Doletová listina

Místo vypuštění Výšovice
Vzdálenost 35.716 km
Datum a čas startu 23.07.2021 06:20:00
Počasí v místě startu Polojasno, klidno, 15° C.
Počasí v cíli Polojasno, klidno, 15-17° C.
Počet nasazených holubů 1694
Počet chovatelů 279

         
    Jméno chovatele Jméno holuba Čas doletu Rychlost Doba letu
1 AT GASSER Reinhard Garnet 06:55:33.77 1004.307 00:35:33.77
2 CZ CHARYPAR Vladimír Charyš 5 06:55:37.99 1002.325 00:35:37.99
3 AT STEINER Alfred Andy IV. 06:55:40.32 1001.233 00:35:40.32
4 PL SEDLACEK Josef JS 10 06:55:42.32 1000.299 00:35:42.32
5 CZ MAČALA Zdeněk MZ 3 06:55:42.40 1000.261 00:35:42.40
6 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 083 06:55:42.93 1000.014 00:35:42.93
7 PL JANIA - LACH Team Zolni 06:55:43.43 999.781 00:35:43.43
8 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 25 06:55:44.81 999.137 00:35:44.81
9 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 028 06:55:46.08 998.546 00:35:46.08
10 AT ECKHARDT Markus Ecki´s 005 06:55:47.31 997.974 00:35:47.31
11 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Laval 06:55:47.50 997.886 00:35:47.50
12 PL KOZLENIA Artur Didi 06:55:47.78 997.756 00:35:47.78
13 CZ ACADEMY LOFT Azari Academy 44 06:55:48.12 997.598 00:35:48.12
14 AT RÖTZER Franz Top 5 06:55:48.43 997.454 00:35:48.43
15 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 64 06:55:48.74 997.310 00:35:48.74
16 DE FELBINGER Gerhard Cleopatra 06:55:48.84 997.264 00:35:48.84
17 CZ ACADEMY LOFT Willy Academy 42 06:55:49.11 997.138 00:35:49.11
18 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 69 06:55:49.44 996.985 00:35:49.44
19 AT RIEDL Franz Jenni 06:55:49.72 996.855 00:35:49.72
20 CR TEAM CROATIA Hawken 06:55:50.17 996.647 00:35:50.17
21 DE SG STEFFL "A" Billy the Kid 06:55:50.55 996.471 00:35:50.55
22 PL SZYMAŃSKI Zbigniew SZ 38 06:55:50.76 996.373 00:35:50.76
23 DE TEAM BRANDT & WICHERT Koukalova 06:55:51.29 996.128 00:35:51.29
24 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Stern 06:55:51.36 996.095 00:35:51.36
25 CZ ACADEMY LOFT Tamar Academy 57 06:55:51.74 995.920 00:35:51.74
26 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Junior 06:55:52.77 995.443 00:35:52.77
27 CZ DUDA Přemysl Speede 06:55:53.01 995.332 00:35:53.01
28 PL SEDLACEK Josef JS 5 06:55:53.55 995.083 00:35:53.55
29 DE WINGS 2 WIN W2W 252 06:55:53.94 994.902 00:35:53.94
30 CZ LAŇKA Alfons Ing. Eva 06:55:54.04 994.856 00:35:54.04
31 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art36 06:55:54.12 994.819 00:35:54.12
32 CZ ACADEMY LOFT Olympia Academy 61 06:55:54.25 994.759 00:35:54.25
33 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Alonso 06:55:54.43 994.676 00:35:54.43
34 PL JANIA - LACH Team Natalia 06:55:54.49 994.648 00:35:54.49
35 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Bella. 06:55:54.56 994.616 00:35:54.56
36 AT NAGELHOFER Robert Sonne 2307 06:55:54.71 994.547 00:35:54.71
37 CZ ACADEMY LOFT Silver Academy 21 06:55:54.82 994.496 00:35:54.82
38 CZ KONOPÍK Jiří Iva 06:55:54.89 994.464 00:35:54.89
39 CZ ACADEMY LOFT Braha Academy 7 06:55:55.33 994.261 00:35:55.33
40 CZ ACADEMY LOFT Tbulk Academy 1 06:55:56.03 993.938 00:35:56.03
41 CZ EM-EKO.CZ PS 2 06:55:56.45 993.744 00:35:56.45
42 CZ VLČEK Jiří Šiva 06:55:56.94 993.519 00:35:56.94
43 DE SG STEFFL "A" Buffalo Bill 06:55:57.16 993.417 00:35:57.16
44 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Kratochvilova 06:55:57.28 993.362 00:35:57.28
45 CZ ACADEMY LOFT Hurricane Academy 71 06:55:57.59 993.219 00:35:57.59
46 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Dua Lipa 06:55:57.67 993.182 00:35:57.67
47 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 8 06:55:57.96 993.049 00:35:57.96
48 SK VAŠÍČEK Pavel Neger 06:55:58.13 992.971 00:35:58.13
49 CZ HOLUB "A" Boleslav 06:55:58.32 992.883 00:35:58.32
50 DE SKOPLJAK Denis Beate 06:55:58.45 992.824 00:35:58.45
51 DE TEAM GOUDEN DUIF "C" Klaus 3 06:55:58.61 992.750 00:35:58.61
52 CZ TRUKSA Vítězslav Eliška 06:55:58.78 992.672 00:35:58.78
53 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 71 06:55:58.88 992.626 00:35:58.88
54 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Thaisa 06:55:59.24 992.460 00:35:59.24
55 PL JANIA - LACH Team Heros J14 06:55:59.52 992.332 00:35:59.52
56 DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Schinze 3 06:55:59.70 992.249 00:35:59.70
57 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Freiheit 06:56:00.13 992.051 00:36:00.13
58 PT PEDRO PORTO D Daymoon 06:56:00.32 991.964 00:36:00.32
59 DE TEAM GOCH Von de Yeti 06:56:00.34 991.955 00:36:00.34
60 CZ PLÁNOČKA Jan Tereza 06:56:00.44 991.909 00:36:00.44
61 CZ ACADEMY LOFT Dafne Academy 51 06:56:00.51 991.877 00:36:00.51
62 AT JAKUPOVIC Jasmin Elif 06:56:00.70 991.790 00:36:00.70
63 DE ZG HELIOS Shao Wei 06:56:00.84 991.725 00:36:00.84
64 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 87 06:56:00.88 991.707 00:36:00.88
65 CZ ACADEMY LOFT Silbu Academy 40 06:56:01.09 991.611 00:36:01.09
66 DE TEAM NAMIBIA Hoop & Lücke Maxi 06:56:01.15 991.583 00:36:01.15
67 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 32 06:56:01.40 991.468 00:36:01.40
68 PL PACEK Wojciech Leonidass 06:56:01.41 991.464 00:36:01.41
69 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Sirius 1391 06:56:01.56 991.395 00:36:01.56
70 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ SP 045 06:56:01.64 991.358 00:36:01.64
71 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Linda 06:56:01.77 991.299 00:36:01.77
72 PL SMORAWSKI Marek + Jacek Aramis 06:56:01.92 991.230 00:36:01.92
73 CH TEAM FROHMATTA Bentley 06:56:02.02 991.184 00:36:02.02
74 DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Schinze 4 06:56:02.35 991.033 00:36:02.35
75 SK PRIEHODA Ján + Ivana Kutuzov 06:56:02.38 991.019 00:36:02.38
76 SK VAŠÍČEK Pavel Anička 06:56:02.56 990.937 00:36:02.56
77 PT PEDRO PORTO D Dakota 06:56:02.60 990.918 00:36:02.60
78 SK MAJDÁK Michal Safír 06:56:02.66 990.891 00:36:02.66
79 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 014 06:56:02.97 990.749 00:36:02.97
80 AT OFNER Kurt Romulus 06:56:03.13 990.676 00:36:03.13
81 CZ ACADEMY LOFT Střela Academy 25 06:56:03.27 990.611 00:36:03.27
82 PL NOWICKI Damian Quinto 06:56:03.33 990.584 00:36:03.33
83 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 56 06:56:03.49 990.511 00:36:03.49
84 CZ GRUBER Lubomír Adélka 06:56:03.74 990.396 00:36:03.74
85 PL KOZLENIA Artur Tola 06:56:03.94 990.305 00:36:03.94
86 CZ KLEMENS Karel ml. Happy 06:56:04.10 990.232 00:36:04.10
87 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Franzi 06:56:04.22 990.177 00:36:04.22
88 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 68 06:56:04.40 990.094 00:36:04.40
89 SK ČÁNI Ĺudovít LC 847 06:56:04.42 990.085 00:36:04.42
90 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Neumanova 06:56:04.53 990.035 00:36:04.53
91 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Helmut 6 06:56:04.63 989.989 00:36:04.63
92 AT VOLLNHOFER Dominik Niki 3 06:56:04.71 989.952 00:36:04.71
93 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 8 06:56:04.82 989.902 00:36:04.82
94 AT HÖLD Erich Kristin 06:56:04.90 989.866 00:36:04.90
95 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Sirius 1416 06:56:05.13 989.760 00:36:05.13
96 CZ MAREK Petr Filip 06:56:05.29 989.687 00:36:05.29
97 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 12 06:56:05.60 989.546 00:36:05.60
98 CZ ATH KVĚTNÁ Grošák 06:56:05.74 989.482 00:36:05.74
99 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 23 06:56:05.85 989.431 00:36:05.85
100 SK BRKAL Ján Ing. Bohdana 06:56:06.08 989.326 00:36:06.08
101 DE TEAM BRANDT & WICHERT Jagr 06:56:06.10 989.317 00:36:06.10
102 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Sirius 1386 06:56:06.20 989.272 00:36:06.20
103 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ Maria 06:56:06.28 989.235 00:36:06.28
104 PL TARASIUK Jerzy George 539 06:56:06.40 989.180 00:36:06.40
105 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Senna 06:56:06.44 989.162 00:36:06.44
106 CZ LAŇKA Alfons Ing. Marta 06:56:06.54 989.116 00:36:06.54
107 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 31 06:56:06.55 989.112 00:36:06.55
108 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 61 06:56:06.60 989.089 00:36:06.60
109 DE HEIDEMANN + WINTER Amette 06:56:06.74 989.025 00:36:06.74
110 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Indy 06:56:06.76 989.016 00:36:06.76
111 DE WINGS 2 WIN W2W 357 06:56:06.90 988.952 00:36:06.90
112 PL PACEK Wojciech Speed Test 06:56:06.91 988.947 00:36:06.91
113 AT VOLLNHOFER Dominik Niki 4 06:56:06.99 988.911 00:36:06.99
114 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ SP 069 06:56:07.08 988.870 00:36:07.08
115 DE ANDREAS & UDO Marie 06:56:07.17 988.829 00:36:07.17
116 CH TEAM ANDERHUB Ostrava 06:56:07.34 988.751 00:36:07.34
117 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Septimus 06:56:07.37 988.738 00:36:07.37
118 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Neymar 06:56:07.45 988.701 00:36:07.45
119 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 23 06:56:07.63 988.619 00:36:07.63
120 CZ VLČEK Jiří Kelly 06:56:07.74 988.569 00:36:07.74
121 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Kovi 06:56:07.92 988.487 00:36:07.92
122 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 27 06:56:07.96 988.468 00:36:07.96
123 SK FAMILY PINČÁK Victory 06:56:08.07 988.418 00:36:08.07
124 AT BLIEGE Felix Felix 2 06:56:08.20 988.359 00:36:08.20
125 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ SP 085 06:56:08.26 988.332 00:36:08.26
126 SK OVŠÁK + KONŠ Team Sif 06:56:08.52 988.213 00:36:08.52
127 CZ BOUCHAL Martin Rotavátor 06:56:08.70 988.131 00:36:08.70
128 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Rolex 06:56:08.97 988.008 00:36:08.97
129 AT NAHIČ & ZWILAK Team Joni 06:56:09.05 987.972 00:36:09.05
130 DE TARGATZ Angela Dr. DR 12 06:56:09.16 987.922 00:36:09.16
131 PL PACEK & LIS TEAM Bono 06:56:09.18 987.912 00:36:09.18
132 AT KUTLESA Slavko SLK 06 06:56:09.24 987.885 00:36:09.24
133 CZ BASTL Josef Gabyboy 06:56:09.35 987.835 00:36:09.35
134 DE HEIDEMANN + WINTER Lilly 06:56:09.48 987.776 00:36:09.48
135 SK TEAM LUTERAN HRICIK BAŠISTA Luti 06:56:09.58 987.730 00:36:09.58
136 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 013 06:56:09.64 987.703 00:36:09.64
137 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ SP 042 06:56:09.72 987.667 00:36:09.72
138 PL SEDLACEK Josef JS 12 06:56:09.81 987.626 00:36:09.81
139 PL SEDLACEK Josef JS 8 06:56:09.88 987.594 00:36:09.88
140 CZ HAŠŠO Slavomír Slavo 2 06:56:10.09 987.498 00:36:10.09
141 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 002 06:56:10.18 987.457 00:36:10.18
142 PL MAJCHER Krystian & Marcel KM 79 06:56:10.20 987.448 00:36:10.20
143 DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Schinze 2 06:56:10.29 987.407 00:36:10.29
144 AT BLIEGE Felix Felix 31 06:56:10.32 987.394 00:36:10.32
145 CZ BECHA Lubomír + Jan Bony 06:56:10.44 987.339 00:36:10.44
146 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Matura 06:56:10.51 987.307 00:36:10.51
147 AT STEINER Alfred Andy 2-Sa 06:56:10.61 987.262 00:36:10.61
148 CZ TOMEK Jindřich T6. 06:56:10.74 987.203 00:36:10.74
149 SK J & I MARTON TEAM M 1 06:56:10.82 987.166 00:36:10.82
150 CZ BAJTEK Jan Alfa 06:56:10.98 987.093 00:36:10.98
151 DE TEAM GOCH TG 050 06:56:11.02 987.075 00:36:11.02
152 DE TEAM NAMIBIA Hoop & Lücke Elli 06:56:11.22 986.984 00:36:11.22
153 CZ HOLUB "B" Brigita 06:56:11.35 986.925 00:36:11.35
154 PL PACEK & LIS TEAM Borys 06:56:11.49 986.862 00:36:11.49
155 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Moravec 06:56:11.59 986.816 00:36:11.59
156 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 11 06:56:11.67 986.780 00:36:11.67
157 SK PRÍVARA Pavol Kinčen-Saga 06:56:11.77 986.734 00:36:11.77
158 CZ GRUBER Marek Perla 06:56:11.81 986.716 00:36:11.81
159 DE ZG HELIOS Yu Yong 06:56:12.06 986.603 00:36:12.06
160 PT PEDRO PORTO Abby 06:56:12.10 986.584 00:36:12.10
161 DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Werner 4 06:56:12.31 986.489 00:36:12.31
162 CZ TOMEK Jindřich T1. 06:56:12.34 986.475 00:36:12.34
163 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Sirius 84 06:56:12.59 986.362 00:36:12.59
164 CZ HANZEL TEAM Fanda 4 06:56:12.62 986.348 00:36:12.62
165 AT KUTLESA Slavko SLK 08 06:56:12.75 986.289 00:36:12.75
166 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 19 06:56:12.86 986.239 00:36:12.86
167 CZ ACADEMY LOFT Sydney Academy 67 06:56:12.99 986.180 00:36:12.99
168 CZ ACADEMY LOFT Tamar Academy 56 06:56:13.05 986.153 00:36:13.05
169 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 6 06:56:13.17 986.099 00:36:13.17
170 CH TEAM WIRZ Lara Gut 06:56:13.38 986.003 00:36:13.38
171 SK BCHB TEAM Ján 06:56:13.44 985.976 00:36:13.44
172 CZ ŠÁLEK Roman RS 07 06:56:13.54 985.931 00:36:13.54
173 SK VAŠÍČEK Pavel Jožo 06:56:13.63 985.890 00:36:13.63
174 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 66 06:56:13.67 985.872 00:36:13.67
175 SK NOVÁK Pavel Monika 06:56:13.99 985.727 00:36:13.99
176 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 7 06:56:14.11 985.672 00:36:14.11
177 CZ ACADEMY LOFT Bohemia Academy 70 06:56:14.18 985.641 00:36:14.18
178 SK BCHB TEAM Samko 06:56:14.29 985.591 00:36:14.29
179 CZ ACADEMY LOFT Silver Academy 62 06:56:14.36 985.559 00:36:14.36
180 DE TEAM BRANDT & WICHERT Spotakova 06:56:14.47 985.509 00:36:14.47
181 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 036 06:56:14.57 985.464 00:36:14.57
182 CZ BURSA Miloslav Stardust 06:56:14.66 985.423 00:36:14.66
183 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Megan 06:56:14.71 985.400 00:36:14.71
184 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarka 06:56:14.79 985.364 00:36:14.79
185 PL KOZLENIA Artur Adam 06:56:14.97 985.283 00:36:14.97
186 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 021 06:56:15.09 985.228 00:36:15.09
187 PL GRODNY Andrzej "A" Sara 06:56:15.36 985.106 00:36:15.36
188 SK PODHORSKÝ TEAM Budvár 1 06:56:15.51 985.038 00:36:15.51
189 DE SCHOEN Friedrich Fritz 3 06:56:15.63 984.984 00:36:15.63
190 PL KOCIK & BASA Julia 2 06:56:15.82 984.898 00:36:15.82
191 CZ HOLUB "A" Bohdan 06:56:16.14 984.753 00:36:16.14
192 PL JANIA - LACH Team Wibul 06:56:16.64 984.527 00:36:16.64
193 CZ BARTOŠ TEAM Axepa 06:56:16.99 984.368 00:36:16.99
194 CZ GORČÍK + MACHALA Team Mája 06:56:17.10 984.319 00:36:17.10
195 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 6 06:56:17.15 984.296 00:36:17.15
196 CZ ACADEMY LOFT Tamar Academy 16 06:56:17.39 984.187 00:36:17.39
197 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 26 06:56:17.49 984.142 00:36:17.49
198 AT BLIEGE Felix Felix 12 06:56:17.59 984.097 00:36:17.59
199 SK MAJDÁK Michal Jantar 06:56:17.81 983.998 00:36:17.81
200 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Dvojka 06:56:17.95 983.934 00:36:17.95
201 PL KWAŚNICKI Tomasz Lolita 06:56:18.41 983.727 00:36:18.41
202 PL MAJCHER Krystian & Marcel KM 84 06:56:18.91 983.501 00:36:18.91
203 DE HOOP Michael Fritz 06:56:19.24 983.352 00:36:19.24
204 CZ MILOTA Milan MM 001 06:56:19.59 983.194 00:36:19.59
205 CZ ATH KVĚTNÁ Groška 06:56:19.98 983.018 00:36:19.98
206 CZ BARTOŠ TEAM Schmidt 06:56:20.32 982.865 00:36:20.32
207 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 30 06:56:20.49 982.788 00:36:20.49
208 AT WIEFLER Alois Alpha 1 06:56:20.83 982.635 00:36:20.83
209 CZ KULÍK Přemysl Tornádo 06:56:21.25 982.446 00:36:21.25
210 AT NAGELHOFER Robert Gewitter 2334 06:56:21.32 982.414 00:36:21.32
211 CZ SETTLER + KUBÁČEK Team Zitkala 06:56:21.60 982.288 00:36:21.60
212 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Klema 06:56:21.67 982.257 00:36:21.67
213 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Ivana 06:56:22.41 981.924 00:36:22.41
214 CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Dobiš 06:56:22.69 981.798 00:36:22.69
215 CZ GRUBER Simon Bayli 06:56:23.05 981.636 00:36:23.05
216 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 09 06:56:23.60 981.389 00:36:23.60
217 AT DEMAJ & KUKLA Team Niko 06:56:24.68 980.903 00:36:24.68
218 DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Helmut 1 06:56:25.15 980.692 00:36:25.15
219 SK FAMILY PINČÁK I. Adelka 06:56:25.36 980.598 00:36:25.36
220 CZ KLEMENS Karel Kafi 06:56:25.57 980.504 00:36:25.57
221 CZ DAVID Petr Karin 06:56:25.74 980.428 00:36:25.74
222 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 9 06:56:25.77 980.414 00:36:25.77
223 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Zelezny 06:56:26.52 980.078 00:36:26.52
224 DE MOTSCHKO Alexander Moriah 06:56:27.20 979.773 00:36:27.20
225 DE HOOP Michael Alvin 06:56:27.36 979.702 00:36:27.36
226 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 5 06:56:27.77 979.518 00:36:27.77
226 SK HROZEN Peter Pálffy 06:56:27.77 979.518 00:36:27.77
228 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 006 06:56:28.12 979.361 00:36:28.12
229 DE NO NAME Unknown 06:56:28.19 979.330 00:36:28.19
230 CZ PŘÍVARA Vladimír Johan 06:56:28.27 979.294 00:36:28.27
231 AT HALATSCHEK Dietmar Inge 06:56:28.56 979.164 00:36:28.56
232 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Apollo 06:56:28.90 979.012 00:36:28.90
233 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 14 06:56:29.10 978.923 00:36:29.10
234 PL PACEK Wojciech Wittekopek 06:56:29.48 978.753 00:36:29.48
235 DE MOELLER Andreas AML Surprise 06:56:29.53 978.731 00:36:29.53
236 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 76 06:56:29.98 978.529 00:36:29.98
237 AT LINDTNER Harald Rode Karel 06:56:30.19 978.436 00:36:30.19
238 CZ HLAVINKA Josef Rumburak 06:56:30.41 978.337 00:36:30.41
239 CZ ACADEMY LOFT Crystal Academy 64 06:56:30.68 978.217 00:36:30.68
240 CH TEAM FROHMATTA Torres 06:56:30.93 978.105 00:36:30.93
241 CZ GRUBER Marek Black 06:56:30.97 978.087 00:36:30.97
242 SK BELANEC Team Auróra 06:56:31.09 978.034 00:36:31.09
243 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Levi 06:56:31.17 977.998 00:36:31.17
244 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 1 06:56:31.28 977.949 00:36:31.28
245 CZ DUDA Přemysl Karla 06:56:31.53 977.837 00:36:31.53
246 PL MAZIARZ RACING TEAM Quinn 06:56:31.65 977.784 00:36:31.65
247 AT HOFMANN Leopold Poldi 75 06:56:31.73 977.748 00:36:31.73
248 SK ČÁNI Ĺudovít LC 829 06:56:31.79 977.721 00:36:31.79
249 PL MAJCHER Krystian & Marcel KM 89 06:56:32.44 977.432 00:36:32.44
250 CZ ACADEMY LOFT Dafne Academy 17 06:56:32.90 977.227 00:36:32.90
251 SK MINÁRIK + MAŤAŠEJE Beny 06:56:33.02 977.173 00:36:33.02
252 PL MAJCHER Krystian & Marcel KM 12 06:56:33.36 977.022 00:36:33.36
253 SK FAMILY PINČÁK Gloria 06:56:33.53 976.946 00:36:33.53
254 AT HOFMANN Leopold Poldi 6 06:56:33.54 976.941 00:36:33.54
255 CZ KLEMENSOVÁ Sára Turbo. 06:56:33.60 976.915 00:36:33.60
256 CZ HRUDA Jan Josef 6 06:56:33.89 976.786 00:36:33.89
257 CZ MALACH Ladislav Kate 06:56:34.13 976.679 00:36:34.13
258 CZ DUDA Přemysl Zuzana 06:56:34.27 976.616 00:36:34.27
259 CZ MAREK Petr Pankrác 06:56:34.38 976.567 00:36:34.38
260 PL SROKA Krzysztof Emi 06:56:34.62 976.461 00:36:34.62
261 DE ZSCHOMMLER Jens Tino 06:56:34.70 976.425 00:36:34.70
262 SK FAMILY PINČÁK I. Sofinka 06:56:34.99 976.296 00:36:34.99
263 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Sonnenschein 06:56:35.11 976.243 00:36:35.11
264 PL KWAŚNICKI Tomasz Pippa 06:56:35.21 976.198 00:36:35.21
265 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Strachova 06:56:35.42 976.105 00:36:35.42
266 CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Štěpán 06:56:35.48 976.078 00:36:35.48
267 DE ANDREAS & UDO Andre 23 06:56:35.62 976.016 00:36:35.62
268 CZ BASTL Josef Masakr 06:56:35.85 975.914 00:36:35.85
269 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 2 06:56:35.93 975.878 00:36:35.93
270 AT NAGELHOFER Robert Tsunami 2313 06:56:36.04 975.829 00:36:36.04
271 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Versailles 06:56:36.11 975.798 00:36:36.11
272 SK VOJTKO Milan Mivo 01 06:56:36.44 975.652 00:36:36.44
273 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 4 06:56:36.74 975.518 00:36:36.74
274 PL KWAŚNICKI Tomasz Bolek 06:56:36.83 975.478 00:36:36.83
275 CZ ACADEMY LOFT Sado Academy 75 06:56:37.10 975.358 00:36:37.10
276 CZ NERS Jaroslav Viktorie 06:56:37.12 975.350 00:36:37.12
277 DE BEHLKE Andreas AB 03 06:56:37.31 975.265 00:36:37.31
278 AT NAHIČ & ZWILAK Team Jani 06:56:37.50 975.181 00:36:37.50
279 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma11 06:56:37.60 975.137 00:36:37.60
280 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 084 06:56:37.77 975.061 00:36:37.77
281 CZ ATH KVĚTNÁ Bago 06:56:37.99 974.963 00:36:37.99
282 DE SKOPLJAK Denis Erwin 06:56:38.10 974.915 00:36:38.10
283 AT BLIEGE Felix Felix 3 06:56:38.22 974.861 00:36:38.22
284 CZ LOCCO TEAM Lysičanka 06:56:38.42 974.773 00:36:38.42
285 CZ TALLA Stanislav + František Anička 06:56:38.63 974.680 00:36:38.63
286 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Maruš. 06:56:38.88 974.569 00:36:38.88
287 DE SG STEFFL "A" Jessi James 06:56:38.93 974.547 00:36:38.93
288 NO HELGESEN Bjorn Ove Double I. 06:56:39.18 974.436 00:36:39.18
289 DE SG WACHALSKI Wadi 06:56:39.21 974.423 00:36:39.21
290 SK BODNAR & VILČKO Vladimír Bovi 4 06:56:39.36 974.356 00:36:39.36
291 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Anna M. 06:56:39.73 974.192 00:36:39.73
292 SK GRÉK Peter Romana. 06:56:39.94 974.099 00:36:39.94
293 DE SIEBERT Dieter Delphine 06:56:40.03 974.059 00:36:40.03
294 SK HELMAR Team Koncuk 06:56:40.08 974.037 00:36:40.08
295 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 73 06:56:40.32 973.931 00:36:40.32
296 PL KOZLENIA Boguslawa Zigi 06:56:40.56 973.825 00:36:40.56
297 CZ BRULÍK Josef Ria 06:56:40.73 973.750 00:36:40.73
298 CH DERBY TEAM PILATUS Foners 06:56:40.78 973.727 00:36:40.78
299 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 1652 06:56:40.91 973.670 00:36:40.91
300 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 46 06:56:41.29 973.502 00:36:41.29
301 BE COPPENS Peter Vichy 06:56:41.30 973.497 00:36:41.30
302 SK HROZEN Peter Peťko 06:56:41.44 973.436 00:36:41.44
303 DE SPITZBERG Team U 128 06:56:41.57 973.378 00:36:41.57
304 CZ SETTLER + KUBÁČEK Team Kwahu 06:56:41.99 973.192 00:36:41.99
305 CZ VERNER Pavel Guvernerka 06:56:42.01 973.184 00:36:42.01
306 AT WIEFLER Alois Jörg 06:56:42.28 973.064 00:36:42.28
307 PL MAZIARZ RACING TEAM Marlee 06:56:42.41 973.007 00:36:42.41
308 SK VOJTKO Milan Mivo 08 06:56:42.49 972.972 00:36:42.49
309 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Tochter 919 06:56:42.62 972.914 00:36:42.62
310 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarmila 06:56:42.94 972.773 00:36:42.94
311 DE WINGS 2 WIN W2W 248 06:56:42.95 972.768 00:36:42.95
312 PL PITAŚ M & M Team Ferro 06:56:43.23 972.645 00:36:43.23
313 DE HEIDEMANN + WINTER Lisbeth 06:56:43.27 972.627 00:36:43.27
314 SK FAMILY PINČÁK Fany 06:56:43.42 972.561 00:36:43.42
315 PL MISIAK Marek Marek 91 06:56:43.50 972.526 00:36:43.50
316 SK PRIEHODA Ján + Ivana Rose 06:56:43.75 972.415 00:36:43.75
317 AT WALDER Florian Zazu 06:56:44.15 972.239 00:36:44.15
318 SK TATRY-DERBY D-6 06:56:44.23 972.203 00:36:44.23
319 CZ HAŠŠO Slavomír Benda 2 06:56:44.39 972.133 00:36:44.39
320 PL TARASIUK Jerzy Talent 296 06:56:44.62 972.031 00:36:44.62
321 AT NÖRES Kurt Dynamic 06:56:44.78 971.961 00:36:44.78
322 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Jägerndorf Lady 06:56:44.97 971.877 00:36:44.97
323 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 088 06:56:45.32 971.723 00:36:45.32
324 DE TORSTEN Jahn Jahn 1 06:56:45.34 971.714 00:36:45.34
325 DE TEAM - DIE ROTHALBOMBER Ares 06:56:45.64 971.582 00:36:45.64
326 SK ČÁNI Ĺudovít LC 850 06:56:45.89 971.472 00:36:45.89
327 PL GRODNY Andrzej "A" Iwan 06:56:46.20 971.335 00:36:46.20
328 CZ KRUTIL Karel + Michal Chňapík 06:56:46.45 971.225 00:36:46.45
329 PL KUSION Tomasz Kornelia 06:56:46.58 971.168 00:36:46.58
330 AT WIEFLER Alois Alfred 06:56:46.65 971.137 00:36:46.65
331 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 10 06:56:47.08 970.948 00:36:47.08
332 CZ BECHYNĚ Radek Mára 06:56:47.19 970.900 00:36:47.19
333 SK DUCHOVIČ Jozef Gardenia 06:56:47.44 970.790 00:36:47.44
334 DE SG WACHALSKI Wakita 06:56:47.45 970.785 00:36:47.45
335 PL SEDLACEK Josef JS 11 06:56:47.68 970.684 00:36:47.68
336 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Čtverka 06:56:47.83 970.618 00:36:47.83
337 CZ DAVID Petr Borg 06:56:47.88 970.596 00:36:47.88
338 SK TEAM LUTERAN HRICIK BAŠISTA Klokoč 06:56:48.02 970.535 00:36:48.02
339 CZ NERS Jaroslav Petra 06:56:48.17 970.469 00:36:48.17
340 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Kvitova 06:56:48.57 970.293 00:36:48.57
341 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Vitkova 06:56:48.79 970.196 00:36:48.79
342 SK BABIC Pavol Ing.Starek 319 06:56:48.96 970.122 00:36:48.96
343 PL JANIA - LACH Team Jay Jay Junior 06:56:49.12 970.051 00:36:49.12
344 NO HELGESEN Bjorn Ove Femhoje III. 06:56:49.20 970.016 00:36:49.20
345 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Zdena 06:56:49.38 969.937 00:36:49.38
346 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Libelle 06:56:49.44 969.911 00:36:49.44
347 AT RIEDL Franz Cacilia 06:56:49.45 969.907 00:36:49.45
348 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 063 06:56:49.62 969.832 00:36:49.62
349 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Ruppiduppi 06:56:49.71 969.792 00:36:49.71
350 PT PEDRO PORTO Abu 06:56:49.89 969.713 00:36:49.89
351 DE TEAM ANHÄNGER Michael Stu. 06:56:50.14 969.604 00:36:50.14
352 CZ ACADEMY LOFT House Academy 59 06:56:50.42 969.481 00:36:50.42
353 DE SIEBERT Dieter Dava 06:56:50.53 969.433 00:36:50.53
354 CZ SETTLER + KUBÁČEK Team Tatanka 06:56:50.87 969.284 00:36:50.87
355 CZ BECHA Lubomír + Jan Ben 06:56:50.88 969.279 00:36:50.88
356 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 45 06:56:51.15 969.161 00:36:51.15
357 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Dostal 06:56:51.41 969.047 00:36:51.41
358 CZ VLČEK Jiří Elias 06:56:51.71 968.915 00:36:51.71
359 DE PREUSSEN-DERBY Team Pretty 06:56:51.84 968.859 00:36:51.84
360 PL PITAŚ M & M Team Mario 06:56:52.12 968.736 00:36:52.12
361 CH TEAM FROHMATTA Asadi Junior 06:56:52.19 968.705 00:36:52.19
362 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 12 06:56:52.51 968.565 00:36:52.51
363 CZ GRUBER Simon Gladiator 06:56:52.94 968.377 00:36:52.94
364 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Dave 06:56:53.09 968.311 00:36:53.09
365 CZ BOJKO Stanislav Honzík 06:56:53.17 968.276 00:36:53.17
366 DE TEAM GOUDEN DUIF "C" Klaus 2 06:56:53.31 968.215 00:36:53.31
367 DE ZG HELIOS Zeus 06:56:53.36 968.193 00:36:53.36
368 SK BODNAR & VILČKO Vladimír Bovi 3 06:56:53.41 968.171 00:36:53.41
369 CZ BECHYNĚ Radek Andy 06:56:53.58 968.097 00:36:53.58
370 CZ LAŇKA Alfons Ing. Fony 06:56:53.62 968.079 00:36:53.62
371 DE TORSTEN Jahn Jahn 4 06:56:53.82 967.992 00:36:53.82
372 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Dvorak 06:56:53.85 967.979 00:36:53.85
373 CH TEAM LENTI Hoxhai Florent Flower 06:56:53.96 967.931 00:36:53.96
374 DE ZSCHOMMLER Jens Toby 06:56:54.09 967.874 00:36:54.09
375 AT GRATZER Marco "B" Parzival 06:56:54.29 967.787 00:36:54.29
376 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Quartus 06:56:54.92 967.511 00:36:54.92
377 CZ HANZEL TEAM Elza 15 06:56:54.94 967.503 00:36:54.94
378 SK NOVÁK Pavel Rudo 06:56:55.03 967.463 00:36:55.03
379 DE TEAM GOCH Lotus Blume 06:56:55.19 967.393 00:36:55.19
380 CZ PLÁNOČKA Jan Milena 06:56:55.30 967.345 00:36:55.30
381 PL G-YARD LOFT Mirelmo 06:56:55.46 967.275 00:36:55.46
382 CZ KLEMENS Karel ml. Klike 06:56:55.55 967.236 00:36:55.55
383 PT PEDRO PORTO Absent 06:56:55.81 967.123 00:36:55.81
384 DE HIENZSCH Frank F.H. 3 06:56:55.96 967.057 00:36:55.96
385 SK ČÁNI Ĺudovít LC 859 06:56:56.14 966.979 00:36:56.14
386 CZ DAVID Petr Jugo 06:56:56.21 966.948 00:36:56.21
387 DE HIENZSCH Frank F.H. 5 06:56:56.31 966.904 00:36:56.31
388 DE ANDREAS & UDO Laura 06:56:56.49 966.826 00:36:56.49
389 DE SKOPLJAK Denis Denis 06:56:56.70 966.734 00:36:56.70
390 SK J & I MARTON TEAM M 4 06:56:56.73 966.721 00:36:56.73
391 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 26 06:56:56.77 966.704 00:36:56.77
392 SK HROZEN Peter Hogo Fogo 06:56:56.90 966.647 00:36:56.90
393 CZ ŠÁLEK Roman RS 08 06:56:57.03 966.590 00:36:57.03
394 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 018 06:56:57.39 966.434 00:36:57.39
395 DE TREPTE Arndt & Marcus Ropo 06:56:57.47 966.399 00:36:57.47
396 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 135 06:56:57.76 966.272 00:36:57.76
397 CZ KRUTIL Karel + Michal Jasmína 06:56:58.16 966.098 00:36:58.16
398 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Sohn 1854 06:56:58.28 966.046 00:36:58.28
399 CZ KUDELA Jaromír Ing. Mája 06:56:58.34 966.020 00:36:58.34
400 PL KOCIK & BASA Krysia 3 06:56:58.44 965.976 00:36:58.44
401 PL RAFITA TEAM Calvin 06:56:58.46 965.967 00:36:58.46
402 AT RÖTZER Franz Top 2 06:56:58.63 965.893 00:36:58.63
403 CZ BOROVIČKA Ladislav Morty 06:56:58.85 965.798 00:36:58.85
404 SK ČAMPIŠ Milan RC 65 06:56:58.86 965.793 00:36:58.86
405 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 046 06:56:59.06 965.706 00:36:59.06
406 SK BRKAL Ján Ing. Katarína 06:56:59.07 965.702 00:36:59.07
407 CZ MASNÝ & M Stalin 06:56:59.33 965.589 00:36:59.33
408 PL MAZIARZ RACING TEAM Cheddy 06:56:59.53 965.502 00:36:59.53
409 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 025 06:56:59.78 965.393 00:36:59.78
410 DE TORSTEN Jahn Jahn 5 06:56:59.92 965.332 00:36:59.92
411 DE SPITZBERG Team U 143 06:56:59.99 965.302 00:36:59.99
412 PL SEDLACEK Josef JS 6 06:57:00.01 965.293 00:37:00.01
413 CZ ACADEMY LOFT Venture Academy 49 06:57:00.48 965.089 00:37:00.48
414 PL GRODNY Andrzej Lena 06:57:00.64 965.019 00:37:00.64
415 AT KUTLESA Slavko SLK 05 06:57:00.94 964.889 00:37:00.94
416 AT GRATZER Marco "B" Siegfried 06:57:01.03 964.850 00:37:01.03
417 PL GRODNY Andrzej "A" Tomasz 06:57:01.21 964.771 00:37:01.21
418 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Junge Bathenburg 06:57:01.35 964.711 00:37:01.35
419 CZ VACHTL Jan Karolína 06:57:01.45 964.667 00:37:01.45
420 DE FRANZ Christoph Cheyanne 06:57:01.72 964.550 00:37:01.72
421 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 22 06:57:01.87 964.485 00:37:01.87
422 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 18 06:57:01.94 964.454 00:37:01.94
423 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Himmel 06:57:02.02 964.420 00:37:02.02
424 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Sirius 1389 06:57:02.30 964.298 00:37:02.30
425 SK TRISTIGNAC TEAM Johanes 06:57:02.36 964.272 00:37:02.36
426 SK KUBÁŇ Milan Mickey 06:57:02.52 964.203 00:37:02.52
427 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 1 06:57:02.58 964.177 00:37:02.58
428 DE SOELLNER JUNIOR TEAM SJT 3 06:57:02.64 964.151 00:37:02.64
429 PL KOZLENIA - WOLANIN Zygi 06:57:02.94 964.021 00:37:02.94
430 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 28 06:57:03.11 963.947 00:37:03.11
431 AT OFNER Kurt Ema 06:57:03.30 963.865 00:37:03.30
432 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 130 06:57:03.49 963.782 00:37:03.49
433 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Třináctka 06:57:03.59 963.739 00:37:03.59
434 CZ TEAM ZEMAN + KAŠUBA ZK 1 06:57:03.73 963.678 00:37:03.73
435 CZ ACADEMY LOFT Venture Academy 48 06:57:03.83 963.635 00:37:03.83
436 SK GOGORA Milan Mabi 06:57:04.03 963.548 00:37:04.03
437 CZ ACADEMY LOFT Dafne Academy 50 06:57:04.63 963.288 00:37:04.63
438 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 050 06:57:04.74 963.241 00:37:04.74
439 CZ NOVOTNÁ Petra Thomas 06:57:05.06 963.102 00:37:05.06
440 PL BRASZKO Adam i Helena Bus 06:57:05.23 963.029 00:37:05.23
441 AT NAGELHOFER Robert Vulkan 2301 06:57:05.32 962.990 00:37:05.32
442 AT GRATZER Werner Priscus 06:57:05.54 962.894 00:37:05.54
443 CH TEAM ANDERHUB Budweis 06:57:05.62 962.860 00:37:05.62
444 AT GRATZER Marco "A" Achilles 06:57:05.78 962.791 00:37:05.78
445 CZ TRUKSA Vítězslav Luky 06:57:05.79 962.786 00:37:05.79
446 CZ KONOPÍK Jiří Zuzka 06:57:06.42 962.514 00:37:06.42
447 CZ HLAVINKA Josef Riči 06:57:06.78 962.358 00:37:06.78
448 DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Helmut 2 06:57:07.01 962.259 00:37:07.01
449 AT NAHIČ & ZWILAK Team King 06:57:07.03 962.250 00:37:07.03
450 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 1673 06:57:07.27 962.146 00:37:07.27
451 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 11 06:57:07.46 962.064 00:37:07.46
452 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarda 06:57:07.53 962.034 00:37:07.53
453 DE HIENZSCH Frank F.H. 6 06:57:07.71 961.956 00:37:07.71
454 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Esmee 06:57:07.75 961.939 00:37:07.75
455 PL TARASIUK Jerzy Peter 06:57:07.83 961.905 00:37:07.83
456 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 011 06:57:07.96 961.849 00:37:07.96
457 AT NÖRES Kurt Styria Power 06:57:08.17 961.758 00:37:08.17
458 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 16 06:57:08.41 961.654 00:37:08.41
459 SK FAMILY PINČÁK Star 06:57:08.71 961.525 00:37:08.71
460 CZ LAŇKA Alfons Ing. Laura 06:57:08.87 961.456 00:37:08.87
461 SK HROZEN Peter Jana, 06:57:09.02 961.391 00:37:09.02
462 SK NOVÁK Pavel Markus 06:57:09.10 961.357 00:37:09.10
463 CZ BASTL Josef Nightboy 06:57:09.20 961.313 00:37:09.20
464 PL TARASIUK Jerzy Rosmo 06:57:09.38 961.236 00:37:09.38
465 AT BLIEGE Felix Felix 1 06:57:09.47 961.197 00:37:09.47
466 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Jozef 1 06:57:09.70 961.098 00:37:09.70
467 AT HÖLD Erich Elias 06:57:09.82 961.046 00:37:09.82
468 CZ ACADEMY LOFT China Academy 39 06:57:09.88 961.020 00:37:09.88
469 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Khabib 06:57:09.92 961.003 00:37:09.92
470 PL KOZLENIA Boguslawa Kazek 06:57:10.22 960.874 00:37:10.22
471 SK TRISTIGNAC TEAM Ida 06:57:10.32 960.831 00:37:10.32
472 AT GRATZER Marco "A" Homer 06:57:10.42 960.788 00:37:10.42
473 CZ GRUBER Simon Bulck 06:57:10.69 960.671 00:37:10.69
474 SK GOGORA Milan Mago 06:57:10.76 960.641 00:37:10.76
475 DE WINGS 2 WIN W2W 139 06:57:11.05 960.516 00:37:11.05
476 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Inka B. 06:57:11.18 960.460 00:37:11.18
477 SK EXPRES TEAM Kira 06:57:11.21 960.447 00:37:11.21
478 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Kubiš 06:57:11.31 960.404 00:37:11.31
479 CZ GRUBER Simon Simon. 06:57:11.35 960.387 00:37:11.35
480 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 5 06:57:11.52 960.314 00:37:11.52
481 CH TEAM FROHMATTA Simona 06:57:11.65 960.258 00:37:11.65
482 DE HOOP Michael Socke 06:57:11.69 960.241 00:37:11.69
483 DE TEAM - DIE ROTHALBOMBER Diamant 06:57:11.89 960.155 00:37:11.89
484 CZ ATH KVĚTNÁ Sanšajn 06:57:11.94 960.133 00:37:11.94
485 CZ TRUKSA Vítězslav Anna* 06:57:12.05 960.086 00:37:12.05
486 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Metresa 06:57:12.62 959.841 00:37:12.62
487 CZ FLY YOUNG STARS Jefferson 06:57:12.79 959.768 00:37:12.79
488 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Yelina 06:57:13.03 959.665 00:37:13.03
489 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Rico 06:57:13.11 959.630 00:37:13.11
490 SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 03 06:57:13.25 959.570 00:37:13.25
491 PL RAFITA TEAM Pepe 06:57:13.43 959.493 00:37:13.43
492 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Blue Harry 06:57:13.45 959.484 00:37:13.45
493 CZ KONOPÍK Jiří Jitka 06:57:13.56 959.437 00:37:13.56
494 AT WALDER Florian Space Boy 06:57:13.75 959.355 00:37:13.75
495 CZ PLÁNOČKA Jan Renata 06:57:13.81 959.330 00:37:13.81
496 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 024 06:57:13.83 959.321 00:37:13.83
497 SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 19 06:57:13.98 959.257 00:37:13.98
498 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Secundus 06:57:14.04 959.231 00:37:14.04
499 DE SKOPLJAK Denis Ingrid 06:57:14.22 959.154 00:37:14.22
500 DE TEAM ALNA Alberto Cotayo Shada 06:57:14.33 959.106 00:37:14.33
501 DE SOELLNER JUNIOR TEAM SJT 2 06:57:14.42 959.068 00:37:14.42
502 AT JAKUPOVIC Jasmin Jasko 06:57:14.66 958.965 00:37:14.66
503 AT HALATSCHEK Dietmar Klara 06:57:14.85 958.883 00:37:14.85
504 CZ ACADEMY LOFT Brave Academy 66 06:57:15.09 958.780 00:37:15.09
505 PL PACEK Wojciech Tornado 06:57:15.14 958.759 00:37:15.14
506 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 21 06:57:15.25 958.712 00:37:15.25
507 SK HELMAR Team Bodbu 06:57:15.34 958.673 00:37:15.34
508 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Romee 06:57:15.37 958.660 00:37:15.37
509 CZ VLČEK Jiří Skorju 06:57:15.42 958.639 00:37:15.42
510 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ Fred 06:57:15.51 958.600 00:37:15.51
511 CZ KLEMENS Karel Ready 06:57:15.68 958.527 00:37:15.68
512 AT ALTUMAH Alhasan Kiano 06:57:15.78 958.484 00:37:15.78
513 CZ GERSPITZER Team GT-1 06:57:15.82 958.467 00:37:15.82
514 SK PODHORSKÝ TEAM Fezoj 1 06:57:15.84 958.459 00:37:15.84
515 AT EPPENSTEINER Josef Ceciel 06:57:15.96 958.407 00:37:15.96
516 SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 20 06:57:16.43 958.206 00:37:16.43
517 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Sebrle 06:57:16.49 958.180 00:37:16.49
518 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 035 06:57:16.71 958.086 00:37:16.71
519 CZ VÍTOVEC P & M Lupin 06:57:16.83 958.034 00:37:16.83
520 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 88 06:57:17.02 957.953 00:37:17.02
521 CH DERBY TEAM PILATUS Ermis 06:57:17.22 957.867 00:37:17.22
522 AT GRATZER Marco "A" Caligula 06:57:17.39 957.795 00:37:17.39
522 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Zidane Junior 06:57:17.39 957.795 00:37:17.39
524 SK KUBÁŇ Milan Milley 06:57:17.60 957.705 00:37:17.60
525 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 6 06:57:17.61 957.700 00:37:17.61
526 DE SCHOEN Friedrich Fritz 5 06:57:17.71 957.658 00:37:17.71
527 DE SPITZBERG Team U 157 06:57:17.75 957.640 00:37:17.75
528 DE TEAM GOUDEN DUIF "C" Werner 2 06:57:17.80 957.619 00:37:17.80
529 AT HALATSCHEK Dietmar Hilde 06:57:17.91 957.572 00:37:17.91
530 DE TREPTE Arndt & Marcus Henk 06:57:18.28 957.414 00:37:18.28
531 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 67 06:57:18.48 957.328 00:37:18.48
532 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 11 06:57:18.74 957.217 00:37:18.74
533 AT RIEDL Franz Werner 06:57:18.77 957.204 00:37:18.77
534 AT GRATZER Marco "B" Clemenza 06:57:19.22 957.012 00:37:19.22
534 SK OVŠÁK + KONŠ Team Plava 06:57:19.22 957.012 00:37:19.22
536 DE TORSTEN Jahn Jahn 2 06:57:19.31 956.973 00:37:19.31
537 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Eros 06:57:19.44 956.918 00:37:19.44
538 DE FRANZ Christoph Chewy 06:57:19.52 956.884 00:37:19.52
539 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 137 06:57:19.68 956.815 00:37:19.68
540 CZ BOUCHAL Martin Dominátor 06:57:19.77 956.777 00:37:19.77
541 PL GRODNY Andrzej Hugo 06:57:19.89 956.726 00:37:19.89
542 PL MICHALAK Bogdan Honorata 03 06:57:20.23 956.580 00:37:20.23
543 CZ KRUTIL Karel + Michal Satan K. 06:57:20.27 956.563 00:37:20.27
544 CZ MILOTA Milan MM 006 06:57:20.51 956.461 00:37:20.51
545 SK LB PIGEONS Ally 4 06:57:20.72 956.371 00:37:20.72
546 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 10 06:57:20.91 956.290 00:37:20.91
547 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 47 06:57:21.10 956.209 00:37:21.10
548 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Fanda. 06:57:21.25 956.145 00:37:21.25
549 CZ SVOBODA Jiří Zuzka 06:57:21.51 956.034 00:37:21.51
550 PL PALENTKA-KUBIAK Team W-1 06:57:21.56 956.013 00:37:21.56
551 CZ BAJTEK Jan Kira 06:57:21.82 955.902 00:37:21.82
552 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Lennon 06:57:22.10 955.783 00:37:22.10
553 PL TARASIUK Jerzy George 06:57:22.22 955.731 00:37:22.22
554 SK LAŠ Vladimír Las 2 06:57:22.36 955.672 00:37:22.36
555 PL SEDLACEK Josef JS 9 06:57:22.42 955.646 00:37:22.42
556 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Lubruku 06:57:22.65 955.548 00:37:22.65
557 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Viti 06:57:22.70 955.527 00:37:22.70
558 AT KUTLESA Slavko SLK 02 06:57:22.77 955.497 00:37:22.77
559 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ Renate 06:57:22.94 955.425 00:37:22.94
560 PT PEDRO PORTO D Dalpot 06:57:23.02 955.391 00:37:23.02
561 PL GRODNY Andrzej "A" Rema 06:57:23.30 955.271 00:37:23.30
562 CZ KONEČNÝ Vlastimil Edani 06:57:23.54 955.169 00:37:23.54
563 PL PALENTKA-KUBIAK Team M-05 06:57:23.60 955.144 00:37:23.60
564 SK GRÉK Peter Petra 06:57:23.79 955.063 00:37:23.79
565 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Anny 06:57:24.10 954.931 00:37:24.10
566 DE SKOPLJAK Denis Paul. 06:57:24.28 954.854 00:37:24.28
567 SK OVŠÁK + KONŠ Team Nikol 06:57:24.33 954.833 00:37:24.33
568 CZ MAREK Petr Servác 06:57:24.49 954.765 00:37:24.49
569 CZ MILOTA Milan MM 003 06:57:24.65 954.697 00:37:24.65
570 PT PEDRO PORTO Able Master 06:57:24.80 954.633 00:37:24.80
571 CZ SKOKAN Pavel Číňanka 06:57:24.89 954.595 00:37:24.89
572 CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Micuš 06:57:25.08 954.514 00:37:25.08
573 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 18 06:57:25.12 954.497 00:37:25.12
574 CZ RUBEY & VARGA Team Ruby 3 06:57:25.40 954.378 00:37:25.40
575 AT OFNER Kurt Paula 06:57:25.61 954.289 00:37:25.61
576 CZ TEAM SMUTNÝ Marco Polo 06:57:25.62 954.284 00:37:25.62
577 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 60 06:57:25.77 954.221 00:37:25.77
578 DE ANTONOV AVIATION AN 225 06:57:25.94 954.148 00:37:25.94
579 DE SG STEFFL "A" Old Shatterhand 06:57:26.03 954.110 00:37:26.03
580 PL GRODNY Andrzej Gepa 06:57:26.12 954.072 00:37:26.12
581 AT ECKHARDT Markus Ecki´s 027 06:57:26.24 954.021 00:37:26.24
582 PL SEDLACEK Josef JS 2 06:57:26.37 953.966 00:37:26.37
583 CZ LAŇKA Alfons Ing. Marie 06:57:26.53 953.898 00:37:26.53
584 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Primus 06:57:26.61 953.864 00:37:26.61
585 PL MICHALAK Bogdan Rudzia 10 06:57:26.79 953.787 00:37:26.79
586 AT STEINER Alfred Fin 57 06:57:26.92 953.732 00:37:26.92
587 CZ MASNÝ & M Chruščov 06:57:27.09 953.660 00:37:27.09
588 PL GRODNY Andrzej Tesa 06:57:27.18 953.622 00:37:27.18
589 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Golden Alenka 06:57:27.32 953.562 00:37:27.32
590 AT KUTLESA Slavko SLK 03 06:57:27.36 953.545 00:37:27.36
591 AT NAGELHOFER Robert Hagel 2320 06:57:27.43 953.516 00:37:27.43
592 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 144 06:57:27.51 953.482 00:37:27.51
593 PL SROKA-KUSION-KAWA Team Irena 06:57:27.72 953.393 00:37:27.72
594 CZ ACADEMY LOFT Silver Academy 20 06:57:27.85 953.338 00:37:27.85
594 DE TREPTE Arndt & Marcus Florentine 06:57:27.85 953.338 00:37:27.85
596 NO HELGESEN Bjorn Ove Pokerace II. 06:57:28.12 953.223 00:37:28.12
597 SK LB PIGEONS Ally 5 06:57:28.20 953.189 00:37:28.20
598 SK NOVÁK Pavel Palo 06:57:28.29 953.151 00:37:28.29
599 CZ KULÍK Přemysl Pavel 06:57:28.59 953.024 00:37:28.59
600 AT RIEDL Franz Martin 06:57:28.60 953.020 00:37:28.60
601 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Timo 2 06:57:28.89 952.897 00:37:28.89
602 CZ MILOTA Milan MM 005 06:57:29.24 952.748 00:37:29.24
603 CZ ACADEMY LOFT Silver Academy 63 06:57:29.35 952.702 00:37:29.35
604 CZ GRUBER Lubomír Luboš 06:57:29.42 952.672 00:37:29.42
605 CZ BECHYNĚ Radek Týnuš 06:57:29.55 952.617 00:37:29.55
606 CZ ACADEMY LOFT Willy Academy 43 06:57:29.75 952.533 00:37:29.75
607 CZ ŠABATA Jan J.Š. 1 06:57:30.04 952.410 00:37:30.04
608 DE TEAM ALNA Alberto Cotayo Super Power 06:57:30.05 952.406 00:37:30.05
609 HU TAKÁCS József & Márk TJM 43 06:57:30.26 952.317 00:37:30.26
610 CZ KONOPÍK Jiří Jana 06:57:30.29 952.304 00:37:30.29
611 DE TEAM ANHÄNGER Manfred M. 06:57:30.35 952.279 00:37:30.35
612 CZ BAJTEK Jan Samuraj 06:57:30.40 952.257 00:37:30.40
613 DE FELBINGER Gerhard Freya 06:57:30.58 952.181 00:37:30.58
614 CZ HOLUB "A" Bohumila 06:57:30.68 952.139 00:37:30.68
615 CH TEAM WIRZ Priska Nufer 06:57:30.75 952.109 00:37:30.75
616 CZ KHL Kamenář Henrieta 06:57:30.88 952.054 00:37:30.88
617 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Yoko Ono 06:57:30.97 952.016 00:37:30.97
618 AT BLIEGE Felix Felix 20 06:57:31.07 951.974 00:37:31.07
619 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 35 06:57:31.16 951.936 00:37:31.16
620 PL MAZIARZ RACING TEAM Perry 06:57:31.30 951.877 00:37:31.30
621 AT DEMAJ & KUKLA Team Bull 06:57:31.41 951.830 00:37:31.41
622 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Kyara 06:57:31.45 951.813 00:37:31.45
623 HU LÁSZLÓ-MOLNÁR LM 77 06:57:31.54 951.775 00:37:31.54
624 SK BRKAL Ján Ing. Simona 06:57:31.61 951.746 00:37:31.61
625 DE SCHOEN Friedrich Fritz 8 06:57:31.71 951.703 00:37:31.71
626 SK ČÁNI Ĺudovít LC 826 06:57:31.87 951.636 00:37:31.87
626 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 032 06:57:31.87 951.636 00:37:31.87
628 PL BASA Marek & Andrzej M 2 06:57:32.04 951.564 00:37:32.04
629 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Flojo 06:57:32.30 951.454 00:37:32.30
630 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Black Widow 06:57:32.31 951.450 00:37:32.31
631 DE TARGATZ Angela Dr. DR 4 06:57:32.36 951.429 00:37:32.36
632 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 12 06:57:32.37 951.424 00:37:32.37
633 AT LINDTNER Harald Karel-Opal 06:57:32.54 951.353 00:37:32.54
634 CZ GRUBER Lubomír Rossi 06:57:32.72 951.277 00:37:32.72
635 PL PACEK & LIS TEAM Piórko 06:57:32.79 951.247 00:37:32.79
636 AT GRATZER Marco "B" Alexander 06:57:32.93 951.188 00:37:32.93
637 CZ LAŇKA Alfons Ing. Lydie 06:57:33.06 951.133 00:37:33.06
638 PL RAFITA TEAM H&M 06:57:33.20 951.074 00:37:33.20
639 CH TEAM ANDERHUB Prag 06:57:33.28 951.040 00:37:33.28
640 DE PREUSSEN-DERBY Team Precious Moment 06:57:33.46 950.964 00:37:33.46
641 DE ANDREAS & UDO Naddy 06:57:33.51 950.943 00:37:33.51
642 CZ BECHYNĚ Radek Adam 06:57:33.69 950.867 00:37:33.69
643 DE HOOP Michael Kylie 06:57:33.79 950.825 00:37:33.79
644 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 97 06:57:33.80 950.821 00:37:33.80
645 CZ KONOPÍK Jiří Lucka 06:57:33.91 950.774 00:37:33.91
646 CZ TARVAN TEAM TARVAN Gypsy Queen 06:57:34.20 950.652 00:37:34.20
646 SK OVŠÁK + KONŠ Team Star. 06:57:34.20 950.652 00:37:34.20
648 CZ SUCHÁNEK Břetislav Břeťa 06:57:34.36 950.585 00:37:34.36
649 AT BLIEGE Felix Felix 4 06:57:34.55 950.505 00:37:34.55
650 DE TEAM SASSE - WELZEL 108 - 1220 06:57:34.77 950.412 00:37:34.77
651 PL MICHALAK Bogdan Turbo 05 06:57:34.83 950.387 00:37:34.83
652 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Mika 06:57:34.92 950.349 00:37:34.92
653 DE TEAM - DIE ROTHALBOMBER Rubin 06:57:35.03 950.302 00:37:35.03
654 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Zerdi 06:57:35.15 950.252 00:37:35.15
655 PL KOZLENIA - WOLANIN Evel 06:57:35.60 950.062 00:37:35.60
656 CZ KULÍK Přemysl Lada 06:57:35.62 950.054 00:37:35.62
657 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 12 06:57:35.82 949.969 00:37:35.82
658 PL KOZLENIA Boguslawa Laura 06:57:36.05 949.873 00:37:36.05
659 CZ DUDA Přemysl Eva 06:57:36.27 949.780 00:37:36.27
660 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Ant-Man 06:57:36.31 949.763 00:37:36.31
661 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Dvanáctka 06:57:36.58 949.649 00:37:36.58
662 CH TEAM WIRZ Michelle Gisin 06:57:36.67 949.612 00:37:36.67
663 AT GASSER Reinhard Galaxy 06:57:36.86 949.532 00:37:36.86
664 CZ ACADEMY LOFT Azari Academy 45 06:57:36.89 949.519 00:37:36.89
665 AT OFNER Kurt Gabi 06:57:37.10 949.431 00:37:37.10
666 SK HROZEN Peter Aneta 06:57:37.19 949.393 00:37:37.19
667 CH TEAM ANDERHUB Karlsbad 06:57:37.29 949.351 00:37:37.29
668 PL SMORAWSKI Marek + Jacek Meteor 06:57:37.51 949.258 00:37:37.51
669 CZ LAŇKA Alfons Ing. Lucka 06:57:37.60 949.220 00:37:37.60
670 CZ TOMEK Jindřich T2. 06:57:37.75 949.157 00:37:37.75
671 AT GRATZER Marco "A" William 06:57:37.81 949.132 00:37:37.81
672 CZ MILOTA Milan MM 002 06:57:37.91 949.090 00:37:37.91
673 NO HELGESEN Bjorn Ove Drevsjo III. 06:57:38.18 948.977 00:37:38.18
674 DE SG STEFFL "A" Sundance Kid 06:57:38.20 948.968 00:37:38.20
675 SK MINÁRIK + MAŤAŠEJE Dady 06:57:38.41 948.880 00:37:38.41
676 AT GRATZER Marco "A" Adson 06:57:38.76 948.733 00:37:38.76
677 DE TEAM GOCH Lady Blue 06:57:38.95 948.653 00:37:38.95
678 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 10 06:57:39.32 948.498 00:37:39.32
679 PL JANIA - LACH Team Jorg 06:57:39.52 948.414 00:37:39.52
680 SK ČAMPIŠ Milan MC 62 06:57:39.98 948.221 00:37:39.98
681 PL NOCNY Grzegorz Bronek 06:57:40.03 948.200 00:37:40.03
682 AT NAGELHOFER Robert Sturm 2330 06:57:40.30 948.087 00:37:40.30
683 SK BLAHOVSKÝ + HNILIČKA Team P.K. Subban 06:57:40.44 948.028 00:37:40.44
684 CZ HOLUB "B" Bronislav 06:57:40.61 947.957 00:37:40.61
685 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Tochter Cuche 06:57:40.81 947.873 00:37:40.81
686 PL CZULOWSKI Jakub RWD-6 06:57:40.91 947.831 00:37:40.91
687 CH TEAM FROHMATTA Karl-Heinz 06:57:41.05 947.772 00:37:41.05
688 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Zera 06:57:41.15 947.730 00:37:41.15
689 CZ KLEMENSOVÁ Sára Greny 06:57:41.33 947.655 00:37:41.33
690 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 058 06:57:41.45 947.604 00:37:41.45
691 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Zambi 06:57:41.68 947.508 00:37:41.68
692 CZ BOJKO Stanislav Lea. 06:57:41.72 947.491 00:37:41.72
693 CZ PŘÍVARA Vladimír Dejzy 06:57:41.89 947.420 00:37:41.89
694 CZ ACADEMY LOFT Double Academy 46 06:57:41.92 947.408 00:37:41.92
695 AT BLIEGE Felix Felix 13 06:57:42.34 947.232 00:37:42.34
696 BE COPPENS Peter Freya 06:57:42.57 947.135 00:37:42.57
697 PL SROKA-KUSION-KAWA Team Rambo 06:57:43.02 946.947 00:37:43.02
698 CZ GRUBER Simon Hardy 06:57:43.10 946.914 00:37:43.10
699 CZ TOMEK Jindřich T3. 06:57:43.32 946.821 00:37:43.32
700 PT PEDRO PORTO Abstrakt 06:57:43.54 946.729 00:37:43.54
701 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Andrej 06:57:43.63 946.692 00:37:43.63
702 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Hajský 06:57:43.95 946.558 00:37:43.95
703 CZ KONOPÍK Jiří Beda 06:57:43.97 946.550 00:37:43.97
704 AT NÖRES Kurt Turbo 06:57:44.05 946.516 00:37:44.05
705 PL MAZIARZ RACING TEAM Meeko 06:57:44.31 946.408 00:37:44.31
706 SK BLAHOVSKÝ + HNILIČKA Team South Portland 06:57:44.32 946.403 00:37:44.32
707 NO HELGESEN Bjorn Ove Günter 84 06:57:44.53 946.316 00:37:44.53
708 DE TREPTE Arndt & Marcus Caroline 06:57:44.60 946.286 00:37:44.60
709 AT HOFMANN Leopold Poldi 54 06:57:44.89 946.165 00:37:44.89
710 CZ MAČALA Zdeněk MZ 2 06:57:45.03 946.107 00:37:45.03
711 AT BLIEGE Felix Felix 15 06:57:45.26 946.011 00:37:45.26
712 AT GASSER Reinhard Gigi 06:57:45.47 945.923 00:37:45.47
713 CZ BOUCHAL Martin Predátor 06:57:45.57 945.881 00:37:45.57
714 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Laura 06:57:45.76 945.802 00:37:45.76
715 SK BRKAL Ján Ing. Adriána 06:57:45.94 945.727 00:37:45.94
716 CZ NERS Jaroslav Marie 06:57:46.08 945.668 00:37:46.08
717 SK KUBÁŇ Milan Mindy 06:57:46.19 945.622 00:37:46.19
718 DE TEAM GOUDEN DUIF "C" Werner 1 06:57:46.36 945.551 00:37:46.36
719 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Novotna 06:57:46.74 945.393 00:37:46.74
720 DE TEAM - DIE ROTHALBOMBER Hydra 06:57:46.92 945.318 00:37:46.92
721 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 9 06:57:46.98 945.293 00:37:46.98
722 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 84 06:57:47.15 945.222 00:37:47.15
723 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Sali 06:57:47.26 945.176 00:37:47.26
724 CZ KOLÍNEK Jarolím Kolínek Team "D" 06:57:47.35 945.139 00:37:47.35
725 AT SG MIKS Wolfgang und Andrea Floh 06:57:47.47 945.089 00:37:47.47
726 CH TEAM ANDERHUB Brünn 06:57:47.75 944.972 00:37:47.75
727 SK BALVOŇ Michal Mikuláš 06:57:47.84 944.934 00:37:47.84
727 AT NAGELHOFER Robert Magma 2311 06:57:47.84 944.934 00:37:47.84
729 CZ KROČIL Jaroslav Lucifer 06:57:48.09 944.830 00:37:48.09
730 SK J & I MARTON TEAM M 2 06:57:48.15 944.805 00:37:48.15
731 PL GRODNY Andrzej "A" Reda 06:57:48.23 944.772 00:37:48.23
732 PL SROKA Krzysztof Linka 06:57:48.32 944.734 00:37:48.32
733 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 83 06:57:48.53 944.647 00:37:48.53
734 AT SG MIKS Wolfgang und Andrea Ines 06:57:48.58 944.626 00:37:48.58
735 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 017 06:57:48.64 944.601 00:37:48.64
736 CZ FLY YOUNG STARS Angela 06:57:48.75 944.555 00:37:48.75
737 DE BEHLKE Andreas AB 02 06:57:48.95 944.472 00:37:48.95
738 PL PITAŚ M & M Team Black Nemo 06:57:48.98 944.460 00:37:48.98
739 PL TARASIUK Jerzy Blau Diamond 06:57:49.02 944.443 00:37:49.02
740 CZ PŘÍVARA Vladimír Mary 06:57:49.24 944.351 00:37:49.24
741 CZ ACADEMY LOFT Golden Queen 30 06:57:49.32 944.318 00:37:49.32
742 SK FAMILY PINČÁK Zarka 06:57:49.46 944.260 00:37:49.46
743 CZ HANZEL TEAM Nov 1 06:57:49.73 944.148 00:37:49.73
744 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Ada 06:57:49.78 944.127 00:37:49.78
745 NO HELGESEN Bjorn Ove Torreros II. 06:57:49.88 944.085 00:37:49.88
746 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Universum 06:57:50.02 944.027 00:37:50.02
747 DE HEIDEMANN + WINTER Tina 06:57:50.64 943.769 00:37:50.64
748 AT GASSER Reinhard Grazia 06:57:50.74 943.728 00:37:50.74
749 DE ANTONOV AVIATION AN 24 06:57:51.01 943.615 00:37:51.01
750 PL SMORAWSKI Marek + Jacek Portos 06:57:51.20 943.536 00:37:51.20
751 DE TORSTEN Jahn Jahn 6 06:57:51.40 943.453 00:37:51.40
752 AT VOLLNHOFER Dominik Niki 6 06:57:51.74 943.312 00:37:51.74
753 DE ZG HELIOS Yu Tao 06:57:51.78 943.296 00:37:51.78
754 SK MINÁRIK + MAŤAŠEJE Tereza 06:57:52.14 943.146 00:37:52.14
755 HU LÁSZLÓ-MOLNÁR LM 78 06:57:52.27 943.092 00:37:52.27
756 DE TARGATZ Angela Dr. DR 10 06:57:52.55 942.976 00:37:52.55
757 AT ECKHARDT Markus Ecki´s 016 06:57:52.78 942.881 00:37:52.78
758 CZ B & B TEAM Frenk 06:57:52.86 942.847 00:37:52.86
759 DE HOOP Michael Olivia 06:57:53.08 942.756 00:37:53.08
760 CZ GRUBER Marek Ivoš 06:57:53.45 942.603 00:37:53.45
761 CZ ATH KVĚTNÁ Karel 06:57:53.86 942.433 00:37:53.86
762 PL SZYMAŃSKI Zbigniew SZ 39 06:57:54.16 942.308 00:37:54.16
763 AT GRATZER Marco "A" Sonny 06:57:54.31 942.246 00:37:54.31
764 DE HOOP Michael Cash Honey 06:57:54.43 942.197 00:37:54.43
765 PL SMORAWSKI Marek + Jacek Atos 06:57:54.56 942.143 00:37:54.56
766 AT RÖTZER Franz Top 3 06:57:54.71 942.081 00:37:54.71
767 AT STEINER Alfred Andy 1-Sa 06:57:54.90 942.002 00:37:54.90
768 CZ ACADEMY LOFT Double Academy 47 06:57:55.10 941.919 00:37:55.10
769 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Klat 32 06:57:55.14 941.902 00:37:55.14
770 SK DUCHOVIČ Jozef Zara 06:57:55.27 941.849 00:37:55.27
771 CZ HAŠŠO Slavomír FC 2 06:57:55.36 941.811 00:37:55.36
772 CZ NOVOTNÁ Petra It´s Otto 06:57:55.40 941.795 00:37:55.40
773 CZ KOCIÁN Milan Pat 06:57:55.62 941.704 00:37:55.62
774 SK BALÁŽ Štefan Lolo 06:57:55.69 941.675 00:37:55.69
775 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Pavla 06:57:55.73 941.658 00:37:55.73
776 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Gabčík 06:57:55.88 941.596 00:37:55.88
777 DE TEAM GOCH As Schmidt 06:57:55.95 941.567 00:37:55.95
778 DE SKOPLJAK Denis Fritz. 06:57:56.07 941.518 00:37:56.07
779 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ Hans 06:57:56.31 941.418 00:37:56.31
780 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Nebula 06:57:56.53 941.327 00:37:56.53
781 CZ EM-EKO.CZ PS 3 06:57:56.72 941.249 00:37:56.72
782 CZ ACADEMY LOFT Miracle Academy 55 06:57:56.76 941.232 00:37:56.76
783 DE ANTONOV AVIATION AN 124 06:57:57.14 941.075 00:37:57.14
784 PL SZYMAŃSKI Zbigniew SZ 22 06:57:57.57 940.898 00:37:57.57
785 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Mirka 06:57:57.58 940.893 00:37:57.58
786 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Timo 4 06:57:57.71 940.840 00:37:57.71
787 PL CZULOWSKI Jakub Wilga 06:57:58.03 940.708 00:37:58.03
788 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 010 06:57:58.30 940.596 00:37:58.30
789 CZ KHL Kamenář Harry 06:57:58.33 940.584 00:37:58.33
790 AT SG MIKS Wolfgang und Andrea Nico 06:57:58.56 940.489 00:37:58.56
791 DE SG WACHALSKI Waldo 06:57:58.64 940.456 00:37:58.64
792 AT RIEDL Franz Josefa 06:57:58.73 940.419 00:37:58.73
793 CZ NOVOTNÁ Petra Karel. 06:57:58.84 940.373 00:37:58.84
794 PL CZULOWSKI Jakub Orlik 06:57:59.23 940.212 00:37:59.23
795 CH TEAM ANDERHUB Pilsen 06:57:59.25 940.204 00:37:59.25
796 DE ZG HELIOS Yu Runda 06:57:59.56 940.076 00:37:59.56
797 CZ B & B TEAM Erik 06:58:00.14 939.837 00:38:00.14
798 PL SEDLACEK Josef JS 4 06:58:00.24 939.796 00:38:00.24
799 CZ SUCHÁNEK Břetislav Marťa 06:58:00.35 939.750 00:38:00.35
800 AT SCHÖN Johann Madlen 06:58:00.38 939.738 00:38:00.38
801 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Navratilova 06:58:00.54 939.672 00:38:00.54
802 AT BLIEGE Felix Felix 5 06:58:00.75 939.586 00:38:00.75
803 PL NOWICKI Damian Freccia Blu 06:58:00.87 939.536 00:38:00.87
804 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Janda 06:58:01.01 939.479 00:38:01.01
805 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Cotri 06:58:01.35 939.339 00:38:01.35
806 AT GASSER Reinhard Galadriel 06:58:01.44 939.301 00:38:01.44
807 DE MOELLER Andreas AML Prince 06:58:01.71 939.190 00:38:01.71
808 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Maria 2 06:58:01.80 939.153 00:38:01.80
809 AT HALATSCHEK Dietmar Conni 06:58:01.89 939.116 00:38:01.89
810 SK PODHORSKÝ TEAM Budvár 2 06:58:02.15 939.009 00:38:02.15
811 DE SG STEFFL "A" Doc Schultz 06:58:02.21 938.985 00:38:02.21
812 DE SOELLNER JUNIOR TEAM SJT 4 06:58:02.26 938.964 00:38:02.26
813 SK PRÍVARA Pavol Kinčen-Perla 06:58:02.60 938.824 00:38:02.60
814 PL MAZIARZ RACING TEAM Diku 06:58:02.70 938.783 00:38:02.70
814 CZ GRUBER Lubomír Marek 06:58:02.70 938.783 00:38:02.70
816 CH TEAM LENTI Hoxhai Florent Fly-By-Me 06:58:02.89 938.705 00:38:02.89
817 CZ KHL Kamenář Henry 06:58:03.24 938.561 00:38:03.24
818 AT ECKHARDT Markus Ecki´s 014 06:58:03.26 938.553 00:38:03.26
819 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ SP 012 06:58:03.67 938.384 00:38:03.67
820 DE TREPTE Arndt & Marcus Favorit 06:58:03.79 938.335 00:38:03.79
821 DE SPITZBERG Team U 138 06:58:03.96 938.265 00:38:03.96
822 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Romy 06:58:04.10 938.208 00:38:04.10
823 SK BABIC Pavol Red Hrky 305 06:58:04.14 938.191 00:38:04.14
824 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Golden Vojta 06:58:04.56 938.019 00:38:04.56
825 AT JAKUPOVIC Jasmin Rocky 06:58:04.85 937.900 00:38:04.85
826 CZ SVOBODA Jiří Lenka 06:58:04.97 937.850 00:38:04.97
827 CZ MAJKA + JAN TEAM Majka 06:58:05.08 937.805 00:38:05.08
828 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Denisa 06:58:05.15 937.777 00:38:05.15
829 DE TEAM FRANKENPFALZ Der Belgier 06:58:05.28 937.723 00:38:05.28
830 DE TEAM BRANDT & WICHERT Cech 06:58:05.34 937.699 00:38:05.34
831 PL RAFITA TEAM Gucci 06:58:05.55 937.612 00:38:05.55
832 AT KUTLESA Slavko SLK 11 06:58:05.74 937.534 00:38:05.74
833 CZ LOCCO TEAM Fatty 06:58:05.85 937.489 00:38:05.85
834 PL MICHALAK Bogdan Feluś 02 06:58:05.92 937.461 00:38:05.92
835 PL CZULOWSKI Jakub Iskra 06:58:06.02 937.420 00:38:06.02
836 CZ SUCHÁNEK Břetislav Domča 06:58:06.22 937.338 00:38:06.22
837 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Sting 06:58:06.47 937.235 00:38:06.47
838 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Wolke 06:58:06.74 937.124 00:38:06.74
839 SK HROZEN Peter Mária 06:58:07.16 936.952 00:38:07.16
840 SK COMOREK Pavel Kysuca 06:58:07.25 936.916 00:38:07.25
841 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Little Pirate 06:58:07.28 936.903 00:38:07.28
842 SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 21 06:58:07.49 936.817 00:38:07.49
843 DE HIENZSCH Frank F.H. 1 06:58:07.69 936.735 00:38:07.69
844 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 1643 06:58:07.89 936.653 00:38:07.89
845 DE TREPTE Arndt & Marcus Treeng 06:58:08.12 936.559 00:38:08.12
846 SK FAMILY PINČÁK Džipsi 06:58:08.41 936.441 00:38:08.41
847 SK BLAHOVSKÝ + HNILIČKA Team Ogunquit 06:58:08.50 936.404 00:38:08.50
848 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 17 06:58:08.92 936.232 00:38:08.92
849 CZ GERSPITZER Team GT-3 06:58:09.02 936.191 00:38:09.02
850 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 027 06:58:09.29 936.081 00:38:09.29
851 PL KWAŚNICKI Tomasz Perelka 06:58:09.35 936.056 00:38:09.35
852 PL MISIAK Marek Marek 79 06:58:09.61 935.950 00:38:09.61
853 PL GRODNY Andrzej Zerax 06:58:09.69 935.917 00:38:09.69
854 DE SKOPLJAK Denis Susan. 06:58:09.83 935.860 00:38:09.83
855 DE TEAM ANHÄNGER Claus K. 06:58:10.12 935.741 00:38:10.12
856 SK FAMILY PINČÁK I. Šerif 06:58:10.19 935.713 00:38:10.19
857 DE WINGS 2 WIN W2W 359 06:58:10.37 935.639 00:38:10.37
858 SK PODHORSKÝ TEAM Fezoj 2 06:58:10.38 935.635 00:38:10.38
859 DE MOELLER Andreas AML Favoriet 06:58:10.44 935.611 00:38:10.44
860 SK KOPAS Michal Mišo 06:58:10.76 935.480 00:38:10.76
861 AT RIEDL Franz Andreas 06:58:10.84 935.447 00:38:10.84
861 SK BODNAR & VILČKO Vladimír Bovi 5 06:58:10.84 935.447 00:38:10.84
863 AT RÖTZER Franz Top 1 06:58:11.16 935.317 00:38:11.16
864 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 9 06:58:11.82 935.047 00:38:11.82
865 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 62 06:58:12.21 934.888 00:38:12.21
866 AT GASSER Reinhard Gemini 06:58:12.30 934.851 00:38:12.30
867 DE SCHOEN Friedrich Fritz 10 06:58:12.33 934.839 00:38:12.33
868 AT HALATSCHEK Dietmar Ludwig 06:58:12.66 934.705 00:38:12.66
869 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 53 06:58:12.91 934.603 00:38:12.91
870 SK PRIEHODA Ján + Ivana Nyx 06:58:13.02 934.558 00:38:13.02
871 CZ KOCIÁN Milan Mat 06:58:13.28 934.452 00:38:13.28
872 SK NOVÁK Pavel Vlado 06:58:13.48 934.370 00:38:13.48
873 CZ KOLÍNEK Jarolím Kolínek Team "A" 06:58:13.62 934.313 00:38:13.62
874 AT HALATSCHEK Dietmar Isolde 06:58:13.85 934.220 00:38:13.85
875 HU VIGLIDÁN Ágoston LK 84 06:58:13.86 934.216 00:38:13.86
876 CZ BOUCHAL Martin Aligátor 06:58:14.02 934.151 00:38:14.02
877 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 100 06:58:14.09 934.122 00:38:14.09
878 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 4 06:58:14.34 934.020 00:38:14.34
879 PL BRASZKO Adam i Helena Bak 06:58:14.44 933.980 00:38:14.44
880 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 20 06:58:14.80 933.833 00:38:14.80
881 CZ KONEČNÝ Vlastimil Messi 06:58:14.81 933.829 00:38:14.81
882 PL PACEK & LIS TEAM Arni 06:58:15.01 933.748 00:38:15.01
883 HU LÁSZLÓ-MOLNÁR LM 24 06:58:15.09 933.715 00:38:15.09
884 CZ MAREK Petr Emil* 06:58:15.33 933.617 00:38:15.33
885 SK HELMAR Team Wiesa 06:58:15.56 933.524 00:38:15.56
886 AT LINDTNER Harald Margpol 06:58:15.65 933.487 00:38:15.65
887 CZ BALKONOVÝ ODCHOV Nikolas 06:58:15.85 933.406 00:38:15.85
888 DE SOELLNER JUNIOR TEAM SJT 1 06:58:16.16 933.280 00:38:16.16
889 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 019 06:58:16.52 933.134 00:38:16.52
890 DE MOELLER Andreas AML Wonder 06:58:17.03 932.926 00:38:17.03
891 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 3 06:58:17.18 932.866 00:38:17.18
892 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Ríša 06:58:17.25 932.837 00:38:17.25
893 SK BCHB TEAM Anna. 06:58:17.52 932.727 00:38:17.52
894 SK J & I MARTON TEAM M 6 06:58:17.59 932.699 00:38:17.59
895 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 5 06:58:17.84 932.598 00:38:17.84
896 PL MISIAK Marek Marek 69 06:58:17.90 932.573 00:38:17.90
897 CZ ACADEMY LOFT Bohemia Academy 69 06:58:18.18 932.460 00:38:18.18
898 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jana 06:58:18.30 932.411 00:38:18.30
899 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 8 06:58:18.51 932.326 00:38:18.51
900 CZ GRUBER Simon Terezka. 06:58:18.64 932.273 00:38:18.64
901 AT WIEFLER Alois Poker Face One 06:58:18.76 932.224 00:38:18.76
902 CZ BOROVIČKA Ladislav Chrymazona 06:58:19.13 932.074 00:38:19.13
903 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 7 06:58:19.33 931.993 00:38:19.33
904 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 4 06:58:19.50 931.924 00:38:19.50
905 AT KUTLESA Slavko SLK 07 06:58:19.56 931.900 00:38:19.56
906 CZ BARTOŠ TEAM Luisa 06:58:19.61 931.880 00:38:19.61
907 CZ VERNER Pavel Red Danger 06:58:19.95 931.742 00:38:19.95
908 SK BELANEC Team Arianna 06:58:20.10 931.681 00:38:20.10
909 CZ LAŇKA Alfons Ing. Jaruš 06:58:20.15 931.661 00:38:20.15
910 PL JANIA - LACH Team Veti 06:58:20.33 931.588 00:38:20.33
911 AT JAKUPOVIC Jasmin Baby Joda 06:58:20.42 931.552 00:38:20.42
912 SK HORŇÁČEK Miroslav Viky 06:58:20.72 931.430 00:38:20.72
913 CZ TRUKSA Vítězslav Tonča 06:58:20.92 931.349 00:38:20.92
914 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 48 06:58:21.84 930.977 00:38:21.84
915 CZ HANZEL TEAM Han 1 06:58:22.10 930.872 00:38:22.10
916 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 25 06:58:22.17 930.844 00:38:22.17
917 CZ TRUKSA Vítězslav Prokop 06:58:22.33 930.779 00:38:22.33
918 AT WIEFLER Alois Gypsy One 06:58:22.42 930.742 00:38:22.42
919 AT HALATSCHEK Dietmar Conni 2 06:58:22.63 930.658 00:38:22.63
920 PL KWAŚNICKI Tomasz Doris 06:58:22.68 930.637 00:38:22.68
921 DE TEAM - DIE ROTHALBOMBER Athene 06:58:22.82 930.581 00:38:22.82
922 PL MAZIARZ RACING TEAM Genta 06:58:22.89 930.552 00:38:22.89
923 SK BLAŽENEC Štefan Štefanko 06:58:23.25 930.407 00:38:23.25
924 CZ KULÍK Přemysl Gladiátor 06:58:23.46 930.322 00:38:23.46
925 AT NAGELHOFER Robert Donner 2302 06:58:23.48 930.314 00:38:23.48
926 CZ VÍTOVEC P & M Fanny 06:58:23.72 930.217 00:38:23.72
927 DE TEAM FRANKENPFALZ Der Maier 06:58:24.08 930.072 00:38:24.08
928 DE TARGATZ Angela Dr. DR 8 06:58:24.20 930.023 00:38:24.20
929 AT GRATZER Marco "A" Schwejk 06:58:24.28 929.991 00:38:24.28
930 CZ MAREK Petr Žofie 06:58:24.67 929.834 00:38:24.67
931 DE WINGS 2 WIN W2W 352 06:58:24.98 929.709 00:38:24.98
932 AT GASSER Reinhard Goldy 06:58:25.17 929.632 00:38:25.17
933 CZ ACADEMY LOFT Black Academy 53 06:58:25.38 929.547 00:38:25.38
934 CZ VACHTL Jan Jakub 06:58:25.53 929.487 00:38:25.53
935 SK HROZEN Peter Petra 06:58:25.77 929.390 00:38:25.77
936 AT GRATZER Werner Flamma 06:58:25.90 929.338 00:38:25.90
937 PL TARASIUK Jerzy Gustav 03 06:58:26.03 929.285 00:38:26.03
938 PL NOCNY Grzegorz Marzena 06:58:26.39 929.140 00:38:26.39
939 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Ema 06:58:26.48 929.104 00:38:26.48
940 CZ GORČÍK + MACHALA Team Dejsi 06:58:26.71 929.011 00:38:26.71
941 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Rosol 06:58:26.83 928.963 00:38:26.83
942 AT GRATZER Marco "A" Aurel 06:58:26.93 928.923 00:38:26.93
943 AT HALATSCHEK Dietmar Roma 1 06:58:27.02 928.887 00:38:27.02
944 CZ BECHA Lubomír + Jan Jack 06:58:27.19 928.818 00:38:27.19
945 SK ČAMPIŠ Milan MM 68 06:58:27.60 928.653 00:38:27.60
946 HU LÁSZLÓ-MOLNÁR LM 19 06:58:27.70 928.613 00:38:27.70
947 DE SG WACHALSKI Walker 06:58:27.73 928.601 00:38:27.73
948 CZ HOLUB "A" Bohuslav 06:58:28.13 928.440 00:38:28.13
949 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Star-Lord 06:58:28.29 928.376 00:38:28.29
950 DE TREPTE Arndt & Marcus Schneewittchen 06:58:28.54 928.275 00:38:28.54
951 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Captain America 06:58:28.79 928.174 00:38:28.79
952 SK BLAHOVSKÝ + HNILIČKA Team The Great 8 06:58:29.13 928.038 00:38:29.13
953 SK HELMAR Team Zilko 06:58:29.24 927.994 00:38:29.24
954 AT OFNER Kurt Carly 06:58:29.43 927.917 00:38:29.43
955 CZ TEAM ZEMAN + KAŠUBA ZK 2 06:58:29.72 927.801 00:38:29.72
956 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 98 06:58:29.89 927.732 00:38:29.89
957 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 7 06:58:30.52 927.480 00:38:30.52
958 CZ KONEČNÝ Vlastimil Nesta 06:58:31.23 927.195 00:38:31.23
959 HU LÁSZLÓ-MOLNÁR LM 73 06:58:31.51 927.082 00:38:31.51
960 AT WALDER Florian Kiwi Blue 06:58:31.77 926.978 00:38:31.77
961 SK HROZEN Peter Peter 06:58:32.11 926.842 00:38:32.11
962 CZ GRUBER Simon Sabinka 06:58:32.24 926.790 00:38:32.24
963 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 13 06:58:32.48 926.693 00:38:32.48
964 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 3 06:58:32.56 926.661 00:38:32.56
965 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 072 06:58:32.65 926.625 00:38:32.65
966 PL KOZLENIA Artur Areo 06:58:32.92 926.517 00:38:32.92
967 CZ PLÁNOČKA Jan Luboš 06:58:33.48 926.293 00:38:33.48
968 AT EPPENSTEINER Josef Cler 06:58:33.62 926.237 00:38:33.62
969 SK TATRY-DERBY D-1 06:58:33.88 926.133 00:38:33.88
970 SK DUCHOVIČ Jozef Regina 06:58:34.19 926.009 00:38:34.19
971 CZ FLY YOUNG STARS Hanna 06:58:34.37 925.937 00:38:34.37
972 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 77 06:58:34.52 925.877 00:38:34.52
973 CZ ŠÁLEK Roman RS 06 06:58:34.87 925.737 00:38:34.87
974 PL PITAŚ M & M Team Junior 5757 06:58:34.94 925.709 00:38:34.94
975 DE BEHLKE Andreas AB 04 06:58:35.28 925.573 00:38:35.28
976 HU BÖDI József BJ 32 06:58:35.35 925.545 00:38:35.35
977 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Zatopek 06:58:35.50 925.485 00:38:35.50
978 SK KOPAS Michal Miťko 06:58:35.82 925.357 00:38:35.82
979 SK BODNAR & VILČKO Vladimír Bovi 2 06:58:36.10 925.245 00:38:36.10
980 AT HÖLD Erich Philipp 06:58:36.68 925.013 00:38:36.68
981 SK VOJTKO Milan Mivo 12 06:58:37.30 924.766 00:38:37.30
982 CZ FAJMON + HOLICKÝ Team FT 01 06:58:37.35 924.746 00:38:37.35
983 PL CZULOWSKI Jakub Leonardo 06:58:37.48 924.694 00:38:37.48
984 CZ LAŇKA Alfons Ing. Petra 06:58:37.73 924.594 00:38:37.73
985 CZ NOVOTNÁ Petra Emil. 06:58:37.77 924.578 00:38:37.77
986 PL TEAM OLR MAZURY Player 06:58:38.08 924.455 00:38:38.08
987 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 25 06:58:38.11 924.443 00:38:38.11
988 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 087 06:58:38.52 924.279 00:38:38.52
989 CZ ACADEMY LOFT Double Academy 11 06:58:38.86 924.144 00:38:38.86
990 PL G-YARD LOFT Winnedi 06:58:39.46 923.905 00:38:39.46
991 AT RÖTZER Franz Top 6 06:58:39.55 923.869 00:38:39.55
992 PL JANIA - LACH Team Wolro 06:58:39.92 923.722 00:38:39.92
993 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 23 06:58:40.11 923.646 00:38:40.11
994 SK TATRY-DERBY D-3 06:58:40.21 923.606 00:38:40.21
995 DE TEAM GOCH Leo. 06:58:40.37 923.542 00:38:40.37
996 DE TEAM ALNA Alberto Cotayo Moderna 06:58:40.78 923.379 00:38:40.78
997 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 18 06:58:41.55 923.073 00:38:41.55
998 PL SEDLACEK Josef JS 7 06:58:42.10 922.854 00:38:42.10
999 CZ VLČEK Jiří Bambi 06:58:42.54 922.679 00:38:42.54
1000 NO HELGESEN Bjorn Ove Ares II. 06:58:42.75 922.596 00:38:42.75
1001 PL BRASZKO Adam i Helena Brus 06:58:43.05 922.477 00:38:43.05
1002 CZ MAJKA + JAN TEAM Martin 06:58:43.53 922.286 00:38:43.53
1003 DE A-TEAM BOEHME Sami 06:58:43.67 922.231 00:38:43.67
1004 CZ LOCCO TEAM Edna 06:58:44.32 921.973 00:38:44.32
1005 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Ĺubo 3 06:58:44.44 921.925 00:38:44.44
1006 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Zena 06:58:44.87 921.755 00:38:44.87
1007 DE MOTSCHKO Alexander Morning Star 06:58:44.89 921.747 00:38:44.89
1008 CZ ATH KVĚTNÁ Karla 06:58:45.01 921.699 00:38:45.01
1009 BE COPPENS Peter Orange 06:58:45.29 921.588 00:38:45.29
1010 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 51 06:58:45.35 921.564 00:38:45.35
1011 CZ ESHEK Bohdan Bruno 06:58:45.58 921.473 00:38:45.58
1012 AT BLIEGE Felix Felix 25 06:58:45.89 921.351 00:38:45.89
1013 CZ HOLUB "A" Boris 06:58:46.07 921.279 00:38:46.07
1014 SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 14 06:58:46.21 921.224 00:38:46.21
1015 SK ŠIMKO Ján Šimo 44 06:58:46.54 921.093 00:38:46.54
1016 PL KUSION Tomasz Konrad 06:58:46.73 921.018 00:38:46.73
1017 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Baronesa 06:58:47.18 920.840 00:38:47.18
1018 SK BALÁŽ Štefan Loto 06:58:47.30 920.792 00:38:47.30
1019 DE SIEBERT Dieter Decker 06:58:47.49 920.717 00:38:47.49
1020 SK BINDAS JUN. Štefan Elitt 06:58:47.50 920.713 00:38:47.50
1021 AT ECKHARDT Markus Ecki´s 011 06:58:47.88 920.563 00:38:47.88
1022 SK HROZEN Peter Oto 06:58:48.09 920.480 00:38:48.09
1023 SK GOGORA Milan Nibi 06:58:48.60 920.278 00:38:48.60
1024 AT EPPENSTEINER Josef Cesario 06:58:49.09 920.085 00:38:49.09
1025 SK DREXLEROVÁ Helena Kincsem 06:58:49.14 920.065 00:38:49.14
1026 PL PALENTKA-KUBIAK Team W-2 06:58:49.80 919.804 00:38:49.80
1027 AT VOLLNHOFER Dominik Niki 1 06:58:49.83 919.792 00:38:49.83
1028 DE SCHOEN Friedrich Fritz 2 06:58:50.18 919.654 00:38:50.18
1029 AT HOFMANN Leopold Poldi 51 06:58:50.29 919.611 00:38:50.29
1030 CZ KONOPÍK Jiří Luky 06:58:50.58 919.496 00:38:50.58
1031 PL BRASZKO Adam i Helena Bold 06:58:50.78 919.418 00:38:50.78
1032 PL MAZIARZ RACING TEAM Ferb 06:58:51.40 919.173 00:38:51.40
1033 CZ ŠABATA Jan J.Š. 2 06:58:51.76 919.031 00:38:51.76
1034 CZ ŠÁLEK Roman RS 04 06:58:52.01 918.933 00:38:52.01
1035 DE HOOP Michael Franz 06:58:52.22 918.850 00:38:52.22
1036 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Ellie Goulding 06:58:52.79 918.625 00:38:52.79
1037 DE SG STEFFL "A" Black Beard 06:58:53.24 918.448 00:38:53.24
1038 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Nera 06:58:53.36 918.401 00:38:53.36
1039 PL PACEK Wojciech Red Bull 06:58:53.49 918.350 00:38:53.49
1040 DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Helmut 3 06:58:53.73 918.255 00:38:53.73
1041 DE FRANZ Christoph Cheris 06:58:53.91 918.185 00:38:53.91
1042 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Bauer 06:58:54.08 918.118 00:38:54.08
1043 SK ŠIMKO Ján Šimo 14 06:58:54.38 918.000 00:38:54.38
1044 SK KOPAS Michal Miško 06:58:54.46 917.968 00:38:54.46
1045 CZ KONEČNÝ Vlastimil Leo 06:58:54.70 917.874 00:38:54.70
1046 HU BÖDI József BJ 99 06:58:54.95 917.776 00:38:54.95
1047 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 65 06:58:55.59 917.524 00:38:55.59
1048 SK COMOREK Pavel Putin 06:58:55.86 917.418 00:38:55.86
1049 DE TREPTE Arndt & Marcus Lore 06:58:56.07 917.336 00:38:56.07
1050 DE SKOPLJAK Denis Irene 06:58:56.17 917.296 00:38:56.17
1051 DE TEAM GOCH Mustang 06:58:56.46 917.182 00:38:56.46
1052 PL GRODNY Andrzej Rena 06:58:56.89 917.014 00:38:56.89
1053 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Gamora 06:58:56.94 916.994 00:38:56.94
1054 CZ KONOPÍK Jiří Žofka 06:58:57.64 916.719 00:38:57.64
1055 SK PODHORSKÝ TEAM Mário 1 06:58:57.90 916.617 00:38:57.90
1056 SK BALÁŽ Štefan Lofik 06:58:58.78 916.273 00:38:58.78
1057 AT RIEDL Franz Mitzi 06:58:58.88 916.233 00:38:58.88
1058 CZ KONOPÍK Jiří Sona 06:58:59.03 916.175 00:38:59.03
1059 AT GRATZER Werner Attilus 06:58:59.38 916.038 00:38:59.38
1060 DE HEIDEMANN + WINTER Tanja 06:58:59.58 915.959 00:38:59.58
1061 BE COPPENS Peter Lemon 06:58:59.63 915.940 00:38:59.63
1062 AT RÖTZER Franz Top 4 06:58:59.99 915.799 00:38:59.99
1063 CZ BAJTEK Jan Shogun 06:59:01.47 915.220 00:39:01.47
1064 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Kraglin Obfonteri 06:59:01.87 915.064 00:39:01.87
1065 CZ ACADEMY LOFT Golden Queen 29 06:59:02.81 914.696 00:39:02.81
1066 PL BASA Marek & Andrzej M 5 06:59:03.19 914.548 00:39:03.19
1067 DE SIEBERT Dieter Darcy 06:59:04.09 914.197 00:39:04.09
1068 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 29 06:59:04.43 914.064 00:39:04.43
1069 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Neo 06:59:04.76 913.936 00:39:04.76
1070 PL SEDLACEK Josef JS 1 06:59:05.06 913.819 00:39:05.06
1071 SK TEAM LUTERAN HRICIK BAŠISTA Prekvapenie ML 06:59:06.38 913.305 00:39:06.38
1072 PL PACEK & LIS TEAM Looper 06:59:06.56 913.235 00:39:06.56
1073 CZ BOUCHAL Martin Radiátor 06:59:07.39 912.912 00:39:07.39
1074 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Rocket Raccoon 06:59:07.44 912.892 00:39:07.44
1075 PL NOWICKI Damian Primo 06:59:07.75 912.772 00:39:07.75
1076 SK VAŠÍČEK Pavel Palo 06:59:08.44 912.504 00:39:08.44
1077 SK BELANEC Team Anabel 06:59:08.47 912.492 00:39:08.47
1078 PL CZULOWSKI Jakub P-11 06:59:08.57 912.453 00:39:08.57
1079 SK PRIEHODA Ján + Ivana Zara. 06:59:09.25 912.189 00:39:09.25
1080 CZ MALACH Ladislav Sisi 06:59:09.63 912.041 00:39:09.63
1081 AT JAKUPOVIC Jasmin Felix 06:59:10.04 911.882 00:39:10.04
1082 CZ SUCHÁNEK Břetislav Miša 06:59:10.83 911.576 00:39:10.83
1083 CZ KOLÍNEK Jarolím Kolínek Team "F" 06:59:11.34 911.378 00:39:11.34
1084 CZ LOCCO TEAM Barča 06:59:11.55 911.297 00:39:11.55
1085 SK J & I MARTON TEAM M 5 06:59:12.46 910.944 00:39:12.46
1086 CZ CHARYPAR Vladimír Charyš 1 06:59:12.71 910.847 00:39:12.71
1087 HU BÖDI József BJ 43 06:59:13.15 910.677 00:39:13.15
1088 DE HOOP Michael Sarah 06:59:13.35 910.600 00:39:13.35
1089 PL KOZLENIA Artur Mimi 06:59:13.39 910.584 00:39:13.39
1090 SK BABIC Pavol Hoody 310 06:59:13.56 910.519 00:39:13.56
1091 PL BASA Marek & Andrzej M 6 06:59:13.91 910.383 00:39:13.91
1092 CH TEAM FROHMATTA Jeff 06:59:13.93 910.375 00:39:13.93
1093 CZ BAJTEK Jan Thor 06:59:14.12 910.302 00:39:14.12
1094 AT GRATZER Marco "B" Antonius 06:59:14.62 910.109 00:39:14.62
1095 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 3 06:59:14.68 910.085 00:39:14.68
1096 AT DEMAJ & KUKLA Team Josef 06:59:14.70 910.078 00:39:14.70
1097 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 53 06:59:15.03 909.950 00:39:15.03
1098 DE ANTONOV AVIATION AN 12 06:59:15.17 909.896 00:39:15.17
1099 PL KOZLENIA - WOLANIN Leoni 06:59:15.32 909.838 00:39:15.32
1100 DE TEAM GOCH TG 044 06:59:15.60 909.730 00:39:15.60
1101 CZ RUBEY & VARGA Team Ruby 1 06:59:15.67 909.703 00:39:15.67
1102 AT GRATZER Marco "A" Istvan 06:59:15.74 909.676 00:39:15.74
1103 DE SKOPLJAK Denis Alfons 06:59:15.88 909.622 00:39:15.88
1104 AT ALTUMAH Alhasan Nano 06:59:16.15 909.518 00:39:16.15
1105 SK VOJTKO Milan Mivo 13 06:59:16.47 909.394 00:39:16.47
1106 CZ BARTOŠ TEAM Bulschmidt 06:59:16.77 909.278 00:39:16.77
1107 CZ BECHYNĚ Radek Káča 06:59:16.98 909.197 00:39:16.98
1108 CZ MASNÝ & M Lenin 06:59:17.39 909.039 00:39:17.39
1109 DE TARGATZ Angela Dr. DR 5 06:59:17.56 908.974 00:39:17.56
1110 CZ PŘÍVARA Vladimír Pollo 06:59:17.91 908.839 00:39:17.91
1111 CZ VÍTOVEC P & M Leomar 06:59:18.15 908.746 00:39:18.15
1112 CZ ACADEMY LOFT Black Academy 54 06:59:18.17 908.739 00:39:18.17
1113 CZ KONEČNÝ Vlastimil Paula 06:59:18.65 908.554 00:39:18.65
1114 SK KOPAS Michal Miťo 06:59:19.31 908.299 00:39:19.31
1115 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 1665 06:59:19.39 908.269 00:39:19.39
1116 PL G-YARD LOFT Aviand 06:59:19.58 908.196 00:39:19.58
1117 SK DUCHOVIČ Jozef Chirlanda 06:59:19.65 908.169 00:39:19.65
1118 CZ BASTL Josef Walkboy 06:59:20.91 907.684 00:39:20.91
1119 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 2 06:59:20.94 907.672 00:39:20.94
1120 SK KOPAS Michal Miška 06:59:21.90 907.303 00:39:21.90
1121 CZ KLEMENSOVÁ Sára Pohár 06:59:22.02 907.257 00:39:22.02
1122 CZ GRUBER Simon Pitbull 06:59:22.20 907.188 00:39:22.20
1123 SK MINÁRIK + MAŤAŠEJE Redy 06:59:23.06 906.858 00:39:23.06
1124 DE TEAM ANHÄNGER Kai + Heiko H./E. 06:59:23.50 906.689 00:39:23.50
1125 CZ HOLUB "A" Bohuslava 06:59:23.59 906.655 00:39:23.59
1126 CZ GORČÍK + MACHALA Team Ája 06:59:23.66 906.628 00:39:23.66
1127 CH DERBY TEAM PILATUS Wallypower 06:59:24.11 906.455 00:39:24.11
1128 SK HELMAR Team Skava 06:59:24.29 906.386 00:39:24.29
1129 SK BELANEC Team Alba 06:59:24.62 906.260 00:39:24.62
1130 CZ BALKONOVÝ ODCHOV Matylda 06:59:24.63 906.256 00:39:24.63
1131 SK HROZEN Peter Anička 06:59:24.66 906.244 00:39:24.66
1132 SK NOVÁK Pavel Milan 06:59:24.70 906.229 00:39:24.70
1133 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 68 06:59:25.89 905.773 00:39:25.89
1134 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 3 06:59:26.17 905.666 00:39:26.17
1135 AT HALATSCHEK Dietmar Gute 1 06:59:26.40 905.578 00:39:26.40
1136 DE SIEBERT Dieter Denni 06:59:26.99 905.352 00:39:26.99
1137 CZ VERNER Pavel Red Bull 06:59:27.30 905.234 00:39:27.30
1138 HU VIGLIDÁN Ágoston LK 42 06:59:27.41 905.192 00:39:27.41
1139 SK PRIEHODA Ján + Ivana Konstance 06:59:27.80 905.043 00:39:27.80
1140 AT SG MIKS Wolfgang und Andrea Miks Racer 06:59:27.88 905.012 00:39:27.88
1141 CZ HANZEL TEAM Fanda 1 06:59:28.99 904.588 00:39:28.99
1142 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 049 06:59:29.35 904.451 00:39:29.35
1143 CZ TEAM SMUTNÝ Charlie 06:59:29.71 904.313 00:39:29.71
1143 AT NÖRES Kurt Murphy 06:59:29.71 904.313 00:39:29.71
1145 CZ SVOBODA Jiří Jana 06:59:30.13 904.153 00:39:30.13
1146 CH TEAM WIRZ Melanie Meillard 06:59:30.32 904.080 00:39:30.32
1146 SK BINDAS JUN. Štefan Stivi 06:59:30.32 904.080 00:39:30.32
1148 DE SG STEFFL "B" Tschoutschi 06:59:30.70 903.936 00:39:30.70
1149 SK LAŠ Vladimír Las 1 06:59:30.75 903.916 00:39:30.75
1150 DE SPITZBERG Team U 149 06:59:31.47 903.642 00:39:31.47
1151 CZ SETTLER + KUBÁČEK Team Olathe 06:59:31.80 903.516 00:39:31.80
1152 CZ LOCCO TEAM Doktor 06:59:31.89 903.482 00:39:31.89
1153 CZ ŠÁLEK Roman RS 03 06:59:32.14 903.387 00:39:32.14
1154 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 119 06:59:32.65 903.193 00:39:32.65
1155 SK ČAMPIŠ Milan DC 66 06:59:33.19 902.987 00:39:33.19
1156 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Lindsey 06:59:33.21 902.980 00:39:33.21
1157 CZ GORČÍK + MACHALA Team Margot 06:59:33.47 902.881 00:39:33.47
1158 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 022 06:59:33.64 902.816 00:39:33.64
1159 SK BINDAS JUN. Štefan Bambi 06:59:33.71 902.789 00:39:33.71
1160 AT HEILAND Helmut Emilie 06:59:33.80 902.755 00:39:33.80
1161 CR CULIC TEAM Denis & Karla Dubrovnik Fly 06:59:34.35 902.546 00:39:34.35
1162 SK ČÁNI Ĺudovít LC 841 06:59:34.90 902.337 00:39:34.90
1163 CZ SVOBODA Jiří Terezka 06:59:35.14 902.246 00:39:35.14
1164 DE BEHLKE Andreas AB 05 06:59:35.78 902.003 00:39:35.78
1165 CZ GORČÍK + MACHALA Team Pája 06:59:36.20 901.843 00:39:36.20
1166 CZ CHARYPAR Vladimír Charyš 6 06:59:36.32 901.798 00:39:36.32
1167 SK OVŠÁK + KONŠ Team Harry 06:59:36.62 901.684 00:39:36.62
1168 DE HOOP Michael Jule 06:59:36.85 901.597 00:39:36.85
1169 CZ ŠÁLEK Roman RS 05 06:59:37.14 901.487 00:39:37.14
1170 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Dan 06:59:37.26 901.441 00:39:37.26
1171 DE TARGATZ Angela Dr. DR 6 06:59:38.18 901.092 00:39:38.18
1172 CZ KUDELA Jaromír Ing. Kája 06:59:38.25 901.066 00:39:38.25
1173 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Hawkeye 06:59:38.75 900.877 00:39:38.75
1174 AT RIEDL Franz Franz 06:59:39.40 900.630 00:39:39.40
1175 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 099 06:59:39.53 900.581 00:39:39.53
1176 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Sixtus 06:59:39.56 900.570 00:39:39.56
1177 DE HOOP Michael Nelly 06:59:40.28 900.297 00:39:40.28
1178 CZ TÁBORSKÝ Vladimír David 06:59:41.30 899.912 00:39:41.30
1179 CZ SKOKAN Pavel Ardenka 1 06:59:41.69 899.764 00:39:41.69
1180 AT HALATSCHEK Dietmar Adi 06:59:42.30 899.534 00:39:42.30
1181 CZ HAŠŠO Slavomír Slavo 1 06:59:42.45 899.477 00:39:42.45
1182 CZ KLEMENS Karel Sifr 06:59:42.52 899.451 00:39:42.52
1183 CZ KONOPÍK Jiří Leona 06:59:44.11 898.851 00:39:44.11
1184 PL SROKA Krzysztof Zoi 06:59:44.23 898.806 00:39:44.23
1185 CZ CHARYPAR Vladimír Charyš 4 06:59:46.21 898.060 00:39:46.21
1186 CZ B & B TEAM Sára 06:59:46.40 897.989 00:39:46.40
1187 AT SCHÖN Johann Nero 06:59:46.59 897.917 00:39:46.59
1188 CZ CHARYPAR Vladimír Charyš 2 06:59:48.26 897.289 00:39:48.26
1189 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Milena 06:59:49.15 896.955 00:39:49.15
1190 CZ BOROVIČKA Ladislav Fury 13 06:59:49.42 896.854 00:39:49.42
1191 PL BASA Marek & Andrzej M 4 06:59:49.46 896.839 00:39:49.46
1192 PL MISIAK Marek Marek 67 06:59:49.62 896.779 00:39:49.62
1193 PL TARASIUK Jerzy Picadilly 06:59:49.89 896.677 00:39:49.89
1194 CZ TALLA Stanislav + František Vojta 06:59:50.47 896.460 00:39:50.47
1195 DE TARGATZ Angela Dr. DR 11 06:59:52.33 895.763 00:39:52.33
1196 CZ MAJKA + JAN TEAM David 06:59:52.40 895.736 00:39:52.40
1197 CZ BOROVIČKA Ladislav Cecilka 06:59:52.64 895.647 00:39:52.64
1198 PL KOZLENIA Artur Pola 06:59:54.04 895.123 00:39:54.04
1199 PL PALENTKA-KUBIAK Team J-21 06:59:54.16 895.078 00:39:54.16
1200 SK EXPRES TEAM Red 06:59:54.79 894.843 00:39:54.79
1201 AT GASSER Reinhard Gator 06:59:55.29 894.656 00:39:55.29
1202 SK BCHB TEAM Luky 06:59:55.77 894.477 00:39:55.77
1203 DE WINGS 2 WIN W2W 354 06:59:55.95 894.409 00:39:55.95
1204 CZ KULÍK Přemysl Blesk 06:59:56.61 894.163 00:39:56.61
1205 PL MICHALAK Bogdan Borka 12 06:59:57.02 894.010 00:39:57.02
1206 CZ KLEMENS Karel ml. Jonn 06:59:57.44 893.853 00:39:57.44
1207 SK VOJTKO Milan Mivo 17 06:59:57.48 893.839 00:39:57.48
1208 PL KOCIK & BASA Martyna 06:59:57.76 893.734 00:39:57.76
1209 PL MAZIARZ RACING TEAM Banagi 06:59:57.89 893.686 00:39:57.89
1210 PL TEAM OLR MAZURY Playboy 07:00:00.29 892.792 00:40:00.29
1211 CZ ACADEMY LOFT China Academy 38 07:00:00.62 892.669 00:40:00.62
1212 PL PITAŚ M & M Team Carlos 07:00:00.91 892.562 00:40:00.91
1213 HU GÁBOR Takács TG 47 07:00:03.18 891.718 00:40:03.18
1214 AT GASSER Reinhard Gemma 07:00:04.39 891.270 00:40:04.39
1215 AT LINDTNER Harald Talentina 07:00:04.80 891.118 00:40:04.80
1216 CZ RUBEY & VARGA Team Gogo 3 07:00:06.46 890.503 00:40:06.46
1217 DE TEAM FRANKENPFALZ Claudia 07:00:07.01 890.300 00:40:07.01
1218 AT STEINER Alfred Goldi 1 07:00:08.80 889.638 00:40:08.80
1219 SK PRÍVARA Pavol Kinčen-Boss 07:00:09.03 889.553 00:40:09.03
1220 CZ EM-EKO.CZ PS 1 07:00:10.07 889.169 00:40:10.07
1221 CZ TOMEK Jindřich T5. 07:00:10.74 888.922 00:40:10.74
1222 DE BEHLKE Andreas AB 06 07:00:11.09 888.793 00:40:11.09
1223 PL MICHALAK Bogdan Lesia 06 07:00:12.19 888.388 00:40:12.19
1224 SK BLAŽENEC Štefan Lolo 07:00:12.79 888.167 00:40:12.79
1225 CZ SKOKAN Pavel Sherpena 07:00:14.28 887.619 00:40:14.28
1226 DE TARGATZ Angela Dr. DR 1 07:00:14.71 887.461 00:40:14.71
1227 PL PITAŚ M & M Team Lara 07:00:16.02 886.979 00:40:16.02
1228 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Hulk 07:00:19.42 885.733 00:40:19.42
1229 DE TEAM NAMIBIA Hoop & Lücke Scheele 07:00:22.83 884.486 00:40:22.83
1230 CZ KUDELA Jaromír Ing. Anna. 07:00:24.69 883.808 00:40:24.69
1231 DE TEAM BRANDT & WICHERT Pliskova 07:00:28.34 882.479 00:40:28.34
1232 CZ KOLÍNEK Jarolím Kolínek Team "B" 07:00:31.36 881.383 00:40:31.36
1233 PL KOCIK & BASA Kasia 1 07:00:31.48 881.340 00:40:31.48
1234 DE ANTONOV AVIATION AN 26 07:00:32.63 880.923 00:40:32.63
1235 AT RIEDL Franz Christian 07:00:34.71 880.171 00:40:34.71
1236 SK ČAMPIŠ Milan MK 69 07:00:35.32 879.950 00:40:35.32
1237 DE ZSCHOMMLER Jens Tony 07:00:36.77 879.426 00:40:36.77
1238 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 026 07:00:37.07 879.318 00:40:37.07
1239 DE HIENZSCH Frank F.H. 4 07:00:39.73 878.359 00:40:39.73
1240 SK BALVOŇ Michal Arnold 07:00:40.67 878.021 00:40:40.67
1241 BE COPPENS Peter Binda 07:00:41.11 877.863 00:40:41.11
1242 PL MISIAK Marek Marek 00 07:00:42.21 877.468 00:40:42.21
1243 CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Bodo 07:00:43.59 876.972 00:40:43.59
1244 CZ KLEMENS Karel Kelly 07:00:44.61 876.606 00:40:44.61
1245 CZ VÍTOVEC P & M Eržika 07:00:45.05 876.448 00:40:45.05
1246 SK BCHB TEAM Maria. 07:00:46.10 876.072 00:40:46.10
1247 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 57 07:00:46.29 876.004 00:40:46.29
1248 CZ FAJMON + HOLICKÝ Team FT 02 07:00:51.74 874.057 00:40:51.74
1249 AT KUTLESA Slavko SLK 09 07:00:52.26 873.871 00:40:52.26
1250 CH DERBY TEAM PILATUS Alamshar 07:00:53.31 873.497 00:40:53.31
1251 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 009 07:00:56.43 872.388 00:40:56.43
1252 CH DERBY TEAM PILATUS Gentry Eagle 07:00:56.95 872.203 00:40:56.95
1253 HU BÖDI József BJ 93 07:00:57.77 871.912 00:40:57.77
1254 PL KOZLENIA Boguslawa Iwo 07:00:59.13 871.430 00:40:59.13
1255 SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 22 07:01:02.38 870.280 00:41:02.38
1256 DE TREPTE Arndt & Marcus Jana 07:01:05.05 869.337 00:41:05.05
1257 CZ MAČALA Zdeněk MZ 1 07:01:13.25 866.455 00:41:13.25
1258 AT NAHIČ & ZWILAK Team Chip 07:01:18.18 864.731 00:41:18.18
1259 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Yondu 07:01:26.96 861.679 00:41:26.96
1260 DE SG STEFFL "A" Zorro 07:01:27.75 861.405 00:41:27.75
1261 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Calisto 07:01:32.02 859.929 00:41:32.02
1262 DE SCHOEN Friedrich Fritz 6 07:01:33.73 859.339 00:41:33.73
1263 CZ HOLUB "B" Břetislav 07:01:34.69 859.009 00:41:34.69
1264 CZ GRUBER Marek Sarko 07:01:37.68 857.980 00:41:37.68
1265 CZ KULÍK Přemysl Jitka 07:01:38.60 857.664 00:41:38.60
1266 CZ KONEČNÝ Vlastimil Karel 07:01:39.74 857.273 00:41:39.74
1267 PL GRODNY Andrzej "A" Iwanka 07:01:45.35 855.354 00:41:45.35
1268 NO HELGESEN Bjorn Ove New Wonder I. 07:01:50.11 853.732 00:41:50.11
1269 AT KUTLESA Slavko SLK 14 07:01:52.26 853.001 00:41:52.26
1270 CZ GRUBER Marek Marco 07:01:53.24 852.668 00:41:53.24
1271 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 1 07:01:54.11 852.373 00:41:54.11
1272 PL KOZLENIA Boguslawa Mat 07:01:54.99 852.075 00:41:54.99
1273 SK COMOREK Pavel Clio 07:01:55.56 851.882 00:41:55.56
1274 PL MAZIARZ RACING TEAM Ajaagu 07:02:05.73 848.452 00:42:05.73
1275 DE SPITZBERG Team U 153 07:02:09.32 847.247 00:42:09.32
1276 CZ VLČEK Jiří Joan 07:02:30.59 840.182 00:42:30.59
1277 SK MAJDÁK Michal Opál 07:02:30.65 840.162 00:42:30.65
1278 DE HOOP Michael Jana. 07:02:32.73 839.478 00:42:32.73
1279 DE TEAM FRANKENPFALZ Roter Steffl 07:02:33.75 839.142 00:42:33.75
1280 CZ DAVID Petr Max 07:02:37.23 838.000 00:42:37.23
1281 DE TREPTE Arndt & Marcus Derby Star 07:02:37.72 837.840 00:42:37.72
1282 CZ BASTL Josef Wonderboy 07:02:43.61 835.915 00:42:43.61
1283 CZ ESHEK Bohdan Bono 07:02:46.17 835.081 00:42:46.17
1284 CZ DUDA Přemysl Zdena 07:02:49.59 833.970 00:42:49.59
1285 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 64 07:02:53.40 832.735 00:42:53.40
1286 CZ FAJMON + HOLICKÝ Team Profesor 07:02:56.32 831.791 00:42:56.32
1287 SK BLAŽENEC Štefan Kristínka 07:02:59.77 830.679 00:42:59.77
1288 PL TEAM OLR MAZURY Bekki 07:03:02.25 829.881 00:43:02.25
1289 SK HROZEN Peter Žaneta 07:03:02.93 829.662 00:43:02.93
1290 CZ KULÍK Přemysl Favorit 07:03:05.35 828.886 00:43:05.35
1291 CZ HOLUB "A" Bonifác 07:03:07.73 828.123 00:43:07.73
1292 SK BINDAS JUN. Štefan Eliss 07:03:10.13 827.356 00:43:10.13
1293 DE TEAM GOUDEN DUIF "C" Klaus 4 07:03:19.07 824.510 00:43:19.07
1294 AT VOLLNHOFER Dominik Niki 5 07:03:40.05 817.908 00:43:40.05
1295 PL TEAM OLR MAZURY Beaming 07:03:44.01 816.674 00:43:44.01
1296 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Danka 07:03:47.19 815.685 00:43:47.19
1297 HU VIGLIDÁN Ágoston W 90 07:03:52.97 813.895 00:43:52.97
1298 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 06 07:03:55.80 813.021 00:43:55.80
1299 CZ RUBEY & VARGA Team Gogo 1 07:03:58.90 812.066 00:43:58.90
1300 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Sohn 676 07:04:11.41 808.234 00:44:11.41
1301 CZ SKOKAN Pavel Pitbull 07:04:30.90 802.336 00:44:30.90
1302 SK HRNČIAR PETER & MIRO Gaga 07:04:33.91 801.433 00:44:33.91
1303 HU GÁBOR Takács TG 31 07:04:36.31 800.714 00:44:36.31
1304 SK GOGORA Milan Migo 07:04:41.06 799.296 00:44:41.06
1305 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Petra 07:04:48.66 797.036 00:44:48.66
1306 SK ČÍŽ Ján Bern 07:04:51.91 796.074 00:44:51.91
1307 CZ HOLUB "A" Bořivoj 07:04:55.77 794.934 00:44:55.77
1308 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Bezzecchi 07:05:04.85 792.266 00:45:04.85
1309 PL MAZIARZ RACING TEAM Afua 07:05:05.62 792.040 00:45:05.62
1310 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Willy 07:05:06.80 791.695 00:45:06.80
1311 PT PEDRO PORTO D Dandy 07:05:07.10 791.607 00:45:07.10
1312 CZ KROČIL Jaroslav Blaženka 07:05:14.75 789.377 00:45:14.75
1313 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 80 07:05:29.83 785.016 00:45:29.83
1314 HU VIGLIDÁN Ágoston XXX 07:05:34.40 783.704 00:45:34.40
1315 CZ RUBEY & VARGA Team Ruby 2 07:05:39.79 782.162 00:45:39.79
1316 CZ SKOKAN Pavel Milion 07:05:43.64 781.065 00:45:43.64
1317 SK BLAŽENEC Štefan Džejkop 07:05:49.92 779.281 00:45:49.92
1318 SK GOGORA Milan Kago 07:05:53.91 778.152 00:45:53.91
1319 HU GÁBOR Takács TG 26 07:06:03.09 775.566 00:46:03.09
1320 CZ BALKONOVÝ ODCHOV Denis 07:06:05.80 774.807 00:46:05.80
1321 AT HALATSCHEK Dietmar Enkel Pole 07:06:09.32 773.822 00:46:09.32
1322 CZ SKOKAN Pavel Shakira 07:06:15.64 772.060 00:46:15.64
1323 CZ FAJMON + HOLICKÝ Team Solista 07:06:25.93 769.208 00:46:25.93
1324 SK BINDAS JUN. Štefan Jessika 07:06:30.79 767.869 00:46:30.79
1325 SK ČÍŽ Ján Arn 07:06:34.23 766.923 00:46:34.23
1326 CZ MALACH Ladislav Lada 07:06:35.50 766.575 00:46:35.50
1327 HU BÖDI József BJ 31 07:06:37.96 765.901 00:46:37.96
1328 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Andrea. 07:06:39.56 765.463 00:46:39.56
1329 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Ledecka 07:06:44.49 764.118 00:46:44.49
1330 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 004 07:06:50.28 762.543 00:46:50.28
1331 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 056 07:06:52.38 761.974 00:46:52.38
1332 PL SEDLACEK Josef JS 3 07:06:52.65 761.901 00:46:52.65
1333 DE SG WACHALSKI Wapiti 07:06:55.18 761.216 00:46:55.18
1334 CZ TEAM ZEMAN + KAŠUBA ZK 3 07:06:55.99 760.997 00:46:55.99
1335 SK BRKAL Ján Ing. Hatty 07:06:58.08 760.433 00:46:58.08
1336 DE TEAM SASSE - WELZEL NL L.T.B. - Nieh.6 07:06:59.37 760.085 00:46:59.37
1337 AT GRATZER Marco "B" Bruno 07:06:59.82 759.963 00:46:59.82
1338 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 73 07:07:01.20 759.592 00:47:01.20
1339 CZ GRUBER Marek Olivie 07:07:01.72 759.452 00:47:01.72
1340 CZ ŠABATA Jan J.Š. 3 07:07:03.01 759.105 00:47:03.01
1341 AT NÖRES Kurt Atomic 07:07:04.07 758.820 00:47:04.07
1342 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Alexia 07:07:08.22 757.706 00:47:08.22
1343 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Venus 07:07:08.64 757.594 00:47:08.64
1344 PL SMORAWSKI Marek + Jacek Gabi 07:07:10.29 757.152 00:47:10.29
1345 PL MAZIARZ RACING TEAM Caitlin 07:07:10.44 757.112 00:47:10.44
1346 CZ LAŇKA Alfons Ing. Martina 07:07:10.65 757.056 00:47:10.65
1347 AT NAGELHOFER Robert Pfeil 2321 07:07:10.83 757.008 00:47:10.83
1348 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Lenny 07:07:14.01 756.158 00:47:14.01
1349 CZ VACHTL Jan Pavlína 07:07:17.25 755.295 00:47:17.25
1350 AT NAHIČ & ZWILAK Team Kiwi 07:07:21.36 754.202 00:47:21.36
1351 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Timo 1 07:07:22.65 753.860 00:47:22.65
1352 PL NOCNY Grzegorz Aleksandra 07:07:24.68 753.322 00:47:24.68
1353 AT WIEFLER Alois Jan 07:07:27.57 752.557 00:47:27.57
1354 AT WALDER Florian Nala 07:07:29.15 752.140 00:47:29.15
1355 SK COMOREK Pavel Moskva 07:07:29.33 752.093 00:47:29.33
1356 CZ HAŠŠO Slavomír FC 1 07:07:29.51 752.045 00:47:29.51
1357 CZ GRUBER Simon Messi 07:07:30.47 751.792 00:47:30.47
1358 SK COMOREK Pavel Krym 07:07:30.95 751.665 00:47:30.95
1359 CZ BOUCHAL Martin Terminátor 07:07:31.54 751.510 00:47:31.54
1360 CZ HRUDA Jan Josef 5 07:07:32.16 751.346 00:47:32.16
1361 AT NAHIČ & ZWILAK Team Boss 07:07:32.20 751.336 00:47:32.20
1362 PL G-YARD LOFT Trivaner 07:07:32.90 751.151 00:47:32.90
1363 PL SROKA-KUSION-KAWA Team Julian 07:07:32.93 751.144 00:47:32.93
1364 SK PRIEHODA Ján + Ivana Jasmína 07:07:33.59 750.970 00:47:33.59
1365 PL NOCNY Grzegorz Dominik 07:07:34.12 750.830 00:47:34.12
1366 CZ BECHA Lubomír + Jan Hany 07:07:35.48 750.473 00:47:35.48
1367 DE TEAM ALNA Alberto Cotayo Oxi 07:07:36.69 750.155 00:47:36.69
1368 CZ KULÍK Přemysl Alan 07:07:39.88 749.318 00:47:39.88
1369 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Sohn 662 07:07:39.89 749.316 00:47:39.89
1370 AT NAGELHOFER Robert Lava 2303 07:07:41.31 748.944 00:47:41.31
1371 PL TEAM OLR MAZURY Beachcomber 07:07:42.43 748.651 00:47:42.43
1372 SK HRNČIAR PETER & MIRO Kentucky 07:07:45.49 747.851 00:47:45.49
1373 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Petra 07:07:46.69 747.538 00:47:46.69
1374 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 28 07:07:49.91 746.699 00:47:49.91
1375 SK PRÍVARA Pavol Kinčen-Walér 07:07:52.30 746.078 00:47:52.30
1376 CZ KROČIL Jaroslav Bóďa 07:07:52.94 745.912 00:47:52.94
1377 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Vasili 07:07:54.54 745.497 00:47:54.54
1378 AT RIEDL Franz Rudi 07:08:04.47 742.930 00:48:04.47
1379 AT HALATSCHEK Dietmar Ralf 07:08:10.02 741.504 00:48:10.02
1380 PL SROKA Krzysztof Leo 07:08:17.33 739.633 00:48:17.33
1381 AT NÖRES Kurt Big-Bang 07:08:24.56 737.792 00:48:24.56
1382 SK LAŠ Vladimír Las 6 07:08:50.19 731.338 00:48:50.19
1383 SK VAŠÍČEK Pavel Fero 07:08:51.16 731.096 00:48:51.16
1384 SK TRISTIGNAC TEAM Tiril 07:09:28.81 721.825 00:49:28.81
1385 CZ ESHEK Bohdan Bart 07:10:42.76 704.282 00:50:42.76
1386 PL NOCNY Grzegorz Lena 07:10:51.03 702.373 00:50:51.03
1387 CZ HOLUB "B" Cecilie 07:10:56.14 701.198 00:50:56.14
1388 SK HRNČIAR PETER & MIRO Cadel 07:11:01.01 700.083 00:51:01.01
1389 CZ HRUDA Jan Josef 2 07:11:06.67 698.791 00:51:06.67
1390 CZ LUNDÁK Pavel Esprit 07:11:10.96 697.814 00:51:10.96
1391 SK PRÍVARA Pavol Kinčen-Tara 07:11:14.09 697.104 00:51:14.09
1392 PL TEAM OLR MAZURY Belinda 07:11:18.56 696.092 00:51:18.56
1393 DE SKOPLJAK Denis Kurt 07:12:02.04 686.397 00:52:02.04
1394 CZ HRUDA Jan Josef 1 07:14:39.13 653.515 00:54:39.13
1395 CZ KULÍK Přemysl Pegas 07:14:45.57 652.234 00:54:45.57
1396 PL KOCIK & BASA Beata 07:14:48.26 651.700 00:54:48.26
1397 CZ LUNDÁK Pavel Spirit 07:14:51.37 651.085 00:54:51.37
1398 SK TEAM LUTERAN HRICIK BAŠISTA Čobol 07:14:55.24 650.320 00:54:55.24
1399 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Drax 07:15:00.35 649.313 00:55:00.35
1400 CZ KLEMENS Karel ml. Ola 07:15:03.47 648.700 00:55:03.47
1401 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 6 07:15:06.64 648.078 00:55:06.64
1402 PL TEAM OLR MAZURY Belatrix 07:15:10.63 647.297 00:55:10.63
1403 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Casri 07:15:37.45 642.095 00:55:37.45
1404 CZ B & B TEAM Bazi 1 07:15:41.41 641.334 00:55:41.41
1405 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Discovery 07:15:44.82 640.680 00:55:44.82
1406 CH TEAM WIRZ Wendy Holdener 07:15:49.24 639.835 00:55:49.24
1407 PL MAJCHER Krystian & Marcel KM 90 07:15:54.46 638.839 00:55:54.46
1408 CZ SUCHÁNEK Břetislav Elen 07:15:56.32 638.485 00:55:56.32
1409 HU GÁBOR Takács TG 37 07:16:00.36 637.717 00:56:00.36
1410 CZ KRUTIL Karel + Michal Četařka Babinčáková 07:16:04.35 636.961 00:56:04.35
1411 PL BASA Marek & Andrzej M 1 07:16:08.09 636.254 00:56:08.09
1412 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Rossi 07:16:33.65 631.462 00:56:33.65
1413 AT KUTLESA Slavko SLK 04 07:17:34.47 620.344 00:57:34.47
1414 CZ KULÍK Přemysl Lord. 07:17:38.77 619.573 00:57:38.77
1415 AT WIEFLER Alois Heidi One 07:17:42.02 618.991 00:57:42.02
1416 SK MINÁRIK + MAŤAŠEJE Bumerang 07:17:46.47 618.197 00:57:46.47
1417 AT GRATZER Werner Grixus 07:17:49.67 617.626 00:57:49.67
1418 CR CULIC TEAM Denis & Karla Dubrovnik Sunset 07:17:53.11 617.015 00:57:53.11
1419 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Milada H. 07:18:31.57 610.257 00:58:31.57
1420 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 24 07:18:35.72 609.537 00:58:35.72
1421 PL TARASIUK Jerzy Edgar 07:18:38.84 608.996 00:58:38.84
1422 DE TEAM SASSE - WELZEL Garri - Bobi 07:18:43.15 608.251 00:58:43.15
1423 PL TEAM OLR MAZURY Plesaures 07:18:47.24 607.546 00:58:47.24
1424 CZ BURSA Miloslav JoJo 07:18:53.71 606.433 00:58:53.71
1425 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 1 07:18:56.59 605.940 00:58:56.59
1426 AT SCHÖN Johann Lara 07:18:59.06 605.517 00:58:59.06
1427 CZ SETTLER + KUBÁČEK Team Chipara 07:19:03.82 604.703 00:59:03.82
1428 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Helena 07:19:41.12 598.405 00:59:41.12
1429 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 34 07:20:02.35 594.878 01:00:02.35
1430 PL TARASIUK Jerzy Yestman 561 07:24:17.61 555.515 01:04:17.61
1431 CH DERBY TEAM PILATUS Brave Challenger 07:25:46.63 542.985 01:05:46.63
1432 AT GRATZER Marco "A" Vito 07:26:40.66 535.652 01:06:40.66
1433 AT NAGELHOFER Robert Tornado 2308 07:27:10.76 531.652 01:07:10.76
1434 AT GRATZER Marco "A" Samsa 07:27:24.01 529.910 01:07:24.01
1435 AT HEILAND Helmut Jutha 07:28:05.43 524.537 01:08:05.43
1436 SK TEAM LUTERAN HRICIK BAŠISTA Pecka 07:28:34.20 520.869 01:08:34.20
1437 SK EXPRES TEAM Riky 07:28:38.28 520.353 01:08:38.28
1438 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Doctor Strange 07:28:39.02 520.260 01:08:39.02
1439 PL JANIA - LACH Team Grekit 07:28:42.13 519.867 01:08:42.13
1440 CZ BOROVIČKA Ladislav Emil 07:28:42.94 519.765 01:08:42.94
1441 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Slesingr 07:31:52.42 496.927 01:11:52.42
1442 PL SROKA Krzysztof Lula 07:32:52.13 490.141 01:12:52.13
1443 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 28 07:33:12.53 487.865 01:13:12.53
1444 DE FRANZ Christoph Cherry 07:33:23.23 486.679 01:13:23.23
1445 SK KOPAS Michal Michal 07:41:13.83 439.687 01:21:13.83
1446 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Helmut 5 07:45:57.26 415.523 01:25:57.26
1447 SK BELANEC Team Ania 07:46:07.92 414.666 01:26:07.92
1448 CZ KLEMENS Karel ml. Zoe 07:48:36.92 403.045 01:28:36.92
1449 SK DREXLEROVÁ Helena Guernica 07:48:40.07 402.807 01:28:40.07
1450 DE PREUSSEN-DERBY Team Prescott 07:48:44.90 402.441 01:28:44.90
1451 SK LAŠ Vladimír Las 5 07:48:52.02 401.904 01:28:52.02
1452 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Quintus 07:48:55.21 401.664 01:28:55.21
1453 SK HELMAR Team Cmonoz 07:48:58.33 401.429 01:28:58.33
1454 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Marti 07:50:27.91 394.804 01:30:27.91
1455 CZ HRUDA Jan Josef 4 07:50:31.55 394.539 01:30:31.55
1456 CZ GERSPITZER Team GT-2 07:50:35.17 394.277 01:30:35.17
1457 PL SZYMAŃSKI Zbigniew SZ 28 07:50:38.44 394.039 01:30:38.44
1458 DE SKOPLJAK Denis Birgit 07:51:03.19 392.254 01:31:03.19
1459 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 015 07:52:39.69 385.446 01:32:39.69
1460 DE SG STEFFL "B" Apanachi 07:52:42.14 385.276 01:32:42.14
1461 SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 04 07:53:17.31 382.855 01:33:17.31
1462 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Vietti 07:53:50.13 380.624 01:33:50.13
1463 DE SCHOEN Friedrich Fritz 4 07:53:52.01 380.496 01:33:52.01
1464 DE MOELLER Andreas AML Kittel 07:53:57.87 380.101 01:33:57.87
1465 CZ GRUBER Simon Žofka 07:53:59.42 379.997 01:33:59.42
1466 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Roli 07:54:01.58 379.851 01:34:01.58
1467 AT GRATZER Marco "B" Salvadore 07:54:03.55 379.718 01:34:03.55
1468 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Roxy 07:54:05.24 379.605 01:34:05.24
1469 DE SCHOEN Friedrich Fritz 7 07:54:06.07 379.549 01:34:06.07
1470 AT WALDER Florian Kalla 07:54:09.39 379.326 01:34:09.39
1471 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Saffier 07:54:10.42 379.257 01:34:10.42
1472 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Miki 07:54:13.01 379.083 01:34:13.01
1473 PL RAFITA TEAM Dior 07:54:19.84 378.626 01:34:19.84
1474 DE TEAM SASSE - WELZEL Deime. - Heide. 2 07:54:26.64 378.171 01:34:26.64
1475 CZ ACADEMY LOFT Crystal Academy 65 07:54:37.98 377.416 01:34:37.98
1476 AT BLIEGE Felix Felix 7 07:54:46.55 376.847 01:34:46.55
1477