Doletová listina

Místo vypuštění Šternberk Babice
Vzdálenost 1.072 km
Datum a čas startu 13.07.2020 09:10:00
Počasí v místě startu Jasno, S vítr, 15°C
Počasí v cíli Jasno, S vítr, 15°C
Počet nasazených holubů 1584
Počet chovatelů 264

         
    LC Jméno chovatele Jméno holuba Čas doletu Rychlost Doba letu
1 SK BRKAL Jan Ing. Mathias 09:13:15.02 329.812 00:03:15.02
2 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "B" Connecticut 09:13:20.13 321.391 00:03:20.13
3 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Last Chance II. 09:13:26.16 311.991 00:03:26.16
4 SK MTS ŽILINA Laš + Ondro MTS 03 09:13:44.09 287.028 00:03:44.09
5 SK TEAM LUTERAN + HRICIK + BAŠISTA Brick 09:13:50.84 278.635 00:03:50.84
6 DE SG STEFFL SGS 02 09:13:58.06 270.184 00:03:58.06
7 AT WENZ Alfred Viki 09:14:02.32 265.434 00:04:02.32
8 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Anet 09:14:02.53 265.204 00:04:02.53
9 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 381 09:14:03.01 264.680 00:04:03.01
10 CZ KROČIL Jaroslav Apoléna 09:14:06.70 260.722 00:04:06.70
11 AT MARCHAT Franz Geschlepte Tieke 09:14:09.50 257.796 00:04:09.50
12 BE COPPENS Peter Monita 09:14:14.95 252.285 00:04:14.95
13 CZ STRNAD Jaroslav Zoe 09:14:27.37 240.566 00:04:27.37
14 CZ KLEMENS Karel 4K 09:14:30.33 237.931 00:04:30.33
15 CH TEAM ANDERHUB Airspeed 09:14:30.91 237.422 00:04:30.91
16 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Pinta 09:14:31.16 237.203 00:04:31.16
17 AT RÖTZER Franz Top 06 09:14:33.98 234.762 00:04:33.98
18 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-393 09:14:40.40 229.387 00:04:40.40
19 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Sextus 09:14:40.90 228.978 00:04:40.90
20 CZ POSPÍŠIL Petr Mako 09:14:44.29 226.248 00:04:44.29
21 AT NAGELHOFER Robert Veilchen 1052 09:14:44.84 225.811 00:04:44.84
22 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "A" Tecqua 06 09:14:49.94 221.839 00:04:49.94
23 DE SCHOEN Friedrich Fritz 2 09:14:50.04 221.763 00:04:50.04
24 CZ GRUBER Simon Simon 09:14:56.85 216.675 00:04:56.85
25 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Lambrechts 09:15:00.51 214.036 00:05:00.51
26 CZ SVOBODA Jiří "A" Romana 09:15:01.76 213.150 00:05:01.76
27 CZ ŠABATA Jan J.Š. 02 09:15:02.43 212.677 00:05:02.43
28 DE TEAM SASSE WELZEL Gock.-Koch II. 8 09:15:03.27 212.088 00:05:03.27
29 CH JUD Roman Mustang 09:15:06.90 209.580 00:05:06.90
30 CZ DVOŘÁK Zbyněk Joan 09:15:07.42 209.225 00:05:07.42
31 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Mount 09:15:09.57 207.772 00:05:09.57
32 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 2077 09:15:10.44 207.190 00:05:10.44
33 AT TEAM MÜLVIERTEL Lindtner Neomargaery 09:15:10.50 207.150 00:05:10.50
34 AT STRAIF Walter Wurlitzer 09:15:11.88 206.233 00:05:11.88
35 CH BONSEMEIER & PEIXOTO Team BP 03 09:15:12.03 206.134 00:05:12.03
36 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 379 09:15:17.57 202.538 00:05:17.57
37 DE TEAM GERMANY Toni Deigner Tornado 09:15:17.98 202.277 00:05:17.98
38 DE ZG HELIOS A Zepher 09:15:18.16 202.162 00:05:18.16
39 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Lambrechts II. 09:15:20.17 200.893 00:05:20.17
40 CZ HAŠŠO Slavomír Angličanka 09:15:20.50 200.686 00:05:20.50
41 ES USO ASKARRA Odei 09:15:20.72 200.549 00:05:20.72
42 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Gaby 09:15:21.12 200.299 00:05:21.12
43 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-397 09:15:21.60 200.000 00:05:21.60
44 CZ ŽLIČAŘ Roman Quatro 54 09:15:21.86 199.838 00:05:21.86
45 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 2078 09:15:22.92 199.182 00:05:22.92
46 SK FLIMEL Miroslav Flintown 09:15:24.24 198.372 00:05:24.24
47 CZ VACEK Josef Laďka 09:15:25.28 197.737 00:05:25.28
48 SK LAŠ Vladimír Las 5 09:15:26.02 197.289 00:05:26.02
49 AT WIEFLER Alois Helmut 09:15:26.58 196.950 00:05:26.58
50 CZ ATH Květná Abonent 4 09:15:31.94 193.770 00:05:31.94
51 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" My Tip 09:15:32.47 193.461 00:05:32.47
52 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 9 09:15:32.73 193.310 00:05:32.73
53 CZ KONOPÍK Jiří Jolly 09:15:33.31 192.974 00:05:33.31
54 CZ FLY YOUNG STARS Mona 09:15:35.38 191.782 00:05:35.38
55 DE FRANZISKA "A" Franziska 1 09:15:36.19 191.320 00:05:36.19
56 CZ DUDA Přemysl Hermiona 09:15:36.60 191.087 00:05:36.60
57 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Vojta 09:15:36.75 191.002 00:05:36.75
58 DE A-TEAM VECHTMACINE-JOHANNA Finn 09:15:37.45 190.606 00:05:37.45
59 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. Milano 09:15:38.70 189.903 00:05:38.70
60 AT NAGELHOFER Robert Orchidee 1028 09:15:38.88 189.802 00:05:38.88
61 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 2122 09:15:39.91 189.227 00:05:39.91
62 CZ SVOBODA Jiří "B" Romana 1 09:15:40.26 189.032 00:05:40.26
63 CZ VACEK Josef Kuba 09:15:43.60 187.194 00:05:43.60
64 DE HOCHSCHERFF Udo Laura 09:15:45.64 186.090 00:05:45.64
65 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Märchenwald 70 09:15:47.27 185.216 00:05:47.27
66 CZ KONOPÍK Jiří Hektor 09:15:48.48 184.573 00:05:48.48
67 DE TEAM GERMANY Toni Deigner Tooter 09:15:48.93 184.335 00:05:48.93
68 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Silver Birch 09:15:50.09 183.724 00:05:50.09
69 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Anny 09:15:50.78 183.363 00:05:50.78
70 AT GRATZER Marco "A" Dionysos 09:15:51.23 183.128 00:05:51.23
71 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Nonus 09:15:53.68 181.859 00:05:53.68
72 CZ ATH Květná Abonent 2 09:15:54.03 181.680 00:05:54.03
73 CZ GRUBER Simon Sabinka 09:15:54.68 181.347 00:05:54.68
74 AT KOSEL / EHMANN Team Fynn 09:15:57.11 180.113 00:05:57.11
75 SK LAŠ Vladimír Las 1 09:15:57.35 179.992 00:05:57.35
76 CZ BALKONOVÝ ODCHOV Venca Matýsek 09:15:57.73 179.800 00:05:57.73
77 CZ LAŇKA Alfons Ing. Jirka 09:15:58.77 179.279 00:05:58.77
78 CZ ŽLIČAŘ Roman Quatro 64 09:15:58.87 179.229 00:05:58.87
79 CZ ATH Květná Abonent 16 09:15:59.18 179.075 00:05:59.18
80 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Digi 09:15:59.64 178.846 00:05:59.64
81 DE TEAM LINDENHOF SB 06 09:15:59.94 178.696 00:05:59.94
82 CZ DVOŘÁK Zbyněk Danilo 09:16:01.96 177.699 00:06:01.96
83 DE SCHWARM Claudia Remi 09:16:02.55 177.410 00:06:02.55
84 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 10 09:16:03.24 177.073 00:06:03.24
85 AT ECKHARDT Markus Ecki´s Apollo 09:16:03.35 177.019 00:06:03.35
86 DE SG STEFFL SGS 01 09:16:03.72 176.839 00:06:03.72
87 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. Marek 09:16:03.83 176.786 00:06:03.83
88 CZ GRIPENI Čáslav Míša 09:16:04.04 176.684 00:06:04.04
89 DE SG STEFFL SGS 06 09:16:06.56 175.469 00:06:06.56
90 CZ VLČEK Jiří Italica 09:16:07.03 175.245 00:06:07.03
91 SK LAŠ Vladimír Las 3 09:16:07.50 175.020 00:06:07.50
92 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Rani 09:16:08.96 174.328 00:06:08.96
93 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Alex 09:16:10.51 173.599 00:06:10.51
94 AT NÖRES Kurt Atomic 09:16:11.30 173.229 00:06:11.30
95 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "B" Georgia 09:16:12.52 172.662 00:06:12.52
96 CZ IŠTVÁNEK & ŠIK Team Lucka 09:16:12.74 172.560 00:06:12.74
97 CZ VACEK Josef Barunka 09:16:13.64 172.144 00:06:13.64
98 CZ JAVŮREK Miloš Loyd 09:16:14.29 171.845 00:06:14.29
99 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. Susan 09:16:18.06 170.132 00:06:18.06
100 DE WICHERT KARL-HEINZ Sebrle 09:16:18.41 169.974 00:06:18.41
101 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-398 09:16:18.84 169.781 00:06:18.84
102 CZ GORCA TEAM Divoch 09:16:19.02 169.701 00:06:19.02
103 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "B" Nebraska 09:16:21.27 168.699 00:06:21.27
104 AT KOSEL / EHMANN Team Anja 09:16:22.15 168.311 00:06:22.15
105 SK KONŠ Milan Čert 09:16:23.67 167.644 00:06:23.67
106 PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Sisi 09:16:23.68 167.640 00:06:23.68
107 DE TEAM SPREEWALD Oswald 09:16:24.92 167.100 00:06:24.92
108 DE GOETZ Guenter "B" Beppo 09:16:26.64 166.356 00:06:26.64
109 CH SCHNEEBERGER Roman Snowfall 09:16:29.44 165.160 00:06:29.44
110 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. Michaela 09:16:30.44 164.737 00:06:30.44
111 DE SG STEFFL SGS 11 09:16:30.84 164.569 00:06:30.84
112 PL MATUSIAK & STEPOROWSKI Team M&S 2 09:16:31.53 164.279 00:06:31.53
113 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2703 09:16:31.75 164.186 00:06:31.75
114 NO HELGESEN Bjorn Ove Daisy 283 09:16:31.81 164.161 00:06:31.81
115 CZ LAŇKA Alfons Ing. Katka 09:16:32.29 163.960 00:06:32.29
116 PT PEDRO PORTO Project X Pookie 09:16:32.68 163.797 00:06:32.68
117 CZ ZÁLEŠÁK Josef Erna 09:16:33.11 163.618 00:06:33.11
118 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team PM 02 09:16:33.76 163.348 00:06:33.76
119 SK COMOREK Pavel Clio 09:16:34.44 163.067 00:06:34.44
120 DE PETZOLD Herbert Herbert 09:16:34.70 162.959 00:06:34.70
121 BE COPPENS Peter Julia 09:16:35.34 162.695 00:06:35.34
122 CZ LAŇKA Alfons Ing. David 09:16:35.82 162.498 00:06:35.82
123 DE SKOPLJAK Denis Degas 09:16:37.03 162.003 00:06:37.03
124 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Jožko 09:16:37.78 161.697 00:06:37.78
125 PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Dysi 09:16:38.13 161.555 00:06:38.13
126 AT BLIEGE Felix Ilse 09:16:38.52 161.397 00:06:38.52
127 SK J & I MARTON TEAM Hrdza 09:16:38.95 161.223 00:06:38.95
128 AT KUTLESA Slavko SLK 59 09:16:39.15 161.142 00:06:39.15
129 AT LEICHTFRIED Walter Luc 2 09:16:39.80 160.880 00:06:39.80
130 DE SPRANG Matthias MS 08 09:16:40.23 160.708 00:06:40.23
131 CZ LAŇKA Alfons Ing. Petra 09:16:40.84 160.463 00:06:40.84
132 CZ VACEK Josef Jaruška 09:16:41.06 160.375 00:06:41.06
133 CZ REIN Jan "B" Paul 09:16:41.84 160.064 00:06:41.84
134 AT MARCHAT Franz Gambler 09:16:42.37 159.853 00:06:42.37
135 CZ JOKLOVÁ Gabriela Veronicia 09:16:43.26 159.500 00:06:43.26
136 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Nora 09:16:44.07 159.180 00:06:44.07
137 CZ GRUBER Simon Peťa 09:16:44.61 158.968 00:06:44.61
138 PL MICHALAK Bogdan Kowal 34 09:16:45.09 158.780 00:06:45.09
139 DE TEAM TEISTUNGEN Groovy 09:16:45.53 158.607 00:06:45.53
140 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Doleng 09:16:45.95 158.443 00:06:45.95
141 SK TEAM LUTERAN + HRICIK + BAŠISTA Dark George 09:16:46.16 158.361 00:06:46.16
142 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2964 09:16:46.23 158.334 00:06:46.23
143 CZ HAŠŠO Slavomír I.C. Vítek 09:16:46.39 158.272 00:06:46.39
144 DE SCHWARM Claudia Donnerhall 09:16:46.45 158.248 00:06:46.45
145 CZ HRUDA Jan Karel 5 09:16:46.96 158.050 00:06:46.96
146 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "A" Tecqua 04 09:16:46.99 158.038 00:06:46.99
147 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Black Party II. 09:16:47.17 157.968 00:06:47.17
148 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 01 09:16:47.38 157.887 00:06:47.38
149 CZ STRNAD Jaroslav Markus 09:16:47.79 157.728 00:06:47.79
150 DE SG STEFFL SGS 03 09:16:48.23 157.558 00:06:48.23
151 CZ HAŠŠO Slavomír Benda 09:16:48.32 157.524 00:06:48.32
152 DE GEBHARDT Reinhard Rex 09:16:48.46 157.470 00:06:48.46
153 AT KOSEL / EHMANN Team Julia 09:16:48.84 157.323 00:06:48.84
154 DE SKOPLJAK Denis Decathlon 09:16:48.98 157.269 00:06:48.98
155 SK COMOREK Pavel Yvonne 09:16:49.05 157.242 00:06:49.05
156 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Shuichi 09:16:49.47 157.081 00:06:49.47
157 CZ GRUBER Simon Bulck 09:16:49.72 156.985 00:06:49.72
158 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 04 09:16:49.89 156.920 00:06:49.89
159 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Andrej 09:16:50.57 156.660 00:06:50.57
160 DE SG STEFFL SGS 07 09:16:50.90 156.534 00:06:50.90
161 SK HROZEN Peter Maria 09:16:51.26 156.397 00:06:51.26
162 AT WENZ Alfred Freddy 09:16:51.65 156.249 00:06:51.65
163 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-391 09:16:52.21 156.037 00:06:52.21
164 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 5 09:16:52.57 155.901 00:06:52.57
165 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "A" Tecqua 02 09:16:52.94 155.761 00:06:52.94
166 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 01 09:16:53.15 155.682 00:06:53.15
167 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 10 09:16:54.09 155.329 00:06:54.09
168 SK PJ PIGEONS PJ Timmea 09:16:54.49 155.179 00:06:54.49
169 DE TEAM TEISTUNGEN Temper 09:16:54.65 155.119 00:06:54.65
170 AT TEAM MÜLVIERTEL Lindtner Peggy Sue 09:16:54.94 155.010 00:06:54.94
171 CZ IŠTVÁNEK & ŠIK Team Vichr 1 09:16:55.19 154.917 00:06:55.19
172 DE SKOPLJAK Denis Deedle 09:16:55.84 154.675 00:06:55.84
173 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "A" Tecqua 03 09:16:56.44 154.452 00:06:56.44
174 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Kolínek Team 03 09:16:56.73 154.345 00:06:56.73
175 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Xena 09:16:57.41 154.093 00:06:57.41
176 CZ HANZEL Štefan Han 34 09:16:57.94 153.898 00:06:57.94
177 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "A" Gnittka 1 09:16:58.85 153.563 00:06:58.85
178 CH HÖSLI Walter Hornet 09:16:59.24 153.420 00:06:59.24
179 CH WIRZ Team Fuglsang 09:16:59.39 153.366 00:06:59.39
180 DE MESTRE SILVA Daniel 09:16:59.58 153.296 00:06:59.58
181 DE MESTRE SILVA Tiago 09:16:59.71 153.249 00:06:59.71
182 PL SEDLACEK Josef Badalona 09:16:59.89 153.183 00:06:59.89
183 CZ KONOPÍK Jiří Heda 09:17:00.41 152.994 00:07:00.41
184 CZ HLAVINKA Josef Ivanka 09:17:00.53 152.950 00:07:00.53
185 CZ ZÁLEŠÁK Josef Beny 09:17:00.86 152.830 00:07:00.86
186 SK DZURÍK Marián Tobi 6 09:17:01.46 152.612 00:07:01.46
187 CZ ČERVEŇÁK Radek Saturnin 09:17:01.54 152.583 00:07:01.54
188 CZ LAŇKA Alfons Ing. Mirek 09:17:01.83 152.478 00:07:01.83
189 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek S 6 09:17:02.23 152.334 00:07:02.23
190 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Helena 09:17:02.44 152.258 00:07:02.44
191 PL SZYMAŃSKI Zbigniew * SZ 89 09:17:02.74 152.150 00:07:02.74
192 CZ SVOBODA Jiří "B" Ela 1 09:17:03.09 152.024 00:07:03.09
193 PL MICHALAK Bogdan Beny 32 09:17:03.30 151.949 00:07:03.30
194 SK TEAM LUTERAN + HRICIK + BAŠISTA White Dream 09:17:03.65 151.823 00:07:03.65
195 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Dave 09:17:03.80 151.770 00:07:03.80
196 DE SCHWARM Claudia Champ 09:17:04.15 151.644 00:07:04.15
197 DE WINGS 2 WIN WW 06 09:17:05.24 151.256 00:07:05.24
198 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Dylan 09:17:05.59 151.131 00:07:05.59
199 CZ KONEČNÝ Vlastimil Hibernál 09:17:05.71 151.089 00:07:05.71
200 AT STOCKINGER Franz Niki 09:17:06.06 150.965 00:07:06.06
201 NO HELGESEN Bjorn Ove Poker´s Princess 09:17:06.62 150.766 00:07:06.62
202 CZ KLEMENSOVÁ Sára Bezzubka 09:17:07.45 150.474 00:07:07.45
203 CH ZG HELIOS B ZG 03 09:17:07.72 150.379 00:07:07.72
204 CZ KUDELA Jaromír Ing. Mája 09:17:08.22 150.203 00:07:08.22
205 DE SG STEFFL SGS 10 09:17:08.46 150.119 00:07:08.46
206 DE SCHWARM Claudia Gigolo 09:17:09.87 149.627 00:07:09.87
207 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "B" Klaus 1 09:17:11.21 149.162 00:07:11.21
208 DE HOCHSCHERFF Udo Sveni 09:17:11.66 149.006 00:07:11.66
209 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Pětka 09:17:12.78 148.621 00:07:12.78
210 CZ KONEČNÝ Vlastimil Marťa 09:17:13.15 148.494 00:07:13.15
211 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Vrieska 09:17:13.21 148.473 00:07:13.21
212 DE SCHWARM Claudia Totilas 09:17:13.47 148.384 00:07:13.47
213 CZ KONEČNÝ Vlastimil Vitra 09:17:13.53 148.363 00:07:13.53
214 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Grass 09:17:13.59 148.343 00:07:13.59
215 AT ECKHARDT Markus Ecki´s 09 09:17:13.96 148.216 00:07:13.96
216 AT STRAIF Walter Wendy 09:17:13.98 148.210 00:07:13.98
217 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Maori Venture IV. 09:17:14.23 148.124 00:07:14.23
218 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 05 09:17:14.40 148.066 00:07:14.40
219 CZ STRNAD Jaroslav Camille 09:17:14.46 148.046 00:07:14.46
220 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp WB 03 09:17:14.78 147.937 00:07:14.78
221 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 8 09:17:14.82 147.923 00:07:14.82
222 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Wind 09:17:15.15 147.811 00:07:15.15
223 DE LECKE Theo & Markus TM 07 09:17:16.43 147.378 00:07:16.43
224 HU ISTVÁN Márkus Marshy 09:17:16.57 147.330 00:07:16.57
225 CZ KLEMENS Karel 12KK 09:17:18.08 146.822 00:07:18.08
226 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Zlato 09:17:18.43 146.705 00:07:18.43
227 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" My Tip III. 09:17:19.27 146.425 00:07:19.27
228 SK COMOREK Pavel Xavier 09:17:20.04 146.169 00:07:20.04
229 CH SCHNEEBERGER Roman Snowcloud 09:17:21.06 145.830 00:07:21.06
230 CZ SVOBODA Jiří "A" Zuzka 09:17:21.33 145.741 00:07:21.33
231 DE WICHERT KARL-HEINZ Navratilova 09:17:21.50 145.685 00:07:21.50
232 CZ KROČIL Jaroslav Hubert 09:17:21.95 145.537 00:07:21.95
233 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 11 09:17:22.04 145.507 00:07:22.04
234 DE HEROES OF THE SKY Claudia 09:17:23.06 145.172 00:07:23.06
235 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Hana´s Dream 09:17:23.39 145.064 00:07:23.39
236 DE WICHERT KARL-HEINZ Sablikova 09:17:23.47 145.038 00:07:23.47
237 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Lexi 09:17:23.83 144.920 00:07:23.83
238 CZ KULÍK Přemysl Pegas 09:17:23.86 144.911 00:07:23.86
239 DE FELBINGER Gerhard Adam 09:17:24.07 144.842 00:07:24.07
240 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "A" Schinze 2 09:17:24.59 144.673 00:07:24.59
241 CZ KAREL Jan Case 09:17:25.23 144.465 00:07:25.23
242 PL KOZLENIA Boguslawa Mimi 09:17:25.44 144.397 00:07:25.44
243 CH SCHNEEBERGER Roman Sapphire 09:17:25.72 144.306 00:07:25.72
244 SK HROZEN Peter Aneta 09:17:25.77 144.290 00:07:25.77
245 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 02 09:17:25.90 144.248 00:07:25.90
246 DE HIENZSCH Frank FH 5 09:17:26.17 144.160 00:07:26.17
247 PL KOZLENIA Artur Zygi 09:17:26.18 144.157 00:07:26.18
248 CZ KONOPÍK Jiří Standa 09:17:27.08 143.867 00:07:27.08
249 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. Erino 09:17:27.34 143.783 00:07:27.34
250 DE TEAM GERMANY - W A Waldow + Silvia Thiel WS 4 09:17:27.58 143.706 00:07:27.58
251 DE SCHWARM Claudia Rainer 09:17:27.78 143.642 00:07:27.78
252 CZ KRÁL František Goliáš 09:17:28.06 143.552 00:07:28.06
253 CZ KUDELA Jaromír Ing. Kája 09:17:28.61 143.376 00:07:28.61
254 DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Bente 09:17:29.17 143.197 00:07:29.17
255 DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Jacky 09:17:29.90 142.965 00:07:29.90
256 NL POELMAN Combinatie PC 02 09:17:30.34 142.825 00:07:30.34
257 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 04 09:17:30.71 142.708 00:07:30.71
258 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp WB 04 09:17:30.96 142.629 00:07:30.96
259 AT KUTLESA Slavko SLK 54 09:17:31.15 142.569 00:07:31.15
260 DE SPRANG Matthias MS 01 09:17:31.55 142.443 00:07:31.55
261 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 05 09:17:31.63 142.417 00:07:31.63
262 AT VOLLNHOFER Dominik Dominion 09:17:32.84 142.037 00:07:32.84
263 AT BUTYKA Ferenc Ferenc 35 09:17:33.05 141.971 00:07:33.05
264 DE MESTRE SILVA Mia 09:17:33.61 141.796 00:07:33.61
265 SK MAJDÁK Michal Apatit 09:17:34.33 141.571 00:07:34.33
266 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Rachel 09:17:34.86 141.406 00:07:34.86
267 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 326 09:17:34.99 141.366 00:07:34.99
268 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Slawomir 09:17:35.26 141.282 00:07:35.26
269 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Kim 09:17:35.60 141.176 00:07:35.60
270 CZ ATH Květná Abonent 6 09:17:36.10 141.022 00:07:36.10
271 CZ KONOPÍK Jiří Yva 09:17:36.51 140.895 00:07:36.51
272 CZ VACEK Josef Vojda 09:17:36.81 140.803 00:07:36.81
273 DE TEAM HESSENBOYS One Loft Pigeon Racing THB 27 09:17:37.03 140.735 00:07:37.03
274 DE A-TEAM VECHTMACINE-JOHANNA Rio 09:17:37.05 140.729 00:07:37.05
275 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Džegr 09:17:37.52 140.584 00:07:37.52
276 HU GÁBOR Takács TG 583 09:17:37.56 140.572 00:07:37.56
277 CH SCHNEEBERGER Roman Snowwhite 09:17:37.70 140.529 00:07:37.70
278 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 3114 09:17:38.18 140.382 00:07:38.18
279 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp WB 05 09:17:38.39 140.317 00:07:38.39
280 SK VALÁPKA - POKOPEC Team Eric 09:17:38.50 140.284 00:07:38.50
281 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-2071 09:17:38.72 140.216 00:07:38.72
282 SK BCHB Team Fifteen 09:17:38.90 140.161 00:07:38.90
283 AT OFNER Kurt Kain 09:17:39.80 139.887 00:07:39.80
284 SK FLIMEL Miroslav Flight Leader 09:17:40.31 139.732 00:07:40.31
285 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Fanda 09:17:40.36 139.717 00:07:40.36
286 DE A-TEAM VECHTMACINE-JOHANNA Maxi 09:17:40.85 139.568 00:07:40.85
287 DE BEHLKE Andreas AB 01 09:17:41.26 139.444 00:07:41.26
288 DE BRANDT Daniel ORL Magdaleno Neuner 09:17:42.25 139.145 00:07:42.25
289 CZ KULÍK Přemysl Lord 09:17:42.28 139.136 00:07:42.28
290 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Mini Nitra 09:17:42.70 139.010 00:07:42.70
291 AT KUTLESA Slavko SLK 36 09:17:43.22 138.854 00:07:43.22
292 CH WIRZ Team Pogacar 09:17:43.35 138.815 00:07:43.35
293 DE SPRANG Matthias MS 06 09:17:43.36 138.812 00:07:43.36
294 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Forest 09:17:43.90 138.651 00:07:43.90
295 CZ PŘÍVARA Vladimír Matty 09:17:43.99 138.624 00:07:43.99
296 AT GASSER Reinhard Gator 09:17:44.18 138.567 00:07:44.18
297 CZ RACING WITH TARASTARS Bomboš 09:17:44.57 138.451 00:07:44.57
298 PL BRASZKO Adam i Helena Kita 09:17:44.68 138.418 00:07:44.68
299 AT GRATZER Marco "B" Don Camillo 09:17:44.90 138.352 00:07:44.90
300 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Moon Mome 09:17:45.25 138.248 00:07:45.25
300 CZ KROČIL Jaroslav Artuš 09:17:45.25 138.248 00:07:45.25
302 CZ KONOPÍK Jiří Sigi 09:17:45.88 138.061 00:07:45.88
303 CZ HONEŠ Jiří Boby 09:17:45.97 138.035 00:07:45.97
304 SK GENČUR František Genie 09:17:46.17 137.975 00:07:46.17
305 CZ HNILICA Tomáš Laura 09:17:46.38 137.913 00:07:46.38
306 SK J & I MARTON TEAM Červeň 09:17:46.83 137.780 00:07:46.83
307 CZ FLY YOUNG STARS Anna 09:17:47.19 137.674 00:07:47.19
308 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 4 09:17:47.40 137.612 00:07:47.40
309 AT RÖTZER Franz Top 05 09:17:47.55 137.568 00:07:47.55
310 DE FRANZISKA "A" Franziska 5 09:17:47.61 137.551 00:07:47.61
311 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Adrian 09:17:47.78 137.501 00:07:47.78
312 AT WENZ Alfred Renate 09:17:48.18 137.383 00:07:48.18
313 DE FRANZISKA "B" Franziska 11 09:17:48.24 137.365 00:07:48.24
314 CZ GRIPENI Čáslav Black 09:17:48.37 137.327 00:07:48.37
315 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 03 09:17:48.43 137.310 00:07:48.43
316 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Nina 09:17:48.57 137.269 00:07:48.57
317 CZ SKOKAN Pavel Black Jack II. 09:17:48.67 137.239 00:07:48.67
318 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 7 09:17:48.98 137.149 00:07:48.98
319 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Vital 09:17:49.22 137.079 00:07:49.22
320 DE HOCHSCHERFF Udo Navü 09:17:49.47 137.006 00:07:49.47
321 DE ZG HELIOS A Zeplin 09:17:49.89 136.883 00:07:49.89
322 CZ ESHEK Bohdan Luna 09:17:49.94 136.869 00:07:49.94
323 AT KUTLESA Slavko SLK 65 09:17:50.22 136.787 00:07:50.22
324 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 12 09:17:50.27 136.772 00:07:50.27
325 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Skye 09:17:50.57 136.685 00:07:50.57
326 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp WB 02 09:17:50.77 136.627 00:07:50.77
327 AT MARCHAT Franz Seban 09:17:50.84 136.607 00:07:50.84
328 CZ KONEČNÝ Vlastimil Janka 09:17:51.30 136.474 00:07:51.30
329 CZ SVOBODA Jiří "B" Zuzka 1 09:17:51.72 136.352 00:07:51.72
330 CH HÖSLI Walter Lockheed 09:17:52.29 136.188 00:07:52.29
331 AT WENZ Alfred Maria 09:17:53.21 135.923 00:07:53.21
332 CZ MALACH Ladislav Rosi 09:17:53.59 135.814 00:07:53.59
333 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Stone 09:17:54.14 135.656 00:07:54.14
334 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 05 09:17:54.55 135.539 00:07:54.55
335 SK LAŠ Vladimír Las 4 09:17:55.34 135.314 00:07:55.34
336 SK PJ PIGEONS PJ Wiki 09:17:55.77 135.191 00:07:55.77
337 DE ZG HELIOS A Zenith 09:17:56.93 134.863 00:07:56.93
338 AT HOFMANN Leopold HL 9 09:17:57.21 134.783 00:07:57.21
339 CH WIRZ Team Sagan 09:17:57.33 134.750 00:07:57.33
340 CZ ŽLIČAŘ Roman Quatro 93 09:17:57.71 134.642 00:07:57.71
341 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Čtverka 09:17:58.46 134.431 00:07:58.46
342 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Ester 09:17:59.31 134.193 00:07:59.31
343 SK HROZEN Peter Anna 09:17:59.92 134.022 00:07:59.92
344 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 3884 09:18:00.36 133.900 00:08:00.36
345 CZ VACEK Josef Jiřík 09:18:00.37 133.897 00:08:00.37
346 CR CULIC Denis Dubrovnik Sunset 09:18:00.84 133.766 00:08:00.84
347 CZ HANZEL Štefan Han 24 09:18:01.23 133.658 00:08:01.23
348 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Tertius 09:18:01.34 133.627 00:08:01.34
349 CZ BECHYNĚ Radek Kras 09:18:01.74 133.516 00:08:01.74
350 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 5 09:18:01.98 133.450 00:08:01.98
351 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 3 09:18:02.14 133.405 00:08:02.14
352 SK MOKOŠ + VÁROŠ Monglow 09:18:02.85 133.209 00:08:02.85
353 CZ GORCA TEAM Lejdy 09:18:03.14 133.129 00:08:03.14
354 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Santa Maria 09:18:03.45 133.044 00:08:03.45
355 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 388 09:18:03.71 132.972 00:08:03.71
356 AT TEAM ROTER BARON TRB 8 09:18:04.62 132.723 00:08:04.62
357 DE TEAM HESSENBOYS One Loft Pigeon Racing THB 01 09:18:04.74 132.690 00:08:04.74
358 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Quintus 09:18:05.12 132.586 00:08:05.12
359 CZ HONEŠ Jiří Karlos 09:18:05.48 132.487 00:08:05.48
360 BE COPPENS Peter Tom 09:18:05.64 132.444 00:08:05.64
361 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek T 4 09:18:05.94 132.362 00:08:05.94
362 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 10 09:18:06.08 132.324 00:08:06.08
363 CZ ŠABATA Jan J.Š. 03 09:18:06.18 132.297 00:08:06.18
364 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 2034 09:18:06.87 132.109 00:08:06.87
365 SK KUJANIK Team KT 02 09:18:07.69 131.887 00:08:07.69
365 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Petra 09:18:07.69 131.887 00:08:07.69
367 CZ HRUDA Jan Karel 1 09:18:08.20 131.749 00:08:08.20
368 CZ ESHEK Bohdan Alisa 09:18:08.28 131.728 00:08:08.28
369 SK COMOREK Pavel Fenomen 09:18:08.41 131.693 00:08:08.41
370 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Klat 607 09:18:08.58 131.647 00:08:08.58
371 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 5 09:18:08.59 131.644 00:08:08.59
372 AT WEINBERGER Hannes WH 37 09:18:08.89 131.563 00:08:08.89
373 SK BCHB Team Blue Tip 09:18:09.19 131.483 00:08:09.19
374 PL KOZLENIA Artur Xena 09:18:09.42 131.421 00:08:09.42
375 CZ VIKTORÍN Lukáš Zdenka 09:18:09.75 131.332 00:08:09.75
376 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Edeltraud 09:18:09.92 131.287 00:08:09.92
377 CZ HRUDA Jan Karel 4 09:18:10.42 131.153 00:08:10.42
378 PL MATUSIAK & STEPOROWSKI Team M&S 6 09:18:10.67 131.086 00:08:10.67
379 CH HÖSLI Walter Douglas 09:18:11.08 130.977 00:08:11.08
380 CZ KLEMENS Karel 3K 09:18:11.20 130.945 00:08:11.20
381 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 2 09:18:11.42 130.886 00:08:11.42
382 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp WB 06 09:18:11.62 130.833 00:08:11.62
383 SK PONIŠTIAK Rudolf + Jakub Šimon 09:18:11.78 130.790 00:08:11.78
384 AT MARCHAT Franz Wladimir 09:18:11.87 130.766 00:08:11.87
385 HU SZALMA - BACSKAI Team Sapphire 09:18:11.98 130.737 00:08:11.98
386 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Transilvania 09:18:12.66 130.557 00:08:12.66
387 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 07 09:18:13.20 130.414 00:08:13.20
388 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team der Zahme 09:18:13.25 130.400 00:08:13.25
389 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Primus 09:18:13.34 130.377 00:08:13.34
390 CZ MADE IN VYSEKAL JÄGERNDORF - SILESIA TEAM Hujer 09:18:13.74 130.271 00:08:13.74
391 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-399 09:18:13.84 130.245 00:08:13.84
392 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Šurmen 09:18:14.17 130.158 00:08:14.17
393 CZ VACEK Josef Pepa. 09:18:14.66 130.029 00:08:14.66
394 SK TEAM LUTERAN + HRICIK + BAŠISTA Not The Other 09:18:15.40 129.834 00:08:15.40
395 CZ MALACH Ladislav Luke 09:18:15.50 129.808 00:08:15.50
396 CH TEAM FROHMATTA Lambrigger Josef Dracula 09:18:15.81 129.727 00:08:15.81
397 CZ ŠKOVRAN Stanislav Porthos 09:18:16.08 129.657 00:08:16.08
398 DE TEAM LINDENHOF SB 02 09:18:16.35 129.586 00:08:16.35
399 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarda 09:18:16.70 129.495 00:08:16.70
400 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Ayumi 09:18:16.99 129.419 00:08:16.99
401 SK TATRY-DERBY DT 2 09:18:17.12 129.385 00:08:17.12
402 CZ REIN Jan "A" Steve 09:18:17.41 129.310 00:08:17.41
403 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 09:18:17.60 129.260 00:08:17.60
404 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Water 09:18:17.76 129.219 00:08:17.76
405 DE SCHWARM Claudia Volker 09:18:18.11 129.128 00:08:18.11
406 CZ RACING WITH TARASTARS Včelička 09:18:18.33 129.071 00:08:18.33
407 CH JUD Roman Tomahawk 09:18:18.51 129.024 00:08:18.51
408 CZ HRUDA Jan Karel 3 09:18:18.81 128.947 00:08:18.81
409 CH SCHNEEBERGER Roman Snowstorm 09:18:19.06 128.882 00:08:19.06
410 CH HÖSLI Walter Phantom 09:18:19.58 128.748 00:08:19.58
411 PL KOZLENIA Boguslawa Mulan 09:18:20.09 128.617 00:08:20.09
412 DE SKOPLJAK Denis Deco 09:18:20.96 128.393 00:08:20.96
413 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 08 09:18:21.09 128.360 00:08:21.09
414 AT MARCHAT Franz Route Sixty Six 09:18:21.65 128.217 00:08:21.65
415 CZ GRUBER Simon Gretzky 09:18:21.71 128.202 00:08:21.71
416 SK MTS ŽILINA Laš + Ondro MTS 05 09:18:23.07 127.855 00:08:23.07
417 PL SZYMAŃSKI Zbigniew * SZ 93 09:18:23.34 127.786 00:08:23.34
418 CZ KROČIL Jaroslav Zdenička 09:18:23.35 127.784 00:08:23.35
419 CH ZG HELIOS B ZG 02 09:18:23.71 127.693 00:08:23.71
420 DE WINGS 2 WIN WW 05 09:18:24.10 127.594 00:08:24.10
421 AT MARCHAT Franz Schumi Girl 09:18:24.33 127.536 00:08:24.33
422 DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Tomke 09:18:24.34 127.533 00:08:24.34
423 DE FRANZISKA "A" Franziska 2 09:18:24.58 127.472 00:08:24.58
424 DE WINGS 2 WIN WW 04 09:18:24.65 127.455 00:08:24.65
425 DE WOLTERINK Gerald Gerald 519 09:18:24.91 127.389 00:08:24.91
426 CZ MAJKA + JAN TEAM Majka 09:18:25.42 127.260 00:08:25.42
427 PL LACH TEAM * Heros JJ23 09:18:25.72 127.185 00:08:25.72
428 CZ KONOPÍK Jiří Lucie 09:18:25.99 127.117 00:08:25.99
429 CZ ŽLIČAŘ Roman Quatro 57 09:18:26.81 126.911 00:08:26.81
430 NO HELGESEN Bjorn Ove Lady Atomic 09:18:27.11 126.836 00:08:27.11
431 DE HIENZSCH Frank FH 2 09:18:27.57 126.721 00:08:27.57
432 ES USO ASKARRA Basajaun 09:18:27.98 126.619 00:08:27.98
433 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Kolínek Team 06 09:18:28.13 126.582 00:08:28.13
434 CZ REIN Jan "B" Bobby 09:18:28.19 126.567 00:08:28.19
435 AT OFNER Kurt Paula 09:18:28.36 126.525 00:08:28.36
436 DE A-TEAM VECHTMACINE-JOHANNA Tjorven 09:18:28.98 126.370 00:08:28.98
437 AT NÖRES Kurt Noma 09:18:29.13 126.333 00:08:29.13
438 CZ STRAPINA Jiří Jury 09:18:29.31 126.289 00:08:29.31
439 PL SZYMCZYK Wiktor Kasia 09:18:29.60 126.217 00:08:29.60
440 PL KWASNICKI Tomasz Bolek 09:18:29.62 126.212 00:08:29.62
441 DE GOETZ Guenter "B" Bruno 09:18:30.32 126.039 00:08:30.32
442 CZ KONEČNÝ Vlastimil Pola 09:18:30.55 125.982 00:08:30.55
443 CZ REIN Jan "A" Kali 09:18:30.58 125.974 00:08:30.58
444 DE TEAM GERMANY - W A Waldow + Silvia Thiel WS 1 09:18:31.01 125.868 00:08:31.01
445 DE MESTRE SILVA Miguel 09:18:31.08 125.851 00:08:31.08
446 SK MOKOŠ + VÁROŠ Vadara 09:18:31.62 125.718 00:08:31.62
447 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 3 09:18:31.65 125.711 00:08:31.65
448 AT TEAM MÜLVIERTEL Lindtner Kareleno 09:18:31.73 125.691 00:08:31.73
449 PL BRASZKO Adam i Helena Lis 09:18:32.12 125.596 00:08:32.12
450 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Jndy 09:18:32.20 125.576 00:08:32.20
451 DE SPRANG Matthias MS 04 09:18:32.58 125.483 00:08:32.58
452 AT HALATSCHEK Dietmar Schimmel 09:18:32.75 125.441 00:08:32.75
453 PL KOZLENIA Artur Adi 09:18:32.79 125.431 00:08:32.79
454 DE HOCHSCHERFF Udo Fabi 09:18:33.10 125.356 00:08:33.10
455 CZ KLEMENSOVÁ Sára Běska 09:18:33.37 125.290 00:08:33.37
456 CH TEAM FROHMATTA Lambrigger Josef Bentley 09:18:33.61 125.231 00:08:33.61
457 CH WIRZ Team Van Der Poel 09:18:33.84 125.175 00:08:33.84
458 DE WINGS 2 WIN WW 01 09:18:34.09 125.114 00:08:34.09
459 CZ HANZEL Štefan Han 38 09:18:34.88 124.922 00:08:34.88
460 CZ HONEŠ Jiří Silvére 09:18:35.13 124.862 00:08:35.13
461 DE ZG HELIOS A Zephyr 09:18:35.61 124.745 00:08:35.61
462 PL KOZLENIA Artur Janek 09:18:35.91 124.673 00:08:35.91
463 PL SZYMAŃSKI Zbigniew * SZ 90 09:18:35.93 124.668 00:08:35.93
464 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. David 09:18:36.49 124.533 00:08:36.49
465 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Speedy 09:18:36.73 124.475 00:08:36.73
466 AT LEICHTFRIED Karin Jo 09:18:36.84 124.449 00:08:36.84
467 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 0873 09:18:37.49 124.292 00:08:37.49
468 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 3 09:18:37.97 124.177 00:08:37.97
469 CZ RACING WITH TARASTARS Fillipstr 09:18:38.05 124.158 00:08:38.05
470 SK DZURÍK Marián Tobi 13 09:18:38.27 124.105 00:08:38.27
471 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 834 09:18:38.55 124.038 00:08:38.55
472 CZ MAKANAKI Team Maka 09:18:39.33 123.852 00:08:39.33
473 CZ KLEMENS Karel 9KK 09:18:39.91 123.714 00:08:39.91
474 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Senna 09:18:40.05 123.680 00:08:40.05
475 PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Monalisa 09:18:40.53 123.566 00:08:40.53
476 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 11 09:18:40.66 123.536 00:08:40.66
477 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 02 09:18:40.71 123.524 00:08:40.71
478 PL BRASZKO Adam i Helena Iskra 09:18:41.11 123.429 00:08:41.11
479 DE SCHWARM Claudia Steen 09:18:41.24 123.398 00:08:41.24
480 CZ PŘÍVARA Vladimír Mellody 09:18:41.48 123.341 00:08:41.48
481 DE FRANZISKA "B" Franziska 8 09:18:41.74 123.280 00:08:41.74
482 DE GOETZ Guenter "A" Bodo 09:18:41.80 123.266 00:08:41.80
483 CZ ROMANČÍK Jaromír Depař 09:18:42.23 123.164 00:08:42.23
484 CZ ŽLIČAŘ Roman Quatro 13 09:18:42.48 123.105 00:08:42.48
485 AT LEICHTFRIED Walter Luc 1 09:18:42.59 123.079 00:08:42.59
486 DE SG SCHMIDT - SOMMER Butterfly 09:18:42.90 123.006 00:08:42.90
487 CH TEAM FROHMATTA Lambrigger Josef Fabulous 09:18:43.03 122.976 00:08:43.03
488 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Earth 09:18:43.60 122.842 00:08:43.60
489 CZ VACEK Josef Magdalenka 09:18:43.72 122.814 00:08:43.72
490 DE PETZOLD Herbert Pätzi 09:18:43.79 122.797 00:08:43.79
491 AT WIEFLER Alois Heidi One 09:18:44.39 122.657 00:08:44.39
492 PL LACH TEAM * Euro Bots 09:18:44.71 122.582 00:08:44.71
493 AT KUTLESA Slavko SLK 58 09:18:44.83 122.554 00:08:44.83
494 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 12 09:18:45.03 122.507 00:08:45.03
495 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp WB 01 09:18:45.30 122.444 00:08:45.30
496 CZ GRUBER Simon The Queen 09:18:45.33 122.437 00:08:45.33
497 DE LECKE Theo & Markus TM 02 09:18:45.72 122.346 00:08:45.72
498 SK MAJDÁK Michal Citrin 09:18:45.83 122.321 00:08:45.83
499 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 2073 09:18:46.22 122.230 00:08:46.22
500 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Quartus 09:18:46.23 122.228 00:08:46.23
501 DE GOETZ Guenter "A" Bailey 09:18:46.36 122.198 00:08:46.36
502 CZ KLEMENS Karel 6K 09:18:46.54 122.156 00:08:46.54
503 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 6 09:18:46.66 122.128 00:08:46.66
504 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Kolínek Team 01 09:18:46.90 122.072 00:08:46.90
505 AT WIEFLER Alois Anaterve 09:18:47.84 121.855 00:08:47.84
506 CH SCHNEEBERGER Roman Azure 09:18:48.75 121.645 00:08:48.75
507 AT HOFMANN Leopold HL 3 09:18:48.89 121.613 00:08:48.89
508 DE A-TEAM VECHTMACINE-JOHANNA Kim 09:18:49.32 121.514 00:08:49.32
509 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 2024 09:18:49.37 121.503 00:08:49.37
510 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 3304 09:18:50.15 121.324 00:08:50.15
511 HU GÁBOR Takács TG 540 09:18:50.48 121.249 00:08:50.48
512 CZ REIN Jan "A" Miki 09:18:51.15 121.096 00:08:51.15
513 SK COMOREK Pavel Kysuca 09:18:51.54 121.007 00:08:51.54
514 CZ BECHYNĚ Radek Dark Punch 09:18:52.67 120.750 00:08:52.67
515 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Mona 09:18:53.31 120.605 00:08:53.31
516 AT JAKUPOVIC & NAHIC TEAM King 09:18:53.61 120.537 00:08:53.61
517 AT GRATZER Werner Beinhart 09:18:54.03 120.443 00:08:54.03
518 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Perza 09:18:54.39 120.362 00:08:54.39
519 CZ HONEŠ Jiří Cavendish 09:18:54.74 120.283 00:08:54.74
520 CZ KLEMENSOVÁ Sára Coco 09:18:54.78 120.274 00:08:54.78
521 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Curacao 09:18:55.01 120.222 00:08:55.01
522 AT WIEFLER Alois Gypsy One 09:18:55.05 120.213 00:08:55.05
523 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Trojka 09:18:55.61 120.087 00:08:55.61
524 CZ EM-EKO.CZ Joka 09:18:55.81 120.043 00:08:55.81
524 DE HÖRNIG Rainer Rocksy 09:18:55.81 120.043 00:08:55.81
526 CZ KRUTIL Karel + Michal Karel IV. 09:18:56.17 119.962 00:08:56.17
527 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Lovka 09:18:56.40 119.911 00:08:56.40
528 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Eminem 09:18:56.95 119.788 00:08:56.95
529 SK KUJANIK Team KT 01 09:18:57.28 119.714 00:08:57.28
530 AT STRAIF Walter Wirbelwind 09:18:57.62 119.638 00:08:57.62
531 AT HÖLD Erich Kristin 09:18:58.61 119.419 00:08:58.61
532 CZ KONOPÍK Jiří Jarda 09:18:58.73 119.392 00:08:58.73
533 DE FRANZISKA "B" Franziska 13 09:18:59.02 119.328 00:08:59.02
534 AT STEINER Alfred Fin 14 09:18:59.61 119.197 00:08:59.61
535 BE COPPENS Peter Jerry 09:18:59.73 119.171 00:08:59.73
536 DE BEHLKE Andreas AB 05 09:19:00.22 119.063 00:09:00.22
537 PL BASA M+A Team M 5 09:19:00.30 119.045 00:09:00.30
538 CZ CH.ST. JOPPI + SVĚTLÍK Jiří Kopp Pepa 09:19:00.35 119.034 00:09:00.35
539 SK PJ PIGEONS PJ Vikonsta 09:19:00.58 118.983 00:09:00.58
540 CZ REIN Jan "A" Ferry 09:19:00.75 118.946 00:09:00.75
541 HU GÁBOR Takács TG 559 09:19:01.15 118.858 00:09:01.15
542 CZ GRIPENI Čáslav Bender 09:19:01.40 118.803 00:09:01.40
543 SK BRKAL Jan Ing. Simona 09:19:01.88 118.698 00:09:01.88
544 SK GENČUR František Geno 09:19:02.13 118.643 00:09:02.13
545 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "C" Timo 4 09:19:02.83 118.490 00:09:02.83
546 CZ FLY YOUNG STARS Kryštof 09:19:02.97 118.460 00:09:02.97
547 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Viki 09:19:03.16 118.418 00:09:03.16
548 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-392 09:19:03.30 118.388 00:09:03.30
549 AT WIEFLER Alois Jan 09:19:03.51 118.342 00:09:03.51
550 CZ PINTERA & MAZUCH Klaaska 09:19:04.08 118.218 00:09:04.08
551 CH TEAM ANDERHUB Albatros 09:19:04.24 118.183 00:09:04.24
552 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team PM 03 09:19:04.59 118.107 00:09:04.59
553 NO HELGESEN Bjorn Ove Drevsjo Jr 09:19:05.18 117.979 00:09:05.18
554 CZ CH.ST. JOPPI + SVĚTLÍK Jiří Kopp Grošák 09:19:05.40 117.932 00:09:05.40
555 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Klat 624 09:19:05.58 117.893 00:09:05.58
556 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 2 09:19:05.62 117.884 00:09:05.62
557 SK MTS ŽILINA Laš + Ondro MTS 06 09:19:05.98 117.807 00:09:05.98
558 CZ KUDELA Jaromír Ing. Anna 09:19:08.27 117.314 00:09:08.27
559 AT KUTLESA Slavko SLK 67 09:19:08.56 117.252 00:09:08.56
560 PL MATUSIAK & STEPOROWSKI Team M&S 3 09:19:09.12 117.133 00:09:09.12
561 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 1 09:19:09.18 117.120 00:09:09.18
562 CZ REIN Jan "A" Hugo 09:19:09.58 117.035 00:09:09.58
563 CZ SKOKAN Pavel Black Panther 09:19:10.50 116.839 00:09:10.50
564 CZ BUREŠ Team Pálava 09:19:10.62 116.814 00:09:10.62
565 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "B" Minnesota 09:19:11.01 116.731 00:09:11.01
566 PL MATUSIAK & STEPOROWSKI Team M&S 4 09:19:11.27 116.676 00:09:11.27
567 DE GEBHARDT Reinhard Reflexion 09:19:11.30 116.670 00:09:11.30
568 SK BINDAS Štefan JUN. SBJ 02 09:19:11.50 116.627 00:09:11.50
569 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 2074 09:19:11.75 116.575 00:09:11.75
570 PL DABROWSKI Pawel * Dedal 09:19:11.97 116.528 00:09:11.97
571 CZ DVOŘÁK Zbyněk Francesco 09:19:12.20 116.480 00:09:12.20
572 AT NÖRES Kurt Titan 09:19:12.45 116.427 00:09:12.45
573 AT RÖTZER Franz Top 4 09:19:12.51 116.414 00:09:12.51
574 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 2172 09:19:12.72 116.370 00:09:12.72
575 DE LECKE Theo & Markus TM 04 09:19:12.94 116.324 00:09:12.94
576 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Golden Vojta 09:19:13.18 116.273 00:09:13.18
577 CZ JELÍNEK Václav Tomáš 09:19:13.61 116.183 00:09:13.61
578 CZ MADE IN VYSEKAL JÄGERNDORF - SILESIA TEAM Lucie 09:19:13.69 116.166 00:09:13.69
579 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Vansan 09:19:13.82 116.139 00:09:13.82
580 CZ KAREL Jan Zetor 09:19:14.23 116.053 00:09:14.23
581 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Celina 09:19:14.68 115.959 00:09:14.68
582 DE FRANZISKA "B" Franziska 14 09:19:15.30 115.829 00:09:15.30
583 DE A-TEAM VECHTMACINE-JOHANNA Marlin 09:19:15.54 115.779 00:09:15.54
584 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Hana´s Star 09:19:15.98 115.688 00:09:15.98
585 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Amuro 09:19:16.02 115.679 00:09:16.02
586 DE SG STEFFL SGS 08 09:19:16.87 115.503 00:09:16.87
587 DE TEAM SASSE WELZEL Schmi.-Koch 4 09:19:17.18 115.438 00:09:17.18
588 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 054 09:19:17.20 115.434 00:09:17.20
589 AT WALDER Florian Space Boy 09:19:17.85 115.300 00:09:17.85
590 CZ BECHYNĚ Radek Blauw Bange 09:19:18.40 115.186 00:09:18.40
591 CZ ROMANČÍK Jaromír Pepík 09:19:18.84 115.096 00:09:18.84
592 HU SZALMA - BACSKAI Team Sanibel 09:19:19.12 115.038 00:09:19.12
593 HU SZALMA - BACSKAI Team Santos 09:19:19.38 114.984 00:09:19.38
594 AT WEINBERGER Hannes WH 30 09:19:19.40 114.980 00:09:19.40
595 AT VOLLNHOFER Dominik Domingo 09:19:19.82 114.894 00:09:19.82
596 AT STRAIF Walter Wundervoll 09:19:19.84 114.890 00:09:19.84
597 NO HELGESEN Bjorn Ove Silver Channel 09:19:20.07 114.843 00:09:20.07
598 CZ ELITE GO FAMILY LOFT Lady Bay 09:19:20.67 114.720 00:09:20.67
599 CZ IŠTVÁNEK & ŠIK Team Oskar 09:19:21.12 114.628 00:09:21.12
600 AT GASSER Reinhard Gambit 09:19:21.31 114.589 00:09:21.31
601 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Septimus 09:19:21.45 114.561 00:09:21.45
602 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 09 09:19:21.53 114.544 00:09:21.53
603 DE HEROES OF THE SKY Liam 09:19:21.74 114.501 00:09:21.74
604 SK COMOREK Pavel Raoul 09:19:21.96 114.457 00:09:21.96
605 SK ĎURANA Miroslav Obstinate 09:19:22.14 114.420 00:09:22.14
606 AT GRATZER Marco "B" Franz Ferdinand 09:19:22.44 114.359 00:09:22.44
606 CZ KOCIÁN Milan Myslivec 09:19:22.44 114.359 00:09:22.44
608 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 04 09:19:22.90 114.265 00:09:22.90
608 PL WÓJCIK Piotr Black 09:19:22.90 114.265 00:09:22.90
610 AT GRATZER Marco "A" Augustus 09:19:23.34 114.176 00:09:23.34
611 AT GRATZER Marco "A" Roy 09:19:23.81 114.081 00:09:23.81
612 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Saturn 09:19:24.38 113.966 00:09:24.38
613 CR CULIC Denis Dalmatian Wind 09:19:24.74 113.893 00:09:24.74
614 CZ GRIPENI Čáslav Speedy 09:19:24.75 113.891 00:09:24.75
615 DE TEAM HESSENBOYS One Loft Pigeon Racing THB 72 09:19:25.12 113.817 00:09:25.12
616 NO HELGESEN Bjorn Ove King II. 09:19:26.19 113.601 00:09:26.19
617 CZ VACEK Josef Maruška 09:19:26.48 113.543 00:09:26.48
618 PL DABROWSKI Pawel * Kana 09:19:26.58 113.523 00:09:26.58
619 CZ REIN Jan "A" Ali 09:19:26.88 113.463 00:09:26.88
620 AT WEINBERGER Hannes WH 06 09:19:26.99 113.441 00:09:26.99
621 DE FRANZISKA "A" Franziska 7 09:19:27.02 113.435 00:09:27.02
622 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Iro 09:19:27.94 113.251 00:09:27.94
623 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Talent 1 09:19:28.13 113.214 00:09:28.13
624 DE TEAM LINDENHOF SB 05 09:19:28.26 113.188 00:09:28.26
625 CZ BUREŠ Team André 09:19:28.57 113.126 00:09:28.57
626 SK FORGÁČ Marek MF 01 09:19:28.84 113.072 00:09:28.84
627 PL DABROWSKI Pawel * Kora 09:19:29.45 112.951 00:09:29.45
628 AT STRAIF Walter Wampir 09:19:30.19 112.805 00:09:30.19
629 CH WIRZ Team Greipel 09:19:30.50 112.743 00:09:30.50
630 CH SCHNEEBERGER Roman Snowbird 09:19:31.23 112.599 00:09:31.23
631 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Maori Venture V. 09:19:32.26 112.396 00:09:32.26
632 CZ ATH Květná Abonent 5 09:19:32.47 112.355 00:09:32.47
633 DE BRANDT Daniel ORL Daniel 09:19:33.86 112.083 00:09:33.86
634 SK FLIMEL Miroslav Flipper 09:19:34.13 112.030 00:09:34.13
635 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Edwin 09:19:34.45 111.968 00:09:34.45
636 DE WICHERT KARL-HEINZ Zelezny 09:19:35.10 111.841 00:09:35.10
637 CZ KULÍK Přemysl Favorit 09:19:35.28 111.806 00:09:35.28
638 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-390 09:19:35.59 111.746 00:09:35.59
639 DE GOETZ Guenter "B" Bart 09:19:36.14 111.640 00:09:36.14
640 AT KOSEL / EHMANN Team Noha 09:19:36.82 111.508 00:09:36.82
641 CZ HEILMEIER Josef Piškot 09:19:37.51 111.375 00:09:37.51
642 AT HALATSCHEK Dietmar Siegi 09:19:37.65 111.348 00:09:37.65
643 PL LACH TEAM * Tadzik 09:19:40.70 110.763 00:09:40.70
644 DE SCHWARM Claudia Nip Tuck 09:19:41.49 110.612 00:09:41.49
645 CZ HAŠŠO Slavomír F.C. Vítek 09:19:42.07 110.502 00:09:42.07
646 SK PJ PIGEONS PJ Rio 09:19:42.11 110.495 00:09:42.11
647 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Alfreda 09:19:42.55 110.411 00:09:42.55
648 DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Alex 09:19:42.58 110.405 00:09:42.58
649 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek S 2 09:19:42.90 110.345 00:09:42.90
650 SK FLIMEL Miroslav Fliss 09:19:42.95 110.335 00:09:42.95
651 CZ KAREL Jan El Pid 09:19:43.46 110.239 00:09:43.46
652 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Thor 09:19:44.11 110.116 00:09:44.11
653 PT PEDRO PORTO Project X Porto 09:19:44.83 109.981 00:09:44.83
654 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Romario 09:19:44.92 109.964 00:09:44.92
655 DE HIENZSCH Frank FH 3 09:19:45.09 109.932 00:09:45.09
656 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Kolínek Team 05 09:19:45.66 109.825 00:09:45.66
657 PL MICHALAK Bogdan Niunias 24 09:19:46.30 109.705 00:09:46.30
658 CH SCHNEEBERGER Roman Snowgun 09:19:46.83 109.606 00:09:46.83
659 SK VALÁPKA - POKOPEC Team Johny 09:19:47.14 109.548 00:09:47.14
660 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Daphne 09:19:47.28 109.522 00:09:47.28
661 CH SCHNEEBERGER Roman Snowfighter 09:19:47.63 109.457 00:09:47.63
662 CZ ATH Květná Abonent 11 09:19:47.83 109.419 00:09:47.83
663 DE TEAM GERMANY - W A Waldow + Silvia Thiel WS 3 09:19:48.22 109.347 00:09:48.22
664 AT KUTLESA Slavko SLK 48 09:19:48.43 109.308 00:09:48.43
665 DE BRANDT Daniel ORL Merkel 09:19:48.55 109.286 00:09:48.55
666 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Pino 09:19:48.86 109.228 00:09:48.86
667 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Dvojka 09:19:48.91 109.219 00:09:48.91
668 ES USO ASKARRA Tartalo 09:19:49.93 109.030 00:09:49.93
669 ES USO ASKARRA Aker 09:19:50.20 108.980 00:09:50.20
670 CZ KLEMENS Karel 2K 09:19:50.35 108.952 00:09:50.35
671 DE TEAM SASSE WELZEL Abuc.-Bobi 1 09:19:50.90 108.851 00:09:50.90
672 DE TEAM SPREEWALD Carnival 09:19:51.10 108.814 00:09:51.10
673 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "B" Rosenthal 2 09:19:51.81 108.684 00:09:51.81
674 DE SCHOEN Friedrich Fritz 5 09:19:52.19 108.614 00:09:52.19
674 CZ REIN Jan "B" Dita 09:19:52.19 108.614 00:09:52.19
676 PL BRASZKO Adam i Helena Miś 09:19:52.86 108.491 00:09:52.86
677 AT STRAIF Walter Williems 09:19:52.88 108.487 00:09:52.88
678 PL PACEK Wojciech WP 3 09:19:53.74 108.330 00:09:53.74
679 PL SZYMAŃSKI Zbigniew * SZ 94 09:19:54.33 108.223 00:09:54.33
680 AT BLIEGE Felix Gerhard 09:19:54.34 108.221 00:09:54.34
681 AT KOSEL / EHMANN Team Melli 09:19:54.59 108.175 00:09:54.59
682 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 9 09:19:54.72 108.152 00:09:54.72
683 SK BRKAL Jan Ing. Katarína 09:19:55.73 107.968 00:09:55.73
684 PL KOZLENIA Artur Klara 09:19:56.04 107.912 00:09:56.04
685 CZ LAŇKA Alfons Ing. Maruš 09:19:56.37 107.853 00:09:56.37
686 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Liduna 09:19:56.70 107.793 00:09:56.70
687 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 9 09:19:56.78 107.778 00:09:56.78
688 CZ KLEMENSOVÁ Sára Tesák 09:19:57.16 107.710 00:09:57.16
689 HU SZALMA - BACSKAI Team Sateen 09:19:57.92 107.573 00:09:57.92
690 CZ BUREŠ Team Tramín 09:19:58.37 107.492 00:09:58.37
691 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team "B" Vaneng 09:19:58.39 107.488 00:09:58.39
692 CZ SVOBODA Jiří "B" Jana 1 09:19:59.01 107.377 00:09:59.01
693 CZ FLY YOUNG STARS Elza 09:19:59.50 107.289 00:09:59.50
694 DE SPITZBERG Team Uwe 3 09:19:59.80 107.236 00:09:59.80
695 SK LABON Matúš & Jakub MJ 03 09:20:00.10 107.182 00:10:00.10
696 AT TEAM MÜLVIERTEL Lindtner Karelena 09:20:00.62 107.089 00:10:00.62
697 AT MARCHAT Franz Mogli 09:20:00.69 107.077 00:10:00.69
698 AT NAGELHOFER Robert Hahnenfuss 1059 09:20:00.80 107.057 00:10:00.80
699 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 05 09:20:02.24 106.801 00:10:02.24
700 PL BASA M+A Team M 2 09:20:04.63 106.379 00:10:04.63
701 DE SCHWARM Claudia Heinz 09:20:04.70 106.367 00:10:04.70
702 CZ VACEK Josef Monča 09:20:06.77 106.004 00:10:06.77
703 AT GRATZER Marco "B" Karl 09:20:07.03 105.959 00:10:07.03
704 CH WIRZ Team Alaphillippe 09:20:07.22 105.925 00:10:07.22
705 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 6 09:20:07.83 105.819 00:10:07.83
706 SK BINDAS Štefan JUN. SBJ 05 09:20:07.95 105.798 00:10:07.95
707 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "A" Tecqua 01 09:20:08.27 105.743 00:10:08.27
708 CZ MAJKA + JAN TEAM Martin 09:20:08.61 105.683 00:10:08.61
709 DE LECKE Theo & Markus TM 05 09:20:08.80 105.650 00:10:08.80
710 AT HALATSCHEK Dietmar As 1 09:20:09.69 105.496 00:10:09.69
711 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 12 09:20:10.65 105.330 00:10:10.65
712 DE LECKE Theo & Markus TM 06 09:20:13.09 104.911 00:10:13.09
713 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 02 09:20:14.11 104.737 00:10:14.11
714 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 8 09:20:15.13 104.563 00:10:15.13
714 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Little Hanni 09:20:15.13 104.563 00:10:15.13
716 AT KOSEL / EHMANN Team Rudi 09:20:15.50 104.500 00:10:15.50
717 DE SCHOEN Friedrich Fritz 6 09:20:15.80 104.449 00:10:15.80
718 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Ai 09:20:18.07 104.066 00:10:18.07
719 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Nicole 09:20:18.20 104.044 00:10:18.20
720 SK HROZEN Peter Peter 09:20:18.60 103.977 00:10:18.60
721 SK PJ PIGEONS PJ Berry 09:20:19.12 103.889 00:10:19.12
722 DE SG SCHMIDT - SOMMER Callas 09:20:19.34 103.852 00:10:19.34
723 CZ FLY YOUNG STARS Bastien 09:20:19.70 103.792 00:10:19.70
724 CZ KROČIL Jaroslav Boďa 09:20:19.81 103.774 00:10:19.81
725 DE HOOP Michael Hadar 09:20:21.38 103.512 00:10:21.38
726 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Šestka 09:20:22.35 103.350 00:10:22.35
727 CH WIRZ Team Yates 09:20:22.72 103.289 00:10:22.72
728 CZ BUREŠ Team Karmazín 09:20:23.18 103.213 00:10:23.18
729 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 2594 09:20:23.94 103.087 00:10:23.94
730 DE TEAM GERMANY - W A Waldow + Silvia Thiel WS 2 09:20:24.01 103.075 00:10:24.01
731 CZ PŘÍVARA Vladimír Besty 09:20:24.29 103.029 00:10:24.29
732 CZ VOZÁK Miroslav Cart 09:20:24.38 103.014 00:10:24.38
733 AT BLIEGE Felix Fritz 09:20:24.67 102.966 00:10:24.67
734 AT RÖTZER Franz Top 7 09:20:24.89 102.930 00:10:24.89
735 NO HELGESEN Bjorn Ove Superstar 247 09:20:25.13 102.891 00:10:25.13
736 CZ HRADIL František Hawk 09:20:25.76 102.787 00:10:25.76
737 AT HÖLD Erich Elias 09:20:26.52 102.662 00:10:26.52
738 SK PJ PIGEONS PJ Matwist 09:20:27.85 102.445 00:10:27.85
739 CZ REIN Jan "A" Ann 09:20:28.73 102.301 00:10:28.73
740 DE TEAM GERMANY Toni Deigner Tootles 09:20:28.97 102.262 00:10:28.97
741 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Imogen 09:20:29.06 102.248 00:10:29.06
742 DE SPITZBERG Team Uwe 1 09:20:29.81 102.126 00:10:29.81
743 DE GEBHARDT Reinhard Renaissance 09:20:30.35 102.039 00:10:30.35
744 CH WIRZ Team Mollema 09:20:30.81 101.964 00:10:30.81
745 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 12 09:20:31.17 101.906 00:10:31.17
746 SK MOKOŠ + VÁROŠ Molly 09:20:31.24 101.895 00:10:31.24
747 SK TEAM LUTERAN + HRICIK + BAŠISTA Surprise 09:20:31.90 101.788 00:10:31.90
748 AT GRATZER Marco "A" Caesar 09:20:32.47 101.697 00:10:32.47
749 CZ EM-EKO.CZ Mańa 09:20:32.64 101.669 00:10:32.64
750 DE SPRANG Matthias MS 02 09:20:32.70 101.660 00:10:32.70
751 DE FRANZISKA "B" Franziska 12 09:20:34.28 101.406 00:10:34.28
752 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Ballon 09:20:35.04 101.285 00:10:35.04
753 AT WEINBERGER Hannes WH 23 09:20:35.44 101.221 00:10:35.44
754 PL KOZLENIA Boguslawa Areo 09:20:35.65 101.188 00:10:35.65
755 CZ SVOBODA Jiří "B" Lenka 1 09:20:35.92 101.145 00:10:35.92
756 PL SEDLACEK Josef Kalywar 09:20:36.24 101.094 00:10:36.24
757 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Venuše 09:20:36.36 101.075 00:10:36.36
758 CZ REIN Jan "B" Lola 09:20:36.59 101.038 00:10:36.59
759 AT WIEFLER Alois Alfred 09:20:36.86 100.996 00:10:36.86
760 SK BINDAS Štefan JUN. SBJ 04 09:20:36.99 100.975 00:10:36.99
761 DE HOOP Michael Hague 09:20:37.41 100.908 00:10:37.41
762 CZ LAŇKA Alfons Ing. Vojta 09:20:37.65 100.870 00:10:37.65
763 DE BEHLKE Andreas AB 04 09:20:38.57 100.725 00:10:38.57
764 CZ KLEMENS Karel 11KK 09:20:38.69 100.706 00:10:38.69
765 CZ JELÍNEK Václav Hugo 09:20:39.20 100.626 00:10:39.20
766 CZ MALACH Ladislav Sára 09:20:39.49 100.580 00:10:39.49
767 CZ DUDA Přemysl Hery 09:20:40.41 100.436 00:10:40.41
768 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 11 09:20:40.64 100.400 00:10:40.64
769 CZ GRUBER Simon Žofka 09:20:40.84 100.368 00:10:40.84
770 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. Dana 09:20:41.21 100.310 00:10:41.21
771 DE ZG HELIOS A Zebedee 09:20:41.34 100.290 00:10:41.34
772 CZ LAŇKA Alfons Ing. Vlasta 09:20:41.56 100.256 00:10:41.56
773 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Mini Heruv 67 09:20:42.07 100.176 00:10:42.07
774 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 3 09:20:42.11 100.170 00:10:42.11
775 CZ REIN Jan "A" Sally 09:20:42.59 100.095 00:10:42.59
776 AT GRATZER Werner Erfahrung 09:20:42.66 100.084 00:10:42.66
777 AT JAKUPOVIC & NAHIC TEAM Boss 09:20:42.99 100.033 00:10:42.99
778 AT ECKHARDT Markus Ecki´s 10 09:20:43.33 99.980 00:10:43.33
779 CZ KAREL Jan Němčour 09:20:43.47 99.958 00:10:43.47
780 CH JUD Roman Spitfire 09:20:43.80 99.907 00:10:43.80
781 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 11 09:20:45.16 99.696 00:10:45.16
782 DE HEROES OF THE SKY Lea 09:20:45.55 99.636 00:10:45.55
783 DE LECKE Theo & Markus TM 11 09:20:46.26 99.527 00:10:46.26
784 PL SEDLACEK Josef Meadow Dew 09:20:46.80 99.443 00:10:46.80
785 PL WÓJCIK Piotr Asia 09:20:47.44 99.345 00:10:47.44
786 DE GOETZ Guenter "A" Bella* 09:20:47.85 99.282 00:10:47.85
787 DE LECKE Theo & Markus TM 01 09:20:48.42 99.195 00:10:48.42
788 SK BINDAS Štefan JUN. SBJ 03 09:20:48.64 99.161 00:10:48.64
789 AT KUKLA Josef Bella 09:20:49.29 99.062 00:10:49.29
790 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "C" Timo 3 09:20:49.62 99.012 00:10:49.62
791 DE WOLTERINK Gerald Gerald 536 09:20:51.53 98.721 00:10:51.53
792 DE TEAM GERMANY - W A Waldow + Silvia Thiel WS 5 09:20:52.05 98.643 00:10:52.05
792 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek S 5 09:20:52.05 98.643 00:10:52.05
794 CZ HNILICA Tomáš Dino 09:20:52.81 98.528 00:10:52.81
795 DE GEBHARDT Reinhard Reds 09:20:52.87 98.519 00:10:52.87
796 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Versailles 09:20:53.18 98.472 00:10:53.18
797 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Redy 09:20:53.38 98.442 00:10:53.38
798 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Laura 09:20:53.81 98.377 00:10:53.81
799 AT HALATSCHEK Dietmar As 2 09:20:53.87 98.368 00:10:53.87
800 DE FISCHER Ralph Asp 09:20:54.01 98.347 00:10:54.01
801 CH TEAM ANDERHUB Avia 09:20:55.98 98.052 00:10:55.98
802 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Kopy 09:20:57.45 97.833 00:10:57.45
803 HU SZALMA - BACSKAI Team Saffron 09:20:57.72 97.792 00:10:57.72
804 SK KONŠ Milan Harry 09:20:58.50 97.677 00:10:58.50
805 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Lore 09:21:00.76 97.342 00:11:00.76
806 SK HROZEN Peter Žaneta 09:21:00.99 97.309 00:11:00.99
807 CZ SKOKAN Pavel Desert Rose 09:21:01.17 97.282 00:11:01.17
808 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "A" Schinze 4 09:21:01.43 97.244 00:11:01.43
809 AT KUTLESA Slavko SLK 49 09:21:01.90 97.175 00:11:01.90
810 AT NAGELHOFER Robert Pfeilkraut 1013 09:21:03.10 96.999 00:11:03.10
811 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Arteon 09:21:03.16 96.990 00:11:03.16
812 DE ZSCHOMMLER Jens Akron 09:21:03.46 96.946 00:11:03.46
813 CZ DUDA Přemysl Hary 09:21:03.81 96.895 00:11:03.81
814 DE WICHERT KARL-HEINZ Zatopek 09:21:04.96 96.728 00:11:04.96
815 AT STRAIF Walter Wichtl 09:21:05.88 96.594 00:11:05.88
816 CZ KOCIÁN Milan Fernet 09:21:05.89 96.593 00:11:05.89
817 HU GÁBOR Scheily SCH 642 09:21:07.82 96.313 00:11:07.82
818 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Freddy 09:21:08.20 96.259 00:11:08.20
819 AT VOLLNHOFER Dominik Dolphin 09:21:08.26 96.250 00:11:08.26
820 CZ RACING WITH TARASTARS Marcea Cabello 09:21:09.05 96.136 00:11:09.05
821 CZ EM-EKO.CZ Kacossa 09:21:09.58 96.060 00:11:09.58
822 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 04 09:21:12.25 95.679 00:11:12.25
823 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "A" Tecqua 07 09:21:12.56 95.635 00:11:12.56
824 NO HELGESEN Bjorn Ove Gomez 280 09:21:12.96 95.578 00:11:12.96
825 DE GEBHARDT Reinhard Renegate 09:21:13.22 95.541 00:11:13.22
826 PT PEDRO PORTO Project X Polo 09:21:13.40 95.515 00:11:13.40
827 CZ REIN Jan "B" Black 09:21:14.03 95.426 00:11:14.03
828 CZ POSPÍŠIL Petr Pako 09:21:14.27 95.392 00:11:14.27
829 CH HÖSLI Walter Raptor 09:21:14.59 95.347 00:11:14.59
830 SK DZURÍK Marián Tobi 15 09:21:14.71 95.330 00:11:14.71
831 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" King of Talent II. 09:21:15.39 95.234 00:11:15.39
832 DE FAMILIE MEIER Tina She 09:21:16.03 95.144 00:11:16.03
833 SK ČÁNI Ĺudovít Monika 09:21:16.49 95.079 00:11:16.49
834 CZ ROMANČÍK Jaromír Marek 09:21:16.87 95.026 00:11:16.87
835 AT WIEFLER Alois Harry 09:21:19.11 94.712 00:11:19.11
836 AT GRATZER Werner Herz Liebe 09:21:19.33 94.682 00:11:19.33
837 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Jamie 09:21:19.57 94.648 00:11:19.57
838 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 12 09:21:19.89 94.604 00:11:19.89
839 DE TEAM HESSENBOYS One Loft Pigeon Racing THB 71 09:21:20.51 94.517 00:11:20.51
840 AT NÖRES Kurt Lugos 09:21:22.14 94.291 00:11:22.14
841 SK VOJTKO Milan Emil 09:21:23.75 94.069 00:11:23.75
842 CZ MACHALA František Lady 09:21:24.16 94.013 00:11:24.16
843 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 1 09:21:24.44 93.975 00:11:24.44
844 CZ VIKTORÍN Lukáš Ondra 09:21:25.21 93.869 00:11:25.21
845 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 07 09:21:25.60 93.816 00:11:25.60
846 PL WÓJCIK Piotr Bora 09:21:25.81 93.787 00:11:25.81
847 DE TEAM HESSENBOYS One Loft Pigeon Racing THB 28 09:21:26.11 93.746 00:11:26.11
848 CZ PINTERA & MAZUCH Jupidka 09:21:26.62 93.676 00:11:26.62
849 PL BRASZKO Adam i Helena Gucio 09:21:26.98 93.627 00:11:26.98
850 AT GASSER Reinhard Garnet 09:21:27.12 93.608 00:11:27.12
851 AT GRATZER Marco "A" Krambambuli 09:21:27.14 93.605 00:11:27.14
852 SK PJ PIGEONS PJ Superb 09:21:27.60 93.543 00:11:27.60
853 CZ GRIPENI Čáslav Eskil 09:21:28.22 93.458 00:11:28.22
854 DE FAMILIE MEIER Blue Spirit 09:21:28.62 93.404 00:11:28.62
855 CZ VACEK Josef Generál 09:21:30.37 93.167 00:11:30.37
856 CH SCHNEEBERGER Roman Snowarrow 09:21:30.46 93.155 00:11:30.46
857 AT NÖRES Kurt Fino 09:21:31.39 93.030 00:11:31.39
858 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Hajni 09:21:31.99 92.949 00:11:31.99
859 DE TEAM HESSENBOYS One Loft Pigeon Racing THB 35 09:21:32.06 92.940 00:11:32.06
860 AT HÖLD Erich Susanne 09:21:33.20 92.787 00:11:33.20
861 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 7 09:21:34.02 92.677 00:11:34.02
862 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Bush 09:21:34.16 92.659 00:11:34.16
863 CZ SVOBODA Jiří "B" Terezka 1 09:21:35.04 92.541 00:11:35.04
864 DE FRANZISKA "A" Franziska 4 09:21:36.08 92.403 00:11:36.08
865 SK VALÁPKA - POKOPEC Team Stela 09:21:36.13 92.397 00:11:36.13
866 CZ ŠABATA Jan J.Š. 01 09:21:37.53 92.211 00:11:37.53
867 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Jupiter 09:21:38.33 92.105 00:11:38.33
868 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Donald 09:21:39.24 91.986 00:11:39.24
869 DE TEAM TEISTUNGEN Temptress 09:21:39.90 91.899 00:11:39.90
870 PL PACEK Wojciech WP 1 09:21:40.45 91.827 00:11:40.45
871 SK LABON Matúš & Jakub MJ 01 09:21:41.61 91.675 00:11:41.61
872 CZ VLČEK Jiří Rebecca 09:21:42.03 91.620 00:11:42.03
873 CZ KUDELA Jaromír Ing. Petra 09:21:42.26 91.590 00:11:42.26
874 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Hofra 09:21:43.05 91.487 00:11:43.05
875 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Just do It 09:21:43.47 91.432 00:11:43.47
876 CZ MAJKA + JAN TEAM Lucka 09:21:44.36 91.317 00:11:44.36
877 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Elevation 09:21:44.70 91.273 00:11:44.70
878 CZ GRUBER Simon Blue Jack 09:21:44.81 91.259 00:11:44.81
879 SK TATRY-DERBY DT 3 09:21:45.79 91.132 00:11:45.79
880 CZ VIKTORÍN Lukáš Luky 09:21:46.18 91.082 00:11:46.18
881 DE LECKE Theo & Markus TM 08 09:21:46.83 90.998 00:11:46.83
882 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek T 5 09:21:48.29 90.810 00:11:48.29
883 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek T 3 09:21:48.39 90.797 00:11:48.39
884 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 4 09:21:48.50 90.783 00:11:48.50
885 DE FRANZISKA "B" Franziska 9 09:21:48.74 90.753 00:11:48.74
886 AT GRATZER Marco "A" New Speedy 09:21:51.08 90.454 00:11:51.08
887 DE SG STEFFL SGS 05 09:21:52.94 90.218 00:11:52.94
888 CZ KUDELA Jaromír Ing. Václav 09:21:53.39 90.161 00:11:53.39
889 CZ GRUBER Lubomír Adélka 09:21:53.61 90.133 00:11:53.61
890 DE FRANZISKA "A" Franziska 6 09:21:53.90 90.097 00:11:53.90
891 SK KONŠ Milan Belgo 09:21:54.56 90.013 00:11:54.56
892 SK FLIMEL Miroslav Flicker 09:21:55.07 89.949 00:11:55.07
893 SK VOJTKO Milan Karol 09:21:56.54 89.765 00:11:56.54
894 SK BINDAS Štefan JUN. SBJ 06 09:21:58.83 89.479 00:11:58.83
895 PL KWASNICKI Tomasz Filip 09:21:59.48 89.398 00:11:59.48
896 CZ MALACH Ladislav Wirra 09:21:59.93 89.342 00:11:59.93
897 CZ PINTERA & MAZUCH Lancelot 09:22:00.24 89.304 00:12:00.24
898 CZ DUDA Přemysl Dante 09:22:03.19 88.939 00:12:03.19
899 PT PEDRO PORTO Project X Pongo 09:22:03.68 88.879 00:12:03.68
900 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Erth Summit 09:22:04.31 88.802 00:12:04.31
901 CZ CH.ST. JOPPI + SVĚTLÍK Jiří Kopp Bělouš 2 09:22:05.35 88.674 00:12:05.35
902 CH TEAM ANDERHUB Arado 09:22:05.61 88.643 00:12:05.61
903 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-2072 09:22:06.18 88.573 00:12:06.18
904 SK DZURÍK Marián Tobi 8 09:22:06.88 88.488 00:12:06.88
905 CZ BUREŠ Team Aurelius 09:22:11.11 87.976 00:12:11.11
906 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "A" Schinze 1 09:22:11.96 87.874 00:12:11.96
907 DE MESTRE SILVA Enriko 09:22:13.14 87.732 00:12:13.14
908 CZ ŠKOVRAN Stanislav Aramis 09:22:13.69 87.666 00:12:13.69
909 CH TEAM FROHMATTA Lambrigger Josef Tiesto 09:22:14.77 87.538 00:12:14.77
910 PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Gabi 09:22:20.44 86.867 00:12:20.44
911 CH SCHNEEBERGER Roman Snowball 09:22:21.58 86.734 00:12:21.58
912 AT KUKLA Josef Isi 09:22:23.30 86.533 00:12:23.30
913 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Jana 09:22:24.42 86.403 00:12:24.42
914 AT NÖRES Kurt Trixi 09:22:28.60 85.920 00:12:28.60
915 AT JAKUPOVIC & NAHIC TEAM Flash 09:22:28.75 85.903 00:12:28.75
916 PL LACH TEAM * Figifigi 09:22:29.18 85.854 00:12:29.18
917 CZ KLEMENS Karel 5K 09:22:30.21 85.736 00:12:30.21
918 CZ PINTERA & MAZUCH Phiwé 09:22:31.04 85.641 00:12:31.04
919 SK MTS ŽILINA Laš + Ondro MTS 04 09:22:31.23 85.620 00:12:31.23
920 CZ MADE IN VYSEKAL JÄGERNDORF - SILESIA TEAM Rosťa 09:22:31.64 85.573 00:12:31.64
921 SK PJ PIGEONS PJ Danny 09:22:32.22 85.507 00:12:32.22
922 SK FLIMEL Miroslav Flint 09:22:32.25 85.503 00:12:32.25
923 DE TEAM TEISTUNGEN Teebaby 09:22:32.53 85.472 00:12:32.53
924 HU VIGLIDÁN Ágoston SZA 11 09:22:32.81 85.440 00:12:32.81
925 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 06 09:22:33.32 85.382 00:12:33.32
926 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 4354 09:22:33.48 85.364 00:12:33.48
927 NO HELGESEN Bjorn Ove Königs 235 09:22:33.87 85.320 00:12:33.87
928 DE FRANZISKA "B" Franziska 10 09:22:36.81 84.988 00:12:36.81
929 DE HÖRNIG Rainer Rany 09:22:36.82 84.987 00:12:36.82
930 AT STOCKINGER Franz Gitti 09:22:38.21 84.831 00:12:38.21
931 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 387 09:22:38.47 84.802 00:12:38.47
932 DE WICHERT KARL-HEINZ Nedved 09:22:42.72 84.330 00:12:42.72
933 NO HELGESEN Bjorn Ove Toreros 242 09:22:43.42 84.252 00:12:43.42
934 DE TEAM GERMANY Toni Deigner Topic 09:22:44.42 84.142 00:12:44.42
935 CZ KONOPÍK Jiří Lord 09:22:45.95 83.974 00:12:45.95
936 CZ HRUDA Jan Karel 2 09:22:46.43 83.922 00:12:46.43
937 DE GOETZ Guenter "A" Benno 09:22:48.32 83.715 00:12:48.32
938 DE TEAM LINDENHOF SB 03 09:22:48.51 83.694 00:12:48.51
939 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Margerita 09:22:48.72 83.672 00:12:48.72
940 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 09 09:22:49.12 83.628 00:12:49.12
941 CZ DUDA Přemysl Dany 09:22:49.53 83.583 00:12:49.53
942 CZ FLY YOUNG STARS Mika 09:22:51.99 83.317 00:12:51.99
943 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 376 09:22:55.95 82.892 00:12:55.95
944 CZ MACHALA František Daisy 09:22:57.88 82.686 00:12:57.88
945 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Angelo 09:22:58.18 82.654 00:12:58.18
946 SK VALÁPKA - POKOPEC Team Domča 09:22:58.69 82.600 00:12:58.69
947 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Simča 09:22:59.17 82.549 00:12:59.17
948 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarka 09:23:02.22 82.228 00:13:02.22
949 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 2 09:23:05.68 81.865 00:13:05.68
950 DE MESTRE SILVA Henrique 09:23:06.99 81.729 00:13:06.99
951 DE SCHWARM Claudia Rembrandt 09:23:10.09 81.408 00:13:10.09
952 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Karen 09:23:17.89 80.613 00:13:17.89
953 CZ HANZEL Štefan Han 35 09:23:22.32 80.168 00:13:22.32
954 PL PACEK Wojciech WP 5 09:23:23.23 80.077 00:13:23.23
955 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 2504 09:23:24.45 79.955 00:13:24.45
956 DE TEAM HUNTER Giraffe 09:23:24.60 79.940 00:13:24.60
957 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Mickey 09:23:26.78 79.724 00:13:26.78
958 SK BCHB Team Fighter 09:23:28.13 79.591 00:13:28.13
959 PL SZYMAŃSKI Zbigniew * SZ 74 09:23:39.33 78.503 00:13:39.33
960 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "B" Vermont 09:23:43.91 78.067 00:13:43.91
961 CZ MACHALA František Tomas 09:23:48.94 77.593 00:13:48.94
962 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 3424 09:23:51.21 77.381 00:13:51.21
963 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 10 09:23:52.63 77.249 00:13:52.63
964 AT RÖTZER Franz Top 3 09:23:54.71 77.057 00:13:54.71
965 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Just Do It II. 09:24:10.43 75.632 00:14:10.43
966 DE GOETZ Guenter "A" Bahire 09:24:21.20 74.686 00:14:21.20
967 DE ZG HELIOS A Zenon 09:24:26.03 74.270 00:14:26.03
968 CH WIRZ Team Quintana 09:24:26.68 74.214 00:14:26.68
969 AT GRATZER Marco "B" Lissi 09:24:27.16 74.173 00:14:27.16
970 SK GOGORA Milan Gollum 09:24:33.08 73.670 00:14:33.08
971 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Blue White 62 09:24:34.30 73.567 00:14:34.30
972 CH JUD Roman Hurricane 09:24:35.99 73.425 00:14:35.99
973 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "B" Klaus 3 09:24:36.33 73.397 00:14:36.33
974 AT WENZ Alfred Günther 09:24:37.59 73.292 00:14:37.59
975 SK GOGORA Milan Golly 09:24:41.45 72.971 00:14:41.45
976 DE SEEBACH SIEDLER Team MB 02 09:24:44.02 72.759 00:14:44.02
977 PL SZYMCZYK Wiktor Ala 09:24:50.51 72.228 00:14:50.51
978 AT STOCKINGER Franz Michi 09:24:54.51 71.905 00:14:54.51
979 CH JUD Roman Hawker Typhoon 09:24:57.20 71.690 00:14:57.20
980 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Octavus 09:24:59.15 71.534 00:14:59.15
981 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 378 09:25:04.37 71.121 00:15:04.37
982 AT BLIEGE Felix Monika 09:25:06.20 70.978 00:15:06.20
983 AT WENZ Alfred Elvis 09:25:07.24 70.896 00:15:07.24
984 DE GOETZ Guenter "A" Biggy 09:25:16.14 70.208 00:15:16.14
985 CZ ELITE GO FAMILY LOFT Chivas Go 09:25:19.41 69.958 00:15:19.41
986 PL SZYMCZYK Wiktor Wiktor 09:25:23.61 69.640 00:15:23.61
987 CZ DVOŘÁK Zbyněk Franco 09:25:25.02 69.534 00:15:25.02
988 AT LEICHTFRIED Walter Ivo 09:25:28.81 69.250 00:15:28.81
989 AT BUTYKA Ferenc Ferenc 17 09:25:30.11 69.153 00:15:30.11
990 CZ HLAVINKA Josef Gabriela 09:25:39.27 68.479 00:15:39.27
991 PL SEDLACEK Josef Ice Loly 09:25:46.27 67.972 00:15:46.27
992 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 322 09:25:50.10 67.698 00:15:50.10
993 AT STRAIF Walter Wanda 09:25:53.36 67.467 00:15:53.36
994 DE SKOPLJAK Denis Demie 09:25:55.66 67.304 00:15:55.66
995 NL PLOEG Bert Daan 09:26:10.65 66.265 00:16:10.65
996 DE GOETZ Guenter "A" Bunny 09:26:13.71 66.057 00:16:13.71
997 AT GRATZER Werner Himmel Stormer 09:26:16.40 65.875 00:16:16.40
998 SK PRÍVARA Pavol Kinčen-Paul 09:26:19.91 65.639 00:16:19.91
999 DE FAMILIE MEIER Blue Sky 09:26:21.08 65.560 00:16:21.08
1000 CZ VLČEK Jiří Caroll 09:26:25.68 65.254 00:16:25.68
1001 CH BONSEMEIER & PEIXOTO Team BP 06 09:26:25.92 65.239 00:16:25.92
1002 CZ HAŠŠO Slavomír Vítek 09:26:29.87 64.978 00:16:29.87
1003 DE GOETZ Guenter "A" Bacca 09:26:41.44 64.228 00:16:41.44
1004 PL MATUSIAK & STEPOROWSKI Team M&S 5 09:26:46.82 63.884 00:16:46.82
1005 CZ HANZEL Štefan Han 36 09:26:49.31 63.727 00:16:49.31
1006 ES USO ASKARRA Ekaitz 09:26:49.87 63.691 00:16:49.87
1007 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Szakal 09:26:58.54 63.149 00:16:58.54
1008 SK MAJDÁK Michal Jantar 09:27:08.92 62.512 00:17:08.92
1009 CZ GRUBER Lubomír Pavlínka 09:27:23.62 61.632 00:17:23.62
1010 SK BCHB Team Blue Shadow 09:27:39.96 60.682 00:17:39.96
1011 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 06 09:28:16.41 58.664 00:18:16.41
1012 SK TATRY-DERBY DT 7 09:28:23.80 58.271 00:18:23.80
1013 DE SCHOEN Friedrich Fritz 4 09:28:24.15 58.253 00:18:24.15
1014 CZ HRADIL František Harold 09:28:24.33 58.243 00:18:24.33
1015 AT WEINBERGER Hannes WH 59 09:28:24.88 58.214 00:18:24.88
1016 SK MTS ŽILINA Laš + Ondro MTS 01 09:28:27.34 58.085 00:18:27.34
1017 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Green Kitt 09:28:28.67 58.015 00:18:28.67
1018 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 07 09:28:29.29 57.983 00:18:29.29
1019 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Scherlock 09:28:29.80 57.956 00:18:29.80
1020 DE GOETZ Guenter "A" Bravo 09:28:31.52 57.867 00:18:31.52
1021 AT KUTLESA Slavko SLK 42 09:28:32.56 57.813 00:18:32.56
1022 AT KUTLESA Slavko SLK 34 09:28:33.03 57.788 00:18:33.03
1023 HU SZALMA - BACSKAI Team Samara 09:28:33.94 57.741 00:18:33.94
1024 CZ GRUBER Lubomír Mareček 09:28:34.23 57.726 00:18:34.23
1025 CZ MACHALA František Lukas 09:28:34.31 57.722 00:18:34.31
1026 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "B" Kansas 09:28:34.69 57.702 00:18:34.69
1027 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3163 09:28:34.86 57.693 00:18:34.86
1028 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 10 09:28:36.15 57.627 00:18:36.15
1029 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Naaide 09:28:36.36 57.616 00:18:36.36
1030 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Ran 09:28:36.78 57.594 00:18:36.78
1031 CZ REIN Jan "A" Viki 09:28:37.46 57.559 00:18:37.46
1032 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Favorit 09:28:38.70 57.495 00:18:38.70
1033 NL PLOEG Bert Dink 09:28:39.34 57.462 00:18:39.34
1034 AT MARCHAT Franz Saban Junior 09:28:39.54 57.452 00:18:39.54
1035 DE SPRANG Matthias MS 03 09:28:40.11 57.423 00:18:40.11
1036 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Ares Power 09:28:41.20 57.367 00:18:41.20
1037 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Corleone 09:28:41.64 57.345 00:18:41.64
1038 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Trengfa 09:28:42.61 57.295 00:18:42.61
1039 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Don Karlos 09:28:43.15 57.268 00:18:43.15
1040 DE HOOP Michael Haimo 09:28:43.22 57.264 00:18:43.22
1041 CZ EM-EKO.CZ Zuza 09:28:43.43 57.253 00:18:43.43
1042 PL PACEK Wojciech WP 2 09:28:43.57 57.246 00:18:43.57
1043 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 08 09:28:43.71 57.239 00:18:43.71
1044 SK FORGÁČ Marek MF 02 09:28:43.95 57.227 00:18:43.95
1045 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Goliath 09:28:44.26 57.211 00:18:44.26
1046 SK PJ PIGEONS PJ Royal 09:28:44.99 57.174 00:18:44.99
1047 CZ LAŇKA Alfons Ing. Laura 09:28:45.64 57.141 00:18:45.64
1048 PL DABROWSKI Pawel * Ikar 09:28:46.05 57.120 00:18:46.05
1049 CZ TEAM ZEMAN + KAŠUBA ZK 1 09:28:46.23 57.111 00:18:46.23
1050 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek T 2 09:28:46.62 57.091 00:18:46.62
1051 CZ ATH Květná Abonent 20 09:28:47.44 57.050 00:18:47.44
1052 DE SPITZBERG Team Uwe 2 09:28:47.58 57.043 00:18:47.58
1053 AT KUTLESA Slavko SLK 22 09:28:48.32 57.005 00:18:48.32
1054 DE WINGS 2 WIN WW 02 09:28:48.95 56.973 00:18:48.95
1055 PL LACH TEAM * Heros J222 09:28:49.62 56.940 00:18:49.62
1056 CZ GRUBER Simon Hardy 09:28:50.02 56.919 00:18:50.02
1057 AT HÖLD Erich Paul 09:28:50.40 56.900 00:18:50.40
1058 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Aqua 09:28:50.89 56.876 00:18:50.89
1059 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Mikiko 09:28:51.44 56.848 00:18:51.44
1060 PL KWASNICKI Tomasz Gold 09:28:51.87 56.826 00:18:51.87
1061 PL PACEK Wojciech WP 4 09:28:52.59 56.790 00:18:52.59
1062 DE WICHERT KARL-HEINZ Vitkova 09:28:53.18 56.761 00:18:53.18
1063 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 08 09:28:53.33 56.753 00:18:53.33
1064 DE LECKE Theo & Markus TM 10 09:28:53.93 56.723 00:18:53.93
1065 DE TEAM GERMANY Toni Deigner Toronto 09:28:54.02 56.719 00:18:54.02
1066 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team PM 05 09:28:57.27 56.556 00:18:57.27
1067 CZ ESHEK Bohdan Argus 09:28:58.83 56.479 00:18:58.83
1068 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "B" Alabama 09:29:00.25 56.409 00:19:00.25
1069 AT MARCHAT Franz Aphrodite 09:29:00.83 56.380 00:19:00.83
1070 CZ ŠKOVRAN Stanislav Alina 09:29:00.96 56.374 00:19:00.96
1071 CZ REIN Jan "A" Luky 09:29:01.03 56.370 00:19:01.03
1072 DE HIENZSCH Frank FH 4 09:29:01.36 56.354 00:19:01.36
1073 CZ SKOKAN Pavel Black Pearl 09:29:01.92 56.326 00:19:01.92
1074 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2644 09:29:01.95 56.325 00:19:01.95
1075 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Elsa 09:29:02.10 56.317 00:19:02.10
1076 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" One For Mee 09:29:03.08 56.269 00:19:03.08
1077 DE FRANZISKA "A" Franziska 3 09:29:04.10 56.219 00:19:04.10
1078 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Ziga 09:29:04.61 56.194 00:19:04.61
1079 DE WICHERT KARL-HEINZ Lendl 09:29:04.70 56.189 00:19:04.70
1080 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Mini Bulldozer 09:29:04.82 56.184 00:19:04.82
1081 CZ CH.ST. JOPPI + SVĚTLÍK Jiří Kopp Jurášek 1 09:29:05.05 56.172 00:19:05.05
1082 DE BEHLKE Andreas AB 03 09:29:05.23 56.163 00:19:05.23
1083 DE SCHOEN Friedrich Fritz 1 09:29:05.36 56.157 00:19:05.36
1084 PL SZYMCZYK Wiktor Grzegorz 09:29:05.53 56.149 00:19:05.53
1085 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Naiko 09:29:05.74 56.138 00:19:05.74
1086 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Wendy 09:29:05.88 56.132 00:19:05.88
1087 DE WICHERT KARL-HEINZ Kratochvilova 09:29:06.17 56.117 00:19:06.17
1088 AT HÖLD Erich Emilie 09:29:06.62 56.095 00:19:06.62
1089 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Decimus 09:29:07.01 56.076 00:19:07.01
1090 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 4174 09:29:08.05 56.025 00:19:08.05
1091 HU GÁBOR Takács TG 596 09:29:08.12 56.022 00:19:08.12
1092 CZ GRUBER Lubomír Zdeňka 09:29:08.60 55.999 00:19:08.60
1093 DE ZSCHOMMLER Jens Zeppelin 09:29:09.94 55.933 00:19:09.94
1094 AT GRATZER Werner Bridge of Dreams 09:29:10.17 55.922 00:19:10.17
1095 DE SPITZBERG Team Uwe 5 09:29:10.20 55.921 00:19:10.20
1096 CZ KLEMENSOVÁ Sára Flákota 09:29:10.95 55.884 00:19:10.95
1097 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Natsumi 09:29:12.08 55.829 00:19:12.08
1098 CZ HLAVINKA Josef Mohamed 09:29:12.96 55.787 00:19:12.96
1099 PL KOZLENIA Artur Pit 09:29:13.07 55.782 00:19:13.07
1100 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2654 09:29:13.63 55.754 00:19:13.63
1101 CZ MAČALA Zdeněk Vánek 09:29:14.12 55.731 00:19:14.12
1102 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Everest 09:29:14.78 55.699 00:19:14.78
1103 CH WIRZ Team Roglic 09:29:15.01 55.688 00:19:15.01
1104 DE ZSCHOMMLER Jens Macon 09:29:15.08 55.684 00:19:15.08
1105 CZ JAVŮREK Miloš BOBmurder 09:29:15.34 55.672 00:19:15.34
1106 CZ GORCA TEAM Karina 09:29:15.57 55.661 00:19:15.57
1107 CZ VLČEK Jiří Shyrlei 09:29:15.77 55.651 00:19:15.77
1108 CZ ROMANČÍK Jaromír Michal 09:29:15.87 55.646 00:19:15.87
1109 CZ BECHYNĚ Radek Dreamy 09:29:16.41 55.620 00:19:16.41
1110 SK LAŠ Vladimír Las 6 09:29:16.95 55.594 00:19:16.95
1111 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 4 09:29:17.19 55.583 00:19:17.19
1112 DE FELBINGER Gerhard Eva 09:29:17.49 55.569 00:19:17.49
1113 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" King of Talent 09:29:17.51 55.568 00:19:17.51
1114 DE SEEBACH SIEDLER Team MB 03 09:29:17.66 55.560 00:19:17.66
1115 CZ EM-EKO.CZ Kareta 09:29:17.77 55.555 00:19:17.77
1116 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Naldo 09:29:19.21 55.486 00:19:19.21
1117 CZ GRUBER Lubomír Luboš 09:29:19.22 55.486 00:19:19.22
1118 DE FISCHER Ralph Pike 09:29:19.83 55.456 00:19:19.83
1119 AT HÖLD Erich Philipp 09:29:20.51 55.424 00:19:20.51
1120 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Zdeněk 09:29:20.70 55.415 00:19:20.70
1121 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Little Silver 64 09:29:21.66 55.369 00:19:21.66
1122 CZ IŠTVÁNEK & ŠIK Team Erik 09:29:22.19 55.344 00:19:22.19
1123 AT STRAIF Walter Waleta 09:29:22.86 55.312 00:19:22.86
1124 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek S 1 09:29:24.50 55.234 00:19:24.50
1125 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 11 09:29:25.67 55.179 00:19:25.67
1126 CZ KLEMENS Karel 8KK 09:29:25.93 55.166 00:19:25.93
1127 CZ ŠKOVRAN Stanislav d´Artagnan 09:29:26.63 55.133 00:19:26.63
1128 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Franz 09:29:27.19 55.107 00:19:27.19
1129 CZ PŘÍVARA Vladimír Maxi 09:29:28.85 55.028 00:19:28.85
1130 SK HROZEN Peter Jana 09:29:29.39 55.003 00:19:29.39
1131 CH TEAM ANDERHUB Aero 09:29:29.50 54.998 00:19:29.50
1132 DE LECKE Theo & Markus TM 03 09:29:30.86 54.934 00:19:30.86
1133 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Nanami 09:29:32.32 54.866 00:19:32.32
1134 CZ DVOŘÁK Zbyněk Maverick 09:29:33.18 54.825 00:19:33.18
1135 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 03 09:29:33.47 54.812 00:19:33.47
1136 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2974 09:29:33.75 54.799 00:19:33.75
1137 CZ HEILMEIER Josef Darek 09:29:34.23 54.776 00:19:34.23
1138 CZ VÍTEK Jan Viky 09:29:34.36 54.770 00:19:34.36
1139 CZ DVOŘÁK Zbyněk Fabio 09:29:35.95 54.696 00:19:35.95
1140 DE BEHLKE Andreas AB 02 09:29:36.74 54.659 00:19:36.74
1141 AT GASSER Reinhard Galaxy 09:29:38.52 54.577 00:19:38.52
1142 AT TEAM ROTER BARON TRB 6 09:29:39.30 54.541 00:19:39.30
1143 PL SEDLACEK Josef Morning Cry 09:29:39.33 54.539 00:19:39.33
1144 PL SZYMAŃSKI Zbigniew * SZ 87 09:29:40.33 54.493 00:19:40.33
1145 DE BRANDT Daniel ORL Panzer 09:29:42.05 54.414 00:19:42.05
1146 CZ SKOKAN Pavel Bloody Mary 09:29:42.10 54.412 00:19:42.10
1147 CZ KLEMENS Karel 7KK 09:29:42.38 54.399 00:19:42.38
1148 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Last Chance 09:29:42.87 54.376 00:19:42.87
1149 CZ MAJKA + JAN TEAM David 09:29:43.14 54.364 00:19:43.14
1150 CZ GRUBER Simon John 09:29:43.88 54.330 00:19:43.88
1151 AT STRAIF Walter Walpurga 09:29:44.57 54.298 00:19:44.57
1152 CH BONSEMEIER & PEIXOTO Team BP 02 09:29:45.64 54.249 00:19:45.64
1153 AT LEICHTFRIED Walter Klugmann 2 09:29:48.77 54.106 00:19:48.77
1154 AT LEICHTFRIED Karin King 09:29:50.81 54.014 00:19:50.81
1155 CZ MAJKA + JAN TEAM Petr 09:29:51.25 53.994 00:19:51.25
1156 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Mila 09:29:52.24 53.949 00:19:52.24
1157 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" My Tip IV. 09:29:53.62 53.886 00:19:53.62
1158 AT RÖTZER Franz Top 6 09:29:56.30 53.766 00:19:56.30
1159 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Marti 09:29:59.02 53.644 00:19:59.02
1160 NL PLOEG Bert Dot 09:29:59.54 53.621 00:19:59.54
1161 CH TEAM FROHMATTA Lambrigger Josef Apollo 09:30:00.12 53.595 00:20:00.12
1162 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 3314 09:30:00.81 53.564 00:20:00.81
1163 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Tessa 09:30:01.19 53.547 00:20:01.19
1164 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 064 09:30:01.70 53.524 00:20:01.70
1165 AT OFNER Kurt Jo 09:30:03.70 53.435 00:20:03.70
1166 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 12 09:30:03.77 53.432 00:20:03.77
1167 CZ MAJKA + JAN TEAM Jan 09:30:04.74 53.389 00:20:04.74
1168 CZ KAREL Jan John Deere 09:30:06.23 53.323 00:20:06.23
1169 DE TEAM SASSE WELZEL Abuc.-Gö. 003 1 09:30:06.41 53.315 00:20:06.41
1170 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team PM 06 09:30:08.71 53.214 00:20:08.71
1171 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Wazzup 09:30:09.34 53.186 00:20:09.34
1172 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Alois 09:30:09.50 53.179 00:20:09.50
1173 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-400 09:30:10.04 53.155 00:20:10.04
1174 PL WÓJCIK Piotr Brylant 09:30:10.90 53.118 00:20:10.90
1175 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" River 09:30:12.86 53.032 00:20:12.86
1176 CZ GRUBER Simon Terezka 09:30:13.50 53.004 00:20:13.50
1177 SK BCHB Team Correct Number 09:30:13.60 52.999 00:20:13.60
1178 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Patrick 09:30:14.13 52.976 00:20:14.13
1179 AT EPPENSTEINER Josef Amira 09:30:14.23 52.972 00:20:14.23
1180 DE BRANDT Daniel ORL Anne 09:30:15.91 52.899 00:20:15.91
1181 DE TEAM SASSE WELZEL 78-3 09:30:17.51 52.829 00:20:17.51
1182 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. Luke Cage 09:30:18.09 52.804 00:20:18.09
1183 CZ TEAM ZEMAN + KAŠUBA ZK 2 09:30:18.56 52.784 00:20:18.56
1184 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Eder 09:30:19.28 52.752 00:20:19.28
1185 CH ZG HELIOS B ZG 04 09:30:19.57 52.740 00:20:19.57
1186 DE BRANDT Daniel ORL Rudi Völler 09:30:20.04 52.720 00:20:20.04
1187 SK LAŠ Vladimír Las 2 09:30:20.69 52.692 00:20:20.69
1188 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Illinois 09:30:20.91 52.682 00:20:20.91
1189 AT MARCHAT Franz Willis Lieveling 09:30:21.20 52.670 00:20:21.20
1190 CZ GRUBER Lubomír Rejka 09:30:21.50 52.657 00:20:21.50
1191 AT LEICHTFRIED Karin Jaak 09:30:21.96 52.637 00:20:21.96
1192 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3153 09:30:22.17 52.628 00:20:22.17
1193 DE SPRANG Matthias MS 07 09:30:22.39 52.618 00:20:22.39
1194 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 4164 09:30:22.64 52.607 00:20:22.64
1195 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Mini Christo 09:30:22.86 52.598 00:20:22.86
1196 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Frozen 09:30:22.92 52.595 00:20:22.92
1197 AT BLIEGE Felix Felix 09:30:23.38 52.576 00:20:23.38
1198 CZ KROČIL Jaroslav Blažena 09:30:24.84 52.513 00:20:24.84
1199 CZ ATH Květná Abonent 15 09:30:25.41 52.489 00:20:25.41
1200 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Silver Birch II. 09:30:25.77 52.473 00:20:25.77
1201 CZ ČERVEŇÁK Radek Dido 09:30:26.78 52.430 00:20:26.78
1202 CH HÖSLI Walter Lichtning 09:30:27.05 52.418 00:20:27.05
1203 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 8 09:30:28.18 52.370 00:20:28.18
1204 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team PM 04 09:30:28.69 52.348 00:20:28.69
1205 CH BONSEMEIER & PEIXOTO Team BP 01 09:30:29.19 52.327 00:20:29.19
1206 CZ MADE IN VYSEKAL JÄGERNDORF - SILESIA TEAM Peťula 09:30:30.02 52.292 00:20:30.02
1207 ES USO ASKARRA Eguzki 09:30:30.99 52.251 00:20:30.99
1208 PL BASA M+A Team M 6 09:30:31.41 52.233 00:20:31.41
1209 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 1 09:30:32.78 52.175 00:20:32.78
1210 DE SCHOEN Friedrich Fritz 3 09:30:33.22 52.156 00:20:33.22
1211 DE SG STEFFL SGS 09 09:30:33.53 52.143 00:20:33.53
1212 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Heylighen II. 09:30:33.70 52.136 00:20:33.70
1213 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Don Kitty 09:30:33.91 52.127 00:20:33.91
1214 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Lynn 09:30:34.01 52.123 00:20:34.01
1215 DE SG STEFFL SGS 12 09:30:34.56 52.100 00:20:34.56
1216 CZ KUDELA Jaromír Ing. Ivana 09:30:34.98 52.082 00:20:34.98
1217 DE GOETZ Guenter "B" Barra 09:30:35.14 52.075 00:20:35.14
1218 AT JAKUPOVIC & NAHIC TEAM Sonic 09:30:35.98 52.040 00:20:35.98
1219 SK BINDAS Štefan JUN. SBJ 01 09:30:36.19 52.031 00:20:36.19
1220 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Heylighen 09:30:36.47 52.019 00:20:36.47
1221 SK BCHB Team Lightning 09:30:36.60 52.014 00:20:36.60
1222 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Bruno 09:30:36.88 52.002 00:20:36.88
1223 DE TEAM HUNTER Hirsch 09:30:37.09 51.993 00:20:37.09
1224 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Miko 09:30:37.95 51.957 00:20:37.95
1225 CZ LAŇKA Alfons Ing. Fony 09:30:38.06 51.952 00:20:38.06
1226 PL KOZLENIA Boguslawa Bolo 09:30:38.49 51.934 00:20:38.49
1227 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 4 09:30:39.41 51.896 00:20:39.41
1228 PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Maestro 09:30:40.13 51.866 00:20:40.13
1229 AT LEICHTFRIED Walter Klugmann 1 09:30:40.30 51.858 00:20:40.30
1230 CZ KULÍK Přemysl Alan 09:30:40.83 51.836 00:20:40.83
1231 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Benji 09:30:40.95 51.831 00:20:40.95
1232 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Many 09:30:41.37 51.814 00:20:41.37
1233 AT TEAM MÜLVIERTEL Lindtner Tiziana 09:30:41.54 51.807 00:20:41.54
1234 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" My Tip II. 09:30:41.84 51.794 00:20:41.84
1235 SK KONŠ Milan Džidži 09:30:42.47 51.768 00:20:42.47
1236 SK DZURÍK Marián Tobi 18 09:30:42.98 51.747 00:20:42.98
1237 NL POELMAN Combinatie PC 03 09:30:43.02 51.745 00:20:43.02
1238 CH BONSEMEIER & PEIXOTO Team BP 05 09:30:43.93 51.707 00:20:43.93
1239 CZ SVOBODA Jiří "A" Ela 09:30:44.67 51.676 00:20:44.67
1240 CZ ROMANČÍK Jaromír Jarda 09:30:46.65 51.594 00:20:46.65
1241 CZ PINTERA & MAZUCH Vrendelike 09:30:46.94 51.582 00:20:46.94
1242 DE SG SCHMIDT - SOMMER Aurora 09:30:47.02 51.579 00:20:47.02
1243 CZ RACING WITH TARASTARS Kirtap 09:30:47.37 51.564 00:20:47.37
1244 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Leo 09:30:47.42 51.562 00:20:47.42
1245 DE SPITZBERG Team Uwe 4 09:30:47.70 51.551 00:20:47.70
1246 CZ KLEMENS Karel 1K 09:30:47.71 51.550 00:20:47.71
1247 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Harry 09:30:48.68 51.510 00:20:48.68
1248 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 2292 09:30:49.93 51.459 00:20:49.93
1249 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 6 09:30:50.21 51.447 00:20:50.21
1250 AT GRATZER Werner Erfolg 09:30:50.99 51.415 00:20:50.99
1251 CZ GORCA TEAM Sára 09:30:51.25 51.405 00:20:51.25
1252 <