Nasazovací listina

Místo vypuštění LAD (HU) - Katowice Memorial
Vzdálenost 401.783 km
Datum nasazování 05.09.2022
Počet holubů 370
Počet chovatelů 194

   
  Jméno chovatele Jméno holuba Čas
CZ ACADEMY LOFT "A" Sastar 21 12:22:45
CZ ACADEMY LOFT "A" Cistar 31 17:06:16
CZ ACADEMY LOFT "A" 72 Braveta 41 07:43:48
CZ ACADEMY LOFT "A" 72 Braveta 51 16:42:19
CZ ACADEMY LOFT "A" Jita 81 08:07:13
CZ ACADEMY LOFT "A" Jibar 11 12:28:27
CZ ACADEMY LOFT "B" Jibar 31 18:51:02
CZ ACADEMY LOFT "B" Kisil 51 18:40:58
CZ ACADEMY LOFT "C" Dasil 42 16:57:25
CZ ACADEMY LOFT "C" Diawo 72 14:07:34
CZ ACADEMY LOFT "C" Sivia 13 18:15:32
CZ ACADEMY LOFT "D" Buday 63 09:58:57
CZ ACADEMY LOFT "D" 99 Bravening 83 16:38:41
CZ ACADEMY LOFT "D" Baletak 43 14:00:49
CZ ACADEMY LOFT "D" Dolia 93 09:20:39
CZ ADAMÍK Zdeněk Ostříž 08:31:48
AT ALHASAN MUHI ESSA AL Kiano 1 18:04:26
CH ANDERHUB Oskar Brünn 18:36:29
DE ANTONOV AVIATION AN 24 11:24:11
DE ANTONOV AVIATION AN 26 08:47:17
DE ANTONOV AVIATION AN 124 10:55:44
DE ANTONOV AVIATION AN 225 14:31:56
CZ ATH KVĚTNÁ Naděje 08:34:27
CZ ATH KVĚTNÁ Záviš 10:44:14
CZ ATH KVĚTNÁ Pirát 1 07:49:17
CZ ATH KVĚTNÁ Pirát 2 10:41:05
CZ ATH KVĚTNÁ Totino 15:46:33
CZ ATH KVĚTNÁ Notino 14:16:31
CZ B & B TEAM Liu 15:38:36
SK B & C TEAM Lenka 07:28:31
SK BABIC Pavol Hoody 06:31:30
DE BEHLKE Andreas AB 04 13:38:58
CZ BECHYNĚ Radek Ráďa 08:07:10
CZ BECHYNĚ Radek Jiřik 09:27:07
DE BELOW Harald Four Thirtyfour 19:53:31
DE BELOW Harald Four Thirtyfive 16:01:37
DE BELOW Harald Four Thirtysix 16:47:13
DE BELOW Harald Four Thirtyeight 09:41:57
DE BELOW Harald Four Five Four 14:11:38
SK BINDAS Štefan ŠB 1 19:27:55
CZ BLAŽEK Petr Anča 10:49:38
CZ BLAŽEK Petr Max 16:01:58
CZ BLAŽEK Petr Olík 09:59:17
AT BLIEGE Felix Fritz 07:10:28
CZ BOJKO Stanislav BoStJa 1 12:12:27
CZ BOUCHAL Martin Vydařený 07:26:50
CZ BOUCHAL Martin Vyjímečný 13:46:29
CZ BRULÍK Josef Mia 18:24:09
CZ BUREŠ TEAM Frankovka 18:24:21
CZ BUREŠ TEAM Hibernal 17:05:30
DE C.SCHWARM + M.WIESNET Kalli 888 13:27:10
DE C.SCHWARM + M.WIESNET Gurli 10:25:01
DE C.SCHWARM + M.WIESNET Thor 2 13:19:20
DE C.SCHWARM + M.WIESNET Blue As 06:53:48
DE C.SCHWARM + M.WIESNET Kincsem 15:01:12
DE C.SCHWARM + M.WIESNET Nereide 09:38:24
DE C.SCHWARM + M.WIESNET Kelso 07:03:59
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Broeckx 2 10:48:32
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Redico A.P. 1 10:39:44
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Redico A.P. 2 10:23:48
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Dark 10:52:49
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Jorg 1 07:48:35
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Sprint G.1 17:45:39
CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Ivan Miroslav CE 1 17:12:43
CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Ivan Miroslav CE 6 12:05:47
CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Ivan Miroslav CE 3 15:46:16
SK CISÁRIK Rudolf Bak 11:17:01
PL COBA TEAM No Marcy 08:50:27
BE COPPENS Peter PC 505 18:53:09
BE COPPENS Peter PC 512 19:02:45
SK ČAMPIŠ Milan RC 35 16:03:19
SK ČÁNI Ĺ + M Lexi 10:56:42
SK ČÁNI Ĺ + M Ĺudko 09:14:12
CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Šumavák 3 08:11:55
CZ DAVID Petr Amor 09:53:31
CZ DAVID Petr Mašková 19:21:23
CZ DAVID Petr Raška 18:24:02
CH DERBY TEAM PILATUS Vakkakoski 12:09:40
SK DUBAJ Marián MVDr. Viktoria 09:17:53
CZ DUDA Přemysl Baira 09:16:23
CZ DUDA Přemysl Balu 13:38:42
CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "A" Bastianini 13:27:09
CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "A" Foggia 13:33:09
CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "A" Aldeguer 07:51:40
CZ ESHEK Bohdan Bart 14:05:47
CZ ESHEK Bohdan Cipísek 08:59:09
SK EVIN Peter + Noemi Noe 716 11:38:41
SK EVIN Peter + Noemi Nica 726 16:21:10
DE FAMILIE SOELLNER FS 01 17:43:15
DE FAMILIE SOELLNER FS 04 11:45:05
SK FAMILY PINČÁK Hello Noe 10:41:03
SK FAMILY PINČÁK Sweet Home 19:26:43
CZ GALSCHNEIDER Peter Agis 18:20:40
AT GASSER Reinhard Ginger 17:40:05
AT GASSER Reinhard Ghost 09:27:03
CZ GERSPITZER & ČULEŇ Team GJ 55 14:34:36
CZ GORČÍK + MACHALA Team Moni 09:30:36
AT GRATZER Marco Leutnant Gustl 08:47:12
AT GRATZER Marco Mark Aurel 13:21:59
PL GRODNY Andrzej "A" AG 29 12:56:24
CZ GRUBER Simon Tereza 09:42:04
CZ GRUBER Simon Baylie 10:46:03
CZ GRUBER Simon Ivar 13:42:22
CZ GRUBER Simon Gladiátor 09:20:44
CZ GRUBER Marek Hvězda 11:21:49
CZ GRUBER Marek Luděk 12:15:15
CZ GRUBER Marek Marco 08:39:54
CZ GRUBER Lubomír Adélka 08:34:37
AT HALATSCHEK Dietmar Susi 13:18:05
AT HALATSCHEK Dietmar Nadine 18:49:30
SK HALIENKA Peter Adam 18:49:02
SK HALIENKA Peter Kaja 12:58:59
CZ HANZEL Tomáš H 751 13:15:24
CZ HAŠŠO Slavomír Benda 2 12:15:19
AT HEILAND Helmut Blasius 10:43:07
NO HELGESEN Bjorn Ove Torero´s Drevsjo 12:05:55
NO HELGESEN Bjorn Ove Limit Channel 19:37:23
CZ HERYNEK SQUADRONE Bond Girl 16:51:01
CZ HERYNEK SQUADRONE Brisk Express 14:09:30
CZ HERYNEK SQUADRONE Happy Aviator 09:53:50
CZ HERYNEK SQUADRONE Čejen 11:56:37
CZ HLAVINKA & CHUDOBA Team Sisi 13:27:51
CZ HLAVINKA & CHUDOBA Team Karmen 09:34:25
CZ HLAVINKA & CHUDOBA Team Karas 16:58:25
CZ HLUBINKA Jan Helena 13:46:28
AT HÖLD Erich Susanne 13:13:24
AT HÖLD Erich Elias 18:24:04
AT HÖLD Erich Emilie 19:05:41
CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Mařík 12:31:10
DE HOOP Michael Eugen 07:55:14
CZ HORNÍČEK TEAM Talent 13 09:28:44
CZ HORNÍČEK TEAM Talent 25 16:50:56
CZ HOUŠKA David Asan 17:22:27
SK HROZEN Peter Peťko 14:39:24
CZ HRYČOVSKÝ Pavel Jednička 18:41:25
CZ HRYČOVSKÝ Pavel Jedenáctka 12:58:20
CZ HUCL Václav Irča 14:56:01
CZ HUCL Václav Šárka 09:01:03
CZ CHARYPAR Vojtěch Charyš 2 10:52:38
CZ CHARYPAR Vojtěch Charyš 5 18:35:12
CZ CHMELAŘ - JURÁSEK Team "B" Revenga 17:44:00
CZ CHMELAŘ - JURÁSEK Team "B" Aerials 14:12:44
CZ CHMELAŘ - JURÁSEK Team "B" Question 16:21:08
CZ CHMELAŘ - JURÁSEK Team "A" Glider 19:24:56
CZ CHMELAŘ - JURÁSEK Team "A" Coligar 09:50:03
DE JAHN Torsten Josi 07:22:24
DE JAHN Torsten Vivien 14:47:22
CZ JANEČEK Pavel Natálka 16:19:34
PL JANIA-LACH TEAM Copiwir 18:27:56
PL JANIA-LACH TEAM Alice 07:44:56
PL JANIA-LACH TEAM Lasoll 08:33:40
PL JANIA-LACH TEAM Ipac 07:43:18
DE JOEKEL SKYLIGHTS - Lang Merope 2607 10:42:35
DE JOEKEL SKYLIGHTS - Lang Stephan 250 08:57:00
DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Merope 765 12:00:07
DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Merope 774 08:22:13
DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Merope 778 07:22:41
DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Merope 814 14:45:38
DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Merope 827 12:03:21
DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Merope 790 07:45:49
DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Merope 830 11:06:29
CZ JURÁSEK-ŠKRABAL Team Štěpán 16:24:56
CZ JURÁSEK-ŠKRABAL Team Marek 10:06:17
BG KERCHEV & MATOUŠEK Mon Amour 14:54:47
CZ KHL Kamenář Gaia 19:48:05
CZ KHL Kamenář Orpheus 09:25:10
CZ KLEMENS Karel ml. Filip 10:23:18
CZ KLEMENS Karel ml. Stela 07:01:44
CZ KLEMENS Karel Meimi 07:36:52
CZ KLEMENS Karel ml. Belina 09:28:19
CZ KLEMENSOVÁ Sára Portia 17:14:28
CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Nora 10:40:59
CZ KOBYLNICE TEAM Jutta 16:01:37
CZ KOBYLNICE TEAM Anet 09:24:48
CZ KOBYLNICE TEAM Chozé 12:29:54
CZ KOCIÁN Milan Pat 15:15:21
CZ KOLÁŘ Martin Loro 10:54:57
CZ KOLÁŘ Martin Mojo 07:52:28
CZ KOLÁŘ Martin Tejde 09:39:50
CZ KOLÍNEK Jarolím sen. & jun. KT 46 12:17:04
CZ KONEČNÝ Vlastimil Lubino 16:22:23
CZ KONOPÍK Jiří Stana 18:20:01
CZ KONOPÍK Jiří Sona 17:24:14
PL KOZLENIA Artur Amber 18:21:23
PL KOZLENIA Artur Adios 19:21:35
PL KOZLENIA Artur Alamo 18:13:47
CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 2 11:27:44
CZ KRBEČEK Jaroslav Pokus 17:29:04
CZ KRBEČEK Jaroslav Hokus 18:53:36
CZ KREJZEK Rostislav Benelli 10:30:39
CZ KRET Jiří Alfa 14:23:37
CZ KRUTIL Karel + Michal Cesta Kolem Světa 15:17:48
CZ KRUTIL Karel + Michal Loudavý 14:30:19
CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Leonardo DiCaprio 13:17:44
CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Kate Winslet 07:22:51
CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Bruce Willis 11:22:24
CZ KUČERA Vladimír Veri 11:30:20
CZ KUČERA Lukáš Ruda 16:59:54
CZ KUČERA Lukáš Lada 09:12:38
CZ KUČERA Lukáš Katrin 16:13:04
CZ KULÍK Přemysl PK 110 07:40:51
SK LABON Matúš & Jakub MLJ 9 10:48:37
CZ LAMÁČEK David La Denver 13:46:31
CZ LAŇKA Alfons Ing. Fony 06:59:17
SK LAŠ Vladimír Las 110 13:04:37
SK LAŠ Vladimír Las 504 15:45:11
AT LEICHTFRIED Karin Mixnitzblitz 3 08:06:19
CZ LOCCO TEAM Lucas 12:03:09
CZ LOCCO TEAM Barbora 09:14:12
CZ MAKANAKI Team Bonamy 08:37:48
CZ MAKANAKI Team Formentor 12:09:38
CZ MAKANAKI Team SaCalobra 12:03:45
CZ MAKANAKI Team Lluc 08:27:24
CZ MAREK Petr Max. 11:20:10
CZ MATYÁŠ Martin Bohuna 09:14:15
PL MAZIARZ RACING TEAM Brian 13:06:58
PL MAZIARZ RACING TEAM Megara 19:07:30
PL MAZIARZ RACING TEAM Mirr 17:11:43
PL MAZUR Roman Rock 15:21:11
PL MAZUR Roman Roofus 08:55:10
DE MEISSNERLANDDERBY MLD 02 13:13:26
DE MEISSNERLANDDERBY MLD 47 17:38:33
PL MICHALAK Bogdan Ted 06 11:02:40
CZ NERS Jaroslav Viktorie 13:27:17
CZ NERS Jaroslav Marcela 18:11:57
CZ OLD STERNBERK TEAM "A" Franta 1 09:10:07
CZ OLD STERNBERK TEAM "B" Verdi 2 13:38:17
PL OLR MAZURY Webster 18:31:57
PL OLR MAZURY Warrior 18:11:33
PL PACEK Wojciech WP 14 18:12:33
PL PALENTKA-KUBIAK Team J 06 08:30:04
PT PEDRO PORTO Pagong 19:17:41
PT PEDRO PORTO Painter 17:24:43
PT PEDRO PORTO Paladin 12:58:26
SK PELECH & MADAJ Raketa 17:59:50
CZ PLÁNOČKA Jan Ing. Alena 16:05:26
CZ PLÁNOČKA Jan Ing. Milena 09:11:26
CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Jala Jala 16:12:19
CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Schaban 14:52:56
SK PP + LL TEAM Pri Ben 12:21:20
SK PP + LL TEAM Bos Pri 17:15:00
PL RAFITA TEAM Tarasiuk Guess 10:08:44
AT RÖTZER Franz Top 2 14:45:44
AT RÖTZER Franz Top 4 09:20:42
AT RÖTZER Franz Top 3 09:20:46
AT RUDORFER Michael Magnum 16:57:57
AT RUDORFER Michael Majestic 19:20:01
AT RUDORFER Michael Malibu 10:55:43
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Eros 08:47:05
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Sarah 10:41:37
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Laura 18:44:58
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Lei 13:18:01
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Sara 18:04:29
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Primus 13:05:34
CZ RÝDEL Jiří Ondy 13:38:12
CZ RYŠKA Jan Adéla 17:56:28
CZ SATORA Miroslav Turbo 10:26:00
PL SEDLACEK Josef Tonda 13:05:21
PL SEDLACEK Josef Kubuš 17:29:10
DE SG STEFFL "B" Astrid Lingreen 13:47:16
DE SG STEFFL "B" Tommy Jand 09:30:36
DE SCHÖN Friedrich Fritz 1 19:20:09
DE SCHÖN Friedrich Fritz 8 14:16:19
DE SCHÖN Friedrich Fritz 9 11:52:30
DE SKOPLJAK Denis Denis 08:55:33
DE SKOPLJAK Denis Klaus 09:52:41
CZ SKRBEK Marek Erico 13:46:24
AT STOCKINGER Walfred Fred 18:15:28
CZ SUCHÁNEK Martin Tomáš 08:40:51
PL SZYMAŃSKI Zbigniew ZS 64 18:42:07
CZ ŠABATA Michal M.Š. 35 08:16:05
CZ ŠABATA Jan J.Š. 2 14:22:24
SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Olymp 14 16:14:53
CZ ŠEVČÍK Josef Dana 06:39:51
CZ ŠIK Jaroslav Radim 10:31:48
SK ŠKVARKA & KASAN Team Veronika 17:17:57
SK ŠKVARKA & KASAN Team Simona 17:53:37
SK ŠKVARKA & KASAN Team Slovenka 10:39:06
CZ ŠTACH Vladimír Samuelka 08:34:38
CZ ŠTACH Vladimír Alpha 08:35:04
CZ TÁBORSKÝ Vladimír "B" Dan 13:56:52
CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Ivana 07:40:54
CZ TÁBORSKÝ Vladimír "B" Václav 07:50:07
CZ TÁBORSKÝ Vladimír "B" Radek 18:12:46
CZ TALLA František Zuma 10:08:56
DE TARGATZ Angela Dr. Anakin 09:43:54
DE TARGATZ Angela Dr. Ananda 10:10:37
DE TARGATZ Angela Dr. Andale 07:57:30
DE TARGATZ Angela Dr. Anchor 11:16:17
DE TEAM Tanja & Maya & Mica "A" Tartan 16:51:11
DE TEAM "DIE ROTHALBOMBER" Flotte Lotte 10:25:49
DE TEAM "DIE ROTHALBOMBER" Iris 17:17:02
DE TEAM ALNA Sloza 06:47:12
SK TEAM BAŠISTA HRICIK LUTERÁN Naboj 18:00:08
SK TEAM BCHB BCHB 640 13:57:26
SK TEAM BCHB BCHB 249 10:01:37
SK TEAM BCHB BCHB 250 10:52:56
DE TEAM ELBTALSPRINTER Weise & Popp Elegance 18:57:51
CH TEAM FROHMATTA Asadi 08:23:38
DE TEAM GERMANY Werner A. Waldow + Silvia Thiel Talent Quatro 256 18:41:28
DE TEAM GOCH HDF 02 18:55:06
DE TEAM GOCH Kees 69 10:15:52
DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Holger 09:07:28
DE TEAM GOUDEN DUIF "C" Gallamist 15:08:52
DE TEAM GOUDEN DUIF "C" Gambit 11:01:38
DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Gatsby 845 08:32:25
PL TEAM MAZOWSZE JMD 20 17:47:13
PL TEAM MAZOWSZE JMD 626 09:17:01
DE TEAM PFOH + HENRICH + BUCKLE Joster 18:23:48
DE TEAM PFOH + HENRICH + BUCKLE Jägermeister 18:25:39
DE TEAM SPREEWALD Motschko Alexander Kras Spreewald 09:13:58
DE TEAM WEIS-JUNGEFLEISCH TWJ 02 08:47:17
CH TEAM WIRZ Batman 14:18:14
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "C" SP 801 09:34:14
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 803 11:45:08
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 804 09:11:26
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 811 10:12:46
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 813 08:47:21
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "B" SP 837 14:39:06
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "C" SP 839 13:18:25
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "C" SP 842 16:57:39
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "C" SP 878 13:30:21
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 899 11:25:57
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 900 17:14:30
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "B" SP 901 09:53:28
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "B" SP 994 13:32:39
DE TREPTE Arndt & Marcus Henk 10:20:30
DE TREPTE Arndt & Marcus Lore 19:25:08
DE TREPTE Arndt & Marcus Caroline 13:04:25
CZ TRUKSA Vítězslav Hana 18:05:24
DE TRUSHEIM Holger Bird 2018 11:57:46
DE TRUSHEIM Holger Bird 2022 19:29:51
CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Vandy 10:31:19
CZ VÍTEK Jan Viky 17:14:44
CZ VÍTEK Jan Darja 11:40:48
CZ VLČEK Jiří Damaris 18:41:51
SK VOJTKO Milan Pepa 18:20:20
CZ VOZÁBAL & ZIMA Team Mira 17:02:03
CZ VOZÁBAL & ZIMA Team Mája 17:18:23
CZ VYBÍRAL & KONEČNÝ Team PK 01 09:26:50
CZ VYBÍRAL & KONEČNÝ Team PV 6 16:08:02
CZ VYBÍRAL & KONEČNÝ Team PV 5 18:27:50
CZ VYSEKAL David & Vojtěch Peťula 12:12:20
AT WALDER Florian Space Boy 10:01:25
AT WALDER Florian Little Nala 07:37:27
AT WALDER Florian Anne 10:01:26
AT WIEFLER Alois Alpha 1 11:15:15
DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Habry 17:02:08
DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Hejnice 14:39:22
DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Keblov 09:55:42
DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Korno 11:45:54
DE WINGS 2 WIN W2W 184 18:22:50
DE WINGS 2 WIN W2W 220 14:49:35
DE WINGS 2 WIN W2W 229 09:46:59
DE WINGS 2 WIN W2W 254 18:37:04
PL WÓJCIK Piotr Norweg 09:30:12
PL WRÓBEL Michal & Patryk Talent 9306 12:19:50
CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Skutina 12:00:20
CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Adam 13:38:41
CZ ZÁHLAVOVI Lukáš a Martina Sula 19:38:36
CZ ZÁHLAVOVI Lukáš a Martina Amma 16:40:57
CZ ZÁHLAVOVI Lukáš a Martina Hoppity 09:29:24
DE ZG HELIOS I. Os 406 19:17:53
DE ZG HELIOS I. Os 141 07:49:50
DE ZG HELIOS II. Heli 414 13:38:14
DE ZG HELIOS II. Heli 065 18:49:08
CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 257 17:41:23
CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 284 08:57:03
CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 340 16:21:16
CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 357 13:54:24

 

Přihlásit se



Partneři