Doletová listina

Místo vypuštění Slavkov Golf I.
Vzdálenost 68.329 km
Datum a čas startu 11.08.2022 07:05:00
Počasí v místě startu Jasno, 15° C, severní vítr.
Počasí v cíli Jasno, 18 C, severní vítr.
Počet nasazených holubů 902
Počet chovatelů 248

         
    Jméno chovatele Jméno holuba Čas doletu Rychlost Doba letu
1 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "C" SP 878 08:06:08.33 1117.604 01:01:08.33
2 CZ ŠABATA Jan J.Š. 5 08:06:09.68 1117.193 01:01:09.68
3 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "C" SP 839 08:06:11.41 1116.666 01:01:11.41
4 DE TEAM GOCH Kees 69 08:06:11.64 1116.596 01:01:11.64
5 DE C.SCHWARM + M.WIESNET Phar Lap 08:06:13.09 1116.156 01:01:13.09
6 CZ NERS Jaroslav Marcela 08:06:13.96 1115.891 01:01:13.96
7 DE HOOP Michael Griet 08:06:14.08 1115.855 01:01:14.08
8 CZ KLEMENS Karel ml. Stela 08:06:14.39 1115.761 01:01:14.39
9 CZ VÍTEK Jan Maty 08:06:14.88 1115.612 01:01:14.88
10 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Ban 08:06:15.01 1115.572 01:01:15.01
11 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Merope 774 08:06:15.44 1115.442 01:01:15.44
12 DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Gatsby 845 08:06:15.57 1115.403 01:01:15.57
13 SK TEAM BAŠISTA HRICIK LUTERÁN Naboj 08:06:15.97 1115.281 01:01:15.97
14 DE SKOPLJAK Denis Klaus 08:06:17.11 1114.935 01:01:17.11
15 AT RUDORFER Michael Malibu 08:06:18.53 1114.505 01:01:18.53
16 CZ KONOPÍK Jiří Stana 08:06:19.14 1114.320 01:01:19.14
17 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "B" SP 901 08:06:19.41 1114.238 01:01:19.41
18 CZ DAVID Petr Raška 08:06:19.80 1114.120 01:01:19.80
19 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Jana 08:06:20.63 1113.869 01:01:20.63
20 CZ KUČERA Lukáš Lada 08:06:21.67 1113.554 01:01:21.67
21 CZ DAVID Petr Amor 08:06:22.79 1113.216 01:01:22.79
22 CZ KLEMENS Karel ml. Filip 08:06:23.87 1112.889 01:01:23.87
23 DE TARGATZ Angela Dr. Anakin 08:06:24.47 1112.708 01:01:24.47
24 DE BELOW Harald Four Four One 08:06:24.78 1112.615 01:01:24.78
25 CZ GERSPITZER & ČULEŇ Team GT 2 08:06:25.31 1112.455 01:01:25.31
26 CZ ACADEMY LOFT "A" Sastar 21 08:06:25.80 1112.307 01:01:25.80
27 DE BELOW Harald Four Fiftytwo 08:06:26.10 1112.216 01:01:26.10
28 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Primus 08:06:26.62 1112.059 01:01:26.62
29 CZ BECHA Lubomír + Jan Senira 08:06:26.94 1111.963 01:01:26.94
30 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Stáňa 08:06:28.03 1111.634 01:01:28.03
31 PL SZYMAŃSKI Zbigniew ZS 64 08:06:29.15 1111.297 01:01:29.15
32 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 266 08:06:30.79 1110.803 01:01:30.79
33 SK LABON Matúš & Jakub MLJ 5 08:06:30.82 1110.794 01:01:30.82
34 PT PEDRO PORTO Pacheco 08:06:31.45 1110.604 01:01:31.45
35 CZ ECHTNER Lukáš Luky 08:06:31.46 1110.601 01:01:31.46
36 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Leonardo DiCaprio 08:06:31.70 1110.529 01:01:31.70
37 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Helena 08:06:31.90 1110.469 01:01:31.90
38 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 340 08:06:32.51 1110.285 01:01:32.51
39 CZ KREJZEK Rostislav Beretta 08:06:32.52 1110.282 01:01:32.52
40 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Merope 777 08:06:32.88 1110.174 01:01:32.88
41 CZ KLEMENSOVÁ Sára Cervenak 08:06:33.43 1110.009 01:01:33.43
42 PL KOZLENIA Artur Apollo 08:06:34.19 1109.780 01:01:34.19
43 SK ČÁNI Ĺ + M Ĺudko 08:06:34.50 1109.687 01:01:34.50
44 PL GRODNY Andrzej "A" AG 55 08:06:34.52 1109.681 01:01:34.52
45 CZ KLEMENS Karel ml. Karlos 08:06:34.66 1109.639 01:01:34.66
46 CZ GERSPITZER & ČULEŇ Team Bonus 08:06:34.69 1109.630 01:01:34.69
47 AT HEILAND Helmut Ivo 08:06:34.76 1109.609 01:01:34.76
48 CZ KREJZEK Rostislav Benelli 08:06:34.95 1109.552 01:01:34.95
49 PL GRODNY Andrzej "A" AG 31 08:06:35.33 1109.438 01:01:35.33
50 CZ LOCCO TEAM Berry 08:06:35.46 1109.399 01:01:35.46
51 DE JOEKEL SKYLIGHTS - Lang Merope 2607 08:06:35.89 1109.270 01:01:35.89
52 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Beni 08:06:36.21 1109.174 01:01:36.21
53 PL PALENTKA-KUBIAK Team W 06 08:06:36.60 1109.057 01:01:36.60
54 CZ LAMÁČEK David La Tokio 08:06:36.94 1108.955 01:01:36.94
55 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "C" SP 840 08:06:37.17 1108.886 01:01:37.17
56 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Ivan Miroslav CE 1 08:06:37.89 1108.670 01:01:37.89
57 CZ JURÁSEK-ŠKRABAL Team Terka 08:06:38.40 1108.517 01:01:38.40
58 CZ GRUBER Lubomír Rossi 08:06:38.58 1108.463 01:01:38.58
59 DE ZG HELIOS I. Os 128 08:06:38.63 1108.448 01:01:38.63
60 BG KERCHEV & MATOUŠEK Kai 08:06:38.84 1108.385 01:01:38.84
61 CZ GRUBER Simon Simon 08:06:38.85 1108.382 01:01:38.85
62 CZ BUREŠ TEAM Agni 08:06:39.38 1108.224 01:01:39.38
63 CZ ACADEMY LOFT "A" Jita 81 08:06:39.81 1108.095 01:01:39.81
64 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Levi 08:06:39.95 1108.053 01:01:39.95
65 CZ NESÉT Bohumil Aldor 08:06:40.02 1108.032 01:01:40.02
66 CZ KOLÁŘ Martin Siut 08:06:40.27 1107.957 01:01:40.27
67 AT LEICHTFRIED Karin Mixnitzblitz 2 08:06:40.38 1107.924 01:01:40.38
68 CZ MAREK Petr Max. 08:06:40.52 1107.882 01:01:40.52
69 CZ OLD STERNBERK TEAM "B" Verdi 2 08:06:40.53 1107.879 01:01:40.53
70 DE SG STEFFL "B" Rosamunde Pilcher 08:06:40.62 1107.852 01:01:40.62
71 CZ ACADEMY LOFT "C" Diawo 72 08:06:40.75 1107.813 01:01:40.75
72 CH TEAM WIRZ Royal 08:06:40.89 1107.771 01:01:40.89
73 CZ KUČERA Vladimír Leoš 08:06:41.30 1107.649 01:01:41.30
74 CZ KULÍK Přemysl PK 113 08:06:41.98 1107.445 01:01:41.98
75 DE FAMILIE SOELLNER FS 91 08:06:42.15 1107.394 01:01:42.15
76 PL KWAŚNICKI Tomasz Triumf 08:06:42.56 1107.272 01:01:42.56
77 CZ JURÁSEK-ŠKRABAL Team Marek 08:06:43.01 1107.137 01:01:43.01
78 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Laral 08:06:43.27 1107.059 01:01:43.27
79 CZ BLAŽEK Petr Honzík 08:06:43.49 1106.994 01:01:43.49
80 CZ VÍTEK Jan Viky 08:06:43.77 1106.910 01:01:43.77
81 CZ ACADEMY LOFT "B" Kisil 51 08:06:43.88 1106.877 01:01:43.88
82 CZ ACADEMY LOFT "A" 72 Braveta 41 08:06:44.36 1106.734 01:01:44.36
83 CZ NVÚ Nápravný výchovný ústav Idiot 08:06:44.48 1106.698 01:01:44.48
84 PL MAZIARZ RACING TEAM Brian 08:06:44.53 1106.683 01:01:44.53
85 CZ KOLÁŘ Martin Jojo 08:06:44.68 1106.638 01:01:44.68
86 AT GASSER Reinhard Goldy 08:06:44.74 1106.620 01:01:44.74
87 CZ TEAM ZEMAN + KAŠUBA ZK 3 08:06:44.86 1106.584 01:01:44.86
88 CZ BAJTEK Jan Mat 08:06:44.94 1106.560 01:01:44.94
89 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 887 08:06:45.14 1106.501 01:01:45.14
90 PL PACEK Wojciech WP 15 08:06:45.39 1106.426 01:01:45.39
91 SK PODHORSKÝ TEAM Mário 08:06:45.73 1106.325 01:01:45.73
92 CZ KOLÁŘ Martin Singha 08:06:45.81 1106.301 01:01:45.81
93 SK HROZEN Peter Mia 08:06:46.05 1106.229 01:01:46.05
94 DE BELOW Harald Four Thirtyseven 08:06:46.45 1106.110 01:01:46.45
95 CZ ACADEMY LOFT "A" Jibar 11 08:06:46.63 1106.056 01:01:46.63
96 DE JAHN Torsten Lena 08:06:46.84 1105.993 01:01:46.84
97 PL LACH-JANIA TEAM Bombay SK 08:06:47.03 1105.937 01:01:47.03
98 CZ SUCHOMEL Libor S 6 08:06:47.17 1105.895 01:01:47.17
99 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Schaban 08:06:47.39 1105.829 01:01:47.39
100 PL COBA TEAM Albert 08:06:47.55 1105.781 01:01:47.55
101 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Merope 827 08:06:47.69 1105.740 01:01:47.69
102 DE FAMILIE SOELLNER FS 29 08:06:47.74 1105.725 01:01:47.74
103 DE ANTONOV AVIATION AN 225 08:06:47.90 1105.677 01:01:47.90
104 PT PEDRO PORTO Pagong 08:06:48.04 1105.635 01:01:48.04
105 CZ KOCIÁN Milan Pat 08:06:48.20 1105.588 01:01:48.20
106 CZ CHARYPAR Vojtěch Charyš 2 08:06:48.34 1105.546 01:01:48.34
107 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "C" SP 830 08:06:48.46 1105.510 01:01:48.46
108 CZ GALSCHNEIDER Peter Bajo 08:06:48.57 1105.477 01:01:48.57
109 PL WRÓBEL Michal & Patryk Talent 9239 08:06:48.70 1105.439 01:01:48.70
110 CZ GRUBER Simon Eliot 08:06:48.81 1105.406 01:01:48.81
111 CH TEAM PERLEN Pjeter Thaqi Pjeter 44 08:06:48.86 1105.391 01:01:48.86
112 PL DZIALAK E.& J. Dago 08:06:49.13 1105.310 01:01:49.13
113 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Ivan Miroslav CE 6 08:06:49.56 1105.182 01:01:49.56
114 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Koda 08:06:50.07 1105.030 01:01:50.07
115 CH DERBY TEAM PILATUS Perle 27 08:06:50.31 1104.959 01:01:50.31
116 CZ SKRBEK Marek Erico 08:06:50.51 1104.899 01:01:50.51
117 CZ BECHYNĚ Radek Ráďa 08:06:50.61 1104.870 01:01:50.61
118 DE JOEKEL SKYLIGHTS - Lang Merope 812 08:06:50.93 1104.774 01:01:50.93
119 PL GRODNY Andrzej "B" AA 33 08:06:51.23 1104.685 01:01:51.23
120 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Kate Winslet 08:06:51.84 1104.503 01:01:51.84
121 SK TEAM BCHB BCHB 250 08:06:52.13 1104.417 01:01:52.13
122 DE SCHÖN Friedrich Fritz 2 08:06:52.32 1104.361 01:01:52.32
123 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Merope 826 08:06:52.63 1104.268 01:01:52.63
124 CZ B & B TEAM Erik 08:06:52.94 1104.176 01:01:52.94
125 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Peťula 08:06:53.03 1104.149 01:01:53.03
126 SK ČÁNI Ĺ + M Lexi 08:06:53.24 1104.087 01:01:53.24
127 DE TEAM ELBTALSPRINTER Weise & Popp El Arco 08:06:53.33 1104.060 01:01:53.33
128 PL WRÓBEL Michal & Patryk Talent 9231 08:06:53.62 1103.974 01:01:53.62
129 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Bruce Willis 08:06:53.66 1103.962 01:01:53.66
130 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Merope 814 08:06:53.87 1103.900 01:01:53.87
131 AT WALDER Florian Ad 08:06:54.13 1103.822 01:01:54.13
132 PL MAZIARZ RACING TEAM Bruto 08:06:54.31 1103.769 01:01:54.31
133 CZ KRUTIL Karel + Michal Cesta Kolem Světa 08:06:54.42 1103.736 01:01:54.42
134 CH TEAM WIRZ Batman 08:06:54.68 1103.659 01:01:54.68
135 DE SCHÖN Friedrich Fritz 12 08:06:54.94 1103.582 01:01:54.94
136 CZ ŠTACH Vladimír Alpha 08:06:55.09 1103.537 01:01:55.09
137 SK VOJTKO Milan Pepa 08:06:55.26 1103.487 01:01:55.26
138 DE TEAM Tanja & Maya & Mica "B" Magic 08:06:55.48 1103.421 01:01:55.48
139 DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Galene 08:06:55.75 1103.341 01:01:55.75
140 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "B" Hanka 08:06:55.90 1103.297 01:01:55.90
141 SK TEAM BAŠISTA HRICIK LUTERÁN Marko 08:06:56.11 1103.234 01:01:56.11
142 CZ HLAVINKA & CHUDOBA Team Karas 08:06:56.44 1103.136 01:01:56.44
143 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "B" Václav 08:06:56.54 1103.107 01:01:56.54
144 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 281 08:06:56.84 1103.018 01:01:56.84
145 DE BELOW Harald Four Five Four 08:06:57.17 1102.920 01:01:57.17
146 CZ ACADEMY LOFT "C" Bravia 12 08:06:57.53 1102.813 01:01:57.53
147 CZ NVÚ Nápravný výchovný ústav Dement 08:06:57.72 1102.757 01:01:57.72
148 CZ ADAMÍK Zdeněk Krkavec 08:06:58.02 1102.668 01:01:58.02
149 DE TEAM GERMANY Werner A. Waldow + Silvia Thiel Talent Quatro 178 08:06:58.17 1102.623 01:01:58.17
150 CZ KOBYLNICE TEAM Chozé 08:06:58.43 1102.546 01:01:58.43
151 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 7 08:06:58.58 1102.501 01:01:58.58
152 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Merope 773 08:06:58.67 1102.475 01:01:58.67
153 CZ PLÁNOČKA Jan Ing. Alena 08:06:58.92 1102.401 01:01:58.92
154 CZ ŠTACH Vladimír Afrodita 08:06:59.05 1102.362 01:01:59.05
155 SK DUBAJ Marián MVDr. Diana 08:06:59.18 1102.324 01:01:59.18
156 CZ KLEMENS Karel Thonk 08:06:59.41 1102.255 01:01:59.41
157 CZ KOLÁŘ Martin Sim 08:06:59.57 1102.208 01:01:59.57
158 DE FAMILIE SOELLNER FS 45 08:06:59.67 1102.178 01:01:59.67
159 DE ZG HELIOS I. Os 133 08:06:59.88 1102.116 01:01:59.88
160 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Eros 08:07:00.29 1101.995 01:02:00.29
161 SK VOJTKO Milan Bosch 08:07:00.44 1101.950 01:02:00.44
162 SK PP + LL TEAM Pri Ben 08:07:00.77 1101.853 01:02:00.77
163 PL LACH-JANIA TEAM Henry Banas 08:07:01.07 1101.764 01:02:01.07
164 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Adam 08:07:01.14 1101.743 01:02:01.14
165 CZ SUCHÁNEK Martin Tomáš 08:07:01.32 1101.690 01:02:01.32
166 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Olymp 21 08:07:01.41 1101.663 01:02:01.41
167 CZ PLÁNOČKA Jan Ing. Tereza 08:07:01.54 1101.625 01:02:01.54
168 PL PALENTKA-KUBIAK Team M 92 08:07:01.61 1101.604 01:02:01.61
169 AT WIEFLER Alois Alpha 1 08:07:01.69 1101.580 01:02:01.69
170 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "A" Augusto 08:07:01.82 1101.542 01:02:01.82
171 CZ BLAŽEK Petr Josífek 08:07:02.29 1101.403 01:02:02.29
172 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Will Smith 08:07:02.61 1101.308 01:02:02.61
173 DE TREPTE Arndt & Marcus Lore 08:07:02.72 1101.275 01:02:02.72
174 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Vandy 08:07:03.22 1101.128 01:02:03.22
175 SK NOVÁK Pavel Stanka 08:07:03.45 1101.060 01:02:03.45
176 PL MAZIARZ RACING TEAM Axel 08:07:03.51 1101.042 01:02:03.51
177 DE SIEBERT DIETER + CHEN YUE Talent 2343 08:07:03.86 1100.938 01:02:03.86
178 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Morgan Freeman 08:07:03.97 1100.906 01:02:03.97
179 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Gloria 08:07:04.33 1100.799 01:02:04.33
180 DE HIENZSCH Frank F.H. 6 08:07:04.54 1100.737 01:02:04.54
181 DE JOEKEL SKYLIGHTS - Lang Merope 792 08:07:04.74 1100.678 01:02:04.74
182 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 811 08:07:04.91 1100.628 01:02:04.91
183 CZ OLD STERNBERK TEAM "B" Verdi 1 08:07:04.97 1100.610 01:02:04.97
184 SK DUCHOVIČ Jozef Athos 08:07:05.14 1100.560 01:02:05.14
185 DE TEAM SPREEWALD Motschko Alexander Kras Spreewald 08:07:05.58 1100.430 01:02:05.58
186 PL JANIA-LACH TEAM Copiwir 08:07:05.86 1100.347 01:02:05.86
187 CZ CHARYPAR Vojtěch Charyš 5 08:07:06.33 1100.209 01:02:06.33
188 DE TEAM "DIE ROTHALBOMBER" Blue Wonder 08:07:06.51 1100.155 01:02:06.51
189 DE BELOW Harald Four Thirtyfive 08:07:06.71 1100.096 01:02:06.71
190 DE HIENZSCH Frank F.H. 3 08:07:06.86 1100.052 01:02:06.86
191 CZ KOBYLNICE TEAM Jan 08:07:06.97 1100.020 01:02:06.97
192 AT ALHASAN MUHI ESSA AL Kiano 1 08:07:07.17 1099.961 01:02:07.17
193 CZ HANZEL Tomáš H 751 08:07:08.09 1099.689 01:02:08.09
194 BE COPPENS Peter PC 511 08:07:08.45 1099.583 01:02:08.45
195 CZ KOLÁŘ Martin Loro 08:07:08.53 1099.559 01:02:08.53
196 PL JANIA-LACH TEAM New Stros 08:07:08.78 1099.486 01:02:08.78
197 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 805 08:07:08.84 1099.468 01:02:08.84
198 AT RUDORFER Michael Majestic 08:07:08.85 1099.465 01:02:08.85
199 CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Mařík 08:07:09.40 1099.303 01:02:09.40
200 CZ KULÍK Přemysl PK 110 08:07:09.69 1099.217 01:02:09.69
201 CZ KRET Jiří Beta 08:07:09.76 1099.197 01:02:09.76
202 CZ CHMELAŘ - JURÁSEK Team "B" Aerials 08:07:10.44 1098.996 01:02:10.44
203 BE COPPENS Peter PC 512 08:07:10.45 1098.993 01:02:10.45
204 AT WALDER Florian Little Nala 08:07:10.54 1098.967 01:02:10.54
205 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Bibi 08:07:10.69 1098.923 01:02:10.69
206 CH DERBY TEAM PILATUS Vakkakoski 08:07:10.81 1098.887 01:02:10.81
207 CZ KRET Jiří Alfa 08:07:10.83 1098.881 01:02:10.83
208 CZ KUČERA Lukáš Hedvika 08:07:11.07 1098.811 01:02:11.07
209 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 987 08:07:11.36 1098.725 01:02:11.36
210 DE HIENZSCH Frank F.H. 1 08:07:11.71 1098.622 01:02:11.71
211 DE ANTONOV AVIATION AN 124 08:07:11.81 1098.593 01:02:11.81
212 CZ ŠTACH Vladimír Samuelka 08:07:11.84 1098.584 01:02:11.84
213 CH TEAM FROHMATTA Dragi 2 08:07:12.19 1098.481 01:02:12.19
214 CZ BECHA Lubomír + Jan Beny 08:07:12.36 1098.431 01:02:12.36
215 CZ BECHYNĚ Radek Mára 08:07:12.45 1098.405 01:02:12.45
216 CZ HANZEL Tomáš H 747 08:07:12.51 1098.387 01:02:12.51
217 PL MAZIARZ RACING TEAM Puma 08:07:12.56 1098.372 01:02:12.56
218 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Ivan Miroslav CE 3 08:07:12.73 1098.322 01:02:12.73
219 CZ KOLÁŘ Martin Tejde 08:07:12.86 1098.284 01:02:12.86
220 CZ KUČERA Lukáš Ruda 08:07:12.93 1098.263 01:02:12.93
221 CZ ACADEMY LOFT "C" Dasil 42 08:07:12.98 1098.249 01:02:12.98
222 SK HROZEN Peter Petra 08:07:13.19 1098.187 01:02:13.19
223 SK ŠTEFÁNIK Team Jodo 08:07:13.83 1097.999 01:02:13.83
224 AT RÖTZER Franz Top 2 08:07:14.36 1097.843 01:02:14.36
225 CZ GORČÍK + MACHALA Team Moni 08:07:14.49 1097.805 01:02:14.49
226 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Jala Jala 08:07:14.71 1097.740 01:02:14.71
227 AT HÖLD Erich Susanne 08:07:14.82 1097.708 01:02:14.82
228 CZ KRUTIL Karel + Michal Loudavý 08:07:14.97 1097.663 01:02:14.97
229 SK HALIENKA Peter Adam 08:07:15.15 1097.611 01:02:15.15
230 CZ OLD STERNBERK TEAM "B" Žlebák 08:07:15.55 1097.493 01:02:15.55
231 CZ GRUBER Simon Ivar 08:07:15.56 1097.490 01:02:15.56
232 DE JAHN Torsten Eddy 08:07:15.83 1097.411 01:02:15.83
233 AT HEILAND Helmut Otto 08:07:16.20 1097.302 01:02:16.20
234 PL SEDLACEK Josef Tonda 08:07:16.39 1097.246 01:02:16.39
235 CZ VYBÍRAL & KONEČNÝ Team PK 01 08:07:16.61 1097.182 01:02:16.61
236 AT HÖLD Erich Emilie 08:07:16.68 1097.161 01:02:16.68
237 SK B & C TEAM Lenka 08:07:16.78 1097.132 01:02:16.78
238 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 804 08:07:16.84 1097.114 01:02:16.84
239 DE TREPTE Arndt & Marcus Lasti 08:07:17.25 1096.994 01:02:17.25
240 CZ KLEMENSOVÁ Sára Blue 08:07:17.42 1096.944 01:02:17.42
241 CH TEAM FROHMATTA Asadi 08:07:17.55 1096.906 01:02:17.55
242 CZ BOUCHAL Martin Výborný 08:07:17.66 1096.873 01:02:17.66
243 DE TEAM WEIS-JUNGEFLEISCH TWJ 04 08:07:17.99 1096.777 01:02:17.99
244 CZ NERS Jaroslav Viktorie 08:07:18.31 1096.683 01:02:18.31
245 DE JOEKEL SKYLIGHTS - Lang Stephan 248 08:07:18.36 1096.668 01:02:18.36
246 CZ BUREŠ TEAM Hibernal 08:07:18.57 1096.606 01:02:18.57
247 CZ HUCL Václav Véna 08:07:18.58 1096.604 01:02:18.58
248 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Kelly 08:07:18.74 1096.557 01:02:18.74
249 CZ KULÍK Přemysl PK 114 08:07:18.91 1096.507 01:02:18.91
250 CZ ŠABATA Jan J.Š. 2 08:07:19.24 1096.410 01:02:19.24
251 CZ KLEMENS Karel Moana 08:07:19.42 1096.357 01:02:19.42
252 AT VOLLNHOFER Dominik Hochegg 4 08:07:19.63 1096.296 01:02:19.63
253 CZ HLUBINKA Jan Helena 08:07:19.85 1096.231 01:02:19.85
254 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Rubl 08:07:19.91 1096.214 01:02:19.91
255 CZ HERYNEK SQUADRONE Caprnie 08:07:20.20 1096.129 01:02:20.20
256 CZ HORNÍČEK TEAM Talent 13 08:07:20.57 1096.020 01:02:20.57
257 DE MEISSNERLANDDERBY MLD 47 08:07:20.91 1095.921 01:02:20.91
258 CZ POSPÍŠIL Petr Jako 08:07:20.92 1095.918 01:02:20.92
259 SK DUCHOVIČ Jozef Kimberly 08:07:21.23 1095.827 01:02:21.23
260 CZ ACADEMY LOFT "C" Sivia 13 08:07:21.59 1095.721 01:02:21.59
261 CZ PŘÍKAZSKÝ Jan Honza 6 08:07:21.68 1095.695 01:02:21.68
262 SK LAŠ Vladimír Las 504 08:07:21.88 1095.636 01:02:21.88
263 CZ BRULÍK Josef Mia 08:07:21.94 1095.619 01:02:21.94
264 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 899 08:07:22.29 1095.516 01:02:22.29
265 SK ČÁNI Ĺ + M Mária 08:07:22.40 1095.484 01:02:22.40
266 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 977 08:07:22.74 1095.385 01:02:22.74
267 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "B" SP 835 08:07:23.39 1095.194 01:02:23.39
268 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Broeckx 2 08:07:23.60 1095.133 01:02:23.60
269 SK DUBAJ Marián MVDr. Matúš 08:07:24.14 1094.975 01:02:24.14
270 DE FELBINGER Gerhard Apollo 08:07:24.74 1094.800 01:02:24.74
271 CZ KOLÍNEK Jarolím sen. & jun. KT 46 08:07:24.90 1094.753 01:02:24.90
272 DE SG STEFFL "A" James Hunt 08:07:24.94 1094.741 01:02:24.94
273 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Sprint G.1 08:07:25.16 1094.677 01:02:25.16
274 DE ANTONOV AVIATION AN 24 08:07:25.59 1094.551 01:02:25.59
275 PL PACEK Wojciech WP 59 08:07:25.91 1094.458 01:02:25.91
276 PL TEAM MAZOWSZE RJ 15 08:07:25.94 1094.449 01:02:25.94
277 DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Galaxy 08:07:26.24 1094.361 01:02:26.24
278 CZ GERSPITZER & ČULEŇ Team GJ 55 08:07:26.42 1094.309 01:02:26.42
279 DE SÄCHSISCHE SCHWEIZ Trepte-Hörnig-Fischer Sabine 08:07:26.60 1094.256 01:02:26.60
280 CZ ACADEMY LOFT "A" Tusi 61 08:07:26.70 1094.227 01:02:26.70
281 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "B" Milan 08:07:26.79 1094.201 01:02:26.79
282 CZ CHMELAŘ - JURÁSEK Team "B" Toxicity 08:07:26.83 1094.189 01:02:26.83
283 CZ GRUBER Simon Baylie 08:07:27.03 1094.131 01:02:27.03
284 SK DUBAJ Marián MVDr. Ema 08:07:27.30 1094.052 01:02:27.30
285 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Jedenáctka 08:07:27.44 1094.011 01:02:27.44
286 CZ MATYÁŠ Martin Mateska 08:07:27.78 1093.912 01:02:27.78
287 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Osmička 08:07:27.89 1093.879 01:02:27.89
288 CZ VYBÍRAL & KONEČNÝ Team PV 6 08:07:27.93 1093.868 01:02:27.93
289 SK PELECH & MADAJ Rex 08:07:28.35 1093.745 01:02:28.35
290 CZ BOUCHAL Martin Vyjímečný 08:07:28.36 1093.742 01:02:28.36
291 CZ GRUBER Marek Luděk 08:07:28.54 1093.690 01:02:28.54
292 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Ivana 08:07:28.58 1093.678 01:02:28.58
293 AT HALATSCHEK Dietmar Susi 08:07:28.77 1093.623 01:02:28.77
294 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "B" SP 820 08:07:28.85 1093.599 01:02:28.85
295 CZ NVÚ Nápravný výchovný ústav Kripl 08:07:29.15 1093.512 01:02:29.15
296 CZ PLÁNOČKA Jan Ing. Renata 08:07:29.59 1093.384 01:02:29.59
297 PL GRODNY Andrzej "A" AG 29 08:07:29.63 1093.372 01:02:29.63
298 SK NOVÁK Pavel Tima 08:07:29.71 1093.349 01:02:29.71
299 CZ KLEMENS Karel Kafi 08:07:29.92 1093.287 01:02:29.92
300 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "A" No-Name 08:07:30.14 1093.223 01:02:30.14
301 CZ HLAVINKA & CHUDOBA Team Romário 08:07:30.47 1093.127 01:02:30.47
302 CZ BECHYNĚ Radek Natálka 08:07:30.66 1093.072 01:02:30.66
303 CZ KRUTIL Karel + Michal Eso Šmidli 08:07:30.81 1093.028 01:02:30.81
304 DE TEAM "DIE ROTHALBOMBER" Susi 08:07:30.90 1093.002 01:02:30.90
305 PL KOZLENIA Artur Amber 08:07:31.14 1092.932 01:02:31.14
306 DE BELOW Harald Four Seventyone 08:07:31.56 1092.809 01:02:31.56
307 DE TRUSHEIM Holger Bird 2018 08:07:32.42 1092.559 01:02:32.42
308 CZ SUDA Jiří Elsa 08:07:32.91 1092.416 01:02:32.91
309 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "A" Jorge 08:07:33.06 1092.373 01:02:33.06
310 SK ČAMPIŠ Milan JL 38 08:07:33.53 1092.236 01:02:33.53
311 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Vanilla 08:07:34.46 1091.965 01:02:34.46
312 SK HROZEN Peter Peťko 08:07:35.01 1091.805 01:02:35.01
313 DE TARGATZ Angela Dr. Ananda 08:07:35.40 1091.692 01:02:35.40
314 DE FAMILIE SOELLNER FS 80 08:07:35.53 1091.654 01:02:35.53
315 AT LINDTNER Harald Geronitalent 08:07:35.99 1091.520 01:02:35.99
316 CZ MATYÁŠ Martin Bohuna 08:07:36.15 1091.474 01:02:36.15
317 CZ HLAVINKA & CHUDOBA Team Sisi 08:07:36.32 1091.425 01:02:36.32
318 SK TEAM BCHB BCHB 640 08:07:36.48 1091.378 01:02:36.48
319 AT GRATZER Marco Leutnant Gustl 08:07:36.71 1091.311 01:02:36.71
320 PL KOZLENIA Artur Adios 08:07:36.98 1091.233 01:02:36.98
321 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Nemo 08:07:37.13 1091.189 01:02:37.13
322 SK DUBAJ Marián MVDr. Viktoria 08:07:38.12 1090.902 01:02:38.12
323 CZ VÍTEK Jan Darja 08:07:38.30 1090.850 01:02:38.30
324 CZ VLČEK Jiří Damaris 08:07:38.64 1090.751 01:02:38.64
325 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "B" SP 838 08:07:38.93 1090.667 01:02:38.93
326 CZ KOBYLNICE TEAM Anče 08:07:39.26 1090.571 01:02:39.26
327 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Jill 08:07:39.40 1090.530 01:02:39.40
328 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Ivan Miroslav CE 4 08:07:39.87 1090.394 01:02:39.87
329 CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Bobík 08:07:40.05 1090.342 01:02:40.05
330 DE SKOPLJAK Denis Sabine 08:07:40.32 1090.264 01:02:40.32
331 PL PALENTKA-KUBIAK Team J 06 08:07:40.59 1090.185 01:02:40.59
332 CZ GRUBER Marek Ivoš 08:07:40.92 1090.090 01:02:40.92
333 SK PP + LL TEAM Bos Pri 08:07:41.15 1090.023 01:02:41.15
334 CZ BECHYNĚ Radek Káča 08:07:41.45 1089.936 01:02:41.45
335 DE BELOW Harald Four Thirtyeight 08:07:41.71 1089.861 01:02:41.71
336 CH TEAM WIRZ Showman 08:07:42.28 1089.696 01:02:42.28
337 CZ KOBYLNICE TEAM Jakub 08:07:42.50 1089.632 01:02:42.50
338 AT GASSER Reinhard Gina 08:07:42.83 1089.536 01:02:42.83
339 CZ KUČERA Lukáš Flíček 08:07:43.15 1089.444 01:02:43.15
340 DE TREPTE Arndt & Marcus Henk 08:07:43.38 1089.377 01:02:43.38
341 AT HALATSCHEK Dietmar Nadine 08:07:43.72 1089.279 01:02:43.72
342 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "B" SP 994 08:07:43.82 1089.250 01:02:43.82
343 CZ OLD STERNBERK TEAM "B" Bumbalíkův Raška 08:07:44.53 1089.044 01:02:44.53
344 CZ VYBÍRAL & KONEČNÝ Team PK 30 08:07:45.01 1088.905 01:02:45.01
345 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Redico A.P. 1 08:07:45.27 1088.830 01:02:45.27
346 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Merope 778 08:07:45.62 1088.729 01:02:45.62
347 CH ANDERHUB Oskar Brünn 08:07:45.86 1088.660 01:02:45.86
348 CZ TALLA František Zuma 08:07:46.03 1088.611 01:02:46.03
349 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Korno 08:07:46.55 1088.460 01:02:46.55
350 CZ ACADEMY LOFT "A" Cistar 31 08:07:46.91 1088.356 01:02:46.91
351 PT PEDRO PORTO Paladin 08:07:47.31 1088.241 01:02:47.31
352 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Sindy 08:07:47.75 1088.114 01:02:47.75
353 CZ VOZÁBAL & ZIMA Team Mira 08:07:48.31 1087.952 01:02:48.31
354 SK CISÁRIK Rudolf Maťo 08:07:48.86 1087.793 01:02:48.86
355 CZ HLAVINKA & CHUDOBA Team Špiček 08:07:49.17 1087.704 01:02:49.17
356 CZ ATH KVĚTNÁ Pirát 1 08:07:49.47 1087.617 01:02:49.47
357 DE WINGS 2 WIN W2W 184 08:07:49.70 1087.551 01:02:49.70
358 CZ KOLÁŘ Martin Carlos 08:07:49.84 1087.510 01:02:49.84
359 CZ KOBYLNICE TEAM Linda 08:07:50.09 1087.438 01:02:50.09
360 CZ ACADEMY LOFT "C" Dolia 42 08:07:50.57 1087.300 01:02:50.57
361 CZ VLČEK Jiří Sagar 08:07:50.93 1087.196 01:02:50.93
362 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Sultan 08:07:51.22 1087.112 01:02:51.22
363 CZ VOZÁBAL & ZIMA Team Nela 08:07:51.46 1087.043 01:02:51.46
364 AT LINDTNER Harald Talentina 08:07:51.67 1086.983 01:02:51.67
365 CZ SKRBEK Marek Tommy 08:07:51.97 1086.896 01:02:51.97
366 DE C.SCHWARM + M.WIESNET Kincsem 08:07:52.37 1086.781 01:02:52.37
367 CZ DUDA Přemysl Bára 08:07:52.55 1086.729 01:02:52.55
368 AT WALDER Florian Anne 08:07:53.21 1086.539 01:02:53.21
369 SK BABIC Pavol Starek 08:07:53.52 1086.450 01:02:53.52
370 SK PP + LL TEAM Tas Pri 08:07:54.13 1086.274 01:02:54.13
371 CZ RÝDEL Jiří Ondy 08:07:54.30 1086.225 01:02:54.30
372 CZ HUCL Václav Irča 08:07:54.71 1086.107 01:02:54.71
373 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Scarlett Johansson 08:07:54.88 1086.058 01:02:54.88
374 DE TARGATZ Angela Dr. Andale 08:07:55.23 1085.958 01:02:55.23
375 PL KWAŚNICKI Tomasz Tajfun 08:07:55.54 1085.869 01:02:55.54
376 AT VOLLNHOFER Dominik Hochegg 1 08:07:55.93 1085.756 01:02:55.93
377 CZ BECHYNĚ Radek Andy 08:07:56.02 1085.730 01:02:56.02
378 SK TEAM BCHB BCHB 249 08:07:56.30 1085.650 01:02:56.30
379 CZ KUČERA Lukáš Katrin 08:07:56.55 1085.578 01:02:56.55
380 DE TRUSHEIM Holger Bird 2001 08:07:56.62 1085.558 01:02:56.62
381 DE SÄCHSISCHE SCHWEIZ Trepte-Hörnig-Fischer Ralph 08:07:56.81 1085.503 01:02:56.81
382 CZ BUREŠ TEAM Frankovka 08:07:57.10 1085.420 01:02:57.10
383 PL OLR MAZURY Warrior 08:07:57.30 1085.363 01:02:57.30
384 SK EVIN Peter + Noemi Rach 720 08:07:57.55 1085.291 01:02:57.55
385 CZ KUČERA Lukáš Kleopatra 08:07:57.88 1085.196 01:02:57.88
386 DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Garnet 08:07:58.97 1084.883 01:02:58.97
387 SK CISÁRIK Rudolf Danka 08:07:59.05 1084.860 01:02:59.05
388 CZ ŠABATA Michal M.Š. 35 08:07:59.34 1084.777 01:02:59.34
389 PL WRÓBEL Michal & Patryk Talent 9303 08:07:59.77 1084.653 01:02:59.77
390 CZ SUDA Jiří Mína 08:08:01.31 1084.212 01:03:01.31
391 CZ KRBEČEK Jaroslav Hokus 08:08:02.08 1083.991 01:03:02.08
392 CZ KUČERA Vladimír Veri 08:08:02.52 1083.865 01:03:02.52
393 PL SROKA-KUSION-KAWA Team Zygi 08:08:02.62 1083.836 01:03:02.62
394 CZ SKRBEK Marek Gaby 2 08:08:02.72 1083.807 01:03:02.72
395 SK BINDAS Štefan ŠB 3 08:08:02.80 1083.784 01:03:02.80
396 DE SG STEFFL "A" Senna 08:08:02.84 1083.773 01:03:02.84
397 CZ BECHA Lubomír + Jan Tom 08:08:03.71 1083.524 01:03:03.71
398 SK DUCHOVIČ Jozef Apolon 08:08:04.06 1083.424 01:03:04.06
399 CZ BLAŽEK Petr Max 08:08:04.97 1083.163 01:03:04.97
400 CZ ACADEMY LOFT "D" Dolia 93 08:08:05.38 1083.046 01:03:05.38
401 DE TREPTE Arndt & Marcus Henku 08:08:05.72 1082.949 01:03:05.72
402 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Diego 08:08:06.11 1082.837 01:03:06.11
403 AT BLIEGE Felix Fritz 08:08:06.99 1082.585 01:03:06.99
404 PL SZYMAŃSKI Zbigniew ZS 97 08:08:07.11 1082.551 01:03:07.11
405 DE TEAM PFOH + HENRICH + BUCKLE Joster 08:08:09.07 1081.991 01:03:09.07
406 CZ GORČÍK + MACHALA Team Mach 1 08:08:09.51 1081.865 01:03:09.51
407 CZ ŠÁLEK Roman RS 09 08:08:10.07 1081.706 01:03:10.07
408 CZ KONEČNÝ Vlastimil Jitula 08:08:10.81 1081.494 01:03:10.81
409 NO HELGESEN Bjorn Ove Limit Channel 08:08:12.55 1080.998 01:03:12.55
410 CZ GRUBER Simon Gladiátor 08:08:12.91 1080.896 01:03:12.91
411 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 270 08:08:13.66 1080.682 01:03:13.66
412 DE C.SCHWARM + M.WIESNET Nereide 08:08:14.56 1080.426 01:03:14.56
413 CZ GRUBER Simon "B" George 08:08:14.68 1080.391 01:03:14.68
414 CZ VYBÍRAL & KONEČNÝ Team PV 5 08:08:14.96 1080.312 01:03:14.96
415 AT HÖLD Erich Elias 08:08:15.20 1080.243 01:03:15.20
416 DE TARGATZ Angela Dr. Angelo 08:08:15.48 1080.164 01:03:15.48
417 SK CISÁRIK Rudolf Bak 08:08:15.77 1080.081 01:03:15.77
418 CZ B & B TEAM Ren 08:08:16.36 1079.913 01:03:16.36
419 SK ČAMPIŠ Milan RC 35 08:08:17.56 1079.572 01:03:17.56
420 AT HALATSCHEK Dietmar Niki 08:08:17.62 1079.555 01:03:17.62
421 CZ ACADEMY LOFT "D" Sivia 03 08:08:18.34 1079.350 01:03:18.34
422 SK FAMILY PINČÁK Hello Noe 08:08:19.58 1078.998 01:03:19.58
423 DE TEAM PFOH + HENRICH + BUCKLE Topinambur 08:08:20.41 1078.763 01:03:20.41
424 CZ BOJKO Stanislav BoStJa 5 08:08:20.66 1078.692 01:03:20.66
425 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 284 08:08:20.93 1078.615 01:03:20.93
426 CZ KHL Kamenář Gaia 08:08:22.88 1078.062 01:03:22.88
427 CZ KOBYLNICE TEAM Renata 08:08:23.52 1077.880 01:03:23.52
428 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Kalna 08:08:26.62 1077.003 01:03:26.62
429 CZ HUCL Václav Josef 08:08:27.74 1076.686 01:03:27.74
430 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 1 08:08:30.07 1076.027 01:03:30.07
431 CZ MAKANAKI Team Bonamy 08:08:32.55 1075.328 01:03:32.55
432 CZ KOLÍNEK Jarolím sen. & jun. KT 28 08:08:34.23 1074.854 01:03:34.23
433 CZ BECHA Lubomír + Jan Diego 08:08:34.42 1074.800 01:03:34.42
434 CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Salvik 08:08:34.71 1074.719 01:03:34.71
435 DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Gaston 802 08:08:35.58 1074.474 01:03:35.58
436 CZ MAKANAKI Team Lluc 08:08:39.66 1073.326 01:03:39.66
437 CZ LAŇKA Alfons Ing. David 08:08:39.81 1073.284 01:03:39.81
438 CZ BECHA Lubomír + Jan Kate 08:08:42.47 1072.537 01:03:42.47
439 DE SG STEFFL "B" Astrid Lingreen 08:08:42.98 1072.394 01:03:42.98
440 CZ ŠIK Jaroslav Čam 1 08:08:43.71 1072.189 01:03:43.71
441 PL SROKA-KUSION-KAWA Team Renata 08:08:46.70 1071.351 01:03:46.70
442 CZ ACADEMY LOFT "A" 72 Braveta 51 08:08:48.87 1070.744 01:03:48.87
443 CZ ACADEMY LOFT "D" Turbo 23 08:08:50.50 1070.288 01:03:50.50
444 SK LABON Matúš & Jakub MLJ 6 08:08:51.85 1069.911 01:03:51.85
445 PL JANIA-LACH TEAM Aslar 08:08:52.96 1069.602 01:03:52.96
446 CZ BLAŽEK Petr Olík 08:08:53.45 1069.465 01:03:53.45
447 DE SG STEFFL "B" Stephenia Meyer 08:08:57.82 1068.247 01:03:57.82
448 DE MEISSNERLANDDERBY MLD 94 08:08:58.12 1068.164 01:03:58.12
449 PL WRÓBEL Michal & Patryk Talent 9237 08:08:59.07 1067.899 01:03:59.07
450 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 253 08:08:59.46 1067.791 01:03:59.46
451 DE TEAM GERMANY Werner A. Waldow + Silvia Thiel Talent Quatro 256 08:08:59.92 1067.663 01:03:59.92
452 CZ HERYNEK SQUADRONE Brisk Express 08:09:00.56 1067.485 01:04:00.56
453 DE TEAM PFOH + HENRICH + BUCKLE Elsburn 08:09:02.89 1066.838 01:04:02.89
454 BE COPPENS Peter PC 501 08:09:03.92 1066.552 01:04:03.92
455 PL WRÓBEL Michal & Patryk Talent 9307 08:09:04.69 1066.338 01:04:04.69
456 PL KWAŚNICKI Tomasz Twist 08:09:05.82 1066.025 01:04:05.82
457 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Hajnice 08:09:06.08 1065.953 01:04:06.08
458 DE BELOW Harald Four Thirtysix 08:09:07.84 1065.465 01:04:07.84
459 CZ CHMELAŘ - JURÁSEK Team "A" Glider 08:09:11.40 1064.480 01:04:11.40
460 DE TEAM Tanja & Maya & Mica "C" Miffie 08:09:14.23 1063.699 01:04:14.23
461 CZ NVÚ Nápravný výchovný ústav Trotl 08:09:14.72 1063.564 01:04:14.72
462 CZ KRBEČEK Jaroslav Pokus 08:09:15.09 1063.462 01:04:15.09
463 CZ KUČERA Lukáš Míša 08:09:18.03 1062.651 01:04:18.03
464 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "A" Abadon 08:09:18.93 1062.403 01:04:18.93
465 AT RÖTZER Franz Top 4 08:09:24.13 1060.974 01:04:24.13
466 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Versailles 08:09:25.66 1060.554 01:04:25.66
467 DE HOOP Michael Mateusz 08:09:26.33 1060.370 01:04:26.33
468 CZ KONOPÍK Jiří Jirka 08:09:27.48 1060.055 01:04:27.48
469 CZ LAMÁČEK David La Denver 08:09:31.54 1058.943 01:04:31.54
470 BE COPPENS Peter PC 506 08:09:33.87 1058.306 01:04:33.87
471 AT RUDORFER Michael Magnum 08:09:35.51 1057.858 01:04:35.51
472 CZ DUDA Přemysl Balu 08:09:37.22 1057.392 01:04:37.22
473 CZ BECHA Lubomír + Jan Sam 08:09:39.69 1056.718 01:04:39.69
474 DE JAHN Torsten Josi 08:09:40.88 1056.394 01:04:40.88
475 DE FAMILIE SOELLNER FS 01 08:09:41.90 1056.117 01:04:41.90
476 DE TEAM GOCH Kees 61 08:09:42.70 1055.899 01:04:42.70
477 PL MAZIARZ RACING TEAM Megara 08:09:46.80 1054.785 01:04:46.80
478 PL GRODNY Andrzej "B" AA 04 08:09:49.17 1054.143 01:04:49.17
479 DE SÄCHSISCHE SCHWEIZ Trepte-Hörnig-Fischer Goodhantje 08:09:49.84 1053.961 01:04:49.84
480 PL RAFITA TEAM Tarasiuk Fendi 08:09:50.26 1053.847 01:04:50.26
481 CZ BLAŽEK Petr Vanda 08:10:00.51 1051.078 01:05:00.51
482 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Kladruby 08:10:01.60 1050.784 01:05:01.60
483 DE SÄCHSISCHE SCHWEIZ Trepte-Hörnig-Fischer Rainer 08:10:03.06 1050.391 01:05:03.06
484 DE TEAM GOUDEN DUIF "C" Gallamist 08:10:11.15 1048.219 01:05:11.15
485 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Kid-Jelle 2 08:10:14.51 1047.319 01:05:14.51
486 DE TEAM ELBTALSPRINTER Weise & Popp El Dorado 08:10:15.74 1046.990 01:05:15.74
487 CZ BUREŠ TEAM Karmazín 08:10:21.07 1045.567 01:05:21.07
488 BG KERCHEV & MATOUŠEK Mon Amour 08:10:43.48 1039.625 01:05:43.48
489 AT HEILAND Helmut Krispin 08:10:53.75 1036.924 01:05:53.75
490 CZ KHL Kamenář Orion 08:10:59.56 1035.403 01:05:59.56
491 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Merope 830 08:11:39.01 1025.189 01:06:39.01
492 CZ TRUKSA Vítězslav Hana 08:11:43.91 1023.934 01:06:43.91
493 CZ OLD STERNBERK TEAM "B" King 1 08:11:52.49 1021.745 01:06:52.49
494 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Jelle 08:12:00.82 1019.628 01:07:00.82
495 CZ HERYNEK SQUADRONE Čejen 08:12:16.18 1015.748 01:07:16.18
496 CZ ACADEMY LOFT "A" Juko 01 08:12:39.28 1009.967 01:07:39.28
497 AT RÖTZER Franz Top 3 08:12:46.66 1008.134 01:07:46.66
498 CZ KHL Kamenář Orpheus 08:12:58.51 1005.205 01:07:58.51
499 CZ HAŠŠO Slavomír Slavo 2 08:13:33.29 996.706 01:08:33.29
500 AT EPPENSTEINER Josef Domina 08:13:38.02 995.561 01:08:38.02
501 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Tom Hanks 08:13:39.60 995.179 01:08:39.60
502 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Habibi 08:13:40.59 994.940 01:08:40.59
503 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Dark 08:13:46.96 993.404 01:08:46.96
504 DE TEAM GOUDEN DUIF "C" Gameel 08:14:00.50 990.156 01:09:00.50
505 CZ HERYNEK SQUADRONE Wing 08:14:03.12 989.530 01:09:03.12
506 DE ZG HELIOS II. Heli 895 08:14:05.19 989.035 01:09:05.19
507 DE SG STEFFL "A" Niki Lauda 08:14:17.55 986.095 01:09:17.55
508 DE TEAM BRANDT & WICHERT Brandt Gefährlich 08:15:03.29 975.365 01:10:03.29
509 CZ ACADEMY LOFT "D" Buday 73 08:15:16.50 972.309 01:10:16.50
510 AT BLIEGE Felix Hannah 08:15:20.07 971.486 01:10:20.07
511 AT GASSER Reinhard Grisu 08:15:20.37 971.417 01:10:20.37
512 AT GRATZER Marco Mark Aurel 08:15:20.70 971.341 01:10:20.70
513 AT GASSER Reinhard Galaxy 08:15:21.75 971.100 01:10:21.75
514 CZ ŠTACH Vladimír Loonka 08:15:22.98 970.817 01:10:22.98
515 CH DERBY TEAM PILATUS Superman 08:15:23.14 970.780 01:10:23.14
516 DE FAMILIE SOELLNER FS 57 08:15:23.98 970.587 01:10:23.98
517 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Roxy 08:15:25.66 970.201 01:10:25.66
518 CZ MAREK Petr Beny 08:15:26.57 969.992 01:10:26.57
519 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Merope 790 08:15:27.34 969.816 01:10:27.34
520 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Di Trevi 08:15:30.56 969.077 01:10:30.56
521 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Gaia 08:15:33.44 968.418 01:10:33.44
522 CZ KULÍK Přemysl PK 108 08:15:34.85 968.096 01:10:34.85
523 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Krhanice 08:15:37.11 967.579 01:10:37.11
524 DE ZG HELIOS I. Os 141 08:15:39.76 966.975 01:10:39.76
525 CZ TALLA František Marshall 08:15:44.21 965.961 01:10:44.21
526 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 282 08:15:44.26 965.949 01:10:44.26
527 CZ ŠABATA Michal M.Š. 77 08:15:44.52 965.890 01:10:44.52
528 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "B" SP 843 08:15:44.78 965.831 01:10:44.78
529 DE TEAM GOUDEN DUIF "C" Gambit 08:15:45.18 965.740 01:10:45.18
530 DE BEHLKE Andreas AB 04 08:15:45.44 965.681 01:10:45.44
531 PL KOZLENIA Artur Abrazo 08:15:45.71 965.619 01:10:45.71
532 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "B" SP 837 08:15:45.89 965.578 01:10:45.89
533 CZ JURÁSEK-ŠKRABAL Team Štěpán 08:15:46.23 965.501 01:10:46.23
534 CZ ACADEMY LOFT "B" Taba 02 08:15:47.71 965.165 01:10:47.71
535 SK LAŠ Vladimír Las 513 08:15:47.86 965.131 01:10:47.86
536 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "B" Radek 08:15:48.73 964.933 01:10:48.73
537 CZ BĚLOHOUBEK Jan Iva 08:15:48.92 964.890 01:10:48.92
538 SK ŠKVARKA & KASAN Team Slovenka 08:15:49.17 964.833 01:10:49.17
539 PL WRÓBEL Michal & Patryk Talent 9306 08:15:49.88 964.672 01:10:49.88
540 CZ ATH KVĚTNÁ Naděje 08:15:50.90 964.440 01:10:50.90
541 CZ SKRBEK Marek Kid-Rudy 2 08:15:50.99 964.420 01:10:50.99
542 CZ KLEMENS Karel Meimi 08:15:51.02 964.413 01:10:51.02
543 CZ ŠABATA Jan J.Š. 4 08:15:51.30 964.350 01:10:51.30
544 CZ VLČEK Jiří Koki 08:15:51.55 964.293 01:10:51.55
545 DE HOOP Michael Karolina 08:15:51.95 964.202 01:10:51.95
546 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Valentino 08:15:52.42 964.096 01:10:52.42
547 DE SKOPLJAK Denis Antje 08:15:53.23 963.912 01:10:53.23
548 CH TEAM PERLEN Pjeter Thaqi Pjeter 31 08:15:53.98 963.742 01:10:53.98
549 CZ LAŇKA Alfons Ing. Petra 08:15:54.21 963.690 01:10:54.21
550 DE TEAM GOCH Lotus 08:15:55.36 963.430 01:10:55.36
551 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 2 08:15:55.57 963.382 01:10:55.57
552 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Merope 823 08:15:55.95 963.296 01:10:55.95
553 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Megan 08:15:56.37 963.201 01:10:56.37
554 CZ ACADEMY LOFT "A" 99 Brave King 11 08:15:57.21 963.011 01:10:57.21
555 DE TEAM GOCH Mercedes 08:15:57.48 962.950 01:10:57.48
556 PT PEDRO PORTO Paint 08:15:57.52 962.941 01:10:57.52
557 PL KWAŚNICKI Tomasz Tyrol 08:15:57.79 962.880 01:10:57.79
558 CZ BRULÍK Josef Lili 08:15:57.96 962.841 01:10:57.96
559 DE TEAM ALNA Loveless 08:15:58.38 962.746 01:10:58.38
560 CZ HORNÍČEK TEAM Talent 25 08:15:58.57 962.703 01:10:58.57
561 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Merope 775 08:15:58.73 962.667 01:10:58.73
562 PL OLR MAZURY Wesley 08:16:00.03 962.374 01:11:00.03
563 DE TEAM GOCH Kees 71 08:16:00.64 962.236 01:11:00.64
564 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Habartice 08:16:00.66 962.231 01:11:00.66
565 AT WIEFLER Alois Wolfgang 08:16:00.76 962.209 01:11:00.76
566 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Jorg G.1 08:16:01.20 962.109 01:11:01.20
567 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Šestka 08:16:01.56 962.028 01:11:01.56
568 AT GASSER Reinhard Grizzly 08:16:02.07 961.913 01:11:02.07
569 PL SROKA-KUSION-KAWA Team Kamila 08:16:03.36 961.622 01:11:03.36
570 PL GRODNY Andrzej "B" AA 19 08:16:03.38 961.617 01:11:03.38
571 AT LEICHTFRIED Karin Mixnitzblitz 4 08:16:03.65 961.556 01:11:03.65
572 CZ ACADEMY LOFT "B" Jibar 31 08:16:03.92 961.496 01:11:03.92
573 CZ BLAŽEK Petr Anča 08:16:04.19 961.435 01:11:04.19
574 DE ZG HELIOS II. Heli 414 08:16:04.43 961.381 01:11:04.43
575 CZ NESÉT Bohumil Cora 08:16:04.79 961.299 01:11:04.79
576 DE SCHÖN Friedrich Fritz 10 08:16:07.27 960.741 01:11:07.27
577 PL MICHALAK Bogdan Pola 08:16:08.21 960.529 01:11:08.21
578 NO HELGESEN Bjorn Ove Torero´s Drevsjo 08:16:08.47 960.471 01:11:08.47
579 CZ ATH KVĚTNÁ Záviš 08:16:08.67 960.426 01:11:08.67
580 CZ LOCCO TEAM Barbora 08:16:09.06 960.338 01:11:09.06
581 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Kyara 08:16:09.47 960.246 01:11:09.47
582 NO HELGESEN Bjorn Ove Hurricane´s 232 08:16:09.92 960.144 01:11:09.92
583 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Havran 08:16:10.03 960.120 01:11:10.03
584 CZ ACADEMY LOFT "C" Bravia 22 08:16:10.23 960.075 01:11:10.23
585 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Ivan Miroslav CE 2 08:16:10.55 960.003 01:11:10.55
586 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Merope 816 08:16:10.66 959.978 01:11:10.66
587 CZ LAŇKA Alfons Ing. Jitka 08:16:10.91 959.922 01:11:10.91
588 CZ BOJKO Stanislav BoStJa 6 08:16:11.79 959.724 01:11:11.79
589 CZ KLEMENSOVÁ Sára Portia 08:16:12.14 959.646 01:11:12.14
590 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Naomi 08:16:13.40 959.363 01:11:13.40
591 DE TREPTE Arndt & Marcus Edwin 08:16:14.58 959.098 01:11:14.58
592 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Bouda 08:16:14.69 959.073 01:11:14.69
593 AT GRATZER Werner Attilus 08:16:14.90 959.026 01:11:14.90
594 DE HIENZSCH Frank F.H. 2 08:16:14.99 959.006 01:11:14.99
595 DE TEAM ALNA Pure-Quatro 08:16:16.28 958.716 01:11:16.28
596 SK ŠKVARKA & KASAN Team Veronika 08:16:17.94 958.344 01:11:17.94
597 DE TEAM PFOH + HENRICH + BUCKLE Budweiser 08:16:18.36 958.250 01:11:18.36
598 DE BEHLKE Andreas AB 05 08:16:18.57 958.203 01:11:18.57
599 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 813 08:16:18.93 958.123 01:11:18.93
600 AT GRATZER Marco Lorelei 08:16:19.01 958.105 01:11:19.01
601 CZ KOBYLNICE TEAM Anet 08:16:21.66 957.512 01:11:21.66
602 DE SÄCHSISCHE SCHWEIZ Trepte-Hörnig-Fischer Marcus 08:16:21.83 957.474 01:11:21.83
603 DE FAMILIE SOELLNER FS 04 08:16:22.21 957.389 01:11:22.21
604 PL MAZIARZ RACING TEAM Boss 08:16:22.95 957.223 01:11:22.95
605 SK EVIN Peter + Noemi Pet 711 08:16:24.35 956.911 01:11:24.35
606 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 5 08:16:24.71 956.830 01:11:24.71
607 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Hanička 08:16:25.54 956.645 01:11:25.54
608 DE ZG HELIOS II. Heli 065 08:16:26.08 956.524 01:11:26.08
609 CZ ESHEK Bohdan Bruno 08:16:27.77 956.147 01:11:27.77
610 AT GASSER Reinhard Ginger 08:16:29.16 955.838 01:11:29.16
611 DE SKOPLJAK Denis Uma 08:16:29.83 955.688 01:11:29.83
612 CZ ACADEMY LOFT "D" Baletak 43 08:16:30.31 955.581 01:11:30.31
613 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Linda 08:16:30.70 955.494 01:11:30.70
614 CZ VÍTEK Jan Gabi 08:16:31.30 955.361 01:11:31.30
615 DE TEAM PFOH + HENRICH + BUCKLE Jägermeister 08:16:31.82 955.245 01:11:31.82
616 CZ HLAVINKA & CHUDOBA Team Karmen 08:16:32.01 955.203 01:11:32.01
617 DE TEAM WEIS-JUNGEFLEISCH TWJ 06 08:16:32.48 955.098 01:11:32.48
618 PL KOZLENIA Artur Abby 08:16:32.82 955.023 01:11:32.82
619 CZ ŠABATA Michal M.Š. 66 08:16:33.09 954.963 01:11:33.09
620 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Cher 08:16:33.24 954.929 01:11:33.24
621 CZ ACADEMY LOFT "D" 99 Bravening 83 08:16:33.51 954.869 01:11:33.51
622 CZ HOUŠKA David Asan 08:16:33.79 954.807 01:11:33.79
623 CZ ŠEVČÍK Josef Dana 08:16:33.89 954.785 01:11:33.89
624 DE SKOPLJAK Denis Denis 08:16:35.83 954.353 01:11:35.83
625 CZ ATH KVĚTNÁ Šance 08:16:36.64 954.173 01:11:36.64
626 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Jednička 08:16:38.66 953.725 01:11:38.66
627 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Hevlin 08:16:38.77 953.701 01:11:38.77
628 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Devítka 08:16:39.12 953.623 01:11:39.12
629 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "A" Aldeguer 08:16:39.41 953.559 01:11:39.41
630 CZ ACADEMY LOFT "A" Sivia 21 08:16:39.78 953.477 01:11:39.78
631 PL JANIA-LACH TEAM Dark Kong 08:16:39.79 953.474 01:11:39.79
632 SK DUCHOVIČ Jozef Kira 08:16:40.70 953.273 01:11:40.70
633 DE TEAM PFOH + HENRICH + BUCKLE Mirabelle 08:16:40.91 953.226 01:11:40.91
634 PL WOŹNICA Józef Lalka 08:16:42.25 952.929 01:11:42.25
635 CZ KOLÁŘ Martin Power Up 08:16:43.19 952.721 01:11:43.19
636 SK PELECH & MADAJ Raketa 08:16:44.44 952.444 01:11:44.44
637 CZ ADAMÍK Zdeněk Ostříž 08:16:44.66 952.396 01:11:44.66
638 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 900 08:16:44.95 952.332 01:11:44.95
639 CZ KULÍK Přemysl PK 109 08:16:48.66 951.512 01:11:48.66
640 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "A" Foggia 08:16:49.28 951.375 01:11:49.28
641 CZ KOLÍNEK Jarolím sen. & jun. KT 13 08:16:50.51 951.103 01:11:50.51
642 CZ SUCHOMEL Libor S 2 08:16:50.77 951.046 01:11:50.77
643 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Kid A.P. 3 08:16:51.38 950.911 01:11:51.38
644 CZ KOBYLNICE TEAM Jutta 08:16:53.09 950.534 01:11:53.09
645 SK LABON Matúš & Jakub MLJ 8 08:16:53.96 950.343 01:11:53.96
646 PL LACH-JANIA TEAM Racat 08:16:54.49 950.226 01:11:54.49
647 CZ ŠEVČÍK Josef Jana 08:16:54.90 950.136 01:11:54.90
648 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Broeckx 1 08:16:56.49 949.786 01:11:56.49
649 DE SKOPLJAK Denis Ole 08:16:56.56 949.770 01:11:56.56
650 CZ KOLÁŘ Martin Ginantos 08:16:57.63 949.535 01:11:57.63
651 DE JOEKEL SKYLIGHTS - Lang Stephan 250 08:16:58.12 949.427 01:11:58.12
652 DE SKOPLJAK Denis Sanela 08:16:59.15 949.201 01:11:59.15
653 CZ HAŠŠO Slavomír Slavo 1 08:16:59.76 949.067 01:11:59.76
654 CZ GORČÍK + MACHALA Team Mom 3 08:16:59.92 949.031 01:11:59.92
655 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "C" SP 801 08:17:01.47 948.691 01:12:01.47
656 NO HELGESEN Bjorn Ove Ace´s 08:17:02.05 948.564 01:12:02.05
657 CZ ŠÁLEK Roman RS 13 08:17:04.41 948.046 01:12:04.41
658 CZ GRUBER Lubomír Zdenička 08:17:04.84 947.952 01:12:04.84
659 DE BEHLKE Andreas AB 02 08:17:07.07 947.463 01:12:07.07
660 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Šumavák 2 08:17:10.26 946.765 01:12:10.26
661 AT WIEFLER Alois Gypsy One 08:17:10.65 946.680 01:12:10.65
662 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Jorg 2 08:17:11.72 946.446 01:12:11.72
663 DE ZG HELIOS II. Heli 906 08:17:14.99 945.732 01:12:14.99
664 DE ZG HELIOS I. Os 434 08:17:15.92 945.529 01:12:15.92
665 PL MAZIARZ RACING TEAM Ksena 08:17:16.17 945.475 01:12:16.17
666 CZ ACADEMY LOFT "D" Buday 63 08:17:18.49 944.969 01:12:18.49
667 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Merope 765 08:17:18.75 944.913 01:12:18.75
668 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "C" SP 842 08:17:19.06 944.845 01:12:19.06
669 CZ HAŠŠO Slavomír Benda 1 08:17:20.35 944.564 01:12:20.35
670 DE C.SCHWARM + M.WIESNET Kelso 08:17:20.43 944.547 01:12:20.43
671 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "C" SP 841 08:17:20.91 944.443 01:12:20.91
672 SK PP + LL TEAM Pex Pri 08:17:21.22 944.375 01:12:21.22
673 SK EVIN Peter + Noemi Noe 716 08:17:22.76 944.040 01:12:22.76
674 CZ HORÁK Josef Hurrican 08:17:23.37 943.908 01:12:23.37
675 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Hlavnice 08:17:23.83 943.808 01:12:23.83
676 CZ ATH KVĚTNÁ Pirát 2 08:17:24.32 943.701 01:12:24.32
677 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "B" SP 997 08:17:24.36 943.693 01:12:24.36
678 DE SG STEFFL "B" Tommy Jand 08:17:24.86 943.584 01:12:24.86
679 AT ALHASAN MUHI ESSA AL Kiano 2 08:17:26.20 943.293 01:12:26.20
680 SK LAŠ Vladimír Las 110 08:17:26.99 943.122 01:12:26.99
681 CZ CHMELAŘ - JURÁSEK Team "A" Coligar 08:17:27.25 943.065 01:12:27.25
682 DE TEAM "DIE ROTHALBOMBER" Iris 08:17:27.57 942.996 01:12:27.57
683 DE WINGS 2 WIN W2W 254 08:17:27.90 942.924 01:12:27.90
684 CZ KONOPÍK Jiří Zuzka 08:17:28.09 942.883 01:12:28.09
685 DE TEAM GOCH HDF 09 08:17:28.34 942.829 01:12:28.34
686 CZ VLČEK Jiří Peggy 08:17:28.51 942.792 01:12:28.51
687 SK ŠTEFÁNIKOVÁ Mária Neptun 08:17:28.71 942.749 01:12:28.71
688 DE SKOPLJAK Denis Nirvana 08:17:28.86 942.716 01:12:28.86
689 PL WRÓBEL Michal & Patryk Talent 9308 08:17:29.19 942.644 01:12:29.19
690 PL COBA TEAM No Marcy 08:17:29.60 942.556 01:12:29.60
691 PL MAZUR Roman Roofus 08:17:31.29 942.190 01:12:31.29
692 DE SÄCHSISCHE SCHWEIZ Trepte-Hörnig-Fischer Anna 08:17:31.65 942.112 01:12:31.65
693 DE C.SCHWARM + M.WIESNET Thor 2 08:17:32.18 941.997 01:12:32.18
694 AT HALATSCHEK Dietmar Cornelia 08:17:32.56 941.915 01:12:32.56
695 SK KOPAS Michal Mišo 1 08:17:32.87 941.848 01:12:32.87
696 CZ NESÉT Bohumil Arma 08:17:33.07 941.804 01:12:33.07
697 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "B" Dan 08:17:33.24 941.768 01:12:33.24
698 DE TREPTE Arndt & Marcus Caroline 08:17:33.44 941.724 01:12:33.44
699 CZ LUNDÁK Pavel Oskar 08:17:33.71 941.666 01:12:33.71
700 CZ CHMELAŘ - JURÁSEK Team "B" Question 08:17:33.90 941.625 01:12:33.90
701 CZ LOCCO TEAM Lucas 08:17:34.24 941.551 01:12:34.24
702 CZ KUČERA Lukáš Mrazík 08:17:34.49 941.497 01:12:34.49
703 DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Holger 08:17:34.71 941.450 01:12:34.71
704 CZ GRUBER Marek Hvězda 08:17:35.75 941.225 01:12:35.75
705 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 257 08:17:36.12 941.145 01:12:36.12
706 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Jennifer Aniston 08:17:36.55 941.052 01:12:36.55
707 DE SCHÖN Friedrich Fritz 8 08:17:37.62 940.821 01:12:37.62
708 CZ SATORA Miroslav Turbo 08:17:38.46 940.640 01:12:38.46
709 AT GASSER Reinhard Gigi 08:17:38.99 940.525 01:12:38.99
710 CZ JURÁSEK-ŠKRABAL Team Zdeňka 08:17:40.01 940.305 01:12:40.01
711 DE TEAM BRANDT & WICHERT Brandt Bingo 08:17:40.42 940.217 01:12:40.42
712 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Val 08:17:40.84 940.126 01:12:40.84
713 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Vanity 08:17:41.32 940.023 01:12:41.32
714 SK DREXLEROVÁ Helena Paloma 08:17:42.73 939.719 01:12:42.73
715 SK BEŇÁK Vladimír Elza 08:17:43.11 939.637 01:12:43.11
716 SK EVIN Peter + Noemi Ana 730 08:17:43.62 939.527 01:12:43.62
717 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Galactic Power 08:17:43.84 939.480 01:12:43.84
718 SK LABON Matúš & Jakub MLJ 9 08:17:44.26 939.389 01:12:44.26
719 SK ZÁCHENSKÝ F+F FF 4 08:17:45.14 939.200 01:12:45.14
720 AT WALDER Florian Space Boy 08:17:45.70 939.080 01:12:45.70
721 DE C.SCHWARM + M.WIESNET Kalli 888 08:17:46.40 938.929 01:12:46.40
722 SK TEAM BCHB BCHB 248 08:17:46.65 938.875 01:12:46.65
723 SK EVIN Peter + Noemi Nica 726 08:17:47.41 938.712 01:12:47.41
724 CZ ACADEMY LOFT "D" Pumidia 43 08:17:47.73 938.643 01:12:47.73
725 DE TEAM PFOH + HENRICH + BUCKLE Bärwurz 08:17:49.11 938.347 01:12:49.11
726 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Habry 08:17:49.39 938.287 01:12:49.39
727 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Lenny 08:17:49.83 938.192 01:12:49.83
728 CZ LAŇKOVI TEAM Marley 08:17:50.25 938.102 01:12:50.25
729 PL GRODNY Andrzej "A" AG 30 08:17:50.91 937.960 01:12:50.91
730 CH TEAM FROHMATTA Bruno 08:17:51.55 937.823 01:12:51.55
731 DE TEAM Tanja & Maya & Mica "B" Magie 08:17:52.42 937.636 01:12:52.42
732 PL LACH-JANIA TEAM As 1 08:17:52.68 937.581 01:12:52.68
733 CZ KONEČNÝ Vlastimil Lubino 08:17:53.08 937.495 01:12:53.08
734 DE SG STEFFL "B" Agatha Christie 08:17:53.51 937.403 01:12:53.51
735 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Valley 08:17:54.42 937.208 01:12:54.42
736 PL JANIA-LACH TEAM Ipac 08:17:55.39 937.000 01:12:55.39
737 PL SZYMAŃSKI Zbigniew ZS 62 08:17:56.25 936.816 01:12:56.25
738 PL TEAM MAZOWSZE JMD 626 08:17:57.18 936.617 01:12:57.18
739 AT HÖLD Erich Philipp 08:17:58.09 936.422 01:12:58.09
740 CZ B & B TEAM Liu 08:17:58.55 936.324 01:12:58.55
741 DE TEAM GERMANY Werner A. Waldow + Silvia Thiel Talent Quatro 174 08:17:59.03 936.221 01:12:59.03
742 DE TEAM WEIS-JUNGEFLEISCH TWJ 03 08:18:01.80 935.629 01:13:01.80
743 CZ GRUBER Lubomír Adélka 08:18:07.44 934.426 01:13:07.44
744 CZ TALLA František Rubble 08:18:09.09 934.075 01:13:09.09
745 CH ANDERHUB Oskar Pilsen 08:18:09.83 933.918 01:13:09.83
746 CZ HORNÍČEK TEAM Talent 09 08:18:10.52 933.771 01:13:10.52
747 PL SEDLACEK Josef Holohlav 08:18:11.70 933.520 01:13:11.70
748 CZ ATH KVĚTNÁ Hraběnka 08:18:12.34 933.384 01:13:12.34
749 CZ HUCL Václav Šárka 08:18:12.68 933.312 01:13:12.68
750 CZ ACADEMY LOFT "C" Sigania 82 08:18:14.88 932.845 01:13:14.88
751 CZ TRUKSA Vítězslav Renata 08:18:15.14 932.789 01:13:15.14
752 CZ ACADEMY LOFT "D" Tatra 53 08:18:15.70 932.671 01:13:15.70
753 CZ CHARYPAR Vojtěch Charyš 4 08:18:18.53 932.070 01:13:18.53
754 CZ KONOPÍK Jiří Sona 08:18:20.72 931.607 01:13:20.72
755 PL SZYMAŃSKI Zbigniew ZS 76 08:18:25.73 930.547 01:13:25.73
756 SK DUBAJ Marián MVDr. Filip 2 08:18:27.50 930.174 01:13:27.50
757 DE JAHN Torsten Vivien 08:18:29.02 929.853 01:13:29.02
758 CZ LAMÁČEK David La Bonn 08:18:30.24 929.596 01:13:30.24
759 PL SROKA-KUSION-KAWA Team Bod 08:18:30.88 929.461 01:13:30.88
760 PL WÓJCIK Piotr Norweg 08:18:32.44 929.132 01:13:32.44
761 CZ PŘÍKAZSKÝ Jan Honza 1 08:18:32.85 929.046 01:13:32.85
762 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Al Pacino 08:18:33.68 928.871 01:13:33.68
763 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "B" Delon 08:18:35.22 928.547 01:13:35.22
764 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "B" Bon Jovi 08:18:35.58 928.471 01:13:35.58
765 AT LEICHTFRIED Karin Mixnitzblitz 6 08:18:35.70 928.446 01:13:35.70
766 CZ HUCL Václav Vojta 08:18:37.32 928.106 01:13:37.32
767 NO HELGESEN Bjorn Ove Het Dream 08:18:38.15 927.931 01:13:38.15
768 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 338 08:18:38.87 927.780 01:13:38.87
769 CZ HORNÍČEK TEAM Talent 06 08:18:39.85 927.574 01:13:39.85
770 DE SG STEFFL "B" Stephen King 08:18:43.40 926.830 01:13:43.40
771 CZ ŠIK Jaroslav Radim 08:18:43.72 926.763 01:13:43.72
772 CH DERBY TEAM PILATUS Perle 22 08:18:46.53 926.175 01:13:46.53
773 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Olymp 14 08:18:48.20 925.825 01:13:48.20
774 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "B" Wolker 08:18:49.81 925.489 01:13:49.81
775 CZ HANZEL Tomáš H 737 08:18:50.39 925.368 01:13:50.39
776 CZ PŘÍKAZSKÝ Jan Honza 4 08:18:53.02 924.819 01:13:53.02
777 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Běla 08:18:53.77 924.662 01:13:53.77
778 AT HEILAND Helmut Blasius 08:18:56.67 924.058 01:13:56.67
779 PL OLR MAZURY Wapiti 08:18:59.18 923.535 01:13:59.18
780 CZ KIRSCH Jiří Jana 22 08:18:59.63 923.442 01:13:59.63
781 PL SZYMAŃSKI Zbigniew ZS 75 08:18:59.84 923.398 01:13:59.84
782 PL JANIA-LACH TEAM Janos 08:19:00.74 923.211 01:14:00.74
783 CZ BRULÍK Josef Ria 08:19:01.48 923.057 01:14:01.48
784 CZ HERYNEK SQUADRONE Bond Girl 08:19:01.93 922.964 01:14:01.93
785 CZ DAVID Petr Max 08:19:09.03 921.491 01:14:09.03
786 PL MAZUR Roman Rock 08:19:09.37 921.420 01:14:09.37
787 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "C" Don 08:19:09.56 921.381 01:14:09.56
788 CZ LAŇKA Alfons Ing. Fony 08:19:09.84 921.323 01:14:09.84
789 SK EVIN Peter + Noemi Ste 722 08:19:14.12 920.438 01:14:14.12
790 DE C.SCHWARM + M.WIESNET Gurli 08:19:14.65 920.328 01:14:14.65
791 CZ RYŠKA Jan Adéla 08:19:14.94 920.268 01:14:14.94
792 AT WIEFLER Alois Otto 08:19:22.12 918.787 01:14:22.12
793 CZ HERYNEK SQUADRONE Happy Aviator 08:19:22.45 918.720 01:14:22.45
794 PL OLR MAZURY Walker 08:19:22.87 918.633 01:14:22.87
795 CZ GALSCHNEIDER Peter Agis 08:19:24.35 918.329 01:14:24.35
796 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Hejnice 08:19:27.14 917.755 01:14:27.14
797 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Jorg 4 08:19:30.30 917.106 01:14:30.30
798 DE TEAM Tanja & Maya & Mica "A" Tartan 08:19:38.39 915.450 01:14:38.39
799 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Jorg jun. 08:19:38.61 915.405 01:14:38.61
800 SK ŠKVARKA & KASAN Team Simona 08:19:40.21 915.078 01:14:40.21
801 CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Bitík 08:19:54.30 912.209 01:14:54.30
802 CZ MAKANAKI Team SaCalobra 08:19:57.71 911.517 01:14:57.71
803 SK ŠTEFÁNIKOVÁ Mária Mária 08:20:02.57 910.533 01:15:02.57
804 DE BELOW Harald Four Thirtyfour 08:20:32.20 904.581 01:15:32.20
805 CZ KONOPÍK Jiří Heli 08:20:45.48 901.938 01:15:45.48
806 CZ BOJKO Stanislav BoStJa 4 08:20:46.06 901.823 01:15:46.06
807 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 803 08:21:12.89 896.532 01:16:12.89
808 CZ LOCCO TEAM Kleopatra 08:21:13.95 896.324 01:16:13.95
809 CZ KOLÁŘ Martin Teresitas 08:21:14.62 896.192 01:16:14.62
810 CZ ŠABATA Michal M.Š. 67 08:21:22.06 894.737 01:16:22.06
811 DE TRUSHEIM Holger Bird 2022 08:21:30.83 893.028 01:16:30.83
812 DE TREPTE Arndt & Marcus Florentine 08:21:33.89 892.433 01:16:33.89
813 CZ KLEMENS Karel ml. Niva 08:21:43.69 890.533 01:16:43.69
814 CZ SUDA Jiří Beth 08:21:47.92 889.716 01:16:47.92
815 AT GASSER Reinhard Ghost 08:21:57.60 887.851 01:16:57.60
816 CZ PLÁNOČKA Jan Ing. Milena 08:23:37.88 868.979 01:18:37.88
817 CZ ESHEK Bohdan Bart 08:23:50.23 866.710 01:18:50.23
818 SK FAMILY PINČÁK Brenda 08:23:53.17 866.172 01:18:53.17
819 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Jorg 1 08:24:06.33 863.771 01:19:06.33
820 CZ ACADEMY LOFT "C" Cobutana 02 08:24:09.75 863.149 01:19:09.75
821 CZ HAŠŠO Slavomír Benda 2 08:25:31.32 848.576 01:20:31.32
822 CZ DAVID Petr Mašková 08:25:32.09 848.440 01:20:32.09
823 CZ MAKANAKI Team Betlem 08:25:34.48 848.021 01:20:34.48
824 PL SROKA-KUSION-KAWA Team Tomasz 08:25:42.61 846.597 01:20:42.61
825 CZ VLČEK Jiří Meiga 08:25:51.71 845.009 01:20:51.71
826 CZ MAYER Antonín Antony 08:26:04.67 842.758 01:21:04.67
827 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Alenka 08:26:16.98 840.631 01:21:16.98
828 CZ SKRBEK Zdeněk Romeo 08:26:18.99 840.285 01:21:18.99
829 SK VOJTKO Milan Pin 08:26:22.24 839.725 01:21:22.24
830 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 350 08:28:40.96 816.525 01:23:40.96
831 DE TEAM PFOH + HENRICH + BUCKLE Dachsenfranz 08:30:42.51 797.225 01:25:42.51
832 AT LINDTNER Harald Skytalent 08:31:13.35 792.473 01:26:13.35
833 DE SG STEFFL "B" Dan Brown 08:31:44.72 787.697 01:26:44.72
834 CZ ZÁHLAVOVI Lukáš a Martina Sula 08:32:30.06 780.894 01:27:30.06
835 CZ ACADEMY LOFT "C" Cobutana 92 08:32:32.35 780.553 01:27:32.35
836 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Šumavák 3 08:32:39.30 779.522 01:27:39.30
837 DE WINGS 2 WIN W2W 211 08:32:43.74 778.864 01:27:43.74
838 CZ KOCIÁN Milan Mat 08:41:05.02 711.141 01:36:05.02
839 PT PEDRO PORTO Painter 08:41:47.55 705.933 01:36:47.55
840 DE JOEKEL SKYLIGHTS - Lang Stephan 247 08:45:12.28 681.894 01:40:12.28
841 CZ ZÁHLAVOVI Lukáš a Martina Hoppity 08:49:26.06 654.277 01:44:26.06
842 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Natalie Portman 08:56:02.30 615.364 01:51:02.30
843 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Nora 09:05:53.20 565.232 02:00:53.20
844 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Kid-Jelle 1 09:08:28.73 553.366 02:03:28.73
845 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 818 09:08:34.49 552.936 02:03:34.49
846 CZ ESHEK Bohdan Cipísek 09:08:39.89 552.534 02:03:39.89
847 SK FAMILY PINČÁK Sweet Home 09:08:54.57 551.443 02:03:54.57
848 DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Galistic 09:09:12.48 550.118 02:04:12.48
849 DE FAMILIE SOELLNER FS 16 09:09:37.81 548.254 02:04:37.81
850 DE JOEKEL SKYLIGHTS - Lang Merope 789 09:09:50.84 547.300 02:04:50.84
851 CZ KRUTIL Karel + Michal Krásná Dovolená 09:10:43.09 543.509 02:05:43.09
852 DE TEAM "DIE ROTHALBOMBER" Flotte Lotte 09:11:14.06 541.287 02:06:14.06
853 CZ KOMA Daniel Dan 2 09:12:44.07 534.930 02:07:44.07
854 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Sara 09:13:31.81 531.618 02:08:31.81
855 DE SKOPLJAK Denis Zara 09:15:57.03 521.793 02:10:57.03
856 AT LINDTNER Harald Talentlena 09:16:01.91 521.469 02:11:01.91
857 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Gadget 09:18:49.25 510.601 02:13:49.25
858 CZ JANEČEK Pavel Natálka 09:19:52.21 506.628 02:14:52.21
859 SK BINDAS Štefan ŠB 2 09:20:40.91 503.597 02:15:40.91
860 CZ ŠABATA Jan J.Š. 1 09:24:53.70 488.431 02:19:53.70
861 DE BEHLKE Andreas AB 06 09:27:11.35 480.550 02:22:11.35
862 CZ MAKANAKI Team Formentor 09:27:36.42 479.142 02:22:36.42
863 SK ŠTEFÁNIK Team Collina 09:32:48.50 462.281 02:27:48.50
864 DE HOOP Michael Eugen 09:32:50.35 462.185 02:27:50.35
865 CZ KOLÁŘ Martin Mojo 09:33:05.72 461.385 02:28:05.72
866 CZ MAYER Antonín Tonday 09:35:00.96 455.478 02:30:00.96
867 CZ VOZÁBAL & ZIMA Team Lubka 09:45:31.77 425.648 02:40:31.77
868 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Hlizov 09:46:07.11 424.092 02:41:07.11
869 DE TEAM BRANDT & WICHERT Brandt Brilliant 09:53:20.95 405.877 02:48:20.95
870 CZ CHMELAŘ - JURÁSEK Team "B" Revenga 09:58:52.91 392.962 02:53:52.91
871 CZ GRUBER Simon "B" Hardy 10:00:18.23 389.775 02:55:18.23
872 SK ŽABKA Miro Zamon 10:00:21.24 389.663 02:55:21.24
873 PL SEDLACEK Josef Staflik 10:05:15.53 379.060 03:00:15.53
874 DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Gemini 10:06:23.04 376.709 03:01:23.04
875 PL RAFITA TEAM Tarasiuk Guess 10:06:44.19 375.978 03:01:44.19
876 CZ SUCHOMEL Libor S 3 10:20:16.97 349.898 03:15:16.97
877 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Lei 10:21:54.86 346.999 03:16:54.86
878 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Skutina 10:28:05.09 336.455 03:23:05.09
879 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "A" Bastianini 10:33:22.81 327.905 03:28:22.81
880 CZ BOUCHAL Martin Vydařený 10:43:11.37 313.164 03:38:11.37
881 DE TARGATZ Angela Dr. Anchor 10:43:13.93 313.102 03:38:13.93
882 CZ VOZÁBAL & ZIMA Team Mája 10:44:39.32 311.074 03:39:39.32
883 AT HEILAND Helmut Klara 10:53:46.89 298.665 03:48:46.89
884 CZ PLÁNOČKA Jan Ing. Jana 11:47:08.85 242.175 04:42:08.85
885 DE TEAM Tanja & Maya & Mica "A" Tagi 12:03:28.01 228.933 04:58:28.01
886 CZ HERYNEK SQUADRONE Storm 13:25:35.41 179.534 06:20:35.41
887 PL DZIALAK E.& J. Kendi 13:56:06.73 166.205 06:51:06.73
888 DE TEAM Tanja & Maya & Mica "B" Magnum 14:01:44.17 163.962 06:56:44.17
889 AT STOCKINGER Walfred Fred 14:34:53.82 151.877 07:29:53.82
890 AT STOCKINGER Walfred Alex 15:47:37.30 130.743 08:42:37.30
891 PL KOZLENIA Artur Alamo 15:49:50.53 130.190 08:44:50.53
892 AT WIEFLER Alois Peter 17:03:50.96 114.100 09:58:50.96
893 AT HÖLD Erich Kristin 18:28:35.14 99.957 11:23:35.14
894 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Lindsey 19:22:44.29 92.620 12:17:44.29
895 CZ KRUTIL Karel + Michal Popletená 18:57:19.33 31.747 35:52:19.33
896 DE TEAM SPREEWALD Motschko Alexander Dark Spreewald 17:41:56.71 19.429 58:36:56.71
897 PL TEAM MAZOWSZE RJ 07 19:18:14.49 13.522 84:13:14.49
898 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "B" Andrej 12:35:57.35 7.617 149:30:57.35

Zobrazit / skrýt podrobnosti k doletu

Nedolétlí holubi

Tabulka obsahuje seznam holubů, kteří byli na tento závod nasazeni, ale zatím nedoletěli.

  Jméno chovatele Jméno holuba
DE C.SCHWARM + M.WIESNET Black Doc
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Kid-Jelle 5
CZ HOUŠKA David Arka
CZ MAKANAKI Team Alcudia

DOLET_PPC_LC

Dolet mimo závod

Tabulka obsahuje seznam holubů, kteří se během čekání na tento dolet vrátili z přechozích závodů - tzn. nebyli na tento závod nasazeni.

  Jméno chovatele Jméno holuba Čas doletu
CZ ACADEMY LOFT "B" Tatra 32 08:28:58
SK BABIC Pavol Hoody 08:12:27
CZ BOJKO Stanislav BoStJa 3 08:27:44
CZ GRUBER Marek Perla 08:27:06
CZ CHMELAŘ - JURÁSEK Team "B" Spiders 08:21:53
CZ LUNDÁK Pavel Erik 07:46:34
CZ OLD STERNBERK TEAM "A" Franta 1 09:58:55
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Sylvain 07:46:28
DE SG STEFFL "B" Joanne K. Rowling 17:03:37
DE SCHÖN Friedrich Fritz 1 08:07:01
SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Olymp 31 08:09:21
DE TEAM GOCH HDF 02 19:13:38
DE TEAM WEIS-JUNGEFLEISCH TWJ 02 08:16:51
DE WINGS 2 WIN W2W 229 18:29:18
SK ŽABKA Miro Zazu 08:52:14
CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 336 19:00:44

DOLET_PPC_LC

 

Přihlásit se



Partneři