Doletová listina

Místo vypuštění LAD (HU) - Katowice Memorial
Vzdálenost 401.783 km
Datum a čas startu 06.09.2022 07:00:00
Počasí v místě startu Jasno, jižní vítr, 15° C.
Počasí v cíli Polojasno, severovýchodní vítr, 21° C.
Počet nasazených holubů 370
Počet chovatelů 194

         
    Jméno chovatele Jméno holuba Čas doletu Rychlost Doba letu
1 DE TEAM GOCH Kees 69 12:32:22.35 1208.833 05:32:22.35
2 CZ DAVID Petr Raška 12:32:22.86 1208.803 05:32:22.86
3 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 804 12:32:23.34 1208.773 05:32:23.34
4 AT RUDORFER Michael Malibu 12:32:24.21 1208.721 05:32:24.21
5 CZ ACADEMY LOFT "D" 99 Bravening 83 12:32:24.32 1208.714 05:32:24.32
6 DE SKOPLJAK Denis Klaus 12:32:24.74 1208.689 05:32:24.74
7 DE JOEKEL SKYLIGHTS - Lang Merope 2607 12:32:24.80 1208.685 05:32:24.80
8 CZ ACADEMY LOFT "A" 72 Braveta 41 12:32:26.60 1208.576 05:32:26.60
9 CZ KRBEČEK Jaroslav Hokus 12:32:27.08 1208.547 05:32:27.08
10 CZ ACADEMY LOFT "B" Kisil 51 12:32:27.59 1208.516 05:32:27.59
11 DE SKOPLJAK Denis Denis 12:32:27.86 1208.500 05:32:27.86
12 CZ CHMELAŘ - JURÁSEK Team "B" Aerials 12:32:29.08 1208.426 05:32:29.08
13 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Eros 12:32:29.78 1208.383 05:32:29.78
14 CZ ACADEMY LOFT "C" Diawo 72 12:32:30.32 1208.351 05:32:30.32
15 CZ ACADEMY LOFT "A" 72 Braveta 51 12:32:30.97 1208.311 05:32:30.97
16 DE ANTONOV AVIATION AN 24 12:32:31.60 1208.273 05:32:31.60
17 PL MAZIARZ RACING TEAM Megara 12:32:33.36 1208.166 05:32:33.36
18 CH TEAM WIRZ Batman 12:32:33.67 1208.148 05:32:33.67
19 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Leonardo DiCaprio 12:32:34.01 1208.127 05:32:34.01
20 CZ ATH KVĚTNÁ Naděje 12:32:34.77 1208.081 05:32:34.77
21 CZ KOLÍNEK Jarolím sen. & jun. KT 46 12:32:35.02 1208.066 05:32:35.02
22 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Peťula 12:32:35.34 1208.047 05:32:35.34
23 SK PELECH & MADAJ Raketa 12:32:35.47 1208.039 05:32:35.47
24 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 899 12:32:35.77 1208.021 05:32:35.77
25 DE WINGS 2 WIN W2W 229 12:32:35.81 1208.018 05:32:35.81
26 DE BEHLKE Andreas AB 04 12:32:37.21 1207.933 05:32:37.21
27 DE HOOP Michael Eugen 12:32:37.57 1207.912 05:32:37.57
28 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Kate Winslet 12:32:37.73 1207.902 05:32:37.73
29 DE TEAM "DIE ROTHALBOMBER" Iris 12:32:38.19 1207.874 05:32:38.19
30 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "C" SP 839 12:32:39.02 1207.824 05:32:39.02
31 CZ BOUCHAL Martin Vydařený 12:32:39.49 1207.795 05:32:39.49
32 DE SG STEFFL "B" Tommy Jand 12:32:39.78 1207.778 05:32:39.78
33 SK HROZEN Peter Peťko 12:32:40.23 1207.751 05:32:40.23
34 CZ VYBÍRAL & KONEČNÝ Team PV 5 12:32:40.48 1207.735 05:32:40.48
35 AT RÖTZER Franz Top 3 12:32:40.98 1207.705 05:32:40.98
36 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 2 12:32:41.27 1207.688 05:32:41.27
37 DE TARGATZ Angela Dr. Andale 12:32:41.62 1207.667 05:32:41.62
38 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "C" SP 878 12:32:41.82 1207.654 05:32:41.82
39 CZ VYBÍRAL & KONEČNÝ Team PV 6 12:32:42.13 1207.636 05:32:42.13
40 SK LAŠ Vladimír Las 110 12:32:42.36 1207.622 05:32:42.36
41 CZ LOCCO TEAM Barbora 12:32:42.56 1207.610 05:32:42.56
42 CZ BUREŠ TEAM Frankovka 12:32:42.77 1207.597 05:32:42.77
43 AT STOCKINGER Walfred Fred 12:32:42.87 1207.591 05:32:42.87
44 DE C.SCHWARM + M.WIESNET Gurli 12:32:43.04 1207.581 05:32:43.04
45 SK TEAM BAŠISTA HRICIK LUTERÁN Naboj 12:32:43.51 1207.552 05:32:43.51
46 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "A" Foggia 12:32:43.79 1207.535 05:32:43.79
47 CZ MAKANAKI Team Formentor 12:32:44.39 1207.499 05:32:44.39
48 CZ KUČERA Lukáš Ruda 12:32:45.23 1207.448 05:32:45.23
49 DE TEAM GOUDEN DUIF "C" Gallamist 12:32:45.39 1207.438 05:32:45.39
50 AT WALDER Florian Anne 12:32:45.67 1207.422 05:32:45.67
51 CZ ACADEMY LOFT "A" Jita 81 12:32:45.76 1207.416 05:32:45.76
52 CZ KRBEČEK Jaroslav Pokus 12:32:46.88 1207.348 05:32:46.88
53 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Jedenáctka 12:32:47.02 1207.340 05:32:47.02
54 CZ VÍTEK Jan Darja 12:32:47.71 1207.298 05:32:47.71
55 PL SEDLACEK Josef Tonda 12:32:48.79 1207.233 05:32:48.79
56 DE ZG HELIOS II. Heli 065 12:32:49.75 1207.175 05:32:49.75
57 DE TREPTE Arndt & Marcus Caroline 12:32:57.58 1206.702 05:32:57.58
58 PL WÓJCIK Piotr Norweg 12:33:27.47 1204.899 05:33:27.47
59 AT HÖLD Erich Susanne 12:33:29.19 1204.795 05:33:29.19
60 DE BELOW Harald Four Thirtyfive 12:33:31.49 1204.657 05:33:31.49
61 NO HELGESEN Bjorn Ove Limit Channel 12:33:34.99 1204.446 05:33:34.99
62 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Lei 12:33:47.86 1203.672 05:33:47.86
63 CZ KRET Jiří Alfa 12:33:52.16 1203.414 05:33:52.16
64 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Merope 790 12:33:52.58 1203.389 05:33:52.58
65 CZ KLEMENS Karel ml. Stela 12:33:59.28 1202.986 05:33:59.28
66 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Primus 12:33:59.83 1202.953 05:33:59.83
67 CZ BOUCHAL Martin Vyjímečný 12:34:02.06 1202.819 05:34:02.06
68 CZ RÝDEL Jiří Ondy 12:34:05.19 1202.632 05:34:05.19
69 CZ KOCIÁN Milan Pat 12:34:09.53 1202.371 05:34:09.53
70 CZ KLEMENS Karel ml. Filip 12:34:30.94 1201.089 05:34:30.94
71 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "C" SP 842 12:34:31.35 1201.064 05:34:31.35
72 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 340 12:34:33.02 1200.964 05:34:33.02
73 CZ ŠIK Jaroslav Radim 12:34:33.27 1200.949 05:34:33.27
74 DE TEAM PFOH + HENRICH + BUCKLE Joster 12:34:33.41 1200.941 05:34:33.41
75 CZ DAVID Petr Amor 12:34:33.52 1200.934 05:34:33.52
76 AT HALATSCHEK Dietmar Susi 12:34:33.73 1200.922 05:34:33.73
77 CZ ACADEMY LOFT "A" Cistar 31 12:34:33.84 1200.915 05:34:33.84
78 PL JANIA-LACH TEAM Copiwir 12:34:34.06 1200.902 05:34:34.06
79 CZ BUREŠ TEAM Hibernal 12:34:35.25 1200.831 05:34:35.25
80 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Skutina 12:34:35.66 1200.806 05:34:35.66
81 CZ ACADEMY LOFT "B" Jibar 31 12:34:36.44 1200.760 05:34:36.44
82 AT ALHASAN MUHI ESSA AL Kiano 1 12:34:36.72 1200.743 05:34:36.72
83 CZ ZÁHLAVOVI Lukáš a Martina Amma 12:34:37.21 1200.714 05:34:37.21
84 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Ivana 12:34:37.46 1200.699 05:34:37.46
85 CZ KLEMENSOVÁ Sára Portia 12:34:37.85 1200.675 05:34:37.85
86 CZ CHMELAŘ - JURÁSEK Team "A" Coligar 12:34:38.39 1200.643 05:34:38.39
87 DE TARGATZ Angela Dr. Anakin 12:34:38.66 1200.627 05:34:38.66
88 DE ANTONOV AVIATION AN 124 12:34:39.02 1200.605 05:34:39.02
89 CZ KUČERA Lukáš Lada 12:34:39.18 1200.596 05:34:39.18
90 SK ČAMPIŠ Milan RC 35 12:34:39.41 1200.582 05:34:39.41
91 CZ KUČERA Lukáš Katrin 12:34:39.63 1200.569 05:34:39.63
92 DE BELOW Harald Four Thirtyfour 12:34:39.75 1200.562 05:34:39.75
93 CZ ACADEMY LOFT "C" Dasil 42 12:34:39.84 1200.556 05:34:39.84
94 CZ KREJZEK Rostislav Benelli 12:34:40.97 1200.489 05:34:40.97
95 CZ VYBÍRAL & KONEČNÝ Team PK 01 12:34:41.91 1200.433 05:34:41.91
96 CZ MATYÁŠ Martin Bohuna 12:34:42.75 1200.382 05:34:42.75
97 PL KOZLENIA Artur Adios 12:34:43.01 1200.367 05:34:43.01
98 DE TEAM ALNA Sloza 12:34:43.55 1200.335 05:34:43.55
99 CZ KOBYLNICE TEAM Anet 12:34:43.92 1200.312 05:34:43.92
100 CZ ATH KVĚTNÁ Pirát 1 12:34:44.85 1200.257 05:34:44.85
101 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Ivan Miroslav CE 6 12:34:45.13 1200.240 05:34:45.13
102 DE TREPTE Arndt & Marcus Henk 12:34:45.54 1200.216 05:34:45.54
103 CZ MAREK Petr Max. 12:34:47.66 1200.089 05:34:47.66
104 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 284 12:34:48.02 1200.068 05:34:48.02
105 CZ BECHYNĚ Radek Jiřik 12:34:48.60 1200.033 05:34:48.60
106 CZ KHL Kamenář Gaia 12:34:48.86 1200.017 05:34:48.86
107 CZ KRUTIL Karel + Michal Cesta Kolem Světa 12:34:49.52 1199.978 05:34:49.52
108 SK LAŠ Vladimír Las 504 12:34:50.32 1199.930 05:34:50.32
109 CZ SKRBEK Marek Erico 12:34:50.71 1199.907 05:34:50.71
110 DE TRUSHEIM Holger Bird 2018 12:34:51.41 1199.865 05:34:51.41
111 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Dark 12:34:53.45 1199.743 05:34:53.45
112 DE C.SCHWARM + M.WIESNET Kalli 888 12:34:54.39 1199.687 05:34:54.39
113 DE TEAM Tanja & Maya & Mica "A" Tartan 12:34:57.06 1199.528 05:34:57.06
114 CZ OLD STERNBERK TEAM "B" Verdi 2 12:34:59.25 1199.397 05:34:59.25
115 CZ KLEMENS Karel Meimi 12:34:59.72 1199.369 05:34:59.72
116 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Ivan Miroslav CE 1 12:35:00.04 1199.350 05:35:00.04
117 SK ČÁNI Ĺ + M Ĺudko 12:35:01.99 1199.234 05:35:01.99
118 SK TEAM BCHB BCHB 250 12:35:03.17 1199.163 05:35:03.17
119 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Sprint G.1 12:35:13.47 1198.549 05:35:13.47
120 DE FAMILIE SOELLNER FS 04 12:35:14.35 1198.497 05:35:14.35
121 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Broeckx 2 12:35:16.25 1198.383 05:35:16.25
122 CH DERBY TEAM PILATUS Vakkakoski 12:35:16.55 1198.366 05:35:16.55
123 CZ VÍTEK Jan Viky 12:35:17.24 1198.324 05:35:17.24
124 DE TEAM "DIE ROTHALBOMBER" Flotte Lotte 12:35:18.24 1198.265 05:35:18.24
125 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Merope 774 12:35:18.50 1198.249 05:35:18.50
126 DE MEISSNERLANDDERBY MLD 02 12:35:18.81 1198.231 05:35:18.81
127 DE WINGS 2 WIN W2W 184 12:35:19.05 1198.217 05:35:19.05
128 CZ KOLÁŘ Martin Tejde 12:35:19.44 1198.193 05:35:19.44
129 DE TEAM SPREEWALD Motschko Alexander Kras Spreewald 12:35:19.59 1198.184 05:35:19.59
130 CZ KOLÁŘ Martin Loro 12:35:19.86 1198.168 05:35:19.86
131 CZ KUČERA Vladimír Veri 12:35:20.60 1198.124 05:35:20.60
132 DE TEAM GERMANY Werner A. Waldow + Silvia Thiel Talent Quatro 256 12:35:21.03 1198.099 05:35:21.03
133 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Schaban 12:35:22.48 1198.012 05:35:22.48
134 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "C" SP 801 12:35:22.75 1197.996 05:35:22.75
135 PL KOZLENIA Artur Alamo 12:35:25.10 1197.856 05:35:25.10
136 DE MEISSNERLANDDERBY MLD 47 12:35:31.02 1197.504 05:35:31.02
137 SK BINDAS Štefan ŠB 1 12:35:31.79 1197.458 05:35:31.79
138 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Merope 778 12:35:35.75 1197.223 05:35:35.75
139 CZ KOBYLNICE TEAM Chozé 12:35:42.62 1196.815 05:35:42.62
140 PL MAZIARZ RACING TEAM Mirr 12:36:10.60 1195.154 05:36:10.60
141 CZ ACADEMY LOFT "C" Sivia 13 12:36:43.47 1193.210 05:36:43.47
142 CZ NERS Jaroslav Viktorie 12:36:45.17 1193.109 05:36:45.17
143 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 811 12:36:54.97 1192.531 05:36:54.97
144 CZ VOZÁBAL & ZIMA Team Mira 12:36:55.13 1192.522 05:36:55.13
145 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Redico A.P. 1 12:36:55.69 1192.489 05:36:55.69
146 DE C.SCHWARM + M.WIESNET Thor 2 12:36:56.36 1192.449 05:36:56.36
147 AT GASSER Reinhard Ginger 12:36:56.51 1192.440 05:36:56.51
148 PL KOZLENIA Artur Amber 12:36:57.26 1192.396 05:36:57.26
149 NO HELGESEN Bjorn Ove Torero´s Drevsjo 12:36:58.45 1192.326 05:36:58.45
150 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Adam 12:37:00.42 1192.210 05:37:00.42
151 DE TARGATZ Angela Dr. Ananda 12:37:00.81 1192.187 05:37:00.81
152 SK TEAM BCHB BCHB 249 12:37:02.29 1192.099 05:37:02.29
153 AT RUDORFER Michael Majestic 12:37:03.26 1192.042 05:37:03.26
154 CZ TALLA František Zuma 12:37:05.27 1191.924 05:37:05.27
155 AT BLIEGE Felix Fritz 12:37:05.94 1191.884 05:37:05.94
156 SK ŠKVARKA & KASAN Team Veronika 12:37:07.38 1191.799 05:37:07.38
157 AT RUDORFER Michael Magnum 12:37:14.67 1191.370 05:37:14.67
158 CZ GORČÍK + MACHALA Team Moni 12:37:16.15 1191.283 05:37:16.15
159 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Merope 814 12:37:17.27 1191.217 05:37:17.27
160 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Bruce Willis 12:37:20.18 1191.046 05:37:20.18
161 CZ ESHEK Bohdan Cipísek 12:37:20.97 1190.999 05:37:20.97
162 CH TEAM FROHMATTA Asadi 12:37:22.39 1190.916 05:37:22.39
163 CZ BLAŽEK Petr Anča 12:37:22.80 1190.892 05:37:22.80
164 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Vandy 12:37:25.08 1190.757 05:37:25.08
165 DE SCHÖN Friedrich Fritz 1 12:37:25.93 1190.707 05:37:25.93
166 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "A" Aldeguer 12:37:26.30 1190.686 05:37:26.30
167 DE TEAM PFOH + HENRICH + BUCKLE Jägermeister 12:37:26.57 1190.670 05:37:26.57
168 CZ KRUTIL Karel + Michal Loudavý 12:37:26.87 1190.652 05:37:26.87
169 DE BELOW Harald Four Thirtysix 12:37:29.80 1190.480 05:37:29.80
170 PL PALENTKA-KUBIAK Team J 06 12:37:35.82 1190.126 05:37:35.82
171 CZ HERYNEK SQUADRONE Čejen 12:37:37.33 1190.037 05:37:37.33
172 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "B" Václav 12:37:41.21 1189.809 05:37:41.21
173 DE SCHÖN Friedrich Fritz 9 12:37:47.07 1189.465 05:37:47.07
174 CZ LAMÁČEK David La Denver 12:37:55.46 1188.973 05:37:55.46
175 SK HALIENKA Peter Adam 12:37:57.12 1188.876 05:37:57.12
176 CZ CHMELAŘ - JURÁSEK Team "B" Revenga 12:37:57.69 1188.843 05:37:57.69
177 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Merope 827 12:37:58.22 1188.811 05:37:58.22
178 DE JAHN Torsten Vivien 12:37:58.98 1188.767 05:37:58.98
179 AT GRATZER Marco Mark Aurel 12:37:59.13 1188.758 05:37:59.13
180 CZ HLUBINKA Jan Helena 12:38:00.28 1188.691 05:38:00.28
181 PL JANIA-LACH TEAM Lasoll 12:38:01.32 1188.630 05:38:01.32
182 CZ ŠABATA Michal M.Š. 35 12:38:02.14 1188.582 05:38:02.14
183 CZ ZÁHLAVOVI Lukáš a Martina Hoppity 12:38:05.37 1188.392 05:38:05.37
184 CZ ACADEMY LOFT "A" Sastar 21 12:38:09.16 1188.170 05:38:09.16
185 CZ GRUBER Simon Gladiátor 12:38:10.02 1188.120 05:38:10.02
186 SK LABON Matúš & Jakub MLJ 9 12:38:10.35 1188.101 05:38:10.35
187 CZ JURÁSEK-ŠKRABAL Team Marek 12:38:10.80 1188.074 05:38:10.80
188 CZ GRUBER Simon Baylie 12:38:12.38 1187.982 05:38:12.38
189 SK EVIN Peter + Noemi Nica 726 12:38:12.78 1187.958 05:38:12.78
190 CZ LOCCO TEAM Lucas 12:38:13.49 1187.917 05:38:13.49
191 AT GRATZER Marco Leutnant Gustl 12:38:19.33 1187.575 05:38:19.33
192 CZ DUDA Přemysl Balu 12:38:22.32 1187.400 05:38:22.32
193 SK DUBAJ Marián MVDr. Viktoria 12:38:28.14 1187.060 05:38:28.14
194 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 257 12:38:46.02 1186.016 05:38:46.02
195 CZ PLÁNOČKA Jan Ing. Alena 12:38:47.35 1185.938 05:38:47.35
196 CZ ZÁHLAVOVI Lukáš a Martina Sula 12:38:47.81 1185.911 05:38:47.81
197 DE FAMILIE SOELLNER FS 01 12:38:50.06 1185.780 05:38:50.06
198 CZ BECHYNĚ Radek Ráďa 12:38:50.55 1185.751 05:38:50.55
199 CZ HLAVINKA & CHUDOBA Team Sisi 12:38:52.86 1185.617 05:38:52.86
200 CZ B & B TEAM Liu 12:38:56.34 1185.414 05:38:56.34
201 BE COPPENS Peter PC 505 12:39:01.45 1185.116 05:39:01.45
202 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Merope 765 12:39:03.03 1185.024 05:39:03.03
203 PL OLR MAZURY Warrior 12:39:03.48 1184.998 05:39:03.48
204 CZ NERS Jaroslav Marcela 12:39:03.60 1184.991 05:39:03.60
205 CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Mařík 12:39:03.79 1184.980 05:39:03.79
206 DE TEAM GOUDEN DUIF "C" Gambit 12:39:04.13 1184.960 05:39:04.13
207 CZ SUCHÁNEK Martin Tomáš 12:39:06.71 1184.810 05:39:06.71
208 SK VOJTKO Milan Pepa 12:39:07.74 1184.750 05:39:07.74
209 CZ ACADEMY LOFT "D" Baletak 43 12:39:11.18 1184.549 05:39:11.18
210 SK ČÁNI Ĺ + M Lexi 12:39:12.04 1184.499 05:39:12.04
211 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "B" SP 837 12:39:12.97 1184.445 05:39:12.97
212 PL TEAM MAZOWSZE JMD 20 12:39:13.15 1184.435 05:39:13.15
213 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "B" Radek 12:39:13.73 1184.401 05:39:13.73
214 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Korno 12:39:15.27 1184.311 05:39:15.27
215 CZ HERYNEK SQUADRONE Brisk Express 12:39:15.64 1184.290 05:39:15.64
216 CZ KONEČNÝ Vlastimil Lubino 12:39:17.32 1184.192 05:39:17.32
217 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "B" SP 901 12:39:18.18 1184.142 05:39:18.18
218 CZ HUCL Václav Šárka 12:39:24.31 1183.786 05:39:24.31
219 DE ZG HELIOS II. Heli 414 12:39:24.58 1183.770 05:39:24.58
220 DE WINGS 2 WIN W2W 220 12:39:25.55 1183.714 05:39:25.55
221 CZ ATH KVĚTNÁ Totino 12:39:28.19 1183.560 05:39:28.19
222 CZ HLAVINKA & CHUDOBA Team Karmen 12:39:29.33 1183.494 05:39:29.33
223 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 813 12:39:35.50 1183.136 05:39:35.50
224 CZ MAKANAKI Team Lluc 12:39:41.15 1182.808 05:39:41.15
225 CZ GRUBER Marek Hvězda 12:39:42.04 1182.756 05:39:42.04
226 PT PEDRO PORTO Painter 12:40:25.24 1180.254 05:40:25.24
227 SK CISÁRIK Rudolf Bak 12:40:41.09 1179.339 05:40:41.09
228 DE TRUSHEIM Holger Bird 2022 12:40:42.66 1179.249 05:40:42.66
229 CZ ŠABATA Jan J.Š. 2 12:40:47.39 1178.976 05:40:47.39
230 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Nora 12:40:47.96 1178.943 05:40:47.96
231 SK FAMILY PINČÁK Hello Noe 12:40:50.84 1178.777 05:40:50.84
232 DE BELOW Harald Four Thirtyeight 12:41:21.51 1177.012 05:41:21.51
233 CZ JURÁSEK-ŠKRABAL Team Štěpán 12:41:31.45 1176.441 05:41:31.45
234 CZ HLAVINKA & CHUDOBA Team Karas 12:41:31.83 1176.419 05:41:31.83
235 PL SEDLACEK Josef Kubuš 12:42:05.24 1174.504 05:42:05.24
236 PL MICHALAK Bogdan Ted 06 12:42:10.48 1174.204 05:42:10.48
237 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Jorg 1 12:42:46.74 1172.134 05:42:46.74
238 CZ HANZEL Tomáš H 751 12:42:48.27 1172.047 05:42:48.27
239 SK TEAM BCHB BCHB 640 12:42:48.81 1172.016 05:42:48.81
240 CZ SATORA Miroslav Turbo 12:42:50.16 1171.939 05:42:50.16
241 SK ŠKVARKA & KASAN Team Simona 12:42:50.47 1171.922 05:42:50.47
242 SK PP + LL TEAM Pri Ben 12:42:50.60 1171.914 05:42:50.60
243 CZ ACADEMY LOFT "D" Buday 63 12:42:50.84 1171.901 05:42:50.84
244 DE JOEKEL SKYLIGHTS - Lang Stephan 250 12:42:52.95 1171.780 05:42:52.95
245 PL TEAM MAZOWSZE JMD 626 12:42:53.03 1171.776 05:42:53.03
246 DE C.SCHWARM + M.WIESNET Kincsem 12:42:53.64 1171.741 05:42:53.64
247 AT HÖLD Erich Elias 12:42:54.33 1171.702 05:42:54.33
248 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Keblov 12:42:55.05 1171.661 05:42:55.05
249 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Šumavák 3 12:42:55.85 1171.615 05:42:55.85
250 CZ ŠTACH Vladimír Alpha 12:42:56.04 1171.604 05:42:56.04
251 CZ JANEČEK Pavel Natálka 12:42:56.37 1171.586 05:42:56.37
252 CZ BOJKO Stanislav BoStJa 1 12:42:56.90 1171.555 05:42:56.90
253 DE BELOW Harald Four Five Four 12:42:57.26 1171.535 05:42:57.26
254 CZ HERYNEK SQUADRONE Bond Girl 12:42:57.86 1171.501 05:42:57.86
255 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 900 12:42:58.03 1171.491 05:42:58.03
256 SK ŠKVARKA & KASAN Team Slovenka 12:42:58.62 1171.458 05:42:58.62
257 DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Gatsby 845 12:42:58.72 1171.452 05:42:58.72
258 CZ ŠTACH Vladimír Samuelka 12:42:59.30 1171.419 05:42:59.30
259 CZ CHARYPAR Vojtěch Charyš 5 12:42:59.50 1171.407 05:42:59.50
260 CZ ATH KVĚTNÁ Pirát 2 12:42:59.90 1171.385 05:42:59.90
261 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Hejnice 12:43:00.68 1171.340 05:43:00.68
262 SK HALIENKA Peter Kaja 12:43:01.34 1171.303 05:43:01.34
263 CZ ESHEK Bohdan Bart 12:43:01.57 1171.290 05:43:01.57
264 PL JANIA-LACH TEAM Ipac 12:43:02.45 1171.240 05:43:02.45
265 CZ GRUBER Marek Luděk 12:43:02.95 1171.211 05:43:02.95
266 BG KERCHEV & MATOUŠEK Mon Amour 12:43:06.39 1171.015 05:43:06.39
267 SK FAMILY PINČÁK Sweet Home 12:43:06.98 1170.982 05:43:06.98
268 CZ KONOPÍK Jiří Sona 12:43:07.24 1170.967 05:43:07.24
269 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Merope 830 12:43:07.87 1170.931 05:43:07.87
270 PL JANIA-LACH TEAM Alice 12:43:09.19 1170.856 05:43:09.19
271 BE COPPENS Peter PC 512 12:43:30.31 1169.656 05:43:30.31
272 CZ KONOPÍK Jiří Stana 12:43:30.67 1169.636 05:43:30.67
273 SK PP + LL TEAM Bos Pri 12:43:38.71 1169.180 05:43:38.71
274 CZ KULÍK Přemysl PK 110 12:43:56.73 1168.159 05:43:56.73
275 CZ MAKANAKI Team SaCalobra 12:44:02.83 1167.814 05:44:02.83
276 CZ HORNÍČEK TEAM Talent 13 12:44:27.04 1166.446 05:44:27.04
277 AT WIEFLER Alois Alpha 1 12:44:55.36 1164.850 05:44:55.36
278 CZ CHMELAŘ - JURÁSEK Team "A" Glider 12:44:56.40 1164.791 05:44:56.40
279 PL WRÓBEL Michal & Patryk Talent 9306 12:44:57.70 1164.718 05:44:57.70
280 CZ OLD STERNBERK TEAM "A" Franta 1 12:45:00.10 1164.583 05:45:00.10
281 PT PEDRO PORTO Pagong 12:45:00.68 1164.550 05:45:00.68
282 DE ZG HELIOS I. Os 141 12:45:01.58 1164.500 05:45:01.58
283 CZ VLČEK Jiří Damaris 12:45:02.45 1164.451 05:45:02.45
284 PT PEDRO PORTO Paladin 12:45:15.41 1163.722 05:45:15.41
285 CZ CHARYPAR Vojtěch Charyš 2 12:45:25.65 1163.147 05:45:25.65
286 DE C.SCHWARM + M.WIESNET Kelso 12:45:31.16 1162.838 05:45:31.16
287 CZ CHMELAŘ - JURÁSEK Team "B" Question 12:45:41.12 1162.280 05:45:41.12
288 AT HALATSCHEK Dietmar Nadine 12:45:42.39 1162.208 05:45:42.39
289 CZ PLÁNOČKA Jan Ing. Milena 12:45:42.79 1162.186 05:45:42.79
290 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Olymp 14 12:45:45.74 1162.021 05:45:45.74
291 DE C.SCHWARM + M.WIESNET Blue As 12:45:48.33 1161.876 05:45:48.33
292 CZ LAŇKA Alfons Ing. Fony 12:45:53.33 1161.596 05:45:53.33
293 CZ GRUBER Lubomír Adélka 12:45:54.18 1161.548 05:45:54.18
294 DE WINGS 2 WIN W2W 254 12:45:57.98 1161.336 05:45:57.98
295 CZ ADAMÍK Zdeněk Ostříž 12:45:59.83 1161.232 05:45:59.83
296 CZ RYŠKA Jan Adéla 12:46:00.58 1161.190 05:46:00.58
297 CZ HAŠŠO Slavomír Benda 2 12:46:01.74 1161.125 05:46:01.74
298 CZ VOZÁBAL & ZIMA Team Mája 12:46:03.17 1161.045 05:46:03.17
299 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Redico A.P. 2 12:46:12.55 1160.521 05:46:12.55
300 DE ANTONOV AVIATION AN 26 12:46:16.84 1160.281 05:46:16.84
301 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 357 12:47:09.05 1157.373 05:47:09.05
302 PL GRODNY Andrzej "A" AG 29 12:47:28.91 1156.271 05:47:28.91
303 AT HEILAND Helmut Blasius 12:47:30.28 1156.195 05:47:30.28
304 AT GASSER Reinhard Ghost 12:47:30.85 1156.163 05:47:30.85
305 SK BABIC Pavol Hoody 12:47:34.83 1155.942 05:47:34.83
306 AT WALDER Florian Space Boy 12:48:03.29 1154.367 05:48:03.29
307 CZ HERYNEK SQUADRONE Happy Aviator 12:48:24.53 1153.194 05:48:24.53
308 DE TEAM GOCH HDF 02 12:48:29.30 1152.931 05:48:29.30
309 AT RÖTZER Franz Top 2 12:48:32.31 1152.765 05:48:32.31
310 PL COBA TEAM No Marcy 12:51:30.66 1143.017 05:51:30.66
311 CZ KLEMENS Karel ml. Belina 12:53:59.14 1135.026 05:53:59.14
312 PL PACEK Wojciech WP 14 12:54:00.82 1134.936 05:54:00.82
313 CZ GRUBER Simon Tereza 12:54:02.18 1134.864 05:54:02.18
314 PL OLR MAZURY Webster 12:54:02.90 1134.825 05:54:02.90
315 CZ KHL Kamenář Orpheus 12:54:06.94 1134.610 05:54:06.94
316 CZ ACADEMY LOFT "D" Dolia 93 12:55:40.86 1129.616 05:55:40.86
317 DE JAHN Torsten Josi 12:55:50.34 1129.115 05:55:50.34
318 CZ ATH KVĚTNÁ Notino 12:55:50.62 1129.100 05:55:50.62
319 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Sara 12:58:10.08 1121.772 05:58:10.08
320 CZ GRUBER Marek Marco 12:58:13.34 1121.602 05:58:13.34
321 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Jednička 13:00:39.34 1114.035 06:00:39.34
322 CZ ACADEMY LOFT "A" Jibar 11 13:00:49.53 1113.511 06:00:49.53
323 PL MAZUR Roman Rock 13:01:31.56 1111.353 06:01:31.56
324 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Jala Jala 13:01:39.18 1110.963 06:01:39.18
325 CZ ATH KVĚTNÁ Záviš 13:01:46.28 1110.599 06:01:46.28
326 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Habry 13:02:57.70 1106.957 06:02:57.70
327 CZ HOUŠKA David Asan 13:02:59.12 1106.885 06:02:59.12
328 CZ DAVID Petr Mašková 13:03:01.61 1106.758 06:03:01.61
329 CZ ŠEVČÍK Josef Dana 13:03:02.96 1106.690 06:03:02.96
330 CZ GALSCHNEIDER Peter Agis 13:03:08.74 1106.396 06:03:08.74
331 AT WALDER Florian Little Nala 13:03:19.08 1105.871 06:03:19.08
332 SK EVIN Peter + Noemi Noe 716 13:05:02.80 1100.635 06:05:02.80
333 AT LEICHTFRIED Karin Mixnitzblitz 3 13:07:36.19 1092.980 06:07:36.19
334 PL RAFITA TEAM Tarasiuk Guess 13:07:53.06 1092.145 06:07:53.06
335 DE ZG HELIOS I. Os 406 13:12:27.09 1078.753 06:12:27.09
336 DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Holger 13:12:41.18 1078.073 06:12:41.18
337 CZ BRULÍK Josef Mia 13:13:32.29 1075.614 06:13:32.29
338 CH ANDERHUB Oskar Brünn 13:13:32.86 1075.587 06:13:32.86
339 AT HÖLD Erich Emilie 13:40:57.08 1002.074 06:40:57.08
340 DE TEAM ELBTALSPRINTER Weise & Popp Elegance 13:50:02.76 979.849 06:50:02.76
341 SK B & C TEAM Lenka 13:51:18.39 976.846 06:51:18.39
342 DE TARGATZ Angela Dr. Anchor 14:00:03.68 956.487 07:00:03.68
343 AT RÖTZER Franz Top 4 14:06:06.21 942.923 07:06:06.21
344 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "B" Dan 14:08:35.03 937.467 07:08:35.03
345 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "A" Bastianini 14:12:43.66 928.489 07:12:43.66
346 CZ HUCL Václav Irča 14:17:32.12 918.287 07:17:32.12
347 CZ GERSPITZER & ČULEŇ Team GJ 55 15:12:15.10 816.215 08:12:15.10
348 CZ GRUBER Simon Ivar 15:31:11.55 785.972 08:31:11.55
349 CZ TRUKSA Vítězslav Hana 15:58:05.03 746.692 08:58:05.03
350 DE ANTONOV AVIATION AN 225 16:14:31.71 724.549 09:14:31.71
351 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 803 16:27:37.19 707.838 09:27:37.19
352 CZ HORNÍČEK TEAM Talent 25 16:40:24.98 692.232 09:40:24.98
353 CZ BLAŽEK Petr Max 16:53:27.70 677.016 09:53:27.70
354 PL MAZIARZ RACING TEAM Brian 18:04:53.35 604.286 11:04:53.35
355 PL MAZUR Roman Roofus 18:15:58.31 594.378 11:15:58.31
356 CZ MAKANAKI Team Bonamy 08:06:43.45 266.660 25:06:43.45
357 CZ DUDA Přemysl Baira 09:00:34.44 257.458 26:00:34.44
358 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Sarah 09:00:38.03 257.449 26:00:38.03
359 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Ivan Miroslav CE 3 09:01:37.48 257.285 26:01:37.48
360 DE SCHÖN Friedrich Fritz 8 09:53:20.74 67.716 98:53:20.74
361 CZ KOBYLNICE TEAM Jutta 12:25:09.66 53.392 125:25:09.66

Zobrazit / skrýt podrobnosti k doletu

Nedolétlí holubi

Tabulka obsahuje seznam holubů, kteří byli na tento závod nasazeni, ale zatím nedoletěli.

  Jméno chovatele Jméno holuba
CZ BLAŽEK Petr Olík
DE C.SCHWARM + M.WIESNET Nereide
CZ KOLÁŘ Martin Mojo
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Laura
DE SG STEFFL "B" Astrid Lingreen
PL SZYMAŃSKI Zbigniew ZS 64
DE TEAM WEIS-JUNGEFLEISCH TWJ 02
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "B" SP 994
DE TREPTE Arndt & Marcus Lore

DOLET_PPC_LC

Dolet mimo závod

Tabulka obsahuje seznam holubů, kteří se během čekání na tento dolet vrátili z přechozích závodů - tzn. nebyli na tento závod nasazeni.

  Jméno chovatele Jméno holuba Čas doletu
CZ ACADEMY LOFT "A" Tusi 61 10:15:03
CZ ATH KVĚTNÁ Bambulka 12:55:30
CZ BECHA Lubomír + Jan Diego 10:05:59
SK BINDAS Štefan ŠB 2 11:26:20
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Kid A.P. 4 09:02:51
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Kid-Jelle 1 09:03:32
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Jorg jun. 11:56:56
AT GASSER Reinhard Gigi 14:26:48
CZ HRYČOVSKÝ Pavel Dvanáctka 16:29:13
CZ LAŇKA Alfons Ing. Laura 16:56:56
CZ LAŇKOVI TEAM Charlie 09:01:20
CZ OLD STERNBERK TEAM "A" Petr 1 18:00:40
CZ OLD STERNBERK TEAM "A" Miki 2 09:01:09
PL OLR MAZURY Watani 10:35:03
PL SEDLACEK Josef Holohlav 15:24:03
DE SG STEFFL "A" Coulthard 09:01:46
CZ SKRBEK Marek Gaby 2 09:09:18
PL SROKA-KUSION-KAWA Team Zygi 17:47:54
SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Olymp 23 16:21:48
CZ TÁBORSKÝ Vladimír "B" Hanka 09:00:59
DE TEAM ALNA Loveless 14:44:07
DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Galaxy 09:05:58
DE TREPTE Arndt & Marcus Jana 16:28:45
CZ VOZÁBAL & ZIMA Team Nela 09:46:06

DOLET_PPC_LC

 

Přihlásit se



Partneři