Doletová listina

Místo vypuštění Bohuňovice
Vzdálenost 6.428 km
Datum a čas startu 20.07.2020 07:35:00
Počasí v místě startu Kouřmo, dusno, klidno 20°C
Počasí v cíli Kouřmo, dusno, klidno, 23-29°C
Počet nasazených holubů 1560
Počet chovatelů 264

         
    Jméno chovatele Jméno holuba Čas doletu Rychlost Doba letu
1 AT TEAM MÜLVIERTEL Lindtner Indigo Figther 07:50:55.56 403.617 00:15:55.56
2 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 8 07:51:04.15 400.021 00:16:04.15
3 DE HOFLAND - VAN OOSTEN Team White Kittel 07:51:07.41 398.673 00:16:07.41
4 SK MTS ŽILINA Laš + Ondro MTS 03 07:51:11.78 396.880 00:16:11.78
5 DE FRANZISKA "B" Franziska 11 07:51:19.45 393.772 00:16:19.45
6 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Gaby II. 07:51:28.52 390.159 00:16:28.52
7 DE SG STEFFL SGS 05 07:51:35.52 387.416 00:16:35.52
8 DE WINGS 2 WIN WW 01 07:51:48.41 382.463 00:16:48.41
9 CZ KLEMENS Karel 7KK 07:51:56.14 379.554 00:16:56.14
10 AT LEICHTFRIED Karin Paul 07:55:29.26 313.750 00:20:29.26
11 CZ VLČEK Jiří Don 07:55:57.58 306.684 00:20:57.58
12 CZ KONOPÍK Jiří Jolly 07:55:58.84 306.377 00:20:58.84
13 CZ BUREŠ Team Agni 07:56:01.66 305.693 00:21:01.66
14 CH WIRZ Team Yates 07:56:02.47 305.496 00:21:02.47
15 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 1 07:56:04.32 305.049 00:21:04.32
16 PT PEDRO PORTO Project X Pookie 07:56:04.61 304.979 00:21:04.61
17 AT TEAM MÜLVIERTEL Lindtner Kareleno 07:56:05.35 304.801 00:21:05.35
18 SK HROZEN Peter Peter 07:56:06.39 304.551 00:21:06.39
19 HU GÁBOR Takács TG 561 07:56:06.96 304.414 00:21:06.96
20 PL KWASNICKI Tomasz Gold 07:56:07.33 304.325 00:21:07.33
21 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-390 07:56:07.95 304.176 00:21:07.95
22 AT WIEFLER Alois Anaterve 07:56:09.26 303.862 00:21:09.26
23 SK FLIMEL Miroslav Flint 07:56:09.69 303.759 00:21:09.69
24 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Viki 07:56:10.03 303.678 00:21:10.03
25 SK MTS ŽILINA Laš + Ondro MTS 01 07:56:10.55 303.554 00:21:10.55
26 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team "A" der Zahme 07:56:11.05 303.434 00:21:11.05
27 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 3284 07:56:12.92 302.988 00:21:12.92
28 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" King of Talent 07:56:16.77 302.075 00:21:16.77
29 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Santa Maria 07:56:17.19 301.975 00:21:17.19
30 DE GOETZ Guenter "A" Bjarne 07:56:17.89 301.810 00:21:17.89
31 DE LECKE Theo & Markus TM 02 07:56:19.85 301.348 00:21:19.85
32 CZ KLEMENS Karel 1K 07:56:22.70 300.678 00:21:22.70
33 AT NÖRES Kurt Lugos 07:56:23.57 300.474 00:21:23.57
34 PL BASA M+A Team M 6 07:56:24.30 300.304 00:21:24.30
35 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 3 07:56:26.50 299.790 00:21:26.50
36 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Ziga 07:56:27.15 299.639 00:21:27.15
37 DE WICHERT KARL-HEINZ Sablikova 07:56:27.86 299.474 00:21:27.86
38 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-399 07:56:28.16 299.404 00:21:28.16
39 DE MESTRE SILVA Enriko 07:56:29.63 299.063 00:21:29.63
40 CZ KUDELA Jaromír Ing. Mája 07:56:31.25 298.687 00:21:31.25
41 PL BASA M+A Team M 5 07:56:31.96 298.523 00:21:31.96
42 DE ZSCHOMMLER Jens Zeppelin 07:56:32.41 298.419 00:21:32.41
43 CZ KULÍK Přemysl Alan 07:56:32.57 298.382 00:21:32.57
44 PL MATUSIAK & STEPOROWSKI Team M&S 6 07:56:33.19 298.239 00:21:33.19
45 CZ MACHALA František Tomas 07:56:33.98 298.057 00:21:33.98
46 CH HÖSLI Walter Hornet 07:56:34.16 298.016 00:21:34.16
47 NO HELGESEN Bjorn Ove King II. 07:56:34.46 297.947 00:21:34.46
48 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 2292 07:56:34.63 297.908 00:21:34.63
49 DE BRANDT Daniel ORL Merkel 07:56:34.87 297.852 00:21:34.87
50 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Freddy 07:56:35.29 297.756 00:21:35.29
51 HU SZALMA - BACSKAI Team Santos 07:56:35.74 297.652 00:21:35.74
52 CZ HEILMEIER Josef Darek 07:56:36.01 297.590 00:21:36.01
53 AT STRAIF Walter Walpurga 07:56:36.50 297.478 00:21:36.50
54 AT GRATZER Werner Beinhart 07:56:37.16 297.326 00:21:37.16
55 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Wendy 07:56:37.98 297.139 00:21:37.98
56 DE FRANZISKA "A" Franziska 5 07:56:38.27 297.072 00:21:38.27
57 DE GOETZ Guenter "B" Barra 07:56:39.25 296.848 00:21:39.25
58 CZ ŠKOVRAN Stanislav Aramis 07:56:39.76 296.732 00:21:39.76
59 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Corleone 07:56:42.01 296.219 00:21:42.01
60 CZ RACING WITH TARASTARS Bomboš 07:56:42.46 296.117 00:21:42.46
61 CH TEAM ANDERHUB Aero 07:56:42.97 296.001 00:21:42.97
62 CZ PŘÍVARA Vladimír Maxi 07:56:43.18 295.953 00:21:43.18
63 CZ LAŇKA Alfons Ing. Laura 07:56:43.61 295.855 00:21:43.61
64 DE LECKE Theo & Markus TM 05 07:56:44.46 295.663 00:21:44.46
65 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 4174 07:56:45.18 295.499 00:21:45.18
66 CZ HRUDA Jan Karel 3 07:56:45.58 295.409 00:21:45.58
67 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 04 07:56:46.04 295.305 00:21:46.04
68 DE A-TEAM VECHTMACINE-JOHANNA Finn 07:56:46.48 295.205 00:21:46.48
69 SK LABON Matúš & Jakub MJ 03 07:56:46.52 295.196 00:21:46.52
70 AT RÖTZER Franz Top 7 07:56:46.84 295.124 00:21:46.84
71 CZ SKOKAN Pavel Bloody Mary 07:56:47.09 295.068 00:21:47.09
72 CZ SVOBODA Jiří "A" Ela 07:56:47.31 295.018 00:21:47.31
73 AT NÖRES Kurt Dynamic 07:56:47.41 294.995 00:21:47.41
74 CZ ČERVEŇÁK Radek Dido 07:56:47.65 294.941 00:21:47.65
75 CZ ROMANČÍK Jaromír Marek 07:56:47.82 294.903 00:21:47.82
76 DE FELBINGER Gerhard Eva 07:56:47.89 294.887 00:21:47.89
77 DE SEEBACH SIEDLER Team MB 06 07:56:49.20 294.592 00:21:49.20
78 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3563 07:56:49.69 294.482 00:21:49.69
79 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Thor 07:56:50.25 294.356 00:21:50.25
80 CZ REIN Jan "A" Steve 07:56:52.09 293.943 00:21:52.09
81 DE ZSCHOMMLER Jens Macon 07:56:52.72 293.802 00:21:52.72
82 AT BUTYKA Ferenc Ferenc 505 07:56:53.60 293.605 00:21:53.60
83 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 05 07:56:54.26 293.458 00:21:54.26
84 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 10 07:56:54.63 293.375 00:21:54.63
85 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. David 07:56:54.96 293.302 00:21:54.96
86 AT OFNER Kurt Paula 07:56:55.16 293.257 00:21:55.16
87 PL PACEK Wojciech WP 5 07:56:59.47 292.299 00:21:59.47
88 SK BCHB Team Blue Tip 07:56:59.61 292.268 00:21:59.61
89 AT HOFMANN Leopold HL 4 07:57:00.58 292.053 00:22:00.58
90 CZ REIN Jan "A" Ferry 07:57:01.37 291.879 00:22:01.37
91 CH BONSEMEIER & PEIXOTO Team BP 05 07:57:01.91 291.760 00:22:01.91
92 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 9 07:57:02.13 291.711 00:22:02.13
93 SK TATRY-DERBY DT 2 07:57:02.45 291.641 00:22:02.45
94 PL PACEK Wojciech WP 3 07:57:02.61 291.605 00:22:02.61
95 CH WIRZ Team Van Der Poel 07:57:02.85 291.552 00:22:02.85
96 SK MTS ŽILINA Laš + Ondro MTS 04 07:57:03.40 291.431 00:22:03.40
97 AT EPPENSTEINER Josef Amore 07:57:03.84 291.334 00:22:03.84
98 AT STEINER Alfred Fin 14 07:57:08.09 290.402 00:22:08.09
99 CZ MAJKA + JAN TEAM David 07:57:14.10 289.094 00:22:14.10
100 CZ SVOBODA Jiří "A" Lenka 07:57:19.09 288.016 00:22:19.09
101 CZ JAVŮREK Miloš BOBmurder 07:57:19.33 287.965 00:22:19.33
102 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 2793 07:57:21.16 287.572 00:22:21.16
103 SK FLIMEL Miroslav Flight Leader 07:57:21.36 287.529 00:22:21.36
104 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. Susan 07:57:21.94 287.405 00:22:21.94
105 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Natsumi 07:57:22.78 287.225 00:22:22.78
106 CZ KULÍK Přemysl Blesk 07:57:23.01 287.176 00:22:23.01
107 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 8 07:57:28.70 285.964 00:22:28.70
108 ES USO ASKARRA Aker 07:57:29.68 285.757 00:22:29.68
109 CZ VACEK Josef Zdenda 07:57:30.26 285.634 00:22:30.26
110 CZ KUDELA Jaromír Ing. Anna 07:57:33.48 284.954 00:22:33.48
111 DE GOETZ Guenter "B" Bavarian 07:57:34.04 284.836 00:22:34.04
112 AT STRAIF Walter Waleta 07:57:36.28 284.366 00:22:36.28
113 AT NÖRES Kurt Fino 07:57:36.79 284.259 00:22:36.79
114 CZ KONOPÍK Jiří Zuzka 07:57:40.69 283.444 00:22:40.69
115 SK LABON Matúš & Jakub MJ 02 07:57:40.71 283.440 00:22:40.71
116 CZ KONOPÍK Jiří Jarda 07:57:42.93 282.979 00:22:42.93
117 DE BEHLKE Andreas AB 02 07:57:44.73 282.605 00:22:44.73
118 CZ GRUBER Simon Aramis 07:57:46.86 282.165 00:22:46.86
119 CZ KROČIL Jaroslav Artuš 07:57:47.84 281.963 00:22:47.84
120 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Poppy 07:57:49.85 281.549 00:22:49.85
121 NL PLOEG Bert Dot 07:57:50.42 281.432 00:22:50.42
122 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Imogen 07:57:50.57 281.401 00:22:50.57
123 SK TATRY-DERBY DT 3 07:57:52.65 280.975 00:22:52.65
124 CZ REIN Jan "B" Lola 07:57:55.35 280.423 00:22:55.35
125 AT LEICHTFRIED Karin Black 07:57:55.66 280.360 00:22:55.66
126 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Jo 07:57:57.55 279.975 00:22:57.55
127 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Emi 07:58:02.44 278.985 00:23:02.44
128 AT LEICHTFRIED Walter Klugmann 2 07:58:03.46 278.779 00:23:03.46
129 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Rambo 07:58:03.97 278.677 00:23:03.97
130 CZ REIN Jan "A" Hugo 07:58:04.98 278.473 00:23:04.98
131 HU ISTVÁN Márkus Mars 07:58:07.37 277.994 00:23:07.37
132 NO HELGESEN Bjorn Ove Königs 235 07:58:10.24 277.420 00:23:10.24
133 AT ECKHARDT Markus Ecki´s Marusha 07:58:12.43 276.983 00:23:12.43
134 CZ FLY YOUNG STARS Anna 07:58:13.94 276.683 00:23:13.94
135 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 056 07:58:16.20 276.235 00:23:16.20
136 SK MTS ŽILINA Laš + Ondro MTS 06 07:58:17.20 276.038 00:23:17.20
137 CZ DUDA Přemysl Lara 07:58:27.39 274.039 00:23:27.39
138 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Paszek 07:58:30.77 273.383 00:23:30.77
139 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 388 07:58:52.07 269.316 00:23:52.07
140 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 2504 07:59:19.65 264.228 00:24:19.65
141 CZ ŠABATA Jan J.Š. 03 07:59:33.94 261.666 00:24:33.94
142 AT WENZ Alfred Viki 08:00:07.55 255.832 00:25:07.55
143 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Grass 08:00:13.73 254.788 00:25:13.73
144 DE SEEBACH SIEDLER Team MB 04 08:00:19.69 253.789 00:25:19.69
145 CZ ŽLIČAŘ Roman Quatro 13 08:00:31.18 251.884 00:25:31.18
146 AT GRATZER Werner Erfolg 08:00:35.67 251.148 00:25:35.67
147 CR CULIC Denis Dalmatian Wind 08:00:43.74 249.835 00:25:43.74
148 CZ ATH Květná Abonent 16 08:00:49.60 248.890 00:25:49.60
149 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Anny 08:00:50.24 248.787 00:25:50.24
150 AT NAGELHOFER Robert Pfeilkraut 1013 08:00:57.49 247.629 00:25:57.49
151 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" My Tip IV. 08:01:10.28 245.612 00:26:10.28
152 PL KOZLENIA Artur Pit 08:01:40.96 240.905 00:26:40.96
153 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team PM 05 08:02:40.08 232.326 00:27:40.08
154 DE A-TEAM VECHTMACINE-JOHANNA Maxi 08:02:58.54 229.771 00:27:58.54
155 SK BRKAL Jan Ing. Mathias 08:05:00.39 214.220 00:30:00.39
156 DE PETZOLD Herbert Herbert 08:05:02.07 214.021 00:30:02.07
157 DE SKOPLJAK Denis Degas 08:05:05.45 213.620 00:30:05.45
158 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Nora 08:05:06.61 213.483 00:30:06.61
159 PL BRASZKO Adam i Helena Kita 08:05:07.10 213.425 00:30:07.10
160 NO HELGESEN Bjorn Ove Silver Channel 08:05:07.60 213.366 00:30:07.60
161 CZ MAJKA + JAN TEAM Martin 08:05:08.43 213.268 00:30:08.43
162 CZ ŽLIČAŘ Roman Quatro 64 08:05:09.34 213.161 00:30:09.34
163 DE MESTRE SILVA Daniel 08:05:10.11 213.070 00:30:10.11
164 DE LECKE Theo & Markus TM 04 08:05:10.65 213.006 00:30:10.65
165 DE WINGS 2 WIN WW 05 08:05:10.97 212.969 00:30:10.97
166 SK COMOREK Pavel Kysuca 08:05:12.13 212.832 00:30:12.13
167 NL PLOEG Bert Dink 08:05:12.59 212.778 00:30:12.59
168 DE HOFLAND - VAN OOSTEN Team Lida 08:05:12.90 212.742 00:30:12.90
169 DE SCHWARM Claudia Totilas 08:05:13.28 212.697 00:30:13.28
170 SK FLIMEL Miroslav Flipper 08:05:13.98 212.615 00:30:13.98
171 AT NAGELHOFER Robert Hahnenfuss 1059 08:05:14.02 212.611 00:30:14.02
172 DE ZG HELIOS A Zeplin 08:05:14.45 212.560 00:30:14.45
173 AT STOCKINGER Franz Niki 08:05:14.99 212.497 00:30:14.99
174 PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Dysi 08:05:15.48 212.440 00:30:15.48
175 CZ REIN Jan "B" Bobby 08:05:15.56 212.430 00:30:15.56
176 DE HÖRNIG Rainer Rocksy 08:05:16.14 212.362 00:30:16.14
177 CZ CH.ST. JOPPI + SVĚTLÍK Jiří Kopp Bělouš 2 08:05:16.44 212.327 00:30:16.44
178 CZ GRUBER Simon Simon 08:05:16.75 212.291 00:30:16.75
179 DE SCHOEN Friedrich Fritz 2 08:05:17.06 212.255 00:30:17.06
180 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 07 08:05:17.28 212.229 00:30:17.28
181 SK FLIMEL Miroslav Flintown 08:05:17.50 212.204 00:30:17.50
182 CZ HNILICA Tomáš Dino 08:05:17.90 212.157 00:30:17.90
183 PL BASA M+A Team M 3 08:05:18.80 212.052 00:30:18.80
184 SK MAJDÁK Michal Apatit 08:05:19.17 212.009 00:30:19.17
185 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 04 08:05:19.59 211.960 00:30:19.59
186 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "A" Tecqua 02 08:05:19.68 211.949 00:30:19.68
187 SK GENČUR František Geno 08:05:20.18 211.891 00:30:20.18
188 CH WIRZ Team Sagan 08:05:20.30 211.877 00:30:20.30
189 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 384 08:05:20.59 211.843 00:30:20.59
190 BE COPPENS Peter Monita 08:05:20.74 211.826 00:30:20.74
191 SK MAJDÁK Michal Citrin 08:05:20.92 211.805 00:30:20.92
192 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "B" Klaus 1 08:05:22.06 211.673 00:30:22.06
193 CZ KLEMENS Karel 4K 08:05:22.22 211.654 00:30:22.22
194 SK ĎURANA Miroslav Obstinate 08:05:22.24 211.652 00:30:22.24
195 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Mikiko 08:05:22.28 211.647 00:30:22.28
196 CZ ŽLIČAŘ Roman Quatro 54 08:05:22.40 211.633 00:30:22.40
197 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Alex 08:05:22.45 211.627 00:30:22.45
198 BE COPPENS Peter Julia 08:05:22.51 211.620 00:30:22.51
199 CZ MALACH Ladislav Luke 08:05:22.55 211.616 00:30:22.55
200 NO HELGESEN Bjorn Ove Superstar 247 08:05:22.70 211.598 00:30:22.70
201 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 834 08:05:22.75 211.592 00:30:22.75
201 SK LAŠ Vladimír Las 5 08:05:22.75 211.592 00:30:22.75
203 CZ REIN Jan "B" Paul 08:05:22.99 211.565 00:30:22.99
204 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. Marek 08:05:23.72 211.480 00:30:23.72
205 CZ HAŠŠO Slavomír I.C. Vítek 08:05:24.80 211.355 00:30:24.80
206 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. Luke Cage 08:05:25.27 211.300 00:30:25.27
207 CZ STRNAD Jaroslav Markus 08:05:25.63 211.259 00:30:25.63
208 CZ KONEČNÝ Vlastimil Hibernál 08:05:25.69 211.252 00:30:25.69
209 DE A-TEAM VECHTMACINE-JOHANNA Rio 08:05:26.12 211.202 00:30:26.12
210 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Silver Birch II. 08:05:26.85 211.117 00:30:26.85
210 AT GRATZER Marco Gaspar 08:05:26.85 211.117 00:30:26.85
212 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Redy 08:05:27.15 211.083 00:30:27.15
213 PL MICHALAK Bogdan Beny 32 08:05:27.16 211.082 00:30:27.16
214 AT BUTYKA Ferenc Ferenc 35 08:05:27.47 211.046 00:30:27.47
215 CZ HAŠŠO Slavomír F.C. Vítek 08:05:27.54 211.038 00:30:27.54
216 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 2073 08:05:27.67 211.023 00:30:27.67
217 PL KOZLENIA Boguslawa Areo 08:05:27.79 211.009 00:30:27.79
218 CZ KOCIÁN Milan Fernet 08:05:28.17 210.965 00:30:28.17
219 DE SKOPLJAK Denis Decathlon 08:05:28.60 210.915 00:30:28.60
220 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Quintus 08:05:28.79 210.894 00:30:28.79
221 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 05 08:05:28.81 210.891 00:30:28.81
222 SK HROZEN Peter Anna 08:05:29.06 210.862 00:30:29.06
223 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 12 08:05:29.33 210.831 00:30:29.33
224 AT STRAIF Walter Williems 08:05:29.54 210.807 00:30:29.54
225 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Decimus 08:05:29.78 210.779 00:30:29.78
226 PL MATUSIAK & STEPOROWSKI Team M&S 2 08:05:29.99 210.755 00:30:29.99
227 CZ REIN Jan "A" Viki 08:05:30.18 210.733 00:30:30.18
228 CZ ATH Květná Abonent 2 08:05:30.66 210.678 00:30:30.66
229 SK J & I MARTON TEAM Červeň 08:05:31.12 210.625 00:30:31.12
230 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Klat 624 08:05:31.28 210.607 00:30:31.28
231 DE TEAM GERMANY - W A Waldow + Silvia Thiel WS 5 08:05:31.47 210.585 00:30:31.47
232 DE TEAM LINDENHOF SB 02 08:05:31.73 210.555 00:30:31.73
233 CZ SVOBODA Jiří "B" Lenka 1 08:05:32.04 210.519 00:30:32.04
234 CH HÖSLI Walter Phantom 08:05:32.24 210.496 00:30:32.24
235 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Don Haraka 08:05:32.45 210.472 00:30:32.45
236 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 02 08:05:32.94 210.416 00:30:32.94
237 CZ LAŇKA Alfons Ing. Marta 08:05:33.18 210.389 00:30:33.18
238 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 9 08:05:34.04 210.290 00:30:34.04
239 DE GOETZ Guenter "A" Bodo 08:05:34.34 210.255 00:30:34.34
240 AT STRAIF Walter Wendy 08:05:34.59 210.227 00:30:34.59
241 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Rachel 08:05:34.74 210.210 00:30:34.74
242 CH SCHNEEBERGER Roman Snowstorm 08:05:35.44 210.129 00:30:35.44
243 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Pinta 08:05:35.89 210.078 00:30:35.89
244 CZ KONOPÍK Jiří Lucie 08:05:36.07 210.057 00:30:36.07
245 AT GASSER Reinhard Gator 08:05:36.10 210.054 00:30:36.10
246 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Lambrechts II. 08:05:36.39 210.021 00:30:36.39
247 CZ VACEK Josef Jiřík 08:05:36.52 210.006 00:30:36.52
248 CZ REIN Jan "A" Miki 08:05:36.54 210.004 00:30:36.54
249 DE SCHWARM Claudia Champ 08:05:36.82 209.972 00:30:36.82
250 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Gaby 08:05:36.86 209.967 00:30:36.86
251 PL MICHALAK Bogdan Mila 31 08:05:37.11 209.938 00:30:37.11
252 CZ ATH Květná Abonent 6 08:05:37.73 209.868 00:30:37.73
253 ES USO ASKARRA Odei 08:05:38.32 209.800 00:30:38.32
254 SK TEAM LUTERAN + HRICIK + BAŠISTA Surprise 08:05:38.85 209.740 00:30:38.85
255 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp WB 02 08:05:39.13 209.708 00:30:39.13
256 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Simča 08:05:39.27 209.692 00:30:39.27
257 DE SKOPLJAK Denis Deedle 08:05:39.35 209.683 00:30:39.35
258 PL KOZLENIA Artur Zygi 08:05:39.63 209.651 00:30:39.63
259 AT LEICHTFRIED Walter Luc 2 08:05:39.92 209.618 00:30:39.92
260 DE TEAM TEISTUNGEN Temper 08:05:39.94 209.616 00:30:39.94
261 CZ KONEČNÝ Vlastimil Janka 08:05:40.17 209.589 00:30:40.17
262 CZ STRNAD Jaroslav Zoe 08:05:40.37 209.567 00:30:40.37
263 PL SZYMAŃSKI Zbigniew * SZ 89 08:05:40.40 209.563 00:30:40.40
264 CZ BALKONOVÝ ODCHOV Venca Matýsek 08:05:40.66 209.534 00:30:40.66
265 CZ HONEŠ Jiří Doctor 08:05:40.90 209.506 00:30:40.90
266 AT STOCKINGER Franz Gitti 08:05:41.17 209.475 00:30:41.17
267 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 3114 08:05:41.43 209.446 00:30:41.43
268 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp WB 06 08:05:41.67 209.419 00:30:41.67
269 NL POELMAN Combinatie PC 02 08:05:42.21 209.357 00:30:42.21
270 DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Tomke 08:05:42.29 209.348 00:30:42.29
271 DE BRANDT Daniel ORL Anne 08:05:42.76 209.295 00:30:42.76
272 CZ GRUBER Simon John 08:05:42.98 209.270 00:30:42.98
273 AT TEAM ROTER BARON TRB 6 08:05:43.10 209.256 00:30:43.10
274 DE WINGS 2 WIN WW 04 08:05:43.31 209.232 00:30:43.31
275 ES USO ASKARRA Basajaun 08:05:43.38 209.224 00:30:43.38
276 SK VALÁPKA - POKOPEC Team Leader I. 08:05:43.56 209.204 00:30:43.56
277 AT GRATZER Marco Roy 08:05:43.82 209.174 00:30:43.82
278 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Mona 08:05:44.20 209.131 00:30:44.20
279 AT RÖTZER Franz Top 09 08:05:44.51 209.096 00:30:44.51
280 SK PONIŠTIAK Rudolf + Jakub Šimon 08:05:44.64 209.081 00:30:44.64
281 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Elevation 08:05:45.04 209.036 00:30:45.04
282 CZ ATH Květná Abonent 11 08:05:45.16 209.023 00:30:45.16
283 CZ REIN Jan "A" Ann 08:05:45.31 209.006 00:30:45.31
284 SK FORGÁČ Marek MF 02 08:05:45.41 208.994 00:30:45.41
285 DE BEHLKE Andreas AB 05 08:05:45.51 208.983 00:30:45.51
286 AT STEINER Alfred Avantin 2 08:05:45.73 208.958 00:30:45.73
287 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" King of Talent II. 08:05:45.80 208.950 00:30:45.80
288 CH SCHNEEBERGER Roman Snowball 08:05:45.98 208.930 00:30:45.98
289 CZ KONEČNÝ Vlastimil Vitra 08:05:46.31 208.892 00:30:46.31
290 CZ SVOBODA Jiří "B" Ela 1 08:05:46.66 208.853 00:30:46.66
291 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 07 08:05:47.32 208.778 00:30:47.32
292 DE BEHLKE Andreas AB 03 08:05:47.44 208.765 00:30:47.44
293 DE TEAM GERMANY - W A Waldow + Silvia Thiel WS 4 08:05:47.85 208.718 00:30:47.85
294 PL SEDLACEK Josef Euchides 08:05:48.44 208.652 00:30:48.44
295 DE HEROES OF THE SKY Liam 08:05:48.89 208.601 00:30:48.89
296 AT KUTLESA Slavko SLK 54 08:05:49.12 208.575 00:30:49.12
297 CZ IŠTVÁNEK & ŠIK Team Lucka 08:05:49.14 208.573 00:30:49.14
298 DE TEAM GERMANY - W A Waldow + Silvia Thiel WS 1 08:05:49.39 208.544 00:30:49.39
299 AT NAGELHOFER Robert Kirschblüte 1023 08:05:49.49 208.533 00:30:49.49
300 CZ MAČALA Zdeněk Blesk 08:05:49.64 208.516 00:30:49.64
301 PL BRASZKO Adam i Helena Lis 08:05:49.81 208.497 00:30:49.81
302 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Maybee 08:05:49.89 208.488 00:30:49.89
303 SK BINDAS Štefan JUN. SBJ 03 08:05:50.19 208.454 00:30:50.19
304 CZ KULÍK Přemysl Pegas 08:05:50.34 208.437 00:30:50.34
305 DE SG STEFFL SGS 03 08:05:50.63 208.405 00:30:50.63
306 CZ HONEŠ Jiří Cavendish 08:05:50.83 208.382 00:30:50.83
307 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 2594 08:05:51.03 208.360 00:30:51.03
308 SK VALÁPKA - POKOPEC Team Domča 08:05:51.24 208.336 00:30:51.24
309 CZ ROMANČÍK Jaromír Pepík 08:05:51.35 208.324 00:30:51.35
310 CH SCHNEEBERGER Roman Snowbird 08:05:51.54 208.302 00:30:51.54
311 CZ KONOPÍK Jiří Lord 08:05:51.58 208.298 00:30:51.58
312 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "A" Tecqua 01 08:05:51.75 208.279 00:30:51.75
313 DE HOCHSCHERFF Udo Sveni 08:05:51.89 208.263 00:30:51.89
314 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Benji 08:05:52.05 208.245 00:30:52.05
315 CZ KLEMENS Karel 5K 08:05:52.34 208.212 00:30:52.34
316 CZ GRUBER Lubomír Zdeňka 08:05:52.58 208.185 00:30:52.58
317 SK LAŠ Vladimír Las 6 08:05:52.93 208.146 00:30:52.93
318 DE LECKE Theo & Markus TM 08 08:05:53.30 208.104 00:30:53.30
319 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team "A" Trengfa 08:05:53.65 208.065 00:30:53.65
320 CZ SVOBODA Jiří "A" Zuzka 08:05:53.97 208.029 00:30:53.97
321 AT NÖRES Kurt Noma 08:05:54.15 208.009 00:30:54.15
322 SK MOKOŠ + VÁROŠ Vadara 08:05:54.35 207.987 00:30:54.35
323 DE SPRANG Matthias MS 04 08:05:54.59 207.960 00:30:54.59
324 AT GASSER Reinhard Gaucho 08:05:54.80 207.936 00:30:54.80
325 CZ KAREL Jan El Pid 08:05:56.09 207.792 00:30:56.09
326 DE HIENZSCH Frank FH 2 08:05:56.45 207.751 00:30:56.45
327 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 2 08:05:56.56 207.739 00:30:56.56
328 SK J & I MARTON TEAM Hrdza 08:05:56.99 207.691 00:30:56.99
329 CH WIRZ Team Greipel 08:05:58.09 207.568 00:30:58.09
330 PL BRASZKO Adam i Helena Gucio 08:05:58.20 207.556 00:30:58.20
331 CZ STRAPINA Jiří Jury 08:05:58.47 207.526 00:30:58.47
332 DE WICHERT KARL-HEINZ Zatopek 08:05:58.79 207.490 00:30:58.79
333 BE COPPENS Peter Tom 08:05:58.95 207.472 00:30:58.95
334 CH TEAM ANDERHUB Airspeed 08:05:59.50 207.411 00:30:59.50
335 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 11 08:06:00.49 207.300 00:31:00.49
336 SK DREXLEROVÁ Helena Kincsem 08:06:00.86 207.259 00:31:00.86
337 CZ REIN Jan "A" Kali 08:06:01.23 207.218 00:31:01.23
338 CZ EM-EKO.CZ Zuza 08:06:01.36 207.203 00:31:01.36
339 DE TEAM SASSE WELZEL Schmi.-Koch 4 08:06:01.52 207.186 00:31:01.52
340 PL BRASZKO Adam i Helena Iskra 08:06:01.91 207.142 00:31:01.91
341 PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Sisi 08:06:02.44 207.083 00:31:02.44
342 CZ MAJKA + JAN TEAM Majka 08:06:02.90 207.032 00:31:02.90
343 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek T 2 08:06:03.17 207.002 00:31:03.17
344 SK MOKOŠ + VÁROŠ Molly 08:06:03.20 206.999 00:31:03.20
345 CZ FLY YOUNG STARS Elza 08:06:03.55 206.960 00:31:03.55
346 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Transilvania 08:06:03.78 206.934 00:31:03.78
347 CZ LAŇKA Alfons Ing. Maruš 08:06:03.88 206.923 00:31:03.88
348 CZ KAREL Jan Fortschrit 514 08:06:04.15 206.893 00:31:04.15
349 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Little Hanni 08:06:04.72 206.830 00:31:04.72
350 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Hana´s Star 08:06:05.11 206.787 00:31:05.11
351 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" One For Mee 08:06:05.63 206.729 00:31:05.63
352 CZ HLOUŠ Pavel Miserly 08:06:05.80 206.710 00:31:05.80
353 CZ MACHALA František Lady 08:06:06.18 206.668 00:31:06.18
354 SK GENČUR František Genie 08:06:06.40 206.644 00:31:06.40
355 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Ocean 08:06:06.83 206.596 00:31:06.83
356 DE MESTRE SILVA Henrique 08:06:07.06 206.571 00:31:07.06
357 DE FRANZISKA "A" Franziska 6 08:06:07.53 206.519 00:31:07.53
358 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-393 08:06:07.67 206.503 00:31:07.67
359 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Curacao 08:06:08.11 206.455 00:31:08.11
360 CZ SVOBODA Jiří "B" Terezka 1 08:06:08.31 206.433 00:31:08.31
361 CZ ROMANČÍK Jaromír Depař 08:06:08.33 206.430 00:31:08.33
362 DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Bente 08:06:08.60 206.401 00:31:08.60
363 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 323 08:06:08.69 206.391 00:31:08.69
364 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 10 08:06:08.97 206.360 00:31:08.97
365 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 10 08:06:09.05 206.351 00:31:09.05
366 CZ PINTERA & MAZUCH Lancelot 08:06:09.36 206.317 00:31:09.36
367 CZ IŠTVÁNEK & ŠIK Team Vichr 1 08:06:09.65 206.285 00:31:09.65
368 SK PJ PIGEONS PJ Danny 08:06:09.76 206.272 00:31:09.76
369 CZ BOUCHAL Martin Netvor 08:06:10.17 206.227 00:31:10.17
370 SK DZURÍK Marián Tobi 13 08:06:10.29 206.214 00:31:10.29
371 CZ LAŇKA Alfons Ing. Mirek 08:06:10.51 206.190 00:31:10.51
372 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 6 08:06:10.74 206.164 00:31:10.74
373 CZ GRUBER Simon Sabinka 08:06:10.80 206.158 00:31:10.80
374 CZ HANZEL Štefan Han 34 08:06:11.30 206.103 00:31:11.30
375 CZ FLY YOUNG STARS Kryštof 08:06:11.37 206.095 00:31:11.37
376 DE GEBHARDT Reinhard Reds 08:06:11.93 206.033 00:31:11.93
377 CZ GORCA TEAM Karina 08:06:12.48 205.973 00:31:12.48
378 CZ CH.ST. JOPPI + SVĚTLÍK Jiří Kopp Pepa 08:06:13.12 205.902 00:31:13.12
379 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Thalia 08:06:13.52 205.858 00:31:13.52
380 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 2122 08:06:13.78 205.830 00:31:13.78
381 PL LACH Adrian * Figifigi 08:06:14.11 205.794 00:31:14.11
382 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-2072 08:06:14.41 205.761 00:31:14.41
383 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "A" Tecqua 06 08:06:14.58 205.742 00:31:14.58
384 CZ GRIPENI Čáslav Speedy 08:06:14.91 205.706 00:31:14.91
385 DE TEAM HESSENBOYS One Loft Pigeon Racing THB 71 08:06:15.08 205.687 00:31:15.08
386 DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Alex 08:06:15.33 205.660 00:31:15.33
387 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 3 08:06:15.82 205.606 00:31:15.82
388 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "A" Tecqua 04 08:06:16.82 205.497 00:31:16.82
389 CH WIRZ Team Alaphillippe 08:06:17.22 205.453 00:31:17.22
390 CH WIRZ Team Quintana 08:06:17.52 205.420 00:31:17.52
391 DE GOETZ Guenter "B" Beppo 08:06:17.75 205.395 00:31:17.75
392 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Just do It 08:06:18.47 205.316 00:31:18.47
393 AT KUTLESA Slavko SLK 65 08:06:18.98 205.260 00:31:18.98
394 DE BEHLKE Andreas AB 01 08:06:19.13 205.244 00:31:19.13
395 DE GEBHARDT Reinhard Rex 08:06:20.30 205.116 00:31:20.30
396 DE WICHERT KARL-HEINZ Lendl 08:06:20.78 205.064 00:31:20.78
397 CZ DUDA Přemysl Hery 08:06:21.09 205.030 00:31:21.09
398 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "B" Rosenthal 2 08:06:21.38 204.998 00:31:21.38
399 CZ PŘÍVARA Vladimír Ozzi 08:06:21.51 204.984 00:31:21.51
400 AT GRATZER Marco "B" Karl 08:06:21.72 204.961 00:31:21.72
401 DE ZG HELIOS A Zenith 08:06:21.96 204.935 00:31:21.96
402 CZ ROMANČÍK Jaromír Michal 08:06:22.28 204.900 00:31:22.28
403 PL WÓJCIK Piotr Asia 08:06:23.76 204.739 00:31:23.76
404 CH ZG HELIOS B ZG 06 08:06:24.97 204.608 00:31:24.97
405 CZ HANZEL Štefan Han 35 08:06:27.90 204.290 00:31:27.90
406 CZ HANZEL Štefan Han 38 08:06:28.19 204.259 00:31:28.19
407 CZ ATH Květná Abonent 13 08:06:30.12 204.051 00:31:30.12
408 CZ VIKTORÍN Lukáš Luky 08:06:30.33 204.028 00:31:30.33
409 DE SG STEFFL SGS 12 08:06:30.77 203.980 00:31:30.77
410 DE SCHWARM Claudia Heinz 08:06:30.89 203.967 00:31:30.89
411 AT WIEFLER Alois Helmut 08:06:32.99 203.741 00:31:32.99
412 AT GRATZER Marco "B" Franz Ferdinand 08:06:33.26 203.712 00:31:33.26
413 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Buba 08:06:33.99 203.634 00:31:33.99
414 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Lovka 08:06:34.63 203.565 00:31:34.63
415 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 4 08:06:35.91 203.427 00:31:35.91
416 DE FAMILIE MEIER Tina She 08:06:36.76 203.336 00:31:36.76
417 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 4164 08:06:37.60 203.246 00:31:37.60
418 DE TEAM GERMANY Toni Deigner Topic 08:06:37.70 203.235 00:31:37.70
419 CZ MALACH Ladislav Wirra 08:06:38.81 203.117 00:31:38.81
420 AT RÖTZER Franz Top 02 08:06:41.61 202.818 00:31:41.61
421 CZ MACHALA František Daisy 08:06:41.88 202.789 00:31:41.88
422 CZ GRUBER Simon Žofka 08:06:43.10 202.659 00:31:43.10
423 CH SCHNEEBERGER Roman Snowflake 08:06:45.25 202.430 00:31:45.25
424 CZ REIN Jan "B" Mona 08:06:45.66 202.387 00:31:45.66
425 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Kolínek Team 01 08:06:46.85 202.260 00:31:46.85
426 DE TEAM LINDENHOF SB 03 08:06:48.65 202.070 00:31:48.65
427 SK LAŠ Vladimír Las 3 08:06:49.25 202.006 00:31:49.25
428 CZ PŘÍVARA Vladimír Besty 08:06:49.64 201.965 00:31:49.64
429 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Wisconsin 08:06:49.84 201.944 00:31:49.84
430 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Lynn 08:06:51.04 201.817 00:31:51.04
431 CZ DVOŘÁK Zbyněk Francesco 08:06:54.03 201.502 00:31:54.03
432 CZ GRIPENI Čáslav Semil 08:06:54.79 201.422 00:31:54.79
433 CZ MALACH Ladislav Rosi 08:06:56.99 201.190 00:31:56.99
434 DE TEAM SASSE WELZEL Abuc.-Bobi 1 08:06:57.19 201.169 00:31:57.19
435 SK TATRY-DERBY DT 5 08:06:58.19 201.065 00:31:58.19
436 CZ REIN Jan "A" Nela 08:06:58.64 201.017 00:31:58.64
437 CZ VIKTORÍN Lukáš Zdenka 08:06:58.81 201.000 00:31:58.81
438 DE GOETZ Guenter "A" Bailey 08:06:59.76 200.900 00:31:59.76
439 CZ MADE IN VYSEKAL JÄGERNDORF - SILESIA TEAM Hujerka 08:07:03.84 200.474 00:32:03.84
440 AT STRAIF Walter Wichtl 08:07:17.33 199.078 00:32:17.33
441 AT KUTLESA Slavko SLK 59 08:07:35.91 197.187 00:32:35.91
442 CZ HEILMEIER Josef Piškot 08:07:56.37 195.146 00:32:56.37
443 DE SCHWARM Claudia Weihegold 08:08:00.16 194.772 00:33:00.16
444 CZ KULÍK Přemysl Favorit 08:08:00.64 194.725 00:33:00.64
445 DE TEAM SPREEWALD Carnival 08:08:00.83 194.706 00:33:00.83
446 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Mini Christo 08:08:02.04 194.587 00:33:02.04
447 CZ PŘÍVARA Vladimír Ryxo 08:08:02.70 194.523 00:33:02.70
448 CZ BUREŠ Team Tramín 08:08:05.10 194.287 00:33:05.10
449 SK ČÁNI Ĺudovít Monika 08:08:05.79 194.220 00:33:05.79
450 PL KOZLENIA Artur Janek 08:08:06.61 194.140 00:33:06.61
451 AT WIEFLER Alois Jan 08:08:08.01 194.003 00:33:08.01
452 CZ MAKANAKI Team Naki 08:08:16.65 193.164 00:33:16.65
453 AT GASSER Reinhard Gambit 08:08:22.04 192.644 00:33:22.04
454 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 02 08:08:34.97 191.407 00:33:34.97
455 SK VOJTKO Milan Emil 08:09:20.67 187.162 00:34:20.67
456 AT HOFMANN Leopold HL 9 08:09:49.54 184.577 00:34:49.54
457 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "A" Schinze 2 08:09:51.32 184.419 00:34:51.32
458 AT KUTLESA Slavko SLK 42 08:09:52.58 184.308 00:34:52.58
459 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Nadine 08:09:53.05 184.267 00:34:53.05
460 AT NAGELHOFER Robert Orchidee 1028 08:09:53.34 184.241 00:34:53.34
461 DE FELBINGER Gerhard Adam 08:09:53.74 184.206 00:34:53.74
462 CZ RACING WITH TARASTARS Fillipstr 08:09:53.89 184.193 00:34:53.89
463 PL SZYMCZYK Wiktor Kasia 08:09:54.87 184.107 00:34:54.87
464 SK PJ PIGEONS PJ Royal 08:09:55.96 184.011 00:34:55.96
465 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Destiny 73 08:09:56.04 184.004 00:34:56.04
466 CZ EM-EKO.CZ Hrusa 08:09:56.43 183.970 00:34:56.43
467 CZ REIN Jan "A" Ali 08:09:56.83 183.935 00:34:56.83
468 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team "A" Speedy 08:09:57.10 183.911 00:34:57.10
469 CZ STRNAD Jaroslav Camille 08:09:57.88 183.843 00:34:57.88
470 SK PJ PIGEONS PJ Berry 08:09:57.99 183.833 00:34:57.99
471 CZ SKOKAN Pavel Black Jack II. 08:09:58.62 183.778 00:34:58.62
472 DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Sam 08:09:59.15 183.732 00:34:59.15
473 AT HÖLD Erich Paul 08:09:59.19 183.728 00:34:59.19
474 CZ POSPÍŠIL Petr Jako 08:09:59.65 183.688 00:34:59.65
474 DE SPITZBERG Team Uwe 2 08:09:59.65 183.688 00:34:59.65
476 CZ KONOPÍK Jiří Yva 08:09:59.87 183.669 00:34:59.87
477 CZ HAŠŠO Slavomír Angličanka 08:09:59.92 183.664 00:34:59.92
478 AT GRATZER Marco Krambambuli 08:10:00.39 183.623 00:35:00.39
479 DE MESTRE SILVA Tiago 08:10:00.68 183.598 00:35:00.68
480 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Jožko 08:10:00.79 183.588 00:35:00.79
481 SK PJ PIGEONS PJ Superb 08:10:01.06 183.564 00:35:01.06
482 CZ EM-EKO.CZ Kareta 08:10:02.19 183.466 00:35:02.19
483 AT STRAIF Walter Wundervoll 08:10:02.25 183.461 00:35:02.25
484 DE WOLTERINK Gerald Gerald 519 08:10:02.35 183.452 00:35:02.35
485 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Leo 08:10:02.72 183.420 00:35:02.72
486 CZ BUREŠ Team Karmazín 08:10:02.96 183.399 00:35:02.96
487 CZ KLEMENSOVÁ Sára Bezzubka 08:10:03.01 183.394 00:35:03.01
488 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Versailles 08:10:03.67 183.337 00:35:03.67
489 DE SG STEFFL SGS 06 08:10:03.69 183.335 00:35:03.69
490 PL MICHALAK Bogdan Kowal 34 08:10:04.20 183.291 00:35:04.20
491 DE GOETZ Guenter "B" Bruno 08:10:04.35 183.277 00:35:04.35
492 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 11 08:10:04.36 183.277 00:35:04.36
493 DE SG SCHMIDT - SOMMER Aurora 08:10:04.51 183.264 00:35:04.51
494 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Alfreda 08:10:04.66 183.251 00:35:04.66
495 SK FORGÁČ Marek MF 01 08:10:04.91 183.229 00:35:04.91
496 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2964 08:10:04.97 183.224 00:35:04.97
497 CZ LAŇKA Alfons Ing. Petra 08:10:05.12 183.210 00:35:05.12
498 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 12 08:10:05.93 183.140 00:35:05.93
499 CZ ZÁLEŠÁK Josef Beny 08:10:06.03 183.131 00:35:06.03
500 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Naaide 08:10:06.12 183.123 00:35:06.12
501 DE SKOPLJAK Denis Deco 08:10:06.21 183.116 00:35:06.21
502 DE TEAM TEISTUNGEN Groovy 08:10:06.43 183.097 00:35:06.43
503 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Szakal 08:10:06.48 183.092 00:35:06.48
504 AT KOSEL / EHMANN Team Anja 08:10:06.64 183.078 00:35:06.64
505 AT KUTLESA Slavko SLK 34 08:10:06.75 183.069 00:35:06.75
506 CZ GRUBER Lubomír Pavlínka 08:10:06.82 183.063 00:35:06.82
507 AT MARCHAT Franz Schumi Girl 08:10:07.07 183.041 00:35:07.07
508 PL MATUSIAK & STEPOROWSKI Team M&S 3 08:10:07.70 182.986 00:35:07.70
509 DE SCHWARM Claudia Steen 08:10:08.09 182.952 00:35:08.09
510 HU VIGLIDÁN Ágoston SZA 12 08:10:08.15 182.947 00:35:08.15
511 DE SG STEFFL SGS 04 08:10:08.18 182.945 00:35:08.18
512 CZ KLEMENS Karel 9KK 08:10:08.45 182.921 00:35:08.45
513 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" My Tip III. 08:10:08.55 182.912 00:35:08.55
514 DE FRANZISKA "B" Franziska 8 08:10:08.76 182.894 00:35:08.76
515 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 0873 08:10:08.82 182.889 00:35:08.82
516 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Celina 08:10:08.93 182.879 00:35:08.93
517 DE FRANZISKA "B" Franziska 13 08:10:09.30 182.847 00:35:09.30
518 DE TEAM SASSE WELZEL Gock.-Koch II. 8 08:10:09.63 182.819 00:35:09.63
519 CH ZG HELIOS B ZG 04 08:10:09.75 182.808 00:35:09.75
520 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team "A" Edwin 08:10:09.92 182.794 00:35:09.92
521 CH WIRZ Team Mollema 08:10:10.03 182.784 00:35:10.03
522 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 07 08:10:10.14 182.775 00:35:10.14
523 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 7 08:10:10.43 182.749 00:35:10.43
524 CZ PINTERA & MAZUCH Jupidka 08:10:10.45 182.748 00:35:10.45
525 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 2024 08:10:10.66 182.730 00:35:10.66
526 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 2078 08:10:10.81 182.717 00:35:10.81
527 CH JUD Roman Hurricane 08:10:10.98 182.702 00:35:10.98
528 SK KUJANIK Team KT 02 08:10:11.01 182.699 00:35:11.01
529 CH TEAM FROHMATTA Lambrigger Josef Apollo 08:10:11.19 182.684 00:35:11.19
530 DE BEHLKE Andreas AB 04 08:10:11.38 182.667 00:35:11.38
531 DE TEAM GERMANY Toni Deigner Tootles 08:10:11.41 182.665 00:35:11.41
532 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "B" Klaus 3 08:10:11.71 182.639 00:35:11.71
533 CZ KLEMENS Karel 12KK 08:10:11.99 182.615 00:35:11.99
534 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Vital 08:10:12.04 182.610 00:35:12.04
535 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 08 08:10:12.38 182.581 00:35:12.38
536 DE TEAM SASSE WELZEL Abuc.-Gö. 003 1 08:10:12.74 182.550 00:35:12.74
537 SK KUJANIK Team KT 01 08:10:13.01 182.526 00:35:13.01
538 AT RÖTZER Franz Top 05 08:10:13.16 182.513 00:35:13.16
539 DE GEBHARDT Reinhard Reflexion 08:10:13.23 182.507 00:35:13.23
540 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-391 08:10:13.44 182.489 00:35:13.44
541 CZ ESHEK Bohdan Alisa 08:10:13.49 182.485 00:35:13.49
542 HU SZALMA - BACSKAI Team Saffron 08:10:13.75 182.462 00:35:13.75
543 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Petra 08:10:13.79 182.459 00:35:13.79
544 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Radek 08:10:13.98 182.443 00:35:13.98
545 AT KUTLESA Slavko SLK 67 08:10:14.48 182.399 00:35:14.48
546 DE FRANZISKA "B" Franziska 12 08:10:14.66 182.384 00:35:14.66
547 SK COMOREK Pavel Raoul 08:10:15.03 182.352 00:35:15.03
548 HU ISTVÁN Márkus Marshy 08:10:15.23 182.335 00:35:15.23
549 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 09 08:10:15.31 182.328 00:35:15.31
550 CZ GRIPENI Čáslav Black 08:10:15.35 182.324 00:35:15.35
551 CZ RACING WITH TARASTARS Včelička 08:10:15.59 182.304 00:35:15.59
552 DE TEAM TEISTUNGEN Grofin 08:10:15.63 182.300 00:35:15.63
553 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 10 08:10:15.93 182.274 00:35:15.93
554 HU GÁBOR Scheily SCH 642 08:10:15.96 182.272 00:35:15.96
555 CZ KUDELA Jaromír Ing. Ivana 08:10:16.07 182.262 00:35:16.07
556 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-397 08:10:16.22 182.249 00:35:16.22
557 CZ ATH Květná Abonent 15 08:10:16.39 182.235 00:35:16.39
558 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team PM 04 08:10:16.52 182.224 00:35:16.52
559 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 10 08:10:16.69 182.209 00:35:16.69
560 SK KONŠ Milan Belgo 08:10:16.71 182.207 00:35:16.71
561 AT TEAM MÜLVIERTEL Lindtner Tiziana 08:10:16.78 182.201 00:35:16.78
562 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "A" Tecqua 03 08:10:16.94 182.187 00:35:16.94
563 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Venuše 08:10:17.13 182.171 00:35:17.13
564 AT KUTLESA Slavko SLK 22 08:10:17.38 182.150 00:35:17.38
565 HU GÁBOR Takács TG 540 08:10:17.46 182.143 00:35:17.46
566 CZ LAŇKA Alfons Ing. Katka 08:10:17.66 182.126 00:35:17.66
567 CZ HONEŠ Jiří Silvére 08:10:18.08 182.089 00:35:18.08
568 CZ KUDELA Jaromír Ing. Kája 08:10:18.21 182.078 00:35:18.21
569 AT BLIEGE Felix Roman 08:10:18.25 182.075 00:35:18.25
570 CH WIRZ Team Roglic 08:10:18.43 182.059 00:35:18.43
571 PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Karol 08:10:18.44 182.058 00:35:18.44
572 SK KONŠ Milan Čert 08:10:18.54 182.050 00:35:18.54
573 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Alois 08:10:18.66 182.040 00:35:18.66
574 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Lambrechts 08:10:18.70 182.036 00:35:18.70
575 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 054 08:10:18.73 182.034 00:35:18.73
576 CZ BUREŠ + PÍTRA Team Virginia 08:10:18.92 182.017 00:35:18.92
577 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team "A" Doleng 08:10:19.05 182.006 00:35:19.05
578 CH BONSEMEIER & PEIXOTO Team BP 03 08:10:19.06 182.005 00:35:19.06
579 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek T 4 08:10:19.42 181.974 00:35:19.42
580 CZ ŠABATA Jan J.Š. 01 08:10:19.75 181.946 00:35:19.75
581 SK TEAM LUTERAN + HRICIK + BAŠISTA Brick 08:10:19.88 181.935 00:35:19.88
582 SK LAŠ Vladimír Las 2 08:10:20.13 181.913 00:35:20.13
583 CZ GRUBER Simon Blue Jack 08:10:20.35 181.894 00:35:20.35
584 PL SZYMAŃSKI Zbigniew * SZ 94 08:10:20.47 181.884 00:35:20.47
585 DE TEAM HESSENBOYS One Loft Pigeon Racing THB 27 08:10:20.52 181.880 00:35:20.52
586 CZ BUREŠ + PÍTRA Team Minnesota 08:10:20.71 181.864 00:35:20.71
587 CZ ATH Květná Abonent 20 08:10:20.86 181.851 00:35:20.86
588 CZ HANZEL Štefan Han 24 08:10:21.03 181.836 00:35:21.03
589 SK BINDAS Štefan JUN. SBJ 04 08:10:21.11 181.829 00:35:21.11
590 NO HELGESEN Bjorn Ove Mira 290 08:10:21.77 181.773 00:35:21.77
591 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3163 08:10:21.85 181.766 00:35:21.85
592 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "C" Helmut 2 08:10:22.03 181.750 00:35:22.03
593 AT WEINBERGER Hannes WH 30 08:10:22.43 181.716 00:35:22.43
594 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 387 08:10:22.85 181.680 00:35:22.85
595 DE WINGS 2 WIN WW 06 08:10:23.26 181.645 00:35:23.26
596 CZ ATH Květná Abonent 5 08:10:23.30 181.642 00:35:23.30
597 CH SCHNEEBERGER Roman Snowarrow 08:10:23.91 181.590 00:35:23.91
598 SK HROZEN Peter Jana 08:10:24.11 181.573 00:35:24.11
599 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Trojka 08:10:24.15 181.569 00:35:24.15
600 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 3274 08:10:24.34 181.553 00:35:24.34
601 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team PM 03 08:10:24.37 181.550 00:35:24.37
602 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Nina 08:10:24.51 181.538 00:35:24.51
603 DE HOOP Michael Haimo 08:10:24.67 181.525 00:35:24.67
604 CH SCHNEEBERGER Roman Snowfighter 08:10:24.69 181.523 00:35:24.69
605 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek S 2 08:10:24.85 181.509 00:35:24.85
606 CH WIRZ Team Fuglsang 08:10:24.93 181.502 00:35:24.93
607 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 1 08:10:25.20 181.479 00:35:25.20
608 CZ ŠKOVRAN Stanislav Porthos 08:10:25.33 181.468 00:35:25.33
609 PL WRÓBEL Michal & Patryk Slawomir 08:10:25.43 181.460 00:35:25.43
610 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Mini Nitra 08:10:25.80 181.428 00:35:25.80
611 CZ KUDELA Jaromír Ing. Václav 08:10:26.14 181.399 00:35:26.14
612 PL MICHALAK Bogdan Sienka 37 08:10:26.32 181.384 00:35:26.32
613 SK PJ PIGEONS PJ Wiki 08:10:26.47 181.371 00:35:26.47
614 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Kolínek Team 05 08:10:26.65 181.356 00:35:26.65
615 PL SEDLACEK Josef Kalywar 08:10:26.97 181.328 00:35:26.97
616 CZ SKOKAN Pavel Black Jack 08:10:26.98 181.328 00:35:26.98
617 CZ PŘÍVARA Vladimír Matty 08:10:27.05 181.322 00:35:27.05
618 AT HALATSCHEK Dietmar As 2 08:10:27.15 181.313 00:35:27.15
619 CZ EM-EKO.CZ Joka 08:10:27.65 181.270 00:35:27.65
620 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Zdeněk 08:10:27.84 181.254 00:35:27.84
621 PT PEDRO PORTO Project X Polo 08:10:28.11 181.231 00:35:28.11
622 CZ KUDELA Jaromír Ing. Petra 08:10:28.22 181.222 00:35:28.22
623 PL WRÓBEL Michal & Patryk Amuro 08:10:28.38 181.208 00:35:28.38
624 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "C" Timo 1 08:10:28.39 181.207 00:35:28.39
625 CZ SVOBODA Jiří "B" Jana 1 08:10:28.51 181.197 00:35:28.51
626 CZ MADE IN VYSEKAL JÄGERNDORF - SILESIA TEAM Peťula 08:10:28.54 181.195 00:35:28.54
627 SK TATRY-DERBY DT 1 08:10:28.81 181.172 00:35:28.81
628 DE SEEBACH SIEDLER Team MB 03 08:10:28.85 181.168 00:35:28.85
629 SK COMOREK Pavel Yvonne 08:10:29.17 181.141 00:35:29.17
630 DE WICHERT KARL-HEINZ Kratochvilova 08:10:29.22 181.137 00:35:29.22
631 CZ RACING WITH TARASTARS Lima 08:10:29.42 181.120 00:35:29.42
632 DE TEAM LINDENHOF SB 06 08:10:29.94 181.076 00:35:29.94
633 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Erth Summit II. 08:10:30.03 181.068 00:35:30.03
634 CZ PINTERA & MAZUCH Karabo 08:10:30.52 181.026 00:35:30.52
635 DE BRANDT Daniel ORL Rudi Völler 08:10:30.68 181.013 00:35:30.68
636 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Septimus 08:10:31.05 180.981 00:35:31.05
637 CZ VACEK Josef Jaruška 08:10:31.30 180.960 00:35:31.30
638 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Pětka 08:10:31.31 180.959 00:35:31.31
639 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Ares Power 08:10:31.56 180.938 00:35:31.56
640 AT MARCHAT Franz Gambler 08:10:31.70 180.926 00:35:31.70
641 DE SCHWARM Claudia Rembrandt 08:10:31.91 180.908 00:35:31.91
642 CZ KRÁL František Goliáš 08:10:32.47 180.861 00:35:32.47
643 CZ MAJKA + JAN TEAM Lucka 08:10:33.10 180.807 00:35:33.10
644 AT KUTLESA Slavko SLK 58 08:10:33.19 180.800 00:35:33.19
645 CH TEAM ANDERHUB Avia 08:10:33.29 180.791 00:35:33.29
646 CZ DVOŘÁK Zbyněk Fabio 08:10:33.34 180.787 00:35:33.34
647 CZ MADE IN VYSEKAL JÄGERNDORF - SILESIA TEAM Kuba 08:10:33.62 180.763 00:35:33.62
647 DE HIENZSCH Frank FH 6 08:10:33.62 180.763 00:35:33.62
649 PL SZYMAŃSKI Zbigniew * SZ 90 08:10:33.76 180.751 00:35:33.76
650 SK TEAM LUTERAN + HRICIK + BAŠISTA Dark George 08:10:33.97 180.734 00:35:33.97
651 CZ VACEK Josef Barunka 08:10:33.99 180.732 00:35:33.99
652 CZ MAKANAKI Team Maka 08:10:34.16 180.717 00:35:34.16
653 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 01 08:10:34.44 180.694 00:35:34.44
654 CZ SVOBODA Jiří "A" Romana 08:10:34.93 180.652 00:35:34.93
655 DE FISCHER Ralph Asp 08:10:35.01 180.646 00:35:35.01
656 AT GRATZER Werner Herz Liebe 08:10:35.58 180.597 00:35:35.58
657 CZ VLČEK Jiří Shyrlei 08:10:35.99 180.563 00:35:35.99
658 PL DABROWSKI Pawel * Dedal 08:10:36.33 180.534 00:35:36.33
658 PL WÓJCIK Piotr Black 08:10:36.33 180.534 00:35:36.33
660 DE WICHERT KARL-HEINZ Navratilova 08:10:37.05 180.473 00:35:37.05
661 AT MARCHAT Franz Mogli 08:10:37.16 180.464 00:35:37.16
662 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 9 08:10:37.18 180.462 00:35:37.18
663 AT BLIEGE Felix Gerhard 08:10:37.35 180.448 00:35:37.35
664 CZ KONEČNÝ Vlastimil Marťa 08:10:37.40 180.444 00:35:37.40
665 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2303 08:10:37.55 180.431 00:35:37.55
666 CH SCHNEEBERGER Roman Snowfall 08:10:37.65 180.422 00:35:37.65
667 DE TEAM GERMANY Toni Deigner Tornado 08:10:37.67 180.421 00:35:37.67
668 CZ HRADIL František Frankie 08:10:37.93 180.399 00:35:37.93
669 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Jupiter 08:10:37.97 180.395 00:35:37.97
670 DE FRANZISKA "A" Franziska 2 08:10:38.11 180.384 00:35:38.11
670 BE COPPENS Peter Laurel 08:10:38.11 180.384 00:35:38.11
672 DE SPRANG Matthias MS 06 08:10:38.34 180.364 00:35:38.34
673 DE LECKE Theo & Markus TM 12 08:10:38.43 180.357 00:35:38.43
674 DE HOOP Michael Hadar 08:10:38.54 180.347 00:35:38.54
675 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-400 08:10:38.76 180.329 00:35:38.76
676 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" River 08:10:38.95 180.313 00:35:38.95
677 CZ BUREŠ + PÍTRA Team Kansas 08:10:39.01 180.308 00:35:39.01
678 AT MARCHAT Franz Willis Lieveling 08:10:39.16 180.295 00:35:39.16
679 DE TEAM LINDENHOF SB 05 08:10:39.37 180.277 00:35:39.37
680 CZ VACEK Josef Pepa. 08:10:39.57 180.261 00:35:39.57
681 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Heylighen II. 08:10:39.70 180.250 00:35:39.70
682 CZ FLY YOUNG STARS Berenika 08:10:39.85 180.237 00:35:39.85
683 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. Dana 08:10:40.24 180.204 00:35:40.24
684 SK PRÍVARA Pavol Kinčen-Paul 08:10:40.25 180.203 00:35:40.25
685 HU SZALMA - BACSKAI Team Sateen 08:10:40.31 180.198 00:35:40.31
686 SK VALÁPKA - POKOPEC Team Johny 08:10:40.60 180.174 00:35:40.60
687 CZ ATH Květná Abonent 4 08:10:40.64 180.170 00:35:40.64
688 SK LAŠ Vladimír Las 4 08:10:40.75 180.161 00:35:40.75
689 CH JUD Roman Spitfire 08:10:40.82 180.155 00:35:40.82
690 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Iro 08:10:41.32 180.113 00:35:41.32
691 CZ HLOUŠ Pavel Woody 08:10:41.63 180.087 00:35:41.63
692 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Perza 08:10:41.92 180.063 00:35:41.92
693 DE SPRANG Matthias MS 09 08:10:42.03 180.054 00:35:42.03
694 AT HALATSCHEK Dietmar As 1 08:10:42.24 180.036 00:35:42.24
695 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3642 08:10:42.54 180.011 00:35:42.54
696 PL LACH Adrian * Euro Bots 08:10:42.75 179.993 00:35:42.75
697 DE HEROES OF THE SKY Markus 08:10:42.80 179.989 00:35:42.80
698 CZ GRUBER Lubomír Mareček 08:10:43.14 179.960 00:35:43.14
699 PL DABROWSKI Pawel * Kana 08:10:43.40 179.938 00:35:43.40
700 DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Jacky 08:10:43.49 179.931 00:35:43.49
701 CZ DAVID Petr Bessi 08:10:43.62 179.920 00:35:43.62
702 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 08:10:43.91 179.896 00:35:43.91
703 DE SPRANG Matthias MS 03 08:10:44.23 179.869 00:35:44.23
704 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 11 08:10:44.67 179.832 00:35:44.67
705 CZ ŠKOVRAN Stanislav d´Artagnan 08:10:44.92 179.811 00:35:44.92
706 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Helena 08:10:45.21 179.787 00:35:45.21
707 DE HEROES OF THE SKY Leoni 08:10:45.39 179.772 00:35:45.39
708 CZ MACHALA František Dolly 08:10:45.40 179.771 00:35:45.40
709 PL KWASNICKI Tomasz Bolek 08:10:45.66 179.749 00:35:45.66
710 DE HEROES OF THE SKY Luka 08:10:45.78 179.739 00:35:45.78
711 CZ HRUDA Jan Karel 6 08:10:45.85 179.733 00:35:45.85
712 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3153 08:10:46.06 179.715 00:35:46.06
713 CZ BUREŠ + PÍTRA Team Connecticut 08:10:46.34 179.692 00:35:46.34
714 CZ KOCIÁN Milan Myslivec 08:10:46.45 179.683 00:35:46.45
715 HU SZALMA - BACSKAI Team Sapphire 08:10:46.50 179.679 00:35:46.50
716 CZ BECHYNĚ Radek Blauw Bange 08:10:46.90 179.645 00:35:46.90
717 PL WRÓBEL Michal & Patryk Zeflik 08:10:47.12 179.627 00:35:47.12
718 DE WINGS 2 WIN WW 02 08:10:47.35 179.607 00:35:47.35
719 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Talent 1 08:10:47.52 179.593 00:35:47.52
720 PL MATUSIAK & STEPOROWSKI Team M&S 4 08:10:47.54 179.592 00:35:47.54
721 PL DABROWSKI Pawel * Dalia 08:10:48.07 179.547 00:35:48.07
722 CZ SKOKAN Pavel Black Pearl 08:10:48.21 179.536 00:35:48.21
723 PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Maestro 08:10:48.72 179.493 00:35:48.72
724 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 376 08:10:48.73 179.492 00:35:48.73
725 DE TEAM SPREEWALD Oswald 08:10:49.05 179.465 00:35:49.05
726 AT KOSEL / EHMANN Team Noha 08:10:49.20 179.453 00:35:49.20
727 SK VALÁPKA - POKOPEC Team Stela 08:10:49.31 179.444 00:35:49.31
728 PL DABROWSKI Pawel * Kora 08:10:49.46 179.431 00:35:49.46
729 AT BLIEGE Felix Constantin 08:10:49.58 179.421 00:35:49.58
730 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 389 08:10:49.67 179.414 00:35:49.67
731 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Diego 08:10:49.76 179.406 00:35:49.76
732 CZ KAREL Jan John Deere 08:10:49.83 179.400 00:35:49.83
733 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 4354 08:10:50.04 179.383 00:35:50.04
734 AT GRATZER Marco Dionysos 08:10:50.89 179.312 00:35:50.89
735 AT WIEFLER Alois Harry 08:10:51.14 179.291 00:35:51.14
736 AT WENZ Alfred Oliver 08:10:51.32 179.276 00:35:51.32
737 SK DZURÍK Marián Tobi 28 08:10:51.44 179.266 00:35:51.44
738 DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Nici 08:10:51.53 179.258 00:35:51.53
739 CZ REIN Jan "A" Luky 08:10:51.64 179.249 00:35:51.64
740 AT VOLLNHOFER Dominik Dolphin 08:10:51.80 179.236 00:35:51.80
741 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Silver Birch 08:10:51.95 179.223 00:35:51.95
742 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Angelo 08:10:52.14 179.208 00:35:52.14
743 PL PACEK Wojciech WP 2 08:10:52.66 179.164 00:35:52.66
744 CZ KONOPÍK Jiří Standa 08:10:53.15 179.124 00:35:53.15
745 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Eura 08:10:53.35 179.107 00:35:53.35
746 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Donald 08:10:53.59 179.087 00:35:53.59
747 PL MATUSIAK & STEPOROWSKI Team M&S 5 08:10:53.75 179.074 00:35:53.75
748 CZ BUREŠ + PÍTRA Team Vermont 08:10:54.29 179.029 00:35:54.29
749 AT JAKUPOVIC & NAHIC TEAM Flash 08:10:54.60 179.003 00:35:54.60
750 PL WÓJCIK Piotr Bora 08:10:54.99 178.971 00:35:54.99
751 PL WRÓBEL Michal & Patryk Don Tadeo 08:10:55.11 178.961 00:35:55.11
752 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Klat 610 08:10:55.28 178.947 00:35:55.28
753 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Daphne 08:10:55.42 178.935 00:35:55.42
754 PL SEDLACEK Josef Meadow Dew 08:10:55.73 178.909 00:35:55.73
755 CZ EM-EKO.CZ Mańa 08:10:55.83 178.901 00:35:55.83
756 SK BINDAS Štefan JUN. SBJ 02 08:10:55.97 178.889 00:35:55.97
757 AT MARCHAT Franz Route Sixty Six 08:10:56.06 178.882 00:35:56.06
758 DE GEBHARDT Reinhard Renegate 08:10:56.29 178.863 00:35:56.29
759 PL WRÓBEL Michal & Patryk Arteon 08:10:56.98 178.806 00:35:56.98
760 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Earth 08:10:57.01 178.803 00:35:57.01
761 AT GRATZER Marco New Speedy 08:10:57.17 178.790 00:35:57.17
762 CZ MADE IN VYSEKAL JÄGERNDORF - SILESIA TEAM Rosťa 08:10:57.53 178.760 00:35:57.53
763 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Jerome 08:10:57.96 178.724 00:35:57.96
764 AT KUTLESA Slavko SLK 36 08:10:58.24 178.701 00:35:58.24
765 CH SCHNEEBERGER Roman Snowgun 08:10:58.40 178.688 00:35:58.40
766 CZ KROČIL Jaroslav Apoléna 08:10:58.60 178.671 00:35:58.60
767 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Tessa 08:10:58.68 178.665 00:35:58.68
768 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Šurmen 08:10:58.88 178.648 00:35:58.88
769 AT LEICHTFRIED Walter Klugmann 1 08:10:59.25 178.618 00:35:59.25
770 DE HOCHSCHERFF Udo Naddy 08:10:59.27 178.616 00:35:59.27
771 AT HALATSCHEK Dietmar Scharlie 08:10:59.72 178.579 00:35:59.72
772 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Unodecimus 08:10:59.91 178.563 00:35:59.91
773 CZ HRADIL František Harold 08:11:00.64 178.503 00:36:00.64
774 AT LEICHTFRIED Karin King 08:11:00.86 178.484 00:36:00.86
775 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Napoleon 08:11:01.36 178.443 00:36:01.36
776 SK MTS ŽILINA Laš + Ondro MTS 05 08:11:01.47 178.434 00:36:01.47
777 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "B" Rosenthal 1 08:11:01.56 178.427 00:36:01.56
778 AT KUKLA Josef Isi 08:11:01.80 178.407 00:36:01.80
779 DE SG STEFFL SGS 01 08:11:02.11 178.381 00:36:02.11
780 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team "A" Jana 08:11:02.18 178.376 00:36:02.18
781 DE SEEBACH SIEDLER Team MB 01 08:11:02.28 178.367 00:36:02.28
782 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 8 08:11:02.65 178.337 00:36:02.65
783 CZ KLEMENSOVÁ Sára Coco 08:11:02.78 178.326 00:36:02.78
784 AT WIEFLER Alois Gypsy One 08:11:03.73 178.248 00:36:03.73
785 SK TEAM LUTERAN + HRICIK + BAŠISTA White Dream 08:11:05.08 178.137 00:36:05.08
786 CZ KLEMENS Karel 6K 08:11:05.26 178.122 00:36:05.26
787 SK PJ PIGEONS PJ Vikonsta 08:11:06.47 178.022 00:36:06.47
788 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 06 08:11:06.69 178.004 00:36:06.69
789 CZ HANZEL Štefan Han 36 08:11:06.73 178.001 00:36:06.73
790 PL PACEK Wojciech WP 6 08:11:07.04 177.975 00:36:07.04
791 DE FRANZISKA "B" Franziska 14 08:11:08.82 177.829 00:36:08.82
792 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Nicole 08:11:08.93 177.820 00:36:08.93
793 AT STRAIF Walter Wampir 08:11:09.46 177.777 00:36:09.46
794 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 2074 08:11:09.61 177.765 00:36:09.61
795 CZ VIKTORÍN Lukáš Ondra 08:11:10.04 177.729 00:36:10.04
796 SK KONŠ Milan Nikol Star 08:11:10.97 177.653 00:36:10.97
797 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Zlato 08:11:11.31 177.625 00:36:11.31
798 CZ KLEMENSOVÁ Sára Běska 08:11:13.44 177.451 00:36:13.44
799 CZ CH.ST. JOPPI + SVĚTLÍK Jiří Kopp Grošák 08:11:15.22 177.306 00:36:15.22
800 CZ HNILICA Tomáš Laura 08:11:15.64 177.272 00:36:15.64
801 AT KUTLESA Slavko SLK 49 08:11:15.75 177.263 00:36:15.75
802 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Maori Venture IV. 08:11:16.68 177.187 00:36:16.68
803 SK BINDAS Štefan JUN. SBJ 05 08:11:18.85 177.011 00:36:18.85
804 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Ester 08:11:19.29 176.975 00:36:19.29
805 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Karen 08:11:20.85 176.848 00:36:20.85
806 DE BRANDT Daniel ORL Daniel 08:11:22.20 176.739 00:36:22.20
807 PL SZYMAŃSKI Zbigniew * SZ 93 08:11:22.27 176.733 00:36:22.27
808 CZ DVOŘÁK Zbyněk Maverick 08:11:22.89 176.683 00:36:22.89
809 CZ GRUBER Simon The Queen 08:11:23.56 176.629 00:36:23.56
810 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team "B" Vaneng 08:11:24.24 176.574 00:36:24.24
811 CZ SVOBODA Jiří "B" Zuzka 1 08:11:24.27 176.572 00:36:24.27
812 AT NÖRES Kurt Rabbold 08:11:24.85 176.525 00:36:24.85
813 CZ VLČEK Jiří Italica 08:11:25.40 176.480 00:36:25.40
814 PL KOZLENIA Artur Adi 08:11:26.29 176.408 00:36:26.29
815 DE HOCHSCHERFF Udo Fabi 08:11:26.68 176.377 00:36:26.68
816 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "C" Timo 3 08:11:27.76 176.290 00:36:27.76
817 NO HELGESEN Bjorn Ove Lady Atomic 08:11:28.21 176.254 00:36:28.21
818 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team "A" Simon 08:11:29.09 176.183 00:36:29.09
819 CZ IŠTVÁNEK & ŠIK Team Oskar 08:11:29.12 176.180 00:36:29.12
820 CZ BECHYNĚ Radek Kras 08:11:29.86 176.121 00:36:29.86
821 CZ FLY YOUNG STARS Mika 08:11:30.19 176.094 00:36:30.19
822 AT MARCHAT Franz Aphrodite 08:11:31.75 175.969 00:36:31.75
823 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 09 08:11:31.79 175.966 00:36:31.79
824 PL KOZLENIA Artur Klara 08:11:32.05 175.945 00:36:32.05
825 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Little Silver 64 08:11:32.62 175.899 00:36:32.62
826 DE LECKE Theo & Markus TM 01 08:11:33.22 175.851 00:36:33.22
827 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2974 08:11:33.88 175.798 00:36:33.88
828 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. Erino 08:11:33.89 175.797 00:36:33.89
829 AT STRAIF Walter Wurlitzer 08:11:34.04 175.785 00:36:34.04
830 AT JAKUPOVIC & NAHIC TEAM Boss 08:11:35.45 175.672 00:36:35.45
831 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 08 08:11:36.09 175.621 00:36:36.09
832 SK DZURÍK Marián Tobi 8 08:11:36.51 175.588 00:36:36.51
833 SK HROZEN Peter Aneta 08:11:36.96 175.552 00:36:36.96
834 PL DABROWSKI Pawel * Ikar 08:11:37.13 175.538 00:36:37.13
835 CH TEAM FROHMATTA Lambrigger Josef Tiesto 08:11:37.44 175.513 00:36:37.44
836 CZ BECHYNĚ Radek Dreamy 08:11:37.55 175.505 00:36:37.55
837 SK FLIMEL Miroslav Fliss 08:11:37.71 175.492 00:36:37.71
838 SK LAŠ Vladimír Las 1 08:11:38.25 175.449 00:36:38.25
839 DE ZG HELIOS A Zepher 08:11:38.97 175.391 00:36:38.97
840 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Wazzup 08:11:39.63 175.339 00:36:39.63
841 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Kim 08:11:40.40 175.277 00:36:40.40
842 AT STEINER Alfred Avantin 1 08:11:40.49 175.270 00:36:40.49
843 DE HOCHSCHERFF Udo Navü 08:11:40.82 175.244 00:36:40.82
844 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 3 08:11:41.15 175.217 00:36:41.15
845 PL LACH Adrian * Heros JJ23 08:11:41.19 175.214 00:36:41.19
846 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Herodes 08:11:41.63 175.179 00:36:41.63
847 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 2077 08:11:41.92 175.156 00:36:41.92
848 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 3 08:11:41.94 175.155 00:36:41.94
849 DE FAMILIE MEIER Blue Spirit 08:11:42.19 175.135 00:36:42.19
850 SK MAJDÁK Michal Jantar 08:11:42.50 175.110 00:36:42.50
851 AT WIEFLER Alois Holly 08:11:42.78 175.088 00:36:42.78
852 CZ BECHYNĚ Radek Dark Punch 08:11:43.19 175.055 00:36:43.19
853 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Tarantino 08:11:43.46 175.034 00:36:43.46
854 DE WICHERT KARL-HEINZ Vitkova 08:11:43.56 175.026 00:36:43.56
855 CZ VACEK Josef Generál 08:11:43.85 175.003 00:36:43.85
856 CZ HAŠŠO Slavomír Benda 08:11:44.01 174.990 00:36:44.01
857 AT HOFMANN Leopold HL 6 08:11:44.54 174.948 00:36:44.54
858 DE SCHWARM Claudia Rainer 08:11:45.16 174.899 00:36:45.16
859 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Just Do It II. 08:11:47.29 174.730 00:36:47.29
860 SK FLIMEL Miroslav Flicker 08:11:48.22 174.657 00:36:48.22
861 CZ LAŇKA Alfons Ing. Fony 08:11:48.32 174.649 00:36:48.32
862 DE SCHWARM Claudia Gigolo 08:11:48.72 174.617 00:36:48.72
863 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2644 08:11:48.88 174.604 00:36:48.88
864 CR CULIC Denis Dubrovnik Sunset 08:11:49.17 174.581 00:36:49.17
865 BE COPPENS Peter Jerry 08:11:49.63 174.545 00:36:49.63
866 CZ GRIPENI Čáslav Míša 08:11:49.67 174.542 00:36:49.67
867 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Hana´s Dream 08:11:50.02 174.514 00:36:50.02
868 CZ KROČIL Jaroslav Zdenička 08:11:51.63 174.387 00:36:51.63
869 DE SCHOEN Friedrich Fritz 5 08:11:52.12 174.349 00:36:52.12
870 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Green Kitt 08:11:52.44 174.323 00:36:52.44
871 DE SG SCHMIDT - SOMMER Butterfly 08:11:52.58 174.312 00:36:52.58
872 CZ ŽLIČAŘ Roman Quatro 93 08:11:52.78 174.297 00:36:52.78
873 CZ KLEMENSOVÁ Sára Tesák 08:11:53.07 174.274 00:36:53.07
874 SK COMOREK Pavel Clio 08:11:53.67 174.227 00:36:53.67
875 AT BLIEGE Felix Ilse 08:11:54.09 174.193 00:36:54.09
876 DE LECKE Theo & Markus TM 03 08:11:55.12 174.112 00:36:55.12
877 DE SG STEFFL SGS 08 08:11:55.18 174.108 00:36:55.18
878 CZ HONEŠ Jiří Karlos 08:11:55.31 174.098 00:36:55.31
879 PL KOZLENIA Boguslawa Mulan 08:11:55.55 174.079 00:36:55.55
880 CZ KLEMENS Karel 11KK 08:11:55.58 174.076 00:36:55.58
881 CH SCHNEEBERGER Roman Snowcloud 08:11:55.97 174.046 00:36:55.97
882 AT GRATZER Werner Bridge of Dreams 08:11:56.81 173.980 00:36:56.81
883 DE SPITZBERG Team Uwe 4 08:11:57.45 173.930 00:36:57.45
884 SK PJ PIGEONS PJ Rio 08:11:57.59 173.919 00:36:57.59
885 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Goliath 08:11:58.18 173.872 00:36:58.18
886 DE A-TEAM VECHTMACINE-JOHANNA Marlin 08:11:58.33 173.861 00:36:58.33
887 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 01 08:11:58.66 173.835 00:36:58.66
888 CH SCHNEEBERGER Roman Sapphire 08:11:58.70 173.832 00:36:58.70
889 CZ SVOBODA Jiří "A" Terezka 08:11:59.07 173.803 00:36:59.07
890 DE LECKE Theo & Markus TM 11 08:11:59.72 173.752 00:36:59.72
891 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Sextus 08:12:00.24 173.711 00:37:00.24
892 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 11 08:12:00.88 173.661 00:37:00.88
893 CZ PINTERA & MAZUCH Vrendelike 08:12:01.32 173.626 00:37:01.32
894 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Naldo 08:12:02.42 173.541 00:37:02.42
895 AT WEINBERGER Hannes WH 37 08:12:03.01 173.494 00:37:03.01
896 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Sergio 08:12:03.03 173.493 00:37:03.03
897 CZ VACEK Josef Kuba 08:12:04.41 173.385 00:37:04.41
897 DE TEAM HESSENBOYS One Loft Pigeon Racing THB 01 08:12:04.41 173.385 00:37:04.41
899 CZ KLEMENSOVÁ Sára Flákota 08:12:04.70 173.363 00:37:04.70
900 CZ HRUDA Jan Karel 1 08:12:06.01 173.261 00:37:06.01
901 SK KONŠ Milan Harry 08:12:06.33 173.236 00:37:06.33
902 DE A-TEAM VECHTMACINE-JOHANNA Kim 08:12:06.69 173.208 00:37:06.69
903 DE SCHOEN Friedrich Fritz 1 08:12:07.26 173.163 00:37:07.26
904 AT RÖTZER Franz Top 4 08:12:07.63 173.135 00:37:07.63
905 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Pino 08:12:07.92 173.112 00:37:07.92
906 CZ ČERVEŇÁK Radek Saturnin 08:12:08.57 173.062 00:37:08.57
907 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek T 5 08:12:09.12 173.019 00:37:09.12
908 AT WEINBERGER Hannes WH 23 08:12:09.34 173.002 00:37:09.34
909 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarda 08:12:09.80 172.966 00:37:09.80
910 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Jamie 08:12:10.32 172.926 00:37:10.32
911 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Mickey 08:12:10.88 172.882 00:37:10.88
912 DE SG STEFFL SGS 10 08:12:12.16 172.783 00:37:12.16
913 CZ GRIPENI Čáslav Bender 08:12:13.24 172.700 00:37:13.24
914 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp WB 01 08:12:14.51 172.602 00:37:14.51
915 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Pablo 08:12:14.98 172.565 00:37:14.98
916 PL SEDLACEK Josef Badalona 08:12:15.07 172.558 00:37:15.07
917 CH BONSEMEIER & PEIXOTO Team BP 02 08:12:15.91 172.494 00:37:15.91
918 CZ KLEMENS Karel 10KK 08:12:18.42 172.300 00:37:18.42
919 NO HELGESEN Bjorn Ove Poker´s Princess 08:12:20.77 172.119 00:37:20.77
920 DE SG STEFFL SGS 09 08:12:21.60 172.056 00:37:21.60
921 DE SPITZBERG Team Uwe 3 08:12:22.98 171.950 00:37:22.98
922 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team "A" Hofra 08:12:23.68 171.896 00:37:23.68
923 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "A" Tecqua 07 08:12:24.24 171.853 00:37:24.24
924 PL SZYMCZYK Wiktor Grzegorz 08:12:24.77 171.813 00:37:24.77
925 AT ECKHARDT Markus Ecki´s Apollo 08:12:25.36 171.768 00:37:25.36
926 ES USO ASKARRA Ekaitz 08:12:25.69 171.742 00:37:25.69
927 CZ HRUDA Jan Karel 2 08:12:26.69 171.666 00:37:26.69
928 SK KONŠ Milan Džidži 08:12:28.41 171.535 00:37:28.41
929 SK VOJTKO Milan Karol 08:12:29.09 171.483 00:37:29.09
930 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Maori Venture V. 08:12:29.75 171.432 00:37:29.75
931 CZ GRUBER Simon Peťa 08:12:31.19 171.323 00:37:31.19
932 AT LEICHTFRIED Karin Felicitas 08:12:32.61 171.215 00:37:32.61
933 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek T 3 08:12:34.09 171.102 00:37:34.09
934 CZ MAJKA + JAN TEAM Jan 08:12:34.18 171.095 00:37:34.18
935 PL KOZLENIA Boguslawa Tola 08:12:35.83 170.970 00:37:35.83
936 AT TEAM ROTER BARON TRB 4 08:12:37.82 170.820 00:37:37.82
937 DE SCHWARM Claudia Nip Tuck 08:12:38.94 170.735 00:37:38.94
938 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Water 08:12:39.64 170.682 00:37:39.64
939 CZ JELÍNEK Václav Tomáš 08:12:41.16 170.567 00:37:41.16
940 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "B" Rosenthal 3 08:12:45.81 170.217 00:37:45.81
941 DE FRANZISKA "A" Franziska 7 08:12:46.57 170.160 00:37:46.57
942 AT STOCKINGER Franz Flori 08:12:53.44 169.646 00:37:53.44
943 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 064 08:12:54.38 169.576 00:37:54.38
944 SK PRÍVARA Pavol Kinčen-Luci 08:12:55.38 169.501 00:37:55.38
945 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Klat 607 08:13:01.30 169.062 00:38:01.30
946 CZ DVOŘÁK Zbyněk Franco 08:13:03.04 168.933 00:38:03.04
947 SK BCHB Team Fighter 08:13:03.88 168.871 00:38:03.88
948 CZ HLAVINKA Josef Biba 08:13:07.12 168.631 00:38:07.12
949 ES USO ASKARRA Eguzki 08:13:08.28 168.546 00:38:08.28
950 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 3124 08:13:12.15 168.261 00:38:12.15
951 SK KONŠ Milan Šéf 08:13:14.11 168.117 00:38:14.11
952 PL SZYMCZYK Wiktor Slawek 08:13:18.20 167.818 00:38:18.20
953 CZ GORCA TEAM Lejdy 08:13:19.80 167.702 00:38:19.80
954 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Octavus 08:13:21.07 167.609 00:38:21.07
955 DE SPRANG Matthias MS 05 08:13:23.68 167.419 00:38:23.68
956 CZ MACHALA František Lukas 08:13:23.77 167.413 00:38:23.77
957 SK TATRY-DERBY DT 8 08:13:26.50 167.214 00:38:26.50
958 AT WEINBERGER Hannes WH 03 08:13:30.75 166.907 00:38:30.75
959 CH TEAM ANDERHUB Airco 08:13:35.38 166.573 00:38:35.38
960 AT HÖLD Erich Elias 08:13:35.95 166.532 00:38:35.95
961 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 322 08:13:39.44 166.282 00:38:39.44
962 CH TEAM ANDERHUB Albatros 08:13:45.22 165.868 00:38:45.22
963 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek S 3 08:13:46.23 165.796 00:38:46.23
964 PL LACH Adrian * Hungry 97 08:13:46.51 165.776 00:38:46.51
965 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Kim 08:13:46.78 165.757 00:38:46.78
966 NO HELGESEN Bjorn Ove Drevsjo Jr 08:13:47.49 165.706 00:38:47.49
967 AT BUTYKA Ferenc Ferenc 17 08:13:47.65 165.695 00:38:47.65
968 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 321 08:13:49.54 165.561 00:38:49.54
969 CZ DAVID Petr Amor 08:13:53.95 165.248 00:38:53.95
970 DE GOETZ Guenter "A" Biggy 08:13:57.22 165.017 00:38:57.22
971 BE COPPENS Peter Hardy 08:14:03.18 164.597 00:39:03.18
972 DE GOETZ Guenter "B" Bahati 08:14:08.89 164.197 00:39:08.89
973 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Nabuco 08:14:20.32 163.402 00:39:20.32
974 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 5 08:14:28.11 162.864 00:39:28.11
975 DE LECKE Theo & Markus TM 09 08:14:29.89 162.742 00:39:29.89
976 AT WENZ Alfred Günther 08:14:33.14 162.519 00:39:33.14
977 CZ ATH Květná Abonent 3 08:14:38.42 162.158 00:39:38.42
978 AT WENZ Alfred Krista 08:14:43.56 161.808 00:39:43.56
979 AT GRATZER Marco "B" Lissi 08:14:54.78 161.050 00:39:54.78
980 AT ECKHARDT Markus Ecki´s Giant 08:15:25.25 159.027 00:40:25.25
981 PL LACH Adrian * Heros J222 08:15:27.85 158.857 00:40:27.85
982 DE TEAM TEISTUNGEN Temptress 08:15:30.02 158.715 00:40:30.02
983 CH TEAM FROHMATTA Lambrigger Josef Bentley 08:15:37.55 158.224 00:40:37.55
984 CZ PŘÍVARA Vladimír Mellody 08:16:38.52 154.363 00:41:38.52
985 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 01 08:16:48.60 153.743 00:41:48.60
986 CZ GRUBER Lubomír Rejka 08:16:53.95 153.416 00:41:53.95
987 CZ ŠKOVRAN Stanislav Athos 08:17:25.11 151.538 00:42:25.11
988 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Nonus 08:18:02.30 149.355 00:43:02.30
989 AT GRATZER Werner Erfahrung 08:18:14.83 148.634 00:43:14.83
990 CZ VACEK Josef Maruška 08:18:22.88 148.174 00:43:22.88
991 CZ HLAVINKA Josef Gabriela 08:18:57.84 146.211 00:43:57.84
992 DE MESTRE SILVA Mia 08:19:29.51 144.476 00:44:29.51
993 CZ GRUBER Lubomír Adélka 08:20:21.04 141.740 00:45:21.04
994 DE FRANZISKA "B" Franziska 10 08:20:37.92 140.866 00:45:37.92
995 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "A" Gnittka 1 08:20:41.31 140.692 00:45:41.31
996 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2703 08:20:45.43 140.481 00:45:45.43
997 DE ZG HELIOS A Zebedee 08:20:59.42 139.769 00:45:59.42
998 CZ HRUDA Jan Karel 4 08:21:45.96 137.450 00:46:45.96
999 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team "A" Favorit 08:26:42.12 124.328 00:51:42.12
1000 CZ KONOPÍK Jiří Simka 08:27:16.99 122.946 00:52:16.99
1001 SK DZURÍK Marián Tobi 18 08:27:33.30 122.310 00:52:33.30
1002 CZ VACEK Josef Magdalenka 08:27:35.99 122.206 00:52:35.99
1003 CZ ŽLIČAŘ Roman Quatro 57 08:28:09.34 120.928 00:53:09.34
1004 CZ BUREŠ Team Pálava 08:28:54.66 119.234 00:53:54.66
1005 DE GOETZ Guenter "B" Bono 08:29:33.23 117.829 00:54:33.23
1006 CZ HRUDA Jan Karel 5 08:30:25.17 115.988 00:55:25.17
1007 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 2034 08:30:25.73 115.969 00:55:25.73
1008 SK BRKAL Jan Ing. Katarína 08:30:26.95 115.926 00:55:26.95
1009 CH ZG HELIOS B ZG 03 08:30:28.14 115.885 00:55:28.14
1010 DE GEBHARDT Reinhard Renaissance 08:30:29.12 115.850 00:55:29.12
1011 CZ POSPÍŠIL Petr Pako 08:30:29.89 115.824 00:55:29.89
1012 AT KOSEL / EHMANN Team Fynn 08:30:30.09 115.817 00:55:30.09
1013 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 11 08:30:31.62 115.764 00:55:31.62
1014 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Scherlock 08:30:32.86 115.720 00:55:32.86
1015 CZ REIN Jan "A" Sally 08:30:33.26 115.707 00:55:33.26
1016 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Harry 08:30:33.58 115.695 00:55:33.58
1017 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 05 08:30:33.82 115.687 00:55:33.82
1018 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 5 08:30:34.11 115.677 00:55:34.11
1019 DE SG STEFFL SGS 07 08:30:36.46 115.596 00:55:36.46
1020 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Eminem 08:30:36.52 115.593 00:55:36.52
1021 DE SG SCHMIDT - SOMMER Callas 08:30:37.15 115.572 00:55:37.15
1022 CZ LAŇKA Alfons Ing. Vojta 08:30:37.41 115.563 00:55:37.41
1023 CZ SVOBODA Jiří "B" Romana 1 08:30:37.70 115.553 00:55:37.70
1024 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Šestka 08:30:37.77 115.550 00:55:37.77
1025 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 03 08:30:39.18 115.501 00:55:39.18
1026 CZ HONEŠ Jiří Boby 08:30:39.22 115.500 00:55:39.22
1027 CH SCHNEEBERGER Roman Snowwhite 08:30:39.41 115.493 00:55:39.41
1028 CZ KAREL Jan Case 08:30:39.50 115.490 00:55:39.50
1029 CZ ŠABATA Jan J.Š. 02 08:30:39.62 115.486 00:55:39.62
1030 SK MOKOŠ + VÁROŠ Monglow 08:30:39.79 115.480 00:55:39.79
1031 DE TEAM GERMANY Toni Deigner Tooter 08:30:39.98 115.474 00:55:39.98
1032 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Fanda 08:30:40.45 115.457 00:55:40.45
1033 SK DZURÍK Marián Tobi 6 08:30:40.48 115.456 00:55:40.48
1034 CZ JAVŮREK Miloš Loyd 08:30:40.84 115.444 00:55:40.84
1035 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Dave 08:30:41.44 115.423 00:55:41.44
1036 CZ DUDA Přemysl Hary 08:30:41.55 115.419 00:55:41.55
1037 SK HROZEN Peter Maria 08:30:42.45 115.388 00:55:42.45
1038 PL PACEK Wojciech WP 1 08:30:42.80 115.376 00:55:42.80
1039 PL KOZLENIA Artur Xena 08:30:42.98 115.370 00:55:42.98
1040 CZ EM-EKO.CZ Kacossa 08:30:43.93 115.337 00:55:43.93
1041 AT KUKLA Josef Bella 08:30:44.15 115.330 00:55:44.15
1042 DE SCHWARM Claudia Donnerhall 08:30:44.36 115.323 00:55:44.36
1043 CZ ESHEK Bohdan Luna 08:30:44.88 115.305 00:55:44.88
1044 CH JUD Roman Tomahawk 08:30:45.08 115.298 00:55:45.08
1045 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "C" Timo 4 08:30:46.28 115.256 00:55:46.28
1046 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Mini Heruv 67 08:30:46.69 115.242 00:55:46.69
1047 CZ POSPÍŠIL Petr Mako 08:30:46.70 115.242 00:55:46.70
1048 CZ ROMANČÍK Jaromír Jarda 08:30:47.42 115.217 00:55:47.42
1049 AT NÖRES Kurt Trixi 08:30:47.43 115.217 00:55:47.43
1050 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Wind 08:30:47.84 115.203 00:55:47.84
1051 AT LEICHTFRIED Walter Luc 1 08:30:48.35 115.185 00:55:48.35
1052 DE SPRANG Matthias MS 08 08:30:48.44 115.182 00:55:48.44
1053 PL SZYMAŃSKI Zbigniew * SZ 74 08:30:48.94 115.165 00:55:48.94
1054 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "A" Schinze 4 08:30:49.18 115.157 00:55:49.18
1055 PT PEDRO PORTO Project X Pongo 08:30:49.79 115.136 00:55:49.79
1056 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp WB 04 08:30:50.15 115.123 00:55:50.15
1057 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 7 08:30:50.32 115.117 00:55:50.32
1058 DE LECKE Theo & Markus TM 07 08:30:50.67 115.105 00:55:50.67
1059 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 04 08:30:51.03 115.093 00:55:51.03
1060 SK BCHB Team Fifteen 08:30:51.39 115.081 00:55:51.39
1061 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp WB 03 08:30:51.67 115.071 00:55:51.67
1062 DE WICHERT KARL-HEINZ Sebrle 08:30:52.44 115.045 00:55:52.44
1063 CZ DVOŘÁK Zbyněk Danilo 08:30:52.65 115.037 00:55:52.65
1064 DE TEAM HUNTER Giraffe 08:30:53.22 115.018 00:55:53.22
1065 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek S 6 08:30:53.36 115.013 00:55:53.36
1066 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 3424 08:30:54.23 114.983 00:55:54.23
1067 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Mount 08:30:54.63 114.969 00:55:54.63
1068 SK LABON Matúš & Jakub MJ 01 08:30:54.79 114.964 00:55:54.79
1069 CZ REIN Jan "B" Black 08:30:54.87 114.961 00:55:54.87
1070 PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Gabi 08:30:55.32 114.946 00:55:55.32
1071 DE ZG HELIOS A Zephyr 08:30:55.37 114.944 00:55:55.37
1072 DE PETZOLD Herbert Pätzi 08:30:55.53 114.939 00:55:55.53
1073 CZ KRÁL František Brutus 08:30:55.81 114.929 00:55:55.81
1074 DE GOETZ Guenter "B" Bibi 08:30:55.85 114.928 00:55:55.85
1075 AT KOSEL / EHMANN Team Melli 08:30:56.30 114.912 00:55:56.30
1076 CZ JELÍNEK Václav Hugo 08:30:57.23 114.880 00:55:57.23
1077 DE BRANDT Daniel ORL Panzer 08:30:57.85 114.859 00:55:57.85
1078 CZ KULÍK Přemysl Lord 08:30:59.54 114.801 00:55:59.54
1079 CZ GRIPENI Čáslav Eskil 08:30:59.56 114.801 00:55:59.56
1080 CH HÖSLI Walter Raptor 08:31:00.47 114.770 00:56:00.47
1081 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek T 1 08:31:00.67 114.763 00:56:00.67
1082 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. Michaela 08:31:00.92 114.754 00:56:00.92
1083 AT LEICHTFRIED Karin Jaak 08:31:01.11 114.748 00:56:01.11
1084 DE HEROES OF THE SKY Lea 08:31:01.37 114.739 00:56:01.37
1085 NO HELGESEN Bjorn Ove Gomez 280 08:31:01.47 114.736 00:56:01.47
1086 CZ DUDA Přemysl Dany 08:31:01.66 114.729 00:56:01.66
1087 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team PM 02 08:31:01.90 114.721 00:56:01.90
1088 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Kolínek Team 03 08:31:02.35 114.705 00:56:02.35
1089 NO HELGESEN Bjorn Ove Toreros 242 08:31:02.51 114.700 00:56:02.51
1090 CH TEAM FROHMATTA Lambrigger Josef Fabulous 08:31:05.06 114.613 00:56:05.06
1091 SK ĎURANA Miroslav Head 08:31:05.86 114.586 00:56:05.86
1092 SK PJ PIGEONS PJ Matwist 08:31:06.25 114.573 00:56:06.25
1093 DE SCHWARM Claudia Volker 08:31:06.96 114.548 00:56:06.96
1094 SK BCHB Team Blue Shadow 08:31:07.02 114.546 00:56:07.02
1095 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" My Tip 08:31:07.82 114.519 00:56:07.82
1096 AT TEAM ROTER BARON TRB 8 08:31:08.20 114.506 00:56:08.20
1097 CZ KLEMENS Karel 3K 08:31:09.46 114.463 00:56:09.46
1098 PL KOZLENIA Boguslawa Mimi 08:31:09.67 114.456 00:56:09.67
1099 CZ BUREŠ Team Aurelius 08:31:09.89 114.449 00:56:09.89
1100 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Primus 08:31:12.55 114.359 00:56:12.55
1101 CZ MALACH Ladislav Sára 08:31:14.16 114.304 00:56:14.16
1102 PL LACH Adrian * Tadzik 08:31:15.31 114.265 00:56:15.31
1103 SK COMOREK Pavel Xavier 08:31:19.43 114.126 00:56:19.43
1104 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Nanami 08:31:19.78 114.114 00:56:19.78
1105 HU GÁBOR Takács TG 583 08:31:20.12 114.102 00:56:20.12
1106 PL WÓJCIK Piotr Bull 08:31:21.38 114.060 00:56:21.38
1107 CZ KONEČNÝ Vlastimil Pola 08:31:24.59 113.952 00:56:24.59
1108 DE TEAM HESSENBOYS One Loft Pigeon Racing THB 72 08:31:25.35 113.926 00:56:25.35
1109 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 326 08:31:27.80 113.844 00:56:27.80
1110 DE GOETZ Guenter "A" Bacca 08:31:28.34 113.826 00:56:28.34
1111 AT HOFMANN Leopold HL 3 08:31:30.03 113.769 00:56:30.03
1112 CZ REIN Jan "B" Dita 08:31:33.16 113.664 00:56:33.16
1113 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 379 08:31:33.78 113.643 00:56:33.78
1114 CZ FLY YOUNG STARS Mona 08:31:38.11 113.498 00:56:38.11
1115 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Anet 08:31:47.77 113.177 00:56:47.77
1116 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Moon Mome 08:31:50.38 113.090 00:56:50.38
1117 CZ KROČIL Jaroslav Hubert 08:32:37.48 111.549 00:57:37.48
1118 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Vojta 08:32:45.68 111.286 00:57:45.68
1119 CZ ŽLIČAŘ Roman Quatro 62 08:34:35.32 107.873 00:59:35.32
1120 AT NAGELHOFER Robert Veilchen 1052 08:34:35.52 107.867 00:59:35.52
1121 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Romario 08:34:49.90 107.435 00:59:49.90
1122 SK BCHB Team Correct Number 08:35:43.97 105.841 01:00:43.97
1123 HU VIGLIDÁN Ágoston SZA 11 08:36:09.40 105.107 01:01:09.40
1124 AT ECKHARDT Markus Ecki´s 10 08:36:38.82 104.271 01:01:38.82
1125 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 03 08:36:56.64 103.771 01:01:56.64
1126 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Everest 08:38:06.95 101.844 01:03:06.95
1127 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Jacky 08:41:43.97 96.324 01:06:43.97
1128 DE SCHOEN Friedrich Fritz 3 08:41:57.91 95.990 01:06:57.91
1129 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Risa 08:42:07.39 95.764 01:07:07.39
1130 AT WALDER Florian Space Boy 08:42:07.65 95.758 01:07:07.65
1131 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 12 08:42:13.64 95.616 01:07:13.64
1132 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 10 08:43:30.13 93.836 01:08:30.13
1133 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp WB 05 08:44:01.24 93.132 01:09:01.24
1134 CZ MAČALA Zdeněk Pedro 08:46:12.11 90.279 01:11:12.11
1135 CZ KAREL Jan Zetor 08:46:34.54 89.807 01:11:34.54
1136 AT STRAIF Walter Wera 08:46:38.06 89.734 01:11:38.06
1137 SK VALÁPKA - POKOPEC Team Eric 08:50:21.58 85.298 01:15:21.58
1138 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Tertius 08:50:24.77 85.237 01:15:24.77
1139 CZ KLEMENS Karel 8KK 08:50:29.89 85.141 01:15:29.89
1140 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 12 08:50:31.37 85.113 01:15:31.37
1141 AT KOSEL / EHMANN Team Rudi 08:50:34.13 85.062 01:15:34.13
1142 SK COMOREK Pavel Fenomen 08:50:35.10 85.043 01:15:35.10
1143 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Edeltraud 08:50:36.78 85.012 01:15:36.78
1144 AT WENZ Alfred Maria 08:50:40.80 84.937 01:15:40.80
1145 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" No Time 08:50:41.30 84.927 01:15:41.30
1146 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 6 08:50:43.97 84.877 01:15:43.97
1147 CH WIRZ Team Pogacar 08:50:46.50 84.830 01:15:46.50
1148 CZ HANZEL Štefan Han 19 08:50:47.37 84.814 01:15:47.37
1149 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Mila 08:50:47.88 84.804 01:15:47.88
1150 SK ČÁNI Ĺudovít Ludwig 08:50:49.17 84.780 01:15:49.17
1151 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Black Party II. 08:50:50.44 84.757 01:15:50.44
1152 SK TEAM LUTERAN + HRICIK + BAŠISTA White Punch 08:50:50.50 84.756 01:15:50.50
1153 DE SPITZBERG Team Uwe 1 08:50:51.68 84.734 01:15:51.68
1154 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Bruno 08:50:52.68 84.715 01:15:52.68
1155 CZ VLČEK Jiří Caroll 08:50:54.57 84.680 01:15:54.57
1156 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Bush 08:50:58.50 84.607 01:15:58.50
1157 DE HIENZSCH Frank FH 3 08:50:59.67 84.585 01:15:59.67
1158 CH TEAM ANDERHUB Arado 08:51:00.95 84.561 01:16:00.95
1159 CZ MADE IN VYSEKAL JÄGERNDORF - SILESIA TEAM Hujer 08:51:07.28 84.444 01:16:07.28
1160 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team "A" Lore 08:51:10.46 84.385 01:16:10.46
1161 DE SCHOEN Friedrich Fritz 6 08:51:11.15 84.373 01:16:11.15
1162 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-398 08:51:16.24 84.279 01:16:16.24
1163 CZ GRUBER Simon Terezka 08:51:19.16 84.225 01:16:19.16
1164 AT ECKHARDT Markus Ecki´s Grizzly 08:52:04.17 83.405 01:17:04.17
1165 CZ STRAPINA Jiří Miňo 08:52:05.75 83.377 01:17:05.75
1166 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 4 08:54:33.97 80.788 01:19:33.97
1167 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Rani 08:54:58.93 80.368 01:19:58.93
1168 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 05 08:58:06.29 77.348 01:23:06.29
1169 CZ VACEK Josef Laďka 08:58:17.48 77.175 01:23:17.48
1170 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Skye 09:01:34.68 74.245 01:26:34.68
1171 DE SKOPLJAK Denis Delta 09:01:39.64 74.174 01:26:39.64
1172 CZ KAREL Jan Němčour 09:01:42.30 74.136 01:26:42.30
1173 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Last Chance II. 09:02:28.27 73.487 01:27:28.27
1174 CZ PINTERA & MAZUCH Phiwé 09:02:52.78 73.145 01:27:52.78
1175 CZ TEAM ZEMAN + KAŠUBA ZK 1 09:05:14.92 71.225 01:30:14.92
1176 DE SG STEFFL SGS 11 09:05:16.43 71.206 01:30:16.43
1177 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2313 09:05:16.85 71.200 01:30:16.85
1178 AT WEINBERGER Hannes WH 59 09:05:17.02 71.198 01:30:17.02
1179 AT MARCHAT Franz Seban 09:05:17.39 71.193 01:30:17.39
1179 AT RÖTZER Franz Top 6 09:05:17.39 71.193 01:30:17.39
1181 PL WÓJCIK Piotr Brylant 09:05:17.56 71.191 01:30:17.56
1182 CZ SKOKAN Pavel Desert Rose 09:05:17.58 71.190 01:30:17.58
1183 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Digi 09:05:17.62 71.190 01:30:17.62
1184 DE SG STEFFL SGS 02 09:05:17.93 71.186 01:30:17.93
1185 PL KOZLENIA Boguslawa Bolo 09:05:18.02 71.185 01:30:18.02
1186 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 324 09:05:18.31 71.181 01:30:18.31
1187 SK BINDAS Štefan JUN. SBJ 01 09:05:18.69 71.176 01:30:18.69
1188 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Jndy 09:05:19.24 71.169 01:30:19.24
1189 CZ LAŇKA Alfons Ing. David 09:05:19.34 71.167 01:30:19.34
1190 DE SPITZBERG Team Uwe 5 09:05:19.83 71.161 01:30:19.83
1191 CZ PINTERA & MAZUCH Klaaska 09:05:20.09 71.157 01:30:20.09
1192 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 04 09:05:20.12 71.157 01:30:20.12
1193 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Erth Summit 09:05:20.63 71.150 01:30:20.63
1194 DE HIENZSCH Frank FH 5 09:05:20.86 71.147 01:30:20.86
1195 AT HÖLD Erich Kristin 09:05:21.02 71.145 01:30:21.02
1196 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Illinois 09:05:21.58 71.138 01:30:21.58
1197 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Aqua 09:05:22.01 71.132 01:30:22.01
1198 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Conan 09:05:22.23 71.129 01:30:22.23
1199 DE GOETZ Guenter "A" Bravo 09:05:22.48 71.126 01:30:22.48
1200 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Heylighen 09:05:22.50 71.126 01:30:22.50
1201 AT HALATSCHEK Dietmar Schimmel 09:05:22.75 71.123 01:30:22.75
1202 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarka 09:05:22.97 71.120 01:30:22.97
1203 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 06 09:05:23.30 71.115 01:30:23.30
1203 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Eder 09:05:23.30 71.115 01:30:23.30
1205 SK PJ PIGEONS PJ Timmea 09:05:23.44 71.114 01:30:23.44
1206 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Colombo 09:05:23.64 71.111 01:30:23.64
1207 AT STRAIF Walter Wirbelwind 09:05:23.79 71.109 01:30:23.79
1208 SK BCHB Team Lightning 09:05:24.07 71.105 01:30:24.07
1209 CH WIRZ Team Küng 09:05:24.13 71.104 01:30:24.13
1210 PT PEDRO PORTO Project X Polly 09:05:24.80 71.096 01:30:24.80
1211 AT OFNER Kurt Abel 09:05:24.91 71.094 01:30:24.91
1212 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Dora 09:05:25.03 71.093 01:30:25.03
1213 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" One For Mee II. 09:05:25.11 71.092 01:30:25.11
1214 DE SCHWARM Claudia Remi 09:05:25.28 71.089 01:30:25.28
1215 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Elsa 09:05:25.47 71.087 01:30:25.47
1216 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3652 09:05:25.48 71.087 01:30:25.48
1217 DE TEAM SASSE WELZEL Wüsto.-Becke 4 09:05:25.62 71.085 01:30:25.62
1218 DE FAMILIE MEIER Joss Stone 09:05:25.63 71.085 01:30:25.63
1219 DE SCHOEN Friedrich Fritz 4 09:05:25.91 71.081 01:30:25.91
1220 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Vivian 09:05:25.94 71.081 01:30:25.94
1221 AT EPPENSTEINER Josef Amira 09:05:26.20 71.077 01:30:26.20
1222 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Liduna 09:05:26.33 71.076 01:30:26.33
1223 AT WALDER Florian Myrthe 09:05:26.55 71.073 01:30:26.55
1224 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Shuichi 09:05:26.90 71.068 01:30:26.90
1225 CZ GRUBER Simon Hardy 09:05:27.10 71.066 01:30:27.10
1226 PL WRÓBEL Michal & Patryk Hajni 09:05:27.18 71.065 01:30:27.18
1227 DE HÖRNIG Rainer Rany 09:05:27.25 71.064 01:30:27.25
1228 AT HÖLD Erich Philipp 09:05:27.34 71.062 01:30:27.34
1229 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Golden Vojta 09:05:27.47 71.061 01:30:27.47
1230 AT JAKUPOVIC & NAHIC TEAM Sonic 09:05:27.54 71.060 01:30:27.54
1231 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Saturn 09:05:27.68 71.058 01:30:27.68
1232 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team PM 06 09:05:27.76 71.057 01:30:27.76
1233 AT NÖRES Kurt Titan 09:05:27.79 71.057 01:30:27.79
1234 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 2282 09:05:27.98 71.054 01:30:27.98
1235 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 10 09:05:29.13 71.039 01:30:29.13
1236 AT KUTLESA Slavko SLK 48 09:05:29.28 71.037 01:30:29.28
1237 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Džegr 09:05:29.51 71.034 01:30:29.51
1238 PL SEDLACEK Josef Morning Cry 09:05:29.65 71.032 01:30:29.65
1239 CZ HLAVINKA Josef Mohamed 09:05:29.70 71.032 01:30:29.70
1240 AT NÖRES Kurt Wali 09:05:29.71 71.031 01:30:29.71
1241 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Nack 09:05:30.16 71.026 01:30:30.16
1242 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2654 09:05:30.46 71.022 01:30:30.46
1243 AT HOFMANN Leopold HL 7 09:05:30.59 71.020 01:30:30.59
1244 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 3884 09:05:30.82 71.017 01:30:30.82
1245 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Dvojka 09:05:30.93 71.015 01:30:30.93
1246 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Xena 09:05:31.16 71.012 01:30:31.16
1247 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 375 09:05:31.58 71.007 01:30:31.58
1248 CH JUD Roman Mustang 09:05:31.98 71.002 01:30:31.98
1249 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Čtverka 09:05:32.02 71.001 01:30:32.02
1250 PT PEDRO PORTO Project X Porto 09:05:32.16 70.999 01:30:32.16
1251 CH HÖSLI Walter Lichtning 09:05:32.26 70.998 01:30:32.26
1252 HU GÁBOR Scheily SCH 665 09:05:32.45 70.996 01:30:32.45
1253 PL PACEK Wojciech WP 4 09:05:32.52 70.995 01:30:32.52
1254 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Roos 09:05:32.71 70.992 01:30:32.71
1255 DE BEHLKE Andreas AB 06 09:05:32.75 70.992 01:30:32.75
1256 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 383 09:05:32.90 70.990 01:30:32.90
1257 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Quartus 09:05:33.16 70.986 01:30:33.16
1258 DE ZG HELIOS A Zenon 09:05:33.60 70.981 01:30:33.60
1259 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 4 09:05:34.11 70.974 01:30:34.11
1260 CZ VÍTEK Jan Viky 09:05:34.60 70.968 01:30:34.60
1261 CZ ATH Květná Abonent 14 09:05:34.80 70.965 01:30:34.80
1262 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek S 5 09:05:34.98 70.963 01:30:34.98
1263 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 01 09:05:35.37 70.957 01:30:35.37
1264 DE GOETZ Guenter "B" Bart 09:05:35.46 70.956 01:30:35.46
1265 AT TEAM MÜLVIERTEL Lindtner Peggy Sue 09:05:36.44 70.943 01:30:36.44
1266 CZ FLY YOUNG STARS Bastien 09:05:37.08 70.935 01:30:37.08
1267 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-2071 09:05:37.42 70.931 01:30:37.42
1268 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-392 09:05:37.62 70.928 01:30:37.62
1269 DE FRANZISKA "A" Franziska 4 09:05:37.80 70.926 01:30:37.80
1270 AT KUTLESA Slavko SLK 60 09:05:37.82 70.925 01:30:37.82
1271 CZ KROČIL Jaroslav Blažena 09:05:38.09 70.922 01:30:38.09
1272 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Miko 09:05:38.19 70.921 01:30:38.19
1273 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" My Tip II. 09:05:38.67 70.914 01:30:38.67
1274 AT JAKUPOVIC & NAHIC TEAM King 09:05:38.88 70.912 01:30:38.88
1275 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 2172 09:05:39.18 70.908 01:30:39.18
1276 AT HÖLD Erich Emilie 09:05:39.24 70.907 01:30:39.24
1277 CH HÖSLI Walter Douglas 09:05:39.59 70.902 01:30:39.59
1278 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "C" Timo 2 09:05:40.29 70.893 01:30:40.29
1279 DE HOOP Michael Habiba 09:05:40.98 70.884 01:30:40.98
1280 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "A" Schinze 1 09:05:41.19 70.882 01:30:41.19
1281 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Kopy 09:05:41.56 70.877 01:30:41.56
1282 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 02 09:05:42.14 70.869 01:30:42.14
1283 SK PJ PIGEONS PJ Gerri 09:05:42.64 70.863 01:30:42.64
1284 DE WICHERT KARL-HEINZ Nedved 09:05:43.27 70.854 01:30:43.27
1285 CZ DUDA Přemysl Hermiona 09:05:43.60 70.850 01:30:43.60
1286 AT GASSER Reinhard Galadrielle 09:05:44.29 70.841 01:30:44.29
1287 AT WEINBERGER Hannes WH 06 09:05:44.59 70.837 01:30:44.59
1288 DE HOOP Michael Hague 09:05:44.97 70.832 01:30:44.97
1289 CZ KONOPÍK Jiří Pepa 09:05:46.01 70.819 01:30:46.01
1290 CZ BUREŠ + PÍTRA Team Nebraska 09:05:46.53 70.812 01:30:46.53
1291 CZ BUREŠ + PÍTRA Team Alabama 09:05:46.71 70.810 01:30:46.71
1292 AT TEAM MÜLVIERTEL Lindtner Karelena 09:05:47.15 70.804 01:30:47.15
1293 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Mini Bulldozer 09:05:48.29 70.789 01:30:48.29
1294 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek S 1 09:05:48.69 70.784 01:30:48.69
1295 DE TEAM GERMANY Toni Deigner Toronto 09:05:48.70 70.784 01:30:48.70
1296 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 7 09:05:49.14 70.778 01:30:49.14
1297 CH BONSEMEIER & PEIXOTO Team BP 01 09:05:49.45 70.774 01:30:49.45
1298 CZ LAŇKA Alfons Ing. Jaruš 09:05:49.67 70.771 01:30:49.67
1299 PL MICHALAK Bogdan Zajta 28 09:05:49.71 70.771 01:30:49.71
1300 DE TEAM GERMANY - W A Waldow + Silvia Thiel WS 3 09:05:50.28 70.763 01:30:50.28
1301 DE FISCHER Ralph Pike 09:05:50.78 70.757 01:30:50.78
1302 CZ HONEŠ Jiří Mara 09:05:52.61 70.733 01:30:52.61
1303 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Fire 09:05:55.77 70.692 01:30:55.77
1304 DE LECKE Theo & Markus TM 06 09:05:56.97 70.677 01:30:56.97
1305 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "A" Tecqua 05 09:05:57.13 70.675 01:30:57.13
1306 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Many 09:05:57.96 70.664 01:30:57.96
1307 AT GRATZER Marco Arad 09:05:59.22 70.647 01:30:59.22
1308 CZ SVOBODA Jiří "A" Jana 09:05:59.36 70.646 01:30:59.36
1309 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 2 09:06:00.23 70.634 01:31:00.23
1310 CH BONSEMEIER & PEIXOTO Team BP 04 09:06:00.61 70.629 01:31:00.61
1311 PL WRÓBEL Michal & Patryk Franz 09:06:04.87 70.574 01:31:04.87
1312 CZ MAČALA Zdeněk Vánek 09:06:06.02 70.560 01:31:06.02
1313 DE HOOP Michael Hajda 09:06:11.50 70.489 01:31:11.50
1314 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 1 09:06:12.54 70.476 01:31:12.54
1315 CZ CH.ST. JOPPI + SVĚTLÍK Jiří Kopp Bělouš 1 09:06:14.40 70.452 01:31:14.40
1316 DE MESTRE SILVA Miguel 09:06:18.18 70.403 01:31:18.18
1317 DE LECKE Theo & Markus TM 10 09:06:27.18 70.287 01:31:27.18
1318 CZ VACEK Josef Vojda 09:06:28.82 70.266 01:31:28.82
1319 CH ZG HELIOS B ZG 02 09:06:29.09 70.263 01:31:29.09
1320 SK TEAM LUTERAN + HRICIK + BAŠISTA Not The Other 09:06:30.13 70.250 01:31:30.13
1321 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Vrieska 09:06:30.35 70.247 01:31:30.35
1322 CZ IŠTVÁNEK & ŠIK Team Erik 09:06:30.63 70.243 01:31:30.63
1323 SK TATRY-DERBY DT 4 09:06:30.95 70.239 01:31:30.95
1324 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Andrej 09:06:31.18 70.236 01:31:31.18
1325 SK GOGORA Milan Goliath 09:06:31.70 70.230 01:31:31.70
1326 CZ KONOPÍK Jiří Hektor 09:06:32.37 70.221 01:31:32.37
1327 DE SPRANG Matthias MS 07 09:06:34.15 70.198 01:31:34.15
1328 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "A" Gnittka 2 09:06:34.59 70.193 01:31:34.59
1329 AT OFNER Kurt Jo 09:06:34.82 70.190 01:31:34.82
1330 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Laura 09:06:36.16 70.173 01:31:36.16
1331 AT WENZ Alfred Freddy 09:06:36.83 70.164 01:31:36.83
1332 CZ GORCA TEAM Sára 09:06:37.48 70.156 01:31:37.48
1333 SK BINDAS Štefan JUN. SBJ 06 09:06:40.08 70.123 01:31:40.08
1334 CZ HLAVINKA Josef Ivanka 09:06:40.56 70.116 01:31:40.56
1335 AT NÖRES Kurt Nofi 09:06:43.33 70.081 01:31:43.33
1336 CZ KLEMENS Karel 2K 09:06:48.29 70.018 01:31:48.29
1337 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Ballon 09:06:49.45 70.003 01:31:49.45
1338 SK DREXLEROVÁ Helena Guerrero 09:06:53.30 69.954 01:31:53.30
1339 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3732 09:07:04.80 69.809 01:32:04.80
1340 AT WENZ Alfred Conny 09:07:06.37 69.789 01:32:06.37
1341 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 12 09:08:49.21 68.514 01:33:49.21
1342 CZ HLOUŠ Pavel Uno 09:09:11.95 68.238 01:34:11.95
1343 CZ REIN Jan "A" Tom 09:09:20.81 68.132 01:34:20.81
1344 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 381 09:10:29.18 67.319 01:35:29.18
1345 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Märchenwald 70 09:10:30.63 67.302 01:35:30.63
1346 PL MICHALAK Bogdan Niunias 24 09:10:32.89 67.275 01:35:32.89
1347 DE A-TEAM VECHTMACINE-JOHANNA Tjorven 09:10:34.19 67.260 01:35:34.19
1348 CZ ŠKOVRAN Stanislav Alina 09:10:35.38 67.246 01:35:35.38
1349 CZ VLČEK Jiří Rebecca 09:10:36.17 67.237 01:35:36.17
1350 SK HROZEN Peter Žaneta 09:10:36.84 67.229 01:35:36.84
1351 CZ GRUBER Simon Bulck 09:10:37.52 67.221 01:35:37.52
1352 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 4 09:10:38.68 67.207 01:35:38.68
1353 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Hi Jinx 09:10:42.99 67.157 01:35:42.99
1354 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Duodecimus 09:10:43.51 67.151 01:35:43.51
1355 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 12 09:10:44.86 67.135 01:35:44.86
1356 DE FRANZISKA "A" Franziska 3 09:10:45.31 67.130 01:35:45.31
1357 CZ KONEČNÝ Vlastimil Rosťa 09:10:46.75 67.113 01:35:46.75
1358 AT OFNER Kurt Johanna 09:10:47.34 67.106 01:35:47.34
1359 CZ DUDA Přemysl Dante 09:10:47.61 67.103 01:35:47.61
1360 PL BRASZKO Adam i Helena Miś 09:10:48.26 67.095 01:35:48.26
1361 DE WICHERT KARL-HEINZ Koukalova 09:10:49.84 67.077 01:35:49.84
1362 DE GEBHARDT Reinhard Request 09:10:50.04 67.074 01:35:50.04
1363 DE HIENZSCH Frank FH 4 09:10:50.63 67.067 01:35:50.63
1364 CZ HAŠŠO Slavomír Slávek 09:10:52.10 67.050 01:35:52.10
1365 SK J & I MARTON TEAM Šimel 09:10:52.38 67.047 01:35:52.38
1366 DE WICHERT KARL-HEINZ Zelezny 09:10:52.81 67.042 01:35:52.81
1367 DE BRANDT Daniel ORL Magdaleno Neuner 09:10:53.15 67.038 01:35:53.15
1368 AT GASSER Reinhard Galaxy 09:10:54.87 67.018 01:35:54.87
1369 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 6 09:10:55.31 67.013 01:35:55.31
1370 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Kolínek Team 04 09:10:55.54 67.010 01:35:55.54
1371 AT BLIEGE Felix Felix 09:10:56.03 67.005 01:35:56.03
1372 AT LEICHTFRIED Karin Jo 09:10:56.77 66.996 01:35:56.77
1373 CZ HNILICA Tomáš Tina 09:10:57.69 66.985 01:35:57.69
1374 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 03 09:10:58.60 66.975 01:35:58.60
1375 AT HALATSCHEK Dietmar Siegi 09:10:59.24 66.967 01:35:59.24
1376 AT STRAIF Walter Wannessa 09:10:59.65 66.962 01:35:59.65
1377 DE SPRANG Matthias MS 02 09:10:59.97 66.959 01:35:59.97
1378 PL SZYMCZYK Wiktor Ania 09:11:01.12 66.945 01:36:01.12
1379 DE TEAM TEISTUNGEN Teebaby 09:11:01.74 66.938 01:36:01.74
1380 PL WRÓBEL Michal & Patryk Bizon 09:11:03.16 66.922 01:36:03.16
1381 AT HALATSCHEK Dietmar As 654 09:11:05.07 66.899 01:36:05.07
1382 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Patrick 09:11:06.10 66.887 01:36:06.10
1383 AT MARCHAT Franz Young Steffi 09:11:06.77 66.880 01:36:06.77
1384 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Sohn Pronto 09:11:10.46 66.837 01:36:10.46
1385 CZ MAKANAKI Team Taki 09:11:11.21 66.828 01:36:11.21
1386 CZ CH.ST. JOPPI + SVĚTLÍK Jiří Kopp Jurášek 1 09:13:03.29 65.555 01:38:03.29
1387 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Ai 09:13:08.33 65.499 01:38:08.33
1388 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Adrian 09:18:02.92 62.378 01:43:02.92
1389 PL KWASNICKI Tomasz Filip 09:20:25.46 60.973 01:45:25.46
1390 HU GÁBOR Takács TG 559 09:20:49.86 60.738 01:45:49.86
1391 AT GRATZER Marco Augustus 09:21:07.60 60.569 01:46:07.60
1392 DE TEAM HUNTER Hirsch 09:22:44.95 59.657 01:47:44.95
1393 PL WRÓBEL Michal & Patryk Achim 09:23:55.39 59.014 01:48:55.39
1394 PL SZYMAŃSKI Zbigniew * SZ 87 09:24:38.05 58.631 01:49:38.05
1395 DE GOETZ Guenter "A" Bea 09:25:07.51 58.370 01:50:07.51
1396 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Caesar 09:28:09.27 56.807 01:53:09.27
1397 CR CULIC Denis Beautiful Croatia 09:29:29.47 56.144 01:54:29.47
1398 CZ VIKTORÍN Lukáš Tonka 09:30:22.09 55.717 01:55:22.09
1399 AT STOCKINGER Franz Michi 09:30:24.07 55.701 01:55:24.07
1400 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 378 09:30:27.03 55.678 01:55:27.03
1401 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 06 09:30:31.76 55.640 01:55:31.76
1402 NL PLOEG Bert Daan 09:30:34.72 55.616 01:55:34.72
1403 PL SZYMCZYK Wiktor Wiktor 09:30:37.82 55.591 01:55:37.82
1404 CZ KLEMENSOVÁ Sára Buřina 09:30:40.45 55.570 01:55:40.45
1405 AT STEINER Alfred Fin 13 09:30:43.10 55.549 01:55:43.10
1406 DE HIENZSCH Frank FH 1 09:30:48.28 55.507 01:55:48.28
1407 PL SEDLACEK Josef Ice Loly 09:30:52.67 55.472 01:55:52.67
1408 AT STEINER Alfred Fin 49 09:30:56.83 55.439 01:55:56.83
1409 SK GOGORA Milan Golly 09:31:01.56 55.401 01:56:01.56
1410 AT LEICHTFRIED Walter Ivo 09:31:06.85 55.359 01:56:06.85
1411 PL SZYMCZYK Wiktor Ala 09:31:10.48 55.330 01:56:10.48
1412 CZ HAŠŠO Slavomír Vítek 09:31:13.14 55.309 01:56:13.14
1413 AT RÖTZER Franz Top 5 09:31:16.91 55.279 01:56:16.91
1414 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Kolínek Team 02 09:31:20.38 55.252 01:56:20.38
1415 SK KUJANIK Team KT 03 09:31:23.56 55.227 01:56:23.56
1416 DE SKOPLJAK Denis Demie 09:32:06.45 54.890 01:57:06.45
1417 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 08 09:32:11.63 54.849 01:57:11.63
1418 DE SEEBACH SIEDLER Team MB 02 09:32:15.04 54.823 01:57:15.04
1419 DE GOETZ Guenter "A" Bunny 09:32:18.92 54.792 01:57:18.92
1420 DE FAMILIE MEIER Blue Sky 09:32:22.64 54.764 01:57:22.64
1421 AT WENZ Alfred Paul 09:32:27.39 54.727 01:57:27.39
1422 CZ ELITE GO FAMILY LOFT Chivas Go 09:32:30.17 54.705 01:57:30.17
1423 AT LEICHTFRIED Walter Red Lady 09:32:35.31 54.665 01:57:35.31
1424 DE WICHERT KARL-HEINZ Neumannova 09:32:39.63 54.632 01:57:39.63
1425 SK HROZEN Peter Petra 09:33:01.55 54.463 01:58:01.55
1426 CZ HONEŠ Jiří Miro 09:33:05.30 54.434 01:58:05.30
1427 CH ZG HELIOS B ZG 05 09:33:09.81 54.399 01:58:09.81
1428 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Secundus 09:33:16.59 54.347 01:58:16.59
1429 AT WENZ Alfred Elvis 09:33:20.55 54.317 01:58:20.55
1430 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 382 09:33:24.19 54.289 01:58:24.19
1431 SK GOGORA Milan Gollum 09:33:28.58 54.256 01:58:28.58
1432 CZ MACHALA František Fialka 09:33:32.06 54.229 01:58:32.06
1433 DE GOETZ Guenter "A" Bahire 09:33:36.67 54.194 01:58:36.67
1434 PL WRÓBEL Michal & Patryk Lord Haraka 09:33:42.85 54.147 01:58:42.85
1435 DE TEAM GERMANY Toni Deigner Tolo 09:33:55.70 54.049 01:58:55.70
1436 AT GRATZER Marco "B" Rudolf 09:34:08.29 53.954 01:59:08.29
1437 AT STOCKINGER Franz Tomschi 09:34:17.40 53.885 01:59:17.40
1438 CZ STRAPINA Jiří Tomi 09:34:18.23 53.879 01:59:18.23
1439 AT GRATZER Werner Himmel Stormer 09:34:23.29 53.841 01:59:23.29
1440 AT STRAIF Walter Wanda 09:34:24.08 53.835 01:59:24.08
1441 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Little Vivonne 09:34:29.57 53.794 01:59:29.57
1442 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Sophia 09:34:32.89 53.769 01:59:32.89
1443 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Forest 09:34:47.84 53.657 01:59:47.84
1444 AT WENZ Alfred Jonny 09:34:51.52 53.630 01:59:51.52
1445 CZ DAVID Petr Jugo 09:35:00.41 53.564 02:00:00.41
1446 CZ HNILIČKA Vlastimil Mila 09:35:07.91 53.508 02:00:07.91
1447 CH BONSEMEIER & PEIXOTO Team BP 06 09:35:09.49 53.496 02:00:09.49
1448 CZ ČERVEŇÁK Radek Aguilera 09:35:14.97 53.456 02:00:14.97
1449 CZ HONEŠ Jiří Abik 09:35:16.63 53.443 02:00:16.63
1450 PL SEDLACEK Josef Kardinale 09:35:19.51 53.422 02:00:19.51
1451 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 2 09:35:33.25 53.320 02:00:33.25
1452 CH SCHNEEBERGER Roman Azure 09:35:35.18 53.306 02:00:35.18
1453 CZ ŠKOVRAN Stanislav Alino 09:35:45.02 53.234 02:00:45.02
1454 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Frozen 09:38:54.85 51.875 02:03:54.85
1455 CZ VOZÁK Miroslav Cart 09:39:02.84 51.819 02:04:02.84
1456 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Black Party 09:44:09.01 49.772 02:09:09.01
1457 AT ECKHARDT Markus Ecki´s Star 09:49:10.06 47.910 02:14:10.06
1458 AT NÖRES Kurt Atomic 09:52:30.59 46.746 02:17:30.59
1459 SK BRKAL Jan Ing. Simona 09:53:30.11 46.411 02:18:30.11
1460 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Stone 09:54:34.35 46.055 02:19:34.35
1461 DE SPRANG Matthias MS 01 09:57:40.72 45.052 02:22:40.72
1462 CZ JOKLOVÁ Gabriela Veronicia 10:03:49.07 43.194 02:28:49.07
1463 NO HELGESEN Bjorn Ove Daisy 283 10:04:17.54 43.056 02:29:17.54
1464 CZ CH.ST. JOPPI + SVĚTLÍK Jiří Kopp Jurášek 3 10:08:15.23 41.943 02:33:15.23
1465 CZ ESHEK Bohdan Argus 10:08:23.13 41.907 02:33:23.13
1466 HU SZALMA - BACSKAI Team Samara 10:08:26.45 41.892 02:33:26.45
1467 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Lexi 10:08:51.53 41.779 02:33:51.53
1468 CZ RACING WITH TARASTARS Marcea Cabello 10:09:05.17 41.717 02:34:05.17
1469 CZ LAŇKA Alfons Ing. Jirka 10:10:44.66 41.273 02:35:44.66
1470 PL WRÓBEL Michal & Patryk Don Kitty 10:13:50.52 40.468 02:38:50.52
1471 CZ KONOPÍK Jiří Sigi 10:24:41.92 37.879 02:49:41.92
1472 DE GOETZ Guenter "A" Benno 10:28:41.46 37.008 02:53:41.46
1473 CZ BUREŠ + PÍTRA Team Georgia 10:44:35.66 33.904 03:09:35.66
1474 CZ HLAVINKA Josef Raul 10:45:38.17 33.719 03:10:38.17
1475 DE FRANZISKA "A" Franziska 1