Doletová listina

Místo vypuštění Křelov
Vzdálenost 13.417 km
Datum a čas startu 22.07.2020 06:50:00
Počasí v místě startu Jasno, klidno, 14°C.
Počasí v cíli Jasno, klidno, 18°C.
Počet nasazených holubů 1544
Počet chovatelů 263

         
    LC Jméno chovatele Jméno holuba Čas doletu Rychlost Doba letu
1 CZ MAJKA + JAN TEAM David 07:06:33.46 810.319 00:16:33.46
2 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 2073 07:06:38.53 806.205 00:16:38.53
3 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Laura 07:06:41.56 803.766 00:16:41.56
4 CZ ATH Květná Abonent 14 07:06:43.22 802.436 00:16:43.22
5 SK TEAM LUTERAN + HRICIK + BAŠISTA Brick 07:06:43.65 802.092 00:16:43.65
6 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Nonus 07:06:45.18 800.871 00:16:45.18
7 CZ LAŇKA Alfons Ing. Marta 07:06:45.93 800.274 00:16:45.93
8 CZ HONEŠ Jiří Silvére 07:06:49.34 797.571 00:16:49.34
9 DE ZG HELIOS A Zenith 07:06:49.62 797.349 00:16:49.62
10 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Rani 07:06:50.80 796.419 00:16:50.80
11 DE SCHWARM Claudia Remi 07:06:51.08 796.198 00:16:51.08
12 DE FRANZISKA "B" Franziska 8 07:06:51.46 795.899 00:16:51.46
13 AT HALATSCHEK Dietmar Siegi 07:06:51.88 795.569 00:16:51.88
14 DE TEAM GERMANY Toni Deigner Tooter 07:06:54.77 793.303 00:16:54.77
15 AT HALATSCHEK Dietmar Schimmel 07:06:55.84 792.467 00:16:55.84
16 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team der Zahme 07:06:56.14 792.233 00:16:56.14
17 CH ZG HELIOS B ZG 06 07:06:56.61 791.867 00:16:56.61
18 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "C" Timo 1 07:06:57.44 791.221 00:16:57.44
19 DE HOCHSCHERFF Udo Navü 07:06:57.71 791.011 00:16:57.71
20 DE SCHOEN Friedrich Fritz 2 07:06:58.14 790.677 00:16:58.14
21 CZ JAVŮREK Miloš Loyd 07:06:58.26 790.584 00:16:58.26
22 AT GRATZER Marco "B" Franz Ferdinand 07:06:58.55 790.359 00:16:58.55
23 AT STRAIF Walter Wirbelwind 07:06:58.90 790.087 00:16:58.90
24 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "A" Tecqua 06 07:06:59.78 789.406 00:16:59.78
25 DE SPRANG Matthias MS 07 07:07:00.21 789.073 00:17:00.21
26 DE BRANDT Daniel ORL Merkel 07:07:00.58 788.787 00:17:00.58
27 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 8 07:07:00.88 788.555 00:17:00.88
28 SK FORGÁČ Marek MF 02 07:07:02.10 787.614 00:17:02.10
29 CZ ŠABATA Jan J.Š. 02 07:07:02.97 786.944 00:17:02.97
30 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 3 07:07:03.45 786.575 00:17:03.45
31 AT RÖTZER Franz Top 09 07:07:04.91 785.454 00:17:04.91
32 PL SZYMAŃSKI Zbigniew * SZ 87 07:07:05.44 785.048 00:17:05.44
33 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 2078 07:07:07.09 783.787 00:17:07.09
34 CZ SKOKAN Pavel Black Jack II. 07:07:07.31 783.619 00:17:07.31
35 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2964 07:07:07.56 783.429 00:17:07.56
36 DE FRANZISKA "A" Franziska 1 07:07:07.75 783.284 00:17:07.75
37 SK FLIMEL Miroslav Flint 07:07:08.79 782.492 00:17:08.79
38 CZ REIN Jan "B" Paul 07:07:09.01 782.325 00:17:09.01
39 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 09 07:07:10.06 781.527 00:17:10.06
40 SK HROZEN Peter Maria 07:07:10.51 781.186 00:17:10.51
41 DE BEHLKE Andreas AB 05 07:07:10.75 781.004 00:17:10.75
42 DE TEAM HESSENBOYS One Loft Pigeon Racing THB 35 07:07:11.69 780.293 00:17:11.69
43 PL SZYMCZYK Wiktor Kasia 07:07:11.92 780.119 00:17:11.92
44 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Roos 07:07:12.31 779.824 00:17:12.31
45 SK LAŠ Vladimír Las 6 07:07:13.08 779.243 00:17:13.08
46 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 4 07:07:13.45 778.964 00:17:13.45
47 CZ GRUBER Simon Bulck 07:07:13.58 778.866 00:17:13.58
48 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Sergio 07:07:13.88 778.640 00:17:13.88
49 CZ POSPÍŠIL Petr Jako 07:07:13.92 778.610 00:17:13.92
50 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Märchenwald 70 07:07:14.45 778.211 00:17:14.45
51 SK ČÁNI Ĺudovít Monika 07:07:15.47 777.444 00:17:15.47
52 DE GEBHARDT Reinhard Renaissance 07:07:15.79 777.204 00:17:15.79
53 DE MESTRE SILVA Enriko 07:07:16.09 776.979 00:17:16.09
54 CZ KLEMENS Karel 3K 07:07:16.55 776.634 00:17:16.55
55 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Rachel 07:07:16.71 776.514 00:17:16.71
56 CZ BECHYNĚ Radek Dreamy 07:07:17.48 775.938 00:17:17.48
57 CZ ČERVEŇÁK Radek Dido 07:07:17.51 775.915 00:17:17.51
58 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 12 07:07:18.16 775.430 00:17:18.16
59 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Radek 07:07:18.20 775.400 00:17:18.20
60 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Lynn 07:07:18.34 775.295 00:17:18.34
61 CZ KROČIL Jaroslav Artuš 07:07:18.73 775.004 00:17:18.73
62 DE WICHERT KARL-HEINZ Koukalova 07:07:19.26 774.609 00:17:19.26
63 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Andrej 07:07:19.69 774.288 00:17:19.69
64 CH JUD Roman Hurricane 07:07:19.73 774.259 00:17:19.73
65 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 3284 07:07:20.50 773.686 00:17:20.50
66 DE TEAM GERMANY - W A Waldow + Silvia Thiel WS 5 07:07:21.19 773.173 00:17:21.19
67 HU GÁBOR Takács TG 561 07:07:21.37 773.039 00:17:21.37
68 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 10 07:07:21.53 772.921 00:17:21.53
69 DE SCHOEN Friedrich Fritz 1 07:07:21.77 772.743 00:17:21.77
70 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "C" Timo 4 07:07:22.03 772.550 00:17:22.03
71 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Digi 07:07:22.06 772.527 00:17:22.06
72 DE HÖRNIG Rainer Rany 07:07:22.61 772.120 00:17:22.61
73 PL DABROWSKI Pawel * Dalia 07:07:22.77 772.001 00:17:22.77
74 PL MICHALAK Bogdan Niunias 24 07:07:23.08 771.772 00:17:23.08
75 CZ ELITE GO FAMILY LOFT Lady Bay 07:07:23.30 771.609 00:17:23.30
76 DE SG STEFFL SGS 02 07:07:23.72 771.299 00:17:23.72
77 CZ KUDELA Jaromír Ing. Mája 07:07:24.03 771.070 00:17:24.03
78 CZ GRUBER Simon Sabinka 07:07:24.63 770.627 00:17:24.63
79 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 5 07:07:24.71 770.568 00:17:24.71
80 PL BASA M+A Team M 6 07:07:25.19 770.214 00:17:25.19
81 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 04 07:07:25.30 770.133 00:17:25.30
82 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Hajni 07:07:25.58 769.927 00:17:25.58
83 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 2074 07:07:25.77 769.787 00:17:25.77
84 CZ GRIPENI Čáslav Míša 07:07:25.91 769.684 00:17:25.91
85 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 12 07:07:26.24 769.441 00:17:26.24
86 AT STRAIF Walter Walpurga 07:07:26.54 769.220 00:17:26.54
87 SK FORGÁČ Marek MF 01 07:07:26.73 769.081 00:17:26.73
88 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "B" Rosenthal 3 07:07:27.37 768.611 00:17:27.37
89 CH BONSEMEIER & PEIXOTO Team BP 05 07:07:27.77 768.317 00:17:27.77
90 NO HELGESEN Bjorn Ove Silver Channel 07:07:28.03 768.127 00:17:28.03
91 SK KUJANIK Team KT 02 07:07:28.33 767.907 00:17:28.33
92 CZ POSPÍŠIL Petr Pako 07:07:28.63 767.687 00:17:28.63
93 CZ KLEMENS Karel 2K 07:07:28.97 767.439 00:17:28.97
94 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Risa 07:07:29.35 767.161 00:17:29.35
95 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Leo 07:07:30.08 766.627 00:17:30.08
96 DE LECKE Theo & Markus TM 02 07:07:30.25 766.503 00:17:30.25
97 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 10 07:07:30.54 766.292 00:17:30.54
98 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp WB 06 07:07:30.84 766.073 00:17:30.84
99 AT STRAIF Walter Waleta 07:07:31.93 765.279 00:17:31.93
100 HU GÁBOR Scheily SCH 642 07:07:32.04 765.199 00:17:32.04
101 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Natsumi 07:07:32.46 764.894 00:17:32.46
102 CZ HRUDA Jan Karel 3 07:07:32.59 764.799 00:17:32.59
103 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Adrian 07:07:32.79 764.654 00:17:32.79
104 CZ RACING WITH TARASTARS Bomboš 07:07:33.11 764.422 00:17:33.11
105 AT GRATZER Marco "A" Gaspar 07:07:33.50 764.139 00:17:33.50
106 SK TATRY-DERBY DT 4 07:07:33.90 763.849 00:17:33.90
107 HU SZALMA - BACSKAI Team Sateen 07:07:35.10 762.980 00:17:35.10
108 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Fanda 07:07:35.53 762.669 00:17:35.53
109 CZ HRUDA Jan Karel 1 07:07:35.75 762.510 00:17:35.75
110 DE SKOPLJAK Denis Degas 07:07:36.42 762.026 00:17:36.42
111 CZ SVOBODA Jiří "A" Romana 07:07:36.53 761.947 00:17:36.53
112 AT HOFMANN Leopold HL 4 07:07:37.04 761.580 00:17:37.04
113 SK FLIMEL Miroslav Flicker 07:07:37.25 761.428 00:17:37.25
114 CZ KLEMENS Karel 10KK 07:07:37.66 761.133 00:17:37.66
115 DE HEROES OF THE SKY Leoni 07:07:37.78 761.047 00:17:37.78
116 CH WIRZ Team Van Der Poel 07:07:38.02 760.874 00:17:38.02
117 CZ ATH Květná Abonent 5 07:07:38.25 760.709 00:17:38.25
118 SK TEAM LUTERAN + HRICIK + BAŠISTA Dark George 07:07:38.72 760.371 00:17:38.72
119 AT LEICHTFRIED Karin Jo 07:07:38.96 760.199 00:17:38.96
120 AT OFNER Kurt Paula 07:07:39.03 760.148 00:17:39.03
121 CH JUD Roman Mustang 07:07:40.93 758.787 00:17:40.93
122 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Mini Christo 07:07:41.02 758.723 00:17:41.02
123 CZ HONEŠ Jiří Karlos 07:07:41.97 758.044 00:17:41.97
124 CH HÖSLI Walter Lichtning 07:07:42.26 757.837 00:17:42.26
125 CZ KULÍK Přemysl Favorit 07:07:43.08 757.253 00:17:43.08
126 DE SKOPLJAK Denis Deco 07:07:43.36 757.053 00:17:43.36
127 DE HEROES OF THE SKY Markus 07:07:43.67 756.832 00:17:43.67
128 DE SCHWARM Claudia Rainer 07:07:44.52 756.228 00:17:44.52
129 CZ KONEČNÝ Vlastimil Marťa 07:07:45.27 755.696 00:17:45.27
130 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Wind 07:07:45.86 755.277 00:17:45.86
131 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Pino 07:07:46.28 754.980 00:17:46.28
132 HU VIGLIDÁN Ágoston SZA 11 07:07:47.05 754.435 00:17:47.05
133 CZ VACEK Josef Zdenda 07:07:47.33 754.237 00:17:47.33
134 AT GASSER Reinhard Gambit 07:07:47.71 753.969 00:17:47.71
135 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 10 07:07:48.80 753.200 00:17:48.80
136 CH SCHNEEBERGER Roman Snowfighter 07:07:49.37 752.798 00:17:49.37
137 AT GRATZER Werner Erfolg 07:07:49.57 752.658 00:17:49.57
138 CZ HLOUŠ Pavel Uno 07:07:50.47 752.025 00:17:50.47
139 CZ HEILMEIER Josef Darek 07:07:51.14 751.554 00:17:51.14
140 DE BRANDT Daniel ORL Panzer 07:07:51.29 751.449 00:17:51.29
141 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Heylighen II. 07:07:51.55 751.267 00:17:51.55
142 SK COMOREK Pavel Kysuca 07:07:51.94 750.994 00:17:51.94
143 AT MARCHAT Franz Young Steffi 07:07:53.13 750.161 00:17:53.13
144 CZ KAREL Jan John Deere 07:07:54.24 749.386 00:17:54.24
145 CZ KONEČNÝ Vlastimil Hibernál 07:07:54.60 749.135 00:17:54.60
146 CZ MACHALA František Lukas 07:07:55.91 748.222 00:17:55.91
147 DE FISCHER Ralph Pike 07:07:56.23 748.000 00:17:56.23
148 DE A-TEAM VECHTMACINE-JOHANNA Kim 07:07:56.32 747.937 00:17:56.32
149 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Pinta 07:07:56.51 747.805 00:17:56.51
150 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Szakal 07:07:56.80 747.604 00:17:56.80
151 PL SZYMAŃSKI Zbigniew * SZ 74 07:07:57.21 747.319 00:17:57.21
152 DE HEROES OF THE SKY Liam 07:07:57.97 746.793 00:17:57.97
153 PL SZYMCZYK Wiktor Grzegorz 07:07:58.68 746.301 00:17:58.68
154 PT PEDRO PORTO Project X Porto 07:07:59.01 746.073 00:17:59.01
155 CZ ESHEK Bohdan Argus 07:08:00.22 745.237 00:18:00.22
156 PL SZYMAŃSKI Zbigniew * SZ 89 07:08:00.58 744.989 00:18:00.58
157 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "C" Timo 3 07:08:01.07 744.651 00:18:01.07
158 DE TEAM HESSENBOYS One Loft Pigeon Racing THB 72 07:08:02.70 743.530 00:18:02.70
159 CH JUD Roman Tomahawk 07:08:03.03 743.304 00:18:03.03
160 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Slawomir 07:08:03.48 742.995 00:18:03.48
161 CZ KONEČNÝ Vlastimil Rosťa 07:08:03.89 742.714 00:18:03.89
162 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Mini Heruv 67 07:08:04.04 742.611 00:18:04.04
163 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Pětka 07:08:06.31 741.059 00:18:06.31
164 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Zlato 07:08:07.48 740.262 00:18:07.48
165 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Emi 07:08:08.22 739.759 00:18:08.22
166 SK PJ PIGEONS PJ Danny 07:08:08.74 739.405 00:18:08.74
167 SK TATRY-DERBY DT 2 07:08:10.44 738.252 00:18:10.44
168 DE LECKE Theo & Markus TM 03 07:08:15.26 735.004 00:18:15.26
169 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Simča 07:08:15.66 734.735 00:18:15.66
170 PT PEDRO PORTO Project X Pongo 07:08:17.14 733.744 00:18:17.14
171 AT VOLLNHOFER Dominik Dominion 07:08:17.40 733.570 00:18:17.40
172 SK LAŠ Vladimír Las 4 07:08:17.91 733.229 00:18:17.91
173 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Kolínek Team 03 07:08:25.32 728.314 00:18:25.32
174 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-400 07:08:25.83 727.978 00:18:25.83
175 CZ KLEMENSOVÁ Sára Bezzubka 07:08:26.84 727.314 00:18:26.84
176 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 09 07:08:27.46 726.907 00:18:27.46
177 SK KONŠ Milan Belgo 07:08:27.72 726.736 00:18:27.72
178 DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Jacky 07:08:28.25 726.388 00:18:28.25
179 SK TATRY-DERBY DT 7 07:08:28.90 725.963 00:18:28.90
180 SK J & I MARTON TEAM Šimel 07:08:29.08 725.845 00:18:29.08
181 PL PACEK Wojciech WP 2 07:08:30.18 725.126 00:18:30.18
182 CZ PŘÍVARA Vladimír Maxi 07:08:30.22 725.100 00:18:30.22
183 AT GRATZER Marco "A" Krambambuli 07:08:31.58 724.212 00:18:31.58
184 CZ DUDA Přemysl Dany 07:08:33.33 723.074 00:18:33.33
185 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Arteon 07:08:34.68 722.198 00:18:34.68
186 CZ ŠABATA Jan J.Š. 03 07:08:35.58 721.616 00:18:35.58
187 CZ HRADIL František Harold 07:08:39.23 719.262 00:18:39.23
188 CZ HANZEL Štefan Han 36 07:08:39.55 719.057 00:18:39.55
189 CZ KUDELA Jaromír Ing. Václav 07:08:39.91 718.826 00:18:39.91
190 CZ BUREŠ Team Pálava 07:08:40.66 718.345 00:18:40.66
191 SK DZURÍK Marián Tobi 18 07:08:42.32 717.282 00:18:42.32
192 PL SEDLACEK Josef Kardinale 07:08:44.48 715.904 00:18:44.48
193 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "C" Timo 2 07:08:48.02 713.658 00:18:48.02
194 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 08 07:08:48.49 713.360 00:18:48.49
195 AT STRAIF Walter Wannessa 07:08:48.72 713.215 00:18:48.72
196 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Hana´s Star 07:08:49.50 712.722 00:18:49.50
197 DE TEAM GERMANY Toni Deigner Tolo 07:08:50.06 712.369 00:18:50.06
198 CZ STRAPINA Jiří Miňo 07:08:50.48 712.105 00:18:50.48
199 AT JAKUPOVIC & NAHIC TEAM Flash 07:08:50.67 711.985 00:18:50.67
200 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Freddy 07:08:53.17 710.414 00:18:53.17
201 PL LACH TEAM * Heros JJ23 07:08:53.77 710.038 00:18:53.77
202 CZ PŘÍVARA Vladimír Mellody 07:08:54.74 709.431 00:18:54.74
203 AT LEICHTFRIED Walter Ivo 07:08:55.51 708.950 00:18:55.51
204 NO HELGESEN Bjorn Ove Poker´s Princess 07:08:57.77 707.542 00:18:57.77
205 DE HOFLAND - VAN OOSTEN Team White Kittel 07:08:58.05 707.368 00:18:58.05
206 CZ HLAVINKA Josef Gabriela 07:08:59.68 706.356 00:18:59.68
207 AT NÖRES Kurt Rabbold 07:09:00.25 706.003 00:19:00.25
208 DE GOETZ Guenter "B" Bavarian 07:09:00.58 705.799 00:19:00.58
209 DE MESTRE SILVA Miguel 07:09:00.82 705.650 00:19:00.82
210 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 5 07:09:02.10 704.859 00:19:02.10
211 AT STOCKINGER Franz Michi 07:09:02.37 704.693 00:19:02.37
212 SK COMOREK Pavel Raoul 07:09:02.85 704.397 00:19:02.85
213 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Šurmen 07:09:03.58 703.947 00:19:03.58
214 SK MTS ŽILINA Laš + Ondro MTS 06 07:09:07.33 701.646 00:19:07.33
215 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "B" Kansas 07:09:07.51 701.536 00:19:07.51
216 AT GRATZER Werner Himmel Stormer 07:09:08.14 701.151 00:19:08.14
217 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 056 07:09:09.06 700.590 00:19:09.06
218 DE HOOP Michael Habiba 07:09:09.68 700.212 00:19:09.68
219 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Nabuco 07:09:12.42 698.547 00:19:12.42
220 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 3 07:09:12.80 698.317 00:19:12.80
221 CZ LAŇKA Alfons Ing. Maruš 07:09:13.47 697.912 00:19:13.47
222 AT TEAM MÜLVIERTEL Lindtner Indigo Figther 07:09:15.06 696.951 00:19:15.06
223 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Zdeněk 07:09:16.78 695.915 00:19:16.78
224 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Everest 07:09:34.31 685.526 00:19:34.31
225 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Patrick 07:09:36.83 684.058 00:19:36.83
226 SK KONŠ Milan Džidži 07:09:37.33 683.768 00:19:37.33
227 PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Gabi 07:09:47.48 677.923 00:19:47.48
228 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Paszek 07:09:50.34 676.294 00:19:50.34
229 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Santa Maria 07:09:52.51 675.064 00:19:52.51
230 CZ DAVID Petr Amor 07:09:53.02 674.775 00:19:53.02
231 CZ HONEŠ Jiří Abik 07:09:55.39 673.437 00:19:55.39
232 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Just Do It II. 07:09:55.56 673.341 00:19:55.56
233 SK MTS ŽILINA Laš + Ondro MTS 03 07:10:01.51 670.007 00:20:01.51
234 SK GOGORA Milan Goliath 07:10:05.12 668.000 00:20:05.12
235 NO HELGESEN Bjorn Ove Königs 235 07:10:06.84 667.048 00:20:06.84
236 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 8 07:10:07.86 666.485 00:20:07.86
237 DE SCHWARM Claudia Gigolo 07:10:10.55 665.004 00:20:10.55
238 CZ GRUBER Lubomír Zdeňka 07:10:11.95 664.235 00:20:11.95
239 CZ REIN Jan "B" Black 07:10:13.92 663.157 00:20:13.92
240 CZ HONEŠ Jiří Cavendish 07:10:14.15 663.032 00:20:14.15
241 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-399 07:10:15.46 662.317 00:20:15.46
242 CZ KAREL Jan Zetor 07:10:24.88 657.224 00:20:24.88
243 PL PACEK Wojciech WP 3 07:10:30.67 654.131 00:20:30.67
244 AT WIEFLER Alois Anaterve 07:10:37.13 650.716 00:20:37.13
245 AT KOSEL / EHMANN Team Noha 07:10:42.42 647.945 00:20:42.42
246 SK TEAM LUTERAN + HRICIK + BAŠISTA Surprise 07:10:43.42 647.424 00:20:43.42
247 CZ MALACH Ladislav Rosi 07:10:45.99 646.089 00:20:45.99
248 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Achim 07:10:46.04 646.063 00:20:46.04
249 DE SCHOEN Friedrich Fritz 3 07:10:55.43 641.230 00:20:55.43
250 CH WIRZ Team Valverde 07:10:55.60 641.144 00:20:55.60
251 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Water 07:10:57.42 640.216 00:20:57.42
252 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Harry 07:11:03.98 636.893 00:21:03.98
253 AT WEINBERGER Hannes WH 23 07:11:10.85 633.450 00:21:10.85
254 DE BEHLKE Andreas AB 02 07:11:18.55 629.635 00:21:18.55
255 AT ECKHARDT Markus Ecki´s Marusha 07:11:19.79 629.025 00:21:19.79
256 DE BRANDT Daniel ORL Daniel 07:11:46.55 616.142 00:21:46.55
257 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Octavus 07:11:50.98 614.060 00:21:50.98
258 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Primus 07:11:56.89 611.304 00:21:56.89
259 DE SG STEFFL SGS 12 07:12:00.91 609.443 00:22:00.91
260 AT WENZ Alfred Krista 07:12:02.45 608.734 00:22:02.45
261 CZ KLEMENSOVÁ Sára Buřina 07:12:08.21 606.094 00:22:08.21
262 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 378 07:12:11.17 604.746 00:22:11.17
263 DE GOETZ Guenter "A" Bunny 07:12:15.72 602.686 00:22:15.72
264 DE GOETZ Guenter "A" Bahire 07:12:19.67 600.909 00:22:19.67
265 CZ DAVID Petr Jugo 07:12:20.93 600.345 00:22:20.93
266 CH BONSEMEIER & PEIXOTO Team BP 06 07:12:25.96 598.101 00:22:25.96
267 DE FRANZISKA "A" Franziska 6 07:12:27.42 597.453 00:22:27.42
268 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 3124 07:12:28.52 596.966 00:22:28.52
269 CH ZG HELIOS B ZG 05 07:12:32.10 595.385 00:22:32.10
270 SK KUJANIK Team KT 03 07:12:36.18 593.594 00:22:36.18
271 PL SZYMCZYK Wiktor Ala 07:12:37.47 593.030 00:22:37.47
272 CZ HLAVINKA Josef Biba 07:12:41.06 591.465 00:22:41.06
273 CZ STRAPINA Jiří Tomi 07:12:43.57 590.377 00:22:43.57
274 DE LECKE Theo & Markus TM 09 07:12:47.04 588.878 00:22:47.04
275 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 2 07:12:49.60 587.777 00:22:49.60
276 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Little Vivonne 07:12:50.60 587.349 00:22:50.60
277 CH TEAM ANDERHUB Airco 07:12:55.12 585.418 00:22:55.12
278 DE GOETZ Guenter "A" Biggy 07:12:57.32 584.483 00:22:57.32
279 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "A" Gnittka 1 07:12:58.14 584.135 00:22:58.14
280 CZ VACEK Josef Magdalenka 07:12:58.67 583.911 00:22:58.67
281 CZ ŠKOVRAN Stanislav Alino 07:13:01.52 582.706 00:23:01.52
282 AT STOCKINGER Franz Flori 07:13:05.24 581.141 00:23:05.24
283 AT STOCKINGER Franz Tomschi 07:13:07.86 580.044 00:23:07.86
284 PL SZYMCZYK Wiktor Wiktor 07:13:10.42 578.976 00:23:10.42
285 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 01 07:13:11.88 578.369 00:23:11.88
286 DE HIENZSCH Frank FH 1 07:13:19.17 575.355 00:23:19.17
287 AT BUTYKA Ferenc Ferenc 17 07:13:23.61 573.535 00:23:23.61
288 AT WEINBERGER Hannes WH 03 07:13:24.64 573.115 00:23:24.64
289 CZ ELITE GO FAMILY LOFT Chivas Go 07:13:26.69 572.280 00:23:26.69
290 AT WENZ Alfred Paul 07:13:29.07 571.313 00:23:29.07
291 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Secundus 07:13:31.11 570.487 00:23:31.11
292 AT WENZ Alfred Elvis 07:13:33.77 569.414 00:23:33.77
293 SK TATRY-DERBY DT 8 07:13:38.03 567.703 00:23:38.03
294 SK GOGORA Milan Golly 07:13:39.45 567.135 00:23:39.45
295 AT GRATZER Marco "B" Lissi 07:13:49.66 563.085 00:23:49.66
296 CZ HNILIČKA Vlastimil Mila 07:13:51.97 562.177 00:23:51.97
297 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 321 07:13:54.90 561.029 00:23:54.90
298 CZ HANZEL Štefan Han 35 07:13:55.10 560.950 00:23:55.10
299 DE FAMILIE MEIER Blue Sky 07:14:06.61 556.487 00:24:06.61
300 AT WENZ Alfred Günther 07:14:09.05 555.550 00:24:09.05
301 CZ HLAVINKA Josef Ivanka 07:14:09.77 555.274 00:24:09.77
302 NL PLOEG Bert Daan 07:14:10.42 555.025 00:24:10.42
303 PL LACH TEAM * Hungry 97 07:14:21.30 550.893 00:24:21.30
304 CZ MACHALA František Fialka 07:14:26.94 548.775 00:24:26.94
305 AT STEINER Alfred Fin 13 07:14:30.27 547.532 00:24:30.27
306 PL MATUSIAK & STEPOROWSKI Team M&S 3 07:14:37.19 544.967 00:24:37.19
307 DE SEEBACH SIEDLER Team MB 02 07:14:37.57 544.827 00:24:37.57
308 DE WICHERT KARL-HEINZ Neumannova 07:14:40.64 543.697 00:24:40.64
309 SK GOGORA Milan Gollum 07:14:43.61 542.609 00:24:43.61
310 AT LEICHTFRIED Walter Red Lady 07:14:44.28 542.364 00:24:44.28
311 CZ ČERVEŇÁK Radek Aguilera 07:14:55.97 538.126 00:24:55.97
312 PL SEDLACEK Josef Ice Loly 07:15:02.14 535.915 00:25:02.14
313 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 382 07:15:07.89 533.872 00:25:07.89
314 BE COPPENS Peter Hardy 07:15:13.90 531.752 00:25:13.90
315 DE SKOPLJAK Denis Demie 07:15:16.08 530.988 00:25:16.08
316 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Sophia 07:15:24.41 528.086 00:25:24.41
317 DE GOETZ Guenter "B" Bahati 07:15:25.34 527.764 00:25:25.34
318 DE GEBHARDT Reinhard Reds 07:15:28.57 526.649 00:25:28.57
319 AT STEINER Alfred Fin 49 07:15:31.21 525.741 00:25:31.21
320 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Lord Haraka 07:15:31.51 525.638 00:25:31.51
321 CZ VLČEK Jiří Shyrlei 07:15:35.55 524.255 00:25:35.55
322 CZ VIKTORÍN Lukáš Tonka 07:15:38.18 523.359 00:25:38.18
323 CZ HONEŠ Jiří Miro 07:15:40.44 522.591 00:25:40.44
324 CZ DVOŘÁK Zbyněk Franco 07:15:41.41 522.262 00:25:41.41
325 CZ GRIPENI Čáslav Speedy 07:15:41.58 522.204 00:25:41.58
326 CH SCHNEEBERGER Roman Azure 07:15:44.31 521.281 00:25:44.31
327 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Kolínek Team 02 07:15:50.40 519.234 00:25:50.40
328 ES USO ASKARRA Aker 07:15:56.82 517.093 00:25:56.82
329 CZ HAŠŠO Slavomír Vítek 07:16:02.57 515.190 00:26:02.57
330 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 06 07:16:06.37 513.940 00:26:06.37
331 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Forest 07:16:06.97 513.743 00:26:06.97
332 AT STRAIF Walter Wanda 07:16:12.92 511.800 00:26:12.92
333 AT WENZ Alfred Jonny 07:16:14.67 511.231 00:26:14.67
334 AT RÖTZER Franz Top 5 07:16:15.74 510.884 00:26:15.74
335 PL SZYMCZYK Wiktor Slawek 07:16:19.82 509.564 00:26:19.82
336 AT GRATZER Marco "B" Rudolf 07:16:21.83 508.917 00:26:21.83
337 SK HROZEN Peter Petra 07:16:23.04 508.528 00:26:23.04
338 DE HÖRNIG Rainer Rocksy 07:16:47.44 500.809 00:26:47.44
339 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 322 07:16:53.66 498.878 00:26:53.66
340 CZ KUDELA Jaromír Ing. Anna 07:17:07.51 494.633 00:27:07.51
341 DE FRANZISKA "B" Franziska 11 07:17:08.34 494.381 00:27:08.34
342 DE TEAM GERMANY Toni Deigner Tornado 07:17:58.13 479.713 00:27:58.13
343 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 04 07:19:00.42 462.544 00:29:00.42
344 CZ KULÍK Přemysl Lord 07:20:08.57 445.114 00:30:08.57
345 SK DZURÍK Marián Tobi 15 07:20:40.88 437.302 00:30:40.88
346 DE LECKE Theo & Markus TM 05 07:20:57.46 433.398 00:30:57.46
347 CZ PINTERA & MAZUCH Phiwé 07:21:10.63 430.347 00:31:10.63
348 DE BEHLKE Andreas AB 06 07:21:26.63 426.697 00:31:26.63
349 DE WINGS 2 WIN WW 05 07:21:27.54 426.492 00:31:27.54
350 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Nora 07:21:37.24 424.311 00:31:37.24
351 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 12 07:21:43.75 422.860 00:31:43.75
352 CH JUD Roman Hawker Typhoon 07:21:44.29 422.740 00:31:44.29
353 CZ BALKONOVÝ ODCHOV Venca Matýsek 07:21:44.53 422.687 00:31:44.53
354 CZ SVOBODA Jiří "B" Romana 1 07:21:45.63 422.443 00:31:45.63
355 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Venuše 07:21:46.64 422.219 00:31:46.64
356 AT HOFMANN Leopold HL 9 07:21:47.60 422.007 00:31:47.60
357 CZ EM-EKO.CZ Kareta 07:21:48.15 421.885 00:31:48.15
358 CZ KROČIL Jaroslav Boďa 07:21:48.36 421.839 00:31:48.36
359 AT STRAIF Walter Williems 07:21:48.83 421.735 00:31:48.83
360 CZ KONOPÍK Jiří Sigi 07:21:49.32 421.627 00:31:49.32
361 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "A" Tecqua 02 07:21:49.39 421.611 00:31:49.39
362 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Eminem 07:21:49.96 421.485 00:31:49.96
363 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 03 07:21:50.04 421.468 00:31:50.04
364 AT STRAIF Walter Wurlitzer 07:21:50.51 421.364 00:31:50.51
365 AT HÖLD Erich Paul 07:21:52.75 420.870 00:31:52.75
366 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Speedy 07:21:54.43 420.501 00:31:54.43
367 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. Marek 07:21:55.15 420.343 00:31:55.15
368 DE LECKE Theo & Markus TM 11 07:21:55.61 420.242 00:31:55.61
369 CZ KROČIL Jaroslav Apoléna 07:21:55.69 420.225 00:31:55.69
370 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 04 07:21:56.40 420.069 00:31:56.40
371 CZ LAŇKA Alfons Ing. Laura 07:21:57.68 419.788 00:31:57.68
372 AT MARCHAT Franz Seban 07:21:57.91 419.738 00:31:57.91
373 BE COPPENS Peter Laurel 07:21:58.36 419.640 00:31:58.36
374 SK BRKAL Jan Ing. Katarína 07:21:58.92 419.517 00:31:58.92
375 DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Sam 07:21:59.15 419.467 00:31:59.15
376 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Mount 07:21:59.44 419.404 00:31:59.44
377 SK LAŠ Vladimír Las 5 07:21:59.81 419.323 00:31:59.81
378 CZ ATH Květná Abonent 2 07:22:00.52 419.168 00:32:00.52
379 CZ MAJKA + JAN TEAM Martin 07:22:00.55 419.161 00:32:00.55
380 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp WB 01 07:22:01.63 418.926 00:32:01.63
381 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Ran 07:22:01.80 418.889 00:32:01.80
382 DE FAMILIE MEIER Blue Spirit 07:22:02.59 418.716 00:32:02.59
383 PL KOZLENIA Boguslawa Mimi 07:22:03.40 418.540 00:32:03.40
384 DE WICHERT KARL-HEINZ Sebrle 07:22:03.93 418.425 00:32:03.93
385 CZ DUDA Přemysl Hary 07:22:03.97 418.416 00:32:03.97
386 DE SCHOEN Friedrich Fritz 5 07:22:04.26 418.353 00:32:04.26
387 CH TEAM ANDERHUB Airspeed 07:22:04.46 418.310 00:32:04.46
388 AT STOCKINGER Franz Niki 07:22:04.53 418.294 00:32:04.53
389 CZ MAJKA + JAN TEAM Lucka 07:22:04.83 418.229 00:32:04.83
390 SK DZURÍK Marián Tobi 6 07:22:05.44 418.097 00:32:05.44
391 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Jacky 07:22:06.16 417.940 00:32:06.16
392 AT WENZ Alfred Maria 07:22:06.96 417.767 00:32:06.96
393 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-390 07:22:07.11 417.734 00:32:07.11
394 SK TEAM LUTERAN + HRICIK + BAŠISTA Not The Other 07:22:07.35 417.682 00:32:07.35
395 DE SKOPLJAK Denis Deedle 07:22:07.71 417.604 00:32:07.71
396 DE GEBHARDT Reinhard Request 07:22:07.88 417.567 00:32:07.88
397 DE TEAM LINDENHOF SB 06 07:22:08.64 417.403 00:32:08.64
398 SK COMOREK Pavel Fenomen 07:22:08.95 417.336 00:32:08.95
399 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 10 07:22:09.83 417.146 00:32:09.83
400 PL SEDLACEK Josef Euchides 07:22:10.16 417.074 00:32:10.16
401 PL LACH TEAM * Heros J222 07:22:10.58 416.983 00:32:10.58
401 DE GOETZ Guenter "A" Bodo 07:22:10.58 416.983 00:32:10.58
403 SK FLIMEL Miroslav Flipper 07:22:11.04 416.884 00:32:11.04
404 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Donald 07:22:11.32 416.824 00:32:11.32
405 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 05 07:22:11.74 416.733 00:32:11.74
406 DE SG SCHMIDT - SOMMER Callas 07:22:11.77 416.727 00:32:11.77
407 AT TEAM ROTER BARON TRB 6 07:22:13.48 416.358 00:32:13.48
408 CZ KLEMENSOVÁ Sára Běska 07:22:14.30 416.182 00:32:14.30
409 CZ ŠKOVRAN Stanislav Porthos 07:22:14.74 416.087 00:32:14.74
410 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Ester 07:22:15.66 415.889 00:32:15.66
411 SK MAJDÁK Michal Apatit 07:22:15.80 415.859 00:32:15.80
412 DE WICHERT KARL-HEINZ Sablikova 07:22:16.13 415.788 00:32:16.13
413 CH SCHNEEBERGER Roman Snowbird 07:22:17.25 415.548 00:32:17.25
414 SK MAJDÁK Michal Citrin 07:22:17.44 415.507 00:32:17.44
415 AT GRATZER Marco "A" Roy 07:22:17.70 415.451 00:32:17.70
416 PL KOZLENIA Boguslawa Areo 07:22:18.06 415.374 00:32:18.06
417 CZ HRUDA Jan Karel 5 07:22:18.31 415.321 00:32:18.31
418 CZ REIN Jan "A" Viki 07:22:18.55 415.269 00:32:18.55
419 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Nina 07:22:18.82 415.211 00:32:18.82
420 SK VALÁPKA - POKOPEC Team Domča 07:22:18.88 415.198 00:32:18.88
421 SK KUJANIK Team KT 01 07:22:19.17 415.136 00:32:19.17
422 DE TEAM TEISTUNGEN Groovy 07:22:19.40 415.087 00:32:19.40
423 DE GEBHARDT Reinhard Rex 07:22:19.57 415.051 00:32:19.57
424 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Gaby 07:22:19.58 415.049 00:32:19.58
425 ES USO ASKARRA Basajaun 07:22:19.82 414.997 00:32:19.82
426 AT STRAIF Walter Wendy 07:22:20.31 414.892 00:32:20.31
427 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "A" Schinze 4 07:22:20.48 414.856 00:32:20.48
428 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 11 07:22:20.88 414.771 00:32:20.88
429 DE MESTRE SILVA Daniel 07:22:20.92 414.762 00:32:20.92
430 BE COPPENS Peter Julia 07:22:21.11 414.721 00:32:21.11
431 CZ VACEK Josef Generál 07:22:21.38 414.664 00:32:21.38
432 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 384 07:22:21.81 414.572 00:32:21.81
433 CZ KONEČNÝ Vlastimil Vitra 07:22:22.36 414.455 00:32:22.36
434 CH WIRZ Team Sagan 07:22:22.43 414.440 00:32:22.43
435 PL WÓJCIK Piotr Black 07:22:23.28 414.258 00:32:23.28
436 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Dylan 07:22:23.87 414.133 00:32:23.87
437 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 01 07:22:23.93 414.120 00:32:23.93
438 AT STOCKINGER Franz Gitti 07:22:24.78 413.939 00:32:24.78
439 DE HOOP Michael Haimo 07:22:25.23 413.843 00:32:25.23
440 DE SPRANG Matthias MS 04 07:22:25.36 413.815 00:32:25.36
441 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 12 07:22:25.69 413.745 00:32:25.69
442 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 12 07:22:25.80 413.722 00:32:25.80
443 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 02 07:22:26.23 413.630 00:32:26.23
444 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 7 07:22:26.39 413.596 00:32:26.39
444 AT STEINER Alfred Fin 14 07:22:26.39 413.596 00:32:26.39
446 CH ZG HELIOS B ZG 02 07:22:26.73 413.524 00:32:26.73
447 AT MARCHAT Franz Gambler 07:22:26.90 413.488 00:32:26.90
448 CZ HAŠŠO Slavomír F.C. Vítek 07:22:28.71 413.104 00:32:28.71
449 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-393 07:22:29.19 413.002 00:32:29.19
450 AT KUTLESA Slavko SLK 67 07:22:29.23 412.994 00:32:29.23
451 CZ ZÁLEŠÁK Josef Erna 07:22:29.30 412.979 00:32:29.30
452 AT WEINBERGER Hannes WH 30 07:22:29.54 412.928 00:32:29.54
453 SK BINDAS Štefan JUN. SBJ 05 07:22:29.66 412.903 00:32:29.66
454 CZ FLY YOUNG STARS Elza 07:22:29.92 412.848 00:32:29.92
455 CZ KLEMENS Karel 5K 07:22:30.01 412.829 00:32:30.01
456 AT KUTLESA Slavko SLK 58 07:22:30.06 412.818 00:32:30.06
457 CH SCHNEEBERGER Roman Snowball 07:22:30.72 412.678 00:32:30.72
458 CZ KONEČNÝ Vlastimil Janka 07:22:30.86 412.649 00:32:30.86
459 AT KUTLESA Slavko SLK 54 07:22:31.03 412.613 00:32:31.03
460 SK PJ PIGEONS PJ Vikonsta 07:22:31.40 412.535 00:32:31.40
461 BE COPPENS Peter Monita 07:22:32.31 412.342 00:32:32.31
462 BE COPPENS Peter Tom 07:22:32.69 412.262 00:32:32.69
463 DE FRANZISKA "B" Franziska 14 07:22:33.29 412.135 00:32:33.29
464 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 6 07:22:33.70 412.049 00:32:33.70
465 CZ MALACH Ladislav Luke 07:22:34.08 411.969 00:32:34.08
466 PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Dysi 07:22:34.27 411.929 00:32:34.27
467 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 12 07:22:34.36 411.910 00:32:34.36
468 DE TEAM GERMANY - W A Waldow + Silvia Thiel WS 2 07:22:34.64 411.851 00:32:34.64
469 CZ REIN Jan "A" Steve 07:22:34.87 411.802 00:32:34.87
470 AT KOSEL / EHMANN Team Julia 07:22:34.88 411.800 00:32:34.88
471 CZ FLY YOUNG STARS Kryštof 07:22:35.81 411.604 00:32:35.81
472 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 834 07:22:36.48 411.463 00:32:36.48
473 SK BRKAL Jan Ing. Simona 07:22:36.76 411.405 00:32:36.76
474 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Quintus 07:22:37.46 411.257 00:32:37.46
475 AT GRATZER Werner Erfahrung 07:22:38.94 410.947 00:32:38.94
476 CZ SVOBODA Jiří "B" Ela 1 07:22:38.99 410.936 00:32:38.99
477 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Maori Venture IV. 07:22:39.22 410.888 00:32:39.22
478 DE GOETZ Guenter "B" Bart 07:22:39.48 410.833 00:32:39.48
479 CZ KLEMENS Karel 12KK 07:22:39.57 410.815 00:32:39.57
480 DE ZG HELIOS A Zepher 07:22:39.85 410.756 00:32:39.85
481 PL SEDLACEK Josef Kalywar 07:22:40.01 410.722 00:32:40.01
482 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 01 07:22:40.23 410.676 00:32:40.23
483 CH HÖSLI Walter Lockheed 07:22:40.69 410.580 00:32:40.69
484 CZ SVOBODA Jiří "B" Lenka 1 07:22:40.83 410.551 00:32:40.83
485 DE TEAM TEISTUNGEN Teebaby 07:22:41.63 410.383 00:32:41.63
486 CZ KONOPÍK Jiří Lord 07:22:41.88 410.331 00:32:41.88
487 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team "B" Vaneng 07:22:42.10 410.285 00:32:42.10
488 DE TEAM GERMANY - W A Waldow + Silvia Thiel WS 1 07:22:42.47 410.208 00:32:42.47
489 SK MOKOŠ + VÁROŠ Vadara 07:22:42.69 410.162 00:32:42.69
490 CH TEAM FROHMATTA Lambrigger Josef Tiesto 07:22:43.37 410.020 00:32:43.37
491 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Jamie 07:22:43.41 410.011 00:32:43.41
492 CH SCHNEEBERGER Roman Snowfall 07:22:43.58 409.976 00:32:43.58
493 CZ BECHYNĚ Radek Dark Punch 07:22:44.08 409.871 00:32:44.08
494 CZ REIN Jan "A" Nela 07:22:44.18 409.850 00:32:44.18
495 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Klat 624 07:22:44.62 409.759 00:32:44.62
496 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 323 07:22:44.64 409.754 00:32:44.64
497 AT WIEFLER Alois Alfred 07:22:44.70 409.742 00:32:44.70
498 CZ JELÍNEK Václav Tomáš 07:22:44.86 409.709 00:32:44.86
499 CZ ZÁLEŠÁK Josef Beny 07:22:45.18 409.642 00:32:45.18
500 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 1 07:22:45.31 409.615 00:32:45.31
501 CZ REIN Jan "B" Bobby 07:22:45.64 409.546 00:32:45.64
502 CZ FLY YOUNG STARS Anna 07:22:45.67 409.540 00:32:45.67
503 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Kolínek Team 06 07:22:46.05 409.461 00:32:46.05
504 AT VOLLNHOFER Dominik Dolphin 07:22:46.56 409.354 00:32:46.56
505 CZ ATH Květná Abonent 11 07:22:46.97 409.269 00:32:46.97
506 PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Sisi 07:22:47.86 409.084 00:32:47.86
507 AT BUTYKA Ferenc Ferenc 35 07:22:47.94 409.067 00:32:47.94
508 AT NÖRES Kurt Atomic 07:22:48.27 408.999 00:32:48.27
509 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 10 07:22:48.37 408.978 00:32:48.37
510 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "A" Tecqua 01 07:22:48.74 408.901 00:32:48.74
511 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Transilvania 07:22:49.01 408.845 00:32:49.01
512 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "A" Schinze 2 07:22:49.69 408.704 00:32:49.69
513 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 2122 07:22:49.84 408.673 00:32:49.84
514 HU GÁBOR Takács TG 583 07:22:50.09 408.621 00:32:50.09
515 PL MICHALAK Bogdan Sienka 37 07:22:50.73 408.488 00:32:50.73
516 CZ ŠKOVRAN Stanislav d´Artagnan 07:22:51.03 408.426 00:32:51.03
517 DE FAMILIE MEIER Tina She 07:22:51.42 408.345 00:32:51.42
518 CZ LAŇKA Alfons Ing. Jirka 07:22:51.72 408.283 00:32:51.72
519 CZ GORCA TEAM Karina 07:22:51.95 408.236 00:32:51.95
520 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 3114 07:22:52.11 408.202 00:32:52.11
521 DE TEAM LINDENHOF SB 03 07:22:52.60 408.101 00:32:52.60
522 CZ STRNAD Jaroslav Zoe 07:22:53.12 407.993 00:32:53.12
523 SK COMOREK Pavel Xavier 07:22:53.27 407.962 00:32:53.27
524 CZ DVOŘÁK Zbyněk Francesco 07:22:53.72 407.869 00:32:53.72
525 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" My Tip III. 07:22:53.76 407.861 00:32:53.76
526 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. Michaela 07:22:54.70 407.667 00:32:54.70
527 DE TEAM TEISTUNGEN Temper 07:22:55.18 407.568 00:32:55.18
528 CZ GRIPENI Čáslav Black 07:22:55.37 407.529 00:32:55.37
529 SK LAŠ Vladimír Las 3 07:22:55.71 407.459 00:32:55.71
530 CH ZG HELIOS B ZG 04 07:22:56.21 407.355 00:32:56.21
531 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-2072 07:22:56.86 407.222 00:32:56.86
532 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Stone 07:22:57.25 407.141 00:32:57.25
533 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Kim 07:22:57.39 407.112 00:32:57.39
534 AT NÖRES Kurt Noma 07:22:57.65 407.059 00:32:57.65
535 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "A" Tecqua 07 07:22:57.68 407.053 00:32:57.68
536 NO HELGESEN Bjorn Ove Toreros 242 07:22:58.59 406.865 00:32:58.59
537 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Maybee 07:22:59.29 406.722 00:32:59.29
538 CZ GORCA TEAM Fandy 07:22:59.34 406.711 00:32:59.34
539 DE SG SCHMIDT - SOMMER Butterfly 07:22:59.86 406.605 00:32:59.86
540 AT HALATSCHEK Dietmar Scharlie 07:23:00.26 406.522 00:33:00.26
541 SK LABON Matúš & Jakub MJ 02 07:23:00.62 406.448 00:33:00.62
542 CZ RACING WITH TARASTARS Kirtap 07:23:00.82 406.407 00:33:00.82
543 CZ GRUBER Simon John 07:23:01.50 406.268 00:33:01.50
544 CZ EM-EKO.CZ Mańa 07:23:02.07 406.151 00:33:02.07
545 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. Dana 07:23:02.19 406.127 00:33:02.19
546 PL KOZLENIA Artur Xena 07:23:02.71 406.020 00:33:02.71
547 CH WIRZ Team Greipel 07:23:02.83 405.995 00:33:02.83
548 AT WENZ Alfred Viki 07:23:03.14 405.932 00:33:03.14
549 CH WIRZ Team Quintana 07:23:04.10 405.736 00:33:04.10
550 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3732 07:23:04.34 405.687 00:33:04.34
551 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Blue White 62 07:23:04.63 405.627 00:33:04.63
552 DE MESTRE SILVA Tiago 07:23:04.70 405.613 00:33:04.70
553 CZ FLY YOUNG STARS Mona 07:23:04.96 405.560 00:33:04.96
554 AT KUTLESA Slavko SLK 59 07:23:05.10 405.531 00:33:05.10
555 DE FRANZISKA "B" Franziska 13 07:23:05.25 405.501 00:33:05.25
556 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 2034 07:23:05.84 405.380 00:33:05.84
557 CZ STRAPINA Jiří Jury 07:23:05.98 405.352 00:33:05.98
558 CZ DUDA Přemysl Hery 07:23:06.04 405.339 00:33:06.04
559 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 12 07:23:06.09 405.329 00:33:06.09
560 SK PRÍVARA Pavol Kinčen-Paul 07:23:06.29 405.288 00:33:06.29
561 CZ CH.ST. JOPPI + SVĚTLÍK Jiří Kopp Jurášek 1 07:23:06.38 405.270 00:33:06.38
562 DE TEAM SASSE WELZEL Abuc.-Bobi 1 07:23:06.40 405.266 00:33:06.40
563 CZ HANZEL Štefan Han 34 07:23:06.56 405.233 00:33:06.56
564 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Helena 07:23:06.69 405.207 00:33:06.69
565 DE WICHERT KARL-HEINZ Kratochvilova 07:23:06.85 405.174 00:33:06.85
566 AT OFNER Kurt Jo 07:23:06.97 405.150 00:33:06.97
567 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Erth Summit 07:23:07.02 405.139 00:33:07.02
568 CZ GRUBER Simon Blue Jack 07:23:07.57 405.027 00:33:07.57
569 CZ KULÍK Přemysl Pegas 07:23:07.66 405.009 00:33:07.66
570 AT GASSER Reinhard Galaxy 07:23:09.28 404.679 00:33:09.28
571 AT BLIEGE Felix Constantin 07:23:10.32 404.468 00:33:10.32
572 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 6 07:23:10.50 404.431 00:33:10.50
573 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3163 07:23:11.02 404.325 00:33:11.02
574 CH SCHNEEBERGER Roman Snowgun 07:23:11.05 404.319 00:33:11.05
575 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Septimus 07:23:11.34 404.260 00:33:11.34
576 CZ ATH Květná Abonent 16 07:23:11.76 404.175 00:33:11.76
577 CZ KAREL Jan El Pid 07:23:12.01 404.124 00:33:12.01
578 DE TEAM GERMANY Toni Deigner Topic 07:23:12.29 404.068 00:33:12.29
579 DE TEAM LINDENHOF SB 05 07:23:12.70 403.985 00:33:12.70
580 CZ REIN Jan "A" Hugo 07:23:12.82 403.960 00:33:12.82
581 DE FRANZISKA "A" Franziska 7 07:23:13.43 403.837 00:33:13.43
582 DE LECKE Theo & Markus TM 08 07:23:13.83 403.756 00:33:13.83
583 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Wisconsin 07:23:14.93 403.533 00:33:14.93
584 DE TEAM SASSE WELZEL Schmi.-Koch 4 07:23:16.54 403.208 00:33:16.54
585 AT STRAIF Walter Wundervoll 07:23:16.78 403.159 00:33:16.78
586 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Hofra 07:23:17.18 403.078 00:33:17.18
587 CH ZG HELIOS B ZG 03 07:23:17.53 403.008 00:33:17.53
588 DE TEAM GERMANY - W A Waldow + Silvia Thiel WS 3 07:23:18.56 402.800 00:33:18.56
589 DE FELBINGER Gerhard Adam 07:23:19.31 402.649 00:33:19.31
590 AT NAGELHOFER Robert Hahnenfuss 1059 07:23:19.39 402.633 00:33:19.39
591 CZ KAREL Jan Case 07:23:19.51 402.609 00:33:19.51
592 CZ VACEK Josef Jiřík 07:23:19.85 402.540 00:33:19.85
593 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Little Silver 64 07:23:20.48 402.413 00:33:20.48
594 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "B" Virginia 07:23:20.72 402.365 00:33:20.72
595 CZ CH.ST. JOPPI + SVĚTLÍK Jiří Kopp Bělouš 2 07:23:20.79 402.351 00:33:20.79
596 DE SCHWARM Claudia Champ 07:23:21.03 402.303 00:33:21.03
597 PL BRASZKO Adam i Helena Lis 07:23:22.30 402.048 00:33:22.30
598 AT WEINBERGER Hannes WH 06 07:23:23.68 401.771 00:33:23.68
599 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 05 07:23:24.94 401.518 00:33:24.94
600 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 376 07:23:24.96 401.514 00:33:24.96
601 DE SPRANG Matthias MS 08 07:23:25.32 401.442 00:33:25.32
602 AT STRAIF Walter Wichtl 07:23:25.34 401.438 00:33:25.34
603 DE HOCHSCHERFF Udo Sveni 07:23:25.73 401.360 00:33:25.73
604 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Naiko 07:23:26.34 401.238 00:33:26.34
605 DE GOETZ Guenter "B" Beppo 07:23:26.67 401.172 00:33:26.67
606 NO HELGESEN Bjorn Ove Drevsjo Jr 07:23:27.75 400.956 00:33:27.75
607 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3642 07:23:27.87 400.932 00:33:27.87
608 CZ MADE IN VYSEKAL JÄGERNDORF - SILESIA TEAM Kuba 07:23:28.22 400.862 00:33:28.22
609 SK PJ PIGEONS PJ Rio 07:23:28.95 400.717 00:33:28.95
610 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek T 1 07:23:29.42 400.623 00:33:29.42
611 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Kolínek Team 01 07:23:30.38 400.432 00:33:30.38
612 DE LECKE Theo & Markus TM 04 07:23:30.59 400.390 00:33:30.59
613 PL DABROWSKI Pawel * Kora 07:23:31.13 400.282 00:33:31.13
614 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 07:23:31.43 400.223 00:33:31.43
615 DE FRANZISKA "B" Franziska 9 07:23:31.54 400.201 00:33:31.54
616 CZ MADE IN VYSEKAL JÄGERNDORF - SILESIA TEAM Rosťa 07:23:31.92 400.125 00:33:31.92
617 SK MOKOŠ + VÁROŠ Molly 07:23:32.13 400.083 00:33:32.13
618 DE SKOPLJAK Denis Decathlon 07:23:33.09 399.893 00:33:33.09
619 AT TEAM MÜLVIERTEL Lindtner Karelena 07:23:36.03 399.310 00:33:36.03
620 DE WINGS 2 WIN WW 04 07:23:36.57 399.203 00:33:36.57
621 CZ VACEK Josef Jaruška 07:23:37.33 399.052 00:33:37.33
622 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 08 07:23:38.40 398.841 00:33:38.40
623 SK KONŠ Milan Čert 07:23:38.99 398.724 00:33:38.99
624 CZ KOCIÁN Milan Myslivec 07:23:39.25 398.673 00:33:39.25
625 CZ KUDELA Jaromír Ing. Petra 07:23:39.90 398.544 00:33:39.90
626 AT ECKHARDT Markus Ecki´s Star 07:23:40.42 398.442 00:33:40.42
627 CZ STRNAD Jaroslav Markus 07:23:41.41 398.247 00:33:41.41
628 DE HEROES OF THE SKY Lea 07:23:42.79 397.975 00:33:42.79
629 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "B" Minnesota 07:23:43.75 397.786 00:33:43.75
630 PL BRASZKO Adam i Helena Iskra 07:23:44.02 397.733 00:33:44.02
631 AT RÖTZER Franz Top 4 07:23:44.30 397.678 00:33:44.30
632 DE SCHWARM Claudia Volker 07:23:44.50 397.639 00:33:44.50
633 CZ HLAVINKA Josef Mohamed 07:23:44.77 397.586 00:33:44.77
634 PL KOZLENIA Artur Zygi 07:23:45.03 397.535 00:33:45.03
635 SK BCHB Team Fifteen 07:23:45.20 397.501 00:33:45.20
636 DE ZG HELIOS A Zephyr 07:23:45.28 397.486 00:33:45.28
637 CZ PINTERA & MAZUCH Klaaska 07:23:45.52 397.439 00:33:45.52
638 CZ DVOŘÁK Zbyněk Joan 07:23:45.95 397.354 00:33:45.95
639 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek T 3 07:23:46.77 397.194 00:33:46.77
640 SK KONŠ Milan Nikol Star 07:23:47.33 397.084 00:33:47.33
641 CZ SKOKAN Pavel Black Panther 07:23:47.95 396.962 00:33:47.95
642 CZ ŽLIČAŘ Roman Quatro 62 07:23:48.04 396.945 00:33:48.04
643 CZ DVOŘÁK Zbyněk Danilo 07:23:48.54 396.847 00:33:48.54
644 DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Tomke 07:23:50.16 396.530 00:33:50.16
645 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek S 6 07:23:50.31 396.501 00:33:50.31
646 CZ KONEČNÝ Vlastimil Pola 07:23:51.13 396.341 00:33:51.13
647 CZ GRUBER Simon Peťa 07:23:52.23 396.126 00:33:52.23
648 CZ CH.ST. JOPPI + SVĚTLÍK Jiří Kopp Grošák 07:23:52.61 396.052 00:33:52.61
649 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Šestka 07:23:52.66 396.043 00:33:52.66
650 AT NÖRES Kurt Trixi 07:23:52.93 395.990 00:33:52.93
651 CZ IŠTVÁNEK & ŠIK Team Oskar 07:23:53.01 395.974 00:33:53.01
652 CH SCHNEEBERGER Roman Snowstorm 07:23:56.65 395.267 00:33:56.65
653 PL BRASZKO Adam i Helena Kita 07:23:57.35 395.131 00:33:57.35
654 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 379 07:24:01.32 394.362 00:34:01.32
655 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 06 07:24:02.34 394.166 00:34:02.34
656 CZ MAJKA + JAN TEAM Majka 07:24:02.90 394.057 00:34:02.90
657 CZ FLY YOUNG STARS Mika 07:24:04.04 393.838 00:34:04.04
658 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2703 07:24:07.34 393.203 00:34:07.34
659 HU SZALMA - BACSKAI Team Sapphire 07:24:10.56 392.585 00:34:10.56
660 CZ KROČIL Jaroslav Hubert 07:24:11.02 392.497 00:34:11.02
661 SK PJ PIGEONS PJ Berry 07:24:11.36 392.432 00:34:11.36
662 PT PEDRO PORTO Project X Polo 07:24:11.98 392.314 00:34:11.98
663 CZ KONOPÍK Jiří Zuzka 07:24:13.40 392.042 00:34:13.40
664 DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Bente 07:24:15.14 391.711 00:34:15.14
665 PL LACH TEAM * Figifigi 07:24:16.56 391.440 00:34:16.56
666 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 5 07:24:18.67 391.039 00:34:18.67
667 CZ MAČALA Zdeněk Blesk 07:24:20.59 390.675 00:34:20.59
668 AT ECKHARDT Markus Ecki´s Grizzly 07:24:27.09 389.446 00:34:27.09
669 CZ MALACH Ladislav Wirra 07:24:34.18 388.115 00:34:34.18
670 AT KUKLA Josef Isi 07:24:35.86 387.801 00:34:35.86
671 CZ KONOPÍK Jiří Standa 07:24:42.63 386.540 00:34:42.63
672 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 3424 07:24:50.04 385.170 00:34:50.04
673 PL BRASZKO Adam i Helena Gucio 07:24:53.82 384.474 00:34:53.82
674 DE HOCHSCHERFF Udo Fabi 07:24:54.52 384.346 00:34:54.52
675 DE SCHWARM Claudia Weihegold 07:24:58.93 383.538 00:34:58.93
676 PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Maestro 07:25:09.59 381.600 00:35:09.59
677 CH SCHNEEBERGER Roman Snowflake 07:25:12.59 381.058 00:35:12.59
678 PL SZYMAŃSKI Zbigniew * SZ 94 07:25:19.79 379.764 00:35:19.79
679 DE BRANDT Daniel ORL Anne 07:25:41.90 375.844 00:35:41.90
680 CZ VIKTORÍN Lukáš Zdenka 07:25:44.66 375.360 00:35:44.66
681 CZ PŘÍVARA Vladimír Ozzi 07:25:53.68 373.788 00:35:53.68
682 DE WINGS 2 WIN WW 02 07:25:59.98 372.698 00:35:59.98
683 CZ ŠKOVRAN Stanislav Athos 07:26:09.88 370.997 00:36:09.88
684 AT GRATZER Marco "A" New Speedy 07:26:18.84 369.472 00:36:18.84
685 PL MICHALAK Bogdan Kowal 34 07:27:04.10 361.953 00:37:04.10
686 CZ SKOKAN Pavel Desert Rose 07:27:04.59 361.873 00:37:04.59
687 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Just do It 07:27:05.43 361.737 00:37:05.43
688 DE SG STEFFL SGS 01 07:27:16.78 359.901 00:37:16.78
689 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Moon Mome 07:27:28.30 358.057 00:37:28.30
690 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Vrieska 07:28:21.57 349.770 00:38:21.57
691 DE GOETZ Guenter "A" Benno 07:28:36.01 347.589 00:38:36.01
692 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Viki 07:28:36.89 347.457 00:38:36.89
693 CZ KLEMENS Karel 1K 07:28:42.28 346.651 00:38:42.28
694 AT MARCHAT Franz Schumi Girl 07:28:54.49 344.838 00:38:54.49
695 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Tessa 07:28:59.63 344.080 00:38:59.63
696 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Naldo 07:29:06.05 343.138 00:39:06.05
697 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 7 07:29:06.80 343.029 00:39:06.80
698 SK BINDAS Štefan JUN. SBJ 02 07:29:12.63 342.179 00:39:12.63
699 ES USO ASKARRA Odei 07:29:19.60 341.168 00:39:19.60
700 DE TEAM TEISTUNGEN Temptress 07:29:21.88 340.839 00:39:21.88
701 DE SG STEFFL SGS 09 07:29:36.29 338.772 00:39:36.29
702 CZ GRUBER Simon Žofka 07:30:34.76 330.636 00:40:34.76
703 SK PRÍVARA Pavol Kinčen-Luci 07:31:25.30 323.913 00:41:25.30
704 SK ĎURANA Miroslav Head 07:31:43.75 321.526 00:41:43.75
705 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 3314 07:31:48.30 320.942 00:41:48.30
706 AT KOSEL / EHMANN Team Fynn 07:31:52.13 320.453 00:41:52.13
707 SK PJ PIGEONS PJ Superb 07:31:57.18 319.810 00:41:57.18
708 CZ LAŇKA Alfons Ing. Vojta 07:31:57.94 319.714 00:41:57.94
709 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 381 07:31:58.38 319.658 00:41:58.38
710 DE TEAM HUNTER Hirsch 07:31:59.88 319.468 00:41:59.88
711 DE FRANZISKA "B" Franziska 12 07:32:00.49 319.390 00:42:00.49
712 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Jndy 07:32:01.33 319.284 00:42:01.33
713 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Mikiko 07:32:06.46 318.636 00:42:06.46
714 DE HOCHSCHERFF Udo Laura 07:32:07.46 318.509 00:42:07.46
715 DE SG STEFFL SGS 06 07:32:07.70 318.479 00:42:07.70
716 AT TEAM ROTER BARON TRB 8 07:32:08.43 318.387 00:42:08.43
717 CZ VIKTORÍN Lukáš Luky 07:32:08.62 318.363 00:42:08.62
718 CZ GRUBER Lubomír Pavlínka 07:32:09.36 318.270 00:42:09.36
719 AT HOFMANN Leopold HL 7 07:32:09.73 318.224 00:42:09.73
720 CZ IŠTVÁNEK & ŠIK Team Lucka 07:32:10.82 318.087 00:42:10.82
721 SK GENČUR František Geno 07:32:11.17 318.043 00:42:11.17
722 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Herodes 07:32:11.47 318.005 00:42:11.47
723 SK PONIŠTIAK Rudolf + Jakub Šimon 07:32:11.56 317.994 00:42:11.56
724 AT MARCHAT Franz Wladimir 07:32:11.92 317.948 00:42:11.92
725 AT GRATZER Marco "A" Arad 07:32:12.15 317.920 00:42:12.15
726 CH TEAM FROHMATTA Lambrigger Josef Dracula 07:32:12.41 317.887 00:42:12.41
727 AT BLIEGE Felix Ilse 07:32:12.84 317.833 00:42:12.84
728 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek T 2 07:32:13.20 317.788 00:42:13.20
729 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Nack 07:32:13.61 317.736 00:42:13.61
730 CZ REIN Jan "B" Lola 07:32:14.04 317.682 00:42:14.04
731 SK HROZEN Peter Aneta 07:32:14.49 317.626 00:42:14.49
732 SK COMOREK Pavel Clio 07:32:14.86 317.580 00:42:14.86
733 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "B" Georgia 07:32:15.83 317.458 00:42:15.83
734 DE GOETZ Guenter "A" Bea 07:32:16.16 317.417 00:42:16.16
735 CZ MAJKA + JAN TEAM Petr 07:32:16.64 317.357 00:42:16.64
736 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek S 2 07:32:18.13 317.171 00:42:18.13
737 HU SZALMA - BACSKAI Team Santos 07:32:19.02 317.059 00:42:19.02
738 SK HROZEN Peter Anna 07:32:19.51 316.998 00:42:19.51
739 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Anny 07:32:19.78 316.964 00:42:19.78
740 CZ IŠTVÁNEK & ŠIK Team Erik 07:32:20.82 316.835 00:42:20.82
741 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Alois 07:32:21.04 316.807 00:42:21.04
742 AT NAGELHOFER Robert Veilchen 1052 07:32:21.83 316.709 00:42:21.83
743 PL KOZLENIA Artur Janek 07:32:23.22 316.536 00:42:23.22
744 SK MOKOŠ + VÁROŠ Monglow 07:32:23.60 316.488 00:42:23.60
745 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Elevation 07:32:25.45 316.258 00:42:25.45
746 CZ SVOBODA Jiří "A" Ela 07:32:26.67 316.107 00:42:26.67
747 DE HIENZSCH Frank FH 3 07:32:27.32 316.026 00:42:27.32
748 CZ GRIPENI Čáslav Semil 07:32:27.73 315.975 00:42:27.73
749 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "B" Rosenthal 1 07:32:30.38 315.647 00:42:30.38
750 CZ BUREŠ Team Tramín 07:32:31.23 315.542 00:42:31.23
751 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team PM 05 07:32:31.80 315.471 00:42:31.80
752 CZ HRADIL František Frankie 07:32:32.97 315.327 00:42:32.97
753 CZ ATH Květná Abonent 6 07:32:33.43 315.270 00:42:33.43
754 AT WIEFLER Alois Helmut 07:32:36.15 314.935 00:42:36.15
755 NO HELGESEN Bjorn Ove Gomez 280 07:32:37.11 314.816 00:42:37.11
756 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 054 07:32:37.33 314.789 00:42:37.33
757 CZ KLEMENS Karel 11KK 07:32:37.74 314.739 00:42:37.74
758 CH WIRZ Team Yates 07:32:39.21 314.558 00:42:39.21
759 PL PACEK Wojciech WP 5 07:32:39.74 314.493 00:42:39.74
760 CZ HNILICA Tomáš Laura 07:32:40.95 314.344 00:42:40.95
761 CZ CH.ST. JOPPI + SVĚTLÍK Jiří Kopp Bělouš 1 07:32:41.16 314.319 00:42:41.16
762 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Čtverka 07:32:45.20 313.823 00:42:45.20
763 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Lovka 07:32:46.04 313.721 00:42:46.04
764 AT GRATZER Marco "A" Dionysos 07:32:47.51 313.541 00:42:47.51
765 CZ CH.ST. JOPPI + SVĚTLÍK Jiří Kopp Jurášek 3 07:32:49.42 313.308 00:42:49.42
766 SK DZURÍK Marián Tobi 13 07:32:51.16 313.096 00:42:51.16
767 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Curacao 07:32:51.37 313.070 00:42:51.37
768 AT ECKHARDT Markus Ecki´s Giant 07:32:51.76 313.023 00:42:51.76
769 DE FRANZISKA "A" Franziska 2 07:32:52.32 312.955 00:42:52.32
770 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 11 07:32:54.48 312.692 00:42:54.48
771 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Angelo 07:32:55.09 312.618 00:42:55.09
772 SK LABON Matúš & Jakub MJ 01 07:32:55.61 312.555 00:42:55.61
773 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Dave 07:32:56.46 312.452 00:42:56.46
774 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 4164 07:32:56.61 312.434 00:42:56.61
775 DE SCHOEN Friedrich Fritz 6 07:32:57.46 312.331 00:42:57.46
776 PL WÓJCIK Piotr Asia 07:32:59.87 312.039 00:42:59.87
777 CZ EM-EKO.CZ Zuza 07:33:00.17 312.003 00:43:00.17
778 SK DZURÍK Marián Tobi 8 07:33:02.46 311.726 00:43:02.46
779 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Kopy 07:33:06.55 311.233 00:43:06.55
780 CH TEAM ANDERHUB Albatros 07:33:08.22 311.032 00:43:08.22
781 SK GENČUR František Genie 07:33:11.97 310.582 00:43:11.97
782 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Unodecimus 07:33:12.22 310.552 00:43:12.22
783 DE TEAM HESSENBOYS One Loft Pigeon Racing THB 71 07:33:13.36 310.416 00:43:13.36
784 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 1 07:33:17.55 309.915 00:43:17.55
785 ES USO ASKARRA Ekaitz 07:33:21.42 309.454 00:43:21.42
786 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp WB 05 07:33:23.78 309.174 00:43:23.78
787 CH SCHNEEBERGER Roman Snowarrow 07:33:27.25 308.762 00:43:27.25
788 DE FRANZISKA "B" Franziska 10 07:33:30.53 308.374 00:43:30.53
789 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Trengfa 07:33:31.25 308.289 00:43:31.25
790 CZ GRIPENI Čáslav Eskil 07:33:38.52 307.433 00:43:38.52
791 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek S 3 07:34:15.52 303.150 00:44:15.52
792 SK MTS ŽILINA Laš + Ondro MTS 01 07:35:36.35 294.195 00:45:36.35
793 CZ KONOPÍK Jiří Heda 07:35:41.62 293.629 00:45:41.62
794 ES USO ASKARRA Eguzki 07:35:48.80 292.862 00:45:48.80
795 AT LEICHTFRIED Karin Paul 07:35:51.17 292.610 00:45:51.17
796 DE MESTRE SILVA Mia 07:35:54.01 292.308 00:45:54.01
797 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Erth Summit II. 07:35:54.65 292.240 00:45:54.65
798 CZ KAREL Jan Němčour 07:36:01.07 291.561 00:46:01.07
799 DE A-TEAM VECHTMACINE-JOHANNA Tjorven 07:36:01.91 291.472 00:46:01.91
800 CZ BUREŠ Team Aurelius 07:36:11.82 290.430 00:46:11.82
801 CZ ROMANČÍK Jaromír Depař 07:36:51.24 286.358 00:46:51.24
802 CZ VLČEK Jiří Italica 07:36:53.57 286.120 00:46:53.57
803 CH SCHNEEBERGER Roman Snowcloud 07:36:54.12 286.065 00:46:54.12
804 AT WENZ Alfred Oliver 07:37:08.53 284.607 00:47:08.53
805 CZ ROMANČÍK Jaromír Pepík 07:37:17.21 283.736 00:47:17.21
806 CZ VLČEK Jiří Caroll 07:37:19.17 283.541 00:47:19.17
807 DE WOLTERINK Gerald Gerald 536 07:37:22.53 283.205 00:47:22.53
808 AT ECKHARDT Markus Ecki´s 10 07:37:30.94 282.370 00:47:30.94
809 DE SPRANG Matthias MS 03 07:37:32.43 282.223 00:47:32.43
810 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 05 07:37:39.48 281.527 00:47:39.48
811 CZ REIN Jan "A" Tom 07:37:39.63 281.512 00:47:39.63
812 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 2594 07:37:59.01 279.617 00:47:59.01
813 NL PLOEG Bert Dot 07:38:22.89 277.317 00:48:22.89
814 SK BCHB Team Fighter 07:44:19.18 247.001 00:54:19.18
815 DE SCHWARM Claudia Donnerhall 07:44:30.26 246.164 00:54:30.26
816 DE SG SCHMIDT - SOMMER Aurora 07:44:36.98 245.659 00:54:36.98
817 AT KOSEL / EHMANN Team Melli 07:44:37.43 245.625 00:54:37.43
818 CZ HRUDA Jan Karel 6 07:44:38.94 245.512 00:54:38.94
819 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 2077 07:44:45.72 245.006 00:54:45.72
820 CZ TEAM ZEMAN + KAŠUBA ZK 1 07:44:46.30 244.962 00:54:46.30
821 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Nadine 07:44:47.25 244.892 00:54:47.25
822 PL KOZLENIA Boguslawa Bolo 07:44:48.12 244.827 00:54:48.12
823 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Alex 07:44:48.68 244.785 00:54:48.68
824 CH TEAM FROHMATTA Lambrigger Josef Apollo 07:44:51.11 244.604 00:54:51.11
825 SK PJ PIGEONS PJ Royal 07:44:51.62 244.567 00:54:51.62
826 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Scherlock 07:44:52.17 244.526 00:54:52.17
827 CH BONSEMEIER & PEIXOTO Team BP 01 07:44:53.33 244.440 00:54:53.33
828 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Tarantino 07:44:53.57 244.422 00:54:53.57
829 DE SKOPLJAK Denis Delta 07:44:54.12 244.381 00:54:54.12
830 DE TEAM SASSE WELZEL Wüsto.-Becke 4 07:44:54.80 244.330 00:54:54.80
831 AT MARCHAT Franz Aphrodite 07:44:54.96 244.319 00:54:54.96
832 PL KOZLENIA Artur Pit 07:44:55.40 244.286 00:54:55.40
833 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Thor 07:44:55.70 244.264 00:54:55.70
834 CZ ŽLIČAŘ Roman Quatro 64 07:44:55.76 244.259 00:54:55.76
835 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Ocean 07:44:56.14 244.231 00:54:56.14
836 CZ HONEŠ Jiří Boby 07:44:56.68 244.191 00:54:56.68
837 CZ PINTERA & MAZUCH Jupidka 07:44:56.95 244.171 00:54:56.95
838 DE TEAM SASSE WELZEL Abuc.-Gö. 003 1 07:44:57.71 244.115 00:54:57.71
839 CH WIRZ Team Mollema 07:44:58.49 244.057 00:54:58.49
840 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" One For Mee 07:44:58.89 244.028 00:54:58.89
841 CZ ATH Květná Abonent 15 07:44:58.97 244.022 00:54:58.97
842 DE TEAM GERMANY Toni Deigner Tootles 07:44:59.41 243.989 00:54:59.41
843 CZ MACHALA František Tomas 07:44:59.59 243.976 00:54:59.59
844 NO HELGESEN Bjorn Ove Daisy 283 07:45:00.42 243.914 00:55:00.42
845 DE FELBINGER Gerhard Eva 07:45:00.65 243.897 00:55:00.65
846 DE SPRANG Matthias MS 09 07:45:01.48 243.836 00:55:01.48
847 DE WINGS 2 WIN WW 01 07:45:01.96 243.801 00:55:01.96
848 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2313 07:45:02.12 243.789 00:55:02.12
849 AT KUTLESA Slavko SLK 36 07:45:02.29 243.776 00:55:02.29
850 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Lambrechts II. 07:45:02.58 243.755 00:55:02.58
851 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 389 07:45:02.62 243.752 00:55:02.62
852 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Miko 07:45:02.92 243.730 00:55:02.92
853 PL WÓJCIK Piotr Brylant 07:45:03.25 243.705 00:55:03.25
854 PT PEDRO PORTO Project X Polly 07:45:03.43 243.692 00:55:03.43
855 AT EPPENSTEINER Josef Amira 07:45:03.62 243.678 00:55:03.62
856 CZ HAŠŠO Slavomír Angličanka 07:45:03.65 243.676 00:55:03.65
857 CZ ATH Květná Abonent 13 07:45:03.76 243.668 00:55:03.76
858 NL PLOEG Bert Dink 07:45:03.83 243.663 00:55:03.83
859 AT KUTLESA Slavko SLK 22 07:45:04.31 243.627 00:55:04.31
860 PL KOZLENIA Boguslawa Mulan 07:45:04.33 243.626 00:55:04.33
861 CZ ATH Květná Abonent 20 07:45:04.79 243.592 00:55:04.79
862 DE SCHWARM Claudia Rembrandt 07:45:04.83 243.589 00:55:04.83
863 PL BASA M+A Team M 3 07:45:05.25 243.558 00:55:05.25
864 CZ MACHALA František Lady 07:45:05.54 243.537 00:55:05.54
865 DE ZSCHOMMLER Jens Zeppelin 07:45:05.65 243.529 00:55:05.65
866 CZ ROMANČÍK Jaromír Marek 07:45:05.66 243.528 00:55:05.66
867 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Don Kitty 07:45:06.34 243.478 00:55:06.34
868 CH TEAM ANDERHUB Avia 07:45:06.63 243.456 00:55:06.63
869 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" My Tip 07:45:07.22 243.413 00:55:07.22
870 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Last Chance II. 07:45:07.98 243.357 00:55:07.98
871 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 07 07:45:08.53 243.317 00:55:08.53
872 AT BLIEGE Felix Roman 07:45:08.90 243.289 00:55:08.90
873 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Doleng 07:45:09.23 243.265 00:55:09.23
874 CH WIRZ Team Pogacar 07:45:09.41 243.252 00:55:09.41
875 AT JAKUPOVIC & NAHIC TEAM Boss 07:45:09.42 243.251 00:55:09.42
876 DE TEAM HESSENBOYS One Loft Pigeon Racing THB 27 07:45:09.68 243.232 00:55:09.68
877 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp WB 04 07:45:09.90 243.216 00:55:09.90
878 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Decimus 07:45:10.29 243.187 00:55:10.29
879 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 06 07:45:10.36 243.182 00:55:10.36
880 DE BEHLKE Andreas AB 04 07:45:11.14 243.125 00:55:11.14
881 CZ MADE IN VYSEKAL JÄGERNDORF - SILESIA TEAM Peťula 07:45:12.05 243.058 00:55:12.05
882 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "B" Klaus 1 07:45:12.32 243.038 00:55:12.32
883 CH WIRZ Team Alaphillippe 07:45:12.62 243.016 00:55:12.62
884 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Mila 07:45:12.96 242.991 00:55:12.96
885 DE TEAM SASSE WELZEL 78-3 07:45:13.11 242.980 00:55:13.11
886 PL BASA M+A Team M 5 07:45:13.36 242.962 00:55:13.36
887 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" King of Talent II. 07:45:13.70 242.937 00:55:13.70
888 CZ HLOUŠ Pavel Miserly 07:45:14.07 242.910 00:55:14.07
889 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Versailles 07:45:14.56 242.874 00:55:14.56
890 CZ GRUBER Simon Simon 07:45:14.70 242.864 00:55:14.70
891 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 11 07:45:15.28 242.821 00:55:15.28
892 CZ ŽLIČAŘ Roman Quatro 54 07:45:15.50 242.805 00:55:15.50
893 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 05 07:45:15.55 242.801 00:55:15.55
894 SK LABON Matúš & Jakub MJ 03 07:45:16.08 242.763 00:55:16.08
895 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "B" Klaus 3 07:45:16.26 242.749 00:55:16.26
896 SK MTS ŽILINA Laš + Ondro MTS 05 07:45:16.51 242.731 00:55:16.51
897 CZ KROČIL Jaroslav Zdenička 07:45:16.77 242.712 00:55:16.77
898 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "B" Connecticut 07:45:16.86 242.705 00:55:16.86
899 SK BRKAL Jan Ing. Mathias 07:45:17.14 242.685 00:55:17.14
900 CZ LAŇKA Alfons Ing. Katka 07:45:17.17 242.683 00:55:17.17
901 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "A" Tecqua 04 07:45:17.50 242.659 00:55:17.50
902 AT HOFMANN Leopold HL 6 07:45:17.76 242.640 00:55:17.76
903 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Vojta 07:45:17.81 242.636 00:55:17.81
904 PT PEDRO PORTO Project X Pookie 07:45:18.01 242.621 00:55:18.01
905 SK J & I MARTON TEAM Hrdza 07:45:18.18 242.609 00:55:18.18
906 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "B" Rosenthal 2 07:45:18.32 242.599 00:55:18.32
906 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team PM 03 07:45:18.32 242.599 00:55:18.32
908 DE SG STEFFL SGS 03 07:45:18.39 242.594 00:55:18.39
909 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Mini Nitra 07:45:18.58 242.580 00:55:18.58
910 CZ REIN Jan "A" Ali 07:45:18.62 242.577 00:55:18.62
911 SK HROZEN Peter Žaneta 07:45:18.72 242.569 00:55:18.72
912 DE SG STEFFL SGS 07 07:45:18.75 242.567 00:55:18.75
913 CH BONSEMEIER & PEIXOTO Team BP 03 07:45:18.86 242.559 00:55:18.86
914 CZ MAJKA + JAN TEAM Jan 07:45:18.95 242.553 00:55:18.95
915 CZ HNILICA Tomáš Dino 07:45:19.22 242.533 00:55:19.22
916 CZ KROČIL Jaroslav Blažena 07:45:19.25 242.531 00:55:19.25
916 HU SZALMA - BACSKAI Team Samara 07:45:19.25 242.531 00:55:19.25
918 CZ EM-EKO.CZ Joka 07:45:19.55 242.509 00:55:19.55
919 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 11 07:45:19.75 242.494 00:55:19.75
920 CZ RACING WITH TARASTARS Fillipstr 07:45:19.98 242.477 00:55:19.98
921 AT RÖTZER Franz Top 05 07:45:20.03 242.474 00:55:20.03
922 CZ KRÁL František Brutus 07:45:20.16 242.464 00:55:20.16
923 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" One For Mee II. 07:45:20.25 242.458 00:55:20.25
924 DE SPRANG Matthias MS 06 07:45:20.43 242.445 00:55:20.43
925 PL DABROWSKI Pawel * Ikar 07:45:20.64 242.429 00:55:20.64
926 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Bruno 07:45:20.65 242.428 00:55:20.65
927 PL KOZLENIA Artur Adi 07:45:20.91 242.409 00:55:20.91
928 CZ KLEMENS Karel 8KK 07:45:21.01 242.402 00:55:21.01
929 AT MARCHAT Franz Saban Junior 07:45:21.27 242.383 00:55:21.27
930 AT LEICHTFRIED Walter Luc 2 07:45:21.69 242.353 00:55:21.69
931 CZ KULÍK Přemysl Alan 07:45:21.76 242.347 00:55:21.76
932 AT HALATSCHEK Dietmar As 1 07:45:22.01 242.329 00:55:22.01
933 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 0873 07:45:22.35 242.304 00:55:22.35
934 SK BCHB Team Correct Number 07:45:22.40 242.301 00:55:22.40
935 CZ KONOPÍK Jiří Jolly 07:45:22.51 242.293 00:55:22.51
936 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Pablo 07:45:22.91 242.264 00:55:22.91
937 CZ HLOUŠ Pavel Woody 07:45:22.92 242.263 00:55:22.92
938 PL MATUSIAK & STEPOROWSKI Team M&S 2 07:45:23.09 242.250 00:55:23.09
939 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Grass 07:45:23.12 242.248 00:55:23.12
940 CH HÖSLI Walter Douglas 07:45:23.61 242.213 00:55:23.61
941 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 7 07:45:23.78 242.200 00:55:23.78
942 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 3 07:45:23.89 242.192 00:55:23.89
943 CZ KLEMENS Karel 4K 07:45:24.43 242.153 00:55:24.43
944 SK LAŠ Vladimír Las 2 07:45:24.60 242.140 00:55:24.60
945 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 9 07:45:25.11 242.103 00:55:25.11
946 AT WIEFLER Alois Holly 07:45:25.21 242.096 00:55:25.21
947 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team PM 06 07:45:25.55 242.071 00:55:25.55
948 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 324 07:45:25.70 242.060 00:55:25.70
949 DE HIENZSCH Frank FH 5 07:45:25.74 242.057 00:55:25.74
950 AT MARCHAT Franz Mogli 07:45:25.90 242.046 00:55:25.90
951 DE TEAM HESSENBOYS One Loft Pigeon Racing THB 28 07:45:26.08 242.033 00:55:26.08
952 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Mona 07:45:26.30 242.017 00:55:26.30
953 DE TEAM TEISTUNGEN Grofin 07:45:26.37 242.012 00:55:26.37
954 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Black Party II. 07:45:26.47 242.004 00:55:26.47
955 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Sextus 07:45:26.66 241.990 00:55:26.66
956 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Silver Birch II. 07:45:26.75 241.984 00:55:26.75
957 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Naaide 07:45:26.87 241.975 00:55:26.87
958 CZ KONOPÍK Jiří Hektor 07:45:27.72 241.913 00:55:27.72
959 PL BRASZKO Adam i Helena Miś 07:45:27.77 241.910 00:55:27.77
960 PL PACEK Wojciech WP 4 07:45:28.09 241.886 00:55:28.09
961 DE TEAM SASSE WELZEL Gock.-Koch II. 8 07:45:28.16 241.881 00:55:28.16
962 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Duodecimus 07:45:28.27 241.873 00:55:28.27
963 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 3274 07:45:28.43 241.862 00:55:28.43
964 PL MICHALAK Bogdan Beny 32 07:45:28.49 241.857 00:55:28.49
965 DE SEEBACH SIEDLER Team MB 03 07:45:28.57 241.852 00:55:28.57
966 AT KUTLESA Slavko SLK 48 07:45:28.76 241.838 00:55:28.76
967 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Elsa 07:45:28.77 241.837 00:55:28.77
968 CZ STRNAD Jaroslav Camille 07:45:28.83 241.833 00:55:28.83
969 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" My Tip II. 07:45:29.81 241.762 00:55:29.81
970 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Xena 07:45:30.05 241.744 00:55:30.05
971 SK MAJDÁK Michal Jantar 07:45:30.07 241.743 00:55:30.07
972 CH WIRZ Team Fuglsang 07:45:30.34 241.723 00:55:30.34
973 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Kim 07:45:30.64 241.701 00:55:30.64
974 CZ VACEK Josef Vojda 07:45:30.65 241.701 00:55:30.65
975 CZ PINTERA & MAZUCH Karabo 07:45:30.80 241.690 00:55:30.80
976 AT NAGELHOFER Robert Orchidee 1028 07:45:30.82 241.688 00:55:30.82
977 DE SCHWARM Claudia Steen 07:45:31.10 241.668 00:55:31.10
978 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 09 07:45:31.20 241.661 00:55:31.20
979 CH HÖSLI Walter Phantom 07:45:31.47 241.641 00:55:31.47
980 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3153 07:45:31.48 241.640 00:55:31.48
981 AT JAKUPOVIC & NAHIC TEAM King 07:45:31.67 241.627 00:55:31.67
982 AT KOSEL / EHMANN Team Rudi 07:45:31.69 241.625 00:55:31.69
983 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-392 07:45:31.76 241.620 00:55:31.76
984 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Corleone 07:45:31.85 241.614 00:55:31.85
985 AT RÖTZER Franz Top 7 07:45:32.17 241.590 00:55:32.17
986 DE HIENZSCH Frank FH 2 07:45:32.22 241.587 00:55:32.22
987 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Ares Power 07:45:32.37 241.576 00:55:32.37
988 CZ REIN Jan "A" Sally 07:45:32.77 241.547 00:55:32.77
989 CZ ŽLIČAŘ Roman Quatro 13 07:45:33.13 241.521 00:55:33.13
990 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Destiny 73 07:45:33.42 241.500 00:55:33.42
991 AT NAGELHOFER Robert Pfeilkraut 1013 07:45:33.44 241.498 00:55:33.44
992 SK HROZEN Peter Jana 07:45:33.72 241.478 00:55:33.72
993 AT HÖLD Erich Emilie 07:45:33.75 241.476 00:55:33.75
994 DE FRANZISKA "A" Franziska 4 07:45:33.99 241.458 00:55:33.99
995 DE A-TEAM VECHTMACINE-JOHANNA Maxi 07:45:34.02 241.456 00:55:34.02
996 HU GÁBOR Takács TG 596 07:45:34.21 241.443 00:55:34.21
997 AT NÖRES Kurt Titan 07:45:34.42 241.427 00:55:34.42
998 AT LEICHTFRIED Walter Luc 1 07:45:34.63 241.412 00:55:34.63
999 PL KOZLENIA Boguslawa Tola 07:45:34.71 241.406 00:55:34.71
1000 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 04 07:45:35.09 241.379 00:55:35.09
1001 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 375 07:45:35.13 241.376 00:55:35.13
1002 DE A-TEAM VECHTMACINE-JOHANNA Marlin 07:45:35.20 241.371 00:55:35.20
1003 DE WICHERT KARL-HEINZ Zatopek 07:45:35.37 241.359 00:55:35.37
1004 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. Susan 07:45:35.55 241.346 00:55:35.55
1005 CZ ŽLIČAŘ Roman Quatro 93 07:45:35.65 241.338 00:55:35.65
1006 DE WOLTERINK Gerald Gerald 519 07:45:35.76 241.330 00:55:35.76
1007 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" King of Talent 07:45:35.88 241.322 00:55:35.88
1008 SK LAŠ Vladimír Las 1 07:45:36.22 241.297 00:55:36.22
1009 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Klat 607 07:45:36.31 241.291 00:55:36.31
1010 CZ REIN Jan "B" Mona 07:45:36.33 241.289 00:55:36.33
1011 CH TEAM ANDERHUB Arado 07:45:36.92 241.246 00:55:36.92
1012 CZ ČERVEŇÁK Radek Saturnin 07:45:36.96 241.244 00:55:36.96
1013 PL PACEK Wojciech WP 1 07:45:37.05 241.237 00:55:37.05
1014 CZ REIN Jan "A" Kali 07:45:37.14 241.231 00:55:37.14
1015 DE TEAM SPREEWALD Oswald 07:45:37.27 241.221 00:55:37.27
1016 AT HALATSCHEK Dietmar As 2 07:45:37.37 241.214 00:55:37.37
1017 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 01 07:45:37.52 241.203 00:55:37.52
1018 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Kolínek Team 05 07:45:37.54 241.202 00:55:37.54
1019 CZ SVOBODA Jiří "A" Zuzka 07:45:37.63 241.195 00:55:37.63
1020 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 2172 07:45:37.84 241.180 00:55:37.84
1021 AT WENZ Alfred Conny 07:45:37.89 241.176 00:55:37.89
1022 CZ HAŠŠO Slavomír Benda 07:45:38.14 241.158 00:55:38.14
1023 CZ RACING WITH TARASTARS Včelička 07:45:38.15 241.158 00:55:38.15
1024 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "A" Gnittka 2 07:45:38.22 241.152 00:55:38.22
1025 DE WICHERT KARL-HEINZ Zelezny 07:45:38.47 241.134 00:55:38.47
1026 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 08 07:45:38.50 241.132 00:55:38.50
1027 AT BLIEGE Felix Felix 07:45:38.78 241.112 00:55:38.78
1028 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Earth 07:45:38.98 241.098 00:55:38.98
1029 CZ KONOPÍK Jiří Yva 07:45:39.13 241.087 00:55:39.13
1030 CZ KONOPÍK Jiří Pepa 07:45:39.57 241.055 00:55:39.57
1031 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Napoleon 07:45:39.89 241.032 00:55:39.89
1032 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 10 07:45:40.08 241.018 00:55:40.08
1033 CZ HANZEL Štefan Han 24 07:45:40.40 240.995 00:55:40.40
1034 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarka 07:45:40.57 240.983 00:55:40.57
1035 CH WIRZ Team Küng 07:45:40.84 240.963 00:55:40.84
1036 CZ VACEK Josef Laďka 07:45:41.15 240.941 00:55:41.15
1037 CZ GRUBER Simon Hardy 07:45:41.69 240.902 00:55:41.69
1038 CZ DAVID Petr Bessi 07:45:41.83 240.892 00:55:41.83
1039 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Edwin 07:45:42.11 240.872 00:55:42.11
1040 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 07 07:45:42.20 240.865 00:55:42.20
1041 CZ ŠABATA Jan J.Š. 01 07:45:42.37 240.853 00:55:42.37
1042 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Jerome 07:45:42.72 240.828 00:55:42.72
1043 SK TEAM LUTERAN + HRICIK + BAŠISTA White Punch 07:45:42.80 240.822 00:55:42.80
1044 PL SZYMCZYK Wiktor Ania 07:45:43.14 240.798 00:55:43.14
1045 CZ HONEŠ Jiří Doctor 07:45:43.15 240.797 00:55:43.15
1046 SK COMOREK Pavel Yvonne 07:45:43.40 240.779 00:55:43.40
1047 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Lore 07:45:43.52 240.770 00:55:43.52
1048 AT NÖRES Kurt Dynamic 07:45:43.55 240.768 00:55:43.55
1049 DE FRANZISKA "A" Franziska 3 07:45:43.72 240.756 00:55:43.72
1050 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Amuro 07:45:43.81 240.749 00:55:43.81
1051 CZ SKOKAN Pavel Bloody Mary 07:45:44.11 240.728 00:55:44.11
1052 CZ LAŇKA Alfons Ing. David 07:45:44.22 240.720 00:55:44.22
1053 AT STRAIF Walter Wampir 07:45:44.55 240.696 00:55:44.55
1054 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 8 07:45:44.56 240.695 00:55:44.56
1055 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Saturn 07:45:45.10 240.656 00:55:45.10
1056 PL BASA M+A Team M 2 07:45:45.13 240.654 00:55:45.13
1057 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Silver Birch 07:45:45.32 240.641 00:55:45.32
1058 DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Alex 07:45:45.43 240.633 00:55:45.43
1059 CZ KLEMENSOVÁ Sára Coco 07:45:45.63 240.618 00:55:45.63
1060 CZ IŠTVÁNEK & ŠIK Team Vichr 1 07:45:45.76 240.609 00:55:45.76
1061 CZ ATH Květná Abonent 4 07:45:45.98 240.593 00:55:45.98
1062 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Jupiter 07:45:46.34 240.567 00:55:46.34
1063 DE MESTRE SILVA Henrique 07:45:46.47 240.558 00:55:46.47
1064 CZ ŠKOVRAN Stanislav Aramis 07:45:46.86 240.530 00:55:46.86
1065 CZ BUREŠ Team Karmazín 07:45:47.70 240.470 00:55:47.70
1066 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Tertius 07:45:47.74 240.467 00:55:47.74
1067 SK ĎURANA Miroslav Obstinate 07:45:48.40 240.419 00:55:48.40
1068 CH TEAM FROHMATTA Lambrigger Josef Fabulous 07:45:49.20 240.362 00:55:49.20
1069 CZ LAŇKA Alfons Ing. Mirek 07:45:49.34 240.352 00:55:49.34
1070 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 9 07:45:49.50 240.340 00:55:49.50
1071 PL MATUSIAK & STEPOROWSKI Team M&S 5 07:45:49.73 240.324 00:55:49.73
1072 HU GÁBOR Takács TG 540 07:45:50.02 240.303 00:55:50.02
1073 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp WB 02 07:45:50.34 240.280 00:55:50.34
1074 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek S 1 07:45:50.48 240.270 00:55:50.48
1075 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 2024 07:45:50.51 240.268 00:55:50.51
1076 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Eura 07:45:50.95 240.236 00:55:50.95
1077 DE ZSCHOMMLER Jens Akron 07:45:51.01 240.232 00:55:51.01
1078 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team PM 04 07:45:51.14 240.223 00:55:51.14
1079 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Maori Venture V. 07:45:51.24 240.216 00:55:51.24
1080 SK TATRY-DERBY DT 3 07:45:51.42 240.203 00:55:51.42
1081 DE WICHERT KARL-HEINZ Navratilova 07:45:51.63 240.188 00:55:51.63
1082 CZ MALACH Ladislav Sára 07:45:51.71 240.182 00:55:51.71
1083 DE GEBHARDT Reinhard Reflexion 07:45:51.89 240.169 00:55:51.89
1084 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Little Hanni 07:45:52.24 240.144 00:55:52.24
1085 CH HÖSLI Walter Hornet 07:45:52.50 240.125 00:55:52.50
1086 CZ ROMANČÍK Jaromír Michal 07:45:52.86 240.099 00:55:52.86
1087 BE COPPENS Peter Romeo 07:45:53.10 240.082 00:55:53.10
1088 SK HROZEN Peter Peter 07:45:53.30 240.068 00:55:53.30
1089 DE GEBHARDT Reinhard Renegate 07:45:53.46 240.057 00:55:53.46
1090 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-2071 07:45:53.54 240.051 00:55:53.54
1091 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3563 07:45:53.62 240.045 00:55:53.62
1092 PL LACH TEAM * Euro Bots 07:45:53.81 240.031 00:55:53.81
1093 CZ SVOBODA Jiří "B" Jana 1 07:45:53.87 240.027 00:55:53.87
1094 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 9 07:45:54.20 240.004 00:55:54.20
1095 DE FISCHER Ralph Asp 07:45:54.70 239.968 00:55:54.70
1096 CZ SKOKAN Pavel Black Jack 07:45:54.79 239.961 00:55:54.79
1097 HU SZALMA - BACSKAI Team Saffron 07:45:55.49 239.911 00:55:55.49
1098 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "A" Schinze 1 07:45:56.02 239.873 00:55:56.02
1099 CZ KONOPÍK Jiří Simka 07:45:56.31 239.853 00:55:56.31
1100 CR CULIC Denis Dubrovnik Sunset 07:45:56.37 239.848 00:55:56.37
1101 DE FAMILIE MEIER Joss Stone 07:45:56.39 239.847 00:55:56.39
1102 DE HIENZSCH Frank FH 4 07:45:56.72 239.823 00:55:56.72
1103 CZ HANZEL Štefan Han 38 07:45:56.91 239.810 00:55:56.91
1104 AT NÖRES Kurt Lugos 07:45:57.31 239.781 00:55:57.31
1105 AT KOSEL / EHMANN Team Anja 07:45:57.40 239.775 00:55:57.40
1106 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "B" Vermont 07:45:57.83 239.744 00:55:57.83
1107 SK DREXLEROVÁ Helena Guerrero 07:45:58.05 239.728 00:55:58.05
1108 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Quartus 07:45:58.46 239.699 00:55:58.46
1109 DE SCHWARM Claudia Nip Tuck 07:45:58.55 239.693 00:55:58.55
1110 CZ GRUBER Lubomír Mareček 07:45:58.57 239.691 00:55:58.57
1111 CZ VACEK Josef Barunka 07:45:58.76 239.678 00:55:58.76
1112 CZ MAKANAKI Team Maka 07:45:59.30 239.639 00:55:59.30
1113 CH HÖSLI Walter Raptor 07:45:59.47 239.627 00:55:59.47
1114 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Redy 07:45:59.51 239.624 00:55:59.51
1115 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 064 07:45:59.84 239.601 00:55:59.84
1116 PL KWASNICKI Tomasz Bolek 07:46:00.13 239.580 00:56:00.13
1117 CZ GRUBER Simon The Queen 07:46:00.82 239.531 00:56:00.82
1118 AT OFNER Kurt Johanna 07:46:01.03 239.516 00:56:01.03
1119 CZ ŠKOVRAN Stanislav Alina 07:46:01.39 239.490 00:56:01.39
1120 PL DABROWSKI Pawel * Kana 07:46:01.49 239.483 00:56:01.49
1121 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarda 07:46:01.85 239.457 00:56:01.85
1122 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Džegr 07:46:01.98 239.448 00:56:01.98
1123 AT KUTLESA Slavko SLK 65 07:46:02.21 239.432 00:56:02.21
1124 CZ REIN Jan "A" Miki 07:46:02.35 239.422 00:56:02.35
1125 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "B" Alabama 07:46:02.52 239.410 00:56:02.52
1126 CZ POSPÍŠIL Petr Mako 07:46:02.54 239.408 00:56:02.54
1127 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Talent 1 07:46:03.10 239.368 00:56:03.10
1128 CZ GRIPENI Čáslav Bender 07:46:03.56 239.336 00:56:03.56
1129 CZ LAŇKA Alfons Ing. Fony 07:46:03.71 239.325 00:56:03.71
1130 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2644 07:46:03.97 239.307 00:56:03.97
1131 SK VALÁPKA - POKOPEC Team Johny 07:46:04.35 239.280 00:56:04.35
1132 CZ KRÁL František Goliáš 07:46:04.48 239.270 00:56:04.48
1133 DE LECKE Theo & Markus TM 01 07:46:04.82 239.246 00:56:04.82
1134 CZ MADE IN VYSEKAL JÄGERNDORF - SILESIA TEAM Hujer 07:46:04.89 239.241 00:56:04.89
1135 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Jožko 07:46:05.38 239.206 00:56:05.38
1136 DE GOETZ Guenter "A" Bravo 07:46:05.73 239.181 00:56:05.73
1137 AT MARCHAT Franz Route Sixty Six 07:46:06.13 239.153 00:56:06.13
1138 CZ HONEŠ Jiří Mara 07:46:06.62 239.118 00:56:06.62
1139 DE SG STEFFL SGS 08 07:46:06.85 239.102 00:56:06.85
1140 CZ KLEMENSOVÁ Sára Tesák 07:46:07.18 239.078 00:56:07.18
1141 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Ziga 07:46:07.34 239.067 00:56:07.34
1142 SK PJ PIGEONS PJ Gerri 07:46:07.35 239.066 00:56:07.35
1143 CZ GORCA TEAM Sára 07:46:07.58 239.050 00:56:07.58
1144 NL POELMAN Combinatie PC 02 07:46:07.59 239.049 00:56:07.59
1145 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Imogen 07:46:07.67 239.044 00:56:07.67
1146 CZ GRUBER Simon Aramis 07:46:07.96 239.023 00:56:07.96
1147 AT GRATZER Werner Bridge of Dreams 07:46:09.20 238.935 00:56:09.20
1148 DE SCHWARM Claudia Heinz 07:46:09.36 238.924 00:56:09.36
1149 DE SPITZBERG Team Uwe 4 07:46:09.52 238.912 00:56:09.52
1150 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Petra 07:46:09.57 238.909 00:56:09.57
1151 AT LEICHTFRIED Karin Jaak 07:46:09.88 238.887 00:56:09.88
1152 CZ SVOBODA Jiří "B" Zuzka 1 07:46:10.36 238.853 00:56:10.36
1153 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 2793 07:46:11.08 238.802 00:56:11.08
1154 PL MATUSIAK & STEPOROWSKI Team M&S 4 07:46:11.22 238.792 00:56:11.22
1155 CZ RACING WITH TARASTARS Lima 07:46:11.58 238.766 00:56:11.58
1156 CZ FLY YOUNG STARS Berenika 07:46:12.16 238.725 00:56:12.16
1156 AT GRATZER Werner Herz Liebe 07:46:12.16 238.725 00:56:12.16
1158 PL LACH TEAM * Tadzik 07:46:12.28 238.717 00:56:12.28
1159 CZ PŘÍVARA Vladimír Matty 07:46:12.71 238.686 00:56:12.71
1160 PL PACEK Wojciech WP 6 07:46:12.76 238.683 00:56:12.76
1161 CZ KLEMENSOVÁ Sára Flákota 07:46:13.96 238.598 00:56:13.96
1162 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "C" Helmut 2 07:46:14.16 238.584 00:56:14.16
1163 CH SCHNEEBERGER Roman Sapphire 07:46:14.51 238.559 00:56:14.51
1164 DE BRANDT Daniel ORL Magdaleno Neuner 07:46:14.59 238.553 00:56:14.59
1165 CZ REIN Jan "A" Luky 07:46:15.05 238.521 00:56:15.05
1166 SK MTS ŽILINA Laš + Ondro MTS 04 07:46:15.83 238.466 00:56:15.83
1167 CH BONSEMEIER & PEIXOTO Team BP 02 07:46:15.91 238.460 00:56:15.91
1168 AT WIEFLER Alois Harry 07:46:16.35 238.429 00:56:16.35
1169 SK TATRY-DERBY DT 5 07:46:17.32 238.361 00:56:17.32
1170 CZ DUDA Přemysl Lara 07:46:17.38 238.356 00:56:17.38
1171 CZ DUDA Přemysl Hermiona 07:46:17.65 238.337 00:56:17.65
1172 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Sohn Pronto 07:46:17.71 238.333 00:56:17.71
1173 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Nanami 07:46:18.22 238.297 00:56:18.22
1174 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 07 07:46:18.33 238.289 00:56:18.33
1175 CZ MAKANAKI Team Taki 07:46:18.99 238.243 00:56:18.99
1176 AT KUTLESA Slavko SLK 49 07:46:19.44 238.211 00:56:19.44
1177 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Mickey 07:46:19.71 238.192 00:56:19.71
1178 CZ LAŇKA Alfons Ing. Jaruš 07:46:20.44 238.141 00:56:20.44
1179 DE ZG HELIOS A Zeplin 07:46:20.58 238.131 00:56:20.58
1180 CZ KLEMENS Karel 6K 07:46:20.62 238.128 00:56:20.62
1181 CZ PINTERA & MAZUCH Vrendelike 07:46:22.60 237.989 00:56:22.60
1182 CZ KLEMENS Karel 9KK 07:46:23.22 237.945 00:56:23.22
1183 DE HOOP Michael Hadar 07:46:23.78 237.906 00:56:23.78
1184 DE TEAM SPREEWALD Carnival 07:46:23.90 237.897 00:56:23.90
1185 AT ECKHARDT Markus Ecki´s Apollo 07:46:25.27 237.801 00:56:25.27
1186 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 11 07:46:25.39 237.792 00:56:25.39
1187 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Benji 07:46:25.80 237.764 00:56:25.80
1188 AT KUKLA Josef Bella 07:46:26.19 237.736 00:56:26.19
1189 CZ HRUDA Jan Karel 2 07:46:28.82 237.552 00:56:28.82
1190 CZ SVOBODA Jiří "A" Terezka 07:46:30.49 237.435 00:56:30.49
1191 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "A" Tecqua 03 07:46:31.35 237.374 00:56:31.35
1192 DE TEAM LINDENHOF SB 02 07:46:31.96 237.332 00:56:31.96
1193 CZ VIKTORÍN Lukáš Ondra 07:46:32.60 237.287 00:56:32.60
1194 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Hana´s Dream 07:46:34.29 237.169 00:56:34.29
1195 AT HALATSCHEK Dietmar As 654 07:46:34.54 237.151 00:56:34.54
1196 CZ KAREL Jan Fortschrit 514 07:46:35.15 237.109 00:56:35.15
1197 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Rambo 07:46:35.36 237.094 00:56:35.36
1198 CZ BUREŠ Team André 07:46:38.20 236.896 00:56:38.20
1199 AT HOFMANN Leopold HL 3 07:46:38.93 236.845 00:56:38.93
1200 AT TEAM MÜLVIERTEL Lindtner Tiziana 07:46:39.61 236.798 00:56:39.61
1201 CZ BECHYNĚ Radek Kras 07:46:40.86 236.711 00:56:40.86
1202 DE HOCHSCHERFF Udo Naddy 07:46:43.03 236.560 00:56:43.03
1203 AT MARCHAT Franz Willis Lieveling 07:46:43.37 236.536 00:56:43.37
1204 CZ HEILMEIER Josef Piškot 07:46:45.90 236.360 00:56:45.90
1205 CZ FLY YOUNG STARS Bastien 07:46:46.60 236.312 00:56:46.60
1206 AT BLIEGE Felix Gerhard 07:46:47.85 236.225 00:56:47.85
1207 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 4 07:46:48.28 236.195 00:56:48.28
1208 SK BINDAS Štefan JUN. SBJ 04 07:46:52.34 235.914 00:56:52.34
1209 BE COPPENS Peter Jerry 07:46:52.39 235.911 00:56:52.39
1210 CZ BECHYNĚ Radek Blauw Bange 07:46:52.68 235.891 00:56:52.68
1211 HU GÁBOR Scheily SCH 665 07:46:53.20 235.855 00:56:53.20
1212 AT NÖRES Kurt Nofi 07:46:55.15 235.720 00:56:55.15
1213 CH SCHNEEBERGER Roman Snowwhite 07:46:55.69 235.683 00:56:55.69
1214 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 2504 07:46:56.65 235.617 00:56:56.65
1215 DE GOETZ Guenter "A" Bailey 07:47:01.21 235.303 00:57:01.21
1216 HU ISTVÁN Márkus Mars 07:47:01.40 235.290 00:57:01.40
1217 CZ GORCA TEAM Lejdy 07:47:01.68 235.270 00:57:01.68
1218 AT GASSER Reinhard Galadrielle 07:47:02.09 235.242 00:57:02.09
1219 DE SPRANG Matthias MS 05 07:47:02.81 235.193 00:57:02.81
1220 DE HOOP Michael Hague 07:47:03.73 235.130 00:57:03.73
1221 DE HOOP Michael Hajda 07:47:14.37 234.401 00:57:14.37
1222 CZ HLAVINKA Josef Paolo 07:47:14.40 234.399 00:57:14.40
1223 DE SPITZBERG Team Uwe 1 07:47:19.70 234.038 00:57:19.70
1224 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Trojka 07:47:20.23 234.002 00:57:20.23
1225 CZ DVOŘÁK Zbyněk Maverick 07:47:20.98 233.951 00:57:20.98
1226 SK BCHB Team Blue Tip 07:47:27.86 233.484 00:57:27.86
1227 DE SPRANG Matthias MS 02 07:47:29.73 233.357 00:57:29.73
1228 CZ RACING WITH TARASTARS Marcea Cabello 07:47:29.97 233.341 00:57:29.97
1229 CZ MAKANAKI Team Naki 07:47:42.71 232.483 00:57:42.71
1230 CZ HANZEL Štefan Han 19 07:47:44.29 232.377 00:57:44.29
1231 CZ KOCIÁN Milan Fernet 07:48:02.79 231.142 00:58:02.79
1232 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek T 5 07:48:10.49 230.632 00:58:10.49
1233 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 02 07:48:17.18 230.191 00:58:17.18
1234 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Klat 610 07:48:18.85 230.081 00:58:18.85
1235 DE PETZOLD Herbert Pätzi 07:48:22.15 229.865 00:58:22.15
1236 CZ EM-EKO.CZ Hrusa 07:48:22.62 229.834 00:58:22.62
1237 DE A-TEAM VECHTMACINE-JOHANNA Rio 07:48:27.15 229.537 00:58:27.15
1238 PL BRASZKO Adam i Helena Liza 07:48:33.54 229.119 00:58:33.54
1239 NO HELGESEN Bjorn Ove Mira 290 07:48:38.32 228.808 00:58:38.32
1240 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 6 07:49:27.50 225.654 00:59:27.50
1241 CZ DVOŘÁK Zbyněk Fabio 07:49:48.99 224.303 00:59:48.99
1242 DE GOETZ Guenter "A" Bacca 07:51:15.02 219.052 01:01:15.02
1243 CZ VACEK Josef Maruška 07:52:03.37 216.207 01:02:03.37
1244 SK KONŠ Milan Šéf 07:55:04.53 206.176 01:05:04.53
1245 CZ HRUDA Jan Karel 4 07:55:12.83 205.739 01:05:12.83
1246 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-397 07:55:15.06 205.621 01:05:15.06
1247 NO HELGESEN Bjorn Ove Superstar 247 07:55:16.10 205.567 01:05:16.10
1248 AT STEINER Alfred Avantin 1 07:55:16.51 205.545 01:05:16.51
1249 SK VOJTKO Milan Emil 07:55:16.97 205.521 01:05:16.97
1250 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Favorit 07:55:19.44 205.392 01:05:19.44
1251 AT HÖLD Erich Kristin 07:55:24.73 205.115