Doletová listina

Místo vypuštění KAPOSVÁR (H)
Vzdálenost 375.554 km
Datum a čas startu 03.09.2021 07:00:00
Počasí v místě startu Jasno, klidno, 11° C.
Počasí v cíli Jasno, proměnlivý vítr, 19 - 23° C.
Počet nasazených holubů 972
Počet chovatelů 265

         
    Jméno chovatele Jméno holuba Čas doletu Rychlost Doba letu
1 CZ ACADEMY LOFT Silver Academy 62 11:58:55.16 1256.372 04:58:55.16
2 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 004 11:59:00.08 1256.028 04:59:00.08
3 DE MOELLER Andreas AML Kittel 11:59:05.97 1255.616 04:59:05.97
4 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Jednička 11:59:09.49 1255.369 04:59:09.49
5 AT RÖTZER Franz Top 3 11:59:09.88 1255.342 04:59:09.88
6 PL JANIA - LACH Team Rapon 11:59:15.09 1254.978 04:59:15.09
7 SK PODHORSKÝ TEAM Mário 1 11:59:17.80 1254.788 04:59:17.80
8 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 33 11:59:23.21 1254.411 04:59:23.21
9 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Moravec 12:04:13.67 1234.450 05:04:13.67
10 CZ KRUTIL Karel + Michal Jasmína 12:04:14.15 1234.417 05:04:14.15
11 DE WINGS 2 WIN W2W 371 12:04:14.64 1234.384 05:04:14.64
12 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Wolke 12:04:15.83 1234.304 05:04:15.83
13 CZ KONOPÍK Jiří Sona 12:04:16.02 1234.291 05:04:16.02
14 PL PACEK Wojciech Wittekopek 12:04:17.58 1234.185 05:04:17.58
15 SK OVŠÁK + KONŠ Team Plava 12:04:18.95 1234.093 05:04:18.95
16 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Linda 12:04:21.82 1233.899 05:04:21.82
17 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 035 12:04:22.15 1233.877 05:04:22.15
18 CZ TOMEK Jindřich T3. 12:04:24.54 1233.715 05:04:24.54
19 CZ FLY YOUNG STARS Hanna 12:04:24.85 1233.694 05:04:24.85
20 SK FAMILY PINČÁK I. Adelka 12:04:25.17 1233.673 05:04:25.17
21 CZ BECHYNĚ Radek Mára 12:04:25.38 1233.658 05:04:25.38
22 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Esmee 12:04:25.95 1233.620 05:04:25.95
23 PL PACEK Wojciech Speed Test 12:04:26.25 1233.600 05:04:26.25
24 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Eros 12:04:26.56 1233.579 05:04:26.56
25 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 60 12:04:26.81 1233.562 05:04:26.81
26 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 024 12:04:27.36 1233.525 05:04:27.36
27 DE HIENZSCH Frank F.H. 1 12:04:28.37 1233.457 05:04:28.37
28 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Sirius 84 12:04:28.72 1233.433 05:04:28.72
29 DE BEHLKE Andreas AB 01 12:04:32.63 1233.169 05:04:32.63
30 PL PITAŚ M & M Team Mario 12:04:34.87 1233.018 05:04:34.87
31 PL SROKA-KUSION-KAWA Team Irena 12:04:35.65 1232.965 05:04:35.65
32 DE BEHLKE Andreas AB 02 12:04:38.52 1232.772 05:04:38.52
33 DE TEAM BRANDT & WICHERT Jagr 12:04:41.98 1232.538 05:04:41.98
34 PL SEDLACEK Josef JS 2 12:04:42.29 1232.517 05:04:42.29
35 CZ HANZEL TEAM Fanda 1 12:04:45.71 1232.287 05:04:45.71
36 PL MAZIARZ RACING TEAM Banagi 12:04:47.14 1232.190 05:04:47.14
37 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 027 12:04:52.79 1231.810 05:04:52.79
38 CZ ACADEMY LOFT House Academy 59 12:04:54.81 1231.674 05:04:54.81
39 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Alexia 12:04:56.02 1231.592 05:04:56.02
40 DE TEAM ALNA Alberto Cotayo Shada 12:04:56.35 1231.570 05:04:56.35
41 DE ANTONOV AVIATION AN 12 12:04:56.71 1231.546 05:04:56.71
42 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarda 12:04:57.14 1231.517 05:04:57.14
43 PL NOWICKI Damian Quinto 12:04:58.76 1231.408 05:04:58.76
44 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 063 12:04:59.06 1231.388 05:04:59.06
45 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 21 12:04:59.56 1231.354 05:04:59.56
46 CZ MASNÝ & M Chruščov 12:05:00.43 1231.296 05:05:00.43
47 DE ZG HELIOS Zeus 12:05:01.46 1231.226 05:05:01.46
48 SK ČAMPIŠ Milan RC 65 12:05:01.96 1231.193 05:05:01.96
49 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 09 12:05:03.89 1231.063 05:05:03.89
50 AT GRATZER Marco "B" Bruno 12:05:04.49 1231.023 05:05:04.49
51 SK BLAHOVSKÝ + HNILIČKA Team P.K. Subban 12:05:05.33 1230.966 05:05:05.33
52 CZ VLČEK Jiří Elias 12:05:06.72 1230.873 05:05:06.72
53 AT DEMAJ & KUKLA Team Bull 12:06:11.36 1226.542 05:06:11.36
54 CZ TRUKSA Vítězslav Luky 12:06:14.89 1226.306 05:06:14.89
55 PL BASA Marek & Andrzej M 4 12:07:33.72 1221.068 05:07:33.72
56 DE ZG HELIOS Yu Yong 12:07:34.12 1221.041 05:07:34.12
57 CZ SETTLER + KUBÁČEK Team Tatanka 12:07:34.95 1220.986 05:07:34.95
58 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 8 12:07:36.56 1220.880 05:07:36.56
59 DE WINGS 2 WIN W2W 252 12:07:37.59 1220.812 05:07:37.59
60 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 5 12:07:38.80 1220.732 05:07:38.80
61 PL SMORAWSKI Marek + Jacek Portos 12:07:40.54 1220.617 05:07:40.54
62 DE HIENZSCH Frank F.H. 4 12:07:41.97 1220.522 05:07:41.97
63 AT GRATZER Marco "B" Siegfried 12:07:42.24 1220.504 05:07:42.24
64 CZ HLAVINKA Josef Romário 12:07:42.71 1220.473 05:07:42.71
65 DE TEAM ANHÄNGER Claus K. 12:07:43.24 1220.438 05:07:43.24
66 DE SIEBERT Dieter Darcy 12:07:43.79 1220.402 05:07:43.79
67 SK MAJDÁK Michal Jantar 12:07:44.69 1220.342 05:07:44.69
68 DE ZG HELIOS Yu Runda 12:07:45.72 1220.274 05:07:45.72
69 CZ ACADEMY LOFT Bohemia Academy 70 12:07:46.02 1220.254 05:07:46.02
70 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 1673 12:07:47.33 1220.168 05:07:47.33
71 CZ RÝDEL Jiří Margrit 12:07:48.64 1220.081 05:07:48.64
72 AT RIEDL Franz Franz 12:07:51.12 1219.917 05:07:51.12
73 DE TREPTE Arndt & Marcus Henk 12:07:54.83 1219.672 05:07:54.83
74 DE TREPTE Arndt & Marcus Derby Star 12:08:20.03 1218.011 05:08:20.03
75 PL GRODNY Andrzej "A" Iwanka 12:08:22.75 1217.832 05:08:22.75
76 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Senna 12:08:50.22 1216.027 05:08:50.22
77 AT GASSER Reinhard Gaucho 12:08:54.34 1215.756 05:08:54.34
78 CZ ŠÁLEK Roman RS 07 12:08:54.63 1215.737 05:08:54.63
79 CZ ACADEMY LOFT Venture Academy 49 12:08:59.31 1215.430 05:08:59.31
80 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 025 12:08:59.71 1215.404 05:08:59.71
81 DE SOELLNER JUNIOR TEAM SJT 1 12:09:43.91 1212.513 05:09:43.91
82 DE SIEBERT Dieter Delphine 12:10:06.32 1211.053 05:10:06.32
83 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 69 12:10:12.64 1210.642 05:10:12.64
84 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Neo 12:10:15.15 1210.479 05:10:15.15
85 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 9 12:10:16.07 1210.419 05:10:16.07
86 DE SOELLNER JUNIOR TEAM SJT 2 12:10:18.50 1210.261 05:10:18.50
87 AT KUTLESA Slavko SLK 07 12:10:24.31 1209.883 05:10:24.31
88 CH TEAM ANDERHUB Pilsen 12:10:24.86 1209.847 05:10:24.86
89 AT GRATZER Marco "A" Caligula 12:10:30.62 1209.473 05:10:30.62
90 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Saffier 12:10:33.12 1209.311 05:10:33.12
91 CZ BECHA Lubomír + Jan Bony 12:10:33.70 1209.274 05:10:33.70
92 AT WIEFLER Alois Alpha 1 12:11:39.18 1205.039 05:11:39.18
93 SK FAMILY PINČÁK I. Šerif 12:11:40.32 1204.965 05:11:40.32
94 CZ KONOPÍK Jiří Jana 12:11:40.51 1204.953 05:11:40.51
95 DE SG STEFFL "A" Jessi James 12:11:41.08 1204.917 05:11:41.08
96 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Indy 12:11:41.58 1204.884 05:11:41.58
97 SK TRISTIGNAC TEAM Ida 12:11:42.22 1204.843 05:11:42.22
98 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Laura 12:11:42.57 1204.821 05:11:42.57
99 CZ KOLÍNEK Jarolím Kolínek Team "F" 12:11:43.01 1204.792 05:11:43.01
100 CZ ACADEMY LOFT Double Academy 46 12:11:43.62 1204.753 05:11:43.62
101 DE ANTONOV AVIATION AN 225 12:11:43.98 1204.730 05:11:43.98
102 SK FAMILY PINČÁK Gloria 12:11:44.03 1204.726 05:11:44.03
103 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Romee 12:11:44.42 1204.701 05:11:44.42
104 SK DUCHOVIČ Jozef Regina 12:11:44.54 1204.694 05:11:44.54
105 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Janda 12:11:44.92 1204.669 05:11:44.92
106 CZ ŠABATA Jan J.Š. 2 12:11:45.14 1204.655 05:11:45.14
107 DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Helmut 2 12:11:45.43 1204.636 05:11:45.43
108 PL SEDLACEK Josef JS 11 12:11:45.68 1204.620 05:11:45.68
109 NO HELGESEN Bjorn Ove Special I. 12:11:45.90 1204.606 05:11:45.90
110 CZ KONOPÍK Jiří Žofka 12:11:46.46 1204.570 05:11:46.46
111 DE TEAM ALNA Alberto Cotayo Oxi 12:11:46.65 1204.558 05:11:46.65
112 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Lindsey 12:11:47.19 1204.523 05:11:47.19
113 BE COPPENS Peter Vichy 12:11:47.55 1204.500 05:11:47.55
114 DE SCHOEN Friedrich Fritz 10 12:11:47.92 1204.476 05:11:47.92
115 SK FAMILY PINČÁK I. Sofinka 12:11:49.44 1204.378 05:11:49.44
116 DE BEHLKE Andreas AB 06 12:11:49.60 1204.368 05:11:49.60
117 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Hawkeye 12:11:50.22 1204.328 05:11:50.22
118 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Jozef 1 12:11:50.45 1204.313 05:11:50.45
119 AT GRATZER Marco "A" Aurel 12:11:50.79 1204.291 05:11:50.79
120 DE HEIDEMANN + WINTER Lisbeth 12:11:52.45 1204.184 05:11:52.45
121 AT BLIEGE Felix Felix 25 12:11:56.09 1203.950 05:11:56.09
122 DE WINGS 2 WIN W2W 248 12:11:56.21 1203.942 05:11:56.21
123 CZ MAREK Petr Pankrác 12:11:58.26 1203.811 05:11:58.26
124 CZ VÍTOVEC P & M Eržika 12:11:59.61 1203.724 05:11:59.61
125 CZ RUBEY & VARGA Team Ruby 3 12:12:59.52 1199.884 05:12:59.52
126 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Ruppiduppi 12:13:03.26 1199.645 05:13:03.26
127 CZ LAŇKA Alfons Ing. Marie 12:13:04.18 1199.586 05:13:04.18
128 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 45 12:14:02.99 1195.842 05:14:02.99
129 HU VIGLIDÁN Ágoston LK 84 12:14:19.95 1194.767 05:14:19.95
130 SK LAŠ Vladimír Las 6 12:14:22.10 1194.631 05:14:22.10
131 CZ VLČEK Jiří Skorju 12:14:22.65 1194.596 05:14:22.65
132 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 18 12:14:23.17 1194.563 05:14:23.17
133 CZ KLEMENSOVÁ Sára Turbo. 12:14:23.68 1194.530 05:14:23.68
134 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 026 12:14:29.30 1194.175 05:14:29.30
135 AT BLIEGE Felix Felix 2 12:14:37.36 1193.665 05:14:37.36
136 PL BASA Marek & Andrzej M 2 12:14:38.75 1193.577 05:14:38.75
137 SK GOGORA Milan Nibi 12:14:39.08 1193.556 05:14:39.08
138 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Ema 12:14:41.38 1193.411 05:14:41.38
139 DE TREPTE Arndt & Marcus Edwin 12:14:41.79 1193.385 05:14:41.79
140 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 18 12:14:44.77 1193.196 05:14:44.77
141 SK MINÁRIK + MAŤAŠEJE Tereza 12:14:52.43 1192.713 05:14:52.43
142 DE HOOP Michael Cash Honey 12:15:19.23 1191.023 05:15:19.23
143 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 083 12:15:23.48 1190.756 05:15:23.48
144 PL MISIAK Marek Marek 67 12:15:25.91 1190.603 05:15:25.91
145 AT NÖRES Kurt Styria Power 12:15:26.60 1190.559 05:15:26.60
146 DE MOELLER Andreas AML Wonder 12:15:27.07 1190.530 05:15:27.07
147 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Timo 4 12:15:31.06 1190.279 05:15:31.06
148 CZ LAŇKA Alfons Ing. Lucka 12:15:34.73 1190.048 05:15:34.73
149 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 25 12:15:37.04 1189.903 05:15:37.04
150 CZ ACADEMY LOFT Olympia Academy 61 12:15:54.74 1188.792 05:15:54.74
151 PL SEDLACEK Josef JS 5 12:15:58.44 1188.560 05:15:58.44
152 CZ ACADEMY LOFT Golden Queen 30 12:16:00.92 1188.404 05:16:00.92
153 DE TREPTE Arndt & Marcus Favorit 12:16:03.02 1188.273 05:16:03.02
154 CZ KONEČNÝ Vlastimil Messi 12:16:03.95 1188.214 05:16:03.95
155 AT NAGELHOFER Robert Tornado 2308 12:16:04.04 1188.209 05:16:04.04
156 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ SP 042 12:16:05.06 1188.145 05:16:05.06
157 PL TARASIUK Jerzy Gustav 03 12:16:05.52 1188.116 05:16:05.52
158 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 35 12:16:05.77 1188.100 05:16:05.77
159 AT HEILAND Helmut Jutha 12:16:06.14 1188.077 05:16:06.14
160 AT JAKUPOVIC Jasmin Rocky 12:16:06.61 1188.048 05:16:06.61
161 SK PODHORSKÝ TEAM Mário 2 12:16:09.10 1187.892 05:16:09.10
162 PL KWAŚNICKI Tomasz Pippa 12:16:09.49 1187.867 05:16:09.49
163 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 032 12:16:09.86 1187.844 05:16:09.86
164 CZ LOCCO TEAM Fatty 12:16:10.40 1187.810 05:16:10.40
165 AT NAGELHOFER Robert Lava 2303 12:16:10.95 1187.776 05:16:10.95
166 SK DUCHOVIČ Jozef Chirlanda 12:16:11.36 1187.750 05:16:11.36
167 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Quartus 12:16:12.21 1187.697 05:16:12.21
168 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 028 12:16:12.52 1187.678 05:16:12.52
169 CZ PLÁNOČKA Jan Luboš 12:16:13.75 1187.601 05:16:13.75
170 DE SG STEFFL "A" Black Beard 12:16:17.40 1187.372 05:16:17.40
171 CZ ATH KVĚTNÁ Sanšajn 12:16:17.83 1187.345 05:16:17.83
172 AT DEMAJ & KUKLA Team Josef 12:16:20.70 1187.166 05:16:20.70
173 CZ KONOPÍK Jiří Luky 12:16:29.22 1186.633 05:16:29.22
174 AT NAHIČ & ZWILAK Team Chip 12:16:29.91 1186.590 05:16:29.91
175 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Little Pirate 12:16:33.13 1186.389 05:16:33.13
176 CZ GRUBER Lubomír Jagr 12:16:36.50 1186.179 05:16:36.50
177 PL TEAM OLR MAZURY Player 12:17:04.87 1184.410 05:17:04.87
178 CZ ŠABATA Jan J.Š. 3 12:17:06.18 1184.328 05:17:06.18
179 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Kyara 12:17:06.55 1184.305 05:17:06.55
180 PL SEDLACEK Josef JS 7 12:17:06.88 1184.285 05:17:06.88
181 DE SKOPLJAK Denis Birgit 12:17:07.21 1184.264 05:17:07.21
182 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 130 12:17:07.98 1184.216 05:17:07.98
183 CZ ACADEMY LOFT China Academy 39 12:17:08.28 1184.197 05:17:08.28
184 PL PALENTKA-KUBIAK Team J-21 12:17:09.74 1184.107 05:17:09.74
185 PT PEDRO PORTO D Dakota 12:17:13.77 1183.856 05:17:13.77
186 AT BLIEGE Felix Felix 4 12:17:14.33 1183.821 05:17:14.33
187 AT HÖLD Erich Elias 12:17:16.03 1183.715 05:17:16.03
188 PL PACEK & LIS TEAM Borys 12:17:17.51 1183.623 05:17:17.51
189 PL JANIA - LACH Team Jorg 12:17:20.52 1183.436 05:17:20.52
190 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Kvitova 12:17:21.07 1183.402 05:17:21.07
191 DE SPITZBERG Team U 138 12:17:21.67 1183.365 05:17:21.67
192 CZ VERNER Pavel Guvernerka 12:17:24.10 1183.214 05:17:24.10
193 DE HEIDEMANN + WINTER Lilly 12:18:32.18 1178.999 05:18:32.18
194 CZ ŠÁLEK Roman RS 08 12:18:32.64 1178.971 05:18:32.64
195 DE SIEBERT Dieter Dazzler 12:18:36.88 1178.709 05:18:36.88
196 PL SZYMAŃSKI Zbigniew SZ 38 12:18:49.50 1177.931 05:18:49.50
197 CZ GORČÍK + MACHALA Team Ája 12:18:52.75 1177.731 05:18:52.75
198 SK VAŠÍČEK Pavel Jožo 12:19:12.57 1176.513 05:19:12.57
199 CZ MAREK Petr Emil* 12:19:22.62 1175.896 05:19:22.62
200 DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Schinze 2 12:19:23.10 1175.866 05:19:23.10
201 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Klema 12:19:24.13 1175.803 05:19:24.13
202 CH DERBY TEAM PILATUS Gentry Eagle 12:19:24.59 1175.775 05:19:24.59
203 PL SROKA-KUSION-KAWA Team Julian 12:19:26.44 1175.661 05:19:26.44
204 PL SROKA Krzysztof Emi 12:19:31.55 1175.348 05:19:31.55
205 CZ GORČÍK + MACHALA Team Paula 12:19:33.41 1175.234 05:19:33.41
206 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Kubiš 12:19:34.26 1175.182 05:19:34.26
207 PL NOWICKI Damian Primo 12:19:34.58 1175.162 05:19:34.58
208 CZ KHL Kamenář Henrieta 12:19:35.32 1175.117 05:19:35.32
209 NO HELGESEN Bjorn Ove Günter 84 12:19:40.99 1174.769 05:19:40.99
210 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 5266 12:19:42.97 1174.648 05:19:42.97
211 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Lennon 12:19:47.52 1174.370 05:19:47.52
212 CZ LAŇKA Alfons Ing. Lydie 12:19:55.62 1173.874 05:19:55.62
213 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Bauer 12:20:08.69 1173.075 05:20:08.69
214 CZ GRUBER Simon Gino 12:20:19.97 1172.387 05:20:19.97
215 CR CULIC TEAM Denis & Karla Dubrovnik Fly 12:20:30.30 1171.757 05:20:30.30
216 DE TARGATZ Angela Dr. DR 5 12:21:43.49 1167.314 05:21:43.49
217 CZ CHARYPAR Vladimír Charyš 1 12:21:52.02 1166.799 05:21:52.02
218 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Zdeněk 12:22:46.47 1163.518 05:22:46.47
219 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 23 12:23:02.30 1162.568 05:23:02.30
220 CZ MILOTA Milan MM 001 12:23:06.86 1162.294 05:23:06.86
221 PL PITAŚ M & M Team Black Nemo 12:23:19.40 1161.543 05:23:19.40
222 SK HORŇÁČEK Miroslav Viky 12:24:05.10 1158.813 05:24:05.10
223 SK ČÁNI Ĺudovít LC 859 12:24:06.74 1158.716 05:24:06.74
224 DE TEAM ANHÄNGER Kai + Heiko H./E. 12:24:07.42 1158.675 05:24:07.42
225 PL GRODNY Andrzej "A" Reda 12:24:09.07 1158.577 05:24:09.07
226 SK BINDAS JUN. Štefan Stivi 12:24:09.45 1158.554 05:24:09.45
227 CZ ŠABATA Jan J.Š. 1 12:24:09.85 1158.530 05:24:09.85
228 SK EXPRES TEAM Red 12:24:10.30 1158.503 05:24:10.30
229 PL KOZLENIA Boguslawa Laura 12:24:10.98 1158.463 05:24:10.98
230 HU BÖDI József BJ 43 12:24:12.18 1158.392 05:24:12.18
231 SK BLAHOVSKÝ + HNILIČKA Team South Portland 12:24:12.81 1158.354 05:24:12.81
232 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Star-Lord 12:24:13.47 1158.315 05:24:13.47
233 AT GASSER Reinhard Grazia 12:24:13.69 1158.302 05:24:13.69
234 PL JANIA - LACH Team Jay Jay Junior 12:24:14.91 1158.229 05:24:14.91
235 PL SMORAWSKI Marek + Jacek Gabi 12:24:15.38 1158.201 05:24:15.38
236 DE SCHOEN Friedrich Fritz 2 12:24:16.09 1158.159 05:24:16.09
237 SK BELANEC Team Arianna 12:24:17.16 1158.095 05:24:17.16
238 DE SPITZBERG Team U 143 12:24:17.40 1158.081 05:24:17.40
239 AT VOLLNHOFER Dominik Niki 3 12:24:17.82 1158.056 05:24:17.82
240 DE TEAM GOCH TG 044 12:24:18.96 1157.988 05:24:18.96
241 DE TEAM ALNA Alberto Cotayo Super Power 12:24:19.61 1157.949 05:24:19.61
242 PL BRASZKO Adam i Helena Bold 12:24:20.19 1157.915 05:24:20.19
243 AT HÖLD Erich Jakob 12:24:20.74 1157.882 05:24:20.74
244 AT EPPENSTEINER Josef Cler 12:24:23.38 1157.725 05:24:23.38
245 SK VOJTKO Milan Mivo 08 12:24:33.81 1157.105 05:24:33.81
246 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 26 12:24:48.27 1156.246 05:24:48.27
247 DE TEAM BRANDT & WICHERT Soukalova 12:24:52.07 1156.021 05:24:52.07
248 SK BRKAL Ján Ing. Bohdana 12:24:53.39 1155.943 05:24:53.39
249 CZ LAŇKA Alfons Ing. Eva 12:24:56.49 1155.759 05:24:56.49
250 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 021 12:24:57.03 1155.727 05:24:57.03
251 PL JANIA - LACH Team Wolro 12:25:01.48 1155.463 05:25:01.48
252 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Zdena 12:25:01.57 1155.458 05:25:01.57
253 AT JAKUPOVIC Jasmin Baby Joda 12:25:02.04 1155.430 05:25:02.04
254 CZ KLEMENS Karel ml. Klike 12:25:02.99 1155.374 05:25:02.99
255 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 084 12:25:03.47 1155.345 05:25:03.47
256 PT PEDRO PORTO Absent 12:25:03.81 1155.325 05:25:03.81
257 DE PREUSSEN-DERBY Team Precious Moment 12:25:05.24 1155.240 05:25:05.24
258 CH TEAM WIRZ Priska Nufer 12:25:05.38 1155.232 05:25:05.38
259 PL TARASIUK Jerzy Talent 296 12:25:05.95 1155.198 05:25:05.95
260 AT OFNER Kurt Remus 12:25:06.65 1155.157 05:25:06.65
261 SK PRIEHODA Ján + Ivana Rose 12:25:07.60 1155.101 05:25:07.60
262 SK ČÁNI Ĺudovít LC 841 12:25:15.82 1154.614 05:25:15.82
263 PL SROKA Krzysztof Zoi 12:25:24.52 1154.100 05:25:24.52
264 DE SG STEFFL "A" Old Shatterhand 12:25:43.84 1152.959 05:25:43.84
265 CZ HLAVINKA Josef Rumburak 12:25:44.22 1152.936 05:25:44.22
266 CZ TOMEK Jindřich T2. 12:25:46.33 1152.812 05:25:46.33
267 PL KOCIK & BASA Julia 2 12:25:46.63 1152.794 05:25:46.63
268 CZ B & B TEAM Frenk 12:25:47.48 1152.744 05:25:47.48
269 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 1 12:25:47.82 1152.724 05:25:47.82
270 DE SKOPLJAK Denis Susan. 12:25:48.50 1152.684 05:25:48.50
271 SK DREXLEROVÁ Helena Kincsem 12:25:49.84 1152.605 05:25:49.84
272 CZ BAJTEK Jan Samuraj 12:25:50.29 1152.578 05:25:50.29
273 AT GRATZER Marco "B" Salvadore 12:25:50.60 1152.560 05:25:50.60
274 AT BLIEGE Felix Felix 3 12:25:51.08 1152.532 05:25:51.08
275 AT KUTLESA Slavko SLK 11 12:25:51.98 1152.479 05:25:51.98
276 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 73 12:25:52.61 1152.442 05:25:52.61
277 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 4 12:25:53.77 1152.373 05:25:53.77
278 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 66 12:25:54.11 1152.353 05:25:54.11
279 SK BALÁŽ Štefan Lolita 12:25:54.56 1152.327 05:25:54.56
280 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Hulk 12:25:56.06 1152.238 05:25:56.06
281 PT PEDRO PORTO Abstrakt 12:25:58.13 1152.116 05:25:58.13
282 SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 14 12:26:00.05 1152.003 05:26:00.05
283 PL SEDLACEK Josef JS 1 12:26:00.57 1151.973 05:26:00.57
284 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Dvorak 12:26:01.06 1151.944 05:26:01.06
285 DE TEAM NAMIBIA Hoop & Lücke Elli 12:26:06.07 1151.649 05:26:06.07
286 PL MISIAK Marek Marek 79 12:26:06.51 1151.623 05:26:06.51
287 CZ TEAM SMUTNÝ Charlie 12:26:07.12 1151.587 05:26:07.12
288 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ SP 045 12:26:24.60 1150.559 05:26:24.60
289 CZ HRUDA Jan Josef 5 12:26:40.93 1149.601 05:26:40.93
290 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Helmut 5 12:26:42.74 1149.494 05:26:42.74
291 AT GRATZER Marco "A" Homer 12:26:43.13 1149.472 05:26:43.13
292 CZ GRUBER Marek Ivoš 12:26:43.54 1149.447 05:26:43.54
293 CZ GORČÍK + MACHALA Team Dejsi 12:26:52.49 1148.923 05:26:52.49
294 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 006 12:27:02.32 1148.347 05:27:02.32
295 AT HEILAND Helmut Emilie 12:27:02.81 1148.319 05:27:02.81
296 AT JAKUPOVIC Jasmin Felix 12:27:06.37 1148.110 05:27:06.37
297 AT SCHÖN Johann Nero 12:27:10.79 1147.852 05:27:10.79
298 CZ LAŇKA Alfons Ing. Fony 12:27:11.23 1147.826 05:27:11.23
299 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 064 12:27:11.93 1147.785 05:27:11.93
300 CZ DAVID Petr Amor. 12:27:12.21 1147.769 05:27:12.21
301 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Dan 12:27:12.61 1147.746 05:27:12.61
302 DE FELBINGER Gerhard Cleopatra 12:27:13.71 1147.681 05:27:13.71
303 DE NO NAME Unknown 12:27:16.04 1147.545 05:27:16.04
304 SK J & I MARTON TEAM M 4 12:27:16.57 1147.514 05:27:16.57
305 AT HALATSCHEK Dietmar Roma 1 12:27:17.38 1147.467 05:27:17.38
306 CZ BOUCHAL Martin Radiátor 12:27:18.73 1147.388 05:27:18.73
307 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Dvojka 12:27:19.20 1147.360 05:27:19.20
308 CZ ACADEMY LOFT Black Academy 53 12:27:20.86 1147.263 05:27:20.86
309 DE SCHOEN Friedrich Fritz 8 12:27:21.15 1147.246 05:27:21.15
310 AT LINDTNER Harald Talentina 12:27:22.22 1147.184 05:27:22.22
311 AT JAKUPOVIC Jasmin Jasko 12:27:24.18 1147.070 05:27:24.18
312 HU VIGLIDÁN Ágoston LK 42 12:27:25.59 1146.987 05:27:25.59
313 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 15 12:27:27.73 1146.862 05:27:27.73
314 SK KOPAS Michal Miško 12:28:35.65 1142.911 05:28:35.65
315 CZ DUDA Přemysl Zuzana 12:28:37.68 1142.794 05:28:37.68
316 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 6 12:28:38.94 1142.721 05:28:38.94
317 CZ MAJKA + JAN TEAM Jan 12:28:39.15 1142.708 05:28:39.15
318 DE TEAM - DIE ROTHALBOMBER Rubin 12:28:39.98 1142.660 05:28:39.98
319 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Septimus 12:28:40.35 1142.639 05:28:40.35
320 PL NOCNY Grzegorz Bronek 12:28:41.29 1142.584 05:28:41.29
321 DE ZG HELIOS Hera 12:28:41.77 1142.557 05:28:41.77
322 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 087 12:28:43.19 1142.474 05:28:43.19
323 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Anna M. 12:28:43.38 1142.463 05:28:43.38
324 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Sali 12:28:43.69 1142.445 05:28:43.69
325 SK PRÍVARA Pavol Kinčen-Perla 12:28:44.23 1142.414 05:28:44.23
326 SK BCHB TEAM Luky 12:28:44.68 1142.388 05:28:44.68
327 PL TARASIUK Jerzy Peter 12:28:45.22 1142.357 05:28:45.22
328 AT NAHIČ & ZWILAK Team Boss 12:28:45.57 1142.337 05:28:45.57
329 CZ BECHA Lubomír + Jan Hany 12:28:45.97 1142.313 05:28:45.97
330 SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 19 12:28:46.99 1142.254 05:28:46.99
331 CZ ACADEMY LOFT Dafne Academy 17 12:28:47.74 1142.211 05:28:47.74
332 CZ BECHYNĚ Radek Adam 12:28:48.81 1142.149 05:28:48.81
333 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 51 12:28:49.52 1142.108 05:28:49.52
334 SK MINÁRIK + MAŤAŠEJE Dady 12:28:50.43 1142.055 05:28:50.43
335 SK LAŠ Vladimír Las 4 12:28:50.58 1142.047 05:28:50.58
336 AT NAGELHOFER Robert Donner 2302 12:28:56.52 1141.703 05:28:56.52
337 CZ BOUCHAL Martin Aligátor 12:28:58.97 1141.561 05:28:58.97
338 CZ MALACH Ladislav Lada 12:29:02.36 1141.365 05:29:02.36
339 SK VOJTKO Milan Mivo 12 12:29:03.12 1141.321 05:29:03.12
340 DE SKOPLJAK Denis Paul. 12:29:30.78 1139.724 05:29:30.78
341 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ Fred 12:29:31.18 1139.701 05:29:31.18
342 CZ GRUBER Simon Žofka 12:29:31.82 1139.664 05:29:31.82
343 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 144 12:29:32.23 1139.641 05:29:32.23
344 CZ BARTOŠ TEAM Bulschmidt 12:29:32.79 1139.609 05:29:32.79
345 PL SEDLACEK Josef JS 4 12:29:33.16 1139.587 05:29:33.16
346 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Sohn 662 12:29:34.30 1139.522 05:29:34.30
347 DE ANDREAS & UDO Andre 45 12:29:36.31 1139.406 05:29:36.31
348 SK GRÉK Peter Romana. 12:29:37.86 1139.316 05:29:37.86
349 PL KWAŚNICKI Tomasz Lolita 12:29:39.77 1139.206 05:29:39.77
350 CZ GRUBER Marek Perla 12:29:40.13 1139.186 05:29:40.13
351 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Thaisa 12:29:40.69 1139.153 05:29:40.69
352 CH TEAM WIRZ Lara Gut 12:29:41.06 1139.132 05:29:41.06
353 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 2 12:29:42.12 1139.071 05:29:42.12
354 SK KOPAS Michal Miťko 12:29:42.35 1139.058 05:29:42.35
355 AT GASSER Reinhard Goldy 12:29:42.50 1139.049 05:29:42.50
356 CZ KRUTIL Karel + Michal Scheldon 12:29:42.80 1139.032 05:29:42.80
357 SK TATRY-DERBY D-2 12:29:43.09 1139.015 05:29:43.09
358 CZ ACADEMY LOFT Sado Academy 75 12:29:43.51 1138.991 05:29:43.51
359 DE ANTONOV AVIATION AN 124 12:29:43.70 1138.980 05:29:43.70
360 PL GRODNY Andrzej Zerax 12:29:44.27 1138.947 05:29:44.27
361 NO HELGESEN Bjorn Ove Femhoje III. 12:29:45.27 1138.890 05:29:45.27
362 CZ ACADEMY LOFT Dafne Academy 50 12:29:45.77 1138.861 05:29:45.77
363 SK HROZEN Peter Anička 12:29:46.93 1138.794 05:29:46.93
364 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Zena 12:29:51.89 1138.509 05:29:51.89
365 AT GASSER Reinhard Galaxy 12:29:52.04 1138.500 05:29:52.04
366 SK NOVÁK Pavel Palo 12:29:54.03 1138.386 05:29:54.03
367 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Sting 12:29:55.41 1138.306 05:29:55.41
368 CH DERBY TEAM PILATUS Ermis 12:29:56.80 1138.226 05:29:56.80
369 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 84 12:30:00.64 1138.006 05:30:00.64
370 SK KOPAS Michal Michal 12:30:02.22 1137.915 05:30:02.22
371 CZ ACADEMY LOFT Tamar Academy 57 12:30:02.38 1137.906 05:30:02.38
372 CZ KONOPÍK Jiří Zuzka 12:30:02.73 1137.886 05:30:02.73
373 AT KUTLESA Slavko SLK 14 12:30:03.58 1137.837 05:30:03.58
374 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Baronesa 12:30:04.23 1137.799 05:30:04.23
375 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 10 12:30:04.94 1137.759 05:30:04.94
376 DE SCHOEN Friedrich Fritz 11 12:30:07.34 1137.621 05:30:07.34
377 DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Schinze 3 12:30:13.49 1137.268 05:30:13.49
378 CZ SKOKAN Pavel Číňanka 12:30:16.41 1137.100 05:30:16.41
379 DE BEHLKE Andreas AB 05 12:30:16.97 1137.068 05:30:16.97
380 CZ KOLÍNEK Jarolím Kolínek Team "B" 12:30:17.93 1137.013 05:30:17.93
381 AT NÖRES Kurt Big-Bang 12:30:18.36 1136.988 05:30:18.36
382 DE SIEBERT Dieter Decker 12:30:18.60 1136.974 05:30:18.60
383 AT RIEDL Franz Sabine 12:30:19.49 1136.923 05:30:19.49
384 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Stern 12:30:19.98 1136.895 05:30:19.98
385 DE HOOP Michael Fritz 12:30:20.67 1136.856 05:30:20.67
386 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 12 12:30:21.03 1136.835 05:30:21.03
387 CZ CHARYPAR Vladimír Charyš 6 12:30:22.33 1136.760 05:30:22.33
388 AT GRATZER Marco "B" Alexander 12:30:22.73 1136.737 05:30:22.73
389 DE SG WACHALSKI Wapiti 12:30:25.28 1136.591 05:30:25.28
390 HU BÖDI József BJ 32 12:30:27.47 1136.466 05:30:27.47
391 AT BLIEGE Felix Felix 20 12:30:27.67 1136.454 05:30:27.67
392 PL MAZIARZ RACING TEAM Caitlin 12:30:28.14 1136.427 05:30:28.14
393 SK BLAHOVSKÝ + HNILIČKA Team The Great 8 12:30:28.71 1136.395 05:30:28.71
394 PL JANIA - LACH Team Wibul 12:30:29.50 1136.349 05:30:29.50
395 CZ BAJTEK Jan Kira 12:30:33.10 1136.143 05:30:33.10
396 DE TEAM ANHÄNGER Manfred M. 12:30:35.23 1136.021 05:30:35.23
397 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Sixtus 12:30:35.60 1136.000 05:30:35.60
398 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Golden Alenka 12:30:36.37 1135.956 05:30:36.37
399 DE SCHOEN Friedrich Fritz 3 12:30:36.96 1135.922 05:30:36.96
400 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 88 12:30:59.49 1134.633 05:30:59.49
401 AT GRATZER Werner Priscus 12:30:59.62 1134.626 05:30:59.62
402 AT OFNER Kurt Carly 12:31:02.77 1134.446 05:31:02.77
403 PL MAJCHER Krystian & Marcel KM 79 12:31:24.09 1133.230 05:31:24.09
404 PL KUSION Tomasz Renda 12:31:24.57 1133.202 05:31:24.57
405 CZ MALACH Ladislav Sisi 12:31:28.98 1132.951 05:31:28.98
406 CH TEAM FROHMATTA Karl-Heinz 12:31:32.17 1132.769 05:31:32.17
407 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 3 12:31:46.34 1131.963 05:31:46.34
408 BE COPPENS Peter Binda 12:31:49.76 1131.769 05:31:49.76
409 CZ FLY YOUNG STARS Angela 12:31:56.29 1131.397 05:31:56.29
410 CZ EM-EKO.CZ PS 4 12:32:03.11 1131.010 05:32:03.11
411 PL MICHALAK Bogdan Lesia 06 12:32:03.34 1130.997 05:32:03.34
412 CZ VÍTOVEC P & M Leon 12:32:03.97 1130.961 05:32:03.97
413 SK BELANEC Team Auróra 12:32:05.24 1130.889 05:32:05.24
414 AT NAHIČ & ZWILAK Team Jani 12:32:05.73 1130.861 05:32:05.73
415 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Rocket Raccoon 12:32:07.53 1130.759 05:32:07.53
416 CZ ATH KVĚTNÁ Karla 12:32:10.02 1130.618 05:32:10.02
417 CH TEAM WIRZ Melanie Meillard 12:32:10.48 1130.592 05:32:10.48
418 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 072 12:32:10.63 1130.583 05:32:10.63
419 AT RIEDL Franz Mitzi 12:32:10.81 1130.573 05:32:10.81
420 CZ ACADEMY LOFT Miracle Academy 55 12:32:11.12 1130.556 05:32:11.12
421 SK FAMILY PINČÁK Fany 12:32:11.64 1130.526 05:32:11.64
422 CZ HOLUB "B" Brigita 12:32:11.97 1130.507 05:32:11.97
423 DE SG STEFFL "A" Django 12:32:14.67 1130.354 05:32:14.67
424 CZ KLEMENS Karel Phatt 12:32:15.07 1130.332 05:32:15.07
425 SK EXPRES TEAM Kira 12:32:16.43 1130.255 05:32:16.43
426 CZ LOCCO TEAM Doktor 12:32:17.10 1130.217 05:32:17.10
427 SK BODNAR & VILČKO Vladimír Bovi 2 12:32:19.53 1130.079 05:32:19.53
428 PL PACEK Wojciech Little Miss 12:32:24.31 1129.808 05:32:24.31
429 CZ PLÁNOČKA Jan Tereza 12:32:32.61 1129.338 05:32:32.61
430 CZ ŠÁLEK Roman RS 05 12:32:33.65 1129.279 05:32:33.65
431 DE TREPTE Arndt & Marcus Florentine 12:32:36.25 1129.132 05:32:36.25
432 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 5 12:32:36.87 1129.097 05:32:36.87
433 PT PEDRO PORTO Abby 12:32:37.68 1129.051 05:32:37.68
434 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 5 12:32:38.94 1128.980 05:32:38.94
435 CZ NOVOTNÁ Petra Thomas 12:32:39.15 1128.968 05:32:39.15
436 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ SP 012 12:32:39.56 1128.945 05:32:39.56
437 SK HROZEN Peter Žaneta 12:32:40.67 1128.882 05:32:40.67
438 CH DERBY TEAM PILATUS Alamshar 12:32:42.95 1128.753 05:32:42.95
439 DE HIENZSCH Frank F.H. 3 12:32:48.20 1128.456 05:32:48.20
440 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Helmut 6 12:32:49.35 1128.391 05:32:49.35
441 CZ ACADEMY LOFT Tamar Academy 16 12:32:50.81 1128.309 05:32:50.81
442 PL MAZIARZ RACING TEAM Ajaagu 12:32:52.27 1128.226 05:32:52.27
443 PL SROKA Krzysztof Linka 12:32:53.77 1128.142 05:32:53.77
444 AT HALATSCHEK Dietmar Gute 1 12:32:54.82 1128.082 05:32:54.82
445 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ SP 069 12:32:58.64 1127.867 05:32:58.64
446 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Ada 12:33:15.08 1126.939 05:33:15.08
447 CZ KOLÍNEK Jarolím Kolínek Team "C" 12:33:18.66 1126.737 05:33:18.66
448 AT WALDER Florian Kalla 12:33:19.04 1126.716 05:33:19.04
449 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Vasili 12:33:21.40 1126.583 05:33:21.40
450 AT LINDTNER Harald Talentporter 12:33:21.53 1126.576 05:33:21.53
451 CZ B & B TEAM Sára 12:33:35.99 1125.762 05:33:35.99
452 AT GRATZER Marco "B" Antonius 12:33:36.56 1125.730 05:33:36.56
453 HU BÖDI József BJ 93 12:33:42.92 1125.372 05:33:42.92
454 CH TEAM FROHMATTA Asadi Junior 12:33:44.20 1125.300 05:33:44.20
455 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Primus 12:33:46.56 1125.168 05:33:46.56
456 SK ČAMPIŠ Milan DC 66 12:33:49.56 1124.999 05:33:49.56
457 AT RIEDL Franz Werner 12:34:15.96 1123.518 05:34:15.96
458 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 058 12:34:19.25 1123.334 05:34:19.25
459 PL KWAŚNICKI Tomasz Bolek 12:34:22.24 1123.167 05:34:22.24
460 SK VOJTKO Milan Mivo 03 12:34:24.43 1123.044 05:34:24.43
461 CZ KONEČNÝ Vlastimil Melinda 12:34:35.35 1122.433 05:34:35.35
462 DE TARGATZ Angela Dr. DR 12 12:34:37.91 1122.290 05:34:37.91
463 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 83 12:34:38.79 1122.241 05:34:38.79
464 CZ MAJKA + JAN TEAM Martin 12:34:39.66 1122.192 05:34:39.66
465 SK ČÁNI Ĺudovít LC 826 12:34:41.14 1122.110 05:34:41.14
466 PL PALENTKA-KUBIAK Team W-2 12:34:41.87 1122.069 05:34:41.87
467 CZ DUDA Přemysl Karla 12:34:42.22 1122.049 05:34:42.22
468 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 61 12:34:42.59 1122.029 05:34:42.59
469 CZ KLEMENS Karel Ready 12:34:42.92 1122.010 05:34:42.92
470 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Gamora 12:34:43.03 1122.004 05:34:43.03
471 DE TREPTE Arndt & Marcus Caroline 12:34:45.08 1121.889 05:34:45.08
472 DE HOOP Michael Nelly 12:34:45.45 1121.869 05:34:45.45
473 CZ MAREK Petr Servác 12:34:45.92 1121.843 05:34:45.92
474 DE TREPTE Arndt & Marcus First Man 12:34:47.41 1121.759 05:34:47.41
475 CZ KOLÍNEK Jarolím Kolínek Team "D" 12:34:47.59 1121.749 05:34:47.59
476 DE SG STEFFL "B" Tschoutschi 12:35:18.63 1120.019 05:35:18.63
477 CZ HAŠŠO Slavomír Benda 1 12:35:52.71 1118.125 05:35:52.71
478 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Zelezny 12:35:57.33 1117.868 05:35:57.33
479 SK BODNAR & VILČKO Vladimír Bovi 1 12:35:58.78 1117.788 05:35:58.78
480 DE TEAM GOCH Mustang 12:36:04.01 1117.498 05:36:04.01
481 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Petra 12:36:05.37 1117.423 05:36:05.37
482 AT BLIEGE Felix Felix 1 12:36:12.18 1117.045 05:36:12.18
483 PL NOWICKI Damian Veloce 12:36:22.32 1116.484 05:36:22.32
484 PL SEDLACEK Josef JS 8 12:37:20.62 1113.268 05:37:20.62
485 CZ KONEČNÝ Vlastimil Paula 12:37:30.44 1112.728 05:37:30.44
486 PL GRODNY Andrzej Tesa 12:37:56.73 1111.286 05:37:56.73
487 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 9 12:38:09.35 1110.594 05:38:09.35
488 DE TEAM GOCH TG 052 12:38:12.84 1110.403 05:38:12.84
489 PL MAZIARZ RACING TEAM Perry 12:38:17.84 1110.130 05:38:17.84
490 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 30 12:38:19.09 1110.062 05:38:19.09
491 DE HEIDEMANN + WINTER Amette 12:38:21.65 1109.922 05:38:21.65
492 SK HELMAR Team Zilko 12:38:23.27 1109.833 05:38:23.27
493 PL KUSION Tomasz Sebastian 12:38:25.06 1109.735 05:38:25.06
494 PL BRASZKO Adam i Helena Bus 12:38:29.11 1109.514 05:38:29.11
495 CZ BECHA Lubomír + Jan Ben 12:38:30.32 1109.448 05:38:30.32
496 SK BABIC Pavol Red Hrky 305 12:38:35.88 1109.144 05:38:35.88
497 SK BODNAR & VILČKO Vladimír Bovi 6 12:38:36.91 1109.088 05:38:36.91
498 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Helena 12:38:59.32 1107.866 05:38:59.32
499 PL SEDLACEK Josef JS 12 12:40:16.30 1103.689 05:40:16.30
500 CZ HOLUB "B" Břetislav 12:40:19.22 1103.531 05:40:19.22
501 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Ivana 12:40:26.82 1103.120 05:40:26.82
502 PL CZULOWSKI Jakub Orlik 12:40:27.11 1103.105 05:40:27.11
503 PL BRASZKO Adam i Helena Brus 12:40:38.15 1102.509 05:40:38.15
504 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 049 12:41:13.68 1100.595 05:41:13.68
505 DE HOOP Michael Jana. 12:41:15.65 1100.490 05:41:15.65
506 PL KUSION Tomasz Kornelia 12:41:25.29 1099.972 05:41:25.29
507 SK NOVÁK Pavel Milan 12:41:32.64 1099.577 05:41:32.64
508 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 71 12:42:28.01 1096.614 05:42:28.01
509 AT NÖRES Kurt Atomic 12:42:29.66 1096.526 05:42:29.66
510 PL PACEK Wojciech Tornado 12:42:31.07 1096.451 05:42:31.07
511 DE SOELLNER JUNIOR TEAM SJT 3 12:42:32.58 1096.370 05:42:32.58
512 AT HALATSCHEK Dietmar Hilde 12:42:33.92 1096.299 05:42:33.92
513 SK TEAM LUTERAN HRICIK BAŠISTA Klokoč 12:42:34.26 1096.281 05:42:34.26
514 CZ BALKONOVÝ ODCHOV Denis 12:43:02.49 1094.777 05:43:02.49
515 CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Dobiš 12:43:56.39 1091.918 05:43:56.39
516 CH TEAM FROHMATTA Jeff 12:44:14.84 1090.942 05:44:14.84
517 CZ PŘÍVARA Vladimír Pollo 12:44:20.04 1090.668 05:44:20.04
518 PT PEDRO PORTO Abraxas 12:44:24.65 1090.424 05:44:24.65
519 SK BALÁŽ Štefan Lolo 12:44:34.18 1089.922 05:44:34.18
520 AT STEINER Alfred Goldi 1 12:44:39.54 1089.639 05:44:39.54
521 AT NAGELHOFER Robert Gewitter 2334 12:44:40.89 1089.568 05:44:40.89
522 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Bella. 12:45:30.54 1086.959 05:45:30.54
523 CZ ACADEMY LOFT Willy Academy 43 12:45:38.21 1086.557 05:45:38.21
524 CZ BOUCHAL Martin Dominátor 12:45:40.99 1086.411 05:45:40.99
525 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Lenny 12:45:42.65 1086.324 05:45:42.65
526 CZ BOJKO Stanislav Jarka 12:45:46.15 1086.141 05:45:46.15
527 SK FAMILY PINČÁK Star 12:45:47.41 1086.075 05:45:47.41
528 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Timo 3 12:45:49.61 1085.960 05:45:49.61
529 PL GRODNY Andrzej "A" Rema 12:45:59.14 1085.461 05:45:59.14
530 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Strachova 12:46:22.18 1084.258 05:46:22.18
531 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Maria 2 12:46:27.66 1083.972 05:46:27.66
532 DE SG STEFFL "A" Doc Schultz 12:46:31.39 1083.777 05:46:31.39
533 NO HELGESEN Bjorn Ove Drevsjo III. 12:46:31.60 1083.767 05:46:31.60
534 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 62 12:46:33.10 1083.688 05:46:33.10
535 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 5 12:46:51.98 1082.705 05:46:51.98
536 DE TARGATZ Angela Dr. DR 3 12:47:03.04 1082.130 05:47:03.04
537 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 3 12:47:03.32 1082.116 05:47:03.32
538 CZ SETTLER + KUBÁČEK Team Olathe 12:47:03.61 1082.101 05:47:03.61
539 CZ BECHYNĚ Radek Týnuš 12:47:08.27 1081.858 05:47:08.27
540 CZ ŠÁLEK Roman RS 03 12:47:09.97 1081.770 05:47:09.97
541 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Ellie Goulding 12:47:19.62 1081.269 05:47:19.62
542 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 11 12:47:34.61 1080.492 05:47:34.61
543 PL CZULOWSKI Jakub Iskra 12:47:43.47 1080.033 05:47:43.47
544 DE ANTONOV AVIATION AN 26 12:47:45.32 1079.937 05:47:45.32
545 CZ MAČALA Zdeněk MZ 2 12:47:45.69 1079.918 05:47:45.69
546 AT GRATZER Werner Attilus 12:47:46.79 1079.861 05:47:46.79
547 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 10 12:47:48.53 1079.771 05:47:48.53
548 CZ BALKONOVÝ ODCHOV Nikolas 12:47:53.08 1079.536 05:47:53.08
549 PL KOZLENIA - WOLANIN Evel 12:47:57.90 1079.287 05:47:57.90
550 AT HALATSCHEK Dietmar Klara 12:47:58.81 1079.240 05:47:58.81
551 DE TARGATZ Angela Dr. DR 1 12:48:00.70 1079.142 05:48:00.70
552 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ SP 085 12:48:03.18 1079.014 05:48:03.18
553 AT HÖLD Erich Raphael 12:48:04.38 1078.952 05:48:04.38
554 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 005 12:48:05.69 1078.884 05:48:05.69
555 CZ SKOKAN Pavel Ardenka 1 12:48:07.13 1078.810 05:48:07.13
556 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 47 12:48:07.61 1078.785 05:48:07.61
557 CZ ACADEMY LOFT Olympia Academy 60 12:48:13.57 1078.477 05:48:13.57
558 CZ TÁBORSKÝ Vladimír David 12:48:22.84 1077.999 05:48:22.84
559 CZ NERS Jaroslav Petra 12:48:44.63 1076.876 05:48:44.63
560 CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Lidka 12:48:45.50 1076.832 05:48:45.50
561 SK ŠIMKO Ján Šimo 14 12:48:47.58 1076.725 05:48:47.58
562 CZ BOJKO Stanislav Lea. 12:48:53.43 1076.424 05:48:53.43
563 CZ BOROVIČKA Ladislav Fury 13 12:48:57.31 1076.224 05:48:57.31
564 AT GASSER Reinhard Gambit 12:48:57.77 1076.201 05:48:57.77
565 CZ PŘÍVARA Vladimír Mary 12:49:06.58 1075.748 05:49:06.58
566 SK BCHB TEAM Samko 12:50:02.61 1072.878 05:50:02.61
567 AT GRATZER Marco "A" Gyula 12:50:03.30 1072.843 05:50:03.30
568 PL GRODNY Andrzej Rena 12:50:25.73 1071.698 05:50:25.73
569 PL MAJCHER Krystian & Marcel KM 89 12:51:04.27 1069.738 05:51:04.27
570 DE TEAM ANHÄNGER Michael Stu. 12:51:10.14 1069.440 05:51:10.14
571 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Roli 12:51:11.56 1069.367 05:51:11.56
572 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Kraglin Obfonteri 12:51:52.81 1067.278 05:51:52.81
573 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Timo 1 12:52:18.84 1065.964 05:52:18.84
574 CZ BASTL Josef Walkboy 12:53:14.80 1063.149 05:53:14.80
575 AT RIEDL Franz Cacilia 12:54:17.47 1060.015 05:54:17.47
576 CZ BOUCHAL Martin Rotavátor 12:54:27.14 1059.533 05:54:27.14
577 AT HOFMANN Leopold Poldi 54 12:55:45.42 1055.648 05:55:45.42
578 SK GRÉK Peter Petra 12:56:32.47 1053.326 05:56:32.47
579 CZ BOROVIČKA Ladislav Cecilka 12:56:43.46 1052.785 05:56:43.46
580 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Neumanova 12:57:29.63 1050.519 05:57:29.63
581 DE ANDREAS & UDO Laura 12:57:30.44 1050.479 05:57:30.44
582 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 9 12:57:33.46 1050.331 05:57:33.46
583 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 24 12:58:48.97 1046.647 05:58:48.97
584 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 17 12:58:49.60 1046.617 05:58:49.60
585 PL KOZLENIA Artur Adam 12:58:55.22 1046.344 05:58:55.22
586 SK BALÁŽ Štefan Loto 12:58:55.61 1046.325 05:58:55.61
587 CZ TALLA Stanislav + František Anička 12:58:55.75 1046.318 05:58:55.75
588 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 39 12:58:57.56 1046.230 05:58:57.56
589 AT BLIEGE Felix Felix 15 12:59:01.83 1046.023 05:59:01.83
590 CZ KROČIL Jaroslav Zdenička 12:59:03.81 1045.926 05:59:03.81
591 CZ TEAM ZEMAN + KAŠUBA ZK 2 13:00:39.30 1041.311 06:00:39.30
592 AT STEINER Alfred Andy 2-Sa 13:01:02.34 1040.203 06:01:02.34
593 DE SG STEFFL "A" Zorro 13:01:03.84 1040.131 06:01:03.84
594 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Rolex 13:01:49.63 1037.938 06:01:49.63
595 CZ LOCCO TEAM Edna 13:01:53.85 1037.736 06:01:53.85
596 NO HELGESEN Bjorn Ove Pokerace II. 13:02:02.73 1037.312 06:02:02.73
597 AT NAGELHOFER Robert Sonne 2307 13:02:05.87 1037.162 06:02:05.87
598 CZ HOLUB "A" Bohuslava 13:03:21.08 1033.584 06:03:21.08
599 PL PALENTKA-KUBIAK Team W-1 13:03:23.74 1033.458 06:03:23.74
600 DE FRANZ Christoph Chewy 13:03:25.62 1033.368 06:03:25.62
601 PL KOZLENIA Artur Areo 13:03:26.16 1033.343 06:03:26.16
602 SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 22 13:03:45.91 1032.408 06:03:45.91
603 SK ŠIMKO Ján Šimo 17 13:03:49.34 1032.246 06:03:49.34
604 SK PRIEHODA Ján + Ivana Jasmína 13:04:45.20 1029.611 06:04:45.20
605 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Junior 13:06:37.26 1024.366 06:06:37.26
606 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 1665 13:06:54.68 1023.555 06:06:54.68
607 CZ ACADEMY LOFT Tbulk Academy 1 13:07:25.25 1022.136 06:07:25.25
608 CZ HOLUB "A" Bohuslav 13:07:28.66 1021.978 06:07:28.66
609 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Viti 13:08:21.08 1019.554 06:08:21.08
610 DE SIEBERT Dieter Dava 13:08:22.69 1019.480 06:08:22.69
611 CZ B & B TEAM Erik 13:08:24.37 1019.402 06:08:24.37
612 CZ KOCIÁN Milan Mat 13:08:25.19 1019.364 06:08:25.19
613 SK BRKAL Ján Ing. Adriána 13:08:26.45 1019.306 06:08:26.45
614 SK KOPAS Michal Miška 13:08:28.78 1019.199 06:08:28.78
615 AT STEINER Alfred Samy 1 13:08:29.30 1019.175 06:08:29.30
616 DE TEAM FRANKENPFALZ Der Maier 13:08:42.71 1018.557 06:08:42.71
617 CZ ACADEMY LOFT Dafne Academy 51 13:08:56.48 1017.923 06:08:56.48
618 CZ BAJTEK Jan Thor 13:08:59.03 1017.806 06:08:59.03
619 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Lei 13:09:27.52 1016.498 06:09:27.52
620 CZ BASTL Josef Hellboy 13:09:28.28 1016.463 06:09:28.28
621 CH TEAM ANDERHUB Karlsbad 13:09:30.90 1016.343 06:09:30.90
622 CZ GORČÍK + MACHALA Team Pája 13:10:38.25 1013.265 06:10:38.25
623 CZ KLEMENS Karel Kafi 13:10:42.89 1013.054 06:10:42.89
624 CZ VACHTL Jan Jakub 13:11:33.25 1010.765 06:11:33.25
625 AT ALTUMAH Alhasan Kiano 13:13:40.83 1005.014 06:13:40.83
626 PL SROKA-KUSION-KAWA Team Rambo 13:14:16.53 1003.416 06:14:16.53
627 AT GRATZER Werner Spartacus 13:15:53.36 999.108 06:15:53.36
628 DE PREUSSEN-DERBY Team Pretty 13:16:17.50 998.040 06:16:17.50
629 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Mirka 13:17:57.67 993.631 06:17:57.67
630 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Matura 13:20:25.01 987.217 06:20:25.01
631 SK FAMILY PINČÁK Victory 13:20:26.38 987.158 06:20:26.38
632 PL KOZLENIA - WOLANIN Ana 13:20:31.27 986.946 06:20:31.27
633 AT RIEDL Franz Christian 13:22:08.88 982.745 06:22:08.88
634 DE HOOP Michael Franz 13:24:47.23 976.004 06:24:47.23
635 AT HALATSCHEK Dietmar Isolde 13:26:00.74 972.907 06:26:00.74
636 DE TEAM BRANDT & WICHERT Spotakova 13:27:01.75 970.351 06:27:01.75
637 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Milena 13:28:23.07 966.964 06:28:23.07
638 DE TEAM NAMIBIA Hoop & Lücke Scheele 13:30:39.07 961.354 06:30:39.07
639 DE SKOPLJAK Denis Ingrid 13:30:56.77 960.628 06:30:56.77
640 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Dua Lipa 13:31:25.86 959.439 06:31:25.86
641 DE TEAM - DIE ROTHALBOMBER Diamant 13:31:56.55 958.186 06:31:56.55
642 DE BEHLKE Andreas AB 03 13:32:04.33 957.870 06:32:04.33
643 PL GRODNY Andrzej "A" Sara 13:35:12.90 950.252 06:35:12.90
644 CZ VACHTL Jan Karolína 13:35:17.31 950.076 06:35:17.31
645 SK VAŠÍČEK Pavel Fero 13:38:26.33 942.564 06:38:26.33
646 SK ČÁNI Ĺudovít LC 847 13:39:32.29 939.970 06:39:32.29
647 SK HELMAR Team Bodbu 13:44:00.43 929.573 06:44:00.43
648 SK HELMAR Team Skava 13:44:02.18 929.506 06:44:02.18
649 CZ TOMEK Jindřich T6. 13:44:45.97 927.830 06:44:45.97
650 SK MINÁRIK + MAŤAŠEJE Beny 13:44:46.09 927.825 06:44:46.09
651 PT PEDRO PORTO D Dalpot 13:44:57.14 927.403 06:44:57.14
652 AT KUTLESA Slavko SLK 05 13:45:08.79 926.959 06:45:08.79
653 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Gabčík 13:45:18.07 926.605 06:45:18.07
654 CZ HAŠŠO Slavomír FC 1 13:45:20.31 926.519 06:45:20.31
655 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Pavla 13:45:20.44 926.514 06:45:20.44
656 PL JANIA - LACH Team Zolni 13:45:20.92 926.496 06:45:20.92
657 SK NOVÁK Pavel Markus 13:45:23.49 926.398 06:45:23.49
658 HU LÁSZLÓ-MOLNÁR LM 24 13:45:23.52 926.397 06:45:23.52
659 CZ GRUBER Marek Marco 13:46:23.89 924.104 06:46:23.89
660 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 26 13:46:40.81 923.463 06:46:40.81
661 PL JANIA - LACH Team Veti 13:46:42.94 923.382 06:46:42.94
662 HU LÁSZLÓ-MOLNÁR LM 19 13:50:52.72 914.027 06:50:52.72
663 PL RAFITA TEAM H&M 13:51:57.69 911.624 06:51:57.69
664 PL SROKA Krzysztof Stani 13:57:09.31 900.274 06:57:09.31
665 AT NAGELHOFER Robert Hagel 2320 13:59:14.42 895.796 06:59:14.42
666 CR TEAM CROATIA Hawken 13:59:26.72 895.359 06:59:26.72
667 CZ KLEMENS Karel Sifr 14:03:04.14 887.690 07:03:04.14
668 SK TEAM LUTERAN HRICIK BAŠISTA Prekvapenie ML 14:07:55.92 877.602 07:07:55.92
669 CZ VLČEK Jiří Bambi 14:10:25.03 872.535 07:10:25.03
670 DE SG STEFFL "A" Buffalo Bill 14:11:45.61 869.821 07:11:45.61
671 PL MICHALAK Bogdan Turbo 05 14:11:47.16 869.769 07:11:47.16
672 PL KOCIK & BASA Krysia 3 14:11:49.90 869.677 07:11:49.90
673 CZ LOCCO TEAM Lysičanka 14:11:51.61 869.619 07:11:51.61
674 CZ FLY YOUNG STARS Jessica 14:14:26.32 864.458 07:14:26.32
675 SK VOJTKO Milan Mivo 17 14:16:10.21 861.026 07:16:10.21
676 AT NAHIČ & ZWILAK Team Kiwi 14:22:55.76 847.887 07:22:55.76
677 SK HROZEN Peter Aneta 14:34:55.95 825.516 07:34:55.95
678 DE ZSCHOMMLER Jens Toby 14:41:12.07 814.295 07:41:12.07
679 AT KUTLESA Slavko SLK 08 14:41:21.72 814.012 07:41:21.72
680 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 56 14:42:18.81 812.336 07:42:18.81
681 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 73 14:42:23.20 812.208 07:42:23.20
682 PL CZULOWSKI Jakub P-11 14:42:26.66 812.106 07:42:26.66
683 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Nera 14:45:33.41 806.677 07:45:33.41
684 NO HELGESEN Bjorn Ove Double I. 14:48:55.58 800.881 07:48:55.58
685 DE WINGS 2 WIN W2W 352 14:48:58.67 800.793 07:48:58.67
686 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Groot 14:51:57.79 795.727 07:51:57.79
687 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Metresa 14:54:13.43 791.934 07:54:13.43
688 PL RAFITA TEAM Dior 14:54:20.38 791.741 07:54:20.38
689 PL KOZLENIA Artur Pola 14:54:29.16 791.496 07:54:29.16
690 PL NOWICKI Damian Piselli 14:57:22.14 786.716 07:57:22.14
691 SK BELANEC Team Alba 15:01:16.38 780.335 08:01:16.38
692 CZ ACADEMY LOFT Golden Queen 29 15:02:56.90 777.628 08:02:56.90
693 CZ SETTLER + KUBÁČEK Team Zitkala 15:02:59.25 777.565 08:02:59.25
694 DE TREPTE Arndt & Marcus Ropo 15:10:10.06 766.175 08:10:10.06
695 DE TEAM FRANKENPFALZ Bruno 15:22:03.02 748.041 08:22:03.02
696 PL SZYMAŃSKI Zbigniew SZ 39 15:26:54.30 740.876 08:26:54.30
697 CZ VÍTOVEC P & M Lupin 15:26:54.82 740.864 08:26:54.82
698 CZ KULÍK Přemysl Gladiátor 15:28:33.93 738.457 08:28:33.93
699 DE SKOPLJAK Denis Irene 15:34:04.57 730.542 08:34:04.57
700 CZ KOCIÁN Milan Pat 15:35:08.78 729.024 08:35:08.78
701 DE TEAM ALNA Alberto Cotayo Moderna 15:36:11.78 727.541 08:36:11.78
702 CZ HLAVINKA Josef Riči 15:38:36.88 724.148 08:38:36.88
703 CZ KRUTIL Karel + Michal Black Wolf 15:41:24.22 720.275 08:41:24.22
704 PL PACEK Wojciech Red Bull 15:43:07.77 717.899 08:43:07.77
705 AT RÖTZER Franz Top 5 15:47:54.75 711.394 08:47:54.75
706 SK HROZEN Peter Viktor 15:52:41.64 705.009 08:52:41.64
707 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarmila 15:55:07.47 701.807 08:55:07.47
708 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 87 15:57:22.85 698.860 08:57:22.85
709 SK VAŠÍČEK Pavel Palo 16:00:39.45 694.625 09:00:39.45
710 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 12 16:15:18.08 676.307 09:15:18.08
711 CZ SVOBODA Jiří Lenka 16:15:59.95 675.458 09:15:59.95
712 CZ VLČEK Jiří Kelly 16:21:28.50 668.870 09:21:28.50
713 DE TEAM GOCH Lotus Blume 16:30:14.80 658.582 09:30:14.80
714 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Fanda. 16:30:29.38 658.301 09:30:29.38
715 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 23 16:33:47.67 654.510 09:33:47.67
716 SK HELMAR Team Wiesa 16:50:03.31 636.473 09:50:03.31
717 SK GOGORA Milan Mago 16:59:14.58 626.714 09:59:14.58
718 CZ BECHA Lubomír + Jan Jack 17:02:29.62 623.333 10:02:29.62
719 AT HALATSCHEK Dietmar Enkel Pole 17:03:53.42 621.891 10:03:53.42
720 DE HIENZSCH Frank F.H. 6 17:04:45.62 620.996 10:04:45.62
721 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ Hans 17:07:08.88 618.554 10:07:08.88
722 AT SG MIKS Wolfgang und Andrea Ines 17:10:24.07 615.258 10:10:24.07
723 PL KOZLENIA - WOLANIN Zygi 17:11:13.25 614.433 10:11:13.25
724 CZ TOMEK Jindřich T4. 17:13:26.47 612.209 10:13:26.47
725 AT HALATSCHEK Dietmar Ralf 17:20:08.23 605.598 10:20:08.23
726 CH DERBY TEAM PILATUS Foners 17:34:12.13 592.168 10:34:12.13
727 PL TARASIUK Jerzy Yestman 561 17:35:32.52 590.919 10:35:32.52
728 DE MOTSCHKO Alexander Moriah 17:54:12.23 574.063 10:54:12.23
729 AT GRATZER Marco "B" Clemenza 17:54:13.79 574.040 10:54:13.79
730 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 1652 17:54:17.43 573.987 10:54:17.43
731 CZ KLEMENSOVÁ Sára Greny 17:56:10.57 572.337 10:56:10.57
732 PL TARASIUK Jerzy Blau Diamond 17:56:41.76 571.884 10:56:41.76
733 PL PITAŚ M & M Team Junior 5757 18:02:14.70 567.092 11:02:14.70
734 SK TATRY-DERBY D-3 18:06:45.63 563.252 11:06:45.63
735 CZ VÍTOVEC P & M Leomar 18:13:29.57 557.621 11:13:29.57
736 CH TEAM FROHMATTA Bentley 18:22:10.48 550.525 11:22:10.48
737 CZ KULÍK Přemysl Tornádo 18:31:18.27 543.254 11:31:18.27
738 DE TARGATZ Angela Dr. DR 8 18:35:05.75 540.291 11:35:05.75
739 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Secundus 18:37:49.25 538.181 11:37:49.25
740 PL TARASIUK Jerzy George 18:42:05.93 534.902 11:42:05.93
741 SK HROZEN Peter Pálffy 18:44:22.63 533.172 11:44:22.63
742 SK BALVOŇ Michal Arnold 18:44:24.23 533.152 11:44:24.23
743 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 013 18:47:10.39 531.064 11:47:10.39
744 DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Helmut 3 18:52:28.57 527.111 11:52:28.57
745 CZ GRUBER Simon Pitbull 18:58:56.95 522.365 11:58:56.95
746 CZ HANZEL TEAM Nov 1 19:18:15.23 508.706 12:18:15.23
747 SK NOVÁK Pavel Rudo 06:32:36.03 265.860 23:32:36.03
748 PL MICHALAK Bogdan Honorata 03 06:34:54.01 265.428 23:34:54.01
749 DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Wassmuth 1 06:46:04.64 263.348 23:46:04.64
750 PL PITAŚ M & M Team Carlos 06:55:03.08 261.701 23:55:03.08
751 SK KOPAS Michal Miťo 07:36:45.10 254.311 24:36:45.10
752 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Neymar 07:41:55.03 253.424 24:41:55.03
753 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Sonnenschein 07:52:44.39 251.587 24:52:44.39
754 PL GRODNY Andrzej "A" Iwan 07:57:34.94 250.774 24:57:34.94
755 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Hanka 08:04:28.30 249.625 25:04:28.30
756 CZ HAŠŠO Slavomír Slavo 1 08:09:11.73 248.844 25:09:11.73
757 CH DERBY TEAM PILATUS Wallypower 08:12:28.81 248.303 25:12:28.81
758 CZ GRUBER Simon Gladiator 08:30:55.61 245.312 25:30:55.61
759 DE TEAM ALNA Alberto Cotayo Marek 08:37:40.76 244.234 25:37:40.76
760 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 015 08:38:49.45 244.053 25:38:49.45
761 PL MAZIARZ RACING TEAM Quinn 08:41:20.23 243.655 25:41:20.23
762 SK PODHORSKÝ TEAM Budvár 2 08:47:28.50 242.688 25:47:28.50
763 PL MAJCHER Krystian & Marcel KM 84 08:48:58.79 242.452 25:48:58.79
764 CZ BOUCHAL Martin Predátor 08:52:22.31 241.923 25:52:22.31
765 DE SCHOEN Friedrich Fritz 4 08:53:36.47 241.730 25:53:36.47
766 CZ EM-EKO.CZ PS 5 08:58:40.97 240.943 25:58:40.97
767 PL JANIA - LACH Team Heros J14 09:03:09.95 240.252 26:03:09.95
768 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Ĺubo 3 09:05:04.83 239.958 26:05:04.83
769 CZ KONOPÍK Jiří Rene 09:09:30.48 239.281 26:09:30.48
770 CZ KONOPÍK Jiří Lucka 09:10:17.68 239.161 26:10:17.68
771 AT BLIEGE Felix Felix 7 09:14:26.59 238.531 26:14:26.59
772 CZ HAŠŠO Slavomír FC 2 09:18:51.17 237.865 26:18:51.17
773 SK OVŠÁK + KONŠ Team Harry 09:23:17.57 237.198 26:23:17.57
774 CZ SUCHÁNEK Břetislav Domča 09:24:55.51 236.954 26:24:55.51
775 SK VAŠÍČEK Pavel Anička 09:33:30.42 235.678 26:33:30.42
776 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Golden Vojta 09:51:56.08 232.983 26:51:56.08
777 CZ BOROVIČKA Ladislav Emil 10:04:09.97 231.229 27:04:09.97
778 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 7 10:10:14.73 230.367 27:10:14.73
779 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 017 10:20:12.52 228.967 27:20:12.52
780 DE TEAM BRANDT & WICHERT Koukalova 10:40:17.65 226.197 27:40:17.65
781 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Junge Bathenburg 10:40:28.01 226.174 27:40:28.01
782 PL BRASZKO Adam i Helena Bak 10:58:46.66 223.707 27:58:46.66
783 DE TEAM BRANDT & WICHERT Pliskova 11:13:31.68 221.758 28:13:31.68
784 SK PODHORSKÝ TEAM Fezoj 1 11:37:27.79 218.668 28:37:27.79
785 SK BINDAS JUN. Štefan Elitt 12:02:33.05 215.520 29:02:33.05
786 AT VOLLNHOFER Dominik Niki 5 12:07:12.09 214.946 29:07:12.09
787 AT GRATZER Marco "A" Samsa 12:19:23.15 213.457 29:19:23.15
788 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 18 12:35:44.55 211.491 29:35:44.55
789 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Corleone 13:10:53.81 207.386 30:10:53.81
790 PL SEDLACEK Josef JS 6 13:26:25.11 205.623 30:26:25.11
791 CZ GRUBER Marek Black 13:50:33.35 202.941 30:50:33.35
792 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Andrej 14:07:14.26 201.128 31:07:14.26
793 CZ ACADEMY LOFT Willy Academy 42 14:19:31.91 199.813 31:19:31.91
794 DE SKOPLJAK Denis Kurt 15:26:45.48 192.913 32:26:45.48
795 DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Helmut 1 16:22:25.80 187.549 33:22:25.80
796 SK OVŠÁK + KONŠ Team Sif 17:13:27.68 182.888 34:13:27.68
797 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Denisa 18:32:01.79 176.149 35:32:01.79
798 NO HELGESEN Bjorn Ove Torreros II. 17:59:27.90 58.502 106:59:27.90
799 AT OFNER Kurt Gabi 17:59:37.08 58.501 106:59:37.08
800 CZ MAJKA + JAN TEAM Majka 17:59:42.51 58.500 106:59:42.51
801 CZ GERSPITZER Team GT-1 17:59:47.08 58.499 106:59:47.08
802 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Rossi 17:59:57.24 58.498 106:59:57.24
803 AT KUTLESA Slavko SLK 03 18:01:19.43 58.485 107:01:19.43
804 CZ FLY YOUNG STARS Jefferson 18:01:58.35 58.480 107:01:58.35
805 CZ KLEMENSOVÁ Sára Pohár 18:03:51.99 58.462 107:03:51.99
806 CZ GRUBER Simon Bulck 12:10:05.45 41.961 149:10:05.45
807 CZ KROČIL Jaroslav Blaženka 15:01:19.28 25.237 248:01:19.28
808 AT ECKHARDT Markus Ecki´s 027 18:30:00.00 22.720 275:30:00.00
809 CZ VACHTL Jan Tobi 09:45:00.00 21.528 290:45:00.00
810 CZ KONEČNÝ Vlastimil Leo 18:00:00.01 19.378 323:00:00.01
811 CZ ACADEMY LOFT Azari Academy 44 18:05:00.00 18.034 347:05:00.00
812 CZ BOROVIČKA Ladislav Chrymazona 16:55:00.00 15.890 393:55:00.00
813 SK BLAHOVSKÝ + HNILIČKA Team Romulus 5 09:50:00.00 15.235 410:50:00.00

Zobrazit / skrýt podrobnosti k doletu

Nedolétlí holubi

Tabulka obsahuje seznam holubů, kteří byli na tento závod nasazeni, ale zatím nedoletěli.

  Jméno chovatele Jméno holuba
CZ ACADEMY LOFT Střela Academy 25
CZ ACADEMY LOFT China Academy 38
CZ ACADEMY LOFT Double Academy 47
CZ ACADEMY LOFT Black Academy 54
CZ ACADEMY LOFT Tamar Academy 56
CZ ACADEMY LOFT Silver Academy 63
CZ ACADEMY LOFT Crystal Academy 65
CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 64
CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 355
DE ANDREAS & UDO Andre 23
DE ANDREAS & UDO Marie
DE ANTONOV AVIATION AN 24
CZ ATH KVĚTNÁ Grošák
SK BABIC Pavol Hoody 310
SK BLAHOVSKÝ + HNILIČKA Team Ogunquit
AT BLIEGE Felix Felix 12
AT BLIEGE Felix Felix 13
SK BODNAR & VILČKO Vladimír Bovi 5
SK BRKAL Ján Ing. Simona
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 1
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 2
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 13
CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 12
SK COMOREK Pavel Putin
SK COMOREK Pavel Krym
BE COPPENS Peter Nivea
PL CZULOWSKI Jakub Leonardo
CZ DAVID Petr Borg
AT DEMAJ & KUKLA Team Niko
CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Di Giannantonio
CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Vietti
AT ECKHARDT Markus Ecki´s 016
AT EPPENSTEINER Josef Cesario
DE FELBINGER Gerhard Freya
AT GASSER Reinhard Garnet
AT GASSER Reinhard Gigi
AT GRATZER Werner Flamma
AT GRATZER Marco "A" Adson
AT GRATZER Marco "B" Parzival
CZ GRUBER Lubomír Rossi
CZ GRUBER Simon Bayli
AT HALATSCHEK Dietmar Inge
DE HEIDEMANN + WINTER Tanja
AT HEILAND Helmut Leo
AT HOFMANN Leopold Poldi 6
AT HÖLD Erich Emilie
CZ HOLUB "A" Boleslav
CZ HOLUB "A" Boris
CZ HOLUB "B" Bronislav
DE HOOP Michael Kylie
DE HOOP Michael Socke
DE HOOP Michael Jule
SK HROZEN Peter Peter
CZ HRYČOVSKÝ Pavel Dvanáctka
AT JAKUPOVIC Jasmin Elif
PL JANIA - LACH Team Natalia
DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Sirius 1386
DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Sirius 1416
CZ KHL Kamenář Harry
HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Klat 58
CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Kovi
CZ KLEMENSOVÁ Sára Sek
CZ KONEČNÝ Vlastimil Karel
CZ KONOPÍK Jiří Iva
SK KOPAS Michal Mišo
SK KUBÁŇ Milan Mindy
CZ KUDELA Jaromír Ing. Mája
PL KUSION Tomasz Tomek
AT KUTLESA Slavko SLK 06
CZ LAŇKA Alfons Ing. Martina
HU LÁSZLÓ-MOLNÁR LM 77
SK LAŠ Vladimír Las 2
AT LINDTNER Harald Rode Karel
CZ MALACH Ladislav Kate
CZ MASNÝ & M Stalin
PL MAZIARZ RACING TEAM Diku
PL MAZIARZ RACING TEAM Ferb
PL MICHALAK Bogdan Borka 12
CZ MILOTA Milan MM 002
SK MINÁRIK + MAŤAŠEJE Ján.15
PL MISIAK Marek Marek 00
DE MOELLER Andreas AML Surprise
DE MOELLER Andreas AML Prince
AT NAGELHOFER Robert Magma 2311
CZ NERS Jaroslav Viktorie
AT NÖRES Kurt Dynamic
SK NOVÁK Pavel Vlado
PL NOWICKI Damian Freccia Blu
AT OFNER Kurt Paula
AT OFNER Kurt Ema
PL PACEK & LIS TEAM Piórko
PT PEDRO PORTO D Daymoon
PL PITAŚ M & M Team Lara
SK PODHORSKÝ TEAM Fezoj 2
SK PRIEHODA Ján + Ivana Konstance
SK PRIEHODA Ján + Ivana Kutuzov
PL RAFITA TEAM Gucci
PL RAFITA TEAM Calvin
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Mika
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Flojo
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Roxy
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Levi
AT SG MIKS Wolfgang und Andrea Nico
DE SG STEFFL "A" Billy the Kid
DE SG WACHALSKI Waldo
DE SCHOEN Friedrich Fritz 7
DE SOELLNER JUNIOR TEAM SJT 4
PL SROKA Krzysztof Lula
CZ SVOBODA Jiří Ela
CZ SVOBODA Jiří Terezka
CZ SVOBODA Jiří Zuzka
CZ ŠÁLEK Roman RS 04
CZ ŠÁLEK Roman RS 06
CZ TÁBORSKÝ Vladimír Ríša
CZ TÁBORSKÝ Vladimír Maruš.
CZ TÁBORSKÝ Vladimír Anny
HU TAKÁCS József & Márk TJM 43
CZ TALLA Stanislav + František Vojta
PL TARASIUK Jerzy Rosmo
DE TARGATZ Angela Dr. DR 11
DE TARGATZ Angela Dr. DR 10
DE TARGATZ Angela Dr. DR 9
CH TEAM ANDERHUB Brünn
CH TEAM ANDERHUB Budweis
DE TEAM FRANKENPFALZ Der Belgier
DE TEAM GOCH TG 047
DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Timo 2
DE TEAM GOUDEN DUIF "C" Klaus 2
SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 04
DE TEAM SASSE - WELZEL 108 - 1220
DE TEAM SASSE - WELZEL Deime. - Heide. 2
CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 056
CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ Maria
CH TEAM WIRZ Joana Hählen
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 001
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 002
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 009
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 011
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 099
DE TORSTEN Jahn Jahn 5
DE TORSTEN Jahn Jahn 6
DE TREPTE Arndt & Marcus Lore
DE TREPTE Arndt & Marcus Jana
SK TRISTIGNAC TEAM Johanes
SK TRISTIGNAC TEAM Tiril
SK VAŠÍČEK Pavel Neger
CZ VÍTOVEC P & M Fanny
SK VOJTKO Milan Mivo 01
AT WALDER Florian Zazu
AT WIEFLER Alois Alfred
DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Sebrle
DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Navratilova
DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Dostal
DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Kratochvilova
DE WINGS 2 WIN W2W 354
DE WINGS 2 WIN W2W 356
DE WINGS 2 WIN W2W 139
DE ZG HELIOS Yu Tao
CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 55

DOLET_PPC_LC

Dolet mimo závod

Tabulka obsahuje seznam holubů, kteří se během čekání na tento dolet vrátili z přechozích závodů - tzn. nebyli na tento závod nasazeni.

  Jméno chovatele Jméno holuba Čas doletu
CZ ACADEMY LOFT Azari Academy 45 17:59:45
CZ ACADEMY LOFT House Academy 58 10:53:59
DE ANDREAS & UDO Naddy 12:17:18
CZ ATH KVĚTNÁ Bago 19:14:46
CZ BAJTEK Jan Alfa 12:00:54
CZ BECHYNĚ Radek Andy 13:01:11
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 6 12:04:24
CZ DAVID Petr Karin 13:20:30
SK FAMILY PINČÁK Džipsi 12:47:06
CZ HAŠŠO Slavomír Benda 2 16:22:53
CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Bodo 18:00:07
SK HROZEN Peter Oto 18:00:21
CZ CHARYPAR Vladimír Charyš 2 16:31:11
DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 1643 13:32:03
HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 19 16:21:52
CZ NERS Jaroslav Marie 11:37:30
SK NOVÁK Pavel Monika 15:34:48
CZ PLÁNOČKA Jan Renata 16:39:56
CZ SUCHÁNEK Břetislav Miša 12:47:33
CR TEAM CROATIA Hannah 16:33:19
DE TEAM GOCH Lady Blue 10:04:59
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 019 14:28:05
DE TORSTEN Jahn Jahn 1 15:17:44
DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Rosol 12:58:11
DE WINGS 2 WIN W2W 377 18:02:33

DOLET_PPC_LC

 

Přihlásit se



Partneři