23.20
83 CZ KONOPÍK Jiří Jana 10:27:23.39 145.064 00:07:23.39
84 DE TEAM ALNA Alberto Cotayo Barack 10:27:23.81 144.927 00:07:23.81
85 SK BRKAL Ján Ing. Hatty 10:27:24.05 144.849 00:07:24.05
86 SK ČÁNI Ĺudovít LC 850 10:27:24.77 144.614 00:07:24.77
87 DE SPITZBERG Team U 157 10:27:25.22 144.468 00:07:25.22
88 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Zdeněk 10:27:25.60 144.345 00:07:25.60
89 PL SEDLACEK Josef JS 10 10:27:25.98 144.222 00:07:25.98
90 AT WIEFLER Alois Poker Face One 10:27:26.19 144.154 00:07:26.19
91 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Romy 10:27:26.45 144.070 00:07:26.45
92 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Anna M. 10:27:26.70 143.989 00:07:26.70
93 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Stern 10:27:27.04 143.880 00:07:27.04
94 DE TEAM GOUDEN DUIF "C" Klaus 3 10:27:27.43 143.754 00:07:27.43
95 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 64 10:27:27.98 143.578 00:07:27.98
96 AT RIEDL Franz Cacilia 10:27:28.19 143.511 00:07:28.19
97 AT WALDER Florian Kiwi Blue 10:27:28.35 143.459 00:07:28.35
98 CZ NERS Jaroslav Marie 10:27:28.94 143.271 00:07:28.94
99 CZ KLEMENS Karel ml. Happy 10:27:29.34 143.143 00:07:29.34
100 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Linda 10:27:29.66 143.041 00:07:29.66
101 DE ZSCHOMMLER Jens Tino 10:27:30.10 142.902 00:07:30.10
102 DE NO NAME Unknown 10:27:30.88 142.654 00:07:30.88
103 CZ KLEMENSOVÁ Sára Tryskáč 10:27:31.50 142.458 00:07:31.50
104 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 65 10:27:32.03 142.291 00:07:32.03
105 CH TEAM ANDERHUB Ostrava 10:27:32.23 142.229 00:07:32.23
106 DE TORSTEN Jahn Jahn 2 10:27:32.84 142.037 00:07:32.84
107 DE TEAM ANHÄNGER Kai + Heiko H./E. 10:27:33.10 141.955 00:07:33.10
108 CH TEAM FROHMATTA Simona 10:27:33.20 141.924 00:07:33.20
109 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 27 10:27:33.40 141.861 00:07:33.40
110 NO HELGESEN Bjorn Ove Special I. 10:27:33.61 141.796 00:07:33.61
111 CZ KUDELA Jaromír Ing. Kája 10:27:33.72 141.761 00:07:33.72
112 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 019 10:27:33.96 141.686 00:07:33.96
113 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Dua Lipa 10:27:34.17 141.621 00:07:34.17
114 PL GRODNY Andrzej Gepa 10:27:34.23 141.602 00:07:34.23
115 PL SEDLACEK Josef JS 12 10:27:34.72 141.450 00:07:34.72
116 DE BEHLKE Andreas AB 04 10:27:35.26 141.282 00:07:35.26
117 DE MOELLER Andreas AML Prince 10:27:35.47 141.217 00:07:35.47
118 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ Maria 10:27:35.50 141.207 00:07:35.50
119 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Megan 10:27:35.62 141.170 00:07:35.62
120 CZ ACADEMY LOFT Tamar Academy 56 10:27:35.75 141.130 00:07:35.75
121 PL SEDLACEK Josef JS 4 10:27:35.97 141.062 00:07:35.97
122 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 064 10:27:36.33 140.951 00:07:36.33
123 CZ VLČEK Jiří Kelly 10:27:36.50 140.898 00:07:36.50
124 DE SG STEFFL "A" Billy the Kid 10:27:37.19 140.685 00:07:37.19
125 CZ CHARYPAR Vladimír Charyš 1 10:27:37.42 140.615 00:07:37.42
126 DE HOOP Michael Alvin 10:27:37.48 140.596 00:07:37.48
127 CZ BOJKO Stanislav Lea. 10:27:37.50 140.590 00:07:37.50
128 PL KWAŚNICKI Tomasz Perelka 10:27:37.81 140.495 00:07:37.81
129 PL BRASZKO Adam i Helena Brus 10:27:38.15 140.391 00:07:38.15
130 SK COMOREK Pavel Vostok 10:27:38.29 140.348 00:07:38.29
131 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Alexia 10:27:38.38 140.320 00:07:38.38
132 DE SG WACHALSKI Wakita 10:27:38.65 140.238 00:07:38.65
133 CZ DUDA Přemysl Speede 10:27:38.83 140.183 00:07:38.83
134 PT PEDRO PORTO Abraxas 10:27:38.95 140.146 00:07:38.95
135 AT HÖLD Erich Elias 10:27:39.16 140.082 00:07:39.16
136 PL PITAŚ M & M Team Junior 5757 10:27:39.46 139.990 00:07:39.46
137 AT BLIEGE Felix Felix 5 10:27:39.63 139.939 00:07:39.63
138 CZ ACADEMY LOFT Azari Academy 44 10:27:39.73 139.908 00:07:39.73
139 DE SPITZBERG Team U 143 10:27:40.03 139.817 00:07:40.03
140 SK BODNAR & VILČKO Vladimír Bovi 3 10:27:40.15 139.781 00:07:40.15
141 CH DERBY TEAM PILATUS Foners 10:27:40.27 139.744 00:07:40.27
142 CZ VACHTL Jan Petr 10:27:40.61 139.641 00:07:40.61
143 PL RAFITA TEAM Calvin 10:27:40.84 139.571 00:07:40.84
144 PL MISIAK Marek Marek 67 10:27:40.93 139.544 00:07:40.93
145 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Neumanova 10:27:42.04 139.209 00:07:42.04
146 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Timo 4 10:27:42.31 139.127 00:07:42.31
147 SK KUBÁŇ Milan Mindy 10:27:42.39 139.103 00:07:42.39
148 SK PRIEHODA Ján + Ivana Nyx 10:27:42.72 139.004 00:07:42.72
149 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 32 10:27:42.75 138.995 00:07:42.75
150 CZ MASNÝ & M Stalin 10:27:43.06 138.902 00:07:43.06
151 CZ BECHYNĚ Radek Týnuš 10:27:44.05 138.606 00:07:44.05
152 DE HEIDEMANN + WINTER Lilly 10:27:44.29 138.534 00:07:44.29
153 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 1 10:27:44.75 138.397 00:07:44.75
154 AT HÖLD Erich Kristin 10:27:44.99 138.326 00:07:44.99
155 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Moravec 10:27:45.23 138.254 00:07:45.23
156 CZ VLČEK Jiří Elias 10:27:45.45 138.189 00:07:45.45
157 SK FAMILY PINČÁK I. Adelka 10:27:45.71 138.112 00:07:45.71
158 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 84 10:27:45.84 138.073 00:07:45.84
159 CZ BURSA Miloslav Stardust 10:27:46.19 137.969 00:07:46.19
160 CH DERBY TEAM PILATUS Gentry Eagle 10:27:46.38 137.913 00:07:46.38
161 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Universum 10:27:46.73 137.810 00:07:46.73
162 DE TEAM - DIE ROTHALBOMBER Rubin 10:27:46.98 137.736 00:07:46.98
163 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 015 10:27:47.38 137.618 00:07:47.38
164 CZ BOUCHAL Martin Rotavátor 10:27:47.51 137.580 00:07:47.51
165 PL KOZLENIA Artur Mimi 10:27:47.67 137.533 00:07:47.67
166 DE MOTSCHKO Alexander Moriah 10:27:48.04 137.424 00:07:48.04
167 CZ LAŇKA Alfons Ing. Marta 10:27:48.48 137.295 00:07:48.48
168 CZ ATH KVĚTNÁ Sanšajn 10:27:48.78 137.207 00:07:48.78
169 CZ HANZEL TEAM Nov 1 10:27:49.24 137.073 00:07:49.24
170 CZ LOCCO TEAM Barča 10:27:49.49 137.000 00:07:49.49
171 SK COMOREK Pavel Kysuca 10:27:49.65 136.953 00:07:49.65
172 CZ BALKONOVÝ ODCHOV Matylda 10:27:49.95 136.866 00:07:49.95
173 DE SG STEFFL "A" Zorro 10:27:50.40 136.735 00:07:50.40
174 DE TEAM GOUDEN DUIF "C" Klaus 4 10:27:51.20 136.503 00:07:51.20
175 CZ HANZEL TEAM Elza 15 10:27:51.73 136.349 00:07:51.73
176 DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Helmut 2 10:27:52.48 136.133 00:07:52.48
177 CZ MAJKA + JAN TEAM Majka 10:27:53.21 135.923 00:07:53.21
178 DE ZG HELIOS Yu Yong 10:27:53.41 135.865 00:07:53.41
179 SK COMOREK Pavel Moskva 10:27:53.59 135.814 00:07:53.59
180 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Třináctka 10:27:53.95 135.711 00:07:53.95
181 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 7 10:27:53.99 135.699 00:07:53.99
182 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 29 10:27:54.35 135.596 00:07:54.35
183 DE TEAM GOCH As Schmidt 10:27:54.59 135.528 00:07:54.59
184 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Freiheit 10:27:55.14 135.371 00:07:55.14
185 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma11 10:27:55.16 135.365 00:07:55.16
186 CZ KROČIL Jaroslav Blaženka 10:27:55.39 135.299 00:07:55.39
187 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Sirius 1391 10:27:55.78 135.189 00:07:55.78
188 PL PACEK Wojciech Wittekopek 10:27:56.56 134.967 00:07:56.56
189 SK LB PIGEONS Ally 5 10:27:57.08 134.820 00:07:57.08
190 DE SG WACHALSKI Wadi 10:27:57.28 134.764 00:07:57.28
191 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Khabib 10:27:57.70 134.645 00:07:57.70
192 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 4 10:27:57.88 134.594 00:07:57.88
193 CH TEAM FROHMATTA Bentley 10:27:58.01 134.558 00:07:58.01
194 CZ BASTL Josef Gabyboy 10:27:58.28 134.482 00:07:58.28
195 SK FAMILY PINČÁK Fany 10:27:58.54 134.409 00:07:58.54
196 PL CZULOWSKI Jakub Orlik 10:27:58.95 134.294 00:07:58.95
196 AT HOFMANN Leopold Poldi 51 10:27:58.95 134.294 00:07:58.95
198 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Sirius 92 10:27:59.33 134.187 00:07:59.33
199 CZ PŘÍVARA Vladimír Dejzy 10:27:59.76 134.067 00:07:59.76
200 CZ KONOPÍK Jiří Jitka 10:28:00.78 133.783 00:08:00.78
201 SK COMOREK Pavel Krym 10:28:00.85 133.763 00:08:00.85
202 AT BLIEGE Felix Felix 12 10:28:01.18 133.671 00:08:01.18
203 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Tochter 919 10:28:01.22 133.660 00:08:01.22
204 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 71 10:28:01.81 133.497 00:08:01.81
205 CH TEAM FROHMATTA Torres 10:28:02.43 133.325 00:08:02.43
206 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Čtverka 10:28:02.98 133.173 00:08:02.98
207 PL NOWICKI Damian Quinto 10:28:03.21 133.110 00:08:03.21
208 CZ BOROVIČKA Ladislav Kiss of Death 10:28:03.24 133.102 00:08:03.24
209 AT SG MIKS Wolfgang und Andrea Floh 10:28:03.64 132.991 00:08:03.64
210 DE HOOP Michael Fritz 10:28:03.84 132.937 00:08:03.84
211 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 088 10:28:04.03 132.884 00:08:04.03
212 AT GRATZER Marco "B" Parzival 10:28:04.41 132.780 00:08:04.41
213 DE ZG HELIOS Yu Runda 10:28:04.85 132.660 00:08:04.85
214 DE TREPTE Arndt & Marcus Caroline 10:28:04.94 132.635 00:08:04.94
215 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 19 10:28:05.35 132.523 00:08:05.35
216 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 099 10:28:06.01 132.343 00:08:06.01
217 AT HÖLD Erich Emilie 10:28:06.22 132.286 00:08:06.22
218 CZ ACADEMY LOFT Golden Queen 30 10:28:06.32 132.259 00:08:06.32
219 DE HIENZSCH Frank F.H. 4 10:28:06.71 132.153 00:08:06.71
220 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Zdena 10:28:06.81 132.125 00:08:06.81
221 CZ VERNER Pavel Red Danger 10:28:07.09 132.050 00:08:07.09
222 CZ EM-EKO.CZ PS 2 10:28:07.33 131.984 00:08:07.33
223 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 355 10:28:07.47 131.947 00:08:07.47
224 SK VOJTKO Milan Mivo 08 10:28:07.70 131.884 00:08:07.70
225 AT NÖRES Kurt Dynamic 10:28:07.83 131.849 00:08:07.83
226 SK HROZEN Peter Žaneta 10:28:08.19 131.752 00:08:08.19
227 CZ KRUTIL Karel + Michal Scheldon 10:28:08.88 131.566 00:08:08.88
228 SK DUCHOVIČ Jozef Chirlanda 10:28:09.20 131.480 00:08:09.20
229 PL MAZIARZ RACING TEAM Perry 10:28:09.62 131.367 00:08:09.62
230 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 66 10:28:09.67 131.354 00:08:09.67
231 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 87 10:28:10.15 131.225 00:08:10.15
232 CZ KOLÍNEK Jarolím Kolínek Team "D" 10:28:10.76 131.062 00:08:10.76
233 DE WINGS 2 WIN W2W 248 10:28:11.22 130.939 00:08:11.22
234 AT NAHIČ & ZWILAK Team Joni 10:28:11.47 130.873 00:08:11.47
235 CZ ACADEMY LOFT Silver Academy 62 10:28:11.54 130.854 00:08:11.54
236 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Sonnenschein 10:28:11.79 130.788 00:08:11.79
237 AT RÖTZER Franz Top 1 10:28:12.03 130.724 00:08:12.03
238 CZ ŠÁLEK Roman RS 08 10:28:12.96 130.477 00:08:12.96
239 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 56 10:28:13.35 130.374 00:08:13.35
240 CZ GRUBER Simon Messi 10:28:13.78 130.260 00:08:13.78
241 CZ BECHA Lubomír + Jan Hamoun 10:28:14.02 130.197 00:08:14.02
242 PL TARASIUK Jerzy Gustav 03 10:28:14.06 130.187 00:08:14.06
243 AT RIEDL Franz Josefa 10:28:14.45 130.084 00:08:14.45
244 CZ SETTLER + KUBÁČEK Team Tatanka 10:28:14.70 130.018 00:08:14.70
245 AT RIEDL Franz Rudi 10:28:14.98 129.945 00:08:14.98
246 PL PITAŚ M & M Team Ferro 10:28:14.99 129.942 00:08:14.99
247 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 11 10:28:15.08 129.918 00:08:15.08
248 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 18 10:28:15.97 129.685 00:08:15.97
249 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Quartus 10:28:16.17 129.633 00:08:16.17
250 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 73 10:28:16.18 129.630 00:08:16.18
251 CZ HLAVINKA Josef Romário 10:28:16.31 129.596 00:08:16.31
252 SK VAŠÍČEK Pavel Neger 10:28:16.73 129.487 00:08:16.73
253 CZ ACADEMY LOFT Willy Academy 42 10:28:16.81 129.466 00:08:16.81
254 DE SG STEFFL "B" Tschoutschi 10:28:16.83 129.461 00:08:16.83
255 PL SROKA-KUSION-KAWA Team Kruk 10:28:17.35 129.325 00:08:17.35
256 AT GASSER Reinhard Gigi 10:28:17.74 129.224 00:08:17.74
257 AT GASSER Reinhard Goldy 10:28:18.08 129.136 00:08:18.08
258 CZ BECHYNĚ Radek Andy 10:28:19.96 128.650 00:08:19.96
259 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Captain America 10:28:20.36 128.547 00:08:20.36
260 NO HELGESEN Bjorn Ove Torreros II. 10:28:20.89 128.411 00:08:20.89
261 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Roxy 10:28:20.94 128.399 00:08:20.94
262 CZ MAJKA + JAN TEAM Lucka 10:28:21.09 128.360 00:08:21.09
263 SK MINÁRIK + MAŤAŠEJE Dady 10:28:21.34 128.296 00:08:21.34
264 AT NAGELHOFER Robert Gewitter 2334 10:28:21.35 128.294 00:08:21.35
265 CZ LOCCO TEAM Lysičanka 10:28:21.75 128.191 00:08:21.75
266 CR TEAM CROATIA Hawken 10:28:22.67 127.957 00:08:22.67
267 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Novotna 10:28:36.33 124.571 00:08:36.33
268 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Hlinka 10:28:37.99 124.172 00:08:37.99
269 AT HALATSCHEK Dietmar Ludwig 10:28:39.60 123.788 00:08:39.60
270 PL PACEK & LIS TEAM Looper 10:28:40.74 123.517 00:08:40.74
271 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Septimus 10:28:41.40 123.360 00:08:41.40
272 DE TEAM SASSE - WELZEL Abbac. - C.d.D.Hu. 3 10:28:43.21 122.933 00:08:43.21
273 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 3 10:28:44.51 122.629 00:08:44.51
274 DE TEAM NAMIBIA Hoop & Lücke Tineke 10:28:44.98 122.519 00:08:44.98
275 CZ VACHTL Jan Pavel 10:28:46.81 122.093 00:08:46.81
276 CH TEAM LENTI Hoxhai Florent Flower 10:28:48.94 121.602 00:08:48.94
277 CZ PŘÍVARA Vladimír Pollo 10:28:49.97 121.365 00:08:49.97
278 CZ ACADEMY LOFT Tamar Academy 57 10:28:52.36 120.820 00:08:52.36
279 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Viti 10:28:53.18 120.635 00:08:53.18
280 CH TEAM FROHMATTA Karl-Heinz 10:28:54.01 120.447 00:08:54.01
281 DE FRANZ Christoph Cheyanne 10:28:58.82 119.372 00:08:58.82
282 CZ GRUBER Simon Bulck 10:28:59.38 119.248 00:08:59.38
283 PL NOWICKI Damian Veloce 10:29:07.57 117.464 00:09:07.57
284 AT RÖTZER Franz Top 2 10:29:09.22 117.112 00:09:09.22
285 CZ KHL Kamenář Henry 10:29:10.93 116.748 00:09:10.93
286 BE COPPENS Peter Nivea 10:29:11.69 116.587 00:09:11.69
287 DE TEAM GOCH TG 050 10:29:20.63 114.728 00:09:20.63
288 CZ BOUCHAL Martin Radiátor 10:29:32.58 112.334 00:09:32.58
289 SK ČAMPIŠ Milan DC 66 10:29:45.81 109.797 00:09:45.81
290 CH DERBY TEAM PILATUS Alamshar 10:29:52.65 108.529 00:09:52.65
291 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarmila 10:29:59.45 107.298 00:09:59.45
292 CZ HAŠŠO Slavomír Benda 1 10:30:00.33 107.141 00:10:00.33
293 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Navratilova 10:30:02.68 106.723 00:10:02.68
294 CZ TEAM ZEMAN + KAŠUBA ZK 1 10:30:05.13 106.291 00:10:05.13
295 SK HROZEN Peter Mia 10:30:07.81 105.823 00:10:07.81
296 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 51 10:30:08.57 105.690 00:10:08.57
297 SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 20 10:30:09.80 105.477 00:10:09.80
298 CZ BAJTEK Jan Viki 10:30:12.31 105.045 00:10:12.31
299 DE WINGS 2 WIN W2W 352 10:30:14.04 104.749 00:10:14.04
300 AT JAKUPOVIC Jasmin Felix 10:30:14.74 104.630 00:10:14.74
301 CZ ACADEMY LOFT Bohemia Academy 70 10:30:16.28 104.368 00:10:16.28
302 DE HEIDEMANN + WINTER Lisbeth 10:30:18.01 104.076 00:10:18.01
303 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Senna 10:30:20.93 103.587 00:10:20.93
304 AT RÖTZER Franz Top 5 10:30:21.28 103.528 00:10:21.28
305 PL MICHALAK Bogdan Feluś 02 10:30:24.26 103.034 00:10:24.26
306 CZ TRUKSA Vítězslav Anna* 10:30:24.54 102.988 00:10:24.54
307 CZ MAREK Petr Žofie 10:30:24.73 102.956 00:10:24.73
308 PL SEDLACEK Josef JS 2 10:30:25.33 102.858 00:10:25.33
309 NO HELGESEN Bjorn Ove Double I. 10:30:27.40 102.518 00:10:27.40
310 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Ema 10:30:29.52 102.173 00:10:29.52
311 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 005 10:30:30.11 102.077 00:10:30.11
312 CZ ACADEMY LOFT Sado Academy 75 10:30:32.86 101.634 00:10:32.86
313 CZ GRUBER Marek Black 10:30:34.34 101.397 00:10:34.34
314 DE SG STEFFL "A" Old Shatterhand 10:30:37.29 100.927 00:10:37.29
315 CZ KLEMENSOVÁ Sára Greny 10:30:37.60 100.878 00:10:37.60
316 PL GRODNY Andrzej "A" Rema 10:30:38.40 100.752 00:10:38.40
317 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 1 10:30:40.48 100.425 00:10:40.48
318 CZ ACADEMY LOFT Golden Queen 29 10:30:40.54 100.415 00:10:40.54
319 PL BASA Marek & Andrzej M 2 10:30:41.48 100.268 00:10:41.48
320 DE SKOPLJAK Denis Ingrid 10:30:42.39 100.126 00:10:42.39
321 DE HOOP Michael Socke 10:30:43.33 99.980 00:10:43.33
322 SK HROZEN Peter Jana, 10:30:43.72 99.919 00:10:43.72
323 CZ HOLUB "B" Brigita 10:30:44.04 99.870 00:10:44.04
324 DE SIEBERT Dieter Darcy 10:30:45.25 99.682 00:10:45.25
325 SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 03 10:30:45.34 99.668 00:10:45.34
326 CZ PLÁNOČKA Jan Láďa 10:30:45.99 99.568 00:10:45.99
327 AT NAGELHOFER Robert Sturm 2330 10:30:46.18 99.539 00:10:46.18
328 AT SG MIKS Wolfgang und Andrea Miks Racer 10:30:47.05 99.405 00:10:47.05
329 CZ VACHTL Jan Tobi 10:30:48.26 99.219 00:10:48.26
330 CZ ACADEMY LOFT Venture Academy 49 10:30:48.52 99.180 00:10:48.52
331 NO HELGESEN Bjorn Ove Femhoje III. 10:30:49.01 99.105 00:10:49.01
332 HU BÖDI József BJ 99 10:30:49.79 98.986 00:10:49.79
333 SK GRÉK Peter Romana. 10:30:50.16 98.929 00:10:50.16
334 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Black Widow 10:30:50.32 98.905 00:10:50.32
335 SK BELANEC Team Auróra 10:30:50.67 98.852 00:10:50.67
336 CZ TRUKSA Vítězslav Eliška 10:30:50.88 98.820 00:10:50.88
337 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Kovi 10:30:51.34 98.750 00:10:51.34
338 DE HOOP Michael Kylie 10:30:52.37 98.594 00:10:52.37
339 AT VOLLNHOFER Dominik Niki 4 10:30:52.69 98.546 00:10:52.69
340 CZ VLČEK Jiří Skorju 10:30:53.19 98.471 00:10:53.19
341 SK MINÁRIK + MAŤAŠEJE Ján.15 10:30:54.61 98.257 00:10:54.61
342 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 77 10:30:56.31 98.002 00:10:56.31
343 AT EPPENSTEINER Josef Ceciel 10:30:56.63 97.955 00:10:56.63
344 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Laval 10:30:57.42 97.837 00:10:57.42
345 CZ KUDELA Jaromír Ing. Mája 10:30:57.51 97.824 00:10:57.51
346 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Sirius 1416 10:30:58.41 97.690 00:10:58.41
347 PL SEDLACEK Josef JS 8 10:31:00.99 97.309 00:11:00.99
348 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 16 10:31:01.02 97.304 00:11:01.02
349 SK HELMAR Team Skava 10:31:01.63 97.214 00:11:01.63
350 SK ŠIMKO Ján Šimo 44 10:31:01.96 97.166 00:11:01.96
351 AT WIEFLER Alois Gypsy One 10:31:02.31 97.115 00:11:02.31
352 CZ KOLÍNEK Jarolím Kolínek Team "C" 10:31:03.36 96.961 00:11:03.36
353 AT ECKHARDT Markus Ecki´s 011 10:31:05.89 96.593 00:11:05.89
354 SK BRKAL Ján Ing. Simona 10:31:07.90 96.302 00:11:07.90
355 PL SZYMAŃSKI Zbigniew SZ 38 10:31:08.51 96.214 00:11:08.51
356 CZ CHARYPAR Vladimír Charyš 3 10:31:09.04 96.138 00:11:09.04
357 PL KOZLENIA - WOLANIN Evel 10:31:10.61 95.913 00:11:10.61
358 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Strachova 10:31:11.70 95.757 00:11:11.70
359 SK OVŠÁK + KONŠ Team Vanesa 10:31:12.30 95.672 00:11:12.30
360 CZ MILOTA Milan MM 006 10:31:13.35 95.522 00:11:13.35
361 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Secundus 10:31:13.55 95.494 00:11:13.55
362 DE TEAM BRANDT & WICHERT Pliskova 10:31:14.14 95.410 00:11:14.14
363 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Gamora 10:31:15.38 95.235 00:11:15.38
364 PL TARASIUK Jerzy George 539 10:31:15.83 95.172 00:11:15.83
365 CZ GRUBER Lubomír Luboš 10:31:16.32 95.103 00:11:16.32
366 CZ ATH KVĚTNÁ Grošák 10:31:16.84 95.030 00:11:16.84
367 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Dave 10:31:18.15 94.846 00:11:18.15
368 AT BLIEGE Felix Felix 20 10:31:18.53 94.793 00:11:18.53
369 PL SEDLACEK Josef JS 3 10:31:18.82 94.753 00:11:18.82
370 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Miki 10:31:21.13 94.431 00:11:21.13
371 CZ GRUBER Lubomír Adélka 10:31:22.24 94.278 00:11:22.24
372 PL KWAŚNICKI Tomasz Lolita 10:31:23.12 94.156 00:11:23.12
373 SK ČÁNI Ĺudovít LC 859 10:31:23.97 94.039 00:11:23.97
374 PL MAJCHER Krystian & Marcel KM 89 10:31:24.17 94.012 00:11:24.17
375 DE TARGATZ Angela Dr. DR 11 10:31:24.50 93.966 00:11:24.50
376 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 35 10:31:28.87 93.370 00:11:28.87
377 PT PEDRO PORTO D Daymoon 10:31:29.70 93.258 00:11:29.70
378 DE SPITZBERG Team U 138 10:31:30.50 93.150 00:11:30.50
379 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Kubiš 10:31:31.53 93.011 00:11:31.53
380 SK TRISTIGNAC TEAM Ida 10:31:34.28 92.643 00:11:34.28
381 AT STEINER Alfred Andy IV. 10:31:35.28 92.509 00:11:35.28
382 DE BEHLKE Andreas AB 02 10:31:36.16 92.393 00:11:36.16
383 SK HROZEN Peter Pálffy 10:31:37.30 92.242 00:11:37.30
384 CZ ACADEMY LOFT Brave Academy 66 10:31:37.94 92.157 00:11:37.94
385 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 26 10:31:39.15 91.997 00:11:39.15
386 DE TEAM GOUDEN DUIF "C" Klaus 2 10:31:44.30 91.325 00:11:44.30
387 PL GRODNY Andrzej "A" Iwanka 10:31:46.27 91.070 00:11:46.27
388 CZ KLEMENS Karel ml. Moana 10:31:46.55 91.034 00:11:46.55
389 CZ LOCCO TEAM Doktor 10:31:46.93 90.985 00:11:46.93
390 PL KOZLENIA Artur Didi 10:31:48.36 90.801 00:11:48.36
391 CZ HOLUB "A" Bohdan 10:31:48.59 90.772 00:11:48.59
392 CZ GORČÍK + MACHALA Team Paula 10:31:49.38 90.671 00:11:49.38
393 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Falcon 10:31:50.49 90.529 00:11:50.49
394 SK J & I MARTON TEAM M 3 10:31:50.94 90.472 00:11:50.94
395 CZ HAŠŠO Slavomír FC 1 10:31:51.27 90.430 00:11:51.27
396 PL JANIA - LACH Team Jay Jay Junior 10:31:51.63 90.384 00:11:51.63
397 AT NAHIČ & ZWILAK Team Boss 10:31:51.75 90.369 00:11:51.75
398 DE TORSTEN Jahn Jahn 4 10:31:52.57 90.265 00:11:52.57
399 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Kyara 10:31:53.86 90.102 00:11:53.86
400 CZ NERS Jaroslav Viktorie 10:31:54.18 90.061 00:11:54.18
401 AT OFNER Kurt Carly 10:31:54.54 90.016 00:11:54.54
402 CZ HANZEL TEAM Fanda 4 10:31:54.89 89.972 00:11:54.89
403 SK DREXLEROVÁ Helena Kincsem 10:31:55.26 89.925 00:11:55.26
404 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Maruš. 10:31:55.52 89.893 00:11:55.52
405 DE SG STEFFL "A" Buffalo Bill 10:31:55.93 89.841 00:11:55.93
406 SK BODNAR & VILČKO Vladimír Bovi 2 10:31:56.13 89.816 00:11:56.13
407 PL PACEK Wojciech Speed Test 10:31:56.51 89.768 00:11:56.51
408 AT ECKHARDT Markus Ecki´s 014 10:31:56.91 89.718 00:11:56.91
409 PL MAZIARZ RACING TEAM Quinn 10:31:57.46 89.650 00:11:57.46
410 SK COMOREK Pavel Putin 10:31:58.16 89.562 00:11:58.16
411 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Little Pirate 10:31:58.62 89.505 00:11:58.62
412 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Ant-Man 10:31:59.78 89.361 00:11:59.78
413 DE HOOP Michael Cash Honey 10:32:00.10 89.321 00:12:00.10
414 SK HROZEN Peter Aneta 10:32:00.33 89.292 00:12:00.33
415 DE SPITZBERG Team U 153 10:32:00.69 89.248 00:12:00.69
416 CZ MAČALA Zdeněk MZ 1 10:32:02.50 89.024 00:12:02.50
417 PL KUSION Tomasz Renda 10:32:02.94 88.970 00:12:02.94
418 AT ALTUMAH Alhasan Kiano 10:32:03.33 88.922 00:12:03.33
419 CZ SUCHÁNEK Břetislav Miša 10:32:03.83 88.861 00:12:03.83
420 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 26 10:32:04.19 88.816 00:12:04.19
421 DE ANDREAS & UDO Marie 10:32:06.86 88.490 00:12:06.86
422 CZ MILOTA Milan MM 001 10:32:07.05 88.467 00:12:07.05
423 AT JAKUPOVIC Jasmin Jasko 10:32:07.42 88.422 00:12:07.42
424 CZ ACADEMY LOFT Sydney Academy 67 10:32:07.64 88.395 00:12:07.64
425 SK BABIC Pavol Red Hrky 305 10:32:07.78 88.378 00:12:07.78
426 AT STEINER Alfred Andy 1-Sa 10:32:08.42 88.301 00:12:08.42
427 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 23 10:32:08.77 88.258 00:12:08.77
428 CZ GRUBER Simon Gladiator 10:32:09.09 88.220 00:12:09.09
429 AT RIEDL Franz Melani 10:32:09.83 88.130 00:12:09.83
430 SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 19 10:32:09.87 88.125 00:12:09.87
431 CZ ACADEMY LOFT Střela Academy 25 10:32:10.01 88.108 00:12:10.01
432 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 30 10:32:10.35 88.067 00:12:10.35
433 CZ ŠABATA Jan J.Š. 2 10:32:10.38 88.064 00:12:10.38
434 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Lennon 10:32:10.83 88.010 00:12:10.83
435 CZ GORČÍK + MACHALA Team Pája 10:32:11.04 87.984 00:12:11.04
436 CZ HOLUB "B" Božena 10:32:11.23 87.961 00:12:11.23
437 AT BLIEGE Felix Felix 13 10:32:12.63 87.793 00:12:12.63
438 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ SP 045 10:32:13.21 87.724 00:12:13.21
439 CZ KRUTIL Karel + Michal Satan K. 10:32:13.34 87.708 00:12:13.34
440 AT NÖRES Kurt Styria Power 10:32:13.97 87.633 00:12:13.97
441 SK BINDAS JUN. Štefan Stivi 10:32:13.98 87.632 00:12:13.98
442 HU VIGLIDÁN Ágoston LK 84 10:32:14.29 87.595 00:12:14.29
443 CZ TARVAN TEAM TARVAN Gypsy Queen 10:32:14.35 87.588 00:12:14.35
444 PL MISIAK Marek Marek 91 10:32:14.56 87.563 00:12:14.56
445 AT WIEFLER Alois Alfred 10:32:14.92 87.520 00:12:14.92
446 DE TEAM - DIE ROTHALBOMBER Ares 10:32:14.96 87.515 00:12:14.96
447 SK ČAMPIŠ Milan MC 62 10:32:15.10 87.498 00:12:15.10
448 DE HEIDEMANN + WINTER Amette 10:32:15.55 87.445 00:12:15.55
448 PL JANIA - LACH Team Wibul 10:32:15.55 87.445 00:12:15.55
450 PL MICHALAK Bogdan Borka 12 10:32:16.01 87.390 00:12:16.01
451 CZ ŠÁLEK Roman RS 05 10:32:16.20 87.368 00:12:16.20
452 AT JAKUPOVIC Jasmin Rocky 10:32:16.29 87.357 00:12:16.29
453 DE TEAM ANHÄNGER Claus K. 10:32:16.43 87.340 00:12:16.43
454 AT DEMAJ & KUKLA Team Niko 10:32:16.65 87.314 00:12:16.65
455 PL GRODNY Andrzej Hugo 10:32:16.78 87.299 00:12:16.78
456 PL JANIA - LACH Team Rapon 10:32:16.97 87.276 00:12:16.97
457 CZ ATH KVĚTNÁ Bago 10:32:17.55 87.208 00:12:17.55
458 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 20 10:32:18.08 87.145 00:12:18.08
459 DE TARGATZ Angela Dr. DR 1 10:32:18.34 87.114 00:12:18.34
460 CZ BAJTEK Jan Alfa 10:32:18.71 87.071 00:12:18.71
460 PL SMORAWSKI Marek + Jacek Gabi 10:32:18.71 87.071 00:12:18.71
462 PL TEAM OLR MAZURY Player 10:32:19.57 86.969 00:12:19.57
463 AT BLIEGE Felix Felix 2 10:32:19.76 86.947 00:12:19.76
464 SK MAJDÁK Michal Jantar 10:32:20.21 86.894 00:12:20.21
464 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Libelle 10:32:20.21 86.894 00:12:20.21
466 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 12 10:32:20.73 86.833 00:12:20.73
467 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Mika 10:32:22.11 86.672 00:12:22.11
468 CZ KULÍK Přemysl Pavel 10:32:22.59 86.616 00:12:22.59
469 DE HOOP Michael Nelly 10:32:22.79 86.592 00:12:22.79
470 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 12 10:32:22.87 86.583 00:12:22.87
471 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Dostal 10:32:23.28 86.535 00:12:23.28
472 CZ NOVOTNÁ Petra Pepina 10:32:23.62 86.496 00:12:23.62
473 CZ BARTOŠ TEAM Luisa 10:32:23.92 86.461 00:12:23.92
474 AT DEMAJ & KUKLA Team Josef 10:32:24.23 86.425 00:12:24.23
475 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Rolex 10:32:24.86 86.352 00:12:24.86
476 HU VIGLIDÁN Ágoston LK 42 10:32:25.21 86.311 00:12:25.21
477 PL SROKA-KUSION-KAWA Team Rambo 10:32:25.41 86.288 00:12:25.41
478 PL RAFITA TEAM H&M 10:32:25.70 86.255 00:12:25.70
479 CZ BOUCHAL Martin Predátor 10:32:26.24 86.192 00:12:26.24
480 CZ PLÁNOČKA Jan Jan. 10:32:26.41 86.172 00:12:26.41
481 PL PITAŚ M & M Team Mario 10:32:26.77 86.131 00:12:26.77
482 CZ HANZEL TEAM Fanda 1 10:32:26.99 86.106 00:12:26.99
483 SK KOPAS Michal Miško 10:32:27.13 86.089 00:12:27.13
484 CZ MAREK Petr Pankrác 10:32:27.24 86.077 00:12:27.24
485 CZ ACADEMY LOFT Hurricane Academy 71 10:32:27.60 86.035 00:12:27.60
486 DE TEAM NAMIBIA Hoop & Lücke Elli 10:32:27.97 85.993 00:12:27.97
487 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Helmut 6 10:32:27.98 85.992 00:12:27.98
488 SK TEAM LUTERAN HRICIK BAŠISTA Prekvapenie ML 10:32:28.44 85.939 00:12:28.44
489 AT STEINER Alfred Samy 1 10:32:28.59 85.922 00:12:28.59
490 CZ TÁBORSKÝ Vladimír David 10:32:29.32 85.838 00:12:29.32
491 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Doctor Strange 10:32:29.55 85.811 00:12:29.55
492 DE TEAM GOCH Von de Yeti 10:32:29.75 85.789 00:12:29.75
493 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Mirka 10:32:30.02 85.758 00:12:30.02
494 AT HOFMANN Leopold Poldi 54 10:32:30.34 85.721 00:12:30.34
495 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Sirius 1389 10:32:30.52 85.701 00:12:30.52
496 CZ BOROVIČKA Ladislav Fury 13 10:32:31.27 85.615 00:12:31.27
497 SK ŠIMKO Ján Šimo 17 10:32:31.90 85.543 00:12:31.90
498 SK VOJTKO Milan Mivo 01 10:32:33.04 85.414 00:12:33.04
499 CZ MAČALA Zdeněk MZ 2 10:32:33.27 85.388 00:12:33.27
500 CZ VACHTL Jan Pavlína 10:32:33.52 85.359 00:12:33.52
501 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Kvitova 10:32:33.80 85.328 00:12:33.80
502 CZ ACADEMY LOFT Black Academy 54 10:32:33.81 85.327 00:12:33.81
503 DE TEAM BRANDT & WICHERT Spotakova 10:32:34.24 85.278 00:12:34.24
504 SK J & I MARTON TEAM M 2 10:32:34.62 85.235 00:12:34.62
505 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ Renate 10:32:35.05 85.186 00:12:35.05
506 SK MAJDÁK Michal Safír 10:32:35.87 85.094 00:12:35.87
507 AT GRATZER Werner Spartacus 10:32:37.24 84.940 00:12:37.24
508 AT KUTLESA Slavko SLK 11 10:32:37.55 84.905 00:12:37.55
509 AT KUTLESA Slavko SLK 06 10:32:40.20 84.609 00:12:40.20
510 PL KOZLENIA - WOLANIN Ana 10:32:40.26 84.603 00:12:40.26
511 SK ČAMPIŠ Milan MM 68 10:32:40.39 84.588 00:12:40.39
512 SK BINDAS JUN. Štefan Elitt 10:32:40.59 84.566 00:12:40.59
513 PL KOZLENIA Boguslawa Kazek 10:32:40.71 84.553 00:12:40.71
514 AT STEINER Alfred Andy 2-Sa 10:32:40.98 84.523 00:12:40.98
515 SK HROZEN Peter Hogo Fogo 10:32:41.41 84.475 00:12:41.41
516 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Jägerndorf Lady 10:32:42.16 84.392 00:12:42.16
517 CZ HAŠŠO Slavomír Benda 2 10:32:42.25 84.382 00:12:42.25
518 SK BALÁŽ Štefan Lofik 10:32:42.49 84.355 00:12:42.49
519 DE TEAM - DIE ROTHALBOMBER Diamant 10:32:42.80 84.321 00:12:42.80
520 SK BLAHOVSKÝ + HNILIČKA Team South Portland 10:32:42.91 84.309 00:12:42.91
521 DE TEAM ANHÄNGER Manfred M. 10:32:43.03 84.296 00:12:43.03
522 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ Conny 10:32:43.62 84.230 00:12:43.62
523 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Primus 10:32:43.71 84.220 00:12:43.71
524 PL PALENTKA-KUBIAK Team J-09 10:32:44.25 84.161 00:12:44.25
525 SK VOJTKO Milan Mivo 13 10:32:45.42 84.032 00:12:45.42
526 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Laura 10:32:46.49 83.915 00:12:46.49
527 DE ANDREAS & UDO Naddy 10:32:47.09 83.849 00:12:47.09
528 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 028 10:32:47.42 83.813 00:12:47.42
529 CZ ACADEMY LOFT Venture Academy 48 10:32:47.98 83.752 00:12:47.98
530 AT HALATSCHEK Dietmar Adi 10:32:48.04 83.746 00:12:48.04
531 AT HALATSCHEK Dietmar Inge 10:32:49.36 83.602 00:12:49.36
532 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Zatopek 10:32:49.78 83.556 00:12:49.78
533 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Dvanáctka 10:32:50.67 83.460 00:12:50.67
534 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 76 10:32:51.37 83.384 00:12:51.37
535 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 8 10:32:51.47 83.373 00:12:51.47
536 DE TEAM SASSE - WELZEL Wess.-Gö.Ko. 10:32:51.61 83.358 00:12:51.61
537 DE TREPTE Arndt & Marcus Ropo 10:32:51.79 83.339 00:12:51.79
538 CZ ESHEK Bohdan Bruno 10:32:52.05 83.311 00:12:52.05
539 PL TARASIUK Jerzy Rosmo 10:32:52.24 83.290 00:12:52.24
540 AT HALATSCHEK Dietmar Roma 1 10:32:52.34 83.279 00:12:52.34
541 CZ HRUDA Jan Josef 6 10:32:52.84 83.226 00:12:52.84
542 DE TORSTEN Jahn Jahn 1 10:32:53.63 83.141 00:12:53.63
543 SK PRIEHODA Ján + Ivana Kutuzov 10:32:54.21 83.078 00:12:54.21
544 SK BRKAL Ján Ing. Katarína 10:32:54.87 83.007 00:12:54.87
545 DE TEAM GOCH Leo. 10:32:55.62 82.927 00:12:55.62
546 PL KOCIK & BASA Julia 2 10:32:56.61 82.821 00:12:56.61
547 CZ HRUDA Jan Josef 5 10:32:56.67 82.815 00:12:56.67
548 PL PACEK Wojciech Tornado 10:32:57.15 82.764 00:12:57.15
549 CZ LAŇKA Alfons Ing. Marie 10:32:57.70 82.705 00:12:57.70
550 SK BALVOŇ Michal Mikuláš 10:32:57.75 82.700 00:12:57.75
551 CZ GRUBER Lubomír Rossi 10:32:58.76 82.593 00:12:58.76
552 DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Schinze 3 10:32:59.07 82.560 00:12:59.07
553 CZ HAŠŠO Slavomír Slavo 1 10:33:00.03 82.458 00:13:00.03
554 AT DEMAJ & KUKLA Team Bull 10:33:00.36 82.423 00:13:00.36
555 CZ FLY YOUNG STARS Jessica 10:33:00.60 82.398 00:13:00.60
556 AT HEILAND Helmut Petrus 10:33:00.79 82.378 00:13:00.79
557 PL MAZIARZ RACING TEAM Marlee 10:33:01.38 82.316 00:13:01.38
558 AT HÖLD Erich Philipp 10:33:01.66 82.286 00:13:01.66
559 PL MAJCHER Krystian & Marcel KM 79 10:33:04.22 82.018 00:13:04.22
560 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 021 10:33:04.67 81.971 00:13:04.67
561 CZ KONOPÍK Jiří Beda 10:33:06.63 81.767 00:13:06.63
562 CZ BARTOŠ TEAM Axepa 10:33:07.27 81.700 00:13:07.27
563 PL TARASIUK Jerzy Blau Diamond 10:33:07.76 81.649 00:13:07.76
564 DE SCHOEN Friedrich Fritz 12 10:33:09.05 81.516 00:13:09.05
565 PL GRODNY Andrzej "A" Iwan 10:33:10.81 81.334 00:13:10.81
566 DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Schinze 4 10:33:13.02 81.108 00:13:13.02
567 CZ SETTLER + KUBÁČEK Team Zitkala 10:33:14.09 80.998 00:13:14.09
568 SK ČAMPIŠ Milan RC 65 10:33:15.46 80.859 00:13:15.46
569 CZ BALKONOVÝ ODCHOV Nikolas 10:33:15.65 80.840 00:13:15.65
570 PL PACEK & LIS TEAM Bono 10:33:17.14 80.688 00:13:17.14
571 CZ CHARYPAR Vladimír Charyš 6 10:33:17.66 80.636 00:13:17.66
572 CZ MILOTA Milan MM 003 10:33:18.03 80.598 00:13:18.03
573 SK NOVÁK Pavel Markus 10:33:18.76 80.525 00:13:18.76
574 SK BLAHOVSKÝ + HNILIČKA Team Romulus 5 10:33:19.61 80.439 00:13:19.61
575 CZ KLEMENS Karel Kafi 10:33:21.11 80.289 00:13:21.11
576 PL SROKA Krzysztof Emi 10:33:21.81 80.219 00:13:21.81
577 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Sixtus 10:33:22.76 80.124 00:13:22.76
578 CZ KOCIÁN Milan Pat 10:33:23.11 80.089 00:13:23.11
579 CR CULIC TEAM Denis & Karla Dubrovnik Fly 10:33:23.55 80.045 00:13:23.55
580 DE ANDREAS & UDO Laura 10:33:23.86 80.014 00:13:23.86
581 CZ ACADEMY LOFT Silbu Academy 40 10:33:24.39 79.961 00:13:24.39
582 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 09 10:33:26.57 79.745 00:13:26.57
583 AT GRATZER Marco "B" Bruno 10:33:27.33 79.670 00:13:27.33
584 DE SKOPLJAK Denis Erwin 10:33:30.79 79.330 00:13:30.79
585 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Junior 10:33:30.90 79.319 00:13:30.90
586 CZ BECHA Lubomír + Jan Bony 10:33:32.27 79.185 00:13:32.27
587 PL SZYMAŃSKI Zbigniew SZ 22 10:33:32.51 79.162 00:13:32.51
588 DE TEAM GOUDEN DUIF "C" Werner 2 10:33:33.57 79.059 00:13:33.57
589 CZ LAŇKA Alfons Ing. Fony 10:33:33.99 79.018 00:13:33.99
590 SK GRÉK Peter Petra 10:33:34.03 79.014 00:13:34.03
591 CH TEAM LENTI Hoxhai Florent Fly-By-Me 10:33:34.88 78.932 00:13:34.88
592 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Groot 10:33:35.72 78.851 00:13:35.72
593 DE HEIDEMANN + WINTER Tanja 10:33:36.32 78.793 00:13:36.32
594 AT ECKHARDT Markus Ecki´s 016 10:33:37.32 78.696 00:13:37.32
595 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Franzi 10:33:38.02 78.629 00:13:38.02
596 PL SEDLACEK Josef JS 9 10:33:38.99 78.536 00:13:38.99
597 CH TEAM FROHMATTA Jeff 10:33:39.42 78.495 00:13:39.42
598 PL CZULOWSKI Jakub Iskra 10:33:39.64 78.473 00:13:39.64
599 SK PRÍVARA Pavol Kinčen-Saga 10:33:39.68 78.470 00:13:39.68
600 DE TEAM BRANDT & WICHERT Koukalova 10:33:40.87 78.356 00:13:40.87
601 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Ledecka 10:33:41.28 78.317 00:13:41.28
602 DE SKOPLJAK Denis Alfons 10:33:41.56 78.290 00:13:41.56
603 AT NAHIČ & ZWILAK Team King 10:33:42.05 78.243 00:13:42.05
604 PL KOZLENIA Artur Adam 10:33:42.77 78.175 00:13:42.77
605 CZ HANZEL TEAM Elza 11 10:33:43.55 78.101 00:13:43.55
606 CZ ATH KVĚTNÁ Karla 10:33:44.72 77.990 00:13:44.72
607 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 5 10:33:45.02 77.962 00:13:45.02
608 AT HALATSCHEK Dietmar Conni 10:33:45.57 77.910 00:13:45.57
609 CZ TALLA Stanislav + František Anička 10:33:46.30 77.841 00:13:46.30
610 SK J & I MARTON TEAM M 5 10:33:46.82 77.792 00:13:46.82
611 SK TATRY-DERBY D-1 10:33:47.50 77.728 00:13:47.50
612 AT LINDTNER Harald Blaue Sprintboy 10:33:47.84 77.696 00:13:47.84
613 PL KOZLENIA Artur Pola 10:33:48.53 77.631 00:13:48.53
614 AT OFNER Kurt Remus 10:33:50.26 77.470 00:13:50.26
615 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 8 10:33:50.54 77.444 00:13:50.54
616 AT WIEFLER Alois Jörg 10:33:51.10 77.391 00:13:51.10
617 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Dvorak 10:33:51.99 77.309 00:13:51.99
618 PL TARASIUK Jerzy Talent 296 10:33:53.01 77.214 00:13:53.01
619 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Sirius 84 10:33:53.93 77.129 00:13:53.93
620 CZ ACADEMY LOFT House Academy 59 10:33:54.19 77.105 00:13:54.19
621 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 2 10:33:55.30 77.002 00:13:55.30
622 SK LAŠ Vladimír Las 4 10:33:55.86 76.951 00:13:55.86
623 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Hajský 10:33:55.90 76.947 00:13:55.90
624 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Neo 10:33:56.79 76.865 00:13:56.79
625 CZ BOJKO Stanislav Jarka 10:33:57.66 76.785 00:13:57.66
626 DE TREPTE Arndt & Marcus Henk 10:33:58.02 76.752 00:13:58.02
627 AT NAGELHOFER Robert Tornado 2308 10:33:58.05 76.750 00:13:58.05
628 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 026 10:33:59.05 76.658 00:13:59.05
629 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarda 10:33:59.65 76.603 00:13:59.65
630 PL PITAŚ M & M Team Black Nemo 10:34:02.44 76.350 00:14:02.44
631 HU BÖDI József BJ 32 10:34:02.56 76.339 00:14:02.56
632 CZ ATH KVĚTNÁ Karel 10:34:02.71 76.325 00:14:02.71
633 CZ TALLA Stanislav + František Vojta 10:34:03.47 76.256 00:14:03.47
634 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Zambi 10:34:04.54 76.160 00:14:04.54
635 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Himmel 10:34:05.13 76.107 00:14:05.13
636 DE PREUSSEN-DERBY Team Pretty 10:34:06.33 75.999 00:14:06.33
637 DE SCHOEN Friedrich Fritz 5 10:34:07.08 75.931 00:14:07.08
638 AT SCHÖN Johann Nero 10:34:07.57 75.888 00:14:07.57
639 CZ ŠÁLEK Roman RS 07 10:34:08.47 75.807 00:14:08.47
640 CH TEAM ANDERHUB Karlsbad 10:34:08.66 75.790 00:14:08.66
641 PL SROKA-KUSION-KAWA Team Pudzion 10:34:09.11 75.750 00:14:09.11
642 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 135 10:34:09.16 75.745 00:14:09.16
643 SK HELMAR Team Bodbu 10:34:09.82 75.687 00:14:09.82
644 SK BCHB TEAM Maria. 10:34:10.51 75.625 00:14:10.51
645 SK BCHB TEAM Luky 10:34:11.83 75.508 00:14:11.83
646 AT VOLLNHOFER Dominik Niki 6 10:34:12.99 75.405 00:14:12.99
647 PT PEDRO PORTO Able Master 10:34:13.22 75.385 00:14:13.22
648 AT GRATZER Marco "B" Siegfried 10:34:13.78 75.336 00:14:13.78
649 CZ SETTLER + KUBÁČEK Team Kwahu 10:34:15.63 75.173 00:14:15.63
650 AT NAHIČ & ZWILAK Team Jani 10:34:16.93 75.059 00:14:16.93
651 CZ EM-EKO.CZ PS 3 10:34:17.09 75.045 00:14:17.09
652 CZ B & B TEAM Erik 10:34:17.55 75.004 00:14:17.55
653 AT SCHÖN Johann Madlen 10:34:17.76 74.986 00:14:17.76
654 SK NOVÁK Pavel Milan 10:34:18.68 74.906 00:14:18.68
655 CZ ŠÁLEK Roman RS 03 10:34:19.33 74.849 00:14:19.33
656 PL G-YARD LOFT Mirelmo 10:34:20.10 74.782 00:14:20.10
657 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Kratochvilova 10:34:21.40 74.669 00:14:21.40
658 SK FAMILY PINČÁK Džipsi 10:34:21.97 74.620 00:14:21.97
659 PT PEDRO PORTO Abu 10:34:22.21 74.599 00:14:22.21
660 AT NAGELHOFER Robert Lava 2303 10:34:23.88 74.455 00:14:23.88
661 PL MAZIARZ RACING TEAM Meeko 10:34:24.80 74.376 00:14:24.80
662 SK EXPRES TEAM Kira 10:34:24.94 74.364 00:14:24.94
663 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 083 10:34:25.04 74.355 00:14:25.04
664 CZ ŠÁLEK Roman RS 06 10:34:25.18 74.343 00:14:25.18
665 AT RIEDL Franz Werner 10:34:25.47 74.318 00:14:25.47
666 CZ GORČÍK + MACHALA Team Dejsi 10:34:25.51 74.315 00:14:25.51
667 AT KUTLESA Slavko SLK 08 10:34:25.88 74.283 00:14:25.88
668 DE TARGATZ Angela Dr. DR 3 10:34:26.13 74.261 00:14:26.13
669 CZ ŠABATA Jan J.Š. 1 10:34:26.58 74.223 00:14:26.58
670 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Nera 10:34:26.81 74.203 00:14:26.81
671 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 6 10:34:27.42 74.151 00:14:27.42
672 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 12 10:34:27.78 74.120 00:14:27.78
673 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Klat 58 10:34:29.02 74.014 00:14:29.02
674 CZ GRUBER Simon Hardy 10:34:29.18 74.001 00:14:29.18
675 CZ GERSPITZER Team GT-3 10:34:29.60 73.965 00:14:29.60
676 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 2 10:34:29.74 73.953 00:14:29.74
677 DE TARGATZ Angela Dr. DR 12 10:34:30.73 73.869 00:14:30.73
678 DE TEAM GOCH TG 047 10:34:31.18 73.831 00:14:31.18
679 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Lubruku 10:34:31.22 73.828 00:14:31.22
680 AT NAGELHOFER Robert Magma 2311 10:34:31.77 73.781 00:14:31.77
681 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 130 10:34:31.94 73.767 00:14:31.94
682 SK ČÁNI Ĺudovít LC 847 10:34:32.46 73.723 00:14:32.46
683 SK BODNAR & VILČKO Vladimír Bovi 4 10:34:32.86 73.689 00:14:32.86
684 AT NÖRES Kurt Atomic 10:34:32.97 73.680 00:14:32.97
685 CZ PLÁNOČKA Jan Milena 10:34:33.10 73.669 00:14:33.10
686 CZ ACADEMY LOFT Crystal Academy 64 10:34:33.26 73.655 00:14:33.26
687 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Saffier 10:34:33.28 73.653 00:14:33.28
688 CZ BARTOŠ TEAM Bulschmidt 10:34:33.58 73.628 00:14:33.58
689 PL PALENTKA-KUBIAK Team J-21 10:34:33.90 73.601 00:14:33.90
690 DE FELBINGER Gerhard Cleopatra 10:34:34.12 73.583 00:14:34.12
691 SK ČÁNI Ĺudovít LC 826 10:34:34.25 73.572 00:14:34.25
692 DE TEAM BRANDT & WICHERT Cech 10:34:34.44 73.556 00:14:34.44
693 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 4 10:34:34.79 73.526 00:14:34.79
694 PL JANIA - LACH Team Heros J14 10:34:35.04 73.505 00:14:35.04
695 DE ANTONOV AVIATION AN 12 10:34:35.62 73.457 00:14:35.62
696 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 22 10:34:35.84 73.438 00:14:35.84
697 PL PITAŚ M & M Team Lara 10:34:36.17 73.410 00:14:36.17
698 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 28 10:34:36.43 73.389 00:14:36.43
699 CZ MAJKA + JAN TEAM Jan 10:34:36.70 73.366 00:14:36.70
700 SK HROZEN Peter Peťko 10:34:37.34 73.313 00:14:37.34
701 DE ANTONOV AVIATION AN 22 10:34:38.13 73.247 00:14:38.13
702 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 072 10:34:38.43 73.222 00:14:38.43
703 CZ SVOBODA Jiří Zuzka 10:34:39.06 73.169 00:14:39.06
704 PT PEDRO PORTO Absent 10:34:39.23 73.155 00:14:39.23
705 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Thaisa 10:34:39.62 73.122 00:14:39.62
706 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 46 10:34:39.95 73.095 00:14:39.95
707 DE A-TEAM BOEHME Sami 10:34:39.97 73.093 00:14:39.97
708 CZ KULÍK Přemysl Tornádo 10:34:40.08 73.084 00:14:40.08
709 CZ HOLUB "A" Boleslav 10:34:40.17 73.077 00:14:40.17
710 DE ZSCHOMMLER Jens Toby 10:34:41.51 72.966 00:14:41.51
711 PL RAFITA TEAM Gucci 10:34:41.99 72.926 00:14:41.99
712 PL GRODNY Andrzej "A" Sara 10:34:42.39 72.893 00:14:42.39
713 AT LINDTNER Harald Karel-Opal 10:34:42.91 72.850 00:14:42.91
714 PL TARASIUK Jerzy Peter 10:34:43.36 72.813 00:14:43.36
715 CZ ACADEMY LOFT Double Academy 46 10:34:43.39 72.810 00:14:43.39
716 AT LINDTNER Harald Talentina 10:34:43.97 72.763 00:14:43.97
717 DE SCHOEN Friedrich Fritz 7 10:34:44.56 72.714 00:14:44.56
718 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Apollo 10:34:45.32 72.652 00:14:45.32
719 SK HELMAR Team Koncuk 10:34:46.06 72.591 00:14:46.06
720 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 002 10:34:46.44 72.560 00:14:46.44
721 CZ LOCCO TEAM Fatty 10:34:46.48 72.557 00:14:46.48
722 PL TARASIUK Jerzy George 10:34:46.71 72.538 00:14:46.71
723 PL G-YARD LOFT Trivaner 10:34:46.85 72.526 00:14:46.85
724 AT RIEDL Franz Sabine 10:34:46.93 72.520 00:14:46.93
725 SK BABIC Pavol Hoody 310 10:34:47.13 72.503 00:14:47.13
726 PL PALENTKA-KUBIAK Team M-05 10:34:47.38 72.483 00:14:47.38
727 CZ MILOTA Milan MM 005 10:34:47.99 72.433 00:14:47.99
728 AT NAHIČ & ZWILAK Team Kiwi 10:34:48.13 72.422 00:14:48.13
729 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 010 10:34:48.79 72.368 00:14:48.79
730 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Jozef 1 10:34:49.11 72.342 00:14:49.11
731 SK LAŠ Vladimír Las 6 10:34:49.18 72.336 00:14:49.18
732 PL SEDLACEK Josef JS 5 10:34:49.49 72.311 00:14:49.49
733 AT GASSER Reinhard Galadriel 10:34:49.55 72.306 00:14:49.55
734 SK FAMILY PINČÁK I. Sofinka 10:34:49.88 72.279 00:14:49.88
735 DE WINGS 2 WIN W2W 371 10:34:49.89 72.279 00:14:49.89
736 AT GRATZER Werner Flamma 10:34:50.19 72.254 00:14:50.19
737 DE MOELLER Andreas AML Wonder 10:34:50.43 72.235 00:14:50.43
738 CZ BALKONOVÝ ODCHOV Denis 10:34:50.44 72.234 00:14:50.44
739 CZ LAŇKA Alfons Ing. Lydie 10:34:50.52 72.227 00:14:50.52
740 AT EPPENSTEINER Josef Cesario 10:34:50.76 72.208 00:14:50.76
741 CZ TOMEK Jindřich T5. 10:34:52.06 72.103 00:14:52.06
742 CZ BAJTEK Jan Shogun 10:34:52.44 72.072 00:14:52.44
743 PL PACEK & LIS TEAM Piórko 10:34:53.06 72.022 00:14:53.06
744 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 084 10:34:53.29 72.003 00:14:53.29
745 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Sohn 1854 10:34:53.35 71.999 00:14:53.35
746 CZ ACADEMY LOFT House Academy 58 10:34:53.54 71.983 00:14:53.54
747 SK BRKAL Ján Ing. Adriána 10:34:53.59 71.979 00:14:53.59
748 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Di Giannantonio 10:34:53.80 71.962 00:14:53.80
749 DE SCHOEN Friedrich Fritz 2 10:34:54.06 71.941 00:14:54.06
750 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 31 10:34:54.49 71.907 00:14:54.49
751 AT BLIEGE Felix Felix 1 10:34:54.67 71.892 00:14:54.67
752 SK TATRY-DERBY D-6 10:34:54.79 71.883 00:14:54.79
753 DE WINGS 2 WIN W2W 357 10:34:54.85 71.878 00:14:54.85
754 SK FAMILY PINČÁK Zarka 10:34:55.34 71.839 00:14:55.34
755 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Roli 10:34:56.25 71.766 00:14:56.25
756 AT VOLLNHOFER Dominik Niki 3 10:34:56.93 71.711 00:14:56.93
757 AT BLIEGE Felix Felix 25 10:34:57.48 71.667 00:14:57.48
758 DE SG STEFFL "A" Jessi James 10:34:57.79 71.643 00:14:57.79
759 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Anny 10:34:58.10 71.618 00:14:58.10
760 DE ANTONOV AVIATION AN 26 10:34:58.58 71.580 00:14:58.58
761 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Zera 10:34:58.71 71.569 00:14:58.71
762 DE WINGS 2 WIN W2W 139 10:34:59.21 71.529 00:14:59.21
763 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Alonso 10:34:59.33 71.520 00:14:59.33
764 NO HELGESEN Bjorn Ove Pokerace II. 10:34:59.61 71.498 00:14:59.61
764 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 025 10:34:59.61 71.498 00:14:59.61
766 DE SCHOEN Friedrich Fritz 3 10:34:59.77 71.485 00:14:59.77
767 PL KOZLENIA Boguslawa Laura 10:34:59.96 71.470 00:14:59.96
768 SK TATRY-DERBY D-3 10:35:00.44 71.432 00:15:00.44
769 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Bella. 10:35:01.54 71.345 00:15:01.54
770 SK J & I MARTON TEAM M 1 10:35:01.55 71.344 00:15:01.55
771 CZ KONOPÍK Jiří Iva 10:35:01.68 71.334 00:15:01.68
772 DE SKOPLJAK Denis Denis 10:35:02.24 71.289 00:15:02.24
773 CZ DUDA Přemysl Eva 10:35:02.49 71.269 00:15:02.49
774 DE SKOPLJAK Denis Irene 10:35:02.64 71.258 00:15:02.64
775 SK BCHB TEAM Ján 10:35:02.85 71.241 00:15:02.85
776 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Sting 10:35:03.04 71.226 00:15:03.04
777 CH TEAM ANDERHUB Prag 10:35:03.57 71.184 00:15:03.57
778 CZ TRUKSA Vítězslav Prokop 10:35:03.80 71.166 00:15:03.80
779 DE TEAM FRANKENPFALZ Bruno 10:35:04.21 71.134 00:15:04.21
780 CZ SVOBODA Jiří Jana 10:35:04.31 71.126 00:15:04.31
781 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Milena 10:35:05.06 71.067 00:15:05.06
782 AT HEILAND Helmut Leo 10:35:05.47 71.035 00:15:05.47
783 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 33 10:35:05.55 71.029 00:15:05.55
784 NO HELGESEN Bjorn Ove Ares II. 10:35:05.84 71.006 00:15:05.84
785 HU LÁSZLÓ-MOLNÁR LM 73 10:35:06.90 70.923 00:15:06.90
786 BE COPPENS Peter Vichy 10:35:07.11 70.907 00:15:07.11
787 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 67 10:35:07.42 70.882 00:15:07.42
788 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 21 10:35:07.52 70.874 00:15:07.52
789 SK BLAHOVSKÝ + HNILIČKA Team The Great 8 10:35:07.80 70.853 00:15:07.80
790 AT HOFMANN Leopold Poldi 6 10:35:08.12 70.828 00:15:08.12
791 PL BASA Marek & Andrzej M 6 10:35:08.36 70.809 00:15:08.36
792 CZ ACADEMY LOFT Dafne Academy 51 10:35:08.75 70.779 00:15:08.75
793 CZ MAJKA + JAN TEAM Martin 10:35:08.76 70.778 00:15:08.76
794 CZ TRUKSA Vítězslav Hana 10:35:09.13 70.749 00:15:09.13
795 DE SCHOEN Friedrich Fritz 11 10:35:09.28 70.737 00:15:09.28
796 CZ ACADEMY LOFT Olympia Academy 60 10:35:09.54 70.717 00:15:09.54
797 CH DERBY TEAM PILATUS Ermis 10:35:09.91 70.688 00:15:09.91
798 DE HOOP Michael Olivia 10:35:09.92 70.688 00:15:09.92
799 PL PALENTKA-KUBIAK Team W-2 10:35:10.13 70.671 00:15:10.13
800 HU BÖDI József BJ 43 10:35:10.81 70.618 00:15:10.81
801 DE TEAM - DIE ROTHALBOMBER Athene 10:35:10.92 70.610 00:15:10.92
802 CZ FLY YOUNG STARS Hanna 10:35:11.04 70.601 00:15:11.04
803 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Indy 10:35:11.90 70.534 00:15:11.90
804 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 056 10:35:12.24 70.508 00:15:12.24
805 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 53 10:35:12.69 70.473 00:15:12.69
806 CZ BASTL Josef Hellboy 10:35:13.02 70.448 00:15:13.02
807 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Petra 10:35:13.40 70.418 00:15:13.40
808 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 1652 10:35:13.67 70.397 00:15:13.67
809 CZ BOJKO Stanislav Honzík 10:35:13.82 70.386 00:15:13.82
810 PL SROKA Krzysztof Linka 10:35:13.94 70.377 00:15:13.94
811 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 119 10:35:13.97 70.374 00:15:13.97
812 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 022 10:35:14.04 70.369 00:15:14.04
813 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 7 10:35:14.46 70.337 00:15:14.46
814 AT HEILAND Helmut Jutha 10:35:14.91 70.302 00:15:14.91
815 SK FAMILY PINČÁK Star 10:35:14.92 70.301 00:15:14.92
816 AT LINDTNER Harald Talentporter 10:35:15.30 70.272 00:15:15.30
817 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 006 10:35:15.34 70.269 00:15:15.34
818 CZ BOROVIČKA Ladislav Emil 10:35:15.68 70.243 00:15:15.68
819 CZ KOLÍNEK Jarolím Kolínek Team "A" 10:35:16.01 70.218 00:15:16.01
820 AT GRATZER Marco "A" Aurel 10:35:16.10 70.211 00:15:16.10
821 PL SMORAWSKI Marek + Jacek Portos 10:35:16.55 70.176 00:15:16.55
822 AT RÖTZER Franz Top 6 10:35:16.60 70.172 00:15:16.60
823 DE SG STEFFL "B" Old Sam 10:35:16.97 70.144 00:15:16.97
824 DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Werner 4 10:35:17.06 70.137 00:15:17.06
825 AT KUTLESA Slavko SLK 02 10:35:18.77 70.007 00:15:18.77
826 CZ KULÍK Přemysl Lada 10:35:19.38 69.960 00:15:19.38
827 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Bezzecchi 10:35:19.67 69.938 00:15:19.67
828 CZ HOLUB "B" Břetislav 10:35:20.45 69.879 00:15:20.45
829 CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Micuš 10:35:20.53 69.873 00:15:20.53
830 SK HROZEN Peter Mária 10:35:20.69 69.861 00:15:20.69
831 DE TEAM FRANKENPFALZ Der Maier 10:35:22.28 69.740 00:15:22.28
832 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Dan 10:35:22.52 69.722 00:15:22.52
833 DE HIENZSCH Frank F.H. 5 10:35:22.82 69.699 00:15:22.82
834 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Sohn 662 10:35:23.45 69.652 00:15:23.45
835 DE TREPTE Arndt & Marcus Favorit 10:35:23.83 69.623 00:15:23.83
836 PL GRODNY Andrzej Lena 10:35:24.18 69.597 00:15:24.18
837 SK OVŠÁK + KONŠ Team Harry 10:35:24.53 69.570 00:15:24.53
838 SK NOVÁK Pavel Rudo 10:35:25.10 69.528 00:15:25.10
839 CZ MILOTA Milan MM 002 10:35:25.70 69.483 00:15:25.70
840 PL MAZIARZ RACING TEAM Caitlin 10:35:26.31 69.437 00:15:26.31
841 PL SMORAWSKI Marek + Jacek Meteor 10:35:27.24 69.367 00:15:27.24
842 DE SKOPLJAK Denis Paul. 10:35:27.65 69.336 00:15:27.65
843 CZ RÝDEL Jiří Margrit 10:35:28.27 69.290 00:15:28.27
844 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Nebula 10:35:29.08 69.230 00:15:29.08
845 SK KUBÁŇ Milan Mickey 10:35:29.92 69.167 00:15:29.92
846 CZ BECHA Lubomír + Jan Jack 10:35:29.97 69.164 00:15:29.97
847 CZ ACADEMY LOFT China Academy 39 10:35:30.55 69.120 00:15:30.55
848 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Sali 10:35:31.16 69.075 00:15:31.16
849 PL KOCIK & BASA Krysia 3 10:35:31.58 69.044 00:15:31.58
850 AT GRATZER Marco "A" Homer 10:35:31.99 69.014 00:15:31.99
851 DE TEAM BRANDT & WICHERT Soukalova 10:35:32.53 68.974 00:15:32.53
852 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Messi 10:35:33.55 68.898 00:15:33.55
853 CZ BECHYNĚ Radek Adam 10:35:33.69 68.888 00:15:33.69
854 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 25 10:35:34.30 68.843 00:15:34.30
855 SK TEAM LUTERAN HRICIK BAŠISTA Luti 10:35:36.44 68.686 00:15:36.44
856 CZ SUCHÁNEK Břetislav Břeťa 10:35:36.59 68.675 00:15:36.59
857 DE TEAM SASSE - WELZEL 108 - 1220 10:35:38.53 68.533 00:15:38.53
858 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Golden Vojta 10:35:39.54 68.459 00:15:39.54
859 CZ BOROVIČKA Ladislav Chrymazona 10:35:39.91 68.432 00:15:39.91
860 PL SROKA-KUSION-KAWA Team Julian 10:35:43.91 68.142 00:15:43.91
861 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Esmee 10:35:44.32 68.113 00:15:44.32
862 PL G-YARD LOFT Aviand 10:35:46.54 67.953 00:15:46.54
863 PL MICHALAK Bogdan Honorata 03 10:35:47.45 67.887 00:15:47.45
864 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Zidane Junior 10:35:48.33 67.824 00:15:48.33
865 SK BODNAR & VILČKO Vladimír Bovi 6 10:35:49.98 67.707 00:15:49.98
866 CZ SKOKAN Pavel Ardenka 1 10:35:50.83 67.646 00:15:50.83
867 AT HALATSCHEK Dietmar Hilde 10:35:53.95 67.425 00:15:53.95
868 SK TEAM LUTERAN HRICIK BAŠISTA Klokoč 10:35:54.22 67.406 00:15:54.22
869 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Yondu 10:35:54.57 67.381 00:15:54.57
870 DE BEHLKE Andreas AB 03 10:35:55.41 67.322 00:15:55.41
871 DE TEAM NAMIBIA Hoop & Lücke Maxi 10:35:55.81 67.294 00:15:55.81
872 PL KWAŚNICKI Tomasz Pippa 10:35:56.18 67.268 00:15:56.18
873 PL SZYMAŃSKI Zbigniew SZ 39 10:35:57.10 67.203 00:15:57.10
874 CZ BASTL Josef Nightboy 10:35:57.65 67.164 00:15:57.65
875 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 032 10:36:02.10 66.854 00:16:02.10
876 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 14 10:36:02.65 66.816 00:16:02.65
877 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Andrej 10:36:04.09 66.716 00:16:04.09
878 CZ KOLÍNEK Jarolím Kolínek Team "F" 10:36:04.55 66.684 00:16:04.55
879 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 23 10:36:04.65 66.677 00:16:04.65
880 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 9 10:36:05.47 66.620 00:16:05.47
881 CZ FLY YOUNG STARS Angela 10:36:05.69 66.605 00:16:05.69
882 CZ ACADEMY LOFT Tbulk Academy 1 10:36:07.21 66.501 00:16:07.21
883 AT NAGELHOFER Robert Tsunami 2313 10:36:07.38 66.489 00:16:07.38
884 PL SMORAWSKI Marek + Jacek Atos 10:36:07.77 66.462 00:16:07.77
885 CZ LAŇKA Alfons Ing. Martina 10:36:07.78 66.461 00:16:07.78
886 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 7 10:36:08.36 66.422 00:16:08.36
887 DE TREPTE Arndt & Marcus Edwin 10:36:09.23 66.362 00:16:09.23
888 CZ KLEMENS Karel Sifr 10:36:10.04 66.307 00:16:10.04
889 CH TEAM FROHMATTA Asadi Junior 10:36:11.11 66.233 00:16:11.11
890 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 8 10:36:12.24 66.157 00:16:12.24
891 AT HALATSCHEK Dietmar Isolde 10:36:12.59 66.133 00:16:12.59
892 DE SG STEFFL "A" Winnetou 10:36:12.79 66.119 00:16:12.79
893 CZ VLČEK Jiří Joan 10:36:13.04 66.102 00:16:13.04
894 CZ PŘÍVARA Vladimír Bony 10:36:13.70 66.057 00:16:13.70
895 PL GRODNY Andrzej Rena 10:36:14.07 66.032 00:16:14.07
896 DE TEAM BRANDT & WICHERT Jagr 10:36:14.68 65.991 00:16:14.68
897 SK NOVÁK Pavel Vlado 10:36:16.18 65.889 00:16:16.18
898 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Kuky 10:36:17.13 65.825 00:16:17.13
899 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 9 10:36:18.56 65.729 00:16:18.56
900 CZ LAŇKA Alfons Ing. Laura 10:36:20.24 65.617 00:16:20.24
901 DE SOELLNER JUNIOR TEAM SJT 2 10:36:21.08 65.560 00:16:21.08
902 PL KWAŚNICKI Tomasz Bolek 10:36:22.05 65.496 00:16:22.05
903 CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Bodo 10:36:23.34 65.410 00:16:23.34
904 PL SROKA Krzysztof Zoi 10:36:23.70 65.386 00:16:23.70
905 SK TRISTIGNAC TEAM Tiril 10:36:24.02 65.365 00:16:24.02
906 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 050 10:36:24.19 65.353 00:16:24.19
907 PL PACEK Wojciech Little Miss 10:36:24.41 65.339 00:16:24.41
908 DE ZSCHOMMLER Jens Tony 10:36:24.99 65.300 00:16:24.99
909 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Ada 10:36:26.23 65.218 00:16:26.23
910 DE TEAM SASSE - WELZEL Deime. - Heide. 2 10:36:26.86 65.176 00:16:26.86
911 CZ GRUBER Marek Ivoš 10:36:27.49 65.135 00:16:27.49
912 PL MAZIARZ RACING TEAM Banagi 10:36:27.69 65.122 00:16:27.69
913 DE ZG HELIOS Zeus 10:36:27.79 65.115 00:16:27.79
914 CH TEAM ANDERHUB Brünn 10:36:28.11 65.094 00:16:28.11
915 CZ LAŇKA Alfons Ing. Eva 10:36:28.57 65.064 00:16:28.57
916 AT GRATZER Werner Priscus 10:36:28.72 65.054 00:16:28.72
917 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarka 10:36:29.15 65.026 00:16:29.15
918 PL MISIAK Marek Marek 00 10:36:29.91 64.976 00:16:29.91
919 AT SG MIKS Wolfgang und Andrea Nico 10:36:31.06 64.900 00:16:31.06
920 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Sablikova 10:36:31.33 64.883 00:16:31.33
921 AT WIEFLER Alois Alpha 1 10:36:31.45 64.875 00:16:31.45
922 AT LINDTNER Harald Rode Karel 10:36:31.95 64.842 00:16:31.95
923 HU LÁSZLÓ-MOLNÁR LM 24 10:36:32.04 64.836 00:16:32.04
924 CZ KHL Kamenář Henrieta 10:36:33.40 64.747 00:16:33.40
925 CZ ACADEMY LOFT Silver Academy 63 10:36:34.03 64.706 00:16:34.03
926 SK KOPAS Michal Miška 10:36:34.14 64.699 00:16:34.14
927 PL KOZLENIA Boguslawa Zigi 10:36:34.67 64.665 00:16:34.67
928 DE HIENZSCH Frank F.H. 2 10:36:35.46 64.613 00:16:35.46
929 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 53 10:36:35.94 64.582 00:16:35.94
930 DE SIEBERT Dieter Delphine 10:36:36.17 64.567 00:16:36.17
931 PL GRODNY Andrzej "A" Reda 10:36:36.70 64.533 00:16:36.70
932 SK HELMAR Team Wiesa 10:36:37.33 64.492 00:16:37.33
933 PL KUSION Tomasz Natalia 10:36:38.38 64.424 00:16:38.38
934 CZ BAJTEK Jan Kira 10:36:39.53 64.350 00:16:39.53
935 CZ TEAM ZEMAN + KAŠUBA ZK 3 10:36:39.87 64.328 00:16:39.87
936 PL KOCIK & BASA Martyna 10:36:40.78 64.270 00:16:40.78
937 DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Wassmuth 1 10:36:42.59 64.154 00:16:42.59
938 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Annet 10:36:44.21 64.050 00:16:44.21
939 CZ TOMEK Jindřich T1. 10:36:45.84 63.947 00:16:45.84
940 AT GRATZER Marco "B" Clemenza 10:36:47.23 63.858 00:16:47.23
941 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Kraglin Obfonteri 10:36:47.90 63.816 00:16:47.90
942 PL NOWICKI Damian Freccia Blu 10:36:48.90 63.753 00:16:48.90
943 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Timo 1 10:36:49.10 63.740 00:16:49.10
944 DE TEAM GOCH Lady Blue 10:36:49.64 63.706 00:16:49.64
945 CH TEAM ANDERHUB Pilsen 10:36:51.20 63.608 00:16:51.20
946 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 18 10:36:51.60 63.582 00:16:51.60
947 DE WINGS 2 WIN W2W 354 10:36:51.76 63.572 00:16:51.76
948 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Eros 10:36:52.25 63.542 00:16:52.25
949 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 035 10:36:53.04 63.492 00:16:53.04
950 SK ČÁNI Ĺudovít LC 829 10:36:53.70 63.451 00:16:53.70
951 SK BODNAR & VILČKO Vladimír Bovi 1 10:36:55.24 63.354 00:16:55.24
952 SK KOPAS Michal Michal 10:36:55.74 63.323 00:16:55.74
953 SK PODHORSKÝ TEAM Budvár 1 10:36:56.09 63.301 00:16:56.09
954 CZ FLY YOUNG STARS Jefferson 10:36:56.32 63.287 00:16:56.32
955 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 68 10:36:57.79 63.196 00:16:57.79
956 SK BCHB TEAM Samko 10:36:58.34 63.162 00:16:58.34
957 PL SEDLACEK Josef JS 7 10:36:59.28 63.103 00:16:59.28
958 BE COPPENS Peter Lemon 10:36:59.88 63.066 00:16:59.88
959 CZ TOMEK Jindřich T4. 10:37:01.19 62.985 00:17:01.19
960 SK MAJDÁK Michal Opál 10:37:01.73 62.952 00:17:01.73
961 SK PODHORSKÝ TEAM Mário 1 10:37:02.26 62.919 00:17:02.26
962 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Don 10:37:02.35 62.914 00:17:02.35
963 DE MOELLER Andreas AML Kittel 10:37:02.68 62.894 00:17:02.68
964 PL CZULOWSKI Jakub Leonardo 10:37:04.12 62.805 00:17:04.12
965 CZ ŠÁLEK Roman RS 04 10:37:04.51 62.781 00:17:04.51
966 DE SOELLNER JUNIOR TEAM SJT 1 10:37:05.15 62.742 00:17:05.15
967 SK BODNAR & VILČKO Vladimír Bovi 5 10:37:05.31 62.732 00:17:05.31
968 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 69 10:37:05.36 62.729 00:17:05.36
969 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 036 10:37:05.53 62.719 00:17:05.53
970 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 6 10:37:05.91 62.696 00:17:05.91
971 CZ KHL Kamenář Harry 10:37:06.55 62.656 00:17:06.55
972 CZ GRUBER Marek Perla 10:37:07.71 62.586 00:17:07.71
973 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 004 10:37:08.05 62.565 00:17:08.05
974 HU LÁSZLÓ-MOLNÁR LM 19 10:37:08.78 62.521 00:17:08.78
975 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 10 10:37:09.12 62.500 00:17:09.12
976 AT WALDER Florian Space Boy 10:37:09.15 62.498 00:17:09.15
977 AT GASSER Reinhard Gismo 10:37:09.52 62.476 00:17:09.52
978 SK VOJTKO Milan Mivo 03 10:37:09.83 62.457 00:17:09.83
979 CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Štěpán 10:37:10.37 62.424 00:17:10.37
980 PT PEDRO PORTO D Dalpot 10:37:10.75 62.401 00:17:10.75
981 CZ SUCHÁNEK Břetislav Domča 10:37:11.01 62.385 00:17:11.01
982 CZ TOMEK Jindřich T3. 10:37:11.20 62.374 00:17:11.20
983 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 063 10:37:11.97 62.327 00:17:11.97
984 CZ ACADEMY LOFT Olympia Academy 61 10:37:13.83 62.215 00:17:13.83
985 SK OVŠÁK + KONŠ Team Nikol 10:37:14.49 62.176 00:17:14.49
986 CZ ACADEMY LOFT Willy Academy 43 10:37:15.94 62.089 00:17:15.94
987 PL JANIA - LACH Team Jorg 10:37:16.26 62.069 00:17:16.26
988 AT VOLLNHOFER Dominik Niki 5 10:37:16.83 62.035 00:17:16.83
989 SK ČAMPIŠ Milan MK 69 10:37:17.47 61.997 00:17:17.47
990 DE TARGATZ Angela Dr. DR 5 10:37:17.60 61.989 00:17:17.60
991 AT NAGELHOFER Robert Vulkan 2301 10:37:18.45 61.938 00:17:18.45
992 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Sebrle 10:37:18.51 61.935 00:17:18.51
993 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Sirius 1386 10:37:19.11 61.899 00:17:19.11
994 CZ ACADEMY LOFT Dafne Academy 17 10:37:19.91 61.852 00:17:19.91
995 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 10 10:37:21.43 61.761 00:17:21.43
996 DE TREPTE Arndt & Marcus Treeng 10:37:21.88 61.735 00:17:21.88
997 SK LB PIGEONS Ally 4 10:37:22.16 61.718 00:17:22.16
998 DE SOELLNER JUNIOR TEAM SJT 4 10:37:22.51 61.697 00:17:22.51
999 SK OVŠÁK + KONŠ Team Star. 10:37:23.78 61.622 00:17:23.78
1000 PL SMORAWSKI Marek + Jacek Aramis 10:37:24.20 61.597 00:17:24.20
1001 CZ KOLÍNEK Jarolím Kolínek Team "B" 10:37:24.78 61.563 00:17:24.78
1002 CZ DAVID Petr Amor. 10:37:25.24 61.536 00:17:25.24
1003 AT ECKHARDT Markus Ecki´s 008 10:37:26.42 61.467 00:17:26.42
1004 PL BASA Marek & Andrzej M 5 10:37:26.96 61.435 00:17:26.96
1005 SK BALÁŽ Štefan Lolita 10:37:27.30 61.415 00:17:27.30
1006 CZ GRUBER Simon Žofka 10:37:27.38 61.410 00:17:27.38
1007 SK PRIEHODA Ján + Ivana Zara. 10:37:27.90 61.380 00:17:27.90
1008 AT NAHIČ & ZWILAK Team Chip 10:37:28.17 61.364 00:17:28.17
1009 PL SEDLACEK Josef JS 1 10:37:28.62 61.338 00:17:28.62
1010 AT RIEDL Franz Mitzi 10:37:28.85 61.324 00:17:28.85
1011 SK HROZEN Peter Petra 10:37:29.38 61.293 00:17:29.38
1012 CZ GRUBER Lubomír Marek 10:37:29.55 61.283 00:17:29.55
1013 CZ KUDELA Jaromír Ing. Anna. 10:37:31.01 61.198 00:17:31.01
1014 PL PITAŚ M & M Team Carlos 10:37:31.05 61.196 00:17:31.05
1015 AT KUTLESA Slavko SLK 07 10:37:32.10 61.135 00:17:32.10
1016 PL KUSION Tomasz Kornelia 10:37:32.63 61.104 00:17:32.63
1017 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Wolke 10:37:32.82 61.093 00:17:32.82
1018 AT HALATSCHEK Dietmar Ralf 10:37:33.49 61.054 00:17:33.49
1019 AT OFNER Kurt Romulus 10:37:34.59 60.991 00:17:34.59
1020 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Rocket Raccoon 10:37:35.04 60.965 00:17:35.04
1021 AT JAKUPOVIC Jasmin Baby Joda 10:37:35.84 60.918 00:17:35.84
1022 DE TARGATZ Angela Dr. DR 10 10:37:36.03 60.907 00:17:36.03
1023 AT HALATSCHEK Dietmar Klara 10:37:36.80 60.863 00:17:36.80
1024 AT KUTLESA Slavko SLK 05 10:37:39.14 60.729 00:17:39.14
1025 AT NAGELHOFER Robert Donner 2302 10:37:40.13 60.672 00:17:40.13
1026 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Versailles 10:37:40.30 60.662 00:17:40.30
1027 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 57 10:37:40.52 60.649 00:17:40.52
1028 SK HORŇÁČEK Miroslav Janka 10:37:41.61 60.587 00:17:41.61
1029 BE COPPENS Peter Binda 10:37:42.29 60.548 00:17:42.29
1030 PL SROKA Krzysztof Leo 10:37:42.52 60.535 00:17:42.52
1031 AT EPPENSTEINER Josef Cler 10:37:42.79 60.520 00:17:42.79
1032 CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Lidka 10:37:44.67 60.413 00:17:44.67
1033 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 1643 10:37:45.11 60.388 00:17:45.11
1034 CZ BOUCHAL Martin Aligátor 10:37:46.44 60.313 00:17:46.44
1035 PL KOZLENIA - WOLANIN Leoni 10:37:46.76 60.295 00:17:46.76
1036 PL JANIA - LACH Team Zolni 10:37:47.57 60.249 00:17:47.57
1037 BE COPPENS Peter Freya 10:37:48.10 60.219 00:17:48.10
1038 CZ KLEMENS Karel Phatt 10:37:48.34 60.206 00:17:48.34
1039 CZ ACADEMY LOFT Střela Academy 26 10:37:48.79 60.180 00:17:48.79
1040 CZ DUDA Přemysl Karla 10:37:48.95 60.171 00:17:48.95
1041 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Rico 10:37:49.82 60.122 00:17:49.82
1042 CZ BECHYNĚ Radek Káča 10:37:51.31 60.039 00:17:51.31
1043 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 18 10:37:51.56 60.025 00:17:51.56
1044 AT RIEDL Franz Andreas 10:37:51.66 60.019 00:17:51.66
1045 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 001 10:37:53.42 59.921 00:17:53.42
1046 CH TEAM WIRZ Priska Nufer 10:37:53.93 59.892 00:17:53.93
1047 DE SG WACHALSKI Waldo 10:37:55.15 59.824 00:17:55.15
1048 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Remy 10:37:55.90 59.783 00:17:55.90
1049 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Pavla 10:37:56.32 59.759 00:17:56.32
1050 DE SIEBERT Dieter Dazzler 10:37:57.64 59.686 00:17:57.64
1051 DE TEAM NAMIBIA Hoop & Lücke Scheele 10:37:59.59 59.578 00:17:59.59
1052 DE TEAM GOCH TG 044 10:38:02.31 59.428 00:18:02.31
1053 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Gabčík 10:38:02.89 59.397 00:18:02.89
1054 AT GASSER Reinhard Gaucho 10:38:03.79 59.347 00:18:03.79
1055 CZ BRULÍK Josef Ria 10:38:04.29 59.320 00:18:04.29
1056 CZ KLEMENSOVÁ Sára Sek 10:38:04.32 59.318 00:18:04.32
1057 DE TEAM ALNA Alberto Cotayo Shada 10:38:04.72 59.296 00:18:04.72
1058 DE SPITZBERG Team U 128 10:38:05.75 59.240 00:18:05.75
1059 CZ HOLUB "A" Bohuslav 10:38:06.20 59.216 00:18:06.20
1060 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 5 10:38:06.58 59.195 00:18:06.58
1061 CZ SVOBODA Jiří Terezka 10:38:08.20 59.107 00:18:08.20
1062 SK EXPRES TEAM Red 10:38:08.44 59.094 00:18:08.44
1063 SK LAŠ Vladimír Las 1 10:38:09.29 59.048 00:18:09.29
1064 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Hawkeye 10:38:09.60 59.031 00:18:09.60
1065 DE SKOPLJAK Denis Birgit 10:38:11.08 58.951 00:18:11.08
1066 CZ VACHTL Jan Jakub 10:38:12.71 58.863 00:18:12.71
1067 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art36 10:38:15.30 58.724 00:18:15.30
1068 CH DERBY TEAM PILATUS Wallypower 10:38:17.48 58.607 00:18:17.48
1069 CZ KLEMENSOVÁ Sára Pohár 10:38:18.58 58.548 00:18:18.58
1070 CZ LAŇKA Alfons Ing. Lucka 10:38:19.22 58.514 00:18:19.22
1071 PL KOZLENIA - WOLANIN Zygi 10:38:20.39 58.452 00:18:20.39
1072 CZ KLEMENSOVÁ Sára Turbo. 10:38:21.32 58.403 00:18:21.32
1073 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 020 10:38:21.50 58.393 00:18:21.50
1074 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Maria 2 10:38:22.89 58.320 00:18:22.89
1075 DE WINGS 2 WIN W2W 377 10:38:23.74 58.275 00:18:23.74
1076 CZ KULÍK Přemysl Gladiátor 10:38:25.65 58.174 00:18:25.65
1077 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Lenny 10:38:26.24 58.143 00:18:26.24
1078 DE TARGATZ Angela Dr. DR 8 10:38:26.27 58.141 00:18:26.27
1079 AT NAGELHOFER Robert Pfeil 2321 10:38:27.12 58.097 00:18:27.12
1080 CZ MASNÝ & M Chruščov 10:38:27.44 58.080 00:18:27.44
1081 PL KUSION Tomasz Konrad 10:38:27.78 58.062 00:18:27.78
1082 CZ HLAVINKA Josef Regina 10:38:29.50 57.972 00:18:29.50
1083 SK BELANEC Team Arianna 10:38:30.53 57.918 00:18:30.53
1084 DE TEAM GOUDEN DUIF "C" Werner 1 10:38:32.91 57.794 00:18:32.91
1085 AT GASSER Reinhard Grazia 10:38:33.49 57.764 00:18:33.49
1086 DE TEAM GOCH Schöne White 2 10:38:34.41 57.717 00:18:34.41
1087 AT GRATZER Marco "A" Achilles 10:38:36.21 57.624 00:18:36.21
1088 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 1665 10:38:37.39 57.563 00:18:37.39
1089 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 15 10:38:39.90 57.434 00:18:39.90
1090 CZ NOVOTNÁ Petra It´s Otto 10:38:40.53 57.401 00:18:40.53
1091 CZ VÍTOVEC P & M Eržika 10:38:41.22 57.366 00:18:41.22
1092 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Blue Harry 10:38:41.38 57.358 00:18:41.38
1093 CZ EM-EKO.CZ PS 1 10:38:41.82 57.335 00:18:41.82
1094 CZ KRUTIL Karel + Michal Chňapík 10:38:43.03 57.274 00:18:43.03
1095 PL RAFITA TEAM Pepe 10:38:43.92 57.228 00:18:43.92
1096 DE TEAM ALNA Alberto Cotayo Oxi 10:38:46.73 57.086 00:18:46.73
1097 SK J & I MARTON TEAM M 6 10:38:47.17 57.063 00:18:47.17
1098 AT GRATZER Marco "A" Caligula 10:38:48.65 56.988 00:18:48.65
1098 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 11 10:38:48.65 56.988 00:18:48.65
1100 CZ KROČIL Jaroslav Lucifer 10:38:52.39 56.800 00:18:52.39
1101 DE SIEBERT Dieter Dava 10:38:54.45 56.697 00:18:54.45
1102 CZ VERNER Pavel Guvernerka 10:38:55.35 56.652 00:18:55.35
1103 PL NOWICKI Damian Primo 10:38:57.56 56.542 00:18:57.56
1104 CZ VÍTOVEC P & M Fanny 10:38:58.35 56.503 00:18:58.35
1105 SK PODHORSKÝ TEAM Budvár 2 10:38:58.68 56.486 00:18:58.68
1106 AT RIEDL Franz Jenni 10:39:00.14 56.414 00:19:00.14
1107 SK NOVÁK Pavel Palo 10:39:01.75 56.335 00:19:01.75
1108 DE SCHOEN Friedrich Fritz 6 10:39:08.07 56.024 00:19:08.07
1109 SK DUCHOVIČ Jozef Gardenia 10:39:11.90 55.838 00:19:11.90
1110 CZ BARTOŠ TEAM Schmidt 10:39:13.49 55.761 00:19:13.49
1111 CZ KLEMENS Karel ml. Klike 10:39:18.43 55.523 00:19:18.43
1112 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ SP 085 10:39:20.44 55.427 00:19:20.44
1113 AT GRATZER Marco "A" Istvan 10:39:21.35 55.384 00:19:21.35
1114 PL KOCIK & BASA Kasia 1 10:39:22.86 55.312 00:19:22.86
1115 AT HALATSCHEK Dietmar Enkel Pole 10:39:24.80 55.220 00:19:24.80
1116 DE BEHLKE Andreas AB 06 10:39:25.39 55.192 00:19:25.39
1117 DE TEAM FRANKENPFALZ Der Belgier 10:39:26.17 55.155 00:19:26.17
1118 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 1 10:39:26.98 55.117 00:19:26.98
1119 CZ GRUBER Simon Sabinka 10:39:30.28 54.961 00:19:30.28
1120 SK VAŠÍČEK Pavel Jožo 10:39:32.93 54.837 00:19:32.93
1121 HU TAKÁCS József & Márk TJM 43 10:39:34.23 54.776 00:19:34.23
1122 CZ ACADEMY LOFT Dafne Academy 50 10:39:39.35 54.539 00:19:39.35
1123 DE TEAM GOCH Mustang 10:39:39.53 54.530 00:19:39.53
1124 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 83 10:39:40.58 54.482 00:19:40.58
1125 PL CZULOWSKI Jakub Wilga 10:39:42.65 54.386 00:19:42.65
1126 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 9 10:39:43.89 54.329 00:19:43.89
1127 AT GRATZER Marco "A" Sonny 10:39:48.05 54.139 00:19:48.05
1128 PL MISIAK Marek Marek 69 10:39:48.88 54.101 00:19:48.88
1129 CH TEAM ANDERHUB Budweis 10:39:49.12 54.090 00:19:49.12
1130 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 68 10:39:52.89 53.919 00:19:52.89
1131 AT GRATZER Marco "A" Adson 10:39:53.03 53.913 00:19:53.03
1132 CZ BECHA Lubomír + Jan Ben 10:39:54.43 53.850 00:19:54.43
1133 AT RÖTZER Franz Top 3 10:39:56.16 53.772 00:19:56.16
1134 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 17 10:39:57.54 53.710 00:19:57.54
1135 PL BRASZKO Adam i Helena Bak 10:39:58.13 53.684 00:19:58.13
1136 SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 04 10:39:59.07 53.642 00:19:59.07
1137 DE SG STEFFL "A" Sundance Kid 10:40:00.27 53.588 00:20:00.27
1138 CZ PLÁNOČKA Jan Luboš 10:40:02.02 53.510 00:20:02.02
1139 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 100 10:40:03.86 53.428 00:20:03.86
1140 DE TORSTEN Jahn Jahn 3 10:40:05.61 53.351 00:20:05.61
1141 CZ HOLUB "A" Bohdana 10:40:05.78 53.343 00:20:05.78
1142 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 25 10:40:06.01 53.333 00:20:06.01
1143 SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 21 10:40:07.04 53.287 00:20:07.04
1144 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 39 10:40:09.61 53.174 00:20:09.61
1145 AT BLIEGE Felix Felix 3 10:40:11.02 53.112 00:20:11.02
1146 CZ HOLUB "A" Ctirad 10:40:11.37 53.097 00:20:11.37
1147 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Vasili 10:40:11.73 53.081 00:20:11.73
1148 DE SG WACHALSKI Walker 10:40:12.79 53.035 00:20:12.79
1149 CZ TEAM SMUTNÝ Marco Polo 10:40:19.20 52.756 00:20:19.20
1150 CH TEAM WIRZ Michelle Gisin 10:40:20.69 52.692 00:20:20.69
1151 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 014 10:40:24.13 52.543 00:20:24.13
1152 DE HIENZSCH Frank F.H. 3 10:40:28.68 52.349 00:20:28.68
1153 SK BALÁŽ Štefan Loto 10:40:29.96 52.294 00:20:29.96
1154 AT GASSER Reinhard Garnet 10:40:30.23 52.283 00:20:30.23
1155 PL CZULOWSKI Jakub RWD-6 10:40:30.91 52.254 00:20:30.91
1156 AT GRATZER Marco "B" Salvadore 10:40:32.37 52.192 00:20:32.37
1157 AT HÖLD Erich Raphael 10:40:33.51 52.144 00:20:33.51
1158 CZ EM-EKO.CZ PS 4 10:40:35.60 52.056 00:20:35.60
1159 PT PEDRO PORTO Abstrakt 10:40:36.07 52.036 00:20:36.07
1160 CZ KONEČNÝ Vlastimil Leo 10:40:37.51 51.975 00:20:37.51
1161 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Heiko 10:40:42.30 51.775 00:20:42.30
1162 CZ GRUBER Marek Marco 10:40:46.47 51.602 00:20:46.47
1163 CZ MASNÝ & M Lenin 10:40:48.26 51.528 00:20:48.26
1164 AT GRATZER Marco "A" Gyula 10:40:48.76 51.507 00:20:48.76
1165 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 3 10:40:59.99 51.048 00:20:59.99
1166 AT RIEDL Franz Martin 10:41:00.91 51.011 00:21:00.91
1167 PL G-YARD LOFT Winnedi 10:41:11.39 50.590 00:21:11.39
1168 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Star-Lord 10:41:12.07 50.563 00:21:12.07
1169 CH TEAM WIRZ Melanie Meillard 10:41:14.18 50.480 00:21:14.18
1170 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 5266 10:41:23.09 50.129 00:21:23.09
1171 CZ LAŇKA Alfons Ing. Lenka 10:41:24.35 50.080 00:21:24.35
1172 SK PRÍVARA Pavol Kinčen-Perla 10:41:25.67 50.028 00:21:25.67
1173 CZ KONOPÍK Jiří Leona 10:41:27.96 49.939 00:21:27.96
1174 DE ZG HELIOS Hera 10:41:28.53 49.917 00:21:28.53
1175 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Neymar 10:41:30.85 49.828 00:21:30.85
1176 AT NÖRES Kurt Murphy 10:41:36.06 49.627 00:21:36.06
1177 DE SIEBERT Dieter Decker 10:41:40.85 49.445 00:21:40.85
1178 PL SZYMAŃSKI Zbigniew SZ 36 10:41:42.94 49.365 00:21:42.94
1179 CH TEAM LENTI Hoxhai Florent Fliss 10:41:44.04 49.324 00:21:44.04
1180 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Ríša 10:41:46.42 49.234 00:21:46.42
1181 CZ LAŇKA Alfons Ing. Jaruš 10:41:50.17 49.093 00:21:50.17
1182 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 009 10:41:51.48 49.044 00:21:51.48
1183 CZ KLEMENS Karel Ready 10:41:54.31 48.938 00:21:54.31
1184 CZ DAVID Petr Karin 10:41:55.72 48.886 00:21:55.72
1185 SK FAMILY PINČÁK Victory 10:41:57.51 48.819 00:21:57.51
1186 SK PODHORSKÝ TEAM Fezoj 2 10:41:58.59 48.779 00:21:58.59
1187 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Vietti 10:41:59.19 48.757 00:21:59.19
1188 CZ KONOPÍK Jiří Sona 10:42:00.97 48.691 00:22:00.97
1189 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 3 10:42:04.25 48.571 00:22:04.25
1190 DE TARGATZ Angela Dr. DR 9 10:42:04.78 48.551 00:22:04.78
1191 CZ ŠABATA Jan J.Š. 3 10:42:06.28 48.497 00:22:06.28
1192 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 144 10:42:09.38 48.383 00:22:09.38
1193 CZ PLÁNOČKA Jan Tereza 10:42:09.50 48.379 00:22:09.50
1194 CZ RÝDEL Jiří Wolfgang 10:42:11.27 48.315 00:22:11.27
1195 DE TREPTE Arndt & Marcus Schneewittchen 10:42:13.86 48.221 00:22:13.86
1196 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Zena 10:42:14.64 48.193 00:22:14.64
1197 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 5 10:42:18.53 48.053 00:22:18.53
1198 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ SP 069 10:42:25.52 47.803 00:22:25.52
1199 CZ BOROVIČKA Ladislav Cecilka 10:42:26.06 47.784 00:22:26.06
1200 CZ HOLUB "B" Bronislav 10:42:31.68 47.585 00:22:31.68
1201 PL MAZIARZ RACING TEAM Ajaagu 10:42:33.05 47.537 00:22:33.05
1202 AT RIEDL Franz Franz 10:42:40.04 47.293 00:22:40.04
1203 CZ ACADEMY LOFT Bohemia Academy 69 10:42:48.45 47.002 00:22:48.45
1204 AT HALATSCHEK Dietmar Gute 1 10:42:50.16 46.943 00:22:50.16
1205 CZ TRUKSA Vítězslav Tonča 10:42:50.62 46.928 00:22:50.62
1206 DE SKOPLJAK Denis Fritz. 10:42:51.59 46.894 00:22:51.59
1207 CZ KRUTIL Karel + Michal Jasmína 10:42:52.23 46.873 00:22:52.23
1208 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Fanda. 10:42:57.32 46.699 00:22:57.32
1209 SK LB PIGEONS Ally 3 10:42:59.80 46.615 00:22:59.80
1210 AT STEINER Alfred Goldi 1 10:43:02.53 46.523 00:23:02.53
1211 CZ ACADEMY LOFT Golden Queen 77 10:43:03.09 46.505 00:23:03.09
1212 AT GASSER Reinhard Gemini 10:43:04.76 46.448 00:23:04.76
1213 CZ NOVOTNÁ Petra Emil. 10:43:09.95 46.275 00:23:09.95
1214 CZ KROČIL Jaroslav Bóďa 10:43:13.18 46.168 00:23:13.18
1215 DE TORSTEN Jahn Jahn 6 10:43:20.34 45.932 00:23:20.34
1216 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Ellie Goulding 10:43:20.95 45.912 00:23:20.95
1217 DE FRANZ Christoph Cheris 10:43:21.92 45.880 00:23:21.92
1218 AT ALTUMAH Alhasan Nano 10:43:24.80 45.786 00:23:24.80
1219 SK BELANEC Team Ania 10:43:37.22 45.385 00:23:37.22
1220 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ Hans 10:43:45.07 45.135 00:23:45.07
1221 DE TEAM ANHÄNGER Michael Stu. 10:43:50.17 44.974 00:23:50.17
1222 PL KOZLENIA Boguslawa Mat 10:43:53.16 44.880 00:23:53.16
1223 CZ MAREK Petr Emil* 10:43:53.53 44.868 00:23:53.53
1224 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 45 10:44:05.33 44.502 00:24:05.33
1225 DE BEHLKE Andreas AB 05 10:44:08.47 44.405 00:24:08.47
1226 CZ LOCCO TEAM Edna 10:44:24.49 43.920 00:24:24.49
1227 CZ ACADEMY LOFT Azari Academy 45 10:44:32.92 43.668 00:24:32.92
1228 PL TARASIUK Jerzy Picadilly 10:44:38.06 43.517 00:24:38.06
1229 AT WALDER Florian Nala 10:44:39.81 43.465 00:24:39.81
1230 DE TARGATZ Angela Dr. DR 2 10:44:41.23 43.423 00:24:41.23
1231 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Inka B. 10:44:52.81 43.087 00:24:52.81
1232 HU LÁSZLÓ-MOLNÁR LM 78 10:44:53.67 43.062 00:24:53.67
1233 PL SEDLACEK Josef JS 11 10:45:09.02 42.624 00:25:09.02
1234 CZ B & B TEAM Sára 10:45:13.88 42.487 00:25:13.88
1235 DE TORSTEN Jahn Jahn 5 10:45:20.25 42.309 00:25:20.25
1236 DE ZG HELIOS Shao Wei 10:45:23.23 42.226 00:25:23.23
1237 SK BINDAS JUN. Štefan Bambi 10:45:23.90 42.207 00:25:23.90
1238 HU LÁSZLÓ-MOLNÁR LM 77 10:45:26.67 42.131 00:25:26.67
1239 PL JANIA - LACH Team Veti 10:45:38.64 41.803 00:25:38.64
1240 CZ ACADEMY LOFT Huricane Academy 31 10:45:39.76 41.773 00:25:39.76
1241 DE TREPTE Arndt & Marcus Florentine 10:45:50.11 41.494 00:25:50.11
1242 DE TREPTE Arndt & Marcus Jana 10:46:06.20 41.068 00:26:06.20
1243 PL KWAŚNICKI Tomasz Doris 10:46:30.69 40.435 00:26:30.69
1244 SK KOPAS Michal Miťko 10:46:45.32 40.067 00:26:45.32
1245 SK BALÁŽ Štefan Lolo 10:47:12.37 39.403 00:27:12.37
1246 AT KUTLESA Slavko SLK 10 10:47:20.79 39.201 00:27:20.79
1247 DE MOELLER Andreas AML Favoriet 10:47:24.87 39.103 00:27:24.87
1248 CZ PŘÍVARA Vladimír Mary 10:47:27.95 39.030 00:27:27.95
1249 SK VOJTKO Milan Mivo 12 10:47:35.12 38.861 00:27:35.12
1250 SK MINÁRIK + MAŤAŠEJE Beny 10:47:35.84 38.844 00:27:35.84
1251 AT GRATZER Werner Attilus 10:47:44.89 38.633 00:27:44.89
1252 DE HIENZSCH Frank F.H. 1 10:47:45.69 38.615 00:27:45.69
1253 PL MAJCHER Krystian & Marcel KM 84 10:47:51.97 38.470 00:27:51.97
1254 SK BCHB TEAM Anna. 10:47:52.41 38.459 00:27:52.41
1255 AT HALATSCHEK Dietmar Conni 2 10:48:09.80 38.064 00:28:09.80
1256 CZ ACADEMY LOFT Black Academy 53 10:48:14.52 37.958 00:28:14.52
1257 DE FRANZ Christoph Cherry 10:48:19.61 37.844 00:28:19.61
1258 SK BLAHOVSKÝ + HNILIČKA Team Ogunquit 10:48:22.88 37.771 00:28:22.88
1259 CH TEAM WIRZ Joana Hählen 10:48:23.23 37.764 00:28:23.23
1260 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Cotri 10:48:33.20 37.544 00:28:33.20
1261 PL JANIA - LACH Team Wolro 10:48:33.64 37.534 00:28:33.64
1262 AT GRATZER Marco "A" Vito 10:48:36.97 37.461 00:28:36.97
1263 CZ ACADEMY LOFT Braha Academy 7 10:48:40.32 37.388 00:28:40.32
1264 CZ KONOPÍK Jiří Luky 10:48:46.53 37.254 00:28:46.53
1265 SK VAŠÍČEK Pavel Anička 10:48:48.30 37.216 00:28:48.30
1266 DE SG STEFFL "A" Black Beard 10:49:01.99 36.923 00:29:01.99
1267 CZ BAJTEK Jan Thor 10:49:04.11 36.878 00:29:04.11
1268 AT WALDER Florian Graham 10:49:14.02 36.670 00:29:14.02
1269 SK BLAHOVSKÝ + HNILIČKA Team P.K. Subban 10:49:18.31 36.581 00:29:18.31
1270 CZ HOLUB "A" Bohuslava 10:49:24.41 36.454 00:29:24.41
1271 CZ RUBEY & VARGA Team Ruby 1 10:49:25.55 36.431 00:29:25.55
1272 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ Fred 10:49:45.12 36.031 00:29:45.12
1273 AT STEINER Alfred Fin 57 10:49:56.75 35.798 00:29:56.75
1274 DE FELBINGER Gerhard Freya 10:50:07.58 35.583 00:30:07.58
1275 CZ BOROVIČKA Ladislav Morty 10:50:13.18 35.474 00:30:13.18
1276 SK KOPAS Michal Miťo 10:50:27.75 35.191 00:30:27.75
1277 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Calisto 10:50:30.49 35.138 00:30:30.49
1278 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 98 10:50:35.23 35.047 00:30:35.23
1279 DE SKOPLJAK Denis Susan. 10:50:43.81 34.884 00:30:43.81
1280 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Venus 10:50:51.32 34.743 00:30:51.32
1281 SK NOVÁK Pavel Monika 10:50:52.82 34.715 00:30:52.82
1282 CZ SUCHÁNEK Břetislav Marťa 10:50:55.88 34.657 00:30:55.88
1283 DE HOOP Michael Sarah 10:51:01.51 34.553 00:31:01.51
1284 CZ BOUCHAL Martin Dominátor 10:51:02.85 34.528 00:31:02.85
1285 SK LB PIGEONS Ally 1 10:51:03.70 34.512 00:31:03.70
1286 CZ KONOPÍK Jiří Žofka 10:51:15.40 34.297 00:31:15.40
1287 SK OVŠÁK + KONŠ Team Plava 10:51:16.71 34.273 00:31:16.71
1288 CZ SVOBODA Jiří Lenka 10:51:25.48 34.113 00:31:25.48
1289 PT PEDRO PORTO D Daenta 10:51:33.32 33.972 00:31:33.32
1290 SK PRIEHODA Ján + Ivana Konstance 10:51:39.39 33.864 00:31:39.39
1291 SK GOGORA Milan Mabi 10:51:47.58 33.718 00:31:47.58
1292 AT HÖLD Erich Jakob 10:51:49.13 33.691 00:31:49.13
1293 DE MOELLER Andreas AML Surprise 10:51:55.52 33.578 00:31:55.52
1294 DE TEAM NAMIBIA Hoop & Lücke Fips 10:51:57.17 33.549 00:31:57.17
1295 DE HEIDEMANN + WINTER Frieda 10:51:58.91 33.519 00:31:58.91
1296 PL KOZLENIA Boguslawa Iwo 10:52:06.10 33.394 00:32:06.10
1297 CZ SKOKAN Pavel Číňanka 10:52:12.99 33.275 00:32:12.99
1298 PL PACEK & LIS TEAM Arni 10:52:13.48 33.266 00:32:13.48
1299 CZ TEAM ZEMAN + KAŠUBA ZK 2 10:52:25.79 33.056 00:32:25.79
1300 PL GRODNY Andrzej "A" Tomasz 10:52:32.27 32.946 00:32:32.27
1301 AT RIEDL Franz Christian 10:52:32.50 32.942 00:32:32.50
1302 PL SEDLACEK Josef JS 6 10:52:37.35 32.861 00:32:37.35
1303 CZ TEAM SMUTNÝ Charlie 10:52:58.20 32.514 00:32:58.20
1304 DE HOOP Michael Franz 10:53:12.25 32.285 00:33:12.25
1305 AT GRATZER Marco "B" Alexander 10:53:22.09 32.126 00:33:22.09
1306 BE COPPENS Peter Orange 10:54:34.81 31.000 00:34:34.81
1307 PT PEDRO PORTO Abby 10:54:45.55 30.841 00:34:45.55
1308 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Baronesa 10:55:47.63 29.949 00:35:47.63
1309 CZ BECHYNĚ Radek Mára 10:55:50.87 29.904 00:35:50.87
1310 DE TARGATZ Angela Dr. DR 7 10:55:59.58 29.784 00:35:59.58
1311 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Tochter Cuche 10:56:00.79 29.767 00:36:00.79
1312 DE PREUSSEN-DERBY Team Precious Moment 10:56:01.98 29.751 00:36:01.98
1313 SK VOJTKO Milan Mivo 17 10:56:06.21 29.692 00:36:06.21
1314 CZ VACHTL Jan Karolína 10:56:15.05 29.572 00:36:15.05
1315 PL PALENTKA-KUBIAK Team W-1 10:56:20.98 29.491 00:36:20.98
1316 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Junge Bathenburg 10:57:27.31 28.621 00:37:27.31
1317 CZ SVOBODA Jiří Ela 10:57:27.96 28.613 00:37:27.96
1318 CZ GRUBER Marek Sarko 10:57:29.54 28.593 00:37:29.54
1319 NO HELGESEN Bjorn Ove Günter 84 10:57:36.30 28.507 00:37:36.30
1320 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 11 10:57:40.13 28.459 00:37:40.13
1321 DE TARGATZ Angela Dr. DR 6 10:57:52.89 28.299 00:37:52.89
1322 DE ANTONOV AVIATION AN 24 10:58:12.52 28.056 00:38:12.52
1323 AT OFNER Kurt Gabi 10:58:21.26 27.950 00:38:21.26
1324 CZ MALACH Ladislav Kate 10:58:32.38 27.815 00:38:32.38
1325 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 3 10:58:39.86 27.726 00:38:39.86
1326 DE SIEBERT Dieter Denni 10:59:00.06 27.486 00:39:00.06
1327 PL MICHALAK Bogdan Lesia 06 10:59:08.48 27.388 00:39:08.48
1328 PL MICHALAK Bogdan Turbo 05 10:59:40.66 27.018 00:39:40.66
1329 AT GASSER Reinhard Galaxy 11:00:04.85 26.746 00:40:04.85
1330 CZ PŘÍVARA Vladimír Johan 11:00:05.89 26.734 00:40:05.89
1331 AT NÖRES Kurt Big-Bang 11:00:13.80 26.647 00:40:13.80
1332 CZ NOVOTNÁ Petra Thomas 11:00:15.05 26.633 00:40:15.05
1333 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 143 11:00:18.50 26.595 00:40:18.50
1334 PL BRASZKO Adam i Helena Bold 11:01:10.94 26.031 00:41:10.94
1335 PL NOCNY Grzegorz Marzena 11:01:12.12 26.018 00:41:12.12
1336 CZ BASTL Josef Walkboy 11:01:20.05 25.935 00:41:20.05
1337 PL MAZIARZ RACING TEAM Ferb 11:01:46.33 25.663 00:41:46.33
1338 PL MAZIARZ RACING TEAM Cheddy 11:02:03.89 25.484 00:42:03.89
1339 SK PODHORSKÝ TEAM Fezoj 1 11:02:08.36 25.439 00:42:08.36
1340 PL MAZIARZ RACING TEAM Diku 11:02:15.76 25.365 00:42:15.76
1341 DE SOELLNER JUNIOR TEAM SJT 3 11:02:24.72 25.276 00:42:24.72
1342 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 4 11:03:19.02 24.748 00:43:19.02
1343 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 49 11:03:21.21 24.727 00:43:21.21
1344 SK GOGORA Milan Nibi 11:03:24.09 24.700 00:43:24.09
1345 DE TEAM SASSE - WELZEL NL L.T.B. - Nieh.6 11:03:46.77 24.486 00:43:46.77
1346 DE SCHOEN Friedrich Fritz 10 11:04:34.39 24.050 00:44:34.39
1347 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 049 11:04:40.57 23.995 00:44:40.57
1348 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 011 11:05:28.81 23.571 00:45:28.81
1349 DE HOOP Michael Katinka 11:05:49.03 23.397 00:45:49.03
1350 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 6 11:05:55.56 23.342 00:45:55.56
1351 CZ KONEČNÝ Vlastimil Paula 11:05:58.16 23.320 00:45:58.16
1352 DE SKOPLJAK Denis Beate 11:06:51.27 22.879 00:46:51.27
1353 SK MINÁRIK + MAŤAŠEJE Redy 11:06:59.45 22.813 00:46:59.45
1354 SK DUCHOVIČ Jozef Regina 11:07:06.51 22.756 00:47:06.51
1355 CZ ACADEMY LOFT Silver Academy 20 11:07:36.01 22.521 00:47:36.01
1356 CZ MALACH Ladislav Lada 11:07:58.75 22.343 00:47:58.75
1357 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 017 11:08:33.89 22.074 00:48:33.89
1358 AT NAGELHOFER Robert Sonne 2307 11:08:56.65 21.903 00:48:56.65
1359 CZ VLČEK Jiří Bambi 11:09:20.42 21.727 00:49:20.42
1360 AT GRATZER Marco "A" William 11:09:25.59 21.689 00:49:25.59
1361 DE BEHLKE Andreas AB 01 11:09:32.56 21.638 00:49:32.56
1362 DE HOOP Michael Jana. 11:09:34.13 21.626 00:49:34.13
1363 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Ĺubo 3 11:09:47.53 21.529 00:49:47.53
1364 DE SCHOEN Friedrich Fritz 8 11:10:04.99 21.404 00:50:04.99
1365 DE SG STEFFL "A" Doc Schultz 11:10:16.96 21.319 00:50:16.96
1366 DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Helmut 3 11:10:18.26 21.310 00:50:18.26
1367 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 13 11:10:46.68 21.112 00:50:46.68
1368 CZ B & B TEAM Frenk 11:10:57.20 21.039 00:50:57.20
1369 DE TEAM FRANKENPFALZ Roter Steffl 11:11:06.17 20.977 00:51:06.17
1370 CZ MALACH Ladislav Sisi 11:11:13.24 20.929 00:51:13.24
1371 CZ SETTLER + KUBÁČEK Team Olathe 11:11:15.43 20.914 00:51:15.43
1372 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 47 11:11:18.61 20.893 00:51:18.61
1373 CZ NOVOTNÁ Petra Janina 11:11:35.76 20.777 00:51:35.76
1374 SK FAMILY PINČÁK I. Šerif 11:11:59.58 20.618 00:51:59.58
1375 DE WINGS 2 WIN W2W 252 11:12:17.15 20.503 00:52:17.15
1376 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Matura 11:12:48.62 20.299 00:52:48.62
1377 PL TARASIUK Jerzy Black Aly 11:14:24.76 19.701 00:54:24.76
1378 PL NOWICKI Damian Piselli 11:14:59.43 19.494 00:54:59.43
1379 PL KOZLENIA - WOLANIN Kati 11:15:20.02 19.373 00:55:20.02
1380 DE TEAM GOCH Lotus Blume 11:15:31.77 19.305 00:55:31.77
1381 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Denisa 11:15:58.60 19.151 00:55:58.60
1382 SK VAŠÍČEK Pavel Palo 11:16:26.17 18.995 00:56:26.17
1383 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 10 11:17:55.66 18.506 00:57:55.66
1384 SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 14 11:19:32.39 18.005 00:59:32.39
1385 AT GRATZER Marco "A" Schwejk 11:21:06.18 17.544 01:01:06.18
1386 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Timo 2 11:21:45.53 17.358 01:01:45.53
1387 AT GASSER Reinhard Gator 11:23:11.73 16.963 01:03:11.73
1388 CZ DUDA Přemysl Zuzana 11:25:16.41 16.423 01:05:16.41
1389 AT GASSER Reinhard Gambit 11:25:37.56 16.335 01:05:37.56
1390 AT BLIEGE Felix Felix 7 11:29:06.22 15.513 01:09:06.22
1391 CZ GRUBER Simon Terezka. 11:33:50.83 14.516 01:13:50.83
1392 CZ KLEMENS Karel ml. Zoe 11:35:53.83 14.124 01:15:53.83
1393 CZ RUBEY & VARGA Team Gogo 3 11:36:50.67 13.950 01:16:50.67
1394 CZ HOLUB "B" Cecilie 11:37:00.47 13.921 01:17:00.47
1395 NO HELGESEN Bjorn Ove Wonder II. 11:37:49.64 13.774 01:17:49.64
1396 HU GÁBOR Takács TG 49 11:37:52.47 13.766 01:17:52.47
1397 SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 12 11:37:58.79 13.747 01:17:58.79
1398 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Danka 11:38:00.86 13.741 01:18:00.86
1399 CR TEAM CROATIA Hazel 11:38:21.96 13.679 01:18:21.96
1400 CZ KLEMENS Karel ml. Ola 11:38:24.65 13.672 01:18:24.65
1401 CZ RUBEY & VARGA Team Ruby 2 11:38:27.76 13.663 01:18:27.76
1402 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Darryn 11:38:30.89 13.653 01:18:30.89
1403 PL KOCIK & BASA Ewa 11:38:43.68 13.617 01:18:43.68
1404 CZ HOLUB "A" Bohumil 11:39:01.23 13.566 01:19:01.23
1405 HU GÁBOR Takács TG 31 11:39:04.93 13.556 01:19:04.93
1406 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 58 11:39:11.37 13.537 01:19:11.37
1407 SK TEAM LUTERAN HRICIK BAŠISTA Čobol 11:39:13.29 13.532 01:19:13.29
1408 HU GÁBOR Takács TG 26 11:39:16.82 13.522 01:19:16.82
1409 CZ PŘÍVARA Vladimír Tonny 11:39:17.63 13.519 01:19:17.63
1410 PL TEAM OLR MAZURY Belinda 11:39:23.86 13.502 01:19:23.86
1411 PL TEAM OLR MAZURY Belatrix 11:39:26.71 13.494 01:19:26.71
1412 SK BELANEC Team Anabel 11:39:35.35 13.469 01:19:35.35
1413 CZ ESHEK Bohdan Bono 11:39:39.04 13.459 01:19:39.04
1414 CZ KRUTIL Karel + Michal Četařka Babinčáková 11:39:43.39 13.447 01:19:43.39
1415 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 24 11:39:45.90 13.439 01:19:45.90
1416 SK ČÍŽ Ján Arn 11:39:49.10 13.430 01:19:49.10
1417 CZ SUCHÁNEK Břetislav Peťa 11:39:52.40 13.421 01:19:52.40
1418 PL SROKA-KUSION-KAWA Team Irena 11:39:56.38 13.410 01:19:56.38
1419 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Marti 11:40:02.82 13.392 01:20:02.82
1420 PL TARASIUK Jerzy Edgar 11:40:11.18 13.369 01:20:11.18
1421 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 6 11:40:14.11 13.361 01:20:14.11
1422 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Drax 11:40:17.26 13.352 01:20:17.26
1423 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Ruppiduppi 11:40:20.74 13.342 01:20:20.74
1424 SK HELMAR Team Cmonoz 11:40:21.72 13.340 01:20:21.72
1425 CZ BOUCHAL Martin Terminátor 11:40:33.79 13.306 01:20:33.79
1426 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Casri 11:40:37.84 13.295 01:20:37.84
1427 AT GRATZER Werner Grixus 11:40:41.49 13.285 01:20:41.49
1428 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Hejnova 11:40:48.14 13.267 01:20:48.14
1429 CZ HANZEL TEAM Han 1 11:40:59.52 13.236 01:20:59.52
1430 DE TEAM GOCH TG 052 11:41:26.50 13.163 01:21:26.50
1431 DE TREPTE Arndt & Marcus Derby Star 11:41:30.49 13.152 01:21:30.49
1432 SK KOPAS Michal Mišo 11:41:36.83 13.135 01:21:36.83
1433 SK BABIC Pavol Ing.Starek 319 11:41:38.35 13.131 01:21:38.35
1434 CZ CHARYPAR Vladimír Charyš 2 11:41:41.83 13.122 01:21:41.83
1435 CZ KULÍK Přemysl Pegas 11:41:44.30 13.115 01:21:44.30
1436 AT WIEFLER Alois Heidi One 11:41:48.82 13.103 01:21:48.82
1437 SK TATRY-DERBY D-2 11:41:49.26 13.102 01:21:49.26
1438 SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 22 11:41:49.87 13.100 01:21:49.87
1439 PL G-YARD LOFT Rikinet 11:41:50.72 13.098 01:21:50.72
1440 CZ KULÍK Přemysl Lord. 11:41:53.48 13.091 01:21:53.48
1441 CZ HLAVINKA Josef Kasias 11:41:56.55 13.082 01:21:56.55
1442 CZ BASTL Josef Wonderboy 11:41:59.29 13.075 01:21:59.29
1443 CZ FAJMON + HOLICKÝ Team Solista 11:42:06.10 13.057 01:22:06.10
1444 PL RAFITA TEAM Dior 11:42:09.19 13.049 01:22:09.19
1445 CZ SKOKAN Pavel Bulkine 11:42:09.52 13.048 01:22:09.52
1446 CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Dobiš 11:42:22.62 13.013 01:22:22.62
1447 SK BLAŽENEC Štefan Kristínka 11:42:28.59 12.998 01:22:28.59
1448 CZ BOJKO Stanislav Tom. 11:42:32.23 12.988 01:22:32.23
1449 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 61 11:42:32.96 12.986 01:22:32.96
1450 SK TRISTIGNAC TEAM Johanes 11:42:34.83 12.981 01:22:34.83
1451 DE PREUSSEN-DERBY Team Prescott 11:42:35.09 12.981 01:22:35.09
1452 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 80 11:42:41.65 12.963 01:22:41.65
1453 PL NOCNY Grzegorz Lena 11:42:45.69 12.953 01:22:45.69
1454 CZ BECHA Lubomír + Jan Hany 11:42:48.86 12.945 01:22:48.86
1455 CZ SKOKAN Pavel Shakira 11:42:49.41 12.943 01:22:49.41
1456 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 88 11:42:51.13 12.939 01:22:51.13
1457 SK TEAM LUTERAN HRICIK BAŠISTA Pecka 11:42:51.95 12.937 01:22:51.95
1458 CZ LUNDÁK Pavel Spirit 11:42:55.02 12.929 01:22:55.02
1459 SK BLAŽENEC Štefan Lolo 11:42:58.51 12.920 01:22:58.51
1460 SK HRNČIAR PETER & MIRO Cadel 11:43:01.88 12.911 01:23:01.88
1461 CZ B & B TEAM Bazi 1 11:43:04.01 12.905 01:23:04.01
1462 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 1 11:43:07.52 12.896 01:23:07.52
1463 AT GASSER Reinhard Gemma 11:43:10.84 12.888 01:23:10.84
1464 CZ ESHEK Bohdan Bart 11:43:12.65 12.883 01:23:12.65
1465 PL PACEK & LIS TEAM Borys 11:43:15.38 12.876 01:23:15.38
1466 SK BLAŽENEC Štefan Stammwater 11:43:15.50 12.876 01:23:15.50
1467 SK HROZEN Peter Oto 11:43:18.21 12.869 01:23:18.21
1468 CZ DUDA Přemysl Jindra 11:43:19.66 12.865 01:23:19.66
1469 AT KUTLESA Slavko SLK 04 11:43:23.79 12.854 01:23:23.79
1470 PL TEAM OLR MAZURY Beachcomber 11:43:32.40 12.832 01:23:32.40
1471 PL JANIA - LACH Team Grekit 11:43:38.62 12.816 01:23:38.62
1472 DE TEAM GOCH Venus 11:43:43.76 12.803 01:23:43.76
1473 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 28 11:43:47.34 12.794 01:23:47.34
1474 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Petra 11:43:52.69 12.780 01:23:52.69
1475 CZ HAŠŠO Slavomír FC 2 11:43:55.24 12.774 01:23:55.24
1476 CZ HOLUB "A" Bonifác 11:43:56.99 12.770 01:23:56.99
1477 SK ŠIMKO Ján Šimo 14 11:43:59.88 12.762 01:23:59.88
1478 CZ DAVID Petr Max 11:44:01.85 12.757 01:24:01.85