Doletová listina

Místo vypuštění VRPOLJE (CRO)
Vzdálenost 509.821 km
Datum a čas startu 13.09.2022 07:20:00
Počasí v místě startu Polojasno, mírný severní vítr, 13° C.
Počasí v cíli Polojasno, jihovýchodní vítr, 22° C.
Počet nasazených holubů 392
Počet chovatelů 196

         
    Jméno chovatele Jméno holuba Čas doletu Rychlost Doba letu
1 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Lei 13:35:01.47 1359.434 06:15:01.47
2 PL JANIA-LACH TEAM Copiwir 13:35:11.17 1358.848 06:15:11.17
3 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "B" SP 837 13:35:11.79 1358.811 06:15:11.79
4 CZ NERS Jaroslav Viktorie 13:35:17.33 1358.476 06:15:17.33
5 CZ SKRBEK Marek Erico 13:35:17.78 1358.449 06:15:17.78
6 AT RÖTZER Franz Top 2 13:35:18.57 1358.402 06:15:18.57
7 NO HELGESEN Bjorn Ove Limit Channel 13:35:20.96 1358.257 06:15:20.96
8 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 813 13:48:59.68 1310.612 06:28:59.68
9 CZ BLAŽEK Petr Anča 13:49:02.96 1310.428 06:29:02.96
10 CZ ATH KVĚTNÁ Záviš 13:49:11.98 1309.921 06:29:11.98
11 CZ ACADEMY LOFT "D" 99 Bravening 83 13:56:01.74 1287.332 06:36:01.74
12 PL MAZIARZ RACING TEAM Megara 13:56:07.69 1287.010 06:36:07.69
13 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Leonardo DiCaprio 13:58:19.49 1279.913 06:38:19.49
14 DE WINGS 2 WIN W2W 184 13:58:30.32 1279.333 06:38:30.32
15 PL SEDLACEK Josef Tonda 13:58:31.97 1279.245 06:38:31.97
16 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Merope 814 13:58:35.49 1279.056 06:38:35.49
17 SK HROZEN Peter Peťko 13:58:45.50 1278.521 06:38:45.50
18 CZ GRUBER Marek Hvězda 13:58:48.41 1278.366 06:38:48.41
19 DE BEHLKE Andreas AB 04 14:02:19.69 1267.177 06:42:19.69
20 SK EVIN Peter + Noemi Noe 716 14:02:37.56 1266.240 06:42:37.56
21 DE TREPTE Arndt & Marcus Caroline 14:02:41.55 1266.031 06:42:41.55
22 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "C" SP 839 14:02:44.94 1265.853 06:42:44.94
23 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Jedenáctka 14:02:46.67 1265.762 06:42:46.67
24 CZ ATH KVĚTNÁ Pirát 1 14:02:48.97 1265.642 06:42:48.97
25 DE TARGATZ Angela Dr. Andale 14:02:55.32 1265.309 06:42:55.32
26 CZ KLEMENS Karel Meimi 14:03:01.99 1264.960 06:43:01.99
27 CZ KOBYLNICE TEAM Anet 14:03:02.94 1264.911 06:43:02.94
28 CZ HERYNEK SQUADRONE Brisk Express 14:04:10.73 1261.375 06:44:10.73
29 DE TEAM ALNA Sloza 14:05:52.13 1256.123 06:45:52.13
30 CZ PLÁNOČKA Jan Ing. Alena 14:05:56.42 1255.901 06:45:56.42
31 CZ LOCCO TEAM Barbora 14:06:01.48 1255.640 06:46:01.48
32 CZ MATYÁŠ Martin Bohuna 14:06:19.37 1254.719 06:46:19.37
33 CZ KUČERA Lukáš Katrin 14:06:25.87 1254.385 06:46:25.87
34 CZ KRET Jiří Alfa 14:06:31.24 1254.108 06:46:31.24
35 PL WÓJCIK Piotr Norweg 14:07:47.55 1250.197 06:47:47.55
36 CZ MAKANAKI Team SaCalobra 14:12:12.28 1236.815 06:52:12.28
37 SK EVIN Peter + Noemi Nica 726 14:12:57.70 1234.548 06:52:57.70
38 PL WRÓBEL Michal & Patryk Talent 9306 14:13:24.13 1233.233 06:53:24.13
39 CZ HERYNEK SQUADRONE Bond Girl 14:13:25.05 1233.187 06:53:25.05
40 CZ CHMELAŘ - JURÁSEK Team "B" Revenga 14:13:34.58 1232.713 06:53:34.58
41 CZ ZÁHLAVOVI Lukáš a Martina Sula 14:13:42.78 1232.306 06:53:42.78
42 DE HOOP Michael Eugen 14:13:50.72 1231.912 06:53:50.72
43 SK FAMILY PINČÁK Sweet Home 14:13:56.81 1231.610 06:53:56.81
44 CZ MAKANAKI Team Formentor 14:13:57.17 1231.592 06:53:57.17
45 CZ DUDA Přemysl Balu 14:14:11.35 1230.889 06:54:11.35
46 CZ OLD STERNBERK TEAM "B" Verdi 2 14:14:47.48 1229.102 06:54:47.48
47 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Merope 790 14:16:26.22 1224.245 06:56:26.22
48 CZ ATH KVĚTNÁ Notino 14:17:11.52 1222.030 06:57:11.52
49 DE JOEKEL SKYLIGHTS - Lang Stephan 250 14:17:16.43 1221.790 06:57:16.43
50 PL SROKA-KUSION-KAWA Team Zygi 14:17:52.10 1220.052 06:57:52.10
51 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 340 14:17:53.22 1219.997 06:57:53.22
52 CZ KHL Kamenář Gaia 14:17:54.88 1219.917 06:57:54.88
53 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Nora 14:17:58.48 1219.741 06:57:58.48
54 PL MAZUR Roman Rock 14:18:03.27 1219.508 06:58:03.27
55 CZ KLEMENS Karel ml. Filip 14:18:03.64 1219.490 06:58:03.64
56 CZ KONEČNÝ Vlastimil Lubino 14:18:11.57 1219.105 06:58:11.57
57 DE C.SCHWARM + M.WIESNET Blue As 14:18:16.13 1218.884 06:58:16.13
58 CZ HLAVINKA & CHUDOBA Team Karmen 14:18:38.51 1217.798 06:58:38.51
59 SK HALIENKA Peter Adam 14:21:52.82 1208.449 07:01:52.82
60 DE TEAM ALNA Loveless 14:23:44.13 1203.159 07:03:44.13
61 CZ BUREŠ TEAM Frankovka 14:23:52.31 1202.772 07:03:52.31
62 PL RAFITA TEAM Tarasiuk Guess 14:25:33.67 1197.997 07:05:33.67
63 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Ivana 14:25:35.98 1197.889 07:05:35.98
64 CZ VOZÁBAL & ZIMA Team Mája 14:25:37.97 1197.795 07:05:37.97
65 CZ ACADEMY LOFT "B" Jibar 31 14:25:38.43 1197.774 07:05:38.43
66 CZ HLUBINKA Jan Helena 14:25:39.37 1197.730 07:05:39.37
67 SK VOJTKO Milan Pepa 14:28:55.58 1188.598 07:08:55.58
68 PL MAZUR Roman Roofus 14:30:02.93 1185.496 07:10:02.93
69 CZ LOCCO TEAM Lucas 14:30:14.31 1184.973 07:10:14.31
70 DE WINGS 2 WIN W2W 254 14:30:24.54 1184.504 07:10:24.54
71 PL KOZLENIA Artur Alamo 14:34:27.24 1173.475 07:14:27.24
72 DE TARGATZ Angela Dr. Ananda 14:37:20.31 1165.735 07:17:20.31
73 AT WALDER Florian Anne 14:37:20.74 1165.716 07:17:20.74
74 CZ VÍTEK Jan Viky 14:37:58.82 1164.027 07:17:58.82
75 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 257 14:39:30.86 1159.964 07:19:30.86
76 CH ANDERHUB Oskar Brünn 14:39:31.08 1159.955 07:19:31.08
77 CZ ACADEMY LOFT "A" 72 Braveta 51 14:39:37.26 1159.683 07:19:37.26
78 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Jorg 1 14:44:28.12 1147.035 07:24:28.12
79 AT HALATSCHEK Dietmar Nadine 14:44:37.47 1146.633 07:24:37.47
80 CZ GRUBER Simon Tereza 14:45:08.39 1145.305 07:25:08.39
81 CZ PLÁNOČKA Jan Ing. Milena 14:45:27.27 1144.496 07:25:27.27
82 CZ ACADEMY LOFT "A" 72 Braveta 41 14:46:00.38 1143.080 07:26:00.38
83 AT RÖTZER Franz Top 4 14:51:43.05 1128.628 07:31:43.05
84 CZ HANZEL Tomáš H 751 14:59:02.30 1110.628 07:39:02.30
85 SK PP + LL TEAM Pri Ben 14:59:04.21 1110.551 07:39:04.21
86 CZ LAŇKA Alfons Ing. Fony 15:00:00.14 1108.301 07:40:00.14
87 CZ JANEČEK Pavel Natálka 15:00:16.49 1107.645 07:40:16.49
88 CZ GRUBER Simon Baylie 15:04:27.99 1097.649 07:44:27.99
89 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "B" Dan 15:04:53.13 1096.659 07:44:53.13
90 DE ZG HELIOS II. Heli 414 15:05:05.62 1096.168 07:45:05.62
91 SK ŠKVARKA & KASAN Team Simona 15:05:51.97 1094.351 07:45:51.97
92 CZ GORČÍK + MACHALA Team Moni 15:06:22.99 1093.138 07:46:22.99
93 DE SG STEFFL "B" Tommy Jand 15:06:27.05 1092.979 07:46:27.05
94 SK ŠKVARKA & KASAN Team Slovenka 15:09:52.68 1085.007 07:49:52.68
95 CZ ATH KVĚTNÁ Pirát 2 15:10:26.20 1083.719 07:50:26.20
96 CZ MAKANAKI Team Lluc 15:10:38.64 1083.241 07:50:38.64
97 CZ CHARYPAR Vojtěch Charyš 5 15:13:59.95 1075.574 07:53:59.95
98 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "B" Radek 15:14:20.65 1074.791 07:54:20.65
99 CZ VLČEK Jiří Damaris 15:15:59.92 1071.056 07:55:59.92
100 CH TEAM WIRZ Batman 15:16:46.15 1069.325 07:56:46.15
101 SK LAŠ Vladimír Las 504 15:17:03.02 1068.694 07:57:03.02
102 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "B" Hanka 15:22:16.58 1057.114 08:02:16.58
103 CZ BECHA Lubomír + Jan Diego 15:26:07.33 1048.751 08:06:07.33
104 CZ ACADEMY LOFT "A" Jita 81 15:30:28.16 1039.455 08:10:28.16
105 DE C.SCHWARM + M.WIESNET Kelso 15:30:47.60 1038.769 08:10:47.60
106 CZ ACADEMY LOFT "A" Tusi 61 15:34:24.03 1031.190 08:14:24.03
107 CZ KRBEČEK Jaroslav Pokus 15:34:24.96 1031.158 08:14:24.96
108 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "A" Bastianini 15:35:53.15 1028.102 08:15:53.15
109 DE MEISSNERLANDDERBY MLD 02 15:36:04.58 1027.707 08:16:04.58
110 CZ ŠABATA Jan J.Š. 2 15:36:31.53 1026.777 08:16:31.53
111 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 900 15:39:39.18 1020.350 08:19:39.18
112 CZ GRUBER Marek Marco 15:42:23.20 1014.798 08:22:23.20
113 PL JANIA-LACH TEAM Ipac 15:46:16.87 1006.992 08:26:16.87
114 CZ GRUBER Simon Ivar 15:47:44.95 1004.080 08:27:44.95
115 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Schaban 15:49:45.65 1000.118 08:29:45.65
116 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 803 15:50:59.43 997.711 08:30:59.43
117 AT WALDER Florian Space Boy 15:59:20.76 981.660 08:39:20.76
118 DE BELOW Harald Four Five Four 16:00:32.02 979.420 08:40:32.02
119 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "C" SP 801 16:02:00.87 976.641 08:42:00.87
120 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Jala Jala 16:07:10.35 967.086 08:47:10.35
121 CZ ACADEMY LOFT "A" Sastar 21 16:08:06.75 965.364 08:48:06.75
122 CZ RYŠKA Jan Adéla 16:12:42.44 957.038 08:52:42.44
123 CZ ACADEMY LOFT "D" Buday 63 16:15:15.06 952.490 08:55:15.06
124 SK PP + LL TEAM Bos Pri 16:19:46.64 944.502 08:59:46.64
125 CZ ŠIK Jaroslav Radim 16:20:31.29 943.202 09:00:31.29
126 CZ CHMELAŘ - JURÁSEK Team "A" Coligar 16:24:47.93 935.797 09:04:47.93
127 CZ JURÁSEK-ŠKRABAL Team Štěpán 16:25:20.39 934.868 09:05:20.39
128 CZ ZÁHLAVOVI Lukáš a Martina Amma 16:26:56.28 932.137 09:06:56.28
129 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 804 16:28:56.98 928.721 09:08:56.98
130 DE FAMILIE SOELLNER FS 01 16:32:00.25 923.582 09:12:00.25
131 AT GASSER Reinhard Ghost 16:37:46.22 914.034 09:17:46.22
132 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Merope 827 16:37:51.30 913.895 09:17:51.30
133 CZ KREJZEK Rostislav Benelli 16:40:00.33 910.386 09:20:00.33
134 CH TEAM FROHMATTA Asadi 16:41:06.38 908.600 09:21:06.38
135 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Redico A.P. 2 16:43:50.30 904.197 09:23:50.30
136 SK TEAM BCHB BCHB 249 16:52:19.37 890.793 09:32:19.37
137 AT HÖLD Erich Susanne 16:56:40.86 884.061 09:36:40.86
138 CZ JURÁSEK-ŠKRABAL Team Marek 16:58:12.06 881.737 09:38:12.06
139 CZ ACADEMY LOFT "A" Cistar 31 17:10:18.70 863.647 09:50:18.70
140 CH DERBY TEAM PILATUS Vakkakoski 17:10:28.78 863.401 09:50:28.78
141 SK FAMILY PINČÁK Hello Noe 17:10:31.74 863.329 09:50:31.74
142 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 2 17:12:13.95 860.846 09:52:13.95
143 PL SEDLACEK Josef Kubuš 17:14:40.86 857.302 09:54:40.86
144 DE MEISSNERLANDDERBY MLD 47 17:15:37.95 855.932 09:55:37.95
145 AT HÖLD Erich Elias 17:15:43.16 855.807 09:55:43.16
146 CZ KRBEČEK Jaroslav Hokus 17:15:44.74 855.770 09:55:44.74
147 DE ANTONOV AVIATION AN 24 17:26:14.36 840.957 10:06:14.36
148 CZ ACADEMY LOFT "A" Jibar 11 17:29:07.95 836.962 10:09:07.95
149 SK CISÁRIK Rudolf Bak 17:31:04.66 834.298 10:11:04.66
150 DE TEAM "DIE ROTHALBOMBER" Iris 17:35:17.35 828.588 10:15:17.35
151 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Merope 774 17:36:41.28 826.708 10:16:41.28
152 DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Holger 17:38:49.14 823.861 10:18:49.14
153 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Redico A.P. 1 17:42:40.43 818.761 10:22:40.43
154 CZ ESHEK Bohdan Cipísek 17:53:05.23 805.294 10:33:05.23
155 CZ MAREK Petr Max. 17:55:23.01 802.383 10:35:23.01
156 CZ KLEMENSOVÁ Sára Portia 17:55:23.70 802.369 10:35:23.70
157 CZ VYBÍRAL & KONEČNÝ Team PK 01 18:02:53.11 793.020 10:42:53.11
158 AT RUDORFER Michael Majestic 18:22:17.81 769.777 11:02:17.81
159 CZ HORNÍČEK TEAM Talent 13 18:23:06.91 768.827 11:03:06.91
160 SK PELECH & MADAJ Raketa 18:24:10.56 767.599 11:04:10.56
161 CZ BOUCHAL Martin Vydařený 18:24:19.53 767.427 11:04:19.53
162 CZ CHMELAŘ - JURÁSEK Team "B" Question 18:25:16.56 766.330 11:05:16.56
163 DE TEAM Tanja & Maya & Mica "A" Tartan 18:25:34.64 765.983 11:05:34.64
164 BE COPPENS Peter PC 512 18:36:47.59 753.289 11:16:47.59
165 AT ALHASAN MUHI ESSA AL Kiano 1 19:02:58.20 725.239 11:42:58.20
166 DE C.SCHWARM + M.WIESNET Kincsem 19:12:30.96 715.522 11:52:30.96
167 CZ VOZÁBAL & ZIMA Team Mira 07:05:51.07 357.556 23:45:51.07
168 DE SCHÖN Friedrich Fritz 1 07:15:48.10 355.078 23:55:48.10
169 CZ BOUCHAL Martin Vyjímečný 07:32:00.76 351.113 24:12:00.76
170 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Bouda 07:36:32.58 350.021 24:16:32.58
171 CZ BOJKO Stanislav BoStJa 1 07:47:16.60 347.461 24:27:16.60
172 CZ ŠABATA Michal M.Š. 35 07:51:32.35 346.454 24:31:32.35
173 PT PEDRO PORTO Paladin 07:51:40.50 346.422 24:31:40.50
174 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Kate Winslet 07:54:16.37 345.812 24:34:16.37
175 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Peťula 08:01:31.29 344.120 24:41:31.29
176 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "C" SP 878 08:10:28.81 342.052 24:50:28.81
177 PT PEDRO PORTO Pagong 08:14:34.24 341.115 24:54:34.24
178 AT HALATSCHEK Dietmar Susi 08:19:50.03 339.918 24:59:50.03
179 DE TEAM GERMANY Werner A. Waldow + Silvia Thiel Talent Quatro 174 08:20:09.96 339.843 25:00:09.96
180 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Habry 08:23:06.75 339.177 25:03:06.75
181 CZ KOLÁŘ Martin Tejde 08:29:15.95 337.794 25:09:15.95
182 CZ KRUTIL Karel + Michal Cesta Kolem Světa 08:29:58.44 337.636 25:09:58.44
183 CZ ATH KVĚTNÁ Totino 08:41:51.47 334.999 25:21:51.47
184 CZ HLAVINKA & CHUDOBA Team Sisi 09:09:01.06 329.125 25:49:01.06
185 DE TEAM SPREEWALD Motschko Alexander Kras Spreewald 09:23:44.42 326.027 26:03:44.42
186 AT RUDORFER Michael Magnum 09:28:50.75 324.966 26:08:50.75
187 CZ HAŠŠO Slavomír Benda 2 09:30:08.65 324.697 26:10:08.65
188 DE BELOW Harald Four Thirtysix 09:39:18.66 322.812 26:19:18.66
189 DE JOEKEL SKYLIGHTS - Lang Merope 2607 09:51:51.05 320.269 26:31:51.05
190 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Korno 10:02:37.21 318.117 26:42:37.21
191 DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Gatsby 845 10:02:42.08 318.101 26:42:42.08
192 CZ KUČERA Lukáš Lada 10:13:35.56 315.954 26:53:35.56
193 CZ VÍTEK Jan Darja 10:24:02.58 313.921 27:04:02.58
194 AT HEILAND Helmut Blasius 10:30:27.82 312.685 27:10:27.82
195 CZ HORNÍČEK TEAM Talent 25 10:40:12.87 310.826 27:20:12.87
196 CZ VYBÍRAL & KONEČNÝ Team PV 5 10:40:54.37 310.695 27:20:54.37
197 CZ HERYNEK SQUADRONE Čejen 11:40:50.58 299.746 28:20:50.58
198 CZ HLAVINKA & CHUDOBA Team Karas 11:52:01.35 297.789 28:32:01.35
199 DE TREPTE Arndt & Marcus Henk 11:52:09.25 297.766 28:32:09.25
200 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Primus 12:02:36.66 295.958 28:42:36.66
201 DE TARGATZ Angela Dr. Anchor 12:09:56.45 294.704 28:49:56.45
202 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Kid-Jelle 1 12:24:14.89 292.287 29:04:14.89
203 AT GRATZER Marco Leutnant Gustl 12:24:53.49 292.179 29:04:53.49
204 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Vandy 13:07:52.94 285.154 29:47:52.94
205 AT GRATZER Marco Mark Aurel 13:14:00.46 284.180 29:54:00.46
206 CZ GRUBER Simon Gladiátor 13:36:13.32 280.704 30:16:13.32
207 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Sprint G.1 13:57:52.95 277.396 30:37:52.95
208 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Skutina 14:09:14.86 275.691 30:49:14.86
209 DE ANTONOV AVIATION AN 124 15:10:01.87 266.918 31:50:01.87
210 DE SG STEFFL "A" Coulthard 16:11:27.66 258.601 32:51:27.66
211 AT STOCKINGER Walfred Fred 16:53:26.66 253.208 33:33:26.66
212 PL PALENTKA-KUBIAK Team J 06 17:07:52.02 251.408 33:47:52.02
213 DE ZG HELIOS II. Heli 065 17:18:39.58 250.077 33:58:39.58
214 DE SKOPLJAK Denis Klaus 09:12:41.69 170.355 49:52:41.69
215 SK TEAM BCHB BCHB 640 09:14:14.17 170.267 49:54:14.17
216 CZ KOLÍNEK Jarolím sen. & jun. KT 46 09:15:05.59 170.219 49:55:05.59
217 SK BINDAS Štefan ŠB 2 09:20:57.45 169.886 50:00:57.45
218 DE TRUSHEIM Holger Bird 2022 09:25:50.55 169.610 50:05:50.55
219 CZ HUCL Václav Irča 09:27:31.97 169.515 50:07:31.97
220 CZ HOUŠKA David Asan 09:31:22.82 169.298 50:11:22.82
221 DE TRUSHEIM Holger Bird 2018 09:32:20.68 169.244 50:12:20.68
222 DE BELOW Harald Four Thirtyfour 09:39:13.50 168.858 50:19:13.50
223 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Ivan Miroslav CE 3 09:53:11.29 168.081 50:33:11.29
224 DE BELOW Harald Four Thirtyfive 09:58:16.09 167.800 50:38:16.09
225 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "B" SP 901 10:00:24.44 167.682 50:40:24.44
226 CZ KOBYLNICE TEAM Chozé 10:41:58.70 165.420 51:21:58.70
227 AT BLIEGE Felix Fritz 10:58:31.69 164.537 51:38:31.69
228 CZ TRUKSA Vítězslav Hana 16:57:46.94 147.442 57:37:46.94
229 CZ KLEMENS Karel ml. Stela 08:34:08.34 116.023 73:14:08.34
230 CZ HERYNEK SQUADRONE Happy Aviator 08:35:53.28 115.977 73:15:53.28
231 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Sylvain 11:09:57.68 112.050 75:49:57.68
232 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Bruce Willis 18:00:17.56 102.780 82:40:17.56
233 CZ RÝDEL Jiří Ondy 08:00:00.00 87.900 96:40:00.00
234 CZ ŠEVČÍK Josef Dana 18:00:00.00 79.660 106:40:00.00
235 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Jorg jun. 08:30:45.00 58.528 145:10:45.00
236 CZ KONOPÍK Jiří Stana 08:25:00.00 44.007 193:05:00.00
237 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "A" Foggia 17:55:00.00 41.943 202:35:00.00
238 CZ ATH KVĚTNÁ Bambulka 09:10:00.00 35.136 241:50:00.00
239 CZ ESHEK Bohdan Bart 17:25:00.00 33.977 250:05:00.00
240 SK ČÁNI Ĺ + M Ĺudko 09:05:00.00 31.974 265:45:00.00
241 DE SCHÖN Friedrich Fritz 8 11:25:00.00 31.695 268:05:00.00
242 BE COPPENS Peter PC 505 17:05:00.00 31.039 273:45:00.00
243 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Olymp 23 17:06:00.00 31.037 273:46:00.00
244 SK BINDAS Štefan ŠB 1 17:07:00.00 31.036 273:47:00.00
245 DE TEAM GOCH HDF 02 17:08:00.00 31.034 273:48:00.00

Zobrazit / skrýt podrobnosti k doletu

Nedolétlí holubi

Tabulka obsahuje seznam holubů, kteří byli na tento závod nasazeni, ale zatím nedoletěli.

  Jméno chovatele Jméno holuba
CZ ACADEMY LOFT "B" Kisil 51
CZ ACADEMY LOFT "C" Dasil 42
CZ ACADEMY LOFT "C" Diawo 72
CZ ACADEMY LOFT "C" Sivia 13
CZ ACADEMY LOFT "D" Buday 73
CZ ACADEMY LOFT "D" Baletak 43
CZ ACADEMY LOFT "D" Dolia 93
CZ ADAMÍK Zdeněk Ostříž
AT ALHASAN MUHI ESSA AL Kiano 2
DE ANTONOV AVIATION AN 26
DE ANTONOV AVIATION AN 225
CZ ATH KVĚTNÁ Naděje
CZ B & B TEAM Liu
SK B & C TEAM Lenka
SK BABIC Pavol Hoody
CZ BECHYNĚ Radek Ráďa
CZ BECHYNĚ Radek Jiřik
DE BELOW Harald Four Thirtyeight
CZ BLAŽEK Petr Max
CZ BRULÍK Josef Mia
CZ BUREŠ TEAM Hibernal
DE C.SCHWARM + M.WIESNET Kalli 888
DE C.SCHWARM + M.WIESNET Gurli
DE C.SCHWARM + M.WIESNET Thor 2
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Kid A.P. 4
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Broeckx 2
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Dark
CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Ivan Miroslav CE 1
CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Ivan Miroslav CE 6
SK ČAMPIŠ Milan RC 35
SK ČÁNI Ĺ + M Lexi
CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Šumavák 3
CZ DAVID Petr Amor
CZ DAVID Petr Mašková
CZ DAVID Petr Raška
SK DUBAJ Marián MVDr. Viktoria
CZ DUDA Přemysl Baira
CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "A" Aldeguer
DE FAMILIE SOELLNER FS 04
CZ GALSCHNEIDER Peter Agis
AT GASSER Reinhard Ginger
AT GASSER Reinhard Gigi
CZ GERSPITZER & ČULEŇ Team GJ 55
PL GRODNY Andrzej "A" AG 29
CZ GRUBER Marek Luděk
CZ GRUBER Lubomír Adélka
SK HALIENKA Peter Kaja
NO HELGESEN Bjorn Ove Torero´s Drevsjo
AT HÖLD Erich Emilie
CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Mařík
CZ HRYČOVSKÝ Pavel Jednička
CZ HRYČOVSKÝ Pavel Dvanáctka
CZ HUCL Václav Šárka
CZ CHARYPAR Vojtěch Charyš 2
CZ CHMELAŘ - JURÁSEK Team "B" Aerials
CZ CHMELAŘ - JURÁSEK Team "A" Glider
DE JAHN Torsten Josi
DE JAHN Torsten Vivien
PL JANIA-LACH TEAM Alice
PL JANIA-LACH TEAM Lasoll
DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Merope 765
DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Merope 778
DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Merope 830
BG KERCHEV & MATOUŠEK Mon Amour
CZ KHL Kamenář Orpheus
CZ KLEMENS Karel ml. Belina
CZ KOBYLNICE TEAM Jutta
CZ KOCIÁN Milan Pat
CZ KOLÁŘ Martin Loro
CZ KONOPÍK Jiří Sona
PL KOZLENIA Artur Amber
PL KOZLENIA Artur Adios
CZ KRUTIL Karel + Michal Loudavý
CZ KUČERA Vladimír Veri
CZ KUČERA Lukáš Ruda
CZ KULÍK Přemysl PK 110
SK LABON Matúš & Jakub MLJ 9
CZ LAMÁČEK David La Denver
CZ LAŇKA Alfons Ing. Laura
CZ LAŇKOVI TEAM Charlie
SK LAŠ Vladimír Las 110
AT LEICHTFRIED Karin Mixnitzblitz 3
CZ LOCCO TEAM Berry
CZ MAKANAKI Team Bonamy
PL MAZIARZ RACING TEAM Brian
PL MAZIARZ RACING TEAM Mirr
PL MICHALAK Bogdan Ted 06
CZ NERS Jaroslav Marcela
CZ OLD STERNBERK TEAM "A" Petr 1
CZ OLD STERNBERK TEAM "A" Franta 1
CZ OLD STERNBERK TEAM "B" King 2
PL OLR MAZURY Watani
PL OLR MAZURY Webster
PL OLR MAZURY Warrior
PL PACEK Wojciech WP 14
PT PEDRO PORTO Painter
AT RÖTZER Franz Top 3
AT RUDORFER Michael Malibu
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Eros
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Sarah
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Sara
CZ SATORA Miroslav Turbo
PL SEDLACEK Josef Holohlav
DE SCHÖN Friedrich Fritz 9
DE SKOPLJAK Denis Denis
CZ SKRBEK Marek Gaby 2
CZ SUCHÁNEK Martin Tomáš
SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Olymp 14
SK ŠKVARKA & KASAN Team Veronika
CZ ŠTACH Vladimír Samuelka
CZ ŠTACH Vladimír Alpha
CZ TÁBORSKÝ Vladimír "B" Václav
CZ TALLA František Zuma
DE TARGATZ Angela Dr. Anakin
DE TEAM "DIE ROTHALBOMBER" Flotte Lotte
SK TEAM BAŠISTA HRICIK LUTERÁN Naboj
SK TEAM BCHB BCHB 250
DE TEAM ELBTALSPRINTER Weise & Popp El Bedavi
DE TEAM ELBTALSPRINTER Weise & Popp Elegance
DE TEAM GERMANY Werner A. Waldow + Silvia Thiel Talent Quatro 256
DE TEAM GOCH Kees 69
DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Galaxy
DE TEAM GOUDEN DUIF "C" Gallamist
DE TEAM GOUDEN DUIF "C" Gambit
PL TEAM MAZOWSZE JMD 20
PL TEAM MAZOWSZE JMD 626
DE TEAM PFOH + HENRICH + BUCKLE Joster
DE TEAM PFOH + HENRICH + BUCKLE Jägermeister
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 811
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "C" SP 842
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "B" SP 843
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 899
DE TREPTE Arndt & Marcus Jana
CZ VÍTEK Jan Maty
CZ VOZÁBAL & ZIMA Team Nela
CZ VYBÍRAL & KONEČNÝ Team PV 6
AT WALDER Florian Little Nala
AT WIEFLER Alois Alpha 1
DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Hejnice
DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Keblov
DE WINGS 2 WIN W2W 220
DE WINGS 2 WIN W2W 229
CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Adam
CZ ZÁHLAVOVI Lukáš a Martina Hoppity
DE ZG HELIOS I. Os 141
CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 284
CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 357

DOLET_PPC_LC

Dolet mimo závod

Tabulka obsahuje seznam holubů, kteří se během čekání na tento dolet vrátili z přechozích závodů - tzn. nebyli na tento závod nasazeni.

  Jméno chovatele Jméno holuba Čas doletu
CZ ADAMÍK Zdeněk Krkavec 18:27:09
DE BEHLKE Andreas AB 03 11:21:48
DE BELOW Harald Four Four One 13:42:49
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Kid A.P. 3 09:41:09
SK CISÁRIK Rudolf Maťo 08:46:24
PL GRODNY Andrzej "A" AG 30 10:33:29
CZ KOBYLNICE TEAM Anče 07:22:40
CZ KONEČNÝ Vlastimil Violeta 13:09:00
CZ KUČERA Lukáš Míša 09:36:08
SK LAŠ Vladimír Las 551 09:15:57
AT LINDTNER Harald Talentlena 16:27:18
CZ MAYER Antonín Tonek 14:13:49
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Jill 17:55:28
AT STOCKINGER Walfred Alex 18:41:16
DE TEAM ALNA Pure-Quatro 14:37:22
DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Gadget 11:47:25
CZ VOZÁBAL & ZIMA Team Lubka 17:03:05
AT WIMMER Karl Chaly 14:14:05

DOLET_PPC_LC

 

Přihlásit se



Partneři