Doletová listina

Místo vypuštění Blatec
Vzdálenost 22.852 km
Datum a čas startu 20.07.2021 07:00:00
Počasí v místě startu Jasno, S vítr, 16° C.
Počasí v cíli Jasno, klidno, 18° C.
Počet nasazených holubů 1702
Počet chovatelů 279

         
    Jméno chovatele Jméno holuba Čas doletu Rychlost Doba letu
1 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 083 07:18:22.69 1243.432 00:18:22.69
2 PL MAZIARZ RACING TEAM Marlee 07:18:28.77 1236.614 00:18:28.77
3 AT HÖLD Erich Elias 07:18:29.06 1236.290 00:18:29.06
4 CZ VLČEK Jiří Kelly 07:18:33.35 1231.526 00:18:33.35
5 DE SCHOEN Friedrich Fritz 4 07:18:35.29 1229.384 00:18:35.29
6 DE TEAM SASSE - WELZEL Wess.-Gö.Ko. 07:18:35.94 1228.668 00:18:35.94
7 PL JANIA - LACH Team Natalia 07:18:37.05 1227.447 00:18:37.05
8 CZ ACADEMY LOFT Silver Academy 20 07:18:37.61 1226.832 00:18:37.61
9 PL SEDLACEK Josef JS 8 07:18:39.29 1224.991 00:18:39.29
10 DE TEAM BRANDT & WICHERT Koukalova 07:18:41.67 1222.392 00:18:41.67
11 CZ ACADEMY LOFT Willy Academy 42 07:18:43.10 1220.835 00:18:43.10
12 DE BEHLKE Andreas AB 04 07:18:43.46 1220.444 00:18:43.46
13 SK J & I MARTON TEAM M 3 07:18:43.82 1220.053 00:18:43.82
14 CZ GORČÍK + MACHALA Team Paula 07:18:44.02 1219.836 00:18:44.02
15 DE TEAM BRANDT & WICHERT Jagr 07:18:45.46 1218.275 00:18:45.46
16 CZ HANZEL TEAM Fanda 4 07:18:45.72 1217.994 00:18:45.72
17 PL JANIA - LACH Team Zolni 07:18:47.07 1216.535 00:18:47.07
18 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 27 07:18:49.75 1213.649 00:18:49.75
19 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Kvitova 07:18:50.03 1213.348 00:18:50.03
20 AT NAGELHOFER Robert Gewitter 2334 07:18:50.90 1212.415 00:18:50.90
21 CZ TOMEK Jindřich T2. 07:18:55.17 1207.854 00:18:55.17
22 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 32 07:18:55.60 1207.397 00:18:55.60
23 SK FAMILY PINČÁK Gloria 07:18:59.18 1203.603 00:18:59.18
24 DE TARGATZ Angela Dr. DR 4 07:19:00.72 1201.978 00:19:00.72
25 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 26 07:19:03.59 1198.961 00:19:03.59
26 DE TEAM - DIE ROTHALBOMBER Hydra 07:19:07.22 1195.167 00:19:07.22
27 AT RIEDL Franz Josefa 07:19:08.14 1194.210 00:19:08.14
28 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ Maria 07:19:08.78 1193.544 00:19:08.78
29 CZ ACADEMY LOFT Bulsil Academy 6 07:19:14.54 1187.590 00:19:14.54
30 CZ KRUTIL Karel + Michal Chňapík 07:19:14.96 1187.158 00:19:14.96
31 CZ BURSA Miloslav Stardust 07:19:15.02 1187.096 00:19:15.02
32 DE TEAM NAMIBIA Hoop & Lücke Elli 07:19:15.10 1187.014 00:19:15.10
33 AT GASSER Reinhard Goldy 07:19:15.80 1186.295 00:19:15.80
34 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Mirka 07:19:16.78 1185.290 00:19:16.78
35 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Levi 07:19:17.25 1184.809 00:19:17.25
36 PL PALENTKA-KUBIAK Team W-1 07:19:17.43 1184.625 00:19:17.43
37 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Moravec 07:19:17.97 1184.072 00:19:17.97
38 CZ BALKONOVÝ ODCHOV Nikolas 07:19:18.23 1183.806 00:19:18.23
39 CZ ACADEMY LOFT Tamar Academy 56 07:19:18.49 1183.541 00:19:18.49
40 DE HIENZSCH Frank F.H. 1 07:19:18.83 1183.193 00:19:18.83
41 DE TEAM GOUDEN DUIF "C" Klaus 4 07:19:19.02 1182.999 00:19:19.02
42 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 23 07:19:19.86 1182.143 00:19:19.86
43 CZ ATH KVĚTNÁ Groška 07:19:20.41 1181.582 00:19:20.41
44 AT GRATZER Marco "A" William 07:19:20.98 1181.002 00:19:20.98
45 DE TARGATZ Angela Dr. DR 8 07:19:21.27 1180.707 00:19:21.27
46 PL MICHALAK Bogdan Honorata 03 07:19:21.90 1180.067 00:19:21.90
47 AT GRATZER Werner Attilus 07:19:22.01 1179.955 00:19:22.01
48 SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 03 07:19:22.31 1179.651 00:19:22.31
49 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Mika 07:19:22.67 1179.286 00:19:22.67
50 CZ TOMEK Jindřich T6. 07:19:22.79 1179.164 00:19:22.79
51 PL JANIA - LACH Team Wibul 07:19:22.92 1179.032 00:19:22.92
52 DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Werner 4 07:19:23.74 1178.201 00:19:23.74
53 CZ KUDELA Jaromír Ing. Anna. 07:19:23.91 1178.029 00:19:23.91
54 AT GASSER Reinhard Galaxy 07:19:24.20 1177.736 00:19:24.20
55 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Anna M. 07:19:24.45 1177.483 00:19:24.45
56 DE TORSTEN Jahn Jahn 3 07:19:24.63 1177.301 00:19:24.63
57 AT RIEDL Franz Sabine 07:19:24.66 1177.271 00:19:24.66
58 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Neumanova 07:19:24.82 1177.109 00:19:24.82
59 CH TEAM FROHMATTA Bentley 07:19:25.21 1176.715 00:19:25.21
60 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Sohn 1854 07:19:25.22 1176.705 00:19:25.22
61 SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 19 07:19:25.26 1176.664 00:19:25.26
62 CZ TOMEK Jindřich T4. 07:19:25.55 1176.372 00:19:25.55
63 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 4 07:19:25.71 1176.210 00:19:25.71
64 CZ MAREK Petr Emil* 07:19:25.88 1176.039 00:19:25.88
65 CZ LAŇKA Alfons Ing. Eva 07:19:26.07 1175.847 00:19:26.07
66 AT KUTLESA Slavko SLK 08 07:19:26.32 1175.595 00:19:26.32
67 PL PACEK Wojciech Speed Test 07:19:26.54 1175.373 00:19:26.54
68 SK BRKAL Ján Ing. Adriána 07:19:26.71 1175.202 00:19:26.71
69 PL MICHALAK Bogdan Turbo 05 07:19:26.84 1175.071 00:19:26.84
70 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ SP 085 07:19:27.87 1174.035 00:19:27.87
71 AT HALATSCHEK Dietmar Klara 07:19:28.29 1173.613 00:19:28.29
72 CZ HOLUB "A" Bohumila 07:19:28.43 1173.472 00:19:28.43
73 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Bella. 07:19:28.79 1173.111 00:19:28.79
74 DE SG STEFFL "A" Doc Schultz 07:19:29.20 1172.699 00:19:29.20
75 CZ ACADEMY LOFT Střela Academy 25 07:19:29.43 1172.469 00:19:29.43
76 CZ HAŠŠO Slavomír Slavo 2 07:19:29.48 1172.419 00:19:29.48
77 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 1643 07:19:29.74 1172.158 00:19:29.74
78 PL MAZIARZ RACING TEAM Caitlin 07:19:29.99 1171.907 00:19:29.99
78 DE TARGATZ Angela Dr. DR 2 07:19:29.99 1171.907 00:19:29.99
80 DE ZG HELIOS Zeus 07:19:30.20 1171.697 00:19:30.20
81 DE WINGS 2 WIN W2W 139 07:19:30.46 1171.437 00:19:30.46
82 PL NOWICKI Damian Quinto 07:19:30.78 1171.117 00:19:30.78
83 CZ DUDA Přemysl Speede 07:19:31.21 1170.687 00:19:31.21
84 CZ KONEČNÝ Vlastimil Messi 07:19:31.46 1170.437 00:19:31.46
85 SK VAŠÍČEK Pavel Anička 07:19:31.76 1170.137 00:19:31.76
86 SK HROZEN Peter Petra 07:19:32.12 1169.778 00:19:32.12
87 CZ KONOPÍK Jiří Iva 07:19:32.37 1169.528 00:19:32.37
88 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 6 07:19:33.49 1168.412 00:19:33.49
89 SK GOGORA Milan Nibi 07:19:33.75 1168.153 00:19:33.75
90 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarka 07:19:34.11 1167.795 00:19:34.11
91 SK KUBÁŇ Milan Milley 07:19:34.18 1167.726 00:19:34.18
92 SK FAMILY PINČÁK Zarka 07:19:34.32 1167.586 00:19:34.32
93 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 6 07:19:34.52 1167.388 00:19:34.52
94 PL JANIA - LACH Team Heros J14 07:19:34.59 1167.318 00:19:34.59
95 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 29 07:19:34.76 1167.149 00:19:34.76
96 CZ ACADEMY LOFT Golden Queen 30 07:19:34.86 1167.050 00:19:34.86
97 AT VOLLNHOFER Dominik Niki 6 07:19:35.25 1166.662 00:19:35.25
98 CZ ACADEMY LOFT China Academy 39 07:19:35.64 1166.275 00:19:35.64
99 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Denisa 07:19:36.16 1165.760 00:19:36.16
100 CZ DUDA Přemysl Zuzana 07:19:36.27 1165.651 00:19:36.27
101 DE TEAM - DIE ROTHALBOMBER Ares 07:19:36.29 1165.631 00:19:36.29
102 DE SKOPLJAK Denis Erwin 07:19:36.55 1165.373 00:19:36.55
103 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 18 07:19:36.68 1165.245 00:19:36.68
104 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 25 07:19:36.94 1164.987 00:19:36.94
105 AT RÖTZER Franz Top 5 07:19:37.03 1164.898 00:19:37.03
106 DE SCHOEN Friedrich Fritz 3 07:19:37.46 1164.473 00:19:37.46
107 CZ MAREK Petr Filip 07:19:37.57 1164.364 00:19:37.57
108 SK MINÁRIK + MAŤAŠEJE Beny 07:19:37.69 1164.245 00:19:37.69
109 SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 20 07:19:37.78 1164.156 00:19:37.78
110 DE BEHLKE Andreas AB 02 07:19:38.24 1163.702 00:19:38.24
111 PL SEDLACEK Josef JS 5 07:19:38.56 1163.386 00:19:38.56
112 CZ MAJKA + JAN TEAM Lucka 07:19:38.97 1162.981 00:19:38.97
113 HU LÁSZLÓ-MOLNÁR LM 19 07:19:39.36 1162.597 00:19:39.36
114 HU LÁSZLÓ-MOLNÁR LM 78 07:19:39.71 1162.252 00:19:39.71
115 CZ BOUCHAL Martin Predátor 07:19:39.88 1162.084 00:19:39.88
116 DE SOELLNER JUNIOR TEAM SJT 4 07:19:40.18 1161.789 00:19:40.18
117 PL SZYMAŃSKI Zbigniew SZ 22 07:19:40.34 1161.631 00:19:40.34
118 PL MAZIARZ RACING TEAM Meeko 07:19:40.90 1161.081 00:19:40.90
119 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Kubiš 07:19:40.95 1161.031 00:19:40.95
120 CZ NERS Jaroslav Viktorie 07:19:41.04 1160.943 00:19:41.04
121 SK BABIC Pavol Red Hrky 305 07:19:41.12 1160.864 00:19:41.12
122 PL KWAŚNICKI Tomasz Bolek 07:19:41.37 1160.619 00:19:41.37
123 PL PITAŚ M & M Team Black Nemo 07:19:41.88 1160.118 00:19:41.88
124 PL GRODNY Andrzej Lena 07:19:42.01 1159.990 00:19:42.01
125 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Dua Lipa 07:19:42.10 1159.902 00:19:42.10
126 PL MAJCHER Krystian & Marcel KM 89 07:19:42.84 1159.176 00:19:42.84
127 SK TEAM LUTERAN HRICIK BAŠISTA Luti 07:19:43.22 1158.804 00:19:43.22
128 PL GRODNY Andrzej "A" Reda 07:19:43.30 1158.726 00:19:43.30
129 SK KOPAS Michal Mišo 07:19:43.65 1158.383 00:19:43.65
130 SK HROZEN Peter Peter 07:19:43.80 1158.236 00:19:43.80
131 SK HROZEN Peter Hogo Fogo 07:19:44.12 1157.923 00:19:44.12
132 CZ KRUTIL Karel + Michal Jasmína 07:19:44.22 1157.825 00:19:44.22
133 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 9 07:19:44.31 1157.737 00:19:44.31
134 PL TARASIUK Jerzy Gustav 03 07:19:44.59 1157.464 00:19:44.59
135 CZ KLEMENSOVÁ Sára Tryskáč 07:19:44.62 1157.434 00:19:44.62
136 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 28 07:19:44.95 1157.112 00:19:44.95
137 PL TARASIUK Jerzy Talent 296 07:19:45.07 1156.995 00:19:45.07
138 PL RAFITA TEAM Calvin 07:19:45.08 1156.985 00:19:45.08
139 SK BODNAR & VILČKO Vladimír Bovi 2 07:19:45.33 1156.741 00:19:45.33
140 CZ TRUKSA Vítězslav Eliška 07:19:45.64 1156.439 00:19:45.64
141 CZ GRUBER Marek Black 07:19:45.78 1156.302 00:19:45.78
142 SK LB PIGEONS Ally 4 07:19:46.13 1155.961 00:19:46.13
143 PL MAZIARZ RACING TEAM Quinn 07:19:46.27 1155.825 00:19:46.27
144 SK NOVÁK Pavel Palo 07:19:46.96 1155.153 00:19:46.96
145 CZ ACADEMY LOFT Double Academy 46 07:19:47.19 1154.929 00:19:47.19
146 PL GRODNY Andrzej "A" Rema 07:19:47.44 1154.686 00:19:47.44
147 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 17 07:19:47.82 1154.316 00:19:47.82
148 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 8 07:19:48.17 1153.976 00:19:48.17
149 SK ŠIMKO Ján Šimo 44 07:19:48.28 1153.869 00:19:48.28
150 CZ ACADEMY LOFT Dafne Academy 51 07:19:48.35 1153.801 00:19:48.35
151 AT BLIEGE Felix Felix 25 07:19:48.73 1153.433 00:19:48.73
152 CZ MAJKA + JAN TEAM Majka 07:19:48.74 1153.423 00:19:48.74
153 SK ČAMPIŠ Milan MM 68 07:19:49.17 1153.006 00:19:49.17
154 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ SP 042 07:19:49.43 1152.754 00:19:49.43
155 PL PACEK & LIS TEAM Borys 07:19:49.91 1152.289 00:19:49.91
156 DE SG WACHALSKI Waldo 07:19:50.05 1152.153 00:19:50.05
157 SK KUBÁŇ Milan Mindy 07:19:50.95 1151.283 00:19:50.95
158 CZ KONOPÍK Jiří Beda 07:19:51.01 1151.225 00:19:51.01
159 PL KOZLENIA Artur Didi 07:19:51.11 1151.128 00:19:51.11
160 DE WINGS 2 WIN W2W 352 07:19:51.39 1150.857 00:19:51.39
161 CZ TARVAN TEAM TARVAN Gypsy Queen 07:19:51.70 1150.558 00:19:51.70
162 PL PALENTKA-KUBIAK Team M-05 07:19:51.98 1150.288 00:19:51.98
163 SK FAMILY PINČÁK I. Sofinka 07:19:52.15 1150.124 00:19:52.15
164 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 35 07:19:52.57 1149.719 00:19:52.57
165 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 6 07:19:53.07 1149.237 00:19:53.07
166 AT SG MIKS Wolfgang und Andrea Floh 07:19:53.42 1148.900 00:19:53.42
167 CZ ATH KVĚTNÁ Sanšajn 07:19:53.44 1148.881 00:19:53.44
168 CZ KLEMENS Karel Ready 07:19:53.50 1148.823 00:19:53.50
169 CZ MAJKA + JAN TEAM Martin 07:19:53.78 1148.553 00:19:53.78
170 CZ ACADEMY LOFT Olympia Academy 60 07:19:53.88 1148.457 00:19:53.88
171 CZ DAVID Petr Karin 07:19:54.47 1147.890 00:19:54.47
172 CZ BECHYNĚ Radek Andy 07:19:54.61 1147.755 00:19:54.61
173 CZ SUCHÁNEK Břetislav Miša 07:19:54.83 1147.544 00:19:54.83
174 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 028 07:19:55.24 1147.150 00:19:55.24
175 AT RIEDL Franz Cacilia 07:19:55.45 1146.949 00:19:55.45
176 CZ TRUKSA Vítězslav Hana 07:19:55.54 1146.863 00:19:55.54
177 PL MISIAK Marek Marek 67 07:19:55.98 1146.441 00:19:55.98
178 CZ MILOTA Milan MM 001 07:19:56.44 1146.000 00:19:56.44
179 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 015 07:19:57.10 1145.368 00:19:57.10
180 SK MAJDÁK Michal Jantar 07:19:57.82 1144.680 00:19:57.82
181 DE FELBINGER Gerhard Freya 07:19:58.97 1143.582 00:19:58.97
182 CZ HOLUB "A" Bohdan 07:19:59.45 1143.124 00:19:59.45
183 PL SROKA-KUSION-KAWA Team Kruk 07:19:59.64 1142.943 00:19:59.64
184 CZ ŠÁLEK Roman RS 08 07:19:59.81 1142.781 00:19:59.81
185 DE HEIDEMANN + WINTER Lisbeth 07:20:00.36 1142.257 00:20:00.36
186 CZ GRUBER Lubomír Luboš 07:20:00.64 1141.991 00:20:00.64
187 CZ FLY YOUNG STARS Angela 07:20:01.12 1141.535 00:20:01.12
188 DE WINGS 2 WIN W2W 359 07:20:01.32 1141.345 00:20:01.32
189 AT OFNER Kurt Romulus 07:20:01.90 1140.794 00:20:01.90
190 AT RIEDL Franz Andreas 07:20:02.16 1140.547 00:20:02.16
191 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 28 07:20:02.62 1140.111 00:20:02.62
192 CZ HRUDA Jan Josef 5 07:20:03.03 1139.722 00:20:03.03
193 CZ HOLUB "B" Břetislav 07:20:04.10 1138.709 00:20:04.10
194 DE ANDREAS & UDO Naddy 07:20:04.46 1138.369 00:20:04.46
195 CH DERBY TEAM PILATUS Ermis 07:20:04.52 1138.312 00:20:04.52
196 CZ VERNER Pavel Red Bull 07:20:04.75 1138.095 00:20:04.75
197 CZ BAJTEK Jan Viki 07:20:05.06 1137.802 00:20:05.06
198 AT NAHIČ & ZWILAK Team Kiwi 07:20:05.58 1137.312 00:20:05.58
199 DE WINGS 2 WIN W2W 377 07:20:06.08 1136.840 00:20:06.08
200 CZ LAŇKA Alfons Ing. Marie 07:20:06.77 1136.190 00:20:06.77
201 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Zambi 07:20:07.06 1135.917 00:20:07.06
202 DE TARGATZ Angela Dr. DR 6 07:20:07.37 1135.625 00:20:07.37
203 AT HALATSCHEK Dietmar Conni 07:20:07.96 1135.071 00:20:07.96
204 DE HOOP Michael Alvin 07:20:08.01 1135.024 00:20:08.01
205 SK HORŇÁČEK Miroslav Janka 07:20:08.36 1134.695 00:20:08.36
206 DE SIEBERT Dieter Delphine 07:20:08.56 1134.507 00:20:08.56
207 SK MINÁRIK + MAŤAŠEJE Ján.15 07:20:08.83 1134.254 00:20:08.83
208 CZ BASTL Josef Nightboy 07:20:10.23 1132.942 00:20:10.23
209 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 002 07:20:10.58 1132.614 00:20:10.58
210 AT LINDTNER Harald Karel-Opal 07:20:10.86 1132.352 00:20:10.86
211 CZ BASTL Josef Hellboy 07:20:11.04 1132.184 00:20:11.04
212 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 9 07:20:11.10 1132.128 00:20:11.10
213 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 69 07:20:11.81 1131.465 00:20:11.81
214 CZ VACHTL Jan Jakub 07:20:12.44 1130.877 00:20:12.44
215 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 144 07:20:13.14 1130.224 00:20:13.14
216 DE ANDREAS & UDO Marie 07:20:13.27 1130.103 00:20:13.27
217 PT PEDRO PORTO Abu 07:20:14.74 1128.735 00:20:14.74
218 AT HOFMANN Leopold Poldi 6 07:20:16.59 1127.019 00:20:16.59
219 PL JANIA - LACH Team Wolro 07:20:16.79 1126.834 00:20:16.79
220 CZ MASNÝ & M Stalin 07:20:17.66 1126.029 00:20:17.66
221 AT OFNER Kurt Remus 07:20:18.23 1125.502 00:20:18.23
222 CZ ACADEMY LOFT Tamar Academy 57 07:20:18.40 1125.345 00:20:18.40
223 AT JAKUPOVIC Jasmin Elif 07:20:18.81 1124.966 00:20:18.81
224 AT JAKUPOVIC Jasmin Rocky 07:20:19.19 1124.616 00:20:19.19
225 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 5 07:20:19.67 1124.173 00:20:19.67
226 SK J & I MARTON TEAM M 6 07:20:19.79 1124.062 00:20:19.79
227 DE SOELLNER JUNIOR TEAM SJT 2 07:20:20.33 1123.565 00:20:20.33
228 DE SPITZBERG Team U 157 07:20:21.10 1122.856 00:20:21.10
229 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 11 07:20:21.32 1122.654 00:20:21.32
230 AT NAGELHOFER Robert Tsunami 2313 07:20:21.60 1122.397 00:20:21.60
231 CZ CHARYPAR Vladimír Charyš 4 07:20:21.71 1122.296 00:20:21.71
232 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 71 07:20:21.81 1122.204 00:20:21.81
233 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 058 07:20:22.06 1121.974 00:20:22.06
234 CZ LAŇKA Alfons Ing. Marta 07:20:22.26 1121.791 00:20:22.26
235 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 11 07:20:22.56 1121.516 00:20:22.56
236 DE FELBINGER Gerhard Cleopatra 07:20:22.77 1121.323 00:20:22.77
237 AT NAHIČ & ZWILAK Team King 07:20:23.11 1121.011 00:20:23.11
238 PL SEDLACEK Josef JS 9 07:20:23.21 1120.920 00:20:23.21
239 CZ PLÁNOČKA Jan Tereza 07:20:23.67 1120.498 00:20:23.67
240 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma11 07:20:24.10 1120.105 00:20:24.10
241 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Franzi 07:20:24.21 1120.004 00:20:24.21
242 CZ SUCHÁNEK Břetislav Domča 07:20:24.42 1119.812 00:20:24.42
243 DE BEHLKE Andreas AB 06 07:20:24.67 1119.583 00:20:24.67
244 SK BCHB TEAM Maria. 07:20:24.69 1119.565 00:20:24.69
245 PL TARASIUK Jerzy Peter 07:20:25.34 1118.971 00:20:25.34
246 SK J & I MARTON TEAM M 1 07:20:25.58 1118.752 00:20:25.58
247 CZ SETTLER + KUBÁČEK Team Kwahu 07:20:25.90 1118.460 00:20:25.90
248 AT GRATZER Marco "B" Siegfried 07:20:26.59 1117.831 00:20:26.59
249 SK COMOREK Pavel Putin 07:20:26.94 1117.512 00:20:26.94
250 SK BINDAS JUN. Štefan Elitt 07:20:27.02 1117.439 00:20:27.02
251 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Ada 07:20:27.31 1117.175 00:20:27.31
252 SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 14 07:20:27.53 1116.975 00:20:27.53
253 CZ KHL Kamenář Harry 07:20:27.96 1116.584 00:20:27.96
254 SK LAŠ Vladimír Las 4 07:20:28.47 1116.120 00:20:28.47
255 PL NOWICKI Damian Freccia Blu 07:20:28.62 1115.984 00:20:28.62
256 AT STEINER Alfred Andy 1-Sa 07:20:28.75 1115.866 00:20:28.75
257 SK BODNAR & VILČKO Vladimír Bovi 6 07:20:29.03 1115.611 00:20:29.03
258 CZ VLČEK Jiří Skorju 07:20:29.47 1115.212 00:20:29.47
259 DE TEAM GOCH Mustang 07:20:29.80 1114.913 00:20:29.80
260 DE WINGS 2 WIN W2W 248 07:20:29.88 1114.840 00:20:29.88
261 CZ VLČEK Jiří Bambi 07:20:30.28 1114.478 00:20:30.28
261 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Nebula 07:20:30.28 1114.478 00:20:30.28
263 CZ GRUBER Simon Gladiator 07:20:30.36 1114.406 00:20:30.36
264 CZ KOLÍNEK Jarolím Kolínek Team "C" 07:20:30.86 1113.953 00:20:30.86
265 AT GRATZER Marco "B" Clemenza 07:20:30.92 1113.899 00:20:30.92
266 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Secundus 07:20:31.54 1113.338 00:20:31.54
267 SK TEAM LUTERAN HRICIK BAŠISTA Prekvapenie ML 07:20:32.21 1112.732 00:20:32.21
268 CZ KOCIÁN Milan Mat 07:20:32.27 1112.678 00:20:32.27
269 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 4 07:20:32.64 1112.344 00:20:32.64
270 CZ BRULÍK Josef Ria 07:20:32.90 1112.110 00:20:32.90
271 AT NAGELHOFER Robert Hagel 2320 07:20:33.01 1112.010 00:20:33.01
272 CZ BECHA Lubomír + Jan Ben 07:20:33.90 1111.208 00:20:33.90
273 PL SROKA Krzysztof Stani 07:20:34.21 1110.929 00:20:34.21
274 PL CZULOWSKI Jakub Wilga 07:20:34.56 1110.614 00:20:34.56
275 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 8 07:20:35.10 1110.129 00:20:35.10
276 CZ GRUBER Simon Simon. 07:20:35.77 1109.527 00:20:35.77
277 DE FRANZ Christoph Cheyanne 07:20:36.47 1108.899 00:20:36.47
278 PL KOZLENIA - WOLANIN Leoni 07:20:36.55 1108.827 00:20:36.55
279 PL KOZLENIA Boguslawa Mat 07:20:36.92 1108.495 00:20:36.92
280 CZ BOUCHAL Martin Dominátor 07:20:37.23 1108.218 00:20:37.23
281 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Kovi 07:20:37.94 1107.582 00:20:37.94
282 SK BCHB TEAM Samko 07:20:38.61 1106.983 00:20:38.61
283 DE TEAM BRANDT & WICHERT Spotakova 07:20:38.82 1106.795 00:20:38.82
284 SK KOPAS Michal Miška 07:20:39.42 1106.259 00:20:39.42
285 PT PEDRO PORTO Abstrakt 07:20:39.73 1105.983 00:20:39.73
286 PL MISIAK Marek Marek 69 07:20:39.96 1105.778 00:20:39.96
287 SK BELANEC Team Auróra 07:20:40.06 1105.688 00:20:40.06
288 CZ ACADEMY LOFT Silver Academy 62 07:20:40.34 1105.439 00:20:40.34
289 CZ LOCCO TEAM Edna 07:20:40.56 1105.243 00:20:40.56
290 DE TEAM GOUDEN DUIF "C" Klaus 2 07:20:40.71 1105.109 00:20:40.71
291 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Navratilova 07:20:42.37 1103.633 00:20:42.37
292 AT GRATZER Marco "A" Adson 07:20:43.45 1102.674 00:20:43.45
293 AT HALATSCHEK Dietmar Roma 1 07:20:43.49 1102.639 00:20:43.49
294 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 48 07:20:44.16 1102.045 00:20:44.16
295 AT OFNER Kurt Paula 07:20:45.06 1101.248 00:20:45.06
296 CZ TRUKSA Vítězslav Anna* 07:20:45.54 1100.824 00:20:45.54
297 SK HELMAR Team Bodbu 07:20:45.99 1100.426 00:20:45.99
298 SK HROZEN Peter Aneta 07:20:46.82 1099.694 00:20:46.82
299 CZ KULÍK Přemysl Lada 07:20:47.33 1099.244 00:20:47.33
300 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Lennon 07:20:47.43 1099.156 00:20:47.43
301 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 064 07:20:47.97 1098.680 00:20:47.97
302 CZ LOCCO TEAM Doktor 07:20:48.37 1098.328 00:20:48.37
303 SK BLAHOVSKÝ + HNILIČKA Team The Great 8 07:20:48.61 1098.117 00:20:48.61
304 AT EPPENSTEINER Josef Ceciel 07:20:49.49 1097.344 00:20:49.49
305 CZ ACADEMY LOFT Double Academy 47 07:20:50.04 1096.861 00:20:50.04
306 CZ VERNER Pavel Guvernerka 07:20:50.54 1096.422 00:20:50.54
307 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Don 07:20:50.82 1096.177 00:20:50.82
308 CZ MILOTA Milan MM 005 07:20:51.01 1096.010 00:20:51.01
309 AT KUTLESA Slavko SLK 02 07:20:51.33 1095.730 00:20:51.33
310 DE TORSTEN Jahn Jahn 1 07:20:51.71 1095.397 00:20:51.71
311 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 025 07:20:51.74 1095.371 00:20:51.74
312 CZ SETTLER + KUBÁČEK Team Zitkala 07:20:52.20 1094.969 00:20:52.20
313 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Rosol 07:20:52.72 1094.514 00:20:52.72
314 AT VOLLNHOFER Dominik Niki 1 07:20:52.84 1094.410 00:20:52.84
315 DE TEAM GOUDEN DUIF "C" Werner 1 07:20:53.06 1094.217 00:20:53.06
316 AT HEILAND Helmut Jutha 07:20:53.46 1093.868 00:20:53.46
317 PT PEDRO PORTO Abraxas 07:20:53.65 1093.702 00:20:53.65
318 SK HELMAR Team Skava 07:20:53.73 1093.633 00:20:53.73
319 DE SG STEFFL "A" Zorro 07:20:53.87 1093.510 00:20:53.87
320 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Zdeněk 07:20:54.03 1093.371 00:20:54.03
321 SK COMOREK Pavel Kysuca 07:20:54.42 1093.031 00:20:54.42
322 PL SROKA Krzysztof Zoi 07:20:54.91 1092.604 00:20:54.91
323 SK OVŠÁK + KONŠ Team Sif 07:20:55.04 1092.491 00:20:55.04
324 SK PODHORSKÝ TEAM Budvár 2 07:20:55.65 1091.960 00:20:55.65
325 PL PACEK & LIS TEAM Piórko 07:20:55.99 1091.665 00:20:55.99
326 SK ČAMPIŠ Milan RC 65 07:20:57.04 1090.753 00:20:57.04
327 AT GASSER Reinhard Gismo 07:20:58.32 1089.643 00:20:58.32
328 SK PODHORSKÝ TEAM Fezoj 2 07:20:58.52 1089.470 00:20:58.52
329 SK ČÁNI Ĺudovít LC 847 07:20:59.75 1088.406 00:20:59.75
330 SK BCHB TEAM Ján 07:21:00.22 1088.001 00:21:00.22
331 DE SOELLNER JUNIOR TEAM SJT 1 07:21:00.27 1087.957 00:21:00.27
332 CZ LOCCO TEAM Lysičanka 07:21:00.88 1087.431 00:21:00.88
333 AT GRATZER Marco "B" Alexander 07:21:01.37 1087.009 00:21:01.37
334 CZ PLÁNOČKA Jan Milena 07:21:01.42 1086.965 00:21:01.42
335 CZ LAŇKA Alfons Ing. Lydie 07:21:01.81 1086.630 00:21:01.81
336 AT GASSER Reinhard Gemini 07:21:01.88 1086.569 00:21:01.88
337 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 035 07:21:02.07 1086.406 00:21:02.07
338 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 12 07:21:02.64 1085.915 00:21:02.64
339 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Neymar 07:21:03.06 1085.554 00:21:03.06
340 AT GRATZER Marco "A" Homer 07:21:03.07 1085.546 00:21:03.07
341 PL BRASZKO Adam i Helena Brus 07:21:03.60 1085.090 00:21:03.60
342 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Hawkeye 07:21:03.72 1084.987 00:21:03.72
343 SK BALÁŽ Štefan Lolo 07:21:05.08 1083.821 00:21:05.08
344 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Metresa 07:21:05.09 1083.812 00:21:05.09
345 AT SG MIKS Wolfgang und Andrea Ines 07:21:05.59 1083.384 00:21:05.59
346 AT HALATSCHEK Dietmar Ludwig 07:21:05.72 1083.273 00:21:05.72
347 AT WALDER Florian Kiwi Blue 07:21:06.09 1082.956 00:21:06.09
348 DE ANTONOV AVIATION AN 12 07:21:06.37 1082.717 00:21:06.37
349 SK COMOREK Pavel Krym 07:21:07.30 1081.922 00:21:07.30
350 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 1673 07:21:07.46 1081.786 00:21:07.46
351 CZ HANZEL TEAM Fanda 1 07:21:07.57 1081.692 00:21:07.57
352 CZ KONEČNÝ Vlastimil Edani 07:21:07.60 1081.666 00:21:07.60
353 PL SEDLACEK Josef JS 1 07:21:08.18 1081.171 00:21:08.18
354 CZ DUDA Přemysl Eva 07:21:08.81 1080.635 00:21:08.81
355 DE SCHOEN Friedrich Fritz 11 07:21:09.10 1080.388 00:21:09.10
356 AT STEINER Alfred Andy 2-Sa 07:21:09.59 1079.971 00:21:09.59
357 AT NAGELHOFER Robert Vulkan 2301 07:21:09.93 1079.682 00:21:09.93
358 CZ HANZEL TEAM Han 1 07:21:11.69 1078.187 00:21:11.69
359 SK HELMAR Team Cmonoz 07:21:12.34 1077.636 00:21:12.34
360 DE TEAM GOCH Von de Yeti 07:21:12.38 1077.603 00:21:12.38
361 DE SKOPLJAK Denis Birgit 07:21:13.33 1076.799 00:21:13.33
362 AT RIEDL Franz Mitzi 07:21:14.84 1075.523 00:21:14.84
363 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Blue Harry 07:21:16.20 1074.377 00:21:16.20
364 SK ŠIMKO Ján Šimo 14 07:21:16.71 1073.948 00:21:16.71
365 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 09 07:21:17.14 1073.586 00:21:17.14
366 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Laval 07:21:17.82 1073.015 00:21:17.82
367 PL MISIAK Marek Marek 79 07:21:18.09 1072.788 00:21:18.09
368 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 47 07:21:18.81 1072.184 00:21:18.81
369 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 3 07:21:19.02 1072.008 00:21:19.02
370 AT GRATZER Werner Spartacus 07:21:20.05 1071.146 00:21:20.05
371 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Zdena 07:21:20.48 1070.786 00:21:20.48
372 CZ GRUBER Simon Sabinka 07:21:20.72 1070.585 00:21:20.72
373 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Zera 07:21:21.17 1070.209 00:21:21.17
374 BE COPPENS Peter Lemon 07:21:21.31 1070.092 00:21:21.31
375 PL MISIAK Marek Marek 00 07:21:21.64 1069.817 00:21:21.64
376 DE SCHOEN Friedrich Fritz 5 07:21:21.92 1069.583 00:21:21.92
377 CZ LOCCO TEAM Barča 07:21:22.08 1069.450 00:21:22.08
378 PL NOWICKI Damian Primo 07:21:23.22 1068.500 00:21:23.22
379 SK PRIEHODA Ján + Ivana Nyx 07:21:23.48 1068.283 00:21:23.48
380 SK TRISTIGNAC TEAM Ida 07:21:23.65 1068.142 00:21:23.65
381 AT STEINER Alfred Andy IV. 07:21:23.90 1067.934 00:21:23.90
382 DE WINGS 2 WIN W2W 357 07:21:24.14 1067.734 00:21:24.14
383 DE WINGS 2 WIN W2W 354 07:21:24.91 1067.094 00:21:24.91
384 PL MISIAK Marek Marek 91 07:21:25.13 1066.912 00:21:25.13
385 CZ TRUKSA Vítězslav Tonča 07:21:25.46 1066.638 00:21:25.46
386 SK VOJTKO Milan Mivo 17 07:21:25.57 1066.546 00:21:25.57
387 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 024 07:21:25.84 1066.322 00:21:25.84
388 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 45 07:21:26.06 1066.140 00:21:26.06
389 HU TAKÁCS József & Márk TJM 43 07:21:26.85 1065.485 00:21:26.85
390 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Little Pirate 07:21:26.99 1065.370 00:21:26.99
391 AT ECKHARDT Markus Ecki´s 027 07:21:27.37 1065.055 00:21:27.37
392 HU BÖDI József BJ 32 07:21:27.47 1064.972 00:21:27.47
393 PL PACEK Wojciech Wittekopek 07:21:28.12 1064.435 00:21:28.12
394 CZ HOLUB "A" Boleslav 07:21:28.64 1064.005 00:21:28.64
395 AT NAGELHOFER Robert Donner 2302 07:21:28.93 1063.766 00:21:28.93
396 AT SG MIKS Wolfgang und Andrea Nico 07:21:29.07 1063.651 00:21:29.07
397 DE TEAM ALNA Alberto Cotayo Super Power 07:21:29.36 1063.411 00:21:29.36
398 AT HALATSCHEK Dietmar Conni 2 07:21:30.15 1062.760 00:21:30.15
399 CZ TÁBORSKÝ Vladimír David 07:21:30.33 1062.612 00:21:30.33
400 PL JANIA - LACH Team Veti 07:21:30.42 1062.538 00:21:30.42
401 CZ ACADEMY LOFT Silver Academy 21 07:21:30.83 1062.200 00:21:30.83
402 DE MOTSCHKO Alexander Morning Star 07:21:31.45 1061.690 00:21:31.45
403 PL BRASZKO Adam i Helena Bak 07:21:31.84 1061.370 00:21:31.84
404 PL RAFITA TEAM Pepe 07:21:32.65 1060.705 00:21:32.65
405 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 73 07:21:32.70 1060.664 00:21:32.70
406 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Zerdi 07:21:33.12 1060.319 00:21:33.12
407 SK HROZEN Peter Oto 07:21:33.62 1059.909 00:21:33.62
408 DE TEAM ANHÄNGER Claus K. 07:21:34.48 1059.205 00:21:34.48
409 SK HROZEN Peter Anička 07:21:35.11 1058.690 00:21:35.11
410 PL SEDLACEK Josef JS 7 07:21:35.68 1058.224 00:21:35.68
411 CZ HOLUB "A" Bohuslava 07:21:36.14 1057.849 00:21:36.14
412 DE HOOP Michael Cash Honey 07:21:36.32 1057.702 00:21:36.32
413 CZ GRUBER Simon Bulck 07:21:36.91 1057.221 00:21:36.91
414 PL PACEK Wojciech Leonidass 07:21:37.21 1056.976 00:21:37.21
415 DE SCHOEN Friedrich Fritz 2 07:21:38.33 1056.064 00:21:38.33
416 CZ KONEČNÝ Vlastimil Melinda 07:21:38.88 1055.617 00:21:38.88
417 CZ KONOPÍK Jiří Sona 07:21:41.63 1053.387 00:21:41.63
418 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 087 07:21:41.84 1053.217 00:21:41.84
419 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Sixtus 07:21:42.62 1052.586 00:21:42.62
420 AT GRATZER Marco "A" Caligula 07:21:43.37 1051.981 00:21:43.37
421 PL TARASIUK Jerzy Rosmo 07:21:44.22 1051.295 00:21:44.22
422 CZ ESHEK Bohdan Bart 07:21:44.51 1051.061 00:21:44.51
423 CZ DAVID Petr Borg 07:21:44.93 1050.723 00:21:44.93
424 CZ KONOPÍK Jiří Jitka 07:21:45.44 1050.313 00:21:45.44
425 CZ CHARYPAR Vladimír Charyš 5 07:21:46.36 1049.573 00:21:46.36
426 CZ ŠÁLEK Roman RS 04 07:21:46.88 1049.155 00:21:46.88
427 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 014 07:21:47.56 1048.610 00:21:47.56
428 DE TEAM FRANKENPFALZ Der Belgier 07:21:48.93 1047.512 00:21:48.93
429 PL TEAM OLR MAZURY Pluto 07:21:49.75 1046.856 00:21:49.75
430 HU VIGLIDÁN Ágoston W 90 07:21:52.16 1044.934 00:21:52.16
431 CZ KLEMENSOVÁ Sára Turbo. 07:21:52.52 1044.647 00:21:52.52
432 DE BEHLKE Andreas AB 05 07:21:54.64 1042.962 00:21:54.64
433 CZ VÍTOVEC P & M Lupin 07:21:55.82 1042.027 00:21:55.82
434 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Jednička 07:21:56.17 1041.750 00:21:56.17
435 SK J & I MARTON TEAM M 5 07:21:57.28 1040.872 00:21:57.28
436 PL TEAM OLR MAZURY Beachcomber 07:21:57.31 1040.848 00:21:57.31
437 AT GASSER Reinhard Garnet 07:21:57.86 1040.414 00:21:57.86
438 DE ZG HELIOS Yu Runda 07:21:58.41 1039.980 00:21:58.41
439 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 022 07:21:58.95 1039.554 00:21:58.95
440 AT RIEDL Franz Jenni 07:21:59.31 1039.271 00:21:59.31
441 AT RÖTZER Franz Top 6 07:21:59.53 1039.097 00:21:59.53
442 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Golden Vojta 07:22:00.01 1038.719 00:22:00.01
443 CZ PŘÍVARA Vladimír Tonny 07:22:00.88 1038.035 00:22:00.88
444 SK PRÍVARA Pavol Kinčen-Perla 07:22:04.19 1035.441 00:22:04.19
445 AT NAGELHOFER Robert Tornado 2308 07:22:05.34 1034.542 00:22:05.34
446 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 73 07:22:08.32 1032.221 00:22:08.32
447 AT KUTLESA Slavko SLK 11 07:22:08.40 1032.159 00:22:08.40
448 CZ PŘÍVARA Vladimír Bony 07:22:08.84 1031.817 00:22:08.84
449 PL MAZIARZ RACING TEAM Ferb 07:22:10.12 1030.824 00:22:10.12
450 CZ KONOPÍK Jiří Zuzka 07:22:10.97 1030.166 00:22:10.97
451 DE ANDREAS & UDO Andre 45 07:22:12.04 1029.338 00:22:12.04
452 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Vitkova 07:22:12.55 1028.945 00:22:12.55
453 PL RAFITA TEAM H&M 07:22:12.76 1028.782 00:22:12.76
454 CZ SVOBODA Jiří Zuzka 07:22:13.33 1028.343 00:22:13.33
455 DE TEAM ANHÄNGER Kai + Heiko H./E. 07:22:13.45 1028.250 00:22:13.45
456 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Hulk 07:22:13.60 1028.134 00:22:13.60
457 CZ MAJKA + JAN TEAM Jan 07:22:14.47 1027.464 00:22:14.47
458 CZ VACHTL Jan Karolína 07:22:15.48 1026.687 00:22:15.48
459 CZ LAŇKA Alfons Ing. Martina 07:22:16.59 1025.834 00:22:16.59
460 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 23 07:22:17.02 1025.504 00:22:17.02
461 DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Schinze 2 07:22:17.63 1025.037 00:22:17.63
462 AT HOFMANN Leopold Poldi 51 07:22:18.28 1024.539 00:22:18.28
463 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Jägerndorf Lady 07:22:19.28 1023.774 00:22:19.28
464 PL TARASIUK Jerzy Picadilly 07:22:19.80 1023.377 00:22:19.80
465 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 8 07:22:20.51 1022.835 00:22:20.51
466 PL KOZLENIA Artur Mimi 07:22:21.31 1022.225 00:22:21.31
467 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 12 07:22:21.49 1022.087 00:22:21.49
468 CZ BECHA Lubomír + Jan Hamoun 07:22:21.76 1021.882 00:22:21.76
469 CZ GRUBER Marek Sarko 07:22:22.99 1020.946 00:22:22.99
470 PL PACEK & LIS TEAM Bono 07:22:23.91 1020.247 00:22:23.91
471 SK HELMAR Team Wiesa 07:22:23.96 1020.209 00:22:23.96
472 AT ECKHARDT Markus Ecki´s 005 07:22:25.25 1019.231 00:22:25.25
473 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Yondu 07:22:26.67 1018.156 00:22:26.67
474 CZ EM-EKO.CZ PS 4 07:22:26.98 1017.922 00:22:26.98
475 PL RAFITA TEAM Gucci 07:22:27.86 1017.257 00:22:27.86
476 PL PALENTKA-KUBIAK Team J-21 07:22:29.98 1015.659 00:22:29.98
477 CZ KONEČNÝ Vlastimil Leo 07:22:30.32 1015.404 00:22:30.32
478 CZ FAJMON + HOLICKÝ Team FT 01 07:22:30.62 1015.178 00:22:30.62
479 SK GRÉK Peter Romana. 07:22:31.16 1014.772 00:22:31.16
480 CR TEAM CROATIA Hawken 07:22:33.32 1013.153 00:22:33.32
481 AT OFNER Kurt Carly 07:22:34.19 1012.502 00:22:34.19
482 SK MAJDÁK Michal Safír 07:22:34.35 1012.382 00:22:34.35
483 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Sali 07:22:37.48 1010.048 00:22:37.48
484 HU LÁSZLÓ-MOLNÁR LM 73 07:22:39.25 1008.733 00:22:39.25
485 CZ VACHTL Jan Pavlína 07:22:39.61 1008.466 00:22:39.61
486 AT KUTLESA Slavko SLK 06 07:22:40.76 1007.613 00:22:40.76
487 CZ ACADEMY LOFT Dafne Academy 50 07:22:41.56 1007.021 00:22:41.56
488 CZ ATH KVĚTNÁ Karla 07:22:42.46 1006.356 00:22:42.46
489 AT GRATZER Marco "A" Aurel 07:22:43.38 1005.677 00:22:43.38
490 CZ KOCIÁN Milan Pat 07:22:43.82 1005.353 00:22:43.82
491 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Sebrle 07:22:44.95 1004.520 00:22:44.95
492 CH TEAM ANDERHUB Prag 07:22:44.97 1004.506 00:22:44.97
493 SK MINÁRIK + MAŤAŠEJE Redy 07:22:45.69 1003.976 00:22:45.69
494 SK COMOREK Pavel Moskva 07:22:46.46 1003.410 00:22:46.46
495 DE SOELLNER JUNIOR TEAM SJT 3 07:22:47.54 1002.618 00:22:47.54
496 SK TATRY-DERBY D-6 07:22:48.13 1002.185 00:22:48.13
497 CZ TALLA Stanislav + František Anička 07:22:48.49 1001.922 00:22:48.49
498 DE ZG HELIOS Yu Yong 07:22:49.77 1000.986 00:22:49.77
499 CZ BARTOŠ TEAM Luisa 07:22:50.15 1000.708 00:22:50.15
500 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Dave 07:22:50.72 1000.292 00:22:50.72
501 CZ ACADEMY LOFT Double Academy 11 07:22:51.20 999.942 00:22:51.20
502 CZ GRUBER Simon Messi 07:22:51.76 999.533 00:22:51.76
503 CZ TALLA Stanislav + František Vojta 07:22:51.89 999.439 00:22:51.89
504 AT KUTLESA Slavko SLK 10 07:22:52.12 999.271 00:22:52.12
505 DE TEAM SASSE - WELZEL 108 - 1220 07:22:53.94 997.948 00:22:53.94
506 AT ALTUMAH Alhasan Nano 07:22:54.18 997.773 00:22:54.18
507 PL PACEK Wojciech Tornado 07:22:54.84 997.294 00:22:54.84
508 CZ BECHYNĚ Radek Týnuš 07:22:56.10 996.381 00:22:56.10
509 PL JANIA - LACH Team Rapon 07:22:56.81 995.867 00:22:56.81
510 CZ KULÍK Přemysl Gladiátor 07:22:57.71 995.217 00:22:57.71
511 CZ RUBEY & VARGA Team Gogo 3 07:22:58.36 994.747 00:22:58.36
512 DE HEIDEMANN + WINTER Tanja 07:22:59.78 993.724 00:22:59.78
513 AT GRATZER Marco "A" Achilles 07:23:00.45 993.241 00:23:00.45
514 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 1 07:23:01.53 992.465 00:23:01.53
515 AT DEMAJ & KUKLA Team Niko 07:23:02.29 991.919 00:23:02.29
516 SK GRÉK Peter Petra 07:23:04.66 990.221 00:23:04.66
517 CZ KULÍK Přemysl Lord. 07:23:06.49 988.914 00:23:06.49
518 SK BLAŽENEC Štefan Stammwater 07:23:10.73 985.899 00:23:10.73
519 BE COPPENS Peter Orange 07:23:11.08 985.651 00:23:11.08
520 DE HIENZSCH Frank F.H. 2 07:23:12.30 984.788 00:23:12.30
521 AT HEILAND Helmut Leo 07:23:12.84 984.406 00:23:12.84
522 CZ KONEČNÝ Vlastimil Paula 07:23:13.06 984.250 00:23:13.06
523 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jana 07:23:14.08 983.530 00:23:14.08
524 CH DERBY TEAM PILATUS Alamshar 07:23:18.14 980.674 00:23:18.14
525 SK ČÁNI Ĺudovít LC 826 07:23:18.41 980.485 00:23:18.41
526 DE ANTONOV AVIATION AN 22 07:23:18.51 980.415 00:23:18.51
527 CZ GERSPITZER Team GT-3 07:23:19.17 979.952 00:23:19.17
528 CZ HOLUB "A" Boris 07:23:19.75 979.546 00:23:19.75
529 DE MOELLER Andreas AML Favoriet 07:23:21.61 978.246 00:23:21.61
530 CZ GRUBER Lubomír Jagr 07:23:21.80 978.114 00:23:21.80
531 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 24 07:23:22.67 977.507 00:23:22.67
532 CZ GRUBER Simon Terezka. 07:23:22.91 977.340 00:23:22.91
533 CZ GRUBER Simon Hardy 07:23:23.54 976.901 00:23:23.54
534 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Discovery 07:23:26.24 975.026 00:23:26.24
535 CZ NOVOTNÁ Petra Karel. 07:23:28.60 973.392 00:23:28.60
536 PL PITAŚ M & M Team Junior 5757 07:23:28.83 973.233 00:23:28.83
537 CZ ACADEMY LOFT House Academy 58 07:23:30.87 971.826 00:23:30.87
538 AT WIEFLER Alois Alpha 1 07:23:31.62 971.310 00:23:31.62
539 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ SP 012 07:23:32.30 970.842 00:23:32.30
540 AT HÖLD Erich Jakob 07:23:33.69 969.887 00:23:33.69
541 SK BELANEC Team Ania 07:23:34.38 969.414 00:23:34.38
542 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Sirius 1389 07:23:34.47 969.352 00:23:34.47
543 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Maruš. 07:23:35.81 968.435 00:23:35.81
544 CZ TOMEK Jindřich T1. 07:23:38.14 966.844 00:23:38.14
545 SK VAŠÍČEK Pavel Neger 07:23:38.87 966.346 00:23:38.87
546 AT NÖRES Kurt Atomic 07:23:39.18 966.135 00:23:39.18
547 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Gamora 07:23:41.29 964.701 00:23:41.29
548 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Kraglin Obfonteri 07:23:42.25 964.050 00:23:42.25
549 SK ČAMPIŠ Milan MK 69 07:23:43.73 963.048 00:23:43.73
550 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 3 07:23:44.25 962.696 00:23:44.25
551 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 10 07:23:44.60 962.460 00:23:44.60
552 CZ KLEMENSOVÁ Sára Greny 07:23:44.78 962.338 00:23:44.78
553 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 67 07:23:46.86 960.935 00:23:46.86
554 SK DUCHOVIČ Jozef Zara 07:23:48.43 959.879 00:23:48.43
554 AT NAHIČ & ZWILAK Team Jani 07:23:48.43 959.879 00:23:48.43
556 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 19 07:23:50.14 958.731 00:23:50.14
557 CZ GRUBER Marek Perla 07:23:51.43 957.867 00:23:51.43
558 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 10 07:23:52.97 956.838 00:23:52.97
559 AT KUTLESA Slavko SLK 05 07:23:53.12 956.738 00:23:53.12
560 SK LAŠ Vladimír Las 1 07:23:56.43 954.533 00:23:56.43
561 DE SPITZBERG Team U 153 07:23:56.86 954.247 00:23:56.86
562 AT STEINER Alfred Fin 57 07:23:57.12 954.075 00:23:57.12
563 DE TEAM FRANKENPFALZ Der Maier 07:23:57.79 953.630 00:23:57.79
564 CZ KLEMENSOVÁ Sára Sek 07:23:58.28 953.305 00:23:58.28
565 CZ BARTOŠ TEAM Bulschmidt 07:23:58.97 952.848 00:23:58.97
566 AT HALATSCHEK Dietmar Gute 1 07:23:59.22 952.683 00:23:59.22
567 SK J & I MARTON TEAM M 4 07:23:59.59 952.438 00:23:59.59
568 CH TEAM WIRZ Priska Nufer 07:23:59.96 952.193 00:23:59.96
569 DE FRANZ Christoph Chewy 07:24:02.01 950.839 00:24:02.01
570 PL GRODNY Andrzej "A" Sara 07:24:02.84 950.292 00:24:02.84
571 AT JAKUPOVIC Jasmin Baby Joda 07:24:03.91 949.588 00:24:03.91
572 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 20 07:24:05.07 948.826 00:24:05.07
573 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 21 07:24:05.19 948.747 00:24:05.19
574 CZ TRUKSA Vítězslav Prokop 07:24:08.36 946.671 00:24:08.36
575 SK BINDAS JUN. Štefan Bambi 07:24:08.46 946.605 00:24:08.46
576 PL BASA Marek & Andrzej M 6 07:24:09.92 945.652 00:24:09.92
577 CZ ACADEMY LOFT Azari Academy 45 07:24:11.13 944.864 00:24:11.13
578 HU LÁSZLÓ-MOLNÁR LM 72 07:24:11.31 944.746 00:24:11.31
579 AT GASSER Reinhard Gator 07:24:12.45 944.005 00:24:12.45
580 PT PEDRO PORTO Absent 07:24:15.63 941.943 00:24:15.63
581 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Hejnova 07:24:16.93 941.102 00:24:16.93
582 CZ HOLUB "A" Bohuslav 07:24:17.26 940.889 00:24:17.26
583 PL MAJCHER Krystian & Marcel KM 90 07:24:19.74 939.291 00:24:19.74
584 DE TARGATZ Angela Dr. DR 10 07:24:20.74 938.648 00:24:20.74
585 CZ BASTL Josef Wonderboy 07:24:25.05 935.886 00:24:25.05
586 DE HEIDEMANN + WINTER Frieda 07:24:26.02 935.267 00:24:26.02
587 CZ KLEMENS Karel ml. Zoe 07:24:30.42 932.468 00:24:30.42
588 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Hajský 07:24:33.26 930.671 00:24:33.26
589 CH TEAM LENTI Hoxhai Florent Fliss 07:24:34.83 929.680 00:24:34.83
590 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 58 07:24:35.34 929.359 00:24:35.34
591 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Fanda. 07:24:35.54 929.233 00:24:35.54
592 CZ SKOKAN Pavel Sherpena 07:24:39.81 926.551 00:24:39.81
593 CZ ACADEMY LOFT Azari Academy 44 07:24:42.35 924.964 00:24:42.35
594 CZ LAŇKA Alfons Ing. Laura 07:24:42.54 924.845 00:24:42.54
595 CZ DAVID Petr Bess 2 07:24:43.88 924.010 00:24:43.88
596 BE COPPENS Peter Freya 07:24:45.83 922.797 00:24:45.83
597 SK BLAŽENEC Štefan Lolo 07:24:47.45 921.792 00:24:47.45
598 DE MOELLER Andreas AML Prince 07:24:49.52 920.511 00:24:49.52
599 SK KOPAS Michal Michal 07:24:51.45 919.320 00:24:51.45
600 AT GASSER Reinhard Gemma 07:24:51.63 919.209 00:24:51.63
601 PL SROKA-KUSION-KAWA Team Pudzion 07:24:53.86 917.837 00:24:53.86
602 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Sohn 662 07:24:54.36 917.530 00:24:54.36
603 CH TEAM ANDERHUB Pilsen 07:24:56.29 916.346 00:24:56.29
604 PL SZYMAŃSKI Zbigniew SZ 36 07:25:03.33 912.055 00:25:03.33
605 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Nera 07:25:03.84 911.746 00:25:03.84
606 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Klat 58 07:25:04.30 911.467 00:25:04.30
607 PL BASA Marek & Andrzej M 4 07:25:06.15 910.348 00:25:06.15
608 SK PRIEHODA Ján + Ivana Zara. 07:25:09.60 908.267 00:25:09.60
609 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 050 07:25:13.93 905.669 00:25:13.93
610 DE TEAM FRANKENPFALZ Roter Steffl 07:25:19.22 902.516 00:25:19.22
611 CH TEAM WIRZ Lara Gut 07:25:20.80 901.578 00:25:20.80
612 CZ GORČÍK + MACHALA Team Ája 07:25:21.32 901.270 00:25:21.32
613 PL KUSION Tomasz Konrad 07:25:21.52 901.151 00:25:21.52
614 SK LAŠ Vladimír Las 6 07:25:22.28 900.702 00:25:22.28
615 PL MAZIARZ RACING TEAM Ajaagu 07:25:26.96 897.941 00:25:26.96
616 PT PEDRO PORTO Abby 07:25:29.21 896.620 00:25:29.21
617 DE SKOPLJAK Denis Alfons 07:25:30.42 895.911 00:25:30.42
618 CZ HLAVINKA Josef Regina 07:25:31.74 895.139 00:25:31.74
619 CZ DAVID Petr Jugo 07:25:32.43 894.736 00:25:32.43
620 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 68 07:25:38.21 891.374 00:25:38.21
621 HU BÖDI József BJ 43 07:25:46.25 886.739 00:25:46.25
622 CZ KHL Kamenář Henry 07:25:46.56 886.561 00:25:46.56
623 PL SROKA Krzysztof Leo 07:25:47.22 886.183 00:25:47.22
624 CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Bodo 07:25:52.98 882.896 00:25:52.98
625 SK EXPRES TEAM Riky 07:26:01.58 878.034 00:26:01.58
626 SK COMOREK Pavel Clio 07:26:02.33 877.612 00:26:02.33
627 CZ BECHA Lubomír + Jan Hany 07:26:04.31 876.501 00:26:04.31
628 CZ BOROVIČKA Ladislav Morty 07:26:05.42 875.880 00:26:05.42
629 CZ DUDA Přemysl Jindra 07:26:06.05 875.528 00:26:06.05
630 AT NÖRES Kurt Murphy 07:26:06.87 875.069 00:26:06.87
631 CZ KLEMENS Karel Phatt 07:26:07.59 874.667 00:26:07.59
632 DE TEAM ALNA Alberto Cotayo Moderna 07:26:08.90 873.937 00:26:08.90
633 DE TEAM FRANKENPFALZ Martin. 07:26:11.19 872.663 00:26:11.19
634 AT WIEFLER Alois Gypsy One 07:26:12.25 872.075 00:26:12.25
635 PL NOCNY Grzegorz Dominik 07:26:16.68 869.625 00:26:16.68
636 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Khabib 07:26:18.14 868.820 00:26:18.14
637 CZ KRUTIL Karel + Michal Četařka Babinčáková 07:26:21.48 866.985 00:26:21.48
638 SK HRNČIAR PETER & MIRO Kentucky 07:26:25.12 864.994 00:26:25.12
639 AT GRATZER Marco "A" Sonny 07:26:30.02 862.329 00:26:30.02
640 SK EXPRES TEAM Kira 07:26:32.05 861.229 00:26:32.05
641 PL TEAM OLR MAZURY Beaming 07:26:39.43 857.255 00:26:39.43
642 AT GRATZER Marco "A" Istvan 07:26:39.62 857.154 00:26:39.62
643 CH TEAM FROHMATTA Asadi Junior 07:26:44.41 854.595 00:26:44.41
644 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 072 07:26:46.47 853.499 00:26:46.47
645 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 5 07:26:46.94 853.249 00:26:46.94
646 CZ RUBEY & VARGA Team Ruby 2 07:26:50.72 851.247 00:26:50.72
647 CZ FAJMON + HOLICKÝ Team Profesor 07:26:58.46 847.176 00:26:58.46
648 AT HALATSCHEK Dietmar Adi 07:26:59.44 846.663 00:26:59.44
649 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 64 07:27:05.36 843.579 00:27:05.36
650 CZ BURSA Miloslav JoJo 07:27:09.32 841.529 00:27:09.32
651 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 39 07:27:09.94 841.209 00:27:09.94
652 SK BLAŽENEC Štefan Džejkop 07:27:17.89 837.126 00:27:17.89
653 AT STEINER Alfred Samy 1 07:27:40.23 825.861 00:27:40.23
654 PL GRODNY Andrzej "A" Tomasz 07:27:42.02 824.972 00:27:42.02
655 CZ KONEČNÝ Vlastimil Nesta 07:27:44.25 823.867 00:27:44.25
656 CZ PŘÍVARA Vladimír Dejzy 07:27:48.32 821.857 00:27:48.32
657 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 7 07:27:48.81 821.615 00:27:48.81
658 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 5 07:27:56.80 817.700 00:27:56.80
659 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Ledecka 07:28:28.84 802.369 00:28:28.84
660 PL NOCNY Grzegorz Aleksandra 07:28:44.30 795.175 00:28:44.30
661 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 80 07:28:47.54 793.684 00:28:47.54
662 DE ANTONOV AVIATION AN 24 07:28:54.16 790.654 00:28:54.16
663 SK ČÁNI Ĺudovít LC 841 07:29:16.95 780.398 00:29:16.95
664 CZ ACADEMY LOFT China Academy 38 07:29:21.89 778.210 00:29:21.89
665 CZ ACADEMY LOFT Huricane Academy 31 07:29:37.34 771.445 00:29:37.34
666 PL KWAŚNICKI Tomasz Kicia 07:29:47.23 767.176 00:29:47.23
667 PL TARASIUK Jerzy Edgar 07:29:51.17 765.488 00:29:51.17
668 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Petra 07:30:00.54 761.505 00:30:00.54
669 SK ČÍŽ Ján Arn 07:30:09.54 757.717 00:30:09.54
670 DE TEAM NAMIBIA Hoop & Lücke Scheele 07:30:11.65 756.835 00:30:11.65
671 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Rocket Raccoon 07:30:29.73 749.356 00:30:29.73
672 DE TREPTE Arndt & Marcus Jana 07:30:34.49 747.412 00:30:34.49
673 SK HELMAR Team Zilko 07:30:34.56 747.384 00:30:34.56
674 SK BINDAS JUN. Štefan Jessika 07:30:44.64 743.300 00:30:44.64
675 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 9 07:30:48.01 741.944 00:30:48.01
676 DE SOELLNER JUNIOR TEAM SJT 6 07:30:50.70 740.866 00:30:50.70
677 PL TEAM OLR MAZURY Belinda 07:30:55.08 739.116 00:30:55.08
678 AT SG MIKS Wolfgang und Andrea Julian 07:30:59.10 737.518 00:30:59.10
679 AT HÖLD Erich Kristin 07:31:53.07 716.712 00:31:53.07
680 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 001 07:32:07.28 711.428 00:32:07.28
681 AT VOLLNHOFER Dominik Niki 2 07:32:12.90 709.359 00:32:12.90
682 CZ KULÍK Přemysl Favorit 07:32:16.89 707.898 00:32:16.89
683 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Klat 32 07:32:41.28 699.094 00:32:41.28
684 SK DREXLEROVÁ Helena Guernica 07:32:45.11 697.732 00:32:45.11
685 DE PREUSSEN-DERBY Team Prescott 07:33:00.77 692.216 00:33:00.77
686 PL JANIA - LACH Team Tufell 07:33:04.60 690.880 00:33:04.60
687 CR CULIC TEAM Denis & Karla Dubrovnik Sunset 07:33:09.73 689.099 00:33:09.73
688 DE HIENZSCH Frank F.H. 3 07:33:20.95 685.235 00:33:20.95
689 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 3 07:33:27.32 683.060 00:33:27.32
690 SK HRNČIAR PETER & MIRO Cadel 07:33:43.72 677.525 00:33:43.72
691 CZ RUBEY & VARGA Team Gogo 1 07:33:50.75 675.179 00:33:50.75
692 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Zelezny 07:34:10.96 668.526 00:34:10.96
693 CZ KRUTIL Karel + Michal Satan K. 07:34:12.15 668.138 00:34:12.15
694 CZ ACADEMY LOFT Bohemia Academy 70 07:34:13.97 667.546 00:34:13.97
695 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 088 07:34:15.20 667.147 00:34:15.20
696 DE TEAM SASSE - WELZEL NL L.T.B. - Nieh.6 07:34:23.25 664.544 00:34:23.25
697 SK PRIEHODA Ján + Ivana Rose 07:34:27.19 663.277 00:34:27.19
698 AT WALDER Florian Space Boy 07:34:28.28 662.928 00:34:28.28
699 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 46 07:34:29.17 662.643 00:34:29.17
700 CZ B & B TEAM Erik 07:34:29.64 662.492 00:34:29.64
701 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Tochter 919 07:34:31.31 661.958 00:34:31.31
702 DE SKOPLJAK Denis Kurt 07:34:36.37 660.345 00:34:36.37
703 CH TEAM ANDERHUB Budweis 07:34:41.77 658.632 00:34:41.77
704 DE PREUSSEN-DERBY Team Pretty 07:34:45.33 657.507 00:34:45.33
705 SK ČAMPIŠ Milan DC 66 07:34:50.27 655.954 00:34:50.27
706 AT NAHIČ & ZWILAK Team Chip 07:34:50.74 655.806 00:34:50.74
707 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Thaisa 07:34:52.31 655.314 00:34:52.31
708 DE SG WACHALSKI Wadi 07:34:53.01 655.095 00:34:53.01
709 SK PRÍVARA Pavol Kinčen-Saga 07:34:56.90 653.880 00:34:56.90
710 PL MAZIARZ RACING TEAM Cheddy 07:34:58.09 653.509 00:34:58.09
711 CZ ATH KVĚTNÁ Grošák 07:34:58.98 653.232 00:34:58.98
712 PL TARASIUK Jerzy George 07:34:59.14 653.182 00:34:59.14
713 CZ BAJTEK Jan Thor 07:35:00.57 652.737 00:35:00.57
714 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 26 07:35:01.13 652.563 00:35:01.13
715 SK BABIC Pavol Hoody 310 07:35:02.47 652.147 00:35:02.47
716 SK OVŠÁK + KONŠ Team Nikol 07:35:02.58 652.113 00:35:02.58
717 PL GRODNY Andrzej Rena 07:35:03.81 651.732 00:35:03.81
718 DE TORSTEN Jahn Jahn 6 07:35:05.56 651.190 00:35:05.56
719 DE TARGATZ Angela Dr. DR 12 07:35:07.34 650.640 00:35:07.34
720 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Sirius 1391 07:35:08.03 650.427 00:35:08.03
721 CZ PLÁNOČKA Jan Luboš 07:35:09.15 650.082 00:35:09.15
722 SK HELMAR Team Koncuk 07:35:09.73 649.903 00:35:09.73
723 AT HÖLD Erich Philipp 07:35:10.15 649.774 00:35:10.15
724 CZ ŠABATA Jan J.Š. 2 07:35:11.57 649.337 00:35:11.57
725 CZ GRUBER Lubomír Rossi 07:35:13.17 648.845 00:35:13.17
726 CZ GORČÍK + MACHALA Team Pája 07:35:14.04 648.578 00:35:14.04
727 CZ MAČALA Zdeněk MZ 3 07:35:14.67 648.385 00:35:14.67
728 CZ VLČEK Jiří Elias 07:35:15.80 648.039 00:35:15.80
729 CZ SETTLER + KUBÁČEK Team Tatanka 07:35:16.03 647.968 00:35:16.03
730 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 013 07:35:16.54 647.812 00:35:16.54
731 SK GOGORA Milan Mago 07:35:20.82 646.505 00:35:20.82
732 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Matura 07:35:21.49 646.300 00:35:21.49
733 CZ ACADEMY LOFT Golden Queen 29 07:35:23.70 645.628 00:35:23.70
734 CZ BECHYNĚ Radek Mára 07:35:24.12 645.500 00:35:24.12
735 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 59 07:35:24.89 645.266 00:35:24.89
736 PL G-YARD LOFT Trivaner 07:35:25.97 644.939 00:35:25.97
737 SK TATRY-DERBY D-1 07:35:26.47 644.787 00:35:26.47
738 PL PITAŚ M & M Team Mario 07:35:28.60 644.142 00:35:28.60
739 CZ KLEMENS Karel ml. Klike 07:35:29.34 643.918 00:35:29.34
740 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 036 07:35:30.47 643.576 00:35:30.47
741 CZ ATH KVĚTNÁ Bago 07:35:31.33 643.317 00:35:31.33
742 CZ MILOTA Milan MM 003 07:35:31.88 643.151 00:35:31.88
743 DE HOOP Michael Sarah 07:35:32.09 643.087 00:35:32.09
744 PL MICHALAK Bogdan Borka 12 07:35:35.43 642.081 00:35:35.43
745 CZ NOVOTNÁ Petra It´s Otto 07:35:36.51 641.757 00:35:36.51
746 DE HIENZSCH Frank F.H. 6 07:35:37.11 641.577 00:35:37.11
747 DE SKOPLJAK Denis Irene 07:35:37.46 641.472 00:35:37.46
748 CH DERBY TEAM PILATUS Foners 07:35:37.90 641.340 00:35:37.90
749 SK J & I MARTON TEAM M 2 07:35:38.52 641.154 00:35:38.52
750 DE TEAM ANHÄNGER Manfred M. 07:35:41.47 640.270 00:35:41.47
751 CZ HLAVINKA Josef Rumburak 07:35:41.50 640.261 00:35:41.50
752 SK VAŠÍČEK Pavel Jožo 07:35:42.17 640.061 00:35:42.17
753 DE HOOP Michael Jana. 07:35:42.96 639.825 00:35:42.96
754 SK NOVÁK Pavel Markus 07:35:44.19 639.458 00:35:44.19
755 CZ GRUBER Marek Ivoš 07:35:45.33 639.118 00:35:45.33
756 PL SROKA Krzysztof Linka 07:35:46.95 638.636 00:35:46.95
757 AT GRATZER Marco "B" Bruno 07:35:48.23 638.256 00:35:48.23
758 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 063 07:35:48.51 638.173 00:35:48.51
759 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 18 07:35:49.18 637.974 00:35:49.18
760 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 1 07:35:49.63 637.840 00:35:49.63
761 NO HELGESEN Bjorn Ove Günter 84 07:35:49.69 637.822 00:35:49.69
762 PL SROKA Krzysztof Emi 07:35:50.56 637.564 00:35:50.56
763 CZ ACADEMY LOFT Black Academy 54 07:35:50.71 637.520 00:35:50.71
764 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Romee 07:35:51.18 637.380 00:35:51.18
765 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Stern 07:35:51.61 637.253 00:35:51.61
766 PL SEDLACEK Josef JS 6 07:35:52.82 636.895 00:35:52.82
767 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Yelina 07:35:53.63 636.655 00:35:53.63
768 CZ KONOPÍK Jiří Lucka 07:35:54.49 636.401 00:35:54.49
769 PL RAFITA TEAM Dior 07:35:56.05 635.941 00:35:56.05
770 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Primus 07:35:58.14 635.325 00:35:58.14
771 PL PACEK & LIS TEAM Arni 07:35:58.84 635.119 00:35:58.84
772 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 28 07:36:02.38 634.079 00:36:02.38
773 AT HALATSCHEK Dietmar Enkel Pole 07:36:05.87 633.057 00:36:05.87
774 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Darryn 07:36:06.12 632.984 00:36:06.12
775 DE FRANZ Christoph Cheris 07:36:06.73 632.806 00:36:06.73
776 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Roli 07:36:07.18 632.675 00:36:07.18
777 SK PODHORSKÝ TEAM Mário 2 07:36:08.18 632.383 00:36:08.18
778 CZ RUBEY & VARGA Team Ruby 1 07:36:08.41 632.316 00:36:08.41
779 PL SEDLACEK Josef JS 11 07:36:08.87 632.182 00:36:08.87
780 CZ LAŇKA Alfons Ing. Lucka 07:36:12.49 631.128 00:36:12.49
781 CZ B & B TEAM Bazi 1 07:36:13.66 630.789 00:36:13.66
782 DE TEAM ANHÄNGER Michael Stu. 07:36:15.57 630.235 00:36:15.57
783 AT GRATZER Marco "B" Antonius 07:36:17.81 629.587 00:36:17.81
784 CZ LUNDÁK Pavel Spirit 07:36:19.54 629.087 00:36:19.54
785 DE BEHLKE Andreas AB 01 07:36:21.02 628.660 00:36:21.02
786 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 06 07:36:21.97 628.386 00:36:21.97
787 CZ VÍTOVEC P & M Eržika 07:36:23.60 627.917 00:36:23.60
788 SK BODNAR & VILČKO Vladimír Bovi 5 07:36:29.62 626.191 00:36:29.62
789 AT RÖTZER Franz Top 4 07:36:31.54 625.642 00:36:31.54
790 AT DEMAJ & KUKLA Team Dardan 07:36:47.78 621.040 00:36:47.78
791 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 11 07:36:49.60 620.529 00:36:49.60
792 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Berdych 07:36:51.27 620.060 00:36:51.27
793 CZ GRUBER Lubomír Adélka 07:36:51.66 619.951 00:36:51.66
794 CZ MAREK Petr Žofie 07:36:56.59 618.572 00:36:56.59
795 CZ BOJKO Stanislav Tom. 07:36:58.46 618.050 00:36:58.46
796 CZ TOMEK Jindřich T5. 07:36:59.19 617.847 00:36:59.19
797 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Tochter Cuche 07:37:01.09 617.319 00:37:01.09
798 CZ NOVOTNÁ Petra Emil. 07:37:03.51 616.647 00:37:03.51
799 CZ HOLUB "A" Bonifác 07:37:05.57 616.076 00:37:05.57
800 PL BASA Marek & Andrzej M 2 07:37:06.01 615.954 00:37:06.01
801 DE TARGATZ Angela Dr. DR 1 07:37:07.55 615.528 00:37:07.55
802 SK BLAŽENEC Štefan Kristínka 07:37:09.45 615.004 00:37:09.45
803 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Gabčík 07:37:11.33 614.486 00:37:11.33
804 AT SCHÖN Johann Madlen 07:37:11.76 614.367 00:37:11.76
805 CZ HLAVINKA Josef Kasias 07:37:13.67 613.842 00:37:13.67
806 SK BCHB TEAM Anna. 07:37:16.28 613.125 00:37:16.28
807 DE HOOP Michael Olivia 07:37:17.20 612.873 00:37:17.20
808 PL KOCIK & BASA Ewa 07:37:18.45 612.531 00:37:18.45
809 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 65 07:37:22.05 611.547 00:37:22.05
810 SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 21 07:37:23.60 611.125 00:37:23.60
811 CZ ACADEMY LOFT Tamar Academy 16 07:37:27.70 610.010 00:37:27.70
812 PL PACEK Wojciech Little Miss 07:37:30.64 609.213 00:37:30.64
813 AT DEMAJ & KUKLA Team Bull 07:37:31.03 609.108 00:37:31.03
814 PL KOZLENIA - WOLANIN Zygi 07:37:59.98 601.374 00:37:59.98
815 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Kratochvilova 07:38:04.06 600.299 00:38:04.06
816 DE SCHOEN Friedrich Fritz 10 07:38:04.94 600.068 00:38:04.94
817 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 017 07:38:06.20 599.738 00:38:06.20
818 AT GRATZER Werner Flamma 07:38:06.77 599.588 00:38:06.77
819 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Himmel 07:38:08.67 599.090 00:38:08.67
820 DE MOELLER Andreas AML Surprise 07:38:16.15 597.139 00:38:16.15
821 CZ MAČALA Zdeněk MZ 1 07:38:16.70 596.996 00:38:16.70
822 CZ DAVID Petr Max 07:38:17.91 596.681 00:38:17.91
823 SK PRÍVARA Pavol Kinčen-Pony 07:38:21.48 595.756 00:38:21.48
824 NO HELGESEN Bjorn Ove Ares II. 07:38:23.81 595.153 00:38:23.81
825 CZ NERS Jaroslav Marie 07:38:24.63 594.941 00:38:24.63
826 AT SG MIKS Wolfgang und Andrea Miks Racer 07:38:25.90 594.614 00:38:25.90
827 DE HOOP Michael Nelly 07:38:26.59 594.436 00:38:26.59
828 CZ SVOBODA Jiří Lenka 07:38:28.23 594.014 00:38:28.23
829 CZ LOCCO TEAM Fatty 07:38:28.63 593.911 00:38:28.63
830 AT GRATZER Marco "A" Vito 07:38:30.18 593.512 00:38:30.18
831 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Pavla 07:38:31.49 593.176 00:38:31.49
832 CZ KULÍK Přemysl Tornádo 07:38:32.94 592.804 00:38:32.94
833 CZ DAVID Petr Amor. 07:38:33.57 592.643 00:38:33.57
834 CZ KLEMENSOVÁ Sára Pohár 07:38:36.98 591.770 00:38:36.98
835 CZ SUCHÁNEK Břetislav Marťa 07:38:37.54 591.627 00:38:37.54
836 SK OVŠÁK + KONŠ Team Plava 07:38:38.30 591.433 00:38:38.30
837 SK BODNAR & VILČKO Vladimír Bovi 1 07:38:38.67 591.339 00:38:38.67
838 AT HALATSCHEK Dietmar Ralf 07:38:39.05 591.242 00:38:39.05
839 CZ GERSPITZER Team GT-1 07:38:42.16 590.450 00:38:42.16
840 SK ŠIMKO Ján Šimo 17 07:38:42.91 590.260 00:38:42.91
841 PL G-YARD LOFT Aviand 07:38:46.47 589.356 00:38:46.47
842 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Baronesa 07:38:46.67 589.306 00:38:46.67
843 CZ B & B TEAM Sára 07:38:55.80 587.002 00:38:55.80
844 NO HELGESEN Bjorn Ove New Wonder I. 07:39:00.26 585.884 00:39:00.26
845 DE SPITZBERG Team U 149 07:39:01.38 585.603 00:39:01.38
846 PL KOZLENIA Artur Adam 07:39:03.75 585.011 00:39:03.75
847 AT RIEDL Franz Martin 07:39:08.68 583.783 00:39:08.68
848 SK HROZEN Peter Pálffy 07:39:13.24 582.652 00:39:13.24
849 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 046 07:39:13.80 582.513 00:39:13.80
850 SK EXPRES TEAM Red 07:39:17.29 581.651 00:39:17.29
851 SK FAMILY PINČÁK Fany 07:39:17.73 581.542 00:39:17.73
852 CZ HAŠŠO Slavomír FC 2 07:39:20.27 580.917 00:39:20.27
853 CZ PŘÍVARA Vladimír Mary 07:39:21.79 580.543 00:39:21.79
854 SK LB PIGEONS Ally 1 07:39:22.06 580.476 00:39:22.06
855 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 61 07:39:26.17 579.468 00:39:26.17
856 DE HIENZSCH Frank F.H. 4 07:39:27.06 579.250 00:39:27.06
857 PL MICHALAK Bogdan Feluś 02 07:39:28.20 578.971 00:39:28.20
858 CZ MILOTA Milan MM 006 07:39:28.91 578.798 00:39:28.91
859 PL MICHALAK Bogdan Rudzia 10 07:39:29.41 578.676 00:39:29.41
860 CZ KOLÍNEK Jarolím Kolínek Team "F" 07:39:30.15 578.495 00:39:30.15
861 SK LAŠ Vladimír Las 2 07:39:32.99 577.803 00:39:32.99
862 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Helmut 6 07:39:33.71 577.627 00:39:33.71
863 CZ GRUBER Lubomír Marek 07:39:34.31 577.481 00:39:34.31
864 DE SPITZBERG Team U 138 07:39:37.84 576.624 00:39:37.84
865 AT GRATZER Marco "A" Schwejk 07:39:39.21 576.292 00:39:39.21
866 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 68 07:39:40.77 575.915 00:39:40.77
867 CZ ACADEMY LOFT Tbulk Academy 1 07:39:50.99 573.453 00:39:50.99
868 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Venus 07:39:52.24 573.153 00:39:52.24
869 CZ HLAVINKA Josef Riči 07:39:52.93 572.988 00:39:52.93
870 BE COPPENS Peter Binda 07:39:53.15 572.935 00:39:53.15
871 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Zidane Junior 07:39:55.85 572.290 00:39:55.85
872 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ SP 045 07:39:59.46 571.429 00:39:59.46
873 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 1 07:40:00.06 571.286 00:40:00.06
874 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Apollo 07:40:02.52 570.701 00:40:02.52
875 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Dvojka 07:40:05.37 570.025 00:40:05.37
876 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Petra 07:40:06.30 569.804 00:40:06.30
877 CZ ACADEMY LOFT Olympia Academy 61 07:40:07.30 569.568 00:40:07.30
878 CZ TEAM SMUTNÝ Charlie 07:40:19.80 566.625 00:40:19.80
879 SK VOJTKO Milan Mivo 13 07:40:37.49 562.513 00:40:37.49
880 AT ECKHARDT Markus Ecki´s 014 07:40:37.55 562.499 00:40:37.55
881 CZ BOROVIČKA Ladislav Cecilka 07:41:29.13 550.843 00:41:29.13
882 PL KOZLENIA Boguslawa Iwo 07:41:41.50 548.119 00:41:41.50
883 DE TEAM ALNA Alberto Cotayo Shada 07:42:05.50 542.910 00:42:05.50
884 DE TEAM BRANDT & WICHERT Pliskova 07:42:12.50 541.410 00:42:12.50
885 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Sirius 1386 07:42:44.33 534.689 00:42:44.33
886 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 34 07:42:44.58 534.637 00:42:44.58
887 AT VOLLNHOFER Dominik Niki 5 07:42:49.94 533.522 00:42:49.94
888 DE SKOPLJAK Denis Ingrid 07:43:10.44 529.300 00:43:10.44
889 AT SCHÖN Johann Nero 07:43:10.63 529.261 00:43:10.63
890 AT HOFMANN Leopold Poldi 54 07:43:22.21 526.906 00:43:22.21
891 DE TARGATZ Angela Dr. DR 5 07:43:27.93 525.750 00:43:27.93
892 DE TREPTE Arndt & Marcus Caroline 07:43:32.47 524.837 00:43:32.47
893 AT DEMAJ & KUKLA Team Josef 07:43:33.78 524.574 00:43:33.78
894 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 12 07:44:11.72 517.068 00:44:11.72
895 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Freiheit 07:44:15.95 516.245 00:44:15.95
896 CZ ACADEMY LOFT Venture Academy 48 07:44:17.67 515.911 00:44:17.67
897 SK BODNAR & VILČKO Vladimír Bovi 3 07:44:21.58 515.153 00:44:21.58
898 DE TEAM GOCH TG 050 07:44:22.29 515.015 00:44:22.29
899 DE HEIDEMANN + WINTER Amette 07:44:22.38 514.998 00:44:22.38
900 CZ VLČEK Jiří Šiva 07:44:22.69 514.938 00:44:22.69
901 DE ZG HELIOS Shao Wei 07:44:24.07 514.671 00:44:24.07
902 SK BALVOŇ Michal Arnold 07:44:25.55 514.385 00:44:25.55
903 SK BRKAL Ján Ing. Bohdana 07:44:26.21 514.258 00:44:26.21
904 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Quartus 07:44:28.31 513.853 00:44:28.31
905 CH DERBY TEAM PILATUS Wallypower 07:44:28.69 513.780 00:44:28.69
906 PL SZYMAŃSKI Zbigniew SZ 38 07:44:29.71 513.584 00:44:29.71
907 DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Schinze 3 07:44:30.78 513.378 00:44:30.78
908 PL GRODNY Andrzej Hugo 07:44:32.83 512.984 00:44:32.83
909 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Inka B. 07:44:41.33 511.358 00:44:41.33
910 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 31 07:44:41.80 511.269 00:44:41.80
911 CZ ACADEMY LOFT Crystal Academy 64 07:44:42.36 511.162 00:44:42.36
912 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 77 07:44:43.22 510.998 00:44:43.22
913 CZ ACADEMY LOFT Braha Academy 7 07:44:43.87 510.874 00:44:43.87
914 SK HROZEN Peter Viktor 07:44:44.70 510.716 00:44:44.70
915 SK ČÁNI Ĺudovít LC 829 07:44:46.05 510.460 00:44:46.05
916 DE TARGATZ Angela Dr. DR 9 07:44:46.49 510.376 00:44:46.49
917 DE SCHOEN Friedrich Fritz 7 07:44:47.29 510.224 00:44:47.29
918 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 1 07:44:47.66 510.154 00:44:47.66
919 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Senna 07:44:48.03 510.084 00:44:48.03
920 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Dvanáctka 07:44:48.63 509.970 00:44:48.63
921 DE HEIDEMANN + WINTER Tina 07:44:48.76 509.945 00:44:48.76
922 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 2 07:44:49.14 509.873 00:44:49.14
923 CZ LAŇKA Alfons Ing. Petra 07:44:49.71 509.765 00:44:49.71
924 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Timo 1 07:44:50.26 509.661 00:44:50.26
925 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Kyara 07:44:50.64 509.589 00:44:50.64
926 CZ DUDA Přemysl Karla 07:44:50.69 509.579 00:44:50.69
927 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Janda 07:44:51.49 509.428 00:44:51.49
928 PT PEDRO PORTO D Dakota 07:44:51.53 509.420 00:44:51.53
929 DE HOOP Michael Socke 07:44:52.22 509.290 00:44:52.22
930 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Sirius 84 07:44:52.28 509.278 00:44:52.28
931 CZ ACADEMY LOFT Hurricane Academy 71 07:44:52.78 509.184 00:44:52.78
932 CZ SKOKAN Pavel Číňanka 07:44:53.28 509.089 00:44:53.28
933 CH TEAM ANDERHUB Karlsbad 07:44:53.30 509.086 00:44:53.30
934 CZ BASTL Josef Masakr 07:44:53.87 508.978 00:44:53.87
935 CH TEAM FROHMATTA Torres 07:44:54.07 508.940 00:44:54.07
936 CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Micuš 07:44:54.35 508.887 00:44:54.35
937 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Wolke 07:44:54.63 508.834 00:44:54.63
938 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 7 07:44:54.73 508.815 00:44:54.73
939 CZ ACADEMY LOFT Silbu Academy 40 07:44:55.07 508.751 00:44:55.07
940 CZ ACADEMY LOFT House Academy 59 07:44:55.21 508.725 00:44:55.21
941 DE SG STEFFL "A" Billy the Kid 07:44:55.44 508.681 00:44:55.44
942 DE TEAM GOUDEN DUIF "C" Klaus 3 07:44:55.65 508.642 00:44:55.65
943 CZ HAŠŠO Slavomír Benda 2 07:44:55.77 508.619 00:44:55.77
944 DE HEIDEMANN + WINTER Lilly 07:44:55.93 508.589 00:44:55.93
945 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Novotna 07:44:57.72 508.251 00:44:57.72
946 CZ ACADEMY LOFT Willy Academy 43 07:44:58.28 508.146 00:44:58.28
947 CZ KONOPÍK Jiří Jana 07:44:59.02 508.007 00:44:59.02
948 SK NOVÁK Pavel Monika 07:44:59.05 508.001 00:44:59.05
949 CZ EM-EKO.CZ PS 2 07:44:59.47 507.922 00:44:59.47
950 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 130 07:44:59.50 507.916 00:44:59.50
951 PL G-YARD LOFT Mirelmo 07:44:59.52 507.913 00:44:59.52
952 PL SEDLACEK Josef JS 12 07:44:59.92 507.837 00:44:59.92
953 PL MAZIARZ RACING TEAM Genta 07:44:59.98 507.826 00:44:59.98
954 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 18 07:45:00.15 507.794 00:45:00.15
955 BE COPPENS Peter Nivea 07:45:00.54 507.721 00:45:00.54
956 DE SPITZBERG Team U 143 07:45:01.22 507.593 00:45:01.22
957 CZ BAJTEK Jan Shogun 07:45:01.83 507.478 00:45:01.83
958 CZ ŠABATA Jan J.Š. 1 07:45:01.90 507.465 00:45:01.90
959 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarmila 07:45:02.11 507.426 00:45:02.11
960 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Linda 07:45:02.28 507.394 00:45:02.28
961 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 22 07:45:02.46 507.360 00:45:02.46
962 SK BRKAL Ján Ing. Katarína 07:45:02.56 507.341 00:45:02.56
963 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Indy 07:45:02.66 507.322 00:45:02.66
964 CZ HANZEL TEAM Nov 1 07:45:02.87 507.283 00:45:02.87
965 PT PEDRO PORTO Able Master 07:45:03.04 507.251 00:45:03.04
966 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Ant-Man 07:45:03.06 507.247 00:45:03.06
967 PL MAJCHER Krystian & Marcel KM 84 07:45:03.42 507.180 00:45:03.42
968 AT LINDTNER Harald Margpol 07:45:03.54 507.157 00:45:03.54
969 PL GRODNY Andrzej "A" Iwan 07:45:03.97 507.077 00:45:03.97
970 CZ ACADEMY LOFT Silver Academy 63 07:45:04.38 507.000 00:45:04.38
971 PL GRODNY Andrzej Zerax 07:45:04.79 506.923 00:45:04.79
972 DE ZSCHOMMLER Jens Toby 07:45:04.94 506.895 00:45:04.94
973 CZ ACADEMY LOFT Sydney Academy 67 07:45:05.05 506.874 00:45:05.05
974 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Ema 07:45:05.31 506.825 00:45:05.31
975 SK TRISTIGNAC TEAM Tiril 07:45:05.41 506.807 00:45:05.41
976 CH TEAM ANDERHUB Ostrava 07:45:05.44 506.801 00:45:05.44
977 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Megan 07:45:05.64 506.764 00:45:05.64
978 NO HELGESEN Bjorn Ove Torreros II. 07:45:05.67 506.758 00:45:05.67
979 PL SEDLACEK Josef JS 2 07:45:05.84 506.726 00:45:05.84
980 DE TORSTEN Jahn Jahn 5 07:45:06.10 506.678 00:45:06.10
981 CZ MALACH Ladislav Kate 07:45:06.62 506.580 00:45:06.62
982 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Messi 07:45:07.29 506.455 00:45:07.29
983 SK DUCHOVIČ Jozef Gardenia 07:45:07.87 506.346 00:45:07.87
984 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ Fred 07:45:08.22 506.281 00:45:08.22
985 CZ ACADEMY LOFT Brave Academy 66 07:45:08.70 506.191 00:45:08.70
986 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 33 07:45:09.22 506.094 00:45:09.22
987 SK DUCHOVIČ Jozef Chirlanda 07:45:09.26 506.087 00:45:09.26
988 SK BALÁŽ Štefan Lofik 07:45:09.39 506.062 00:45:09.39
989 AT VOLLNHOFER Dominik Niki 3 07:45:09.62 506.019 00:45:09.62
990 SK NOVÁK Pavel Rudo 07:45:09.70 506.004 00:45:09.70
991 AT BLIEGE Felix Felix 5 07:45:09.93 505.961 00:45:09.93
992 CZ BOJKO Stanislav Lea. 07:45:10.21 505.909 00:45:10.21
993 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 5266 07:45:10.94 505.773 00:45:10.94
994 DE ZG HELIOS Hera 07:45:11.15 505.734 00:45:11.15
995 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Junior 07:45:11.27 505.711 00:45:11.27
996 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Timo 2 07:45:11.46 505.676 00:45:11.46
997 PL KWAŚNICKI Tomasz Lolita 07:45:11.80 505.613 00:45:11.80
998 DE TEAM - DIE ROTHALBOMBER Diamant 07:45:11.93 505.588 00:45:11.93
999 DE SG STEFFL "B" Old Sam 07:45:12.30 505.519 00:45:12.30
1000 AT NÖRES Kurt Dynamic 07:45:12.48 505.486 00:45:12.48
1001 CZ BAJTEK Jan Samuraj 07:45:12.89 505.409 00:45:12.89
1002 CH TEAM FROHMATTA Simona 07:45:12.90 505.407 00:45:12.90
1003 AT NAHIČ & ZWILAK Team Joni 07:45:13.22 505.348 00:45:13.22
1004 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 12 07:45:13.53 505.290 00:45:13.53
1005 AT RIEDL Franz Rudi 07:45:13.95 505.212 00:45:13.95
1006 DE SKOPLJAK Denis Denis 07:45:14.62 505.087 00:45:14.62
1007 AT HÖLD Erich Raphael 07:45:15.21 504.978 00:45:15.21
1008 AT HALATSCHEK Dietmar Isolde 07:45:15.32 504.957 00:45:15.32
1009 CH TEAM WIRZ Joana Hählen 07:45:15.62 504.901 00:45:15.62
1010 AT BLIEGE Felix Felix 1 07:45:15.68 504.890 00:45:15.68
1011 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 87 07:45:15.99 504.832 00:45:15.99
1012 DE SG STEFFL "B" Tschoutschi 07:45:16.02 504.827 00:45:16.02
1013 AT BLIEGE Felix Felix 3 07:45:16.31 504.773 00:45:16.31
1014 DE TORSTEN Jahn Jahn 4 07:45:16.57 504.725 00:45:16.57
1015 CZ ŠÁLEK Roman RS 03 07:45:16.59 504.721 00:45:16.59
1016 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Sablikova 07:45:17.23 504.602 00:45:17.23
1017 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Libelle 07:45:17.24 504.600 00:45:17.24
1018 CZ BECHA Lubomír + Jan Bony 07:45:17.62 504.530 00:45:17.62
1019 DE PREUSSEN-DERBY Team Precious Moment 07:45:18.30 504.403 00:45:18.30
1020 CZ ACADEMY LOFT Dafne Academy 17 07:45:19.61 504.161 00:45:19.61
1021 AT LINDTNER Harald Rode Karel 07:45:20.20 504.051 00:45:20.20
1022 AT HEILAND Helmut Emilie 07:45:20.30 504.033 00:45:20.30
1023 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 60 07:45:20.51 503.994 00:45:20.51
1024 SK TRISTIGNAC TEAM Johanes 07:45:20.83 503.934 00:45:20.83
1025 DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Schinze 4 07:45:20.97 503.909 00:45:20.97
1026 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 3 07:45:21.04 503.896 00:45:21.04
1027 DE TEAM GOCH Leo. 07:45:21.06 503.892 00:45:21.06
1028 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Sirius 1416 07:45:21.83 503.749 00:45:21.83
1029 CZ CHARYPAR Vladimír Charyš 2 07:45:22.07 503.705 00:45:22.07
1030 AT HALATSCHEK Dietmar Inge 07:45:22.32 503.659 00:45:22.32
1031 DE SCHOEN Friedrich Fritz 8 07:45:22.60 503.607 00:45:22.60
1032 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Star-Lord 07:45:22.78 503.574 00:45:22.78
1033 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 355 07:45:23.15 503.505 00:45:23.15
1034 DE SG STEFFL "A" Old Shatterhand 07:45:23.36 503.466 00:45:23.36
1035 PL SMORAWSKI Marek + Jacek Atos 07:45:23.69 503.405 00:45:23.69
1036 CZ EM-EKO.CZ PS 5 07:45:23.86 503.374 00:45:23.86
1037 PL KOZLENIA Artur Tola 07:45:24.17 503.317 00:45:24.17
1038 DE BEHLKE Andreas AB 03 07:45:24.21 503.309 00:45:24.21
1039 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art36 07:45:24.64 503.230 00:45:24.64
1040 DE ANTONOV AVIATION AN 124 07:45:25.10 503.145 00:45:25.10
1041 NO HELGESEN Bjorn Ove Special I. 07:45:25.65 503.043 00:45:25.65
1042 SK BINDAS JUN. Štefan Stivi 07:45:26.12 502.957 00:45:26.12
1043 CZ BECHYNĚ Radek Adam 07:45:26.87 502.818 00:45:26.87
1044 CZ ACADEMY LOFT Bohemia Academy 69 07:45:27.11 502.774 00:45:27.11
1045 DE SIEBERT Dieter Denni 07:45:27.39 502.722 00:45:27.39
1046 CZ GORČÍK + MACHALA Team Dejsi 07:45:27.43 502.715 00:45:27.43
1047 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Esmee 07:45:27.53 502.697 00:45:27.53
1048 PL PALENTKA-KUBIAK Team J-09 07:45:27.78 502.651 00:45:27.78
1049 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 64 07:45:27.86 502.636 00:45:27.86
1050 AT GRATZER Werner Priscus 07:45:28.04 502.603 00:45:28.04
1051 SK ČÁNI Ĺudovít LC 859 07:45:28.19 502.575 00:45:28.19
1052 CZ KUDELA Jaromír Ing. Kája 07:45:28.95 502.435 00:45:28.95
1053 SK KOPAS Michal Miťko 07:45:29.35 502.361 00:45:29.35
1054 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Třináctka 07:45:29.64 502.308 00:45:29.64
1055 AT NAGELHOFER Robert Sturm 2330 07:45:30.86 502.084 00:45:30.86
1056 CZ MAREK Petr Pankrác 07:45:31.91 501.891 00:45:31.91
1057 DE SG STEFFL "A" Sundance Kid 07:45:32.21 501.836 00:45:32.21
1058 AT OFNER Kurt Gabi 07:45:32.65 501.755 00:45:32.65
1059 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 011 07:45:32.90 501.709 00:45:32.90
1060 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 69 07:45:33.11 501.670 00:45:33.11
1061 PT PEDRO PORTO D Dalpot 07:45:33.38 501.621 00:45:33.38
1062 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 53 07:45:33.62 501.577 00:45:33.62
1063 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Alonso 07:45:33.91 501.523 00:45:33.91
1064 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Universum 07:45:34.19 501.472 00:45:34.19
1065 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 23 07:45:35.34 501.261 00:45:35.34
1066 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ SP 069 07:45:35.55 501.223 00:45:35.55
1067 CZ MASNÝ & M Remek 07:45:37.19 500.922 00:45:37.19
1068 DE SIEBERT Dieter Dava 07:45:37.92 500.789 00:45:37.92
1069 DE TEAM GOCH Lady Blue 07:45:38.30 500.719 00:45:38.30
1070 DE WINGS 2 WIN W2W 364 07:45:38.73 500.641 00:45:38.73
1071 DE SKOPLJAK Denis Fritz. 07:45:38.99 500.593 00:45:38.99
1072 PL SMORAWSKI Marek + Jacek Aramis 07:45:39.08 500.577 00:45:39.08
1073 AT EPPENSTEINER Josef Cler 07:45:40.36 500.343 00:45:40.36
1074 CZ B & B TEAM Frenk 07:45:40.67 500.286 00:45:40.67
1075 CZ RUBEY & VARGA Team Ruby 3 07:45:41.24 500.182 00:45:41.24
1076 DE SIEBERT Dieter Dazzler 07:45:42.32 499.985 00:45:42.32
1077 DE SPITZBERG Team U 128 07:45:43.33 499.801 00:45:43.33
1078 PL KOZLENIA - WOLANIN Kati 07:45:43.93 499.692 00:45:43.93
1079 DE SIEBERT Dieter Decker 07:45:45.39 499.426 00:45:45.39
1080 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 57 07:45:45.55 499.397 00:45:45.55
1081 DE HOOP Michael Jule 07:45:45.63 499.383 00:45:45.63
1082 AT ECKHARDT Markus Ecki´s 011 07:45:47.08 499.119 00:45:47.08
1083 DE SG STEFFL "A" Jessi James 07:45:47.45 499.052 00:45:47.45
1084 PL SROKA-KUSION-KAWA Team Irena 07:45:47.93 498.965 00:45:47.93
1085 AT BLIEGE Felix Felix 4 07:45:48.05 498.943 00:45:48.05
1086 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Groot 07:45:48.77 498.812 00:45:48.77
1087 PL TARASIUK Jerzy Blau Diamond 07:45:50.10 498.571 00:45:50.10
1088 SK MINÁRIK + MAŤAŠEJE Tereza 07:45:50.78 498.448 00:45:50.78
1089 AT STEINER Alfred Goldi 1 07:45:51.46 498.325 00:45:51.46
1090 DE HOOP Michael Kylie 07:45:51.47 498.323 00:45:51.47
1091 CZ HANZEL TEAM Elza 15 07:45:51.71 498.279 00:45:51.71
1092 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 021 07:45:53.86 497.890 00:45:53.86
1093 DE TEAM FRANKENPFALZ Bruno 07:45:55.20 497.648 00:45:55.20
1094 AT BLIEGE Felix Felix 12 07:45:55.70 497.558 00:45:55.70
1095 SK DREXLEROVÁ Helena Kincsem 07:45:56.47 497.419 00:45:56.47
1096 PL KOZLENIA Boguslawa Zigi 07:45:58.41 497.069 00:45:58.41
1097 SK PODHORSKÝ TEAM Mário 1 07:45:59.15 496.936 00:45:59.15
1098 DE WINGS 2 WIN W2W 371 07:45:59.51 496.871 00:45:59.51
1099 DE TEAM GOCH As Schmidt 07:45:59.91 496.799 00:45:59.91
1100 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Black Widow 07:46:00.91 496.619 00:46:00.91
1101 AT GASSER Reinhard Grazia 07:46:01.54 496.506 00:46:01.54
1102 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Neo 07:46:02.74 496.290 00:46:02.74
1103 PL NOWICKI Damian Veloce 07:46:03.53 496.148 00:46:03.53
1104 CH TEAM WIRZ Michelle Gisin 07:46:03.64 496.128 00:46:03.64
1105 SK BALÁŽ Štefan Loto 07:46:04.41 495.990 00:46:04.41
1106 PL MAZIARZ RACING TEAM Banagi 07:46:05.58 495.780 00:46:05.58
1107 PL SZYMAŃSKI Zbigniew SZ 39 07:46:07.15 495.499 00:46:07.15
1108 CH TEAM FROHMATTA Karl-Heinz 07:46:07.71 495.399 00:46:07.71
1109 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Zena 07:46:08.08 495.333 00:46:08.08
1110 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Dan 07:46:08.43 495.270 00:46:08.43
1111 DE MOELLER Andreas AML Wonder 07:46:09.15 495.141 00:46:09.15
1112 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Čtverka 07:46:09.83 495.020 00:46:09.83
1113 CZ ŠÁLEK Roman RS 07 07:46:10.02 494.986 00:46:10.02
1114 CZ HAŠŠO Slavomír Slavo 1 07:46:10.78 494.850 00:46:10.78
1115 DE TORSTEN Jahn Jahn 2 07:46:11.44 494.732 00:46:11.44
1116 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Jozef 1 07:46:12.54 494.536 00:46:12.54
1117 PL TARASIUK Jerzy George 539 07:46:13.22 494.414 00:46:13.22
1117 SK KOPAS Michal Miťo 07:46:13.22 494.414 00:46:13.22
1119 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 25 07:46:13.55 494.356 00:46:13.55
1120 AT NÖRES Kurt Big-Bang 07:46:13.71 494.327 00:46:13.71
1121 CH TEAM LENTI Hoxhai Florent Fly-By-Me 07:46:13.90 494.293 00:46:13.90
1122 CZ VLČEK Jiří Joan 07:46:16.35 493.857 00:46:16.35
1123 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 14 07:46:16.53 493.825 00:46:16.53
1124 SK KOPAS Michal Miško 07:46:17.37 493.676 00:46:17.37
1125 CZ KLEMENS Karel Kelly 07:46:17.41 493.669 00:46:17.41
1126 CZ KUDELA Jaromír Ing. Mája 07:46:18.63 493.452 00:46:18.63
1127 DE HOOP Michael Fritz 07:46:18.78 493.425 00:46:18.78
1128 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 119 07:46:19.85 493.235 00:46:19.85
1129 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 15 07:46:20.55 493.111 00:46:20.55
1130 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 4 07:46:21.36 492.967 00:46:21.36
1131 CZ BOUCHAL Martin Radiátor 07:46:21.49 492.944 00:46:21.49
1132 SK NOVÁK Pavel Vlado 07:46:21.96 492.861 00:46:21.96
1133 PL KOZLENIA - WOLANIN Evel 07:46:22.99 492.679 00:46:22.99
1134 PT PEDRO PORTO D Daenta 07:46:23.73 492.548 00:46:23.73
1135 CZ MAČALA Zdeněk MZ 2 07:46:26.25 492.102 00:46:26.25
1136 DE SG STEFFL "A" Buffalo Bill 07:46:26.94 491.980 00:46:26.94
1137 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 10 07:46:27.56 491.871 00:46:27.56
1138 CZ MASNÝ & M Lenin 07:46:32.56 490.990 00:46:32.56
1139 CZ FAJMON + HOLICKÝ Team FT 02 07:46:34.31 490.683 00:46:34.31
1140 CZ TEAM ZEMAN + KAŠUBA ZK 2 07:46:34.59 490.634 00:46:34.59
1141 PL BRASZKO Adam i Helena Bold 07:46:35.12 490.541 00:46:35.12
1142 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Eros 07:46:35.67 490.444 00:46:35.67
1143 AT RÖTZER Franz Top 3 07:46:38.89 489.880 00:46:38.89
1144 HU VIGLIDÁN Ágoston LK 42 07:46:41.48 489.427 00:46:41.48
1145 AT VOLLNHOFER Dominik Niki 4 07:46:44.33 488.930 00:46:44.33
1146 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ Renate 07:46:45.27 488.766 00:46:45.27
1147 PL MICHALAK Bogdan Lesia 06 07:46:50.61 487.837 00:46:50.61
1148 DE FRANZ Christoph Cherry 07:46:56.61 486.798 00:46:56.61
1149 PL JANIA - LACH Team Jorg 07:47:01.27 485.994 00:47:01.27
1150 DE TREPTE Arndt & Marcus Lore 07:47:05.25 485.309 00:47:05.25
1151 PL KUSION Tomasz Natalia 07:47:06.06 485.170 00:47:06.06
1152 CZ ACADEMY LOFT Black Academy 53 07:47:08.40 484.769 00:47:08.40
1153 AT RÖTZER Franz Top 1 07:47:11.55 484.229 00:47:11.55
1154 CZ ACADEMY LOFT Střela Academy 26 07:47:15.21 483.604 00:47:15.21
1155 CZ VÍTOVEC P & M Leomar 07:47:18.50 483.044 00:47:18.50
1156 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Vasili 07:47:18.61 483.025 00:47:18.61
1157 DE HOOP Michael Franz 07:47:25.84 481.798 00:47:25.84
1158 DE SCHOEN Friedrich Fritz 6 07:47:30.57 480.999 00:47:30.57
1159 DE WINGS 2 WIN W2W 356 07:47:34.07 480.409 00:47:34.07
1160 PL KOCIK & BASA Kasia 1 07:47:36.13 480.062 00:47:36.13
1161 PL PITAŚ M & M Team Carlos 07:47:36.34 480.027 00:47:36.34
1162 SK HROZEN Peter Peťko 07:47:45.01 478.574 00:47:45.01
1163 DE MOTSCHKO Alexander Moriah 07:47:50.08 477.729 00:47:50.08
1164 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Bauer 07:47:52.98 477.247 00:47:52.98
1165 SK KUBÁŇ Milan Mickey 07:47:55.06 476.901 00:47:55.06
1166 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 1665 07:48:11.81 474.139 00:48:11.81
1167 CZ BARTOŠ TEAM Schmidt 07:48:30.94 471.023 00:48:30.94
1168 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Sohn 676 07:48:45.52 468.676 00:48:45.52
1169 CZ MALACH Ladislav Lada 07:48:56.95 466.852 00:48:56.95
1170 NO HELGESEN Bjorn Ove Wonder II. 07:50:26.24 453.077 00:50:26.24
1171 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Marti 07:50:31.39 452.307 00:50:31.39
1172 CZ KULÍK Přemysl Pegas 07:50:34.58 451.832 00:50:34.58
1173 SK BINDAS JUN. Štefan Eliss 07:50:37.82 451.350 00:50:37.82
1174 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Drax 07:50:42.31 450.684 00:50:42.31
1175 PL TEAM OLR MAZURY Bekki 07:50:46.14 450.117 00:50:46.14
1176 CR TEAM CROATIA Hazel 07:50:50.67 449.449 00:50:50.67
1177 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Danka 07:50:54.38 448.903 00:50:54.38
1178 HU GÁBOR Takács TG 49 07:51:26.74 444.197 00:51:26.74
1179 PL JANIA - LACH Team Grekit 07:51:30.97 443.589 00:51:30.97
1180 CZ HRUDA Jan Josef 4 07:51:33.21 443.268 00:51:33.21
1181 CZ ESHEK Bohdan Bono 07:51:39.21 442.410 00:51:39.21
1182 CZ FAJMON + HOLICKÝ Team Solista 07:51:39.85 442.318 00:51:39.85
1183 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Andrea. 07:51:46.47 441.376 00:51:46.47
1184 CZ BRULÍK Josef Mia 07:51:49.74 440.911 00:51:49.74
1185 AT WIEFLER Alois Jan 07:51:55.30 440.125 00:51:55.30
1186 SK TEAM LUTERAN HRICIK BAŠISTA Čobol 07:51:58.15 439.722 00:51:58.15
1187 CZ SKOKAN Pavel Bulkine 07:52:02.95 439.046 00:52:02.95
1188 DE SG STEFFL "B" Apanachi 07:52:05.50 438.688 00:52:05.50
1189 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 009 07:56:38.78 403.415 00:56:38.78
1190 CZ TRUKSA Vítězslav Luky 08:04:15.09 355.665 01:04:15.09
1191 DE HOOP Michael Katinka 08:05:34.62 348.476 01:05:34.62
1192 CZ MAJKA + JAN TEAM David 08:05:45.87 347.482 01:05:45.87
1193 CZ KLEMENS Karel ml. Jonn 08:06:04.86 345.818 01:06:04.86
1194 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Romy 08:06:19.18 344.574 01:06:19.18
1195 SK HELMAR Team Bodwie 08:06:21.33 344.387 01:06:21.33
1196 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Timo 4 08:06:41.80 342.626 01:06:41.80
1197 PL BASA Marek & Andrzej M 1 08:07:14.73 339.829 01:07:14.73
1198 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 6 08:07:18.63 339.501 01:07:18.63
1199 PL TEAM OLR MAZURY Playboy 08:07:23.47 339.095 01:07:23.47
1200 SK LB PIGEONS Ally 2 08:07:27.28 338.776 01:07:27.28
1201 AT KUTLESA Slavko SLK 14 08:07:30.99 338.465 01:07:30.99
1202 SK HRNČIAR PETER & MIRO Gaga 08:07:31.10 338.456 01:07:31.10
1203 PL SZYMAŃSKI Zbigniew SZ 28 08:07:41.33 337.604 01:07:41.33
1204 PL G-YARD LOFT Rikinet 08:07:46.65 337.162 01:07:46.65
1205 CZ BOUCHAL Martin Terminátor 08:07:51.01 336.801 01:07:51.01
1206 SK ČÍŽ Ján Bern 08:07:52.02 336.717 01:07:52.02
1207 CZ NOVOTNÁ Petra Pepina 08:08:46.30 332.288 01:08:46.30
1208 SK PRÍVARA Pavol Kinčen-Walér 08:08:58.53 331.306 01:08:58.53
1209 HU VIGLIDÁN Ágoston AT 91 08:09:04.43 330.834 01:09:04.43
1210 CZ ŠÁLEK Roman RS 05 08:11:46.85 318.358 01:11:46.85
1211 CZ DUDA Přemysl Zdena 08:12:34.14 314.900 01:12:34.14
1212 DE TEAM - DIE ROTHALBOMBER Rubin 08:14:28.07 306.871 01:14:28.07
1213 CZ NOVOTNÁ Petra Thomas 08:14:28.65 306.831 01:14:28.65
1214 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 16 08:14:29.73 306.757 01:14:29.73
1215 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Dostal 08:14:30.27 306.720 01:14:30.27
1216 SK HORŇÁČEK Miroslav Viky 08:14:30.95 306.673 01:14:30.95
1217 SK HROZEN Peter Mia 08:14:31.03 306.668 01:14:31.03
1218 CH TEAM LENTI Hoxhai Florent Flower 08:14:31.60 306.628 01:14:31.60
1219 DE ANDREAS & UDO Laura 08:14:32.12 306.593 01:14:32.12
1220 CZ GORČÍK + MACHALA Team Mája 08:14:34.32 306.442 01:14:34.32
1221 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Maria 2 08:14:34.57 306.425 01:14:34.57
1222 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Roxy 08:14:34.94 306.400 01:14:34.94
1223 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 97 08:14:36.04 306.324 01:14:36.04
1224 AT BLIEGE Felix Felix 13 08:14:36.55 306.289 01:14:36.55
1225 SK LB PIGEONS Ally 5 08:14:38.28 306.171 01:14:38.28
1226 CZ BARTOŠ TEAM Axepa 08:14:38.45 306.159 01:14:38.45
1227 SK MINÁRIK + MAŤAŠEJE Dady 08:14:38.85 306.132 01:14:38.85
1228 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 5 08:14:43.11 305.841 01:14:43.11
1229 DE TEAM BRANDT & WICHERT Soukalova 08:14:46.83 305.588 01:14:46.83
1230 SK PRIEHODA Ján + Ivana Kutuzov 08:15:06.69 304.241 01:15:06.69
1231 DE ZSCHOMMLER Jens Tino 08:15:10.42 303.989 01:15:10.42
1232 CZ ACADEMY LOFT Sado Academy 75 08:15:11.40 303.923 01:15:11.40
1233 DE TEAM GOCH Venus 08:15:23.48 303.112 01:15:23.48
1234 CZ SETTLER + KUBÁČEK Team Chipara 08:15:27.54 302.840 01:15:27.54
1235 SK BLAŽENEC Štefan Štefanko 08:15:28.24 302.793 01:15:28.24
1236 HU GÁBOR Takács TG 47 08:15:29.84 302.686 01:15:29.84
1237 CZ SKOKAN Pavel Milion 08:15:33.88 302.416 01:15:33.88
1238 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Milada H. 08:15:36.13 302.266 01:15:36.13
1239 CZ KLEMENS Karel ml. Ola 08:15:41.80 301.889 01:15:41.80
1240 CZ KULÍK Přemysl Alan 08:15:44.98 301.678 01:15:44.98
1241 PL G-YARD LOFT Winnedi 08:15:54.35 301.057 01:15:54.35
1242 CZ B & B TEAM Bazi 3 08:16:25.03 299.043 01:16:25.03
1243 PL KOCIK & BASA Beata 08:16:28.27 298.832 01:16:28.27
1244 CZ FLY YOUNG STARS Hermione 08:16:31.78 298.603 01:16:31.78
1245 HU GÁBOR Takács TG 31 08:18:07.88 292.482 01:18:07.88
1246 CZ GERSPITZER Team GT-2 08:18:10.07 292.345 01:18:10.07
1247 CZ KULÍK Přemysl Jana* 08:18:13.39 292.139 01:18:13.39
1248 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Quintus 08:18:16.81 291.926 01:18:16.81
1249 PL PALENTKA-KUBIAK Team M-01 08:18:18.92 291.795 01:18:18.92
1250 SK TATRY-DERBY D-3 08:20:21.25 284.391 01:20:21.25
1251 SK PRÍVARA Pavol Kinčen-Boss 08:20:55.41 282.390 01:20:55.41
1252 HU VIGLIDÁN Ágoston XXX 08:24:11.57 271.425 01:24:11.57
1253 CZ BOROVIČKA Ladislav Kiss of Death 08:25:15.39 268.038 01:25:15.39
1254 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 010 08:26:12.93 265.057 01:26:12.93
1255 PL CZULOWSKI Jakub Leonardo 08:26:25.75 264.401 01:26:25.75
1256 CZ BARTOŠ TEAM Kobra 08:26:42.98 263.526 01:26:42.98
1257 AT WIEFLER Alois Heidi One 08:26:48.36 263.254 01:26:48.36
1258 CZ HOLUB "B" Cecilie 08:26:55.20 262.908 01:26:55.20
1259 CZ VÍTOVEC P & M Leon 08:27:25.69 261.380 01:27:25.69
1260 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Klema 08:27:26.52 261.339 01:27:26.52
1261 SK ČAMPIŠ Milan MC 62 08:27:26.81 261.325 01:27:26.81
1262 PL TEAM OLR MAZURY Player 08:27:28.07 261.262 01:27:28.07
1263 CZ EM-EKO.CZ PS 3 08:27:28.12 261.259 01:27:28.12
1264 CZ ACADEMY LOFT Crystal Academy 65 08:27:28.85 261.223 01:27:28.85
1265 PL MAJCHER Krystian & Marcel KM 79 08:27:30.83 261.124 01:27:30.83
1266 CZ KRUTIL Karel + Michal Scheldon 08:27:30.87 261.122 01:27:30.87
1267 CZ GRUBER Simon Bayli 08:27:31.71 261.081 01:27:31.71
1268 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ Hans 08:27:32.15 261.059 01:27:32.15
1269 DE TEAM BRANDT & WICHERT Cech 08:27:32.75 261.029 01:27:32.75
1270 DE TREPTE Arndt & Marcus Ropo 08:27:33.01 261.016 01:27:33.01
1271 AT ECKHARDT Markus Ecki´s 016 08:27:33.67 260.983 01:27:33.67
1272 CZ KONOPÍK Jiří Ali 08:27:34.13 260.960 01:27:34.13
1273 DE TREPTE Arndt & Marcus Schneewittchen 08:27:34.26 260.954 01:27:34.26
1274 CZ HRUDA Jan Josef 6 08:27:34.67 260.934 01:27:34.67
1275 CZ TEAM ZEMAN + KAŠUBA ZK 3 08:27:34.98 260.918 01:27:34.98
1276 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 55 08:27:35.22 260.906 01:27:35.22
1277 AT HOFMANN Leopold Poldi 75 08:27:35.64 260.885 01:27:35.64
1278 DE ZG HELIOS Yu Tao 08:27:35.78 260.878 01:27:35.78
1279 AT RIEDL Franz Werner 08:27:35.93 260.871 01:27:35.93
1280 DE TEAM SASSE - WELZEL Deime. - Heide. 2 08:27:36.03 260.866 01:27:36.03
1281 CZ BOUCHAL Martin Rotavátor 08:27:36.48 260.844 01:27:36.48
1282 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 084 08:27:36.78 260.829 01:27:36.78
1283 PL GRODNY Andrzej Tesa 08:27:37.08 260.814 01:27:37.08
1284 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Strachova 08:27:37.92 260.772 01:27:37.92
1285 CZ BAJTEK Jan Alfa 08:27:38.20 260.758 01:27:38.20
1286 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Versailles 08:27:38.21 260.758 01:27:38.21
1287 HU VIGLIDÁN Ágoston LK 84 08:27:38.69 260.734 01:27:38.69
1288 PL SMORAWSKI Marek + Jacek Meteor 08:27:39.45 260.696 01:27:39.45
1289 HU LÁSZLÓ-MOLNÁR LM 77 08:27:40.03 260.668 01:27:40.03
1290 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 018 08:27:40.16 260.661 01:27:40.16
1291 PL KWAŚNICKI Tomasz Perelka 08:27:40.59 260.640 01:27:40.59
1292 PL KOZLENIA Boguslawa Kazek 08:27:41.18 260.611 01:27:41.18
1293 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 056 08:27:41.31 260.604 01:27:41.31
1294 CZ HOLUB "B" Brigita 08:27:41.34 260.603 01:27:41.34
1295 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Sirius 92 08:27:41.57 260.591 01:27:41.57
1296 PL TEAM OLR MAZURY Belatrix 08:27:41.83 260.579 01:27:41.83
1297 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 049 08:27:41.96 260.572 01:27:41.96
1298 DE SG STEFFL "A" Winnetou 08:27:42.06 260.567 01:27:42.06
1299 CZ TEAM SMUTNÝ Marco Polo 08:27:42.10 260.565 01:27:42.10
1300 SK FAMILY PINČÁK I. Adelka 08:27:42.58 260.541 01:27:42.58
1301 DE WINGS 2 WIN W2W 252 08:27:42.68 260.536 01:27:42.68
1302 SK FAMILY PINČÁK Victory 08:27:42.73 260.534 01:27:42.73
1303 SK BLAHOVSKÝ + HNILIČKA Team P.K. Subban 08:27:43.45 260.498 01:27:43.45
1304 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 76 08:27:43.52 260.495 01:27:43.52
1305 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Lubruku 08:27:43.83 260.480 01:27:43.83
1306 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Septimus 08:27:44.11 260.466 01:27:44.11
1307 CZ HOLUB "B" Bronislav 08:27:44.24 260.459 01:27:44.24
1308 PL CZULOWSKI Jakub P-11 08:27:44.52 260.445 01:27:44.52
1309 CZ KULÍK Přemysl Pavel 08:27:44.67 260.438 01:27:44.67
1310 AT NAGELHOFER Robert Lava 2303 08:27:44.69 260.437 01:27:44.69
1311 NO HELGESEN Bjorn Ove Femhoje III. 08:27:44.85 260.429 01:27:44.85
1312 CZ BOJKO Stanislav Honzík 08:27:45.02 260.421 01:27:45.02
1312 PL PITAŚ M & M Team Ferro 08:27:45.02 260.421 01:27:45.02
1314 CZ KROČIL Jaroslav Blaženka 08:27:45.45 260.399 01:27:45.45
1315 PL GRODNY Andrzej "A" Iwanka 08:27:45.60 260.392 01:27:45.60
1316 SK TEAM LUTERAN HRICIK BAŠISTA Klokoč 08:27:45.65 260.390 01:27:45.65
1317 CZ PLÁNOČKA Jan Renata 08:27:45.77 260.384 01:27:45.77
1318 AT WIEFLER Alois Poker Face One 08:27:45.91 260.377 01:27:45.91
1319 DE TREPTE Arndt & Marcus Favorit 08:27:46.22 260.361 01:27:46.22
1320 CZ BASTL Josef Gabyboy 08:27:46.56 260.345 01:27:46.56
1321 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Dvorak 08:27:46.67 260.339 01:27:46.67
1322 SK HROZEN Peter Mária 08:27:46.97 260.324 01:27:46.97
1323 CZ GRUBER Marek Olivie 08:27:47.05 260.320 01:27:47.05
1324 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Rolex 08:27:47.08 260.319 01:27:47.08
1325 PL MAZIARZ RACING TEAM Perry 08:27:47.67 260.290 01:27:47.67
1326 CZ NERS Jaroslav Petra 08:27:47.70 260.288 01:27:47.70
1327 PL KWAŚNICKI Tomasz Doris 08:27:48.08 260.269 01:27:48.08
1328 AT KUTLESA Slavko SLK 03 08:27:48.51 260.248 01:27:48.51
1329 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 137 08:27:48.61 260.243 01:27:48.61
1330 CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Štěpán 08:27:48.66 260.241 01:27:48.66
1331 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 135 08:27:49.03 260.222 01:27:49.03
1332 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 56 08:27:49.16 260.216 01:27:49.16
1333 PL KOCIK & BASA Julia 2 08:27:49.35 260.207 01:27:49.35
1334 CH DERBY TEAM PILATUS Gentry Eagle 08:27:49.41 260.204 01:27:49.41
1335 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Lenny 08:27:49.49 260.200 01:27:49.49
1336 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 13 08:27:49.61 260.194 01:27:49.61
1337 CZ VERNER Pavel Red Danger 08:27:49.82 260.183 01:27:49.82
1338 PL JANIA - LACH Team Jay Jay Junior 08:27:49.95 260.177 01:27:49.95
1339 AT JAKUPOVIC Jasmin Felix 08:27:50.40 260.155 01:27:50.40
1340 PL PACEK & LIS TEAM Looper 08:27:50.70 260.140 01:27:50.70
1341 DE ANDREAS & UDO Andre 23 08:27:51.01 260.125 01:27:51.01
1342 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 25 08:27:51.27 260.112 01:27:51.27
1343 CZ HLAVINKA Josef Romário 08:27:51.59 260.096 01:27:51.59
1344 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Viti 08:27:51.94 260.079 01:27:51.94
1345 DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Helmut 1 08:27:52.19 260.066 01:27:52.19
1346 PL NOCNY Grzegorz Marzena 08:27:52.40 260.056 01:27:52.40
1347 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Junge Bathenburg 08:27:52.64 260.044 01:27:52.64
1348 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Ruppiduppi 08:27:52.83 260.035 01:27:52.83
1349 HU BÖDI József BJ 99 08:27:52.90 260.031 01:27:52.90
1350 HU BÖDI József BJ 93 08:27:53.44 260.005 01:27:53.44
1351 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarda 08:27:53.59 259.997 01:27:53.59
1352 PL BASA Marek & Andrzej M 5 08:27:54.21 259.967 01:27:54.21
1352 CZ SKOKAN Pavel Ardenka 1 08:27:54.21 259.967 01:27:54.21
1354 CZ LAŇKA Alfons Ing. Lenka 08:27:54.37 259.959 01:27:54.37
1355 SK FAMILY PINČÁK Džipsi 08:27:54.44 259.956 01:27:54.44
1356 AT HEILAND Helmut Petrus 08:27:54.69 259.943 01:27:54.69
1357 CZ KOLÍNEK Jarolím Kolínek Team "B" 08:27:54.89 259.933 01:27:54.89
1358 CZ KLEMENS Karel Sifr 08:27:55.14 259.921 01:27:55.14
1359 AT GASSER Reinhard Galadriel 08:27:55.32 259.912 01:27:55.32
1360 PL PITAŚ M & M Team Lara 08:27:55.42 259.907 01:27:55.42
1361 PL SEDLACEK Josef JS 4 08:27:55.56 259.900 01:27:55.56
1362 AT OFNER Kurt Ema 08:27:55.82 259.888 01:27:55.82
1363 DE A-TEAM BOEHME Sami 08:27:55.90 259.884 01:27:55.90
1364 DE TEAM GOCH TG 052 08:27:56.18 259.870 01:27:56.18
1364 DE SKOPLJAK Denis Susan. 08:27:56.18 259.870 01:27:56.18
1366 AT RÖTZER Franz Top 2 08:27:56.26 259.866 01:27:56.26
1367 CZ LAŇKA Alfons Ing. Jaruš 08:27:56.50 259.854 01:27:56.50
1368 CZ MAREK Petr Servác 08:27:56.70 259.844 01:27:56.70
1369 SK BALVOŇ Michal Mikuláš 08:27:56.72 259.843 01:27:56.72
1370 CZ PŘÍVARA Vladimír Pollo 08:27:56.89 259.835 01:27:56.89
1371 PL KUSION Tomasz Renda 08:27:57.06 259.826 01:27:57.06
1372 DE SIEBERT Dieter Darcy 08:27:57.10 259.825 01:27:57.10
1373 AT GRATZER Marco "B" Salvadore 08:27:57.25 259.817 01:27:57.25
1374 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 7 08:27:57.35 259.812 01:27:57.35
1375 CZ KOLÍNEK Jarolím Kolínek Team "D" 08:27:57.37 259.811 01:27:57.37
1376 CZ EM-EKO.CZ PS 1 08:27:57.46 259.807 01:27:57.46
1377 CZ BECHA Lubomír + Jan Jack 08:27:57.65 259.797 01:27:57.65
1378 SK PRIEHODA Ján + Ivana Konstance 08:27:57.73 259.794 01:27:57.73
1379 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Laura 08:27:57.84 259.788 01:27:57.84
1380 AT WIEFLER Alois Jörg 08:27:57.92 259.784 01:27:57.92
1381 DE HIENZSCH Frank F.H. 5 08:27:57.97 259.782 01:27:57.97
1382 AT ALTUMAH Alhasan Kiano 08:27:58.12 259.774 01:27:58.12
1383 SK VOJTKO Milan Mivo 01 08:27:58.19 259.771 01:27:58.19
1384 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Andrej 08:27:58.39 259.761 01:27:58.39
1385 PL BRASZKO Adam i Helena Bus 08:27:58.53 259.754 01:27:58.53
1386 CZ ACADEMY LOFT Venture Academy 49 08:27:58.63 259.749 01:27:58.63
1387 CZ ESHEK Bohdan Bruno 08:27:58.89 259.736 01:27:58.89
1388 PL CZULOWSKI Jakub Orlik 08:27:59.08 259.727 01:27:59.08
1389 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Di Giannantonio 08:27:59.13 259.725 01:27:59.13
1390 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Zatopek 08:27:59.15 259.724 01:27:59.15
1391 CZ VACHTL Jan Petr 08:27:59.31 259.716 01:27:59.31
1392 PL KOZLENIA - WOLANIN Ana 08:27:59.34 259.714 01:27:59.34
1393 CZ BASTL Josef Walkboy 08:27:59.50 259.706 01:27:59.50
1394 AT BLIEGE Felix Felix 2 08:27:59.59 259.702 01:27:59.59
1395 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Cotri 08:27:59.72 259.696 01:27:59.72
1396 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Saffier 08:27:59.83 259.690 01:27:59.83
1397 AT KUTLESA Slavko SLK 07 08:27:59.86 259.689 01:27:59.86
1398 CZ MALACH Ladislav Sisi 08:28:00.26 259.669 01:28:00.26
1399 DE TREPTE Arndt & Marcus Florentine 08:28:00.29 259.668 01:28:00.29
1400 SK ČÁNI Ĺudovít LC 850 08:28:00.63 259.651 01:28:00.63
1401 CH TEAM FROHMATTA Jeff 08:28:00.84 259.641 01:28:00.84
1402 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 53 08:28:00.99 259.633 01:28:00.99
1403 DE TREPTE Arndt & Marcus Edwin 08:28:01.09 259.628 01:28:01.09
1404 DE TEAM GOCH Lotus Blume 08:28:01.38 259.614 01:28:01.38
1405 CZ ŠÁLEK Roman RS 06 08:28:01.54 259.606 01:28:01.54
1406 SK BLAHOVSKÝ + HNILIČKA Team Ogunquit 08:28:01.61 259.603 01:28:01.61
1407 DE TEAM GOCH TG 044 08:28:01.66 259.600 01:28:01.66
1408 AT GASSER Reinhard Gambit 08:28:01.99 259.584 01:28:01.99
1409 CZ SETTLER + KUBÁČEK Team Olathe 08:28:02.14 259.577 01:28:02.14
1410 CZ HAŠŠO Slavomír FC 1 08:28:02.39 259.564 01:28:02.39
1411 AT NÖRES Kurt Styria Power 08:28:02.41 259.563 01:28:02.41
1412 CZ SVOBODA Jiří Terezka 08:28:02.61 259.554 01:28:02.61
1413 AT WALDER Florian Nala 08:28:02.75 259.547 01:28:02.75
1414 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 83 08:28:02.82 259.543 01:28:02.82
1415 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Rico 08:28:03.02 259.533 01:28:03.02
1416 AT JAKUPOVIC Jasmin Jasko 08:28:03.32 259.519 01:28:03.32
1417 CZ BALKONOVÝ ODCHOV Matylda 08:28:03.42 259.514 01:28:03.42
1418 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 026 08:28:03.68 259.501 01:28:03.68
1419 DE TEAM - DIE ROTHALBOMBER Athene 08:28:03.91 259.490 01:28:03.91
1420 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Alexia 08:28:04.01 259.485 01:28:04.01
1421 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Ellie Goulding 08:28:04.30 259.471 01:28:04.30
1422 PL GRODNY Andrzej Gepa 08:28:04.32 259.470 01:28:04.32
1423 SK BELANEC Team Alba 08:28:04.57 259.457 01:28:04.57
1424 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Helmut 5 08:28:04.61 259.455 01:28:04.61
1425 CZ KONOPÍK Jiří Leona 08:28:04.79 259.446 01:28:04.79
1426 CZ ATH KVĚTNÁ Karel 08:28:05.22 259.425 01:28:05.22
1427 CZ FLY YOUNG STARS Hanna 08:28:05.65 259.404 01:28:05.65
1428 CZ BOROVIČKA Ladislav Emil 08:28:05.70 259.402 01:28:05.70
1429 DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Wassmuth 1 08:28:06.24 259.375 01:28:06.24
1430 BE COPPENS Peter Vichy 08:28:06.38 259.368 01:28:06.38
1431 NO HELGESEN Bjorn Ove Pokerace II. 08:28:06.96 259.340 01:28:06.96
1431 CZ KHL Kamenář Henrieta 08:28:06.96 259.340 01:28:06.96
1433 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 51 08:28:07.09 259.334 01:28:07.09
1434 SK BODNAR & VILČKO Vladimír Bovi 4 08:28:07.71 259.303 01:28:07.71
1435 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 2 08:28:08.38 259.270 01:28:08.38
1436 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 004 08:28:09.01 259.239 01:28:09.01
1437 SK FAMILY PINČÁK Star 08:28:09.56 259.212 01:28:09.56
1438 CZ KONOPÍK Jiří Žofka 08:28:10.15 259.184 01:28:10.15
1439 DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Helmut 2 08:28:10.23 259.180 01:28:10.23
1440 SK BLAHOVSKÝ + HNILIČKA Team South Portland 08:28:10.55 259.164 01:28:10.55
1441 SK BRKAL Ján Ing. Hatty 08:28:10.70 259.157 01:28:10.70
1442 PL SEDLACEK Josef JS 10 08:28:10.81 259.151 01:28:10.81
1443 SK VOJTKO Milan Mivo 08 08:28:12.35 259.076 01:28:12.35
1444 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Golden Alenka 08:28:12.60 259.064 01:28:12.60
1445 DE SG WACHALSKI Wakita 08:28:12.80 259.054 01:28:12.80
1446 CZ MILOTA Milan MM 002 08:28:13.34 259.027 01:28:13.34
1447 CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Dobiš 08:28:13.65 259.012 01:28:13.65
1448 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Sting 08:28:13.86 259.002 01:28:13.86
1449 CH TEAM ANDERHUB Brünn 08:28:14.68 258.962 01:28:14.68
1450 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Milena 08:28:14.77 258.957 01:28:14.77
1451 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 027 08:28:15.33 258.930 01:28:15.33
1452 DE TREPTE Arndt & Marcus Derby Star 08:28:15.88 258.903 01:28:15.88
1453 AT NAGELHOFER Robert Magma 2311 08:28:15.92 258.901 01:28:15.92
1454 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Timo 3 08:28:16.28 258.884 01:28:16.28
1455 AT LINDTNER Harald Talentina 08:28:16.61 258.867 01:28:16.61
1456 PL KWAŚNICKI Tomasz Pippa 08:28:17.54 258.822 01:28:17.54
1457 PL SMORAWSKI Marek + Jacek Portos 08:28:18.41 258.780 01:28:18.41
1458 SK NOVÁK Pavel Milan 08:28:18.44 258.778 01:28:18.44
1459 PL KOZLENIA Artur Areo 08:28:18.77 258.762 01:28:18.77
1460 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Ríša 08:28:19.25 258.739 01:28:19.25
1461 CZ VÍTOVEC P & M Fanny 08:28:19.40 258.731 01:28:19.40
1462 SK TATRY-DERBY D-2 08:28:19.94 258.705 01:28:19.94
1463 DE TREPTE Arndt & Marcus Treeng 08:28:20.86 258.660 01:28:20.86
1464 DE TEAM GOCH TG 047 08:28:21.11 258.648 01:28:21.11
1465 CZ SVOBODA Jiří Jana 08:28:21.87 258.611 01:28:21.87
1466 DE SG WACHALSKI Walker 08:28:21.91 258.609 01:28:21.91
1467 PL NOCNY Grzegorz Bronek 08:28:22.03 258.603 01:28:22.03
1468 AT WALDER Florian Graham 08:28:22.06 258.601 01:28:22.06
1469 CZ BAJTEK Jan Kira 08:28:22.48 258.581 01:28:22.48
1470 CZ KROČIL Jaroslav Lucifer 08:28:22.66 258.572 01:28:22.66
1471 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 099 08:28:23.08 258.552 01:28:23.08
1472 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 019 08:28:23.47 258.533 01:28:23.47
1473 CZ GRUBER Marek Marco 08:28:23.53 258.530 01:28:23.53
1474 CZ SUCHÁNEK Břetislav Břeťa 08:28:23.69 258.522 01:28:23.69
1475 DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Helmut 3 08:28:24.09 258.502 01:28:24.09
1476 PL KOCIK & BASA Krysia 3 08:28:24.51 258.482