Doletová listina

Místo vypuštění Ivanovice na Hané II.
Vzdálenost 50.171 km
Datum a čas startu 02.08.2022 08:20:00
Počasí v místě startu Jasno, klidno, 21° C.
Počasí v cíli Jasno, mírný SV vítr, 22° C.
Počet nasazených holubů 1293
Počet chovatelů 254

         
    Jméno chovatele Jméno holuba Čas doletu Rychlost Doba letu
1 CZ KULÍK Přemysl PK 107 09:04:16.22 1133.287 00:44:16.22
2 AT RUDORFER Michael Malachite 09:04:16.78 1133.048 00:44:16.78
3 CZ ATH KVĚTNÁ Naděje 09:04:18.36 1132.375 00:44:18.36
4 DE TEAM ELBTALSPRINTER Weise & Popp El Arco 09:04:19.39 1131.936 00:44:19.39
5 DE TEAM GOCH Kees 69 09:04:19.60 1131.847 00:44:19.60
6 CZ BOUCHAL Martin Vydařený 09:04:20.60 1131.421 00:44:20.60
7 DE TREPTE Arndt & Marcus Edwin 09:04:20.62 1131.413 00:44:20.62
8 CZ GALSCHNEIDER Peter Agis 09:04:22.14 1130.767 00:44:22.14
9 CZ NERS Jaroslav Marcela 09:04:22.62 1130.563 00:44:22.62
10 DE TEAM GERMANY Werner A. Waldow + Silvia Thiel Talent Quatro 168 09:04:23.39 1130.236 00:44:23.39
11 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 272 09:04:24.21 1129.888 00:44:24.21
12 CZ LAŇKA Alfons Ing. Petra 09:04:24.43 1129.795 00:44:24.43
13 CH DERBY TEAM PILATUS Superman 09:04:24.53 1129.753 00:44:24.53
14 PL JANIA-LACH TEAM Alice 09:04:24.85 1129.617 00:44:24.85
15 AT RUDORFER Michael Majestic 09:04:25.55 1129.320 00:44:25.55
16 NO HELGESEN Bjorn Ove Unique 183 09:04:26.11 1129.083 00:44:26.11
17 DE JOEKEL SKYLIGHTS - Lang Stephan 250 09:04:26.90 1128.749 00:44:26.90
18 AT LEICHTFRIED Karin Mixnitzblitz 2 09:04:27.80 1128.368 00:44:27.80
19 CZ KULÍK Přemysl PK 110 09:04:28.15 1128.220 00:44:28.15
20 PL SROKA-KUSION-KAWA Team Renata 09:04:28.48 1128.080 00:44:28.48
21 DE FAMILIE SOELLNER FS 80 09:04:28.92 1127.894 00:44:28.92
22 DE BEHLKE Andreas AB 02 09:04:29.21 1127.772 00:44:29.21
23 PL COBA TEAM No Marcy 09:04:29.96 1127.455 00:44:29.96
24 CZ ACADEMY LOFT "C" Pumidia 53 09:04:30.36 1127.286 00:44:30.36
25 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Helena 09:04:30.96 1127.033 00:44:30.96
26 SK EVIN Peter + Noemi Noe 716 09:04:31.19 1126.936 00:44:31.19
27 CZ ACADEMY LOFT "D" 99 Bravening 83 09:04:31.34 1126.873 00:44:31.34
28 CZ PŘÍKAZSKÝ Jan Honza 6 09:04:31.64 1126.746 00:44:31.64
29 AT GRATZER Werner Attilus 09:04:31.93 1126.624 00:44:31.93
30 DE JAHN Torsten Lena 09:04:32.09 1126.556 00:44:32.09
31 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Merope 823 09:04:32.29 1126.472 00:44:32.29
32 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Merope 830 09:04:32.36 1126.443 00:44:32.36
33 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Broeckx 2 09:04:32.59 1126.346 00:44:32.59
34 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Starlet 09:04:32.70 1126.299 00:44:32.70
35 DE FAMILIE SOELLNER FS 91 09:04:32.81 1126.253 00:44:32.81
36 PL SEDLACEK Josef Kubuš 09:04:33.17 1126.101 00:44:33.17
37 SK LABON Matúš & Jakub MLJ 11 09:04:33.50 1125.962 00:44:33.50
38 CZ ACADEMY LOFT "D" Pumidia 43 09:04:33.77 1125.849 00:44:33.77
39 CZ ATH KVĚTNÁ Pirát 2 09:04:34.08 1125.718 00:44:34.08
40 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 3 09:04:34.48 1125.550 00:44:34.48
41 PL WRÓBEL Michal & Patryk Talent 9307 09:04:34.50 1125.541 00:44:34.50
42 CH TEAM WIRZ Batman 09:04:34.78 1125.423 00:44:34.78
43 NO HELGESEN Bjorn Ove Thunder Koppen 09:04:34.93 1125.360 00:44:34.93
44 DE ZG HELIOS I. Os 141 09:04:34.94 1125.356 00:44:34.94
45 DE C.SCHWARM + M.WIESNET Phar Lap 09:04:35.19 1125.251 00:44:35.19
46 CZ BRULÍK Josef Ria 09:04:35.24 1125.230 00:44:35.24
47 CZ VLČEK Jiří Nora 09:04:35.27 1125.217 00:44:35.27
48 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Broeckx 1 09:04:35.43 1125.150 00:44:35.43
49 PL SEDLACEK Josef Staflik 09:04:35.49 1125.125 00:44:35.49
50 CZ KREJZEK Rostislav Beretta 09:04:35.67 1125.049 00:44:35.67
51 CZ ACADEMY LOFT "D" Buday 63 09:04:35.77 1125.007 00:44:35.77
52 DE FAMILIE SOELLNER FS 04 09:04:35.89 1124.957 00:44:35.89
53 CZ ACADEMY LOFT "A" Juko 01 09:04:36.25 1124.805 00:44:36.25
54 CZ BLAŽEK Petr Honzík 09:04:36.61 1124.654 00:44:36.61
55 CH TEAM PERLEN Pjeter Thaqi Pjeter 21 09:04:36.88 1124.541 00:44:36.88
56 CZ ACADEMY LOFT "A" 72 Braveta 41 09:04:37.28 1124.372 00:44:37.28
57 PL PALENTKA-KUBIAK Team M 92 09:04:37.36 1124.339 00:44:37.36
58 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Cher 09:04:37.55 1124.259 00:44:37.55
59 DE SÄCHSISCHE SCHWEIZ Trepte-Hörnig-Fischer Rainer 09:04:37.67 1124.209 00:44:37.67
60 PL MICHALAK Bogdan Ted 06 09:04:37.86 1124.129 00:44:37.86
61 SK LABON Matúš & Jakub MLJ 12 09:04:37.90 1124.112 00:44:37.90
62 CZ SUCHOMEL Libor S 6 09:04:38.12 1124.020 00:44:38.12
63 DE TEAM GOCH Kees 71 09:04:38.45 1123.881 00:44:38.45
64 DE SG STEFFL "A" Coulthard 09:04:38.53 1123.848 00:44:38.53
65 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Habartice 09:04:38.67 1123.789 00:44:38.67
66 AT WALDER Florian Space Boy 09:04:38.70 1123.776 00:44:38.70
67 DE BELOW Harald Four Thirtyeight 09:04:38.88 1123.701 00:44:38.88
68 DE SG STEFFL "A" Vettel 09:04:39.39 1123.487 00:44:39.39
69 CZ GALSCHNEIDER Peter Beny 09:04:39.59 1123.403 00:44:39.59
70 CZ DAVID Petr Raška 09:04:39.63 1123.386 00:44:39.63
71 CZ LAŇKA Alfons Ing. Jitka 09:04:39.96 1123.248 00:44:39.96
72 CZ JURÁSEK-ŠKRABAL Team Štěpán 09:04:40.06 1123.206 00:44:40.06
73 CZ KOBYLNICE TEAM Jutta 09:04:40.42 1123.055 00:44:40.42
74 AT WIMMER Karl Toni 09:04:40.63 1122.967 00:44:40.63
75 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 253 09:04:40.79 1122.900 00:44:40.79
76 PL MAZIARZ RACING TEAM Bruto 09:04:40.81 1122.892 00:44:40.81
77 SK PP + LL TEAM Pri Ben 09:04:40.83 1122.884 00:44:40.83
78 CZ ŠTACH Vladimír Afrodita 09:04:41.16 1122.745 00:44:41.16
79 DE JAHN Torsten Vivien 09:04:41.37 1122.657 00:44:41.37
80 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 257 09:04:41.47 1122.616 00:44:41.47
81 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Merope 829 09:04:41.59 1122.565 00:44:41.59
82 PL SEDLACEK Josef Holohlav 09:04:41.62 1122.553 00:44:41.62
83 DE SÄCHSISCHE SCHWEIZ Trepte-Hörnig-Fischer Marcus 09:04:41.75 1122.498 00:44:41.75
84 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Sarah 09:04:41.88 1122.444 00:44:41.88
85 DE SKOPLJAK Denis Nirvana 09:04:41.91 1122.431 00:44:41.91
86 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "B" SP 901 09:04:42.35 1122.247 00:44:42.35
87 PL GRODNY Andrzej "A" AG 24 09:04:42.58 1122.151 00:44:42.58
88 PL DZIALAK E.& J. Dago 09:04:42.63 1122.130 00:44:42.63
89 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Hamr 09:04:42.91 1122.013 00:44:42.91
90 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Nemo 09:04:43.24 1121.875 00:44:43.24
91 CZ BUREŠ TEAM Chardonay 09:04:43.30 1121.850 00:44:43.30
92 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 261 09:04:43.37 1121.821 00:44:43.37
93 DE JOEKEL SKYLIGHTS - Lang Stephan 247 09:04:43.52 1121.758 00:44:43.52
94 SK DUCHOVIČ Jozef Athos 09:04:43.56 1121.741 00:44:43.56
95 SK LAŠ Vladimír Las 110 09:04:43.67 1121.695 00:44:43.67
96 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Merope 777 09:04:43.79 1121.645 00:44:43.79
97 CZ ATH KVĚTNÁ Záviš 09:04:43.97 1121.570 00:44:43.97
98 CZ ACADEMY LOFT "A" 72 Braveta 51 09:04:44.22 1121.465 00:44:44.22
99 DE ZG HELIOS I. Os 133 09:04:44.31 1121.428 00:44:44.31
100 DE SCHÖN Friedrich Fritz 12 09:04:44.47 1121.361 00:44:44.47
101 AT HÖLD Erich Emilie 09:04:44.63 1121.294 00:44:44.63
102 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 5 09:04:44.76 1121.240 00:44:44.76
103 CZ ACADEMY LOFT "D" Buday 73 09:04:44.93 1121.169 00:44:44.93
104 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Schaban 09:04:44.96 1121.156 00:44:44.96
105 CZ ACADEMY LOFT "A" Sivia 21 09:04:45.38 1120.981 00:44:45.38
106 CZ KOCIÁN Milan Pat 09:04:45.56 1120.906 00:44:45.56
107 DE TEAM WEIS-JUNGEFLEISCH TWJ 06 09:04:45.67 1120.860 00:44:45.67
108 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 813 09:04:45.89 1120.768 00:44:45.89
109 PL JANIA-LACH TEAM Janos 09:04:46.19 1120.643 00:44:46.19
110 SK FAMILY PINČÁK Sweet Home 09:04:46.36 1120.572 00:44:46.36
111 DE SIEBERT DIETER + CHEN YUE Talent 2343 09:04:46.44 1120.539 00:44:46.44
112 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 284 09:04:46.52 1120.505 00:44:46.52
113 DE FAMILIE SOELLNER FS 45 09:04:46.72 1120.422 00:44:46.72
114 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Val 09:04:46.94 1120.330 00:44:46.94
115 DE SG STEFFL "B" Stephen King 09:04:47.19 1120.226 00:44:47.19
116 DE SKOPLJAK Denis Denis 09:04:47.48 1120.105 00:44:47.48
117 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Kid A.P. 3 09:04:47.58 1120.063 00:44:47.58
118 DE SG STEFFL "A" Senna 09:04:47.97 1119.901 00:44:47.97
119 SK BINDAS Štefan ŠB 6 09:04:48.30 1119.763 00:44:48.30
120 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Tom Hanks 09:04:48.42 1119.713 00:44:48.42
121 CZ GERSPITZER & ČULEŇ Team Bonus 09:04:48.52 1119.672 00:44:48.52
122 DE SKOPLJAK Denis Antje 09:04:48.59 1119.643 00:44:48.59
123 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Kozli 09:04:48.67 1119.609 00:44:48.67
124 NO HELGESEN Bjorn Ove Ace´s 09:04:48.88 1119.522 00:44:48.88
125 SK ČÁNI Ĺ + M Dávid 09:04:49.19 1119.393 00:44:49.19
126 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 338 09:04:49.35 1119.326 00:44:49.35
127 AT WALDER Florian Little Nala 09:04:49.53 1119.251 00:44:49.53
128 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Valentino 09:04:49.65 1119.201 00:44:49.65
129 CZ ACADEMY LOFT "B" Taba 02 09:04:49.83 1119.126 00:44:49.83
130 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Havran 09:04:49.84 1119.122 00:44:49.84
131 CZ ACADEMY LOFT "A" Cistar 31 09:04:49.90 1119.097 00:44:49.90
132 DE WINGS 2 WIN W2W 258 09:04:50.05 1119.035 00:44:50.05
133 CH TEAM FROHMATTA Porsche 09:04:50.43 1118.877 00:44:50.43
134 CH TEAM PERLEN Pjeter Thaqi Pjeter 44 09:04:50.62 1118.798 00:44:50.62
135 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "C" SP 840 09:04:50.81 1118.719 00:44:50.81
136 DE ZG HELIOS II. Heli 414 09:04:50.98 1118.648 00:44:50.98
137 DE TEAM BRANDT & WICHERT Brandt Brilliant 09:04:51.26 1118.532 00:44:51.26
138 PL MAZIARZ RACING TEAM Ksena 09:04:51.43 1118.461 00:44:51.43
139 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Ivan Miroslav CE 2 09:04:51.60 1118.391 00:44:51.60
140 PL SZYMAŃSKI Zbigniew ZS 75 09:04:51.70 1118.349 00:44:51.70
141 CZ ZÁHLAVOVI Lukáš a Martina Flop 09:04:51.82 1118.299 00:44:51.82
142 CZ CHMELAŘ - JURÁSEK Team "A" Glider 09:04:51.89 1118.270 00:44:51.89
143 CZ ESHEK Bohdan Cimbor 09:04:52.24 1118.125 00:44:52.24
144 CZ MAYER Antonín Tony 09:04:52.31 1118.096 00:44:52.31
145 CZ KLEMENS Karel Moana 09:04:52.55 1117.996 00:44:52.55
146 DE TEAM GOCH Mercedes 09:04:52.59 1117.979 00:44:52.59
147 AT RUDORFER Michael Malibu 09:04:52.82 1117.884 00:44:52.82
148 CZ BAJTEK Jan Agil 09:04:52.86 1117.867 00:44:52.86
149 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "A" No-Name 09:04:52.97 1117.822 00:44:52.97
150 SK HROZEN Peter Petra 09:04:53.09 1117.772 00:44:53.09
151 CZ ACADEMY LOFT "C" Bravia 12 09:04:53.34 1117.668 00:44:53.34
152 DE WINGS 2 WIN W2W 211 09:04:53.63 1117.548 00:44:53.63
153 CZ ACADEMY LOFT "B" Buday 41 09:04:53.77 1117.490 00:44:53.77
154 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Koda 09:04:53.80 1117.477 00:44:53.80
155 CZ ATH KVĚTNÁ Šance 09:04:53.90 1117.436 00:44:53.90
156 DE TEAM "DIE ROTHALBOMBER" Blue Wonder 09:04:54.40 1117.228 00:44:54.40
157 DE C.SCHWARM + M.WIESNET Kelso 09:04:54.42 1117.220 00:44:54.42
158 AT WIEFLER Alois Wolfgang 09:04:54.50 1117.187 00:44:54.50
159 DE TEAM Tanja & Maya & Mica "B" Magic 09:04:54.55 1117.166 00:44:54.55
160 CZ GRUBER Simon "A" Eliot 09:04:54.73 1117.092 00:44:54.73
161 CZ ACADEMY LOFT "C" Sivia 13 09:04:54.92 1117.013 00:44:54.92
162 PL GRODNY Andrzej "B" AA 38 09:04:55.05 1116.959 00:44:55.05
163 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Merope 816 09:04:55.29 1116.859 00:44:55.29
164 CZ KUČERA Lukáš Princ 09:04:55.58 1116.739 00:44:55.58
165 DE SIEBERT DIETER + CHEN YUE Talent 2323 09:04:55.84 1116.632 00:44:55.84
166 CZ VALENTA Vlastimil Moya 09:04:56.21 1116.478 00:44:56.21
167 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Vanity 09:04:56.27 1116.453 00:44:56.27
168 DE JAHN Torsten Eddy 09:04:56.41 1116.396 00:44:56.41
169 CZ KRUTIL Karel + Michal Ztracená 09:04:56.51 1116.354 00:44:56.51
170 PT PEDRO PORTO Pacheco 09:04:56.54 1116.342 00:44:56.54
171 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Merope 765 09:04:56.67 1116.288 00:44:56.67
172 DE SCHÖN Friedrich Fritz 8 09:04:56.76 1116.251 00:44:56.76
173 CZ SKRBEK Zdeněk Roki 09:04:56.81 1116.230 00:44:56.81
174 CZ VLČEK Jiří Koki 09:04:56.85 1116.213 00:44:56.85
175 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Peťula 09:04:56.93 1116.180 00:44:56.93
176 DE SKOPLJAK Denis Ole 09:04:57.37 1115.998 00:44:57.37
177 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 977 09:04:57.89 1115.783 00:44:57.89
178 CZ JURÁSEK-ŠKRABAL Team Marek 09:04:57.90 1115.779 00:44:57.90
179 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Olymp 21 09:04:58.08 1115.705 00:44:58.08
180 CZ KUČERA Lukáš Katrin 09:04:58.34 1115.597 00:44:58.34
181 CZ ACADEMY LOFT "D" Dolia 93 09:04:58.36 1115.589 00:44:58.36
182 CZ ŠIK Jaroslav Radim 09:04:58.54 1115.514 00:44:58.54
183 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 340 09:04:58.63 1115.477 00:44:58.63
184 CZ CHMELAŘ - JURÁSEK Team "B" Hypnotize 09:04:58.73 1115.436 00:44:58.73
185 AT VOLLNHOFER Dominik Hochegg 4 09:04:58.76 1115.423 00:44:58.76
186 DE C.SCHWARM + M.WIESNET Nereide 09:04:58.83 1115.394 00:44:58.83
187 DE SIEBERT DIETER + CHEN YUE Talent 2329 09:04:58.89 1115.370 00:44:58.89
188 DE C.SCHWARM + M.WIESNET Seabiscuit 09:04:59.24 1115.225 00:44:59.24
189 DE JOEKEL SKYLIGHTS - Lang Merope 792 09:04:59.31 1115.196 00:44:59.31
190 CZ ŠABATA Jan J.Š. 5 09:04:59.55 1115.097 00:44:59.55
191 PL WRÓBEL Michal & Patryk Talent 9231 09:04:59.68 1115.043 00:44:59.68
192 CZ SKRBEK Marek Kid 1 09:04:59.93 1114.940 00:44:59.93
193 DE TREPTE Arndt & Marcus Henk 09:05:00.42 1114.738 00:45:00.42
194 AT VOLLNHOFER Dominik Hochegg 5 09:05:00.45 1114.725 00:45:00.45
195 DE TEAM ALNA Sloza 09:05:00.62 1114.655 00:45:00.62
196 PL JANIA-LACH TEAM Ipac 09:05:00.71 1114.618 00:45:00.71
197 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Merope 775 09:05:00.81 1114.577 00:45:00.81
198 DE TEAM PFOH + HENRICH + BUCKLE Jägermeister 09:05:00.83 1114.568 00:45:00.83
199 CZ ACADEMY LOFT "A" Tusi 61 09:05:01.09 1114.461 00:45:01.09
200 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Celena 09:05:01.29 1114.379 00:45:01.29
201 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Jorg G.1 09:05:01.60 1114.251 00:45:01.60
202 DE TEAM PFOH + HENRICH + BUCKLE Mirabelle 09:05:01.76 1114.185 00:45:01.76
203 CZ DUDA Přemysl Barney 09:05:01.87 1114.139 00:45:01.87
204 DE SKOPLJAK Denis Klaus 09:05:02.63 1113.826 00:45:02.63
205 CZ CHMELAŘ - JURÁSEK Team "B" Question 09:05:02.88 1113.723 00:45:02.88
206 CZ ACADEMY LOFT "B" Tatra 32 09:05:02.95 1113.694 00:45:02.95
207 DE TEAM PFOH + HENRICH + BUCKLE Budweiser 09:05:03.31 1113.546 00:45:03.31
208 CZ LOCCO TEAM Barbora 09:05:03.36 1113.525 00:45:03.36
209 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Jorg G.2 09:05:03.47 1113.480 00:45:03.47
210 CZ MAREK Petr Felix 09:05:03.59 1113.431 00:45:03.59
211 CZ ACADEMY LOFT "A" Sastar 21 09:05:03.71 1113.381 00:45:03.71
212 AT ALHASAN MUHI ESSA AL Kiano 2 09:05:03.88 1113.311 00:45:03.88
213 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "B" Radek 09:05:03.98 1113.270 00:45:03.98
214 DE TEAM SPREEWALD Motschko Alexander Kras Spreewald 09:05:04.19 1113.184 00:45:04.19
215 CZ DUDA Přemysl Bastien 09:05:04.26 1113.155 00:45:04.26
216 CZ BRULÍK Josef Mia 09:05:04.41 1113.093 00:45:04.41
217 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "C" SP 877 09:05:04.51 1113.052 00:45:04.51
218 PL MAZUR Roman Rock 09:05:04.54 1113.040 00:45:04.54
219 CZ ACADEMY LOFT "A" Jita 81 09:05:04.71 1112.970 00:45:04.71
220 DE SKOPLJAK Denis Uma 09:05:04.83 1112.920 00:45:04.83
221 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 5 09:05:04.92 1112.883 00:45:04.92
222 PL SROKA-KUSION-KAWA Team Kamila 09:05:05.48 1112.653 00:45:05.48
223 DE TREPTE Arndt & Marcus Lasti 09:05:05.57 1112.616 00:45:05.57
224 AT BLIEGE Felix Hannah 09:05:05.68 1112.571 00:45:05.68
225 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Cheryl 09:05:05.99 1112.443 00:45:05.99
226 CZ ACADEMY LOFT "C" Diawo 72 09:05:06.05 1112.418 00:45:06.05
227 CZ MAREK Petr Max. 09:05:06.20 1112.357 00:45:06.20
228 DE ZG HELIOS I. Os 128 09:05:06.31 1112.312 00:45:06.31
229 PL PACEK Wojciech WP 59 09:05:06.45 1112.254 00:45:06.45
230 CZ BECHYNĚ Radek Jiřik 09:05:06.57 1112.205 00:45:06.57
231 PL MAZUR Roman Rockwood 09:05:06.63 1112.180 00:45:06.63
232 CZ ŠEVČÍK Josef Jana 09:05:06.77 1112.123 00:45:06.77
233 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Hanička 09:05:06.87 1112.081 00:45:06.87
234 CZ ACADEMY LOFT "D" Sivia 03 09:05:07.07 1111.999 00:45:07.07
235 AT HÖLD Erich Susanne 09:05:07.43 1111.851 00:45:07.43
236 AT GASSER Reinhard Goldy 09:05:07.68 1111.749 00:45:07.68
237 DE BELOW Harald Four Five Four 09:05:07.81 1111.695 00:45:07.81
238 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "C" SP 841 09:05:07.91 1111.654 00:45:07.91
239 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Ready 09:05:08.39 1111.457 00:45:08.39
240 CZ KONEČNÝ Vlastimil Violeta 09:05:08.86 1111.265 00:45:08.86
241 DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Gatsby 845 09:05:08.93 1111.236 00:45:08.93
242 DE SG STEFFL "B" Tommy Jand 09:05:09.25 1111.105 00:45:09.25
243 DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Holger 09:05:09.29 1111.088 00:45:09.29
244 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Merope 773 09:05:09.38 1111.051 00:45:09.38
245 PL JANIA-LACH TEAM Lasoll 09:05:09.49 1111.006 00:45:09.49
246 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Korno 09:05:09.51 1110.998 00:45:09.51
247 CZ KOBYLNICE TEAM Maja 09:05:09.60 1110.961 00:45:09.60
248 DE SG STEFFL "A" James Hunt 09:05:09.67 1110.932 00:45:09.67
249 DE SG STEFFL "B" Patricia Cornwele 09:05:09.83 1110.867 00:45:09.83
250 DE TEAM ALNA Pure-Quatro 09:05:09.89 1110.842 00:45:09.89
251 DE TEAM Tanja & Maya & Mica "A" Tagi 09:05:10.18 1110.723 00:45:10.18
252 CZ KLEMENS Karel Meimi 09:05:10.29 1110.678 00:45:10.29
253 CZ B & B TEAM Erik 09:05:10.73 1110.498 00:45:10.73
254 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Natalie Portman 09:05:10.86 1110.445 00:45:10.86
255 SK ČÁNI Ĺ + M Lexi 09:05:11.42 1110.215 00:45:11.42
256 BE COPPENS Peter PC 501 09:05:11.46 1110.199 00:45:11.46
257 CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Mařík 09:05:11.73 1110.088 00:45:11.73
258 SK PP + LL TEAM Pex Pri 09:05:11.89 1110.023 00:45:11.89
259 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Laral 09:05:11.93 1110.007 00:45:11.93
260 CZ HERYNEK SQUADRONE Brisk Express 09:05:12.19 1109.900 00:45:12.19
261 PL JANIA-LACH TEAM New Stros 09:05:12.41 1109.810 00:45:12.41
262 AT GRATZER Marco Papillau 09:05:12.48 1109.781 00:45:12.48
263 SK HROZEN Peter Peťko 09:05:12.53 1109.761 00:45:12.53
264 CZ KOLÁŘ Martin Loro 09:05:12.66 1109.708 00:45:12.66
265 PL JANIA-LACH TEAM New Sajny 09:05:12.78 1109.659 00:45:12.78
266 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "B" SP 835 09:05:12.90 1109.610 00:45:12.90
267 CZ OLD STERNBERK TEAM "B" Bumbalíkův Raška 09:05:13.41 1109.401 00:45:13.41
268 CZ OLD STERNBERK TEAM "A" Franta 1 09:05:13.53 1109.352 00:45:13.53
269 CZ KLEMENS Karel ml. Filip 09:05:13.77 1109.254 00:45:13.77
270 CZ NESÉT Bohumil Arma 09:05:13.82 1109.233 00:45:13.82
271 CZ VYBÍRAL & KONEČNÝ Team PK 30 09:05:14.10 1109.119 00:45:14.10
272 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Panamera 09:05:14.27 1109.050 00:45:14.27
273 CZ HAŠŠO Slavomír FC 1 09:05:14.40 1108.996 00:45:14.40
274 CZ KUČERA Lukáš Jenda 09:05:14.49 1108.960 00:45:14.49
275 DE C.SCHWARM + M.WIESNET Thor 2 09:05:14.52 1108.947 00:45:14.52
276 DE FAMILIE SOELLNER FS 47 09:05:14.59 1108.919 00:45:14.59
277 CZ GRUBER Simon "A" Simon 09:05:14.72 1108.866 00:45:14.72
278 CZ ATH KVĚTNÁ Totino 09:05:14.82 1108.825 00:45:14.82
279 CZ GORČÍK + MACHALA Team Moni 09:05:14.91 1108.788 00:45:14.91
280 DE TEAM Tanja & Maya & Mica "B" Magoo 09:05:15.03 1108.739 00:45:15.03
281 SK TEAM BAŠISTA HRICIK LUTERÁN Naboj 09:05:15.31 1108.625 00:45:15.31
282 CZ BAJTEK Jan Mat 09:05:15.37 1108.600 00:45:15.37
283 CZ REITERMAN & HORT Team Verunka 09:05:15.46 1108.564 00:45:15.46
284 DE SCHÖN Friedrich Fritz 11 09:05:15.59 1108.510 00:45:15.59
285 DE JOEKEL SKYLIGHTS - Lang Merope 812 09:05:15.64 1108.490 00:45:15.64
286 SK DUCHOVIČ Jozef Apolon 09:05:15.72 1108.457 00:45:15.72
287 NO HELGESEN Bjorn Ove Hurricane´s 232 09:05:15.78 1108.433 00:45:15.78
288 CZ KLEMENSOVÁ Sára Bob 09:05:15.82 1108.417 00:45:15.82
289 CZ HERYNEK SQUADRONE Bond Girl 09:05:15.83 1108.413 00:45:15.83
290 DE SG STEFFL "A" Verstappen 09:05:15.97 1108.355 00:45:15.97
291 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Kid A.P. 2 09:05:16.31 1108.217 00:45:16.31
292 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Merope 780 09:05:16.34 1108.204 00:45:16.34
293 CH TEAM PERLEN Pjeter Thaqi Pjeter 32 09:05:16.39 1108.184 00:45:16.39
294 DE TARGATZ Angela Dr. Andale 09:05:16.49 1108.143 00:45:16.49
295 CZ ACADEMY LOFT "C" Dolia 42 09:05:16.62 1108.090 00:45:16.62
296 CZ ACADEMY LOFT "C" Bravia 22 09:05:16.68 1108.066 00:45:16.68
297 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Krhanice 09:05:16.84 1108.000 00:45:16.84
298 PL KOZLENIA Artur Abby 09:05:16.89 1107.980 00:45:16.89
299 DE ANTONOV AVIATION AN 24 09:05:16.98 1107.943 00:45:16.98
300 CZ NESÉT Bohumil Aldor 09:05:17.07 1107.907 00:45:17.07
301 PL MAZUR Roman Roofus 09:05:17.35 1107.793 00:45:17.35
302 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Merope 814 09:05:17.46 1107.748 00:45:17.46
303 CZ ACADEMY LOFT "A" 99 Brave King 11 09:05:17.57 1107.703 00:45:17.57
304 SK BINDAS Štefan ŠB 1 09:05:17.70 1107.650 00:45:17.70
305 CZ KOLÁŘ Martin Siut 09:05:17.77 1107.621 00:45:17.77
306 DE TRUSHEIM Holger Bird 2006 09:05:17.96 1107.544 00:45:17.96
307 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 329 09:05:18.14 1107.471 00:45:18.14
308 DE TEAM PFOH + HENRICH + BUCKLE Spatzendreck 09:05:18.34 1107.389 00:45:18.34
309 DE BELOW Harald Four Four One 09:05:18.96 1107.137 00:45:18.96
310 CZ OLD STERNBERK TEAM "A" Petr 1 09:05:19.31 1106.994 00:45:19.31
311 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "B" SP 843 09:05:19.38 1106.966 00:45:19.38
312 BE COPPENS Peter PC 506 09:05:19.41 1106.953 00:45:19.41
313 DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Garnet 09:05:19.51 1106.913 00:45:19.51
314 PL OLR MAZURY Webster 09:05:19.55 1106.896 00:45:19.55
315 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Gloria 09:05:19.68 1106.843 00:45:19.68
316 CZ ŠABATA Michal M.Š. 72 09:05:19.72 1106.827 00:45:19.72
317 DE HOOP Michael Mateusz 09:05:19.89 1106.758 00:45:19.89
318 CZ BRULÍK Josef Lili 09:05:19.92 1106.746 00:45:19.92
319 CZ SUCHOMEL Libor S 1 09:05:19.95 1106.734 00:45:19.95
320 SK EVIN Peter + Noemi Pet 711 09:05:20.01 1106.709 00:45:20.01
321 CZ PŘÍKAZSKÝ Jan Honza 4 09:05:20.37 1106.563 00:45:20.37
322 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Lenny 09:05:20.62 1106.461 00:45:20.62
323 CZ KOLÁŘ Martin Singha 09:05:20.71 1106.424 00:45:20.71
324 DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Galene 09:05:20.86 1106.363 00:45:20.86
325 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "B" Wolker 09:05:20.91 1106.343 00:45:20.91
326 DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Gayle 09:05:21.19 1106.229 00:45:21.19
327 CH TEAM WIRZ Crime 09:05:21.28 1106.193 00:45:21.28
328 CZ PLÁNOČKA Jan Ing. Jana 09:05:21.51 1106.099 00:45:21.51
329 AT VOLLNHOFER Dominik Hochegg 1 09:05:21.89 1105.945 00:45:21.89
330 CZ SKRBEK Marek Gaby 2 09:05:22.19 1105.823 00:45:22.19
331 PL PACEK Wojciech WP 34 09:05:22.21 1105.815 00:45:22.21
332 DE TEAM GOCH Jaguar 09:05:22.28 1105.786 00:45:22.28
333 CZ BECHYNĚ Radek Adam 09:05:22.37 1105.750 00:45:22.37
334 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Broek 09:05:22.42 1105.729 00:45:22.42
335 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Merope 2612 09:05:22.53 1105.685 00:45:22.53
336 AT HALATSCHEK Dietmar Susi 09:05:22.60 1105.656 00:45:22.60
337 AT WIEFLER Alois Alpha 1 09:05:22.66 1105.632 00:45:22.66
338 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Naomi 09:05:22.76 1105.591 00:45:22.76
339 CZ B & B TEAM Patricie 09:05:22.81 1105.571 00:45:22.81
340 PL MAZIARZ RACING TEAM Puma 09:05:22.90 1105.535 00:45:22.90
341 SK LABON Matúš & Jakub MLJ 5 09:05:22.94 1105.518 00:45:22.94
342 PL GRODNY Andrzej "B" AA 33 09:05:23.20 1105.413 00:45:23.20
343 CZ B & B TEAM Ren 09:05:23.32 1105.364 00:45:23.32
344 CZ KOLÁŘ Martin Tejde 09:05:23.46 1105.307 00:45:23.46
345 CZ LAŇKA Alfons Ing. Jaruš 09:05:23.54 1105.275 00:45:23.54
346 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 7 09:05:23.55 1105.271 00:45:23.55
347 CZ TEAM ZEMAN + KAŠUBA ZK 3 09:05:23.64 1105.234 00:45:23.64
348 CH ANDERHUB Oskar Pilsen 09:05:23.76 1105.185 00:45:23.76
349 CZ LUNDÁK Pavel Oskar 09:05:23.84 1105.153 00:45:23.84
350 CZ VÍTEK Jan Maty 09:05:23.85 1105.149 00:45:23.85
351 DE SCHÖN Friedrich Fritz 10 09:05:23.99 1105.092 00:45:23.99
352 SK LAŠ Vladimír Las 504 09:05:24.09 1105.052 00:45:24.09
353 SK HROZEN Peter Mia 09:05:24.36 1104.942 00:45:24.36
354 DE SCHÖN Friedrich Fritz 6 09:05:24.42 1104.918 00:45:24.42
355 CZ ŠABATA Michal M.Š. 77 09:05:24.53 1104.873 00:45:24.53
356 CZ KULÍK Přemysl PK 113 09:05:24.63 1104.833 00:45:24.63
357 DE SG STEFFL "B" Rosamunde Pilcher 09:05:24.81 1104.760 00:45:24.81
358 AT ALHASAN MUHI ESSA AL Kiano 1 09:05:24.87 1104.735 00:45:24.87
359 CZ CHMELAŘ - JURÁSEK Team "A" Coligar 09:05:24.89 1104.727 00:45:24.89
360 SK LABON Matúš & Jakub MLJ 9 09:05:25.04 1104.666 00:45:25.04
361 PL KWAŚNICKI Tomasz Tarlom 09:05:25.42 1104.512 00:45:25.42
362 SK LABON Matúš & Jakub MLJ 6 09:05:25.63 1104.427 00:45:25.63
363 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 803 09:05:25.78 1104.366 00:45:25.78
364 AT RÖTZER Franz Top 3 09:05:25.86 1104.334 00:45:25.86
365 CZ HLAVINKA & CHUDOBA Team Romário 09:05:25.94 1104.302 00:45:25.94
366 SK BEŇÁK Vladimír Elza 09:05:26.19 1104.200 00:45:26.19
367 CH TEAM PERLEN Pjeter Thaqi Pjeter 31 09:05:26.23 1104.184 00:45:26.23
368 CZ HORNÍČEK TEAM Talent 09 09:05:26.37 1104.127 00:45:26.37
369 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Diego 09:05:26.58 1104.042 00:45:26.58
370 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Běla 09:05:26.68 1104.002 00:45:26.68
371 DE FAMILIE SOELLNER FS 16 09:05:26.88 1103.921 00:45:26.88
372 SK DUCHOVIČ Jozef Justin 09:05:27.32 1103.743 00:45:27.32
373 SK DUCHOVIČ Jozef Vivien 09:05:27.36 1103.727 00:45:27.36
374 SK ŠKVARKA & KASAN Team Slovenka 09:05:27.41 1103.706 00:45:27.41
375 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 266 09:05:27.50 1103.670 00:45:27.50
376 PL KWAŚNICKI Tomasz Triumf 09:05:27.63 1103.617 00:45:27.63
377 DE WINGS 2 WIN W2W 193 09:05:27.78 1103.557 00:45:27.78
378 DE SG STEFFL "B" Stephenia Meyer 09:05:27.84 1103.532 00:45:27.84
379 DE JOEKEL SKYLIGHTS - Lang Merope 2607 09:05:27.85 1103.528 00:45:27.85
380 CZ VÍTEK Jan Gabi 09:05:28.10 1103.427 00:45:28.10
381 CZ KRUTIL Karel + Michal Zpomalený 09:05:28.37 1103.318 00:45:28.37
382 SK PP + LL TEAM Bos Pri 09:05:28.41 1103.302 00:45:28.41
383 CZ ACADEMY LOFT "C" Cobutana 92 09:05:28.65 1103.205 00:45:28.65
384 CZ SUCHÁNEK Martin Tereza 09:05:28.70 1103.185 00:45:28.70
385 CZ ŠABATA Michal M.Š. 35 09:05:28.71 1103.181 00:45:28.71
386 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "B" SP 831 09:05:28.79 1103.148 00:45:28.79
387 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Thor 09:05:28.87 1103.116 00:45:28.87
388 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Merope 778 09:05:28.92 1103.096 00:45:28.92
389 DE TEAM PFOH + HENRICH + BUCKLE Bärwurz 09:05:29.12 1103.015 00:45:29.12
390 CZ HERYNEK SQUADRONE Čejen 09:05:29.38 1102.910 00:45:29.38
391 PL JANIA-LACH TEAM Dark Kong 09:05:29.57 1102.833 00:45:29.57
392 AT GRATZER Marco Lorelei 09:05:29.66 1102.797 00:45:29.66
393 SK ČAMPIŠ Milan JL 38 09:05:29.87 1102.712 00:45:29.87
394 CZ HORNÍČEK TEAM Talent 25 09:05:29.93 1102.688 00:45:29.93
395 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Valley 09:05:30.44 1102.482 00:45:30.44
396 DE JOEKEL SKYLIGHTS - Lang Stephan 248 09:05:30.68 1102.385 00:45:30.68
397 CZ KUČERA Lukáš Flíček 09:05:30.76 1102.352 00:45:30.76
398 CZ KRUTIL Karel + Michal Krásná Dovolená 09:05:31.32 1102.126 00:45:31.32
399 AT RÖTZER Franz Top 10 09:05:31.69 1101.977 00:45:31.69
400 DE SG STEFFL "B" George Orwell 09:05:31.90 1101.892 00:45:31.90
401 DE SKOPLJAK Denis Stefan 09:05:31.93 1101.880 00:45:31.93
402 CZ KOLÁŘ Martin Power Up 09:05:32.42 1101.683 00:45:32.42
403 CZ DAVID Petr Bessi 09:05:32.86 1101.505 00:45:32.86
404 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "B" SP 832 09:05:33.09 1101.413 00:45:33.09
405 DE TEAM "DIE ROTHALBOMBER" Sausewind 09:05:33.46 1101.264 00:45:33.46
406 PL GRODNY Andrzej "A" AG 31 09:05:33.49 1101.252 00:45:33.49
407 DE TEAM "DIE ROTHALBOMBER" Iris 09:05:33.53 1101.235 00:45:33.53
408 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Merope 826 09:05:33.64 1101.191 00:45:33.64
409 DE WINGS 2 WIN W2W 184 09:05:33.71 1101.163 00:45:33.71
410 DE MEISSNERLANDDERBY MLD 47 09:05:33.86 1101.102 00:45:33.86
411 DE TREPTE Arndt & Marcus Lore 09:05:33.92 1101.078 00:45:33.92
412 SK ŠKVARKA & KASAN Team Stíhačka 09:05:33.99 1101.050 00:45:33.99
413 CZ BECHYNĚ Radek Andy 09:05:34.26 1100.941 00:45:34.26
414 DE HIENZSCH Frank F.H. 1 09:05:34.28 1100.933 00:45:34.28
415 AT WALDER Florian Anne 09:05:34.42 1100.877 00:45:34.42
416 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Kyara 09:05:34.58 1100.813 00:45:34.58
417 CZ KOLÁŘ Martin Jojo 09:05:34.71 1100.760 00:45:34.71
418 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 899 09:05:34.72 1100.756 00:45:34.72
419 AT HALATSCHEK Dietmar Püttman 09:05:34.79 1100.728 00:45:34.79
420 DE SÄCHSISCHE SCHWEIZ Trepte-Hörnig-Fischer Sabine 09:05:34.91 1100.680 00:45:34.91
421 CZ KRET Jiří Beta 09:05:35.17 1100.575 00:45:35.17
422 PL KOZLENIA Artur Adios 09:05:35.55 1100.422 00:45:35.55
423 PT PEDRO PORTO Paint 09:05:35.59 1100.406 00:45:35.59
424 AT HÖLD Erich Kristin 09:05:35.72 1100.354 00:45:35.72
425 DE TEAM GERMANY Werner A. Waldow + Silvia Thiel Talent Quatro 178 09:05:35.85 1100.302 00:45:35.85
426 AT LEICHTFRIED Karin Mixnitzblitz 1 09:05:35.88 1100.289 00:45:35.88
427 SK TEAM BAŠISTA HRICIK LUTERÁN Marko 09:05:36.27 1100.133 00:45:36.27
428 SK PODHORSKÝ TEAM Mário 09:05:36.50 1100.040 00:45:36.50
429 NO HELGESEN Bjorn Ove Limit Channel 09:05:36.97 1099.851 00:45:36.97
430 CZ KRUTIL Karel + Michal Loudavý 09:05:37.11 1099.795 00:45:37.11
431 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "C" SP 878 09:05:37.68 1099.566 00:45:37.68
432 CZ ADAMÍK Zdeněk Ostříž 09:05:37.77 1099.530 00:45:37.77
433 CZ SKRBEK Marek Kid-Rudy 1 09:05:37.89 1099.482 00:45:37.89
434 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Will Smith 09:05:38.18 1099.365 00:45:38.18
435 SK PODHORSKÝ TEAM Fezoj 09:05:38.65 1099.177 00:45:38.65
436 DE SÄCHSISCHE SCHWEIZ Trepte-Hörnig-Fischer Anna 09:05:38.92 1099.068 00:45:38.92
437 CZ KOBYLNICE TEAM Klára 09:05:39.17 1098.968 00:45:39.17
438 AT HALATSCHEK Dietmar Niki 09:05:39.57 1098.807 00:45:39.57
439 CH TEAM FROHMATTA Asadi 09:05:39.92 1098.667 00:45:39.92
440 PL SZYMAŃSKI Zbigniew ZS 97 09:05:39.97 1098.647 00:45:39.97
441 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Eros 09:05:40.12 1098.587 00:45:40.12
442 PL KOZLENIA Artur Adagio 09:05:40.46 1098.451 00:45:40.46
443 DE BEHLKE Andreas AB 04 09:05:40.61 1098.391 00:45:40.61
444 AT LINDTNER Harald Geronitalent 09:05:40.76 1098.330 00:45:40.76
445 DE HIENZSCH Frank F.H. 2 09:05:40.81 1098.310 00:45:40.81
446 SK BABIC Pavol Starek 09:05:40.83 1098.302 00:45:40.83
447 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Sultan 09:05:41.44 1098.058 00:45:41.44
448 PL GRODNY Andrzej "B" AA 19 09:05:42.32 1097.706 00:45:42.32
449 CZ BECHA Lubomír + Jan Senira 09:05:42.47 1097.646 00:45:42.47
450 CZ KOBYLNICE TEAM Emča 09:05:42.51 1097.630 00:45:42.51
451 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Laura 09:05:42.61 1097.590 00:45:42.61
452 PL JANIA-LACH TEAM Copiwir 09:05:42.96 1097.449 00:45:42.96
453 DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Galistic 09:05:43.18 1097.361 00:45:43.18
454 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Gadget 09:05:43.50 1097.233 00:45:43.50
455 CZ ŠTACH Vladimír Alpha 09:05:43.56 1097.209 00:45:43.56
456 CZ ŠABATA Jan J.Š. 6 09:05:43.79 1097.117 00:45:43.79
457 CZ BECHYNĚ Radek Ráďa 09:05:43.88 1097.082 00:45:43.88
458 CZ HLAVINKA & CHUDOBA Team Cholerik 09:05:43.91 1097.070 00:45:43.91
459 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Kate Winslet 09:05:44.12 1096.986 00:45:44.12
460 AT LINDTNER Harald Skytalent 09:05:44.51 1096.830 00:45:44.51
461 CZ HORNÍČEK TEAM Talent 45 09:05:44.61 1096.790 00:45:44.61
462 PL SZYMAŃSKI Zbigniew ZS 76 09:05:44.87 1096.686 00:45:44.87
463 CZ NVÚ Nápravný výchovný ústav Idiot 09:05:44.89 1096.678 00:45:44.89
464 CZ NVÚ Nápravný výchovný ústav Trotl 09:05:45.08 1096.602 00:45:45.08
465 CZ GRUBER Marek Marco 09:05:45.37 1096.486 00:45:45.37
466 PL MAZIARZ RACING TEAM Panto 09:05:45.53 1096.422 00:45:45.53
467 CZ ATH KVĚTNÁ Klenot 2 09:05:45.87 1096.286 00:45:45.87
468 SK CISÁRIK Rudolf Mufo 09:05:46.05 1096.215 00:45:46.05
469 PL DZIALAK E.& J. Giga 09:05:46.53 1096.023 00:45:46.53
470 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Kalna 09:05:46.62 1095.987 00:45:46.62
471 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Rita 09:05:46.67 1095.967 00:45:46.67
472 DE TEAM GOCH Lotus 09:05:46.69 1095.959 00:45:46.69
473 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 900 09:05:46.80 1095.915 00:45:46.80
474 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Angelina Jolie 09:05:46.85 1095.895 00:45:46.85
475 CZ VYBÍRAL & KONEČNÝ Team PV 4 09:05:47.09 1095.800 00:45:47.09
476 DE BELOW Harald Four Thirtysix 09:05:47.53 1095.624 00:45:47.53
477 BE COPPENS Peter PC 505 09:05:47.69 1095.560 00:45:47.69
478 CZ HORÁK Josef Hurrican 09:05:47.80 1095.516 00:45:47.80
479 CZ GRUBER Lubomír Luboš 09:05:47.84 1095.500 00:45:47.84
480 DE TEAM "DIE ROTHALBOMBER" Orkan 09:05:48.06 1095.413 00:45:48.06
481 CZ ACADEMY LOFT "B" Kruger 022 09:05:48.41 1095.273 00:45:48.41
482 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 811 09:05:48.50 1095.237 00:45:48.50
483 DE BELOW Harald Four Thirtyseven 09:05:48.57 1095.210 00:45:48.57
484 SK CISÁRIK Rudolf Linda 09:05:48.68 1095.166 00:45:48.68
485 CZ KLEMENSOVÁ Sára Blue 09:05:48.75 1095.138 00:45:48.75
486 CH TEAM WIRZ Showman 09:05:48.85 1095.098 00:45:48.85
487 DE TARGATZ Angela Dr. Angel 09:05:48.88 1095.086 00:45:48.88
488 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Jennifer Aniston 09:05:49.33 1094.907 00:45:49.33
489 DE TEAM BRANDT & WICHERT Verstappen Max 09:05:49.44 1094.863 00:45:49.44
490 CZ HERYNEK SQUADRONE Caprnie 09:05:49.54 1094.823 00:45:49.54
491 AT LEICHTFRIED Karin Mixnitzblitz 6 09:05:49.61 1094.795 00:45:49.61
492 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Trojka 09:05:49.96 1094.656 00:45:49.96
493 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Marti 09:05:50.11 1094.596 00:45:50.11
494 CZ KOLÁŘ Martin Ginantos 09:05:50.44 1094.465 00:45:50.44
495 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 804 09:05:50.68 1094.369 00:45:50.68
496 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Kid A.P. 4 09:05:50.82 1094.314 00:45:50.82
497 DE BELOW Harald Four Four Two 09:05:50.92 1094.274 00:45:50.92
498 DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Galaxy 09:05:51.26 1094.139 00:45:51.26
499 CZ NESÉT Bohumil Cora 09:05:51.44 1094.067 00:45:51.44
500 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Kid-Jelle 1 09:05:51.52 1094.035 00:45:51.52
501 CZ PLÁNOČKA Jan Ing. Tereza 09:05:51.74 1093.948 00:45:51.74
502 DE TEAM "DIE ROTHALBOMBER" Taifun 09:05:51.75 1093.944 00:45:51.75
503 DE FAMILIE SOELLNER FS 57 09:05:51.90 1093.884 00:45:51.90
504 PL GRODNY Andrzej "A" AG 29 09:05:52.09 1093.809 00:45:52.09
505 PT PEDRO PORTO Paladin 09:05:52.47 1093.658 00:45:52.47
506 SK ČÁNI Ĺ + M Mária 09:05:52.66 1093.582 00:45:52.66
507 AT GASSER Reinhard Gina 09:05:52.69 1093.570 00:45:52.69
508 CZ KRET Jiří Alfa 09:05:52.77 1093.539 00:45:52.77
509 CZ KOLÁŘ Martin Sim 09:05:52.90 1093.487 00:45:52.90
510 CZ GERSPITZER & ČULEŇ Team GT 2 09:05:53.28 1093.336 00:45:53.28
511 CZ KUČERA Lukáš Hedvika 09:05:53.49 1093.253 00:45:53.49
512 CZ POSPÍŠIL Petr Mako 09:05:53.66 1093.185 00:45:53.66
513 CZ KONOPÍK Jiří Sona 09:05:53.82 1093.122 00:45:53.82
514 CZ TALLA František Rocky 09:05:54.13 1092.999 00:45:54.13
515 DE SKOPLJAK Denis Noa 09:05:54.37 1092.903 00:45:54.37
516 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Jorg G.3 09:05:54.48 1092.860 00:45:54.48
517 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Hejnice 09:05:54.53 1092.840 00:45:54.53
518 CZ BECHA Lubomír + Jan Diego 09:05:54.64 1092.796 00:45:54.64
519 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "C" SP 839 09:05:54.67 1092.784 00:45:54.67
520 SK DUBAJ Marián MVDr. Filip 2 09:05:54.79 1092.737 00:45:54.79
521 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "A" Celestino 09:05:54.95 1092.673 00:45:54.95
522 CZ RÝDEL Jiří Ondy 09:05:55.04 1092.637 00:45:55.04
523 CZ ŠABATA Jan J.Š. 1 09:05:55.61 1092.411 00:45:55.61
524 SK VOJTKO Milan Deny 09:05:56.23 1092.166 00:45:56.23
525 CZ BECHYNĚ Radek Týnus 09:05:56.28 1092.146 00:45:56.28
526 CZ VÍTEK Jan Viky 09:05:56.40 1092.098 00:45:56.40
527 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Roxy 09:05:56.47 1092.071 00:45:56.47
528 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 357 09:05:56.55 1092.039 00:45:56.55
529 DE FAMILIE SOELLNER FS 97 09:05:56.61 1092.015 00:45:56.61
530 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Nora 09:05:56.74 1091.964 00:45:56.74
531 AT HEILAND Helmut Ivo 09:05:56.87 1091.912 00:45:56.87
532 NO HELGESEN Bjorn Ove Torero´s Drevsjo 09:05:56.98 1091.869 00:45:56.98
533 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 350 09:05:57.19 1091.785 00:45:57.19
534 CZ BOJKO Stanislav BoStJa 6 09:05:57.36 1091.718 00:45:57.36
535 CZ KREJZEK Rostislav Benelli 09:05:57.55 1091.643 00:45:57.55
536 CZ KOLÍNEK Jarolím sen. & jun. KT 46 09:05:57.89 1091.508 00:45:57.89
537 PT PEDRO PORTO Pagong 09:05:58.43 1091.295 00:45:58.43
538 CZ B & B TEAM Liu 09:05:58.53 1091.255 00:45:58.53
539 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Jala Jala 09:05:58.64 1091.212 00:45:58.64
540 CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Bobík 09:05:58.80 1091.148 00:45:58.80
541 PL TEAM MAZOWSZE JMD 20 09:05:58.95 1091.089 00:45:58.95
542 PL PACEK Wojciech WP 14 09:05:59.29 1090.955 00:45:59.29
543 PL SROKA-KUSION-KAWA Team Tomasz 09:05:59.59 1090.836 00:45:59.59
544 CZ SATORA Miroslav Turbo 09:05:59.87 1090.725 00:45:59.87
545 CZ DUDA Přemysl Bára 09:05:59.88 1090.721 00:45:59.88
546 CZ BLAŽEK Petr Anča 09:06:00.05 1090.654 00:46:00.05
547 DE JOEKEL SKYLIGHTS - Lang Merope 789 09:06:00.18 1090.603 00:46:00.18
548 CZ SKRBEK Marek Kid 2 09:06:00.40 1090.516 00:46:00.40
549 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "B" Hanka 09:06:00.43 1090.504 00:46:00.43
550 CZ BLAŽEK Petr Olík 09:06:00.64 1090.421 00:46:00.64
551 CH TEAM WIRZ Remember Me 09:06:00.76 1090.374 00:46:00.76
552 DE TEAM ALNA Loveless 09:06:00.88 1090.326 00:46:00.88
553 CZ KULÍK Přemysl PK 103 09:06:01.40 1090.121 00:46:01.40
554 AT RÖTZER Franz Top 4 09:06:01.48 1090.089 00:46:01.48
555 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Ivana 09:06:01.59 1090.046 00:46:01.59
556 CZ GORČÍK + MACHALA Team Marek 09:06:01.80 1089.963 00:46:01.80
557 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 987 09:06:02.16 1089.821 00:46:02.16
558 CH ANDERHUB Oskar Brünn 09:06:02.43 1089.714 00:46:02.43
559 CZ MATYÁŠ Martin Bohuna 09:06:02.54 1089.671 00:46:02.54
560 CZ KOBYLNICE TEAM Anče 09:06:02.69 1089.612 00:46:02.69
561 CZ KUČERA Vladimír Kačer I. 09:06:02.75 1089.588 00:46:02.75
562 CZ ACADEMY LOFT "A" Jibar 11 09:06:02.81 1089.565 00:46:02.81
563 PL SZYMAŃSKI Zbigniew ZS 64 09:06:03.21 1089.407 00:46:03.21
564 DE TARGATZ Angela Dr. Ananda 09:06:03.25 1089.391 00:46:03.25
565 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 270 09:06:03.40 1089.332 00:46:03.40
566 CZ KUČERA Lukáš Kleopatra 09:06:03.55 1089.273 00:46:03.55
567 CZ KRUTIL Karel + Michal Cesta Kolem Světa 09:06:03.64 1089.237 00:46:03.64
568 CZ VYBÍRAL & KONEČNÝ Team PV 5 09:06:03.73 1089.202 00:46:03.73
569 CZ GORČÍK + MACHALA Team Lukas 09:06:03.85 1089.155 00:46:03.85
570 DE TRUSHEIM Holger Bird 2018 09:06:03.91 1089.131 00:46:03.91
571 PT PEDRO PORTO Pacos 09:06:04.02 1089.088 00:46:04.02
572 PL GRODNY Andrzej "A" AG 30 09:06:04.37 1088.950 00:46:04.37
573 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "C" SP 842 09:06:04.55 1088.879 00:46:04.55
574 CZ KONEČNÝ Vlastimil Radi 09:06:04.69 1088.824 00:46:04.69
575 DE HOOP Michael Blue Nate 09:06:04.71 1088.816 00:46:04.71
576 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Merope 790 09:06:04.90 1088.741 00:46:04.90
577 CZ DAVID Petr Max 09:06:05.24 1088.607 00:46:05.24
578 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Dvojka 09:06:05.82 1088.379 00:46:05.82
579 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Ban 09:06:05.99 1088.312 00:46:05.99
580 DE TEAM Tanja & Maya & Mica "A" Taffy 09:06:06.24 1088.214 00:46:06.24
581 PL PALENTKA-KUBIAK Team W 06 09:06:06.36 1088.166 00:46:06.36
582 CZ NVÚ Nápravný výchovný ústav Dacan 09:06:06.58 1088.080 00:46:06.58
583 DE FAMILIE SOELLNER FS 29 09:06:06.71 1088.029 00:46:06.71
584 CZ GRUBER Simon "A" Sabina 09:06:06.80 1087.993 00:46:06.80
585 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 1 09:06:06.90 1087.954 00:46:06.90
586 CZ CHMELAŘ - JURÁSEK Team "A" Chipper 09:06:07.02 1087.907 00:46:07.02
587 CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Salvik 09:06:07.70 1087.640 00:46:07.70
588 DE HOOP Michael Karolina 09:06:07.76 1087.616 00:46:07.76
589 CZ HLAVINKA & CHUDOBA Team Sisi 09:06:07.83 1087.588 00:46:07.83
590 PL MAZIARZ RACING TEAM Boss 09:06:08.26 1087.420 00:46:08.26
591 DE SÄCHSISCHE SCHWEIZ Trepte-Hörnig-Fischer Goodhantje 09:06:08.28 1087.412 00:46:08.28
592 CZ RUBEY Antonín Ruby 1 09:06:08.38 1087.372 00:46:08.38
593 DE TEAM GOCH HDF 02 09:06:08.51 1087.321 00:46:08.51
594 CZ KONEČNÝ Vlastimil Jitula 09:06:08.63 1087.274 00:46:08.63
595 CZ HLUBINKA Jan Marcela 09:06:08.80 1087.207 00:46:08.80
596 CZ OLD STERNBERK TEAM "B" Verdi 1 09:06:08.93 1087.156 00:46:08.93
597 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 805 09:06:08.99 1087.133 00:46:08.99
598 PT PEDRO PORTO Paddy 09:06:09.12 1087.082 00:46:09.12
599 PL MAZIARZ RACING TEAM Megara 09:06:09.34 1086.995 00:46:09.34
600 AT RÖTZER Franz Top 2 09:06:09.45 1086.952 00:46:09.45
601 DE SG STEFFL "B" Stieg Larsson 09:06:09.58 1086.901 00:46:09.58
602 CZ KRUTIL Karel + Michal Eso Šmidli 09:06:09.63 1086.882 00:46:09.63
603 CZ TALLA František Rubble 09:06:09.72 1086.846 00:46:09.72
604 PL MICHALAK Bogdan Steven Junior 09:06:09.76 1086.831 00:46:09.76
605 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 281 09:06:09.85 1086.795 00:46:09.85
606 AT HÖLD Erich Elias 09:06:09.95 1086.756 00:46:09.95
607 PL WÓJCIK Piotr Big Boo 09:06:10.05 1086.717 00:46:10.05
608 PL MAZIARZ RACING TEAM Brian 09:06:10.19 1086.662 00:46:10.19
609 CZ POSPÍŠIL Petr Jako 09:06:10.34 1086.603 00:46:10.34
610 AT HEILAND Helmut Otto 09:06:10.41 1086.576 00:46:10.41
611 DE SG STEFFL "B" Astrid Lingreen 09:06:10.52 1086.532 00:46:10.52
612 SK ŠTEFÁNIK Team Hacúr 09:06:10.64 1086.485 00:46:10.64
613 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "B" Andrej 09:06:10.76 1086.438 00:46:10.76
614 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Scarlett Johansson 09:06:10.88 1086.391 00:46:10.88
615 SK PELECH & MADAJ Rex 09:06:11.06 1086.321 00:46:11.06
616 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Morgan Freeman 09:06:11.77 1086.042 00:46:11.77
617 AT WIEFLER Alois Otto 09:06:11.91 1085.988 00:46:11.91
618 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Bouda 09:06:12.22 1085.866 00:46:12.22
619 DE ANTONOV AVIATION AN 225 09:06:12.39 1085.800 00:46:12.39
620 CZ LAŇKA Alfons Ing. Jana 09:06:12.48 1085.764 00:46:12.48
621 DE JOEKEL SKYLIGHTS - Lang Stephan 246 09:06:12.59 1085.721 00:46:12.59
622 DE HOOP Michael Griet 09:06:12.71 1085.674 00:46:12.71
623 CZ HLAVINKA & CHUDOBA Team Karmen 09:06:12.73 1085.666 00:46:12.73
624 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 278 09:06:12.86 1085.616 00:46:12.86
625 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Vandy 09:06:13.12 1085.514 00:46:13.12
626 CZ KOBYLNICE TEAM Jan 09:06:13.32 1085.436 00:46:13.32
627 DE ZG HELIOS II. Heli 928 09:06:13.36 1085.420 00:46:13.36
628 PL SEDLACEK Josef Lojza 09:06:13.44 1085.389 00:46:13.44
629 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Ivan Miroslav CE 3 09:06:13.54 1085.349 00:46:13.54
630 DE TEAM WEIS-JUNGEFLEISCH TWJ 03 09:06:13.63 1085.314 00:46:13.63
631 DE BELOW Harald Four Thirtyfour 09:06:13.70 1085.287 00:46:13.70
632 CZ BLAŽEK Petr Vanda 09:06:13.71 1085.283 00:46:13.71
633 PL SZYMAŃSKI Zbigniew ZS 62 09:06:13.78 1085.255 00:46:13.78
634 DE TEAM BRANDT & WICHERT Rock Star 09:06:13.82 1085.240 00:46:13.82
635 DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Galitzin 09:06:13.91 1085.205 00:46:13.91
636 PL OLR MAZURY Watani 09:06:13.95 1085.189 00:46:13.95
637 CZ KULÍK Přemysl PK 106 09:06:14.16 1085.107 00:46:14.16
638 CZ KRBEČEK Jaroslav Pokus 09:06:14.32 1085.044 00:46:14.32
639 SK CISÁRIK Rudolf Maťo 09:06:14.36 1085.029 00:46:14.36
640 CZ KLEMENS Karel ml. Karlos 09:06:14.43 1085.001 00:46:14.43
641 DE TEAM ELBTALSPRINTER Weise & Popp Elegance 09:06:14.60 1084.935 00:46:14.60
642 CZ KRUTIL Karel + Michal Wali 109 09:06:14.81 1084.853 00:46:14.81
643 DE TREPTE Arndt & Marcus Kuwi 09:06:14.93 1084.806 00:46:14.93
644 DE ZG HELIOS II. Heli 065 09:06:15.14 1084.724 00:46:15.14
645 SK ŠTEFÁNIK Team Jodo 09:06:15.44 1084.606 00:46:15.44
646 CZ DUDA Přemysl Bax 09:06:15.76 1084.481 00:46:15.76
647 CZ DAVID Petr Zátopek 09:06:15.93 1084.415 00:46:15.93
648 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "B" SP 820 09:06:15.95 1084.407 00:46:15.95
649 DE C.SCHWARM + M.WIESNET Kincsem 09:06:16.04 1084.372 00:46:16.04
650 SK BEŇÁK Vladimír Anna 09:06:16.57 1084.165 00:46:16.57
651 DE JAHN Torsten Josi 09:06:16.78 1084.083 00:46:16.78
652 CZ KHL Kamenář Glauke 09:06:16.83 1084.063 00:46:16.83
653 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Adam 09:06:16.92 1084.028 00:46:16.92
654 AT VOLLNHOFER Dominik Hochegg 6 09:06:17.38 1083.849 00:46:17.38
655 CZ TALLA František Skye 09:06:17.42 1083.833 00:46:17.42
656 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Hajnice 09:06:17.58 1083.771 00:46:17.58
657 PL LACH-JANIA TEAM As 1 09:06:17.59 1083.767 00:46:17.59
658 SK PELECH & MADAJ Blutig 09:06:17.66 1083.740 00:46:17.66
659 CZ KOMA Daniel Petr 09:06:17.94 1083.630 00:46:17.94
660 AT HEILAND Helmut Felix 09:06:18.24 1083.513 00:46:18.24
661 SK PELECH & MADAJ Evina 09:06:19.16 1083.155 00:46:19.16
662 DE TEAM PFOH + HENRICH + BUCKLE Salitos 09:06:19.49 1083.026 00:46:19.49
663 SK NOVÁK Pavel Stanka 09:06:19.86 1082.882 00:46:19.86
664 CZ SKRBEK Marek Tommy 09:06:19.95 1082.847 00:46:19.95
665 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "A" Jorge 09:06:20.31 1082.707 00:46:20.31
666 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "B" SP 902 09:06:20.46 1082.648 00:46:20.46
667 DE WINGS 2 WIN W2W 220 09:06:20.65 1082.574 00:46:20.65
668 CZ HAŠŠO Slavomír Slavo 2 09:06:20.72 1082.547 00:46:20.72
669 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Osmička 09:06:20.91 1082.473 00:46:20.91
670 DE FAMILIE SOELLNER FS 01 09:06:21.35 1082.302 00:46:21.35
671 DE ANTONOV AVIATION AN 26 09:06:21.94 1082.072 00:46:21.94
672 SK B & C TEAM Matúš 09:06:21.98 1082.057 00:46:21.98
673 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Versailles 09:06:22.27 1081.944 00:46:22.27
674 CZ KLEMENS Karel Kafi 09:06:22.45 1081.874 00:46:22.45
675 PL DZIALAK E.& J. Zosia 09:06:22.46 1081.870 00:46:22.46
676 CZ ACADEMY LOFT "D" Baletak 33 09:06:22.51 1081.851 00:46:22.51
677 CZ BECHYNĚ Radek Verča 09:06:22.64 1081.800 00:46:22.64
678 DE SG STEFFL "A" Piquet 09:06:22.76 1081.753 00:46:22.76
679 CZ HAŠŠO Slavomír FC 2 09:06:22.79 1081.742 00:46:22.79
680 CZ VÍTEK Jan Darja 09:06:22.95 1081.680 00:46:22.95
681 DE TEAM BRANDT & WICHERT Brandt Diamant 09:06:23.10 1081.621 00:46:23.10
682 BE COPPENS Peter PC 512 09:06:23.35 1081.524 00:46:23.35
683 CH TEAM WIRZ Barbie 09:06:23.50 1081.466 00:46:23.50
684 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "C" SP 898 09:06:23.75 1081.369 00:46:23.75
685 AT HÖLD Erich Jakob 09:06:23.81 1081.345 00:46:23.81
686 CZ CHMELAŘ - JURÁSEK Team "A" Jester 09:06:23.84 1081.334 00:46:23.84
687 CZ GORČÍK + MACHALA Team Mom 3 09:06:24.04 1081.256 00:46:24.04
688 CZ BOJKO Stanislav BoStJa 5 09:06:24.26 1081.171 00:46:24.26
689 CZ LAŇKOVI TEAM Marley 09:06:24.39 1081.120 00:46:24.39
690 CZ TALLA František Marshall 09:06:24.60 1081.039 00:46:24.60
691 CZ LAŇKOVI TEAM Charlie 09:06:24.69 1081.004 00:46:24.69
692 CZ HUCL Václav Šárka 09:06:24.72 1080.992 00:46:24.72
693 CZ VYBÍRAL & KONEČNÝ Team PK 01 09:06:24.86 1080.938 00:46:24.86
694 CZ KONEČNÝ Vlastimil Betty 09:06:24.90 1080.922 00:46:24.90
695 CZ JANEČEK Pavel Natálka 09:06:24.91 1080.918 00:46:24.91
696 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Stanly 2 09:06:25.38 1080.736 00:46:25.38
697 SK LAŠ Vladimír Las 513 09:06:25.62 1080.643 00:46:25.62
698 AT GASSER Reinhard Gigi 09:06:25.69 1080.616 00:46:25.69
699 CZ ŠABATA Jan J.Š. 2 09:06:26.21 1080.414 00:46:26.21
700 CZ ŠIK Jaroslav Kuba 09:06:26.62 1080.255 00:46:26.62
701 DE BELOW Harald Four Seventyone 09:06:26.74 1080.208 00:46:26.74
702 CZ BECHYNĚ Radek Mára 09:06:26.81 1080.181 00:46:26.81
703 CZ HUCL Václav Josef 09:06:27.07 1080.081 00:46:27.07
704 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Linda 09:06:27.39 1079.957 00:46:27.39
705 CZ CHMELAŘ - JURÁSEK Team "B" Revenga 09:06:27.94 1079.743 00:46:27.94
706 CZ VÍTEK Jan Naty 09:06:28.23 1079.631 00:46:28.23
707 DE TARGATZ Angela Dr. Anthony 09:06:28.27 1079.616 00:46:28.27
708 PL KOZLENIA Artur Amazing 09:06:28.42 1079.558 00:46:28.42
709 NO HELGESEN Bjorn Ove Het Dream 09:06:28.58 1079.496 00:46:28.58
710 SK ŠTEFÁNIKOVÁ Mária Mária 09:06:28.69 1079.453 00:46:28.69
711 PL KOZLENIA Artur Alamo 09:06:28.92 1079.364 00:46:28.92
712 CZ LAMÁČEK David La Tokio 09:06:29.33 1079.205 00:46:29.33
713 PL WRÓBEL Michal & Patryk Talent 9306 09:06:29.39 1079.182 00:46:29.39
714 AT RUDORFER Michael Magnum 09:06:29.60 1079.101 00:46:29.60
715 CZ LAŇKA Alfons Ing. Laura 09:06:29.76 1079.039 00:46:29.76
716 CZ SKRBEK Marek Kid-Rudy 2 09:06:29.86 1079.000 00:46:29.86
717 DE BELOW Harald Four Thirtyfive 09:06:29.95 1078.966 00:46:29.95
718 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Ivan Miroslav CE 6 09:06:30.40 1078.792 00:46:30.40
719 AT LINDTNER Harald Talentina 09:06:30.41 1078.788 00:46:30.41
720 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 887 09:06:30.68 1078.683 00:46:30.68
721 CZ KOLÍNEK Jarolím sen. & jun. KT 13 09:06:30.74 1078.660 00:46:30.74
722 SK PELECH & MADAJ Genetic 09:06:30.85 1078.618 00:46:30.85
723 DE SG STEFFL "B" Agatha Christie 09:06:31.11 1078.517 00:46:31.11
724 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Jednička 09:06:31.61 1078.324 00:46:31.61
725 CZ CHARYPAR Vojtěch Charyš 4 09:06:31.91 1078.208 00:46:31.91
726 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "B" Milan 09:06:31.96 1078.189 00:46:31.96
727 CZ PŘÍKAZSKÝ Jan Honza 1 09:06:32.52 1077.973 00:46:32.52
728 DE TREPTE Arndt & Marcus Caroline 09:06:32.72 1077.895 00:46:32.72
729 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Sprint G.1 09:06:33.06 1077.764 00:46:33.06
730 CZ LOCCO TEAM Kleopatra 09:06:33.76 1077.494 00:46:33.76
731 CZ LOCCO TEAM Lucas 09:06:33.88 1077.448 00:46:33.88
732 AT GRATZER Marco Leutnant Gustl 09:06:34.30 1077.286 00:46:34.30
733 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 2 09:06:34.50 1077.209 00:46:34.50
734 CZ GRUBER Marek Hvězda 09:06:34.54 1077.193 00:46:34.54
735 AT WIMMER Karl Karin 09:06:34.83 1077.082 00:46:34.83
736 DE TARGATZ Angela Dr. Antika 09:06:35.27 1076.912 00:46:35.27
737 PL PACEK Wojciech WP 94 09:06:35.60 1076.785 00:46:35.60
738 SK PELECH & MADAJ Raketa 09:06:35.78 1076.716 00:46:35.78
739 SK DUCHOVIČ Jozef Kira 09:06:35.86 1076.685 00:46:35.86
740 CZ KUČERA Lukáš Ruda 09:06:36.04 1076.615 00:46:36.04
741 DE BELOW Harald Four Thirtynine 09:06:36.55 1076.419 00:46:36.55
742 CZ GRUBER Simon "A" Tereza 09:06:36.72 1076.354 00:46:36.72
743 CZ ACADEMY LOFT "A" Jita 71 09:06:37.42 1076.084 00:46:37.42
744 CZ KONOPÍK Jiří Zuzka 09:06:37.50 1076.054 00:46:37.50
745 PL KOZLENIA Artur Aiko 09:06:37.65 1075.996 00:46:37.65
746 DE HOOP Michael Gosia 09:06:37.90 1075.900 00:46:37.90
747 CZ KUČERA Lukáš Míša 09:06:38.36 1075.723 00:46:38.36
748 CZ GALSCHNEIDER Peter Bajo 09:06:38.71 1075.588 00:46:38.71
749 CZ KOCIÁN Milan Mat 09:06:38.88 1075.523 00:46:38.88
750 PL KWAŚNICKI Tomasz Twist 09:06:38.91 1075.512 00:46:38.91
751 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Lei 09:06:39.09 1075.442 00:46:39.09
752 CZ GRUBER Simon "A" Bulck 09:06:39.80 1075.170 00:46:39.80
753 CZ LAMÁČEK David La Rio 09:06:39.87 1075.143 00:46:39.87
754 CZ KUČERA Lukáš Lada 09:06:40.02 1075.085 00:46:40.02
755 SK TEAM BCHB BCHB 248 09:06:40.67 1074.836 00:46:40.67
756 CZ JANEČEK Pavel Vojta 09:06:40.78 1074.793 00:46:40.78
757 PL MAZIARZ RACING TEAM Axel 09:06:40.88 1074.755 00:46:40.88
758 DE BEHLKE Andreas AB 05 09:06:41.16 1074.648 00:46:41.16
759 DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Gemini 09:06:41.36 1074.571 00:46:41.36
760 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Poustka 09:06:41.51 1074.513 00:46:41.51
761 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 336 09:06:41.72 1074.433 00:46:41.72
762 CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Štěpík 09:06:41.91 1074.360 00:46:41.91
763 DE TEAM GOCH Kees 61 09:06:41.92 1074.356 00:46:41.92
764 DE SKOPLJAK Denis Sanela 09:06:42.27 1074.222 00:46:42.27
765 CZ SKRBEK Zdeněk Romeo 09:06:42.97 1073.954 00:46:42.97
766 DE C.SCHWARM + M.WIESNET Kalli 888 09:06:42.98 1073.950 00:46:42.98
767 CZ BECHA Lubomír + Jan Kate 09:06:43.53 1073.739 00:46:43.53
768 CZ HLAVINKA & CHUDOBA Team Karas 09:06:44.30 1073.444 00:46:44.30
769 PL PALENTKA-KUBIAK Team J 06 09:06:44.78 1073.261 00:46:44.78
770 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Jorg 3 09:06:44.87 1073.226 00:46:44.87
771 PL KOZLENIA Artur Amber 09:06:45.43 1073.012 00:46:45.43
772 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Redico A.P. 2 09:06:45.53 1072.974 00:46:45.53
773 CZ SUCHOMEL Libor S 4 09:06:45.64 1072.932 00:46:45.64
774 CZ HAŠŠO Slavomír Slavo 1 09:06:45.83 1072.859 00:46:45.83
775 SK BINDAS Štefan ŠB 5 09:06:47.55 1072.202 00:46:47.55
776 CZ GRUBER Simon "B" George 09:06:47.62 1072.175 00:46:47.62
777 CZ ŠABATA Michal M.Š. 67 09:06:47.70 1072.144 00:46:47.70
778 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "B" Dan 09:06:48.38 1071.885 00:46:48.38
779 CZ SUDA Jiří Beth 09:06:48.61 1071.797 00:46:48.61
780 CZ KONOPÍK Jiří Heli 09:06:49.54 1071.442 00:46:49.54
781 DE TEAM GOUDEN DUIF "C" Gallamist 09:06:50.30 1071.153 00:46:50.30
782 PL RAFITA TEAM Tarasiuk Fendi 09:06:50.46 1071.092 00:46:50.46
783 CZ KLEMENS Karel Palesa 09:06:50.61 1071.034 00:46:50.61
784 CZ ACADEMY LOFT "D" Tatra 53 09:06:50.84 1070.947 00:46:50.84
785 DE TEAM PFOH + HENRICH + BUCKLE Jupiter 09:06:50.94 1070.909 00:46:50.94
786 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Sedmička 09:06:51.61 1070.653 00:46:51.61
787 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Devítka 09:06:51.80 1070.581 00:46:51.80
788 PL MICHALAK Bogdan Pola 09:06:51.84 1070.566 00:46:51.84
789 SK LAŠ Vladimír Las 104 09:06:52.27 1070.402 00:46:52.27
790 CZ OLD STERNBERK TEAM "B" Verdi 2 09:06:52.76 1070.216 00:46:52.76
791 SK HALIENKA Peter Adam 09:06:53.08 1070.094 00:46:53.08
792 DE MEISSNERLANDDERBY MLD 02 09:06:53.67 1069.870 00:46:53.67
793 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Jorg jun. 09:06:54.39 1069.596 00:46:54.39
794 PL PALENTKA-KUBIAK Team J 07 09:06:54.45 1069.573 00:46:54.45
795 SK BABIC Pavol Hrky 09:06:54.67 1069.489 00:46:54.67
796 CZ BOJKO Stanislav BoStJa 1 09:06:54.70 1069.478 00:46:54.70
797 CZ OLD STERNBERK TEAM "B" Žlebák 09:06:54.88 1069.410 00:46:54.88
798 CZ ACADEMY LOFT "C" Cobutana 02 09:06:55.37 1069.224 00:46:55.37
799 AT HEILAND Helmut Larissa 09:06:55.55 1069.155 00:46:55.55
800 CZ PLÁNOČKA Jan Ing. Alena 09:06:55.78 1069.068 00:46:55.78
801 CZ KONEČNÝ Vlastimil Lubino 09:06:55.79 1069.064 00:46:55.79
802 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Primus 09:06:55.87 1069.034 00:46:55.87
803 SK KOPAS Michal Mišo 3 09:06:56.36 1068.848 00:46:56.36
804 CZ CHARYPAR Vojtěch Charyš 2 09:06:56.92 1068.635 00:46:56.92
805 CZ TALLA František Zuma 09:06:57.31 1068.487 00:46:57.31
806 CZ GERSPITZER & ČULEŇ Team GJ 55 09:06:57.41 1068.449 00:46:57.41
807 CZ BOUCHAL Martin Výborný 09:06:57.60 1068.377 00:46:57.60
808 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "B" SP 997 09:06:57.84 1068.286 00:46:57.84
809 SK VOJTKO Milan Pin 09:06:58.35 1068.093 00:46:58.35
810 CZ MAKANAKI Team Alcudia 09:06:59.09 1067.813 00:46:59.09
811 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Vanilla 09:06:59.72 1067.574 00:46:59.72
812 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Stáňa 09:06:59.84 1067.529 00:46:59.84
813 SK TEAM BCHB BCHB 640 09:07:00.06 1067.445 00:47:00.06
814 DE TEAM Tanja & Maya & Mica "C" Millenium 09:07:00.64 1067.226 00:47:00.64
815 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Al Pacino 09:07:00.74 1067.188 00:47:00.74
816 CZ KOBYLNICE TEAM Anet 09:07:00.77 1067.177 00:47:00.77
817 CZ GRUBER Lubomír Adélka 09:07:00.93 1067.116 00:47:00.93
818 DE TREPTE Arndt & Marcus Florentine 09:07:01.19 1067.018 00:47:01.19
819 CZ KOBYLNICE TEAM Kája 09:07:01.99 1066.715 00:47:01.99
820 PL OLR MAZURY Wakita 09:07:02.09 1066.678 00:47:02.09
821 SK PP + LL TEAM Tas Pri 09:07:02.54 1066.507 00:47:02.54
822 DE TRUSHEIM Holger Bird 2022 09:07:02.72 1066.439 00:47:02.72
823 PL WRÓBEL Michal & Patryk Talent 9239 09:07:02.86 1066.387 00:47:02.86
824 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 4 09:07:03.50 1066.145 00:47:03.50
825 BG KERCHEV & MATOUŠEK Kai 09:07:03.83 1066.020 00:47:03.83
826 CZ OLD STERNBERK TEAM "B" King 1 09:07:03.86 1066.009 00:47:03.86
827 DE WINGS 2 WIN W2W 254 09:07:04.26 1065.858 00:47:04.26
828 PL GRODNY Andrzej "A" AG 43 09:07:04.42 1065.798 00:47:04.42
829 AT WIEFLER Alois Jörg 09:07:04.55 1065.749 00:47:04.55
830 AT GASSER Reinhard Grizzly 09:07:04.72 1065.684 00:47:04.72
831 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Skutina 09:07:04.76 1065.669 00:47:04.76
832 SK CISÁRIK Rudolf Bak 09:07:04.93 1065.605 00:47:04.93
833 SK FAMILY PINČÁK Hello Noe 09:07:05.20 1065.503 00:47:05.20
834 PT PEDRO PORTO Paegas 09:07:05.30 1065.466 00:47:05.30
835 DE TEAM PFOH + HENRICH + BUCKLE Elsburn 09:07:05.61 1065.349 00:47:05.61
836 DE TEAM BRANDT & WICHERT Brandt Bingo 09:07:05.67 1065.326 00:47:05.67
837 CZ ADAMÍK Zdeněk Jestřáb 09:07:05.77 1065.288 00:47:05.77
838 AT EPPENSTEINER Josef Domina 09:07:05.79 1065.281 00:47:05.79
839 AT WIEFLER Alois Gypsy One 09:07:05.95 1065.221 00:47:05.95
840 CZ GRUBER Simon "A" Gladiátor 09:07:06.33 1065.077 00:47:06.33
841 CZ TRUKSA Vítězslav Renata 09:07:06.63 1064.964 00:47:06.63
842 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Levi 09:07:07.13 1064.776 00:47:07.13
843 CZ PLÁNOČKA Jan Ing. Renata 09:07:07.65 1064.580 00:47:07.65
844 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Alenka 09:07:08.56 1064.238 00:47:08.56
845 PL OLR MAZURY Warrior 09:07:09.27 1063.971 00:47:09.27
846 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Sindy 09:07:09.53 1063.873 00:47:09.53
847 CZ KOBYLNICE TEAM Renata 09:07:09.65 1063.828 00:47:09.65
848 CZ BECHYNĚ Radek Káča 09:07:09.86 1063.749 00:47:09.86
849 DE TEAM Tanja & Maya & Mica "B" Magie 09:07:10.39 1063.550 00:47:10.39
850 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "B" Delon 09:07:10.54 1063.493 00:47:10.54
851 DE TARGATZ Angela Dr. Anchor 09:07:10.68 1063.441 00:47:10.68
852 DE HIENZSCH Frank F.H. 6 09:07:10.93 1063.347 00:47:10.93
853 SK TEAM BCHB BCHB 249 09:07:11.44 1063.155 00:47:11.44
854 CZ KRET Jiří Gama 09:07:11.90 1062.982 00:47:11.90
855 SK HROZEN Peter Hogo Fogo 09:07:12.13 1062.896 00:47:12.13
856 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "B" SP 838 09:07:12.67 1062.694 00:47:12.67
857 CZ KUČERA Lukáš Liliana 09:07:12.84 1062.630 00:47:12.84
858 CZ ATH KVĚTNÁ Pirát 1 09:07:12.89 1062.611 00:47:12.89
859 BG KERCHEV & MATOUŠEK Le Chant Du Loup 09:07:13.19 1062.498 00:47:13.19
860 CZ SUCHOMEL Libor S 3 09:07:13.40 1062.420 00:47:13.40
861 PL TEAM MAZOWSZE RJ 15 09:07:13.47 1062.393 00:47:13.47
862 CZ KOLÁŘ Martin Carlos 09:07:13.53 1062.371 00:47:13.53
863 DE TARGATZ Angela Dr. Angelo 09:07:13.64 1062.330 00:47:13.64
864 CZ GRUBER Marek Ivoš 09:07:13.72 1062.300 00:47:13.72
865 AT STOCKINGER Walfred Christiana 09:07:13.74 1062.292 00:47:13.74
866 CZ ŠÁLEK Roman RS 09 09:07:13.89 1062.236 00:47:13.89
867 CZ NVÚ Nápravný výchovný ústav Dement 09:07:14.36 1062.060 00:47:14.36
868 SK CISÁRIK Rudolf Danka 09:07:14.70 1061.932 00:47:14.70
869 SK ZÁCHENSKÝ F+F FF 4 09:07:15.22 1061.738 00:47:15.22
870 DE TEAM GERMANY Werner A. Waldow + Silvia Thiel Talent Quatro 256 09:07:15.55 1061.614 00:47:15.55
871 CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Bitík 09:07:15.88 1061.491 00:47:15.88
872 SK DUBAJ Marián MVDr. Ema 09:07:16.44 1061.281 00:47:16.44
873 AT WIMMER Karl Josef 09:07:16.45 1061.277 00:47:16.45
874 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Redico A.P. 1 09:07:16.92 1061.101 00:47:16.92
875 DE ANTONOV AVIATION AN 124 09:07:17.10 1061.034 00:47:17.10
876 CZ KULÍK Přemysl PK 114 09:07:17.56 1060.862 00:47:17.56
877 CZ JURÁSEK-ŠKRABAL Team Terka 09:07:18.30 1060.586 00:47:18.30
878 PL COBA TEAM Paulina 09:07:18.66 1060.451 00:47:18.66
879 SK ŠKVARKA & KASAN Team Simona 09:07:18.82 1060.391 00:47:18.82
880 CZ SUCHÁNEK Martin Tomáš 09:07:18.96 1060.339 00:47:18.96
881 DE JAHN Torsten Hanna 09:07:19.41 1060.171 00:47:19.41
882 CZ SKRBEK Marek Erico 09:07:19.54 1060.122 00:47:19.54
883 CZ SUCHOMEL Libor S 2 09:07:19.70 1060.063 00:47:19.70
884 CZ ATH KVĚTNÁ Hraběnka 09:07:19.78 1060.033 00:47:19.78
885 BG KERCHEV & MATOUŠEK Belle Pepi 09:07:20.93 1059.604 00:47:20.93
886 SK DUBAJ Marián MVDr. Matúš 09:07:21.27 1059.477 00:47:21.27
887 CZ HERYNEK SQUADRONE Wing 09:07:21.44 1059.414 00:47:21.44
888 CH TEAM FROHMATTA Bruno 09:07:21.92 1059.235 00:47:21.92
889 PL SROKA-KUSION-KAWA Team Bod 09:07:22.54 1059.004 00:47:22.54
890 SK PP + LL TEAM Tas Pri 73 09:07:22.65 1058.963 00:47:22.65
891 AT LEICHTFRIED Karin Mixnitzblitz 5 09:07:23.56 1058.624 00:47:23.56
892 DE TEAM GERMANY Werner A. Waldow + Silvia Thiel Talent Quatro 171 09:07:24.20 1058.385 00:47:24.20
893 CZ KHL Kamenář Gaia 09:07:24.54 1058.259 00:47:24.54
894 CZ TRUKSA Vítězslav Toto 09:07:24.55 1058.255 00:47:24.55
895 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Ivan Miroslav CE 4 09:07:24.78 1058.170 00:47:24.78
896 PL WRÓBEL Michal & Patryk Talent 9237 09:07:24.94 1058.110 00:47:24.94
897 DE TARGATZ Angela Dr. Angelfire 09:07:25.08 1058.058 00:47:25.08
898 CZ BECHA Lubomír + Jan Beny 09:07:26.06 1057.694 00:47:26.06
899 CZ LOCCO TEAM Barry 09:07:26.55 1057.512 00:47:26.55
900 CZ DUDA Přemysl Balu 09:07:26.75 1057.437 00:47:26.75
901 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "B" Vojta 09:07:27.47 1057.170 00:47:27.47
902 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Dvanáctka 09:07:27.56 1057.137 00:47:27.56
903 CZ RYŠKA Jan Adéla 09:07:27.73 1057.074 00:47:27.73
904 CZ VLČEK Jiří Sagar 09:07:28.14 1056.921 00:47:28.14
905 PL OLR MAZURY Warned 09:07:28.89 1056.643 00:47:28.89
906 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "A" Aldeguer 09:07:30.36 1056.098 00:47:30.36
907 CZ ZÁHLAVOVI Lukáš a Martina Hoppity 09:07:30.84 1055.920 00:47:30.84
908 SK KOPAS Michal Mišo 1 09:07:31.77 1055.576 00:47:31.77
909 CZ NESÉT Bohumil Kenty 09:07:32.62 1055.261 00:47:32.62
910 PL JANIA-LACH TEAM Aslar 09:07:33.35 1054.992 00:47:33.35
911 PL SROKA-KUSION-KAWA Team Julia 09:07:33.77 1054.836 00:47:33.77
912 CZ OLD STERNBERK TEAM "B" King 2 09:07:36.07 1053.987 00:47:36.07
913 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" The 2025 09:07:38.31 1053.161 00:47:38.31
914 CZ CHMELAŘ - JURÁSEK Team "B" Aerials 09:07:38.39 1053.131 00:47:38.39
915 CZ HLAVINKA & CHUDOBA Team Špiček 09:07:38.92 1052.936 00:47:38.92
916 DE TEAM ELBTALSPRINTER Weise & Popp El Dorado 09:07:38.95 1052.925 00:47:38.95
917 PL WRÓBEL Michal & Patryk Talent 9303 09:07:39.50 1052.723 00:47:39.50
918 CZ ACADEMY LOFT "C" Sigania 82 09:07:39.85 1052.594 00:47:39.85
919 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Johny Depp 09:07:41.55 1051.968 00:47:41.55
920 SK LAŠ Vladimír Las 551 09:07:41.71 1051.910 00:47:41.71
921 AT RUDORFER Michael Magic 09:07:41.98 1051.810 00:47:41.98
922 CZ GORČÍK + MACHALA Team Mach 1 09:07:43.30 1051.325 00:47:43.30
923 AT BLIEGE Felix Fritz 09:07:43.88 1051.112 00:47:43.88
924 CZ ADAMÍK Zdeněk Krkavec 09:07:45.74 1050.430 00:47:45.74
925 DE C.SCHWARM + M.WIESNET Seattle Slew 09:07:47.83 1049.665 00:47:47.83
926 SK EVIN Peter + Noemi Ste 722 09:07:48.26 1049.507 00:47:48.26
927 DE BELOW Harald Four Double Seven 09:07:48.98 1049.244 00:47:48.98
928 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "C" Romana 09:07:49.50 1049.054 00:47:49.50
929 CZ GRUBER Marek Luděk 09:07:50.52 1048.681 00:47:50.52
930 SK BABIC Pavol Hoody 09:07:50.79 1048.582 00:47:50.79
931 CZ ACADEMY LOFT "D" Turbo 23 09:07:53.15 1047.721 00:47:53.15
932 SK HALIENKA Peter Kaja 09:07:55.68 1046.799 00:47:55.68
933 CZ MATYÁŠ Martin Mateska 09:07:56.78 1046.399 00:47:56.78
934 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Jorg 2 09:07:57.96 1045.970 00:47:57.96
935 CZ VOZÁBAL & ZIMA Team Nela 09:07:58.35 1045.828 00:47:58.35
936 SK ČAMPIŠ Milan RC 35 09:08:00.44 1045.070 00:48:00.44
937 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "A" Abadon 09:08:01.36 1044.736 00:48:01.36
938 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Jelle 09:08:06.24 1042.969 00:48:06.24
939 DE TEAM Tanja & Maya & Mica "C" Miffie 09:08:07.62 1042.471 00:48:07.62
940 CZ LAMÁČEK David La Bonn 09:08:08.07 1042.309 00:48:08.07
941 CZ LAŇKA Alfons Ing. Vojta 09:08:09.87 1041.659 00:48:09.87
942 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Sara 09:08:10.40 1041.468 00:48:10.40
943 CZ VYBÍRAL & KONEČNÝ Team PK 06 09:08:11.56 1041.051 00:48:11.56
944 CZ OLD STERNBERK TEAM "A" Petr 2 09:08:17.23 1039.013 00:48:17.23
945 PL DZIALAK E.& J. Kendi 09:08:18.57 1038.533 00:48:18.57
946 CZ ŠIK Jaroslav Lucka 09:08:23.53 1036.759 00:48:23.53
947 AT HEILAND Helmut Attila 09:08:23.91 1036.623 00:48:23.91
948 SK ŽABKA Miro Zack 09:08:24.57 1036.387 00:48:24.57
949 AT HÖLD Erich Philipp 09:08:25.10 1036.198 00:48:25.10
950 CZ CHARYPAR Vojtěch Charyš 5 09:08:28.80 1034.880 00:48:28.80
951 PL WÓJCIK Piotr Norweg 09:08:32.29 1033.640 00:48:32.29
952 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Šumavák 3 09:08:32.69 1033.498 00:48:32.69
953 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Jorg 4 09:08:33.35 1033.264 00:48:33.35
954 CZ HANZEL Tomáš H 737 09:08:36.17 1032.265 00:48:36.17
955 DE HOOP Michael Eugen 09:08:37.45 1031.812 00:48:37.45
956 AT HEILAND Helmut Blasius 09:08:37.74 1031.709 00:48:37.74
957 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "C" Don 09:08:38.02 1031.610 00:48:38.02
958 CZ VLČEK Jiří Damaris 09:08:38.47 1031.451 00:48:38.47
959 CZ KRUTIL Karel + Michal Popletená 09:08:38.54 1031.427 00:48:38.54
960 CZ DAVID Petr Mašková 09:08:38.89 1031.303 00:48:38.89
961 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Jala 09:08:38.90 1031.299 00:48:38.90
962 PL COBA TEAM Albert 09:08:40.36 1030.784 00:48:40.36
963 CZ LUNDÁK Pavel Leo 09:08:41.53 1030.371 00:48:41.53
964 AT HEILAND Helmut Thekla 09:08:41.81 1030.272 00:48:41.81
965 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Jana 09:08:42.90 1029.888 00:48:42.90
966 CZ KOBYLNICE TEAM Jakub 09:08:43.25 1029.765 00:48:43.25
967 CZ KLEMENSOVÁ Sára Cervenak 09:08:46.38 1028.663 00:48:46.38
968 PL LACH-JANIA TEAM Joricobi 09:08:48.21 1028.021 00:48:48.21
969 AT HEILAND Helmut Krispin 09:08:49.19 1027.677 00:48:49.19
970 CZ RÝDEL Jiří Matty 09:08:52.66 1026.461 00:48:52.66
971 CH ANDERHUB Oskar Ostrava 09:08:52.75 1026.429 00:48:52.75
972 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "B" Bon Jovi 09:08:53.68 1026.104 00:48:53.68
973 CZ HLUBINKA Jan Helena 09:08:54.56 1025.796 00:48:54.56
974 AT STOCKINGER Walfred Alex 09:08:59.19 1024.180 00:48:59.19
975 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "C" SP 829 09:08:59.55 1024.055 00:48:59.55
976 CZ HAŠŠO Slavomír Benda 2 09:08:59.96 1023.912 00:48:59.96
977 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Kid-Jelle 2 09:08:59.98 1023.905 00:48:59.98
978 CZ HOUŠKA David Aron 09:09:00.53 1023.713 00:49:00.53
979 PL RAFITA TEAM Tarasiuk Guess 09:09:00.64 1023.675 00:49:00.64
980 AT HEILAND Helmut Agnes 09:09:00.74 1023.640 00:49:00.74
981 DE TREPTE Arndt & Marcus Jana 09:09:02.46 1023.042 00:49:02.46
982 CZ GRUBER Simon "A" Ivar 09:09:03.54 1022.667 00:49:03.54
983 CZ MAYER Antonín Tonday 09:09:04.36 1022.382 00:49:04.36
984 CZ HANZEL Tomáš H 751 09:09:04.37 1022.378 00:49:04.37
985 CZ GRUBER Lubomír Zdenička 09:09:04.94 1022.180 00:49:04.94
986 CZ BECHA Lubomír + Jan Tom 09:09:06.71 1021.566 00:49:06.71
987 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Habry 09:09:07.95 1021.137 00:49:07.95
988 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "C" SP 801 09:09:08.34 1021.002 00:49:08.34
989 CZ HANZEL Tomáš H 747 09:09:08.83 1020.832 00:49:08.83
990 CZ VOZÁBAL & ZIMA Team Mája 09:09:09.36 1020.649 00:49:09.36
991 DE HIENZSCH Frank F.H. 3 09:09:09.59 1020.569 00:49:09.59
992 CZ PLÁNOČKA Jan Ing. Milena 09:09:09.73 1020.521 00:49:09.73
993 CZ KHL Kamenář Orion 09:09:10.92 1020.109 00:49:10.92
994 AT WIEFLER Alois Peter 09:09:11.47 1019.919 00:49:11.47
995 CZ BUREŠ TEAM Hibernal 09:09:11.68 1019.846 00:49:11.68
996 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "A" Bastianini 09:09:11.72 1019.833 00:49:11.72
997 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Leonardo DiCaprio 09:09:11.90 1019.770 00:49:11.90
998 PL SROKA-KUSION-KAWA Team Zygi 09:09:14.58 1018.845 00:49:14.58
999 PL RAFITA TEAM Tarasiuk Boss 09:09:16.02 1018.349 00:49:16.02
1000 PL KWAŚNICKI Tomasz Topas 09:09:16.68 1018.122 00:49:16.68
1001 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Hlavnice 09:09:17.55 1017.822 00:49:17.55
1002 CZ KLEMENSOVÁ Sára Portia 09:09:17.71 1017.767 00:49:17.71
1003 AT HALATSCHEK Dietmar Nadine 09:09:18.66 1017.440 00:49:18.66
1004 CZ KOMA Daniel Dan 2 09:09:20.14 1016.932 00:49:20.14
1005 CZ KUČERA Vladimír Madloš 09:09:23.17 1015.892 00:49:23.17
1006 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "B" Belmondo 09:09:23.96 1015.621 00:49:23.96
1007 SK DUBAJ Marián MVDr. Diana 09:09:24.21 1015.535 00:49:24.21
1008 SK NOVÁK Pavel Tima 09:09:24.76 1015.347 00:49:24.76
1009 PL KWAŚNICKI Tomasz Tajfun 09:09:25.83 1014.981 00:49:25.83
1010 SK ŠTEFÁNIK Team Rudy 09:09:28.68 1014.006 00:49:28.68
1011 AT WALDER Florian Ad 09:09:30.62 1013.344 00:49:30.62
1012 DE SG STEFFL "B" Dan Brown 09:09:30.68 1013.324 00:49:30.68
1013 CZ HOUŠKA David Asan 09:09:30.79 1013.286 00:49:30.79
1014 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Galactic Power 09:09:32.12 1012.833 00:49:32.12
1015 CZ KOLÍNEK Jarolím sen. & jun. KT 28 09:09:33.24 1012.451 00:49:33.24
1016 CZ SEDLÁK Vladislav Gordon 09:09:33.84 1012.247 00:49:33.84
1017 SK ČÁNI Ĺ + M Ĺudko 09:09:36.32 1011.403 00:49:36.32
1018 CZ CHMELAŘ - JURÁSEK Team "B" Toxicity 09:09:39.09 1010.463 00:49:39.09
1019 CZ SKRBEK Zdeněk Ras 09:09:40.71 1009.914 00:49:40.71
1020 SK EVIN Peter + Noemi Rach 720 09:09:42.08 1009.450 00:49:42.08
1021 CZ SUDA Jiří Mína 09:09:44.39 1008.668 00:49:44.39
1022 AT WALDER Florian Zazu 09:09:44.82 1008.523 00:49:44.82
1023 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Bibi 09:09:56.29 1004.662 00:49:56.29
1024 CZ ŠABATA Michal M.Š. 66 09:09:57.22 1004.351 00:49:57.22
1025 DE C.SCHWARM + M.WIESNET Black Doc 09:10:01.26 1002.999 00:50:01.26
1026 CZ MAYER Antonín Tonek 09:10:05.10 1001.717 00:50:05.10
1027 CZ BAJTEK Jan Kora 09:10:05.96 1001.430 00:50:05.96
1028 CZ MAREK Petr Beny 09:10:07.67 1000.861 00:50:07.67
1029 BG KERCHEV & MATOUŠEK Mon Amour 09:10:07.78 1000.825 00:50:07.78
1030 PL GRODNY Andrzej "B" AA 04 09:10:17.52 997.594 00:50:17.52
1031 SK BINDAS Štefan ŠB 2 09:10:19.10 997.072 00:50:19.10
1032 PL MAZIARZ RACING TEAM Hos 09:10:20.59 996.580 00:50:20.59
1033 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Habibi 09:10:21.43 996.303 00:50:21.43
1034 CZ BUREŠ TEAM Karmazín 09:10:22.88 995.825 00:50:22.88
1035 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "A" Augusto 09:10:24.28 995.364 00:50:24.28
1036 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Dark 09:10:25.69 994.900 00:50:25.69
1037 CZ KOBYLNICE TEAM Linda 09:10:27.90 994.174 00:50:27.90
1038 PL MAZUR Roman Rocco 09:10:28.08 994.115 00:50:28.08
1039 CZ ŠEVČÍK Josef Dana 09:10:28.61 993.941 00:50:28.61
1040 CH DERBY TEAM PILATUS Vakkakoski 09:10:28.79 993.882 00:50:28.79
1041 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Merope 774 09:10:30.98 993.164 00:50:30.98
1042 CZ VOZÁBAL & ZIMA Team Mira 09:10:30.99 993.161 00:50:30.99
1043 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Kid-Jelle 4 09:10:32.06 992.810 00:50:32.06
1044 DE SCHÖN Friedrich Fritz 2 09:10:32.97 992.512 00:50:32.97
1045 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Merope 827 09:10:33.97 992.185 00:50:33.97
1046 CZ ACADEMY LOFT "C" Dasil 42 09:10:35.29 991.754 00:50:35.29
1047 DE SKOPLJAK Denis Sabine 09:10:35.94 991.541 00:50:35.94
1048 DE SG STEFFL "A" Prost 09:10:38.99 990.546 00:50:38.99
1049 AT VOLLNHOFER Dominik Hochegg 2 09:10:42.20 989.501 00:50:42.20
1050 SK VOJTKO Milan Pepa 09:10:49.70 987.068 00:50:49.70
1051 DE C.SCHWARM + M.WIESNET Blue As 09:10:52.92 986.026 00:50:52.92
1052 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "C" Amis 09:10:54.18 985.620 00:50:54.18
1053 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Contador 09:10:54.51 985.513 00:50:54.51
1054 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Jedenáctka 09:10:55.20 985.291 00:50:55.20
1055 DE ANTONOV AVIATION AN 22 09:10:56.27 984.946 00:50:56.27
1056 DE BELOW Harald Four Fiftytwo 09:10:56.76 984.788 00:50:56.76
1057 PL LACH-JANIA TEAM Bombay SK 09:10:57.16 984.659 00:50:57.16
1058 CZ BECHA Lubomír + Jan Sam 09:10:57.59 984.520 00:50:57.59
1059 CZ LUNDÁK Pavel Kid 09:10:57.82 984.446 00:50:57.82
1060 DE TEAM WEIS-JUNGEFLEISCH TWJ 05 09:10:57.88 984.427 00:50:57.88
1061 CZ ACADEMY LOFT "D" Baletak 43 09:10:58.30 984.292 00:50:58.30
1062 CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Tomík 09:10:58.91 984.096 00:50:58.91
1063 CZ NVÚ Nápravný výchovný ústav Kripl 09:10:59.24 983.989 00:50:59.24
1064 CZ HORNÍČEK TEAM Talent 06 09:10:59.56 983.887 00:50:59.56
1065 PL LACH-JANIA TEAM Henry Banas 09:10:59.74 983.829 00:50:59.74
1066 CZ SUDA Jiří Elsa 09:11:00.31 983.645 00:51:00.31
1067 CZ KLEMENSOVÁ Sára Samu 09:11:00.70 983.520 00:51:00.70
1068 SK LABON Matúš & Jakub MLJ 8 09:11:01.98 983.109 00:51:01.98
1069 CZ KOBYLNICE TEAM Chozé 09:11:02.24 983.025 00:51:02.24
1070 CZ ADAMÍK Zdeněk Raroh 09:11:02.43 982.965 00:51:02.43
1071 DE TEAM GERMANY Werner A. Waldow + Silvia Thiel Talent Quatro 174 09:11:02.81 982.843 00:51:02.81
1072 CZ HOUŠKA David Arka 09:11:03.53 982.612 00:51:03.53
1073 SK DUBAJ Marián MVDr. Viktoria 09:11:04.11 982.426 00:51:04.11
1074 SK VOJTKO Milan Bosch 09:11:04.58 982.275 00:51:04.58
1075 SK ZÁCHENSKÝ F+F FF 5 09:11:04.70 982.236 00:51:04.70
1076 CZ VYBÍRAL & KONEČNÝ Team PV 6 09:11:05.24 982.063 00:51:05.24
1077 CZ HUCL Václav Vojta 09:11:05.35 982.028 00:51:05.35
1078 DE TEAM PFOH + HENRICH + BUCKLE Topinambur 09:11:05.71 981.913 00:51:05.71
1079 AT GRATZER Werner Verus 09:11:05.85 981.868 00:51:05.85
1080 SK PELECH & MADAJ Carmen 09:11:05.99 981.823 00:51:05.99
1081 SK ŽABKA Miro Zazu 09:11:07.09 981.471 00:51:07.09
1082 SK EVIN Peter + Noemi Ana 730 09:11:07.70 981.276 00:51:07.70
1083 CZ VYBÍRAL & KONEČNÝ Team PV 1 09:11:08.49 981.023 00:51:08.49
1084 CZ MAKANAKI Team SaCalobra 09:11:09.29 980.768 00:51:09.29
1085 CZ ESHEK Bohdan Cipísek 09:11:09.35 980.748 00:51:09.35
1086 AT LINDTNER Harald Talentlena 09:11:09.72 980.630 00:51:09.72
1087 SK TEAM BCHB BCHB 250 09:11:10.47 980.391 00:51:10.47
1088 CZ NERS Jaroslav Viktorie 09:11:10.65 980.333 00:51:10.65
1089 DE TEAM "DIE ROTHALBOMBER" Flotte Lotte 09:11:10.85 980.269 00:51:10.85
1090 CZ GRUBER Simon "A" Baylie 09:11:11.22 980.151 00:51:11.22
1091 CZ NERS Jaroslav Tomas 09:11:12.05 979.886 00:51:12.05
1092 CZ VLČEK Jiří Meiga 09:11:13.88 979.303 00:51:13.88
1093 DE FELBINGER Gerhard Apollo 09:11:14.12 979.227 00:51:14.12
1094 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Keblov 09:11:14.70 979.042 00:51:14.70
1095 DE TEAM Tanja & Maya & Mica "A" Tartan 09:11:14.98 978.953 00:51:14.98
1096 PL JANIA-LACH TEAM Posagi 09:11:15.54 978.774 00:51:15.54
1097 CZ BUREŠ TEAM Frankovka 09:11:15.59 978.759 00:51:15.59
1098 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "A" Foggia 09:11:17.26 978.227 00:51:17.26
1099 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 1 09:11:19.54 977.503 00:51:19.54
1100 CZ BOUCHAL Martin Vyjímečný 09:11:21.83 976.777 00:51:21.83
1101 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Gaia 09:11:22.46 976.577 00:51:22.46
1102 CZ ŠIK Jaroslav Čam 1 09:11:24.37 975.972 00:51:24.37
1103 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Hevlin 09:11:28.19 974.765 00:51:28.19
1104 DE TREPTE Arndt & Marcus Henku 09:11:28.36 974.711 00:51:28.36
1105 DE SKOPLJAK Denis Zara 09:11:28.92 974.535 00:51:28.92
1106 PL GRODNY Andrzej "A" AG 55 09:11:29.42 974.377 00:51:29.42
1107 CZ OLD STERNBERK TEAM "A" Franta 2 09:11:31.11 973.844 00:51:31.11
1108 AT RÖTZER Franz Top 6A 09:11:34.68 972.721 00:51:34.68
1109 DE TEAM PFOH + HENRICH + BUCKLE Joster 09:11:37.34 971.886 00:51:37.34
1110 CZ JURÁSEK-ŠKRABAL Team Martin 09:11:42.24 970.350 00:51:42.24
1111 DE C.SCHWARM + M.WIESNET Gurli 09:11:42.89 970.147 00:51:42.89
1112 SK EVIN Peter + Noemi Nica 726 09:11:43.07 970.091 00:51:43.07
1113 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 4 09:11:44.46 969.657 00:51:44.46
1114 CZ MAKANAKI Team Lluc 09:11:45.93 969.198 00:51:45.93
1115 SK ŠKVARKA & KASAN Team Veronika 09:11:46.84 968.914 00:51:46.84
1116 PL SEDLACEK Josef Tonda 09:11:47.02 968.858 00:51:47.02
1117 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "B" SP 837 09:11:47.87 968.593 00:51:47.87
1118 DE SIEBERT DIETER + CHEN YUE Talent 2334 09:11:48.70 968.334 00:51:48.70
1119 CZ KUČERA Lukáš Nicolas 09:11:53.66 966.791 00:51:53.66
1120 CZ BECHYNĚ Radek Alešek 09:11:53.81 966.745 00:51:53.81
1121 CZ BLAŽEK Petr Max 09:11:54.34 966.580 00:51:54.34
1122 AT GASSER Reinhard Galaxy 09:11:54.60 966.500 00:51:54.60
1123 DE SG STEFFL "A" Niki Lauda 09:11:56.93 965.777 00:51:56.93
1124 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Jorg 1 09:11:57.11 965.721 00:51:57.11
1125 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 2 09:11:58.64 965.248 00:51:58.64
1126 SK ŠTEFÁNIK Team Doktor 09:12:01.44 964.382 00:52:01.44
1127 CZ ACADEMY LOFT "B" Jibar 31 09:12:02.49 964.058 00:52:02.49
1128 AT STOCKINGER Walfred Susanna 09:12:04.47 963.447 00:52:04.47
1129 CZ ESHEK Bohdan Bruno 09:12:04.86 963.326 00:52:04.86
1130 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Simi 09:12:05.01 963.280 00:52:05.01
1131 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Olymp 14 09:12:10.66 961.542 00:52:10.66
1132 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "A" SP 818 09:12:22.41 957.946 00:52:22.41
1133 AT GRATZER Marco Mark Aurel 09:12:25.12 957.121 00:52:25.12
1134 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Kladruby 09:12:27.31 956.455 00:52:27.31
1135 CZ LAMÁČEK David La Denver 09:13:03.97 945.442 00:53:03.97
1136 CZ ŠÁLEK Roman RS 10 09:13:05.59 944.962 00:53:05.59
1137 DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Gaston 802 09:13:13.16 942.721 00:53:13.16
1138 CZ BECHYNĚ Radek Natálka 09:13:33.47 936.763 00:53:33.47
1139 CZ KUČERA Vladimír Veri 09:14:14.21 925.036 00:54:14.21
1140 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "B" SP 994 09:14:16.84 924.289 00:54:16.84
1141 CZ MAYER Antonín Antony 09:14:30.63 920.391 00:54:30.63
1142 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Jill 09:14:35.77 918.947 00:54:35.77
1143 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Kelly 09:14:39.30 917.958 00:54:39.30
1144 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Bruce Willis 09:15:14.65 908.168 00:55:14.65
1145 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Rubl 09:15:17.61 907.358 00:55:17.61
1146 PL SEDLACEK Josef Lukas 09:15:20.53 906.560 00:55:20.53
1147 CZ KRBEČEK Jaroslav Hokus 09:15:22.12 906.126 00:55:22.12
1148 CZ KIRSCH Jiří Jana 22 09:15:25.53 905.197 00:55:25.53
1149 CZ KRUTIL Karel + Michal Pořádná Oslava 09:15:26.04 905.058 00:55:26.04
1150 AT GASSER Reinhard Ghost 09:15:29.16 904.210 00:55:29.16
1151 CZ ATH KVĚTNÁ Notino 09:15:30.39 903.876 00:55:30.39
1152 CZ HERYNEK SQUADRONE Happy Aviator 09:15:50.52 898.446 00:55:50.52
1153 DE TEAM "DIE ROTHALBOMBER" Susi 09:16:10.09 893.228 00:56:10.09
1154 CZ HAŠŠO Slavomír Benda 1 09:16:15.19 891.879 00:56:15.19
1155 PL WOŹNICA Józef Szybka 09:16:19.20 890.820 00:56:19.20
1156 DE TEAM BRANDT & WICHERT Brandt Gefährlich 09:16:26.61 888.871 00:56:26.61
1157 CZ GRUBER Simon "B" Hardy 09:16:29.35 888.153 00:56:29.35
1158 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "C" Nikol 09:16:31.16 887.679 00:56:31.16
1159 CZ MAKANAKI Team Betlem 09:17:16.67 875.923 00:57:16.67
1160 DE TEAM GOCH HDF 09 09:18:07.52 863.152 00:58:07.52
1161 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Habartov 09:18:12.91 861.820 00:58:12.91
1162 PL LACH-JANIA TEAM Racat 09:18:16.04 861.049 00:58:16.04
1163 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Šestka 09:18:20.06 860.060 00:58:20.06
1164 CZ KULÍK Přemysl PK 111 09:18:24.67 858.928 00:58:24.67
1165 CZ ŠTACH Vladimír Loonka 09:18:28.69 857.944 00:58:28.69
1166 DE TEAM "DIE ROTHALBOMBER" Caro 09:19:17.49 846.175 00:59:17.49
1167 DE SÄCHSISCHE SCHWEIZ Trepte-Hörnig-Fischer Ralph 09:19:22.39 845.011 00:59:22.39
1168 PL WÓJCIK Piotr Blue Boo 09:19:23.45 844.760 00:59:23.45
1169 PL KOZLENIA Artur Abrazo 09:19:33.21 842.453 00:59:33.21
1170 CZ KLEMENSOVÁ Sára Shek 09:19:34.06 842.252 00:59:34.06
1171 CZ ATH KVĚTNÁ Klenot 1 09:19:39.96 840.864 00:59:39.96
1172 DE TEAM WEIS-JUNGEFLEISCH TWJ 04 09:19:41.60 840.479 00:59:41.60
1173 CZ ŠABATA Jan J.Š. 4 09:19:44.93 839.698 00:59:44.93
1174 CH DERBY TEAM PILATUS Perle 27 09:19:53.45 837.707 00:59:53.45
1175 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek "C" SP 830 09:19:58.36 836.564 00:59:58.36
1176 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Sylvain 09:20:00.43 836.083 01:00:00.43
1177 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Ivan Miroslav CE 1 09:20:01.12 835.923 01:00:01.12
1178 PL OLR MAZURY Wapiti 09:20:03.12 835.459 01:00:03.12
1179 CZ HUCL Václav Irča 09:20:05.36 834.940 01:00:05.36
1180 SK DREXLEROVÁ Helena Paloma 09:20:06.57 834.660 01:00:06.57
1181 CZ ŠTACH Vladimír Samuelka 09:20:08.21 834.281 01:00:08.21
1182 CZ BUREŠ TEAM Agni 09:20:08.53 834.207 01:00:08.53
1183 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Megan 09:20:08.93 834.114 01:00:08.93
1184 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Beni 09:20:13.66 833.022 01:00:13.66
1185 CZ BUREŠ TEAM Merlot 09:20:18.77 831.846 01:00:18.77
1186 CZ KUČERA Vladimír Leoš 09:20:19.37 831.708 01:00:19.37
1187 CZ KRUTIL Karel + Michal Předčasný Důchod 09:20:19.86 831.596 01:00:19.86
1188 CZ JURÁSEK-ŠKRABAL Team Zdeňka 09:20:22.27 831.042 01:00:22.27
1189 CZ KONEČNÝ Vlastimil Jana 09:20:22.70 830.944 01:00:22.70
1190 CZ KOMA Daniel Dan 1 09:20:23.34 830.797 01:00:23.34
1191 SK FAMILY PINČÁK Brenda 09:20:30.86 829.076 01:00:30.86
1192 PL PACEK Wojciech WP 15 09:20:32.35 828.736 01:00:32.35
1193 DE TEAM "DIE ROTHALBOMBER" Yvonne 09:20:33.42 828.492 01:00:33.42
1194 CH DERBY TEAM PILATUS Perle 22 09:20:35.72 827.968 01:00:35.72
1195 CZ HUCL Václav Mates 09:20:39.28 827.158 01:00:39.28
1196 CZ BOJKO Stanislav BoStJa 4 09:21:41.83 813.182 01:01:41.83
1197 CZ ADAMÍK Zdeněk Sokol 09:24:59.55 771.951 01:04:59.55
1198 SK LABON Matúš & Jakub MLJ 1 09:25:04.82 770.909 01:05:04.82
1199 CH ANDERHUB Oskar Prag 09:25:11.63 769.567 01:05:11.63
1200 CZ LOCCO TEAM Berry 09:26:12.05 757.861 01:06:12.05
1201 AT LINDTNER Harald Darktalent 09:31:08.11 705.291 01:11:08.11
1202 CH TEAM PERLEN Pjeter Thaqi Pjeter 41 09:32:00.29 696.773 01:12:00.29
1203 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "B" Václav 09:34:29.20 673.557 01:14:29.20
1204 CZ MAKANAKI Team Formentor 09:35:40.49 662.981 01:15:40.49
1205 CZ LAŇKA Alfons Ing. David 09:35:42.08 662.749 01:15:42.08
1206 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Kubík 09:36:04.26 659.529 01:16:04.26
1207 CZ HUCL Václav Véna 09:36:13.12 658.251 01:16:13.12
1208 CZ GRUBER Lubomír Rossi 09:37:10.80 650.052 01:17:10.80
1209 DE TEAM GOUDEN DUIF "C" Gambit 09:37:17.31 649.139 01:17:17.31
1210 DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Gaspari 09:37:17.69 649.086 01:17:17.69
1211 DE SG STEFFL "A" Häkkinen 09:37:19.81 648.789 01:17:19.81
1212 CZ VYBÍRAL & KONEČNÝ Team PV 2 09:37:23.19 648.317 01:17:23.19
1213 CZ ECHTNER Lukáš Luky 09:37:41.27 645.803 01:17:41.27
1214 PL WRÓBEL Michal & Patryk Talent 9253 09:37:45.27 645.249 01:17:45.27
1215 CZ BOUCHAL Martin Vyvolený 09:39:40.90 629.643 01:19:40.90
1216 DE TRUSHEIM Holger Bird 2001 09:40:11.17 625.681 01:20:11.17
1217 PL MAZIARZ RACING TEAM Gisdle 09:41:12.74 617.776 01:21:12.74
1218 DE BEHLKE Andreas AB 03 09:41:55.36 612.419 01:21:55.36
1219 DE MEISSNERLANDDERBY MLD 94 09:42:22.87 609.011 01:22:22.87
1220 DE SCHÖN Friedrich Fritz 9 09:43:43.05 599.289 01:23:43.05
1221 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Hlizov 09:43:52.15 598.206 01:23:52.15
1222 PT PEDRO PORTO Painter 09:47:43.46 571.917 01:27:43.46
1223 SK ŠTEFÁNIK Team Collina 09:51:26.05 548.712 01:31:26.05
1224 DE ZG HELIOS I. Os 434 09:51:40.51 547.269 01:31:40.51
1225 CZ KLEMENS Karel ml. Stela 09:55:25.40 525.773 01:35:25.40
1226 CZ GRUBER Simon "B" Torvi 09:55:25.74 525.742 01:35:25.74
1227 PL KOZLENIA Artur Admiral 10:08:35.22 462.035 01:48:35.22
1228 SK ŠTEFÁNIKOVÁ Mária Neptun 10:09:33.01 457.973 01:49:33.01
1229 CZ VLČEK Jiří Peggy 10:10:07.04 455.614 01:50:07.04
1230 AT GASSER Reinhard Grisu 10:18:17.68 424.119 01:58:17.68
1231 PL WOŹNICA Józef Lalka 10:18:27.66 423.523 01:58:27.66
1232 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Kid-Jelle 5 10:18:44.44 422.526 01:58:44.44
1233 CZ ŠÁLEK Roman RS 13 10:18:52.50 422.048 01:58:52.50
1234 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team "B" Chulio 10:19:06.88 421.199 01:59:06.88
1235 PL PALENTKA-KUBIAK Team M 19 10:25:07.21 400.983 02:05:07.21
1236 DE JOEKEL SKYLIGHTS - Lang Merope 786 10:28:18.12 391.038 02:08:18.12
1237 PL KOZLENIA Artur Apollo 10:35:37.77 369.912 02:15:37.77
1238 SK BINDAS Štefan ŠB 3 10:42:39.29 351.695 02:22:39.29
1239 SK DUBAJ Marián MVDr. Filip 1 10:44:20.72 347.576 02:24:20.72
1240 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "B" Honza 10:48:11.62 338.550 02:28:11.62
1241 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Di Trevi 10:49:39.71 335.229 02:29:39.71
1242 PL KWAŚNICKI Tomasz Tyrol 10:49:43.42 335.091 02:29:43.42
1243 CH DERBY TEAM PILATUS Rune 10:49:45.01 335.031 02:29:45.01
1244 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Čtverka 10:50:57.40 332.354 02:30:57.40
1245 CZ KULÍK Přemysl PK 108 10:51:03.26 332.139 02:31:03.26
1246 SK ŽABKA Miro Zamon 10:53:39.44 326.512 02:33:39.44
1247 CZ KULÍK Přemysl PK 109 10:53:49.02 326.173 02:33:49.02
1248 PL WRÓBEL Michal & Patryk Talent 9308 10:53:51.99 326.068 02:33:51.99
1249 CZ BĚLOHOUBEK Jan Iva 10:58:26.35 316.658 02:38:26.35
1250 DE ZG HELIOS II. Heli 906 10:58:32.34 316.458 02:38:32.34
1251 CZ TRUKSA Vítězslav Popija 11:00:14.75 313.088 02:40:14.75
1252 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Šumavák 2 11:00:17.26 313.006 02:40:17.26
1253 PL COBA TEAM Staś 11:20:35.31 277.819 03:00:35.31
1254 DE TEAM Tanja & Maya & Mica "B" Magic Night 11:20:50.63 277.427 03:00:50.63
1255 CZ LAŇKA Alfons Ing. Fony 11:31:34.66 261.883 03:11:34.66
1256 SK B & C TEAM Lenka 11:35:02.05 257.242 03:15:02.05
1257 DE TEAM ALNA White-Nail 11:48:00.96 241.188 03:28:00.96
1258 DE TEAM PFOH + HENRICH + BUCKLE Dachsenfranz 12:32:22.48 198.796 04:12:22.48
1259 PL DZIALAK E.& J. Lori 12:34:23.85 197.215 04:14:23.85
1260 PL TEAM MAZOWSZE JMD 626 12:34:34.86 197.073 04:14:34.86
1261 CZ KHL Kamenář Orpheus 12:55:55.43 181.829 04:35:55.43
1262 AT GRATZER Marco Agrippina 13:01:48.11 178.036 04:41:48.11
1263 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 282 13:46:50.56 153.502 05:26:50.56
1264 PL SEDLACEK Josef Mana 13:55:36.59 149.492 05:35:36.59
1265 CZ KLEMENS Karel Thonk 14:03:54.45 145.885 05:43:54.45
1266 CZ KOLÁŘ Martin Mojo 14:03:54.53 145.885 05:43:54.53
1267 AT HEILAND Helmut Klara 15:09:53.34 122.401 06:49:53.34
1268 DE TEAM Tanja & Maya & Mica "B" Magnum 15:46:28.48 112.371 07:26:28.48
1269 DE TEAM GOUDEN DUIF "C" Gameel 15:49:24.32 111.639 07:29:24.32
1270 CZ MATYÁŠ Martin Václav 16:29:02.45 102.591 08:09:02.45
1271 CZ BLAŽEK Petr Josífek 18:15:58.06 84.184 09:55:58.06
1272 AT STOCKINGER Walfred Fred 18:26:57.09 82.661 10:06:57.09
1273 CZ ZÁHLAVOVI Lukáš a Martina Sula 18:56:17.49 78.849 10:36:17.49
1274 DE ZG HELIOS II. Heli 891 19:15:07.28 76.583 10:55:07.28
1275 CZ MAKANAKI Team Bonamy 19:59:23.34 71.735 11:39:23.34
1276 CZ LUNDÁK Pavel Erik 07:15:21.83 36.478 22:55:21.83
1277 DE BEHLKE Andreas AB 06 07:28:36.18 36.131 23:08:36.18
1278 DE TEAM SPREEWALD Motschko Alexander Dark Spreewald 07:42:15.89 35.779 23:22:15.89
1279 CZ TRUKSA Vítězslav Hana 18:25:31.95 24.527 34:05:31.95
1280 CZ KOLÁŘ Martin Teresitas 19:04:11.82 24.072 34:44:11.82
1281 CZ HERYNEK SQUADRONE Storm 11:17:55.47 8.449 98:57:55.47

Zobrazit / skrýt podrobnosti k doletu

Nedolétlí holubi

Tabulka obsahuje seznam holubů, kteří byli na tento závod nasazeni, ale zatím nedoletěli.

  Jméno chovatele Jméno holuba
CZ ACADEMY LOFT "C" Baleták 62
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Stefaan A.P.
CZ GRUBER Simon "A" Kia
CZ HLAVINKA & CHUDOBA Team Romeo
BG KERCHEV & MATOUŠEK Zara
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Dylan
DE SG STEFFL "B" Joanne K. Rowling
CZ ŠTACH Vladimír Amadea
CZ TÁBORSKÝ Vladimír "C" Martin
PL TEAM MAZOWSZE RJ 07
SK VOJTKO Milan Dodo
AT WIMMER Karl Chaly

DOLET_PPC_LC

Dolet mimo závod

Tabulka obsahuje seznam holubů, kteří se během čekání na tento dolet vrátili z přechozích závodů - tzn. nebyli na tento závod nasazeni.

  Jméno chovatele Jméno holuba Čas doletu
CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Ivan Miroslav CE 5 15:48:06
CZ DUDA Přemysl Baira 09:26:14
CZ GRUBER Simon "B" Ragnar 19:02:23
AT HALATSCHEK Dietmar Cornelia 10:46:34
CZ HORNÍČEK TEAM Talent 13 17:48:21
CZ NESÉT Bohumil Rexos 09:54:39
SK NOVÁK Pavel Lea 18:33:02
CZ PŘÍKAZSKÝ Jan Honza 2 09:07:06
DE TEAM "DIE ROTHALBOMBER" Tornado 16:08:59

DOLET_PPC_LC

 

Přihlásit se



Partneři