Doletová listina

Místo vypuštění Štarnov
Vzdálenost 4.081 km
Datum a čas startu 15.07.2020 07:30:00
Počasí v místě startu Jasno, klidno, 15°C.
Počasí v cíli Jasno, mírný S vítr, 18°C.
Počet nasazených holubů 1584
Počet chovatelů 264

         
    Jméno chovatele Jméno holuba Čas doletu Rychlost Doba letu
1 SK HROZEN Peter Aneta 07:41:48.65 345.530 00:11:48.65
2 DE TEAM GERMANY Toni Deigner Tooter 07:41:56.08 341.945 00:11:56.08
3 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 08 07:41:58.99 340.561 00:11:58.99
4 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 379 07:42:13.26 333.933 00:12:13.26
5 CZ GRUBER Simon Simon 07:42:13.58 333.788 00:12:13.58
6 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Digi 07:42:16.31 332.550 00:12:16.31
7 CZ ČERVEŇÁK Radek Dido 07:42:16.91 332.279 00:12:16.91
8 CZ SVOBODA Jiří "A" Romana 07:42:18.39 331.613 00:12:18.39
9 AT NAGELHOFER Robert Veilchen 1052 07:42:19.10 331.295 00:12:19.10
10 CZ GRIPENI Čáslav Black 07:42:19.63 331.057 00:12:19.63
11 CZ ATH Květná Abonent 2 07:42:21.15 330.378 00:12:21.15
12 DE SCHOEN Friedrich Fritz 2 07:42:21.55 330.200 00:12:21.55
13 DE GOETZ Guenter "B" Beppo 07:42:21.96 330.018 00:12:21.96
14 AT RÖTZER Franz Top 3 07:42:23.12 329.503 00:12:23.12
15 SK TEAM LUTERAN + HRICIK + BAŠISTA Brick 07:42:24.20 329.024 00:12:24.20
16 CZ IŠTVÁNEK & ŠIK Team Lucka 07:42:24.57 328.861 00:12:24.57
17 CZ ESHEK Bohdan Alisa 07:42:27.25 327.681 00:12:27.25
18 CH JUD Roman Mustang 07:42:27.64 327.511 00:12:27.64
19 CZ PINTERA & MAZUCH Jupidka 07:42:28.18 327.274 00:12:28.18
20 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Moon Mome 07:42:28.82 326.994 00:12:28.82
21 CZ VACEK Josef Barunka 07:42:30.28 326.358 00:12:30.28
22 CH TEAM FROHMATTA Lambrigger Josef Apollo 07:42:31.91 325.651 00:12:31.91
23 DE TEAM GERMANY Toni Deigner Topic 07:42:32.31 325.478 00:12:32.31
24 CZ POSPÍŠIL Petr Pako 07:42:32.63 325.339 00:12:32.63
25 SK FLIMEL Miroslav Flintown 07:42:33.48 324.972 00:12:33.48
26 CZ HONEŠ Jiří Cavendish 07:42:33.80 324.834 00:12:33.80
27 AT NAGELHOFER Robert Pfeilkraut 1013 07:42:34.61 324.485 00:12:34.61
28 ES USO ASKARRA Eguzki 07:42:35.22 324.223 00:12:35.22
29 CZ ŽLIČAŘ Roman Quatro 13 07:42:35.80 323.975 00:12:35.80
30 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 06 07:42:38.06 323.009 00:12:38.06
31 SK KONŠ Milan Belgo 07:42:41.93 321.368 00:12:41.93
32 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Dave 07:42:42.38 321.178 00:12:42.38
33 DE ZSCHOMMLER Jens Zeppelin 07:42:42.93 320.947 00:12:42.93
34 CZ VACEK Josef Kuba 07:42:44.98 320.087 00:12:44.98
35 CZ LAŇKA Alfons Ing. Marta 07:42:47.91 318.865 00:12:47.91
36 BE COPPENS Peter Tom 07:42:48.31 318.699 00:12:48.31
37 ES USO ASKARRA Aker 07:42:48.95 318.434 00:12:48.95
38 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Anny 07:42:51.95 317.197 00:12:51.95
39 CZ DVOŘÁK Zbyněk Joan 07:42:52.16 317.110 00:12:52.16
40 CH BONSEMEIER & PEIXOTO Team BP 03 07:42:52.55 316.950 00:12:52.55
41 CZ HONEŠ Jiří Mara 07:42:54.19 316.279 00:12:54.19
42 CZ KLEMENS Karel 4K 07:42:54.64 316.095 00:12:54.64
43 CZ HLOUŠ Pavel Uno 07:42:54.79 316.034 00:12:54.79
44 PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Maestro 07:42:55.18 315.875 00:12:55.18
45 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 2 07:42:55.76 315.639 00:12:55.76
46 PL KWASNICKI Tomasz Filip 07:42:57.77 314.823 00:12:57.77
47 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Mini Nitra 07:42:59.36 314.181 00:12:59.36
48 DE GEBHARDT Reinhard Renaissance 07:43:01.98 313.128 00:13:01.98
49 CZ KLEMENS Karel 12KK 07:43:03.04 312.704 00:13:03.04
50 AT NAGELHOFER Robert Hahnenfuss 1059 07:43:03.48 312.529 00:13:03.48
51 DE A-TEAM VECHTMACINE-JOHANNA Kim 07:43:03.72 312.433 00:13:03.72
52 CZ PINTERA & MAZUCH Lancelot 07:43:05.65 311.665 00:13:05.65
53 CZ KULÍK Přemysl Favorit 07:43:08.06 310.712 00:13:08.06
54 CZ ŠKOVRAN Stanislav Porthos 07:43:10.43 309.781 00:13:10.43
55 AT NÖRES Kurt Dynamic 07:43:10.61 309.710 00:13:10.61
56 DE HIENZSCH Frank FH 2 07:43:12.58 308.940 00:13:12.58
57 HU GÁBOR Scheily SCH 642 07:43:13.40 308.621 00:13:13.40
58 AT WENZ Alfred Renate 07:43:13.60 308.543 00:13:13.60
59 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 054 07:43:15.18 307.930 00:13:15.18
60 CZ KLEMENSOVÁ Sára Běska 07:43:17.89 306.884 00:13:17.89
61 DE GOETZ Guenter "A" Bea 07:43:22.67 305.057 00:13:22.67
62 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Skye 07:43:25.18 304.106 00:13:25.18
63 CZ ROMANČÍK Jaromír Pepík 07:43:27.25 303.326 00:13:27.25
64 CZ VLČEK Jiří Shyrlei 07:43:27.51 303.228 00:13:27.51
65 AT WALDER Florian Myrthe 07:43:29.49 302.487 00:13:29.49
66 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "A" Schinze 4 07:43:29.85 302.352 00:13:29.85
67 CZ VOZÁK Miroslav Cart 07:43:30.04 302.281 00:13:30.04
68 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" River 07:43:37.54 299.508 00:13:37.54
69 SK LABON Matúš & Jakub MJ 01 07:43:43.06 297.500 00:13:43.06
70 CZ VACEK Josef Monča 07:43:45.03 296.789 00:13:45.03
71 SK ĎURANA Miroslav Obstinate 07:43:47.21 296.007 00:13:47.21
72 CZ GRIPENI Čáslav Speedy 07:43:48.05 295.707 00:13:48.05
73 CZ JELÍNEK Václav Hugo 07:43:54.39 293.460 00:13:54.39
74 CZ MADE IN VYSEKAL JÄGERNDORF - SILESIA TEAM Rosťa 07:44:00.54 291.313 00:14:00.54
75 DE TEAM HESSENBOYS One Loft Pigeon Racing THB 35 07:44:00.57 291.302 00:14:00.57
76 CZ ESHEK Bohdan Luna 07:44:03.13 290.418 00:14:03.13
77 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 388 07:44:05.76 289.515 00:14:05.76
78 AT WEINBERGER Hannes WH 37 07:44:07.40 288.954 00:14:07.40
79 CH WIRZ Team Pogacar 07:44:08.70 288.512 00:14:08.70
80 CZ HANZEL Štefan Han 24 07:44:09.41 288.271 00:14:09.41
81 CZ MALACH Ladislav Rosi 07:44:09.96 288.084 00:14:09.96
82 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Transilvania 07:44:10.76 287.813 00:14:10.76
83 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Šestka 07:44:16.58 285.858 00:14:16.58
84 CH SCHNEEBERGER Roman Snowarrow 07:44:20.83 284.446 00:14:20.83
85 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Kolínek Team 03 07:44:26.54 282.572 00:14:26.54
86 CH SCHNEEBERGER Roman Snowstorm 07:44:30.31 281.348 00:14:30.31
87 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Imogen 07:44:36.98 279.208 00:14:36.98
88 CZ BUREŠ Team Tramín 07:44:37.57 279.020 00:14:37.57
89 CZ GRUBER Simon Peťa 07:44:38.10 278.852 00:14:38.10
90 DE HÖRNIG Rainer Rany 07:44:46.24 276.291 00:14:46.24
91 DE WICHERT KARL-HEINZ Koukalova 07:44:52.39 274.387 00:14:52.39
92 CZ IŠTVÁNEK & ŠIK Team Oskar 07:44:56.32 273.184 00:14:56.32
93 AT WEINBERGER Hannes WH 23 07:45:04.62 270.677 00:15:04.62
94 DE HOCHSCHERFF Udo Naddy 07:45:06.30 270.175 00:15:06.30
95 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek T 5 07:45:31.23 262.943 00:15:31.23
96 CZ MAČALA Zdeněk Blesk 07:45:34.40 262.051 00:15:34.40
97 CZ KONOPÍK Jiří Heda 07:46:08.44 252.840 00:16:08.44
98 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Ai 07:46:12.20 251.862 00:16:12.20
99 CZ SVOBODA Jiří "A" Terezka 07:46:16.36 250.789 00:16:16.36
100 HU GÁBOR Takács TG 583 07:46:25.02 248.584 00:16:25.02
101 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "A" Tecqua 02 07:48:38.81 218.858 00:18:38.81
102 SK BRKAL Jan Ing. Mathias 07:48:42.69 218.101 00:18:42.69
103 DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Tomke 07:48:51.15 216.470 00:18:51.15
104 CZ SVOBODA Jiří "B" Romana 1 07:48:53.48 216.025 00:18:53.48
105 DE ZG HELIOS A Zepher 07:48:54.49 215.833 00:18:54.49
106 AT HOFMANN Leopold HL 9 07:48:54.73 215.787 00:18:54.73
107 AT STRAIF Walter Wurlitzer 07:48:55.18 215.701 00:18:55.18
108 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. Marek 07:48:55.47 215.646 00:18:55.47
109 SK J & I MARTON TEAM Hrdza 07:48:55.81 215.582 00:18:55.81
110 DE SCHWARM Claudia Gigolo 07:48:56.19 215.510 00:18:56.19
111 DE SCHWARM Claudia Donnerhall 07:48:56.64 215.424 00:18:56.64
112 DE ZG HELIOS A Zeplin 07:48:58.20 215.129 00:18:58.20
113 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Wind 07:48:58.37 215.097 00:18:58.37
114 CZ STRNAD Jaroslav Markus 07:48:58.93 214.991 00:18:58.93
115 DE FRANZISKA "B" Franziska 12 07:48:59.38 214.906 00:18:59.38
116 AT BLIEGE Felix Monika 07:48:59.99 214.791 00:18:59.99
117 SK COMOREK Pavel Kysuca 07:49:00.49 214.697 00:19:00.49
118 DE A-TEAM VECHTMACINE-JOHANNA Finn 07:49:00.92 214.616 00:19:00.92
119 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 4 07:49:02.21 214.374 00:19:02.21
120 CZ KROČIL Jaroslav Apoléna 07:49:02.60 214.301 00:19:02.60
121 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 834 07:49:03.13 214.201 00:19:03.13
122 CZ ŽLIČAŘ Roman Quatro 64 07:49:03.50 214.132 00:19:03.50
123 AT NÖRES Kurt Atomic 07:49:03.79 214.078 00:19:03.79
124 SK PJ PIGEONS PJ Superb 07:49:04.47 213.951 00:19:04.47
125 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 5 07:49:05.85 213.693 00:19:05.85
126 SK HROZEN Peter Anna 07:49:06.29 213.611 00:19:06.29
127 BE COPPENS Peter Monita 07:49:06.53 213.566 00:19:06.53
128 DE PETZOLD Herbert Herbert 07:49:07.46 213.393 00:19:07.46
129 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 381 07:49:07.68 213.352 00:19:07.68
130 AT LEICHTFRIED Walter Luc 2 07:49:07.78 213.334 00:19:07.78
131 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Redy 07:49:07.88 213.315 00:19:07.88
132 CZ REIN Jan "A" Viki 07:49:09.11 213.087 00:19:09.11
133 CZ LAŇKA Alfons Ing. Petra 07:49:09.49 213.016 00:19:09.49
134 DE TEAM GERMANY - W A Waldow + Silvia Thiel WS 5 07:49:09.70 212.977 00:19:09.70
135 DE BEHLKE Andreas AB 04 07:49:10.94 212.748 00:19:10.94
136 DE GOETZ Guenter "B" Bruno 07:49:11.09 212.720 00:19:11.09
137 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Marti 07:49:11.41 212.661 00:19:11.41
138 CH HÖSLI Walter Phantom 07:49:11.60 212.626 00:19:11.60
139 DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Sam 07:49:11.84 212.582 00:19:11.84
140 CZ KROČIL Jaroslav Boďa 07:49:12.27 212.502 00:19:12.27
141 CZ MAJKA + JAN TEAM Martin 07:49:12.56 212.449 00:19:12.56
142 AT MARCHAT Franz Willis Lieveling 07:49:13.04 212.360 00:19:13.04
143 CZ KONEČNÝ Vlastimil Vitra 07:49:13.57 212.263 00:19:13.57
144 PL MATUSIAK & STEPOROWSKI Team M&S 2 07:49:13.72 212.235 00:19:13.72
145 CR CULIC Denis Dubrovnik Sunset 07:49:14.49 212.094 00:19:14.49
146 PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Sisi 07:49:14.70 212.055 00:19:14.70
147 CZ KAREL Jan Case 07:49:15.16 211.971 00:19:15.16
148 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 2077 07:49:15.17 211.969 00:19:15.17
149 PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Dysi 07:49:15.51 211.906 00:19:15.51
150 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team "A" Speedy 07:49:16.26 211.769 00:19:16.26
151 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-393 07:49:16.73 211.683 00:19:16.73
151 CZ ZÁLEŠÁK Josef Beny 07:49:16.73 211.683 00:19:16.73
153 CZ LAŇKA Alfons Ing. Jirka 07:49:17.36 211.568 00:19:17.36
154 PL KOZLENIA Artur Zygi 07:49:17.48 211.546 00:19:17.48
155 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Xena 07:49:17.80 211.487 00:19:17.80
156 CH HÖSLI Walter Douglas 07:49:17.88 211.473 00:19:17.88
157 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "A" Tecqua 01 07:49:18.32 211.392 00:19:18.32
158 DE A-TEAM VECHTMACINE-JOHANNA Tjorven 07:49:18.62 211.338 00:19:18.62
159 CZ HAŠŠO Slavomír I.C. Vítek 07:49:19.08 211.254 00:19:19.08
160 DE BRANDT Daniel ORL Rudi Völler 07:49:19.53 211.172 00:19:19.53
161 CZ KLEMENSOVÁ Sára Bezzubka 07:49:19.82 211.119 00:19:19.82
162 CH SCHNEEBERGER Roman Snowgun 07:49:20.13 211.063 00:19:20.13
163 DE WINGS 2 WIN WW 01 07:49:20.38 211.017 00:19:20.38
164 AT HÖLD Erich Paul 07:49:20.85 210.932 00:19:20.85
165 AT GASSER Reinhard Gator 07:49:21.23 210.863 00:19:21.23
166 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" My Tip III. 07:49:21.29 210.852 00:19:21.29
167 CZ GRUBER Lubomír Mareček 07:49:21.46 210.821 00:19:21.46
168 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "A" Tecqua 03 07:49:21.59 210.797 00:19:21.59
169 CH TEAM ANDERHUB Airspeed 07:49:21.61 210.794 00:19:21.61
170 CZ MALACH Ladislav Luke 07:49:21.95 210.732 00:19:21.95
171 PT PEDRO PORTO Project X Pookie 07:49:22.35 210.659 00:19:22.35
172 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Nonus 07:49:22.72 210.592 00:19:22.72
173 SK BCHB Team Fighter 07:49:23.27 210.493 00:19:23.27
174 CZ FLY YOUNG STARS Kryštof 07:49:23.79 210.399 00:19:23.79
175 SK MOKOŠ + VÁROŠ Vadara 07:49:24.15 210.334 00:19:24.15
176 AT KUTLESA Slavko SLK 67 07:49:24.89 210.200 00:19:24.89
177 DE FELBINGER Gerhard Adam 07:49:25.03 210.175 00:19:25.03
178 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "B" Klaus 1 07:49:25.18 210.148 00:19:25.18
179 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Nora 07:49:25.44 210.101 00:19:25.44
180 SK PJ PIGEONS PJ Wiki 07:49:25.75 210.045 00:19:25.75
181 CZ CH.ST. JOPPI + SVĚTLÍK Jiří Kopp Pepa 07:49:25.92 210.014 00:19:25.92
182 CZ GRIPENI Čáslav Míša 07:49:26.16 209.971 00:19:26.16
183 PL WRÓBEL Michal & Patryk Amuro 07:49:26.46 209.917 00:19:26.46
184 SK TEAM LUTERAN + HRICIK + BAŠISTA White Dream 07:49:26.71 209.872 00:19:26.71
185 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 8 07:49:26.76 209.863 00:19:26.76
186 CH SCHNEEBERGER Roman Snowbird 07:49:26.82 209.852 00:19:26.82
187 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 7 07:49:27.26 209.773 00:19:27.26
188 AT HOFMANN Leopold HL 7 07:49:27.65 209.703 00:19:27.65
189 SK COMOREK Pavel Raoul 07:49:28.15 209.613 00:19:28.15
190 PL SZYMCZYK Wiktor Grzegorz 07:49:28.20 209.605 00:19:28.20
191 DE SKOPLJAK Denis Deedle 07:49:28.62 209.529 00:19:28.62
192 PL SEDLACEK Josef Euchides 07:49:28.90 209.479 00:19:28.90
193 PL MATUSIAK & STEPOROWSKI Team M&S 3 07:49:29.64 209.346 00:19:29.64
194 DE TEAM TEISTUNGEN Temper 07:49:29.65 209.345 00:19:29.65
195 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 12 07:49:29.88 209.304 00:19:29.88
195 BE COPPENS Peter Julia 07:49:29.88 209.304 00:19:29.88
197 AT MARCHAT Franz Gambler 07:49:30.07 209.270 00:19:30.07
198 DE TEAM LINDENHOF SB 06 07:49:30.80 209.139 00:19:30.80
199 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team "A" Trengfa 07:49:30.91 209.119 00:19:30.91
200 CZ BALKONOVÝ ODCHOV Venca Matýsek 07:49:31.27 209.055 00:19:31.27
201 SK BCHB Team Fifteen 07:49:31.56 209.003 00:19:31.56
202 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 02 07:49:31.94 208.936 00:19:31.94
203 SK PONIŠTIAK Rudolf + Jakub Šimon 07:49:32.11 208.905 00:19:32.11
204 SK TEAM LUTERAN + HRICIK + BAŠISTA Not The Other 07:49:32.25 208.880 00:19:32.25
205 DE TEAM GERMANY - W A Waldow + Silvia Thiel WS 1 07:49:32.73 208.795 00:19:32.73
206 CZ VACEK Josef Laďka 07:49:32.79 208.784 00:19:32.79
207 HU VIGLIDÁN Ágoston SZA 12 07:49:33.76 208.612 00:19:33.76
208 SK KUJANIK Team KT 02 07:49:34.13 208.546 00:19:34.13
209 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" King of Talent II. 07:49:34.37 208.503 00:19:34.37
210 AT STOCKINGER Franz Niki 07:49:34.50 208.480 00:19:34.50
211 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 2122 07:49:34.79 208.429 00:19:34.79
212 CH JUD Roman Spitfire 07:49:35.12 208.370 00:19:35.12
213 SK MAJDÁK Michal Citrin 07:49:35.34 208.331 00:19:35.34
214 DE SG STEFFL SGS 03 07:49:35.55 208.294 00:19:35.55
215 DE FISCHER Ralph Asp 07:49:35.59 208.287 00:19:35.59
216 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Dylan 07:49:35.96 208.221 00:19:35.96
217 CZ DVOŘÁK Zbyněk Danilo 07:49:36.17 208.184 00:19:36.17
218 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Elevation 07:49:37.46 207.956 00:19:37.46
219 SK MAJDÁK Michal Jantar 07:49:37.83 207.891 00:19:37.83
220 CZ KAREL Jan Němčour 07:49:37.94 207.871 00:19:37.94
221 DE SPRANG Matthias MS 06 07:49:38.19 207.827 00:19:38.19
222 CZ FLY YOUNG STARS Anna 07:49:38.61 207.753 00:19:38.61
223 CZ BUREŠ Team Agni 07:49:38.83 207.714 00:19:38.83
224 CH WIRZ Team Fuglsang 07:49:39.21 207.647 00:19:39.21
225 AT STRAIF Walter Williems 07:49:39.30 207.632 00:19:39.30
226 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 2282 07:49:39.62 207.575 00:19:39.62
227 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 2 07:49:39.88 207.530 00:19:39.88
228 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. Michaela 07:49:40.11 207.489 00:19:40.11
229 AT WIEFLER Alois Helmut 07:49:40.39 207.440 00:19:40.39
230 AT NÖRES Kurt Rabbold 07:49:40.75 207.377 00:19:40.75
231 AT WIEFLER Alois Gypsy One 07:49:41.49 207.247 00:19:41.49
232 SK PJ PIGEONS PJ Berry 07:49:42.13 207.135 00:19:42.13
233 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Vojta 07:49:42.38 207.091 00:19:42.38
234 CZ ŽLIČAŘ Roman Quatro 93 07:49:42.59 207.054 00:19:42.59
235 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 01 07:49:42.78 207.021 00:19:42.78
236 CZ HLAVINKA Josef Ivanka 07:49:42.82 207.014 00:19:42.82
237 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "A" Schinze 2 07:49:43.06 206.972 00:19:43.06
238 DE WICHERT KARL-HEINZ Navratilova 07:49:43.25 206.939 00:19:43.25
239 DE TEAM GERMANY - W A Waldow + Silvia Thiel WS 2 07:49:43.58 206.881 00:19:43.58
240 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. Dana 07:49:43.69 206.862 00:19:43.69
241 CZ KONEČNÝ Vlastimil Janka 07:49:43.84 206.835 00:19:43.84
242 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 10 07:49:44.09 206.792 00:19:44.09
243 CZ ATH Květná Abonent 16 07:49:44.62 206.699 00:19:44.62
244 CZ HNILICA Tomáš Dino 07:49:44.84 206.661 00:19:44.84
245 AT WENZ Alfred Maria 07:49:45.14 206.609 00:19:45.14
246 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team PM 03 07:49:45.32 206.577 00:19:45.32
247 AT LEICHTFRIED Karin Jaak 07:49:45.40 206.563 00:19:45.40
248 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Quintus 07:49:45.50 206.546 00:19:45.50
249 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Kim 07:49:45.71 206.509 00:19:45.71
250 CZ KONOPÍK Jiří Jolly 07:49:45.72 206.507 00:19:45.72
251 AT BUTYKA Ferenc Ferenc 35 07:49:45.91 206.474 00:19:45.91
252 DE TEAM TEISTUNGEN Teebaby 07:49:46.03 206.453 00:19:46.03
253 CZ KUDELA Jaromír Ing. Kája 07:49:46.06 206.448 00:19:46.06
254 CH WIRZ Team Mollema 07:49:46.33 206.401 00:19:46.33
255 CZ SVOBODA Jiří "B" Ela 1 07:49:46.61 206.353 00:19:46.61
256 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-391 07:49:46.79 206.321 00:19:46.79
257 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-390 07:49:47.13 206.262 00:19:47.13
258 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 10 07:49:47.26 206.240 00:19:47.26
259 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Decimus 07:49:47.50 206.198 00:19:47.50
260 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team "A" Hofra 07:49:47.52 206.194 00:19:47.52
261 HU ISTVÁN Márkus Marshy 07:49:47.99 206.113 00:19:47.99
262 CZ REIN Jan "B" Bobby 07:49:48.15 206.085 00:19:48.15
263 SK HROZEN Peter Maria 07:49:48.18 206.080 00:19:48.18
264 CZ VACEK Josef Pepa. 07:49:48.44 206.035 00:19:48.44
265 DE FELBINGER Gerhard Eva 07:49:48.51 206.023 00:19:48.51
266 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Šurmen 07:49:48.75 205.981 00:19:48.75
267 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 07 07:49:49.43 205.863 00:19:49.43
268 CH TEAM FROHMATTA Lambrigger Josef Fabulous 07:49:49.46 205.858 00:19:49.46
269 CZ GRUBER Simon Blue Jack 07:49:49.91 205.780 00:19:49.91
270 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 05 07:49:50.07 205.753 00:19:50.07
271 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 4 07:49:50.21 205.728 00:19:50.21
272 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Eminem 07:49:50.40 205.696 00:19:50.40
273 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 9 07:49:50.67 205.649 00:19:50.67
274 CZ CH.ST. JOPPI + SVĚTLÍK Jiří Kopp Bělouš 2 07:49:50.78 205.630 00:19:50.78
275 DE SCHWARM Claudia Totilas 07:49:50.97 205.597 00:19:50.97
276 PL SZYMAŃSKI Zbigniew * SZ 90 07:49:51.23 205.552 00:19:51.23
277 DE SPRANG Matthias MS 04 07:49:51.85 205.445 00:19:51.85
278 AT NÖRES Kurt Lugos 07:49:51.90 205.437 00:19:51.90
279 DE WINGS 2 WIN WW 05 07:49:52.02 205.416 00:19:52.02
280 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team "A" Doleng 07:49:52.56 205.323 00:19:52.56
281 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Silver Birch 07:49:52.64 205.309 00:19:52.64
282 CZ KONOPÍK Jiří Yva 07:49:52.77 205.287 00:19:52.77
283 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 12 07:49:53.16 205.220 00:19:53.16
284 CH SCHNEEBERGER Roman Snowwhite 07:49:53.36 205.185 00:19:53.36
285 AT MARCHAT Franz Seban 07:49:53.49 205.163 00:19:53.49
286 NL POELMAN Combinatie PC 02 07:49:53.81 205.108 00:19:53.81
287 CZ SVOBODA Jiří "B" Lenka 1 07:49:53.96 205.082 00:19:53.96
288 DE WINGS 2 WIN WW 02 07:49:54.27 205.029 00:19:54.27
289 AT GRATZER Marco Krambambuli 07:49:54.44 205.000 00:19:54.44
290 CZ MACHALA František Daisy 07:49:55.15 204.878 00:19:55.15
291 DE SCHWARM Claudia Champ 07:49:55.35 204.844 00:19:55.35
292 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Mona 07:49:55.49 204.820 00:19:55.49
293 AT STEINER Alfred Fin 14 07:49:55.75 204.775 00:19:55.75
294 CZ KROČIL Jaroslav Zdenička 07:49:55.78 204.770 00:19:55.78
295 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Alfreda 07:49:56.13 204.710 00:19:56.13
296 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "C" Timo 3 07:49:56.40 204.664 00:19:56.40
297 CZ SVOBODA Jiří "B" Jana 1 07:49:56.47 204.652 00:19:56.47
298 CZ MADE IN VYSEKAL JÄGERNDORF - SILESIA TEAM Lucie 07:49:56.53 204.642 00:19:56.53
299 CZ KULÍK Přemysl Pegas 07:49:56.72 204.609 00:19:56.72
300 NO HELGESEN Bjorn Ove Silver Channel 07:49:57.09 204.546 00:19:57.09
301 DE HEROES OF THE SKY Claudia 07:49:57.22 204.524 00:19:57.22
302 CZ RACING WITH TARASTARS Kirtap 07:49:57.61 204.457 00:19:57.61
303 SK PJ PIGEONS PJ Vikonsta 07:49:57.84 204.418 00:19:57.84
304 DE FRANZISKA "A" Franziska 2 07:49:58.32 204.336 00:19:58.32
305 CH ZG HELIOS B ZG 02 07:49:58.33 204.334 00:19:58.33
306 CZ GRUBER Simon Sabinka 07:49:58.49 204.307 00:19:58.49
307 NO HELGESEN Bjorn Ove King II. 07:49:58.68 204.275 00:19:58.68
308 DE TEAM LINDENHOF SB 05 07:49:58.74 204.264 00:19:58.74
309 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Just Do It II. 07:49:59.14 204.196 00:19:59.14
310 CZ MAČALA Zdeněk Vánek 07:49:59.31 204.167 00:19:59.31
311 DE FRANZISKA "A" Franziska 1 07:49:59.40 204.152 00:19:59.40
312 AT ECKHARDT Markus Ecki´s 09 07:49:59.52 204.132 00:19:59.52
313 CZ HRUDA Jan Karel 1 07:49:59.72 204.098 00:19:59.72
314 DE WINGS 2 WIN WW 04 07:49:59.90 204.067 00:19:59.90
315 PL SZYMCZYK Wiktor Kasia 07:50:00.06 204.040 00:20:00.06
316 AT KUTLESA Slavko SLK 65 07:50:00.23 204.011 00:20:00.23
317 PL MATUSIAK & STEPOROWSKI Team M&S 6 07:50:00.82 203.911 00:20:00.82
318 SK COMOREK Pavel Yvonne 07:50:00.83 203.909 00:20:00.83
319 CH TEAM ANDERHUB Avia 07:50:00.93 203.892 00:20:00.93
320 DE SCHOEN Friedrich Fritz 6 07:50:01.18 203.850 00:20:01.18
321 AT NAGELHOFER Robert Kirschblüte 1023 07:50:01.58 203.782 00:20:01.58
322 PL PACEK Wojciech WP 4 07:50:01.90 203.727 00:20:01.90
323 PL KOZLENIA Boguslawa Mimi 07:50:02.03 203.705 00:20:02.03
324 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Kolínek Team 01 07:50:02.87 203.563 00:20:02.87
325 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Elsa 07:50:02.96 203.548 00:20:02.96
326 AT KUTLESA Slavko SLK 58 07:50:03.05 203.533 00:20:03.05
327 CZ ZÁLEŠÁK Josef Erna 07:50:04.08 203.359 00:20:04.08
328 HU GÁBOR Takács TG 540 07:50:04.68 203.257 00:20:04.68
329 AT WIEFLER Alois Jan 07:50:04.70 203.254 00:20:04.70
330 CZ VACEK Josef Jiřík 07:50:05.10 203.186 00:20:05.10
330 SK VALÁPKA - POKOPEC Team Johny 07:50:05.10 203.186 00:20:05.10
332 AT GRATZER Marco "B" Don Camillo 07:50:05.62 203.099 00:20:05.62
333 CZ GRUBER Lubomír Adélka 07:50:05.73 203.080 00:20:05.73
334 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Ares Power 07:50:05.91 203.050 00:20:05.91
335 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Eura 07:50:06.12 203.015 00:20:06.12
336 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 11 07:50:06.25 202.993 00:20:06.25
337 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 3 07:50:06.28 202.988 00:20:06.28
338 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team "A" Simon 07:50:06.50 202.951 00:20:06.50
339 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp WB 02 07:50:06.54 202.944 00:20:06.54
340 CZ HRUDA Jan Karel 4 07:50:06.80 202.900 00:20:06.80
341 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Primus 07:50:07.14 202.843 00:20:07.14
342 DE LECKE Theo & Markus TM 08 07:50:07.62 202.762 00:20:07.62
343 DE GOETZ Guenter "B" Bavarian 07:50:07.94 202.709 00:20:07.94
344 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 326 07:50:08.07 202.687 00:20:08.07
345 SK VALÁPKA - POKOPEC Team Stela 07:50:08.38 202.635 00:20:08.38
346 CH TEAM FROHMATTA Lambrigger Josef Tiesto 07:50:08.68 202.585 00:20:08.68
347 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Hana´s Star 07:50:08.76 202.571 00:20:08.76
348 SK KONŠ Milan Čert 07:50:08.86 202.554 00:20:08.86
349 DE TEAM HUNTER Hirsch 07:50:09.05 202.523 00:20:09.05
349 HU SZALMA - BACSKAI Team Saffron 07:50:09.05 202.523 00:20:09.05
351 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2703 07:50:09.56 202.437 00:20:09.56
352 DE TEAM HESSENBOYS One Loft Pigeon Racing THB 71 07:50:09.93 202.375 00:20:09.93
353 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 2793 07:50:10.42 202.293 00:20:10.42
354 DE SG STEFFL SGS 05 07:50:11.19 202.165 00:20:11.19
355 CZ BOUCHAL Martin Netvor 07:50:11.24 202.156 00:20:11.24
356 SK KUJANIK Team KT 01 07:50:11.34 202.140 00:20:11.34
357 DE PETZOLD Herbert Pätzi 07:50:11.64 202.090 00:20:11.64
358 CZ SKOKAN Pavel Black Panther 07:50:11.79 202.065 00:20:11.79
359 CZ KLEMENSOVÁ Sára Coco 07:50:11.84 202.056 00:20:11.84
360 DE MESTRE SILVA Enriko 07:50:12.23 201.991 00:20:12.23
361 CZ STRAPINA Jiří Miňo 07:50:12.73 201.908 00:20:12.73
362 CZ HANZEL Štefan Han 34 07:50:13.19 201.832 00:20:13.19
363 AT RÖTZER Franz Top 09 07:50:13.24 201.823 00:20:13.24
364 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Little Hanni 07:50:13.60 201.763 00:20:13.60
365 AT GRATZER Marco Augustus 07:50:13.79 201.732 00:20:13.79
366 PL SEDLACEK Josef Kalywar 07:50:13.85 201.722 00:20:13.85
367 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Perza 07:50:14.04 201.690 00:20:14.04
368 AT GRATZER Werner Beinhart 07:50:14.25 201.655 00:20:14.25
369 DE A-TEAM VECHTMACINE-JOHANNA Rio 07:50:14.61 201.596 00:20:14.61
370 CZ ATH Květná Abonent 11 07:50:14.78 201.567 00:20:14.78
371 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Romario 07:50:14.83 201.559 00:20:14.83
372 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Rachel 07:50:15.07 201.519 00:20:15.07
373 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Iro 07:50:15.55 201.440 00:20:15.55
374 CZ EM-EKO.CZ Mańa 07:50:15.70 201.415 00:20:15.70
375 AT HALATSCHEK Dietmar Siegi 07:50:16.34 201.309 00:20:16.34
376 BE COPPENS Peter Laurel 07:50:16.76 201.239 00:20:16.76
377 SK ČÁNI Ĺudovít Monika 07:50:17.37 201.139 00:20:17.37
378 CZ KAREL Jan El Pid 07:50:17.57 201.105 00:20:17.57
379 DE HOCHSCHERFF Udo Laura 07:50:18.27 200.990 00:20:18.27
380 CZ HRUDA Jan Karel 3 07:50:18.92 200.883 00:20:18.92
381 DE SPITZBERG Team Uwe 3 07:50:19.07 200.858 00:20:19.07
382 CZ MAJKA + JAN TEAM Majka 07:50:19.57 200.776 00:20:19.57
383 CH WIRZ Team Greipel 07:50:19.63 200.766 00:20:19.63
384 DE TEAM HESSENBOYS One Loft Pigeon Racing THB 01 07:50:19.83 200.733 00:20:19.83
385 PL MATUSIAK & STEPOROWSKI Team M&S 4 07:50:20.35 200.647 00:20:20.35
386 HU SZALMA - BACSKAI Team Sateen 07:50:20.77 200.578 00:20:20.77
387 DE LECKE Theo & Markus TM 04 07:50:21.33 200.486 00:20:21.33
388 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 03 07:50:21.89 200.394 00:20:21.89
389 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 08 07:50:22.11 200.358 00:20:22.11
390 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Mini Christo 07:50:22.30 200.327 00:20:22.30
391 AT HALATSCHEK Dietmar Schimmel 07:50:23.24 200.173 00:20:23.24
392 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team PM 05 07:50:23.75 200.090 00:20:23.75
393 CH SCHNEEBERGER Roman Snowfall 07:50:23.76 200.088 00:20:23.76
394 CH SCHNEEBERGER Roman Snowcloud 07:50:24.30 200.000 00:20:24.30
395 CZ STRAPINA Jiří Jury 07:50:24.36 199.990 00:20:24.36
396 CZ VACEK Josef Maruška 07:50:24.54 199.961 00:20:24.54
397 DE GOETZ Guenter "A" Bailey 07:50:24.67 199.940 00:20:24.67
398 CZ PŘÍVARA Vladimír Matty 07:50:25.14 199.863 00:20:25.14
399 DE SCHOEN Friedrich Fritz 5 07:50:25.47 199.809 00:20:25.47
400 CZ VACEK Josef Zdenda 07:50:26.47 199.646 00:20:26.47
401 CZ REIN Jan "A" Luky 07:50:27.16 199.534 00:20:27.16
402 CZ MAJKA + JAN TEAM Lucka 07:50:27.92 199.410 00:20:27.92
403 CH JUD Roman Hawker Typhoon 07:50:28.08 199.384 00:20:28.08
404 DE MESTRE SILVA Tiago 07:50:28.40 199.332 00:20:28.40
405 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 6 07:50:28.47 199.321 00:20:28.47
406 DE SCHWARM Claudia Volker 07:50:28.91 199.250 00:20:28.91
407 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 11 07:50:30.09 199.059 00:20:30.09
408 DE SPRANG Matthias MS 08 07:50:31.28 198.866 00:20:31.28
409 DE GEBHARDT Reinhard Renegate 07:50:32.10 198.734 00:20:32.10
410 AT LEICHTFRIED Karin King 07:50:32.23 198.713 00:20:32.23
411 AT WEINBERGER Hannes WH 06 07:50:32.61 198.652 00:20:32.61
412 PL WÓJCIK Piotr Asia 07:50:32.85 198.613 00:20:32.85
413 AT TEAM MÜLVIERTEL Lindtner Karelena 07:50:33.14 198.566 00:20:33.14
414 CZ SKOKAN Pavel Black Jack 07:50:33.96 198.434 00:20:33.96
415 SK PRÍVARA Pavol Kinčen-Paul 07:50:34.29 198.381 00:20:34.29
416 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 5 07:50:34.34 198.373 00:20:34.34
417 NO HELGESEN Bjorn Ove Mira 290 07:50:34.87 198.288 00:20:34.87
418 CH SCHNEEBERGER Roman Sapphire 07:50:35.26 198.225 00:20:35.26
419 SK DZURÍK Marián Tobi 18 07:50:35.79 198.140 00:20:35.79
420 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Naldo 07:50:35.96 198.113 00:20:35.96
421 CZ KONOPÍK Jiří Lord 07:50:36.45 198.035 00:20:36.45
422 CZ DUDA Přemysl Hery 07:50:36.69 197.996 00:20:36.69
423 PL SZYMAŃSKI Zbigniew * SZ 94 07:50:37.28 197.902 00:20:37.28
424 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Naiko 07:50:37.46 197.873 00:20:37.46
425 DE GEBHARDT Reinhard Reds 07:50:37.74 197.828 00:20:37.74
426 CZ KUDELA Jaromír Ing. Anna 07:50:37.84 197.812 00:20:37.84
427 SK FLIMEL Miroslav Flipper 07:50:38.02 197.784 00:20:38.02
428 CZ ŽLIČAŘ Roman Quatro 62 07:50:38.35 197.731 00:20:38.35
429 CZ LAŇKA Alfons Ing. Maruš 07:50:38.99 197.629 00:20:38.99
430 DE FRANZISKA "B" Franziska 13 07:50:39.24 197.589 00:20:39.24
431 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Čtverka 07:50:40.01 197.466 00:20:40.01
432 CZ PŘÍVARA Vladimír Ozzi 07:50:40.53 197.383 00:20:40.53
433 SK BINDAS Štefan JUN. SBJ 02 07:50:40.90 197.325 00:20:40.90
434 DE HIENZSCH Frank FH 4 07:50:41.26 197.267 00:20:41.26
435 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 02 07:50:42.05 197.142 00:20:42.05
436 CZ VLČEK Jiří Caroll 07:50:42.63 197.050 00:20:42.63
437 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Last Chance II. 07:50:42.84 197.017 00:20:42.84
438 AT KUTLESA Slavko SLK 22 07:50:43.06 196.982 00:20:43.06
439 CZ PINTERA & MAZUCH Phiwé 07:50:43.34 196.937 00:20:43.34
440 CZ KROČIL Jaroslav Hubert 07:50:43.76 196.871 00:20:43.76
441 AT GRATZER Marco New Speedy 07:50:45.34 196.621 00:20:45.34
442 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 4354 07:50:45.35 196.619 00:20:45.35
443 AT RÖTZER Franz Top 02 07:50:45.61 196.578 00:20:45.61
444 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Karen 07:50:45.65 196.572 00:20:45.65
445 DE HEROES OF THE SKY Markus 07:50:46.55 196.430 00:20:46.55
446 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Donald 07:50:47.08 196.347 00:20:47.08
447 PT PEDRO PORTO Project X Porto 07:50:47.55 196.273 00:20:47.55
448 CZ JELÍNEK Václav Tomáš 07:50:48.06 196.192 00:20:48.06
449 CZ REIN Jan "A" Miki 07:50:49.72 195.932 00:20:49.72
450 CZ GRUBER Lubomír Pavlínka 07:50:49.79 195.921 00:20:49.79
451 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Just do It 07:50:52.34 195.522 00:20:52.34
452 DE ZSCHOMMLER Jens Akron 07:50:52.81 195.449 00:20:52.81
453 DE FRANZISKA "A" Franziska 7 07:50:53.17 195.392 00:20:53.17
454 PL KOZLENIA Artur Adi 07:50:53.56 195.332 00:20:53.56
455 CZ KLEMENS Karel 5K 07:50:55.44 195.039 00:20:55.44
456 CZ KONEČNÝ Vlastimil Marťa 07:50:56.31 194.904 00:20:56.31
457 PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Monalisa 07:50:57.94 194.652 00:20:57.94
458 CZ HEILMEIER Josef Piškot 07:50:58.14 194.621 00:20:58.14
459 PL WRÓBEL Michal & Patryk Arteon 07:50:59.16 194.463 00:20:59.16
460 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek S 5 07:51:02.14 194.004 00:21:02.14
461 CZ HANZEL Štefan Han 35 07:51:02.37 193.968 00:21:02.37
462 CZ DUDA Přemysl Dante 07:51:05.62 193.470 00:21:05.62
463 CZ HNILICA Tomáš Laura 07:51:06.33 193.362 00:21:06.33
464 AT WENZ Alfred Conny 07:51:07.17 193.234 00:21:07.17
465 CZ VIKTORÍN Lukáš Luky 07:51:09.33 192.905 00:21:09.33
466 DE MESTRE SILVA Daniel 07:51:10.32 192.755 00:21:10.32
467 CZ HRADIL František Frankie 07:51:11.38 192.594 00:21:11.38
468 CZ BUREŠ + PÍTRA Team Virginia 07:51:11.51 192.574 00:21:11.51
469 AT ECKHARDT Markus Ecki´s Apollo 07:51:12.94 192.358 00:21:12.94
470 CZ HRUDA Jan Karel 2 07:51:14.26 192.159 00:21:14.26
471 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 01 07:51:14.80 192.077 00:21:14.80
472 CZ FLY YOUNG STARS Elza 07:51:15.88 191.915 00:21:15.88
473 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Venuše 07:51:17.02 191.743 00:21:17.02
474 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 06 07:51:20.08 191.285 00:21:20.08
475 SK FLIMEL Miroslav Flicker 07:51:20.41 191.236 00:21:20.41
476 DE FRANZISKA "B" Franziska 9 07:51:20.76 191.183 00:21:20.76
477 CZ DVOŘÁK Zbyněk Maverick 07:51:22.08 190.987 00:21:22.08
478 AT NÖRES Kurt Noma 07:51:22.47 190.928 00:21:22.47
479 SK KONŠ Milan Nikol Star 07:51:24.89 190.569 00:21:24.89
480 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Blue White 62 07:51:26.55 190.323 00:21:26.55
481 CZ KLEMENS Karel 11KK 07:51:26.96 190.262 00:21:26.96
482 CZ PŘÍVARA Vladimír Besty 07:51:28.50 190.035 00:21:28.50
483 CZ BUREŠ Team André 07:51:28.97 189.966 00:21:28.97
484 CH WIRZ Team Alaphillippe 07:51:29.31 189.916 00:21:29.31
485 SK FLIMEL Miroslav Flint 07:51:29.36 189.908 00:21:29.36
486 CZ REIN Jan "A" Nela 07:51:30.25 189.777 00:21:30.25
487 SK BINDAS Štefan JUN. SBJ 05 07:51:30.84 189.690 00:21:30.84
488 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Klat 624 07:51:30.93 189.677 00:21:30.93
489 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Ester 07:51:31.78 189.552 00:21:31.78
490 AT KUKLA Josef Isi 07:51:32.45 189.454 00:21:32.45
491 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-400 07:51:32.86 189.394 00:21:32.86
492 PL BASA M+A Team M 1 07:51:33.79 189.258 00:21:33.79
493 CZ KONOPÍK Jiří Zuzka 07:51:34.67 189.129 00:21:34.67
494 HU SZALMA - BACSKAI Team Sapphire 07:51:36.02 188.932 00:21:36.02
495 SK MOKOŠ + VÁROŠ Molly 07:51:37.23 188.756 00:21:37.23
496 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Unodecimus 07:51:37.64 188.696 00:21:37.64
497 CZ MALACH Ladislav Wirra 07:51:37.98 188.647 00:21:37.98
498 CZ CH.ST. JOPPI + SVĚTLÍK Jiří Kopp Grošák 07:51:40.60 188.267 00:21:40.60
499 DE LECKE Theo & Markus TM 05 07:51:45.11 187.616 00:21:45.11
500 PT PEDRO PORTO Project X Polo 07:51:46.65 187.395 00:21:46.65
501 AT ECKHARDT Markus Ecki´s Grizzly 07:51:49.89 186.932 00:21:49.89
502 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Paszek 07:51:50.26 186.879 00:21:50.26
503 AT ECKHARDT Markus Ecki´s Marusha 07:51:51.60 186.688 00:21:51.60
504 PL LACH Adrian * Figifigi 07:51:52.14 186.611 00:21:52.14
505 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 323 07:51:54.91 186.218 00:21:54.91
506 CZ CH.ST. JOPPI + SVĚTLÍK Jiří Kopp Bělouš 1 07:51:56.03 186.060 00:21:56.03
507 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Gaby 07:51:56.59 185.980 00:21:56.59
508 CZ FLY YOUNG STARS Mika 07:51:56.72 185.962 00:21:56.72
509 SK BRKAL Jan Ing. Simona 07:52:01.02 185.357 00:22:01.02
510 CZ KAREL Jan Zetor 07:52:04.01 184.938 00:22:04.01
511 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 05 07:52:05.14 184.780 00:22:05.14
512 CZ REIN Jan "A" Kali 07:52:14.52 183.482 00:22:14.52
513 CZ PŘÍVARA Vladimír Mellody 07:52:15.75 183.313 00:22:15.75
514 PL WÓJCIK Piotr Black 07:52:16.76 183.174 00:22:16.76
515 CZ HANZEL Štefan Han 36 07:52:18.04 182.999 00:22:18.04
516 DE GOETZ Guenter "A" Bella* 07:52:26.80 181.809 00:22:26.80
517 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Angelo 07:52:33.60 180.895 00:22:33.60
518 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "B" Klaus 3 07:52:36.88 180.458 00:22:36.88
519 CZ HLAVINKA Josef Paolo 07:52:38.55 180.236 00:22:38.55
520 CZ ŠABATA Jan J.Š. 03 07:52:39.36 180.129 00:22:39.36
521 AT HALATSCHEK Dietmar Scharlie 07:52:40.92 179.922 00:22:40.92
522 CZ VIKTORÍN Lukáš Zdenka 07:52:44.34 179.471 00:22:44.34
523 CH SCHNEEBERGER Roman Snowflake 07:53:17.50 175.213 00:23:17.50
524 DE GOETZ Guenter "B" Bart 07:53:39.15 172.540 00:23:39.15
525 SK VALÁPKA - POKOPEC Team Eric 07:53:44.53 171.888 00:23:44.53
526 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek T 1 07:53:51.10 171.099 00:23:51.10
527 CH WIRZ Team Quintana 07:53:51.22 171.085 00:23:51.22
528 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 3 07:54:14.70 168.323 00:24:14.70
529 CZ PŘÍVARA Vladimír Ryxo 07:54:18.23 167.916 00:24:18.23
530 PL SZYMCZYK Wiktor Ania 07:54:23.18 167.348 00:24:23.18
531 DE FRANZISKA "B" Franziska 14 07:54:28.01 166.797 00:24:28.01
532 PL MICHALAK Bogdan Mila 31 07:54:30.36 166.531 00:24:30.36
533 DE ZG HELIOS A Zenon 07:54:35.24 165.980 00:24:35.24
534 AT ECKHARDT Markus Ecki´s Giant 07:55:08.64 162.305 00:25:08.64
535 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Gaby II. 07:55:34.71 159.548 00:25:34.71
536 CZ GRUBER Lubomír Rejka 07:55:43.04 158.687 00:25:43.04
537 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 10 07:56:09.48 156.013 00:26:09.48
538 PL LACH Adrian * Hungry 97 08:00:57.73 131.806 00:30:57.73
539 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 01 08:01:10.05 130.938 00:31:10.05
540 AT GRATZER Marco "B" Lissi 08:01:13.69 130.683 00:31:13.69
541 AT GRATZER Werner Himmel Stormer 08:01:15.68 130.545 00:31:15.68
542 CZ HONEŠ Jiří Abik 08:01:19.91 130.251 00:31:19.91
543 CZ KLEMENSOVÁ Sára Buřina 08:01:21.64 130.131 00:31:21.64
544 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 322 08:01:25.99 129.831 00:31:25.99
545 AT WENZ Alfred Günther 08:01:28.49 129.659 00:31:28.49
546 CZ DAVID Petr Jugo 08:01:30.75 129.504 00:31:30.75
547 CH BONSEMEIER & PEIXOTO Team BP 06 08:01:33.59 129.310 00:31:33.59
548 DE SKOPLJAK Denis Demie 08:01:34.57 129.243 00:31:34.57
549 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Nabuco 08:01:39.41 128.914 00:31:39.41
550 DE SEEBACH SIEDLER Team MB 02 08:01:41.83 128.750 00:31:41.83
551 SK HROZEN Peter Petra 08:01:44.62 128.561 00:31:44.62
552 DE HIENZSCH Frank FH 1 08:01:49.13 128.257 00:31:49.13
553 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 321 08:01:49.70 128.219 00:31:49.70
554 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Sophia 08:01:55.91 127.803 00:31:55.91
555 CZ KRUTIL Karel + Michal Karel IV. 08:01:57.47 127.700 00:31:57.47
556 DE GOETZ Guenter "A" Bunny 08:01:58.03 127.662 00:31:58.03
557 AT NÖRES Kurt Hermano 08:02:00.76 127.481 00:32:00.76
558 DE GOETZ Guenter "A" Bahire 08:02:01.06 127.461 00:32:01.06
559 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 3124 08:02:04.28 127.248 00:32:04.28
560 CZ GRIPENI Čáslav Semil 08:02:05.89 127.141 00:32:05.89
561 CZ HONEŠ Jiří Miro 08:02:07.16 127.057 00:32:07.16
562 AT LEICHTFRIED Walter Red Lady 08:02:10.66 126.827 00:32:10.66
563 DE GOETZ Guenter "A" Biggy 08:02:11.55 126.769 00:32:11.55
564 CZ HNILIČKA Vlastimil Mila 08:02:17.82 126.358 00:32:17.82
565 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Little Vivonne 08:02:22.14 126.077 00:32:22.14
566 DE GOETZ Guenter "B" Bahati 08:02:24.60 125.918 00:32:24.60
567 CZ DAVID Petr Amor 08:02:25.22 125.878 00:32:25.22
568 CZ ŠKOVRAN Stanislav Athos 08:02:25.70 125.847 00:32:25.70
569 DE LECKE Theo & Markus TM 09 08:02:32.28 125.423 00:32:32.28
570 SK GOGORA Milan Golly 08:02:34.30 125.293 00:32:34.30
571 SK KUJANIK Team KT 03 08:02:37.37 125.096 00:32:37.37
572 CZ DVOŘÁK Zbyněk Franco 08:02:41.46 124.836 00:32:41.46
573 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 2 08:02:42.57 124.765 00:32:42.57
574 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 378 08:02:47.95 124.424 00:32:47.95
575 BE COPPENS Peter Hardy 08:02:48.97 124.359 00:32:48.97
576 PL SEDLACEK Josef Kardinale 08:02:52.90 124.112 00:32:52.90
577 AT WENZ Alfred Krista 08:02:53.90 124.049 00:32:53.90
578 CZ HAŠŠO Slavomír Vítek 08:02:59.07 123.725 00:32:59.07
579 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Kolínek Team 02 08:03:00.02 123.665 00:33:00.02
580 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Secundus 08:03:05.12 123.348 00:33:05.12
581 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 382 08:03:06.21 123.280 00:33:06.21
582 SK TATRY-DERBY DT 8 08:03:13.92 122.803 00:33:13.92
583 AT STOCKINGER Franz Flori 08:03:15.96 122.678 00:33:15.96
584 CZ ČERVEŇÁK Radek Aguilera 08:03:20.57 122.395 00:33:20.57
585 PL SZYMCZYK Wiktor Ala 08:03:21.36 122.347 00:33:21.36
586 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Octavus 08:03:27.81 121.954 00:33:27.81
587 DE TEAM GERMANY Toni Deigner Tolo 08:03:28.83 121.892 00:33:28.83
588 PL SZYMCZYK Wiktor Wiktor 08:03:35.23 121.505 00:33:35.23
589 PL SZYMCZYK Wiktor Slawek 08:03:35.79 121.471 00:33:35.79
590 SK GOGORA Milan Gollum 08:03:41.57 121.124 00:33:41.57
591 AT STEINER Alfred Fin 49 08:03:42.87 121.046 00:33:42.87
592 AT WEINBERGER Hannes WH 03 08:03:47.89 120.746 00:33:47.89
593 AT WENZ Alfred Elvis 08:03:48.38 120.717 00:33:48.38
594 CZ ATH Květná Abonent 3 08:03:52.82 120.453 00:33:52.82
595 CZ STRAPINA Jiří Tomi 08:03:59.22 120.075 00:33:59.22
596 CZ MACHALA František Fialka 08:04:05.85 119.686 00:34:05.85
597 AT STRAIF Walter Wanda 08:04:06.76 119.633 00:34:06.76
598 CH TEAM ANDERHUB Airco 08:04:11.94 119.331 00:34:11.94
599 CZ HLAVINKA Josef Gabriela 08:04:18.19 118.969 00:34:18.19
600 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Lexi 08:04:20.95 118.809 00:34:20.95
601 AT WENZ Alfred Jonny 08:04:22.36 118.728 00:34:22.36
602 AT STRAIF Walter Wendy 08:04:22.92 118.696 00:34:22.92
603 AT LEICHTFRIED Walter Ivo 08:04:25.03 118.575 00:34:25.03
604 DE WICHERT KARL-HEINZ Neumannova 08:04:25.55 118.545 00:34:25.55
605 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 06 08:04:31.75 118.190 00:34:31.75
606 PL WRÓBEL Michal & Patryk Lord Haraka 08:04:34.71 118.021 00:34:34.71
607 PL SEDLACEK Josef Ice Loly 08:04:35.16 117.996 00:34:35.16
608 AT GRATZER Marco "B" Rudolf 08:04:38.72 117.794 00:34:38.72
609 CZ LAŇKA Alfons Ing. Vojta 08:04:39.26 117.763 00:34:39.26
610 CZ HLAVINKA Josef Biba 08:04:42.15 117.600 00:34:42.15
611 AT STOCKINGER Franz Michi 08:04:45.62 117.404 00:34:45.62
612 DE FAMILIE MEIER Blue Sky 08:04:47.79 117.282 00:34:47.79
613 CZ ŠKOVRAN Stanislav Alino 08:04:49.43 117.190 00:34:49.43
614 CH ZG HELIOS B ZG 05 08:04:53.49 116.963 00:34:53.49
615 CZ VIKTORÍN Lukáš Tonka 08:04:54.57 116.902 00:34:54.57
616 AT WENZ Alfred Paul 08:05:02.44 116.465 00:35:02.44
617 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 08 08:05:05.80 116.279 00:35:05.80
618 AT STOCKINGER Franz Tomschi 08:05:11.12 115.986 00:35:11.12
619 CZ RACING WITH TARASTARS Marcea Cabello 08:05:12.71 115.899 00:35:12.71
620 NL PLOEG Bert Daan 08:05:13.12 115.876 00:35:13.12
621 AT RÖTZER Franz Top 5 08:05:16.37 115.698 00:35:16.37
622 CZ GORCA TEAM Karina 08:05:17.93 115.613 00:35:17.93
623 CZ ELITE GO FAMILY LOFT Chivas Go 08:05:18.27 115.594 00:35:18.27
624 DE WICHERT KARL-HEINZ Sebrle 08:05:21.68 115.409 00:35:21.68
625 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "B" Rosenthal 3 08:05:28.98 115.013 00:35:28.98
626 SK DZURÍK Marián Tobi 6 08:07:47.12 108.005 00:37:47.12
627 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" My Tip IV. 08:07:59.98 107.396 00:37:59.98
628 PL KOZLENIA Artur Klara 08:08:03.47 107.232 00:38:03.47
629 SK TEAM LUTERAN + HRICIK + BAŠISTA Dark George 08:08:05.65 107.129 00:38:05.65
630 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 12 08:08:06.06 107.110 00:38:06.06
631 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 6 08:08:06.56 107.087 00:38:06.56
632 CH WIRZ Team Valverde 08:08:09.33 106.957 00:38:09.33
633 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 04 08:08:09.70 106.940 00:38:09.70
634 PL MICHALAK Bogdan Niunias 24 08:08:10.70 106.893 00:38:10.70
635 CZ RACING WITH TARASTARS Fillipstr 08:08:11.48 106.857 00:38:11.48
636 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek T 4 08:08:13.63 106.757 00:38:13.63
637 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 1 08:08:14.91 106.697 00:38:14.91
638 AT KOSEL / EHMANN Team Julia 08:08:15.13 106.687 00:38:15.13
639 CZ HONEŠ Jiří Silvére 08:08:16.97 106.601 00:38:16.97
640 PL BRASZKO Adam i Helena Miś 08:08:17.87 106.560 00:38:17.87
641 DE FAMILIE MEIER Joss Stone 08:08:19.14 106.501 00:38:19.14
642 CZ MAČALA Zdeněk Pedro 08:08:20.19 106.452 00:38:20.19
643 CZ ŽLIČAŘ Roman Quatro 54 08:08:20.36 106.444 00:38:20.36
644 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp WB 06 08:08:20.87 106.421 00:38:20.87
645 DE SKOPLJAK Denis Decathlon 08:08:21.37 106.397 00:38:21.37
646 AT GRATZER Marco "B" Franz Ferdinand 08:08:21.52 106.391 00:38:21.52
647 CZ ATH Květná Abonent 6 08:08:23.89 106.281 00:38:23.89
648 CZ BUREŠ Team Pálava 08:08:24.22 106.266 00:38:24.22
649 SK BINDAS Štefan JUN. SBJ 03 08:08:24.80 106.239 00:38:24.80
650 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 7 08:08:27.23 106.127 00:38:27.23
651 CH ZG HELIOS B ZG 03 08:08:27.65 106.108 00:38:27.65
652 DE HIENZSCH Frank FH 3 08:08:27.94 106.095 00:38:27.94
653 CZ KUDELA Jaromír Ing. Václav 08:08:28.64 106.062 00:38:28.64
654 PL PACEK Wojciech WP 1 08:08:29.24 106.035 00:38:29.24
655 CZ MADE IN VYSEKAL JÄGERNDORF - SILESIA TEAM Hujer 08:08:29.74 106.012 00:38:29.74
656 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Forest 08:08:30.16 105.993 00:38:30.16
657 CH SCHNEEBERGER Roman Snowball 08:08:33.05 105.860 00:38:33.05
658 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 04 08:08:34.10 105.812 00:38:34.10
659 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Roos 08:08:34.57 105.791 00:38:34.57
660 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Zlato 08:08:34.73 105.783 00:38:34.73
661 SK LABON Matúš & Jakub MJ 03 08:08:35.32 105.756 00:38:35.32
662 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp WB 05 08:08:36.36 105.709 00:38:36.36
663 SK MTS ŽILINA Laš + Ondro MTS 03 08:08:36.98 105.681 00:38:36.98
664 CH WIRZ Team Yates 08:08:38.11 105.629 00:38:38.11
665 CZ JAVŮREK Miloš BOBmurder 08:08:44.92 105.320 00:38:44.92
666 CZ REIN Jan "A" Sally 08:08:45.45 105.296 00:38:45.45
667 HU SZALMA - BACSKAI Team Santos 08:08:45.74 105.283 00:38:45.74
668 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek S 4 08:08:49.82 105.098 00:38:49.82
669 CZ GORCA TEAM Lejdy 08:08:50.02 105.089 00:38:50.02
670 CH SCHNEEBERGER Roman Snowfighter 08:08:50.66 105.060 00:38:50.66
671 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team "A" Jana 08:08:51.51 105.022 00:38:51.51
672 PL SZYMAŃSKI Zbigniew * SZ 74 08:08:52.34 104.985 00:38:52.34
673 CZ MAKANAKI Team Naki 08:08:52.91 104.959 00:38:52.91
674 CZ ŠKOVRAN Stanislav Aramis 08:08:54.07 104.907 00:38:54.07
675 DE TEAM TEISTUNGEN Temptress 08:08:55.06 104.862 00:38:55.06
676 DE FRANZISKA "B" Franziska 10 08:08:56.10 104.816 00:38:56.10
677 AT NÖRES Kurt Fino 08:09:21.47 103.690 00:39:21.47
678 PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Gabi 08:09:38.58 102.944 00:39:38.58
679 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 056 08:10:30.14 100.760 00:40:30.14
680 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Emi 08:11:16.12 98.889 00:41:16.12
681 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek S 3 08:13:07.39 94.636 00:43:07.39
682 SK PRÍVARA Pavol Kinčen-Luci 08:13:31.51 93.762 00:43:31.51
683 CZ MALACH Ladislav Sára 08:13:38.13 93.525 00:43:38.13
684 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 12 08:14:01.70 92.690 00:44:01.70
685 CZ REIN Jan "B" Dita 08:14:20.32 92.042 00:44:20.32
686 SK DZURÍK Marián Tobi 8 08:14:35.78 91.510 00:44:35.78
687 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Buba 08:14:47.81 91.100 00:44:47.81
688 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-399 08:19:33.05 82.360 00:49:33.05
689 DE ZG HELIOS A Zephyr 08:19:40.13 82.164 00:49:40.13
690 DE SCHOEN Friedrich Fritz 3 08:19:40.89 82.143 00:49:40.89
691 SK MTS ŽILINA Laš + Ondro MTS 01 08:19:41.74 82.120 00:49:41.74
692 SK BCHB Team Blue Shadow 08:19:45.69 82.011 00:49:45.69
693 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Margerita 08:19:58.82 81.652 00:49:58.82
694 DE SG STEFFL SGS 08 08:19:59.28 81.640 00:49:59.28
695 CZ KLEMENSOVÁ Sára Tesák 08:19:59.93 81.622 00:49:59.93
696 AT WENZ Alfred Viki 08:20:00.01 81.620 00:50:00.01
697 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Lambrechts II. 08:20:01.34 81.584 00:50:01.34
698 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 2594 08:20:09.88 81.352 00:50:09.88
699 CZ BUREŠ Team Aurelius 08:20:14.61 81.224 00:50:14.61
700 DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Alex 08:20:20.18 81.075 00:50:20.18
701 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Daphne 08:21:26.24 79.339 00:51:26.24
702 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Rambo 08:21:42.41 78.926 00:51:42.41
703 CZ BECHYNĚ Radek Kras 08:21:47.61 78.794 00:51:47.61
704 DE FAMILIE MEIER Tina She 08:22:16.46 78.069 00:52:16.46
705 AT BLIEGE Felix Fritz 08:23:00.87 76.979 00:53:00.87
706 AT KOSEL / EHMANN Team Melli 08:23:05.19 76.875 00:53:05.19
707 CZ EM-EKO.CZ Kacossa 08:23:10.46 76.748 00:53:10.46
708 NO HELGESEN Bjorn Ove Toreros 242 08:23:11.66 76.719 00:53:11.66
709 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 3284 08:23:12.36 76.702 00:53:12.36
710 AT NAGELHOFER Robert Orchidee 1028 08:23:13.17 76.682 00:53:13.17
711 SK PJ PIGEONS PJ Matwist 08:23:14.54 76.650 00:53:14.54
712 CZ KULÍK Přemysl Lord 08:23:15.32 76.631 00:53:15.32
713 CZ HRUDA Jan Karel 5 08:23:15.63 76.623 00:53:15.63
714 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 11 08:23:15.87 76.618 00:53:15.87
715 CZ GRUBER Lubomír Zdeňka 08:23:17.98 76.567 00:53:17.98
716 BE COPPENS Peter Jerry 08:23:19.87 76.522 00:53:19.87
717 SK VOJTKO Milan Emil 08:23:22.71 76.454 00:53:22.71
718 HU VIGLIDÁN Ágoston SZA 11 08:23:23.92 76.425 00:53:23.92
719 PL BRASZKO Adam i Helena Iskra 08:23:28.89 76.307 00:53:28.89
720 DE LECKE Theo & Markus TM 02 08:23:32.27 76.226 00:53:32.27
721 CZ SKOKAN Pavel Black Jack II. 08:25:05.50 74.077 00:55:05.50
722 CR CULIC Denis Dalmatian Wind 08:28:13.43 70.092 00:58:13.43
723 CZ HAŠŠO Slavomír F.C. Vítek 08:28:14.49 70.070 00:58:14.49
724 CZ ŠABATA Jan J.Š. 01 08:28:37.32 69.616 00:58:37.32
725 DE BRANDT Daniel ORL Daniel 08:29:03.62 69.099 00:59:03.62
726 AT VOLLNHOFER Dominik Dominion 08:34:19.93 63.436 01:04:19.93
727 CZ HRADIL František Hawk 08:34:21.44 63.412 01:04:21.44
728 CZ REIN Jan "B" Paul 08:36:13.57 61.622 01:06:13.57
729 DE SG STEFFL SGS 01 08:36:25.19 61.442 01:06:25.19
730 CH JUD Roman Hurricane 08:36:30.39 61.362 01:06:30.39
731 DE TEAM TEISTUNGEN Groovy 08:36:30.51 61.361 01:06:30.51
732 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Senna 08:36:31.37 61.347 01:06:31.37
733 CZ EM-EKO.CZ Joka 08:36:32.06 61.337 01:06:32.06
734 CZ REIN Jan "A" Ali 08:36:32.87 61.324 01:06:32.87
735 PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Karol 08:36:33.61 61.313 01:06:33.61
736 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Shuichi 08:36:34.06 61.306 01:06:34.06
737 PL LACH Adrian * Heros JJ23 08:36:34.58 61.298 01:06:34.58
738 CZ KAREL Jan John Deere 08:36:34.89 61.293 01:06:34.89
739 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 07 08:36:35.26 61.288 01:06:35.26
740 DE GEBHARDT Reinhard Rex 08:36:35.74 61.280 01:06:35.74
741 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 9 08:36:36.43 61.270 01:06:36.43
742 DE SEEBACH SIEDLER Team MB 06 08:36:36.65 61.266 01:06:36.65
743 DE MESTRE SILVA Mia 08:36:37.22 61.258 01:06:37.22
744 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 01 08:36:38.57 61.237 01:06:38.57
745 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 4 08:36:40.07 61.214 01:06:40.07
746 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Klat 610 08:36:40.32 61.210 01:06:40.32
747 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team "B" Vaneng 08:36:40.72 61.204 01:06:40.72
748 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 10 08:36:40.75 61.204 01:06:40.75
749 PL KOZLENIA Boguslawa Tola 08:36:41.17 61.197 01:06:41.17
750 CZ GRUBER Simon John 08:36:42.12 61.183 01:06:42.12
751 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 5 08:36:42.16 61.182 01:06:42.16
752 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team "A" Vansan 08:36:42.31 61.180 01:06:42.31
753 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "A" Gnittka 1 08:36:42.42 61.178 01:06:42.42
754 DE MESTRE SILVA Henrique 08:36:42.68 61.174 01:06:42.68
755 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp WB 04 08:36:42.75 61.173 01:06:42.75
756 DE A-TEAM VECHTMACINE-JOHANNA Marlin 08:36:42.95 61.170 01:06:42.95
757 CZ PŘÍVARA Vladimír Maxi 08:36:43.28 61.165 01:06:43.28
758 NO HELGESEN Bjorn Ove Gomez 280 08:36:43.83 61.156 01:06:43.83
759 PL DABROWSKI Pawel * Dedal 08:36:44.13 61.152 01:06:44.13
760 AT TEAM ROTER BARON TRB 4 08:36:44.74 61.143 01:06:44.74
761 PL DABROWSKI Pawel * Kana 08:36:45.07 61.138 01:06:45.07
762 AT BLIEGE Felix Constantin 08:36:45.81 61.126 01:06:45.81
763 CZ MACHALA František Tomas 08:36:46.14 61.121 01:06:46.14
764 PL BASA M+A Team M 2 08:36:46.32 61.118 01:06:46.32
765 DE BEHLKE Andreas AB 05 08:36:46.56 61.115 01:06:46.56
766 CZ KONOPÍK Jiří Hektor 08:36:46.62 61.114 01:06:46.62
767 DE SG STEFFL SGS 09 08:36:46.88 61.110 01:06:46.88
768 PL BRASZKO Adam i Helena Gucio 08:36:47.21 61.105 01:06:47.21
769 SK DZURÍK Marián Tobi 15 08:36:47.49 61.101 01:06:47.49
770 SK LAŠ Vladimír Las 5 08:36:47.79 61.096 01:06:47.79
771 DE GEBHARDT Reinhard Request 08:36:48.23 61.089 01:06:48.23
772 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Vital 08:36:48.64 61.083 01:06:48.64
773 AT KOSEL / EHMANN Team Noha 08:36:48.88 61.079 01:06:48.88
774 CZ SKOKAN Pavel Bloody Mary 08:36:49.15 61.075 01:06:49.15
775 PL KOZLENIA Artur Pit 08:36:49.60 61.068 01:06:49.60
776 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Jupiter 08:36:49.81 61.065 01:06:49.81
777 DE FAMILIE MEIER Blue Spirit 08:36:50.80 61.050 01:06:50.80
778 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Kolínek Team 04 08:36:51.27 61.043 01:06:51.27
779 PL BRASZKO Adam i Helena Lis 08:36:52.48 61.025 01:06:52.48
780 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Kolínek Team 05 08:36:52.96 61.017 01:06:52.96
781 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 3114 08:36:53.78 61.005 01:06:53.78
782 DE BEHLKE Andreas AB 01 08:36:54.17 60.999 01:06:54.17
783 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 11 08:36:54.31 60.997 01:06:54.31
784 DE ZG HELIOS A Zebedee 08:36:54.72 60.991 01:06:54.72
785 AT OFNER Kurt Jo 08:36:54.88 60.988 01:06:54.88
786 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-2071 08:36:55.85 60.973 01:06:55.85
787 CZ VLČEK Jiří Italica 08:36:57.15 60.954 01:06:57.15
788 CZ VLČEK Jiří Rebecca 08:37:02.17 60.878 01:07:02.17
789 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 2074 08:37:07.32 60.800 01:07:07.32
790 DE SEEBACH SIEDLER Team MB 03 08:37:08.87 60.776 01:07:08.87
791 DE TEAM LINDENHOF SB 03 08:37:15.74 60.673 01:07:15.74
792 CZ SVOBODA Jiří "B" Zuzka 1 08:37:37.92 60.341 01:07:37.92
793 PL LACH Adrian * Tadzik 08:37:43.77 60.254 01:07:43.77
794 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Liduna 08:37:47.77 60.195 01:07:47.77
795 PL WRÓBEL Michal & Patryk Achim 08:38:04.92 59.942 01:08:04.92
796 DE SG STEFFL SGS 07 08:38:18.41 59.745 01:08:18.41
797 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Tertius 08:38:20.49 59.715 01:08:20.49
798 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 03 08:38:21.37 59.702 01:08:21.37
799 SK PJ PIGEONS PJ Royal 08:38:21.59 59.699 01:08:21.59
800 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Jndy 08:38:22.93 59.679 01:08:22.93
801 SK COMOREK Pavel Fenomen 08:38:23.31 59.674 01:08:23.31
802 CZ HAŠŠO Slavomír Angličanka 08:38:23.54 59.670 01:08:23.54
803 DE FRANZISKA "A" Franziska 5 08:38:23.66 59.669 01:08:23.66
804 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Laura 08:38:26.12 59.633 01:08:26.12
805 CZ KLEMENS Karel 6K 08:38:26.22 59.631 01:08:26.22
806 AT MARCHAT Franz Schumi Girl 08:38:26.62 59.626 01:08:26.62
806 SK DZURÍK Marián Tobi 13 08:38:26.62 59.626 01:08:26.62
808 DE SG STEFFL SGS 11 08:38:27.31 59.616 01:08:27.31
809 CZ BUREŠ + PÍTRA Team Connecticut 08:38:27.71 59.610 01:08:27.71
810 AT HÖLD Erich Kristin 08:38:28.45 59.599 01:08:28.45
811 AT HOFMANN Leopold HL 6 08:38:28.71 59.595 01:08:28.71
812 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 09 08:38:28.91 59.592 01:08:28.91
813 AT WEINBERGER Hannes WH 59 08:38:29.01 59.591 01:08:29.01
814 PL KOZLENIA Boguslawa Mulan 08:38:29.18 59.589 01:08:29.18
815 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Erth Summit 08:38:29.36 59.586 01:08:29.36
816 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek T 3 08:38:29.95 59.577 01:08:29.95
817 CZ KLEMENS Karel 3K 08:38:29.98 59.577 01:08:29.98
818 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Nanami 08:38:30.12 59.575 01:08:30.12
819 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Sextus 08:38:30.15 59.574 01:08:30.15
820 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Little Silver 64 08:38:30.34 59.572 01:08:30.34
821 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 04 08:38:30.74 59.566 01:08:30.74
822 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 2024 08:38:30.79 59.565 01:08:30.79
823 CZ LAŇKA Alfons Ing. Katka 08:38:31.31 59.558 01:08:31.31
824 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 384 08:38:31.40 59.556 01:08:31.40
825 DE HOCHSCHERFF Udo Sveni 08:38:31.80 59.551 01:08:31.80
826 DE GOETZ Guenter "A" Bodo 08:38:32.06 59.547 01:08:32.06
827 CZ MACHALA František Lukas 08:38:32.39 59.542 01:08:32.39
828 DE SG SCHMIDT - SOMMER Callas 08:38:32.41 59.542 01:08:32.41
829 SK BRKAL Jan Ing. Katarína 08:38:32.87 59.535 01:08:32.87
830 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Vrieska 08:38:32.95 59.534 01:08:32.95
831 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Mikiko 08:38:33.03 59.533 01:08:33.03
832 CZ POSPÍŠIL Petr Mako 08:38:33.04 59.533 01:08:33.04
833 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. Luke Cage 08:38:33.28 59.529 01:08:33.28
834 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Pino 08:38:33.39 59.528 01:08:33.39
835 PL WRÓBEL Michal & Patryk Don Tadeo 08:38:33.52 59.526 01:08:33.52
836 PL MICHALAK Bogdan Beny 32 08:38:33.68 59.523 01:08:33.68
837 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-398 08:38:33.69 59.523 01:08:33.69
838 AT GASSER Reinhard Gambit 08:38:33.91 59.520 01:08:33.91
839 CZ ESHEK Bohdan Argus 08:38:34.69 59.509 01:08:34.69
840 AT KUTLESA Slavko SLK 48 08:38:34.77 59.508 01:08:34.77
841 PL LACH Adrian * Heros J222 08:38:35.08 59.503 01:08:35.08
842 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 6 08:38:35.79 59.493 01:08:35.79
843 AT WALDER Florian Space Boy 08:38:35.87 59.492 01:08:35.87
844 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Fanda 08:38:36.24 59.486 01:08:36.24
845 CZ KRÁL František Goliáš 08:38:36.46 59.483 01:08:36.46
846 CZ BECHYNĚ Radek Dreamy 08:38:36.65 59.480 01:08:36.65
847 DE BEHLKE Andreas AB 02 08:38:36.81 59.478 01:08:36.81
848 AT WENZ Alfred Freddy 08:38:36.97 59.476 01:08:36.97
849 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarda 08:38:37.01 59.475 01:08:37.01
850 CZ ATH Květná Abonent 14 08:38:37.26 59.472 01:08:37.26
851 DE TEAM GERMANY - W A Waldow + Silvia Thiel WS 4 08:38:37.60 59.467 01:08:37.60
852 AT TEAM ROTER BARON TRB 6 08:38:37.79 59.464 01:08:37.79
853 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "A" Tecqua 07 08:38:38.06 59.460 01:08:38.06
854 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Nack 08:38:38.21 59.458 01:08:38.21
855 AT LEICHTFRIED Karin Jo 08:38:38.36 59.456 01:08:38.36
856 DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Jacky 08:38:38.46 59.454 01:08:38.46
857 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 05 08:38:38.53 59.453 01:08:38.53
858 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Lambrechts 08:38:38.75 59.450 01:08:38.75
859 CZ KLEMENS Karel 8KK 08:38:38.95 59.447 01:08:38.95
860 SK MTS ŽILINA Laš + Ondro MTS 05 08:38:39.06 59.446 01:08:39.06
861 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" My Tip 08:38:39.30 59.442 01:08:39.30
862 SK ČÁNI Ĺudovít Ludwig 08:38:39.56 59.438 01:08:39.56
863 PL MICHALAK Bogdan Kowal 34 08:38:39.75 59.436 01:08:39.75
864 CZ IŠTVÁNEK & ŠIK Team Erik 08:38:39.78 59.435 01:08:39.78
865 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team PM 04 08:38:40.29 59.428 01:08:40.29
866 AT GRATZER Marco Roy 08:38:40.36 59.427 01:08:40.36
867 CZ GRUBER Simon Terezka 08:38:40.72 59.422 01:08:40.72
868 NO HELGESEN Bjorn Ove Lady Atomic 08:38:40.99 59.418 01:08:40.99
869 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Golden Vojta 08:38:41.30 59.413 01:08:41.30
870 AT TEAM MÜLVIERTEL Lindtner Tiziana 08:38:41.36 59.412 01:08:41.36
871 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team PM 02 08:38:41.74 59.407 01:08:41.74
872 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Džegr 08:38:41.97 59.404 01:08:41.97
873 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "A" Tecqua 06 08:38:42.02 59.403 01:08:42.02
874 DE ZSCHOMMLER Jens Macon 08:38:42.29 59.399 01:08:42.29
875 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team "A" der Zahme 08:38:42.31 59.399 01:08:42.31
876 SK LAŠ Vladimír Las 4 08:38:42.40 59.397 01:08:42.40
877 PL KOZLENIA Artur Janek 08:38:42.56 59.395 01:08:42.56
878 CZ ATH Květná Abonent 4 08:38:42.61 59.394 01:08:42.61
879 SK KONŠ Milan Džidži 08:38:42.80 59.392 01:08:42.80
880 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Corleone 08:38:43.02 59.389 01:08:43.02
881 CZ ATH Květná Abonent 20 08:38:43.07 59.388 01:08:43.07
882 DE TEAM GERMANY Toni Deigner Tornado 08:38:43.31 59.384 01:08:43.31
883 CZ RACING WITH TARASTARS Bomboš 08:38:43.40 59.383 01:08:43.40
884 CZ ŠKOVRAN Stanislav Alina 08:38:43.67 59.379 01:08:43.67
885 CZ DUDA Přemysl Hary 08:38:43.86 59.376 01:08:43.86
886 CZ HONEŠ Jiří Doctor 08:38:43.89 59.376 01:08:43.89
887 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 05 08:38:44.02 59.374 01:08:44.02
888 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 1 08:38:44.04 59.374 01:08:44.04
889 CZ KLEMENSOVÁ Sára Flákota 08:38:44.23 59.371 01:08:44.23
890 ES USO ASKARRA Odei 08:38:44.31 59.370 01:08:44.31
891 CZ ČERVEŇÁK Radek Saturnin 08:38:44.43 59.368 01:08:44.43
892 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Jožko 08:38:44.66 59.365 01:08:44.66
893 SK FORGÁČ Marek MF 01 08:38:44.83 59.362 01:08:44.83
894 SK PJ PIGEONS PJ Rio 08:38:44.92 59.361 01:08:44.92
895 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek S 6 08:38:45.11 59.358 01:08:45.11
896 DE TEAM HUNTER Giraffe 08:38:45.17 59.358 01:08:45.17
897 AT GRATZER Marco Caesar 08:38:45.22 59.357 01:08:45.22
898 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "A" Tecqua 05 08:38:45.56 59.352 01:08:45.56
899 AT NÖRES Kurt Titan 08:38:45.59 59.352 01:08:45.59
900 CZ SKOKAN Pavel Black Pearl 08:38:45.63 59.351 01:08:45.63
901 CZ REIN Jan "B" Lola 08:38:45.69 59.350 01:08:45.69
902 CZ JAVŮREK Miloš Loyd 08:38:45.96 59.346 01:08:45.96
903 AT KUTLESA Slavko SLK 54 08:38:46.09 59.344 01:08:46.09
904 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Rani 08:38:46.30 59.341 01:08:46.30
905 DE GOETZ Guenter "B" Barra 08:38:46.34 59.341 01:08:46.34
906 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Wendy 08:38:46.71 59.335 01:08:46.71
907 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Zdeněk 08:38:46.74 59.335 01:08:46.74
908 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Dvojka 08:38:46.85 59.333 01:08:46.85
909 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Quartus 08:38:47.14 59.329 01:08:47.14
910 SK GOGORA Milan Goliath 08:38:47.39 59.326 01:08:47.39
911 DE FRANZISKA "A" Franziska 4 08:38:47.41 59.325 01:08:47.41
912 PL WRÓBEL Michal & Patryk Slawomir 08:38:47.54 59.323 01:08:47.54
913 CZ BECHYNĚ Radek Dark Punch 08:38:47.61 59.322 01:08:47.61
914 SK HROZEN Peter Peter 08:38:47.95 59.318 01:08:47.95
915 CH HÖSLI Walter Hornet 08:38:48.09 59.316 01:08:48.09
916 CZ CH.ST. JOPPI + SVĚTLÍK Jiří Kopp Jurášek 1 08:38:48.27 59.313 01:08:48.27
917 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Klat 607 08:38:48.32 59.312 01:08:48.32
918 CZ VACEK Josef Vojda 08:38:48.46 59.310 01:08:48.46
919 CZ ŽLIČAŘ Roman Quatro 57 08:38:48.63 59.308 01:08:48.63
920 DE HOCHSCHERFF Udo Navü 08:38:48.80 59.305 01:08:48.80
921 CZ MAJKA + JAN TEAM David 08:38:48.84 59.305 01:08:48.84
922 CZ REIN Jan "A" Steve 08:38:49.19 59.300 01:08:49.19
923 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Andrej 08:38:49.45 59.296 01:08:49.45
924 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Ziga 08:38:49.50 59.295 01:08:49.50
925 SK VALÁPKA - POKOPEC Team Domča 08:38:49.83 59.291 01:08:49.83
926 AT WIEFLER Alois Holly 08:38:50.08 59.287 01:08:50.08
927 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "A" Schinze 1 08:38:50.30 59.284 01:08:50.30
928 PL SZYMAŃSKI Zbigniew * SZ 89 08:38:50.46 59.282 01:08:50.46
929 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Wisconsin 08:38:50.56 59.280 01:08:50.56
930 AT GASSER Reinhard Gaucho 08:38:50.85 59.276 01:08:50.85
931 CZ RACING WITH TARASTARS Včelička 08:38:51.27 59.270 01:08:51.27
932 DE BRANDT Daniel ORL Magdaleno Neuner 08:38:51.49 59.267 01:08:51.49
933 PL KWASNICKI Tomasz Gold 08:38:51.71 59.264 01:08:51.71
934 CZ KONOPÍK Jiří Jarda 08:38:51.85 59.262 01:08:51.85
935 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3563 08:38:51.86 59.261 01:08:51.86
936 SK DZURÍK Marián Tobi 28 08:38:52.05 59.259 01:08:52.05
937 SK MTS ŽILINA Laš + Ondro MTS 04 08:38:52.19 59.257 01:08:52.19
938 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "B" Rosenthal 2 08:38:52.56 59.251 01:08:52.56
939 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Santa Maria 08:38:52.64 59.250 01:08:52.64
940 DE SPITZBERG Team Uwe 4 08:38:52.73 59.249 01:08:52.73
941 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Bush 08:38:52.92 59.246 01:08:52.92
942 DE BRANDT Daniel ORL Merkel 08:38:53.19 59.242 01:08:53.19
942 SK MAJDÁK Michal Apatit 08:38:53.19 59.242 01:08:53.19
944 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp WB 01 08:38:53.20 59.242 01:08:53.20
945 CZ KLEMENS Karel 9KK 08:38:53.43 59.239 01:08:53.43
946 AT STRAIF Walter Wera 08:38:53.62 59.236 01:08:53.62
947 PL BRASZKO Adam i Helena Kita 08:38:53.79 59.234 01:08:53.79
948 CZ VACEK Josef Jaruška 08:38:53.96 59.231 01:08:53.96
949 SK LAŠ Vladimír Las 1 08:38:54.19 59.228 01:08:54.19
950 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 3884 08:38:54.20 59.228 01:08:54.20
951 SK TATRY-DERBY DT 4 08:38:54.26 59.227 01:08:54.26
952 DE SG STEFFL SGS 12 08:38:54.50 59.224 01:08:54.50
953 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek S 1 08:38:54.58 59.222 01:08:54.58
954 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 2034 08:38:54.95 59.217 01:08:54.95
955 DE SPRANG Matthias MS 07 08:38:55.25 59.213 01:08:55.25
956 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 2073 08:38:55.40 59.211 01:08:55.40
957 SK TATRY-DERBY DT 2 08:38:55.73 59.206 01:08:55.73
958 DE HEROES OF THE SKY Liam 08:38:55.74 59.206 01:08:55.74
959 HU GÁBOR Takács TG 561 08:38:56.11 59.201 01:08:56.11
960 DE WICHERT KARL-HEINZ Zatopek 08:38:56.36 59.197 01:08:56.36
961 AT GRATZER Marco Arad 08:38:56.40 59.196 01:08:56.40
962 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Szakal 08:38:56.52 59.195 01:08:56.52
963 DE SCHWARM Claudia Heinz 08:38:56.56 59.194 01:08:56.56
964 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarka 08:38:56.91 59.189 01:08:56.91
965 CZ MACHALA František Lady 08:38:57.09 59.187 01:08:57.09
966 CZ BECHYNĚ Radek Blauw Bange 08:38:57.30 59.184 01:08:57.30
967 AT NÖRES Kurt Nofi 08:38:57.36 59.183 01:08:57.36
968 CZ FLY YOUNG STARS Berenika 08:38:57.74 59.177 01:08:57.74
969 AT GRATZER Werner Herz Liebe 08:38:57.86 59.176 01:08:57.86
970 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 03 08:38:58.12 59.172 01:08:58.12
971 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "C" Timo 2 08:38:58.54 59.166 01:08:58.54
972 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3732 08:38:59.06 59.158 01:08:59.06
973 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 376 08:38:59.16 59.157 01:08:59.16
974 CZ MAKANAKI Team Maka 08:38:59.38 59.154 01:08:59.38
975 DE HEROES OF THE SKY Leoni 08:38:59.54 59.151 01:08:59.54
976 CZ DUDA Přemysl Lara 08:38:59.66 59.150 01:08:59.66
977 AT OFNER Kurt Paula 08:38:59.76 59.148 01:08:59.76
978 CZ LAŇKA Alfons Ing. Fony 08:38:59.93 59.146 01:08:59.93
979 CH HÖSLI Walter Lichtning 08:38:59.96 59.145 01:08:59.96
980 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 387 08:39:00.04 59.144 01:09:00.04
981 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Mickey 08:39:00.17 59.142 01:09:00.17
982 CZ HAŠŠO Slavomír Benda 08:39:00.19 59.142 01:09:00.19
983 AT HÖLD Erich Emilie 08:39:00.49 59.138 01:09:00.49
984 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 4 08:39:00.52 59.137 01:09:00.52
985 AT GRATZER Marco Dionysos 08:39:00.72 59.135 01:09:00.72
986 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 375 08:39:00.83 59.133 01:09:00.83
987 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team "A" Favorit 08:39:01.15 59.129 01:09:01.15
988 CZ BUREŠ Team Karmazín 08:39:01.65 59.121 01:09:01.65
989 CZ KOCIÁN Milan Myslivec 08:39:02.06 59.116 01:09:02.06
990 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Nicole 08:39:02.28 59.112 01:09:02.28
991 AT GRATZER Werner Bridge of Dreams 08:39:02.50 59.109 01:09:02.50
992 CZ GRIPENI Čáslav Eskil 08:39:02.64 59.107 01:09:02.64
993 DE TEAM SPREEWALD Carnival 08:39:02.97 59.103 01:09:02.97
994 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Jo 08:39:03.46 59.096 01:09:03.46
995 PL SZYMAŃSKI Zbigniew * SZ 87 08:39:03.49 59.095 01:09:03.49
996 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2313 08:39:03.74 59.092 01:09:03.74
997 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Pětka 08:39:04.14 59.086 01:09:04.14
998 DE GOETZ Guenter "B" Bibi 08:39:04.45 59.081 01:09:04.45
999 AT KUKLA Josef Bella 08:39:04.65 59.079 01:09:04.65
999 AT HOFMANN Leopold HL 3 08:39:04.65 59.079 01:09:04.65
1001 DE HOCHSCHERFF Udo Fabi 08:39:05.08 59.072 01:09:05.08
1002 CZ KROČIL Jaroslav Artuš 08:39:05.48 59.067 01:09:05.48
1003 SK TEAM LUTERAN + HRICIK + BAŠISTA Surprise 08:39:05.50 59.066 01:09:05.50
1004 CZ FLY YOUNG STARS Bastien 08:39:05.71 59.063 01:09:05.71
1005 CZ KONEČNÝ Vlastimil Hibernál 08:39:05.95 59.060 01:09:05.95
1006 DE SG STEFFL SGS 02 08:39:06.05 59.059 01:09:06.05
1007 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 08:39:06.37 59.054 01:09:06.37
1007 AT NÖRES Kurt Trixi 08:39:06.37 59.054 01:09:06.37
1009 AT TEAM MÜLVIERTEL Lindtner Kareleno 08:39:06.78 59.048 01:09:06.78
1010 CZ KLEMENS Karel 10KK 08:39:07.13 59.043 01:09:07.13
1011 CZ MAKANAKI Team Taki 08:39:07.21 59.042 01:09:07.21
1012 CZ KULÍK Přemysl Blesk 08:39:07.64 59.036 01:09:07.64
1013 PL WÓJCIK Piotr Bora 08:39:07.67 59.036 01:09:07.67
1014 CZ KONEČNÝ Vlastimil Pola 08:39:08.14 59.029 01:09:08.14
1015 AT BLIEGE Felix Gerhard 08:39:08.51 59.024 01:09:08.51
1016 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek S 2 08:39:09.40 59.011 01:09:09.40
1017 SK COMOREK Pavel Xavier 08:39:09.84 59.005 01:09:09.84
1018 CH TEAM ANDERHUB Arado 08:39:09.95 59.003 01:09:09.95
1019 AT GASSER Reinhard Galadrielle 08:39:10.03 59.002 01:09:10.03
1020 AT MARCHAT Franz Mogli 08:39:10.65 58.993 01:09:10.65
1021 CZ GRIPENI Čáslav Bender 08:39:11.02 58.988 01:09:11.02
1022 CZ KOCIÁN Milan Fernet 08:39:11.95 58.975 01:09:11.95
1023 SK VOJTKO Milan Karol 08:39:12.49 58.967 01:09:12.49
1024 CZ BUREŠ + PÍTRA Team Minnesota 08:39:12.62 58.965 01:09:12.62
1025 DE WICHERT KARL-HEINZ Nedved 08:39:13.03 58.959 01:09:13.03
1026 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Grass 08:39:13.47 58.953 01:09:13.47
1027 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Kolínek Team 06 08:39:14.19 58.943 01:09:14.19
1028 DE TEAM LINDENHOF SB 02 08:39:14.62 58.937 01:09:14.62
1029 CZ SVOBODA Jiří "B" Terezka 1 08:39:14.69 58.936 01:09:14.69
1030 AT ECKHARDT Markus Ecki´s 10 08:39:15.06 58.931 01:09:15.06
1031 DE GOETZ Guenter "A" Bacca 08:39:15.40 58.926 01:09:15.40
1032 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 12 08:39:15.66 58.922 01:09:15.66
1033 DE BRANDT Daniel ORL Panzer 08:39:15.99 58.917 01:09:15.99
1034 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-392 08:39:16.24 58.914 01:09:16.24
1035 DE HEROES OF THE SKY Lea 08:39:16.97 58.903 01:09:16.97
1036 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Hana´s Dream 08:39:16.98 58.903 01:09:16.98
1037 NO HELGESEN Bjorn Ove Königs 235 08:39:17.36 58.898 01:09:17.36
1038 CZ DVOŘÁK Zbyněk Francesco 08:39:18.26 58.885 01:09:18.26
1039 DE GOETZ Guenter "A" Bravo 08:39:18.67 58.879 01:09:18.67
1040 PL PACEK Wojciech WP 6 08:39:18.79 58.878 01:09:18.79
1041 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Mini Heruv 67 08:39:20.27 58.857 01:09:20.27
1042 DE LECKE Theo & Markus TM 01 08:39:20.56 58.853 01:09:20.56
1043 CZ KLEMENS Karel 1K 08:39:21.16 58.844 01:09:21.16
1044 DE SCHWARM Claudia Nip Tuck 08:39:22.12 58.831 01:09:22.12
1045 DE TEAM HESSENBOYS One Loft Pigeon Racing THB 72 08:39:22.56 58.824 01:09:22.56
1046 SK MOKOŠ + VÁROŠ Monglow 08:39:23.29 58.814 01:09:23.29
1047 AT WIEFLER Alois Anaterve 08:39:23.42 58.812 01:09:23.42
1048 SK VALÁPKA - POKOPEC Team Leader I. 08:39:23.75 58.808 01:09:23.75
1049 CZ HRADIL František Harold 08:39:24.52 58.797 01:09:24.52
1050 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Maybee 08:39:24.74 58.794 01:09:24.74
1051 CH TEAM FROHMATTA Lambrigger Josef Dracula 08:39:26.61 58.767 01:09:26.61
1052 CZ HEILMEIER Josef Darek 08:39:29.05 58.733 01:09:29.05
1053 SK LABON Matúš & Jakub MJ 02 08:39:29.52 58.726 01:09:29.52
1054 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "C" Timo 4 08:39:29.66 58.724 01:09:29.66
1055 CZ HANZEL Štefan Han 19 08:39:30.38 58.714 01:09:30.38
1056 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 3 08:39:32.05 58.691 01:09:32.05
1057 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Curacao 08:39:32.35 58.686 01:09:32.35
1058 CZ ŠKOVRAN Stanislav d´Artagnan 08:39:32.54 58.684 01:09:32.54
1059 SK TATRY-DERBY DT 7 08:39:32.66 58.682 01:09:32.66
1060 CZ SKOKAN Pavel Desert Rose 08:39:34.96 58.650 01:09:34.96
1061 CZ IŠTVÁNEK & ŠIK Team Vichr 1 08:39:35.54 58.642 01:09:35.54
1062 CZ KUDELA Jaromír Ing. Mája 08:39:36.43 58.629 01:09:36.43
1063 CZ VACEK Josef Magdalenka 08:39:36.45 58.629 01:09:36.45
1064 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 389 08:39:36.99 58.621 01:09:36.99
1065 ES USO ASKARRA Ekaitz 08:39:37.16 58.619 01:09:37.16
1066 PL WRÓBEL Michal & Patryk Bizon 08:39:37.44 58.615 01:09:37.44
1067 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "A" Gnittka 2 08:39:37.85 58.609 01:09:37.85
1068 CZ KLEMENS Karel 2K 08:39:39.22 58.590 01:09:39.22
1069 DE SPRANG Matthias MS 05 08:39:39.56 58.585 01:09:39.56
1070 PL PACEK Wojciech WP 5 08:39:39.99 58.579 01:09:39.99
1071 PL KOZLENIA Boguslawa Areo 08:39:42.28 58.547 01:09:42.28
1072 PL PACEK Wojciech WP 2 08:39:42.55 58.543 01:09:42.55
1073 SK BINDAS Štefan JUN. SBJ 06 08:39:44.80 58.512 01:09:44.80
1074 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Ballon 08:39:45.31 58.505 01:09:45.31
1075 CZ REIN Jan "A" Ferry 08:39:45.65 58.500 01:09:45.65
1076 AT HALATSCHEK Dietmar As 654 08:39:48.46 58.461 01:09:48.46
1077 DE SG SCHMIDT - SOMMER Butterfly 08:39:50.97 58.426 01:09:50.97
1078 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2303 08:39:53.63 58.389 01:09:53.63
1079 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Simča 08:39:54.65 58.374 01:09:54.65
1080 DE MESTRE SILVA Miguel 08:39:59.97 58.300 01:09:59.97
1081 CZ GRUBER Simon Žofka 08:40:00.01 58.300 01:10:00.01
1082 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Septimus 08:40:04.81 58.233 01:10:04.81
1083 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Maori Venture V. 08:40:11.63 58.139 01:10:11.63
1084 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Patrick 08:40:15.29 58.089 01:10:15.29
1085 PL BRASZKO Adam i Helena Liza 08:40:18.03 58.051 01:10:18.03
1086 CZ KONOPÍK Jiří Simka 08:40:20.96 58.010 01:10:20.96
1087 AT EPPENSTEINER Josef Amore 08:40:23.64 57.974 01:10:23.64
1088 SK COMOREK Pavel Clio 08:41:03.47 57.432 01:11:03.47
1089 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 11 08:41:24.39 57.152 01:11:24.39
1090 CZ FLY YOUNG STARS Mona 08:42:07.05 56.588 01:12:07.05
1091 CZ ELITE GO FAMILY LOFT Lady Bay 08:44:01.44 55.131 01:14:01.44
1092 DE SEEBACH SIEDLER Team MB 04 08:45:05.93 54.342 01:15:05.93
1093 DE SCHWARM Claudia Rainer 08:45:48.16 53.837 01:15:48.16
1094 PL DABROWSKI Pawel * Kora 08:50:10.21 50.904 01:20:10.21
1095 DE TEAM SASSE WELZEL Gock.-Koch II. 8 08:50:46.34 50.525 01:20:46.34
1096 AT GRATZER Werner Erfolg 08:51:00.64 50.376 01:21:00.64
1097 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 3 08:51:03.10 50.351 01:21:03.10
1098 DE WICHERT KARL-HEINZ Vitkova 08:51:06.51 50.315 01:21:06.51
1099 DE GOETZ Guenter "A" Benno 08:51:11.49 50.264 01:21:11.49
1100 CZ LAŇKA Alfons Ing. Laura 08:51:21.39 50.162 01:21:21.39
1101 AT KOSEL / EHMANN Team Fynn 08:52:54.26 49.225 01:22:54.26
1102 CZ KAREL Jan Fortschrit 514 08:54:27.69 48.318 01:24:27.69
1103 CZ REIN Jan "A" Ann 08:57:34.38 46.601 01:27:34.38
1104 SK J & I MARTON TEAM Červeň 08:57:41.11 46.542 01:27:41.11
1105 CZ REIN Jan "B" Black 08:57:47.33 46.487 01:27:47.33
1106 AT MARCHAT Franz Wladimir 08:57:51.59 46.449 01:27:51.59
1107 CZ LAŇKA Alfons Ing. Mirek 09:01:55.63 44.394 01:31:55.63
1108 AT MARCHAT Franz Young Steffi 09:01:59.12 44.366 01:31:59.12
1109 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Naaide 09:01:59.72 44.361 01:31:59.72
1110 CZ KUDELA Jaromír Ing. Petra 09:02:00.03 44.358 01:32:00.03
1111 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3153 09:02:00.19 44.357 01:32:00.19
1112 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Wazzup 09:02:00.65 44.353 01:32:00.65
1113 CZ TEAM ZEMAN + KAŠUBA ZK 1 09:02:00.92 44.351 01:32:00.92
1114 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Scherlock 09:02:01.29 44.348 01:32:01.29
1115 CZ GRUBER Simon The Queen 09:02:01.48 44.347 01:32:01.48
1116 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 09 09:02:01.52 44.346 01:32:01.52
1117 DE FRANZISKA "B" Franziska 8 09:02:01.71 44.345 01:32:01.71
1118 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Alex 09:02:01.85 44.344 01:32:01.85
1119 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 0873 09:02:02.05 44.342 01:32:02.05
1120 DE BRANDT Daniel ORL Anne 09:02:02.31 44.340 01:32:02.31
1121 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Aqua 09:02:02.67 44.337 01:32:02.67
1122 AT STEINER Alfred Avantin 1 09:02:02.97 44.335 01:32:02.97
1123 PL WÓJCIK Piotr Brylant 09:02:03.10 44.334 01:32:03.10
1124 AT RÖTZER Franz Top 6 09:02:03.30 44.332 01:32:03.30
1125 AT KUTLESA Slavko SLK 42 09:02:03.38 44.332 01:32:03.38
1126 AT MARCHAT Franz Aphrodite 09:02:03.58 44.330 01:32:03.58
1127 CZ ŠABATA Jan J.Š. 02 09:02:03.67 44.329 01:32:03.67
1128 AT KUTLESA Slavko SLK 36 09:02:03.86 44.328 01:32:03.86
1129 DE HOFLAND - VAN OOSTEN Team Lida 09:02:04.11 44.326 01:32:04.11
1130 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Mount 09:02:04.22 44.325 01:32:04.22
1131 CZ LAŇKA Alfons Ing. Jaruš 09:02:04.44 44.323 01:32:04.44
1132 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 324 09:02:04.96 44.319 01:32:04.96
1133 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2654 09:02:05.04 44.318 01:32:05.04
1134 CZ VLČEK Jiří Don 09:02:05.05 44.318 01:32:05.05
1135 DE SG STEFFL SGS 06 09:02:05.37 44.316 01:32:05.37
1136 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3163 09:02:05.70 44.313 01:32:05.70
1137 DE HOOP Michael Haimo 09:02:05.87 44.312 01:32:05.87
1138 SK FORGÁČ Marek MF 02 09:02:06.21 44.309 01:32:06.21
1139 NL PLOEG Bert Dink 09:02:06.24 44.309 01:32:06.24
1140 SK HROZEN Peter Žaneta 09:02:06.39 44.307 01:32:06.39
1141 PL WRÓBEL Michal & Patryk Hajni 09:02:06.41 44.307 01:32:06.41
1142 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 10 09:02:06.53 44.306 01:32:06.53
1143 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Thalia 09:02:06.67 44.305 01:32:06.67
1144 CZ RACING WITH TARASTARS Lima 09:02:06.79 44.304 01:32:06.79
1145 AT LEICHTFRIED Karin Black 09:02:06.83 44.304 01:32:06.83
1146 DE A-TEAM VECHTMACINE-JOHANNA Maxi 09:02:07.19 44.301 01:32:07.19
1147 AT JAKUPOVIC & NAHIC TEAM Boss 09:02:07.41 44.299 01:32:07.41
1148 DE ZG HELIOS A Zenith 09:02:07.80 44.296 01:32:07.80
1149 AT OFNER Kurt Johanna 09:02:08.06 44.294 01:32:08.06
1150 AT MARCHAT Franz Saban Junior 09:02:08.18 44.293 01:32:08.18
1151 DE SG STEFFL SGS 10 09:02:08.28 44.292 01:32:08.28
1152 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Nina 09:02:08.56 44.290 01:32:08.56
1153 CH BONSEMEIER & PEIXOTO Team BP 01 09:02:08.61 44.290 01:32:08.61
1154 CZ SVOBODA Jiří "A" Ela 09:02:08.65 44.289 01:32:08.65
1155 DE LECKE Theo & Markus TM 10 09:02:08.74 44.289 01:32:08.74
1156 SK FLIMEL Miroslav Fliss 09:02:08.95 44.287 01:32:08.95
1157 DE SPITZBERG Team Uwe 2 09:02:09.11 44.286 01:32:09.11
1158 SK FLIMEL Miroslav Flight Leader 09:02:09.23 44.285 01:32:09.23
1159 CZ ROMANČÍK Jaromír Marek 09:02:09.39 44.283 01:32:09.39
1160 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-397 09:02:09.60 44.282 01:32:09.60
1161 SK KONŠ Milan Šéf 09:02:09.76 44.280 01:32:09.76
1162 DE WOLTERINK Gerald Gerald 519 09:02:10.16 44.277 01:32:10.16
1163 CZ VÍTEK Jan Viky 09:02:10.39 44.275 01:32:10.39
1164 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "C" Helmut 2 09:02:10.48 44.275 01:32:10.48
1165 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Miko 09:02:10.59 44.274 01:32:10.59
1166 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Saturn 09:02:10.70 44.273 01:32:10.70
1167 AT JAKUPOVIC & NAHIC TEAM Sonic 09:02:10.95 44.271 01:32:10.95
1168 DE SCHWARM Claudia Remi 09:02:11.13 44.269 01:32:11.13
1169 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 07 09:02:11.18 44.269 01:32:11.18
1170 AT KUTLESA Slavko SLK 34 09:02:11.38 44.267 01:32:11.38
1171 CH ZG HELIOS B ZG 04 09:02:11.57 44.266 01:32:11.57
1172 SK PJ PIGEONS PJ Timmea 09:02:11.62 44.266 01:32:11.62
1173 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Hi Jinx 09:02:11.77 44.264 01:32:11.77
1174 AT STRAIF Walter Wundervoll 09:02:11.90 44.263 01:32:11.90
1175 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 04 09:02:12.19 44.261 01:32:12.19
1176 CZ STRNAD Jaroslav Zoe 09:02:12.35 44.260 01:32:12.35
1177 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Herodes 09:02:12.76 44.256 01:32:12.76
1178 AT LEICHTFRIED Walter Luc 1 09:02:13.15 44.253 01:32:13.15
1179 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "C" Timo 1 09:02:13.20 44.253 01:32:13.20
1180 CZ VACEK Josef Generál 09:02:13.28 44.252 01:32:13.28
1181 DE LECKE Theo & Markus TM 07 09:02:13.46 44.251 01:32:13.46
1182 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Tarantino 09:02:13.47 44.251 01:32:13.47
1183 CZ KULÍK Přemysl Alan 09:02:13.72 44.249 01:32:13.72
1184 PL BASA M+A Team M 3 09:02:13.79 44.248 01:32:13.79
1185 SK BINDAS Štefan JUN. SBJ 01 09:02:13.87 44.248 01:32:13.87
1186 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Erth Summit II. 09:02:14.31 44.244 01:32:14.31
1187 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Pablo 09:02:14.93 44.239 01:32:14.93
1188 AT HALATSCHEK Dietmar As 1 09:02:14.95 44.239 01:32:14.95
1189 CZ KONOPÍK Jiří Pepa 09:02:15.09 44.238 01:32:15.09
1190 DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Bente 09:02:15.31 44.236 01:32:15.31
1191 DE GEBHARDT Reinhard Reflexion 09:02:15.41 44.235 01:32:15.41
1192 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2964 09:02:15.48 44.235 01:32:15.48
1193 CH TEAM ANDERHUB Albatros 09:02:15.50 44.234 01:32:15.50
1194 CZ GRUBER Simon Hardy 09:02:15.63 44.233 01:32:15.63
1195 CZ ROMANČÍK Jaromír Jarda 09:02:15.85 44.232 01:32:15.85
1196 CZ ATH Květná Abonent 5 09:02:16.22 44.229 01:32:16.22
1197 DE TEAM HESSENBOYS One Loft Pigeon Racing THB 28 09:02:16.28 44.228 01:32:16.28
1198 DE BEHLKE Andreas AB 03 09:02:16.36 44.228 01:32:16.36
1199 PL BASA M+A Team M 5 09:02:16.59 44.226 01:32:16.59
1200 AT WIEFLER Alois Alfred 09:02:16.96 44.223 01:32:16.96
1201 AT WIEFLER Alois Harry 09:02:17.02 44.222 01:32:17.02
1202 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-2072 09:02:17.60 44.218 01:32:17.60
1203 PT PEDRO PORTO Project X Pongo 09:02:17.79 44.216 01:32:17.79
1204 AT HALATSCHEK Dietmar As 2 09:02:17.84 44.216 01:32:17.84
1205 PL KWASNICKI Tomasz Bolek 09:02:18.05 44.214 01:32:18.05
1206 DE GOETZ Guenter "A" Bjarne 09:02:18.08 44.214 01:32:18.08
1207 AT JAKUPOVIC & NAHIC TEAM King 09:02:18.28 44.212 01:32:18.28
1208 HU GÁBOR Takács TG 596 09:02:18.30 44.212 01:32:18.30
1209 CZ MAJKA + JAN TEAM Jan 09:02:18.47 44.211 01:32:18.47
1210 CH JUD Roman Tomahawk 09:02:18.50 44.211 01:32:18.50
1211 AT WIEFLER Alois Heidi One 09:02:18.61 44.210 01:32:18.61
1211 AT RÖTZER Franz Top 05 09:02:18.61 44.210 01:32:18.61
1213 CZ HLOUŠ Pavel Woody 09:02:18.81 44.208 01:32:18.81
1214 AT BLIEGE Felix Roman 09:02:18.95 44.207 01:32:18.95
1215 CZ HNILIČKA Vlastimil Včelka 09:02:19.05 44.206 01:32:19.05
1216 DE HIENZSCH Frank FH 6 09:02:19.11 44.206 01:32:19.11
1217 AT OFNER Kurt Kain 09:02:19.37 44.204 01:32:19.37
1218 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Duodecimus 09:02:19.52 44.202 01:32:19.52
1219 SK TEAM LUTERAN + HRICIK + BAŠISTA White Punch 09:02:19.69 44.201 01:32:19.69
1220 AT TEAM MÜLVIERTEL Lindtner Peggy Sue 09:02:19.70 44.201 01:32:19.70
1221 CZ HRUDA Jan Karel 6 09:02:20.11 44.198 01:32:20.11
1222 PL WRÓBEL Michal & Patryk Zeflik 09:02:20.18 44.197 01:32:20.18
1223 CZ KONEČNÝ Vlastimil Rosťa 09:02:20.26 44.196 01:32:20.26
1224 DE TEAM HESSENBOYS One Loft Pigeon Racing THB 27 09:02:20.59 44.194 01:32:20.59
1225 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Many 09:02:20.67 44.193 01:32:20.67
1226 AT OFNER Kurt Abel 09:02:20.76 44.192 01:32:20.76
1227 CZ PINTERA & MAZUCH Vrendelike 09:02:21.19 44.189 01:32:21.19
1228 CH WIRZ Team Roglic 09:02:21.75 44.185 01:32:21.75
1229 DE HOOP Michael Hague 09:02:21.83 44.184 01:32:21.83
1230 CZ DUDA Přemysl Hermiona 09:02:22.02 44.182 01:32:22.02
1231 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 8 09:02:22.17 44.181 01:32:22.17
1232 CZ BUREŠ + PÍTRA Team Nebraska 09:02:22.26 44.181 01:32:22.26
1233 AT GASSER Reinhard Garnet 09:02:22.53 44.178 01:32:22.53
1234 CZ LAŇKA Alfons Ing. David 09:02:22.62 44.178 01:32:22.62
1235 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Jamie 09:02:22.87 44.176 01:32:22.87
1236 CH BONSEMEIER & PEIXOTO Team BP 04 09:02:23.53 44.170 01:32:23.53
1237 AT VOLLNHOFER Dominik Domingo 09:02:24.12 44.166 01:32:24.12
1238 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. Erino 09:02:24.22 44.165 01:32:24.22
1239 CZ MACHALA František Dolly 09:02:24.32 44.164 01:32:24.32
1240 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Ocean 09:02:24.48 44.163 01:32:24.48
1241 CZ KONOPÍK Jiří Standa 09:02:24.63 44.162 01:32:24.63
1242 DE TEAM GERMANY Toni Deigner Toronto 09:02:24.70 44.161 01:32:24.70
1243 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Fire 09:02:24.88 44.160 01:32:24.88
1244 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Diego 09:02:25.19 44.157 01:32:25.19
1245 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Vivian 09:02:25.23 44.157 01:32:25.23
1246 DE WINGS 2 WIN WW 06 09:02:25.45 44.155 01:32:25.45
1247 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" One For Mee 09:02:25.75 44.153 01:32:25.75
1248 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 10 09:02:25.93 44.151 01:32:25.93
1249 CZ MADE IN VYSEKAL JÄGERNDORF - SILESIA TEAM Kuba 09:02:26.06 44.150 01:32:26.06
1250 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 08 09:02:26.25 44.149 01:32:26.25
1251 DE WICHERT KARL-HEINZ Sablikova 09:02:26.26 44.149 01:32:26.26
1252 DE TEAM SASSE WELZEL Abuc.-Bobi 1 09:02:26.37 44.148 01:32:26.37
1252 HU SZALMA - BACSKAI Team Samara 09:02:26.37 44.148 01:32:26.37
1254 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Illinois 09:02:26.55 44.146 01:32:26.55
1255 DE SCHWARM Claudia Rembrandt 09:02:26.60 44.146 01:32:26.60
1256 CH TEAM FROHMATTA Lambrigger Josef Bentley 09:02:26.69 44.145 01:32:26.69
1257 SK DREXLEROVÁ Helena Kincsem 09:02:26.77 44.145 01:32:26.77
1258 CZ SVOBODA Jiří "A" Zuzka 09:02:26.92 44.143 01:32:26.92
1259 DE HOOP Michael Hadar 09:02:27.22 44.141 01:32:27.22
1260 AT STRAIF Walter Wampir 09:02:27.25 44.141 01:32:27.25
1261 AT HÖLD Erich Susanne 09:02:27.64 44.138 01:32:27.64
1262 ES USO ASKARRA Basajaun 09:02:27.70 44.137 01:32:27.70
1263 SK MTS ŽILINA Laš + Ondro MTS 06 09:02:27.80 44.136 01:32:27.80
1264 CZ KONOPÍK Jiří Lucie 09:02:28.15 44.134 01:32:28.15
1265 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Helena 09:02:28.39 44.132 01:32:28.39
1266 PL SEDLACEK Josef Badalona 09:02:28.64 44.130 01:32:28.64
1267 DE TEAM SASSE WELZEL Wüsto.-Becke 4 09:02:28.65 44.130 01:32:28.65
1268 DE SPRANG Matthias MS 03 09:02:28.79 44.129 01:32:28.79
1269 CH BONSEMEIER & PEIXOTO Team BP 02 09:02:29.04 44.127 01:32:29.04
1270 DE SPITZBERG Team Uwe 5 09:02:29.60 44.122 01:32:29.60
1271 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Kim 09:02:29.78 44.121 01:32:29.78
1272 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Dora 09:02:30.08 44.118 01:32:30.08
1273 DE WICHERT KARL-HEINZ Zelezny 09:02:30.26 44.117 01:32:30.26
1274 CH WIRZ Team Küng 09:02:30.68 44.114 01:32:30.68
1275 CZ ATH Květná Abonent 13 09:02:30.84 44.112 01:32:30.84
1276 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Adrian 09:02:31.06 44.110 01:32:31.06
1277 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 09 09:02:31.15 44.110 01:32:31.15
1278 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team "A" Lore 09:02:31.28 44.109 01:32:31.28
1279 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Jerome 09:02:31.52 44.107 01:32:31.52
1280 PL SEDLACEK Josef Morning Cry 09:02:31.67 44.106 01:32:31.67
1281 DE SKOPLJAK Denis Deco 09:02:31.90 44.104 01:32:31.90
1282 AT EPPENSTEINER Josef Amira 09:02:32.30 44.101 01:32:32.30
1283 DE BEHLKE Andreas AB 06 09:02:32.39 44.100 01:32:32.39
1284 SK DREXLEROVÁ Helena Guerrero 09:02:32.45 44.099 01:32:32.45
1285 CH ZG HELIOS B ZG 06 09:02:32.99 44.095 01:32:32.99
1286 AT BUTYKA Ferenc Ferenc 505 09:02:33.26 44.093 01:32:33.26
1287 PL LACH Adrian * Euro Bots 09:02:33.41 44.092 01:32:33.41
1288 CZ SVOBODA Jiří "A" Jana 09:02:33.59 44.090 01:32:33.59
1289 CZ KLEMENS Karel 7KK 09:02:34.49 44.083 01:32:34.49
1290 CH HÖSLI Walter Lockheed 09:02:34.61 44.082 01:32:34.61
1291 PL WÓJCIK Piotr Bull 09:02:34.94 44.080 01:32:34.94
1292 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 3424 09:02:35.20 44.078 01:32:35.20
1293 AT VOLLNHOFER Dominik Dolphin 09:02:35.53 44.075 01:32:35.53
1294 AT JAKUPOVIC & NAHIC TEAM Flash 09:02:35.97 44.072 01:32:35.97
1295 AT WENZ Alfred Oliver 09:02:36.24 44.069 01:32:36.24
1296 BE COPPENS Peter Romeo 09:02:36.84 44.065 01:32:36.84
1297 CZ BUREŠ + PÍTRA Team Vermont 09:02:37.42 44.060 01:32:37.42
1298 CZ ROMANČÍK Jaromír Depař 09:02:37.51 44.059 01:32:37.51
1299 AT NÖRES Kurt Wali 09:02:38.23 44.054 01:32:38.23
1300 NO HELGESEN Bjorn Ove Poker´s Princess 09:02:38.27 44.053 01:32:38.27
1301 CZ HONEŠ Jiří Karlos 09:02:38.67 44.050 01:32:38.67
1302 SK TATRY-DERBY DT 1 09:02:39.13 44.046 01:32:39.13
1303 CZ REIN Jan "A" Hugo 09:02:39.35 44.045 01:32:39.35
1304 DE HÖRNIG Rainer Rocksy 09:02:39.48 44.044 01:32:39.48
1305 AT BLIEGE Felix Felix 09:02:39.76 44.041 01:32:39.76
1306 CZ DUDA Přemysl Dany 09:02:40.30 44.037 01:32:40.30
1307 AT STEINER Alfred Avantin 2 09:02:40.43 44.036 01:32:40.43
1308 CZ HLAVINKA Josef Mohamed 09:02:40.70 44.034 01:32:40.70
1309 SK BCHB Team Blue Tip 09:02:40.94 44.032 01:32:40.94
1310 DE HOOP Michael Hajda 09:02:41.28 44.029 01:32:41.28
1311 PL BASA M+A Team M 6 09:02:41.84 44.025 01:32:41.84
1312 CZ HAŠŠO Slavomír Slávek 09:02:42.14 44.023 01:32:42.14
1313 PL MATUSIAK & STEPOROWSKI Team M&S 5 09:02:42.21 44.022 01:32:42.21
1314 SK KONŠ Milan Harry 09:02:42.49 44.020 01:32:42.49
1315 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2974 09:02:42.67 44.018 01:32:42.67
1316 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Lovka 09:02:45.27 43.998 01:32:45.27
1317 CZ EM-EKO.CZ Zuza 09:02:45.78 43.994 01:32:45.78
1318 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Everest 09:02:46.30 43.990 01:32:46.30
1319 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. David 09:02:47.59 43.980 01:32:47.59
1320 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 383 09:02:48.18 43.975 01:32:48.18
1321 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Water 09:02:49.74 43.963 01:32:49.74
1322 DE SKOPLJAK Denis Delta 09:02:50.04 43.960 01:32:50.04
1323 AT RÖTZER Franz Top 4 09:02:50.25 43.959 01:32:50.25
1324 AT MARCHAT Franz Route Sixty Six 09:02:51.85 43.946 01:32:51.85
1325 SK TATRY-DERBY DT 5 09:02:53.44 43.933 01:32:53.44
1326 PL MICHALAK Bogdan Zajta 28 09:02:55.01 43.921 01:32:55.01
1327 HU ISTVÁN Márkus Mars 09:02:55.12 43.920 01:32:55.12
1328 CZ PINTERA & MAZUCH Klaaska 09:02:56.09 43.912 01:32:56.09
1329 AT LEICHTFRIED Walter Klugmann 2 09:03:01.36 43.871 01:33:01.36
1330 AT LEICHTFRIED Karin Felicitas 09:03:02.58 43.861 01:33:02.58
1331 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 7 09:03:04.37 43.847 01:33:04.37
1332 DE TEAM GERMANY - W A Waldow + Silvia Thiel WS 3 09:03:08.75 43.813 01:33:08.75
1333 SK HROZEN Peter Jana 09:03:11.66 43.790 01:33:11.66
1334 AT GASSER Reinhard Galaxy 09:03:13.28 43.778 01:33:13.28
1335 CZ HLOUŠ Pavel Miserly 09:03:13.92 43.773 01:33:13.92
1336 AT STRAIF Walter Wirbelwind 09:03:17.93 43.741 01:33:17.93
1337 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 2504 09:03:17.98 43.741 01:33:17.98
1338 CZ HANZEL Štefan Han 38 09:03:20.49 43.721 01:33:20.49
1339 PL MICHALAK Bogdan Sienka 37 09:03:20.60 43.720 01:33:20.60
1340 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Nadine 09:03:21.02 43.717 01:33:21.02
1341 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Thor 09:03:22.43 43.706 01:33:22.43
1342 PL WRÓBEL Michal & Patryk Don Kitty 09:03:22.63 43.704 01:33:22.63
1343 NO HELGESEN Bjorn Ove Daisy 283 09:03:23.30 43.699 01:33:23.30
1344 AT HOFMANN Leopold HL 4 09:03:23.41 43.698 01:33:23.41
1345 CZ KUDELA Jaromír Ing. Ivana 09:03:23.69 43.696 01:33:23.69
1346 DE TEAM GERMANY Toni Deigner Tootles 09:03:23.78 43.696 01:33:23.78
1347 DE SG SCHMIDT - SOMMER Aurora 09:03:24.28 43.692 01:33:24.28
1348 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 07 09:03:25.11 43.685 01:33:25.11
1349 PL KOZLENIA Boguslawa Bolo 09:03:26.21 43.677 01:33:26.21
1350 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2644 09:03:26.51 43.674 01:33:26.51
1351 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Eder 09:03:28.42 43.659 01:33:28.42
1352 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Black Party 09:03:28.78 43.657 01:33:28.78
1353 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Don Haraka 09:03:30.03 43.647 01:33:30.03
1354 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Celina 09:03:30.43 43.644 01:33:30.43
1355 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Heylighen 09:03:30.99 43.639 01:33:30.99
1356 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Green Kitt 09:03:31.28 43.637 01:33:31.28
1357 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Leo 09:03:31.36 43.636 01:33:31.36
1358 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Stone 09:03:31.39 43.636 01:33:31.39
1359 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" One For Mee II. 09:03:31.86 43.633 01:33:31.86
1360 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Maori Venture IV. 09:03:31.91 43.632 01:33:31.91
1361 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Natsumi 09:03:32.46 43.628 01:33:32.46
1362 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "A" Tecqua 04 09:03:32.59 43.627 01:33:32.59
1363 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Versailles 09:03:32.72 43.626 01:33:32.72
1364 DE TEAM SASSE WELZEL 78-3 09:03:33.94 43.616 01:33:33.94
1365 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Märchenwald 70 09:03:34.23 43.614 01:33:34.23
1366 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Black Party II. 09:03:34.43 43.613 01:33:34.43
1367 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Tessa 09:03:34.59 43.611 01:33:34.59
1368 CH BONSEMEIER & PEIXOTO Team BP 05 09:03:34.92 43.609 01:33:34.92
1369 SK LAŠ Vladimír Las 2 09:03:35.23 43.606 01:33:35.23
1370 SK BCHB Team Lightning 09:03:35.59 43.604 01:33:35.59
1371 DE HOFLAND - VAN OOSTEN Team White Kittel 09:03:35.97 43.601 01:33:35.97
1372 DE LECKE Theo & Markus TM 06 09:03:36.47 43.597 01:33:36.47
1373 DE SCHWARM Claudia Steen 09:03:36.57 43.596 01:33:36.57
1374 DE LECKE Theo & Markus TM 11 09:03:36.60 43.596 01:33:36.60
1375 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "B" Rosenthal 1 09:03:37.36 43.590 01:33:37.36
1376 NO HELGESEN Bjorn Ove Superstar 247 09:03:37.50 43.589 01:33:37.50
1377 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Freddy 09:03:38.10 43.584 01:33:38.10
1378 AT STRAIF Walter Waleta 09:03:38.13 43.584 01:33:38.13
1379 AT STRAIF Walter Walpurga 09:03:38.29 43.583 01:33:38.29
1380 CZ PINTERA & MAZUCH Karabo 09:03:38.31 43.583 01:33:38.31
1381 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3652 09:03:38.48 43.581 01:33:38.48
1382 CZ KROČIL Jaroslav Blažena 09:03:38.58 43.580 01:33:38.58
1383 PT PEDRO PORTO Project X Polly 09:03:38.71 43.579 01:33:38.71
1384 DE WICHERT KARL-HEINZ Lendl 09:03:38.77 43.579 01:33:38.77
1385 AT KUTLESA Slavko SLK 59 09:03:38.85 43.578 01:33:38.85
1386 DE SPRANG Matthias MS 09 09:03:38.89 43.578 01:33:38.89
1387 DE HIENZSCH Frank FH 5 09:03:39.13 43.576 01:33:39.13
1388 CZ DAVID Petr Bessi 09:03:39.51 43.573 01:33:39.51
1389 CZ TEAM ZEMAN + KAŠUBA ZK 2 09:03:40.21 43.568 01:33:40.21
1390 CZ GRUBER Simon Bulck 09:03:40.31 43.567 01:33:40.31
1391 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Alois 09:03:40.37 43.567 01:33:40.37
1392 CZ MAJKA + JAN TEAM Petr 09:03:40.56 43.565 01:33:40.56
1393 AT KOSEL / EHMANN Team Rudi 09:03:40.57 43.565 01:33:40.57
1394 CZ ATH Květná Abonent 15 09:03:40.83 43.563 01:33:40.83
1395 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3642 09:03:40.89 43.562 01:33:40.89
1396 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team "A" Edwin 09:03:40.94 43.562 01:33:40.94
1397 PL SEDLACEK Josef Meadow Dew 09:03:41.16 43.560 01:33:41.16
1398 AT LEICHTFRIED Karin Paul 09:03:41.29 43.559 01:33:41.29
1399 CZ SVOBODA Jiří "A" Lenka 09:03:41.56 43.557 01:33:41.56
1400 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team "A" Austria 09:03:41.75 43.556 01:33:41.75
1401 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Jacky 09:03:42.26 43.552 01:33:42.26
1402 AT STRAIF Walter Wichtl 09:03:42.32 43.551 01:33:42.32
1403 HU GÁBOR Scheily SCH 665 09:03:42.47 43.550 01:33:42.47
1404 DE HEROES OF THE SKY Luka 09:03:42.51 43.550 01:33:42.51
1405 CZ MADE IN VYSEKAL JÄGERNDORF - SILESIA TEAM Peťula 09:03:42.71 43.548 01:33:42.71
1406 CZ BUREŠ + PÍTRA Team Kansas 09:03:43.05 43.546 01:33:43.05
1407 SK LAŠ Vladimír Las 3 09:03:43.34 43.544 01:33:43.34
1408 SK LAŠ Vladimír Las 6 09:03:43.53 43.542 01:33:43.53
1409 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Lynn 09:03:44.20 43.537 01:33:44.20
1410 DE SCHOEN Friedrich Fritz 4 09:03:44.35 43.536 01:33:44.35
1411 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Mila 09:03:44.63 43.534 01:33:44.63
1412 DE WICHERT KARL-HEINZ Kratochvilova 09:03:44.68 43.533 01:33:44.68
1413 CH HÖSLI Walter Raptor 09:03:45.10 43.530 01:33:45.10
1414 CZ BUREŠ + PÍTRA Team Georgia 09:03:45.27 43.529 01:33:45.27
1415 SK TATRY-DERBY DT 3 09:03:45.37 43.528 01:33:45.37
1416 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Talent 1 09:03:45.94 43.523 01:33:45.94
1417 CH WIRZ Team Van Der Poel 09:03:46.46 43.519 01:33:46.46
1418 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Trojka 09:03:46.99 43.515 01:33:46.99
1419 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" My Tip II. 09:03:47.50 43.511 01:33:47.50
1420 AT HÖLD Erich Philipp 09:03:47.66 43.510 01:33:47.66
1421 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 2172 09:03:48.59 43.503 01:33:48.59
1422 DE TEAM TEISTUNGEN Grofin 09:03:48.80 43.501 01:33:48.80
1423 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Mini Bulldozer 09:03:49.13 43.499 01:33:49.13
1424 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Radek 09:03:49.19 43.498 01:33:49.19
1425 DE HOOP Michael Habiba 09:03:49.67 43.495 01:33:49.67
1426 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Earth 09:03:49.96 43.492 01:33:49.96
1427 DE SEEBACH SIEDLER Team MB 01 09:03:50.07 43.491 01:33:50.07
1428 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 3274 09:03:50.69 43.487 01:33:50.69
1429 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Frozen 09:03:51.20 43.483 01:33:51.20
1430 CH TEAM ANDERHUB Aero 09:03:51.42 43.481 01:33:51.42
1431 DE SG STEFFL SGS 04 09:03:51.70 43.479 01:33:51.70
1432 DE FISCHER Ralph Pike 09:03:51.93 43.477 01:33:51.93
1433 PL KOZLENIA Artur Xena 09:03:52.09 43.476 01:33:52.09
1434 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 4174 09:03:52.61 43.472 01:33:52.61
1435 DE SPRANG Matthias MS 02 09:03:53.35 43.466 01:33:53.35
1435 CZ BUREŠ + PÍTRA Team Alabama 09:03:53.35 43.466 01:33:53.35
1437 DE TEAM SPREEWALD Oswald 09:03:53.50 43.465 01:33:53.50
1438 CZ GORCA TEAM Sára 09:03:54.04 43.461 01:33:54.04
1439 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Colombo 09:03:54.45 43.458 01:33:54.45
1440 CZ REIN Jan "B" Mona 09:03:55.08 43.453 01:33:55.08
1441 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Sohn Pronto 09:03:55.39 43.450 01:33:55.39
1442 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Benji 09:03:55.64 43.448 01:33:55.64
1443 AT STRAIF Walter Wannessa 09:03:57.13 43.437 01:33:57.13
1444 DE FRANZISKA "A" Franziska 6 09:03:57.62 43.433 01:33:57.62
1445 AT GRATZER Marco "B" Karl 09:03:58.52 43.426 01:33:58.52
1446 CZ HNILICA Tomáš Tina 09:03:59.13 43.422 01:33:59.13
1447 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 4164 09:03:59.33 43.420 01:33:59.33
1448 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Heylighen II. 09:04:00.14 43.414 01:34:00.14
1449 AT BLIEGE Felix Ilse 09:04:00.73 43.409 01:34:00.73
1450 PL PACEK Wojciech WP 3 09:04:01.74 43.402 01:34:01.74
1451 SK PJ PIGEONS PJ Gerri 09:04:02.78 43.394 01:34:02.78
1452 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Conan 09:04:03.76 43.386 01:34:03.76
1453 DE LECKE Theo & Markus TM 03 09:04:04.08 43.384 01:34:04.08
1454 PL DABROWSKI Pawel * Dalia 09:04:04.51 43.380 01:34:04.51
1455 SK PJ PIGEONS PJ Danny 09:04:07.87 43.354 01:34:07.87
1456 PL WRÓBEL Michal & Patryk Franz 09:04:10.07 43.338 01:34:10.07
1457 CZ MADE IN VYSEKAL JÄGERNDORF - SILESIA TEAM Hujerka 09:04:10.55 43.334 01:34:10.55
1458 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp WB 03 09:04:13.13 43.314 01:34:13.13
1459 DE LECKE Theo & Markus TM 12 09:04:13.54 43.311 01:34:13.54
1460 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Sergio 09:04:16.97 43.285 01:34:16.97
1461 DE SPITZBERG Team Uwe 1 09:04:30.41 43.182 01:34:30.41
1462 CZ KONOPÍK Jiří Sigi 09:04:39.04 43.116 01:34:39.04
1463 SK BCHB Team Correct Number 09:04:50.15 43.032 01:34:50.15
1464 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 064 09:04:52.19 43.017 01:34:52.19
1465 NO HELGESEN Bjorn Ove Drevsjo Jr 09:04:53.83 43.004 01:34:53.83
1466 DE FRANZISKA "A" Franziska 3 09:04:56.23 42.986 01:34:56.23
1467 CZ KRÁL František Brutus 09:05:04.45 42.924 01:35:04.45
1468 AT BUTYKA Ferenc Ferenc 17 09:05:16.14 42.837 01:35:16.14
1469 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Petra 09:05:27.79 42.749 01:35:27.79
1470 DE TEAM SASSE WELZEL Abuc.-Gö. 003 1 09:07:12.65 41.981 01:37:12.65
1471 HU SZALMA - BACSKAI Team Sanibel 09:07:13.39 41.976 01:37:13.39
1472 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team PM 06 09:07:15.34 41.962 01:37:15.34
1473 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Edeltraud 09:07:16.29 41.955 01:37:16.29
1474 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Viki 09:07:17.53 41.946 01:37:17.53
1475 CZ ROMANČÍK Jaromír Michal 09:07:18.86 41.936 01:37:18.86
1476