Doletová listina

Místo vypuštění NEUSIEDL AM SEE (A)
Vzdálenost 200.536 km
Datum a čas startu 21.08.2020 06:20:00
Počasí v místě startu Jasno, V vítr, 18 C.
Počasí v cíli Jasno, klidno, 21 C - 34 C.
Počet nasazených holubů 1268
Počet chovatelů 257

         
    Jméno chovatele Jméno holuba Čas doletu Rychlost Doba letu
1 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Heylighen II. 08:39:47.45 1434.543 02:19:47.45
2 CZ FLY YOUNG STARS Elza 08:42:17.97 1409.253 02:22:17.97
3 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp WB 03 08:43:12.81 1400.259 02:23:12.81
4 AT NAGELHOFER Robert Hahnenfuss 1059 08:44:38.33 1386.460 02:24:38.33
5 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 11 08:44:39.99 1386.195 02:24:39.99
6 SK LAŠ Vladimír Las 4 08:44:58.40 1383.261 02:24:58.40
7 NO HELGESEN Bjorn Ove Superstar 247 08:45:01.61 1382.751 02:25:01.61
8 DE TEAM HESSENBOYS One Loft Pigeon Racing THB 27 08:46:18.26 1370.677 02:26:18.26
9 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 04 08:46:18.52 1370.637 02:26:18.52
10 CH JUD Roman Tomahawk 08:46:22.88 1369.956 02:26:22.88
11 AT WALDER Florian Myrthe 08:46:24.95 1369.633 02:26:24.95
12 AT MARCHAT Franz Saban Junior 08:46:26.71 1369.359 02:26:26.71
13 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp WB 01 08:46:27.30 1369.267 02:26:27.30
14 SK BINDAS Štefan JUN. SBJ 04 08:46:28.55 1369.072 02:26:28.55
15 DE TEAM GERMANY Toni Deigner Tootles 08:46:29.21 1368.969 02:26:29.21
16 PL KOZLENIA Boguslawa Areo 08:46:29.43 1368.935 02:26:29.43
17 CZ KAREL Jan Case 08:46:29.97 1368.851 02:26:29.97
18 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 2292 08:46:30.21 1368.814 02:26:30.21
19 CZ PINTERA & MAZUCH Klaaska 08:46:30.27 1368.804 02:26:30.27
20 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 12 08:46:30.51 1368.767 02:26:30.51
21 CZ DUDA Přemysl Dante 08:46:30.91 1368.705 02:26:30.91
22 PL KOZLENIA Boguslawa Mulan 08:46:31.32 1368.641 02:26:31.32
23 CZ KRÁL František Brutus 08:46:31.82 1368.563 02:26:31.82
24 AT OFNER Kurt Johanna 08:46:32.43 1368.468 02:26:32.43
25 DE SCHWARM Claudia Nip Tuck 08:46:34.02 1368.221 02:26:34.02
26 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 03 08:46:34.70 1368.115 02:26:34.70
27 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 2073 08:46:35.37 1368.011 02:26:35.37
28 DE HÖRNIG Rainer Rany 08:46:35.59 1367.976 02:26:35.59
29 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 09 08:46:36.36 1367.857 02:26:36.36
30 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek S 1 08:46:37.15 1367.734 02:26:37.15
31 CZ LAŇKA Alfons Ing. David 08:46:37.52 1367.676 02:26:37.52
32 SK LABON Matúš & Jakub MJ 01 08:46:37.69 1367.650 02:26:37.69
33 AT JAKUPOVIC & NAHIC TEAM Sonic 08:46:38.49 1367.526 02:26:38.49
34 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Wazzup 08:46:38.76 1367.484 02:26:38.76
35 DE BEHLKE Andreas AB 05 08:46:39.73 1367.333 02:26:39.73
36 DE TEAM GERMANY - W A Waldow + Silvia Thiel WS 5 08:46:39.87 1367.311 02:26:39.87
37 NO HELGESEN Bjorn Ove Mira 290 08:46:40.13 1367.271 02:26:40.13
38 CZ BUREŠ Team Karmazín 08:46:40.54 1367.207 02:26:40.54
39 AT KUTLESA Slavko SLK 65 08:46:41.21 1367.103 02:26:41.21
40 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "C" Timo 1 08:46:41.53 1367.053 02:26:41.53
41 AT LEICHTFRIED Karin Black 08:46:42.83 1366.851 02:26:42.83
42 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Santa Maria 08:46:45.88 1366.378 02:26:45.88
43 AT KOSEL / EHMANN Team Noha 08:46:47.34 1366.151 02:26:47.34
44 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Jndy 08:46:47.50 1366.127 02:26:47.50
45 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 056 08:46:51.19 1365.554 02:26:51.19
46 CZ HLOUŠ Pavel Woody 08:46:51.93 1365.440 02:26:51.93
47 SK HROZEN Peter Žaneta 08:46:52.15 1365.406 02:26:52.15
48 DE WICHERT KARL-HEINZ Lendl 08:46:52.87 1365.294 02:26:52.87
49 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 3424 08:46:53.01 1365.272 02:26:53.01
50 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "B" Vermont 08:46:55.14 1364.943 02:26:55.14
51 AT VOLLNHOFER Dominik Dolphin 08:46:57.98 1364.503 02:26:57.98
52 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 8 08:46:59.65 1364.245 02:26:59.65
53 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Mikiko 08:47:02.35 1363.827 02:27:02.35
54 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Freddy 08:47:03.23 1363.691 02:27:03.23
55 PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Gabi 08:47:03.54 1363.643 02:27:03.54
56 DE WICHERT KARL-HEINZ Zelezny 08:47:04.51 1363.493 02:27:04.51
57 DE SPRANG Matthias MS 05 08:47:05.92 1363.275 02:27:05.92
58 BE COPPENS Peter Romeo 08:47:06.74 1363.149 02:27:06.74
59 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Dora 08:47:08.12 1362.936 02:27:08.12
60 AT NÖRES Kurt Titan 08:47:09.99 1362.647 02:27:09.99
61 CZ FLY YOUNG STARS Mika 08:47:12.57 1362.249 02:27:12.57
62 CZ MALACH Ladislav Wirra 08:47:17.75 1361.451 02:27:17.75
63 DE ZG HELIOS A Zephyr 08:47:23.93 1360.499 02:27:23.93
64 CH BONSEMEIER & PEIXOTO Team BP 05 08:47:25.95 1360.189 02:27:25.95
65 CZ DAVID Petr Jugo 08:47:33.04 1359.099 02:27:33.04
66 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Maori Venture V. 08:47:35.60 1358.706 02:27:35.60
67 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Little Hanni 08:47:51.01 1356.346 02:27:51.01
68 CZ HLAVINKA Josef Mohamed 08:47:54.46 1355.819 02:27:54.46
69 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Zeflik 08:47:56.85 1355.454 02:27:56.85
70 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Eder 08:47:57.48 1355.358 02:27:57.48
71 ES USO ASKARRA Eguzki 08:48:13.35 1352.939 02:28:13.35
72 CZ IŠTVÁNEK & ŠIK Team Vichr 1 08:48:17.41 1352.322 02:28:17.41
73 PL WÓJCIK Piotr Brylant 08:48:21.34 1351.725 02:28:21.34
74 CZ DAVID Petr Amor 08:48:24.36 1351.266 02:28:24.36
75 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Celina 08:48:25.19 1351.140 02:28:25.19
76 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Thor 08:48:27.12 1350.847 02:28:27.12
77 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Tessa 08:48:30.42 1350.347 02:28:30.42
78 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 2077 08:48:30.82 1350.287 02:28:30.82
79 DE FRANZISKA "A" Franziska 1 08:48:31.43 1350.194 02:28:31.43
80 DE TEAM HUNTER Giraffe 08:48:31.58 1350.171 02:28:31.58
81 CZ HONEŠ Jiří Doctor 08:48:32.27 1350.067 02:28:32.27
82 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-2071 08:48:34.23 1349.770 02:28:34.23
83 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Kolínek Team 06 08:48:34.51 1349.728 02:28:34.51
84 SK HROZEN Peter Anna 08:48:39.25 1349.010 02:28:39.25
85 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Dvojka 08:48:42.35 1348.542 02:28:42.35
86 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 04 08:48:43.78 1348.325 02:28:43.78
87 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 384 08:48:44.10 1348.277 02:28:44.10
88 DE SG STEFFL SGS 05 08:48:44.39 1348.233 02:28:44.39
89 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 4 08:48:44.92 1348.153 02:28:44.92
90 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3153 08:48:45.36 1348.087 02:28:45.36
91 DE SG STEFFL SGS 10 08:48:45.93 1348.001 02:28:45.93
92 CZ IŠTVÁNEK & ŠIK Team Lucka 08:48:47.11 1347.823 02:28:47.11
93 AT RÖTZER Franz Top 6 08:48:47.24 1347.803 02:28:47.24
94 DE SG STEFFL SGS 03 08:48:47.41 1347.777 02:28:47.41
95 DE LECKE Theo & Markus TM 11 08:48:47.78 1347.721 02:28:47.78
96 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 3274 08:48:47.83 1347.714 02:28:47.83
97 CZ MACHALA František Tomas 08:48:48.92 1347.549 02:28:48.92
98 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2964 08:48:49.09 1347.524 02:28:49.09
99 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Colombo 08:48:49.96 1347.392 02:28:49.96
100 CZ LAŇKA Alfons Ing. Fony 08:48:50.41 1347.324 02:28:50.41
101 CZ SVOBODA Jiří "A" Lenka 08:48:50.76 1347.272 02:28:50.76
102 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Kolínek Team 04 08:48:51.05 1347.228 02:28:51.05
103 CZ MADE IN VYSEKAL JÄGERNDORF - SILESIA TEAM Peťula 08:48:52.07 1347.074 02:28:52.07
104 SK HROZEN Peter Maria 08:48:52.72 1346.976 02:28:52.72
105 CH JUD Roman Spitfire 08:48:53.13 1346.914 02:28:53.13
106 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Senna 08:48:53.72 1346.825 02:28:53.72
107 CZ PINTERA & MAZUCH Karabo 08:48:55.11 1346.616 02:28:55.11
108 DE FISCHER Ralph Asp 08:48:57.04 1346.325 02:28:57.04
109 AT WIEFLER Alois Alfred 08:48:57.77 1346.215 02:28:57.77
110 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek T 2 08:48:58.38 1346.123 02:28:58.38
111 AT KUTLESA Slavko SLK 42 08:48:59.07 1346.019 02:28:59.07
112 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Hi Jinx 08:48:59.87 1345.899 02:28:59.87
113 NO HELGESEN Bjorn Ove Lady Atomic 08:49:00.20 1345.849 02:29:00.20
114 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Diego 08:49:00.56 1345.795 02:29:00.56
115 CZ TEAM ZEMAN + KAŠUBA ZK 2 08:49:00.80 1345.759 02:29:00.80
116 PL SEDLACEK Josef Morning Cry 08:49:02.65 1345.480 02:29:02.65
117 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 01 08:49:03.54 1345.346 02:29:03.54
118 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Slawomir 08:49:04.36 1345.223 02:29:04.36
119 AT KUTLESA Slavko SLK 59 08:49:09.37 1344.470 02:29:09.37
120 CH HÖSLI Walter Lichtning 08:49:11.62 1344.132 02:29:11.62
121 DE HOCHSCHERFF Udo Sveni 08:49:16.68 1343.373 02:29:16.68
122 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Mini Christo 08:49:23.08 1342.414 02:29:23.08
123 CZ VIKTORÍN Lukáš Tonka 08:49:23.53 1342.346 02:29:23.53
124 AT GASSER Reinhard Garnet 08:49:27.77 1341.711 02:29:27.77
125 CR CULIC Denis Dalmatian Wind 08:49:28.33 1341.628 02:29:28.33
126 CH BONSEMEIER & PEIXOTO Team BP 04 08:49:30.38 1341.321 02:29:30.38
127 CZ MAKANAKI Team Maka 08:49:31.83 1341.104 02:29:31.83
128 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Wendy 08:49:32.69 1340.976 02:29:32.69
129 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Franz 08:49:35.61 1340.540 02:29:35.61
130 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 2793 08:49:38.56 1340.099 02:29:38.56
131 DE HIENZSCH Frank FH 5 08:49:39.20 1340.004 02:29:39.20
132 DE HOFLAND - VAN OOSTEN Team White Kittel 08:49:39.75 1339.921 02:29:39.75
133 AT LEICHTFRIED Walter Klugmann 2 08:49:40.44 1339.819 02:29:40.44
134 SK BCHB Team Lightning 08:49:40.51 1339.808 02:29:40.51
135 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Don Kitty 08:49:47.78 1338.724 02:29:47.78
136 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 07 08:50:20.29 1333.899 02:30:20.29
137 SK BCHB Team Correct Number 08:50:20.63 1333.849 02:30:20.63
138 DE FRANZISKA "B" Franziska 8 08:50:20.93 1333.805 02:30:20.93
139 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Lexi 08:50:22.55 1333.565 02:30:22.55
140 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Mini Nitra 08:50:24.98 1333.206 02:30:24.98
141 CZ KLEMENS Karel 7KK 08:50:27.99 1332.762 02:30:27.99
142 CZ ATH Květná Abonent 14 08:50:28.45 1332.694 02:30:28.45
143 CZ MADE IN VYSEKAL JÄGERNDORF - SILESIA TEAM Hujerka 08:50:29.28 1332.571 02:30:29.28
144 PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Karol 08:50:31.18 1332.291 02:30:31.18
145 CZ ŠABATA Jan J.Š. 02 08:50:32.47 1332.101 02:30:32.47
146 AT STRAIF Walter Wera 08:50:32.52 1332.093 02:30:32.52
147 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Jerome 08:50:34.20 1331.846 02:30:34.20
148 CZ KUDELA Jaromír Ing. Petra 08:50:34.75 1331.765 02:30:34.75
149 CZ MACHALA František Lady 08:50:35.81 1331.608 02:30:35.81
150 AT HOFMANN Leopold HL 6 08:50:36.15 1331.558 02:30:36.15
151 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Kolínek Team 05 08:50:38.13 1331.267 02:30:38.13
152 HU SZALMA - BACSKAI Team Sanibel 08:50:38.51 1331.211 02:30:38.51
153 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 3 08:50:39.35 1331.087 02:30:39.35
154 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Angelo 08:50:41.27 1330.804 02:30:41.27
155 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 06 08:50:42.49 1330.625 02:30:42.49
156 DE HEROES OF THE SKY Leoni 08:50:42.51 1330.622 02:30:42.51
157 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Natsumi 08:50:43.34 1330.500 02:30:43.34
158 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Herodes 08:50:43.53 1330.472 02:30:43.53
159 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Hofra 08:50:48.13 1329.795 02:30:48.13
160 SK TEAM LUTERAN + HRICIK + BAŠISTA Not The Other 08:50:48.52 1329.738 02:30:48.52
161 AT BLIEGE Felix Ilse 08:50:48.92 1329.679 02:30:48.92
162 AT NÖRES Kurt Fino 08:50:49.43 1329.604 02:30:49.43
163 SK LAŠ Vladimír Las 3 08:50:49.74 1329.559 02:30:49.74
164 SK BINDAS Štefan JUN. SBJ 03 08:50:50.47 1329.451 02:30:50.47
165 CZ KAREL Jan Zetor 08:50:50.59 1329.434 02:30:50.59
166 DE WICHERT KARL-HEINZ Cech 08:50:51.45 1329.307 02:30:51.45
167 CZ KLEMENS Karel 8KK 08:50:52.44 1329.162 02:30:52.44
168 DE SEEBACH SIEDLER Team MB 01 08:50:53.53 1329.002 02:30:53.53
169 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. Susan 08:50:55.10 1328.772 02:30:55.10
170 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3652 08:51:09.98 1326.592 02:31:09.98
171 DE LECKE Theo & Markus TM 03 08:51:15.94 1325.721 02:31:15.94
172 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 08 08:51:18.85 1325.296 02:31:18.85
173 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-2072 08:51:22.91 1324.703 02:31:22.91
174 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 12 08:51:25.86 1324.273 02:31:25.86
175 SK TATRY-DERBY DT 2 08:51:28.97 1323.820 02:31:28.97
176 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "B" Rosenthal 3 08:51:29.02 1323.813 02:31:29.02
177 CZ ESHEK Bohdan Argus 08:51:31.08 1323.513 02:31:31.08
178 DE LECKE Theo & Markus TM 02 08:51:32.18 1323.353 02:31:32.18
179 CZ FLY YOUNG STARS Berenika 08:51:32.52 1323.303 02:31:32.52
180 SK MAJDÁK Michal Apatit 08:51:32.86 1323.254 02:31:32.86
181 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Jo 08:51:46.73 1321.238 02:31:46.73
182 DE SPRANG Matthias MS 09 08:51:47.52 1321.124 02:31:47.52
183 DE BRANDT Daniel ORL Anne 08:51:50.31 1320.719 02:31:50.31
184 PL WÓJCIK Piotr Bora 08:51:58.57 1319.523 02:31:58.57
185 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "A" Schinze 1 08:51:59.08 1319.449 02:31:59.08
186 CZ KAREL Jan Fortschrit 514 08:52:05.36 1318.541 02:32:05.36
187 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 5 08:52:21.34 1316.236 02:32:21.34
188 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Marti 08:52:36.15 1314.107 02:32:36.15
189 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Don Haraka 08:52:39.13 1313.679 02:32:39.13
190 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Lambrechts II. 08:52:39.80 1313.583 02:32:39.80
191 CH TEAM FROHMATTA Lambrigger Josef Bentley 08:52:40.33 1313.507 02:32:40.33
192 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Frozen 08:52:47.49 1312.481 02:32:47.49
193 DE TEAM SASSE WELZEL Abuc.-Gö. 003 1 08:52:49.80 1312.151 02:32:49.80
194 SK PJ PIGEONS PJ Timmea 08:52:51.87 1311.855 02:32:51.87
195 AT NÖRES Kurt Lugos 08:52:52.35 1311.786 02:32:52.35
196 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" One For Mee II. 08:52:53.39 1311.637 02:32:53.39
197 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 0873 08:52:53.99 1311.551 02:32:53.99
198 PL KOZLENIA Boguslawa Tola 08:52:55.99 1311.266 02:32:55.99
199 HU SZALMA - BACSKAI Team Santos 08:52:58.01 1310.977 02:32:58.01
200 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Arteon 08:52:58.65 1310.886 02:32:58.65
201 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 10 08:52:58.75 1310.871 02:32:58.75
202 CZ REIN Jan "B" Dita 08:52:59.09 1310.823 02:32:59.09
203 CZ GORCA TEAM Lejdy 08:52:59.43 1310.774 02:32:59.43
204 CZ GRUBER Simon Bulck 08:52:59.72 1310.733 02:32:59.72
205 SK HROZEN Peter Peter 08:53:01.30 1310.507 02:33:01.30
206 CZ GRUBER Simon Hardy 08:53:01.57 1310.469 02:33:01.57
207 CH HÖSLI Walter Douglas 08:53:02.29 1310.366 02:33:02.29
208 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek T 3 08:53:02.40 1310.350 02:33:02.40
209 PL DABROWSKI Pawel * Kana 08:53:02.94 1310.273 02:33:02.94
210 DE WINGS 2 WIN WW 02 08:53:03.61 1310.178 02:33:03.61
211 CZ HRUDA Jan Karel 6 08:53:03.66 1310.170 02:33:03.66
212 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Zdeněk 08:53:04.30 1310.079 02:33:04.30
213 CH BONSEMEIER & PEIXOTO Team BP 01 08:53:04.88 1309.996 02:33:04.88
214 CZ KLEMENS Karel 12KK 08:53:06.19 1309.810 02:33:06.19
215 CH WIRZ Team Mollema 08:53:06.61 1309.750 02:33:06.61
216 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Maori Venture IV. 08:53:06.78 1309.725 02:33:06.78
217 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "B" Alabama 08:53:07.14 1309.674 02:33:07.14
218 CZ SKOKAN Pavel Desert Rose 08:53:07.37 1309.641 02:33:07.37
219 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Water 08:53:07.70 1309.594 02:33:07.70
220 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Ai 08:53:08.34 1309.503 02:33:08.34
221 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Hana´s Dream 08:53:08.60 1309.466 02:33:08.60
222 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "C" Timo 4 08:53:09.13 1309.391 02:33:09.13
223 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Roos 08:53:09.49 1309.339 02:33:09.49
224 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Scherlock 08:53:09.87 1309.285 02:33:09.87
225 AT HALATSCHEK Dietmar Scharlie 08:53:10.55 1309.188 02:33:10.55
226 AT KUTLESA Slavko SLK 34 08:53:11.38 1309.070 02:33:11.38
227 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2313 08:53:13.30 1308.797 02:33:13.30
228 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 2078 08:53:17.43 1308.209 02:33:17.43
229 DE HIENZSCH Frank FH 3 08:53:19.59 1307.902 02:33:19.59
230 DE LECKE Theo & Markus TM 07 08:53:20.25 1307.808 02:33:20.25
231 SK DREXLEROVÁ Helena Kincsem 08:53:21.31 1307.657 02:33:21.31
232 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 2172 08:53:32.20 1306.111 02:33:32.20
233 AT KUKLA Josef Isi 08:53:36.26 1305.536 02:33:36.26
234 DE BRANDT Daniel ORL Panzer 08:53:39.48 1305.080 02:33:39.48
235 PL KOZLENIA Boguslawa Bolo 08:53:40.53 1304.931 02:33:40.53
236 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Just Do It II. 08:53:41.81 1304.750 02:33:41.81
237 SK BINDAS Štefan JUN. SBJ 02 08:53:44.29 1304.400 02:33:44.29
238 DE FRANZISKA "B" Franziska 9 08:53:45.06 1304.291 02:33:45.06
239 AT WIEFLER Alois Holly 08:53:45.74 1304.195 02:33:45.74
240 AT KUTLESA Slavko SLK 22 08:53:46.65 1304.066 02:33:46.65
241 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team PM 04 08:53:48.24 1303.841 02:33:48.24
242 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Erth Summit 08:53:48.86 1303.754 02:33:48.86
243 PL KOZLENIA Artur Pit 08:53:50.30 1303.550 02:33:50.30
244 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 6 08:53:50.99 1303.453 02:33:50.99
245 DE GEBHARDT Reinhard Reflexion 08:53:51.83 1303.334 02:33:51.83
246 DE WICHERT KARL-HEINZ Sablikova 08:53:52.21 1303.281 02:33:52.21
247 HU SZALMA - BACSKAI Team Saffron 08:53:53.55 1303.091 02:33:53.55
248 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" My Tip II. 08:53:54.35 1302.979 02:33:54.35
249 CZ REIN Jan "B" Bobby 08:53:55.42 1302.828 02:33:55.42
250 CZ HNILICA Tomáš Tina 08:53:56.32 1302.701 02:33:56.32
251 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Xena 08:53:56.70 1302.647 02:33:56.70
252 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Just do It 08:53:58.55 1302.386 02:33:58.55
253 CH WIRZ Team Pogacar 08:54:01.90 1301.914 02:34:01.90
254 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 3114 08:54:02.25 1301.865 02:34:02.25
255 PL SEDLACEK Josef Meadow Dew 08:54:04.50 1301.548 02:34:04.50
256 DE MESTRE SILVA Mia 08:54:07.46 1301.131 02:34:07.46
257 CZ ŽLIČAŘ Roman Quatro 64 08:54:07.87 1301.074 02:34:07.87
258 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Speedy 08:54:09.49 1300.846 02:34:09.49
259 NL POELMAN Combinatie PC 02 08:54:10.32 1300.729 02:34:10.32
260 SK BRKAL Jan Ing. Mathias 08:54:15.20 1300.043 02:34:15.20
261 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Eminem 08:54:15.56 1299.993 02:34:15.56
262 AT WIEFLER Alois Harry 08:54:19.17 1299.486 02:34:19.17
263 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Quartus 08:54:24.39 1298.754 02:34:24.39
264 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Čtverka 08:54:24.96 1298.674 02:34:24.96
265 SK VALÁPKA - POKOPEC Team Johny 08:54:26.01 1298.527 02:34:26.01
266 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 05 08:54:28.12 1298.231 02:34:28.12
267 CZ GRUBER Simon John 08:54:29.25 1298.073 02:34:29.25
268 CH TEAM ANDERHUB Avia 08:54:29.43 1298.047 02:34:29.43
269 DE HEROES OF THE SKY Luka 08:54:29.94 1297.976 02:34:29.94
270 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team "B" Vaneng 08:54:30.21 1297.938 02:34:30.21
271 DE SCHOEN Friedrich Fritz 1 08:54:30.34 1297.920 02:34:30.34
272 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" My Tip 08:54:30.88 1297.844 02:34:30.88
273 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 7 08:54:33.02 1297.545 02:34:33.02
274 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Naiko 08:54:33.70 1297.450 02:34:33.70
275 AT JAKUPOVIC & NAHIC TEAM Boss 08:54:36.83 1297.012 02:34:36.83
276 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 11 08:54:39.33 1296.663 02:34:39.33
277 AT KOSEL / EHMANN Team Fynn 08:54:41.36 1296.379 02:34:41.36
278 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 01 08:54:41.66 1296.337 02:34:41.66
279 CZ ŽLIČAŘ Roman Quatro 13 08:54:43.07 1296.140 02:34:43.07
280 DE GOETZ Guenter "B" Bibi 08:54:45.52 1295.798 02:34:45.52
281 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarka 08:54:47.45 1295.529 02:34:47.45
282 DE FELBINGER Gerhard Eva 08:54:47.68 1295.497 02:34:47.68
283 AT ECKHARDT Markus Ecki´s 10 08:54:48.14 1295.433 02:34:48.14
284 AT GRATZER Marco "B" Karl 08:54:48.75 1295.348 02:34:48.75
285 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Maybee 08:54:52.38 1294.842 02:34:52.38
286 CZ IŠTVÁNEK & ŠIK Team Oskar 08:54:52.53 1294.821 02:34:52.53
287 DE BRANDT Daniel ORL Daniel 08:54:58.47 1293.994 02:34:58.47
288 SK GENČUR František Geno 08:55:12.67 1292.020 02:35:12.67
289 CZ TEAM ZEMAN + KAŠUBA ZK 1 08:55:13.02 1291.972 02:35:13.02
290 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "C" Timo 3 08:55:13.62 1291.889 02:35:13.62
291 DE ZG HELIOS A Zenith 08:55:14.22 1291.805 02:35:14.22
292 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Favorit 08:55:15.05 1291.690 02:35:15.05
293 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Edwin 08:55:15.23 1291.665 02:35:15.23
294 AT OFNER Kurt Paula 08:55:15.44 1291.636 02:35:15.44
295 SK J & I MARTON TEAM Hrdza 08:55:15.78 1291.589 02:35:15.78
296 CZ HLOUŠ Pavel Uno 08:55:15.80 1291.586 02:35:15.80
297 DE TEAM SASSE WELZEL Wüsto.-Becke 4 08:55:17.32 1291.376 02:35:17.32
298 CZ DVOŘÁK Zbyněk Joan 08:55:17.77 1291.313 02:35:17.77
299 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 2 08:55:18.12 1291.265 02:35:18.12
300 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Liduna 08:55:19.35 1291.094 02:35:19.35
301 SK BRKAL Jan Ing. Katarína 08:55:21.23 1290.834 02:35:21.23
302 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "A" Schinze 4 08:55:21.50 1290.797 02:35:21.50
303 AT MARCHAT Franz Schumi Girl 08:55:23.16 1290.567 02:35:23.16
304 SK FLIMEL Miroslav Fliss 08:55:23.70 1290.492 02:35:23.70
305 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Nadine 08:55:24.48 1290.384 02:35:24.48
306 CZ GORCA TEAM Karina 08:55:25.45 1290.250 02:35:25.45
307 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 3884 08:55:26.48 1290.107 02:35:26.48
308 SK MOKOŠ + VÁROŠ Monglow 08:55:26.52 1290.102 02:35:26.52
309 DE TEAM HESSENBOYS One Loft Pigeon Racing THB 28 08:55:27.22 1290.005 02:35:27.22
310 PL MICHALAK Bogdan Kowal 34 08:55:27.79 1289.926 02:35:27.79
311 CH HÖSLI Walter Hornet 08:55:28.16 1289.875 02:35:28.16
312 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3563 08:55:28.72 1289.798 02:35:28.72
313 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Lynn 08:55:30.28 1289.582 02:35:30.28
314 AT STRAIF Walter Wirbelwind 08:55:30.90 1289.496 02:35:30.90
315 DE LECKE Theo & Markus TM 10 08:55:31.05 1289.475 02:35:31.05
316 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Adrian 08:55:31.47 1289.417 02:35:31.47
317 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 834 08:55:31.80 1289.372 02:35:31.80
318 BE COPPENS Peter Julia 08:55:32.23 1289.312 02:35:32.23
319 CZ LAŇKA Alfons Ing. Jirka 08:55:34.25 1289.033 02:35:34.25
320 CZ ROMANČÍK Jaromír Depař 08:55:35.36 1288.880 02:35:35.36
321 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Saturn 08:55:36.42 1288.734 02:35:36.42
322 AT TEAM MÜLVIERTEL Lindtner Peggy Sue 08:55:37.02 1288.651 02:35:37.02
323 DE TEAM TEISTUNGEN Groovy 08:55:37.42 1288.596 02:35:37.42
324 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 05 08:55:37.69 1288.559 02:35:37.69
325 PL KWASNICKI Tomasz Gold 08:55:37.93 1288.525 02:35:37.93
326 PL KWASNICKI Tomasz Bolek 08:55:38.42 1288.458 02:35:38.42
327 AT MARCHAT Franz Gambler 08:55:39.42 1288.320 02:35:39.42
328 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Daphne 08:55:39.91 1288.252 02:35:39.91
329 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "A" Gnittka 2 08:55:41.39 1288.048 02:35:41.39
330 CZ ŽLIČAŘ Roman Quatro 62 08:55:41.72 1288.003 02:35:41.72
331 CZ KONOPÍK Jiří Pepa 08:55:43.24 1287.793 02:35:43.24
332 CZ SVOBODA Jiří "B" Terezka 1 08:55:43.89 1287.704 02:35:43.89
333 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Miko 08:55:46.24 1287.380 02:35:46.24
334 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" No Time 08:55:46.39 1287.359 02:35:46.39
335 CZ GRUBER Simon Peťa 08:55:46.78 1287.305 02:35:46.78
336 AT TEAM MÜLVIERTEL Lindtner Karelena 08:55:47.20 1287.248 02:35:47.20
337 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Transilvania 08:55:47.94 1287.146 02:35:47.94
338 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3163 08:55:48.49 1287.070 02:35:48.49
339 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Imogen 08:55:48.74 1287.035 02:35:48.74
340 CH SCHNEEBERGER Roman Sapphire 08:55:49.24 1286.967 02:35:49.24
341 CZ KULÍK Přemysl Pegas 08:55:50.19 1286.836 02:35:50.19
342 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 388 08:55:50.95 1286.731 02:35:50.95
343 CH WIRZ Team Yates 08:55:52.26 1286.551 02:35:52.26
344 DE SPITZBERG Team Uwe 4 08:55:53.40 1286.394 02:35:53.40
345 AT HÖLD Erich Emilie 08:55:54.09 1286.299 02:35:54.09
346 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Stone 08:55:54.46 1286.248 02:35:54.46
347 CZ MAJKA + JAN TEAM Lucka 08:55:54.89 1286.189 02:35:54.89
348 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Corleone 08:55:55.56 1286.097 02:35:55.56
349 AT EPPENSTEINER Josef Amira 08:55:56.92 1285.910 02:35:56.92
350 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2303 08:55:57.08 1285.888 02:35:57.08
351 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 08:55:57.57 1285.821 02:35:57.57
352 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 11 08:55:59.41 1285.568 02:35:59.41
353 DE TEAM TEISTUNGEN Grofin 08:55:59.44 1285.564 02:35:59.44
354 CZ KLEMENSOVÁ Sára Běska 08:55:59.96 1285.493 02:35:59.96
355 AT LEICHTFRIED Karin Paul 08:56:00.22 1285.457 02:36:00.22
356 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Jupiter 08:56:02.10 1285.199 02:36:02.10
357 DE SCHWARM Claudia Heinz 08:56:02.42 1285.155 02:36:02.42
358 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 383 08:56:02.72 1285.114 02:36:02.72
359 CZ HEILMEIER Josef Piškot 08:56:03.15 1285.055 02:36:03.15
360 SK ČÁNI Ĺudovít Ludwig 08:56:04.27 1284.901 02:36:04.27
361 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Wisconsin 08:56:05.64 1284.713 02:36:05.64
362 DE WINGS 2 WIN WW 06 08:56:06.29 1284.624 02:36:06.29
363 DE SPRANG Matthias MS 07 08:56:06.34 1284.617 02:36:06.34
364 CZ ATH Květná Abonent 5 08:56:06.97 1284.531 02:36:06.97
365 CZ KLEMENS Karel 5K 08:56:09.84 1284.137 02:36:09.84
366 SK VALÁPKA - POKOPEC Team Domča 08:56:12.16 1283.819 02:36:12.16
367 AT LEICHTFRIED Karin Felicitas 08:56:14.94 1283.439 02:36:14.94
368 DE GOETZ Guenter "B" Bart 08:56:15.43 1283.372 02:36:15.43
369 DE WINGS 2 WIN WW 05 08:56:15.69 1283.336 02:36:15.69
370 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 2074 08:56:16.90 1283.170 02:36:16.90
371 AT GASSER Reinhard Galadrielle 08:56:18.73 1282.920 02:36:18.73
372 DE GEBHARDT Reinhard Request 08:56:19.11 1282.868 02:36:19.11
373 DE WICHERT KARL-HEINZ Kratochvilova 08:56:19.67 1282.791 02:36:19.67
374 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 3 08:56:20.56 1282.670 02:36:20.56
375 AT STEINER Alfred Avantin 2 08:56:22.66 1282.383 02:36:22.66
376 CZ HLAVINKA Josef Paolo 08:56:26.11 1281.911 02:36:26.11
377 DE GOETZ Guenter "A" Bravo 08:56:29.54 1281.443 02:36:29.54
378 AT GASSER Reinhard Gambit 08:56:30.83 1281.267 02:36:30.83
379 CZ VÍTEK Jan Viky 08:56:36.49 1280.495 02:36:36.49
380 AT HOFMANN Leopold HL 3 08:56:37.57 1280.348 02:36:37.57
381 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Tarantino 08:56:38.08 1280.279 02:36:38.08
382 DE TEAM LINDENHOF SB 06 08:56:38.59 1280.209 02:36:38.59
383 AT HÖLD Erich Kristin 08:56:39.91 1280.029 02:36:39.91
384 CZ KONEČNÝ Vlastimil Janka 08:56:40.09 1280.005 02:36:40.09
385 DE SCHWARM Claudia Champ 08:56:40.56 1279.941 02:36:40.56
386 CZ KLEMENSOVÁ Sára Coco 08:56:41.31 1279.839 02:36:41.31
387 CZ KONEČNÝ Vlastimil Vitra 08:56:43.12 1279.592 02:36:43.12
388 DE SCHOEN Friedrich Fritz 4 08:56:43.61 1279.526 02:36:43.61
389 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "B" Klaus 1 08:56:44.87 1279.354 02:36:44.87
390 CZ DUDA Přemysl Lara 08:56:45.09 1279.324 02:36:45.09
391 AT HALATSCHEK Dietmar Schimmel 08:56:45.86 1279.220 02:36:45.86
392 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "B" Rosenthal 2 08:56:46.08 1279.190 02:36:46.08
393 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Anny 08:56:46.35 1279.153 02:36:46.35
394 CZ SVOBODA Jiří "A" Ela 08:56:46.97 1279.069 02:36:46.97
395 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 09 08:56:47.28 1279.026 02:36:47.28
396 CZ HONEŠ Jiří Karlos 08:56:47.66 1278.975 02:36:47.66
397 CH TEAM FROHMATTA Lambrigger Josef Apollo 08:56:48.60 1278.847 02:36:48.60
398 CZ ROMANČÍK Jaromír Jarda 08:56:49.39 1278.740 02:36:49.39
399 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Pinta 08:56:50.06 1278.649 02:36:50.06
400 AT MARCHAT Franz Route Sixty Six 08:56:51.29 1278.481 02:36:51.29
401 DE SG STEFFL SGS 06 08:56:51.43 1278.462 02:36:51.43
402 AT GASSER Reinhard Galaxy 08:56:51.76 1278.418 02:36:51.76
403 CZ GRIPENI Čáslav Speedy 08:56:52.24 1278.352 02:36:52.24
404 CZ ATH Květná Abonent 13 08:56:52.70 1278.290 02:36:52.70
405 CZ KONEČNÝ Vlastimil Marťa 08:56:54.18 1278.089 02:36:54.18
406 DE TEAM LINDENHOF SB 02 08:56:54.31 1278.071 02:36:54.31
407 DE FRANZISKA "B" Franziska 11 08:56:54.57 1278.036 02:36:54.57
408 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 3 08:56:54.86 1277.997 02:36:54.86
409 CH SCHNEEBERGER Roman Snowarrow 08:56:57.73 1277.607 02:36:57.73
410 PL SEDLACEK Josef Euchides 08:56:58.24 1277.538 02:36:58.24
411 AT GASSER Reinhard Gator 08:57:00.70 1277.204 02:37:00.70
412 CZ KONOPÍK Jiří Zuzka 08:57:03.07 1276.883 02:37:03.07
413 DE BRANDT Daniel ORL Magdaleno Neuner 08:57:04.76 1276.654 02:37:04.76
414 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Hana´s Star 08:57:08.79 1276.109 02:37:08.79
415 AT KUTLESA Slavko SLK 54 08:57:14.59 1275.324 02:37:14.59
416 AT STRAIF Walter Wundervoll 08:57:15.68 1275.177 02:37:15.68
417 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 10 08:57:21.25 1274.424 02:37:21.25
418 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 07 08:57:32.71 1272.879 02:37:32.71
419 CZ VACEK Josef Generál 08:57:37.21 1272.274 02:37:37.21
420 AT NÖRES Kurt Noma 08:57:37.71 1272.206 02:37:37.71
421 DE HEROES OF THE SKY Lea 08:57:39.45 1271.972 02:37:39.45
422 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2654 08:57:45.62 1271.143 02:37:45.62
423 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Mickey 08:57:51.69 1270.329 02:37:51.69
424 CZ KLEMENS Karel 10KK 08:57:52.16 1270.266 02:37:52.16
425 DE A-TEAM VECHTMACINE-JOHANNA Kim 08:57:52.97 1270.157 02:37:52.97
426 CH ZG HELIOS B ZG 05 08:58:01.36 1269.033 02:38:01.36
427 SK LAŠ Vladimír Las 2 08:58:01.59 1269.002 02:38:01.59
428 AT WEINBERGER Hannes WH 59 08:58:03.35 1268.767 02:38:03.35
429 SK DZURÍK Marián Tobi 28 08:58:03.60 1268.733 02:38:03.60
430 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Many 08:58:04.47 1268.617 02:38:04.47
431 CZ JAVŮREK Miloš BOBmurder 08:58:04.50 1268.613 02:38:04.50
432 AT NÖRES Kurt Trixi 08:58:05.20 1268.519 02:38:05.20
433 SK COMOREK Pavel Yvonne 08:58:05.42 1268.490 02:38:05.42
434 DE GEBHARDT Reinhard Rex 08:58:07.01 1268.277 02:38:07.01
435 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Mini Heruv 67 08:58:08.29 1268.106 02:38:08.29
436 CZ VIKTORÍN Lukáš Ondra 08:58:09.81 1267.903 02:38:09.81
437 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Conan 08:58:10.25 1267.844 02:38:10.25
438 CZ HAŠŠO Slavomír F.C. Vítek 08:58:11.30 1267.704 02:38:11.30
439 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Shuichi 08:58:12.31 1267.569 02:38:12.31
440 CZ GORCA TEAM Sára 08:58:17.10 1266.930 02:38:17.10
441 CZ KONOPÍK Jiří Hektor 08:58:17.36 1266.895 02:38:17.36
442 AT JAKUPOVIC & NAHIC TEAM Flash 08:58:17.88 1266.826 02:38:17.88
443 CZ ŠKOVRAN Stanislav Alina 08:58:20.13 1266.526 02:38:20.13
444 AT WEINBERGER Hannes WH 30 08:58:20.56 1266.469 02:38:20.56
445 DE SCHWARM Claudia Weihegold 08:58:20.79 1266.438 02:38:20.79
446 CZ HLAVINKA Josef Gabriela 08:58:21.11 1266.395 02:38:21.11
447 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Digi 08:58:21.86 1266.295 02:38:21.86
448 AT GRATZER Marco "A" Arad 08:58:23.35 1266.097 02:38:23.35
449 HU GÁBOR Takács TG 540 08:58:23.57 1266.067 02:38:23.57
450 CZ ELITE GO FAMILY LOFT Chivas Go 08:58:27.41 1265.556 02:38:27.41
451 CZ MAJKA + JAN TEAM Jan 08:58:32.82 1264.836 02:38:32.82
452 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Kim 08:58:36.02 1264.411 02:38:36.02
453 CZ VACEK Josef Magdalenka 08:58:36.71 1264.319 02:38:36.71
454 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 8 08:58:42.37 1263.568 02:38:42.37
455 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 08 08:58:42.72 1263.521 02:38:42.72
456 CZ HNILICA Tomáš Dino 08:58:44.03 1263.348 02:38:44.03
457 PL MICHALAK Bogdan Beny 32 08:58:45.26 1263.184 02:38:45.26
458 CZ KLEMENSOVÁ Sára Tesák 08:58:45.41 1263.165 02:38:45.41
459 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. Michaela 08:58:45.72 1263.123 02:38:45.72
460 CZ SVOBODA Jiří "B" Jana 1 08:58:46.54 1263.015 02:38:46.54
461 SK KONŠ Milan Nikol Star 08:58:47.42 1262.898 02:38:47.42
462 AT GRATZER Marco "A" Roy 08:58:47.62 1262.872 02:38:47.62
463 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 2504 08:58:49.87 1262.573 02:38:49.87
464 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Mount 08:58:50.79 1262.451 02:38:50.79
465 CZ ŠABATA Jan J.Š. 03 08:58:51.04 1262.418 02:38:51.04
466 DE WOLTERINK Gerald Gerald 536 08:58:52.16 1262.270 02:38:52.16
467 DE GOETZ Guenter "B" Barra 08:58:52.60 1262.212 02:38:52.60
468 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 04 08:58:54.29 1261.988 02:38:54.29
469 AT RÖTZER Franz Top 05 08:58:56.32 1261.719 02:38:56.32
470 DE WINGS 2 WIN WW 04 08:58:56.82 1261.653 02:38:56.82
471 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarda 08:58:57.16 1261.608 02:38:57.16
472 DE SCHWARM Claudia Remi 08:58:57.48 1261.566 02:38:57.48
473 AT KUTLESA Slavko SLK 58 08:58:57.72 1261.534 02:38:57.72
474 CZ BECHYNĚ Radek Blauw Bange 08:58:58.22 1261.468 02:38:58.22
475 DE SG STEFFL SGS 08 08:58:58.41 1261.443 02:38:58.41
476 PT PEDRO PORTO Project X Pookie 08:58:58.85 1261.385 02:38:58.85
477 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Petra 08:59:00.89 1261.115 02:39:00.89
478 CH BONSEMEIER & PEIXOTO Team BP 03 08:59:01.66 1261.013 02:39:01.66
479 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Nora 08:59:02.99 1260.838 02:39:02.99
480 CZ FLY YOUNG STARS Bastien 08:59:05.41 1260.518 02:39:05.41
481 CZ DUDA Přemysl Hermiona 08:59:06.48 1260.377 02:39:06.48
482 CZ VACEK Josef Kuba 08:59:06.69 1260.349 02:39:06.69
483 CZ KONEČNÝ Vlastimil Rosťa 08:59:08.81 1260.069 02:39:08.81
484 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Zlato 08:59:09.88 1259.928 02:39:09.88
485 CZ VIKTORÍN Lukáš Zdenka 08:59:10.66 1259.825 02:39:10.66
486 PL SZYMAŃSKI Zbigniew * SZ 90 08:59:11.30 1259.741 02:39:11.30
487 SK KUJANIK Team KT 01 08:59:11.53 1259.710 02:39:11.53
488 DE SCHOEN Friedrich Fritz 5 08:59:12.86 1259.535 02:39:12.86
489 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3732 08:59:15.36 1259.205 02:39:15.36
490 AT KOSEL / EHMANN Team Anja 08:59:15.69 1259.162 02:39:15.69
491 DE WICHERT KARL-HEINZ Vitkova 08:59:16.48 1259.058 02:39:16.48
492 CZ HANZEL Štefan Han 19 08:59:17.78 1258.886 02:39:17.78
493 PL SEDLACEK Josef Badalona 08:59:18.79 1258.753 02:39:18.79
494 CZ VACEK Josef Jiřík 08:59:21.11 1258.448 02:39:21.11
495 AT WENZ Alfred Freddy 08:59:21.93 1258.340 02:39:21.93
496 SK LABON Matúš & Jakub MJ 02 08:59:23.48 1258.136 02:39:23.48
497 PT PEDRO PORTO Project X Polly 08:59:23.66 1258.112 02:39:23.66
498 SK BINDAS Štefan JUN. SBJ 06 08:59:25.18 1257.913 02:39:25.18
499 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 064 08:59:26.90 1257.686 02:39:26.90
500 CH TEAM ANDERHUB Airspeed 08:59:27.12 1257.657 02:39:27.12
501 DE TEAM GERMANY Toni Deigner Tornado 08:59:27.74 1257.576 02:39:27.74
502 HU GÁBOR Takács TG 561 08:59:31.19 1257.123 02:39:31.19
503 CZ MAKANAKI Team Taki 08:59:31.84 1257.037 02:39:31.84
504 CZ VACEK Josef Maruška 08:59:32.16 1256.995 02:39:32.16
505 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Helena 08:59:33.22 1256.856 02:39:33.22
506 CZ EM-EKO.CZ Joka 08:59:34.19 1256.729 02:39:34.19
507 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 376 08:59:34.58 1256.678 02:39:34.58
508 AT RÖTZER Franz Top 4 08:59:35.91 1256.503 02:39:35.91
509 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 8 08:59:36.23 1256.461 02:39:36.23
510 CZ ATH Květná Abonent 11 08:59:36.57 1256.416 02:39:36.57
511 AT GRATZER Werner Herz Liebe 08:59:37.04 1256.355 02:39:37.04
512 CH HÖSLI Walter Raptor 08:59:37.55 1256.288 02:39:37.55
513 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Black Party 08:59:37.80 1256.255 02:39:37.80
514 AT HALATSCHEK Dietmar As 2 08:59:38.31 1256.188 02:39:38.31
515 CH HÖSLI Walter Phantom 08:59:38.86 1256.116 02:39:38.86
516 CZ KAREL Jan Němčour 08:59:39.10 1256.085 02:39:39.10
517 CZ SKOKAN Pavel Black Jack 08:59:39.54 1256.027 02:39:39.54
518 DE SPRANG Matthias MS 03 08:59:39.75 1255.999 02:39:39.75
519 CZ RACING WITH TARASTARS Včelička 08:59:40.91 1255.847 02:39:40.91
520 PL DABROWSKI Pawel * Dedal 08:59:41.21 1255.808 02:39:41.21
521 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Patrick 08:59:43.03 1255.569 02:39:43.03
522 CZ MACHALA František Dolly 08:59:43.38 1255.524 02:39:43.38
523 DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Jacky 08:59:43.76 1255.474 02:39:43.76
524 SK FORGÁČ Marek MF 02 08:59:44.31 1255.402 02:39:44.31
525 CH TEAM ANDERHUB Aero 08:59:45.49 1255.247 02:39:45.49
526 AT LEICHTFRIED Karin Jaak 08:59:45.71 1255.218 02:39:45.71
527 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 07 08:59:46.14 1255.162 02:39:46.14
528 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Iro 08:59:46.33 1255.137 02:39:46.33
529 AT ECKHARDT Markus Ecki´s Star 08:59:46.66 1255.094 02:39:46.66
530 PL KOZLENIA Artur Adi 08:59:47.01 1255.048 02:39:47.01
531 PL DABROWSKI Pawel * Ikar 08:59:47.39 1254.998 02:39:47.39
532 SK COMOREK Pavel Kysuca 08:59:47.84 1254.940 02:39:47.84
533 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Fire 08:59:49.01 1254.786 02:39:49.01
534 CZ PŘÍVARA Vladimír Ozzi 08:59:50.09 1254.645 02:39:50.09
535 DE GEBHARDT Reinhard Reds 08:59:54.11 1254.119 02:39:54.11
536 CZ HNILICA Tomáš Laura 08:59:57.51 1253.675 02:39:57.51
537 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Vrieska 09:00:02.45 1253.030 02:40:02.45
538 AT WIEFLER Alois Jan 09:00:03.97 1252.832 02:40:03.97
539 CZ MAKANAKI Team Naki 09:00:07.81 1252.331 02:40:07.81
540 CZ ŠKOVRAN Stanislav Porthos 09:00:09.43 1252.120 02:40:09.43
541 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-400 09:00:11.80 1251.811 02:40:11.80
542 DE FAMILIE MEIER Tina She 09:00:12.78 1251.684 02:40:12.78
543 CZ REIN Jan "A" Luky 09:00:13.91 1251.537 02:40:13.91
544 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Sohn Pronto 09:00:14.15 1251.505 02:40:14.15
545 AT NÖRES Kurt Nofi 09:00:14.36 1251.478 02:40:14.36
546 CZ EM-EKO.CZ Mańa 09:00:14.89 1251.409 02:40:14.89
547 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Ocean 09:00:21.18 1250.591 02:40:21.18
548 DE MESTRE SILVA Miguel 09:00:24.41 1250.171 02:40:24.41
549 SK ĎURANA Miroslav Obstinate 09:00:25.80 1249.991 02:40:25.80
550 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Decimus 09:01:09.47 1244.345 02:41:09.47
551 AT WEINBERGER Hannes WH 06 09:01:13.87 1243.779 02:41:13.87
552 PL SEDLACEK Josef Kalywar 09:01:24.69 1242.390 02:41:24.69
553 AT GRATZER Werner Erfolg 09:01:41.96 1240.178 02:41:41.96
554 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 08 09:01:45.77 1239.691 02:41:45.77
555 DE TEAM HESSENBOYS One Loft Pigeon Racing THB 72 09:02:15.20 1235.944 02:42:15.20
556 DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Sam 09:02:19.71 1235.371 02:42:19.71
557 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Last Chance II. 09:02:40.54 1232.735 02:42:40.54
558 AT WENZ Alfred Renate 09:02:47.02 1231.917 02:42:47.02
559 CZ KLEMENS Karel 2K 09:02:48.14 1231.776 02:42:48.14
560 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Märchenwald 70 09:02:49.99 1231.543 02:42:49.99
561 DE SCHWARM Claudia Donnerhall 09:02:51.64 1231.335 02:42:51.64
562 CZ BECHYNĚ Radek Dark Punch 09:02:52.77 1231.192 02:42:52.77
563 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Nack 09:02:54.25 1231.006 02:42:54.25
564 CZ LAŇKA Alfons Ing. Katka 09:02:57.55 1230.590 02:42:57.55
565 SK COMOREK Pavel Xavier 09:03:00.30 1230.244 02:43:00.30
566 DE ZSCHOMMLER Jens Macon 09:03:01.09 1230.145 02:43:01.09
567 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Nicole 09:03:01.71 1230.067 02:43:01.71
568 AT GRATZER Marco "A" Gaspar 09:03:02.62 1229.953 02:43:02.62
569 SK TATRY-DERBY DT 4 09:03:03.82 1229.802 02:43:03.82
570 DE GEBHARDT Reinhard Renegate 09:03:04.80 1229.679 02:43:04.80
571 CZ RACING WITH TARASTARS Bomboš 09:03:05.32 1229.613 02:43:05.32
572 PL PACEK Wojciech WP 6 09:03:06.03 1229.524 02:43:06.03
573 CZ GRUBER Simon Aramis 09:03:06.90 1229.415 02:43:06.90
574 DE MESTRE SILVA Enriko 09:03:08.74 1229.184 02:43:08.74
575 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Emi 09:03:10.25 1228.994 02:43:10.25
576 CZ HANZEL Štefan Han 35 09:03:12.62 1228.697 02:43:12.62
577 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Vivian 09:03:13.59 1228.575 02:43:13.59
578 CZ REIN Jan "A" Tom 09:03:15.08 1228.388 02:43:15.08
579 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Kolínek Team 01 09:03:15.79 1228.299 02:43:15.79
580 DE LECKE Theo & Markus TM 06 09:03:17.10 1228.135 02:43:17.10
581 CZ SKOKAN Pavel Black Pearl 09:03:18.17 1228.001 02:43:18.17
582 SK FLIMEL Miroslav Flipper 09:03:18.82 1227.919 02:43:18.82
583 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Ester 09:03:19.39 1227.848 02:43:19.39
584 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Risa 09:03:20.51 1227.708 02:43:20.51
585 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 387 09:03:21.41 1227.595 02:43:21.41
586 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 6 09:03:36.91 1225.657 02:43:36.91
587 PL MATUSIAK & STEPOROWSKI Team M&S 4 09:03:39.86 1225.288 02:43:39.86
588 CZ LAŇKA Alfons Ing. Jaruš 09:03:44.30 1224.735 02:43:44.30
589 DE HOCHSCHERFF Udo Naddy 09:03:50.93 1223.909 02:43:50.93
590 CZ KAREL Jan John Deere 09:04:00.30 1222.743 02:44:00.30
591 CZ ŠKOVRAN Stanislav Athos 09:04:09.81 1221.563 02:44:09.81
592 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Elsa 09:04:32.81 1218.717 02:44:32.81
593 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Heylighen 09:04:36.66 1218.242 02:44:36.66
594 CH WIRZ Team Valverde 09:04:39.01 1217.952 02:44:39.01
595 CZ KONEČNÝ Vlastimil Pola 09:04:39.62 1217.877 02:44:39.62
596 DE SG STEFFL SGS 07 09:04:39.73 1217.863 02:44:39.73
597 CZ KLEMENS Karel 6K 09:04:45.66 1217.133 02:44:45.66
598 CZ KUDELA Jaromír Ing. Mája 09:04:47.27 1216.935 02:44:47.27
599 SK PRÍVARA Pavol Kinčen-Luci 09:04:50.15 1216.580 02:44:50.15
600 AT WEINBERGER Hannes WH 23 09:04:56.59 1215.788 02:44:56.59
601 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "C" Helmut 1 09:05:24.14 1212.413 02:45:24.14
602 CZ REIN Jan "A" Viki 09:05:27.72 1211.976 02:45:27.72
603 CZ EM-EKO.CZ Zuza 09:05:30.90 1211.588 02:45:30.90
604 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Bizon 09:05:32.92 1211.342 02:45:32.92
605 CZ KONEČNÝ Vlastimil Hibernál 09:05:36.20 1210.942 02:45:36.20
606 CZ HANZEL Štefan Han 34 09:05:50.29 1209.227 02:45:50.29
607 HU SZALMA - BACSKAI Team Sateen 09:05:53.85 1208.795 02:45:53.85
608 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-390 09:06:20.43 1205.575 02:46:20.43
609 AT GRATZER Marco "A" Dionysos 09:06:36.98 1203.579 02:46:36.98
610 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Alex 09:06:37.33 1203.537 02:46:37.33
611 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Mini Bulldozer 09:06:39.93 1203.224 02:46:39.93
612 CZ HRADIL František Frankie 09:06:40.74 1203.127 02:46:40.74
613 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "B" Connecticut 09:06:45.85 1202.513 02:46:45.85
614 AT GASSER Reinhard Gaucho 09:06:46.11 1202.481 02:46:46.11
615 DE SCHWARM Claudia Gigolo 09:06:46.52 1202.432 02:46:46.52
616 CZ VACEK Josef Vojda 09:06:47.14 1202.358 02:46:47.14
617 AT KUTLESA Slavko SLK 49 09:06:48.82 1202.156 02:46:48.82
618 DE BRANDT Daniel ORL Merkel 09:06:50.07 1202.006 02:46:50.07
619 CZ SVOBODA Jiří "B" Lenka 1 09:06:56.57 1201.226 02:46:56.57
620 DE TEAM GERMANY Toni Deigner Toronto 09:06:58.38 1201.009 02:46:58.38
621 SK KONŠ Milan Čert 09:06:58.76 1200.963 02:46:58.76
622 DE WICHERT KARL-HEINZ Navratilova 09:07:01.87 1200.590 02:47:01.87
623 DE BEHLKE Andreas AB 04 09:07:09.22 1199.710 02:47:09.22
624 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Jožko 09:07:10.12 1199.603 02:47:10.12
625 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team der Zahme 09:07:16.56 1198.833 02:47:16.56
626 CZ KLEMENS Karel 9KK 09:07:17.04 1198.776 02:47:17.04
627 DE SKOPLJAK Denis Decathlon 09:07:21.63 1198.228 02:47:21.63
628 CR CULIC Denis Dubrovnik Sunset 09:07:25.67 1197.746 02:47:25.67
629 CZ HAŠŠO Slavomír Slávek 09:07:26.17 1197.686 02:47:26.17
630 CZ KONOPÍK Jiří Standa 09:07:26.88 1197.602 02:47:26.88
631 CZ KONOPÍK Jiří Lucie 09:07:27.48 1197.530 02:47:27.48
632 DE TEAM LINDENHOF SB 05 09:07:27.56 1197.521 02:47:27.56
633 HU SZALMA - BACSKAI Team Samara 09:07:30.38 1197.185 02:47:30.38
634 PT PEDRO PORTO Project X Porto 09:07:31.61 1197.038 02:47:31.61
635 DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Alex 09:07:37.84 1196.297 02:47:37.84
636 CZ GRUBER Simon The Queen 09:07:41.68 1195.840 02:47:41.68
637 AT STRAIF Walter Wampir 09:07:42.83 1195.703 02:47:42.83
638 CZ GRUBER Simon Žofka 09:07:44.71 1195.480 02:47:44.71
639 SK MTS ŽILINA Laš + Ondro MTS 05 09:07:46.13 1195.311 02:47:46.13
640 SK COMOREK Pavel Fenomen 09:07:47.33 1195.169 02:47:47.33
641 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. Dana 09:07:58.90 1193.797 02:47:58.90
642 CH SCHNEEBERGER Roman Snowgun 09:07:59.34 1193.745 02:47:59.34
643 SK FLIMEL Miroslav Flint 09:08:08.88 1192.616 02:48:08.88
644 PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Dysi 09:08:11.95 1192.253 02:48:11.95
645 CZ ZÁLEŠÁK Josef Beny 09:08:16.44 1191.723 02:48:16.44
646 CZ MADE IN VYSEKAL JÄGERNDORF - SILESIA TEAM Hujer 09:08:17.14 1191.640 02:48:17.14
647 CZ POSPÍŠIL Petr Jako 09:08:18.79 1191.446 02:48:18.79
648 CZ IŠTVÁNEK & ŠIK Team Erik 09:08:19.39 1191.375 02:48:19.39
649 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Pablo 09:08:22.76 1190.978 02:48:22.76
650 AT WIEFLER Alois Heidi One 09:08:28.43 1190.309 02:48:28.43
651 HU ISTVÁN Márkus Mars 09:08:31.17 1189.987 02:48:31.17
652 PL PACEK Wojciech WP 4 09:08:31.40 1189.960 02:48:31.40
653 DE HOOP Michael Haimo 09:08:31.75 1189.919 02:48:31.75
654 SK COMOREK Pavel Clio 09:08:32.53 1189.827 02:48:32.53
655 NO HELGESEN Bjorn Ove King II. 09:08:36.23 1189.392 02:48:36.23
656 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 054 09:08:36.97 1189.305 02:48:36.97
657 CZ FLY YOUNG STARS Mona 09:08:37.79 1189.208 02:48:37.79
658 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 02 09:08:39.08 1189.057 02:48:39.08
659 CH WIRZ Team Roglic 09:08:46.33 1188.205 02:48:46.33
660 CZ CH.ST. JOPPI + SVĚTLÍK Jiří Kopp Bělouš 2 09:08:48.38 1187.965 02:48:48.38
661 DE HOCHSCHERFF Udo Fabi 09:08:50.66 1187.698 02:48:50.66
662 SK KONŠ Milan Džidži 09:08:51.98 1187.543 02:48:51.98
663 DE GOETZ Guenter "A" Bella* 09:08:53.21 1187.399 02:48:53.21
664 AT HALATSCHEK Dietmar As 654 09:08:54.22 1187.280 02:48:54.22
665 DE TEAM GERMANY Toni Deigner Tooter 09:09:11.87 1185.216 02:49:11.87
666 AT STEINER Alfred Avantin 1 09:09:13.33 1185.046 02:49:13.33
667 AT MARCHAT Franz Mogli 09:09:15.38 1184.806 02:49:15.38
668 DE SG STEFFL SGS 04 09:09:19.60 1184.314 02:49:19.60
669 ES USO ASKARRA Odei 09:09:22.38 1183.990 02:49:22.38
670 CZ REIN Jan "B" Black 09:09:23.04 1183.913 02:49:23.04
671 AT BLIEGE Felix Felix 09:09:27.76 1183.364 02:49:27.76
672 DE LECKE Theo & Markus TM 01 09:09:30.55 1183.039 02:49:30.55
673 CZ VACEK Josef Jaruška 09:10:44.43 1174.508 02:50:44.43
674 SK BCHB Team Fighter 09:10:47.34 1174.174 02:50:47.34
675 CZ SKOKAN Pavel Bloody Mary 09:10:48.46 1174.046 02:50:48.46
676 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Illinois 09:10:48.97 1173.987 02:50:48.97
677 DE TEAM GERMANY Toni Deigner Topic 09:10:49.28 1173.952 02:50:49.28
678 DE SG STEFFL SGS 12 09:10:58.01 1172.953 02:50:58.01
679 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Ares Power 09:11:03.77 1172.294 02:51:03.77
680 PL SZYMAŃSKI Zbigniew * SZ 87 09:11:15.38 1170.970 02:51:15.38
681 CZ SVOBODA Jiří "B" Zuzka 1 09:11:18.01 1170.670 02:51:18.01
682 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 12 09:11:22.33 1170.178 02:51:22.33
683 CZ HANZEL Štefan Han 38 09:11:22.95 1170.108 02:51:22.95
684 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Thalia 09:11:30.35 1169.266 02:51:30.35
685 DE SCHWARM Claudia Totilas 09:11:33.92 1168.861 02:51:33.92
686 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Eura 09:11:35.74 1168.654 02:51:35.74
687 SK VOJTKO Milan Emil 09:11:40.62 1168.101 02:51:40.62
688 AT RÖTZER Franz Top 09 09:11:41.01 1168.056 02:51:41.01
689 DE GOETZ Guenter "A" Bailey 09:12:32.94 1162.197 02:52:32.94
690 DE SKOPLJAK Denis Delta 09:12:34.23 1162.053 02:52:34.23
691 DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Bente 09:12:36.27 1161.824 02:52:36.27
692 PL DABROWSKI Pawel * Dalia 09:12:47.29 1160.589 02:52:47.29
693 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 12 09:12:56.22 1159.590 02:52:56.22
694 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 4 09:12:57.52 1159.445 02:52:57.52
695 DE FISCHER Ralph Pike 09:12:58.38 1159.349 02:52:58.38
696 DE TEAM GERMANY - W A Waldow + Silvia Thiel WS 2 09:13:01.57 1158.992 02:53:01.57
697 DE SPITZBERG Team Uwe 2 09:13:03.50 1158.777 02:53:03.50
698 SK DZURÍK Marián Tobi 15 09:13:06.21 1158.475 02:53:06.21
699 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-391 09:13:11.36 1157.900 02:53:11.36
700 PL SZYMAŃSKI Zbigniew * SZ 93 09:13:14.38 1157.564 02:53:14.38
701 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 389 09:13:16.15 1157.367 02:53:16.15
702 CZ HRADIL František Harold 09:13:16.58 1157.319 02:53:16.58
703 DE LECKE Theo & Markus TM 08 09:13:18.22 1157.137 02:53:18.22
704 CZ ATH Květná Abonent 6 09:13:19.15 1157.033 02:53:19.15
705 CZ KLEMENS Karel 4K 09:13:34.01 1155.382 02:53:34.01
706 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Green Kitt 09:13:43.12 1154.372 02:53:43.12
707 AT RÖTZER Franz Top 06 09:13:43.53 1154.327 02:53:43.53
708 CZ VLČEK Jiří Shyrlei 09:13:48.72 1153.752 02:53:48.72
709 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Black Party II. 09:14:07.43 1151.686 02:54:07.43
710 BE COPPENS Peter Tom 09:14:33.16 1148.857 02:54:33.16
711 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. Marek 09:14:40.70 1148.030 02:54:40.70
712 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "C" Timo 2 09:14:45.02 1147.557 02:54:45.02
713 DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Nici 09:14:45.51 1147.504 02:54:45.51
714 CZ JELÍNEK Václav Tomáš 09:14:56.38 1146.315 02:54:56.38
715 CZ MADE IN VYSEKAL JÄGERNDORF - SILESIA TEAM Kuba 09:15:08.26 1145.019 02:55:08.26
716 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Anet 09:15:09.73 1144.859 02:55:09.73
717 CZ ELITE GO FAMILY LOFT Lady Bay 09:15:12.41 1144.567 02:55:12.41
718 PL PACEK Wojciech WP 1 09:15:19.43 1143.803 02:55:19.43
719 CZ KLEMENS Karel 11KK 09:15:33.73 1142.251 02:55:33.73
720 SK J & I MARTON TEAM Šimel 09:15:35.30 1142.080 02:55:35.30
721 SK J & I MARTON TEAM Červeň 09:15:35.75 1142.032 02:55:35.75
722 CZ VLČEK Jiří Caroll 09:15:37.47 1141.845 02:55:37.47
723 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Džegr 09:15:40.72 1141.493 02:55:40.72
724 CZ MALACH Ladislav Sára 09:15:43.53 1141.189 02:55:43.53
725 SK TATRY-DERBY DT 5 09:15:48.95 1140.603 02:55:48.95
726 CZ KOCIÁN Milan Myslivec 09:15:50.14 1140.474 02:55:50.14
727 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek T 4 09:16:00.11 1139.397 02:56:00.11
728 CZ HAŠŠO Slavomír Benda 09:16:03.86 1138.993 02:56:03.86
729 PL BRASZKO Adam i Helena Gucio 09:16:17.02 1137.576 02:56:17.02
730 SK DZURÍK Marián Tobi 13 09:16:17.94 1137.477 02:56:17.94
731 NO HELGESEN Bjorn Ove Silver Channel 09:16:19.81 1137.276 02:56:19.81
732 CZ KUDELA Jaromír Ing. Ivana 09:16:22.09 1137.031 02:56:22.09
733 DE ZSCHOMMLER Jens Akron 09:16:40.34 1135.073 02:56:40.34
734 CZ STRNAD Jaroslav Zoe 09:16:40.98 1135.004 02:56:40.98
735 CZ PINTERA & MAZUCH Vrendelike 09:16:42.41 1134.851 02:56:42.41
736 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp WB 02 09:16:43.32 1134.754 02:56:43.32
737 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Skye 09:16:44.86 1134.589 02:56:44.86
738 NL PLOEG Bert Dot 09:16:46.19 1134.447 02:56:46.19
739 AT LEICHTFRIED Karin King 09:16:46.88 1134.373 02:56:46.88
740 AT NAGELHOFER Robert Orchidee 1028 09:16:47.91 1134.263 02:56:47.91
741 AT RÖTZER Franz Top 7 09:16:48.39 1134.212 02:56:48.39
742 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "B" Georgia 09:16:48.64 1134.185 02:56:48.64
743 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Moon Mome 09:16:51.04 1133.928 02:56:51.04
744 DE GOETZ Guenter "A" Benno 09:16:52.81 1133.739 02:56:52.81
745 SK LAŠ Vladimír Las 6 09:16:56.50 1133.345 02:56:56.50
746 PL SZYMAŃSKI Zbigniew * SZ 94 09:17:40.75 1128.641 02:57:40.75
747 DE SCHWARM Claudia Volker 09:17:54.92 1127.143 02:57:54.92
748 CZ RACING WITH TARASTARS Fillipstr 09:17:58.62 1126.752 02:57:58.62
749 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 2594 09:18:25.77 1123.895 02:58:25.77
750 CZ GRUBER Lubomír Pavlínka 09:18:27.25 1123.740 02:58:27.25
751 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 1 09:18:32.41 1123.198 02:58:32.41
752 AT TEAM ROTER BARON TRB 8 09:18:33.15 1123.121 02:58:33.15
753 PL DABROWSKI Pawel * Kora 09:18:34.29 1123.001 02:58:34.29
754 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Klat 607 09:18:36.64 1122.755 02:58:36.64
755 CZ PŘÍVARA Vladimír Besty 09:18:45.22 1121.857 02:58:45.22
756 CZ KROČIL Jaroslav Boďa 09:18:52.69 1121.076 02:58:52.69
757 DE SCHWARM Claudia Steen 09:18:54.50 1120.887 02:58:54.50
758 CZ MAČALA Zdeněk Blesk 09:19:00.08 1120.305 02:59:00.08
759 CH ZG HELIOS B ZG 02 09:19:03.47 1119.951 02:59:03.47
760 CZ SKOKAN Pavel Black Jack II. 09:19:04.29 1119.866 02:59:04.29
761 AT GRATZER Marco "A" New Speedy 09:19:27.94 1117.406 02:59:27.94
762 SK LABON Matúš & Jakub MJ 03 09:22:06.97 1101.143 03:02:06.97
763 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Pětka 09:22:07.57 1101.083 03:02:07.57
764 CZ SVOBODA Jiří "A" Romana 09:22:11.72 1100.665 03:02:11.72
765 AT BLIEGE Felix Constantin 09:22:18.78 1099.954 03:02:18.78
766 AT ECKHARDT Markus Ecki´s Grizzly 09:22:52.05 1096.619 03:02:52.05
767 CZ KUDELA Jaromír Ing. Kája 09:23:07.10 1095.117 03:03:07.10
768 CZ REIN Jan "B" Paul 09:23:07.66 1095.061 03:03:07.66
769 DE SCHOEN Friedrich Fritz 3 09:23:08.91 1094.937 03:03:08.91
770 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Harry 09:23:14.12 1094.418 03:03:14.12
771 DE SCHOEN Friedrich Fritz 2 09:23:20.48 1093.785 03:03:20.48
772 AT GRATZER Werner Erfahrung 09:23:33.16 1092.526 03:03:33.16
773 PT PEDRO PORTO Project X Polo 09:23:37.64 1092.081 03:03:37.64
774 HU GÁBOR Takács TG 583 09:24:09.30 1088.952 03:04:09.30
775 AT STOCKINGER Franz Tomschi 09:25:12.08 1082.800 03:05:12.08
776 PL BASA M+A Team M 3 09:25:13.53 1082.659 03:05:13.53
777 PL SEDLACEK Josef Ice Loly 09:25:15.33 1082.483 03:05:15.33
778 DE GOETZ Guenter "B" Bruno 09:25:20.06 1082.023 03:05:20.06
779 NO HELGESEN Bjorn Ove Königs 235 09:25:20.89 1081.942 03:05:20.89
780 CZ GRUBER Simon Terezka 09:25:21.30 1081.902 03:05:21.30
781 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Forest 09:25:24.04 1081.636 03:05:24.04
782 PL SZYMCZYK Wiktor Wiktor 09:25:27.06 1081.342 03:05:27.06
783 CZ VIKTORÍN Lukáš Luky 09:25:28.19 1081.232 03:05:28.19
784 CZ ŠKOVRAN Stanislav Alino 09:25:29.24 1081.130 03:05:29.24
785 AT WENZ Alfred Oliver 09:25:32.58 1080.806 03:05:32.58
786 SK TEAM LUTERAN + HRICIK + BAŠISTA Surprise 09:25:34.11 1080.658 03:05:34.11
787 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Kim 09:25:46.32 1079.474 03:05:46.32
788 SK GOGORA Milan Gollum 09:25:55.70 1078.566 03:05:55.70
789 CZ HONEŠ Jiří Miro 09:25:59.04 1078.243 03:05:59.04
790 CZ KONOPÍK Jiří Jolly 09:26:02.60 1077.899 03:06:02.60
791 AT LEICHTFRIED Walter Red Lady 09:26:03.84 1077.780 03:06:03.84
792 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-398 09:26:04.93 1077.674 03:06:04.93
793 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Versailles 09:26:07.31 1077.445 03:06:07.31
794 AT WENZ Alfred Krista 09:26:07.56 1077.421 03:06:07.56
795 NL PLOEG Bert Daan 09:26:11.63 1077.028 03:06:11.63
796 CZ KLEMENSOVÁ Sára Buřina 09:26:14.44 1076.757 03:06:14.44
797 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Naaide 09:26:15.37 1076.668 03:06:15.37
798 CZ STRNAD Jaroslav Camille 09:26:16.28 1076.580 03:06:16.28
799 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Lovka 09:26:17.56 1076.457 03:06:17.56
800 CZ DUDA Přemysl Hery 09:26:21.74 1076.054 03:06:21.74
801 AT BLIEGE Felix Roman 09:26:23.27 1075.907 03:06:23.27
802 DE FRANZISKA "A" Franziska 3 09:26:23.55 1075.880 03:06:23.55
803 AT GRATZER Werner Bridge of Dreams 09:26:25.22 1075.720 03:06:25.22
804 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 4164 09:26:40.84 1074.219 03:06:40.84
805 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Silver Birch 09:26:46.74 1073.654 03:06:46.74
806 AT STRAIF Walter Wurlitzer 09:27:19.75 1070.501 03:07:19.75
807 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Simon 09:27:34.26 1069.120 03:07:34.26
808 AT TEAM MÜLVIERTEL Lindtner Tiziana 09:27:34.58 1069.090 03:07:34.58
809 CZ HONEŠ Jiří Mara 09:27:34.67 1069.082 03:07:34.67
810 CZ ŽLIČAŘ Roman Quatro 93 09:27:38.55 1068.713 03:07:38.55
811 CZ VLČEK Jiří Italica 09:27:43.37 1068.256 03:07:43.37
812 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Talent 1 09:27:48.09 1067.808 03:07:48.09
813 CZ BECHYNĚ Radek Kras 09:28:01.27 1066.561 03:08:01.27
814 AT NÖRES Kurt Dynamic 09:28:02.06 1066.486 03:08:02.06
815 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Wind 09:28:17.14 1065.062 03:08:17.14
816 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 323 09:28:24.63 1064.357 03:08:24.63
817 SK BCHB Team Fifteen 09:28:27.97 1064.042 03:08:27.97
818 SK DZURÍK Marián Tobi 18 09:28:30.33 1063.820 03:08:30.33
819 CZ KROČIL Jaroslav Blažena 09:28:30.65 1063.790 03:08:30.65
820 AT HÖLD Erich Philipp 09:28:32.22 1063.643 03:08:32.22
821 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Aqua 09:28:32.35 1063.630 03:08:32.35
822 SK BINDAS Štefan JUN. SBJ 01 09:28:32.81 1063.587 03:08:32.81
823 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" My Tip IV. 09:28:35.04 1063.378 03:08:35.04
824 AT STRAIF Walter Wannessa 09:28:35.66 1063.319 03:08:35.66
825 CZ GRIPENI Čáslav Semil 09:28:39.92 1062.919 03:08:39.92
826 AT ECKHARDT Markus Ecki´s Marusha 09:28:48.78 1062.088 03:08:48.78
827 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2974 09:28:51.21 1061.860 03:08:51.21
828 HU VIGLIDÁN Ágoston SZA 11 09:28:56.67 1061.349 03:08:56.67
829 DE FRANZISKA "B" Franziska 14 09:29:02.30 1060.822 03:09:02.30
830 SK HROZEN Peter Jana 09:29:17.94 1059.361 03:09:17.94
831 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Alois 09:29:46.73 1056.683 03:09:46.73
832 DE GOETZ Guenter "B" Bavarian 09:30:20.05 1053.600 03:10:20.05
833 DE GOETZ Guenter "A" Bjarne 09:30:21.55 1053.461 03:10:21.55
834 ES USO ASKARRA Basajaun 09:30:28.85 1052.788 03:10:28.85
835 CZ SVOBODA Jiří "B" Romana 1 09:30:46.37 1051.177 03:10:46.37
836 CZ HRUDA Jan Karel 3 09:30:50.51 1050.797 03:10:50.51
837 AT KUTLESA Slavko SLK 60 09:31:11.16 1048.905 03:11:11.16
838 AT NÖRES Kurt Wali 09:31:33.94 1046.826 03:11:33.94
839 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Earth 09:31:35.08 1046.723 03:11:35.08
840 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Golden Vojta 09:31:47.48 1045.595 03:11:47.48
841 SK PJ PIGEONS PJ Matwist 09:31:50.12 1045.355 03:11:50.12
842 CZ SVOBODA Jiří "A" Zuzka 09:31:50.79 1045.294 03:11:50.79
843 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-392 09:32:09.65 1043.584 03:12:09.65
844 AT MARCHAT Franz Young Steffi 09:32:19.10 1042.730 03:12:19.10
845 AT WENZ Alfred Conny 09:33:33.25 1036.072 03:13:33.25
846 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 10 09:33:35.46 1035.875 03:13:35.46
847 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 375 09:33:38.57 1035.597 03:13:38.57
848 PL MICHALAK Bogdan Zajta 28 09:33:50.27 1034.556 03:13:50.27
849 DE LECKE Theo & Markus TM 12 09:33:59.11 1033.770 03:13:59.11
850 CZ PŘÍVARA Vladimír Maxi 09:34:08.70 1032.919 03:14:08.70
851 AT HALATSCHEK Dietmar Siegi 09:35:06.57 1027.813 03:15:06.57
852 DE FRANZISKA "B" Franziska 12 09:35:21.21 1026.529 03:15:21.21
853 CH TEAM FROHMATTA Lambrigger Josef Dracula 09:35:31.44 1025.634 03:15:31.44
854 DE HOOP Michael Habiba 09:35:33.77 1025.430 03:15:33.77
855 CZ VACEK Josef Zdenda 09:35:48.69 1024.128 03:15:48.69
856 AT KUTLESA Slavko SLK 36 09:37:09.18 1017.159 03:17:09.18
857 BE COPPENS Peter Monita 09:37:10.49 1017.047 03:17:10.49
858 CZ LAŇKA Alfons Ing. Mirek 09:37:56.55 1013.102 03:17:56.55
859 DE HOOP Michael Hague 09:38:02.03 1012.635 03:18:02.03
860 PL LACH Adrian * Tadzik 09:38:11.82 1011.801 03:18:11.82
861 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "A" Tecqua 07 09:38:39.65 1009.439 03:18:39.65
862 AT WIEFLER Alois Anaterve 09:40:01.25 1002.576 03:20:01.25
863 DE A-TEAM VECHTMACINE-JOHANNA Finn 09:40:05.71 1002.203 03:20:05.71
864 DE MESTRE SILVA Daniel 09:40:19.04 1001.092 03:20:19.04
865 AT GRATZER Werner Beinhart 09:40:19.72 1001.035 03:20:19.72
866 PL MICHALAK Bogdan Sienka 37 09:40:24.83 1000.610 03:20:24.83
867 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 9 09:40:54.99 998.106 03:20:54.99
868 CZ KULÍK Přemysl Lada 09:42:04.27 992.403 03:22:04.27
869 SK FLIMEL Miroslav Flight Leader 09:42:17.34 991.334 03:22:17.34
870 NO HELGESEN Bjorn Ove Gomez 280 09:42:18.22 991.262 03:22:18.22
871 PL BRASZKO Adam i Helena Iskra 09:42:21.79 990.971 03:22:21.79
872 CZ KULÍK Přemysl Lord 09:43:43.78 984.324 03:23:43.78
873 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Rani 09:43:44.71 984.249 03:23:44.71
874 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Donald 09:43:45.54 984.182 03:23:45.54
875 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 10 09:43:53.09 983.575 03:23:53.09
876 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Trengfa 09:44:05.26 982.597 03:24:05.26
877 DE SCHWARM Claudia Rembrandt 09:44:57.76 978.403 03:24:57.76
878 DE HIENZSCH Frank FH 4 09:45:13.45 977.156 03:25:13.45
879 CZ MACHALA František Lukas 09:45:15.69 976.978 03:25:15.69
880 CH SCHNEEBERGER Roman Snowwhite 09:47:06.37 968.276 03:27:06.37
881 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 2034 09:49:07.70 958.914 03:29:07.70
882 PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Monalisa 09:49:11.04 958.658 03:29:11.04
883 AT BLIEGE Felix Gerhard 09:49:15.96 958.283 03:29:15.96
884 DE BEHLKE Andreas AB 02 09:49:19.51 958.012 03:29:19.51
885 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Bush 09:49:34.60 956.862 03:29:34.60
886 DE SG STEFFL SGS 01 09:49:49.80 955.707 03:29:49.80
887 SK LAŠ Vladimír Las 1 09:51:54.52 946.332 03:31:54.52
888 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Nabuco 09:52:01.53 945.811 03:32:01.53
889 SK HROZEN Peter Petra 09:52:11.66 945.058 03:32:11.66
890 PL MATUSIAK & STEPOROWSKI Team M&S 3 09:52:18.36 944.561 03:32:18.36
891 DE A-TEAM VECHTMACINE-JOHANNA Rio 09:52:23.40 944.188 03:32:23.40
892 CZ STRAPINA Jiří Tomi 09:53:23.23 939.775 03:33:23.23
893 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 3124 09:53:35.03 938.910 03:33:35.03
894 DE WICHERT KARL-HEINZ Zatopek 09:53:41.04 938.470 03:33:41.04
895 CZ DVOŘÁK Zbyněk Franco 09:53:48.35 937.935 03:33:48.35
896 AT WENZ Alfred Jonny 09:53:55.80 937.391 03:33:55.80
897 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 378 09:54:01.84 936.950 03:34:01.84
898 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 2 09:54:09.53 936.389 03:34:09.53
899 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Secundus 09:54:16.51 935.881 03:34:16.51
900 DE A-TEAM VECHTMACINE-JOHANNA Tjorven 09:54:19.68 935.650 03:34:19.68
901 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Sophia 09:54:25.65 935.216 03:34:25.65
902 DE SKOPLJAK Denis Demie 09:54:31.04 934.824 03:34:31.04
903 AT WEINBERGER Hannes WH 03 09:54:38.08 934.313 03:34:38.08
904 DE GOETZ Guenter "A" Biggy 09:54:46.98 933.668 03:34:46.98
905 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 6 09:54:52.44 933.273 03:34:52.44
906 AT TEAM ROTER BARON TRB 6 09:54:56.45 932.982 03:34:56.45
907 CZ MAJKA + JAN TEAM David 09:55:02.99 932.509 03:35:02.99
908 AT GRATZER Marco "A" Krambambuli 09:55:07.36 932.194 03:35:07.36
909 CZ BUREŠ Team Agni 09:55:12.24 931.841 03:35:12.24
910 CZ DAVID Petr Bessi 09:55:12.57 931.818 03:35:12.57
911 CZ KROČIL Jaroslav Hubert 09:55:14.30 931.693 03:35:14.30
912 SK VALÁPKA - POKOPEC Team Leader I. 09:55:24.09 930.987 03:35:24.09
913 CZ HANZEL Štefan Han 36 09:55:24.56 930.953 03:35:24.56
914 CZ BECHYNĚ Radek Dreamy 09:55:29.91 930.568 03:35:29.91
915 AT OFNER Kurt Jo 09:55:46.63 929.366 03:35:46.63
916 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 3314 09:55:51.67 929.005 03:35:51.67
917 CZ HLAVINKA Josef Raul 09:58:42.38 916.919 03:38:42.38
918 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek T 1 09:59:04.85 915.352 03:39:04.85
919 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Ziga 09:59:32.60 913.423 03:39:32.60
920 PL SZYMCZYK Wiktor Ania 09:59:37.38 913.092 03:39:37.38
921 PL LACH Adrian * Euro Bots 09:59:37.92 913.055 03:39:37.92
922 SK BRKAL Jan Ing. Simona 09:59:39.11 912.972 03:39:39.11
923 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Kopy 09:59:54.27 911.923 03:39:54.27
924 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Šestka 09:59:55.72 911.823 03:39:55.72
925 CZ KLEMENSOVÁ Sára Flákota 10:02:15.75 902.248 03:42:15.75
926 CZ MAJKA + JAN TEAM Petr 10:02:50.51 899.903 03:42:50.51
927 PL LACH Adrian * Heros J222 10:04:51.83 891.811 03:44:51.83
928 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Don Karlos 10:04:54.38 891.642 03:44:54.38
929 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 06 10:05:04.84 890.952 03:45:04.84
930 CZ DUDA Přemysl Dany 10:05:08.80 890.691 03:45:08.80
931 CZ REIN Jan "A" Kali 10:05:13.71 890.367 03:45:13.71
932 BE COPPENS Peter Laurel 10:08:56.10 875.952 03:48:56.10
933 DE SEEBACH SIEDLER Team MB 04 10:09:19.92 874.435 03:49:19.92
934 CZ HLAVINKA Josef Ivanka 10:10:10.22 871.250 03:50:10.22
935 SK ČÁNI Ĺudovít Monika 10:14:26.84 855.356 03:54:26.84
936 CZ POSPÍŠIL Petr Mako 10:16:13.05 848.946 03:56:13.05
937 CZ DVOŘÁK Zbyněk Fabio 10:16:34.27 847.677 03:56:34.27
938 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Austria 10:17:25.82 844.610 03:57:25.82
939 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek T 5 10:21:16.09 831.175 04:01:16.09
940 CZ DUDA Přemysl Hary 10:25:08.99 818.014 04:05:08.99
941 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. David 10:26:18.46 814.169 04:06:18.46
942 PL MATUSIAK & STEPOROWSKI Team M&S 5 10:26:24.45 813.839 04:06:24.45
943 CZ CH.ST. JOPPI + SVĚTLÍK Jiří Kopp Jurášek 1 10:26:39.64 813.004 04:06:39.64
944 AT JAKUPOVIC & NAHIC TEAM King 10:33:09.67 792.128 04:13:09.67
945 CZ EM-EKO.CZ Kacossa 10:33:46.33 790.221 04:13:46.33
946 DE BEHLKE Andreas AB 03 10:34:53.12 786.769 04:14:53.12
947 CZ KULÍK Přemysl Blesk 10:34:57.67 786.535 04:14:57.67
948 CZ VACEK Josef Barunka 10:35:26.72 785.045 04:15:26.72
949 DE WICHERT KARL-HEINZ Sebrle 10:37:34.97 778.530 04:17:34.97
950 CZ KUDELA Jaromír Ing. Anna 10:43:18.53 761.600 04:23:18.53
951 CZ VACEK Josef Monča 10:45:12.67 756.137 04:25:12.67
952 CZ VOZÁK Miroslav Cart 10:58:14.88 720.710 04:38:14.88
953 CZ MALACH Ladislav Rosi 10:58:15.92 720.665 04:38:15.92
954 DE SCHOEN Friedrich Fritz 6 10:58:29.57 720.076 04:38:29.57
955 CH SCHNEEBERGER Roman Snowfighter 11:00:07.77 715.869 04:40:07.77
956 PL SZYMAŃSKI Zbigniew * SZ 74 11:03:05.28 708.387 04:43:05.28
957 PL BASA M+A Team M 2 11:04:29.82 704.879 04:44:29.82
958 CZ LAŇKA Alfons Ing. Maruš 11:04:51.27 703.994 04:44:51.27
959 SK GENČUR František Genie 11:08:21.64 695.435 04:48:21.64
960 DE SCHWARM Claudia Rainer 11:08:43.38 694.562 04:48:43.38
961 PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Sisi 11:14:10.11 681.705 04:54:10.11
962 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 9 11:14:27.90 681.018 04:54:27.90
963 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Jacky 11:16:49.29 675.611 04:56:49.29
964 AT OFNER Kurt Abel 11:23:10.14 661.466 05:03:10.14
965 AT TEAM MÜLVIERTEL Lindtner Indigo Figther 11:23:34.52 660.581 05:03:34.52
966 PL KOZLENIA Artur Xena 11:25:42.26 655.980 05:05:42.26
967 CZ MAČALA Zdeněk Vánek 11:30:05.91 646.685 05:10:05.91
968 AT WIEFLER Alois Helmut 11:30:13.87 646.408 05:10:13.87
969 AT WENZ Alfred Maria 11:32:36.98 641.476 05:12:36.98
970 CZ LAŇKA Alfons Ing. Laura 11:34:43.18 637.189 05:14:43.18
971 CZ ATH Květná Abonent 15 11:42:49.93 621.177 05:22:49.93
972 SK PJ PIGEONS PJ Gerri 11:42:57.84 620.924 05:22:57.84
973 CZ ŠKOVRAN Stanislav d´Artagnan 11:46:46.70 613.676 05:26:46.70
974 SK PJ PIGEONS PJ Berry 11:48:00.98 611.360 05:28:00.98
975 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "B" Nebraska 11:50:21.54 607.024 05:30:21.54
976 AT GRATZER Marco "A" Augustus 11:51:54.75 604.183 05:31:54.75
977 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Septimus 12:02:40.62 585.204 05:42:40.62
978 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 04 12:08:22.85 575.623 05:48:22.85
979 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 9 12:15:31.51 564.056 05:55:31.51
980 CH SCHNEEBERGER Roman Snowflake 12:15:34.36 563.980 05:55:34.36
981 AT HALATSCHEK Dietmar As 1 12:15:41.47 563.792 05:55:41.47
982 CZ ČERVEŇÁK Radek Saturnin 12:17:30.31 560.932 05:57:30.31
983 AT TEAM MÜLVIERTEL Lindtner Kareleno 12:36:10.27 533.098 06:16:10.27
984 AT LEICHTFRIED Walter Luc 2 12:40:27.07 527.100 06:20:27.07
985 AT WENZ Alfred Viki 12:44:03.25 522.156 06:24:03.25
986 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Vojta 13:06:32.14 493.280 06:46:32.14
987 SK MOKOŠ + VÁROŠ Molly 13:10:59.13 487.939 06:50:59.13
988 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 5 13:34:22.42 461.667 07:14:22.42
989 DE HOCHSCHERFF Udo Navü 13:34:25.76 461.608 07:14:25.76
990 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 09 13:40:17.36 455.464 07:20:17.36
991 SK PJ PIGEONS PJ Danny 13:41:51.61 453.845 07:21:51.61
992 CZ ROMANČÍK Jaromír Marek 13:45:48.61 449.824 07:25:48.61
993 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "B" Minnesota 13:53:22.21 442.323 07:33:22.21
994 DE TEAM HESSENBOYS One Loft Pigeon Racing THB 35 14:01:23.04 434.640 07:41:23.04
995 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Šurmen 14:06:14.42 430.113 07:46:14.42
996 DE SPITZBERG Team Uwe 5 14:12:06.06 424.774 07:52:06.06
997 CH BONSEMEIER & PEIXOTO Team BP 02 14:23:30.40 414.753 08:03:30.40
998 DE GOETZ Guenter "A" Bea 14:57:47.09 387.296 08:37:47.09
999 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 2 15:00:06.19 385.570 08:40:06.19
1000 HU VIGLIDÁN Ágoston SZA 12 15:29:51.22 364.708 09:09:51.22
1001 AT WIEFLER Alois Gypsy One 15:46:55.38 353.727 09:26:55.38
1002 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Benji 15:48:55.34 352.484 09:28:55.34
1003 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 324 15:54:04.45 349.321 09:34:04.45
1004 AT HOFMANN Leopold HL 4 16:03:12.94 343.845 09:43:12.94
1005 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Mila 16:10:26.75 339.635 09:50:26.75
1006 AT STEINER Alfred Fin 14 16:15:36.30 336.693 09:55:36.30
1007 CZ DVOŘÁK Zbyněk Francesco 16:42:09.33 322.325 10:22:09.33
1008 PL PACEK Wojciech WP 2 16:49:48.22 318.410 10:29:48.22
1009 CH JUD Roman Mustang 17:00:19.49 313.179 10:40:19.49
1010 SK TATRY-DERBY DT 3 17:10:29.98 308.280 10:50:29.98
1011 DE SPITZBERG Team Uwe 1 17:16:29.54 305.466 10:56:29.54
1012 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Jana 17:23:53.18 302.064 11:03:53.18
1013 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Lambrechts 17:38:15.12 295.666 11:18:15.12
1014 CZ KROČIL Jaroslav Zdenička 17:42:41.95 293.740 11:22:41.95
1015 DE FRANZISKA "A" Franziska 6 17:46:32.82 292.094 11:26:32.82
1016 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Jamie 17:54:14.76 288.854 11:34:14.76
1017 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Amuro 17:55:23.87 288.376 11:35:23.87
1018 CZ EM-EKO.CZ Hrusa 18:08:03.03 283.223 11:48:03.03
1019 PL KOZLENIA Artur Klara 18:09:10.55 282.773 11:49:10.55
1020 SK MTS ŽILINA Laš + Ondro MTS 03 18:12:41.55 281.378 11:52:41.55
1021 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Ran 18:14:21.48 280.722 11:54:21.48
1022 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 02 18:34:06.50 273.169 12:14:06.50
1023 DE MESTRE SILVA Henrique 18:35:12.93 272.758 12:15:12.93
1024 CZ GRUBER Lubomír Zdeňka 18:42:48.52 269.970 12:22:48.52
1025 CZ KOCIÁN Milan Fernet 18:57:16.21 264.814 12:37:16.21
1026 SK COMOREK Pavel Raoul 19:01:57.08 263.187 12:41:57.08
1027 DE LECKE Theo & Markus TM 05 19:03:20.80 262.706 12:43:20.80
1028 AT HOFMANN Leopold HL 7 19:03:50.57 262.536 12:43:50.57
1029 DE MESTRE SILVA Tiago 19:08:46.52 260.851 12:48:46.52
1030 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Buba 19:09:40.31 260.547 12:49:40.31
1031 CZ KONOPÍK Jiří Jarda 19:12:21.72 259.640 12:52:21.72
1032 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-399 19:12:26.39 259.614 12:52:26.39
1033 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "A" Tecqua 06 19:14:29.57 258.926 12:54:29.57
1034 SK PJ PIGEONS PJ Royal 19:19:54.43 257.128 12:59:54.43
1035 ES USO ASKARRA Ekaitz 19:21:34.38 256.580 13:01:34.38
1036 CH TEAM ANDERHUB Arado 19:29:55.65 253.866 13:09:55.65
1037 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 10 19:31:11.73 253.459 13:11:11.73
1038 CZ RACING WITH TARASTARS Kirtap 19:43:41.08 249.521 13:23:41.08
1039 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Duodecimus 19:56:46.12 245.524 13:36:46.12
1040 CZ KONOPÍK Jiří Simka 19:56:58.78 245.460 13:36:58.78
1041 AT MARCHAT Franz Aphrodite 06:06:44.54 140.555 23:46:44.54
1042 CZ PŘÍVARA Vladimír Matty 06:25:53.16 138.694 24:05:53.16
1043 CZ REIN Jan "B" Mona 07:03:58.83 135.134 24:43:58.83
1044 CH SCHNEEBERGER Roman Snowball 07:15:34.63 134.086 24:55:34.63
1045 DE SEEBACH SIEDLER Team MB 06 07:21:35.64 133.549 25:01:35.64
1046 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Vansan 07:22:14.93 133.491 25:02:14.93
1047 AT KUTLESA Slavko SLK 48 07:23:59.95 133.335 25:03:59.95
1048 CZ KONOPÍK Jiří Sigi 07:29:38.26 132.837 25:09:38.26
1049 SK TATRY-DERBY DT 1 07:29:40.61 132.834 25:09:40.61
1050 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 2282 07:30:26.94 132.766 25:10:26.94
1051 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 4 07:30:37.09 132.751 25:10:37.09
1052 CZ KULÍK Přemysl Alan 07:32:10.09 132.615 25:12:10.09
1053 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Nanami 07:34:35.40 132.403 25:14:35.40
1054 NL PLOEG Bert Dink 07:35:00.20 132.367 25:15:00.20
1055 CH WIRZ Team Alaphillippe 07:36:07.92 132.268 25:16:07.92
1056 DE TEAM TEISTUNGEN Temper 07:36:31.59 132.234 25:16:31.59
1057 PL MICHALAK Bogdan Niunias 24 07:37:28.88 132.151 25:17:28.88
1058 DE TEAM SASSE WELZEL Abuc.-Bobi 1 07:39:31.06 131.973 25:19:31.06
1059 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Sergio 07:42:23.69 131.724 25:22:23.69
1060 CZ KAREL Jan El Pid 07:42:28.23 131.717 25:22:28.23
1061 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 02 07:47:27.25 131.288 25:27:27.25
1062 HU ISTVÁN Márkus Marshy 07:49:20.26 131.126 25:29:20.26
1063 CZ ATH Květná Abonent 20 07:50:54.42 130.992 25:30:54.42
1064 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Pino 07:53:09.73 130.799 25:33:09.73
1065 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Primus 07:54:53.42 130.652 25:34:53.42
1066 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 2024 07:55:31.80 130.597 25:35:31.80
1067 AT KOSEL / EHMANN Team Melli 07:56:05.66 130.549 25:36:05.66
1068 DE BEHLKE Andreas AB 06 07:58:35.51 130.337 25:38:35.51
1069 SK MAJDÁK Michal Citrin 08:02:09.58 130.036 25:42:09.58
1070 PL BASA M+A Team M 5 08:02:14.56 130.029 25:42:14.56
1071 CZ KROČIL Jaroslav Apoléna 08:03:48.81 129.897 25:43:48.81
1072 DE SG STEFFL SGS 09 08:05:59.03 129.714 25:45:59.03
1073 DE SKOPLJAK Denis Deedle 08:09:10.72 129.447 25:49:10.72
1074 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Gaby II. 08:10:00.97 129.377 25:50:00.97
1075 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp WB 05 08:11:31.02 129.252 25:51:31.02
1076 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Erth Summit II. 08:12:10.49 129.197 25:52:10.49
1077 PL BRASZKO Adam i Helena Miś 08:13:08.29 129.117 25:53:08.29
1078 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 12 08:13:57.67 129.048 25:53:57.67
1079 SK GOGORA Milan Goliath 08:19:10.47 128.617 25:59:10.47
1080 DE HEROES OF THE SKY Liam 08:19:52.47 128.559 25:59:52.47
1081 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "B" Virginia 08:36:52.89 127.173 26:16:52.89
1082 AT LEICHTFRIED Karin Jo 08:43:29.40 126.642 26:23:29.40
1083 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Karen 08:48:25.74 126.248 26:28:25.74
1084 DE FRANZISKA "B" Franziska 10 08:50:38.09 126.073 26:30:38.09
1085 CZ SVOBODA Jiří "A" Jana 08:54:51.36 125.739 26:34:51.36
1086 PL MICHALAK Bogdan Mila 31 09:01:06.61 125.248 26:41:06.61
1087 DE FRANZISKA "B" Franziska 13 09:03:33.13 125.057 26:43:33.13
1088 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team PM 02 09:08:08.45 124.701 26:48:08.45
1089 DE GEBHARDT Reinhard Renaissance 09:10:43.11 124.501 26:50:43.11
1090 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Edeltraud 09:11:04.26 124.474 26:51:04.26
1091 CZ EM-EKO.CZ Kareta 09:22:41.48 123.582 27:02:41.48
1092 DE FRANZISKA "A" Franziska 2 09:23:51.82 123.493 27:03:51.82
1093 SK DZURÍK Marián Tobi 6 09:24:12.93 123.466 27:04:12.93
1094 CZ CH.ST. JOPPI + SVĚTLÍK Jiří Kopp Jurášek 3 09:25:46.26 123.348 27:05:46.26
1095 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 02 09:26:01.31 123.329 27:06:01.31
1096 SK TEAM LUTERAN + HRICIK + BAŠISTA White Dream 09:28:01.40 123.178 27:08:01.40
1097 DE SEEBACH SIEDLER Team MB 03 09:28:12.52 123.164 27:08:12.52
1098 NO HELGESEN Bjorn Ove Drevsjo Jr 09:31:42.04 122.900 27:11:42.04
1099 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 3284 09:34:09.17 122.716 27:14:09.17
1100 DE ZG HELIOS A Zeplin 09:38:11.87 122.413 27:18:11.87
1101 CZ KUDELA Jaromír Ing. Václav 09:47:13.20 121.742 27:27:13.20
1102 CZ SKOKAN Pavel Black Panther 09:51:58.39 121.392 27:31:58.39
1103 HU GÁBOR Takács TG 596 09:56:07.89 121.087 27:36:07.89
1104 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Quintus 10:05:46.12 120.386 27:45:46.12
1105 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 326 10:15:43.76 119.671 27:55:43.76
1106 CZ ŠABATA Jan J.Š. 01 10:26:24.14 118.913 28:06:24.14
1107 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Radek 10:33:40.78 118.403 28:13:40.78
1108 SK DZURÍK Marián Tobi 8 10:45:57.59 117.550 28:25:57.59
1109 DE HOFLAND - VAN OOSTEN Team Lida 11:07:10.30 116.107 28:47:10.30
1110 AT NAGELHOFER Robert Veilchen 1052 11:10:37.27 115.875 28:50:37.27
1111 SK PJ PIGEONS PJ Superb 11:12:37.92 115.741 28:52:37.92
1112 CZ DVOŘÁK Zbyněk Danilo 11:17:24.51 115.422 28:57:24.51
1113 PL LACH Adrian * Heros JJ23 11:28:37.38 114.682 29:08:37.38
1114 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Poppy 17:11:36.25 95.877 34:51:36.25
1115 DE BRANDT Daniel ORL Rudi Völler 17:12:36.74 95.830 34:52:36.74
1116 CZ VLČEK Jiří Don 17:13:59.60 95.767 34:53:59.60
1117 SK VOJTKO Milan Karol 17:14:34.20 95.741 34:54:34.20
1118 CH TEAM ANDERHUB Albatros 17:20:45.59 95.459 35:00:45.59
1119 DE SG STEFFL SGS 02 17:22:30.24 95.380 35:02:30.24
1120 CZ HLOUŠ Pavel Miserly 17:27:39.66 95.146 35:07:39.66
1121 AT BUTYKA Ferenc Ferenc 17 17:28:25.73 95.112 35:08:25.73
1122 CZ REIN Jan "A" Steve 07:14:03.81 68.348 48:54:03.81
1123 DE SPRANG Matthias MS 08 08:26:22.81 66.703 50:06:22.81
1124 DE HEROES OF THE SKY Markus 09:30:38.11 65.308 51:10:38.11
1125 DE GOETZ Guenter "B" Beppo 09:31:11.85 65.296 51:11:11.85
1126 CZ REIN Jan "A" Sally 10:20:14.25 64.269 52:00:14.25
1127 DE GOETZ Guenter "A" Bacca 12:08:00.08 62.124 53:48:00.08
1128 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Hajni 14:32:15.85 41.672 80:12:15.85
1129 DE HÖRNIG Rainer Rocksy 18:15:58.75 39.821 83:55:58.75
1130 DE GOETZ Guenter "A" Bodo 07:57:57.16 34.233 97:37:57.16
1131 AT ECKHARDT Markus Ecki´s Giant 13:55:28.69 32.264 103:35:28.69
1132 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Sextus 18:33:28.76 25.277 132:13:28.76
1133 DE FELBINGER Gerhard Adam 07:55:53.73 19.707 169:35:53.73
1134 PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Maestro 11:30:15.48 15.112 221:10:15.48
1135 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" King of Talent 12:11:34.85 15.065 221:51:34.85
1136 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" King of Talent II. 09:36:54.89 13.738 243:16:54.89
1137 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Fanda 08:21:46.55 10.643 314:01:46.55
1138 CZ KONOPÍK Jiří Heda 08:28:47.35 10.639 314:08:47.35
1139 DE LECKE Theo & Markus TM 04 08:58:11.42 10.623 314:38:11.42
1140 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. Luke Cage 10:21:12.00 9.182 364:01:12.00
1141 CZ HRUDA Jan Karel 1 10:42:48.00 9.172 364:22:48.00
1142 SK VALÁPKA - POKOPEC Team Stela 14:52:07.00 9.069 368:32:07.00
1143 DE HOOP Michael Hadar 17:44:52.00 8.999 371:24:52.00
1144 DE TEAM GERMANY - W A Waldow + Silvia Thiel WS 4 18:16:23.00 8.986 371:56:23.00
1145 CZ LAŇKA Alfons Ing. Marta 19:10:20.00 8.964 372:50:20.00
1146 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Nina 08:38:22.00 6.930 482:18:22.00
1147 SK MAJDÁK Michal Jantar 08:38:25.78 6.930 482:18:25.78
1148 AT RÖTZER Franz Top 02 15:39:42.60 6.220 537:19:42.60
1149 CZ GRIPENI Čáslav Eskil 08:52:00.56 5.335 626:32:00.56

Zobrazit / skrýt podrobnosti k doletu

Nedolétlí holubi

Tabulka obsahuje seznam holubů, kteří byli na tento závod nasazeni, ale zatím nedoletěli.

  Jméno chovatele Jméno holuba
DE A-TEAM VECHTMACINE-JOHANNA Maxi
DE A-TEAM VECHTMACINE-JOHANNA Marlin
CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3642
CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 2122
CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 3304
CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 4354
CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 4174
CZ ATH Květná Abonent 16
CZ ATH Květná Abonent 2
PL BASA M+A Team M 4
PL BASA M+A Team M 6
DE BEHLKE Andreas AB 01
SK BCHB Team Blue Tip
DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Elevation
PL BRASZKO Adam i Helena Liza
CZ BUREŠ Team Aurelius
CZ BUREŠ Team Tramín
CZ BUREŠ + PÍTRA Team "B" Kansas
AT BUTYKA Ferenc Ferenc 505
AT BUTYKA Ferenc Ferenc 35
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Gaby
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Silver Birch II.
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" One For Mee
BE COPPENS Peter Jerry
CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Venuše
SK DREXLEROVÁ Helena Guerrero
AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Tertius
AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Unodecimus
AT EPPENSTEINER Josef Amore
CZ ESHEK Bohdan Alisa
CZ ESHEK Bohdan Luna
SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Paszek
CZ FLY YOUNG STARS Kryštof
SK FORGÁČ Marek MF 01
DE FRANZISKA "A" Franziska 4
HU GÁBOR Scheily SCH 665
AT GRATZER Marco "B" Rudolf
AT GRATZER Marco "B" Franz Ferdinand
CZ GRUBER Simon Simon
CZ GRUBER Lubomír Adélka
CZ HANZEL Štefan Han 24
CZ HAŠŠO Slavomír Angličanka
CZ HEILMEIER Josef Darek
NO HELGESEN Bjorn Ove Daisy 283
AT HÖLD Erich Elias
CZ HONEŠ Jiří Silvére
CZ HRYČOVSKÝ Pavel Trojka
CZ CH.ST. JOPPI + SVĚTLÍK Jiří Kopp Pepa
CZ CH.ST. JOPPI + SVĚTLÍK Jiří Kopp Grošák
DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Laura
CH JUD Roman Hurricane
HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Klat 610
CZ KLEMENS Karel 1K
SK KONŠ Milan Šéf
PL KOZLENIA Artur Zygi
CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Everest
CZ KUBÁČEK Lubomír "A" River
CZ LAŇKA Alfons Ing. Petra
AT LEICHTFRIED Walter Klugmann 1
AT MARCHAT Franz Willis Lieveling
PL MATUSIAK & STEPOROWSKI Team M&S 6
SK MTS ŽILINA Laš + Ondro MTS 01
AT NAGELHOFER Robert Kirschblüte 1023
CZ PINTERA & MAZUCH Jupidka
SK PJ PIGEONS PJ Rio
SK PRÍVARA Pavol Kinčen-Paul
CZ PŘÍVARA Vladimír Mellody
CZ RACING WITH TARASTARS Lima
CZ REIN Jan "A" Miki
CZ REIN Jan "A" Ann
CZ REIN Jan "A" Nela
CZ REIN Jan "B" Lola
DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Lore
CZ ROMANČÍK Jaromír Pepík
CZ ROMANČÍK Jaromír Michal
AT RÖTZER Franz Top 5
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Romario
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Goliath
DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 1
DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 10
DE SG SCHMIDT - SOMMER Aurora
DE SG SCHMIDT - SOMMER Callas
DE SG STEFFL SGS 11
CH SCHNEEBERGER Roman Snowcloud
DE SKOPLJAK Denis Deco
AT STEINER Alfred Fin 13
AT STRAIF Walter Wichtl
CZ STRNAD Jaroslav Markus
HU SZALMA - BACSKAI Team Sapphire
SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Napoleon
TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "A" Tecqua 01
TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "A" Tecqua 03
TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "A" Tecqua 05
DE TEAM GERMANY - W A Waldow + Silvia Thiel WS 1
DE TEAM HUNTER Hirsch
DE TEAM LINDENHOF SB 03
SK TEAM LUTERAN + HRICIK + BAŠISTA Dark George
PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Viki
DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 381
DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-393
CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 379
DE TEAM SPREEWALD Carnival
DE TEAM WETSCHAFTSTAL "A" Schinze 2
DE TEAM WETSCHAFTSTAL "B" Klaus 3
DE TEAM WETSCHAFTSTAL "B" Rosenthal 1
DE TEAM WETSCHAFTSTAL "C" Helmut 2
CZ TS SPOL Suchomel + Tomek S 3
CZ TS SPOL Suchomel + Tomek S 5
SK VALÁPKA - POKOPEC Team Eric
CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Margerita
CZ VLČEK Jiří Rebecca
CZ VYSEKAL David & Vojtěch Dave
CZ VYSEKAL David & Vojtěch Bruno
DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Little Silver 64
CH WIRZ Team Fuglsang
PL WÓJCIK Piotr Bull
PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Achim
PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Don Tadeo
DE ZG HELIOS A Zebedee

DOLET_PPC_LC

Dolet mimo závod

Tabulka obsahuje seznam holubů, kteří se během čekání na tento dolet vrátili z přechozích závodů - tzn. nebyli na tento závod nasazeni.

  Jméno chovatele Jméno holuba Čas doletu
CZ BALKONOVÝ ODCHOV Venca Matýsek 08:52:11
AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Nonus 17:12:35
AT HOFMANN Leopold HL 9 08:48:38
CZ HRUDA Jan Karel 5 16:14:47
CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Redy 15:39:30
SK LAŠ Vladimír Las 5 15:01:44
PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 12 14:07:38
DE PETZOLD Herbert Pätzi 09:22:02
CZ RACING WITH TARASTARS Marcea Cabello 09:18:54
PL SZYMAŃSKI Zbigniew * SZ 89 08:59:52
DE TEAM SASSE WELZEL Gock.-Koch II. 8 17:59:12
CH ZG HELIOS B ZG 03 06:15:34

DOLET_PPC_LC

 

Přihlásit se



Partneři