Doletová listina

Místo vypuštění Nížkovice
Vzdálenost 73.649 km
Datum a čas startu 30.07.2021 06:30:00
Počasí v místě startu Jasno, klidno, 17° C.
Počasí v cíli Jasno, klidno, 18-28° C.
Počet nasazených holubů 1616
Počet chovatelů 279

         
    Jméno chovatele Jméno holuba Čas doletu Rychlost Doba letu
1 CZ MALACH Ladislav Kate 07:42:32.90 1015.171 01:12:32.90
2 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 6 07:42:41.94 1013.068 01:12:41.94
3 CZ BECHA Lubomír + Jan Jack 07:42:45.70 1012.195 01:12:45.70
4 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 16 07:43:00.62 1008.748 01:13:00.62
5 DE HIENZSCH Frank F.H. 3 07:43:04.86 1007.772 01:13:04.86
6 SK TEAM LUTERAN HRICIK BAŠISTA Prekvapenie ML 07:43:13.62 1005.763 01:13:13.62
7 DE ANTONOV AVIATION AN 22 07:46:01.83 968.677 01:16:01.83
8 DE ZG HELIOS Shao Wei 07:46:06.91 967.600 01:16:06.91
9 CH TEAM FROHMATTA Simona 07:46:30.54 962.619 01:16:30.54
10 PL MAZIARZ RACING TEAM Caitlin 07:46:56.52 957.202 01:16:56.52
11 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Jozef 1 07:46:58.21 956.851 01:16:58.21
12 DE TEAM - DIE ROTHALBOMBER Rubin 07:47:01.43 956.185 01:17:01.43
13 PT PEDRO PORTO D Dakota 07:50:01.62 920.302 01:20:01.62
14 CZ BASTL Josef Hellboy 07:50:07.87 919.106 01:20:07.87
15 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 71 07:50:09.66 918.763 01:20:09.66
16 SK FAMILY PINČÁK Džipsi 07:50:11.32 918.446 01:20:11.32
17 SK VAŠÍČEK Pavel Jožo 07:50:11.87 918.342 01:20:11.87
18 CZ KULÍK Přemysl Tornádo 07:50:12.90 918.145 01:20:12.90
19 AT HEILAND Helmut Petrus 07:50:19.55 916.878 01:20:19.55
20 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 002 07:50:24.99 915.844 01:20:24.99
21 CH TEAM WIRZ Melanie Meillard 07:50:25.11 915.822 01:20:25.11
22 AT GRATZER Marco "B" Bruno 07:50:25.92 915.668 01:20:25.92
23 DE SPITZBERG Team U 138 07:50:28.86 915.110 01:20:28.86
24 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Lenny 07:50:29.11 915.063 01:20:29.11
25 AT HALATSCHEK Dietmar Klara 07:50:29.84 914.925 01:20:29.84
26 PL RAFITA TEAM Gucci 07:50:32.13 914.491 01:20:32.13
27 DE SG STEFFL "B" Old Sam 07:50:35.49 913.856 01:20:35.49
28 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Zerdi 07:50:36.02 913.756 01:20:36.02
29 CH TEAM ANDERHUB Karlsbad 07:50:42.90 912.457 01:20:42.90
30 SK ČÁNI Ĺudovít LC 829 07:50:51.82 910.780 01:20:51.82
31 CZ BOROVIČKA Ladislav Chrymazona 07:51:03.87 908.523 01:21:03.87
32 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Hawkeye 07:51:04.56 908.395 01:21:04.56
33 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Dvanáctka 07:51:20.40 905.446 01:21:20.40
34 AT SG MIKS Wolfgang und Andrea Ines 07:51:23.70 904.834 01:21:23.70
35 PL KUSION Tomasz Kornelia 07:51:27.33 904.162 01:21:27.33
36 CZ KLEMENS Karel Kafi 07:51:33.80 902.967 01:21:33.80
37 PL NOWICKI Damian Primo 07:51:37.75 902.239 01:21:37.75
38 PL KWAŚNICKI Tomasz Pippa 07:51:43.84 901.118 01:21:43.84
39 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Zdeněk 07:51:54.36 899.189 01:21:54.36
40 SK LAŠ Vladimír Las 6 07:51:57.80 898.560 01:21:57.80
41 SK PRIEHODA Ján + Ivana Jasmína 07:52:08.24 896.657 01:22:08.24
42 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Ema 07:52:12.11 895.953 01:22:12.11
43 DE SCHOEN Friedrich Fritz 6 07:52:15.01 895.427 01:22:15.01
44 CZ KROČIL Jaroslav Bóďa 07:52:19.09 894.687 01:22:19.09
45 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Ant-Man 07:52:21.93 894.173 01:22:21.93
46 SK BODNAR & VILČKO Vladimír Bovi 5 07:52:23.30 893.925 01:22:23.30
47 SK TRISTIGNAC TEAM Johanes 07:52:26.90 893.275 01:22:26.90
48 SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 03 07:52:38.29 891.223 01:22:38.29
49 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Hanka 07:52:43.92 890.212 01:22:43.92
50 AT EPPENSTEINER Josef Cesario 07:53:03.03 886.798 01:23:03.03
51 DE SG STEFFL "A" Zorro 07:53:05.99 886.271 01:23:05.99
52 CZ KROČIL Jaroslav Zdenička 07:54:55.94 867.149 01:24:55.94
53 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 2 07:54:58.86 866.653 01:24:58.86
54 DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Helmut 1 07:54:59.23 866.590 01:24:59.23
55 SK MAJDÁK Michal Safír 07:55:59.78 856.420 01:25:59.78
56 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 5 07:56:02.39 855.987 01:26:02.39
57 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 26 07:56:03.01 855.884 01:26:03.01
58 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Denisa 07:56:03.88 855.740 01:26:03.88
59 PL GRODNY Andrzej Lena 07:56:04.89 855.573 01:26:04.89
60 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Ĺubo 3 07:56:05.87 855.411 01:26:05.87
61 CZ GERSPITZER Team GT-1 07:56:12.45 854.322 01:26:12.45
62 DE TORSTEN Jahn Jahn 2 07:56:14.19 854.035 01:26:14.19
63 CZ ACADEMY LOFT House Academy 58 07:56:22.63 852.644 01:26:22.63
64 SK HROZEN Peter Viktor 07:56:27.82 851.791 01:26:27.82
65 CZ HANZEL TEAM Fanda 1 07:56:33.30 850.892 01:26:33.30
66 AT BLIEGE Felix Felix 25 07:56:33.79 850.812 01:26:33.79
67 CZ BAJTEK Jan Thor 07:56:52.10 847.823 01:26:52.10
68 DE PREUSSEN-DERBY Team Precious Moment 07:57:02.25 846.175 01:27:02.25
69 DE TEAM GOCH Mustang 07:57:02.95 846.062 01:27:02.95
70 PL GRODNY Andrzej "A" Reda 07:57:14.87 844.136 01:27:14.87
71 AT LINDTNER Harald Margpol 07:58:58.87 827.692 01:28:58.87
72 DE HIENZSCH Frank F.H. 5 07:59:05.20 826.712 01:29:05.20
73 CZ ACADEMY LOFT Tbulk Academy 1 07:59:09.13 826.104 01:29:09.13
74 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 12 07:59:11.44 825.748 01:29:11.44
75 CZ KLEMENS Karel ml. Happy 07:59:15.41 825.136 01:29:15.41
76 SK KOPAS Michal Miťo 07:59:16.46 824.974 01:29:16.46
77 PL SEDLACEK Josef JS 9 07:59:16.57 824.957 01:29:16.57
78 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Sirius 1416 07:59:26.34 823.455 01:29:26.34
79 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Hulk 07:59:29.27 823.006 01:29:29.27
80 SK BALÁŽ Štefan Loto 07:59:40.90 821.227 01:29:40.90
81 SK VOJTKO Milan Mivo 01 07:59:50.07 819.830 01:29:50.07
82 HU LÁSZLÓ-MOLNÁR LM 77 07:59:50.44 819.774 01:29:50.44
83 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 87 07:59:50.71 819.732 01:29:50.71
84 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 21 07:59:52.04 819.530 01:29:52.04
85 PL SZYMAŃSKI Zbigniew SZ 38 07:59:52.99 819.386 01:29:52.99
86 DE TEAM GOCH Leo. 08:00:00.05 818.315 01:30:00.05
87 CZ VLČEK Jiří Kelly 08:00:00.79 818.203 01:30:00.79
88 AT GRATZER Werner Attilus 08:00:02.10 818.004 01:30:02.10
89 CZ ACADEMY LOFT Crystal Academy 65 08:00:02.91 817.881 01:30:02.91
90 AT BLIEGE Felix Felix 5 08:00:03.59 817.779 01:30:03.59
91 CZ GORČÍK + MACHALA Team Pája 08:00:04.21 817.685 01:30:04.21
92 DE SG STEFFL "A" Jessi James 08:00:04.65 817.618 01:30:04.65
93 AT GASSER Reinhard Gambit 08:00:05.51 817.488 01:30:05.51
94 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 005 08:00:12.22 816.475 01:30:12.22
95 CH TEAM WIRZ Joana Hählen 08:00:12.51 816.431 01:30:12.51
96 SK NOVÁK Pavel Monika 08:00:14.16 816.182 01:30:14.16
97 CZ ACADEMY LOFT Hurricane Academy 71 08:00:16.37 815.849 01:30:16.37
98 DE WINGS 2 WIN W2W 371 08:00:16.77 815.789 01:30:16.77
99 PL PALENTKA-KUBIAK Team W-2 08:00:17.63 815.659 01:30:17.63
100 DE SG STEFFL "A" Doc Schultz 08:00:25.17 814.526 01:30:25.17
101 CH TEAM FROHMATTA Karl-Heinz 08:00:25.43 814.487 01:30:25.43
102 DE WINGS 2 WIN W2W 139 08:00:25.69 814.448 01:30:25.69
103 DE HOOP Michael Fritz 08:00:26.20 814.371 01:30:26.20
104 CZ SETTLER + KUBÁČEK Team Olathe 08:00:26.39 814.343 01:30:26.39
105 CZ ACADEMY LOFT Silver Academy 21 08:00:26.67 814.300 01:30:26.67
106 CZ ACADEMY LOFT Black Academy 54 08:00:26.75 814.288 01:30:26.75
107 PL TARASIUK Jerzy George 539 08:00:27.99 814.102 01:30:27.99
108 DE NO NAME Unknown 08:00:28.07 814.090 01:30:28.07
109 AT RÖTZER Franz Top 2 08:00:29.29 813.908 01:30:29.29
110 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 18 08:00:29.53 813.872 01:30:29.53
111 AT HEILAND Helmut Emilie 08:00:29.81 813.830 01:30:29.81
112 SK BALÁŽ Štefan Lofik 08:00:31.27 813.611 01:30:31.27
113 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 4 08:00:33.04 813.346 01:30:33.04
114 DE HOOP Michael Franz 08:00:33.49 813.278 01:30:33.49
115 AT HALATSCHEK Dietmar Enkel Pole 08:00:33.87 813.222 01:30:33.87
116 CZ FAJMON + HOLICKÝ Team FT 01 08:00:34.34 813.151 01:30:34.34
117 DE HOOP Michael Kylie 08:00:35.40 812.993 01:30:35.40
118 AT GASSER Reinhard Grazia 08:00:35.88 812.921 01:30:35.88
119 CZ ŠÁLEK Roman RS 04 08:00:36.09 812.889 01:30:36.09
120 PL PITAŚ M & M Team Ferro 08:00:37.48 812.682 01:30:37.48
121 DE TEAM NAMIBIA Hoop & Lücke Elli 08:00:39.72 812.347 01:30:39.72
122 PL MAZIARZ RACING TEAM Afua 08:00:40.09 812.292 01:30:40.09
123 SK KOPAS Michal Miťko 08:00:40.42 812.242 01:30:40.42
124 PL KOZLENIA Boguslawa Laura 08:00:40.54 812.225 01:30:40.54
125 DE TEAM FRANKENPFALZ Der Belgier 08:00:40.81 812.184 01:30:40.81
126 DE TORSTEN Jahn Jahn 5 08:00:41.12 812.138 01:30:41.12
127 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Janda 08:00:41.91 812.020 01:30:41.91
128 HU BÖDI József BJ 43 08:00:43.41 811.796 01:30:43.41
129 AT BLIEGE Felix Felix 4 08:00:43.50 811.783 01:30:43.50
130 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Dan 08:00:44.29 811.665 01:30:44.29
131 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Alonso 08:00:44.84 811.583 01:30:44.84
132 CH TEAM FROHMATTA Torres 08:00:45.31 811.513 01:30:45.31
133 AT EPPENSTEINER Josef Cler 08:00:46.57 811.325 01:30:46.57
134 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Linda 08:00:48.81 810.992 01:30:48.81
135 CZ ACADEMY LOFT Střela Academy 26 08:00:50.64 810.719 01:30:50.64
136 PL G-YARD LOFT Trivaner 08:00:51.67 810.566 01:30:51.67
137 CZ BARTOŠ TEAM Bulschmidt 08:00:52.36 810.464 01:30:52.36
138 DE SG STEFFL "A" Winnetou 08:00:54.82 810.098 01:30:54.82
139 CZ B & B TEAM Frenk 08:00:56.13 809.904 01:30:56.13
140 DE SOELLNER JUNIOR TEAM SJT 3 08:00:56.57 809.838 01:30:56.57
141 CZ BECHYNĚ Radek Adam 08:00:57.28 809.733 01:30:57.28
142 DE WINGS 2 WIN W2W 356 08:01:00.64 809.235 01:31:00.64
143 DE TREPTE Arndt & Marcus Henk 08:01:01.79 809.064 01:31:01.79
144 CZ ATH KVĚTNÁ Sanšajn 08:01:03.60 808.796 01:31:03.60
145 CZ ACADEMY LOFT Sado Academy 75 08:01:08.31 808.100 01:31:08.31
146 DE BEHLKE Andreas AB 06 08:01:08.69 808.044 01:31:08.69
147 CZ ACADEMY LOFT Golden Queen 29 08:01:09.05 807.990 01:31:09.05
148 CH TEAM ANDERHUB Pilsen 08:01:09.75 807.887 01:31:09.75
149 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 28 08:01:12.31 807.509 01:31:12.31
150 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 355 08:01:13.01 807.406 01:31:13.01
151 AT WALDER Florian Nala 08:01:13.65 807.311 01:31:13.65
152 PL NOWICKI Damian Veloce 08:01:14.18 807.233 01:31:14.18
153 CZ BECHA Lubomír + Jan Bony 08:01:14.67 807.161 01:31:14.67
154 BE COPPENS Peter Freya 08:01:15.00 807.112 01:31:15.00
155 DE SPITZBERG Team U 143 08:01:15.63 807.019 01:31:15.63
156 CZ ŠÁLEK Roman RS 07 08:01:15.80 806.994 01:31:15.80
157 DE SKOPLJAK Denis Denis 08:01:16.62 806.874 01:31:16.62
158 PL SEDLACEK Josef JS 7 08:01:17.25 806.781 01:31:17.25
159 PL BRASZKO Adam i Helena Bold 08:01:17.89 806.687 01:31:17.89
160 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Golden Vojta 08:01:20.21 806.345 01:31:20.21
161 DE TEAM NAMIBIA Hoop & Lücke Scheele 08:01:20.56 806.294 01:31:20.56
162 SK BCHB TEAM Luky 08:01:23.98 805.791 01:31:23.98
163 SK BLAHOVSKÝ + HNILIČKA Team South Portland 08:01:32.29 804.571 01:31:32.29
164 DE TREPTE Arndt & Marcus Ropo 08:01:37.76 803.771 01:31:37.76
165 PL PACEK Wojciech Little Miss 08:01:43.12 802.988 01:31:43.12
166 SK BCHB TEAM Anna. 08:02:01.53 800.311 01:32:01.53
167 DE SIEBERT Dieter Dazzler 08:02:04.60 799.866 01:32:04.60
168 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Ríša 08:02:06.31 799.619 01:32:06.31
169 CZ MAJKA + JAN TEAM Lucka 08:02:09.29 799.188 01:32:09.29
170 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 69 08:02:17.27 798.036 01:32:17.27
171 DE TEAM GOCH Lady Blue 08:02:19.97 797.647 01:32:19.97
172 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 39 08:02:21.32 797.453 01:32:21.32
173 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 024 08:02:23.06 797.202 01:32:23.06
174 AT BLIEGE Felix Felix 7 08:02:25.19 796.896 01:32:25.19
175 CZ KUDELA Jaromír Ing. Mája 08:02:26.41 796.721 01:32:26.41
176 SK NOVÁK Pavel Vlado 08:02:30.11 796.190 01:32:30.11
177 CZ ŠÁLEK Roman RS 03 08:02:30.95 796.069 01:32:30.95
178 CZ KHL Kamenář Harry 08:02:36.71 795.244 01:32:36.71
179 AT NÖRES Kurt Dynamic 08:02:37.58 795.119 01:32:37.58
180 CZ ACADEMY LOFT Miracle Academy 55 08:02:43.80 794.231 01:32:43.80
181 CZ ESHEK Bohdan Bruno 08:02:44.16 794.179 01:32:44.16
182 CZ VACHTL Jan Jakub 08:02:47.17 793.750 01:32:47.17
183 CZ KLEMENS Karel ml. Klike 08:02:49.43 793.428 01:32:49.43
184 PL PACEK & LIS TEAM Borys 08:02:55.39 792.580 01:32:55.39
185 CZ ATH KVĚTNÁ Grošák 08:02:59.90 791.939 01:32:59.90
186 SK PODHORSKÝ TEAM Mário 2 08:03:37.17 786.684 01:33:37.17
187 PL SEDLACEK Josef JS 3 08:05:11.22 773.730 01:35:11.22
188 CZ ACADEMY LOFT Venture Academy 48 08:05:14.62 773.269 01:35:14.62
189 DE SG STEFFL "B" Tschoutschi 08:05:16.04 773.077 01:35:16.04
190 CZ EM-EKO.CZ PS 3 08:05:16.35 773.035 01:35:16.35
191 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 17 08:05:16.98 772.950 01:35:16.98
192 PL MICHALAK Bogdan Lesia 06 08:05:18.69 772.719 01:35:18.69
193 AT NAHIČ & ZWILAK Team Kiwi 08:05:19.45 772.616 01:35:19.45
194 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Sirius 1391 08:05:19.60 772.596 01:35:19.60
195 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Quartus 08:05:20.83 772.430 01:35:20.83
196 PL KOZLENIA Boguslawa Zigi 08:05:21.11 772.392 01:35:21.11
197 DE TEAM ANHÄNGER Kai + Heiko H./E. 08:05:21.62 772.323 01:35:21.62
198 AT RIEDL Franz Josefa 08:05:22.85 772.157 01:35:22.85
199 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 15 08:05:25.94 771.741 01:35:25.94
200 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 8 08:05:26.38 771.681 01:35:26.38
201 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Yoko Ono 08:05:28.99 771.330 01:35:28.99
202 CZ VLČEK Jiří Skorju 08:05:29.00 771.328 01:35:29.00
203 DE ANDREAS & UDO Andre 45 08:05:29.99 771.195 01:35:29.99
204 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 3 08:05:36.43 770.329 01:35:36.43
205 CZ KOCIÁN Milan Mat 08:05:36.71 770.292 01:35:36.71
206 DE TARGATZ Angela Dr. DR 5 08:05:39.11 769.970 01:35:39.11
207 SK MINÁRIK + MAŤAŠEJE Tereza 08:05:39.36 769.936 01:35:39.36
208 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Zera 08:05:39.50 769.917 01:35:39.50
209 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 45 08:05:39.74 769.885 01:35:39.74
210 AT KUTLESA Slavko SLK 08 08:05:39.86 769.869 01:35:39.86
211 DE SG STEFFL "A" Billy the Kid 08:05:40.32 769.807 01:35:40.32
212 SK HROZEN Peter Žaneta 08:05:40.39 769.798 01:35:40.39
213 DE TEAM SASSE - WELZEL 108 - 1220 08:05:40.89 769.731 01:35:40.89
214 DE SCHOEN Friedrich Fritz 3 08:05:42.17 769.559 01:35:42.17
215 AT NAHIČ & ZWILAK Team Joni 08:05:42.96 769.453 01:35:42.96
216 DE ZG HELIOS Hera 08:05:43.01 769.447 01:35:43.01
217 SK HROZEN Peter Mia 08:05:43.38 769.397 01:35:43.38
218 CZ BURSA Miloslav Stardust 08:05:43.69 769.356 01:35:43.69
219 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 004 08:05:43.75 769.348 01:35:43.75
220 CZ GRUBER Lubomír Rossi 08:05:44.22 769.285 01:35:44.22
221 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Andrej 08:05:44.37 769.265 01:35:44.37
222 DE MOELLER Andreas AML Wonder 08:05:44.71 769.219 01:35:44.71
223 PT PEDRO PORTO Able Master 08:05:45.32 769.137 01:35:45.32
224 SK TRISTIGNAC TEAM Tiril 08:05:45.58 769.103 01:35:45.58
225 CZ CHARYPAR Vladimír Charyš 1 08:05:47.16 768.891 01:35:47.16
226 SK TEAM LUTERAN HRICIK BAŠISTA Luti 08:05:47.49 768.847 01:35:47.49
227 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 30 08:05:47.78 768.808 01:35:47.78
228 CZ DUDA Přemysl Karla 08:05:49.13 768.628 01:35:49.13
229 SK PODHORSKÝ TEAM Mário 1 08:05:49.44 768.586 01:35:49.44
230 CZ GRUBER Simon Gladiator 08:05:49.73 768.547 01:35:49.73
231 PL KWAŚNICKI Tomasz Lolita 08:05:50.11 768.497 01:35:50.11
232 PL SEDLACEK Josef JS 10 08:05:50.54 768.439 01:35:50.54
233 DE TREPTE Arndt & Marcus Favorit 08:05:51.06 768.370 01:35:51.06
234 PL JANIA - LACH Team Wibul 08:05:51.40 768.324 01:35:51.40
235 PL PACEK Wojciech Speed Test 08:05:51.79 768.272 01:35:51.79
236 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Groot 08:05:52.34 768.199 01:35:52.34
237 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Mirka 08:05:52.51 768.176 01:35:52.51
238 HU BÖDI József BJ 93 08:05:53.39 768.058 01:35:53.39
239 PL SZYMAŃSKI Zbigniew SZ 39 08:05:53.59 768.032 01:35:53.59
240 SK ČÁNI Ĺudovít LC 859 08:05:54.14 767.958 01:35:54.14
241 CH TEAM ANDERHUB Ostrava 08:05:54.25 767.944 01:35:54.25
242 DE SIEBERT Dieter Dava 08:05:54.52 767.908 01:35:54.52
243 CZ MAČALA Zdeněk MZ 1 08:05:54.98 767.846 01:35:54.98
244 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 9 08:05:55.20 767.817 01:35:55.20
245 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 09 08:05:55.42 767.788 01:35:55.42
246 DE SG STEFFL "A" Old Shatterhand 08:05:55.60 767.764 01:35:55.60
247 AT NÖRES Kurt Big-Bang 08:05:55.90 767.724 01:35:55.90
248 SK HROZEN Peter Oto 08:05:56.07 767.701 01:35:56.07
249 DE SG WACHALSKI Walker 08:05:56.49 767.645 01:35:56.49
250 DE WINGS 2 WIN W2W 352 08:05:56.64 767.625 01:35:56.64
251 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ SP 085 08:05:56.98 767.580 01:35:56.98
252 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 1643 08:05:59.02 767.308 01:35:59.02
253 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 77 08:06:00.29 767.138 01:36:00.29
254 AT HÖLD Erich Raphael 08:06:01.12 767.028 01:36:01.12
255 CH TEAM LENTI Hoxhai Florent Fly-By-Me 08:06:01.64 766.959 01:36:01.64
256 CZ KLEMENSOVÁ Sára Tryskáč 08:06:01.78 766.940 01:36:01.78
257 AT RIEDL Franz Rudi 08:06:02.08 766.900 01:36:02.08
258 PL KWAŚNICKI Tomasz Doris 08:06:02.33 766.867 01:36:02.33
259 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Třináctka 08:06:02.87 766.795 01:36:02.87
260 SK FAMILY PINČÁK I. Adelka 08:06:03.41 766.723 01:36:03.41
261 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Timo 2 08:06:03.89 766.659 01:36:03.89
262 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 119 08:06:05.47 766.449 01:36:05.47
263 CZ VÍTOVEC P & M Leomar 08:06:06.11 766.364 01:36:06.11
264 CZ FAJMON + HOLICKÝ Team FT 02 08:06:06.37 766.330 01:36:06.37
265 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Dvojka 08:06:06.72 766.283 01:36:06.72
266 DE MOTSCHKO Alexander Morning Star 08:06:06.94 766.254 01:36:06.94
267 PL PALENTKA-KUBIAK Team J-21 08:06:07.34 766.201 01:36:07.34
268 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 12 08:06:07.83 766.136 01:36:07.83
269 DE SIEBERT Dieter Decker 08:06:08.24 766.081 01:36:08.24
270 CZ KUDELA Jaromír Ing. Kája 08:06:08.65 766.027 01:36:08.65
271 CZ LOCCO TEAM Fatty 08:06:08.70 766.020 01:36:08.70
272 HU VIGLIDÁN Ágoston LK 84 08:06:09.05 765.974 01:36:09.05
273 DE TARGATZ Angela Dr. DR 4 08:06:09.40 765.927 01:36:09.40
274 PL TARASIUK Jerzy Talent 296 08:06:09.60 765.901 01:36:09.60
275 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarda 08:06:09.98 765.850 01:36:09.98
276 SK BINDAS JUN. Štefan Stivi 08:06:10.15 765.828 01:36:10.15
277 DE TEAM ALNA Alberto Cotayo Oxi 08:06:10.75 765.748 01:36:10.75
278 SK PRIEHODA Ján + Ivana Rose 08:06:11.40 765.662 01:36:11.40
279 CZ VLČEK Jiří Joan 08:06:12.84 765.471 01:36:12.84
280 HU BÖDI József BJ 32 08:06:13.07 765.440 01:36:13.07
281 DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Helmut 2 08:06:13.35 765.403 01:36:13.35
282 CH DERBY TEAM PILATUS Wallypower 08:06:13.71 765.355 01:36:13.71
283 AT RIEDL Franz Sabine 08:06:13.92 765.328 01:36:13.92
284 CZ KLEMENSOVÁ Sára Sek 08:06:14.48 765.253 01:36:14.48
285 DE SCHOEN Friedrich Fritz 10 08:06:14.68 765.227 01:36:14.68
286 PL KOZLENIA Boguslawa Kazek 08:06:15.37 765.135 01:36:15.37
287 SK KOPAS Michal Miška 08:06:23.28 764.089 01:36:23.28
288 SK BELANEC Team Arianna 08:06:25.12 763.846 01:36:25.12
289 SK VOJTKO Milan Mivo 12 08:06:25.33 763.818 01:36:25.33
290 SK DUCHOVIČ Jozef Chirlanda 08:06:25.91 763.742 01:36:25.91
291 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 61 08:06:28.84 763.355 01:36:28.84
292 AT HALATSCHEK Dietmar Isolde 08:06:32.56 762.865 01:36:32.56
293 DE TREPTE Arndt & Marcus Lore 08:06:50.26 760.541 01:36:50.26
294 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 099 08:06:55.17 759.899 01:36:55.17
295 CZ KOLÍNEK Jarolím Kolínek Team "D" 08:06:55.51 759.854 01:36:55.51
296 PL SEDLACEK Josef JS 1 08:06:55.94 759.798 01:36:55.94
297 PL G-YARD LOFT Mirelmo 08:06:56.42 759.735 01:36:56.42
298 SK KUBÁŇ Milan Mickey 08:07:29.37 755.456 01:37:29.37
299 AT NAGELHOFER Robert Hagel 2320 08:07:29.92 755.385 01:37:29.92
300 CZ HAŠŠO Slavomír Benda 1 08:07:43.49 753.636 01:37:43.49
301 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 9 08:07:45.91 753.326 01:37:45.91
302 AT GRATZER Marco "A" Vito 08:07:47.16 753.165 01:37:47.16
303 DE TREPTE Arndt & Marcus Caroline 08:07:49.14 752.911 01:37:49.14
304 AT BLIEGE Felix Felix 31 08:07:57.75 751.808 01:37:57.75
305 AT SG MIKS Wolfgang und Andrea Nico 08:08:12.83 749.884 01:38:12.83
306 CZ MILOTA Milan MM 006 08:08:16.48 749.420 01:38:16.48
307 SK HROZEN Peter Jana, 08:08:19.86 748.991 01:38:19.86
308 PL SEDLACEK Josef JS 2 08:08:20.32 748.932 01:38:20.32
309 AT HEILAND Helmut Jutha 08:08:22.84 748.613 01:38:22.84
310 CZ MALACH Ladislav Sisi 08:08:26.13 748.196 01:38:26.13
311 CZ TALLA Stanislav + František Anička 08:08:28.08 747.949 01:38:28.08
312 PT PEDRO PORTO Abstrakt 08:08:28.60 747.883 01:38:28.60
313 CZ HAŠŠO Slavomír FC 2 08:08:47.21 745.535 01:38:47.21
314 CZ LOCCO TEAM Lysičanka 08:10:31.56 732.636 01:40:31.56
315 PL KOZLENIA Boguslawa Mat 08:10:35.91 732.108 01:40:35.91
316 CZ ACADEMY LOFT Silver Academy 62 08:10:36.19 732.074 01:40:36.19
317 CH TEAM WIRZ Michelle Gisin 08:10:36.54 732.032 01:40:36.54
318 CZ ACADEMY LOFT Silver Academy 20 08:10:36.66 732.017 01:40:36.66
319 DE SCHOEN Friedrich Fritz 4 08:10:38.12 731.840 01:40:38.12
320 AT GRATZER Marco "B" Siegfried 08:10:38.90 731.746 01:40:38.90
321 CZ VÍTOVEC P & M Leon 08:10:39.00 731.734 01:40:39.00
322 DE HEIDEMANN + WINTER Amette 08:10:39.85 731.631 01:40:39.85
323 CZ ACADEMY LOFT Silver Academy 63 08:10:41.66 731.412 01:40:41.66
324 PL MAZIARZ RACING TEAM Cheddy 08:10:44.40 731.080 01:40:44.40
325 DE TEAM FRANKENPFALZ Bruno 08:10:44.85 731.026 01:40:44.85
326 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Roxy 08:10:46.05 730.880 01:40:46.05
327 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 23 08:10:47.69 730.682 01:40:47.69
328 DE WINGS 2 WIN W2W 364 08:10:49.18 730.502 01:40:49.18
329 DE SOELLNER JUNIOR TEAM SJT 2 08:10:52.11 730.149 01:40:52.11
330 AT HALATSCHEK Dietmar Inge 08:10:55.18 729.778 01:40:55.18
331 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 036 08:10:56.17 729.659 01:40:56.17
332 AT ECKHARDT Markus Ecki´s 027 08:10:56.70 729.595 01:40:56.70
333 SK NOVÁK Pavel Rudo 08:10:57.08 729.550 01:40:57.08
334 CZ ACADEMY LOFT Willy Academy 43 08:10:57.50 729.499 01:40:57.50
335 CZ LAŇKA Alfons Ing. Lydie 08:10:58.02 729.436 01:40:58.02
336 DE SG WACHALSKI Waldo 08:10:58.39 729.392 01:40:58.39
337 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 001 08:10:58.43 729.387 01:40:58.43
338 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 017 08:10:58.60 729.367 01:40:58.60
339 AT LINDTNER Harald Rode Karel 08:10:58.98 729.321 01:40:58.98
340 CZ ACADEMY LOFT Olympia Academy 60 08:11:02.25 728.927 01:41:02.25
341 PL RAFITA TEAM Pepe 08:11:03.10 728.825 01:41:03.10
342 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Kyara 08:11:03.57 728.769 01:41:03.57
343 CZ ACADEMY LOFT Brave Academy 66 08:11:03.93 728.725 01:41:03.93
344 CZ ACADEMY LOFT Tamar Academy 56 08:11:04.04 728.712 01:41:04.04
345 SK HROZEN Peter Peťko 08:11:05.29 728.562 01:41:05.29
346 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Vietti 08:11:05.85 728.495 01:41:05.85
347 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 6 08:11:06.00 728.477 01:41:06.00
348 DE ANDREAS & UDO Laura 08:11:06.73 728.389 01:41:06.73
349 AT RÖTZER Franz Top 3 08:11:06.95 728.363 01:41:06.95
350 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 130 08:11:07.08 728.347 01:41:07.08
351 DE TEAM GOCH TG 050 08:11:07.55 728.291 01:41:07.55
352 DE SCHOEN Friedrich Fritz 5 08:11:07.84 728.256 01:41:07.84
353 SK ČAMPIŠ Milan RC 65 08:11:09.21 728.091 01:41:09.21
354 PL PACEK Wojciech Wittekopek 08:11:10.14 727.980 01:41:10.14
355 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Dave 08:11:10.51 727.936 01:41:10.51
356 DE SG STEFFL "A" Sundance Kid 08:11:10.68 727.915 01:41:10.68
357 CZ BAJTEK Jan Kira 08:11:11.04 727.872 01:41:11.04
358 SK BLAHOVSKÝ + HNILIČKA Team Ogunquit 08:11:12.19 727.734 01:41:12.19
359 CZ MAJKA + JAN TEAM Jan 08:11:14.03 727.514 01:41:14.03
360 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 5 08:11:14.36 727.474 01:41:14.36
361 CZ KONOPÍK Jiří Jana 08:11:14.62 727.443 01:41:14.62
362 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Tochter Cuche 08:11:14.97 727.401 01:41:14.97
363 AT HALATSCHEK Dietmar Ludwig 08:11:17.88 727.053 01:41:17.88
364 CZ MAREK Petr Pankrác 08:11:19.32 726.881 01:41:19.32
365 PL PACEK & LIS TEAM Piórko 08:11:21.05 726.674 01:41:21.05
366 CZ BAJTEK Jan Viki 08:11:21.41 726.631 01:41:21.41
367 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Neo 08:11:21.92 726.570 01:41:21.92
368 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Romee 08:11:22.57 726.492 01:41:22.57
369 DE HOOP Michael Jule 08:11:24.19 726.299 01:41:24.19
370 SK FAMILY PINČÁK Fany 08:11:26.16 726.064 01:41:26.16
371 AT SCHÖN Johann Nero 08:11:27.59 725.893 01:41:27.59
372 PL JANIA - LACH Team Zolni 08:11:28.45 725.791 01:41:28.45
373 PL NOCNY Grzegorz Bronek 08:11:29.18 725.704 01:41:29.18
374 CZ ACADEMY LOFT Golden Queen 30 08:11:29.88 725.620 01:41:29.88
375 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 11 08:11:30.40 725.558 01:41:30.40
376 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Wolke 08:11:30.66 725.527 01:41:30.66
377 CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Dobiš 08:11:33.00 725.249 01:41:33.00
378 AT BLIEGE Felix Felix 1 08:11:33.56 725.182 01:41:33.56
379 PL MAZIARZ RACING TEAM Ajaagu 08:11:33.92 725.139 01:41:33.92
380 AT KUTLESA Slavko SLK 14 08:11:35.89 724.905 01:41:35.89
381 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Saffier 08:11:36.28 724.858 01:41:36.28
382 SK FAMILY PINČÁK I. Sofinka 08:11:38.14 724.637 01:41:38.14
383 CZ ŠABATA Jan J.Š. 3 08:11:38.60 724.583 01:41:38.60
384 CZ HAŠŠO Slavomír Slavo 2 08:11:42.49 724.121 01:41:42.49
385 DE SKOPLJAK Denis Erwin 08:11:43.62 723.987 01:41:43.62
386 DE SPITZBERG Team U 153 08:11:45.93 723.713 01:41:45.93
387 PL KOCIK & BASA Krysia 3 08:12:01.63 721.857 01:42:01.63
388 CZ NOVOTNÁ Petra It´s Otto 08:12:09.73 720.903 01:42:09.73
389 CH DERBY TEAM PILATUS Alamshar 08:12:11.33 720.715 01:42:11.33
390 CZ PLÁNOČKA Jan Milena 08:12:16.31 720.130 01:42:16.31
391 CZ GRUBER Simon Simon. 08:12:16.57 720.099 01:42:16.57
392 AT STEINER Alfred Fin 57 08:12:20.96 719.585 01:42:20.96
393 CZ KONEČNÝ Vlastimil Karel 08:12:22.18 719.442 01:42:22.18
394 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Inka B. 08:12:23.59 719.277 01:42:23.59
395 NO HELGESEN Bjorn Ove New Wonder I. 08:13:05.50 714.403 01:43:05.50
396 HU LÁSZLÓ-MOLNÁR LM 19 08:13:06.98 714.232 01:43:06.98
397 CZ KONOPÍK Jiří Beda 08:13:23.02 712.385 01:43:23.02
398 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 33 08:13:39.27 710.524 01:43:39.27
399 CZ TEAM ZEMAN + KAŠUBA ZK 1 08:13:59.70 708.198 01:43:59.70
400 AT KUTLESA Slavko SLK 09 08:14:06.32 707.447 01:44:06.32
401 SK HROZEN Peter Peter 08:14:09.37 707.102 01:44:09.37
402 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ SP 042 08:14:13.77 706.604 01:44:13.77
403 AT HÖLD Erich Elias 08:14:16.49 706.297 01:44:16.49
404 PL MISIAK Marek Marek 67 08:14:25.44 705.288 01:44:25.44
405 DE SOELLNER JUNIOR TEAM SJT 4 08:14:25.65 705.264 01:44:25.65
406 CH TEAM WIRZ Priska Nufer 08:14:27.33 705.075 01:44:27.33
407 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Miki 08:14:30.50 704.719 01:44:30.50
408 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 66 08:14:32.12 704.537 01:44:32.12
409 CZ GRUBER Simon Hardy 08:14:32.89 704.450 01:44:32.89
410 AT SCHÖN Johann Madlen 08:14:35.41 704.168 01:44:35.41
411 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 056 08:14:37.02 703.987 01:44:37.02
412 DE SOELLNER JUNIOR TEAM SJT 1 08:14:37.35 703.950 01:44:37.35
413 PL MAZIARZ RACING TEAM Banagi 08:14:37.90 703.888 01:44:37.90
414 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Doctor Strange 08:14:38.02 703.875 01:44:38.02
415 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Metresa 08:14:40.98 703.543 01:44:40.98
416 CZ NOVOTNÁ Petra Janina 08:14:44.02 703.203 01:44:44.02
417 PL PITAŚ M & M Team Mario 08:14:47.73 702.788 01:44:47.73
418 SK ČÁNI Ĺudovít LC 826 08:14:48.65 702.685 01:44:48.65
419 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 11 08:15:00.85 701.324 01:45:00.85
420 CZ GORČÍK + MACHALA Team Margot 08:15:01.19 701.287 01:45:01.19
421 CZ ACADEMY LOFT Double Academy 47 08:15:20.46 699.148 01:45:20.46
422 SK OVŠÁK + KONŠ Team Plava 08:15:44.22 696.530 01:45:44.22
423 CZ NERS Jaroslav Viktorie 08:16:23.61 692.232 01:46:23.61
424 SK HROZEN Peter Pálffy 08:16:24.46 692.140 01:46:24.46
425 CZ ACADEMY LOFT House Academy 59 08:16:24.88 692.094 01:46:24.88
426 CZ ACADEMY LOFT Tamar Academy 57 08:16:26.91 691.874 01:46:26.91
427 CZ SVOBODA Jiří Jana 08:16:27.33 691.829 01:46:27.33
428 CZ PŘÍVARA Vladimír Bony 08:16:28.16 691.739 01:46:28.16
429 PL JANIA - LACH Team Heros J14 08:16:28.67 691.684 01:46:28.67
430 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 1 08:16:30.33 691.504 01:46:30.33
431 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Indy 08:16:30.92 691.440 01:46:30.92
432 SK ČAMPIŠ Milan MC 62 08:16:31.23 691.407 01:46:31.23
433 AT GASSER Reinhard Goldy 08:16:31.97 691.327 01:46:31.97
434 CZ KULÍK Přemysl Pavel 08:16:34.12 691.094 01:46:34.12
435 CZ KONOPÍK Jiří Iva 08:16:34.99 691.000 01:46:34.99
436 SK ČAMPIŠ Milan MM 68 08:16:37.05 690.778 01:46:37.05
437 CZ TARVAN TEAM TARVAN Gypsy Queen 08:16:39.07 690.560 01:46:39.07
438 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 73 08:16:41.03 690.348 01:46:41.03
439 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Sirius 92 08:16:41.41 690.307 01:46:41.41
440 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 53 08:16:41.73 690.273 01:46:41.73
441 PL JANIA - LACH Team Natalia 08:16:44.80 689.942 01:46:44.80
442 SK ČAMPIŠ Milan DC 66 08:16:45.13 689.906 01:46:45.13
443 AT NAHIČ & ZWILAK Team Jani 08:16:45.89 689.825 01:46:45.89
444 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 013 08:16:46.61 689.747 01:46:46.61
445 AT GASSER Reinhard Gigi 08:16:47.28 689.675 01:46:47.28
446 PL MAZIARZ RACING TEAM Perry 08:16:47.47 689.654 01:46:47.47
447 PL BRASZKO Adam i Helena Brus 08:16:47.88 689.610 01:46:47.88
448 PT PEDRO PORTO Abraxas 08:16:48.38 689.556 01:46:48.38
449 CZ KRUTIL Karel + Michal Jasmína 08:16:50.22 689.359 01:46:50.22
450 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Jägerndorf Lady 08:16:50.48 689.331 01:46:50.48
451 CZ HANZEL TEAM Nov 1 08:16:50.67 689.310 01:46:50.67
452 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Zdena 08:16:51.36 689.236 01:46:51.36
453 PL KWAŚNICKI Tomasz Bolek 08:16:52.00 689.167 01:46:52.00
454 DE BEHLKE Andreas AB 01 08:16:52.96 689.064 01:46:52.96
455 SK HROZEN Peter Aneta 08:16:53.37 689.020 01:46:53.37
456 PL NOWICKI Damian Quinto 08:16:53.93 688.960 01:46:53.93
457 DE ZG HELIOS Yu Yong 08:16:55.21 688.822 01:46:55.21
458 CZ KULÍK Přemysl Lada 08:16:56.45 688.689 01:46:56.45
459 AT GASSER Reinhard Galaxy 08:16:56.57 688.676 01:46:56.57
460 SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 19 08:16:58.44 688.476 01:46:58.44
461 PL JANIA - LACH Team Jorg 08:16:58.99 688.417 01:46:58.99
462 SK KOPAS Michal Miško 08:17:00.05 688.303 01:47:00.05
463 CZ ACADEMY LOFT Azari Academy 44 08:17:01.90 688.105 01:47:01.90
464 CZ KRUTIL Karel + Michal Satan K. 08:17:02.17 688.076 01:47:02.17
465 PL KUSION Tomasz Natalia 08:17:03.13 687.973 01:47:03.13
466 DE TEAM BRANDT & WICHERT Cech 08:17:04.97 687.776 01:47:04.97
467 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Senna 08:17:05.12 687.760 01:47:05.12
468 SK MINÁRIK + MAŤAŠEJE Dady 08:17:05.53 687.716 01:47:05.53
469 CZ EM-EKO.CZ PS 1 08:17:05.76 687.691 01:47:05.76
470 DE TEAM ANHÄNGER Michael Stu. 08:17:06.51 687.611 01:47:06.51
471 DE SG WACHALSKI Wakita 08:17:09.20 687.323 01:47:09.20
472 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Dostal 08:17:13.29 686.886 01:47:13.29
473 CH TEAM FROHMATTA Jeff 08:17:14.27 686.782 01:47:14.27
474 AT BLIEGE Felix Felix 3 08:17:14.39 686.769 01:47:14.39
475 CZ LOCCO TEAM Edna 08:17:14.95 686.709 01:47:14.95
476 SK LAŠ Vladimír Las 2 08:17:17.24 686.465 01:47:17.24
477 SK HELMAR Team Skava 08:17:17.44 686.444 01:47:17.44
478 PL MICHALAK Bogdan Turbo 05 08:17:17.71 686.415 01:47:17.71
479 DE SCHOEN Friedrich Fritz 7 08:17:17.89 686.396 01:47:17.89
480 DE TARGATZ Angela Dr. DR 8 08:17:18.04 686.380 01:47:18.04
481 AT OFNER Kurt Carly 08:17:18.98 686.280 01:47:18.98
482 AT GRATZER Marco "A" Aurel 08:17:19.22 686.254 01:47:19.22
483 CZ TRUKSA Vítězslav Anna* 08:17:20.28 686.141 01:47:20.28
484 AT RÖTZER Franz Top 5 08:17:20.83 686.082 01:47:20.83
485 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 025 08:17:21.54 686.007 01:47:21.54
486 CZ KONEČNÝ Vlastimil Leo 08:17:22.25 685.931 01:47:22.25
487 DE TREPTE Arndt & Marcus Florentine 08:17:22.93 685.859 01:47:22.93
488 PL PACEK & LIS TEAM Bono 08:17:24.11 685.733 01:47:24.11
489 CZ ŠÁLEK Roman RS 08 08:17:24.56 685.685 01:47:24.56
490 SK HELMAR Team Koncuk 08:17:28.04 685.315 01:47:28.04
491 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Vasili 08:17:28.55 685.261 01:47:28.55
492 CZ NERS Jaroslav Marie 08:17:31.42 684.956 01:47:31.42
493 SK BABIC Pavol Ing.Starek 319 08:17:31.78 684.918 01:47:31.78
494 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 144 08:17:32.35 684.857 01:47:32.35
495 DE TREPTE Arndt & Marcus Jana 08:17:34.10 684.672 01:47:34.10
496 AT KUTLESA Slavko SLK 02 08:17:34.51 684.628 01:47:34.51
497 DE SCHOEN Friedrich Fritz 2 08:17:34.85 684.592 01:47:34.85
498 SK BRKAL Ján Ing. Bohdana 08:17:37.05 684.359 01:47:37.05
499 HU TAKÁCS József & Márk TJM 43 08:17:37.74 684.286 01:47:37.74
500 PL TARASIUK Jerzy Gustav 03 08:17:38.66 684.188 01:47:38.66
501 AT DEMAJ & KUKLA Team Josef 08:17:39.72 684.076 01:47:39.72
502 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 1673 08:17:40.06 684.040 01:47:40.06
503 CZ TOMEK Jindřich T3. 08:17:44.98 683.520 01:47:44.98
504 PT PEDRO PORTO Abby 08:17:46.27 683.383 01:47:46.27
505 CZ ACADEMY LOFT Olympia Academy 61 08:17:57.54 682.194 01:47:57.54
506 PL SMORAWSKI Marek + Jacek Portos 08:17:58.15 682.130 01:47:58.15
507 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ Fred 08:18:00.39 681.894 01:48:00.39
508 DE HEIDEMANN + WINTER Tanja 08:18:04.36 681.477 01:48:04.36
509 PL CZULOWSKI Jakub RWD-6 08:18:08.87 681.003 01:48:08.87
510 CH TEAM ANDERHUB Brünn 08:18:14.41 680.422 01:48:14.41
511 DE ZSCHOMMLER Jens Toby 08:18:17.12 680.138 01:48:17.12
512 PL KOZLENIA Artur Didi 08:18:17.34 680.115 01:48:17.34
513 AT ECKHARDT Markus Ecki´s 016 08:18:17.86 680.061 01:48:17.86
514 CZ RUBEY & VARGA Team Ruby 1 08:18:18.24 680.021 01:48:18.24
515 DE WINGS 2 WIN W2W 357 08:18:18.60 679.983 01:48:18.60
516 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 83 08:18:18.66 679.977 01:48:18.66
517 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 11 08:18:19.13 679.928 01:48:19.13
518 CZ KONEČNÝ Vlastimil Paula 08:18:22.83 679.541 01:48:22.83
519 AT GASSER Reinhard Gemini 08:18:26.24 679.185 01:48:26.24
520 CZ ATH KVĚTNÁ Karel 08:18:26.45 679.163 01:48:26.45
521 CH DERBY TEAM PILATUS Foners 08:18:26.77 679.130 01:48:26.77
522 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Laura 08:18:29.80 678.813 01:48:29.80
523 SK LAŠ Vladimír Las 1 08:19:53.65 670.181 01:49:53.65
524 AT VOLLNHOFER Dominik Niki 3 08:21:49.05 658.654 01:51:49.05
525 PL PITAŚ M & M Team Carlos 08:22:16.31 655.988 01:52:16.31
526 CZ HAŠŠO Slavomír FC 1 08:22:23.64 655.275 01:52:23.64
527 DE TEAM GOUDEN DUIF "C" Klaus 3 08:22:29.45 654.711 01:52:29.45
528 PL KOZLENIA - WOLANIN Evel 08:22:30.62 654.598 01:52:30.62
529 HU VIGLIDÁN Ágoston LK 42 08:22:32.78 654.388 01:52:32.78
530 PL NOCNY Grzegorz Marzena 08:22:34.56 654.216 01:52:34.56
531 CZ KOCIÁN Milan Pat 08:22:36.37 654.041 01:52:36.37
532 SK BLAHOVSKÝ + HNILIČKA Team The Great 8 08:22:45.88 653.121 01:52:45.88
533 PL MAZIARZ RACING TEAM Diku 08:23:09.29 650.869 01:53:09.29
534 DE SIEBERT Dieter Denni 08:23:15.08 650.315 01:53:15.08
535 CZ KONEČNÝ Vlastimil Messi 08:23:19.08 649.932 01:53:19.08
536 PL KOZLENIA Artur Pola 08:23:27.36 649.142 01:53:27.36
537 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Slesingr 08:23:55.14 646.503 01:53:55.14
538 CZ ŠABATA Jan J.Š. 1 08:24:17.01 644.441 01:54:17.01
539 CZ BOUCHAL Martin Predátor 08:25:25.43 638.074 01:55:25.43
540 CZ GRUBER Marek Sarko 08:25:41.49 636.598 01:55:41.49
541 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Di Giannantonio 08:25:41.60 636.588 01:55:41.60
542 SK PRIEHODA Ján + Ivana Konstance 08:25:46.51 636.138 01:55:46.51
543 CZ TOMEK Jindřich T2. 08:26:04.35 634.509 01:56:04.35
544 DE BEHLKE Andreas AB 02 08:26:08.29 634.150 01:56:08.29
545 AT GASSER Reinhard Gaucho 08:26:08.67 634.115 01:56:08.67
546 DE HEIDEMANN + WINTER Lisbeth 08:26:09.94 634.000 01:56:09.94
547 DE WINGS 2 WIN W2W 252 08:26:14.97 633.543 01:56:14.97
548 AT BLIEGE Felix Felix 12 08:26:16.08 633.442 01:56:16.08
549 AT GRATZER Werner Priscus 08:26:17.30 633.331 01:56:17.30
550 DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Schinze 4 08:26:20.43 633.047 01:56:20.43
551 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Dua Lipa 08:26:20.88 633.006 01:56:20.88
552 DE TREPTE Arndt & Marcus Edwin 08:26:21.14 632.983 01:56:21.14
553 DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Schinze 2 08:26:21.71 632.931 01:56:21.71
554 DE TARGATZ Angela Dr. DR 10 08:26:22.44 632.865 01:56:22.44
555 CZ BARTOŠ TEAM Luisa 08:26:22.83 632.829 01:56:22.83
556 CZ FLY YOUNG STARS Angela 08:26:23.02 632.812 01:56:23.02
557 DE ZSCHOMMLER Jens Tony 08:26:23.63 632.757 01:56:23.63
558 AT NÖRES Kurt Styria Power 08:26:23.96 632.727 01:56:23.96
559 CZ FLY YOUNG STARS Jefferson 08:26:24.40 632.687 01:56:24.40
560 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Ledecka 08:26:24.68 632.662 01:56:24.68
561 AT RIEDL Franz Mitzi 08:26:25.67 632.572 01:56:25.67
562 SK HROZEN Peter Hogo Fogo 08:26:26.08 632.535 01:56:26.08
563 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Sirius 84 08:26:26.42 632.504 01:56:26.42
564 DE TEAM GOCH TG 052 08:26:26.51 632.496 01:56:26.51
565 AT DEMAJ & KUKLA Team Niko 08:26:26.81 632.469 01:56:26.81
566 CZ KRUTIL Karel + Michal Scheldon 08:26:27.96 632.365 01:56:27.96
567 CZ TRUKSA Vítězslav Prokop 08:26:28.17 632.346 01:56:28.17
568 AT KUTLESA Slavko SLK 07 08:26:28.96 632.274 01:56:28.96
569 PL PACEK Wojciech Leonidass 08:26:29.20 632.253 01:56:29.20
570 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Sirius 1389 08:26:29.78 632.200 01:56:29.78
571 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 60 08:26:30.34 632.150 01:56:30.34
572 CZ MAJKA + JAN TEAM David 08:26:31.13 632.078 01:56:31.13
573 CZ LAŇKA Alfons Ing. Petra 08:26:31.43 632.051 01:56:31.43
574 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Helmut 5 08:26:31.79 632.018 01:56:31.79
575 SK HROZEN Peter Petra 08:26:32.33 631.970 01:56:32.33
576 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Esmee 08:26:32.56 631.949 01:56:32.56
577 DE TEAM GOUDEN DUIF "C" Werner 2 08:26:33.11 631.899 01:56:33.11
578 DE HIENZSCH Frank F.H. 4 08:26:33.31 631.881 01:56:33.31
579 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Neymar 08:26:33.67 631.849 01:56:33.67
580 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Dvorak 08:26:33.95 631.823 01:56:33.95
581 DE SKOPLJAK Denis Ingrid 08:26:34.27 631.794 01:56:34.27
582 CZ BECHYNĚ Radek Mára 08:26:34.95 631.733 01:56:34.95
583 CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Štěpán 08:26:35.34 631.698 01:56:35.34
584 NO HELGESEN Bjorn Ove Günter 84 08:26:35.69 631.666 01:56:35.69
585 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarmila 08:26:36.32 631.609 01:56:36.32
586 AT NÖRES Kurt Turbo 08:26:36.64 631.580 01:56:36.64
587 AT OFNER Kurt Gabi 08:26:36.85 631.561 01:56:36.85
588 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Sting 08:26:38.51 631.412 01:56:38.51
589 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Lei 08:26:39.38 631.333 01:56:39.38
590 DE WINGS 2 WIN W2W 377 08:26:40.23 631.256 01:56:40.23
591 CZ PŘÍVARA Vladimír Mary 08:26:45.41 630.790 01:56:45.41
592 DE SKOPLJAK Denis Susan. 08:26:46.54 630.688 01:56:46.54
593 PL MICHALAK Bogdan Feluś 02 08:26:48.43 630.518 01:56:48.43
594 SK PODHORSKÝ TEAM Budvár 2 08:26:49.03 630.464 01:56:49.03
595 PL SROKA Krzysztof Zoi 08:26:49.40 630.431 01:56:49.40
596 AT RIEDL Franz Christian 08:26:49.87 630.388 01:56:49.87
597 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 12 08:26:50.07 630.370 01:56:50.07
598 AT GRATZER Marco "A" Caligula 08:26:50.35 630.345 01:56:50.35
599 DE TEAM FRANKENPFALZ Der Maier 08:26:50.99 630.288 01:56:50.99
600 PL BASA Marek & Andrzej M 4 08:26:55.72 629.863 01:56:55.72
601 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Rico 08:26:58.50 629.613 01:56:58.50
602 PL SROKA-KUSION-KAWA Team Rambo 08:27:01.18 629.373 01:57:01.18
603 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 25 08:27:08.32 628.733 01:57:08.32
604 AT GRATZER Marco "A" Schwejk 08:27:08.45 628.722 01:57:08.45
605 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Romy 08:27:08.75 628.695 01:57:08.75
606 SK FAMILY PINČÁK I. Šerif 08:27:14.42 628.188 01:57:14.42
607 AT LINDTNER Harald Talentporter 08:27:18.58 627.817 01:57:18.58
608 AT HOFMANN Leopold Poldi 51 08:27:24.29 627.308 01:57:24.29
609 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 100 08:27:26.29 627.130 01:57:26.29
610 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ SP 069 08:27:28.31 626.950 01:57:28.31
611 AT RIEDL Franz Cacilia 08:27:35.76 626.288 01:57:35.76
612 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 65 08:27:37.50 626.134 01:57:37.50
613 PL TARASIUK Jerzy Picadilly 08:27:38.04 626.086 01:57:38.04
614 PL SMORAWSKI Marek + Jacek Aramis 08:27:38.71 626.027 01:57:38.71
615 AT RIEDL Franz Franz 08:27:48.63 625.148 01:57:48.63
616 CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Micuš 08:28:27.37 621.741 01:58:27.37
617 PL KUSION Tomasz Tomek 08:29:19.53 617.211 01:59:19.53
618 PL TEAM OLR MAZURY Player 08:29:30.35 616.280 01:59:30.35
619 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Klema 08:29:33.07 616.046 01:59:33.07
620 CZ GRUBER Simon Žofka 08:29:34.93 615.886 01:59:34.93
621 CZ KONOPÍK Jiří Zuzka 08:29:36.17 615.780 01:59:36.17
622 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 014 08:29:37.67 615.651 01:59:37.67
623 CZ ACADEMY LOFT Willy Academy 42 08:29:39.93 615.457 01:59:39.93
624 SK HORŇÁČEK Miroslav Viky 08:29:41.07 615.360 01:59:41.07
625 AT KUTLESA Slavko SLK 11 08:29:46.44 614.900 01:59:46.44
626 DE ANTONOV AVIATION AN 24 08:29:50.17 614.581 01:59:50.17
627 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 4 08:29:50.41 614.560 01:59:50.41
628 DE TEAM GOCH TG 047 08:29:50.70 614.535 01:59:50.70
629 CZ HLAVINKA Josef Riči 08:29:50.78 614.529 01:59:50.78
630 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Junge Bathenburg 08:29:51.24 614.489 01:59:51.24
631 DE SCHOEN Friedrich Fritz 11 08:29:51.29 614.485 01:59:51.29
632 DE HEIDEMANN + WINTER Lilly 08:29:51.50 614.467 01:59:51.50
633 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 049 08:29:51.96 614.428 01:59:51.96
634 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 5266 08:29:52.13 614.413 01:59:52.13
635 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 47 08:29:52.42 614.388 01:59:52.42
636 CZ BOROVIČKA Ladislav Emil 08:29:52.68 614.366 01:59:52.68
637 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 032 08:29:55.32 614.141 01:59:55.32
638 CZ ŠABATA Jan J.Š. 2 08:29:57.40 613.963 01:59:57.40
639 CZ MAREK Petr Žofie 08:29:57.63 613.944 01:59:57.63
640 DE HIENZSCH Frank F.H. 2 08:29:58.44 613.875 01:59:58.44
641 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 7 08:29:59.28 613.803 01:59:59.28
642 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 083 08:29:59.91 613.749 01:59:59.91
643 CZ NERS Jaroslav Petra 08:30:02.31 613.545 02:00:02.31
644 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 3 08:30:02.61 613.519 02:00:02.61
645 SK VAŠÍČEK Pavel Palo 08:30:02.87 613.497 02:00:02.87
646 DE TREPTE Arndt & Marcus Schneewittchen 08:30:03.19 613.470 02:00:03.19
647 AT GRATZER Marco "A" Samsa 08:30:03.35 613.456 02:00:03.35
648 DE TEAM - DIE ROTHALBOMBER Ares 08:30:03.64 613.432 02:00:03.64
649 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Zatopek 08:30:03.87 613.412 02:00:03.87
650 DE SKOPLJAK Denis Paul. 08:30:04.62 613.348 02:00:04.62
651 SK ČÁNI Ĺudovít LC 850 08:30:05.21 613.298 02:00:05.21
652 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 13 08:30:05.82 613.246 02:00:05.82
653 CZ KOLÍNEK Jarolím Kolínek Team "C" 08:30:06.23 613.211 02:00:06.23
654 AT OFNER Kurt Romulus 08:30:07.97 613.063 02:00:07.97
655 SK COMOREK Pavel Putin 08:30:08.04 613.057 02:00:08.04
656 CH TEAM LENTI Hoxhai Florent Flower 08:30:08.51 613.017 02:00:08.51
657 DE SKOPLJAK Denis Irene 08:30:08.73 612.998 02:00:08.73
658 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Timo 1 08:30:10.34 612.862 02:00:10.34
659 AT NAGELHOFER Robert Sturm 2330 08:30:11.27 612.782 02:00:11.27
660 SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 14 08:30:12.52 612.676 02:00:12.52
661 CH TEAM ANDERHUB Prag 08:30:13.86 612.562 02:00:13.86
662 SK TATRY-DERBY D-6 08:30:15.05 612.461 02:00:15.05
663 CZ ACADEMY LOFT Double Academy 11 08:30:15.74 612.403 02:00:15.74
664 PL MISIAK Marek Marek 79 08:30:19.77 612.061 02:00:19.77
665 SK GRÉK Peter Petra 08:30:20.15 612.029 02:00:20.15
666 CZ MAREK Petr Servác 08:30:20.62 611.989 02:00:20.62
667 CZ BOUCHAL Martin Dominátor 08:30:21.18 611.942 02:00:21.18
668 SK OVŠÁK + KONŠ Team Nikol 08:30:21.67 611.900 02:00:21.67
669 AT LINDTNER Harald Talentina 08:30:23.60 611.737 02:00:23.60
670 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Ellie Goulding 08:30:27.55 611.402 02:00:27.55
671 CZ BECHYNĚ Radek Týnuš 08:30:31.79 611.044 02:00:31.79
672 BE COPPENS Peter Binda 08:30:37.05 610.600 02:00:37.05
673 AT NAGELHOFER Robert Sonne 2307 08:32:56.66 599.043 02:02:56.66
674 DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Schinze 3 08:33:01.20 598.675 02:03:01.20
675 AT RIEDL Franz Werner 08:33:01.74 598.631 02:03:01.74
676 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 7 08:33:02.15 598.598 02:03:02.15
677 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 006 08:33:03.12 598.519 02:03:03.12
678 CH DERBY TEAM PILATUS Ermis 08:33:03.62 598.479 02:03:03.62
679 CZ ACADEMY LOFT Braha Academy 7 08:33:04.42 598.414 02:03:04.42
680 AT OFNER Kurt Ema 08:33:04.82 598.382 02:03:04.82
681 DE SG STEFFL "A" Buffalo Bill 08:33:06.58 598.239 02:03:06.58
682 CZ CHARYPAR Vladimír Charyš 6 08:33:07.43 598.170 02:03:07.43
683 PL JANIA - LACH Team Rapon 08:33:09.00 598.043 02:03:09.00
684 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Franzi 08:33:10.29 597.939 02:03:10.29
685 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Kratochvilova 08:33:10.90 597.889 02:03:10.90
686 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Black Widow 08:33:11.70 597.825 02:03:11.70
687 DE TEAM NAMIBIA Hoop & Lücke Maxi 08:33:12.31 597.775 02:03:12.31
688 PL GRODNY Andrzej Tesa 08:33:13.02 597.718 02:03:13.02
689 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 98 08:33:13.90 597.647 02:03:13.90
690 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Megan 08:33:14.16 597.626 02:03:14.16
691 AT EPPENSTEINER Josef Ceciel 08:33:14.50 597.598 02:03:14.50
692 PL PALENTKA-KUBIAK Team J-09 08:33:15.57 597.512 02:03:15.57
693 CZ KLEMENS Karel Phatt 08:33:17.32 597.370 02:03:17.32
694 SK BLAŽENEC Štefan Štefanko 08:33:19.25 597.215 02:03:19.25
695 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Alexia 08:33:19.44 597.199 02:03:19.44
696 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 028 08:33:19.78 597.172 02:03:19.78
697 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Viti 08:33:20.36 597.125 02:03:20.36
698 AT STEINER Alfred Andy 2-Sa 08:33:20.51 597.113 02:03:20.51
699 AT WIEFLER Alois Poker Face One 08:33:21.42 597.039 02:03:21.42
700 AT KUTLESA Slavko SLK 03 08:33:24.97 596.753 02:03:24.97
701 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Universum 08:33:25.84 596.683 02:03:25.84
702 SK FAMILY PINČÁK Star 08:33:26.16 596.657 02:03:26.16
703 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 59 08:33:26.58 596.624 02:03:26.58
704 SK PODHORSKÝ TEAM Fezoj 2 08:33:27.43 596.555 02:03:27.43
705 CZ FLY YOUNG STARS Jessica 08:33:28.07 596.504 02:03:28.07
706 SK PODHORSKÝ TEAM Budvár 1 08:33:29.51 596.388 02:03:29.51
707 PL CZULOWSKI Jakub Orlik 08:33:30.79 596.285 02:03:30.79
708 CZ SUCHÁNEK Břetislav Břeťa 08:33:31.52 596.226 02:03:31.52
709 DE TEAM ALNA Alberto Cotayo Shada 08:33:32.76 596.126 02:03:32.76
710 PL KOCIK & BASA Kasia 1 08:33:33.43 596.072 02:03:33.43
711 CZ VÍTOVEC P & M Fanny 08:33:33.97 596.029 02:03:33.97
712 CZ BAJTEK Jan Alfa 08:33:34.12 596.017 02:03:34.12
713 SK FAMILY PINČÁK Zarka 08:33:35.00 595.946 02:03:35.00
714 PL PITAŚ M & M Team Lara 08:33:35.50 595.906 02:03:35.50
715 CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Bodo 08:33:37.33 595.759 02:03:37.33
716 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 14 08:33:37.90 595.713 02:03:37.90
717 DE TEAM ALNA Alberto Cotayo Moderna 08:33:38.32 595.679 02:03:38.32
718 PT PEDRO PORTO D Dalpot 08:33:38.50 595.665 02:03:38.50
719 DE TEAM - DIE ROTHALBOMBER Diamant 08:33:39.13 595.614 02:03:39.13
720 CH TEAM WIRZ Lara Gut 08:33:42.47 595.346 02:03:42.47
721 CZ KLEMENS Karel Sifr 08:33:44.26 595.203 02:03:44.26
722 AT SG MIKS Wolfgang und Andrea Floh 08:33:44.60 595.175 02:03:44.60
723 SK HROZEN Peter Anička 08:33:44.81 595.159 02:03:44.81
724 DE ANDREAS & UDO Marie 08:33:46.79 595.000 02:03:46.79
725 SK BALÁŽ Štefan Lolita 08:33:53.15 594.491 02:03:53.15
726 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 5 08:33:57.25 594.163 02:03:57.25
727 CZ TÁBORSKÝ Vladimír David 08:33:58.59 594.056 02:03:58.59
728 PL KUSION Tomasz Sebastian 08:33:59.17 594.010 02:03:59.17
729 CZ BOJKO Stanislav Honzík 08:34:03.24 593.685 02:04:03.24
730 DE TEAM BRANDT & WICHERT Soukalova 08:34:03.87 593.635 02:04:03.87
731 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ Hans 08:34:04.22 593.607 02:04:04.22
732 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 072 08:34:04.61 593.576 02:04:04.61
733 CZ PŘÍVARA Vladimír Johan 08:34:04.72 593.567 02:04:04.72
734 DE TEAM - DIE ROTHALBOMBER Athene 08:34:05.23 593.526 02:04:05.23
735 SK HELMAR Team Bodbu 08:34:07.88 593.315 02:04:07.88
736 CZ BOUCHAL Martin Aligátor 08:34:08.09 593.298 02:04:08.09
737 PL GRODNY Andrzej "A" Tomasz 08:34:09.29 593.203 02:04:09.29
738 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Jednička 08:34:09.62 593.177 02:04:09.62
739 PL TARASIUK Jerzy Yestman 561 08:34:10.44 593.111 02:04:10.44
740 PL NOWICKI Damian Freccia Blu 08:34:13.40 592.876 02:04:13.40
741 PL SMORAWSKI Marek + Jacek Gabi 08:34:13.59 592.861 02:04:13.59
742 PL TARASIUK Jerzy Blau Diamond 08:34:15.90 592.677 02:04:15.90
743 CZ LAŇKA Alfons Ing. Marie 08:34:19.81 592.366 02:04:19.81
744 SK NOVÁK Pavel Milan 08:34:21.28 592.250 02:04:21.28
745 AT GASSER Reinhard Galadriel 08:34:26.32 591.850 02:04:26.32
746 BE COPPENS Peter Lemon 08:34:32.51 591.360 02:04:32.51
747 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Calisto 08:35:06.93 588.648 02:05:06.93
748 SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 22 08:35:11.81 588.266 02:05:11.81
749 DE HIENZSCH Frank F.H. 6 08:36:17.47 583.168 02:06:17.47
750 DE TEAM SASSE - WELZEL Deime. - Heide. 2 08:36:19.17 583.037 02:06:19.17
751 SK GOGORA Milan Mabi 08:36:22.24 582.801 02:06:22.24
752 CZ KOLÍNEK Jarolím Kolínek Team "B" 08:36:26.34 582.486 02:06:26.34
753 CZ GRUBER Lubomír Adélka 08:36:30.89 582.137 02:06:30.89
754 PL BRASZKO Adam i Helena Bus 08:36:31.10 582.121 02:06:31.10
755 SK TATRY-DERBY D-2 08:37:04.66 579.559 02:07:04.66
756 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 25 08:37:15.61 578.728 02:07:15.61
757 CH DERBY TEAM PILATUS Brave Challenger 08:37:41.28 576.789 02:07:41.28
758 CZ BASTL Josef Gabyboy 08:37:51.51 576.020 02:07:51.51
759 CZ PLÁNOČKA Jan Luboš 08:37:53.68 575.857 02:07:53.68
760 PL GRODNY Andrzej Zerax 08:37:57.85 575.544 02:07:57.85
761 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Eros 08:38:00.33 575.358 02:08:00.33
762 SK BALVOŇ Michal Arnold 08:38:02.45 575.199 02:08:02.45
763 PL MAJCHER Krystian & Marcel KM 84 08:38:16.88 574.121 02:08:16.88
764 NO HELGESEN Bjorn Ove Special I. 08:39:03.38 570.673 02:09:03.38
765 DE TEAM GOUDEN DUIF "C" Klaus 2 08:39:55.18 566.881 02:09:55.18
766 CZ SVOBODA Jiří Terezka 08:40:04.22 566.224 02:10:04.22
767 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Roli 08:40:04.74 566.187 02:10:04.74
768 SK MAJDÁK Michal Opál 08:40:09.10 565.871 02:10:09.10
769 PL SEDLACEK Josef JS 11 08:40:22.77 564.882 02:10:22.77
770 SK HELMAR Team Wiesa 08:40:37.30 563.834 02:10:37.30
771 AT RÖTZER Franz Top 4 08:40:59.36 562.252 02:10:59.36
772 CZ EM-EKO.CZ PS 5 08:41:11.30 561.399 02:11:11.30
773 CZ HOLUB "B" Břetislav 08:41:20.11 560.771 02:11:20.11
774 DE HOOP Michael Socke 08:41:41.36 559.263 02:11:41.36
775 CZ B & B TEAM Erik 08:42:56.08 554.024 02:12:56.08
776 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Zelezny 08:43:50.51 550.269 02:13:50.51
777 PL SEDLACEK Josef JS 8 08:43:52.29 550.147 02:13:52.29
778 PL MAZIARZ RACING TEAM Quinn 08:43:54.69 549.983 02:13:54.69
779 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 88 08:43:55.03 549.959 02:13:55.03
780 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Bella. 08:43:55.53 549.925 02:13:55.53
781 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Septimus 08:43:55.98 549.894 02:13:55.98
782 PL MAZIARZ RACING TEAM Genta 08:43:56.56 549.855 02:13:56.56
783 PL SROKA Krzysztof Emi 08:43:59.08 549.682 02:13:59.08
784 PL KOZLENIA - WOLANIN Ana 08:43:59.50 549.654 02:13:59.50
785 DE TEAM ANHÄNGER Claus K. 08:43:59.68 549.641 02:13:59.68
786 CZ ACADEMY LOFT Dafne Academy 17 08:44:01.21 549.537 02:14:01.21
787 AT JAKUPOVIC Jasmin Baby Joda 08:44:01.98 549.484 02:14:01.98
788 SK BODNAR & VILČKO Vladimír Bovi 1 08:44:02.18 549.470 02:14:02.18
789 DE HOOP Michael Cash Honey 08:44:02.39 549.456 02:14:02.39
790 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Primus 08:44:02.64 549.439 02:14:02.64
791 PL MAJCHER Krystian & Marcel KM 12 08:44:02.94 549.418 02:14:02.94
792 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 1 08:44:03.42 549.386 02:14:03.42
793 SK J & I MARTON TEAM M 4 08:44:03.71 549.366 02:14:03.71
794 SK MINÁRIK + MAŤAŠEJE Beny 08:44:04.08 549.341 02:14:04.08
795 CZ SKOKAN Pavel Číňanka 08:44:04.24 549.330 02:14:04.24
796 CZ BASTL Josef Nightboy 08:44:04.61 549.304 02:14:04.61
797 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Zidane Junior 08:44:04.89 549.285 02:14:04.89
798 PL GRODNY Andrzej Gepa 08:44:05.25 549.261 02:14:05.25
799 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Rosol 08:44:05.65 549.233 02:14:05.65
800 CZ VLČEK Jiří Šiva 08:44:05.85 549.220 02:14:05.85
801 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 8 08:44:06.18 549.197 02:14:06.18
802 SK LB PIGEONS Ally 5 08:44:06.59 549.169 02:14:06.59
803 SK MAJDÁK Michal Jantar 08:44:07.04 549.139 02:14:07.04
804 SK HROZEN Peter Mária 08:44:07.20 549.128 02:14:07.20
805 AT GRATZER Werner Spartacus 08:44:07.57 549.102 02:14:07.57
806 BE COPPENS Peter Vichy 08:44:07.72 549.092 02:14:07.72
807 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 1652 08:44:07.98 549.074 02:14:07.98
808 CZ VLČEK Jiří Elias 08:44:08.16 549.062 02:14:08.16
809 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 56 08:44:08.82 549.017 02:14:08.82
810 AT WALDER Florian Kiwi Blue 08:44:09.07 549.000 02:14:09.07
811 SK PRIEHODA Ján + Ivana Kutuzov 08:44:09.34 548.982 02:14:09.34
812 AT NAHIČ & ZWILAK Team Chip 08:44:09.74 548.954 02:14:09.74
813 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 28 08:44:10.21 548.922 02:14:10.21
814 PL KUSION Tomasz Renda 08:44:11.16 548.858 02:14:11.16
815 SK BRKAL Ján Ing. Katarína 08:44:11.20 548.855 02:14:11.20
816 AT WALDER Florian Space Boy 08:44:11.57 548.830 02:14:11.57
817 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Kovi 08:44:11.67 548.823 02:14:11.67
818 CZ HANZEL TEAM Elza 15 08:44:11.94 548.804 02:14:11.94
819 DE TARGATZ Angela Dr. DR 1 08:44:12.17 548.789 02:14:12.17
820 DE ZG HELIOS Zeus 08:44:12.51 548.766 02:14:12.51
821 DE HOOP Michael Olivia 08:44:13.09 548.726 02:14:13.09
822 DE TARGATZ Angela Dr. DR 7 08:44:13.28 548.713 02:14:13.28
823 SK NOVÁK Pavel Palo 08:44:13.40 548.705 02:14:13.40
824 SK OVŠÁK + KONŠ Team Sif 08:44:13.53 548.696 02:14:13.53
825 SK PRIEHODA Ján + Ivana Zara. 08:44:13.76 548.680 02:14:13.76
826 PL SZYMAŃSKI Zbigniew SZ 22 08:44:13.87 548.673 02:14:13.87
827 CZ BOUCHAL Martin Radiátor 08:44:14.07 548.659 02:14:14.07
828 CZ KONEČNÝ Vlastimil Edani 08:44:14.64 548.620 02:14:14.64
829 CZ DAVID Petr Karin 08:44:15.23 548.580 02:14:15.23
830 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Junior 08:44:15.99 548.528 02:14:15.99
831 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Zena 08:44:16.30 548.507 02:14:16.30
832 PL MAZIARZ RACING TEAM Ferb 08:44:16.47 548.496 02:14:16.47
833 CZ KONOPÍK Jiří Sona 08:44:16.71 548.479 02:14:16.71
834 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Nera 08:44:17.47 548.428 02:14:17.47
835 CZ GRUBER Lubomír Luboš 08:44:19.03 548.322 02:14:19.03
836 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Ada 08:44:19.25 548.307 02:14:19.25
837 DE SIEBERT Dieter Darcy 08:44:19.34 548.300 02:14:19.34
838 CZ HAŠŠO Slavomír Benda 2 08:44:19.55 548.286 02:14:19.55
839 AT GRATZER Marco "B" Salvadore 08:44:19.68 548.277 02:14:19.68
840 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Sixtus 08:44:19.76 548.272 02:14:19.76
841 AT JAKUPOVIC Jasmin Rocky 08:44:19.90 548.262 02:14:19.90
842 CZ KULÍK Přemysl Gladiátor 08:44:20.25 548.239 02:14:20.25
843 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 026 08:44:20.98 548.189 02:14:20.98
844 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 035 08:44:21.09 548.181 02:14:21.09
845 AT STEINER Alfred Samy 1 08:44:21.25 548.171 02:14:21.25
846 DE HIENZSCH Frank F.H. 1 08:44:21.50 548.154 02:14:21.50
847 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 62 08:44:21.97 548.122 02:14:21.97
848 SK KUBÁŇ Milan Milley 08:44:23.07 548.047 02:14:23.07
849 DE TEAM ANHÄNGER Manfred M. 08:44:23.33 548.029 02:14:23.33
850 CZ EM-EKO.CZ PS 4 08:44:23.60 548.011 02:14:23.60
851 CZ KONOPÍK Jiří Žofka 08:44:23.96 547.986 02:14:23.96
852 CZ TEAM SMUTNÝ Marco Polo 08:44:24.23 547.968 02:14:24.23
853 SK DUCHOVIČ Jozef Regina 08:44:24.39 547.957 02:14:24.39
854 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 011 08:44:24.91 547.922 02:14:24.91
855 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Sonnenschein 08:44:26.94 547.784 02:14:26.94
856 SK GOGORA Milan Nibi 08:44:27.05 547.776 02:14:27.05
857 SK VOJTKO Milan Mivo 17 08:44:27.55 547.742 02:14:27.55
858 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Timo 3 08:44:28.26 547.694 02:14:28.26
859 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Sohn 662 08:44:28.53 547.676 02:14:28.53
860 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Stern 08:44:28.70 547.664 02:14:28.70
861 CZ FLY YOUNG STARS Hanna 08:44:29.10 547.637 02:14:29.10
862 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Anny 08:44:29.70 547.597 02:14:29.70
863 NO HELGESEN Bjorn Ove Femhoje III. 08:44:30.03 547.574 02:14:30.03
864 SK BCHB TEAM Samko 08:44:32.01 547.440 02:14:32.01
865 PL KOZLENIA Artur Adam 08:44:32.38 547.415 02:14:32.38
866 AT NAHIČ & ZWILAK Team Boss 08:44:32.77 547.388 02:14:32.77
867 AT GRATZER Marco "A" Homer 08:44:35.68 547.191 02:14:35.68
868 SK KOPAS Michal Mišo 08:44:36.76 547.118 02:14:36.76
869 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 137 08:44:37.53 547.066 02:14:37.53
870 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 046 08:44:38.07 547.029 02:14:38.07
871 AT WALDER Florian Graham 08:44:48.25 546.341 02:14:48.25
872 AT HÖLD Erich Jakob 08:44:51.06 546.151 02:14:51.06
873 PL SROKA-KUSION-KAWA Team Irena 08:44:52.08 546.082 02:14:52.08
874 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Tochter 919 08:44:53.62 545.978 02:14:53.62
875 DE TEAM GOCH TG 044 08:44:54.43 545.924 02:14:54.43
876 CZ TALLA Stanislav + František Vojta 08:44:57.05 545.747 02:14:57.05
877 PL KOZLENIA - WOLANIN Zygi 08:44:58.67 545.638 02:14:58.67
878 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Kubiš 08:44:59.58 545.576 02:14:59.58
879 CZ DAVID Petr Amor. 08:45:00.10 545.541 02:15:00.10
880 PL GRODNY Andrzej Rena 08:45:04.39 545.253 02:15:04.39
881 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Captain America 08:45:09.70 544.896 02:15:09.70
882 CZ VÍTOVEC P & M Eržika 08:45:12.61 544.700 02:15:12.61
883 PL BASA Marek & Andrzej M 5 08:46:28.24 539.669 02:16:28.24
884 CZ HOLUB "A" Bohumila 08:46:36.78 539.107 02:16:36.78
885 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Kraglin Obfonteri 08:46:37.77 539.042 02:16:37.77
886 CZ ACADEMY LOFT Black Academy 53 08:46:38.49 538.994 02:16:38.49
887 DE FELBINGER Gerhard Freya 08:46:41.15 538.820 02:16:41.15
888 SK PRÍVARA Pavol Kinčen-Saga 08:46:45.81 538.514 02:16:45.81
889 PL GRODNY Andrzej "A" Sara 08:46:48.58 538.332 02:16:48.58
890 PL KOZLENIA Artur Mimi 08:46:50.25 538.222 02:16:50.25
891 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Helmut 6 08:46:50.88 538.181 02:16:50.88
892 SK KOPAS Michal Michal 08:46:55.09 537.905 02:16:55.09
893 DE MOTSCHKO Alexander Moriah 08:46:58.77 537.664 02:16:58.77
894 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 51 08:47:01.26 537.502 02:17:01.26
895 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Lennon 08:47:08.94 537.000 02:17:08.94
896 AT GRATZER Marco "B" Clemenza 08:47:12.46 536.770 02:17:12.46
897 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 26 08:47:20.84 536.224 02:17:20.84
898 CZ TEAM SMUTNÝ Charlie 08:47:27.72 535.777 02:17:27.72
899 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 57 08:47:30.10 535.623 02:17:30.10
900 DE ZSCHOMMLER Jens Tino 08:47:33.92 535.375 02:17:33.92
901 CZ KONEČNÝ Vlastimil Nesta 08:47:37.35 535.152 02:17:37.35
902 CZ BASTL Josef Masakr 08:47:40.16 534.970 02:17:40.16
903 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 058 08:47:41.47 534.885 02:17:41.47
904 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Sablikova 08:47:41.84 534.861 02:17:41.84
905 AT SG MIKS Wolfgang und Andrea Andrea 08:47:42.97 534.788 02:17:42.97
906 AT WIEFLER Alois Alfred 08:47:43.44 534.758 02:17:43.44
907 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ Maria 08:47:43.93 534.726 02:17:43.93
908 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Thaisa 08:47:44.02 534.720 02:17:44.02
909 AT WIEFLER Alois Jörg 08:47:46.87 534.536 02:17:46.87
910 CZ KLEMENSOVÁ Sára Turbo. 08:47:48.30 534.444 02:17:48.30
911 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 10 08:47:48.96 534.401 02:17:48.96
912 SK VOJTKO Milan Mivo 08 08:47:49.47 534.368 02:17:49.47
913 AT HÖLD Erich Philipp 08:47:50.10 534.327 02:17:50.10
914 CR TEAM CROATIA Hawken 08:47:51.14 534.260 02:17:51.14
915 DE HOOP Michael Sarah 08:47:51.93 534.209 02:17:51.93
916 CZ HANZEL TEAM Fanda 4 08:47:52.08 534.199 02:17:52.08
917 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Little Pirate 08:47:52.96 534.143 02:17:52.96
918 CZ LAŇKA Alfons Ing. Lucka 08:47:53.42 534.113 02:17:53.42
919 DE HEIDEMANN + WINTER Frieda 08:47:53.63 534.099 02:17:53.63
920 CZ LAŇKA Alfons Ing. Lenka 08:47:55.93 533.951 02:17:55.93
921 CZ HLAVINKA Josef Rumburak 08:47:56.78 533.896 02:17:56.78
922 SK BRKAL Ján Ing. Hatty 08:48:01.33 533.603 02:18:01.33
923 CZ ATH KVĚTNÁ Bago 08:48:01.86 533.569 02:18:01.86
924 AT GASSER Reinhard Gismo 08:48:02.92 533.500 02:18:02.92
925 PL MISIAK Marek Marek 69 08:48:03.61 533.456 02:18:03.61
926 CZ RÝDEL Jiří Margrit 08:48:04.51 533.398 02:18:04.51
927 HU LÁSZLÓ-MOLNÁR LM 73 08:48:05.24 533.351 02:18:05.24
928 DE TEAM GOCH As Schmidt 08:48:05.98 533.303 02:18:05.98
929 CZ GORČÍK + MACHALA Team Paula 08:48:07.57 533.201 02:18:07.57
930 DE HOOP Michael Jana. 08:48:08.15 533.164 02:18:08.15
931 PL SROKA Krzysztof Stani 08:48:09.22 533.095 02:18:09.22
932 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarka 08:48:09.53 533.075 02:18:09.53
933 AT RÖTZER Franz Top 1 08:48:09.67 533.066 02:18:09.67
934 AT NAGELHOFER Robert Lava 2303 08:48:10.93 532.985 02:18:10.93
935 DE ANTONOV AVIATION AN 12 08:48:11.49 532.949 02:18:11.49
936 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 050 08:48:13.02 532.851 02:18:13.02
937 DE ANDREAS & UDO Naddy 08:48:15.23 532.709 02:18:15.23
938 CZ MAJKA + JAN TEAM Martin 08:48:17.34 532.573 02:18:17.34
939 CZ KONEČNÝ Vlastimil Melinda 08:48:17.99 532.531 02:18:17.99
940 DE SG STEFFL "A" Black Beard 08:48:19.19 532.454 02:18:19.19
941 PL GRODNY Andrzej "A" Rema 08:48:21.38 532.314 02:18:21.38
942 DE TEAM FRANKENPFALZ Roter Steffl 08:48:21.96 532.277 02:18:21.96
943 SK BELANEC Team Alba 08:48:24.76 532.097 02:18:24.76
944 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Nebula 08:48:29.41 531.799 02:18:29.41
945 CZ GRUBER Simon Pitbull 08:48:33.20 531.557 02:18:33.20
946 PL TARASIUK Jerzy George 08:48:35.21 531.429 02:18:35.21
947 SK DREXLEROVÁ Helena Kincsem 08:48:35.97 531.380 02:18:35.97
948 SK BODNAR & VILČKO Vladimír Bovi 2 08:48:36.42 531.351 02:18:36.42
949 DE SPITZBERG Team U 128 08:48:36.54 531.344 02:18:36.54
950 PT PEDRO PORTO Absent 08:48:37.80 531.263 02:18:37.80
951 CZ SETTLER + KUBÁČEK Team Tatanka 08:48:42.10 530.989 02:18:42.10
952 AT GRATZER Marco "B" Alexander 08:48:42.47 530.965 02:18:42.47
953 CZ KONOPÍK Jiří Leona 08:48:42.89 530.938 02:18:42.89
954 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 53 08:48:44.02 530.866 02:18:44.02
955 SK HELMAR Team Zilko 08:48:46.20 530.727 02:18:46.20
956 NO HELGESEN Bjorn Ove Drevsjo III. 08:48:46.65 530.698 02:18:46.65
957 DE ANTONOV AVIATION AN 124 08:48:50.51 530.453 02:18:50.51
958 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 010 08:48:54.09 530.225 02:18:54.09
959 SK BODNAR & VILČKO Vladimír Bovi 3 08:49:22.30 528.436 02:19:22.30
960 SK PRÍVARA Pavol Kinčen-Perla 08:49:26.13 528.194 02:19:26.13
961 CZ VERNER Pavel Red Bull 08:49:26.65 528.161 02:19:26.65
962 SK BINDAS JUN. Štefan Elitt 08:49:28.33 528.055 02:19:28.33
963 AT GRATZER Marco "A" William 08:49:28.72 528.031 02:19:28.72
964 PL RAFITA TEAM Calvin 08:49:30.19 527.938 02:19:30.19
965 PL RAFITA TEAM H&M 08:49:30.58 527.913 02:19:30.58
966 SK BCHB TEAM Maria. 08:49:32.11 527.817 02:19:32.11
967 CZ KULÍK Přemysl Jitka 08:49:36.38 527.548 02:19:36.38
968 CH TEAM FROHMATTA Asadi Junior 08:49:37.13 527.500 02:19:37.13
969 DE TEAM BRANDT & WICHERT Koukalova 08:49:37.69 527.465 02:19:37.69
970 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 022 08:49:44.88 527.013 02:19:44.88
971 PL CZULOWSKI Jakub Iskra 08:49:51.71 526.584 02:19:51.71
972 DE SKOPLJAK Denis Kurt 08:49:52.55 526.531 02:19:52.55
973 CZ ACADEMY LOFT Double Academy 46 08:50:47.27 523.120 02:20:47.27
974 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 34 08:50:52.64 522.788 02:20:52.64
975 SK BODNAR & VILČKO Vladimír Bovi 4 08:50:53.39 522.742 02:20:53.39
976 CZ TOMEK Jindřich T1. 08:50:53.51 522.734 02:20:53.51
977 CZ PLÁNOČKA Jan Renata 08:50:55.09 522.637 02:20:55.09
978 CZ ACADEMY LOFT Venture Academy 49 08:50:55.60 522.605 02:20:55.60
979 CZ GRUBER Simon Bulck 08:50:59.83 522.344 02:20:59.83
980 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Rossi 08:51:14.14 521.462 02:21:14.14
981 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Milena 08:51:16.81 521.298 02:21:16.81
982 PL JANIA - LACH Team Wolro 08:51:21.17 521.030 02:21:21.17
983 CZ KROČIL Jaroslav Blaženka 08:51:21.88 520.986 02:21:21.88
984 NO HELGESEN Bjorn Ove Torreros II. 08:51:34.23 520.228 02:21:34.23
985 CZ ACADEMY LOFT Tamar Academy 16 08:51:40.14 519.867 02:21:40.14
986 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Navratilova 08:51:41.77 519.767 02:21:41.77
987 SK COMOREK Pavel Krym 08:51:43.70 519.649 02:21:43.70
988 DE ZG HELIOS Yu Runda 08:51:44.64 519.592 02:21:44.64
989 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 027 08:51:57.04 518.835 02:21:57.04
990 CZ BASTL Josef Walkboy 08:52:00.13 518.647 02:22:00.13
991 DE TREPTE Arndt & Marcus Treeng 08:52:03.40 518.448 02:22:03.40
992 CZ MILOTA Milan MM 002 08:52:07.09 518.224 02:22:07.09
993 DE SPITZBERG Team U 149 08:52:43.54 516.018 02:22:43.54
994 CZ NOVOTNÁ Petra Thomas 08:53:15.65 514.090 02:23:15.65
995 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 48 08:53:36.49 512.847 02:23:36.49
996 SK OVŠÁK + KONŠ Team Harry 08:53:37.29 512.799 02:23:37.29
997 CZ LAŇKA Alfons Ing. Fony 08:53:37.82 512.768 02:23:37.82
998 CZ KONOPÍK Jiří Luky 08:53:38.27 512.741 02:23:38.27
999 SK BODNAR & VILČKO Vladimír Bovi 6 08:54:02.08 511.328 02:24:02.08
1000 CZ HRUDA Jan Josef 6 08:55:13.03 507.165 02:25:13.03
1001 CZ ACADEMY LOFT Silbu Academy 40 08:55:57.73 504.576 02:25:57.73
1002 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Mika 08:56:01.10 504.382 02:26:01.10
1003 DE A-TEAM BOEHME Sami 08:56:01.83 504.340 02:26:01.83
1004 SK EXPRES TEAM Kira 08:56:06.35 504.080 02:26:06.35
1005 CZ GRUBER Lubomír Jagr 08:56:12.77 503.711 02:26:12.77
1006 SK BELANEC Team Auróra 08:56:15.29 503.566 02:26:15.29
1007 PT PEDRO PORTO D Daymoon 08:56:50.07 501.578 02:26:50.07
1008 PL KOZLENIA Artur Areo 08:56:55.70 501.258 02:26:55.70
1009 AT HOFMANN Leopold Poldi 6 08:59:10.50 493.709 02:29:10.50
1010 PT PEDRO PORTO D Dandy 08:59:16.89 493.357 02:29:16.89
1011 CZ CHARYPAR Vladimír Charyš 2 08:59:19.54 493.211 02:29:19.54
1012 DE MOELLER Andreas AML Surprise 08:59:22.06 493.072 02:29:22.06
1013 CZ HAŠŠO Slavomír Slavo 1 08:59:33.76 492.429 02:29:33.76
1014 AT NAHIČ & ZWILAK Team King 08:59:37.81 492.207 02:29:37.81
1015 CZ MILOTA Milan MM 001 08:59:42.74 491.937 02:29:42.74
1016 PL GRODNY Andrzej Hugo 08:59:51.31 491.468 02:29:51.31
1017 CZ GRUBER Marek Ivoš 09:00:32.43 489.230 02:30:32.43
1018 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 69 09:02:20.04 483.471 02:32:20.04
1019 AT VOLLNHOFER Dominik Niki 5 09:02:28.75 483.010 02:32:28.75
1020 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 6 09:02:29.20 482.986 02:32:29.20
1021 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jana 09:02:29.97 482.946 02:32:29.97
1022 PL KOZLENIA Boguslawa Iwo 09:02:34.51 482.706 02:32:34.51
1023 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Sirius 1386 09:02:35.48 482.655 02:32:35.48
1024 CZ BECHYNĚ Radek Andy 09:02:35.51 482.654 02:32:35.51
1025 DE TEAM BRANDT & WICHERT Jagr 09:02:36.72 482.590 02:32:36.72
1026 PL TARASIUK Jerzy Rosmo 09:02:38.40 482.501 02:32:38.40
1027 CZ BECHYNĚ Radek Káča 09:02:40.54 482.389 02:32:40.54
1028 CZ MASNÝ & M Stalin 09:02:41.93 482.315 02:32:41.93
1029 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 18 09:02:43.61 482.227 02:32:43.61
1030 DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Helmut 3 09:02:47.09 482.044 02:32:47.09
1031 AT ECKHARDT Markus Ecki´s 014 09:02:47.82 482.006 02:32:47.82
1032 PL RAFITA TEAM Dior 09:02:57.32 481.507 02:32:57.32
1033 SK BABIC Pavol Red Hrky 305 09:03:02.88 481.215 02:33:02.88
1034 CZ ŠÁLEK Roman RS 06 09:03:06.55 481.023 02:33:06.55
1035 SK BABIC Pavol Hoody 310 09:05:19.78 474.146 02:35:19.78
1036 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 27 09:05:56.87 472.267 02:35:56.87
1037 SK NOVÁK Pavel Markus 09:07:38.07 467.214 02:37:38.07
1038 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 1665 09:09:22.94 462.090 02:39:22.94
1039 CZ GRUBER Simon Gino 09:09:52.50 460.666 02:39:52.50
1040 SK BINDAS JUN. Štefan Bambi 09:10:16.55 459.514 02:40:16.55
1041 PL SROKA Krzysztof Linka 09:10:36.47 458.564 02:40:36.47
1042 SK PODHORSKÝ TEAM Fezoj 1 09:14:25.64 447.912 02:44:25.64
1043 CZ TRUKSA Vítězslav Tonča 09:14:35.36 447.471 02:44:35.36
1044 DE SCHOEN Friedrich Fritz 8 09:14:36.92 447.401 02:44:36.92
1045 DE TEAM FRANKENPFALZ Claudia 09:14:40.82 447.224 02:44:40.82
1046 AT OFNER Kurt Paula 09:14:45.05 447.033 02:44:45.05
1047 CZ GRUBER Simon Sabinka 09:14:48.07 446.896 02:44:48.07
1048 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Flojo 09:14:51.59 446.737 02:44:51.59
1049 DE TEAM - DIE ROTHALBOMBER Hydra 09:14:55.63 446.555 02:44:55.63
1050 AT SG MIKS Wolfgang und Andrea Miks Racer 09:14:57.25 446.482 02:44:57.25
1051 CZ GRUBER Simon Bayli 09:14:59.02 446.402 02:44:59.02
1052 DE TEAM SASSE - WELZEL NL L.T.B. - Nieh.6 09:14:59.92 446.361 02:44:59.92
1053 CZ BOUCHAL Martin Rotavátor 09:15:00.85 446.319 02:45:00.85
1054 AT BLIEGE Felix Felix 2 09:15:02.17 446.260 02:45:02.17
1055 CZ BOJKO Stanislav Jarka 09:15:02.77 446.233 02:45:02.77
1056 HU LÁSZLÓ-MOLNÁR LM 78 09:15:05.24 446.121 02:45:05.24
1057 CZ MASNÝ & M Chruščov 09:15:05.44 446.112 02:45:05.44
1058 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Rolex 09:15:05.60 446.105 02:45:05.60
1059 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Apollo 09:15:05.89 446.092 02:45:05.89
1060 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 68 09:15:09.24 445.941 02:45:09.24
1061 PL SMORAWSKI Marek + Jacek Meteor 09:15:10.04 445.905 02:45:10.04
1062 SK BALVOŇ Michal Mikuláš 09:15:10.37 445.891 02:45:10.37
1063 SK VAŠÍČEK Pavel Fero 09:15:10.74 445.874 02:45:10.74
1064 CZ BALKONOVÝ ODCHOV Matylda 09:15:10.79 445.872 02:45:10.79
1065 PL PITAŚ M & M Team Junior 5757 09:15:11.01 445.862 02:45:11.01
1066 CZ PLÁNOČKA Jan Tereza 09:15:11.30 445.849 02:45:11.30
1067 CH TEAM FROHMATTA Bentley 09:15:11.56 445.837 02:45:11.56
1068 PL BRASZKO Adam i Helena Bak 09:15:11.86 445.823 02:45:11.86
1069 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 3 09:15:12.34 445.802 02:45:12.34
1070 SK ŠIMKO Ján Šimo 14 09:15:12.61 445.790 02:45:12.61
1071 CZ ATH KVĚTNÁ Karla 09:15:13.21 445.763 02:45:13.21
1072 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Petra 09:15:13.30 445.759 02:45:13.30
1073 CZ BECHA Lubomír + Jan Hany 09:15:13.72 445.740 02:45:13.72
1074 CH DERBY TEAM PILATUS Gentry Eagle 09:15:13.80 445.736 02:45:13.80
1075 CZ DAVID Petr Borg 09:15:14.10 445.723 02:45:14.10
1076 CZ HOLUB "A" Boleslav 09:15:14.60 445.700 02:45:14.60
1077 AT WALDER Florian Kalla 09:15:15.09 445.678 02:45:15.09
1078 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 84 09:15:15.63 445.654 02:45:15.63
1079 PL MAJCHER Krystian & Marcel KM 89 09:15:16.08 445.634 02:45:16.08
1080 CZ SVOBODA Jiří Lenka 09:15:16.25 445.626 02:45:16.25
1081 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Bezzecchi 09:15:16.52 445.614 02:45:16.52
1082 CZ KRUTIL Karel + Michal Chňapík 09:15:16.77 445.603 02:45:16.77
1083 PL PACEK & LIS TEAM Looper 09:15:17.10 445.588 02:45:17.10
1084 CZ ACADEMY LOFT Dafne Academy 50 09:15:18.09 445.543 02:45:18.09
1085 CZ LAŇKA Alfons Ing. Martina 09:15:18.33 445.533 02:45:18.33
1086 DE ANTONOV AVIATION AN 225 09:15:18.97 445.504 02:45:18.97
1087 SK KUBÁŇ Milan Mindy 09:15:19.01 445.502 02:45:19.01
1088 PL JANIA - LACH Team Jay Jay Junior 09:15:19.33 445.488 02:45:19.33
1089 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 084 09:15:19.71 445.471 02:45:19.71
1090 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 087 09:15:21.08 445.409 02:45:21.08
1091 CZ KLEMENS Karel Kelly 09:15:21.64 445.384 02:45:21.64
1092 CZ KHL Kamenář Henrieta 09:15:22.49 445.346 02:45:22.49
1093 HU LÁSZLÓ-MOLNÁR LM 24 09:15:23.81 445.287 02:45:23.81
1094 DE TORSTEN Jahn Jahn 6 09:15:26.56 445.163 02:45:26.56
1095 AT GRATZER Marco "A" Achilles 09:15:28.44 445.079 02:45:28.44
1096 CZ TOMEK Jindřich T4. 09:15:31.70 444.933 02:45:31.70
1097 CZ VERNER Pavel Guvernerka 09:15:32.27 444.907 02:45:32.27
1098 CZ CHARYPAR Vladimír Charyš 4 09:15:34.08 444.826 02:45:34.08
1099 CZ BALKONOVÝ ODCHOV Denis 09:15:34.55 444.805 02:45:34.55
1100 PL CZULOWSKI Jakub P-11 09:15:34.72 444.798 02:45:34.72
1101 CZ VERNER Pavel Red Danger 09:15:36.17 444.733 02:45:36.17
1102 DE BEHLKE Andreas AB 05 09:15:36.33 444.726 02:45:36.33
1103 AT WIEFLER Alois Gypsy One 09:15:36.68 444.710 02:45:36.68
1104 CZ KHL Kamenář Henry 09:15:36.80 444.705 02:45:36.80
1105 CZ KONOPÍK Jiří Ali 09:15:37.99 444.651 02:45:37.99
1106 SK EXPRES TEAM Red 09:15:48.28 444.191 02:45:48.28
1107 AT GRATZER Marco "B" Parzival 09:15:50.27 444.103 02:45:50.27
1108 DE PREUSSEN-DERBY Team Pretty 09:15:59.09 443.709 02:45:59.09
1109 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Laval 09:16:23.26 442.635 02:46:23.26
1110 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art36 09:16:41.75 441.817 02:46:41.75
1111 AT STEINER Alfred Goldi 1 09:17:00.22 441.002 02:47:00.22
1112 SK DUCHOVIČ Jozef Gardenia 09:17:09.16 440.609 02:47:09.16
1113 PL KOZLENIA - WOLANIN Leoni 09:17:52.88 438.697 02:47:52.88
1114 PL MISIAK Marek Marek 00 09:18:18.14 437.599 02:48:18.14
1115 CZ TRUKSA Vítězslav Hana 09:19:14.19 435.184 02:49:14.19
1116 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Neumanova 09:19:27.32 434.622 02:49:27.32
1117 CZ HOLUB "A" Bohdan 09:19:29.17 434.543 02:49:29.17
1118 DE MOELLER Andreas AML Prince 09:19:42.03 433.994 02:49:42.03
1119 PL PALENTKA-KUBIAK Team W-1 09:19:52.48 433.549 02:49:52.48
1120 CZ SUCHÁNEK Břetislav Miša 09:20:03.61 433.076 02:50:03.61
1121 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 5 09:20:06.15 432.968 02:50:06.15
1122 CZ KOLÍNEK Jarolím Kolínek Team "F" 09:22:24.92 427.160 02:52:24.92
1123 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Anna M. 09:22:31.96 426.870 02:52:31.96
1124 AT HOFMANN Leopold Poldi 75 09:25:38.39 419.318 02:55:38.39
1125 PL MAZIARZ RACING TEAM Meeko 09:26:02.12 418.376 02:56:02.12
1126 DE TARGATZ Angela Dr. DR 9 09:26:09.41 418.088 02:56:09.41
1127 CZ NOVOTNÁ Petra Emil. 09:26:54.27 416.321 02:56:54.27
1128 AT BLIEGE Felix Felix 15 09:27:20.03 415.313 02:57:20.03
1129 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Fanda. 09:27:39.78 414.543 02:57:39.78
1130 CZ KONOPÍK Jiří Lucka 09:27:48.56 414.202 02:57:48.56
1131 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 135 09:29:41.28 409.872 02:59:41.28
1132 CZ KROČIL Jaroslav Lucifer 09:29:42.76 409.815 02:59:42.76
1133 CZ KRUTIL Karel + Michal Black Wolf 09:29:44.75 409.740 02:59:44.75
1134 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 10 09:30:18.00 408.480 03:00:18.00
1135 DE SIEBERT Dieter Delphine 09:30:50.77 407.247 03:00:50.77
1136 AT KUTLESA Slavko SLK 05 09:31:49.45 405.056 03:01:49.45
1137 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Sali 09:33:34.51 401.193 03:03:34.51
1138 CZ HOLUB "B" Brigita 09:33:37.39 401.088 03:03:37.39
1139 AT JAKUPOVIC Jasmin Jasko 09:33:53.38 400.506 03:03:53.38
1140 DE TARGATZ Angela Dr. DR 3 09:36:44.67 394.384 03:06:44.67
1141 PL SEDLACEK Josef JS 5 09:38:28.42 390.765 03:08:28.42
1142 SK J & I MARTON TEAM M 1 09:38:28.71 390.755 03:08:28.71
1143 CZ VÍTOVEC P & M Lupin 09:40:02.14 387.554 03:10:02.14
1144 AT OFNER Kurt Remus 09:40:05.12 387.452 03:10:05.12
1145 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Helena 09:40:30.41 386.595 03:10:30.41
1146 CZ SKOKAN Pavel Ardenka 1 09:40:38.49 386.322 03:10:38.49
1147 CZ MAJKA + JAN TEAM Majka 09:41:05.44 385.414 03:11:05.44
1148 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Star-Lord 09:41:18.59 384.972 03:11:18.59
1149 DE SG WACHALSKI Wapiti 09:41:23.96 384.792 03:11:23.96
1150 SK COMOREK Pavel Moskva 09:41:34.29 384.447 03:11:34.29
1151 CZ GRUBER Marek Marco 09:42:17.46 383.008 03:12:17.46
1152 CZ HRUDA Jan Josef 5 09:42:57.58 381.681 03:12:57.58
1153 PL SEDLACEK Josef JS 4 09:43:31.09 380.579 03:13:31.09
1154 CZ GORČÍK + MACHALA Team Ája 09:44:10.01 379.308 03:14:10.01
1155 PL JANIA - LACH Team Veti 09:45:03.78 377.565 03:15:03.78
1156 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 063 09:45:31.06 376.687 03:15:31.06
1157 CZ GORČÍK + MACHALA Team Dejsi 09:46:03.87 375.637 03:16:03.87
1158 CZ HANZEL TEAM Han 1 09:46:34.49 374.661 03:16:34.49
1159 AT NAGELHOFER Robert Gewitter 2334 09:48:20.65 371.319 03:18:20.65
1160 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Kvitova 09:48:21.34 371.298 03:18:21.34
1161 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 064 09:49:17.87 369.542 03:19:17.87
1162 CZ BRULÍK Josef Ria 09:51:14.72 365.966 03:21:14.72
1163 PL PITAŚ M & M Team Black Nemo 09:53:25.91 362.033 03:23:25.91
1164 CZ BECHA Lubomír + Jan Ben 09:53:51.15 361.286 03:23:51.15
1165 PL SROKA-KUSION-KAWA Team Julian 09:54:40.17 359.844 03:24:40.17
1166 CZ BOROVIČKA Ladislav Morty 09:54:44.38 359.720 03:24:44.38
1167 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Sohn 1854 09:54:45.36 359.692 03:24:45.36
1168 AT NAGELHOFER Robert Tsunami 2313 09:54:45.68 359.682 03:24:45.68
1169 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Lubruku 09:54:46.88 359.647 03:24:46.88
1170 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Secundus 09:54:51.73 359.505 03:24:51.73
1171 BE COPPENS Peter Orange 09:54:54.20 359.433 03:24:54.20
1172 DE TARGATZ Angela Dr. DR 6 09:54:54.83 359.414 03:24:54.83
1173 SK GOGORA Milan Mago 09:55:08.46 359.016 03:25:08.46
1174 CZ BOJKO Stanislav Lea. 09:55:09.53 358.985 03:25:09.53
1175 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Sohn 676 09:55:10.34 358.962 03:25:10.34
1176 DE SKOPLJAK Denis Karla 09:56:37.76 356.431 03:26:37.76
1177 PL TARASIUK Jerzy Edgar 09:56:44.64 356.233 03:26:44.64
1178 SK DREXLEROVÁ Helena Guernica 09:56:51.38 356.039 03:26:51.38
1179 CZ GERSPITZER Team GT-2 09:56:57.98 355.850 03:26:57.98
1180 PL NOCNY Grzegorz Aleksandra 09:57:04.12 355.674 03:27:04.12
1181 DE TEAM GOCH Venus 09:57:17.39 355.295 03:27:17.39
1182 PL SMORAWSKI Marek + Jacek Blanka 09:57:25.70 355.058 03:27:25.70
1183 SK HELMAR Team Cmonoz 09:57:35.13 354.789 03:27:35.13
1184 CZ SUCHÁNEK Břetislav Peťa 09:57:46.99 354.451 03:27:46.99
1185 PL SZYMAŃSKI Zbigniew SZ 28 09:57:51.77 354.315 03:27:51.77
1186 CZ BARTOŠ TEAM Kobra 09:58:04.52 353.954 03:28:04.52
1187 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 58 09:58:11.06 353.768 03:28:11.06
1188 AT ALTUMAH Alhasan Kiano 09:59:02.29 352.323 03:29:02.29
1189 CZ DAVID Petr Max 10:04:20.15 343.615 03:34:20.15
1190 SK ČÍŽ Ján Bern 10:04:35.24 343.212 03:34:35.24
1191 CZ DUDA Přemysl Zdena 10:04:46.06 342.924 03:34:46.06
1192 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Gabčík 10:05:49.84 341.235 03:35:49.84
1193 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 019 10:05:58.11 341.017 03:35:58.11
1194 AT NAGELHOFER Robert Donner 2302 10:06:13.78 340.605 03:36:13.78
1195 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Golden Alenka 10:06:16.63 340.531 03:36:16.63
1196 SK BLAŽENEC Štefan Džejkop 10:07:03.90 339.295 03:37:03.90
1197 CZ KULÍK Přemysl Blesk 10:07:13.51 339.045 03:37:13.51
1198 CZ BASTL Josef Wonderboy 10:07:33.17 338.534 03:37:33.17
1199 CZ SKOKAN Pavel Shakira 10:07:46.36 338.192 03:37:46.36
1200 CZ ESHEK Bohdan Bono 10:08:02.70 337.770 03:38:02.70
1201 PL TEAM OLR MAZURY Beachcomber 10:08:29.04 337.091 03:38:29.04
1202 PL PACEK Wojciech Tornado 10:08:34.28 336.956 03:38:34.28
1203 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Vitkova 10:10:51.75 333.461 03:40:51.75
1204 SK J & I MARTON TEAM M 3 10:10:55.10 333.377 03:40:55.10
1205 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 1 10:14:28.52 328.094 03:44:28.52
1206 DE SG STEFFL "B" Apanachi 10:17:40.46 323.484 03:47:40.46
1207 CZ KULÍK Přemysl Alan 10:17:54.47 323.153 03:47:54.47
1208 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Quintus 10:18:16.99 322.621 03:48:16.99
1209 CZ SKOKAN Pavel Pitbull 10:18:27.76 322.368 03:48:27.76
1210 SK VAŠÍČEK Pavel Anička 10:18:41.30 322.050 03:48:41.30
1211 SK J & I MARTON TEAM M 2 10:19:56.73 320.289 03:49:56.73
1212 CZ HANZEL TEAM Elza 11 10:20:02.21 320.162 03:50:02.21
1213 PL MAZIARZ RACING TEAM Marlee 10:21:34.83 318.028 03:51:34.83
1214 DE TREPTE Arndt & Marcus Derby Star 10:21:45.35 317.787 03:51:45.35
1215 PL TEAM OLR MAZURY Beaming 10:23:44.97 315.077 03:53:44.97
1216 CR TEAM CROATIA Hazel 10:24:14.64 314.411 03:54:14.64
1217 PL PACEK & LIS TEAM Arni 10:24:15.32 314.396 03:54:15.32
1218 CZ HRUDA Jan Josef 1 10:24:30.19 314.064 03:54:30.19
1219 HU VIGLIDÁN Ágoston AT 91 10:25:12.29 313.127 03:55:12.29
1220 CZ BRULÍK Josef Mia 10:25:27.83 312.783 03:55:27.83
1221 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 64 10:25:56.25 312.155 03:55:56.25
1222 CZ LUNDÁK Pavel Spirit 10:26:51.14 310.949 03:56:51.14
1223 DE ZG HELIOS Yu Tao 10:27:04.90 310.648 03:57:04.90
1224 SK TEAM LUTERAN HRICIK BAŠISTA Klokoč 10:27:07.40 310.594 03:57:07.40
1225 DE WINGS 2 WIN W2W 354 10:28:52.29 308.321 03:58:52.29
1226 AT WIEFLER Alois Alpha 1 10:31:24.62 305.078 04:01:24.62
1227 CZ LAŇKA Alfons Ing. Eva 10:31:48.29 304.580 04:01:48.29
1228 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 46 10:31:49.05 304.564 04:01:49.05
1229 DE A-TEAM BOEHME Mika 10:32:55.76 303.170 04:02:55.76
1230 SK PRÍVARA Pavol Kinčen-Tara 10:33:09.91 302.876 04:03:09.91
1231 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ SP 045 10:33:22.30 302.619 04:03:22.30
1232 CZ HOLUB "A" Boris 10:33:24.07 302.583 04:03:24.07
1233 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Khabib 10:34:01.92 301.801 04:04:01.92
1234 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Casri 10:34:10.70 301.620 04:04:10.70
1235 CZ EM-EKO.CZ PS 2 10:34:31.85 301.185 04:04:31.85
1236 AT NÖRES Kurt Murphy 10:34:56.37 300.682 04:04:56.37
1237 DE HEIDEMANN + WINTER Tina 10:35:12.53 300.352 04:05:12.53
1238 PL JANIA - LACH Team Grekit 10:36:41.18 298.553 04:06:41.18
1239 CZ TEAM ZEMAN + KAŠUBA ZK 2 10:36:48.99 298.396 04:06:48.99
1240 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Ivana 10:39:05.04 295.679 04:09:05.04
1241 DE MOELLER Andreas AML Kittel 10:39:54.18 294.710 04:09:54.18
1242 CZ SKOKAN Pavel Milion 10:39:58.20 294.631 04:09:58.20
1243 CZ KULÍK Přemysl Pegas 10:40:03.48 294.528 04:10:03.48
1244 SK ČÍŽ Ján Arn 10:41:07.15 293.283 04:11:07.15
1245 AT GRATZER Marco "A" Sonny 10:43:19.85 290.723 04:13:19.85
1246 CH TEAM ANDERHUB Budweis 10:43:20.54 290.709 04:13:20.54
1247 NO HELGESEN Bjorn Ove Double I. 10:43:21.51 290.691 04:13:21.51
1248 CZ B & B TEAM Sára 10:43:51.67 290.115 04:13:51.67
1249 SK EXPRES TEAM Riky 10:44:32.97 289.331 04:14:32.97
1250 HU GÁBOR Takács TG 37 10:45:31.94 288.218 04:15:31.94
1251 SK LB PIGEONS Ally 2 10:47:30.26 286.011 04:17:30.26
1252 CZ KOLÍNEK Jarolím Kolínek Team "A" 10:47:52.13 285.606 04:17:52.13
1253 CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Lidka 10:47:54.06 285.571 04:17:54.06
1254 CR CULIC TEAM Denis & Karla Dubrovnik Fly 10:47:58.75 285.484 04:17:58.75
1255 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Andrea. 10:49:04.35 284.279 04:19:04.35
1256 CH TEAM WIRZ Wendy Holdener 10:49:20.90 283.977 04:19:20.90
1257 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Pavla 10:50:43.09 282.485 04:20:43.09
1258 CZ DUDA Přemysl Eva 10:50:54.96 282.271 04:20:54.96
1259 CZ SKOKAN Pavel Sherpena 10:52:20.11 280.744 04:22:20.11
1260 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Ruppiduppi 10:52:30.91 280.551 04:22:30.91
1261 SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 12 10:54:29.02 278.463 04:24:29.02
1262 AT GASSER Reinhard Gemma 10:55:35.09 277.309 04:25:35.09
1263 CZ NOVOTNÁ Petra Karel. 10:55:39.60 277.230 04:25:39.60
1264 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 19 10:58:32.32 274.258 04:28:32.32
1265 AT GRATZER Werner Grixus 10:59:13.67 273.556 04:29:13.67
1266 CZ KUDELA Jaromír Ing. Anna. 10:59:43.07 273.059 04:29:43.07
1267 PL MAJCHER Krystian & Marcel KM 90 10:59:47.71 272.981 04:29:47.71
1268 CZ PŘÍVARA Vladimír Tonny 11:00:01.21 272.754 04:30:01.21
1269 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Berdych 11:01:04.99 271.684 04:31:04.99
1270 HU LÁSZLÓ-MOLNÁR LM 72 11:01:16.98 271.484 04:31:16.98
1271 CZ RUBEY & VARGA Team Ruby 2 11:01:30.58 271.257 04:31:30.58
1272 PL KWAŚNICKI Tomasz Perelka 11:02:24.64 270.360 04:32:24.64
1273 CZ LOCCO TEAM Doktor 11:06:18.61 266.545 04:36:18.61
1274 HU BÖDI József BJ 99 11:07:05.63 265.791 04:37:05.63
1275 CZ KONOPÍK Jiří Rene 11:10:31.90 262.534 04:40:31.90
1276 SK PRÍVARA Pavol Kinčen-Walér 11:12:35.28 260.623 04:42:35.28
1277 CZ LUNDÁK Pavel Esprit 11:12:46.28 260.454 04:42:46.28
1278 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 18 11:13:34.57 259.715 04:43:34.57
1279 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Himmel 11:13:35.42 259.702 04:43:35.42
1280 SK ŠIMKO Ján Šimo 44 11:13:39.58 259.639 04:43:39.58
1281 SK HELMAR Team Bodwie 11:13:41.54 259.609 04:43:41.54
1282 AT WIEFLER Alois Jan 11:13:57.38 259.367 04:43:57.38
1283 PL TEAM OLR MAZURY Belinda 11:14:03.90 259.268 04:44:03.90
1284 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 4 11:15:15.06 258.190 04:45:15.06
1285 DE PREUSSEN-DERBY Team Prescott 11:16:33.17 257.017 04:46:33.17
1286 DE TEAM GOUDEN DUIF "C" Klaus 4 11:19:42.71 254.215 04:49:42.71
1287 CZ SETTLER + KUBÁČEK Team Chipara 11:20:43.79 253.325 04:50:43.79
1288 CZ KLEMENS Karel ml. Zoe 11:20:56.34 253.142 04:50:56.34
1289 AT GRATZER Werner Flamma 11:20:59.64 253.095 04:50:59.64
1290 SK TEAM LUTERAN HRICIK BAŠISTA Čobol 11:21:00.57 253.081 04:51:00.57
1291 CZ ACADEMY LOFT Dafne Academy 51 11:21:02.25 253.057 04:51:02.25
1292 AT BLIEGE Felix Felix 20 11:21:24.09 252.741 04:51:24.09
1293 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 2 11:21:45.78 252.427 04:51:45.78
1294 CZ HOLUB "B" Bronislav 11:21:49.20 252.378 04:51:49.20
1295 AT HALATSCHEK Dietmar Gute 1 11:22:44.46 251.584 04:52:44.46
1296 AT NAGELHOFER Robert Magma 2311 11:23:59.12 250.519 04:53:59.12
1297 CZ BOROVIČKA Ladislav Fury 13 11:24:19.28 250.233 04:54:19.28
1298 CZ HOLUB "A" Bohuslava 11:24:25.47 250.146 04:54:25.47
1299 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 28 11:24:41.44 249.920 04:54:41.44
1300 CZ KULÍK Přemysl Lord. 11:24:45.49 249.862 04:54:45.49
1301 PL KOCIK & BASA Beata 11:24:49.55 249.805 04:54:49.55
1302 CZ HRUDA Jan Josef 4 11:24:51.85 249.773 04:54:51.85
1303 DE WINGS 2 WIN W2W 248 11:26:28.77 248.412 04:56:28.77
1304 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Klat 58 11:29:42.44 245.736 04:59:42.44
1305 DE FRANZ Christoph Chewy 11:29:45.28 245.698 04:59:45.28
1306 DE TARGATZ Angela Dr. DR 12 11:32:19.53 243.608 05:02:19.53
1307 DE ANTONOV AVIATION AN 26 11:44:01.96 234.527 05:14:01.96
1308 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 76 11:45:32.23 233.408 05:15:32.23
1309 AT HOFMANN Leopold Poldi 54 11:45:41.13 233.299 05:15:41.13
1310 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 015 11:46:09.63 232.948 05:16:09.63
1311 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Maruš. 11:46:48.70 232.469 05:16:48.70
1312 AT HEILAND Helmut Leo 12:01:31.80 222.149 05:31:31.80
1313 PL SROKA-KUSION-KAWA Team Pudzion 12:15:53.09 212.929 05:45:53.09
1314 CZ DUDA Přemysl Zuzana 12:23:20.44 208.436 05:53:20.44
1315 DE TARGATZ Angela Dr. DR 11 12:23:24.79 208.393 05:53:24.79
1316 DE FELBINGER Gerhard Cleopatra 12:25:34.77 207.124 05:55:34.77
1317 CZ KLEMENS Karel Ready 12:35:37.43 201.434 06:05:37.43
1318 CZ BAJTEK Jan Samuraj 12:41:34.07 198.211 06:11:34.07
1319 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Strachova 13:03:25.05 187.203 06:33:25.05
1320 SK FAMILY PINČÁK Victory 13:09:53.61 184.172 06:39:53.61
1321 AT HALATSCHEK Dietmar Hilde 13:14:57.55 181.868 06:44:57.55
1322 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Falcon 13:18:37.22 180.238 06:48:37.22
1323 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 35 13:32:43.13 174.227 07:02:43.13
1324 AT GRATZER Marco "A" Gyula 13:32:45.26 174.212 07:02:45.26
1325 DE SKOPLJAK Denis Birgit 13:53:31.08 166.056 07:23:31.08
1326 SK HORŇÁČEK Miroslav Janka 14:22:57.24 155.721 07:52:57.24
1327 CZ KLEMENSOVÁ Sára Greny 14:23:03.22 155.688 07:53:03.22
1328 PL MICHALAK Bogdan Rudzia 10 14:23:17.82 155.608 07:53:17.82
1329 PL CZULOWSKI Jakub Leonardo 14:45:47.42 148.549 08:15:47.42
1330 AT RIEDL Franz Andreas 14:52:08.00 146.672 08:22:08.00
1331 SK VOJTKO Milan Mivo 03 15:14:46.17 140.345 08:44:46.17
1332 SK BALÁŽ Štefan Lolo 15:25:43.87 137.474 08:55:43.87
1333 CZ MAČALA Zdeněk MZ 2 15:53:33.15 130.687 09:23:33.15
1334 CZ BOROVIČKA Ladislav Cecilka 15:54:44.51 130.412 09:24:44.51
1335 SK BRKAL Ján Ing. Adriána 16:14:05.19 126.093 09:44:05.19
1336 CR TEAM CROATIA Hannah 16:16:04.28 125.666 09:46:04.28
1337 DE SG STEFFL "A" Django 16:33:07.08 122.114 10:03:07.08
1338 DE TORSTEN Jahn Jahn 3 16:43:35.97 120.028 10:13:35.97
1339 DE SKOPLJAK Denis Alfons 16:46:05.70 119.542 10:16:05.70
1340 CZ GRUBER Lubomír Marek 17:00:15.74 116.855 10:30:15.74
1341 SK TATRY-DERBY D-3 17:00:23.90 116.829 10:30:23.90
1342 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Baronesa 17:06:55.39 115.632 10:36:55.39
1343 CZ SETTLER + KUBÁČEK Team Zitkala 17:22:28.97 112.875 10:52:28.97
1344 DE TEAM GOCH Lotus Blume 17:23:49.58 112.643 10:53:49.58
1345 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 29 17:29:18.02 111.708 10:59:18.02
1346 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Moravec 17:42:39.63 109.489 11:12:39.63
1347 CZ SUCHÁNEK Břetislav Domča 17:43:58.80 109.275 11:13:58.80
1348 CZ SUCHÁNEK Břetislav Marťa 18:04:01.63 106.118 11:34:01.63
1349 AT JAKUPOVIC Jasmin Elif 18:06:59.48 105.667 11:36:59.48
1350 CZ GRUBER Marek Black 18:12:08.03 104.893 11:42:08.03
1351 CZ PŘÍVARA Vladimír Pollo 18:20:50.51 103.608 11:50:50.51
1352 CZ RUBEY & VARGA Team Ruby 3 18:31:42.17 102.049 12:01:42.17
1353 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ SP 012 18:33:26.26 101.804 12:03:26.26
1354 CZ ŠÁLEK Roman RS 05 18:43:55.75 100.349 12:13:55.75
1355 PL MICHALAK Bogdan Borka 12 18:56:58.33 98.597 12:26:58.33
1356 PL BASA Marek & Andrzej M 2 18:59:45.29 98.231 12:29:45.29
1357 AT GRATZER Marco "B" Antonius 19:04:32.46 97.608 12:34:32.46
1358 SK HRNČIAR PETER & MIRO Kentucky 19:14:48.70 96.297 12:44:48.70
1359 SK GOGORA Milan Migo 19:17:07.62 96.006 12:47:07.62
1360 PL MISIAK Marek Marek 91 19:19:36.69 95.696 12:49:36.69
1361 HU GÁBOR Takács TG 31 19:20:21.57 95.603 12:50:21.57
1362 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 24 19:20:44.27 95.556 12:50:44.27
1363 HU VIGLIDÁN Ágoston W 90 19:25:53.80 94.921 12:55:53.80
1364 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Maria 2 19:27:45.35 94.694 12:57:45.35
1365 PL TEAM OLR MAZURY Plesaures 19:28:01.14 94.662 12:58:01.14
1366 PL KOCIK & BASA Ewa 19:29:32.09 94.478 12:59:32.09
1367 SK J & I MARTON TEAM M 6 19:32:07.31 94.166 13:02:07.31
1368 AT NAGELHOFER Robert Tornado 2308 19:39:28.52 93.289 13:09:28.52
1369 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Danka 19:41:28.67 93.053 13:11:28.67
1370 CZ LUNDÁK Pavel Joritt 19:41:51.59 93.008 13:11:51.59
1371 HU GÁBOR Takács TG 47 19:44:45.57 92.668 13:14:45.57
1372 CZ KLEMENS Karel ml. Ola 19:45:23.12 92.595 13:15:23.12
1373 SK HRNČIAR PETER & MIRO Gaga 19:50:59.47 91.947 13:20:59.47
1374 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 06 19:55:30.57 91.432 13:25:30.57
1375 CZ KULÍK Přemysl Favorit 19:58:40.05 91.075 13:28:40.05
1376 CZ LAŇKA Alfons Ing. Laura 20:06:36.87 90.188 13:36:36.87
1377 CZ RUBEY & VARGA Team Gogo 3 20:06:58.70 90.148 13:36:58.70
1378 CZ FAJMON + HOLICKÝ Team Solista 20:18:38.55 88.879 13:48:38.55
1379 SK PRÍVARA Pavol Kinčen-Boss 20:20:15.37 88.706 13:50:15.37
1380 CZ HOLUB "B" Cecilie 20:24:26.66 88.261 13:54:26.66
1381 PL NOCNY Grzegorz Dominik 20:28:31.42 87.832 13:58:31.42
1382 SK TEAM LUTERAN HRICIK BAŠISTA Pecka 20:28:38.44 87.819 13:58:38.44
1383 DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Wassmuth 1 06:57:30.50 50.186 24:27:30.50
1384 PL MAJCHER Krystian & Marcel KM 79 06:57:49.16 50.176 24:27:49.16
1385 SK ŠIMKO Ján Šimo 17 06:58:16.92 50.160 24:28:16.92
1386 SK ČÁNI Ĺudovít LC 841 06:59:44.90 50.110 24:29:44.90
1387 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Rocket Raccoon 07:00:10.86 50.095 24:30:10.86
1388 DE TEAM ALNA Alberto Cotayo Super Power 07:00:40.54 50.078 24:30:40.54
1389 CZ VACHTL Jan Karolína 07:01:02.88 50.066 24:31:02.88
1390 CZ VLČEK Jiří Bambi 07:01:23.06 50.054 24:31:23.06
1391 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 23 07:02:04.40 50.031 24:32:04.40
1392 SK LAŠ Vladimír Las 4 07:04:14.36 49.957 24:34:14.36
1393 SK BLAŽENEC Štefan Kristínka 07:05:06.31 49.928 24:35:06.31
1394 AT KUTLESA Slavko SLK 06 07:05:11.43 49.925 24:35:11.43
1395 HU BÖDI József BJ 31 07:05:16.90 49.922 24:35:16.90
1396 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 021 07:06:19.01 49.887 24:36:19.01
1397 CZ FAJMON + HOLICKÝ Team Profesor 07:06:42.11 49.874 24:36:42.11
1398 AT HÖLD Erich Emilie 07:07:42.54 49.840 24:37:42.54
1399 CZ ACADEMY LOFT Bohemia Academy 70 07:07:53.42 49.834 24:37:53.42
1400 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Bauer 07:09:42.75 49.773 24:39:42.75
1401 CZ HLAVINKA Josef Romário 07:12:23.27 49.683 24:42:23.27
1402 CZ HOLUB "A" Bořivoj 07:17:22.50 49.516 24:47:22.50
1403 CZ SVOBODA Jiří Ela 07:18:32.17 49.477 24:48:32.17
1404 DE TEAM BRANDT & WICHERT Spotakova 07:19:25.38 49.448 24:49:25.38
1405 SK GRÉK Peter Romana. 07:19:36.29 49.442 24:49:36.29
1406 CZ HRUDA Jan Josef 2 07:21:35.72 49.376 24:51:35.72
1407 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Drax 07:21:47.21 49.370 24:51:47.21
1408 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Timo 4 07:22:39.85 49.341 24:52:39.85
1409 DE TORSTEN Jahn Jahn 1 07:22:45.38 49.338 24:52:45.38
1410 PL SEDLACEK Josef JS 6 07:22:49.01 49.336 24:52:49.01
1411 PL TEAM OLR MAZURY Bekki 07:24:40.83 49.274 24:54:40.83
1412 HU VIGLIDÁN Ágoston XXX 07:26:51.00 49.203 24:56:51.00
1413 SK BINDAS JUN. Štefan Eliss 07:27:00.73 49.197 24:57:00.73
1414 CZ TRUKSA Vítězslav Luky 07:29:01.14 49.131 24:59:01.14
1415 SK BCHB TEAM Ján 07:29:14.53 49.124 24:59:14.53
1416 SK BLAŽENEC Štefan Lolo 07:29:28.96 49.116 24:59:28.96
1417 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 64 07:29:39.19 49.111 24:59:39.19
1418 PL NOWICKI Damian Piselli 07:32:37.06 49.014 25:02:37.06
1419 DE TEAM GOUDEN DUIF "C" Werner 1 07:32:41.34 49.011 25:02:41.34
1420 CZ BALKONOVÝ ODCHOV Nikolas 07:35:21.90 48.924 25:05:21.90
1421 DE HOOP Michael Nelly 07:38:47.67 48.813 25:08:47.67
1422 DE SG WACHALSKI Wadi 07:40:58.54 48.743 25:10:58.54
1423 PL GRODNY Andrzej "A" Iwanka 07:42:30.72 48.693 25:12:30.72
1424 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 55 07:46:44.73 48.557 25:16:44.73
1425 AT NÖRES Kurt Atomic 07:47:50.03 48.522 25:17:50.03
1426 NO HELGESEN Bjorn Ove Pokerace II. 07:47:54.49 48.520 25:17:54.49
1427 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 31 07:48:03.45 48.515 25:18:03.45
1428 AT GRATZER Marco "A" Adson 07:56:48.65 48.237 25:26:48.65
1429 PL TARASIUK Jerzy Peter 07:58:02.03 48.199 25:28:02.03
1430 NO HELGESEN Bjorn Ove Wonder II. 08:14:36.67 47.681 25:44:36.67
1431 SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 04 08:36:52.14 47.004 26:06:52.14
1432 PL SEDLACEK Josef JS 12 08:42:58.96 46.821 26:12:58.96
1433 AT HALATSCHEK Dietmar Adi 08:48:35.89 46.655 26:18:35.89
1434 CZ GRUBER Simon Messi 08:51:02.36 46.583 26:21:02.36
1435 CZ TOMEK Jindřich T6. 08:51:28.57 46.570 26:21:28.57
1436 AT DEMAJ & KUKLA Team Bull 08:55:44.61 46.444 26:25:44.61
1437 AT HALATSCHEK Dietmar Roma 1 09:05:00.60 46.175 26:35:00.60
1438 CZ DAVID Petr Jugo 09:27:12.36 45.541 26:57:12.36
1439 AT GRATZER Marco "A" Istvan 09:28:34.45 45.502 26:58:34.45
1440 CZ TEAM ZEMAN + KAŠUBA ZK 3 09:43:50.10 45.077 27:13:50.10
1441 SK MINÁRIK + MAŤAŠEJE Redy 09:44:30.10 45.059 27:14:30.10
1442 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Annet 09:52:23.37 44.843 27:22:23.37
1443 SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 21 09:53:59.98 44.799 27:23:59.98
1444 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 009 09:54:42.19 44.780 27:24:42.19
1445 DE TEAM GOCH Von de Yeti 10:05:24.50 44.490 27:35:24.50
1446 CZ ACADEMY LOFT Sydney Academy 67 10:12:42.66 44.295 27:42:42.66
1447 PL KOZLENIA Artur Tola 10:19:03.21 44.126 27:49:03.21
1448 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Blue Harry 10:19:59.43 44.101 27:49:59.43
1449 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 24 10:20:01.99 44.100 27:50:01.99
1450 SK FAMILY PINČÁK Gloria 10:38:22.55 43.621 28:08:22.55
1451 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Gamora 10:55:43.94 43.177 28:25:43.94
1452 SK OVŠÁK + KONŠ Team Star. 11:00:20.86 43.061 28:30:20.86
1453 AT NAGELHOFER Robert Vulkan 2301 11:34:09.80 42.226 29:04:09.80
1454 SK BLAHOVSKÝ + HNILIČKA Team P.K. Subban 11:50:47.29 41.827 29:20:47.29
1455 SK TRISTIGNAC TEAM Ida 11:53:12.37 41.770 29:23:12.37
1456 CZ MALACH Ladislav Lada 13:16:30.65 39.885 30:46:30.65
1457 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Willy 13:35:43.66 39.475 31:05:43.66
1458 DE FRANZ Christoph Cheyanne 14:20:17.20 38.554 31:50:17.20
1459 CZ VACHTL Jan Tobi 15:50:40.63 36.812 33:20:40.63
1460 CZ ACADEMY LOFT Golden Queen 77 15:55:40.55 36.720 33:25:40.55
1461 AT VOLLNHOFER Dominik Niki 4 16:36:20.55 35.991 34:06:20.55
1462 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 68 17:01:16.34 35.557 34:31:16.34
1463 DE BEHLKE Andreas AB 04 18:18:21.98 34.281 35:48:21.98
1464 AT JAKUPOVIC Jasmin Felix 13:40:47.77 22.245 55:10:47.77
1465 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Matura 13:43:09.45 22.229 55:13:09.45
1466 CZ ACADEMY LOFT Střela Academy 25 13:46:13.37 22.209 55:16:13.37
1467 DE BEHLKE Andreas AB 03 13:46:54.96 22.204 55:16:54.96
1468 CZ GERSPITZER Team GT-3 13:52:57.67 22.164 55:22:57.67
1469 DE TEAM ALNA Alberto Cotayo Marek 13:18:38.52 11.939 102:48:38.52
1470 CZ MAREK Petr Emil* 17:54:24.90 11.428 107:24:24.90
1471 SK ČÁNI Ĺudovít LC 847 10:41:35.96 5.575 220:11:35.96
1472 AT HALATSCHEK Dietmar Ralf 11:25:47.90 5.556 220:55:47.90
1473 DE TARGATZ Angela Dr. DR 2 11:26:12.94 5.556 220:56:12.94
1474 PL SROKA Krzysztof Lula 11:28:10.18 5.555 220:58:10.18
1475 SK ČAMPIŠ Milan MK 69 11:36:35.14 5.551 221:06:35.14
1476 AT RIEDL Franz Martin 08:32:11.14 4.614 266:02:11.14
1477 SK VAŠÍČEK Pavel Neger 08:32:20.31