Doletová listina

Místo vypuštění VRPOLJE (CRO)
Vzdálenost 509.821 km
Datum a čas startu 15.09.2020 07:10:00
Počasí v místě startu Jasno, mírný severovýchodní vítr, 16° C.
Počasí v cíli Jasno, mírný jižní vítr, dusno, 28-31° C. Velmi těžký závod.
Počet nasazených holubů 758
Počet chovatelů 235

         
    Jméno chovatele Jméno holuba Čas doletu Rychlost Doba letu
1 CZ ŽLIČAŘ Roman Quatro 93 14:22:07.94 1179.780 07:12:07.94
2 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Donald 14:22:14.80 1179.468 07:12:14.80
3 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Frozen 14:26:11.06 1168.820 07:16:11.06
4 DE WICHERT KARL-HEINZ Vitkova 14:26:14.30 1168.675 07:16:14.30
5 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "B" Klaus 1 14:28:48.18 1161.845 07:18:48.18
6 PL PACEK Wojciech WP 6 14:29:01.02 1161.278 07:19:01.02
7 DE HOFLAND - VAN OOSTEN Team White Kittel 14:29:02.10 1161.231 07:19:02.10
8 PL KWASNICKI Tomasz Bolek 14:29:32.65 1159.886 07:19:32.65
9 CZ MALACH Ladislav Sára 14:35:21.23 1144.755 07:25:21.23
10 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Pětka 14:39:50.66 1133.328 07:29:50.66
11 DE SG STEFFL SGS 12 14:39:56.64 1133.077 07:29:56.64
12 CZ KLEMENS Karel 12KK 14:47:55.40 1113.333 07:37:55.40
13 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 10 14:49:14.80 1110.125 07:39:14.80
14 AT GRATZER Marco Augustus 14:49:16.68 1110.049 07:39:16.68
15 CZ HLAVINKA Josef Raul 14:49:17.06 1110.034 07:39:17.06
16 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarda 14:52:03.48 1103.370 07:42:03.48
17 CZ FLY YOUNG STARS Bastien 14:52:03.65 1103.363 07:42:03.65
18 DE SG STEFFL SGS 08 14:52:04.82 1103.317 07:42:04.82
19 DE HOOP Michael Hague 14:52:06.58 1103.247 07:42:06.58
20 DE SKOPLJAK Denis Delta 14:52:07.22 1103.221 07:42:07.22
21 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Thalia 14:52:07.84 1103.197 07:42:07.84
22 SK BRKAL Jan Ing. Simona 14:52:24.85 1102.520 07:42:24.85
23 NO HELGESEN Bjorn Ove Königs 235 14:53:28.20 1100.009 07:43:28.20
24 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Buba 14:53:31.12 1099.893 07:43:31.12
25 HU GÁBOR Takács TG 583 14:54:38.49 1097.235 07:44:38.49
26 ES USO ASKARRA Ekaitz 14:54:43.75 1097.028 07:44:43.75
27 CZ ŽLIČAŘ Roman Quatro 13 14:56:58.89 1091.737 07:46:58.89
28 SK VALÁPKA - POKOPEC Team Domča 14:57:57.03 1089.476 07:47:57.03
29 NO HELGESEN Bjorn Ove Lady Atomic 14:59:01.14 1086.994 07:49:01.14
30 SK TATRY-DERBY DT 5 14:59:14.88 1086.464 07:49:14.88
31 CZ BUREŠ + PÍTRA Team Georgia 15:01:39.91 1080.896 07:51:39.91
32 CZ VLČEK Jiří Shyrlei 15:01:51.43 1080.456 07:51:51.43
33 CZ KAREL Jan El Pid 15:03:27.98 1076.784 07:53:27.98
34 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Quartus 15:04:53.16 1073.565 07:54:53.16
35 DE SCHWARM Claudia Remi 15:10:28.82 1061.065 08:00:28.82
36 AT RÖTZER Franz Top 05 15:10:31.58 1060.964 08:00:31.58
37 AT TEAM MÜLVIERTEL Lindtner Peggy Sue 15:10:49.39 1060.309 08:00:49.39
38 PL KOZLENIA Artur Pit 15:13:10.81 1055.136 08:03:10.81
39 DE WICHERT KARL-HEINZ Navratilova 15:20:05.45 1040.258 08:10:05.45
40 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-398 15:22:51.99 1034.400 08:12:51.99
41 AT GASSER Reinhard Galaxy 15:41:45.44 996.216 08:31:45.44
42 CZ GRUBER Simon Terezka 15:41:46.53 996.181 08:31:46.53
43 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 8 15:41:47.28 996.157 08:31:47.28
44 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Kolínek Team 06 15:41:48.78 996.108 08:31:48.78
45 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Harry 15:42:01.03 995.711 08:32:01.03
46 CZ DUDA Přemysl Hery 15:44:21.89 991.166 08:34:21.89
47 CZ KROČIL Jaroslav Apoléna 15:56:41.13 967.980 08:46:41.13
48 NL POELMAN Combinatie PC 02 15:59:14.98 963.290 08:49:14.98
49 CZ MAČALA Zdeněk Vánek 16:06:09.43 950.880 08:56:09.43
50 CZ BUREŠ + PÍTRA Team Minnesota 16:06:31.53 950.227 08:56:31.53
51 CZ GRUBER Simon Žofka 16:12:27.79 939.826 09:02:27.79
52 CH HÖSLI Walter Phantom 16:17:45.75 930.734 09:07:45.75
53 CZ MADE IN VYSEKAL JÄGERNDORF - SILESIA TEAM Kuba 16:36:29.78 899.955 09:26:29.78
54 CZ KULÍK Přemysl Lord 16:36:34.72 899.824 09:26:34.72
55 CZ PŘÍVARA Vladimír Maxi 16:36:38.36 899.728 09:26:38.36
56 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 389 16:36:59.71 899.163 09:26:59.71
57 SK MTS ŽILINA Laš + Ondro MTS 05 16:40:07.82 894.218 09:30:07.82
58 CZ MAKANAKI Team Taki 16:46:22.70 884.525 09:36:22.70
59 DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Alex 16:59:03.23 865.491 09:49:03.23
60 SK VALÁPKA - POKOPEC Team Stela 17:03:20.36 859.240 09:53:20.36
61 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Heylighen II. 17:04:45.45 857.191 09:54:45.45
62 DE GOETZ Guenter "B" Bibi 17:09:08.45 850.920 09:59:08.45
63 SK BCHB Team Fifteen 17:09:31.80 850.368 09:59:31.80
64 AT OFNER Kurt Jo 17:09:45.46 850.045 09:59:45.46
65 HU SZALMA - BACSKAI Team Sateen 17:10:30.75 848.976 10:00:30.75
66 CZ LAŇKA Alfons Ing. Fony 17:10:32.57 848.934 10:00:32.57
67 CZ ŠKOVRAN Stanislav Porthos 17:19:38.59 836.261 10:09:38.59
68 SK DZURÍK Marián Tobi 13 17:19:50.58 835.987 10:09:50.58
69 CZ ROMANČÍK Jaromír Jarda 17:20:27.91 835.135 10:10:27.91
70 DE HEROES OF THE SKY Lea 17:25:13.97 828.664 10:15:13.97
71 AT HALATSCHEK Dietmar Siegi 17:26:26.44 827.040 10:16:26.44
72 CH BONSEMEIER & PEIXOTO Team BP 05 17:28:52.51 823.786 10:18:52.51
73 PL BRASZKO Adam i Helena Iskra 17:28:53.79 823.758 10:18:53.79
74 AT STRAIF Walter Wera 17:31:19.54 820.537 10:21:19.54
75 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3563 17:32:43.52 818.693 10:22:43.52
76 AT KUTLESA Slavko SLK 49 17:33:13.71 818.032 10:23:13.71
77 DE GOETZ Guenter "B" Bavarian 17:34:07.78 816.851 10:24:07.78
78 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Dora 17:35:20.25 815.273 10:25:20.25
79 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-2071 17:39:49.26 809.470 10:29:49.26
80 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 02 17:42:37.88 805.874 10:32:37.88
81 HU ISTVÁN Márkus Mars 17:42:38.99 805.850 10:32:38.99
82 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team "A" Jana 17:46:25.24 801.075 10:36:25.24
83 PL LACH Adrian * Heros JJ23 17:50:37.25 795.823 10:40:37.25
84 DE HOCHSCHERFF Udo Fabi 17:50:41.86 795.728 10:40:41.86
85 AT HÖLD Erich Philipp 17:54:05.44 791.536 10:44:05.44
86 AT HALATSCHEK Dietmar Scharlie 17:56:08.53 789.023 10:46:08.53
87 AT WIEFLER Alois Harry 18:00:39.51 783.546 10:50:39.51
88 PL KOZLENIA Artur Klara 18:00:45.14 783.433 10:50:45.14
89 PL SEDLACEK Josef Morning Cry 18:02:12.02 781.694 10:52:12.02
90 CZ SKOKAN Pavel Bloody Mary 18:05:23.51 777.887 10:55:23.51
91 DE SCHWARM Claudia Nip Tuck 18:05:46.39 777.435 10:55:46.39
92 AT WIEFLER Alois Gypsy One 18:12:50.96 769.136 11:02:50.96
93 PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Sisi 18:13:34.74 768.290 11:03:34.74
94 CZ BECHYNĚ Radek Dark Punch 18:13:37.28 768.241 11:03:37.28
95 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Eder 18:15:38.29 765.913 11:05:38.29
96 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Helena 18:16:59.82 764.353 11:06:59.82
97 SK BCHB Team Lightning 18:17:04.91 764.256 11:07:04.91
98 CZ REIN Jan "B" Dita 18:19:40.23 761.301 11:09:40.23
99 CZ GRUBER Lubomír Zdeňka 18:21:00.02 759.792 11:11:00.02
100 DE BEHLKE Andreas AB 05 18:24:55.68 755.371 11:14:55.68
101 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Duodecimus 18:25:27.05 754.786 11:15:27.05
102 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek T 4 18:36:10.35 742.992 11:26:10.35
103 CZ KLEMENS Karel 8KK 18:45:10.88 733.364 11:35:10.88
104 SK J & I MARTON TEAM Šimel 18:45:33.40 732.968 11:35:33.40
105 CZ EM-EKO.CZ Joka 18:52:15.63 725.971 11:42:15.63
106 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Mini Christo 18:52:45.72 725.453 11:42:45.72
107 DE FRANZISKA "A" Franziska 2 18:53:46.31 724.412 11:43:46.31
108 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "C" Timo 1 18:53:48.07 724.382 11:43:48.07
109 DE GEBHARDT Reinhard Rex 18:55:42.35 722.427 11:45:42.35
110 CZ DUDA Přemysl Lara 19:00:36.16 717.449 11:50:36.16
111 DE SKOPLJAK Denis Deedle 19:06:03.63 711.980 11:56:03.63
112 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 2172 19:23:27.93 695.085 12:13:27.93
113 SK VOJTKO Milan Emil 19:24:18.43 694.288 12:14:18.43
114 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek T 3 05:55:01.66 373.488 22:45:01.66
115 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Alois 06:29:52.08 364.192 23:19:52.08
116 SK GOGORA Milan Goliath 06:30:21.83 364.063 23:20:21.83
117 PL SZYMAŃSKI Zbigniew * SZ 87 06:54:28.17 357.902 23:44:28.17
118 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Versailles 06:54:39.73 357.854 23:44:39.73
119 HU VIGLIDÁN Ágoston SZA 12 06:54:47.76 357.820 23:44:47.76
120 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 05 06:59:28.36 356.650 23:49:28.36
121 CZ KUDELA Jaromír Ing. Ivana 07:09:10.18 354.247 23:59:10.18
122 AT NÖRES Kurt Nofi 07:15:11.82 352.769 24:05:11.82
123 CZ KONOPÍK Jiří Standa 07:15:32.68 352.684 24:05:32.68
124 SK BINDAS Štefan JUN. SBJ 01 07:29:52.02 349.224 24:19:52.02
125 AT KUTLESA Slavko SLK 59 07:31:37.17 348.806 24:21:37.17
126 CH TEAM ANDERHUB Avia 07:49:42.68 344.541 24:39:42.68
127 SK TATRY-DERBY DT 1 08:00:15.97 342.101 24:50:15.97
128 DE A-TEAM VECHTMACINE-JOHANNA Finn 08:00:54.38 341.954 24:50:54.38
129 NO HELGESEN Bjorn Ove Drevsjo Jr 08:02:30.53 341.587 24:52:30.53
130 HU SZALMA - BACSKAI Team Saffron 08:07:08.91 340.528 24:57:08.91
131 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Märchenwald 70 08:07:23.49 340.473 24:57:23.49
132 CZ KROČIL Jaroslav Blažena 08:09:08.46 340.075 24:59:08.46
133 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 11 08:09:38.29 339.963 24:59:38.29
134 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 5 08:09:54.29 339.902 24:59:54.29
135 AT KUTLESA Slavko SLK 60 08:10:57.33 339.664 25:00:57.33
136 CZ HLOUŠ Pavel Miserly 08:21:33.88 337.280 25:11:33.88
137 DE SPITZBERG Team Uwe 4 08:21:34.15 337.279 25:11:34.15
138 DE HOFLAND - VAN OOSTEN Team Lida 08:22:36.12 337.049 25:12:36.12
139 CZ KLEMENS Karel 2K 08:26:39.39 336.148 25:16:39.39
140 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "C" Helmut 1 08:30:23.42 335.322 25:20:23.42
141 CZ HLOUŠ Pavel Woody 08:33:30.33 334.637 25:23:30.33
142 AT STEINER Alfred Avantin 1 08:33:34.23 334.623 25:23:34.23
143 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team PM 04 08:33:35.10 334.619 25:23:35.10
144 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Thor 08:34:30.28 334.417 25:24:30.28
145 CZ HAŠŠO Slavomír Slávek 08:34:33.43 334.406 25:24:33.43
146 PT PEDRO PORTO Project X Polo 08:34:37.82 334.390 25:24:37.82
147 DE GOETZ Guenter "A" Bravo 08:34:42.47 334.373 25:24:42.47
148 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Hi Jinx 08:35:09.39 334.275 25:25:09.39
149 AT GASSER Reinhard Gaucho 08:38:30.48 333.542 25:28:30.48
150 CH BONSEMEIER & PEIXOTO Team BP 03 08:41:58.77 332.786 25:31:58.77
151 CZ GRUBER Simon Peťa 08:43:51.20 332.379 25:33:51.20
152 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Jupiter 08:46:27.93 331.814 25:36:27.93
153 AT HOFMANN Leopold HL 4 08:46:37.95 331.778 25:36:37.95
154 CZ HLAVINKA Josef Paolo 08:56:02.11 329.760 25:46:02.11
155 CZ FLY YOUNG STARS Mona 08:56:30.33 329.660 25:46:30.33
156 DE FISCHER Ralph Asp 08:56:38.72 329.630 25:46:38.72
157 PL SEDLACEK Josef Badalona 08:57:37.78 329.421 25:47:37.78
158 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Miko 08:57:40.22 329.412 25:47:40.22
159 CZ BUREŠ + PÍTRA Team Virginia 08:59:56.80 328.928 25:49:56.80
160 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek T 2 09:02:07.64 328.466 25:52:07.64
161 PT PEDRO PORTO Project X Porto 09:02:09.04 328.461 25:52:09.04
162 PL WRÓBEL Michal & Patryk Franz 09:02:50.17 328.316 25:52:50.17
163 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Just Do It II. 09:04:10.71 328.032 25:54:10.71
164 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-2072 09:05:25.06 327.771 25:55:25.06
165 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Xena 09:05:27.49 327.763 25:55:27.49
166 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Eminem 09:06:29.14 327.546 25:56:29.14
167 AT MARCHAT Franz Young Steffi 09:06:50.97 327.470 25:56:50.97
168 AT VOLLNHOFER Dominik Dolphin 09:07:50.40 327.261 25:57:50.40
169 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 09 09:10:27.83 326.711 26:00:27.83
170 AT BLIEGE Felix Roman 09:10:35.01 326.686 26:00:35.01
171 AT KUTLESA Slavko SLK 58 09:10:38.57 326.674 26:00:38.57
172 DE ZG HELIOS A Zephyr 09:11:57.07 326.400 26:01:57.07
173 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-399 09:13:33.15 326.066 26:03:33.15
174 CZ DAVID Petr Bessi 09:15:05.60 325.745 26:05:05.60
175 PL WRÓBEL Michal & Patryk Slawomir 09:15:15.04 325.712 26:05:15.04
176 AT GASSER Reinhard Garnet 09:15:15.80 325.709 26:05:15.80
177 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Scherlock 09:15:20.58 325.693 26:05:20.58
178 SK HROZEN Peter Anna 09:18:14.12 325.092 26:08:14.12
179 PL WRÓBEL Michal & Patryk Zeflik 09:19:23.39 324.853 26:09:23.39
180 CZ KAREL Jan Zetor 09:19:28.14 324.837 26:09:28.14
181 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Sextus 09:21:56.73 324.325 26:11:56.73
182 PL PACEK Wojciech WP 4 09:22:03.33 324.302 26:12:03.33
183 PL LACH Adrian * Euro Bots 09:22:06.52 324.291 26:12:06.52
184 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Black Party II. 09:22:15.40 324.261 26:12:15.40
185 DE TEAM HESSENBOYS One Loft Pigeon Racing THB 35 09:22:22.27 324.237 26:12:22.27
186 AT BLIEGE Felix Constantin 09:23:21.25 324.034 26:13:21.25
187 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Ai 09:23:27.56 324.013 26:13:27.56
188 CZ HAŠŠO Slavomír Benda 09:24:23.46 323.821 26:14:23.46
189 CR CULIC Denis Dubrovnik Sunset 09:26:19.25 323.425 26:16:19.25
190 SK LAŠ Vladimír Las 2 09:26:21.19 323.418 26:16:21.19
191 PL BRASZKO Adam i Helena Gucio 09:26:22.49 323.414 26:16:22.49
192 CZ ATH Květná Abonent 20 09:26:48.33 323.325 26:16:48.33
193 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 2024 09:27:53.99 323.101 26:17:53.99
194 DE GOETZ Guenter "A" Bea 09:27:56.21 323.093 26:17:56.21
195 CZ STRNAD Jaroslav Zoe 09:28:46.08 322.923 26:18:46.08
196 CZ GRUBER Simon Aramis 09:28:49.67 322.911 26:18:49.67
197 AT ECKHARDT Markus Ecki´s Marusha 09:28:59.76 322.877 26:18:59.76
198 DE FRANZISKA "B" Franziska 13 09:29:29.97 322.774 26:19:29.97
199 AT BLIEGE Felix Ilse 09:32:08.26 322.236 26:22:08.26
200 CZ KUDELA Jaromír Ing. Petra 09:33:06.79 322.037 26:23:06.79
201 SK BRKAL Jan Ing. Katarína 09:33:08.84 322.030 26:23:08.84
202 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Emi 09:33:31.70 321.953 26:23:31.70
203 DE HÖRNIG Rainer Rany 09:36:49.26 321.285 26:26:49.26
204 AT LEICHTFRIED Walter Klugmann 2 09:37:05.74 321.229 26:27:05.74
205 CZ KONOPÍK Jiří Lucie 09:37:51.07 321.076 26:27:51.07
206 SK PJ PIGEONS PJ Gerri 09:40:24.58 320.560 26:30:24.58
207 AT MARCHAT Franz Route Sixty Six 09:40:36.17 320.521 26:30:36.17
208 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Jožko 09:41:13.86 320.394 26:31:13.86
209 AT WEINBERGER Hannes WH 30 09:41:18.15 320.380 26:31:18.15
210 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 06 09:41:22.73 320.364 26:31:22.73
211 PL KOZLENIA Boguslawa Tola 09:41:35.72 320.321 26:31:35.72
212 NO HELGESEN Bjorn Ove Gomez 280 09:42:25.04 320.155 26:32:25.04
213 CZ BUREŠ Team Karmazín 09:46:12.31 319.396 26:36:12.31
214 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 10 09:48:47.20 318.880 26:38:47.20
215 CZ HANZEL Štefan Han 36 09:48:48.43 318.876 26:38:48.43
216 CZ KAREL Jan Fortschrit 514 09:48:57.25 318.847 26:38:57.25
217 AT GRATZER Marco Gaspar 09:50:14.80 318.589 26:40:14.80
218 AT HALATSCHEK Dietmar As 2 09:50:24.32 318.557 26:40:24.32
219 HU GÁBOR Takács TG 596 09:50:36.02 318.519 26:40:36.02
220 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Ester 09:50:59.64 318.440 26:40:59.64
221 DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Bente 09:51:18.72 318.377 26:41:18.72
222 CH BONSEMEIER & PEIXOTO Team BP 04 09:51:57.22 318.250 26:41:57.22
223 CZ HANZEL Štefan Han 38 09:52:06.09 318.220 26:42:06.09
224 CZ LAŇKA Alfons Ing. Mirek 09:52:11.17 318.203 26:42:11.17
225 PL MATUSIAK & STEPOROWSKI Team M&S 5 09:52:56.58 318.053 26:42:56.58
226 AT STRAIF Walter Wannessa 09:53:04.68 318.026 26:43:04.68
227 CZ HANZEL Štefan Han 35 09:56:43.45 317.305 26:46:43.45
228 CZ LAŇKA Alfons Ing. Maruš 09:57:18.48 317.189 26:47:18.48
229 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. David 09:57:23.16 317.174 26:47:23.16
230 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 5 09:57:26.36 317.163 26:47:26.36
231 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 383 09:58:42.25 316.914 26:48:42.25
232 AT NÖRES Kurt Noma 09:58:54.65 316.873 26:48:54.65
233 SK DZURÍK Marián Tobi 8 10:02:07.06 316.243 26:52:07.06
234 AT TEAM MÜLVIERTEL Lindtner Kareleno 10:05:08.48 315.651 26:55:08.48
235 CH SCHNEEBERGER Roman Sapphire 10:09:19.74 314.835 26:59:19.74
236 CZ MAKANAKI Team Maka 10:09:20.90 314.831 26:59:20.90
237 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-390 10:09:21.20 314.830 26:59:21.20
238 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 9 10:10:11.69 314.666 27:00:11.69
239 CZ FLY YOUNG STARS Berenika 10:11:24.35 314.431 27:01:24.35
240 DE TEAM TEISTUNGEN Grofin 10:11:25.25 314.429 27:01:25.25
241 SK MTS ŽILINA Laš + Ondro MTS 03 10:12:00.93 314.313 27:02:00.93
242 HU SZALMA - BACSKAI Team Samara 10:13:02.04 314.116 27:03:02.04
243 BE COPPENS Peter Romeo 10:14:00.24 313.928 27:04:00.24
244 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "C" Timo 4 10:14:50.49 313.767 27:04:50.49
245 CZ HNILICA Tomáš Tina 10:15:13.74 313.692 27:05:13.74
246 AT KUTLESA Slavko SLK 36 10:16:06.88 313.521 27:06:06.88
247 DE FRANZISKA "B" Franziska 9 10:16:16.79 313.489 27:06:16.79
248 ES USO ASKARRA Odei 10:20:04.51 312.759 27:10:04.51
249 DE TEAM GERMANY Toni Deigner Tornado 10:20:18.02 312.716 27:10:18.02
250 AT KUTLESA Slavko SLK 65 10:20:22.57 312.701 27:10:22.57
251 CZ SKOKAN Pavel Black Panther 10:20:27.17 312.687 27:10:27.17
252 DE SKOPLJAK Denis Decathlon 10:25:22.37 311.746 27:15:22.37
253 CZ KULÍK Přemysl Blesk 10:26:33.02 311.522 27:16:33.02
254 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. Michaela 10:26:36.15 311.512 27:16:36.15
255 DE A-TEAM VECHTMACINE-JOHANNA Tjorven 10:26:38.62 311.504 27:16:38.62
256 CH HÖSLI Walter Raptor 10:29:32.07 310.955 27:19:32.07
257 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Fire 10:30:42.79 310.731 27:20:42.79
258 BE COPPENS Peter Tom 10:33:48.52 310.146 27:23:48.52
259 AT WIEFLER Alois Heidi One 10:33:51.68 310.136 27:23:51.68
260 DE LECKE Theo & Markus TM 12 10:33:54.55 310.127 27:23:54.55
261 PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Maestro 10:33:55.16 310.125 27:23:55.16
262 SK KONŠ Milan Čert 10:34:00.87 310.107 27:24:00.87
263 CZ KLEMENS Karel 6K 10:34:41.42 309.980 27:24:41.42
264 PT PEDRO PORTO Project X Pookie 10:35:58.51 309.738 27:25:58.51
265 CH JUD Roman Tomahawk 10:36:18.45 309.675 27:26:18.45
266 CH WIRZ Team Küng 10:37:17.40 309.491 27:27:17.40
267 PL MATUSIAK & STEPOROWSKI Team M&S 4 10:38:54.98 309.185 27:28:54.98
268 SK COMOREK Pavel Fenomen 10:41:17.27 308.741 27:31:17.27
269 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Eura 10:42:04.48 308.594 27:32:04.48
270 SK BCHB Team Correct Number 10:43:12.17 308.384 27:33:12.17
271 AT GRATZER Marco Krambambuli 10:43:55.24 308.250 27:33:55.24
272 CZ REIN Jan "A" Kali 10:46:32.29 307.763 27:36:32.29
273 AT NÖRES Kurt Wali 10:48:14.20 307.448 27:38:14.20
274 SK MAJDÁK Michal Citrin 10:49:09.84 307.276 27:39:09.84
275 DE FRANZISKA "A" Franziska 6 10:49:35.99 307.195 27:39:35.99
276 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Quintus 10:49:41.05 307.180 27:39:41.05
277 AT HOFMANN Leopold HL 7 10:49:44.36 307.169 27:39:44.36
278 CH SCHNEEBERGER Roman Snowfighter 10:50:49.69 306.968 27:40:49.69
279 CH TEAM FROHMATTA Lambrigger Josef Bentley 10:50:55.76 306.949 27:40:55.76
280 DE HIENZSCH Frank FH 5 10:51:05.82 306.918 27:41:05.82
281 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 07 10:51:33.03 306.834 27:41:33.03
282 CZ EM-EKO.CZ Kacossa 10:56:16.59 305.964 27:46:16.59
283 AT MARCHAT Franz Gambler 10:57:06.36 305.812 27:47:06.36
284 AT HÖLD Erich Kristin 10:57:14.05 305.788 27:47:14.05
285 AT LEICHTFRIED Walter Luc 2 10:59:09.84 305.435 27:49:09.84
286 AT KUTLESA Slavko SLK 34 11:00:45.20 305.144 27:50:45.20
287 SK COMOREK Pavel Clio 11:00:45.99 305.142 27:50:45.99
288 CZ HEILMEIER Josef Piškot 11:00:47.91 305.136 27:50:47.91
289 AT TEAM MÜLVIERTEL Lindtner Karelena 11:01:26.89 305.018 27:51:26.89
290 CZ MACHALA František Tomas 11:04:09.71 304.523 27:54:09.71
291 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Karen 11:08:23.62 303.755 27:58:23.62
292 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Redy 11:09:20.10 303.585 27:59:20.10
293 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Elsa 11:12:05.13 303.089 28:02:05.13
294 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Klat 607 11:15:52.85 302.406 28:05:52.85
295 SK J & I MARTON TEAM Hrdza 11:15:53.66 302.404 28:05:53.66
296 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Radek 11:15:58.25 302.390 28:05:58.25
297 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 376 11:16:03.53 302.374 28:06:03.53
298 CZ ESHEK Bohdan Argus 11:17:57.87 302.033 28:07:57.87
299 DE HOCHSCHERFF Udo Navü 11:18:09.40 301.999 28:08:09.40
300 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Kolínek Team 01 11:18:23.30 301.957 28:08:23.30
301 PL BRASZKO Adam i Helena Miś 11:18:30.59 301.935 28:08:30.59
302 DE HIENZSCH Frank FH 4 11:21:26.70 301.412 28:11:26.70
303 AT JAKUPOVIC & NAHIC TEAM King 11:21:35.82 301.384 28:11:35.82
304 CZ VACEK Josef Zdenda 11:22:58.82 301.138 28:12:58.82
305 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Talent 1 11:23:19.03 301.078 28:13:19.03
306 CZ KONOPÍK Jiří Simka 11:23:21.60 301.071 28:13:21.60
307 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 09 11:23:37.90 301.022 28:13:37.90
308 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 2504 11:23:42.36 301.009 28:13:42.36
309 HU GÁBOR Takács TG 540 11:34:00.86 299.188 28:24:00.86
310 CH WIRZ Team Roglic 11:36:14.15 298.799 28:26:14.15
311 CZ MADE IN VYSEKAL JÄGERNDORF - SILESIA TEAM Hujerka 11:36:16.17 298.793 28:26:16.17
312 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Tessa 11:37:15.14 298.621 28:27:15.14
313 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Mini Nitra 11:43:17.52 297.568 28:33:17.52
314 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Erth Summit II. 11:43:35.07 297.517 28:33:35.07
315 PL PACEK Wojciech WP 2 11:47:46.01 296.793 28:37:46.01
316 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Hana´s Dream 11:49:19.61 296.524 28:39:19.61
317 CH WIRZ Team Pogacar 11:49:21.09 296.519 28:39:21.09
318 DE GEBHARDT Reinhard Renegate 11:51:45.45 296.105 28:41:45.45
319 PL WRÓBEL Michal & Patryk Hajni 11:55:32.59 295.455 28:45:32.59
320 DE SCHWARM Claudia Totilas 11:55:45.41 295.419 28:45:45.41
321 CZ HLOUŠ Pavel Uno 11:58:14.43 294.994 28:48:14.43
322 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Conan 12:01:19.75 294.468 28:51:19.75
323 AT WIEFLER Alois Jan 12:01:53.19 294.373 28:51:53.19
324 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 08 12:05:39.65 293.733 28:55:39.65
325 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team "A" Hofra 12:10:50.15 292.860 29:00:50.15
326 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" My Tip IV. 12:12:00.53 292.663 29:02:00.53
327 CZ SKOKAN Pavel Black Jack 12:17:39.04 291.718 29:07:39.04
328 PL MICHALAK Bogdan Sienka 37 12:23:18.39 290.777 29:13:18.39
329 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 12 12:27:13.42 290.129 29:17:13.42
330 DE SCHOEN Friedrich Fritz 1 12:27:18.97 290.113 29:17:18.97
331 CZ EM-EKO.CZ Mańa 12:28:31.72 289.913 29:18:31.72
332 DE ZSCHOMMLER Jens Macon 12:29:57.82 289.677 29:19:57.82
333 DE SCHWARM Claudia Donnerhall 12:31:14.27 289.467 29:21:14.27
334 PL SEDLACEK Josef Euchides 12:33:13.65 289.141 29:23:13.65
335 AT NAGELHOFER Robert Orchidee 1028 12:37:49.68 288.388 29:27:49.68
336 CZ GORCA TEAM Karina 12:42:07.16 287.690 29:32:07.16
337 CZ LAŇKA Alfons Ing. Jaruš 12:42:50.77 287.572 29:32:50.77
338 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 3884 12:47:32.39 286.813 29:37:32.39
339 AT RÖTZER Franz Top 7 12:49:52.04 286.438 29:39:52.04
340 CZ VACEK Josef Monča 12:55:38.20 285.512 29:45:38.20
341 DE SG STEFFL SGS 10 12:55:41.71 285.503 29:45:41.71
342 AT WEINBERGER Hannes WH 23 13:01:25.31 284.590 29:51:25.31
343 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 323 13:01:35.79 284.562 29:51:35.79
344 CZ RACING WITH TARASTARS Kirtap 13:12:35.92 282.826 30:02:35.92
345 CZ DVOŘÁK Zbyněk Joan 13:18:09.95 281.955 30:08:09.95
346 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 3424 13:26:22.17 280.681 30:16:22.17
347 AT KUTLESA Slavko SLK 22 13:30:32.82 280.037 30:20:32.82
348 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 4164 13:38:06.89 278.878 30:28:06.89
349 CZ KROČIL Jaroslav Zdenička 13:42:41.83 278.181 30:32:41.83
350 SK KONŠ Milan Džidži 13:49:53.68 277.092 30:39:53.68
351 PL LACH Adrian * Heros J222 14:00:13.27 275.546 30:50:13.27
352 SK BCHB Team Fighter 14:00:17.91 275.534 30:50:17.91
353 NO HELGESEN Bjorn Ove Mira 290 14:01:53.27 275.298 30:51:53.27
354 CZ REIN Jan "A" Viki 14:02:29.31 275.209 30:52:29.31
355 CZ REIN Jan "A" Steve 14:08:57.25 274.252 30:58:57.25
356 AT LEICHTFRIED Karin Black 14:11:09.96 273.926 31:01:09.96
357 CZ KONOPÍK Jiří Jolly 14:22:41.52 272.240 31:12:41.52
358 CZ HRUDA Jan Karel 6 14:35:16.06 270.424 31:25:16.06
359 CZ VACEK Josef Jaruška 14:39:40.25 269.794 31:29:40.25
360 DE TEAM GERMANY Toni Deigner Tooter 14:43:47.88 269.206 31:33:47.88
361 CZ MADE IN VYSEKAL JÄGERNDORF - SILESIA TEAM Hujer 14:49:44.38 268.364 31:39:44.38
362 CZ ŠKOVRAN Stanislav Alina 14:58:26.10 267.141 31:48:26.10
363 CH WIRZ Team Valverde 15:02:53.64 266.518 31:52:53.64
364 PL KOZLENIA Boguslawa Mulan 15:04:50.11 266.248 31:54:50.11
365 AT GRATZER Marco Arad 15:09:57.29 265.538 31:59:57.29
366 CZ STRNAD Jaroslav Camille 15:14:14.33 264.947 32:04:14.33
367 CZ IŠTVÁNEK & ŠIK Team Vichr 1 15:17:51.59 264.449 32:07:51.59
368 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 9 15:18:00.24 264.429 32:08:00.24
369 CZ SVOBODA Jiří "B" Romana 1 15:28:08.70 263.046 32:18:08.70
370 AT KUTLESA Slavko SLK 48 15:32:15.43 262.489 32:22:15.43
371 AT NÖRES Kurt Dynamic 15:45:10.02 260.756 32:35:10.02
372 DE BRANDT Daniel ORL Rudi Völler 15:47:07.63 260.495 32:37:07.63
373 CZ ATH Květná Abonent 6 16:04:32.15 258.198 32:54:32.15
374 PL KOZLENIA Boguslawa Areo 16:07:15.48 257.842 32:57:15.48
375 CZ VOZÁK Miroslav Cart 16:23:15.17 255.773 33:13:15.17
376 DE SG STEFFL SGS 09 16:51:57.95 252.141 33:41:57.95
377 DE BEHLKE Andreas AB 03 16:59:20.83 251.224 33:49:20.83
378 CZ FLY YOUNG STARS Elza 17:04:33.10 250.581 33:54:33.10
379 DE SPRANG Matthias MS 09 17:21:00.18 248.572 34:11:00.18
380 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 324 17:27:01.90 247.843 34:17:01.90
381 AT LEICHTFRIED Karin Jo 17:35:04.15 246.878 34:25:04.15
382 DE ZG HELIOS A Zenith 17:53:17.93 244.718 34:43:17.93
383 CZ BOUCHAL Martin Netvor 18:10:46.59 242.682 35:00:46.59
384 CZ VIKTORÍN Lukáš Luky 18:15:55.81 242.088 35:05:55.81
385 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "C" Timo 3 19:05:02.14 236.572 35:55:02.14
386 DE SPRANG Matthias MS 07 08:29:06.35 172.289 49:19:06.35
387 CZ DVOŘÁK Zbyněk Danilo 08:30:46.40 172.192 49:20:46.40
388 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Tarantino 08:31:54.07 172.126 49:21:54.07
389 CZ TEAM ZEMAN + KAŠUBA ZK 2 08:32:40.07 172.082 49:22:40.07
390 AT HOFMANN Leopold HL 3 09:36:59.27 168.425 50:26:59.27
391 DE TEAM TEISTUNGEN Temper 10:46:14.21 164.658 51:36:14.21
392 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 2282 11:18:43.37 162.949 52:08:43.37
393 CZ SKOKAN Pavel Desert Rose 12:03:53.15 160.630 52:53:53.15
394 SK GENČUR František Genie 15:01:53.42 152.100 55:51:53.42
395 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. Luke Cage 18:20:33.66 143.589 59:10:33.66
396 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Jacky 08:58:19.84 115.127 73:48:19.84
397 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Santa Maria 10:01:17.59 113.513 74:51:17.59
398 DE HOCHSCHERFF Udo Sveni 11:55:35.66 110.696 76:45:35.66
399 SK LABON Matúš & Jakub MJ 01 10:20:12.65 85.681 99:10:12.65
400 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Šurmen 16:05:41.87 65.905 128:55:41.87
401 CZ VIKTORÍN Lukáš Zdenka 17:20:00.56 47.691 178:10:00.56
402 CZ RACING WITH TARASTARS Marcea Cabello 08:30:12.65 43.949 193:20:12.65

Zobrazit / skrýt podrobnosti k doletu

Nedolétlí holubi

Tabulka obsahuje seznam holubů, kteří byli na tento závod nasazeni, ale zatím nedoletěli.

  Jméno chovatele Jméno holuba
CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3732
CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3652
CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 2292
CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3153
CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 0873
CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 2793
CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2303
CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2313
CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 3114
CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 834
CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2964
CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2974
CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 3314
CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 2034
CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 2594
CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 3274
CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 03
CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 04
CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 10
CZ ATH Květná Abonent 13
CZ ATH Květná Abonent 5
CZ BECHYNĚ Radek Dreamy
SK BINDAS Štefan JUN. SBJ 02
SK BINDAS Štefan JUN. SBJ 06
SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. Susan
AT BLIEGE Felix Felix
AT BLIEGE Felix Gerhard
DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Jacky
DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Nici
DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Hana´s Star
DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Jamie
DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Adrian
CH BONSEMEIER & PEIXOTO Team BP 02
DE BRANDT Daniel ORL Panzer
DE BRANDT Daniel ORL Merkel
DE BRANDT Daniel ORL Anne
DE BRANDT Daniel ORL Magdaleno Neuner
CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Wendy
CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Nina
CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Illinois
CZ BUREŠ + PÍTRA Team Nebraska
CZ BUREŠ + PÍTRA Team Vermont
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" King of Talent
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Lambrechts
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Silver Birch
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Maori Venture IV.
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" My Tip
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" My Tip II.
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" No Time
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Last Chance II.
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" One For Mee II.
CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 2
CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 8
SK COMOREK Pavel Kysuca
SK COMOREK Pavel Yvonne
BE COPPENS Peter Monita
BE COPPENS Peter Julia
SK ČÁNI Ĺudovít Ludwig
SK ČÁNI Ĺudovít Monika
CZ ČERVEŇÁK Radek Saturnin
PL DABROWSKI Pawel * Dalia
PL DABROWSKI Pawel * Kana
SK DREXLEROVÁ Helena Kincsem
CZ DUDA Přemysl Dany
CZ DUDA Přemysl Hermiona
CZ DUDA Přemysl Hary
SK ĎURANA Miroslav Obstinate
SK DZURÍK Marián Tobi 28
AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Decimus
AT ECKHARDT Markus Ecki´s 10
CZ EM-EKO.CZ Hrusa
CZ EM-EKO.CZ Zuza
AT EPPENSTEINER Josef Amira
SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Transilvania
DE FAMILIE SOELLNER F.S. 01
DE FAMILIE SOELLNER F.S. 04
DE FAMILIE SOELLNER F.S. 06
DE FAMILIE SOELLNER F.S. 08
DE FAMILIE SOELLNER F.S. 12
DE FELBINGER Gerhard Adam
DE FELBINGER Gerhard Eva
DE FISCHER Ralph Pike
SK FLIMEL Miroslav Flipper
SK FLIMEL Miroslav Flint
CZ FLY YOUNG STARS Mika
SK FORGÁČ Marek MF 02
DE FRANZISKA "A" Franziska 1
DE FRANZISKA "A" Franziska 3
DE FRANZISKA "B" Franziska 14
HU GÁBOR Takács TG 532
HU GÁBOR Takács TG 561
AT GASSER Reinhard Gator
AT GASSER Reinhard Gambit
DE GEBHARDT Reinhard Request
DE GEBHARDT Reinhard Renaissance
SK GENČUR František Geno
DE GOETZ Guenter "B" Barra
CZ GORCA TEAM Sára
AT GRATZER Marco Dionysos
AT GRATZER Werner Erfahrung
AT GRATZER Werner Bridge of Dreams
AT GRATZER Werner Erfolg
CZ GRIPENI Čáslav Speedy
CZ GRUBER Simon Hardy
CZ GRUBER Simon The Queen
CZ GRUBER Simon John
CZ GRUBER Lubomír Pavlínka
AT HALATSCHEK Dietmar As 1
AT HALATSCHEK Dietmar As 654
AT HALATSCHEK Dietmar Schimmel
CZ HANZEL Štefan Han 34
NO HELGESEN Bjorn Ove King II.
NO HELGESEN Bjorn Ove Superstar 247
DE HEROES OF THE SKY Markus
DE HEROES OF THE SKY Leoni
DE HIENZSCH Frank FH 3
CZ HLAVINKA Josef Ivanka
CZ HLAVINKA Josef Mohamed
AT HOFMANN Leopold HL 9
DE HOCHSCHERFF Udo Naddy
AT HÖLD Erich Paul
AT HÖLD Erich Emilie
CZ HONEŠ Jiří Doctor
CZ HONEŠ Jiří Karlos
DE HOOP Michael Habiba
DE HOOP Michael Haimo
DE HOOP Michael Hadar
CH HÖSLI Walter Hornet
CZ HRADIL František Harold
SK HRNČIAR PETER & MIRO Team PM 02
SK HROZEN Peter Žaneta
SK HROZEN Peter Jana
CZ HRUDA Jan Karel 1
CZ HRUDA Jan Karel 3
CZ HRYČOVSKÝ Pavel Čtverka
DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Nora
DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly
DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Jo
SK J & I MARTON TEAM Červeň
AT JAKUPOVIC & NAHIC TEAM Flash
AT JAKUPOVIC & NAHIC TEAM Boss
CZ JAVŮREK Miloš BOBmurder
CH JUD Roman Mustang
CH JUD Roman Spitfire
CZ KAREL Jan Němčour
CZ KAREL Jan Case
HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 054
HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 056
CZ KLEMENS Karel 7KK
CZ KLEMENS Karel 11KK
CZ KLEMENS Karel 4K
CZ KLEMENSOVÁ Sára Coco
CZ KLEMENSOVÁ Sára Flákota
CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Many
CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Pino
CZ KOCIÁN Milan Fernet
CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Kolínek Team 04
CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Kolínek Team 05
CZ KONEČNÝ Vlastimil Vitra
CZ KONEČNÝ Vlastimil Pola
CZ KONEČNÝ Vlastimil Marťa
CZ KONEČNÝ Vlastimil Janka
CZ KONEČNÝ Vlastimil Hibernál
SK KONŠ Milan Nikol Star
AT KOSEL / EHMANN Team Melli
AT KOSEL / EHMANN Team Anja
AT KOSEL / EHMANN Team Noha
CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 6
CZ KROČIL Jaroslav Boďa
CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Wind
CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Bush
CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Stone
CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Ocean
CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Mount
AT KUKLA Josef Isi
CZ KULÍK Přemysl Pegas
SK LABON Matúš & Jakub MJ 03
PL LACH Adrian * Tadzik
CZ LAŇKA Alfons Ing. Marta
CZ LAŇKA Alfons Ing. Laura
SK LAŠ Vladimír Las 5
SK LAŠ Vladimír Las 4
SK LAŠ Vladimír Las 3
DE LECKE Theo & Markus TM 01
DE LECKE Theo & Markus TM 04
AT LEICHTFRIED Karin Felicitas
CZ MADE IN VYSEKAL JÄGERNDORF - SILESIA TEAM Peťula
SK MAJDÁK Michal Jantar
CZ MAJKA + JAN TEAM Petr
CZ MALACH Ladislav Wirra
CZ MALACH Ladislav Rosi
AT MARCHAT Franz Saban Junior
AT MARCHAT Franz Schumi Girl
PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 02
PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 04
PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 08
DE MESTRE SILVA Enriko
DE MESTRE SILVA Tiago
PL MICHALAK Bogdan Zajta 28
PL MICHALAK Bogdan Beny 32
SK MOKOŠ + VÁROŠ Molly
AT NAGELHOFER Robert Hahnenfuss 1059
DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Naaide
AT NÖRES Kurt Titan
AT OFNER Kurt Johanna
AT OFNER Kurt Abel
SK OVŠÁK + MICHALČÍK Vrieska
PL PACEK Wojciech WP 1
PT PEDRO PORTO Project X Polly
PT PEDRO PORTO Project X Pongo
CZ PINTERA & MAZUCH Vrendelike
CZ PINTERA & MAZUCH Karabo
CZ PINTERA & MAZUCH Klaaska
SK PJ PIGEONS PJ Berry
SK PJ PIGEONS PJ Danny
SK PJ PIGEONS PJ Royal
NL PLOEG Bert Dot
CZ POSPÍŠIL Petr Mako
CZ RACING WITH TARASTARS Včelička
CZ REIN Jan "B" Paul
CZ REIN Jan "B" Bobby
DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team "A" Austria
DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team "A" Vansan
DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team "A" Simon
DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team "A" Favorit
DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team "A" Edwin
DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team "A" Trengfa
CZ ROMANČÍK Jaromír Marek
CZ ROMANČÍK Jaromír Depař
AT RÖTZER Franz Top 6
AT RÖTZER Franz Top 06
AT RÖTZER Franz Top 02
AT RÖTZER Franz Top 09
AT RÖTZER Franz Top 4
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Daphne
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Mila
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Pablo
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Kim
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Angelo
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Sergio
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Mona
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Patrick
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Jerome
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Vivian
PL SEDLACEK Josef Meadow Dew
PL SEDLACEK Josef Kalywar
DE SEEBACH SIEDLER Team MB 01
DE SEEBACH SIEDLER Team MB 03
DE SEEBACH SIEDLER Team MB 06
DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 12
DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 6
DE SG STEFFL SGS 01
CH SCHNEEBERGER Roman Snowarrow
CH SCHNEEBERGER Roman Snowwhite
DE SCHOEN Friedrich Fritz 2
DE SCHOEN Friedrich Fritz 5
DE SCHWARM Claudia Steen
DE SCHWARM Claudia Volker
DE SCHWARM Claudia Champ
DE SCHWARM Claudia Rainer
DE SCHWARM Claudia Weihegold
CZ SKOKAN Pavel Black Pearl
PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Dysi
PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Gabi
DE SPITZBERG Team Uwe 2
DE SPITZBERG Team Uwe 5
DE SPRANG Matthias MS 03
DE SPRANG Matthias MS 04
AT STEINER Alfred Avantin 2
AT STRAIF Walter Wirbelwind
AT STRAIF Walter Wurlitzer
AT STRAIF Walter Wundervoll
CZ SVOBODA Jiří "B" Terezka 1
CZ SVOBODA Jiří "A" Jana
CZ SVOBODA Jiří "B" Zuzka 1
CZ SVOBODA Jiří "B" Jana 1
CZ SVOBODA Jiří "A" Zuzka
PL SZYMCZYK Wiktor Ania
CZ ŠABATA Jan J.Š. 01
CZ ŠABATA Jan J.Š. 02
CZ TÁBORSKÝ Vladimír Petra
CZ TÁBORSKÝ Vladimír Fanda
CZ TÁBORSKÝ Vladimír Anny
CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarka
DE TARGATZ Angela Dr. Dr 7
DE TARGATZ Angela Dr. Dr 11
SK TATRY-DERBY DT 2
SK TATRY-DERBY DT 4
SK TATRY-DERBY DT 3
CH TEAM ANDERHUB Albatros
CH TEAM ANDERHUB Arado
TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 03
TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 09
CH TEAM FROHMATTA Lambrigger Josef Dracula
DE TEAM GERMANY - W A Waldow + Silvia Thiel WS 2
DE TEAM GERMANY - W A Waldow + Silvia Thiel WS 4
DE TEAM GERMANY Toni Deigner Toronto
DE TEAM HESSENBOYS One Loft Pigeon Racing THB 72
DE TEAM HESSENBOYS One Loft Pigeon Racing THB 27
DE TEAM HESSENBOYS One Loft Pigeon Racing THB 28
DE TEAM LINDENHOF SB 05
SK TEAM LUTERAN + HRICIK + BAŠISTA Surprise
PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Rani
DE TEAM SASSE WELZEL Wüsto.-Becke 4
DE TEAM SASSE WELZEL Abuc.-Gö. 003 1
DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 384
DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 387
DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 388
DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 326
DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-392
DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-400
CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 2077
CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 2078
DE TEAM TEISTUNGEN Groovy
DE TEAM WETSCHAFTSTAL "A" Schinze 1
CZ TEAM ZEMAN + KAŠUBA ZK 1
CZ TS SPOL Suchomel + Tomek S 1
CZ TS SPOL Suchomel + Tomek T 1
CZ TS SPOL Suchomel + Tomek T 5
CZ VACEK Josef Generál
CZ VACEK Josef Vojda
CZ VACEK Josef Jiřík
SK VALÁPKA - POKOPEC Team Johny
CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Sohn Pronto
CZ VÍTEK Jan Viky
CZ VLČEK Jiří Caroll
CZ VLČEK Jiří Italica
SK VOJTKO Milan Karol
CZ VYSEKAL David & Vojtěch Džegr
AT WEINBERGER Hannes WH 06
AT WEINBERGER Hannes WH 59
DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Mini Heruv 67
DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Little Hanni
AT WENZ Alfred Freddy
AT WENZ Alfred Viki
AT WIEFLER Alois Helmut
AT WIEFLER Alois Alfred
AT WIEFLER Alois Holly
DE WICHERT KARL-HEINZ Sebrle
DE WICHERT KARL-HEINZ Zelezny
DE WICHERT KARL-HEINZ Sablikova
DE WICHERT KARL-HEINZ Lendl
DE WINGS 2 WIN WW 04
DE WINGS 2 WIN WW 05
DE WINGS 2 WIN WW 02
CH WIRZ Team Alaphillippe
CH WIRZ Team Mollema
PL WÓJCIK Piotr Brylant
DE WOLTERINK Gerald Gerald 536
PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Nanami
PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Wazzup
PL WRÓBEL Michal & Patryk Bizon
PL WRÓBEL Michal & Patryk Arteon
PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Kim
PL WRÓBEL Michal & Patryk Amuro
CZ ZÁLEŠÁK Josef Beny

DOLET_PPC_LC

Dolet mimo závod

Tabulka obsahuje seznam holubů, kteří se během čekání na tento dolet vrátili z přechozích závodů - tzn. nebyli na tento závod nasazeni.

  Jméno chovatele Jméno holuba Čas doletu
DE FRANZISKA "B" Franziska 11 10:59:37
CZ GRIPENI Čáslav Eskil 08:52:00
CZ HNILICA Tomáš Laura 18:50:49
CZ KONOPÍK Jiří Zuzka 08:32:21
PL KOZLENIA Artur Janek 10:59:44
CZ KUDELA Jaromír Ing. Anna 08:38:32
SK KUJANIK Team KT 01 08:38:18
CZ KULÍK Přemysl Lada 10:59:48
SK LABON Matúš & Jakub MJ 02 08:37:37
AT MARCHAT Franz Aphrodite 08:51:49
PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 12 17:56:15
DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Naiko 10:21:46
DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team "B" Vaneng 18:50:45
CH TEAM ANDERHUB Airspeed 16:33:42
ES USO ASKARRA Basajaun 11:50:58
AT VOLLNHOFER Dominik Dominion 08:51:36
AT WENZ Alfred Conny 17:03:44
PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Risa 08:42:38

DOLET_PPC_LC

 

Přihlásit se



Partneři