Nasazovací listina

Místo vypuštění KAPOSVÁR (H)
Vzdálenost 375.554 km
Datum nasazování 02.09.2021
Počet holubů 972
Počet chovatelů 265

   
  Jméno chovatele Jméno holuba Čas
CZ ACADEMY LOFT Tbulk Academy 1 19:01:31
CZ ACADEMY LOFT Tamar Academy 16 19:00:47
CZ ACADEMY LOFT Dafne Academy 17 19:02:05
CZ ACADEMY LOFT Střela Academy 25 19:01:37
CZ ACADEMY LOFT Golden Queen 29 19:02:43
CZ ACADEMY LOFT Golden Queen 30 10:21:01
CZ ACADEMY LOFT China Academy 38 19:09:03
CZ ACADEMY LOFT China Academy 39 19:01:42
CZ ACADEMY LOFT Willy Academy 42 19:01:20
CZ ACADEMY LOFT Willy Academy 43 19:01:24
CZ ACADEMY LOFT Azari Academy 44 19:01:09
CZ ACADEMY LOFT Double Academy 46 19:03:41
CZ ACADEMY LOFT Double Academy 47 19:02:37
CZ ACADEMY LOFT Venture Academy 49 19:01:38
CZ ACADEMY LOFT Dafne Academy 50 19:01:47
CZ ACADEMY LOFT Dafne Academy 51 19:01:42
CZ ACADEMY LOFT Black Academy 53 19:01:41
CZ ACADEMY LOFT Black Academy 54 19:02:37
CZ ACADEMY LOFT Miracle Academy 55 19:01:35
CZ ACADEMY LOFT Tamar Academy 56 19:01:31
CZ ACADEMY LOFT Tamar Academy 57 19:00:48
CZ ACADEMY LOFT House Academy 59 19:00:41
CZ ACADEMY LOFT Olympia Academy 60 19:01:22
CZ ACADEMY LOFT Olympia Academy 61 19:01:49
CZ ACADEMY LOFT Silver Academy 62 10:20:13
CZ ACADEMY LOFT Silver Academy 63 19:01:41
CZ ACADEMY LOFT Crystal Academy 65 10:19:54
CZ ACADEMY LOFT Bohemia Academy 70 19:01:37
CZ ACADEMY LOFT Sado Academy 75 19:00:59
CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 64 19:01:59
CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 87 19:01:07
CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 18 19:00:26
CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 26 19:00:49
CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 39 19:01:01
CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 355 19:01:20
AT ALTUMAH Alhasan Kiano 19:01:14
DE ANDREAS & UDO Andre 23 19:00:35
DE ANDREAS & UDO Andre 45 19:00:41
DE ANDREAS & UDO Laura 19:01:16
DE ANDREAS & UDO Marie 19:01:44
DE ANTONOV AVIATION AN 12 19:01:39
DE ANTONOV AVIATION AN 24 19:01:49
DE ANTONOV AVIATION AN 26 19:01:52
DE ANTONOV AVIATION AN 124 19:01:10
DE ANTONOV AVIATION AN 225 19:02:41
CZ ATH KVĚTNÁ Sanšajn 19:02:04
CZ ATH KVĚTNÁ Grošák 19:01:03
CZ ATH KVĚTNÁ Karla 19:01:50
CZ B & B TEAM Frenk 19:02:20
CZ B & B TEAM Erik 19:00:46
CZ B & B TEAM Sára 19:01:25
SK BABIC Pavol Red Hrky 305 19:00:26
SK BABIC Pavol Hoody 310 19:00:56
CZ BAJTEK Jan Thor 19:00:56
CZ BAJTEK Jan Samuraj 19:01:01
CZ BAJTEK Jan Kira 19:01:30
SK BALÁŽ Štefan Lolo 10:20:39
SK BALÁŽ Štefan Lolita 19:01:10
SK BALÁŽ Štefan Loto 19:01:27
CZ BALKONOVÝ ODCHOV Nikolas 10:22:16
CZ BALKONOVÝ ODCHOV Denis 19:02:09
SK BALVOŇ Michal Arnold 12:48:20
CZ BARTOŠ TEAM Bulschmidt 19:00:32
PL BASA Marek & Andrzej M 2 19:02:08
PL BASA Marek & Andrzej M 4 19:00:33
CZ BASTL Josef Walkboy 19:01:30
CZ BASTL Josef Hellboy 19:01:21
DE BEHLKE Andreas AB 01 19:01:57
DE BEHLKE Andreas AB 02 19:01:49
DE BEHLKE Andreas AB 03 19:00:36
DE BEHLKE Andreas AB 05 19:02:15
DE BEHLKE Andreas AB 06 19:01:09
CZ BECHA Lubomír + Jan Hany 19:01:09
CZ BECHA Lubomír + Jan Bony 19:01:46
CZ BECHA Lubomír + Jan Ben 19:02:01
CZ BECHA Lubomír + Jan Jack 10:21:06
CZ BECHYNĚ Radek Mára 19:01:56
CZ BECHYNĚ Radek Týnuš 19:01:50
CZ BECHYNĚ Radek Adam 19:01:26
SK BELANEC Team Arianna 19:01:38
SK BELANEC Team Alba 19:01:59
SK BELANEC Team Auróra 19:00:56
SK BCHB TEAM Luky 19:00:51
SK BCHB TEAM Samko 19:01:46
SK BINDAS JUN. Štefan Stivi 19:01:19
SK BINDAS JUN. Štefan Elitt 19:01:00
SK BLAHOVSKÝ + HNILIČKA Team South Portland 19:00:56
SK BLAHOVSKÝ + HNILIČKA Team Ogunquit 19:02:02
SK BLAHOVSKÝ + HNILIČKA Team Romulus 5 19:25:56
SK BLAHOVSKÝ + HNILIČKA Team P.K. Subban 19:00:43
SK BLAHOVSKÝ + HNILIČKA Team The Great 8 19:01:34
AT BLIEGE Felix Felix 1 19:02:51
AT BLIEGE Felix Felix 2 19:00:54
AT BLIEGE Felix Felix 3 19:01:44
AT BLIEGE Felix Felix 4 19:01:23
AT BLIEGE Felix Felix 7 19:02:26
AT BLIEGE Felix Felix 12 19:00:46
AT BLIEGE Felix Felix 13 19:00:21
AT BLIEGE Felix Felix 15 19:01:33
AT BLIEGE Felix Felix 20 19:01:41
AT BLIEGE Felix Felix 25 19:02:12
HU BÖDI József BJ 93 19:01:07
HU BÖDI József BJ 32 19:01:44
HU BÖDI József BJ 43 19:01:41
SK BODNAR & VILČKO Vladimír Bovi 1 19:00:49
SK BODNAR & VILČKO Vladimír Bovi 2 19:01:38
SK BODNAR & VILČKO Vladimír Bovi 5 19:01:56
SK BODNAR & VILČKO Vladimír Bovi 6 19:01:49
CZ BOJKO Stanislav Jarka 19:01:36
CZ BOJKO Stanislav Lea. 19:01:21
CZ BOROVIČKA Ladislav Cecilka 19:02:16
CZ BOROVIČKA Ladislav Fury 13 19:01:01
CZ BOROVIČKA Ladislav Chrymazona 19:01:50
CZ BOROVIČKA Ladislav Emil 19:00:34
CZ BOUCHAL Martin Radiátor 19:02:54
CZ BOUCHAL Martin Dominátor 19:01:50
CZ BOUCHAL Martin Rotavátor 19:01:00
CZ BOUCHAL Martin Aligátor 19:01:35
CZ BOUCHAL Martin Predátor 19:02:56
PL BRASZKO Adam i Helena Bus 19:00:59
PL BRASZKO Adam i Helena Bak 19:01:15
PL BRASZKO Adam i Helena Brus 19:01:12
PL BRASZKO Adam i Helena Bold 19:00:58
SK BRKAL Ján Ing. Simona 19:00:33
SK BRKAL Ján Ing. Bohdana 19:01:03
SK BRKAL Ján Ing. Adriána 19:01:55
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 1 19:01:32
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 2 19:02:20
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 3 19:01:43
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 4 19:01:58
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 5 19:01:44
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 9 19:00:52
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 10 19:01:13
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 12 19:02:06
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 13 19:00:36
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 15 19:01:08
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 17 19:01:24
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 18 19:01:15
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 21 19:01:44
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 23 19:00:53
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 24 12:37:41
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 25 19:01:17
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 26 19:05:37
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 30 19:00:45
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 33 19:01:29
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 35 10:19:42
CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 10 19:01:17
CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 7 19:00:57
CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 5 19:02:41
CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 12 15:48:46
CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 2 19:01:17
CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 9 19:01:01
CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 8 19:01:50
CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 1 19:01:45
SK COMOREK Pavel Putin 19:01:20
SK COMOREK Pavel Krym 19:01:07
BE COPPENS Peter Vichy 19:01:58
BE COPPENS Peter Nivea 19:05:45
BE COPPENS Peter Binda 10:20:17
CR CULIC TEAM Denis & Karla Dubrovnik Fly 19:02:32
PL CZULOWSKI Jakub Leonardo 19:02:28
PL CZULOWSKI Jakub Iskra 19:01:03
PL CZULOWSKI Jakub P-11 19:01:18
PL CZULOWSKI Jakub Orlik 19:01:53
SK ČAMPIŠ Milan RC 65 19:02:07
SK ČAMPIŠ Milan DC 66 19:02:08
SK ČÁNI Ĺudovít LC 826 19:01:21
SK ČÁNI Ĺudovít LC 841 19:01:17
SK ČÁNI Ĺudovít LC 847 19:00:20
SK ČÁNI Ĺudovít LC 859 19:01:09
CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Baronesa 19:02:06
CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Metresa 19:01:33
CZ DAVID Petr Amor. 19:02:31
CZ DAVID Petr Borg 19:00:42
AT DEMAJ & KUKLA Team Bull 19:01:35
AT DEMAJ & KUKLA Team Niko 19:01:16
AT DEMAJ & KUKLA Team Josef 19:03:09
CH DERBY TEAM PILATUS Ermis 19:01:39
CH DERBY TEAM PILATUS Gentry Eagle 19:01:20
CH DERBY TEAM PILATUS Wallypower 19:01:31
CH DERBY TEAM PILATUS Foners 19:01:34
CH DERBY TEAM PILATUS Alamshar 19:01:41
SK DREXLEROVÁ Helena Kincsem 19:01:41
CZ DUDA Přemysl Zuzana 19:00:40
CZ DUDA Přemysl Karla 19:01:19
SK DUCHOVIČ Jozef Chirlanda 19:01:40
SK DUCHOVIČ Jozef Regina 19:01:02
CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Di Giannantonio 19:01:53
CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Vietti 19:01:06
CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Dua Lipa 19:01:08
CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Lennon 19:01:33
CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Ellie Goulding 19:01:55
CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Sting 19:02:24
AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Primus 19:01:35
AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Secundus 19:01:27
AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Quartus 19:01:14
AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Sixtus 19:00:26
AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Septimus 19:01:05
AT ECKHARDT Markus Ecki´s 016 19:02:30
AT ECKHARDT Markus Ecki´s 027 19:01:01
CZ EM-EKO.CZ PS 4 19:02:27
CZ EM-EKO.CZ PS 5 19:00:51
AT EPPENSTEINER Josef Cesario 19:04:22
AT EPPENSTEINER Josef Cler 19:02:30
SK EXPRES TEAM Red 19:01:24
SK EXPRES TEAM Kira 19:02:08
SK FAMILY PINČÁK Fany 19:00:11
SK FAMILY PINČÁK Star 19:01:25
SK FAMILY PINČÁK Gloria 19:00:58
SK FAMILY PINČÁK Victory 19:00:42
SK FAMILY PINČÁK I. Šerif 19:00:52
SK FAMILY PINČÁK I. Sofinka 19:01:37
SK FAMILY PINČÁK I. Adelka 19:01:27
DE FELBINGER Gerhard Freya 19:01:17
DE FELBINGER Gerhard Cleopatra 19:01:30
CZ FLY YOUNG STARS Hanna 19:01:06
CZ FLY YOUNG STARS Angela 19:01:27
CZ FLY YOUNG STARS Jefferson 19:01:17
CZ FLY YOUNG STARS Jessica 19:01:24
DE FRANZ Christoph Chewy 19:01:16
AT GASSER Reinhard Garnet 19:01:58
AT GASSER Reinhard Galaxy 19:00:58
AT GASSER Reinhard Gaucho 19:01:39
AT GASSER Reinhard Gambit 19:01:29
AT GASSER Reinhard Goldy 19:01:51
AT GASSER Reinhard Gigi 19:01:22
AT GASSER Reinhard Grazia 19:02:01
CZ GERSPITZER Team GT-1 19:02:19
SK GOGORA Milan Mago 19:02:32
SK GOGORA Milan Nibi 19:02:34
CZ GORČÍK + MACHALA Team Dejsi 19:01:04
CZ GORČÍK + MACHALA Team Paula 19:01:49
CZ GORČÍK + MACHALA Team Ája 19:02:38
CZ GORČÍK + MACHALA Team Pája 19:01:00
AT GRATZER Werner Priscus 19:02:19
AT GRATZER Werner Flamma 19:01:58
AT GRATZER Werner Spartacus 19:01:03
AT GRATZER Werner Attilus 19:01:49
AT GRATZER Marco "A" Adson 19:02:54
AT GRATZER Marco "A" Gyula 19:01:21
AT GRATZER Marco "A" Caligula 19:01:40
AT GRATZER Marco "A" Aurel 19:00:55
AT GRATZER Marco "A" Homer 19:01:26
AT GRATZER Marco "A" Samsa 19:02:11
AT GRATZER Marco "B" Antonius 19:01:24
AT GRATZER Marco "B" Alexander 19:02:01
AT GRATZER Marco "B" Clemenza 19:01:37
AT GRATZER Marco "B" Salvadore 19:01:06
AT GRATZER Marco "B" Bruno 19:01:37
AT GRATZER Marco "B" Parzival 19:02:43
AT GRATZER Marco "B" Siegfried 19:00:51
SK GRÉK Peter Petra 19:01:13
SK GRÉK Peter Romana. 19:00:50
PL GRODNY Andrzej Zerax 19:00:38
PL GRODNY Andrzej Tesa 19:01:56
PL GRODNY Andrzej Rena 19:00:53
PL GRODNY Andrzej "A" Rema 19:01:31
PL GRODNY Andrzej "A" Iwanka 19:01:05
PL GRODNY Andrzej "A" Iwan 19:02:26
PL GRODNY Andrzej "A" Reda 19:01:52
PL GRODNY Andrzej "A" Sara 19:02:14
CZ GRUBER Lubomír Jagr 19:02:19
CZ GRUBER Lubomír Rossi 19:02:08
CZ GRUBER Simon Bulck 19:01:09
CZ GRUBER Simon Bayli 10:20:30
CZ GRUBER Simon Gladiator 19:00:56
CZ GRUBER Simon Žofka 19:01:57
CZ GRUBER Simon Gino 19:05:53
CZ GRUBER Simon Pitbull 19:02:16
CZ GRUBER Marek Ivoš 19:01:22
CZ GRUBER Marek Perla 19:01:25
CZ GRUBER Marek Marco 19:00:30
CZ GRUBER Marek Black 19:00:48
AT HALATSCHEK Dietmar Ralf 19:00:36
AT HALATSCHEK Dietmar Inge 19:01:03
AT HALATSCHEK Dietmar Roma 1 19:01:31
AT HALATSCHEK Dietmar Gute 1 19:01:12
AT HALATSCHEK Dietmar Isolde 19:03:00
AT HALATSCHEK Dietmar Hilde 19:01:55
AT HALATSCHEK Dietmar Klara 19:00:36
AT HALATSCHEK Dietmar Enkel Pole 10:21:14
CZ HANZEL TEAM Nov 1 19:00:50
CZ HANZEL TEAM Fanda 1 19:02:05
CZ HAŠŠO Slavomír FC 1 19:01:15
CZ HAŠŠO Slavomír FC 2 19:01:12
CZ HAŠŠO Slavomír Slavo 1 19:00:51
CZ HAŠŠO Slavomír Benda 1 19:01:32
DE HEIDEMANN + WINTER Tanja 19:01:54
DE HEIDEMANN + WINTER Lilly 19:00:45
DE HEIDEMANN + WINTER Amette 19:00:29
DE HEIDEMANN + WINTER Lisbeth 19:01:14
AT HEILAND Helmut Leo 19:02:03
AT HEILAND Helmut Jutha 19:01:28
AT HEILAND Helmut Emilie 19:03:06
NO HELGESEN Bjorn Ove Torreros II. 19:01:26
NO HELGESEN Bjorn Ove Double I. 19:01:39
NO HELGESEN Bjorn Ove Special I. 19:01:54
NO HELGESEN Bjorn Ove Günter 84 19:01:41
NO HELGESEN Bjorn Ove Femhoje III. 19:00:55
NO HELGESEN Bjorn Ove Drevsjo III. 19:01:28
NO HELGESEN Bjorn Ove Pokerace II. 19:01:22
SK HELMAR Team Zilko 19:02:10
SK HELMAR Team Bodbu 19:01:07
SK HELMAR Team Wiesa 19:01:20
SK HELMAR Team Skava 19:01:21
DE HIENZSCH Frank F.H. 6 19:00:46
DE HIENZSCH Frank F.H. 1 19:01:47
DE HIENZSCH Frank F.H. 4 19:02:30
DE HIENZSCH Frank F.H. 3 19:01:13
CZ HLAVINKA Josef Romário 19:01:12
CZ HLAVINKA Josef Riči 19:01:49
CZ HLAVINKA Josef Rumburak 19:02:04
AT HOFMANN Leopold Poldi 6 19:00:49
AT HOFMANN Leopold Poldi 54 19:00:40
AT HÖLD Erich Elias 19:00:53
AT HÖLD Erich Emilie 19:01:47
AT HÖLD Erich Raphael 19:01:47
AT HÖLD Erich Jakob 19:02:18
CZ HOLUB "A" Bohuslav 19:01:43
CZ HOLUB "A" Bohuslava 19:01:28
CZ HOLUB "A" Boleslav 10:21:16
CZ HOLUB "A" Boris 19:02:31
CZ HOLUB "B" Břetislav 19:01:58
CZ HOLUB "B" Brigita 19:01:48
CZ HOLUB "B" Bronislav 19:02:28
SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 12 19:00:32
SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 18 19:00:53
SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 47 19:02:09
SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 23 19:00:36
CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Dobiš 19:01:34
CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Lidka 19:01:08
DE HOOP Michael Kylie 19:01:06
DE HOOP Michael Jana. 19:02:12
DE HOOP Michael Socke 19:01:05
DE HOOP Michael Fritz 19:01:14
DE HOOP Michael Cash Honey 19:01:18
DE HOOP Michael Nelly 19:00:56
DE HOOP Michael Franz 19:01:10
DE HOOP Michael Jule 19:03:04
SK HORŇÁČEK Miroslav Viky 19:01:19
CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 130 19:01:13
CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 144 19:02:50
SK HROZEN Peter Aneta 19:01:12
SK HROZEN Peter Anička 19:02:03
SK HROZEN Peter Žaneta 19:01:48
SK HROZEN Peter Peter 10:19:43
SK HROZEN Peter Viktor 19:01:15
SK HROZEN Peter Pálffy 19:01:04
CZ HRUDA Jan Josef 5 19:01:39
CZ HRYČOVSKÝ Pavel Jednička 19:02:17
CZ HRYČOVSKÝ Pavel Dvojka 19:02:04
CZ HRYČOVSKÝ Pavel Dvanáctka 19:01:28
CZ CHARYPAR Vladimír Charyš 1 19:00:53
CZ CHARYPAR Vladimír Charyš 6 19:00:53
SK J & I MARTON TEAM M 4 19:00:48
AT JAKUPOVIC Jasmin Baby Joda 19:01:00
AT JAKUPOVIC Jasmin Elif 19:01:27
AT JAKUPOVIC Jasmin Rocky 19:00:42
AT JAKUPOVIC Jasmin Felix 19:01:53
AT JAKUPOVIC Jasmin Jasko 19:01:43
PL JANIA - LACH Team Zolni 19:01:09
PL JANIA - LACH Team Natalia 19:01:18
PL JANIA - LACH Team Jay Jay Junior 19:02:07
PL JANIA - LACH Team Heros J14 19:01:41
PL JANIA - LACH Team Jorg 19:02:16
PL JANIA - LACH Team Veti 19:01:01
PL JANIA - LACH Team Wibul 19:02:27
PL JANIA - LACH Team Rapon 10:20:17
PL JANIA - LACH Team Wolro 19:01:11
SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Ĺubo 3 19:02:49
SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Maria 2 19:01:55
SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Jozef 1 19:01:22
DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 45 10:21:05
DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 69 19:00:53
DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 71 19:01:03
DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 1652 19:01:35
DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 1665 19:02:05
DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 1673 19:01:16
DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 5266 19:01:12
DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Sirius 1386 19:02:08
DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Sirius 1416 19:00:39
DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Sirius 84 19:02:10
CZ KHL Kamenář Henrieta 19:01:46
CZ KHL Kamenář Harry 19:01:06
HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Klat 58 19:01:10
CZ KLEMENS Karel Phatt 19:01:50
CZ KLEMENS Karel Ready 19:01:37
CZ KLEMENS Karel ml. Klike 19:02:30
CZ KLEMENS Karel Kafi 19:01:06
CZ KLEMENS Karel Sifr 19:01:45
CZ KLEMENSOVÁ Sára Turbo. 19:01:51
CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Ada 19:02:04
CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Kovi 19:01:28
CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Klema 19:01:24
CZ KLEMENSOVÁ Sára Sek 19:01:11
CZ KLEMENSOVÁ Sára Greny 19:01:56
CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Nera 20:11:53
CZ KLEMENSOVÁ Sára Pohár 19:01:35
CZ KOCIÁN Milan Pat 19:00:50
CZ KOCIÁN Milan Mat 19:00:27
PL KOCIK & BASA Krysia 3 19:01:52
PL KOCIK & BASA Julia 2 19:01:35
CZ KOLÍNEK Jarolím Kolínek Team "B" 19:01:51
CZ KOLÍNEK Jarolím Kolínek Team "C" 19:01:51
CZ KOLÍNEK Jarolím Kolínek Team "D" 19:01:25
CZ KOLÍNEK Jarolím Kolínek Team "F" 19:01:58
CZ KONEČNÝ Vlastimil Paula 19:01:45
CZ KONEČNÝ Vlastimil Messi 19:01:26
CZ KONEČNÝ Vlastimil Leo 19:02:01
CZ KONEČNÝ Vlastimil Karel 19:02:10
CZ KONEČNÝ Vlastimil Melinda 19:02:16
CZ KONOPÍK Jiří Lucka 09:15:17
CZ KONOPÍK Jiří Rene 19:02:22
CZ KONOPÍK Jiří Luky 19:02:33
CZ KONOPÍK Jiří Zuzka 19:02:30
CZ KONOPÍK Jiří Jana 19:01:52
CZ KONOPÍK Jiří Iva 19:00:28
CZ KONOPÍK Jiří Sona 19:01:49
CZ KONOPÍK Jiří Žofka 10:20:40
SK KOPAS Michal Mišo 19:02:14
SK KOPAS Michal Michal 19:02:15
SK KOPAS Michal Miťo 19:00:59
SK KOPAS Michal Miťko 19:01:41
SK KOPAS Michal Miško 19:02:17
SK KOPAS Michal Miška 19:01:52
PL KOZLENIA Boguslawa Laura 19:01:45
PL KOZLENIA Artur Pola 19:02:42
PL KOZLENIA Artur Areo 19:02:20
PL KOZLENIA Artur Adam 19:00:41
PL KOZLENIA - WOLANIN Ana 19:01:28
PL KOZLENIA - WOLANIN Evel 19:01:59
PL KOZLENIA - WOLANIN Zygi 19:01:34
CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 5 19:01:19
CZ KROČIL Jaroslav Blaženka 19:02:04
CZ KROČIL Jaroslav Zdenička 19:08:07
CZ KRUTIL Karel + Michal Jasmína 19:01:10
CZ KRUTIL Karel + Michal Scheldon 19:00:57
CZ KRUTIL Karel + Michal Black Wolf 12:36:48
CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Gamora 19:01:10
CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Groot 19:00:59
CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Kraglin Obfonteri 19:02:14
CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Rocket Raccoon 19:00:49
CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Star-Lord 19:00:37
CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Hawkeye 19:02:06
CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Hulk 19:02:25
CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Little Pirate 19:01:34
SK KUBÁŇ Milan Mindy 19:02:03
CZ KUDELA Jaromír Ing. Mája 19:01:21
CZ KULÍK Přemysl Gladiátor 19:10:57
CZ KULÍK Přemysl Tornádo 19:00:43
PL KUSION Tomasz Renda 19:00:34
PL KUSION Tomasz Tomek 20:11:53
PL KUSION Tomasz Kornelia 19:01:34
PL KUSION Tomasz Sebastian 14:41:42
AT KUTLESA Slavko SLK 03 19:02:09
AT KUTLESA Slavko SLK 05 19:01:25
AT KUTLESA Slavko SLK 06 19:01:15
AT KUTLESA Slavko SLK 07 19:00:43
AT KUTLESA Slavko SLK 08 19:01:06
AT KUTLESA Slavko SLK 11 19:00:42
AT KUTLESA Slavko SLK 14 19:03:05
PL KWAŚNICKI Tomasz Lolita 19:00:28
PL KWAŚNICKI Tomasz Pippa 19:01:41
PL KWAŚNICKI Tomasz Bolek 19:02:34
CZ LAŇKA Alfons Ing. Fony 19:01:03
CZ LAŇKA Alfons Ing. Lydie 19:02:06
CZ LAŇKA Alfons Ing. Marie 19:00:39
CZ LAŇKA Alfons Ing. Eva 19:01:30
CZ LAŇKA Alfons Ing. Lucka 19:01:39
CZ LAŇKA Alfons Ing. Martina 19:27:04
HU LÁSZLÓ-MOLNÁR LM 77 19:01:41
HU LÁSZLÓ-MOLNÁR LM 19 19:01:17
HU LÁSZLÓ-MOLNÁR LM 24 19:00:59
SK LAŠ Vladimír Las 4 19:01:16
SK LAŠ Vladimír Las 6 19:01:38
SK LAŠ Vladimír Las 2 19:00:55
AT LINDTNER Harald Talentporter 19:01:36
AT LINDTNER Harald Rode Karel 19:01:23
AT LINDTNER Harald Talentina 19:00:54
CZ LOCCO TEAM Fatty 19:01:06
CZ LOCCO TEAM Edna 19:02:49
CZ LOCCO TEAM Lysičanka 19:01:06
CZ LOCCO TEAM Doktor 19:01:51
CZ MAČALA Zdeněk MZ 2 19:01:43
SK MAJDÁK Michal Jantar 19:01:58
PL MAJCHER Krystian & Marcel KM 79 19:00:46
PL MAJCHER Krystian & Marcel KM 84 19:00:56
PL MAJCHER Krystian & Marcel KM 89 19:01:09
CZ MAJKA + JAN TEAM Jan 19:01:19
CZ MAJKA + JAN TEAM Martin 19:01:23
CZ MAJKA + JAN TEAM Majka 20:11:53
CZ MALACH Ladislav Sisi 19:02:14
CZ MALACH Ladislav Kate 19:01:53
CZ MALACH Ladislav Lada 19:01:56
CZ MAREK Petr Emil* 19:01:12
CZ MAREK Petr Pankrác 19:01:34
CZ MAREK Petr Servác 19:01:51
CZ MASNÝ & M Stalin 19:01:16
CZ MASNÝ & M Chruščov 19:02:11
PL MAZIARZ RACING TEAM Perry 19:01:16
PL MAZIARZ RACING TEAM Diku 19:01:31
PL MAZIARZ RACING TEAM Ajaagu 19:01:31
PL MAZIARZ RACING TEAM Ferb 19:00:40
PL MAZIARZ RACING TEAM Quinn 19:00:31
PL MAZIARZ RACING TEAM Banagi 19:02:35
PL MAZIARZ RACING TEAM Caitlin 19:00:51
PL MICHALAK Bogdan Honorata 03 19:01:07
PL MICHALAK Bogdan Turbo 05 19:01:24
PL MICHALAK Bogdan Lesia 06 19:01:47
PL MICHALAK Bogdan Borka 12 19:01:29
CZ MILOTA Milan MM 001 19:01:12
CZ MILOTA Milan MM 002 19:01:15
SK MINÁRIK + MAŤAŠEJE Ján.15 19:01:59
SK MINÁRIK + MAŤAŠEJE Tereza 19:01:14
SK MINÁRIK + MAŤAŠEJE Dady 19:02:42
SK MINÁRIK + MAŤAŠEJE Beny 19:00:44
PL MISIAK Marek Marek 67 19:01:58
PL MISIAK Marek Marek 79 19:01:39
PL MISIAK Marek Marek 00 19:01:40
DE MOELLER Andreas AML Kittel 19:01:44
DE MOELLER Andreas AML Wonder 19:01:37
DE MOELLER Andreas AML Surprise 19:01:21
DE MOELLER Andreas AML Prince 19:01:30
DE MOTSCHKO Alexander Moriah 19:01:54
AT NAGELHOFER Robert Donner 2302 19:01:20
AT NAGELHOFER Robert Lava 2303 19:01:18
AT NAGELHOFER Robert Sonne 2307 19:00:38
AT NAGELHOFER Robert Tornado 2308 19:02:05
AT NAGELHOFER Robert Magma 2311 19:01:42
AT NAGELHOFER Robert Hagel 2320 19:02:19
AT NAGELHOFER Robert Gewitter 2334 19:00:58
AT NAHIČ & ZWILAK Team Kiwi 19:00:45
AT NAHIČ & ZWILAK Team Boss 19:01:13
AT NAHIČ & ZWILAK Team Chip 19:01:33
AT NAHIČ & ZWILAK Team Jani 19:01:05
CZ NERS Jaroslav Viktorie 19:00:23
CZ NERS Jaroslav Petra 19:02:08
DE NO NAME Unknown 19:01:03
PL NOCNY Grzegorz Bronek 19:02:19
AT NÖRES Kurt Dynamic 19:01:11
AT NÖRES Kurt Atomic 19:01:44
AT NÖRES Kurt Big-Bang 19:01:58
AT NÖRES Kurt Styria Power 19:01:44
SK NOVÁK Pavel Rudo 19:00:45
SK NOVÁK Pavel Palo 19:01:48
SK NOVÁK Pavel Vlado 19:01:26
SK NOVÁK Pavel Milan 19:00:39
SK NOVÁK Pavel Markus 19:01:12
CZ NOVOTNÁ Petra Thomas 19:02:23
PL NOWICKI Damian Primo 19:01:33
PL NOWICKI Damian Quinto 19:01:49
PL NOWICKI Damian Piselli 19:01:16
PL NOWICKI Damian Veloce 19:01:34
PL NOWICKI Damian Freccia Blu 19:01:39
AT OFNER Kurt Paula 19:02:11
AT OFNER Kurt Gabi 19:01:51
AT OFNER Kurt Carly 19:01:05
AT OFNER Kurt Remus 19:01:07
AT OFNER Kurt Ema 10:21:32
SK OVŠÁK + KONŠ Team Harry 19:01:47
SK OVŠÁK + KONŠ Team Sif 19:03:05
SK OVŠÁK + KONŠ Team Plava 19:00:54
PL PACEK Wojciech Little Miss 19:02:38
PL PACEK Wojciech Wittekopek 19:01:12
PL PACEK Wojciech Tornado 19:01:50
PL PACEK Wojciech Red Bull 19:00:59
PL PACEK Wojciech Speed Test 19:01:29
PL PACEK & LIS TEAM Piórko 19:02:02
PL PACEK & LIS TEAM Borys 19:00:49
PL PALENTKA-KUBIAK Team J-21 19:03:37
PL PALENTKA-KUBIAK Team W-2 19:01:11
PL PALENTKA-KUBIAK Team W-1 19:01:37
PT PEDRO PORTO Abraxas 19:01:29
PT PEDRO PORTO Absent 19:01:33
PT PEDRO PORTO Abstrakt 19:01:33
PT PEDRO PORTO Abby 19:01:07
PT PEDRO PORTO D Dalpot 19:01:13
PT PEDRO PORTO D Daymoon 19:01:19
PT PEDRO PORTO D Dakota 19:01:13
PL PITAŚ M & M Team Junior 5757 19:01:19
PL PITAŚ M & M Team Black Nemo 19:02:15
PL PITAŚ M & M Team Carlos 19:03:23
PL PITAŚ M & M Team Lara 19:01:35
PL PITAŚ M & M Team Mario 19:02:38
CZ PLÁNOČKA Jan Luboš 19:01:22
CZ PLÁNOČKA Jan Tereza 19:00:54
SK PODHORSKÝ TEAM Fezoj 1 19:01:49
SK PODHORSKÝ TEAM Fezoj 2 19:01:04
SK PODHORSKÝ TEAM Mário 1 19:01:59
SK PODHORSKÝ TEAM Mário 2 19:00:55
SK PODHORSKÝ TEAM Budvár 2 19:02:34
CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Roli 19:01:42
CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Viti 19:01:32
CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Sali 19:00:54
DE PREUSSEN-DERBY Team Pretty 19:01:41
DE PREUSSEN-DERBY Team Precious Moment 19:00:37
SK PRIEHODA Ján + Ivana Jasmína 19:01:16
SK PRIEHODA Ján + Ivana Konstance 19:02:18
SK PRIEHODA Ján + Ivana Kutuzov 19:00:50
SK PRIEHODA Ján + Ivana Rose 19:00:48
SK PRÍVARA Pavol Kinčen-Perla 19:01:11
CZ PŘÍVARA Vladimír Mary 19:02:01
CZ PŘÍVARA Vladimír Pollo 19:01:46
PL RAFITA TEAM Dior 19:01:28
PL RAFITA TEAM H&M 10:20:47
PL RAFITA TEAM Gucci 19:01:44
PL RAFITA TEAM Calvin 19:00:28
AT RIEDL Franz Sabine 19:01:27
AT RIEDL Franz Franz 10:22:13
AT RIEDL Franz Mitzi 19:02:48
AT RIEDL Franz Christian 19:02:00
AT RIEDL Franz Werner 19:00:33
AT RIEDL Franz Cacilia 19:01:48
AT RÖTZER Franz Top 3 19:01:56
AT RÖTZER Franz Top 5 19:00:31
CZ RUBEY & VARGA Team Ruby 3 19:01:07
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Saffier 19:01:38
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Zena 10:20:42
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Neymar 19:01:24
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Esmee 19:01:21
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Indy 19:01:29
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Lei 11:16:46
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Romee 19:01:03
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Senna 19:00:32
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Rossi 19:05:46
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Laura 19:00:57
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Lenny 10:20:41
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Mika 19:01:06
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Neo 19:01:22
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Kyara 19:00:58
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Bella. 19:00:46
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Thaisa 19:00:25
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Alexia 19:00:53
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Junior 19:01:44
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Flojo 10:21:05
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Roxy 19:01:00
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Eros 19:02:44
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Rolex 19:01:18
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Levi 19:00:49
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Linda 19:00:44
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Lindsey 19:01:18
CZ RÝDEL Jiří Margrit 19:02:04
PL SEDLACEK Josef JS 1 19:01:41
PL SEDLACEK Josef JS 2 19:02:27
PL SEDLACEK Josef JS 4 19:01:22
PL SEDLACEK Josef JS 5 19:01:09
PL SEDLACEK Josef JS 6 19:01:33
PL SEDLACEK Josef JS 7 19:01:36
PL SEDLACEK Josef JS 8 19:00:54
PL SEDLACEK Josef JS 11 19:01:20
PL SEDLACEK Josef JS 12 19:00:34
CZ SETTLER + KUBÁČEK Team Zitkala 19:00:59
CZ SETTLER + KUBÁČEK Team Olathe 19:01:59
CZ SETTLER + KUBÁČEK Team Tatanka 19:00:38
AT SG MIKS Wolfgang und Andrea Ines 19:00:40
AT SG MIKS Wolfgang und Andrea Nico 19:02:38
DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 3 19:02:11
DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 5 19:00:46
DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 9 19:01:14
DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 6 19:01:57
DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 11 19:03:03
DE SG STEFFL "A" Black Beard 19:01:59
DE SG STEFFL "A" Buffalo Bill 19:01:05
DE SG STEFFL "A" Jessi James 19:01:24
DE SG STEFFL "A" Old Shatterhand 19:01:13
DE SG STEFFL "A" Django 19:00:59
DE SG STEFFL "A" Doc Schultz 19:01:17
DE SG STEFFL "A" Zorro 19:02:03
DE SG STEFFL "A" Billy the Kid 19:03:33
DE SG STEFFL "B" Tschoutschi 19:01:26
DE SG WACHALSKI Waldo 19:01:56
DE SG WACHALSKI Wapiti 19:01:03
DE SCHOEN Friedrich Fritz 2 19:02:15
DE SCHOEN Friedrich Fritz 3 19:01:53
DE SCHOEN Friedrich Fritz 4 19:01:21
DE SCHOEN Friedrich Fritz 7 19:00:55
DE SCHOEN Friedrich Fritz 8 19:01:05
DE SCHOEN Friedrich Fritz 10 19:02:35
DE SCHOEN Friedrich Fritz 11 19:01:50
AT SCHÖN Johann Nero 19:01:56
DE SIEBERT Dieter Darcy 19:01:55
DE SIEBERT Dieter Decker 19:01:37
DE SIEBERT Dieter Dava 19:00:48
DE SIEBERT Dieter Dazzler 19:01:23
DE SIEBERT Dieter Delphine 19:01:16
CZ SKOKAN Pavel Číňanka 19:01:47
CZ SKOKAN Pavel Ardenka 1 19:00:40
DE SKOPLJAK Denis Kurt 19:01:03
DE SKOPLJAK Denis Paul. 19:01:17
DE SKOPLJAK Denis Ingrid 19:02:17
DE SKOPLJAK Denis Irene 19:00:44
DE SKOPLJAK Denis Susan. 19:01:22
DE SKOPLJAK Denis Birgit 19:00:44
PL SMORAWSKI Marek + Jacek Portos 19:00:59
PL SMORAWSKI Marek + Jacek Gabi 19:02:20
DE SOELLNER JUNIOR TEAM SJT 1 19:01:42
DE SOELLNER JUNIOR TEAM SJT 2 19:02:02
DE SOELLNER JUNIOR TEAM SJT 3 19:01:44
DE SOELLNER JUNIOR TEAM SJT 4 19:01:56
DE SPITZBERG Team U 138 19:01:56
DE SPITZBERG Team U 143 19:02:00
PL SROKA Krzysztof Emi 19:01:46
PL SROKA Krzysztof Stani 19:01:53
PL SROKA Krzysztof Linka 19:01:40
PL SROKA Krzysztof Lula 19:00:09
PL SROKA Krzysztof Zoi 19:03:18
PL SROKA-KUSION-KAWA Team Julian 19:01:56
PL SROKA-KUSION-KAWA Team Irena 19:03:01
PL SROKA-KUSION-KAWA Team Rambo 19:01:09
AT STEINER Alfred Samy 1 19:01:15
AT STEINER Alfred Andy 2-Sa 19:01:24
AT STEINER Alfred Goldi 1 19:01:45
CZ SUCHÁNEK Břetislav Domča 19:05:30
CZ SVOBODA Jiří Ela 10:22:13
CZ SVOBODA Jiří Lenka 19:00:37
CZ SVOBODA Jiří Terezka 19:03:34
CZ SVOBODA Jiří Zuzka 19:00:51
PL SZYMAŃSKI Zbigniew SZ 38 19:01:06
PL SZYMAŃSKI Zbigniew SZ 39 19:02:09
CZ ŠABATA Jan J.Š. 1 19:01:35
CZ ŠABATA Jan J.Š. 2 10:20:29
CZ ŠABATA Jan J.Š. 3 19:01:37
SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Mirka 19:00:25
SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Ema 19:02:17
CZ ŠÁLEK Roman RS 03 19:01:10
CZ ŠÁLEK Roman RS 04 19:01:28
CZ ŠÁLEK Roman RS 05 19:01:02
CZ ŠÁLEK Roman RS 06 19:01:17
CZ ŠÁLEK Roman RS 07 19:01:54
CZ ŠÁLEK Roman RS 08 19:01:18
SK ŠIMKO Ján Šimo 14 19:00:50
SK ŠIMKO Ján Šimo 17 19:02:00
CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 56 19:00:33
CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 66 19:01:19
CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 73 19:02:56
CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 83 19:00:55
CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 84 19:00:36
CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 88 19:08:50
CZ TÁBORSKÝ Vladimír Zdena 19:00:42
CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarda 19:00:47
CZ TÁBORSKÝ Vladimír Andrej 19:01:36
CZ TÁBORSKÝ Vladimír Helena 19:12:28
CZ TÁBORSKÝ Vladimír Fanda. 19:01:50
CZ TÁBORSKÝ Vladimír Petra 19:02:02
CZ TÁBORSKÝ Vladimír Ivana 19:01:52
CZ TÁBORSKÝ Vladimír Hanka 19:02:37
CZ TÁBORSKÝ Vladimír Dan 19:01:23
CZ TÁBORSKÝ Vladimír Ríša 19:00:43
CZ TÁBORSKÝ Vladimír Zdeněk 19:01:07
CZ TÁBORSKÝ Vladimír Maruš. 19:01:07
CZ TÁBORSKÝ Vladimír David 19:00:41
CZ TÁBORSKÝ Vladimír Pavla 19:01:49
CZ TÁBORSKÝ Vladimír Denisa 19:01:24
CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarmila 19:02:26
CZ TÁBORSKÝ Vladimír Milena 19:01:36
CZ TÁBORSKÝ Vladimír Anny 19:01:30
HU TAKÁCS József & Márk TJM 43 19:02:01
CZ TALLA Stanislav + František Vojta 19:02:18
CZ TALLA Stanislav + František Anička 19:01:17
PL TARASIUK Jerzy Rosmo 19:01:03
PL TARASIUK Jerzy Yestman 561 19:01:53
PL TARASIUK Jerzy Gustav 03 19:00:56
PL TARASIUK Jerzy Talent 296 19:01:36
PL TARASIUK Jerzy Blau Diamond 19:02:12
PL TARASIUK Jerzy Peter 19:01:02
PL TARASIUK Jerzy George 19:00:51
DE TARGATZ Angela Dr. DR 11 19:00:57
DE TARGATZ Angela Dr. DR 1 19:01:38
DE TARGATZ Angela Dr. DR 12 19:00:56
DE TARGATZ Angela Dr. DR 3 19:01:29
DE TARGATZ Angela Dr. DR 5 19:01:13
DE TARGATZ Angela Dr. DR 8 19:01:16
DE TARGATZ Angela Dr. DR 10 19:02:01
DE TARGATZ Angela Dr. DR 9 19:00:39
SK TATRY-DERBY D-3 19:01:05
SK TATRY-DERBY D-2 19:00:56
DE TEAM - DIE ROTHALBOMBER Diamant 19:01:33
DE TEAM - DIE ROTHALBOMBER Rubin 19:01:02
DE TEAM ALNA Alberto Cotayo Moderna 19:01:17
DE TEAM ALNA Alberto Cotayo Super Power 19:01:43
DE TEAM ALNA Alberto Cotayo Shada 19:02:01
DE TEAM ALNA Alberto Cotayo Marek 19:01:19
DE TEAM ALNA Alberto Cotayo Oxi 19:02:23
CH TEAM ANDERHUB Brünn 19:02:18
CH TEAM ANDERHUB Pilsen 19:01:10
CH TEAM ANDERHUB Budweis 19:01:59
CH TEAM ANDERHUB Karlsbad 19:00:49
DE TEAM ANHÄNGER Michael Stu. 19:01:23
DE TEAM ANHÄNGER Claus K. 19:00:56
DE TEAM ANHÄNGER Manfred M. 19:01:07
DE TEAM ANHÄNGER Kai + Heiko H./E. 19:00:57
DE TEAM BRANDT & WICHERT Spotakova 19:01:53
DE TEAM BRANDT & WICHERT Pliskova 19:01:37
DE TEAM BRANDT & WICHERT Soukalova 19:01:54
DE TEAM BRANDT & WICHERT Jagr 19:00:47
DE TEAM BRANDT & WICHERT Koukalova 19:01:13
CR TEAM CROATIA Hawken 19:01:24
DE TEAM FRANKENPFALZ Der Belgier 19:00:55
DE TEAM FRANKENPFALZ Bruno 19:00:41
DE TEAM FRANKENPFALZ Der Maier 19:01:33
CH TEAM FROHMATTA Karl-Heinz 19:01:28
CH TEAM FROHMATTA Asadi Junior 19:01:13
CH TEAM FROHMATTA Jeff 19:01:37
CH TEAM FROHMATTA Bentley 19:00:50
DE TEAM GOCH Mustang 19:03:14
DE TEAM GOCH Lotus Blume 19:01:13
DE TEAM GOCH TG 044 19:01:29
DE TEAM GOCH TG 047 19:01:22
DE TEAM GOCH TG 052 10:20:57
DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Helmut 5 19:03:09
DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Helmut 6 19:01:33
DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Timo 3 19:01:24
DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Timo 4 19:01:09
DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Timo 1 19:01:45
DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Timo 2 19:01:12
DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Helmut 1 19:01:04
DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Helmut 2 19:00:52
DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Helmut 3 19:02:09
DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Wassmuth 1 19:01:16
DE TEAM GOUDEN DUIF "C" Klaus 2 19:00:32
DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Schinze 2 19:01:30
DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Schinze 3 19:00:25
SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 04 19:02:54
SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 14 19:00:58
SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 19 19:01:15
SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 22 19:02:49
SK TEAM LUTERAN HRICIK BAŠISTA Klokoč 19:01:22
SK TEAM LUTERAN HRICIK BAŠISTA Prekvapenie ML 19:02:12
DE TEAM NAMIBIA Hoop & Lücke Elli 19:01:37
DE TEAM NAMIBIA Hoop & Lücke Scheele 19:02:31
PL TEAM OLR MAZURY Player 19:01:30
DE TEAM SASSE - WELZEL 108 - 1220 19:01:42
DE TEAM SASSE - WELZEL Deime. - Heide. 2 19:01:48
CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 021 19:01:07
CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 056 19:01:24
CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 063 19:01:44
CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 064 19:01:21
CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 072 19:01:31
CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ SP 012 19:02:25
CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ SP 042 19:01:33
CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ SP 045 19:02:17
CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ SP 069 19:01:46
CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ SP 085 19:01:58
CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ Fred 10:19:59
CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ Hans 19:02:25
CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ Maria 19:00:35
CZ TEAM SMUTNÝ Charlie 19:02:10
DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Stern 19:01:23
DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Wolke 10:19:45
DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Sonnenschein 19:00:53
CH TEAM WIRZ Lara Gut 19:01:25
CH TEAM WIRZ Priska Nufer 19:00:52
CH TEAM WIRZ Joana Hählen 19:01:25
CH TEAM WIRZ Melanie Meillard 19:00:43
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 001 19:02:09
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 002 19:01:41
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 004 19:01:26
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 005 19:01:26
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 006 19:01:09
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 009 19:00:54
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 011 19:01:35
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 013 19:00:48
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 015 19:02:12
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 017 19:01:40
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 024 19:01:38
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 025 19:00:55
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 026 19:02:29
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 027 19:02:28
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 028 19:01:47
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 032 19:02:17
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 035 19:00:54
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 049 19:00:53
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 058 19:00:21
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 083 19:00:46
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 084 19:01:36
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 087 10:20:54
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 099 19:01:23
CZ TEAM ZEMAN + KAŠUBA ZK 2 19:01:13
CZ TOMEK Jindřich T3. 19:01:46
CZ TOMEK Jindřich T4. 10:21:00
CZ TOMEK Jindřich T6. 19:01:18
CZ TOMEK Jindřich T2. 19:00:58
DE TORSTEN Jahn Jahn 5 19:00:32
DE TORSTEN Jahn Jahn 6 19:00:57
DE TREPTE Arndt & Marcus Henk 19:02:23
DE TREPTE Arndt & Marcus First Man 16:40:13
DE TREPTE Arndt & Marcus Ropo 19:01:14
DE TREPTE Arndt & Marcus Edwin 19:01:53
DE TREPTE Arndt & Marcus Favorit 19:01:15
DE TREPTE Arndt & Marcus Derby Star 19:01:52
DE TREPTE Arndt & Marcus Florentine 19:00:36
DE TREPTE Arndt & Marcus Caroline 19:00:52
DE TREPTE Arndt & Marcus Lore 19:02:31
DE TREPTE Arndt & Marcus Jana 19:01:27
SK TRISTIGNAC TEAM Ida 19:01:28
SK TRISTIGNAC TEAM Johanes 19:01:06
SK TRISTIGNAC TEAM Tiril 19:02:05
CZ TRUKSA Vítězslav Luky 19:01:21
CZ VACHTL Jan Jakub 19:01:35
CZ VACHTL Jan Tobi 19:01:48
CZ VACHTL Jan Karolína 19:01:51
CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Sohn 662 19:01:59
CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Ruppiduppi 19:01:32
SK VAŠÍČEK Pavel Palo 19:01:45
SK VAŠÍČEK Pavel Jožo 19:01:01
SK VAŠÍČEK Pavel Fero 19:01:13
SK VAŠÍČEK Pavel Anička 19:00:42
SK VAŠÍČEK Pavel Neger 19:01:39
CZ VERNER Pavel Guvernerka 19:01:17
HU VIGLIDÁN Ágoston LK 84 19:00:51
HU VIGLIDÁN Ágoston LK 42 19:02:43
CZ VÍTOVEC P & M Lupin 19:00:46
CZ VÍTOVEC P & M Leomar 19:01:19
CZ VÍTOVEC P & M Eržika 19:01:29
CZ VÍTOVEC P & M Fanny 19:01:43
CZ VÍTOVEC P & M Leon 19:00:32
CZ VLČEK Jiří Bambi 19:00:57
CZ VLČEK Jiří Kelly 19:01:28
CZ VLČEK Jiří Skorju 19:03:11
CZ VLČEK Jiří Elias 19:01:17
SK VOJTKO Milan Mivo 01 19:00:56
SK VOJTKO Milan Mivo 03 19:02:03
SK VOJTKO Milan Mivo 08 19:01:20
SK VOJTKO Milan Mivo 12 19:00:50
SK VOJTKO Milan Mivo 17 19:00:40
AT VOLLNHOFER Dominik Niki 5 19:01:08
AT VOLLNHOFER Dominik Niki 3 19:01:14
CZ VYSEKAL David & Vojtěch Golden Vojta 19:01:27
CZ VYSEKAL David & Vojtěch Golden Alenka 19:00:51
CZ VYSEKAL David & Vojtěch Corleone 13:08:03
AT WALDER Florian Kalla 19:02:11
AT WALDER Florian Zazu 19:01:13
DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Vasili 19:01:13
DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Junge Bathenburg 19:00:50
AT WIEFLER Alois Alfred 19:00:47
AT WIEFLER Alois Alpha 1 19:01:45
DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Neumanova 19:00:54
DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Zelezny 19:01:05
DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Dvorak 19:01:23
DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Kvitova 19:02:08
DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Sebrle 19:03:13
DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Moravec 19:01:34
DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Navratilova 19:01:19
DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Strachova 19:01:43
DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Dostal 19:05:47
DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Bauer 19:07:45
DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Janda 19:00:59
DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Matura 19:01:35
DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Kratochvilova 19:02:14
DE WINGS 2 WIN W2W 248 19:01:53
DE WINGS 2 WIN W2W 252 19:00:57
DE WINGS 2 WIN W2W 352 20:11:54
DE WINGS 2 WIN W2W 354 19:00:40
DE WINGS 2 WIN W2W 356 19:00:55
DE WINGS 2 WIN W2W 371 19:01:20
DE WINGS 2 WIN W2W 139 19:00:56
CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Gabčík 19:01:50
CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Anna M. 10:20:05
CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Kubiš 19:02:32
DE ZG HELIOS Yu Runda 19:01:51
DE ZG HELIOS Zeus 19:01:31
DE ZG HELIOS Yu Tao 19:00:48
DE ZG HELIOS Yu Yong 19:01:15
DE ZG HELIOS Hera 19:01:28
DE ZSCHOMMLER Jens Toby 19:00:28
CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 51 19:01:32
CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 55 19:08:21
CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 60 19:01:38
CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 61 19:00:38
CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 62 19:02:02
CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 73 19:01:46
CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 09 19:00:54

 

Přihlásit se



Partneři