Doletová listina

Místo vypuštění NEUSIEDL AM SEE (A)
Vzdálenost 200.536 km
Datum a čas startu 15.08.2021 06:15:00
Počasí v místě startu Jasno, klidno, 20° C.
Počasí v cíli Jasno, klidno, 22-32° C.
Počet nasazených holubů 1235
Počet chovatelů 274

         
    Jméno chovatele Jméno holuba Čas doletu Rychlost Doba letu
1 DE TEAM GOCH TG 047 08:46:46.62 1321.254 02:31:46.62
2 CZ ACADEMY LOFT Hurricane Academy 71 08:46:48.38 1320.999 02:31:48.38
3 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 001 08:46:50.24 1320.729 02:31:50.24
4 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 1673 08:46:50.74 1320.657 02:31:50.74
5 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Zena 08:46:52.48 1320.405 02:31:52.48
6 PT PEDRO PORTO D Dakota 08:46:54.85 1320.061 02:31:54.85
7 CZ ACADEMY LOFT Silver Academy 63 08:46:56.20 1319.866 02:31:56.20
8 CZ ACADEMY LOFT Brave Academy 66 08:46:57.89 1319.621 02:31:57.89
9 PL PACEK Wojciech Little Miss 08:46:59.85 1319.337 02:31:59.85
10 CZ RÝDEL Jiří Margrit 08:47:03.02 1318.879 02:32:03.02
11 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 69 08:47:04.48 1318.668 02:32:04.48
12 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Neo 08:47:04.64 1318.645 02:32:04.64
13 AT KUTLESA Slavko SLK 07 08:47:05.82 1318.474 02:32:05.82
14 DE ANDREAS & UDO Laura 08:47:08.08 1318.148 02:32:08.08
15 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 004 08:47:08.61 1318.071 02:32:08.61
16 DE SG STEFFL "A" Jessi James 08:47:09.30 1317.972 02:32:09.30
17 PL PALENTKA-KUBIAK Team J-09 08:47:16.52 1316.930 02:32:16.52
18 DE TREPTE Arndt & Marcus Edwin 08:47:17.19 1316.834 02:32:17.19
19 DE HOOP Michael Cash Honey 08:47:19.11 1316.557 02:32:19.11
20 DE SOELLNER JUNIOR TEAM SJT 3 08:47:19.94 1316.438 02:32:19.94
21 PT PEDRO PORTO D Dalpot 08:47:20.45 1316.364 02:32:20.45
22 DE WINGS 2 WIN W2W 356 08:47:24.20 1315.824 02:32:24.20
23 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 006 08:47:26.57 1315.483 02:32:26.57
24 PT PEDRO PORTO Abraxas 08:47:28.33 1315.230 02:32:28.33
25 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 5266 08:47:35.03 1314.268 02:32:35.03
26 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 355 08:48:32.89 1306.014 02:33:32.89
27 DE HEIDEMANN + WINTER Tina 08:48:33.90 1305.870 02:33:33.90
28 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 60 08:48:35.19 1305.688 02:33:35.19
29 PL SEDLACEK Josef JS 11 08:48:36.11 1305.557 02:33:36.11
30 DE SIEBERT Dieter Dava 08:48:38.82 1305.174 02:33:38.82
31 DE TEAM GOCH Lady Blue 08:48:40.36 1304.956 02:33:40.36
32 DE TEAM ALNA Alberto Cotayo Shada 08:48:40.68 1304.910 02:33:40.68
33 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Mika 08:48:43.12 1304.565 02:33:43.12
34 CZ ACADEMY LOFT Střela Academy 26 08:48:45.16 1304.277 02:33:45.16
35 DE ZG HELIOS Zeus 08:48:46.47 1304.091 02:33:46.47
36 DE TEAM NAMIBIA Hoop & Lücke Elli 08:48:47.14 1303.997 02:33:47.14
37 CZ SKOKAN Pavel Číňanka 08:48:48.16 1303.853 02:33:48.16
38 CZ GRUBER Simon Bulck 08:48:51.11 1303.436 02:33:51.11
39 DE WINGS 2 WIN W2W 139 08:48:51.82 1303.336 02:33:51.82
40 CZ ACADEMY LOFT Double Academy 47 08:48:52.95 1303.176 02:33:52.95
41 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Linda 08:49:03.88 1301.635 02:34:03.88
42 CZ KONEČNÝ Vlastimil Messi 08:49:04.13 1301.600 02:34:04.13
43 CZ ACADEMY LOFT Olympia Academy 61 08:49:04.60 1301.534 02:34:04.60
44 CH TEAM ANDERHUB Brünn 08:49:04.74 1301.514 02:34:04.74
45 CZ KONOPÍK Jiří Sona 08:49:05.46 1301.413 02:34:05.46
46 DE ZG HELIOS Yu Runda 08:49:05.58 1301.396 02:34:05.58
47 CZ EM-EKO.CZ PS 2 08:49:06.39 1301.282 02:34:06.39
48 AT BLIEGE Felix Felix 12 08:49:06.86 1301.216 02:34:06.86
49 AT VOLLNHOFER Dominik Niki 3 08:49:07.23 1301.164 02:34:07.23
50 CZ ATH KVĚTNÁ Sanšajn 08:49:07.96 1301.061 02:34:07.96
51 DE TEAM GOUDEN DUIF "C" Klaus 3 08:49:08.10 1301.041 02:34:08.10
52 AT RIEDL Franz Rudi 08:49:08.27 1301.017 02:34:08.27
53 PL SROKA-KUSION-KAWA Team Julian 08:49:08.59 1300.972 02:34:08.59
54 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Esmee 08:49:08.86 1300.934 02:34:08.86
55 AT GRATZER Werner Attilus 08:49:09.14 1300.895 02:34:09.14
56 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Dan 08:49:10.04 1300.768 02:34:10.04
57 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Lenny 08:49:10.37 1300.722 02:34:10.37
58 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Sirius 84 08:49:10.51 1300.702 02:34:10.51
59 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 017 08:49:10.62 1300.687 02:34:10.62
60 DE SG STEFFL "A" Old Shatterhand 08:49:10.86 1300.653 02:34:10.86
61 PL SEDLACEK Josef JS 10 08:49:11.22 1300.603 02:34:11.22
62 AT BLIEGE Felix Felix 4 08:49:11.36 1300.583 02:34:11.36
63 AT GASSER Reinhard Gaucho 08:49:11.85 1300.514 02:34:11.85
64 DE HIENZSCH Frank F.H. 1 08:49:14.78 1300.102 02:34:14.78
65 CZ GRUBER Lubomír Rossi 08:49:15.31 1300.028 02:34:15.31
66 PL MAZIARZ RACING TEAM Caitlin 08:49:15.67 1299.977 02:34:15.67
67 SK FAMILY PINČÁK I. Adelka 08:49:16.32 1299.886 02:34:16.32
68 DE ANTONOV AVIATION AN 12 08:49:16.96 1299.796 02:34:16.96
69 PL SEDLACEK Josef JS 7 08:49:17.14 1299.771 02:34:17.14
70 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Indy 08:49:18.08 1299.639 02:34:18.08
71 DE WINGS 2 WIN W2W 354 08:49:18.36 1299.599 02:34:18.36
72 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarda 08:49:18.50 1299.580 02:34:18.50
73 DE WINGS 2 WIN W2W 248 08:49:18.76 1299.543 02:34:18.76
74 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 1652 08:49:19.33 1299.463 02:34:19.33
75 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Saffier 08:49:19.58 1299.428 02:34:19.58
76 HU VIGLIDÁN Ágoston LK 84 08:49:20.63 1299.281 02:34:20.63
77 SK BELANEC Team Arianna 08:49:20.68 1299.274 02:34:20.68
78 DE ZSCHOMMLER Jens Toby 08:49:20.86 1299.249 02:34:20.86
79 AT RIEDL Franz Franz 08:49:23.18 1298.923 02:34:23.18
80 CZ ACADEMY LOFT Braha Academy 7 08:49:23.40 1298.892 02:34:23.40
81 PL MAZIARZ RACING TEAM Banagi 08:49:23.70 1298.850 02:34:23.70
82 PL MAZIARZ RACING TEAM Quinn 08:49:23.94 1298.817 02:34:23.94
83 PL KOZLENIA Boguslawa Laura 08:49:24.58 1298.727 02:34:24.58
84 DE MOELLER Andreas AML Kittel 08:49:25.40 1298.612 02:34:25.40
85 PL NOWICKI Damian Piselli 08:49:25.58 1298.587 02:34:25.58
86 DE PREUSSEN-DERBY Team Precious Moment 08:49:26.09 1298.515 02:34:26.09
87 NO HELGESEN Bjorn Ove Special I. 08:49:26.37 1298.476 02:34:26.37
88 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Ríša 08:49:26.70 1298.430 02:34:26.70
89 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 18 08:49:26.91 1298.400 02:34:26.91
90 DE SCHOEN Friedrich Fritz 7 08:49:27.25 1298.353 02:34:27.25
91 AT GASSER Reinhard Gambit 08:49:27.35 1298.339 02:34:27.35
92 AT RÖTZER Franz Top 3 08:49:27.87 1298.266 02:34:27.87
93 DE TARGATZ Angela Dr. DR 8 08:49:29.28 1298.068 02:34:29.28
94 CZ BAJTEK Jan Viki 08:49:29.65 1298.017 02:34:29.65
95 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Dvojka 08:49:29.85 1297.989 02:34:29.85
96 PL SZYMAŃSKI Zbigniew SZ 39 08:49:30.46 1297.903 02:34:30.46
97 CZ ACADEMY LOFT Silver Academy 62 08:49:31.43 1297.767 02:34:31.43
98 SK VOJTKO Milan Mivo 17 08:49:31.89 1297.703 02:34:31.89
99 CZ ŠÁLEK Roman RS 07 08:49:32.49 1297.619 02:34:32.49
100 DE SIEBERT Dieter Darcy 08:49:38.38 1296.795 02:34:38.38
101 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 9 08:49:39.25 1296.674 02:34:39.25
102 AT GRATZER Marco "A" Sonny 08:49:40.07 1296.559 02:34:40.07
103 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Ruppiduppi 08:49:40.52 1296.496 02:34:40.52
104 AT ECKHARDT Markus Ecki´s 016 08:49:42.26 1296.253 02:34:42.26
105 CH TEAM WIRZ Joana Hählen 08:49:42.69 1296.193 02:34:42.69
106 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Primus 08:49:43.40 1296.094 02:34:43.40
107 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Sohn 662 08:49:46.01 1295.730 02:34:46.01
108 PL TARASIUK Jerzy Talent 296 08:49:46.54 1295.656 02:34:46.54
109 PL TEAM OLR MAZURY Player 08:49:46.92 1295.603 02:34:46.92
110 PL KOZLENIA - WOLANIN Evel 08:49:46.98 1295.594 02:34:46.98
111 CZ VLČEK Jiří Elias 08:49:47.03 1295.588 02:34:47.03
112 AT NAGELHOFER Robert Sonne 2307 08:49:47.15 1295.571 02:34:47.15
113 DE ANDREAS & UDO Andre 45 08:49:47.80 1295.480 02:34:47.80
114 SK TRISTIGNAC TEAM Ida 08:49:48.48 1295.385 02:34:48.48
115 SK PRIEHODA Ján + Ivana Zara. 08:49:48.53 1295.378 02:34:48.53
116 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 130 08:49:48.68 1295.357 02:34:48.68
117 PL KUSION Tomasz Natalia 08:49:49.89 1295.189 02:34:49.89
118 DE ANTONOV AVIATION AN 24 08:49:50.19 1295.147 02:34:50.19
119 PT PEDRO PORTO D Daymoon 08:49:51.02 1295.031 02:34:51.02
120 DE SG STEFFL "A" Doc Schultz 08:49:51.20 1295.006 02:34:51.20
121 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 68 08:49:51.58 1294.953 02:34:51.58
122 CZ BARTOŠ TEAM Luisa 08:49:51.71 1294.935 02:34:51.71
123 AT NAGELHOFER Robert Tornado 2308 08:49:51.96 1294.900 02:34:51.96
124 SK FAMILY PINČÁK Zarka 08:49:52.07 1294.885 02:34:52.07
125 CZ ACADEMY LOFT Black Academy 54 08:49:52.23 1294.862 02:34:52.23
126 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Janda 08:49:52.42 1294.836 02:34:52.42
127 CZ LAŇKA Alfons Ing. Fony 08:49:52.90 1294.769 02:34:52.90
128 CZ ŠABATA Jan J.Š. 3 08:49:53.31 1294.712 02:34:53.31
129 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Metresa 08:49:53.57 1294.676 02:34:53.57
130 DE ANDREAS & UDO Naddy 08:49:53.77 1294.648 02:34:53.77
131 DE TREPTE Arndt & Marcus Florentine 08:49:54.04 1294.610 02:34:54.04
132 SK ČAMPIŠ Milan RC 65 08:49:54.26 1294.580 02:34:54.26
133 AT KUTLESA Slavko SLK 06 08:49:54.37 1294.564 02:34:54.37
134 CH TEAM FROHMATTA Simona 08:49:54.47 1294.550 02:34:54.47
135 DE TEAM GOCH As Schmidt 08:49:54.68 1294.521 02:34:54.68
136 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 64 08:49:54.84 1294.499 02:34:54.84
137 CZ BOUCHAL Martin Radiátor 08:49:54.85 1294.497 02:34:54.85
138 SK HROZEN Peter Viktor 08:49:55.22 1294.446 02:34:55.22
139 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Senna 08:49:55.48 1294.410 02:34:55.48
140 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Secundus 08:49:55.79 1294.367 02:34:55.79
141 SK PODHORSKÝ TEAM Mário 2 08:49:56.27 1294.300 02:34:56.27
142 CZ LAŇKA Alfons Ing. Lydie 08:49:56.58 1294.257 02:34:56.58
143 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Helmut 5 08:49:56.70 1294.240 02:34:56.70
144 PL GRODNY Andrzej "A" Rema 08:49:57.18 1294.173 02:34:57.18
145 CZ BOJKO Stanislav Jarka 08:49:57.61 1294.113 02:34:57.61
146 AT KUTLESA Slavko SLK 02 08:49:57.85 1294.080 02:34:57.85
147 CZ B & B TEAM Frenk 08:49:58.12 1294.042 02:34:58.12
148 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 11 08:49:58.28 1294.020 02:34:58.28
149 PL KOZLENIA Boguslawa Kazek 08:49:58.40 1294.003 02:34:58.40
150 SK HELMAR Team Wiesa 08:49:58.63 1293.971 02:34:58.63
151 DE TEAM ANHÄNGER Kai + Heiko H./E. 08:49:58.70 1293.962 02:34:58.70
152 AT GRATZER Marco "A" Caligula 08:49:58.92 1293.931 02:34:58.92
153 BE COPPENS Peter Vichy 08:49:59.11 1293.904 02:34:59.11
154 SK BLAHOVSKÝ + HNILIČKA Team South Portland 08:49:59.18 1293.895 02:34:59.18
155 HU LÁSZLÓ-MOLNÁR LM 77 08:49:59.39 1293.866 02:34:59.39
156 DE TREPTE Arndt & Marcus Schneewittchen 08:49:59.52 1293.847 02:34:59.52
157 CZ HANZEL TEAM Fanda 1 08:49:59.70 1293.822 02:34:59.70
158 HU LÁSZLÓ-MOLNÁR LM 24 08:49:59.91 1293.793 02:34:59.91
159 DE HIENZSCH Frank F.H. 5 08:50:00.13 1293.763 02:35:00.13
160 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Stern 08:50:00.32 1293.736 02:35:00.32
161 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 035 08:50:00.71 1293.682 02:35:00.71
162 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 39 08:50:00.78 1293.672 02:35:00.78
163 DE SG STEFFL "B" Tschoutschi 08:50:01.97 1293.507 02:35:01.97
164 CZ BOJKO Stanislav Lea. 08:50:04.36 1293.174 02:35:04.36
165 HU BÖDI József BJ 93 08:50:04.90 1293.099 02:35:04.90
166 SK BALÁŽ Štefan Lolita 08:50:05.51 1293.015 02:35:05.51
167 SK BODNAR & VILČKO Vladimír Bovi 6 08:50:06.29 1292.906 02:35:06.29
168 DE SOELLNER JUNIOR TEAM SJT 1 08:50:06.58 1292.866 02:35:06.58
169 PL SROKA-KUSION-KAWA Team Rambo 08:50:06.75 1292.842 02:35:06.75
170 CZ NOVOTNÁ Petra Janina 08:50:07.19 1292.781 02:35:07.19
171 DE SIEBERT Dieter Dazzler 08:50:07.47 1292.742 02:35:07.47
172 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Flojo 08:50:07.54 1292.733 02:35:07.54
173 DE TEAM ALNA Alberto Cotayo Moderna 08:50:07.85 1292.690 02:35:07.85
174 CZ MILOTA Milan MM 002 08:50:08.06 1292.660 02:35:08.06
175 SK KOPAS Michal Miťko 08:50:08.36 1292.619 02:35:08.36
176 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 13 08:50:08.55 1292.592 02:35:08.55
177 PL KOZLENIA Artur Adam 08:50:08.91 1292.542 02:35:08.91
178 DE SG WACHALSKI Waldo 08:50:09.84 1292.413 02:35:09.84
179 CZ EM-EKO.CZ PS 3 08:50:10.23 1292.359 02:35:10.23
180 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Zelezny 08:50:10.54 1292.316 02:35:10.54
181 AT NÖRES Kurt Big-Bang 08:50:11.57 1292.173 02:35:11.57
182 PT PEDRO PORTO Abby 08:50:12.12 1292.097 02:35:12.12
183 AT SG MIKS Wolfgang und Andrea Floh 08:50:13.14 1291.955 02:35:13.14
184 PL SROKA-KUSION-KAWA Team Irena 08:50:13.70 1291.878 02:35:13.70
185 SK VOJTKO Milan Mivo 12 08:50:14.71 1291.737 02:35:14.71
186 SK PRIEHODA Ján + Ivana Kutuzov 08:50:16.15 1291.538 02:35:16.15
187 DE WINGS 2 WIN W2W 352 08:50:16.65 1291.468 02:35:16.65
188 CZ ATH KVĚTNÁ Bago 08:50:17.07 1291.410 02:35:17.07
189 AT WALDER Florian Kalla 08:50:22.66 1290.636 02:35:22.66
190 CZ GRUBER Lubomír Jagr 08:50:23.28 1290.550 02:35:23.28
191 CZ HANZEL TEAM Nov 1 08:50:23.52 1290.517 02:35:23.52
192 PL JANIA - LACH Team Jay Jay Junior 08:50:24.64 1290.362 02:35:24.64
193 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 005 08:50:27.22 1290.005 02:35:27.22
194 CZ ACADEMY LOFT Tamar Academy 56 08:50:28.28 1289.858 02:35:28.28
195 DE BEHLKE Andreas AB 01 08:50:29.79 1289.650 02:35:29.79
196 DE TORSTEN Jahn Jahn 1 08:50:30.30 1289.579 02:35:30.30
197 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Roxy 08:50:31.64 1289.394 02:35:31.64
198 PL MAZIARZ RACING TEAM Ajaagu 08:50:32.29 1289.304 02:35:32.29
199 CZ ACADEMY LOFT House Academy 59 08:50:38.62 1288.430 02:35:38.62
200 CZ VÍTOVEC P & M Leon 08:50:49.01 1286.998 02:35:49.01
201 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Golden Vojta 08:50:49.84 1286.884 02:35:49.84
202 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 058 08:50:50.49 1286.795 02:35:50.49
203 DE ANTONOV AVIATION AN 22 08:50:55.41 1286.118 02:35:55.41
204 CZ KHL Kamenář Henrieta 08:50:55.53 1286.101 02:35:55.53
205 SK MINÁRIK + MAŤAŠEJE Tereza 08:50:57.08 1285.888 02:35:57.08
206 SK BINDAS JUN. Štefan Stivi 08:50:57.52 1285.828 02:35:57.52
207 SK BALÁŽ Štefan Loto 08:50:57.81 1285.788 02:35:57.81
208 AT DEMAJ & KUKLA Team Bull 08:51:09.35 1284.204 02:36:09.35
209 PL PITAŚ M & M Team Mario 08:51:10.37 1284.065 02:36:10.37
210 CZ BARTOŠ TEAM Bulschmidt 08:51:12.63 1283.755 02:36:12.63
211 CZ ACADEMY LOFT Willy Academy 43 08:51:13.91 1283.580 02:36:13.91
212 AT VOLLNHOFER Dominik Niki 4 08:51:14.06 1283.559 02:36:14.06
213 AT STEINER Alfred Goldi 1 08:51:15.53 1283.358 02:36:15.53
214 PL SROKA Krzysztof Emi 08:51:18.34 1282.973 02:36:18.34
215 SK OVŠÁK + KONŠ Team Plava 08:51:20.11 1282.731 02:36:20.11
216 CZ KONOPÍK Jiří Jana 08:51:20.49 1282.679 02:36:20.49
217 PL SEDLACEK Josef JS 8 08:51:20.70 1282.651 02:36:20.70
218 CZ ŠABATA Jan J.Š. 1 08:51:22.43 1282.414 02:36:22.43
219 DE HOOP Michael Franz 08:51:22.88 1282.353 02:36:22.88
220 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Laval 08:51:25.25 1282.029 02:36:25.25
221 CZ ACADEMY LOFT Willy Academy 42 08:51:25.56 1281.986 02:36:25.56
222 CZ ŠÁLEK Roman RS 03 08:51:25.68 1281.970 02:36:25.68
223 DE TORSTEN Jahn Jahn 5 08:51:27.21 1281.761 02:36:27.21
224 SK DUCHOVIČ Jozef Chirlanda 08:51:27.55 1281.715 02:36:27.55
225 CZ BECHA Lubomír + Jan Bony 08:51:27.95 1281.660 02:36:27.95
226 SK BRKAL Ján Ing. Bohdana 08:51:28.70 1281.558 02:36:28.70
227 DE HOOP Michael Kylie 08:51:32.17 1281.084 02:36:32.17
228 SK ČÁNI Ĺudovít LC 859 08:51:33.63 1280.885 02:36:33.63
229 PL KWAŚNICKI Tomasz Pippa 08:51:34.29 1280.795 02:36:34.29
230 AT BLIEGE Felix Felix 5 08:51:34.62 1280.750 02:36:34.62
231 CH TEAM ANDERHUB Pilsen 08:51:34.89 1280.713 02:36:34.89
232 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Star-Lord 08:51:36.32 1280.518 02:36:36.32
233 CZ TEAM ZEMAN + KAŠUBA ZK 2 08:51:37.79 1280.318 02:36:37.79
234 CZ BECHYNĚ Radek Káča 08:51:38.82 1280.178 02:36:38.82
235 CZ ŠÁLEK Roman RS 04 08:51:40.70 1279.922 02:36:40.70
236 AT STEINER Alfred Andy 2-Sa 08:51:41.44 1279.821 02:36:41.44
237 CZ KUDELA Jaromír Ing. Mája 08:51:43.94 1279.481 02:36:43.94
238 AT KUTLESA Slavko SLK 08 08:51:44.26 1279.437 02:36:44.26
239 DE MOELLER Andreas AML Surprise 08:51:47.30 1279.024 02:36:47.30
240 AT RIEDL Franz Mitzi 08:51:48.21 1278.900 02:36:48.21
241 DE TEAM GOCH TG 044 08:51:48.58 1278.850 02:36:48.58
242 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Třináctka 08:51:48.72 1278.831 02:36:48.72
243 AT GRATZER Marco "A" Samsa 08:51:52.49 1278.318 02:36:52.49
244 AT EPPENSTEINER Josef Cler 08:52:05.62 1276.538 02:37:05.62
245 DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Schinze 2 08:52:20.99 1274.460 02:37:20.99
246 DE SKOPLJAK Denis Denis 08:52:21.11 1274.443 02:37:21.11
247 SK PODHORSKÝ TEAM Fezoj 2 08:52:22.02 1274.321 02:37:22.02
248 PL PITAŚ M & M Team Junior 5757 08:52:22.96 1274.194 02:37:22.96
249 CH TEAM ANDERHUB Budweis 08:52:23.02 1274.186 02:37:23.02
250 DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Schinze 3 08:52:23.96 1274.059 02:37:23.96
251 CH TEAM FROHMATTA Bentley 08:52:24.46 1273.991 02:37:24.46
252 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Alexia 08:52:24.58 1273.975 02:37:24.58
253 CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Dobiš 08:52:25.14 1273.900 02:37:25.14
254 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Lubruku 08:52:25.29 1273.879 02:37:25.29
255 PL SEDLACEK Josef JS 4 08:52:25.35 1273.871 02:37:25.35
256 DE TEAM FRANKENPFALZ Bruno 08:52:25.59 1273.839 02:37:25.59
257 AT OFNER Kurt Carly 08:52:25.69 1273.825 02:37:25.69
258 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 064 08:52:25.98 1273.786 02:37:25.98
259 PL KWAŚNICKI Tomasz Bolek 08:52:26.58 1273.705 02:37:26.58
260 SK MINÁRIK + MAŤAŠEJE Beny 08:52:27.20 1273.622 02:37:27.20
261 PL NOWICKI Damian Quinto 08:52:27.45 1273.588 02:37:27.45
262 PL JANIA - LACH Team Veti 08:52:27.74 1273.549 02:37:27.74
263 AT GRATZER Marco "B" Bruno 08:52:27.97 1273.518 02:37:27.97
264 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Strachova 08:52:28.39 1273.461 02:37:28.39
265 CZ BECHA Lubomír + Jan Jack 08:52:28.69 1273.421 02:37:28.69
266 SK COMOREK Pavel Putin 08:52:30.11 1273.230 02:37:30.11
267 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Kyara 08:52:30.23 1273.213 02:37:30.23
268 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Sonnenschein 08:52:30.32 1273.201 02:37:30.32
269 CZ ŠÁLEK Roman RS 08 08:52:30.48 1273.180 02:37:30.48
270 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 002 08:52:30.63 1273.160 02:37:30.63
271 HU LÁSZLÓ-MOLNÁR LM 73 08:52:30.76 1273.142 02:37:30.76
272 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Calisto 08:52:30.96 1273.115 02:37:30.96
273 DE WINGS 2 WIN W2W 364 08:52:31.58 1273.032 02:37:31.58
274 DE TEAM BRANDT & WICHERT Jagr 08:52:32.21 1272.947 02:37:32.21
275 AT SCHÖN Johann Nero 08:52:32.39 1272.923 02:37:32.39
276 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ SP 069 08:52:32.91 1272.852 02:37:32.91
277 CZ MASNÝ & M Stalin 08:52:33.30 1272.800 02:37:33.30
278 NO HELGESEN Bjorn Ove Günter 84 08:52:34.22 1272.676 02:37:34.22
279 CZ KONEČNÝ Vlastimil Karel 08:52:34.78 1272.601 02:37:34.78
280 PL RAFITA TEAM Gucci 08:52:35.03 1272.567 02:37:35.03
281 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 013 08:52:35.85 1272.457 02:37:35.85
282 SK HROZEN Peter Hogo Fogo 08:52:36.09 1272.424 02:37:36.09
283 CZ MAREK Petr Pankrác 08:52:36.47 1272.373 02:37:36.47
284 DE HEIDEMANN + WINTER Lilly 08:52:36.83 1272.325 02:37:36.83
285 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Miki 08:52:37.31 1272.260 02:37:37.31
286 SK KOPAS Michal Mišo 08:52:38.65 1272.080 02:37:38.65
287 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 62 08:52:39.07 1272.024 02:37:39.07
288 CZ VÍTOVEC P & M Leomar 08:52:41.29 1271.725 02:37:41.29
289 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Dostal 08:52:41.79 1271.658 02:37:41.79
290 CZ KRUTIL Karel + Michal Jasmína 08:52:43.25 1271.462 02:37:43.25
291 DE SCHOEN Friedrich Fritz 11 08:52:43.56 1271.420 02:37:43.56
292 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 55 08:52:43.97 1271.365 02:37:43.97
293 CZ DAVID Petr Amor. 08:52:44.88 1271.243 02:37:44.88
294 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Jozef 1 08:52:46.43 1271.035 02:37:46.43
295 SK BCHB TEAM Samko 08:52:49.19 1270.664 02:37:49.19
296 CZ ACADEMY LOFT Tbulk Academy 1 08:52:56.98 1269.620 02:37:56.98
297 PL MAJCHER Krystian & Marcel KM 84 08:53:01.84 1268.969 02:38:01.84
298 CH DERBY TEAM PILATUS Brave Challenger 08:53:11.46 1267.683 02:38:11.46
299 DE MOELLER Andreas AML Wonder 08:53:13.28 1267.440 02:38:13.28
300 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 021 08:53:15.15 1267.190 02:38:15.15
301 CZ ACADEMY LOFT Double Academy 46 08:53:15.89 1267.091 02:38:15.89
302 CZ NOVOTNÁ Petra Thomas 08:53:16.82 1266.967 02:38:16.82
303 AT OFNER Kurt Gabi 08:53:17.61 1266.862 02:38:17.61
304 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 019 08:53:17.66 1266.855 02:38:17.66
305 DE SOELLNER JUNIOR TEAM SJT 2 08:53:17.80 1266.837 02:38:17.80
306 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Anna M. 08:53:18.62 1266.727 02:38:18.62
307 DE TEAM ALNA Alberto Cotayo Super Power 08:53:21.48 1266.346 02:38:21.48
308 CZ ACADEMY LOFT Tamar Academy 16 08:53:24.13 1265.993 02:38:24.13
309 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 21 08:53:24.48 1265.946 02:38:24.48
310 CZ KONOPÍK Jiří Beda 08:53:24.73 1265.913 02:38:24.73
311 CZ ACADEMY LOFT Golden Queen 30 08:53:25.62 1265.794 02:38:25.62
312 DE TREPTE Arndt & Marcus Caroline 08:53:28.39 1265.426 02:38:28.39
313 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 30 08:53:28.87 1265.362 02:38:28.87
314 SK VOJTKO Milan Mivo 08 08:53:31.88 1264.961 02:38:31.88
315 AT NAGELHOFER Robert Lava 2303 08:53:32.70 1264.852 02:38:32.70
316 CZ BOROVIČKA Ladislav Emil 08:53:34.80 1264.573 02:38:34.80
317 DE TEAM GOCH Leo. 08:53:39.85 1263.902 02:38:39.85
318 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Kvitova 08:53:41.81 1263.642 02:38:41.81
319 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 11 08:53:41.98 1263.620 02:38:41.98
320 CZ FAJMON + HOLICKÝ Team FT 02 08:53:43.21 1263.456 02:38:43.21
321 CH TEAM WIRZ Melanie Meillard 08:53:43.85 1263.371 02:38:43.85
322 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Kratochvilova 08:53:44.85 1263.239 02:38:44.85
323 DE SCHOEN Friedrich Fritz 8 08:53:45.89 1263.101 02:38:45.89
324 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 17 08:53:48.27 1262.785 02:38:48.27
325 CH TEAM FROHMATTA Karl-Heinz 08:53:49.01 1262.687 02:38:49.01
326 CZ MALACH Ladislav Kate 08:53:51.14 1262.405 02:38:51.14
327 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 063 08:53:51.54 1262.352 02:38:51.54
328 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Fanda. 08:53:52.38 1262.241 02:38:52.38
329 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Sirius 1416 08:53:53.27 1262.123 02:38:53.27
330 PL TARASIUK Jerzy Yestman 561 08:53:53.58 1262.082 02:38:53.58
331 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Romee 08:53:53.99 1262.028 02:38:53.99
332 DE TARGATZ Angela Dr. DR 7 08:53:54.21 1261.999 02:38:54.21
333 PL KWAŚNICKI Tomasz Lolita 08:53:56.14 1261.743 02:38:56.14
334 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 3 08:53:56.32 1261.719 02:38:56.32
335 CZ VACHTL Jan Jakub 08:53:56.77 1261.660 02:38:56.77
336 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 77 08:53:56.83 1261.652 02:38:56.83
337 CZ CHARYPAR Vladimír Charyš 4 08:53:57.95 1261.504 02:38:57.95
338 SK PODHORSKÝ TEAM Mário 1 08:53:58.47 1261.435 02:38:58.47
339 CZ BECHYNĚ Radek Mára 08:53:58.76 1261.397 02:38:58.76
340 AT RIEDL Franz Werner 08:53:59.68 1261.275 02:38:59.68
341 DE TREPTE Arndt & Marcus Henk 08:54:00.24 1261.201 02:39:00.24
342 PL RAFITA TEAM Dior 08:54:00.34 1261.188 02:39:00.34
343 HU BÖDI József BJ 32 08:54:00.82 1261.124 02:39:00.82
344 CZ TALLA Stanislav + František Anička 08:54:01.04 1261.095 02:39:01.04
345 SK PRIEHODA Ján + Ivana Konstance 08:54:02.34 1260.923 02:39:02.34
346 DE TEAM GOUDEN DUIF "C" Klaus 4 08:54:04.74 1260.606 02:39:04.74
347 PL BRASZKO Adam i Helena Bold 08:54:10.65 1259.826 02:39:10.65
348 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 15 08:54:18.01 1258.856 02:39:18.01
349 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Ellie Goulding 08:54:18.92 1258.736 02:39:18.92
350 DE BEHLKE Andreas AB 06 08:54:19.15 1258.706 02:39:19.15
351 DE TORSTEN Jahn Jahn 6 08:54:30.67 1257.191 02:39:30.67
352 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Andrej 08:54:32.59 1256.939 02:39:32.59
353 DE SG STEFFL "A" Buffalo Bill 08:54:33.45 1256.826 02:39:33.45
354 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Dvanáctka 08:54:36.19 1256.466 02:39:36.19
355 SK FAMILY PINČÁK I. Sofinka 08:54:36.50 1256.426 02:39:36.50
356 DE TEAM - DIE ROTHALBOMBER Rubin 08:54:36.91 1256.372 02:39:36.91
357 CZ KONEČNÝ Vlastimil Leo 08:54:39.31 1256.057 02:39:39.31
358 CH DERBY TEAM PILATUS Foners 08:54:43.91 1255.454 02:39:43.91
359 HU VIGLIDÁN Ágoston LK 42 08:54:57.15 1253.722 02:39:57.15
360 PL SEDLACEK Josef JS 3 08:54:58.80 1253.507 02:39:58.80
361 CZ VLČEK Jiří Skorju 08:55:02.24 1253.058 02:40:02.24
362 DE SG STEFFL "A" Winnetou 08:55:03.36 1252.911 02:40:03.36
363 CZ ACADEMY LOFT Azari Academy 44 08:55:03.73 1252.863 02:40:03.73
364 CZ MILOTA Milan MM 006 08:55:05.02 1252.695 02:40:05.02
365 AT GRATZER Werner Priscus 08:55:05.52 1252.630 02:40:05.52
366 DE WINGS 2 WIN W2W 371 08:55:07.94 1252.314 02:40:07.94
367 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 072 08:55:08.53 1252.237 02:40:08.53
368 PL PACEK & LIS TEAM Arni 08:55:10.61 1251.966 02:40:10.61
369 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 5 08:55:14.19 1251.500 02:40:14.19
370 CZ MAREK Petr Emil* 08:55:15.70 1251.304 02:40:15.70
371 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 4 08:55:16.39 1251.214 02:40:16.39
372 PL SEDLACEK Josef JS 2 08:55:16.78 1251.163 02:40:16.78
373 CZ TEAM SMUTNÝ Marco Polo 08:55:17.48 1251.072 02:40:17.48
374 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Neymar 08:55:17.82 1251.028 02:40:17.82
375 CZ HLAVINKA Josef Rumburak 08:55:18.35 1250.959 02:40:18.35
376 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 099 08:55:19.09 1250.863 02:40:19.09
377 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 024 08:55:19.48 1250.812 02:40:19.48
378 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 025 08:55:19.73 1250.779 02:40:19.73
379 SK J & I MARTON TEAM M 4 08:55:19.98 1250.747 02:40:19.98
380 DE TARGATZ Angela Dr. DR 10 08:55:21.49 1250.551 02:40:21.49
381 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Rossi 08:55:21.96 1250.490 02:40:21.96
382 PL BASA Marek & Andrzej M 4 08:55:23.19 1250.330 02:40:23.19
383 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Zdena 08:55:23.64 1250.271 02:40:23.64
384 DE TREPTE Arndt & Marcus Derby Star 08:55:25.44 1250.037 02:40:25.44
385 CZ KULÍK Přemysl Tornádo 08:55:25.91 1249.976 02:40:25.91
386 DE TEAM SASSE - WELZEL 108 - 1220 08:55:26.93 1249.844 02:40:26.93
387 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 015 08:55:27.77 1249.735 02:40:27.77
388 DE TEAM ANHÄNGER Michael Stu. 08:55:29.02 1249.573 02:40:29.02
389 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 8 08:55:30.04 1249.440 02:40:30.04
390 DE NO NAME Unknown 08:55:30.41 1249.392 02:40:30.41
391 DE HOOP Michael Socke 08:55:30.82 1249.339 02:40:30.82
392 PL KOZLENIA - WOLANIN Zygi 08:55:31.34 1249.272 02:40:31.34
393 CZ KLEMENS Karel Kafi 08:55:32.01 1249.185 02:40:32.01
394 DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Wassmuth 1 08:55:32.88 1249.072 02:40:32.88
395 SK LAŠ Vladimír Las 6 08:55:34.02 1248.924 02:40:34.02
396 AT WIEFLER Alois Alpha 1 08:55:34.25 1248.894 02:40:34.25
397 AT LINDTNER Harald Talentina 08:55:34.35 1248.881 02:40:34.35
398 CZ MALACH Ladislav Lada 08:55:34.65 1248.842 02:40:34.65
399 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 050 08:55:34.78 1248.826 02:40:34.78
400 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Apollo 08:55:34.88 1248.813 02:40:34.88
401 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Denisa 08:55:35.14 1248.779 02:40:35.14
402 PL GRODNY Andrzej Gepa 08:55:35.52 1248.730 02:40:35.52
403 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 18 08:55:36.21 1248.640 02:40:36.21
404 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 09 08:55:36.77 1248.568 02:40:36.77
405 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Pavla 08:55:37.25 1248.506 02:40:37.25
406 PT PEDRO PORTO Abstrakt 08:55:38.26 1248.375 02:40:38.26
407 AT NÖRES Kurt Turbo 08:55:38.72 1248.315 02:40:38.72
408 DE BEHLKE Andreas AB 05 08:55:39.19 1248.254 02:40:39.19
409 CZ EM-EKO.CZ PS 4 08:55:40.48 1248.087 02:40:40.48
410 CZ ACADEMY LOFT Dafne Academy 17 08:55:40.77 1248.050 02:40:40.77
411 DE TREPTE Arndt & Marcus Treeng 08:55:41.23 1247.990 02:40:41.23
412 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Zerdi 08:55:41.78 1247.919 02:40:41.78
413 CZ BOROVIČKA Ladislav Chrymazona 08:55:47.19 1247.219 02:40:47.19
414 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Kovi 08:55:47.54 1247.174 02:40:47.54
415 SK BELANEC Team Auróra 08:55:48.20 1247.089 02:40:48.20
416 SK KUBÁŇ Milan Milley 08:55:50.23 1246.826 02:40:50.23
417 DE SCHOEN Friedrich Fritz 4 08:55:50.37 1246.808 02:40:50.37
418 CZ BECHYNĚ Radek Adam 08:55:50.70 1246.766 02:40:50.70
419 DE SG STEFFL "A" Django 08:55:51.05 1246.720 02:40:51.05
420 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 26 08:55:52.29 1246.560 02:40:52.29
421 CZ MILOTA Milan MM 001 08:55:52.68 1246.510 02:40:52.68
422 DE ZSCHOMMLER Jens Tony 08:55:55.09 1246.199 02:40:55.09
423 CZ GRUBER Lubomír Adélka 08:55:56.07 1246.072 02:40:56.07
424 DE TEAM GOCH Mustang 08:55:58.84 1245.715 02:40:58.84
425 CZ SVOBODA Jiří Terezka 08:55:59.39 1245.644 02:40:59.39
426 AT GASSER Reinhard Galaxy 08:55:59.56 1245.622 02:40:59.56
427 SK COMOREK Pavel Krym 08:56:02.19 1245.283 02:41:02.19
428 CZ ACADEMY LOFT Sydney Academy 67 08:56:02.87 1245.195 02:41:02.87
429 PL MICHALAK Bogdan Lesia 06 08:56:05.04 1244.916 02:41:05.04
430 PL SEDLACEK Josef JS 5 08:56:07.66 1244.578 02:41:07.66
431 DE SG STEFFL "A" Black Beard 08:56:08.89 1244.420 02:41:08.89
432 CZ ACADEMY LOFT Bohemia Academy 70 08:56:09.58 1244.331 02:41:09.58
433 AT NAHIČ & ZWILAK Team Joni 08:56:11.08 1244.138 02:41:11.08
434 CH DERBY TEAM PILATUS Gentry Eagle 08:56:13.10 1243.878 02:41:13.10
435 CZ ACADEMY LOFT Black Academy 53 08:56:16.31 1243.466 02:41:16.31
436 CZ TALLA Stanislav + František Vojta 08:56:16.54 1243.436 02:41:16.54
437 CZ KLEMENS Karel ml. Klike 08:56:17.90 1243.261 02:41:17.90
438 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Di Giannantonio 08:56:18.01 1243.247 02:41:18.01
439 DE TEAM BRANDT & WICHERT Soukalova 08:56:19.21 1243.093 02:41:19.21
440 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 084 08:56:19.52 1243.053 02:41:19.52
441 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 18 08:56:20.08 1242.981 02:41:20.08
442 CZ BOUCHAL Martin Aligátor 08:56:20.80 1242.889 02:41:20.80
443 AT KUTLESA Slavko SLK 11 08:56:22.43 1242.680 02:41:22.43
444 CZ KRUTIL Karel + Michal Scheldon 08:56:22.96 1242.612 02:41:22.96
445 AT KUTLESA Slavko SLK 09 08:56:24.16 1242.458 02:41:24.16
446 DE SIEBERT Dieter Decker 08:56:24.64 1242.396 02:41:24.64
447 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Moravec 08:56:24.91 1242.362 02:41:24.91
448 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Gabčík 08:56:25.48 1242.288 02:41:25.48
449 AT NAHIČ & ZWILAK Team Kiwi 08:56:25.95 1242.228 02:41:25.95
450 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 6 08:56:26.29 1242.185 02:41:26.29
451 CZ ACADEMY LOFT Střela Academy 25 08:56:26.64 1242.140 02:41:26.64
452 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Sebrle 08:56:27.36 1242.047 02:41:27.36
453 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Klema 08:56:27.59 1242.018 02:41:27.59
454 DE TARGATZ Angela Dr. DR 9 08:56:28.06 1241.958 02:41:28.06
455 DE ANTONOV AVIATION AN 124 08:56:28.81 1241.861 02:41:28.81
456 AT NÖRES Kurt Styria Power 08:56:30.02 1241.706 02:41:30.02
457 PL MISIAK Marek Marek 79 08:56:31.44 1241.524 02:41:31.44
458 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Zdeněk 08:56:31.72 1241.489 02:41:31.72
459 AT GRATZER Marco "A" Aurel 08:56:31.85 1241.472 02:41:31.85
460 CH TEAM WIRZ Lara Gut 08:56:33.14 1241.307 02:41:33.14
461 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Vietti 08:56:34.44 1241.140 02:41:34.44
462 CZ GERSPITZER Team GT-1 08:56:35.74 1240.974 02:41:35.74
463 DE TEAM BRANDT & WICHERT Koukalova 08:56:36.16 1240.920 02:41:36.16
464 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 027 08:56:36.84 1240.833 02:41:36.84
465 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Sixtus 08:56:37.49 1240.750 02:41:37.49
466 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Dvorak 08:56:37.60 1240.736 02:41:37.60
467 DE HOOP Michael Nelly 08:56:38.55 1240.614 02:41:38.55
468 CZ ACADEMY LOFT Venture Academy 49 08:56:39.88 1240.444 02:41:39.88
469 SK FAMILY PINČÁK Victory 08:56:40.17 1240.407 02:41:40.17
470 AT HÖLD Erich Jakob 08:56:42.94 1240.053 02:41:42.94
471 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 53 08:56:44.92 1239.800 02:41:44.92
472 CZ BAJTEK Jan Alfa 08:56:44.93 1239.799 02:41:44.93
473 AT GRATZER Marco "B" Alexander 08:56:45.43 1239.735 02:41:45.43
474 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 7 08:56:47.07 1239.525 02:41:47.07
475 DE SIEBERT Dieter Delphine 08:56:47.26 1239.501 02:41:47.26
476 AT NAGELHOFER Robert Vulkan 2301 08:56:47.73 1239.441 02:41:47.73
477 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 33 08:56:48.85 1239.298 02:41:48.85
478 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ SP 045 08:56:49.42 1239.225 02:41:49.42
479 CZ BECHA Lubomír + Jan Ben 08:56:49.91 1239.163 02:41:49.91
480 SK BCHB TEAM Luky 08:56:50.41 1239.099 02:41:50.41
481 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Ada 08:56:50.53 1239.084 02:41:50.53
482 AT LINDTNER Harald Talentporter 08:56:52.03 1238.892 02:41:52.03
483 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Junge Bathenburg 08:56:52.99 1238.770 02:41:52.99
484 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 9 08:56:53.83 1238.663 02:41:53.83
485 CZ BAJTEK Jan Thor 08:56:54.93 1238.523 02:41:54.93
486 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 23 08:56:55.75 1238.418 02:41:55.75
487 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ Hans 08:56:56.91 1238.270 02:41:56.91
488 CZ TEAM ZEMAN + KAŠUBA ZK 1 08:56:57.77 1238.161 02:41:57.77
489 SK MAJDÁK Michal Jantar 08:56:59.81 1237.901 02:41:59.81
490 SK ČÁNI Ĺudovít LC 847 08:57:01.16 1237.729 02:42:01.16
491 CZ LAŇKA Alfons Ing. Marie 08:57:01.56 1237.678 02:42:01.56
492 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 12 08:57:03.15 1237.476 02:42:03.15
493 AT JAKUPOVIC Jasmin Jasko 08:57:04.22 1237.339 02:42:04.22
494 AT GRATZER Marco "B" Salvadore 08:57:04.56 1237.296 02:42:04.56
495 CH TEAM FROHMATTA Jeff 08:57:05.36 1237.194 02:42:05.36
496 DE TEAM ANHÄNGER Claus K. 08:57:05.77 1237.142 02:42:05.77
497 CZ TRUKSA Vítězslav Tonča 08:57:06.41 1237.061 02:42:06.41
498 AT SG MIKS Wolfgang und Andrea Ines 08:57:07.57 1236.913 02:42:07.57
499 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 66 08:57:08.05 1236.852 02:42:08.05
500 PT PEDRO PORTO Absent 08:57:08.88 1236.747 02:42:08.88
501 AT RIEDL Franz Christian 08:57:09.30 1236.693 02:42:09.30
502 DE TEAM NAMIBIA Hoop & Lücke Scheele 08:57:10.16 1236.584 02:42:10.16
503 CZ ACADEMY LOFT Golden Queen 29 08:57:10.88 1236.492 02:42:10.88
504 AT RIEDL Franz Sabine 08:57:11.12 1236.462 02:42:11.12
505 SK HELMAR Team Bodbu 08:57:14.05 1236.090 02:42:14.05
506 AT BLIEGE Felix Felix 1 08:57:14.68 1236.010 02:42:14.68
507 CZ GORČÍK + MACHALA Team Paula 08:57:20.25 1235.303 02:42:20.25
508 AT GRATZER Marco "A" Gyula 08:57:20.97 1235.212 02:42:20.97
509 DE TARGATZ Angela Dr. DR 12 08:57:21.73 1235.115 02:42:21.73
510 DE ANTONOV AVIATION AN 225 08:57:23.28 1234.919 02:42:23.28
511 CZ MAREK Petr Servác 08:57:23.75 1234.859 02:42:23.75
512 CZ HAŠŠO Slavomír FC 1 08:57:24.08 1234.817 02:42:24.08
513 SK BALÁŽ Štefan Lolo 08:57:28.98 1234.197 02:42:28.98
514 SK BODNAR & VILČKO Vladimír Bovi 5 08:57:29.05 1234.188 02:42:29.05
515 PL CZULOWSKI Jakub Leonardo 08:57:29.47 1234.135 02:42:29.47
516 CZ LAŇKA Alfons Ing. Lenka 08:57:29.98 1234.070 02:42:29.98
517 DE TARGATZ Angela Dr. DR 11 08:57:33.87 1233.578 02:42:33.87
518 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 083 08:57:35.30 1233.397 02:42:35.30
519 AT LINDTNER Harald Karel-Opal 08:57:35.34 1233.392 02:42:35.34
520 AT ECKHARDT Markus Ecki´s 027 08:57:35.96 1233.314 02:42:35.96
521 CZ FLY YOUNG STARS Angela 08:57:37.23 1233.153 02:42:37.23
522 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Maria 2 08:57:38.99 1232.931 02:42:38.99
523 DE SPITZBERG Team U 138 08:57:39.93 1232.812 02:42:39.93
524 CZ HLAVINKA Josef Riči 08:57:42.18 1232.528 02:42:42.18
525 AT BLIEGE Felix Felix 2 08:57:42.48 1232.490 02:42:42.48
526 PL JANIA - LACH Team Jorg 08:57:42.69 1232.464 02:42:42.69
527 AT NAHIČ & ZWILAK Team Chip 08:57:44.27 1232.264 02:42:44.27
528 CZ ŠÁLEK Roman RS 05 08:57:44.78 1232.200 02:42:44.78
529 DE SCHOEN Friedrich Fritz 10 08:57:45.04 1232.167 02:42:45.04
530 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 1643 08:57:45.41 1232.120 02:42:45.41
531 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Timo 3 08:57:45.87 1232.062 02:42:45.87
532 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 45 08:57:46.99 1231.921 02:42:46.99
533 PL NOWICKI Damian Freccia Blu 08:57:47.21 1231.893 02:42:47.21
534 CZ VÍTOVEC P & M Fanny 08:57:47.64 1231.839 02:42:47.64
535 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 036 08:57:48.50 1231.731 02:42:48.50
536 PL SMORAWSKI Marek + Jacek Gabi 08:57:51.02 1231.413 02:42:51.02
537 CZ KULÍK Přemysl Pavel 08:57:55.57 1230.840 02:42:55.57
538 SK TEAM LUTERAN HRICIK BAŠISTA Prekvapenie ML 08:58:11.25 1228.869 02:43:11.25
539 CH DERBY TEAM PILATUS Wallypower 08:58:12.61 1228.698 02:43:12.61
540 PL KOZLENIA Boguslawa Iwo 08:58:15.26 1228.366 02:43:15.26
541 CZ BASTL Josef Hellboy 08:58:15.71 1228.309 02:43:15.71
542 CZ GORČÍK + MACHALA Team Dejsi 08:58:16.06 1228.265 02:43:16.06
543 PL RAFITA TEAM H&M 08:58:16.80 1228.172 02:43:16.80
544 SK BODNAR & VILČKO Vladimír Bovi 2 08:58:17.14 1228.130 02:43:17.14
545 HU LÁSZLÓ-MOLNÁR LM 78 08:58:17.63 1228.068 02:43:17.63
546 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 3 08:58:18.09 1228.011 02:43:18.09
547 CZ ATH KVĚTNÁ Karla 08:58:18.60 1227.947 02:43:18.60
548 CZ ACADEMY LOFT Olympia Academy 60 08:58:18.90 1227.909 02:43:18.90
549 CZ DUDA Přemysl Zuzana 08:58:19.29 1227.860 02:43:19.29
550 CZ ACADEMY LOFT Sado Academy 75 08:58:19.35 1227.853 02:43:19.35
551 DE FRANZ Christoph Cheyanne 08:58:19.69 1227.810 02:43:19.69
552 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 48 08:58:20.32 1227.731 02:43:20.32
553 AT RÖTZER Franz Top 1 08:58:21.16 1227.626 02:43:21.16
554 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Eros 08:58:21.55 1227.577 02:43:21.55
555 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 011 08:58:23.08 1227.386 02:43:23.08
556 PL JANIA - LACH Team Zolni 08:58:23.51 1227.332 02:43:23.51
557 CZ KLEMENSOVÁ Sára Greny 08:58:23.84 1227.291 02:43:23.84
558 CZ NERS Jaroslav Marie 08:58:24.64 1227.190 02:43:24.64
559 PL MAJCHER Krystian & Marcel KM 89 08:58:26.16 1227.000 02:43:26.16
560 DE TEAM ALNA Alberto Cotayo Marek 08:58:26.95 1226.901 02:43:26.95
561 SK VAŠÍČEK Pavel Palo 08:58:27.84 1226.790 02:43:27.84
562 SK MINÁRIK + MAŤAŠEJE Dady 08:58:28.59 1226.696 02:43:28.59
563 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Kubiš 08:58:29.29 1226.609 02:43:29.29
564 PL PALENTKA-KUBIAK Team J-21 08:58:29.51 1226.581 02:43:29.51
565 AT GASSER Reinhard Goldy 08:58:29.75 1226.551 02:43:29.75
566 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 2 08:58:30.13 1226.504 02:43:30.13
567 CZ BALKONOVÝ ODCHOV Denis 08:58:30.99 1226.396 02:43:30.99
568 SK GOGORA Milan Nibi 08:58:31.23 1226.366 02:43:31.23
569 CZ DAVID Petr Borg 08:58:32.27 1226.236 02:43:32.27
570 DE SPITZBERG Team U 128 08:58:33.06 1226.137 02:43:33.06
571 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ SP 042 08:58:33.58 1226.072 02:43:33.58
572 SK EXPRES TEAM Red 08:58:34.64 1225.940 02:43:34.64
573 CZ PLÁNOČKA Jan Milena 08:58:36.39 1225.721 02:43:36.39
574 AT HÖLD Erich Elias 08:58:44.26 1224.740 02:43:44.26
575 PL SROKA Krzysztof Zoi 08:58:50.23 1223.996 02:43:50.23
576 CZ DAVID Petr Max 08:59:35.60 1218.373 02:44:35.60
577 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Roli 09:00:01.77 1215.152 02:45:01.77
578 AT GRATZER Werner Spartacus 09:00:02.16 1215.105 02:45:02.16
579 AT ALTUMAH Alhasan Kiano 09:00:02.64 1215.046 02:45:02.64
580 PL JANIA - LACH Team Heros J14 09:00:02.89 1215.015 02:45:02.89
581 PL PITAŚ M & M Team Lara 09:00:03.03 1214.998 02:45:03.03
582 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Navratilova 09:00:04.45 1214.824 02:45:04.45
583 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 5 09:00:04.62 1214.803 02:45:04.62
584 CZ KONOPÍK Jiří Žofka 09:00:05.17 1214.735 02:45:05.17
585 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Helmut 6 09:00:06.22 1214.607 02:45:06.22
586 DE FELBINGER Gerhard Freya 09:00:06.82 1214.533 02:45:06.82
587 CZ TRUKSA Vítězslav Luky 09:00:07.19 1214.488 02:45:07.19
588 CZ SKOKAN Pavel Ardenka 1 09:00:07.91 1214.399 02:45:07.91
589 DE HOOP Michael Jule 09:00:09.12 1214.251 02:45:09.12
590 DE TARGATZ Angela Dr. DR 4 09:00:15.08 1213.521 02:45:15.08
591 NO HELGESEN Bjorn Ove Femhoje III. 09:00:18.75 1213.072 02:45:18.75
592 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 56 09:00:20.39 1212.872 02:45:20.39
593 CZ ACADEMY LOFT Crystal Academy 65 09:00:22.59 1212.603 02:45:22.59
594 PL GRODNY Andrzej Zerax 09:00:22.71 1212.588 02:45:22.71
595 PL GRODNY Andrzej "A" Sara 09:00:23.74 1212.462 02:45:23.74
596 DE HOOP Michael Olivia 09:00:24.53 1212.366 02:45:24.53
597 CZ PLÁNOČKA Jan Tereza 09:00:28.19 1211.919 02:45:28.19
598 CZ LOCCO TEAM Fatty 09:00:28.69 1211.858 02:45:28.69
599 DE SKOPLJAK Denis Kurt 09:00:29.10 1211.808 02:45:29.10
600 CZ MAČALA Zdeněk MZ 2 09:00:29.39 1211.772 02:45:29.39
601 SK BABIC Pavol Hoody 310 09:00:29.61 1211.745 02:45:29.61
602 CZ LAŇKA Alfons Ing. Petra 09:00:29.88 1211.713 02:45:29.88
603 AT BLIEGE Felix Felix 13 09:00:30.09 1211.687 02:45:30.09
604 DE MOTSCHKO Alexander Moriah 09:00:30.53 1211.633 02:45:30.53
605 DE MOELLER Andreas AML Prince 09:00:31.27 1211.543 02:45:31.27
606 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 71 09:00:31.64 1211.498 02:45:31.64
607 CZ DAVID Petr Karin 09:00:31.95 1211.460 02:45:31.95
608 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 5 09:00:31.97 1211.458 02:45:31.97
609 CZ ACADEMY LOFT Miracle Academy 55 09:00:32.15 1211.436 02:45:32.15
610 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 087 09:00:32.27 1211.421 02:45:32.27
611 SK ŠIMKO Ján Šimo 14 09:00:32.44 1211.400 02:45:32.44
612 CZ HOLUB "B" Břetislav 09:00:32.61 1211.379 02:45:32.61
613 AT OFNER Kurt Romulus 09:00:32.80 1211.356 02:45:32.80
614 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 6 09:00:33.43 1211.279 02:45:33.43
615 AT HEILAND Helmut Petrus 09:00:33.88 1211.225 02:45:33.88
616 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 056 09:00:34.11 1211.197 02:45:34.11
617 DE TEAM SASSE - WELZEL Deime. - Heide. 2 09:00:34.33 1211.170 02:45:34.33
618 SK VAŠÍČEK Pavel Jožo 09:00:34.52 1211.147 02:45:34.52
619 AT JAKUPOVIC Jasmin Felix 09:00:34.81 1211.111 02:45:34.81
620 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 11 09:00:35.17 1211.067 02:45:35.17
621 PL NOWICKI Damian Veloce 09:00:35.44 1211.034 02:45:35.44
622 AT GRATZER Marco "A" Homer 09:00:35.64 1211.010 02:45:35.64
623 CZ TOMEK Jindřich T3. 09:00:35.95 1210.972 02:45:35.95
624 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Nebula 09:00:36.08 1210.956 02:45:36.08
625 AT HOFMANN Leopold Poldi 6 09:00:36.37 1210.921 02:45:36.37
626 CZ HOLUB "B" Bronislav 09:00:36.69 1210.882 02:45:36.69
627 DE TARGATZ Angela Dr. DR 5 09:00:37.03 1210.841 02:45:37.03
628 SK PRÍVARA Pavol Kinčen-Perla 09:00:37.64 1210.766 02:45:37.64
629 AT SG MIKS Wolfgang und Andrea Miks Racer 09:00:37.97 1210.726 02:45:37.97
630 CZ KOLÍNEK Jarolím Kolínek Team "F" 09:00:39.02 1210.598 02:45:39.02
631 CZ BASTL Josef Masakr 09:00:39.49 1210.541 02:45:39.49
632 AT HALATSCHEK Dietmar Ludwig 09:00:39.77 1210.507 02:45:39.77
633 DE HOOP Michael Fritz 09:00:40.04 1210.474 02:45:40.04
634 DE HOOP Michael Jana. 09:00:40.58 1210.408 02:45:40.58
635 CH DERBY TEAM PILATUS Ermis 09:00:40.69 1210.395 02:45:40.69
636 SK PRIEHODA Ján + Ivana Jasmína 09:00:41.01 1210.356 02:45:41.01
637 CZ KLEMENS Karel Phatt 09:00:41.59 1210.285 02:45:41.59
638 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Jednička 09:00:42.44 1210.182 02:45:42.44
639 SK HROZEN Peter Žaneta 09:00:42.89 1210.127 02:45:42.89
640 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 8 09:00:43.65 1210.035 02:45:43.65
641 AT GRATZER Marco "B" Clemenza 09:00:44.31 1209.954 02:45:44.31
642 PL NOWICKI Damian Primo 09:00:45.96 1209.754 02:45:45.96
643 HU BÖDI József BJ 43 09:00:46.22 1209.722 02:45:46.22
644 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 88 09:00:46.43 1209.696 02:45:46.43
645 AT GASSER Reinhard Gemini 09:00:46.52 1209.685 02:45:46.52
646 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Laura 09:00:46.93 1209.636 02:45:46.93
647 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 144 09:00:47.06 1209.620 02:45:47.06
648 CZ KROČIL Jaroslav Blaženka 09:00:47.55 1209.560 02:45:47.55
649 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Tochter Cuche 09:00:47.99 1209.507 02:45:47.99
650 PL PACEK & LIS TEAM Piórko 09:00:48.94 1209.391 02:45:48.94
651 AT RIEDL Franz Cacilia 09:00:49.53 1209.319 02:45:49.53
652 AT KUTLESA Slavko SLK 14 09:00:50.19 1209.239 02:45:50.19
653 CH TEAM FROHMATTA Torres 09:00:53.18 1208.876 02:45:53.18
654 AT NAHIČ & ZWILAK Team Boss 09:00:59.16 1208.150 02:45:59.16
655 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 026 09:01:02.48 1207.747 02:46:02.48
656 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Rolex 09:01:07.90 1207.091 02:46:07.90
657 PL CZULOWSKI Jakub Iskra 09:01:11.25 1206.685 02:46:11.25
658 CZ CHARYPAR Vladimír Charyš 1 09:01:11.87 1206.610 02:46:11.87
659 SK GRÉK Peter Romana. 09:01:13.03 1206.470 02:46:13.03
660 PL KOZLENIA Artur Areo 09:01:13.69 1206.390 02:46:13.69
661 SK BINDAS JUN. Štefan Elitt 09:01:14.15 1206.334 02:46:14.15
662 SK VOJTKO Milan Mivo 01 09:01:14.45 1206.298 02:46:14.45
663 PL GRODNY Andrzej "A" Iwan 09:01:14.58 1206.282 02:46:14.58
664 CZ LOCCO TEAM Doktor 09:01:14.81 1206.255 02:46:14.81
665 DE SKOPLJAK Denis Paul. 09:01:15.49 1206.172 02:46:15.49
666 PL MAZIARZ RACING TEAM Perry 09:01:15.67 1206.151 02:46:15.67
667 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Timo 1 09:01:16.74 1206.021 02:46:16.74
668 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Ivana 09:01:17.22 1205.963 02:46:17.22
669 SK BABIC Pavol Red Hrky 305 09:01:18.39 1205.822 02:46:18.39
670 DE TEAM BRANDT & WICHERT Spotakova 09:01:18.76 1205.777 02:46:18.76
671 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 26 09:01:19.19 1205.725 02:46:19.19
672 DE HIENZSCH Frank F.H. 4 09:01:21.82 1205.407 02:46:21.82
673 PL SMORAWSKI Marek + Jacek Portos 09:01:23.82 1205.166 02:46:23.82
674 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Groot 09:01:24.25 1205.114 02:46:24.25
675 NO HELGESEN Bjorn Ove Torreros II. 09:01:25.31 1204.986 02:46:25.31
676 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Petra 09:01:25.61 1204.950 02:46:25.61
677 PL SEDLACEK Josef JS 1 09:01:27.27 1204.750 02:46:27.27
678 PL TARASIUK Jerzy Gustav 03 09:01:30.36 1204.377 02:46:30.36
679 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Bezzecchi 09:01:32.32 1204.141 02:46:32.32
680 PL CZULOWSKI Jakub Orlik 09:01:33.91 1203.949 02:46:33.91
681 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 10 09:01:36.74 1203.608 02:46:36.74
682 SK BODNAR & VILČKO Vladimír Bovi 4 09:01:38.16 1203.437 02:46:38.16
683 AT NAGELHOFER Robert Gewitter 2334 09:01:38.58 1203.387 02:46:38.58
684 DE A-TEAM BOEHME Sami 09:01:38.76 1203.365 02:46:38.76
685 DE BEHLKE Andreas AB 02 09:01:40.53 1203.152 02:46:40.53
686 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Rocket Raccoon 09:01:41.18 1203.074 02:46:41.18
687 DE SKOPLJAK Denis Irene 09:01:42.17 1202.955 02:46:42.17
688 PL MAJCHER Krystian & Marcel KM 79 09:01:42.52 1202.913 02:46:42.52
689 CZ EM-EKO.CZ PS 5 09:01:42.99 1202.856 02:46:42.99
690 CZ VACHTL Jan Karolína 09:01:44.84 1202.634 02:46:44.84
691 CZ SVOBODA Jiří Lenka 09:01:45.17 1202.594 02:46:45.17
692 CZ HOLUB "B" Brigita 09:01:45.90 1202.507 02:46:45.90
693 SK DREXLEROVÁ Helena Kincsem 09:01:46.40 1202.446 02:46:46.40
694 SK EXPRES TEAM Kira 09:01:46.73 1202.407 02:46:46.73
695 CZ DUDA Přemysl Karla 09:01:47.03 1202.371 02:46:47.03
696 PL KOZLENIA Artur Didi 09:01:47.72 1202.288 02:46:47.72
697 SK HELMAR Team Zilko 09:01:48.03 1202.251 02:46:48.03
698 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarmila 09:01:49.87 1202.030 02:46:49.87
699 SK KOPAS Michal Miška 09:01:50.60 1201.942 02:46:50.60
700 CZ GRUBER Simon Messi 09:01:51.30 1201.858 02:46:51.30
701 AT HALATSCHEK Dietmar Ralf 09:01:51.88 1201.788 02:46:51.88
702 AT NÖRES Kurt Murphy 09:01:52.02 1201.771 02:46:52.02
703 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Dua Lipa 09:01:54.22 1201.507 02:46:54.22
704 CZ KOLÍNEK Jarolím Kolínek Team "C" 09:01:54.60 1201.462 02:46:54.60
705 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Mirka 09:01:55.19 1201.391 02:46:55.19
706 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Nera 09:01:55.50 1201.354 02:46:55.50
707 CZ FLY YOUNG STARS Jefferson 09:01:57.44 1201.121 02:46:57.44
708 CZ KOCIÁN Milan Mat 09:01:57.59 1201.103 02:46:57.59
709 AT GRATZER Werner Flamma 09:01:58.43 1201.003 02:46:58.43
710 AT BLIEGE Felix Felix 20 09:01:58.96 1200.939 02:46:58.96
711 SK NOVÁK Pavel Markus 09:01:59.34 1200.893 02:46:59.34
712 CZ HLAVINKA Josef Romário 09:01:59.70 1200.850 02:46:59.70
713 CZ LOCCO TEAM Edna 09:02:00.53 1200.751 02:47:00.53
714 CZ TOMEK Jindřich T4. 09:02:01.99 1200.576 02:47:01.99
715 PL BASA Marek & Andrzej M 2 09:02:03.12 1200.441 02:47:03.12
716 CZ SUCHÁNEK Břetislav Domča 09:02:05.45 1200.162 02:47:05.45
717 DE TEAM FRANKENPFALZ Der Maier 09:02:05.61 1200.142 02:47:05.61
718 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 1 09:02:06.05 1200.090 02:47:06.05
719 PL MICHALAK Bogdan Turbo 05 09:02:06.62 1200.022 02:47:06.62
720 NO HELGESEN Bjorn Ove Drevsjo III. 09:02:06.70 1200.012 02:47:06.70
721 PL KUSION Tomasz Kornelia 09:02:07.51 1199.915 02:47:07.51
722 AT NAGELHOFER Robert Tsunami 2313 09:02:07.63 1199.901 02:47:07.63
723 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 25 09:02:08.44 1199.804 02:47:08.44
724 SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 19 09:02:09.38 1199.691 02:47:09.38
725 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 12 09:02:09.89 1199.630 02:47:09.89
726 CZ GORČÍK + MACHALA Team Margot 09:02:10.51 1199.556 02:47:10.51
727 PL GRODNY Andrzej "A" Reda 09:02:11.97 1199.382 02:47:11.97
728 SK BRKAL Ján Ing. Adriána 09:02:13.90 1199.151 02:47:13.90
729 SK BCHB TEAM Ján 09:02:14.60 1199.067 02:47:14.60
730 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Gamora 09:02:15.79 1198.925 02:47:15.79
731 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 2 09:02:17.43 1198.729 02:47:17.43
732 DE TEAM GOCH TG 052 09:02:18.68 1198.580 02:47:18.68
733 DE TREPTE Arndt & Marcus Ropo 09:02:19.07 1198.533 02:47:19.07
734 PL TARASIUK Jerzy George 09:02:19.50 1198.482 02:47:19.50
735 AT WIEFLER Alois Poker Face One 09:02:19.75 1198.452 02:47:19.75
736 CZ PŘÍVARA Vladimír Mary 09:02:20.78 1198.329 02:47:20.78
737 AT JAKUPOVIC Jasmin Rocky 09:02:21.33 1198.264 02:47:21.33
738 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Anny 09:02:21.85 1198.202 02:47:21.85
739 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ SP 085 09:02:22.11 1198.171 02:47:22.11
740 CZ ŠABATA Jan J.Š. 2 09:02:23.25 1198.035 02:47:23.25
741 AT GRATZER Marco "B" Antonius 09:02:23.94 1197.952 02:47:23.94
742 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Vasili 09:02:24.93 1197.834 02:47:24.93
743 PL SROKA Krzysztof Linka 09:02:25.16 1197.807 02:47:25.16
744 CZ HOLUB "A" Bohuslava 09:02:25.64 1197.749 02:47:25.64
745 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Ema 09:02:26.71 1197.622 02:47:26.71
746 BE COPPENS Peter Orange 09:02:29.64 1197.273 02:47:29.64
747 DE TEAM ALNA Alberto Cotayo Oxi 09:02:31.08 1197.101 02:47:31.08
748 SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 22 09:02:32.16 1196.973 02:47:32.16
749 CZ BASTL Josef Walkboy 09:02:32.85 1196.890 02:47:32.85
750 DE TREPTE Arndt & Marcus Jana 09:02:33.18 1196.851 02:47:33.18
751 CZ GORČÍK + MACHALA Team Pája 09:02:34.09 1196.743 02:47:34.09
752 CZ VERNER Pavel Red Bull 09:02:35.19 1196.612 02:47:35.19
753 CZ HRUDA Jan Josef 5 09:02:36.15 1196.498 02:47:36.15
754 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Bauer 09:02:38.04 1196.273 02:47:38.04
755 CZ NOVOTNÁ Petra Karel. 09:02:38.68 1196.197 02:47:38.68
756 CZ KOLÍNEK Jarolím Kolínek Team "B" 09:02:39.29 1196.124 02:47:39.29
757 SK DUCHOVIČ Jozef Regina 09:02:40.05 1196.034 02:47:40.05
758 SK NOVÁK Pavel Vlado 09:02:40.87 1195.936 02:47:40.87
759 SK TRISTIGNAC TEAM Tiril 09:02:44.29 1195.530 02:47:44.29
760 CZ KROČIL Jaroslav Bóďa 09:02:44.58 1195.495 02:47:44.58
761 AT HOFMANN Leopold Poldi 51 09:02:45.36 1195.403 02:47:45.36
762 DE PREUSSEN-DERBY Team Pretty 09:02:45.90 1195.339 02:47:45.90
763 PL MISIAK Marek Marek 67 09:02:48.56 1195.023 02:47:48.56
764 AT HÖLD Erich Raphael 09:02:49.08 1194.961 02:47:49.08
765 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Thaisa 09:02:50.32 1194.814 02:47:50.32
766 CZ BECHA Lubomír + Jan Hany 09:02:50.79 1194.758 02:47:50.79
767 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 5 09:02:51.20 1194.710 02:47:51.20
768 SK BELANEC Team Alba 09:02:51.87 1194.630 02:47:51.87
769 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Sirius 1386 09:02:54.16 1194.359 02:47:54.16
770 SK HROZEN Peter Anička 09:02:54.88 1194.273 02:47:54.88
771 AT KUTLESA Slavko SLK 05 09:02:58.58 1193.835 02:47:58.58
772 CZ ACADEMY LOFT Tamar Academy 57 09:03:09.89 1192.497 02:48:09.89
773 CZ BOROVIČKA Ladislav Cecilka 09:03:18.47 1191.483 02:48:18.47
774 AT BLIEGE Felix Felix 15 09:03:19.60 1191.350 02:48:19.60
775 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Milena 09:03:21.73 1191.099 02:48:21.73
776 PL KOZLENIA Artur Pola 09:03:27.55 1190.413 02:48:27.55
777 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 1665 09:03:31.86 1189.906 02:48:31.86
778 AT JAKUPOVIC Jasmin Baby Joda 09:03:35.70 1189.454 02:48:35.70
779 CZ GRUBER Simon Sabinka 09:03:37.56 1189.235 02:48:37.56
780 SK ČÁNI Ĺudovít LC 841 09:03:38.24 1189.155 02:48:38.24
781 SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 03 09:03:41.57 1188.764 02:48:41.57
782 SK TRISTIGNAC TEAM Johanes 09:03:42.52 1188.653 02:48:42.52
783 CZ MALACH Ladislav Sisi 09:03:43.92 1188.488 02:48:43.92
784 CR CULIC TEAM Denis & Karla Dubrovnik Fly 09:03:45.85 1188.262 02:48:45.85
785 CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Bodo 09:03:49.49 1187.835 02:48:49.49
786 CZ BRULÍK Josef Ria 09:03:57.65 1186.879 02:48:57.65
787 BE COPPENS Peter Binda 09:04:01.42 1186.437 02:49:01.42
788 DE HEIDEMANN + WINTER Tanja 09:04:04.55 1186.071 02:49:04.55
789 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ SP 012 09:04:24.04 1183.797 02:49:24.04
790 CZ BOROVIČKA Ladislav Fury 13 09:05:01.59 1179.440 02:50:01.59
791 PL GRODNY Andrzej Tesa 09:05:10.46 1178.415 02:50:10.46
792 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 34 09:05:12.83 1178.142 02:50:12.83
793 PL KOCIK & BASA Krysia 3 09:05:13.01 1178.121 02:50:13.01
794 CZ HAŠŠO Slavomír Benda 2 09:05:13.46 1178.069 02:50:13.46
795 SK TATRY-DERBY D-3 09:05:13.60 1178.053 02:50:13.60
796 AT NÖRES Kurt Atomic 09:05:13.89 1178.019 02:50:13.89
797 AT HALATSCHEK Dietmar Inge 09:05:14.41 1177.959 02:50:14.41
798 CH TEAM WIRZ Priska Nufer 09:05:14.86 1177.907 02:50:14.86
799 CZ KONOPÍK Jiří Iva 09:05:16.36 1177.735 02:50:16.36
800 CZ GRUBER Simon Žofka 09:05:18.48 1177.490 02:50:18.48
801 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Hajský 09:05:20.98 1177.202 02:50:20.98
802 PL PACEK Wojciech Tornado 09:05:21.29 1177.166 02:50:21.29
803 DE SG WACHALSKI Wapiti 09:05:21.65 1177.125 02:50:21.65
804 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Maruš. 09:05:25.38 1176.696 02:50:25.38
805 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Sali 09:05:25.51 1176.681 02:50:25.51
806 SK NOVÁK Pavel Palo 09:05:31.51 1175.991 02:50:31.51
807 CZ LAŇKA Alfons Ing. Lucka 09:05:34.36 1175.663 02:50:34.36
808 SK VAŠÍČEK Pavel Neger 09:05:38.64 1175.172 02:50:38.64
809 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Kraglin Obfonteri 09:05:42.05 1174.780 02:50:42.05
810 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 83 09:05:42.83 1174.691 02:50:42.83
811 CZ LUNDÁK Pavel Joritt 09:05:43.67 1174.595 02:50:43.67
812 CZ KLEMENS Karel ml. Ola 09:05:45.63 1174.370 02:50:45.63
813 CZ ACADEMY LOFT Dafne Academy 51 09:05:46.29 1174.294 02:50:46.29
814 SK TEAM LUTERAN HRICIK BAŠISTA Čobol 09:05:48.36 1174.057 02:50:48.36
815 DE TEAM - DIE ROTHALBOMBER Diamant 09:05:48.81 1174.006 02:50:48.81
816 PL TEAM OLR MAZURY Beaming 09:05:50.61 1173.799 02:50:50.61
817 SK BLAŽENEC Štefan Lolo 09:05:53.82 1173.432 02:50:53.82
818 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 64 09:05:55.65 1173.223 02:50:55.65
819 CZ KULÍK Přemysl Lord. 09:05:59.59 1172.772 02:50:59.59
820 HU VIGLIDÁN Ágoston W 90 09:06:00.47 1172.671 02:51:00.47
821 PL BRASZKO Adam i Helena Bus 09:06:00.88 1172.625 02:51:00.88
822 PL BRASZKO Adam i Helena Brus 09:06:01.07 1172.603 02:51:01.07
823 CZ TEAM SMUTNÝ Charlie 09:06:02.73 1172.413 02:51:02.73
824 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Rosol 09:06:04.34 1172.229 02:51:04.34
825 DE TEAM ANHÄNGER Manfred M. 09:06:05.59 1172.087 02:51:05.59
826 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 10 09:06:06.22 1172.015 02:51:06.22
827 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Matura 09:06:06.55 1171.977 02:51:06.55
828 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 3 09:06:07.30 1171.891 02:51:07.30
829 CZ KONEČNÝ Vlastimil Paula 09:06:15.66 1170.938 02:51:15.66
830 CZ FLY YOUNG STARS Jessica 09:06:21.74 1170.246 02:51:21.74
831 CZ HOLUB "A" Bořivoj 09:06:38.02 1168.395 02:51:38.02
832 CZ SKOKAN Pavel Sherpena 09:06:41.19 1168.036 02:51:41.19
833 CZ FAJMON + HOLICKÝ Team Profesor 09:06:44.30 1167.683 02:51:44.30
834 SK PRÍVARA Pavol Kinčen-Walér 09:06:49.32 1167.115 02:51:49.32
835 SK KOPAS Michal Miško 09:07:02.16 1165.663 02:52:02.16
836 SK BLAŽENEC Štefan Džejkop 09:07:02.64 1165.609 02:52:02.64
837 CZ SETTLER + KUBÁČEK Team Olathe 09:07:02.71 1165.601 02:52:02.71
838 CZ HRUDA Jan Josef 1 09:07:06.45 1165.179 02:52:06.45
839 SK BODNAR & VILČKO Vladimír Bovi 1 09:07:06.63 1165.158 02:52:06.63
840 CZ GRUBER Simon Gladiator 09:07:07.91 1165.014 02:52:07.91
841 SK HRNČIAR PETER & MIRO Gaga 09:07:09.30 1164.857 02:52:09.30
842 PL JANIA - LACH Team Natalia 09:07:09.66 1164.817 02:52:09.66
843 HU GÁBOR Takács TG 31 09:07:10.18 1164.758 02:52:10.18
844 SK OVŠÁK + KONŠ Team Sif 09:07:17.97 1163.880 02:52:17.97
845 CZ KONEČNÝ Vlastimil Melinda 09:07:19.45 1163.714 02:52:19.45
846 PL BRASZKO Adam i Helena Bak 09:07:21.58 1163.474 02:52:21.58
847 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Timo 2 09:07:33.45 1162.140 02:52:33.45
848 SK ŠIMKO Ján Šimo 17 09:07:56.99 1159.504 02:52:56.99
849 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Bella. 09:08:03.25 1158.805 02:53:03.25
850 CZ HOLUB "A" Boris 09:08:06.47 1158.446 02:53:06.47
851 DE FRANZ Christoph Cherry 09:08:08.87 1158.178 02:53:08.87
852 CZ PŘÍVARA Vladimír Pollo 09:08:10.61 1157.984 02:53:10.61
853 CZ PŘÍVARA Vladimír Bony 09:08:12.28 1157.798 02:53:12.28
854 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Golden Alenka 09:08:15.98 1157.386 02:53:15.98
855 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Viti 09:08:17.29 1157.240 02:53:17.29
856 CH DERBY TEAM PILATUS Alamshar 09:08:20.97 1156.831 02:53:20.97
857 CZ HOLUB "A" Boleslav 09:08:24.91 1156.393 02:53:24.91
858 CZ CHARYPAR Vladimír Charyš 6 09:08:27.51 1156.104 02:53:27.51
859 PL TEAM OLR MAZURY Plesaures 09:08:28.48 1155.996 02:53:28.48
860 AT WIEFLER Alois Jörg 09:08:28.84 1155.956 02:53:28.84
861 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Sting 09:08:30.41 1155.782 02:53:30.41
862 SK PRÍVARA Pavol Kinčen-Tara 09:08:31.18 1155.696 02:53:31.18
863 AT WALDER Florian Nala 09:08:31.78 1155.629 02:53:31.78
864 CZ SKOKAN Pavel Milion 09:08:35.07 1155.264 02:53:35.07
865 DE SKOPLJAK Denis Ingrid 09:08:37.06 1155.044 02:53:37.06
866 CZ RUBEY & VARGA Team Gogo 3 09:08:38.10 1154.928 02:53:38.10
867 PL SROKA Krzysztof Stani 09:08:40.45 1154.668 02:53:40.45
868 PL KOCIK & BASA Beata 09:08:40.72 1154.638 02:53:40.72
869 PL PACEK & LIS TEAM Looper 09:08:41.30 1154.574 02:53:41.30
870 CZ HRUDA Jan Josef 2 09:08:43.58 1154.321 02:53:43.58
871 AT HALATSCHEK Dietmar Isolde 09:08:44.65 1154.203 02:53:44.65
872 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jana 09:08:48.56 1153.770 02:53:48.56
873 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 87 09:08:49.20 1153.699 02:53:49.20
874 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Andrea. 09:08:50.77 1153.526 02:53:50.77
875 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 24 09:08:52.45 1153.340 02:53:52.45
876 DE BEHLKE Andreas AB 03 09:08:52.61 1153.322 02:53:52.61
877 CZ KULÍK Přemysl Favorit 09:08:53.07 1153.271 02:53:53.07
878 DE FRANZ Christoph Chewy 09:08:53.68 1153.204 02:53:53.68
879 CZ NOVOTNÁ Petra It´s Otto 09:08:57.83 1152.745 02:53:57.83
880 AT JAKUPOVIC Jasmin Elif 09:09:05.97 1151.847 02:54:05.97
881 CZ GRUBER Simon Pitbull 09:09:09.20 1151.491 02:54:09.20
882 SK ČAMPIŠ Milan DC 66 09:09:10.23 1151.378 02:54:10.23
883 PL PITAŚ M & M Team Black Nemo 09:09:11.99 1151.184 02:54:11.99
884 PL JANIA - LACH Team Wolro 09:09:15.18 1150.832 02:54:15.18
885 CZ NERS Jaroslav Viktorie 09:10:36.89 1141.908 02:55:36.89
886 SK KUBÁŇ Milan Mindy 09:10:39.29 1141.648 02:55:39.29
887 SK VAŠÍČEK Pavel Fero 09:10:39.74 1141.599 02:55:39.74
888 AT GASSER Reinhard Grazia 09:11:07.47 1138.604 02:56:07.47
889 CZ KLEMENS Karel Sifr 09:11:27.54 1136.445 02:56:27.54
890 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Neumanova 09:11:33.58 1135.797 02:56:33.58
891 CZ BASTL Josef Gabyboy 09:11:38.82 1135.236 02:56:38.82
892 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 47 09:11:39.34 1135.180 02:56:39.34
893 DE FELBINGER Gerhard Cleopatra 09:12:44.29 1128.266 02:57:44.29
894 CZ BECHYNĚ Radek Týnuš 09:12:46.31 1128.053 02:57:46.31
895 AT NAGELHOFER Robert Magma 2311 09:12:47.11 1127.968 02:57:47.11
896 SK MINÁRIK + MAŤAŠEJE Ján.15 09:12:49.34 1127.732 02:57:49.34
897 SK BRKAL Ján Ing. Hatty 09:12:52.12 1127.439 02:57:52.12
898 CZ KONOPÍK Jiří Luky 09:12:52.87 1127.359 02:57:52.87
899 DE ANTONOV AVIATION AN 26 09:13:01.31 1126.469 02:58:01.31
900 SK HORŇÁČEK Miroslav Viky 09:13:17.29 1124.786 02:58:17.29
901 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Lennon 09:13:21.45 1124.349 02:58:21.45
902 AT HÖLD Erich Philipp 09:13:25.72 1123.900 02:58:25.72
903 CZ KHL Kamenář Harry 09:13:50.83 1121.270 02:58:50.83
904 DE SG STEFFL "A" Zorro 09:13:53.90 1120.950 02:58:53.90
905 AT NAHIČ & ZWILAK Team Jani 09:13:54.47 1120.890 02:58:54.47
906 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 51 09:13:55.15 1120.819 02:58:55.15
907 SK VAŠÍČEK Pavel Anička 09:13:56.50 1120.678 02:58:56.50
908 SK ČÁNI Ĺudovít LC 850 09:13:57.83 1120.539 02:58:57.83
909 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Wolke 09:13:58.76 1120.442 02:58:58.76
910 AT WIEFLER Alois Alfred 09:13:59.01 1120.416 02:58:59.01
911 CZ BOUCHAL Martin Dominátor 09:14:00.87 1120.222 02:59:00.87
912 PL KUSION Tomasz Renda 09:14:01.68 1120.138 02:59:01.68
913 AT KUTLESA Slavko SLK 03 09:14:01.87 1120.118 02:59:01.87
914 SK ČAMPIŠ Milan MK 69 09:14:02.94 1120.006 02:59:02.94
915 CZ VÍTOVEC P & M Lupin 09:14:04.77 1119.816 02:59:04.77
916 DE TARGATZ Angela Dr. DR 1 09:14:05.35 1119.755 02:59:05.35
917 SK TATRY-DERBY D-2 09:14:05.78 1119.710 02:59:05.78
918 SK HELMAR Team Skava 09:14:10.75 1119.193 02:59:10.75
919 PL SEDLACEK Josef JS 12 09:14:26.71 1117.534 02:59:26.71
920 SK BLAHOVSKÝ + HNILIČKA Team P.K. Subban 09:14:33.43 1116.837 02:59:33.43
921 AT NAGELHOFER Robert Hagel 2320 09:14:35.55 1116.617 02:59:35.55
922 AT HALATSCHEK Dietmar Gute 1 09:14:36.87 1116.480 02:59:36.87
923 CZ BOUCHAL Martin Predátor 09:14:37.48 1116.417 02:59:37.48
924 DE ZSCHOMMLER Jens Tino 09:14:38.64 1116.297 02:59:38.64
925 DE HEIDEMANN + WINTER Lisbeth 09:14:41.71 1115.979 02:59:41.71
926 SK GOGORA Milan Mago 09:14:43.40 1115.804 02:59:43.40
927 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Lindsey 09:14:45.13 1115.625 02:59:45.13
928 SK BLAHOVSKÝ + HNILIČKA Team The Great 8 09:14:47.96 1115.332 02:59:47.96
929 PL TARASIUK Jerzy Rosmo 09:14:51.17 1115.001 02:59:51.17
930 SK HORŇÁČEK Miroslav Janka 09:14:58.70 1114.223 02:59:58.70
931 CZ HAŠŠO Slavomír Slavo 1 09:14:59.81 1114.108 02:59:59.81
932 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 84 09:15:05.35 1113.537 03:00:05.35
933 CZ MASNÝ & M Chruščov 09:15:06.55 1113.414 03:00:06.55
934 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Ledecka 09:15:08.77 1113.185 03:00:08.77
935 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Himmel 09:15:09.06 1113.155 03:00:09.06
936 AT HALATSCHEK Dietmar Klara 09:15:10.86 1112.970 03:00:10.86
937 PL JANIA - LACH Team Rapon 09:15:12.25 1112.827 03:00:12.25
938 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 61 09:15:12.91 1112.759 03:00:12.91
939 AT GRATZER Marco "B" Parzival 09:15:18.22 1112.213 03:00:18.22
940 AT OFNER Kurt Remus 09:15:19.87 1112.043 03:00:19.87
941 DE TEAM BRANDT & WICHERT Pliskova 09:15:46.66 1109.296 03:00:46.66
942 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 1 09:15:52.41 1108.709 03:00:52.41
943 CZ KONOPÍK Jiří Zuzka 09:15:59.74 1107.960 03:00:59.74
944 CH TEAM FROHMATTA Asadi Junior 09:16:03.11 1107.617 03:01:03.11
945 CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Štěpán 09:16:09.99 1106.915 03:01:09.99
946 DE MOTSCHKO Alexander Morning Star 09:16:22.72 1105.621 03:01:22.72
947 PT PEDRO PORTO D Dandy 09:16:25.09 1105.380 03:01:25.09
948 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Baronesa 09:16:27.25 1105.161 03:01:27.25
949 CZ GRUBER Marek Ivoš 09:16:30.02 1104.880 03:01:30.02
950 CH TEAM ANDERHUB Karlsbad 09:16:33.96 1104.480 03:01:33.96
951 SK KOPAS Michal Michal 09:16:38.31 1104.039 03:01:38.31
952 CZ ACADEMY LOFT China Academy 39 09:16:38.92 1103.977 03:01:38.92
953 CZ KULÍK Přemysl Gladiátor 09:16:39.26 1103.943 03:01:39.26
954 AT RÖTZER Franz Top 5 09:17:52.09 1096.615 03:02:52.09
955 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ Maria 09:17:57.29 1096.096 03:02:57.29
956 DE SKOPLJAK Denis Alfons 09:18:24.34 1093.401 03:03:24.34
957 SK KUBÁŇ Milan Mickey 09:18:25.92 1093.244 03:03:25.92
958 NO HELGESEN Bjorn Ove Pokerace II. 09:18:54.91 1090.372 03:03:54.91
959 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 032 09:18:57.06 1090.160 03:03:57.06
960 CZ KONOPÍK Jiří Rene 09:19:02.80 1089.593 03:04:02.80
961 AT STEINER Alfred Samy 1 09:19:04.99 1089.377 03:04:04.99
962 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 12 09:19:21.38 1087.763 03:04:21.38
963 CZ TOMEK Jindřich T6. 09:19:24.26 1087.480 03:04:24.26
964 PL PALENTKA-KUBIAK Team W-1 09:19:41.06 1085.831 03:04:41.06
965 CZ TÁBORSKÝ Vladimír David 09:19:46.74 1085.275 03:04:46.74
966 AT BLIEGE Felix Felix 3 09:19:55.54 1084.414 03:04:55.54
967 CR TEAM CROATIA Hawken 09:20:36.41 1080.434 03:05:36.41
968 DE SCHOEN Friedrich Fritz 2 09:20:37.31 1080.347 03:05:37.31
969 AT NAGELHOFER Robert Donner 2302 09:20:38.38 1080.243 03:05:38.38
970 CZ HOLUB "A" Bohdan 09:21:19.98 1076.224 03:06:19.98
971 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Romy 09:21:20.15 1076.207 03:06:20.15
972 NO HELGESEN Bjorn Ove Double I. 09:21:22.33 1075.998 03:06:22.33
973 AT GRATZER Marco "B" Siegfried 09:21:22.95 1075.938 03:06:22.95
974 CZ KLEMENSOVÁ Sára Turbo. 09:22:09.74 1071.455 03:07:09.74
975 DE HIENZSCH Frank F.H. 6 09:22:10.66 1071.367 03:07:10.66
976 NO HELGESEN Bjorn Ove New Wonder I. 09:22:13.06 1071.138 03:07:13.06
977 CZ BAJTEK Jan Kira 09:22:17.82 1070.685 03:07:17.82
978 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Helena 09:22:22.97 1070.194 03:07:22.97
979 DE TARGATZ Angela Dr. DR 3 09:22:42.70 1068.319 03:07:42.70
980 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Doctor Strange 09:23:15.42 1065.225 03:08:15.42
981 CZ KOLÍNEK Jarolím Kolínek Team "D" 09:23:19.17 1064.871 03:08:19.17
982 PL SMORAWSKI Marek + Jacek Meteor 09:23:20.35 1064.760 03:08:20.35
983 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Timo 4 09:23:52.81 1061.710 03:08:52.81
984 HU TAKÁCS József & Márk TJM 43 09:23:57.93 1061.231 03:08:57.93
985 CZ HAŠŠO Slavomír Slavo 2 09:24:05.12 1060.558 03:09:05.12
986 PL PITAŚ M & M Team Carlos 09:24:49.02 1056.470 03:09:49.02
987 SK HROZEN Peter Aneta 09:25:47.19 1051.102 03:10:47.19
988 CZ TRUKSA Vítězslav Hana 09:26:23.33 1047.794 03:11:23.33
989 DE WINGS 2 WIN W2W 252 09:26:36.39 1046.603 03:11:36.39
990 CZ SUCHÁNEK Břetislav Miša 09:26:42.38 1046.058 03:11:42.38
991 AT GRATZER Marco "A" Istvan 09:27:13.13 1043.269 03:12:13.13
992 DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Helmut 3 09:28:23.30 1036.960 03:13:23.30
993 AT HEILAND Helmut Jutha 09:28:26.85 1036.643 03:13:26.85
994 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 24 09:28:28.69 1036.479 03:13:28.69
995 CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Lidka 09:28:34.41 1035.968 03:13:34.41
996 DE SPITZBERG Team U 143 09:28:36.06 1035.821 03:13:36.06
997 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Ĺubo 3 09:28:37.24 1035.716 03:13:37.24
998 DE SKOPLJAK Denis Susan. 09:28:39.07 1035.553 03:13:39.07
999 SK ČÁNI Ĺudovít LC 826 09:28:41.52 1035.334 03:13:41.52
1000 CZ BAJTEK Jan Samuraj 09:29:17.41 1032.147 03:14:17.41
1001 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 028 09:29:17.56 1032.134 03:14:17.56
1002 PL MICHALAK Bogdan Rudzia 10 09:29:21.61 1031.775 03:14:21.61
1003 SK TEAM LUTERAN HRICIK BAŠISTA Klokoč 09:29:31.91 1030.865 03:14:31.91
1004 CZ VLČEK Jiří Bambi 09:30:23.21 1026.354 03:15:23.21
1005 SK NOVÁK Pavel Milan 09:30:30.28 1025.735 03:15:30.28
1006 CZ LOCCO TEAM Lysičanka 09:33:01.35 1012.693 03:18:01.35
1007 CZ VACHTL Jan Tobi 09:33:02.44 1012.600 03:18:02.44
1008 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 31 09:33:07.93 1012.132 03:18:07.93
1009 PL PACEK Wojciech Speed Test 09:33:11.11 1011.862 03:18:11.11
1010 AT GRATZER Marco "A" Adson 09:33:11.67 1011.814 03:18:11.67
1011 CZ NERS Jaroslav Petra 09:33:14.81 1011.547 03:18:14.81
1012 CZ MAJKA + JAN TEAM Martin 09:33:17.14 1011.349 03:18:17.14
1013 CZ FLY YOUNG STARS Hanna 09:33:17.66 1011.305 03:18:17.66
1014 CZ VERNER Pavel Guvernerka 09:33:25.71 1010.621 03:18:25.71
1015 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Tochter 919 09:33:31.08 1010.165 03:18:31.08
1016 PL MISIAK Marek Marek 00 09:33:33.87 1009.929 03:18:33.87
1017 PL MICHALAK Bogdan Feluś 02 09:33:39.57 1009.446 03:18:39.57
1018 SK LAŠ Vladimír Las 4 09:33:45.67 1008.929 03:18:45.67
1019 HU LÁSZLÓ-MOLNÁR LM 19 09:34:16.27 1006.347 03:19:16.27
1020 AT GASSER Reinhard Galadriel 09:35:31.52 1000.053 03:20:31.52
1021 SK LAŠ Vladimír Las 2 09:36:50.50 993.531 03:21:50.50
1022 SK VOJTKO Milan Mivo 03 09:37:08.93 992.022 03:22:08.93
1023 DE TEAM GOCH Lotus Blume 09:37:09.92 991.941 03:22:09.92
1024 SK FAMILY PINČÁK Fany 09:37:10.45 991.897 03:22:10.45
1025 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Klat 58 09:37:20.04 991.114 03:22:20.04
1026 PL SEDLACEK Josef JS 6 09:37:23.61 990.822 03:22:23.61
1027 DE HIENZSCH Frank F.H. 3 09:38:03.06 987.614 03:23:03.06
1028 SK PRIEHODA Ján + Ivana Rose 09:38:32.52 985.232 03:23:32.52
1029 AT HÖLD Erich Emilie 09:38:46.86 984.076 03:23:46.86
1030 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Slesingr 09:39:02.67 982.805 03:24:02.67
1031 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 049 09:40:11.29 977.327 03:25:11.29
1032 CZ KLEMENS Karel Kelly 09:40:30.07 975.839 03:25:30.07
1033 CZ MAJKA + JAN TEAM Jan 09:42:03.64 968.489 03:27:03.64
1034 AT HEILAND Helmut Emilie 09:42:46.83 965.134 03:27:46.83
1035 CZ VLČEK Jiří Kelly 09:45:03.49 954.669 03:30:03.49
1036 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Quartus 09:45:30.24 952.647 03:30:30.24
1037 CZ KROČIL Jaroslav Lucifer 09:46:40.75 947.358 03:31:40.75
1038 PL MAZIARZ RACING TEAM Marlee 09:46:41.74 947.284 03:31:41.74
1039 AT DEMAJ & KUKLA Team Josef 09:46:43.08 947.184 03:31:43.08
1040 PL MICHALAK Bogdan Honorata 03 09:49:55.17 933.075 03:34:55.17
1041 HU BÖDI József BJ 31 09:52:58.09 920.024 03:37:58.09
1042 CZ KULÍK Přemysl Alan 09:53:08.28 919.308 03:38:08.28
1043 SK BLAŽENEC Štefan Kristínka 09:53:12.24 919.030 03:38:12.24
1044 SK BINDAS JUN. Štefan Eliss 09:53:22.28 918.326 03:38:22.28
1045 PL TEAM OLR MAZURY Bekki 09:53:24.43 918.175 03:38:24.43
1046 CZ LAŇKA Alfons Ing. Eva 09:54:28.79 913.688 03:39:28.79
1047 CZ HANZEL TEAM Han 1 09:56:45.23 904.318 03:41:45.23
1048 CZ GRUBER Marek Perla 09:58:25.90 897.527 03:43:25.90
1049 PL MAZIARZ RACING TEAM Diku 09:58:29.15 897.310 03:43:29.15
1050 SK GOGORA Milan Migo 09:59:30.75 893.206 03:44:30.75
1051 CZ FAJMON + HOLICKÝ Team Solista 09:59:38.95 892.663 03:44:38.95
1052 HU GÁBOR Takács TG 47 09:59:58.54 891.368 03:44:58.54
1053 AT HOFMANN Leopold Poldi 54 10:02:39.69 880.852 03:47:39.69
1054 SK PODHORSKÝ TEAM Budvár 2 10:04:42.19 873.022 03:49:42.19
1055 AT NÖRES Kurt Dynamic 10:09:13.32 856.179 03:54:13.32
1056 DE WINGS 2 WIN W2W 377 10:10:06.01 852.981 03:55:06.01
1057 AT BLIEGE Felix Felix 25 10:11:07.08 849.304 03:56:07.08
1058 SK NOVÁK Pavel Rudo 10:12:32.54 844.212 03:57:32.54
1059 CZ RUBEY & VARGA Team Ruby 3 10:12:41.99 843.652 03:57:41.99
1060 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 35 10:13:08.88 842.065 03:58:08.88
1061 SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 14 10:13:26.45 841.030 03:58:26.45
1062 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Inka B. 10:15:08.48 835.075 04:00:08.48
1063 CZ HAŠŠO Slavomír Benda 1 10:21:36.17 813.194 04:06:36.17
1064 SK KOPAS Michal Miťo 10:31:57.93 780.400 04:16:57.93
1065 CZ PLÁNOČKA Jan Luboš 10:31:59.60 780.316 04:16:59.60
1066 SK BALVOŇ Michal Arnold 10:32:07.94 779.894 04:17:07.94
1067 CZ HOLUB "A" Bohuslav 10:32:13.92 779.592 04:17:13.92
1068 SK FAMILY PINČÁK I. Šerif 10:34:23.85 773.084 04:19:23.85
1069 PL PITAŚ M & M Team Ferro 10:34:29.38 772.809 04:19:29.38
1070 AT BLIEGE Felix Felix 31 10:34:49.11 771.831 04:19:49.11
1071 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Ant-Man 10:40:33.07 755.169 04:25:33.07
1072 DE TEAM GOUDEN DUIF "C" Klaus 2 10:41:34.58 752.265 04:26:34.58
1073 PL GRODNY Andrzej Rena 10:50:45.31 727.225 04:35:45.31
1074 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Septimus 10:51:10.54 726.118 04:36:10.54
1075 CZ HANZEL TEAM Elza 15 10:53:21.17 720.438 04:38:21.17
1076 DE TEAM FRANKENPFALZ Der Belgier 10:53:25.77 720.240 04:38:25.77
1077 CZ SETTLER + KUBÁČEK Team Tatanka 10:56:30.10 712.379 04:41:30.10
1078 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 19 11:03:46.72 694.428 04:48:46.72
1079 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Lei 11:15:40.52 666.952 05:00:40.52
1080 CZ BALKONOVÝ ODCHOV Nikolas 11:16:13.45 665.737 05:01:13.45
1081 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Little Pirate 11:18:57.34 659.754 05:03:57.34
1082 DE HEIDEMANN + WINTER Amette 11:21:54.97 653.390 05:06:54.97
1083 AT OFNER Kurt Paula 11:21:58.46 653.266 05:06:58.46
1084 DE MOELLER Andreas AML Favoriet 11:24:14.99 648.460 05:09:14.99
1085 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Hawkeye 11:25:31.16 645.808 05:10:31.16
1086 SK PODHORSKÝ TEAM Fezoj 1 11:32:09.34 632.295 05:17:09.34
1087 CZ ATH KVĚTNÁ Grošák 11:38:43.12 619.476 05:23:43.12
1088 PL SROKA Krzysztof Lula 11:43:00.19 611.384 05:28:00.19
1089 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 06 11:45:30.36 606.754 05:30:30.36
1090 CZ HOLUB "B" Cecilie 11:45:32.79 606.680 05:30:32.79
1091 CZ B & B TEAM Sára 11:52:04.24 594.938 05:37:04.24
1092 AT GASSER Reinhard Gigi 12:10:25.22 564.222 05:55:25.22
1093 CZ ACADEMY LOFT Dafne Academy 50 12:34:27.35 528.483 06:19:27.35
1094 CZ CHARYPAR Vladimír Charyš 2 12:34:28.52 528.456 06:19:28.52
1095 CZ KOCIÁN Milan Pat 12:59:21.98 495.927 06:44:21.98
1096 AT BLIEGE Felix Felix 7 13:26:05.77 465.177 07:11:05.77
1097 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Corleone 13:52:47.74 438.047 07:37:47.74
1098 DE TREPTE Arndt & Marcus First Man 14:02:42.97 428.756 07:47:42.97
1099 PL PACEK & LIS TEAM Borys 14:14:27.59 418.254 07:59:27.59
1100 PL KOZLENIA - WOLANIN Leoni 14:18:38.11 414.643 08:03:38.11
1101 CZ KULÍK Přemysl Jitka 14:43:59.07 393.992 08:28:59.07
1102 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Junior 15:01:52.16 380.618 08:46:52.16
1103 CZ SVOBODA Jiří Ela 15:03:52.03 379.180 08:48:52.03
1104 CZ KROČIL Jaroslav Zdenička 15:17:29.94 369.652 09:02:29.94
1105 SK HROZEN Peter Pálffy 15:27:44.45 362.803 09:12:44.45
1106 CZ TEAM ZEMAN + KAŠUBA ZK 3 15:38:22.87 355.951 09:23:22.87
1107 PL CZULOWSKI Jakub P-11 15:48:34.78 349.622 09:33:34.78
1108 PL KOCIK & BASA Julia 2 15:59:40.34 342.989 09:44:40.34
1109 SK FAMILY PINČÁK Star 16:17:54.97 332.610 10:02:54.97
1110 CZ KLEMENS Karel Ready 16:40:27.30 320.624 10:25:27.30
1111 DE ANDREAS & UDO Marie 16:45:44.22 317.939 10:30:44.22
1112 AT HALATSCHEK Dietmar Enkel Pole 16:45:47.97 317.908 10:30:47.97
1113 CZ BOUCHAL Martin Rotavátor 16:48:13.89 316.687 10:33:13.89
1114 SK OVŠÁK + KONŠ Team Harry 16:49:06.13 316.252 10:34:06.13
1115 DE SKOPLJAK Denis Birgit 17:38:07.04 293.560 11:23:07.04
1116 CZ GRUBER Marek Marco 17:54:15.49 286.784 11:39:15.49
1117 CZ GRUBER Marek Black 17:54:30.13 286.684 11:39:30.13
1118 AT HALATSCHEK Dietmar Roma 1 18:12:07.47 279.639 11:57:07.47
1119 CH TEAM LENTI Hoxhai Florent Fly-By-Me 18:12:24.37 279.529 11:57:24.37
1120 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ Fred 18:16:19.70 278.009 12:01:19.70
1121 DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Helmut 1 18:17:49.45 277.434 12:02:49.45
1122 DE ZG HELIOS Hera 18:26:36.71 274.102 12:11:36.71
1123 PL SZYMAŃSKI Zbigniew SZ 38 18:37:39.89 270.022 12:22:39.89
1124 CZ KRUTIL Karel + Michal Black Wolf 18:42:49.15 268.161 12:27:49.15
1125 HU VIGLIDÁN Ágoston XXX 18:49:40.76 265.723 12:34:40.76
1126 SK HRNČIAR PETER & MIRO Kentucky 18:58:55.99 262.505 12:43:55.99
1127 CZ HRUDA Jan Josef 4 19:02:50.28 261.170 12:47:50.28
1128 CZ GRUBER Simon Gino 19:03:28.67 260.952 12:48:28.67
1129 PL KOCIK & BASA Ewa 19:03:57.84 260.787 12:48:57.84
1130 PL MICHALAK Bogdan Borka 12 19:04:53.75 260.472 12:49:53.75
1131 PL PALENTKA-KUBIAK Team W-2 19:07:27.48 259.608 12:52:27.48
1132 SK OVŠÁK + KONŠ Team Star. 19:09:44.39 258.843 12:54:44.39
1133 CZ SETTLER + KUBÁČEK Team Chipara 19:10:13.05 258.684 12:55:13.05
1134 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 6 19:25:27.68 253.695 13:10:27.68
1135 CZ KLEMENS Karel ml. Zoe 19:35:54.89 250.384 13:20:54.89
1136 CZ GORČÍK + MACHALA Team Ája 19:37:48.90 249.791 13:22:48.90
1137 SK FAMILY PINČÁK Gloria 07:02:50.46 134.783 24:47:50.46
1138 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Hulk 07:04:05.81 134.670 24:49:05.81
1139 CZ LUNDÁK Pavel Esprit 07:08:15.03 134.295 24:53:15.03
1140 PL NOCNY Grzegorz Dominik 07:08:20.27 134.287 24:53:20.27
1141 SK TEAM LUTERAN HRICIK BAŠISTA Pecka 07:08:27.42 134.276 24:53:27.42
1142 CZ RUBEY & VARGA Team Ruby 2 07:11:47.38 133.977 24:56:47.38
1143 CZ SKOKAN Pavel Pitbull 07:11:53.79 133.968 24:56:53.79
1144 CZ KHL Kamenář Henry 07:12:47.48 133.888 24:57:47.48
1145 CZ SETTLER + KUBÁČEK Team Zitkala 07:26:43.10 132.654 25:11:43.10
1146 CZ VÍTOVEC P & M Eržika 07:28:18.56 132.515 25:13:18.56
1147 PL GRODNY Andrzej "A" Iwanka 07:28:54.33 132.463 25:13:54.33
1148 SK GRÉK Peter Petra 07:45:52.76 130.994 25:30:52.76
1149 AT DEMAJ & KUKLA Team Niko 07:58:34.81 129.916 25:43:34.81
1150 SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 04 08:00:04.30 129.791 25:45:04.30
1151 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 009 08:16:23.80 128.434 26:01:23.80
1152 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 23 08:32:10.11 127.149 26:17:10.11
1153 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 73 08:33:01.10 127.081 26:18:01.10
1154 PL KOZLENIA - WOLANIN Ana 08:37:45.68 126.700 26:22:45.68
1155 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 6 08:38:40.39 126.627 26:23:40.39
1156 DE TEAM GOCH TG 050 08:39:43.47 126.543 26:24:43.47
1157 DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Helmut 2 08:45:18.33 126.099 26:30:18.33
1158 AT LINDTNER Harald Rode Karel 08:50:01.95 125.725 26:35:01.95
1159 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 69 09:03:19.06 124.687 26:48:19.06
1160 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art36 09:50:03.48 121.166 27:35:03.48
1161 PL MAZIARZ RACING TEAM Genta 10:39:26.42 117.655 28:24:26.42
1162 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Hanka 11:00:56.87 116.189 28:45:56.87
1163 AT GRATZER Marco "A" William 12:22:19.94 110.957 30:07:19.94
1164 CZ TOMEK Jindřich T2. 12:57:07.92 108.861 30:42:07.92
1165 CZ B & B TEAM Erik 14:31:19.36 103.565 32:16:19.36
1166 PL TARASIUK Jerzy Peter 18:39:30.04 55.328 60:24:30.04
1167 PL KUSION Tomasz Tomek 19:19:32.98 54.723 61:04:32.98
1168 AT RIEDL Franz Martin 10:20:00.00 43.929 76:05:00.00
1169 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Willy 18:40:51.69 39.586 84:25:51.69
1170 SK BRKAL Ján Ing. Simona 18:42:49.11 39.570 84:27:49.11
1171 DE SOELLNER JUNIOR TEAM SJT 4 09:25:27.26 33.701 99:10:27.26
1172 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 9 10:04:03.75 19.452 171:49:03.75
1173 AT GASSER Reinhard Garnet 18:18:15.03 18.563 180:03:15.03

Zobrazit / skrýt podrobnosti k doletu

Nedolétlí holubi

Tabulka obsahuje seznam holubů, kteří byli na tento závod nasazeni, ale zatím nedoletěli.

  Jméno chovatele Jméno holuba
CZ ACADEMY LOFT Silver Academy 20
CZ ACADEMY LOFT Silver Academy 21
CZ ACADEMY LOFT Triple Academy 37
CZ ACADEMY LOFT Venture Academy 48
SK BABIC Pavol Ing.Starek 319
CZ BASTL Josef Wonderboy
CZ BASTL Josef Nightboy
CZ BRULÍK Josef Mia
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 14
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 27
CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 4
BE COPPENS Peter Freya
SK ČÁNI Ĺudovít LC 829
SK ČÍŽ Ján Arn
SK ČÍŽ Ján Bern
AT GRATZER Werner Grixus
CZ GRUBER Lubomír Luboš
AT HALATSCHEK Dietmar Adi
DE HEIDEMANN + WINTER Frieda
AT HEILAND Helmut Leo
NO HELGESEN Bjorn Ove Wonder II.
CZ HLAVINKA Josef Regina
SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 28
CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 119
PL JANIA - LACH Team Grekit
CZ KRUTIL Karel + Michal Chňapík
CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Black Widow
CZ KULÍK Přemysl Blesk
CZ KULÍK Přemysl Pegas
PL KUSION Tomasz Konrad
PL KUSION Tomasz Sebastian
PL KWAŚNICKI Tomasz Doris
HU LÁSZLÓ-MOLNÁR LM 72
AT LINDTNER Harald Margpol
PL MAJCHER Krystian & Marcel KM 90
CZ MAJKA + JAN TEAM David
CZ MAREK Petr Žofie
PL PALENTKA-KUBIAK Team M-05
CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Casri
DE PREUSSEN-DERBY Team Prescott
SK PRÍVARA Pavol Kinčen-Saga
SK PRÍVARA Pavol Kinčen-Boss
CZ PŘÍVARA Vladimír Tonny
AT RÖTZER Franz Top 4
PL SEDLACEK Josef JS 9
DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 4
DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 1
CZ SKOKAN Pavel Shakira
DE SKOPLJAK Denis Erwin
PL SZYMAŃSKI Zbigniew SZ 22
SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Petra
SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Danka
PL TARASIUK Jerzy George 539
PL TARASIUK Jerzy Edgar
SK TATRY-DERBY D-6
DE TEAM BRANDT & WICHERT Cech
DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Schinze 4
PL TEAM OLR MAZURY Beachcomber
PL TEAM OLR MAZURY Belinda
CH TEAM WIRZ Wendy Holdener
AT WIEFLER Alois Gypsy One
CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 53

DOLET_PPC_LC

Dolet mimo závod

Tabulka obsahuje seznam holubů, kteří se během čekání na tento dolet vrátili z přechozích závodů - tzn. nebyli na tento závod nasazeni.

  Jméno chovatele Jméno holuba Čas doletu
CZ ACADEMY LOFT Bulsil Academy 6 18:39:32
SK BRKAL Ján Ing. Katarína 19:32:05
CZ KLEMENSOVÁ Sára Pohár 07:21:27
PL MAJCHER Krystian & Marcel KM 12 08:32:02
PL MAZIARZ RACING TEAM Ferb 09:05:27
PL NOCNY Grzegorz Bronek 16:36:06
PL PACEK Wojciech Wittekopek 08:47:06
DE SCHOEN Friedrich Fritz 3 09:29:30
CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 73 08:49:20

DOLET_PPC_LC

 

Přihlásit se



Partneři