Doletová listina

Místo vypuštění Mutěnice
Vzdálenost 93.115 km
Datum a čas startu 03.08.2021 09:15:00
Počasí v místě startu Jasno, klidno, 19° C.
Počasí v cíli Polojasno, mírný J vítr, 20-25° C.
Počet nasazených holubů 1493
Počet chovatelů 279

         
    Jméno chovatele Jméno holuba Čas doletu Rychlost Doba letu
1 AT NAGELHOFER Robert Sonne 2307 10:20:47.71 1415.226 01:05:47.71
2 CZ BAJTEK Jan Samuraj 10:20:48.51 1414.939 01:05:48.51
3 CZ TRUKSA Vítězslav Hana 10:20:50.55 1414.208 01:05:50.55
4 AT RIEDL Franz Werner 10:20:53.17 1413.271 01:05:53.17
5 PL MICHALAK Bogdan Honorata 03 10:20:55.15 1412.563 01:05:55.15
6 CZ ACADEMY LOFT Azari Academy 44 10:20:55.54 1412.424 01:05:55.54
7 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Willy 10:20:56.44 1412.103 01:05:56.44
8 DE SKOPLJAK Denis Denis 10:20:57.16 1411.846 01:05:57.16
9 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Linda 10:20:57.78 1411.625 01:05:57.78
10 PL JANIA - LACH Team Veti 10:20:58.08 1411.518 01:05:58.08
11 CZ MILOTA Milan MM 006 10:20:58.65 1411.314 01:05:58.65
12 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 355 10:20:59.12 1411.147 01:05:59.12
13 PL JANIA - LACH Team Zolni 10:20:59.43 1411.036 01:05:59.43
14 DE TEAM ANHÄNGER Claus K. 10:20:59.50 1411.011 01:05:59.50
15 AT LINDTNER Harald Margpol 10:20:59.96 1410.848 01:05:59.96
16 AT RIEDL Franz Rudi 10:21:01.19 1410.409 01:06:01.19
17 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Dan 10:21:01.49 1410.303 01:06:01.49
18 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Zena 10:21:01.67 1410.239 01:06:01.67
19 CH DERBY TEAM PILATUS Brave Challenger 10:21:01.94 1410.143 01:06:01.94
20 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 23 10:21:02.13 1410.075 01:06:02.13
21 CZ TRUKSA Vítězslav Luky 10:21:02.62 1409.901 01:06:02.62
22 CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Lidka 10:21:03.41 1409.619 01:06:03.41
23 CZ ACADEMY LOFT Venture Academy 48 10:21:03.72 1409.509 01:06:03.72
24 DE SCHOEN Friedrich Fritz 4 10:21:04.07 1409.385 01:06:04.07
25 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 036 10:21:04.38 1409.275 01:06:04.38
26 CH TEAM WIRZ Priska Nufer 10:21:04.74 1409.147 01:06:04.74
27 DE SG STEFFL "A" Buffalo Bill 10:21:05.95 1408.717 01:06:05.95
28 PL JANIA - LACH Team Rapon 10:21:06.05 1408.681 01:06:06.05
29 CZ TOMEK Jindřich T2. 10:21:06.87 1408.390 01:06:06.87
30 DE MOELLER Andreas AML Prince 10:21:07.41 1408.198 01:06:07.41
31 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Timo 4 10:21:07.75 1408.078 01:06:07.75
32 CZ ACADEMY LOFT Střela Academy 25 10:21:08.32 1407.875 01:06:08.32
33 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art36 10:21:08.91 1407.666 01:06:08.91
34 PL SEDLACEK Josef JS 7 10:21:09.21 1407.560 01:06:09.21
35 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 25 10:21:09.45 1407.475 01:06:09.45
36 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 53 10:21:09.93 1407.304 01:06:09.93
37 DE NO NAME Unknown 10:21:10.10 1407.244 01:06:10.10
38 AT HEILAND Helmut Emilie 10:21:10.48 1407.109 01:06:10.48
39 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 5 10:21:10.51 1407.099 01:06:10.51
40 AT BLIEGE Felix Felix 25 10:21:10.86 1406.975 01:06:10.86
41 SK COMOREK Pavel Krym 10:21:11.24 1406.840 01:06:11.24
42 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Timo 2 10:21:11.33 1406.808 01:06:11.33
43 DE SG STEFFL "A" Sundance Kid 10:21:11.81 1406.638 01:06:11.81
44 DE ANDREAS & UDO Marie 10:21:12.33 1406.454 01:06:12.33
45 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 1652 10:21:15.62 1405.290 01:06:15.62
46 DE ZG HELIOS Hera 10:21:16.19 1405.089 01:06:16.19
47 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Senna 10:21:16.93 1404.827 01:06:16.93
48 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Ríša 10:21:17.01 1404.799 01:06:17.01
49 CZ ŠÁLEK Roman RS 05 10:21:19.10 1404.061 01:06:19.10
50 PL SZYMAŃSKI Zbigniew SZ 39 10:21:19.94 1403.765 01:06:19.94
51 AT OFNER Kurt Gabi 10:21:20.09 1403.712 01:06:20.09
52 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Sirius 84 10:21:20.75 1403.479 01:06:20.75
53 AT NÖRES Kurt Big-Bang 10:21:21.40 1403.250 01:06:21.40
54 PL KWAŚNICKI Tomasz Doris 10:21:22.02 1403.032 01:06:22.02
55 DE SOELLNER JUNIOR TEAM SJT 1 10:21:22.57 1402.838 01:06:22.57
56 CZ BECHA Lubomír + Jan Jack 10:21:22.92 1402.715 01:06:22.92
57 DE BEHLKE Andreas AB 01 10:21:23.46 1402.524 01:06:23.46
58 CZ KLEMENS Karel ml. Klike 10:21:24.47 1402.169 01:06:24.47
59 DE SIEBERT Dieter Decker 10:21:24.61 1402.120 01:06:24.61
60 AT NÖRES Kurt Styria Power 10:21:25.27 1401.887 01:06:25.27
61 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Sebrle 10:21:26.03 1401.620 01:06:26.03
62 CH TEAM WIRZ Melanie Meillard 10:21:26.90 1401.314 01:06:26.90
63 CZ LAŇKA Alfons Ing. Lucka 10:21:27.07 1401.255 01:06:27.07
64 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Třináctka 10:21:27.68 1401.040 01:06:27.68
65 CZ BARTOŠ TEAM Bulschmidt 10:21:32.41 1399.380 01:06:32.41
66 PL GRODNY Andrzej "A" Iwanka 10:21:35.09 1398.442 01:06:35.09
67 CZ VERNER Pavel Guvernerka 10:21:35.80 1398.193 01:06:35.80
68 PT PEDRO PORTO D Daymoon 10:21:36.77 1397.854 01:06:36.77
69 CZ GRUBER Lubomír Luboš 10:21:37.18 1397.710 01:06:37.18
70 CZ KOLÍNEK Jarolím Kolínek Team "D" 10:21:37.49 1397.602 01:06:37.49
71 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 62 10:21:37.90 1397.459 01:06:37.90
72 CZ ACADEMY LOFT Golden Queen 30 10:21:38.69 1397.183 01:06:38.69
73 HU BÖDI József BJ 32 10:21:39.26 1396.983 01:06:39.26
74 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ SP 085 10:21:39.61 1396.861 01:06:39.61
75 CZ KLEMENSOVÁ Sára Sek 10:21:40.49 1396.554 01:06:40.49
76 CZ ACADEMY LOFT Golden Queen 29 10:21:41.23 1396.296 01:06:41.23
77 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ Fred 10:21:43.90 1395.365 01:06:43.90
78 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Laura 10:21:44.35 1395.208 01:06:44.35
79 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 119 10:21:45.09 1394.950 01:06:45.09
80 DE SCHOEN Friedrich Fritz 10 10:21:53.52 1392.020 01:06:53.52
81 DE SG STEFFL "A" Django 10:22:02.56 1388.892 01:07:02.56
82 CZ KONEČNÝ Vlastimil Paula 10:22:06.78 1387.436 01:07:06.78
83 DE TEAM GOCH TG 047 10:22:11.49 1385.815 01:07:11.49
84 NO HELGESEN Bjorn Ove Pokerace II. 10:22:11.73 1385.733 01:07:11.73
85 SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 04 10:22:15.03 1384.599 01:07:15.03
86 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 6 10:22:16.51 1384.092 01:07:16.51
87 DE TARGATZ Angela Dr. DR 12 10:22:18.29 1383.482 01:07:18.29
88 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Ema 10:22:19.32 1383.129 01:07:19.32
89 AT RÖTZER Franz Top 5 10:22:37.67 1376.874 01:07:37.67
90 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Dave 10:22:39.30 1376.321 01:07:39.30
91 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 45 10:22:49.20 1372.973 01:07:49.20
92 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 1665 10:22:55.06 1370.998 01:07:55.06
93 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 19 10:22:56.72 1370.440 01:07:56.72
94 PT PEDRO PORTO D Dandy 10:22:58.06 1369.990 01:07:58.06
95 AT GASSER Reinhard Garnet 10:22:58.79 1369.744 01:07:58.79
96 CZ CHARYPAR Vladimír Charyš 2 10:23:02.86 1368.379 01:08:02.86
97 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Lei 10:23:13.16 1364.936 01:08:13.16
98 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 100 10:23:16.42 1363.849 01:08:16.42
99 DE TEAM ALNA Alberto Cotayo Super Power 10:23:19.24 1362.911 01:08:19.24
100 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 14 10:23:21.03 1362.316 01:08:21.03
101 CZ ACADEMY LOFT Brave Academy 66 10:23:21.55 1362.144 01:08:21.55
102 PL KUSION Tomasz Kornelia 10:23:52.50 1351.942 01:08:52.50
103 PL PITAŚ M & M Team Black Nemo 10:23:59.83 1349.548 01:08:59.83
104 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Mika 10:24:02.99 1348.519 01:09:02.99
105 NO HELGESEN Bjorn Ove Torreros II. 10:24:07.78 1346.962 01:09:07.78
106 CZ ŠÁLEK Roman RS 03 10:24:08.61 1346.692 01:09:08.61
107 CZ ACADEMY LOFT Sydney Academy 67 10:24:11.05 1345.900 01:09:11.05
108 CZ LOCCO TEAM Lysičanka 10:24:11.36 1345.800 01:09:11.36
109 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Zdeněk 10:24:11.81 1345.654 01:09:11.81
110 DE TEAM ANHÄNGER Michael Stu. 10:24:13.37 1345.149 01:09:13.37
111 DE TORSTEN Jahn Jahn 1 10:24:13.60 1345.074 01:09:13.60
112 CZ ACADEMY LOFT Willy Academy 42 10:24:18.41 1343.518 01:09:18.41
113 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 18 10:24:19.14 1343.283 01:09:19.14
114 CZ BOUCHAL Martin Rotavátor 10:24:19.84 1343.056 01:09:19.84
115 SK BRKAL Ján Ing. Hatty 10:24:21.38 1342.559 01:09:21.38
116 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 064 10:24:21.94 1342.379 01:09:21.94
117 SK NOVÁK Pavel Markus 10:24:23.81 1341.776 01:09:23.81
118 CZ ACADEMY LOFT Double Academy 46 10:24:24.64 1341.509 01:09:24.64
119 CZ BOUCHAL Martin Predátor 10:24:27.74 1340.511 01:09:27.74
120 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Rosol 10:24:29.40 1339.977 01:09:29.40
121 PL PACEK Wojciech Speed Test 10:24:30.97 1339.473 01:09:30.97
122 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Kvitova 10:24:31.24 1339.386 01:09:31.24
123 CZ MAJKA + JAN TEAM Jan 10:24:32.56 1338.962 01:09:32.56
124 PL NOWICKI Damian Quinto 10:24:34.15 1338.452 01:09:34.15
125 AT STEINER Alfred Andy 2-Sa 10:24:34.36 1338.385 01:09:34.36
126 AT HOFMANN Leopold Poldi 6 10:24:34.85 1338.228 01:09:34.85
127 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ SP 042 10:24:35.18 1338.122 01:09:35.18
128 CZ CHARYPAR Vladimír Charyš 1 10:24:36.37 1337.741 01:09:36.37
129 PT PEDRO PORTO Abraxas 10:24:36.52 1337.693 01:09:36.52
130 AT GASSER Reinhard Goldy 10:24:37.19 1337.478 01:09:37.19
131 CZ KUDELA Jaromír Ing. Mája 10:24:38.07 1337.196 01:09:38.07
132 DE ANTONOV AVIATION AN 24 10:24:38.43 1337.081 01:09:38.43
133 AT NAGELHOFER Robert Tornado 2308 10:24:38.91 1336.928 01:09:38.91
134 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 1 10:24:39.93 1336.601 01:09:39.93
135 CZ BOROVIČKA Ladislav Fury 13 10:24:40.24 1336.502 01:09:40.24
136 BE COPPENS Peter Vichy 10:24:40.61 1336.384 01:09:40.61
137 DE WINGS 2 WIN W2W 352 10:24:40.96 1336.272 01:09:40.96
138 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 4 10:24:41.35 1336.147 01:09:41.35
139 CZ HLAVINKA Josef Romário 10:24:44.81 1335.043 01:09:44.81
140 CZ KOCIÁN Milan Mat 10:24:45.38 1334.861 01:09:45.38
141 SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 14 10:24:46.11 1334.628 01:09:46.11
142 AT BLIEGE Felix Felix 1 10:24:46.61 1334.469 01:09:46.61
143 PL KWAŚNICKI Tomasz Lolita 10:24:47.50 1334.185 01:09:47.50
144 AT HÖLD Erich Philipp 10:24:48.99 1333.711 01:09:48.99
145 DE HOOP Michael Nelly 10:24:49.03 1333.698 01:09:49.03
146 CZ ACADEMY LOFT Střela Academy 26 10:24:49.65 1333.500 01:09:49.65
147 DE TREPTE Arndt & Marcus Treeng 10:24:50.02 1333.383 01:09:50.02
148 DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Helmut 1 10:24:50.44 1333.249 01:09:50.44
149 DE TEAM BRANDT & WICHERT Koukalova 10:24:50.69 1333.169 01:09:50.69
150 DE MOTSCHKO Alexander Morning Star 10:24:51.25 1332.991 01:09:51.25
151 SK ČAMPIŠ Milan RC 65 10:24:52.22 1332.683 01:09:52.22
152 CZ EM-EKO.CZ PS 3 10:24:52.86 1332.480 01:09:52.86
153 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 028 10:24:53.05 1332.419 01:09:53.05
154 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Tochter Cuche 10:24:53.57 1332.254 01:09:53.57
155 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 18 10:24:53.82 1332.174 01:09:53.82
156 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 3 10:24:54.07 1332.095 01:09:54.07
157 PL SEDLACEK Josef JS 4 10:24:54.97 1331.809 01:09:54.97
158 SK TRISTIGNAC TEAM Johanes 10:24:56.46 1331.336 01:09:56.46
159 AT BLIEGE Felix Felix 2 10:24:56.92 1331.190 01:09:56.92
160 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 021 10:24:58.46 1330.702 01:09:58.46
161 CH TEAM FROHMATTA Bentley 10:24:59.19 1330.471 01:09:59.19
162 DE HOOP Michael Olivia 10:25:01.64 1329.695 01:10:01.64
163 SK FAMILY PINČÁK Star 10:25:01.83 1329.635 01:10:01.83
164 CZ KLEMENSOVÁ Sára Tryskáč 10:25:02.41 1329.451 01:10:02.41
165 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 88 10:25:02.57 1329.401 01:10:02.57
166 CZ PŘÍVARA Vladimír Pollo 10:25:03.11 1329.230 01:10:03.11
167 PL SROKA Krzysztof Emi 10:25:05.41 1328.503 01:10:05.41
168 SK FAMILY PINČÁK I. Šerif 10:25:05.49 1328.478 01:10:05.49
169 PL KWAŚNICKI Tomasz Bolek 10:25:05.64 1328.430 01:10:05.64
170 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Jozef 1 10:25:07.18 1327.944 01:10:07.18
171 SK HELMAR Team Bodbu 10:25:07.47 1327.853 01:10:07.47
172 CZ BOUCHAL Martin Radiátor 10:25:07.51 1327.840 01:10:07.51
173 DE BEHLKE Andreas AB 03 10:25:07.89 1327.720 01:10:07.89
174 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Black Widow 10:25:10.24 1326.979 01:10:10.24
175 CZ LAŇKA Alfons Ing. Fony 10:25:10.61 1326.862 01:10:10.61
176 CH DERBY TEAM PILATUS Foners 10:25:10.91 1326.768 01:10:10.91
177 CZ TRUKSA Vítězslav Tonča 10:25:11.51 1326.579 01:10:11.51
178 CZ TEAM SMUTNÝ Marco Polo 10:25:12.09 1326.396 01:10:12.09
179 PL NOWICKI Damian Piselli 10:25:13.47 1325.962 01:10:13.47
180 AT HALATSCHEK Dietmar Ludwig 10:25:14.45 1325.653 01:10:14.45
181 DE TEAM GOCH TG 050 10:25:14.88 1325.518 01:10:14.88
181 DE SKOPLJAK Denis Erwin 10:25:14.88 1325.518 01:10:14.88
183 PL PITAŚ M & M Team Ferro 10:25:15.34 1325.374 01:10:15.34
184 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 30 10:25:16.10 1325.135 01:10:16.10
185 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 11 10:25:17.43 1324.717 01:10:17.43
186 CZ KROČIL Jaroslav Bóďa 10:25:18.96 1324.236 01:10:18.96
187 DE HIENZSCH Frank F.H. 2 10:25:20.32 1323.810 01:10:20.32
188 CH DERBY TEAM PILATUS Wallypower 10:25:20.75 1323.675 01:10:20.75
189 PL SEDLACEK Josef JS 11 10:25:22.14 1323.239 01:10:22.14
190 CZ KLEMENSOVÁ Sára Greny 10:25:22.98 1322.976 01:10:22.98
191 SK HELMAR Team Wiesa 10:25:23.14 1322.926 01:10:23.14
192 CH TEAM FROHMATTA Jeff 10:25:23.70 1322.750 01:10:23.70
193 PL MICHALAK Bogdan Feluś 02 10:25:24.46 1322.512 01:10:24.46
194 CZ KONOPÍK Jiří Sona 10:25:25.40 1322.218 01:10:25.40
195 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 5 10:25:25.62 1322.149 01:10:25.62
196 PL KOCIK & BASA Julia 2 10:25:27.76 1321.480 01:10:27.76
197 CZ BECHYNĚ Radek Adam 10:25:28.05 1321.389 01:10:28.05
198 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Dostal 10:25:28.46 1321.261 01:10:28.46
199 AT GASSER Reinhard Gemini 10:25:28.70 1321.186 01:10:28.70
200 SK OVŠÁK + KONŠ Team Plava 10:25:30.84 1320.518 01:10:30.84
201 AT HEILAND Helmut Jutha 10:25:31.80 1320.218 01:10:31.80
202 AT WALDER Florian Nala 10:25:32.39 1320.034 01:10:32.39
203 DE ANDREAS & UDO Naddy 10:25:33.15 1319.797 01:10:33.15
204 DE TEAM GOCH As Schmidt 10:25:34.42 1319.401 01:10:34.42
205 DE TEAM FRANKENPFALZ Der Maier 10:25:34.56 1319.358 01:10:34.56
206 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 21 10:25:36.31 1318.813 01:10:36.31
207 CH TEAM LENTI Hoxhai Florent Fly-By-Me 10:25:36.77 1318.670 01:10:36.77
208 CH TEAM WIRZ Lara Gut 10:25:37.72 1318.374 01:10:37.72
209 DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Helmut 2 10:25:38.51 1318.128 01:10:38.51
210 PL TARASIUK Jerzy Peter 10:25:39.10 1317.945 01:10:39.10
211 AT DEMAJ & KUKLA Team Niko 10:25:41.65 1317.153 01:10:41.65
212 NO HELGESEN Bjorn Ove Drevsjo III. 10:25:44.07 1316.401 01:10:44.07
213 AT NÖRES Kurt Murphy 10:25:45.45 1315.974 01:10:45.45
214 DE WINGS 2 WIN W2W 377 10:25:52.53 1313.783 01:10:52.53
215 CZ DAVID Petr Amor. 10:25:53.86 1313.372 01:10:53.86
216 SK HORŇÁČEK Miroslav Janka 10:26:44.26 1297.993 01:11:44.26
217 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 025 10:26:44.39 1297.954 01:11:44.39
218 CZ HOLUB "A" Boris 10:26:44.74 1297.848 01:11:44.74
219 AT NÖRES Kurt Atomic 10:26:47.65 1296.972 01:11:47.65
220 CZ BECHYNĚ Radek Andy 10:26:49.38 1296.451 01:11:49.38
221 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 84 10:26:49.88 1296.301 01:11:49.88
222 CZ VACHTL Jan Karolína 10:26:50.31 1296.171 01:11:50.31
223 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Maruš. 10:26:52.45 1295.528 01:11:52.45
224 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Ivana 10:26:54.36 1294.955 01:11:54.36
225 DE SCHOEN Friedrich Fritz 2 10:26:54.86 1294.804 01:11:54.86
226 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Lindsey 10:26:55.09 1294.735 01:11:55.09
227 AT ALTUMAH Alhasan Kiano 10:26:55.70 1294.552 01:11:55.70
228 PL MAJCHER Krystian & Marcel KM 79 10:26:56.25 1294.387 01:11:56.25
229 AT LINDTNER Harald Karel-Opal 10:26:56.45 1294.328 01:11:56.45
230 CZ HANZEL TEAM Han 1 10:26:56.75 1294.238 01:11:56.75
231 PL SROKA Krzysztof Linka 10:26:57.14 1294.121 01:11:57.14
232 PL TARASIUK Jerzy Rosmo 10:26:57.48 1294.019 01:11:57.48
233 AT JAKUPOVIC Jasmin Felix 10:26:57.82 1293.917 01:11:57.82
234 CZ TOMEK Jindřich T1. 10:26:57.96 1293.875 01:11:57.96
235 SK BODNAR & VILČKO Vladimír Bovi 5 10:26:58.14 1293.821 01:11:58.14
236 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Hajský 10:26:58.39 1293.746 01:11:58.39
237 CZ HOLUB "B" Břetislav 10:26:58.53 1293.704 01:11:58.53
238 PL PITAŚ M & M Team Carlos 10:26:59.13 1293.524 01:11:59.13
239 PL RAFITA TEAM Gucci 10:26:59.42 1293.438 01:11:59.42
240 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 68 10:26:59.53 1293.405 01:11:59.53
241 AT NÖRES Kurt Dynamic 10:27:00.09 1293.237 01:12:00.09
242 CZ KOCIÁN Milan Pat 10:27:00.22 1293.198 01:12:00.22
243 SK GRÉK Peter Romana. 10:27:00.42 1293.138 01:12:00.42
244 SK KUBÁŇ Milan Milley 10:27:00.71 1293.051 01:12:00.71
245 CZ GRUBER Marek Perla 10:27:00.78 1293.030 01:12:00.78
246 CZ KRUTIL Karel + Michal Chňapík 10:27:01.59 1292.788 01:12:01.59
247 CZ MAJKA + JAN TEAM David 10:27:01.61 1292.782 01:12:01.61
248 CZ SVOBODA Jiří Lenka 10:27:02.04 1292.653 01:12:02.04
249 DE ZSCHOMMLER Jens Tino 10:27:02.80 1292.426 01:12:02.80
250 AT GRATZER Marco "A" Gyula 10:27:04.09 1292.041 01:12:04.09
251 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 11 10:27:04.91 1291.796 01:12:04.91
252 AT GRATZER Werner Flamma 10:27:05.65 1291.575 01:12:05.65
253 SK BALÁŽ Štefan Lolo 10:27:06.51 1291.318 01:12:06.51
254 AT BLIEGE Felix Felix 20 10:27:07.18 1291.118 01:12:07.18
255 CZ HOLUB "B" Bronislav 10:27:11.13 1289.941 01:12:11.13
256 SK ŠIMKO Ján Šimo 14 10:27:15.69 1288.584 01:12:15.69
257 PL SMORAWSKI Marek + Jacek Gabi 10:27:16.23 1288.423 01:12:16.23
258 SK BELANEC Team Alba 10:27:16.64 1288.302 01:12:16.64
259 CZ CHARYPAR Vladimír Charyš 4 10:27:18.30 1287.809 01:12:18.30
260 PL MISIAK Marek Marek 79 10:27:19.42 1287.476 01:12:19.42
261 CZ BECHYNĚ Radek Káča 10:27:19.58 1287.429 01:12:19.58
262 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Petra 10:27:19.92 1287.328 01:12:19.92
263 CZ BOROVIČKA Ladislav Cecilka 10:27:22.03 1286.702 01:12:22.03
264 AT LINDTNER Harald Talentporter 10:27:24.91 1285.849 01:12:24.91
265 CZ VÍTOVEC P & M Eržika 10:27:27.75 1285.009 01:12:27.75
266 CZ BOUCHAL Martin Dominátor 10:27:28.55 1284.773 01:12:28.55
267 CZ KONEČNÝ Vlastimil Messi 10:27:33.05 1283.445 01:12:33.05
268 DE PREUSSEN-DERBY Team Precious Moment 10:27:37.43 1282.155 01:12:37.43
269 SK VOJTKO Milan Mivo 03 10:27:50.45 1278.335 01:12:50.45
270 CZ PLÁNOČKA Jan Tereza 10:28:03.44 1274.547 01:13:03.44
271 CZ HANZEL TEAM Elza 11 10:28:04.14 1274.343 01:13:04.14
272 DE MOELLER Andreas AML Kittel 10:28:05.49 1273.951 01:13:05.49
273 AT GASSER Reinhard Gemma 10:28:08.09 1273.196 01:13:08.09
274 DE TEAM GOUDEN DUIF "C" Klaus 3 10:28:08.59 1273.051 01:13:08.59
275 PL KOZLENIA Boguslawa Laura 10:28:08.66 1273.031 01:13:08.66
276 DE TEAM GOCH Leo. 10:28:10.99 1272.355 01:13:10.99
277 CZ MALACH Ladislav Kate 10:28:12.90 1271.802 01:13:12.90
278 CZ KLEMENS Karel Ready 10:28:16.91 1270.642 01:13:16.91
279 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 68 10:28:17.41 1270.498 01:13:17.41
280 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Himmel 10:28:18.92 1270.062 01:13:18.92
281 CZ SUCHÁNEK Břetislav Miša 10:28:19.13 1270.001 01:13:19.13
282 AT BLIEGE Felix Felix 7 10:28:19.88 1269.785 01:13:19.88
283 PL JANIA - LACH Team Jorg 10:28:21.18 1269.410 01:13:21.18
284 CZ VACHTL Jan Jakub 10:28:21.61 1269.286 01:13:21.61
285 PL MAZIARZ RACING TEAM Diku 10:28:22.07 1269.153 01:13:22.07
286 CZ ACADEMY LOFT Black Academy 53 10:28:22.96 1268.896 01:13:22.96
287 CZ NERS Jaroslav Marie 10:28:23.33 1268.790 01:13:23.33
288 SK BODNAR & VILČKO Vladimír Bovi 6 10:28:24.49 1268.456 01:13:24.49
289 CZ GRUBER Simon Messi 10:28:24.55 1268.438 01:13:24.55
290 AT HALATSCHEK Dietmar Gute 1 10:28:25.34 1268.211 01:13:25.34
291 SK DUCHOVIČ Jozef Regina 10:28:25.53 1268.156 01:13:25.53
292 SK HELMAR Team Bodwie 10:28:29.31 1267.069 01:13:29.31
293 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 1673 10:28:29.60 1266.986 01:13:29.60
294 CZ TOMEK Jindřich T6. 10:28:30.30 1266.785 01:13:30.30
295 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Kraglin Obfonteri 10:28:35.28 1265.356 01:13:35.28
296 PL KUSION Tomasz Sebastian 10:28:35.78 1265.212 01:13:35.78
297 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 5 10:28:46.26 1262.217 01:13:46.26
298 PL KOZLENIA - WOLANIN Leoni 10:29:38.59 1247.469 01:14:38.59
299 PT PEDRO PORTO D Dakota 10:29:51.82 1243.794 01:14:51.82
300 AT NAHIČ & ZWILAK Team Joni 10:29:52.26 1243.672 01:14:52.26
301 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Sirius 1416 10:29:52.46 1243.617 01:14:52.46
302 CZ KONOPÍK Jiří Jana 10:29:52.93 1243.487 01:14:52.93
303 CZ HAŠŠO Slavomír Slavo 2 10:29:53.71 1243.271 01:14:53.71
304 SK KOPAS Michal Mišo 10:29:54.37 1243.089 01:14:54.37
305 DE HEIDEMANN + WINTER Frieda 10:29:56.20 1242.583 01:14:56.20
306 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Romy 10:29:56.62 1242.467 01:14:56.62
307 DE ZG HELIOS Yu Runda 10:29:56.77 1242.425 01:14:56.77
308 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarda 10:29:59.18 1241.760 01:14:59.18
309 DE BEHLKE Andreas AB 06 10:30:03.82 1240.480 01:15:03.82
310 CZ ACADEMY LOFT Olympia Academy 61 10:30:13.02 1237.952 01:15:13.02
311 DE SCHOEN Friedrich Fritz 7 10:30:13.79 1237.740 01:15:13.79
312 CZ VLČEK Jiří Kelly 10:30:29.37 1233.483 01:15:29.37
313 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Hanka 10:30:29.70 1233.393 01:15:29.70
314 DE TEAM NAMIBIA Hoop & Lücke Maxi 10:30:30.06 1233.295 01:15:30.06
315 CZ GRUBER Lubomír Rossi 10:30:31.97 1232.775 01:15:31.97
316 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarmila 10:30:32.49 1232.634 01:15:32.49
317 PL RAFITA TEAM H&M 10:30:32.86 1232.533 01:15:32.86
318 AT NÖRES Kurt Turbo 10:30:33.13 1232.460 01:15:33.13
319 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 013 10:30:33.96 1232.234 01:15:33.96
320 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Esmee 10:30:34.25 1232.155 01:15:34.25
321 DE TEAM ANHÄNGER Manfred M. 10:30:34.59 1232.063 01:15:34.59
322 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 1 10:30:35.11 1231.922 01:15:35.11
323 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 87 10:30:35.90 1231.707 01:15:35.90
324 DE SPITZBERG Team U 128 10:30:36.12 1231.647 01:15:36.12
325 DE WINGS 2 WIN W2W 248 10:30:36.24 1231.615 01:15:36.24
326 SK PRIEHODA Ján + Ivana Zara. 10:30:36.40 1231.571 01:15:36.40
327 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 006 10:30:36.62 1231.512 01:15:36.62
328 DE MOELLER Andreas AML Wonder 10:30:36.92 1231.430 01:15:36.92
329 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Vasili 10:30:37.04 1231.398 01:15:37.04
330 AT VOLLNHOFER Dominik Niki 4 10:30:38.20 1231.083 01:15:38.20
331 HU TAKÁCS József & Márk TJM 43 10:30:38.31 1231.053 01:15:38.31
332 AT BLIEGE Felix Felix 15 10:30:38.56 1230.985 01:15:38.56
333 CZ KONEČNÝ Vlastimil Edani 10:30:38.84 1230.909 01:15:38.84
334 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Groot 10:30:42.05 1230.039 01:15:42.05
335 CZ GORČÍK + MACHALA Team Paula 10:30:43.36 1229.685 01:15:43.36
336 SK BALÁŽ Štefan Lolita 10:30:43.74 1229.582 01:15:43.74
337 SK LAŠ Vladimír Las 6 10:30:44.76 1229.306 01:15:44.76
338 PL G-YARD LOFT Mirelmo 10:30:53.37 1226.981 01:15:53.37
339 CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Dobiš 10:30:54.14 1226.774 01:15:54.14
340 CZ SKOKAN Pavel Sherpena 10:30:54.96 1226.553 01:15:54.96
341 AT HÖLD Erich Raphael 10:30:56.86 1226.042 01:15:56.86
342 SK BLAŽENEC Štefan Džejkop 10:30:58.35 1225.641 01:15:58.35
343 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Casri 10:31:00.14 1225.160 01:16:00.14
344 PL KOCIK & BASA Ewa 10:31:03.72 1224.199 01:16:03.72
345 SK EXPRES TEAM Riky 10:31:04.59 1223.965 01:16:04.59
346 PL TARASIUK Jerzy George 10:31:15.97 1220.921 01:16:15.97
347 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Secundus 10:31:18.10 1220.353 01:16:18.10
348 DE ANTONOV AVIATION AN 124 10:31:19.62 1219.948 01:16:19.62
349 CZ HLAVINKA Josef Rumburak 10:31:20.26 1219.778 01:16:20.26
350 CH TEAM ANDERHUB Brünn 10:31:21.18 1219.533 01:16:21.18
351 PL SEDLACEK Josef JS 3 10:31:23.40 1218.942 01:16:23.40
352 CZ LAŇKA Alfons Ing. Petra 10:31:24.44 1218.666 01:16:24.44
353 SK MINÁRIK + MAŤAŠEJE Dady 10:31:26.09 1218.227 01:16:26.09
354 AT NAHIČ & ZWILAK Team Kiwi 10:31:28.46 1217.598 01:16:28.46
355 CZ LOCCO TEAM Doktor 10:31:34.37 1216.032 01:16:34.37
356 CZ KOLÍNEK Jarolím Kolínek Team "F" 10:31:36.28 1215.526 01:16:36.28
357 CZ GRUBER Simon Gino 10:31:36.48 1215.474 01:16:36.48
358 CZ ACADEMY LOFT Dafne Academy 51 10:31:36.66 1215.426 01:16:36.66
359 CZ SUCHÁNEK Břetislav Domča 10:31:39.33 1214.720 01:16:39.33
360 AT HALATSCHEK Dietmar Roma 1 10:31:39.86 1214.580 01:16:39.86
361 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Calisto 10:31:46.35 1212.869 01:16:46.35
362 HU LÁSZLÓ-MOLNÁR LM 24 10:31:58.17 1209.765 01:16:58.17
363 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Annet 10:33:13.31 1190.397 01:18:13.31
364 PL SEDLACEK Josef JS 5 10:33:51.94 1180.679 01:18:51.94
365 CZ FAJMON + HOLICKÝ Team Profesor 10:34:15.26 1174.888 01:19:15.26
366 CZ HRUDA Jan Josef 2 10:34:18.19 1174.165 01:19:18.19
367 PL TEAM OLR MAZURY Bekki 10:34:22.92 1172.999 01:19:22.92
368 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 64 10:34:42.58 1168.177 01:19:42.58
369 CZ DAVID Petr Max 10:34:51.20 1166.075 01:19:51.20
370 SK TRISTIGNAC TEAM Ida 10:34:58.02 1164.418 01:19:58.02
371 HU BÖDI József BJ 31 10:35:01.70 1163.525 01:20:01.70
372 SK ČÍŽ Ján Arn 10:35:07.58 1162.102 01:20:07.58
373 PL PACEK & LIS TEAM Looper 10:35:09.32 1161.682 01:20:09.32
374 DE TEAM SASSE - WELZEL Deime. - Heide. 2 10:35:09.65 1161.602 01:20:09.65
375 AT GRATZER Werner Priscus 10:35:09.70 1161.590 01:20:09.70
376 SK PRÍVARA Pavol Kinčen-Perla 10:35:12.40 1160.938 01:20:12.40
377 PL KOCIK & BASA Beata 10:35:12.56 1160.900 01:20:12.56
378 CZ DUDA Přemysl Zuzana 10:35:13.14 1160.760 01:20:13.14
379 PL KOZLENIA Boguslawa Iwo 10:35:13.55 1160.661 01:20:13.55
380 CH TEAM FROHMATTA Asadi Junior 10:35:13.82 1160.596 01:20:13.82
381 CZ SKOKAN Pavel Ardenka 1 10:35:16.18 1160.027 01:20:16.18
382 DE TEAM ALNA Alberto Cotayo Moderna 10:35:16.68 1159.907 01:20:16.68
383 PL PITAŚ M & M Team Junior 5757 10:35:17.18 1159.786 01:20:17.18
384 SK FAMILY PINČÁK Victory 10:35:17.47 1159.717 01:20:17.47
385 CZ HRUDA Jan Josef 1 10:35:17.71 1159.659 01:20:17.71
386 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Gamora 10:35:19.27 1159.283 01:20:19.27
387 CZ KULÍK Přemysl Blesk 10:35:19.68 1159.185 01:20:19.68
388 SK BODNAR & VILČKO Vladimír Bovi 2 10:35:22.27 1158.562 01:20:22.27
389 AT KUTLESA Slavko SLK 06 10:35:23.39 1158.293 01:20:23.39
390 CZ SETTLER + KUBÁČEK Team Tatanka 10:35:25.81 1157.712 01:20:25.81
391 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jana 10:35:26.62 1157.518 01:20:26.62
392 PL GRODNY Andrzej Zerax 10:35:27.69 1157.262 01:20:27.69
393 CZ GRUBER Marek Marco 10:35:28.13 1157.156 01:20:28.13
394 PL BASA Marek & Andrzej M 2 10:35:29.32 1156.871 01:20:29.32
395 PL KWAŚNICKI Tomasz Perelka 10:35:29.93 1156.725 01:20:29.93
396 DE SOELLNER JUNIOR TEAM SJT 3 10:35:30.82 1156.512 01:20:30.82
397 PL CZULOWSKI Jakub Leonardo 10:35:31.67 1156.308 01:20:31.67
398 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 55 10:35:32.27 1156.165 01:20:32.27
399 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Klat 58 10:35:32.51 1156.107 01:20:32.51
400 CZ TRUKSA Vítězslav Prokop 10:35:36.92 1155.053 01:20:36.92
401 CZ PŘÍVARA Vladimír Bony 10:35:39.73 1154.383 01:20:39.73
402 CZ VÍTOVEC P & M Leomar 10:35:40.68 1154.156 01:20:40.68
403 SK HROZEN Peter Anička 10:35:42.03 1153.834 01:20:42.03
404 CZ ACADEMY LOFT Tbulk Academy 1 10:35:42.69 1153.677 01:20:42.69
405 DE ZG HELIOS Zeus 10:35:43.37 1153.515 01:20:43.37
406 DE SKOPLJAK Denis Alfons 10:35:43.67 1153.444 01:20:43.67
407 CZ BRULÍK Josef Ria 10:35:45.32 1153.051 01:20:45.32
408 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Strachova 10:35:46.31 1152.815 01:20:46.31
409 CZ KROČIL Jaroslav Lucifer 10:35:47.34 1152.570 01:20:47.34
410 DE SG STEFFL "A" Zorro 10:35:49.20 1152.128 01:20:49.20
411 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 25 10:35:50.39 1151.846 01:20:50.39
412 CZ GRUBER Simon Pitbull 10:35:50.76 1151.758 01:20:50.76
413 SK HELMAR Team Zilko 10:35:52.96 1151.236 01:20:52.96
414 PL KOZLENIA Artur Pola 10:35:54.14 1150.956 01:20:54.14
415 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 1643 10:35:56.33 1150.437 01:20:56.33
416 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Star-Lord 10:35:57.30 1150.207 01:20:57.30
417 CZ GORČÍK + MACHALA Team Margot 10:36:02.08 1149.076 01:21:02.08
418 AT KUTLESA Slavko SLK 05 10:36:03.70 1148.693 01:21:03.70
419 CZ GRUBER Simon Sabinka 10:36:04.99 1148.389 01:21:04.99
420 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ SP 012 10:36:06.87 1147.945 01:21:06.87
421 CZ HOLUB "A" Bohuslava 10:36:07.61 1147.771 01:21:07.61
422 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Golden Vojta 10:36:13.18 1146.459 01:21:13.18
423 PL TEAM OLR MAZURY Beachcomber 10:36:19.11 1145.065 01:21:19.11
424 SK ČÍŽ Ján Bern 10:36:26.56 1143.320 01:21:26.56
425 CZ SKOKAN Pavel Shakira 10:36:29.03 1142.742 01:21:29.03
426 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Milena 10:36:29.98 1142.520 01:21:29.98
427 CZ HOLUB "A" Bořivoj 10:36:53.06 1137.153 01:21:53.06
428 CZ BASTL Josef Wonderboy 10:36:58.54 1135.886 01:21:58.54
429 AT SG MIKS Wolfgang und Andrea Ines 10:37:46.08 1125.012 01:22:46.08
430 CZ ACADEMY LOFT Bohemia Academy 70 10:37:47.58 1124.672 01:22:47.58
431 SK BCHB TEAM Ján 10:37:49.72 1124.188 01:22:49.72
432 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Eros 10:37:52.19 1123.630 01:22:52.19
433 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ SP 069 10:37:54.34 1123.144 01:22:54.34
434 CZ ACADEMY LOFT Hurricane Academy 71 10:37:55.07 1122.979 01:22:55.07
435 DE TEAM FRANKENPFALZ Bruno 10:37:57.36 1122.463 01:22:57.36
436 CZ ACADEMY LOFT Silver Academy 20 10:37:57.68 1122.390 01:22:57.68
437 DE HOOP Michael Cash Honey 10:37:58.10 1122.296 01:22:58.10
438 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Sohn 1854 10:38:02.18 1121.377 01:23:02.18
439 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Hawkeye 10:38:05.69 1120.587 01:23:05.69
440 CZ BOROVIČKA Ladislav Chrymazona 10:38:07.78 1120.118 01:23:07.78
441 SK TRISTIGNAC TEAM Tiril 10:38:08.42 1119.974 01:23:08.42
442 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 135 10:38:11.28 1119.332 01:23:11.28
443 SK EXPRES TEAM Red 10:38:13.91 1118.743 01:23:13.91
444 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 6 10:38:19.50 1117.492 01:23:19.50
445 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Ĺubo 3 10:38:28.31 1115.526 01:23:28.31
446 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 31 10:39:40.32 1099.714 01:24:40.32
447 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Falcon 10:39:41.65 1099.426 01:24:41.65
448 SK LAŠ Vladimír Las 4 10:39:42.88 1099.160 01:24:42.88
449 PL MAZIARZ RACING TEAM Cheddy 10:39:45.51 1098.592 01:24:45.51
450 CZ DAVID Petr Karin 10:39:46.21 1098.441 01:24:46.21
451 AT KUTLESA Slavko SLK 03 10:39:46.44 1098.391 01:24:46.44
452 DE ANDREAS & UDO Andre 45 10:39:46.77 1098.320 01:24:46.77
453 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 10 10:39:47.82 1098.093 01:24:47.82
454 PL JANIA - LACH Team Jay Jay Junior 10:39:48.52 1097.942 01:24:48.52
455 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 2 10:39:49.13 1097.810 01:24:49.13
456 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Sting 10:39:50.21 1097.578 01:24:50.21
457 CZ KHL Kamenář Harry 10:39:51.44 1097.312 01:24:51.44
458 AT GRATZER Marco "A" Istvan 10:39:52.75 1097.030 01:24:52.75
459 DE ANDREAS & UDO Laura 10:39:54.76 1096.597 01:24:54.76
460 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Dvorak 10:39:56.94 1096.128 01:24:56.94
461 PL KUSION Tomasz Tomek 10:40:02.04 1095.033 01:25:02.04
462 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Rocket Raccoon 10:40:35.59 1087.879 01:25:35.59
463 CZ ESHEK Bohdan Bono 10:43:11.38 1055.849 01:28:11.38
464 CZ DAVID Petr Jugo 10:43:11.95 1055.736 01:28:11.95
465 CZ DUDA Přemysl Zdena 10:43:14.65 1055.197 01:28:14.65
466 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Petra 10:43:18.73 1054.385 01:28:18.73
467 CZ HRUDA Jan Josef 4 10:43:22.35 1053.665 01:28:22.35
468 AT OFNER Kurt Remus 10:43:29.86 1052.175 01:28:29.86
469 SK BLAŽENEC Štefan Lolo 10:43:34.32 1051.292 01:28:34.32
470 PL PACEK Wojciech Leonidass 10:43:36.97 1050.768 01:28:36.97
471 CZ KULÍK Přemysl Lord. 10:43:37.98 1050.568 01:28:37.98
472 AT ECKHARDT Markus Ecki´s 016 10:43:40.79 1050.013 01:28:40.79
473 SK KOPAS Michal Miťko 10:43:42.86 1049.605 01:28:42.86
474 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 4 10:44:35.92 1039.245 01:29:35.92
475 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Quintus 10:44:37.87 1038.869 01:29:37.87
476 CZ SVOBODA Jiří Terezka 10:45:08.94 1032.901 01:30:08.94
477 CZ TALLA Stanislav + František Anička 10:45:09.69 1032.758 01:30:09.69
478 CZ KONOPÍK Jiří Iva 10:45:10.71 1032.563 01:30:10.71
479 PL SEDLACEK Josef JS 2 10:45:12.67 1032.189 01:30:12.67
480 SK EXPRES TEAM Kira 10:45:13.44 1032.042 01:30:13.44
481 DE TEAM SASSE - WELZEL 108 - 1220 10:45:14.11 1031.915 01:30:14.11
482 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ Maria 10:45:18.36 1031.105 01:30:18.36
483 CZ TALLA Stanislav + František Vojta 10:45:19.67 1030.856 01:30:19.67
484 HU LÁSZLÓ-MOLNÁR LM 78 10:45:22.58 1030.303 01:30:22.58
485 SK KOPAS Michal Michal 10:45:23.92 1030.048 01:30:23.92
486 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 022 10:45:25.38 1029.771 01:30:25.38
487 NO HELGESEN Bjorn Ove Wonder II. 10:45:30.12 1028.872 01:30:30.12
488 CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Štěpán 10:45:30.81 1028.742 01:30:30.81
489 SK HELMAR Team Cmonoz 10:45:35.14 1027.922 01:30:35.14
490 PL TARASIUK Jerzy Edgar 10:45:39.05 1027.183 01:30:39.05
491 CH TEAM WIRZ Wendy Holdener 10:45:43.27 1026.387 01:30:43.27
492 PL MAJCHER Krystian & Marcel KM 90 10:45:45.59 1025.949 01:30:45.59
493 AT GASSER Reinhard Gambit 10:47:17.10 1008.994 01:32:17.10
494 CZ BAJTEK Jan Thor 10:47:19.95 1008.475 01:32:19.95
495 AT KUTLESA Slavko SLK 09 10:47:21.90 1008.120 01:32:21.90
496 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 084 10:47:23.06 1007.909 01:32:23.06
497 DE TREPTE Arndt & Marcus Derby Star 10:47:32.83 1006.136 01:32:32.83
498 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Matura 10:48:14.73 998.600 01:33:14.73
499 AT GRATZER Marco "A" Sonny 10:49:20.91 986.926 01:34:20.91
500 CZ KHL Kamenář Henrieta 10:49:23.13 986.539 01:34:23.13
501 CZ ACADEMY LOFT China Academy 39 10:49:23.79 986.424 01:34:23.79
502 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 063 10:49:27.02 985.862 01:34:27.02
503 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 6 10:51:24.73 965.801 01:36:24.73
504 DE SKOPLJAK Denis Paul. 10:51:27.86 965.279 01:36:27.86
505 CZ GRUBER Lubomír Adélka 10:52:18.58 956.894 01:37:18.58
506 DE FRANZ Christoph Cheyanne 10:53:01.39 949.929 01:38:01.39
507 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 5 10:55:21.99 927.750 01:40:21.99
508 DE WINGS 2 WIN W2W 356 10:56:24.71 918.187 01:41:24.71
509 CZ HOLUB "B" Cecilie 10:56:41.22 915.702 01:41:41.22
510 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 06 10:56:45.21 915.104 01:41:45.21
511 SK BLAŽENEC Štefan Kristínka 10:56:48.23 914.651 01:41:48.23
512 AT NAGELHOFER Robert Gewitter 2334 10:58:58.62 895.535 01:43:58.62
513 CH DERBY TEAM PILATUS Gentry Eagle 10:59:33.76 890.519 01:44:33.76
514 AT HALATSCHEK Dietmar Hilde 10:59:49.16 888.338 01:44:49.16
515 DE TEAM GOCH Lotus Blume 10:59:49.82 888.245 01:44:49.82
516 DE HOOP Michael Jana. 10:59:50.38 888.166 01:44:50.38
517 CZ HANZEL TEAM Elza 15 10:59:52.24 887.903 01:44:52.24
518 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Roli 10:59:54.49 887.586 01:44:54.49
519 SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 22 11:00:09.52 885.471 01:45:09.52
520 PL JANIA - LACH Team Grekit 11:02:31.85 865.938 01:47:31.85
521 HU LÁSZLÓ-MOLNÁR LM 72 11:02:35.59 865.436 01:47:35.59
522 DE PREUSSEN-DERBY Team Prescott 11:02:36.88 865.263 01:47:36.88
523 PL GRODNY Andrzej "A" Iwan 11:04:30.94 850.244 01:49:30.94
524 AT GRATZER Marco "A" Adson 11:05:10.95 845.098 01:50:10.95
525 AT BLIEGE Felix Felix 13 11:08:11.77 822.599 01:53:11.77
526 PL GRODNY Andrzej "A" Sara 11:08:14.18 822.307 01:53:14.18
527 SK BINDAS JUN. Štefan Elitt 11:08:14.51 822.267 01:53:14.51
528 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 51 11:08:14.80 822.232 01:53:14.80
529 DE MOTSCHKO Alexander Moriah 11:08:17.13 821.950 01:53:17.13
530 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Kratochvilova 11:08:18.30 821.808 01:53:18.30
531 CZ B & B TEAM Erik 11:11:34.55 798.750 01:56:34.55
532 SK PRIEHODA Ján + Ivana Jasmína 11:11:38.41 798.310 01:56:38.41
533 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 33 11:11:40.72 798.046 01:56:40.72
534 CZ KONOPÍK Jiří Rene 11:11:44.33 797.635 01:56:44.33
535 CZ VÍTOVEC P & M Fanny 11:11:45.20 797.536 01:56:45.20
536 CZ ATH KVĚTNÁ Grošák 11:11:45.55 797.496 01:56:45.55
537 CZ ESHEK Bohdan Bruno 11:11:46.28 797.413 01:56:46.28
538 SK TATRY-DERBY D-2 11:11:48.50 797.161 01:56:48.50
539 AT WIEFLER Alois Gypsy One 11:11:50.03 796.987 01:56:50.03
540 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 027 11:11:50.69 796.912 01:56:50.69
541 SK PODHORSKÝ TEAM Fezoj 1 11:11:51.16 796.858 01:56:51.16
542 AT NAHIČ & ZWILAK Team Chip 11:11:57.30 796.161 01:56:57.30
543 CZ BOROVIČKA Ladislav Emil 11:11:57.57 796.130 01:56:57.57
544 DE TEAM NAMIBIA Hoop & Lücke Scheele 11:11:58.45 796.030 01:56:58.45
545 CZ PLÁNOČKA Jan Milena 11:11:58.89 795.981 01:56:58.89
546 AT HOFMANN Leopold Poldi 54 11:12:00.98 795.744 01:57:00.98
547 AT EPPENSTEINER Josef Cler 11:12:02.59 795.561 01:57:02.59
548 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Inka B. 11:12:14.40 794.226 01:57:14.40
549 AT WIEFLER Alois Alpha 1 11:12:22.12 793.355 01:57:22.12
550 DE TEAM BRANDT & WICHERT Spotakova 11:13:23.07 786.547 01:58:23.07
551 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Helena 11:15:34.07 772.304 02:00:34.07
552 CZ NOVOTNÁ Petra Karel. 11:15:42.07 771.451 02:00:42.07
553 CZ GRUBER Lubomír Jagr 11:15:46.24 771.007 02:00:46.24
554 NO HELGESEN Bjorn Ove New Wonder I. 11:16:01.05 769.434 02:01:01.05
555 CZ HAŠŠO Slavomír FC 1 11:19:35.42 747.369 02:04:35.42
556 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Sirius 1386 11:19:37.20 747.191 02:04:37.20
557 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Klema 11:19:39.47 746.965 02:04:39.47
558 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Junge Bathenburg 11:19:39.69 746.943 02:04:39.69
559 CZ TEAM ZEMAN + KAŠUBA ZK 3 11:19:40.02 746.910 02:04:40.02
560 CZ GRUBER Simon Hardy 11:19:40.96 746.816 02:04:40.96
561 PL PACEK & LIS TEAM Arni 11:19:41.32 746.780 02:04:41.32
562 DE FRANZ Christoph Chewy 11:19:43.83 746.530 02:04:43.83
563 CZ KRUTIL Karel + Michal Jasmína 11:19:44.38 746.475 02:04:44.38
564 DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Helmut 3 11:19:49.03 746.011 02:04:49.03
565 CZ ACADEMY LOFT Miracle Academy 55 11:19:52.09 745.706 02:04:52.09
566 CH TEAM ANDERHUB Pilsen 11:20:57.95 739.208 02:05:57.95
567 CH TEAM WIRZ Joana Hählen 11:20:58.71 739.134 02:05:58.71
568 AT BLIEGE Felix Felix 5 11:20:58.72 739.133 02:05:58.72
569 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 39 11:22:12.78 731.961 02:07:12.78
570 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 35 11:24:05.31 721.327 02:09:05.31
571 DE TEAM GOUDEN DUIF "C" Klaus 4 11:25:42.07 712.427 02:10:42.07
572 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 015 11:26:23.20 708.710 02:11:23.20
573 SK OVŠÁK + KONŠ Team Star. 11:27:50.64 700.935 02:12:50.64
574 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Laval 11:27:52.23 700.795 02:12:52.23
575 DE SPITZBERG Team U 138 11:27:53.77 700.660 02:12:53.77
576 AT WIEFLER Alois Poker Face One 11:27:54.54 700.592 02:12:54.54
577 CZ KONEČNÝ Vlastimil Karel 11:27:57.69 700.316 02:12:57.69
578 CZ ACADEMY LOFT Crystal Academy 65 11:28:00.65 700.056 02:13:00.65
579 DE HIENZSCH Frank F.H. 3 11:28:03.90 699.771 02:13:03.90
580 CZ VERNER Pavel Red Bull 11:28:08.27 699.388 02:13:08.27
581 CZ MASNÝ & M Stalin 11:29:08.19 694.181 02:14:08.19
582 SK VAŠÍČEK Pavel Fero 11:29:13.44 693.728 02:14:13.44
583 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 019 11:29:18.73 693.273 02:14:18.73
584 PL MISIAK Marek Marek 00 11:29:41.02 691.361 02:14:41.02
585 DE WINGS 2 WIN W2W 354 11:30:46.03 685.843 02:15:46.03
586 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 26 11:31:53.41 680.217 02:16:53.41
587 PL MICHALAK Bogdan Borka 12 11:31:56.62 679.951 02:16:56.62
588 PL RAFITA TEAM Dior 11:32:09.04 678.925 02:17:09.04
589 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Anna M. 11:32:18.48 678.147 02:17:18.48
590 AT WIEFLER Alois Jörg 11:33:15.16 673.513 02:18:15.16
591 CZ MILOTA Milan MM 001 11:33:53.27 670.433 02:18:53.27
592 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Neo 11:37:14.12 654.654 02:22:14.12
593 CH TEAM FROHMATTA Simona 11:37:14.73 654.608 02:22:14.73
594 PT PEDRO PORTO D Dalpot 11:37:15.45 654.552 02:22:15.45
595 CZ NOVOTNÁ Petra Thomas 11:37:15.98 654.512 02:22:15.98
596 PL SROKA-KUSION-KAWA Team Julian 11:37:16.37 654.482 02:22:16.37
597 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Alexia 11:37:17.62 654.386 02:22:17.62
598 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Roxy 11:37:18.02 654.355 02:22:18.02
599 CZ ACADEMY LOFT Olympia Academy 60 11:37:18.68 654.305 02:22:18.68
600 HU VIGLIDÁN Ágoston LK 42 11:37:19.36 654.253 02:22:19.36
601 CZ ACADEMY LOFT Black Academy 54 11:37:20.41 654.172 02:22:20.41
602 CZ EM-EKO.CZ PS 2 11:37:20.92 654.133 02:22:20.92
603 PL MAZIARZ RACING TEAM Ajaagu 11:37:21.07 654.122 02:22:21.07
604 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 5266 11:37:28.08 653.585 02:22:28.08
605 DE SG STEFFL "A" Black Beard 11:37:30.49 653.401 02:22:30.49
606 PL PALENTKA-KUBIAK Team W-2 11:37:31.15 653.351 02:22:31.15
607 DE HEIDEMANN + WINTER Tanja 11:37:31.88 653.295 02:22:31.88
608 PL MAZIARZ RACING TEAM Genta 11:37:34.23 653.115 02:22:34.23
609 CZ ACADEMY LOFT House Academy 59 11:37:35.08 653.051 02:22:35.08
610 CZ ACADEMY LOFT Silver Academy 21 11:37:36.33 652.955 02:22:36.33
611 DE SG STEFFL "A" Jessi James 11:37:36.73 652.925 02:22:36.73
612 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Hulk 11:37:37.30 652.881 02:22:37.30
613 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 005 11:37:38.35 652.801 02:22:38.35
614 DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Schinze 2 11:37:38.88 652.761 02:22:38.88
615 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 002 11:37:40.49 652.638 02:22:40.49
616 CH TEAM FROHMATTA Torres 11:37:40.67 652.624 02:22:40.67
617 DE TARGATZ Angela Dr. DR 11 11:37:42.11 652.514 02:22:42.11
618 DE WINGS 2 WIN W2W 139 11:37:42.63 652.475 02:22:42.63
619 DE SG STEFFL "A" Old Shatterhand 11:37:42.96 652.450 02:22:42.96
620 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Lenny 11:37:43.75 652.389 02:22:43.75
621 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Ledecka 11:37:45.25 652.275 02:22:45.25
622 DE SOELLNER JUNIOR TEAM SJT 2 11:37:46.40 652.188 02:22:46.40
623 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Zidane Junior 11:37:50.87 651.847 02:22:50.87
624 CZ BECHA Lubomír + Jan Bony 11:37:53.18 651.672 02:22:53.18
625 PL MAZIARZ RACING TEAM Caitlin 11:37:53.87 651.619 02:22:53.87
626 HU LÁSZLÓ-MOLNÁR LM 77 11:38:23.34 649.387 02:23:23.34
627 CZ NOVOTNÁ Petra It´s Otto 11:39:57.46 642.360 02:24:57.46
628 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 001 11:39:58.93 642.251 02:24:58.93
629 PL GRODNY Andrzej "A" Reda 11:40:02.13 642.015 02:25:02.13
630 NO HELGESEN Bjorn Ove Special I. 11:40:02.96 641.954 02:25:02.96
631 PL JANIA - LACH Team Natalia 11:40:03.76 641.895 02:25:03.76
632 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 71 11:41:33.15 635.370 02:26:33.15
633 DE TEAM - DIE ROTHALBOMBER Diamant 11:41:36.15 635.153 02:26:36.15
634 CZ BASTL Josef Masakr 11:42:13.39 632.475 02:27:13.39
635 SK HROZEN Peter Žaneta 11:42:13.61 632.459 02:27:13.61
636 CZ HRUDA Jan Josef 5 11:42:16.42 632.258 02:27:16.42
637 PL SMORAWSKI Marek + Jacek Portos 11:42:17.66 632.170 02:27:17.66
638 SK HELMAR Team Skava 11:42:21.59 631.889 02:27:21.59
639 SK FAMILY PINČÁK Gloria 11:42:57.43 629.338 02:27:57.43
640 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 9 11:43:05.11 628.794 02:28:05.11
641 CZ KONEČNÝ Vlastimil Nesta 11:43:08.24 628.572 02:28:08.24
642 CZ TOMEK Jindřich T4. 11:46:34.60 614.310 02:31:34.60
643 CZ ŠÁLEK Roman RS 04 11:46:36.59 614.175 02:31:36.59
644 SK FAMILY PINČÁK Fany 11:46:46.92 613.479 02:31:46.92
645 CZ HOLUB "A" Bohuslav 11:46:47.17 613.462 02:31:47.17
646 PL KOZLENIA Artur Mimi 11:47:18.25 611.375 02:32:18.25
647 SK HROZEN Peter Aneta 11:47:47.84 609.402 02:32:47.84
648 DE TEAM GOCH Lady Blue 11:48:49.92 605.303 02:33:49.92
649 CZ GRUBER Simon Gladiator 11:48:56.27 604.887 02:33:56.27
650 SK VOJTKO Milan Mivo 01 11:48:58.94 604.712 02:33:58.94
651 SK BODNAR & VILČKO Vladimír Bovi 1 11:49:00.89 604.585 02:34:00.89
652 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 53 11:49:03.13 604.438 02:34:03.13
653 AT DEMAJ & KUKLA Team Josef 11:49:04.84 604.326 02:34:04.84
654 CZ SKOKAN Pavel Číňanka 11:49:43.91 601.783 02:34:43.91
655 SK MAJDÁK Michal Jantar 11:49:44.08 601.772 02:34:44.08
656 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 46 11:49:44.76 601.728 02:34:44.76
657 CZ TEAM SMUTNÝ Charlie 11:49:45.70 601.667 02:34:45.70
658 DE TORSTEN Jahn Jahn 5 11:49:46.38 601.623 02:34:46.38
659 CZ BAJTEK Jan Viki 11:49:46.55 601.612 02:34:46.55
660 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Wolke 11:49:47.85 601.528 02:34:47.85
661 DE HIENZSCH Frank F.H. 5 11:49:48.68 601.474 02:34:48.68
662 DE SCHOEN Friedrich Fritz 3 11:49:49.99 601.389 02:34:49.99
663 CZ ACADEMY LOFT Silver Academy 62 11:49:50.11 601.381 02:34:50.11
664 CZ ACADEMY LOFT Willy Academy 43 11:49:51.26 601.307 02:34:51.26
665 PL TARASIUK Jerzy George 539 11:49:54.25 601.114 02:34:54.25
666 CZ VÍTOVEC P & M Leon 11:49:55.14 601.056 02:34:55.14
667 CZ LAŇKA Alfons Ing. Lydie 11:49:55.91 601.006 02:34:55.91
668 DE HEIDEMANN + WINTER Tina 11:49:56.08 600.995 02:34:56.08
669 CZ TOMEK Jindřich T3. 11:49:57.45 600.907 02:34:57.45
670 PL SZYMAŃSKI Zbigniew SZ 22 11:49:59.12 600.799 02:34:59.12
671 CZ EM-EKO.CZ PS 4 11:49:59.66 600.764 02:34:59.66
672 AT RÖTZER Franz Top 4 11:50:01.36 600.654 02:35:01.36
673 PL MAZIARZ RACING TEAM Banagi 11:50:01.65 600.635 02:35:01.65
674 SK FAMILY PINČÁK I. Sofinka 11:50:02.29 600.594 02:35:02.29
675 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Zerdi 11:50:05.72 600.373 02:35:05.72
676 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Dvanáctka 11:50:06.98 600.291 02:35:06.98
677 DE SG WACHALSKI Wapiti 11:50:07.32 600.269 02:35:07.32
678 AT LINDTNER Harald Talentina 11:50:07.58 600.253 02:35:07.58
679 CZ LOCCO TEAM Edna 11:50:10.14 600.088 02:35:10.14
680 CZ KLEMENS Karel Kafi 11:50:19.34 599.495 02:35:19.34
681 AT ECKHARDT Markus Ecki´s 014 11:50:21.42 599.361 02:35:21.42
682 DE TARGATZ Angela Dr. DR 1 11:50:33.72 598.572 02:35:33.72
683 DE SG STEFFL "A" Doc Schultz 11:50:37.81 598.309 02:35:37.81
684 CZ ACADEMY LOFT Tamar Academy 56 11:50:50.19 597.517 02:35:50.19
685 AT KUTLESA Slavko SLK 07 11:51:12.15 596.117 02:36:12.15
686 SK HORŇÁČEK Miroslav Viky 11:51:58.84 593.162 02:36:58.84
687 DE MOELLER Andreas AML Surprise 11:52:00.97 593.028 02:37:00.97
688 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Dvojka 11:52:01.90 592.970 02:37:01.90
689 DE TREPTE Arndt & Marcus Edwin 11:52:02.51 592.931 02:37:02.51
690 DE BEHLKE Andreas AB 02 11:52:06.35 592.690 02:37:06.35
691 NO HELGESEN Bjorn Ove Günter 84 11:52:09.49 592.492 02:37:09.49
692 SK PODHORSKÝ TEAM Mário 1 11:52:10.31 592.441 02:37:10.31
693 CZ FLY YOUNG STARS Hanna 11:52:14.69 592.166 02:37:14.69
694 SK KUBÁŇ Milan Mickey 11:52:18.29 591.940 02:37:18.29
695 BE COPPENS Peter Binda 11:52:23.54 591.611 02:37:23.54
696 DE ANTONOV AVIATION AN 225 11:52:27.30 591.375 02:37:27.30
697 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 004 11:52:52.24 589.818 02:37:52.24
698 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 032 11:52:53.58 589.735 02:37:53.58
699 DE TEAM GOCH TG 052 11:53:00.82 589.284 02:38:00.82
700 AT GRATZER Marco "A" Caligula 11:53:07.24 588.886 02:38:07.24
701 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 48 11:53:09.98 588.716 02:38:09.98
702 AT STEINER Alfred Samy 1 11:53:13.72 588.484 02:38:13.72
703 PL NOWICKI Damian Freccia Blu 11:54:03.42 585.419 02:39:03.42
704 CZ BAJTEK Jan Alfa 11:54:06.14 585.252 02:39:06.14
705 DE WINGS 2 WIN W2W 371 11:54:08.06 585.135 02:39:08.06
706 CZ GRUBER Simon Bulck 11:54:09.10 585.071 02:39:09.10
707 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 60 11:54:09.60 585.040 02:39:09.60
708 DE SIEBERT Dieter Delphine 11:54:09.79 585.029 02:39:09.79
709 DE ANTONOV AVIATION AN 22 11:54:12.24 584.879 02:39:12.24
710 PL PACEK & LIS TEAM Piórko 11:54:12.56 584.859 02:39:12.56
711 DE SIEBERT Dieter Dava 11:54:12.73 584.849 02:39:12.73
712 SK VOJTKO Milan Mivo 17 11:54:13.95 584.774 02:39:13.95
713 BE COPPENS Peter Freya 11:54:14.82 584.721 02:39:14.82
714 CZ ACADEMY LOFT Double Academy 11 11:54:15.85 584.658 02:39:15.85
715 DE WINGS 2 WIN W2W 364 11:54:18.83 584.475 02:39:18.83
716 AT NAHIČ & ZWILAK Team Boss 11:54:19.71 584.421 02:39:19.71
717 CZ DUDA Přemysl Karla 11:54:26.17 584.027 02:39:26.17
718 DE HOOP Michael Jule 11:54:26.87 583.984 02:39:26.87
719 AT BLIEGE Felix Felix 4 11:55:00.27 581.952 02:40:00.27
720 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 3 11:55:02.92 581.792 02:40:02.92
721 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 77 11:55:05.37 581.643 02:40:05.37
722 SK BCHB TEAM Samko 11:55:07.07 581.540 02:40:07.07
723 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Denisa 11:55:07.39 581.521 02:40:07.39
724 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 072 11:55:07.93 581.488 02:40:07.93
725 CZ FLY YOUNG STARS Jefferson 11:55:09.17 581.413 02:40:09.17
726 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 18 11:55:23.34 580.557 02:40:23.34
727 CZ VLČEK Jiří Bambi 11:55:25.67 580.417 02:40:25.67
728 DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Wassmuth 1 11:55:27.02 580.335 02:40:27.02
729 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Helmut 5 11:55:37.19 579.723 02:40:37.19
730 CZ LAŇKA Alfons Ing. Eva 11:55:40.11 579.547 02:40:40.11
731 CZ GORČÍK + MACHALA Team Dejsi 11:55:47.25 579.118 02:40:47.25
732 CH TEAM ANDERHUB Budweis 11:55:52.09 578.828 02:40:52.09
733 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Maria 2 11:56:15.16 577.448 02:41:15.16
734 NO HELGESEN Bjorn Ove Double I. 11:56:21.75 577.055 02:41:21.75
735 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Timo 3 11:56:27.21 576.730 02:41:27.21
736 AT EPPENSTEINER Josef Ceciel 11:56:31.85 576.453 02:41:31.85
737 CZ EM-EKO.CZ PS 5 11:56:32.82 576.396 02:41:32.82
738 CZ LAŇKA Alfons Ing. Lenka 11:56:33.02 576.384 02:41:33.02
739 CZ RÝDEL Jiří Margrit 11:56:36.19 576.195 02:41:36.19
740 CZ SVOBODA Jiří Ela 11:56:39.35 576.008 02:41:39.35
741 DE SG WACHALSKI Waldo 11:56:56.07 575.016 02:41:56.07
742 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 17 11:57:28.31 573.115 02:42:28.31
743 SK VAŠÍČEK Pavel Jožo 11:57:29.93 573.019 02:42:29.93
744 AT KUTLESA Slavko SLK 11 11:58:53.38 568.157 02:43:53.38
745 HU LÁSZLÓ-MOLNÁR LM 19 11:59:14.08 566.963 02:44:14.08
746 SK HROZEN Peter Hogo Fogo 12:04:20.56 549.861 02:49:20.56
747 AT GASSER Reinhard Galadriel 12:04:23.11 549.723 02:49:23.11
748 AT BLIEGE Felix Felix 3 12:05:46.82 545.233 02:50:46.82
749 CZ ACADEMY LOFT Tamar Academy 16 12:06:19.90 543.478 02:51:19.90
750 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Lubruku 12:06:23.98 543.262 02:51:23.98
751 DE TREPTE Arndt & Marcus Jana 12:06:25.79 543.167 02:51:25.79
752 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Neymar 12:08:09.27 537.757 02:53:09.27
753 DE HOOP Michael Kylie 12:08:53.34 535.485 02:53:53.34
754 CZ NERS Jaroslav Viktorie 12:09:39.61 533.121 02:54:39.61
755 CZ GORČÍK + MACHALA Team Ája 12:09:45.56 532.818 02:54:45.56
756 AT HALATSCHEK Dietmar Inge 12:11:28.28 527.649 02:56:28.28
757 SK KUBÁŇ Milan Mindy 12:11:41.43 526.995 02:56:41.43
758 CZ MILOTA Milan MM 002 12:13:40.28 521.152 02:58:40.28
759 SK ČÁNI Ĺudovít LC 841 12:15:59.46 514.473 03:00:59.46
760 CZ KRUTIL Karel + Michal Black Wolf 12:16:17.17 513.635 03:01:17.17
761 PT PEDRO PORTO Abby 12:16:18.46 513.575 03:01:18.46
762 SK HROZEN Peter Oto 12:17:12.13 511.053 03:02:12.13
763 HU BÖDI József BJ 43 12:17:18.81 510.741 03:02:18.81
764 CZ KULÍK Přemysl Pavel 12:17:19.49 510.709 03:02:19.49
765 CZ SETTLER + KUBÁČEK Team Olathe 12:17:20.28 510.672 03:02:20.28
766 CZ MAČALA Zdeněk MZ 2 12:17:20.36 510.669 03:02:20.36
767 SK COMOREK Pavel Putin 12:17:20.80 510.648 03:02:20.80
768 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Kubiš 12:17:25.71 510.419 03:02:25.71
769 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 035 12:17:26.27 510.393 03:02:26.27
770 PL JANIA - LACH Team Heros J14 12:17:26.54 510.380 03:02:26.54
771 DE HEIDEMANN + WINTER Lilly 12:17:27.08 510.355 03:02:27.08
772 CZ HLAVINKA Josef Riči 12:17:28.50 510.289 03:02:28.50
773 AT RÖTZER Franz Top 1 12:17:29.90 510.224 03:02:29.90
774 DE SG STEFFL "A" Winnetou 12:17:31.44 510.152 03:02:31.44
775 PL TARASIUK Jerzy Yestman 561 12:17:33.15 510.072 03:02:33.15
776 PT PEDRO PORTO Absent 12:17:34.79 509.996 03:02:34.79
777 AT SG MIKS Wolfgang und Andrea Floh 12:17:38.01 509.846 03:02:38.01
778 CZ ACADEMY LOFT Double Academy 47 12:17:39.38 509.782 03:02:39.38
779 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Baronesa 12:17:42.32 509.646 03:02:42.32
780 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Lennon 12:17:57.67 508.933 03:02:57.67
781 CZ KONOPÍK Jiří Beda 12:18:10.79 508.326 03:03:10.79
782 CZ BASTL Josef Nightboy 12:18:30.65 507.409 03:03:30.65
783 SK HROZEN Peter Viktor 12:18:32.10 507.342 03:03:32.10
784 CZ KONOPÍK Jiří Žofka 12:18:32.62 507.318 03:03:32.62
785 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 69 12:18:32.66 507.316 03:03:32.66
786 PL GRODNY Andrzej Tesa 12:18:33.43 507.281 03:03:33.43
787 DE SKOPLJAK Denis Irene 12:18:34.83 507.216 03:03:34.83
788 PL KWAŚNICKI Tomasz Pippa 12:18:37.06 507.114 03:03:37.06
789 SK BLAHOVSKÝ + HNILIČKA Team The Great 8 12:18:39.71 506.992 03:03:39.71
790 DE TEAM GOCH Mustang 12:18:41.37 506.915 03:03:41.37
791 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 8 12:18:46.11 506.697 03:03:46.11
792 CZ HOLUB "B" Brigita 12:19:06.12 505.779 03:04:06.12
793 PL MAZIARZ RACING TEAM Marlee 12:19:06.76 505.750 03:04:06.76
794 PL KOZLENIA Artur Tola 12:19:10.30 505.588 03:04:10.30
795 CZ VACHTL Jan Tobi 12:19:10.67 505.571 03:04:10.67
796 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Sonnenschein 12:19:11.19 505.547 03:04:11.19
797 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Stern 12:19:11.98 505.511 03:04:11.98
798 DE TEAM ALNA Alberto Cotayo Shada 12:19:12.61 505.482 03:04:12.61
799 SK BRKAL Ján Ing. Bohdana 12:19:13.42 505.445 03:04:13.42
800 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 056 12:19:13.94 505.422 03:04:13.94
801 PL MAZIARZ RACING TEAM Quinn 12:19:14.26 505.407 03:04:14.26
802 DE TARGATZ Angela Dr. DR 5 12:19:16.94 505.284 03:04:16.94
803 DE SCHOEN Friedrich Fritz 11 12:19:17.66 505.252 03:04:17.66
804 CH TEAM ANDERHUB Prag 12:19:18.28 505.223 03:04:18.28
805 DE TEAM - DIE ROTHALBOMBER Rubin 12:19:18.61 505.208 03:04:18.61
806 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 9 12:19:19.12 505.185 03:04:19.12
807 SK MINÁRIK + MAŤAŠEJE Tereza 12:19:20.75 505.110 03:04:20.75
808 SK DUCHOVIČ Jozef Chirlanda 12:19:25.91 504.875 03:04:25.91
809 DE TARGATZ Angela Dr. DR 3 12:19:26.39 504.853 03:04:26.39
810 PL KOZLENIA Artur Didi 12:19:27.76 504.790 03:04:27.76
811 DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Schinze 3 12:19:29.24 504.723 03:04:29.24
812 DE TREPTE Arndt & Marcus Schneewittchen 12:21:15.84 499.909 03:06:15.84
813 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 009 12:21:26.98 499.411 03:06:26.98
814 CZ KROČIL Jaroslav Blaženka 12:21:27.43 499.391 03:06:27.43
815 AT GASSER Reinhard Gaucho 12:21:28.33 499.351 03:06:28.33
816 PL SEDLACEK Josef JS 10 12:21:36.07 499.005 03:06:36.07
817 AT GRATZER Werner Spartacus 12:23:06.08 495.026 03:08:06.08
818 PL TARASIUK Jerzy Gustav 03 12:23:20.91 494.376 03:08:20.91
819 SK FAMILY PINČÁK Džipsi 12:25:48.47 488.004 03:10:48.47
820 PL GRODNY Andrzej Rena 12:26:00.96 487.472 03:11:00.96
821 CZ ACADEMY LOFT Sado Academy 75 12:26:33.12 486.108 03:11:33.12
822 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 144 12:26:41.85 485.739 03:11:41.85
823 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Di Giannantonio 12:27:27.73 483.809 03:12:27.73
824 DE ZSCHOMMLER Jens Tony 12:27:32.11 483.626 03:12:32.11
825 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Ruppiduppi 12:27:33.51 483.567 03:12:33.51
826 AT GRATZER Marco "A" Samsa 12:27:34.34 483.533 03:12:34.34
827 AT GRATZER Marco "B" Siegfried 12:27:37.63 483.395 03:12:37.63
828 SK TATRY-DERBY D-6 12:27:43.13 483.165 03:12:43.13
829 DE WINGS 2 WIN W2W 252 12:27:58.74 482.514 03:12:58.74
830 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Anny 12:28:04.66 482.267 03:13:04.66
831 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Sali 12:29:37.82 478.420 03:14:37.82
832 AT NAHIČ & ZWILAK Team Jani 12:29:39.66 478.344 03:14:39.66
833 CZ MAREK Petr Pankrác 12:29:42.51 478.228 03:14:42.51
834 SK FAMILY PINČÁK I. Adelka 12:29:46.64 478.059 03:14:46.64
835 AT RIEDL Franz Christian 12:29:50.81 477.888 03:14:50.81
836 PL PALENTKA-KUBIAK Team J-09 12:29:51.77 477.849 03:14:51.77
837 CZ MAREK Petr Servác 12:29:53.99 477.758 03:14:53.99
838 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Ellie Goulding 12:29:54.47 477.739 03:14:54.47
839 PL MAJCHER Krystian & Marcel KM 84 12:29:59.24 477.544 03:14:59.24
840 DE BEHLKE Andreas AB 05 12:30:22.88 476.581 03:15:22.88
841 DE HOOP Michael Socke 12:31:49.11 473.101 03:16:49.11
842 AT GRATZER Marco "B" Salvadore 12:31:57.63 472.760 03:16:57.63
843 CZ GRUBER Marek Ivoš 12:31:58.52 472.724 03:16:58.52
844 PL GRODNY Andrzej "A" Rema 12:31:59.87 472.670 03:16:59.87
845 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Zelezny 12:33:12.51 469.783 03:18:12.51
846 SK ČÁNI Ĺudovít LC 850 12:33:15.99 469.646 03:18:15.99
847 PL CZULOWSKI Jakub Iskra 12:33:17.56 469.584 03:18:17.56
848 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Tochter 919 12:33:19.35 469.513 03:18:19.35
849 PL KUSION Tomasz Renda 12:33:19.58 469.504 03:18:19.58
850 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Helmut 6 12:33:19.82 469.494 03:18:19.82
851 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 09 12:33:19.92 469.491 03:18:19.92
852 PL NOWICKI Damian Veloce 12:33:22.25 469.399 03:18:22.25
853 CZ KRUTIL Karel + Michal Satan K. 12:33:22.36 469.394 03:18:22.36
854 AT DEMAJ & KUKLA Team Bull 12:33:22.99 469.369 03:18:22.99
855 HU VIGLIDÁN Ágoston LK 84 12:33:23.19 469.362 03:18:23.19
856 CZ HAŠŠO Slavomír Slavo 1 12:33:23.61 469.345 03:18:23.61
857 PL PITAŚ M & M Team Mario 12:33:24.56 469.308 03:18:24.56
858 CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Micuš 12:33:25.17 469.284 03:18:25.17
859 CZ KHL Kamenář Henry 12:33:25.23 469.281 03:18:25.23
860 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 59 12:33:25.59 469.267 03:18:25.59
861 PL KOZLENIA Boguslawa Kazek 12:33:25.73 469.261 03:18:25.73
862 SK J & I MARTON TEAM M 4 12:33:26.01 469.250 03:18:26.01
863 DE TEAM BRANDT & WICHERT Jagr 12:33:26.54 469.230 03:18:26.54
864 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Thaisa 12:33:26.69 469.224 03:18:26.69
865 SK PRIEHODA Ján + Ivana Konstance 12:33:26.99 469.212 03:18:26.99
866 CZ ACADEMY LOFT Venture Academy 49 12:33:27.21 469.203 03:18:27.21
867 PL NOWICKI Damian Primo 12:33:27.28 469.200 03:18:27.28
868 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Timo 1 12:33:27.32 469.199 03:18:27.32
869 AT GRATZER Marco "B" Bruno 12:33:27.71 469.183 03:18:27.71
870 AT WALDER Florian Kalla 12:33:27.97 469.173 03:18:27.97
871 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 011 12:33:28.98 469.133 03:18:28.98
872 PT PEDRO PORTO Abstrakt 12:33:29.75 469.103 03:18:29.75
873 CZ GRUBER Simon Žofka 12:33:30.10 469.089 03:18:30.10
874 CZ HAŠŠO Slavomír Benda 2 12:33:30.58 469.070 03:18:30.58
875 CZ BOJKO Stanislav Jarka 12:33:30.86 469.059 03:18:30.86
876 DE TREPTE Arndt & Marcus Ropo 12:33:30.99 469.054 03:18:30.99
877 SK BABIC Pavol Ing.Starek 319 12:33:32.10 469.011 03:18:32.10
878 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Dua Lipa 12:33:32.39 468.999 03:18:32.39
879 HU LÁSZLÓ-MOLNÁR LM 73 12:33:33.75 468.946 03:18:33.75
880 DE TREPTE Arndt & Marcus Henk 12:33:35.06 468.894 03:18:35.06
881 PL SROKA-KUSION-KAWA Team Irena 12:33:35.53 468.875 03:18:35.53
882 CZ KULÍK Přemysl Gladiátor 12:33:36.42 468.840 03:18:36.42
883 CZ NERS Jaroslav Petra 12:33:36.54 468.836 03:18:36.54
884 SK BLAHOVSKÝ + HNILIČKA Team South Portland 12:33:47.64 468.399 03:18:47.64
885 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Rossi 12:33:53.92 468.153 03:18:53.92
886 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 2 12:33:57.44 468.015 03:18:57.44
887 PL PACEK Wojciech Tornado 12:34:19.22 467.163 03:19:19.22
888 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 7 12:35:32.57 464.315 03:20:32.57
889 PL PACEK & LIS TEAM Bono 12:36:24.72 462.311 03:21:24.72
890 CZ MAJKA + JAN TEAM Martin 12:36:27.27 462.214 03:21:27.27
891 PL PALENTKA-KUBIAK Team J-21 12:36:30.90 462.075 03:21:30.90
892 SK VOJTKO Milan Mivo 12 12:36:31.48 462.053 03:21:31.48
893 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Little Pirate 12:36:37.36 461.828 03:21:37.36
894 PL BRASZKO Adam i Helena Bus 12:36:37.85 461.809 03:21:37.85
895 SK FAMILY PINČÁK Zarka 12:37:32.07 459.749 03:22:32.07
896 SK PODHORSKÝ TEAM Mário 2 12:37:35.80 459.608 03:22:35.80
897 DE TARGATZ Angela Dr. DR 7 12:37:37.84 459.531 03:22:37.84
898 SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 19 12:37:44.52 459.278 03:22:44.52
899 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Mirka 12:38:22.90 457.834 03:23:22.90
900 CZ KONEČNÝ Vlastimil Leo 12:38:53.43 456.691 03:23:53.43
901 CH TEAM ANDERHUB Karlsbad 12:39:02.43 456.355 03:24:02.43
902 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Jägerndorf Lady 12:39:48.29 454.652 03:24:48.29
903 CZ ACADEMY LOFT Dafne Academy 50 12:39:56.30 454.356 03:24:56.30
904 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Vietti 12:39:58.79 454.264 03:24:58.79
905 PL SROKA Krzysztof Stani 12:40:00.80 454.190 03:25:00.80
906 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Viti 12:40:03.23 454.100 03:25:03.23
907 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Nebula 12:40:04.58 454.050 03:25:04.58
908 DE TEAM FRANKENPFALZ Roter Steffl 12:40:09.87 453.855 03:25:09.87
909 PL TEAM OLR MAZURY Player 12:40:54.39 452.220 03:25:54.39
910 CZ GRUBER Simon Simon. 12:41:06.57 451.774 03:26:06.57
911 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Pavla 12:41:08.62 451.700 03:26:08.62
912 PL PITAŚ M & M Team Lara 12:41:09.02 451.685 03:26:09.02
913 AT JAKUPOVIC Jasmin Rocky 12:41:14.74 451.476 03:26:14.74
914 AT RIEDL Franz Franz 12:41:16.58 451.409 03:26:16.58
915 CZ ATH KVĚTNÁ Bago 12:41:19.47 451.304 03:26:19.47
916 CZ DAVID Petr Borg 12:41:19.91 451.288 03:26:19.91
917 AT GRATZER Marco "A" William 12:41:50.34 450.181 03:26:50.34
918 DE TEAM BRANDT & WICHERT Soukalova 12:41:52.49 450.103 03:26:52.49
919 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Zdena 12:41:52.62 450.098 03:26:52.62
920 SK KOPAS Michal Miško 12:41:59.49 449.849 03:26:59.49
921 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 130 12:41:59.96 449.832 03:26:59.96
922 CZ ŠÁLEK Roman RS 08 12:42:18.59 449.159 03:27:18.59
923 SK MAJDÁK Michal Opál 12:43:15.04 447.129 03:28:15.04
924 CZ BARTOŠ TEAM Luisa 12:47:56.64 437.275 03:32:56.64
925 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 050 12:48:01.19 437.119 03:33:01.19
926 DE SG STEFFL "B" Tschoutschi 12:48:03.06 437.055 03:33:03.06
927 AT BLIEGE Felix Felix 31 12:49:22.29 434.363 03:34:22.29
928 PL MISIAK Marek Marek 67 12:49:38.85 433.804 03:34:38.85
929 CZ MALACH Ladislav Sisi 12:49:39.81 433.772 03:34:39.81
930 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 6 12:49:48.60 433.476 03:34:48.60
931 PL KOZLENIA - WOLANIN Zygi 12:53:34.40 426.013 03:38:34.40
932 SK OVŠÁK + KONŠ Team Sif 12:56:46.98 419.847 03:41:46.98
933 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 56 12:56:49.82 419.758 03:41:49.82
934 SK DREXLEROVÁ Helena Kincsem 12:56:51.06 419.719 03:41:51.06
935 DE HIENZSCH Frank F.H. 1 12:56:54.93 419.597 03:41:54.93
936 AT BLIEGE Felix Felix 12 12:59:51.04 414.119 03:44:51.04
937 AT HÖLD Erich Elias 13:01:29.51 411.119 03:46:29.51
938 CZ ATH KVĚTNÁ Sanšajn 13:01:32.94 411.015 03:46:32.94
939 SK BLAHOVSKÝ + HNILIČKA Team P.K. Subban 13:02:20.11 409.593 03:47:20.11
940 DE SPITZBERG Team U 143 13:04:28.89 405.763 03:49:28.89
941 SK PRIEHODA Ján + Ivana Kutuzov 13:04:39.31 405.456 03:49:39.31
942 AT HÖLD Erich Emilie 13:08:15.79 399.184 03:53:15.79
943 AT HOFMANN Leopold Poldi 51 13:09:50.98 396.488 03:54:50.98
944 CZ GORČÍK + MACHALA Team Pája 13:09:56.12 396.343 03:54:56.12
945 DE ANTONOV AVIATION AN 12 13:10:16.20 395.779 03:55:16.20
946 CR TEAM CROATIA Hawken 13:10:24.46 395.548 03:55:24.46
947 CZ GRUBER Marek Black 13:10:29.63 395.403 03:55:29.63
948 CZ ACADEMY LOFT Braha Academy 7 13:11:53.20 393.078 03:56:53.20
949 SK HROZEN Peter Peťko 13:12:01.37 392.852 03:57:01.37
950 AT HEILAND Helmut Petrus 13:12:06.50 392.711 03:57:06.50
951 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Saffier 13:12:08.90 392.645 03:57:08.90
952 CZ BALKONOVÝ ODCHOV Nikolas 13:12:42.68 391.715 03:57:42.68
953 CZ VERNER Pavel Red Danger 13:15:17.37 387.512 04:00:17.37
954 CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Bodo 13:15:26.16 387.276 04:00:26.16
955 DE HEIDEMANN + WINTER Lisbeth 13:15:27.10 387.250 04:00:27.10
956 SK BRKAL Ján Ing. Simona 13:16:56.90 384.855 04:01:56.90
957 AT RIEDL Franz Mitzi 13:18:15.09 382.793 04:03:15.09
958 CZ KULÍK Přemysl Alan 13:18:31.58 382.361 04:03:31.58
959 CZ FAJMON + HOLICKÝ Team Solista 13:18:39.66 382.150 04:03:39.66
960 SK BINDAS JUN. Štefan Eliss 13:18:43.30 382.055 04:03:43.30
961 CZ KULÍK Přemysl Tornádo 13:23:14.11 375.108 04:08:14.11
962 DE TREPTE Arndt & Marcus Florentine 13:23:21.31 374.927 04:08:21.31
963 CZ BARTOŠ TEAM Kobra 13:23:25.22 374.828 04:08:25.22
964 CZ LOCCO TEAM Fatty 13:23:31.30 374.676 04:08:31.30
965 CZ SUCHÁNEK Břetislav Peťa 13:23:33.47 374.621 04:08:33.47
966 CZ FLY YOUNG STARS Jessica 13:25:04.37 372.352 04:10:04.37
967 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Navratilova 13:25:05.95 372.312 04:10:05.95
968 CZ SETTLER + KUBÁČEK Team Chipara 13:25:42.80 371.400 04:10:42.80
969 CZ LUNDÁK Pavel Joritt 13:25:45.21 371.341 04:10:45.21
970 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 64 13:28:12.06 367.751 04:13:12.06
971 DE FRANZ Christoph Cherry 13:28:20.07 367.558 04:13:20.07
972 CH DERBY TEAM PILATUS Ermis 13:28:32.37 367.260 04:13:32.37
973 DE TREPTE Arndt & Marcus Caroline 13:28:41.76 367.034 04:13:41.76
974 SK TEAM LUTERAN HRICIK BAŠISTA Čobol 13:28:55.35 366.706 04:13:55.35
975 CZ KLEMENS Karel ml. Ola 13:29:01.41 366.561 04:14:01.41
976 PL TEAM OLR MAZURY Plesaures 13:29:37.69 365.690 04:14:37.69
977 SK BINDAS JUN. Štefan Bambi 13:32:14.13 361.983 04:17:14.13
978 AT EPPENSTEINER Josef Cesario 13:32:16.55 361.927 04:17:16.55
979 AT GRATZER Marco "B" Clemenza 13:32:49.14 361.164 04:17:49.14
980 SK VAŠÍČEK Pavel Anička 13:40:36.36 350.576 04:25:36.36
981 NO HELGESEN Bjorn Ove Femhoje III. 13:41:34.57 349.300 04:26:34.57
982 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Fanda. 13:42:19.78 348.315 04:27:19.78
983 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 024 13:42:58.09 347.485 04:27:58.09
984 CZ KULÍK Přemysl Pegas 13:43:43.23 346.512 04:28:43.23
985 PL NOCNY Grzegorz Dominik 13:43:52.81 346.307 04:28:52.81
986 HU GÁBOR Takács TG 37 13:44:08.70 345.966 04:29:08.70
987 DE TEAM GOUDEN DUIF "C" Klaus 2 13:44:09.02 345.959 04:29:09.02
988 DE SIEBERT Dieter Dazzler 13:45:58.39 343.632 04:30:58.39
989 AT KUTLESA Slavko SLK 08 13:46:08.61 343.416 04:31:08.61
990 AT JAKUPOVIC Jasmin Elif 13:46:11.93 343.346 04:31:11.93
991 CZ HOLUB "A" Boleslav 13:46:44.57 342.659 04:31:44.57
992 DE TREPTE Arndt & Marcus First Man 13:50:14.79 338.297 04:35:14.79
993 SK ČÁNI Ĺudovít LC 829 13:50:51.46 337.547 04:35:51.46
994 PL GRODNY Andrzej Gepa 13:50:54.86 337.478 04:35:54.86
995 AT OFNER Kurt Romulus 13:52:15.67 335.839 04:37:15.67
996 SK PRÍVARA Pavol Kinčen-Boss 13:52:18.85 335.774 04:37:18.85
997 DE SKOPLJAK Denis Kurt 13:52:19.38 335.764 04:37:19.38
998 SK TEAM LUTERAN HRICIK BAŠISTA Pecka 13:52:21.36 335.724 04:37:21.36
999 CZ KLEMENS Karel ml. Zoe 13:52:25.41 335.642 04:37:25.41
1000 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Drax 13:52:29.04 335.569 04:37:29.04
1001 AT GRATZER Marco "B" Parzival 13:52:30.35 335.542 04:37:30.35
1002 DE TARGATZ Angela Dr. DR 4 13:52:45.55 335.236 04:37:45.55
1003 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Kovi 13:52:46.49 335.218 04:37:46.49
1004 CZ LUNDÁK Pavel Esprit 13:52:49.62 335.155 04:37:49.62
1005 PL MICHALAK Bogdan Rudzia 10 13:52:56.53 335.016 04:37:56.53
1006 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 76 13:52:59.06 334.965 04:37:59.06
1007 CZ VLČEK Jiří Skorju 13:53:05.60 334.834 04:38:05.60
1008 CZ TEAM ZEMAN + KAŠUBA ZK 2 13:53:17.38 334.597 04:38:17.38
1009 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ SP 045 13:53:24.24 334.460 04:38:24.24
1010 PL KOZLENIA Artur Adam 13:54:33.07 333.088 04:39:33.07
1011 AT HALATSCHEK Dietmar Klara 13:54:35.56 333.038 04:39:35.56
1012 AT NAGELHOFER Robert Donner 2302 13:54:38.82 332.973 04:39:38.82
1013 PL SROKA-KUSION-KAWA Team Rambo 13:54:39.97 332.951 04:39:39.97
1014 SK PODHORSKÝ TEAM Budvár 1 13:54:40.40 332.942 04:39:40.40
1015 PL CZULOWSKI Jakub Orlik 13:54:41.17 332.927 04:39:41.17
1016 DE SIEBERT Dieter Darcy 13:54:42.39 332.903 04:39:42.39
1017 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 10 13:54:42.90 332.892 04:39:42.90
1018 PL KOZLENIA - WOLANIN Evel 13:54:44.47 332.861 04:39:44.47
1019 AT GASSER Reinhard Gigi 13:54:45.91 332.833 04:39:45.91
1020 PL SEDLACEK Josef JS 9 13:54:47.13 332.809 04:39:47.13
1021 SK GOGORA Milan Nibi 13:54:48.40 332.783 04:39:48.40
1022 HU BÖDI József BJ 93 13:54:49.45 332.763 04:39:49.45
1023 PL MAJCHER Krystian & Marcel KM 89 13:54:54.97 332.653 04:39:54.97
1024 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Apollo 13:54:58.33 332.587 04:39:58.33
1025 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 58 13:55:28.45 331.991 04:40:28.45
1026 CZ RUBEY & VARGA Team Gogo 3 13:55:33.91 331.884 04:40:33.91
1027 SK NOVÁK Pavel Vlado 13:55:35.10 331.860 04:40:35.10
1028 PL TEAM OLR MAZURY Beaming 13:55:37.69 331.809 04:40:37.69
1029 SK TATRY-DERBY D-3 13:56:54.02 330.312 04:41:54.02
1030 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 66 13:56:58.99 330.215 04:41:58.99
1031 CZ RUBEY & VARGA Team Ruby 2 13:57:13.09 329.940 04:42:13.09
1032 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Bauer 13:57:21.01 329.786 04:42:21.01
1033 SK PRÍVARA Pavol Kinčen-Walér 13:57:22.87 329.749 04:42:22.87
1034 DE HOOP Michael Franz 13:58:34.87 328.354 04:43:34.87
1035 SK BALÁŽ Štefan Loto 13:59:05.86 327.757 04:44:05.86
1036 CZ KONOPÍK Jiří Zuzka 14:06:46.45 319.134 04:51:46.45
1037 AT VOLLNHOFER Dominik Niki 3 14:06:49.31 319.082 04:51:49.31
1038 SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 03 14:07:07.23 318.755 04:52:07.23
1039 DE SKOPLJAK Denis Birgit 14:08:33.07 317.202 04:53:33.07
1040 CZ VLČEK Jiří Elias 14:08:40.36 317.071 04:53:40.36
1041 DE HOOP Michael Fritz 14:08:41.47 317.051 04:53:41.47
1042 CZ SKOKAN Pavel Milion 14:09:19.27 316.372 04:54:19.27
1043 SK HRNČIAR PETER & MIRO Kentucky 14:09:27.70 316.221 04:54:27.70
1044 CZ HANZEL TEAM Fanda 1 14:09:54.42 315.744 04:54:54.42
1045 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Kyara 14:09:54.57 315.741 04:54:54.57
1046 PL MAZIARZ RACING TEAM Perry 14:13:06.49 312.353 04:58:06.49
1047 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 24 14:13:24.70 312.035 04:58:24.70
1048 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Andrea. 14:13:36.76 311.825 04:58:36.76
1049 SK BELANEC Team Arianna 14:13:42.42 311.727 04:58:42.42
1050 AT NAGELHOFER Robert Vulkan 2301 14:13:48.22 311.626 04:58:48.22
1051 CZ SKOKAN Pavel Pitbull 14:13:52.16 311.558 04:58:52.16
1052 CZ GERSPITZER Team GT-1 14:13:56.63 311.480 04:58:56.63
1053 CZ BASTL Josef Walkboy 14:13:56.90 311.475 04:58:56.90
1054 CZ ATH KVĚTNÁ Karla 14:18:03.16 307.257 05:03:03.16
1055 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Rolex 14:20:35.98 304.696 05:05:35.98
1056 PL JANIA - LACH Team Wolro 14:22:22.57 302.935 05:07:22.57
1057 CZ ACADEMY LOFT Dafne Academy 17 14:22:57.16 302.368 05:07:57.16
1058 SK MINÁRIK + MAŤAŠEJE Beny 14:26:30.37 298.919 05:11:30.37
1059 CZ BOJKO Stanislav Lea. 14:26:31.92 298.894 05:11:31.92
1060 SK ČÁNI Ĺudovít LC 859 14:30:20.74 295.279 05:15:20.74
1061 AT LINDTNER Harald Rode Karel 14:30:28.64 295.156 05:15:28.64
1062 SK BALVOŇ Michal Arnold 14:34:41.45 291.266 05:19:41.45
1063 SK BRKAL Ján Ing. Adriána 14:35:45.04 290.303 05:20:45.04
1064 PL KOZLENIA Artur Areo 14:35:55.43 290.147 05:20:55.43
1065 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 83 14:39:36.87 286.848 05:24:36.87
1066 SK BINDAS JUN. Štefan Stivi 14:43:24.25 283.538 05:28:24.25
1067 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Jednička 14:45:15.27 281.949 05:30:15.27
1068 DE TEAM NAMIBIA Hoop & Lücke Elli 14:45:19.47 281.889 05:30:19.47
1069 CZ FAJMON + HOLICKÝ Team FT 02 14:45:24.03 281.825 05:30:24.03
1070 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Sohn 662 14:47:35.94 279.962 05:32:35.94
1071 AT KUTLESA Slavko SLK 02 14:47:36.60 279.952 05:32:36.60
1072 AT JAKUPOVIC Jasmin Jasko 14:47:39.45 279.913 05:32:39.45
1073 SK NOVÁK Pavel Palo 14:48:56.95 278.830 05:33:56.95
1074 CZ ŠABATA Jan J.Š. 3 14:49:08.87 278.664 05:34:08.87
1075 SK GOGORA Milan Mago 14:50:59.40 277.136 05:35:59.40
1076 AT NAGELHOFER Robert Hagel 2320 14:57:06.28 272.183 05:42:06.28
1077 DE TARGATZ Angela Dr. DR 8 15:00:57.26 269.154 05:45:57.26
1078 SK TEAM LUTERAN HRICIK BAŠISTA Klokoč 15:05:11.26 265.900 05:50:11.26
1079 PL SEDLACEK Josef JS 12 15:08:27.72 263.437 05:53:27.72
1080 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Metresa 15:10:18.89 262.063 05:55:18.89
1081 SK KOPAS Michal Miška 15:10:25.28 261.985 05:55:25.28
1082 DE TORSTEN Jahn Jahn 6 15:16:46.05 257.389 06:01:46.05
1083 DE TEAM ALNA Alberto Cotayo Oxi 15:24:28.34 252.022 06:09:28.34
1084 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Septimus 15:25:56.08 251.028 06:10:56.08
1085 PL KOCIK & BASA Krysia 3 15:26:00.63 250.977 06:11:00.63
1086 CZ SETTLER + KUBÁČEK Team Zitkala 15:29:02.75 248.940 06:14:02.75
1087 CZ MASNÝ & M Chruščov 15:29:13.40 248.822 06:14:13.40
1088 AT NAGELHOFER Robert Lava 2303 15:29:17.85 248.773 06:14:17.85
1089 SK ŠIMKO Ján Šimo 17 15:29:32.57 248.610 06:14:32.57
1090 DE TEAM BRANDT & WICHERT Pliskova 15:33:41.52 245.886 06:18:41.52
1091 DE HIENZSCH Frank F.H. 4 15:34:00.59 245.680 06:19:00.59
1092 AT HÖLD Erich Jakob 15:35:56.97 244.429 06:20:56.97
1093 CR CULIC TEAM Denis & Karla Dubrovnik Fly 15:36:00.37 244.392 06:21:00.37
1094 AT OFNER Kurt Carly 15:37:24.83 243.493 06:22:24.83
1095 AT STEINER Alfred Goldi 1 15:37:25.52 243.485 06:22:25.52
1096 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 26 15:43:57.29 239.398 06:28:57.29
1097 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Bezzecchi 15:44:17.99 239.186 06:29:17.99
1098 SK PODHORSKÝ TEAM Fezoj 2 15:49:12.29 236.210 06:34:12.29
1099 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Moravec 15:49:37.06 235.963 06:34:37.06
1100 AT RIEDL Franz Cacilia 15:50:04.56 235.689 06:35:04.56
1101 SK MINÁRIK + MAŤAŠEJE Ján.15 15:50:58.70 235.152 06:35:58.70
1102 SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 21 15:51:54.56 234.600 06:36:54.56
1103 AT GRATZER Werner Attilus 15:55:04.68 232.742 06:40:04.68
1104 DE PREUSSEN-DERBY Team Pretty 15:56:30.41 231.914 06:41:30.41
1105 AT HEILAND Helmut Leo 15:57:05.81 231.574 06:42:05.81
1106 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 23 16:05:43.06 226.713 06:50:43.06
1107 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 083 16:05:53.61 226.616 06:50:53.61
1108 PL BRASZKO Adam i Helena Bold 16:18:40.27 219.781 07:03:40.27
1109 PL MICHALAK Bogdan Lesia 06 16:23:27.78 217.323 07:08:27.78
1110 PL CZULOWSKI Jakub P-11 16:23:30.52 217.300 07:08:30.52
1111 CZ RUBEY & VARGA Team Ruby 3 16:25:50.45 216.124 07:10:50.45
1112 CZ HANZEL TEAM Nov 1 16:27:13.41 215.433 07:12:13.41
1113 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Miki 16:30:25.63 213.847 07:15:25.63
1114 CZ HAŠŠO Slavomír Benda 1 16:30:28.78 213.822 07:15:28.78
1115 AT ECKHARDT Markus Ecki´s 027 16:30:29.08 213.819 07:15:29.08
1116 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 7 16:34:38.20 211.800 07:19:38.20
1117 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 087 16:35:34.46 211.349 07:20:34.46
1118 CR TEAM CROATIA Hannah 16:39:34.89 209.444 07:24:34.89
1119 DE FELBINGER Gerhard Freya 16:41:53.57 208.361 07:26:53.57
1120 CZ FLY YOUNG STARS Angela 16:48:07.08 205.498 07:33:07.08
1121 CZ KLEMENSOVÁ Sára Turbo. 16:50:06.35 204.601 07:35:06.35
1122 PL MICHALAK Bogdan Turbo 05 16:58:16.18 200.995 07:43:16.18
1123 PL PACEK Wojciech Little Miss 16:58:19.63 200.970 07:43:19.63
1124 PL BASA Marek & Andrzej M 4 16:58:25.56 200.927 07:43:25.56
1125 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 24 16:58:56.16 200.707 07:43:56.16
1126 CZ KULÍK Přemysl Jitka 17:01:50.75 199.456 07:46:50.75
1127 AT HALATSCHEK Dietmar Enkel Pole 17:17:45.16 192.883 08:02:45.16
1128 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Bella. 17:19:06.70 192.342 08:04:06.70
1129 CZ ACADEMY LOFT Silver Academy 63 17:20:40.64 191.722 08:05:40.64
1130 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Nera 17:21:42.47 191.316 08:06:42.47
1131 AT GRATZER Marco "B" Antonius 17:24:17.85 190.303 08:09:17.85
1132 AT GRATZER Marco "A" Aurel 17:30:24.35 187.957 08:15:24.35
1133 PL TARASIUK Jerzy Talent 296 17:31:48.25 187.428 08:16:48.25
1134 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Junior 17:31:50.95 187.411 08:16:50.95
1135 AT GASSER Reinhard Grazia 17:32:14.63 187.262 08:17:14.63
1136 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 11 17:33:14.34 186.888 08:18:14.34
1137 PL SROKA Krzysztof Zoi 17:37:12.93 185.408 08:22:12.93
1138 CZ KLEMENS Karel Phatt 17:42:03.08 183.640 08:27:03.08
1139 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Slesingr 17:44:46.22 182.661 08:29:46.22
1140 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Romee 17:53:50.65 179.466 08:38:50.65
1141 AT GASSER Reinhard Galaxy 17:55:37.22 178.854 08:40:37.22
1142 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 34 18:03:20.37 176.241 08:48:20.37
1143 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 8 18:07:37.35 174.824 08:52:37.35
1144 SK GOGORA Milan Migo 18:09:04.70 174.347 08:54:04.70
1145 HU VIGLIDÁN Ágoston XXX 18:09:28.21 174.219 08:54:28.21
1146 CZ BASTL Josef Hellboy 18:18:06.05 171.451 09:03:06.05
1147 CZ PŘÍVARA Vladimír Tonny 18:20:30.42 170.694 09:05:30.42
1148 HU GÁBOR Takács TG 31 18:23:45.86 169.681 09:08:45.86
1149 CZ KULÍK Přemysl Favorit 18:26:15.65 168.913 09:11:15.65
1150 CZ GRUBER Marek Sarko 18:27:02.71 168.673 09:12:02.71
1151 CZ ŠABATA Jan J.Š. 2 18:28:03.11 168.366 09:13:03.11
1152 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 099 18:28:25.64 168.252 09:13:25.64
1153 SK NOVÁK Pavel Rudo 18:28:43.02 168.164 09:13:43.02
1154 PL SMORAWSKI Marek + Jacek Meteor 18:28:47.93 168.139 09:13:47.93
1155 CZ ŠABATA Jan J.Š. 1 18:31:47.54 167.235 09:16:47.54
1156 SK PRÍVARA Pavol Kinčen-Tara 18:32:20.45 167.070 09:17:20.45
1157 PL TEAM OLR MAZURY Belinda 18:32:43.07 166.957 09:17:43.07
1158 SK BELANEC Team Auróra 18:33:06.96 166.838 09:18:06.96
1159 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Gabčík 18:33:22.91 166.759 09:18:22.91
1160 AT KUTLESA Slavko SLK 14 18:34:11.57 166.517 09:19:11.57
1161 SK HROZEN Peter Pálffy 18:34:32.95 166.411 09:19:32.95
1162 CZ BRULÍK Josef Mia 18:34:46.06 166.346 09:19:46.06
1163 AT GRATZER Werner Grixus 18:34:54.64 166.303 09:19:54.64
1164 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Doctor Strange 18:43:59.91 163.647 09:28:59.91
1165 CZ BALKONOVÝ ODCHOV Denis 18:44:20.88 163.547 09:29:20.88
1166 CZ LUNDÁK Pavel Spirit 18:46:18.06 162.988 09:31:18.06
1167 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 28 18:46:43.46 162.867 09:31:43.46
1168 SK HRNČIAR PETER & MIRO Gaga 18:47:08.55 162.748 09:32:08.55
1169 SK NOVÁK Pavel Milan 18:53:59.14 160.824 09:38:59.14
1170 SK TEAM LUTERAN HRICIK BAŠISTA Prekvapenie ML 18:54:53.20 160.574 09:39:53.20
1171 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 026 18:55:31.40 160.398 09:40:31.40
1172 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Danka 18:56:48.05 160.046 09:41:48.05
1173 CZ TEAM ZEMAN + KAŠUBA ZK 1 19:00:44.30 158.970 09:45:44.30
1174 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Janda 19:03:36.84 158.194 09:48:36.84
1175 AT GRATZER Marco "B" Alexander 19:03:59.39 158.093 09:48:59.39
1176 AT NAGELHOFER Robert Tsunami 2313 19:04:58.69 157.828 09:49:58.69
1177 HU VIGLIDÁN Ágoston W 90 19:07:38.75 157.117 09:52:38.75
1178 HU GÁBOR Takács TG 47 19:08:46.06 156.821 09:53:46.06
1179 SK BABIC Pavol Hoody 310 19:15:36.60 155.034 10:00:36.60
1180 SK BABIC Pavol Red Hrky 305 19:15:56.59 154.948 10:00:56.59
1181 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Flojo 19:18:17.81 154.344 10:03:17.81
1182 DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Schinze 4 19:19:36.76 154.008 10:04:36.76
1183 DE MOELLER Andreas AML Favoriet 19:23:16.81 153.079 10:08:16.81
1184 CZ VÍTOVEC P & M Lupin 19:25:21.94 152.556 10:10:21.94
1185 DE SCHOEN Friedrich Fritz 8 19:33:36.15 150.525 10:18:36.15
1186 SK BODNAR & VILČKO Vladimír Bovi 4 19:34:05.93 150.404 10:19:05.93
1187 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 69 19:36:08.07 149.911 10:21:08.07
1188 AT GRATZER Marco "A" Achilles 19:37:03.22 149.690 10:22:03.22
1189 CZ KOLÍNEK Jarolím Kolínek Team "B" 19:41:11.46 148.701 10:26:11.46
1190 DE TEAM FRANKENPFALZ Der Belgier 19:45:21.23 147.719 10:30:21.23
1191 SK ČAMPIŠ Milan DC 66 19:51:12.14 146.361 10:36:12.14
1192 CZ B & B TEAM Sára 19:59:54.19 144.386 10:44:54.19
1193 CH TEAM FROHMATTA Karl-Heinz 08:26:09.25 66.934 23:11:09.25
1194 PL SZYMAŃSKI Zbigniew SZ 38 08:26:19.88 66.925 23:11:19.88
1195 PL SEDLACEK Josef JS 8 08:26:35.48 66.913 23:11:35.48
1196 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 12 08:26:35.64 66.912 23:11:35.64
1197 SK BCHB TEAM Luky 08:26:37.95 66.911 23:11:37.95
1198 CZ CHARYPAR Vladimír Charyš 6 08:26:40.08 66.909 23:11:40.08
1199 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 058 08:26:40.99 66.908 23:11:40.99
1200 CZ B & B TEAM Frenk 08:26:58.09 66.894 23:11:58.09
1201 CZ ACADEMY LOFT Golden Queen 77 08:26:58.65 66.894 23:11:58.65
1202 PL PACEK & LIS TEAM Borys 08:27:21.04 66.876 23:12:21.04
1203 SK LAŠ Vladimír Las 2 08:27:29.12 66.870 23:12:29.12
1204 DE TARGATZ Angela Dr. DR 10 08:27:41.98 66.859 23:12:41.98
1205 PL SEDLACEK Josef JS 1 08:27:55.46 66.849 23:12:55.46
1206 CZ KOLÍNEK Jarolím Kolínek Team "C" 08:28:04.89 66.841 23:13:04.89
1207 AT NAGELHOFER Robert Magma 2311 08:29:10.40 66.789 23:14:10.40
1208 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 47 08:29:28.38 66.774 23:14:28.38
1209 CZ PŘÍVARA Vladimír Mary 08:29:42.94 66.763 23:14:42.94
1210 CZ HOLUB "A" Bohdan 08:29:53.89 66.754 23:14:53.89
1211 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 61 08:29:59.78 66.749 23:14:59.78
1212 AT JAKUPOVIC Jasmin Baby Joda 08:30:14.49 66.738 23:15:14.49
1213 CZ BECHA Lubomír + Jan Hany 08:30:28.62 66.726 23:15:28.62
1214 AT HALATSCHEK Dietmar Isolde 08:30:56.12 66.704 23:15:56.12
1215 BE COPPENS Peter Orange 08:31:02.23 66.700 23:16:02.23
1216 CZ BOUCHAL Martin Aligátor 08:31:04.17 66.698 23:16:04.17
1217 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ Hans 08:31:42.67 66.667 23:16:42.67
1218 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Ada 08:32:47.97 66.615 23:17:47.97
1219 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 15 08:33:04.77 66.602 23:18:04.77
1220 CZ KLEMENS Karel Kelly 08:33:34.55 66.578 23:18:34.55
1221 PL SEDLACEK Josef JS 6 08:33:47.89 66.568 23:18:47.89
1222 PL PALENTKA-KUBIAK Team W-1 08:34:01.28 66.557 23:19:01.28
1223 CH DERBY TEAM PILATUS Alamshar 08:34:17.35 66.545 23:19:17.35
1224 DE A-TEAM BOEHME Sami 08:35:30.67 66.486 23:20:30.67
1225 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 12 08:35:37.18 66.481 23:20:37.18
1226 SK PRIEHODA Ján + Ivana Rose 08:35:41.96 66.478 23:20:41.96
1227 AT RÖTZER Franz Top 3 08:35:46.06 66.474 23:20:46.06
1228 SK VAŠÍČEK Pavel Palo 08:36:13.81 66.452 23:21:13.81
1229 DE FELBINGER Gerhard Cleopatra 08:36:31.92 66.438 23:21:31.92
1230 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Neumanova 08:37:09.31 66.408 23:22:09.31
1231 PL KUSION Tomasz Natalia 08:37:10.79 66.407 23:22:10.79
1232 CZ ACADEMY LOFT Tamar Academy 57 08:37:19.77 66.400 23:22:19.77
1233 CZ ŠÁLEK Roman RS 07 08:38:03.99 66.365 23:23:03.99
1234 SK OVŠÁK + KONŠ Team Harry 08:38:14.04 66.357 23:23:14.04
1235 SK VOJTKO Milan Mivo 08 08:38:16.36 66.356 23:23:16.36
1236 PL BRASZKO Adam i Helena Bak 08:38:18.38 66.354 23:23:18.38
1237 AT SCHÖN Johann Nero 08:39:18.08 66.307 23:24:18.08
1238 CZ KRUTIL Karel + Michal Scheldon 08:43:34.47 66.106 23:28:34.47
1239 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Primus 08:47:26.48 65.925 23:32:26.48
1240 CZ LAŇKA Alfons Ing. Marie 08:49:51.35 65.812 23:34:51.35
1241 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Indy 08:54:30.43 65.597 23:39:30.43
1242 CZ NOVOTNÁ Petra Janina 08:55:00.43 65.574 23:40:00.43
1243 SK ČÁNI Ĺudovít LC 826 09:03:18.01 65.193 23:48:18.01
1244 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Ant-Man 09:06:17.41 65.057 23:51:17.41
1245 CZ KONEČNÝ Vlastimil Melinda 09:30:04.76 63.993 24:15:04.76
1246 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Golden Alenka 09:30:30.40 63.974 24:15:30.40
1247 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Sixtus 09:40:37.21 63.533 24:25:37.21
1248 AT STEINER Alfred Fin 57 09:45:10.25 63.336 24:30:10.25
1249 CZ BECHYNĚ Radek Mára 09:57:42.72 62.800 24:42:42.72
1250 CZ BASTL Josef Gabyboy 09:58:11.45 62.780 24:43:11.45
1251 AT OFNER Kurt Paula 10:01:34.88 62.637 24:46:34.88
1252 SK GRÉK Peter Petra 10:05:19.38 62.480 24:50:19.38
1253 DE TEAM GOCH TG 044 10:23:53.09 61.711 25:08:53.09
1254 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 12 10:23:58.06 61.708 25:08:58.06
1255 DE TEAM ANHÄNGER Kai + Heiko H./E. 10:24:10.32 61.699 25:09:10.32
1256 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Quartus 10:29:08.14 61.497 25:14:08.14
1257 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Andrej 10:42:13.56 60.970 25:27:13.56
1258 DE SPITZBERG Team U 153 10:59:30.68 60.288 25:44:30.68
1259 CZ TÁBORSKÝ Vladimír David 11:03:09.78 60.145 25:48:09.78
1260 DE SKOPLJAK Denis Susan. 11:06:59.85 59.997 25:51:59.85
1261 AT NAGELHOFER Robert Sturm 2330 11:10:46.33 59.851 25:55:46.33
1262 SK KOPAS Michal Miťo 11:12:56.37 59.768 25:57:56.37
1263 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 13 11:39:49.98 58.754 26:24:49.98
1264 CZ KLEMENS Karel Sifr 11:46:58.23 58.490 26:31:58.23
1265 AT SG MIKS Wolfgang und Andrea Miks Racer 11:59:32.46 58.032 26:44:32.46
1266 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 27 12:28:52.70 56.990 27:13:52.70
1267 DE SKOPLJAK Denis Ingrid 12:32:27.50 56.866 27:17:27.50
1268 DE TARGATZ Angela Dr. DR 9 12:59:31.38 55.941 27:44:31.38
1269 DE TEAM BRANDT & WICHERT Cech 13:30:12.43 54.928 28:15:12.43
1270 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Sirius 1389 13:33:12.95 54.831 28:18:12.95
1271 CZ KROČIL Jaroslav Zdenička 14:22:36.23 53.282 29:07:36.23
1272 AT GRATZER Marco "A" Homer 14:32:24.03 52.985 29:17:24.03
1273 AT RIEDL Franz Sabine 14:42:04.73 52.694 29:27:04.73
1274 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 3 15:42:37.09 50.949 30:27:37.09
1275 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Heiko 16:23:52.41 49.824 31:08:52.41
1276 DE TEAM - DIE ROTHALBOMBER Ares 16:25:35.91 49.778 31:10:35.91
1277 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 4 17:14:08.77 48.519 31:59:08.77
1278 PL BRASZKO Adam i Helena Brus 17:18:02.77 48.421 32:03:02.77
1279 CZ KONOPÍK Jiří Luky 17:36:20.59 47.964 32:21:20.59
1280 DE HIENZSCH Frank F.H. 6 18:36:20.90 46.526 33:21:20.90
1281 CZ MALACH Ladislav Lada 19:06:52.50 45.827 33:51:52.50
1282 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 65 17:43:43.44 19.284 80:28:43.44
1283 CZ BECHYNĚ Radek Týnuš 17:43:57.87 19.283 80:28:57.87
1284 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 1 17:45:10.77 19.278 80:30:10.77
1285 AT WIEFLER Alois Alfred 17:45:58.46 19.275 80:30:58.46
1286 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 049 17:47:02.12 19.270 80:32:02.12
1287 DE ZG HELIOS Yu Yong 17:57:16.96 19.230 80:42:16.96
1288 CZ ŠÁLEK Roman RS 06 19:02:25.54 18.974 81:47:25.54
1289 SK PODHORSKÝ TEAM Budvár 2 10:40:55.64 12.780 121:25:55.64
1290 DE HEIDEMANN + WINTER Amette 11:15:52.71 12.719 122:00:52.71
1291 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 28 11:26:31.49 12.701 122:11:31.49
1292 CZ MAREK Petr Žofie 11:26:50.20 12.700 122:11:50.20
1293 PL KOZLENIA - WOLANIN Ana 13:42:20.24 12.470 124:27:20.24
1294 DE ANTONOV AVIATION AN 26 17:57:04.12 12.058 128:42:04.12
1295 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Corleone 08:48:17.49 9.262 167:33:17.49
1296 DE ZSCHOMMLER Jens Toby 09:06:47.24 9.245 167:51:47.24
1297 CZ BECHA Lubomír + Jan Ben 09:19:01.76 9.234 168:04:01.76
1298 CZ BAJTEK Jan Kira 09:24:43.25 9.229 168:09:43.25
1299 CZ PLÁNOČKA Jan Luboš 16:46:21.89 8.842 175:31:21.89
1300 AT HALATSCHEK Dietmar Adi 09:02:41.19 8.092 191:47:41.19
1301 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 9 18:29:44.32 7.712 201:14:44.32
1302 SK PRÍVARA Pavol Kinčen-Saga 07:34:14.26 7.241 214:19:14.26
1303 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 017 18:56:48.52 6.215 249:41:48.52
1304 DE SOELLNER JUNIOR TEAM SJT 4 07:25:45.84 5.919 262:10:45.84
1305 PL PACEK Wojciech Wittekopek 08:47:06.48 5.397 287:32:06.48
1306 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 73 08:49:20.48 5.397 287:34:20.48
1307 PL MAZIARZ RACING TEAM Ferb 09:05:27.45 5.392 287:50:27.45
1308 PL NOCNY Grzegorz Bronek 16:36:06.48 5.254 295:21:06.48
1309 PL MAJCHER Krystian & Marcel KM 12 08:32:02.92 4.986 311:17:02.92
1310 SK BRKAL Ján Ing. Katarína 19:32:05.15 4.815 322:17:05.15
1311 SK BLAHOVSKÝ + HNILIČKA Team Ogunquit 10:25:00.00 4.297 361:10:00.00
1312 PL JANIA - LACH Team Wibul 09:01:31.68 4.044 383:46:31.68
1313 CZ MAJKA + JAN TEAM Majka 09:11:21.59 4.042 383:56:21.59
1314 SK HROZEN Peter Peter 10:19:13.79 4.030 385:04:13.79
1315 PL TARASIUK Jerzy Blau Diamond 13:00:05.76 3.769 411:45:05.76
1316 SK OVŠÁK + KONŠ Team Nikol 10:00:00.00 3.586 432:45:00.00
1317 CZ HAŠŠO Slavomír FC 2 10:37:30.35 3.393 457:22:30.35
1318 PL RAFITA TEAM Calvin 10:38:09.57 3.393 457:23:09.57
1319 AT VOLLNHOFER Dominik Niki 5 15:40:53.66 3.190 486:25:53.66
1320 DE ZG HELIOS Yu Tao 10:46:31.88 3.070 505:31:31.88
1321 DE TREPTE Arndt & Marcus Favorit 12:35:41.56 2.921 531:20:41.56
1322 CZ ACADEMY LOFT House Academy 58 10:53:59.21 2.016 769:38:59.21
1323 CZ PLÁNOČKA Jan Renata 16:39:56.85 2.001 775:24:56.85
1324 SK NOVÁK Pavel Monika 15:34:48.11 1.834 838:59:59.99
1325 PL MISIAK Marek Marek 91 18:32:00.00 1.526 838:59:59.99

Zobrazit / skrýt podrobnosti k doletu

Nedolétlí holubi

Tabulka obsahuje seznam holubů, kteří byli na tento závod nasazeni, ale zatím nedoletěli.

  Jméno chovatele Jméno holuba
DE A-TEAM BOEHME Mika
CZ ACADEMY LOFT Silbu Academy 40
CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 23
CZ ATH KVĚTNÁ Karel
SK BALÁŽ Štefan Lofik
CZ BALKONOVÝ ODCHOV Matylda
SK BALVOŇ Michal Mikuláš
PL BASA Marek & Andrzej M 5
DE BEHLKE Andreas AB 04
SK BCHB TEAM Maria.
SK BCHB TEAM Anna.
SK BLAŽENEC Štefan Štefanko
HU BÖDI József BJ 99
SK BODNAR & VILČKO Vladimír Bovi 3
CZ BOJKO Stanislav Honzík
CZ BOROVIČKA Ladislav Morty
CZ BURSA Miloslav Stardust
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 16
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 28
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 29
SK COMOREK Pavel Moskva
BE COPPENS Peter Lemon
PL CZULOWSKI Jakub RWD-6
SK ČAMPIŠ Milan MC 62
SK ČAMPIŠ Milan MM 68
SK DREXLEROVÁ Helena Guernica
CZ DUDA Přemysl Eva
SK DUCHOVIČ Jozef Gardenia
CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Khabib
CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Yoko Ono
CZ EM-EKO.CZ PS 1
CZ FAJMON + HOLICKÝ Team FT 01
PL G-YARD LOFT Trivaner
AT GASSER Reinhard Gismo
CZ GERSPITZER Team GT-3
CZ GERSPITZER Team GT-2
SK GOGORA Milan Mabi
AT GRATZER Marco "A" Vito
AT GRATZER Marco "A" Schwejk
PL GRODNY Andrzej Lena
PL GRODNY Andrzej Hugo
PL GRODNY Andrzej "A" Tomasz
CZ GRUBER Lubomír Marek
CZ GRUBER Simon Bayli
CZ HANZEL TEAM Fanda 4
SK HELMAR Team Koncuk
AT HOFMANN Leopold Poldi 75
CZ HOLUB "A" Bohumila
DE HOOP Michael Sarah
CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 137
SK HROZEN Peter Jana,
SK HROZEN Peter Mária
SK HROZEN Peter Petra
SK HROZEN Peter Mia
CZ HRUDA Jan Josef 6
SK J & I MARTON TEAM M 6
SK J & I MARTON TEAM M 2
SK J & I MARTON TEAM M 1
SK J & I MARTON TEAM M 3
DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 57
DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Sirius 1391
DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Sirius 92
CZ KLEMENS Karel ml. Happy
CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Zera
PL KOCIK & BASA Kasia 1
CZ KOLÍNEK Jarolím Kolínek Team "A"
CZ KONOPÍK Jiří Lucka
CZ KONOPÍK Jiří Ali
CZ KONOPÍK Jiří Leona
PL KOZLENIA Boguslawa Mat
PL KOZLENIA Boguslawa Zigi
CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Captain America
CZ KUDELA Jaromír Ing. Anna.
CZ KUDELA Jaromír Ing. Kája
CZ KULÍK Přemysl Lada
CZ LAŇKA Alfons Ing. Laura
CZ LAŇKA Alfons Ing. Martina
SK LAŠ Vladimír Las 1
SK LB PIGEONS Ally 2
SK LB PIGEONS Ally 5
CZ MAČALA Zdeněk MZ 1
SK MAJDÁK Michal Safír
CZ MAJKA + JAN TEAM Lucka
PL MAZIARZ RACING TEAM Afua
PL MAZIARZ RACING TEAM Meeko
SK MINÁRIK + MAŤAŠEJE Redy
PL MISIAK Marek Marek 69
AT NAHIČ & ZWILAK Team King
PL NOCNY Grzegorz Marzena
PL NOCNY Grzegorz Aleksandra
CZ NOVOTNÁ Petra Emil.
AT OFNER Kurt Ema
PT PEDRO PORTO Able Master
CZ PŘÍVARA Vladimír Johan
PL RAFITA TEAM Pepe
AT RIEDL Franz Josefa
AT RIEDL Franz Andreas
AT RÖTZER Franz Top 2
CZ RUBEY & VARGA Team Ruby 1
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Rico
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Megan
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Alonso
AT SG MIKS Wolfgang und Andrea Nico
AT SG MIKS Wolfgang und Andrea Andrea
DE SG STEFFL "A" Billy the Kid
DE SG STEFFL "B" Apanachi
DE SG STEFFL "B" Old Sam
DE SG WACHALSKI Wadi
DE SG WACHALSKI Wakita
DE SG WACHALSKI Walker
DE SCHOEN Friedrich Fritz 5
DE SCHOEN Friedrich Fritz 6
AT SCHÖN Johann Madlen
DE SIEBERT Dieter Denni
DE SKOPLJAK Denis Karla
PL SMORAWSKI Marek + Jacek Aramis
PL SMORAWSKI Marek + Jacek Blanka
DE SPITZBERG Team U 149
PL SROKA-KUSION-KAWA Team Pudzion
CZ SUCHÁNEK Břetislav Břeťa
CZ SUCHÁNEK Břetislav Marťa
CZ SVOBODA Jiří Jana
PL SZYMAŃSKI Zbigniew SZ 28
SK ŠIMKO Ján Šimo 44
CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarka
PL TARASIUK Jerzy Picadilly
DE TARGATZ Angela Dr. DR 6
CZ TARVAN TEAM TARVAN Gypsy Queen
DE TEAM - DIE ROTHALBOMBER Athene
DE TEAM - DIE ROTHALBOMBER Hydra
CH TEAM ANDERHUB Ostrava
CR TEAM CROATIA Hazel
DE TEAM FRANKENPFALZ Claudia
DE TEAM GOCH Venus
DE TEAM GOCH Von de Yeti
DE TEAM GOUDEN DUIF "C" Werner 1
DE TEAM GOUDEN DUIF "C" Werner 2
SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 12
CH TEAM LENTI Hoxhai Florent Flower
SK TEAM LUTERAN HRICIK BAŠISTA Luti
DE TEAM SASSE - WELZEL NL L.T.B. - Nieh.6
DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Universum
CH TEAM WIRZ Michelle Gisin
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 010
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 014
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 046
DE TORSTEN Jahn Jahn 2
DE TORSTEN Jahn Jahn 3
DE TREPTE Arndt & Marcus Lore
CZ TRUKSA Vítězslav Anna*
CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Sohn 676
HU VIGLIDÁN Ágoston AT 91
CZ VLČEK Jiří Šiva
CZ VLČEK Jiří Joan
AT WALDER Florian Graham
AT WALDER Florian Space Boy
AT WALDER Florian Kiwi Blue
DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Libelle
DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Franzi
DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Blue Harry
AT WIEFLER Alois Jan
DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Zatopek
DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Sablikova
DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Vitkova
DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Berdych
DE WINGS 2 WIN W2W 357
DE ZG HELIOS Shao Wei
CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 98

DOLET_PPC_LC

Dolet mimo závod

Tabulka obsahuje seznam holubů, kteří se během čekání na tento dolet vrátili z přechozích závodů - tzn. nebyli na tento závod nasazeni.

  Jméno chovatele Jméno holuba Čas doletu
CZ ACADEMY LOFT Bulsil Academy 6 11:57:34
SK ČAMPIŠ Milan MK 69 11:36:35
SK ČÁNI Ĺudovít LC 847 10:41:35
AT HALATSCHEK Dietmar Ralf 11:25:47
CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 143 18:17:16
CZ MAREK Petr Emil* 17:54:24
PL SROKA Krzysztof Lula 11:28:10
DE TARGATZ Angela Dr. DR 2 11:26:12
DE TEAM ALNA Alberto Cotayo Marek 13:18:38

DOLET_PPC_LC

 

Přihlásit se



Partneři