Doletová listina

Místo vypuštění Slavkov Golf I.
Vzdálenost 68.326 km
Datum a čas startu 25.08.2020 07:00:00
Počasí v místě startu Jasno, klidno, 15°C.
Počasí v cíli Jasno, mírný Z vítr, 18°C.
Počet nasazených holubů 1141
Počet chovatelů 256

         
    Jméno chovatele Jméno holuba Čas doletu Rychlost Doba letu
1 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Lambrechts 07:57:22.44 1190.888 00:57:22.44
2 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Lambrechts II. 07:57:28.16 1188.912 00:57:28.16
3 CZ KULÍK Přemysl Alan 07:57:30.30 1188.175 00:57:30.30
4 SK PJ PIGEONS PJ Superb 07:57:30.64 1188.058 00:57:30.64
5 DE SG STEFFL SGS 02 07:57:30.82 1187.996 00:57:30.82
6 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Black Party II. 07:57:31.31 1187.827 00:57:31.31
7 DE SCHWARM Claudia Remi 07:57:31.75 1187.676 00:57:31.75
8 PL SEDLACEK Josef Morning Cry 07:57:32.06 1187.569 00:57:32.06
9 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp WB 01 07:57:32.66 1187.363 00:57:32.66
10 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Thor 07:57:33.29 1187.146 00:57:33.29
11 CZ POSPÍŠIL Petr Jako 07:57:33.65 1187.022 00:57:33.65
12 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 2034 07:57:35.92 1186.243 00:57:35.92
13 CZ ZÁLEŠÁK Josef Beny 07:57:36.19 1186.150 00:57:36.19
14 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Märchenwald 70 07:57:36.34 1186.099 00:57:36.34
15 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Hofra 07:57:36.69 1185.978 00:57:36.69
16 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 2077 07:57:36.96 1185.886 00:57:36.96
17 CZ VACEK Josef Jaruška 07:57:37.08 1185.845 00:57:37.08
18 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Favorit 07:57:37.21 1185.800 00:57:37.21
19 DE FRANZISKA "B" Franziska 8 07:57:37.36 1185.749 00:57:37.36
20 SK TATRY-DERBY DT 2 07:57:37.58 1185.673 00:57:37.58
21 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Tarantino 07:57:37.75 1185.615 00:57:37.75
22 CZ ŽLIČAŘ Roman Quatro 64 07:57:37.91 1185.560 00:57:37.91
23 DE TEAM HESSENBOYS One Loft Pigeon Racing THB 27 07:57:38.27 1185.437 00:57:38.27
24 AT KUKLA Josef Isi 07:57:38.43 1185.382 00:57:38.43
25 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Naaide 07:57:38.98 1185.193 00:57:38.98
26 PL KOZLENIA Artur Adi 07:57:39.05 1185.169 00:57:39.05
27 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 4 07:57:39.56 1184.995 00:57:39.56
28 AT WIEFLER Alois Holly 07:57:39.68 1184.954 00:57:39.68
29 CH JUD Roman Mustang 07:57:40.41 1184.704 00:57:40.41
30 DE FRANZISKA "A" Franziska 1 07:57:40.96 1184.515 00:57:40.96
31 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Eder 07:57:41.42 1184.358 00:57:41.42
32 CH TEAM FROHMATTA Lambrigger Josef Bentley 07:57:42.07 1184.136 00:57:42.07
33 SK HROZEN Peter Anna 07:57:42.57 1183.965 00:57:42.57
33 DE SPITZBERG Team Uwe 2 07:57:42.57 1183.965 00:57:42.57
35 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "C" Timo 3 07:57:43.24 1183.735 00:57:43.24
36 DE SEEBACH SIEDLER Team MB 06 07:57:43.46 1183.660 00:57:43.46
37 DE LECKE Theo & Markus TM 03 07:57:43.65 1183.595 00:57:43.65
38 CZ ATH Květná Abonent 5 07:57:44.64 1183.257 00:57:44.64
38 CH JUD Roman Tomahawk 07:57:44.64 1183.257 00:57:44.64
40 AT MARCHAT Franz Gambler 07:57:45.19 1183.069 00:57:45.19
41 DE HEROES OF THE SKY Markus 07:57:45.28 1183.039 00:57:45.28
42 CZ HLAVINKA Josef Mohamed 07:57:45.46 1182.977 00:57:45.46
43 CH JUD Roman Spitfire 07:57:45.76 1182.875 00:57:45.76
44 DE GEBHARDT Reinhard Reflexion 07:57:45.89 1182.830 00:57:45.89
45 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 12 07:57:46.33 1182.680 00:57:46.33
46 DE GOETZ Guenter "A" Bea 07:57:46.51 1182.619 00:57:46.51
47 CZ HAŠŠO Slavomír Slávek 07:57:47.10 1182.418 00:57:47.10
48 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team "B" Vaneng 07:57:47.46 1182.295 00:57:47.46
49 CZ KLEMENS Karel 6K 07:57:47.66 1182.227 00:57:47.66
50 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "C" Timo 1 07:57:47.95 1182.128 00:57:47.95
51 DE WICHERT KARL-HEINZ Sablikova 07:57:48.04 1182.097 00:57:48.04
52 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Corleone 07:57:48.57 1181.916 00:57:48.57
53 CZ DAVID Petr Bessi 07:57:48.80 1181.838 00:57:48.80
54 AT RÖTZER Franz Top 6 07:57:49.17 1181.712 00:57:49.17
55 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "C" Helmut 1 07:57:49.63 1181.555 00:57:49.63
56 CZ HAŠŠO Slavomír F.C. Vítek 07:57:49.84 1181.484 00:57:49.84
57 PL SEDLACEK Josef Meadow Dew 07:57:50.85 1181.140 00:57:50.85
58 SK BINDAS Štefan JUN. SBJ 04 07:57:51.10 1181.055 00:57:51.10
59 PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Monalisa 07:57:51.49 1180.922 00:57:51.49
60 CZ DUDA Přemysl Hermiona 07:57:51.58 1180.892 00:57:51.58
61 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 375 07:57:51.80 1180.817 00:57:51.80
62 CZ SKOKAN Pavel Black Jack II. 07:57:52.27 1180.657 00:57:52.27
63 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Wind 07:57:52.64 1180.531 00:57:52.64
64 AT MARCHAT Franz Schumi Girl 07:57:53.01 1180.405 00:57:53.01
65 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-392 07:57:53.31 1180.304 00:57:53.31
66 DE PETZOLD Herbert Pätzi 07:57:53.43 1180.263 00:57:53.43
67 NO HELGESEN Bjorn Ove Silver Channel 07:57:53.96 1180.083 00:57:53.96
68 PL BASA M+A Team M 3 07:57:54.01 1180.066 00:57:54.01
69 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "B" Rosenthal 3 07:57:55.58 1179.533 00:57:55.58
70 DE HEROES OF THE SKY Leoni 07:57:55.88 1179.431 00:57:55.88
71 CZ KUDELA Jaromír Ing. Mája 07:57:56.24 1179.309 00:57:56.24
72 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Jamie 07:57:56.45 1179.237 00:57:56.45
73 AT STRAIF Walter Wampir 07:57:56.66 1179.166 00:57:56.66
74 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Digi 07:57:57.55 1178.864 00:57:57.55
75 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Simon 07:57:57.82 1178.773 00:57:57.82
76 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Klat 607 07:57:58.32 1178.603 00:57:58.32
77 CH BONSEMEIER & PEIXOTO Team BP 01 07:57:58.40 1178.576 00:57:58.40
78 DE WINGS 2 WIN WW 05 07:57:58.46 1178.556 00:57:58.46
79 CZ ELITE GO FAMILY LOFT Lady Bay 07:57:58.52 1178.536 00:57:58.52
80 DE LECKE Theo & Markus TM 07 07:57:58.68 1178.481 00:57:58.68
81 CZ PINTERA & MAZUCH Klaaska 07:57:58.89 1178.410 00:57:58.89
82 AT MARCHAT Franz Young Steffi 07:57:59.24 1178.292 00:57:59.24
83 CZ ŽLIČAŘ Roman Quatro 93 07:57:59.35 1178.255 00:57:59.35
84 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Sergio 07:57:59.58 1178.177 00:57:59.58
85 AT WALDER Florian Myrthe 07:57:59.85 1178.085 00:57:59.85
86 DE HOOP Michael Hague 07:58:00.10 1178.001 00:58:00.10
87 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 07 07:58:00.29 1177.936 00:58:00.29
88 DE TEAM GERMANY Toni Deigner Tootles 07:58:00.53 1177.855 00:58:00.53
89 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 3274 07:58:00.66 1177.811 00:58:00.66
90 HU VIGLIDÁN Ágoston SZA 12 07:58:00.98 1177.703 00:58:00.98
91 AT BLIEGE Felix Felix 07:58:01.14 1177.649 00:58:01.14
92 PL BRASZKO Adam i Helena Iskra 07:58:01.33 1177.584 00:58:01.33
93 CZ GRUBER Simon Hardy 07:58:01.91 1177.388 00:58:01.91
94 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2964 07:58:02.11 1177.321 00:58:02.11
95 CZ HRUDA Jan Karel 6 07:58:02.54 1177.175 00:58:02.54
96 CZ FLY YOUNG STARS Mona 07:58:02.93 1177.043 00:58:02.93
97 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 1 07:58:03.04 1177.006 00:58:03.04
98 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Zeflik 07:58:03.21 1176.949 00:58:03.21
99 CZ TEAM ZEMAN + KAŠUBA ZK 2 07:58:03.45 1176.868 00:58:03.45
100 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Herodes 07:58:03.57 1176.827 00:58:03.57
101 CZ DUDA Přemysl Dante 07:58:03.78 1176.756 00:58:03.78
102 NO HELGESEN Bjorn Ove Superstar 247 07:58:03.92 1176.709 00:58:03.92
103 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "A" Schinze 1 07:58:04.03 1176.672 00:58:04.03
104 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" One For Mee II. 07:58:05.11 1176.307 00:58:05.11
105 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Celina 07:58:05.61 1176.138 00:58:05.61
106 CZ TEAM ZEMAN + KAŠUBA ZK 1 07:58:06.14 1175.960 00:58:06.14
107 CZ DVOŘÁK Zbyněk Danilo 07:58:06.25 1175.923 00:58:06.25
108 SK PJ PIGEONS PJ Timmea 07:58:06.53 1175.828 00:58:06.53
109 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 8 07:58:06.63 1175.794 00:58:06.63
110 DE TEAM HESSENBOYS One Loft Pigeon Racing THB 28 07:58:06.85 1175.720 00:58:06.85
111 DE SCHWARM Claudia Steen 07:58:07.01 1175.666 00:58:07.01
112 CZ KONOPÍK Jiří Hektor 07:58:07.26 1175.582 00:58:07.26
113 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 0873 07:58:07.49 1175.504 00:58:07.49
114 AT RÖTZER Franz Top 05 07:58:07.65 1175.451 00:58:07.65
115 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Hana´s Dream 07:58:07.88 1175.373 00:58:07.88
116 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 3114 07:58:08.24 1175.252 00:58:08.24
117 DE TEAM SASSE WELZEL Abuc.-Gö. 003 1 07:58:08.35 1175.215 00:58:08.35
118 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 08 07:58:08.59 1175.134 00:58:08.59
119 PL BASA M+A Team M 5 07:58:08.74 1175.083 00:58:08.74
120 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Naiko 07:58:08.91 1175.026 00:58:08.91
121 DE WINGS 2 WIN WW 02 07:58:09.04 1174.982 00:58:09.04
122 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Silver Birch 07:58:09.14 1174.949 00:58:09.14
123 PL PACEK Wojciech WP 4 07:58:09.38 1174.868 00:58:09.38
124 CZ EM-EKO.CZ Joka 07:58:09.45 1174.844 00:58:09.45
125 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Duodecimus 07:58:09.61 1174.790 00:58:09.61
126 PL KOZLENIA Boguslawa Tola 07:58:09.74 1174.747 00:58:09.74
127 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Senna 07:58:09.97 1174.669 00:58:09.97
128 DE SG STEFFL SGS 08 07:58:10.12 1174.619 00:58:10.12
129 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3732 07:58:10.29 1174.561 00:58:10.29
130 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 09 07:58:10.39 1174.528 00:58:10.39
131 PT PEDRO PORTO Project X Pookie 07:58:10.52 1174.484 00:58:10.52
132 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team PM 04 07:58:10.72 1174.417 00:58:10.72
133 DE HIENZSCH Frank FH 4 07:58:10.90 1174.356 00:58:10.90
134 AT STRAIF Walter Wirbelwind 07:58:11.07 1174.299 00:58:11.07
135 AT WENZ Alfred Oliver 07:58:11.20 1174.255 00:58:11.20
136 DE FRANZISKA "A" Franziska 3 07:58:11.28 1174.228 00:58:11.28
137 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" My Tip II. 07:58:11.56 1174.134 00:58:11.56
138 PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Karol 07:58:11.70 1174.087 00:58:11.70
139 CH TEAM ANDERHUB Albatros 07:58:11.75 1174.070 00:58:11.75
140 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "B" Connecticut 07:58:11.97 1173.996 00:58:11.97
141 CZ REIN Jan "A" Steve 07:58:12.18 1173.926 00:58:12.18
142 CZ GRUBER Simon Bulck 07:58:12.27 1173.895 00:58:12.27
143 AT HOFMANN Leopold HL 4 07:58:12.33 1173.875 00:58:12.33
144 CZ HRADIL František Harold 07:58:12.45 1173.835 00:58:12.45
145 DE SG STEFFL SGS 03 07:58:12.68 1173.758 00:58:12.68
146 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 04 07:58:12.84 1173.704 00:58:12.84
147 DE SCHOEN Friedrich Fritz 4 07:58:12.90 1173.684 00:58:12.90
148 AT MARCHAT Franz Mogli 07:58:13.05 1173.633 00:58:13.05
149 CZ RACING WITH TARASTARS Bomboš 07:58:13.30 1173.549 00:58:13.30
150 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2974 07:58:13.39 1173.519 00:58:13.39
151 SK FLIMEL Miroslav Flight Leader 07:58:13.69 1173.418 00:58:13.69
152 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Pino 07:58:13.90 1173.348 00:58:13.90
153 AT KUTLESA Slavko SLK 65 07:58:14.20 1173.247 00:58:14.20
154 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Edwin 07:58:14.32 1173.207 00:58:14.32
155 SK J & I MARTON TEAM Červeň 07:58:14.47 1173.156 00:58:14.47
156 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Heylighen 07:58:14.53 1173.136 00:58:14.53
157 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 6 07:58:14.60 1173.113 00:58:14.60
158 AT ECKHARDT Markus Ecki´s Star 07:58:14.86 1173.026 00:58:14.86
159 AT HALATSCHEK Dietmar Schimmel 07:58:14.99 1172.982 00:58:14.99
160 CZ KAREL Jan Zetor 07:58:15.01 1172.975 00:58:15.01
161 SK BINDAS Štefan JUN. SBJ 01 07:58:15.15 1172.928 00:58:15.15
162 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Alois 07:58:15.76 1172.724 00:58:15.76
163 AT HÖLD Erich Philipp 07:58:16.04 1172.630 00:58:16.04
164 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 04 07:58:16.19 1172.579 00:58:16.19
165 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 12 07:58:16.26 1172.556 00:58:16.26
166 AT WENZ Alfred Conny 07:58:16.55 1172.459 00:58:16.55
167 DE ZSCHOMMLER Jens Macon 07:58:16.63 1172.432 00:58:16.63
168 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Adrian 07:58:16.78 1172.381 00:58:16.78
169 CH HÖSLI Walter Phantom 07:58:16.98 1172.314 00:58:16.98
170 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Lexi 07:58:17.12 1172.267 00:58:17.12
171 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Wazzup 07:58:17.21 1172.237 00:58:17.21
172 SK FLIMEL Miroslav Flint 07:58:17.51 1172.137 00:58:17.51
173 CZ KROČIL Jaroslav Blažena 07:58:17.97 1171.983 00:58:17.97
174 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Colombo 07:58:18.14 1171.926 00:58:18.14
175 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Bush 07:58:18.27 1171.882 00:58:18.27
176 DE TEAM GERMANY Toni Deigner Tooter 07:58:19.07 1171.614 00:58:19.07
177 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Black Party 07:58:19.88 1171.343 00:58:19.88
178 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 2073 07:58:20.18 1171.243 00:58:20.18
179 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Pinta 07:58:20.24 1171.223 00:58:20.24
180 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-2071 07:58:20.49 1171.139 00:58:20.49
181 CZ ESHEK Bohdan Argus 07:58:20.63 1171.092 00:58:20.63
182 AT WIEFLER Alois Heidi One 07:58:20.83 1171.025 00:58:20.83
183 CZ KOCIÁN Milan Myslivec 07:58:20.84 1171.022 00:58:20.84
184 DE HOOP Michael Habiba 07:58:21.06 1170.948 00:58:21.06
185 SK HROZEN Peter Peter 07:58:22.24 1170.554 00:58:22.24
186 HU SZALMA - BACSKAI Team Saffron 07:58:22.28 1170.540 00:58:22.28
187 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Mila 07:58:22.58 1170.440 00:58:22.58
188 AT VOLLNHOFER Dominik Dolphin 07:58:22.59 1170.437 00:58:22.59
189 DE SPRANG Matthias MS 09 07:58:22.99 1170.303 00:58:22.99
190 AT BLIEGE Felix Roman 07:58:23.10 1170.266 00:58:23.10
191 CZ HONEŠ Jiří Karlos 07:58:23.32 1170.193 00:58:23.32
192 CH WIRZ Team Valverde 07:58:24.02 1169.959 00:58:24.02
193 DE FISCHER Ralph Pike 07:58:24.45 1169.816 00:58:24.45
194 DE SG STEFFL SGS 04 07:58:24.48 1169.806 00:58:24.48
195 PL WÓJCIK Piotr Brylant 07:58:24.74 1169.719 00:58:24.74
196 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Mount 07:58:24.77 1169.709 00:58:24.77
197 AT WIEFLER Alois Alfred 07:58:25.15 1169.582 00:58:25.15
198 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 06 07:58:25.49 1169.468 00:58:25.49
199 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Jacky 07:58:25.58 1169.438 00:58:25.58
200 NO HELGESEN Bjorn Ove Gomez 280 07:58:25.81 1169.362 00:58:25.81
201 DE SCHWARM Claudia Volker 07:58:26.13 1169.255 00:58:26.13
202 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Vansan 07:58:26.29 1169.202 00:58:26.29
203 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 2078 07:58:26.72 1169.058 00:58:26.72
204 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Imogen 07:58:26.96 1168.978 00:58:26.96
205 AT LEICHTFRIED Karin King 07:58:27.18 1168.905 00:58:27.18
206 SK FLIMEL Miroslav Fliss 07:58:27.41 1168.828 00:58:27.41
207 AT OFNER Kurt Jo 07:58:27.69 1168.735 00:58:27.69
208 DE SCHOEN Friedrich Fritz 1 07:58:28.18 1168.572 00:58:28.18
209 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Conan 07:58:28.63 1168.422 00:58:28.63
210 DE TEAM SASSE WELZEL Gock.-Koch II. 8 07:58:30.41 1167.829 00:58:30.41
211 DE FRANZISKA "B" Franziska 11 07:58:30.57 1167.776 00:58:30.57
212 CH BONSEMEIER & PEIXOTO Team BP 04 07:58:30.72 1167.726 00:58:30.72
213 CZ LAŇKA Alfons Ing. Jaruš 07:58:30.80 1167.700 00:58:30.80
214 AT HALATSCHEK Dietmar As 2 07:58:31.14 1167.587 00:58:31.14
215 BE COPPENS Peter Romeo 07:58:31.60 1167.434 00:58:31.60
216 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3153 07:58:31.76 1167.380 00:58:31.76
217 AT MARCHAT Franz Saban Junior 07:58:32.30 1167.201 00:58:32.30
218 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 02 07:58:32.50 1167.135 00:58:32.50
219 PT PEDRO PORTO Project X Polly 07:58:33.33 1166.859 00:58:33.33
220 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 10 07:58:33.61 1166.766 00:58:33.61
221 CZ PINTERA & MAZUCH Karabo 07:58:34.06 1166.616 00:58:34.06
222 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Quartus 07:58:34.65 1166.421 00:58:34.65
223 SK GOGORA Milan Goliath 07:58:34.86 1166.351 00:58:34.86
224 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "B" Nebraska 07:58:35.17 1166.248 00:58:35.17
225 CZ LAŇKA Alfons Ing. Katka 07:58:35.92 1165.999 00:58:35.92
226 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Vrieska 07:58:36.14 1165.926 00:58:36.14
227 DE FELBINGER Gerhard Eva 07:58:36.34 1165.860 00:58:36.34
228 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Arteon 07:58:36.74 1165.727 00:58:36.74
229 CZ KROČIL Jaroslav Hubert 07:58:37.37 1165.519 00:58:37.37
230 CZ VLČEK Jiří Shyrlei 07:58:37.88 1165.350 00:58:37.88
231 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Sohn Pronto 07:58:38.15 1165.260 00:58:38.15
232 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 08 07:58:38.55 1165.128 00:58:38.55
233 CZ KONEČNÝ Vlastimil Marťa 07:58:38.79 1165.048 00:58:38.79
234 AT KUTLESA Slavko SLK 34 07:58:39.21 1164.909 00:58:39.21
235 AT KOSEL / EHMANN Team Noha 07:58:39.32 1164.873 00:58:39.32
236 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Jupiter 07:58:39.54 1164.800 00:58:39.54
237 DE LECKE Theo & Markus TM 06 07:58:39.86 1164.694 00:58:39.86
238 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Septimus 07:58:40.11 1164.611 00:58:40.11
239 AT NÖRES Kurt Wali 07:58:40.62 1164.443 00:58:40.62
240 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Xena 07:58:40.74 1164.403 00:58:40.74
241 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Mini Bulldozer 07:58:41.04 1164.304 00:58:41.04
242 DE A-TEAM VECHTMACINE-JOHANNA Tjorven 07:58:41.51 1164.148 00:58:41.51
243 CZ ROMANČÍK Jaromír Marek 07:58:41.71 1164.082 00:58:41.71
244 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Hana´s Star 07:58:42.05 1163.970 00:58:42.05
245 BE COPPENS Peter Laurel 07:58:42.18 1163.927 00:58:42.18
246 DE GOETZ Guenter "A" Bravo 07:58:42.41 1163.851 00:58:42.41
247 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Frozen 07:58:42.50 1163.821 00:58:42.50
248 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2654 07:58:42.72 1163.748 00:58:42.72
249 CZ KONOPÍK Jiří Jarda 07:58:42.83 1163.712 00:58:42.83
250 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Transilvania 07:58:43.20 1163.590 00:58:43.20
251 DE MESTRE SILVA Daniel 07:58:44.05 1163.309 00:58:44.05
252 AT RÖTZER Franz Top 06 07:58:44.22 1163.253 00:58:44.22
253 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Lynn 07:58:44.31 1163.223 00:58:44.31
254 SK LAŠ Vladimír Las 2 07:58:44.47 1163.171 00:58:44.47
255 CR CULIC Denis Dalmatian Wind 07:58:44.56 1163.141 00:58:44.56
256 DE HOCHSCHERFF Udo Sveni 07:58:44.69 1163.098 00:58:44.69
257 CZ KONOPÍK Jiří Standa 07:58:44.82 1163.055 00:58:44.82
258 DE SPRANG Matthias MS 05 07:58:44.99 1162.999 00:58:44.99
259 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Pablo 07:58:45.10 1162.963 00:58:45.10
260 AT HOFMANN Leopold HL 6 07:58:45.65 1162.781 00:58:45.65
261 AT WIEFLER Alois Anaterve 07:58:46.07 1162.643 00:58:46.07
262 DE HÖRNIG Rainer Rany 07:58:46.46 1162.514 00:58:46.46
263 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Heylighen II. 07:58:46.48 1162.508 00:58:46.48
264 CZ REIN Jan "B" Bobby 07:58:46.52 1162.494 00:58:46.52
265 DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Alex 07:58:46.62 1162.462 00:58:46.62
266 AT WEINBERGER Hannes WH 30 07:58:46.87 1162.379 00:58:46.87
267 DE WICHERT KARL-HEINZ Lendl 07:58:47.45 1162.188 00:58:47.45
268 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Slawomir 07:58:47.78 1162.079 00:58:47.78
269 AT KUTLESA Slavko SLK 22 07:58:47.99 1162.010 00:58:47.99
270 DE MESTRE SILVA Enriko 07:58:48.01 1162.004 00:58:48.01
271 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Kolínek Team 05 07:58:48.79 1161.747 00:58:48.79
272 PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Dysi 07:58:48.80 1161.743 00:58:48.80
273 CH BONSEMEIER & PEIXOTO Team BP 02 07:58:49.02 1161.671 00:58:49.02
274 CZ MAKANAKI Team Maka 07:58:49.46 1161.526 00:58:49.46
275 DE TEAM SASSE WELZEL Wüsto.-Becke 4 07:58:49.95 1161.365 00:58:49.95
276 CZ MADE IN VYSEKAL JÄGERNDORF - SILESIA TEAM Hujerka 07:58:50.11 1161.312 00:58:50.11
277 CZ HONEŠ Jiří Doctor 07:58:50.35 1161.233 00:58:50.35
278 PL MICHALAK Bogdan Zajta 28 07:58:50.62 1161.145 00:58:50.62
279 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 9 07:58:50.65 1161.135 00:58:50.65
280 AT KUTLESA Slavko SLK 49 07:58:50.96 1161.033 00:58:50.96
281 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Jana 07:58:51.36 1160.901 00:58:51.36
282 AT STRAIF Walter Wera 07:58:51.81 1160.753 00:58:51.81
283 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Šestka 07:58:52.02 1160.684 00:58:52.02
284 CH TEAM ANDERHUB Airspeed 07:58:52.63 1160.484 00:58:52.63
285 DE FRANZISKA "B" Franziska 9 07:58:52.84 1160.415 00:58:52.84
286 CZ KAREL Jan Němčour 07:58:53.63 1160.155 00:58:53.63
287 DE BRANDT Daniel ORL Magdaleno Neuner 07:58:54.25 1159.952 00:58:54.25
288 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "C" Timo 4 07:58:54.47 1159.880 00:58:54.47
289 AT KUTLESA Slavko SLK 60 07:58:54.95 1159.722 00:58:54.95
290 AT STRAIF Walter Wannessa 07:58:54.98 1159.712 00:58:54.98
291 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-398 07:58:55.04 1159.693 00:58:55.04
292 CZ KROČIL Jaroslav Zdenička 07:58:55.22 1159.634 00:58:55.22
293 PL KWASNICKI Tomasz Gold 07:58:55.38 1159.581 00:58:55.38
294 AT HÖLD Erich Emilie 07:58:55.46 1159.555 00:58:55.46
295 DE BRANDT Daniel ORL Anne 07:58:55.60 1159.509 00:58:55.60
296 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Freddy 07:58:55.69 1159.479 00:58:55.69
297 PL MICHALAK Bogdan Sienka 37 07:58:55.90 1159.411 00:58:55.90
298 CZ MALACH Ladislav Wirra 07:58:56.10 1159.345 00:58:56.10
299 SK DREXLEROVÁ Helena Kincsem 07:58:56.38 1159.253 00:58:56.38
300 CZ HLOUŠ Pavel Uno 07:58:56.68 1159.155 00:58:56.68
301 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Ocean 07:58:56.85 1159.099 00:58:56.85
302 SK GENČUR František Geno 07:58:57.19 1158.988 00:58:57.19
303 SK COMOREK Pavel Kysuca 07:58:57.45 1158.903 00:58:57.45
304 DE LECKE Theo & Markus TM 02 07:58:57.52 1158.880 00:58:57.52
305 CZ GORCA TEAM Sára 07:58:57.93 1158.745 00:58:57.93
306 DE LECKE Theo & Markus TM 12 07:58:58.01 1158.719 00:58:58.01
307 CZ VIKTORÍN Lukáš Ondra 07:58:58.13 1158.680 00:58:58.13
308 DE TEAM GERMANY Toni Deigner Toronto 07:58:58.52 1158.552 00:58:58.52
309 DE SCHWARM Claudia Rembrandt 07:58:58.69 1158.497 00:58:58.69
310 CZ MAJKA + JAN TEAM Petr 07:58:59.61 1158.195 00:58:59.61
311 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Čtverka 07:59:01.14 1157.695 00:59:01.14
312 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Jerome 07:59:01.18 1157.682 00:59:01.18
313 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Talent 1 07:59:01.69 1157.515 00:59:01.69
314 CZ KRÁL František Brutus 07:59:04.12 1156.722 00:59:04.12
315 DE HEROES OF THE SKY Luka 07:59:05.12 1156.395 00:59:05.12
316 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 2 07:59:07.93 1155.479 00:59:07.93
317 AT EPPENSTEINER Josef Amira 07:59:08.79 1155.199 00:59:08.79
318 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 389 07:59:09.37 1155.011 00:59:09.37
319 CZ SVOBODA Jiří "A" Lenka 07:59:09.78 1154.877 00:59:09.78
320 AT BLIEGE Felix Ilse 07:59:10.12 1154.767 00:59:10.12
321 AT BLIEGE Felix Gerhard 07:59:10.78 1154.552 00:59:10.78
322 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Maybee 07:59:11.41 1154.347 00:59:11.41
323 AT KUTLESA Slavko SLK 59 07:59:11.46 1154.331 00:59:11.46
324 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 01 07:59:11.59 1154.289 00:59:11.59
325 CH TEAM ANDERHUB Arado 07:59:11.87 1154.198 00:59:11.87
326 CZ HLAVINKA Josef Paolo 07:59:12.03 1154.146 00:59:12.03
327 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarka 07:59:13.11 1153.795 00:59:13.11
328 PL SZYMAŃSKI Zbigniew * SZ 89 07:59:16.08 1152.831 00:59:16.08
329 DE WICHERT KARL-HEINZ Cech 07:59:17.28 1152.442 00:59:17.28
330 SK BINDAS Štefan JUN. SBJ 06 07:59:17.41 1152.400 00:59:17.41
331 AT WEINBERGER Hannes WH 23 07:59:17.66 1152.319 00:59:17.66
332 SK LABON Matúš & Jakub MJ 03 07:59:17.78 1152.280 00:59:17.78
333 AT GRATZER Marco "A" Arad 07:59:18.15 1152.161 00:59:18.15
334 DE SCHWARM Claudia Heinz 07:59:18.80 1151.950 00:59:18.80
335 CZ ATH Květná Abonent 4 07:59:19.11 1151.850 00:59:19.11
336 DE FRANZISKA "A" Franziska 2 07:59:20.40 1151.432 00:59:20.40
337 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "B" Rosenthal 2 07:59:20.71 1151.332 00:59:20.71
338 CZ GORCA TEAM Karina 07:59:21.18 1151.180 00:59:21.18
339 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Just do It 07:59:21.34 1151.129 00:59:21.34
340 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 3424 07:59:22.06 1150.896 00:59:22.06
341 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Angelo 07:59:22.23 1150.841 00:59:22.23
342 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 388 07:59:22.55 1150.738 00:59:22.55
343 SK LAŠ Vladimír Las 4 07:59:23.94 1150.289 00:59:23.94
344 PT PEDRO PORTO Project X Porto 07:59:24.28 1150.179 00:59:24.28
345 CZ BALKONOVÝ ODCHOV Venca Matýsek 07:59:24.44 1150.127 00:59:24.44
346 DE BEHLKE Andreas AB 05 07:59:24.57 1150.085 00:59:24.57
347 SK HROZEN Peter Maria 07:59:25.03 1149.937 00:59:25.03
348 AT MARCHAT Franz Aphrodite 07:59:25.80 1149.689 00:59:25.80
349 DE MESTRE SILVA Miguel 07:59:27.13 1149.260 00:59:27.13
350 SK HROZEN Peter Žaneta 07:59:27.49 1149.144 00:59:27.49
351 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 2074 07:59:27.62 1149.102 00:59:27.62
352 ES USO ASKARRA Odei 07:59:27.82 1149.038 00:59:27.82
353 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Maori Venture IV. 07:59:28.47 1148.828 00:59:28.47
354 CH WIRZ Team Mollema 07:59:28.51 1148.816 00:59:28.51
355 CZ ŽLIČAŘ Roman Quatro 13 07:59:28.99 1148.661 00:59:28.99
356 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Vojta 07:59:29.06 1148.639 00:59:29.06
357 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "A" Gnittka 2 07:59:29.10 1148.626 00:59:29.10
358 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 01 07:59:29.89 1148.372 00:59:29.89
359 AT LEICHTFRIED Walter Klugmann 2 07:59:30.04 1148.323 00:59:30.04
360 DE GOETZ Guenter "B" Barra 07:59:30.08 1148.310 00:59:30.08
361 DE GOETZ Guenter "B" Bibi 07:59:31.09 1147.986 00:59:31.09
362 CZ VACEK Josef Monča 07:59:31.35 1147.902 00:59:31.35
363 PL DABROWSKI Pawel * Kana 07:59:31.37 1147.896 00:59:31.37
364 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Don Kitty 07:59:31.52 1147.847 00:59:31.52
365 PL SZYMAŃSKI Zbigniew * SZ 74 07:59:31.91 1147.722 00:59:31.91
366 SK GENČUR František Genie 07:59:31.99 1147.696 00:59:31.99
367 AT GRATZER Werner Herz Liebe 07:59:32.23 1147.619 00:59:32.23
368 DE GEBHARDT Reinhard Rex 07:59:32.47 1147.542 00:59:32.47
369 CZ VLČEK Jiří Italica 07:59:32.94 1147.391 00:59:32.94
370 CZ EM-EKO.CZ Zuza 07:59:33.08 1147.346 00:59:33.08
371 CZ ŠKOVRAN Stanislav d´Artagnan 07:59:34.03 1147.041 00:59:34.03
372 NO HELGESEN Bjorn Ove King II. 07:59:34.65 1146.842 00:59:34.65
373 DE LECKE Theo & Markus TM 08 07:59:35.64 1146.525 00:59:35.64
374 DE GOETZ Guenter "B" Bavarian 07:59:36.15 1146.361 00:59:36.15
375 CZ KOCIÁN Milan Fernet 07:59:36.31 1146.310 00:59:36.31
376 AT OFNER Kurt Johanna 07:59:36.33 1146.304 00:59:36.33
377 CZ LAŇKA Alfons Ing. Fony 07:59:36.88 1146.127 00:59:36.88
378 DE SG STEFFL SGS 12 07:59:36.95 1146.105 00:59:36.95
379 DE FISCHER Ralph Asp 07:59:37.12 1146.050 00:59:37.12
380 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Dvojka 07:59:37.27 1146.002 00:59:37.27
381 DE SG STEFFL SGS 10 07:59:38.42 1145.634 00:59:38.42
382 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. Marek 07:59:38.73 1145.535 00:59:38.73
383 SK BCHB Team Lightning 07:59:38.78 1145.519 00:59:38.78
384 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "C" Timo 2 07:59:40.33 1145.023 00:59:40.33
385 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Mikiko 07:59:40.65 1144.921 00:59:40.65
386 DE SPITZBERG Team Uwe 1 07:59:41.92 1144.515 00:59:41.92
387 DE BRANDT Daniel ORL Merkel 07:59:42.42 1144.355 00:59:42.42
388 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Wendy 07:59:42.44 1144.349 00:59:42.44
389 CZ HLOUŠ Pavel Woody 07:59:42.50 1144.329 00:59:42.50
390 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Mini Christo 07:59:42.89 1144.205 00:59:42.89
391 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3652 07:59:43.60 1143.978 00:59:43.60
392 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Kolínek Team 06 07:59:44.03 1143.841 00:59:44.03
393 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Franz 07:59:44.78 1143.602 00:59:44.78
394 CH HÖSLI Walter Lichtning 07:59:46.16 1143.161 00:59:46.16
395 CZ HRADIL František Frankie 07:59:46.60 1143.021 00:59:46.60
396 DE SPRANG Matthias MS 03 07:59:46.68 1142.996 00:59:46.68
397 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Mini Nitra 07:59:46.80 1142.958 00:59:46.80
398 DE TEAM HUNTER Giraffe 07:59:47.37 1142.776 00:59:47.37
399 AT NÖRES Kurt Dynamic 07:59:48.39 1142.451 00:59:48.39
400 AT BLIEGE Felix Constantin 07:59:49.25 1142.177 00:59:49.25
401 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Green Kitt 07:59:51.02 1141.614 00:59:51.02
402 AT TEAM MÜLVIERTEL Lindtner Peggy Sue 07:59:51.64 1141.417 00:59:51.64
403 AT GASSER Reinhard Galadrielle 07:59:51.88 1141.341 00:59:51.88
404 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 09 07:59:52.20 1141.239 00:59:52.20
405 SK VALÁPKA - POKOPEC Team Leader I. 07:59:52.28 1141.214 00:59:52.28
406 CZ FLY YOUNG STARS Berenika 07:59:52.59 1141.115 00:59:52.59
407 AT RÖTZER Franz Top 09 07:59:53.21 1140.919 00:59:53.21
408 CZ KONOPÍK Jiří Simka 07:59:53.67 1140.773 00:59:53.67
409 CZ STRNAD Jaroslav Zoe 07:59:54.58 1140.484 00:59:54.58
410 HU VIGLIDÁN Ágoston SZA 11 07:59:54.79 1140.417 00:59:54.79
411 HU SZALMA - BACSKAI Team Samara 07:59:55.21 1140.284 00:59:55.21
412 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Nadine 07:59:56.33 1139.929 00:59:56.33
413 AT GASSER Reinhard Galaxy 07:59:56.61 1139.840 00:59:56.61
414 CZ GRUBER Simon Žofka 07:59:56.71 1139.808 00:59:56.71
415 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 09 07:59:56.93 1139.739 00:59:56.93
416 DE ZG HELIOS A Zephyr 07:59:57.22 1139.647 00:59:57.22
417 PL DABROWSKI Pawel * Dedal 07:59:58.20 1139.336 00:59:58.20
418 DE BRANDT Daniel ORL Panzer 07:59:58.30 1139.305 00:59:58.30
419 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 07 07:59:58.55 1139.226 00:59:58.55
420 DE SEEBACH SIEDLER Team MB 01 07:59:59.88 1138.805 00:59:59.88
421 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Benji 08:00:00.08 1138.741 01:00:00.08
422 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 10 08:00:00.36 1138.653 01:00:00.36
423 DE TEAM GERMANY - W A Waldow + Silvia Thiel WS 2 08:00:00.50 1138.609 01:00:00.50
424 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp WB 03 08:00:00.83 1138.504 01:00:00.83
425 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "B" Georgia 08:00:00.93 1138.473 01:00:00.93
426 CZ ATH Květná Abonent 13 08:00:02.36 1138.021 01:00:02.36
427 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Nicole 08:00:03.51 1137.657 01:00:03.51
428 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 3884 08:00:04.41 1137.373 01:00:04.41
429 CZ MAJKA + JAN TEAM Jan 08:00:06.52 1136.708 01:00:06.52
430 AT KUTLESA Slavko SLK 54 08:00:06.74 1136.639 01:00:06.74
431 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Diego 08:00:07.63 1136.358 01:00:07.63
432 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 376 08:00:08.03 1136.232 01:00:08.03
433 CZ REIN Jan "B" Mona 08:00:11.68 1135.084 01:00:11.68
434 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Tessa 08:00:12.22 1134.914 01:00:12.22
435 DE SKOPLJAK Denis Delta 08:00:12.52 1134.820 01:00:12.52
436 CZ HANZEL Štefan Han 36 08:00:12.70 1134.763 01:00:12.70
437 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "B" Vermont 08:00:15.07 1134.020 01:00:15.07
438 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 10 08:00:15.42 1133.910 01:00:15.42
439 PL SZYMAŃSKI Zbigniew * SZ 93 08:00:15.74 1133.809 01:00:15.74
440 DE SCHOEN Friedrich Fritz 2 08:00:15.80 1133.791 01:00:15.80
441 SK KONŠ Milan Džidži 08:00:16.10 1133.697 01:00:16.10
442 AT OFNER Kurt Paula 08:00:18.10 1133.070 01:00:18.10
443 CZ DUDA Přemysl Dany 08:00:18.40 1132.976 01:00:18.40
444 AT HALATSCHEK Dietmar As 1 08:00:18.87 1132.829 01:00:18.87
445 CZ REIN Jan "A" Tom 08:00:19.10 1132.757 01:00:19.10
446 DE TEAM LINDENHOF SB 02 08:00:19.27 1132.704 01:00:19.27
447 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "A" Tecqua 07 08:00:19.82 1132.531 01:00:19.82
448 PL KOZLENIA Boguslawa Areo 08:00:20.91 1132.191 01:00:20.91
449 CZ IŠTVÁNEK & ŠIK Team Lucka 08:00:23.47 1131.391 01:00:23.47
450 PL PACEK Wojciech WP 1 08:00:24.59 1131.041 01:00:24.59
451 NL PLOEG Bert Dot 08:00:25.64 1130.713 01:00:25.64
452 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Daphne 08:00:26.03 1130.592 01:00:26.03
453 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 8 08:00:26.62 1130.408 01:00:26.62
454 SK TATRY-DERBY DT 5 08:00:26.92 1130.314 01:00:26.92
455 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 4 08:00:27.75 1130.056 01:00:27.75
456 CZ KONEČNÝ Vlastimil Pola 08:00:40.97 1125.953 01:00:40.97
457 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Illinois 08:00:43.71 1125.106 01:00:43.71
458 PL PACEK Wojciech WP 6 08:00:44.22 1124.949 01:00:44.22
459 DE SCHWARM Claudia Donnerhall 08:00:47.53 1123.928 01:00:47.53
460 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Liduna 08:00:49.51 1123.318 01:00:49.51
461 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 3284 08:00:50.18 1123.112 01:00:50.18
462 DE HOFLAND - VAN OOSTEN Team White Kittel 08:00:50.45 1123.029 01:00:50.45
463 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Marti 08:00:51.35 1122.752 01:00:51.35
464 SK MAJDÁK Michal Apatit 08:00:52.01 1122.549 01:00:52.01
465 CZ KLEMENSOVÁ Sára Běska 08:00:52.13 1122.512 01:00:52.13
466 PL LACH Adrian * Heros JJ23 08:00:52.66 1122.349 01:00:52.66
467 CZ SVOBODA Jiří "B" Terezka 1 08:00:53.42 1122.116 01:00:53.42
468 DE HOCHSCHERFF Udo Naddy 08:00:53.99 1121.941 01:00:53.99
469 SK PJ PIGEONS PJ Royal 08:00:54.28 1121.852 01:00:54.28
470 AT ECKHARDT Markus Ecki´s Marusha 08:00:54.73 1121.714 01:00:54.73
471 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek T 4 08:00:54.81 1121.689 01:00:54.81
472 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 324 08:00:55.18 1121.575 01:00:55.18
473 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team der Zahme 08:00:56.13 1121.284 01:00:56.13
474 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Versailles 08:00:57.14 1120.974 01:00:57.14
475 SK DZURÍK Marián Tobi 6 08:00:59.03 1120.395 01:00:59.03
476 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 7 08:01:00.20 1120.037 01:01:00.20
477 NL PLOEG Bert Dink 08:01:01.38 1119.676 01:01:01.38
478 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 05 08:01:01.47 1119.649 01:01:01.47
479 SK DZURÍK Marián Tobi 18 08:01:01.63 1119.600 01:01:01.63
480 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 07 08:01:03.23 1119.111 01:01:03.23
481 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Erth Summit II. 08:01:03.61 1118.995 01:01:03.61
482 CZ HRUDA Jan Karel 5 08:01:03.93 1118.897 01:01:03.93
483 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 2 08:01:04.31 1118.781 01:01:04.31
484 AT TEAM MÜLVIERTEL Lindtner Karelena 08:01:05.96 1118.277 01:01:05.96
485 HU ISTVÁN Márkus Marshy 08:01:06.85 1118.006 01:01:06.85
486 CZ DUDA Přemysl Hery 08:01:08.48 1117.509 01:01:08.48
487 AT NAGELHOFER Robert Orchidee 1028 08:01:09.06 1117.333 01:01:09.06
488 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 3 08:01:09.70 1117.138 01:01:09.70
489 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek T 3 08:01:10.19 1116.988 01:01:10.19
490 AT OFNER Kurt Abel 08:01:11.17 1116.690 01:01:11.17
491 DE LECKE Theo & Markus TM 10 08:01:11.76 1116.511 01:01:11.76
492 DE TEAM HESSENBOYS One Loft Pigeon Racing THB 35 08:01:11.87 1116.477 01:01:11.87
493 PL DABROWSKI Pawel * Ikar 08:01:13.14 1116.091 01:01:13.14
494 DE SCHWARM Claudia Rainer 08:01:13.16 1116.085 01:01:13.16
495 CZ VACEK Josef Jiřík 08:01:13.70 1115.921 01:01:13.70
496 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" My Tip IV. 08:01:14.10 1115.800 01:01:14.10
497 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 08 08:01:14.14 1115.788 01:01:14.14
498 PL LACH Adrian * Euro Bots 08:01:15.16 1115.478 01:01:15.16
499 CZ MACHALA František Lukas 08:01:15.87 1115.263 01:01:15.87
500 CH WIRZ Team Roglic 08:01:16.72 1115.005 01:01:16.72
501 AT KUTLESA Slavko SLK 36 08:01:16.82 1114.974 01:01:16.82
502 AT GRATZER Werner Bridge of Dreams 08:01:17.32 1114.823 01:01:17.32
503 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Roos 08:01:18.26 1114.538 01:01:18.26
504 CZ KLEMENS Karel 8KK 08:01:18.51 1114.462 01:01:18.51
505 SK BRKAL Jan Ing. Katarína 08:01:18.55 1114.450 01:01:18.55
506 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp WB 02 08:01:19.18 1114.259 01:01:19.18
507 DE HEROES OF THE SKY Lea 08:01:19.51 1114.159 01:01:19.51
508 SK VOJTKO Milan Karol 08:01:20.18 1113.956 01:01:20.18
509 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 2594 08:01:21.16 1113.660 01:01:21.16
510 DE WOLTERINK Gerald Gerald 536 08:01:21.21 1113.645 01:01:21.21
511 CZ KLEMENS Karel 12KK 08:01:21.33 1113.608 01:01:21.33
512 DE ZG HELIOS A Zenith 08:01:21.80 1113.466 01:01:21.80
513 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 04 08:01:23.11 1113.070 01:01:23.11
514 CZ GRUBER Lubomír Pavlínka 08:01:23.32 1113.007 01:01:23.32
515 SK COMOREK Pavel Xavier 08:01:23.53 1112.943 01:01:23.53
516 AT LEICHTFRIED Karin Jaak 08:01:24.46 1112.662 01:01:24.46
517 CZ KONOPÍK Jiří Pepa 08:01:26.33 1112.098 01:01:26.33
518 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 2292 08:01:26.46 1112.059 01:01:26.46
519 SK FORGÁČ Marek MF 02 08:01:26.60 1112.016 01:01:26.60
520 CZ SKOKAN Pavel Bloody Mary 08:01:27.29 1111.808 01:01:27.29
521 PL BRASZKO Adam i Helena Miś 08:01:27.36 1111.787 01:01:27.36
522 CH SCHNEEBERGER Roman Snowfighter 08:01:27.57 1111.724 01:01:27.57
523 CZ MAČALA Zdeněk Vánek 08:01:28.55 1111.429 01:01:28.55
524 PL BASA M+A Team M 2 08:01:29.32 1111.197 01:01:29.32
525 CZ LAŇKA Alfons Ing. Jirka 08:01:29.95 1111.007 01:01:29.95
526 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 12 08:01:30.27 1110.911 01:01:30.27
527 CZ ŠABATA Jan J.Š. 02 08:01:30.33 1110.893 01:01:30.33
528 CZ KLEMENS Karel 7KK 08:01:30.66 1110.793 01:01:30.66
529 CZ BECHYNĚ Radek Dreamy 08:01:31.15 1110.646 01:01:31.15
530 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Santa Maria 08:01:31.61 1110.507 01:01:31.61
531 CZ MAJKA + JAN TEAM David 08:01:31.75 1110.465 01:01:31.75
532 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3563 08:01:32.32 1110.294 01:01:32.32
533 CZ RACING WITH TARASTARS Fillipstr 08:01:34.68 1109.585 01:01:34.68
534 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team PM 02 08:01:35.08 1109.464 01:01:35.08
535 CZ JAVŮREK Miloš BOBmurder 08:01:36.19 1109.131 01:01:36.19
536 DE LECKE Theo & Markus TM 11 08:01:36.53 1109.029 01:01:36.53
537 CZ KONEČNÝ Vlastimil Rosťa 08:01:37.02 1108.882 01:01:37.02
538 ES USO ASKARRA Eguzki 08:01:38.03 1108.579 01:01:38.03
539 DE TEAM HESSENBOYS One Loft Pigeon Racing THB 72 08:01:38.39 1108.472 01:01:38.39
540 SK MOKOŠ + VÁROŠ Molly 08:01:38.76 1108.361 01:01:38.76
541 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Earth 08:01:39.10 1108.259 01:01:39.10
542 AT GASSER Reinhard Gambit 08:01:39.96 1108.001 01:01:39.96
543 AT GASSER Reinhard Gator 08:01:40.63 1107.801 01:01:40.63
544 CZ ATH Květná Abonent 6 08:01:41.50 1107.540 01:01:41.50
545 SK TEAM LUTERAN + HRICIK + BAŠISTA Not The Other 08:01:42.94 1107.109 01:01:42.94
546 DE GEBHARDT Reinhard Renaissance 08:01:43.47 1106.951 01:01:43.47
547 AT NÖRES Kurt Lugos 08:01:43.58 1106.918 01:01:43.58
548 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Ziga 08:01:43.90 1106.823 01:01:43.90
549 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Risa 08:01:44.41 1106.670 01:01:44.41
550 CZ PINTERA & MAZUCH Vrendelike 08:01:44.62 1106.607 01:01:44.62
551 DE SG STEFFL SGS 05 08:01:45.39 1106.377 01:01:45.39
552 NO HELGESEN Bjorn Ove Königs 235 08:01:46.43 1106.067 01:01:46.43
553 CZ MALACH Ladislav Rosi 08:01:47.22 1105.831 01:01:47.22
554 PL SZYMAŃSKI Zbigniew * SZ 94 08:01:47.44 1105.766 01:01:47.44
555 CZ KAREL Jan Case 08:01:47.70 1105.688 01:01:47.70
556 CZ KLEMENS Karel 4K 08:01:48.33 1105.500 01:01:48.33
557 CZ HLOUŠ Pavel Miserly 08:01:48.81 1105.357 01:01:48.81
558 AT JAKUPOVIC & NAHIC TEAM Sonic 08:01:50.66 1104.806 01:01:50.66
559 PL SZYMAŃSKI Zbigniew * SZ 87 08:01:51.15 1104.660 01:01:51.15
560 CZ KLEMENS Karel 9KK 08:01:51.34 1104.604 01:01:51.34
561 DE SCHOEN Friedrich Fritz 3 08:01:51.72 1104.491 01:01:51.72
562 SK VOJTKO Milan Emil 08:01:52.89 1104.143 01:01:52.89
563 CZ PŘÍVARA Vladimír Maxi 08:01:54.57 1103.643 01:01:54.57
564 CZ ŠKOVRAN Stanislav Alina 08:01:55.15 1103.471 01:01:55.15
565 CZ IŠTVÁNEK & ŠIK Team Erik 08:01:56.78 1102.987 01:01:56.78
566 CZ ŠABATA Jan J.Š. 01 08:01:57.13 1102.883 01:01:57.13
567 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Patrick 08:01:58.85 1102.373 01:01:58.85
568 DE HEROES OF THE SKY Liam 08:01:59.63 1102.142 01:01:59.63
569 CH SCHNEEBERGER Roman Snowwhite 08:02:00.07 1102.012 01:02:00.07
570 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 4 08:02:00.62 1101.849 01:02:00.62
571 DE SPRANG Matthias MS 07 08:02:01.16 1101.689 01:02:01.16
572 DE SG STEFFL SGS 09 08:02:02.36 1101.334 01:02:02.36
573 CZ KLEMENS Karel 11KK 08:02:03.80 1100.908 01:02:03.80
574 CH BONSEMEIER & PEIXOTO Team BP 05 08:02:04.67 1100.651 01:02:04.67
575 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 12 08:02:05.44 1100.423 01:02:05.44
576 CZ PŘÍVARA Vladimír Matty 08:02:05.64 1100.364 01:02:05.64
577 SK ČÁNI Ĺudovít Monika 08:02:09.43 1099.246 01:02:09.43
578 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 383 08:02:10.76 1098.854 01:02:10.76
579 AT GRATZER Werner Erfahrung 08:02:11.81 1098.545 01:02:11.81
580 DE FRANZISKA "B" Franziska 10 08:02:13.93 1097.921 01:02:13.93
581 DE HIENZSCH Frank FH 5 08:02:15.26 1097.530 01:02:15.26
582 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek T 2 08:02:16.12 1097.277 01:02:16.12
583 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Harry 08:02:17.89 1096.758 01:02:17.89
584 CZ HANZEL Štefan Han 38 08:02:19.35 1096.330 01:02:19.35
585 CZ VACEK Josef Kuba 08:02:20.14 1096.098 01:02:20.14
586 AT GRATZER Marco "B" Karl 08:02:21.41 1095.726 01:02:21.41
587 AT HOFMANN Leopold HL 3 08:02:22.34 1095.454 01:02:22.34
588 CZ KLEMENSOVÁ Sára Tesák 08:02:24.14 1094.927 01:02:24.14
589 CZ CH.ST. JOPPI + SVĚTLÍK Jiří Kopp Jurášek 3 08:02:27.33 1093.995 01:02:27.33
590 CZ KLEMENS Karel 2K 08:02:27.59 1093.919 01:02:27.59
591 AT GASSER Reinhard Gaucho 08:02:28.29 1093.715 01:02:28.29
592 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Jožko 08:02:29.69 1093.306 01:02:29.69
593 PL LACH Adrian * Heros J222 08:02:30.08 1093.193 01:02:30.08
594 CH SCHNEEBERGER Roman Snowflake 08:02:30.59 1093.044 01:02:30.59
595 DE BRANDT Daniel ORL Daniel 08:02:30.67 1093.021 01:02:30.67
596 AT KUTLESA Slavko SLK 42 08:02:31.08 1092.901 01:02:31.08
597 AT STEINER Alfred Fin 14 08:02:31.26 1092.849 01:02:31.26
598 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Emi 08:02:31.44 1092.796 01:02:31.44
599 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 834 08:02:31.69 1092.724 01:02:31.69
600 CZ FLY YOUNG STARS Mika 08:02:31.96 1092.645 01:02:31.96
601 CH WIRZ Team Pogacar 08:02:32.33 1092.537 01:02:32.33
602 CZ GRUBER Simon Terezka 08:02:33.49 1092.200 01:02:33.49
603 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Skye 08:02:33.87 1092.089 01:02:33.87
604 CZ KUDELA Jaromír Ing. Ivana 08:02:34.42 1091.929 01:02:34.42
605 PL MICHALAK Bogdan Niunias 24 08:02:36.19 1091.414 01:02:36.19
606 CZ MAKANAKI Team Naki 08:02:36.71 1091.263 01:02:36.71
607 CZ KONOPÍK Jiří Zuzka 08:02:37.47 1091.043 01:02:37.47
608 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-390 08:02:38.03 1090.880 01:02:38.03
609 SK TEAM LUTERAN + HRICIK + BAŠISTA Surprise 08:02:38.85 1090.642 01:02:38.85
610 DE WINGS 2 WIN WW 04 08:02:39.65 1090.410 01:02:39.65
611 CZ GRUBER Simon Peťa 08:02:40.30 1090.222 01:02:40.30
612 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 08:02:40.77 1090.085 01:02:40.77
613 CZ ATH Květná Abonent 15 08:02:41.52 1089.868 01:02:41.52
614 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 06 08:02:42.10 1089.700 01:02:42.10
615 AT ECKHARDT Markus Ecki´s Grizzly 08:02:42.98 1089.445 01:02:42.98
616 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 1 08:02:43.15 1089.396 01:02:43.15
617 AT GRATZER Marco "A" Krambambuli 08:02:43.83 1089.199 01:02:43.83
618 DE HOCHSCHERFF Udo Fabi 08:02:44.50 1089.005 01:02:44.50
619 SK COMOREK Pavel Clio 08:02:45.15 1088.817 01:02:45.15
620 CZ DUDA Přemysl Lara 08:02:45.76 1088.641 01:02:45.76
621 HU GÁBOR Takács TG 561 08:02:47.48 1088.144 01:02:47.48
622 CZ RACING WITH TARASTARS Marcea Cabello 08:02:47.50 1088.138 01:02:47.50
623 AT LEICHTFRIED Karin Paul 08:02:48.30 1087.907 01:02:48.30
624 CZ REIN Jan "B" Black 08:02:49.68 1087.509 01:02:49.68
625 CZ HRUDA Jan Karel 3 08:02:50.36 1087.313 01:02:50.36
626 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Little Hanni 08:02:50.59 1087.246 01:02:50.59
627 AT GRATZER Werner Erfolg 08:02:51.08 1087.105 01:02:51.08
628 CZ KAREL Jan John Deere 08:02:53.66 1086.362 01:02:53.66
629 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2303 08:02:54.42 1086.143 01:02:54.42
630 DE TEAM GERMANY Toni Deigner Tornado 08:02:58.12 1085.079 01:02:58.12
631 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 2504 08:03:02.52 1083.817 01:03:02.52
632 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Don Haraka 08:03:03.85 1083.436 01:03:03.85
633 CH SCHNEEBERGER Roman Snowarrow 08:03:04.06 1083.376 01:03:04.06
634 CZ ATH Květná Abonent 20 08:03:06.86 1082.575 01:03:06.86
635 PL SZYMAŃSKI Zbigniew * SZ 90 08:03:07.24 1082.466 01:03:07.24
636 CZ MALACH Ladislav Sára 08:03:07.52 1082.386 01:03:07.52
637 DE GEBHARDT Reinhard Renegate 08:03:10.26 1081.604 01:03:10.26
638 DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Nici 08:03:10.34 1081.581 01:03:10.34
639 CZ VACEK Josef Zdenda 08:03:10.79 1081.453 01:03:10.79
640 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Šurmen 08:03:11.10 1081.364 01:03:11.10
641 AT GRATZER Marco "A" Gaspar 08:03:11.57 1081.230 01:03:11.57
642 SK KONŠ Milan Nikol Star 08:03:12.08 1081.085 01:03:12.08
643 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Shuichi 08:03:13.68 1080.629 01:03:13.68
644 SK J & I MARTON TEAM Šimel 08:03:17.30 1079.599 01:03:17.30
645 CZ HONEŠ Jiří Mara 08:03:18.40 1079.286 01:03:18.40
646 CH HÖSLI Walter Raptor 08:03:19.07 1079.096 01:03:19.07
647 CZ KLEMENS Karel 10KK 08:03:19.85 1078.874 01:03:19.85
648 CZ ŠKOVRAN Stanislav Porthos 08:03:21.70 1078.349 01:03:21.70
649 CZ KAREL Jan El Pid 08:03:30.89 1075.749 01:03:30.89
650 CH SCHNEEBERGER Roman Sapphire 08:03:31.03 1075.709 01:03:31.03
651 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Hi Jinx 08:03:37.93 1073.765 01:03:37.93
652 DE TEAM GERMANY - W A Waldow + Silvia Thiel WS 5 08:03:39.53 1073.315 01:03:39.53
653 HU GÁBOR Takács TG 540 08:03:42.36 1072.521 01:03:42.36
654 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 056 08:03:46.80 1071.276 01:03:46.80
655 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Vivian 08:03:53.41 1069.429 01:03:53.41
656 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "A" Schinze 4 08:03:58.92 1067.894 01:03:58.92
657 DE SEEBACH SIEDLER Team MB 03 08:03:59.87 1067.630 01:03:59.87
658 AT WIEFLER Alois Jan 08:04:32.28 1058.694 01:04:32.28
659 AT TEAM MÜLVIERTEL Lindtner Tiziana 08:04:34.87 1057.986 01:04:34.87
660 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Water 08:04:40.29 1056.509 01:04:40.29
661 BE COPPENS Peter Tom 08:04:51.94 1053.346 01:04:51.94
662 CZ HNILICA Tomáš Tina 08:05:16.78 1046.666 01:05:16.78
663 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Dora 08:05:23.88 1044.772 01:05:23.88
664 CZ HANZEL Štefan Han 19 08:05:24.29 1044.663 01:05:24.29
665 CZ KULÍK Přemysl Pegas 08:05:33.02 1042.344 01:05:33.02
666 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. David 08:05:33.98 1042.090 01:05:33.98
667 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. Susan 08:05:44.03 1039.434 01:05:44.03
668 CZ FLY YOUNG STARS Bastien 08:06:28.54 1027.835 01:06:28.54
669 CZ KAREL Jan Fortschrit 514 08:06:30.72 1027.273 01:06:30.72
670 HU ISTVÁN Márkus Mars 08:06:35.36 1026.080 01:06:35.36
671 CZ GRUBER Simon John 08:06:38.85 1025.185 01:06:38.85
672 AT WEINBERGER Hannes WH 03 08:06:44.24 1023.805 01:06:44.24
673 PL WÓJCIK Piotr Bora 08:06:48.93 1022.607 01:06:48.93
674 CZ HLAVINKA Josef Gabriela 08:06:52.86 1021.606 01:06:52.86
675 AT TEAM ROTER BARON TRB 6 08:06:56.74 1020.619 01:06:56.74
676 DE GOETZ Guenter "B" Bruno 08:06:59.55 1019.905 01:06:59.55
677 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Lovka 08:07:03.99 1018.780 01:07:03.99
678 AT NÖRES Kurt Trixi 08:07:06.28 1018.200 01:07:06.28
679 CZ HONEŠ Jiří Miro 08:07:13.57 1016.360 01:07:13.57
680 CH ZG HELIOS B ZG 05 08:07:16.66 1015.582 01:07:16.66
681 CZ ŠKOVRAN Stanislav Alino 08:07:19.95 1014.755 01:07:19.95
682 CZ DVOŘÁK Zbyněk Franco 08:07:23.04 1013.980 01:07:23.04
683 AT WENZ Alfred Krista 08:07:28.88 1012.517 01:07:28.88
684 AT LEICHTFRIED Walter Red Lady 08:07:32.59 1011.590 01:07:32.59
685 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 378 08:07:35.25 1010.927 01:07:35.25
686 AT STOCKINGER Franz Tomschi 08:07:39.23 1009.935 01:07:39.23
687 CZ KLEMENSOVÁ Sára Buřina 08:07:45.77 1008.311 01:07:45.77
688 SK GOGORA Milan Gollum 08:07:57.96 1005.297 01:07:57.96
689 AT WENZ Alfred Jonny 08:08:05.80 1003.368 01:08:05.80
690 CZ JELÍNEK Václav Tomáš 08:08:10.57 1002.198 01:08:10.57
691 CZ VIKTORÍN Lukáš Tonka 08:08:44.63 993.922 01:08:44.63
692 CZ DAVID Petr Amor 08:08:48.59 992.969 01:08:48.59
693 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Secundus 08:10:57.13 962.987 01:10:57.13
694 SK HROZEN Peter Petra 08:11:00.01 962.336 01:11:00.01
695 PL SEDLACEK Josef Ice Loly 08:11:02.93 961.677 01:11:02.93
696 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 5 08:11:05.05 961.199 01:11:05.05
697 SK BRKAL Jan Ing. Mathias 08:11:16.59 958.605 01:11:16.59
698 PL KOZLENIA Boguslawa Bolo 08:11:34.15 954.685 01:11:34.15
699 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Nora 08:11:36.73 954.112 01:11:36.73
700 CZ LAŇKA Alfons Ing. Mirek 08:11:37.37 953.970 01:11:37.37
701 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Rani 08:11:40.42 953.293 01:11:40.42
702 AT GRATZER Marco "A" Roy 08:11:41.41 953.074 01:11:41.41
703 ES USO ASKARRA Basajaun 08:11:42.19 952.901 01:11:42.19
704 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Mini Heruv 67 08:11:42.63 952.803 01:11:42.63
705 AT LEICHTFRIED Walter Luc 2 08:11:43.66 952.575 01:11:43.66
706 AT JAKUPOVIC & NAHIC TEAM King 08:11:45.90 952.080 01:11:45.90
707 SK PJ PIGEONS PJ Matwist 08:11:46.92 951.854 01:11:46.92
708 CZ KROČIL Jaroslav Apoléna 08:11:47.27 951.777 01:11:47.27
709 CZ HANZEL Štefan Han 35 08:11:48.41 951.525 01:11:48.41
710 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 2282 08:11:48.79 951.441 01:11:48.79
711 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "A" Tecqua 06 08:11:49.33 951.322 01:11:49.33
712 SK KONŠ Milan Čert 08:11:49.89 951.198 01:11:49.89
713 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Petra 08:11:50.13 951.145 01:11:50.13
714 DE TEAM TEISTUNGEN Grofin 08:11:53.12 950.486 01:11:53.12
715 PL KOZLENIA Artur Pit 08:11:53.55 950.391 01:11:53.55
716 AT WIEFLER Alois Harry 08:11:53.68 950.363 01:11:53.68
717 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Don Karlos 08:11:54.18 950.252 01:11:54.18
718 DE HOOP Michael Haimo 08:11:54.82 950.111 01:11:54.82
719 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Scherlock 08:11:55.10 950.050 01:11:55.10
720 CZ BUREŠ Team Karmazín 08:11:55.29 950.008 01:11:55.29
721 DE A-TEAM VECHTMACINE-JOHANNA Finn 08:11:55.45 949.973 01:11:55.45
722 DE SCHWARM Claudia Gigolo 08:11:55.72 949.913 01:11:55.72
723 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Eminem 08:11:55.95 949.863 01:11:55.95
724 CZ KONEČNÝ Vlastimil Janka 08:11:56.59 949.722 01:11:56.59
725 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Poppy 08:11:57.44 949.535 01:11:57.44
726 SK VALÁPKA - POKOPEC Team Johny 08:11:58.22 949.363 01:11:58.22
727 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "B" Klaus 1 08:11:58.96 949.201 01:11:58.96
728 CZ KROČIL Jaroslav Boďa 08:11:59.88 948.999 01:11:59.88
729 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Amuro 08:12:00.22 948.924 01:12:00.22
730 DE TEAM TEISTUNGEN Temper 08:12:00.42 948.880 01:12:00.42
731 AT NÖRES Kurt Fino 08:12:00.86 948.783 01:12:00.86
732 SK KUJANIK Team KT 01 08:12:01.04 948.744 01:12:01.04
733 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Speedy 08:12:02.77 948.364 01:12:02.77
734 SK J & I MARTON TEAM Hrdza 08:12:03.28 948.252 01:12:03.28
735 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" My Tip 08:12:03.51 948.202 01:12:03.51
736 CH HÖSLI Walter Douglas 08:12:03.91 948.114 01:12:03.91
737 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Zlato 08:12:04.61 947.961 01:12:04.61
738 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 323 08:12:05.47 947.772 01:12:05.47
739 CZ HEILMEIER Josef Piškot 08:12:05.92 947.674 01:12:05.92
740 CZ REIN Jan "B" Dita 08:12:06.45 947.557 01:12:06.45
741 DE BRANDT Daniel ORL Rudi Völler 08:12:06.74 947.494 01:12:06.74
742 AT NAGELHOFER Robert Hahnenfuss 1059 08:12:06.85 947.470 01:12:06.85
743 SK BRKAL Jan Ing. Simona 08:12:07.11 947.413 01:12:07.11
744 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 10 08:12:07.98 947.222 01:12:07.98
745 AT STRAIF Walter Wundervoll 08:12:08.53 947.102 01:12:08.53
746 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 6 08:12:10.61 946.647 01:12:10.61
747 CZ IŠTVÁNEK & ŠIK Team Vichr 1 08:12:10.92 946.579 01:12:10.92
748 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Helena 08:12:11.31 946.494 01:12:11.31
749 CZ HNILICA Tomáš Dino 08:12:13.63 945.988 01:12:13.63
750 AT HÖLD Erich Kristin 08:12:14.19 945.865 01:12:14.19
751 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 02 08:12:14.49 945.800 01:12:14.49
752 ES USO ASKARRA Ekaitz 08:12:14.51 945.795 01:12:14.51
753 DE SKOPLJAK Denis Demie 08:12:14.81 945.730 01:12:14.81
754 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. Dana 08:12:15.30 945.623 01:12:15.30
755 DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Jacky 08:12:15.70 945.536 01:12:15.70
756 CZ EM-EKO.CZ Kareta 08:12:15.86 945.501 01:12:15.86
757 CZ SKOKAN Pavel Black Jack 08:12:16.27 945.412 01:12:16.27
758 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-399 08:12:17.38 945.170 01:12:17.38
759 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 384 08:12:18.13 945.006 01:12:18.13
760 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 2 08:12:18.26 944.978 01:12:18.26
761 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Jndy 08:12:18.38 944.952 01:12:18.38
762 SK LAŠ Vladimír Las 3 08:12:18.47 944.932 01:12:18.47
763 AT LEICHTFRIED Karin Black 08:12:18.73 944.876 01:12:18.73
764 CZ EM-EKO.CZ Kacossa 08:12:18.97 944.823 01:12:18.97
765 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3163 08:12:19.50 944.708 01:12:19.50
766 CZ KONOPÍK Jiří Sigi 08:12:20.35 944.523 01:12:20.35
767 AT STEINER Alfred Avantin 2 08:12:20.91 944.401 01:12:20.91
768 CZ EM-EKO.CZ Mańa 08:12:20.94 944.395 01:12:20.94
769 DE SKOPLJAK Denis Decathlon 08:12:21.53 944.266 01:12:21.53
770 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 326 08:12:22.17 944.127 01:12:22.17
771 CZ VACEK Josef Generál 08:12:22.23 944.114 01:12:22.23
772 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-391 08:12:22.28 944.103 01:12:22.28
773 CZ VÍTEK Jan Viky 08:12:22.54 944.047 01:12:22.54
774 DE SPITZBERG Team Uwe 4 08:12:22.67 944.018 01:12:22.67
775 DE SCHOEN Friedrich Fritz 5 08:12:22.91 943.966 01:12:22.91
776 DE WICHERT KARL-HEINZ Kratochvilova 08:12:23.01 943.944 01:12:23.01
777 SK VALÁPKA - POKOPEC Team Domča 08:12:23.93 943.744 01:12:23.93
778 CZ HLAVINKA Josef Ivanka 08:12:23.96 943.738 01:12:23.96
779 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Ran 08:12:24.14 943.699 01:12:24.14
780 SK PJ PIGEONS PJ Gerri 08:12:24.29 943.666 01:12:24.29
781 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Alex 08:12:24.41 943.640 01:12:24.41
782 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 4164 08:12:24.67 943.584 01:12:24.67
783 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 2172 08:12:24.87 943.540 01:12:24.87
784 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Radek 08:12:26.46 943.195 01:12:26.46
785 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Golden Vojta 08:12:26.87 943.106 01:12:26.87
786 AT STRAIF Walter Wurlitzer 08:12:27.11 943.054 01:12:27.11
787 AT JAKUPOVIC & NAHIC TEAM Boss 08:12:28.40 942.774 01:12:28.40
788 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Last Chance II. 08:12:28.97 942.651 01:12:28.97
789 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Zdeněk 08:12:29.10 942.623 01:12:29.10
790 CH TEAM ANDERHUB Avia 08:12:29.58 942.519 01:12:29.58
791 DE MESTRE SILVA Mia 08:12:31.07 942.196 01:12:31.07
792 CZ ŽLIČAŘ Roman Quatro 62 08:12:31.60 942.081 01:12:31.60
793 SK COMOREK Pavel Fenomen 08:12:32.88 941.804 01:12:32.88
794 CZ GRUBER Simon The Queen 08:12:34.40 941.475 01:12:34.40
795 AT KOSEL / EHMANN Team Anja 08:12:34.50 941.454 01:12:34.50
796 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 9 08:12:35.11 941.322 01:12:35.11
797 CZ REIN Jan "A" Viki 08:12:35.98 941.134 01:12:35.98
798 DE SG STEFFL SGS 06 08:12:36.13 941.101 01:12:36.13
799 AT WEINBERGER Hannes WH 59 08:12:39.15 940.449 01:12:39.15
800 CZ SVOBODA Jiří "A" Jana 08:12:40.09 940.247 01:12:40.09
801 AT WENZ Alfred Maria 08:12:40.57 940.143 01:12:40.57
802 AT GRATZER Marco "A" Dionysos 08:12:40.87 940.078 01:12:40.87
803 CH TEAM ANDERHUB Aero 08:12:41.32 939.981 01:12:41.32
804 DE SCHWARM Claudia Totilas 08:12:41.50 939.943 01:12:41.50
805 CZ DUDA Přemysl Hary 08:12:41.98 939.839 01:12:41.98
806 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "B" Alabama 08:12:42.13 939.807 01:12:42.13
807 AT WIEFLER Alois Helmut 08:12:42.54 939.719 01:12:42.54
808 CZ SVOBODA Jiří "B" Romana 1 08:12:42.93 939.635 01:12:42.93
809 CZ IŠTVÁNEK & ŠIK Team Oskar 08:12:43.87 939.432 01:12:43.87
810 CH BONSEMEIER & PEIXOTO Team BP 03 08:12:44.54 939.288 01:12:44.54
811 SK PJ PIGEONS PJ Berry 08:12:45.26 939.133 01:12:45.26
812 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Trengfa 08:12:46.57 938.851 01:12:46.57
813 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Nonus 08:12:47.14 938.729 01:12:47.14
814 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Elsa 08:12:47.79 938.589 01:12:47.79
815 CZ SVOBODA Jiří "A" Zuzka 08:12:48.31 938.477 01:12:48.31
816 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Miko 08:12:49.01 938.327 01:12:49.01
817 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. Michaela 08:12:50.88 937.926 01:12:50.88
818 DE ZSCHOMMLER Jens Akron 08:12:51.31 937.833 01:12:51.31
819 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 11 08:12:51.44 937.805 01:12:51.44
820 AT STEINER Alfred Avantin 1 08:12:51.70 937.750 01:12:51.70
821 PL LACH Adrian * Tadzik 08:12:52.16 937.651 01:12:52.16
822 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Ester 08:12:52.75 937.524 01:12:52.75
823 PL SEDLACEK Josef Kalywar 08:12:53.92 937.274 01:12:53.92
824 CZ MADE IN VYSEKAL JÄGERNDORF - SILESIA TEAM Peťula 08:12:55.41 936.954 01:12:55.41
825 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Just Do It II. 08:12:58.76 936.238 01:12:58.76
826 CZ KUDELA Jaromír Ing. Petra 08:13:02.83 935.368 01:13:02.83
827 SK BCHB Team Fifteen 08:13:03.15 935.300 01:13:03.15
828 DE MESTRE SILVA Henrique 08:13:07.56 934.360 01:13:07.56
829 DE TEAM TEISTUNGEN Groovy 08:13:10.81 933.668 01:13:10.81
830 PL KWASNICKI Tomasz Bolek 08:13:13.07 933.188 01:13:13.07
831 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Stone 08:13:14.88 932.804 01:13:14.88
832 CZ KONOPÍK Jiří Lucie 08:13:15.25 932.725 01:13:15.25
833 CZ KONEČNÝ Vlastimil Hibernál 08:13:15.67 932.636 01:13:15.67
834 SK ĎURANA Miroslav Obstinate 08:13:16.65 932.428 01:13:16.65
835 CZ LAŇKA Alfons Ing. Maruš 08:13:19.44 931.837 01:13:19.44
836 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 11 08:13:20.42 931.629 01:13:20.42
837 PL KOZLENIA Artur Xena 08:13:20.59 931.593 01:13:20.59
838 NL POELMAN Combinatie PC 02 08:13:21.02 931.502 01:13:21.02
839 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Kolínek Team 01 08:13:21.59 931.382 01:13:21.59
840 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Wisconsin 08:13:21.70 931.358 01:13:21.70
841 DE MESTRE SILVA Tiago 08:13:22.36 931.219 01:13:22.36
842 AT HOFMANN Leopold HL 7 08:13:24.71 930.722 01:13:24.71
843 SK MOKOŠ + VÁROŠ Monglow 08:13:25.21 930.616 01:13:25.21
844 SK TATRY-DERBY DT 1 08:13:26.11 930.426 01:13:26.11
845 AT GRATZER Marco "A" Augustus 08:13:27.17 930.202 01:13:27.17
846 DE WICHERT KARL-HEINZ Navratilova 08:13:27.73 930.084 01:13:27.73
847 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Decimus 08:13:28.39 929.945 01:13:28.39
848 CZ VACEK Josef Vojda 08:13:33.93 928.778 01:13:33.93
849 CH HÖSLI Walter Hornet 08:13:35.70 928.405 01:13:35.70
850 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Anet 08:13:37.10 928.111 01:13:37.10
851 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" No Time 08:13:38.11 927.899 01:13:38.11
852 DE WICHERT KARL-HEINZ Vitkova 08:13:38.29 927.861 01:13:38.29
853 DE SCHOEN Friedrich Fritz 6 08:13:38.61 927.794 01:13:38.61
854 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Gaby II. 08:13:38.90 927.733 01:13:38.90
855 PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Sisi 08:13:39.18 927.674 01:13:39.18
856 CZ ŠKOVRAN Stanislav Athos 08:13:39.53 927.601 01:13:39.53
857 DE FAMILIE MEIER Tina She 08:13:40.69 927.357 01:13:40.69
858 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Karen 08:13:41.26 927.238 01:13:41.26
859 AT WIEFLER Alois Gypsy One 08:13:44.10 926.643 01:13:44.10
860 CZ SVOBODA Jiří "B" Lenka 1 08:13:51.71 925.052 01:13:51.71
861 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 064 08:13:52.09 924.972 01:13:52.09
862 CZ VIKTORÍN Lukáš Zdenka 08:13:54.46 924.478 01:13:54.46
863 DE BEHLKE Andreas AB 04 08:13:54.64 924.440 01:13:54.64
864 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Edeltraud 08:13:55.18 924.328 01:13:55.18
865 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-2072 08:13:55.58 924.244 01:13:55.58
866 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Erth Summit 08:13:55.80 924.199 01:13:55.80
867 PL KOZLENIA Boguslawa Mulan 08:13:56.14 924.128 01:13:56.14
868 DE LECKE Theo & Markus TM 01 08:13:59.11 923.509 01:13:59.11
869 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 8 08:14:00.81 923.156 01:14:00.81
870 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Quintus 08:14:01.90 922.929 01:14:01.90
871 PL SEDLACEK Josef Badalona 08:14:06.45 921.985 01:14:06.45
872 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 5 08:14:07.68 921.730 01:14:07.68
873 SK BCHB Team Correct Number 08:14:08.71 921.517 01:14:08.71
874 CZ VIKTORÍN Lukáš Luky 08:14:11.57 920.925 01:14:11.57
875 CZ KULÍK Přemysl Blesk 08:14:12.77 920.676 01:14:12.77
876 CZ DAVID Petr Jugo 08:14:16.22 919.964 01:14:16.22
877 DE FRANZISKA "B" Franziska 14 08:14:17.22 919.757 01:14:17.22
878 CZ REIN Jan "B" Paul 08:14:17.40 919.720 01:14:17.40
879 HU SZALMA - BACSKAI Team Sateen 08:14:17.66 919.666 01:14:17.66
880 DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Sam 08:14:17.81 919.635 01:14:17.81
881 CZ KONEČNÝ Vlastimil Vitra 08:14:18.61 919.470 01:14:18.61
882 AT KUTLESA Slavko SLK 48 08:14:18.68 919.456 01:14:18.68
883 CZ DVOŘÁK Zbyněk Francesco 08:14:19.01 919.388 01:14:19.01
884 DE SEEBACH SIEDLER Team MB 04 08:14:20.60 919.060 01:14:20.60
885 PL MICHALAK Bogdan Kowal 34 08:14:22.57 918.654 01:14:22.57
886 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2313 08:14:24.34 918.290 01:14:24.34
887 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Kopy 08:14:25.31 918.091 01:14:25.31
888 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 3 08:14:25.37 918.078 01:14:25.37
889 DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Bente 08:14:25.75 918.000 01:14:25.75
890 PL MATUSIAK & STEPOROWSKI Team M&S 5 08:14:25.86 917.978 01:14:25.86
891 CZ ŠABATA Jan J.Š. 03 08:14:26.20 917.908 01:14:26.20
892 PL KOZLENIA Artur Klara 08:14:26.67 917.811 01:14:26.67
893 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Džegr 08:14:27.04 917.735 01:14:27.04
894 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Nanami 08:14:27.40 917.661 01:14:27.40
895 CZ ROMANČÍK Jaromír Depař 08:14:27.53 917.635 01:14:27.53
896 AT HALATSCHEK Dietmar Siegi 08:14:27.89 917.561 01:14:27.89
897 PL SEDLACEK Josef Euchides 08:14:29.54 917.222 01:14:29.54
898 SK DZURÍK Marián Tobi 13 08:14:30.04 917.119 01:14:30.04
899 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 3314 08:14:30.27 917.072 01:14:30.27
900 AT KOSEL / EHMANN Team Fynn 08:14:30.34 917.058 01:14:30.34
901 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-400 08:14:30.54 917.017 01:14:30.54
902 DE SCHWARM Claudia Champ 08:14:30.68 916.988 01:14:30.68
903 CZ KLEMENSOVÁ Sára Flákota 08:14:30.90 916.943 01:14:30.90
904 AT KUTLESA Slavko SLK 58 08:14:31.38 916.844 01:14:31.38
905 PL DABROWSKI Pawel * Dalia 08:14:32.22 916.672 01:14:32.22
906 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 2793 08:14:32.33 916.650 01:14:32.33
907 CZ ATH Květná Abonent 11 08:14:32.77 916.560 01:14:32.77
908 CZ HNILICA Tomáš Laura 08:14:33.13 916.486 01:14:33.13
909 CZ MACHALA František Lady 08:14:34.05 916.297 01:14:34.05
910 CZ MACHALA František Dolly 08:14:34.50 916.205 01:14:34.50
911 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Buba 08:14:34.91 916.121 01:14:34.91
912 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 9 08:14:35.46 916.009 01:14:35.46
913 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Saturn 08:14:35.71 915.957 01:14:35.71
914 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Kim 08:14:36.05 915.888 01:14:36.05
915 NO HELGESEN Bjorn Ove Lady Atomic 08:14:36.56 915.784 01:14:36.56
916 DE GOETZ Guenter "A" Bjarne 08:14:36.81 915.732 01:14:36.81
917 DE GEBHARDT Reinhard Reds 08:14:37.01 915.691 01:14:37.01
918 CZ PŘÍVARA Vladimír Besty 08:14:38.41 915.405 01:14:38.41
919 BE COPPENS Peter Monita 08:14:39.77 915.127 01:14:39.77
920 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarda 08:14:40.98 914.880 01:14:40.98
921 DE GOETZ Guenter "B" Bart 08:14:41.24 914.827 01:14:41.24
922 SK ČÁNI Ĺudovít Ludwig 08:14:41.42 914.790 01:14:41.42
923 DE WICHERT KARL-HEINZ Zelezny 08:14:41.91 914.690 01:14:41.91
924 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 05 08:14:42.47 914.576 01:14:42.47
925 SK PJ PIGEONS PJ Danny 08:14:44.49 914.164 01:14:44.49
926 SK FLIMEL Miroslav Flipper 08:14:44.65 914.132 01:14:44.65
927 DE SCHWARM Claudia Weihegold 08:14:45.18 914.024 01:14:45.18
928 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "B" Minnesota 08:14:45.96 913.865 01:14:45.96
929 CZ HAŠŠO Slavomír Benda 08:14:46.25 913.806 01:14:46.25
930 DE HOCHSCHERFF Udo Navü 08:14:46.85 913.683 01:14:46.85
931 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Natsumi 08:14:47.31 913.590 01:14:47.31
932 AT WEINBERGER Hannes WH 06 08:14:47.45 913.561 01:14:47.45
933 BE COPPENS Peter Julia 08:14:47.76 913.498 01:14:47.76
934 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek T 1 08:14:49.38 913.168 01:14:49.38
935 CZ GRUBER Lubomír Zdeňka 08:14:49.75 913.093 01:14:49.75
936 DE SKOPLJAK Denis Deedle 08:14:50.01 913.040 01:14:50.01
937 CZ MAJKA + JAN TEAM Lucka 08:14:50.49 912.943 01:14:50.49
938 CZ STRNAD Jaroslav Camille 08:14:50.97 912.845 01:14:50.97
939 PL MATUSIAK & STEPOROWSKI Team M&S 4 08:14:52.10 912.615 01:14:52.10
940 PL BRASZKO Adam i Helena Gucio 08:14:52.60 912.514 01:14:52.60
941 CZ SVOBODA Jiří "B" Jana 1 08:14:52.92 912.449 01:14:52.92
942 CZ SKOKAN Pavel Black Pearl 08:14:53.28 912.376 01:14:53.28
943 PT PEDRO PORTO Project X Polo 08:14:53.50 912.331 01:14:53.50
944 AT NÖRES Kurt Noma 08:14:53.92 912.246 01:14:53.92
945 DE TEAM LINDENHOF SB 06 08:14:54.20 912.189 01:14:54.20
946 DE GOETZ Guenter "B" Beppo 08:14:54.52 912.124 01:14:54.52
947 AT GRATZER Marco "A" New Speedy 08:14:55.19 911.988 01:14:55.19
948 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek T 5 08:14:58.04 911.410 01:14:58.04
949 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek S 1 08:14:58.77 911.262 01:14:58.77
950 DE FRANZISKA "B" Franziska 13 08:14:59.21 911.173 01:14:59.21
951 AT RÖTZER Franz Top 4 08:14:59.59 911.096 01:14:59.59
952 CZ ČERVEŇÁK Radek Saturnin 08:15:02.78 910.451 01:15:02.78
953 CZ DVOŘÁK Zbyněk Joan 08:15:03.23 910.360 01:15:03.23
954 DE WINGS 2 WIN WW 06 08:15:04.01 910.202 01:15:04.01
955 PL MICHALAK Bogdan Mila 31 08:15:05.29 909.944 01:15:05.29
956 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Mickey 08:15:05.71 909.859 01:15:05.71
957 AT WENZ Alfred Freddy 08:15:06.39 909.722 01:15:06.39
958 CZ REIN Jan "A" Luky 08:15:07.05 909.588 01:15:07.05
959 AT NÖRES Kurt Nofi 08:15:07.46 909.506 01:15:07.46
960 CZ SVOBODA Jiří "A" Romana 08:15:07.96 909.405 01:15:07.96
961 CZ RACING WITH TARASTARS Včelička 08:15:08.71 909.253 01:15:08.71
962 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Ai 08:15:10.33 908.927 01:15:10.33
963 CZ SKOKAN Pavel Desert Rose 08:15:14.18 908.152 01:15:14.18
964 CZ VACEK Josef Magdalenka 08:15:14.57 908.073 01:15:14.57
965 CZ KLEMENS Karel 5K 08:15:18.40 907.303 01:15:18.40
966 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Eura 08:15:18.66 907.251 01:15:18.66
967 CZ LAŇKA Alfons Ing. Laura 08:15:23.21 906.339 01:15:23.21
968 CZ KULÍK Přemysl Lada 08:15:24.36 906.108 01:15:24.36
969 DE BEHLKE Andreas AB 03 08:15:25.35 905.910 01:15:25.35
970 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Moon Mome 08:15:26.11 905.758 01:15:26.11
971 AT LEICHTFRIED Karin Felicitas 08:15:28.93 905.194 01:15:28.93
972 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Donald 08:15:29.07 905.166 01:15:29.07
973 SK COMOREK Pavel Yvonne 08:15:29.70 905.040 01:15:29.70
974 DE LECKE Theo & Markus TM 05 08:15:30.57 904.866 01:15:30.57
975 AT MARCHAT Franz Route Sixty Six 08:15:31.08 904.764 01:15:31.08
976 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Redy 08:15:31.97 904.587 01:15:31.97
977 CZ GORCA TEAM Lejdy 08:15:36.04 903.775 01:15:36.04
978 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Maori Venture V. 08:15:36.42 903.699 01:15:36.42
979 AT BUTYKA Ferenc Ferenc 17 08:15:36.90 903.604 01:15:36.90
980 CZ KLEMENSOVÁ Sára Coco 08:15:38.40 903.305 01:15:38.40
981 CZ VACEK Josef Maruška 08:15:40.22 902.943 01:15:40.22
982 SK MTS ŽILINA Laš + Ondro MTS 05 08:15:41.91 902.607 01:15:41.91
983 CZ CH.ST. JOPPI + SVĚTLÍK Jiří Kopp Bělouš 2 08:15:42.94 902.402 01:15:42.94
984 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 6 08:15:45.18 901.958 01:15:45.18
985 AT RÖTZER Franz Top 7 08:15:46.75 901.646 01:15:46.75
986 CZ HANZEL Štefan Han 34 08:15:48.21 901.357 01:15:48.21
987 CZ MAČALA Zdeněk Blesk 08:15:48.61 901.278 01:15:48.61
988 CZ MADE IN VYSEKAL JÄGERNDORF - SILESIA TEAM Hujer 08:15:48.70 901.260 01:15:48.70
989 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Nabuco 08:15:50.99 900.806 01:15:50.99
990 SK HROZEN Peter Jana 08:15:51.47 900.711 01:15:51.47
991 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Fire 08:15:51.87 900.632 01:15:51.87
992 CZ RACING WITH TARASTARS Kirtap 08:15:53.86 900.238 01:15:53.86
993 AT HALATSCHEK Dietmar As 654 08:15:54.35 900.142 01:15:54.35
994 NL PLOEG Bert Daan 08:15:55.02 900.009 01:15:55.02
995 SK LAŠ Vladimír Las 1 08:15:58.36 899.350 01:15:58.36
996 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 387 08:15:58.67 899.289 01:15:58.67
997 DE WICHERT KARL-HEINZ Sebrle 08:15:59.29 899.166 01:15:59.29
998 CZ BECHYNĚ Radek Kras 08:15:59.65 899.095 01:15:59.65
999 DE GOETZ Guenter "A" Biggy 08:16:00.05 899.016 01:16:00.05
1000 AT WENZ Alfred Viki 08:16:02.74 898.486 01:16:02.74
1001 DE FRANZISKA "A" Franziska 6 08:16:04.39 898.162 01:16:04.39
1002 CZ HLAVINKA Josef Raul 08:16:09.65 897.128 01:16:09.65
1003 NO HELGESEN Bjorn Ove Drevsjo Jr 08:16:10.48 896.965 01:16:10.48
1004 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 11 08:16:11.79 896.708 01:16:11.79
1005 CZ MADE IN VYSEKAL JÄGERNDORF - SILESIA TEAM Kuba 08:16:12.47 896.574 01:16:12.47
1006 NO HELGESEN Bjorn Ove Mira 290 08:16:14.90 896.098 01:16:14.90
1007 SK MAJDÁK Michal Citrin 08:16:15.11 896.057 01:16:15.11
1008 DE HIENZSCH Frank FH 3 08:16:17.34 895.621 01:16:17.34
1009 CZ KUDELA Jaromír Ing. Václav 08:16:17.71 895.548 01:16:17.71
1010 CZ REIN Jan "A" Kali 08:16:20.08 895.085 01:16:20.08
1011 SK PRÍVARA Pavol Kinčen-Luci 08:16:21.99 894.712 01:16:21.99
1012 AT HOFMANN Leopold HL 9 08:16:30.45 893.063 01:16:30.45
1013 SK BINDAS Štefan JUN. SBJ 02 08:16:31.32 892.894 01:16:31.32
1014 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 054 08:16:35.89 892.006 01:16:35.89
1015 CZ VLČEK Jiří Caroll 08:16:37.69 891.656 01:16:37.69
1016 HU GÁBOR Takács TG 583 08:16:38.15 891.567 01:16:38.15
1017 HU GÁBOR Takács TG 596 08:16:40.33 891.145 01:16:40.33
1018 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 12 08:16:50.06 889.264 01:16:50.06
1019 SK DZURÍK Marián Tobi 8 08:16:50.85 889.112 01:16:50.85
1020 SK BCHB Team Fighter 08:16:53.02 888.693 01:16:53.02
1021 CZ BECHYNĚ Radek Dark Punch 08:16:56.04 888.112 01:16:56.04
1022 CZ EM-EKO.CZ Hrusa 08:17:05.23 886.347 01:17:05.23
1023 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "B" Virginia 08:17:07.10 885.989 01:17:07.10
1024 AT ECKHARDT Markus Ecki´s 10 08:17:12.73 884.912 01:17:12.73
1025 AT HALATSCHEK Dietmar Scharlie 08:17:13.75 884.718 01:17:13.75
1026 AT NÖRES Kurt Titan 08:17:14.31 884.611 01:17:14.31
1027 PL PACEK Wojciech WP 2 08:17:16.23 884.244 01:17:16.23
1028 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 10 08:17:16.55 884.183 01:17:16.55
1029 CZ POSPÍŠIL Petr Mako 08:17:17.02 884.094 01:17:17.02
1030 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp WB 05 08:17:23.73 882.816 01:17:23.73
1031 AT TEAM MÜLVIERTEL Lindtner Kareleno 08:17:26.10 882.366 01:17:26.10
1032 CZ CH.ST. JOPPI + SVĚTLÍK Jiří Kopp Jurášek 1 08:17:31.69 881.306 01:17:31.69
1033 CZ KUDELA Jaromír Ing. Anna 08:17:34.71 880.734 01:17:34.71
1034 DE GOETZ Guenter "A" Bailey 08:17:35.44 880.596 01:17:35.44
1035 CH SCHNEEBERGER Roman Snowball 08:17:42.40 879.281 01:17:42.40
1036 CZ MAKANAKI Team Taki 08:17:43.06 879.157 01:17:43.06
1037 DE BEHLKE Andreas AB 06 08:17:44.16 878.949 01:17:44.16
1038 CH WIRZ Team Alaphillippe 08:17:50.01 877.848 01:17:50.01
1039 CZ REIN Jan "A" Sally 08:17:50.52 877.752 01:17:50.52
1040 CZ BECHYNĚ Radek Blauw Bange 08:17:50.96 877.670 01:17:50.96
1041 CZ SVOBODA Jiří "B" Zuzka 1 08:18:03.19 875.378 01:18:03.19
1042 PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Gabi 08:18:07.56 874.562 01:18:07.56
1043 HU SZALMA - BACSKAI Team Santos 08:18:11.07 873.907 01:18:11.07
1044 CH SCHNEEBERGER Roman Snowgun 08:18:19.57 872.327 01:18:19.57
1045 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 03 08:18:28.24 870.720 01:18:28.24
1046 PL SZYMCZYK Wiktor Ania 08:19:04.41 864.082 01:19:04.41
1047 CZ GRIPENI Čáslav Semil 08:19:08.38 863.360 01:19:08.38
1048 DE FRANZISKA "B" Franziska 12 08:19:09.23 863.205 01:19:09.23
1049 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Kolínek Team 04 08:19:22.26 860.843 01:19:22.26
1050 CZ SKOKAN Pavel Black Panther 08:19:27.08 859.973 01:19:27.08
1051 PL SZYMCZYK Wiktor Wiktor 08:20:19.32 850.651 01:20:19.32
1052 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Sophia 08:20:22.99 850.004 01:20:22.99
1053 CZ ELITE GO FAMILY LOFT Chivas Go 08:20:24.20 849.791 01:20:24.20
1054 CZ STRAPINA Jiří Tomi 08:20:26.89 849.317 01:20:26.89
1055 SK DZURÍK Marián Tobi 28 08:20:34.65 847.954 01:20:34.65
1056 CZ VACEK Josef Barunka 08:21:04.96 842.671 01:21:04.96
1057 CZ LAŇKA Alfons Ing. David 08:21:12.02 841.450 01:21:12.02
1058 SK MTS ŽILINA Laš + Ondro MTS 03 08:21:53.85 834.287 01:21:53.85
1059 CZ PŘÍVARA Vladimír Ozzi 08:21:58.28 833.535 01:21:58.28
1060 AT GASSER Reinhard Garnet 08:21:58.51 833.496 01:21:58.51
1061 DE GEBHARDT Reinhard Request 08:22:56.15 823.842 01:22:56.15
1062 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Kim 08:23:36.83 817.161 01:23:36.83
1063 SK LABON Matúš & Jakub MJ 02 08:24:53.51 804.860 01:24:53.51
1064 CZ DVOŘÁK Zbyněk Fabio 08:25:02.73 803.405 01:25:02.73
1065 CZ GRIPENI Čáslav Speedy 08:31:42.81 744.994 01:31:42.81
1066 DE TEAM LINDENHOF SB 05 08:31:43.39 744.915 01:31:43.39
1067 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Anny 08:31:46.03 744.558 01:31:46.03
1068 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Many 08:31:47.30 744.387 01:31:47.30
1069 DE SG STEFFL SGS 01 08:31:47.94 744.300 01:31:47.94
1070 CZ KULÍK Přemysl Lord 08:32:11.74 741.098 01:32:11.74
1071 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Bizon 08:32:15.90 740.541 01:32:15.90
1072 DE SG STEFFL SGS 07 08:32:22.89 739.607 01:32:22.89
1073 CZ GRUBER Simon Aramis 08:32:29.66 738.705 01:32:29.66
1074 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Austria 08:33:04.75 734.063 01:33:04.75
1075 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Nack 08:33:28.76 730.921 01:33:28.76
1076 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 04 08:34:26.65 723.454 01:34:26.65
1077 DE A-TEAM VECHTMACINE-JOHANNA Rio 08:34:50.20 720.460 01:34:50.20
1078 DE WICHERT KARL-HEINZ Zatopek 08:34:52.78 720.133 01:34:52.78
1079 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 3124 08:34:55.97 719.730 01:34:55.97
1080 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Forest 08:34:57.55 719.530 01:34:57.55
1081 PL MATUSIAK & STEPOROWSKI Team M&S 3 08:34:59.15 719.328 01:34:59.15
1082 DE BEHLKE Andreas AB 02 08:38:28.36 693.858 01:38:28.36
1083 CZ ATH Květná Abonent 14 08:42:17.59 667.943 01:42:17.59
1084 SK BINDAS Štefan JUN. SBJ 03 08:49:12.35 625.663 01:49:12.35
1085 DE GOETZ Guenter "A" Benno 08:49:20.67 624.869 01:49:20.67
1086 CZ ROMANČÍK Jaromír Jarda 08:52:37.81 606.640 01:52:37.81
1087 CH TEAM FROHMATTA Lambrigger Josef Dracula 08:53:16.20 603.214 01:53:16.20
1088 DE SCHWARM Claudia Nip Tuck 08:53:38.82 601.213 01:53:38.82
1089 DE TEAM SASSE WELZEL Abuc.-Bobi 1 08:54:51.13 594.904 01:54:51.13
1090 CZ FLY YOUNG STARS Elza 08:58:36.42 576.071 01:58:36.42
1091 DE ZG HELIOS A Zeplin 09:01:15.46 563.478 02:01:15.46
1092 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Primus 09:04:02.78 550.810 02:04:02.78
1093 AT GRATZER Werner Beinhart 09:04:26.75 549.042 02:04:26.75
1094 CZ MACHALA František Tomas 09:08:32.09 531.576 02:08:32.09
1095 CZ SVOBODA Jiří "A" Ela 09:09:00.07 529.654 02:09:00.07
1096 CZ KONOPÍK Jiří Jolly 09:13:35.63 511.446 02:13:35.63
1097 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 3 09:15:31.37 504.166 02:15:31.37
1098 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 2024 09:15:45.29 503.304 02:15:45.29
1099 SK TATRY-DERBY DT 3 09:15:49.10 503.069 02:15:49.10
1100 SK TEAM LUTERAN + HRICIK + BAŠISTA White Dream 09:16:00.02 502.396 02:16:00.02
1101 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Pětka 09:24:26.60 473.030 02:24:26.60
1102 DE GOETZ Guenter "A" Bella* 09:26:44.78 465.606 02:26:44.78
1103 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Jo 09:28:27.37 460.244 02:28:27.37
1104 SK TATRY-DERBY DT 4 09:28:52.16 458.966 02:28:52.16
1105 SK DZURÍK Marián Tobi 15 09:34:04.26 443.471 02:34:04.26
1106 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Aqua 09:37:40.29 433.344 02:37:40.29
1107 PL MICHALAK Bogdan Beny 32 09:41:51.77 422.123 02:41:51.77
1108 CZ KUDELA Jaromír Ing. Kája 09:42:48.61 419.667 02:42:48.61
1109 CZ VOZÁK Miroslav Cart 09:43:47.80 417.139 02:43:47.80
1110 CZ BUREŠ Team Agni 09:46:20.60 410.753 02:46:20.60
1111 AT JAKUPOVIC & NAHIC TEAM Flash 09:46:47.49 409.649 02:46:47.49
1112 CH WIRZ Team Yates 09:51:36.93 398.134 02:51:36.93
1113 SK COMOREK Pavel Raoul 09:59:21.03 380.964 02:59:21.03
1114 AT NAGELHOFER Robert Veilchen 1052 10:09:07.54 361.273 03:09:07.54
1115 AT TEAM ROTER BARON TRB 8 10:35:58.06 316.371 03:35:58.06
1116 AT LEICHTFRIED Karin Jo 10:51:07.81 295.617 03:51:07.81
1117 DE TEAM GERMANY Toni Deigner Topic 11:02:58.61 281.204 04:02:58.61
1118 HU SZALMA - BACSKAI Team Sanibel 11:06:28.74 277.208 04:06:28.74
1119 AT WENZ Alfred Renate 11:07:16.22 276.321 04:07:16.22
1120 AT KOSEL / EHMANN Team Melli 11:24:16.74 258.537 04:24:16.74
1121 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 12 11:24:19.78 258.488 04:24:19.78
1122 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Ares Power 11:46:51.82 238.183 04:46:51.82
1123 DE GOETZ Guenter "A" Bacca 12:13:33.14 217.909 05:13:33.14
1124 DE HOFLAND - VAN OOSTEN Team Lida 12:24:10.79 210.766 05:24:10.79
1125 AT TEAM MÜLVIERTEL Lindtner Indigo Figther 12:32:22.30 205.571 05:32:22.30
1126 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 02 12:58:36.40 190.532 05:58:36.40
1127 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Thalia 10:27:10.81 41.481 27:27:10.81
1128 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Iro 10:43:52.94 41.064 27:43:52.94
1129 CH TEAM FROHMATTA Lambrigger Josef Apollo 10:44:02.75 41.060 27:44:02.75
1130 CZ VLČEK Jiří Don 11:28:31.79 39.991 28:28:31.79
1131 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 02 18:30:20.64 32.073 35:30:20.64
1132 SK LABON Matúš & Jakub MJ 01 18:53:57.49 10.554 107:53:57.49
1133 CR CULIC Denis Dubrovnik Sunset 16:05:00.32 7.439 153:05:00.32
1134 DE SPITZBERG Team Uwe 5 14:46:17.00 4.190 271:46:17.00
1135 SK LAŠ Vladimír Las 5 08:38:37.46 2.953 385:38:37.46

Zobrazit / skrýt podrobnosti k doletu

Nedolétlí holubi

Tabulka obsahuje seznam holubů, kteří byli na tento závod nasazeni, ale zatím nedoletěli.

  Jméno chovatele Jméno holuba
DE A-TEAM VECHTMACINE-JOHANNA Kim
PL DABROWSKI Pawel * Kora
SK LAŠ Vladimír Las 6
DE SPRANG Matthias MS 08
CH ZG HELIOS B ZG 02
CH ZG HELIOS B ZG 03

DOLET_PPC_LC

Dolet mimo závod

Tabulka obsahuje seznam holubů, kteří se během čekání na tento dolet vrátili z přechozích závodů - tzn. nebyli na tento závod nasazeni.

  Jméno chovatele Jméno holuba Čas doletu
CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 03 10:45:18
AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Sextus 18:33:28
AT ECKHARDT Markus Ecki´s Giant 13:55:28
DE GOETZ Guenter "A" Bodo 07:57:57
DE HÖRNIG Rainer Rocksy 12:20:57
SK HROZEN Peter Aneta 10:03:49
PL KWASNICKI Tomasz Filip 10:13:00
DE TEAM GERMANY - W A Waldow + Silvia Thiel WS 3 10:45:08
PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Hajni 12:02:24

DOLET_PPC_LC

 

Přihlásit se



Partneři