Dolet živě 16:42

       
    Jméno chovatele Jméno holuba Kód čipu Přílet
1 PL KWAŚNICKI Tomasz Triumf 4F0A5600 08:03:42.01
2 PL JANIA-LACH TEAM New Stros 4F1425FF 08:03:44.72
3 PL JANIA-LACH TEAM Ipac 4F0A57E2 08:03:46.07
4 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Primus 4F162264 08:03:46.77
5 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Levi 4F142595 08:03:49.01
6 PL KOZLENIA Artur Amber 4F1623FC 08:03:49.46
7 DE FAMILIE SOELLNER FS 04 4F123ABD 08:03:49.64
8 AT HEILAND Helmut Krispin 4F0A56B3 08:03:49.91
9 CZ PLÁNOČKA Jan Ing. Tereza 4F0A57F7 08:03:50.25
10 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Jennifer Aniston 4F162374 08:03:50.88
11 CZ KOBYLNICE TEAM Renata 4F1AEAFD 08:03:52.05
12 CZ KUČERA Lukáš Hedvika 4F142499 08:03:52.40
13 DE HIENZSCH Frank F.H. 2 4F0A57BC 08:03:52.82
14 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "C" SP 839 4F14271B 08:03:53.59
15 CZ KOLÁŘ Martin Jojo 4F14244E 08:03:55.72
16 CZ BECHYNĚ Radek Andy 4F149712 08:03:56.46
17 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Kate Winslet 4F14970B 08:03:58.94
18 DE TRUSHEIM Holger Bird 2001 4F0A575D 08:03:59.48
19 CZ GRUBER Simon "B" George 4F142709 08:03:59.97
20 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Koda 4F142777 08:04:00.07
21 CZ KRUTIL Karel + Michal Krásná Dovolená 4F0A5609 08:04:00.56
22 CH DERBY TEAM PILATUS Perle 22 4F0A5698 08:04:00.92
23 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Merope 778 4F1623CA 08:04:01.91
24 DE TEAM PFOH + HENRICH + BUCKLE Joster 4F142442 08:04:03.08
25 AT HEILAND Helmut Otto 4F1E536F 08:04:03.70
26 NO HELGESEN Bjorn Ove Het Dream 4F0A5746 08:04:17.83
27 AT LEICHTFRIED Karin Mixnitzblitz 6 4F0A5624 08:04:21.83
28 CZ CHARYPAR Vojtěch Charyš 4 4F123AE3 08:04:24.34
29 DE TEAM Tanja & Maya & Mica "C" Miffie 4F142420 08:04:27.02
30 DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Gaston 802 4F142542 08:04:47.09
31 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Vanilla 4F1E5188 08:08:15.64
32 SK BINDAS Štefan ŠB 3 4F1E5E8E 08:08:17.29
33 CZ KOMA Daniel Dan 2 4F123D57 08:08:19.28
34 DE ANTONOV AVIATION AN 225 4F162369 08:09:18.18
35 CZ GRUBER Simon "A" Baylie 4F123A7E 08:09:36.62
36 PL OLR MAZURY Wesley 4F123A4E 08:09:51.50
37 PL DZIALAK E.& J. Kendi 4F142544 08:10:34.17
38 CZ BUREŠ TEAM Agni 4F1A9398 08:10:35.50
39 CZ KUČERA Lukáš Ruda 4F14974B 08:10:42.28
40 SK CISÁRIK Rudolf Maťo 4F16228E 08:10:46.13
41 DE TREPTE Arndt & Marcus Henk 4F0A57C1 08:13:55.27
42 CZ NERS Jaroslav Marcela 4F1620CD 08:15:10.05
43 BE COPPENS Peter PC 511 4F0A561C 08:15:19.48
44 DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Gatsby 845 4F161CA5 08:18:15.08
45 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 266 4F16232D 08:18:23.02
46 AT GASSER Reinhard Goldy 4F0A54EA 08:18:23.61
47 CZ ACADEMY LOFT "A" Tusi 61 4F1494E8 08:18:24.16
48 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Ivan Miroslav CE 2 4F1620E5 08:18:24.42
49 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Krhanice 4F0A56A0 08:18:24.52
50 DE SG STEFFL "A" Senna 4F0A5789 08:18:24.96
51 AT RÖTZER Franz Top 4 4F0A564B 08:18:25.42
52 SK EVIN Peter + Noemi Noe 716 4F0A57DC 08:18:26.36
53 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 977 4F14972C 08:18:27.44
54 CZ DAVID Petr Raška 4F0A57FF 08:18:27.69
55 CZ HOUŠKA David Asan 4F161DDA 08:18:28.07
56 DE SCHÖN Friedrich Fritz 12 4F1E5028 08:18:28.89
57 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "C" SP 878 4F0A562B 08:18:29.27
58 CZ ACADEMY LOFT "A" Juko 01 4F123979 08:18:29.49
59 DE FAMILIE SOELLNER FS 29 4F0A54D9 08:18:29.84
60 AT HÖLD Erich Susanne 4F0A5658 08:18:30.10
61 CZ GORČÍK + MACHALA Team Moni 4F123907 08:18:32.75
62 PL MAZIARZ RACING TEAM Bruto 4F161D1A 08:18:33.92
63 DE ZG HELIOS I. Os 133 4F149611 08:18:35.17
64 CZ KONOPÍK Jiří Jirka 4F14967D 08:18:35.49
65 DE SKOPLJAK Denis Klaus 4F0A576F 08:18:35.81
66 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Nemo 4F123928 08:18:36.61
67 CZ ACADEMY LOFT "B" Taba 02 4F0A54D6 08:18:37.48
68 DE TEAM ALNA Loveless 4F16227A 08:18:37.68
69 DE SCHÖN Friedrich Fritz 10 4F1425CF 08:18:38.36
70 CZ KOLÁŘ Martin Singha 4F1425A5 08:18:39.44
71 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Merope 765 4F14247E 08:18:40.95
72 CZ LAŇKA Alfons Ing. David 4F1623F0 08:18:42.71
73 DE SG STEFFL "B" Agatha Christie 4F0A57A5 08:18:45.26
74 SK ŠTEFÁNIK Team Jodo 4F1E513C 08:18:45.40
75 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Valentino 4F13C697 08:18:45.76
76 CZ KOCIÁN Milan Pat 4F142477 08:18:46.64
77 SK DUCHOVIČ Jozef Apolon 4F161CB4 08:18:47.49
78 SK DUCHOVIČ Jozef Athos 4F123BE5 08:18:47.51
79 DE SIEBERT DIETER + CHEN YUE Talent 2343 4F161DDC 08:18:48.03
80 CZ KLEMENS Karel ml. Stela 4F123AB0 08:18:48.88
81 DE SÄCHSISCHE SCHWEIZ Trepte-Hörnig-Fischer Sabine 4F1623A6 08:18:49.56
82 CH TEAM FROHMATTA Dragi 2 4F14973A 08:18:50.06
83 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Versailles 4F142769 08:18:50.69
84 SK LABON Matúš & Jakub MLJ 6 4F14258F 08:18:51.94
85 CZ ACADEMY LOFT "C" Diawo 72 4F0A57E7 08:19:00.81
86 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Olymp 21 4F13C670 08:19:09.05
87 CZ VLČEK Jiří Meiga 4F0A56E8 08:19:09.83
88 PL SZYMAŃSKI Zbigniew ZS 97 4F0A578C 08:19:11.70
89 CZ KRET Jiří Beta 4F142761 08:19:12.20
90 PL KOZLENIA Artur Adios 4F16223E 08:19:12.81
91 DE TEAM Tanja & Maya & Mica "B" Magic 4F142417 08:19:13.23
92 CZ ACADEMY LOFT "D" Sivia 03 4F0A5782 08:19:14.24
93 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "A" No-Name 4F1424A7 08:19:32.97
94 SK LAŠ Vladimír Las 504 4F149751 08:19:46.16
95 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Gloria 4F0A560F 08:20:30.64
96 CZ KLEMENSOVÁ Sára Cervenak 4F0A5687 08:20:42.94
97 DE SKOPLJAK Denis Denis 4F1424B9 08:21:26.25
98 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Peťula 4F1497AE 08:22:21.74
99 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Merope 830 4F0A571B 08:22:29.25
100 CZ HERYNEK SQUADRONE Brisk Express 4F1E5EA4 08:22:31.28
101 AT LEICHTFRIED Karin Mixnitzblitz 2 4F1623A3 08:22:31.52
102 CH ANDERHUB Oskar Brünn 4F1AF65C 08:22:31.80
103 CZ HLAVINKA & CHUDOBA Team Karmen 4F161C01 08:22:35.28
104 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Hanička 4F142479 08:22:35.48
105 DE HIENZSCH Frank F.H. 1 4F0A57BB 08:22:35.71
106 PL GRODNY Andrzej "B" AA 33 4F142434 08:22:36.04
107 CZ HORNÍČEK TEAM Talent 13 4F142405 08:22:36.38
108 DE TEAM ALNA Pure-Quatro 4F149798 08:22:36.75
109 CZ HANZEL Tomáš H 737 4F1E50B1 08:22:37.31
110 DE JOEKEL SKYLIGHTS - Lang Merope 792 4F1620D1 08:22:37.53
111 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Stáňa 4F149603 08:22:38.16
112 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "B" SP 997 4F0A57A7 08:22:38.33
113 SK ČAMPIŠ Milan JL 38 4F1E50A5 08:22:38.54
114 PL PALENTKA-KUBIAK Team M 92 4F14272E 08:22:38.85
115 DE TEAM PFOH + HENRICH + BUCKLE Budweiser 4F1497D0 08:22:39.18
116 CZ SKRBEK Marek Erico 4F0A56B1 08:22:39.51
117 DE SG STEFFL "B" Stephen King 4F0A5688 08:22:39.97
118 AT HALATSCHEK Dietmar Susi 4F0A5617 08:22:40.76
119 CZ NESÉT Bohumil Arma 4F142437 08:22:42.14
120 DE TREPTE Arndt & Marcus Caroline 4F142429 08:22:42.35
121 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Ivana 4F1E515A 08:22:42.73
122 CZ NESÉT Bohumil Cora 4F0A566C 08:22:42.93
123 PL SZYMAŃSKI Zbigniew ZS 76 4F123D3D 08:22:43.31
124 CZ ATH KVĚTNÁ Pirát 2 4F0A56F8 08:22:43.59
125 SK DUBAJ Marián MVDr. Ema 4F123961 08:22:45.16
126 NO HELGESEN Bjorn Ove Hurricane´s 232 4F149620 08:22:46.11
127 DE TEAM PFOH + HENRICH + BUCKLE Bärwurz 4F142758 08:22:47.30
128 DE ANTONOV AVIATION AN 124 4F142589 08:22:47.47
129 AT WIEFLER Alois Wolfgang 4F0A57A6 08:22:47.81
130 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 338 4F1E504A 08:22:49.07
131 AT GRATZER Werner Attilus 4F0A561D 08:22:49.62
132 AT HALATSCHEK Dietmar Nadine 4F1623B5 08:22:50.38
133 CZ KONOPÍK Jiří Zuzka 4F14275A 08:22:51.10
134 SK PP + LL TEAM Pex Pri 4F1425BC 08:22:51.44
135 SK EVIN Peter + Noemi Nica 726 4F123DA2 08:22:51.54
136 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 5 4F0A5792 08:22:51.82
137 CZ VYBÍRAL & KONEČNÝ Team PV 5 4F1425C1 08:22:56.84
138 CZ MAKANAKI Team Betlem 4F1E5A3C 08:22:57.37
139 DE BELOW Harald Four Thirtysix 4F0A5613 08:22:57.73
140 CZ OLD STERNBERK TEAM "B" Verdi 1 4F14258B 08:22:59.35
141 DE TEAM BRANDT & WICHERT Brandt Bingo 4F0A56B2 08:22:59.77
142 CZ HORNÍČEK TEAM Talent 09 4F0A5790 08:23:00.15
143 DE HOOP Michael Griet 4F0A5760 08:23:00.49
144 DE SKOPLJAK Denis Uma 4F162398 08:23:00.74
145 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "C" SP 841 4F0A5769 08:23:01.41
146 PL PACEK Wojciech WP 59 4F0A57C8 08:23:01.66
147 SK TEAM BCHB BCHB 640 4F1E5051 08:23:02.05
148 CZ VLČEK Jiří Peggy 4F0A5786 08:23:02.91
149 NO HELGESEN Bjorn Ove Limit Channel 4F13C66C 08:23:03.32
150 PL OLR MAZURY Wapiti 4F0A54F2 08:23:03.99
151 AT BLIEGE Felix Fritz 4F162261 08:23:04.31
152 AT WALDER Florian Anne 4F123DA7 08:23:04.78
153 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "B" SP 837 4F1E51B4 08:23:06.03
154 CZ CHARYPAR Vojtěch Charyš 5 4F1623D7 08:23:06.82
155 AT LINDTNER Harald Talentina 4F0A57E5 08:23:07.01
156 CZ BRULÍK Josef Mia 4F0A5666 08:23:07.62
157 CZ KOBYLNICE TEAM Jutta 4F0A54ED 08:23:08.58
158 DE JOEKEL SKYLIGHTS - Lang Stephan 248 4F0A57CF 08:23:09.14
159 DE SG STEFFL "B" Tommy Jand 4F162317 08:23:09.30
160 CZ VÍTEK Jan Viky 4F0A5762 08:23:09.65
161 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "B" Andrej 4F0A5702 08:23:09.83
162 CZ ACADEMY LOFT "C" Sigania 82 4F14243F 08:23:10.46
163 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Al Pacino 4F0A57FC 08:23:14.01
164 PL SROKA-KUSION-KAWA Team Renata 4F0A5739 08:23:16.28
165 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "B" Wolker 4F14259A 08:23:16.77
166 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Morgan Freeman 4F1E51CC 08:23:17.30
167 PL MAZIARZ RACING TEAM Brian 4F142706 08:23:19.24
168 AT RÖTZER Franz Top 2 4F1E5173 08:23:22.33
169 DE HOOP Michael Mateusz 4F1424C0 08:23:23.37
170 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Galactic Power 4F1424D4 08:23:23.92
171 DE BELOW Harald Four Thirtyfour 4F0A5683 08:23:26.77
172 CZ LAMÁČEK David La Denver 4F1425DB 08:23:34.18
173 CZ CHMELAŘ - JURÁSEK Team "B" Aerials 4F14240A 08:23:38.54
174 CZ KUČERA Lukáš Míša 4F123D1E 08:23:48.32
175 CH DERBY TEAM PILATUS Perle 27 4F1E50D0 08:23:51.22
176 CZ ACADEMY LOFT "B" Jibar 31 4F1E53B3 08:23:59.22
177 SK FAMILY PINČÁK Brenda 4F1424C9 08:25:05.69
178 PL OLR MAZURY Warrior 4F142705 08:28:00.16
179 SK TEAM BAŠISTA HRICIK LUTERÁN Marko 4F142778 08:28:04.25
180 CZ GRUBER Simon "A" Eliot 4F1A9326 08:29:25.69
181 CH DERBY TEAM PILATUS Superman 4F0A5753 08:29:27.99
182 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Laral 4F1622A8 08:29:29.25
183 SK DUBAJ Marián MVDr. Diana 4F123D9E 08:29:34.38
184 PL TEAM MAZOWSZE JMD 626 4F14242D 08:29:34.82
185 DE TEAM "DIE ROTHALBOMBER" Blue Wonder 4F1425F8 08:29:38.10
186 DE ZG HELIOS II. Heli 065 4F14972D 08:29:41.72
187 CZ HORNÍČEK TEAM Talent 06 4F1E5121 08:29:43.88
188 CZ TALLA František Marshall 4F13C625 08:29:44.18
189 CZ TEAM ZEMAN + KAŠUBA ZK 3 4F161D60 08:29:45.28
190 CZ LAMÁČEK David La Tokio 4F0A578D 08:29:46.08
191 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 803 4F0A569E 08:29:50.16
192 PL WRÓBEL Michal & Patryk Talent 9237 4F1E5E77 08:29:54.72
193 CZ ADAMÍK Zdeněk Ostříž 4F1497F1 08:30:00.23
194 CZ KREJZEK Rostislav Beretta 4F162302 08:30:01.13
195 SK PP + LL TEAM Tas Pri 4F142750 08:30:04.21
196 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 805 4F1425B8 08:30:05.12
197 AT GASSER Reinhard Gigi 4F162306 08:30:05.49
198 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Naomi 4F0A561A 08:30:05.92
199 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Cher 4F1620EE 08:30:06.37
200 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Jorg G.1 4F1425EF 08:30:07.42
201 DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Holger 4F0A54CA 08:30:07.82
202 DE BEHLKE Andreas AB 05 4F161DB0 08:30:08.19
203 CZ BECHA Lubomír + Jan Diego 4F142555 08:30:08.79
204 PL MAZIARZ RACING TEAM Puma 4F0A565C 08:30:09.16
205 CZ ACADEMY LOFT "C" Sivia 13 4F16220A 08:30:09.80
206 PL MAZIARZ RACING TEAM Ksena 4F123DB6 08:30:11.35
207 CZ KOLÁŘ Martin Tejde 4F1497A0 08:30:13.73
208 CZ KLEMENSOVÁ Sára Blue 4F0A5608 08:30:24.29
209 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Bibi 4F162385 08:30:27.80
210 AT GRATZER Marco Leutnant Gustl 4F0A54F4 08:30:34.14
211 SK DUCHOVIČ Jozef Kira 4F1E515F 08:30:41.08
212 CZ HUCL Václav Vojta 4F1425BA 08:30:44.46
213 SK NOVÁK Pavel Stanka 4F14974C 08:31:02.14
214 CZ B & B TEAM Ren 4F1425B4 08:31:08.29
215 CZ SKRBEK Marek Kid-Rudy 2 4F1623CD 08:31:57.09
216 CZ GRUBER Marek Ivoš 4F1494D2 08:34:32.24
217 PL SROKA-KUSION-KAWA Team Bod 4F0A579D 08:34:38.37
218 DE TEAM GOCH Kees 69 4F142462 08:34:38.70
219 PL PALENTKA-KUBIAK Team W 06 4F1E66CA 08:34:39.14
220 BE COPPENS Peter PC 506 4F0A5772 08:34:43.12
221 CZ ACADEMY LOFT "C" Dolia 42 4F0A569D 08:34:43.37
222 AT WALDER Florian Little Nala 4F123D63 08:34:43.72
223 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Natalie Portman 4F0A5693 08:34:45.49
224 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "B" Hanka 4F0A5649 08:34:45.98
225 SK TEAM BCHB BCHB 249 4F1424FE 08:35:03.36
226 PL KOZLENIA Artur Alamo 4F16229C 08:35:04.16
227 CZ HERYNEK SQUADRONE Bond Girl 4F1E518A 08:35:19.25
228 PT PEDRO PORTO Pacheco 4F142423 08:35:50.80
229 DE C.SCHWARM + M.WIESNET Kincsem 4F1AF1E9 08:36:03.13
230 SK NOVÁK Pavel Tima 4F1424BE 08:38:25.81
231 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "B" Dan 4F1425EC 08:38:45.50
232 CZ VÍTEK Jan Gabi 4F14275E 08:38:48.05
233 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Sara 4F0A57EB 08:39:32.53
234 CZ KOLÁŘ Martin Siut 4F13C7F2 08:40:02.02
235 AT GASSER Reinhard Galaxy 4F0A571C 08:40:12.75
236 DE ZG HELIOS I. Os 434 4F0A570B 08:40:14.93
237 CZ ACADEMY LOFT "A" 99 Brave King 11 4F1623FE 08:40:17.07
238 DE SG STEFFL "A" James Hunt 4F0A56A3 08:40:19.11
239 DE ZG HELIOS I. Os 128 4F13C6DE 08:40:20.59
240 PL MICHALAK Bogdan Pola 4F0A578F 08:40:21.86
241 CZ JURÁSEK-ŠKRABAL Team Marek 4F194FFD 08:40:27.05
242 CZ KONOPÍK Jiří Stana 4F142586 08:40:27.43
243 DE C.SCHWARM + M.WIESNET Nereide 4F162362 08:40:27.63
244 DE FAMILIE SOELLNER FS 80 4F123BF4 08:40:27.88
245 DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Galaxy 4F1E5EBE 08:40:28.15
246 CZ GRUBER Simon "A" Ivar 4F0A56BD 08:40:28.63
247 CZ LOCCO TEAM Lucas 4F0A57BE 08:40:29.38
248 CZ BECHA Lubomír + Jan Kate 4F149794 08:40:30.09
249 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Sindy 4F0A567E 08:40:30.56
250 CZ KLEMENS Karel Kafi 4F16239B 08:40:30.94
251 DE TEAM GOUDEN DUIF "C" Gambit 4F142597 08:40:31.36
252 DE SG STEFFL "B" Stephenia Meyer 4F0A5767 08:40:34.10
253 DE JAHN Torsten Eddy 4F149706 08:40:34.58
254 CZ HERYNEK SQUADRONE Caprnie 4F1E5179 08:40:35.94
255 CZ GRUBER Marek Luděk 4F123D44 08:40:36.37
256 CZ ŠABATA Jan J.Š. 4 4F0A57D5 08:40:36.57
257 DE TEAM GOCH Kees 61 4F149612 08:40:40.16
258 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Lenny 4F162378 08:40:40.99
259 PL DZIALAK E.& J. Dago 4F0A54C9 08:40:42.92
260 PL GRODNY Andrzej "A" AG 29 4F1425AD 08:40:45.03
261 DE TREPTE Arndt & Marcus Edwin 4F0A5627 08:40:45.94
262 CZ HUCL Václav Véna 4F0A5737 08:40:51.12
263 PL RAFITA TEAM Tarasiuk Fendi 4F0A57F2 08:40:51.81
264 SK ČÁNI Ĺ + M Mária 4F1E5128 08:40:55.32
265 CZ ŠIK Jaroslav Čam 1 4F1425D2 08:41:01.75
266 DE BELOW Harald Four Fiftytwo 4F195BF0 08:41:05.42
267 DE HOOP Michael Eugen 4F1E5958 08:41:07.12
268 CZ TRUKSA Vítězslav Renata 4F1496BF 08:41:09.63
269 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 7 4F0A56A7 08:41:14.54
270 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Kalna 4F1E50C3 08:41:15.96
271 CZ HERYNEK SQUADRONE Čejen 4F0A5725 08:41:16.01
272 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Hevlin 4F1425E8 08:41:17.17
273 AT WALDER Florian Space Boy 4F162370 08:41:17.57
274 CZ PLÁNOČKA Jan Ing. Renata 4F16224A 08:41:20.08
275 CZ LAŇKA Alfons Ing. Petra 4F142728 08:41:24.65
276 CZ BRULÍK Josef Lili 4F1E50B7 08:41:26.65
277 SK LABON Matúš & Jakub MLJ 8 4F0A56BB 08:41:27.50
278 CZ HAŠŠO Slavomír Benda 2 4F1AF023 08:41:28.05
279 CZ BECHYNĚ Radek Káča 4F123912 08:41:28.96
280 DE SKOPLJAK Denis Sabine 4F0A5723 08:41:30.60
281 CZ ACADEMY LOFT "C" Cobutana 02 4F0A57EE 08:41:35.78
282 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "B" Milan 4F0A57E0 08:41:36.44
283 AT EPPENSTEINER Josef Domina 4F0A5641 08:41:36.98
284 CZ GRUBER Lubomír Zdenička 4F0A57F4 08:41:37.92
285 BG KERCHEV & MATOUŠEK Mon Amour 4F1425AF 08:41:40.53
286 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "C" Don 4F1424D8 08:41:42.11
287 CZ KOBYLNICE TEAM Anet 4F1425E7 08:41:43.14
288 CZ NVÚ Nápravný výchovný ústav Dement 4F0A5629 08:41:46.47
289 CZ MAKANAKI Team Lluc 4F1425B0 08:41:52.55
290 DE TEAM GOCH Kees 71 4F0A57F1 08:42:17.12
291 AT WIEFLER Alois Gypsy One 4F0A54D0 08:42:21.93
292 CZ ACADEMY LOFT "D" Turbo 23 4F0A5791 08:42:22.69
293 PL MAZIARZ RACING TEAM Axel 4F123986 08:42:25.27
294 CZ KOLÁŘ Martin Ginantos 4F0A5652 08:42:32.74
295 BG KERCHEV & MATOUŠEK Kai 4F1425BB 08:43:20.90
296 CZ SUCHOMEL Libor S 2 4F0A54CC 08:43:21.27
297 CZ SATORA Miroslav Turbo 4F1496A6 08:43:24.12
298 CH TEAM WIRZ Showman 4F1424EC 08:43:24.53
299 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Osmička 4F0A57C9 08:43:38.78
300 DE TEAM GERMANY Werner A. Waldow + Silvia Thiel Talent Quatro 256 4F1AEDAA 08:43:41.89
301 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Broeckx 1 4F0A577C 08:43:44.29
302 CZ GRUBER Lubomír Adélka 4F0A5685 08:43:45.92
303 DE BELOW Harald Four Five Four 4F1496A5 08:44:02.05
304 CZ ADAMÍK Zdeněk Krkavec 4F1424DF 08:44:02.94
305 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Ivan Miroslav CE 6 4F0A561E 08:44:04.15
306 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Jorg 4 4F1AEA04 08:44:05.65
307 AT HÖLD Erich Philipp 4F0A57AA 08:44:09.20
308 CZ HLAVINKA & CHUDOBA Team Špiček 4F14270B 08:44:10.11
309 CZ DAVID Petr Max 4F1497A5 08:44:11.47
310 SK BINDAS Štefan ŠB 2 4F1497A1 08:44:17.87
311 PL SROKA-KUSION-KAWA Team Kamila 4F1496AE 08:44:18.53
312 DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Galistic 4F142465 08:44:22.01
313 DE TREPTE Arndt & Marcus Lore 4F1623DE 08:44:22.80
314 CZ ACADEMY LOFT "A" Jibar 11 4F1623AC 08:44:26.86
315 CZ GALSCHNEIDER Peter Agis 4F1620E1 08:44:28.64
316 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Kid-Jelle 1 4F16236F 08:45:43.33
317 CZ BOUCHAL Martin Vydařený 4F1620DC 08:46:09.20
318 CZ ŠTACH Vladimír Samuelka 4F1424F0 08:46:43.89
319 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Hajnice 4F14243E 08:47:15.63
320 CZ CHMELAŘ - JURÁSEK Team "B" Toxicity 4F1E5332 08:47:17.56
321 CZ KUČERA Lukáš Katrin 4F1E5E56 08:47:18.44
322 CZ ACADEMY LOFT "D" Tatra 53 4F0A54CD 08:47:29.48
323 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Ivan Miroslav CE 1 4F1623C0 08:47:35.85
324 PT PEDRO PORTO Painter 4F14246B 08:47:47.16
325 DE TREPTE Arndt & Marcus Henku 4F0A57A3 08:47:58.35
326 DE SKOPLJAK Denis Ole 4F149753 08:48:11.51
327 NO HELGESEN Bjorn Ove Ace´s 4F161DB4 08:48:16.25
328 PL GRODNY Andrzej "A" AG 30 4F1497D6 08:50:06.91
329 CZ VOZÁBAL & ZIMA Team Mája 4F1497BD 08:50:12.22
330 SK ČAMPIŠ Milan RC 35 4F123D2C 08:50:28.49
331 AT GRATZER Marco Mark Aurel 4F16231F 08:51:52.01
332 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "B" Bon Jovi 4F0A56A2 08:51:54.20
333 CZ B & B TEAM Erik 4F1622FF 08:53:12.97
334 DE ZG HELIOS I. Os 141 4F0A5731 08:53:15.89
335 AT VOLLNHOFER Dominik Hochegg 1 4F162273 08:53:35.42
336 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 900 4F1623C5 08:54:35.05
337 CZ NVÚ Nápravný výchovný ústav Kripl 4F1497B6 08:54:40.86
338 CZ KHL Kamenář Orion 4F13C614 08:54:50.80
339 DE TEAM GOUDEN DUIF "C" Gameel 4F16223C 08:54:51.06
340 CZ BLAŽEK Petr Anča 4F162237 08:55:02.72
341 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Linda 4F14241B 08:55:17.18
342 CZ ŠABATA Jan J.Š. 5 4F1958CE 08:56:18.70
343 CZ KULÍK Přemysl PK 113 4F0A5711 08:56:20.44
344 PL KOZLENIA Artur Abby 4F1A93F8 08:56:23.65
345 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Kyara 4F1E5014 08:56:31.81
346 SK HALIENKA Peter Adam 4F1424F2 08:56:34.94
347 CZ KRUTIL Karel + Michal Loudavý 4F1494D3 08:58:32.55
348 AT RÖTZER Franz Top 3 4F0A54D3 08:58:34.29
349 CZ B & B TEAM Liu 4F0A5763 08:58:34.61
350 CZ ATH KVĚTNÁ Záviš 4F13C62A 08:58:35.33
351 PL MAZIARZ RACING TEAM Boss 4F0A5680 08:58:35.84
352 AT WIEFLER Alois Alpha 1 4F0A564D 08:58:56.86
353 DE C.SCHWARM + M.WIESNET Thor 2 4F142724 08:59:17.96
354 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Ivan Miroslav CE 4 4F0A5783 09:03:13.88
355 CZ ZÁHLAVOVI Lukáš a Martina Hoppity 4F0A5651 09:03:19.59
356 CZ CHMELAŘ - JURÁSEK Team "A" Coligar 4F14258E 09:04:08.50
357 CZ BUREŠ TEAM Frankovka 4F149718 09:04:18.11
358 SK ŠTEFÁNIK Team Collina 4F162257 09:04:20.96
359 CZ PŘÍKAZSKÝ Jan Honza 6 4F1620DE 09:04:54.57
360 PL JANIA-LACH TEAM Janos 4F142430 09:05:23.11
361 CZ NVÚ Nápravný výchovný ústav Trotl 4F14244D 09:05:27.70
362 DE FAMILIE SOELLNER FS 16 4F16237D 09:05:28.63
363 CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Bobík 4F161C34 09:05:37.74
364 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Kladruby 4F142482 09:05:42.06
365 CZ ATH KVĚTNÁ Naděje 4F0A5610 09:05:48.30
366 CZ KUČERA Lukáš Lada 4F142456 09:05:49.42
367 DE SÄCHSISCHE SCHWEIZ Trepte-Hörnig-Fischer Marcus 4F14277F 09:05:49.85
368 SK HROZEN Peter Petra 4F142469 09:05:50.21
369 CZ GERSPITZER & ČULEŇ Team Bonus 4F1425E4 09:05:50.80
370 DE SÄCHSISCHE SCHWEIZ Trepte-Hörnig-Fischer Rainer 4F1622BD 09:05:51.16
371 SK CISÁRIK Rudolf Danka 4F123A12 09:05:51.68
372 DE SÄCHSISCHE SCHWEIZ Trepte-Hörnig-Fischer Goodhantje 4F14258A 09:05:52.32
373 DE SÄCHSISCHE SCHWEIZ Trepte-Hörnig-Fischer Anna 4F14968A 09:05:52.60
374 DE TREPTE Arndt & Marcus Lasti 4F0A56B6 09:05:52.69
375 SK PP + LL TEAM Pri Ben 4F1424DA 09:05:54.25
376 DE JOEKEL SKYLIGHTS - Lang Merope 812 4F0A56F0 09:05:54.34
377 CZ DUDA Přemysl Balu 4F162348 09:05:54.90
378 AT HÖLD Erich Elias 4F0A57F5 09:05:55.24
379 DE ANTONOV AVIATION AN 24 4F149652 09:05:55.61
380 CZ LOCCO TEAM Kleopatra 4F14241A 09:05:56.98
381 AT HÖLD Erich Kristin 4F0A56A1 09:05:58.74
382 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Hlizov 4F13C7E8 09:06:02.56
383 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 987 4F123A3A 09:06:05.69
384 CZ GRUBER Marek Hvězda 4F1424CF 09:06:06.87
385 DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Garnet 4F1623AA 09:06:11.46
386 CZ VYBÍRAL & KONEČNÝ Team PK 30 4F123AA6 09:06:37.14
387 CZ BOUCHAL Martin Vyjímečný 4F0A57C3 09:06:46.19
388 CZ VLČEK Jiří Damaris 4F0A5717 09:06:48.62
389 CZ CHMELAŘ - JURÁSEK Team "A" Glider 4F0A577D 09:07:11.18
390 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "A" Aldeguer 4F142770 09:07:15.28
391 CZ KOBYLNICE TEAM Jakub 4F1E5081 09:07:15.62
392 SK DUBAJ Marián MVDr. Matúš 4F1E7A62 09:07:17.47
393 CZ GRUBER Simon "A" Gladiátor 4F1E51CD 09:07:20.42
394 CZ BECHA Lubomír + Jan Beny 4F1622BE 09:07:20.98
395 PL SZYMAŃSKI Zbigniew ZS 62 4F0A574E 09:07:22.97
396 CZ OLD STERNBERK TEAM "B" Žlebák 4F0A54E9 09:07:23.63
397 CZ BUREŠ TEAM Hibernal 4F1E5EC7 09:07:28.66
398 CZ HANZEL Tomáš H 747 4F0A56F5 09:07:29.13
399 DE TEAM WEIS-JUNGEFLEISCH TWJ 03 4F1E51AB 09:07:40.74
400 CZ ESHEK Bohdan Bruno 4F123A63 09:08:07.02
401 AT LINDTNER Harald Skytalent 4F161C37 09:08:14.87
402 CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Salvik 4F1620ED 09:08:53.55
403 CH TEAM WIRZ Batman 4F19581C 09:08:54.11
404 DE BEHLKE Andreas AB 02 4F142707 09:10:37.53
405 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Diego 4F0A5630 09:10:39.14
406 PL SEDLACEK Josef Tonda 4F123900 09:10:42.40
407 CZ ACADEMY LOFT "D" Pumidia 43 4F1E530F 09:10:42.99
408 CZ VÍTEK Jan Maty 4F0A577E 09:10:44.19
409 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Merope 827 4F1E51F4 09:10:44.59
410 PL WRÓBEL Michal & Patryk Talent 9231 4F149731 09:10:45.93
411 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Eros 4F16238A 09:10:49.94
412 DE TRUSHEIM Holger Bird 2018 4F1424ED 09:10:55.66
413 CZ RÝDEL Jiří Ondy 4F13C626 09:10:56.52
414 DE TEAM ELBTALSPRINTER Weise & Popp El Dorado 4F0A57B7 09:11:10.04
415 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Jill 4F162386 09:12:07.86
416 CZ KRET Jiří Alfa 4F1AE93A 09:12:18.41
417 DE TEAM PFOH + HENRICH + BUCKLE Mirabelle 4F142774 09:12:21.04
418 CZ VOZÁBAL & ZIMA Team Mira 4F14960D 09:12:22.57
419 SK ŠKVARKA & KASAN Team Simona 4F1E5070 09:12:26.87
420 AT WIEFLER Alois Peter 4F14258C 09:12:28.02
421 DE C.SCHWARM + M.WIESNET Gurli 4F142713 09:12:34.33
422 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Scarlett Johansson 4F16233A 09:12:39.44
423 CZ ACADEMY LOFT "C" Dasil 42 4F0A5620 09:12:51.81
424 CZ KOBYLNICE TEAM Linda 4F1425CA 09:12:53.95
425 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Olymp 14 4F1E5EE8 09:16:22.08
426 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "C" SP 840 4F1424C7 09:16:47.97
427 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 813 4F1E5310 09:16:52.91
428 SK VOJTKO Milan Bosch 4F123A59 09:16:54.71
429 AT VOLLNHOFER Dominik Hochegg 4 4F0A54E2 09:16:56.41
430 CZ NERS Jaroslav Viktorie 4F0A5757 09:16:57.36
431 CZ KLEMENSOVÁ Sára Portia 4F2424E1 09:16:57.98
432 CZ MAKANAKI Team SaCalobra 4F1425B5 09:16:58.31
433 DE WINGS 2 WIN W2W 254 4F1497B4 09:16:58.52
434 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Jedenáctka 4F149776 09:17:07.40
435 DE BELOW Harald Four Thirtyseven 4F1496E8 09:19:45.16
436 CZ KOLÁŘ Martin Mojo 4F14969A 09:21:06.08
437 CZ SUDA Jiří Elsa 4F1425D6 09:21:07.27
438 CZ BLAŽEK Petr Max 4F1497C5 09:21:11.41
439 CZ SUCHOMEL Libor S 3 4F0A5650 09:22:24.41
440 CZ HUCL Václav Irča 4F13C69F 09:22:34.74
441 SK VOJTKO Milan Pepa 4F14966A 09:22:40.08
442 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Gaia 4F0A5601 09:24:59.98
443 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Ban 4F123AD9 09:25:43.99
444 CZ TALLA František Zuma 4F14977F 09:26:09.12
445 NO HELGESEN Bjorn Ove Torero´s Drevsjo 4F149697 09:26:59.71
446 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "B" SP 843 4F0A573C 09:27:01.30
447 CZ ŠEVČÍK Josef Dana 4F1623FB 09:27:02.30
448 CZ HANZEL Tomáš H 751 4F123AB1 09:27:14.42
449 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 257 4F162270 09:27:15.36
450 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "B" Delon 4F149684 09:27:22.20
451 CZ JURÁSEK-ŠKRABAL Team Zdeňka 4F14248B 09:27:26.87
452 DE TEAM GERMANY Werner A. Waldow + Silvia Thiel Talent Quatro 174 4F161C61 09:27:28.49
453 SK DUBAJ Marián MVDr. Viktoria 4F1424F6 09:27:30.98
454 CH TEAM FROHMATTA Bruno 4F0A5704 09:32:56.09
455 PL KOZLENIA Artur Apollo 4F1623FF 09:33:13.66
456 DE BELOW Harald Four Thirtyfive 4F195B60 09:33:15.94
457 CZ BECHYNĚ Radek Ráďa 4F123AB4 09:34:18.21
458 DE TEAM "DIE ROTHALBOMBER" Susi 4F1425B1 09:34:37.75
459 AT ALHASAN MUHI ESSA AL Kiano 2 4F1622A0 09:34:38.87
460 SK BABIC Pavol Starek 4F1425C5 09:35:20.66
461 CZ HERYNEK SQUADRONE Happy Aviator 4F1497C0 09:35:48.64
462 SK EVIN Peter + Noemi Pet 711 4F1494C5 09:35:51.91
463 SK HROZEN Peter Peťko 4F149608 09:37:04.11
464 SK ŠKVARKA & KASAN Team Veronika 4F1424DD 09:37:34.36
465 PL COBA TEAM No Marcy 4F13C6C5 09:38:08.37
466 AT HALATSCHEK Dietmar Niki 4F14276E 09:39:24.35
467 CZ ŠÁLEK Roman RS 09 4F0A565D 09:42:16.61
468 CH ANDERHUB Oskar Pilsen 4F0A56F9 09:43:49.59
469 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "B" SP 820 4F0A576C 09:43:51.07
470 CZ MATYÁŠ Martin Mateska 4F161D0D 09:44:12.90
471 CZ ACADEMY LOFT "A" Sivia 21 4F1E5F26 09:45:14.82
472 DE SG STEFFL "B" Rosamunde Pilcher 4F162392 09:47:43.03
473 CZ PLÁNOČKA Jan Ing. Alena 4F16225F 09:47:45.66
474 DE TEAM SPREEWALD Motschko Alexander Dark Spreewald 4F0A579F 09:48:00.15
475 AT HEILAND Helmut Klara 4F24271B 09:48:03.99
476 SK FAMILY PINČÁK Sweet Home 4F0A5716 09:48:14.75
477 DE BELOW Harald Four Seventyone 4F0A5788 09:48:36.72
478 CZ HAŠŠO Slavomír Slavo 2 4F1494EE 09:49:19.54
479 CZ KONEČNÝ Vlastimil Jitula 4F0A5682 09:49:27.29
480 CZ MAYER Antonín Tonday 4F1E5E5C 09:50:41.40
481 DE JOEKEL SKYLIGHTS - Lang Stephan 250 4F0A5749 09:51:38.74
482 CZ ATH KVĚTNÁ Šance 4F161D83 09:52:08.37
483 CZ ŠIK Jaroslav Radim 4F142453 09:52:08.92
484 DE TEAM PFOH + HENRICH + BUCKLE Jägermeister 4F1425A0 09:52:10.72
485 PL GRODNY Andrzej "A" AG 31 4F16223A 09:52:25.23
486 CZ KOBYLNICE TEAM Anče 4F1424B5 09:52:26.72
487 DE JAHN Torsten Lena 4F0A54DB 09:54:13.67
488 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 804 4F1622AA 09:54:23.39
489 AT HALATSCHEK Dietmar Cornelia 4F1AEA3C 09:54:57.95
490 CZ TALLA František Rubble 4F123920 09:55:03.08
491 DE BELOW Harald Four Thirtyeight 4F0A57F0 09:57:24.91
492 DE MEISSNERLANDDERBY MLD 94 4F1E5EB7 09:58:11.17
493 PL COBA TEAM Albert 4F0A5742 09:58:17.64
494 CZ VYBÍRAL & KONEČNÝ Team PK 01 4F1239BD 09:58:50.23
495 PL WRÓBEL Michal & Patryk Talent 9303 4F14254A 09:58:54.48
496 SK DREXLEROVÁ Helena Paloma 4F161C66 09:59:30.43
497 CZ ATH KVĚTNÁ Hraběnka 4F13C607 09:59:31.56
498 CZ ACADEMY LOFT "D" 99 Bravening 83 4F162303 10:00:44.66
499 PL PALENTKA-KUBIAK Team J 06 4F0A5734 10:00:45.63
500 CZ SKRBEK Zdeněk Romeo 4F0A566B 10:01:03.17
501 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Alenka 4F149762 10:01:07.85
502 CZ KHL Kamenář Gaia 4F0A54C5 10:01:20.51
503 SK EVIN Peter + Noemi Rach 720 4F1496FD 10:03:11.23
504 CZ CHMELAŘ - JURÁSEK Team "B" Question 4F142590 10:05:27.77
505 SK DUBAJ Marián MVDr. Filip 2 4F123DAF 10:08:55.09
506 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "A" Bastianini 4F1E5309 10:08:58.84
507 CZ GERSPITZER & ČULEŇ Team GT 2 4F1496F7 10:09:10.34
508 SK BEŇÁK Vladimír Elza 4F142708 10:09:10.74
509 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Jorg 1 4F1424FC 10:10:04.46
510 PL KWAŚNICKI Tomasz Tajfun 4F0A54EF 10:10:40.53
511 CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Mařík 4F0A56FE 10:11:44.09
512 CZ KOLÍNEK Jarolím sen. & jun. KT 13 4F14246A 10:11:44.52
513 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Vanity 4F1425EE 10:12:31.31
514 AT RUDORFER Michael Majestic 4F0A567A 10:14:36.61
515 CZ KRUTIL Karel + Michal Cesta Kolem Světa 4F0A56A8 10:15:08.12
516 CZ KULÍK Přemysl PK 110 4F0A57B4 10:15:16.96
517 CZ BECHA Lubomír + Jan Senira 4F1623D6 10:17:52.29
518 DE FAMILIE SOELLNER FS 91 4F1623B6 10:19:13.23
519 DE SKOPLJAK Denis Nirvana 4F13C7E3 10:19:14.95
520 CZ HLAVINKA & CHUDOBA Team Karas 4F142737 10:19:49.34
521 DE JAHN Torsten Vivien 4F1425F9 10:23:36.92
522 PL SEDLACEK Josef Holohlav 4F162276 10:26:44.56
523 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Jana 4F1AEA08 10:26:50.69
524 CZ VLČEK Jiří Sagar 4F0A570C 10:26:53.19
525 PL PACEK Wojciech WP 15 4F142444 10:27:52.65
526 CZ RYŠKA Jan Adéla 4F0A5726 10:34:26.46
527 CZ KUČERA Lukáš Kleopatra 4F1425A3 10:38:06.15
528 DE SG STEFFL "A" Niki Lauda 4F0A57C4 10:38:26.22
529 CZ OLD STERNBERK TEAM "B" Bumbalíkův Raška 4F1E5077 10:40:39.99
530 CZ PLÁNOČKA Jan Ing. Milena 4F14247A 10:40:52.46
531 SK ŠTEFÁNIKOVÁ Mária Mária 4F123A01 10:41:29.16
532 AT WALDER Florian Ad 4F1622B6 10:41:35.48
533 CZ BLAŽEK Petr Vanda 4F1AE822 10:41:35.72
534 CZ BOUCHAL Martin Výborný 4F16233F 10:41:36.68
535 CZ BECHA Lubomír + Jan Sam 4F1E51A5 10:43:41.47
536 DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Galene 4F1496B4 10:47:01.78
537 CZ KHL Kamenář Orpheus 4F14979B 10:47:13.29
538 CZ SUCHOMEL Libor S 6 4F149774 10:50:46.71
539 DE TREPTE Arndt & Marcus Florentine 4F0A56BF 10:54:43.23
540 CZ KULÍK Přemysl PK 114 4F0A576E 10:56:16.71
541 PL SEDLACEK Josef Staflik 4F0A57B1 11:00:33.03
542 DE SG STEFFL "B" Dan Brown 4F1623F7 11:07:15.06
543 CZ ACADEMY LOFT "A" Cistar 31 4F1E5010 11:09:46.06
544 DE HIENZSCH Frank F.H. 3 4F0A54DE 11:10:13.19
545 PL JANIA-LACH TEAM Aslar 4F0A5728 11:11:59.03
546 SK ČÁNI Ĺ + M Lexi 4F1AED34 11:12:07.45
547 CZ ŠABATA Michal M.Š. 77 4F1497D9 11:14:40.11
548 DE JOEKEL SKYLIGHTS - Lang Stephan 247 4F0A5720 11:32:20.64
549 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Leonardo DiCaprio 4F0A5709 11:40:23.15
550 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Helena 4F0A57FD 11:40:28.87
551 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Merope 775 4F0A5618 11:44:17.94
552 CZ KOLÁŘ Martin Carlos 4F123D6C 11:52:08.54
553 CZ VYBÍRAL & KONEČNÝ Team PV 6 4F149789 11:52:22.17
554 CZ KLEMENS Karel ml. Karlos 4F149651 11:54:01.32
555 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Kid A.P. 3 4F0A5759 11:56:00.83
556 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "B" SP 901 4F0A5647 12:01:03.10
557 DE TEAM GOCH Mercedes 4F1E535A 12:07:33.48
558 CZ ACADEMY LOFT "A" Sastar 21 4F14273F 12:11:13.77
559 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Beni 4F14248A 12:13:04.64
560 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Havran 4F142433 12:20:43.12
561 CZ ACADEMY LOFT "D" Baletak 43 4F0A560D 12:30:01.75
562 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 340 4F0A5777 12:32:15.10
563 DE C.SCHWARM + M.WIESNET Phar Lap 4F194F07 12:33:08.08
564 DE SG STEFFL "B" Astrid Lingreen 4F0A5628 12:39:51.89
565 PT PEDRO PORTO Paladin 4F1E53A4 12:40:34.91
566 BE COPPENS Peter PC 501 4F0A574C 12:49:21.69
567 CZ KUČERA Lukáš Mrazík 4F149785 12:52:59.31
568 CZ BOJKO Stanislav BoStJa 6 4F0A57CE 12:53:37.34
569 CZ HOUŠKA David Arka 4F1425AE 13:00:23.51
570 CZ MAREK Petr Beny 4F0A56FC 13:11:36.60
571 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 270 4F162215 13:19:20.88
572 DE WINGS 2 WIN W2W 184 4F0A575E 13:19:26.81
573 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Ivan Miroslav CE 3 4F0A5631 13:19:29.88
574 CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Bitík 4F0A56AE 13:42:12.45
575 CZ LOCCO TEAM Berry 4F162344 13:43:17.60
576 DE TEAM "DIE ROTHALBOMBER" Iris 4F1425A4 13:46:48.30
577 CZ SKRBEK Marek Gaby 2 4F1E51A2 13:46:50.04
578 CZ ZÁHLAVOVI Lukáš a Martina Sula 4F0A574D 13:59:09.30
579 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "B" Radek 4F142543 13:59:38.96
580 DE TEAM SPREEWALD Motschko Alexander Kras Spreewald 4F162342 13:59:53.31
581 CZ LAŇKOVI TEAM Marley 4F1E508F 14:03:47.93
582 CZ OLD STERNBERK TEAM "B" Verdi 2 4F14973E 14:06:47.50
583 CZ ACADEMY LOFT "A" 72 Braveta 41 4F1494E2 14:07:31.87
584 PL KWAŚNICKI Tomasz Twist 4F0A57AB 14:09:25.33
585 CZ ŠABATA Jan J.Š. 1 4F0A56B0 14:13:15.06
586 CZ BECHYNĚ Radek Mára 4F1620CC 14:19:29.54
587 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Rubl 4F14242B 14:25:58.20
588 CZ KLEMENS Karel Moana 4F0A57BA 14:25:58.74
589 CH TEAM PERLEN Pjeter Thaqi Pjeter 31 4F1239AF 14:28:00.85
590 SK LABON Matúš & Jakub MLJ 5 4F142732 14:34:37.32
591 AT GRATZER Marco Lorelei 4F1E64C6 14:34:39.86
592 PL GRODNY Andrzej "A" AG 55 4F195B2B 14:36:06.17
593 AT LINDTNER Harald Geronitalent 4F0A57D8 14:42:20.14
594 PL GRODNY Andrzej "B" AA 04 4F142473 14:58:35.93
595 SK TEAM BCHB BCHB 248 4F0A5653 15:02:08.83
596 DE TEAM PFOH + HENRICH + BUCKLE Dachsenfranz 4F142739 15:09:49.62
597 CZ ACADEMY LOFT "A" Jita 81 4F0A562A 15:12:38.72
598 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Will Smith 4F1E5045 15:14:51.78
599 SK PODHORSKÝ TEAM Mário 4F1E511A 15:18:17.59
600 CZ CHMELAŘ - JURÁSEK Team "B" Revenga 4F1497D2 15:50:31.45
601 SK PP + LL TEAM Bos Pri 4F142593 16:03:03.61
602 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Nora 4F0A579A 16:12:06.93
603 DE C.SCHWARM + M.WIESNET Kelso 4F142768 16:19:28.87
604 CZ ŠTACH Vladimír Afrodita 4F1497E4 16:19:29.01
605 PL MAZUR Roman Roofus 4F1E5354 16:19:50.07
606 CZ ACADEMY LOFT "C" Bravia 12 4F149610 16:23:58.98
607 DE TARGATZ Angela Dr. Anchor 4F162301 16:25:41.60
608 CZ SUDA Jiří Mína 4F1496FB 16:33:16.55
609 DE HOOP Michael Karolina 4F1E50BC 16:34:40.77
610 CZ HERYNEK SQUADRONE Wing 4F0A568C 16:36:53.13
611 SK HROZEN Peter Mia 4F14963C 16:38:13.52
612 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "B" Václav 4F162373 16:50:31.59
613 CZ KLEMENS Karel Thonk 4F1424A1 16:51:59.64
614 CZ BOJKO Stanislav BoStJa 5 4F0A5655 16:52:27.21
615 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "A" Foggia 4F16234F 16:56:39.45
616 DE SCHÖN Friedrich Fritz 2 4F12394C 17:12:23.87
617 PL SZYMAŃSKI Zbigniew ZS 75 4F142406 17:12:24.25
618 PL JANIA-LACH TEAM Dark Kong 4F0A56F6 17:18:41.53
619 CZ KRBEČEK Jaroslav Hokus 4F142738 17:20:30.81
620 AT HÖLD Erich Emilie 4F1623E9 17:32:05.06
621 CZ PŘÍKAZSKÝ Jan Honza 1 4F123A55 17:40:02.42
622 DE BEHLKE Andreas AB 04 4F0A57B9 17:44:41.47
623 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Megan 4F0A568F 17:51:36.04
624 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "B" SP 994 4F1497CB 17:56:25.45
625 PL WRÓBEL Michal & Patryk Talent 9307 4F0A562E 17:56:27.48
626 CZ BAJTEK Jan Mat 4F0A5706 17:56:27.98
627 CZ ŠABATA Michal M.Š. 35 4F0A5795 17:56:31.30
628 CZ MAKANAKI Team Formentor 4F1497D3 17:58:47.74
629 CZ ACADEMY LOFT "C" Bravia 22 4F0A57E1 18:08:02.19
630 CZ SUCHÁNEK Martin Tomáš 4F123A65 18:08:12.61
631 SK B & C TEAM Lenka 4F142722 18:10:05.44
632 CZ ŠTACH Vladimír Alpha 4F1497AF 18:10:27.61
633 CZ ŠABATA Jan J.Š. 2 4F0A566F 18:19:17.30
634 DE FAMILIE SOELLNER FS 57 4F1494C9 18:23:39.50
635 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Merope 773 4F161D9F 18:26:24.32
636 CZ GERSPITZER & ČULEŇ Team GJ 55 4F0A57B3 18:29:03.62
637 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "B" SP 838 4F0A568E 18:34:11.67
638 AT WIEFLER Alois Otto 4F16230E 18:35:53.14
639 CZ HAŠŠO Slavomír Slavo 1 4F0A57AE 18:37:28.20
640 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Lei 4F14964C 18:45:08.54
641 CZ GRUBER Simon "A" Simon 4F1623EF 18:46:43.09
642 DE C.SCHWARM + M.WIESNET Kalli 888 4F1497D7 18:47:53.81
643 CZ KOLÁŘ Martin Sim 4F0A570F 18:48:52.15
644 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 887 4F0A5774 18:53:03.53
645 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 2 4F1AEBE1 18:56:45.05
646 PL LACH-JANIA TEAM As 1 4F162222 18:57:51.61
647 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Kid-Jelle 2 4F161DBF 19:04:07.14
648 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Habartice 4F1E51BF 19:07:29.94
649 CZ KUČERA Vladimír Leoš 4F149749 19:07:42.40
650 PL MAZIARZ RACING TEAM Megara 4F14977E 19:08:58.33
651 CZ GRUBER Lubomír Rossi 4F0A5626 19:18:39.83
652 PL WÓJCIK Piotr Norweg 4F142435 19:22:59.55
653 AT ALHASAN MUHI ESSA AL Kiano 1 4F0A5656 19:25:03.36
654 PL OLR MAZURY Walker 4F123BEB 19:30:22.16
655 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Gadget 4F14246C 19:36:02.53
656 CZ MAKANAKI Team Bonamy 4F142764 19:36:29.70
657 CZ ACADEMY LOFT "D" Dolia 93 4F16234B 19:42:56.60
658 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "B" SP 835 4F142771 19:47:16.93
659 PL SROKA-KUSION-KAWA Team Zygi 4F0A574F 19:47:20.68
660 CZ ESHEK Bohdan Bart 4F0A5778 19:49:07.35
661 AT STOCKINGER Walfred Alex 4F123945 19:52:20.59
662 PT PEDRO PORTO Pagong 4F142733 19:53:44.87
663 CH TEAM PERLEN Pjeter Thaqi Pjeter 44 4F1424E6 19:53:47.99
664 AT GASSER Reinhard Ginger 4F0A57A4 19:55:43.89
665 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Jednička 4F1496FA 20:00:37.21
666 CZ BECHYNĚ Radek Natálka 4F162311 20:10:52.36
667 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 253 4F0A5714 20:10:59.49
668 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Jorg jun. 4F1497DC 20:24:33.96
669 SK PELECH & MADAJ Rex 4F1E788E 20:24:34.61
670 DE TEAM BRANDT & WICHERT Brandt Gefährlich 4F1239BC 20:28:33.92
671 CZ HAŠŠO Slavomír Benda 1 4F0A5681 20:28:38.01
672 SK ŽABKA Miro Zamon 4F1622B5 20:31:10.97
673 SK CISÁRIK Rudolf Bak 4F14272A 05:42:31.81
674 CZ KONOPÍK Jiří Sona 4F14277B 05:43:42.67
675 CZ DUDA Přemysl Bára 4F0A5794 06:02:49.39
676 SK TEAM BAŠISTA HRICIK LUTERÁN Naboj 4F14244F 06:19:36.86
677 CZ KLEMENS Karel Meimi 4F0A563F 06:21:58.15
678 CZ KUČERA Lukáš Flíček 4F0A54C4 06:23:12.76
679 AT LINDTNER Harald Talentlena 4F1623B0 06:32:38.59
680 CZ ACADEMY LOFT "C" Cobutana 92 4F14247C 06:40:28.72
681 DE JOEKEL SKYLIGHTS - Lang Merope 2607 4F162254 06:41:25.52
682 DE TEAM GERMANY Werner A. Waldow + Silvia Thiel Talent Quatro 178 4F14277A 06:42:10.39
683 CZ KRBEČEK Jaroslav Pokus 4F1425B9 06:44:55.68
684 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 899 4F1497DB 06:45:08.87
685 CZ DAVID Petr Amor 4F0A56FF 06:50:49.17
686 DE BELOW Harald Four Four One 4F1496F0 06:51:02.69
687 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "C" SP 801 4F1497E2 07:00:32.12
688 PL LACH-JANIA TEAM Henry Banas 4F16231C 07:01:03.59
689 PT PEDRO PORTO Paint 4F142759 07:05:15.61
690 CZ KIRSCH Jiří Jana 22 4F149682 07:06:22.48
691 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Merope 790 4F0A57A0 07:11:41.29
692 CZ GALSCHNEIDER Peter Bajo 4F206F94 07:11:57.31
693 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Schaban 4F1E50D6 07:13:37.74
694 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Bouda 4F1E5EE9 07:13:40.76
695 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Hlavnice 4F1496A1 07:17:18.50
696 CZ KONOPÍK Jiří Heli 4F0A565F 07:17:35.97
697 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Běla 4F0A57B6 07:18:30.60
698 CZ KRUTIL Karel + Michal Popletená 4F142762 07:25:51.96
699 PL JANIA-LACH TEAM Copiwir 4F0A575C 07:31:44.58
700 DE FAMILIE SOELLNER FS 45 4F142716 07:32:27.21
701 CZ BUREŠ TEAM Karmazín 4F14247B 07:34:20.65
702 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Merope 774 4F1496A9 07:37:01.83
703 CZ KOLÍNEK Jarolím sen. & jun. KT 46 4F1AE93C 07:41:57.98
704 CZ BRULÍK Josef Ria 4F1425D8 07:43:39.23
705 CZ VLČEK Jiří Koki 4F0A5738 07:43:43.82
706 PL KOZLENIA Artur Abrazo 4F162367 07:44:37.43
707 PL TEAM MAZOWSZE RJ 15 4F1425AA 07:48:11.36
708 CZ KREJZEK Rostislav Benelli 4F0A56B5 07:55:01.92
709 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Skutina 4F1E5D05 07:56:41.40
710 SK EVIN Peter + Noemi Ste 722 4F142493 07:57:19.77
711 CZ JURÁSEK-ŠKRABAL Team Terka 4F1E590A 07:58:11.86
712 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Hejnice 4F123DFD 08:00:05.89
713 CZ KUČERA Vladimír Veri 4F1620E0 08:00:19.15
714 DE BEHLKE Andreas AB 06 4F12395A 08:01:43.05
715 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Korno 4F123AE5 08:02:56.29
716 SK EVIN Peter + Noemi Ana 730 4F13C6D2 08:08:29.30
717 CZ ATH KVĚTNÁ Pirát 1 4F0A56B8 08:12:59.79
718 CZ KONEČNÝ Vlastimil Lubino 4F0A54E4 08:13:43.29
719 DE TEAM Tanja & Maya & Mica "A" Tartan 4F1424C6 08:16:33.10
720 DE TEAM ELBTALSPRINTER Weise & Popp El Arco 4F1425D1 08:17:04.39
721 CZ ECHTNER Lukáš Luky 4F0A576B 08:18:37.54
722 AT RUDORFER Michael Malibu 4F0A54CE 08:19:51.52
723 CZ GORČÍK + MACHALA Team Mom 3 4F142440 08:23:03.09
724 CZ LOCCO TEAM Barbora 4F1425EB 08:23:31.21
725 DE FELBINGER Gerhard Apollo 4F162275 08:23:42.69
726 CZ HLAVINKA & CHUDOBA Team Romário 4F142409 08:24:00.34
727 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "A" Jorge 4F162304 08:26:18.15
728 DE TEAM GOUDEN DUIF "C" Gallamist 4F1424A2 08:26:33.38
729 DE JAHN Torsten Josi 4F0A57D6 08:26:43.81
730 AT BLIEGE Felix Hannah 4F16239A 08:27:12.64
731 AT GASSER Reinhard Ghost 4F1E5E4F 08:28:32.47
732 AT RUDORFER Michael Magnum 4F0A5724 08:29:57.02
733 CZ MATYÁŠ Martin Bohuna 4F13C6AA 08:30:10.46
734 CZ PŘÍKAZSKÝ Jan Honza 4 4F162293 08:30:50.50
735 PL MAZUR Roman Rock 4F149665 08:32:31.03
736 CZ KOLÁŘ Martin Power Up 4F142701 08:34:35.98
737 AT HEILAND Helmut Ivo 4F0A5785 08:35:19.99
738 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 1 4F14243A 08:37:35.83
739 CZ MAYER Antonín Antony 4F123D41 08:37:58.51
740 SK FAMILY PINČÁK Hello Noe 4F1AF6B4 08:39:02.39
741 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Šumavák 3 4F162244 08:40:41.67
742 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Redico A.P. 1 4F0A54C6 08:40:42.62
743 SK ŠKVARKA & KASAN Team Slovenka 4F13C662 08:41:33.14
744 SK LAŠ Vladimír Las 110 4F0A54DF 08:45:48.37
745 SK ŠTEFÁNIKOVÁ Mária Neptun 4F0A5661 08:45:54.06
746 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Val 4F0A5635 08:52:42.90
747 DE SÄCHSISCHE SCHWEIZ Trepte-Hörnig-Fischer Ralph 4F1620DF 08:52:48.87
748 SK LABON Matúš & Jakub MLJ 9 4F149696 08:52:54.63
749 DE TARGATZ Angela Dr. Ananda 4F0A5689 08:53:31.77
750 DE JOEKEL SKYLIGHTS - Lang Merope 789 4F1424CC 08:55:31.16
751 CZ KOLÍNEK Jarolím sen. & jun. KT 28 4F142775 08:57:47.39
752 CZ ŠABATA Michal M.Š. 67 4F1623B8 08:57:51.06
753 BE COPPENS Peter PC 512 4F123926 09:00:55.86
754 CZ HLUBINKA Jan Helena 4F0A54C3 09:01:20.49
755 DE TARGATZ Angela Dr. Andale 4F0A573D 09:01:25.23
756 SK DUCHOVIČ Jozef Kimberly 4F14970D 09:04:12.37
757 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Merope 814 4F0A57AF 09:08:45.59
758 DE SKOPLJAK Denis Antje 4F123A80 09:11:17.79
759 SK ZÁCHENSKÝ F+F FF 4 4F1E512A 09:13:07.77
760 CZ MAKANAKI Team Alcudia 4F1E5E9A 09:13:51.44
761 CZ KOBYLNICE TEAM Jan 4F1425E9 09:15:06.69
762 CZ ŠEVČÍK Josef Jana 4F142450 09:15:20.37
763 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 811 4F13C6DB 09:15:24.70
764 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Bruce Willis 4F1E5343 09:16:24.01
765 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Merope 816 4F0A56AC 09:22:10.50
766 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Habibi 4F0A563A 09:22:39.24
767 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Merope 777 4F123A08 09:24:33.15
768 AT GASSER Reinhard Gina 4F162236 09:26:05.66
769 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 284 4F0A562C 09:26:10.60
770 CZ BLAŽEK Petr Olík 4F13C63F 09:26:22.09
771 DE TEAM PFOH + HENRICH + BUCKLE Topinambur 4F1497F4 09:26:49.75
772 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 350 4F142431 09:29:09.04
773 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Sultan 4F142446 09:29:10.46
774 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 281 4F0A572D 09:29:21.58
775 DE WINGS 2 WIN W2W 211 4F1E5154 09:34:39.41
776 CZ BLAŽEK Petr Honzík 4F16227B 09:35:39.50
777 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Kelly 4F1496A3 09:39:56.95
778 CZ MAREK Petr Max. 4F1620EC 09:40:21.23
779 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Roxy 4F0A5612 09:42:01.10
780 DE TEAM PFOH + HENRICH + BUCKLE Elsburn 4F14277C 09:42:30.39
781 CZ LAŇKA Alfons Ing. Jitka 4F142412 09:44:34.01
782 CZ KOLÁŘ Martin Loro 4F242432 09:44:41.45
783 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Merope 826 4F0A5764 09:48:15.94
784 CZ SKRBEK Marek Tommy 4F123DBF 09:51:55.52
785 CZ KOCIÁN Milan Mat 4F1E530B 09:58:36.76
786 CZ POSPÍŠIL Petr Jako 4F0A5793 09:58:53.29
787 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Jelle 4F14273B 10:00:09.90
788 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "C" SP 830 4F0A567F 10:01:54.65
789 AT GASSER Reinhard Grizzly 4F0A57D2 10:03:15.33
790 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Broeckx 2 4F0A54E3 10:05:57.94
791 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Adam 4F24189C 10:06:10.51
792 CZ LAMÁČEK David La Bonn 4F0A5691 10:09:02.49
793 CZ JURÁSEK-ŠKRABAL Team Štěpán 4F123AA5 10:09:32.06
794 DE TARGATZ Angela Dr. Angelo 4F162352 10:09:51.62
795 SK ČÁNI Ĺ + M Ĺudko 4F1424EB 10:10:38.13
796 CZ GORČÍK + MACHALA Team Mach 1 4F0A564E 10:11:20.68
797 DE TEAM Tanja & Maya & Mica "B" Magie 4F142588 10:12:17.33
798 DE MEISSNERLANDDERBY MLD 47 4F194E01 10:20:07.17
799 DE SCHÖN Friedrich Fritz 8 4F1E537A 10:28:21.86
800 DE TEAM GOCH Lotus 4F0A5798 10:35:50.97
801 CH DERBY TEAM PILATUS Vakkakoski 4F1623A8 10:38:29.24
802 DE SKOPLJAK Denis Sanela 4F1AEB82 10:45:57.44
803 CZ ESHEK Bohdan Cipísek 4F14968E 10:47:37.95
804 PL SZYMAŃSKI Zbigniew ZS 64 4F162309 10:47:51.17
805 CZ HORNÍČEK TEAM Talent 25 4F1424BB 10:48:15.12
806 PL LACH-JANIA TEAM Bombay SK 4F1497D5 10:51:39.85
807 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Merope 823 4F123A97 10:55:39.66
808 SK VOJTKO Milan Pin 4F14246D 11:00:05.98
809 CZ BLAŽEK Petr Josífek 4F142494 11:10:53.13
810 PL RAFITA TEAM Tarasiuk Guess 4F0A5705 11:14:59.03
811 CZ SUDA Jiří Beth 4F1AE93E 11:15:39.15
812 CZ NESÉT Bohumil Aldor 4F1424A9 11:28:30.05
813 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "A" Augusto 4F0A5699 11:30:22.66
814 CZ KRUTIL Karel + Michal Eso Šmidli 4F1424BA 11:32:29.69
815 CZ ŠABATA Michal M.Š. 66 4F0A54D8 11:35:58.63
816 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Jala Jala 4F0A5770 11:37:49.22
817 CZ ACADEMY LOFT "D" Buday 73 4F162287 11:42:31.18
818 CZ NVÚ Nápravný výchovný ústav Idiot 4F149796 11:45:15.82
819 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Vandy 4F24277C 11:52:59.03
820 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Sprint G.1 4F1497CC 11:54:45.54
821 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Jorg 2 4F142488 12:32:44.26
822 DE HIENZSCH Frank F.H. 6 4F0A5765 12:32:45.67
823 CZ HORÁK Josef Hurrican 4F13C7CB 12:36:05.09
824 DE SKOPLJAK Denis Zara 4F0A5663 12:55:31.25
825 CZ CHARYPAR Vojtěch Charyš 2 4F149757 13:13:14.46
826 CZ HUCL Václav Šárka 4F1424FA 13:15:14.33
827 CH TEAM FROHMATTA Asadi 4F1494DD 13:21:18.01
828 DE ZG HELIOS II. Heli 414 4F0A569B 13:39:41.63
829 CZ VOZÁBAL & ZIMA Team Nela 4F1E5357 14:00:11.02
830 SK PELECH & MADAJ Raketa 4F1496F3 14:03:38.77
831 CZ OLD STERNBERK TEAM "B" King 1 4F0A57D1 14:06:00.92
832 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 818 4F0A575B 14:08:15.82
833 CZ VÍTEK Jan Darja 4F0A563C 14:16:14.85
834 CZ HLAVINKA & CHUDOBA Team Sisi 4F1E5E8F 14:18:46.94
835 PL WRÓBEL Michal & Patryk Talent 9239 4F1A89E6 14:38:23.43
836 CZ LUNDÁK Pavel Oskar 4F142731 14:47:49.74
837 AT STOCKINGER Walfred Fred 4F0A5660 14:52:05.77
838 SK TEAM BCHB BCHB 250 4F1497CD 15:15:59.59
839 CZ ACADEMY LOFT "B" Kisil 51 4F1E5105 15:16:01.72
840 CZ KLEMENS Karel ml. Filip 4F0A5745 15:24:31.62
841 DE TEAM WEIS-JUNGEFLEISCH TWJ 04 4F0A569A 15:27:14.08
842 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Tom Hanks 4F162390 15:35:33.79
843 DE C.SCHWARM + M.WIESNET Black Doc 4F1494C6 15:41:12.27
844 DE TEAM Tanja & Maya & Mica "B" Magnum 4F142452 15:41:14.39
845 CZ HUCL Václav Josef 4F149604 15:43:14.96
846 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "C" SP 842 4F0A576D 15:54:56.12
847 CZ BECHA Lubomír + Jan Tom 4F0A56F3 16:00:35.63
848 DE TEAM WEIS-JUNGEFLEISCH TWJ 06 4F0A5740 16:06:07.42
849 CZ KOBYLNICE TEAM Chozé 4F14969D 16:21:07.47
850 PL WRÓBEL Michal & Patryk Talent 9306 4F14249D 16:27:38.19
851 CZ DAVID Petr Mašková 4F1239A4 16:29:12.84
852 PL SROKA-KUSION-KAWA Team Tomasz 4F0A5771 16:31:21.21
853 CZ KOLÁŘ Martin Teresitas 4F0A567B 17:00:31.25
854 CZ TRUKSA Vítězslav Hana 4F1497C4 17:24:50.17
855 DE TEAM Tanja & Maya & Mica "A" Tagi 4F142474 17:30:13.22
856 PL TEAM MAZOWSZE RJ 07 4F1496BB 17:30:17.70
857 AT HEILAND Helmut Blasius 4F0A575A 17:40:48.63
858 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Habry 4F14964A 19:06:42.87
859 SK LAŠ Vladimír Las 513 4F123D38 19:26:03.94
860 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Devítka 4F142408 19:29:14.57
861 PL WRÓBEL Michal & Patryk Talent 9308 4F162350 19:39:20.07
862 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Di Trevi 4F1623F8 20:32:06.28
863 PL LACH-JANIA TEAM Racat 4F0A568A 10:21:19.92
864 CZ KULÍK Přemysl PK 109 4F16232A 10:21:23.28
865 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Šestka 4F0A56F4 10:22:10.78
866 CZ KULÍK Přemysl PK 108 4F16229D 10:26:14.59
867 AT GASSER Reinhard Grisu 4F16224C 10:41:36.34
868 CZ JANEČEK Pavel Natálka 4F195B84 11:17:43.24
869 CZ HERYNEK SQUADRONE Storm 4F16232C 11:17:55.47
870 CZ BĚLOHOUBEK Jan Iva 4F1623ED 11:22:59.43
871 DE FAMILIE SOELLNER FS 01 4F162394 11:39:32.52
872 CZ BOJKO Stanislav BoStJa 4 4F142755 12:28:41.43
873 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Dark 4F0A560E 12:29:48.11
874 DE TEAM BRANDT & WICHERT Brandt Brilliant 4F0A5602 13:23:36.61
875 DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Gemini 4F149685 13:40:57.14
876 CZ ACADEMY LOFT "D" Buday 63 4F0A567D 13:53:27.19
877 DE TRUSHEIM Holger Bird 2022 4F0A566A 14:10:22.02
878 PL GRODNY Andrzej "B" AA 19 4F194E1E 15:00:39.17
879 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Valley 4F16239D 15:07:48.61
880 DE TEAM "DIE ROTHALBOMBER" Flotte Lotte 4F1424F5 16:12:48.08
881 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Kid-Jelle 5 4F1623AB 16:39:02.03
882 CZ ŠTACH Vladimír Loonka 4F1622AB 16:56:22.76
883 CZ ŠÁLEK Roman RS 13 4F14271C 17:15:14.35
884 CZ GRUBER Simon "B" Hardy 4F1623C8 17:17:15.54
885 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Šumavák 2 4F1622A3 17:28:40.41
886 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 282 4F0A569C 17:45:03.98
887 DE ZG HELIOS II. Heli 906 4F0A5686 17:46:43.43
888 PL KWAŚNICKI Tomasz Tyrol 4F162281 18:50:46.10
889 DE TEAM GOCH HDF 09 4F162230 19:03:25.93
890 PL WOŹNICA Józef Lalka 4F1623C2 19:22:49.24
891 CZ PLÁNOČKA Jan Ing. Jana 4F0A5718 18:51:55.44
892 CH TEAM WIRZ Royal 4F14247F 18:52:48.94
893 DE ZG HELIOS II. Heli 895 4F0A56F1 19:05:08.41
894 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "A" Abadon 4F162336 19:30:35.20
895 DE TARGATZ Angela Dr. Anakin 4F162356 19:02:11.28
896 SK KOPAS Michal Mišo 1 4F123955 19:08:12.14

 

Přihlásit se



Partneři