Doletová listina

Místo vypuštění Talent Quatro
Vzdálenost 0.1 km
Datum a čas startu 05.07.2021 12:40:00
Počasí v místě startu
Počasí v cíli
Počet nasazených holubů 1740
Počet chovatelů 279

         
    Jméno chovatele Jméno holuba Čas doletu Rychlost Doba letu
1 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Little Pirate 12:43:50.16 26.069 00:03:50.16
2 CH DERBY TEAM PILATUS Foners 12:44:57.52 20.167 00:04:57.52
3 AT HOFMANN Leopold Poldi 17 12:44:59.85 20.010 00:04:59.85
4 PL SROKA Krzysztof Lula 12:45:06.10 19.601 00:05:06.10
5 PL KOZLENIA Artur Tola 12:45:12.04 19.228 00:05:12.04
6 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 1 12:45:13.03 19.167 00:05:13.03
7 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Klema 12:45:13.82 19.119 00:05:13.82
8 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Yoko Ono 12:45:18.88 18.816 00:05:18.88
9 SK BRKAL Ján Ing. Bohdana 12:45:19.03 18.807 00:05:19.03
10 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 5 12:45:21.78 18.646 00:05:21.78
11 SK BODNAR & VILČKO Vladimír Bovi 1 12:45:22.51 18.604 00:05:22.51
12 DE TEAM SASSE - WELZEL Abbac. - C.d.D.Hu. 3 12:45:23.78 18.531 00:05:23.78
13 PL GRODNY Andrzej Hugo 12:45:26.05 18.402 00:05:26.05
14 DE TEAM ANHÄNGER Michael Stu. 12:45:26.58 18.372 00:05:26.58
15 CZ KOLÍNEK Jarolím Kolínek Team "C" 12:45:28.82 18.247 00:05:28.82
16 CZ SKOKAN Pavel Číňanka 12:45:29.97 18.183 00:05:29.97
17 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 087 12:45:32.36 18.053 00:05:32.36
18 CZ NOVOTNÁ Petra Pepina 12:45:34.45 17.940 00:05:34.45
19 SK BODNAR & VILČKO Vladimír Bovi 3 12:45:36.96 17.806 00:05:36.96
20 CZ HAŠŠO Slavomír Slavo 2 12:45:37.21 17.793 00:05:37.21
21 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 84 12:45:37.83 17.760 00:05:37.83
22 CZ TOMEK Jindřich T6. 12:45:39.04 17.697 00:05:39.04
23 DE HEIDEMANN + WINTER Lisbeth 12:45:39.35 17.681 00:05:39.35
24 DE SCHOEN Friedrich Fritz 12 12:45:39.70 17.663 00:05:39.70
25 SK VOJTKO Milan Mivo 03 12:45:39.92 17.651 00:05:39.92
26 SK NOVÁK Pavel Markus 12:45:40.62 17.615 00:05:40.62
27 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Maria 2 12:45:42.26 17.531 00:05:42.26
28 PL SZYMAŃSKI Zbigniew SZ 38 12:45:43.95 17.444 00:05:43.95
29 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 46 12:45:46.59 17.312 00:05:46.59
30 SK FAMILY PINČÁK Gloria 12:45:48.41 17.221 00:05:48.41
31 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art36 12:45:49.78 17.154 00:05:49.78
32 CZ ACADEMY LOFT Miracle Academy 55 12:45:50.26 17.130 00:05:50.26
33 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Levi 12:45:51.62 17.064 00:05:51.62
34 PL PACEK & LIS TEAM Looper 12:45:54.65 16.918 00:05:54.65
35 DE TREPTE Arndt & Marcus Henk 12:45:57.48 16.784 00:05:57.48
36 SK HROZEN Peter Viktor 12:45:58.46 16.738 00:05:58.46
37 CZ BAJTEK Jan Samuraj 12:45:59.91 16.671 00:05:59.91
38 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Anna M. 12:46:01.18 16.612 00:06:01.18
39 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Senna 12:46:02.17 16.567 00:06:02.17
40 DE HIENZSCH Frank F.H. 3 12:46:02.29 16.561 00:06:02.29
41 CZ FLY YOUNG STARS Hanna 12:46:03.88 16.489 00:06:03.88
42 SK MINÁRIK + MAŤAŠEJE Ján.15 12:46:04.61 16.456 00:06:04.61
43 CZ GRUBER Simon Simon. 12:46:05.34 16.423 00:06:05.34
44 DE HEIDEMANN + WINTER Frieda 12:46:06.16 16.386 00:06:06.16
45 DE TEAM ANHÄNGER Kai + Heiko H./E. 12:46:06.89 16.354 00:06:06.89
46 AT KUTLESA Slavko SLK 03 12:46:07.07 16.346 00:06:07.07
47 PL MICHALAK Bogdan Feluś 02 12:46:07.56 16.324 00:06:07.56
48 CZ BASTL Josef Gabyboy 12:46:08.47 16.284 00:06:08.47
49 SK BRKAL Ján Ing. Adriána 12:46:08.54 16.280 00:06:08.54
50 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Kyara 12:46:10.02 16.215 00:06:10.02
51 PL MAZIARZ RACING TEAM Marlee 12:46:10.49 16.195 00:06:10.49
52 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 12 12:46:10.68 16.186 00:06:10.68
53 SK J & I MARTON TEAM M 1 12:46:11.02 16.172 00:06:11.02
54 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 006 12:46:12.02 16.128 00:06:12.02
55 CZ SUCHÁNEK Břetislav Břeťa 12:46:12.70 16.099 00:06:12.70
56 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Zdeněk 12:46:13.29 16.073 00:06:13.29
57 CZ MAČALA Zdeněk MZ 3 12:46:15.53 15.977 00:06:15.53
58 PL KUSION Tomasz Natalia 12:46:16.84 15.922 00:06:16.84
59 BE COPPENS Peter Vichy 12:46:17.72 15.885 00:06:17.72
60 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 60 12:46:18.38 15.857 00:06:18.38
61 DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Helmut 1 12:46:18.92 15.834 00:06:18.92
62 PL SMORAWSKI Marek + Jacek Atos 12:46:19.07 15.828 00:06:19.07
63 CZ KROČIL Jaroslav Lucifer 12:46:19.35 15.817 00:06:19.35
64 SK J & I MARTON TEAM M 5 12:46:19.89 15.794 00:06:19.89
65 CZ BOROVIČKA Ladislav Kiss of Death 12:46:20.95 15.750 00:06:20.95
66 SK COMOREK Pavel Kysuca 12:46:22.47 15.688 00:06:22.47
67 PL KWAŚNICKI Tomasz Bolek 12:46:23.97 15.626 00:06:23.97
68 DE TEAM GOUDEN DUIF "C" Klaus 4 12:46:25.75 15.554 00:06:25.75
69 CZ BARTOŠ TEAM Schmidt 12:46:26.19 15.536 00:06:26.19
70 DE SKOPLJAK Denis Ingrid 12:46:27.42 15.487 00:06:27.42
71 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Zelezny 12:46:28.01 15.464 00:06:28.01
72 CH DERBY TEAM PILATUS Gentry Eagle 12:46:28.23 15.455 00:06:28.23
73 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Vitkova 12:46:28.52 15.443 00:06:28.52
74 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 77 12:46:28.69 15.436 00:06:28.69
75 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Tochter 919 12:46:28.98 15.425 00:06:28.98
76 SK OVŠÁK + KONŠ Team Sif 12:46:30.98 15.346 00:06:30.98
77 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Dave 12:46:32.63 15.282 00:06:32.63
78 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Neo 12:46:33.35 15.254 00:06:33.35
79 DE TARGATZ Angela Dr. DR 3 12:46:33.81 15.236 00:06:33.81
80 CZ ACADEMY LOFT Bohemia Academy 70 12:46:34.54 15.208 00:06:34.54
81 DE TEAM FRANKENPFALZ Der Belgier 12:46:35.09 15.186 00:06:35.09
82 CZ TÁBORSKÝ Vladimír David 12:46:38.26 15.066 00:06:38.26
83 DE TEAM SASSE - WELZEL 108 - 1220 12:46:39.76 15.009 00:06:39.76
84 AT WIEFLER Alois Jörg 12:46:41.39 14.948 00:06:41.39
85 CZ ACADEMY LOFT Crystal Academy 64 12:46:41.61 14.940 00:06:41.61
86 CZ GORČÍK + MACHALA Team Pája 12:46:45.76 14.787 00:06:45.76
87 CZ ATH KVĚTNÁ Grošák 12:46:46.11 14.774 00:06:46.11
88 CZ KRUTIL Karel + Michal Chňapík 12:46:48.67 14.682 00:06:48.67
89 CZ BOUCHAL Martin Predátor 12:46:49.06 14.668 00:06:49.06
90 AT HOFMANN Leopold Poldi 75 12:46:51.14 14.594 00:06:51.14
91 CZ BAJTEK Jan Alfa 12:46:54.44 14.477 00:06:54.44
92 SK FAMILY PINČÁK Zarka 12:46:54.72 14.468 00:06:54.72
93 SK MAJDÁK Michal Jantar 12:46:55.06 14.456 00:06:55.06
94 SK J & I MARTON TEAM M 3 12:46:57.02 14.388 00:06:57.02
95 CZ GORČÍK + MACHALA Team Paula 12:46:57.88 14.358 00:06:57.88
96 SK HROZEN Peter Anička 12:46:58.11 14.350 00:06:58.11
97 SK BALVOŇ Michal Arnold 12:46:59.76 14.294 00:06:59.76
98 PL MAZIARZ RACING TEAM Caitlin 12:47:00.78 14.259 00:07:00.78
99 AT LINDTNER Harald Blaue Sprintboy 12:47:00.99 14.252 00:07:00.99
100 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Ĺubo 3 12:47:02.35 14.206 00:07:02.35
101 CZ SKOKAN Pavel Ardenka 1 12:47:03.42 14.170 00:07:03.42
102 SK BLAHOVSKÝ + HNILIČKA Team Ogunquit 12:47:03.69 14.161 00:07:03.69
103 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ Renate 12:47:04.73 14.127 00:07:04.73
104 PL TARASIUK Jerzy Black Aly 12:47:08.13 14.014 00:07:08.13
105 CZ MAREK Petr Žofie 12:47:11.25 13.913 00:07:11.25
106 PL JANIA - LACH Team Heros J14 12:47:11.75 13.897 00:07:11.75
107 CZ PLÁNOČKA Jan Láďa 12:47:12.41 13.876 00:07:12.41
108 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 7 12:47:12.76 13.864 00:07:12.76
109 CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Bodo 12:47:13.05 13.855 00:07:13.05
110 CZ KONOPÍK Jiří Iva 12:47:14.02 13.824 00:07:14.02
111 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 20 12:47:14.89 13.797 00:07:14.89
112 SK PRIEHODA Ján + Ivana Nyx 12:47:16.08 13.759 00:07:16.08
113 CZ BARTOŠ TEAM Bulschmidt 12:47:17.26 13.722 00:07:17.26
114 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Vietti 12:47:17.63 13.710 00:07:17.63
115 CZ HANZEL TEAM Elza 15 12:47:18.21 13.692 00:07:18.21
116 DE TEAM ALNA Alberto Cotayo Moderna 12:47:18.74 13.676 00:07:18.74
117 CZ ACADEMY LOFT Bulsil Academy 6 12:47:19.95 13.638 00:07:19.95
118 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 144 12:47:20.69 13.615 00:07:20.69
119 AT ECKHARDT Markus Ecki´s 005 12:47:21.45 13.592 00:07:21.45
120 CZ KHL Kamenář Harry 12:47:21.67 13.585 00:07:21.67
121 SK ŠIMKO Ján Šimo 44 12:47:22.72 13.553 00:07:22.72
122 CH DERBY TEAM PILATUS Alamshar 12:47:25.25 13.476 00:07:25.25
123 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Hlinka 12:47:26.27 13.445 00:07:26.27
124 CZ KLEMENSOVÁ Sára Greny 12:47:27.93 13.395 00:07:27.93
125 PT PEDRO PORTO Abu 12:47:28.14 13.389 00:07:28.14
126 PL PACEK Wojciech Leonidass 12:47:28.83 13.368 00:07:28.83
127 NO HELGESEN Bjorn Ove Pokerace II. 12:47:30.94 13.306 00:07:30.94
128 PL PACEK & LIS TEAM Arni 12:47:31.96 13.276 00:07:31.96
129 SK DREXLEROVÁ Helena Kincsem 12:47:32.49 13.260 00:07:32.49
130 PL SEDLACEK Josef JS 12 12:47:32.89 13.248 00:07:32.89
131 CZ ATH KVĚTNÁ Sanšajn 12:47:33.14 13.241 00:07:33.14
132 CZ HLAVINKA Josef Rumburak 12:47:33.52 13.230 00:07:33.52
133 CZ GRUBER Simon Hardy 12:47:33.83 13.221 00:07:33.83
134 AT WALDER Florian Kiwi Blue 12:47:39.25 13.065 00:07:39.25
135 AT HOFMANN Leopold Poldi 6 12:47:41.26 13.008 00:07:41.26
136 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Megan 12:47:45.22 12.897 00:07:45.22
137 PL BASA Marek & Andrzej M 4 12:47:46.34 12.866 00:07:46.34
138 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Novotna 12:47:49.80 12.771 00:07:49.80
139 PL KOZLENIA Artur Adam 12:47:51.07 12.737 00:07:51.07
140 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Di Giannantonio 12:47:53.61 12.669 00:07:53.61
141 DE SKOPLJAK Denis Denis 12:48:03.49 12.410 00:08:03.49
142 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Lennon 12:48:03.85 12.401 00:08:03.85
143 AT HALATSCHEK Dietmar Inge 12:48:04.59 12.382 00:08:04.59
144 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 34 12:48:06.02 12.345 00:08:06.02
145 CH TEAM FROHMATTA Jeff 12:48:07.12 12.317 00:08:07.12
146 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 009 12:48:11.70 12.203 00:08:11.70
147 DE WINGS 2 WIN W2W 354 12:48:14.84 12.125 00:08:14.84
148 PL JANIA - LACH Team Tufell 12:48:19.09 12.022 00:08:19.09
149 CZ KHL Kamenář Henry 12:48:19.59 12.010 00:08:19.59
150 PL PACEK & LIS TEAM Borys 12:48:22.10 11.950 00:08:22.10
151 DE SKOPLJAK Denis Beate 12:48:23.67 11.913 00:08:23.67
152 DE ZSCHOMMLER Jens Tino 12:48:28.28 11.805 00:08:28.28
153 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 3 12:48:30.48 11.754 00:08:30.48
154 AT GRATZER Marco "B" Parzival 12:48:35.60 11.637 00:08:35.60
155 DE ZG HELIOS Zeus 12:48:41.90 11.496 00:08:41.90
156 DE SG STEFFL "A" Old Shatterhand 12:48:43.99 11.451 00:08:43.99
157 AT STEINER Alfred Andy IV. 12:48:46.31 11.400 00:08:46.31
158 DE HOOP Michael Alvin 12:48:55.04 11.214 00:08:55.04
159 CZ ATH KVĚTNÁ Groška 12:48:55.53 11.204 00:08:55.53
160 DE TREPTE Arndt & Marcus Florentine 12:48:57.08 11.172 00:08:57.08
161 DE HIENZSCH Frank F.H. 5 12:48:57.83 11.156 00:08:57.83
162 CH TEAM LENTI Hoxhai Florent Flower 12:49:00.82 11.094 00:09:00.82
163 CZ PŘÍVARA Vladimír Tonny 12:49:04.63 11.017 00:09:04.63
164 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 2 12:49:07.27 10.964 00:09:07.27
165 CZ ACADEMY LOFT House Academy 58 12:49:10.47 10.900 00:09:10.47
166 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 48 12:49:10.77 10.894 00:09:10.77
167 SK BLAHOVSKÝ + HNILIČKA Team Romulus 5 12:49:12.19 10.866 00:09:12.19
168 DE TEAM GOUDEN DUIF "C" Klaus 2 12:49:18.63 10.741 00:09:18.63
169 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 083 12:49:19.28 10.728 00:09:19.28
170 CZ KULÍK Přemysl Pavel 12:49:23.69 10.644 00:09:23.69
171 AT NAGELHOFER Robert Sonne 2307 12:49:27.21 10.578 00:09:27.21
172 CZ GRUBER Lubomír Rossi 12:49:27.97 10.564 00:09:27.97
173 CZ HRUDA Jan Josef 6 12:49:32.64 10.478 00:09:32.64
174 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ SP 085 12:49:34.35 10.447 00:09:34.35
175 DE SKOPLJAK Denis Alfons 12:49:34.52 10.444 00:09:34.52
176 DE SPITZBERG Team U 153 12:49:44.94 10.257 00:09:44.94
177 CZ ŠABATA Jan J.Š. 2 12:49:45.18 10.253 00:09:45.18
178 DE TORSTEN Jahn Jahn 4 12:49:45.92 10.240 00:09:45.92
179 PL NOWICKI Damian Veloce 12:49:55.83 10.070 00:09:55.83
180 DE MOTSCHKO Alexander Moriah 12:50:00.99 9.984 00:10:00.99
181 AT SG MIKS Wolfgang und Andrea Ines 12:50:19.30 9.688 00:10:19.30
182 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Viti 12:50:31.24 9.505 00:10:31.24
183 CZ PLÁNOČKA Jan Luboš 12:50:34.84 9.451 00:10:34.84
184 PL SEDLACEK Josef JS 3 12:50:59.97 9.091 00:10:59.97
185 PL TARASIUK Jerzy Gustav 03 12:51:01.74 9.067 00:11:01.74
186 AT NAGELHOFER Robert Pfeil 2321 12:51:14.87 8.891 00:11:14.87
187 CZ LAŇKA Alfons Ing. Fony 12:51:16.19 8.873 00:11:16.19
188 DE SOELLNER JUNIOR TEAM SJT 4 12:51:22.38 8.793 00:11:22.38
189 PL PACEK Wojciech Red Bull 12:51:27.09 8.732 00:11:27.09
190 DE ANTONOV AVIATION AN 124 12:51:27.78 8.724 00:11:27.78
191 SK HELMAR Team Wiesa 12:51:41.72 8.550 00:11:41.72
192 PL MAZIARZ RACING TEAM Ferb 12:51:42.13 8.545 00:11:42.13
193 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 130 12:51:46.07 8.498 00:11:46.07
194 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Laval 12:51:51.71 8.430 00:11:51.71
195 DE TORSTEN Jahn Jahn 2 12:51:54.04 8.403 00:11:54.04
196 AT HÖLD Erich Elias 12:51:54.59 8.396 00:11:54.59
197 CZ ACADEMY LOFT Olympia Academy 60 12:51:54.80 8.394 00:11:54.80
198 CZ CHARYPAR Vladimír Charyš 1 12:51:55.40 8.387 00:11:55.40
199 AT HALATSCHEK Dietmar Klara 12:51:56.57 8.373 00:11:56.57
200 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Sixtus 12:51:57.07 8.367 00:11:57.07
201 AT WALDER Florian Space Boy 12:51:57.90 8.358 00:11:57.90
202 DE SG STEFFL "B" Old Sam 12:52:00.61 8.326 00:12:00.61
203 CZ KONOPÍK Jiří Beda 12:52:02.13 8.309 00:12:02.13
204 CZ ACADEMY LOFT Double Academy 46 12:52:06.02 8.264 00:12:06.02
205 CZ RÝDEL Jiří Wolfgang 12:52:08.85 8.232 00:12:08.85
206 DE SPITZBERG Team U 138 12:52:09.97 8.220 00:12:09.97
207 CZ VLČEK Jiří Elias 12:52:14.78 8.166 00:12:14.78
208 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Kvitova 12:52:16.76 8.144 00:12:16.76
209 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Franzi 12:52:20.37 8.104 00:12:20.37
210 PL G-YARD LOFT Mirelmo 12:52:22.19 8.084 00:12:22.19
211 AT ECKHARDT Markus Ecki´s 016 12:52:24.88 8.055 00:12:24.88
212 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 67 12:52:28.91 8.012 00:12:28.91
213 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Willy 12:52:29.47 8.006 00:12:29.47
214 PL PITAŚ M & M Team Mario 12:52:32.52 7.973 00:12:32.52
215 SK TATRY-DERBY D-3 12:52:34.68 7.950 00:12:34.68
216 CZ SUCHÁNEK Břetislav Miša 12:52:39.49 7.900 00:12:39.49
217 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 064 12:52:45.59 7.837 00:12:45.59
218 SK BODNAR & VILČKO Vladimír Bovi 4 12:52:46.77 7.825 00:12:46.77
219 SK BCHB TEAM Samko 12:52:48.59 7.807 00:12:48.59
220 PL GRODNY Andrzej Lena 12:52:51.22 7.780 00:12:51.22
221 SK PRÍVARA Pavol Kinčen-Saga 12:52:52.79 7.764 00:12:52.79
222 SK ČÁNI Ĺudovít LC 850 12:52:54.32 7.749 00:12:54.32
223 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Casri 12:52:54.69 7.745 00:12:54.69
224 SK HROZEN Peter Žaneta 12:52:56.75 7.724 00:12:56.75
225 PL JANIA - LACH Team Zolni 12:52:57.28 7.719 00:12:57.28
226 CZ HAŠŠO Slavomír Benda 2 12:52:58.28 7.709 00:12:58.28
227 HU VIGLIDÁN Ágoston LK 42 12:52:59.60 7.696 00:12:59.60
228 DE TARGATZ Angela Dr. DR 11 12:53:00.44 7.688 00:13:00.44
229 CZ PLÁNOČKA Jan Renata 12:53:01.01 7.682 00:13:01.01
230 DE SCHOEN Friedrich Fritz 5 12:53:02.01 7.673 00:13:02.01
231 DE SG STEFFL "A" Buffalo Bill 12:53:03.04 7.662 00:13:03.04
232 DE HEIDEMANN + WINTER Lilly 12:53:03.83 7.655 00:13:03.83
233 PL SMORAWSKI Marek + Jacek Meteor 12:53:07.44 7.620 00:13:07.44
234 AT BLIEGE Felix Felix 2 12:53:08.29 7.611 00:13:08.29
235 SK BCHB TEAM Ján 12:53:10.48 7.590 00:13:10.48
236 AT RIEDL Franz Sabine 12:53:10.81 7.587 00:13:10.81
237 SK BABIC Pavol Hoody 310 12:53:11.32 7.582 00:13:11.32
238 CZ MAJKA + JAN TEAM Jan 12:53:11.60 7.580 00:13:11.60
239 AT GASSER Reinhard Gismo 12:53:11.98 7.576 00:13:11.98
240 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Romy 12:53:14.47 7.552 00:13:14.47
241 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 87 12:53:14.84 7.549 00:13:14.84
242 DE NO NAME Unknown 12:53:16.68 7.531 00:13:16.68
243 AT DEMAJ & KUKLA Team Bull 12:53:17.88 7.520 00:13:17.88
244 SK NOVÁK Pavel Palo 12:53:18.17 7.517 00:13:18.17
245 CZ ACADEMY LOFT House Academy 59 12:53:18.81 7.511 00:13:18.81
246 DE HOOP Michael Cash Honey 12:53:19.13 7.508 00:13:19.13
247 DE ZG HELIOS Shao Wei 12:53:20.26 7.498 00:13:20.26
248 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 7 12:53:21.33 7.488 00:13:21.33
249 CZ ACADEMY LOFT Tamar Academy 56 12:53:22.27 7.479 00:13:22.27
250 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Ema 12:53:22.81 7.474 00:13:22.81
251 AT BLIEGE Felix Felix 5 12:53:23.98 7.463 00:13:23.98
252 PT PEDRO PORTO D Daymoon 12:53:24.07 7.462 00:13:24.07
253 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Klat 32 12:53:25.24 7.451 00:13:25.24
254 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 018 12:53:25.55 7.448 00:13:25.55
255 AT KUTLESA Slavko SLK 02 12:53:25.83 7.446 00:13:25.83
256 SK BRKAL Ján Ing. Hatty 12:53:26.10 7.443 00:13:26.10
257 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 8 12:53:26.33 7.441 00:13:26.33
258 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Falcon 12:53:26.74 7.437 00:13:26.74
259 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Slesingr 12:53:26.77 7.437 00:13:26.77
260 CZ VACHTL Jan Pavlína 12:53:27.24 7.433 00:13:27.24
261 PT PEDRO PORTO D Dalpot 12:53:27.55 7.430 00:13:27.55
262 CZ PLÁNOČKA Jan Tereza 12:53:29.42 7.413 00:13:29.42
263 DE ZG HELIOS Hera 12:53:30.32 7.404 00:13:30.32
264 DE SCHOEN Friedrich Fritz 11 12:53:30.45 7.403 00:13:30.45
265 AT HÖLD Erich Kristin 12:53:30.94 7.399 00:13:30.94
266 DE SKOPLJAK Denis Paul. 12:53:31.17 7.397 00:13:31.17
267 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Quartus 12:53:33.26 7.378 00:13:33.26
268 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Kratochvilova 12:53:33.58 7.375 00:13:33.58
269 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Hanka 12:53:34.53 7.366 00:13:34.53
270 PL SROKA Krzysztof Emi 12:53:35.15 7.361 00:13:35.15
271 PL PALENTKA-KUBIAK Team M-05 12:53:35.67 7.356 00:13:35.67
272 DE TEAM SASSE - WELZEL Wess.-Gö.Ko. 12:53:36.06 7.352 00:13:36.06
273 CZ B & B TEAM Frenk 12:53:41.07 7.308 00:13:41.07
274 PL PACEK Wojciech Speed Test 12:53:41.97 7.300 00:13:41.97
275 AT SCHÖN Johann Lara 12:53:42.90 7.291 00:13:42.90
276 CZ LAŇKA Alfons Ing. Jaruš 12:53:45.26 7.270 00:13:45.26
277 PL SROKA Krzysztof Linka 12:53:45.74 7.266 00:13:45.74
278 SK HROZEN Peter Peter 12:53:46.47 7.260 00:13:46.47
279 SK FAMILY PINČÁK I. Sofinka 12:53:47.08 7.254 00:13:47.08
280 CZ ŠABATA Jan J.Š. 1 12:53:47.33 7.252 00:13:47.33
281 AT HÖLD Erich Emilie 12:53:47.71 7.249 00:13:47.71
282 SK COMOREK Pavel Krym 12:53:48.14 7.245 00:13:48.14
283 CZ GRUBER Marek Black 12:53:51.32 7.217 00:13:51.32
284 CZ HANZEL TEAM Nov 1 12:53:51.39 7.217 00:13:51.39
285 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 028 12:53:51.90 7.212 00:13:51.90
286 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Marti 12:53:52.82 7.204 00:13:52.82
287 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 09 12:53:53.84 7.196 00:13:53.84
288 DE TREPTE Arndt & Marcus Edwin 12:53:54.28 7.192 00:13:54.28
289 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 18 12:53:54.55 7.190 00:13:54.55
290 CZ KONEČNÝ Vlastimil Edani 12:53:54.98 7.186 00:13:54.98
291 CZ BOJKO Stanislav Stano 12:53:55.64 7.180 00:13:55.64
292 PL SROKA-KUSION-KAWA Team Rambo 12:53:56.04 7.177 00:13:56.04
293 CZ KONOPÍK Jiří Ali 12:53:56.84 7.170 00:13:56.84
294 CZ SVOBODA Jiří Lenka 12:53:57.31 7.166 00:13:57.31
295 CZ DAVID Petr Jugo 12:53:57.80 7.162 00:13:57.80
296 DE TORSTEN Jahn Jahn 1 12:53:58.59 7.155 00:13:58.59
297 CZ GRUBER Simon Bulck 12:53:59.22 7.149 00:13:59.22
298 AT RÖTZER Franz Top 2 12:54:00.75 7.136 00:14:00.75
299 CZ BARTOŠ TEAM Kobra 12:54:01.12 7.133 00:14:01.12
300 AT STEINER Alfred Andy 1-Sa 12:54:01.88 7.127 00:14:01.88
301 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Doctor Strange 12:54:02.34 7.123 00:14:02.34
302 SK BELANEC Team Ania 12:54:02.65 7.120 00:14:02.65
303 SK MINÁRIK + MAŤAŠEJE Tereza 12:54:04.49 7.105 00:14:04.49
304 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 98 12:54:05.07 7.100 00:14:05.07
305 DE SCHOEN Friedrich Fritz 3 12:54:05.80 7.094 00:14:05.80
306 DE SKOPLJAK Denis Birgit 12:54:07.12 7.083 00:14:07.12
307 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 23 12:54:07.35 7.081 00:14:07.35
308 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 58 12:54:07.90 7.076 00:14:07.90
309 SK LB PIGEONS Ally 5 12:54:08.01 7.075 00:14:08.01
310 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Linda 12:54:10.28 7.056 00:14:10.28
311 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Himmel 12:54:10.37 7.056 00:14:10.37
312 AT NAHIČ & ZWILAK Team Jani 12:54:10.90 7.051 00:14:10.90
313 CZ FLY YOUNG STARS Jefferson 12:54:11.31 7.048 00:14:11.31
314 AT OFNER Kurt Remus 12:54:11.99 7.042 00:14:11.99
315 NO HELGESEN Bjorn Ove Ares II. 12:54:12.25 7.040 00:14:12.25
316 CZ SUCHÁNEK Břetislav Domča 12:54:14.73 7.020 00:14:14.73
317 PL TARASIUK Jerzy George 12:54:15.20 7.016 00:14:15.20
318 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 084 12:54:15.68 7.012 00:14:15.68
319 AT GRATZER Marco "B" Bruno 12:54:17.75 6.995 00:14:17.75
320 AT NAGELHOFER Robert Tsunami 2313 12:54:18.32 6.990 00:14:18.32
321 CH TEAM WIRZ Wendy Holdener 12:54:18.67 6.988 00:14:18.67
322 SK ŠIMKO Ján Šimo 17 12:54:21.35 6.966 00:14:21.35
323 PL SEDLACEK Josef JS 7 12:54:22.11 6.960 00:14:22.11
324 AT GRATZER Werner Grixus 12:54:23.33 6.950 00:14:23.33
325 PL SMORAWSKI Marek + Jacek Blanka 12:54:24.56 6.940 00:14:24.56
326 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Čtverka 12:54:25.66 6.931 00:14:25.66
327 AT ECKHARDT Markus Ecki´s 027 12:54:26.69 6.923 00:14:26.69
328 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 12 12:54:27.40 6.917 00:14:27.40
329 SK BELANEC Team Alba 12:54:30.20 6.895 00:14:30.20
330 CZ SKOKAN Pavel Sherpena 12:54:30.40 6.893 00:14:30.40
331 NO HELGESEN Bjorn Ove Drevsjo III. 12:54:30.77 6.890 00:14:30.77
332 PL BRASZKO Adam i Helena Brus 12:54:31.02 6.888 00:14:31.02
333 DE SOELLNER JUNIOR TEAM SJT 6 12:54:31.49 6.885 00:14:31.49
334 CH TEAM WIRZ Lara Gut 12:54:31.76 6.883 00:14:31.76
335 PL CZULOWSKI Jakub Orlik 12:54:32.10 6.880 00:14:32.10
336 CZ ACADEMY LOFT Brave Academy 66 12:54:32.70 6.875 00:14:32.70
337 CZ KLEMENSOVÁ Sára Tryskáč 12:54:33.05 6.872 00:14:33.05
338 CZ ACADEMY LOFT Willy Academy 42 12:54:33.71 6.867 00:14:33.71
339 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Calisto 12:54:34.16 6.864 00:14:34.16
340 BE COPPENS Peter Binda 12:54:34.35 6.862 00:14:34.35
341 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Heiko 12:54:34.71 6.859 00:14:34.71
342 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Bauer 12:54:35.74 6.851 00:14:35.74
343 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 014 12:54:36.32 6.847 00:14:36.32
344 CZ BOJKO Stanislav Tom. 12:54:36.36 6.847 00:14:36.36
345 CZ BAJTEK Jan Viki 12:54:36.74 6.844 00:14:36.74
346 CZ BOUCHAL Martin Terminátor 12:54:37.48 6.838 00:14:37.48
347 DE WINGS 2 WIN W2W 359 12:54:37.70 6.836 00:14:37.70
348 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 18 12:54:39.23 6.824 00:14:39.23
349 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 97 12:54:40.03 6.818 00:14:40.03
350 HU LÁSZLÓ-MOLNÁR LM 72 12:54:40.84 6.812 00:14:40.84
351 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 5 12:54:41.80 6.804 00:14:41.80
352 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Rocket Raccoon 12:54:42.07 6.802 00:14:42.07
353 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Berdych 12:54:42.25 6.801 00:14:42.25
354 CZ BALKONOVÝ ODCHOV Denis 12:54:42.65 6.798 00:14:42.65
355 DE TEAM BRANDT & WICHERT Pliskova 12:54:42.89 6.796 00:14:42.89
356 AT BLIEGE Felix Felix 4 12:54:43.36 6.792 00:14:43.36
357 AT HOFMANN Leopold Poldi 51 12:54:46.57 6.768 00:14:46.57
358 CH TEAM FROHMATTA Simona 12:54:46.91 6.765 00:14:46.91
359 CZ LAŇKA Alfons Ing. Marie 12:54:48.61 6.752 00:14:48.61
360 DE SG WACHALSKI Wapiti 12:54:49.14 6.748 00:14:49.14
361 CZ KLEMENS Karel ml. Zoe 12:54:49.78 6.743 00:14:49.78
362 HU LÁSZLÓ-MOLNÁR LM 19 12:54:51.32 6.732 00:14:51.32
363 CZ VÍTOVEC P & M Leomar 12:54:51.37 6.731 00:14:51.37
364 CZ HLAVINKA Josef Kasias 12:54:51.77 6.728 00:14:51.77
365 AT RIEDL Franz Rudi 12:54:52.52 6.723 00:14:52.52
366 CZ SETTLER + KUBÁČEK Team Tatanka 12:54:54.02 6.711 00:14:54.02
367 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 13 12:54:54.65 6.707 00:14:54.65
368 PT PEDRO PORTO D Dakota 12:54:54.85 6.705 00:14:54.85
369 DE WINGS 2 WIN W2W 248 12:54:56.37 6.694 00:14:56.37
370 CZ BURSA Miloslav JoJo 12:54:56.50 6.693 00:14:56.50
371 CZ BARTOŠ TEAM Axepa 12:54:57.10 6.688 00:14:57.10
372 DE SG STEFFL "B" Apanachi 12:54:59.36 6.671 00:14:59.36
373 PL NOWICKI Damian Primo 12:54:59.94 6.667 00:14:59.94
374 CZ B & B TEAM Bazi 1 12:55:01.12 6.658 00:15:01.12
375 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Messi 12:55:01.72 6.654 00:15:01.72
376 DE TEAM GOCH TG 047 12:55:03.30 6.642 00:15:03.30
377 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Versailles 12:55:07.07 6.615 00:15:07.07
378 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Quintus 12:55:07.63 6.611 00:15:07.63
379 NO HELGESEN Bjorn Ove Wonder II. 12:55:08.15 6.607 00:15:08.15
380 SK VOJTKO Milan Mivo 17 12:55:09.28 6.599 00:15:09.28
381 CZ LAŇKA Alfons Ing. Lenka 12:55:10.09 6.593 00:15:10.09
382 CZ LAŇKA Alfons Ing. Laura 12:55:10.73 6.588 00:15:10.73
383 CH TEAM ANDERHUB Prag 12:55:11.92 6.580 00:15:11.92
384 CZ BASTL Josef Wonderboy 12:55:12.12 6.578 00:15:12.12
385 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 088 12:55:13.40 6.569 00:15:13.40
386 DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Schinze 4 12:55:17.14 6.542 00:15:17.14
387 CZ HRUDA Jan Josef 4 12:55:17.59 6.539 00:15:17.59
388 HU BÖDI József BJ 31 12:55:19.39 6.526 00:15:19.39
389 CZ GORČÍK + MACHALA Team Dejsi 12:55:21.28 6.513 00:15:21.28
390 CZ BOUCHAL Martin Dominátor 12:55:21.89 6.508 00:15:21.89
391 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 8 12:55:22.37 6.505 00:15:22.37
392 DE TEAM - DIE ROTHALBOMBER Hydra 12:55:22.58 6.504 00:15:22.58
393 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 35 12:55:23.48 6.497 00:15:23.48
394 PL PITAŚ M & M Team Lara 12:55:23.77 6.495 00:15:23.77
395 CZ DAVID Petr Bess 2 12:55:24.98 6.487 00:15:24.98
396 SK ČÁNI Ĺudovít LC 841 12:55:25.30 6.484 00:15:25.30
397 PL TEAM OLR MAZURY Beaming 12:55:27.09 6.472 00:15:27.09
398 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 049 12:55:27.63 6.468 00:15:27.63
399 AT GRATZER Marco "B" Antonius 12:55:28.32 6.463 00:15:28.32
400 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 1643 12:55:28.56 6.462 00:15:28.56
401 CZ SUCHÁNEK Břetislav Peťa 12:55:29.81 6.453 00:15:29.81
402 PL BASA Marek & Andrzej M 1 12:55:32.02 6.438 00:15:32.02
403 DE TEAM FRANKENPFALZ Der Maier 12:55:34.35 6.422 00:15:34.35
404 DE SKOPLJAK Denis Karla 12:55:34.60 6.420 00:15:34.60
405 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Hejnova 12:55:35.25 6.415 00:15:35.25
406 PL MAZIARZ RACING TEAM Perry 12:55:35.61 6.413 00:15:35.61
407 SK TEAM LUTERAN HRICIK BAŠISTA Luti 12:55:38.35 6.394 00:15:38.35
408 DE FELBINGER Gerhard Cleopatra 12:55:38.90 6.390 00:15:38.90
409 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 6 12:55:39.01 6.390 00:15:39.01
410 CZ DUDA Přemysl Jindra 12:55:39.95 6.383 00:15:39.95
411 CZ LOCCO TEAM Doktor 12:55:41.11 6.375 00:15:41.11
412 PL SMORAWSKI Marek + Jacek Aramis 12:55:42.91 6.363 00:15:42.91
413 DE TEAM NAMIBIA Hoop & Lücke Tineke 12:55:44.10 6.355 00:15:44.10
414 CZ ACADEMY LOFT Silver Academy 63 12:55:44.98 6.349 00:15:44.98
415 PL KOCIK & BASA Julia 2 12:55:46.78 6.337 00:15:46.78
416 DE HOOP Michael Sarah 12:55:47.90 6.330 00:15:47.90
417 CZ TEAM ZEMAN + KAŠUBA ZK 2 12:55:48.07 6.329 00:15:48.07
418 DE TEAM GOCH Venus 12:55:48.79 6.324 00:15:48.79
419 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 64 12:55:53.49 6.293 00:15:53.49
420 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Discovery 12:55:53.66 6.292 00:15:53.66
421 DE TORSTEN Jahn Jahn 6 12:55:55.45 6.280 00:15:55.45
422 CZ GRUBER Simon Gladiator 12:55:55.74 6.278 00:15:55.74
423 CZ RUBEY & VARGA Team Ruby 2 12:55:57.06 6.269 00:15:57.06
424 SK HRNČIAR PETER & MIRO Gaga 12:55:57.47 6.267 00:15:57.47
425 PL KUSION Tomasz Konrad 12:55:57.71 6.265 00:15:57.71
426 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Kuky 12:55:58.25 6.261 00:15:58.25
427 CZ TEAM ZEMAN + KAŠUBA ZK 3 12:56:00.27 6.248 00:16:00.27
428 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ SP 069 12:56:02.90 6.231 00:16:02.90
429 SK LB PIGEONS Ally 2 12:56:03.12 6.230 00:16:03.12
430 PL SROKA-KUSION-KAWA Team Kruk 12:56:03.54 6.227 00:16:03.54
431 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 3 12:56:04.08 6.224 00:16:04.08
432 PT PEDRO PORTO Abraxas 12:56:05.14 6.217 00:16:05.14
433 SK TEAM LUTERAN HRICIK BAŠISTA Pecka 12:56:06.79 6.206 00:16:06.79
434 CZ SKOKAN Pavel Milion 12:56:09.32 6.190 00:16:09.32
435 PL MISIAK Marek Marek 91 12:56:12.14 6.172 00:16:12.14
436 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Zena 12:56:18.52 6.132 00:16:18.52
437 SK HELMAR Team Cmonoz 12:56:19.92 6.123 00:16:19.92
438 SK HRNČIAR PETER & MIRO Kentucky 12:56:22.10 6.109 00:16:22.10
439 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ Maria 12:56:23.82 6.099 00:16:23.82
440 SK BLAŽENEC Štefan Džejkop 12:56:25.28 6.090 00:16:25.28
441 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 39 12:56:26.07 6.085 00:16:26.07
442 CZ ESHEK Bohdan Bart 12:56:27.22 6.078 00:16:27.22
443 HU GÁBOR Takács TG 26 12:56:29.84 6.062 00:16:29.84
444 CZ DUDA Přemysl Speede 12:56:31.46 6.052 00:16:31.46
445 SK PRÍVARA Pavol Kinčen-Pony 12:56:31.99 6.048 00:16:31.99
446 SK BELANEC Team Arianna 12:56:32.57 6.045 00:16:32.57
447 AT HÖLD Erich Philipp 12:56:33.17 6.041 00:16:33.17
448 PL TEAM OLR MAZURY Plesaures 12:56:33.59 6.039 00:16:33.59
449 PT PEDRO PORTO Able Master 12:56:34.80 6.031 00:16:34.80
450 AT VOLLNHOFER Dominik Niki 2 12:56:38.93 6.006 00:16:38.93
451 PL NOCNY Grzegorz Aleksandra 12:56:39.08 6.006 00:16:39.08
452 DE SCHOEN Friedrich Fritz 10 12:56:40.63 5.996 00:16:40.63
453 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Vasili 12:56:41.13 5.993 00:16:41.13
454 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Dan 12:56:41.61 5.990 00:16:41.61
455 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 021 12:56:42.45 5.985 00:16:42.45
456 DE TEAM SASSE - WELZEL NL L.T.B. - Nieh.6 12:56:43.45 5.979 00:16:43.45
457 SK MINÁRIK + MAŤAŠEJE Bumerang 12:56:44.49 5.973 00:16:44.49
458 CZ ACADEMY LOFT China Academy 39 12:56:44.73 5.972 00:16:44.73
459 PL MICHALAK Bogdan Borka 12 12:56:45.22 5.969 00:16:45.22
460 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 4 12:56:45.51 5.967 00:16:45.51
461 PL TEAM OLR MAZURY Pluto 12:56:46.30 5.962 00:16:46.30
462 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Don 12:56:47.19 5.957 00:16:47.19
463 BE COPPENS Peter Nivea 12:56:47.75 5.954 00:16:47.75
464 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Roli 12:56:51.62 5.931 00:16:51.62
465 CZ BRULÍK Josef Mia 12:56:52.40 5.927 00:16:52.40
466 CZ FAJMON + HOLICKÝ Team Profesor 12:56:52.93 5.923 00:16:52.93
467 SK PRÍVARA Pavol Kinčen-Walér 12:57:00.24 5.881 00:17:00.24
468 CZ BECHA Lubomír + Jan Jack 12:57:00.53 5.879 00:17:00.53
469 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Zdena 12:57:02.64 5.867 00:17:02.64
470 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 25 12:57:03.98 5.859 00:17:03.98
471 CZ HOLUB "A" Bonifác 12:57:04.48 5.857 00:17:04.48
472 AT HALATSCHEK Dietmar Adi 12:57:06.48 5.845 00:17:06.48
473 CZ KULÍK Přemysl Lord. 12:57:12.71 5.810 00:17:12.71
474 DE TARGATZ Angela Dr. DR 6 12:57:14.33 5.801 00:17:14.33
475 CZ KULÍK Přemysl Jana* 12:57:15.77 5.793 00:17:15.77
476 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 23 12:57:16.74 5.787 00:17:16.74
477 DE TREPTE Arndt & Marcus Schneewittchen 12:57:17.31 5.784 00:17:17.31
478 PL KUSION Tomasz Kornelia 12:57:18.64 5.777 00:17:18.64
479 CH TEAM FROHMATTA Bentley 12:57:20.66 5.766 00:17:20.66
480 CZ RUBEY & VARGA Team Gogo 1 12:57:21.70 5.760 00:17:21.70
481 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 143 12:57:22.73 5.754 00:17:22.73
482 AT HEILAND Helmut Jutha 12:57:23.24 5.751 00:17:23.24
483 CZ DUDA Přemysl Zdena 12:57:24.26 5.746 00:17:24.26
484 AT BLIEGE Felix Felix 3 12:57:24.68 5.743 00:17:24.68
485 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Sirius 84 12:57:29.04 5.720 00:17:29.04
486 SK GOGORA Milan Kago 12:57:29.78 5.715 00:17:29.78
487 CH TEAM LENTI Hoxhai Florent Fly-By-Me 12:57:33.80 5.694 00:17:33.80
488 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Gamora 12:57:34.36 5.691 00:17:34.36
489 SK ČÍŽ Ján Arn 12:57:34.67 5.689 00:17:34.67
490 AT BLIEGE Felix Felix 12 12:57:35.39 5.685 00:17:35.39
491 CZ KRUTIL Karel + Michal Jasmína 12:57:37.10 5.676 00:17:37.10
492 NO HELGESEN Bjorn Ove Double I. 12:57:37.60 5.673 00:17:37.60
493 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Matura 12:57:40.13 5.660 00:17:40.13
494 CZ ACADEMY LOFT Black Academy 54 12:57:40.82 5.656 00:17:40.82
495 AT NAGELHOFER Robert Gewitter 2334 12:57:44.31 5.637 00:17:44.31
496 CZ VLČEK Jiří Šiva 12:57:44.59 5.636 00:17:44.59
497 CZ DAVID Petr Max 12:57:45.25 5.632 00:17:45.25
498 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 002 12:57:45.88 5.629 00:17:45.88
499 CZ KOLÍNEK Jarolím Kolínek Team "B" 12:57:48.71 5.614 00:17:48.71
500 CZ KONEČNÝ Vlastimil Melinda 12:57:52.84 5.593 00:17:52.84
501 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Bezzecchi 12:57:53.18 5.591 00:17:53.18
502 CZ HOLUB "B" Cecilie 12:57:53.72 5.588 00:17:53.72
503 CZ KONEČNÝ Vlastimil Leo 12:57:54.07 5.586 00:17:54.07
504 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 24 12:57:56.95 5.571 00:17:56.95
505 PL MAZIARZ RACING TEAM Ajaagu 12:57:59.62 5.558 00:17:59.62
506 AT GRATZER Marco "B" Clemenza 12:58:00.06 5.555 00:18:00.06
507 AT BLIEGE Felix Felix 1 12:58:00.53 5.553 00:18:00.53
508 AT KUTLESA Slavko SLK 07 12:58:02.47 5.543 00:18:02.47
509 SK HROZEN Peter Petra 12:58:02.80 5.541 00:18:02.80
510 DE HEIDEMANN + WINTER Tina 12:58:09.63 5.506 00:18:09.63
511 CZ ACADEMY LOFT Tbulk Academy 1 12:58:10.02 5.504 00:18:10.02
512 CZ VLČEK Jiří Skorju 12:58:10.71 5.501 00:18:10.71
513 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Dvanáctka 12:58:13.55 5.487 00:18:13.55
514 PL NOCNY Grzegorz Marzena 12:58:19.21 5.458 00:18:19.21
515 DE SPITZBERG Team U 149 12:58:19.96 5.455 00:18:19.96
516 PL TEAM OLR MAZURY Player 12:58:22.02 5.445 00:18:22.02
517 CZ KLEMENS Karel ml. Happy 12:58:22.84 5.440 00:18:22.84
518 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 1673 12:58:25.12 5.429 00:18:25.12
519 CZ TRUKSA Vítězslav Hana 12:58:27.64 5.417 00:18:27.64
520 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 036 12:58:29.43 5.408 00:18:29.43
521 AT GASSER Reinhard Gator 12:58:29.60 5.407 00:18:29.60
522 CZ BOROVIČKA Ladislav Fury 13 12:58:32.18 5.395 00:18:32.18
523 SK BINDAS JUN. Štefan Eliss 12:58:32.59 5.393 00:18:32.59
524 PL G-YARD LOFT Trivaner 12:58:37.32 5.370 00:18:37.32
525 DE SG STEFFL "A" Billy the Kid 12:58:38.44 5.365 00:18:38.44
526 SK KOPAS Michal Michal 12:58:42.74 5.344 00:18:42.74
527 CZ GRUBER Simon Messi 12:58:44.57 5.335 00:18:44.57
528 HU GÁBOR Takács TG 31 12:58:45.31 5.332 00:18:45.31
529 CZ PLÁNOČKA Jan Milena 12:58:46.98 5.324 00:18:46.98
530 AT GASSER Reinhard Goldy 12:58:47.25 5.323 00:18:47.25
531 SK LAŠ Vladimír Las 5 12:58:47.59 5.321 00:18:47.59
532 PL GRODNY Andrzej "A" Tomasz 12:58:49.66 5.311 00:18:49.66
533 SK BABIC Pavol Red Hrky 305 12:58:50.12 5.309 00:18:50.12
534 DE HOOP Michael Jule 12:58:50.64 5.307 00:18:50.64
535 PL TARASIUK Jerzy Edgar 12:58:53.13 5.295 00:18:53.13
536 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 5 12:58:54.92 5.287 00:18:54.92
537 PL PALENTKA-KUBIAK Team J-09 12:58:55.02 5.286 00:18:55.02
538 CZ BASTL Josef Sweetboy 12:58:56.07 5.281 00:18:56.07
539 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Sablikova 12:58:56.56 5.279 00:18:56.56
540 CZ HOLUB "A" Bohumil 12:59:00.55 5.261 00:19:00.55
541 SK MAJDÁK Michal Safír 12:59:02.97 5.249 00:19:02.97
542 SK KUBÁŇ Milan Milley 12:59:12.59 5.206 00:19:12.59
543 PL NOCNY Grzegorz Lena 12:59:14.22 5.198 00:19:14.22
544 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 12 12:59:17.19 5.185 00:19:17.19
545 SK TATRY-DERBY D-1 12:59:19.26 5.176 00:19:19.26
546 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 1 12:59:21.45 5.166 00:19:21.45
547 CZ ACADEMY LOFT Venture Academy 49 12:59:22.21 5.163 00:19:22.21
548 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 18 12:59:26.24 5.145 00:19:26.24
549 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 23 12:59:26.94 5.142 00:19:26.94
550 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 4 12:59:28.43 5.135 00:19:28.43
551 CZ ACADEMY LOFT Double Academy 11 12:59:29.24 5.132 00:19:29.24
552 NO HELGESEN Bjorn Ove Torreros II. 12:59:29.77 5.129 00:19:29.77
553 PL KOZLENIA Boguslawa Laura 12:59:33.79 5.112 00:19:33.79
554 HU GÁBOR Takács TG 49 12:59:41.21 5.080 00:19:41.21
555 PL TARASIUK Jerzy Peter 12:59:43.29 5.071 00:19:43.29
556 DE MOELLER Andreas AML Wonder 12:59:43.59 5.069 00:19:43.59
557 AT RIEDL Franz Melani 12:59:43.73 5.069 00:19:43.73
558 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 001 12:59:44.07 5.067 00:19:44.07
559 PL TEAM OLR MAZURY Bekki 12:59:46.29 5.058 00:19:46.29
560 DE WINGS 2 WIN W2W 357 12:59:46.59 5.057 00:19:46.59
561 SK ČAMPIŠ Milan RC 65 12:59:47.53 5.053 00:19:47.53
562 DE SG STEFFL "B" Tschoutschi 12:59:49.53 5.044 00:19:49.53
563 AT SG MIKS Wolfgang und Andrea Miks Racer 12:59:50.28 5.041 00:19:50.28
564 PL MAJCHER Krystian & Marcel KM 84 12:59:51.07 5.037 00:19:51.07
565 CZ ACADEMY LOFT Střela Academy 26 12:59:51.98 5.034 00:19:51.98
566 PL MAZIARZ RACING TEAM Banagi 12:59:52.63 5.031 00:19:52.63
567 CR TEAM CROATIA Hazel 12:59:55.23 5.020 00:19:55.23
568 CZ LAŇKA Alfons Ing. Eva 12:59:55.85 5.017 00:19:55.85
569 AT HALATSCHEK Dietmar Roma 1 12:59:56.11 5.016 00:19:56.11
570 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Gabčík 12:59:57.07 5.012 00:19:57.07
571 PL PACEK Wojciech Little Miss 12:59:57.76 5.009 00:19:57.76
572 CZ ESHEK Bohdan Bono 12:59:58.79 5.005 00:19:58.79
573 SK DREXLEROVÁ Helena Guernica 13:00:02.66 4.989 00:20:02.66
574 SK EXPRES TEAM Riky 13:00:05.17 4.979 00:20:05.17
575 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Rolex 13:00:05.60 4.977 00:20:05.60
576 DE A-TEAM BOEHME Sami 13:00:06.80 4.972 00:20:06.80
577 SK FAMILY PINČÁK Victory 13:00:07.32 4.970 00:20:07.32
578 CZ PŘÍVARA Vladimír Mary 13:00:07.86 4.967 00:20:07.86
579 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 6 13:00:10.45 4.957 00:20:10.45
580 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 4 13:00:12.18 4.950 00:20:12.18
581 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Třináctka 13:00:12.49 4.948 00:20:12.49
582 CZ SKOKAN Pavel Bulkine 13:00:12.68 4.948 00:20:12.68
583 PL PALENTKA-KUBIAK Team M-01 13:00:17.49 4.928 00:20:17.49
584 SK VAŠÍČEK Pavel Jožo 13:00:21.05 4.914 00:20:21.05
585 SK PRÍVARA Pavol Kinčen-Boss 13:00:21.97 4.910 00:20:21.97
586 AT HALATSCHEK Dietmar Ralf 13:00:22.60 4.908 00:20:22.60
587 CZ LUNDÁK Pavel Esprit 13:00:24.96 4.898 00:20:24.96
588 AT NAGELHOFER Robert Tornado 2308 13:00:26.09 4.894 00:20:26.09
589 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 06 13:00:29.48 4.880 00:20:29.48
590 CH TEAM WIRZ Michelle Gisin 13:00:29.84 4.879 00:20:29.84
591 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Timo 4 13:00:33.34 4.865 00:20:33.34
592 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Danka 13:00:34.35 4.861 00:20:34.35
593 SK BLAŽENEC Štefan Stammwater 13:00:36.68 4.852 00:20:36.68
594 PT PEDRO PORTO Abby 13:00:37.37 4.849 00:20:37.37
595 AT VOLLNHOFER Dominik Niki 6 13:00:38.51 4.845 00:20:38.51
596 DE TEAM BRANDT & WICHERT Cech 13:00:42.26 4.830 00:20:42.26
597 PL TEAM OLR MAZURY Beachcomber 13:00:43.13 4.827 00:20:43.13
598 SK DUCHOVIČ Jozef Gardenia 13:00:45.93 4.816 00:20:45.93
599 CZ FLY YOUNG STARS Hermione 13:00:50.24 4.799 00:20:50.24
600 CZ KRUTIL Karel + Michal Četařka Babinčáková 13:00:50.90 4.797 00:20:50.90
601 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Sohn 1854 13:00:53.22 4.788 00:20:53.22
602 PL KOZLENIA Boguslawa Mat 13:00:54.53 4.783 00:20:54.53
603 DE SIEBERT Dieter Delphine 13:00:54.80 4.782 00:20:54.80
604 CZ LAŇKA Alfons Ing. Petra 13:00:54.86 4.781 00:20:54.86
605 DE TEAM ANHÄNGER Manfred M. 13:00:56.29 4.776 00:20:56.29
606 AT JAKUPOVIC Jasmin Felix 13:00:57.74 4.770 00:20:57.74
607 PL TEAM OLR MAZURY Belatrix 13:00:59.20 4.765 00:20:59.20
608 PL JANIA - LACH Team Jay Jay Junior 13:00:59.95 4.762 00:20:59.95
609 PL GRODNY Andrzej "A" Sara 13:01:00.85 4.759 00:21:00.85
610 PL TEAM OLR MAZURY Belinda 13:01:01.17 4.757 00:21:01.17
611 AT RÖTZER Franz Top 1 13:01:04.61 4.745 00:21:04.61
612 DE HEIDEMANN + WINTER Amette 13:01:09.91 4.725 00:21:09.91
613 SK HORŇÁČEK Miroslav Viky 13:01:11.11 4.720 00:21:11.11
614 SK PRÍVARA Pavol Kinčen-Tara 13:01:11.60 4.718 00:21:11.60
615 CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Štěpán 13:01:14.65 4.707 00:21:14.65
616 CZ LUNDÁK Pavel Spirit 13:01:18.94 4.691 00:21:18.94
617 CR CULIC TEAM Denis & Karla Dubrovnik Sunset 13:01:23.34 4.675 00:21:23.34
618 SK BLAHOVSKÝ + HNILIČKA Team South Portland 13:01:25.09 4.669 00:21:25.09
619 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ SP 045 13:01:31.60 4.645 00:21:31.60
620 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 7 13:01:35.48 4.631 00:21:35.48
621 DE TREPTE Arndt & Marcus Derby Star 13:01:37.30 4.625 00:21:37.30
622 PL TEAM OLR MAZURY Playboy 13:01:37.94 4.623 00:21:37.94
623 CH TEAM ANDERHUB Pilsen 13:01:39.21 4.618 00:21:39.21
624 DE WINGS 2 WIN W2W 364 13:01:46.15 4.594 00:21:46.15
625 AT GRATZER Marco "A" Schwejk 13:01:52.29 4.572 00:21:52.29
626 CZ ACADEMY LOFT Azari Academy 44 13:01:54.85 4.563 00:21:54.85
627 DE SOELLNER JUNIOR TEAM SJT 1 13:01:56.60 4.557 00:21:56.60
628 DE FRANZ Christoph Chewy 13:01:57.45 4.554 00:21:57.45
629 CZ EM-EKO.CZ PS 1 13:01:59.94 4.546 00:21:59.94
630 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jana 13:02:04.22 4.531 00:22:04.22
631 AT JAKUPOVIC Jasmin Rocky 13:02:04.87 4.529 00:22:04.87
632 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Lindsey 13:02:06.58 4.523 00:22:06.58
633 DE TORSTEN Jahn Jahn 5 13:02:08.13 4.518 00:22:08.13
634 CZ ACADEMY LOFT Silver Academy 62 13:02:10.40 4.510 00:22:10.40
635 CZ TOMEK Jindřich T2. 13:02:15.06 4.494 00:22:15.06
636 DE TEAM - DIE ROTHALBOMBER Rubin 13:02:15.54 4.493 00:22:15.54
637 DE TEAM GOUDEN DUIF "C" Klaus 3 13:02:17.10 4.487 00:22:17.10
638 SK HELMAR Team Koncuk 13:02:19.75 4.478 00:22:19.75
639 DE TEAM GOCH Lotus Blume 13:02:32.69 4.436 00:22:32.69
640 DE HOOP Michael Jana. 13:02:34.62 4.429 00:22:34.62
641 DE TEAM BRANDT & WICHERT Koukalova 13:02:36.43 4.423 00:22:36.43
642 PL SZYMAŃSKI Zbigniew SZ 36 13:02:37.37 4.420 00:22:37.37
643 CZ VÍTOVEC P & M Lupin 13:02:37.60 4.420 00:22:37.60
644 DE TEAM BRANDT & WICHERT Jagr 13:02:40.15 4.411 00:22:40.15
645 CZ MAREK Petr Pankrác 13:02:40.76 4.409 00:22:40.76
646 DE SPITZBERG Team U 128 13:02:41.55 4.407 00:22:41.55
647 CZ BALKONOVÝ ODCHOV Nikolas 13:02:43.96 4.399 00:22:43.96
648 DE SG STEFFL "A" Winnetou 13:02:49.38 4.382 00:22:49.38
649 SK BODNAR & VILČKO Vladimír Bovi 5 13:02:50.87 4.377 00:22:50.87
650 SK HROZEN Peter Mia 13:02:52.19 4.373 00:22:52.19
651 DE SCHOEN Friedrich Fritz 2 13:02:55.11 4.363 00:22:55.11
652 AT WALDER Florian Zazu 13:02:55.53 4.362 00:22:55.53
653 DE ANTONOV AVIATION AN 26 13:02:55.82 4.361 00:22:55.82
654 CZ LAŇKA Alfons Ing. Monika 13:02:57.37 4.356 00:22:57.37
655 SK BCHB TEAM Anna. 13:02:58.08 4.354 00:22:58.08
656 DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Schinze 3 13:02:58.81 4.352 00:22:58.81
657 PL JANIA - LACH Team Natalia 13:02:59.48 4.349 00:22:59.48
658 AT ALTUMAH Alhasan Nano 13:03:00.52 4.346 00:23:00.52
659 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 26 13:03:01.34 4.344 00:23:01.34
660 CZ BOJKO Stanislav Lea. 13:03:01.92 4.342 00:23:01.92
661 CZ KLEMENSOVÁ Sára Sek 13:03:04.48 4.334 00:23:04.48
662 AT NÖRES Kurt Big-Bang 13:03:05.07 4.332 00:23:05.07
663 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 32 13:03:09.96 4.317 00:23:09.96
664 DE TARGATZ Angela Dr. DR 12 13:03:11.37 4.312 00:23:11.37
665 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarda 13:03:11.52 4.312 00:23:11.52
666 DE HOOP Michael Kylie 13:03:13.25 4.306 00:23:13.25
667 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 49 13:03:13.61 4.305 00:23:13.61
668 CZ CHARYPAR Vladimír Charyš 4 13:03:15.30 4.300 00:23:15.30
669 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Denisa 13:03:16.08 4.298 00:23:16.08
670 DE TEAM ALNA Alberto Cotayo Shada 13:03:16.82 4.295 00:23:16.82
671 CZ KULÍK Přemysl Tornádo 13:03:19.42 4.287 00:23:19.42
672 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 57 13:03:21.17 4.282 00:23:21.17
673 CZ KONOPÍK Jiří Luky 13:03:22.58 4.278 00:23:22.58
674 SK VAŠÍČEK Pavel Neger 13:03:24.02 4.273 00:23:24.02
675 SK BCHB TEAM Maria. 13:03:27.45 4.263 00:23:27.45
676 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Eros 13:03:29.44 4.257 00:23:29.44
677 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 69 13:03:31.83 4.250 00:23:31.83
678 DE SKOPLJAK Denis Kurt 13:03:37.51 4.233 00:23:37.51
679 AT LINDTNER Harald Margpol 13:03:39.87 4.226 00:23:39.87
680 SK HROZEN Peter Jana, 13:03:44.93 4.211 00:23:44.93
681 CH TEAM WIRZ Priska Nufer 13:03:45.68 4.209 00:23:45.68
682 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Timo 1 13:03:52.03 4.190 00:23:52.03
683 PL CZULOWSKI Jakub Leonardo 13:03:56.43 4.177 00:23:56.43
684 CZ BECHYNĚ Radek Andy 13:03:57.75 4.173 00:23:57.75
685 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Dvojka 13:03:59.07 4.169 00:23:59.07
686 PL RAFITA TEAM H&M 13:03:59.86 4.167 00:23:59.86
687 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Universum 13:04:03.82 4.156 00:24:03.82
688 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 355 13:04:04.85 4.153 00:24:04.85
689 SK KOPAS Michal Miška 13:04:07.71 4.144 00:24:07.71
690 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 9 13:04:10.70 4.136 00:24:10.70
691 DE WINGS 2 WIN W2W 356 13:04:14.35 4.126 00:24:14.35
692 SK PRÍVARA Pavol Kinčen-Perla 13:04:16.36 4.120 00:24:16.36
693 CZ ACADEMY LOFT Crystal Academy 65 13:04:16.98 4.118 00:24:16.98
694 PL GRODNY Andrzej "A" Rema 13:04:18.27 4.114 00:24:18.27
695 DE SKOPLJAK Denis Fritz. 13:04:21.02 4.107 00:24:21.02
696 CZ SETTLER + KUBÁČEK Team Olathe 13:04:26.86 4.090 00:24:26.86
697 DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Helmut 2 13:04:29.04 4.084 00:24:29.04
698 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Hulk 13:04:30.88 4.079 00:24:30.88
699 DE SPITZBERG Team U 143 13:04:39.28 4.056 00:24:39.28
700 AT HOFMANN Leopold Poldi 54 13:04:41.15 4.051 00:24:41.15
701 AT NAGELHOFER Robert Vulkan 2301 13:04:46.25 4.037 00:24:46.25
702 DE WINGS 2 WIN W2W 252 13:04:49.02 4.029 00:24:49.02
703 CZ SETTLER + KUBÁČEK Team Zitkala 13:04:53.54 4.017 00:24:53.54
704 PL KOCIK & BASA Krysia 3 13:04:55.31 4.013 00:24:55.31
705 CZ ŠABATA Jan J.Š. 3 13:04:57.84 4.006 00:24:57.84
706 DE SKOPLJAK Denis Irene 13:04:59.77 4.001 00:24:59.77
707 PT PEDRO PORTO Absent 13:05:00.11 4.000 00:25:00.11
708 DE SG WACHALSKI Waldo 13:05:00.70 3.998 00:25:00.70
709 PL PACEK & LIS TEAM Piórko 13:05:01.74 3.995 00:25:01.74
710 CZ TALLA Stanislav + František Anička 13:05:01.87 3.995 00:25:01.87
711 CZ ACADEMY LOFT Střela Academy 25 13:05:03.91 3.990 00:25:03.91
712 SK DUCHOVIČ Jozef Chirlanda 13:05:04.02 3.989 00:25:04.02
713 CZ VACHTL Jan Pavel 13:05:04.93 3.987 00:25:04.93
714 PL RAFITA TEAM Gucci 13:05:17.40 3.954 00:25:17.40
715 PL MISIAK Marek Marek 00 13:05:20.31 3.947 00:25:20.31
716 SK J & I MARTON TEAM M 6 13:05:25.59 3.933 00:25:25.59
717 PL TARASIUK Jerzy Rosmo 13:05:29.72 3.922 00:25:29.72
718 PL PITAŚ M & M Team Black Nemo 13:05:30.67 3.920 00:25:30.67
719 DE SG STEFFL "A" Doc Schultz 13:05:35.30 3.908 00:25:35.30
720 CZ ACADEMY LOFT Braha Academy 7 13:05:40.60 3.895 00:25:40.60
721 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Romee 13:05:49.28 3.873 00:25:49.28
722 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 33 13:05:57.43 3.853 00:25:57.43
723 AT GRATZER Werner Flamma 13:05:57.61 3.852 00:25:57.61
724 PL MAZIARZ RACING TEAM Quinn 13:05:59.89 3.846 00:25:59.89
725 CZ BECHYNĚ Radek Mára 13:06:01.10 3.843 00:26:01.10
726 AT KUTLESA Slavko SLK 09 13:06:02.08 3.841 00:26:02.08
727 DE HEIDEMANN + WINTER Tanja 13:06:03.22 3.838 00:26:03.22
728 DE SOELLNER JUNIOR TEAM SJT 2 13:06:13.89 3.812 00:26:13.89
729 CZ BAJTEK Jan Shogun 13:06:17.25 3.804 00:26:17.25
730 CZ ACADEMY LOFT Silver Academy 20 13:06:21.56 3.794 00:26:21.56
731 CZ ACADEMY LOFT Olympia Academy 61 13:06:24.99 3.786 00:26:24.99
732 AT HALATSCHEK Dietmar Hilde 13:06:28.61 3.777 00:26:28.61
733 AT ECKHARDT Markus Ecki´s 014 13:06:33.58 3.765 00:26:33.58
734 PT PEDRO PORTO Abstrakt 13:06:39.11 3.752 00:26:39.11
735 CZ GORČÍK + MACHALA Team Margot 13:06:42.14 3.745 00:26:42.14
736 AT GRATZER Werner Priscus 13:06:42.96 3.743 00:26:42.96
737 CZ RUBEY & VARGA Team Ruby 3 13:06:49.48 3.728 00:26:49.48
738 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Khabib 13:06:53.73 3.718 00:26:53.73
739 AT NAGELHOFER Robert Lava 2303 13:06:54.13 3.717 00:26:54.13
740 DE TEAM NAMIBIA Hoop & Lücke Maxi 13:06:56.79 3.711 00:26:56.79
741 CZ EM-EKO.CZ PS 3 13:07:04.84 3.693 00:27:04.84
742 CZ DUDA Přemysl Zuzana 13:07:08.87 3.684 00:27:08.87
743 SK PODHORSKÝ TEAM Fezoj 2 13:07:26.58 3.644 00:27:26.58
744 SK HELMAR Team Bodbu 13:07:35.04 3.625 00:27:35.04
745 AT HALATSCHEK Dietmar Conni 13:07:36.56 3.622 00:27:36.56
746 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Zidane Junior 13:07:45.29 3.603 00:27:45.29
747 CZ KONOPÍK Jiří Sona 13:07:47.35 3.599 00:27:47.35
748 DE MOELLER Andreas AML Kittel 13:07:48.86 3.595 00:27:48.86
749 CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Micuš 13:07:51.39 3.590 00:27:51.39
750 DE TEAM FRANKENPFALZ Roter Steffl 13:07:51.80 3.589 00:27:51.80
751 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Alonso 13:07:54.67 3.583 00:27:54.67
752 CZ HLAVINKA Josef Romário 13:07:56.01 3.580 00:27:56.01
753 SK FAMILY PINČÁK I. Šerif 13:08:03.77 3.563 00:28:03.77
754 CZ ATH KVĚTNÁ Karla 13:08:05.94 3.559 00:28:05.94
755 CZ BOROVIČKA Ladislav Emil 13:08:10.07 3.550 00:28:10.07
756 CZ GRUBER Simon Sabinka 13:08:12.70 3.545 00:28:12.70
757 DE TARGATZ Angela Dr. DR 9 13:08:16.88 3.536 00:28:16.88
758 SK ČAMPIŠ Milan DC 66 13:08:20.93 3.527 00:28:20.93
759 CZ ACADEMY LOFT Venture Academy 48 13:08:24.96 3.519 00:28:24.96
760 PL KWAŚNICKI Tomasz Perelka 13:08:32.83 3.503 00:28:32.83
761 DE HOOP Michael Socke 13:08:34.56 3.499 00:28:34.56
762 CZ MAREK Petr Emil* 13:08:39.62 3.489 00:28:39.62
763 CZ RÝDEL Jiří Margrit 13:08:53.32 3.462 00:28:53.32
764 SK FAMILY PINČÁK I. Adelka 13:09:11.52 3.426 00:29:11.52
765 DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Helmut 3 13:09:37.53 3.375 00:29:37.53
766 CZ VACHTL Jan Tobi 13:09:39.60 3.372 00:29:39.60
767 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Thaisa 13:09:46.40 3.359 00:29:46.40
768 AT BLIEGE Felix Felix 13 13:10:00.91 3.332 00:30:00.91
769 DE TEAM GOUDEN DUIF "C" Werner 1 13:10:05.18 3.324 00:30:05.18
770 DE TEAM GOCH Lady Blue 13:10:17.02 3.302 00:30:17.02
771 CZ MAJKA + JAN TEAM David 13:10:25.21 3.287 00:30:25.21
772 PL KOZLENIA Artur Didi 13:10:42.04 3.257 00:30:42.04
773 PL KOZLENIA Boguslawa Kazek 13:10:45.11 3.252 00:30:45.11
774 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 68 13:10:51.53 3.241 00:30:51.53
775 SK J & I MARTON TEAM M 2 13:10:56.98 3.231 00:30:56.98
776 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 11 13:11:18.13 3.195 00:31:18.13
777 DE HOOP Michael Katinka 13:11:19.99 3.192 00:31:19.99
778 DE ZSCHOMMLER Jens Tony 13:11:24.42 3.184 00:31:24.42
779 SK LAŠ Vladimír Las 2 13:11:27.68 3.179 00:31:27.68
780 AT RIEDL Franz Mitzi 13:11:29.66 3.175 00:31:29.66
781 SK MINÁRIK + MAŤAŠEJE Beny 13:11:46.19 3.148 00:31:46.19
782 PL SROKA Krzysztof Zoi 13:11:55.47 3.132 00:31:55.47
783 HU LÁSZLÓ-MOLNÁR LM 73 13:11:57.82 3.129 00:31:57.82
784 CZ ATH KVĚTNÁ Karel 13:12:00.18 3.125 00:32:00.18
785 DE SCHOEN Friedrich Fritz 6 13:12:06.19 3.115 00:32:06.19
786 CZ TRUKSA Vítězslav Eliška 13:12:08.55 3.111 00:32:08.55
787 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 55 13:12:17.78 3.096 00:32:17.78
788 SK BODNAR & VILČKO Vladimír Bovi 6 13:12:20.40 3.092 00:32:20.40
789 PL GRODNY Andrzej Rena 13:12:22.03 3.090 00:32:22.03
790 SK BABIC Pavol Ing.Starek 319 13:12:38.24 3.064 00:32:38.24
791 PL KOZLENIA Artur Pola 13:13:02.07 3.027 00:33:02.07
792 SK BRKAL Ján Ing. Simona 13:13:04.79 3.023 00:33:04.79
793 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 17 13:13:05.70 3.022 00:33:05.70
794 PL KWAŚNICKI Tomasz Lolita 13:13:17.74 3.003 00:33:17.74
795 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarmila 13:13:30.73 2.984 00:33:30.73
796 AT EPPENSTEINER Josef Cesario 13:13:34.46 2.978 00:33:34.46
797 AT SG MIKS Wolfgang und Andrea Andrea 13:13:36.27 2.976 00:33:36.27
798 CH TEAM ANDERHUB Budweis 13:13:46.12 2.961 00:33:46.12
799 CZ VLČEK Jiří Joan 13:13:46.92 2.960 00:33:46.92
800 PL RAFITA TEAM Pepe 13:13:52.47 2.952 00:33:52.47
801 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Inka B. 13:13:54.33 2.949 00:33:54.33
802 AT GRATZER Marco "B" Salvadore 13:14:01.08 2.940 00:34:01.08
803 CZ KULÍK Přemysl Blesk 13:14:03.43 2.936 00:34:03.43
804 CZ HOLUB "A" Bořivoj 13:14:08.83 2.929 00:34:08.83
805 CZ KULÍK Přemysl Alan 13:14:10.54 2.926 00:34:10.54
806 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 019 13:14:14.04 2.921 00:34:14.04
807 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Petra 13:14:15.33 2.919 00:34:15.33
808 SK ČÍŽ Ján Bern 13:14:25.22 2.905 00:34:25.22
809 DE TREPTE Arndt & Marcus Caroline 13:14:29.94 2.899 00:34:29.94
810 SK BLAŽENEC Štefan Kristínka 13:14:30.77 2.897 00:34:30.77
811 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Blue Harry 13:14:32.06 2.896 00:34:32.06
812 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Drax 13:14:35.86 2.890 00:34:35.86
813 SK GOGORA Milan Migo 13:14:39.41 2.885 00:34:39.41
814 SK PRIEHODA Ján + Ivana Konstance 13:14:40.12 2.884 00:34:40.12
815 CZ SKOKAN Pavel Pitbull 13:14:53.59 2.866 00:34:53.59
816 CZ HRUDA Jan Josef 5 13:14:56.95 2.861 00:34:56.95
817 CZ LUNDÁK Pavel Joritt 13:14:58.56 2.859 00:34:58.56
818 CZ B & B TEAM Bazi 3 13:14:59.92 2.857 00:34:59.92
819 AT BLIEGE Felix Felix 7 13:15:03.31 2.853 00:35:03.31
820 CZ GERSPITZER Team GT-2 13:15:05.69 2.849 00:35:05.69
821 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Andrea. 13:15:12.26 2.841 00:35:12.26
822 PL CZULOWSKI Jakub RWD-6 13:15:12.75 2.840 00:35:12.75
823 DE ZSCHOMMLER Jens Toby 13:15:13.06 2.839 00:35:13.06
824 CZ KULÍK Přemysl Favorit 13:15:13.41 2.839 00:35:13.41
825 PL SROKA Krzysztof Leo 13:15:13.87 2.838 00:35:13.87
826 DE TEAM SASSE - WELZEL Garri - Bobi 13:15:26.14 2.822 00:35:26.14
827 AT DEMAJ & KUKLA Team Josef 13:15:30.53 2.816 00:35:30.53
828 DE TARGATZ Angela Dr. DR 5 13:15:33.64 2.812 00:35:33.64
829 AT GRATZER Marco "A" Gyula 13:15:34.85 2.811 00:35:34.85
830 HU VIGLIDÁN Ágoston XXX 13:15:35.44 2.810 00:35:35.44
831 PL NOCNY Grzegorz Dominik 13:15:45.54 2.796 00:35:45.54
832 SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 19 13:15:48.49 2.793 00:35:48.49
833 AT NÖRES Kurt Atomic 13:15:48.71 2.792 00:35:48.71
834 SK TRISTIGNAC TEAM Johanes 13:15:50.90 2.790 00:35:50.90
835 SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 12 13:15:52.60 2.787 00:35:52.60
836 CZ B & B TEAM Erik 13:15:56.48 2.782 00:35:56.48
837 SK GOGORA Milan Nibi 13:16:01.51 2.776 00:36:01.51
838 PL TARASIUK Jerzy Blau Diamond 13:16:02.54 2.775 00:36:02.54
839 DE SIEBERT Dieter Dazzler 13:16:03.35 2.773 00:36:03.35
840 SK KOPAS Michal Miško 13:16:04.18 2.772 00:36:04.18
841 PL MAJCHER Krystian & Marcel KM 90 13:16:06.25 2.770 00:36:06.25
842 PL JANIA - LACH Team Jorg 13:16:11.59 2.763 00:36:11.59
843 CZ KLEMENS Karel ml. Ola 13:16:13.04 2.761 00:36:13.04
844 SK LB PIGEONS Ally 3 13:16:16.55 2.757 00:36:16.55
845 CZ FAJMON + HOLICKÝ Team Solista 13:16:17.57 2.755 00:36:17.57
846 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Milada H. 13:16:32.56 2.737 00:36:32.56
847 PL KOCIK & BASA Beata 13:16:34.51 2.734 00:36:34.51
848 AT NAGELHOFER Robert Wind 2319 13:16:44.20 2.722 00:36:44.20
849 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Golden Vojta 13:16:44.69 2.721 00:36:44.69
850 CZ KULÍK Přemysl Pegas 13:16:54.92 2.709 00:36:54.92
851 DE TREPTE Arndt & Marcus Treeng 13:16:56.76 2.707 00:36:56.76
852 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 28 13:17:04.16 2.698 00:37:04.16
853 CZ KLEMENS Karel Sifr 13:17:07.92 2.693 00:37:07.92
854 DE PREUSSEN-DERBY Team Prescott 13:17:08.73 2.692 00:37:08.73
855 CZ SETTLER + KUBÁČEK Team Chipara 13:17:17.55 2.682 00:37:17.55
856 CZ SKOKAN Pavel Shakira 13:17:18.42 2.680 00:37:18.42
857 AT DEMAJ & KUKLA Team Dardan 13:17:24.01 2.674 00:37:24.01
858 DE SCHOEN Friedrich Fritz 8 13:17:31.60 2.665 00:37:31.60
859 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Darryn 13:17:32.06 2.664 00:37:32.06
860 SK BINDAS JUN. Štefan Jessika 13:17:36.87 2.659 00:37:36.87
861 AT KUTLESA Slavko SLK 04 13:17:40.52 2.654 00:37:40.52
862 CZ KOLÍNEK Jarolím Kolínek Team "F" 13:17:50.14 2.643 00:37:50.14
863 SK GRÉK Peter Petra 13:17:52.11 2.641 00:37:52.11
864 HU VIGLIDÁN Ágoston AT 91 13:17:53.24 2.639 00:37:53.24
865 DE TEAM FRANKENPFALZ Martin. 13:17:58.23 2.634 00:37:58.23
866 HU GÁBOR Takács TG 37 13:18:03.26 2.628 00:38:03.26
867 HU GÁBOR Takács TG 47 13:18:07.46 2.623 00:38:07.46
868 SK BLAŽENEC Štefan Lolo 13:18:15.05 2.614 00:38:15.05
869 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 64 13:18:21.09 2.607 00:38:21.09
870 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Hawkeye 13:18:22.94 2.605 00:38:22.94
871 HU VIGLIDÁN Ágoston W 90 13:18:26.54 2.601 00:38:26.54
872 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 80 13:18:27.04 2.601 00:38:27.04
873 SK HRNČIAR PETER & MIRO Cadel 13:18:36.58 2.590 00:38:36.58
874 PL G-YARD LOFT Rikinet 13:18:44.94 2.581 00:38:44.94
875 SK NOVÁK Pavel Monika 13:18:54.75 2.570 00:38:54.75
876 CZ SUCHÁNEK Břetislav Elen 13:18:57.05 2.567 00:38:57.05
877 CZ ACADEMY LOFT Golden Queen 30 13:19:09.45 2.554 00:39:09.45
878 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Sirius 92 13:19:10.72 2.552 00:39:10.72
879 CZ RUBEY & VARGA Team Gogo 3 13:19:11.26 2.552 00:39:11.26
880 CZ BRULÍK Josef Ria 13:19:17.36 2.545 00:39:17.36
881 SK BINDAS JUN. Štefan Stivi 13:19:18.39 2.544 00:39:18.39
882 DE SG WACHALSKI Wakita 13:19:20.59 2.542 00:39:20.59
883 SK ČÁNI Ĺudovít LC 847 13:19:23.24 2.539 00:39:23.24
884 CZ RUBEY & VARGA Team Ruby 1 13:19:24.18 2.538 00:39:24.18
885 PL SEDLACEK Josef JS 9 13:19:29.81 2.532 00:39:29.81
886 CZ FLY YOUNG STARS Angela 13:19:31.32 2.530 00:39:31.32
887 CZ GRUBER Lubomír Luboš 13:19:34.82 2.527 00:39:34.82
888 AT LINDTNER Harald Rode Karel 13:19:35.41 2.526 00:39:35.41
889 AT KUTLESA Slavko SLK 08 13:19:42.57 2.518 00:39:42.57
890 DE MOELLER Andreas AML Surprise 13:19:53.14 2.507 00:39:53.14
891 PL SZYMAŃSKI Zbigniew SZ 28 13:19:58.91 2.501 00:39:58.91
892 CZ HRUDA Jan Josef 2 13:19:59.94 2.500 00:39:59.94
893 CZ HRUDA Jan Josef 1 13:20:02.55 2.497 00:40:02.55
894 PL KOCIK & BASA Ewa 13:20:13.91 2.486 00:40:13.91
895 DE TREPTE Arndt & Marcus Favorit 13:20:17.17 2.482 00:40:17.17
896 PL G-YARD LOFT Aviand 13:20:21.01 2.478 00:40:21.01
897 SK TEAM LUTERAN HRICIK BAŠISTA Čobol 13:20:22.76 2.477 00:40:22.76
898 CH TEAM FROHMATTA Torres 13:20:25.55 2.474 00:40:25.55
899 AT WIEFLER Alois Heidi One 13:20:27.39 2.472 00:40:27.39
900 PL JANIA - LACH Team Grekit 13:20:27.63 2.472 00:40:27.63
901 DE A-TEAM BOEHME Mika 13:20:29.30 2.470 00:40:29.30
902 CZ BOROVIČKA Ladislav Morty 13:20:32.23 2.467 00:40:32.23
903 CZ DUDA Přemysl Eva 13:20:44.34 2.455 00:40:44.34
904 CZ B & B TEAM Sára 13:20:50.99 2.448 00:40:50.99
905 DE TARGATZ Angela Dr. DR 7 13:20:57.22 2.442 00:40:57.22
906 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Jägerndorf Lady 13:20:58.98 2.440 00:40:58.98
907 SK TRISTIGNAC TEAM Ida 13:21:01.16 2.438 00:41:01.16
908 SK BLAHOVSKÝ + HNILIČKA Team P.K. Subban 13:21:05.79 2.433 00:41:05.79
909 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 4 13:21:08.80 2.430 00:41:08.80
910 SK GOGORA Milan Mabi 13:21:14.56 2.425 00:41:14.56
911 AT GASSER Reinhard Gaucho 13:21:17.12 2.422 00:41:17.12
912 SK EXPRES TEAM Red 13:21:31.51 2.408 00:41:31.51
913 DE TEAM GOCH Leo. 13:21:36.68 2.403 00:41:36.68
914 DE WINGS 2 WIN W2W 139 13:21:37.65 2.402 00:41:37.65
915 CZ HAŠŠO Slavomír Benda 1 13:21:42.82 2.397 00:41:42.82
916 SK PRIEHODA Ján + Ivana Jasmína 13:21:47.42 2.393 00:41:47.42
917 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Tochter Cuche 13:21:52.25 2.388 00:41:52.25
918 PL KOZLENIA Artur Mimi 13:21:53.63 2.387 00:41:53.63
919 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Rico 13:21:58.87 2.382 00:41:58.87
920 AT GRATZER Marco "A" William 13:22:00.22 2.381 00:42:00.22
921 AT NAGELHOFER Robert Donner 2302 13:22:05.38 2.376 00:42:05.38
922 CZ FAJMON + HOLICKÝ Team FT 01 13:22:14.82 2.367 00:42:14.82
923 SK TEAM LUTERAN HRICIK BAŠISTA Prekvapenie ML 13:22:27.37 2.355 00:42:27.37
924 PL KOZLENIA Boguslawa Zigi 13:22:28.91 2.354 00:42:28.91
925 PL MAZIARZ RACING TEAM Cheddy 13:22:30.39 2.353 00:42:30.39
926 CZ KUDELA Jaromír Ing. Kája 13:22:32.48 2.351 00:42:32.48
927 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 53 13:22:35.46 2.348 00:42:35.46
928 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Nebula 13:22:39.34 2.344 00:42:39.34
929 AT RIEDL Franz Werner 13:22:47.73 2.337 00:42:47.73
930 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 004 13:22:48.49 2.336 00:42:48.49
931 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 1652 13:22:50.93 2.334 00:42:50.93
932 AT JAKUPOVIC Jasmin Elif 13:22:51.75 2.333 00:42:51.75
933 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Ledecka 13:22:54.65 2.330 00:42:54.65
934 AT STEINER Alfred Samy 1 13:22:56.55 2.329 00:42:56.55
935 DE ANDREAS & UDO Naddy 13:23:04.28 2.322 00:43:04.28
936 AT WALDER Florian Kalla 13:23:07.98 2.318 00:43:07.98
937 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Timo 3 13:23:11.97 2.315 00:43:11.97
938 CZ LAŇKA Alfons Ing. Lydie 13:23:13.12 2.314 00:43:13.12
939 DE TEAM NAMIBIA Hoop & Lücke Fips 13:23:14.37 2.313 00:43:14.37
940 AT GASSER Reinhard Gambit 13:23:14.65 2.312 00:43:14.65
941 AT EPPENSTEINER Josef Ceciel 13:23:15.62 2.312 00:43:15.62
942 CZ LOCCO TEAM Fatty 13:23:17.99 2.309 00:43:17.99
943 AT GASSER Reinhard Gemini 13:23:20.23 2.307 00:43:20.23
944 SK VOJTKO Milan Mivo 08 13:23:25.72 2.303 00:43:25.72
945 CZ MAJKA + JAN TEAM Lucka 13:23:31.99 2.297 00:43:31.99
946 DE ANTONOV AVIATION AN 22 13:23:34.76 2.295 00:43:34.76
947 AT OFNER Kurt Paula 13:23:38.31 2.292 00:43:38.31
948 DE SG STEFFL "A" Jessi James 13:23:41.55 2.289 00:43:41.55
949 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Enterprise 13:23:42.33 2.288 00:43:42.33
950 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 11 13:23:45.78 2.285 00:43:45.78
951 AT SCHÖN Johann Madlen 13:23:46.48 2.284 00:43:46.48
952 AT VOLLNHOFER Dominik Niki 5 13:23:47.70 2.283 00:43:47.70
953 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 035 13:23:55.39 2.277 00:43:55.39
954 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Laura 13:23:56.22 2.276 00:43:56.22
955 PL MAZIARZ RACING TEAM Meeko 13:23:59.18 2.273 00:43:59.18
956 CZ GRUBER Simon Bayli 13:24:04.75 2.269 00:44:04.75
957 CZ LOCCO TEAM Lysičanka 13:24:08.58 2.265 00:44:08.58
958 AT NAHIČ & ZWILAK Team Joni 13:24:14.10 2.261 00:44:14.10
959 CZ TEAM SMUTNÝ Charlie 13:24:16.88 2.258 00:44:16.88
960 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 15 13:24:17.55 2.258 00:44:17.55
961 AT KUTLESA Slavko SLK 06 13:24:20.81 2.255 00:44:20.81
962 CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Dobiš 13:24:31.90 2.246 00:44:31.90
963 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Hajský 13:24:33.96 2.244 00:44:33.96
964 CZ BASTL Josef Nightboy 13:24:34.39 2.244 00:44:34.39
965 SK GRÉK Peter Romana. 13:24:40.51 2.238 00:44:40.51
966 SK PODHORSKÝ TEAM Mário 1 13:24:42.72 2.237 00:44:42.72
967 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 005 13:24:47.62 2.232 00:44:47.62
968 SK VOJTKO Milan Mivo 12 13:24:50.40 2.230 00:44:50.40
969 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 28 13:24:50.61 2.230 00:44:50.61
970 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 73 13:24:53.72 2.227 00:44:53.72
971 CZ NOVOTNÁ Petra It´s Otto 13:24:55.87 2.226 00:44:55.87
972 SK COMOREK Pavel Putin 13:24:56.95 2.225 00:44:56.95
973 CZ TALLA Stanislav + František Vojta 13:24:59.49 2.223 00:44:59.49
974 AT LINDTNER Harald Talentporter 13:25:12.64 2.212 00:45:12.64
975 AT VOLLNHOFER Dominik Niki 3 13:25:27.28 2.200 00:45:27.28
976 SK OVŠÁK + KONŠ Team Plava 13:25:28.06 2.199 00:45:28.06
977 CZ ACADEMY LOFT Huricane Academy 31 13:25:28.69 2.199 00:45:28.69
978 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 53 13:25:47.45 2.184 00:45:47.45
979 CZ BASTL Josef Masakr 13:25:47.93 2.183 00:45:47.93
980 CZ HLAVINKA Josef Regina 13:26:00.59 2.173 00:46:00.59
981 CZ KONOPÍK Jiří Jitka 13:26:07.19 2.168 00:46:07.19
982 PL KOZLENIA Boguslawa Iwo 13:26:24.45 2.155 00:46:24.45
983 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Indy 13:26:24.50 2.155 00:46:24.50
984 PL BRASZKO Adam i Helena Bold 13:26:28.12 2.152 00:46:28.12
985 AT VOLLNHOFER Dominik Niki 4 13:26:28.97 2.151 00:46:28.97
986 CZ NERS Jaroslav Marie 13:26:42.57 2.141 00:46:42.57
987 CZ KONOPÍK Jiří Jana 13:26:48.02 2.137 00:46:48.02
988 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Pavla 13:26:53.14 2.133 00:46:53.14
989 HU LÁSZLÓ-MOLNÁR LM 78 13:26:55.24 2.131 00:46:55.24
990 CZ HAŠŠO Slavomír FC 1 13:26:59.47 2.128 00:46:59.47
991 CZ TRUKSA Vítězslav Tonča 13:27:35.24 2.101 00:47:35.24
992 AT NAHIČ & ZWILAK Team King 13:27:44.26 2.095 00:47:44.26
993 AT NAGELHOFER Robert Hagel 2320 13:27:46.48 2.093 00:47:46.48
994 CZ KHL Kamenář Henrieta 13:27:49.91 2.091 00:47:49.91
995 CZ ACADEMY LOFT Triple Academy 37 13:27:50.35 2.090 00:47:50.35
996 SK LAŠ Vladimír Las 4 13:27:51.52 2.089 00:47:51.52
997 AT RIEDL Franz Josefa 13:27:56.62 2.086 00:47:56.62
998 DE TEAM GOCH Mustang 13:28:18.96 2.070 00:48:18.96
999 SK HROZEN Peter Hogo Fogo 13:28:20.58 2.069 00:48:20.58
1000 CZ MAČALA Zdeněk MZ 2 13:28:33.54 2.059 00:48:33.54
1001 CZ HLAVINKA Josef Riči 13:28:49.93 2.048 00:48:49.93
1002 PT PEDRO PORTO D Daenta 13:28:52.56 2.046 00:48:52.56
1003 SK LB PIGEONS Ally 4 13:28:59.63 2.041 00:48:59.63
1004 DE WINGS 2 WIN W2W 377 13:29:09.43 2.034 00:49:09.43
1005 SK VAŠÍČEK Pavel Anička 13:29:29.23 2.021 00:49:29.23
1006 DE TEAM - DIE ROTHALBOMBER Diamant 13:29:34.20 2.017 00:49:34.20
1007 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 25 13:29:55.28 2.003 00:49:55.28
1008 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 66 13:33:08.24 1.882 00:53:08.24
1009 SK NOVÁK Pavel Milan 13:33:09.60 1.881 00:53:09.60
1010 PL KOCIK & BASA Martyna 13:33:54.03 1.855 00:53:54.03
1011 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Cotri 13:34:20.41 1.840 00:54:20.41
1012 SK LAŠ Vladimír Las 6 13:34:24.08 1.838 00:54:24.08
1013 CZ KRUTIL Karel + Michal Black Wolf 13:34:39.85 1.829 00:54:39.85
1014 CZ ACADEMY LOFT Silver Academy 21 13:36:50.77 1.759 00:56:50.77
1015 DE TEAM GOCH TG 052 13:36:58.04 1.755 00:56:58.04
1016 CZ MASNÝ & M Stalin 13:37:23.98 1.742 00:57:23.98
1017 DE HIENZSCH Frank F.H. 2 13:37:32.43 1.738 00:57:32.43
1018 CZ GRUBER Lubomír Marek 13:37:34.85 1.737 00:57:34.85
1019 CZ KUDELA Jaromír Ing. Anna. 13:37:39.68 1.734 00:57:39.68
1020 SK MAJDÁK Michal Opál 13:38:05.03 1.722 00:58:05.03
1021 PL MAJCHER Krystian & Marcel KM 12 13:38:25.91 1.711 00:58:25.91
1022 CZ ACADEMY LOFT Sado Academy 75 13:38:50.09 1.700 00:58:50.09
1023 DE HOOP Michael Olivia 13:39:02.64 1.694 00:59:02.64
1024 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 5 13:39:15.33 1.688 00:59:15.33
1025 CZ KROČIL Jaroslav Blaženka 13:39:47.83 1.672 00:59:47.83
1026 CH DERBY TEAM PILATUS Wallypower 13:41:58.17 1.614 01:01:58.17
1027 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Yondu 13:44:05.38 1.560 01:04:05.38
1028 DE HOOP Michael Franz 13:44:09.11 1.559 01:04:09.11
1029 AT KUTLESA Slavko SLK 10 13:45:16.28 1.532 01:05:16.28
1030 CZ GERSPITZER Team GT-3 13:46:14.61 1.510 01:06:14.61
1031 PL MAJCHER Krystian & Marcel KM 89 13:46:22.25 1.507 01:06:22.25
1032 DE HOOP Michael Nelly 13:46:25.86 1.505 01:06:25.86
1033 SK ČÁNI Ĺudovít LC 859 13:46:26.96 1.505 01:06:26.96
1034 PL SMORAWSKI Marek + Jacek Portos 13:47:03.70 1.491 01:07:03.70
1035 CZ TEAM SMUTNÝ Marco Polo 13:47:55.55 1.472 01:07:55.55
1036 NO HELGESEN Bjorn Ove Femhoje III. 13:47:59.72 1.471 01:07:59.72
1037 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 3 13:48:04.64 1.469 01:08:04.64
1038 DE WINGS 2 WIN W2W 352 13:48:26.37 1.461 01:08:26.37
1039 CZ KLEMENSOVÁ Sára Turbo. 13:48:44.01 1.455 01:08:44.01
1040 DE TREPTE Arndt & Marcus Lore 13:49:02.31 1.448 01:09:02.31
1041 SK BALÁŽ Štefan Lolita 13:49:03.13 1.448 01:09:03.13
1042 PL GRODNY Andrzej Gepa 13:50:10.69 1.425 01:10:10.69
1043 DE TARGATZ Angela Dr. DR 2 13:50:15.36 1.423 01:10:15.36
1044 PL JANIA - LACH Team Wibul 13:50:40.84 1.415 01:10:40.84
1045 PL KUSION Tomasz Renda 13:51:12.38 1.404 01:11:12.38
1046 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Junge Bathenburg 13:51:53.39 1.391 01:11:53.39
1047 SK FAMILY PINČÁK Džipsi 13:52:30.71 1.379 01:12:30.71
1048 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 119 13:52:38.79 1.377 01:12:38.79
1049 CZ CHARYPAR Vladimír Charyš 3 13:52:40.49 1.376 01:12:40.49
1050 SK ČAMPIŠ Milan MC 62 13:52:48.13 1.374 01:12:48.13
1051 DE TEAM SASSE - WELZEL Deime. - Heide. 2 13:52:51.13 1.373 01:12:51.13
1052 DE TEAM GOCH Schöne White 2 13:52:52.81 1.372 01:12:52.81
1053 CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Lidka 13:52:54.58 1.372 01:12:54.58
1054 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Annet 13:52:59.23 1.370 01:12:59.23
1055 PL MAJCHER Krystian & Marcel KM 79 13:52:59.63 1.370 01:12:59.63
1056 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 099 13:53:06.25 1.368 01:13:06.25
1057 PL MISIAK Marek Marek 69 13:53:09.58 1.367 01:13:09.58
1058 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Maruš. 13:54:52.82 1.335 01:14:52.82
1059 DE TORSTEN Jahn Jahn 3 13:54:53.45 1.335 01:14:53.45
1060 SK OVŠÁK + KONŠ Team Harry 13:54:55.03 1.335 01:14:55.03
1061 PL MAZIARZ RACING TEAM Afua 13:55:08.47 1.331 01:15:08.47
1062 AT HEILAND Helmut Leo 13:55:59.93 1.316 01:15:59.93
1063 DE SCHOEN Friedrich Fritz 4 13:56:56.87 1.300 01:16:56.87
1064 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Stern 13:57:15.54 1.294 01:17:15.54
1065 CZ MAJKA + JAN TEAM Majka 13:57:28.51 1.291 01:17:28.51
1066 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Neymar 13:59:58.72 1.250 01:19:58.72
1067 DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Schinze 2 14:01:33.68 1.226 01:21:33.68
1068 PL PACEK Wojciech Wittekopek 14:03:10.57 1.202 01:23:10.57
1069 CZ BAJTEK Jan Thor 14:03:16.32 1.201 01:23:16.32
1070 SK OVŠÁK + KONŠ Team Vanesa 14:03:21.81 1.200 01:23:21.81
1071 CZ HOLUB "A" Bohdan 14:04:00.74 1.190 01:24:00.74
1072 PL SEDLACEK Josef JS 4 14:04:47.50 1.179 01:24:47.50
1073 CZ KONEČNÝ Vlastimil Nesta 14:06:11.60 1.160 01:26:11.60
1074 AT SG MIKS Wolfgang und Andrea Floh 14:06:24.41 1.157 01:26:24.41
1075 DE BEHLKE Andreas AB 05 14:06:49.76 1.152 01:26:49.76
1076 DE TARGATZ Angela Dr. DR 8 14:06:57.30 1.150 01:26:57.30
1077 BE COPPENS Peter Freya 14:06:58.48 1.150 01:26:58.48
1078 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Secundus 14:07:07.29 1.148 01:27:07.29
1079 AT HALATSCHEK Dietmar Ludwig 14:07:10.25 1.147 01:27:10.25
1080 PL SZYMAŃSKI Zbigniew SZ 22 14:07:58.08 1.137 01:27:58.08
1081 AT OFNER Kurt Romulus 14:08:01.68 1.136 01:28:01.68
1082 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 88 14:08:28.39 1.130 01:28:28.39
1083 CR CULIC TEAM Denis & Karla Dubrovnik Fly 14:08:33.45 1.129 01:28:33.45
1084 AT WIEFLER Alois Poker Face One 14:08:46.93 1.126 01:28:46.93
1085 SK HORŇÁČEK Miroslav Janka 14:08:57.40 1.124 01:28:57.40
1086 CZ ACADEMY LOFT Bohemia Academy 69 14:09:15.29 1.120 01:29:15.29
1087 AT VOLLNHOFER Dominik Niki 1 14:10:20.35 1.107 01:30:20.35
1088 CZ EM-EKO.CZ PS 2 14:10:21.82 1.107 01:30:21.82
1089 CZ HOLUB "A" Boleslav 14:10:34.42 1.104 01:30:34.42
1090 DE SKOPLJAK Denis Susan. 14:10:49.34 1.101 01:30:49.34
1091 DE TEAM BRANDT & WICHERT Spotakova 14:10:51.47 1.101 01:30:51.47
1092 CZ VÍTOVEC P & M Leon 14:11:08.02 1.097 01:31:08.02
1093 CZ ACADEMY LOFT Azari Academy 45 14:12:09.18 1.085 01:32:09.18
1094 AT WIEFLER Alois Alpha 1 14:12:13.73 1.084 01:32:13.73
1095 DE HIENZSCH Frank F.H. 4 14:12:14.37 1.084 01:32:14.37
1096 CZ ŠÁLEK Roman RS 06 14:12:35.74 1.080 01:32:35.74
1097 AT GRATZER Marco "A" Samsa 14:12:38.76 1.079 01:32:38.76
1098 DE WINGS 2 WIN W2W 371 14:12:51.58 1.077 01:32:51.58
1099 DE FRANZ Christoph Cheyanne 14:12:52.73 1.077 01:32:52.73
1100 CZ LAŇKA Alfons Ing. Martina 14:13:11.78 1.073 01:33:11.78
1101 DE ANTONOV AVIATION AN 225 14:13:24.79 1.071 01:33:24.79
1102 AT KUTLESA Slavko SLK 05 14:15:27.42 1.048 01:35:27.42
1103 AT STEINER Alfred Andy 2-Sa 14:15:50.79 1.043 01:35:50.79
1104 AT HEILAND Helmut Emilie 14:17:06.16 1.030 01:37:06.16
1105 DE MOELLER Andreas AML Favoriet 14:17:14.34 1.028 01:37:14.34
1106 AT WIEFLER Alois Alfred 14:17:24.01 1.027 01:37:24.01
1107 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Ada 14:17:37.75 1.024 01:37:37.75
1108 CZ VLČEK Jiří Bambi 14:17:39.12 1.024 01:37:39.12
1109 PL SEDLACEK Josef JS 1 14:17:51.06 1.022 01:37:51.06
1110 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Freiheit 14:18:04.50 1.020 01:38:04.50
1111 CZ ACADEMY LOFT Willy Academy 43 14:18:07.57 1.019 01:38:07.57
1112 PL GRODNY Andrzej "A" Iwanka 14:18:12.12 1.018 01:38:12.12
1113 CZ FAJMON + HOLICKÝ Team FT 02 14:18:17.13 1.017 01:38:17.13
1114 CZ BURSA Miloslav Stardust 14:18:27.35 1.016 01:38:27.35
1115 PL SEDLACEK Josef JS 2 14:18:45.90 1.013 01:38:45.90
1116 DE ZG HELIOS Yu Yong 14:19:15.89 1.007 01:39:15.89
1117 DE TEAM FRANKENPFALZ Bruno 14:19:23.99 1.006 01:39:23.99
1118 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 1 14:19:39.39 1.003 01:39:39.39
1119 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Star-Lord 14:19:49.12 1.002 01:39:49.12
1120 DE TARGATZ Angela Dr. DR 10 14:20:12.61 0.998 01:40:12.61
1121 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 5266 14:20:15.03 0.998 01:40:15.03
1122 CZ ŠÁLEK Roman RS 03 14:20:17.53 0.997 01:40:17.53
1123 CZ NERS Jaroslav Petra 14:20:29.40 0.995 01:40:29.40
1124 DE TEAM GOCH As Schmidt 14:21:02.39 0.990 01:41:02.39
1125 SK PODHORSKÝ TEAM Mário 2 14:21:08.20 0.989 01:41:08.20
1126 CZ LAŇKA Alfons Ing. Lucka 14:21:24.23 0.986 01:41:24.23
1127 CZ MASNÝ & M Chruščov 14:21:38.44 0.984 01:41:38.44
1128 CZ TOMEK Jindřich T1. 14:21:55.89 0.981 01:41:55.89
1129 CZ DUDA Přemysl Karla 14:22:11.55 0.979 01:42:11.55
1130 CZ ŠÁLEK Roman RS 08 14:22:21.15 0.977 01:42:21.15
1131 HU BÖDI József BJ 99 14:22:26.66 0.976 01:42:26.66
1132 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 83 14:22:36.09 0.975 01:42:36.09
1133 CZ KONOPÍK Jiří Zuzka 14:22:43.70 0.973 01:42:43.70
1134 SK DUCHOVIČ Jozef Zara 14:22:57.33 0.971 01:42:57.33
1135 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Strachova 14:23:11.33 0.969 01:43:11.33
1136 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 56 14:25:28.12 0.948 01:45:28.12
1137 DE ANTONOV AVIATION AN 12 14:25:43.07 0.946 01:45:43.07
1138 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 063 14:26:26.37 0.940 01:46:26.37
1139 BE COPPENS Peter Orange 14:30:43.22 0.903 01:50:43.22
1140 AT ALTUMAH Alhasan Kiano 14:31:36.04 0.896 01:51:36.04
1141 DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Werner 3 14:31:55.08 0.894 01:51:55.08
1142 SK HROZEN Peter Mária 14:32:10.27 0.891 01:52:10.27
1143 PL SEDLACEK Josef JS 8 14:32:30.17 0.889 01:52:30.17
1144 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 10 14:32:39.78 0.888 01:52:39.78
1145 CZ DAVID Petr Borg 14:34:02.35 0.877 01:54:02.35
1146 PL MAZIARZ RACING TEAM Genta 14:34:12.02 0.876 01:54:12.02
1147 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 017 14:34:50.74 0.871 01:54:50.74
1148 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ Conny 14:35:35.99 0.865 01:55:35.99
1149 DE HOOP Michael Fritz 14:36:29.81 0.858 01:56:29.81
1150 DE SG STEFFL "A" Butch Cassidy 14:37:50.96 0.849 01:57:50.96
1151 AT ECKHARDT Markus Ecki´s 011 14:37:59.33 0.848 01:57:59.33
1152 SK BELANEC Team Auróra 14:38:50.56 0.841 01:58:50.56
1153 AT LINDTNER Harald Karel-Opal 14:39:05.76 0.840 01:59:05.76
1154 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 6 14:39:50.16 0.834 01:59:50.16
1155 CZ TOMEK Jindřich T5. 14:40:20.51 0.831 02:00:20.51
1156 NO HELGESEN Bjorn Ove Special I. 14:40:25.38 0.830 02:00:25.38
1157 CZ KULÍK Přemysl Lada 14:40:36.61 0.829 02:00:36.61
1158 PL SZYMAŃSKI Zbigniew SZ 39 14:41:51.63 0.821 02:01:51.63
1159 PL SEDLACEK Josef JS 5 14:41:59.27 0.820 02:01:59.27
1160 DE TEAM GOUDEN DUIF "C" Werner 2 14:42:20.07 0.817 02:02:20.07
1161 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Captain America 14:42:24.29 0.817 02:02:24.29
1162 SK KUBÁŇ Milan Mindy 14:42:49.86 0.814 02:02:49.86
1163 CZ ŠÁLEK Roman RS 05 14:42:50.18 0.814 02:02:50.18
1164 CZ MILOTA Milan MM 006 14:43:01.65 0.813 02:03:01.65
1165 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Zambi 14:43:05.35 0.812 02:03:05.35
1166 CZ KRUTIL Karel + Michal Satan K. 14:43:22.64 0.811 02:03:22.64
1167 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 76 14:43:47.87 0.808 02:03:47.87
1168 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Mika 14:44:06.28 0.806 02:04:06.28
1169 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Lubruku 14:44:22.03 0.804 02:04:22.03
1170 SK TEAM LUTERAN HRICIK BAŠISTA Klokoč 14:44:23.54 0.804 02:04:23.54
1171 SK BELANEC Team Anabel 14:45:52.04 0.794 02:05:52.04
1172 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Ruppiduppi 14:46:20.74 0.791 02:06:20.74
1173 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Janda 14:46:33.47 0.790 02:06:33.47
1174 PL BASA Marek & Andrzej M 6 14:46:50.90 0.788 02:06:50.90
1175 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 010 14:46:56.73 0.788 02:06:56.73
1176 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ Fred 14:47:21.94 0.785 02:07:21.94
1177 CZ KONOPÍK Jiří Leona 14:47:28.84 0.784 02:07:28.84
1178 CZ HOLUB "A" Bohumila 14:47:36.90 0.784 02:07:36.90
1179 CZ HOLUB "A" Ctirad 14:47:39.57 0.783 02:07:39.57
1180 HU BÖDI József BJ 43 14:47:51.48 0.782 02:07:51.48
1181 PL PITAŚ M & M Team Junior 5757 14:47:51.61 0.782 02:07:51.61
1182 PL KOZLENIA - WOLANIN Leoni 14:47:53.04 0.782 02:07:53.04
1183 DE BEHLKE Andreas AB 03 14:48:16.80 0.780 02:08:16.80
1184 CZ ACADEMY LOFT Hurricane Academy 71 14:48:22.80 0.779 02:08:22.80
1185 PL RAFITA TEAM Guess 14:48:32.17 0.778 02:08:32.17
1186 AT BLIEGE Felix Felix 31 14:48:37.37 0.777 02:08:37.37
1187 AT HALATSCHEK Dietmar Conni 2 14:48:41.48 0.777 02:08:41.48
1188 AT KUTLESA Slavko SLK 11 14:49:02.15 0.775 02:09:02.15
1189 SK COMOREK Pavel Moskva 14:49:19.07 0.773 02:09:19.07
1190 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 25 14:49:22.36 0.773 02:09:22.36
1191 DE SPITZBERG Team U 157 14:49:27.65 0.772 02:09:27.65
1192 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Navratilova 14:49:55.16 0.770 02:09:55.16
1193 PL KOCIK & BASA Kasia 1 14:50:15.47 0.768 02:10:15.47
1194 SK PODHORSKÝ TEAM Budvár 2 14:50:35.03 0.766 02:10:35.03
1195 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 022 14:50:35.97 0.766 02:10:35.97
1196 DE ZG HELIOS Yu Runda 14:50:57.34 0.764 02:10:57.34
1197 DE SG WACHALSKI Walker 14:51:01.38 0.763 02:11:01.38
1198 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 135 14:51:06.28 0.763 02:11:06.28
1199 CZ SVOBODA Jiří Jana 14:51:20.39 0.761 02:11:20.39
1200 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Sohn 662 14:51:31.16 0.760 02:11:31.16
1201 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Milena 14:51:44.26 0.759 02:11:44.26
1202 CZ MAREK Petr Filip 14:51:56.74 0.758 02:11:56.74
1203 AT GASSER Reinhard Garnet 14:52:03.70 0.757 02:12:03.70
1204 DE SG STEFFL "A" Sundance Kid 14:52:07.78 0.757 02:12:07.78
1205 CZ GRUBER Simon Gino 14:52:16.02 0.756 02:12:16.02
1206 CZ BOJKO Stanislav Jarka 14:52:18.66 0.756 02:12:18.66
1207 PL KWAŚNICKI Tomasz Doris 14:52:24.70 0.755 02:12:24.70
1208 CZ HANZEL TEAM Elza 11 14:53:20.65 0.750 02:13:20.65
1209 CZ PŘÍVARA Vladimír Pollo 14:53:26.47 0.749 02:13:26.47
1210 CZ KONOPÍK Jiří Žofka 14:53:28.30 0.749 02:13:28.30
1211 CZ HOLUB "B" Brigita 14:54:07.63 0.746 02:14:07.63
1212 CZ VACHTL Jan Jakub 14:54:08.42 0.745 02:14:08.42
1213 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 11 14:55:06.59 0.740 02:15:06.59
1214 HU LÁSZLÓ-MOLNÁR LM 77 14:55:39.94 0.737 02:15:39.94
1215 SK BALVOŇ Michal Mikuláš 14:55:45.08 0.737 02:15:45.08
1216 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 73 14:56:14.40 0.734 02:16:14.40
1217 CZ ESHEK Bohdan Bruno 14:57:03.45 0.730 02:17:03.45
1218 SK ŠIMKO Ján Šimo 14 14:57:47.20 0.726 02:17:47.20
1219 CZ NOVOTNÁ Petra Emil. 14:57:54.54 0.725 02:17:54.54
1220 PL KUSION Tomasz Tomek 14:58:10.31 0.724 02:18:10.31
1221 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Groot 14:58:10.80 0.724 02:18:10.80
1222 CZ SUCHÁNEK Břetislav Marťa 14:58:14.51 0.723 02:18:14.51
1223 SK LAŠ Vladimír Las 3 14:59:03.55 0.719 02:19:03.55
1224 SK ČÁNI Ĺudovít LC 826 14:59:09.52 0.719 02:19:09.52
1225 DE TEAM GOCH Von de Yeti 14:59:42.26 0.716 02:19:42.26
1226 PL SROKA-KUSION-KAWA Team Julian 14:59:43.58 0.716 02:19:43.58
1227 CZ BECHA Lubomír + Jan Hany 14:59:50.25 0.715 02:19:50.25
1228 SK KOPAS Michal Mišo 14:59:51.98 0.715 02:19:51.98
1229 SK EXPRES TEAM Kira 15:00:02.12 0.714 02:20:02.12
1230 CZ KOLÍNEK Jarolím Kolínek Team "A" 15:00:02.52 0.714 02:20:02.52
1231 SK BODNAR & VILČKO Vladimír Bovi 2 15:00:20.05 0.713 02:20:20.05
1232 DE TEAM GOCH TG 044 15:01:22.28 0.707 02:21:22.28
1233 CH TEAM ANDERHUB Brünn 15:01:28.86 0.707 02:21:28.86
1234 DE TARGATZ Angela Dr. DR 1 15:01:41.93 0.706 02:21:41.93
1235 AT GASSER Reinhard Gigi 15:01:44.46 0.706 02:21:44.46
1236 CZ SVOBODA Jiří Terezka 15:01:45.25 0.705 02:21:45.25
1237 CZ MILOTA Milan MM 005 15:01:46.98 0.705 02:21:46.98
1238 SK HROZEN Peter Peťko 15:01:58.17 0.704 02:21:58.17
1239 CZ LAŇKA Alfons Ing. Marta 15:01:58.63 0.704 02:21:58.63
1240 SK BALÁŽ Štefan Lolo 15:02:09.81 0.703 02:22:09.81
1241 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 12 15:02:15.38 0.703 02:22:15.38
1242 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Ellie Goulding 15:02:16.46 0.703 02:22:16.46
1243 PL GRODNY Andrzej "A" Iwan 15:03:24.99 0.697 02:23:24.99
1244 SK VOJTKO Milan Mivo 01 15:03:35.69 0.696 02:23:35.69
1245 PL RAFITA TEAM Calvin 15:03:44.81 0.696 02:23:44.81
1246 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Moravec 15:03:53.85 0.695 02:23:53.85
1247 CZ MAČALA Zdeněk MZ 1 15:04:53.77 0.690 02:24:53.77
1248 CH TEAM LENTI Hoxhai Florent Fliss 15:05:07.14 0.689 02:25:07.14
1249 BE COPPENS Peter Lemon 15:05:07.66 0.689 02:25:07.66
1250 CZ BARTOŠ TEAM Luisa 15:05:22.09 0.688 02:25:22.09
1251 CZ GORČÍK + MACHALA Team Mája 15:06:13.92 0.684 02:26:13.92
1252 CZ MALACH Ladislav Kate 15:06:38.75 0.682 02:26:38.75
1253 SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 04 15:06:50.88 0.681 02:26:50.88
1254 CZ SVOBODA Jiří Zuzka 15:07:29.53 0.678 02:27:29.53
1255 CZ DAVID Petr Karin 15:07:50.12 0.676 02:27:50.12
1256 DE ANTONOV AVIATION AN 24 15:08:01.27 0.676 02:28:01.27
1257 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Black Widow 15:08:04.52 0.675 02:28:04.52
1258 DE MOELLER Andreas AML Prince 15:08:10.10 0.675 02:28:10.10
1259 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 71 15:09:03.60 0.671 02:29:03.60
1260 AT OFNER Kurt Carly 15:09:56.36 0.667 02:29:56.36
1261 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Klat 58 15:09:57.25 0.667 02:29:57.25
1262 CZ VÍTOVEC P & M Eržika 15:09:58.78 0.667 02:29:58.78
1263 AT DEMAJ & KUKLA Team Sokol 15:10:14.22 0.666 02:30:14.22
1264 PL MISIAK Marek Marek 79 15:10:16.44 0.665 02:30:16.44
1265 DE FRANZ Christoph Cheris 15:10:20.17 0.665 02:30:20.17
1266 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Alexia 15:10:34.52 0.664 02:30:34.52
1267 DE SG WACHALSKI Wadi 15:10:42.65 0.664 02:30:42.65
1268 CZ KLEMENS Karel ml. Klike 15:10:49.60 0.663 02:30:49.60
1269 PL PACEK Wojciech Tornado 15:11:38.42 0.659 02:31:38.42
1270 SK ČÁNI Ĺudovít LC 829 15:11:40.20 0.659 02:31:40.20
1271 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Bella. 15:12:13.48 0.657 02:32:13.48
1272 CZ GRUBER Lubomír Adélka 15:12:42.88 0.655 02:32:42.88
1273 SK ČAMPIŠ Milan MK 69 15:12:44.23 0.655 02:32:44.23
1274 SK PRIEHODA Ján + Ivana Kutuzov 15:13:25.81 0.652 02:33:25.81
1275 PL CZULOWSKI Jakub Iskra 15:13:58.01 0.649 02:33:58.01
1276 PL KOZLENIA - WOLANIN Ana 15:14:00.75 0.649 02:34:00.75
1277 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Roxy 15:14:03.52 0.649 02:34:03.52
1278 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Petra 15:14:15.78 0.648 02:34:15.78
1279 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 29 15:14:16.95 0.648 02:34:16.95
1280 CZ KLEMENS Karel Kafi 15:14:24.18 0.648 02:34:24.18
1281 HU BÖDI József BJ 32 15:14:30.86 0.647 02:34:30.86
1282 CZ ŠÁLEK Roman RS 04 15:14:31.49 0.647 02:34:31.49
1283 CZ GRUBER Lubomír Jagr 15:14:43.87 0.646 02:34:43.87
1284 CZ LOCCO TEAM Lita 15:14:52.48 0.646 02:34:52.48
1285 SK LB PIGEONS Ally 1 15:14:57.57 0.645 02:34:57.57
1286 CZ ACADEMY LOFT Golden Queen 77 15:15:10.05 0.644 02:35:10.05
1287 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 011 15:15:26.09 0.643 02:35:26.09
1288 DE TEAM - DIE ROTHALBOMBER Athene 15:15:26.97 0.643 02:35:26.97
1289 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 2 15:15:42.06 0.642 02:35:42.06
1290 PL TARASIUK Jerzy George 539 15:16:03.98 0.641 02:36:03.98
1291 CH TEAM ANDERHUB Ostrava 15:16:41.02 0.638 02:36:41.02
1292 CZ BOJKO Stanislav Honzík 15:16:55.63 0.637 02:36:55.63
1293 PL NOWICKI Damian Freccia Blu 15:17:02.83 0.637 02:37:02.83
1294 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 61 15:17:22.20 0.635 02:37:22.20
1295 CZ ACADEMY LOFT Tamar Academy 16 15:17:31.05 0.635 02:37:31.05
1296 AT HEILAND Helmut Petrus 15:17:31.59 0.635 02:37:31.59
1297 SK BALÁŽ Štefan Loto 15:17:39.61 0.634 02:37:39.61
1298 AT RIEDL Franz Andreas 15:17:40.87 0.634 02:37:40.87
1299 SK BINDAS JUN. Štefan Elitt 15:17:55.23 0.633 02:37:55.23
1300 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Dvorak 15:18:00.98 0.633 02:38:00.98
1301 SK DUCHOVIČ Jozef Regina 15:18:08.52 0.632 02:38:08.52
1302 CZ KONOPÍK Jiří Lucka 15:18:30.49 0.631 02:38:30.49
1303 DE TEAM - DIE ROTHALBOMBER Ares 15:18:31.79 0.631 02:38:31.79
1304 SK NOVÁK Pavel Rudo 15:18:32.02 0.631 02:38:32.02
1305 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 9 15:18:36.46 0.630 02:38:36.46
1306 CZ GRUBER Simon Terezka. 15:18:37.63 0.630 02:38:37.63
1307 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Sting 15:18:40.47 0.630 02:38:40.47
1308 PL MICHALAK Bogdan Turbo 05 15:18:42.68 0.630 02:38:42.68
1309 DE TEAM BRANDT & WICHERT Soukalova 15:18:46.23 0.630 02:38:46.23
1310 SK BALÁŽ Štefan Lofik 15:19:06.73 0.628 02:39:06.73
1311 PL GRODNY Andrzej "A" Reda 15:19:13.55 0.628 02:39:13.55
1312 PL PACEK & LIS TEAM Bono 15:19:15.45 0.628 02:39:15.45
1313 AT BLIEGE Felix Felix 25 15:19:37.86 0.626 02:39:37.86
1314 CZ NOVOTNÁ Petra Thomas 15:19:38.56 0.626 02:39:38.56
1315 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Rosol 15:19:45.05 0.626 02:39:45.05
1316 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Sirius 1391 15:19:52.11 0.626 02:39:52.11
1317 SK VAŠÍČEK Pavel Palo 15:20:06.24 0.625 02:40:06.24
1318 DE TEAM NAMIBIA Hoop & Lücke Scheele 15:20:08.23 0.624 02:40:08.23
1319 AT NAHIČ & ZWILAK Team Boss 15:20:20.52 0.624 02:40:20.52
1320 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 1665 15:20:39.67 0.622 02:40:39.67
1321 AT RIEDL Franz Franz 15:20:55.30 0.621 02:40:55.30
1322 AT NAHIČ & ZWILAK Team Kiwi 15:20:56.71 0.621 02:40:56.71
1323 AT RIEDL Franz Cacilia 15:21:32.82 0.619 02:41:32.82
1324 PL BRASZKO Adam i Helena Bus 15:22:23.75 0.616 02:42:23.75
1325 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Sonnenschein 15:22:35.40 0.615 02:42:35.40
1326 DE ANDREAS & UDO Andre 45 15:22:49.67 0.614 02:42:49.67
1327 DE TEAM ANHÄNGER Claus K. 15:23:07.18 0.613 02:43:07.18
1328 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 6 15:23:30.56 0.612 02:43:30.56
1329 AT EPPENSTEINER Josef Cler 15:23:33.07 0.611 02:43:33.07
1330 CZ SVOBODA Jiří Ela 15:23:34.96 0.611 02:43:34.96
1331 CZ HANZEL TEAM Han 1 15:23:48.25 0.610 02:43:48.25
1332 PL NOCNY Grzegorz Bronek 15:23:55.27 0.610 02:43:55.27
1333 SK FAMILY PINČÁK Star 15:24:04.72 0.609 02:44:04.72
1334 CZ SETTLER + KUBÁČEK Team Kwahu 15:24:10.52 0.609 02:44:10.52
1335 SK BLAHOVSKÝ + HNILIČKA Team The Great 8 15:24:15.37 0.609 02:44:15.37
1336 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 8 15:24:16.23 0.609 02:44:16.23
1337 SK MINÁRIK + MAŤAŠEJE Redy 15:24:31.06 0.608 02:44:31.06
1338 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Ríša 15:24:40.98 0.607 02:44:40.98
1339 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Dua Lipa 15:24:57.72 0.606 02:44:57.72
1340 SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 20 15:25:11.68 0.605 02:45:11.68
1341 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Septimus 15:25:32.03 0.604 02:45:32.03
1342 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Mirka 15:25:54.07 0.603 02:45:54.07
1343 CZ CHARYPAR Vladimír Charyš 2 15:26:21.74 0.601 02:46:21.74
1344 AT NÖRES Kurt Murphy 15:26:28.90 0.601 02:46:28.90
1345 PL PALENTKA-KUBIAK Team W-2 15:26:29.90 0.601 02:46:29.90
1346 DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Werner 4 15:26:31.43 0.601 02:46:31.43
1347 SK TRISTIGNAC TEAM Tiril 15:26:39.03 0.600 02:46:39.03
1348 AT NAGELHOFER Robert Magma 2311 15:26:43.79 0.600 02:46:43.79
1349 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Ivana 15:26:55.12 0.599 02:46:55.12
1350 DE SKOPLJAK Denis Erwin 15:26:56.46 0.599 02:46:56.46
1351 DE TREPTE Arndt & Marcus Jana 15:26:59.17 0.599 02:46:59.17
1352 SK PODHORSKÝ TEAM Fezoj 1 15:27:04.80 0.599 02:47:04.80
1353 CZ MILOTA Milan MM 002 15:27:06.04 0.598 02:47:06.04
1354 AT GRATZER Marco "A" Aurel 15:27:10.63 0.598 02:47:10.63
1355 AT RIEDL Franz Christian 15:27:14.97 0.598 02:47:14.97
1356 PL PALENTKA-KUBIAK Team J-21 15:27:15.72 0.598 02:47:15.72
1357 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Neumanova 15:27:17.08 0.598 02:47:17.08
1358 PL KOZLENIA Artur Areo 15:27:20.84 0.598 02:47:20.84
1359 DE HIENZSCH Frank F.H. 6 15:27:26.06 0.597 02:47:26.06
1360 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 058 15:27:27.97 0.597 02:47:27.97
1361 CZ MALACH Ladislav Sisi 15:27:29.97 0.597 02:47:29.97
1362 HU TAKÁCS József & Márk TJM 43 15:27:36.20 0.597 02:47:36.20
1363 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ Hans 15:27:57.13 0.595 02:47:57.13
1364 PL PALENTKA-KUBIAK Team W-1 15:28:32.15 0.593 02:48:32.15
1365 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 072 15:28:35.41 0.593 02:48:35.41
1366 CH TEAM WIRZ Melanie Meillard 15:28:39.56 0.593 02:48:39.56
1367 CZ GRUBER Simon Jožo 15:29:02.39 0.592 02:49:02.39
1368 CZ KLEMENSOVÁ Sára Pohár 15:29:05.07 0.591 02:49:05.07
1369 SK GOGORA Milan Mago 15:29:29.65 0.590 02:49:29.65
1370 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 9 15:30:17.03 0.587 02:50:17.03
1371 PL G-YARD LOFT Winnedi 15:30:21.02 0.587 02:50:21.02
1372 CZ KOLÍNEK Jarolím Kolínek Team "D" 15:32:34.06 0.579 02:52:34.06
1373 CZ MILOTA Milan MM 003 15:32:39.65 0.579 02:52:39.65
1374 PL GRODNY Andrzej Zerax 15:32:50.59 0.579 02:52:50.59
1375 HU VIGLIDÁN Ágoston LK 84 15:33:08.32 0.578 02:53:08.32
1376 AT HALATSCHEK Dietmar Isolde 15:33:08.79 0.578 02:53:08.79
1377 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Jozef 1 15:33:20.44 0.577 02:53:20.44
1378 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Golden Alenka 15:33:21.67 0.577 02:53:21.67
1379 AT SCHÖN Johann Nero 15:33:22.13 0.577 02:53:22.13
1380 SK HROZEN Peter Aneta 15:33:33.34 0.576 02:53:33.34
1381 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Junior 15:33:46.88 0.575 02:53:46.88
1382 CZ PLÁNOČKA Jan Jan. 15:33:54.50 0.575 02:53:54.50
1383 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 21 15:34:20.76 0.574 02:54:20.76
1384 PL SROKA Krzysztof Stani 15:34:22.29 0.573 02:54:22.29
1385 PL PITAŚ M & M Team Carlos 15:34:23.97 0.573 02:54:23.97
1386 CZ ACADEMY LOFT China Academy 38 15:34:31.29 0.573 02:54:31.29
1387 DE SIEBERT Dieter Denni 15:34:34.99 0.573 02:54:34.99
1388 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Zera 15:34:36.23 0.573 02:54:36.23
1389 SK BCHB TEAM Luky 15:34:37.47 0.573 02:54:37.47
1390 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 45 15:34:47.73 0.572 02:54:47.73
1391 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Lenny 15:34:50.24 0.572 02:54:50.24
1392 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 62 15:34:58.34 0.572 02:54:58.34
1393 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Andrej 15:35:15.63 0.571 02:55:15.63
1394 SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 03 15:35:21.73 0.570 02:55:21.73
1395 AT GRATZER Marco "A" Homer 15:35:28.59 0.570 02:55:28.59
1396 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 28 15:35:34.63 0.570 02:55:34.63
1397 SK LAŠ Vladimír Las 1 15:35:38.47 0.569 02:55:38.47
1398 CZ ACADEMY LOFT Dafne Academy 50 15:35:41.96 0.569 02:55:41.96
1399 AT STEINER Alfred Goldi 1 15:35:42.36 0.569 02:55:42.36
1400 CZ TARVAN TEAM TARVAN Gypsy Queen 15:35:44.79 0.569 02:55:44.79
1401 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 59 15:35:54.04 0.569 02:55:54.04
1402 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Kovi 15:36:11.62 0.568 02:56:11.62
1403 AT HALATSCHEK Dietmar Gute 1 15:36:16.99 0.567 02:56:16.99
1404 CZ HOLUB "A" Bohuslav 15:36:39.20 0.566 02:56:39.20
1405 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 22 15:36:57.98 0.565 02:56:57.98
1406 AT WALDER Florian Graham 15:36:59.01 0.565 02:56:59.01
1407 SK BRKAL Ján Ing. Katarína 15:37:06.57 0.565 02:57:06.57
1408 CZ PŘÍVARA Vladimír Johan 15:37:08.95 0.564 02:57:08.95
1409 PL TARASIUK Jerzy Yestman 561 15:37:10.78 0.564 02:57:10.78
1410 DE TREPTE Arndt & Marcus Ropo 15:37:13.35 0.564 02:57:13.35
1411 AT GASSER Reinhard Galaxy 15:37:21.64 0.564 02:57:21.64
1412 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Ant-Man 15:37:26.10 0.564 02:57:26.10
1413 DE SCHOEN Friedrich Fritz 7 15:37:48.82 0.562 02:57:48.82
1414 AT HÖLD Erich Raphael 15:37:50.30 0.562 02:57:50.30
1415 PL KWAŚNICKI Tomasz Pippa 15:37:54.59 0.562 02:57:54.59
1416 SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 21 15:38:01.05 0.562 02:58:01.05
1417 AT GRATZER Werner Spartacus 15:38:17.35 0.561 02:58:17.35
1418 DE SG STEFFL "A" Zorro 15:38:58.93 0.559 02:58:58.93
1419 PL SROKA-KUSION-KAWA Team Pudzion 15:39:10.21 0.558 02:59:10.21
1420 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 14 15:39:18.95 0.558 02:59:18.95
1421 DE FELBINGER Gerhard Freya 15:39:34.16 0.557 02:59:34.16
1422 CZ KLEMENS Karel ml. Moana 15:39:53.07 0.556 02:59:53.07
1423 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Sebrle 15:40:18.25 0.555 03:00:18.25
1424 NO HELGESEN Bjorn Ove Günter 84 15:41:09.58 0.552 03:01:09.58
1425 PL BRASZKO Adam i Helena Bak 15:41:35.70 0.551 03:01:35.70
1426 PL MICHALAK Bogdan Honorata 03 15:41:36.63 0.551 03:01:36.63
1427 AT JAKUPOVIC Jasmin Baby Joda 15:41:39.03 0.551 03:01:39.03
1428 AT NAHIČ & ZWILAK Team Chip 15:41:45.39 0.550 03:01:45.39
1429 CZ ATH KVĚTNÁ Bago 15:41:57.14 0.550 03:01:57.14
1430 CZ MALACH Ladislav Lada 15:42:04.19 0.549 03:02:04.19
1431 DE TEAM ALNA Alberto Cotayo Barack 15:42:49.39 0.547 03:02:49.39
1432 AT RÖTZER Franz Top 3 15:42:50.56 0.547 03:02:50.56
1433 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 2 15:43:03.11 0.546 03:03:03.11
1434 CZ BAJTEK Jan Kira 15:43:09.45 0.546 03:03:09.45
1435 CZ NOVOTNÁ Petra Karel. 15:43:10.46 0.546 03:03:10.46
1436 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 3 15:43:13.56 0.546 03:03:13.56
1437 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Saffier 15:43:28.51 0.545 03:03:28.51
1438 CZ GRUBER Simon Žofka 15:43:44.24 0.544 03:03:44.24
1439 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Miki 15:43:53.52 0.544 03:03:53.52
1440 CZ CHARYPAR Vladimír Charyš 5 15:44:02.57 0.543 03:04:02.57
1441 CH TEAM ANDERHUB Karlsbad 15:44:12.64 0.543 03:04:12.64
1442 CZ KLEMENS Karel Phatt 15:44:18.80 0.543 03:04:18.80
1443 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 027 15:44:28.90 0.542 03:04:28.90
1444 SK HELMAR Team Skava 15:44:37.32 0.542 03:04:37.32
1445 AT RÖTZER Franz Top 6 15:45:23.48 0.539 03:05:23.48
1446 CZ MASNÝ & M Lenin 15:45:37.43 0.539 03:05:37.43
1447 DE HIENZSCH Frank F.H. 1 15:46:09.67 0.537 03:06:09.67
1448 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 34 15:46:14.29 0.537 03:06:14.29
1449 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 16 15:46:20.52 0.537 03:06:20.52
1450 CZ HAŠŠO Slavomír Slavo 1 15:46:25.40 0.536 03:06:25.40
1451 CZ PŘÍVARA Vladimír Bony 15:46:25.63 0.536 03:06:25.63
1452 CZ VACHTL Jan Karolína 15:46:31.84 0.536 03:06:31.84
1453 CZ KULÍK Přemysl Gladiátor 15:46:33.04 0.536 03:06:33.04
1454 SK HELMAR Team Bodwie 15:46:41.71 0.536 03:06:41.71
1455 DE SIEBERT Dieter Darcy 15:46:45.13 0.535 03:06:45.13
1456 CZ VERNER Pavel Guvernerka 15:46:55.02 0.535 03:06:55.02
1457 SK HELMAR Team Zilko 15:47:04.75 0.535 03:07:04.75
1458 CZ KONEČNÝ Vlastimil Messi 15:47:06.90 0.534 03:07:06.90
1459 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 013 15:47:48.06 0.532 03:07:48.06
1460 AT RIEDL Franz Martin 15:48:03.77 0.532 03:08:03.77
1461 AT GRATZER Marco "A" Caligula 15:48:22.84 0.531 03:08:22.84
1462 PL PITAŚ M & M Team Ferro 15:48:52.90 0.529 03:08:52.90
1463 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Kubiš 15:49:15.70 0.528 03:09:15.70
1464 CZ KROČIL Jaroslav Bóďa 15:50:03.70 0.526 03:10:03.70
1465 CZ TRUKSA Vítězslav Prokop 15:50:05.27 0.526 03:10:05.27
1466 AT GRATZER Marco "A" Vito 15:50:28.49 0.525 03:10:28.49
1467 PL MICHALAK Bogdan Rudzia 10 15:50:29.81 0.525 03:10:29.81
1468 SK PODHORSKÝ TEAM Budvár 1 15:50:35.06 0.525 03:10:35.06
1469 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 27 15:50:35.63 0.525 03:10:35.63
1470 PL SMORAWSKI Marek + Jacek Gabi 15:50:40.32 0.524 03:10:40.32
1471 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 1 15:50:43.59 0.524 03:10:43.59
1472 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 026 15:50:44.23 0.524 03:10:44.23
1473 SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 14 15:51:11.01 0.523 03:11:11.01
1474 AT GRATZER Marco "B" Alexander 15:51:11.84 0.523 03:11:11.84
1475 SK KUBÁŇ Milan Mickey 15:51:24.05 0.522 03:11:24.05
1476 CZ BOROVIČKA Ladislav Chrymazona 15:51:26.69 0.522 03:11:26.69
1477 AT GASSER Reinhard Grazia 15:51:37.79 0.522 03:11:37.79
1478 CZ HOLUB "A" Bohuslava 15:51:50.43 0.521 03:11:50.43
1479 DE BEHLKE Andreas AB 04 15:51:50.71 0.521 03:11:50.71
1480 SK HROZEN Peter Oto 15:52:08.05 0.520 03:12:08.05
1481 CZ TRUKSA Vítězslav