Doletová listina

Místo vypuštění VRPOLJE (CRO)
Vzdálenost 509.821 km
Datum a čas startu 10.09.2021 07:15:00
Počasí v místě startu Jasno, klidno, 12° C.
Počasí v cíli Jasno, J vítr, 22 - 26° C.
Počet nasazených holubů 832
Počet chovatelů 258

         
    Jméno chovatele Jméno holuba Čas doletu Rychlost Doba letu
1 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 69 12:44:28.16 1547.400 05:29:28.16
2 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarda 12:44:28.60 1547.366 05:29:28.60
3 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 1673 12:44:29.46 1547.299 05:29:29.46
4 DE ANTONOV AVIATION AN 12 12:44:29.60 1547.288 05:29:29.60
5 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 005 12:44:30.14 1547.245 05:29:30.14
6 PL GRODNY Andrzej Rena 12:44:31.46 1547.142 05:29:31.46
7 SK DUCHOVIČ Jozef Chirlanda 12:44:31.86 1547.111 05:29:31.86
8 DE SCHOEN Friedrich Fritz 11 12:44:34.25 1546.924 05:29:34.25
9 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Jednička 12:44:34.63 1546.894 05:29:34.63
10 CZ GRUBER Simon Gladiator 12:44:36.60 1546.740 05:29:36.60
11 PL SEDLACEK Josef JS 5 12:47:19.38 1534.113 05:32:19.38
12 AT HEILAND Helmut Jutha 12:47:23.48 1533.798 05:32:23.48
13 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 025 12:47:24.34 1533.731 05:32:24.34
14 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ SP 085 12:47:26.24 1533.585 05:32:26.24
15 CZ BECHYNĚ Radek Adam 12:47:29.95 1533.300 05:32:29.95
16 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 5 12:47:31.05 1533.216 05:32:31.05
17 DE TEAM BRANDT & WICHERT Soukalova 12:47:33.78 1533.006 05:32:33.78
18 CH TEAM FROHMATTA Bentley 12:47:34.08 1532.983 05:32:34.08
19 DE SG STEFFL "A" Doc Schultz 12:47:34.65 1532.939 05:32:34.65
20 SK ČÁNI Ĺudovít LC 841 12:47:35.86 1532.846 05:32:35.86
21 SK DUCHOVIČ Jozef Regina 12:51:30.62 1515.023 05:36:30.62
22 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Wolke 12:52:46.12 1509.379 05:37:46.12
23 CZ ACADEMY LOFT Black Academy 53 12:52:47.17 1509.301 05:37:47.17
24 DE TEAM BRANDT & WICHERT Koukalova 12:52:47.50 1509.276 05:37:47.50
25 DE TREPTE Arndt & Marcus Derby Star 12:52:49.31 1509.142 05:37:49.31
26 PL JANIA - LACH Team Rapon 12:52:49.34 1509.139 05:37:49.34
27 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Neo 12:52:49.78 1509.107 05:37:49.78
28 DE TEAM ALNA Alberto Cotayo Super Power 12:52:50.97 1509.018 05:37:50.97
29 CZ GRUBER Simon Bayli 12:52:52.15 1508.930 05:37:52.15
30 PL KOZLENIA Artur Adam 12:52:53.50 1508.830 05:37:53.50
31 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 024 12:52:54.38 1508.764 05:37:54.38
32 AT GRATZER Marco "B" Salvadore 12:52:56.48 1508.608 05:37:56.48
33 CZ HANZEL TEAM Nov 1 12:52:56.81 1508.583 05:37:56.81
34 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 083 12:52:57.14 1508.559 05:37:57.14
35 AT GRATZER Marco "A" Caligula 12:52:57.65 1508.521 05:37:57.65
36 CZ KLEMENS Karel ml. Klike 12:52:59.69 1508.369 05:37:59.69
37 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Gamora 12:53:03.75 1508.067 05:38:03.75
38 AT BLIEGE Felix Felix 1 12:55:11.05 1498.662 05:40:11.05
39 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 8 12:55:14.38 1498.417 05:40:14.38
40 CZ LAŇKA Alfons Ing. Lucka 12:55:18.78 1498.094 05:40:18.78
41 CZ DUDA Přemysl Karla 12:55:25.34 1497.613 05:40:25.34
42 CZ KRUTIL Karel + Michal Jasmína 12:55:26.33 1497.541 05:40:26.33
43 PL PALENTKA-KUBIAK Team J-21 12:55:26.63 1497.519 05:40:26.63
44 SK BODNAR & VILČKO Vladimír Bovi 6 12:55:28.04 1497.415 05:40:28.04
45 SK VOJTKO Milan Mivo 17 12:55:29.12 1497.336 05:40:29.12
46 AT GRATZER Werner Priscus 12:55:29.54 1497.305 05:40:29.54
47 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 026 12:55:30.04 1497.269 05:40:30.04
48 SK PRIEHODA Ján + Ivana Jasmína 12:55:30.56 1497.231 05:40:30.56
49 DE SCHOEN Friedrich Fritz 10 12:55:34.86 1496.916 05:40:34.86
50 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 021 12:55:36.37 1496.805 05:40:36.37
51 CZ TOMEK Jindřich T3. 12:55:36.65 1496.784 05:40:36.65
52 PL JANIA - LACH Team Wolro 12:55:40.79 1496.481 05:40:40.79
53 SK DREXLEROVÁ Helena Kincsem 12:55:50.81 1495.748 05:40:50.81
54 PL SMORAWSKI Marek + Jacek Gabi 12:56:02.34 1494.905 05:41:02.34
55 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 032 12:58:15.03 1485.274 05:43:15.03
56 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 23 12:58:17.88 1485.068 05:43:17.88
57 AT BLIEGE Felix Felix 25 12:58:22.93 1484.704 05:43:22.93
58 AT NÖRES Kurt Big-Bang 13:00:10.11 1477.021 05:45:10.11
59 SK BCHB TEAM Luky 13:00:15.95 1476.604 05:45:15.95
60 CZ NERS Jaroslav Petra 13:00:16.91 1476.536 05:45:16.91
61 SK PODHORSKÝ TEAM Mário 1 13:00:19.36 1476.361 05:45:19.36
62 CZ VERNER Pavel Guvernerka 13:00:22.93 1476.107 05:45:22.93
63 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 18 13:01:12.78 1472.565 05:46:12.78
64 SK BINDAS JUN. Štefan Elitt 13:01:35.20 1470.977 05:46:35.20
65 SK GOGORA Milan Nibi 13:01:36.14 1470.910 05:46:36.14
66 CZ ACADEMY LOFT Dafne Academy 17 13:01:36.66 1470.874 05:46:36.66
67 AT LINDTNER Harald Talentporter 13:01:37.58 1470.809 05:46:37.58
68 DE TEAM ALNA Alberto Cotayo Marek 13:01:39.13 1470.699 05:46:39.13
69 CZ ACADEMY LOFT House Academy 59 13:01:39.98 1470.639 05:46:39.98
70 DE ZG HELIOS Yu Runda 13:01:43.68 1470.377 05:46:43.68
71 AT GASSER Reinhard Gambit 13:01:44.14 1470.345 05:46:44.14
72 CH TEAM WIRZ Melanie Meillard 13:01:44.99 1470.285 05:46:44.99
73 CH DERBY TEAM PILATUS Alamshar 13:01:45.26 1470.266 05:46:45.26
74 AT NAGELHOFER Robert Tornado 2308 13:01:46.69 1470.165 05:46:46.69
75 AT HEILAND Helmut Emilie 13:01:47.47 1470.110 05:46:47.47
76 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 33 13:01:47.96 1470.075 05:46:47.96
77 CZ TRUKSA Vítězslav Luky 13:01:50.34 1469.907 05:46:50.34
78 AT DEMAJ & KUKLA Team Josef 13:01:51.21 1469.845 05:46:51.21
79 CZ B & B TEAM Frenk 13:01:52.49 1469.755 05:46:52.49
80 CZ KULÍK Přemysl Tornádo 13:02:00.92 1469.160 05:47:00.92
81 HU LÁSZLÓ-MOLNÁR LM 19 13:02:23.05 1467.600 05:47:23.05
82 DE HIENZSCH Frank F.H. 6 13:02:23.52 1467.567 05:47:23.52
83 PL MICHALAK Bogdan Honorata 03 13:03:51.98 1461.365 05:48:51.98
84 DE ZG HELIOS Zeus 13:03:55.02 1461.153 05:48:55.02
85 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ SP 042 13:03:56.88 1461.023 05:48:56.88
86 SK BLAHOVSKÝ + HNILIČKA Team P.K. Subban 13:03:59.66 1460.829 05:48:59.66
87 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Pavla 13:04:02.08 1460.660 05:49:02.08
88 PL RAFITA TEAM Dior 13:04:09.28 1460.158 05:49:09.28
89 CZ ACADEMY LOFT Venture Academy 49 13:04:11.88 1459.977 05:49:11.88
90 PL SMORAWSKI Marek + Jacek Portos 13:04:56.28 1456.890 05:49:56.28
91 CZ CHARYPAR Vladimír Charyš 6 13:05:00.46 1456.600 05:50:00.46
92 AT BLIEGE Felix Felix 3 13:05:00.60 1456.590 05:50:00.60
93 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 24 13:05:13.97 1455.663 05:50:13.97
94 DE SCHOEN Friedrich Fritz 3 13:05:18.77 1455.331 05:50:18.77
95 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 1665 13:05:33.48 1454.313 05:50:33.48
96 DE TREPTE Arndt & Marcus Edwin 13:05:46.13 1453.439 05:50:46.13
97 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 035 13:05:46.97 1453.381 05:50:46.97
98 CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Dobiš 13:05:50.86 1453.112 05:50:50.86
99 PL MISIAK Marek Marek 67 13:05:54.99 1452.827 05:50:54.99
100 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Anna M. 13:05:55.21 1452.812 05:50:55.21
101 CZ KLEMENS Karel Ready 13:05:57.31 1452.667 05:50:57.31
102 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Lennon 13:05:58.36 1452.595 05:50:58.36
103 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 45 13:05:58.75 1452.568 05:50:58.75
104 CZ MALACH Ladislav Lada 13:05:59.72 1452.501 05:50:59.72
105 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 1643 13:06:02.51 1452.308 05:51:02.51
106 AT WALDER Florian Kalla 13:06:07.80 1451.944 05:51:07.80
107 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Sting 13:06:35.66 1450.026 05:51:35.66
108 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Lei 13:07:10.62 1447.627 05:52:10.62
109 CH TEAM FROHMATTA Karl-Heinz 13:07:30.05 1446.297 05:52:30.05
110 CZ KOLÍNEK Jarolím Kolínek Team "F" 13:08:21.62 1442.779 05:53:21.62
111 DE TREPTE Arndt & Marcus Florentine 13:09:14.37 1439.199 05:54:14.37
112 SK MINÁRIK + MAŤAŠEJE Tereza 13:09:15.37 1439.131 05:54:15.37
113 SK FAMILY PINČÁK I. Sofinka 13:09:15.78 1439.103 05:54:15.78
114 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 17 13:09:20.87 1438.759 05:54:20.87
115 CZ VACHTL Jan Karolína 13:11:30.61 1430.032 05:56:30.61
116 PT PEDRO PORTO D Dalpot 13:11:48.70 1428.824 05:56:48.70
117 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Klema 13:12:18.80 1426.818 05:57:18.80
118 CZ ACADEMY LOFT Dafne Academy 50 13:12:29.85 1426.083 05:57:29.85
119 AT HALATSCHEK Dietmar Enkel Pole 13:13:14.41 1423.126 05:58:14.41
120 SK TEAM LUTERAN HRICIK BAŠISTA Klokoč 13:13:22.82 1422.570 05:58:22.82
121 AT RIEDL Franz Werner 13:14:19.78 1418.811 05:59:19.78
122 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Ivana 13:14:20.34 1418.774 05:59:20.34
123 DE TEAM ALNA Alberto Cotayo Oxi 13:14:23.09 1418.594 05:59:23.09
124 CZ BECHA Lubomír + Jan Ben 13:14:24.16 1418.523 05:59:24.16
125 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 10 13:14:25.18 1418.456 05:59:25.18
126 CZ HOLUB "B" Břetislav 13:14:25.39 1418.442 05:59:25.39
127 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 73 13:14:25.64 1418.426 05:59:25.64
128 DE BEHLKE Andreas AB 06 13:14:25.77 1418.417 05:59:25.77
129 CZ SKOKAN Pavel Ardenka 1 13:14:28.43 1418.242 05:59:28.43
130 PL NOCNY Grzegorz Bronek 13:14:29.85 1418.149 05:59:29.85
131 CZ GORČÍK + MACHALA Team Paula 13:14:30.54 1418.104 05:59:30.54
132 CZ TALLA Stanislav + František Anička 13:14:33.35 1417.919 05:59:33.35
133 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 83 13:14:35.11 1417.803 05:59:35.11
134 DE SOELLNER JUNIOR TEAM SJT 3 13:14:40.27 1417.464 05:59:40.27
135 CZ RUBEY & VARGA Team Ruby 3 13:15:00.19 1416.157 06:00:00.19
136 CZ KLEMENS Karel Kafi 13:15:00.57 1416.132 06:00:00.57
137 SK BCHB TEAM Samko 13:15:04.25 1415.891 06:00:04.25
138 SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 19 13:15:06.07 1415.772 06:00:06.07
139 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Sali 13:15:06.71 1415.730 06:00:06.71
140 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 84 13:15:08.17 1415.634 06:00:08.17
141 DE SG STEFFL "A" Black Beard 13:15:16.35 1415.098 06:00:16.35
142 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 25 13:15:17.84 1415.001 06:00:17.84
143 AT GRATZER Marco "B" Siegfried 13:15:42.20 1413.408 06:00:42.20
144 DE TREPTE Arndt & Marcus Ropo 13:15:45.21 1413.212 06:00:45.21
145 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 064 13:15:46.51 1413.127 06:00:46.51
146 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Laura 13:15:47.86 1413.039 06:00:47.86
147 SK NOVÁK Pavel Milan 13:15:48.88 1412.972 06:00:48.88
148 DE ZG HELIOS Yu Yong 13:15:49.25 1412.948 06:00:49.25
149 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 6 13:15:50.73 1412.851 06:00:50.73
150 DE SKOPLJAK Denis Kurt 13:15:58.28 1412.359 06:00:58.28
151 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Dvorak 13:15:58.69 1412.332 06:00:58.69
152 AT GRATZER Marco "A" Homer 13:16:00.20 1412.233 06:01:00.20
153 DE HOOP Michael Jana. 13:16:01.34 1412.159 06:01:01.34
154 CZ KHL Kamenář Henrieta 13:16:02.05 1412.113 06:01:02.05
155 CZ TÁBORSKÝ Vladimír David 13:16:02.67 1412.072 06:01:02.67
156 AT HALATSCHEK Dietmar Klara 13:16:04.33 1411.964 06:01:04.33
157 AT GASSER Reinhard Grazia 13:16:05.33 1411.899 06:01:05.33
158 CZ BECHA Lubomír + Jan Hany 13:16:07.51 1411.757 06:01:07.51
159 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 072 13:16:09.46 1411.630 06:01:09.46
160 DE TREPTE Arndt & Marcus Henk 13:16:10.96 1411.532 06:01:10.96
161 SK FAMILY PINČÁK Fany 13:16:18.37 1411.050 06:01:18.37
162 SK BALÁŽ Štefan Lolo 13:16:27.52 1410.454 06:01:27.52
163 PT PEDRO PORTO Absent 13:16:29.77 1410.308 06:01:29.77
164 PL SROKA Krzysztof Linka 13:16:48.57 1409.087 06:01:48.57
165 CZ ACADEMY LOFT Double Academy 46 13:16:50.16 1408.984 06:01:50.16
166 CZ SUCHÁNEK Břetislav Miša 13:16:50.83 1408.940 06:01:50.83
167 CZ GORČÍK + MACHALA Team Pája 13:16:54.12 1408.727 06:01:54.12
168 AT GRATZER Marco "A" Gyula 13:16:58.92 1408.415 06:01:58.92
169 DE WINGS 2 WIN W2W 248 13:17:02.97 1408.153 06:02:02.97
170 CZ KONOPÍK Jiří Žofka 13:17:22.02 1406.919 06:02:22.02
171 CZ HOLUB "A" Bohuslava 13:17:33.74 1406.161 06:02:33.74
172 CZ ATH KVĚTNÁ Sanšajn 13:17:57.51 1404.626 06:02:57.51
173 DE SIEBERT Dieter Dazzler 13:18:54.50 1400.960 06:03:54.50
174 CZ FLY YOUNG STARS Hanna 13:18:58.12 1400.728 06:03:58.12
175 CZ KONEČNÝ Vlastimil Messi 13:18:58.73 1400.689 06:03:58.73
176 DE TEAM ALNA Alberto Cotayo Shada 13:19:00.95 1400.546 06:04:00.95
177 SK NOVÁK Pavel Palo 13:19:03.37 1400.391 06:04:03.37
178 CZ ACADEMY LOFT Miracle Academy 55 13:19:03.87 1400.359 06:04:03.87
179 DE SIEBERT Dieter Dava 13:19:05.21 1400.273 06:04:05.21
180 SK KOPAS Michal Miťko 13:19:08.95 1400.033 06:04:08.95
181 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 66 13:19:11.47 1399.872 06:04:11.47
182 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Rolex 13:19:34.84 1398.376 06:04:34.84
183 PL KUSION Tomasz Tomek 13:19:36.41 1398.276 06:04:36.41
184 CZ MAJKA + JAN TEAM Jan 13:19:43.39 1397.830 06:04:43.39
185 CZ PLÁNOČKA Jan Tereza 13:19:44.89 1397.734 06:04:44.89
186 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 3 13:19:45.96 1397.666 06:04:45.96
187 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Zena 13:19:46.77 1397.614 06:04:46.77
188 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Zdena 13:19:49.92 1397.413 06:04:49.92
189 SK BALÁŽ Štefan Lolita 13:19:51.22 1397.330 06:04:51.22
190 DE BEHLKE Andreas AB 05 13:19:51.60 1397.306 06:04:51.60
191 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 23 13:19:51.82 1397.292 06:04:51.82
192 CZ ACADEMY LOFT China Academy 39 13:19:55.14 1397.080 06:04:55.14
193 PL MAJCHER Krystian & Marcel KM 89 13:20:43.21 1394.019 06:05:43.21
194 DE TEAM GOCH TG 052 13:20:46.06 1393.838 06:05:46.06
195 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 084 13:20:48.87 1393.660 06:05:48.87
196 SK GRÉK Peter Romana. 13:20:50.46 1393.559 06:05:50.46
197 HU BÖDI József BJ 93 13:20:56.76 1393.159 06:05:56.76
198 SK MINÁRIK + MAŤAŠEJE Beny 13:20:59.43 1392.990 06:05:59.43
199 PL BRASZKO Adam i Helena Brus 13:21:00.38 1392.929 06:06:00.38
200 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Bauer 13:21:03.16 1392.753 06:06:03.16
201 CZ KOLÍNEK Jarolím Kolínek Team "C" 13:21:04.05 1392.697 06:06:04.05
202 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 013 13:21:05.62 1392.597 06:06:05.62
203 PL MAZIARZ RACING TEAM Perry 13:21:07.71 1392.465 06:06:07.71
204 SK FAMILY PINČÁK Star 13:21:08.22 1392.432 06:06:08.22
205 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Zdeněk 13:21:08.33 1392.425 06:06:08.33
206 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 130 13:21:08.68 1392.403 06:06:08.68
207 BE COPPENS Peter Vichy 13:21:10.30 1392.301 06:06:10.30
208 CZ VÍTOVEC P & M Lupin 13:21:10.98 1392.257 06:06:10.98
209 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 12 13:21:11.87 1392.201 06:06:11.87
210 AT BLIEGE Felix Felix 15 13:21:12.65 1392.152 06:06:12.65
211 DE MOELLER Andreas AML Kittel 13:21:13.48 1392.099 06:06:13.48
212 CZ MALACH Ladislav Sisi 13:21:13.98 1392.067 06:06:13.98
213 CZ RÝDEL Jiří Margrit 13:21:16.01 1391.939 06:06:16.01
214 CZ ACADEMY LOFT Tbulk Academy 1 13:21:18.94 1391.753 06:06:18.94
215 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Star-Lord 13:21:19.17 1391.739 06:06:19.17
216 CZ BOUCHAL Martin Dominátor 13:21:19.50 1391.718 06:06:19.50
217 DE TEAM - DIE ROTHALBOMBER Rubin 13:21:20.01 1391.685 06:06:20.01
218 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Helmut 6 13:21:31.68 1390.947 06:06:31.68
219 CH DERBY TEAM PILATUS Foners 13:21:34.77 1390.752 06:06:34.77
220 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Maria 2 13:22:14.89 1388.219 06:07:14.89
221 DE HIENZSCH Frank F.H. 4 13:23:39.72 1382.895 06:08:39.72
222 NO HELGESEN Bjorn Ove Femhoje III. 13:24:12.06 1380.877 06:09:12.06
223 AT HALATSCHEK Dietmar Ralf 13:25:15.68 1376.922 06:10:15.68
224 CZ VÍTOVEC P & M Leomar 13:26:30.78 1372.283 06:11:30.78
225 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 71 13:26:31.21 1372.257 06:11:31.21
226 CZ BARTOŠ TEAM Bulschmidt 13:26:31.64 1372.230 06:11:31.64
227 CZ LAŇKA Alfons Ing. Lydie 13:26:35.56 1371.989 06:11:35.56
228 CZ GORČÍK + MACHALA Team Ája 13:26:38.75 1371.793 06:11:38.75
229 CZ SETTLER + KUBÁČEK Team Zitkala 13:27:07.95 1369.999 06:12:07.95
230 PL JANIA - LACH Team Zolni 13:28:30.33 1364.962 06:13:30.33
231 AT KUTLESA Slavko SLK 08 13:28:35.24 1364.664 06:13:35.24
232 AT NAGELHOFER Robert Lava 2303 13:28:40.32 1364.354 06:13:40.32
233 AT RIEDL Franz Christian 13:28:42.34 1364.231 06:13:42.34
234 CZ B & B TEAM Erik 13:29:40.51 1360.701 06:14:40.51
235 CZ HLAVINKA Josef Riči 13:29:42.22 1360.598 06:14:42.22
236 AT KUTLESA Slavko SLK 14 13:29:42.65 1360.572 06:14:42.65
237 PT PEDRO PORTO D Dakota 13:29:43.28 1360.534 06:14:43.28
238 AT GASSER Reinhard Galaxy 13:29:43.93 1360.494 06:14:43.93
239 PL NOWICKI Damian Primo 13:29:45.27 1360.413 06:14:45.27
240 PT PEDRO PORTO Abraxas 13:29:45.92 1360.374 06:14:45.92
241 CZ LAŇKA Alfons Ing. Eva 13:29:46.07 1360.365 06:14:46.07
242 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 15 13:29:46.44 1360.342 06:14:46.44
243 AT WIEFLER Alois Alpha 1 13:29:46.70 1360.327 06:14:46.70
244 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Metresa 13:29:47.02 1360.307 06:14:47.02
245 NO HELGESEN Bjorn Ove Günter 84 13:29:47.33 1360.289 06:14:47.33
246 PL BASA Marek & Andrzej M 2 13:29:47.74 1360.264 06:14:47.74
247 AT GASSER Reinhard Gaucho 13:29:47.82 1360.259 06:14:47.82
248 AT OFNER Kurt Carly 13:29:48.04 1360.246 06:14:48.04
249 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Moravec 13:29:48.62 1360.211 06:14:48.62
250 PL PACEK Wojciech Speed Test 13:29:49.46 1360.160 06:14:49.46
251 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 09 13:29:51.12 1360.059 06:14:51.12
252 DE SOELLNER JUNIOR TEAM SJT 2 13:29:51.72 1360.023 06:14:51.72
253 SK BELANEC Team Arianna 13:29:53.86 1359.894 06:14:53.86
254 DE TEAM FRANKENPFALZ Bruno 13:29:58.11 1359.637 06:14:58.11
255 CZ ACADEMY LOFT Dafne Academy 51 13:29:59.70 1359.541 06:14:59.70
256 AT HÖLD Erich Jakob 13:30:00.72 1359.479 06:15:00.72
257 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Vasili 13:31:09.87 1355.314 06:16:09.87
258 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 47 13:31:43.36 1353.306 06:16:43.36
259 PL PITAŚ M & M Team Carlos 13:31:50.52 1352.877 06:16:50.52
260 CZ PŘÍVARA Vladimír Mary 13:32:36.85 1350.111 06:17:36.85
261 CZ BOUCHAL Martin Rotavátor 13:34:00.38 1345.152 06:19:00.38
262 PL SEDLACEK Josef JS 11 13:34:38.14 1342.922 06:19:38.14
263 PL JANIA - LACH Team Wibul 13:34:43.57 1342.602 06:19:43.57
264 CH TEAM FROHMATTA Jeff 13:35:19.38 1340.495 06:20:19.38
265 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ Fred 13:35:20.28 1340.442 06:20:20.28
266 CZ KOLÍNEK Jarolím Kolínek Team "B" 13:35:21.26 1340.384 06:20:21.26
267 PL JANIA - LACH Team Jorg 13:35:21.50 1340.370 06:20:21.50
268 DE TREPTE Arndt & Marcus Caroline 13:35:46.71 1338.891 06:20:46.71
269 CZ KONOPÍK Jiří Jana 13:36:27.14 1336.526 06:21:27.14
270 PL TARASIUK Jerzy George 13:36:29.75 1336.374 06:21:29.75
271 PL SEDLACEK Josef JS 2 13:37:22.50 1333.301 06:22:22.50
272 DE HIENZSCH Frank F.H. 1 13:38:14.51 1330.285 06:23:14.51
273 AT EPPENSTEINER Josef Cler 13:38:15.75 1330.214 06:23:15.75
274 PL MICHALAK Bogdan Turbo 05 13:38:17.13 1330.134 06:23:17.13
275 PL SROKA-KUSION-KAWA Team Irena 13:38:23.71 1329.753 06:23:23.71
276 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Linda 13:38:26.15 1329.612 06:23:26.15
277 PL KOZLENIA Artur Areo 13:38:30.50 1329.361 06:23:30.50
278 CZ HLAVINKA Josef Rumburak 13:39:06.36 1327.292 06:24:06.36
279 HU BÖDI József BJ 32 13:39:08.58 1327.165 06:24:08.58
280 CZ KONOPÍK Jiří Luky 13:40:08.97 1323.696 06:25:08.97
281 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Thaisa 13:41:08.55 1320.292 06:26:08.55
282 SK TATRY-DERBY D-3 13:41:10.29 1320.193 06:26:10.29
283 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Sohn 662 13:41:10.83 1320.162 06:26:10.83
284 PL CZULOWSKI Jakub Orlik 13:41:28.33 1319.166 06:26:28.33
285 DE SIEBERT Dieter Darcy 13:41:59.21 1317.412 06:26:59.21
286 CZ ŠÁLEK Roman RS 08 13:42:03.75 1317.154 06:27:03.75
287 SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 22 13:42:04.68 1317.101 06:27:04.68
288 CH TEAM FROHMATTA Asadi Junior 13:43:53.75 1310.945 06:28:53.75
289 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Helmut 5 13:44:01.39 1310.516 06:29:01.39
290 CZ VLČEK Jiří Bambi 13:44:41.42 1308.272 06:29:41.42
291 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Groot 13:44:44.38 1308.107 06:29:44.38
292 SK KOPAS Michal Miška 13:44:48.74 1307.863 06:29:48.74
293 PL MAJCHER Krystian & Marcel KM 84 13:44:57.23 1307.388 06:29:57.23
294 PL KOZLENIA Boguslawa Laura 13:44:58.09 1307.340 06:29:58.09
295 CZ FLY YOUNG STARS Jessica 13:45:09.88 1306.682 06:30:09.88
296 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Indy 13:46:17.62 1302.911 06:31:17.62
297 HU BÖDI József BJ 43 13:46:19.79 1302.791 06:31:19.79
298 SK BABIC Pavol Red Hrky 305 13:47:29.23 1298.949 06:32:29.23
299 PL SROKA Krzysztof Emi 13:47:32.02 1298.796 06:32:32.02
300 AT GRATZER Marco "B" Clemenza 13:48:04.16 1297.026 06:33:04.16
301 CZ EM-EKO.CZ PS 4 13:48:04.89 1296.985 06:33:04.89
302 DE HEIDEMANN + WINTER Lisbeth 13:48:12.66 1296.558 06:33:12.66
303 CZ BOJKO Stanislav Jarka 13:48:13.96 1296.487 06:33:13.96
304 CZ BECHYNĚ Radek Mára 13:48:17.16 1296.311 06:33:17.16
305 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 049 13:49:03.93 1293.747 06:34:03.93
306 AT JAKUPOVIC Jasmin Rocky 13:49:04.37 1293.723 06:34:04.37
307 PL PALENTKA-KUBIAK Team W-1 13:49:08.57 1293.493 06:34:08.57
308 PL KOZLENIA - WOLANIN Ana 13:49:10.72 1293.375 06:34:10.72
309 CZ TOMEK Jindřich T4. 13:49:11.16 1293.351 06:34:11.16
310 SK VOJTKO Milan Mivo 08 13:49:23.10 1292.699 06:34:23.10
311 CZ BASTL Josef Walkboy 13:49:59.53 1290.712 06:34:59.53
312 CZ ŠABATA Jan J.Š. 3 13:50:09.38 1290.175 06:35:09.38
313 DE MOELLER Andreas AML Wonder 13:50:17.38 1289.740 06:35:17.38
314 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Saffier 13:50:27.54 1289.188 06:35:27.54
315 DE WINGS 2 WIN W2W 371 13:50:34.08 1288.833 06:35:34.08
316 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Janda 13:50:50.06 1287.966 06:35:50.06
317 DE HOOP Michael Franz 13:50:53.63 1287.772 06:35:53.63
318 DE TEAM NAMIBIA Hoop & Lücke Scheele 13:50:57.62 1287.556 06:35:57.62
319 PL PACEK Wojciech Tornado 13:51:56.15 1284.391 06:36:56.15
320 SK VOJTKO Milan Mivo 12 13:52:07.22 1283.795 06:37:07.22
321 CZ GRUBER Simon Žofka 13:52:45.19 1281.752 06:37:45.19
322 CZ MILOTA Milan MM 001 13:53:13.56 1280.230 06:38:13.56
323 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Hanka 13:54:28.24 1276.241 06:39:28.24
324 PL KOZLENIA - WOLANIN Zygi 13:54:29.76 1276.160 06:39:29.76
325 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 1 13:54:31.91 1276.046 06:39:31.91
326 SK ČAMPIŠ Milan DC 66 13:54:33.46 1275.964 06:39:33.46
327 SK PRIEHODA Ján + Ivana Rose 13:54:36.12 1275.822 06:39:36.12
328 SK HELMAR Team Wiesa 13:54:36.70 1275.791 06:39:36.70
329 DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Helmut 2 13:54:37.03 1275.774 06:39:37.03
330 CZ BAJTEK Jan Thor 13:54:48.93 1275.141 06:39:48.93
331 AT GRATZER Marco "B" Alexander 13:54:55.57 1274.788 06:39:55.57
332 SK HELMAR Team Zilko 13:54:57.41 1274.690 06:39:57.41
333 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 9 13:54:58.23 1274.647 06:39:58.23
334 DE WINGS 2 WIN W2W 252 13:55:19.93 1273.495 06:40:19.93
335 CZ KONOPÍK Jiří Zuzka 13:56:58.27 1268.302 06:41:58.27
336 AT NAHIČ & ZWILAK Team Chip 13:56:58.97 1268.266 06:41:58.97
337 CZ CHARYPAR Vladimír Charyš 2 13:57:04.13 1267.994 06:42:04.13
338 CZ BECHYNĚ Radek Týnuš 13:57:04.52 1267.974 06:42:04.52
339 SK ŠIMKO Ján Šimo 14 13:57:05.05 1267.946 06:42:05.05
340 SK MINÁRIK + MAŤAŠEJE Dady 13:58:15.46 1264.256 06:43:15.46
341 DE SG STEFFL "A" Django 13:58:45.03 1262.713 06:43:45.03
342 SK EXPRES TEAM Red 13:58:56.68 1262.106 06:43:56.68
343 PT PEDRO PORTO Abby 13:59:06.06 1261.618 06:44:06.06
344 CZ B & B TEAM Sára 13:59:12.29 1261.294 06:44:12.29
345 PL MAZIARZ RACING TEAM Caitlin 13:59:13.49 1261.231 06:44:13.49
346 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Roli 13:59:31.18 1260.312 06:44:31.18
347 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ SP 045 13:59:40.54 1259.826 06:44:40.54
348 SK BELANEC Team Auróra 14:00:57.41 1255.850 06:45:57.41
349 DE ZG HELIOS Hera 14:01:18.18 1254.780 06:46:18.18
350 DE SKOPLJAK Denis Ingrid 14:01:21.57 1254.606 06:46:21.57
351 PT PEDRO PORTO Abstrakt 14:01:26.62 1254.346 06:46:26.62
352 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 30 14:01:32.84 1254.026 06:46:32.84
353 PL GRODNY Andrzej Tesa 14:02:25.05 1251.348 06:47:25.05
354 PL SEDLACEK Josef JS 7 14:02:25.97 1251.301 06:47:25.97
355 CZ ŠÁLEK Roman RS 03 14:02:49.67 1250.089 06:47:49.67
356 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Sirius 84 14:02:51.27 1250.007 06:47:51.27
357 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Golden Alenka 14:03:22.68 1248.405 06:48:22.68
358 DE SG STEFFL "B" Tschoutschi 14:03:25.82 1248.245 06:48:25.82
359 CZ MAREK Petr Servác 14:03:26.11 1248.230 06:48:26.11
360 DE HOOP Michael Fritz 14:03:52.64 1246.880 06:48:52.64
361 DE SIEBERT Dieter Decker 14:03:56.78 1246.670 06:48:56.78
362 PL KOZLENIA - WOLANIN Evel 14:04:03.71 1246.318 06:49:03.71
363 DE ANTONOV AVIATION AN 124 14:04:05.03 1246.251 06:49:05.03
364 CZ BALKONOVÝ ODCHOV Denis 14:04:41.95 1244.379 06:49:41.95
365 PL GRODNY Andrzej Zerax 14:04:48.04 1244.071 06:49:48.04
366 PL GRODNY Andrzej "A" Rema 14:04:53.60 1243.789 06:49:53.60
367 CZ MASNÝ & M Chruščov 14:05:07.22 1243.101 06:50:07.22
368 AT NAGELHOFER Robert Sonne 2307 14:05:44.96 1241.197 06:50:44.96
369 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Strachova 14:05:49.73 1240.957 06:50:49.73
370 DE TEAM BRANDT & WICHERT Jagr 14:05:58.85 1240.498 06:50:58.85
371 AT NÖRES Kurt Atomic 14:05:59.49 1240.466 06:50:59.49
372 PL SEDLACEK Josef JS 1 14:06:02.15 1240.332 06:51:02.15
373 AT GRATZER Werner Attilus 14:06:17.16 1239.578 06:51:17.16
374 AT NAHIČ & ZWILAK Team Jani 14:06:21.98 1239.336 06:51:21.98
375 SK KOPAS Michal Miško 14:06:24.79 1239.195 06:51:24.79
376 CH DERBY TEAM PILATUS Wallypower 14:07:27.30 1236.065 06:52:27.30
377 CZ LOCCO TEAM Lysičanka 14:07:30.87 1235.886 06:52:30.87
378 PL GRODNY Andrzej "A" Reda 14:08:03.06 1234.281 06:53:03.06
379 CR CULIC TEAM Denis & Karla Dubrovnik Fly 14:08:06.59 1234.105 06:53:06.59
380 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 26 14:08:11.67 1233.852 06:53:11.67
381 CZ ACADEMY LOFT Golden Queen 29 14:13:36.91 1217.875 06:58:36.91
382 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Kyara 14:14:04.79 1216.525 06:59:04.79
383 CZ SETTLER + KUBÁČEK Team Tatanka 14:15:02.98 1213.716 07:00:02.98
384 PL KOCIK & BASA Krysia 3 14:17:19.90 1207.158 07:02:19.90
385 AT HALATSCHEK Dietmar Isolde 14:17:28.70 1206.739 07:02:28.70
386 CZ GERSPITZER Team GT-1 14:18:43.64 1203.182 07:03:43.64
387 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Ellie Goulding 14:18:58.87 1202.461 07:03:58.87
388 PL KWAŚNICKI Tomasz Lolita 14:24:30.89 1186.969 07:09:30.89
389 CZ VÍTOVEC P & M Leon 14:26:18.42 1182.037 07:11:18.42
390 SK BLAHOVSKÝ + HNILIČKA Team The Great 8 14:26:28.98 1181.555 07:11:28.98
391 CZ KRUTIL Karel + Michal Black Wolf 14:27:34.78 1178.560 07:12:34.78
392 SK BLAHOVSKÝ + HNILIČKA Team South Portland 14:29:54.28 1172.259 07:14:54.28
393 SK PODHORSKÝ TEAM Mário 2 14:29:56.18 1172.174 07:14:56.18
394 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 2 14:29:58.13 1172.086 07:14:58.13
395 PL SROKA-KUSION-KAWA Team Rambo 14:30:10.41 1171.535 07:15:10.41
396 CH TEAM ANDERHUB Karlsbad 14:30:12.09 1171.460 07:15:12.09
397 AT KUTLESA Slavko SLK 05 14:30:28.88 1170.707 07:15:28.88
398 CZ GRUBER Simon Gino 14:32:24.94 1165.530 07:17:24.94
399 CZ HOLUB "A" Bohuslav 14:33:34.90 1162.431 07:18:34.90
400 DE SCHOEN Friedrich Fritz 8 14:34:25.21 1160.213 07:19:25.21
401 CZ MAJKA + JAN TEAM Martin 14:34:35.16 1159.775 07:19:35.16
402 CZ BASTL Josef Hellboy 14:34:42.86 1159.437 07:19:42.86
403 AT HOFMANN Leopold Poldi 54 14:34:45.04 1159.341 07:19:45.04
404 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Junior 14:35:21.11 1157.758 07:20:21.11
405 PL PITAŚ M & M Team Black Nemo 14:37:02.35 1153.339 07:22:02.35
406 CZ MAČALA Zdeněk MZ 2 14:37:34.57 1151.940 07:22:34.57
407 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Mirka 14:37:41.89 1151.622 07:22:41.89
408 SK J & I MARTON TEAM M 4 14:39:40.97 1146.482 07:24:40.97
409 CZ SETTLER + KUBÁČEK Team Olathe 14:39:42.55 1146.414 07:24:42.55
410 DE SG STEFFL "A" Buffalo Bill 14:41:10.40 1142.652 07:26:10.40
411 PL PACEK & LIS TEAM Borys 14:42:42.37 1138.740 07:27:42.37
412 DE SKOPLJAK Denis Paul. 14:43:20.11 1137.143 07:28:20.11
413 AT KUTLESA Slavko SLK 03 14:44:10.20 1135.029 07:29:10.20
414 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Milena 14:44:17.71 1134.713 07:29:17.71
415 SK HELMAR Team Skava 14:44:19.48 1134.638 07:29:19.48
416 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Hawkeye 14:44:20.70 1134.587 07:29:20.70
417 CZ BAJTEK Jan Samuraj 14:46:02.15 1130.334 07:31:02.15
418 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Ema 14:46:03.63 1130.272 07:31:03.63
419 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 028 14:47:38.11 1126.340 07:32:38.11
420 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Romee 14:48:12.11 1124.931 07:33:12.11
421 DE TEAM ANHÄNGER Michael Stu. 14:48:18.28 1124.676 07:33:18.28
422 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ SP 012 14:48:20.61 1124.580 07:33:20.61
423 SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 14 14:48:34.69 1123.998 07:33:34.69
424 AT JAKUPOVIC Jasmin Baby Joda 14:49:05.28 1122.736 07:34:05.28
425 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Viti 14:53:42.36 1111.433 07:38:42.36
426 AT JAKUPOVIC Jasmin Felix 14:53:49.96 1111.126 07:38:49.96
427 CZ ACADEMY LOFT Olympia Academy 61 14:56:22.29 1105.012 07:41:22.29
428 CZ PŘÍVARA Vladimír Pollo 14:58:00.56 1101.103 07:43:00.56
429 PL MAZIARZ RACING TEAM Banagi 14:58:03.78 1100.975 07:43:03.78
430 CZ KLEMENS Karel Phatt 15:02:39.22 1090.168 07:47:39.22
431 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Andrej 15:02:50.46 1089.731 07:47:50.46
432 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Ruppiduppi 15:04:09.11 1086.687 07:49:09.11
433 CZ DAVID Petr Amor. 15:04:15.27 1086.449 07:49:15.27
434 CZ FLY YOUNG STARS Jefferson 15:04:33.43 1085.749 07:49:33.43
435 AT BLIEGE Felix Felix 20 15:04:39.77 1085.504 07:49:39.77
436 SK KOPAS Michal Miťo 15:09:06.15 1075.339 07:54:06.15
437 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 6 15:12:36.68 1067.439 07:57:36.68
438 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 5 15:13:51.97 1064.642 07:58:51.97
439 CZ GRUBER Simon Pitbull 15:13:53.73 1064.577 07:58:53.73
440 SK TEAM LUTERAN HRICIK BAŠISTA Prekvapenie ML 15:18:51.48 1053.658 08:03:51.48
441 NO HELGESEN Bjorn Ove Double I. 15:21:32.50 1047.847 08:06:32.50
442 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Secundus 15:22:20.03 1046.143 08:07:20.03
443 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Corleone 15:24:32.36 1041.430 08:09:32.36
444 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 015 15:24:40.50 1041.142 08:09:40.50
445 CZ ŠABATA Jan J.Š. 2 15:28:05.64 1033.923 08:13:05.64
446 AT GRATZER Marco "B" Antonius 15:29:05.39 1031.839 08:14:05.39
447 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Junge Bathenburg 15:29:05.58 1031.832 08:14:05.58
448 PL SEDLACEK Josef JS 4 15:31:31.41 1026.781 08:16:31.41
449 PL BRASZKO Adam i Helena Bak 15:34:18.72 1021.047 08:19:18.72
450 PL PACEK Wojciech Red Bull 15:34:33.89 1020.530 08:19:33.89
451 DE TREPTE Arndt & Marcus First Man 15:34:36.98 1020.425 08:19:36.98
452 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Dua Lipa 15:41:06.93 1007.321 08:26:06.93
453 CZ BOROVIČKA Ladislav Cecilka 15:41:36.34 1006.347 08:26:36.34
454 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 11 15:41:57.57 1005.644 08:26:57.57
455 SK ČÁNI Ĺudovít LC 847 15:46:29.33 996.739 08:31:29.33
456 SK VOJTKO Milan Mivo 03 15:50:41.06 988.630 08:35:41.06
457 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Petra 15:50:42.30 988.590 08:35:42.30
458 CH TEAM WIRZ Lara Gut 15:50:53.27 988.240 08:35:53.27
459 CZ ACADEMY LOFT Silver Academy 62 15:56:53.54 976.870 08:41:53.54
460 AT RÖTZER Franz Top 3 16:08:11.47 956.169 08:53:11.47
461 CZ ŠABATA Jan J.Š. 1 16:08:31.31 955.577 08:53:31.31
462 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Neumanova 16:12:36.49 948.313 08:57:36.49
463 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Rocket Raccoon 16:12:47.55 947.988 08:57:47.55
464 PL SEDLACEK Josef JS 12 16:17:13.61 940.236 09:02:13.61
465 DE ANTONOV AVIATION AN 26 16:23:33.70 929.378 09:08:33.70
466 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 027 16:30:25.55 917.892 09:15:25.55
467 SK FAMILY PINČÁK I. Šerif 16:32:21.93 914.698 09:17:21.93
468 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 5266 16:38:20.83 904.985 09:23:20.83
469 DE BEHLKE Andreas AB 02 16:41:25.86 900.058 09:26:25.86
470 SK BALÁŽ Štefan Loto 16:41:41.14 899.654 09:26:41.14
471 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Septimus 16:42:52.57 897.768 09:27:52.57
472 CZ TOMEK Jindřich T2. 16:43:04.19 897.462 09:28:04.19
473 PL NOWICKI Damian Piselli 16:44:11.98 895.680 09:29:11.98
474 DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Schinze 3 16:44:36.14 895.047 09:29:36.14
475 DE TEAM ALNA Alberto Cotayo Moderna 16:46:46.19 891.654 09:31:46.19
476 CZ LOCCO TEAM Doktor 16:48:31.91 888.915 09:33:31.91
477 SK OVŠÁK + KONŠ Team Plava 16:49:30.68 887.399 09:34:30.68
478 PL SEDLACEK Josef JS 6 16:55:07.38 878.815 09:40:07.38
479 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 4 16:55:14.57 878.634 09:40:14.57
480 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Fanda. 16:59:43.91 871.889 09:44:43.91
481 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Kubiš 17:04:10.67 865.309 09:49:10.67
482 PL SEDLACEK Josef JS 8 17:11:51.84 854.166 09:56:51.84
483 CZ HAŠŠO Slavomír Benda 1 17:13:17.43 852.130 09:58:17.43
484 SK FAMILY PINČÁK Gloria 17:14:01.65 851.081 09:59:01.65
485 CH DERBY TEAM PILATUS Gentry Eagle 17:19:28.74 843.406 10:04:28.74
486 DE SPITZBERG Team U 138 17:19:45.18 843.024 10:04:45.18
487 CZ BAJTEK Jan Kira 17:22:03.60 839.820 10:07:03.60
488 PL TARASIUK Jerzy Yestman 561 17:24:00.18 837.140 10:09:00.18
489 DE TEAM ANHÄNGER Claus K. 17:39:10.74 816.787 10:24:10.74
490 AT SCHÖN Johann Nero 17:39:16.94 816.651 10:24:16.94
491 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Dvojka 17:57:37.22 793.347 10:42:37.22
492 CZ LAŇKA Alfons Ing. Marie 17:59:07.24 791.499 10:44:07.24
493 PL TARASIUK Jerzy Gustav 03 17:59:18.37 791.271 10:44:18.37
494 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 1652 18:03:58.02 785.588 10:48:58.02
495 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Rossi 18:04:01.23 785.524 10:49:01.23
496 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Dan 18:08:31.95 780.100 10:53:31.95
497 AT HALATSCHEK Dietmar Roma 1 18:10:29.83 777.762 10:55:29.83
498 DE HIENZSCH Frank F.H. 3 18:12:03.27 775.919 10:57:03.27
499 PL SZYMAŃSKI Zbigniew SZ 38 18:16:35.18 770.604 11:01:35.18
500 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 144 18:17:07.90 769.969 11:02:07.90
501 CZ VLČEK Jiří Skorju 18:19:35.46 767.120 11:04:35.46
502 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 73 18:21:02.19 765.455 11:06:02.19
503 SK GOGORA Milan Mago 18:26:11.24 759.581 11:11:11.24
504 PL JANIA - LACH Team Veti 18:26:24.15 759.337 11:11:24.15
505 CZ SVOBODA Jiří Lenka 18:43:59.80 739.947 11:28:59.80
506 CZ HOLUB "B" Brigita 18:44:00.93 739.927 11:29:00.93
507 PL TEAM OLR MAZURY Player 18:46:23.62 737.382 11:31:23.62
508 PL CZULOWSKI Jakub P-11 18:52:51.44 730.552 11:37:51.44
509 AT RIEDL Franz Sabine 18:56:02.15 727.240 11:41:02.15
510 PL PALENTKA-KUBIAK Team W-2 18:57:33.62 725.662 11:42:33.62
511 SK LAŠ Vladimír Las 6 19:06:54.29 716.136 11:51:54.29
512 PL SZYMAŃSKI Zbigniew SZ 39 19:10:18.36 712.731 11:55:18.36
513 PL KWAŚNICKI Tomasz Pippa 19:34:07.39 689.765 12:19:07.39
514 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Gabčík 06:42:16.85 362.274 23:27:16.85
515 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Esmee 06:48:36.64 360.652 23:33:36.64
516 AT ALTUMAH Alhasan Kiano 07:02:08.94 357.230 23:47:08.94
517 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Matura 07:21:17.81 352.501 24:06:17.81
518 AT DEMAJ & KUKLA Team Bull 07:22:19.52 352.250 24:07:19.52
519 AT RIEDL Franz Cacilia 07:23:22.95 351.993 24:08:22.95
520 PL NOWICKI Damian Veloce 07:28:00.08 350.874 24:13:00.08
521 AT GRATZER Marco "A" Samsa 07:32:13.52 349.857 24:17:13.52
522 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 51 07:39:01.72 348.232 24:24:01.72
523 SK PODHORSKÝ TEAM Fezoj 1 07:43:39.81 347.133 24:28:39.81
524 DE HEIDEMANN + WINTER Amette 07:48:01.94 346.103 24:33:01.94
525 AT GRATZER Marco "B" Bruno 07:52:21.09 345.091 24:37:21.09
526 AT HÖLD Erich Elias 07:52:33.96 345.041 24:37:33.96
527 SK HROZEN Peter Pálffy 07:57:04.28 343.992 24:42:04.28
528 PL GRODNY Andrzej "A" Iwanka 08:00:01.96 343.306 24:45:01.96
529 PL PITAŚ M & M Team Mario 08:04:02.68 342.381 24:49:02.68
530 DE FELBINGER Gerhard Cleopatra 08:07:36.50 341.564 24:52:36.50
531 AT RÖTZER Franz Top 5 08:12:42.11 340.402 24:57:42.11
532 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 18 08:14:24.06 340.016 24:59:24.06
533 PL PACEK Wojciech Wittekopek 08:33:08.96 335.817 25:18:08.96
534 PL SROKA-KUSION-KAWA Team Julian 08:33:10.95 335.810 25:18:10.95
535 BE COPPENS Peter Binda 08:35:24.98 335.317 25:20:24.98
536 PL JANIA - LACH Team Jay Jay Junior 08:35:29.40 335.300 25:20:29.40
537 DE HOOP Michael Cash Honey 08:44:26.45 333.338 25:29:26.45
538 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Baronesa 09:40:00.57 321.652 26:25:00.57
539 DE HEIDEMANN + WINTER Lilly 09:41:05.90 321.431 26:26:05.90
540 CZ LAŇKA Alfons Ing. Fony 09:41:28.75 321.354 26:26:28.75
541 SK BODNAR & VILČKO Vladimír Bovi 2 09:42:04.04 321.235 26:27:04.04
542 DE SKOPLJAK Denis Birgit 09:43:30.85 320.942 26:28:30.85
543 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 61 09:53:53.95 318.858 26:38:53.95
544 SK VAŠÍČEK Pavel Anička 09:55:58.92 318.443 26:40:58.92
545 CZ HAŠŠO Slavomír Slavo 1 09:55:59.58 318.440 26:40:59.58
546 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Timo 4 09:59:02.07 317.837 26:44:02.07
547 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 7 10:05:19.28 316.596 26:50:19.28
548 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 56 10:16:41.97 314.375 27:01:41.97
549 SK ČÁNI Ĺudovít LC 826 10:30:09.07 311.788 27:15:09.07
550 CZ HRUDA Jan Josef 5 10:31:08.31 311.600 27:16:08.31
551 PL KOCIK & BASA Julia 2 10:35:12.58 310.827 27:20:12.58
552 SK GRÉK Peter Petra 10:48:54.19 308.253 27:33:54.19
553 DE SG STEFFL "A" Zorro 10:49:51.51 308.075 27:34:51.51
554 CZ GRUBER Marek Black 10:55:32.09 307.022 27:40:32.09
555 CZ HLAVINKA Josef Romário 12:05:04.07 294.683 28:50:04.07
556 SK HORŇÁČEK Miroslav Viky 12:54:18.72 286.527 29:39:18.72
557 CZ ACADEMY LOFT Willy Academy 43 14:13:42.64 274.287 30:58:42.64
558 HU VIGLIDÁN Ágoston LK 42 15:43:09.32 261.694 32:28:09.32
559 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Helena 16:04:14.07 258.893 32:49:14.07
560 AT OFNER Kurt Remus 16:50:42.35 252.924 33:35:42.35
561 DE SG WACHALSKI Wapiti 17:59:45.99 244.546 34:44:45.99
562 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 60 08:49:35.13 171.392 49:34:35.13
563 CZ KONOPÍK Jiří Lucka 09:45:18.38 168.241 50:30:18.38
564 DE BEHLKE Andreas AB 01 15:39:30.68 150.634 56:24:30.68
565 PL TARASIUK Jerzy Blau Diamond 15:41:53.83 150.527 56:26:53.83
566 HU LÁSZLÓ-MOLNÁR LM 24 15:52:51.97 150.042 56:37:51.97
567 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Zelezny 19:14:52.05 141.622 59:59:52.05
568 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 62 09:06:43.81 115.039 73:51:43.81
569 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Eros 18:33:00.00 79.189 107:18:00.00
570 SK ČAMPIŠ Milan RC 65 18:00:00.00 54.908 154:45:00.00
571 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Primus 09:15:00.00 49.982 170:00:00.00
572 CZ TEAM SMUTNÝ Charlie 10:25:00.00 43.537 195:10:00.00
573 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Sixtus 16:50:00.00 37.667 225:35:00.00
574 DE TREPTE Arndt & Marcus Favorit 09:30:00.00 35.075 242:15:00.00

Zobrazit / skrýt podrobnosti k doletu

Nedolétlí holubi

Tabulka obsahuje seznam holubů, kteří byli na tento závod nasazeni, ale zatím nedoletěli.

  Jméno chovatele Jméno holuba
CZ ACADEMY LOFT Tamar Academy 16
CZ ACADEMY LOFT Golden Queen 30
CZ ACADEMY LOFT Willy Academy 42
CZ ACADEMY LOFT Azari Academy 45
CZ ACADEMY LOFT Tamar Academy 57
CZ ACADEMY LOFT House Academy 58
CZ ACADEMY LOFT Olympia Academy 60
CZ ACADEMY LOFT Bohemia Academy 70
CZ ACADEMY LOFT Hurricane Academy 71
CZ ACADEMY LOFT Sado Academy 75
CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 87
CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 39
DE ANDREAS & UDO Andre 45
DE ANDREAS & UDO Naddy
DE ANDREAS & UDO Laura
DE ANTONOV AVIATION AN 225
CZ ATH KVĚTNÁ Bago
CZ ATH KVĚTNÁ Karla
CZ BAJTEK Jan Alfa
CZ BALKONOVÝ ODCHOV Nikolas
SK BALVOŇ Michal Arnold
PL BASA Marek & Andrzej M 4
DE BEHLKE Andreas AB 03
CZ BECHA Lubomír + Jan Bony
CZ BECHA Lubomír + Jan Jack
CZ BECHYNĚ Radek Káča
CZ BECHYNĚ Radek Andy
SK BELANEC Team Alba
SK BINDAS JUN. Štefan Stivi
SK BLAHOVSKÝ + HNILIČKA Team Ogunquit
AT BLIEGE Felix Felix 2
AT BLIEGE Felix Felix 4
AT BLIEGE Felix Felix 7
SK BODNAR & VILČKO Vladimír Bovi 1
CZ BOJKO Stanislav Lea.
CZ BOROVIČKA Ladislav Fury 13
CZ BOROVIČKA Ladislav Emil
CZ BOUCHAL Martin Radiátor
CZ BOUCHAL Martin Aligátor
PL BRASZKO Adam i Helena Bus
PL BRASZKO Adam i Helena Bold
SK BRKAL Ján Ing. Bohdana
SK BRKAL Ján Ing. Adriána
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 3
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 10
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 18
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 21
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 26
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 35
CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 9
PL CZULOWSKI Jakub Iskra
SK ČÁNI Ĺudovít LC 859
CZ DAVID Petr Karin
CH DERBY TEAM PILATUS Ermis
CZ DUDA Přemysl Zuzana
AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Quartus
CZ EM-EKO.CZ PS 5
SK EXPRES TEAM Kira
SK FAMILY PINČÁK Džipsi
SK FAMILY PINČÁK Victory
SK FAMILY PINČÁK I. Adelka
CZ FLY YOUNG STARS Angela
DE FRANZ Christoph Chewy
AT GASSER Reinhard Goldy
CZ GORČÍK + MACHALA Team Dejsi
AT GRATZER Werner Spartacus
AT GRATZER Marco "A" Aurel
PL GRODNY Andrzej "A" Iwan
PL GRODNY Andrzej "A" Sara
CZ GRUBER Lubomír Jagr
CZ GRUBER Marek Ivoš
CZ GRUBER Marek Perla
CZ GRUBER Marek Marco
AT HALATSCHEK Dietmar Gute 1
AT HALATSCHEK Dietmar Hilde
CZ HANZEL TEAM Fanda 1
CZ HAŠŠO Slavomír FC 1
CZ HAŠŠO Slavomír FC 2
CZ HAŠŠO Slavomír Benda 2
NO HELGESEN Bjorn Ove Torreros II.
NO HELGESEN Bjorn Ove Special I.
NO HELGESEN Bjorn Ove Drevsjo III.
NO HELGESEN Bjorn Ove Pokerace II.
SK HELMAR Team Bodbu
AT HÖLD Erich Raphael
SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 12
CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Lidka
CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Bodo
DE HOOP Michael Nelly
SK HROZEN Peter Aneta
SK HROZEN Peter Oto
SK HROZEN Peter Anička
SK HROZEN Peter Žaneta
SK HROZEN Peter Peter
SK HROZEN Peter Viktor
CZ CHARYPAR Vladimír Charyš 1
AT JAKUPOVIC Jasmin Jasko
PL JANIA - LACH Team Heros J14
SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Ĺubo 3
SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Jozef 1
HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 19
CZ KLEMENS Karel Sifr
CZ KLEMENSOVÁ Sára Turbo.
CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Ada
CZ KLEMENSOVÁ Sára Greny
CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Nera
CZ KLEMENSOVÁ Sára Pohár
CZ KOCIÁN Milan Pat
CZ KOCIÁN Milan Mat
CZ KOLÍNEK Jarolím Kolínek Team "D"
CZ KONEČNÝ Vlastimil Paula
CZ KONEČNÝ Vlastimil Melinda
CZ KONOPÍK Jiří Rene
CZ KONOPÍK Jiří Sona
SK KOPAS Michal Michal
PL KOZLENIA Artur Pola
CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 5
CZ KROČIL Jaroslav Zdenička
CZ KRUTIL Karel + Michal Scheldon
CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Kraglin Obfonteri
CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Hulk
CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Little Pirate
CZ KULÍK Přemysl Gladiátor
PL KUSION Tomasz Renda
PL KUSION Tomasz Kornelia
PL KUSION Tomasz Sebastian
AT KUTLESA Slavko SLK 07
AT KUTLESA Slavko SLK 11
PL KWAŚNICKI Tomasz Bolek
SK LAŠ Vladimír Las 4
AT LINDTNER Harald Talentina
CZ LOCCO TEAM Fatty
CZ LOCCO TEAM Edna
SK MAJDÁK Michal Jantar
PL MAJCHER Krystian & Marcel KM 79
CZ MAJKA + JAN TEAM Majka
CZ MAREK Petr Emil*
CZ MAREK Petr Pankrác
PL MAZIARZ RACING TEAM Ajaagu
PL MAZIARZ RACING TEAM Quinn
PL MICHALAK Bogdan Lesia 06
PL MISIAK Marek Marek 79
DE MOTSCHKO Alexander Moriah
AT NAGELHOFER Robert Donner 2302
AT NAGELHOFER Robert Hagel 2320
AT NAGELHOFER Robert Gewitter 2334
AT NAHIČ & ZWILAK Team Kiwi
AT NAHIČ & ZWILAK Team Boss
CZ NERS Jaroslav Marie
DE NO NAME Unknown
AT NÖRES Kurt Styria Power
SK NOVÁK Pavel Monika
SK NOVÁK Pavel Rudo
SK NOVÁK Pavel Markus
CZ NOVOTNÁ Petra Thomas
PL NOWICKI Damian Quinto
AT OFNER Kurt Gabi
SK OVŠÁK + KONŠ Team Harry
SK OVŠÁK + KONŠ Team Sif
PL PACEK Wojciech Little Miss
PT PEDRO PORTO D Dandy
PL PITAŚ M & M Team Junior 5757
CZ PLÁNOČKA Jan Luboš
CZ PLÁNOČKA Jan Renata
SK PODHORSKÝ TEAM Budvár 2
DE PREUSSEN-DERBY Team Pretty
DE PREUSSEN-DERBY Team Precious Moment
SK PRÍVARA Pavol Kinčen-Perla
PL RAFITA TEAM H&M
AT RIEDL Franz Franz
AT RIEDL Franz Mitzi
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Neymar
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Senna
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Lenny
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Bella.
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Alexia
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Lindsey
AT SG MIKS Wolfgang und Andrea Ines
DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 5
DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 9
DE SG STEFFL "A" Jessi James
DE SG STEFFL "A" Old Shatterhand
DE SCHOEN Friedrich Fritz 2
DE SCHOEN Friedrich Fritz 4
CZ SKOKAN Pavel Číňanka
DE SKOPLJAK Denis Irene
DE SKOPLJAK Denis Susan.
DE SOELLNER JUNIOR TEAM SJT 1
DE SPITZBERG Team U 143
PL SROKA Krzysztof Stani
PL SROKA Krzysztof Zoi
AT STEINER Alfred Samy 1
AT STEINER Alfred Andy 2-Sa
AT STEINER Alfred Goldi 1
CZ SUCHÁNEK Břetislav Domča
CZ ŠÁLEK Roman RS 05
CZ ŠÁLEK Roman RS 07
SK ŠIMKO Ján Šimo 17
CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 88
CZ TÁBORSKÝ Vladimír Denisa
CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarmila
PL TARASIUK Jerzy Talent 296
PL TARASIUK Jerzy Peter
DE TARGATZ Angela Dr. DR 1
DE TARGATZ Angela Dr. DR 3
DE TARGATZ Angela Dr. DR 5
SK TATRY-DERBY D-2
DE TEAM - DIE ROTHALBOMBER Diamant
CH TEAM ANDERHUB Pilsen
DE TEAM ANHÄNGER Manfred M.
DE TEAM ANHÄNGER Kai + Heiko H./E.
DE TEAM BRANDT & WICHERT Spotakova
DE TEAM BRANDT & WICHERT Pliskova
CR TEAM CROATIA Hannah
CR TEAM CROATIA Hawken
DE TEAM FRANKENPFALZ Der Maier
DE TEAM GOCH Lady Blue
DE TEAM GOCH Lotus Blume
DE TEAM GOCH TG 044
DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Timo 3
DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Timo 1
DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Helmut 1
DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Helmut 3
DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Wassmuth 1
DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Schinze 2
DE TEAM NAMIBIA Hoop & Lücke Elli
CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 063
CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ SP 069
CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ Hans
DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Stern
DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Sonnenschein
CH TEAM WIRZ Priska Nufer
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 004
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 006
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 017
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 019
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 058
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 087
CZ TEAM ZEMAN + KAŠUBA ZK 2
CZ TOMEK Jindřich T6.
DE TORSTEN Jahn Jahn 1
SK TRISTIGNAC TEAM Ida
CZ VACHTL Jan Jakub
SK VAŠÍČEK Pavel Palo
SK VAŠÍČEK Pavel Jožo
SK VAŠÍČEK Pavel Fero
CZ VÍTOVEC P & M Eržika
CZ VLČEK Jiří Kelly
CZ VLČEK Jiří Elias
AT VOLLNHOFER Dominik Niki 5
AT VOLLNHOFER Dominik Niki 3
CZ VYSEKAL David & Vojtěch Golden Vojta
DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Kvitova
DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Sebrle
DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Rosol
DE WINGS 2 WIN W2W 352
DE WINGS 2 WIN W2W 377
DE ZSCHOMMLER Jens Toby

DOLET_PPC_LC

Dolet mimo závod

Tabulka obsahuje seznam holubů, kteří se během čekání na tento dolet vrátili z přechozích závodů - tzn. nebyli na tento závod nasazeni.

  Jméno chovatele Jméno holuba Čas doletu
DE FRANZ Christoph Cheyanne 08:33:18
AT HEILAND Helmut Petrus 18:01:06
CZ KROČIL Jaroslav Blaženka 15:01:19
AT NAHIČ & ZWILAK Team Joni 12:34:35
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 050 17:06:14
DE TREPTE Arndt & Marcus Favorit 09:30:00
AT VOLLNHOFER Dominik Niki 4 11:27:03

DOLET_PPC_LC

 

Přihlásit se



Partneři