Doletová listina

Místo vypuštění BARCS (H)
Vzdálenost 419.057 km
Datum a čas startu 11.09.2019 07:00:00
Počasí v místě startu Jasno, klidno, 12°C.
Počasí v cíli Jasno, proměnlivý vítr, 25°C.
Počet nasazených holubů 1074
Počet chovatelů 284

         
    LC Jméno chovatele Jméno holuba Čas doletu Rychlost Doba letu
1 DE WINGS 2 WIN Big Wing 57 12:18:43.78 1314.772 05:18:43.78
2 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 1 12:18:45.70 1314.641 05:18:45.70
3 PL KOZLENIA Artur Celenex 12:18:46.46 1314.588 05:18:46.46
4 CZ KRATOCHVÍL Dušan Petr 2 12:18:46.78 1314.566 05:18:46.78
5 AT ECKHARDT Markus Mozart 12:18:48.01 1314.482 05:18:48.01
6 CZ KUBÁČEK Lubomír Evička 12:18:48.99 1314.414 05:18:48.99
7 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 9 12:18:51.05 1314.273 05:18:51.05
8 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 10 12:18:54.40 1314.043 05:18:54.40
9 DE K.H.WICHERT Navratilova 12:19:06.74 1313.196 05:19:06.74
10 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team Sagan 12:23:26.74 1295.602 05:23:26.74
11 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 5 12:23:28.98 1295.453 05:23:28.98
12 CZ YOUNG STARS Anabell 12:23:30.48 1295.353 05:23:30.48
13 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Silver Birch II. 12:23:30.75 1295.335 05:23:30.75
14 AT WENZ Alfred Günther 12:23:33.57 1295.147 05:23:33.57
15 CZ GERSPITZER Team GT 1 12:23:37.82 1294.863 05:23:37.82
16 AT WIEFLER Alois Alfred 12:24:46.83 1290.278 05:24:46.83
17 DE GOETZ Guenter GG 7 12:24:48.51 1290.166 05:24:48.51
18 CZ KULÍK Přemysl Favorit. 12:25:06.80 1288.957 05:25:06.80
19 AT STRAIF Walter Walda 12:25:07.63 1288.902 05:25:07.63
20 CZ ATH Květná Bobina 12:25:09.54 1288.776 05:25:09.54
21 PL SEDLACEK Josef Tina. 12:25:11.90 1288.620 05:25:11.90
22 DE LANG Karl Heinz Langstory 12:25:12.83 1288.558 05:25:12.83
23 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team Dylan 12:25:13.71 1288.500 05:25:13.71
24 DE NAKOTT Ludwig New Boris 12:25:15.58 1288.377 05:25:15.58
25 AT SCHOBER Karl Bisscaya 12:25:18.03 1288.215 05:25:18.03
26 HU FCI GRAND PRIX VÁC Vác 201 12:25:20.42 1288.057 05:25:20.42
27 CZ BUREŠ Jaroslav Aurelius 12:27:10.89 1280.809 05:27:10.89
28 DE WINGS 2 WIN Carmen 53 12:27:38.39 1279.017 05:27:38.39
29 DE GOETZ Guenter GG 2 12:28:42.48 1274.861 05:28:42.48
30 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team Samira 12:31:22.64 1264.592 05:31:22.64
31 CZ VACEK Josef Magdalinka 12:31:40.41 1263.462 05:31:40.41
32 CZ GORCA TEAM Zara. 12:31:42.78 1263.312 05:31:42.78
33 CZ MOTRE Vasil Vasil 12:31:52.45 1262.698 05:31:52.45
34 NL DOLDERSUM & Zn. Cech. 12:32:20.85 1260.900 05:32:20.85
35 CZ KUBA KUBIKULA Bohuš 12:32:51.58 1258.960 05:32:51.58
36 NO HELGESEN Bjorn Ove Pilsen´s 230 12:34:26.96 1252.976 05:34:26.96
37 CZ JANEČEK Petr Wanne 12:34:32.04 1252.659 05:34:32.04
38 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Fast Go Home 12:35:27.48 1249.209 05:35:27.48
39 DE SIEBERT Dieter Silver 12:35:27.69 1249.196 05:35:27.69
40 SK TOMÁŠOVÁ Adela Tomas 5008 12:35:28.31 1249.157 05:35:28.31
41 DE SG STEFFL King Ali 12:35:28.95 1249.117 05:35:28.95
42 NL POELMAN Combinatie Poelman 5 12:35:29.13 1249.106 05:35:29.13
43 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" No Time 12:35:29.33 1249.094 05:35:29.33
44 NL DOLDERSUM & Zn. Smicer 12:35:29.83 1249.063 05:35:29.83
45 NL PLOEG Bert Berber 12:35:34.28 1248.787 05:35:34.28
46 DE FAMILIE JOEKEL Newton 12:35:34.64 1248.764 05:35:34.64
47 SK NOVÁK Pavel Vlado 12:35:34.88 1248.749 05:35:34.88
48 CZ KONEČNÝ Vlastimil Aramis 12:35:38.36 1248.534 05:35:38.36
49 DE SCHÜTZE Jörn Zafira 12:35:39.08 1248.489 05:35:39.08
50 DE NAKOTT Ludwig Big Jan 12:37:11.35 1242.795 05:37:11.35
51 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Luyten I. 12:37:11.59 1242.780 05:37:11.59
52 DE BEHLKE Andreas Darkness 12:37:38.59 1241.124 05:37:38.59
53 TH PERMSAK SINGSOM BOON Permsak 225 12:37:40.86 1240.985 05:37:40.86
54 NL EKEHAAR / TER APEL TEAM Olympic Laco 12:37:43.43 1240.827 05:37:43.43
55 SK BODNÁR Ĺubo LB 3 12:37:45.14 1240.723 05:37:45.14
56 SK ZÁTROCH Peter Peter 2 12:37:46.85 1240.618 05:37:46.85
57 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team Flicka 12:37:49.58 1240.451 05:37:49.58
58 DE SG SCHMIDT - SOMMER Ceres 12:37:51.86 1240.311 05:37:51.86
59 AT GRATZER Marco Nero 12:37:54.45 1240.153 05:37:54.45
60 SK LAŠ Vladimír Las 1 12:38:03.50 1239.600 05:38:03.50
61 CZ KROČIL & BARÁNEK Team Bóďa 12:38:05.41 1239.483 05:38:05.41
62 BE COPPENS Peter Stella 12:40:46.25 1229.733 05:40:46.25
63 AT STRAIF Walter Wallin 12:40:46.51 1229.717 05:40:46.51
64 SK HROZEN Peter Žaneta 12:40:48.36 1229.606 05:40:48.36
65 DE K.H.WICHERT Zatopek 12:40:58.21 1229.014 05:40:58.21
66 SK HROZEN Peter Sanny 12:41:00.07 1228.902 05:41:00.07
67 CZ KROČIL & BARÁNEK Team Maruška. 12:41:54.83 1225.622 05:41:54.83
68 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 4 12:42:11.99 1224.597 05:42:11.99
69 AT WIEFLER Alois Harry 12:42:12.86 1224.545 05:42:12.86
70 CZ PŘÍVARA Vladimír Jeny 12:42:15.20 1224.406 05:42:15.20
71 CZ NOVOTNÝ Jiří Jura 12:42:15.96 1224.361 05:42:15.96
72 DE K.H.WICHERT Koukalova 12:42:17.82 1224.250 05:42:17.82
73 CZ HLAVINKA Josef Jonáš 12:42:21.09 1224.055 05:42:21.09
74 CZ GRUBER Simon "B" Rambo+ 12:42:22.35 1223.980 05:42:22.35
75 SK GOGORA Milan Migo 12:42:22.73 1223.957 05:42:22.73
76 NL SIMONSZ Henk Maestro 004 12:42:23.52 1223.910 05:42:23.52
77 SK JANČEKOVÁ TEAM Karin Kari 12:42:24.46 1223.854 05:42:24.46
78 CZ GORCA TEAM Fany 12:42:25.94 1223.766 05:42:25.94
79 CZ KONOPÍK Jiří Yps 12:42:27.85 1223.652 05:42:27.85
80 AT NÖRES Kurt Kuno 6 12:42:30.20 1223.512 05:42:30.20
81 CZ LAŇKA Alfons Ing. Petra 12:42:30.60 1223.488 05:42:30.60
82 SK MAJDÁK Michal Apatit 12:42:41.46 1222.842 05:42:41.46
83 DE SPITZBERG Team Newsprint 12:42:49.75 1222.349 05:42:49.75
84 CZ SÝKORA Jaromír Banderas 12:42:50.65 1222.296 05:42:50.65
85 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Mini Jan 12:43:20.96 1220.497 05:43:20.96
86 DE SCHÜTZE Jörn Gaziro 12:43:24.46 1220.290 05:43:24.46
87 SK HROZEN Peter Peter 12:43:40.01 1219.370 05:43:40.01
88 CZ BUREŠ Jaroslav Hibernal 12:43:42.13 1219.245 05:43:42.13
89 CZ KUDELA Jaromír Ing. Mája 12:43:43.36 1219.172 05:43:43.36
90 IT FAST PIGEONS & ERVIN LARO Larso 12:43:43.82 1219.145 05:43:43.82
91 CZ DUDA Přemysl Orlice 12:43:45.19 1219.064 05:43:45.19
92 CH WIRZ Team Vysocina 12:43:45.94 1219.019 05:43:45.94
93 CZ JANEČEK Petr Orphee Des Blins 12:43:47.18 1218.946 05:43:47.18
94 NL DOLDERSUM & Zn. Rosicky 12:43:47.33 1218.937 05:43:47.33
95 CZ NOVOTNÝ Jaroslav Pavlina 12:43:47.91 1218.903 05:43:47.91
96 CZ SVOBODA - ČIHÁK Team Lenka. 12:43:48.47 1218.870 05:43:48.47
97 AT LEICHTFRIED Karin Gernot 12:43:51.08 1218.716 05:43:51.08
98 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Mili 12:43:51.82 1218.672 05:43:51.82
99 DE GOETZ Guenter GG 8 12:43:52.25 1218.647 05:43:52.25
100 AT WIMMER Karl Peter W 12:43:52.89 1218.609 05:43:52.89
101 CZ PM Team Popr 12:43:53.94 1218.547 05:43:53.94
102 DE FAMILIE JOEKEL Curie 12:43:54.18 1218.533 05:43:54.18
103 CZ JAVŮREK Miloš Franzking 12:43:55.25 1218.469 05:43:55.25
104 CZ MALACH Ladislav Kimi 12:43:55.76 1218.439 05:43:55.76
105 SK LAŠ Vladimír Las 2 12:43:56.62 1218.388 05:43:56.62
106 CZ EM-EKO.CZ Valena 12:43:58.17 1218.297 05:43:58.17
107 CZ KULÍK Přemysl Alan 12:43:59.98 1218.190 05:43:59.98
108 NL SIMONSZ Henk My Be Joi 12:44:05.13 1217.886 05:44:05.13
109 SK EVIN Peter + Noemi Peter 47 12:44:09.06 1217.654 05:44:09.06
110 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Jana* 12:44:15.10 1217.298 05:44:15.10
111 CZ GERSPITZER Team GT 6 12:44:20.62 1216.973 05:44:20.62
112 CZ KONEČNÝ Vlastimil Chris 12:44:24.32 1216.755 05:44:24.32
113 CZ STRAPINA - ZÁLEŠÁK Team Hana 12:44:30.97 1216.364 05:44:30.97
114 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 1 12:44:32.07 1216.299 05:44:32.07
115 SK LAŠ Vladimír Las 5 12:44:38.12 1215.943 05:44:38.12
116 PL SEDLÁČEK & MISIAK TEAM Josef + Irek Mamgal 12:44:50.83 1215.196 05:44:50.83
117 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 1 12:45:05.28 1214.348 05:45:05.28
118 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Anička V 12:45:08.86 1214.138 05:45:08.86
119 CZ REIN Jan Juan 12:45:22.62 1213.332 05:45:22.62
120 PL KOZLENIA Artur Aytonx 12:45:36.84 1212.500 05:45:36.84
121 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 08 12:45:38.93 1212.378 05:45:38.93
122 DE LECKE Theo & Markus Tyros 12:45:40.92 1212.262 05:45:40.92
123 CZ KADLEČÍK Jiří - Boris Rokerka 12:45:44.95 1212.026 05:45:44.95
124 DE HUNTER TEAM Hunter 196 12:46:25.81 1209.644 05:46:25.81
125 AT SCHOBER Karl Sumi Alpha 12:46:27.78 1209.529 05:46:27.78
126 CZ VRCHLABÍ Team Němec 12:46:41.40 1208.737 05:46:41.40
127 CZ VETPOL HOLEŠOV s.r.o. Marion 12:46:42.57 1208.669 05:46:42.57
128 DE GOETZ Guenter GG 12 12:47:19.56 1206.524 05:47:19.56
129 AT EDER Gerhard Rambo 12:47:24.20 1206.255 05:47:24.20
130 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" My Tip III. 12:47:28.46 1206.009 05:47:28.46
131 CZ GRUBER Simon "A" Eska 12:47:36.48 1205.545 05:47:36.48
132 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 370 12:47:37.07 1205.511 05:47:37.07
133 PL WÓJCIK Piotr Bond 12:47:52.30 1204.631 05:47:52.30
134 CZ KONEČNÝ Vlastimil Bety 12:48:02.26 1204.056 05:48:02.26
135 CZ KRET Jiří Líla 12:48:06.24 1203.827 05:48:06.24
136 CZ HNILIČKA - MACH - RACH Team Finka 12:48:06.50 1203.812 05:48:06.50
137 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Ribelino 12:48:07.62 1203.747 05:48:07.62
138 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Romario 12:48:09.28 1203.652 05:48:09.28
139 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Naffi 12:48:11.37 1203.531 05:48:11.37
140 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Jonáš. 12:48:17.09 1203.202 05:48:17.09
141 CZ KUDELA Jaromír Ing. Lucie. 12:48:18.34 1203.130 05:48:18.34
142 HU WANG Baoli WB 511 12:48:45.42 1201.573 05:48:45.42
143 CZ VARGA Mikuláš & Petr Úterý 12:49:32.96 1198.849 05:49:32.96
144 AT STEINER Alfred Aika 12:49:36.70 1198.636 05:49:36.70
145 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 5 12:49:39.69 1198.465 05:49:39.69
146 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Gabča 12:49:44.02 1198.218 05:49:44.02
147 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 198 12:49:46.32 1198.086 05:49:46.32
148 DE FAMILIE JOEKEL Bohr 12:49:46.56 1198.072 05:49:46.56
149 CZ SVOBODA - ČIHÁK Team Ella. 12:49:47.20 1198.036 05:49:47.20
150 DE SG STEFFL Favorit 12:49:49.58 1197.900 05:49:49.58
151 NL CORVO Elise 12:49:50.30 1197.859 05:49:50.30
152 AT GRATZER Marco Franz Ferdinand 12:49:50.87 1197.826 05:49:50.87
153 CZ GRUBER Simon "A" Petra. 12:49:56.09 1197.529 05:49:56.09
154 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Tamara 12:50:02.23 1197.179 05:50:02.23
155 DE HESSENBOYS TEAM One Loft Pigeon Racing Colin 12:50:17.22 1196.325 05:50:17.22
156 SK LACIKA TEAM Dávid + Radoslav + Natália Sofia. 12:50:17.50 1196.309 05:50:17.50
157 CZ J.R.TEAM RS 4 12:50:29.14 1195.647 05:50:29.14
158 CZ ŠABATA Jan J.Š. 03 12:50:30.70 1195.558 05:50:30.70
159 CZ DVOŘÁK Zbyněk Kornfeil 12:50:32.06 1195.481 05:50:32.06
160 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Kimba 12:50:35.21 1195.302 05:50:35.21
161 SK ŠEFČÍK Ĺubomír Šefča 02 12:50:35.77 1195.270 05:50:35.77
162 DE FAMILIE JOEKEL Galilei 12:50:44.03 1194.801 05:50:44.03
163 CZ HLAVINKA Josef Tina 12:50:48.19 1194.564 05:50:48.19
164 PL MICHALAK Bogdan Bilbo 12:51:08.88 1193.391 05:51:08.88
165 DE WILDECK Team WT 3 12:51:10.28 1193.312 05:51:10.28
166 AT LEICHTFRIED Walter Rose 12:51:12.59 1193.181 05:51:12.59
167 PL CHOCHOWSKI & FRACKOWIAK & MALEPSZY Team Piotrek 12:51:16.35 1192.968 05:51:16.35
168 CZ DUDA Rostislav Athéna 12:51:33.30 1192.010 05:51:33.30
169 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team Froome 12:51:34.66 1191.933 05:51:34.66
170 CZ KRET Jiří Gama 12:51:35.17 1191.904 05:51:35.17
171 PL MICHALAK Bogdan Niuniek 12:51:37.07 1191.797 05:51:37.07
172 SK PAJTA Vladimír Kačena 12:51:51.59 1190.977 05:51:51.59
173 PL GALUS & KULESA TEAM Jan + Frantiszek Tina 1 12:52:38.58 1188.332 05:52:38.58
174 AT STRAIF Walter Waletto 12:52:59.12 1187.180 05:52:59.12
175 CH ANDERHUB Oskar Anchor 12:53:00.58 1187.098 05:53:00.58
176 CZ DVOŘÁK Zbyněk Abaja 12:53:02.22 1187.006 05:53:02.22
177 SK BALVOŇ Michal Pekna 12:53:06.45 1186.769 05:53:06.45
178 CZ POPELKA Roman Mekota 12:53:06.98 1186.739 05:53:06.98
179 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team Enzo 12:53:07.91 1186.687 05:53:07.91
180 NL SIMONSZ Henk Tulip 003 12:53:14.10 1186.341 05:53:14.10
181 CZ ACADEMY LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Bulk 72 12:53:16.43 1186.210 05:53:16.43
182 CZ LAŇKA Alfons Ing. Jaruš 12:53:22.45 1185.873 05:53:22.45
183 CZ FAJMON Team FT 01 12:53:28.78 1185.519 05:53:28.78
184 CZ VLČEK Jiří Davidson 12:53:30.46 1185.425 05:53:30.46
185 CZ ZEMAN & KAŠUBA ZK 5 12:53:32.65 1185.303 05:53:32.65
186 DE DEBUS Gerhard Emma 12:53:35.03 1185.170 05:53:35.03
187 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 937 12:53:43.44 1184.701 05:53:43.44
188 DE LANG Karl Heinz Langer 12:53:59.32 1183.815 05:53:59.32
189 NL SIMONSZ Henk Spikkel 35 12:54:00.82 1183.731 05:54:00.82
190 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 11 12:54:01.95 1183.668 05:54:01.95
191 HU FÖLDING Norbert FN 044 12:54:02.16 1183.656 05:54:02.16
192 PL KARDAS Michal Marek. 12:54:02.42 1183.642 05:54:02.42
193 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Jana. 12:54:02.71 1183.626 05:54:02.71
194 CZ VLČEK Jiří Ramona 12:54:03.83 1183.563 05:54:03.83
195 SK GOGORA Milan Kago 12:54:05.16 1183.489 05:54:05.16
196 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Earth Summit II. 12:54:17.24 1182.817 05:54:17.24
197 CZ MASNÝ - LAZOVÝ Team Lalin 12:54:17.55 1182.800 05:54:17.55
198 CZ DVOŘÁK Zbyněk Vale 12:54:19.76 1182.677 05:54:19.76
199 CZ GORCA TEAM Barny 12:54:42.54 1181.411 05:54:42.54
200 CZ GRUBER Simon "A" Koko Loko 12:54:46.19 1181.208 05:54:46.19
201 DE NAKOTT Ludwig Sternberg Hope 12:54:59.83 1180.452 05:54:59.83
202 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Nastas 12:56:33.46 1175.285 05:56:33.46
203 NL LOWLANDS RACING TEAM LRT 5 12:56:37.73 1175.051 05:56:37.73
204 AT FERENC & GARCIA Team Ferenc 2 12:57:25.24 1172.448 05:57:25.24
205 DE HESSENBOYS TEAM One Loft Pigeon Racing Oliver. 12:57:25.81 1172.416 05:57:25.81
206 SK MAJDÁK Michal Citrin 12:57:27.09 1172.346 05:57:27.09
207 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 10 12:57:30.22 1172.175 05:57:30.22
208 HU VAÁRY Péter VP 018 12:57:30.72 1172.148 05:57:30.72
209 CZ ŠABATA Jan J.Š. 09 12:57:35.03 1171.913 05:57:35.03
210 CZ POSPÍŠIL Petr Mako 12:57:37.44 1171.781 05:57:37.44
211 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Claire 12:57:38.04 1171.748 05:57:38.04
212 IT ERBARU Ionut Sami 12:57:38.92 1171.700 05:57:38.92
213 DE STOCKBAUER - LÜDERS Team Golden Amigo 12:57:41.13 1171.580 05:57:41.13
214 NL SIMONSZ Henk Bonte Spikkel 12:57:41.90 1171.537 05:57:41.90
215 CH ANDERHUB Oskar Angel 12:57:48.31 1171.188 05:57:48.31
216 CZ ZEMAN & KAŠUBA ZK 3 12:57:52.91 1170.937 05:57:52.91
217 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Standa 12:57:55.55 1170.793 05:57:55.55
218 CZ KUBÁČEK Lubomír Elena 12:57:59.52 1170.576 05:57:59.52
219 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Saša 12:58:02.09 1170.436 05:58:02.09
220 NO HELGESEN Bjorn Ove Koppen 245 12:58:04.06 1170.329 05:58:04.06
221 DE SG SCHMIDT - SOMMER Aphrodite 12:58:08.26 1170.100 05:58:08.26
222 CZ KULÍK Přemysl Jitka 12:58:17.68 1169.588 05:58:17.68
223 CZ REIN Jan Joe 12:58:31.38 1168.843 05:58:31.38
224 CZ GORCA TEAM Hela 12:58:32.04 1168.807 05:58:32.04
225 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 4 12:58:32.95 1168.757 05:58:32.95
226 CZ LUKÁŠ Jan Fast 12:58:34.18 1168.691 05:58:34.18
227 CZ LUKÁŠ Jan Miro. 12:58:38.22 1168.471 05:58:38.22
228 SK BINDAS Štefan jun. Bjuk 12:58:38.57 1168.452 05:58:38.57
229 DE MSA RACING TEAM Flinker Flitzer 12:58:38.95 1168.432 05:58:38.95
230 AT RADU Constantin Jacomo 12:58:56.44 1167.483 05:58:56.44
231 DE DEBUS Gerhard Berta. 12:59:00.04 1167.288 05:59:00.04
232 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team Marie. 12:59:01.53 1167.207 05:59:01.53
233 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "A" Superb 12:59:03.03 1167.126 05:59:03.03
234 PL ALICE & JACOB Team "B" Kalerap 12:59:03.99 1167.074 05:59:03.99
235 CZ JANEČEK Petr Titan 12:59:04.07 1167.069 05:59:04.07
236 CZ GORCA TEAM Lada 12:59:04.98 1167.020 05:59:04.98
237 SK TOMÁŠOVÁ Adela Tomas 344 12:59:05.25 1167.005 05:59:05.25
238 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Just Do It I. 12:59:06.40 1166.943 05:59:06.40
239 CZ HNILIČKA - MACH - RACH Team Karel 12:59:06.82 1166.920 05:59:06.82
240 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 6 12:59:07.77 1166.869 05:59:07.77
241 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Eso 4000 12:59:10.53 1166.719 05:59:10.53
242 AT NÖRES Kurt Kuno 1 12:59:11.70 1166.656 05:59:11.70
243 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Der rote Batzen 12:59:12.94 1166.589 05:59:12.94
244 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team Flore 12:59:15.11 1166.471 05:59:15.11
245 CZ ACADEMY LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Strela 88 12:59:15.57 1166.447 05:59:15.57
246 CZ PŘÍVARA Vladimír Mysis 12:59:19.88 1166.213 05:59:19.88
247 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Mimo 12:59:20.89 1166.159 05:59:20.89
248 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Just Do It II. 12:59:21.42 1166.130 05:59:21.42
249 IT CAPLEA Doru Doru 4 12:59:21.72 1166.114 05:59:21.72
250 CZ FRANTIŠEK & SAMUEL & GRZEGORZ Team Buldur 12:59:22.31 1166.082 05:59:22.31
251 CZ NOVÁK & BASTL Team Patrik 12:59:22.66 1166.063 05:59:22.66
252 DE HUNTER TEAM Hunter 186 12:59:25.23 1165.924 05:59:25.23
253 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Michalka 12:59:27.34 1165.810 05:59:27.34
254 CZ HLAVINKA Josef Lili* 12:59:28.85 1165.728 05:59:28.85
255 PL WOZNICA Józef Kid 12:59:31.35 1165.593 05:59:31.35
256 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 675 12:59:31.73 1165.573 05:59:31.73
257 CZ KUBÁČEK Lubomír Bruno 12:59:39.58 1165.149 05:59:39.58
258 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "B" Jarka T 12:59:41.07 1165.068 05:59:41.07
259 CZ GROH Aleš Boss Marmelados 12:59:42.02 1165.017 05:59:42.02
260 PL KOZLENIA Artur Chicox 12:59:43.14 1164.957 05:59:43.14
261 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 8 12:59:44.82 1164.866 05:59:44.82
262 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Blue Wave 12:59:47.26 1164.734 05:59:47.26
263 CZ MARŠÁLEK Pavel Matyáš 12:59:47.93 1164.698 05:59:47.93
264 CZ KUBA KUBIKULA Kuba. 12:59:53.80 1164.381 05:59:53.80
265 HU FÖLDING Norbert FN 047 12:59:56.31 1164.246 05:59:56.31
266 DE SPRANG Matthias Future 13:00:12.04 1163.399 06:00:12.04
267 CZ ZEMAN & KAŠUBA ZK 2 13:00:13.29 1163.331 06:00:13.29
268 DE SPITZBERG Team Newie 13:00:14.21 1163.282 06:00:14.21
269 AT STRAIF Walter Walpur 13:00:17.23 1163.119 06:00:17.23
270 CZ EM-EKO.CZ Czemba 13:00:19.45 1163.000 06:00:19.45
271 CZ GRUBER Simon "A" Terezka 13:00:20.37 1162.950 06:00:20.37
272 AT SG NUTZ & KAHR Aufsteiger Lucky 13:00:23.37 1162.789 06:00:23.37
273 CZ ACADEMY LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Inbreed Afrika 71 13:00:29.28 1162.471 06:00:29.28
274 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Maori Venture III. 13:00:31.97 1162.327 06:00:31.97
275 DE TEAM LINDENHOF Schönrade Bodo Bodie 13:00:45.03 1161.626 06:00:45.03
276 SK BLAŽENEC & VAŇO Itka 13:00:47.92 1161.470 06:00:47.92
277 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 4 13:00:50.92 1161.310 06:00:50.92
278 DE JONAS und KONČAREVIČ Team Dieter 13:01:10.69 1160.250 06:01:10.69
279 NL SIMONSZ Henk Beauty 10 13:01:23.94 1159.541 06:01:23.94
280 CZ LAMÁČEK Josef & David La Naomi 13:01:24.76 1159.497 06:01:24.76
281 SK BODNÁR Ĺubo LB 1 13:01:27.98 1159.325 06:01:27.98
282 CZ LAŇKA Alfons Ing. Martina 13:01:28.87 1159.278 06:01:28.87
283 IT WONDER PIGEONS Team Rasta 13:01:51.51 1158.069 06:01:51.51
284 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Fanda 13:01:56.90 1157.781 06:01:56.90
285 PL SEDLÁČEK & MISIAK TEAM Josef + Irek Essea 13:02:17.54 1156.682 06:02:17.54
286 CZ KAREL TEAM Case 13:02:23.59 1156.360 06:02:23.59
287 CZ LAŇKA Alfons Ing. Vojta 13:02:27.88 1156.132 06:02:27.88
288 DE HESSENBOYS TEAM One Loft Pigeon Racing Leon 13:02:29.93 1156.023 06:02:29.93
289 CZ ŠTACH Vladimír Vlaš 2 13:02:33.05 1155.857 06:02:33.05
290 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 368 13:02:33.56 1155.830 06:02:33.56
291 SK BLAŽENEC & VAŇO Portugal 13:02:34.60 1155.775 06:02:34.60
292 CZ NOVOTNÝ Jaroslav Yara 13:02:35.27 1155.739 06:02:35.27
293 AT GRATZER Werner Graden 13:02:36.05 1155.698 06:02:36.05
294 CZ MACHALA & HNILICA Team Tom. 13:02:36.70 1155.663 06:02:36.70
295 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Little Heruv 36 13:02:37.32 1155.630 06:02:37.32
296 SK ČÁNI Ĺ+M Team Luki 13:02:37.42 1155.625 06:02:37.42
297 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team Tina* 13:02:37.82 1155.604 06:02:37.82
298 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 9 13:02:38.89 1155.547 06:02:38.89
299 SK EVIN Peter + Noemi Peter 79 13:02:41.80 1155.392 06:02:41.80
300 DE WINGS TO FLY Zakspeed 1241 13:02:44.39 1155.255 06:02:44.39
301 SK GOGORA Milan Zugo 13:02:49.72 1154.972 06:02:49.72
302 PL WOZNICA Józef Tosca 13:02:51.11 1154.898 06:02:51.11
303 CZ LAŇKA Alfons Ing. Laura. 13:03:19.15 1153.413 06:03:19.15
304 PL SEDLACEK Josef Ella 13:04:08.86 1150.789 06:04:08.86
305 CZ ACADEMY LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Puma Birdy 13:04:14.11 1150.512 06:04:14.11
306 DE SCHÜTZE Jörn Raph 13:04:16.33 1150.395 06:04:16.33
307 CZ HLAVINKA Josef Espačo 13:04:22.92 1150.049 06:04:22.92
308 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 4 13:04:27.15 1149.826 06:04:27.15
309 PL ALICE & JACOB Team "A" Pomidor 13:04:27.88 1149.788 06:04:27.88
310 PL ALICE & JACOB Team "A" Truskawka 13:04:28.73 1149.743 06:04:28.73
311 SK TOMÁŠOVÁ Adela Tomas 347 13:04:32.43 1149.549 06:04:32.43
312 SK NOVÁK Pavel Stano 13:04:34.43 1149.443 06:04:34.43
313 CZ GERSPITZER Team GT 3 13:04:34.80 1149.424 06:04:34.80
314 AT WIMMER Karl Lilli 13:04:38.17 1149.247 06:04:38.17
315 CZ MS NOVÝ BYDŽOV Akym 13:04:38.65 1149.222 06:04:38.65
316 DE WOLTERINK Gerald Gerald 27 13:04:40.63 1149.118 06:04:40.63
317 AT STEINER Alfred Amy 13:04:46.43 1148.813 06:04:46.43
318 CZ KONOPÍK Jiří Eva 13:04:54.21 1148.405 06:04:54.21
319 CZ MAKANAKI Team Pavel 1 13:04:54.58 1148.386 06:04:54.58
320 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team Fyther 13:04:59.27 1148.140 06:04:59.27
321 CZ MS NOVÝ BYDŽOV Olyn 13:05:01.66 1148.014 06:05:01.66
322 CZ SÝKORA Jaromír C.Ronaldo 13:05:02.25 1147.983 06:05:02.25
323 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" No Time II. 13:05:03.31 1147.928 06:05:03.31
324 DE FAMILIE JOEKEL Planck 13:05:04.17 1147.883 06:05:04.17
325 CZ BARTL Pavel Spown 5 13:05:23.19 1146.887 06:05:23.19
326 CZ GRUBER Simon "A" Žofka 13:05:30.99 1146.479 06:05:30.99
327 BE FLY-4-US Pollin & Denduyver Bolleke 13:05:46.37 1145.676 06:05:46.37
328 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Avril 13:05:52.25 1145.369 06:05:52.25
329 DE GOETZ Guenter GG 5 13:05:52.48 1145.357 06:05:52.48
330 BE COPPENS Peter Willem 13:05:52.78 1145.341 06:05:52.78
331 CZ TRUKSA Vítězslav Jan* 13:05:53.42 1145.308 06:05:53.42
332 CZ POPELKA Roman Fekota 13:05:57.70 1145.084 06:05:57.70
333 DE WITT Lutz LW 10 13:05:58.52 1145.042 06:05:58.52
334 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Jiří Z 13:06:08.96 1144.498 06:06:08.96
335 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Kitty 13:07:10.39 1141.306 06:07:10.39
336 CZ VLČEK Jiří Teo 13:07:21.88 1140.711 06:07:21.88
337 CZ EM-EKO.CZ Aronde 13:10:17.85 1131.677 06:10:17.85
338 CZ FAJMON Team FT 04 13:10:20.30 1131.552 06:10:20.30
339 CZ PM Team Deli 13:10:20.96 1131.518 06:10:20.96
340 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Bojovník 13:10:27.75 1131.173 06:10:27.75
341 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 4 13:10:32.48 1130.932 06:10:32.48
342 CZ LAŇKA Alfons Ing. Tomáš 13:10:34.90 1130.809 06:10:34.90
343 CZ GRUBER Simon "A" Conor 13:11:00.44 1129.511 06:11:00.44
344 DE DEBUS Gerhard Martha 13:11:19.02 1128.569 06:11:19.02
345 CZ ŠTACH Vladimír Vlaš 5 13:11:27.75 1128.127 06:11:27.75
346 NL POELMAN Combinatie Poelman 4 13:11:28.40 1128.094 06:11:28.40
347 CZ SCHLEHOFER Michal Crosio 13:11:31.82 1127.921 06:11:31.82
348 PL SEDLÁČEK & MISIAK TEAM Josef + Irek Daenerys 13:11:32.26 1127.899 06:11:32.26
349 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 931 13:11:33.77 1127.823 06:11:33.77
350 NL EKEHAAR / TER APEL TEAM Olympic Adele 13:11:44.32 1127.289 06:11:44.32
351 DE SG STEFFL Speedy 00 13:11:48.89 1127.058 06:11:48.89
352 CZ ŠABATA Jan J.Š. 01 13:11:49.20 1127.043 06:11:49.20
353 PL ALICE & JACOB Team "A" Ogorek 13:11:51.39 1126.932 06:11:51.39
354 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 11 13:12:13.75 1125.804 06:12:13.75
355 CZ NOVOSAD František Berta N 13:12:15.51 1125.715 06:12:15.51
356 CZ BARÁNEK Josef Tryskáč 13:12:23.38 1125.319 06:12:23.38
357 CR LEXMAN DERBY ZAGREB - reciprocity 2020 Lexicon 13:12:25.20 1125.227 06:12:25.20
358 HU LÁDY Tibor Bite 13:12:48.02 1124.079 06:12:48.02
359 HU GÁBOR Scheily Sch 525 13:14:03.42 1120.303 06:14:03.42
360 SK JANČEKOVÁ TEAM Karin Karis 13:14:05.15 1120.216 06:14:05.15
361 NL POELMAN Combinatie Poelman 2 13:14:07.33 1120.107 06:14:07.33
362 CZ KLEMENS Karel "C" Le Brou 13:14:07.76 1120.086 06:14:07.76
363 IT WONDER PIGEONS Team Pretty Boy 13:14:08.75 1120.037 06:14:08.75
364 DE WILDECK Team WT 1 13:14:17.48 1119.601 06:14:17.48
365 CZ SVOBODA - ČIHÁK Team Jana+ 13:14:22.73 1119.339 06:14:22.73
366 NL LOWLANDS RACING TEAM LRT 9 13:14:26.45 1119.154 06:14:26.45
367 CZ SEDLÁK Vladislav Arka 13:14:26.69 1119.142 06:14:26.69
368 AT SG NUTZ & KAHR Rabiatperlen Secret 13:15:10.93 1116.943 06:15:10.93
369 HU FÖLDING Norbert FN 048 13:16:12.44 1113.899 06:16:12.44
370 CZ KLEMENS Karel "B" Uno 13:16:15.68 1113.739 06:16:15.68
371 CZ VRCHLABÍ Team Černá 13:16:17.13 1113.668 06:16:17.13
372 DE HESSENBOYS TEAM One Loft Pigeon Racing Ben 13:16:32.43 1112.913 06:16:32.43
373 DE FAMILIE JOEKEL Ohm 13:16:36.02 1112.737 06:16:36.02
374 IT CROCETTA Gabriele R 14 13:16:39.98 1112.542 06:16:39.98
375 DE WILDECK Team WT 5 13:16:51.48 1111.976 06:16:51.48
376 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Harry Afrika 93 13:17:14.33 1110.853 06:17:14.33
377 CZ BECHA Lubomír Knok 13:18:30.82 1107.112 06:18:30.82
378 DE FAMILIE JOEKEL Rutherford 13:18:32.60 1107.025 06:18:32.60
379 CZ KRATOCHVÍL Dušan Petr 6 13:19:44.37 1103.538 06:19:44.37
380 PL LACH TEAM Adrian + Mateusz Hala 13:20:32.17 1101.228 06:20:32.17
381 SK NOCHTA Štefan Erik. 13:20:34.01 1101.139 06:20:34.01
382 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Eminem 13:21:01.97 1099.792 06:21:01.97
383 CZ VETPOL HOLEŠOV s.r.o. Emily. 13:22:26.67 1095.733 06:22:26.67
384 PL ALICE & JACOB Team "A" Malina 13:22:56.47 1094.312 06:22:56.47
385 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Angelo 13:23:10.01 1093.667 06:23:10.01
386 CZ PM Team Helena* 13:25:18.47 1087.590 06:25:18.47
387 SK ZÁTROCH Peter Peter 3 13:25:24.45 1087.309 06:25:24.45
388 CZ DVOŘÁK Tomáš Bugatinka 13:25:24.53 1087.305 06:25:24.53
389 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Holländer 13:25:25.57 1087.256 06:25:25.57
390 CZ MAKANAKI Team Pavel 2 13:25:40.77 1086.542 06:25:40.77
391 PL SEDLACEK Josef Kayla 13:25:49.35 1086.139 06:25:49.35
392 CZ BARÁNEK Josef Derby County 13:25:51.21 1086.052 06:25:51.21
393 CZ STRUŽKA Libor Tom* 13:25:51.69 1086.030 06:25:51.69
394 CZ LUKÁŠ Jan Ondrejko 13:27:10.53 1082.344 06:27:10.53
395 CH ANDERHUB Oskar Antic 13:27:30.40 1081.419 06:27:30.40
396 CZ GRUBER Simon "B" Power 13:27:35.24 1081.194 06:27:35.24
397 CZ FIALA Alois Ali 13:29:56.84 1074.650 06:29:56.84
398 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Jarolím Ml 13:30:06.97 1074.185 06:30:06.97
399 DE WOLTERINK Gerald Gerald 39 13:30:25.26 1073.346 06:30:25.26
400 BE COPPENS Peter Tell 13:30:28.89 1073.180 06:30:28.89
401 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Jozefka Eso 13:31:36.79 1070.079 06:31:36.79
402 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 428 13:33:12.02 1065.760 06:33:12.02
403 ES WINKIE PIGEONS Winkie 7 13:33:12.98 1065.716 06:33:12.98
404 CZ VETPOL HOLEŠOV s.r.o. Clarabel 13:33:58.80 1063.650 06:33:58.80
405 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Coni 13:34:01.12 1063.546 06:34:01.12
406 CZ JANEČEK Petr Letec 13:34:09.54 1063.167 06:34:09.54
407 CZ KUZNÍK Václav Kamča 13:34:28.01 1062.338 06:34:28.01
408 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Last Chance. 13:34:35.17 1062.016 06:34:35.17
409 CZ POPELKA Roman Jekota 13:35:31.28 1059.505 06:35:31.28
410 PL KARDAS Michal Huub 13:35:31.34 1059.503 06:35:31.34
411 SK SEDLÁK Miroslav & GRÉK Peter Alica 13:35:31.69 1059.487 06:35:31.69
412 PL MICHALAK Bogdan Tinka 13:37:38.94 1053.836 06:37:38.94
413 DE BEHLKE Andreas Flashlight 13:37:47.85 1053.443 06:37:47.85
414 CZ M & M RACING Offred 13:37:49.73 1053.360 06:37:49.73
415 PL KARDAS Michal Raul 13:37:51.87 1053.266 06:37:51.87
416 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Wieda 13:38:01.62 1052.836 06:38:01.62
417 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 308 13:38:36.61 1051.295 06:38:36.61
418 BE VAN STICHEL Dirk Bleu Bullet 13:39:57.88 1047.735 06:39:57.88
419 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Estrella 13:41:30.30 1043.716 06:41:30.30
420 SK JAŠKA Štefan Dr. Zero Seven 13:42:07.21 1042.119 06:42:07.21
421 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 12 13:44:30.18 1035.980 06:44:30.18
422 CZ MAKANAKI Team Makanaki 13:44:42.62 1035.449 06:44:42.62
423 CZ HAŠŠO Slavomír Slavek 13:44:58.07 1034.791 06:44:58.07
424 AT SCHÖN Johann Hans 13:46:02.05 1032.073 06:46:02.05
425 PL ALICE & JACOB Team "A" Kapusta 13:51:41.49 1017.891 06:51:41.49
426 AT GASSER Reinhard Belluno One 13:51:41.97 1017.871 06:51:41.97
427 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 12 13:51:49.34 1017.567 06:51:49.34
428 SK ŠEFČÍK Ĺubomír Šefča 01 13:51:49.92 1017.544 06:51:49.92
429 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 11 13:51:51.38 1017.483 06:51:51.38
430 DE BEHLKE Andreas Sunny 13:52:00.08 1017.125 06:52:00.08
431 CZ VRCHLABÍ Team Kuba 13:53:14.06 1014.090 06:53:14.06
432 CZ VLČEK Jiří Miho 13:55:09.71 1009.382 06:55:09.71
433 DE KARL-HEINZ & TIMO WAGNER Walett 13:56:10.75 1006.915 06:56:10.75
434 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 367 13:58:19.80 1001.738 06:58:19.80
435 CZ ACADEMY LOFT Štěpánek Akademie Libchavy "B" Eso 4078 13:58:30.20 1001.323 06:58:30.20
436 DE STOCKBAUER - LÜDERS Team Rocket 13:59:17.13 999.455 06:59:17.13
437 DE WINGS 2 WIN Adriana 39 13:59:17.55 999.438 06:59:17.55
438 PL GALUS & KULESA TEAM Jan + Frantiszek Sara 1 13:59:19.68 999.354 06:59:19.68
439 NL CORVO Luca 13:59:24.16 999.176 06:59:24.16
440 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team General 13:59:25.74 999.113 06:59:25.74
441 DE SACHSENEXPRESS Team Creator 13:59:30.14 998.938 06:59:30.14
442 CH WIRZ Team Pardubice 13:59:32.63 998.840 06:59:32.63
443 DE KUSSER Josef Lisa. 13:59:49.72 998.162 06:59:49.72
444 AT WENZ Alfred Renate 14:00:34.31 996.398 07:00:34.31
445 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Leónidás 14:02:50.53 991.048 07:02:50.53
446 CZ KAREL TEAM John Deere 14:04:22.02 987.487 07:04:22.02
447 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 8 14:04:22.98 987.450 07:04:22.98
448 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Adriana 14:04:23.26 987.439 07:04:23.26
449 DE DEBUS Gerhard Helene 14:04:24.68 987.384 07:04:24.68
450 CZ KAREL TEAM Pidova Hlava 14:12:52.64 968.073 07:12:52.64
451 CZ BUREŠ Jaroslav Karmazín 14:12:55.16 967.979 07:12:55.16
452 SK BODNÁR Ĺubo LB 5 14:13:00.13 967.794 07:13:00.13
453 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "B" Nikol 14:13:20.62 967.032 07:13:20.62
454 CZ JAVŮREK Miloš George de Vaalent 14:13:24.27 966.896 07:13:24.27
455 CZ GROH Aleš Infinity 14:13:30.54 966.663 07:13:30.54
456 CZ LUKÁŠ Jan Mat* 14:18:19.88 956.028 07:18:19.88
457 CZ KAREL TEAM AC/DC 14:18:39.52 955.315 07:18:39.52
458 SK NOVÁK Matej Zerner 14:18:43.41 955.173 07:18:43.41
459 CZ BEDNAŘÍK Josef Enny 14:19:03.12 954.459 07:19:03.12
460 CZ JURÁSEK BARBAR TEAM Silvie 14:19:58.02 952.474 07:19:58.02
461 SK BINDAS Štefan jun. Esko 14:22:13.33 947.616 07:22:13.33
462 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Vlado. 14:22:16.85 947.491 07:22:16.85
463 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Celo 14:25:27.34 940.738 07:25:27.34
464 CZ VRCHLABÍ Team Pat. 14:29:57.21 931.334 07:29:57.21
465 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Peter. 14:29:59.03 931.271 07:29:59.03
466 CZ FRANTIŠEK & SAMUEL & GRZEGORZ Team Lady Anne 14:29:59.65 931.250 07:29:59.65
467 ES WINKIE PIGEONS "B" Winkie 14 14:29:59.75 931.246 07:29:59.75
468 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Klat 601 14:30:13.98 930.756 07:30:13.98
469 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Hádés 14:30:17.51 930.634 07:30:17.51
470 DE WITT Lutz LW 6 14:32:41.65 925.696 07:32:41.65
471 CZ J.R.TEAM RS 5 14:32:44.26 925.607 07:32:44.26
472 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 4 14:36:02.69 918.894 07:36:02.69
473 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 193 14:38:07.20 914.732 07:38:07.20
474 PL LACH TEAM Adrian + Mateusz Bari 14:46:09.43 898.961 07:46:09.43
475 NL DOLDERSUM & Zn. Grygera 14:46:11.69 898.888 07:46:11.69
476 SK MAJDÁK Michal Jantar 14:47:25.81 896.513 07:47:25.81
477 DE TEAM LINDENHOF Schönrade Bodo Bogart 14:52:06.58 887.626 07:52:06.58
478 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 12 14:55:50.78 880.656 07:55:50.78
479 NL DOLDERSUM & Zn. Koller 14:55:55.58 880.508 07:55:55.58
480 DE HUNTER TEAM Hunter 005 15:00:32.79 872.043 08:00:32.79
481 PL SEDLACEK Josef Zocha 15:05:35.86 862.972 08:05:35.86
482 DE LANG Karl Heinz Langtry 15:12:50.85 850.277 08:12:50.85
483 BE FLY-4-US Pollin & Denduyver Louis 15:14:17.42 847.795 08:14:17.42
484 DE FAMILIE JOEKEL Pascal 15:15:06.99 846.381 08:15:06.99
485 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Lucia 15:16:07.68 844.655 08:16:07.68
486 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 184 15:16:33.42 843.925 08:16:33.42
487 CZ GROH Aleš Blue Brutus 15:20:10.28 837.827 08:20:10.28
488 CZ STRUŽKA Libor Mrsťa 15:20:44.64 836.869 08:20:44.64
489 PL LACH TEAM Adrian + Mateusz Azi 15:24:25.80 830.754 08:24:25.80
490 PL SEDLACEK Josef Karlin 15:28:53.75 823.463 08:28:53.75
491 PL SEDLÁČEK & MISIAK TEAM Josef + Irek Eria 15:30:56.56 820.164 08:30:56.56
492 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 274 15:33:09.34 816.627 08:33:09.34
493 CZ KROUPA & NOVÁK Team Maty. 15:40:55.58 804.446 08:40:55.58
494 DE SG MEISSNER & SCHEURER Claudia. 15:44:47.99 798.508 08:44:47.99
495 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team Jos 15:47:00.84 795.153 08:47:00.84
496 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" King of Talent 15:48:10.24 793.412 08:48:10.24
497 CZ BECHA Lubomír Hauten 15:49:43.99 791.072 08:49:43.99
498 CZ NOVÁK Josef a syn Elis 15:50:59.11 789.207 08:50:59.11
499 DE K.H.WICHERT Kratochvilova 15:52:42.37 786.657 08:52:42.37
500 DE KLÜBER Bernhard BK 5 15:59:05.15 777.347 08:59:05.15
501 CZ KADLEČÍK Jiří - Boris Farlepka 15:59:07.79 777.284 08:59:07.79
502 DE RUSSIN Christian Caro 15:59:09.13 777.252 08:59:09.13
503 AT SCHÖN Johann Christian 15:59:10.11 777.228 08:59:10.11
504 CZ JANEČEK Petr Paul Heston 15:59:44.71 776.398 08:59:44.71
505 AT LEICHTFRIED Walter Joachim 16:00:11.78 775.749 09:00:11.78
506 CZ ŠTACH Vladimír Vlaš 4 16:04:05.47 770.196 09:04:05.47
507 DE GOETZ Guenter GG 6 16:05:44.53 767.866 09:05:44.53
508 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Stach 16:06:18.92 767.061 09:06:18.92
509 DE MSA RACING TEAM Gnabry 16:08:23.49 764.157 09:08:23.49
510 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 190 16:14:52.20 755.235 09:14:52.20
511 SK BODNÁR Ĺubo LB 4 16:23:07.23 744.169 09:23:07.23
512 NO HELGESEN Bjorn Ove Karoke 234 16:23:10.29 744.102 09:23:10.29
513 PL CHOCHOWSKI & FRACKOWIAK & MALEPSZY Team Mariusz 16:25:21.74 741.218 09:25:21.74
514 CZ JURÁSEK BARBAR TEAM Elen 16:31:09.28 733.701 09:31:09.28
515 AT STRAIF Walter Walker 16:32:02.21 732.570 09:32:02.21
516 DE K.H.WICHERT Cech 16:35:51.30 727.713 09:35:51.30
517 CZ KRET Jiří Alfa 16:36:39.73 726.694 09:36:39.73
518 CZ KLEMENS Karel "B" Li Na 16:39:26.29 723.213 09:39:26.29
519 IT ALI DEL GATTOPARDO Team Ally 16:43:51.42 717.739 09:43:51.42
520 CZ ADAMÍK Zdeněk Dominik 16:46:22.41 714.659 09:46:22.41
521 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Black Mamba 16:51:25.52 708.554 09:51:25.52
522 CZ DUDA Rostislav Ares 16:52:44.79 706.975 09:52:44.79
523 TH PERMSAK SINGSOM BOON Permsak 233 16:52:48.44 706.903 09:52:48.44
524 PL WOZNICA Józef Adenox 16:53:27.28 706.131 09:53:27.28
525 BE FLY-4-US Pollin & Denduyver Simon 16:55:18.74 703.928 09:55:18.74
526 SK PAJTA Vladimír Pinka 16:55:57.85 703.158 09:55:57.85
527 CZ KROUPA & NOVÁK Team Blue Star 17:00:19.67 698.047 10:00:19.67
528 CZ ECHTNER Antonín AR 2 17:00:50.28 697.454 10:00:50.28
529 AT GRATZER Werner Azzurro 17:01:08.38 697.104 10:01:08.38
530 DE FAMILIE JOEKEL Einstein 17:01:12.12 697.032 10:01:12.12
531 CZ VÍTEK Jan Maty 17:04:26.66 693.293 10:04:26.66
532 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team Fien 17:07:39.50 689.626 10:07:39.50
533 DE LASTERIE - MEIJER - BRANDT Team Creme de la Creme 17:09:38.50 687.382 10:09:38.50
534 CZ SVOBODA - ČIHÁK Team Zuzka 17:09:42.61 687.305 10:09:42.61
535 TH PERMSAK SINGSOM BOON Permsak 231 17:12:03.39 684.670 10:12:03.39
536 SK BODNÁR & VILČKO Vladimír Body 7 17:13:33.24 682.999 10:13:33.24
537 CZ ČERVEŇÁK Radek Kylie Minogue 17:19:26.68 676.504 10:19:26.68
538 CH ANDERHUB Oskar Andretti 17:19:42.47 676.217 10:19:42.47
539 DE STOCKBAUER - LÜDERS Team Rolex 17:21:32.33 674.225 10:21:32.33
540 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 3 17:21:37.90 674.124 10:21:37.90
541 DE BELOW Harald OneEightyseven 17:21:38.75 674.109 10:21:38.75
542 CZ LUNDÁK Pavel Daniela. 17:21:39.79 674.090 10:21:39.79
543 NL SIMONSZ Henk Iris 31 17:22:24.22 673.288 10:22:24.22
544 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Esperanza 17:22:39.18 673.019 10:22:39.18
545 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Max 17:22:55.96 672.716 10:22:55.96
546 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Simona 17:26:26.93 668.941 10:26:26.93
547 CZ ŠABATA Jan J.Š. 11 17:32:09.81 662.893 10:32:09.81
548 SK LAŠ Vladimír Las 11 17:32:10.64 662.879 10:32:10.64
549 DE HOOP Michael Hooligan 17:32:16.17 662.782 10:32:16.17
550 SK ČÁNI Ĺ+M Team Dávid. 17:32:20.84 662.701 10:32:20.84
551 TH PERMSAK SINGSOM BOON Permsak 238 17:37:19.43 657.526 10:37:19.43
552 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 05 17:37:24.47 657.439 10:37:24.47
553 CZ KUBA KUBIKULA Jakub 17:37:41.20 657.152 10:37:41.20
554 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Rebel 17:41:37.65 653.116 10:41:37.65
555 CZ KONOPÍK Jiří Heli 17:42:46.26 651.954 10:42:46.26
556 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Abendrot 17:47:59.62 646.699 10:47:59.62
557 AT GRATZER Marco Claudius 17:48:01.03 646.676 10:48:01.03
558 CZ KULÍK Přemysl Blesk 17:49:23.17 645.312 10:49:23.17
559 AT FERENC & GARCIA Team Ferenc & Carlo 20 17:57:17.36 637.553 10:57:17.36
560 AT RÖTZER & GARCIA Team Top 13 17:58:26.15 636.443 10:58:26.15
561 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Rudorferka 17:59:43.58 635.198 10:59:43.58
562 DE NAKOTT Ludwig Grand Bobby 18:01:17.66 633.692 11:01:17.66
563 DE GOETZ Guenter GG 11 18:02:09.97 632.858 11:02:09.97
564 AT SCHOBER Karl Variano 18:02:26.75 632.591 11:02:26.75
565 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 04 18:02:35.34 632.454 11:02:35.34
566 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Wido 18:04:26.66 630.688 11:04:26.66
567 DE GOETZ Guenter GG 10 18:06:15.67 628.968 11:06:15.67
568 CZ ČULEN Jaroslav Pišta 18:06:18.98 628.916 11:06:18.98
569 HU FCI GRAND PRIX VÁC Vác 206 18:08:35.32 626.778 11:08:35.32
570 CZ LUKÁŠ Jan Lukin 18:09:04.32 626.326 11:09:04.32
571 CZ VRCHLABÍ Team Mat. 18:11:49.56 623.758 11:11:49.56
572 CZ KOCIÁN Milan Ronaldo 18:12:13.26 623.392 11:12:13.26
573 DE WOLTERINK Gerald Gerald 45 18:14:56.09 620.885 11:14:56.09
574 CZ NOVOTNÝ Jaroslav Nezmar 18:16:44.81 619.223 11:16:44.81
575 PL KOZAK PRZEMYSLAW TopLofts.eu Tedi 18:17:22.53 618.648 11:17:22.53
576 RO SUPER STAR OLR - reciprocity 2020 Star 2 18:18:56.05 617.228 11:18:56.05
577 CZ VACEK Josef Jiřik 18:20:15.39 616.028 11:20:15.39
578 AT RÖTZER & GARCIA Team Top 5 18:21:10.84 615.192 11:21:10.84
579 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 6 18:21:32.35 614.869 11:21:32.35
580 SK PRIEHODA Ján a Ivana Constance 18:25:37.16 611.209 11:25:37.16
581 CZ HLAVINKA Josef Biba 18:26:25.10 610.498 11:26:25.10
582 ES WINKIE PIGEONS Winkie 8 18:27:16.93 609.731 11:27:16.93
583 DE WITT Lutz LW 8 18:29:27.70 607.803 11:29:27.70
584 SK NOVÁK Matej Šeko 18:29:41.28 607.604 11:29:41.28
585 FR FLAVIGNY M.S.L. Team Arazy Jallet 18:29:48.36 607.500 11:29:48.36
586 CZ ŠABATA Jan J.Š. 05 18:30:51.24 606.578 11:30:51.24
587 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Wiesta 18:35:38.63 602.402 11:35:38.63
588 SK PRÍVARA Pavol Uršuĺa 18:39:00.62 599.500 11:39:00.62
589 CZ REIN Jan Danny 18:39:41.16 598.922 11:39:41.16
590 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Marvel 18:48:28.96 591.485 11:48:28.96
591 CZ VACEK Josef Vajda 18:48:46.74 591.238 11:48:46.74
592 SK LAŠ Vladimír Las 8 18:48:57.75 591.085 11:48:57.75
593 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" One For Me III. 18:50:28.37 589.828 11:50:28.37
594 DE SCHEPER Günter Gimp 18:51:41.94 588.812 11:51:41.94
595 CZ ECHTNER Antonín AR 3 18:52:38.63 588.031 11:52:38.63
596 DE GOETZ Guenter GG 4 18:56:12.31 585.107 11:56:12.31
597 CZ HLAVINKA Josef Iva 18:58:50.10 582.967 11:58:50.10
598 NL CORVO Tobias 18:59:41.11 582.278 11:59:41.11
599 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 3 18:59:51.58 582.137 11:59:51.58
600 SK BODNÁR Ĺubo LB 6 19:10:07.76 573.949 12:10:07.76
601 CZ ŠAFRÁNKO Jiří Gracie 19:19:13.58 566.886 12:19:13.58
602 DE KLÜBER Bernhard BK 4 19:24:07.03 563.160 12:24:07.03
603 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Matejko 03 19:25:48.51 561.883 12:25:48.51
604 SK BALVOŇ Michal Dada 19:27:33.11 560.572 12:27:33.11
605 CZ MOTRE Vasil Naďa 19:31:32.53 557.596 12:31:32.53
606 CZ YOUNG STARS Raketa 19:34:39.52 555.293 12:34:39.52
607 PL LACH TEAM Adrian + Mateusz Laszi 07:00:37.65 290.885 24:00:37.65
608 AT EDER Gerhard Bondgirl 07:08:22.70 289.328 24:08:22.70
609 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Alphabet 07:08:30.28 289.303 24:08:30.28
610 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Hanula 07:10:14.14 288.958 24:10:14.14
611 CZ MS NOVÝ BYDŽOV Endy. 07:12:36.54 288.486 24:12:36.54
612 DE LÜDTKE Andreas Dr. Luigi 07:13:05.51 288.390 24:13:05.51
613 CZ ŠABATA Jan J.Š. 12 07:18:19.91 287.354 24:18:19.91
614 DE BEHLKE Andreas Lightning 07:18:21.02 287.350 24:18:21.02
615 CH WIRZ Team Liberec 07:18:30.74 287.318 24:18:30.74
616 DE NO-WU Team NW 3 07:18:35.02 287.304 24:18:35.02
617 BE VAN HAUTE Andre Frank 07:24:26.77 286.154 24:24:26.77
618 PL WOZNICA Józef Leonix 07:25:05.77 286.027 24:25:05.77
619 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 914 07:27:21.29 285.587 24:27:21.29
620 CZ DUDA Přemysl Dunaj 07:32:28.89 284.592 24:32:28.89
621 CZ TRUKSA Vítězslav Lukáš 07:36:07.62 283.890 24:36:07.62
622 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 7 07:37:15.54 283.672 24:37:15.54
623 NL TOWER FLYERS LOFT Tower Flyer 5 07:40:51.41 282.983 24:40:51.41
624 DE BELOW Harald OneSeventytwo 07:40:59.08 282.958 24:40:59.08
625 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Martin 02 07:47:08.67 281.786 24:47:08.67
626 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Maybee 07:47:22.19 281.744 24:47:22.19
627 DE FAMILIE JOEKEL Amperé 07:50:04.73 281.231 24:50:04.73
628 BE VAN STICHEL Dirk Gert 07:50:23.69 281.172 24:50:23.69
629 DE SCHEPER Günter Gigio 07:55:15.11 280.258 24:55:15.11
630 PL MAZIARZ RACING TEAM Amir 07:55:31.61 280.207 24:55:31.61
631 CZ LAŇKA Alfons Ing. Robert 07:58:49.73 279.590 24:58:49.73
632 AT FERENC & GARCIA Team Ferenc 22 08:03:07.04 278.792 25:03:07.04
633 CZ NOVÁK & BASTL Team Whisky 08:03:31.79 278.715 25:03:31.79
634 CZ JURÁSEK BARBAR TEAM Adolf 08:06:13.12 278.218 25:06:13.12
635 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Honza. 08:09:44.57 277.568 25:09:44.57
636 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Kittel Lincia 97 08:10:03.93 277.509 25:10:03.93
637 CZ HLAVINKA Josef Kvído 08:10:20.55 277.458 25:10:20.55
638 CZ YOUNG STARS Maťánek 08:12:12.15 277.117 25:12:12.15
639 AT STEINER Alfred Anka 08:13:52.80 276.810 25:13:52.80
640 CZ VARGA Mikuláš & Petr Sobota 08:14:01.75 276.783 25:14:01.75
641 CZ ACADEMY LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Strela 87 08:15:30.67 276.512 25:15:30.67
642 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Petra T 08:15:43.75 276.472 25:15:43.75
643 HU FCI GRAND PRIX VÁC Vác 207 08:19:34.05 275.774 25:19:34.05
644 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Jour Fix. 08:19:50.05 275.725 25:19:50.05
645 PL SZYMCZYK & MISIAK TEAM Wiktor + Marek Jan. 08:21:53.47 275.353 25:21:53.47
646 DE KLÜBER Bernhard BK 1 08:22:11.26 275.299 25:22:11.26
647 CZ LAMÁČEK Josef & David La Nikola 08:25:20.85 274.729 25:25:20.85
648 AT GASSER Reinhard Hop 08:25:23.11 274.722 25:25:23.11
649 SK PAJTA Vladimír Riko 08:25:27.40 274.709 25:25:27.40
650 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Nicky 08:27:51.70 274.277 25:27:51.70
651 BG SOFIA TEAM Socrat 08:31:38.02 273.601 25:31:38.02
652 CZ KOCIÁN Milan Jágr. 08:31:55.14 273.550 25:31:55.14
653 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 11 08:32:00.07 273.536 25:32:00.07
654 DE JONAS und KONČAREVIČ Team Wolfgang 08:32:51.70 273.382 25:32:51.70
655 DE BEHLKE Andreas Moonlight 08:32:59.29 273.360 25:32:59.29
656 CZ SÝKORA Jaromír Syky 08:35:05.41 272.985 25:35:05.41
657 IT ALI DEL GATTOPARDO Team Alli 08:36:31.78 272.730 25:36:31.78
658 DE SG SCHMIDT - SOMMER Asklepios 08:37:05.07 272.631 25:37:05.07
659 NL DOLDERSUM & Zn. Simak 08:41:51.31 271.788 25:41:51.31
660 CZ GROH Aleš Blue Effect 08:41:56.87 271.771 25:41:56.87
661 DE BEHLKE Andreas Storm 08:41:58.01 271.768 25:41:58.01
662 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Mini Ries 08:41:59.75 271.763 25:41:59.75
663 CZ LAŇKA Alfons Ing. Kristina 08:43:11.14 271.553 25:43:11.14
664 CZ KRET Jiří Morgy 08:43:30.23 271.497 25:43:30.23
665 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Abel 08:43:42.39 271.462 25:43:42.39
666 DE HUNTER TEAM Hunter 933 08:47:19.25 270.827 25:47:19.25
667 AT GRATZER Marco Extrawurst 08:47:20.48 270.824 25:47:20.48
668 CZ SEDLÁK Vladislav Spring Field 08:50:07.33 270.338 25:50:07.33
669 PL CHOCHOWSKI & FRACKOWIAK & MALEPSZY Team Lena 08:53:41.10 269.718 25:53:41.10
670 AT STRAIF Walter Walbur 08:58:51.09 268.824 25:58:51.09
671 NL CORVO Charlotte 08:59:01.13 268.795 25:59:01.13
672 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Jarda 08:59:45.87 268.667 25:59:45.87
673 CZ MAKANAKI Team Pavel 3 08:59:52.23 268.649 25:59:52.23
674 DE ROHE Pascal Arya Stark 09:00:01.55 268.622 26:00:01.55
675 ES WINKIE PIGEONS Winkie 11 09:02:35.55 268.181 26:02:35.55
676 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Leandro 09:05:25.55 267.695 26:05:25.55
677 SK BODNÁR & VILČKO Vladimír Body 8 09:08:02.69 267.248 26:08:02.69
678 SK PRIEHODA Ján a Ivana Pilotka 09:08:05.63 267.240 26:08:05.63
679 SK NOVÁK Matej Miško 09:13:29.25 266.324 26:13:29.25
680 CZ NERS Jaroslav Marie 09:13:35.50 266.306 26:13:35.50
681 CZ PŘÍVARA Vladimír Pýro 09:13:39.92 266.294 26:13:39.92
682 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Bulck II. 09:14:39.05 266.127 26:14:39.05
683 CZ MACHALA & HNILICA Team Gapka 09:18:01.77 265.557 26:18:01.77
684 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team Kittel 09:19:09.03 265.369 26:19:09.03
685 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Speedy 09:22:15.90 264.846 26:22:15.90
686 CZ GORCA TEAM Marek* 09:22:29.33 264.809 26:22:29.33
687 HU FCI GRAND PRIX VÁC Vác 210 09:25:04.91 264.376 26:25:04.91
688 DE WINGS TO FLY Wonder 1242 09:25:11.57 264.357 26:25:11.57
689 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 02 09:30:52.53 263.413 26:30:52.53
690 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Mirka 09:30:55.05 263.406 26:30:55.05
691 CZ DUDA Přemysl Vltava 09:34:27.65 262.821 26:34:27.65
692 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Alex 09:41:46.14 261.621 26:41:46.14
693 CZ YOUNG STARS Ebigeil 09:41:49.73 261.612 26:41:49.73
694 AT STEINER Alfred Aila 09:42:01.55 261.579 26:42:01.55
695 SK ČÁNI Ĺ+M Team Ĺudko 09:42:53.73 261.438 26:42:53.73
696 PL KOZLENIA Boguslawa Dianaxi 09:49:20.10 260.391 26:49:20.10
697 SK ČÁNI Ĺ+M Team Mária C 09:50:06.05 260.268 26:50:06.05
698 CZ KRATOCHVÍL Dušan Petr 4 09:52:47.98 259.832 26:52:47.98
699 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 194 09:53:20.58 259.745 26:53:20.58
700 DE BEHLKE Andreas Aurora 09:54:09.70 259.613 26:54:09.70
701 DE SG SCHMIDT - SOMMER Aurora. 09:58:17.71 258.950 26:58:17.71
702 SK PAJTA Vladimír Lara 09:58:40.45 258.889 26:58:40.45
703 CZ M & M RACING Blue Storm 10:03:49.77 258.067 27:03:49.77
704 AT WENZ Alfred Maria 10:03:55.10 258.053 27:03:55.10
705 BE MERGAERT Dirk Mercury 10:07:45.08 257.445 27:07:45.08
706 CZ KAREL TEAM Bagio 10:07:52.48 257.426 27:07:52.48
707 DE ROHE Pascal Cersei Lannister 10:09:35.21 257.155 27:09:35.21
708 SK JAŠKA Štefan Dr. One Dark 10:09:50.86 257.114 27:09:50.86
709 CZ KRATOCHVÍL Dušan Petr 3 10:11:17.58 256.886 27:11:17.58
710 CZ BECHA Lubomír Žanek 10:11:55.72 256.786 27:11:55.72
711 DE TEAM LINDENHOF Schönrade Bodo Bogie 10:15:13.52 256.269 27:15:13.52
712 CZ ACADEMY LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Gerard 10:15:43.16 256.191 27:15:43.16
713 CZ BARÁNEK Josef Tsunami 10:15:45.95 256.184 27:15:45.95
714 CZ ŠABATA Jan J.Š. 02 10:16:10.22 256.121 27:16:10.22
715 AT WIEFLER Alois Gypsy One 10:16:17.50 256.102 27:16:17.50
716 DE LECKE Theo & Markus Tyras 10:16:35.83 256.054 27:16:35.83
717 CZ NOVOTNÝ Jiří Ema 10:17:58.81 255.838 27:17:58.81
718 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Pešigo 10:20:05.69 255.508 27:20:05.69
719 SK BODNÁR & VILČKO Vladimír Body 11 10:25:37.28 254.650 27:25:37.28
720 SK NOVÁK Pavel Vladko 10:25:57.18 254.598 27:25:57.18
721 DE LANG Karl Heinz Langston 10:27:13.65 254.401 27:27:13.65
722 CZ TRUKSA Vítězslav Hana. 10:31:27.90 253.749 27:31:27.90
723 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 192 10:38:04.80 252.736 27:38:04.80
724 DE SASSE/WELZEL Team Sekbswig K. 10:38:20.72 252.696 27:38:20.72
725 DE NO-WU Team NW 2 10:38:46.03 252.632 27:38:46.03
726 CZ MASNÝ - LAZOVÝ Team Georgia 10:39:45.06 252.482 27:39:45.06
727 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Eso 3999 10:39:56.17 252.454 27:39:56.17
728 SK BODNÁR & VILČKO Vladimír Body 6 10:41:50.73 252.164 27:41:50.73
729 BE VAN STICHEL Dirk Black Shadow 10:52:20.87 250.580 27:52:20.87
730 DE KARL-HEINZ & TIMO WAGNER Wachhi 10:55:06.01 250.168 27:55:06.01
731 BE MERGAERT Dirk Merina 10:55:52.01 250.054 27:55:52.01
732 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 1 10:59:42.84 249.481 27:59:42.84
733 AT SG NUTZ & KAHR Rabiatperlen Melody 11:01:41.13 249.189 28:01:41.13
734 NL EKEHAAR / TER APEL TEAM Czechia 2.0 11:04:30.80 248.770 28:04:30.80
735 SK PRIEHODA Ján a Ivana Nyx 11:06:28.77 248.480 28:06:28.77
736 ES WINKIE PIGEONS "B" Winkie 16 11:27:00.31 245.493 28:27:00.31
737 AT LEICHTFRIED Karin Mantra 11:28:34.28 245.267 28:28:34.28
738 BE MERGAERT Dirk Meridian 11:29:16.22 245.167 28:29:16.22
739 CZ LAŇKA Alfons Ing. David 11:33:40.15 244.538 28:33:40.15
740 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team Gaviria 11:37:05.85 244.050 28:37:05.85
741 DE MSA RACING TEAM Nova 11:53:51.11 241.691 28:53:51.11
742 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 6 12:03:16.34 240.385 29:03:16.34
743 CZ NOVÁK Josef a syn Verča 12:09:57.41 239.467 29:09:57.41
744 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 5 12:15:50.24 238.665 29:15:50.24
745 CZ KUDELA Jaromír Ing. Kája 12:17:06.41 238.493 29:17:06.41
746 AT LEICHTFRIED Walter Frank. 12:20:14.65 238.068 29:20:14.65
747 PL MAZIARZ RACING TEAM Suri 12:24:49.62 237.449 29:24:49.62
748 PL SEDLACEK Josef Turul 12:24:57.26 237.432 29:24:57.26
749 PL KOZAK PRZEMYSLAW TopLofts.eu Nikita. 13:04:33.95 232.220 30:04:33.95
750 PL WÓJCIK Piotr Maxi 13:11:17.85 231.357 30:11:17.85
751 AT LEICHTFRIED Karin Tarani 13:14:38.48 230.931 30:14:38.48
752 AT SG NUTZ & KAHR Aufsteiger Tweety 13:16:02.82 230.752 30:16:02.82
753 ES WINKIE PIGEONS "B" Winkie 19 13:24:15.81 229.713 30:24:15.81
754 CZ SÝKORA Jaromír Anna 13:45:33.54 227.062 30:45:33.54
755 CZ MAKANAKI Team André 13:53:49.14 226.051 30:53:49.14
756 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 10 14:15:09.63 223.478 31:15:09.63
757 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 10 14:24:26.56 222.377 31:24:26.56
758 CZ ZEMAN Petr Jiří 14:28:57.23 221.846 31:28:57.23
759 SK BINDAS Štefan jun. Bliss 14:36:42.64 220.939 31:36:42.64
760 CZ HAŠŠO Slavomír Jarka 14:49:50.84 219.419 31:49:50.84
761 CZ KLEMENS Karel "C" Nicolas 14:50:53.36 219.299 31:50:53.36
762 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 2 14:56:06.34 218.702 31:56:06.34
763 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 12 15:35:42.99 214.273 32:35:42.99
764 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Radek 15:42:05.73 213.576 32:42:05.73
765 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Jozef Tadeaš 15:51:23.94 212.568 32:51:23.94
766 CZ ATH Květná Bob 08:17:01.53 141.716 49:17:01.53
767 CZ STRNAD - HENNEK - STADLER Team Henryk 08:19:26.45 141.600 49:19:26.45
768 NO HELGESEN Bjorn Ove Dark Lady 09:55:49.76 137.134 50:55:49.76
769 SK PRIEHODA Ján a Ivana Ariana 09:57:01.51 137.080 50:57:01.51
770 AT WIEFLER Alois Karl 10:03:10.29 136.805 51:03:10.29
771 DE ROHE Pascal Robb Stark 10:14:04.01 136.320 51:14:04.01
772 IT GREG Mihai No Name One 12:16:51.37 131.084 53:16:51.37
773 DE LECKE Theo & Markus Typhoo 16:49:27.68 120.784 57:49:27.68
774 CZ REIN Jan Dolly 17:30:00.00 65.580 106:30:00.00
775 CZ LEŠŇOVSKÝ Zdeno Hurikán 18:10:00.00 65.172 107:10:00.00
776 SK HROZEN Peter Rocky 09:05:00.00 57.209 122:05:00.00
777 HU FÖLDING Norbert FN 050 18:05:00.00 53.281 131:05:00.00
778 PL SZYMCZYK & MISIAK TEAM Wiktor + Marek Arek 18:10:00.00 25.382 275:10:00.00
779 CZ HAŠŠO Slavomír Benda 11:25:00.00 19.166 364:25:00.00
780 SK PRIEHODA Ján a Ivana Zara 09:55:00.00 16.997 410:55:00.00
781 CZ KROUPA & NOVÁK Team Blue 1014 11:10:00.00 16.945 412:10:00.00
782 PL CHOCHOWSKI & FRACKOWIAK & MALEPSZY Team Sara 10:10:00.00 16.050 435:10:00.00
783 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Rumcajs 17:00:00.00 14.254 490:00:00.00
784 BE VAN STICHEL Dirk Black Arrow 16:45:00.00 13.595 513:45:00.00
785 DE SCHWARM Claudia Sea Cove 14:10:00.00 8.739 799:10:00.00
786 HU VAÁRY Péter VP 017 17:00:00.00 8.709 802:00:00.00
787 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 919 11:30:00.00 7.241 838:59:59.00

Zobrazit / skrýt podrobnosti k doletu

Nedolétlí holubi

Tabulka obsahuje seznam holubů, kteří byli na tento závod nasazeni, ale zatím nedoletěli.

  Jméno chovatele Jméno holuba
CZ ACADEMY LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Kittel Bohemia 85
CZ ACADEMY LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Kittel-Lincia 4075
CZ ACADEMY LOFT Štěpánek Akademie Libchavy "B" Kittel Lincia 4076
PL ALICE & JACOB Team "B" Czosnek
PL ALICE & JACOB Team "B" Rabarber
CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 5
CZ BARÁNEK Josef Rychlík
CZ BARTL Pavel Spown 6
CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Harry Afrika 94
CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Kittel Lincia 98
DE BEHLKE Andreas Thunder
DE BELOW Harald OneEightysix
SK BINDAS Štefan jun. Elss
SK BINDAS Štefan jun. Viki*
SK BLAŽENEC & VAŇO Lagertha
SK BLAŽENEC & VAŇO Poxpy
SK BODNÁR & VILČKO Vladimír Body 9
DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Golden Bulck
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Royal Athlete II.
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Royal Athlete III.
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Mon Mome II.
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" My Tip II.
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Black Party II.
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Tarantino
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Alphabet II.
IT CELLI & GHIACCI & VALVO "B" Giove
CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 7
CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 9
CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 2
BE COPPENS Peter Eric
BE COPPENS Peter Faither
NL CORVO Tess
NL CORVO Milan+
NL CORVO Dominique
NL CORVO Devi
IT CROCETTA Gabriele R 15
SK ČÁNI Ĺ+M Team Moni
CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Lena.
CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Vena
CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Miluna
DE DEBUS Gerhard Karl*
BE DECOENE MARC Team Lieveke
BE DECOENE MARC Team Nonkel Omer
NL DOLDERSUM & Zn. Baros
CZ DUDA Přemysl Morava
CZ DVOŘÁK Zbyněk Cal
AT EDER Gerhard Terminator
AT EDER Gerhard Jacky
NL EKEHAAR / TER APEL TEAM Olympic Maxima
AT EPPENSTEINER Josef Bella
SK EVIN Peter + Noemi Stefan 61
SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Dynkola
SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Tony Lee
CZ FAJMON Team FT 03
DE FAMILIE SOELLNER F.S. 01
DE FAMILIE SOELLNER F.S. 03
DE FAMILIE SOELLNER F.S. 07
IT FAST PIGEONS & ERVIN LARO Largo
IT FAST PIGEONS & ERVIN LARO Larko
HU FCI GRAND PRIX VÁC Vác 202
FR FLAVIGNY M.S.L. Team Turbo Flash
BE FLY-4-US Pollin & Denduyver Pitje
HU FÖLDING Norbert FN 043
CZ FRANTIŠEK & SAMUEL & GRZEGORZ Team Periwig
HU GÁBOR Scheily Sch 528
HU GÁBOR Scheily Sch 541
PL GALUS & KULESA TEAM Jan + Frantiszek Tomson
PL GALUS & KULESA TEAM Jan + Frantiszek Klara
CZ GERSPITZER Team GT 5
DE GOETZ Guenter GG 9
DE GOETZ Guenter GG 3
SK GOGORA Milan Mago
AT GRATZER Werner Bridge of Dreams
AT GRATZER Marco Don Corleone
IT GREG Mihai No Name Two
CZ GROH Aleš Blue Flash
CZ GROH Aleš Blue Star.
CZ GRUBER Simon "B" Katie
CZ GRUBER Simon "B" Rocky.
CZ GRUBER Simon "A" Bulck
NO HELGESEN Bjorn Ove Kleine 244
CZ HLAVINKA Josef Limburg
CZ HNILIČKA - MACH - RACH Team Ajka
AT HÖLD Erich Elias
CZ HOLICKÝ Rostislav Flash.
DE HOOP Michael Hoodoo
DE HÖRNIG Rainer HR 92
SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Paťo
SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Marta
DE HUNTER TEAM Hunter 033
SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team Cavendish
SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "A" Ivana
CZ J.R.TEAM RS 1
CZ J.R.TEAM RS 3
CZ J.R.TEAM RS 6
SK JANČEKOVÁ TEAM Karin Karian
SK JANČEKOVÁ TEAM Karin Karisma
CZ JANEČEK Petr Ronaldo*
SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Nika 01
SK JAŠKA Štefan Dr. Ten Twenty
SK JAŠKA Štefan Dr. Blackman
DE JONAS und KONČAREVIČ Team Blende
CZ JURÁSEK BARBAR TEAM Sofie.
CZ JURÁSEK BARBAR TEAM Marv
DE K.H.WICHERT Zelezny
DE K.H.WICHERT Nedved
HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 427
CZ KLEMENS Karel "A" Samuel
CZ KLEMENS Karel "B" James*
CZ KLEMENS Karel "A" Cage
CZ KLEMENS Karel "A" Ady
CZ KLEMENS Karel "C" Eli
CZ KLEMENS Karel "A" Era
CZ KLEMENS Karel "A" Aro
DE KLÜBER Bernhard BK 2
DE KLÜBER Bernhard BK 3
DE KLÜBER Bernhard BK 6
CZ KOCIÁN Milan Messi
CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Antonia K
CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Juraj K
CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Jarolím St
CZ KONEČNÝ Vlastimil Portos
CZ KONOPÍK Jiří Luky
CZ KONOPÍK Jiří Stana
PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Pistolet
PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Cacany
PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Aga
PL KOZAK PRZEMYSLAW TopLofts.eu Wawa
PL KOZAK PRZEMYSLAW TopLofts.eu Drapi
CZ KROUPA & NOVÁK Team Rony
CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Lada.
CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Adam
CZ KUBÁČEK Lubomír Emily
CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Malvína
CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Trinity
CZ KULÍK Přemysl Pegas
DE KUSSER Josef Quatro 2
PL KWASNICKI Tomasz Jolka
PL KWASNICKI Tomasz Diana
DE LANG Karl Heinz Lango
CZ LAŇKA Alfons Ing. Pepa
CZ LAŇKA Alfons Ing. Franta
DE LASTERIE - MEIJER - BRANDT Team Blauer Star
SK LAŠ Vladimír Las 6
SK LAŠ Vladimír Las 7
SK LAŠ Vladimír Las 12
DE LECKE Theo & Markus Tynara
DE LECKE Theo & Markus Tyrin
AT LEICHTFRIED Karin Pedro
CR LEXMAN DERBY ZAGREB - reciprocity 2020 Lexie
CR LEXMAN DERBY ZAGREB - reciprocity 2020 Lexilady
NL LOWLANDS RACING TEAM LRT 1
NL LOWLANDS RACING TEAM LRT 2
NL LOWLANDS RACING TEAM LRT 3
CZ LUKÁŠ Jan Taxi.
CZ LUNDÁK Pavel Anna.
CZ M & M RACING Nikyterka
CZ MACHALA & HNILICA Team Oreo
CZ MATOUŠEK Michal Miroslav
PL MAZIARZ RACING TEAM Aisha
PL MAZIARZ RACING TEAM Brad
PL MAZIARZ RACING TEAM Magnum
PL MICHALAK Bogdan Karol
NL MOL Ed Bobby
DE MSA RACING TEAM Mika
DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Nack
CZ NERS Jaroslav Viktorie
CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Boni
CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Vini
CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Timi
DE NO-WU Team NW 5
DE NO-WU Team NW 4
SK NOCHTA Štefan Sisa
SK NOCHTA Štefan Sofi
AT NÖRES Kurt Kuno 4
AT NÖRES & OFNER Team NK 2
SK NOVÁK Matej Sedmička
CZ NOVÁK & BASTL Team Filip
CZ NOVÁK & BASTL Team Griotka
SK PAJTA Vladimír Filo
PL PALENTKA Janusz J 14
TH PERMSAK SINGSOM BOON Permsak 237
CZ PETER Milan Pat
CZ PETER Milan Mat
NL PLOEG Bert Bergy
CZ PŘÍVARA Vladimír Aldy
AT RADU Constantin Falconety
AT RADU Constantin Speranza
CZ REIN Jan Phil
DE ROHE Pascal Theon Graufreud
DE ROHE Pascal Margaery Tyrell
CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 3
CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 6
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Anna+
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team Sergio
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team Meeuw
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Ronja
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Mara
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team Romi
DE RUSSIN Christian Karin
CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Falko
CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Kain
DE SASSE/WELZEL Team Abacus 1
DE SASSE/WELZEL Team Abacus 2
DE SASSE/WELZEL Team Scheik.- Meyera. 6
DE SASSE/WELZEL Team NL L.T.B.- Kes.1
AT SG NUTZ & KAHR Aufsteiger Jonny
DE SG STEFFL Algarve Dromer
DE SG STEFFL Raspi
DE SG STEFFL Zille Go 1
DE SG STEFFL Championess
DE SG STEFFL Glatze
DE SG STEFFL Ernst - Dieter
DE SCHEPER Günter Giant
AT SCHOBER Karl Atlantis
AT SCHÖN Johann Rosi
DE SCHÜTZE Jörn Remalus
NL SIMONSZ Henk Princess
BG SOFIA TEAM Sorbon
BG SOFIA TEAM Sony
CZ STRUŽKA Libor Síma
CZ STRUŽKA Libor Zosimar
CZ STRUŽKA Libor Mané
RO SUPER STAR OLR - reciprocity 2020 Star 6
PL SZYMCZYK & MISIAK TEAM Wiktor + Marek Julia
CZ ŠABATA Jan J.Š. 06
CZ ŠABATA Jan J.Š. 10
CZ ŠIK Jaroslav Erik
CZ ŠPIONI Agent 5
CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Anny
CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Milan*
CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Andrej
CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Hanka
CZ TÁBORSKÝ Vladimír "B" Zdenka
CZ TÁBORSKÝ Vladimír "B" Marti
CZ TÁBORSKÝ Vladimír "B" Simy
DE TARGATZ Angela Dr. Dr 2
CZ TARVAN TEAM TARVAN Kyrill Tarvan
TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 917
TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 924
DE TEAM LINDENHOF Schönrade Bodo Bodyguard
DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Widia
SK TOMÁŠOVÁ Adela Tomas 348
SK TOMÁŠOVÁ Adela Tomas 5007
NL TOWER FLYERS LOFT Tower Flyer 2
NL TOWER FLYERS LOFT Tower Flyer 4
DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Andy
CZ TRUKSA Vítězslav Gabina
CZ TRUKSA Vítězslav Eliška.
CZ VACEK Josef Maruška
CZ VACEK Josef Pipin
BE VAN STICHEL Dirk Iron
BE VAN STICHEL Dirk Flash
CZ VETPOL HOLEŠOV s.r.o. Hiro
CZ VÍTEK Jan Darja
CZ VLČEK Jiří Harley
CZ VRCHLABÍ Team Hora
CZ VYSEKAL David & Vojtěch Jägerndorf Lady II.
DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Little Bosporus 38
AT WENZ Alfred Freddy
DE WILDECK Team WT 4
DE WINGS 2 WIN Amir 34
DE WINGS 2 WIN Mia 42
DE WINGS 2 WIN Nayla 44
DE WINGS 2 WIN Astro 48
DE WINGS 2 WIN Camila 50
DE WINGS 2 WIN Lena 56
DE WINGS TO FLY Mystery 1202
ES WINKIE PIGEONS "B" Winkie 15
DE WITT Lutz LW 1
DE WITT Lutz LW 4
DE WITT Lutz LW 5
PL WÓJCIK Piotr Bella.
DE WOLTERINK Gerald Gerald 36
IT WONDER PIGEONS Team Kinky Tail
PL WOZNICA Józef Szpak
PL WOZNICA Józef Lindor
CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 197
CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 199
CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 200
CZ YOUNG STARS Maxim.
CZ YOUNG STARS Maia
CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Ležáky
SK ZÁTROCH Peter Peter 1
CZ ZEMAN Petr Petr
CZ ZEMAN & KAŠUBA ZK 6
CZ ZEMAN & KAŠUBA ZK 4

DOLET_PPC_LC

Dolet mimo závod

Tabulka obsahuje seznam holubů, kteří se během čekání na tento dolet vrátili z přechozích závodů - tzn. nebyli na tento závod nasazeni.

  Jméno chovatele Jméno holuba Čas doletu
DE BEHLKE Andreas Shooting Star 15:13:26
NO HELGESEN Bjorn Ove Spartakus 08:17:15
BE MERGAERT Dirk Meredith 09:59:42
DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Wiebke 09:23:41

DOLET_PPC_LC

 

Přihlásit se



Partneři