Doletová listina

Místo vypuštění Ivanovice na Hané III.
Vzdálenost 50.171 km
Datum a čas startu 09.09.2022 10:30:00
Počasí v místě startu Jasno, klidno, 20° C. Po mlze.
Počasí v cíli Oblačno, mírný Z vítr, 21° C.
Počet nasazených holubů 383
Počet chovatelů 197

         
    Jméno chovatele Jméno holuba Čas doletu Rychlost Doba letu
1 DE JOEKEL SKYLIGHTS - Lang Stephan 250 11:07:42.32 1330.608 00:37:42.32
2 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Merope 774 11:07:42.99 1330.214 00:37:42.99
3 CZ BECHYNĚ Radek Ráďa 11:07:46.25 1328.300 00:37:46.25
4 CZ ACADEMY LOFT "B" Kisil 51 11:07:46.79 1327.984 00:37:46.79
5 CZ KHL Kamenář Orpheus 11:07:47.41 1327.621 00:37:47.41
6 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Leonardo DiCaprio 11:07:53.24 1324.216 00:37:53.24
7 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "B" SP 837 11:07:53.56 1324.029 00:37:53.56
8 DE TEAM GERMANY Werner A. Waldow + Silvia Thiel Talent Quatro 256 11:07:54.60 1323.424 00:37:54.60
9 CZ ACADEMY LOFT "A" Cistar 31 11:07:55.22 1323.063 00:37:55.22
10 CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Mařík 11:07:55.56 1322.866 00:37:55.56
11 CH DERBY TEAM PILATUS Vakkakoski 11:07:57.09 1321.977 00:37:57.09
12 DE SCHÖN Friedrich Fritz 1 11:07:58.04 1321.425 00:37:58.04
13 CZ ATH KVĚTNÁ Naděje 11:07:59.31 1320.689 00:37:59.31
14 CZ KOLÁŘ Martin Tejde 11:07:59.73 1320.446 00:37:59.73
15 CZ KLEMENS Karel ml. Filip 11:08:01.04 1319.688 00:38:01.04
16 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Sarah 11:08:01.45 1319.450 00:38:01.45
17 DE TEAM GOCH Kees 69 11:08:01.74 1319.283 00:38:01.74
18 CZ BOUCHAL Martin Vydařený 11:08:02.87 1318.630 00:38:02.87
19 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Keblov 11:08:03.36 1318.347 00:38:03.36
20 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "B" Hanka 11:08:04.16 1317.885 00:38:04.16
21 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "C" SP 839 11:08:04.47 1317.706 00:38:04.47
22 PL KOZLENIA Artur Amber 11:08:04.71 1317.568 00:38:04.71
23 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Peťula 11:08:05.51 1317.106 00:38:05.51
24 AT WIEFLER Alois Alpha 1 11:08:07.94 1315.708 00:38:07.94
25 DE TARGATZ Angela Dr. Andale 11:08:08.01 1315.667 00:38:08.01
26 CZ VÍTEK Jan Viky 11:08:08.34 1315.478 00:38:08.34
27 CZ ACADEMY LOFT "C" Dasil 42 11:08:08.81 1315.207 00:38:08.81
28 CZ ESHEK Bohdan Cipísek 11:08:09.54 1314.788 00:38:09.54
29 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Merope 790 11:08:09.66 1314.719 00:38:09.66
30 AT RUDORFER Michael Malibu 11:08:09.85 1314.610 00:38:09.85
31 SK TEAM BAŠISTA HRICIK LUTERÁN Naboj 11:08:10.30 1314.352 00:38:10.30
32 CZ OLD STERNBERK TEAM "A" Franta 1 11:08:11.24 1313.813 00:38:11.24
33 DE TARGATZ Angela Dr. Anakin 11:08:11.76 1313.515 00:38:11.76
34 AT GRATZER Marco Leutnant Gustl 11:08:12.43 1313.131 00:38:12.43
35 CZ KUČERA Lukáš Lada 11:08:12.71 1312.970 00:38:12.71
36 PL OLR MAZURY Watani 11:08:12.78 1312.930 00:38:12.78
37 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Merope 830 11:08:13.31 1312.627 00:38:13.31
38 DE ANTONOV AVIATION AN 225 11:08:13.44 1312.552 00:38:13.44
39 CZ HLAVINKA & CHUDOBA Team Sisi 11:08:13.45 1312.547 00:38:13.45
40 CZ KREJZEK Rostislav Benelli 11:08:13.62 1312.449 00:38:13.62
41 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Lei 11:08:13.75 1312.375 00:38:13.75
42 DE SKOPLJAK Denis Klaus 11:08:13.78 1312.358 00:38:13.78
43 CZ ACADEMY LOFT "A" Jibar 11 11:08:13.92 1312.278 00:38:13.92
44 CZ ATH KVĚTNÁ Pirát 2 11:08:14.42 1311.992 00:38:14.42
45 SK PP + LL TEAM Pri Ben 11:08:14.64 1311.866 00:38:14.64
46 CZ ŠABATA Michal M.Š. 35 11:08:14.96 1311.683 00:38:14.96
47 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Adam 11:08:15.32 1311.477 00:38:15.32
48 DE WINGS 2 WIN W2W 229 11:08:15.47 1311.392 00:38:15.47
49 CZ DAVID Petr Raška 11:08:15.96 1311.112 00:38:15.96
50 CZ VYBÍRAL & KONEČNÝ Team PK 01 11:08:16.21 1310.969 00:38:16.21
51 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Broeckx 2 11:08:16.66 1310.712 00:38:16.66
52 CZ KONOPÍK Jiří Stana 11:08:17.19 1310.410 00:38:17.19
53 DE SG STEFFL "A" Coulthard 11:08:17.56 1310.199 00:38:17.56
54 CZ HLAVINKA & CHUDOBA Team Karmen 11:08:18.39 1309.726 00:38:18.39
55 CZ ŠEVČÍK Josef Dana 11:08:18.87 1309.452 00:38:18.87
56 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 340 11:08:19.07 1309.338 00:38:19.07
57 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Dark 11:08:19.69 1308.985 00:38:19.69
58 DE TEAM PFOH + HENRICH + BUCKLE Jägermeister 11:08:19.99 1308.814 00:38:19.99
59 CZ KRBEČEK Jaroslav Pokus 11:08:20.27 1308.655 00:38:20.27
60 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Primus 11:08:20.73 1308.393 00:38:20.73
61 DE BEHLKE Andreas AB 04 11:08:21.14 1308.160 00:38:21.14
62 CZ KRUTIL Karel + Michal Loudavý 11:08:21.58 1307.910 00:38:21.58
63 CZ MAKANAKI Team Lluc 11:08:21.70 1307.842 00:38:21.70
64 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 900 11:08:21.79 1307.791 00:38:21.79
65 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 813 11:08:22.47 1307.405 00:38:22.47
66 CZ SUCHÁNEK Martin Tomáš 11:08:22.81 1307.212 00:38:22.81
67 CZ ACADEMY LOFT "A" 72 Braveta 51 11:08:23.30 1306.934 00:38:23.30
68 DE TREPTE Arndt & Marcus Caroline 11:08:23.73 1306.690 00:38:23.73
69 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Korno 11:08:23.76 1306.673 00:38:23.76
70 DE TEAM "DIE ROTHALBOMBER" Iris 11:08:23.99 1306.542 00:38:23.99
71 CZ ŠABATA Jan J.Š. 2 11:08:24.25 1306.395 00:38:24.25
72 CZ HLAVINKA & CHUDOBA Team Karas 11:08:24.45 1306.281 00:38:24.45
73 AT RUDORFER Michael Majestic 11:08:24.55 1306.225 00:38:24.55
74 CZ KLEMENS Karel Meimi 11:08:24.67 1306.157 00:38:24.67
75 DE TEAM GOUDEN DUIF "C" Gambit 11:08:24.86 1306.049 00:38:24.86
76 CZ VOZÁBAL & ZIMA Team Mira 11:08:24.97 1305.987 00:38:24.97
77 CZ JURÁSEK-ŠKRABAL Team Marek 11:08:25.03 1305.953 00:38:25.03
78 CZ GRUBER Simon Gladiátor 11:08:25.56 1305.652 00:38:25.56
79 SK ČÁNI Ĺ + M Lexi 11:08:25.84 1305.494 00:38:25.84
80 CZ ACADEMY LOFT "A" 72 Braveta 41 11:08:25.98 1305.415 00:38:25.98
81 CZ KRET Jiří Alfa 11:08:26.05 1305.375 00:38:26.05
82 CZ ZÁHLAVOVI Lukáš a Martina Amma 11:08:26.35 1305.205 00:38:26.35
83 CZ ACADEMY LOFT "C" Sivia 13 11:08:26.61 1305.058 00:38:26.61
84 PL JANIA-LACH TEAM Alice 11:08:26.86 1304.917 00:38:26.86
85 CZ MAKANAKI Team SaCalobra 11:08:27.27 1304.685 00:38:27.27
86 PT PEDRO PORTO Paladin 11:08:27.61 1304.493 00:38:27.61
87 DE HOOP Michael Eugen 11:08:27.62 1304.487 00:38:27.62
88 CZ ACADEMY LOFT "C" Diawo 72 11:08:27.79 1304.391 00:38:27.79
89 CZ ŠTACH Vladimír Alpha 11:08:28.04 1304.249 00:38:28.04
90 CZ ACADEMY LOFT "D" Buday 63 11:08:28.53 1303.973 00:38:28.53
91 DE C.SCHWARM + M.WIESNET Kincsem 11:08:28.70 1303.877 00:38:28.70
92 PL MAZIARZ RACING TEAM Brian 11:08:28.71 1303.871 00:38:28.71
93 CZ CHARYPAR Vojtěch Charyš 5 11:08:28.82 1303.809 00:38:28.82
94 CZ LAŇKOVI TEAM Charlie 11:08:29.25 1303.566 00:38:29.25
95 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Jedenáctka 11:08:29.43 1303.464 00:38:29.43
96 CZ ACADEMY LOFT "A" Sastar 21 11:08:29.74 1303.290 00:38:29.74
97 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Dvanáctka 11:08:30.54 1302.838 00:38:30.54
98 DE SKOPLJAK Denis Denis 11:08:30.58 1302.816 00:38:30.58
99 CH TEAM WIRZ Batman 11:08:30.80 1302.692 00:38:30.80
100 SK FAMILY PINČÁK Sweet Home 11:08:31.63 1302.224 00:38:31.63
101 DE TEAM "DIE ROTHALBOMBER" Flotte Lotte 11:08:32.02 1302.004 00:38:32.02
102 CZ KRBEČEK Jaroslav Hokus 11:08:32.32 1301.835 00:38:32.32
103 CZ KOBYLNICE TEAM Chozé 11:08:32.62 1301.667 00:38:32.62
104 BE COPPENS Peter PC 512 11:08:32.79 1301.571 00:38:32.79
105 DE BELOW Harald Four Five Four 11:08:33.18 1301.351 00:38:33.18
106 CZ BUREŠ TEAM Hibernal 11:08:33.43 1301.211 00:38:33.43
107 CZ KONEČNÝ Vlastimil Lubino 11:08:33.51 1301.166 00:38:33.51
108 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Hejnice 11:08:33.85 1300.975 00:38:33.85
109 SK HALIENKA Peter Adam 11:08:34.63 1300.536 00:38:34.63
110 DE ANTONOV AVIATION AN 124 11:08:35.04 1300.306 00:38:35.04
111 PT PEDRO PORTO Pagong 11:08:35.29 1300.165 00:38:35.29
112 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Merope 778 11:08:35.57 1300.008 00:38:35.57
113 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "C" SP 842 11:08:35.67 1299.952 00:38:35.67
114 AT RÖTZER Franz Top 2 11:08:35.96 1299.789 00:38:35.96
115 CH TEAM FROHMATTA Asadi 11:08:36.35 1299.570 00:38:36.35
116 AT HÖLD Erich Elias 11:08:36.73 1299.357 00:38:36.73
117 CZ JURÁSEK-ŠKRABAL Team Štěpán 11:08:37.09 1299.155 00:38:37.09
118 DE TRUSHEIM Holger Bird 2018 11:08:37.17 1299.111 00:38:37.17
119 PL MAZUR Roman Roofus 11:08:37.36 1299.004 00:38:37.36
120 DE TARGATZ Angela Dr. Ananda 11:08:37.51 1298.920 00:38:37.51
121 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Merope 827 11:08:37.79 1298.763 00:38:37.79
122 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Schaban 11:08:37.89 1298.707 00:38:37.89
123 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Habry 11:08:38.20 1298.533 00:38:38.20
124 CZ GORČÍK + MACHALA Team Moni 11:08:38.47 1298.382 00:38:38.47
125 DE BELOW Harald Four Thirtysix 11:08:38.74 1298.231 00:38:38.74
126 SK FAMILY PINČÁK Hello Noe 11:08:39.05 1298.057 00:38:39.05
127 PL SEDLACEK Josef Tonda 11:08:40.32 1297.347 00:38:40.32
128 DE MEISSNERLANDDERBY MLD 47 11:08:40.50 1297.246 00:38:40.50
129 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "C" SP 801 11:08:40.82 1297.067 00:38:40.82
130 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 811 11:08:41.05 1296.939 00:38:41.05
131 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Ivan Miroslav CE 3 11:08:41.69 1296.581 00:38:41.69
132 SK PELECH & MADAJ Raketa 11:08:42.26 1296.263 00:38:42.26
133 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Sprint G.1 11:08:42.60 1296.073 00:38:42.60
134 PL KOZLENIA Artur Alamo 11:08:42.98 1295.861 00:38:42.98
135 CZ CHMELAŘ - JURÁSEK Team "A" Coligar 11:08:43.42 1295.616 00:38:43.42
136 DE ZG HELIOS II. Heli 414 11:08:43.72 1295.449 00:38:43.72
137 PL TEAM MAZOWSZE JMD 20 11:08:44.26 1295.148 00:38:44.26
138 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Kate Winslet 11:08:44.85 1294.819 00:38:44.85
139 PT PEDRO PORTO Painter 11:08:45.15 1294.652 00:38:45.15
140 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "A" Aldeguer 11:08:45.47 1294.474 00:38:45.47
141 CZ ATH KVĚTNÁ Totino 11:08:45.60 1294.401 00:38:45.60
142 AT RÖTZER Franz Top 3 11:08:45.98 1294.190 00:38:45.98
143 CZ SATORA Miroslav Turbo 11:08:46.41 1293.951 00:38:46.41
144 CZ BLAŽEK Petr Anča 11:08:46.94 1293.656 00:38:46.94
145 CZ OLD STERNBERK TEAM "A" Petr 1 11:08:47.28 1293.467 00:38:47.28
146 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Skutina 11:08:47.53 1293.328 00:38:47.53
147 PL OLR MAZURY Warrior 11:08:47.69 1293.239 00:38:47.69
148 DE WINGS 2 WIN W2W 220 11:08:48.22 1292.945 00:38:48.22
149 CZ LOCCO TEAM Barbora 11:08:48.85 1292.595 00:38:48.85
150 CZ HERYNEK SQUADRONE Brisk Express 11:08:49.09 1292.462 00:38:49.09
151 CZ HERYNEK SQUADRONE Bond Girl 11:08:49.40 1292.290 00:38:49.40
152 CZ ATH KVĚTNÁ Bambulka 11:08:49.71 1292.118 00:38:49.71
153 CZ ADAMÍK Zdeněk Ostříž 11:08:50.19 1291.852 00:38:50.19
154 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Eros 11:08:50.59 1291.630 00:38:50.59
155 SK TEAM BCHB BCHB 250 11:08:50.95 1291.431 00:38:50.95
156 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "B" SP 901 11:08:51.32 1291.226 00:38:51.32
157 DE TEAM ALNA Sloza 11:08:51.75 1290.987 00:38:51.75
158 PL MICHALAK Bogdan Ted 06 11:08:52.07 1290.810 00:38:52.07
159 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Jednička 11:08:52.53 1290.556 00:38:52.53
160 CZ CHMELAŘ - JURÁSEK Team "B" Question 11:08:53.34 1290.108 00:38:53.34
161 PL JANIA-LACH TEAM Lasoll 11:08:53.39 1290.080 00:38:53.39
162 CZ ACADEMY LOFT "A" Tusi 61 11:08:53.65 1289.936 00:38:53.65
163 CZ BOUCHAL Martin Vyjímečný 11:08:53.89 1289.804 00:38:53.89
164 AT GASSER Reinhard Ginger 11:08:54.09 1289.693 00:38:54.09
165 SK EVIN Peter + Noemi Nica 726 11:08:55.09 1289.141 00:38:55.09
166 CZ KLEMENS Karel ml. Stela 11:08:55.40 1288.970 00:38:55.40
167 CZ RYŠKA Jan Adéla 11:08:55.54 1288.893 00:38:55.54
168 SK CISÁRIK Rudolf Bak 11:08:55.98 1288.650 00:38:55.98
169 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "B" Radek 11:08:56.32 1288.462 00:38:56.32
170 CZ KOLÍNEK Jarolím sen. & jun. KT 46 11:08:56.71 1288.247 00:38:56.71
171 CZ HERYNEK SQUADRONE Čejen 11:08:56.72 1288.242 00:38:56.72
172 CZ GRUBER Marek Marco 11:08:56.98 1288.098 00:38:56.98
173 CZ KOCIÁN Milan Pat 11:08:57.29 1287.927 00:38:57.29
174 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Bruce Willis 11:08:57.97 1287.553 00:38:57.97
175 DE C.SCHWARM + M.WIESNET Thor 2 11:08:58.25 1287.399 00:38:58.25
176 CZ KUČERA Vladimír Veri 11:08:58.42 1287.305 00:38:58.42
177 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "B" Václav 11:08:58.62 1287.195 00:38:58.62
178 DE ZG HELIOS I. Os 141 11:08:58.70 1287.151 00:38:58.70
179 CZ LOCCO TEAM Lucas 11:08:58.91 1287.035 00:38:58.91
180 CZ TALLA František Zuma 11:08:58.95 1287.013 00:38:58.95
181 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Ivana 11:08:59.42 1286.755 00:38:59.42
182 SK ŠKVARKA & KASAN Team Simona 11:09:00.13 1286.364 00:39:00.13
183 AT LEICHTFRIED Karin Mixnitzblitz 3 11:09:00.26 1286.293 00:39:00.26
184 PL TEAM MAZOWSZE JMD 626 11:09:00.53 1286.145 00:39:00.53
185 CZ DAVID Petr Amor 11:09:00.93 1285.925 00:39:00.93
186 CZ ACADEMY LOFT "D" Baletak 43 11:09:01.19 1285.782 00:39:01.19
187 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "C" SP 878 11:09:01.32 1285.711 00:39:01.32
188 AT WALDER Florian Little Nala 11:09:01.35 1285.694 00:39:01.35
189 DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Gatsby 845 11:09:01.44 1285.645 00:39:01.44
190 CZ BOJKO Stanislav BoStJa 1 11:09:01.66 1285.524 00:39:01.66
191 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 804 11:09:01.83 1285.431 00:39:01.83
192 CZ ATH KVĚTNÁ Záviš 11:09:01.95 1285.365 00:39:01.95
193 PL JANIA-LACH TEAM Copiwir 11:09:03.54 1284.493 00:39:03.54
194 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 2 11:09:03.57 1284.476 00:39:03.57
195 CZ NERS Jaroslav Viktorie 11:09:03.92 1284.284 00:39:03.92
196 DE JAHN Torsten Josi 11:09:04.17 1284.147 00:39:04.17
197 AT HÖLD Erich Susanne 11:09:04.49 1283.972 00:39:04.49
198 AT STOCKINGER Walfred Fred 11:09:04.62 1283.901 00:39:04.62
199 CZ PLÁNOČKA Jan Ing. Alena 11:09:04.77 1283.819 00:39:04.77
200 DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Galaxy 11:09:05.49 1283.425 00:39:05.49
201 DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Holger 11:09:05.86 1283.222 00:39:05.86
202 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Merope 765 11:09:06.26 1283.004 00:39:06.26
203 CZ HUCL Václav Irča 11:09:06.35 1282.954 00:39:06.35
204 PL SEDLACEK Josef Holohlav 11:09:06.53 1282.856 00:39:06.53
205 DE TARGATZ Angela Dr. Anchor 11:09:06.60 1282.818 00:39:06.60
206 DE C.SCHWARM + M.WIESNET Kelso 11:09:06.77 1282.725 00:39:06.77
207 CZ KRUTIL Karel + Michal Cesta Kolem Světa 11:09:06.82 1282.697 00:39:06.82
208 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Merope 814 11:09:06.94 1282.632 00:39:06.94
209 SK TEAM BCHB BCHB 249 11:09:07.42 1282.370 00:39:07.42
210 AT WALDER Florian Anne 11:09:07.59 1282.277 00:39:07.59
211 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "B" Dan 11:09:08.17 1281.960 00:39:08.17
212 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Redico A.P. 1 11:09:08.61 1281.720 00:39:08.61
213 DE BELOW Harald Four Thirtyfive 11:09:08.95 1281.534 00:39:08.95
214 DE WINGS 2 WIN W2W 184 11:09:10.93 1280.455 00:39:10.93
215 CZ GRUBER Simon Baylie 11:09:11.42 1280.188 00:39:11.42
216 CZ MAKANAKI Team Formentor 11:09:12.46 1279.622 00:39:12.46
217 CZ SKRBEK Marek Erico 11:09:12.53 1279.584 00:39:12.53
218 AT RUDORFER Michael Magnum 11:09:12.81 1279.432 00:39:12.81
219 CZ MATYÁŠ Martin Bohuna 11:09:12.89 1279.388 00:39:12.89
220 DE C.SCHWARM + M.WIESNET Blue As 11:09:13.68 1278.959 00:39:13.68
221 CZ ACADEMY LOFT "D" 99 Bravening 83 11:09:14.29 1278.628 00:39:14.29
222 SK LAŠ Vladimír Las 110 11:09:14.56 1278.481 00:39:14.56
223 CZ KOLÁŘ Martin Loro 11:09:14.79 1278.356 00:39:14.79
224 DE TEAM SPREEWALD Motschko Alexander Kras Spreewald 11:09:15.03 1278.226 00:39:15.03
225 CZ ŠIK Jaroslav Radim 11:09:15.68 1277.873 00:39:15.68
226 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Redico A.P. 2 11:09:15.75 1277.835 00:39:15.75
227 CZ VYBÍRAL & KONEČNÝ Team PV 6 11:09:16.01 1277.694 00:39:16.01
228 AT HALATSCHEK Dietmar Susi 11:09:16.35 1277.510 00:39:16.35
229 CZ HLUBINKA Jan Helena 11:09:16.80 1277.266 00:39:16.80
230 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Šumavák 3 11:09:17.35 1276.968 00:39:17.35
231 CZ HORNÍČEK TEAM Talent 13 11:09:17.69 1276.784 00:39:17.69
232 CZ ACADEMY LOFT "A" Jita 81 11:09:17.70 1276.778 00:39:17.70
233 CZ GRUBER Simon Ivar 11:09:18.37 1276.415 00:39:18.37
234 DE C.SCHWARM + M.WIESNET Gurli 11:09:18.58 1276.302 00:39:18.58
235 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 257 11:09:19.28 1275.923 00:39:19.28
236 DE SG STEFFL "B" Tommy Jand 11:09:19.53 1275.788 00:39:19.53
237 CZ VYBÍRAL & KONEČNÝ Team PV 5 11:09:19.82 1275.631 00:39:19.82
238 DE SCHÖN Friedrich Fritz 9 11:09:19.93 1275.572 00:39:19.93
239 CZ CHMELAŘ - JURÁSEK Team "B" Aerials 11:09:20.14 1275.458 00:39:20.14
240 SK B & C TEAM Lenka 11:09:20.64 1275.188 00:39:20.64
241 SK ŠKVARKA & KASAN Team Slovenka 11:09:21.84 1274.540 00:39:21.84
242 SK ŠKVARKA & KASAN Team Veronika 11:09:21.87 1274.524 00:39:21.87
243 PL MAZUR Roman Rock 11:09:23.27 1273.769 00:39:23.27
244 DE TEAM PFOH + HENRICH + BUCKLE Joster 11:09:24.01 1273.370 00:39:24.01
245 CZ VÍTEK Jan Darja 11:09:24.62 1273.042 00:39:24.62
246 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Jorg jun. 11:09:24.83 1272.929 00:39:24.83
247 PL MAZIARZ RACING TEAM Megara 11:09:24.92 1272.880 00:39:24.92
248 SK ČÁNI Ĺ + M Ĺudko 11:09:25.46 1272.590 00:39:25.46
249 CZ KUČERA Lukáš Ruda 11:09:26.07 1272.262 00:39:26.07
250 CZ LAŇKA Alfons Ing. Laura 11:09:26.52 1272.020 00:39:26.52
251 DE JAHN Torsten Vivien 11:09:26.94 1271.794 00:39:26.94
252 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Kid A.P. 4 11:09:27.14 1271.687 00:39:27.14
253 PL GRODNY Andrzej "A" AG 29 11:09:28.14 1271.150 00:39:28.14
254 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Olymp 23 11:09:28.35 1271.037 00:39:28.35
255 CZ KONOPÍK Jiří Sona 11:09:28.82 1270.785 00:39:28.82
256 AT GRATZER Marco Mark Aurel 11:09:29.26 1270.549 00:39:29.26
257 PL JANIA-LACH TEAM Ipac 11:09:29.87 1270.222 00:39:29.87
258 CZ CHARYPAR Vojtěch Charyš 2 11:09:30.68 1269.788 00:39:30.68
259 SK BINDAS Štefan ŠB 2 11:09:31.38 1269.413 00:39:31.38
260 PL WRÓBEL Michal & Patryk Talent 9306 11:09:31.52 1269.338 00:39:31.52
261 DE ZG HELIOS II. Heli 065 11:09:32.49 1268.819 00:39:32.49
262 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 899 11:09:32.80 1268.653 00:39:32.80
263 CZ GRUBER Marek Hvězda 11:09:33.06 1268.514 00:39:33.06
264 AT BLIEGE Felix Fritz 11:09:33.82 1268.108 00:39:33.82
265 PL OLR MAZURY Webster 11:09:34.39 1267.804 00:39:34.39
266 CZ KHL Kamenář Gaia 11:09:36.95 1266.438 00:39:36.95
267 CZ SKRBEK Marek Gaby 2 11:09:39.76 1264.943 00:39:39.76
268 NO HELGESEN Bjorn Ove Torero´s Drevsjo 11:09:40.53 1264.534 00:39:40.53
269 CZ VLČEK Jiří Damaris 11:09:41.61 1263.960 00:39:41.61
270 CZ BECHA Lubomír + Jan Diego 11:09:43.64 1262.884 00:39:43.64
271 PL KOZLENIA Artur Adios 11:09:43.68 1262.862 00:39:43.68
272 CZ OLD STERNBERK TEAM "B" Verdi 2 11:09:43.74 1262.831 00:39:43.74
273 SK BINDAS Štefan ŠB 1 11:09:45.58 1261.857 00:39:45.58
274 DE TREPTE Arndt & Marcus Henk 11:09:45.70 1261.793 00:39:45.70
275 SK ČAMPIŠ Milan RC 35 11:09:47.47 1260.858 00:39:47.47
276 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "A" Foggia 11:09:47.91 1260.625 00:39:47.91
277 SK BABIC Pavol Hoody 11:09:48.30 1260.420 00:39:48.30
278 CZ RÝDEL Jiří Ondy 11:09:48.35 1260.393 00:39:48.35
279 SK HROZEN Peter Peťko 11:09:48.74 1260.187 00:39:48.74
280 DE BELOW Harald Four Thirtyfour 11:09:48.78 1260.166 00:39:48.78
281 SK LAŠ Vladimír Las 504 11:09:49.72 1259.671 00:39:49.72
282 AT ALHASAN MUHI ESSA AL Kiano 1 11:09:52.19 1258.370 00:39:52.19
283 SK DUBAJ Marián MVDr. Viktoria 11:09:53.25 1257.813 00:39:53.25
284 CZ BECHYNĚ Radek Jiřik 11:09:53.59 1257.634 00:39:53.59
285 NO HELGESEN Bjorn Ove Limit Channel 11:09:53.82 1257.513 00:39:53.82
286 CZ DUDA Přemysl Balu 11:09:54.92 1256.936 00:39:54.92
287 DE WINGS 2 WIN W2W 254 11:09:56.46 1256.128 00:39:56.46
288 SK TEAM BCHB BCHB 640 11:09:57.04 1255.824 00:39:57.04
289 CZ CHMELAŘ - JURÁSEK Team "B" Revenga 11:09:58.48 1255.070 00:39:58.48
290 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Jorg 1 11:10:03.23 1252.589 00:40:03.23
291 CZ HERYNEK SQUADRONE Happy Aviator 11:10:03.53 1252.433 00:40:03.53
292 PL SROKA-KUSION-KAWA Team Zygi 11:10:04.88 1251.730 00:40:04.88
293 PL WÓJCIK Piotr Norweg 11:10:05.40 1251.459 00:40:05.40
294 DE TEAM Tanja & Maya & Mica "A" Tartan 11:10:05.75 1251.277 00:40:05.75
295 PL SEDLACEK Josef Kubuš 11:10:06.85 1250.705 00:40:06.85
296 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 357 11:10:08.28 1249.963 00:40:08.28
297 CZ ESHEK Bohdan Bart 11:10:09.85 1249.148 00:40:09.85
298 CZ HANZEL Tomáš H 751 11:10:12.14 1247.962 00:40:12.14
299 CZ HORNÍČEK TEAM Talent 25 11:10:17.59 1245.149 00:40:17.59
300 SK EVIN Peter + Noemi Noe 716 11:10:18.88 1244.485 00:40:18.88
301 DE TRUSHEIM Holger Bird 2022 11:10:22.19 1242.784 00:40:22.19
302 SK VOJTKO Milan Pepa 11:10:23.32 1242.205 00:40:23.32
303 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Vandy 11:10:24.63 1241.534 00:40:24.63
304 AT WALDER Florian Space Boy 11:10:27.52 1240.056 00:40:27.52
305 DE MEISSNERLANDDERBY MLD 02 11:10:29.86 1238.861 00:40:29.86
306 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Ivan Miroslav CE 6 11:10:32.57 1237.481 00:40:32.57
307 AT HALATSCHEK Dietmar Nadine 11:10:33.08 1237.222 00:40:33.08
308 BE COPPENS Peter PC 505 11:10:36.02 1235.729 00:40:36.02
309 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Ivan Miroslav CE 1 11:10:37.13 1235.166 00:40:37.13
310 CZ ZÁHLAVOVI Lukáš a Martina Hoppity 11:10:37.46 1234.999 00:40:37.46
311 DE TEAM ALNA Loveless 11:10:37.80 1234.826 00:40:37.80
312 CZ KOBYLNICE TEAM Anet 11:10:45.07 1231.155 00:40:45.07
313 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Olymp 14 11:10:50.08 1228.637 00:40:50.08
314 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Sara 11:10:50.74 1228.307 00:40:50.74
315 CZ VOZÁBAL & ZIMA Team Mája 11:11:04.34 1221.528 00:41:04.34
316 CZ ACADEMY LOFT "B" Jibar 31 11:11:04.77 1221.315 00:41:04.77
317 CZ ATH KVĚTNÁ Pirát 1 11:11:05.84 1220.785 00:41:05.84
318 CZ ŠTACH Vladimír Samuelka 11:11:06.26 1220.577 00:41:06.26
319 CZ ATH KVĚTNÁ Notino 11:11:06.67 1220.374 00:41:06.67
320 CZ LAMÁČEK David La Denver 11:11:07.79 1219.820 00:41:07.79
321 AT GASSER Reinhard Gigi 11:11:09.98 1218.739 00:41:09.98
322 CZ JANEČEK Pavel Natálka 11:11:10.24 1218.610 00:41:10.24
323 CZ BUREŠ TEAM Frankovka 11:11:10.97 1218.250 00:41:10.97
324 CZ GRUBER Marek Luděk 11:11:11.03 1218.221 00:41:11.03
325 CZ BLAŽEK Petr Max 11:11:12.44 1217.526 00:41:12.44
326 CZ HAŠŠO Slavomír Benda 2 11:11:12.60 1217.447 00:41:12.60
327 CZ GALSCHNEIDER Peter Agis 11:11:13.51 1216.999 00:41:13.51
328 CZ KLEMENSOVÁ Sára Portia 11:11:14.47 1216.527 00:41:14.47
329 CZ MAREK Petr Max. 11:11:14.94 1216.296 00:41:14.94
330 SK PP + LL TEAM Bos Pri 11:11:17.12 1215.226 00:41:17.12
331 CZ GRUBER Simon Tereza 11:11:17.70 1214.941 00:41:17.70
332 CZ GRUBER Lubomír Adélka 11:11:19.50 1214.059 00:41:19.50
333 CZ PLÁNOČKA Jan Ing. Milena 11:11:20.97 1213.340 00:41:20.97
334 CZ LAŇKA Alfons Ing. Fony 11:11:21.69 1212.988 00:41:21.69
335 CZ HUCL Václav Šárka 11:11:23.55 1212.079 00:41:23.55
336 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 284 11:11:27.90 1209.960 00:41:27.90
337 CZ KULÍK Přemysl PK 110 11:11:28.03 1209.897 00:41:28.03
338 CH ANDERHUB Oskar Brünn 11:11:28.52 1209.659 00:41:28.52
339 DE TEAM ELBTALSPRINTER Weise & Popp Elegance 11:11:29.30 1209.280 00:41:29.30
340 DE ANTONOV AVIATION AN 26 11:11:43.81 1202.272 00:41:43.81
341 BG KERCHEV & MATOUŠEK Mon Amour 11:11:54.04 1197.380 00:41:54.04
342 CZ NERS Jaroslav Marcela 11:11:56.62 1196.152 00:41:56.62
343 CZ CHMELAŘ - JURÁSEK Team "A" Glider 11:12:20.63 1184.848 00:42:20.63
344 CZ KUČERA Lukáš Katrin 11:12:30.69 1180.175 00:42:30.69
345 PL PALENTKA-KUBIAK Team J 06 11:12:32.56 1179.310 00:42:32.56
346 CZ MAKANAKI Team Bonamy 11:12:35.43 1177.986 00:42:35.43
347 CZ ACADEMY LOFT "D" Dolia 93 11:12:42.14 1174.901 00:42:42.14
348 CZ DAVID Petr Mašková 11:19:24.92 1015.292 00:49:24.92
349 AT HÖLD Erich Emilie 11:29:16.11 846.504 00:59:16.11
350 DE JOEKEL SKYLIGHTS - Lang Merope 2607 11:29:17.14 846.259 00:59:17.14
351 DE C.SCHWARM + M.WIESNET Kalli 888 11:29:18.29 845.985 00:59:18.29
352 DE FAMILIE SOELLNER FS 01 11:29:21.05 845.329 00:59:21.05
353 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Jala Jala 11:29:22.99 844.869 00:59:22.99
354 AT GASSER Reinhard Ghost 11:29:23.14 844.833 00:59:23.14
355 DE BELOW Harald Four Thirtyeight 11:35:18.78 768.163 01:05:18.78
356 CZ VOZÁBAL & ZIMA Team Nela 11:36:50.86 750.527 01:06:50.86
357 CZ BRULÍK Josef Mia 11:40:21.35 713.104 01:10:21.35
358 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Nora 11:45:35.06 663.775 01:15:35.06
359 DE ANTONOV AVIATION AN 24 11:46:34.70 655.159 01:16:34.70
360 DE FAMILIE SOELLNER FS 04 11:46:47.72 653.308 01:16:47.72
361 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Kid-Jelle 1 11:54:37.16 592.902 01:24:37.16
362 DE TEAM GOUDEN DUIF "C" Gallamist 12:09:04.14 506.425 01:39:04.14
363 DE TEAM GOCH HDF 02 12:11:46.65 492.948 01:41:46.65
364 CZ KLEMENS Karel ml. Belina 12:14:22.22 480.702 01:44:22.22
365 SK HALIENKA Peter Kaja 12:16:27.20 471.296 01:46:27.20
366 CZ HOUŠKA David Asan 12:32:03.81 411.024 02:02:03.81
367 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "A" Bastianini 12:36:27.61 396.734 02:06:27.61
368 CZ B & B TEAM Liu 12:39:24.70 387.685 02:09:24.70
369 PL PACEK Wojciech WP 14 13:00:28.22 333.428 02:30:28.22
370 PL RAFITA TEAM Tarasiuk Guess 13:20:22.74 294.467 02:50:22.74
371 DE TREPTE Arndt & Marcus Jana 13:22:38.18 290.617 02:52:38.18
372 AT RÖTZER Franz Top 4 13:41:32.31 261.937 03:11:32.31
373 CZ TRUKSA Vítězslav Hana 14:58:54.48 186.573 04:28:54.48
374 AT HEILAND Helmut Blasius 15:24:39.70 170.266 04:54:39.70
375 PL MAZIARZ RACING TEAM Mirr 15:36:15.22 163.822 05:06:15.22
376 CZ GERSPITZER & ČULEŇ Team GJ 55 17:31:56.84 118.903 07:01:56.84
377 CZ ZÁHLAVOVI Lukáš a Martina Sula 17:32:27.91 118.758 07:02:27.91
378 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 803 17:37:39.48 117.316 07:07:39.48
379 CZ DUDA Přemysl Baira 10:38:49.87 34.629 24:08:49.87
380 SK LABON Matúš & Jakub MLJ 9 13:11:13.95 31.333 26:41:13.95

Zobrazit / skrýt podrobnosti k doletu

Nedolétlí holubi

Tabulka obsahuje seznam holubů, kteří byli na tento závod nasazeni, ale zatím nedoletěli.

  Jméno chovatele Jméno holuba
PL COBA TEAM No Marcy
CZ OLD STERNBERK TEAM "A" Miki 2
DE ZG HELIOS I. Os 406

DOLET_PPC_LC

Dolet mimo závod

Tabulka obsahuje seznam holubů, kteří se během čekání na tento dolet vrátili z přechozích závodů - tzn. nebyli na tento závod nasazeni.

  Jméno chovatele Jméno holuba Čas doletu
CZ ACADEMY LOFT "D" Buday 73 15:21:43
AT ALHASAN MUHI ESSA AL Kiano 2 16:08:52
CZ LOCCO TEAM Berry 13:38:50
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Sylvain 11:40:14
DE SCHÖN Friedrich Fritz 8 09:53:20
DE TEAM ELBTALSPRINTER Weise & Popp El Bedavi 17:33:58
DE TEAM GERMANY Werner A. Waldow + Silvia Thiel Talent Quatro 174 15:10:56
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "B" SP 843 11:36:20
CZ VÍTEK Jan Maty 11:08:39

DOLET_PPC_LC

 

Přihlásit se



Partneři