Doletová listina

Místo vypuštění NYIRÁD (HU)
Vzdálenost 305.714 km
Datum a čas startu 30.08.2022 07:45:00
Počasí v místě startu Jasno, velmi slabý severní vítr, 19° C.
Počasí v cíli Polojasno, silný severní vítr, 25° C.
Počet nasazených holubů 836
Počet chovatelů 241

         
    Jméno chovatele Jméno holuba Čas doletu Rychlost Doba letu
1 PT PEDRO PORTO Paladin 12:58:26.08 975.368 05:13:26.08
2 DE TREPTE Arndt & Marcus Caroline 13:04:25.85 957.059 05:19:25.85
3 SK LAŠ Vladimír Las 110 13:04:37.49 956.478 05:19:37.49
4 AT HÖLD Erich Susanne 13:13:24.03 930.918 05:28:24.03
5 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Leonardo DiCaprio 13:17:44.34 918.780 05:32:44.34
6 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Lei 13:18:01.32 917.999 05:33:01.32
7 AT HALATSCHEK Dietmar Susi 13:18:05.37 917.813 05:33:05.37
8 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "C" SP 839 13:18:25.78 916.877 05:33:25.78
9 AT GRATZER Marco Mark Aurel 13:21:59.32 907.194 05:36:59.32
10 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "A" Bastianini 13:27:09.79 893.474 05:42:09.79
11 DE C.SCHWARM + M.WIESNET Kalli 888 13:27:10.43 893.446 05:42:10.43
12 CZ NERS Jaroslav Viktorie 13:27:17.82 893.125 05:42:17.82
13 CZ RÝDEL Jiří Ondy 13:38:12.94 865.517 05:53:12.94
14 DE ZG HELIOS II. Heli 414 13:38:14.23 865.464 05:53:14.23
15 CZ OLD STERNBERK TEAM "B" Verdi 2 13:38:17.23 865.341 05:53:17.23
16 CZ DUDA Přemysl Balu 13:38:42.38 864.316 05:53:42.38
17 DE BEHLKE Andreas AB 04 13:38:58.82 863.647 05:53:58.82
18 CZ SKRBEK Marek Erico 13:46:24.85 845.883 06:01:24.85
19 CZ HLUBINKA Jan Helena 13:46:28.98 845.722 06:01:28.98
20 CZ BOUCHAL Martin Vyjímečný 13:46:29.41 845.705 06:01:29.41
21 CZ LAMÁČEK David La Denver 13:46:31.67 845.617 06:01:31.67
22 DE SG STEFFL "B" Astrid Lingreen 13:47:16.87 843.858 06:02:16.87
23 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "B" Dan 13:56:52.87 822.074 06:11:52.87
24 CZ ACADEMY LOFT "D" Baletak 43 14:00:49.18 813.459 06:15:49.18
25 CZ ACADEMY LOFT "C" Diawo 72 14:07:34.38 799.100 06:22:34.38
26 CZ HERYNEK SQUADRONE Brisk Express 14:09:30.47 795.079 06:24:30.47
27 DE SCHÖN Friedrich Fritz 8 14:16:19.24 781.237 06:31:19.24
28 CZ ATH KVĚTNÁ Notino 14:16:31.39 780.832 06:31:31.39
29 CH TEAM WIRZ Batman 14:18:14.75 777.412 06:33:14.75
30 CZ ŠABATA Jan J.Š. 2 14:22:24.07 769.283 06:37:24.07
31 CZ KRET Jiří Alfa 14:23:37.59 766.918 06:38:37.59
32 CZ KRUTIL Karel + Michal Loudavý 14:30:19.44 754.246 06:45:19.44
33 CZ GERSPITZER & ČULEŇ Team GJ 55 14:34:36.61 746.354 06:49:36.61
34 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "B" SP 837 14:39:06.63 738.243 06:54:06.63
35 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Hejnice 14:39:22.29 737.778 06:54:22.29
36 SK HROZEN Peter Peťko 14:39:24.52 737.711 06:54:24.52
37 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Merope 814 14:45:38.42 726.782 07:00:38.42
38 AT RÖTZER Franz Top 2 14:45:44.33 726.612 07:00:44.33
39 DE JAHN Torsten Vivien 14:47:22.76 723.790 07:02:22.76
40 DE WINGS 2 WIN W2W 220 14:49:35.80 720.010 07:04:35.80
41 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Schaban 14:52:56.11 714.393 07:07:56.11
42 BG KERCHEV & MATOUŠEK Mon Amour 14:54:47.47 711.308 07:09:47.47
43 DE TEAM GOUDEN DUIF "C" Gallamist 15:08:52.60 688.736 07:23:52.60
44 CZ KRUTIL Karel + Michal Cesta Kolem Světa 15:17:48.09 675.161 07:32:48.09
45 PL MAZUR Roman Rock 15:21:11.44 670.145 07:36:11.44
46 CZ B & B TEAM Liu 15:38:36.44 645.501 07:53:36.44
47 SK LAŠ Vladimír Las 504 15:45:11.76 636.644 08:00:11.76
48 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Ivan Miroslav CE 3 15:46:16.36 635.220 08:01:16.36
49 CZ KOBYLNICE TEAM Jutta 16:01:37.21 615.589 08:16:37.21
50 DE BELOW Harald Four Thirtyfive 16:01:37.59 615.581 08:16:37.59
51 CZ BLAŽEK Petr Max 16:01:58.49 615.150 08:16:58.49
52 SK ČAMPIŠ Milan RC 35 16:03:19.68 613.479 08:18:19.68
53 CZ PLÁNOČKA Jan Ing. Alena 16:05:26.81 610.882 08:20:26.81
54 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Jala Jala 16:12:19.66 602.597 08:27:19.66
55 CZ KUČERA Lukáš Katrin 16:13:04.37 601.713 08:28:04.37
56 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Olymp 14 16:14:53.36 599.569 08:29:53.36
57 CZ CHMELAŘ - JURÁSEK Team "B" Question 16:21:08.64 592.304 08:36:08.64
58 SK EVIN Peter + Noemi Nica 726 16:21:10.26 592.273 08:36:10.26
59 CZ KONEČNÝ Vlastimil Lubino 16:22:23.82 590.869 08:37:23.82
60 CZ ACADEMY LOFT "D" 99 Bravening 83 16:38:41.07 572.837 08:53:41.07
61 CZ ACADEMY LOFT "A" 72 Braveta 51 16:42:19.52 568.955 08:57:19.52
62 DE BELOW Harald Four Thirtysix 16:47:13.18 563.819 09:02:13.18
63 CZ HERYNEK SQUADRONE Bond Girl 16:51:01.53 559.890 09:06:01.53
64 DE TEAM Tanja & Maya & Mica "A" Tartan 16:51:11.03 559.727 09:06:11.03
65 CZ ACADEMY LOFT "C" Dasil 42 16:57:25.52 553.403 09:12:25.52
66 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "C" SP 842 16:57:39.52 553.170 09:12:39.52
67 AT RUDORFER Michael Magnum 16:57:57.70 552.867 09:12:57.70
68 CZ HLAVINKA & CHUDOBA Team Karas 16:58:25.95 552.396 09:13:25.95
69 CZ KUČERA Lukáš Ruda 16:59:54.97 550.919 09:14:54.97
70 CZ VOZÁBAL & ZIMA Team Mira 17:02:03.95 548.793 09:17:03.95
71 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Habry 17:02:08.23 548.723 09:17:08.23
72 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Ivan Miroslav CE 1 17:12:43.45 538.490 09:27:43.45
73 CZ KLEMENSOVÁ Sára Portia 17:14:28.95 536.828 09:29:28.95
74 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 900 17:14:30.62 536.801 09:29:30.62
75 CZ VÍTEK Jan Viky 17:14:44.51 536.583 09:29:44.51
76 SK PP + LL TEAM Bos Pri 17:15:00.74 536.329 09:30:00.74
77 DE TEAM "DIE ROTHALBOMBER" Iris 17:17:02.65 534.424 09:32:02.65
78 SK ŠKVARKA & KASAN Team Veronika 17:17:57.78 533.567 09:32:57.78
79 CZ VOZÁBAL & ZIMA Team Mája 17:18:23.98 533.160 09:33:23.98
80 CZ KONOPÍK Jiří Sona 17:24:14.97 527.776 09:39:14.97
81 PT PEDRO PORTO Painter 17:24:43.28 527.346 09:39:43.28
82 CZ KRBEČEK Jaroslav Pokus 17:29:04.56 523.415 09:44:04.56
83 PL SEDLACEK Josef Kubuš 17:29:10.41 523.327 09:44:10.41
84 DE MEISSNERLANDDERBY MLD 47 17:38:33.98 515.046 09:53:33.98
85 AT GASSER Reinhard Ginger 17:40:05.17 513.731 09:55:05.17
86 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 257 17:41:23.74 512.603 09:56:23.74
87 DE FAMILIE SOELLNER FS 01 17:43:15.81 511.002 09:58:15.81
88 CZ CHMELAŘ - JURÁSEK Team "B" Revenga 17:44:00.64 510.365 09:59:00.64
89 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Sprint G.1 17:45:39.66 508.963 10:00:39.66
90 CZ RYŠKA Jan Adéla 17:56:28.65 499.960 10:11:28.65
91 SK PELECH & MADAJ Raketa 17:59:50.02 497.230 10:14:50.02
92 SK TEAM BAŠISTA HRICIK LUTERÁN Naboj 18:00:08.76 496.978 10:15:08.76
93 AT ALHASAN MUHI ESSA AL Kiano 1 18:04:26.45 493.532 10:19:26.45
94 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Sara 18:04:29.28 493.495 10:19:29.28
95 CZ TRUKSA Vítězslav Hana 18:05:24.86 492.758 10:20:24.86
96 PL OLR MAZURY Warrior 18:11:33.88 487.921 10:26:33.88
97 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "B" Radek 18:12:46.41 486.981 10:27:46.41
98 PL KOZLENIA Artur Alamo 18:13:47.52 486.193 10:28:47.52
99 AT STOCKINGER Walfred Fred 18:15:28.11 484.900 10:30:28.11
100 CZ ACADEMY LOFT "C" Sivia 13 18:15:32.65 484.842 10:30:32.65
101 SK VOJTKO Milan Pepa 18:20:20.20 481.184 10:35:20.20
102 PL KOZLENIA Artur Amber 18:21:23.56 480.386 10:36:23.56
103 DE WINGS 2 WIN W2W 184 18:22:50.62 479.293 10:37:50.62
104 CZ DAVID Petr Raška 18:24:02.58 478.393 10:39:02.58
105 AT HÖLD Erich Elias 18:24:04.23 478.373 10:39:04.23
106 CZ BRULÍK Josef Mia 18:24:09.60 478.306 10:39:09.60
107 CZ BUREŠ TEAM Frankovka 18:24:21.36 478.159 10:39:21.36
108 DE TEAM PFOH + HENRICH + BUCKLE Jägermeister 18:25:39.32 477.190 10:40:39.32
109 CZ VYBÍRAL & KONEČNÝ Team PV 5 18:27:50.75 475.563 10:42:50.75
110 PL JANIA-LACH TEAM Copiwir 18:27:56.52 475.492 10:42:56.52
111 CZ CHARYPAR Vojtěch Charyš 5 18:35:12.08 470.184 10:50:12.08
112 CH ANDERHUB Oskar Brünn 18:36:29.44 469.253 10:51:29.44
113 DE WINGS 2 WIN W2W 254 18:37:04.36 468.834 10:52:04.36
114 SK HALIENKA Peter Adam 18:49:02.28 460.386 11:04:02.28
115 DE ZG HELIOS II. Heli 065 18:49:08.24 460.317 11:04:08.24
116 AT HALATSCHEK Dietmar Nadine 18:49:30.12 460.065 11:04:30.12
117 CZ ACADEMY LOFT "B" Jibar 31 18:51:02.95 458.996 11:06:02.95
118 BE COPPENS Peter PC 505 18:53:09.50 457.547 11:08:09.50
119 CZ KRBEČEK Jaroslav Hokus 18:53:36.87 457.235 11:08:36.87
120 DE TEAM GOCH HDF 02 18:55:06.38 456.217 11:10:06.38
121 BE COPPENS Peter PC 512 19:02:45.19 451.070 11:17:45.19
122 PL MAZIARZ RACING TEAM Megara 19:07:30.19 447.931 11:22:30.19
123 PT PEDRO PORTO Pagong 19:17:41.43 441.343 11:32:41.43
124 AT RUDORFER Michael Majestic 19:20:01.47 439.861 11:35:01.47
125 DE SCHÖN Friedrich Fritz 1 19:20:09.76 439.773 11:35:09.76
126 CZ DAVID Petr Mašková 19:21:23.07 439.002 11:36:23.07
127 PL KOZLENIA Artur Adios 19:21:35.83 438.868 11:36:35.83
128 CZ CHMELAŘ - JURÁSEK Team "A" Glider 19:24:56.76 436.768 11:39:56.76
129 DE TREPTE Arndt & Marcus Lore 19:25:08.78 436.643 11:40:08.78
130 SK FAMILY PINČÁK Sweet Home 19:26:43.26 435.663 11:41:43.26
131 SK BINDAS Štefan ŠB 1 19:27:55.01 434.922 11:42:55.01
132 DE TRUSHEIM Holger Bird 2022 19:29:51.41 433.725 11:44:51.41
133 NO HELGESEN Bjorn Ove Limit Channel 19:37:23.27 429.140 11:52:23.27
134 CZ ZÁHLAVOVI Lukáš a Martina Sula 19:38:36.12 428.410 11:53:36.12
135 CZ KHL Kamenář Gaia 19:48:05.64 422.786 12:03:05.64
136 DE BELOW Harald Four Thirtyfour 19:53:31.41 419.635 12:08:31.41
137 SK BABIC Pavol Hoody 06:31:30.58 223.719 22:46:30.58
138 CZ ŠEVČÍK Josef Dana 06:39:51.43 222.361 22:54:51.43
139 DE C.SCHWARM + M.WIESNET Blue As 06:53:48.88 220.126 23:08:48.88
140 CZ LAŇKA Alfons Ing. Fony 06:59:17.20 219.262 23:14:17.20
141 CZ KLEMENS Karel ml. Stela 07:01:44.09 218.878 23:16:44.09
142 DE C.SCHWARM + M.WIESNET Kelso 07:03:59.09 218.526 23:18:59.09
143 AT BLIEGE Felix Fritz 07:10:28.63 217.516 23:25:28.63
144 DE JAHN Torsten Josi 07:22:24.20 215.686 23:37:24.20
145 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Merope 778 07:22:41.42 215.642 23:37:41.42
146 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Kate Winslet 07:22:51.10 215.618 23:37:51.10
147 CZ BOUCHAL Martin Vydařený 07:26:50.15 215.014 23:41:50.15
148 SK B & C TEAM Lenka 07:28:31.56 214.758 23:43:31.56
149 CZ KLEMENS Karel Meimi 07:36:52.49 213.506 23:51:52.49
150 AT WALDER Florian Little Nala 07:37:27.37 213.419 23:52:27.37
151 CZ KULÍK Přemysl PK 110 07:40:51.34 212.914 23:55:51.34
152 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Ivana 07:40:54.94 212.905 23:55:54.94
153 PL JANIA-LACH TEAM Ipac 07:43:18.80 212.550 23:58:18.80
154 CZ ACADEMY LOFT "A" 72 Braveta 41 07:43:48.71 212.477 23:58:48.71
155 PL JANIA-LACH TEAM Alice 07:44:56.54 212.310 23:59:56.54
156 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Merope 790 07:45:49.19 212.181 24:00:49.19
157 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Jorg 1 07:48:35.05 211.774 24:03:35.05
158 CZ ATH KVĚTNÁ Pirát 1 07:49:17.45 211.671 24:04:17.45
159 DE ZG HELIOS I. Os 141 07:49:50.46 211.590 24:04:50.46
160 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "B" Václav 07:50:07.46 211.549 24:05:07.46
161 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "A" Aldeguer 07:51:40.79 211.321 24:06:40.79
162 CZ KOLÁŘ Martin Mojo 07:52:28.30 211.206 24:07:28.30
163 DE HOOP Michael Eugen 07:55:14.47 210.802 24:10:14.47
164 DE TARGATZ Angela Dr. Andale 07:57:30.61 210.473 24:12:30.61
165 CZ BECHYNĚ Radek Ráďa 08:07:10.56 209.082 24:22:10.56
166 CZ ACADEMY LOFT "A" Jita 81 08:07:13.87 209.074 24:22:13.87
167 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Šumavák 3 08:11:55.05 208.406 24:26:55.05
168 CZ ŠABATA Michal M.Š. 35 08:16:05.29 207.815 24:31:05.29
169 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Merope 774 08:22:13.82 206.951 24:37:13.82
170 CH TEAM FROHMATTA Asadi 08:23:38.54 206.753 24:38:38.54
171 CZ MAKANAKI Team Lluc 08:27:24.02 206.229 24:42:24.02
172 PL PALENTKA-KUBIAK Team J 06 08:30:04.38 205.858 24:45:04.38
173 CZ ATH KVĚTNÁ Naděje 08:34:27.81 205.251 24:49:27.81
174 CZ ŠTACH Vladimír Samuelka 08:34:38.10 205.227 24:49:38.10
175 CZ ŠTACH Vladimír Alpha 08:35:04.04 205.168 24:50:04.04
176 CZ GRUBER Marek Marco 08:39:54.83 204.503 24:54:54.83
177 CZ SUCHÁNEK Martin Tomáš 08:40:51.36 204.374 24:55:51.36
178 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Eros 08:47:05.72 203.525 25:02:05.72
179 AT GRATZER Marco Leutnant Gustl 08:47:12.52 203.510 25:02:12.52
180 DE ANTONOV AVIATION AN 26 08:47:17.40 203.499 25:02:17.40
181 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 813 08:47:21.93 203.488 25:02:21.93
182 PL COBA TEAM No Marcy 08:50:27.07 203.071 25:05:27.07
183 PL MAZUR Roman Roofus 08:55:10.42 202.436 25:10:10.42
184 DE SKOPLJAK Denis Denis 08:55:33.73 202.384 25:10:33.73
185 DE JOEKEL SKYLIGHTS - Lang Stephan 250 08:57:00.01 202.192 25:12:00.01
186 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 284 08:57:03.75 202.183 25:12:03.75
187 CZ HUCL Václav Šárka 09:01:03.50 201.651 25:16:03.50
188 DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Holger 09:07:28.90 200.800 25:22:28.90
189 CZ OLD STERNBERK TEAM "A" Franta 1 09:10:07.75 200.451 25:25:07.75
190 CZ PLÁNOČKA Jan Ing. Milena 09:11:26.10 200.280 25:26:26.10
191 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 804 09:11:26.59 200.279 25:26:26.59
192 CZ KUČERA Lukáš Lada 09:12:38.07 200.122 25:27:38.07
193 SK ČÁNI Ĺ + M Ĺudko 09:14:12.09 199.917 25:29:12.09
194 CZ LOCCO TEAM Barbora 09:14:12.59 199.916 25:29:12.59
195 CZ MATYÁŠ Martin Bohuna 09:14:15.13 199.911 25:29:15.13
196 CZ DUDA Přemysl Baira 09:16:23.93 199.631 25:31:23.93
197 PL TEAM MAZOWSZE JMD 626 09:17:01.30 199.549 25:32:01.30
198 SK DUBAJ Marián MVDr. Viktoria 09:17:53.11 199.437 25:32:53.11
199 CZ ACADEMY LOFT "D" Dolia 93 09:20:39.46 199.077 25:35:39.46
200 AT RÖTZER Franz Top 4 09:20:42.31 199.071 25:35:42.31
201 CZ GRUBER Simon Gladiátor 09:20:44.15 199.067 25:35:44.15
202 AT RÖTZER Franz Top 3 09:20:46.31 199.062 25:35:46.31
203 CZ KOBYLNICE TEAM Anet 09:24:48.18 198.541 25:39:48.18
204 CZ KHL Kamenář Orpheus 09:25:10.38 198.493 25:40:10.38
205 CZ VYBÍRAL & KONEČNÝ Team PK 01 09:26:50.93 198.278 25:41:50.93
206 AT GASSER Reinhard Ghost 09:27:03.39 198.251 25:42:03.39
207 CZ HORNÍČEK TEAM Talent 13 09:28:44.15 198.035 25:43:44.15
208 CZ ZÁHLAVOVI Lukáš a Martina Hoppity 09:29:24.84 197.948 25:44:24.84
209 PL WÓJCIK Piotr Norweg 09:30:12.34 197.847 25:45:12.34
210 DE SG STEFFL "B" Tommy Jand 09:30:36.15 197.796 25:45:36.15
211 CZ GORČÍK + MACHALA Team Moni 09:30:36.75 197.795 25:45:36.75
212 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "C" SP 801 09:34:14.42 197.332 25:49:14.42
213 CZ HLAVINKA & CHUDOBA Team Karmen 09:34:25.40 197.308 25:49:25.40
214 DE C.SCHWARM + M.WIESNET Nereide 09:38:24.62 196.802 25:53:24.62
215 CZ KOLÁŘ Martin Tejde 09:39:50.32 196.621 25:54:50.32
216 DE BELOW Harald Four Thirtyeight 09:41:57.25 196.354 25:56:57.25
217 CZ GRUBER Simon Tereza 09:42:04.54 196.339 25:57:04.54
218 DE TARGATZ Angela Dr. Anakin 09:43:54.90 196.107 25:58:54.90
219 DE WINGS 2 WIN W2W 229 09:46:59.30 195.721 26:01:59.30
220 CZ CHMELAŘ - JURÁSEK Team "A" Coligar 09:50:03.11 195.338 26:05:03.11
221 DE SKOPLJAK Denis Klaus 09:52:41.06 195.010 26:07:41.06
222 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "B" SP 901 09:53:28.96 194.911 26:08:28.96
223 CZ DAVID Petr Amor 09:53:31.12 194.906 26:08:31.12
224 CZ HERYNEK SQUADRONE Happy Aviator 09:53:50.14 194.867 26:08:50.14
225 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Keblov 09:55:42.39 194.635 26:10:42.39
226 CZ ACADEMY LOFT "D" Buday 63 09:58:57.84 194.232 26:13:57.84
227 CZ BLAŽEK Petr Olík 09:59:17.65 194.191 26:14:17.65
228 AT WALDER Florian Space Boy 10:01:25.83 193.928 26:16:25.83
229 AT WALDER Florian Anne 10:01:26.55 193.927 26:16:26.55
230 SK TEAM BCHB BCHB 249 10:01:37.50 193.904 26:16:37.50
231 CZ JURÁSEK-ŠKRABAL Team Marek 10:06:17.26 193.332 26:21:17.26
232 PL RAFITA TEAM Tarasiuk Guess 10:08:44.51 193.033 26:23:44.51
233 CZ TALLA František Zuma 10:08:56.86 193.008 26:23:56.86
234 DE TARGATZ Angela Dr. Ananda 10:10:37.40 192.804 26:25:37.40
235 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 811 10:12:46.85 192.542 26:27:46.85
236 DE TEAM GOCH Kees 69 10:15:52.64 192.167 26:30:52.64
237 DE TREPTE Arndt & Marcus Henk 10:20:30.78 191.609 26:35:30.78
238 CZ KLEMENS Karel ml. Filip 10:23:18.26 191.274 26:38:18.26
239 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Redico A.P. 2 10:23:48.69 191.213 26:38:48.69
240 DE C.SCHWARM + M.WIESNET Gurli 10:25:01.71 191.068 26:40:01.71
241 DE TEAM "DIE ROTHALBOMBER" Flotte Lotte 10:25:49.81 190.972 26:40:49.81
242 CZ SATORA Miroslav Turbo 10:26:00.41 190.951 26:41:00.41
243 CZ KREJZEK Rostislav Benelli 10:30:39.18 190.399 26:45:39.18
244 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Vandy 10:31:19.24 190.319 26:46:19.24
245 CZ ŠIK Jaroslav Radim 10:31:48.75 190.261 26:46:48.75
246 SK ŠKVARKA & KASAN Team Slovenka 10:39:06.78 189.401 26:54:06.78
247 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Redico A.P. 1 10:39:44.60 189.327 26:54:44.60
248 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Nora 10:40:59.42 189.181 26:55:59.42
249 SK FAMILY PINČÁK Hello Noe 10:41:03.19 189.173 26:56:03.19
250 CZ ATH KVĚTNÁ Pirát 2 10:41:05.59 189.169 26:56:05.59
251 DE JOEKEL SKYLIGHTS - Lang Merope 2607 10:42:35.07 188.994 26:57:35.07
252 AT HEILAND Helmut Blasius 10:43:07.89 188.930 26:58:07.89
253 CZ ATH KVĚTNÁ Záviš 10:44:14.70 188.800 26:59:14.70
254 CZ GRUBER Simon Baylie 10:46:03.95 188.588 27:01:03.95
255 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Broeckx 2 10:48:32.23 188.301 27:03:32.23
256 SK LABON Matúš & Jakub MLJ 9 10:48:37.81 188.290 27:03:37.81
257 CZ BLAŽEK Petr Anča 10:49:38.05 188.174 27:04:38.05
258 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Dark 10:52:49.50 187.805 27:07:49.50
259 SK TEAM BCHB BCHB 250 10:52:56.01 187.793 27:07:56.01
260 CZ KOLÁŘ Martin Loro 10:54:57.92 187.559 27:09:57.92
261 AT RUDORFER Michael Malibu 10:55:43.45 187.471 27:10:43.45
262 DE ANTONOV AVIATION AN 124 10:55:44.01 187.470 27:10:44.01
263 DE TEAM GOUDEN DUIF "C" Gambit 11:01:38.09 186.794 27:16:38.09
264 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Merope 830 11:06:29.84 186.241 27:21:29.84
265 AT WIEFLER Alois Alpha 1 11:15:15.60 185.252 27:30:15.60
266 DE TARGATZ Angela Dr. Anchor 11:16:17.03 185.137 27:31:17.03
267 SK CISÁRIK Rudolf Bak 11:17:01.44 185.054 27:32:01.44
268 CZ MAREK Petr Max. 11:20:10.10 184.703 27:35:10.10
269 CZ GRUBER Marek Hvězda 11:21:49.20 184.519 27:36:49.20
270 DE ANTONOV AVIATION AN 24 11:24:11.99 184.254 27:39:11.99
271 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 899 11:25:57.69 184.058 27:40:57.69
272 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 2 11:27:44.82 183.861 27:42:44.82
273 CZ KUČERA Vladimír Veri 11:30:20.06 183.575 27:45:20.06
274 SK EVIN Peter + Noemi Noe 716 11:38:41.58 182.658 27:53:41.58
275 CZ VÍTEK Jan Darja 11:40:48.86 182.427 27:55:48.86
276 DE FAMILIE SOELLNER FS 04 11:45:05.29 181.963 28:00:05.29
277 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 803 11:45:08.41 181.957 28:00:08.41
278 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Korno 11:45:54.11 181.875 28:00:54.11
279 CZ HERYNEK SQUADRONE Čejen 11:56:37.93 180.721 28:11:37.93
280 DE TRUSHEIM Holger Bird 2018 11:57:46.13 180.600 28:12:46.13
281 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Merope 765 12:00:07.44 180.349 28:15:07.44
282 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Skutina 12:00:20.98 180.325 28:15:20.98
283 CZ LOCCO TEAM Lucas 12:03:09.65 180.027 28:18:09.65
284 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Merope 827 12:03:21.15 180.006 28:18:21.15
285 CZ MAKANAKI Team SaCalobra 12:03:45.74 179.963 28:18:45.74
286 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Ivan Miroslav CE 6 12:05:47.78 179.748 28:20:47.78
287 NO HELGESEN Bjorn Ove Torero´s Drevsjo 12:05:55.08 179.735 28:20:55.08
288 CZ MAKANAKI Team Formentor 12:09:38.21 179.343 28:24:38.21
289 CH DERBY TEAM PILATUS Vakkakoski 12:09:40.60 179.338 28:24:40.60
290 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Peťula 12:12:20.55 179.058 28:27:20.55
291 CZ BOJKO Stanislav BoStJa 1 12:12:27.09 179.047 28:27:27.09
292 CZ GRUBER Marek Luděk 12:15:15.19 178.754 28:30:15.19
293 CZ HAŠŠO Slavomír Benda 2 12:15:19.86 178.746 28:30:19.86
294 CZ KOLÍNEK Jarolím sen. & jun. KT 46 12:17:04.98 178.563 28:32:04.98
295 PL WRÓBEL Michal & Patryk Talent 9306 12:19:50.81 178.275 28:34:50.81
296 SK PP + LL TEAM Pri Ben 12:21:20.04 178.120 28:36:20.04
297 CZ ACADEMY LOFT "A" Sastar 21 12:22:45.23 177.973 28:37:45.23
298 CZ ACADEMY LOFT "A" Jibar 11 12:28:27.33 177.384 28:43:27.33
299 CZ KOBYLNICE TEAM Chozé 12:29:54.95 177.234 28:44:54.95
300 CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Mařík 12:31:10.75 177.104 28:46:10.75
301 PL GRODNY Andrzej "A" AG 29 12:56:24.13 174.554 29:11:24.13
302 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Jedenáctka 12:58:20.12 174.361 29:13:20.12
303 PL SEDLACEK Josef Tonda 13:05:21.38 173.666 29:20:21.38
304 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Primus 13:05:34.71 173.644 29:20:34.71
305 PL MAZIARZ RACING TEAM Brian 13:06:58.21 173.507 29:21:58.21
306 DE C.SCHWARM + M.WIESNET Thor 2 13:19:20.61 172.297 29:34:20.61
307 CZ HLAVINKA & CHUDOBA Team Sisi 13:27:51.05 171.475 29:42:51.05
308 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "C" SP 878 13:30:21.36 171.234 29:45:21.36
309 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "B" SP 994 13:32:39.21 171.014 29:47:39.21
310 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "A" Foggia 13:33:09.30 170.966 29:48:09.30
311 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Adam 13:38:41.90 170.438 29:53:41.90
312 CZ GRUBER Simon Ivar 13:42:22.16 170.090 29:57:22.16
313 SK TEAM BCHB BCHB 640 13:57:26.29 168.676 30:12:26.29
314 CZ ESHEK Bohdan Bart 14:05:47.39 167.902 30:20:47.39
315 DE BELOW Harald Four Five Four 14:11:38.57 167.364 30:26:38.57
316 CZ CHMELAŘ - JURÁSEK Team "B" Aerials 14:12:44.59 167.263 30:27:44.59
317 DE ANTONOV AVIATION AN 225 14:31:56.75 165.524 30:46:56.75
318 CZ HUCL Václav Irča 14:56:01.69 163.394 31:11:01.69
319 DE C.SCHWARM + M.WIESNET Kincsem 15:01:12.81 162.942 31:16:12.81
320 CZ KOCIÁN Milan Pat 15:15:21.34 161.723 31:30:21.34
321 CZ VYBÍRAL & KONEČNÝ Team PV 6 16:08:02.53 157.338 32:23:02.53
322 CZ JANEČEK Pavel Natálka 16:19:34.80 156.409 32:34:34.80
323 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 340 16:21:16.89 156.273 32:36:16.89
324 CZ JURÁSEK-ŠKRABAL Team Štěpán 16:24:56.84 155.981 32:39:56.84
325 CZ HORNÍČEK TEAM Talent 25 16:50:56.78 153.939 33:05:56.78
326 CZ ACADEMY LOFT "A" Cistar 31 17:06:16.51 152.760 33:21:16.51
327 CZ HOUŠKA David Asan 17:22:27.75 151.534 33:37:27.75
328 SK ŠKVARKA & KASAN Team Simona 17:53:37.01 149.229 34:08:37.01
329 CZ ADAMÍK Zdeněk Ostříž 08:31:48.53 104.453 48:46:48.53
330 DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Gatsby 845 08:32:25.30 104.431 48:47:25.30
331 PL JANIA-LACH TEAM Lasoll 08:33:40.19 104.387 48:48:40.19
332 DE TEAM SPREEWALD Motschko Alexander Kras Spreewald 09:13:58.51 102.970 49:28:58.51
333 SK ČÁNI Ĺ + M Lexi 10:56:42.03 99.526 51:11:42.03
334 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Bruce Willis 11:22:24.54 98.700 51:37:24.54
335 CZ HANZEL Tomáš H 751 13:15:24.35 95.226 53:30:24.35
336 CZ ZÁHLAVOVI Lukáš a Martina Amma 16:40:57.01 89.496 56:55:57.01
337 CZ NERS Jaroslav Marcela 18:11:57.71 61.798 82:26:57.71
338 CZ KONOPÍK Jiří Stana 18:20:01.56 61.698 82:35:01.56
339 CZ GALSCHNEIDER Peter Agis 18:20:40.92 61.690 82:35:40.92
340 DE TEAM PFOH + HENRICH + BUCKLE Joster 18:23:48.02 61.651 82:38:48.02
341 AT HÖLD Erich Emilie 19:05:41.57 61.134 83:20:41.57
342 CZ ACADEMY LOFT "B" Kisil 51 18:40:58.08 47.649 106:55:58.08
343 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Jednička 18:41:25.30 47.646 106:56:25.30
344 CZ VLČEK Jiří Damaris 18:41:51.19 47.642 106:56:51.19
345 PL SZYMAŃSKI Zbigniew ZS 64 18:42:07.57 47.640 106:57:07.57
346 AT GASSER Reinhard Gigi 14:26:48.97 29.166 174:41:48.97
347 CZ OLD STERNBERK TEAM "A" Miki 2 09:01:09.09 26.363 193:16:09.09
348 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Kid-Jelle 1 09:03:32.02 26.358 193:18:32.02
349 DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Galaxy 09:05:58.50 26.352 193:20:58.50
350 PL SEDLACEK Josef Holohlav 15:24:03.82 25.521 199:39:03.82
351 CZ LAŇKOVI TEAM Charlie 09:01:20.10 23.451 217:16:20.10
352 CZ VOZÁBAL & ZIMA Team Nela 09:46:06.38 23.371 218:01:06.38
353 CZ BECHA Lubomír + Jan Diego 10:05:59.59 23.335 218:20:59.59
354 CZ ACADEMY LOFT "A" Tusi 61 10:15:03.13 23.319 218:30:03.13
355 SK BINDAS Štefan ŠB 2 11:26:20.27 23.193 219:41:20.27
356 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Jorg jun. 11:56:56.46 23.139 220:11:56.46
357 CZ ATH KVĚTNÁ Bambulka 12:55:30.61 23.037 221:10:30.61
358 DE TEAM ALNA Loveless 14:44:07.06 22.850 222:59:07.06
359 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Olymp 23 16:21:48.57 22.684 224:36:48.57
360 PL SROKA-KUSION-KAWA Team Zygi 17:47:54.81 22.540 226:02:54.81
361 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "B" SP 843 11:36:20.93 20.894 243:51:20.93
362 CZ LOCCO TEAM Berry 13:38:50.82 20.721 245:53:50.82
363 AT ALHASAN MUHI ESSA AL Kiano 2 16:08:52.80 20.512 248:23:52.80
364 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Sylvain 11:40:14.79 19.018 267:55:14.79
365 CZ ACADEMY LOFT "D" Buday 73 15:21:43.23 18.759 271:36:43.23
366 CZ OLD STERNBERK TEAM "B" King 2 11:00:00.00 17.494 291:15:00.00
367 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Bouda 12:00:00.00 17.435 292:15:00.00
368 DE TEAM ALNA Pure-Quatro 14:37:22.43 14.860 342:52:22.43
369 AT LINDTNER Harald Talentlena 16:27:18.45 14.781 344:42:18.45
370 CZ VOZÁBAL & ZIMA Team Lubka 17:03:05.88 14.756 345:18:05.88
371 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Jill 17:55:28.32 14.719 346:10:28.32
372 CZ KOBYLNICE TEAM Anče 07:22:40.23 14.168 359:37:40.23
373 SK LAŠ Vladimír Las 551 09:15:57.70 13.217 385:30:57.70
374 CZ KUČERA Lukáš Míša 09:36:08.54 13.205 385:51:08.54
375 PL GRODNY Andrzej "A" AG 30 10:33:29.02 13.173 386:48:29.02
376 CZ ADAMÍK Zdeněk Krkavec 18:27:09.69 12.909 394:42:09.69
377 SK CISÁRIK Rudolf Maťo 08:46:24.91 12.457 409:01:24.91
378 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Kid A.P. 3 09:41:09.87 12.429 409:56:09.87
379 DE BEHLKE Andreas AB 03 11:21:48.73 12.379 411:36:48.73
380 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Gadget 11:47:25.37 12.366 412:02:25.37
381 CZ KONEČNÝ Vlastimil Violeta 13:09:00.36 12.325 413:24:00.36
382 DE BELOW Harald Four Four One 13:42:49.68 12.308 413:57:49.68
383 DE JOEKEL SKYLIGHTS - Lang Merope 792 18:53:00.00 10.907 467:08:00.00
384 AT WIEFLER Alois Otto 17:45:00.00 10.398 490:00:00.00
385 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "C" SP 840 17:35:00.00 9.474 537:50:00.00
386 CH TEAM WIRZ Showman 11:20:00.00 8.442 603:35:00.00
387 DE JOEKEL SKYLIGHTS - Lang Stephan 247 11:48:00.00 8.435 604:03:00.00
388 SK EVIN Peter + Noemi Pet 711 14:20:00.00 8.080 630:35:00.00

Zobrazit / skrýt podrobnosti k doletu

Nedolétlí holubi

Tabulka obsahuje seznam holubů, kteří byli na tento závod nasazeni, ale zatím nedoletěli.

  Jméno chovatele Jméno holuba
CZ ACADEMY LOFT "A" 99 Brave King 11
CZ ACADEMY LOFT "A" Sivia 21
CZ ACADEMY LOFT "B" Taba 02
CZ ACADEMY LOFT "C" Sigania 82
CZ ACADEMY LOFT "C" Cobutana 92
CZ ACADEMY LOFT "C" Cobutana 02
CZ ACADEMY LOFT "C" Bravia 12
CZ ACADEMY LOFT "C" Bravia 22
CZ ACADEMY LOFT "C" Dolia 42
CZ ACADEMY LOFT "D" Sivia 03
CZ ACADEMY LOFT "D" Pumidia 43
CZ ACADEMY LOFT "D" Turbo 23
CZ ACADEMY LOFT "D" Baletak 33
CH ANDERHUB Oskar Pilsen
CZ ATH KVĚTNÁ Klenot 1
CZ ATH KVĚTNÁ Šance
CZ ATH KVĚTNÁ Hraběnka
CZ B & B TEAM Ren
CZ B & B TEAM Erik
SK BABIC Pavol Starek
CZ BAJTEK Jan Mat
DE BEHLKE Andreas AB 06
DE BEHLKE Andreas AB 05
DE BEHLKE Andreas AB 02
CZ BECHA Lubomír + Jan Senira
CZ BECHA Lubomír + Jan Beny
CZ BECHA Lubomír + Jan Sam
CZ BECHA Lubomír + Jan Kate
CZ BECHYNĚ Radek Mára
CZ BECHYNĚ Radek Andy
CZ BECHYNĚ Radek Natálka
CZ BECHYNĚ Radek Alešek
CZ BECHYNĚ Radek Káča
DE BELOW Harald Four Thirtyseven
DE BELOW Harald Four Fiftytwo
DE BELOW Harald Four Seventyone
SK BEŇÁK Vladimír Elza
SK BINDAS Štefan ŠB 3
CZ BLAŽEK Petr Josífek
CZ BLAŽEK Petr Honzík
AT BLIEGE Felix Hannah
CZ BOJKO Stanislav BoStJa 3
CZ BOJKO Stanislav BoStJa 4
CZ BOJKO Stanislav BoStJa 5
CZ BOJKO Stanislav BoStJa 6
CZ BOUCHAL Martin Výborný
CZ BRULÍK Josef Lili
CZ BUREŠ TEAM Karmazín
CZ BUREŠ TEAM Agni
DE C.SCHWARM + M.WIESNET Phar Lap
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Kid-Jelle 2
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Kid A.P. 2
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Jelle
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Broeckx 1
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Jorg 4
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Jorg 2
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Jorg G.1
CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Ivan Miroslav CE 2
SK CISÁRIK Rudolf Danka
PL COBA TEAM Paulina
BE COPPENS Peter PC 501
BE COPPENS Peter PC 511
SK ČAMPIŠ Milan JL 38
SK ČÁNI Ĺ + M Mária
CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Beni
CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Rubl
CZ DAVID Petr Max
CH DERBY TEAM PILATUS Superman
CH DERBY TEAM PILATUS Perle 22
CH DERBY TEAM PILATUS Perle 27
SK DREXLEROVÁ Helena Paloma
SK DUBAJ Marián MVDr. Filip 2
SK DUBAJ Marián MVDr. Ema
SK DUBAJ Marián MVDr. Matúš
SK DUCHOVIČ Jozef Kimberly
SK DUCHOVIČ Jozef Athos
SK DUCHOVIČ Jozef Apolon
CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "A" Augusto
CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "B" Bon Jovi
CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "A" No-Name
CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "B" Delon
CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "B" Wolker
PL DZIALAK E.& J. Kendi
PL DZIALAK E.& J. Dago
CZ ECHTNER Lukáš Luky
CZ ESHEK Bohdan Bruno
SK EVIN Peter + Noemi Ste 722
SK EVIN Peter + Noemi Ana 730
DE FAMILIE SOELLNER FS 80
DE FAMILIE SOELLNER FS 91
DE FAMILIE SOELLNER FS 16
DE FAMILIE SOELLNER FS 29
DE FAMILIE SOELLNER FS 57
SK FAMILY PINČÁK Brenda
DE FELBINGER Gerhard Apollo
AT GASSER Reinhard Gina
AT GASSER Reinhard Goldy
AT GASSER Reinhard Grizzly
AT GASSER Reinhard Galaxy
CZ GERSPITZER & ČULEŇ Team Bonus
CZ GORČÍK + MACHALA Team Mach 1
CZ GORČÍK + MACHALA Team Mom 3
AT GRATZER Werner Attilus
AT GRATZER Marco Lorelei
PL GRODNY Andrzej "B" AA 04
PL GRODNY Andrzej "A" AG 31
PL GRODNY Andrzej "B" AA 33
PL GRODNY Andrzej "A" AG 55
CZ GRUBER Simon Eliot
CZ GRUBER Simon "B" George
CZ GRUBER Simon Simon
CZ GRUBER Marek Ivoš
CZ GRUBER Lubomír Rossi
CZ HAŠŠO Slavomír Slavo 1
CZ HAŠŠO Slavomír Slavo 2
AT HEILAND Helmut Klara
AT HEILAND Helmut Otto
NO HELGESEN Bjorn Ove Ace´s
NO HELGESEN Bjorn Ove Hurricane´s 232
NO HELGESEN Bjorn Ove Het Dream
CZ HERYNEK SQUADRONE Caprnie
CZ HERYNEK SQUADRONE Storm
CZ HERYNEK SQUADRONE Wing
DE HIENZSCH Frank F.H. 3
DE HIENZSCH Frank F.H. 4
DE HIENZSCH Frank F.H. 1
DE HIENZSCH Frank F.H. 6
CZ HLAVINKA & CHUDOBA Team Špiček
CZ HLAVINKA & CHUDOBA Team Romário
AT HÖLD Erich Philipp
CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Bitík
CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Bobík
CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Salvik
DE HOOP Michael Mateusz
DE HOOP Michael Karolina
DE HOOP Michael Griet
CZ HORÁK Josef Hurrican
CZ HORNÍČEK TEAM Talent 09
SK HROZEN Peter Petra
CZ HRYČOVSKÝ Pavel Sedmička
CZ HRYČOVSKÝ Pavel Osmička
CZ HRYČOVSKÝ Pavel Devítka
CZ HUCL Václav Véna
CZ HUCL Václav Josef
CZ CHMELAŘ - JURÁSEK Team "B" Spiders
CZ CHMELAŘ - JURÁSEK Team "B" Toxicity
DE JAHN Torsten Eddy
DE JAHN Torsten Lena
PL JANIA-LACH TEAM Janos
PL JANIA-LACH TEAM New Stros
PL JANIA-LACH TEAM Aslar
PL JANIA-LACH TEAM Dark Kong
DE JOEKEL SKYLIGHTS - Lang Stephan 248
DE JOEKEL SKYLIGHTS - Lang Merope 789
DE JOEKEL SKYLIGHTS - Lang Merope 812
DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Merope 775
DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Merope 816
DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Merope 823
DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Merope 826
DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Merope 777
CZ JURÁSEK-ŠKRABAL Team Terka
CZ JURÁSEK-ŠKRABAL Team Zdeňka
BG KERCHEV & MATOUŠEK Kai
CZ KHL Kamenář Orion
CZ KIRSCH Jiří Jana 22
CZ KLEMENS Karel ml. Karlos
CZ KLEMENS Karel Thonk
CZ KLEMENS Karel ml. Niva
CZ KLEMENS Karel Moana
CZ KLEMENS Karel Kafi
CZ KLEMENSOVÁ Sára Blue
CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Sindy
CZ KLEMENSOVÁ Sára Cervenak
CZ KOBYLNICE TEAM Jakub
CZ KOBYLNICE TEAM Jan
CZ KOBYLNICE TEAM Kája
CZ KOBYLNICE TEAM Linda
CZ KOBYLNICE TEAM Renata
CZ KOCIÁN Milan Mat
CZ KOLÁŘ Martin Power Up
CZ KOLÁŘ Martin Siut
CZ KOLÁŘ Martin Singha
CZ KOLÁŘ Martin Ginantos
CZ KOLÁŘ Martin Jojo
CZ KOLÁŘ Martin Carlos
CZ KOLÁŘ Martin Sim
CZ KOLÁŘ Martin Teresitas
CZ KOLÍNEK Jarolím sen. & jun. KT 13
CZ KOLÍNEK Jarolím sen. & jun. KT 28
CZ KONEČNÝ Vlastimil Jitula
CZ KONOPÍK Jiří Jirka
CZ KONOPÍK Jiří Heli
PL KOZLENIA Artur Abby
PL KOZLENIA Artur Abrazo
PL KOZLENIA Artur Apollo
CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 1
CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 5
CZ KREJZEK Rostislav Beretta
CZ KRET Jiří Beta
CZ KRUTIL Karel + Michal Popletená
CZ KRUTIL Karel + Michal Eso Šmidli
CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Jennifer Aniston
CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Scarlett Johansson
CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Natalie Portman
CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Tom Hanks
CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Morgan Freeman
CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Will Smith
CZ KUČERA Vladimír Leoš
CZ KUČERA Lukáš Flíček
CZ KUČERA Lukáš Kleopatra
CZ KUČERA Lukáš Hedvika
CZ KULÍK Přemysl PK 113
CZ KULÍK Přemysl PK 114
PL KWAŚNICKI Tomasz Tajfun
PL KWAŚNICKI Tomasz Triumf
PL KWAŚNICKI Tomasz Twist
SK LABON Matúš & Jakub MLJ 5
SK LABON Matúš & Jakub MLJ 6
SK LABON Matúš & Jakub MLJ 8
PL LACH-JANIA TEAM Henry Banas
PL LACH-JANIA TEAM Bombay SK
PL LACH-JANIA TEAM As 1
CZ LAMÁČEK David La Bonn
CZ LAMÁČEK David La Tokio
CZ LAŇKA Alfons Ing. Jitka
CZ LAŇKOVI TEAM Marley
SK LAŠ Vladimír Las 513
AT LEICHTFRIED Karin Mixnitzblitz 6
AT LEICHTFRIED Karin Mixnitzblitz 4
AT LEICHTFRIED Karin Mixnitzblitz 2
AT LINDTNER Harald Talentina
CZ LOCCO TEAM Kleopatra
CZ LUNDÁK Pavel Erik
CZ LUNDÁK Pavel Oskar
CZ MAKANAKI Team Betlem
CZ MAREK Petr Beny
CZ MATYÁŠ Martin Mateska
CZ MAYER Antonín Antony
PL MAZIARZ RACING TEAM Axel
PL MAZIARZ RACING TEAM Bruto
PL MAZIARZ RACING TEAM Boss
PL MAZIARZ RACING TEAM Puma
DE MEISSNERLANDDERBY MLD 94
PL MICHALAK Bogdan Pola
CZ NERS Jaroslav Tomas
CZ NESÉT Bohumil Cora
CZ NESÉT Bohumil Aldor
CZ NESÉT Bohumil Arma
SK NOVÁK Pavel Tima
SK NOVÁK Pavel Stanka
CZ NVÚ Nápravný výchovný ústav Idiot
CZ NVÚ Nápravný výchovný ústav Kripl
CZ NVÚ Nápravný výchovný ústav Dement
CZ OLD STERNBERK TEAM "B" Žlebák
CZ OLD STERNBERK TEAM "B" King 1
PL OLR MAZURY Wesley
PL OLR MAZURY Wakita
PL OLR MAZURY Wapiti
PL PACEK Wojciech WP 15
PL PACEK Wojciech WP 59
PL PALENTKA-KUBIAK Team M 92
PL PALENTKA-KUBIAK Team W 06
PT PEDRO PORTO Pacheco
PT PEDRO PORTO Paint
SK PELECH & MADAJ Rex
CZ PLÁNOČKA Jan Ing. Renata
CZ PLÁNOČKA Jan Ing. Jana
CZ PLÁNOČKA Jan Ing. Tereza
SK PODHORSKÝ TEAM Mário
SK PODHORSKÝ TEAM Fezoj
CZ POSPÍŠIL Petr Jako
CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Habibi
CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Ban
CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Bibi
CZ PŘÍKAZSKÝ Jan Honza 1
CZ PŘÍKAZSKÝ Jan Honza 2
CZ PŘÍKAZSKÝ Jan Honza 4
CZ PŘÍKAZSKÝ Jan Honza 6
PL RAFITA TEAM Tarasiuk Fendi
PL RAFITA TEAM Tarasiuk Boss
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Kyara
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Roxy
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Laral
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Linda
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Nemo
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Cher
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Levi
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Naomi
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Kelly
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Gloria
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Contador
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Sultan
DE SÄCHSISCHE SCHWEIZ Trepte-Hörnig-Fischer Rainer
DE SÄCHSISCHE SCHWEIZ Trepte-Hörnig-Fischer Ralph
DE SÄCHSISCHE SCHWEIZ Trepte-Hörnig-Fischer Anna
DE SÄCHSISCHE SCHWEIZ Trepte-Hörnig-Fischer Goodhantje
DE SÄCHSISCHE SCHWEIZ Trepte-Hörnig-Fischer Marcus
PL SEDLACEK Josef Staflik
DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 7
DE SG STEFFL "A" James Hunt
DE SG STEFFL "A" Niki Lauda
DE SG STEFFL "A" Senna
DE SG STEFFL "A" Piquet
DE SG STEFFL "B" Dan Brown
DE SG STEFFL "B" Rosamunde Pilcher
DE SG STEFFL "B" Stephenia Meyer
DE SG STEFFL "B" Stephen King
DE SG STEFFL "B" Agatha Christie
DE SCHÖN Friedrich Fritz 2
DE SCHÖN Friedrich Fritz 10
DE SCHÖN Friedrich Fritz 12
DE SIEBERT DIETER + CHEN YUE Talent 2329
DE SIEBERT DIETER + CHEN YUE Talent 2343
DE SKOPLJAK Denis Nirvana
DE SKOPLJAK Denis Sanela
DE SKOPLJAK Denis Ole
DE SKOPLJAK Denis Uma
CZ SKRBEK Marek Tommy
PL SROKA-KUSION-KAWA Team Bod
PL SROKA-KUSION-KAWA Team Renata
PL SROKA-KUSION-KAWA Team Kamila
AT STOCKINGER Walfred Susanna
AT STOCKINGER Walfred Alex
CZ SUDA Jiří Beth
CZ SUDA Jiří Mína
CZ SUDA Jiří Elsa
CZ SUCHOMEL Libor S 3
CZ SUCHOMEL Libor S 2
PL SZYMAŃSKI Zbigniew ZS 75
PL SZYMAŃSKI Zbigniew ZS 76
PL SZYMAŃSKI Zbigniew ZS 97
CZ ŠABATA Jan J.Š. 5
CZ ŠABATA Jan J.Š. 4
CZ ŠABATA Michal M.Š. 66
CZ ŠABATA Michal M.Š. 67
CZ ŠABATA Michal M.Š. 72
CZ ŠABATA Michal M.Š. 77
SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Olymp 21
CZ ŠÁLEK Roman RS 09
CZ ŠIK Jaroslav Čam 1
CZ ŠTACH Vladimír Afrodita
SK ŠTEFÁNIK Team Collina
SK ŠTEFÁNIK Team Jodo
SK ŠTEFÁNIKOVÁ Mária Neptun
SK ŠTEFÁNIKOVÁ Mária Mária
CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Helena
CZ TÁBORSKÝ Vladimír "B" Andrej
CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Běla
CZ TÁBORSKÝ Vladimír "C" Don
CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Marti
CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Stáňa
CZ TÁBORSKÝ Vladimír "C" Romana
CZ TALLA František Marshall
DE TARGATZ Angela Dr. Angelo
DE TEAM Tanja & Maya & Mica "A" Tagi
DE TEAM Tanja & Maya & Mica "A" Taragon
DE TEAM Tanja & Maya & Mica "B" Magic
DE TEAM Tanja & Maya & Mica "B" Magie
DE TEAM Tanja & Maya & Mica "B" Magnum
DE TEAM Tanja & Maya & Mica "B" Maiden
DE TEAM "DIE ROTHALBOMBER" Orkan
DE TEAM "DIE ROTHALBOMBER" Blue Wonder
SK TEAM BAŠISTA HRICIK LUTERÁN Marko
SK TEAM BCHB BCHB 248
DE TEAM BRANDT & WICHERT Brandt Bingo
DE TEAM ELBTALSPRINTER Weise & Popp El Arco
DE TEAM ELBTALSPRINTER Weise & Popp El Dorado
DE TEAM GERMANY Werner A. Waldow + Silvia Thiel Talent Quatro 178
DE TEAM GOCH Mercedes
DE TEAM GOCH Lotus
DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Galactic Power
DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Galene
DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Galistic
DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Garnet
DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Gaston 802
DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Gemini
PL TEAM MAZOWSZE RJ 15
CH TEAM PERLEN Pjeter Thaqi Pjeter 44
DE TEAM PFOH + HENRICH + BUCKLE Bärwurz
DE TEAM PFOH + HENRICH + BUCKLE Dachsenfranz
DE TEAM PFOH + HENRICH + BUCKLE Salitos
DE TEAM PFOH + HENRICH + BUCKLE Mirabelle
DE TEAM PFOH + HENRICH + BUCKLE Budweiser
DE TEAM PFOH + HENRICH + BUCKLE Topinambur
DE TEAM SPREEWALD Motschko Alexander Dark Spreewald
DE TEAM WEIS-JUNGEFLEISCH TWJ 03
DE TEAM WEIS-JUNGEFLEISCH TWJ 04
DE TEAM WEIS-JUNGEFLEISCH TWJ 06
CH TEAM WIRZ Royal
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 805
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 818
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "B" SP 820
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "C" SP 829
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "C" SP 830
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "B" SP 835
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "B" SP 838
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "C" SP 841
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 887
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "B" SP 902
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 977
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 987
CZ TEAM ZEMAN + KAŠUBA ZK 3
DE TREPTE Arndt & Marcus Henku
DE TREPTE Arndt & Marcus Edwin
DE TREPTE Arndt & Marcus Florentine
DE TREPTE Arndt & Marcus Lasti
DE TRUSHEIM Holger Bird 2001
CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Val
CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Valley
CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Vanilla
CZ VÍTEK Jan Gabi
CZ VLČEK Jiří Peggy
CZ VLČEK Jiří Koki
CZ VLČEK Jiří Sagar
SK VOJTKO Milan Bosch
SK VOJTKO Milan Pin
AT VOLLNHOFER Dominik Hochegg 1
AT VOLLNHOFER Dominik Hochegg 4
CZ VYBÍRAL & KONEČNÝ Team PV 2
CZ VYSEKAL David & Vojtěch Versailles
CZ VYSEKAL David & Vojtěch Alenka
AT WALDER Florian Ad
AT WIEFLER Alois Wolfgang
AT WIEFLER Alois Peter
AT WIEFLER Alois Gypsy One
DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Hajnice
DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Havran
DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Hevlin
DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Hlavnice
DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Kladruby
DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Krhanice
DE WINGS 2 WIN W2W 211
DE WINGS 2 WIN W2W 258
PL WRÓBEL Michal & Patryk Talent 9237
PL WRÓBEL Michal & Patryk Talent 9239
PL WRÓBEL Michal & Patryk Talent 9303
PL WRÓBEL Michal & Patryk Talent 9307
CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Hanička
DE ZG HELIOS I. Os 434
DE ZG HELIOS I. Os 128
DE ZG HELIOS I. Os 133
DE ZG HELIOS II. Heli 895
SK ŽABKA Miro Zazu
CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 253
CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 266
CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 281
CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 336
CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 338

DOLET_PPC_LC

Dolet mimo závod

Tabulka obsahuje seznam holubů, kteří se během čekání na tento dolet vrátili z přechozích závodů - tzn. nebyli na tento závod nasazeni.

  Jméno chovatele Jméno holuba Čas doletu
CZ ATH KVĚTNÁ Totino 15:46:33
CZ BECHYNĚ Radek Jiřik 09:27:07
CZ BUREŠ TEAM Hibernal 17:05:30
CZ ESHEK Bohdan Cipísek 08:59:09
CZ GRUBER Lubomír Adélka 08:34:37
SK HALIENKA Peter Kaja 12:58:59
CZ CHARYPAR Vojtěch Charyš 2 10:52:38
CZ KLEMENS Karel ml. Belina 09:28:19
AT LEICHTFRIED Karin Mixnitzblitz 3 08:06:19
CZ MAKANAKI Team Bonamy 08:37:48
PL MAZIARZ RACING TEAM Mirr 17:11:43
DE MEISSNERLANDDERBY MLD 02 13:13:26
PL MICHALAK Bogdan Ted 06 11:02:40
PL OLR MAZURY Webster 18:31:57
PL PACEK Wojciech WP 14 18:12:33
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Sarah 10:41:37
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Laura 18:44:58
DE SCHÖN Friedrich Fritz 9 11:52:30
DE TEAM ALNA Sloza 06:47:12
DE TEAM ELBTALSPRINTER Weise & Popp Elegance 18:57:51
DE TEAM GERMANY Werner A. Waldow + Silvia Thiel Talent Quatro 256 18:41:28
PL TEAM MAZOWSZE JMD 20 17:47:13
DE TEAM WEIS-JUNGEFLEISCH TWJ 02 08:47:17
CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 357 13:54:24

DOLET_PPC_LC

 

Přihlásit se



Partneři