Doletová listina

Místo vypuštění NYIRÁD (H)
Vzdálenost 305.714 km
Datum a čas startu 22.08.2021 06:30:00
Počasí v místě startu Jasno, klidno, 18° C.
Počasí v cíli Kouřmo, dusno, klidno, 23-29° C.
Počet nasazených holubů 1181
Počet chovatelů 273

         
    Jméno chovatele Jméno holuba Čas doletu Rychlost Doba letu
1 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Little Pirate 09:53:57.26 1498.934 03:23:57.26
2 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Timo 1 09:53:59.36 1498.676 03:23:59.36
3 DE TEAM - DIE ROTHALBOMBER Rubin 09:54:03.85 1498.127 03:24:03.85
4 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Neumanova 09:54:04.86 1498.003 03:24:04.86
5 CZ GRUBER Lubomír Rossi 09:54:27.74 1495.209 03:24:27.74
6 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 024 10:03:53.02 1429.347 03:33:53.02
7 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Neo 10:03:53.71 1429.270 03:33:53.71
8 PL SZYMAŃSKI Zbigniew SZ 39 10:03:54.09 1429.228 03:33:54.09
9 CZ ACADEMY LOFT Silver Academy 63 10:03:54.60 1429.171 03:33:54.60
10 CZ BARTOŠ TEAM Bulschmidt 10:03:55.51 1429.070 03:33:55.51
11 PL JANIA - LACH Team Rapon 10:03:56.32 1428.980 03:33:56.32
12 DE SOELLNER JUNIOR TEAM SJT 2 10:03:58.84 1428.699 03:33:58.84
13 CZ RÝDEL Jiří Margrit 10:04:01.34 1428.421 03:34:01.34
14 DE ANDREAS & UDO Laura 10:04:22.28 1426.096 03:34:22.28
15 CZ ACADEMY LOFT Olympia Academy 60 10:04:25.10 1425.783 03:34:25.10
16 DE SG STEFFL "A" Buffalo Bill 10:04:29.09 1425.341 03:34:29.09
17 DE SPITZBERG Team U 138 10:04:29.76 1425.267 03:34:29.76
18 CZ BOUCHAL Martin Radiátor 10:04:32.46 1424.968 03:34:32.46
19 DE MOELLER Andreas AML Wonder 10:04:33.14 1424.892 03:34:33.14
20 CZ ACADEMY LOFT Black Academy 53 10:04:33.96 1424.802 03:34:33.96
21 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Roxy 10:04:39.38 1424.202 03:34:39.38
22 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 33 10:04:41.34 1423.985 03:34:41.34
23 CZ BECHA Lubomír + Jan Jack 10:04:42.49 1423.858 03:34:42.49
24 CZ KHL Kamenář Harry 10:04:58.18 1422.126 03:34:58.18
25 PL SEDLACEK Josef JS 5 10:04:58.53 1422.088 03:34:58.53
26 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Sixtus 10:05:01.48 1421.762 03:35:01.48
27 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 006 10:05:10.12 1420.811 03:35:10.12
28 PL PACEK Wojciech Wittekopek 10:05:15.49 1420.220 03:35:15.49
29 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 005 10:05:15.87 1420.178 03:35:15.87
30 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Dvojka 10:05:16.49 1420.110 03:35:16.49
31 CZ KONEČNÝ Vlastimil Karel 10:05:18.06 1419.938 03:35:18.06
32 DE TREPTE Arndt & Marcus Caroline 10:05:20.59 1419.660 03:35:20.59
33 CZ ACADEMY LOFT China Academy 38 10:05:23.88 1419.298 03:35:23.88
34 SK LAŠ Vladimír Las 6 10:05:25.03 1419.172 03:35:25.03
35 PL MAZIARZ RACING TEAM Caitlin 10:05:25.52 1419.118 03:35:25.52
36 CZ KOLÍNEK Jarolím Kolínek Team "F" 10:05:26.41 1419.020 03:35:26.41
37 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 23 10:05:29.18 1418.716 03:35:29.18
38 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 5266 10:05:35.97 1417.972 03:35:35.97
39 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Stern 10:05:37.50 1417.804 03:35:37.50
40 DE SG STEFFL "A" Black Beard 10:05:40.91 1417.430 03:35:40.91
41 PL MAJCHER Krystian & Marcel KM 84 10:05:44.39 1417.049 03:35:44.39
42 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 1652 10:07:18.56 1406.815 03:37:18.56
43 AT HEILAND Helmut Emilie 10:07:22.46 1406.394 03:37:22.46
44 CZ GORČÍK + MACHALA Team Dejsi 10:07:23.35 1406.298 03:37:23.35
45 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Jednička 10:07:23.89 1406.240 03:37:23.89
46 DE TEAM NAMIBIA Hoop & Lücke Elli 10:07:26.80 1405.926 03:37:26.80
47 PL JANIA - LACH Team Veti 10:07:29.33 1405.654 03:37:29.33
48 PL JANIA - LACH Team Wibul 10:07:52.49 1403.163 03:37:52.49
49 CZ KONOPÍK Jiří Jana 10:07:53.55 1403.050 03:37:53.55
50 CZ ŠÁLEK Roman RS 07 10:07:56.29 1402.756 03:37:56.29
51 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Esmee 10:07:57.08 1402.671 03:37:57.08
52 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Zena 10:07:59.67 1402.393 03:37:59.67
53 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Baronesa 10:08:04.55 1401.870 03:38:04.55
54 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 004 10:08:10.22 1401.263 03:38:10.22
55 CZ KULÍK Přemysl Tornádo 10:08:11.12 1401.167 03:38:11.12
56 CZ ACADEMY LOFT Double Academy 47 10:08:12.93 1400.973 03:38:12.93
57 SK ČAMPIŠ Milan RC 65 10:08:14.16 1400.841 03:38:14.16
58 CZ KONOPÍK Jiří Luky 10:08:16.03 1400.641 03:38:16.03
59 SK VOJTKO Milan Mivo 08 10:08:20.59 1400.154 03:38:20.59
60 DE SOELLNER JUNIOR TEAM SJT 1 10:08:23.84 1399.806 03:38:23.84
61 CZ KRUTIL Karel + Michal Black Wolf 10:08:26.29 1399.545 03:38:26.29
62 DE TEAM NAMIBIA Hoop & Lücke Scheele 10:08:57.66 1396.203 03:38:57.66
63 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 1 10:09:01.37 1395.809 03:39:01.37
64 CZ ACADEMY LOFT House Academy 59 10:09:38.50 1391.876 03:39:38.50
65 CZ ACADEMY LOFT Azari Academy 44 10:09:49.43 1390.723 03:39:49.43
66 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 6 10:09:50.91 1390.567 03:39:50.91
67 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 355 10:09:51.08 1390.549 03:39:51.08
68 DE NO NAME Unknown 10:09:52.11 1390.440 03:39:52.11
69 CZ ACADEMY LOFT Tamar Academy 16 10:09:52.66 1390.382 03:39:52.66
70 AT STEINER Alfred Andy 2-Sa 10:09:56.91 1389.934 03:39:56.91
71 PL PALENTKA-KUBIAK Team J-21 10:09:59.26 1389.687 03:39:59.26
72 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 5 10:10:00.92 1389.512 03:40:00.92
73 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Kovi 10:10:01.88 1389.411 03:40:01.88
74 AT ECKHARDT Markus Ecki´s 027 10:10:05.12 1389.070 03:40:05.12
75 AT OFNER Kurt Gabi 10:10:05.48 1389.032 03:40:05.48
76 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 45 10:10:05.72 1389.007 03:40:05.72
77 AT BLIEGE Felix Felix 4 10:11:17.87 1381.460 03:41:17.87
78 CZ ATH KVĚTNÁ Grošák 10:11:26.24 1380.589 03:41:26.24
79 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Anna M. 10:11:26.59 1380.553 03:41:26.59
80 SK FAMILY PINČÁK I. Adelka 10:11:28.45 1380.360 03:41:28.45
81 DE SG WACHALSKI Wapiti 10:11:30.65 1380.131 03:41:30.65
82 CZ ACADEMY LOFT Miracle Academy 55 10:11:33.32 1379.854 03:41:33.32
83 DE FELBINGER Gerhard Freya 10:11:36.67 1379.506 03:41:36.67
84 CZ ACADEMY LOFT Venture Academy 49 10:11:37.60 1379.410 03:41:37.60
85 AT JAKUPOVIC Jasmin Jasko 10:11:38.84 1379.281 03:41:38.84
86 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Andrej 10:11:46.99 1378.436 03:41:46.99
87 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Dua Lipa 10:11:51.33 1377.987 03:41:51.33
88 CZ DUDA Přemysl Zuzana 10:11:55.57 1377.548 03:41:55.57
89 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ SP 045 10:11:59.68 1377.123 03:41:59.68
90 AT HALATSCHEK Dietmar Klara 10:12:11.81 1375.870 03:42:11.81
91 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Di Giannantonio 10:12:17.49 1375.284 03:42:17.49
92 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Kyara 10:12:20.71 1374.952 03:42:20.71
93 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Maria 2 10:12:21.79 1374.841 03:42:21.79
94 PL NOCNY Grzegorz Bronek 10:12:22.16 1374.803 03:42:22.16
95 CZ HOLUB "B" Bronislav 10:12:22.65 1374.752 03:42:22.65
96 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Viti 10:12:26.97 1374.307 03:42:26.97
97 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 9 10:12:31.19 1373.873 03:42:31.19
98 AT BLIEGE Felix Felix 25 10:12:31.56 1373.835 03:42:31.56
99 DE WINGS 2 WIN W2W 252 10:12:36.83 1373.293 03:42:36.83
100 CZ LOCCO TEAM Doktor 10:12:56.17 1371.307 03:42:56.17
101 CZ ACADEMY LOFT Tamar Academy 57 10:13:06.65 1370.234 03:43:06.65
102 AT BLIEGE Felix Felix 15 10:13:07.86 1370.110 03:43:07.86
103 CZ HAŠŠO Slavomír FC 1 10:13:08.74 1370.020 03:43:08.74
104 DE TEAM BRANDT & WICHERT Spotakova 10:13:09.38 1369.954 03:43:09.38
105 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 021 10:13:09.78 1369.913 03:43:09.78
106 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 12 10:13:10.44 1369.846 03:43:10.44
107 SK KOPAS Michal Mišo 10:13:12.54 1369.631 03:43:12.54
108 DE TEAM FRANKENPFALZ Bruno 10:13:12.58 1369.627 03:43:12.58
109 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarda 10:13:13.94 1369.488 03:43:13.94
110 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 10 10:13:14.07 1369.475 03:43:14.07
111 AT HÖLD Erich Emilie 10:13:14.52 1369.429 03:43:14.52
112 SK VOJTKO Milan Mivo 17 10:13:15.10 1369.369 03:43:15.10
113 CZ BAJTEK Jan Thor 10:13:15.56 1369.322 03:43:15.56
114 SK DUCHOVIČ Jozef Chirlanda 10:13:16.10 1369.267 03:43:16.10
115 SK BCHB TEAM Luky 10:13:16.56 1369.220 03:43:16.56
116 AT HALATSCHEK Dietmar Inge 10:13:18.26 1369.046 03:43:18.26
117 CZ BAJTEK Jan Kira 10:13:18.64 1369.008 03:43:18.64
118 PL SEDLACEK Josef JS 7 10:13:18.78 1368.993 03:43:18.78
119 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Hawkeye 10:13:19.08 1368.963 03:43:19.08
120 AT VOLLNHOFER Dominik Niki 3 10:13:19.47 1368.923 03:43:19.47
121 CZ VERNER Pavel Guvernerka 10:13:19.76 1368.893 03:43:19.76
122 SK FAMILY PINČÁK I. Šerif 10:13:20.16 1368.852 03:43:20.16
123 CZ TOMEK Jindřich T3. 10:13:20.58 1368.809 03:43:20.58
124 CZ LAŇKA Alfons Ing. Lydie 10:13:22.64 1368.599 03:43:22.64
125 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Denisa 10:13:24.02 1368.458 03:43:24.02
126 AT NAHIČ & ZWILAK Team Chip 10:13:24.60 1368.399 03:43:24.60
127 CZ ŠÁLEK Roman RS 05 10:13:24.70 1368.389 03:43:24.70
128 CZ GERSPITZER Team GT-1 10:13:26.68 1368.187 03:43:26.68
129 DE BEHLKE Andreas AB 06 10:13:27.96 1368.056 03:43:27.96
130 DE BEHLKE Andreas AB 01 10:13:28.27 1368.024 03:43:28.27
131 CZ BOJKO Stanislav Lea. 10:13:30.55 1367.792 03:43:30.55
132 PT PEDRO PORTO Absent 10:13:32.25 1367.618 03:43:32.25
133 AT LINDTNER Harald Talentina 10:13:32.68 1367.575 03:43:32.68
134 SK VAŠÍČEK Pavel Jožo 10:13:33.68 1367.473 03:43:33.68
135 CZ PLÁNOČKA Jan Luboš 10:13:35.38 1367.299 03:43:35.38
136 AT BLIEGE Felix Felix 2 10:13:35.94 1367.242 03:43:35.94
137 PL PALENTKA-KUBIAK Team W-2 10:13:36.29 1367.207 03:43:36.29
138 AT KUTLESA Slavko SLK 05 10:13:36.82 1367.153 03:43:36.82
139 SK TATRY-DERBY D-2 10:13:37.88 1367.045 03:43:37.88
140 PL KOZLENIA Boguslawa Laura 10:13:39.49 1366.881 03:43:39.49
141 PL NOWICKI Damian Freccia Blu 10:13:40.90 1366.737 03:43:40.90
142 DE HEIDEMANN + WINTER Tanja 10:13:41.37 1366.689 03:43:41.37
143 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Eros 10:13:41.90 1366.635 03:43:41.90
144 DE TEAM ALNA Alberto Cotayo Oxi 10:13:42.18 1366.607 03:43:42.18
145 DE TEAM FRANKENPFALZ Der Maier 10:13:43.90 1366.432 03:43:43.90
146 NO HELGESEN Bjorn Ove Drevsjo III. 10:13:45.31 1366.288 03:43:45.31
147 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Lei 10:14:28.43 1361.914 03:44:28.43
148 CZ MASNÝ & M Chruščov 10:14:33.77 1361.374 03:44:33.77
149 AT GASSER Reinhard Gambit 10:14:38.14 1360.933 03:44:38.14
150 CZ ATH KVĚTNÁ Sanšajn 10:14:40.50 1360.694 03:44:40.50
151 PT PEDRO PORTO D Dalpot 10:14:45.64 1360.176 03:44:45.64
152 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Star-Lord 10:14:48.10 1359.928 03:44:48.10
153 AT KUTLESA Slavko SLK 08 10:14:48.64 1359.873 03:44:48.64
154 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Ema 10:14:49.64 1359.772 03:44:49.64
155 HU BÖDI József BJ 32 10:14:50.60 1359.676 03:44:50.60
156 CZ ŠABATA Jan J.Š. 1 10:14:59.11 1358.818 03:44:59.11
157 DE SCHOEN Friedrich Fritz 3 10:15:03.46 1358.381 03:45:03.46
158 CZ VACHTL Jan Tobi 10:15:03.93 1358.333 03:45:03.93
159 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 001 10:15:06.68 1358.057 03:45:06.68
160 DE HOOP Michael Kylie 10:15:29.49 1355.767 03:45:29.49
161 AT HÖLD Erich Elias 10:15:36.62 1355.053 03:45:36.62
162 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarmila 10:15:37.97 1354.918 03:45:37.97
163 PL TARASIUK Jerzy Peter 10:15:41.17 1354.598 03:45:41.17
164 DE TORSTEN Jahn Jahn 5 10:16:23.20 1350.406 03:46:23.20
165 SK ČÁNI Ĺudovít LC 841 10:16:27.93 1349.936 03:46:27.93
166 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ SP 069 10:16:33.53 1349.380 03:46:33.53
167 PL PALENTKA-KUBIAK Team W-1 10:16:36.58 1349.077 03:46:36.58
168 CZ TALLA Stanislav + František Anička 10:16:39.49 1348.789 03:46:39.49
169 PL MAZIARZ RACING TEAM Banagi 10:16:43.53 1348.388 03:46:43.53
170 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Timo 2 10:16:44.41 1348.301 03:46:44.41
171 PL SMORAWSKI Marek + Jacek Portos 10:16:50.90 1347.658 03:46:50.90
172 CZ GRUBER Simon Gladiator 10:17:06.63 1346.102 03:47:06.63
173 CZ VLČEK Jiří Skorju 10:17:13.93 1345.382 03:47:13.93
174 AT GRATZER Werner Priscus 10:17:15.22 1345.254 03:47:15.22
175 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 9 10:17:16.22 1345.156 03:47:16.22
176 DE WINGS 2 WIN W2W 371 10:17:20.38 1344.746 03:47:20.38
177 CZ VLČEK Jiří Elias 10:17:21.45 1344.640 03:47:21.45
178 PL CZULOWSKI Jakub Iskra 10:17:21.85 1344.601 03:47:21.85
179 DE ANDREAS & UDO Marie 10:17:33.09 1343.494 03:47:33.09
180 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 26 10:18:38.08 1337.129 03:48:38.08
181 AT BLIEGE Felix Felix 3 10:18:44.36 1336.517 03:48:44.36
182 CH TEAM ANDERHUB Budweis 10:18:44.85 1336.469 03:48:44.85
183 PL SEDLACEK Josef JS 6 10:18:45.31 1336.424 03:48:45.31
184 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Mika 10:18:45.88 1336.369 03:48:45.88
185 SK GOGORA Milan Mago 10:18:46.90 1336.270 03:48:46.90
186 PL GRODNY Andrzej Zerax 10:18:47.22 1336.239 03:48:47.22
187 SK PODHORSKÝ TEAM Mário 1 10:18:50.67 1335.903 03:48:50.67
188 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Hulk 10:18:51.17 1335.854 03:48:51.17
189 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 011 10:18:52.48 1335.727 03:48:52.48
190 AT KUTLESA Slavko SLK 14 10:18:53.15 1335.662 03:48:53.15
191 DE SCHOEN Friedrich Fritz 8 10:18:53.89 1335.590 03:48:53.89
192 SK BALÁŽ Štefan Lolo 10:18:54.27 1335.553 03:48:54.27
193 SK FAMILY PINČÁK Fany 10:18:54.68 1335.513 03:48:54.68
194 CZ BOUCHAL Martin Aligátor 10:18:56.61 1335.325 03:48:56.61
195 PL RAFITA TEAM Dior 10:19:01.96 1334.805 03:49:01.96
196 CH DERBY TEAM PILATUS Alamshar 10:19:25.34 1332.538 03:49:25.34
197 DE SIEBERT Dieter Decker 10:20:03.54 1328.850 03:50:03.54
198 SK MINÁRIK + MAŤAŠEJE Beny 10:20:10.57 1328.174 03:50:10.57
199 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Wolke 10:20:18.26 1327.435 03:50:18.26
200 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 064 10:20:18.45 1327.417 03:50:18.45
201 AT GRATZER Marco "A" Homer 10:20:18.79 1327.384 03:50:18.79
202 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Zelezny 10:20:19.58 1327.308 03:50:19.58
203 PL KOZLENIA - WOLANIN Zygi 10:20:23.34 1326.947 03:50:23.34
204 SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 04 10:20:23.81 1326.902 03:50:23.81
205 AT LINDTNER Harald Rode Karel 10:20:24.04 1326.880 03:50:24.04
206 CZ BECHA Lubomír + Jan Bony 10:20:25.25 1326.764 03:50:25.25
207 AT WIEFLER Alois Alpha 1 10:20:26.11 1326.681 03:50:26.11
208 CZ BOROVIČKA Ladislav Fury 13 10:20:26.26 1326.667 03:50:26.26
209 SK KOPAS Michal Miško 10:20:26.50 1326.644 03:50:26.50
210 CZ GORČÍK + MACHALA Team Paula 10:20:26.78 1326.617 03:50:26.78
211 CZ ACADEMY LOFT Tamar Academy 56 10:20:30.26 1326.283 03:50:30.26
212 CZ EM-EKO.CZ PS 4 10:20:30.52 1326.258 03:50:30.52
213 PL MAZIARZ RACING TEAM Quinn 10:20:32.07 1326.110 03:50:32.07
214 SK GOGORA Milan Nibi 10:20:32.55 1326.064 03:50:32.55
215 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 035 10:20:33.44 1325.978 03:50:33.44
216 CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Dobiš 10:20:34.26 1325.900 03:50:34.26
217 DE ZSCHOMMLER Jens Toby 10:20:36.30 1325.704 03:50:36.30
218 SK OVŠÁK + KONŠ Team Plava 10:20:36.80 1325.656 03:50:36.80
219 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Ĺubo 3 10:20:37.08 1325.629 03:50:37.08
220 SK PODHORSKÝ TEAM Mário 2 10:20:37.37 1325.602 03:50:37.37
221 DE TEAM ANHÄNGER Manfred M. 10:20:37.88 1325.553 03:50:37.88
222 CZ KONOPÍK Jiří Iva 10:20:38.12 1325.530 03:50:38.12
223 CZ HLAVINKA Josef Riči 10:20:38.47 1325.496 03:50:38.47
224 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 025 10:20:38.98 1325.447 03:50:38.98
225 DE TREPTE Arndt & Marcus Henk 10:20:41.21 1325.234 03:50:41.21
226 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Sohn 662 10:20:41.39 1325.217 03:50:41.39
227 PL SROKA-KUSION-KAWA Team Julian 10:20:41.88 1325.170 03:50:41.88
228 CZ HLAVINKA Josef Rumburak 10:20:43.45 1325.019 03:50:43.45
229 DE HOOP Michael Cash Honey 10:20:43.75 1324.991 03:50:43.75
230 PL JANIA - LACH Team Jorg 10:20:45.70 1324.804 03:50:45.70
231 DE TARGATZ Angela Dr. DR 8 10:20:47.35 1324.646 03:50:47.35
232 DE MOELLER Andreas AML Kittel 10:20:48.05 1324.579 03:50:48.05
233 AT WALDER Florian Kalla 10:20:49.53 1324.438 03:50:49.53
234 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 21 10:20:53.01 1324.105 03:50:53.01
235 CZ LAŇKA Alfons Ing. Fony 10:20:55.07 1323.908 03:50:55.07
236 CZ ACADEMY LOFT Black Academy 54 10:21:14.93 1322.013 03:51:14.93
237 DE FRANZ Christoph Chewy 10:21:15.34 1321.974 03:51:15.34
238 DE MOELLER Andreas AML Prince 10:21:15.51 1321.958 03:51:15.51
239 CZ NOVOTNÁ Petra Thomas 10:21:17.74 1321.745 03:51:17.74
240 DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Schinze 3 10:21:22.24 1321.317 03:51:22.24
241 AT GRATZER Marco "A" Caligula 10:21:32.35 1320.355 03:51:32.35
242 SK TATRY-DERBY D-3 10:21:34.78 1320.125 03:51:34.78
243 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Jozef 1 10:21:47.88 1318.881 03:51:47.88
244 PL MAZIARZ RACING TEAM Perry 10:22:13.43 1316.463 03:52:13.43
245 DE BEHLKE Andreas AB 03 10:22:14.51 1316.361 03:52:14.51
246 CZ ACADEMY LOFT Willy Academy 43 10:22:15.63 1316.255 03:52:15.63
247 PL NOWICKI Damian Quinto 10:22:16.05 1316.215 03:52:16.05
248 AT KUTLESA Slavko SLK 06 10:22:16.98 1316.127 03:52:16.98
249 DE SG WACHALSKI Waldo 10:22:24.81 1315.388 03:52:24.81
250 CZ RUBEY & VARGA Team Ruby 3 10:22:29.26 1314.969 03:52:29.26
251 DE TEAM ANHÄNGER Claus K. 10:22:29.46 1314.950 03:52:29.46
252 PL SEDLACEK Josef JS 1 10:22:29.85 1314.913 03:52:29.85
253 HU BÖDI József BJ 93 10:22:32.92 1314.624 03:52:32.92
254 CZ VLČEK Jiří Kelly 10:22:38.11 1314.135 03:52:38.11
255 CZ BECHYNĚ Radek Mára 10:22:42.41 1313.730 03:52:42.41
256 SK PODHORSKÝ TEAM Fezoj 1 10:22:43.88 1313.592 03:52:43.88
257 AT EPPENSTEINER Josef Cler 10:22:45.70 1313.421 03:52:45.70
258 DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Schinze 2 10:22:46.25 1313.369 03:52:46.25
259 CZ BOUCHAL Martin Rotavátor 10:22:46.50 1313.346 03:52:46.50
260 AT GRATZER Marco "B" Bruno 10:22:47.03 1313.296 03:52:47.03
261 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Matura 10:22:48.35 1313.172 03:52:48.35
262 DE ANDREAS & UDO Andre 45 10:22:50.63 1312.957 03:52:50.63
263 PL CZULOWSKI Jakub Leonardo 10:22:51.44 1312.881 03:52:51.44
264 DE SG STEFFL "A" Django 10:22:51.99 1312.829 03:52:51.99
265 CZ LOCCO TEAM Lysičanka 10:22:53.88 1312.652 03:52:53.88
266 DE SOELLNER JUNIOR TEAM SJT 3 10:22:54.32 1312.611 03:52:54.32
267 AT BLIEGE Felix Felix 13 10:22:55.32 1312.517 03:52:55.32
268 AT HEILAND Helmut Jutha 10:22:55.80 1312.472 03:52:55.80
269 AT STEINER Alfred Goldi 1 10:22:58.43 1312.225 03:52:58.43
270 CZ KLEMENS Karel ml. Klike 10:22:59.41 1312.133 03:52:59.41
271 CZ BOROVIČKA Ladislav Emil 10:23:00.73 1312.009 03:53:00.73
272 PL KUSION Tomasz Kornelia 10:23:02.65 1311.829 03:53:02.65
273 CZ MAREK Petr Pankrác 10:23:06.85 1311.435 03:53:06.85
274 CH TEAM FROHMATTA Bentley 10:23:07.78 1311.347 03:53:07.78
275 CZ HANZEL TEAM Fanda 1 10:23:08.01 1311.326 03:53:08.01
276 SK TEAM LUTERAN HRICIK BAŠISTA Klokoč 10:23:08.95 1311.238 03:53:08.95
277 DE MOTSCHKO Alexander Moriah 10:23:41.97 1308.150 03:53:41.97
278 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Thaisa 10:23:42.92 1308.061 03:53:42.92
279 AT OFNER Kurt Carly 10:23:45.83 1307.790 03:53:45.83
280 DE SG STEFFL "A" Doc Schultz 10:23:46.13 1307.762 03:53:46.13
281 CZ ACADEMY LOFT Willy Academy 42 10:23:46.55 1307.723 03:53:46.55
282 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Klema 10:23:46.71 1307.708 03:53:46.71
283 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 55 10:23:46.87 1307.693 03:53:46.87
284 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Helmut 6 10:23:47.84 1307.603 03:53:47.84
285 DE ANTONOV AVIATION AN 225 10:23:49.69 1307.430 03:53:49.69
286 CZ KUDELA Jaromír Ing. Mája 10:23:50.43 1307.361 03:53:50.43
287 CZ CHARYPAR Vladimír Charyš 6 10:23:50.54 1307.351 03:53:50.54
288 PL SEDLACEK Josef JS 4 10:23:51.52 1307.260 03:53:51.52
289 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 39 10:23:52.06 1307.209 03:53:52.06
290 AT DEMAJ & KUKLA Team Bull 10:23:53.81 1307.046 03:53:53.81
291 AT GASSER Reinhard Gaucho 10:23:54.75 1306.959 03:53:54.75
292 CH DERBY TEAM PILATUS Gentry Eagle 10:23:55.04 1306.932 03:53:55.04
293 DE TEAM BRANDT & WICHERT Koukalova 10:23:55.89 1306.853 03:53:55.89
294 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 5 10:23:56.34 1306.811 03:53:56.34
295 CH DERBY TEAM PILATUS Foners 10:23:57.68 1306.686 03:53:57.68
296 DE HIENZSCH Frank F.H. 1 10:23:59.11 1306.553 03:53:59.11
297 AT DEMAJ & KUKLA Team Josef 10:23:59.97 1306.473 03:53:59.97
298 HU LÁSZLÓ-MOLNÁR LM 24 10:24:00.14 1306.457 03:54:00.14
299 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Sebrle 10:24:00.89 1306.387 03:54:00.89
300 DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Helmut 1 10:24:01.22 1306.357 03:54:01.22
301 AT BLIEGE Felix Felix 7 10:24:01.27 1306.352 03:54:01.27
302 CZ ACADEMY LOFT Golden Queen 30 10:24:01.94 1306.290 03:54:01.94
303 CZ FLY YOUNG STARS Jessica 10:24:02.06 1306.278 03:54:02.06
304 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Metresa 10:24:02.60 1306.228 03:54:02.60
305 DE SCHOEN Friedrich Fritz 4 10:24:05.33 1305.974 03:54:05.33
306 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Bauer 10:24:07.18 1305.802 03:54:07.18
307 PT PEDRO PORTO Abstrakt 10:24:07.86 1305.739 03:54:07.86
308 PL JANIA - LACH Team Wolro 10:24:09.18 1305.616 03:54:09.18
309 PL KWAŚNICKI Tomasz Pippa 10:24:10.80 1305.466 03:54:10.80
310 CZ MILOTA Milan MM 002 10:24:11.33 1305.417 03:54:11.33
311 CZ GRUBER Simon Bulck 10:24:13.06 1305.256 03:54:13.06
312 CZ FLY YOUNG STARS Jefferson 10:24:13.53 1305.212 03:54:13.53
313 PL GRODNY Andrzej Rena 10:24:13.94 1305.174 03:54:13.94
314 SK MINÁRIK + MAŤAŠEJE Tereza 10:24:14.07 1305.162 03:54:14.07
315 DE ZG HELIOS Zeus 10:24:14.47 1305.125 03:54:14.47
316 AT HOFMANN Leopold Poldi 6 10:24:14.92 1305.083 03:54:14.92
317 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Alexia 10:24:15.18 1305.059 03:54:15.18
318 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Vasili 10:24:15.71 1305.010 03:54:15.71
319 CZ BOUCHAL Martin Dominátor 10:24:18.93 1304.711 03:54:18.93
320 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 30 10:24:22.61 1304.370 03:54:22.61
321 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 028 10:24:26.70 1303.990 03:54:26.70
322 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Zdeněk 10:24:31.99 1303.500 03:54:31.99
323 PL BRASZKO Adam i Helena Bold 10:24:57.96 1301.099 03:54:57.96
324 PT PEDRO PORTO D Dakota 10:25:10.55 1299.938 03:55:10.55
325 CZ KONOPÍK Jiří Sona 10:25:11.01 1299.896 03:55:11.01
326 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Ivana 10:25:11.53 1299.848 03:55:11.53
327 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Maruš. 10:25:13.82 1299.637 03:55:13.82
328 PL BRASZKO Adam i Helena Brus 10:25:16.12 1299.425 03:55:16.12
329 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 15 10:25:18.23 1299.231 03:55:18.23
330 PL KUSION Tomasz Renda 10:25:21.48 1298.932 03:55:21.48
331 PL GRODNY Andrzej "A" Reda 10:25:21.80 1298.902 03:55:21.80
332 CH TEAM ANDERHUB Karlsbad 10:25:23.46 1298.750 03:55:23.46
333 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 072 10:25:23.67 1298.730 03:55:23.67
334 CZ ACADEMY LOFT Olympia Academy 61 10:25:55.02 1295.854 03:55:55.02
335 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 017 10:25:55.81 1295.782 03:55:55.81
336 CZ VÍTOVEC P & M Eržika 10:25:59.89 1295.408 03:55:59.89
337 SK OVŠÁK + KONŠ Team Sif 10:26:02.23 1295.194 03:56:02.23
338 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Petra 10:26:05.43 1294.902 03:56:05.43
339 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 083 10:26:05.69 1294.878 03:56:05.69
340 PT PEDRO PORTO Abraxas 10:26:08.11 1294.657 03:56:08.11
341 SK BINDAS JUN. Štefan Stivi 10:26:13.29 1294.184 03:56:13.29
342 CH TEAM WIRZ Lara Gut 10:26:14.03 1294.116 03:56:14.03
343 CZ BECHYNĚ Radek Adam 10:26:15.80 1293.954 03:56:15.80
344 CZ KRUTIL Karel + Michal Scheldon 10:26:16.54 1293.887 03:56:16.54
345 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Sting 10:26:17.66 1293.785 03:56:17.66
346 AT GRATZER Marco "B" Clemenza 10:26:19.13 1293.651 03:56:19.13
347 CZ MAREK Petr Emil* 10:26:19.62 1293.606 03:56:19.62
348 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 84 10:26:19.97 1293.574 03:56:19.97
349 DE BEHLKE Andreas AB 02 10:26:20.92 1293.487 03:56:20.92
350 PL BASA Marek & Andrzej M 4 10:26:22.74 1293.321 03:56:22.74
351 CZ KLEMENSOVÁ Sára Turbo. 10:26:23.10 1293.288 03:56:23.10
352 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 51 10:26:23.78 1293.226 03:56:23.78
353 PL MAJCHER Krystian & Marcel KM 79 10:26:24.12 1293.195 03:56:24.12
354 AT GRATZER Werner Spartacus 10:26:24.42 1293.168 03:56:24.42
355 AT RIEDL Franz Franz 10:26:24.85 1293.129 03:56:24.85
356 PL MISIAK Marek Marek 67 10:26:25.76 1293.046 03:56:25.76
357 DE ZG HELIOS Yu Runda 10:26:26.33 1292.994 03:56:26.33
358 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 62 10:26:27.38 1292.898 03:56:27.38
359 CZ VÍTOVEC P & M Fanny 10:26:27.66 1292.873 03:56:27.66
360 PL JANIA - LACH Team Heros J14 10:26:28.97 1292.753 03:56:28.97
361 PL MAJCHER Krystian & Marcel KM 89 10:26:29.24 1292.729 03:56:29.24
362 SK HROZEN Peter Anička 10:26:29.69 1292.688 03:56:29.69
363 SK TRISTIGNAC TEAM Johanes 10:26:30.17 1292.644 03:56:30.17
364 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Timo 3 10:26:30.88 1292.579 03:56:30.88
365 SK HELMAR Team Zilko 10:26:31.05 1292.564 03:56:31.05
366 CZ BALKONOVÝ ODCHOV Nikolas 10:26:31.71 1292.504 03:56:31.71
367 CZ MAČALA Zdeněk MZ 2 10:26:34.05 1292.291 03:56:34.05
368 AT GRATZER Werner Flamma 10:26:34.52 1292.248 03:56:34.52
369 SK NOVÁK Pavel Palo 10:26:35.11 1292.194 03:56:35.11
370 PL PITAŚ M & M Team Junior 5757 10:26:35.50 1292.159 03:56:35.50
371 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 8 10:26:35.94 1292.119 03:56:35.94
372 HU VIGLIDÁN Ágoston LK 84 10:26:36.36 1292.081 03:56:36.36
373 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 66 10:26:36.71 1292.049 03:56:36.71
374 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 087 10:26:37.30 1291.995 03:56:37.30
375 DE HOOP Michael Jana. 10:26:37.92 1291.939 03:56:37.92
376 CZ TRUKSA Vítězslav Luky 10:26:39.85 1291.763 03:56:39.85
377 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 12 10:26:40.16 1291.735 03:56:40.16
378 AT GRATZER Marco "B" Parzival 10:26:43.62 1291.420 03:56:43.62
379 CZ LOCCO TEAM Fatty 10:26:49.15 1290.917 03:56:49.15
380 PL SROKA-KUSION-KAWA Team Rambo 10:26:51.81 1290.676 03:56:51.81
381 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 09 10:26:52.16 1290.644 03:56:52.16
382 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 2 10:27:08.80 1289.135 03:57:08.80
383 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Ríša 10:27:22.18 1287.924 03:57:22.18
384 CZ LAŇKA Alfons Ing. Marie 10:27:23.67 1287.789 03:57:23.67
385 CZ KRUTIL Karel + Michal Jasmína 10:27:31.81 1287.053 03:57:31.81
386 AT HALATSCHEK Dietmar Gute 1 10:27:32.72 1286.971 03:57:32.72
387 CZ ACADEMY LOFT Silver Academy 62 10:27:45.74 1285.797 03:57:45.74
388 PL TARASIUK Jerzy Gustav 03 10:28:03.69 1284.181 03:58:03.69
389 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 35 10:28:06.62 1283.917 03:58:06.62
390 AT GRATZER Werner Attilus 10:28:12.03 1283.431 03:58:12.03
391 SK DUCHOVIČ Jozef Regina 10:28:15.46 1283.123 03:58:15.46
392 AT ECKHARDT Markus Ecki´s 016 10:28:17.85 1282.909 03:58:17.85
393 DE ANTONOV AVIATION AN 12 10:28:18.75 1282.828 03:58:18.75
394 SK PRIEHODA Ján + Ivana Kutuzov 10:28:20.26 1282.693 03:58:20.26
395 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Lindsey 10:28:20.59 1282.663 03:58:20.59
396 SK HROZEN Peter Žaneta 10:28:20.79 1282.645 03:58:20.79
397 DE TARGATZ Angela Dr. DR 10 10:28:21.80 1282.555 03:58:21.80
398 SK BABIC Pavol Hoody 310 10:28:22.27 1282.512 03:58:22.27
399 SK VOJTKO Milan Mivo 12 10:28:23.09 1282.439 03:58:23.09
400 DE ZG HELIOS Hera 10:28:23.48 1282.404 03:58:23.48
401 SK HROZEN Peter Aneta 10:28:23.54 1282.399 03:58:23.54
402 PL PACEK Wojciech Speed Test 10:28:23.98 1282.359 03:58:23.98
403 CZ GORČÍK + MACHALA Team Ája 10:28:29.27 1281.885 03:58:29.27
404 CZ KULÍK Přemysl Gladiátor 10:28:29.57 1281.858 03:58:29.57
405 PL MICHALAK Bogdan Turbo 05 10:28:41.43 1280.797 03:58:41.43
406 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Zdena 10:28:42.04 1280.742 03:58:42.04
407 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Dostal 10:28:43.78 1280.587 03:58:43.78
408 SK MINÁRIK + MAŤAŠEJE Ján.15 10:28:44.70 1280.504 03:58:44.70
409 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 10 10:28:47.25 1280.276 03:58:47.25
410 CZ PLÁNOČKA Jan Tereza 10:28:50.14 1280.018 03:58:50.14
411 CZ BALKONOVÝ ODCHOV Denis 10:28:50.60 1279.977 03:58:50.60
412 CZ MAJKA + JAN TEAM Jan 10:28:54.09 1279.665 03:58:54.09
413 PL SROKA Krzysztof Stani 10:28:54.78 1279.604 03:58:54.78
414 CZ KONOPÍK Jiří Rene 10:28:58.35 1279.285 03:58:58.35
415 PT PEDRO PORTO D Daymoon 10:28:59.95 1279.143 03:58:59.95
416 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Linda 10:29:00.10 1279.129 03:59:00.10
417 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Junge Bathenburg 10:29:01.42 1279.011 03:59:01.42
418 PL PITAŚ M & M Team Black Nemo 10:29:26.87 1276.746 03:59:26.87
419 SK J & I MARTON TEAM M 4 10:29:30.92 1276.386 03:59:30.92
420 DE TREPTE Arndt & Marcus Edwin 10:29:32.18 1276.274 03:59:32.18
421 DE TEAM FRANKENPFALZ Der Belgier 10:29:33.40 1276.166 03:59:33.40
422 PL SEDLACEK Josef JS 11 10:29:34.21 1276.094 03:59:34.21
423 AT NAHIČ & ZWILAK Team Boss 10:29:34.76 1276.045 03:59:34.76
424 SK COMOREK Pavel Krym 10:29:35.22 1276.004 03:59:35.22
425 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 18 10:29:35.75 1275.957 03:59:35.75
426 SK ČÁNI Ĺudovít LC 859 10:29:41.45 1275.451 03:59:41.45
427 SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 22 10:29:46.42 1275.011 03:59:46.42
428 CZ DAVID Petr Amor. 10:29:48.69 1274.810 03:59:48.69
429 CZ TEAM SMUTNÝ Charlie 10:30:17.20 1272.289 04:00:17.20
430 AT GASSER Reinhard Goldy 10:30:17.81 1272.235 04:00:17.81
431 CZ FLY YOUNG STARS Hanna 10:30:19.66 1272.072 04:00:19.66
432 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 4 10:30:22.12 1271.855 04:00:22.12
433 DE WINGS 2 WIN W2W 139 10:30:30.23 1271.140 04:00:30.23
434 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 26 10:30:43.26 1269.993 04:00:43.26
435 CZ VÍTOVEC P & M Leon 10:30:43.80 1269.946 04:00:43.80
436 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 64 10:30:44.77 1269.860 04:00:44.77
437 DE TREPTE Arndt & Marcus Derby Star 10:30:46.11 1269.743 04:00:46.11
438 SK EXPRES TEAM Kira 10:30:46.53 1269.706 04:00:46.53
439 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 002 10:30:48.10 1269.568 04:00:48.10
440 AT GRATZER Marco "B" Salvadore 10:30:51.13 1269.301 04:00:51.13
441 CZ ACADEMY LOFT Bohemia Academy 70 10:30:52.76 1269.158 04:00:52.76
442 DE TREPTE Arndt & Marcus Florentine 10:30:53.06 1269.132 04:00:53.06
443 AT NÖRES Kurt Atomic 10:30:53.47 1269.096 04:00:53.47
444 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Anny 10:30:53.71 1269.075 04:00:53.71
445 CZ KONEČNÝ Vlastimil Leo 10:30:53.84 1269.063 04:00:53.84
446 DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Wassmuth 1 10:30:55.13 1268.950 04:00:55.13
447 SK BLAHOVSKÝ + HNILIČKA Team P.K. Subban 10:30:57.97 1268.701 04:00:57.97
448 CZ MALACH Ladislav Lada 10:31:03.25 1268.238 04:01:03.25
449 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Helmut 5 10:31:18.09 1266.938 04:01:18.09
450 AT BLIEGE Felix Felix 1 10:31:18.90 1266.867 04:01:18.90
451 DE TARGATZ Angela Dr. DR 12 10:31:25.30 1266.307 04:01:25.30
452 SK BALÁŽ Štefan Lolita 10:31:32.17 1265.707 04:01:32.17
453 SK KOPAS Michal Miťko 10:31:34.44 1265.509 04:01:34.44
454 DE HEIDEMANN + WINTER Lilly 10:32:05.87 1262.770 04:02:05.87
455 PL MICHALAK Bogdan Lesia 06 10:32:22.77 1261.303 04:02:22.77
456 CH TEAM FROHMATTA Karl-Heinz 10:32:25.72 1261.047 04:02:25.72
457 DE TEAM BRANDT & WICHERT Jagr 10:32:26.66 1260.966 04:02:26.66
458 PL SEDLACEK Josef JS 8 10:32:36.74 1260.093 04:02:36.74
459 SK ČAMPIŠ Milan DC 66 10:32:38.33 1259.955 04:02:38.33
460 AT GRATZER Marco "B" Siegfried 10:32:52.60 1258.721 04:02:52.60
461 CH TEAM WIRZ Joana Hählen 10:32:53.19 1258.670 04:02:53.19
462 DE ANTONOV AVIATION AN 24 10:32:55.25 1258.492 04:02:55.25
463 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Moravec 10:32:55.78 1258.447 04:02:55.78
464 SK MAJDÁK Michal Jantar 10:32:57.27 1258.318 04:02:57.27
465 DE HOOP Michael Fritz 10:32:57.64 1258.286 04:02:57.64
466 AT NÖRES Kurt Dynamic 10:32:57.81 1258.271 04:02:57.81
467 CZ GRUBER Marek Black 10:33:00.75 1258.018 04:03:00.75
468 CH TEAM WIRZ Priska Nufer 10:33:02.50 1257.867 04:03:02.50
469 CZ MAREK Petr Servác 10:33:04.83 1257.666 04:03:04.83
470 DE SIEBERT Dieter Darcy 10:33:05.74 1257.587 04:03:05.74
471 CZ GRUBER Lubomír Jagr 10:33:06.36 1257.534 04:03:06.36
472 CZ SKOKAN Pavel Ardenka 1 10:33:06.82 1257.494 04:03:06.82
473 CZ BOUCHAL Martin Predátor 10:33:07.26 1257.456 04:03:07.26
474 CZ NERS Jaroslav Petra 10:33:09.84 1257.234 04:03:09.84
475 PL PITAŚ M & M Team Mario 10:33:10.58 1257.170 04:03:10.58
476 AT BLIEGE Felix Felix 20 10:33:11.21 1257.116 04:03:11.21
477 AT NAGELHOFER Robert Lava 2303 10:33:13.33 1256.933 04:03:13.33
478 CZ HOLUB "A" Bohuslava 10:33:18.24 1256.510 04:03:18.24
479 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Navratilova 10:33:18.59 1256.480 04:03:18.59
480 CR CULIC TEAM Denis & Karla Dubrovnik Fly 10:33:19.46 1256.405 04:03:19.46
481 NO HELGESEN Bjorn Ove Pokerace II. 10:33:20.80 1256.290 04:03:20.80
482 AT KUTLESA Slavko SLK 11 10:33:24.83 1255.943 04:03:24.83
483 SK BODNAR & VILČKO Vladimír Bovi 1 10:33:28.65 1255.615 04:03:28.65
484 DE TEAM ALNA Alberto Cotayo Moderna 10:33:30.54 1255.453 04:03:30.54
485 CZ DAVID Petr Borg 10:33:34.69 1255.096 04:03:34.69
486 PL RAFITA TEAM H&M 10:33:35.18 1255.054 04:03:35.18
487 CZ BOJKO Stanislav Jarka 10:33:35.79 1255.002 04:03:35.79
488 AT HÖLD Erich Jakob 10:33:37.60 1254.846 04:03:37.60
489 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ SP 085 10:33:38.43 1254.775 04:03:38.43
490 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 11 10:33:42.25 1254.447 04:03:42.25
491 AT LINDTNER Harald Talentporter 10:33:44.19 1254.281 04:03:44.19
492 CZ ŠABATA Jan J.Š. 2 10:33:45.44 1254.174 04:03:45.44
493 CH TEAM FROHMATTA Asadi Junior 10:33:45.63 1254.157 04:03:45.63
494 PL NOWICKI Damian Veloce 10:33:47.50 1253.997 04:03:47.50
495 CZ PŘÍVARA Vladimír Pollo 10:33:49.44 1253.831 04:03:49.44
496 CZ KHL Kamenář Henrieta 10:33:52.63 1253.557 04:03:52.63
497 CZ KONEČNÝ Vlastimil Paula 10:33:56.41 1253.234 04:03:56.41
498 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 026 10:33:56.50 1253.226 04:03:56.50
499 SK ČÁNI Ĺudovít LC 826 10:34:02.62 1252.702 04:04:02.62
500 PL KOZLENIA - WOLANIN Evel 10:34:06.43 1252.376 04:04:06.43
501 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 130 10:34:12.91 1251.822 04:04:12.91
502 CH DERBY TEAM PILATUS Ermis 10:34:17.20 1251.456 04:04:17.20
503 CZ ACADEMY LOFT Střela Academy 25 10:34:17.50 1251.430 04:04:17.50
504 CZ EM-EKO.CZ PS 5 10:34:21.06 1251.126 04:04:21.06
505 AT GRATZER Marco "A" Adson 10:34:32.50 1250.151 04:04:32.50
506 AT HALATSCHEK Dietmar Ralf 10:34:36.42 1249.817 04:04:36.42
507 PL SROKA Krzysztof Linka 10:34:41.22 1249.408 04:04:41.22
508 CZ KONOPÍK Jiří Zuzka 10:34:42.34 1249.313 04:04:42.34
509 CZ VACHTL Jan Karolína 10:34:43.88 1249.182 04:04:43.88
510 CZ DUDA Přemysl Karla 10:34:47.08 1248.910 04:04:47.08
511 AT STEINER Alfred Samy 1 10:34:48.16 1248.818 04:04:48.16
512 PL KOZLENIA Artur Pola 10:34:50.85 1248.589 04:04:50.85
513 AT JAKUPOVIC Jasmin Baby Joda 10:35:10.75 1246.900 04:05:10.75
514 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Golden Alenka 10:35:17.73 1246.309 04:05:17.73
515 CZ DAVID Petr Max 10:35:29.39 1245.322 04:05:29.39
516 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 056 10:35:32.98 1245.019 04:05:32.98
517 DE TEAM ALNA Alberto Cotayo Marek 10:35:34.43 1244.896 04:05:34.43
518 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 60 10:35:37.44 1244.642 04:05:37.44
519 DE HOOP Michael Franz 10:35:42.20 1244.240 04:05:42.20
520 CZ KOLÍNEK Jarolím Kolínek Team "D" 10:35:42.66 1244.202 04:05:42.66
521 CZ SETTLER + KUBÁČEK Team Tatanka 10:35:48.53 1243.706 04:05:48.53
522 PL TARASIUK Jerzy Blau Diamond 10:35:49.46 1243.628 04:05:49.46
523 CZ SKOKAN Pavel Sherpena 10:36:34.39 1239.851 04:06:34.39
524 CZ LUNDÁK Pavel Esprit 10:36:42.43 1239.178 04:06:42.43
525 CZ HRUDA Jan Josef 4 10:36:48.20 1238.695 04:06:48.20
526 NO HELGESEN Bjorn Ove Double I. 10:37:11.67 1236.735 04:07:11.67
527 SK VAŠÍČEK Pavel Anička 10:37:13.92 1236.547 04:07:13.92
528 CZ MASNÝ & M Stalin 10:37:15.07 1236.451 04:07:15.07
529 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 3 10:37:18.21 1236.190 04:07:18.21
530 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Klat 58 10:37:22.55 1235.828 04:07:22.55
531 CZ ACADEMY LOFT Sado Academy 75 10:37:23.87 1235.718 04:07:23.87
532 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Sali 10:37:24.68 1235.651 04:07:24.68
533 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 71 10:37:26.23 1235.522 04:07:26.23
534 CZ GRUBER Marek Ivoš 10:37:30.82 1235.140 04:07:30.82
535 CZ KROČIL Jaroslav Blaženka 10:37:31.25 1235.104 04:07:31.25
536 PL NOWICKI Damian Primo 10:37:34.05 1234.871 04:07:34.05
537 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 61 10:37:36.03 1234.707 04:07:36.03
538 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 47 10:37:39.52 1234.417 04:07:39.52
539 DE TEAM GOCH Mustang 10:37:42.22 1234.192 04:07:42.22
540 AT ALTUMAH Alhasan Kiano 10:37:50.91 1233.471 04:07:50.91
541 CH DERBY TEAM PILATUS Wallypower 10:38:10.83 1231.821 04:08:10.83
542 CZ KOLÍNEK Jarolím Kolínek Team "C" 10:38:12.26 1231.703 04:08:12.26
543 PL KOCIK & BASA Krysia 3 10:38:12.82 1231.657 04:08:12.82
544 AT RIEDL Franz Sabine 10:38:17.21 1231.294 04:08:17.21
545 CR TEAM CROATIA Hawken 10:38:53.10 1228.334 04:08:53.10
546 AT NAHIČ & ZWILAK Team Jani 10:39:30.10 1225.298 04:09:30.10
547 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 084 10:39:30.44 1225.271 04:09:30.44
548 DE FELBINGER Gerhard Cleopatra 10:39:30.75 1225.245 04:09:30.75
549 CZ HOLUB "B" Břetislav 10:39:31.33 1225.198 04:09:31.33
550 SK BALVOŇ Michal Arnold 10:39:40.79 1224.424 04:09:40.79
551 SK PRIEHODA Ján + Ivana Jasmína 10:39:47.88 1223.845 04:09:47.88
552 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 144 10:39:50.24 1223.652 04:09:50.24
553 CZ BECHYNĚ Radek Týnuš 10:39:54.02 1223.344 04:09:54.02
554 AT NÖRES Kurt Styria Power 10:39:54.71 1223.287 04:09:54.71
555 DE PREUSSEN-DERBY Team Precious Moment 10:40:12.66 1221.825 04:10:12.66
556 CZ KOCIÁN Milan Pat 10:40:47.17 1219.023 04:10:47.17
557 AT NAGELHOFER Robert Sonne 2307 10:40:47.77 1218.974 04:10:47.77
558 PL CZULOWSKI Jakub Orlik 10:40:49.33 1218.848 04:10:49.33
559 AT OFNER Kurt Paula 10:40:50.31 1218.768 04:10:50.31
560 AT KUTLESA Slavko SLK 03 10:40:50.58 1218.746 04:10:50.58
561 CZ MALACH Ladislav Sisi 10:40:51.32 1218.686 04:10:51.32
562 SK ŠIMKO Ján Šimo 14 10:40:54.31 1218.444 04:10:54.31
563 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 5 10:40:56.98 1218.228 04:10:56.98
564 HU BÖDI József BJ 43 10:40:57.45 1218.190 04:10:57.45
565 CZ KLEMENS Karel Kafi 10:40:59.40 1218.033 04:10:59.40
566 CH TEAM FROHMATTA Jeff 10:41:02.98 1217.743 04:11:02.98
567 CZ KLEMENS Karel Ready 10:41:03.64 1217.690 04:11:03.64
568 AT HALATSCHEK Dietmar Roma 1 10:41:04.97 1217.582 04:11:04.97
569 PL BRASZKO Adam i Helena Bak 10:41:05.17 1217.566 04:11:05.17
570 DE SCHOEN Friedrich Fritz 11 10:41:06.54 1217.455 04:11:06.54
571 SK VAŠÍČEK Pavel Fero 10:41:07.98 1217.339 04:11:07.98
572 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 25 10:41:08.01 1217.337 04:11:08.01
573 AT GRATZER Marco "A" Samsa 10:41:09.49 1217.217 04:11:09.49
574 PL TARASIUK Jerzy Talent 296 10:41:09.94 1217.181 04:11:09.94
575 PL JANIA - LACH Team Zolni 10:41:10.70 1217.119 04:11:10.70
576 DE TEAM ALNA Alberto Cotayo Super Power 10:41:28.69 1215.668 04:11:28.69
577 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ Hans 10:42:20.32 1211.523 04:12:20.32
578 HU VIGLIDÁN Ágoston LK 42 10:42:42.55 1209.746 04:12:42.55
579 DE TORSTEN Jahn Jahn 6 10:42:46.97 1209.394 04:12:46.97
580 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Roli 10:43:01.17 1208.263 04:13:01.17
581 SK KOPAS Michal Miška 10:43:03.10 1208.109 04:13:03.10
582 DE SCHOEN Friedrich Fritz 10 10:43:03.56 1208.072 04:13:03.56
583 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 3 10:43:04.25 1208.018 04:13:04.25
584 SK KUBÁŇ Milan Mindy 10:43:23.62 1206.478 04:13:23.62
585 AT NÖRES Kurt Big-Bang 10:44:14.55 1202.450 04:14:14.55
586 AT NAGELHOFER Robert Magma 2311 10:44:20.29 1201.998 04:14:20.29
587 DE SKOPLJAK Denis Kurt 10:44:21.05 1201.938 04:14:21.05
588 SK EXPRES TEAM Red 10:44:25.03 1201.625 04:14:25.03
589 PL SROKA Krzysztof Emi 10:44:25.80 1201.564 04:14:25.80
590 DE SKOPLJAK Denis Irene 10:44:30.36 1201.205 04:14:30.36
591 CZ BASTL Josef Walkboy 10:44:30.86 1201.166 04:14:30.86
592 DE SG STEFFL "A" Old Shatterhand 10:44:31.06 1201.150 04:14:31.06
593 PL SEDLACEK Josef JS 2 10:44:59.04 1198.954 04:14:59.04
594 CZ B & B TEAM Sára 10:45:01.18 1198.786 04:15:01.18
595 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Dvorak 10:45:05.47 1198.450 04:15:05.47
596 PL MAZIARZ RACING TEAM Ajaagu 10:45:05.71 1198.431 04:15:05.71
597 CZ ŠÁLEK Roman RS 06 10:45:10.27 1198.074 04:15:10.27
598 CZ TALLA Stanislav + František Vojta 10:45:19.68 1197.338 04:15:19.68
599 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 83 10:45:25.79 1196.861 04:15:25.79
600 CZ GORČÍK + MACHALA Team Pája 10:45:45.10 1195.355 04:15:45.10
601 DE SIEBERT Dieter Dazzler 10:45:58.03 1194.348 04:15:58.03
602 AT DEMAJ & KUKLA Team Niko 10:46:22.69 1192.434 04:16:22.69
603 DE ANTONOV AVIATION AN 26 10:46:28.83 1191.958 04:16:28.83
604 SK BLAHOVSKÝ + HNILIČKA Team The Great 8 10:46:42.90 1190.869 04:16:42.90
605 CZ TÁBORSKÝ Vladimír David 10:46:46.02 1190.628 04:16:46.02
606 CZ VÍTOVEC P & M Leomar 10:46:47.16 1190.540 04:16:47.16
607 CZ HOLUB "A" Bohuslav 10:46:49.04 1190.395 04:16:49.04
608 DE SKOPLJAK Denis Ingrid 10:46:53.78 1190.029 04:16:53.78
609 SK GRÉK Peter Romana. 10:47:07.65 1188.959 04:17:07.65
610 CZ ŠÁLEK Roman RS 03 10:47:09.17 1188.842 04:17:09.17
611 PL PITAŚ M & M Team Lara 10:47:09.62 1188.807 04:17:09.62
612 SK BELANEC Team Alba 10:47:10.11 1188.769 04:17:10.11
613 CZ HOLUB "B" Brigita 10:47:10.56 1188.735 04:17:10.56
614 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 69 10:47:11.31 1188.677 04:17:11.31
615 CZ KONEČNÝ Vlastimil Messi 10:47:13.68 1188.494 04:17:13.68
616 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Helena 10:47:14.23 1188.452 04:17:14.23
617 AT NAGELHOFER Robert Gewitter 2334 10:47:22.55 1187.812 04:17:22.55
618 NO HELGESEN Bjorn Ove Special I. 10:47:24.22 1187.683 04:17:24.22
619 CZ HRUDA Jan Josef 5 10:47:26.97 1187.472 04:17:26.97
620 SK PODHORSKÝ TEAM Budvár 2 10:47:29.74 1187.259 04:17:29.74
621 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 73 10:47:31.53 1187.121 04:17:31.53
622 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Quartus 10:47:37.38 1186.672 04:17:37.38
623 DE HOOP Michael Nelly 10:48:20.57 1183.366 04:18:20.57
624 PL KWAŚNICKI Tomasz Lolita 10:48:23.05 1183.176 04:18:23.05
625 CZ KOLÍNEK Jarolím Kolínek Team "B" 10:48:27.98 1182.800 04:18:27.98
626 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Pavla 10:48:28.75 1182.741 04:18:28.75
627 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Gabčík 10:48:30.56 1182.603 04:18:30.56
628 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 73 10:48:38.74 1181.980 04:18:38.74
629 DE SCHOEN Friedrich Fritz 7 10:48:42.67 1181.681 04:18:42.67
630 SK MINÁRIK + MAŤAŠEJE Dady 10:48:51.83 1180.984 04:18:51.83
631 CZ BASTL Josef Hellboy 10:49:44.07 1177.025 04:19:44.07
632 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Ruppiduppi 10:49:45.52 1176.915 04:19:45.52
633 CZ ATH KVĚTNÁ Karla 10:49:58.07 1175.969 04:19:58.07
634 NO HELGESEN Bjorn Ove Günter 84 10:49:58.94 1175.903 04:19:58.94
635 CZ LOCCO TEAM Edna 10:50:03.64 1175.549 04:20:03.64
636 AT GRATZER Marco "B" Alexander 10:50:14.09 1174.762 04:20:14.09
637 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Ellie Goulding 10:50:19.63 1174.345 04:20:19.63
638 PL GRODNY Andrzej "A" Rema 10:50:22.18 1174.154 04:20:22.18
639 SK LAŠ Vladimír Las 2 10:50:28.15 1173.705 04:20:28.15
640 DE TARGATZ Angela Dr. DR 5 10:50:41.95 1172.670 04:20:41.95
641 SK HELMAR Team Bodbu 10:50:47.36 1172.264 04:20:47.36
642 AT RIEDL Franz Mitzi 10:50:49.94 1172.071 04:20:49.94
643 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ Maria 10:50:54.32 1171.743 04:20:54.32
644 CZ GRUBER Marek Perla 10:50:54.94 1171.697 04:20:54.94
645 DE TREPTE Arndt & Marcus Ropo 10:50:55.14 1171.682 04:20:55.14
646 PL BASA Marek & Andrzej M 2 10:52:00.88 1166.782 04:22:00.88
647 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 027 10:52:10.99 1166.032 04:22:10.99
648 SK ČÁNI Ĺudovít LC 847 10:52:15.41 1165.705 04:22:15.41
649 HU LÁSZLÓ-MOLNÁR LM 19 10:52:27.93 1164.778 04:22:27.93
650 CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Lidka 10:53:03.36 1162.163 04:23:03.36
651 CZ LAŇKA Alfons Ing. Eva 10:53:09.91 1161.681 04:23:09.91
652 CZ CHARYPAR Vladimír Charyš 1 10:53:12.96 1161.457 04:23:12.96
653 CZ BECHA Lubomír + Jan Hany 10:53:22.18 1160.779 04:23:22.18
654 AT SG MIKS Wolfgang und Andrea Ines 10:53:23.44 1160.687 04:23:23.44
655 CZ KLEMENS Karel Sifr 10:54:05.95 1157.573 04:24:05.95
656 PL SMORAWSKI Marek + Jacek Gabi 10:54:07.08 1157.490 04:24:07.08
657 SK BINDAS JUN. Štefan Elitt 10:54:17.75 1156.711 04:24:17.75
658 SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 19 10:55:33.98 1151.178 04:25:33.98
659 NO HELGESEN Bjorn Ove Femhoje III. 10:55:36.23 1151.015 04:25:36.23
660 CZ GRUBER Simon Žofka 10:56:50.58 1145.670 04:26:50.58
661 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 013 10:56:51.88 1145.577 04:26:51.88
662 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ SP 012 10:56:59.71 1145.017 04:26:59.71
663 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Dvanáctka 10:57:05.20 1144.625 04:27:05.20
664 DE TREPTE Arndt & Marcus Jana 10:57:08.39 1144.397 04:27:08.39
665 AT NAGELHOFER Robert Hagel 2320 10:57:11.84 1144.151 04:27:11.84
666 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 87 10:57:20.06 1143.564 04:27:20.06
667 CZ ACADEMY LOFT Crystal Academy 65 10:57:23.05 1143.351 04:27:23.05
668 CZ ACADEMY LOFT China Academy 39 10:57:23.64 1143.309 04:27:23.64
669 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Secundus 10:57:29.33 1142.904 04:27:29.33
670 DE TEAM ANHÄNGER Michael Stu. 10:57:35.86 1142.439 04:27:35.86
671 PL SROKA-KUSION-KAWA Team Irena 10:57:37.65 1142.312 04:27:37.65
672 DE MOELLER Andreas AML Surprise 10:57:42.49 1141.967 04:27:42.49
673 CZ B & B TEAM Frenk 10:58:04.66 1140.393 04:28:04.66
674 CZ HAŠŠO Slavomír Benda 1 10:59:19.11 1135.139 04:29:19.11
675 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Strachova 10:59:26.71 1134.606 04:29:26.71
676 DE TARGATZ Angela Dr. DR 3 10:59:34.20 1134.080 04:29:34.20
677 PL KOZLENIA Artur Areo 10:59:45.86 1133.263 04:29:45.86
678 CZ ŠÁLEK Roman RS 04 10:59:46.76 1133.200 04:29:46.76
679 CZ BAJTEK Jan Samuraj 11:00:39.81 1129.498 04:30:39.81
680 DE TARGATZ Angela Dr. DR 1 11:00:41.98 1129.348 04:30:41.98
681 PL MICHALAK Bogdan Borka 12 11:01:05.05 1127.746 04:31:05.05
682 DE HOOP Michael Jule 11:01:08.01 1127.540 04:31:08.01
683 DE HIENZSCH Frank F.H. 3 11:02:02.48 1123.778 04:32:02.48
684 CZ VLČEK Jiří Bambi 11:03:49.87 1116.432 04:33:49.87
685 AT RIEDL Franz Christian 11:03:50.72 1116.375 04:33:50.72
686 DE SG STEFFL "B" Tschoutschi 11:03:58.41 1115.852 04:33:58.41
687 SK PRIEHODA Ján + Ivana Rose 11:05:40.55 1108.962 04:35:40.55
688 AT OFNER Kurt Remus 11:05:41.08 1108.926 04:35:41.08
689 SK TRISTIGNAC TEAM Ida 11:05:47.69 1108.483 04:35:47.69
690 PL PITAŚ M & M Team Carlos 11:06:27.36 1105.832 04:36:27.36
691 DE TEAM GOCH TG 047 11:06:53.35 1104.102 04:36:53.35
692 PL MISIAK Marek Marek 79 11:08:10.52 1098.998 04:38:10.52
693 DE TEAM BRANDT & WICHERT Pliskova 11:09:24.52 1094.146 04:39:24.52
694 AT NAGELHOFER Robert Donner 2302 11:09:48.38 1092.591 04:39:48.38
695 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 18 11:10:46.10 1088.848 04:40:46.10
696 AT GRATZER Marco "A" Aurel 11:10:48.34 1088.703 04:40:48.34
697 DE BEHLKE Andreas AB 05 11:10:51.42 1088.504 04:40:51.42
698 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Groot 11:10:55.14 1088.264 04:40:55.14
699 CZ BOROVIČKA Ladislav Cecilka 11:10:58.39 1088.054 04:40:58.39
700 CZ KONEČNÝ Vlastimil Melinda 11:11:01.29 1087.867 04:41:01.29
701 CZ ACADEMY LOFT Dafne Academy 51 11:12:47.25 1081.073 04:42:47.25
702 CZ ŠÁLEK Roman RS 08 11:13:52.53 1076.930 04:43:52.53
703 DE TEAM ALNA Alberto Cotayo Shada 11:15:16.77 1071.630 04:45:16.77
704 SK KOPAS Michal Michal 11:15:20.80 1071.378 04:45:20.80
705 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ SP 042 11:15:29.57 1070.829 04:45:29.57
706 PL BRASZKO Adam i Helena Bus 11:15:32.52 1070.645 04:45:32.52
707 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Senna 11:15:34.26 1070.536 04:45:34.26
708 SK ŠIMKO Ján Šimo 17 11:15:50.43 1069.527 04:45:50.43
709 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Kratochvilova 11:16:07.36 1068.472 04:46:07.36
710 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Lennon 11:16:47.97 1065.950 04:46:47.97
711 SK VOJTKO Milan Mivo 01 11:16:59.01 1065.267 04:46:59.01
712 SK BLAHOVSKÝ + HNILIČKA Team South Portland 11:17:30.22 1063.339 04:47:30.22
713 CZ KROČIL Jaroslav Zdenička 11:17:48.26 1062.229 04:47:48.26
714 CZ ACADEMY LOFT Tbulk Academy 1 11:17:53.53 1061.905 04:47:53.53
715 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Andrea. 11:18:47.53 1058.595 04:48:47.53
716 SK PODHORSKÝ TEAM Fezoj 2 11:20:07.93 1053.706 04:50:07.93
717 SK BABIC Pavol Red Hrky 305 11:20:09.76 1053.595 04:50:09.76
718 AT HÖLD Erich Raphael 11:20:11.31 1053.501 04:50:11.31
719 SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 14 11:20:13.45 1053.372 04:50:13.45
720 HU TAKÁCS József & Márk TJM 43 11:20:17.89 1053.103 04:50:17.89
721 PL PACEK & LIS TEAM Piórko 11:20:19.47 1053.008 04:50:19.47
722 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 1665 11:21:11.75 1049.857 04:51:11.75
723 SK BRKAL Ján Ing. Bohdana 11:22:00.69 1046.925 04:52:00.69
724 PL TARASIUK Jerzy George 11:22:13.90 1046.136 04:52:13.90
725 CZ MAJKA + JAN TEAM Martin 11:22:38.10 1044.694 04:52:38.10
726 CZ KLEMENS Karel ml. Ola 11:22:46.85 1044.174 04:52:46.85
727 HU GÁBOR Takács TG 31 11:22:52.58 1043.833 04:52:52.58
728 PL PACEK Wojciech Little Miss 11:22:56.24 1043.616 04:52:56.24
729 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Indy 11:23:09.99 1042.800 04:53:09.99
730 SK FAMILY PINČÁK Star 11:25:14.76 1035.455 04:55:14.76
731 PL JANIA - LACH Team Jay Jay Junior 11:25:23.65 1034.936 04:55:23.65
732 DE TEAM GOCH TG 044 11:25:24.56 1034.883 04:55:24.56
733 PL TEAM OLR MAZURY Player 11:25:27.64 1034.703 04:55:27.64
734 DE TEAM SASSE - WELZEL 108 - 1220 11:27:28.72 1027.684 04:57:28.72
735 SK BCHB TEAM Samko 11:27:47.19 1026.621 04:57:47.19
736 CZ LAŇKA Alfons Ing. Lucka 11:28:16.89 1024.918 04:58:16.89
737 SK DREXLEROVÁ Helena Kincsem 11:28:24.56 1024.479 04:58:24.56
738 AT RIEDL Franz Werner 11:31:05.81 1015.334 05:01:05.81
739 CZ HLAVINKA Josef Romário 11:31:23.98 1014.314 05:01:23.98
740 AT JAKUPOVIC Jasmin Elif 11:31:29.38 1014.012 05:01:29.38
741 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 032 11:32:18.84 1011.247 05:02:18.84
742 DE TEAM GOCH TG 052 11:36:18.25 998.073 05:06:18.25
743 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Ada 11:37:36.44 993.845 05:07:36.44
744 SK VAŠÍČEK Pavel Palo 11:40:04.27 985.948 05:10:04.27
745 CZ GRUBER Marek Marco 11:42:20.63 978.774 05:12:20.63
746 CZ ŠABATA Jan J.Š. 3 11:44:57.44 970.652 05:14:57.44
747 PL CZULOWSKI Jakub P-11 11:48:14.78 960.621 05:18:14.78
748 DE SIEBERT Dieter Dava 11:48:17.17 960.500 05:18:17.17
749 DE WINGS 2 WIN W2W 248 11:48:17.94 960.462 05:18:17.94
750 SK BELANEC Team Auróra 11:50:04.08 955.153 05:20:04.08
751 CZ BOROVIČKA Ladislav Chrymazona 11:51:41.18 950.348 05:21:41.18
752 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Kubiš 11:51:45.21 950.150 05:21:45.21
753 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 049 11:55:50.17 938.245 05:25:50.17
754 SK FAMILY PINČÁK I. Sofinka 11:56:28.04 936.431 05:26:28.04
755 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Saffier 11:56:31.18 936.281 05:26:31.18
756 CZ VACHTL Jan Jakub 11:56:34.64 936.115 05:26:34.64
757 AT RÖTZER Franz Top 3 12:00:04.55 926.193 05:30:04.55
758 SK NOVÁK Pavel Milan 12:03:22.24 917.039 05:33:22.24
759 CZ GRUBER Simon Gino 12:06:12.26 909.310 05:36:12.26
760 CZ SVOBODA Jiří Terezka 12:06:43.99 907.882 05:36:43.99
761 CH TEAM ANDERHUB Brünn 12:06:45.01 907.836 05:36:45.01
762 DE WINGS 2 WIN W2W 356 12:06:46.46 907.771 05:36:46.46
763 SK FAMILY PINČÁK Gloria 12:06:47.94 907.705 05:36:47.94
764 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 015 12:06:56.34 907.327 05:36:56.34
765 DE SCHOEN Friedrich Fritz 2 12:06:59.82 907.171 05:36:59.82
766 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Milena 12:07:01.35 907.103 05:37:01.35
767 CZ B & B TEAM Erik 12:08:19.76 903.599 05:38:19.76
768 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Flojo 12:11:07.97 896.173 05:41:07.97
769 CZ TOMEK Jindřich T4. 12:11:09.31 896.114 05:41:09.31
770 CZ HOLUB "A" Boleslav 12:11:11.01 896.040 05:41:11.01
771 AT GASSER Reinhard Grazia 12:11:17.13 895.772 05:41:17.13
772 DE SKOPLJAK Denis Paul. 12:11:47.01 894.467 05:41:47.01
773 SK PRIEHODA Ján + Ivana Konstance 12:11:49.42 894.362 05:41:49.42
774 PL GRODNY Andrzej "A" Sara 12:11:50.07 894.333 05:41:50.07
775 CZ TEAM ZEMAN + KAŠUBA ZK 2 12:11:55.43 894.100 05:41:55.43
776 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Gamora 12:11:56.80 894.040 05:41:56.80
777 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Bella. 12:12:38.90 892.209 05:42:38.90
778 SK BODNAR & VILČKO Vladimír Bovi 5 12:12:51.50 891.663 05:42:51.50
779 DE TEAM GOUDEN DUIF "C" Klaus 2 12:13:46.34 889.292 05:43:46.34
780 DE SG STEFFL "A" Zorro 12:16:12.79 883.022 05:46:12.79
781 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Sirius 1386 12:16:20.53 882.694 05:46:20.53
782 SK TRISTIGNAC TEAM Tiril 12:16:23.25 882.578 05:46:23.25
783 SK PRÍVARA Pavol Kinčen-Perla 12:16:44.36 881.682 05:46:44.36
784 PL TARASIUK Jerzy Rosmo 12:16:48.15 881.522 05:46:48.15
785 DE HOOP Michael Socke 12:22:01.38 868.449 05:52:01.38
786 CZ BECHA Lubomír + Jan Ben 12:22:01.50 868.444 05:52:01.50
787 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Corleone 12:22:02.26 868.413 05:52:02.26
788 PL MAZIARZ RACING TEAM Diku 12:24:55.62 861.343 05:54:55.62
789 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 063 12:28:37.55 852.460 05:58:37.55
790 AT GRATZER Marco "B" Antonius 12:29:47.22 849.708 05:59:47.22
791 DE HEIDEMANN + WINTER Lisbeth 12:29:50.81 849.567 05:59:50.81
792 PL GRODNY Andrzej Tesa 12:30:02.94 849.090 06:00:02.94
793 DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Helmut 3 12:30:26.38 848.170 06:00:26.38
794 SK BELANEC Team Arianna 12:31:23.05 845.953 06:01:23.05
795 AT BLIEGE Felix Felix 12 12:33:11.38 841.748 06:03:11.38
796 CH TEAM ANDERHUB Pilsen 12:33:15.82 841.576 06:03:15.82
797 SK HORŇÁČEK Miroslav Viky 12:34:22.66 839.003 06:04:22.66
798 CZ TOMEK Jindřich T2. 12:34:53.18 837.834 06:04:53.18
799 SK HROZEN Peter Viktor 12:37:54.21 830.962 06:07:54.21
800 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Septimus 12:39:47.18 826.731 06:09:47.18
801 AT HALATSCHEK Dietmar Isolde 12:39:57.87 826.333 06:09:57.87
802 SK KOPAS Michal Miťo 12:43:42.76 818.046 06:13:42.76
803 AT HOFMANN Leopold Poldi 54 12:45:11.62 814.817 06:15:11.62
804 AT KUTLESA Slavko SLK 07 12:46:19.13 812.380 06:16:19.13
805 CZ KULÍK Přemysl Alan 12:46:34.49 811.828 06:16:34.49
806 SK HRNČIAR PETER & MIRO Gaga 12:46:41.12 811.590 06:16:41.12
807 CZ ACADEMY LOFT Dafne Academy 50 12:47:48.07 809.193 06:17:48.07
808 PL MICHALAK Bogdan Honorata 03 12:55:49.36 792.369 06:25:49.36
809 PL PACEK Wojciech Tornado 12:58:05.25 787.745 06:28:05.25
810 DE HIENZSCH Frank F.H. 4 13:00:01.40 783.835 06:30:01.40
811 PL SROKA Krzysztof Lula 13:06:40.55 770.690 06:36:40.55
812 SK COMOREK Pavel Putin 13:17:54.99 749.452 06:47:54.99
813 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 18 13:24:46.12 737.071 06:54:46.12
814 CZ SETTLER + KUBÁČEK Team Zitkala 13:26:37.66 733.782 06:56:37.66
815 DE WINGS 2 WIN W2W 354 13:32:06.66 724.250 07:02:06.66
816 SK HELMAR Team Wiesa 13:40:34.15 710.023 07:10:34.15
817 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Sirius 1416 13:40:58.25 709.361 07:10:58.25
818 CZ PŘÍVARA Vladimír Mary 13:46:38.98 700.136 07:16:38.98
819 SK FAMILY PINČÁK Victory 13:48:27.74 697.241 07:18:27.74
820 AT GASSER Reinhard Gigi 13:50:09.42 694.557 07:20:09.42
821 DE ANTONOV AVIATION AN 124 13:51:20.62 692.689 07:21:20.62
822 CZ ACADEMY LOFT Double Academy 46 13:53:43.10 688.982 07:23:43.10
823 SK LAŠ Vladimír Las 4 13:54:48.91 687.283 07:24:48.91
824 CZ KLEMENSOVÁ Sára Greny 13:56:58.63 683.959 07:26:58.63
825 SK NOVÁK Pavel Vlado 13:59:26.51 680.208 07:29:26.51
826 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Mirka 14:01:57.65 676.417 07:31:57.65
827 SK NOVÁK Pavel Markus 14:15:18.94 657.003 07:45:18.94
828 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Dan 14:19:32.47 651.091 07:49:32.47
829 DE SIEBERT Dieter Delphine 14:19:35.29 651.026 07:49:35.29
830 DE SG STEFFL "A" Jessi James 14:25:18.27 643.196 07:55:18.27
831 SK VOJTKO Milan Mivo 03 14:26:29.44 641.595 07:56:29.44
832 PL SEDLACEK Josef JS 12 14:32:44.77 633.281 08:02:44.77
833 DE TEAM - DIE ROTHALBOMBER Diamant 14:37:25.56 627.201 08:07:25.56
834 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 2 14:46:23.67 615.869 08:16:23.67
835 PL NOWICKI Damian Piselli 14:50:31.95 610.778 08:20:31.95
836 BE COPPENS Peter Binda 14:50:36.41 610.687 08:20:36.41
837 CZ HOLUB "A" Boris 14:50:45.05 610.511 08:20:45.05
838 AT JAKUPOVIC Jasmin Rocky 14:52:14.25 608.704 08:22:14.25
839 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Kvitova 14:59:46.32 599.707 08:29:46.32
840 SK OVŠÁK + KONŠ Team Harry 14:59:56.06 599.516 08:29:56.06
841 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Fanda. 15:03:22.10 595.506 08:33:22.10
842 AT RIEDL Franz Cacilia 15:12:47.25 584.777 08:42:47.25
843 PL PACEK & LIS TEAM Borys 15:13:00.84 584.524 08:43:00.84
844 DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Helmut 2 15:16:48.72 580.309 08:46:48.72
845 AT WIEFLER Alois Alfred 15:17:57.09 579.057 08:47:57.09
846 AT JAKUPOVIC Jasmin Felix 15:18:21.38 578.613 08:48:21.38
847 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Rolex 15:19:18.85 577.566 08:49:18.85
848 PL TARASIUK Jerzy Yestman 561 15:19:22.55 577.499 08:49:22.55
849 DE TREPTE Arndt & Marcus First Man 15:19:40.35 577.176 08:49:40.35
850 SK BRKAL Ján Ing. Adriána 15:24:22.48 572.097 08:54:22.48
851 PL GRODNY Andrzej "A" Iwan 15:28:02.41 568.199 08:58:02.41
852 DE TARGATZ Angela Dr. DR 11 15:30:56.69 565.148 09:00:56.69
853 SK BLAHOVSKÝ + HNILIČKA Team Ogunquit 15:42:29.46 553.338 09:12:29.46
854 DE HEIDEMANN + WINTER Amette 15:50:26.15 545.493 09:20:26.15
855 DE TEAM BRANDT & WICHERT Soukalova 15:54:03.04 541.997 09:24:03.04
856 SK BALÁŽ Štefan Loto 15:54:24.72 541.650 09:24:24.72
857 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 009 15:57:38.35 538.571 09:27:38.35
858 CZ SETTLER + KUBÁČEK Team Olathe 16:04:07.72 532.483 09:34:07.72
859 AT HALATSCHEK Dietmar Enkel Pole 16:16:33.87 521.194 09:46:33.87
860 DE TARGATZ Angela Dr. DR 9 16:20:48.17 517.455 09:50:48.17
861 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 1 16:23:11.38 515.373 09:53:11.38
862 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Rossi 16:25:32.30 513.341 09:55:32.30
863 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 24 16:25:33.57 513.322 09:55:33.57
864 SK HELMAR Team Skava 16:29:42.52 509.771 09:59:42.52
865 CZ FLY YOUNG STARS Angela 16:36:19.94 504.202 10:06:19.94
866 PL MISIAK Marek Marek 00 16:36:47.07 503.826 10:06:47.07
867 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 17 16:42:26.20 499.177 10:12:26.20
868 DE SKOPLJAK Denis Birgit 16:43:23.44 498.400 10:13:23.44
869 DE TEAM GOCH Lotus Blume 16:53:30.81 490.309 10:23:30.81
870 DE SPITZBERG Team U 143 16:53:40.08 490.187 10:23:40.08
871 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 5 16:53:44.04 490.135 10:23:44.04
872 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Neymar 17:04:05.26 482.132 10:34:05.26
873 CZ VÍTOVEC P & M Lupin 17:06:15.65 480.485 10:36:15.65
874 AT NAGELHOFER Robert Tornado 2308 17:22:12.22 468.740 10:52:12.22
875 PL KWAŚNICKI Tomasz Bolek 17:23:23.68 467.886 10:53:23.68
876 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Primus 17:27:54.36 464.677 10:57:54.36
877 CZ ACADEMY LOFT Golden Queen 29 17:40:11.23 456.162 11:10:11.23
878 DE PREUSSEN-DERBY Team Pretty 17:43:29.21 453.927 11:13:29.21
879 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Timo 4 17:45:34.24 452.527 11:15:34.24
880 SK TEAM LUTERAN HRICIK BAŠISTA Prekvapenie ML 17:47:07.44 451.489 11:17:07.44
881 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Rocket Raccoon 17:52:10.30 448.148 11:22:10.30
882 BE COPPENS Peter Vichy 17:52:11.89 448.131 11:22:11.89
883 SK BODNAR & VILČKO Vladimír Bovi 6 17:53:14.35 447.448 11:23:14.35
884 PL KOCIK & BASA Julia 2 18:01:47.73 441.914 11:31:47.73
885 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 88 18:03:55.43 440.558 11:33:55.43
886 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Junior 18:03:55.65 440.556 11:33:55.65
887 AT GRATZER Marco "A" Gyula 18:06:37.57 438.849 11:36:37.57
888 CZ KLEMENS Karel Phatt 18:15:21.35 433.418 11:45:21.35
889 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Sirius 84 18:15:23.86 433.392 11:45:23.86
890 AT NAHIČ & ZWILAK Team Kiwi 18:17:40.64 431.996 11:47:40.64
891 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Romee 18:20:44.07 430.138 11:50:44.07
892 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Laura 18:22:44.51 428.927 11:52:44.51
893 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Vietti 18:39:59.65 418.790 12:09:59.65
894 AT RÖTZER Franz Top 5 18:50:19.80 412.943 12:20:19.80
895 SK GRÉK Peter Petra 18:51:48.59 412.119 12:21:48.59
896 PL KOZLENIA Artur Adam 19:02:50.79 406.077 12:32:50.79
897 PT PEDRO PORTO Abby 19:07:25.68 403.621 12:37:25.68
898 CZ ACADEMY LOFT Dafne Academy 17 19:07:43.28 403.465 12:37:43.28
899 DE TEAM ANHÄNGER Kai + Heiko H./E. 19:18:52.53 397.612 12:48:52.53
900 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Lenny 19:19:31.04 397.280 12:49:31.04
901 CH TEAM WIRZ Melanie Meillard 19:23:13.88 395.372 12:53:13.88
902 PL JANIA - LACH Team Natalia 19:36:53.96 388.505 13:06:53.96
903 CZ SVOBODA Jiří Lenka 19:41:52.77 386.061 13:11:52.77
904 CZ SVOBODA Jiří Ela 07:44:52.61 201.808 25:14:52.61
905 SK HROZEN Peter Pálffy 07:46:11.48 201.633 25:16:11.48
906 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 099 07:46:36.57 201.577 25:16:36.57
907 CZ HANZEL TEAM Nov 1 07:47:28.73 201.462 25:17:28.73
908 CZ KONOPÍK Jiří Žofka 08:16:45.59 197.648 25:46:45.59
909 PL SROKA Krzysztof Zoi 08:24:10.95 196.704 25:54:10.95
910 CZ TOMEK Jindřich T6. 08:38:14.44 194.941 26:08:14.44
911 CZ MALACH Ladislav Kate 08:41:01.43 194.595 26:11:01.43
912 HU LÁSZLÓ-MOLNÁR LM 77 08:49:39.87 193.531 26:19:39.87
913 DE SKOPLJAK Denis Susan. 09:05:01.35 191.668 26:35:01.35
914 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Kraglin Obfonteri 09:09:20.50 191.150 26:39:20.50
915 AT GASSER Reinhard Galaxy 09:13:02.73 190.708 26:43:02.73
916 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 058 09:31:38.57 188.521 27:01:38.57
917 DE SOELLNER JUNIOR TEAM SJT 4 09:34:02.06 188.244 27:04:02.06
918 DE HIENZSCH Frank F.H. 6 09:35:15.96 188.101 27:05:15.96
919 SK NOVÁK Pavel Rudo 09:41:29.04 187.384 27:11:29.04
920 DE TEAM SASSE - WELZEL Deime. - Heide. 2 09:43:38.81 187.136 27:13:38.81
921 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Hanka 10:06:11.83 184.588 27:36:11.83
922 CZ SUCHÁNEK Břetislav Domča 10:43:46.67 180.492 28:13:46.67
923 PL RAFITA TEAM Gucci 10:55:20.36 179.269 28:25:20.36
924 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 23 10:58:33.32 178.931 28:28:33.32
925 SK BODNAR & VILČKO Vladimír Bovi 2 11:15:47.83 177.144 28:45:47.83
926 AT SCHÖN Johann Nero 11:49:50.50 173.717 29:19:50.50
927 PL MAZIARZ RACING TEAM Ferb 11:56:07.59 173.099 29:26:07.59
928 CZ MILOTA Milan MM 001 11:56:35.31 173.053 29:26:35.31
929 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Golden Vojta 12:39:01.95 168.993 30:09:01.95
930 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 13 12:57:37.15 167.274 30:27:37.15
931 PL SZYMAŃSKI Zbigniew SZ 38 13:00:48.62 166.983 30:30:48.62
932 PL KOZLENIA - WOLANIN Ana 13:35:41.59 163.861 31:05:41.59
933 PL GRODNY Andrzej "A" Iwanka 13:47:28.75 162.832 31:17:28.75
934 CZ GRUBER Simon Pitbull 14:11:26.28 160.780 31:41:26.28
935 CZ NERS Jaroslav Viktorie 14:12:39.95 160.677 31:42:39.95
936 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 56 14:45:02.34 157.989 32:15:02.34
937 CZ KOCIÁN Milan Mat 14:47:45.89 157.766 32:17:45.89
938 CZ HAŠŠO Slavomír Slavo 1 15:00:52.48 156.706 32:30:52.48
939 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 7 15:20:53.28 155.115 32:50:53.28
940 CZ KLEMENSOVÁ Sára Pohár 15:40:53.34 153.557 33:10:53.34
941 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Janda 16:30:04.48 149.854 34:00:04.48
942 SK VAŠÍČEK Pavel Neger 11:04:53.93 96.901 52:34:53.93
943 SK HROZEN Peter Peter 09:37:31.38 34.632 147:07:31.38
944 SK BRKAL Ján Ing. Simona 10:56:10.53 34.326 148:26:10.53
945 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Sonnenschein 10:56:34.78 34.325 148:26:34.78
946 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ Fred 10:56:38.42 34.324 148:26:38.42
947 CZ SKOKAN Pavel Číňanka 10:56:46.95 34.324 148:26:46.95
948 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 1673 10:57:46.70 34.320 148:27:46.70
949 CZ BAJTEK Jan Alfa 12:00:54.64 17.359 293:30:54.64
950 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 6 12:04:24.22 17.356 293:34:24.22
951 DE ANDREAS & UDO Naddy 12:17:18.85 17.343 293:47:18.85
952 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 1643 13:32:03.15 17.270 295:02:03.15
953 CZ ATH KVĚTNÁ Bago 19:14:46.56 16.942 300:44:46.56
954 DE TEAM GOCH Lady Blue 10:04:59.62 16.145 315:34:59.62
955 CZ NERS Jaroslav Marie 11:37:30.43 16.067 317:07:30.43
956 CZ SUCHÁNEK Břetislav Miša 12:47:33.62 16.008 318:17:33.62
957 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Rosol 12:58:11.90 15.999 318:28:11.90
958 CZ DAVID Petr Karin 13:20:30.10 15.980 318:50:30.10
959 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 019 14:28:05.55 15.924 319:58:05.55
960 DE TORSTEN Jahn Jahn 1 15:17:44.84 15.883 320:47:44.84
961 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 19 16:21:52.74 15.830 321:51:52.74
962 CZ HAŠŠO Slavomír Benda 2 16:22:53.24 15.830 321:52:53.24
963 CZ CHARYPAR Vladimír Charyš 2 16:31:11.62 15.823 322:01:11.62
964 CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Bodo 18:00:07.26 12.883 395:30:07.26
965 DE WINGS 2 WIN W2W 377 18:02:33.59 12.882 395:32:33.59
966 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 050 17:06:14.80 10.920 466:36:14.80
967 DE FRANZ Christoph Cheyanne 08:33:18.93 10.570 482:03:18.93
968 AT HEILAND Helmut Petrus 18:01:06.64 10.366 491:31:06.64
969 AT VOLLNHOFER Dominik Niki 4 11:27:03.92 10.011 508:57:03.92
970 AT NAHIČ & ZWILAK Team Joni 12:34:35.22 9.989 510:04:35.22
971 CZ ACADEMY LOFT Braha Academy 7 18:31:00.00 9.034 564:01:00.00

Zobrazit / skrýt podrobnosti k doletu

Nedolétlí holubi

Tabulka obsahuje seznam holubů, kteří byli na tento závod nasazeni, ale zatím nedoletěli.

  Jméno chovatele Jméno holuba
DE A-TEAM BOEHME Sami
CZ ACADEMY LOFT Bulsil Academy 6
CZ ACADEMY LOFT Střela Academy 26
CZ ACADEMY LOFT Brave Academy 66
CZ ACADEMY LOFT Sydney Academy 67
CZ ACADEMY LOFT Hurricane Academy 71
CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art36
DE ANTONOV AVIATION AN 22
CZ BAJTEK Jan Viki
CZ BARTOŠ TEAM Luisa
CZ BASTL Josef Gabyboy
CZ BASTL Josef Masakr
CZ BECHYNĚ Radek Káča
SK BCHB TEAM Ján
SK BINDAS JUN. Štefan Eliss
SK BLAŽENEC Štefan Džejkop
SK BLAŽENEC Štefan Kristínka
AT BLIEGE Felix Felix 5
AT BLIEGE Felix Felix 31
HU BÖDI József BJ 31
SK BODNAR & VILČKO Vladimír Bovi 4
SK BRKAL Ján Ing. Hatty
CZ BRULÍK Josef Ria
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 31
CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 6
CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 3
CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 11
BE COPPENS Peter Orange
SK ČÁNI Ĺudovít LC 850
CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Apollo
CH DERBY TEAM PILATUS Brave Challenger
CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Bezzecchi
CZ EM-EKO.CZ PS 2
CZ EM-EKO.CZ PS 3
CZ FAJMON + HOLICKÝ Team FT 02
CZ FAJMON + HOLICKÝ Team Solista
SK FAMILY PINČÁK Zarka
DE FRANZ Christoph Cherry
HU GÁBOR Takács TG 47
AT GASSER Reinhard Gemini
AT GASSER Reinhard Galadriel
SK GOGORA Milan Migo
CZ GORČÍK + MACHALA Team Margot
AT GRATZER Marco "A" Sonny
AT GRATZER Marco "A" Istvan
AT GRATZER Marco "A" Achilles
PL GRODNY Andrzej Gepa
CZ GRUBER Simon Sabinka
CZ GRUBER Simon Messi
CZ GRUBER Lubomír Adélka
AT HALATSCHEK Dietmar Ludwig
CZ HANZEL TEAM Elza 15
CZ HANZEL TEAM Han 1
CZ HAŠŠO Slavomír Slavo 2
DE HEIDEMANN + WINTER Tina
NO HELGESEN Bjorn Ove Torreros II.
NO HELGESEN Bjorn Ove New Wonder I.
DE HIENZSCH Frank F.H. 5
AT HOFMANN Leopold Poldi 51
AT HÖLD Erich Philipp
CZ HOLUB "A" Bořivoj
CZ HOLUB "A" Bohdan
CZ HOLUB "B" Cecilie
SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 34
SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 48
SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 24
CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Štěpán
DE HOOP Michael Olivia
SK HORŇÁČEK Miroslav Janka
SK HRNČIAR PETER & MIRO Kentucky
SK HROZEN Peter Hogo Fogo
CZ HRUDA Jan Josef 1
CZ HRUDA Jan Josef 2
CZ HRYČOVSKÝ Pavel Třináctka
CZ CHARYPAR Vladimír Charyš 4
CZ KHL Kamenář Henry
CZ KLEMENS Karel ml. Zoe
CZ KLEMENS Karel Kelly
CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Nera
PL KOCIK & BASA Ewa
PL KOCIK & BASA Beata
CZ KONOPÍK Jiří Beda
PL KOZLENIA Boguslawa Iwo
PL KOZLENIA Boguslawa Kazek
PL KOZLENIA Artur Didi
PL KOZLENIA - WOLANIN Leoni
CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 6
CZ KROČIL Jaroslav Bóďa
CZ KROČIL Jaroslav Lucifer
CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Nebula
CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Ant-Man
CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Doctor Strange
SK KUBÁŇ Milan Mickey
SK KUBÁŇ Milan Milley
CZ KULÍK Přemysl Pavel
CZ KULÍK Přemysl Jitka
CZ KULÍK Přemysl Lord.
CZ KULÍK Přemysl Favorit
PL KUSION Tomasz Tomek
PL KUSION Tomasz Natalia
AT KUTLESA Slavko SLK 02
AT KUTLESA Slavko SLK 09
CZ LAŇKA Alfons Ing. Lenka
CZ LAŇKA Alfons Ing. Petra
HU LÁSZLÓ-MOLNÁR LM 73
HU LÁSZLÓ-MOLNÁR LM 78
AT LINDTNER Harald Karel-Opal
CZ LUNDÁK Pavel Joritt
PL MAJCHER Krystian & Marcel KM 12
CZ MAJKA + JAN TEAM Majka
PL MAZIARZ RACING TEAM Genta
PL MAZIARZ RACING TEAM Marlee
PL MICHALAK Bogdan Feluś 02
PL MICHALAK Bogdan Rudzia 10
CZ MILOTA Milan MM 006
DE MOELLER Andreas AML Favoriet
DE MOTSCHKO Alexander Morning Star
AT NAGELHOFER Robert Vulkan 2301
AT NAGELHOFER Robert Tsunami 2313
PL NOCNY Grzegorz Dominik
AT NÖRES Kurt Murphy
AT NÖRES Kurt Turbo
CZ NOVOTNÁ Petra Karel.
CZ NOVOTNÁ Petra Janina
CZ NOVOTNÁ Petra It´s Otto
AT OFNER Kurt Romulus
SK OVŠÁK + KONŠ Team Nikol
SK OVŠÁK + KONŠ Team Star.
PL PACEK & LIS TEAM Looper
PL PACEK & LIS TEAM Arni
PL PALENTKA-KUBIAK Team J-09
PT PEDRO PORTO D Dandy
PL PITAŚ M & M Team Ferro
CZ PLÁNOČKA Jan Milena
CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Zerdi
SK PRIEHODA Ján + Ivana Zara.
SK PRÍVARA Pavol Kinčen-Tara
CZ PŘÍVARA Vladimír Bony
AT RIEDL Franz Martin
AT RIEDL Franz Rudi
AT RÖTZER Franz Top 1
CZ RUBEY & VARGA Team Ruby 2
CZ RUBEY & VARGA Team Gogo 3
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Laval
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Romy
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Willy
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Calisto
PL SEDLACEK Josef JS 3
PL SEDLACEK Josef JS 10
CZ SETTLER + KUBÁČEK Team Chipara
AT SG MIKS Wolfgang und Andrea Miks Racer
AT SG MIKS Wolfgang und Andrea Floh
DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 8
DE SG STEFFL "A" Winnetou
CZ SKOKAN Pavel Pitbull
DE SKOPLJAK Denis Alfons
DE SKOPLJAK Denis Denis
PL SMORAWSKI Marek + Jacek Meteor
DE SPITZBERG Team U 128
CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 53
CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 64
CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 06
CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 11
CZ TÁBORSKÝ Vladimír Miki
CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jana
DE TARGATZ Angela Dr. DR 4
DE TARGATZ Angela Dr. DR 7
CH TEAM FROHMATTA Simona
CH TEAM FROHMATTA Torres
DE TEAM GOCH As Schmidt
DE TEAM GOCH Leo.
DE TEAM GOCH TG 050
DE TEAM GOUDEN DUIF "C" Klaus 4
DE TEAM GOUDEN DUIF "C" Klaus 3
SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 03
CH TEAM LENTI Hoxhai Florent Fly-By-Me
SK TEAM LUTERAN HRICIK BAŠISTA Čobol
SK TEAM LUTERAN HRICIK BAŠISTA Pecka
PL TEAM OLR MAZURY Plesaures
PL TEAM OLR MAZURY Beaming
PL TEAM OLR MAZURY Bekki
CZ TEAM SMUTNÝ Marco Polo
DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Himmel
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 036
CZ TEAM ZEMAN + KAŠUBA ZK 1
CZ TEAM ZEMAN + KAŠUBA ZK 3
DE TREPTE Arndt & Marcus Treeng
DE TREPTE Arndt & Marcus Schneewittchen
CZ TRUKSA Vítězslav Tonča
CZ TRUKSA Vítězslav Hana
CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Tochter 919
CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Tochter Cuche
CZ VERNER Pavel Red Bull
HU VIGLIDÁN Ágoston W 90
HU VIGLIDÁN Ágoston XXX
CZ VYSEKAL David & Vojtěch Lubruku
AT WALDER Florian Nala
AT WIEFLER Alois Jörg
AT WIEFLER Alois Poker Face One
DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Ledecka
DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Slesingr
DE WINGS 2 WIN W2W 352
DE WINGS 2 WIN W2W 364
CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Inka B.
CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Hajský
DE ZSCHOMMLER Jens Tony
DE ZSCHOMMLER Jens Tino
CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 68
CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 69
CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 77

DOLET_PPC_LC

Dolet mimo závod

Tabulka obsahuje seznam holubů, kteří se během čekání na tento dolet vrátili z přechozích závodů - tzn. nebyli na tento závod nasazeni.

  Jméno chovatele Jméno holuba Čas doletu
DE ANDREAS & UDO Andre 23 18:37:08
CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 12 10:35:42
AT GASSER Reinhard Garnet 18:18:15
AT HALATSCHEK Dietmar Hilde 11:05:49
CZ HAŠŠO Slavomír FC 2 10:37:30
PL PACEK Wojciech Red Bull 10:56:17
SK PRÍVARA Pavol Kinčen-Walér 12:46:38
PL RAFITA TEAM Calvin 10:38:09
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Levi 10:56:45
DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 9 10:04:03
DE TREPTE Arndt & Marcus Favorit 10:58:27
DE TREPTE Arndt & Marcus Lore 11:00:13
AT VOLLNHOFER Dominik Niki 5 15:40:53
AT WALDER Florian Zazu 10:56:57
DE ZG HELIOS Yu Tao 10:46:31
DE ZG HELIOS Yu Yong 10:57:15

DOLET_PPC_LC

 

Přihlásit se



Partneři