Doletová listina

Místo vypuštění Blatec
Vzdálenost 22.852 km
Datum a čas startu 27.07.2020 06:40:00
Počasí v místě startu Jasno, klidno, 15°C.
Počasí v cíli Jasno, mírný S vítr, 18°C.
Počet nasazených holubů 1541
Počet chovatelů 262

         
    LC Jméno chovatele Jméno holuba Čas doletu Rychlost Doba letu
1 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Lambrechts 07:09:26.37 776.236 00:29:26.37
2 AT KOSEL / EHMANN Team Fynn 07:09:28.22 775.424 00:29:28.22
3 DE TEAM HUNTER Hirsch 07:09:28.68 775.222 00:29:28.68
4 PL KOZLENIA Artur Klara 07:09:29.11 775.034 00:29:29.11
5 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "A" Tecqua 02 07:09:30.70 774.338 00:29:30.70
6 CZ VLČEK Jiří Caroll 07:09:32.28 773.648 00:29:32.28
7 CZ SVOBODA Jiří "B" Romana 1 07:09:32.56 773.525 00:29:32.56
8 AT WIEFLER Alois Holly 07:09:33.17 773.259 00:29:33.17
9 DE SPRANG Matthias MS 06 07:09:33.93 772.928 00:29:33.93
10 DE SCHOEN Friedrich Fritz 3 07:09:35.02 772.453 00:29:35.02
11 CZ MAJKA + JAN TEAM Martin 07:09:35.06 772.436 00:29:35.06
12 DE TEAM GERMANY Toni Deigner Tootles 07:09:35.65 772.179 00:29:35.65
13 CZ KUDELA Jaromír Ing. Kája 07:09:35.69 772.162 00:29:35.69
14 AT HOFMANN Leopold HL 9 07:09:36.65 771.745 00:29:36.65
15 HU VIGLIDÁN Ágoston SZA 12 07:09:38.34 771.011 00:29:38.34
16 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 8 07:09:38.92 770.760 00:29:38.92
17 CZ DAVID Petr Amor 07:09:39.48 770.517 00:29:39.48
18 AT WENZ Alfred Elvis 07:09:40.22 770.197 00:29:40.22
19 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Nora 07:09:40.36 770.136 00:29:40.36
20 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Heylighen II. 07:09:42.31 769.294 00:29:42.31
21 SK J & I MARTON TEAM Hrdza 07:09:43.77 768.664 00:29:43.77
22 AT WENZ Alfred Maria 07:09:44.22 768.470 00:29:44.22
23 HU GÁBOR Takács TG 561 07:09:45.46 767.937 00:29:45.46
24 CZ SVOBODA Jiří "B" Jana 1 07:09:45.97 767.717 00:29:45.97
25 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 2073 07:09:46.07 767.674 00:29:46.07
25 PL MATUSIAK & STEPOROWSKI Team M&S 3 07:09:46.07 767.674 00:29:46.07
27 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Mikiko 07:09:46.80 767.361 00:29:46.80
28 CZ HANZEL Štefan Han 34 07:09:46.87 767.331 00:29:46.87
29 DE GOETZ Guenter "A" Bravo 07:09:47.12 767.223 00:29:47.12
30 DE A-TEAM VECHTMACINE-JOHANNA Finn 07:09:47.41 767.099 00:29:47.41
31 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Quintus 07:09:47.64 767.000 00:29:47.64
32 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Eminem 07:09:47.88 766.897 00:29:47.88
33 CH TEAM ANDERHUB Airspeed 07:09:48.41 766.670 00:29:48.41
34 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Venuše 07:09:48.73 766.533 00:29:48.73
35 SK COMOREK Pavel Fenomen 07:09:48.96 766.434 00:29:48.96
36 CZ REIN Jan "B" Bobby 07:09:49.09 766.378 00:29:49.09
37 DE TEAM TEISTUNGEN Groovy 07:09:49.14 766.357 00:29:49.14
38 DE GEBHARDT Reinhard Reflexion 07:09:49.37 766.259 00:29:49.37
39 ES USO ASKARRA Ekaitz 07:09:49.51 766.199 00:29:49.51
40 DE A-TEAM VECHTMACINE-JOHANNA Marlin 07:09:49.62 766.151 00:29:49.62
41 AT STRAIF Walter Williems 07:09:49.80 766.074 00:29:49.80
42 PL KOZLENIA Boguslawa Mimi 07:09:49.91 766.027 00:29:49.91
43 DE SPRANG Matthias MS 04 07:09:50.19 765.908 00:29:50.19
44 DE TEAM LINDENHOF SB 05 07:09:51.01 765.557 00:29:51.01
45 SK KUJANIK Team KT 01 07:09:51.38 765.399 00:29:51.38
46 PL LACH TEAM * Heros JJ23 07:09:51.60 765.305 00:29:51.60
47 AT HÖLD Erich Paul 07:09:51.68 765.271 00:29:51.68
48 DE PETZOLD Herbert Herbert 07:09:51.97 765.147 00:29:51.97
49 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 384 07:09:52.04 765.117 00:29:52.04
50 AT TEAM ROTER BARON TRB 8 07:09:52.26 765.023 00:29:52.26
51 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team PM 04 07:09:52.54 764.903 00:29:52.54
52 DE LECKE Theo & Markus TM 10 07:09:52.84 764.775 00:29:52.84
53 PL MATUSIAK & STEPOROWSKI Team M&S 2 07:09:53.03 764.694 00:29:53.03
54 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "A" Tecqua 01 07:09:53.11 764.660 00:29:53.11
55 SK BRKAL Jan Ing. Mathias 07:09:53.26 764.596 00:29:53.26
56 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" One For Mee II. 07:09:53.67 764.422 00:29:53.67
57 DE SG SCHMIDT - SOMMER Callas 07:09:53.76 764.383 00:29:53.76
58 SK GENČUR František Geno 07:09:53.79 764.370 00:29:53.79
59 CZ HRUDA Jan Karel 6 07:09:54.08 764.247 00:29:54.08
60 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 0873 07:09:54.29 764.157 00:29:54.29
61 CZ ATH Květná Abonent 16 07:09:54.40 764.111 00:29:54.40
62 CZ KONOPÍK Jiří Lucie 07:09:54.67 763.996 00:29:54.67
63 CZ MAJKA + JAN TEAM Lucka 07:09:54.96 763.872 00:29:54.96
63 CZ KLEMENS Karel 12KK 07:09:54.96 763.872 00:29:54.96
65 CZ ESHEK Bohdan Luna 07:09:55.06 763.830 00:29:55.06
66 CZ ATH Květná Abonent 11 07:09:55.53 763.630 00:29:55.53
67 CZ IŠTVÁNEK & ŠIK Team Vichr 1 07:09:55.66 763.574 00:29:55.66
68 CH SCHNEEBERGER Roman Snowbird 07:09:55.73 763.545 00:29:55.73
69 CZ REIN Jan "A" Viki 07:09:56.10 763.387 00:29:56.10
70 DE GEBHARDT Reinhard Reds 07:09:56.43 763.247 00:29:56.43
71 PL KWASNICKI Tomasz Filip 07:09:56.51 763.213 00:29:56.51
72 CZ LAŇKA Alfons Ing. Maruš 07:09:56.91 763.043 00:29:56.91
73 CZ STRAPINA Jiří Jury 07:09:56.98 763.014 00:29:56.98
74 CZ RACING WITH TARASTARS Bomboš 07:09:57.68 762.716 00:29:57.68
75 DE TEAM GERMANY - W A Waldow + Silvia Thiel WS 1 07:09:57.77 762.678 00:29:57.77
76 CZ ATH Květná Abonent 6 07:09:58.12 762.530 00:29:58.12
77 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 03 07:09:58.27 762.466 00:29:58.27
78 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 11 07:09:58.43 762.398 00:29:58.43
79 CZ KONOPÍK Jiří Sigi 07:09:58.53 762.356 00:29:58.53
80 CZ KROČIL Jaroslav Boďa 07:09:58.89 762.203 00:29:58.89
81 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 324 07:09:59.21 762.068 00:29:59.21
82 BE COPPENS Peter Tom 07:09:59.25 762.051 00:29:59.25
83 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Helena 07:09:59.52 761.937 00:29:59.52
84 SK MAJDÁK Michal Citrin 07:09:59.90 761.776 00:29:59.90
85 CZ HRUDA Jan Karel 5 07:09:59.96 761.750 00:29:59.96
86 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Andrej 07:10:00.04 761.716 00:30:00.04
87 DE GEBHARDT Reinhard Rex 07:10:01.01 761.306 00:30:01.01
88 CZ KLEMENS Karel 1K 07:10:01.40 761.141 00:30:01.40
89 AT KUTLESA Slavko SLK 54 07:10:01.49 761.103 00:30:01.49
90 AT GRATZER Marco "A" Arad 07:10:01.63 761.044 00:30:01.63
91 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Wazzup 07:10:01.80 760.972 00:30:01.80
92 CZ ATH Květná Abonent 5 07:10:02.02 760.879 00:30:02.02
93 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "A" Tecqua 03 07:10:02.29 760.765 00:30:02.29
94 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Silver Birch II. 07:10:02.38 760.727 00:30:02.38
95 CH HÖSLI Walter Phantom 07:10:02.51 760.673 00:30:02.51
96 DE FAMILIE MEIER Tina She 07:10:02.70 760.592 00:30:02.70
97 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. Marek 07:10:02.92 760.500 00:30:02.92
98 CZ KULÍK Přemysl Lord 07:10:03.08 760.432 00:30:03.08
99 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 2 07:10:03.15 760.403 00:30:03.15
100 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Nonus 07:10:03.37 760.310 00:30:03.37
101 PL SEDLACEK Josef Kalywar 07:10:03.47 760.268 00:30:03.47
102 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Celina 07:10:03.51 760.251 00:30:03.51
103 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Jndy 07:10:03.57 760.226 00:30:03.57
104 DE BRANDT Daniel ORL Rudi Völler 07:10:03.71 760.167 00:30:03.71
105 CZ HLAVINKA Josef Ivanka 07:10:03.99 760.049 00:30:03.99
105 AT LEICHTFRIED Walter Ivo 07:10:03.99 760.049 00:30:03.99
107 SK LAŠ Vladimír Las 5 07:10:04.06 760.019 00:30:04.06
108 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Speedy 07:10:04.24 759.943 00:30:04.24
109 SK COMOREK Pavel Yvonne 07:10:04.48 759.842 00:30:04.48
110 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Emi 07:10:04.53 759.821 00:30:04.53
111 SK ĎURANA Miroslav Obstinate 07:10:04.73 759.737 00:30:04.73
112 CZ KONOPÍK Jiří Heda 07:10:04.95 759.644 00:30:04.95
113 AT MARCHAT Franz Seban 07:10:05.17 759.552 00:30:05.17
114 CZ KONOPÍK Jiří Yva 07:10:05.47 759.426 00:30:05.47
115 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp WB 04 07:10:05.65 759.350 00:30:05.65
116 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 04 07:10:05.71 759.325 00:30:05.71
117 CZ HLAVINKA Josef Gabriela 07:10:05.97 759.215 00:30:05.97
118 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3163 07:10:05.98 759.211 00:30:05.98
119 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 1 07:10:06.06 759.177 00:30:06.06
120 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Secundus 07:10:06.29 759.081 00:30:06.29
121 AT STRAIF Walter Wundervoll 07:10:06.47 759.005 00:30:06.47
122 AT STRAIF Walter Wirbelwind 07:10:06.56 758.967 00:30:06.56
123 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 3284 07:10:06.82 758.858 00:30:06.82
124 DE TEAM LINDENHOF SB 06 07:10:06.93 758.812 00:30:06.93
125 AT BUTYKA Ferenc Ferenc 35 07:10:07.12 758.732 00:30:07.12
126 AT LEICHTFRIED Walter Luc 2 07:10:07.30 758.657 00:30:07.30
127 CZ GRUBER Lubomír Mareček 07:10:07.47 758.585 00:30:07.47
128 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Nack 07:10:07.66 758.505 00:30:07.66
129 AT LEICHTFRIED Karin Jo 07:10:07.85 758.426 00:30:07.85
130 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Dave 07:10:07.91 758.401 00:30:07.91
131 AT TEAM MÜLVIERTEL Lindtner Kareleno 07:10:08.03 758.350 00:30:08.03
132 SK VOJTKO Milan Emil 07:10:08.23 758.266 00:30:08.23
133 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 7 07:10:08.34 758.220 00:30:08.34
134 DE BRANDT Daniel ORL Panzer 07:10:08.44 758.178 00:30:08.44
135 CZ BECHYNĚ Radek Dark Punch 07:10:08.79 758.032 00:30:08.79
136 AT GRATZER Marco "A" Roy 07:10:08.85 758.006 00:30:08.85
137 SK MTS ŽILINA Laš + Ondro MTS 03 07:10:09.03 757.931 00:30:09.03
138 DE TEAM TEISTUNGEN Grofin 07:10:09.15 757.881 00:30:09.15
139 CZ ESHEK Bohdan Alisa 07:10:09.39 757.780 00:30:09.39
140 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 01 07:10:09.49 757.738 00:30:09.49
141 CZ MAČALA Zdeněk Vánek 07:10:09.69 757.655 00:30:09.69
142 CH JUD Roman Mustang 07:10:09.75 757.630 00:30:09.75
143 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Ai 07:10:10.24 757.424 00:30:10.24
144 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Rani 07:10:10.33 757.387 00:30:10.33
145 AT HOFMANN Leopold HL 4 07:10:10.88 757.157 00:30:10.88
146 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Gaby 07:10:11.97 756.701 00:30:11.97
147 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Doleng 07:10:12.08 756.655 00:30:12.08
148 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 2077 07:10:12.31 756.559 00:30:12.31
149 PL MICHALAK Bogdan Niunias 24 07:10:12.47 756.493 00:30:12.47
150 PL SZYMAŃSKI Zbigniew * SZ 74 07:10:12.83 756.342 00:30:12.83
151 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 834 07:10:12.94 756.296 00:30:12.94
152 CZ LAŇKA Alfons Ing. Jaruš 07:10:13.11 756.225 00:30:13.11
153 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 03 07:10:13.26 756.163 00:30:13.26
154 PL WÓJCIK Piotr Black 07:10:13.32 756.138 00:30:13.32
155 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Don Karlos 07:10:13.40 756.105 00:30:13.40
156 CZ HLOUŠ Pavel Woody 07:10:13.54 756.046 00:30:13.54
157 SK FLIMEL Miroslav Flintown 07:10:13.87 755.909 00:30:13.87
158 CZ REIN Jan "A" Miki 07:10:13.98 755.863 00:30:13.98
159 DE SG STEFFL SGS 07 07:10:14.26 755.746 00:30:14.26
160 AT JAKUPOVIC & NAHIC TEAM Boss 07:10:14.46 755.663 00:30:14.46
161 SK BRKAL Jan Ing. Simona 07:10:14.83 755.509 00:30:14.83
162 SK FLIMEL Miroslav Flint 07:10:14.94 755.463 00:30:14.94
163 CZ KRÁL František Goliáš 07:10:15.01 755.434 00:30:15.01
164 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 10 07:10:15.48 755.238 00:30:15.48
165 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Petra 07:10:15.58 755.197 00:30:15.58
166 CZ MADE IN VYSEKAL JÄGERNDORF - SILESIA TEAM Rosťa 07:10:15.78 755.114 00:30:15.78
167 NO HELGESEN Bjorn Ove King II. 07:10:16.17 754.951 00:30:16.17
168 AT NAGELHOFER Robert Hahnenfuss 1059 07:10:16.25 754.918 00:30:16.25
169 DE SKOPLJAK Denis Decathlon 07:10:16.50 754.814 00:30:16.50
170 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Unodecimus 07:10:16.60 754.773 00:30:16.60
171 ES USO ASKARRA Basajaun 07:10:16.66 754.748 00:30:16.66
172 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Elevation 07:10:16.84 754.673 00:30:16.84
173 CZ REIN Jan "B" Paul 07:10:17.25 754.503 00:30:17.25
174 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" My Tip IV. 07:10:17.50 754.399 00:30:17.50
175 SK PJ PIGEONS PJ Rio 07:10:17.64 754.341 00:30:17.64
176 PL KOZLENIA Artur Xena 07:10:17.72 754.308 00:30:17.72
177 AT NÖRES Kurt Atomic 07:10:18.29 754.071 00:30:18.29
178 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-391 07:10:18.73 753.889 00:30:18.73
179 AT GRATZER Marco "A" Gaspar 07:10:18.90 753.818 00:30:18.90
180 DE GOETZ Guenter "A" Bacca 07:10:19.69 753.491 00:30:19.69
181 DE TEAM SASSE WELZEL Schmi.-Koch 4 07:10:19.90 753.404 00:30:19.90
182 CZ ATH Květná Abonent 4 07:10:19.96 753.379 00:30:19.96
183 AT STRAIF Walter Wendy 07:10:20.07 753.334 00:30:20.07
184 CZ HANZEL Štefan Han 19 07:10:20.17 753.292 00:30:20.17
185 SK GOGORA Milan Goliath 07:10:20.27 753.251 00:30:20.27
186 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Kim 07:10:20.28 753.247 00:30:20.28
187 CZ HRUDA Jan Karel 1 07:10:20.60 753.114 00:30:20.60
188 CZ REIN Jan "A" Ferry 07:10:20.72 753.065 00:30:20.72
189 CH HÖSLI Walter Hornet 07:10:20.89 752.994 00:30:20.89
190 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Anet 07:10:20.91 752.986 00:30:20.91
191 DE A-TEAM VECHTMACINE-JOHANNA Rio 07:10:21.23 752.854 00:30:21.23
192 CZ SVOBODA Jiří "B" Zuzka 1 07:10:21.31 752.821 00:30:21.31
193 PL SZYMAŃSKI Zbigniew * SZ 87 07:10:21.36 752.800 00:30:21.36
194 CZ KLEMENS Karel 5K 07:10:21.44 752.767 00:30:21.44
195 PL MATUSIAK & STEPOROWSKI Team M&S 5 07:10:21.67 752.672 00:30:21.67
196 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 12 07:10:21.88 752.585 00:30:21.88
197 CZ STRNAD Jaroslav Markus 07:10:22.11 752.490 00:30:22.11
198 CZ HRADIL František Harold 07:10:22.37 752.383 00:30:22.37
199 CZ VACEK Josef Zdenda 07:10:22.43 752.358 00:30:22.43
200 NL POELMAN Combinatie PC 02 07:10:22.49 752.333 00:30:22.49
201 NO HELGESEN Bjorn Ove Mira 290 07:10:22.59 752.292 00:30:22.59
202 CZ ŠABATA Jan J.Š. 03 07:10:22.74 752.230 00:30:22.74
203 CZ RACING WITH TARASTARS Kirtap 07:10:22.80 752.205 00:30:22.80
204 SK MOKOŠ + VÁROŠ Vadara 07:10:23.06 752.098 00:30:23.06
205 AT MARCHAT Franz Mogli 07:10:23.49 751.921 00:30:23.49
206 CZ DVOŘÁK Zbyněk Danilo 07:10:23.62 751.867 00:30:23.62
207 CZ STRNAD Jaroslav Zoe 07:10:23.86 751.768 00:30:23.86
208 DE TEAM GERMANY - W A Waldow + Silvia Thiel WS 3 07:10:24.10 751.669 00:30:24.10
209 DE HOCHSCHERFF Udo Sveni 07:10:24.74 751.406 00:30:24.74
210 DE MESTRE SILVA Henrique 07:10:24.87 751.352 00:30:24.87
211 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Donald 07:10:25.24 751.200 00:30:25.24
212 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 4 07:10:25.40 751.134 00:30:25.40
213 CZ ZÁLEŠÁK Josef Erna 07:10:25.44 751.118 00:30:25.44
214 CZ BUREŠ Team Aurelius 07:10:25.53 751.081 00:30:25.53
215 DE SCHWARM Claudia Nip Tuck 07:10:25.79 750.974 00:30:25.79
216 DE SPITZBERG Team Uwe 3 07:10:26.03 750.875 00:30:26.03
217 AT RÖTZER Franz Top 4 07:10:26.07 750.858 00:30:26.07
218 CZ BUREŠ Team Tramín 07:10:26.63 750.628 00:30:26.63
219 AT WIEFLER Alois Harry 07:10:26.84 750.542 00:30:26.84
220 SK PJ PIGEONS PJ Berry 07:10:27.14 750.419 00:30:27.14
221 CZ SVOBODA Jiří "B" Lenka 1 07:10:27.48 750.279 00:30:27.48
222 PL BRASZKO Adam i Helena Gucio 07:10:27.64 750.213 00:30:27.64
223 SK KONŠ Milan Čert 07:10:27.65 750.209 00:30:27.65
224 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 3 07:10:27.90 750.107 00:30:27.90
225 CH WIRZ Team Fuglsang 07:10:28.35 749.922 00:30:28.35
226 AT HALATSCHEK Dietmar Siegi 07:10:28.60 749.820 00:30:28.60
227 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 326 07:10:28.61 749.815 00:30:28.61
228 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" My Tip III. 07:10:29.16 749.590 00:30:29.16
229 SK DREXLEROVÁ Helena Guerrero 07:10:29.55 749.430 00:30:29.55
230 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 376 07:10:30.33 749.111 00:30:30.33
231 DE SPITZBERG Team Uwe 4 07:10:30.35 749.103 00:30:30.35
232 CZ KRÁL František Brutus 07:10:30.67 748.972 00:30:30.67
233 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. Michaela 07:10:31.14 748.779 00:30:31.14
234 CZ MAJKA + JAN TEAM David 07:10:32.17 748.359 00:30:32.17
235 CZ SVOBODA Jiří "B" Ela 1 07:10:32.27 748.318 00:30:32.27
236 DE HOCHSCHERFF Udo Laura 07:10:32.62 748.175 00:30:32.62
237 CZ MAJKA + JAN TEAM Majka 07:10:32.96 748.036 00:30:32.96
238 SK LAŠ Vladimír Las 3 07:10:33.26 747.914 00:30:33.26
239 CZ BALKONOVÝ ODCHOV Venca Matýsek 07:10:33.34 747.881 00:30:33.34
240 CZ HRUDA Jan Karel 3 07:10:33.92 747.644 00:30:33.92
241 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 05 07:10:34.24 747.514 00:30:34.24
242 CZ VOZÁK Miroslav Cart 07:10:34.55 747.388 00:30:34.55
243 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Rachel 07:10:34.74 747.310 00:30:34.74
244 DE FRANZISKA "A" Franziska 6 07:10:35.49 747.005 00:30:35.49
245 DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Bente 07:10:35.58 746.968 00:30:35.58
246 DE MESTRE SILVA Tiago 07:10:35.66 746.936 00:30:35.66
247 SK BINDAS Štefan JUN. SBJ 03 07:10:36.24 746.700 00:30:36.24
248 DE SKOPLJAK Denis Deedle 07:10:36.30 746.675 00:30:36.30
249 AT LEICHTFRIED Karin Paul 07:10:36.69 746.517 00:30:36.69
250 CZ MALACH Ladislav Rosi 07:10:36.82 746.464 00:30:36.82
251 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 02 07:10:37.15 746.330 00:30:37.15
252 CZ PINTERA & MAZUCH Lancelot 07:10:37.19 746.314 00:30:37.19
253 SK PJ PIGEONS PJ Vikonsta 07:10:37.37 746.241 00:30:37.37
254 CH TEAM ANDERHUB Avia 07:10:37.57 746.159 00:30:37.57
255 CZ KONEČNÝ Vlastimil Vitra 07:10:37.66 746.123 00:30:37.66
256 CZ SVOBODA Jiří "A" Terezka 07:10:38.25 745.883 00:30:38.25
257 CZ REIN Jan "A" Nela 07:10:38.88 745.628 00:30:38.88
258 CZ ŽLIČAŘ Roman Quatro 54 07:10:39.44 745.401 00:30:39.44
259 SK BINDAS Štefan JUN. SBJ 06 07:10:40.01 745.170 00:30:40.01
260 BE COPPENS Peter Monita 07:10:40.48 744.980 00:30:40.48
261 DE SCHOEN Friedrich Fritz 5 07:10:40.99 744.773 00:30:40.99
262 CZ VACEK Josef Laďka 07:10:41.62 744.518 00:30:41.62
263 AT KOSEL / EHMANN Team Noha 07:10:42.40 744.203 00:30:42.40
264 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 9 07:10:42.75 744.062 00:30:42.75
264 CZ MALACH Ladislav Luke 07:10:42.75 744.062 00:30:42.75
266 CZ CH.ST. JOPPI + SVĚTLÍK Jiří Kopp Jurášek 3 07:10:43.15 743.900 00:30:43.15
267 CH TEAM ANDERHUB Albatros 07:10:43.17 743.892 00:30:43.17
268 DE HIENZSCH Frank FH 3 07:10:43.61 743.715 00:30:43.61
269 SK HROZEN Peter Jana 07:10:44.11 743.513 00:30:44.11
270 DE HOCHSCHERFF Udo Navü 07:10:44.27 743.449 00:30:44.27
271 CH TEAM FROHMATTA Lambrigger Josef Dracula 07:10:44.58 743.324 00:30:44.58
272 AT LEICHTFRIED Karin Jaak 07:10:44.63 743.304 00:30:44.63
273 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Pětka 07:10:44.91 743.191 00:30:44.91
274 DE SCHWARM Claudia Champ 07:10:45.15 743.094 00:30:45.15
275 CZ REIN Jan "A" Kali 07:10:45.16 743.090 00:30:45.16
276 PL KOZLENIA Boguslawa Areo 07:10:45.62 742.905 00:30:45.62
277 CZ VIKTORÍN Lukáš Ondra 07:10:46.22 742.663 00:30:46.22
278 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "B" Minnesota 07:10:46.30 742.631 00:30:46.30
279 SK TATRY-DERBY DT 3 07:10:46.59 742.515 00:30:46.59
280 CH SCHNEEBERGER Roman Snowcloud 07:10:46.91 742.386 00:30:46.91
281 CZ HEILMEIER Josef Piškot 07:10:47.23 742.257 00:30:47.23
282 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 4354 07:10:47.37 742.201 00:30:47.37
283 AT RÖTZER Franz Top 02 07:10:47.61 742.105 00:30:47.61
284 PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Dysi 07:10:47.97 741.960 00:30:47.97
285 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Decimus 07:10:49.11 741.503 00:30:49.11
286 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 6 07:10:49.56 741.322 00:30:49.56
287 CZ KUDELA Jaromír Ing. Anna 07:10:49.88 741.194 00:30:49.88
288 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 7 07:10:49.91 741.182 00:30:49.91
289 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Jupiter 07:10:50.21 741.062 00:30:50.21
290 DE HEROES OF THE SKY Lea 07:10:50.95 740.766 00:30:50.95
291 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Saturn 07:10:51.04 740.730 00:30:51.04
292 AT LEICHTFRIED Walter Klugmann 1 07:10:51.98 740.354 00:30:51.98
293 CH TEAM FROHMATTA Lambrigger Josef Apollo 07:10:52.20 740.266 00:30:52.20
294 DE TEAM LINDENHOF SB 02 07:10:52.28 740.234 00:30:52.28
295 PL BRASZKO Adam i Helena Lis 07:10:52.80 740.026 00:30:52.80
296 SK MOKOŠ + VÁROŠ Monglow 07:10:53.21 739.862 00:30:53.21
297 DE SG STEFFL SGS 10 07:10:54.08 739.515 00:30:54.08
298 CZ FLY YOUNG STARS Elza 07:10:54.78 739.236 00:30:54.78
299 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 09 07:10:55.88 738.798 00:30:55.88
300 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Duodecimus 07:10:56.01 738.746 00:30:56.01
301 DE ZG HELIOS A Zephyr 07:10:56.07 738.722 00:30:56.07
302 AT STOCKINGER Franz Niki 07:10:57.04 738.336 00:30:57.04
303 CZ EM-EKO.CZ Kareta 07:10:57.32 738.225 00:30:57.32
304 PL BRASZKO Adam i Helena Kita 07:10:57.83 738.022 00:30:57.83
305 DE WICHERT KARL-HEINZ Navratilova 07:10:58.11 737.911 00:30:58.11
306 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 2122 07:10:58.27 737.848 00:30:58.27
307 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 2074 07:10:58.52 737.748 00:30:58.52
308 DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Tomke 07:10:58.80 737.637 00:30:58.80
309 SK DZURÍK Marián Tobi 15 07:10:59.60 737.320 00:30:59.60
310 CZ HRUDA Jan Karel 4 07:11:00.14 737.106 00:31:00.14
311 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 12 07:11:01.48 736.575 00:31:01.48
312 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 064 07:11:01.75 736.468 00:31:01.75
313 AT GRATZER Marco "A" Augustus 07:11:01.81 736.445 00:31:01.81
314 PL MICHALAK Bogdan Beny 32 07:11:02.52 736.164 00:31:02.52
315 SK FORGÁČ Marek MF 02 07:11:02.62 736.124 00:31:02.62
316 CZ DVOŘÁK Zbyněk Fabio 07:11:03.22 735.887 00:31:03.22
317 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Zdeněk 07:11:03.38 735.824 00:31:03.38
318 DE WINGS 2 WIN WW 02 07:11:03.89 735.623 00:31:03.89
318 PL WÓJCIK Piotr Asia 07:11:03.89 735.623 00:31:03.89
320 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Kolínek Team 01 07:11:04.33 735.449 00:31:04.33
321 PL KOZLENIA Artur Pit 07:11:04.64 735.327 00:31:04.64
322 CH SCHNEEBERGER Roman Snowball 07:11:05.10 735.146 00:31:05.10
323 AT STRAIF Walter Walpurga 07:11:05.71 734.905 00:31:05.71
324 CZ DUDA Přemysl Hary 07:11:05.80 734.870 00:31:05.80
325 CZ VACEK Josef Barunka 07:11:06.30 734.673 00:31:06.30
326 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Amuro 07:11:06.77 734.488 00:31:06.77
327 CZ REIN Jan "A" Ali 07:11:07.19 734.323 00:31:07.19
328 CZ KAREL Jan El Pid 07:11:07.25 734.299 00:31:07.25
329 CZ JELÍNEK Václav Tomáš 07:11:07.57 734.173 00:31:07.57
330 PL MATUSIAK & STEPOROWSKI Team M&S 6 07:11:07.99 734.008 00:31:07.99
331 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 04 07:11:08.11 733.961 00:31:08.11
332 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Klat 624 07:11:08.23 733.914 00:31:08.23
333 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 10 07:11:08.42 733.839 00:31:08.42
334 CZ SKOKAN Pavel Black Jack 07:11:08.54 733.792 00:31:08.54
335 CZ SKOKAN Pavel Desert Rose 07:11:08.69 733.733 00:31:08.69
336 CZ DVOŘÁK Zbyněk Joan 07:11:08.99 733.615 00:31:08.99
337 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarda 07:11:09.62 733.368 00:31:09.62
338 AT NAGELHOFER Robert Orchidee 1028 07:11:10.46 733.039 00:31:10.46
339 CZ GRUBER Simon Sabinka 07:11:10.66 732.961 00:31:10.66
340 DE TEAM GERMANY Toni Deigner Toronto 07:11:11.41 732.667 00:31:11.41
341 NL PLOEG Bert Dink 07:11:11.69 732.557 00:31:11.69
342 CZ GRUBER Simon The Queen 07:11:11.82 732.506 00:31:11.82
343 DE TEAM HESSENBOYS One Loft Pigeon Racing THB 72 07:11:12.11 732.393 00:31:12.11
344 DE ZG HELIOS A Zepher 07:11:13.23 731.955 00:31:13.23
345 CZ FLY YOUNG STARS Bastien 07:11:13.59 731.814 00:31:13.59
346 DE TEAM TEISTUNGEN Temper 07:11:13.91 731.689 00:31:13.91
347 SK VALÁPKA - POKOPEC Team Eric 07:11:14.07 731.627 00:31:14.07
348 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 389 07:11:15.26 731.163 00:31:15.26
349 AT ECKHARDT Markus Ecki´s Apollo 07:11:15.52 731.061 00:31:15.52
350 CZ PŘÍVARA Vladimír Mellody 07:11:16.30 730.757 00:31:16.30
351 AT GRATZER Marco "A" New Speedy 07:11:16.32 730.750 00:31:16.32
352 CZ VACEK Josef Monča 07:11:16.88 730.532 00:31:16.88
353 CZ ŽLIČAŘ Roman Quatro 57 07:11:17.11 730.442 00:31:17.11
354 CZ DVOŘÁK Zbyněk Francesco 07:11:17.71 730.209 00:31:17.71
355 SK LAŠ Vladimír Las 6 07:11:18.15 730.038 00:31:18.15
356 CH WIRZ Team Quintana 07:11:18.39 729.944 00:31:18.39
357 AT STRAIF Walter Wurlitzer 07:11:18.50 729.902 00:31:18.50
358 AT STEINER Alfred Avantin 2 07:11:18.77 729.797 00:31:18.77
359 NO HELGESEN Bjorn Ove Drevsjo Jr 07:11:18.91 729.742 00:31:18.91
360 DE WINGS 2 WIN WW 05 07:11:19.18 729.637 00:31:19.18
361 AT BLIEGE Felix Roman 07:11:19.19 729.634 00:31:19.19
362 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Perza 07:11:19.53 729.502 00:31:19.53
363 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 05 07:11:19.69 729.439 00:31:19.69
364 PL BRASZKO Adam i Helena Miś 07:11:19.91 729.354 00:31:19.91
365 SK TATRY-DERBY DT 1 07:11:20.13 729.269 00:31:20.13
366 DE WICHERT KARL-HEINZ Sebrle 07:11:20.98 728.939 00:31:20.98
367 CZ CH.ST. JOPPI + SVĚTLÍK Jiří Kopp Bělouš 2 07:11:21.12 728.885 00:31:21.12
368 SK FLIMEL Miroslav Flight Leader 07:11:21.24 728.838 00:31:21.24
369 DE SPRANG Matthias MS 09 07:11:21.50 728.738 00:31:21.50
370 DE GEBHARDT Reinhard Renegate 07:11:21.60 728.699 00:31:21.60
371 SK PJ PIGEONS PJ Royal 07:11:22.05 728.525 00:31:22.05
372 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2313 07:11:22.58 728.320 00:31:22.58
373 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 11 07:11:22.75 728.254 00:31:22.75
374 CZ VACEK Josef Generál 07:11:22.97 728.169 00:31:22.97
375 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Simča 07:11:23.98 727.778 00:31:23.98
376 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Laura 07:11:24.14 727.717 00:31:24.14
377 CZ CH.ST. JOPPI + SVĚTLÍK Jiří Kopp Grošák 07:11:24.35 727.636 00:31:24.35
378 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Viki 07:11:24.66 727.516 00:31:24.66
379 DE GOETZ Guenter "A" Bella* 07:11:25.13 727.334 00:31:25.13
380 NO HELGESEN Bjorn Ove Superstar 247 07:11:25.41 727.226 00:31:25.41
381 CH BONSEMEIER & PEIXOTO Team BP 02 07:11:25.88 727.045 00:31:25.88
382 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 3 07:11:27.09 726.579 00:31:27.09
383 AT GRATZER Werner Erfahrung 07:11:27.30 726.498 00:31:27.30
384 CZ VIKTORÍN Lukáš Zdenka 07:11:27.50 726.421 00:31:27.50
385 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. Erino 07:11:27.88 726.275 00:31:27.88
386 CZ SKOKAN Pavel Black Panther 07:11:27.99 726.233 00:31:27.99
387 CH HÖSLI Walter Douglas 07:11:28.43 726.063 00:31:28.43
388 CZ FLY YOUNG STARS Anna 07:11:28.59 726.002 00:31:28.59
389 SK BINDAS Štefan JUN. SBJ 01 07:11:29.18 725.775 00:31:29.18
390 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Mona 07:11:29.25 725.748 00:31:29.25
391 CZ MADE IN VYSEKAL JÄGERNDORF - SILESIA TEAM Peťula 07:11:29.42 725.683 00:31:29.42
392 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Hofra 07:11:29.73 725.564 00:31:29.73
393 DE GOETZ Guenter "B" Bono 07:11:29.79 725.541 00:31:29.79
394 PL PACEK Wojciech WP 6 07:11:30.17 725.395 00:31:30.17
395 CZ BECHYNĚ Radek Dreamy 07:11:30.20 725.384 00:31:30.20
396 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 4 07:11:30.47 725.280 00:31:30.47
397 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Jožko 07:11:30.53 725.257 00:31:30.53
398 PL KOZLENIA Artur Zygi 07:11:30.96 725.092 00:31:30.96
399 AT NÖRES Kurt Trixi 07:11:30.99 725.081 00:31:30.99
400 SK PJ PIGEONS PJ Matwist 07:11:31.08 725.046 00:31:31.08
401 DE BEHLKE Andreas AB 03 07:11:31.50 724.885 00:31:31.50
402 SK PJ PIGEONS PJ Superb 07:11:31.85 724.751 00:31:31.85
403 CZ GRUBER Lubomír Rejka 07:11:32.37 724.552 00:31:32.37
404 DE LECKE Theo & Markus TM 05 07:11:32.57 724.475 00:31:32.57
405 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Tarantino 07:11:32.93 724.337 00:31:32.93
405 CZ MAČALA Zdeněk Blesk 07:11:32.93 724.337 00:31:32.93
407 DE HIENZSCH Frank FH 4 07:11:33.16 724.249 00:31:33.16
408 AT HALATSCHEK Dietmar As 1 07:11:33.92 723.959 00:31:33.92
409 DE WICHERT KARL-HEINZ Kratochvilova 07:11:34.42 723.768 00:31:34.42
410 DE TEAM GERMANY Toni Deigner Tooter 07:11:34.97 723.558 00:31:34.97
411 CZ JAVŮREK Miloš BOBmurder 07:11:35.36 723.409 00:31:35.36
412 SK TATRY-DERBY DT 7 07:11:35.93 723.191 00:31:35.93
413 DE TEAM GERMANY Toni Deigner Topic 07:11:36.13 723.115 00:31:36.13
414 DE SG STEFFL SGS 06 07:11:38.19 722.330 00:31:38.19
415 CZ KAREL Jan Němčour 07:11:38.47 722.224 00:31:38.47
416 DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Sam 07:11:38.64 722.159 00:31:38.64
417 CZ SKOKAN Pavel Bloody Mary 07:11:38.76 722.113 00:31:38.76
418 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Last Chance II. 07:11:38.83 722.087 00:31:38.83
419 DE SG STEFFL SGS 09 07:11:39.11 721.980 00:31:39.11
420 DE HEROES OF THE SKY Markus 07:11:39.25 721.927 00:31:39.25
421 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Eura 07:11:39.43 721.859 00:31:39.43
422 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Wind 07:11:39.49 721.836 00:31:39.49
423 DE FELBINGER Gerhard Eva 07:11:39.65 721.775 00:31:39.65
423 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Hana´s Star 07:11:39.65 721.775 00:31:39.65
425 DE TEAM SASSE WELZEL Abuc.-Gö. 003 1 07:11:39.96 721.657 00:31:39.96
426 CZ ŠKOVRAN Stanislav Alina 07:11:40.98 721.270 00:31:40.98
427 HU SZALMA - BACSKAI Team Sapphire 07:11:41.58 721.043 00:31:41.58
428 CZ RACING WITH TARASTARS Marcea Cabello 07:11:41.81 720.955 00:31:41.81
429 SK ČÁNI Ĺudovít Monika 07:11:42.21 720.804 00:31:42.21
430 AT KUTLESA Slavko SLK 58 07:11:42.35 720.751 00:31:42.35
431 AT STRAIF Walter Wannessa 07:11:42.91 720.539 00:31:42.91
432 DE LECKE Theo & Markus TM 07 07:11:43.41 720.349 00:31:43.41
433 DE LECKE Theo & Markus TM 03 07:11:43.70 720.240 00:31:43.70
434 CZ KONEČNÝ Vlastimil Hibernál 07:11:44.10 720.088 00:31:44.10
435 CZ REIN Jan "A" Ann 07:11:44.30 720.013 00:31:44.30
436 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Anny 07:11:44.37 719.986 00:31:44.37
437 CZ BUREŠ Team Karmazín 07:11:44.89 719.790 00:31:44.89
438 PL DABROWSKI Pawel * Kora 07:11:44.97 719.759 00:31:44.97
439 AT KUTLESA Slavko SLK 67 07:11:45.85 719.427 00:31:45.85
440 DE GOETZ Guenter "A" Benno 07:11:46.16 719.310 00:31:46.16
441 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 2024 07:11:47.28 718.888 00:31:47.28
442 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3732 07:11:47.94 718.639 00:31:47.94
443 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 12 07:11:49.34 718.112 00:31:49.34
444 CZ KAREL Jan Zetor 07:11:50.07 717.838 00:31:50.07
445 DE SCHWARM Claudia Gigolo 07:11:50.86 717.541 00:31:50.86
446 DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Alex 07:11:51.81 717.184 00:31:51.81
447 SK MOKOŠ + VÁROŠ Molly 07:11:52.29 717.004 00:31:52.29
448 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" One For Mee 07:11:52.57 716.899 00:31:52.57
449 CZ KONOPÍK Jiří Zuzka 07:11:52.88 716.783 00:31:52.88
450 SK KUJANIK Team KT 02 07:11:53.02 716.731 00:31:53.02
451 SK FORGÁČ Marek MF 01 07:11:53.21 716.659 00:31:53.21
452 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 383 07:11:54.48 716.184 00:31:54.48
453 DE WINGS 2 WIN WW 06 07:11:56.17 715.552 00:31:56.17
454 CH BONSEMEIER & PEIXOTO Team BP 03 07:11:56.39 715.470 00:31:56.39
455 CH HÖSLI Walter Lockheed 07:11:56.53 715.418 00:31:56.53
456 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Trengfa 07:11:56.87 715.291 00:31:56.87
457 AT STOCKINGER Franz Gitti 07:11:57.13 715.194 00:31:57.13
458 SK KONŠ Milan Džidži 07:11:57.20 715.168 00:31:57.20
459 CZ VACEK Josef Jiřík 07:11:57.28 715.138 00:31:57.28
460 DE SCHWARM Claudia Totilas 07:11:57.52 715.049 00:31:57.52
461 PL KOZLENIA Artur Janek 07:11:57.78 714.952 00:31:57.78
462 SK COMOREK Pavel Xavier 07:11:57.86 714.922 00:31:57.86
463 AT MARCHAT Franz Young Steffi 07:11:58.91 714.531 00:31:58.91
464 NO HELGESEN Bjorn Ove Toreros 242 07:11:59.24 714.408 00:31:59.24
465 CZ KROČIL Jaroslav Hubert 07:11:59.82 714.192 00:31:59.82
466 PL SEDLACEK Josef Euchides 07:12:00.49 713.943 00:32:00.49
467 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Slawomir 07:12:01.43 713.594 00:32:01.43
468 CZ MAKANAKI Team Maka 07:12:01.56 713.545 00:32:01.56
469 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Santa Maria 07:12:01.62 713.523 00:32:01.62
470 CZ JELÍNEK Václav Hugo 07:12:02.24 713.293 00:32:02.24
471 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" No Time 07:12:02.31 713.267 00:32:02.31
472 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Ester 07:12:02.57 713.170 00:32:02.57
473 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team PM 06 07:12:02.83 713.074 00:32:02.83
474 DE LECKE Theo & Markus TM 04 07:12:02.90 713.048 00:32:02.90
475 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" King of Talent II. 07:12:03.09 712.978 00:32:03.09
475 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Zeflik 07:12:03.09 712.978 00:32:03.09
477 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Redy 07:12:03.23 712.926 00:32:03.23
478 AT MARCHAT Franz Schumi Girl 07:12:03.53 712.814 00:32:03.53
479 CZ POSPÍŠIL Petr Jako 07:12:03.70 712.751 00:32:03.70
480 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek T 1 07:12:03.84 712.700 00:32:03.84
481 DE FAMILIE MEIER Joss Stone 07:12:03.99 712.644 00:32:03.99
482 DE TEAM SASSE WELZEL Wüsto.-Becke 4 07:12:04.52 712.448 00:32:04.52
483 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Little Hanni 07:12:04.54 712.440 00:32:04.54
484 CZ HONEŠ Jiří Cavendish 07:12:05.32 712.152 00:32:05.32
485 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Gaby II. 07:12:05.51 712.081 00:32:05.51
486 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "A" Tecqua 07 07:12:05.97 711.911 00:32:05.97
487 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 4 07:12:06.46 711.730 00:32:06.46
488 CZ TEAM ZEMAN + KAŠUBA ZK 2 07:12:07.32 711.413 00:32:07.32
489 CH SCHNEEBERGER Roman Snowgun 07:12:07.44 711.368 00:32:07.44
490 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Curacao 07:12:07.57 711.320 00:32:07.57
491 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Edeltraud 07:12:08.30 711.051 00:32:08.30
492 DE HIENZSCH Frank FH 5 07:12:09.39 710.649 00:32:09.39
493 PT PEDRO PORTO Project X Polly 07:12:09.80 710.498 00:32:09.80
494 DE TEAM HESSENBOYS One Loft Pigeon Racing THB 71 07:12:10.17 710.362 00:32:10.17
495 PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Gabi 07:12:11.03 710.046 00:32:11.03
496 CH WIRZ Team Roglic 07:12:11.11 710.017 00:32:11.11
497 ES USO ASKARRA Odei 07:12:11.36 709.925 00:32:11.36
498 SK VALÁPKA - POKOPEC Team Stela 07:12:11.42 709.903 00:32:11.42
499 DE TEAM SASSE WELZEL 78-3 07:12:11.72 709.792 00:32:11.72
500 DE GOETZ Guenter "B" Bavarian 07:12:11.94 709.711 00:32:11.94
501 CZ FLY YOUNG STARS Mona 07:12:12.97 709.333 00:32:12.97
502 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek S 6 07:12:13.04 709.308 00:32:13.04
503 NO HELGESEN Bjorn Ove Daisy 283 07:12:13.71 709.062 00:32:13.71
504 CZ KONEČNÝ Vlastimil Marťa 07:12:14.64 708.721 00:32:14.64
505 DE SG STEFFL SGS 03 07:12:14.75 708.681 00:32:14.75
506 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Leo 07:12:15.04 708.574 00:32:15.04
507 PL SZYMCZYK Wiktor Kasia 07:12:15.24 708.501 00:32:15.24
508 DE GOETZ Guenter "A" Bea 07:12:16.31 708.110 00:32:16.31
509 CH SCHNEEBERGER Roman Snowstorm 07:12:16.55 708.022 00:32:16.55
510 CZ KLEMENS Karel 10KK 07:12:16.61 708.000 00:32:16.61
511 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Imogen 07:12:16.81 707.927 00:32:16.81
512 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Jana 07:12:17.12 707.814 00:32:17.12
513 AT MARCHAT Franz Gambler 07:12:18.20 707.419 00:32:18.20
514 DE SPRANG Matthias MS 02 07:12:18.33 707.372 00:32:18.33
515 DE LECKE Theo & Markus TM 11 07:12:18.74 707.222 00:32:18.74
516 DE HOOP Michael Hague 07:12:19.63 706.898 00:32:19.63
517 CZ SKOKAN Pavel Black Jack II. 07:12:20.01 706.759 00:32:20.01
518 CZ KROČIL Jaroslav Artuš 07:12:20.11 706.723 00:32:20.11
519 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "B" Klaus 1 07:12:20.37 706.628 00:32:20.37
520 NO HELGESEN Bjorn Ove Gomez 280 07:12:20.73 706.497 00:32:20.73
521 CZ KLEMENS Karel 11KK 07:12:21.07 706.373 00:32:21.07
522 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Thor 07:12:22.15 705.980 00:32:22.15
523 CZ GRIPENI Čáslav Bender 07:12:22.59 705.821 00:32:22.59
524 CZ LAŇKA Alfons Ing. Katka 07:12:22.77 705.755 00:32:22.77
525 AT GRATZER Werner Bridge of Dreams 07:12:23.24 705.584 00:32:23.24
526 CZ HONEŠ Jiří Karlos 07:12:23.61 705.450 00:32:23.61
527 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Mila 07:12:24.18 705.243 00:32:24.18
528 CZ CH.ST. JOPPI + SVĚTLÍK Jiří Kopp Jurášek 1 07:12:24.50 705.127 00:32:24.50
529 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-2072 07:12:24.92 704.975 00:32:24.92
530 AT MARCHAT Franz Wladimir 07:12:25.74 704.678 00:32:25.74
531 DE GOETZ Guenter "B" Bahati 07:12:25.76 704.671 00:32:25.76
532 DE GOETZ Guenter "B" Beppo 07:12:26.05 704.566 00:32:26.05
533 PL DABROWSKI Pawel * Ikar 07:12:26.43 704.428 00:32:26.43
534 AT NAGELHOFER Robert Veilchen 1052 07:12:26.97 704.233 00:32:26.97
535 CZ PŘÍVARA Vladimír Besty 07:12:27.88 703.904 00:32:27.88
536 DE SG STEFFL SGS 12 07:12:27.94 703.882 00:32:27.94
537 HU VIGLIDÁN Ágoston SZA 11 07:12:28.49 703.683 00:32:28.49
538 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 321 07:12:29.07 703.474 00:32:29.07
539 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Diego 07:12:29.62 703.276 00:32:29.62
540 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "B" Klaus 3 07:12:29.66 703.261 00:32:29.66
541 PL SZYMCZYK Wiktor Slawek 07:12:30.82 702.843 00:32:30.82
542 DE HEROES OF THE SKY Luka 07:12:31.30 702.670 00:32:31.30
543 DE HOCHSCHERFF Udo Fabi 07:12:32.06 702.396 00:32:32.06
544 CH WIRZ Team Pogacar 07:12:32.22 702.339 00:32:32.22
545 DE FRANZISKA "B" Franziska 9 07:12:32.58 702.209 00:32:32.58
546 SK DZURÍK Marián Tobi 8 07:12:32.65 702.184 00:32:32.65
547 CZ HRUDA Jan Karel 2 07:12:32.79 702.134 00:32:32.79
548 CZ PŘÍVARA Vladimír Matty 07:12:32.97 702.069 00:32:32.97
549 DE A-TEAM VECHTMACINE-JOHANNA Kim 07:12:33.93 701.724 00:32:33.93
550 PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Maestro 07:12:34.21 701.624 00:32:34.21
551 CZ BOUCHAL Martin Netvor 07:12:34.93 701.365 00:32:34.93
552 AT BLIEGE Felix Gerhard 07:12:35.37 701.207 00:32:35.37
553 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Silver Birch 07:12:36.02 700.974 00:32:36.02
553 CZ ESHEK Bohdan Argus 07:12:36.02 700.974 00:32:36.02
555 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" River 07:12:36.58 700.774 00:32:36.58
556 CZ HLAVINKA Josef Mohamed 07:12:36.78 700.702 00:32:36.78
557 PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Sisi 07:12:39.38 699.772 00:32:39.38
558 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 07 07:12:40.07 699.526 00:32:40.07
559 CZ MALACH Ladislav Sára 07:12:40.76 699.280 00:32:40.76
560 DE FRANZISKA "B" Franziska 14 07:12:41.32 699.080 00:32:41.32
561 CZ REIN Jan "B" Mona 07:12:41.84 698.895 00:32:41.84
562 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 379 07:12:43.25 698.393 00:32:43.25
563 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Paszek 07:12:43.46 698.318 00:32:43.46
564 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "B" Georgia 07:12:43.67 698.244 00:32:43.67
565 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek S 2 07:12:43.97 698.137 00:32:43.97
566 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Wendy 07:12:45.03 697.760 00:32:45.03
567 DE GOETZ Guenter "B" Bart 07:12:45.45 697.611 00:32:45.45
568 PL LACH TEAM * Figifigi 07:12:45.47 697.604 00:32:45.47
569 CZ GRUBER Simon John 07:12:45.61 697.554 00:32:45.61
570 AT LEICHTFRIED Karin King 07:12:45.72 697.515 00:32:45.72
571 SK BCHB Team Fifteen 07:12:45.97 697.427 00:32:45.97
572 DE ZSCHOMMLER Jens Akron 07:12:47.37 696.930 00:32:47.37
573 CZ KLEMENSOVÁ Sára Běska 07:12:47.95 696.725 00:32:47.95
574 CZ HONEŠ Jiří Doctor 07:12:49.12 696.311 00:32:49.12
575 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 8 07:12:49.66 696.120 00:32:49.66
576 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3642 07:12:49.69 696.110 00:32:49.69
577 CZ BUREŠ Team André 07:12:51.07 695.622 00:32:51.07
578 CZ VACEK Josef Jaruška 07:12:52.44 695.139 00:32:52.44
579 DE GOETZ Guenter "B" Bruno 07:12:53.33 694.825 00:32:53.33
580 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Alfreda 07:12:54.65 694.361 00:32:54.65
581 HU GÁBOR Takács TG 540 07:12:55.28 694.140 00:32:55.28
582 HU SZALMA - BACSKAI Team Santos 07:12:56.06 693.866 00:32:56.06
583 AT STOCKINGER Franz Tomschi 07:12:59.09 692.803 00:32:59.09
584 CZ KONOPÍK Jiří Standa 07:12:59.44 692.681 00:32:59.44
585 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Don Tadeo 07:13:00.84 692.191 00:33:00.84
586 AT WEINBERGER Hannes WH 23 07:13:01.09 692.104 00:33:01.09
587 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "A" Tecqua 06 07:13:01.85 691.838 00:33:01.85
588 DE ZG HELIOS A Zebedee 07:13:02.23 691.706 00:33:02.23
589 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Naldo 07:13:02.36 691.660 00:33:02.36
590 SK TEAM LUTERAN + HRICIK + BAŠISTA Surprise 07:13:02.94 691.458 00:33:02.94
591 DE WINGS 2 WIN WW 04 07:13:06.22 690.316 00:33:06.22
592 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Nicole 07:13:06.50 690.219 00:33:06.50
593 DE SPRANG Matthias MS 08 07:13:07.84 689.754 00:33:07.84
594 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Skye 07:13:08.45 689.542 00:33:08.45
595 DE GOETZ Guenter "A" Bailey 07:13:11.12 688.617 00:33:11.12
596 PT PEDRO PORTO Project X Pongo 07:13:12.16 688.258 00:33:12.16
597 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2703 07:13:12.30 688.210 00:33:12.30
598 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team PM 02 07:13:13.78 687.699 00:33:13.78
599 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Little Vivonne 07:13:15.59 687.075 00:33:15.59
600 CZ MACHALA František Dolly 07:13:17.32 686.480 00:33:17.32
601 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Lord Haraka 07:13:17.76 686.329 00:33:17.76
602 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 4164 07:13:18.83 685.961 00:33:18.83
603 SK KUJANIK Team KT 03 07:13:24.06 684.171 00:33:24.06
604 AT BUTYKA Ferenc Ferenc 17 07:13:24.78 683.925 00:33:24.78
605 CZ MACHALA František Fialka 07:13:25.29 683.751 00:33:25.29
606 AT KUKLA Josef Isi 07:13:25.93 683.533 00:33:25.93
607 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Goliath 07:13:26.93 683.193 00:33:26.93
608 CZ SVOBODA Jiří "A" Ela 07:13:27.27 683.077 00:33:27.27
609 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek S 3 07:13:29.02 682.482 00:33:29.02
610 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Wisconsin 07:13:29.10 682.455 00:33:29.10
611 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 2 07:13:29.87 682.193 00:33:29.87
612 CZ KONOPÍK Jiří Lord 07:13:31.35 681.691 00:33:31.35
613 NL PLOEG Bert Daan 07:13:31.53 681.630 00:33:31.53
614 AT HOFMANN Leopold HL 6 07:13:31.89 681.508 00:33:31.89
615 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Bush 07:13:33.11 681.095 00:33:33.11
616 AT WEINBERGER Hannes WH 03 07:13:38.62 679.236 00:33:38.62
617 SK TATRY-DERBY DT 8 07:13:39.21 679.038 00:33:39.21
618 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-398 07:13:42.38 677.973 00:33:42.38
619 AT ECKHARDT Markus Ecki´s Grizzly 07:13:42.79 677.836 00:33:42.79
620 DE SCHWARM Claudia Rainer 07:13:43.10 677.732 00:33:43.10
621 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2654 07:13:43.85 677.481 00:33:43.85
622 CZ GRIPENI Čáslav Speedy 07:13:44.84 677.150 00:33:44.84
623 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 09 07:13:51.21 675.026 00:33:51.21
624 CZ MADE IN VYSEKAL JÄGERNDORF - SILESIA TEAM Hujer 07:13:51.42 674.956 00:33:51.42
625 CZ DAVID Petr Jugo 07:13:51.50 674.930 00:33:51.50
626 CZ MACHALA František Lukas 07:13:54.45 673.951 00:33:54.45
627 PL BASA M+A Team M 6 07:13:54.91 673.799 00:33:54.91
628 DE LECKE Theo & Markus TM 01 07:13:57.47 672.952 00:33:57.47
629 AT STEINER Alfred Fin 49 07:13:57.79 672.847 00:33:57.79
630 CZ MADE IN VYSEKAL JÄGERNDORF - SILESIA TEAM Hujerka 07:13:57.83 672.833 00:33:57.83
631 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Sophia 07:14:00.64 671.907 00:34:00.64
632 CZ HNILICA Tomáš Laura 07:14:03.91 670.832 00:34:03.91
633 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Jamie 07:14:04.16 670.750 00:34:04.16
634 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Forest 07:14:04.51 670.635 00:34:04.51
635 CH JUD Roman Spitfire 07:14:05.12 670.435 00:34:05.12
636 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 3124 07:14:05.93 670.170 00:34:05.93
637 CZ REIN Jan "B" Dita 07:14:08.22 669.420 00:34:08.22
638 CZ VLČEK Jiří Italica 07:14:09.53 668.992 00:34:09.53
639 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 06 07:14:10.81 668.575 00:34:10.81
640 DE SPRANG Matthias MS 05 07:14:11.16 668.461 00:34:11.16
641 PL SEDLACEK Josef Ice Loly 07:14:12.71 667.956 00:34:12.71
642 AT STRAIF Walter Wichtl 07:14:13.39 667.735 00:34:13.39
643 DE HIENZSCH Frank FH 1 07:14:14.71 667.306 00:34:14.71
644 AT MARCHAT Franz Route Sixty Six 07:14:18.99 665.919 00:34:18.99
645 CH ZG HELIOS B ZG 05 07:14:19.71 665.686 00:34:19.71
646 CZ STRAPINA Jiří Tomi 07:14:21.21 665.202 00:34:21.21
647 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 08 07:14:24.35 664.190 00:34:24.35
648 CH HÖSLI Walter Raptor 07:14:24.59 664.112 00:34:24.59
649 AT STRAIF Walter Wanda 07:14:25.15 663.932 00:34:25.15
650 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Poppy 07:14:26.60 663.467 00:34:26.60
651 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Kolínek Team 02 07:14:30.77 662.131 00:34:30.77
652 CZ ELITE GO FAMILY LOFT Chivas Go 07:14:33.53 661.249 00:34:33.53
653 CZ DVOŘÁK Zbyněk Maverick 07:14:34.25 661.020 00:34:34.25
654 CH BONSEMEIER & PEIXOTO Team BP 06 07:14:35.65 660.574 00:34:35.65
655 DE SKOPLJAK Denis Demie 07:14:39.98 659.199 00:34:39.98
656 CH SCHNEEBERGER Roman Azure 07:14:40.34 659.085 00:34:40.34
657 PL BASA M+A Team M 3 07:14:40.77 658.948 00:34:40.77
658 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 323 07:14:43.68 658.028 00:34:43.68
659 AT WENZ Alfred Jonny 07:14:44.91 657.640 00:34:44.91
660 AT STOCKINGER Franz Flori 07:14:47.46 656.837 00:34:47.46
661 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Nabuco 07:14:47.55 656.808 00:34:47.55
662 CZ DVOŘÁK Zbyněk Franco 07:14:51.71 655.502 00:34:51.71
663 CZ PŘÍVARA Vladimír Ozzi 07:14:53.57 654.920 00:34:53.57
664 CZ ŠKOVRAN Stanislav Alino 07:14:56.62 653.967 00:34:56.62
665 CZ MALACH Ladislav Wirra 07:15:01.84 652.343 00:35:01.84
666 AT STOCKINGER Franz Michi 07:15:14.26 648.511 00:35:14.26
667 DE GOETZ Guenter "A" Biggy 07:15:17.79 647.430 00:35:17.79
668 PL SZYMCZYK Wiktor Ala 07:15:20.81 646.508 00:35:20.81
669 SK GOGORA Milan Golly 07:15:21.04 646.438 00:35:21.04
670 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp WB 01 07:15:27.55 644.460 00:35:27.55
671 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 12 07:15:28.13 644.284 00:35:28.13
672 CH TEAM ANDERHUB Airco 07:15:36.60 641.730 00:35:36.60
673 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 07:15:42.51 639.960 00:35:42.51
674 SK GOGORA Milan Gollum 07:16:14.79 630.461 00:36:14.79
675 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 378 07:16:17.08 629.798 00:36:17.08
676 CZ HLAVINKA Josef Biba 07:16:21.06 628.648 00:36:21.06
677 CZ POSPÍŠIL Petr Mako 07:16:21.66 628.476 00:36:21.66
678 CZ HONEŠ Jiří Abik 07:16:23.78 627.865 00:36:23.78
679 CZ KONOPÍK Jiří Simka 07:16:36.21 624.312 00:36:36.21
680 CZ ŠKOVRAN Stanislav Athos 07:16:48.01 620.975 00:36:48.01
681 CZ VIKTORÍN Lukáš Tonka 07:17:16.44 613.082 00:37:16.44
682 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Octavus 07:17:20.90 611.861 00:37:20.90
683 CZ HONEŠ Jiří Miro 07:17:21.81 611.613 00:37:21.81
684 CZ LAŇKA Alfons Ing. Jirka 07:17:26.67 610.290 00:37:26.67
685 DE LECKE Theo & Markus TM 09 07:17:31.20 609.062 00:37:31.20
686 DE SEEBACH SIEDLER Team MB 02 07:17:34.46 608.181 00:37:34.46
687 PL SEDLACEK Josef Kardinale 07:17:36.49 607.634 00:37:36.49
688 DE WICHERT KARL-HEINZ Neumannova 07:17:42.46 606.031 00:37:42.46
689 CZ VACEK Josef Maruška 07:17:42.85 605.926 00:37:42.85
690 BE COPPENS Peter Hardy 07:17:44.14 605.581 00:37:44.14
691 CZ KLEMENSOVÁ Sára Buřina 07:17:47.95 604.564 00:37:47.95
692 AT RÖTZER Franz Top 5 07:17:49.29 604.207 00:37:49.29
693 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2974 07:17:51.59 603.595 00:37:51.59
694 SK HROZEN Peter Anna 07:18:05.96 599.801 00:38:05.96
695 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Digi 07:18:09.77 598.802 00:38:09.77
696 NO HELGESEN Bjorn Ove Silver Channel 07:18:17.14 596.881 00:38:17.14
697 CZ FLY YOUNG STARS Kryštof 07:18:27.45 594.214 00:38:27.45
698 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team "B" Vaneng 07:18:28.60 593.918 00:38:28.60
699 CZ MAKANAKI Team Naki 07:18:32.24 592.983 00:38:32.24
700 DE SCHWARM Claudia Volker 07:18:33.48 592.666 00:38:33.48
701 DE WOLTERINK Gerald Gerald 519 07:18:34.23 592.474 00:38:34.23
702 AT WENZ Alfred Freddy 07:18:35.49 592.151 00:38:35.49
703 DE HOOP Michael Haimo 07:18:36.35 591.931 00:38:36.35
704 CZ HONEŠ Jiří Boby 07:18:36.96 591.775 00:38:36.96
705 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2644 07:18:39.40 591.153 00:38:39.40
706 CZ GRUBER Simon Blue Jack 07:18:40.40 590.898 00:38:40.40
707 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarka 07:18:40.89 590.773 00:38:40.89
708 DE WICHERT KARL-HEINZ Sablikova 07:18:43.22 590.181 00:38:43.22
709 CZ HANZEL Štefan Han 35 07:18:44.95 589.742 00:38:44.95
710 CZ GRIPENI Čáslav Black 07:18:47.84 589.010 00:38:47.84
711 CZ HAŠŠO Slavomír Angličanka 07:18:48.08 588.949 00:38:48.08
712 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 08 07:18:48.54 588.832 00:38:48.54
713 DE A-TEAM VECHTMACINE-JOHANNA Tjorven 07:18:48.66 588.802 00:38:48.66
714 SK HROZEN Peter Žaneta 07:18:49.17 588.673 00:38:49.17
715 AT GRATZER Marco "B" Rudolf 07:18:51.33 588.128 00:38:51.33
716 AT MARCHAT Franz Willis Lieveling 07:18:51.93 587.976 00:38:51.93
717 CH SCHNEEBERGER Roman Sapphire 07:18:54.01 587.452 00:38:54.01
718 AT LEICHTFRIED Walter Red Lady 07:18:54.83 587.246 00:38:54.83
719 CH WIRZ Team Alaphillippe 07:18:55.06 587.188 00:38:55.06
720 AT WENZ Alfred Günther 07:18:57.17 586.658 00:38:57.17
721 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 12 07:18:57.92 586.470 00:38:57.92
722 CH ZG HELIOS B ZG 03 07:19:01.59 585.551 00:39:01.59
723 CZ ATH Květná Abonent 15 07:19:02.07 585.431 00:39:02.07
724 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Hana´s Dream 07:19:06.11 584.423 00:39:06.11
725 DE FRANZISKA "B" Franziska 11 07:19:07.54 584.067 00:39:07.54
726 DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Jacky 07:19:08.08 583.932 00:39:08.08
727 SK BINDAS Štefan JUN. SBJ 05 07:19:09.49 583.582 00:39:09.49
728 AT NÖRES Kurt Noma 07:19:13.32 582.632 00:39:13.32
729 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Septimus 07:19:13.88 582.494 00:39:13.88
730 DE GEBHARDT Reinhard Request 07:19:14.85 582.254 00:39:14.85
731 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 6 07:19:17.56 581.584 00:39:17.56
732 CZ VÍTEK Jan Viky 07:19:18.70 581.303 00:39:18.70
733 AT HALATSCHEK Dietmar As 2 07:19:20.60 580.835 00:39:20.60
734 CZ GORCA TEAM Karina 07:19:24.30 579.926 00:39:24.30
735 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Kolínek Team 06 07:19:24.68 579.833 00:39:24.68
736 PL BRASZKO Adam i Helena Iskra 07:19:27.33 579.184 00:39:27.33
737 PL PACEK Wojciech WP 2 07:19:32.08 578.024 00:39:32.08
738 CZ STRAPINA Jiří Miňo 07:19:32.12 578.015 00:39:32.12
739 SK HROZEN Peter Petra 07:19:32.53 577.915 00:39:32.53
740 DE TEAM GERMANY Toni Deigner Tolo 07:19:36.46 576.959 00:39:36.46
741 CZ KULÍK Přemysl Blesk 07:19:38.47 576.471 00:39:38.47
742 CZ SVOBODA Jiří "B" Terezka 1 07:19:38.96 576.353 00:39:38.96
743 AT STEINER Alfred Fin 13 07:19:44.31 575.059 00:39:44.31
744 AT GRATZER Marco "B" Franz Ferdinand 07:19:46.98 574.416 00:39:46.98
745 DE BRANDT Daniel ORL Anne 07:19:51.67 573.290 00:39:51.67
746 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "A" Schinze 4 07:20:01.83 570.865 00:40:01.83
747 CH TEAM FROHMATTA Lambrigger Josef Fabulous 07:20:03.14 570.554 00:40:03.14
748 AT WENZ Alfred Krista 07:20:06.82 569.681 00:40:06.82
749 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 322 07:20:10.98 568.698 00:40:10.98
750 DE GOETZ Guenter "A" Bunny 07:20:14.62 567.841 00:40:14.62
751 AT GRATZER Marco "B" Lissi 07:20:18.95 566.824 00:40:18.95
752 PL SZYMCZYK Wiktor Wiktor 07:20:23.08 565.858 00:40:23.08
753 CZ DUDA Přemysl Dany 07:20:34.20 563.273 00:40:34.20
754 BE COPPENS Peter Jerry 07:20:36.62 562.714 00:40:36.62
755 PL SZYMAŃSKI Zbigniew * SZ 94 07:21:15.21 553.941 00:41:15.21
756 DE SPRANG Matthias MS 03 07:21:34.24 549.715 00:41:34.24
757 PL LACH TEAM * Euro Bots 07:21:37.85 548.920 00:41:37.85
758 CZ KAREL Jan Case 07:21:39.26 548.610 00:41:39.26
759 CZ LAŇKA Alfons Ing. Vojta 07:21:56.22 544.913 00:41:56.22
760 CZ KULÍK Přemysl Favorit 07:22:04.17 543.196 00:42:04.17
761 CZ EM-EKO.CZ Hrusa 07:22:06.01 542.801 00:42:06.01
762 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 7 07:22:07.66 542.446 00:42:07.66
763 SK HROZEN Peter Aneta 07:22:08.31 542.307 00:42:08.31
764 SK TEAM LUTERAN + HRICIK + BAŠISTA Dark George 07:22:11.11 541.707 00:42:11.11
765 CZ KLEMENS Karel 3K 07:22:13.04 541.294 00:42:13.04
766 CZ CH.ST. JOPPI + SVĚTLÍK Jiří Kopp Bělouš 1 07:22:21.17 539.562 00:42:21.17
767 CH SCHNEEBERGER Roman Snowwhite 07:22:22.90 539.195 00:42:22.90
768 SK MTS ŽILINA Laš + Ondro MTS 01 07:22:23.24 539.123 00:42:23.24
769 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 388 07:22:25.42 538.662 00:42:25.42
770 SK PJ PIGEONS PJ Danny 07:22:25.97 538.545 00:42:25.97
771 PL SZYMAŃSKI Zbigniew * SZ 89 07:22:26.84 538.361 00:42:26.84
772 CH SCHNEEBERGER Roman Snowfall 07:22:27.18 538.289 00:42:27.18
773 SK TEAM LUTERAN + HRICIK + BAŠISTA White Dream 07:22:27.51 538.220 00:42:27.51
774 CZ ŠABATA Jan J.Š. 01 07:22:28.28 538.057 00:42:28.28
775 CZ ROMANČÍK Jaromír Depař 07:22:30.31 537.629 00:42:30.31
776 CZ STRNAD Jaroslav Camille 07:22:31.17 537.448 00:42:31.17
777 CZ GRUBER Simon Terezka 07:22:32.65 537.136 00:42:32.65
778 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Vojta 07:22:32.73 537.119 00:42:32.73
779 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Thalia 07:22:34.57 536.732 00:42:34.57
780 DE SG STEFFL SGS 05 07:22:34.58 536.730 00:42:34.58
781 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Nanami 07:22:35.30 536.579 00:42:35.30
782 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Maybee 07:22:37.45 536.128 00:42:37.45
783 CZ VACEK Josef Kuba 07:22:37.77 536.061 00:42:37.77
784 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Märchenwald 70 07:22:40.40 535.510 00:42:40.40
785 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Kolínek Team 03 07:22:40.93 535.399 00:42:40.93
786 AT TEAM ROTER BARON TRB 4 07:22:41.28 535.326 00:42:41.28
787 SK BCHB Team Fighter 07:22:44.37 534.681 00:42:44.37
788 DE HOCHSCHERFF Udo Naddy 07:22:45.63 534.418 00:42:45.63
789 DE HEROES OF THE SKY Liam 07:22:49.98 533.514 00:42:49.98
790 DE FRANZISKA "B" Franziska 13 07:22:50.30 533.447 00:42:50.30
791 CZ ROMANČÍK Jaromír Pepík 07:22:50.77 533.350 00:42:50.77
792 CZ GRUBER Simon Aramis 07:22:51.65 533.167 00:42:51.65
793 HU GÁBOR Takács TG 583 07:22:52.55 532.981 00:42:52.55
794 SK COMOREK Pavel Clio 07:22:53.79 532.724 00:42:53.79
795 SK COMOREK Pavel Raoul 07:22:56.71 532.120 00:42:56.71
796 AT ECKHARDT Markus Ecki´s 10 07:22:58.92 531.664 00:42:58.92
797 PL MICHALAK Bogdan Mila 31 07:23:09.99 529.392 00:43:09.99
798 CZ GRUBER Simon Peťa 07:23:10.33 529.323 00:43:10.33
799 CZ VACEK Josef Magdalenka 07:23:11.06 529.173 00:43:11.06
800 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 10 07:23:19.58 527.439 00:43:19.58
801 SK VALÁPKA - POKOPEC Team Johny 07:23:20.83 527.186 00:43:20.83
802 CZ DUDA Přemysl Dante 07:23:25.69 526.202 00:43:25.69
803 AT VOLLNHOFER Dominik Dominion 07:23:28.96 525.543 00:43:28.96
804 DE WICHERT KARL-HEINZ Koukalova 07:23:29.68 525.398 00:43:29.68
805 CZ KUDELA Jaromír Ing. Václav 07:23:31.95 524.941 00:43:31.95
806 CH SCHNEEBERGER Roman Snowarrow 07:23:36.78 523.972 00:43:36.78
807 AT NÖRES Kurt Fino 07:23:38.42 523.644 00:43:38.42
808 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Heylighen 07:23:41.57 523.015 00:43:41.57
809 CH SCHNEEBERGER Roman Snowflake 07:23:42.71 522.787 00:43:42.71
810 CZ HAŠŠO Slavomír F.C. Vítek 07:23:43.20 522.690 00:43:43.20
811 CZ GRIPENI Čáslav Eskil 07:23:47.54 521.826 00:43:47.54
812 DE SCHOEN Friedrich Fritz 2 07:23:51.92 520.958 00:43:51.92
813 CZ LAŇKA Alfons Ing. Marta 07:23:52.48 520.847 00:43:52.48
814 CZ POSPÍŠIL Petr Pako 07:23:52.62 520.820 00:43:52.62
815 SK MAJDÁK Michal Jantar 07:23:57.29 519.897 00:43:57.29
816 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Pablo 07:24:01.39 519.090 00:44:01.39
817 DE SEEBACH SIEDLER Team MB 04 07:24:01.64 519.041 00:44:01.64
818 AT HÖLD Erich Philipp 07:24:02.53 518.866 00:44:02.53
819 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 07 07:24:11.09 517.191 00:44:11.09
820 CH HÖSLI Walter Lichtning 07:24:11.92 517.029 00:44:11.92
821 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 4 07:24:13.77 516.669 00:44:13.77
822 CZ RACING WITH TARASTARS Lima 07:24:14.41 516.544 00:44:14.41
823 SK DZURÍK Marián Tobi 13 07:24:15.48 516.336 00:44:15.48
824 CZ ATH Květná Abonent 13 07:24:15.89 516.256 00:44:15.89
825 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Jacky 07:24:16.31 516.175 00:44:16.31
826 AT OFNER Kurt Paula 07:24:16.48 516.142 00:44:16.48
827 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team PM 03 07:24:16.81 516.078 00:44:16.81
828 DE BRANDT Daniel ORL Merkel 07:24:19.39 515.577 00:44:19.39
829 DE TEAM HESSENBOYS One Loft Pigeon Racing THB 35 07:24:21.83 515.104 00:44:21.83
830 SK KONŠ Milan Belgo 07:24:22.37 515.000 00:44:22.37
831 CZ SVOBODA Jiří "A" Lenka 07:24:23.27 514.826 00:44:23.27
832 CZ JAVŮREK Miloš Loyd 07:24:24.87 514.517 00:44:24.87
833 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Szakal 07:24:25.97 514.304 00:44:25.97
834 CZ REIN Jan "B" Black 07:24:26.81 514.142 00:44:26.81
835 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Moon Mome 07:24:27.63 513.984 00:44:27.63
836 AT TEAM MÜLVIERTEL Lindtner Indigo Figther 07:24:29.42 513.640 00:44:29.42
837 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 06 07:24:32.38 513.071 00:44:32.38
838 AT WENZ Alfred Conny 07:24:33.90 512.779 00:44:33.90
839 PL BASA M+A Team M 2 07:24:35.49 512.474 00:44:35.49
840 CZ KUDELA Jaromír Ing. Mája 07:24:37.50 512.090 00:44:37.50
841 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Freddy 07:24:37.99 511.996 00:44:37.99
842 CZ ATH Květná Abonent 20 07:24:38.05 511.984 00:44:38.05
843 DE LECKE Theo & Markus TM 02 07:24:42.70 511.097 00:44:42.70
844 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. Susan 07:24:44.64 510.728 00:44:44.64
845 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Napoleon 07:24:46.38 510.397 00:44:46.38
846 CZ KLEMENS Karel 2K 07:24:46.95 510.289 00:44:46.95
847 DE MESTRE SILVA Miguel 07:24:47.22 510.237 00:44:47.22
848 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Blue White 62 07:24:50.12 509.687 00:44:50.12
849 CZ LAŇKA Alfons Ing. David 07:24:50.59 509.598 00:44:50.59
850 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-400 07:24:53.13 509.118 00:44:53.13
851 DE TEAM SPREEWALD Carnival 07:24:54.64 508.832 00:44:54.64
852 CZ KAREL Jan Fortschrit 514 07:25:00.28 507.770 00:45:00.28
853 SK LAŠ Vladimír Las 2 07:25:00.54 507.721 00:45:00.54
854 PL KOZLENIA Boguslawa Mulan 07:25:07.69 506.380 00:45:07.69
855 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Everest 07:25:12.10 505.557 00:45:12.10
856 NO HELGESEN Bjorn Ove Königs 235 07:25:14.80 505.054 00:45:14.80
857 AT WIEFLER Alois Helmut 07:25:21.32 503.844 00:45:21.32
858 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "A" Tecqua 05 07:25:25.68 503.038 00:45:25.68
859 CZ GRUBER Simon Žofka 07:25:39.94 500.420 00:45:39.94
860 AT EPPENSTEINER Josef Amore 07:26:10.62 494.878 00:46:10.62
861 AT ECKHARDT Markus Ecki´s Marusha 07:26:15.05 494.088 00:46:15.05
862 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek T 5 07:26:25.64 492.210 00:46:25.64
863 AT KUTLESA Slavko SLK 36 07:27:36.69 479.968 00:47:36.69
864 CZ LAŇKA Alfons Ing. Mirek 07:27:41.41 479.176 00:47:41.41
865 SK FLIMEL Miroslav Flipper 07:27:41.61 479.143 00:47:41.61
866 CZ FLY YOUNG STARS Berenika 07:27:43.71 478.791 00:47:43.71
867 AT STEINER Alfred Avantin 1 07:27:44.69 478.628 00:47:44.69
868 CZ TEAM ZEMAN + KAŠUBA ZK 1 07:27:44.87 478.598 00:47:44.87
869 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 09 07:27:45.33 478.521 00:47:45.33
870 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Risa 07:27:45.75 478.451 00:47:45.75
871 AT LEICHTFRIED Walter Luc 1 07:27:46.97 478.247 00:47:46.97
872 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-2071 07:27:47.37 478.180 00:47:47.37
873 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Naiko 07:27:47.83 478.104 00:47:47.83
874 CZ ŽLIČAŘ Roman Quatro 64 07:27:48.61 477.974 00:47:48.61
875 CH JUD Roman Hawker Typhoon 07:27:50.08 477.729 00:47:50.08
876 DE BEHLKE Andreas AB 04 07:27:50.79 477.611 00:47:50.79
877 CZ ROMANČÍK Jaromír Marek 07:27:51.01 477.574 00:47:51.01
878 AT MARCHAT Franz Saban Junior 07:27:51.61 477.474 00:47:51.61
879 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 2078 07:27:51.97 477.414 00:47:51.97
880 DE SKOPLJAK Denis Deco 07:27:53.17 477.215 00:47:53.17
881 SK TEAM LUTERAN + HRICIK + BAŠISTA Not The Other 07:27:53.27 477.198 00:47:53.27
882 SK DZURÍK Marián Tobi 6 07:27:53.59 477.145 00:47:53.59
883 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Nina 07:27:53.79 477.112 00:47:53.79
884 DE GOETZ Guenter "A" Bodo 07:27:54.99 476.913 00:47:54.99
885 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Green Kitt 07:27:55.53 476.823 00:47:55.53
886 PL MICHALAK Bogdan Kowal 34 07:27:55.70 476.795 00:47:55.70
887 CZ MACHALA František Tomas 07:27:56.59 476.648 00:47:56.59
888 BE COPPENS Peter Julia 07:27:58.24 476.374 00:47:58.24
889 CZ RACING WITH TARASTARS Včelička 07:27:58.33 476.360 00:47:58.33
890 AT KUTLESA Slavko SLK 34 07:27:58.71 476.297 00:47:58.71
891 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" My Tip 07:27:58.77 476.287 00:47:58.77
892 DE MESTRE SILVA Mia 07:27:59.46 476.173 00:47:59.46
893 AT WEINBERGER Hannes WH 30 07:28:00.02 476.080 00:48:00.02
894 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "C" Helmut 2 07:28:00.37 476.022 00:48:00.37
895 CH ZG HELIOS B ZG 06 07:28:00.65 475.976 00:48:00.65
896 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 07 07:28:02.40 475.687 00:48:02.40
897 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Adrian 07:28:02.70 475.637 00:48:02.70
898 DE HOOP Michael Hadar 07:28:03.28 475.542 00:48:03.28
899 DE SCHOEN Friedrich Fritz 6 07:28:03.45 475.514 00:48:03.45
900 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "A" Schinze 2 07:28:03.57 475.494 00:48:03.57
901 PT PEDRO PORTO Project X Pookie 07:28:04.05 475.415 00:48:04.05
902 ES USO ASKARRA Eguzki 07:28:04.60 475.324 00:48:04.60
903 DE FAMILIE MEIER Blue Spirit 07:28:06.18 475.064 00:48:06.18
904 CZ ŽLIČAŘ Roman Quatro 93 07:28:06.60 474.995 00:48:06.60
905 DE FRANZISKA "B" Franziska 12 07:28:06.92 474.942 00:48:06.92
906 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Alex 07:28:07.48 474.850 00:48:07.48
907 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "B" Rosenthal 1 07:28:07.72 474.811 00:48:07.72
908 DE SG SCHMIDT - SOMMER Butterfly 07:28:08.32 474.712 00:48:08.32
909 PL KOZLENIA Artur Adi 07:28:08.65 474.658 00:48:08.65
910 CZ MAJKA + JAN TEAM Jan 07:28:08.76 474.640 00:48:08.76
911 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Sextus 07:28:09.14 474.577 00:48:09.14
912 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Xena 07:28:09.36 474.541 00:48:09.36
913 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Ocean 07:28:09.72 474.482 00:48:09.72
914 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp WB 02 07:28:09.99 474.438 00:48:09.99
915 CZ HONEŠ Jiří Silvére 07:28:10.04 474.429 00:48:10.04
916 PL SEDLACEK Josef Badalona 07:28:10.26 474.393 00:48:10.26
917 CZ DUDA Přemysl Hermiona 07:28:10.77 474.310 00:48:10.77
918 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Grass 07:28:11.02 474.269 00:48:11.02
919 CZ ČERVEŇÁK Radek Saturnin 07:28:11.34 474.216 00:48:11.34
920 CZ SVOBODA Jiří "A" Romana 07:28:11.99 474.110 00:48:11.99
921 SK BINDAS Štefan JUN. SBJ 02 07:28:12.69 473.995 00:48:12.69
922 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Radek 07:28:13.25 473.903 00:48:13.25
923 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Edwin 07:28:14.08 473.767 00:48:14.08
924 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Elsa 07:28:14.28 473.734 00:48:14.28
925 CZ KONEČNÝ Vlastimil Janka 07:28:14.63 473.677 00:48:14.63
926 CH ZG HELIOS B ZG 04 07:28:14.83 473.644 00:48:14.83
927 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Lovka 07:28:15.16 473.590 00:48:15.16
928 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Liduna 07:28:15.26 473.574 00:48:15.26
929 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 10 07:28:15.67 473.507 00:48:15.67
930 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 3114 07:28:15.82 473.482 00:48:15.82
931 CZ ROMANČÍK Jaromír Jarda 07:28:16.85 473.314 00:48:16.85
932 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek S 1 07:28:17.04 473.283 00:48:17.04
933 DE TEAM TEISTUNGEN Teebaby 07:28:17.38 473.228 00:48:17.38
934 CZ ŠKOVRAN Stanislav d´Artagnan 07:28:17.95 473.134 00:48:17.95
935 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Naaide 07:28:18.38 473.064 00:48:18.38
936 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Colombo 07:28:18.75 473.004 00:48:18.75
937 DE TEAM SASSE WELZEL Abuc.-Bobi 1 07:28:19.11 472.945 00:48:19.11
938 AT HALATSCHEK Dietmar Schimmel 07:28:19.69 472.851 00:48:19.69
939 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 3884 07:28:19.70 472.849 00:48:19.70
940 DE WICHERT KARL-HEINZ Zelezny 07:28:20.35 472.743 00:48:20.35
941 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Destiny 73 07:28:21.74 472.516 00:48:21.74
942 CZ VIKTORÍN Lukáš Luky 07:28:22.36 472.416 00:48:22.36
943 SK TATRY-DERBY DT 5 07:28:22.64 472.370 00:48:22.64
944 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Pinta 07:28:23.30 472.263 00:48:23.30
945 DE TEAM GERMANY - W A Waldow + Silvia Thiel WS 2 07:28:23.84 472.175 00:48:23.84
946 CZ KLEMENSOVÁ Sára Flákota 07:28:24.16 472.123 00:48:24.16
947 CH WIRZ Team Küng 07:28:24.39 472.085 00:48:24.39
948 CH WIRZ Team Greipel 07:28:24.40 472.084 00:48:24.40
949 SK J & I MARTON TEAM Červeň 07:28:24.72 472.032 00:48:24.72
950 AT TEAM ROTER BARON TRB 6 07:28:24.75 472.027 00:48:24.75
951 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Bruno 07:28:25.57 471.894 00:48:25.57
952 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Herodes 07:28:26.54 471.736 00:48:26.54
953 DE FRANZISKA "B" Franziska 10 07:28:27.20 471.629 00:48:27.20
954 CH ZG HELIOS B ZG 02 07:28:28.98 471.340 00:48:28.98
955 CH JUD Roman Tomahawk 07:28:29.01 471.336 00:48:29.01
956 CH WIRZ Team Yates 07:28:29.26 471.295 00:48:29.26
957 CZ IŠTVÁNEK & ŠIK Team Oskar 07:28:29.59 471.242 00:48:29.59
958 CZ REIN Jan "A" Steve 07:28:31.20 470.981 00:48:31.20
959 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Iro 07:28:31.39 470.950 00:48:31.39
960 HU SZALMA - BACSKAI Team Sateen 07:28:31.43 470.944 00:48:31.43
961 AT BLIEGE Felix Felix 07:28:31.60 470.916 00:48:31.60
962 AT KOSEL / EHMANN Team Anja 07:28:32.13 470.831 00:48:32.13
963 DE FISCHER Ralph Asp 07:28:33.13 470.669 00:48:33.13
964 DE GOETZ Guenter "B" Bibi 07:28:33.46 470.616 00:48:33.46
965 PL KOZLENIA Boguslawa Tola 07:28:33.74 470.570 00:48:33.74
965 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Kopy 07:28:33.74 470.570 00:48:33.74
967 SK BRKAL Jan Ing. Katarína 07:28:34.29 470.482 00:48:34.29
968 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 01 07:28:34.61 470.430 00:48:34.61
969 SK LAŠ Vladimír Las 1 07:28:34.72 470.412 00:48:34.72
970 PL DABROWSKI Pawel * Kana 07:28:34.97 470.372 00:48:34.97
971 AT KUTLESA Slavko SLK 48 07:28:35.11 470.349 00:48:35.11
972 DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Nici 07:28:35.23 470.330 00:48:35.23
973 DE TEAM SPREEWALD Oswald 07:28:35.51 470.285 00:48:35.51
974 CH BONSEMEIER & PEIXOTO Team BP 01 07:28:35.76 470.244 00:48:35.76
975 SK PRÍVARA Pavol Kinčen-Paul 07:28:35.95 470.214 00:48:35.95
976 CZ ZÁLEŠÁK Josef Beny 07:28:36.05 470.198 00:48:36.05
977 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Arteon 07:28:36.49 470.127 00:48:36.49
978 AT BLIEGE Felix Constantin 07:28:36.52 470.122 00:48:36.52
979 AT EPPENSTEINER Josef Amira 07:28:36.71 470.091 00:48:36.71
980 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 07 07:28:37.20 470.012 00:48:37.20
981 NO HELGESEN Bjorn Ove Poker´s Princess 07:28:38.36 469.826 00:48:38.36
982 SK MAJDÁK Michal Apatit 07:28:40.27 469.518 00:48:40.27
983 CZ LAŇKA Alfons Ing. Fony 07:28:41.57 469.309 00:48:41.57
984 AT GRATZER Marco "A" Krambambuli 07:28:42.38 469.179 00:48:42.38
985 AT STRAIF Walter Wampir 07:28:42.96 469.086 00:48:42.96
986 AT KUTLESA Slavko SLK 49 07:28:43.35 469.024 00:48:43.35
987 AT KOSEL / EHMANN Team Julia 07:28:43.99 468.921 00:48:43.99
988 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-390 07:28:44.46 468.846 00:48:44.46
989 AT LEICHTFRIED Karin Felicitas 07:28:44.73 468.802 00:48:44.73
990 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 06 07:28:45.14 468.737 00:48:45.14
991 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Mickey 07:28:45.43 468.690 00:48:45.43
992 DE WICHERT KARL-HEINZ Nedved 07:28:45.71 468.645 00:48:45.71
993 CZ PINTERA & MAZUCH Klaaska 07:28:45.85 468.623 00:48:45.85
994 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 03 07:28:46.44 468.528 00:48:46.44
995 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" King of Talent 07:28:47.88 468.298 00:48:47.88
996 CZ KONEČNÝ Vlastimil Pola 07:28:48.39 468.216 00:48:48.39
997 SK BCHB Team Lightning 07:28:49.84 467.985 00:48:49.84
998 HU SZALMA - BACSKAI Team Samara 07:28:50.34 467.905 00:48:50.34
999 DE HOOP Michael Hajda 07:28:50.69 467.849 00:48:50.69
1000 DE LECKE Theo & Markus TM 08 07:28:50.92 467.812 00:48:50.92
1001 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 054 07:28:51.34 467.745 00:48:51.34
1002 CZ KONOPÍK Jiří Jolly 07:28:51.42 467.732 00:48:51.42
1003 SK BINDAS Štefan JUN. SBJ 04 07:28:51.96 467.646 00:48:51.96
1004 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Kolínek Team 05 07:28:52.23 467.603 00:48:52.23
1005 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-397 07:28:53.04 467.474 00:48:53.04
1006 SK PJ PIGEONS PJ Timmea 07:28:53.68 467.372 00:48:53.68
1007 AT HALATSCHEK Dietmar As 654 07:28:54.08 467.308 00:48:54.08
1008 SK LABON Matúš & Jakub MJ 03 07:28:54.77 467.198 00:48:54.77
1009 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Klat 610 07:28:57.50 466.764 00:48:57.50
1010 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Mini Nitra 07:28:58.36 466.628 00:48:58.36
1011 CZ KLEMENS Karel 4K 07:28:58.85 466.550 00:48:58.85
1012 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Kim 07:28:59.84 466.393 00:48:59.84
1013 DE MESTRE SILVA Daniel 07:29:00.26 466.326 00:49:00.26
1014 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "B" Connecticut 07:29:01.33 466.156 00:49:01.33
1015 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Karen 07:29:01.99 466.052 00:49:01.99
1016 CZ EM-EKO.CZ Mańa 07:29:02.23 466.014 00:49:02.23
1017 CZ EM-EKO.CZ Kacossa 07:29:02.39 465.989 00:49:02.39
1018 PL PACEK Wojciech WP 4 07:29:02.66 465.946 00:49:02.66
1019 CZ REIN Jan "A" Luky 07:29:05.52 465.493 00:49:05.52
1020 HU SZALMA - BACSKAI Team Saffron 07:29:06.34 465.364 00:49:06.34
1021 PL LACH TEAM * Heros J222 07:29:08.27 465.059 00:49:08.27
1022 DE GOETZ Guenter "B" Barra 07:29:08.63 465.002 00:49:08.63
1023 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Angelo 07:29:08.72 464.988 00:49:08.72
1024 CZ KONOPÍK Jiří Hektor 07:29:09.92 464.799 00:49:09.92
1025 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 387 07:29:10.52 464.705 00:49:10.52
1026 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Miko 07:29:11.31 464.580 00:49:11.31
1027 CZ BECHYNĚ Radek Kras 07:29:11.98 464.475 00:49:11.98
1028 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Ran 07:29:12.32 464.421 00:49:12.32
1029 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Benji 07:29:14.62 464.060 00:49:14.62
1030 CZ VACEK Josef Vojda 07:29:14.73 464.042 00:49:14.73
1031 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2303 07:29:15.86 463.865 00:49:15.86
1032 DE FRANZISKA "A" Franziska 4 07:29:15.90 463.859 00:49:15.90
1033 SK COMOREK Pavel Kysuca 07:29:16.15 463.819 00:49:16.15
1034 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Just do It 07:29:16.65 463.741 00:49:16.65
1035 CZ KLEMENSOVÁ Sára Coco 07:29:18.24 463.492 00:49:18.24
1036 CZ GRUBER Lubomír Zdeňka 07:29:18.80 463.404 00:49:18.80
1037 DE SPITZBERG Team Uwe 2 07:29:19.02 463.370 00:49:19.02
1038 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Maori Venture V. 07:29:23.09 462.733 00:49:23.09
1039 DE FRANZISKA "A" Franziska 2 07:29:23.38 462.688 00:49:23.38
1040 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 2034 07:29:23.58 462.657 00:49:23.58
1041 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Maori Venture IV. 07:29:24.98 462.438 00:49:24.98
1042 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Dylan 07:29:25.09 462.421 00:49:25.09
1043 PT PEDRO PORTO Project X Polo 07:29:25.12 462.416 00:49:25.12
1044 PL MATUSIAK & STEPOROWSKI Team M&S 4 07:29:25.88 462.298 00:49:25.88
1045 AT KUKLA Josef Bella 07:29:26.85 462.147 00:49:26.85
1046 CH WIRZ Team Sagan 07:29:30.50 461.579 00:49:30.50
1047 DE SCHOEN Friedrich Fritz 4 07:29:30.91 461.515 00:49:30.91
1048 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Tessa 07:29:32.21 461.313 00:49:32.21
1049 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 3 07:29:32.79 461.223 00:49:32.79
1050 CZ DUDA Přemysl Hery 07:29:32.99 461.192 00:49:32.99
1051 CZ KULÍK Přemysl Pegas 07:29:33.55 461.105 00:49:33.55
1052 AT HALATSCHEK Dietmar Scharlie 07:29:33.84 461.060 00:49:33.84
1053 BE COPPENS Peter Romeo 07:29:34.39 460.975 00:49:34.39
1054 SK VALÁPKA - POKOPEC Team Domča 07:29:37.06 460.562 00:49:37.06
1055 DE FISCHER Ralph Pike 07:29:42.90 459.660 00:49:42.90
1056 DE TEAM HESSENBOYS One Loft Pigeon Racing THB 01 07:29:44.71 459.381 00:49:44.71
1057 CZ HANZEL Štefan Han 38 07:29:50.14 458.547 00:49:50.14
1058 DE TEAM LINDENHOF SB 03 07:29:51.24 458.378 00:49:51.24
1059 AT GASSER Reinhard Galadrielle 07:29:51.58 458.326 00:49:51.58
1060 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "B" Alabama 07:29:54.38 457.898 00:49:54.38
1061 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team PM 05 07:29:58.30 457.299 00:49:58.30
1062 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Jerome 07:30:03.15 456.561 00:50:03.15
1063 AT WIEFLER Alois Gypsy One 07:30:06.52 456.049 00:50:06.52
1064 CZ FLY YOUNG STARS Mika 07:30:07.30 455.931 00:50:07.30
1065 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 11 07:30:11.68 455.267 00:50:11.68
1066 DE LECKE Theo & Markus TM 12 07:30:15.53 454.686 00:50:15.53
1067 SK LABON Matúš & Jakub MJ 02 07:30:21.95 453.720 00:50:21.95
1068 AT VOLLNHOFER Dominik Dolphin 07:30:25.53 453.183 00:50:25.53
1069 DE SCHWARM Claudia Weihegold 07:30:29.96 452.521 00:50:29.96
1070 AT BLIEGE Felix Monika 07:30:34.59 451.830 00:50:34.59
1071 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 056 07:31:28.71 443.913 00:51:28.71
1072 DE HÖRNIG Rainer Rocksy 07:31:34.84 443.034 00:51:34.84
1073 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Water 07:31:45.75 441.478 00:51:45.75
1074 CZ HLAVINKA Josef Raul 07:31:46.53 441.367 00:51:46.53
1075 CZ KLEMENS Karel 6K 07:32:01.27 439.283 00:52:01.27
1076 SK PRÍVARA Pavol Kinčen-Luci 07:32:01.94 439.188 00:52:01.94
1077 PL BRASZKO Adam i Helena Liza 07:33:15.09 429.133 00:53:15.09
1078 DE SPITZBERG Team Uwe 1 07:34:29.40 419.380 00:54:29.40
1079 PL WÓJCIK Piotr Brylant 07:36:50.25 402.059 00:56:50.25
1080 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Erth Summit II. 07:36:54.88 401.513 00:56:54.88
1081 CZ GRUBER Simon Simon 07:36:55.31 401.463 00:56:55.31
1082 CZ IŠTVÁNEK & ŠIK Team Erik 07:37:00.24 400.884 00:57:00.24
1083 CZ KROČIL Jaroslav Apoléna 07:37:00.76 400.823 00:57:00.76
1084 PL KOZLENIA Boguslawa Bolo 07:37:02.91 400.571 00:57:02.91
1085 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Illinois 07:37:04.24 400.416 00:57:04.24
1086 DE BEHLKE Andreas AB 05 07:37:05.28 400.294 00:57:05.28
1087 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Erth Summit 07:37:05.66 400.250 00:57:05.66
1088 SK BCHB Team Correct Number 07:37:06.29 400.176 00:57:06.29
1089 CH TEAM FROHMATTA Lambrigger Josef Bentley 07:37:07.83 399.996 00:57:07.83
1090 AT WENZ Alfred Oliver 07:37:08.30 399.942 00:57:08.30
1091 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Lambrechts II. 07:37:08.62 399.904 00:57:08.62
1092 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Buba 07:37:09.22 399.834 00:57:09.22
1093 DE SG SCHMIDT - SOMMER Aurora 07:37:10.32 399.706 00:57:10.32
1094 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 08 07:37:10.35 399.703 00:57:10.35
1095 CZ KLEMENS Karel 8KK 07:37:10.95 399.633 00:57:10.95
1096 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Tertius 07:37:11.10 399.615 00:57:11.10
1097 CZ ATH Květná Abonent 14 07:37:11.47 399.572 00:57:11.47
1098 AT RÖTZER Franz Top 6 07:37:11.75 399.540 00:57:11.75
1099 AT WIEFLER Alois Anaterve 07:37:12.05 399.505 00:57:12.05
1100 AT OFNER Kurt Abel 07:37:12.35 399.470 00:57:12.35
1101 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 381 07:37:12.88 399.408 00:57:12.88
1102 AT BLIEGE Felix Ilse 07:37:13.21 399.370 00:57:13.21
1103 SK ČÁNI Ĺudovít Ludwig 07:37:14.26 399.248 00:57:14.26
1104 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 3274 07:37:16.03 399.042 00:57:16.03
1105 SK KONŠ Milan Šéf 07:37:16.38 399.001 00:57:16.38
1106 CZ ČERVEŇÁK Radek Dido 07:37:16.94 398.936 00:57:16.94
1107 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Lynn 07:37:18.21 398.789 00:57:18.21
1108 CZ VLČEK Jiří Rebecca 07:37:18.41 398.766 00:57:18.41
1109 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Eder 07:37:18.89 398.710 00:57:18.89
1110 PL SEDLACEK Josef Morning Cry 07:37:19.45 398.645 00:57:19.45
1111 CZ ŽLIČAŘ Roman Quatro 13 07:37:19.86 398.598 00:57:19.86
1112 AT WEINBERGER Hannes WH 37 07:37:20.13 398.566 00:57:20.13
1113 ES USO ASKARRA Aker 07:37:20.27 398.550 00:57:20.27
1114 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 5 07:37:20.51 398.522 00:57:20.51
1115 DE FRANZISKA "B" Franziska 8 07:37:20.57 398.515 00:57:20.57
1116 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Favorit 07:37:20.61 398.511 00:57:20.61
1117 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Don Kitty 07:37:20.95 398.471 00:57:20.95
1118 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 8 07:37:22.14 398.334 00:57:22.14
1119 AT JAKUPOVIC & NAHIC TEAM King 07:37:23.04 398.229 00:57:23.04
1120 CH JUD Roman Hurricane 07:37:24.47 398.064 00:57:24.47
1121 CZ KUDELA Jaromír Ing. Ivana 07:37:24.56 398.054 00:57:24.56
1122 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Aqua 07:37:25.13 397.988 00:57:25.13
1123 DE FRANZISKA "A" Franziska 1 07:37:25.57 397.937 00:57:25.57
1124 DE TEAM HESSENBOYS One Loft Pigeon Racing THB 27 07:37:25.68 397.924 00:57:25.68
1125 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Shuichi 07:37:25.86 397.904 00:57:25.86
1126 AT HÖLD Erich Kristin 07:37:26.22 397.862 00:57:26.22
1127 SK FLIMEL Miroslav Fliss 07:37:26.79 397.796 00:57:26.79
1128 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Scherlock 07:37:27.03 397.769 00:57:27.03
1129 DE HOFLAND - VAN OOSTEN Team Lida 07:37:27.04 397.767 00:57:27.04
1130 AT WIEFLER Alois Alfred 07:37:27.65 397.697 00:57:27.65
1131 SK DZURÍK Marián Tobi 28 07:37:27.98 397.659 00:57:27.98
1132 NO HELGESEN Bjorn Ove Lady Atomic 07:37:28.01 397.655 00:57:28.01
1133 AT WEINBERGER Hannes WH 59 07:37:28.20 397.634 00:57:28.20
1134 CZ IŠTVÁNEK & ŠIK Team Lucka 07:37:28.30 397.622 00:57:28.30
1135 CZ BUREŠ Team Agni 07:37:28.59 397.589 00:57:28.59
1136 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Hajni 07:37:28.78 397.567 00:57:28.78
1137 CZ ŠKOVRAN Stanislav Aramis 07:37:29.57 397.476 00:57:29.57
1138 HU ISTVÁN Márkus Marshy 07:37:29.79 397.450 00:57:29.79
1139 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 10 07:37:30.16 397.408 00:57:30.16
1140 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Ares Power 07:37:30.77 397.337 00:57:30.77
1141 CZ PINTERA & MAZUCH Jupidka 07:37:30.86 397.327 00:57:30.86
1142 AT MARCHAT Franz Aphrodite 07:37:31.21 397.287 00:57:31.21
1143 PL BASA M+A Team M 5 07:37:31.68 397.233 00:57:31.68
1144 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Versailles 07:37:31.84 397.214 00:57:31.84
1145 AT WEINBERGER Hannes WH 06 07:37:32.48 397.141 00:57:32.48
1146 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 2172 07:37:32.94 397.088 00:57:32.94
1147 CZ HAŠŠO Slavomír Benda 07:37:33.16 397.062 00:57:33.16
1148 CZ EM-EKO.CZ Joka 07:37:33.32 397.044 00:57:33.32
1148 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp WB 03 07:37:33.32 397.044 00:57:33.32
1150 AT JAKUPOVIC & NAHIC TEAM Sonic 07:37:33.55 397.018 00:57:33.55
1151 AT JAKUPOVIC & NAHIC TEAM Flash 07:37:33.63 397.008 00:57:33.63
1152 CZ MAJKA + JAN TEAM Petr 07:37:33.89 396.978 00:57:33.89
1153 AT STRAIF Walter Waleta 07:37:34.29 396.933 00:57:34.29
1154 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Black Party 07:37:34.57 396.900 00:57:34.57
1155 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Vivian 07:37:34.78 396.876 00:57:34.78
1156 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "C" Timo 1 07:37:35.21 396.827 00:57:35.21
1157 DE SCHOEN Friedrich Fritz 1 07:37:35.63 396.779 00:57:35.63
1158 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Roos 07:37:35.85 396.753 00:57:35.85
1159 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 11 07:37:36.03 396.733 00:57:36.03
1160 SK HROZEN Peter Maria 07:37:36.74 396.651 00:57:36.74
1161 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Hi Jinx 07:37:37.10 396.610 00:57:37.10
1162 AT GRATZER Marco "A" Dionysos 07:37:37.28 396.589 00:57:37.28
1163 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "B" Rosenthal 3 07:37:37.42 396.573 00:57:37.42
1164 DE HÖRNIG Rainer Rany 07:37:37.65 396.547 00:57:37.65
1165 DE WICHERT KARL-HEINZ Lendl 07:37:37.86 396.523 00:57:37.86
1166 PL SZYMCZYK Wiktor Ania 07:37:39.31 396.356 00:57:39.31
1167 DE TEAM GERMANY Toni Deigner Tornado 07:37:39.45 396.340 00:57:39.45
1168 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Conan 07:37:39.52 396.332 00:57:39.52
1169 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Austria 07:37:39.96 396.282 00:57:39.96
1170 AT GASSER Reinhard Gator 07:37:40.10 396.266 00:57:40.10
1171 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Džegr 07:37:40.25 396.249 00:57:40.25
1172 AT RÖTZER Franz Top 06 07:37:40.43 396.228 00:57:40.43
1173 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "B" Rosenthal 2 07:37:40.63 396.205 00:57:40.63
1174 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" My Tip II. 07:37:40.82 396.184 00:57:40.82
1175 PL BASA M+A Team M 1 07:37:40.87 396.178 00:57:40.87
1176 DE SPRANG Matthias MS 07 07:37:41.34 396.124 00:57:41.34
1177 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3153 07:37:41.73 396.079 00:57:41.73
1178 DE HIENZSCH Frank FH 6 07:37:41.89 396.061 00:57:41.89
1179 DE LECKE Theo & Markus TM 06 07:37:42.08 396.039 00:57:42.08
1180 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Sohn Pronto 07:37:42.27 396.018 00:57:42.27
1181 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Many 07:37:42.62 395.978 00:57:42.62
1182 DE TEAM HUNTER Giraffe 07:37:42.79 395.958 00:57:42.79
1183 CZ PINTERA & MAZUCH Vrendelike 07:37:43.16 395.916 00:57:43.16
1184 CZ HEILMEIER Josef Darek 07:37:43.84 395.838 00:57:43.84
1185 CZ SVOBODA Jiří "A" Zuzka 07:37:43.98 395.822 00:57:43.98
1186 CZ KROČIL Jaroslav Blažena 07:37:44.26 395.790 00:57:44.26
1187 AT BUTYKA Ferenc Ferenc 505 07:37:44.88 395.719 00:57:44.88
1188 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 02 07:37:45.18 395.685 00:57:45.18
1189 CZ DAVID Petr Bessi 07:37:45.27 395.675 00:57:45.27
1190 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "A" Gnittka 2 07:37:46.71 395.510 00:57:46.71
1191 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Black Party II. 07:37:47.04 395.473 00:57:47.04
1192 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Nadine 07:37:47.23 395.451 00:57:47.23
1193 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Vrieska 07:37:47.31 395.442 00:57:47.31
1194 CZ VLČEK Jiří Shyrlei 07:37:47.72 395.395 00:57:47.72
1195 PL MICHALAK Bogdan Sienka 37 07:37:47.91 395.374 00:57:47.91
1196 AT NÖRES Kurt Lugos 07:37:47.92 395.372 00:57:47.92
1197 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Golden Vojta 07:37:48.03 395.360 00:57:48.03
1198 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Trojka 07:37:49.44 395.199 00:57:49.44
1199 DE WICHERT KARL-HEINZ Cech 07:37:49.63 395.178 00:57:49.63
1200 CZ KONOPÍK Jiří Pepa 07:37:49.84 395.154 00:57:49.84
1201 DE FRANZISKA "A" Franziska 3 07:37:50.10 395.124 00:57:50.10
1202 PL SZYMCZYK Wiktor Grzegorz 07:37:50.40 395.090 00:57:50.40
1203 AT LEICHTFRIED Karin Black 07:37:50.59 395.068 00:57:50.59
1204 AT GASSER Reinhard Gaucho 07:37:50.97 395.025 00:57:50.97
1205 AT WIEFLER Alois Heidi One 07:37:52.11 394.895 00:57:52.11
1206 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Talent 1 07:37:53.33 394.757 00:57:53.33
1207 DE SG STEFFL SGS 04 07:37:53.50 394.737 00:57:53.50
1208 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "B" Vermont 07:37:55.06 394.560 00:57:55.06
1209 DE SG STEFFL SGS 11 07:37:55.62 394.497 00:57:55.62
1210 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 4174 07:37:55.99 394.455 00:57:55.99
1211 PL SEDLACEK Josef Meadow Dew 07:37:56.57 394.389 00:57:56.57
1212 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Simon 07:37:57.06 394.333 00:57:57.06
1213 HU GÁBOR Scheily SCH 665 07:37:57.15 394.323 00:57:57.15
1214 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Stone 07:37:57.18 394.320 00:57:57.18
1215 AT RÖTZER Franz Top 7 07:37:57.38 394.297 00:57:57.38
1216 CZ HONEŠ Jiří Mara 07:37:57.58 394.274 00:57:57.58
1217 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Daphne 07:37:57.67 394.264 00:57:57.67
1218 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 04 07:37:57.98 394.229 00:57:57.98
1219 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 2793 07:37:58.94 394.120 00:57:58.94
1220 CZ SVOBODA Jiří "A" Jana 07:37:59.39 394.069 00:57:59.39
1221 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 04 07:37:59.91 394.010 00:57:59.91
1222 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Ziga 07:38:00.07 393.992 00:58:00.07
1223 AT NÖRES Kurt Titan 07:38:00.68 393.923 00:58:00.68
1224 AT WIEFLER Alois Jan 07:38:01.10 393.875 00:58:01.10
1225 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Ballon 07:38:01.31 393.852 00:58:01.31
1226 AT OFNER Kurt Johanna 07:38:01.50 393.830 00:58:01.50
1227 CH TEAM ANDERHUB Aero 07:38:01.78 393.799 00:58:01.78
1228 DE SEEBACH SIEDLER Team MB 06 07:38:01.99 393.775 00:58:01.99
1229 SK LAŠ Vladimír Las 4 07:38:02.67 393.698 00:58:02.67
1230 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Primus 07:38:03.81 393.569 00:58:03.81
1231 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3652 07:38:04.20 393.525 00:58:04.20
1232 CZ PINTERA & MAZUCH Karabo 07:38:04.38 393.505 00:58:04.38
1233 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 1 07:38:04.86 393.451 00:58:04.86
1234 CH WIRZ Team Van Der Poel 07:38:05.94 393.329 00:58:05.94
1235 SK GENČUR František Genie 07:38:06.39 393.278 00:58:06.39
1236 AT HOFMANN Leopold HL 7 07:38:06.71 393.242 00:58:06.71
1237 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Mini Bulldozer 07:38:06.80 393.232 00:58:06.80
1238 DE MESTRE SILVA Enriko 07:38:07.03 393.206 00:58:07.03
1239 AT RÖTZER Franz Top 05 07:38:08.35 393.057 00:58:08.35
1240 AT HÖLD Erich Emilie 07:38:09.24 392.957 00:58:09.24
1241 DE TEAM TEISTUNGEN Temptress 07:38:10.45 392.820 00:58:10.45
1242 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Fire 07:38:11.12 392.745 00:58:11.12
1243 SK BCHB Team Blue Tip 07:38:11.98 392.648 00:58:11.98
1244 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "C" Timo 2 07:38:12.82 392.554 00:58:12.82
1245 DE SEEBACH SIEDLER Team MB 01 07:38:14.45 392.371 00:58:14.45
1246 CZ MAKANAKI Team Taki 07:38:14.74 392.338 00:58:14.74
1247 PL PACEK Wojciech WP 1 07:38:14.76 392.336 00:58:14.76
1248 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Dvojka 07:38:15.36 392.269 00:58:15.36
1249 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 10 07:38:15.85 392.214 00:58:15.85
1250 AT HÖLD Erich Susanne 07:38:17.12 392.071 00:58:17.12
1251 DE FAMILIE SOELLNER