Doletová listina

Místo vypuštění Nížkovice II.
Vzdálenost 73.649 km
Datum a čas startu 12.08.2019 06:45:00
Počasí v místě startu Jasno, klidno, 19°C.
Počasí v cíli Jasno, klidno, 22°C, dusno.
Počet nasazených holubů 1471
Počet chovatelů 299

         
    LC Jméno chovatele Jméno holuba Čas doletu Rychlost Doba letu
1 CZ ČULEN Jaroslav Pišta 07:40:08.28 1335.721 00:55:08.28
2 SK RADO & DRAGO Team Ivory 07:40:11.78 1334.310 00:55:11.78
3 PL SEDLÁČEK & MISIAK TEAM Josef + Irek Eria 07:40:14.12 1333.368 00:55:14.12
4 DE KARL-HEINZ & TIMO WAGNER Wacht 07:40:26.21 1328.521 00:55:26.21
5 NL CORVO Lisa* 07:40:27.54 1327.990 00:55:27.54
6 AT WENZ Alfred Conny 07:40:28.89 1327.451 00:55:28.89
7 CZ YOUNG STARS Anabell 07:40:30.13 1326.957 00:55:30.13
8 AT EDER Gerhard Jacky 07:40:30.91 1326.646 00:55:30.91
9 CZ ŠABATA Jan J.Š. 10 07:40:31.10 1326.571 00:55:31.10
10 DE LÜDTKE Andreas Dr. Luigi 07:40:32.44 1326.037 00:55:32.44
11 CZ VETPOL HOLEŠOV s.r.o. Emily. 07:40:33.66 1325.552 00:55:33.66
12 AT ECKHARDT Markus Maximus 07:40:35.07 1324.992 00:55:35.07
13 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 197 07:40:35.45 1324.841 00:55:35.45
14 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team Power. 07:40:35.61 1324.777 00:55:35.61
15 CZ KRATOCHVÍL Dušan Petr 3 07:40:35.86 1324.678 00:55:35.86
16 CZ ATH Květná Bob 07:40:37.88 1323.876 00:55:37.88
17 SK BLAŽENEC & VAŇO Itka 07:40:37.95 1323.848 00:55:37.95
18 SK LACIKA TEAM Dávid + Radoslav + Natália Filip. 07:40:38.27 1323.722 00:55:38.27
19 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Wido 07:40:38.52 1323.622 00:55:38.52
20 CZ BUREŠ Jaroslav Aurelius 07:40:38.68 1323.559 00:55:38.68
21 NL DOLDERSUM & Zn. Smicer 07:40:39.28 1323.321 00:55:39.28
22 AT WIMMER Karl Lilli 07:40:39.79 1323.119 00:55:39.79
23 PL KOZLENIA Artur Chicox 07:40:40.16 1322.973 00:55:40.16
24 CZ KUZNÍK Václav Dima 07:40:40.79 1322.723 00:55:40.79
25 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Marvel 07:40:41.16 1322.577 00:55:41.16
26 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 05 07:40:41.78 1322.331 00:55:41.78
27 CZ BUREŠ Jaroslav Hibernal 07:40:42.07 1322.216 00:55:42.07
28 CZ KUBA KUBIKULA Lída 07:40:42.27 1322.137 00:55:42.27
29 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "A" Nancy 07:40:42.50 1322.046 00:55:42.50
30 DE SCHÜTZE Jörn Robbin 07:40:42.80 1321.928 00:55:42.80
31 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 7 07:40:43.08 1321.817 00:55:43.08
32 TH PERMSAK SINGSOM BOON Permsak 225 07:40:43.31 1321.726 00:55:43.31
33 DE GOETZ Guenter GG 2 07:40:43.64 1321.596 00:55:43.64
34 AT STRAIF Walter Walgun 07:40:43.82 1321.524 00:55:43.82
35 NL TOWER FLYERS LOFT Tower Flyer 5 07:40:44.01 1321.449 00:55:44.01
36 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 08 07:40:44.62 1321.208 00:55:44.62
37 DE LASTERIE - MEIJER - BRANDT Team Creme de la Creme 07:40:44.95 1321.078 00:55:44.95
38 CZ GRUBER Simon "A" Sabina 07:40:45.19 1320.983 00:55:45.19
39 CZ ATH Květná Bobina 07:40:45.45 1320.881 00:55:45.45
40 BG SOFIA TEAM Sobby 07:40:45.55 1320.841 00:55:45.55
41 DE LECKE Theo & Markus Tyrin 07:40:45.92 1320.695 00:55:45.92
42 DE WINGS 2 WIN Alex 31 07:40:46.01 1320.660 00:55:46.01
43 CZ DVOŘÁK Zbyněk Quartararo 07:40:46.23 1320.573 00:55:46.23
44 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Vojta. 07:40:46.42 1320.498 00:55:46.42
45 CZ HLAVINKA Josef Lili* 07:40:46.64 1320.411 00:55:46.64
46 DE WOLTERINK Gerald Gerald 28 07:40:46.76 1320.364 00:55:46.76
47 CZ GERSPITZER Team GT 2 07:40:46.84 1320.332 00:55:46.84
48 AT WENZ Alfred Günther 07:40:47.21 1320.186 00:55:47.21
49 CZ ŠIK Jaroslav Lucie 07:40:47.37 1320.123 00:55:47.37
50 DE GOETZ Guenter GG 10 07:40:47.61 1320.028 00:55:47.61
51 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Time Afrika 07:40:47.76 1319.969 00:55:47.76
52 DE DEBUS Gerhard Berta. 07:40:48.07 1319.847 00:55:48.07
53 AT STRAIF Walter Wallin 07:40:48.86 1319.536 00:55:48.86
54 CZ DVOŘÁK Zbyněk Kornfeil 07:40:49.10 1319.441 00:55:49.10
55 CZ VRCHLABÍ Team Hora 07:40:49.22 1319.394 00:55:49.22
56 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Jozefka Eso 07:40:49.32 1319.354 00:55:49.32
57 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team Fyther 07:40:49.45 1319.303 00:55:49.45
58 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Der rote Batzen 07:40:49.50 1319.283 00:55:49.50
59 CZ KUDELA Jaromír Ing. Mája 07:40:49.69 1319.209 00:55:49.69
60 DE HUNTER TEAM Hunter 186 07:40:49.75 1319.185 00:55:49.75
61 HU FÖLDING Norbert FN 048 07:40:49.88 1319.134 00:55:49.88
62 NL SIMONSZ Henk Tulip 003 07:40:50.03 1319.075 00:55:50.03
63 DE SG STEFFL Glatze 07:40:50.17 1319.020 00:55:50.17
64 BE FLY-4-US Pollin & Denduyver Bolleke 07:40:50.34 1318.953 00:55:50.34
65 DE WINGS 2 WIN Big Wing 57 07:40:50.60 1318.850 00:55:50.60
66 PL SZYMCZYK & MISIAK TEAM Wiktor + Marek Julia 07:40:50.67 1318.823 00:55:50.67
67 DE NO-WU Team NW 1 07:40:50.85 1318.752 00:55:50.85
68 CZ DUDA Rostislav Athéna 07:40:51.16 1318.630 00:55:51.16
69 DE BELOW Harald OneEightyone 07:40:51.38 1318.543 00:55:51.38
70 CZ ŠABATA Jan J.Š. 03 07:40:51.53 1318.484 00:55:51.53
71 CZ GRUBER Simon "A" Bulck 07:40:51.62 1318.449 00:55:51.62
72 DE GOETZ Guenter GG 8 07:40:51.89 1318.343 00:55:51.89
73 DE FAMILIE JOEKEL Pascal 07:40:52.04 1318.284 00:55:52.04
74 CZ VETPOL HOLEŠOV s.r.o. Hiro 07:40:52.21 1318.217 00:55:52.21
75 CZ HLAVINKA Josef Berta 07:40:52.44 1318.126 00:55:52.44
76 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 194 07:40:52.77 1317.997 00:55:52.77
77 NO HELGESEN Bjorn Ove Only Me 07:40:52.84 1317.969 00:55:52.84
78 CZ GRUBER Simon "A" Conor 07:40:53.05 1317.887 00:55:53.05
79 DE STOCKBAUER - LÜDERS Team Golden Amigo 07:40:53.38 1317.757 00:55:53.38
80 DE SCHEPER Günter Gigio 07:40:53.68 1317.639 00:55:53.68
81 DE WINGS 2 WIN Astro 48 07:40:54.10 1317.474 00:55:54.10
82 CZ GRUBER Simon "B" Nikita 07:40:54.19 1317.439 00:55:54.19
83 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 11 07:40:54.34 1317.380 00:55:54.34
84 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team Meeuw 07:40:54.65 1317.258 00:55:54.65
85 CZ GERSPITZER Team GT 1 07:40:54.74 1317.223 00:55:54.74
86 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Harry Afrika 94 07:40:54.88 1317.168 00:55:54.88
87 CH ANDERHUB Oskar Angel 07:40:55.09 1317.085 00:55:55.09
88 DE WINGS TO FLY Starlight 1205 07:40:55.31 1316.999 00:55:55.31
89 NL DOLDERSUM & Zn. Simak 07:40:55.67 1316.858 00:55:55.67
90 CZ KONEČNÝ Vlastimil Nella 07:40:55.99 1316.732 00:55:55.99
91 DE BELOW Harald OneNinetythree 07:40:56.13 1316.677 00:55:56.13
92 CR LEXMAN DERBY ZAGREB - reciprocity 2020 Lexicon 07:40:56.61 1316.489 00:55:56.61
93 NL PLOEG Bert Berwin 07:40:56.85 1316.395 00:55:56.85
94 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Napp 07:40:57.31 1316.214 00:55:57.31
95 AT SG NUTZ & KAHR Rabiatperlen Melody 07:40:57.34 1316.203 00:55:57.34
96 CZ HLAVINKA Josef Tina 07:40:57.92 1315.975 00:55:57.92
97 NL DOLDERSUM & Zn. Cech. 07:40:58.20 1315.866 00:55:58.20
98 CZ VÍTEK Jan Maty 07:40:58.26 1315.842 00:55:58.26
99 CR LEXMAN DERBY ZAGREB - reciprocity 2020 Lexie 07:40:58.60 1315.709 00:55:58.60
100 DE KLÜBER Bernhard BK 3 07:40:58.78 1315.638 00:55:58.78
101 CZ KUBA KUBIKULA Bohuš 07:40:59.10 1315.513 00:55:59.10
102 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Andy 07:40:59.15 1315.494 00:55:59.15
103 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Jana. 07:40:59.38 1315.403 00:55:59.38
104 PL MICHALAK Bogdan Karol 07:40:59.49 1315.360 00:55:59.49
105 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team Dylan 07:40:59.70 1315.278 00:55:59.70
106 DE LANG Karl Heinz Lango 07:40:59.71 1315.274 00:55:59.71
107 SK NOVÁK Pavel Vlado 07:40:59.96 1315.176 00:55:59.96
108 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team Fien 07:41:00.15 1315.102 00:56:00.15
109 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" My Tip III. 07:41:00.31 1315.039 00:56:00.31
110 DE SCHÜTZE Jörn Remalus 07:41:00.61 1314.922 00:56:00.61
111 NO HELGESEN Bjorn Ove Pilsen´s 230 07:41:00.85 1314.828 00:56:00.85
112 CZ ACADEMY LOFT Štěpánek Akademie Libchavy "B" Kittel Lincia 4076 07:41:01.15 1314.711 00:56:01.15
113 CZ FAJMON Team FT 01 07:41:01.44 1314.597 00:56:01.44
114 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "B" Simy 07:41:01.51 1314.570 00:56:01.51
115 CZ LAMÁČEK Josef & David La Monika 07:41:01.85 1314.437 00:56:01.85
116 DE FAMILIE JOEKEL Newton 07:41:02.12 1314.331 00:56:02.12
117 DE NAKOTT Ludwig New Boris 07:41:02.17 1314.312 00:56:02.17
118 CZ KRATOCHVÍL Dušan Petr 2 07:41:02.37 1314.234 00:56:02.37
119 CZ KUBÁČEK Lubomír Evička 07:41:02.50 1314.183 00:56:02.50
120 DE SG STEFFL Zille Go 1 07:41:02.79 1314.070 00:56:02.79
121 NO HELGESEN Bjorn Ove Dark Lady 07:41:02.98 1313.995 00:56:02.98
122 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 10 07:41:03.11 1313.945 00:56:03.11
123 BE FLY-4-US Pollin & Denduyver Pitje 07:41:03.28 1313.878 00:56:03.28
124 AT WIEFLER Alois Alfred 07:41:03.48 1313.800 00:56:03.48
125 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Elite 07:41:03.52 1313.784 00:56:03.52
126 IT GREG Mihai No Name One 07:41:03.75 1313.695 00:56:03.75
127 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Lore 07:41:03.94 1313.620 00:56:03.94
128 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Trinity 07:41:04.49 1313.406 00:56:04.49
129 NL DOLDERSUM & Zn. Grygera 07:41:04.71 1313.320 00:56:04.71
130 BE COPPENS Peter Stella 07:41:05.06 1313.183 00:56:05.06
131 PL WÓJCIK Piotr Bond 07:41:05.27 1313.101 00:56:05.27
132 DE HESSENBOYS TEAM One Loft Pigeon Racing Colin 07:41:05.57 1312.984 00:56:05.57
133 BE COPPENS Peter Willem 07:41:05.89 1312.859 00:56:05.89
134 DE HUNTER TEAM Hunter 005 07:41:06.36 1312.676 00:56:06.36
135 CZ NOVOTNÝ Jiří Ema 07:41:06.67 1312.555 00:56:06.67
136 SK TOMÁŠOVÁ Adela Tomas 5008 07:41:07.35 1312.290 00:56:07.35
137 DE SIEBERT Dieter Silver 07:41:07.56 1312.208 00:56:07.56
138 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 10 07:41:08.47 1311.854 00:56:08.47
139 CZ ACADEMY LOFT Štěpánek Akademie Libchavy "B" Eso 4078 07:41:08.54 1311.826 00:56:08.54
140 DE LECKE Theo & Markus Tyras 07:41:08.78 1311.733 00:56:08.78
141 AT GRATZER Marco Claudius 07:41:09.07 1311.620 00:56:09.07
142 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "B" Marti 07:41:09.08 1311.616 00:56:09.08
143 NL LOWLANDS RACING TEAM LRT 9 07:41:09.64 1311.398 00:56:09.64
144 DE LASTERIE - MEIJER - BRANDT Team Blauer Star 07:41:09.77 1311.348 00:56:09.77
145 SK PRIEHODA Ján a Ivana Ariana 07:41:10.23 1311.169 00:56:10.23
146 CZ YOUNG STARS Ebigeil 07:41:10.43 1311.091 00:56:10.43
146 DE NO-WU Team NW 5 07:41:10.43 1311.091 00:56:10.43
148 DE WILDECK Team WT 4 07:41:10.51 1311.060 00:56:10.51
149 DE FAMILIE JOEKEL Faraday 07:41:10.52 1311.056 00:56:10.52
150 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Siniorita 07:41:10.63 1311.013 00:56:10.63
151 CZ ACADEMY LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Strela 88 07:41:10.96 1310.885 00:56:10.96
152 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Nack 07:41:11.34 1310.737 00:56:11.34
153 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Eminem 07:41:11.56 1310.651 00:56:11.56
154 SK BLAŽENEC & VAŇO Poxpy 07:41:12.05 1310.461 00:56:12.05
155 CH WIRZ Team Liberec 07:41:12.66 1310.224 00:56:12.66
156 CZ GERSPITZER Team GT 6 07:41:13.06 1310.069 00:56:13.06
157 SK ČÁNI Ĺ+M Team Dávid. 07:41:13.28 1309.983 00:56:13.28
158 CZ BECHA Lubomír Hanny 07:41:13.60 1309.859 00:56:13.60
159 DE WITT Lutz LW 1 07:41:13.69 1309.824 00:56:13.69
160 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Dynkola 07:41:13.88 1309.750 00:56:13.88
161 CZ HLAVINKA Josef Limburg 07:41:14.11 1309.661 00:56:14.11
162 AT SCHÖN Johann Christian 07:41:15.26 1309.215 00:56:15.26
163 CZ ZEMAN & KAŠUBA ZK 1 07:41:15.79 1309.009 00:56:15.79
164 DE K.H.WICHERT Zelezny 07:41:16.44 1308.757 00:56:16.44
165 BE MERGAERT Dirk Mercury 07:41:16.73 1308.645 00:56:16.73
166 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Black Mamba 07:41:16.76 1308.633 00:56:16.76
167 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Petra T 07:41:17.25 1308.443 00:56:17.25
168 AT STRAIF Walter Walbur 07:41:17.45 1308.366 00:56:17.45
169 AT LEICHTFRIED Walter Frank. 07:41:18.30 1308.037 00:56:18.30
170 CZ GRUBER Lubomír Schumacher 07:41:18.43 1307.986 00:56:18.43
171 BE COPPENS Peter Tell 07:41:18.83 1307.831 00:56:18.83
172 AT WIMMER Karl Peter W 07:41:20.78 1307.077 00:56:20.78
173 PL WOZNICA Józef Kid 07:41:20.89 1307.035 00:56:20.89
174 DE HUNTER TEAM Hunter 933 07:41:21.72 1306.714 00:56:21.72
175 SK JANČEKOVÁ TEAM Karin Kari 07:41:22.33 1306.478 00:56:22.33
176 CZ YOUNG STARS Raketa 07:41:22.68 1306.343 00:56:22.68
177 DE STOCKBAUER - LÜDERS Team Shirocco 07:41:22.91 1306.254 00:56:22.91
178 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 1 07:41:23.17 1306.154 00:56:23.17
179 PL GALUS & KULESA TEAM Jan + Frantiszek Klara 07:41:23.36 1306.080 00:56:23.36
180 CZ NOVÁK & BASTL Team Patrik 07:41:23.54 1306.011 00:56:23.54
181 ES WINKIE PIGEONS "B" Winkie 19 07:41:24.44 1305.664 00:56:24.44
182 CZ KRATOCHVÍL Dušan Petr 4 07:41:24.64 1305.586 00:56:24.64
183 NL SIMONSZ Henk Beauty 10 07:41:25.16 1305.386 00:56:25.16
184 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Wiesta 07:41:25.26 1305.347 00:56:25.26
185 CZ ACADEMY LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Kittel Bohemia 85 07:41:25.40 1305.293 00:56:25.40
186 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Nastas 07:41:25.47 1305.266 00:56:25.47
187 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Blau Nature 07:41:25.54 1305.239 00:56:25.54
188 CZ KRET Jiří Alfa 07:41:25.67 1305.189 00:56:25.67
189 PL LACH TEAM Adrian + Mateusz Laszi 07:41:25.97 1305.074 00:56:25.97
190 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Royka 07:41:26.02 1305.054 00:56:26.02
191 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Adriana 07:41:26.50 1304.869 00:56:26.50
192 SK BODNÁR Ĺubo LB 4 07:41:26.82 1304.746 00:56:26.82
193 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 9 07:41:27.07 1304.650 00:56:27.07
194 SK NOVÁK Matej Miško 07:41:27.45 1304.503 00:56:27.45
195 SK JANČEKOVÁ TEAM Karin Karis 07:41:27.59 1304.449 00:56:27.59
196 DE WINGS TO FLY Mystery 1202 07:41:28.13 1304.242 00:56:28.13
197 DE SASSE/WELZEL Team NL L.T.B.- Kes.1 07:41:29.16 1303.845 00:56:29.16
198 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 3 07:41:30.46 1303.345 00:56:30.46
199 IT ERBARU Ionut Sami 07:41:30.82 1303.207 00:56:30.82
200 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Jarda 07:41:32.21 1302.673 00:56:32.21
201 NL SIMONSZ Henk Princess 07:41:32.53 1302.550 00:56:32.53
202 DE JONAS und KONČAREVIČ Team Wolfgang 07:41:32.84 1302.431 00:56:32.84
203 PL MAZIARZ RACING TEAM Aisha 07:41:33.21 1302.289 00:56:33.21
204 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team Sagan 07:41:33.54 1302.162 00:56:33.54
205 AT GRATZER Werner Bridge of Dreams 07:41:34.16 1301.924 00:56:34.16
206 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Naffi 07:41:34.85 1301.660 00:56:34.85
207 DE RUSSIN Christian Caro 07:41:35.65 1301.353 00:56:35.65
208 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team Sergio 07:41:35.98 1301.227 00:56:35.98
209 NL CORVO Devi 07:41:39.85 1299.746 00:56:39.85
210 SK TOMÁŠOVÁ Adela Tomas 5007 07:41:40.23 1299.600 00:56:40.23
211 SK PAJTA Vladimír Pinka 07:41:40.92 1299.337 00:56:40.92
212 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Nicky 07:41:41.60 1299.077 00:56:41.60
213 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" No Time 07:41:41.77 1299.012 00:56:41.77
214 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Jana* 07:41:42.25 1298.829 00:56:42.25
215 IT CROCETTA Gabriele R 06 07:41:43.28 1298.436 00:56:43.28
216 SK LAŠ Vladimír Las 2 07:41:43.48 1298.359 00:56:43.48
217 CZ DVOŘÁK Tomáš Porsche 07:41:43.75 1298.256 00:56:43.75
218 AT RADU Constantin Speranza 07:41:43.81 1298.233 00:56:43.81
219 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team Samira 07:41:44.52 1297.963 00:56:44.52
220 PL WÓJCIK Piotr Gold 07:41:45.62 1297.543 00:56:45.62
221 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 12 07:41:46.16 1297.338 00:56:46.16
222 DE SG STEFFL Algarve Dromer 07:41:47.09 1296.984 00:56:47.09
223 CZ KLEMENS Karel "A" Cage 07:41:48.25 1296.542 00:56:48.25
224 DE K.H.WICHERT Cech 07:41:48.99 1296.261 00:56:48.99
225 CZ HLAVINKA Josef Espačo 07:41:49.17 1296.192 00:56:49.17
226 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Vena 07:41:49.73 1295.979 00:56:49.73
227 AT NÖRES Kurt Kuno 4 07:41:49.92 1295.907 00:56:49.92
228 CZ VLČEK Jiří Harley 07:41:50.26 1295.778 00:56:50.26
229 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 914 07:41:50.41 1295.721 00:56:50.41
230 CZ PŘÍVARA Vladimír Mysis 07:41:50.86 1295.550 00:56:50.86
231 CZ NOVÁK Josef a syn Elis 07:41:51.13 1295.448 00:56:51.13
232 CZ KONOPÍK Jiří Heli 07:41:54.14 1294.305 00:56:54.14
233 DE SCHÜTZE Jörn Brancone 07:41:54.82 1294.048 00:56:54.82
234 DE KLÜBER Bernhard BK 2 07:41:56.04 1293.586 00:56:56.04
235 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Harry Afrika 93 07:41:57.24 1293.131 00:56:57.24
236 DE GOETZ Guenter GG 4 07:41:57.79 1292.923 00:56:57.79
237 AT LEICHTFRIED Karin Pabo 07:41:58.59 1292.621 00:56:58.59
238 DE WILDECK Team WT 1 07:41:59.83 1292.152 00:56:59.83
239 AT SG NUTZ & KAHR Rabiatperlen Rebell 07:42:00.86 1291.763 00:57:00.86
240 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Fast Go Home 07:42:02.09 1291.299 00:57:02.09
241 IT WONDER PIGEONS Team Kinky Tail 07:42:02.64 1291.091 00:57:02.64
242 SK EVIN Peter + Noemi Noemi 59 07:42:02.84 1291.016 00:57:02.84
243 CZ LUNDÁK Pavel Daniela. 07:42:03.41 1290.801 00:57:03.41
244 SK ZÁTROCH Peter Peter 3 07:42:04.07 1290.552 00:57:04.07
245 SK HROZEN Peter Peter 07:42:04.40 1290.428 00:57:04.40
246 AT FERENC & GARCIA Team Ferenc & Carlo 20 07:42:04.59 1290.356 00:57:04.59
247 CZ LAŇKA Alfons Ing. Tomáš 07:42:04.86 1290.254 00:57:04.86
248 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Malvína 07:42:05.33 1290.077 00:57:05.33
249 PL SEDLACEK Josef Karlin 07:42:05.88 1289.870 00:57:05.88
250 CZ BARTL Pavel Spown 6 07:42:08.14 1289.020 00:57:08.14
251 NL LOWLANDS RACING TEAM LRT 5 07:42:09.49 1288.512 00:57:09.49
252 CZ EM-EKO.CZ Valena 07:42:09.94 1288.343 00:57:09.94
253 CZ KLEMENS Karel "A" Samuel 07:42:11.63 1287.709 00:57:11.63
254 IT CAPLEA Doru Doru 3 07:42:13.33 1287.071 00:57:13.33
255 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "A" Milan 07:42:14.90 1286.483 00:57:14.90
256 DE LANG Karl Heinz Langstory 07:42:15.24 1286.356 00:57:15.24
257 CZ VACEK Josef Pipin 07:42:15.50 1286.258 00:57:15.50
258 CZ BARÁNEK Josef Rychlík 07:42:15.99 1286.075 00:57:15.99
259 PL GALUS & KULESA TEAM Jan + Frantiszek Tina 1 07:42:16.50 1285.884 00:57:16.50
260 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Simon. 07:42:17.27 1285.596 00:57:17.27
261 CZ VACEK Josef Jiřik 07:42:24.74 1282.808 00:57:24.74
262 NL LOWLANDS RACING TEAM LRT 7 07:42:25.56 1282.503 00:57:25.56
263 CZ KUBÁČEK Lubomír Bruno 07:42:26.25 1282.246 00:57:26.25
264 CZ KROUPA & NOVÁK Team Maty. 07:42:26.75 1282.060 00:57:26.75
265 CZ DUDA Přemysl Orlice 07:42:33.03 1279.728 00:57:33.03
266 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 6 07:42:41.42 1276.626 00:57:41.42
267 PL SEDLÁČEK & MISIAK TEAM Josef + Irek Mamgal 07:42:58.60 1270.321 00:57:58.60
268 CZ ACADEMY LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Inbreed Afrika 71 07:43:02.65 1268.844 00:58:02.65
269 CZ KLEMENS Karel "B" James* 07:43:12.87 1265.132 00:58:12.87
270 SK NOVÁK Matej Šeko 07:43:24.51 1260.929 00:58:24.51
271 CZ VLČEK Jiří Davidson 07:43:43.40 1254.169 00:58:43.40
272 CZ GRUBER Simon "A" Petra. 07:43:43.76 1254.041 00:58:43.76
273 PL MICHALAK Bogdan Tinka 07:44:13.17 1243.661 00:59:13.17
274 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "B" Zdenka 07:45:20.39 1220.570 01:00:20.39
275 DE SCHÜTZE Jörn Zafira 07:49:25.62 1143.139 01:04:25.62
276 RO SUPER STAR OLR - reciprocity 2020 Star 6 07:49:36.05 1140.063 01:04:36.05
277 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 1 07:49:36.81 1139.839 01:04:36.81
278 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Coni 07:49:38.43 1139.363 01:04:38.43
279 CZ M & M RACING Blue Storm 07:49:38.85 1139.240 01:04:38.85
280 SK HROZEN Peter Žaneta 07:49:40.31 1138.811 01:04:40.31
281 CZ HAŠŠO Slavomír Vitek 07:49:41.42 1138.485 01:04:41.42
282 NL SIMONSZ Henk China 33 07:49:41.99 1138.318 01:04:41.99
283 CZ ZEMAN Petr Petr 07:49:42.44 1138.186 01:04:42.44
284 DE WOLTERINK Gerald Gerald 45 07:49:42.53 1138.160 01:04:42.53
285 CZ GERSPITZER Team GT 5 07:49:44.45 1137.597 01:04:44.45
286 AT WIEFLER Alois Kay 07:49:44.61 1137.550 01:04:44.61
287 PL MAZIARZ RACING TEAM Brad 07:49:45.09 1137.410 01:04:45.09
288 CZ GRUBER Simon "A" Žofka 07:49:45.47 1137.299 01:04:45.47
289 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Alphabet II. 07:49:45.76 1137.214 01:04:45.76
290 SK PRÍVARA Pavol Uršuĺa 07:49:46.03 1137.135 01:04:46.03
291 CH WIRZ Team Pardubice 07:49:47.13 1136.813 01:04:47.13
292 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Wieda 07:49:47.63 1136.667 01:04:47.63
293 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Pistolet 07:49:48.16 1136.512 01:04:48.16
294 AT GRATZER Marco Dr. Faust 07:49:49.11 1136.234 01:04:49.11
295 CZ ŠPIONI Agent 3 07:49:49.54 1136.109 01:04:49.54
296 CZ ŠABATA Jan J.Š. 02 07:49:49.91 1136.001 01:04:49.91
297 CZ LUNDÁK Pavel Anna. 07:49:50.28 1135.893 01:04:50.28
298 HU GÁBOR Scheily Sch 525 07:49:50.70 1135.770 01:04:50.70
299 AT FERENC & GARCIA Team Ferenc 19 07:49:51.11 1135.650 01:04:51.11
300 AT STRAIF Walter Walpur 07:49:51.50 1135.536 01:04:51.50
301 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Wick 07:49:51.77 1135.458 01:04:51.77
302 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Aga 07:49:52.34 1135.291 01:04:52.34
303 NL CORVO Milan+ 07:49:52.64 1135.204 01:04:52.64
304 CZ VÍTEK Jan Darja 07:49:53.87 1134.845 01:04:53.87
305 DE HÖRNIG Rainer HR 92 07:49:54.19 1134.752 01:04:54.19
306 SK BODNÁR Ĺubo LB 6 07:49:54.36 1134.702 01:04:54.36
307 CZ YOUNG STARS Maxim. 07:49:54.54 1134.650 01:04:54.54
308 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Maybee 07:49:54.66 1134.615 01:04:54.66
309 PL KARDAS Michal Przemek 07:49:55.31 1134.426 01:04:55.31
310 DE DEBUS Gerhard Helene 07:49:55.62 1134.335 01:04:55.62
311 HU VAÁRY Péter VP 018 07:49:55.99 1134.228 01:04:55.99
312 CZ M & M RACING Nikyterka 07:49:56.03 1134.216 01:04:56.03
313 HU FCI GRAND PRIX VÁC Vác 206 07:49:56.34 1134.126 01:04:56.34
314 CZ LAŇKA Alfons Ing. Kristina 07:49:56.67 1134.030 01:04:56.67
315 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 07 07:49:57.25 1133.861 01:04:57.25
316 PL ALICE & JACOB Team "A" Kapusta 07:49:58.66 1133.451 01:04:58.66
317 CZ JURÁSEK BARBAR TEAM Elen 07:49:59.55 1133.192 01:04:59.55
318 CZ PM Team Eva* 07:50:00.05 1133.047 01:05:00.05
319 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Kittel Lincia 98 07:50:00.47 1132.925 01:05:00.47
320 DE LANG Karl Heinz Langley 07:50:00.68 1132.864 01:05:00.68
321 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Golden Bulck 07:50:01.31 1132.681 01:05:01.31
322 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 199 07:50:01.74 1132.556 01:05:01.74
323 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Paťo 07:50:02.56 1132.318 01:05:02.56
324 CZ FAJMON Team FT 04 07:50:03.22 1132.127 01:05:03.22
325 SK GOGORA Milan Mago 07:50:03.24 1132.121 01:05:03.24
326 BE VAN STICHEL Dirk Black Shadow 07:50:03.36 1132.086 01:05:03.36
327 PL KARDAS Michal Raul 07:50:03.89 1131.933 01:05:03.89
328 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Kittel Lincia 97 07:50:04.18 1131.848 01:05:04.18
329 CZ ACADEMY LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Bulk 72 07:50:04.22 1131.837 01:05:04.22
330 CZ BARÁNEK Josef Tsunami 07:50:04.50 1131.756 01:05:04.50
331 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 01 07:50:04.72 1131.692 01:05:04.72
332 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team Kittel 07:50:04.85 1131.654 01:05:04.85
333 DE NO-WU Team NW 4 07:50:06.07 1131.301 01:05:06.07
334 DE SCHWARM Claudia Sea Cove 07:50:06.27 1131.243 01:05:06.27
335 CZ ACADEMY LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Kittel-Lincia 4075 07:50:06.33 1131.225 01:05:06.33
336 HU FÖLDING Norbert FN 043 07:50:06.63 1131.139 01:05:06.63
337 PL KWASNICKI Tomasz Diana 07:50:06.79 1131.092 01:05:06.79
338 PL MAZIARZ RACING TEAM Suri 07:50:06.83 1131.081 01:05:06.83
339 CZ YOUNG STARS Maťánek 07:50:08.14 1130.702 01:05:08.14
340 CZ KLEMENS Karel "B" Phil. 07:50:08.63 1130.560 01:05:08.63
341 IT FAST PIGEONS & ERVIN LARO Lardon 07:50:09.01 1130.450 01:05:09.01
341 SK BALVOŇ Michal Mito 07:50:09.01 1130.450 01:05:09.01
343 SK BINDAS Štefan jun. Bjuk 07:50:09.59 1130.282 01:05:09.59
344 CZ HNILIČKA - MACH - RACH Team Finka 07:50:09.62 1130.274 01:05:09.62
345 SK BINDAS Štefan jun. Esko 07:50:09.84 1130.210 01:05:09.84
346 CZ JAVŮREK Miloš Franzking 07:50:09.99 1130.167 01:05:09.99
347 ES WINKIE PIGEONS "B" Winkie 16 07:50:10.03 1130.155 01:05:10.03
348 CZ LUNDÁK Pavel Veronika 07:50:10.46 1130.031 01:05:10.46
349 DE HESSENBOYS TEAM One Loft Pigeon Racing Ben 07:50:10.60 1129.990 01:05:10.60
350 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 426 07:50:10.63 1129.982 01:05:10.63
351 BE COPPENS Peter Faither 07:50:10.88 1129.909 01:05:10.88
352 CZ ŠABATA Jan J.Š. 11 07:50:11.99 1129.589 01:05:11.99
353 CZ ZEMAN & KAŠUBA ZK 4 07:50:12.02 1129.580 01:05:12.02
354 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 4 07:50:12.30 1129.499 01:05:12.30
355 CZ KUDELA Jaromír Ing. Kája 07:50:12.39 1129.473 01:05:12.39
356 DE LECKE Theo & Markus Tynara 07:50:12.57 1129.421 01:05:12.57
357 SK JAŠKA Štefan Dr. Ten Twenty 07:50:12.67 1129.392 01:05:12.67
358 NL POELMAN Combinatie Poelman 1 07:50:12.99 1129.300 01:05:12.99
359 SK NOCHTA Štefan Erik. 07:50:13.23 1129.231 01:05:13.23
360 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "B" Jarka T 07:50:13.32 1129.205 01:05:13.32
361 CZ KRATOCHVÍL Dušan Petr 1 07:50:13.34 1129.199 01:05:13.34
362 CZ GERSPITZER Team GT 3 07:50:13.55 1129.139 01:05:13.55
363 AT SG NUTZ & KAHR Aufsteiger Jonny 07:50:13.61 1129.121 01:05:13.61
364 DE LECKE Theo & Markus Tyros 07:50:13.84 1129.055 01:05:13.84
365 CZ ACADEMY LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Harry Afrika 74 07:50:14.47 1128.873 01:05:14.47
366 CZ ŠTACH Vladimír Vlaš 5 07:50:14.95 1128.735 01:05:14.95
367 RO SUPER STAR OLR - reciprocity 2020 Star 2 07:50:15.13 1128.683 01:05:15.13
368 DE WOLTERINK Gerald Gerald 27 07:50:15.58 1128.553 01:05:15.58
369 BE MERGAERT Dirk Meridian 07:50:15.93 1128.452 01:05:15.93
370 PL SEDLACEK Josef Kayla 07:50:16.25 1128.360 01:05:16.25
371 SK BODNÁR Ĺubo LB 2 07:50:16.81 1128.199 01:05:16.81
372 CZ JURÁSEK BARBAR TEAM Adolf 07:50:17.10 1128.115 01:05:17.10
373 IT FAST PIGEONS & ERVIN LARO Larko 07:50:17.16 1128.098 01:05:17.16
374 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 6 07:50:17.28 1128.063 01:05:17.28
375 AT LEICHTFRIED Karin Gernot 07:50:17.57 1127.980 01:05:17.57
376 FR FLAVIGNY M.S.L. Team Arazy Jallet 07:50:17.81 1127.911 01:05:17.81
377 CZ VÍTEK Jan Miky 07:50:17.92 1127.879 01:05:17.92
378 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 10 07:50:18.05 1127.842 01:05:18.05
379 DE SASSE/WELZEL Team Scheik.- Meyera. 6 07:50:18.26 1127.781 01:05:18.26
380 DE KLÜBER Bernhard BK 6 07:50:18.63 1127.675 01:05:18.63
380 CZ KUBÁČEK Lubomír Emily 07:50:18.63 1127.675 01:05:18.63
382 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Nature Talent 07:50:18.84 1127.614 01:05:18.84
383 CH ANDERHUB Oskar Andretti 07:50:19.06 1127.551 01:05:19.06
384 PL SEDLACEK Josef Zocha 07:50:19.17 1127.519 01:05:19.17
385 CZ FRANTIŠEK & SAMUEL & GRZEGORZ Team Lady Anne 07:50:19.39 1127.456 01:05:19.39
386 ES WINKIE PIGEONS "B" Winkie 14 07:50:19.61 1127.393 01:05:19.61
387 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 917 07:50:19.76 1127.350 01:05:19.76
388 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 3 07:50:19.81 1127.335 01:05:19.81
389 AT GRATZER Marco Don Corleone 07:50:20.24 1127.212 01:05:20.24
390 PL ALICE & JACOB Team "A" Truskawka 07:50:20.52 1127.131 01:05:20.52
391 DE KUSSER Josef Quatro 2 07:50:20.67 1127.088 01:05:20.67
392 PL WOZNICA Józef Szpak 07:50:20.70 1127.079 01:05:20.70
393 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Vini 07:50:21.45 1126.864 01:05:21.45
394 CZ GRUBER Lubomír Adélka 07:50:21.58 1126.826 01:05:21.58
395 CZ KRET Jiří Líla 07:50:21.82 1126.757 01:05:21.82
396 PL PALENTKA Janusz J 14 07:50:21.95 1126.720 01:05:21.95
397 CZ ŠABATA Jan J.Š. 05 07:50:21.99 1126.709 01:05:21.99
398 PL CHOCHOWSKI & FRACKOWIAK & MALEPSZY Team Lena 07:50:22.12 1126.671 01:05:22.12
399 CZ KRATOCHVÍL Dušan Petr 5 07:50:22.38 1126.597 01:05:22.38
400 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Speedy 07:50:22.92 1126.442 01:05:22.92
401 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Rudorferka 07:50:22.93 1126.439 01:05:22.93
402 PL ALICE & JACOB Team "B" Czosnek 07:50:23.43 1126.295 01:05:23.43
403 CZ KUBÁČEK Lubomír Elizabet 07:50:23.64 1126.235 01:05:23.64
404 PL WÓJCIK Piotr Maxi 07:50:24.18 1126.080 01:05:24.18
405 PL LACH TEAM Adrian + Mateusz Hala 07:50:24.37 1126.025 01:05:24.37
406 CZ BECHA Lubomír Knok 07:50:24.56 1125.971 01:05:24.56
407 BG SOFIA TEAM Socrat 07:50:24.88 1125.879 01:05:24.88
408 CZ ŠABATA Jan J.Š. 12 07:50:25.03 1125.836 01:05:25.03
409 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 12 07:50:25.16 1125.799 01:05:25.16
410 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Lada. 07:50:25.61 1125.670 01:05:25.61
411 IT ALI DEL GATTOPARDO Team Alli 07:50:25.75 1125.629 01:05:25.75
412 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Kitty 07:50:25.95 1125.572 01:05:25.95
413 SK BALVOŇ Michal Eva+ 07:50:26.08 1125.535 01:05:26.08
414 DE GOETZ Guenter GG 7 07:50:26.32 1125.466 01:05:26.32
415 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 368 07:50:26.49 1125.417 01:05:26.49
416 PL CHOCHOWSKI & FRACKOWIAK & MALEPSZY Team Lala 07:50:26.62 1125.380 01:05:26.62
417 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Estrella 07:50:26.84 1125.317 01:05:26.84
418 BE DECOENE MARC Team Nonkel Omer 07:50:27.19 1125.217 01:05:27.19
419 CZ SVOBODA - ČIHÁK Team Zuzka 07:50:27.40 1125.157 01:05:27.40
420 DE KUSSER Josef Lisa. 07:50:27.62 1125.094 01:05:27.62
421 PL LACH TEAM Adrian + Mateusz Bari 07:50:27.83 1125.033 01:05:27.83
422 DE GOETZ Guenter GG 9 07:50:27.98 1124.990 01:05:27.98
423 NL EKEHAAR / TER APEL TEAM Czechia 2.0 07:50:28.07 1124.965 01:05:28.07
424 CZ KAREL TEAM Bagio 07:50:28.36 1124.882 01:05:28.36
425 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Blue Wave 07:50:28.49 1124.844 01:05:28.49
426 NL TOWER FLYERS LOFT Tower Flyer 3 07:50:28.77 1124.764 01:05:28.77
427 CZ LAŇKA Alfons Ing. David 07:50:28.86 1124.738 01:05:28.86
428 PL KARDAS Michal Marek. 07:50:29.12 1124.664 01:05:29.12
429 DE SCHÜTZE Jörn Raph 07:50:29.45 1124.570 01:05:29.45
430 PL KARDAS Michal Huub 07:50:29.66 1124.509 01:05:29.66
431 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Eso 3999 07:50:29.86 1124.452 01:05:29.86
432 CZ KROUPA & NOVÁK Team Blue Star 07:50:29.89 1124.444 01:05:29.89
433 NL TOWER FLYERS LOFT Tower Flyer 4 07:50:30.21 1124.352 01:05:30.21
434 PL WOZNICA Józef Lindor 07:50:30.54 1124.258 01:05:30.54
435 CZ KROČIL & BARÁNEK Team Maruška. 07:50:30.59 1124.243 01:05:30.59
436 DE DEBUS Gerhard Karl* 07:50:30.71 1124.209 01:05:30.71
437 CZ YOUNG STARS Maia 07:50:31.19 1124.072 01:05:31.19
438 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Avril 07:50:31.76 1123.909 01:05:31.76
439 BE VAN STICHEL Dirk Black Arrow 07:50:31.99 1123.843 01:05:31.99
440 CZ LUKÁŠ Jan Lukin 07:50:32.03 1123.832 01:05:32.03
440 SK GOGORA Milan Migo 07:50:32.03 1123.832 01:05:32.03
442 NL POELMAN Combinatie Poelman 5 07:50:32.33 1123.746 01:05:32.33
443 SK NOVÁK Matej Valter 07:50:32.39 1123.729 01:05:32.39
444 DE BELOW Harald OneEightysix 07:50:32.67 1123.649 01:05:32.67
445 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Tryskac 07:50:32.89 1123.586 01:05:32.89
446 CZ GROH Aleš Blue Brutus 07:50:33.14 1123.515 01:05:33.14
447 PL MAZIARZ RACING TEAM Diamond 07:50:33.28 1123.475 01:05:33.28
448 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Ležáky 07:50:33.36 1123.452 01:05:33.36
449 DE NAKOTT Ludwig Sternberg Hope 07:50:33.54 1123.400 01:05:33.54
450 NL POELMAN Combinatie Poelman 2 07:50:33.72 1123.349 01:05:33.72
451 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 6 07:50:34.06 1123.252 01:05:34.06
452 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Mirka 07:50:34.29 1123.186 01:05:34.29
453 DE WINGS 2 WIN Lena 56 07:50:34.36 1123.166 01:05:34.36
454 PL KOZAK PRZEMYSLAW TopLofts.eu Nikita. 07:50:34.51 1123.123 01:05:34.51
455 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Miluna 07:50:34.52 1123.120 01:05:34.52
456 CZ KONOPÍK Jiří Luky 07:50:34.77 1123.049 01:05:34.77
457 NL POELMAN Combinatie Poelman 4 07:50:34.81 1123.038 01:05:34.81
458 DE BEHLKE Andreas Thunder 07:50:34.88 1123.018 01:05:34.88
459 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 5 07:50:35.14 1122.944 01:05:35.14
460 CZ BECHA Lubomír Hauten 07:50:35.18 1122.932 01:05:35.18
461 SK PAJTA Vladimír Ruth 07:50:35.22 1122.921 01:05:35.22
462 DE SG STEFFL Raspi 07:50:35.30 1122.898 01:05:35.30
463 DE SG SCHMIDT - SOMMER Ceres 07:50:35.42 1122.864 01:05:35.42
464 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 4 07:50:35.55 1122.827 01:05:35.55
465 CZ NOVÁK Josef a syn Verča 07:50:35.64 1122.801 01:05:35.64
466 DE WITT Lutz LW 7 07:50:35.69 1122.787 01:05:35.69
467 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Angelo 07:50:35.80 1122.755 01:05:35.80
468 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 12 07:50:35.88 1122.732 01:05:35.88
469 NL DOLDERSUM & Zn. Rosicky 07:50:36.46 1122.567 01:05:36.46
470 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" One For Me III. 07:50:36.56 1122.538 01:05:36.56
471 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Hanula 07:50:37.12 1122.379 01:05:37.12
472 CZ REIN Jan Shannon 07:50:37.14 1122.373 01:05:37.14
473 DE MSA RACING TEAM Marta. 07:50:37.27 1122.336 01:05:37.27
474 PL MAZIARZ RACING TEAM Magnum 07:50:37.65 1122.228 01:05:37.65
475 AT WENZ Alfred Freddy 07:50:37.86 1122.168 01:05:37.86
476 NL POELMAN Combinatie Poelman 6 07:50:38.24 1122.060 01:05:38.24
477 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Vlado. 07:50:38.35 1122.028 01:05:38.35
478 CZ KLEMENS Karel "C" Eli 07:50:38.44 1122.003 01:05:38.44
479 AT SCHÖN Johann Erich 07:50:38.62 1121.951 01:05:38.62
480 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Max 07:50:38.77 1121.909 01:05:38.77
481 CZ PETER Milan Mat 07:50:39.46 1121.712 01:05:39.46
482 CZ MAKANAKI Team André 07:50:39.75 1121.630 01:05:39.75
483 HU FCI GRAND PRIX VÁC Vác 207 07:50:40.09 1121.533 01:05:40.09
484 CZ PM Team Popr 07:50:40.20 1121.501 01:05:40.20
485 DE BEHLKE Andreas Lightning 07:50:40.42 1121.439 01:05:40.42
486 AT FERENC & GARCIA Team Ferenc 5 07:50:40.48 1121.422 01:05:40.48
487 HU FÖLDING Norbert FN 047 07:50:40.71 1121.356 01:05:40.71
488 PL LACH TEAM Adrian + Mateusz Hot 12 07:50:40.73 1121.351 01:05:40.73
489 CZ LUKÁŠ Jan Fast 07:50:40.77 1121.339 01:05:40.77
490 DE K.H.WICHERT Nedved 07:50:40.97 1121.282 01:05:40.97
491 CZ FRANTIŠEK & SAMUEL & GRZEGORZ Team Jour Fix 07:50:41.06 1121.257 01:05:41.06
492 AT GRATZER Marco Nero 07:50:41.74 1121.063 01:05:41.74
493 CZ KUDELA Jaromír Ing. Anna K 07:50:42.15 1120.947 01:05:42.15
494 DE ROHE Pascal Cersei Lannister 07:50:42.37 1120.884 01:05:42.37
495 CZ BUREŠ Jaroslav Karmazín 07:50:42.84 1120.751 01:05:42.84
496 CZ PŘÍVARA Vladimír Jeny 07:50:42.99 1120.708 01:05:42.99
497 SK PRIEHODA Ján a Ivana Nyx 07:50:43.15 1120.662 01:05:43.15
498 CZ STRNAD - HENNEK - STADLER Team Henryk 07:50:43.22 1120.643 01:05:43.22
499 DE BEHLKE Andreas Sunshine 07:50:43.36 1120.603 01:05:43.36
500 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 8 07:50:43.53 1120.554 01:05:43.53
501 CZ STRAPINA - ZÁLEŠÁK Team Josef 07:50:43.60 1120.535 01:05:43.60
502 CZ TRUKSA Vítězslav Jan* 07:50:43.80 1120.478 01:05:43.80
503 CZ LUKÁŠ Jan Mat* 07:50:43.98 1120.427 01:05:43.98
504 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 8 07:50:44.08 1120.398 01:05:44.08
505 CZ MAKANAKI Team Makanaki 07:50:44.26 1120.347 01:05:44.26
506 DE WITT Lutz LW 2 07:50:44.55 1120.265 01:05:44.55
507 NO SEAVAREID Martin MS 53 07:50:44.84 1120.182 01:05:44.84
508 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Timi 07:50:44.87 1120.174 01:05:44.87
509 IT CROCETTA Gabriele R 14 07:50:44.94 1120.154 01:05:44.94
510 CZ FAJMON Team FT 03 07:50:45.05 1120.123 01:05:45.05
511 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 03 07:50:45.08 1120.114 01:05:45.08
512 CZ VACEK Josef Vajda 07:50:45.62 1119.961 01:05:45.62
513 CZ KLEMENS Karel "B" Tara 07:50:45.68 1119.944 01:05:45.68
514 HU WANG Baoli WB 511 07:50:45.91 1119.879 01:05:45.91
515 HU WANG Baoli WB 802 07:50:46.08 1119.830 01:05:46.08
516 DE ROHE Pascal Robb Stark 07:50:46.36 1119.751 01:05:46.36
517 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Geha 07:50:46.37 1119.748 01:05:46.37
518 CZ LAŇKA Alfons Ing. Pepa 07:50:46.66 1119.666 01:05:46.66
519 TH PERMSAK SINGSOM BOON Permsak 231 07:50:46.73 1119.646 01:05:46.73
520 TH PERMSAK SINGSOM BOON Permsak 233 07:50:46.85 1119.612 01:05:46.85
521 CZ ŠPIONI Agent 2 07:50:47.09 1119.544 01:05:47.09
522 DE WITT Lutz LW 6 07:50:47.33 1119.476 01:05:47.33
523 DE WOLTERINK Gerald Gerald 39 07:50:47.48 1119.433 01:05:47.48
524 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 427 07:50:47.65 1119.385 01:05:47.65
525 CZ VRCHLABÍ Team Černá 07:50:47.68 1119.376 01:05:47.68
526 DE KLÜBER Bernhard BK 5 07:50:48.14 1119.246 01:05:48.14
527 CZ PŘÍVARA Vladimír Aldy 07:50:48.22 1119.223 01:05:48.22
528 CZ MARŠÁLEK Pavel Robert. 07:50:48.27 1119.209 01:05:48.27
529 CZ NOVOTNÝ Jaroslav Yara 07:50:48.42 1119.167 01:05:48.42
530 CZ HAŠŠO Slavomír Angličanka 07:50:48.70 1119.087 01:05:48.70
531 CZ HOLICKÝ Rostislav Flash. 07:50:48.87 1119.039 01:05:48.87
532 CZ ŠIK Jaroslav Erik 07:50:48.99 1119.005 01:05:48.99
533 CZ VETPOL HOLEŠOV s.r.o. Clarabel 07:50:49.26 1118.929 01:05:49.26
534 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Antonia K 07:50:49.41 1118.886 01:05:49.41
535 CZ GORCA TEAM Fany 07:50:49.84 1118.764 01:05:49.84
536 SK BINDAS Štefan jun. Bliss 07:50:50.18 1118.668 01:05:50.18
537 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Bojovník 07:50:50.67 1118.529 01:05:50.67
538 DE LÜDTKE Andreas Dr. Luger 07:50:50.95 1118.450 01:05:50.95
539 DE FAMILIE JOEKEL Amperé 07:50:51.12 1118.402 01:05:51.12
540 IT WONDER PIGEONS Team Makulu 07:50:51.15 1118.393 01:05:51.15
541 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Luyten I. 07:50:51.40 1118.323 01:05:51.40
542 DE SG STEFFL King Ali 07:50:51.61 1118.263 01:05:51.61
543 CZ GRUBER Simon "A" Eska 07:50:51.66 1118.249 01:05:51.66
544 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 428 07:50:51.89 1118.184 01:05:51.89
545 DE GOETZ Guenter GG 1 07:50:52.46 1118.023 01:05:52.46
546 CZ NOVOTNÝ Jaroslav Lucka 07:50:53.12 1117.836 01:05:53.12
547 CZ KUZNÍK Václav Kamča 07:50:53.64 1117.689 01:05:53.64
548 NO HELGESEN Bjorn Ove Kleine 244 07:50:53.84 1117.632 01:05:53.84
549 DE ROHE Pascal Arya Stark 07:50:54.04 1117.576 01:05:54.04
550 DE FAMILIE JOEKEL Ohm 07:50:54.38 1117.480 01:05:54.38
551 CZ GRUBER Simon "A" Leo. 07:50:54.72 1117.384 01:05:54.72
552 DE ROHE Pascal Lady Melisandre 07:50:54.74 1117.378 01:05:54.74
553 CZ ZEMAN & KAŠUBA ZK 3 07:50:55.45 1117.178 01:05:55.45
554 DE KARL-HEINZ & TIMO WAGNER Wachhi 07:50:56.22 1116.960 01:05:56.22
555 PL ALICE & JACOB Team "B" Rabarber 07:50:56.34 1116.926 01:05:56.34
556 CZ EM-EKO.CZ Aronde 07:50:56.71 1116.822 01:05:56.71
557 NL CORVO Luca 07:50:57.05 1116.726 01:05:57.05
558 CZ BUREŠ Jaroslav André. 07:50:57.59 1116.573 01:05:57.59
559 SK TOMÁŠOVÁ Adela Tomas 348 07:50:57.72 1116.537 01:05:57.72
560 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Stach 07:50:58.11 1116.427 01:05:58.11
561 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team Enzo 07:50:59.24 1116.108 01:05:59.24
562 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team Cavendish 07:50:59.67 1115.987 01:05:59.67
563 PL KOZLENIA Boguslawa Dianaxi 07:50:59.74 1115.967 01:05:59.74
564 DE KARL-HEINZ & TIMO WAGNER Walett 07:51:00.33 1115.801 01:06:00.33
565 DE WILDECK Team WT 3 07:51:00.44 1115.770 01:06:00.44
566 NL PLOEG Bert Bergy 07:51:00.68 1115.702 01:06:00.68
567 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Radek 07:51:01.02 1115.607 01:06:01.02
568 DE WITT Lutz LW 5 07:51:01.41 1115.497 01:06:01.41
569 AT NÖRES Kurt Kuno 2 07:51:01.87 1115.367 01:06:01.87
570 CZ NERS Jaroslav Viktorie 07:51:01.90 1115.359 01:06:01.90
571 PL KOZLENIA Artur Aytonx 07:51:02.40 1115.218 01:06:02.40
572 DE BELOW Harald OneEightyseven 07:51:03.14 1115.010 01:06:03.14
573 CZ KUDELA Jaromír Ing. Václav 07:51:03.19 1114.996 01:06:03.19
574 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Bulck II. 07:51:03.48 1114.914 01:06:03.48
575 DE HOOP Michael Hoops 07:51:03.77 1114.833 01:06:03.77
576 CZ KULÍK Přemysl Alan 07:51:03.93 1114.788 01:06:03.93
577 SK BINDAS Štefan jun. Viki* 07:51:04.16 1114.723 01:06:04.16
578 AT WIMMER Karl Tobi 07:51:04.32 1114.678 01:06:04.32
579 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 12 07:51:04.98 1114.492 01:06:04.98
580 SK NOVÁK Pavel Jaro 07:51:05.09 1114.461 01:06:05.09
581 CZ GRUBER Simon "B" Power 07:51:05.21 1114.428 01:06:05.21
582 CZ ADAMÍK Zdeněk Milan. 07:51:05.50 1114.346 01:06:05.50
583 HU FCI GRAND PRIX VÁC Vác 202 07:51:05.87 1114.242 01:06:05.87
584 NL CORVO Tess 07:51:06.12 1114.172 01:06:06.12
585 BE DECOENE MARC Team Marco 07:51:06.32 1114.116 01:06:06.32
586 PL WÓJCIK Piotr Taxi 07:51:06.53 1114.057 01:06:06.53
587 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Celo 07:51:06.68 1114.015 01:06:06.68
588 CZ STRUŽKA Libor Mrsťa 07:51:07.46 1113.796 01:06:07.46
589 DE NO-WU Team NW 2 07:51:07.63 1113.748 01:06:07.63
590 CZ MAKANAKI Team Pavel 3 07:51:08.20 1113.588 01:06:08.20
591 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Honza. 07:51:08.27 1113.568 01:06:08.27
592 NL CORVO Tobias 07:51:08.63 1113.467 01:06:08.63
593 CZ JANEČEK Petr Ronaldo* 07:51:08.84 1113.408 01:06:08.84
594 CZ JANEČEK Petr Letec 07:51:09.06 1113.347 01:06:09.06
595 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 200 07:51:09.27 1113.288 01:06:09.27
596 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Simona 07:51:09.38 1113.257 01:06:09.38
597 DE JONAS und KONČAREVIČ Team Dieter 07:51:09.80 1113.139 01:06:09.80
598 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Wiebke 07:51:09.84 1113.128 01:06:09.84
599 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Jozef Tadeaš 07:51:10.09 1113.058 01:06:10.09
600 CZ GRUBER Simon "A" Koko Loko 07:51:10.26 1113.010 01:06:10.26
601 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 931 07:51:10.63 1112.907 01:06:10.63
602 CZ KRET Jiří Beta 07:51:10.80 1112.859 01:06:10.80
603 DE FAMILIE JOEKEL Curie 07:51:11.07 1112.783 01:06:11.07
604 SK ŠEFČÍK Ĺubomír Šefča 01 07:51:11.36 1112.702 01:06:11.36
605 CZ NOVOTNÝ Jaroslav Nezmar 07:51:11.52 1112.657 01:06:11.52
606 CZ JAVŮREK Miloš Mikivargauu 07:51:11.82 1112.573 01:06:11.82
607 CZ BECHA Lubomír Žanek 07:51:11.83 1112.570 01:06:11.83
608 NL DOLDERSUM & Zn. Baros 07:51:12.94 1112.259 01:06:12.94
609 NL PLOEG Bert Berber 07:51:13.04 1112.231 01:06:13.04
610 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 11 07:51:13.40 1112.131 01:06:13.40
611 ES WINKIE PIGEONS Winkie 7 07:51:13.47 1112.111 01:06:13.47
612 DE FAMILIE JOEKEL Rutherford 07:51:13.62 1112.069 01:06:13.62
613 NL EKEHAAR / TER APEL TEAM Olympic Adele 07:51:13.81 1112.016 01:06:13.81
614 NL TOWER FLYERS LOFT Tower Flyer 1 07:51:13.95 1111.977 01:06:13.95
615 SK LAŠ Vladimír Las 1 07:51:14.33 1111.870 01:06:14.33
616 AT SCHOBER Karl Bisscaya 07:51:14.47 1111.831 01:06:14.47
617 PL CHOCHOWSKI & FRACKOWIAK & MALEPSZY Team Sara 07:51:14.89 1111.714 01:06:14.89
618 CZ VARGA Mikuláš & Petr Čtvrtek 07:51:15.18 1111.633 01:06:15.18
619 PL WÓJCIK Piotr Bella. 07:51:15.49 1111.546 01:06:15.49
620 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 10 07:51:15.81 1111.457 01:06:15.81
621 CZ SEDLÁK Vladislav Arka 07:51:15.88 1111.437 01:06:15.88
622 CH WIRZ Team Olomouc 07:51:16.03 1111.395 01:06:16.03
623 SK NOVÁK Pavel Penne 07:51:16.05 1111.389 01:06:16.05
624 BE MERGAERT Dirk Meredith 07:51:16.43 1111.283 01:06:16.43
625 CZ STRAPINA - ZÁLEŠÁK Team Hana 07:51:16.97 1111.132 01:06:16.97
626 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team Neptunes 07:51:17.32 1111.035 01:06:17.32
627 DE FAMILIE JOEKEL Bohr 07:51:17.55 1110.970 01:06:17.55
628 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Kain 07:51:17.88 1110.878 01:06:17.88
629 AT RÖTZER & GARCIA Team Top 5 07:51:18.22 1110.783 01:06:18.22
630 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 3 07:51:18.43 1110.725 01:06:18.43
631 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Phar Lap 07:51:18.45 1110.719 01:06:18.45
632 CZ VARGA Mikuláš & Petr Úterý 07:51:18.82 1110.616 01:06:18.82
633 CZ KONOPÍK Jiří Sona 07:51:19.01 1110.563 01:06:19.01
634 CZ TRUKSA Vítězslav Tonička 07:51:19.44 1110.443 01:06:19.44
635 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team Froome 07:51:19.74 1110.359 01:06:19.74
636 CZ POPELKA Roman Jekota 07:51:19.80 1110.342 01:06:19.80
637 NL CORVO Charlotte 07:51:20.02 1110.281 01:06:20.02
638 NL MOL Ed Fire Ball 07:51:20.23 1110.222 01:06:20.23
639 CZ ŠTACH Vladimír Vlaš 2 07:51:20.88 1110.041 01:06:20.88
640 CZ KLEMENS Karel "B" Levak 07:51:21.05 1109.994 01:06:21.05
641 CZ FAJMON Team FT 06 07:51:21.44 1109.885 01:06:21.44
641 CZ DVOŘÁK Zbyněk Abaja 07:51:21.44 1109.885 01:06:21.44
643 CZ DUDA Přemysl Morava 07:51:21.70 1109.812 01:06:21.70
644 SK PRIEHODA Ján a Ivana Pilotka 07:51:21.72 1109.807 01:06:21.72
645 DE SCHEPER Günter Gimp 07:51:22.26 1109.656 01:06:22.26
646 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Adam 07:51:23.01 1109.447 01:06:23.01
647 CZ POPELKA Roman Fekota 07:51:24.10 1109.144 01:06:24.10
648 DE WINGS 2 WIN Mia 42 07:51:24.55 1109.019 01:06:24.55
649 CZ ZEMAN Petr Jiří 07:51:25.45 1108.768 01:06:25.45
650 DE FAMILIE JOEKEL Einstein 07:51:25.54 1108.743 01:06:25.54
651 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 04 07:51:26.10 1108.587 01:06:26.10
652 CZ VRCHLABÍ Team Mat. 07:51:26.32 1108.526 01:06:26.32
653 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 928 07:51:26.78 1108.398 01:06:26.78
654 BE FLY-4-US Pollin & Denduyver Simon 07:51:26.98 1108.343 01:06:26.98
655 DE SACHSENEXPRESS Team Creator 07:51:27.17 1108.290 01:06:27.17
656 CZ VACEK Josef Magdalinka 07:51:27.69 1108.145 01:06:27.69
657 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Mon Mome II. 07:51:28.29 1107.979 01:06:28.29
658 AT EDER Gerhard Bondgirl 07:51:29.03 1107.773 01:06:29.03
659 IT FAST PIGEONS & ERVIN LARO Largo 07:51:29.26 1107.709 01:06:29.26
660 SK GOGORA Milan Koko 07:51:29.42 1107.665 01:06:29.42
661 CZ GORCA TEAM Hela 07:51:29.54 1107.631 01:06:29.54
662 CZ KLEMENS Karel "A" Klemo 07:51:29.70 1107.587 01:06:29.70
663 CZ BARÁNEK Josef Derby County 07:51:29.80 1107.559 01:06:29.80
664 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team Jos 07:51:29.81 1107.557 01:06:29.81
665 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Tamara 07:51:30.44 1107.382 01:06:30.44
666 BE VAN STICHEL Dirk Gert 07:51:31.39 1107.118 01:06:31.39
667 CZ JANEČEK Petr Titan 07:51:31.52 1107.082 01:06:31.52
668 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" No Time II. 07:51:31.83 1106.996 01:06:31.83
669 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Mini Ries 07:51:32.29 1106.868 01:06:32.29
670 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Falko 07:51:33.15 1106.630 01:06:33.15
671 CZ MS NOVÝ BYDŽOV Endy. 07:51:33.47 1106.541 01:06:33.47
672 CZ VRCHLABÍ Team Kuba 07:51:33.66 1106.489 01:06:33.66
673 CZ GORCA TEAM Zara. 07:51:34.33 1106.303 01:06:34.33
674 CZ LUKÁŠ Jan Ondrejko 07:51:34.71 1106.198 01:06:34.71
675 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Matejko 03 07:51:35.38 1106.012 01:06:35.38
676 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Jarolím Ml 07:51:35.86 1105.880 01:06:35.86
677 HU FCI GRAND PRIX VÁC Vác 201 07:51:35.89 1105.871 01:06:35.89
678 SK HROZEN Peter Aneta 07:51:36.58 1105.680 01:06:36.58
679 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "B" Nikol 07:51:36.89 1105.595 01:06:36.89
680 DE K.H.WICHERT Zatopek 07:51:37.34 1105.470 01:06:37.34
681 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Earth Summit II. 07:51:37.41 1105.451 01:06:37.41
682 CZ LUKÁŠ Jan Miro. 07:51:38.43 1105.169 01:06:38.43
683 IT RACING PIGEONS VINDIGNI Team Bigio 07:51:38.80 1105.067 01:06:38.80
684 AT STEINER Alfred Aila 07:51:40.33 1104.644 01:06:40.33
685 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Tarantino 07:51:40.69 1104.544 01:06:40.69
686 PL SZYMCZYK & MISIAK TEAM Wiktor + Marek Jan. 07:51:41.27 1104.384 01:06:41.27
687 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Holländer 07:51:41.91 1104.208 01:06:41.91
688 AT STEINER Alfred Amy 07:51:42.20 1104.128 01:06:42.20
689 CZ KONOPÍK Jiří Eva 07:51:42.69 1103.993 01:06:42.69
690 CZ ZEMAN Petr Lucka. 07:51:43.57 1103.750 01:06:43.57
691 CZ SVOBODA - ČIHÁK Team Jana+ 07:51:44.22 1103.571 01:06:44.22
692 AT RADU Constantin Jacomo 07:51:44.98 1103.361 01:06:44.98
693 DE WINGS 2 WIN Adriana 39 07:51:46.40 1102.970 01:06:46.40
694 SK PRIEHODA Ján a Ivana Helios 07:51:46.76 1102.871 01:06:46.76
695 CZ HAŠŠO Slavomír Benda 07:51:47.47 1102.676 01:06:47.47
696 CZ M & M RACING Offred 07:51:48.61 1102.362 01:06:48.61
697 AT SCHOBER Karl Sultana 07:51:49.39 1102.148 01:06:49.39
698 AT NÖRES Kurt Kuno 6 07:51:49.95 1101.994 01:06:49.95
699 AT RÖTZER & GARCIA Team Top 13 07:51:49.98 1101.986 01:06:49.98
700 CZ DVOŘÁK Tomáš Bugatinka 07:51:50.11 1101.950 01:06:50.11
701 CZ KLEMENS Karel "B" Uno 07:51:51.03 1101.697 01:06:51.03
702 DE MSA RACING TEAM Mika 07:51:51.67 1101.521 01:06:51.67
703 CZ GRUBER Simon "B" Rocky. 07:51:52.47 1101.302 01:06:52.47
704 CZ MS NOVÝ BYDŽOV Akym 07:51:52.88 1101.189 01:06:52.88
705 SK LACIKA TEAM Dávid + Radoslav + Natália Natall 07:51:53.70 1100.964 01:06:53.70
706 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 1 07:51:55.14 1100.569 01:06:55.14
707 DE GOETZ Guenter GG 12 07:51:55.30 1100.525 01:06:55.30
708 ES WINKIE PIGEONS "B" Winkie 15 07:51:55.80 1100.388 01:06:55.80
709 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 9 07:51:55.97 1100.342 01:06:55.97
710 CZ MASNÝ - LAZOVÝ Team Lalin 07:51:56.44 1100.213 01:06:56.44
711 SK BALVOŇ Michal Dada 07:51:56.79 1100.117 01:06:56.79
712 SK LAŠ Vladimír Las 7 07:51:59.55 1099.362 01:06:59.55
713 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 3 07:52:00.63 1099.067 01:07:00.63
714 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 9 07:52:01.01 1098.963 01:07:01.01
715 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 5 07:52:01.31 1098.881 01:07:01.31
716 CZ LEŠŇOVSKÝ Zdeno Hurikán 07:52:02.30 1098.610 01:07:02.30
717 CZ ACADEMY LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Puma Birdy 07:52:04.73 1097.947 01:07:04.73
718 CZ KLEMENS Karel "B" Roger 07:52:04.88 1097.906 01:07:04.88
719 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Mini Jan 07:52:05.36 1097.775 01:07:05.36
720 AT FERENC & GARCIA Team Ferenc 2 07:52:05.96 1097.612 01:07:05.96
721 CZ KOCIÁN Milan Messi 07:52:05.99 1097.603 01:07:05.99
722 CZ KROČIL & BARÁNEK Team Bóďa 07:52:07.09 1097.304 01:07:07.09
723 CZ MAKANAKI Team Pavel 2 07:52:07.46 1097.203 01:07:07.46
724 AT WIMMER Karl Noah 07:52:07.78 1097.116 01:07:07.78
725 CZ SVOBODA - ČIHÁK Team Milada 07:52:09.79 1096.568 01:07:09.79
726 CZ KLEMENS Karel "A" Hery 07:52:09.88 1096.544 01:07:09.88
727 CZ JURÁSEK BARBAR TEAM Silvie 07:52:15.26 1095.082 01:07:15.26
728 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" King of Talent 07:52:16.38 1094.778 01:07:16.38
729 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 937 07:52:17.43 1094.493 01:07:17.43
730 SK NOVÁK Matej Sedmička 07:52:17.47 1094.482 01:07:17.47
731 CZ FRANTIŠEK & SAMUEL & GRZEGORZ Team Sixteen 07:52:17.65 1094.434 01:07:17.65
732 PL ALICE & JACOB Team "A" Ogorek 07:52:17.98 1094.344 01:07:17.98
733 DE SG MEISSNER & SCHEURER Claudia. 07:52:18.07 1094.320 01:07:18.07
734 SK EVIN Peter + Noemi Stefan 61 07:52:19.13 1094.033 01:07:19.13
735 CZ GRUBER Simon "A" Terezka 07:52:19.95 1093.811 01:07:19.95
736 DE JONAS und KONČAREVIČ Team De Schöne 07:52:21.50 1093.391 01:07:21.50
737 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Anička V 07:52:22.88 1093.018 01:07:22.88
738 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" My Tip II. 07:52:23.02 1092.980 01:07:23.02
739 PL MAZIARZ RACING TEAM Hercules 07:52:23.03 1092.977 01:07:23.03
740 CZ STRUŽKA Libor Mary 07:52:24.51 1092.577 01:07:24.51
741 BE COPPENS Peter Bibi 07:52:26.14 1092.137 01:07:26.14
742 AT GRATZER Marco Leberkäse 07:52:26.93 1091.924 01:07:26.93
743 CZ KRET Jiří Morgy 07:52:27.45 1091.784 01:07:27.45
744 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Last Chance. 07:52:27.52 1091.765 01:07:27.52
745 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 11 07:52:28.26 1091.565 01:07:28.26
746 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 2 07:52:28.69 1091.449 01:07:28.69
747 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Nika 01 07:52:30.44 1090.978 01:07:30.44
748 CZ NERS Jaroslav Tomas 07:52:30.95 1090.840 01:07:30.95
749 IT CAPLEA Doru Doru 4 07:52:31.45 1090.706 01:07:31.45
750 NL CORVO Thea 07:52:31.66 1090.649 01:07:31.66
751 CZ JANEČEK Petr Wanne 07:52:33.71 1090.098 01:07:33.71
752 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Kleine Kurt 07:52:34.95 1089.764 01:07:34.95
753 DE GOETZ Guenter GG 5 07:52:36.07 1089.463 01:07:36.07
754 PL CHOCHOWSKI & FRACKOWIAK & MALEPSZY Team Piotrek 07:52:36.51 1089.345 01:07:36.51
755 CZ GROH Aleš Blue Flash 07:52:37.67 1089.034 01:07:37.67
756 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 2 07:52:39.06 1088.661 01:07:39.06
757 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Harrry Birdy 89 07:52:39.66 1088.500 01:07:39.66
758 DE SG STEFFL Favorit 07:52:43.02 1087.600 01:07:43.02
759 CZ BUREŠ Jaroslav Pálava 07:52:43.86 1087.375 01:07:43.86
760 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Black Party II. 07:52:44.45 1087.217 01:07:44.45
761 DE MSA RACING TEAM Flinker Flitzer 07:52:46.64 1086.632 01:07:46.64
762 DE SPITZBERG Team Newsprint 07:52:47.19 1086.485 01:07:47.19
763 CZ BODY Andrej Kobra 07:52:47.89 1086.298 01:07:47.89
764 NL EKEHAAR / TER APEL TEAM Olympic Maxima 07:52:49.73 1085.807 01:07:49.73
765 CZ REIN Jan Dolly 07:52:53.17 1084.890 01:07:53.17
766 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "A" Superb 07:52:54.34 1084.578 01:07:54.34
767 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 2 07:52:56.03 1084.128 01:07:56.03
768 CZ ACADEMY LOFT Štěpánek Akademie Libchavy "B" Inbreed Arona 77 07:53:02.47 1082.418 01:08:02.47
769 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Tom 07:53:09.46 1080.568 01:08:09.46
770 CZ MAKANAKI Team Pavel 1 07:53:10.87 1080.196 01:08:10.87
771 AT SG NUTZ & KAHR Aufsteiger Tweety 07:53:14.86 1079.143 01:08:14.86
772 AT WENZ Alfred Maria 07:53:15.08 1079.085 01:08:15.08
773 NL TOWER FLYERS LOFT Tower Flyer 2 07:53:21.27 1077.456 01:08:21.27
774 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Anna+ 07:53:57.95 1067.906 01:08:57.95
775 CZ PŘÍVARA Vladimír Týro 07:54:04.30 1066.269 01:09:04.30
776 CZ KAREL TEAM AC/DC 07:54:20.09 1062.222 01:09:20.09
777 CZ SCHLEHOFER Michal Crosio 07:55:01.02 1051.873 01:10:01.02
778 PL ALICE & JACOB Team "A" Pomidor 07:55:12.66 1048.967 01:10:12.66
779 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 4 07:55:14.22 1048.578 01:10:14.22
780 CZ BARTL Pavel Spown 5 07:55:16.27 1048.069 01:10:16.27
781 DE WILDECK Team WT 5 07:55:18.38 1047.544 01:10:18.38
782 CZ LAŇKA Alfons Ing. Jaruš 07:55:19.33 1047.308 01:10:19.33
783 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 9 07:55:27.25 1045.346 01:10:27.25
784 CZ MALACH Ladislav Kimi 07:55:28.30 1045.087 01:10:28.30
785 CZ REIN Jan Phil 07:55:31.06 1044.405 01:10:31.06
786 BG SOFIA TEAM Sorbon 07:55:31.60 1044.272 01:10:31.60
787 SK LAŠ Vladimír Las 9 07:55:32.37 1044.082 01:10:32.37
788 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Tony Lee 07:55:32.88 1043.956 01:10:32.88
789 SK GOGORA Milan Kago 07:55:33.05 1043.914 01:10:33.05
790 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Michalka 07:55:34.04 1043.670 01:10:34.04
791 CZ JANEČEK Petr Orphee Des Blins 07:55:35.75 1043.249 01:10:35.75
792 DE MSA RACING TEAM Nova 07:55:40.17 1042.161 01:10:40.17
793 CZ JANEČEK Petr Libentína 07:55:44.51 1041.095 01:10:44.51
794 DE SG STEFFL Ernst - Dieter 07:55:47.43 1040.380 01:10:47.43
795 DE DEBUS Gerhard Martha 07:55:48.27 1040.174 01:10:48.27
796 CZ KULÍK Přemysl Blesk 07:55:52.33 1039.181 01:10:52.33
797 CZ LAŇKA Alfons Ing. Franta 07:55:53.55 1038.883 01:10:53.55
798 CZ SCHLEHOFER Michal Morino 07:56:08.31 1035.290 01:11:08.31
799 SK PAJTA Vladimír Kačena 07:56:21.81 1032.026 01:11:21.81
800 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Royal Athlete III. 07:56:27.47 1030.664 01:11:27.47
801 DE BEHLKE Andreas Sunny 07:56:44.36 1026.620 01:11:44.36
802 SK PRÍVARA Pavol Lujza 07:56:47.79 1025.802 01:11:47.79
803 PL CHOCHOWSKI & FRACKOWIAK & MALEPSZY Team Mariusz 07:56:48.59 1025.612 01:11:48.59
804 CZ KUBÁČEK Lubomír Elena 07:56:50.40 1025.181 01:11:50.40
805 NL LOWLANDS RACING TEAM LRT 3 07:56:52.76 1024.620 01:11:52.76
806 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Leónidás 07:56:53.99 1024.328 01:11:53.99
807 PL GALUS & KULESA TEAM Jan + Frantiszek Sara 1 07:57:00.92 1022.685 01:12:00.92
808 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 7 07:57:01.78 1022.481 01:12:01.78
809 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Hofra 07:57:09.23 1020.722 01:12:09.23
810 SK RADO & DRAGO Team Ilayla 07:57:09.63 1020.628 01:12:09.63
811 DE BEHLKE Andreas Moonlight 07:57:11.54 1020.178 01:12:11.54
812 DE WINGS TO FLY Sunshine 1255 07:57:13.07 1019.817 01:12:13.07
813 SK BODNÁR & VILČKO Vladimír Body 11 07:57:15.31 1019.290 01:12:15.31
814 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Ježek 07:57:18.46 1018.550 01:12:18.46
815 AT WENZ Alfred Renate 07:58:07.01 1007.278 01:13:07.01
816 CZ JANEČEK Petr Paul Heston 07:58:12.11 1006.109 01:13:12.11
817 CZ KUDELA Jaromír Ing. Lucie. 07:58:40.35 999.681 01:13:40.35
818 DE WINGS 2 WIN Amir 34 07:58:56.20 996.109 01:13:56.20
819 ES WINKIE PIGEONS Winkie 6 08:00:49.88 971.221 01:15:49.88
820 CZ BARÁNEK Josef Hurikán. 08:01:12.01 966.520 01:16:12.01
821 NO HELGESEN Bjorn Ove Spartakus 08:01:20.60 964.708 01:16:20.60
822 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Invincibile 08:01:42.24 960.172 01:16:42.24
823 DE TEAM LINDENHOF Schönrade Bodo Bodacious 08:02:17.62 952.847 01:17:17.62
824 ES WINKIE PIGEONS Winkie 5 08:02:24.46 951.443 01:17:24.46
825 DE WINGS TO FLY Zakspeed 1241 08:02:25.33 951.265 01:17:25.33
826 AT SG NUTZ & KAHR Rabiatperlen Secret 08:02:27.78 950.764 01:17:27.78
827 DE KARL-HEINZ & TIMO WAGNER Waddle 08:02:27.93 950.733 01:17:27.93
828 CZ VÍTEK Jan Viky 08:02:30.93 950.120 01:17:30.93
829 PL MAZIARZ RACING TEAM Amir 08:02:33.54 949.587 01:17:33.54
830 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 10 08:02:34.16 949.460 01:17:34.16
831 AT GRATZER Werner Azzurro 08:02:35.24 949.240 01:17:35.24
832 DE KUSSER Josef Amigo 08:02:37.29 948.822 01:17:37.29
833 CZ KLEMENS Karel "B" Theo 08:02:39.08 948.458 01:17:39.08
834 AT LEICHTFRIED Karin Tarani 08:02:40.33 948.203 01:17:40.33
835 CZ HLAVINKA Josef Biba 08:02:41.20 948.026 01:17:41.20
836 AT FERENC & GARCIA Team Ferenc 22 08:02:41.99 947.866 01:17:41.99
837 CZ KROČIL & BARÁNEK Team Maryša 08:02:43.37 947.585 01:17:43.37
838 CZ GRUBER Simon "B" Katie 08:02:43.86 947.486 01:17:43.86
839 CZ KAREL TEAM John Deere 08:02:44.32 947.392 01:17:44.32
840 SK BODNÁR & VILČKO Vladimír Body 9 08:02:45.07 947.240 01:17:45.07
841 SK ČÁNI Ĺ+M Team Ĺudko 08:02:46.07 947.037 01:17:46.07
842 CZ VETPOL HOLEŠOV s.r.o. Annie 08:02:46.24 947.002 01:17:46.24
843 DE WITT Lutz LW 8 08:02:46.70 946.909 01:17:46.70
844 CZ HNILIČKA - MACH - RACH Team Karel 08:02:48.37 946.570 01:17:48.37
845 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 308 08:02:48.69 946.505 01:17:48.69
846 DE SASSE/WELZEL Team Abacus 1 08:02:50.87 946.064 01:17:50.87
847 HU LÁDY Tibor Bige 08:02:51.23 945.991 01:17:51.23
848 SK BODNÁR & VILČKO Vladimír Body 7 08:02:51.65 945.906 01:17:51.65
849 CZ MOTRE Vasil Nasťa 08:02:51.76 945.883 01:17:51.76
850 CZ KONEČNÝ Vlastimil Aramis 08:02:52.27 945.780 01:17:52.27
851 NL LOWLANDS RACING TEAM LRT 1 08:02:53.69 945.493 01:17:53.69
852 NL SIMONSZ Henk Maestro 004 08:02:53.82 945.466 01:17:53.82
853 CZ ŠPIONI Agent 4 08:02:54.86 945.256 01:17:54.86
854 BE COPPENS Peter Eric 08:02:55.23 945.181 01:17:55.23
855 CZ FAJMON Team FT 02 08:02:55.37 945.153 01:17:55.37
856 SK JAŠKA Štefan Dr. Zero Seven 08:02:56.27 944.971 01:17:56.27
857 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 02 08:02:56.52 944.921 01:17:56.52
858 CZ GRUBER Simon "B" Rambo+ 08:02:57.97 944.628 01:17:57.97
859 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Fanda 08:02:58.27 944.567 01:17:58.27
860 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 6 08:02:59.19 944.381 01:17:59.19
861 PL LACH TEAM Adrian + Mateusz Fino 08:02:59.40 944.339 01:17:59.40
862 CZ KRET Jiří Gama 08:02:59.88 944.242 01:17:59.88
863 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Marta 08:02:59.95 944.228 01:17:59.95
864 AT ECKHARDT Markus Mozart 08:03:01.40 943.936 01:18:01.40
865 CZ KUBA KUBIKULA Jakub 08:03:02.10 943.794 01:18:02.10
866 CZ KONOPÍK Jiří Yps 08:03:03.45 943.522 01:18:03.45
867 DE GOETZ Guenter GG 3 08:03:04.03 943.406 01:18:04.03
868 BE VAN STICHEL Dirk Iron 08:03:04.52 943.307 01:18:04.52
869 CZ VRCHLABÍ Team Němec 08:03:04.83 943.244 01:18:04.83
870 CZ KONEČNÝ Vlastimil Portos 08:03:05.98 943.013 01:18:05.98
871 AT SCHOBER Karl Sumi Alpha 08:03:06.01 943.007 01:18:06.01
872 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Alphabet 08:03:07.81 942.645 01:18:07.81
873 DE WILDECK Team WT 6 08:03:11.97 941.809 01:18:11.97
874 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Karina 08:03:12.46 941.711 01:18:12.46
875 DE LECKE Theo & Markus Typhoo 08:03:13.06 941.590 01:18:13.06
876 CZ GORCA TEAM Barny 08:03:13.56 941.490 01:18:13.56
877 SK MAJDÁK Michal Citrin 08:03:15.61 941.079 01:18:15.61
878 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team Romi 08:03:16.30 940.941 01:18:16.30
879 CZ GORCA TEAM Marek* 08:03:16.57 940.887 01:18:16.57
880 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team Marie. 08:03:18.05 940.590 01:18:18.05
881 NL MOL Ed Bobby 08:03:18.87 940.426 01:18:18.87
882 CZ ČULEN Jaroslav Eržika 08:03:19.18 940.364 01:18:19.18
883 CZ ACADEMY LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Gerard 08:03:19.79 940.242 01:18:19.79
884 CZ NERS Jaroslav Marie 08:03:20.42 940.116 01:18:20.42
885 PL KOZAK PRZEMYSLAW TopLofts.eu Drapi 08:03:20.68 940.064 01:18:20.68
886 CZ LAMÁČEK Josef & David La Nikola 08:03:21.28 939.944 01:18:21.28
887 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Just Do It I. 08:03:21.29 939.942 01:18:21.29
888 CZ GROH Aleš Blue Effect 08:03:21.95 939.810 01:18:21.95
889 DE GOETZ Guenter GG 6 08:03:22.36 939.728 01:18:22.36
890 CZ MACHALA & HNILICA Team Oreo 08:03:22.38 939.724 01:18:22.38
891 CZ DUDA Přemysl Sázava 08:03:22.57 939.686 01:18:22.57
892 BE FLY-4-US Pollin & Denduyver Louis 08:03:23.41 939.518 01:18:23.41
893 SK ČÁNI Ĺ+M Team Luki 08:03:23.96 939.408 01:18:23.96
894 CZ ŠTACH Vladimír Vlaš 4 08:03:24.27 939.347 01:18:24.27
895 CZ ADAMÍK Zdeněk Dominik 08:03:24.36 939.329 01:18:24.36
896 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 274 08:03:24.89 939.223 01:18:24.89
897 NL SIMONSZ Henk My Be Joi 08:03:25.80 939.041 01:18:25.80
898 RO SUPER STAR OLR - reciprocity 2020 Star 3 08:03:26.98 938.806 01:18:26.98
899 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Eso 4000 08:03:27.23 938.756 01:18:27.23
900 CZ ECHTNER Antonín AR 3 08:03:27.26 938.750 01:18:27.26
901 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 7 08:03:27.63 938.676 01:18:27.63
902 DE FAMILIE JOEKEL Galilei 08:03:27.93 938.616 01:18:27.93
903 SK BODNÁR & VILČKO Vladimír Body 8 08:03:28.63 938.477 01:18:28.63
904 DE HOOP Michael Hooper 08:03:29.62 938.280 01:18:29.62
905 CZ ČERVEŇÁK Radek Kylie Minogue 08:03:29.95 938.214 01:18:29.95
906 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Bani 08:03:30.14 938.176 01:18:30.14
907 SK PRIEHODA Ján a Ivana Constance 08:03:30.21 938.162 01:18:30.21
908 NL EKEHAAR / TER APEL TEAM Olympic Laco 08:03:30.52 938.100 01:18:30.52
909 PL KOZLENIA Boguslawa Energetx 08:03:31.08 937.989 01:18:31.08
910 CZ GORCA TEAM Lada 08:03:32.02 937.802 01:18:32.02
911 CZ ČERVEŇÁK Radek Osbourne 08:03:32.32 937.742 01:18:32.32
912 CZ SVOBODA - ČIHÁK Team Helena 08:03:32.48 937.710 01:18:32.48
913 SK NOVÁK Pavel Petra* 08:03:32.76 937.654 01:18:32.76
914 CZ GROH Aleš Blue Star. 08:03:33.80 937.447 01:18:33.80
915 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 2 08:03:34.01 937.406 01:18:34.01
916 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team Strik 08:03:34.16 937.376 01:18:34.16
917 CZ JURÁSEK BARBAR TEAM Sofie. 08:03:34.74 937.261 01:18:34.74
918 DE WINGS TO FLY Wonder 1242 08:03:36.96 936.819 01:18:36.96
919 DE ROHE Pascal Theon Graufreud 08:03:36.98 936.816 01:18:36.98
920 CZ LUKÁŠ Jan Taxi. 08:03:37.10 936.792 01:18:37.10
921 AT LEICHTFRIED Karin Mantra 08:03:39.91 936.234 01:18:39.91
922 HU FÖLDING Norbert FN 050 08:03:40.19 936.178 01:18:40.19
923 CZ SVOBODA - ČIHÁK Team Lenka. 08:03:41.08 936.002 01:18:41.08
924 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 370 08:03:41.74 935.871 01:18:41.74
925 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Esperanza 08:03:42.34 935.752 01:18:42.34
926 SK ZÁTROCH Peter Peter 1 08:03:43.31 935.560 01:18:43.31
927 IT FAST PIGEONS & ERVIN LARO Larry 08:03:43.53 935.516 01:18:43.53
928 CZ J.R.TEAM RS 6 08:03:43.88 935.447 01:18:43.88
929 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Mili 08:03:44.16 935.392 01:18:44.16
930 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Pešigo 08:03:44.73 935.279 01:18:44.73
931 DE KUSSER Josef Angel. 08:03:45.05 935.216 01:18:45.05
932 CZ POSPÍŠIL Petr Mako 08:03:47.26 934.778 01:18:47.26
933 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Standa 08:03:47.44 934.743 01:18:47.44
934 IT GREG Mihai No Name Two 08:03:47.64 934.703 01:18:47.64
935 CZ MASNÝ - LAZOVÝ Team Georgia 08:03:47.66 934.699 01:18:47.66
936 CZ BEDNAŘÍK Josef Enny 08:03:47.88 934.656 01:18:47.88
937 SK HROZEN Peter Viktor 08:03:49.46 934.343 01:18:49.46
938 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Lucia 08:03:50.18 934.201 01:18:50.18
939 CZ KULÍK Přemysl Jitka 08:03:52.43 933.757 01:18:52.43
940 PL SEDLACEK Josef Ella 08:03:54.04 933.440 01:18:54.04
941 AT STRAIF Walter Walker 08:03:55.83 933.087 01:18:55.83
942 CZ HLAVINKA Josef Jonáš 08:03:56.07 933.039 01:18:56.07
943 IT WONDER PIGEONS Team Rasta 08:03:56.98 932.860 01:18:56.98
944 NL CORVO Elise 08:03:59.42 932.380 01:18:59.42
945 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Mimo 08:04:00.02 932.262 01:19:00.02
946 DE SPITZBERG Team Newie 08:04:00.96 932.077 01:19:00.96
947 CZ POSPÍŠIL Petr Jako 08:04:01.08 932.053 01:19:01.08
948 CZ MOTRE Vasil Ivan 08:04:02.36 931.802 01:19:02.36
949 DE FAMILIE JOEKEL Hertz 08:04:03.20 931.637 01:19:03.20
950 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Jonáš. 08:04:03.62 931.554 01:19:03.62
951 AT WIEFLER Alois Gypsy One 08:04:08.30 930.636 01:19:08.30
952 IT GUTAS Mihai & Silviu Team Doki 08:04:10.07 930.289 01:19:10.07
953 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 11 08:04:10.99 930.109 01:19:10.99
954 CZ LEŠŇOVSKÝ Zdeno Honza 08:04:13.05 929.706 01:19:13.05
955 AT SCHÖN Johann Rosi 08:04:13.88 929.544 01:19:13.88
956 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Berta* 08:04:15.76 929.176 01:19:15.76
957 DE BEHLKE Andreas Flashlight 08:04:16.35 929.061 01:19:16.35
958 NL DOLDERSUM & Zn. Jarolim 08:04:17.30 928.876 01:19:17.30
959 SK BODNÁR Ĺubo LB 5 08:04:17.76 928.786 01:19:17.76
960 IT CROCETTA Gabriele R 15 08:04:18.96 928.552 01:19:18.96
961 BE GODDERIS Linda Sierens 08:04:20.11 928.327 01:19:20.11
962 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 926 08:04:21.63 928.031 01:19:21.63
963 SK JANČEKOVÁ TEAM Karin Karisma 08:04:23.03 927.758 01:19:23.03
964 AT STRAIF Walter Waletto 08:04:23.85 927.598 01:19:23.85
965 AT WENZ Alfred Viki 08:04:23.94 927.581 01:19:23.94
966 HU FÖLDING Norbert FN 044 08:04:24.31 927.509 01:19:24.31
967 SK LUTERÁN Marek Areko 08:04:25.14 927.347 01:19:25.14
968 CH ANDERHUB Oskar Anchor 08:04:25.75 927.229 01:19:25.75
969 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 190 08:04:26.50 927.083 01:19:26.50
970 AT GASSER Reinhard Belluno One 08:04:27.05 926.976 01:19:27.05
971 CZ STRUŽKA Libor Tom* 08:04:29.32 926.535 01:19:29.32
972 PL MICHALAK Bogdan Bilbo 08:04:29.62 926.476 01:19:29.62
973 PL SZYMCZYK & MISIAK TEAM Wiktor + Marek Arek 08:04:30.17 926.370 01:19:30.17
974 TH PERMSAK SINGSOM BOON Permsak 237 08:04:30.94 926.220 01:19:30.94
975 SK BODNÁR Ĺubo LB 3 08:04:31.05 926.199 01:19:31.05
976 CZ HOLICKÝ Rostislav Adina 08:04:31.49 926.113 01:19:31.49
977 CZ ŠABATA Jan J.Š. 09 08:04:31.53 926.105 01:19:31.53
978 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 198 08:04:31.75 926.063 01:19:31.75
979 DE SCHEPER Günter Giant 08:04:33.32 925.758 01:19:33.32
980 CZ MATOUŠEK Michal Miroslav 08:04:33.78 925.669 01:19:33.78
981 AT RADU Constantin Victoria 08:04:35.85 925.268 01:19:35.85
982 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 9 08:04:36.16 925.208 01:19:36.16
983 CZ LAŇKA Alfons Ing. Karolína 08:04:36.54 925.134 01:19:36.54
984 DE KLÜBER Bernhard BK 4 08:04:38.81 924.695 01:19:38.81
985 CZ BECHA Lubomír Žanet 08:04:38.83 924.691 01:19:38.83
986 CZ LAŇKA Alfons Ing. Vojta 08:04:39.75 924.513 01:19:39.75
987 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 5 08:04:40.80 924.310 01:19:40.80
988 AT EDER Gerhard Sir Henry 08:04:42.11 924.057 01:19:42.11
989 BE MERGAERT Dirk Merina 08:04:42.86 923.912 01:19:42.86
990 NL SIMONSZ Henk Spikkel 35 08:04:43.11 923.863 01:19:43.11
991 CZ KONEČNÝ Vlastimil Chris 08:04:43.38 923.811 01:19:43.38
992 NO HELGESEN Bjorn Ove Karoke 234 08:04:43.74 923.742 01:19:43.74
993 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 904 08:04:43.81 923.728 01:19:43.81
994 PL KOZLENIA Artur Celenex 08:04:44.09 923.674 01:19:44.09
995 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team Flore 08:04:44.96 923.506 01:19:44.96
996 SK LACIKA TEAM Dávid + Radoslav + Natália Florin 08:04:45.16 923.468 01:19:45.16
997 PL GALUS & KULESA TEAM Jan + Frantiszek Blaszka 08:04:45.30 923.441 01:19:45.30
998 DE SPITZBERG Team Neuron 08:04:45.68 923.367 01:19:45.68
999 NL PLOEG Bert Bernadette 08:04:45.94 923.317 01:19:45.94
1000 SK PAJTA Vladimír Filo 08:04:46.90 923.132 01:19:46.90
1001 CZ MALACH Ladislav Kami 08:04:47.11 923.091 01:19:47.11
1002 CZ ŠPIONI Agent 5 08:04:47.51 923.014 01:19:47.51
1003 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Hanka 08:04:48.30 922.862 01:19:48.30
1004 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 2 08:04:48.58 922.808 01:19:48.58
1005 CZ MARŠÁLEK Pavel Matyáš 08:04:48.72 922.781 01:19:48.72
1006 PL SEDLACEK Josef Turul 08:04:49.20 922.689 01:19:49.20
1007 IT WONDER PIGEONS Team Pretty Boy 08:04:49.61 922.610 01:19:49.61
1008 CZ KROUPA & NOVÁK Team Rony 08:04:50.92 922.357 01:19:50.92
1009 DE JONAS und KONČAREVIČ Team Goran 08:04:50.97 922.348 01:19:50.97
1010 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Anny 08:04:51.35 922.275 01:19:51.35
1011 DE HUNTER TEAM Hunter 033 08:04:51.73 922.201 01:19:51.73
1012 PL KOZAK PRZEMYSLAW TopLofts.eu Wawa 08:04:51.87 922.174 01:19:51.87
1013 DE SPRANG Matthias Future 08:04:52.02 922.146 01:19:52.02
1014 SK LAŠ Vladimír Las 8 08:04:52.42 922.069 01:19:52.42
1015 AT SG NUTZ & KAHR Aufsteiger Lucky 08:04:53.24 921.911 01:19:53.24
1016 CZ FIALA Alois Ali 08:04:53.57 921.847 01:19:53.57
1017 HU VAÁRY Péter VP 017 08:04:53.93 921.778 01:19:53.93
1018 CZ KLEMENS Karel "C" Nicolas 08:04:54.10 921.745 01:19:54.10
1019 CZ PETER Milan Pat 08:04:54.49 921.671 01:19:54.49
1020 SK LAŠ Vladimír Las 5 08:04:54.56 921.657 01:19:54.56
1021 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Ronja 08:04:54.96 921.580 01:19:54.96
1022 CZ VLČEK Jiří Miho 08:04:55.98 921.384 01:19:55.98
1023 CZ KLEMENS Karel "C" Karl. 08:04:56.50 921.284 01:19:56.50
1024 CZ VLČEK Jiří Teo 08:04:57.22 921.146 01:19:57.22
1025 PL KWASNICKI Tomasz Jolka 08:04:58.37 920.925 01:19:58.37
1026 DE ROHE Pascal Margaery Tyrell 08:04:58.60 920.881 01:19:58.60
1027 DE LANG Karl Heinz Langer 08:05:00.47 920.522 01:20:00.47
1028 CZ KLEMENS Karel "B" Kobe 08:05:00.67 920.484 01:20:00.67
1029 SK BODNÁR Ĺubo LB 1 08:05:00.79 920.461 01:20:00.79
1030 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Jägerndorf Lady II. 08:05:01.40 920.344 01:20:01.40
1031 DE HOOP Michael Hooligan 08:05:02.17 920.196 01:20:02.17
1032 CZ MS NOVÝ BYDŽOV Míla 08:05:03.78 919.888 01:20:03.78
1033 DE K.H.WICHERT Navratilova 08:05:04.75 919.702 01:20:04.75
1034 PL SEDLÁČEK & MISIAK TEAM Josef + Irek Essea 08:05:05.49 919.561 01:20:05.49
1035 SK EVIN Peter + Noemi Peter 79 08:05:07.20 919.234 01:20:07.20
1036 DE KLÜBER Bernhard BK 1 08:05:07.27 919.220 01:20:07.27
1037 DE HOOP Michael Hoodoo 08:05:08.04 919.073 01:20:08.04
1038 SK NOVÁK Matej Zerner 08:05:08.13 919.056 01:20:08.13
1039 NL SIMONSZ Henk Bonte Spikkel 08:05:08.84 918.920 01:20:08.84
1040 AT NÖRES Kurt Kuno 1 08:05:09.08 918.874 01:20:09.08
1041 AT SCHOBER Karl Variano 08:05:09.65 918.765 01:20:09.65
1042 SK BLAŽENEC & VAŇO Lagertha 08:05:09.85 918.727 01:20:09.85
1043 CZ HAŠŠO Slavomír Jarka 08:05:11.03 918.502 01:20:11.03
1044 CZ KAREL TEAM Zetor 08:05:12.32 918.256 01:20:12.32
1045 CZ KADLEČÍK Jiří - Boris Farlepka 08:05:12.36 918.248 01:20:12.36
1046 CZ HLAVINKA Josef Gabi 08:05:12.79 918.166 01:20:12.79
1047 DE TEAM LINDENHOF Schönrade Bodo Bogey 08:05:13.11 918.105 01:20:13.11
1048 DE SG SCHMIDT - SOMMER Aphrodite 08:05:14.57 917.827 01:20:14.57
1049 CH WIRZ Team Vysocina 08:05:14.66 917.809 01:20:14.66
1050 DE LANG Karl Heinz Langtry 08:05:15.98 917.558 01:20:15.98
1051 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Cacany 08:05:16.93 917.377 01:20:16.93
1052 DE HESSENBOYS TEAM One Loft Pigeon Racing Oliver. 08:05:18.23 917.129 01:20:18.23
1053 CZ REIN Jan Joe 08:05:18.68 917.044 01:20:18.68
1054 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 11 08:05:19.21 916.943 01:20:19.21
1055 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 1 08:05:20.76 916.648 01:20:20.76
1056 CZ DVOŘÁK Zbyněk Vale 08:05:21.20 916.564 01:20:21.20
1057 CZ KONOPÍK Jiří Stana 08:05:22.12 916.389 01:20:22.12
1058 PL WOZNICA Józef Leonix 08:05:22.26 916.363 01:20:22.26
1059 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Pepa. 08:05:23.33 916.160 01:20:23.33
1060 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Rumcajs 08:05:23.76 916.078 01:20:23.76
1061 NL SIMONSZ Henk Iris 31 08:05:24.91 915.860 01:20:24.91
1062 SK BALVOŇ Michal Pekna 08:05:25.76 915.698 01:20:25.76
1063 SK EVIN Peter + Noemi Peter 47 08:05:26.62 915.535 01:20:26.62
1064 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Kimba 08:05:30.08 914.879 01:20:30.08
1065 PL MICHALAK Bogdan Niuniek 08:05:33.79 914.177 01:20:33.79
1066 CZ VACEK Josef Maruška 08:05:34.19 914.101 01:20:34.19
1067 AT SCHÖN Johann Hans 08:05:36.25 913.712 01:20:36.25
1068 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Sali 08:05:36.66 913.635 01:20:36.66
1069 CZ ŠAFRÁNKO Jiří Gracie 08:05:37.06 913.559 01:20:37.06
1070 AT GRATZER Marco Franz Ferdinand 08:05:37.60 913.457 01:20:37.60
1071 DE K.H.WICHERT Kratochvilova 08:05:38.24 913.336 01:20:38.24
1072 CZ FRANTIŠEK & SAMUEL & GRZEGORZ Team Periwig 08:05:38.68 913.253 01:20:38.68
1073 CZ MS NOVÝ BYDŽOV Olyn 08:05:40.97 912.821 01:20:40.97
1074 SK LAŠ Vladimír Las 6 08:05:41.13 912.791 01:20:41.13
1075 ES WINKIE PIGEONS Winkie 11 08:05:41.72 912.680 01:20:41.72
1076 SK ČÁNI Ĺ+M Team Moni 08:05:42.08 912.612 01:20:42.08
1077 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Andrej 08:05:43.15 912.410 01:20:43.15
1078 CZ KLEMENS Karel "A" Geli 08:05:43.35 912.373 01:20:43.35
1079 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Peter. 08:05:43.82 912.284 01:20:43.82
1080 DE NAKOTT Ludwig Big Jan 08:05:43.90 912.269 01:20:43.90
1081 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Just Do It II. 08:05:44.36 912.182 01:20:44.36
1082 CZ KLEMENS Karel "B" Li Na 08:05:47.75 911.545 01:20:47.75
1083 AT EPPENSTEINER Josef Bella 08:05:49.50 911.216 01:20:49.50
1084 CZ KUBA KUBIKULA Kuba. 08:05:51.72 910.799 01:20:51.72
1085 CZ DVOŘÁK Zbyněk Cal 08:05:52.89 910.579 01:20:52.89
1086 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Rebel 08:05:53.25 910.512 01:20:53.25
1087 CZ KOCIÁN Milan Jágr. 08:05:54.26 910.322 01:20:54.26
1088 AT SCHOBER Karl Atlantis 08:05:54.77 910.226 01:20:54.77
1089 SK NOCHTA Štefan Nika 08:05:56.04 909.988 01:20:56.04
1090 CZ VLČEK Jiří Ramona 08:06:00.91 909.077 01:21:00.91
1091 CZ SVOBODA - ČIHÁK Team Ella. 08:06:07.41 907.863 01:21:07.41
1092 HU FCI GRAND PRIX VÁC Vác 210 08:06:07.72 907.805 01:21:07.72
1093 BE DECOENE MARC Team Lieveke 08:06:11.27 907.143 01:21:11.27
1094 PL LACH TEAM Adrian + Mateusz Azi 08:06:12.92 906.836 01:21:12.92
1095 CZ KLEMENS Karel "A" Ady 08:06:17.74 905.940 01:21:17.74
1096 PL KOZAK PRZEMYSLAW TopLofts.eu Novi 08:06:22.34 905.086 01:21:22.34
1097 CZ ZEMAN & KAŠUBA ZK 6 08:06:26.85 904.251 01:21:26.85
1098 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Saša 08:06:32.36 903.233 01:21:32.36
1099 DE LECKE Theo & Markus Tycoon 08:06:32.41 903.224 01:21:32.41
1100 NO HELGESEN Bjorn Ove Atomic Winter 08:06:47.32 900.479 01:21:47.32
1101 CZ TRUKSA Vítězslav Hana. 08:06:51.47 899.718 01:21:51.47
1102 DE SCHWARM Claudia Kay Sue 08:06:51.95 899.630 01:21:51.95
1103 SK SEDLÁK Miroslav & GRÉK Peter Alica 08:06:52.75 899.484 01:21:52.75
1104 CZ BARTL Josef Spown 9 08:06:54.70 899.127 01:21:54.70
1105 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Gaucho 08:06:57.26 898.659 01:21:57.26
1106 AT HÖLD Erich Raphael 08:07:02.14 897.768 01:22:02.14
1107 DE LECKE Theo & Markus Tyson 08:07:06.58 896.959 01:22:06.58
1108 PL KOZLENIA Boguslawa Diegox 08:07:10.16 896.308 01:22:10.16
1109 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 10 08:07:12.27 895.924 01:22:12.27
1110 DE SIEBERT Dieter Sidney 08:07:18.81 894.738 01:22:18.81
1111 CZ FRANTIŠEK & SAMUEL & GRZEGORZ Team Buldur 08:07:23.34 893.918 01:22:23.34
1112 DE SCHRÖDER & VAN DE LOO Team Linda 1 08:07:24.06 893.788 01:22:24.06
1113 AT ECKHARDT Markus Apollo 08:07:30.05 892.706 01:22:30.05
1114 SK LAŠ Vladimír Las 11 08:07:33.35 892.111 01:22:33.35
1115 AT STRAIF Walter Walla 08:07:34.62 891.883 01:22:34.62
1116 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "B" Mercurio 08:07:38.45 891.194 01:22:38.45
1117 AT GRATZER Marco Caesar 08:07:43.62 890.266 01:22:43.62
1118 CZ STRNAD - HENNEK - STADLER Team Laura 08:07:46.51 889.748 01:22:46.51
1119 DE LECKE Theo & Markus Tyssi 08:07:53.78 888.447 01:22:53.78
1120 IT ALI DEL GATTOPARDO Team Allan 08:07:55.77 888.092 01:22:55.77
1121 ES WINKIE PIGEONS Winkie 2 08:07:58.16 887.665 01:22:58.16
1122 CZ BARTL Josef Spown 10 08:08:01.48 887.074 01:23:01.48
1123 DE SCHRÖDER & VAN DE LOO Team Tornado 4 08:08:04.59 886.520 01:23:04.59
1124 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Twinkie 08:08:07.58 885.989 01:23:07.58
1125 DE SPITZBERG Team Nestor 08:08:09.50 885.648 01:23:09.50
1126 PL KOZLENIA Boguslawa Johanex 08:08:13.94 884.860 01:23:13.94
1127 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 5 08:08:15.02 884.669 01:23:15.02
1128 CZ KRATOCHVÍL Dušan Petr 6 08:08:17.91 884.158 01:23:17.91
1129 HU GÁBOR Scheily Sch 528 08:08:21.30 883.558 01:23:21.30
1130 DE K.H.WICHERT Vitkova 08:08:22.15 883.408 01:23:22.15
1131 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Jarolím St 08:08:23.64 883.145 01:23:23.64
1132 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 8 08:08:24.02 883.078 01:23:24.02
1133 ES WINKIE PIGEONS Winkie 9 08:08:24.79 882.942 01:23:24.79
1134 CZ HLAVINKA Josef Kvído 08:08:27.20 882.517 01:23:27.20
1135 AT STRAIF Walter Waldin 08:08:28.55 882.279 01:23:28.55
1136 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Einhorn 08:08:29.99 882.026 01:23:29.99
1137 AT NÖRES & OFNER Team OK 3 08:08:31.20 881.813 01:23:31.20
1138 CR LEXMAN DERBY ZAGREB - reciprocity 2020 Lexilady 08:08:33.46 881.415 01:23:33.46
1139 AT NAGELHOFER Robert Samu 425 08:08:34.29 881.269 01:23:34.29
1140 CZ LANGER Bohuslav Grippen 08:08:37.63 880.683 01:23:37.63
1141 CZ SEDLÁK Vladislav Winchester 08:08:38.95 880.451 01:23:38.95
1142 AT WALDER Florian Space Boy 08:08:44.15 879.540 01:23:44.15
1143 IT ALI DEL GATTOPARDO Team Altar 08:08:47.75 878.910 01:23:47.75
1144 AT NAGELHOFER Robert Safa 454 08:08:50.45 878.438 01:23:50.45
1145 CZ KADLEČÍK Jiří - Boris Rokerka 08:08:50.55 878.421 01:23:50.55
1146 IT CROCETTA Gabriele R 02 08:08:52.74 878.039 01:23:52.74
1147 NO SEAVAREID Martin MS 49 08:08:56.65 877.357 01:23:56.65
1148 AT HÖLD Erich Paul 08:08:59.66 876.833 01:23:59.66
1149 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Abendrot 08:09:02.02 876.423 01:24:02.02
1150 AT WALDER Florian Nala 08:09:07.76 875.426 01:24:07.76
1151 CZ MACHALA & HNILICA Team Gapka 08:09:10.30 874.986 01:24:10.30
1152 PL LACH TEAM Adrian + Mateusz Rot 16 08:09:10.57 874.939 01:24:10.57
1153 DE SPITZBERG Team Nerone 08:09:14.41 874.274 01:24:14.41
1154 PL MAZIARZ RACING TEAM OSP SK 08:09:17.76 873.695 01:24:17.76
1155 CZ LAŇKA Alfons Ing. Laura. 08:09:20.82 873.167 01:24:20.82
1156 SK PAJTA Vladimír Lara 08:09:21.67 873.020 01:24:21.67
1157 AT GRATZER Werner Michi 08:09:22.19 872.930 01:24:22.19
1158 NO SEAVAREID Martin MS 55 08:09:25.62 872.339 01:24:25.62
1159 DE TEAM LINDENHOF Schönrade Bodo Bodeer 08:09:30.48 871.503 01:24:30.48
1160 CZ BARTL Pavel Spown 4 08:09:32.17 871.213 01:24:32.17
1161 SK PAJTA Vladimír Riko 08:09:32.88 871.091 01:24:32.88
1162 AT ECKHARDT Markus Goldfinger 08:09:35.77 870.595 01:24:35.77
1163 AT GASSER Reinhard Leo 08:09:39.08 870.028 01:24:39.08
1164 DE SIEBERT Dieter Simba 08:09:42.10 869.511 01:24:42.10
1165 IT CROCETTA Gabriele R 17 08:09:47.07 868.661 01:24:47.07
1166 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Die schwarze Perle 08:09:48.64 868.393 01:24:48.64
1167 ES WINKIE PIGEONS "B" Winkie 20 08:09:50.92 868.004 01:24:50.92
1168 NO HELGESEN Bjorn Ove Titus 08:09:54.04 867.473 01:24:54.04
1169 CZ LANGER Bohuslav Fittipaldi 08:09:58.84 866.656 01:24:58.84
1170 CZ STRNAD - HENNEK - STADLER Team Lady 08:10:03.50 865.865 01:25:03.50
1171 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Supreme Gold 08:10:07.80 865.136 01:25:07.80
1172 CZ SEDLÁK Vladislav Brenek 08:10:12.04 864.418 01:25:12.04
1173 DE K.H.WICHERT Neumannova 08:10:16.05 863.741 01:25:16.05
1174 PL LACH TEAM Adrian + Mateusz Adi 08:10:19.99 863.076 01:25:19.99
1175 AT NÖRES Kurt Kuno 3 08:10:23.11 862.550 01:25:23.11
1176 CZ ZEMAN & KAŠUBA ZK 5 08:10:29.36 861.499 01:25:29.36
1177 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Mara 08:10:32.50 860.972 01:25:32.50
1178 DE SCHWARM Claudia Donato 08:10:33.39 860.823 01:25:33.39
1179 AT GASSER Reinhard Marcella 08:10:36.76 860.258 01:25:36.76
1180 SK ČÁNI Ĺ+M Team Mária C 08:10:56.41 856.980 01:25:56.41
1181 CZ MOTRE Vasil Vasil 08:11:04.55 855.629 01:26:04.55
1182 AT EDER Gerhard Terminator 08:11:10.58 854.631 01:26:10.58
1183 SK JAŠKA Štefan Dr. One Dark 08:11:19.66 853.133 01:26:19.66
1184 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 192 08:11:23.42 852.514 01:26:23.42
1185 PL GALUS & KULESA TEAM Jan + Frantiszek Tomson 08:11:23.64 852.478 01:26:23.64
1186 DE SG SCHMIDT - SOMMER Asklepios 08:11:24.28 852.373 01:26:24.28
1187 SK NOCHTA Štefan Sofi 08:11:24.65 852.312 01:26:24.65
1188 CZ J.R.TEAM RS 1 08:11:24.78 852.291 01:26:24.78
1189 SK PRIEHODA Ján a Ivana Zara 08:11:30.67 851.324 01:26:30.67
1190 AT STEINER Alfred Anka 08:11:32.62 851.004 01:26:32.62
1191 DE NO-WU Team NW 3 08:11:34.04 850.771 01:26:34.04
1192 AT LEICHTFRIED Walter Joachim 08:11:44.02 849.140 01:26:44.02
1193 DE SG STEFFL Speedy 00 08:11:59.93 846.552 01:26:59.93
1194 CZ ŠABATA Jan J.Š. 07 08:12:27.75 842.064 01:27:27.75
1195 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Juraj K 08:12:36.72 840.627 01:27:36.72
1196 CZ NOVOSAD František Lada* 08:12:39.52 840.179 01:27:39.52
1197 DE HESSENBOYS TEAM One Loft Pigeon Racing Leon 08:13:32.19 831.849 01:28:32.19
1198 SK BLAŽENEC & VAŇO Portugal 08:15:52.36 810.464 01:30:52.36
1199 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Royal Athlete II. 08:15:55.77 809.957 01:30:55.77
1200 SK TOMÁŠOVÁ Adela Tomas 344 08:15:57.86 809.647 01:30:57.86
1201 CZ ŠABATA Jan J.Š. 01 08:15:58.71 809.521 01:30:58.71
1202 CZ GROH Aleš Boss Marmelados 08:16:03.64 808.790 01:31:03.64
1203 CZ LAMÁČEK Josef & David La Naomi 08:16:07.91 808.159 01:31:07.91
1204 CZ ZEMAN & KAŠUBA ZK 2 08:16:10.45 807.784 01:31:10.45
1205 AT GRATZER Werner Graden 08:16:11.01 807.701 01:31:11.01
1206 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Romario 08:16:15.31 807.067 01:31:15.31
1207 CZ NOVÁK & BASTL Team Filip 08:16:19.68 806.423 01:31:19.68
1208 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 9 08:16:23.54 805.855 01:31:23.54
1209 SK LAŠ Vladimír Las 12 08:16:30.46 804.840 01:31:30.46
1210 PL WOZNICA Józef Tosca 08:16:30.55 804.826 01:31:30.55
1211 DE GOETZ Guenter GG 11 08:16:33.49 804.396 01:31:33.49
1212 DE MSA RACING TEAM Gnabry 08:16:36.68 803.929 01:31:36.68
1213 PL ALICE & JACOB Team "B" Kalerap 08:16:55.04 801.253 01:31:55.04
1214 SK JAŠKA Štefan Dr. Blackman 08:16:57.13 800.949 01:31:57.13
1215 CH ANDERHUB Oskar Antic 08:17:01.63 800.296 01:32:01.63
1216 SK HROZEN Peter Sanny 08:17:03.14 800.077 01:32:03.14
1217 DE STOCKBAUER - LÜDERS Team Rocket 08:17:04.68 799.854 01:32:04.68
1218 SK BODNÁR & VILČKO Vladimír Body 6 08:17:11.40 798.883 01:32:11.40
1219 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Milan* 08:18:40.18 786.263 01:33:40.18
1220 BE VAN STICHEL Dirk Bleu Bullet 08:18:42.97 785.873 01:33:42.97
1221 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Gabča 08:20:48.22 768.749 01:35:48.22
1222 IT ALI DEL GATTOPARDO Team Ally 08:20:48.77 768.676 01:35:48.77
1223 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 193 08:20:49.15 768.625 01:35:49.15
1224 DE BEHLKE Andreas Darkness 08:20:49.56 768.570 01:35:49.56
1225 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Maori Venture III. 08:20:51.07 768.368 01:35:51.07
1226 CZ SÝKORA Jaromír Anna 08:20:51.28 768.340 01:35:51.28
1227 IT FAST PIGEONS & ERVIN LARO Larso 08:20:51.59 768.299 01:35:51.59
1228 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 675 08:20:51.69 768.285 01:35:51.69
1229 AT EDER Gerhard Rambo 08:20:51.85 768.264 01:35:51.85
1230 BE COPPENS Peter Ster 08:20:52.91 768.123 01:35:52.91
1231 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team General 08:20:54.79 767.872 01:35:54.79
1232 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Nagid 08:20:55.13 767.826 01:35:55.13
1233 HU GÁBOR Scheily Sch 541 08:20:55.97 767.714 01:35:55.97
1234 IT FAST PIGEONS & ERVIN LARO Laroso 08:21:03.51 766.710 01:36:03.51
1235 CZ MASNÝ - LAZOVÝ Team Alman 08:21:04.44 766.586 01:36:04.44
1236 NO HELGESEN Bjorn Ove Koppen 245 08:21:11.75 765.615 01:36:11.75
1237 CZ SÝKORA Jaromír C.Ronaldo 08:21:12.39 765.530 01:36:12.39
1238 SK TOMÁŠOVÁ Adela Tomas 347 08:21:12.55 765.509 01:36:12.55
1239 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 4 08:21:13.12 765.434 01:36:13.12
1240 CZ NOVÁK & BASTL Team Griotka 08:21:16.45 764.992 01:36:16.45
1241 CZ LAŇKA Alfons Ing. Petra 08:21:19.73 764.558 01:36:19.73
1242 CZ PM Team Helena* 08:21:20.11 764.508 01:36:20.11
1243 SK MAJDÁK Michal Apatit 08:21:20.17 764.500 01:36:20.17
1244 CZ KAREL TEAM Case 08:21:20.33 764.479 01:36:20.33
1245 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Alex 08:21:20.55 764.450 01:36:20.55
1246 CZ TARVAN TEAM TARVAN Kyrill Tarvan 08:21:20.74 764.425 01:36:20.74
1247 CZ BARÁNEK Josef Tryskáč 08:21:20.93 764.399 01:36:20.93
1248 DE WITT Lutz LW 4 08:21:22.84 764.147 01:36:22.84
1249 CZ DUDA Rostislav Ares 08:21:23.02 764.123 01:36:23.02
1250 CZ