Doletová listina

Místo vypuštění Nížkovice I.
Vzdálenost 73.649 km
Datum a čas startu 06.08.2020 07:45:00
Počasí v místě startu Zataženo, silný S vítr, 19° C.
Počasí v cíli Zataženo, SV vítr, 21° C.
Počet nasazených holubů 1463
Počet chovatelů 261

         
    Jméno chovatele Jméno holuba Čas doletu Rychlost Doba letu
1 DE BEHLKE Andreas AB 04 09:00:43.01 972.690 01:15:43.01
2 CZ REIN Jan "B" Mona 09:00:45.72 972.110 01:15:45.72
3 AT GRATZER Werner Bridge of Dreams 09:00:46.83 971.873 01:15:46.83
4 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Nora 09:00:47.14 971.806 01:15:47.14
5 AT MARCHAT Franz Aphrodite 09:00:47.64 971.700 01:15:47.64
6 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Versailles 09:00:49.77 971.245 01:15:49.77
7 PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Monalisa 09:00:50.68 971.050 01:15:50.68
8 CZ ŠKOVRAN Stanislav Alina 09:00:51.79 970.814 01:15:51.79
9 CZ RACING WITH TARASTARS Fillipstr 09:00:52.09 970.750 01:15:52.09
10 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team "A" Vansan 09:00:52.34 970.696 01:15:52.34
11 CH TEAM FROHMATTA Lambrigger Josef Apollo 09:00:52.96 970.564 01:15:52.96
12 DE SG STEFFL SGS 06 09:00:53.09 970.536 01:15:53.09
13 PL BRASZKO Adam i Helena Miś 09:00:53.17 970.519 01:15:53.17
14 BE COPPENS Peter Julia 09:00:53.43 970.464 01:15:53.43
15 SK FLIMEL Miroslav Flight Leader 09:00:53.96 970.351 01:15:53.96
16 NO HELGESEN Bjorn Ove Gomez 280 09:00:53.98 970.347 01:15:53.98
17 SK BRKAL Jan Ing. Simona 09:00:54.27 970.285 01:15:54.27
18 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Wind 09:00:54.91 970.149 01:15:54.91
19 DE FISCHER Ralph Pike 09:00:55.06 970.117 01:15:55.06
20 PL SZYMAŃSKI Zbigniew * SZ 89 09:00:55.18 970.091 01:15:55.18
21 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. Luke Cage 09:00:55.42 970.040 01:15:55.42
22 DE TEAM TEISTUNGEN Groovy 09:00:55.56 970.010 01:15:55.56
23 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Miko 09:00:55.63 969.995 01:15:55.63
24 ES USO ASKARRA Odei 09:00:55.84 969.951 01:15:55.84
25 CZ VACEK Josef Generál 09:00:56.10 969.895 01:15:56.10
26 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-390 09:00:56.44 969.823 01:15:56.44
27 NO HELGESEN Bjorn Ove Daisy 283 09:00:56.53 969.804 01:15:56.53
28 CZ SVOBODA Jiří "A" Ela 09:00:56.84 969.738 01:15:56.84
29 DE SCHWARM Claudia Donnerhall 09:00:57.11 969.680 01:15:57.11
30 CZ SVOBODA Jiří "B" Terezka 1 09:00:57.15 969.672 01:15:57.15
31 DE SKOPLJAK Denis Decathlon 09:00:57.85 969.523 01:15:57.85
32 CZ MAČALA Zdeněk Vánek 09:00:57.90 969.512 01:15:57.90
33 CZ HANZEL Štefan Han 35 09:00:58.20 969.448 01:15:58.20
34 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Pinta 09:00:58.93 969.293 01:15:58.93
35 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Ran 09:00:59.11 969.255 01:15:59.11
36 CZ RACING WITH TARASTARS Lima 09:00:59.28 969.219 01:15:59.28
37 CZ KUDELA Jaromír Ing. Kája 09:00:59.31 969.212 01:15:59.31
38 CH TEAM FROHMATTA Lambrigger Josef Bentley 09:00:59.49 969.174 01:15:59.49
39 DE LECKE Theo & Markus TM 10 09:00:59.62 969.147 01:15:59.62
40 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Alex 09:00:59.74 969.121 01:15:59.74
41 DE BRANDT Daniel ORL Rudi Völler 09:00:59.95 969.076 01:15:59.95
42 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Sergio 09:01:00.01 969.064 01:16:00.01
43 AT KUTLESA Slavko SLK 58 09:01:00.02 969.062 01:16:00.02
44 CZ REIN Jan "A" Sally 09:01:00.30 969.002 01:16:00.30
45 DE SG STEFFL SGS 03 09:01:00.31 969.000 01:16:00.31
46 SK PJ PIGEONS PJ Gerri 09:01:00.50 968.960 01:16:00.50
47 CZ HAŠŠO Slavomír Slávek 09:01:00.52 968.955 01:16:00.52
48 AT NAGELHOFER Robert Hahnenfuss 1059 09:01:00.75 968.906 01:16:00.75
49 CH BONSEMEIER & PEIXOTO Team BP 05 09:01:00.77 968.902 01:16:00.77
50 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 2 09:01:00.81 968.894 01:16:00.81
51 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Water 09:01:00.88 968.879 01:16:00.88
52 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Celina 09:01:01.18 968.815 01:16:01.18
53 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 10 09:01:01.43 968.762 01:16:01.43
54 DE SCHWARM Claudia Totilas 09:01:01.55 968.737 01:16:01.55
55 PL BASA M+A Team M 1 09:01:01.79 968.686 01:16:01.79
56 CZ ROMANČÍK Jaromír Pepík 09:01:01.92 968.658 01:16:01.92
57 NO HELGESEN Bjorn Ove Silver Channel 09:01:02.08 968.624 01:16:02.08
58 CZ KONOPÍK Jiří Lord 09:01:02.17 968.605 01:16:02.17
59 DE GOETZ Guenter "A" Bailey 09:01:02.37 968.562 01:16:02.37
60 DE FRANZISKA "A" Franziska 3 09:01:02.93 968.444 01:16:02.93
61 CZ IŠTVÁNEK & ŠIK Team Oskar 09:01:02.95 968.439 01:16:02.95
62 DE SPRANG Matthias MS 04 09:01:03.05 968.418 01:16:03.05
63 PL BASA M+A Team M 3 09:01:03.31 968.363 01:16:03.31
64 SK VALÁPKA - POKOPEC Team Leader I. 09:01:03.37 968.350 01:16:03.37
65 AT HALATSCHEK Dietmar As 2 09:01:03.48 968.327 01:16:03.48
66 SK FLIMEL Miroslav Fliss 09:01:03.66 968.289 01:16:03.66
67 HU SZALMA - BACSKAI Team Saffron 09:01:03.85 968.248 01:16:03.85
68 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Bruno 09:01:03.89 968.240 01:16:03.89
69 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-392 09:01:04.02 968.212 01:16:04.02
70 AT WALDER Florian Myrthe 09:01:04.30 968.153 01:16:04.30
71 AT LEICHTFRIED Karin Black 09:01:04.44 968.123 01:16:04.44
72 DE FRANZISKA "A" Franziska 2 09:01:04.63 968.083 01:16:04.63
73 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 8 09:01:04.76 968.055 01:16:04.76
74 CZ ROMANČÍK Jaromír Depař 09:01:04.94 968.017 01:16:04.94
75 CZ KROČIL Jaroslav Apoléna 09:01:05.12 967.979 01:16:05.12
76 AT KUTLESA Slavko SLK 48 09:01:05.14 967.975 01:16:05.14
77 CH HÖSLI Walter Douglas 09:01:05.36 967.928 01:16:05.36
78 CZ ROMANČÍK Jaromír Marek 09:01:05.57 967.884 01:16:05.57
79 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. Susan 09:01:05.64 967.869 01:16:05.64
80 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 09 09:01:05.65 967.867 01:16:05.65
81 AT KOSEL / EHMANN Team Noha 09:01:05.89 967.816 01:16:05.89
82 AT NÖRES Kurt Nofi 09:01:06.40 967.708 01:16:06.40
82 SK DZURÍK Marián Tobi 8 09:01:06.40 967.708 01:16:06.40
84 AT OFNER Kurt Abel 09:01:06.68 967.648 01:16:06.68
85 CZ KAREL Jan El Pid 09:01:07.17 967.544 01:16:07.17
86 DE GEBHARDT Reinhard Reds 09:01:07.34 967.508 01:16:07.34
87 CR CULIC Denis Dubrovnik Sunset 09:01:07.62 967.449 01:16:07.62
88 DE SG SCHMIDT - SOMMER Butterfly 09:01:07.77 967.417 01:16:07.77
89 AT KUTLESA Slavko SLK 54 09:01:08.23 967.320 01:16:08.23
90 HU GÁBOR Takács TG 561 09:01:08.32 967.301 01:16:08.32
91 DE TEAM SASSE WELZEL Wüsto.-Becke 4 09:01:08.58 967.246 01:16:08.58
92 DE SPRANG Matthias MS 05 09:01:08.77 967.206 01:16:08.77
93 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Jacky 09:01:09.17 967.121 01:16:09.17
94 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 04 09:01:09.21 967.112 01:16:09.21
95 CZ MADE IN VYSEKAL JÄGERNDORF - SILESIA TEAM Peťula 09:01:09.51 967.049 01:16:09.51
96 AT ECKHARDT Markus Ecki´s Star 09:01:09.63 967.024 01:16:09.63
97 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Saturn 09:01:09.92 966.962 01:16:09.92
98 CH WIRZ Team Greipel 09:01:10.15 966.914 01:16:10.15
99 PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Dysi 09:01:10.33 966.875 01:16:10.33
100 AT KUTLESA Slavko SLK 36 09:01:10.52 966.835 01:16:10.52
101 PL LACH Adrian * Tadzik 09:01:10.59 966.820 01:16:10.59
102 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 2122 09:01:10.63 966.812 01:16:10.63
103 DE FELBINGER Gerhard Eva 09:01:10.84 966.768 01:16:10.84
104 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Petra 09:01:10.87 966.761 01:16:10.87
105 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "A" Schinze 1 09:01:11.29 966.672 01:16:11.29
106 DE WINGS 2 WIN WW 02 09:01:11.78 966.569 01:16:11.78
107 PL WRÓBEL Michal & Patryk Slawomir 09:01:12.04 966.514 01:16:12.04
108 CZ VACEK Josef Vojda 09:01:12.11 966.499 01:16:12.11
109 DE SPRANG Matthias MS 08 09:01:12.52 966.412 01:16:12.52
110 AT WIEFLER Alois Heidi One 09:01:12.64 966.387 01:16:12.64
111 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Venuše 09:01:12.70 966.374 01:16:12.70
112 AT GRATZER Marco Roy 09:01:12.85 966.343 01:16:12.85
113 AT WIEFLER Alois Harry 09:01:13.31 966.245 01:16:13.31
114 PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Karol 09:01:13.40 966.226 01:16:13.40
115 CH HÖSLI Walter Lichtning 09:01:14.03 966.093 01:16:14.03
116 DE SKOPLJAK Denis Deco 09:01:14.20 966.057 01:16:14.20
117 DE FRANZISKA "A" Franziska 4 09:01:14.50 965.994 01:16:14.50
118 SK DREXLEROVÁ Helena Guerrero 09:01:14.62 965.969 01:16:14.62
119 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Golden Vojta 09:01:14.89 965.912 01:16:14.89
120 SK DZURÍK Marián Tobi 13 09:01:15.09 965.870 01:16:15.09
121 CZ VACEK Josef Maruška 09:01:15.39 965.806 01:16:15.39
122 CZ REIN Jan "A" Nela 09:01:15.79 965.722 01:16:15.79
123 CH TEAM ANDERHUB Arado 09:01:15.82 965.715 01:16:15.82
124 SK BCHB Team Lightning 09:01:16.22 965.631 01:16:16.22
125 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Jo 09:01:16.30 965.614 01:16:16.30
126 CH HÖSLI Walter Hornet 09:01:16.34 965.606 01:16:16.34
127 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "C" Helmut 2 09:01:16.54 965.564 01:16:16.54
128 CZ CH.ST. JOPPI + SVĚTLÍK Jiří Kopp Pepa 09:01:16.90 965.488 01:16:16.90
129 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 3274 09:01:17.18 965.428 01:16:17.18
130 NO HELGESEN Bjorn Ove Königs 235 09:01:17.34 965.395 01:16:17.34
131 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 2073 09:01:17.73 965.313 01:16:17.73
132 CZ VACEK Josef Kuba 09:01:17.91 965.275 01:16:17.91
133 SK MTS ŽILINA Laš + Ondro MTS 01 09:01:18.04 965.247 01:16:18.04
134 CZ HRUDA Jan Karel 6 09:01:18.47 965.156 01:16:18.47
135 BE COPPENS Peter Romeo 09:01:18.65 965.119 01:16:18.65
136 CZ KAREL Jan John Deere 09:01:19.38 964.965 01:16:19.38
137 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Hi Jinx 09:01:19.58 964.923 01:16:19.58
138 PL KOZLENIA Artur Janek 09:01:21.13 964.596 01:16:21.13
139 AT HALATSCHEK Dietmar Schimmel 09:01:21.30 964.560 01:16:21.30
140 CZ STRNAD Jaroslav Markus 09:01:21.92 964.430 01:16:21.92
141 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Fire 09:01:21.96 964.421 01:16:21.96
142 CZ KONOPÍK Jiří Pepa 09:01:22.34 964.341 01:16:22.34
143 SK LABON Matúš & Jakub MJ 03 09:01:22.97 964.209 01:16:22.97
144 DE TEAM SASSE WELZEL Abuc.-Bobi 1 09:01:23.02 964.198 01:16:23.02
145 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Edeltraud 09:01:23.58 964.080 01:16:23.58
146 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Čtverka 09:01:23.86 964.022 01:16:23.86
147 CZ RACING WITH TARASTARS Včelička 09:01:24.07 963.977 01:16:24.07
147 SK TATRY-DERBY DT 1 09:01:24.07 963.977 01:16:24.07
149 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Kolínek Team 06 09:01:24.54 963.879 01:16:24.54
150 CZ KONOPÍK Jiří Jarda 09:01:24.93 963.797 01:16:24.93
151 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Little Silver 64 09:01:24.99 963.784 01:16:24.99
152 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Patrick 09:01:25.09 963.763 01:16:25.09
153 CZ JAVŮREK Miloš BOBmurder 09:01:25.45 963.687 01:16:25.45
154 CH WIRZ Team Mollema 09:01:25.46 963.685 01:16:25.46
155 AT JAKUPOVIC & NAHIC TEAM Flash 09:01:25.67 963.641 01:16:25.67
156 DE FISCHER Ralph Asp 09:01:25.77 963.620 01:16:25.77
157 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Mila 09:01:26.12 963.547 01:16:26.12
158 HU GÁBOR Takács TG 540 09:01:26.29 963.511 01:16:26.29
159 CZ IŠTVÁNEK & ŠIK Team Erik 09:01:26.41 963.486 01:16:26.41
160 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 387 09:01:26.67 963.431 01:16:26.67
161 SK DZURÍK Marián Tobi 28 09:01:27.62 963.231 01:16:27.62
162 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-400 09:01:28.16 963.118 01:16:28.16
162 PL PACEK Wojciech WP 6 09:01:28.16 963.118 01:16:28.16
164 PL BASA M+A Team M 5 09:01:28.46 963.055 01:16:28.46
165 AT EPPENSTEINER Josef Amira 09:01:28.67 963.011 01:16:28.67
166 CZ HONEŠ Jiří Doctor 09:01:28.83 962.977 01:16:28.83
167 CZ MADE IN VYSEKAL JÄGERNDORF - SILESIA TEAM Kuba 09:01:29.25 962.889 01:16:29.25
168 CH SCHNEEBERGER Roman Sapphire 09:01:29.86 962.761 01:16:29.86
169 CZ POSPÍŠIL Petr Mako 09:01:30.35 962.659 01:16:30.35
170 DE SCHWARM Claudia Gigolo 09:01:31.52 962.413 01:16:31.52
171 ES USO ASKARRA Ekaitz 09:01:32.49 962.210 01:16:32.49
172 CZ VIKTORÍN Lukáš Ondra 09:01:33.44 962.011 01:16:33.44
173 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Pětka 09:01:33.94 961.906 01:16:33.94
174 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Zdeněk 09:01:34.81 961.724 01:16:34.81
175 CZ MACHALA František Dolly 09:01:36.77 961.314 01:16:36.77
176 CZ HNILICA Tomáš Dino 09:01:37.46 961.170 01:16:37.46
177 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Daphne 09:01:37.55 961.151 01:16:37.55
178 PL PACEK Wojciech WP 3 09:01:37.82 961.095 01:16:37.82
179 CH BONSEMEIER & PEIXOTO Team BP 03 09:01:39.33 960.779 01:16:39.33
180 CZ LAŇKA Alfons Ing. Mirek 09:01:40.57 960.520 01:16:40.57
181 DE LECKE Theo & Markus TM 11 09:01:41.50 960.326 01:16:41.50
182 DE GOETZ Guenter "B" Bavarian 09:01:42.08 960.205 01:16:42.08
183 CZ GRUBER Lubomír Zdeňka 09:01:42.80 960.055 01:16:42.80
184 CZ SVOBODA Jiří "A" Zuzka 09:01:43.24 959.963 01:16:43.24
185 AT NÖRES Kurt Lugos 09:01:43.39 959.932 01:16:43.39
186 BE COPPENS Peter Jerry 09:01:43.69 959.869 01:16:43.69
187 CZ DUDA Přemysl Dany 09:01:45.17 959.561 01:16:45.17
188 CZ FLY YOUNG STARS Bastien 09:01:45.58 959.475 01:16:45.58
189 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Vrieska 09:01:45.86 959.417 01:16:45.86
190 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" No Time 09:01:46.03 959.382 01:16:46.03
191 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Bush 09:01:46.51 959.282 01:16:46.51
192 CZ BUREŠ + PÍTRA Team Virginia 09:01:46.68 959.246 01:16:46.68
193 PL KOZLENIA Boguslawa Bolo 09:01:47.75 959.023 01:16:47.75
194 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 2 09:01:47.86 959.000 01:16:47.86
195 CZ MAJKA + JAN TEAM Lucka 09:01:48.86 958.792 01:16:48.86
196 AT WEINBERGER Hannes WH 23 09:01:49.55 958.649 01:16:49.55
197 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek S 1 09:01:50.19 958.516 01:16:50.19
198 DE GOETZ Guenter "A" Bea 09:01:50.56 958.439 01:16:50.56
199 CZ MAJKA + JAN TEAM Petr 09:01:50.93 958.362 01:16:50.93
200 CZ ROMANČÍK Jaromír Michal 09:01:51.31 958.283 01:16:51.31
201 PL KOZLENIA Artur Pit 09:01:51.43 958.258 01:16:51.43
202 CZ KONOPÍK Jiří Standa 09:01:51.68 958.206 01:16:51.68
203 CH TEAM ANDERHUB Airspeed 09:01:52.06 958.127 01:16:52.06
204 DE FAMILIE MEIER Joss Stone 09:01:52.96 957.940 01:16:52.96
205 DE BEHLKE Andreas AB 01 09:01:53.40 957.849 01:16:53.40
206 CZ GORCA TEAM Karina 09:01:53.51 957.826 01:16:53.51
207 CZ MALACH Ladislav Wirra 09:01:54.20 957.683 01:16:54.20
208 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Scherlock 09:01:55.16 957.484 01:16:55.16
209 DE SCHWARM Claudia Heinz 09:01:56.47 957.212 01:16:56.47
210 DE SG STEFFL SGS 10 09:01:56.60 957.185 01:16:56.60
211 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 834 09:01:57.12 957.077 01:16:57.12
212 DE HOCHSCHERFF Udo Fabi 09:02:01.12 956.249 01:17:01.12
213 SK KUJANIK Team KT 01 09:02:01.30 956.211 01:17:01.30
214 SK PJ PIGEONS PJ Berry 09:02:02.06 956.054 01:17:02.06
215 PL DABROWSKI Pawel * Dalia 09:02:02.71 955.920 01:17:02.71
216 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3163 09:02:03.46 955.765 01:17:03.46
217 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team "A" Edwin 09:02:03.52 955.752 01:17:03.52
218 PL DABROWSKI Pawel * Ikar 09:02:04.06 955.641 01:17:04.06
219 AT STRAIF Walter Wera 09:02:04.99 955.449 01:17:04.99
220 AT LEICHTFRIED Walter Klugmann 1 09:02:05.08 955.430 01:17:05.08
221 DE SPITZBERG Team Uwe 3 09:02:05.14 955.418 01:17:05.14
222 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Erth Summit II. 09:02:07.39 954.953 01:17:07.39
223 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Eminem 09:02:07.65 954.899 01:17:07.65
224 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2654 09:02:09.03 954.615 01:17:09.03
225 CZ HLAVINKA Josef Raul 09:02:09.34 954.551 01:17:09.34
226 AT WENZ Alfred Maria 09:02:09.37 954.545 01:17:09.37
227 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 2078 09:02:09.71 954.474 01:17:09.71
228 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Trojka 09:02:09.82 954.452 01:17:09.82
229 CZ VACEK Josef Barunka 09:02:11.29 954.149 01:17:11.29
230 DE HEROES OF THE SKY Lea 09:02:11.87 954.029 01:17:11.87
231 CH TEAM ANDERHUB Albatros 09:02:11.89 954.025 01:17:11.89
232 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Poppy 09:02:12.08 953.986 01:17:12.08
233 SK BCHB Team Blue Tip 09:02:12.50 953.900 01:17:12.50
234 DE WICHERT KARL-HEINZ Sablikova 09:02:13.11 953.774 01:17:13.11
235 DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Bente 09:02:13.32 953.731 01:17:13.32
236 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2974 09:02:13.72 953.648 01:17:13.72
237 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Lynn 09:02:14.02 953.587 01:17:14.02
238 PL SZYMAŃSKI Zbigniew * SZ 93 09:02:14.61 953.465 01:17:14.61
239 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 11 09:02:14.67 953.453 01:17:14.67
240 NO HELGESEN Bjorn Ove Drevsjo Jr 09:02:15.90 953.200 01:17:15.90
241 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" One For Mee II. 09:02:17.88 952.793 01:17:17.88
242 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team "A" Austria 09:02:18.07 952.754 01:17:18.07
243 CZ FLY YOUNG STARS Kryštof 09:02:18.71 952.623 01:17:18.71
244 AT LEICHTFRIED Karin King 09:02:19.50 952.460 01:17:19.50
245 CH JUD Roman Spitfire 09:02:21.87 951.974 01:17:21.87
246 SK BINDAS Štefan JUN. SBJ 03 09:02:22.47 951.851 01:17:22.47
247 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Helena 09:02:23.41 951.658 01:17:23.41
248 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Maybee 09:02:24.06 951.525 01:17:24.06
249 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 08 09:02:26.36 951.054 01:17:26.36
250 AT GRATZER Werner Erfolg 09:02:26.72 950.980 01:17:26.72
251 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 4 09:02:27.87 950.745 01:17:27.87
252 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 02 09:02:30.98 950.109 01:17:30.98
253 SK COMOREK Pavel Xavier 09:02:32.27 949.846 01:17:32.27
254 AT BUTYKA Ferenc Ferenc 17 09:02:38.05 948.667 01:17:38.05
255 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Klat 610 09:02:39.47 948.378 01:17:39.47
256 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 4 09:02:41.78 947.908 01:17:41.78
257 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. David 09:02:45.98 947.055 01:17:45.98
258 CZ GORCA TEAM Sára 09:02:49.29 946.384 01:17:49.29
259 DE TEAM LINDENHOF SB 02 09:02:50.85 946.068 01:17:50.85
260 CZ FLY YOUNG STARS Mona 09:02:52.48 945.738 01:17:52.48
261 DE TEAM TEISTUNGEN Temper 09:02:56.40 944.945 01:17:56.40
262 CZ GRUBER Simon Žofka 09:02:59.02 944.416 01:17:59.02
263 SK PRÍVARA Pavol Kinčen-Luci 09:03:09.28 942.349 01:18:09.28
264 SK BRKAL Jan Ing. Mathias 09:03:33.60 937.487 01:18:33.60
265 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-2071 09:03:37.17 936.778 01:18:37.17
266 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Eder 09:03:37.66 936.680 01:18:37.66
267 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 3314 09:03:38.19 936.575 01:18:38.19
268 CZ ATH Květná Abonent 16 09:03:38.71 936.472 01:18:38.71
269 PL WRÓBEL Michal & Patryk Don Kitty 09:03:39.49 936.317 01:18:39.49
270 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Jndy 09:03:40.03 936.210 01:18:40.03
271 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Last Chance II. 09:03:40.93 936.032 01:18:40.93
272 SK HROZEN Peter Anna 09:03:41.18 935.982 01:18:41.18
273 PL MICHALAK Bogdan Kowal 34 09:03:42.13 935.794 01:18:42.13
274 AT HÖLD Erich Susanne 09:03:42.25 935.770 01:18:42.25
275 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team PM 04 09:03:42.50 935.720 01:18:42.50
276 SK PJ PIGEONS PJ Timmea 09:03:42.66 935.689 01:18:42.66
277 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 2077 09:03:42.82 935.657 01:18:42.82
278 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Diego 09:03:43.13 935.596 01:18:43.13
279 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Senna 09:03:43.41 935.540 01:18:43.41
280 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Elsa 09:03:43.69 935.485 01:18:43.69
281 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 0873 09:03:44.36 935.352 01:18:44.36
282 CZ SVOBODA Jiří "A" Jana 09:03:44.97 935.231 01:18:44.97
283 SK DZURÍK Marián Tobi 18 09:03:45.12 935.202 01:18:45.12
284 HU VIGLIDÁN Ágoston SZA 12 09:03:46.01 935.026 01:18:46.01
285 PL BASA M+A Team M 4 09:03:46.38 934.952 01:18:46.38
286 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" My Tip II. 09:03:46.57 934.915 01:18:46.57
287 PL MATUSIAK & STEPOROWSKI Team M&S 3 09:03:46.90 934.849 01:18:46.90
288 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Vivian 09:03:47.20 934.790 01:18:47.20
289 AT JAKUPOVIC & NAHIC TEAM Sonic 09:03:47.45 934.741 01:18:47.45
290 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Risa 09:03:47.88 934.656 01:18:47.88
291 DE HOFLAND - VAN OOSTEN Team White Kittel 09:03:48.13 934.606 01:18:48.13
292 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Wazzup 09:03:48.36 934.561 01:18:48.36
293 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Nadine 09:03:48.52 934.529 01:18:48.52
294 AT KUTLESA Slavko SLK 34 09:03:48.60 934.513 01:18:48.60
295 DE TEAM GERMANY - W A Waldow + Silvia Thiel WS 3 09:03:48.82 934.470 01:18:48.82
296 CH JUD Roman Hurricane 09:03:49.08 934.419 01:18:49.08
297 CZ REIN Jan "A" Miki 09:03:49.53 934.330 01:18:49.53
298 PT PEDRO PORTO Project X Pookie 09:03:50.55 934.128 01:18:50.55
299 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Lambrechts II. 09:03:50.82 934.075 01:18:50.82
300 CR CULIC Denis Dalmatian Wind 09:03:51.25 933.990 01:18:51.25
301 CH JUD Roman Mustang 09:03:51.51 933.939 01:18:51.51
302 SK PJ PIGEONS PJ Rio 09:03:51.92 933.858 01:18:51.92
303 DE SEEBACH SIEDLER Team MB 01 09:03:51.95 933.852 01:18:51.95
304 AT NAGELHOFER Robert Kirschblüte 1023 09:03:52.31 933.781 01:18:52.31
305 CZ KROČIL Jaroslav Blažena 09:03:52.42 933.759 01:18:52.42
306 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Colombo 09:03:52.45 933.753 01:18:52.45
307 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Šurmen 09:03:52.96 933.653 01:18:52.96
308 AT STEINER Alfred Avantin 2 09:03:53.26 933.593 01:18:53.26
309 PL WRÓBEL Michal & Patryk Zeflik 09:03:54.35 933.378 01:18:54.35
310 DE BRANDT Daniel ORL Panzer 09:03:55.25 933.201 01:18:55.25
311 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Gaby II. 09:03:55.58 933.136 01:18:55.58
312 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "B" Rosenthal 1 09:03:56.75 932.905 01:18:56.75
313 AT GASSER Reinhard Gambit 09:03:56.98 932.860 01:18:56.98
314 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Kopy 09:03:57.28 932.801 01:18:57.28
315 CZ KOCIÁN Milan Fernet 09:03:57.70 932.718 01:18:57.70
316 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Black Party II. 09:03:57.80 932.699 01:18:57.80
317 CZ EM-EKO.CZ Mańa 09:03:58.19 932.622 01:18:58.19
318 CH BONSEMEIER & PEIXOTO Team BP 02 09:03:58.36 932.588 01:18:58.36
319 CZ BUREŠ Team Tramín 09:03:58.45 932.571 01:18:58.45
320 CZ SVOBODA Jiří "B" Jana 1 09:03:58.68 932.526 01:18:58.68
321 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Anny 09:03:59.58 932.348 01:18:59.58
322 CZ PINTERA & MAZUCH Karabo 09:03:59.74 932.317 01:18:59.74
323 AT LEICHTFRIED Karin Paul 09:04:00.13 932.240 01:19:00.13
324 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Many 09:04:00.56 932.156 01:19:00.56
325 DE MESTRE SILVA Miguel 09:04:00.90 932.089 01:19:00.90
326 CZ HONEŠ Jiří Mara 09:04:02.33 931.808 01:19:02.33
327 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3642 09:04:02.63 931.749 01:19:02.63
328 AT BLIEGE Felix Ilse 09:04:03.12 931.653 01:19:03.12
329 CZ BUREŠ + PÍTRA Team Alabama 09:04:03.15 931.647 01:19:03.15
330 CZ VLČEK Jiří Caroll 09:04:03.59 931.560 01:19:03.59
331 NO HELGESEN Bjorn Ove King II. 09:04:03.81 931.517 01:19:03.81
332 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-2072 09:04:04.01 931.478 01:19:04.01
333 CZ ATH Květná Abonent 15 09:04:04.51 931.380 01:19:04.51
334 CZ HLAVINKA Josef Mohamed 09:04:04.98 931.287 01:19:04.98
335 AT HALATSCHEK Dietmar As 1 09:04:05.18 931.248 01:19:05.18
336 CZ HRADIL František Frankie 09:04:05.37 931.211 01:19:05.37
337 AT WEINBERGER Hannes WH 06 09:04:05.67 931.152 01:19:05.67
338 PL WRÓBEL Michal & Patryk Franz 09:04:06.32 931.024 01:19:06.32
339 DE HIENZSCH Frank FH 5 09:04:06.50 930.989 01:19:06.50
340 CZ BUREŠ + PÍTRA Team Georgia 09:04:06.52 930.985 01:19:06.52
341 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Mini Nitra 09:04:07.15 930.862 01:19:07.15
342 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Roos 09:04:07.22 930.848 01:19:07.22
343 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2964 09:04:07.28 930.836 01:19:07.28
344 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Conan 09:04:07.57 930.779 01:19:07.57
345 DE ZG HELIOS A Zepher 09:04:07.60 930.773 01:19:07.60
346 SK LAŠ Vladimír Las 2 09:04:07.83 930.728 01:19:07.83
347 SK PJ PIGEONS PJ Danny 09:04:08.05 930.685 01:19:08.05
348 DE BEHLKE Andreas AB 02 09:04:08.47 930.603 01:19:08.47
349 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 2172 09:04:08.54 930.589 01:19:08.54
350 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Tarantino 09:04:08.79 930.540 01:19:08.79
351 DE TEAM HUNTER Giraffe 09:04:09.35 930.430 01:19:09.35
352 AT EPPENSTEINER Josef Amore 09:04:09.95 930.313 01:19:09.95
353 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "C" Timo 2 09:04:10.23 930.258 01:19:10.23
354 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3153 09:04:11.24 930.060 01:19:11.24
355 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek S 5 09:04:11.33 930.043 01:19:11.33
356 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp WB 03 09:04:11.67 929.976 01:19:11.67
357 CZ ATH Květná Abonent 13 09:04:12.09 929.894 01:19:12.09
358 CZ VLČEK Jiří Rebecca 09:04:13.38 929.642 01:19:13.38
359 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Illinois 09:04:15.37 929.253 01:19:15.37
360 CZ KONOPÍK Jiří Simka 09:04:15.76 929.176 01:19:15.76
361 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Liduna 09:04:16.40 929.051 01:19:16.40
362 DE SG STEFFL SGS 05 09:04:17.08 928.919 01:19:17.08
363 AT STRAIF Walter Wannessa 09:04:18.92 928.559 01:19:18.92
364 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" King of Talent II. 09:04:19.98 928.353 01:19:19.98
365 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Silver Birch II. 09:04:20.70 928.212 01:19:20.70
366 DE ZSCHOMMLER Jens Akron 09:04:21.23 928.109 01:19:21.23
367 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Maori Venture IV. 09:04:21.44 928.068 01:19:21.44
368 AT GRATZER Werner Erfahrung 09:04:21.57 928.043 01:19:21.57
369 CZ EM-EKO.CZ Joka 09:04:22.01 927.957 01:19:22.01
370 CZ HLOUŠ Pavel Miserly 09:04:22.97 927.770 01:19:22.97
371 SK TEAM LUTERAN + HRICIK + BAŠISTA Dark George 09:04:23.78 927.612 01:19:23.78
372 AT GASSER Reinhard Garnet 09:04:24.41 927.489 01:19:24.41
373 AT TEAM ROTER BARON TRB 6 09:04:24.85 927.404 01:19:24.85
374 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Quintus 09:04:26.07 927.166 01:19:26.07
375 AT HÖLD Erich Emilie 09:04:26.71 927.042 01:19:26.71
376 DE FRANZISKA "B" Franziska 10 09:04:28.26 926.741 01:19:28.26
377 DE ZSCHOMMLER Jens Zeppelin 09:04:28.92 926.612 01:19:28.92
378 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 9 09:04:30.21 926.362 01:19:30.21
379 SK PJ PIGEONS PJ Vikonsta 09:04:30.81 926.245 01:19:30.81
380 AT HÖLD Erich Kristin 09:04:30.97 926.214 01:19:30.97
381 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "C" Timo 4 09:04:31.54 926.104 01:19:31.54
382 AT MARCHAT Franz Young Steffi 09:04:32.55 925.908 01:19:32.55
383 DE MESTRE SILVA Enriko 09:04:34.15 925.597 01:19:34.15
384 CZ ATH Květná Abonent 5 09:04:35.30 925.374 01:19:35.30
385 SK FLIMEL Miroslav Flipper 09:04:36.24 925.192 01:19:36.24
386 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Santa Maria 09:04:37.62 924.925 01:19:37.62
387 CZ PŘÍVARA Vladimír Maxi 09:04:38.07 924.838 01:19:38.07
388 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 2024 09:04:38.41 924.772 01:19:38.41
389 CZ KLEMENS Karel 4K 09:04:38.62 924.731 01:19:38.62
390 CZ KLEMENS Karel 11KK 09:04:38.81 924.695 01:19:38.81
391 DE GOETZ Guenter "A" Bjarne 09:04:39.22 924.615 01:19:39.22
392 PL SZYMAŃSKI Zbigniew * SZ 74 09:04:40.06 924.453 01:19:40.06
393 CZ KLEMENSOVÁ Sára Coco 09:04:40.54 924.360 01:19:40.54
394 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 2292 09:04:40.74 924.321 01:19:40.74
395 DE HEROES OF THE SKY Luka 09:04:41.58 924.159 01:19:41.58
396 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" My Tip IV. 09:04:42.93 923.898 01:19:42.93
397 CZ KLEMENS Karel 12KK 09:04:43.14 923.858 01:19:43.14
398 PL SEDLACEK Josef Meadow Dew 09:04:43.34 923.819 01:19:43.34
399 CZ HANZEL Štefan Han 19 09:04:43.73 923.744 01:19:43.73
400 SK KONŠ Milan Harry 09:04:43.75 923.740 01:19:43.75
401 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "A" Tecqua 07 09:04:44.35 923.624 01:19:44.35
402 CZ ŽLIČAŘ Roman Quatro 62 09:04:44.50 923.595 01:19:44.50
403 PL SZYMCZYK Wiktor Ania 09:04:45.06 923.487 01:19:45.06
404 CZ MAJKA + JAN TEAM David 09:04:46.09 923.288 01:19:46.09
405 SK MAJDÁK Michal Apatit 09:04:46.18 923.271 01:19:46.18
406 SK MOKOŠ + VÁROŠ Vadara 09:04:48.04 922.912 01:19:48.04
407 CZ REIN Jan "B" Black 09:04:48.56 922.812 01:19:48.56
408 CZ ŠKOVRAN Stanislav d´Artagnan 09:04:51.74 922.199 01:19:51.74
409 CZ KUDELA Jaromír Ing. Mája 09:04:51.86 922.176 01:19:51.86
410 PL SZYMAŃSKI Zbigniew * SZ 94 09:04:52.06 922.138 01:19:52.06
411 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Napoleon 09:04:52.28 922.096 01:19:52.28
412 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Mickey 09:04:52.40 922.072 01:19:52.40
413 DE FRANZISKA "B" Franziska 12 09:04:52.81 921.994 01:19:52.81
414 DE TEAM HESSENBOYS One Loft Pigeon Racing THB 72 09:04:53.29 921.901 01:19:53.29
415 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Natsumi 09:04:54.92 921.588 01:19:54.92
416 CZ KAREL Jan Němčour 09:04:57.39 921.113 01:19:57.39
417 SK TATRY-DERBY DT 2 09:04:59.03 920.799 01:19:59.03
418 AT STRAIF Walter Walpurga 09:04:59.44 920.720 01:19:59.44
419 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 2594 09:04:59.83 920.645 01:19:59.83
420 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 375 09:05:00.36 920.543 01:20:00.36
421 CZ ŠKOVRAN Stanislav Aramis 09:05:00.88 920.444 01:20:00.88
422 DE GEBHARDT Reinhard Renaissance 09:05:01.24 920.375 01:20:01.24
423 CZ REIN Jan "A" Viki 09:05:01.41 920.342 01:20:01.41
424 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 07 09:05:01.65 920.296 01:20:01.65
425 CZ KLEMENS Karel 8KK 09:05:03.14 920.011 01:20:03.14
426 CZ KULÍK Přemysl Favorit 09:05:03.78 919.888 01:20:03.78
427 CZ KONEČNÝ Vlastimil Pola 09:05:05.24 919.609 01:20:05.24
428 CZ HONEŠ Jiří Silvére 09:05:05.98 919.467 01:20:05.98
429 CZ ŠABATA Jan J.Š. 01 09:05:07.56 919.165 01:20:07.56
430 AT STEINER Alfred Fin 14 09:05:08.05 919.071 01:20:08.05
431 CZ MACHALA František Tomas 09:05:08.06 919.069 01:20:08.06
432 SK ĎURANA Miroslav Obstinate 09:05:09.15 918.861 01:20:09.15
433 PL DABROWSKI Pawel * Kana 09:05:09.55 918.785 01:20:09.55
434 DE TEAM HESSENBOYS One Loft Pigeon Racing THB 35 09:05:11.02 918.504 01:20:11.02
435 CZ KAREL Jan Zetor 09:05:12.28 918.263 01:20:12.28
436 CZ HRADIL František Harold 09:05:12.67 918.189 01:20:12.67
437 SK BCHB Team Correct Number 09:05:13.23 918.082 01:20:13.23
438 PL DABROWSKI Pawel * Kora 09:05:13.96 917.943 01:20:13.96
439 DE SPRANG Matthias MS 06 09:05:15.51 917.647 01:20:15.51
440 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarka 09:05:16.96 917.371 01:20:16.96
441 CZ POSPÍŠIL Petr Jako 09:05:18.09 917.156 01:20:18.09
442 SK COMOREK Pavel Fenomen 09:05:18.45 917.087 01:20:18.45
443 SK HROZEN Peter Žaneta 09:05:18.63 917.053 01:20:18.63
444 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 383 09:05:18.82 917.017 01:20:18.82
445 DE ZSCHOMMLER Jens Macon 09:05:18.94 916.994 01:20:18.94
446 AT STRAIF Walter Wichtl 09:05:19.14 916.956 01:20:19.14
447 CZ REIN Jan "A" Tom 09:05:19.48 916.891 01:20:19.48
448 AT GRATZER Marco "B" Franz Ferdinand 09:05:19.65 916.859 01:20:19.65
449 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Moon Mome 09:05:19.67 916.855 01:20:19.67
450 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team "A" Hofra 09:05:19.79 916.832 01:20:19.79
451 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Kolínek Team 04 09:05:23.56 916.116 01:20:23.56
452 CZ KLEMENS Karel 9KK 09:05:25.81 915.689 01:20:25.81
453 AT GASSER Reinhard Galadrielle 09:05:26.35 915.586 01:20:26.35
454 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 05 09:05:26.72 915.516 01:20:26.72
455 AT HOFMANN Leopold HL 7 09:05:27.11 915.442 01:20:27.11
456 SK BINDAS Štefan JUN. SBJ 02 09:05:28.38 915.201 01:20:28.38
457 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-398 09:05:29.30 915.027 01:20:29.30
458 PL SZYMAŃSKI Zbigniew * SZ 87 09:05:30.05 914.885 01:20:30.05
459 CZ VACEK Josef Monča 09:05:30.99 914.707 01:20:30.99
460 PL PACEK Wojciech WP 4 09:05:32.45 914.431 01:20:32.45
461 CZ ESHEK Bohdan Luna 09:05:34.19 914.101 01:20:34.19
462 SK KONŠ Milan Nikol Star 09:05:38.21 913.342 01:20:38.21
463 CZ HNILICA Tomáš Laura 09:05:39.07 913.180 01:20:39.07
464 CZ VACEK Josef Zdenda 09:05:39.71 913.059 01:20:39.71
465 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Everest 09:05:40.20 912.966 01:20:40.20
466 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Klat 607 09:05:41.98 912.631 01:20:41.98
467 CZ SVOBODA Jiří "B" Zuzka 1 09:05:43.61 912.324 01:20:43.61
468 CZ BECHYNĚ Radek Blauw Bange 09:05:44.31 912.192 01:20:44.31
469 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 5 09:05:44.94 912.073 01:20:44.94
470 CZ KLEMENSOVÁ Sára Běska 09:05:46.09 911.857 01:20:46.09
471 DE WICHERT KARL-HEINZ Vitkova 09:05:47.75 911.545 01:20:47.75
472 CZ KLEMENS Karel 10KK 09:05:53.56 910.453 01:20:53.56
473 CZ KONOPÍK Jiří Jolly 09:05:55.05 910.174 01:20:55.05
474 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 056 09:05:57.18 909.775 01:20:57.18
475 AT BUTYKA Ferenc Ferenc 505 09:05:58.07 909.608 01:20:58.07
476 DE HOOP Michael Habiba 09:06:01.37 908.991 01:21:01.37
477 DE SG STEFFL SGS 07 09:06:07.38 907.868 01:21:07.38
478 PL WÓJCIK Piotr Bora 09:06:10.90 907.212 01:21:10.90
479 CH SCHNEEBERGER Roman Snowgun 09:06:11.15 907.166 01:21:11.15
480 CH SCHNEEBERGER Roman Snowball 09:06:12.35 906.942 01:21:12.35
481 DE MESTRE SILVA Tiago 09:06:13.80 906.672 01:21:13.80
482 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Dora 09:06:14.41 906.559 01:21:14.41
483 AT MARCHAT Franz Gambler 09:06:14.94 906.460 01:21:14.94
484 PL WÓJCIK Piotr Brylant 09:06:16.97 906.083 01:21:16.97
485 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "A" Schinze 4 09:06:19.15 905.678 01:21:19.15
486 DE FRANZISKA "A" Franziska 6 09:06:21.07 905.322 01:21:21.07
487 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "A" Tecqua 06 09:06:21.76 905.194 01:21:21.76
488 AT MARCHAT Franz Saban Junior 09:06:23.78 904.820 01:21:23.78
489 DE HIENZSCH Frank FH 3 09:06:26.74 904.272 01:21:26.74
490 CZ EM-EKO.CZ Hrusa 09:06:29.59 903.744 01:21:29.59
491 CZ DUDA Přemysl Hery 09:06:32.96 903.122 01:21:32.96
492 CZ ATH Květná Abonent 20 09:06:34.05 902.921 01:21:34.05
493 PL KWASNICKI Tomasz Gold 09:06:36.55 902.460 01:21:36.55
494 DE ZG HELIOS A Zebedee 09:06:40.92 901.655 01:21:40.92
495 DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Nici 09:06:41.92 901.471 01:21:41.92
496 SK VOJTKO Milan Karol 09:06:45.77 900.764 01:21:45.77
497 CZ MADE IN VYSEKAL JÄGERNDORF - SILESIA TEAM Hujer 09:06:52.37 899.554 01:21:52.37
498 CZ HANZEL Štefan Han 38 09:06:52.64 899.504 01:21:52.64
499 SK LABON Matúš & Jakub MJ 02 09:06:53.68 899.314 01:21:53.68
500 SK TEAM LUTERAN + HRICIK + BAŠISTA Surprise 09:07:05.63 897.132 01:22:05.63
501 CZ DUDA Přemysl Lara 09:07:08.11 896.680 01:22:08.11
502 AT RÖTZER Franz Top 6 09:08:15.85 884.522 01:23:15.85
503 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Marti 09:08:20.27 883.740 01:23:20.27
504 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Naaide 09:08:22.03 883.429 01:23:22.03
505 CZ TEAM ZEMAN + KAŠUBA ZK 2 09:08:22.93 883.270 01:23:22.93
506 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 10 09:08:24.53 882.988 01:23:24.53
507 AT WEINBERGER Hannes WH 59 09:08:25.71 882.780 01:23:25.71
508 SK FORGÁČ Marek MF 02 09:08:26.58 882.626 01:23:26.58
509 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Thalia 09:08:27.60 882.447 01:23:27.60
510 AT KUTLESA Slavko SLK 42 09:08:28.52 882.285 01:23:28.52
511 DE FRANZISKA "B" Franziska 8 09:08:28.82 882.232 01:23:28.82
512 NL POELMAN Combinatie PC 02 09:08:29.18 882.168 01:23:29.18
513 PL SEDLACEK Josef Morning Cry 09:08:29.92 882.038 01:23:29.92
513 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Stone 09:08:29.92 882.038 01:23:29.92
515 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Heylighen 09:08:30.19 881.991 01:23:30.19
516 HU ISTVÁN Márkus Marshy 09:08:30.28 881.975 01:23:30.28
517 DE SPITZBERG Team Uwe 1 09:08:30.82 881.880 01:23:30.82
518 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" King of Talent 09:08:30.98 881.851 01:23:30.98
519 DE BEHLKE Andreas AB 06 09:08:31.16 881.820 01:23:31.16
520 AT RÖTZER Franz Top 06 09:08:31.45 881.769 01:23:31.45
521 CH WIRZ Team Pogacar 09:08:31.96 881.679 01:23:31.96
522 DE TEAM GERMANY - W A Waldow + Silvia Thiel WS 5 09:08:32.16 881.644 01:23:32.16
523 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team "A" Favorit 09:08:32.42 881.598 01:23:32.42
524 DE SG STEFFL SGS 04 09:08:32.56 881.573 01:23:32.56
525 AT HÖLD Erich Philipp 09:08:33.47 881.413 01:23:33.47
526 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Shuichi 09:08:33.50 881.408 01:23:33.50
527 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Talent 1 09:08:33.55 881.399 01:23:33.55
528 DE SPRANG Matthias MS 03 09:08:34.48 881.236 01:23:34.48
529 DE SG STEFFL SGS 11 09:08:35.15 881.118 01:23:35.15
530 DE HOCHSCHERFF Udo Naddy 09:08:35.53 881.051 01:23:35.53
531 CH BONSEMEIER & PEIXOTO Team BP 01 09:08:35.78 881.008 01:23:35.78
532 AT BLIEGE Felix Roman 09:08:37.09 880.778 01:23:37.09
533 DE SEEBACH SIEDLER Team MB 03 09:08:37.44 880.716 01:23:37.44
534 PL MICHALAK Bogdan Zajta 28 09:08:37.56 880.695 01:23:37.56
535 CZ REIN Jan "A" Steve 09:08:37.84 880.646 01:23:37.84
536 CZ BUREŠ Team Agni 09:08:38.05 880.609 01:23:38.05
537 AT OFNER Kurt Jo 09:08:38.49 880.532 01:23:38.49
538 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3732 09:08:38.66 880.502 01:23:38.66
539 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Naiko 09:08:38.85 880.469 01:23:38.85
540 DE SCHWARM Claudia Rembrandt 09:08:39.10 880.425 01:23:39.10
541 SK LAŠ Vladimír Las 3 09:08:39.45 880.363 01:23:39.45
542 CZ MALACH Ladislav Sára 09:08:39.79 880.304 01:23:39.79
543 PL SEDLACEK Josef Euchides 09:08:40.28 880.218 01:23:40.28
544 DE WICHERT KARL-HEINZ Kratochvilova 09:08:40.65 880.153 01:23:40.65
545 AT NÖRES Kurt Dynamic 09:08:40.66 880.151 01:23:40.66
546 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "B" Klaus 3 09:08:41.07 880.079 01:23:41.07
547 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Earth 09:08:41.48 880.007 01:23:41.48
548 PL PACEK Wojciech WP 1 09:08:41.50 880.004 01:23:41.50
549 CZ MALACH Ladislav Rosi 09:08:41.90 879.934 01:23:41.90
550 DE LECKE Theo & Markus TM 12 09:08:42.06 879.906 01:23:42.06
551 NO HELGESEN Bjorn Ove Mira 290 09:08:42.52 879.825 01:23:42.52
552 SK TEAM LUTERAN + HRICIK + BAŠISTA Not The Other 09:08:42.66 879.801 01:23:42.66
553 AT WENZ Alfred Freddy 09:08:43.13 879.718 01:23:43.13
554 SK VALÁPKA - POKOPEC Team Stela 09:08:44.32 879.510 01:23:44.32
555 AT STRAIF Walter Waleta 09:08:45.26 879.346 01:23:45.26
556 CZ SKOKAN Pavel Black Jack 09:08:45.58 879.290 01:23:45.58
557 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 3884 09:08:46.28 879.167 01:23:46.28
558 SK COMOREK Pavel Kysuca 09:08:46.60 879.111 01:23:46.60
559 CZ DUDA Přemysl Hary 09:08:48.38 878.800 01:23:48.38
560 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Emi 09:08:48.92 878.706 01:23:48.92
561 DE WICHERT KARL-HEINZ Lendl 09:08:49.52 878.601 01:23:49.52
562 AT WIEFLER Alois Helmut 09:08:50.78 878.381 01:23:50.78
563 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team "A" Speedy 09:08:51.01 878.341 01:23:51.01
564 SK DREXLEROVÁ Helena Kincsem 09:08:51.97 878.173 01:23:51.97
565 PL SEDLACEK Josef Badalona 09:08:52.58 878.067 01:23:52.58
566 PL MATUSIAK & STEPOROWSKI Team M&S 5 09:08:53.96 877.826 01:23:53.96
567 DE HEROES OF THE SKY Leoni 09:08:54.07 877.807 01:23:54.07
568 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 01 09:08:55.14 877.620 01:23:55.14
569 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Frozen 09:08:56.95 877.305 01:23:56.95
570 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 09 09:08:57.31 877.242 01:23:57.31
571 ES USO ASKARRA Eguzki 09:08:58.10 877.104 01:23:58.10
572 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Džegr 09:08:59.48 876.864 01:23:59.48
573 CZ LAŇKA Alfons Ing. Katka 09:08:59.81 876.807 01:23:59.81
574 AT GASSER Reinhard Gaucho 09:09:00.84 876.628 01:24:00.84
575 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "C" Timo 3 09:09:00.89 876.619 01:24:00.89
576 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Dylan 09:09:01.16 876.572 01:24:01.16
577 DE SPRANG Matthias MS 09 09:09:01.93 876.438 01:24:01.93
578 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Kim 09:09:02.19 876.393 01:24:02.19
579 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Nicole 09:09:02.34 876.367 01:24:02.34
580 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3652 09:09:02.52 876.336 01:24:02.52
581 AT WIEFLER Alois Alfred 09:09:02.77 876.292 01:24:02.77
582 CZ MACHALA František Lukas 09:09:03.95 876.087 01:24:03.95
583 DE LECKE Theo & Markus TM 06 09:09:04.93 875.917 01:24:04.93
584 SK KONŠ Milan Šéf 09:09:06.40 875.662 01:24:06.40
585 CZ CH.ST. JOPPI + SVĚTLÍK Jiří Kopp Bělouš 2 09:09:10.28 874.989 01:24:10.28
586 CZ KLEMENS Karel 7KK 09:09:10.86 874.889 01:24:10.86
587 CH BONSEMEIER & PEIXOTO Team BP 04 09:09:13.44 874.442 01:24:13.44
588 AT KUTLESA Slavko SLK 60 09:09:13.56 874.421 01:24:13.56
589 CZ SKOKAN Pavel Bloody Mary 09:09:15.16 874.144 01:24:15.16
590 PL MATUSIAK & STEPOROWSKI Team M&S 4 09:09:15.66 874.058 01:24:15.66
591 CZ BUREŠ + PÍTRA Team Vermont 09:09:16.77 873.866 01:24:16.77
592 CZ LAŇKA Alfons Ing. Jaruš 09:09:19.87 873.331 01:24:19.87
593 SK MTS ŽILINA Laš + Ondro MTS 06 09:09:20.73 873.182 01:24:20.73
594 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 07 09:09:22.46 872.884 01:24:22.46
595 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team PM 02 09:09:28.92 871.772 01:24:28.92
596 CZ PINTERA & MAZUCH Klaaska 09:09:34.05 870.890 01:24:34.05
597 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "A" Tecqua 03 09:09:37.61 870.280 01:24:37.61
598 CZ DAVID Petr Bessi 09:09:38.08 870.199 01:24:38.08
599 CZ HANZEL Štefan Han 36 09:09:46.13 868.822 01:24:46.13
600 HU ISTVÁN Márkus Mars 09:09:48.58 868.403 01:24:48.58
601 SK COMOREK Pavel Raoul 09:09:51.03 867.985 01:24:51.03
602 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Ballon 09:09:52.93 867.662 01:24:52.93
603 CZ KUDELA Jaromír Ing. Ivana 09:09:57.22 866.931 01:24:57.22
604 PL KOZLENIA Artur Adi 09:09:57.67 866.855 01:24:57.67
605 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Jerome 09:10:01.15 866.263 01:25:01.15
606 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2313 09:10:01.97 866.124 01:25:01.97
607 CZ PŘÍVARA Vladimír Mellody 09:10:04.92 865.624 01:25:04.92
608 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 2793 09:10:09.38 864.868 01:25:09.38
609 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-399 09:10:15.51 863.832 01:25:15.51
610 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team "A" Jana 09:10:17.40 863.513 01:25:17.40
611 PL WÓJCIK Piotr Bull 09:10:17.56 863.486 01:25:17.56
612 CZ ESHEK Bohdan Alisa 09:10:20.73 862.951 01:25:20.73
613 CR CULIC Denis Beautiful Croatia 09:10:21.24 862.865 01:25:21.24
614 AT STRAIF Walter Wirbelwind 09:10:21.60 862.805 01:25:21.60
615 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Digi 09:10:22.84 862.596 01:25:22.84
616 SK PJ PIGEONS PJ Royal 09:10:23.42 862.498 01:25:23.42
617 CZ KULÍK Přemysl Lord 09:10:24.74 862.276 01:25:24.74
618 AT GRATZER Werner Herz Liebe 09:10:25.19 862.200 01:25:25.19
619 SK VALÁPKA - POKOPEC Team Eric 09:10:25.51 862.146 01:25:25.51
620 DE TEAM HESSENBOYS One Loft Pigeon Racing THB 28 09:10:25.77 862.103 01:25:25.77
621 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek S 3 09:10:26.85 861.921 01:25:26.85
622 CZ SKOKAN Pavel Black Jack II. 09:10:27.10 861.879 01:25:27.10
623 AT WIEFLER Alois Anaterve 09:10:27.37 861.834 01:25:27.37
624 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" One For Mee 09:10:27.51 861.810 01:25:27.51
625 CH TEAM FROHMATTA Lambrigger Josef Fabulous 09:10:27.79 861.763 01:25:27.79
626 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 06 09:10:30.28 861.345 01:25:30.28
627 CZ HEILMEIER Josef Darek 09:10:30.54 861.301 01:25:30.54
628 CZ TEAM ZEMAN + KAŠUBA ZK 1 09:10:30.86 861.247 01:25:30.86
629 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Duodecimus 09:10:31.19 861.192 01:25:31.19
630 PL KWASNICKI Tomasz Bolek 09:10:31.48 861.143 01:25:31.48
631 CZ ATH Květná Abonent 2 09:10:31.84 861.083 01:25:31.84
632 CZ KULÍK Přemysl Alan 09:10:32.61 860.954 01:25:32.61
633 DE TEAM HESSENBOYS One Loft Pigeon Racing THB 27 09:10:32.73 860.934 01:25:32.73
634 CZ MAKANAKI Team Maka 09:10:34.21 860.685 01:25:34.21
635 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Nack 09:10:34.89 860.572 01:25:34.89
636 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 10 09:10:35.75 860.427 01:25:35.75
637 AT GRATZER Marco Dionysos 09:10:36.34 860.329 01:25:36.34
638 DE HOCHSCHERFF Udo Sveni 09:10:36.98 860.221 01:25:36.98
639 SK HROZEN Peter Jana 09:10:37.77 860.089 01:25:37.77
640 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Sextus 09:10:38.57 859.955 01:25:38.57
641 CZ VLČEK Jiří Don 09:10:39.14 859.860 01:25:39.14
642 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "C" Helmut 1 09:10:40.37 859.654 01:25:40.37
643 DE TEAM GERMANY Toni Deigner Topic 09:10:40.70 859.599 01:25:40.70
644 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 12 09:10:40.81 859.580 01:25:40.81
645 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 12 09:10:41.36 859.489 01:25:41.36
646 DE SCHOEN Friedrich Fritz 1 09:10:41.89 859.400 01:25:41.89
647 PT PEDRO PORTO Project X Polly 09:10:42.19 859.350 01:25:42.19
648 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 1 09:10:42.54 859.291 01:25:42.54
649 DE TEAM LINDENHOF SB 06 09:10:43.09 859.199 01:25:43.09
650 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 3284 09:10:43.33 859.159 01:25:43.33
651 CZ KROČIL Jaroslav Hubert 09:10:43.44 859.141 01:25:43.44
652 DE TEAM GERMANY - W A Waldow + Silvia Thiel WS 1 09:10:43.54 859.124 01:25:43.54
653 DE SPRANG Matthias MS 07 09:10:43.71 859.096 01:25:43.71
654 AT KUKLA Josef Isi 09:10:43.81 859.079 01:25:43.81
655 PL WRÓBEL Michal & Patryk Bizon 09:10:44.73 858.926 01:25:44.73
656 PL BASA M+A Team M 2 09:10:45.23 858.842 01:25:45.23
656 CZ HLOUŠ Pavel Uno 09:10:45.23 858.842 01:25:45.23
658 DE HEROES OF THE SKY Liam 09:10:45.98 858.717 01:25:45.98
659 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 09 09:10:46.16 858.687 01:25:46.16
660 DE WOLTERINK Gerald Gerald 536 09:10:46.33 858.659 01:25:46.33
661 DE SG STEFFL SGS 02 09:10:46.55 858.622 01:25:46.55
662 CZ HLAVINKA Josef Ivanka 09:10:46.75 858.588 01:25:46.75
663 AT KUTLESA Slavko SLK 22 09:10:47.14 858.523 01:25:47.14
664 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Wendy 09:10:47.21 858.512 01:25:47.21
665 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Jožko 09:10:47.37 858.485 01:25:47.37
666 AT MARCHAT Franz Mogli 09:10:47.46 858.470 01:25:47.46
667 SK TEAM LUTERAN + HRICIK + BAŠISTA Brick 09:10:47.62 858.443 01:25:47.62
668 SK BINDAS Štefan JUN. SBJ 04 09:10:47.72 858.427 01:25:47.72
669 AT HOFMANN Leopold HL 6 09:10:47.99 858.382 01:25:47.99
670 CZ DUDA Přemysl Hermiona 09:10:48.03 858.375 01:25:48.03
671 DE SPITZBERG Team Uwe 4 09:10:48.18 858.350 01:25:48.18
672 DE GOETZ Guenter "B" Barra 09:10:48.58 858.283 01:25:48.58
673 CZ HANZEL Štefan Han 24 09:10:48.72 858.260 01:25:48.72
674 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3563 09:10:48.93 858.225 01:25:48.93
675 DE TEAM GERMANY Toni Deigner Tooter 09:10:49.19 858.182 01:25:49.19
676 DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Jacky 09:10:49.42 858.143 01:25:49.42
677 CZ HAŠŠO Slavomír F.C. Vítek 09:10:49.82 858.077 01:25:49.82
678 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 5 09:10:50.33 857.992 01:25:50.33
679 DE LECKE Theo & Markus TM 02 09:10:50.36 857.987 01:25:50.36
680 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 04 09:10:50.67 857.935 01:25:50.67
681 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Pablo 09:10:51.32 857.827 01:25:51.32
682 CZ KONEČNÝ Vlastimil Rosťa 09:10:52.13 857.692 01:25:52.13
683 PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Maestro 09:10:52.39 857.649 01:25:52.39
684 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team "A" der Zahme 09:10:52.49 857.632 01:25:52.49
685 CZ GRUBER Simon Simon 09:10:52.78 857.584 01:25:52.78
686 AT BUTYKA Ferenc Ferenc 35 09:10:53.39 857.482 01:25:53.39
687 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Mini Heruv 67 09:10:53.54 857.457 01:25:53.54
688 AT TEAM MÜLVIERTEL Lindtner Tiziana 09:10:54.87 857.236 01:25:54.87
689 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 08 09:10:56.09 857.033 01:25:56.09
690 CZ REIN Jan "B" Dita 09:10:56.17 857.020 01:25:56.17
691 DE SCHWARM Claudia Steen 09:10:56.27 857.003 01:25:56.27
692 DE FRANZISKA "A" Franziska 1 09:10:56.58 856.952 01:25:56.58
693 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Septimus 09:10:56.62 856.945 01:25:56.62
694 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Nina 09:10:56.71 856.930 01:25:56.71
695 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-393 09:10:56.87 856.904 01:25:56.87
696 CZ GRIPENI Čáslav Semil 09:10:57.72 856.762 01:25:57.72
697 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Ocean 09:10:58.59 856.618 01:25:58.59
698 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Tessa 09:10:58.61 856.614 01:25:58.61
699 DE LECKE Theo & Markus TM 05 09:10:59.24 856.510 01:25:59.24
700 CZ RACING WITH TARASTARS Bomboš 09:10:59.44 856.477 01:25:59.44
701 DE HOOP Michael Hague 09:10:59.64 856.443 01:25:59.64
702 CZ ŽLIČAŘ Roman Quatro 13 09:11:00.20 856.351 01:26:00.20
703 DE SG STEFFL SGS 09 09:11:00.80 856.251 01:26:00.80
704 DE TEAM GERMANY Toni Deigner Toronto 09:11:01.08 856.205 01:26:01.08
705 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Fanda 09:11:01.29 856.170 01:26:01.29
706 PL WRÓBEL Michal & Patryk Don Tadeo 09:11:01.45 856.143 01:26:01.45
707 CZ LAŇKA Alfons Ing. Maruš 09:11:01.55 856.127 01:26:01.55
708 NL PLOEG Bert Dot 09:11:01.77 856.090 01:26:01.77
709 AT OFNER Kurt Paula 09:11:01.80 856.085 01:26:01.80
710 PL LACH Adrian * Euro Bots 09:11:02.87 855.908 01:26:02.87
711 SK BINDAS Štefan JUN. SBJ 06 09:11:02.92 855.899 01:26:02.92
712 SK FORGÁČ Marek MF 01 09:11:03.22 855.850 01:26:03.22
713 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp WB 01 09:11:03.72 855.767 01:26:03.72
714 CZ REIN Jan "A" Hugo 09:11:04.21 855.686 01:26:04.21
715 AT HALATSCHEK Dietmar Siegi 09:11:04.24 855.681 01:26:04.24
716 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 02 09:11:04.44 855.647 01:26:04.44
717 SK TATRY-DERBY DT 5 09:11:04.64 855.614 01:26:04.64
718 SK FLIMEL Miroslav Flicker 09:11:04.80 855.588 01:26:04.80
719 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 2074 09:11:05.50 855.472 01:26:05.50
720 AT LEICHTFRIED Karin Jo 09:11:05.59 855.457 01:26:05.59
721 CZ HLOUŠ Pavel Woody 09:11:06.86 855.247 01:26:06.86
722 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Romario 09:11:07.06 855.214 01:26:07.06
723 DE A-TEAM VECHTMACINE-JOHANNA Rio 09:11:07.36 855.164 01:26:07.36
724 CZ MAČALA Zdeněk Blesk 09:11:07.47 855.146 01:26:07.47
725 CZ DUDA Přemysl Dante 09:11:07.73 855.103 01:26:07.73
726 AT GRATZER Marco Krambambuli 09:11:08.16 855.032 01:26:08.16
727 CZ MAKANAKI Team Naki 09:11:08.35 855.000 01:26:08.35
728 PL WRÓBEL Michal & Patryk Achim 09:11:08.68 854.946 01:26:08.68
729 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "B" Rosenthal 2 09:11:08.77 854.931 01:26:08.77
730 CZ HAŠŠO Slavomír Benda 09:11:10.20 854.694 01:26:10.20
731 CZ PINTERA & MAZUCH Vrendelike 09:11:10.44 854.655 01:26:10.44
732 DE SG STEFFL SGS 12 09:11:10.59 854.630 01:26:10.59
733 AT GASSER Reinhard Gator 09:11:10.95 854.570 01:26:10.95
734 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 4174 09:11:11.40 854.496 01:26:11.40
735 CZ REIN Jan "A" Ann 09:11:11.42 854.493 01:26:11.42
736 HU VIGLIDÁN Ágoston SZA 11 09:11:13.45 854.157 01:26:13.45
737 AT NÖRES Kurt Titan 09:11:14.90 853.918 01:26:14.90
738 DE SPITZBERG Team Uwe 5 09:11:15.26 853.859 01:26:15.26
739 CZ LAŇKA Alfons Ing. David 09:11:15.85 853.761 01:26:15.85
740 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Nanami 09:11:16.55 853.646 01:26:16.55
741 AT KOSEL / EHMANN Team Fynn 09:11:17.36 853.512 01:26:17.36
742 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 09:11:18.32 853.354 01:26:18.32
743 DE GOETZ Guenter "B" Bibi 09:11:18.46 853.331 01:26:18.46
744 AT NÖRES Kurt Wali 09:11:18.91 853.257 01:26:18.91
745 CZ FLY YOUNG STARS Mika 09:11:20.27 853.033 01:26:20.27
746 SK PJ PIGEONS PJ Matwist 09:11:24.08 852.406 01:26:24.08
747 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Mini Bulldozer 09:11:24.10 852.403 01:26:24.10
748 SK LABON Matúš & Jakub MJ 01 09:11:24.72 852.301 01:26:24.72
749 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Corleone 09:11:25.09 852.240 01:26:25.09
750 CZ MAKANAKI Team Taki 09:11:27.12 851.906 01:26:27.12
751 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Dvojka 09:11:30.42 851.365 01:26:30.42
752 CZ HLAVINKA Josef Paolo 09:11:32.79 850.976 01:26:32.79
753 PL KOZLENIA Boguslawa Mulan 09:11:34.25 850.737 01:26:34.25
754 CH HÖSLI Walter Raptor 09:11:35.08 850.601 01:26:35.08
755 CZ KUDELA Jaromír Ing. Petra 09:11:36.09 850.436 01:26:36.09
756 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 3 09:11:45.86 848.840 01:26:45.86
757 DE SKOPLJAK Denis Delta 09:11:49.12 848.308 01:26:49.12
758 CZ KOCIÁN Milan Myslivec 09:11:51.37 847.942 01:26:51.37
759 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Ziga 09:12:18.07 843.620 01:27:18.07
760 CZ GRIPENI Čáslav Eskil 09:12:29.25 841.823 01:27:29.25
761 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. Marek 09:12:41.45 839.871 01:27:41.45
762 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Dave 09:12:48.26 838.785 01:27:48.26
763 DE ZG HELIOS A Zeplin 09:12:48.96 838.674 01:27:48.96
764 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team "A" Lore 09:13:37.71 830.986 01:28:37.71
765 DE SCHOEN Friedrich Fritz 3 09:13:39.72 830.672 01:28:39.72
766 AT KUTLESA Slavko SLK 67 09:13:45.78 829.726 01:28:45.78
767 CZ STRNAD Jaroslav Camille 09:13:47.28 829.493 01:28:47.28
768 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp WB 05 09:13:48.60 829.287 01:28:48.60
769 CZ ELITE GO FAMILY LOFT Lady Bay 09:13:50.49 828.993 01:28:50.49
770 NO HELGESEN Bjorn Ove Lady Atomic 09:13:55.47 828.219 01:28:55.47
771 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek T 3 09:14:00.22 827.483 01:29:00.22
772 DE TEAM SASSE WELZEL Gock.-Koch II. 8 09:14:01.16 827.337 01:29:01.16
773 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Little Hanni 09:14:02.38 827.148 01:29:02.38
774 PT PEDRO PORTO Project X Porto 09:14:04.04 826.891 01:29:04.04
775 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 8 09:14:04.57 826.809 01:29:04.57
776 DE ZG HELIOS A Zenith 09:14:04.89 826.760 01:29:04.89
777 DE LECKE Theo & Markus TM 04 09:14:05.11 826.726 01:29:05.11
778 DE BRANDT Daniel ORL Daniel 09:14:05.53 826.661 01:29:05.53
779 CZ HRUDA Jan Karel 1 09:14:06.28 826.545 01:29:06.28
780 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Rachel 09:14:08.28 826.236 01:29:08.28
781 CZ KONOPÍK Jiří Heda 09:14:08.65 826.179 01:29:08.65
782 AT ECKHARDT Markus Ecki´s Giant 09:14:11.70 825.708 01:29:11.70
783 PL WRÓBEL Michal & Patryk Hajni 09:14:12.97 825.512 01:29:12.97
784 CZ IŠTVÁNEK & ŠIK Team Lucka 09:14:14.24 825.316 01:29:14.24
785 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarda 09:14:15.48 825.125 01:29:15.48
786 CZ GRUBER Simon Aramis 09:14:21.50 824.198 01:29:21.50
787 DE HIENZSCH Frank FH 4 09:14:22.79 824.000 01:29:22.79
788 SK GENČUR František Geno 09:14:23.12 823.949 01:29:23.12
789 CZ BUREŠ Team Pálava 09:14:24.89 823.678 01:29:24.89
790 CZ KONOPÍK Jiří Zuzka 09:14:26.23 823.472 01:29:26.23
791 AT GRATZER Marco "B" Karl 09:14:36.86 821.844 01:29:36.86
792 CZ LAŇKA Alfons Ing. Laura 09:14:56.60 818.838 01:29:56.60
793 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 6 09:14:58.82 818.501 01:29:58.82
794 CZ GRUBER Simon Peťa 09:15:21.19 815.124 01:30:21.19
795 SK VOJTKO Milan Emil 09:15:25.35 814.499 01:30:25.35
796 SK LAŠ Vladimír Las 6 09:15:54.94 810.080 01:30:54.94
797 SK TEAM LUTERAN + HRICIK + BAŠISTA White Dream 09:15:56.69 809.821 01:30:56.69
798 AT HOFMANN Leopold HL 3 09:16:13.91 807.273 01:31:13.91
799 AT TEAM MÜLVIERTEL Lindtner Indigo Figther 09:17:02.32 800.196 01:32:02.32
800 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 384 09:17:07.97 799.378 01:32:07.97
801 CZ PINTERA & MAZUCH Jupidka 09:17:08.27 799.335 01:32:08.27
802 AT LEICHTFRIED Walter Klugmann 2 09:17:14.45 798.442 01:32:14.45
803 DE MESTRE SILVA Daniel 09:17:15.48 798.294 01:32:15.48
804 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 10 09:17:17.89 797.947 01:32:17.89
805 CZ KUDELA Jaromír Ing. Anna 09:17:18.04 797.925 01:32:18.04
806 SK HROZEN Peter Peter 09:17:21.29 797.457 01:32:21.29
807 SK DZURÍK Marián Tobi 6 09:17:24.91 796.936 01:32:24.91
808 DE BEHLKE Andreas AB 05 09:17:42.72 794.385 01:32:42.72
809 DE SCHWARM Claudia Weihegold 09:17:47.64 793.683 01:32:47.64
810 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Silver Birch 09:18:14.22 789.912 01:33:14.22
811 DE FRANZISKA "B" Franziska 11 09:18:52.15 784.592 01:33:52.15
812 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2303 09:19:35.60 778.586 01:34:35.60
813 CZ CH.ST. JOPPI + SVĚTLÍK Jiří Kopp Jurášek 1 09:20:32.61 770.843 01:35:32.61
814 CZ VACEK Josef Magdalenka 09:21:34.18 762.651 01:36:34.18
815 NL PLOEG Bert Dink 09:21:35.17 762.521 01:36:35.17
816 CZ GORCA TEAM Fandy 09:21:41.70 761.663 01:36:41.70
817 DE HOCHSCHERFF Udo Navü 09:21:53.71 760.090 01:36:53.71
818 CH SCHNEEBERGER Roman Snowstorm 09:21:59.06 759.391 01:36:59.06
819 SK MAJDÁK Michal Jantar 09:22:01.57 759.063 01:37:01.57
820 CZ KROČIL Jaroslav Zdenička 09:22:18.10 756.914 01:37:18.10
821 DE GEBHARDT Reinhard Request 09:22:24.18 756.127 01:37:24.18
822 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 12 09:22:24.90 756.033 01:37:24.90
823 DE WINGS 2 WIN WW 05 09:22:31.33 755.203 01:37:31.33
824 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" River 09:22:34.20 754.832 01:37:34.20
825 DE TEAM SASSE WELZEL Abuc.-Gö. 003 1 09:22:35.35 754.684 01:37:35.35
826 CZ GORCA TEAM Lejdy 09:22:36.21 754.573 01:37:36.21
827 AT STRAIF Walter Wurlitzer 09:22:36.72 754.508 01:37:36.72
828 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 07 09:22:37.60 754.394 01:37:37.60
829 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 05 09:22:38.20 754.317 01:37:38.20
830 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Xena 09:22:38.56 754.271 01:37:38.56
831 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 389 09:22:39.71 754.123 01:37:39.71
832 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 01 09:22:40.55 754.015 01:37:40.55
833 AT TEAM MÜLVIERTEL Lindtner Karelena 09:22:41.21 753.930 01:37:41.21
834 CZ KONEČNÝ Vlastimil Vitra 09:22:44.63 753.490 01:37:44.63
835 DE SKOPLJAK Denis Deedle 09:22:45.02 753.440 01:37:45.02
836 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 07 09:22:45.58 753.368 01:37:45.58
837 DE WINGS 2 WIN WW 04 09:22:48.94 752.937 01:37:48.94
838 SK TATRY-DERBY DT 3 09:22:51.80 752.570 01:37:51.80
839 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 6 09:22:53.81 752.312 01:37:53.81
840 CZ ROMANČÍK Jaromír Jarda 09:22:55.68 752.073 01:37:55.68
841 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Gaby 09:22:56.57 751.959 01:37:56.57
842 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "B" Klaus 1 09:22:57.35 751.859 01:37:57.35
843 AT BLIEGE Felix Gerhard 09:22:57.67 751.818 01:37:57.67
844 DE GOETZ Guenter "B" Bart 09:23:00.26 751.487 01:38:00.26
845 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 5 09:23:05.72 750.790 01:38:05.72
846 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Iro 09:23:13.54 749.794 01:38:13.54
847 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Benji 09:23:14.11 749.721 01:38:14.11
848 DE BRANDT Daniel ORL Magdaleno Neuner 09:23:14.79 749.635 01:38:14.79
849 AT WIEFLER Alois Jan 09:23:15.11 749.594 01:38:15.11
850 DE TEAM TEISTUNGEN Grofin 09:23:16.11 749.467 01:38:16.11
851 DE GEBHARDT Reinhard Reflexion 09:23:16.50 749.417 01:38:16.50
852 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Kim 09:23:17.22 749.326 01:38:17.22
853 DE WICHERT KARL-HEINZ Zelezny 09:23:17.70 749.265 01:38:17.70
854 AT ECKHARDT Markus Ecki´s Grizzly 09:23:18.23 749.198 01:38:18.23
855 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team "A" Trengfa 09:23:21.20 748.821 01:38:21.20
856 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 2034 09:23:21.93 748.728 01:38:21.93
857 CZ BECHYNĚ Radek Kras 09:23:23.92 748.476 01:38:23.92
858 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Mikiko 09:23:25.81 748.236 01:38:25.81
859 CZ KONOPÍK Jiří Hektor 09:24:26.16 740.667 01:39:26.16
860 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 4164 09:24:56.32 736.942 01:39:56.32
861 AT JAKUPOVIC & NAHIC TEAM Boss 09:26:23.70 726.357 01:41:23.70
862 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-391 09:26:24.17 726.301 01:41:24.17
863 CZ GRUBER Simon Blue Jack 09:26:25.43 726.151 01:41:25.43
864 PL SEDLACEK Josef Kalywar 09:26:26.18 726.061 01:41:26.18
865 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. Dana 09:26:26.78 725.990 01:41:26.78
866 PL WRÓBEL Michal & Patryk Amuro 09:26:28.16 725.825 01:41:28.16
867 AT MARCHAT Franz Seban 09:26:28.71 725.760 01:41:28.71
868 SK BRKAL Jan Ing. Katarína 09:26:29.27 725.693 01:41:29.27
869 AT TEAM MÜLVIERTEL Lindtner Kareleno 09:26:29.68 725.644 01:41:29.68
870 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Jamie 09:26:30.33 725.567 01:41:30.33
871 ES USO ASKARRA Basajaun 09:26:30.79 725.512 01:41:30.79
872 HU SZALMA - BACSKAI Team Sapphire 09:26:32.42 725.318 01:41:32.42
873 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 08 09:26:32.95 725.255 01:41:32.95
874 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp WB 04 09:26:33.34 725.208 01:41:33.34
875 DE BEHLKE Andreas AB 03 09:26:35.34 724.970 01:41:35.34
876 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 388 09:26:36.07 724.883 01:41:36.07
877 DE A-TEAM VECHTMACINE-JOHANNA Maxi 09:26:36.49 724.833 01:41:36.49
878 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Green Kitt 09:26:36.70 724.809 01:41:36.70
879 HU SZALMA - BACSKAI Team Sanibel 09:26:37.11 724.760 01:41:37.11
880 AT WIEFLER Alois Holly 09:26:37.77 724.681 01:41:37.77
881 DE FAMILIE MEIER Tina She 09:26:38.72 724.568 01:41:38.72
882 AT RÖTZER Franz Top 4 09:26:39.08 724.526 01:41:39.08
883 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Kolínek Team 01 09:26:39.90 724.428 01:41:39.90
884 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Wisconsin 09:26:40.01 724.415 01:41:40.01
885 DE TEAM LINDENHOF SB 03 09:26:41.27 724.266 01:41:41.27
886 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Decimus 09:26:42.64 724.103 01:41:42.64
887 SK VALÁPKA - POKOPEC Team Domča 09:26:43.40 724.013 01:41:43.40
888 DE LECKE Theo & Markus TM 08 09:26:43.76 723.970 01:41:43.76
889 CZ SKOKAN Pavel Black Pearl 09:26:45.41 723.774 01:41:45.41
890 AT MARCHAT Franz Schumi Girl 09:26:46.77 723.613 01:41:46.77
891 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Eura 09:26:47.20 723.562 01:41:47.20
892 DE SG SCHMIDT - SOMMER Aurora 09:26:48.03 723.464 01:41:48.03
893 AT HALATSCHEK Dietmar As 654 09:26:49.94 723.238 01:41:49.94
894 DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Tomke 09:26:50.09 723.220 01:41:50.09
895 PT PEDRO PORTO Project X Polo 09:26:50.50 723.172 01:41:50.50
896 PL MICHALAK Bogdan Sienka 37 09:26:53.79 722.782 01:41:53.79
897 SK HROZEN Peter Aneta 09:26:54.42 722.708 01:41:54.42
898 CZ FLY YOUNG STARS Berenika 09:26:54.99 722.641 01:41:54.99
899 AT LEICHTFRIED Karin Felicitas 09:26:55.11 722.626 01:41:55.11
900 AT STRAIF Walter Wendy 09:26:55.60 722.569 01:41:55.60
901 DE SCHOEN Friedrich Fritz 6 09:26:55.72 722.554 01:41:55.72
902 DE SEEBACH SIEDLER Team MB 06 09:26:58.48 722.228 01:41:58.48
903 HU SZALMA - BACSKAI Team Sateen 09:26:58.67 722.206 01:41:58.67
904 SK TATRY-DERBY DT 4 09:26:59.25 722.138 01:41:59.25
905 CZ DVOŘÁK Zbyněk Joan 09:27:01.29 721.897 01:42:01.29
906 DE A-TEAM VECHTMACINE-JOHANNA Kim 09:27:01.95 721.819 01:42:01.95
907 SK VALÁPKA - POKOPEC Team Johny 09:27:02.84 721.714 01:42:02.84
908 AT WEINBERGER Hannes WH 30 09:27:04.13 721.562 01:42:04.13
909 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Maori Venture V. 09:27:11.73 720.668 01:42:11.73
910 CZ KUDELA Jaromír Ing. Václav 09:27:18.10 719.920 01:42:18.10
911 DE TEAM GERMANY - W A Waldow + Silvia Thiel WS 2 09:27:18.80 719.838 01:42:18.80
912 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "A" Tecqua 05 09:27:22.87 719.361 01:42:22.87
913 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 4354 09:27:23.37 719.302 01:42:23.37
914 DE A-TEAM VECHTMACINE-JOHANNA Tjorven 09:27:27.98 718.763 01:42:27.98
915 CH SCHNEEBERGER Roman Snowfighter 09:27:29.15 718.626 01:42:29.15
916 CZ VIKTORÍN Lukáš Luky 09:27:35.73 717.858 01:42:35.73
917 SK HROZEN Peter Maria 09:27:38.44 717.542 01:42:38.44
918 PL LACH Adrian * Heros JJ23 09:27:38.81 717.499 01:42:38.81
919 AT RÖTZER Franz Top 7 09:27:40.18 717.339 01:42:40.18
920 CZ BUREŠ + PÍTRA Team Kansas 09:27:41.22 717.218 01:42:41.22
921 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 9 09:27:43.56 716.946 01:42:43.56
922 CZ KULÍK Přemysl Pegas 09:27:48.42 716.381 01:42:48.42
923 PL KOZLENIA Artur Zygi 09:27:51.03 716.078 01:42:51.03
924 CZ GRUBER Simon The Queen 09:27:52.79 715.874 01:42:52.79
925 DE GOETZ Guenter "A" Bacca 09:27:53.75 715.763 01:42:53.75
926 CZ KROČIL Jaroslav Artuš 09:27:54.90 715.629 01:42:54.90
927 AT WENZ Alfred Renate 09:27:55.45 715.566 01:42:55.45
928 PL MICHALAK Bogdan Mila 31 09:27:59.03 715.151 01:42:59.03
929 CZ DVOŘÁK Zbyněk Danilo 09:27:59.48 715.099 01:42:59.48
930 DE SPRANG Matthias MS 02 09:27:59.78 715.064 01:42:59.78
931 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Quartus 09:28:00.12 715.025 01:43:00.12
932 DE LECKE Theo & Markus TM 07 09:28:04.98 714.463 01:43:04.98
933 CZ MAJKA + JAN TEAM Martin 09:28:05.30 714.426 01:43:05.30
934 SK J & I MARTON TEAM Hrdza 09:28:05.63 714.388 01:43:05.63
935 PL BRASZKO Adam i Helena Gucio 09:28:06.21 714.321 01:43:06.21
936 HU SZALMA - BACSKAI Team Samara 09:28:07.72 714.147 01:43:07.72
937 SK MAJDÁK Michal Citrin 09:28:08.32 714.077 01:43:08.32
938 DE WICHERT KARL-HEINZ Sebrle 09:28:08.67 714.037 01:43:08.67
939 CZ EM-EKO.CZ Kacossa 09:28:10.15 713.866 01:43:10.15
940 DE WINGS 2 WIN WW 06 09:28:10.97 713.772 01:43:10.97
941 DE GEBHARDT Reinhard Rex 09:28:13.03 713.534 01:43:13.03
942 CZ SKOKAN Pavel Desert Rose 09:28:13.42 713.489 01:43:13.42
943 AT LEICHTFRIED Walter Luc 2 09:28:13.74 713.453 01:43:13.74
944 PL KOZLENIA Artur Xena 09:28:15.69 713.228 01:43:15.69
945 CH WIRZ Team Alaphillippe 09:28:16.48 713.137 01:43:16.48
946 CZ KULÍK Přemysl Blesk 09:28:16.52 713.133 01:43:16.52
947 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "A" Gnittka 2 09:28:18.26 712.932 01:43:18.26
948 DE GOETZ Guenter "A" Bodo 09:28:18.79 712.871 01:43:18.79
949 DE HOOP Michael Haimo 09:28:20.47 712.678 01:43:20.47
950 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 064 09:28:21.39 712.573 01:43:21.39
951 CZ HEILMEIER Josef Piškot 09:28:22.13 712.487 01:43:22.13
952 CZ BUREŠ + PÍTRA Team Connecticut 09:28:22.52 712.443 01:43:22.52
953 AT TEAM ROTER BARON TRB 4 09:28:23.74 712.303 01:43:23.74
954 CH HÖSLI Walter Phantom 09:28:25.70 712.078 01:43:25.70
955 AT ECKHARDT Markus Ecki´s Apollo 09:28:27.52 711.869 01:43:27.52
956 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Jupiter 09:28:29.46 711.646 01:43:29.46
957 DE HOOP Michael Hadar 09:28:30.16 711.566 01:43:30.16
958 CZ KONEČNÝ Vlastimil Hibernál 09:28:30.94 711.477 01:43:30.94
959 DE TEAM SPREEWALD Carnival 09:28:41.23 710.300 01:43:41.23
960 SK BCHB Team Fifteen 09:28:41.55 710.264 01:43:41.55
961 AT ECKHARDT Markus Ecki´s Marusha 09:28:43.91 709.994 01:43:43.91
962 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 06 09:28:45.60 709.801 01:43:45.60
963 CH WIRZ Team Sagan 09:29:16.99 706.241 01:44:16.99
964 AT NÖRES Kurt Noma 09:29:17.42 706.192 01:44:17.42
965 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Imogen 09:29:21.88 705.689 01:44:21.88
966 SK PRÍVARA Pavol Kinčen-Paul 09:29:24.75 705.366 01:44:24.75
967 AT TEAM ROTER BARON TRB 8 09:29:35.44 704.164 01:44:35.44
968 AT STEINER Alfred Avantin 1 09:30:02.86 701.101 01:45:02.86
969 CZ ŠKOVRAN Stanislav Athos 09:30:09.81 700.329 01:45:09.81
970 CZ GRUBER Simon Bulck 09:30:17.51 699.475 01:45:17.51
971 AT NAGELHOFER Robert Orchidee 1028 09:30:34.40 697.610 01:45:34.40
972 SK KONŠ Milan Belgo 09:30:37.10 697.313 01:45:37.10
973 CZ ŽLIČAŘ Roman Quatro 93 09:30:49.31 695.972 01:45:49.31
974 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Hana´s Dream 09:30:52.37 695.636 01:45:52.37
975 DE BRANDT Daniel ORL Anne 09:30:53.78 695.482 01:45:53.78
976 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Šestka 09:30:55.47 695.297 01:45:55.47
977 SK KONŠ Milan Čert 09:30:55.98 695.241 01:45:55.98
978 DE A-TEAM VECHTMACINE-JOHANNA Marlin 09:31:04.08 694.356 01:46:04.08
979 CZ VLČEK Jiří Shyrlei 09:31:04.72 694.287 01:46:04.72
980 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Märchenwald 70 09:31:05.57 694.194 01:46:05.57
981 CZ MAJKA + JAN TEAM Jan 09:31:08.33 693.893 01:46:08.33
982 CZ HONEŠ Jiří Karlos 09:31:54.37 688.913 01:46:54.37
983 DE GOETZ Guenter "A" Bravo 09:32:04.95 687.778 01:47:04.95
984 CZ BUREŠ Team Karmazín 09:32:07.27 687.530 01:47:07.27
985 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Zlato 09:32:11.37 687.092 01:47:11.37
986 CZ LAŇKA Alfons Ing. Petra 09:32:12.18 687.005 01:47:12.18
987 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 3 09:32:16.94 686.497 01:47:16.94
988 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek T 1 09:32:17.99 686.385 01:47:17.99
989 SK MTS ŽILINA Laš + Ondro MTS 05 09:32:20.07 686.163 01:47:20.07
990 AT LEICHTFRIED Walter Red Lady 09:32:27.02 685.424 01:47:27.02
991 PL SZYMCZYK Wiktor Wiktor 09:32:31.19 684.981 01:47:31.19
992 CZ HLAVINKA Josef Gabriela 09:32:42.09 683.825 01:47:42.09
993 SK BINDAS Štefan JUN. SBJ 01 09:32:48.03 683.197 01:47:48.03
994 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 321 09:32:52.44 682.732 01:47:52.44
995 CZ KLEMENS Karel 2K 09:33:06.35 681.268 01:48:06.35
996 DE GOETZ Guenter "A" Biggy 09:33:07.11 681.188 01:48:07.11
997 PL SZYMCZYK Wiktor Ala 09:33:16.84 680.168 01:48:16.84
998 AT WENZ Alfred Krista 09:33:25.41 679.272 01:48:25.41
999 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 1 09:33:42.44 677.498 01:48:42.44
1000 DE GOETZ Guenter "B" Bahati 09:33:56.37 676.054 01:48:56.37
1001 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek T 4 09:34:04.41 675.224 01:49:04.41
1002 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 12 09:34:04.99 675.164 01:49:04.99
1003 DE TEAM GERMANY Toni Deigner Tornado 09:34:07.35 674.920 01:49:07.35
1004 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Lambrechts 09:34:10.07 674.640 01:49:10.07
1005 PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Sisi 09:34:12.19 674.422 01:49:12.19
1006 CZ SVOBODA Jiří "B" Lenka 1 09:34:20.69 673.548 01:49:20.69
1007 CZ GRIPENI Čáslav Black 09:34:24.39 673.168 01:49:24.39
1008 CZ STRNAD Jaroslav Zoe 09:34:25.26 673.079 01:49:25.26
1009 AT GRATZER Marco Augustus 09:34:27.21 672.879 01:49:27.21
1010 CZ ŠKOVRAN Stanislav Porthos 09:34:34.69 672.114 01:49:34.69
1011 NL PLOEG Bert Daan 09:34:38.11 671.764 01:49:38.11
1012 DE GOETZ Guenter "A" Bella* 09:34:58.43 669.696 01:49:58.43
1013 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Grass 09:35:06.71 668.856 01:50:06.71
1014 AT GRATZER Marco New Speedy 09:35:23.82 667.129 01:50:23.82
1015 CZ BUREŠ + PÍTRA Team Minnesota 09:35:41.15 665.388 01:50:41.15
1016 AT NAGELHOFER Robert Veilchen 1052 09:35:44.14 665.088 01:50:44.14
1017 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 054 09:35:48.68 664.634 01:50:48.68
1018 CZ HONEŠ Jiří Miro 09:35:57.37 663.767 01:50:57.37
1019 PL LACH Adrian * Figifigi 09:36:02.74 663.232 01:51:02.74
1020 DE SEEBACH SIEDLER Team MB 04 09:36:23.25 661.196 01:51:23.25
1021 SK DZURÍK Marián Tobi 15 09:36:30.88 660.442 01:51:30.88
1022 AT STRAIF Walter Wampir 09:36:35.31 660.005 01:51:35.31
1023 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Octavus 09:36:44.03 659.147 01:51:44.03
1024 CZ DAVID Petr Amor 09:36:50.10 658.551 01:51:50.10
1025 DE BRANDT Daniel ORL Merkel 09:37:45.47 653.161 01:52:45.47
1026 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. Michaela 09:37:48.31 652.887 01:52:48.31
1027 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp WB 06 09:37:51.81 652.549 01:52:51.81
1028 CZ VÍTEK Jan Viky 09:37:56.65 652.083 01:52:56.65
1029 CZ PŘÍVARA Vladimír Matty 09:37:57.11 652.039 01:52:57.11
1030 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Don Haraka 09:37:57.68 651.984 01:52:57.68
1031 HU GÁBOR Takács TG 596 09:37:58.13 651.941 01:52:58.13
1032 CZ PŘÍVARA Vladimír Ozzi 09:38:02.36 651.534 01:53:02.36
1033 CZ ATH Květná Abonent 14 09:38:05.64 651.219 01:53:05.64
1034 CZ ŠABATA Jan J.Š. 03 09:38:06.81 651.107 01:53:06.81
1035 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 9 09:38:08.64 650.932 01:53:08.64
1036 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Aqua 09:38:10.44 650.759 01:53:10.44
1037 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Transilvania 09:38:11.21 650.685 01:53:11.21
1038 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "A" Tecqua 01 09:38:14.18 650.401 01:53:14.18
1039 BE COPPENS Peter Monita 09:38:16.12 650.215 01:53:16.12
1040 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 2 09:38:19.54 649.888 01:53:19.54
1041 CZ KLEMENS Karel 5K 09:38:22.25 649.629 01:53:22.25
1042 DE LECKE Theo & Markus TM 01 09:38:23.23 649.536 01:53:23.23
1043 AT WIEFLER Alois Gypsy One 09:38:35.90 648.328 01:53:35.90
1044 AT KUTLESA Slavko SLK 49 09:38:55.36 646.482 01:53:55.36
1045 SK ČÁNI Ĺudovít Monika 09:39:04.05 645.662 01:54:04.05
1046 DE FRANZISKA "B" Franziska 14 09:39:43.57 641.955 01:54:43.57
1047 DE WICHERT KARL-HEINZ Cech 09:41:53.24 630.085 01:56:53.24
1048 CZ HLAVINKA Josef Biba 09:42:25.25 627.223 01:57:25.25
1049 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Secundus 09:42:35.03 626.353 01:57:35.03
1050 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 378 09:42:59.63 624.177 01:57:59.63
1051 SK GOGORA Milan Gollum 09:43:23.13 622.112 01:58:23.13
1052 CZ VLČEK Jiří Italica 09:43:25.79 621.879 01:58:25.79
1053 CZ CH.ST. JOPPI + SVĚTLÍK Jiří Kopp Bělouš 1 09:43:36.11 620.977 01:58:36.11
1054 CZ DAVID Petr Jugo 09:44:02.57 618.676 01:59:02.57
1055 AT STOCKINGER Franz Tomschi 09:44:06.60 618.328 01:59:06.60
1056 AT GRATZER Marco "B" Rudolf 09:44:08.26 618.184 01:59:08.26
1057 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Ares Power 09:46:41.09 605.244 02:01:41.09
1058 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Don Karlos 09:47:48.06 599.743 02:02:48.06
1059 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 379 09:49:09.22 593.208 02:04:09.22
1060 CZ KLEMENSOVÁ Sára Flákota 09:49:24.46 591.997 02:04:24.46
1061 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek T 2 09:50:12.83 588.186 02:05:12.83
1062 PL LACH Adrian * Heros J222 09:52:01.41 579.806 02:07:01.41
1063 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 8 09:52:43.10 576.652 02:07:43.10
1064 CZ VACEK Josef Jaruška 09:55:40.93 563.573 02:10:40.93
1065 CZ HRUDA Jan Karel 3 09:55:42.17 563.484 02:10:42.17
1066 AT WENZ Alfred Conny 09:55:48.14 563.056 02:10:48.14
1067 CZ KLEMENSOVÁ Sára Buřina 09:57:18.04 556.679 02:12:18.04
1068 AT STEINER Alfred Fin 49 09:57:30.34 555.818 02:12:30.34
1069 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Sophia 09:57:36.65 555.377 02:12:36.65
1070 AT HÖLD Erich Elias 09:57:47.99 554.587 02:12:47.99
1071 CZ STRAPINA Jiří Tomi 09:57:54.01 554.168 02:12:54.01
1072 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Nabuco 09:57:58.84 553.832 02:12:58.84
1073 AT WEINBERGER Hannes WH 03 09:58:02.81 553.557 02:13:02.81
1074 DE SEEBACH SIEDLER Team MB 02 09:58:07.42 553.237 02:13:07.42
1075 CZ GRUBER Simon Terezka 09:58:24.76 552.039 02:13:24.76
1076 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "C" Timo 1 09:58:29.14 551.737 02:13:29.14
1077 CZ VOZÁK Miroslav Cart 09:58:31.28 551.590 02:13:31.28
1078 CZ BECHYNĚ Radek Dreamy 09:58:33.36 551.447 02:13:33.36
1079 CZ ELITE GO FAMILY LOFT Chivas Go 09:58:37.37 551.171 02:13:37.37
1080 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 3124 09:58:50.49 550.270 02:13:50.49
1081 CZ ŠKOVRAN Stanislav Alino 09:58:53.34 550.075 02:13:53.34
1082 CZ DVOŘÁK Zbyněk Franco 09:58:57.14 549.815 02:13:57.14
1083 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 08 09:59:02.34 549.459 02:14:02.34
1084 SK HROZEN Peter Petra 09:59:09.11 548.997 02:14:09.11
1085 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 2 09:59:34.07 547.300 02:14:34.07
1086 CH WIRZ Team Fuglsang 09:59:37.89 547.041 02:14:37.89
1087 PL MATUSIAK & STEPOROWSKI Team M&S 6 09:59:42.73 546.714 02:14:42.73
1088 CH ZG HELIOS B ZG 05 09:59:51.61 546.114 02:14:51.61
1089 CZ GRIPENI Čáslav Speedy 10:00:53.76 541.951 02:15:53.76
1090 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Paszek 10:02:23.69 536.039 02:17:23.69
1091 AT RÖTZER Franz Top 5 10:04:54.02 526.439 02:19:54.02
1092 AT WENZ Alfred Jonny 10:04:57.80 526.202 02:19:57.80
1093 PL DABROWSKI Pawel * Dedal 10:04:59.80 526.077 02:19:59.80
1094 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Elevation 10:05:00.97 526.004 02:20:00.97
1095 AT STEINER Alfred Fin 13 10:05:02.03 525.937 02:20:02.03
1096 AT OFNER Kurt Johanna 10:05:06.26 525.673 02:20:06.26
1097 SK TATRY-DERBY DT 8 10:05:06.92 525.631 02:20:06.92
1098 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Viki 10:05:09.57 525.466 02:20:09.57
1099 BE COPPENS Peter Hardy 10:05:12.64 525.274 02:20:12.64
1100 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Forest 10:05:17.88 524.947 02:20:17.88
1101 PL SEDLACEK Josef Ice Loly 10:05:20.14 524.806 02:20:20.14
1102 DE SKOPLJAK Denis Demie 10:05:22.10 524.684 02:20:22.10
1103 DE SCHOEN Friedrich Fritz 4 10:05:25.88 524.448 02:20:25.88
1104 CZ MACHALA František Lady 10:05:38.99 523.634 02:20:38.99
1105 AT STRAIF Walter Wanda 10:05:45.96 523.202 02:20:45.96
1106 DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Sam 10:05:53.80 522.716 02:20:53.80
1107 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 6 10:05:58.16 522.447 02:20:58.16
1108 AT BLIEGE Felix Felix 10:13:20.41 496.487 02:28:20.41
1109 CZ SVOBODA Jiří "B" Romana 1 10:13:23.58 496.310 02:28:23.58
1110 SK LAŠ Vladimír Las 4 10:13:27.93 496.068 02:28:27.93
1111 SK FLIMEL Miroslav Flint 10:13:32.80 495.797 02:28:32.80
1112 CZ GRUBER Lubomír Pavlínka 10:13:32.82 495.796 02:28:32.82
1113 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" My Tip 10:13:35.81 495.630 02:28:35.81
1114 DE HOFLAND - VAN OOSTEN Team Lida 10:13:36.41 495.596 02:28:36.41
1115 CZ SVOBODA Jiří "A" Lenka 10:13:37.51 495.535 02:28:37.51
1116 PL BASA M+A Team M 6 10:13:38.01 495.507 02:28:38.01
1117 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 10 10:13:38.55 495.477 02:28:38.55
1118 CZ PŘÍVARA Vladimír Besty 10:13:41.23 495.329 02:28:41.23
1119 AT KOSEL / EHMANN Team Anja 10:13:44.27 495.160 02:28:44.27
1120 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Heylighen II. 10:13:44.33 495.156 02:28:44.33
1121 AT RÖTZER Franz Top 09 10:13:44.93 495.123 02:28:44.93
1122 DE FRANZISKA "B" Franziska 13 10:13:45.20 495.108 02:28:45.20
1123 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Harry 10:13:45.86 495.072 02:28:45.86
1124 AT JAKUPOVIC & NAHIC TEAM King 10:13:46.21 495.052 02:28:46.21
1125 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Margerita 10:13:47.03 495.007 02:28:47.03
1126 DE HEROES OF THE SKY Markus 10:13:50.30 494.825 02:28:50.30
1127 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Radek 10:13:51.02 494.786 02:28:51.02
1128 SK ČÁNI Ĺudovít Ludwig 10:13:51.99 494.732 02:28:51.99
1129 AT STRAIF Walter Wundervoll 10:13:53.81 494.631 02:28:53.81
1130 PL PACEK Wojciech WP 5 10:13:55.49 494.538 02:28:55.49
1131 DE GEBHARDT Reinhard Renegate 10:13:56.24 494.497 02:28:56.24
1132 SK GENČUR František Genie 10:13:56.54 494.480 02:28:56.54
1133 CZ KAREL Jan Fortschrit 514 10:13:58.30 494.383 02:28:58.30
1134 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Ester 10:13:58.50 494.372 02:28:58.50
1135 AT NÖRES Kurt Fino 10:14:01.46 494.208 02:29:01.46
1136 AT GASSER Reinhard Galaxy 10:14:01.81 494.189 02:29:01.81
1137 CZ HNILICA Tomáš Tina 10:14:38.72 492.157 02:29:38.72
1138 AT VOLLNHOFER Dominik Dolphin 10:14:46.81 491.714 02:29:46.81
1139 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 10 10:14:49.37 491.574 02:29:49.37
1140 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek T 5 10:15:45.79 488.508 02:30:45.79
1141 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Anet 10:21:02.28 471.994 02:36:02.28
1142 CZ SVOBODA Jiří "A" Romana 10:23:05.59 465.858 02:38:05.59
1143 DE GOETZ Guenter "B" Beppo 10:23:12.03 465.542 02:38:12.03
1144 CZ GRUBER Simon John 10:25:10.14 459.821 02:40:10.14
1145 HU SZALMA - BACSKAI Team Santos 10:25:11.93 459.735 02:40:11.93
1146 CH SCHNEEBERGER Roman Snowfall 10:25:13.46 459.662 02:40:13.46
1147 CZ ESHEK Bohdan Argus 10:25:17.33 459.477 02:40:17.33
1148 DE TEAM LINDENHOF SB 05 10:25:17.92 459.449 02:40:17.92
1149 HU GÁBOR Takács TG 583 10:25:18.93 459.400 02:40:18.93
1150 AT NÖRES Kurt Atomic 10:25:21.34 459.285 02:40:21.34
1151 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Skye 10:26:07.14 457.109 02:41:07.14
1152 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team "B" Vaneng 10:28:00.49 451.812 02:43:00.49
1153 CZ REIN Jan "B" Paul 10:34:26.73 434.647 02:49:26.73
1154 AT RÖTZER Franz Top 02 10:34:28.10 434.589 02:49:28.10
1155 SK KONŠ Milan Džidži 10:34:29.47 434.530 02:49:29.47
1156 CZ KONOPÍK Jiří Lucie 10:34:32.16 434.415 02:49:32.16
1157 CZ ATH Květná Abonent 11 10:34:33.44 434.360 02:49:33.44
1158 DE HÖRNIG Rainer Rany 10:42:01.17 416.050 02:57:01.17
1159 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Szakal 10:43:03.56 413.621 02:58:03.56
1160 PL SZYMAŃSKI Zbigniew * SZ 90 10:43:06.64 413.501 02:58:06.64
1161 CH WIRZ Team Yates 10:47:31.14 403.514 03:02:31.14
1162 CZ KULÍK Přemysl Lada 10:49:36.41 398.951 03:04:36.41
1163 CZ HAŠŠO Slavomír Angličanka 10:51:25.81 395.049 03:06:25.81
1164 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team "A" Doleng 10:53:23.33 390.941 03:08:23.33
1165 CH SCHNEEBERGER Roman Snowbird 10:57:27.38 382.679 03:12:27.38
1166 AT MARCHAT Franz Route Sixty Six 10:57:59.21 381.627 03:12:59.21
1167 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Lovka 10:58:28.59 380.661 03:13:28.59
1168 BE COPPENS Peter Martin 11:09:13.72 360.620 03:24:13.72
1169 CZ SVOBODA Jiří "A" Terezka 11:09:35.59 359.978 03:24:35.59
1170 CZ KLEMENS Karel 6K 11:10:18.33 358.729 03:25:18.33
1171 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 3 11:10:52.08 357.749 03:25:52.08
1172 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Caesar 11:11:08.69 357.268 03:26:08.69
1173 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Lexi 11:12:20.56 355.204 03:27:20.56
1174 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 03 11:12:38.80 354.684 03:27:38.80
1175 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Karen 11:14:34.05 351.433 03:29:34.05
1176 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Alois 11:18:09.06 345.525 03:33:09.06
1177 DE GOETZ Guenter "A" Benno 11:18:20.20 345.224 03:33:20.20
1178 CZ GRIPENI Čáslav Míša 11:21:00.03 340.967 03:36:00.03
1179 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team "A" Simon 11:21:31.87 340.131 03:36:31.87
1180 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Angelo 11:22:03.10 339.316 03:37:03.10
1181 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 11 11:27:03.98 331.653 03:42:03.98
1182 CZ BUREŠ + PÍTRA Team Nebraska 11:29:21.68 328.261 03:44:21.68
1183 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 02 11:29:36.35 327.903 03:44:36.35
1184 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 11 11:36:14.33 318.498 03:51:14.33
1185 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Klat 624 11:40:49.40 312.306 03:55:49.40
1186 AT KUTLESA Slavko SLK 59 11:41:01.60 312.037 03:56:01.60
1187 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Erth Summit 11:41:04.54 311.972 03:56:04.54
1188 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Donald 11:48:46.77 302.113 04:03:46.77
1189 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Goliath 11:51:23.70 298.906 04:06:23.70
1190 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Thor 11:51:46.73 298.441 04:06:46.73
1191 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Freddy 12:09:46.78 278.152 04:24:46.78
1192 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 326 12:11:26.51 276.417 04:26:26.51
1193 SK MOKOŠ + VÁROŠ Monglow 12:12:13.82 275.601 04:27:13.82
1194 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 03 12:12:36.16 275.218 04:27:36.16
1195 CH TEAM FROHMATTA Lambrigger Josef Tiesto 12:14:53.74 272.880 04:29:53.74
1196 SK COMOREK Pavel Clio 12:22:05.19 265.798 04:37:05.19
1197 CZ KONEČNÝ Vlastimil Janka 12:31:48.62 256.786 04:46:48.62
1198 DE HIENZSCH Frank FH 6 12:32:41.25 256.003 04:47:41.25
1199 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Hana´s Star 12:41:09.28 248.684 04:56:09.28
1200 CZ REIN Jan "A" Luky 12:41:39.34 248.264 04:56:39.34
1201 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Black Party 12:59:17.21 234.337 05:14:17.21
1202 AT WENZ Alfred Oliver 13:16:21.62 222.263 05:31:21.62
1203 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "A" Schinze 2 13:23:03.25 217.862 05:38:03.25
1204 AT HALATSCHEK Dietmar Scharlie 13:27:48.23 214.843 05:42:48.23
1205 CZ KLEMENS Karel 1K 13:30:07.94 213.394 05:45:07.94
1206 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 1 13:33:37.18 211.259 05:48:37.18
1207 SK J & I MARTON TEAM Šimel 13:44:01.15 205.139 05:59:01.15
1208 CZ EM-EKO.CZ Zuza 13:54:35.27 199.273 06:09:35.27
1209 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 12 13:59:32.95 196.634 06:14:32.95
1210 CZ VACEK Josef Laďka 14:00:48.44 195.975 06:15:48.44
1211 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Kolínek Team 05 14:08:25.07 192.085 06:23:25.07
1212 NO HELGESEN Bjorn Ove Superstar 247 14:12:08.84 190.235 06:27:08.84
1213 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 3424 14:25:37.80 183.833 06:40:37.80
1214 CH WIRZ Team Valverde 14:32:40.51 180.656 06:47:40.51
1215 CZ ATH Květná Abonent 6 15:18:54.78 162.254 07:33:54.78
1216 DE HÖRNIG Rainer Rocksy 15:31:42.08 157.808 07:46:42.08
1217 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Primus 15:54:08.64 150.567 08:09:08.64
1218 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 2282 16:17:08.51 143.806 08:32:08.51
1219 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Pino 16:22:04.49 142.434 08:37:04.49
1220 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 7 16:29:50.47 140.326 08:44:50.47
1221 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 323 16:38:07.90 138.144 08:53:07.90
1222 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 02 16:38:13.74 138.119 08:53:13.74
1223 DE SCHOEN Friedrich Fritz 2 17:43:26.95 123.066 09:58:26.95
1224 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 3 17:43:30.15 123.055 09:58:30.15
1225 CZ BUREŠ Team Aurelius 17:43:30.51 123.054 09:58:30.51
1226 DE SCHWARM Claudia Nip Tuck 17:43:40.40 123.020 09:58:40.40
1227 CH SCHNEEBERGER Roman Snowwhite 17:43:44.88 123.005 09:58:44.88
1228 DE SCHWARM Claudia Volker 17:43:49.38 122.990 09:58:49.38
1229 CZ VACEK Josef Jiřík 17:43:56.42 122.966 09:58:56.42
1230 DE TEAM HUNTER Hirsch 17:44:07.16 122.929 09:59:07.16
1231 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 2504 17:44:33.58 122.838 09:59:33.58
1232 DE FRANZISKA "B" Franziska 9 17:47:15.63 122.288 10:02:15.63
1233 DE GOETZ Guenter "B" Bruno 17:56:07.93 120.512 10:11:07.93
1234 PL BRASZKO Adam i Helena Liza 18:06:27.28 118.511 10:21:27.28
1235 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-397 18:12:53.98 117.294 10:27:53.98
1236 CZ KROČIL Jaroslav Boďa 18:16:31.08 116.622 10:31:31.08
1237 CH SCHNEEBERGER Roman Snowcloud 18:52:59.45 110.255 11:07:59.45
1238 AT HÖLD Erich Paul 18:55:32.39 109.835 11:10:32.39
1239 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Mini Christo 18:59:38.83 109.167 11:14:38.83
1240 SK BCHB Team Fighter 19:02:24.44 108.722 11:17:24.44
1241 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Unodecimus 19:11:37.42 107.263 11:26:37.42
1242 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek S 2 19:12:18.68 107.155 11:27:18.68
1243 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Rani 19:13:52.52 106.912 11:28:52.52
1244 AT KUTLESA Slavko SLK 65 19:16:20.50 106.531 11:31:20.50
1245 CH TEAM ANDERHUB Avia 19:24:29.69 105.289 11:39:29.69
1246 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Ai 19:27:32.36 104.833 11:42:32.36
1247 PL MICHALAK Bogdan Niunias 24 19:33:19.95 103.975 11:48:19.95
1248 CZ REIN Jan "A" Kali 19:55:09.20 100.868 12:10:09.20
1249 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 3114 20:04:06.91 99.645 12:19:06.91
1250 CZ VIKTORÍN Lukáš Tonka 20:18:40.06 97.721 12:33:40.06
1251 DE A-TEAM VECHTMACINE-JOHANNA Finn 06:45:52.09 53.335 23:00:52.09
1252 CZ KRÁL František Brutus 06:47:29.34 53.273 23:02:29.34
1253 PL KOZLENIA Boguslawa Areo 06:48:03.78 53.251 23:03:03.78
1254 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 12 06:48:21.95 53.239 23:03:21.95
1255 PL KOZLENIA Boguslawa Tola 06:48:53.69 53.219 23:03:53.69
1256 AT TEAM MÜLVIERTEL Lindtner Peggy Sue 06:49:44.22 53.186 23:04:44.22
1257 AT STRAIF Walter Williems 06:50:20.93 53.163 23:05:20.93
1258 AT GRATZER Marco Arad 06:51:38.32 53.113 23:06:38.32
1259 CZ DVOŘÁK Zbyněk Francesco 06:51:46.91 53.108 23:06:46.91
1260 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Mount 06:51:48.55 53.107 23:06:48.55
1261 DE SG STEFFL SGS 01 06:51:52.91 53.104 23:06:52.91
1262 DE MESTRE SILVA Henrique 07:10:16.02 52.409 23:25:16.02
1263 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Adrian 07:14:13.77 52.262 23:29:13.77
1264 CZ ČERVEŇÁK Radek Saturnin 07:16:38.64 52.173 23:31:38.64
1265 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Herodes 07:23:52.62 51.907 23:38:52.62
1266 PL BRASZKO Adam i Helena Iskra 07:24:11.19 51.895 23:39:11.19
1267 PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Gabi 07:25:53.41 51.833 23:40:53.41
1268 CH ZG HELIOS B ZG 02 07:26:02.70 51.827 23:41:02.70
1269 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Just Do It II. 07:28:43.22 51.730 23:43:43.22
1270 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Laura 07:30:58.79 51.648 23:45:58.79
1271 CZ REIN Jan "A" Ferry 07:36:23.05 51.453 23:51:23.05
1272 CH TEAM ANDERHUB Aero 07:41:46.11 51.260 23:56:46.11
1273 DE TEAM GERMANY Toni Deigner Tootles 07:45:40.18 51.121 24:00:40.18
1274 DE SCHWARM Claudia Remi 07:45:48.28 51.117 24:00:48.28
1275 CZ KLEMENSOVÁ Sára Tesák 07:48:50.49 51.009 24:03:50.49
1276 DE SG STEFFL SGS 08 07:49:04.85 51.001 24:04:04.85
1277 CH SCHNEEBERGER Roman Snowflake 07:52:06.48 50.894 24:07:06.48
1278 CZ SVOBODA Jiří "B" Ela 1 07:52:12.33 50.890 24:07:12.33
1279 CZ BECHYNĚ Radek Dark Punch 07:53:24.29 50.848 24:08:24.29
1280 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 10 07:53:49.69 50.833 24:08:49.69
1281 BE COPPENS Peter Tom 07:54:05.35 50.824 24:09:05.35
1282 CH WIRZ Team Roglic 07:54:19.40 50.816 24:09:19.40
1283 CZ LAŇKA Alfons Ing. Fony 07:57:44.72 50.696 24:12:44.72
1284 CZ EM-EKO.CZ Kareta 08:01:05.47 50.580 24:16:05.47
1285 DE SG SCHMIDT - SOMMER Callas 08:06:02.14 50.409 24:21:02.14
1286 CZ KAREL Jan Case 08:06:34.45 50.390 24:21:34.45
1287 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Just do It 08:07:15.87 50.366 24:22:15.87
1288 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Buba 08:08:14.47 50.333 24:23:14.47
1289 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 7 08:09:35.82 50.286 24:24:35.82
1290 CZ MADE IN VYSEKAL JÄGERNDORF - SILESIA TEAM Hujerka 08:14:42.31 50.111 24:29:42.31
1291 CZ RACING WITH TARASTARS Kirtap 08:14:58.05 50.102 24:29:58.05
1292 SK PJ PIGEONS PJ Superb 08:19:06.38 49.962 24:34:06.38
1293 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Vojta 08:24:28.99 49.780 24:39:28.99
1294 DE SCHWARM Claudia Champ 08:26:01.36 49.728 24:41:01.36
1295 PL KOZLENIA Artur Klara 08:27:56.26 49.664 24:42:56.26
1296 DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Alex 08:28:04.32 49.660 24:43:04.32
1297 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2644 08:30:03.75 49.593 24:45:03.75
1298 CZ ČERVEŇÁK Radek Dido 08:30:10.60 49.589 24:45:10.60
1299 AT WENZ Alfred Viki 08:32:46.56 49.503 24:47:46.56
1300 DE LECKE Theo & Markus TM 03 08:33:19.86 49.484 24:48:19.86
1301 CZ DVOŘÁK Zbyněk Fabio 08:43:47.43 49.139 24:58:47.43
1302 SK COMOREK Pavel Yvonne 08:46:49.41 49.040 25:01:49.41
1303 AT LEICHTFRIED Walter Luc 1 08:48:43.18 48.978 25:03:43.18
1304 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 4 08:54:42.02 48.784 25:09:42.02
1305 CZ FLY YOUNG STARS Elza 08:54:45.37 48.782 25:09:45.37
1306 CZ VIKTORÍN Lukáš Zdenka 08:57:24.71 48.696 25:12:24.71
1307 CZ KONEČNÝ Vlastimil Marťa 09:00:01.50 48.612 25:15:01.50
1308 DE SCHOEN Friedrich Fritz 5 09:10:03.86 48.292 25:25:03.86
1309 DE ZG HELIOS A Zephyr 09:11:08.33 48.258 25:26:08.33
1310 AT BLIEGE Felix Constantin 09:15:11.35 48.131 25:30:11.35
1311 AT RÖTZER Franz Top 05 09:17:18.83 48.064 25:32:18.83
1312 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 04 09:18:12.05 48.036 25:33:12.05
1313 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 04 09:32:03.13 47.606 25:47:03.13
1314 SK J & I MARTON TEAM Červeň 09:36:17.27 47.476 25:51:17.27
1315 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Tertius 09:36:17.71 47.476 25:51:17.71
1316 CZ REIN Jan "B" Bobby 09:41:18.11 47.323 25:56:18.11
1317 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp WB 02 09:57:32.03 46.835 26:12:32.03
1318 CZ HRUDA Jan Karel 2 09:57:35.04 46.833 26:12:35.04
1319 CZ HANZEL Štefan Han 34 09:58:47.64 46.797 26:13:47.64
1320 CZ CH.ST. JOPPI + SVĚTLÍK Jiří Kopp Jurášek 3 09:59:07.58 46.787 26:14:07.58
1321 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Redy 10:03:29.67 46.658 26:18:29.67
1322 AT GRATZER Marco Gaspar 10:20:44.89 46.153 26:35:44.89
1323 CZ GRUBER Simon Hardy 10:51:10.82 45.290 27:06:10.82
1324 CZ ŽLIČAŘ Roman Quatro 54 13:39:07.58 41.050 29:54:07.58
1325 CH SCHNEEBERGER Roman Snowarrow 13:39:41.45 41.037 29:54:41.45
1326 CZ JELÍNEK Václav Hugo 13:39:59.83 41.030 29:54:59.83
1327 CZ SKOKAN Pavel Black Panther 13:40:11.24 41.026 29:55:11.24
1328 DE WICHERT KARL-HEINZ Navratilova 13:41:12.52 41.002 29:56:12.52
1329 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 381 13:54:53.24 40.693 30:09:53.24
1330 CZ LAŇKA Alfons Ing. Marta 14:12:07.24 40.309 30:27:07.24
1331 DE MESTRE SILVA Mia 14:39:24.84 39.716 30:54:24.84
1332 AT LEICHTFRIED Karin Jaak 15:10:02.70 39.070 31:25:02.70
1333 DE SCHWARM Claudia Rainer 15:27:36.86 38.709 31:42:36.86
1334 CZ LAŇKA Alfons Ing. Jirka 15:35:18.92 38.553 31:50:18.92
1335 AT HOFMANN Leopold HL 4 16:15:18.24 37.763 32:30:18.24
1336 CZ RACING WITH TARASTARS Marcea Cabello 18:11:54.22 35.633 34:26:54.22
1337 CZ ŠABATA Jan J.Š. 02 19:52:48.39 33.974 36:07:48.39
1338 SK LAŠ Vladimír Las 1 18:35:36.69 20.860 58:50:36.69
1339 AT NÖRES Kurt Trixi 18:39:03.23 20.840 58:54:03.23
1340 DE WICHERT KARL-HEINZ Koukalova 18:42:40.28 20.818 58:57:40.28
1341 SK GOGORA Milan Goliath 18:44:07.76 20.810 58:59:07.76
1342 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 376 18:44:09.08 20.810 58:59:09.08
1343 SK MOKOŠ + VÁROŠ Molly 18:44:57.72 20.805 58:59:57.72
1344 AT MARCHAT Franz Willis Lieveling 18:46:23.61 20.797 59:01:23.61
1345 AT ECKHARDT Markus Ecki´s 10 18:47:27.43 20.790 59:02:27.43
1346 CZ IŠTVÁNEK & ŠIK Team Vichr 1 18:53:17.10 20.756 59:08:17.10
1347 SK MTS ŽILINA Laš + Ondro MTS 03 18:55:59.89 20.740 59:10:59.89
1348 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team PM 03 19:07:53.66 20.671 59:22:53.66
1349 CZ GRUBER Lubomír Adélka 08:08:15.74 12.735 96:23:15.74
1350 DE SPITZBERG Team Uwe 2 10:15:52.54 12.460 98:30:52.54
1351 PL WRÓBEL Michal & Patryk Arteon 14:18:24.82 11.969 102:33:24.82
1352 CZ REIN Jan "B" Lola 17:08:15.73 11.647 105:23:15.73
1353 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Sohn Pronto 18:15:10.73 11.525 106:30:10.73
1354 HU GÁBOR Scheily SCH 665 18:55:45.67 11.453 107:10:45.67
1355 CZ ZÁLEŠÁK Josef Beny 14:14:55.87 7.034 174:29:55.87
1356 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 324 15:14:35.43 6.994 175:29:35.43
1357 AT KOSEL / EHMANN Team Melli 11:49:21.38 5.029 244:04:21.38
1358 CZ KONOPÍK Jiří Sigi 08:47:08.93 4.247 289:02:08.93
1359 PL MICHALAK Bogdan Beny 32 08:51:19.68 4.246 289:06:19.68
1360 AT HOFMANN Leopold HL 9 08:48:38.19 3.400 361:03:38.19
1361 CZ BALKONOVÝ ODCHOV Venca Matýsek 08:52:11.54 3.399 361:07:11.54
1362 SK LAŠ Vladimír Las 5 15:01:44.57 3.342 367:16:44.57
1363 DE PETZOLD Herbert Pätzi 09:22:02.58 3.183 385:37:02.58
1364 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Nonus 17:12:35.76 3.120 393:27:35.76
1365 CZ ATH Květná Abonent 4 17:32:14.53 3.117 393:47:14.53
1366 PL KWASNICKI Tomasz Filip 10:13:00.52 2.677 458:28:00.52
1367 PT PEDRO PORTO Project X Pongo 16:16:57.29 2.288 536:31:57.29
1368 CZ BOUCHAL Martin Netvor 15:57:08.58 2.101 584:12:08.58
1369 CH WIRZ Team Küng 18:00:00.00 1.799 682:15:00.00
1370 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Mona 11:37:19.70 1.376 838:59:59.00

Zobrazit / skrýt podrobnosti k doletu

Nedolétlí holubi

Tabulka obsahuje seznam holubů, kteří byli na tento závod nasazeni, ale zatím nedoletěli.

  Jméno chovatele Jméno holuba
CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2703
SK BINDAS Štefan JUN. SBJ 05
SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. Erino
PL BRASZKO Adam i Helena Kita
CZ BUREŠ Team André
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" My Tip III.
CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Perza
AT ECKHARDT Markus Ecki´s 09
DE FAMILIE MEIER Blue Spirit
DE FAMILIE SOELLNER F.S. 03
DE FAMILIE SOELLNER F.S. 05
DE FAMILIE SOELLNER F.S. 11
SK FLIMEL Miroslav Flintown
CZ FLY YOUNG STARS Anna
DE GOETZ Guenter "A" Bunny
DE GOETZ Guenter "B" Bono
SK GOGORA Milan Golly
CZ GRIPENI Čáslav Bender
CZ GRUBER Simon Sabinka
CZ GRUBER Lubomír Mareček
NO HELGESEN Bjorn Ove Poker´s Princess
DE HIENZSCH Frank FH 2
CZ HONEŠ Jiří Abik
CZ HONEŠ Jiří Boby
CZ HONEŠ Jiří Cavendish
CH HÖSLI Walter Lockheed
SK HRNČIAR PETER & MIRO Team PM 05
CZ HRUDA Jan Karel 4
DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Rambo
CZ JAVŮREK Miloš Loyd
CH JUD Roman Hawker Typhoon
CZ KLEMENS Karel 3K
CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Kolínek Team 03
CZ KONOPÍK Jiří Yva
AT KOSEL / EHMANN Team Rudi
PL KOZLENIA Boguslawa Mimi
CZ KRÁL František Goliáš
CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 4
SK KUJANIK Team KT 03
AT KUKLA Josef Bella
CZ LAŇKA Alfons Ing. Vojta
DE LECKE Theo & Markus TM 09
AT LEICHTFRIED Walter Ivo
CZ MAČALA Zdeněk Pedro
CZ MADE IN VYSEKAL JÄGERNDORF - SILESIA TEAM Rosťa
AT MARCHAT Franz Wladimir
SK MTS ŽILINA Laš + Ondro MTS 04
DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Naldo
AT NÖRES Kurt Rabbold
DE PETZOLD Herbert Herbert
SK PONIŠTIAK Rudolf + Jakub Šimon
CZ POSPÍŠIL Petr Pako
CZ REIN Jan "A" Ali
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Leo
CH SCHNEEBERGER Roman Azure
AT STOCKINGER Franz Gitti
AT STOCKINGER Franz Michi
CZ STRAPINA Jiří Miňo
CZ STRAPINA Jiří Jury
PL SZYMCZYK Wiktor Kasia
PL SZYMCZYK Wiktor Grzegorz
CZ TÁBORSKÝ Vladimír Andrej
CZ TÁBORSKÝ Vladimír Simča
SK TATRY-DERBY DT 7
TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 05
TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "A" Tecqua 02
DE TEAM HESSENBOYS One Loft Pigeon Racing THB 71
SK TEAM LUTERAN + HRICIK + BAŠISTA White Punch
DE TEAM SASSE WELZEL Schmi.-Koch 4
DE TEAM SASSE WELZEL 78-3
DE TEAM TEISTUNGEN Temptress
DE TEAM WETSCHAFTSTAL "A" Gnittka 1
CZ TS SPOL Suchomel + Tomek S 6
ES USO ASKARRA Aker
CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Alfreda
AT WALDER Florian Space Boy
AT WEINBERGER Hannes WH 37
DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Blue White 62
DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Destiny 73
AT WENZ Alfred Günther
DE WICHERT KARL-HEINZ Neumannova
DE WICHERT KARL-HEINZ Nedved
CH WIRZ Team Quintana
CH WIRZ Team Van Der Poel
PL WÓJCIK Piotr Asia
DE WOLTERINK Gerald Gerald 519
PL WRÓBEL Michal & Patryk Lord Haraka
PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Curacao
CZ ZÁLEŠÁK Josef Erna
DE ZG HELIOS A Zenon
CH ZG HELIOS B ZG 04
CH ZG HELIOS B ZG 06
CZ ŽLIČAŘ Roman Quatro 57

DOLET_PPC_LC

Dolet mimo závod

Tabulka obsahuje seznam holubů, kteří se během čekání na tento dolet vrátili z přechozích závodů - tzn. nebyli na tento závod nasazeni.

  Jméno chovatele Jméno holuba Čas doletu
BE COPPENS Peter Laurel 18:46:33
HU GÁBOR Takács TG 559 18:51:03
CZ JELÍNEK Václav Tomáš 15:34:36
PL PACEK Wojciech WP 2 12:21:58
DE WICHERT KARL-HEINZ Zatopek 10:56:25

DOLET_PPC_LC

 

Přihlásit se



Partneři