Doletová listina

Místo vypuštění Ivanovice na Hané
Vzdálenost 50.171 km
Datum a čas startu 31.07.2020 06:50:00
Počasí v místě startu Jasno, klidno, 14°C.
Počasí v cíli Jasno, mírný S vítr, 17-22°C.
Počet nasazených holubů 1467
Počet chovatelů 261

         
    LC Jméno chovatele Jméno holuba Čas doletu Rychlost Doba letu
1 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Marti 07:31:18.42 1214.588 00:41:18.42
2 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 06 07:31:49.02 1199.775 00:41:49.02
3 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Thor 07:31:51.62 1198.533 00:41:51.62
4 CH TEAM ANDERHUB Airspeed 07:31:54.19 1197.308 00:41:54.19
5 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "B" Kansas 07:31:56.06 1196.418 00:41:56.06
6 NO HELGESEN Bjorn Ove Gomez 280 07:31:57.16 1195.895 00:41:57.16
7 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "A" Tecqua 02 07:31:58.35 1195.330 00:41:58.35
8 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Corleone 07:31:59.23 1194.913 00:41:59.23
9 AT ECKHARDT Markus Ecki´s Giant 07:31:59.58 1194.747 00:41:59.58
10 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 12 07:32:01.26 1193.951 00:42:01.26
11 CZ CH.ST. JOPPI + SVĚTLÍK Jiří Kopp Jurášek 3 07:32:02.51 1193.359 00:42:02.51
12 CZ KAREL Jan John Deere 07:32:03.05 1193.104 00:42:03.05
13 CZ KAREL Jan Case 07:32:03.98 1192.664 00:42:03.98
14 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Alex 07:32:06.34 1191.550 00:42:06.34
15 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 2078 07:32:06.91 1191.281 00:42:06.91
16 CZ KONOPÍK Jiří Sigi 07:32:07.18 1191.154 00:42:07.18
17 CZ ATH Květná Abonent 2 07:32:07.59 1190.961 00:42:07.59
18 AT KUTLESA Slavko SLK 48 07:32:08.14 1190.701 00:42:08.14
19 AT OFNER Kurt Johanna 07:32:08.60 1190.485 00:42:08.60
20 DE TEAM LINDENHOF SB 05 07:32:09.16 1190.221 00:42:09.16
21 AT EPPENSTEINER Josef Amira 07:32:09.64 1189.995 00:42:09.64
22 CZ ZÁLEŠÁK Josef Erna 07:32:10.68 1189.506 00:42:10.68
23 AT WEINBERGER Hannes WH 59 07:32:12.20 1188.792 00:42:12.20
24 CZ ROMANČÍK Jaromír Jarda 07:32:12.54 1188.633 00:42:12.54
25 PL MICHALAK Bogdan Beny 32 07:32:12.98 1188.426 00:42:12.98
26 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-2071 07:32:14.23 1187.840 00:42:14.23
27 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Čtverka 07:32:14.85 1187.550 00:42:14.85
28 AT KUTLESA Slavko SLK 36 07:32:15.95 1187.034 00:42:15.95
29 DE WICHERT KARL-HEINZ Lendl 07:32:16.67 1186.698 00:42:16.67
30 AT HOFMANN Leopold HL 4 07:32:17.10 1186.496 00:42:17.10
31 AT KUTLESA Slavko SLK 67 07:32:17.37 1186.370 00:42:17.37
32 AT NAGELHOFER Robert Veilchen 1052 07:32:17.74 1186.197 00:42:17.74
33 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. Luke Cage 07:32:17.87 1186.136 00:42:17.87
34 CZ ZÁLEŠÁK Josef Beny 07:32:18.30 1185.935 00:42:18.30
35 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Mikiko 07:32:19.44 1185.403 00:42:19.44
36 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Celina 07:32:19.95 1185.165 00:42:19.95
37 CH TEAM FROHMATTA Lambrigger Josef Fabulous 07:32:21.10 1184.629 00:42:21.10
38 CZ KLEMENS Karel 4K 07:32:21.44 1184.470 00:42:21.44
39 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 2 07:32:21.70 1184.349 00:42:21.70
40 DE HEROES OF THE SKY Liam 07:32:21.94 1184.237 00:42:21.94
41 AT LEICHTFRIED Walter Luc 1 07:32:22.22 1184.107 00:42:22.22
42 PL BRASZKO Adam i Helena Miś 07:32:23.72 1183.409 00:42:23.72
43 DE GOETZ Guenter "A" Bea 07:32:24.62 1182.990 00:42:24.62
44 SK FLIMEL Miroslav Fliss 07:32:25.40 1182.627 00:42:25.40
45 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarka 07:32:25.80 1182.442 00:42:25.80
46 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Hofra 07:32:26.48 1182.126 00:42:26.48
47 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team der Zahme 07:32:27.65 1181.583 00:42:27.65
48 CZ HAŠŠO Slavomír F.C. Vítek 07:32:28.19 1181.333 00:42:28.19
49 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 834 07:32:28.48 1181.198 00:42:28.48
50 DE SG STEFFL SGS 05 07:32:28.62 1181.133 00:42:28.62
51 DE SCHOEN Friedrich Fritz 3 07:32:28.84 1181.031 00:42:28.84
52 CZ ATH Květná Abonent 14 07:32:29.25 1180.841 00:42:29.25
53 CZ DAVID Petr Bessi 07:32:29.83 1180.573 00:42:29.83
54 AT KOSEL / EHMANN Team Fynn 07:32:30.86 1180.096 00:42:30.86
55 DE GOETZ Guenter "A" Bodo 07:32:31.08 1179.994 00:42:31.08
56 PL MICHALAK Bogdan Sienka 37 07:32:31.62 1179.745 00:42:31.62
57 SK LAŠ Vladimír Las 3 07:32:31.78 1179.671 00:42:31.78
58 CZ HONEŠ Jiří Boby 07:32:33.03 1179.093 00:42:33.03
59 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Anny 07:32:33.55 1178.853 00:42:33.55
60 CZ GORCA TEAM Fandy 07:32:34.08 1178.608 00:42:34.08
61 AT RÖTZER Franz Top 09 07:32:34.27 1178.521 00:42:34.27
62 CZ STRNAD Jaroslav Markus 07:32:34.64 1178.350 00:42:34.64
63 DE SCHWARM Claudia Steen 07:32:34.98 1178.193 00:42:34.98
64 AT WIEFLER Alois Heidi One 07:32:35.36 1178.018 00:42:35.36
65 CZ MALACH Ladislav Rosi 07:32:35.69 1177.866 00:42:35.69
66 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "A" Tecqua 03 07:32:36.44 1177.520 00:42:36.44
67 AT RÖTZER Franz Top 6 07:32:36.54 1177.474 00:42:36.54
68 DE TEAM GERMANY Toni Deigner Topic 07:32:36.62 1177.437 00:42:36.62
69 DE TEAM GERMANY Toni Deigner Tooter 07:32:37.32 1177.115 00:42:37.32
70 CZ BUREŠ Team André 07:32:38.41 1176.614 00:42:38.41
71 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Kolínek Team 01 07:32:39.32 1176.195 00:42:39.32
72 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Jndy 07:32:39.42 1176.149 00:42:39.42
73 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-391 07:32:39.70 1176.021 00:42:39.70
74 DE GEBHARDT Reinhard Renaissance 07:32:40.80 1175.515 00:42:40.80
75 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 2282 07:32:41.05 1175.401 00:42:41.05
76 DE A-TEAM VECHTMACINE-JOHANNA Finn 07:32:41.42 1175.231 00:42:41.42
77 SK FLIMEL Miroslav Flint 07:32:41.66 1175.121 00:42:41.66
78 CZ LAŇKA Alfons Ing. Jirka 07:32:41.78 1175.066 00:42:41.78
79 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 2292 07:32:42.47 1174.749 00:42:42.47
80 SK FORGÁČ Marek MF 02 07:32:42.52 1174.726 00:42:42.52
81 DE ZSCHOMMLER Jens Zeppelin 07:32:43.04 1174.488 00:42:43.04
82 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" My Tip II. 07:32:44.10 1174.003 00:42:44.10
83 CZ ŽLIČAŘ Roman Quatro 54 07:32:44.57 1173.787 00:42:44.57
84 DE SCHWARM Claudia Donnerhall 07:32:44.74 1173.710 00:42:44.74
85 SK PJ PIGEONS PJ Royal 07:32:44.97 1173.604 00:42:44.97
86 DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Alex 07:32:45.32 1173.444 00:42:45.32
87 DE BRANDT Daniel ORL Merkel 07:32:45.41 1173.403 00:42:45.41
88 CZ ČERVEŇÁK Radek Dido 07:32:45.84 1173.206 00:42:45.84
89 CZ ŠABATA Jan J.Š. 02 07:32:46.28 1173.005 00:42:46.28
90 CZ KULÍK Přemysl Favorit 07:32:46.33 1172.982 00:42:46.33
91 SK HROZEN Peter Aneta 07:32:46.49 1172.909 00:42:46.49
92 SK TEAM LUTERAN + HRICIK + BAŠISTA Not The Other 07:32:46.87 1172.736 00:42:46.87
93 CZ KLEMENS Karel 1K 07:32:47.39 1172.498 00:42:47.39
94 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Napoleon 07:32:47.90 1172.265 00:42:47.90
95 SK DZURÍK Marián Tobi 18 07:32:48.20 1172.128 00:42:48.20
96 AT BLIEGE Felix Constantin 07:32:48.25 1172.106 00:42:48.25
97 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Pinta 07:32:48.56 1171.964 00:42:48.56
98 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek T 2 07:32:48.76 1171.873 00:42:48.76
99 CZ HANZEL Štefan Han 35 07:32:49.18 1171.681 00:42:49.18
100 AT MARCHAT Franz Mogli 07:32:49.60 1171.490 00:42:49.60
101 CZ IŠTVÁNEK & ŠIK Team Vichr 1 07:32:49.66 1171.462 00:42:49.66
102 CZ KROČIL Jaroslav Zdenička 07:32:49.98 1171.317 00:42:49.98
103 AT STRAIF Walter Wannessa 07:32:50.01 1171.303 00:42:50.01
104 CZ FLY YOUNG STARS Anna 07:32:50.52 1171.070 00:42:50.52
105 CZ KLEMENSOVÁ Sára Běska 07:32:50.76 1170.961 00:42:50.76
106 DE BRANDT Daniel ORL Rudi Völler 07:32:51.25 1170.738 00:42:51.25
107 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 10 07:32:51.44 1170.651 00:42:51.44
108 PL KOZLENIA Boguslawa Areo 07:32:51.81 1170.483 00:42:51.81
109 CZ LAŇKA Alfons Ing. Marta 07:32:51.83 1170.474 00:42:51.83
110 PL PACEK Wojciech WP 6 07:32:53.01 1169.937 00:42:53.01
111 HU VIGLIDÁN Ágoston SZA 11 07:32:53.47 1169.728 00:42:53.47
112 AT MARCHAT Franz Schumi Girl 07:32:53.66 1169.642 00:42:53.66
113 SK TATRY-DERBY DT 1 07:32:53.89 1169.537 00:42:53.89
114 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Venuše 07:32:54.17 1169.410 00:42:54.17
115 SK PJ PIGEONS PJ Timmea 07:32:54.28 1169.360 00:42:54.28
116 DE SG STEFFL SGS 02 07:32:54.50 1169.260 00:42:54.50
117 CZ HLAVINKA Josef Ivanka 07:32:54.86 1169.097 00:42:54.86
118 AT BLIEGE Felix Roman 07:32:55.13 1168.974 00:42:55.13
119 CZ HNILICA Tomáš Laura 07:32:55.52 1168.797 00:42:55.52
120 DE SCHWARM Claudia Champ 07:32:56.02 1168.570 00:42:56.02
121 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Szakal 07:32:56.23 1168.475 00:42:56.23
122 CZ GRUBER Simon Sabinka 07:32:56.34 1168.425 00:42:56.34
123 CZ VLČEK Jiří Don 07:32:56.78 1168.225 00:42:56.78
124 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Herodes 07:32:57.29 1167.994 00:42:57.29
125 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Laura 07:32:57.70 1167.809 00:42:57.70
126 AT MARCHAT Franz Wladimir 07:32:57.88 1167.727 00:42:57.88
127 CZ BUREŠ Team Karmazín 07:32:58.18 1167.591 00:42:58.18
128 AT TEAM MÜLVIERTEL Lindtner Karelena 07:32:58.53 1167.433 00:42:58.53
129 CH TEAM ANDERHUB Arado 07:32:58.83 1167.297 00:42:58.83
130 CZ DUDA Přemysl Hermiona 07:32:59.41 1167.034 00:42:59.41
131 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Speedy 07:32:59.52 1166.985 00:42:59.52
132 CZ MAČALA Zdeněk Vánek 07:32:59.79 1166.862 00:42:59.79
133 AT WIEFLER Alois Holly 07:33:00.42 1166.578 00:43:00.42
134 CZ ATH Květná Abonent 6 07:33:00.60 1166.496 00:43:00.60
135 SK TATRY-DERBY DT 7 07:33:01.49 1166.094 00:43:01.49
136 DE SPRANG Matthias MS 03 07:33:01.63 1166.031 00:43:01.63
137 AT GASSER Reinhard Gambit 07:33:02.11 1165.814 00:43:02.11
138 AT KUTLESA Slavko SLK 54 07:33:02.22 1165.764 00:43:02.22
139 PL LACH TEAM * Heros J222 07:33:02.69 1165.552 00:43:02.69
140 SK FLIMEL Miroslav Flipper 07:33:04.19 1164.876 00:43:04.19
141 CZ KONOPÍK Jiří Yva 07:33:04.80 1164.601 00:43:04.80
142 CZ KLEMENS Karel 10KK 07:33:05.33 1164.362 00:43:05.33
143 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-398 07:33:05.89 1164.110 00:43:05.89
144 CZ GRUBER Simon Aramis 07:33:06.41 1163.876 00:43:06.41
145 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 4 07:33:07.30 1163.475 00:43:07.30
146 DE HEROES OF THE SKY Markus 07:33:07.61 1163.336 00:43:07.61
147 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Grass 07:33:07.74 1163.278 00:43:07.74
148 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 9 07:33:07.98 1163.170 00:43:07.98
149 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Golden Vojta 07:33:08.17 1163.084 00:43:08.17
150 CZ CH.ST. JOPPI + SVĚTLÍK Jiří Kopp Jurášek 1 07:33:08.49 1162.941 00:43:08.49
151 DE SCHWARM Claudia Remi 07:33:09.13 1162.653 00:43:09.13
152 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 6 07:33:09.49 1162.491 00:43:09.49
153 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Shuichi 07:33:09.56 1162.460 00:43:09.56
154 SK COMOREK Pavel Raoul 07:33:10.28 1162.137 00:43:10.28
155 AT KUTLESA Slavko SLK 42 07:33:10.29 1162.132 00:43:10.29
156 HU GÁBOR Takács TG 561 07:33:10.53 1162.025 00:43:10.53
157 AT LEICHTFRIED Karin Jo 07:33:10.76 1161.922 00:43:10.76
158 DE HOFLAND - VAN OOSTEN Team Lida 07:33:11.24 1161.706 00:43:11.24
159 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 2504 07:33:11.36 1161.653 00:43:11.36
160 CZ MADE IN VYSEKAL JÄGERNDORF - SILESIA TEAM Kuba 07:33:11.78 1161.464 00:43:11.78
161 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2313 07:33:12.17 1161.290 00:43:12.17
162 SK TATRY-DERBY DT 2 07:33:12.33 1161.218 00:43:12.33
163 CH WIRZ Team Pogacar 07:33:12.79 1161.012 00:43:12.79
164 CH SCHNEEBERGER Roman Snowcloud 07:33:12.80 1161.007 00:43:12.80
165 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Dora 07:33:13.03 1160.904 00:43:13.03
166 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 1 07:33:13.11 1160.869 00:43:13.11
167 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Ester 07:33:13.25 1160.806 00:43:13.25
168 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Unodecimus 07:33:13.49 1160.699 00:43:13.49
169 CZ EM-EKO.CZ Kacossa 07:33:13.73 1160.591 00:43:13.73
170 DE WICHERT KARL-HEINZ Kratochvilova 07:33:13.76 1160.578 00:43:13.76
171 CZ HLOUŠ Pavel Uno 07:33:13.91 1160.511 00:43:13.91
172 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Fanda 07:33:14.22 1160.372 00:43:14.22
173 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 10 07:33:14.83 1160.099 00:43:14.83
174 DE LECKE Theo & Markus TM 03 07:33:15.01 1160.019 00:43:15.01
175 CZ DVOŘÁK Zbyněk Fabio 07:33:15.94 1159.603 00:43:15.94
176 CZ IŠTVÁNEK & ŠIK Team Erik 07:33:16.01 1159.572 00:43:16.01
177 PL SZYMAŃSKI Zbigniew * SZ 74 07:33:16.34 1159.424 00:43:16.34
178 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Maybee 07:33:16.42 1159.389 00:43:16.42
179 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 375 07:33:16.67 1159.277 00:43:16.67
180 SK MAJDÁK Michal Jantar 07:33:16.90 1159.174 00:43:16.90
181 CZ HAŠŠO Slavomír Benda 07:33:16.93 1159.161 00:43:16.93
182 AT TEAM ROTER BARON TRB 8 07:33:17.07 1159.099 00:43:17.07
183 DE TEAM GERMANY - W A Waldow + Silvia Thiel WS 2 07:33:17.35 1158.974 00:43:17.35
184 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Thalia 07:33:17.68 1158.826 00:43:17.68
185 DE WICHERT KARL-HEINZ Navratilova 07:33:17.71 1158.813 00:43:17.71
186 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp WB 03 07:33:17.91 1158.724 00:43:17.91
187 AT NÖRES Kurt Dynamic 07:33:18.01 1158.679 00:43:18.01
188 DE HOOP Michael Hague 07:33:18.41 1158.501 00:43:18.41
188 AT GRATZER Werner Herz Liebe 07:33:18.41 1158.501 00:43:18.41
190 CZ VACEK Josef Zdenda 07:33:18.98 1158.247 00:43:18.98
191 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 3274 07:33:19.23 1158.135 00:43:19.23
192 CZ VACEK Josef Maruška 07:33:19.40 1158.060 00:43:19.40
193 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 0873 07:33:19.65 1157.948 00:43:19.65
194 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Ocean 07:33:19.80 1157.881 00:43:19.80
195 CR CULIC Denis Dalmatian Wind 07:33:20.05 1157.770 00:43:20.05
196 CZ ROMANČÍK Jaromír Depař 07:33:20.23 1157.690 00:43:20.23
197 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 02 07:33:20.56 1157.543 00:43:20.56
198 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Many 07:33:21.37 1157.183 00:43:21.37
199 CZ KLEMENS Karel 3K 07:33:21.55 1157.102 00:43:21.55
200 SK COMOREK Pavel Kysuca 07:33:21.74 1157.018 00:43:21.74
201 DE GOETZ Guenter "A" Bravo 07:33:22.46 1156.698 00:43:22.46
202 DE GOETZ Guenter "B" Bibi 07:33:23.15 1156.391 00:43:23.15
203 AT STEINER Alfred Avantin 1 07:33:23.23 1156.356 00:43:23.23
203 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Margerita 07:33:23.23 1156.356 00:43:23.23
205 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarda 07:33:23.51 1156.231 00:43:23.51
206 CZ DUDA Přemysl Dany 07:33:23.61 1156.187 00:43:23.61
207 CZ ŠKOVRAN Stanislav Alina 07:33:23.66 1156.165 00:43:23.66
208 CZ SVOBODA Jiří "A" Lenka 07:33:23.94 1156.040 00:43:23.94
209 DE FRANZISKA "A" Franziska 3 07:33:24.03 1156.001 00:43:24.03
210 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 07:33:24.34 1155.863 00:43:24.34
211 CZ VACEK Josef Vojda 07:33:24.68 1155.712 00:43:24.68
212 AT VOLLNHOFER Dominik Dolphin 07:33:24.77 1155.672 00:43:24.77
213 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Gaby II. 07:33:24.79 1155.663 00:43:24.79
214 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Austria 07:33:25.18 1155.490 00:43:25.18
215 CZ HANZEL Štefan Han 38 07:33:25.34 1155.419 00:43:25.34
216 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Pětka 07:33:25.96 1155.144 00:43:25.96
217 CZ KONOPÍK Jiří Jarda 07:33:26.31 1154.989 00:43:26.31
218 AT BLIEGE Felix Gerhard 07:33:26.55 1154.883 00:43:26.55
219 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 6 07:33:26.65 1154.839 00:43:26.65
220 CZ MAJKA + JAN TEAM Jan 07:33:26.74 1154.799 00:43:26.74
221 CZ GRIPENI Čáslav Eskil 07:33:26.82 1154.763 00:43:26.82
222 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 323 07:33:26.84 1154.754 00:43:26.84
223 DE TEAM SASSE WELZEL 78-3 07:33:27.18 1154.604 00:43:27.18
224 CZ SVOBODA Jiří "B" Terezka 1 07:33:27.52 1154.453 00:43:27.52
225 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 2024 07:33:27.67 1154.387 00:43:27.67
226 PL MATUSIAK & STEPOROWSKI Team M&S 5 07:33:27.98 1154.250 00:43:27.98
227 NO HELGESEN Bjorn Ove Poker´s Princess 07:33:28.05 1154.219 00:43:28.05
228 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team PM 03 07:33:28.58 1153.984 00:43:28.58
229 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Imogen 07:33:29.14 1153.736 00:43:29.14
230 CZ KLEMENS Karel 12KK 07:33:29.24 1153.692 00:43:29.24
231 CZ BUREŠ Team Pálava 07:33:29.71 1153.484 00:43:29.71
232 SK BCHB Team Fifteen 07:33:30.06 1153.330 00:43:30.06
233 CZ HRUDA Jan Karel 2 07:33:30.38 1153.188 00:43:30.38
234 BE COPPENS Peter Jerry 07:33:30.52 1153.127 00:43:30.52
235 DE SG SCHMIDT - SOMMER Aurora 07:33:30.91 1152.954 00:43:30.91
236 CZ SKOKAN Pavel Black Jack II. 07:33:31.02 1152.906 00:43:31.02
237 CZ HONEŠ Jiří Cavendish 07:33:31.27 1152.795 00:43:31.27
238 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Santa Maria 07:33:31.58 1152.659 00:43:31.58
239 SK DZURÍK Marián Tobi 6 07:33:31.80 1152.561 00:43:31.80
240 CZ KONOPÍK Jiří Pepa 07:33:31.96 1152.491 00:43:31.96
241 AT MARCHAT Franz Willis Lieveling 07:33:32.12 1152.420 00:43:32.12
242 HU SZALMA - BACSKAI Team Sapphire 07:33:32.30 1152.341 00:43:32.30
243 AT WENZ Alfred Freddy 07:33:32.70 1152.164 00:43:32.70
244 DE FRANZISKA "B" Franziska 12 07:33:32.95 1152.054 00:43:32.95
245 PL PACEK Wojciech WP 1 07:33:33.03 1152.019 00:43:33.03
246 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek S 5 07:33:33.09 1151.992 00:43:33.09
247 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Earth 07:33:33.94 1151.618 00:43:33.94
248 CH HÖSLI Walter Lichtning 07:33:34.04 1151.574 00:43:34.04
249 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Kolínek Team 03 07:33:34.12 1151.539 00:43:34.12
250 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "A" Gnittka 2 07:33:34.46 1151.389 00:43:34.46
251 DE HIENZSCH Frank FH 5 07:33:34.64 1151.310 00:43:34.64
252 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Trojka 07:33:34.67 1151.296 00:43:34.67
253 CZ ROMANČÍK Jaromír Michal 07:33:35.01 1151.147 00:43:35.01
254 CZ KULÍK Přemysl Blesk 07:33:35.61 1150.883 00:43:35.61
255 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Silver Birch II. 07:33:35.77 1150.812 00:43:35.77
256 AT HALATSCHEK Dietmar As 654 07:33:36.08 1150.676 00:43:36.08
257 CZ ELITE GO FAMILY LOFT Lady Bay 07:33:36.16 1150.641 00:43:36.16
258 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 3 07:33:36.85 1150.337 00:43:36.85
259 DE GEBHARDT Reinhard Reds 07:33:37.14 1150.210 00:43:37.14
260 DE TEAM SASSE WELZEL Gock.-Koch II. 8 07:33:37.47 1150.065 00:43:37.47
261 SK KONŠ Milan Džidži 07:33:37.85 1149.898 00:43:37.85
262 DE WICHERT KARL-HEINZ Zelezny 07:33:38.11 1149.784 00:43:38.11
263 CZ HLAVINKA Josef Raul 07:33:38.76 1149.498 00:43:38.76
264 DE TEAM HESSENBOYS One Loft Pigeon Racing THB 72 07:33:39.34 1149.244 00:43:39.34
265 AT OFNER Kurt Abel 07:33:39.58 1149.138 00:43:39.58
266 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-390 07:33:39.74 1149.068 00:43:39.74
267 AT NAGELHOFER Robert Orchidee 1028 07:33:40.18 1148.875 00:43:40.18
268 CZ KLEMENS Karel 9KK 07:33:40.41 1148.774 00:43:40.41
269 PL KOZLENIA Artur Pit 07:33:40.49 1148.739 00:43:40.49
270 DE SEEBACH SIEDLER Team MB 06 07:33:40.70 1148.647 00:43:40.70
271 PL SZYMAŃSKI Zbigniew * SZ 89 07:33:40.96 1148.533 00:43:40.96
272 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Emi 07:33:41.07 1148.485 00:43:41.07
273 CZ JAVŮREK Miloš Loyd 07:33:41.78 1148.174 00:43:41.78
274 CZ REIN Jan "B" Black 07:33:42.13 1148.021 00:43:42.13
275 CZ MADE IN VYSEKAL JÄGERNDORF - SILESIA TEAM Hujer 07:33:43.37 1147.478 00:43:43.37
276 DE HOOP Michael Hadar 07:33:43.91 1147.242 00:43:43.91
277 DE HIENZSCH Frank FH 3 07:33:44.26 1147.089 00:43:44.26
278 DE HEROES OF THE SKY Lea 07:33:45.14 1146.705 00:43:45.14
279 CZ GRIPENI Čáslav Speedy 07:33:45.43 1146.578 00:43:45.43
280 AT STRAIF Walter Wurlitzer 07:33:45.96 1146.346 00:43:45.96
281 CZ VACEK Josef Jaruška 07:33:46.12 1146.277 00:43:46.12
282 DE HÖRNIG Rainer Rocksy 07:33:46.14 1146.268 00:43:46.14
283 PT PEDRO PORTO Project X Polo 07:33:47.01 1145.888 00:43:47.01
284 CZ ATH Květná Abonent 15 07:33:47.89 1145.505 00:43:47.89
285 AT TEAM MÜLVIERTEL Lindtner Indigo Figther 07:33:48.37 1145.295 00:43:48.37
286 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Elsa 07:33:48.82 1145.099 00:43:48.82
287 DE WINGS 2 WIN WW 04 07:33:48.91 1145.060 00:43:48.91
288 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Digi 07:33:49.02 1145.012 00:43:49.02
289 DE WINGS 2 WIN WW 02 07:33:49.43 1144.834 00:43:49.43
290 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Talent 1 07:33:49.71 1144.712 00:43:49.71
291 AT MARCHAT Franz Young Steffi 07:33:49.88 1144.638 00:43:49.88
292 DE GOETZ Guenter "B" Beppo 07:33:50.28 1144.464 00:43:50.28
293 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 8 07:33:50.35 1144.433 00:43:50.35
294 CZ HRUDA Jan Karel 6 07:33:50.54 1144.351 00:43:50.54
295 DE TEAM TEISTUNGEN Groovy 07:33:50.90 1144.194 00:43:50.90
296 DE TEAM LINDENHOF SB 03 07:33:51.14 1144.090 00:43:51.14
297 CZ GRUBER Simon John 07:33:51.58 1143.898 00:43:51.58
298 PL BASA M+A Team M 3 07:33:51.62 1143.881 00:43:51.62
299 BE COPPENS Peter Tom 07:33:52.09 1143.677 00:43:52.09
300 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2974 07:33:53.06 1143.255 00:43:53.06
301 CH WIRZ Team Sagan 07:33:53.39 1143.112 00:43:53.39
302 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Risa 07:33:53.56 1143.038 00:43:53.56
303 PL BRASZKO Adam i Helena Gucio 07:33:53.77 1142.947 00:43:53.77
304 SK VALÁPKA - POKOPEC Team Eric 07:33:53.84 1142.917 00:43:53.84
305 DE SG STEFFL SGS 12 07:33:54.67 1142.557 00:43:54.67
306 AT MARCHAT Franz Aphrodite 07:33:54.88 1142.466 00:43:54.88
307 DE LECKE Theo & Markus TM 08 07:33:55.01 1142.409 00:43:55.01
308 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Kolínek Team 04 07:33:55.38 1142.249 00:43:55.38
309 SK LAŠ Vladimír Las 6 07:33:55.43 1142.227 00:43:55.43
310 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Water 07:33:55.56 1142.171 00:43:55.56
311 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek T 3 07:33:55.85 1142.045 00:43:55.85
312 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 08 07:33:55.94 1142.006 00:43:55.94
313 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Ran 07:33:56.17 1141.907 00:43:56.17
314 SK DZURÍK Marián Tobi 13 07:33:56.40 1141.807 00:43:56.40
315 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. Susan 07:33:56.54 1141.746 00:43:56.54
316 PL KOZLENIA Boguslawa Mulan 07:33:56.86 1141.608 00:43:56.86
317 PL WÓJCIK Piotr Bora 07:33:56.97 1141.560 00:43:56.97
318 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "C" Helmut 2 07:33:57.33 1141.404 00:43:57.33
319 CH TEAM FROHMATTA Lambrigger Josef Apollo 07:33:57.42 1141.365 00:43:57.42
320 PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Monalisa 07:33:57.79 1141.205 00:43:57.79
321 CZ KOCIÁN Milan Fernet 07:33:58.13 1141.058 00:43:58.13
322 AT STOCKINGER Franz Gitti 07:33:58.28 1140.993 00:43:58.28
323 CZ REIN Jan "B" Paul 07:33:58.63 1140.842 00:43:58.63
324 CZ PINTERA & MAZUCH Vrendelike 07:33:58.70 1140.812 00:43:58.70
325 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Moon Mome 07:33:59.03 1140.669 00:43:59.03
326 CZ SKOKAN Pavel Black Pearl 07:33:59.18 1140.604 00:43:59.18
327 HU GÁBOR Takács TG 596 07:33:59.50 1140.466 00:43:59.50
328 CZ KLEMENSOVÁ Sára Flákota 07:34:00.09 1140.211 00:44:00.09
329 PL LACH TEAM * Heros JJ23 07:34:00.15 1140.185 00:44:00.15
330 DE LECKE Theo & Markus TM 02 07:34:00.55 1140.012 00:44:00.55
331 AT KUTLESA Slavko SLK 34 07:34:00.56 1140.008 00:44:00.56
332 DE FISCHER Ralph Asp 07:34:00.78 1139.913 00:44:00.78
333 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Redy 07:34:01.03 1139.805 00:44:01.03
334 AT GRATZER Werner Bridge of Dreams 07:34:01.28 1139.697 00:44:01.28
335 SK PJ PIGEONS PJ Vikonsta 07:34:01.41 1139.641 00:44:01.41
336 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 07 07:34:01.68 1139.525 00:44:01.68
337 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 05 07:34:01.72 1139.508 00:44:01.72
338 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Jupiter 07:34:01.97 1139.400 00:44:01.97
339 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Liduna 07:34:02.22 1139.292 00:44:02.22
340 DE BEHLKE Andreas AB 02 07:34:02.23 1139.288 00:44:02.23
341 DE MESTRE SILVA Miguel 07:34:02.51 1139.167 00:44:02.51
342 AT HALATSCHEK Dietmar As 2 07:34:02.61 1139.124 00:44:02.61
343 CZ REIN Jan "B" Dita 07:34:03.04 1138.938 00:44:03.04
344 DE TEAM HESSENBOYS One Loft Pigeon Racing THB 71 07:34:03.17 1138.882 00:44:03.17
345 CH WIRZ Team Roglic 07:34:03.79 1138.615 00:44:03.79
346 SK KONŠ Milan Belgo 07:34:04.20 1138.439 00:44:04.20
347 DE TEAM GERMANY Toni Deigner Tornado 07:34:04.25 1138.417 00:44:04.25
348 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "A" Schinze 4 07:34:04.53 1138.297 00:44:04.53
349 CZ KLEMENS Karel 7KK 07:34:04.80 1138.181 00:44:04.80
350 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Kolínek Team 05 07:34:05.33 1137.953 00:44:05.33
351 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Don Tadeo 07:34:05.51 1137.875 00:44:05.51
352 AT STRAIF Walter Wera 07:34:05.92 1137.699 00:44:05.92
353 DE SPITZBERG Team Uwe 1 07:34:06.07 1137.634 00:44:06.07
354 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "B" Connecticut 07:34:06.62 1137.398 00:44:06.62
355 CZ HAŠŠO Slavomír Angličanka 07:34:07.08 1137.200 00:44:07.08
356 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" King of Talent 07:34:07.97 1136.818 00:44:07.97
357 CZ REIN Jan "A" Ann 07:34:07.99 1136.809 00:44:07.99
358 PL PACEK Wojciech WP 5 07:34:08.13 1136.749 00:44:08.13
359 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Hana´s Dream 07:34:08.33 1136.663 00:44:08.33
360 PL MATUSIAK & STEPOROWSKI Team M&S 3 07:34:09.19 1136.294 00:44:09.19
361 AT RÖTZER Franz Top 4 07:34:09.66 1136.093 00:44:09.66
362 CZ ATH Květná Abonent 5 07:34:09.71 1136.071 00:44:09.71
363 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Septimus 07:34:10.06 1135.921 00:44:10.06
364 CZ DUDA Přemysl Hery 07:34:10.19 1135.866 00:44:10.19
365 CZ KLEMENS Karel 8KK 07:34:10.38 1135.784 00:44:10.38
366 CZ RACING WITH TARASTARS Kirtap 07:34:10.66 1135.664 00:44:10.66
367 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Primus 07:34:10.76 1135.621 00:44:10.76
368 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2964 07:34:11.05 1135.497 00:44:11.05
369 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 3 07:34:11.14 1135.459 00:44:11.14
370 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Buba 07:34:11.56 1135.279 00:44:11.56
371 DE SG STEFFL SGS 09 07:34:11.86 1135.150 00:44:11.86
372 CZ VIKTORÍN Lukáš Luky 07:34:12.39 1134.924 00:44:12.39
373 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-397 07:34:12.77 1134.761 00:44:12.77
374 SK TEAM LUTERAN + HRICIK + BAŠISTA Brick 07:34:13.02 1134.654 00:44:13.02
375 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Mount 07:34:13.33 1134.522 00:44:13.33
376 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Jo 07:34:13.89 1134.282 00:44:13.89
377 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Lore 07:34:14.30 1134.107 00:44:14.30
378 DE GOETZ Guenter "B" Barra 07:34:14.84 1133.876 00:44:14.84
379 AT WIEFLER Alois Anaterve 07:34:16.46 1133.185 00:44:16.46
380 AT MARCHAT Franz Gambler 07:34:16.72 1133.074 00:44:16.72
381 CZ HRUDA Jan Karel 1 07:34:17.09 1132.916 00:44:17.09
382 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "A" Schinze 1 07:34:17.11 1132.908 00:44:17.11
383 CZ MAJKA + JAN TEAM David 07:34:17.33 1132.814 00:44:17.33
384 ES USO ASKARRA Odei 07:34:17.52 1132.733 00:44:17.52
385 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "B" Georgia 07:34:17.89 1132.575 00:44:17.89
386 AT ECKHARDT Markus Ecki´s Marusha 07:34:18.02 1132.520 00:44:18.02
387 HU ISTVÁN Márkus Marshy 07:34:18.06 1132.503 00:44:18.06
388 AT TEAM MÜLVIERTEL Lindtner Kareleno 07:34:18.79 1132.192 00:44:18.79
389 AT RÖTZER Franz Top 06 07:34:19.15 1132.038 00:44:19.15
390 DE SKOPLJAK Denis Deco 07:34:19.73 1131.792 00:44:19.73
391 SK VOJTKO Milan Karol 07:34:20.06 1131.651 00:44:20.06
392 PL PACEK Wojciech WP 3 07:34:20.36 1131.524 00:44:20.36
393 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Jožko 07:34:20.59 1131.426 00:44:20.59
394 CZ DUDA Přemysl Dante 07:34:21.04 1131.234 00:44:21.04
395 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 384 07:34:22.21 1130.737 00:44:22.21
396 PL DABROWSKI Pawel * Ikar 07:34:24.08 1129.944 00:44:24.08
397 CZ FLY YOUNG STARS Mona 07:34:24.80 1129.638 00:44:24.80
398 AT BLIEGE Felix Felix 07:34:25.32 1129.418 00:44:25.32
399 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Goliath 07:34:25.60 1129.299 00:44:25.60
400 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Lambrechts 07:34:25.95 1129.151 00:44:25.95
401 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Nanami 07:34:26.28 1129.011 00:44:26.28
402 DE SCHWARM Claudia Gigolo 07:34:26.79 1128.795 00:44:26.79
403 DE BEHLKE Andreas AB 04 07:34:27.15 1128.643 00:44:27.15
404 CZ LAŇKA Alfons Ing. Mirek 07:34:27.42 1128.529 00:44:27.42
405 DE SPITZBERG Team Uwe 2 07:34:27.85 1128.347 00:44:27.85
406 PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Dysi 07:34:28.34 1128.140 00:44:28.34
407 DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Bente 07:34:28.37 1128.127 00:44:28.37
408 CH WIRZ Team Mollema 07:34:28.51 1128.068 00:44:28.51
409 CZ KULÍK Přemysl Lord 07:34:28.59 1128.034 00:44:28.59
410 AT HALATSCHEK Dietmar As 1 07:34:29.40 1127.692 00:44:29.40
411 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-400 07:34:29.78 1127.531 00:44:29.78
412 PL KWASNICKI Tomasz Gold 07:34:29.86 1127.497 00:44:29.86
413 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Märchenwald 70 07:34:30.17 1127.366 00:44:30.17
414 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Harry 07:34:30.18 1127.362 00:44:30.18
415 CZ JAVŮREK Miloš BOBmurder 07:34:30.83 1127.088 00:44:30.83
416 AT HOFMANN Leopold HL 7 07:34:31.23 1126.919 00:44:31.23
416 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Bizon 07:34:31.23 1126.919 00:44:31.23
418 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Mini Heruv 67 07:34:33.12 1126.122 00:44:33.12
419 AT WENZ Alfred Oliver 07:34:33.42 1125.996 00:44:33.42
420 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Klat 607 07:34:33.56 1125.937 00:44:33.56
421 DE FRANZISKA "A" Franziska 4 07:34:33.90 1125.794 00:44:33.90
422 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Sextus 07:34:34.12 1125.701 00:44:34.12
423 SK GOGORA Milan Goliath 07:34:34.43 1125.571 00:44:34.43
424 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Erth Summit 07:34:34.87 1125.386 00:44:34.87
425 SK TATRY-DERBY DT 4 07:34:35.12 1125.280 00:44:35.12
426 SK PONIŠTIAK Rudolf + Jakub Šimon 07:34:35.65 1125.057 00:44:35.65
427 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. Erino 07:34:35.82 1124.986 00:44:35.82
428 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 4 07:34:35.86 1124.969 00:44:35.86
429 AT GRATZER Marco "B" Franz Ferdinand 07:34:36.48 1124.709 00:44:36.48
430 CZ HANZEL Štefan Han 36 07:34:37.04 1124.473 00:44:37.04
431 PL KOZLENIA Boguslawa Bolo 07:34:37.30 1124.364 00:44:37.30
432 CH TEAM ANDERHUB Avia 07:34:37.32 1124.356 00:44:37.32
433 CZ KLEMENS Karel 2K 07:34:37.97 1124.083 00:44:37.97
434 SK LAŠ Vladimír Las 2 07:34:38.45 1123.881 00:44:38.45
435 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 7 07:34:38.68 1123.785 00:44:38.68
436 DE ZG HELIOS A Zebedee 07:34:39.11 1123.604 00:44:39.11
437 CZ HONEŠ Jiří Karlos 07:34:39.30 1123.525 00:44:39.30
438 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Daphne 07:34:39.49 1123.445 00:44:39.49
439 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Dylan 07:34:39.62 1123.391 00:44:39.62
440 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Viki 07:34:39.79 1123.319 00:44:39.79
441 CZ MACHALA František Dolly 07:34:39.89 1123.277 00:44:39.89
442 CZ KULÍK Přemysl Alan 07:34:41.33 1122.674 00:44:41.33
443 CZ KROČIL Jaroslav Apoléna 07:34:42.23 1122.297 00:44:42.23
444 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 1 07:34:42.28 1122.277 00:44:42.28
445 SK PJ PIGEONS PJ Danny 07:34:42.53 1122.172 00:44:42.53
446 AT HÖLD Erich Susanne 07:34:42.85 1122.038 00:44:42.85
447 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp WB 04 07:34:43.18 1121.900 00:44:43.18
448 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 2077 07:34:43.93 1121.587 00:44:43.93
449 AT GRATZER Marco "A" Roy 07:34:44.71 1121.261 00:44:44.71
450 CH BONSEMEIER & PEIXOTO Team BP 05 07:34:45.29 1121.019 00:44:45.29
451 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Don Kitty 07:34:45.84 1120.789 00:44:45.84
452 NO HELGESEN Bjorn Ove Superstar 247 07:34:46.13 1120.668 00:44:46.13
453 CH WIRZ Team Greipel 07:34:46.60 1120.472 00:44:46.60
454 CZ GRUBER Simon Simon 07:34:47.16 1120.238 00:44:47.16
455 DE FRANZISKA "B" Franziska 11 07:34:47.45 1120.118 00:44:47.45
456 AT STRAIF Walter Walpurga 07:34:47.79 1119.976 00:44:47.79
457 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team PM 04 07:34:48.05 1119.868 00:44:48.05
458 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. Marek 07:34:48.33 1119.751 00:44:48.33
459 PL WÓJCIK Piotr Brylant 07:34:48.91 1119.509 00:44:48.91
460 AT KOSEL / EHMANN Team Rudi 07:34:49.19 1119.393 00:44:49.19
461 SK BINDAS Štefan JUN. SBJ 04 07:34:49.27 1119.360 00:44:49.27
462 DE TEAM SASSE WELZEL Abuc.-Gö. 003 1 07:34:49.57 1119.235 00:44:49.57
463 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 324 07:34:50.06 1119.031 00:44:50.06
464 SK VALÁPKA - POKOPEC Team Domča 07:34:50.23 1118.960 00:44:50.23
465 CZ SKOKAN Pavel Black Panther 07:34:50.57 1118.819 00:44:50.57
466 CH JUD Roman Hawker Typhoon 07:34:51.26 1118.532 00:44:51.26
467 CZ STRAPINA Jiří Miňo 07:34:51.78 1118.316 00:44:51.78
468 CZ ŽLIČAŘ Roman Quatro 57 07:34:52.11 1118.179 00:44:52.11
469 DE SPRANG Matthias MS 09 07:34:52.39 1118.062 00:44:52.39
470 DE FRANZISKA "A" Franziska 1 07:34:53.40 1117.643 00:44:53.40
471 PL SEDLACEK Josef Badalona 07:34:53.41 1117.639 00:44:53.41
472 CZ VÍTEK Jan Viky 07:34:53.73 1117.506 00:44:53.73
473 AT JAKUPOVIC & NAHIC TEAM Sonic 07:34:54.02 1117.386 00:44:54.02
474 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" One For Mee 07:34:54.19 1117.315 00:44:54.19
475 CH HÖSLI Walter Lockheed 07:34:54.55 1117.166 00:44:54.55
476 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Lynn 07:34:54.72 1117.096 00:44:54.72
477 SK DZURÍK Marián Tobi 15 07:34:54.81 1117.058 00:44:54.81
478 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Mickey 07:34:55.31 1116.851 00:44:55.31
479 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team "B" Vaneng 07:34:56.23 1116.470 00:44:56.23
480 SK J & I MARTON TEAM Šimel 07:34:56.41 1116.396 00:44:56.41
481 SK BCHB Team Lightning 07:34:56.48 1116.367 00:44:56.48
482 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2644 07:34:56.92 1116.184 00:44:56.92
483 DE FRANZISKA "B" Franziska 8 07:34:57.10 1116.110 00:44:57.10
484 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Eder 07:34:57.64 1115.886 00:44:57.64
485 AT LEICHTFRIED Karin Paul 07:34:57.78 1115.829 00:44:57.78
486 AT GASSER Reinhard Gaucho 07:34:58.03 1115.725 00:44:58.03
487 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 10 07:34:58.04 1115.721 00:44:58.04
488 DE TEAM GERMANY - W A Waldow + Silvia Thiel WS 3 07:34:58.16 1115.671 00:44:58.16
489 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Natsumi 07:34:58.27 1115.626 00:44:58.27
490 DE TEAM HUNTER Hirsch 07:34:58.36 1115.589 00:44:58.36
491 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Miko 07:34:58.44 1115.556 00:44:58.44
492 CZ KAREL Jan El Pid 07:34:58.61 1115.485 00:44:58.61
493 PL KOZLENIA Artur Adi 07:34:58.63 1115.477 00:44:58.63
494 CH SCHNEEBERGER Roman Snowstorm 07:34:58.68 1115.456 00:44:58.68
495 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Naiko 07:34:58.73 1115.436 00:44:58.73
496 CH TEAM FROHMATTA Lambrigger Josef Bentley 07:34:58.84 1115.390 00:44:58.84
497 SK BCHB Team Correct Number 07:34:58.85 1115.386 00:44:58.85
498 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 2172 07:34:58.94 1115.349 00:44:58.94
499 AT HOFMANN Leopold HL 6 07:34:59.46 1115.134 00:44:59.46
500 CZ MAKANAKI Team Maka 07:34:59.60 1115.076 00:44:59.60
501 CZ LAŇKA Alfons Ing. David 07:34:59.70 1115.035 00:44:59.70
502 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Last Chance II. 07:35:00.11 1114.866 00:45:00.11
503 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 3284 07:35:00.28 1114.796 00:45:00.28
504 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Paszek 07:35:00.43 1114.734 00:45:00.43
505 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 03 07:35:00.54 1114.688 00:45:00.54
506 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Saturn 07:35:00.77 1114.593 00:45:00.77
507 CZ SKOKAN Pavel Bloody Mary 07:35:00.96 1114.515 00:45:00.96
508 DE MESTRE SILVA Daniel 07:35:01.30 1114.375 00:45:01.30
509 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "C" Timo 3 07:35:01.47 1114.304 00:45:01.47
510 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 08 07:35:01.83 1114.156 00:45:01.83
511 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Alois 07:35:01.89 1114.131 00:45:01.89
512 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Bush 07:35:02.28 1113.970 00:45:02.28
513 DE FAMILIE MEIER Blue Spirit 07:35:02.47 1113.892 00:45:02.47
514 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" My Tip 07:35:02.71 1113.793 00:45:02.71
515 PL BASA M+A Team M 2 07:35:02.82 1113.748 00:45:02.82
516 AT STRAIF Walter Waleta 07:35:03.03 1113.661 00:45:03.03
517 DE SG STEFFL SGS 06 07:35:03.63 1113.414 00:45:03.63
518 AT STEINER Alfred Avantin 2 07:35:04.09 1113.225 00:45:04.09
519 CZ REIN Jan "A" Ferry 07:35:04.34 1113.122 00:45:04.34
520 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Radek 07:35:04.35 1113.118 00:45:04.35
521 AT GRATZER Werner Erfolg 07:35:04.53 1113.044 00:45:04.53
522 DE SG STEFFL SGS 03 07:35:04.84 1112.916 00:45:04.84
523 CZ HLOUŠ Pavel Miserly 07:35:05.06 1112.826 00:45:05.06
524 DE ZSCHOMMLER Jens Macon 07:35:05.36 1112.702 00:45:05.36
525 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 389 07:35:05.37 1112.698 00:45:05.37
526 CH ZG HELIOS B ZG 06 07:35:05.61 1112.599 00:45:05.61
527 AT HÖLD Erich Kristin 07:35:05.94 1112.464 00:45:05.94
528 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 5 07:35:06.26 1112.332 00:45:06.26
529 DE BEHLKE Andreas AB 03 07:35:06.43 1112.262 00:45:06.43
530 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Elevation 07:35:06.58 1112.201 00:45:06.58
531 AT NÖRES Kurt Titan 07:35:07.17 1111.958 00:45:07.17
532 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 054 07:35:07.24 1111.929 00:45:07.24
533 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 2122 07:35:07.35 1111.884 00:45:07.35
534 PL BASA M+A Team M 5 07:35:07.39 1111.868 00:45:07.39
535 AT KOSEL / EHMANN Team Noha 07:35:07.63 1111.769 00:45:07.63
536 DE MESTRE SILVA Tiago 07:35:07.73 1111.728 00:45:07.73
537 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 01 07:35:07.75 1111.720 00:45:07.75
538 AT RÖTZER Franz Top 05 07:35:08.18 1111.544 00:45:08.18
539 AT EPPENSTEINER Josef Amore 07:35:08.39 1111.457 00:45:08.39
540 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Zeflik 07:35:08.48 1111.420 00:45:08.48
541 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3732 07:35:08.67 1111.342 00:45:08.67
542 CZ TEAM ZEMAN + KAŠUBA ZK 1 07:35:08.91 1111.244 00:45:08.91
543 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Mona 07:35:09.09 1111.170 00:45:09.09
544 DE WICHERT KARL-HEINZ Vitkova 07:35:09.26 1111.100 00:45:09.26
545 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Romario 07:35:09.61 1110.957 00:45:09.61
546 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 6 07:35:09.68 1110.928 00:45:09.68
547 DE SCHOEN Friedrich Fritz 4 07:35:10.23 1110.703 00:45:10.23
548 DE SCHOEN Friedrich Fritz 2 07:35:10.60 1110.551 00:45:10.60
549 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Wazzup 07:35:10.76 1110.486 00:45:10.76
550 CZ HEILMEIER Josef Darek 07:35:11.18 1110.314 00:45:11.18
551 ES USO ASKARRA Eguzki 07:35:11.53 1110.170 00:45:11.53
552 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Roos 07:35:12.16 1109.912 00:45:12.16
553 AT OFNER Kurt Jo 07:35:12.23 1109.884 00:45:12.23
554 AT NÖRES Kurt Rabbold 07:35:12.24 1109.880 00:45:12.24
555 PL SZYMCZYK Wiktor Ania 07:35:12.36 1109.831 00:45:12.36
556 CZ KROČIL Jaroslav Blažena 07:35:12.40 1109.814 00:45:12.40
557 CZ STRNAD Jaroslav Camille 07:35:12.60 1109.732 00:45:12.60
558 CH ZG HELIOS B ZG 04 07:35:12.64 1109.716 00:45:12.64
559 CH WIRZ Team Yates 07:35:12.78 1109.659 00:45:12.78
560 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 1 07:35:12.84 1109.634 00:45:12.84
561 AT LEICHTFRIED Karin King 07:35:13.12 1109.520 00:45:13.12
562 PL WÓJCIK Piotr Bull 07:35:13.54 1109.348 00:45:13.54
563 CH BONSEMEIER & PEIXOTO Team BP 01 07:35:13.93 1109.189 00:45:13.93
564 AT WIEFLER Alois Harry 07:35:14.19 1109.082 00:45:14.19
565 CH HÖSLI Walter Douglas 07:35:14.61 1108.911 00:45:14.61
566 DE SPRANG Matthias MS 07 07:35:14.85 1108.813 00:45:14.85
567 DE FRANZISKA "B" Franziska 9 07:35:14.88 1108.800 00:45:14.88
568 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp WB 02 07:35:15.01 1108.747 00:45:15.01
569 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Nina 07:35:15.15 1108.690 00:45:15.15
570 CZ HONEŠ Jiří Doctor 07:35:15.43 1108.576 00:45:15.43
571 AT HÖLD Erich Philipp 07:35:15.64 1108.490 00:45:15.64
572 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Maori Venture IV. 07:35:15.70 1108.466 00:45:15.70
573 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Black Party 07:35:15.83 1108.413 00:45:15.83
574 AT BUTYKA Ferenc Ferenc 35 07:35:16.04 1108.327 00:45:16.04
575 CZ PINTERA & MAZUCH Karabo 07:35:16.30 1108.221 00:45:16.30
575 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Xena 07:35:16.30 1108.221 00:45:16.30
577 CZ SKOKAN Pavel Black Jack 07:35:16.34 1108.204 00:45:16.34
578 DE HEROES OF THE SKY Leoni 07:35:16.95 1107.956 00:45:16.95
579 AT HÖLD Erich Emilie 07:35:17.68 1107.658 00:45:17.68
580 CZ ROMANČÍK Jaromír Pepík 07:35:18.13 1107.475 00:45:18.13
581 DE TEAM HUNTER Giraffe 07:35:18.85 1107.181 00:45:18.85
582 AT BLIEGE Felix Ilse 07:35:19.19 1107.043 00:45:19.19
583 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Scherlock 07:35:19.34 1106.982 00:45:19.34
584 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Conan 07:35:19.43 1106.945 00:45:19.43
585 DE SPRANG Matthias MS 05 07:35:19.64 1106.860 00:45:19.64
586 AT TEAM ROTER BARON TRB 6 07:35:19.93 1106.742 00:45:19.93
587 SK MOKOŠ + VÁROŠ Molly 07:35:19.98 1106.721 00:45:19.98
588 CZ SKOKAN Pavel Desert Rose 07:35:20.05 1106.693 00:45:20.05
589 NO HELGESEN Bjorn Ove Lady Atomic 07:35:20.13 1106.660 00:45:20.13
590 AT HALATSCHEK Dietmar Siegi 07:35:20.47 1106.522 00:45:20.47
591 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team PM 02 07:35:20.68 1106.437 00:45:20.68
592 PL DABROWSKI Pawel * Kora 07:35:20.78 1106.396 00:45:20.78
593 CZ RACING WITH TARASTARS Marcea Cabello 07:35:21.23 1106.213 00:45:21.23
594 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "B" Rosenthal 1 07:35:21.32 1106.176 00:45:21.32
595 CZ GRUBER Simon The Queen 07:35:21.39 1106.148 00:45:21.39
596 DE SCHOEN Friedrich Fritz 5 07:35:21.57 1106.075 00:45:21.57
597 DE BRANDT Daniel ORL Panzer 07:35:21.79 1105.985 00:45:21.79
598 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Freddy 07:35:22.18 1105.827 00:45:22.18
599 DE SG STEFFL SGS 11 07:35:22.19 1105.823 00:45:22.19
600 SK ČÁNI Ĺudovít Ludwig 07:35:22.34 1105.762 00:45:22.34
601 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Pablo 07:35:22.65 1105.636 00:45:22.65
602 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 2 07:35:22.70 1105.616 00:45:22.70
603 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Džegr 07:35:22.74 1105.600 00:45:22.74
604 CZ ŽLIČAŘ Roman Quatro 93 07:35:22.99 1105.498 00:45:22.99
605 CZ ATH Květná Abonent 13 07:35:23.11 1105.449 00:45:23.11
606 CZ KONEČNÝ Vlastimil Pola 07:35:23.33 1105.360 00:45:23.33
607 DE SG STEFFL SGS 04 07:35:23.53 1105.279 00:45:23.53
608 CZ GRIPENI Čáslav Black 07:35:23.61 1105.246 00:45:23.61
609 CZ BUREŠ Team Tramín 07:35:23.94 1105.112 00:45:23.94
609 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Quartus 07:35:23.94 1105.112 00:45:23.94
611 SK FORGÁČ Marek MF 01 07:35:24.08 1105.056 00:45:24.08
612 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Rambo 07:35:24.49 1104.889 00:45:24.49
613 AT BUTYKA Ferenc Ferenc 505 07:35:24.74 1104.788 00:45:24.74
614 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Black Party II. 07:35:24.78 1104.772 00:45:24.78
615 DE GEBHARDT Reinhard Renegate 07:35:24.82 1104.756 00:45:24.82
616 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 09 07:35:25.16 1104.618 00:45:25.16
617 CZ KONEČNÝ Vlastimil Rosťa 07:35:25.52 1104.472 00:45:25.52
618 HU SZALMA - BACSKAI Team Samara 07:35:26.34 1104.140 00:45:26.34
619 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Vivian 07:35:26.52 1104.067 00:45:26.52
620 CZ KUDELA Jaromír Ing. Mája 07:35:26.85 1103.933 00:45:26.85
621 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Colombo 07:35:27.12 1103.824 00:45:27.12
622 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 3 07:35:27.26 1103.767 00:45:27.26
623 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Just Do It II. 07:35:27.35 1103.731 00:45:27.35
624 SK HROZEN Peter Anna 07:35:27.58 1103.638 00:45:27.58
625 CH BONSEMEIER & PEIXOTO Team BP 04 07:35:27.91 1103.504 00:45:27.91
626 PL KWASNICKI Tomasz Bolek 07:35:28.25 1103.367 00:45:28.25
627 PL BASA M+A Team M 1 07:35:28.55 1103.245 00:45:28.55
628 AT GRATZER Marco "A" Augustus 07:35:28.85 1103.124 00:45:28.85
629 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Slawomir 07:35:28.89 1103.108 00:45:28.89
630 CH JUD Roman Spitfire 07:35:29.03 1103.051 00:45:29.03
631 CZ KROČIL Jaroslav Artuš 07:35:29.59 1102.825 00:45:29.59
632 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Caesar 07:35:30.17 1102.591 00:45:30.17
633 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Benji 07:35:30.79 1102.340 00:45:30.79
634 CZ BUREŠ Team Aurelius 07:35:31.15 1102.195 00:45:31.15
635 CZ HNILICA Tomáš Dino 07:35:31.34 1102.118 00:45:31.34
636 CZ PŘÍVARA Vladimír Matty 07:35:31.65 1101.993 00:45:31.65
637 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Kim 07:35:32.01 1101.848 00:45:32.01
638 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2303 07:35:32.19 1101.775 00:45:32.19
639 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Adrian 07:35:32.35 1101.711 00:45:32.35
640 PT PEDRO PORTO Project X Pookie 07:35:32.58 1101.618 00:45:32.58
641 PL SEDLACEK Josef Meadow Dew 07:35:32.94 1101.473 00:45:32.94
642 PL MICHALAK Bogdan Zajta 28 07:35:32.95 1101.469 00:45:32.95
643 DE GOETZ Guenter "A" Bjarne 07:35:33.05 1101.429 00:45:33.05
644 AT TEAM MÜLVIERTEL Lindtner Peggy Sue 07:35:33.76 1101.143 00:45:33.76
645 SK LAŠ Vladimír Las 4 07:35:34.15 1100.986 00:45:34.15
646 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Franz 07:35:34.29 1100.929 00:45:34.29
647 CZ HLAVINKA Josef Mohamed 07:35:34.41 1100.881 00:45:34.41
648 CZ HONEŠ Jiří Silvére 07:35:34.54 1100.829 00:45:34.54
649 CZ PINTERA & MAZUCH Klaaska 07:35:34.89 1100.688 00:45:34.89
649 CZ REIN Jan "B" Lola 07:35:34.89 1100.688 00:45:34.89
651 CZ GRUBER Simon Bulck 07:35:35.95 1100.261 00:45:35.95
652 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Doleng 07:35:35.96 1100.257 00:45:35.96
653 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Edeltraud 07:35:36.16 1100.177 00:45:36.16
654 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek S 2 07:35:36.26 1100.137 00:45:36.26
655 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 5 07:35:36.37 1100.092 00:45:36.37
656 SK MTS ŽILINA Laš + Ondro MTS 05 07:35:36.91 1099.875 00:45:36.91
657 CZ VLČEK Jiří Italica 07:35:36.92 1099.871 00:45:36.92
658 PL SEDLACEK Josef Kalywar 07:35:37.31 1099.715 00:45:37.31
659 SK LAŠ Vladimír Las 1 07:35:38.17 1099.369 00:45:38.17
660 CZ LAŇKA Alfons Ing. Laura 07:35:38.31 1099.313 00:45:38.31
661 CZ EM-EKO.CZ Joka 07:35:38.46 1099.253 00:45:38.46
662 NL PLOEG Bert Dot 07:35:38.70 1099.157 00:45:38.70
663 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" One For Mee II. 07:35:38.86 1099.092 00:45:38.86
664 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Ziga 07:35:39.15 1098.976 00:45:39.15
665 CZ RACING WITH TARASTARS Lima 07:35:39.22 1098.948 00:45:39.22
666 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Nack 07:35:39.40 1098.876 00:45:39.40
667 CH BONSEMEIER & PEIXOTO Team BP 03 07:35:39.47 1098.848 00:45:39.47
668 AT NÖRES Kurt Wali 07:35:39.72 1098.747 00:45:39.72
669 PL SEDLACEK Josef Morning Cry 07:35:39.73 1098.743 00:45:39.73
670 AT JAKUPOVIC & NAHIC TEAM King 07:35:39.94 1098.659 00:45:39.94
671 CH WIRZ Team Küng 07:35:40.21 1098.551 00:45:40.21
672 AT GASSER Reinhard Gator 07:35:40.23 1098.543 00:45:40.23
673 SK MAJDÁK Michal Apatit 07:35:41.19 1098.158 00:45:41.19
674 PL MICHALAK Bogdan Niunias 24 07:35:41.21 1098.150 00:45:41.21
675 PL DABROWSKI Pawel * Dalia 07:35:41.49 1098.038 00:45:41.49
676 SK ČÁNI Ĺudovít Monika 07:35:41.65 1097.974 00:45:41.65
677 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3563 07:35:41.67 1097.966 00:45:41.67
678 DE HIENZSCH Frank FH 6 07:35:41.88 1097.882 00:45:41.88
679 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "B" Alabama 07:35:42.03 1097.822 00:45:42.03
680 PL BASA M+A Team M 6 07:35:42.44 1097.658 00:45:42.44
681 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Mini Bulldozer 07:35:42.56 1097.610 00:45:42.56
682 CZ MADE IN VYSEKAL JÄGERNDORF - SILESIA TEAM Peťula 07:35:42.77 1097.525 00:45:42.77
683 CZ VOZÁK Miroslav Cart 07:35:42.84 1097.497 00:45:42.84
684 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 2594 07:35:43.18 1097.361 00:45:43.18
685 DE LECKE Theo & Markus TM 10 07:35:44.21 1096.950 00:45:44.21
686 CZ PŘÍVARA Vladimír Besty 07:35:44.23 1096.942 00:45:44.23
687 AT KUTLESA Slavko SLK 49 07:35:44.26 1096.930 00:45:44.26
688 CZ SVOBODA Jiří "B" Zuzka 1 07:35:44.53 1096.822 00:45:44.53
689 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 4164 07:35:44.71 1096.750 00:45:44.71
690 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Diego 07:35:44.89 1096.678 00:45:44.89
691 DE TEAM GERMANY - W A Waldow + Silvia Thiel WS 5 07:35:44.94 1096.658 00:45:44.94
692 DE SEEBACH SIEDLER Team MB 01 07:35:45.21 1096.550 00:45:45.21
693 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 04 07:35:45.76 1096.330 00:45:45.76
694 CZ SVOBODA Jiří "B" Jana 1 07:35:46.72 1095.947 00:45:46.72
695 CZ KLEMENS Karel 6K 07:35:47.18 1095.764 00:45:47.18
696 AT ECKHARDT Markus Ecki´s Star 07:35:48.17 1095.369 00:45:48.17
697 CZ MADE IN VYSEKAL JÄGERNDORF - SILESIA TEAM Rosťa 07:35:48.40 1095.277 00:45:48.40
698 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 03 07:35:48.58 1095.206 00:45:48.58
699 AT WEINBERGER Hannes WH 06 07:35:48.73 1095.146 00:45:48.73
700 CZ BUREŠ Team Agni 07:35:48.92 1095.070 00:45:48.92
701 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 3884 07:35:49.27 1094.931 00:45:49.27
702 AT LEICHTFRIED Karin Jaak 07:35:49.64 1094.783 00:45:49.64
703 DE HEROES OF THE SKY Luka 07:35:50.02 1094.632 00:45:50.02
704 DE SPITZBERG Team Uwe 4 07:35:50.16 1094.576 00:45:50.16
705 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 2073 07:35:50.39 1094.485 00:45:50.39
706 DE GOETZ Guenter "B" Bruno 07:35:50.55 1094.421 00:45:50.55
707 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Aqua 07:35:50.72 1094.353 00:45:50.72
708 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" King of Talent II. 07:35:50.99 1094.246 00:45:50.99
709 CZ BALKONOVÝ ODCHOV Venca Matýsek 07:35:51.37 1094.095 00:45:51.37
710 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Perza 07:35:51.60 1094.003 00:45:51.60
711 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Nadine 07:35:52.02 1093.837 00:45:52.02
712 AT GASSER Reinhard Galaxy 07:35:52.06 1093.821 00:45:52.06
713 DE TEAM HESSENBOYS One Loft Pigeon Racing THB 27 07:35:52.59 1093.610 00:45:52.59
714 DE FISCHER Ralph Pike 07:35:52.87 1093.499 00:45:52.87
715 SK VALÁPKA - POKOPEC Team Leader I. 07:35:52.96 1093.463 00:45:52.96
716 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Sergio 07:35:53.32 1093.320 00:45:53.32
717 CZ KONOPÍK Jiří Hektor 07:35:53.39 1093.292 00:45:53.39
718 AT WEINBERGER Hannes WH 23 07:35:53.99 1093.054 00:45:53.99
719 CZ RACING WITH TARASTARS Bomboš 07:35:54.10 1093.010 00:45:54.10
720 AT STRAIF Walter Wampir 07:35:54.26 1092.947 00:45:54.26
721 CZ MACHALA František Lady 07:35:54.38 1092.899 00:45:54.38
722 CZ IŠTVÁNEK & ŠIK Team Oskar 07:35:54.57 1092.824 00:45:54.57
723 DE HOFLAND - VAN OOSTEN Team White Kittel 07:35:54.68 1092.780 00:45:54.68
724 DE A-TEAM VECHTMACINE-JOHANNA Kim 07:35:55.22 1092.566 00:45:55.22
725 CZ BECHYNĚ Radek Dreamy 07:35:55.33 1092.522 00:45:55.33
726 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "A" Tecqua 07 07:35:55.83 1092.324 00:45:55.83
727 CZ MAJKA + JAN TEAM Petr 07:35:56.07 1092.229 00:45:56.07
728 HU SZALMA - BACSKAI Team Saffron 07:35:56.32 1092.130 00:45:56.32
729 AT GRATZER Marco "A" Krambambuli 07:35:56.64 1092.003 00:45:56.64
730 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Mini Nitra 07:35:56.96 1091.877 00:45:56.96
731 AT WENZ Alfred Viki 07:35:57.01 1091.857 00:45:57.01
732 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-2072 07:35:57.28 1091.750 00:45:57.28
733 DE MESTRE SILVA Enriko 07:35:57.44 1091.686 00:45:57.44
734 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 381 07:35:57.52 1091.655 00:45:57.52
735 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3153 07:35:57.67 1091.595 00:45:57.67
736 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Silver Birch 07:35:57.70 1091.584 00:45:57.70
737 AT STRAIF Walter Wundervoll 07:35:57.97 1091.477 00:45:57.97
738 NO HELGESEN Bjorn Ove Mira 290 07:35:58.30 1091.346 00:45:58.30
739 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 12 07:35:58.57 1091.239 00:45:58.57
740 CZ FLY YOUNG STARS Bastien 07:35:58.85 1091.129 00:45:58.85
741 DE LECKE Theo & Markus TM 06 07:35:58.88 1091.117 00:45:58.88
742 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 4174 07:35:59.38 1090.919 00:45:59.38
743 CZ REIN Jan "A" Steve 07:35:59.73 1090.781 00:45:59.73
744 CZ KONEČNÝ Vlastimil Marťa 07:36:00.21 1090.591 00:46:00.21
745 NO HELGESEN Bjorn Ove Königs 235 07:36:00.89 1090.322 00:46:00.89
746 DE SCHWARM Claudia Heinz 07:36:01.23 1090.188 00:46:01.23
747 AT HALATSCHEK Dietmar Schimmel 07:36:01.38 1090.129 00:46:01.38
748 SK KONŠ Milan Šéf 07:36:01.56 1090.058 00:46:01.56
749 SK HROZEN Peter Maria 07:36:02.12 1089.837 00:46:02.12
750 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Fire 07:36:04.39 1088.942 00:46:04.39
751 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" No Time 07:36:04.89 1088.745 00:46:04.89
752 CZ GRUBER Simon Peťa 07:36:05.30 1088.584 00:46:05.30
753 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Nicole 07:36:05.56 1088.481 00:46:05.56
754 AT GASSER Reinhard Galadrielle 07:36:06.81 1087.989 00:46:06.81
755 CZ KOCIÁN Milan Myslivec 07:36:06.92 1087.946 00:46:06.92
756 AT HOFMANN Leopold HL 3 07:36:07.10 1087.875 00:46:07.10
757 DE TEAM SASSE WELZEL Wüsto.-Becke 4 07:36:07.30 1087.797 00:46:07.30
758 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Mini Christo 07:36:07.52 1087.710 00:46:07.52
759 CH JUD Roman Mustang 07:36:07.72 1087.632 00:46:07.72
760 SK DREXLEROVÁ Helena Kincsem 07:36:08.21 1087.439 00:46:08.21
761 AT GRATZER Werner Erfahrung 07:36:09.27 1087.023 00:46:09.27
762 SK LABON Matúš & Jakub MJ 01 07:36:09.34 1086.995 00:46:09.34
763 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" River 07:36:09.57 1086.905 00:46:09.57
764 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 2074 07:36:09.59 1086.897 00:46:09.59
765 PL LACH TEAM * Tadzik 07:36:09.92 1086.768 00:46:09.92
766 AT ECKHARDT Markus Ecki´s Grizzly 07:36:10.97 1086.356 00:46:10.97
767 SK MTS ŽILINA Laš + Ondro MTS 04 07:36:11.15 1086.285 00:46:11.15
768 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Illinois 07:36:11.44 1086.172 00:46:11.44
769 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Rani 07:36:11.66 1086.086 00:46:11.66
770 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Karen 07:36:12.41 1085.792 00:46:12.41
771 PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Karol 07:36:12.52 1085.749 00:46:12.52
772 CZ ROMANČÍK Jaromír Marek 07:36:13.74 1085.271 00:46:13.74
773 CZ LAŇKA Alfons Ing. Fony 07:36:13.82 1085.240 00:46:13.82
774 AT WALDER Florian Space Boy 07:36:14.04 1085.154 00:46:14.04
775 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Senna 07:36:14.05 1085.150 00:46:14.05
776 CZ KONOPÍK Jiří Heda 07:36:14.25 1085.072 00:46:14.25
777 CZ ATH Květná Abonent 4 07:36:14.29 1085.056 00:46:14.29
778 DE HOCHSCHERFF Udo Navü 07:36:14.44 1084.997 00:46:14.44
779 CZ FLY YOUNG STARS Berenika 07:36:14.66 1084.911 00:46:14.66
780 CZ KUDELA Jaromír Ing. Ivana 07:36:14.70 1084.896 00:46:14.70
781 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Vrieska 07:36:14.76 1084.872 00:46:14.76
782 CZ SVOBODA Jiří "A" Zuzka 07:36:14.93 1084.806 00:46:14.93
783 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Destiny 73 07:36:15.16 1084.716 00:46:15.16
784 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Jerome 07:36:16.09 1084.352 00:46:16.09
785 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "A" Gnittka 1 07:36:16.69 1084.118 00:46:16.69
786 DE SG STEFFL SGS 08 07:36:16.83 1084.063 00:46:16.83
787 DE LECKE Theo & Markus TM 11 07:36:17.60 1083.763 00:46:17.60
788 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 8 07:36:18.30 1083.490 00:46:18.30
789 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2654 07:36:18.36 1083.467 00:46:18.36
790 CZ MAKANAKI Team Taki 07:36:18.83 1083.283 00:46:18.83
791 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Erth Summit II. 07:36:18.96 1083.233 00:46:18.96
792 CZ VACEK Josef Jiřík 07:36:19.08 1083.186 00:46:19.08
793 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Achim 07:36:19.52 1083.014 00:46:19.52
794 SK BINDAS Štefan JUN. SBJ 01 07:36:19.59 1082.987 00:46:19.59
795 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 388 07:36:19.78 1082.913 00:46:19.78
796 CZ MALACH Ladislav Wirra 07:36:20.31 1082.707 00:46:20.31
797 PT PEDRO PORTO Project X Pongo 07:36:20.69 1082.559 00:46:20.69
798 CZ EM-EKO.CZ Zuza 07:36:21.02 1082.430 00:46:21.02
798 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Frozen 07:36:21.02 1082.430 00:46:21.02
800 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 3314 07:36:21.62 1082.197 00:46:21.62
801 SK PJ PIGEONS PJ Matwist 07:36:21.83 1082.115 00:46:21.83
802 NL POELMAN Combinatie PC 02 07:36:21.93 1082.076 00:46:21.93
803 CZ REIN Jan "A" Sally 07:36:22.08 1082.018 00:46:22.08
804 SK VOJTKO Milan Emil 07:36:22.52 1081.847 00:46:22.52
805 CZ MACHALA František Tomas 07:36:22.70 1081.777 00:46:22.70
806 SK VALÁPKA - POKOPEC Team Stela 07:36:22.86 1081.714 00:46:22.86
807 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "C" Timo 2 07:36:23.05 1081.641 00:46:23.05
808 PL KOZLENIA Boguslawa Tola 07:36:23.82 1081.341 00:46:23.82
809 DE HOOP Michael Habiba 07:36:24.25 1081.174 00:46:24.25
810 DE GOETZ Guenter "B" Bavarian 07:36:24.41 1081.112 00:46:24.41
811 AT STRAIF Walter Wichtl 07:36:24.78 1080.969 00:46:24.78
812 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Lovka 07:36:24.97 1080.895 00:46:24.97
813 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 11 07:36:25.11 1080.841 00:46:25.11
814 CZ KONOPÍK Jiří Zuzka 07:36:25.58 1080.658 00:46:25.58
815 CH TEAM ANDERHUB Aero 07:36:26.22 1080.410 00:46:26.22
816 CZ REIN Jan "B" Mona 07:36:27.12 1080.061 00:46:27.12
817 CZ SVOBODA Jiří "A" Jana 07:36:27.21 1080.026 00:46:27.21
818 CH HÖSLI Walter Raptor 07:36:27.67 1079.848 00:46:27.67
819 SK HROZEN Peter Peter 07:36:27.83 1079.786 00:46:27.83
820 ES USO ASKARRA Aker 07:36:28.92 1079.364 00:46:28.92
821 CZ VLČEK Jiří Rebecca 07:36:29.18 1079.263 00:46:29.18
822 DE ZG HELIOS A Zenon 07:36:29.66 1079.078 00:46:29.66
823 CZ ESHEK Bohdan Argus 07:36:29.89 1078.989 00:46:29.89
824 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Stone 07:36:30.01 1078.942 00:46:30.01
825 CR CULIC Denis Dubrovnik Sunset 07:36:30.14 1078.892 00:46:30.14
826 SK HROZEN Peter Žaneta 07:36:30.34 1078.815 00:46:30.34
827 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 07 07:36:30.63 1078.703 00:46:30.63
828 CZ VLČEK Jiří Shyrlei 07:36:30.93 1078.587 00:46:30.93
829 PL SZYMAŃSKI Zbigniew * SZ 87 07:36:31.12 1078.513 00:46:31.12
830 CZ DUDA Přemysl Lara 07:36:31.54 1078.351 00:46:31.54
831 DE HÖRNIG Rainer Rany 07:36:32.67 1077.915 00:46:32.67
832 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 11 07:36:33.74 1077.502 00:46:33.74
833 PL SZYMAŃSKI Zbigniew * SZ 93 07:36:33.75 1077.498 00:46:33.75
834 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 7 07:36:34.18 1077.332 00:46:34.18
835 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Mila 07:36:34.35 1077.267 00:46:34.35
836 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 383 07:36:34.55 1077.190 00:46:34.55
837 PL SZYMAŃSKI Zbigniew * SZ 94 07:36:37.11 1076.204 00:46:37.11
838 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "B" Rosenthal 2 07:36:37.82 1075.931 00:46:37.82
839 SK LABON Matúš & Jakub MJ 02 07:36:38.57 1075.642 00:46:38.57
840 AT WENZ Alfred Conny 07:36:38.66 1075.608 00:46:38.66
841 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "A" Schinze 2 07:36:39.26 1075.377 00:46:39.26
842 DE LECKE Theo & Markus TM 07 07:36:40.25 1074.997 00:46:40.25
843 HU GÁBOR Scheily SCH 665 07:36:40.30 1074.978 00:46:40.30
844 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Arteon 07:36:41.26 1074.609 00:46:41.26
845 SK BCHB Team Blue Tip 07:36:41.39 1074.559 00:46:41.39
846 CZ IŠTVÁNEK & ŠIK Team Lucka 07:36:41.70 1074.441 00:46:41.70
847 NO HELGESEN Bjorn Ove King II. 07:36:42.06 1074.302 00:46:42.06
848 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Jana 07:36:42.53 1074.122 00:46:42.53
849 AT GRATZER Marco "B" Karl 07:36:43.03 1073.931 00:46:43.03
850 CZ KULÍK Přemysl Pegas 07:36:43.59 1073.716 00:46:43.59
851 DE FAMILIE MEIER Joss Stone 07:36:44.32 1073.437 00:46:44.32
852 PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Gabi 07:36:44.75 1073.272 00:46:44.75
853 CZ KROČIL Jaroslav Hubert 07:36:44.89 1073.219 00:46:44.89
854 CZ GRUBER Simon Terezka 07:36:45.03 1073.165 00:46:45.03
855 AT GASSER Reinhard Garnet 07:36:45.11 1073.134 00:46:45.11
856 PL DABROWSKI Pawel * Kana 07:36:46.11 1072.752 00:46:46.11
857 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 10 07:36:46.80 1072.488 00:46:46.80
858 DE SCHWARM Claudia Nip Tuck 07:36:46.81 1072.484 00:46:46.81
859 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Just do It 07:36:48.50 1071.839 00:46:48.50
860 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 09 07:36:48.77 1071.736 00:46:48.77
861 CH SCHNEEBERGER Roman Snowflake 07:36:49.32 1071.526 00:46:49.32
862 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek S 3 07:36:49.60 1071.419 00:46:49.60
863 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Tertius 07:36:51.11 1070.844 00:46:51.11
864 DE HIENZSCH Frank FH 2 07:36:52.64 1070.261 00:46:52.64
865 SK PJ PIGEONS PJ Superb 07:36:54.39 1069.596 00:46:54.39
866 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Patrick 07:36:54.83 1069.429 00:46:54.83
867 DE SPRANG Matthias MS 08 07:36:57.46 1068.430 00:46:57.46
868 DE TEAM GERMANY Toni Deigner Toronto 07:36:58.22 1068.142 00:46:58.22
869 CH BONSEMEIER & PEIXOTO Team BP 02 07:36:58.23 1068.139 00:46:58.23
870 DE LECKE Theo & Markus TM 05 07:36:58.54 1068.021 00:46:58.54
871 PT PEDRO PORTO Project X Polly 07:36:58.93 1067.873 00:46:58.93
872 DE SG SCHMIDT - SOMMER Butterfly 07:36:59.50 1067.657 00:46:59.50
873 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Little Hanni 07:36:59.55 1067.638 00:46:59.55
874 SK J & I MARTON TEAM Červeň 07:37:01.45 1066.919 00:47:01.45
875 DE LECKE Theo & Markus TM 01 07:37:02.92 1066.364 00:47:02.92
876 CZ POSPÍŠIL Petr Mako 07:37:03.10 1066.296 00:47:03.10
877 CZ PINTERA & MAZUCH Jupidka 07:37:03.99 1065.960 00:47:03.99
878 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Kopy 07:37:04.87 1065.628 00:47:04.87
879 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Hajni 07:37:06.65 1064.957 00:47:06.65
880 CZ GRUBER Simon Hardy 07:37:07.09 1064.791 00:47:07.09
881 DE SPITZBERG Team Uwe 5 07:37:07.40 1064.674 00:47:07.40
882 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Jacky 07:37:12.03 1062.934 00:47:12.03
883 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Kolínek Team 06 07:37:12.25 1062.851 00:47:12.25
884 HU ISTVÁN Márkus Mars 07:37:12.67 1062.694 00:47:12.67
885 CZ VACEK Josef Magdalenka 07:37:12.86 1062.622 00:47:12.86
886 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 2793 07:37:13.29 1062.461 00:47:13.29
887 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Zlato 07:37:13.54 1062.367 00:47:13.54
888 CH TEAM ANDERHUB Albatros 07:37:13.57 1062.356 00:47:13.57
889 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Vansan 07:37:14.28 1062.090 00:47:14.28
890 SK TEAM LUTERAN + HRICIK + BAŠISTA Dark George 07:37:14.83 1061.884 00:47:14.83
891 DE TEAM HESSENBOYS One Loft Pigeon Racing THB 28 07:37:14.95 1061.839 00:47:14.95
892 DE HOCHSCHERFF Udo Fabi 07:37:17.40 1060.922 00:47:17.40
893 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Simon 07:37:21.04 1059.563 00:47:21.04
894 DE WICHERT KARL-HEINZ Nedved 07:37:21.09 1059.544 00:47:21.09
895 CZ GRIPENI Čáslav Bender 07:37:22.12 1059.160 00:47:22.12
896 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 387 07:37:23.34 1058.706 00:47:23.34
897 AT KUTLESA Slavko SLK 22 07:37:24.44 1058.296 00:47:24.44
898 NL PLOEG Bert Dink 07:37:24.62 1058.229 00:47:24.62
899 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 4354 07:37:27.19 1057.274 00:47:27.19
900 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" My Tip III. 07:37:27.51 1057.155 00:47:27.51
901 CZ VIKTORÍN Lukáš Ondra 07:37:27.74 1057.070 00:47:27.74
902 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Tessa 07:37:29.08 1056.573 00:47:29.08
903 CZ ŠABATA Jan J.Š. 01 07:37:31.78 1055.572 00:47:31.78
904 AT NÖRES Kurt Nofi 07:37:35.29 1054.275 00:47:35.29
905 CZ PŘÍVARA Vladimír Mellody 07:37:36.35 1053.883 00:47:36.35
906 AT KUTLESA Slavko SLK 60 07:37:36.57 1053.802 00:47:36.57
907 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 3424 07:37:38.97 1052.918 00:47:38.97
908 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "B" Nebraska 07:37:39.54 1052.708 00:47:39.54
909 CZ DVOŘÁK Zbyněk Joan 07:37:42.92 1051.465 00:47:42.92
910 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 02 07:37:44.61 1050.845 00:47:44.61
911 CZ GRUBER Simon Žofka 07:37:46.03 1050.324 00:47:46.03
912 CZ GORCA TEAM Karina 07:37:46.67 1050.089 00:47:46.67
913 SK DZURÍK Marián Tobi 8 07:37:51.13 1048.458 00:47:51.13
914 DE SEEBACH SIEDLER Team MB 03 07:37:53.44 1047.615 00:47:53.44
915 CZ HONEŠ Jiří Mara 07:37:54.98 1047.054 00:47:54.98
916 AT LEICHTFRIED Walter Klugmann 1 07:37:58.90 1045.629 00:47:58.90
917 PL SZYMCZYK Wiktor Grzegorz 07:38:01.88 1044.547 00:48:01.88
918 PL KOZLENIA Artur Xena 07:38:02.83 1044.203 00:48:02.83
919 CZ MALACH Ladislav Sára 07:38:06.75 1042.785 00:48:06.75
920 CH WIRZ Team Fuglsang 07:38:08.29 1042.229 00:48:08.29
921 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2703 07:38:10.51 1041.429 00:48:10.51
922 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "B" Virginia 07:38:11.64 1041.022 00:48:11.64
923 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Simča 07:38:28.34 1035.044 00:48:28.34
924 DE A-TEAM VECHTMACINE-JOHANNA Marlin 07:38:29.37 1034.678 00:48:29.37
925 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Don Haraka 07:38:40.79 1030.632 00:48:40.79
926 SK PRÍVARA Pavol Kinčen-Luci 07:38:47.46 1028.284 00:48:47.46
927 CZ HANZEL Štefan Han 19 07:38:48.25 1028.006 00:48:48.25
928 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 12 07:38:51.72 1026.790 00:48:51.72
929 DE BEHLKE Andreas AB 05 07:38:58.56 1024.400 00:48:58.56
930 AT NAGELHOFER Robert Kirschblüte 1023 07:39:01.61 1023.338 00:49:01.61
931 AT NÖRES Kurt Fino 07:39:05.60 1021.951 00:49:05.60
932 CZ DAVID Petr Jugo 07:39:06.60 1021.605 00:49:06.60
933 DE WICHERT KARL-HEINZ Cech 07:39:08.26 1021.029 00:49:08.26
934 DE LECKE Theo & Markus TM 12 07:39:12.12 1019.694 00:49:12.12
935 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. David 07:39:12.38 1019.605 00:49:12.38
936 AT WALDER Florian Myrthe 07:39:14.83 1018.759 00:49:14.83
937 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Duodecimus 07:39:17.20 1017.943 00:49:17.20
938 AT BUTYKA Ferenc Ferenc 17 07:39:17.77 1017.746 00:49:17.77
939 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 2034 07:39:21.85 1016.345 00:49:21.85
940 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 3 07:39:22.85 1016.001 00:49:22.85
941 CZ HLAVINKA Josef Biba 07:39:28.30 1014.136 00:49:28.30
942 CZ MADE IN VYSEKAL JÄGERNDORF - SILESIA TEAM Hujerka 07:39:31.16 1013.160 00:49:31.16
943 DE GOETZ Guenter "B" Bahati 07:39:31.32 1013.105 00:49:31.32
944 AT WEINBERGER Hannes WH 37 07:39:32.09 1012.843 00:49:32.09
945 DE ZSCHOMMLER Jens Akron 07:39:32.74 1012.621 00:49:32.74
946 CZ VIKTORÍN Lukáš Tonka 07:39:33.88 1012.233 00:49:33.88
947 AT LEICHTFRIED Walter Ivo 07:39:35.33 1011.740 00:49:35.33
948 CZ SVOBODA Jiří "A" Ela 07:39:38.86 1010.541 00:49:38.86
949 DE HOCHSCHERFF Udo Naddy 07:39:39.28 1010.398 00:49:39.28
950 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 379 07:39:39.38 1010.365 00:49:39.38
951 CZ GORCA TEAM Lejdy 07:39:39.66 1010.270 00:49:39.66
952 DE BEHLKE Andreas AB 01 07:39:45.79 1008.195 00:49:45.79
953 CZ DAVID Petr Amor 07:39:55.88 1004.800 00:49:55.88
954 AT STOCKINGER Franz Tomschi 07:39:58.23 1004.012 00:49:58.23
955 CZ HANZEL Štefan Han 24 07:39:58.54 1003.909 00:49:58.54
956 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 04 07:39:59.88 1003.460 00:49:59.88
957 SK DZURÍK Marián Tobi 28 07:40:00.67 1003.196 00:50:00.67
958 PL SZYMCZYK Wiktor Wiktor 07:40:01.37 1002.962 00:50:01.37
959 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3652 07:40:08.91 1000.449 00:50:08.91
960 AT STOCKINGER Franz Michi 07:40:21.10 996.412 00:50:21.10
961 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Octavus 07:40:23.74 995.542 00:50:23.74
962 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 321 07:40:25.43 994.986 00:50:25.43
963 CZ BECHYNĚ Radek Blauw Bange 07:40:28.15 994.092 00:50:28.15
964 CZ HONEŠ Jiří Abik 07:40:30.91 993.187 00:50:30.91
965 SK GOGORA Milan Gollum 07:40:33.61 992.303 00:50:33.61
966 DE GOETZ Guenter "A" Bunny 07:40:35.26 991.763 00:50:35.26
967 AT WENZ Alfred Krista 07:40:38.87 990.585 00:50:38.87
968 DE SKOPLJAK Denis Deedle 07:40:47.25 987.861 00:50:47.25
969 SK TEAM LUTERAN + HRICIK + BAŠISTA White Punch 07:40:54.65 985.468 00:50:54.65
970 DE SEEBACH SIEDLER Team MB 02 07:40:57.05 984.694 00:50:57.05
971 DE SPITZBERG Team Uwe 3 07:41:01.10 983.392 00:51:01.10
972 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Naaide 07:41:01.24 983.347 00:51:01.24
973 CZ GRUBER Lubomír Pavlínka 07:41:01.89 983.138 00:51:01.89
974 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 2 07:41:04.42 982.326 00:51:04.42
975 CZ KLEMENSOVÁ Sára Tesák 07:41:05.52 981.974 00:51:05.52
976 CZ DVOŘÁK Zbyněk Franco 07:41:06.40 981.692 00:51:06.40
977 CZ KONOPÍK Jiří Jolly 07:41:06.74 981.583 00:51:06.74
978 DE HOCHSCHERFF Udo Sveni 07:41:08.14 981.135 00:51:08.14
979 DE SKOPLJAK Denis Demie 07:41:09.32 980.758 00:51:09.32
980 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Wendy 07:41:09.85 980.589 00:51:09.85
981 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Forest 07:41:13.67 979.370 00:51:13.67
982 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 08 07:41:15.23 978.873 00:51:15.23
983 AT WENZ Alfred Renate 07:41:15.48 978.794 00:51:15.48
984 SK TATRY-DERBY DT 5 07:41:15.94 978.647 00:51:15.94
985 DE BEHLKE Andreas AB 06 07:41:16.79 978.377 00:51:16.79
986 PL SEDLACEK Josef Ice Loly 07:41:17.19 978.250 00:51:17.19
987 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Sophia 07:41:20.36 977.243 00:51:20.36
988 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Nabuco 07:41:24.17 976.036 00:51:24.17
989 AT STEINER Alfred Fin 49 07:41:26.14 975.413 00:51:26.14
990 DE SEEBACH SIEDLER Team MB 04 07:41:26.72 975.229 00:51:26.72
991 SK KUJANIK Team KT 03 07:41:27.49 974.986 00:51:27.49
992 CH SCHNEEBERGER Roman Azure 07:41:30.53 974.027 00:51:30.53
993 AT RÖTZER Franz Top 5 07:41:32.37 973.448 00:51:32.37
994 AT STRAIF Walter Wanda 07:41:35.05 972.605 00:51:35.05
995 CZ ELITE GO FAMILY LOFT Chivas Go 07:41:37.99 971.682 00:51:37.99
996 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 3124 07:41:39.41 971.236 00:51:39.41
997 AT WENZ Alfred Jonny 07:41:42.78 970.182 00:51:42.78
998 BE COPPENS Peter Hardy 07:41:43.55 969.941 00:51:43.55
999 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 11 07:41:45.11 969.454 00:51:45.11
1000 CH ZG HELIOS B ZG 05 07:41:47.73 968.636 00:51:47.73
1001 AT STEINER Alfred Fin 13 07:41:49.65 968.038 00:51:49.65
1002 DE WICHERT KARL-HEINZ Neumannova 07:41:51.19 967.559 00:51:51.19
1003 SK HROZEN Peter Petra 07:41:53.49 966.844 00:51:53.49
1004 AT WEINBERGER Hannes WH 30 07:41:56.45 965.926 00:51:56.45
1005 DE LECKE Theo & Markus TM 09 07:42:02.22 964.141 00:52:02.22
1006 SK TATRY-DERBY DT 8 07:42:04.62 963.400 00:52:04.62
1007 AT WEINBERGER Hannes WH 03 07:42:05.13 963.243 00:52:05.13
1008 CR CULIC Denis Beautiful Croatia 07:42:05.57 963.108 00:52:05.57
1009 CZ LAŇKA Alfons Ing. Vojta 07:42:06.24 962.901 00:52:06.24
1010 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Lord Haraka 07:42:09.33 961.950 00:52:09.33
1011 CH JUD Roman Hurricane 07:42:09.92 961.769 00:52:09.92
1012 CZ KLEMENSOVÁ Sára Buřina 07:42:11.39 961.317 00:52:11.39
1013 CZ STRAPINA Jiří Tomi 07:42:13.05 960.808 00:52:13.05
1014 PL LACH TEAM * Euro Bots 07:42:13.80 960.578 00:52:13.80
1015 CZ ŠKOVRAN Stanislav Alino 07:42:15.29 960.122 00:52:15.29
1016 AT HOFMANN Leopold HL 9 07:42:15.63 960.018 00:52:15.63
1017 CZ SVOBODA Jiří "B" Romana 1 07:42:21.25 958.300 00:52:21.25
1018 CH WIRZ Team Van Der Poel 07:42:22.15 958.026 00:52:22.15
1019 CZ REIN Jan "A" Viki 07:42:23.34 957.663 00:52:23.34
1020 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Decimus 07:42:23.76 957.535 00:52:23.76
1021 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Tarantino 07:42:24.79 957.221 00:52:24.79
1022 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3163 07:42:25.38 957.042 00:52:25.38
1023 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Nora 07:42:25.91 956.881 00:52:25.91
1024 CZ LAŇKA Alfons Ing. Katka 07:42:26.46 956.713 00:52:26.46
1025 CZ GRUBER Simon Blue Jack 07:42:27.67 956.345 00:52:27.67
1026 DE SCHOEN Friedrich Fritz 6 07:42:29.65 955.744 00:52:29.65
1027 SK J & I MARTON TEAM Hrdza 07:42:31.32 955.238 00:52:31.32
1028 AT WIEFLER Alois Alfred 07:42:33.87 954.465 00:52:33.87
1029 AT LEICHTFRIED Karin Black 07:42:34.34 954.323 00:52:34.34
1030 SK FLIMEL Miroslav Flintown 07:42:34.58 954.251 00:52:34.58
1031 DE WICHERT KARL-HEINZ Sebrle 07:42:35.33 954.024 00:52:35.33
1032 SK MAJDÁK Michal Citrin 07:42:36.77 953.589 00:52:36.77
1033 AT KUTLESA Slavko SLK 59 07:42:39.23 952.846 00:52:39.23
1034 PL MICHALAK Bogdan Mila 31 07:42:39.94 952.632 00:52:39.94
1035 AT KUTLESA Slavko SLK 58 07:42:41.34 952.210 00:52:41.34
1036 CH SCHNEEBERGER Roman Sapphire 07:42:42.74 951.789 00:52:42.74
1037 SK GENČUR František Geno 07:42:44.41 951.286 00:52:44.41
1038 CZ VACEK Josef Laďka 07:42:45.31 951.016 00:52:45.31
1039 CZ GRUBER Lubomír Zdeňka 07:42:45.92 950.833 00:52:45.92
1040 CH HÖSLI Walter Hornet 07:42:46.48 950.664 00:52:46.48
1041 CZ KROČIL Jaroslav Boďa 07:42:46.96 950.520 00:52:46.96
1042 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Hana´s Star 07:42:49.35 949.804 00:52:49.35
1043 DE TEAM LINDENHOF SB 06 07:42:49.95 949.624 00:52:49.95
1044 CZ RACING WITH TARASTARS Včelička 07:42:50.44 949.477 00:52:50.44
1045 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Transilvania 07:42:52.80 948.771 00:52:52.80
1046 DE FAMILIE MEIER Tina She 07:42:53.16 948.663 00:52:53.16
1047 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Lambrechts II. 07:42:53.41 948.588 00:52:53.41
1048 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 2 07:42:53.85 948.457 00:52:53.85
1049 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Eminem 07:42:54.85 948.158 00:52:54.85
1050 AT GRATZER Marco "B" Rudolf 07:42:54.92 948.137 00:52:54.92
1051 AT NÖRES Kurt Lugos 07:42:55.10 948.084 00:52:55.10
1052 DE SPRANG Matthias MS 04 07:42:55.90 947.845 00:52:55.90
1053 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 02 07:42:56.16 947.767 00:52:56.16
1054 CZ ESHEK Bohdan Luna 07:42:57.21 947.454 00:52:57.21
1055 SK PJ PIGEONS PJ Rio 07:42:57.37 947.406 00:52:57.37
1056 SK BINDAS Štefan JUN. SBJ 06 07:42:57.76 947.290 00:52:57.76
1057 DE GOETZ Guenter "A" Biggy 07:42:58.10 947.189 00:52:58.10
1058 AT LEICHTFRIED Walter Luc 2 07:42:58.32 947.123 00:52:58.32
1059 DE GEBHARDT Reinhard Request 07:42:59.50 946.772 00:52:59.50
1060 CZ KONEČNÝ Vlastimil Janka 07:43:00.67 946.423 00:53:00.67
1061 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Vojta 07:43:01.76 946.099 00:53:01.76
1062 CZ BECHYNĚ Radek Dark Punch 07:43:01.77 946.096 00:53:01.77
1063 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 12 07:43:02.39 945.912 00:53:02.39
1064 SK COMOREK Pavel Xavier 07:43:02.87 945.769 00:53:02.87
1065 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 378 07:43:03.75 945.508 00:53:03.75
1066 SK COMOREK Pavel Clio 07:43:04.08 945.410 00:53:04.08
1067 HU VIGLIDÁN Ágoston SZA 12 07:43:05.88 944.876 00:53:05.88
1068 DE HOOP Michael Haimo 07:43:06.01 944.837 00:53:06.01
1069 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 05 07:43:06.35 944.736 00:53:06.35
1070 PL SZYMCZYK Wiktor Ala 07:43:06.52 944.686 00:53:06.52
1071 CZ KUDELA Jaromír Ing. Kája 07:43:08.29 944.161 00:53:08.29
1072 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 4 07:43:08.95 943.966 00:53:08.95
1073 SK COMOREK Pavel Fenomen 07:43:10.32 943.561 00:53:10.32
1074 SK GOGORA Milan Golly 07:43:11.06 943.342 00:53:11.06
1075 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Eura 07:43:11.20 943.300 00:53:11.20
1076 CZ KULÍK Přemysl Lada 07:43:11.58 943.188 00:53:11.58
1077 CH SCHNEEBERGER Roman Snowfighter 07:43:11.70 943.153 00:53:11.70
1078 CH SCHNEEBERGER Roman Snowbird 07:43:12.64 942.875 00:53:12.64
1079 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 4 07:43:12.99 942.772 00:53:12.99
1080 AT KUKLA Josef Isi 07:43:13.07 942.748 00:53:13.07
1081 CZ FLY YOUNG STARS Kryštof 07:43:13.52 942.615 00:53:13.52
1082 SK PJ PIGEONS PJ Gerri 07:43:13.94 942.491 00:53:13.94
1083 SK BRKAL Jan Ing. Mathias 07:43:14.79 942.240 00:53:14.79
1084 CZ REIN Jan "A" Miki 07:43:14.80 942.237 00:53:14.80
1085 BE COPPENS Peter Romeo 07:43:15.39 942.063 00:53:15.39
1086 CZ HLAVINKA Josef Gabriela 07:43:16.12 941.848 00:53:16.12
1087 DE TEAM GERMANY Toni Deigner Tootles 07:43:16.38 941.772 00:53:16.38
1088 DE PETZOLD Herbert Herbert 07:43:16.56 941.719 00:53:16.56
1089 AT HÖLD Erich Paul 07:43:16.57 941.716 00:53:16.57
1090 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "C" Timo 1 07:43:16.73 941.669 00:53:16.73
1091 AT WIEFLER Alois Jan 07:43:17.29 941.504 00:53:17.29
1092 CZ ŠKOVRAN Stanislav Porthos 07:43:17.57 941.421 00:53:17.57
1093 AT WIEFLER Alois Gypsy One 07:43:17.95 941.309 00:53:17.95
1094 DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Sam 07:43:18.15 941.250 00:53:18.15
1095 SK DREXLEROVÁ Helena Guerrero 07:43:18.99 941.003 00:53:18.99
1096 DE SPRANG Matthias MS 06 07:43:19.46 940.865 00:53:19.46
1097 CZ HRADIL František Harold 07:43:19.72 940.789 00:53:19.72
1098 AT WENZ Alfred Günther 07:43:19.91 940.733 00:53:19.91
1099 DE ZG HELIOS A Zenith 07:43:20.21 940.645 00:53:20.21
1100 DE FRANZISKA "A" Franziska 6 07:43:20.64 940.518 00:53:20.64
1101 CZ HAŠŠO Slavomír Slávek 07:43:21.11 940.380 00:53:21.11
1102 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Ai 07:43:21.43 940.286 00:53:21.43
1103 AT TEAM MÜLVIERTEL Lindtner Tiziana 07:43:21.59 940.239 00:53:21.59
1104 CZ SVOBODA Jiří "A" Terezka 07:43:22.68 939.919 00:53:22.68
1105 CZ MAJKA + JAN TEAM Martin 07:43:23.17 939.775 00:53:23.17
1106 AT LEICHTFRIED Walter Red Lady 07:43:23.54 939.667 00:53:23.54
1107 DE TEAM SASSE WELZEL Abuc.-Bobi 1 07:43:24.87 939.277 00:53:24.87
1108 AT WENZ Alfred Maria 07:43:25.37 939.130 00:53:25.37
1109 PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Sisi 07:43:25.39 939.124 00:53:25.39
1110 DE SCHWARM Claudia Volker 07:43:25.96 938.957 00:53:25.96
1111 SK TATRY-DERBY DT 3 07:43:26.21 938.884 00:53:26.21
1112 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 9 07:43:26.36 938.840 00:53:26.36
1113 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Angelo 07:43:26.83 938.703 00:53:26.83
1114 DE FELBINGER Gerhard Eva 07:43:26.92 938.676 00:53:26.92
1115 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Secundus 07:43:27.87 938.398 00:53:27.87
1116 BE COPPENS Peter Monita 07:43:27.99 938.363 00:53:27.99
1117 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Andrej 07:43:28.77 938.135 00:53:28.77
1118 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "A" Tecqua 06 07:43:29.13 938.030 00:53:29.13
1119 CZ HONEŠ Jiří Miro 07:43:29.91 937.802 00:53:29.91
1120 DE FRANZISKA "B" Franziska 14 07:43:31.34 937.384 00:53:31.34
1121 PL KOZLENIA Artur Klara 07:43:32.37 937.084 00:53:32.37
1122 CH SCHNEEBERGER Roman Snowfall 07:43:32.67 936.996 00:53:32.67
1123 CZ KONOPÍK Jiří Lucie 07:43:32.92 936.923 00:53:32.92
1124 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Helena 07:43:33.21 936.839 00:53:33.21
1125 CZ KONEČNÝ Vlastimil Vitra 07:43:33.58 936.731 00:53:33.58
1126 CZ VLČEK Jiří Caroll 07:43:33.95 936.623 00:53:33.95
1127 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Little Silver 64 07:43:34.70 936.405 00:53:34.70
1128 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Amuro 07:43:34.99 936.320 00:53:34.99
1129 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Petra 07:43:36.11 935.994 00:53:36.11
1130 CZ RACING WITH TARASTARS Fillipstr 07:43:37.08 935.712 00:53:37.08
1131 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Versailles 07:43:37.10 935.706 00:53:37.10
1132 CZ KONEČNÝ Vlastimil Hibernál 07:43:37.98 935.450 00:53:37.98
1133 SK MOKOŠ + VÁROŠ Monglow 07:43:39.28 935.072 00:53:39.28
1134 HU SZALMA - BACSKAI Team Sateen 07:43:39.49 935.011 00:53:39.49
1135 BE COPPENS Peter Julia 07:43:40.81 934.628 00:53:40.81
1136 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 10 07:43:41.09 934.547 00:53:41.09
1137 AT GRATZER Marco "A" New Speedy 07:43:42.31 934.193 00:53:42.31
1138 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Rachel 07:43:42.55 934.124 00:53:42.55
1139 SK KONŠ Milan Harry 07:43:42.61 934.106 00:53:42.61
1140 CZ KLEMENSOVÁ Sára Coco 07:43:42.83 934.042 00:53:42.83
1141 CZ ŽLIČAŘ Roman Quatro 62 07:43:43.22 933.929 00:53:43.22
1142 SK PRÍVARA Pavol Kinčen-Paul 07:43:43.72 933.785 00:53:43.72
1143 CZ ČERVEŇÁK Radek Saturnin 07:43:45.61 933.237 00:53:45.61
1144 PL MATUSIAK & STEPOROWSKI Team M&S 4 07:43:45.74 933.200 00:53:45.74
1145 CZ VIKTORÍN Lukáš Zdenka 07:43:46.65 932.937 00:53:46.65
1146 DE SCHWARM Claudia Rembrandt 07:43:48.07 932.526 00:53:48.07
1147 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3642 07:43:48.31 932.457 00:53:48.31
1148 ES USO ASKARRA Basajaun 07:43:48.52 932.396 00:53:48.52
1149 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 9 07:43:48.62 932.367 00:53:48.62
1150 DE BRANDT Daniel ORL Anne 07:43:48.99 932.261 00:53:48.99
1151 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Heylighen II. 07:43:49.97 931.978 00:53:49.97
1152 SK HROZEN Peter Jana 07:43:50.17 931.920 00:53:50.17
1153 CZ KAREL Jan Fortschrit 514 07:43:50.49 931.828 00:53:50.49
1154 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Favorit 07:43:50.60 931.796 00:53:50.60
1155 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Bruno 07:43:51.02 931.675 00:53:51.02
1156 DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Nici 07:43:51.39 931.568 00:53:51.39
1157 AT STRAIF Walter Wirbelwind 07:43:51.42 931.560 00:53:51.42
1158 DE A-TEAM VECHTMACINE-JOHANNA Maxi 07:43:51.51 931.534 00:53:51.51
1159 CZ STRNAD Jaroslav Zoe 07:43:51.68 931.485 00:53:51.68
1160 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Wisconsin 07:43:51.90 931.421 00:53:51.90
1161 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-393 07:43:52.24 931.323 00:53:52.24
1162 DE MESTRE SILVA Mia 07:43:52.31 931.303 00:53:52.31
1163 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Heylighen 07:43:52.69 931.194 00:53:52.69
1164 CZ MAJKA + JAN TEAM Lucka 07:43:52.79 931.165 00:53:52.79
1165 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 12 07:43:53.07 931.084 00:53:53.07
1166 DE WOLTERINK Gerald Gerald 519 07:43:53.46 930.972 00:53:53.46
1167 CZ HANZEL Štefan Han 34 07:43:53.58 930.937 00:53:53.58
1168 CZ VACEK Josef Monča 07:43:53.80 930.874 00:53:53.80
1169 CZ BOUCHAL Martin Netvor 07:43:54.15 930.773 00:53:54.15
1170 SK PJ PIGEONS PJ Berry 07:43:54.92 930.552 00:53:54.92
1171 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Klat 624 07:43:55.11 930.497 00:53:55.11
1172 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 10 07:43:55.41 930.411 00:53:55.41
1173 CZ LAŇKA Alfons Ing. Petra 07:43:56.05 930.227 00:53:56.05
1174 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. Dana 07:43:56.12 930.207 00:53:56.12
1175 PL SZYMCZYK Wiktor Kasia 07:43:56.55 930.083 00:53:56.55
1176 DE TEAM TEISTUNGEN Grofin 07:43:56.59 930.071 00:53:56.59
1177 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 5 07:43:57.21 929.893 00:53:57.21
1178 SK ĎURANA Miroslav Obstinate 07:43:57.57 929.790 00:53:57.57
1179 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Hi Jinx 07:43:58.21 929.606 00:53:58.21
1180 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Naldo 07:43:58.45 929.537 00:53:58.45
1181 DE WINGS 2 WIN WW 05 07:43:58.48 929.529 00:53:58.48
1182 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 05 07:43:58.70 929.466 00:53:58.70
1183 CZ VACEK Josef Generál 07:43:58.92 929.402 00:53:58.92
1184 AT ECKHARDT Markus Ecki´s 10 07:43:59.04 929.368 00:53:59.04
1185 CZ BECHYNĚ Radek Kras 07:44:00.63 928.912 00:54:00.63
1186 DE SCHWARM Claudia Rainer 07:44:01.52 928.657 00:54:01.52
1187 AT RÖTZER Franz Top 7 07:44:01.53 928.654 00:54:01.53
1188 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 326 07:44:02.39 928.408 00:54:02.39
1189 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Anet 07:44:02.45 928.391 00:54:02.45
1190 DE GOETZ Guenter "A" Bacca 07:44:02.98 928.239 00:54:02.98
1191 CZ VACEK Josef Kuba 07:44:04.13 927.910 00:54:04.13
1192 HU GÁBOR Takács TG 583 07:44:04.76 927.730 00:54:04.76
1193 CZ EM-EKO.CZ Mańa 07:44:05.34 927.564 00:54:05.34
1194 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 04 07:44:06.57 927.212 00:54:06.57
1195 DE ZG HELIOS A Zepher 07:44:06.94 927.107 00:54:06.94
1196 AT GRATZER Marco "A" Gaspar 07:44:07.05 927.075 00:54:07.05
1197 AT WIEFLER Alois Helmut 07:44:07.54 926.935 00:54:07.54
1198 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 06 07:44:07.81 926.858 00:54:07.81
1199 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 056 07:44:08.07 926.784 00:54:08.07
1200 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-392 07:44:08.39 926.693 00:54:08.39
1201 CZ REIN Jan "A" Nela 07:44:08.60 926.633 00:54:08.60
1202 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Iro 07:44:09.22 926.456 00:54:09.22
1203 DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Jacky 07:44:09.85 926.277 00:54:09.85
1204 AT STRAIF Walter Wendy 07:44:10.25 926.163 00:54:10.25
1205 CZ HLAVINKA Josef Paolo 07:44:10.50 926.091 00:54:10.50
1206 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 07 07:44:10.71 926.032 00:54:10.71
1207 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek S 1 07:44:11.02 925.943 00:54:11.02
1208 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Kim 07:44:11.42 925.829 00:54:11.42
1209 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 376 07:44:11.62 925.772 00:54:11.62
1210 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "B" Klaus 1 07:44:11.79 925.724 00:54:11.79
1211 DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Tomke 07:44:12.08 925.641 00:54:12.08
1212 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "A" Tecqua 01 07:44:13.07 925.360 00:54:13.07
1213 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Lexi 07:44:14.62 924.919 00:54:14.62
1214 CZ REIN Jan "A" Kali 07:44:14.67 924.905 00:54:14.67
1215 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 07 07:44:16.92 924.266 00:54:16.92
1216 AT RÖTZER Franz Top 02 07:44:17.14 924.203 00:54:17.14
1217 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 03 07:44:18.06 923.942 00:54:18.06
1218 SK VALÁPKA - POKOPEC Team Johny 07:44:18.43 923.838 00:54:18.43
1219 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Gaby 07:44:18.64 923.778 00:54:18.64
1220 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Jamie 07:44:18.96 923.687 00:54:18.96
1221 CZ KUDELA Jaromír Ing. Petra 07:44:18.99 923.679 00:54:18.99
1222 CH WIRZ Team Quintana 07:44:19.46 923.546 00:54:19.46
1223 AT NÖRES Kurt Trixi 07:44:21.29 923.027 00:54:21.29
1224 CZ ATH Květná Abonent 11 07:44:21.34 923.013 00:54:21.34
1225 DE SG STEFFL SGS 10 07:44:21.45 922.982 00:54:21.45
1226 CZ ŠABATA Jan J.Š. 03 07:44:21.83 922.875 00:54:21.83
1226 CZ HEILMEIER Josef Piškot 07:44:21.83 922.875 00:54:21.83
1228 DE GOETZ Guenter "B" Bart 07:44:22.02 922.821 00:54:22.02
1229 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp WB 05 07:44:22.42 922.708 00:54:22.42
1230 PL MICHALAK Bogdan Kowal 34 07:44:22.83 922.592 00:54:22.83
1231 CZ PŘÍVARA Vladimír Maxi 07:44:24.18 922.210 00:54:24.18
1232 CZ REIN Jan "A" Luky 07:44:24.45 922.134 00:54:24.45
1233 PL SZYMAŃSKI Zbigniew * SZ 90 07:44:25.04 921.967 00:54:25.04
1234 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Curacao 07:44:27.81 921.186 00:54:27.81
1235 PT PEDRO PORTO Project X Porto 07:44:28.08 921.110 00:54:28.08
1236 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "B" Minnesota 07:44:29.21 920.791 00:54:29.21
1237 CZ SVOBODA Jiří "B" Lenka 1 07:44:29.77 920.634 00:54:29.77
1238 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 01 07:44:30.97 920.296 00:54:30.97
1239 CZ MAČALA Zdeněk Blesk 07:44:31.34 920.192 00:54:31.34
1240 CZ KONOPÍK Jiří Simka 07:44:32.54 919.854 00:54:32.54
1241 DE TEAM TEISTUNGEN Temper 07:44:32.82 919.776 00:54:32.82
1242 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 11 07:44:33.13 919.688 00:54:33.13
1243 AT NÖRES Kurt Noma 07:44:35.65 918.981 00:54:35.65
1244 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp WB 01 07:44:36.62 918.709 00:54:36.62
1245 CZ ATH Květná Abonent 16 07:44:37.12 918.569 00:54:37.12
1246 DE GOETZ Guenter "A" Benno 07:44:38.22 918.261 00:54:38.22
1247 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "B" Vermont 07:44:38.94 918.059 00:54:38.94
1248 PL BRASZKO Adam i Helena Kita 07:44:40.91 917.508 00:54:40.91
1249 PL PACEK Wojciech WP 4 07:44:41.12 917.449 00:54:41.12
1250