Nasazovací listina

Místo vypuštění VRPOLJE (CRO)
Vzdálenost 509.821 km
Datum nasazování 09.09.2021
Počet holubů 832
Počet chovatelů 258

   
  Jméno chovatele Jméno holuba Čas
CZ ACADEMY LOFT Tbulk Academy 1 11:36:35
CZ ACADEMY LOFT Tamar Academy 16 13:56:59
CZ ACADEMY LOFT Dafne Academy 17 12:20:51
CZ ACADEMY LOFT Golden Queen 29 12:30:22
CZ ACADEMY LOFT Golden Queen 30 11:06:00
CZ ACADEMY LOFT China Academy 39 13:15:04
CZ ACADEMY LOFT Willy Academy 42 13:13:52
CZ ACADEMY LOFT Willy Academy 43 11:19:11
CZ ACADEMY LOFT Azari Academy 45 11:43:33
CZ ACADEMY LOFT Double Academy 46 13:40:41
CZ ACADEMY LOFT Venture Academy 49 12:30:52
CZ ACADEMY LOFT Dafne Academy 50 14:02:53
CZ ACADEMY LOFT Dafne Academy 51 11:35:56
CZ ACADEMY LOFT Black Academy 53 12:09:19
CZ ACADEMY LOFT Miracle Academy 55 13:02:53
CZ ACADEMY LOFT Tamar Academy 57 12:36:38
CZ ACADEMY LOFT House Academy 58 12:28:51
CZ ACADEMY LOFT House Academy 59 11:41:41
CZ ACADEMY LOFT Olympia Academy 60 11:33:37
CZ ACADEMY LOFT Olympia Academy 61 11:56:13
CZ ACADEMY LOFT Silver Academy 62 11:50:38
CZ ACADEMY LOFT Bohemia Academy 70 12:42:07
CZ ACADEMY LOFT Hurricane Academy 71 12:15:03
CZ ACADEMY LOFT Sado Academy 75 11:08:10
CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 87 11:48:05
CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 18 11:17:39
CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 26 11:39:59
CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 39 12:17:29
AT ALTUMAH Alhasan Kiano 12:43:32
DE ANDREAS & UDO Andre 45 11:19:00
DE ANDREAS & UDO Naddy 12:18:51
DE ANDREAS & UDO Laura 13:34:08
DE ANTONOV AVIATION AN 12 12:45:04
DE ANTONOV AVIATION AN 26 12:15:59
DE ANTONOV AVIATION AN 124 11:36:05
DE ANTONOV AVIATION AN 225 14:01:40
CZ ATH KVĚTNÁ Sanšajn 12:51:55
CZ ATH KVĚTNÁ Bago 11:28:01
CZ ATH KVĚTNÁ Karla 12:57:47
CZ B & B TEAM Frenk 13:01:37
CZ B & B TEAM Erik 11:33:28
CZ B & B TEAM Sára 13:57:29
SK BABIC Pavol Red Hrky 305 13:46:44
CZ BAJTEK Jan Thor 12:32:22
CZ BAJTEK Jan Samuraj 12:19:12
CZ BAJTEK Jan Kira 11:52:45
CZ BAJTEK Jan Alfa 11:16:58
SK BALÁŽ Štefan Lolo 13:15:37
SK BALÁŽ Štefan Lolita 13:41:57
SK BALÁŽ Štefan Loto 11:56:59
CZ BALKONOVÝ ODCHOV Nikolas 12:10:59
CZ BALKONOVÝ ODCHOV Denis 12:48:05
SK BALVOŇ Michal Arnold 13:05:07
CZ BARTOŠ TEAM Bulschmidt 12:20:41
PL BASA Marek & Andrzej M 2 12:16:13
PL BASA Marek & Andrzej M 4 11:54:21
CZ BASTL Josef Walkboy 11:19:23
CZ BASTL Josef Hellboy 11:35:26
DE BEHLKE Andreas AB 01 13:06:50
DE BEHLKE Andreas AB 02 12:38:27
DE BEHLKE Andreas AB 03 12:30:12
DE BEHLKE Andreas AB 05 11:45:18
DE BEHLKE Andreas AB 06 11:05:19
CZ BECHA Lubomír + Jan Hany 12:40:56
CZ BECHA Lubomír + Jan Bony 11:17:20
CZ BECHA Lubomír + Jan Ben 12:08:38
CZ BECHA Lubomír + Jan Jack 11:17:58
CZ BECHYNĚ Radek Káča 12:37:57
CZ BECHYNĚ Radek Andy 11:55:14
CZ BECHYNĚ Radek Mára 11:49:00
CZ BECHYNĚ Radek Týnuš 14:02:13
CZ BECHYNĚ Radek Adam 12:34:41
SK BELANEC Team Arianna 13:07:20
SK BELANEC Team Alba 12:51:33
SK BELANEC Team Auróra 13:47:44
SK BCHB TEAM Luky 12:08:04
SK BCHB TEAM Samko 13:30:04
SK BINDAS JUN. Štefan Stivi 13:02:02
SK BINDAS JUN. Štefan Elitt 11:35:04
SK BLAHOVSKÝ + HNILIČKA Team South Portland 13:43:31
SK BLAHOVSKÝ + HNILIČKA Team Ogunquit 12:58:38
SK BLAHOVSKÝ + HNILIČKA Team P.K. Subban 13:36:40
SK BLAHOVSKÝ + HNILIČKA Team The Great 8 11:14:07
AT BLIEGE Felix Felix 1 13:03:54
AT BLIEGE Felix Felix 2 11:33:57
AT BLIEGE Felix Felix 3 12:53:37
AT BLIEGE Felix Felix 4 12:03:37
AT BLIEGE Felix Felix 7 12:26:18
AT BLIEGE Felix Felix 15 11:13:48
AT BLIEGE Felix Felix 20 12:14:54
AT BLIEGE Felix Felix 25 11:42:34
HU BÖDI József BJ 93 11:12:55
HU BÖDI József BJ 32 13:31:30
HU BÖDI József BJ 43 13:45:19
SK BODNAR & VILČKO Vladimír Bovi 1 11:30:05
SK BODNAR & VILČKO Vladimír Bovi 2 11:46:53
SK BODNAR & VILČKO Vladimír Bovi 6 13:34:57
CZ BOJKO Stanislav Jarka 12:38:06
CZ BOJKO Stanislav Lea. 12:18:41
CZ BOROVIČKA Ladislav Cecilka 11:27:43
CZ BOROVIČKA Ladislav Fury 13 13:16:48
CZ BOROVIČKA Ladislav Emil 11:15:24
CZ BOUCHAL Martin Radiátor 11:31:19
CZ BOUCHAL Martin Dominátor 12:20:21
CZ BOUCHAL Martin Rotavátor 12:07:16
CZ BOUCHAL Martin Aligátor 12:07:36
PL BRASZKO Adam i Helena Bus 11:56:31
PL BRASZKO Adam i Helena Bak 12:06:38
PL BRASZKO Adam i Helena Brus 12:16:44
PL BRASZKO Adam i Helena Bold 11:23:05
SK BRKAL Ján Ing. Bohdana 13:28:21
SK BRKAL Ján Ing. Adriána 12:11:58
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 3 11:56:03
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 4 12:07:06
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 5 11:57:10
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 6 11:25:28
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 9 11:55:54
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 10 12:04:04
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 12 14:02:03
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 15 12:52:42
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 17 12:06:48
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 18 11:51:10
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 21 12:17:55
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 23 12:29:24
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 24 11:23:50
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 25 11:20:18
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 26 13:32:11
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 30 11:55:45
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 33 13:44:02
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 35 12:54:49
CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 10 12:13:26
CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 7 13:50:47
CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 5 12:15:38
CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 2 12:54:13
CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 9 12:59:48
CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 8 13:41:01
CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 1 13:15:48
BE COPPENS Peter Vichy 13:13:05
BE COPPENS Peter Binda 11:54:09
CR CULIC TEAM Denis & Karla Dubrovnik Fly 13:33:00
PL CZULOWSKI Jakub Iskra 13:24:06
PL CZULOWSKI Jakub P-11 11:03:04
PL CZULOWSKI Jakub Orlik 12:05:40
SK ČAMPIŠ Milan RC 65 12:46:41
SK ČAMPIŠ Milan DC 66 13:54:55
SK ČÁNI Ĺudovít LC 826 13:14:46
SK ČÁNI Ĺudovít LC 841 13:46:02
SK ČÁNI Ĺudovít LC 847 13:31:11
SK ČÁNI Ĺudovít LC 859 12:55:17
CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Baronesa 11:19:58
CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Metresa 11:37:42
CZ DAVID Petr Amor. 11:51:39
CZ DAVID Petr Karin 13:16:20
AT DEMAJ & KUKLA Team Bull 11:51:20
AT DEMAJ & KUKLA Team Josef 12:13:37
CH DERBY TEAM PILATUS Ermis 12:43:12
CH DERBY TEAM PILATUS Gentry Eagle 12:34:21
CH DERBY TEAM PILATUS Wallypower 12:27:35
CH DERBY TEAM PILATUS Foners 11:04:43
CH DERBY TEAM PILATUS Alamshar 11:49:55
SK DREXLEROVÁ Helena Kincsem 13:52:45
CZ DUDA Přemysl Zuzana 13:42:08
CZ DUDA Přemysl Karla 12:59:28
SK DUCHOVIČ Jozef Chirlanda 13:24:37
SK DUCHOVIČ Jozef Regina 12:19:42
CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Dua Lipa 11:24:40
CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Lennon 12:05:17
CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Ellie Goulding 11:20:46
CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Sting 11:48:28
AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Primus 12:12:08
AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Secundus 11:55:35
AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Quartus 11:59:47
AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Sixtus 11:48:15
AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Septimus 12:41:58
CZ EM-EKO.CZ PS 4 12:24:37
CZ EM-EKO.CZ PS 5 12:25:07
AT EPPENSTEINER Josef Cler 11:11:14
SK EXPRES TEAM Red 12:54:03
SK EXPRES TEAM Kira 11:41:21
SK FAMILY PINČÁK Fany 13:03:33
SK FAMILY PINČÁK Džipsi 12:27:02
SK FAMILY PINČÁK Star 12:36:00
SK FAMILY PINČÁK Gloria 13:01:09
SK FAMILY PINČÁK Victory 13:53:17
SK FAMILY PINČÁK I. Šerif 13:15:59
SK FAMILY PINČÁK I. Sofinka 13:33:18
SK FAMILY PINČÁK I. Adelka 13:01:21
DE FELBINGER Gerhard Cleopatra 11:52:35
CZ FLY YOUNG STARS Hanna 12:07:27
CZ FLY YOUNG STARS Angela 13:40:51
CZ FLY YOUNG STARS Jefferson 13:16:58
CZ FLY YOUNG STARS Jessica 11:24:31
DE FRANZ Christoph Chewy 11:21:17
AT GASSER Reinhard Galaxy 12:17:06
AT GASSER Reinhard Gaucho 12:02:33
AT GASSER Reinhard Gambit 11:29:24
AT GASSER Reinhard Goldy 11:52:55
AT GASSER Reinhard Grazia 12:01:51
CZ GERSPITZER Team GT-1 13:59:57
SK GOGORA Milan Mago 11:54:53
SK GOGORA Milan Nibi 13:50:19
CZ GORČÍK + MACHALA Team Dejsi 13:52:02
CZ GORČÍK + MACHALA Team Paula 13:02:43
CZ GORČÍK + MACHALA Team Ája 13:14:12
CZ GORČÍK + MACHALA Team Pája 13:39:24
AT GRATZER Werner Priscus 12:50:36
AT GRATZER Werner Spartacus 12:51:04
AT GRATZER Werner Attilus 11:53:24
AT GRATZER Marco "A" Gyula 12:25:36
AT GRATZER Marco "A" Caligula 12:12:18
AT GRATZER Marco "A" Aurel 13:55:35
AT GRATZER Marco "A" Homer 13:59:15
AT GRATZER Marco "A" Samsa 12:52:21
AT GRATZER Marco "B" Antonius 12:41:25
AT GRATZER Marco "B" Alexander 13:09:36
AT GRATZER Marco "B" Clemenza 11:55:25
AT GRATZER Marco "B" Salvadore 12:35:33
AT GRATZER Marco "B" Bruno 13:53:06
AT GRATZER Marco "B" Siegfried 11:40:10
SK GRÉK Peter Petra 11:10:44
SK GRÉK Peter Romana. 13:57:54
PL GRODNY Andrzej Zerax 13:54:45
PL GRODNY Andrzej Tesa 13:29:19
PL GRODNY Andrzej Rena 13:26:59
PL GRODNY Andrzej "A" Rema 13:36:53
PL GRODNY Andrzej "A" Iwanka 13:10:48
PL GRODNY Andrzej "A" Iwan 13:51:52
PL GRODNY Andrzej "A" Reda 11:21:57
PL GRODNY Andrzej "A" Sara 13:28:10
CZ GRUBER Lubomír Jagr 13:09:55
CZ GRUBER Simon Bayli 13:25:05
CZ GRUBER Simon Gladiator 12:23:22
CZ GRUBER Simon Žofka 12:11:19
CZ GRUBER Simon Gino 12:30:31
CZ GRUBER Simon Pitbull 12:18:31
CZ GRUBER Marek Ivoš 11:11:40
CZ GRUBER Marek Perla 12:36:59
CZ GRUBER Marek Marco 12:30:42
CZ GRUBER Marek Black 12:15:26
AT HALATSCHEK Dietmar Ralf 12:24:46
AT HALATSCHEK Dietmar Roma 1 11:52:07
AT HALATSCHEK Dietmar Gute 1 11:28:47
AT HALATSCHEK Dietmar Isolde 13:08:58
AT HALATSCHEK Dietmar Hilde 11:43:03
AT HALATSCHEK Dietmar Klara 11:51:29
AT HALATSCHEK Dietmar Enkel Pole 11:40:20
CZ HANZEL TEAM Nov 1 12:52:52
CZ HANZEL TEAM Fanda 1 11:15:57
CZ HAŠŠO Slavomír FC 1 11:30:15
CZ HAŠŠO Slavomír FC 2 11:36:25
CZ HAŠŠO Slavomír Slavo 1 12:23:58
CZ HAŠŠO Slavomír Benda 1 12:01:09
CZ HAŠŠO Slavomír Benda 2 12:00:37
DE HEIDEMANN + WINTER Lilly 11:27:52
DE HEIDEMANN + WINTER Amette 11:14:18
DE HEIDEMANN + WINTER Lisbeth 11:26:18
AT HEILAND Helmut Jutha 12:13:15
AT HEILAND Helmut Emilie 11:28:57
NO HELGESEN Bjorn Ove Torreros II. 11:15:13
NO HELGESEN Bjorn Ove Double I. 13:52:34
NO HELGESEN Bjorn Ove Special I. 11:50:26
NO HELGESEN Bjorn Ove Günter 84 11:40:59
NO HELGESEN Bjorn Ove Femhoje III. 13:27:29
NO HELGESEN Bjorn Ove Drevsjo III. 11:30:57
NO HELGESEN Bjorn Ove Pokerace II. 11:54:32
SK HELMAR Team Zilko 13:26:24
SK HELMAR Team Bodbu 12:55:47
SK HELMAR Team Wiesa 13:42:38
SK HELMAR Team Skava 11:52:25
DE HIENZSCH Frank F.H. 6 13:50:08
DE HIENZSCH Frank F.H. 1 11:25:09
DE HIENZSCH Frank F.H. 4 13:25:36
DE HIENZSCH Frank F.H. 3 13:27:40
CZ HLAVINKA Josef Romário 12:13:05
CZ HLAVINKA Josef Riči 12:28:07
CZ HLAVINKA Josef Rumburak 12:03:18
AT HOFMANN Leopold Poldi 54 11:59:56
AT HÖLD Erich Elias 12:49:48
AT HÖLD Erich Raphael 14:02:33
AT HÖLD Erich Jakob 11:23:22
CZ HOLUB "A" Bohuslav 12:42:43
CZ HOLUB "A" Bohuslava 11:31:39
CZ HOLUB "B" Břetislav 12:05:28
CZ HOLUB "B" Brigita 11:29:06
SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 12 13:36:30
SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 18 12:10:39
SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 47 11:45:00
SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 23 11:36:45
CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Dobiš 13:33:28
CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Lidka 12:13:53
CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Bodo 12:03:46
DE HOOP Michael Jana. 13:39:45
DE HOOP Michael Fritz 13:38:54
DE HOOP Michael Cash Honey 13:52:12
DE HOOP Michael Nelly 13:44:13
DE HOOP Michael Franz 13:52:22
SK HORŇÁČEK Miroslav Viky 13:51:30
CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 130 12:47:34
CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 144 13:37:15
SK HROZEN Peter Aneta 13:52:54
SK HROZEN Peter Oto 13:17:08
SK HROZEN Peter Anička 13:35:50
SK HROZEN Peter Žaneta 11:55:04
SK HROZEN Peter Peter 13:02:33
SK HROZEN Peter Viktor 13:31:52
SK HROZEN Peter Pálffy 11:15:34
CZ HRUDA Jan Josef 5 12:46:01
CZ HRYČOVSKÝ Pavel Jednička 12:50:55
CZ HRYČOVSKÝ Pavel Dvojka 12:20:31
CZ CHARYPAR Vladimír Charyš 1 13:45:09
CZ CHARYPAR Vladimír Charyš 2 13:56:17
CZ CHARYPAR Vladimír Charyš 6 11:48:40
SK J & I MARTON TEAM M 4 11:24:59
AT JAKUPOVIC Jasmin Baby Joda 12:59:19
AT JAKUPOVIC Jasmin Rocky 11:06:17
AT JAKUPOVIC Jasmin Felix 13:32:51
AT JAKUPOVIC Jasmin Jasko 12:26:08
PL JANIA - LACH Team Zolni 11:13:27
PL JANIA - LACH Team Jay Jay Junior 12:50:17
PL JANIA - LACH Team Heros J14 11:21:07
PL JANIA - LACH Team Jorg 11:12:45
PL JANIA - LACH Team Veti 12:37:47
PL JANIA - LACH Team Wibul 13:27:19
PL JANIA - LACH Team Rapon 11:57:22
PL JANIA - LACH Team Wolro 13:34:47
SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Ĺubo 3 11:58:04
SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Maria 2 13:33:59
SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Jozef 1 13:49:18
DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 45 11:47:37
DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 69 12:23:43
DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 71 11:09:25
DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 1643 11:33:18
DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 1652 12:36:10
DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 1665 11:24:49
DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 1673 11:24:10
DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 5266 11:38:53
DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Sirius 84 11:37:53
CZ KHL Kamenář Henrieta 13:12:46
HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 19 13:39:04
CZ KLEMENS Karel Phatt 11:35:44
CZ KLEMENS Karel Ready 12:04:54
CZ KLEMENS Karel ml. Klike 12:14:22
CZ KLEMENS Karel Kafi 13:10:18
CZ KLEMENS Karel Sifr 12:43:52
CZ KLEMENSOVÁ Sára Turbo. 13:28:01
CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Ada 13:48:56
CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Klema 12:39:13
CZ KLEMENSOVÁ Sára Greny 11:24:00
CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Nera 12:19:01
CZ KLEMENSOVÁ Sára Pohár 12:59:58
CZ KOCIÁN Milan Pat 13:34:17
CZ KOCIÁN Milan Mat 12:00:14
PL KOCIK & BASA Krysia 3 12:08:28
PL KOCIK & BASA Julia 2 11:41:11
CZ KOLÍNEK Jarolím Kolínek Team "B" 13:27:09
CZ KOLÍNEK Jarolím Kolínek Team "C" 13:47:34
CZ KOLÍNEK Jarolím Kolínek Team "D" 11:40:48
CZ KOLÍNEK Jarolím Kolínek Team "F" 13:56:39
CZ KONEČNÝ Vlastimil Paula 13:12:36
CZ KONEČNÝ Vlastimil Messi 11:47:56
CZ KONEČNÝ Vlastimil Melinda 13:28:32
CZ KONOPÍK Jiří Lucka 11:53:35
CZ KONOPÍK Jiří Rene 12:01:19
CZ KONOPÍK Jiří Luky 12:49:38
CZ KONOPÍK Jiří Zuzka 12:21:21
CZ KONOPÍK Jiří Jana 11:44:04
CZ KONOPÍK Jiří Sona 13:37:43
CZ KONOPÍK Jiří Žofka 11:39:04
SK KOPAS Michal Michal 13:42:50
SK KOPAS Michal Miťo 13:59:35
SK KOPAS Michal Miťko 13:30:42
SK KOPAS Michal Miško 13:03:17
SK KOPAS Michal Miška 11:21:37
PL KOZLENIA Boguslawa Laura 12:44:52
PL KOZLENIA Artur Pola 12:05:56
PL KOZLENIA Artur Areo 12:19:52
PL KOZLENIA Artur Adam 11:51:58
PL KOZLENIA - WOLANIN Ana 13:53:40
PL KOZLENIA - WOLANIN Evel 11:17:29
PL KOZLENIA - WOLANIN Zygi 11:16:06
CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 5 12:58:06
CZ KROČIL Jaroslav Zdenička 13:07:39
CZ KRUTIL Karel + Michal Jasmína 13:35:21
CZ KRUTIL Karel + Michal Scheldon 11:39:36
CZ KRUTIL Karel + Michal Black Wolf 13:43:11
CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Gamora 13:43:01
CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Groot 13:57:19
CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Kraglin Obfonteri 13:48:23
CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Rocket Raccoon 13:48:33
CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Star-Lord 13:56:06
CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Hawkeye 13:51:41
CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Hulk 12:32:11
CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Little Pirate 12:12:56
CZ KULÍK Přemysl Gladiátor 13:46:32
CZ KULÍK Přemysl Tornádo 13:30:14
PL KUSION Tomasz Renda 13:38:13
PL KUSION Tomasz Tomek 13:00:58
PL KUSION Tomasz Kornelia 13:11:09
PL KUSION Tomasz Sebastian 11:45:09
AT KUTLESA Slavko SLK 03 12:42:34
AT KUTLESA Slavko SLK 05 11:59:18
AT KUTLESA Slavko SLK 07 12:24:18
AT KUTLESA Slavko SLK 08 12:32:42
AT KUTLESA Slavko SLK 11 12:14:43
AT KUTLESA Slavko SLK 14 13:02:12
PL KWAŚNICKI Tomasz Lolita 13:40:31
PL KWAŚNICKI Tomasz Pippa 13:43:21
PL KWAŚNICKI Tomasz Bolek 13:36:20
CZ LAŇKA Alfons Ing. Fony 13:45:51
CZ LAŇKA Alfons Ing. Lydie 12:41:16
CZ LAŇKA Alfons Ing. Marie 12:27:47
CZ LAŇKA Alfons Ing. Eva 11:39:26
CZ LAŇKA Alfons Ing. Lucka 12:42:26
HU LÁSZLÓ-MOLNÁR LM 19 13:12:10
HU LÁSZLÓ-MOLNÁR LM 24 12:09:52
SK LAŠ Vladimír Las 4 12:02:47
SK LAŠ Vladimír Las 6 13:32:22
AT LINDTNER Harald Talentporter 12:01:31
AT LINDTNER Harald Talentina 11:49:27
CZ LOCCO TEAM Fatty 12:10:49
CZ LOCCO TEAM Edna 13:42:29
CZ LOCCO TEAM Lysičanka 11:38:44
CZ LOCCO TEAM Doktor 11:20:09
CZ MAČALA Zdeněk MZ 2 12:16:23
SK MAJDÁK Michal Jantar 14:00:17
PL MAJCHER Krystian & Marcel KM 79 13:12:26
PL MAJCHER Krystian & Marcel KM 84 12:45:51
PL MAJCHER Krystian & Marcel KM 89 13:46:54
CZ MAJKA + JAN TEAM Jan 13:07:00
CZ MAJKA + JAN TEAM Martin 12:53:28
CZ MAJKA + JAN TEAM Majka 14:03:21
CZ MALACH Ladislav Sisi 12:01:42
CZ MALACH Ladislav Lada 14:03:11
CZ MAREK Petr Emil* 11:16:48
CZ MAREK Petr Pankrác 12:21:42
CZ MAREK Petr Servác 12:42:17
CZ MASNÝ & M Chruščov 13:57:09
PL MAZIARZ RACING TEAM Perry 12:21:31
PL MAZIARZ RACING TEAM Ajaagu 11:39:46
PL MAZIARZ RACING TEAM Quinn 12:47:00
PL MAZIARZ RACING TEAM Banagi 11:43:54
PL MAZIARZ RACING TEAM Caitlin 11:31:50
PL MICHALAK Bogdan Honorata 03 13:45:29
PL MICHALAK Bogdan Turbo 05 13:34:27
PL MICHALAK Bogdan Lesia 06 11:25:19
CZ MILOTA Milan MM 001 13:59:05
SK MINÁRIK + MAŤAŠEJE Tereza 14:01:06
SK MINÁRIK + MAŤAŠEJE Dady 11:35:14
SK MINÁRIK + MAŤAŠEJE Beny 13:04:40
PL MISIAK Marek Marek 67 11:41:31
PL MISIAK Marek Marek 79 11:49:45
DE MOELLER Andreas AML Kittel 11:33:09
DE MOELLER Andreas AML Wonder 12:45:29
DE MOTSCHKO Alexander Moriah 11:59:37
AT NAGELHOFER Robert Donner 2302 11:42:53
AT NAGELHOFER Robert Lava 2303 12:06:57
AT NAGELHOFER Robert Sonne 2307 11:58:24
AT NAGELHOFER Robert Tornado 2308 12:07:45
AT NAGELHOFER Robert Hagel 2320 11:36:54
AT NAGELHOFER Robert Gewitter 2334 11:07:08
AT NAHIČ & ZWILAK Team Kiwi 11:32:41
AT NAHIČ & ZWILAK Team Boss 12:25:46
AT NAHIČ & ZWILAK Team Chip 11:56:40
AT NAHIČ & ZWILAK Team Jani 11:28:38
CZ NERS Jaroslav Marie 13:08:17
CZ NERS Jaroslav Petra 13:35:11
DE NO NAME Unknown 13:00:14
PL NOCNY Grzegorz Bronek 12:58:16
AT NÖRES Kurt Atomic 13:56:50
AT NÖRES Kurt Big-Bang 12:55:08
AT NÖRES Kurt Styria Power 12:54:40
SK NOVÁK Pavel Monika 13:14:22
SK NOVÁK Pavel Rudo 12:02:01
SK NOVÁK Pavel Palo 13:56:28
SK NOVÁK Pavel Milan 13:39:54
SK NOVÁK Pavel Markus 13:29:28
CZ NOVOTNÁ Petra Thomas 11:31:29
PL NOWICKI Damian Primo 13:44:58
PL NOWICKI Damian Quinto 13:07:49
PL NOWICKI Damian Piselli 11:08:25
PL NOWICKI Damian Veloce 13:51:20
AT OFNER Kurt Gabi 12:08:48
AT OFNER Kurt Carly 12:24:09
AT OFNER Kurt Remus 11:13:58
SK OVŠÁK + KONŠ Team Harry 12:02:57
SK OVŠÁK + KONŠ Team Sif 12:47:23
SK OVŠÁK + KONŠ Team Plava 12:59:09
PL PACEK Wojciech Little Miss 12:09:43
PL PACEK Wojciech Wittekopek 13:47:25
PL PACEK Wojciech Tornado 11:47:09
PL PACEK Wojciech Red Bull 12:48:38
PL PACEK Wojciech Speed Test 11:32:22
PL PACEK & LIS TEAM Borys 12:43:22
PL PALENTKA-KUBIAK Team J-21 12:47:12
PL PALENTKA-KUBIAK Team W-2 13:04:15
PL PALENTKA-KUBIAK Team W-1 13:42:18
PT PEDRO PORTO Abraxas 11:12:34
PT PEDRO PORTO Absent 11:11:01
PT PEDRO PORTO Abstrakt 12:34:52
PT PEDRO PORTO Abby 12:40:32
PT PEDRO PORTO D Dalpot 12:41:48
PT PEDRO PORTO D Dandy 14:14:05
PT PEDRO PORTO D Dakota 11:44:42
PL PITAŚ M & M Team Junior 5757 12:49:10
PL PITAŚ M & M Team Black Nemo 11:18:16
PL PITAŚ M & M Team Carlos 13:16:40
PL PITAŚ M & M Team Mario 13:09:25
CZ PLÁNOČKA Jan Luboš 12:04:33
CZ PLÁNOČKA Jan Tereza 11:46:40
CZ PLÁNOČKA Jan Renata 13:14:02
SK PODHORSKÝ TEAM Fezoj 1 12:44:41
SK PODHORSKÝ TEAM Mário 1 13:31:21
SK PODHORSKÝ TEAM Mário 2 13:37:04
SK PODHORSKÝ TEAM Budvár 2 13:36:11
CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Roli 11:06:51
CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Viti 12:16:53
CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Sali 11:39:14
DE PREUSSEN-DERBY Team Pretty 11:19:47
DE PREUSSEN-DERBY Team Precious Moment 12:57:56
SK PRIEHODA Ján + Ivana Jasmína 12:56:44
SK PRIEHODA Ján + Ivana Rose 11:16:17
SK PRÍVARA Pavol Kinčen-Perla 13:25:45
CZ PŘÍVARA Vladimír Mary 13:49:47
CZ PŘÍVARA Vladimír Pollo 12:43:42
PL RAFITA TEAM Dior 13:34:37
PL RAFITA TEAM H&M 11:28:29
AT RIEDL Franz Sabine 11:26:44
AT RIEDL Franz Franz 12:15:14
AT RIEDL Franz Mitzi 11:45:28
AT RIEDL Franz Christian 11:06:37
AT RIEDL Franz Werner 11:29:33
AT RIEDL Franz Cacilia 11:50:48
AT RÖTZER Franz Top 3 13:49:57
AT RÖTZER Franz Top 5 12:17:16
CZ RUBEY & VARGA Team Ruby 3 13:04:05
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Saffier 12:44:02
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Zena 11:44:51
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Neymar 12:49:21
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Esmee 11:18:26
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Indy 13:08:29
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Lei 12:14:33
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Romee 11:05:40
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Senna 11:31:09
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Rossi 12:21:10
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Laura 11:44:33
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Lenny 12:33:52
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Neo 12:51:44
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Kyara 11:21:47
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Bella. 11:07:43
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Thaisa 11:56:22
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Alexia 11:35:35
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Junior 11:57:54
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Eros 11:37:04
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Rolex 11:22:16
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Linda 11:37:22
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Lindsey 14:00:37
CZ RÝDEL Jiří Margrit 14:02:42
PL SEDLACEK Josef JS 1 11:40:38
PL SEDLACEK Josef JS 2 11:49:18
PL SEDLACEK Josef JS 4 12:31:03
PL SEDLACEK Josef JS 5 11:40:29
PL SEDLACEK Josef JS 6 12:11:08
PL SEDLACEK Josef JS 7 14:01:52
PL SEDLACEK Josef JS 8 11:32:32
PL SEDLACEK Josef JS 11 14:00:06
PL SEDLACEK Josef JS 12 13:26:14
CZ SETTLER + KUBÁČEK Team Zitkala 13:30:24
CZ SETTLER + KUBÁČEK Team Olathe 11:25:38
CZ SETTLER + KUBÁČEK Team Tatanka 13:25:27
AT SG MIKS Wolfgang und Andrea Ines 12:37:38
DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 3 12:54:28
DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 5 13:23:39
DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 9 13:45:39
DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 6 13:15:15
DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 11 12:57:37
DE SG STEFFL "A" Black Beard 12:17:39
DE SG STEFFL "A" Buffalo Bill 11:43:13
DE SG STEFFL "A" Jessi James 11:07:25
DE SG STEFFL "A" Old Shatterhand 13:30:52
DE SG STEFFL "A" Django 13:24:27
DE SG STEFFL "A" Doc Schultz 11:59:27
DE SG STEFFL "A" Zorro 13:40:07
DE SG STEFFL "B" Tschoutschi 13:13:41
DE SG WACHALSKI Wapiti 12:10:11
DE SCHOEN Friedrich Fritz 2 12:30:02
DE SCHOEN Friedrich Fritz 3 11:20:28
DE SCHOEN Friedrich Fritz 4 11:32:13
DE SCHOEN Friedrich Fritz 8 11:29:43
DE SCHOEN Friedrich Fritz 10 12:35:03
DE SCHOEN Friedrich Fritz 11 12:04:23
AT SCHÖN Johann Nero 13:49:28
DE SIEBERT Dieter Darcy 12:29:42
DE SIEBERT Dieter Decker 13:33:49
DE SIEBERT Dieter Dava 12:28:19
DE SIEBERT Dieter Dazzler 11:13:07
CZ SKOKAN Pavel Číňanka 12:48:49
CZ SKOKAN Pavel Ardenka 1 12:48:59
DE SKOPLJAK Denis Kurt 13:58:06
DE SKOPLJAK Denis Paul. 12:58:58
DE SKOPLJAK Denis Ingrid 13:40:21
DE SKOPLJAK Denis Irene 12:47:44
DE SKOPLJAK Denis Susan. 13:15:27
DE SKOPLJAK Denis Birgit 13:25:14
PL SMORAWSKI Marek + Jacek Portos 13:43:52
PL SMORAWSKI Marek + Jacek Gabi 13:28:43
DE SOELLNER JUNIOR TEAM SJT 1 12:28:40
DE SOELLNER JUNIOR TEAM SJT 2 12:00:27
DE SOELLNER JUNIOR TEAM SJT 3 11:04:12
DE SPITZBERG Team U 138 11:12:12
DE SPITZBERG Team U 143 12:09:34
PL SROKA Krzysztof Emi 14:00:56
PL SROKA Krzysztof Stani 13:39:14
PL SROKA Krzysztof Linka 14:00:46
PL SROKA Krzysztof Zoi 13:47:15
PL SROKA-KUSION-KAWA Team Julian 12:31:14
PL SROKA-KUSION-KAWA Team Irena 12:26:42
PL SROKA-KUSION-KAWA Team Rambo 12:55:26
AT STEINER Alfred Samy 1 13:29:08
AT STEINER Alfred Andy 2-Sa 11:24:21
AT STEINER Alfred Goldi 1 11:27:13
CZ SUCHÁNEK Břetislav Domča 12:59:38
CZ SUCHÁNEK Břetislav Miša 13:17:17
CZ SVOBODA Jiří Lenka 13:36:00
PL SZYMAŃSKI Zbigniew SZ 38 11:58:14
PL SZYMAŃSKI Zbigniew SZ 39 12:19:21
CZ ŠABATA Jan J.Š. 1 13:08:38
CZ ŠABATA Jan J.Š. 2 12:46:21
CZ ŠABATA Jan J.Š. 3 12:46:31
SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Mirka 13:05:18
SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Ema 13:27:51
CZ ŠÁLEK Roman RS 03 11:51:00
CZ ŠÁLEK Roman RS 05 11:00:01
CZ ŠÁLEK Roman RS 07 12:51:24
CZ ŠÁLEK Roman RS 08 11:19:33
SK ŠIMKO Ján Šimo 14 13:43:41
SK ŠIMKO Ján Šimo 17 13:10:39
CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 56 12:57:24
CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 66 13:39:33
CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 73 12:24:27
CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 83 13:30:33
CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 84 12:34:31
CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 88 12:55:36
CZ TÁBORSKÝ Vladimír Zdena 11:11:27
CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarda 12:29:52
CZ TÁBORSKÝ Vladimír Andrej 12:12:37
CZ TÁBORSKÝ Vladimír Helena 12:43:02
CZ TÁBORSKÝ Vladimír Fanda. 12:12:27
CZ TÁBORSKÝ Vladimír Petra 11:42:44
CZ TÁBORSKÝ Vladimír Ivana 12:33:43
CZ TÁBORSKÝ Vladimír Hanka 12:52:32
CZ TÁBORSKÝ Vladimír Dan 13:41:13
CZ TÁBORSKÝ Vladimír Zdeněk 13:26:04
CZ TÁBORSKÝ Vladimír David 13:04:26
CZ TÁBORSKÝ Vladimír Pavla 11:22:07
CZ TÁBORSKÝ Vladimír Denisa 12:47:54
CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarmila 13:00:24
CZ TÁBORSKÝ Vladimír Milena 11:58:35
CZ TALLA Stanislav + František Anička 12:03:55
PL TARASIUK Jerzy Yestman 561 12:25:26
PL TARASIUK Jerzy Gustav 03 12:53:53
PL TARASIUK Jerzy Talent 296 12:04:43
PL TARASIUK Jerzy Blau Diamond 13:49:07
PL TARASIUK Jerzy Peter 11:47:28
PL TARASIUK Jerzy George 11:17:09
DE TARGATZ Angela Dr. DR 1 12:26:32
DE TARGATZ Angela Dr. DR 3 13:06:39
DE TARGATZ Angela Dr. DR 5 13:11:59
SK TATRY-DERBY D-3 13:37:52
SK TATRY-DERBY D-2 13:07:10
DE TEAM - DIE ROTHALBOMBER Diamant 11:53:04
DE TEAM - DIE ROTHALBOMBER Rubin 11:16:38
DE TEAM ALNA Alberto Cotayo Moderna 11:18:07
DE TEAM ALNA Alberto Cotayo Super Power 11:16:27
DE TEAM ALNA Alberto Cotayo Shada 11:25:59
DE TEAM ALNA Alberto Cotayo Marek 11:26:27
DE TEAM ALNA Alberto Cotayo Oxi 11:08:56
CH TEAM ANDERHUB Pilsen 11:43:23
CH TEAM ANDERHUB Karlsbad 12:20:02
DE TEAM ANHÄNGER Michael Stu. 12:41:06
DE TEAM ANHÄNGER Claus K. 12:26:51
DE TEAM ANHÄNGER Manfred M. 11:32:03
DE TEAM ANHÄNGER Kai + Heiko H./E. 12:09:08
DE TEAM BRANDT & WICHERT Spotakova 11:36:14
DE TEAM BRANDT & WICHERT Pliskova 11:54:42
DE TEAM BRANDT & WICHERT Soukalova 13:48:12
DE TEAM BRANDT & WICHERT Jagr 12:45:41
DE TEAM BRANDT & WICHERT Koukalova 13:25:55
CR TEAM CROATIA Hannah 12:07:54
CR TEAM CROATIA Hawken 11:34:50
DE TEAM FRANKENPFALZ Bruno 11:56:49
DE TEAM FRANKENPFALZ Der Maier 13:50:37
CH TEAM FROHMATTA Karl-Heinz 12:33:34
CH TEAM FROHMATTA Asadi Junior 11:48:50
CH TEAM FROHMATTA Jeff 12:50:46
CH TEAM FROHMATTA Bentley 12:39:23
DE TEAM GOCH Lady Blue 12:23:32
DE TEAM GOCH Lotus Blume 11:12:23
DE TEAM GOCH TG 044 13:10:59
DE TEAM GOCH TG 052 12:20:11
DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Helmut 5 11:53:14
DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Helmut 6 12:21:01
DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Timo 3 12:29:00
DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Timo 4 12:00:05
DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Timo 1 13:09:45
DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Helmut 1 13:11:48
DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Helmut 2 13:38:02
DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Helmut 3 13:38:24
DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Wassmuth 1 11:29:15
DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Schinze 2 11:43:44
DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Schinze 3 12:50:07
SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 14 13:33:38
SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 19 12:03:07
SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 22 12:46:11
SK TEAM LUTERAN HRICIK BAŠISTA Klokoč 12:05:06
SK TEAM LUTERAN HRICIK BAŠISTA Prekvapenie ML 13:55:44
DE TEAM NAMIBIA Hoop & Lücke Elli 13:16:10
DE TEAM NAMIBIA Hoop & Lücke Scheele 12:57:12
PL TEAM OLR MAZURY Player 13:16:29
CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 021 11:45:37
CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 063 12:32:54
CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 064 11:26:09
CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 072 11:38:03
CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ SP 012 13:32:02
CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ SP 042 12:35:23
CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ SP 045 11:51:49
CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ SP 069 12:35:13
CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ SP 085 12:25:17
CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ Fred 11:41:51
CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ Hans 12:03:27
CZ TEAM SMUTNÝ Charlie 13:29:37
DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Stern 11:17:49
DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Wolke 12:15:49
DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Sonnenschein 11:33:00
CH TEAM WIRZ Lara Gut 12:53:02
CH TEAM WIRZ Priska Nufer 12:32:32
CH TEAM WIRZ Melanie Meillard 12:49:57
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 004 11:27:33
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 005 12:51:15
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 006 12:33:05
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 013 12:38:50
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 015 11:52:16
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 017 12:08:58
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 019 11:03:38
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 024 11:21:27
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 025 12:04:14
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 026 13:44:25
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 027 12:11:39
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 028 11:49:08
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 032 11:49:36
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 035 12:39:02
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 049 13:24:18
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 058 13:58:53
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 083 13:10:28
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 084 11:08:42
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 087 13:53:27
CZ TEAM ZEMAN + KAŠUBA ZK 2 12:42:53
CZ TOMEK Jindřich T3. 12:29:33
CZ TOMEK Jindřich T4. 11:33:47
CZ TOMEK Jindřich T6. 14:02:23
CZ TOMEK Jindřich T2. 12:27:57
DE TORSTEN Jahn Jahn 1 13:06:30
DE TREPTE Arndt & Marcus Henk 13:31:02
DE TREPTE Arndt & Marcus First Man 14:00:27
DE TREPTE Arndt & Marcus Ropo 12:56:30
DE TREPTE Arndt & Marcus Edwin 13:31:42
DE TREPTE Arndt & Marcus Favorit 12:37:27
DE TREPTE Arndt & Marcus Derby Star 13:12:55
DE TREPTE Arndt & Marcus Florentine 13:08:48
DE TREPTE Arndt & Marcus Caroline 13:05:29
SK TRISTIGNAC TEAM Ida 13:03:44
CZ TRUKSA Vítězslav Luky 11:32:50
CZ VACHTL Jan Jakub 11:13:18
CZ VACHTL Jan Karolína 11:29:52
CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Sohn 662 12:38:39
CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Ruppiduppi 11:20:37
SK VAŠÍČEK Pavel Palo 11:20:56
SK VAŠÍČEK Pavel Jožo 12:12:46
SK VAŠÍČEK Pavel Fero 12:34:11
SK VAŠÍČEK Pavel Anička 11:28:19
CZ VERNER Pavel Guvernerka 13:11:18
HU VIGLIDÁN Ágoston LK 42 13:53:55
CZ VÍTOVEC P & M Lupin 12:55:57
CZ VÍTOVEC P & M Leomar 13:07:58
CZ VÍTOVEC P & M Eržika 12:54:58
CZ VÍTOVEC P & M Leon 14:03:02
CZ VLČEK Jiří Bambi 11:37:13
CZ VLČEK Jiří Kelly 11:42:00
CZ VLČEK Jiří Skorju 12:34:02
CZ VLČEK Jiří Elias 13:08:08
SK VOJTKO Milan Mivo 03 12:11:48
SK VOJTKO Milan Mivo 08 11:44:23
SK VOJTKO Milan Mivo 12 13:03:03
SK VOJTKO Milan Mivo 17 13:59:25
AT VOLLNHOFER Dominik Niki 5 12:50:27
AT VOLLNHOFER Dominik Niki 3 11:27:24
CZ VYSEKAL David & Vojtěch Golden Vojta 13:37:32
CZ VYSEKAL David & Vojtěch Golden Alenka 13:02:23
CZ VYSEKAL David & Vojtěch Corleone 13:54:33
AT WALDER Florian Kalla 11:28:10
DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Vasili 11:47:18
DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Junge Bathenburg 11:11:51
AT WIEFLER Alois Alpha 1 13:07:30
DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Neumanova 11:37:31
DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Zelezny 11:47:46
DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Dvorak 12:46:51
DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Kvitova 12:36:49
DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Sebrle 13:01:49
DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Moravec 12:19:32
DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Strachova 12:38:16
DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Bauer 12:58:48
DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Janda 12:39:42
DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Matura 12:45:15
DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Rosol 12:37:09
DE WINGS 2 WIN W2W 248 11:44:13
DE WINGS 2 WIN W2W 252 12:16:32
DE WINGS 2 WIN W2W 352 11:34:07
DE WINGS 2 WIN W2W 371 12:33:14
DE WINGS 2 WIN W2W 377 13:47:05
CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Gabčík 13:48:44
CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Anna M. 12:11:29
CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Kubiš 13:41:30
DE ZG HELIOS Yu Runda 11:15:44
DE ZG HELIOS Zeus 13:06:19
DE ZG HELIOS Yu Yong 11:13:37
DE ZG HELIOS Hera 13:55:54
DE ZSCHOMMLER Jens Toby 13:11:37
CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 51 12:39:33
CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 60 11:12:02
CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 61 11:09:10
CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 62 11:25:50
CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 73 13:49:37
CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 09 13:24:56

 

Přihlásit se



Partneři