Doletová listina

Místo vypuštění Slavkov Golf I.
Vzdálenost 68.329 km
Datum a čas startu 19.08.2021 08:00:00
Počasí v místě startu Zataženo, 15° C, mírný J vítr.
Počasí v cíli Zataženo, 17° C, mírný J vítr.
Počet nasazených holubů 1178
Počet chovatelů 273

         
    Jméno chovatele Jméno holuba Čas doletu Rychlost Doba letu
1 CH TEAM FROHMATTA Bentley 08:42:13.08 1618.480 00:42:13.08
2 DE ANDREAS & UDO Marie 08:42:14.73 1617.427 00:42:14.73
3 CZ ACADEMY LOFT Tamar Academy 56 08:42:16.77 1616.126 00:42:16.77
4 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 021 08:42:17.04 1615.954 00:42:17.04
5 PL PALENTKA-KUBIAK Team J-09 08:42:17.39 1615.731 00:42:17.39
6 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Milena 08:42:17.66 1615.559 00:42:17.66
7 CZ LAŇKA Alfons Ing. Marie 08:42:17.98 1615.356 00:42:17.98
8 DE HEIDEMANN + WINTER Amette 08:42:19.18 1614.592 00:42:19.18
9 CZ TRUKSA Vítězslav Hana 08:42:20.34 1613.855 00:42:20.34
10 PT PEDRO PORTO D Dandy 08:42:20.73 1613.607 00:42:20.73
11 CZ SVOBODA Jiří Ela 08:42:21.89 1612.871 00:42:21.89
12 AT GASSER Reinhard Galadriel 08:42:22.27 1612.630 00:42:22.27
13 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 64 08:42:22.47 1612.503 00:42:22.47
14 CZ GRUBER Simon Gladiator 08:42:22.99 1612.173 00:42:22.99
15 SK TRISTIGNAC TEAM Tiril 08:42:24.98 1610.912 00:42:24.98
16 SK FAMILY PINČÁK Fany 08:42:27.69 1609.199 00:42:27.69
17 SK BLAHOVSKÝ + HNILIČKA Team P.K. Subban 08:42:40.09 1601.405 00:42:40.09
18 SK MINÁRIK + MAŤAŠEJE Beny 08:42:41.31 1600.642 00:42:41.31
19 CZ KLEMENS Karel Ready 08:43:40.18 1564.679 00:43:40.18
20 CZ PŘÍVARA Vladimír Pollo 08:43:45.45 1561.538 00:43:45.45
21 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Bella. 08:43:46.31 1561.027 00:43:46.31
22 SK HORŇÁČEK Miroslav Viky 08:43:46.72 1560.783 00:43:46.72
23 AT NAGELHOFER Robert Gewitter 2334 08:43:47.22 1560.486 00:43:47.22
24 SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 04 08:43:47.76 1560.165 00:43:47.76
25 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 9 08:43:48.58 1559.679 00:43:48.58
26 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Wolke 08:43:52.90 1557.120 00:43:52.90
27 DE TEAM BRANDT & WICHERT Koukalova 08:43:54.06 1556.434 00:43:54.06
28 DE TEAM ALNA Alberto Cotayo Marek 08:43:55.26 1555.725 00:43:55.26
29 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 45 08:43:55.48 1555.595 00:43:55.48
30 SK FAMILY PINČÁK Star 08:43:55.52 1555.572 00:43:55.52
31 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Romee 08:43:56.29 1555.117 00:43:56.29
32 AT KUTLESA Slavko SLK 07 08:43:56.54 1554.970 00:43:56.54
33 SK BODNAR & VILČKO Vladimír Bovi 1 08:43:56.90 1554.757 00:43:56.90
34 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 002 08:43:57.25 1554.551 00:43:57.25
35 CZ ACADEMY LOFT Hurricane Academy 71 08:43:57.87 1554.186 00:43:57.87
36 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 6 08:43:58.33 1553.915 00:43:58.33
37 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Sixtus 08:43:58.53 1553.797 00:43:58.53
38 PT PEDRO PORTO D Dakota 08:43:59.15 1553.432 00:43:59.15
39 SK DUCHOVIČ Jozef Regina 08:44:00.35 1552.726 00:44:00.35
40 SK BELANEC Team Auróra 08:44:00.57 1552.597 00:44:00.57
41 AT NAHIČ & ZWILAK Team Joni 08:44:01.18 1552.238 00:44:01.18
42 DE TEAM GOCH TG 047 08:44:01.35 1552.138 00:44:01.35
43 CZ ACADEMY LOFT Azari Academy 44 08:44:01.61 1551.985 00:44:01.61
44 SK HROZEN Peter Pálffy 08:44:01.87 1551.833 00:44:01.87
45 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 024 08:44:02.02 1551.744 00:44:02.02
46 AT NAGELHOFER Robert Vulkan 2301 08:44:02.56 1551.427 00:44:02.56
47 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 30 08:44:02.87 1551.245 00:44:02.87
48 PL JANIA - LACH Team Natalia 08:44:03.04 1551.146 00:44:03.04
49 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Hanka 08:44:03.25 1551.022 00:44:03.25
50 DE TORSTEN Jahn Jahn 1 08:44:03.38 1550.946 00:44:03.38
51 SK PRIEHODA Ján + Ivana Kutuzov 08:44:03.51 1550.870 00:44:03.51
52 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarda 08:44:03.82 1550.688 00:44:03.82
53 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Laval 08:44:03.89 1550.647 00:44:03.89
54 PL NOWICKI Damian Quinto 08:44:04.16 1550.489 00:44:04.16
55 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Zelezny 08:44:04.17 1550.483 00:44:04.17
56 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 68 08:44:04.59 1550.237 00:44:04.59
57 CZ KRUTIL Karel + Michal Scheldon 08:44:04.66 1550.195 00:44:04.66
58 CZ ACADEMY LOFT Crystal Academy 65 08:44:05.14 1549.914 00:44:05.14
59 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Roxy 08:44:05.54 1549.680 00:44:05.54
60 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 13 08:44:06.10 1549.352 00:44:06.10
61 AT OFNER Kurt Carly 08:44:06.71 1548.995 00:44:06.71
62 PL PITAŚ M & M Team Ferro 08:44:06.76 1548.966 00:44:06.76
63 AT BLIEGE Felix Felix 31 08:44:07.06 1548.790 00:44:07.06
64 CZ ACADEMY LOFT Willy Academy 42 08:44:07.09 1548.772 00:44:07.09
65 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Bezzecchi 08:44:07.96 1548.264 00:44:07.96
66 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 004 08:44:08.13 1548.164 00:44:08.13
67 DE ANDREAS & UDO Laura 08:44:08.18 1548.135 00:44:08.18
68 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 084 08:44:08.26 1548.088 00:44:08.26
69 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Senna 08:44:08.48 1547.960 00:44:08.48
70 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ Fred 08:44:08.54 1547.925 00:44:08.54
71 DE SIEBERT Dieter Darcy 08:44:08.77 1547.790 00:44:08.77
72 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 1673 08:44:08.90 1547.714 00:44:08.90
73 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 26 08:44:09.05 1547.627 00:44:09.05
74 AT BLIEGE Felix Felix 12 08:44:09.13 1547.580 00:44:09.13
75 SK FAMILY PINČÁK I. Šerif 08:44:09.35 1547.451 00:44:09.35
76 CZ KONOPÍK Jiří Jana 08:44:09.53 1547.346 00:44:09.53
77 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 130 08:44:09.54 1547.340 00:44:09.54
78 PL GRODNY Andrzej "A" Iwanka 08:44:09.90 1547.130 00:44:09.90
79 CZ KLEMENSOVÁ Sára Turbo. 08:44:10.10 1547.013 00:44:10.10
80 CZ CHARYPAR Vladimír Charyš 2 08:44:10.27 1546.914 00:44:10.27
81 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 35 08:44:10.40 1546.838 00:44:10.40
82 SK GOGORA Milan Mago 08:44:10.60 1546.721 00:44:10.60
83 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Quartus 08:44:10.87 1546.564 00:44:10.87
84 DE SG STEFFL "A" Django 08:44:10.89 1546.552 00:44:10.89
85 CZ GORČÍK + MACHALA Team Dejsi 08:44:11.47 1546.214 00:44:11.47
86 AT BLIEGE Felix Felix 13 08:44:11.52 1546.185 00:44:11.52
87 CZ NERS Jaroslav Viktorie 08:44:11.83 1546.004 00:44:11.83
88 SK BINDAS JUN. Štefan Elitt 08:44:12.03 1545.887 00:44:12.03
89 HU LÁSZLÓ-MOLNÁR LM 24 08:44:12.14 1545.823 00:44:12.14
90 DE HOOP Michael Socke 08:44:12.44 1545.649 00:44:12.44
91 SK MAJDÁK Michal Jantar 08:44:12.65 1545.526 00:44:12.65
92 CZ BOJKO Stanislav Lea. 08:44:12.73 1545.480 00:44:12.73
93 SK BALVOŇ Michal Arnold 08:44:12.99 1545.328 00:44:12.99
94 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Lennon 08:44:13.19 1545.212 00:44:13.19
95 AT GRATZER Marco "B" Salvadore 08:44:13.37 1545.107 00:44:13.37
96 CZ VÍTOVEC P & M Leon 08:44:13.47 1545.049 00:44:13.47
97 AT NAHIČ & ZWILAK Team Kiwi 08:44:13.48 1545.043 00:44:13.48
98 CZ LAŇKA Alfons Ing. Fony 08:44:13.74 1544.891 00:44:13.74
99 PL MAJCHER Krystian & Marcel KM 12 08:44:13.86 1544.822 00:44:13.86
100 CZ BAJTEK Jan Samuraj 08:44:14.11 1544.676 00:44:14.11
101 AT GRATZER Werner Priscus 08:44:14.22 1544.612 00:44:14.22
102 CZ BASTL Josef Masakr 08:44:14.32 1544.554 00:44:14.32
103 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Romy 08:44:14.50 1544.449 00:44:14.50
104 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 028 08:44:14.66 1544.356 00:44:14.66
105 CH DERBY TEAM PILATUS Foners 08:44:14.80 1544.275 00:44:14.80
106 PL SEDLACEK Josef JS 8 08:44:14.86 1544.240 00:44:14.86
107 DE TREPTE Arndt & Marcus Florentine 08:44:15.23 1544.024 00:44:15.23
108 DE TARGATZ Angela Dr. DR 12 08:44:15.43 1543.908 00:44:15.43
109 CZ ACADEMY LOFT Tamar Academy 57 08:44:15.54 1543.844 00:44:15.54
110 PL PACEK & LIS TEAM Arni 08:44:15.88 1543.647 00:44:15.88
111 SK BODNAR & VILČKO Vladimír Bovi 5 08:44:16.03 1543.559 00:44:16.03
112 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 7 08:44:16.23 1543.443 00:44:16.23
113 CZ SVOBODA Jiří Lenka 08:44:16.41 1543.339 00:44:16.41
114 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Zdeněk 08:44:16.48 1543.298 00:44:16.48
115 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 049 08:44:16.70 1543.170 00:44:16.70
116 SK TEAM LUTERAN HRICIK BAŠISTA Klokoč 08:44:16.75 1543.141 00:44:16.75
117 AT JAKUPOVIC Jasmin Felix 08:44:16.89 1543.060 00:44:16.89
118 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Ada 08:44:17.13 1542.920 00:44:17.13
119 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 1652 08:44:17.40 1542.764 00:44:17.40
120 AT LINDTNER Harald Talentina 08:44:17.71 1542.584 00:44:17.71
121 PL TARASIUK Jerzy Talent 296 08:44:17.98 1542.427 00:44:17.98
122 BE COPPENS Peter Vichy 08:44:18.06 1542.381 00:44:18.06
123 PL PITAŚ M & M Team Junior 5757 08:44:18.18 1542.311 00:44:18.18
124 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 036 08:44:18.34 1542.218 00:44:18.34
125 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Mika 08:44:18.47 1542.143 00:44:18.47
126 CZ ACADEMY LOFT Sydney Academy 67 08:44:18.51 1542.119 00:44:18.51
127 CZ GRUBER Simon Žofka 08:44:18.71 1542.003 00:44:18.71
128 DE WINGS 2 WIN W2W 356 08:44:18.75 1541.980 00:44:18.75
129 CH TEAM WIRZ Lara Gut 08:44:18.89 1541.899 00:44:18.89
130 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Neymar 08:44:19.05 1541.806 00:44:19.05
131 PL SROKA Krzysztof Lula 08:44:19.42 1541.592 00:44:19.42
132 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 66 08:44:19.90 1541.314 00:44:19.90
133 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Doctor Strange 08:44:20.03 1541.238 00:44:20.03
134 CZ KULÍK Přemysl Tornádo 08:44:20.22 1541.128 00:44:20.22
135 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 5 08:44:20.52 1540.954 00:44:20.52
136 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 005 08:44:20.75 1540.821 00:44:20.75
137 AT GASSER Reinhard Gigi 08:44:20.93 1540.717 00:44:20.93
138 CZ SETTLER + KUBÁČEK Team Tatanka 08:44:21.13 1540.601 00:44:21.13
139 PL PACEK Wojciech Wittekopek 08:44:21.24 1540.537 00:44:21.24
140 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Ĺubo 3 08:44:21.28 1540.514 00:44:21.28
141 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Ema 08:44:21.56 1540.352 00:44:21.56
142 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ SP 042 08:44:21.57 1540.346 00:44:21.57
143 SK NOVÁK Pavel Rudo 08:44:21.80 1540.213 00:44:21.80
144 PL MAJCHER Krystian & Marcel KM 84 08:44:21.89 1540.161 00:44:21.89
145 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 33 08:44:22.18 1539.994 00:44:22.18
146 SK OVŠÁK + KONŠ Team Sif 08:44:22.21 1539.976 00:44:22.21
147 AT SG MIKS Wolfgang und Andrea Ines 08:44:22.54 1539.785 00:44:22.54
148 AT WIEFLER Alois Alfred 08:44:22.75 1539.664 00:44:22.75
149 PT PEDRO PORTO D Dalpot 08:44:22.92 1539.566 00:44:22.92
150 DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Schinze 3 08:44:23.27 1539.363 00:44:23.27
151 AT RIEDL Franz Werner 08:44:23.52 1539.219 00:44:23.52
152 CZ ACADEMY LOFT Tbulk Academy 1 08:44:23.88 1539.011 00:44:23.88
153 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Vietti 08:44:24.03 1538.924 00:44:24.03
154 DE TEAM GOUDEN DUIF "C" Klaus 4 08:44:24.25 1538.797 00:44:24.25
155 CZ GRUBER Marek Black 08:44:24.55 1538.624 00:44:24.55
156 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 025 08:44:24.71 1538.531 00:44:24.71
157 CZ GRUBER Lubomír Adélka 08:44:24.81 1538.474 00:44:24.81
158 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Laura 08:44:25.14 1538.283 00:44:25.14
159 NO HELGESEN Bjorn Ove Pokerace II. 08:44:26.17 1537.689 00:44:26.17
160 DE SCHOEN Friedrich Fritz 11 08:44:26.18 1537.683 00:44:26.18
161 PL KOCIK & BASA Krysia 3 08:44:26.55 1537.470 00:44:26.55
162 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 18 08:44:26.87 1537.285 00:44:26.87
163 SK VOJTKO Milan Mivo 03 08:44:27.29 1537.043 00:44:27.29
164 CZ KROČIL Jaroslav Lucifer 08:44:27.56 1536.888 00:44:27.56
165 CZ GRUBER Simon Messi 08:44:27.57 1536.882 00:44:27.57
166 PL MAZIARZ RACING TEAM Ferb 08:44:28.32 1536.450 00:44:28.32
167 CH TEAM FROHMATTA Karl-Heinz 08:44:28.46 1536.369 00:44:28.46
168 AT NÖRES Kurt Atomic 08:44:28.77 1536.191 00:44:28.77
169 DE SG WACHALSKI Waldo 08:44:29.25 1535.915 00:44:29.25
170 AT GRATZER Marco "B" Siegfried 08:44:29.86 1535.564 00:44:29.86
171 AT KUTLESA Slavko SLK 06 08:44:30.08 1535.437 00:44:30.08
172 DE HIENZSCH Frank F.H. 3 08:44:30.32 1535.299 00:44:30.32
173 CZ GRUBER Simon Sabinka 08:44:30.50 1535.196 00:44:30.50
174 DE TARGATZ Angela Dr. DR 3 08:44:31.23 1534.776 00:44:31.23
175 DE TEAM ALNA Alberto Cotayo Super Power 08:44:31.34 1534.713 00:44:31.34
176 SK BODNAR & VILČKO Vladimír Bovi 6 08:44:31.62 1534.552 00:44:31.62
177 CZ ACADEMY LOFT Dafne Academy 51 08:44:32.10 1534.276 00:44:32.10
178 SK BODNAR & VILČKO Vladimír Bovi 4 08:44:32.27 1534.179 00:44:32.27
179 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 083 08:44:32.49 1534.053 00:44:32.49
180 SK TRISTIGNAC TEAM Johanes 08:44:32.53 1534.030 00:44:32.53
181 SK GRÉK Peter Petra 08:44:32.84 1533.852 00:44:32.84
182 AT WIEFLER Alois Jörg 08:44:33.35 1533.559 00:44:33.35
183 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 11 08:44:33.71 1533.353 00:44:33.71
184 DE SG STEFFL "A" Buffalo Bill 08:44:33.96 1533.209 00:44:33.96
185 PL KUSION Tomasz Renda 08:44:34.16 1533.095 00:44:34.16
186 CZ KONOPÍK Jiří Zuzka 08:44:34.25 1533.043 00:44:34.25
187 DE HOOP Michael Nelly 08:44:34.44 1532.934 00:44:34.44
188 HU BÖDI József BJ 32 08:44:34.52 1532.888 00:44:34.52
189 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Alexia 08:44:34.68 1532.796 00:44:34.68
190 DE TARGATZ Angela Dr. DR 9 08:44:34.98 1532.625 00:44:34.98
191 DE SOELLNER JUNIOR TEAM SJT 3 08:44:35.20 1532.499 00:44:35.20
192 CH DERBY TEAM PILATUS Gentry Eagle 08:44:35.58 1532.281 00:44:35.58
193 PT PEDRO PORTO D Daymoon 08:44:35.89 1532.103 00:44:35.89
194 DE ANTONOV AVIATION AN 22 08:44:36.19 1531.932 00:44:36.19
194 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 027 08:44:36.19 1531.932 00:44:36.19
196 HU TAKÁCS József & Márk TJM 43 08:44:36.94 1531.502 00:44:36.94
197 CZ RUBEY & VARGA Team Ruby 3 08:44:36.98 1531.480 00:44:36.98
198 PL MAZIARZ RACING TEAM Quinn 08:44:37.37 1531.256 00:44:37.37
199 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 355 08:44:37.82 1530.999 00:44:37.82
200 PL GRODNY Andrzej Tesa 08:44:37.84 1530.988 00:44:37.84
201 CZ BECHYNĚ Radek Adam 08:44:38.08 1530.850 00:44:38.08
202 SK PODHORSKÝ TEAM Budvár 2 08:44:38.26 1530.748 00:44:38.26
203 DE NO NAME Unknown 08:44:38.36 1530.690 00:44:38.36
204 DE FELBINGER Gerhard Freya 08:44:38.40 1530.668 00:44:38.40
205 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Neo 08:44:38.60 1530.553 00:44:38.60
206 DE ZG HELIOS Zeus 08:44:38.92 1530.370 00:44:38.92
207 AT NAGELHOFER Robert Tsunami 2313 08:44:38.96 1530.348 00:44:38.96
208 CZ BOROVIČKA Ladislav Chrymazona 08:44:39.16 1530.233 00:44:39.16
209 SK MINÁRIK + MAŤAŠEJE Dady 08:44:39.39 1530.102 00:44:39.39
210 PL JANIA - LACH Team Heros J14 08:44:39.90 1529.811 00:44:39.90
211 DE TEAM NAMIBIA Hoop & Lücke Elli 08:44:39.99 1529.759 00:44:39.99
212 CZ BAJTEK Jan Viki 08:44:40.09 1529.702 00:44:40.09
213 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 056 08:44:40.17 1529.657 00:44:40.17
214 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 23 08:44:40.38 1529.537 00:44:40.38
215 PL SMORAWSKI Marek + Jacek Gabi 08:44:40.67 1529.371 00:44:40.67
216 DE SG STEFFL "A" Zorro 08:44:40.90 1529.240 00:44:40.90
217 CZ MILOTA Milan MM 002 08:44:41.04 1529.160 00:44:41.04
218 AT BLIEGE Felix Felix 4 08:44:41.25 1529.041 00:44:41.25
219 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Matura 08:44:41.50 1528.898 00:44:41.50
220 CZ ACADEMY LOFT Silver Academy 62 08:44:41.73 1528.767 00:44:41.73
221 SK PODHORSKÝ TEAM Mário 2 08:44:41.89 1528.676 00:44:41.89
222 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 4 08:44:42.14 1528.533 00:44:42.14
223 SK ČÁNI Ĺudovít LC 841 08:44:42.15 1528.527 00:44:42.15
224 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 5 08:44:42.79 1528.163 00:44:42.79
225 PL GRODNY Andrzej Rena 08:44:42.81 1528.151 00:44:42.81
226 DE MOELLER Andreas AML Prince 08:44:43.33 1527.855 00:44:43.33
227 PL CZULOWSKI Jakub Orlik 08:44:43.70 1527.645 00:44:43.70
228 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 56 08:44:44.22 1527.349 00:44:44.22
229 CZ LAŇKA Alfons Ing. Lenka 08:44:44.49 1527.195 00:44:44.49
230 AT GASSER Reinhard Galaxy 08:44:44.90 1526.962 00:44:44.90
231 CZ BECHA Lubomír + Jan Hany 08:44:45.43 1526.661 00:44:45.43
232 CZ KLEMENS Karel Kelly 08:44:45.85 1526.422 00:44:45.85
233 CZ ACADEMY LOFT Olympia Academy 61 08:44:46.41 1526.104 00:44:46.41
234 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 035 08:44:46.77 1525.899 00:44:46.77
235 SK BCHB TEAM Ján 08:44:47.32 1525.587 00:44:47.32
236 AT NAHIČ & ZWILAK Team Jani 08:44:47.49 1525.490 00:44:47.49
237 CZ TALLA Stanislav + František Anička 08:44:47.55 1525.456 00:44:47.55
238 AT HALATSCHEK Dietmar Gute 1 08:44:48.23 1525.070 00:44:48.23
239 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Viti 08:44:48.44 1524.951 00:44:48.44
240 DE SG STEFFL "A" Jessi James 08:44:48.92 1524.679 00:44:48.92
241 CZ ACADEMY LOFT Golden Queen 29 08:44:49.01 1524.628 00:44:49.01
242 DE SKOPLJAK Denis Kurt 08:44:49.25 1524.492 00:44:49.25
243 CZ ACADEMY LOFT Bohemia Academy 70 08:44:49.39 1524.413 00:44:49.39
244 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 1643 08:44:49.84 1524.158 00:44:49.84
245 CH DERBY TEAM PILATUS Brave Challenger 08:44:50.13 1523.993 00:44:50.13
246 CZ HOLUB "A" Bohdan 08:44:50.53 1523.767 00:44:50.53
247 AT KUTLESA Slavko SLK 05 08:44:51.19 1523.393 00:44:51.19
248 CZ ACADEMY LOFT Dafne Academy 50 08:44:51.50 1523.218 00:44:51.50
249 DE TEAM ALNA Alberto Cotayo Oxi 08:44:51.85 1523.019 00:44:51.85
250 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Lenny 08:44:52.11 1522.872 00:44:52.11
251 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 61 08:44:52.25 1522.793 00:44:52.25
252 DE PREUSSEN-DERBY Team Pretty 08:44:52.52 1522.641 00:44:52.52
253 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Miki 08:44:52.88 1522.437 00:44:52.88
254 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 26 08:44:53.09 1522.318 00:44:53.09
255 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Timo 1 08:44:53.28 1522.211 00:44:53.28
256 PL PALENTKA-KUBIAK Team W-2 08:44:53.48 1522.098 00:44:53.48
257 PL CZULOWSKI Jakub Leonardo 08:44:53.55 1522.058 00:44:53.55
258 CZ BOUCHAL Martin Radiátor 08:44:53.68 1521.985 00:44:53.68
259 DE WINGS 2 WIN W2W 139 08:44:53.91 1521.855 00:44:53.91
260 CZ HANZEL TEAM Nov 1 08:44:54.23 1521.674 00:44:54.23
261 SK VOJTKO Milan Mivo 08 08:44:54.54 1521.499 00:44:54.54
262 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Lubruku 08:44:54.89 1521.301 00:44:54.89
263 CZ ACADEMY LOFT Braha Academy 7 08:44:55.16 1521.149 00:44:55.16
264 DE SPITZBERG Team U 138 08:44:55.48 1520.968 00:44:55.48
265 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Zerdi 08:44:55.70 1520.844 00:44:55.70
266 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 013 08:44:55.93 1520.715 00:44:55.93
267 CZ VLČEK Jiří Skorju 08:44:56.14 1520.596 00:44:56.14
268 CZ NOVOTNÁ Petra Karel. 08:44:56.49 1520.399 00:44:56.49
269 SK BABIC Pavol Hoody 310 08:44:56.65 1520.309 00:44:56.65
270 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 21 08:44:56.74 1520.258 00:44:56.74
271 PL RAFITA TEAM Gucci 08:44:56.82 1520.213 00:44:56.82
272 CZ TEAM SMUTNÝ Marco Polo 08:44:57.20 1519.999 00:44:57.20
273 CZ PLÁNOČKA Jan Tereza 08:44:57.40 1519.886 00:44:57.40
274 CZ BRULÍK Josef Ria 08:44:58.23 1519.418 00:44:58.23
275 PL NOWICKI Damian Veloce 08:44:58.28 1519.390 00:44:58.28
276 CZ GORČÍK + MACHALA Team Paula 08:44:58.53 1519.249 00:44:58.53
277 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Neumanova 08:44:58.89 1519.047 00:44:58.89
278 CZ B & B TEAM Frenk 08:44:58.91 1519.035 00:44:58.91
279 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 11 08:44:59.06 1518.951 00:44:59.06
280 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 18 08:44:59.34 1518.793 00:44:59.34
281 PL SEDLACEK Josef JS 5 08:44:59.76 1518.557 00:44:59.76
282 SK J & I MARTON TEAM M 4 08:45:00.25 1518.282 00:45:00.25
283 PL SROKA Krzysztof Emi 08:45:00.30 1518.254 00:45:00.30
284 CZ TEAM ZEMAN + KAŠUBA ZK 3 08:45:00.59 1518.090 00:45:00.59
285 DE SIEBERT Dieter Delphine 08:45:00.78 1517.984 00:45:00.78
286 PL JANIA - LACH Team Veti 08:45:01.04 1517.838 00:45:01.04
287 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Helmut 5 08:45:01.59 1517.529 00:45:01.59
288 AT GRATZER Marco "A" Caligula 08:45:01.84 1517.388 00:45:01.84
289 CZ MALACH Ladislav Kate 08:45:02.24 1517.164 00:45:02.24
290 DE FRANZ Christoph Cherry 08:45:02.35 1517.102 00:45:02.35
291 SK COMOREK Pavel Putin 08:45:03.07 1516.698 00:45:03.07
292 CZ VERNER Pavel Guvernerka 08:45:03.12 1516.670 00:45:03.12
293 SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 03 08:45:03.53 1516.440 00:45:03.53
294 CZ MAJKA + JAN TEAM Jan 08:45:03.81 1516.283 00:45:03.81
295 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 88 08:45:04.26 1516.030 00:45:04.26
296 DE SCHOEN Friedrich Fritz 2 08:45:04.54 1515.873 00:45:04.54
297 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Jozef 1 08:45:04.74 1515.761 00:45:04.74
298 SK PODHORSKÝ TEAM Fezoj 1 08:45:05.27 1515.464 00:45:05.27
299 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 3 08:45:05.79 1515.173 00:45:05.79
300 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 12 08:45:06.04 1515.033 00:45:06.04
301 CZ KRUTIL Karel + Michal Jasmína 08:45:06.34 1514.865 00:45:06.34
302 CZ KOLÍNEK Jarolím Kolínek Team "D" 08:45:06.47 1514.792 00:45:06.47
303 CZ SETTLER + KUBÁČEK Team Zitkala 08:45:06.98 1514.507 00:45:06.98
304 AT BLIEGE Felix Felix 3 08:45:07.09 1514.445 00:45:07.09
305 DE TREPTE Arndt & Marcus Edwin 08:45:07.38 1514.283 00:45:07.38
306 CZ VACHTL Jan Jakub 08:45:07.72 1514.093 00:45:07.72
307 CZ HAŠŠO Slavomír FC 1 08:45:08.12 1513.869 00:45:08.12
308 DE TARGATZ Angela Dr. DR 10 08:45:08.48 1513.668 00:45:08.48
309 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Rocket Raccoon 08:45:08.69 1513.551 00:45:08.69
310 DE HOOP Michael Cash Honey 08:45:08.77 1513.506 00:45:08.77
311 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Nera 08:45:09.04 1513.355 00:45:09.04
312 AT GRATZER Marco "A" Homer 08:45:09.76 1512.953 00:45:09.76
313 PL BRASZKO Adam i Helena Bus 08:45:09.94 1512.853 00:45:09.94
314 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 5 08:45:10.04 1512.797 00:45:10.04
315 PL PACEK Wojciech Speed Test 08:45:10.44 1512.574 00:45:10.44
316 CZ ACADEMY LOFT Silver Academy 63 08:45:10.67 1512.445 00:45:10.67
317 AT GRATZER Werner Flamma 08:45:11.19 1512.155 00:45:11.19
318 DE HOOP Michael Jana. 08:45:11.32 1512.083 00:45:11.32
319 DE HOOP Michael Olivia 08:45:11.51 1511.977 00:45:11.51
320 CZ LOCCO TEAM Lysičanka 08:45:11.52 1511.971 00:45:11.52
321 CZ KLEMENS Karel ml. Klike 08:45:11.79 1511.821 00:45:11.79
322 CZ ŠÁLEK Roman RS 04 08:45:11.87 1511.776 00:45:11.87
323 AT ECKHARDT Markus Ecki´s 027 08:45:12.01 1511.698 00:45:12.01
324 DE TARGATZ Angela Dr. DR 5 08:45:12.28 1511.547 00:45:12.28
325 BE COPPENS Peter Binda 08:45:12.31 1511.531 00:45:12.31
326 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Sali 08:45:12.40 1511.481 00:45:12.40
327 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 3 08:45:12.77 1511.274 00:45:12.77
328 DE MOELLER Andreas AML Surprise 08:45:12.78 1511.269 00:45:12.78
329 AT RIEDL Franz Sabine 08:45:12.87 1511.219 00:45:12.87
330 DE TEAM ANHÄNGER Claus K. 08:45:14.08 1510.545 00:45:14.08
331 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 001 08:45:14.74 1510.178 00:45:14.74
332 SK NOVÁK Pavel Markus 08:45:15.31 1509.861 00:45:15.31
333 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 73 08:45:15.67 1509.661 00:45:15.67
334 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 71 08:45:15.79 1509.594 00:45:15.79
335 CZ ACADEMY LOFT Brave Academy 66 08:45:16.23 1509.349 00:45:16.23
336 CZ KROČIL Jaroslav Bóďa 08:45:16.46 1509.222 00:45:16.46
337 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Rossi 08:45:16.91 1508.972 00:45:16.91
338 CZ ŠABATA Jan J.Š. 2 08:45:16.97 1508.938 00:45:16.97
339 DE TREPTE Arndt & Marcus Derby Star 08:45:17.34 1508.733 00:45:17.34
340 PL PACEK & LIS TEAM Piórko 08:45:17.46 1508.666 00:45:17.46
341 DE SIEBERT Dieter Dava 08:45:17.69 1508.539 00:45:17.69
342 PL PACEK & LIS TEAM Looper 08:45:18.19 1508.261 00:45:18.19
343 AT BLIEGE Felix Felix 1 08:45:18.41 1508.139 00:45:18.41
344 PL SZYMAŃSKI Zbigniew SZ 38 08:45:18.82 1507.912 00:45:18.82
345 CZ ACADEMY LOFT Double Academy 47 08:45:18.96 1507.834 00:45:18.96
346 PL KUSION Tomasz Natalia 08:45:19.07 1507.773 00:45:19.07
347 CZ ACADEMY LOFT Tamar Academy 16 08:45:19.18 1507.712 00:45:19.18
348 DE TEAM BRANDT & WICHERT Jagr 08:45:19.58 1507.490 00:45:19.58
349 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 009 08:45:19.78 1507.379 00:45:19.78
350 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Zena 08:45:19.93 1507.296 00:45:19.93
351 CH TEAM FROHMATTA Jeff 08:45:20.02 1507.246 00:45:20.02
352 HU LÁSZLÓ-MOLNÁR LM 19 08:45:20.28 1507.102 00:45:20.28
353 AT RÖTZER Franz Top 1 08:45:20.33 1507.075 00:45:20.33
354 CZ RÝDEL Jiří Margrit 08:45:20.45 1507.008 00:45:20.45
355 CZ ŠABATA Jan J.Š. 3 08:45:20.57 1506.942 00:45:20.57
356 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Fanda. 08:45:20.75 1506.842 00:45:20.75
357 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Rosol 08:45:20.96 1506.726 00:45:20.96
358 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 5266 08:45:21.08 1506.659 00:45:21.08
359 AT NÖRES Kurt Styria Power 08:45:21.16 1506.615 00:45:21.16
360 CZ ATH KVĚTNÁ Grošák 08:45:21.50 1506.427 00:45:21.50
361 PL GRODNY Andrzej "A" Rema 08:45:21.53 1506.410 00:45:21.53
362 DE SG STEFFL "A" Old Shatterhand 08:45:22.07 1506.111 00:45:22.07
363 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Saffier 08:45:22.19 1506.045 00:45:22.19
364 AT ECKHARDT Markus Ecki´s 016 08:45:22.61 1505.812 00:45:22.61
365 DE ANTONOV AVIATION AN 24 08:45:22.83 1505.691 00:45:22.83
366 CZ GRUBER Lubomír Rossi 08:45:22.85 1505.680 00:45:22.85
367 SK EXPRES TEAM Red 08:45:23.02 1505.586 00:45:23.02
368 PL MAZIARZ RACING TEAM Caitlin 08:45:23.33 1505.414 00:45:23.33
369 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 8 08:45:23.52 1505.309 00:45:23.52
370 CZ VACHTL Jan Karolína 08:45:23.73 1505.193 00:45:23.73
371 DE SCHOEN Friedrich Fritz 7 08:45:24.50 1504.768 00:45:24.50
372 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 1 08:45:25.30 1504.326 00:45:25.30
373 PL PACEK Wojciech Tornado 08:45:25.49 1504.221 00:45:25.49
374 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 9 08:45:25.54 1504.194 00:45:25.54
375 DE TEAM SASSE - WELZEL 108 - 1220 08:45:26.34 1503.752 00:45:26.34
376 CZ ACADEMY LOFT Dafne Academy 17 08:45:26.65 1503.581 00:45:26.65
377 AT GRATZER Marco "B" Antonius 08:45:27.71 1502.997 00:45:27.71
378 PL MAZIARZ RACING TEAM Ajaagu 08:45:28.12 1502.771 00:45:28.12
379 AT GRATZER Marco "B" Bruno 08:45:28.47 1502.578 00:45:28.47
380 DE SCHOEN Friedrich Fritz 8 08:45:28.63 1502.490 00:45:28.63
381 DE A-TEAM BOEHME Sami 08:45:28.80 1502.397 00:45:28.80
382 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 6 08:45:30.22 1501.615 00:45:30.22
383 CZ ACADEMY LOFT Double Academy 46 08:45:30.32 1501.560 00:45:30.32
384 AT EPPENSTEINER Josef Cler 08:45:30.60 1501.406 00:45:30.60
385 CZ MAREK Petr Pankrác 08:45:31.13 1501.115 00:45:31.13
386 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Maria 2 08:45:31.36 1500.989 00:45:31.36
387 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Flojo 08:45:32.95 1500.115 00:45:32.95
388 CZ ACADEMY LOFT Black Academy 54 08:45:34.09 1499.490 00:45:34.09
389 DE TORSTEN Jahn Jahn 6 08:45:34.54 1499.243 00:45:34.54
390 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Inka B. 08:45:34.68 1499.166 00:45:34.68
391 HU BÖDI József BJ 93 08:45:34.88 1499.057 00:45:34.88
392 DE WINGS 2 WIN W2W 364 08:45:35.71 1498.602 00:45:35.71
393 CZ HANZEL TEAM Elza 15 08:45:36.30 1498.279 00:45:36.30
394 DE TEAM ANHÄNGER Manfred M. 08:45:36.35 1498.251 00:45:36.35
395 SK ČAMPIŠ Milan RC 65 08:45:36.53 1498.153 00:45:36.53
396 CZ BAJTEK Jan Kira 08:45:36.71 1498.054 00:45:36.71
397 AT BLIEGE Felix Felix 7 08:45:37.38 1497.688 00:45:37.38
398 CZ TALLA Stanislav + František Vojta 08:45:38.10 1497.294 00:45:38.10
399 SK VAŠÍČEK Pavel Neger 08:45:38.38 1497.141 00:45:38.38
400 AT NAGELHOFER Robert Lava 2303 08:45:38.97 1496.818 00:45:38.97
401 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ SP 045 08:45:39.24 1496.671 00:45:39.24
402 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Ivana 08:45:41.02 1495.699 00:45:41.02
403 DE SKOPLJAK Denis Ingrid 08:45:41.24 1495.579 00:45:41.24
404 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Petra 08:45:42.58 1494.848 00:45:42.58
405 AT SG MIKS Wolfgang und Andrea Floh 08:45:43.05 1494.592 00:45:43.05
406 DE TARGATZ Angela Dr. DR 1 08:45:43.34 1494.434 00:45:43.34
407 AT NAGELHOFER Robert Sonne 2307 08:45:43.52 1494.336 00:45:43.52
408 CZ FAJMON + HOLICKÝ Team FT 02 08:45:44.57 1493.764 00:45:44.57
409 CZ FLY YOUNG STARS Angela 08:45:46.79 1492.557 00:45:46.79
410 AT GRATZER Marco "A" Aurel 08:45:47.51 1492.166 00:45:47.51
411 DE SKOPLJAK Denis Paul. 08:45:48.57 1491.590 00:45:48.57
412 CZ CHARYPAR Vladimír Charyš 6 08:45:49.85 1490.896 00:45:49.85
413 SK KUBÁŇ Milan Mindy 08:45:51.19 1490.170 00:45:51.19
414 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Himmel 08:45:52.44 1489.493 00:45:52.44
415 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 84 08:45:52.50 1489.460 00:45:52.50
416 CZ BECHA Lubomír + Jan Jack 08:45:53.04 1489.168 00:45:53.04
417 DE SKOPLJAK Denis Susan. 08:45:54.90 1488.163 00:45:54.90
418 DE TARGATZ Angela Dr. DR 11 08:45:55.99 1487.574 00:45:55.99
419 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Thaisa 08:45:56.68 1487.202 00:45:56.68
420 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 6 08:45:57.06 1486.997 00:45:57.06
421 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Rolex 08:45:57.67 1486.668 00:45:57.67
422 DE FELBINGER Gerhard Cleopatra 08:45:59.27 1485.806 00:45:59.27
423 AT DEMAJ & KUKLA Team Bull 08:46:00.55 1485.117 00:46:00.55
424 CZ MALACH Ladislav Sisi 08:46:01.33 1484.698 00:46:01.33
425 SK BELANEC Team Arianna 08:46:02.52 1484.058 00:46:02.52
426 DE TEAM GOCH Lotus Blume 08:46:02.63 1483.999 00:46:02.63
427 PL MAZIARZ RACING TEAM Marlee 08:46:07.45 1481.414 00:46:07.45
428 PL KUSION Tomasz Tomek 08:46:08.90 1480.639 00:46:08.90
429 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Andrej 08:46:10.26 1479.912 00:46:10.26
430 AT NAGELHOFER Robert Donner 2302 08:46:12.66 1478.631 00:46:12.66
431 DE FRANZ Christoph Chewy 08:46:13.07 1478.412 00:46:13.07
432 CZ TOMEK Jindřich T6. 08:46:13.62 1478.119 00:46:13.62
433 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 017 08:46:15.35 1477.197 00:46:15.35
434 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 099 08:46:15.59 1477.070 00:46:15.59
435 CZ KULÍK Přemysl Jitka 08:46:16.10 1476.798 00:46:16.10
436 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Esmee 08:46:17.08 1476.277 00:46:17.08
437 DE TREPTE Arndt & Marcus Henk 08:46:18.21 1475.677 00:46:18.21
438 SK BLAHOVSKÝ + HNILIČKA Team South Portland 08:46:18.52 1475.512 00:46:18.52
439 CZ KHL Kamenář Harry 08:46:18.53 1475.507 00:46:18.53
440 SK BRKAL Ján Ing. Hatty 08:46:21.08 1474.154 00:46:21.08
441 CZ ACADEMY LOFT House Academy 59 08:46:21.28 1474.048 00:46:21.28
442 SK COMOREK Pavel Krym 08:46:21.53 1473.915 00:46:21.53
443 PL MISIAK Marek Marek 67 08:46:22.55 1473.375 00:46:22.55
444 PL KOCIK & BASA Julia 2 08:46:23.16 1473.052 00:46:23.16
445 CZ VLČEK Jiří Elias 08:46:23.59 1472.825 00:46:23.59
446 CH DERBY TEAM PILATUS Ermis 08:46:24.36 1472.417 00:46:24.36
447 NO HELGESEN Bjorn Ove Special I. 08:46:24.64 1472.269 00:46:24.64
448 AT HALATSCHEK Dietmar Inge 08:46:25.52 1471.804 00:46:25.52
449 CZ KOCIÁN Milan Pat 08:46:26.37 1471.355 00:46:26.37
450 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Junge Bathenburg 08:46:27.82 1470.590 00:46:27.82
451 AT GASSER Reinhard Gambit 08:46:28.37 1470.300 00:46:28.37
452 AT GASSER Reinhard Gaucho 08:46:29.17 1469.878 00:46:29.17
453 DE WINGS 2 WIN W2W 248 08:46:29.40 1469.757 00:46:29.40
454 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 83 08:46:29.99 1469.446 00:46:29.99
455 NO HELGESEN Bjorn Ove Drevsjo III. 08:46:31.70 1468.546 00:46:31.70
456 SK HROZEN Peter Hogo Fogo 08:46:32.12 1468.325 00:46:32.12
457 SK LAŠ Vladimír Las 4 08:46:33.26 1467.726 00:46:33.26
458 CZ MILOTA Milan MM 006 08:46:35.01 1466.807 00:46:35.01
459 DE HEIDEMANN + WINTER Lisbeth 08:46:35.98 1466.298 00:46:35.98
460 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Timo 4 08:46:39.40 1464.507 00:46:39.40
461 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Klema 08:46:40.66 1463.848 00:46:40.66
462 CZ PŘÍVARA Vladimír Bony 08:46:41.74 1463.284 00:46:41.74
463 DE SG STEFFL "A" Doc Schultz 08:46:42.05 1463.122 00:46:42.05
464 CH TEAM ANDERHUB Brünn 08:46:42.98 1462.636 00:46:42.98
465 DE TEAM GOCH Lady Blue 08:46:43.79 1462.214 00:46:43.79
466 DE TEAM SASSE - WELZEL Deime. - Heide. 2 08:46:44.49 1461.849 00:46:44.49
467 CZ BOUCHAL Martin Rotavátor 08:46:44.56 1461.812 00:46:44.56
468 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Nebula 08:46:44.97 1461.599 00:46:44.97
469 PL SEDLACEK Josef JS 6 08:46:45.70 1461.218 00:46:45.70
470 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 10 08:46:46.16 1460.979 00:46:46.16
471 DE ANDREAS & UDO Naddy 08:46:46.46 1460.823 00:46:46.46
472 CZ PLÁNOČKA Jan Luboš 08:46:46.86 1460.614 00:46:46.86
473 PL KOZLENIA Boguslawa Iwo 08:46:47.32 1460.375 00:46:47.32
474 DE SOELLNER JUNIOR TEAM SJT 1 08:46:50.28 1458.837 00:46:50.28
475 DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Helmut 3 08:46:50.42 1458.764 00:46:50.42
476 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Di Giannantonio 08:46:50.43 1458.759 00:46:50.43
477 SK VAŠÍČEK Pavel Palo 08:46:50.92 1458.505 00:46:50.92
478 CZ CHARYPAR Vladimír Charyš 4 08:46:53.02 1457.416 00:46:53.02
479 DE WINGS 2 WIN W2W 371 08:46:53.46 1457.188 00:46:53.46
480 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Kovi 08:46:53.55 1457.141 00:46:53.55
481 PL SMORAWSKI Marek + Jacek Portos 08:46:53.78 1457.022 00:46:53.78
482 CZ ACADEMY LOFT Venture Academy 49 08:46:54.03 1456.893 00:46:54.03
483 DE SCHOEN Friedrich Fritz 10 08:46:54.44 1456.681 00:46:54.44
484 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Dvanáctka 08:46:54.69 1456.551 00:46:54.69
485 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Gabčík 08:46:55.01 1456.386 00:46:55.01
486 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Tochter 919 08:46:55.40 1456.184 00:46:55.40
487 DE SG STEFFL "A" Black Beard 08:46:55.98 1455.884 00:46:55.98
488 SK BCHB TEAM Luky 08:46:56.27 1455.734 00:46:56.27
489 SK ČAMPIŠ Milan DC 66 08:46:56.38 1455.677 00:46:56.38
490 PL PITAŚ M & M Team Black Nemo 08:46:56.55 1455.589 00:46:56.55
491 CZ TÁBORSKÝ Vladimír David 08:46:56.64 1455.543 00:46:56.64
492 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Strachova 08:46:56.75 1455.486 00:46:56.75
493 CZ KULÍK Přemysl Gladiátor 08:46:57.59 1455.052 00:46:57.59
494 PL KOZLENIA Artur Adam 08:46:57.61 1455.042 00:46:57.61
495 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Gamora 08:46:58.31 1454.680 00:46:58.31
496 CH TEAM WIRZ Priska Nufer 08:46:58.40 1454.634 00:46:58.40
497 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Dan 08:46:58.66 1454.500 00:46:58.66
498 SK ŠIMKO Ján Šimo 17 08:46:59.20 1454.221 00:46:59.20
499 CZ TOMEK Jindřich T3. 08:46:59.46 1454.087 00:46:59.46
500 CZ TOMEK Jindřich T4. 08:47:00.23 1453.690 00:47:00.23
501 AT LINDTNER Harald Talentporter 08:47:00.54 1453.530 00:47:00.54
502 BE COPPENS Peter Orange 08:47:00.96 1453.314 00:47:00.96
503 PL CZULOWSKI Jakub Iskra 08:47:01.26 1453.159 00:47:01.26
504 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Hulk 08:47:02.27 1452.639 00:47:02.27
505 AT RÖTZER Franz Top 3 08:47:02.57 1452.485 00:47:02.57
506 CZ MAREK Petr Servác 08:47:03.08 1452.222 00:47:03.08
507 PL NOWICKI Damian Primo 08:47:03.65 1451.929 00:47:03.65
508 PL TARASIUK Jerzy Rosmo 08:47:03.78 1451.862 00:47:03.78
509 PL KUSION Tomasz Kornelia 08:47:04.42 1451.533 00:47:04.42
510 AT BLIEGE Felix Felix 20 08:47:05.07 1451.199 00:47:05.07
511 SK HELMAR Team Skava 08:47:05.48 1450.989 00:47:05.48
512 PL BRASZKO Adam i Helena Bak 08:47:05.62 1450.917 00:47:05.62
513 PL PITAŚ M & M Team Lara 08:47:06.11 1450.665 00:47:06.11
514 CZ KOLÍNEK Jarolím Kolínek Team "F" 08:47:06.43 1450.501 00:47:06.43
515 CZ GRUBER Marek Perla 08:47:06.86 1450.281 00:47:06.86
516 PL SEDLACEK Josef JS 4 08:47:08.50 1449.440 00:47:08.50
517 AT JAKUPOVIC Jasmin Baby Joda 08:47:08.59 1449.394 00:47:08.59
518 AT GRATZER Marco "B" Parzival 08:47:09.30 1449.030 00:47:09.30
519 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Baronesa 08:47:09.52 1448.917 00:47:09.52
520 DE TEAM ALNA Alberto Cotayo Shada 08:47:10.13 1448.605 00:47:10.13
521 AT GASSER Reinhard Gemini 08:47:10.60 1448.364 00:47:10.60
522 DE TEAM BRANDT & WICHERT Soukalova 08:47:11.93 1447.684 00:47:11.93
523 DE BEHLKE Andreas AB 03 08:47:12.08 1447.607 00:47:12.08
524 CZ GRUBER Marek Ivoš 08:47:12.89 1447.194 00:47:12.89
525 PL SMORAWSKI Marek + Jacek Meteor 08:47:13.06 1447.107 00:47:13.06
526 SK PODHORSKÝ TEAM Mário 1 08:47:13.72 1446.770 00:47:13.72
527 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 026 08:47:14.41 1446.417 00:47:14.41
528 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Dvojka 08:47:14.44 1446.402 00:47:14.44
529 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 18 08:47:14.56 1446.341 00:47:14.56
530 CZ BOUCHAL Martin Predátor 08:47:15.11 1446.060 00:47:15.11
531 AT OFNER Kurt Gabi 08:47:15.59 1445.816 00:47:15.59
532 SK NOVÁK Pavel Palo 08:47:15.93 1445.642 00:47:15.93
533 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 10 08:47:17.46 1444.863 00:47:17.46
534 DE MOELLER Andreas AML Kittel 08:47:18.27 1444.450 00:47:18.27
535 PL NOWICKI Damian Piselli 08:47:18.67 1444.247 00:47:18.67
536 CZ KONOPÍK Jiří Luky 08:47:19.26 1443.947 00:47:19.26
537 PL MISIAK Marek Marek 79 08:47:19.52 1443.814 00:47:19.52
538 DE TEAM GOCH Leo. 08:47:20.09 1443.525 00:47:20.09
539 DE TEAM ANHÄNGER Michael Stu. 08:47:20.42 1443.357 00:47:20.42
540 PL KOZLENIA - WOLANIN Leoni 08:47:20.51 1443.311 00:47:20.51
541 CZ HOLUB "B" Břetislav 08:47:20.93 1443.098 00:47:20.93
542 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Septimus 08:47:21.05 1443.037 00:47:21.05
543 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Little Pirate 08:47:23.74 1441.672 00:47:23.74
544 CZ BALKONOVÝ ODCHOV Denis 08:47:24.39 1441.342 00:47:24.39
545 AT GRATZER Marco "A" Gyula 08:47:24.55 1441.261 00:47:24.55
546 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Sirius 84 08:47:25.13 1440.968 00:47:25.13
547 CZ LAŇKA Alfons Ing. Lydie 08:47:25.31 1440.876 00:47:25.31
548 NO HELGESEN Bjorn Ove Femhoje III. 08:47:25.55 1440.755 00:47:25.55
549 DE BEHLKE Andreas AB 01 08:47:26.24 1440.406 00:47:26.24
550 PL GRODNY Andrzej "A" Sara 08:47:27.68 1439.677 00:47:27.68
551 AT HEILAND Helmut Jutha 08:47:28.68 1439.172 00:47:28.68
552 SK HELMAR Team Bodbu 08:47:29.54 1438.737 00:47:29.54
553 AT HALATSCHEK Dietmar Isolde 08:47:29.72 1438.647 00:47:29.72
554 PL KOZLENIA - WOLANIN Zygi 08:47:30.30 1438.354 00:47:30.30
555 CZ BOUCHAL Martin Aligátor 08:47:30.65 1438.177 00:47:30.65
556 CZ HLAVINKA Josef Riči 08:47:31.24 1437.880 00:47:31.24
557 DE TEAM FRANKENPFALZ Bruno 08:47:32.27 1437.360 00:47:32.27
558 CZ BASTL Josef Gabyboy 08:47:32.66 1437.164 00:47:32.66
559 DE HEIDEMANN + WINTER Tanja 08:47:33.58 1436.701 00:47:33.58
560 DE TEAM GOCH As Schmidt 08:47:34.20 1436.388 00:47:34.20
561 CZ HOLUB "B" Bronislav 08:47:34.76 1436.107 00:47:34.76
562 CZ BECHYNĚ Radek Mára 08:47:34.85 1436.061 00:47:34.85
563 AT HALATSCHEK Dietmar Enkel Pole 08:47:35.35 1435.810 00:47:35.35
564 AT SCHÖN Johann Nero 08:47:35.92 1435.523 00:47:35.92
565 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Anna M. 08:47:36.19 1435.388 00:47:36.19
566 SK DREXLEROVÁ Helena Kincsem 08:47:36.88 1435.041 00:47:36.88
567 PL RAFITA TEAM Dior 08:47:37.78 1434.589 00:47:37.78
568 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Jednička 08:47:37.82 1434.569 00:47:37.82
569 PL SEDLACEK Josef JS 3 08:47:38.70 1434.127 00:47:38.70
570 DE ZG HELIOS Hera 08:47:39.23 1433.862 00:47:39.23
571 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 73 08:47:39.24 1433.857 00:47:39.24
572 CZ KONOPÍK Jiří Žofka 08:47:43.77 1431.588 00:47:43.77
573 DE SG WACHALSKI Wapiti 08:47:44.58 1431.184 00:47:44.58
574 AT NAHIČ & ZWILAK Team Boss 08:47:45.41 1430.769 00:47:45.41
575 AT GASSER Reinhard Grazia 08:47:47.21 1429.871 00:47:47.21
576 HU LÁSZLÓ-MOLNÁR LM 73 08:47:47.63 1429.661 00:47:47.63
577 PL BASA Marek & Andrzej M 4 08:47:47.87 1429.542 00:47:47.87
578 AT KUTLESA Slavko SLK 14 08:47:49.44 1428.760 00:47:49.44
579 DE TEAM FRANKENPFALZ Der Maier 08:47:51.06 1427.953 00:47:51.06
580 CZ KONEČNÝ Vlastimil Leo 08:47:51.20 1427.884 00:47:51.20
581 SK KOPAS Michal Michal 08:47:52.32 1427.327 00:47:52.32
582 NO HELGESEN Bjorn Ove New Wonder I. 08:47:52.44 1427.267 00:47:52.44
583 CZ PŘÍVARA Vladimír Mary 08:47:53.34 1426.820 00:47:53.34
584 PL SROKA-KUSION-KAWA Team Julian 08:47:54.47 1426.259 00:47:54.47
585 CZ GRUBER Simon Gino 08:47:54.56 1426.215 00:47:54.56
586 CZ NERS Jaroslav Petra 08:47:54.57 1426.210 00:47:54.57
587 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 144 08:47:57.61 1424.703 00:47:57.61
588 CZ ACADEMY LOFT China Academy 39 08:47:59.45 1423.793 00:47:59.45
589 PL SROKA-KUSION-KAWA Team Rambo 08:47:59.61 1423.714 00:47:59.61
590 SK NOVÁK Pavel Milan 08:48:00.11 1423.466 00:48:00.11
591 DE TREPTE Arndt & Marcus Ropo 08:48:00.99 1423.032 00:48:00.99
592 CZ KONOPÍK Jiří Beda 08:48:02.33 1422.370 00:48:02.33
593 CZ BARTOŠ TEAM Luisa 08:48:04.80 1421.152 00:48:04.80
594 SK KUBÁŇ Milan Milley 08:48:07.08 1420.030 00:48:07.08
595 DE HIENZSCH Frank F.H. 6 08:48:07.98 1419.587 00:48:07.98
596 CZ BECHA Lubomír + Jan Ben 08:48:08.60 1419.283 00:48:08.60
597 HU VIGLIDÁN Ágoston LK 84 08:48:08.87 1419.150 00:48:08.87
598 CZ VÍTOVEC P & M Fanny 08:48:11.88 1417.673 00:48:11.88
599 CZ VÍTOVEC P & M Lupin 08:48:12.59 1417.325 00:48:12.59
600 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jana 08:48:13.66 1416.801 00:48:13.66
601 DE TREPTE Arndt & Marcus Treeng 08:48:14.08 1416.595 00:48:14.08
602 PL JANIA - LACH Team Rapon 08:48:15.34 1415.979 00:48:15.34
603 SK LAŠ Vladimír Las 6 08:48:16.39 1415.465 00:48:16.39
604 PT PEDRO PORTO Absent 08:48:16.87 1415.231 00:48:16.87
605 AT HÖLD Erich Philipp 08:48:19.42 1413.986 00:48:19.42
606 DE TEAM NAMIBIA Hoop & Lücke Scheele 08:48:20.38 1413.518 00:48:20.38
607 PT PEDRO PORTO Abraxas 08:48:20.75 1413.338 00:48:20.75
608 CZ KOLÍNEK Jarolím Kolínek Team "B" 08:48:22.62 1412.427 00:48:22.62
609 DE ANTONOV AVIATION AN 26 08:48:23.41 1412.043 00:48:23.41
610 DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Wassmuth 1 08:48:32.08 1407.839 00:48:32.08
611 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 032 08:48:34.66 1406.593 00:48:34.66
612 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Ríša 08:48:36.13 1405.884 00:48:36.13
613 CZ TRUKSA Vítězslav Tonča 08:48:36.70 1405.609 00:48:36.70
614 CZ HOLUB "A" Bohuslava 08:48:37.90 1405.031 00:48:37.90
615 SK KOPAS Michal Miťo 08:48:39.40 1404.309 00:48:39.40
616 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Sebrle 08:48:39.55 1404.237 00:48:39.55
617 CZ NOVOTNÁ Petra Janina 08:48:42.43 1402.853 00:48:42.43
618 PL KOZLENIA - WOLANIN Ana 08:48:42.86 1402.647 00:48:42.86
619 AT GRATZER Marco "B" Alexander 08:48:45.52 1401.371 00:48:45.52
620 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Dostal 08:48:46.33 1400.983 00:48:46.33
621 CZ SUCHÁNEK Břetislav Miša 08:48:48.07 1400.151 00:48:48.07
622 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarmila 08:48:49.63 1399.405 00:48:49.63
623 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Golden Vojta 08:48:51.62 1398.455 00:48:51.62
624 CZ DUDA Přemysl Karla 08:48:55.76 1396.483 00:48:55.76
625 CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Dobiš 08:49:00.89 1394.047 00:49:00.89
626 CZ PLÁNOČKA Jan Milena 08:49:03.27 1392.920 00:49:03.27
627 AT RIEDL Franz Martin 08:49:08.10 1390.638 00:49:08.10
628 CZ HAŠŠO Slavomír Slavo 1 08:49:12.49 1388.570 00:49:12.49
629 SK ČÁNI Ĺudovít LC 847 08:49:30.43 1380.184 00:49:30.43
630 CH DERBY TEAM PILATUS Alamshar 08:49:58.22 1367.391 00:49:58.22
631 PL NOCNY Grzegorz Bronek 08:50:01.47 1365.911 00:50:01.47
632 AT JAKUPOVIC Jasmin Jasko 08:50:02.34 1365.515 00:50:02.34
633 CZ LAŇKA Alfons Ing. Lucka 08:50:37.19 1349.846 00:50:37.19
634 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Golden Alenka 08:50:51.85 1343.362 00:50:51.85
635 SK KOPAS Michal Miťko 08:51:04.63 1337.760 00:51:04.63
636 CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Štěpán 08:51:08.87 1335.912 00:51:08.87
637 CZ B & B TEAM Erik 08:51:13.56 1333.873 00:51:13.56
638 SK HRNČIAR PETER & MIRO Gaga 08:51:14.30 1333.552 00:51:14.30
639 SK FAMILY PINČÁK Gloria 08:51:17.83 1332.023 00:51:17.83
640 CZ RUBEY & VARGA Team Ruby 2 08:51:19.50 1331.301 00:51:19.50
641 PL KOCIK & BASA Ewa 08:51:24.24 1329.255 00:51:24.24
642 CZ HRUDA Jan Josef 1 08:51:40.33 1322.356 00:51:40.33
643 HU GÁBOR Takács TG 31 08:51:48.84 1318.736 00:51:48.84
644 SK LAŠ Vladimír Las 2 08:51:59.97 1314.032 00:51:59.97
645 SK TEAM LUTERAN HRICIK BAŠISTA Čobol 08:52:09.89 1309.867 00:52:09.89
646 HU GÁBOR Takács TG 47 08:52:29.74 1301.612 00:52:29.74
647 HU LÁSZLÓ-MOLNÁR LM 77 08:52:37.10 1298.578 00:52:37.10
648 SK BLAŽENEC Štefan Džejkop 08:52:41.18 1296.902 00:52:41.18
649 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 058 08:52:47.52 1294.306 00:52:47.52
650 PL TEAM OLR MAZURY Beaming 08:52:48.47 1293.918 00:52:48.47
651 SK BRKAL Ján Ing. Bohdana 08:52:50.05 1293.273 00:52:50.05
652 PL PACEK & LIS TEAM Borys 08:52:52.39 1292.319 00:52:52.39
653 CZ KONOPÍK Jiří Iva 08:52:52.63 1292.221 00:52:52.63
654 SK PRÍVARA Pavol Kinčen-Tara 08:52:53.37 1291.920 00:52:53.37
655 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Navratilova 08:52:53.81 1291.741 00:52:53.81
656 SK HRNČIAR PETER & MIRO Kentucky 08:52:55.02 1291.249 00:52:55.02
657 CZ LAŇKA Alfons Ing. Eva 08:52:55.28 1291.143 00:52:55.28
658 CZ KOCIÁN Milan Mat 08:52:55.71 1290.968 00:52:55.71
659 CZ GRUBER Marek Marco 08:52:55.99 1290.854 00:52:55.99
660 PL MICHALAK Bogdan Honorata 03 08:52:56.30 1290.728 00:52:56.30
661 CR TEAM CROATIA Hawken 08:52:56.99 1290.448 00:52:56.99
662 DE ZSCHOMMLER Jens Tino 08:52:58.90 1289.673 00:52:58.90
663 DE TEAM BRANDT & WICHERT Pliskova 08:53:01.13 1288.768 00:53:01.13
664 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Sirius 1416 08:53:01.32 1288.691 00:53:01.32
665 CZ ŠABATA Jan J.Š. 1 08:53:01.66 1288.554 00:53:01.66
666 PL SEDLACEK Josef JS 12 08:53:01.71 1288.534 00:53:01.71
667 DE HEIDEMANN + WINTER Lilly 08:53:01.79 1288.501 00:53:01.79
668 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Andrea. 08:53:02.47 1288.226 00:53:02.47
669 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Moravec 08:53:02.48 1288.222 00:53:02.48
670 DE ZSCHOMMLER Jens Toby 08:53:02.75 1288.112 00:53:02.75
671 DE WINGS 2 WIN W2W 252 08:53:04.22 1287.518 00:53:04.22
672 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ Maria 08:53:04.48 1287.413 00:53:04.48
673 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Junior 08:53:04.69 1287.328 00:53:04.69
674 DE TEAM - DIE ROTHALBOMBER Diamant 08:53:06.12 1286.750 00:53:06.12
675 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Kvitova 08:53:06.35 1286.657 00:53:06.35
676 CZ HRUDA Jan Josef 2 08:53:06.43 1286.625 00:53:06.43
677 SK VAŠÍČEK Pavel Anička 08:53:06.67 1286.528 00:53:06.67
678 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 87 08:53:06.99 1286.399 00:53:06.99
679 CZ HAŠŠO Slavomír Slavo 2 08:53:07.74 1286.096 00:53:07.74
680 CZ B & B TEAM Sára 08:53:08.39 1285.834 00:53:08.39
681 CZ HAŠŠO Slavomír Benda 2 08:53:08.61 1285.745 00:53:08.61
682 SK BINDAS JUN. Štefan Eliss 08:53:09.06 1285.564 00:53:09.06
683 CZ EM-EKO.CZ PS 2 08:53:09.13 1285.536 00:53:09.13
684 NO HELGESEN Bjorn Ove Double I. 08:53:09.36 1285.443 00:53:09.36
685 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ SP 069 08:53:09.68 1285.314 00:53:09.68
686 AT NAGELHOFER Robert Hagel 2320 08:53:09.92 1285.217 00:53:09.92
687 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Ant-Man 08:53:09.98 1285.193 00:53:09.98
688 SK BABIC Pavol Red Hrky 305 08:53:10.79 1284.867 00:53:10.79
689 SK FAMILY PINČÁK Zarka 08:53:11.32 1284.653 00:53:11.32
690 NO HELGESEN Bjorn Ove Torreros II. 08:53:11.90 1284.420 00:53:11.90
691 AT RÖTZER Franz Top 5 08:53:12.17 1284.311 00:53:12.17
692 CZ BASTL Josef Hellboy 08:53:12.83 1284.046 00:53:12.83
693 AT LINDTNER Harald Rode Karel 08:53:13.24 1283.881 00:53:13.24
694 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 69 08:53:13.37 1283.829 00:53:13.37
695 CZ ATH KVĚTNÁ Karla 08:53:13.46 1283.793 00:53:13.46
696 PL TEAM OLR MAZURY Plesaures 08:53:13.58 1283.744 00:53:13.58
697 CZ ACADEMY LOFT Bulsil Academy 6 08:53:13.84 1283.640 00:53:13.84
698 PL GRODNY Andrzej Gepa 08:53:14.87 1283.226 00:53:14.87
699 CH TEAM WIRZ Joana Hählen 08:53:15.02 1283.166 00:53:15.02
700 CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Lidka 08:53:15.79 1282.857 00:53:15.79
701 DE SKOPLJAK Denis Denis 08:53:15.89 1282.816 00:53:15.89
702 PL MICHALAK Bogdan Borka 12 08:53:16.02 1282.764 00:53:16.02
703 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Apollo 08:53:16.80 1282.451 00:53:16.80
704 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 51 08:53:17.49 1282.174 00:53:17.49
705 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Mirka 08:53:17.70 1282.090 00:53:17.70
706 PL PITAŚ M & M Team Mario 08:53:18.05 1281.950 00:53:18.05
707 AT NÖRES Kurt Dynamic 08:53:18.09 1281.934 00:53:18.09
708 CZ HOLUB "B" Cecilie 08:53:18.34 1281.834 00:53:18.34
709 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Bauer 08:53:18.73 1281.677 00:53:18.73
710 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 19 08:53:18.86 1281.625 00:53:18.86
711 AT NÖRES Kurt Big-Bang 08:53:19.31 1281.445 00:53:19.31
712 AT HÖLD Erich Emilie 08:53:19.90 1281.209 00:53:19.90
713 DE SPITZBERG Team U 143 08:53:20.15 1281.109 00:53:20.15
714 SK PRÍVARA Pavol Kinčen-Perla 08:53:20.16 1281.105 00:53:20.16
715 PT PEDRO PORTO Abby 08:53:21.13 1280.716 00:53:21.13
716 CZ FAJMON + HOLICKÝ Team Solista 08:53:21.45 1280.588 00:53:21.45
717 PL MICHALAK Bogdan Lesia 06 08:53:21.57 1280.540 00:53:21.57
718 DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Schinze 2 08:53:22.28 1280.257 00:53:22.28
719 AT HALATSCHEK Dietmar Roma 1 08:53:22.43 1280.197 00:53:22.43
720 CZ VLČEK Jiří Bambi 08:53:22.91 1280.005 00:53:22.91
721 PL MAJCHER Krystian & Marcel KM 79 08:53:23.10 1279.929 00:53:23.10
722 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 1 08:53:23.62 1279.721 00:53:23.62
723 PL BRASZKO Adam i Helena Brus 08:53:23.99 1279.573 00:53:23.99
724 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Indy 08:53:24.14 1279.513 00:53:24.14
725 CZ SKOKAN Pavel Číňanka 08:53:24.34 1279.434 00:53:24.34
726 CZ BECHYNĚ Radek Týnuš 08:53:24.76 1279.266 00:53:24.76
727 SK ČÁNI Ĺudovít LC 826 08:53:25.09 1279.134 00:53:25.09
728 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Timo 2 08:53:25.32 1279.042 00:53:25.32
729 AT STEINER Alfred Andy 2-Sa 08:53:25.51 1278.967 00:53:25.51
730 CZ GERSPITZER Team GT-1 08:53:25.75 1278.871 00:53:25.75
731 DE HEIDEMANN + WINTER Tina 08:53:25.94 1278.795 00:53:25.94
732 CZ HLAVINKA Josef Rumburak 08:53:26.13 1278.719 00:53:26.13
733 DE TORSTEN Jahn Jahn 5 08:53:26.19 1278.695 00:53:26.19
734 SK FAMILY PINČÁK I. Sofinka 08:53:26.37 1278.623 00:53:26.37
735 PL CZULOWSKI Jakub P-11 08:53:26.55 1278.552 00:53:26.55
736 AT KUTLESA Slavko SLK 08 08:53:26.71 1278.488 00:53:26.71
737 AT HALATSCHEK Dietmar Klara 08:53:26.82 1278.444 00:53:26.82
738 PL GRODNY Andrzej "A" Reda 08:53:27.15 1278.313 00:53:27.15
739 DE MOTSCHKO Alexander Moriah 08:53:27.72 1278.085 00:53:27.72
740 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 6 08:53:27.77 1278.065 00:53:27.77
741 SK ČÁNI Ĺudovít LC 850 08:53:28.13 1277.922 00:53:28.13
742 DE SKOPLJAK Denis Birgit 08:53:28.16 1277.910 00:53:28.16
743 DE TEAM GOCH TG 044 08:53:28.45 1277.795 00:53:28.45
744 AT RIEDL Franz Cacilia 08:53:28.65 1277.715 00:53:28.65
745 SK PRIEHODA Ján + Ivana Rose 08:53:28.81 1277.651 00:53:28.81
746 CZ DUDA Přemysl Zuzana 08:53:28.99 1277.580 00:53:28.99
747 SK ČÁNI Ĺudovít LC 859 08:53:29.62 1277.329 00:53:29.62
748 AT LINDTNER Harald Karel-Opal 08:53:29.88 1277.225 00:53:29.88
749 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Helena 08:53:30.04 1277.162 00:53:30.04
750 DE TREPTE Arndt & Marcus Schneewittchen 08:53:30.13 1277.126 00:53:30.13
751 CZ BOJKO Stanislav Jarka 08:53:30.41 1277.014 00:53:30.41
752 DE ZG HELIOS Yu Runda 08:53:30.86 1276.835 00:53:30.86
753 DE ANDREAS & UDO Andre 45 08:53:31.10 1276.740 00:53:31.10
754 SK BLAŽENEC Štefan Kristínka 08:53:31.17 1276.712 00:53:31.17
755 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Primus 08:53:31.41 1276.617 00:53:31.41
756 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Kyara 08:53:31.50 1276.581 00:53:31.50
757 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Ruppiduppi 08:53:31.57 1276.553 00:53:31.57
758 AT HÖLD Erich Elias 08:53:31.95 1276.402 00:53:31.95
759 PL MAZIARZ RACING TEAM Genta 08:53:32.11 1276.339 00:53:32.11
760 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Sonnenschein 08:53:32.25 1276.283 00:53:32.25
761 CH TEAM WIRZ Melanie Meillard 08:53:32.57 1276.156 00:53:32.57
762 SK TRISTIGNAC TEAM Ida 08:53:32.67 1276.116 00:53:32.67
762 AT GRATZER Marco "B" Clemenza 08:53:32.67 1276.116 00:53:32.67
764 DE BEHLKE Andreas AB 02 08:53:32.81 1276.061 00:53:32.81
765 SK HELMAR Team Zilko 08:53:33.34 1275.850 00:53:33.34
766 CZ NOVOTNÁ Petra Thomas 08:53:33.49 1275.790 00:53:33.49
767 CH TEAM FROHMATTA Simona 08:53:33.65 1275.727 00:53:33.65
768 DE SG STEFFL "A" Winnetou 08:53:33.80 1275.667 00:53:33.80
769 AT JAKUPOVIC Jasmin Rocky 08:53:33.92 1275.620 00:53:33.92
770 AT STEINER Alfred Samy 1 08:53:34.03 1275.576 00:53:34.03
771 PL TARASIUK Jerzy Gustav 03 08:53:34.18 1275.517 00:53:34.18
772 PL TEAM OLR MAZURY Player 08:53:34.37 1275.441 00:53:34.37
773 PL KOCIK & BASA Beata 08:53:34.51 1275.386 00:53:34.51
774 CZ DAVID Petr Borg 08:53:34.78 1275.279 00:53:34.78
775 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 17 08:53:34.87 1275.243 00:53:34.87
776 CZ LAŇKA Alfons Ing. Petra 08:53:35.32 1275.064 00:53:35.32
777 CZ LOCCO TEAM Doktor 08:53:35.50 1274.993 00:53:35.50
778 PL KWAŚNICKI Tomasz Pippa 08:53:35.83 1274.862 00:53:35.83
779 CZ KUDELA Jaromír Ing. Mája 08:53:35.94 1274.819 00:53:35.94
780 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 064 08:53:36.08 1274.763 00:53:36.08
781 AT NÖRES Kurt Murphy 08:53:36.33 1274.664 00:53:36.33
782 AT OFNER Kurt Paula 08:53:36.59 1274.561 00:53:36.59
783 CZ LOCCO TEAM Fatty 08:53:36.91 1274.434 00:53:36.91
784 AT ALTUMAH Alhasan Kiano 08:53:37.09 1274.363 00:53:37.09
785 SK ŠIMKO Ján Šimo 14 08:53:37.29 1274.284 00:53:37.29
786 PL MAZIARZ RACING TEAM Perry 08:53:37.32 1274.272 00:53:37.32
787 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 019 08:53:37.43 1274.228 00:53:37.43
788 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Secundus 08:53:37.55 1274.181 00:53:37.55
789 PL GRODNY Andrzej Zerax 08:53:37.57 1274.173 00:53:37.57
790 PL SROKA-KUSION-KAWA Team Irena 08:53:37.72 1274.113 00:53:37.72
791 CZ HRUDA Jan Josef 5 08:53:37.88 1274.050 00:53:37.88
792 CZ HOLUB "B" Brigita 08:53:37.99 1274.006 00:53:37.99
793 CZ FLY YOUNG STARS Hanna 08:53:38.72 1273.718 00:53:38.72
794 CZ MILOTA Milan MM 001 08:53:38.83 1273.674 00:53:38.83
795 SK DUCHOVIČ Jozef Chirlanda 08:53:39.41 1273.445 00:53:39.41
796 SK KOPAS Michal Mišo 08:53:39.43 1273.437 00:53:39.43
797 PL KWAŚNICKI Tomasz Lolita 08:53:39.59 1273.373 00:53:39.59
798 CZ SETTLER + KUBÁČEK Team Olathe 08:53:39.92 1273.243 00:53:39.92
799 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 015 08:53:40.14 1273.156 00:53:40.14
800 SK HROZEN Peter Aneta 08:53:40.27 1273.104 00:53:40.27
801 CZ ACADEMY LOFT Willy Academy 43 08:53:40.33 1273.081 00:53:40.33
802 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Metresa 08:53:40.60 1272.974 00:53:40.60
803 AT GRATZER Werner Spartacus 08:53:40.71 1272.931 00:53:40.71
804 CZ KONEČNÝ Vlastimil Melinda 08:53:40.82 1272.887 00:53:40.82
805 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 15 08:53:40.97 1272.828 00:53:40.97
806 DE ZSCHOMMLER Jens Tony 08:53:41.01 1272.812 00:53:41.01
807 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 087 08:53:41.44 1272.642 00:53:41.44
808 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ SP 085 08:53:41.51 1272.614 00:53:41.51
808 SK GRÉK Peter Romana. 08:53:41.51 1272.614 00:53:41.51
810 CZ KONOPÍK Jiří Sona 08:53:41.68 1272.547 00:53:41.68
811 SK GOGORA Milan Migo 08:53:42.13 1272.370 00:53:42.13
812 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 011 08:53:42.21 1272.338 00:53:42.21
813 CH TEAM ANDERHUB Pilsen 08:53:42.78 1272.113 00:53:42.78
814 SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 14 08:53:43.08 1271.994 00:53:43.08
815 DE TEAM FRANKENPFALZ Der Belgier 08:53:43.09 1271.991 00:53:43.09
816 DE SCHOEN Friedrich Fritz 4 08:53:43.60 1271.789 00:53:43.60
817 PL BRASZKO Adam i Helena Bold 08:53:43.87 1271.683 00:53:43.87
818 CZ SKOKAN Pavel Ardenka 1 08:53:44.06 1271.608 00:53:44.06
819 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Linda 08:53:44.14 1271.576 00:53:44.14
820 CZ EM-EKO.CZ PS 3 08:53:44.27 1271.525 00:53:44.27
821 AT OFNER Kurt Remus 08:53:44.44 1271.458 00:53:44.44
822 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Sirius 1386 08:53:44.67 1271.367 00:53:44.67
823 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Groot 08:53:44.72 1271.348 00:53:44.72
824 DE TARGATZ Angela Dr. DR 4 08:53:44.82 1271.308 00:53:44.82
825 DE TEAM GOUDEN DUIF "C" Klaus 3 08:53:45.05 1271.218 00:53:45.05
825 PL TEAM OLR MAZURY Bekki 08:53:45.05 1271.218 00:53:45.05
827 DE HIENZSCH Frank F.H. 1 08:53:45.20 1271.158 00:53:45.20
828 AT NAGELHOFER Robert Magma 2311 08:53:45.54 1271.024 00:53:45.54
829 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Anny 08:53:45.70 1270.961 00:53:45.70
830 DE TEAM GOUDEN DUIF "C" Klaus 2 08:53:45.79 1270.926 00:53:45.79
831 AT VOLLNHOFER Dominik Niki 3 08:53:45.81 1270.918 00:53:45.81
832 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 09 08:53:46.09 1270.808 00:53:46.09
833 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Maruš. 08:53:46.18 1270.772 00:53:46.18
834 AT BLIEGE Felix Felix 2 08:53:46.29 1270.729 00:53:46.29
835 PL SEDLACEK Josef JS 11 08:53:46.40 1270.686 00:53:46.40
836 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Timo 3 08:53:46.61 1270.603 00:53:46.61
837 DE TARGATZ Angela Dr. DR 8 08:53:46.81 1270.524 00:53:46.81
838 AT BLIEGE Felix Felix 15 08:53:46.82 1270.520 00:53:46.82
839 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Helmut 6 08:53:47.94 1270.079 00:53:47.94
839 CZ ACADEMY LOFT Sado Academy 75 08:53:47.94 1270.079 00:53:47.94
841 SK PRIEHODA Ján + Ivana Jasmína 08:53:48.01 1270.052 00:53:48.01
842 SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 19 08:53:48.27 1269.950 00:53:48.27
843 DE SG STEFFL "B" Tschoutschi 08:53:48.28 1269.946 00:53:48.28
844 CZ HOLUB "A" Bohuslav 08:53:48.44 1269.883 00:53:48.44
845 PL KOZLENIA Artur Didi 08:53:48.53 1269.847 00:53:48.53
846 SK PRIEHODA Ján + Ivana Konstance 08:53:48.78 1269.749 00:53:48.78
847 DE SKOPLJAK Denis Irene 08:53:48.90 1269.702 00:53:48.90
848 PL RAFITA TEAM H&M 08:53:49.08 1269.631 00:53:49.08
849 AT GASSER Reinhard Goldy 08:53:49.17 1269.596 00:53:49.17
850 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Vasili 08:53:49.42 1269.497 00:53:49.42
851 CZ MAČALA Zdeněk MZ 2 08:53:49.58 1269.434 00:53:49.58
852 CZ HAŠŠO Slavomír Benda 1 08:53:49.74 1269.372 00:53:49.74
853 PL JANIA - LACH Team Jorg 08:53:49.93 1269.297 00:53:49.93
854 DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Helmut 1 08:53:50.03 1269.258 00:53:50.03
855 PT PEDRO PORTO Abstrakt 08:53:50.49 1269.077 00:53:50.49
856 SK BALÁŽ Štefan Lolita 08:53:50.59 1269.038 00:53:50.59
857 SK MINÁRIK + MAŤAŠEJE Ján.15 08:53:50.82 1268.947 00:53:50.82
858 DE TARGATZ Angela Dr. DR 7 08:53:51.27 1268.770 00:53:51.27
859 PL KOZLENIA Boguslawa Laura 08:53:51.46 1268.696 00:53:51.46
860 CH TEAM ANDERHUB Budweis 08:53:52.16 1268.421 00:53:52.16
860 SK BALÁŽ Štefan Lolo 08:53:52.16 1268.421 00:53:52.16
862 AT WIEFLER Alois Poker Face One 08:53:52.30 1268.366 00:53:52.30
863 AT GRATZER Marco "A" Adson 08:53:52.51 1268.284 00:53:52.51
864 PL SROKA Krzysztof Linka 08:53:52.55 1268.268 00:53:52.55
865 AT HALATSCHEK Dietmar Ludwig 08:53:52.63 1268.237 00:53:52.63
866 CZ LUNDÁK Pavel Joritt 08:53:52.66 1268.225 00:53:52.66
867 CZ BASTL Josef Walkboy 08:53:52.99 1268.095 00:53:52.99
868 AT OFNER Kurt Romulus 08:53:53.14 1268.037 00:53:53.14
869 SK BINDAS JUN. Štefan Stivi 08:53:53.16 1268.029 00:53:53.16
870 AT KUTLESA Slavko SLK 09 08:53:53.47 1267.907 00:53:53.47
871 SK VOJTKO Milan Mivo 17 08:53:53.60 1267.856 00:53:53.60
872 SK BCHB TEAM Samko 08:53:53.78 1267.786 00:53:53.78
873 SK PRIEHODA Ján + Ivana Zara. 08:53:53.90 1267.739 00:53:53.90
874 PL MISIAK Marek Marek 00 08:53:54.11 1267.656 00:53:54.11
875 PL MAZIARZ RACING TEAM Diku 08:53:54.21 1267.617 00:53:54.21
876 CZ ACADEMY LOFT Golden Queen 30 08:53:54.49 1267.507 00:53:54.49
877 HU VIGLIDÁN Ágoston LK 42 08:53:54.61 1267.460 00:53:54.61
878 DE FRANZ Christoph Cheyanne 08:53:54.72 1267.417 00:53:54.72
879 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 072 08:53:54.89 1267.351 00:53:54.89
880 AT HÖLD Erich Raphael 08:53:55.16 1267.245 00:53:55.16
881 SK HELMAR Team Wiesa 08:53:55.28 1267.198 00:53:55.28
882 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 48 08:53:55.48 1267.120 00:53:55.48
883 CZ HOLUB "A" Bořivoj 08:53:55.67 1267.045 00:53:55.67
884 CZ NOVOTNÁ Petra It´s Otto 08:53:55.87 1266.967 00:53:55.87
885 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Hawkeye 08:53:55.98 1266.924 00:53:55.98
886 PL SZYMAŃSKI Zbigniew SZ 39 08:53:56.06 1266.892 00:53:56.06
887 CZ GORČÍK + MACHALA Team Ája 08:53:56.36 1266.775 00:53:56.36
888 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Stern 08:53:56.64 1266.665 00:53:56.64
889 CZ ACADEMY LOFT Olympia Academy 60 08:53:56.67 1266.654 00:53:56.67
890 DE TREPTE Arndt & Marcus Jana 08:53:56.95 1266.544 00:53:56.95
891 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Třináctka 08:53:57.06 1266.501 00:53:57.06
892 SK BALÁŽ Štefan Loto 08:53:57.28 1266.415 00:53:57.28
893 PL MICHALAK Bogdan Turbo 05 08:53:57.51 1266.325 00:53:57.51
894 DE TEAM GOCH TG 052 08:53:57.82 1266.204 00:53:57.82
895 PL JANIA - LACH Team Jay Jay Junior 08:53:58.05 1266.114 00:53:58.05
896 PL BASA Marek & Andrzej M 2 08:53:58.13 1266.083 00:53:58.13
896 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Denisa 08:53:58.13 1266.083 00:53:58.13
898 CZ HLAVINKA Josef Romário 08:53:58.25 1266.036 00:53:58.25
899 AT SG MIKS Wolfgang und Andrea Miks Racer 08:53:58.42 1265.969 00:53:58.42
900 AT RIEDL Franz Rudi 08:53:58.53 1265.926 00:53:58.53
901 PL KWAŚNICKI Tomasz Bolek 08:53:58.62 1265.891 00:53:58.62
902 HU LÁSZLÓ-MOLNÁR LM 78 08:53:58.66 1265.875 00:53:58.66
903 CZ ACADEMY LOFT Střela Academy 25 08:53:58.79 1265.825 00:53:58.79
904 CZ KONEČNÝ Vlastimil Messi 08:53:58.94 1265.766 00:53:58.94
905 DE HIENZSCH Frank F.H. 5 08:53:59.21 1265.660 00:53:59.21
906 SK KOPAS Michal Miška 08:53:59.57 1265.520 00:53:59.57
907 PL MAJCHER Krystian & Marcel KM 89 08:53:59.74 1265.453 00:53:59.74
908 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 2 08:54:00.04 1265.336 00:54:00.04
909 CZ TRUKSA Vítězslav Luky 08:54:00.12 1265.305 00:54:00.12
910 PL TARASIUK Jerzy George 08:54:00.44 1265.180 00:54:00.44
911 CZ ŠÁLEK Roman RS 07 08:54:00.63 1265.106 00:54:00.63
912 SK KUBÁŇ Milan Mickey 08:54:00.84 1265.024 00:54:00.84
913 CZ EM-EKO.CZ PS 5 08:54:01.19 1264.887 00:54:01.19
914 CZ KULÍK Přemysl Lord. 08:54:01.44 1264.790 00:54:01.44
915 SK BLAHOVSKÝ + HNILIČKA Team The Great 8 08:54:01.49 1264.770 00:54:01.49
916 DE SPITZBERG Team U 128 08:54:01.74 1264.673 00:54:01.74
917 CZ DAVID Petr Karin 08:54:01.80 1264.649 00:54:01.80
918 CH DERBY TEAM PILATUS Wallypower 08:54:02.02 1264.563 00:54:02.02
919 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Tochter Cuche 08:54:02.26 1264.470 00:54:02.26
920 CZ HOLUB "A" Boleslav 08:54:02.52 1264.368 00:54:02.52
921 PL MICHALAK Bogdan Rudzia 10 08:54:02.77 1264.271 00:54:02.77
922 SK HORŇÁČEK Miroslav Janka 08:54:02.82 1264.251 00:54:02.82
923 CZ BAJTEK Jan Thor 08:54:03.10 1264.142 00:54:03.10
924 SK FAMILY PINČÁK I. Adelka 08:54:03.35 1264.045 00:54:03.35
925 AT KUTLESA Slavko SLK 03 08:54:03.61 1263.944 00:54:03.61
926 SK NOVÁK Pavel Vlado 08:54:03.73 1263.897 00:54:03.73
927 CZ DAVID Petr Amor. 08:54:03.81 1263.866 00:54:03.81
928 CZ KULÍK Přemysl Pavel 08:54:04.10 1263.753 00:54:04.10
929 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 06 08:54:04.12 1263.745 00:54:04.12
930 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 60 08:54:04.28 1263.683 00:54:04.28
931 DE HOOP Michael Fritz 08:54:04.53 1263.585 00:54:04.53
932 DE WINGS 2 WIN W2W 352 08:54:04.56 1263.573 00:54:04.56
933 CZ BECHA Lubomír + Jan Bony 08:54:04.77 1263.492 00:54:04.77
934 DE TEAM - DIE ROTHALBOMBER Rubin 08:54:04.83 1263.468 00:54:04.83
935 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 11 08:54:05.37 1263.258 00:54:05.37
936 DE MOELLER Andreas AML Wonder 08:54:05.67 1263.141 00:54:05.67
937 CH TEAM ANDERHUB Karlsbad 08:54:06.02 1263.005 00:54:06.02
938 DE HIENZSCH Frank F.H. 4 08:54:06.34 1262.881 00:54:06.34
939 CZ BOROVIČKA Ladislav Emil 08:54:06.37 1262.869 00:54:06.37
940 SK TATRY-DERBY D-2 08:54:06.61 1262.776 00:54:06.61
941 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Janda 08:54:06.65 1262.760 00:54:06.65
942 CZ GORČÍK + MACHALA Team Pája 08:54:06.86 1262.678 00:54:06.86
943 AT NAHIČ & ZWILAK Team Chip 08:54:07.16 1262.562 00:54:07.16
944 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Zdena 08:54:07.58 1262.398 00:54:07.58
945 CZ KONEČNÝ Vlastimil Paula 08:54:07.98 1262.243 00:54:07.98
946 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Klat 58 08:54:08.09 1262.200 00:54:08.09
947 SK TEAM LUTERAN HRICIK BAŠISTA Pecka 08:54:08.55 1262.022 00:54:08.55
948 AT RIEDL Franz Franz 08:54:08.61 1261.998 00:54:08.61
949 AT RIEDL Franz Mitzi 08:54:10.12 1261.412 00:54:10.12
950 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Sting 08:54:10.30 1261.342 00:54:10.30
951 DE SOELLNER JUNIOR TEAM SJT 2 08:54:10.58 1261.233 00:54:10.58
952 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 25 08:54:10.68 1261.195 00:54:10.68
953 CH TEAM FROHMATTA Torres 08:54:10.97 1261.082 00:54:10.97
954 DE SIEBERT Dieter Decker 08:54:11.43 1260.904 00:54:11.43
955 CZ KULÍK Přemysl Favorit 08:54:11.49 1260.880 00:54:11.49
956 DE TEAM BRANDT & WICHERT Spotakova 08:54:11.61 1260.834 00:54:11.61
957 SK TATRY-DERBY D-3 08:54:11.66 1260.814 00:54:11.66
958 CZ KLEMENS Karel Sifr 08:54:11.97 1260.694 00:54:11.97
959 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Dvorak 08:54:12.06 1260.659 00:54:12.06
960 SK EXPRES TEAM Kira 08:54:12.47 1260.500 00:54:12.47
961 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Calisto 08:54:12.95 1260.314 00:54:12.95
962 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 62 08:54:13.04 1260.280 00:54:13.04
963 SK VOJTKO Milan Mivo 12 08:54:13.27 1260.191 00:54:13.27
964 DE MOTSCHKO Alexander Morning Star 08:54:13.58 1260.070 00:54:13.58
965 SK KOPAS Michal Miško 08:54:13.72 1260.016 00:54:13.72
966 AT HOFMANN Leopold Poldi 51 08:54:13.84 1259.970 00:54:13.84
967 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 47 08:54:14.20 1259.830 00:54:14.20
968 CZ ATH KVĚTNÁ Sanšajn 08:54:14.87 1259.571 00:54:14.87
969 SK HROZEN Peter Viktor 08:54:15.02 1259.513 00:54:15.02
970 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 77 08:54:15.03 1259.509 00:54:15.03
971 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Ledecka 08:54:15.69 1259.254 00:54:15.69
972 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Hajský 08:54:15.92 1259.165 00:54:15.92
973 CZ KROČIL Jaroslav Blaženka 08:54:16.01 1259.130 00:54:16.01
974 DE HOOP Michael Kylie 08:54:16.28 1259.026 00:54:16.28
975 PL NOCNY Grzegorz Dominik 08:54:16.87 1258.798 00:54:16.87
976 CZ ACADEMY LOFT Black Academy 53 08:54:17.23 1258.658 00:54:17.23
977 DE SIEBERT Dieter Dazzler 08:54:17.68 1258.485 00:54:17.68
978 PL JANIA - LACH Team Zolni 08:54:18.08 1258.330 00:54:18.08
979 CZ KLEMENSOVÁ Sára Greny 08:54:18.61 1258.125 00:54:18.61
980 SK GOGORA Milan Nibi 08:54:18.87 1258.025 00:54:18.87
981 CZ KLEMENS Karel Kafi 08:54:19.46 1257.797 00:54:19.46
982 PL SEDLACEK Josef JS 7 08:54:19.84 1257.651 00:54:19.84
983 CZ SKOKAN Pavel Sherpena 08:54:20.44 1257.419 00:54:20.44
984 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 2 08:54:21.72 1256.926 00:54:21.72
985 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 006 08:54:22.17 1256.752 00:54:22.17
986 CZ LUNDÁK Pavel Esprit 08:54:22.98 1256.440 00:54:22.98
987 CZ CHARYPAR Vladimír Charyš 1 08:54:23.11 1256.390 00:54:23.11
988 CZ EM-EKO.CZ PS 4 08:54:23.69 1256.167 00:54:23.69
989 CZ VÍTOVEC P & M Leomar 08:54:23.82 1256.117 00:54:23.82
990 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 050 08:54:24.43 1255.882 00:54:24.43
991 CH TEAM LENTI Hoxhai Florent Fly-By-Me 08:54:24.97 1255.675 00:54:24.97
992 DE ANTONOV AVIATION AN 12 08:54:25.28 1255.555 00:54:25.28
993 AT HOFMANN Leopold Poldi 6 08:54:25.48 1255.479 00:54:25.48
994 CZ RUBEY & VARGA Team Gogo 3 08:54:25.74 1255.379 00:54:25.74
995 CZ HANZEL TEAM Fanda 1 08:54:25.82 1255.348 00:54:25.82
996 AT GRATZER Werner Attilus 08:54:26.28 1255.171 00:54:26.28
997 AT NAGELHOFER Robert Tornado 2308 08:54:26.61 1255.044 00:54:26.61
998 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Star-Lord 08:54:26.68 1255.017 00:54:26.68
999 CZ BECHYNĚ Radek Káča 08:54:26.90 1254.933 00:54:26.90
1000 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 53 08:54:28.46 1254.334 00:54:28.46
1001 CZ MAJKA + JAN TEAM Martin 08:54:28.73 1254.230 00:54:28.73
1002 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 64 08:54:29.08 1254.096 00:54:29.08
1003 AT KUTLESA Slavko SLK 11 08:54:29.31 1254.008 00:54:29.31
1004 CZ VÍTOVEC P & M Eržika 08:54:29.87 1253.793 00:54:29.87
1005 DE BEHLKE Andreas AB 06 08:54:30.44 1253.574 00:54:30.44
1006 DE MOELLER Andreas AML Favoriet 08:54:30.77 1253.448 00:54:30.77
1007 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 69 08:54:32.25 1252.881 00:54:32.25
1008 CZ TEAM ZEMAN + KAŠUBA ZK 2 08:54:32.97 1252.605 00:54:32.97
1009 AT STEINER Alfred Goldi 1 08:54:32.99 1252.598 00:54:32.99
1010 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Pavla 08:54:33.01 1252.590 00:54:33.01
1011 CZ SKOKAN Pavel Pitbull 08:54:33.08 1252.563 00:54:33.08
1012 CZ ŠÁLEK Roman RS 03 08:54:33.67 1252.338 00:54:33.67
1013 PL NOWICKI Damian Freccia Blu 08:54:34.37 1252.070 00:54:34.37
1014 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Ellie Goulding 08:54:35.50 1251.638 00:54:35.50
1015 HU BÖDI József BJ 43 08:54:35.89 1251.489 00:54:35.89
1016 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 8 08:54:36.02 1251.439 00:54:36.02
1017 CZ NERS Jaroslav Marie 08:54:36.74 1251.164 00:54:36.74
1018 CZ HRUDA Jan Josef 4 08:54:36.97 1251.076 00:54:36.97
1019 AT BLIEGE Felix Felix 5 08:54:38.03 1250.672 00:54:38.03
1020 CZ HOLUB "A" Boris 08:54:38.89 1250.344 00:54:38.89
1021 CZ KLEMENS Karel ml. Zoe 08:54:40.15 1249.864 00:54:40.15
1022 SK BRKAL Ján Ing. Adriána 08:54:40.69 1249.658 00:54:40.69
1023 NO HELGESEN Bjorn Ove Günter 84 08:54:41.05 1249.521 00:54:41.05
1024 SK HROZEN Peter Anička 08:54:43.42 1248.619 00:54:43.42
1025 DE ANTONOV AVIATION AN 124 08:54:44.08 1248.368 00:54:44.08
1026 AT HEILAND Helmut Petrus 08:54:44.91 1248.052 00:54:44.91
1027 CZ DAVID Petr Max 08:54:46.11 1247.597 00:54:46.11
1028 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Eros 08:54:47.03 1247.248 00:54:47.03
1029 CZ MASNÝ & M Chruščov 08:54:47.76 1246.971 00:54:47.76
1030 DE TREPTE Arndt & Marcus Caroline 08:54:50.86 1245.796 00:54:50.86
1031 HU VIGLIDÁN Ágoston W 90 08:54:51.21 1245.663 00:54:51.21
1032 SK OVŠÁK + KONŠ Team Harry 08:54:52.74 1245.085 00:54:52.74
1033 HU VIGLIDÁN Ágoston XXX 08:54:54.22 1244.525 00:54:54.22
1034 AT BLIEGE Felix Felix 25 08:54:56.67 1243.600 00:54:56.67
1035 SK BODNAR & VILČKO Vladimír Bovi 2 08:54:56.77 1243.563 00:54:56.77
1036 CH TEAM FROHMATTA Asadi Junior 08:54:57.47 1243.299 00:54:57.47
1037 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 23 08:54:58.40 1242.948 00:54:58.40
1038 CZ KLEMENSOVÁ Sára Pohár 08:54:59.26 1242.624 00:54:59.26
1039 PL JANIA - LACH Team Wolro 08:55:00.12 1242.300 00:55:00.12
1040 CZ HANZEL TEAM Han 1 08:55:00.39 1242.199 00:55:00.39
1041 AT VOLLNHOFER Dominik Niki 4 08:55:00.65 1242.101 00:55:00.65
1042 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 3 08:55:01.39 1241.822 00:55:01.39
1043 CZ KULÍK Přemysl Alan 08:55:02.60 1241.367 00:55:02.60
1044 AT NÖRES Kurt Turbo 08:55:02.79 1241.296 00:55:02.79
1045 PL KOZLENIA Artur Pola 08:55:04.02 1240.834 00:55:04.02
1046 DE TEAM GOCH Mustang 08:55:04.79 1240.545 00:55:04.79
1047 PL KOZLENIA Boguslawa Kazek 08:55:04.87 1240.515 00:55:04.87
1048 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Dua Lipa 08:55:05.60 1240.241 00:55:05.60
1049 HU BÖDI József BJ 31 08:55:06.34 1239.963 00:55:06.34
1050 PL SROKA Krzysztof Stani 08:55:06.76 1239.806 00:55:06.76
1051 AT RIEDL Franz Christian 08:55:07.68 1239.461 00:55:07.68
1052 SK VAŠÍČEK Pavel Jožo 08:55:08.48 1239.161 00:55:08.48
1053 CZ TEAM ZEMAN + KAŠUBA ZK 1 08:55:09.90 1238.630 00:55:09.90
1054 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Kratochvilova 08:55:10.17 1238.529 00:55:10.17
1055 CZ BALKONOVÝ ODCHOV Nikolas 08:55:10.52 1238.398 00:55:10.52
1056 CZ BARTOŠ TEAM Bulschmidt 08:55:10.78 1238.300 00:55:10.78
1057 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 24 08:55:11.85 1237.900 00:55:11.85
1058 PL PALENTKA-KUBIAK Team W-1 08:55:13.96 1237.112 00:55:13.96
1059 SK TEAM LUTERAN HRICIK BAŠISTA Prekvapenie ML 08:55:14.58 1236.881 00:55:14.58
1060 PL MAZIARZ RACING TEAM Banagi 08:55:15.61 1236.496 00:55:15.61
1061 CZ KLEMENS Karel ml. Ola 08:55:18.27 1235.505 00:55:18.27
1062 PL MICHALAK Bogdan Feluś 02 08:55:19.05 1235.215 00:55:19.05
1063 PL PITAŚ M & M Team Carlos 08:55:19.27 1235.133 00:55:19.27
1064 AT WALDER Florian Nala 08:55:19.60 1235.010 00:55:19.60
1065 CZ SETTLER + KUBÁČEK Team Chipara 08:55:22.10 1234.081 00:55:22.10
1066 DE TEAM ANHÄNGER Kai + Heiko H./E. 08:55:24.02 1233.368 00:55:24.02
1067 CZ ŠÁLEK Roman RS 05 08:55:25.42 1232.849 00:55:25.42
1068 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Sohn 662 08:55:26.06 1232.612 00:55:26.06
1069 AT KUTLESA Slavko SLK 02 08:55:27.35 1232.134 00:55:27.35
1070 CZ MASNÝ & M Stalin 08:55:27.83 1231.956 00:55:27.83
1071 DE WINGS 2 WIN W2W 377 08:55:28.26 1231.797 00:55:28.26
1072 CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Bodo 08:55:28.55 1231.689 00:55:28.55
1073 PL SEDLACEK Josef JS 2 08:55:29.38 1231.382 00:55:29.38
1074 CZ GRUBER Lubomír Jagr 08:55:30.82 1230.850 00:55:30.82
1075 CZ KLEMENS Karel Phatt 08:55:31.25 1230.691 00:55:31.25
1076 DE TEAM ALNA Alberto Cotayo Moderna 08:55:31.86 1230.466 00:55:31.86
1077 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Lei 08:55:33.84 1229.735 00:55:33.84
1078 CZ ŠÁLEK Roman RS 08 08:55:35.10 1229.270 00:55:35.10
1079 CZ KONEČNÝ Vlastimil Karel 08:55:36.74 1228.666 00:55:36.74
1080 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 12 08:55:39.73 1227.566 00:55:39.73
1081 CZ BOUCHAL Martin Dominátor 08:55:44.66 1225.757 00:55:44.66
1082 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 5 08:55:45.09 1225.599 00:55:45.09
1083 PL GRODNY Andrzej "A" Iwan 08:55:48.13 1224.487 00:55:48.13
1084 SK OVŠÁK + KONŠ Team Plava 08:55:49.28 1224.066 00:55:49.28
1085 DE SKOPLJAK Denis Alfons 08:55:49.52 1223.978 00:55:49.52
1086 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Roli 08:55:49.59 1223.953 00:55:49.59
1087 AT WALDER Florian Kalla 08:55:50.30 1223.693 00:55:50.30
1088 CZ ATH KVĚTNÁ Bago 08:55:50.87 1223.485 00:55:50.87
1089 AT GRATZER Marco "A" Samsa 08:55:51.38 1223.299 00:55:51.38
1090 DE WINGS 2 WIN W2W 354 08:55:52.02 1223.065 00:55:52.02
1091 SK OVŠÁK + KONŠ Team Star. 08:55:53.21 1222.631 00:55:53.21
1092 SK VOJTKO Milan Mivo 01 08:55:53.72 1222.446 00:55:53.72
1093 CZ GORČÍK + MACHALA Team Margot 08:55:54.49 1222.165 00:55:54.49
1094 SK MINÁRIK + MAŤAŠEJE Tereza 08:55:57.03 1221.240 00:55:57.03
1095 AT DEMAJ & KUKLA Team Josef 08:55:57.32 1221.135 00:55:57.32
1096 CZ BAJTEK Jan Alfa 08:56:00.59 1219.946 00:56:00.59
1097 AT JAKUPOVIC Jasmin Elif 08:56:05.56 1218.145 00:56:05.56
1098 PL PACEK Wojciech Little Miss 08:56:08.01 1217.259 00:56:08.01
1099 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 34 08:56:09.84 1216.598 00:56:09.84
1100 DE ANTONOV AVIATION AN 225 08:56:14.30 1214.990 00:56:14.30
1101 PL KOZLENIA Artur Areo 08:56:14.53 1214.907 00:56:14.53
1102 CZ VERNER Pavel Red Bull 08:56:15.61 1214.518 00:56:15.61
1103 CZ BOROVIČKA Ladislav Cecilka 08:56:16.23 1214.295 00:56:16.23
1104 CZ TEAM SMUTNÝ Charlie 08:56:24.11 1211.468 00:56:24.11
1105 SK BELANEC Team Alba 08:56:27.29 1210.330 00:56:27.29
1106 PL KOZLENIA - WOLANIN Evel 08:56:29.20 1209.648 00:56:29.20
1107 PL SEDLACEK Josef JS 1 08:56:30.39 1209.224 00:56:30.39
1108 AT GRATZER Marco "A" Sonny 08:56:33.14 1208.244 00:56:33.14
1109 PL PALENTKA-KUBIAK Team J-21 08:56:33.30 1208.187 00:56:33.30
1110 CZ SUCHÁNEK Břetislav Domča 08:56:33.92 1207.966 00:56:33.92
1111 SK VAŠÍČEK Pavel Fero 08:56:35.35 1207.457 00:56:35.35
1112 PL SEDLACEK Josef JS 10 08:56:35.68 1207.340 00:56:35.68
1113 DE HOOP Michael Jule 08:56:36.94 1206.892 00:56:36.94
1114 SK HROZEN Peter Žaneta 08:56:39.27 1206.065 00:56:39.27
1115 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 063 08:56:39.76 1205.891 00:56:39.76
1116 CZ SVOBODA Jiří Terezka 08:56:47.23 1203.247 00:56:47.23
1117 CZ KHL Kamenář Henry 08:56:56.57 1199.958 00:56:56.57
1118 DE BEHLKE Andreas AB 05 08:56:58.87 1199.151 00:56:58.87
1119 CZ ACADEMY LOFT Střela Academy 26 08:56:59.59 1198.898 00:56:59.59
1120 PL SROKA Krzysztof Zoi 08:57:04.51 1197.176 00:57:04.51
1121 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art36 08:57:16.19 1193.106 00:57:16.19
1122 CZ LOCCO TEAM Edna 08:57:22.07 1191.068 00:57:22.07
1123 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ Hans 08:57:27.60 1189.158 00:57:27.60
1124 DE HOOP Michael Franz 08:57:31.47 1187.824 00:57:31.47
1125 SK FAMILY PINČÁK Victory 08:57:36.46 1186.109 00:57:36.46
1126 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Kubiš 08:57:36.86 1185.972 00:57:36.86
1127 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 1665 08:57:36.97 1185.935 00:57:36.97
1128 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Kraglin Obfonteri 08:57:39.78 1184.971 00:57:39.78
1129 CZ GRUBER Simon Bulck 08:57:41.84 1184.266 00:57:41.84
1130 CZ MALACH Ladislav Lada 08:57:58.92 1178.452 00:57:58.92
1131 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ SP 012 08:58:18.77 1171.766 00:58:18.77
1132 CR CULIC TEAM Denis & Karla Dubrovnik Fly 08:58:31.89 1167.389 00:58:31.89
1133 CZ FLY YOUNG STARS Jessica 08:58:34.76 1166.435 00:58:34.76
1134 CZ FLY YOUNG STARS Jefferson 08:58:40.02 1164.692 00:58:40.02
1135 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Slesingr 08:59:00.79 1157.860 00:59:00.79
1136 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 31 08:59:48.64 1142.422 00:59:48.64
1137 CZ VACHTL Jan Tobi 08:59:58.75 1139.212 00:59:58.75
1138 DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Helmut 2 09:00:21.27 1132.128 01:00:21.27
1139 CZ ACADEMY LOFT Miracle Academy 55 09:00:56.74 1121.146 01:00:56.74
1140 AT HALATSCHEK Dietmar Ralf 09:01:47.35 1105.841 01:01:47.35
1141 CZ GRUBER Simon Pitbull 09:01:47.99 1105.650 01:01:47.99
1142 CZ KONOPÍK Jiří Rene 09:05:02.48 1050.547 01:05:02.48
1143 AT WIEFLER Alois Alpha 1 09:10:15.12 972.627 01:10:15.12
1144 AT HEILAND Helmut Emilie 09:10:25.91 970.144 01:10:25.91
1145 SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 22 09:10:30.25 969.148 01:10:30.25
1146 SK BLAHOVSKÝ + HNILIČKA Team Ogunquit 09:10:59.83 962.419 01:10:59.83
1147 DE TEAM GOCH TG 050 09:14:50.74 912.932 01:14:50.74
1148 DE TREPTE Arndt & Marcus First Man 09:15:11.10 908.812 01:15:11.10
1149 CZ BOROVIČKA Ladislav Fury 13 09:20:11.75 852.027 01:20:11.75
1150 CZ KRUTIL Karel + Michal Black Wolf 09:37:40.26 699.583 01:37:40.26
1151 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 24 09:39:29.44 686.788 01:39:29.44
1152 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Corleone 09:39:33.89 686.276 01:39:33.89
1153 CZ MAREK Petr Emil* 09:47:04.86 638.106 01:47:04.86
1154 AT HÖLD Erich Jakob 09:52:07.92 609.362 01:52:07.92
1155 CZ KHL Kamenář Henrieta 09:55:23.50 592.148 01:55:23.50
1156 CZ KOLÍNEK Jarolím Kolínek Team "C" 09:57:23.86 582.030 01:57:23.86
1157 SK PODHORSKÝ TEAM Fezoj 2 09:58:23.77 577.122 01:58:23.77
1158 CZ VLČEK Jiří Kelly 10:01:10.83 563.861 02:01:10.83
1159 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 39 10:06:23.19 540.635 02:06:23.19
1160 AT DEMAJ & KUKLA Team Niko 10:27:01.14 464.763 02:27:01.14
1161 DE SCHOEN Friedrich Fritz 3 10:27:05.28 464.545 02:27:05.28
1162 DE PREUSSEN-DERBY Team Precious Moment 10:57:50.77 384.203 02:57:50.77
1163 PL TARASIUK Jerzy Yestman 561 10:59:20.27 381.007 02:59:20.27
1164 AT GRATZER Marco "A" Istvan 12:02:57.87 281.230 04:02:57.87
1165 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Lindsey 12:04:06.18 279.919 04:04:06.18
1166 AT HOFMANN Leopold Poldi 54 12:08:45.27 274.684 04:08:45.27
1167 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 55 12:41:45.36 242.511 04:41:45.36
1168 CZ KROČIL Jaroslav Zdenička 13:09:24.66 220.836 05:09:24.66
1169 CZ TOMEK Jindřich T2. 13:49:11.24 195.680 05:49:11.24
1170 PL TARASIUK Jerzy Peter 17:18:09.65 34.196 33:18:09.65
1171 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 12 10:35:42.52 15.267 74:35:42.52
1172 SK PRÍVARA Pavol Kinčen-Walér 12:46:38.73 14.833 76:46:38.73

Zobrazit / skrýt podrobnosti k doletu

Nedolétlí holubi

Tabulka obsahuje seznam holubů, kteří byli na tento závod nasazeni, ale zatím nedoletěli.

  Jméno chovatele Jméno holuba
SK BLAŽENEC Štefan Lolo
SK BRKAL Ján Ing. Katarína
SK ČAMPIŠ Milan MK 69
CZ FAJMON + HOLICKÝ Team Profesor
AT GRATZER Marco "A" William
CZ SKOKAN Pavel Milion

DOLET_PPC_LC

Dolet mimo závod

Tabulka obsahuje seznam holubů, kteří se během čekání na tento dolet vrátili z přechozích závodů - tzn. nebyli na tento závod nasazeni.

  Jméno chovatele Jméno holuba Čas doletu
CZ ACADEMY LOFT China Academy 38 16:38:14
AT GRATZER Marco "A" Achilles 18:38:13
SK HROZEN Peter Peter 10:19:13
PL JANIA - LACH Team Wibul 09:01:31
CZ MAJKA + JAN TEAM Majka 09:11:21
DE SOELLNER JUNIOR TEAM SJT 4 09:25:27
CZ ŠÁLEK Roman RS 06 12:07:37
PL TARASIUK Jerzy Blau Diamond 13:00:05

DOLET_PPC_LC

 

Přihlásit se



Partneři