Doletová listina

Místo vypuštění KÚTY (SK)
Vzdálenost 122.958 km
Datum a čas startu 10.08.2021 07:00:00
Počasí v místě startu Jasno, klidno, 17° C.
Počasí v cíli Polojasno, mírný J vítr, 19-30° C.
Počet nasazených holubů 1303
Počet chovatelů 276

         
    Jméno chovatele Jméno holuba Čas doletu Rychlost Doba letu
1 DE WINGS 2 WIN W2W 364 08:32:01.91 1336.038 01:32:01.91
2 DE SG STEFFL "A" Buffalo Bill 08:32:06.04 1335.039 01:32:06.04
3 DE TEAM GOCH TG 047 08:32:06.96 1334.817 01:32:06.96
4 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Roxy 08:32:09.22 1334.271 01:32:09.22
5 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 001 08:32:11.41 1333.743 01:32:11.41
6 DE SG STEFFL "A" Jessi James 08:32:11.60 1333.697 01:32:11.60
7 CZ ACADEMY LOFT Brave Academy 66 08:32:11.77 1333.656 01:32:11.77
8 CZ ACADEMY LOFT Hurricane Academy 71 08:32:12.48 1333.485 01:32:12.48
9 SK HROZEN Peter Pálffy 08:32:12.96 1333.369 01:32:12.96
10 CZ VACHTL Jan Jakub 08:32:13.20 1333.312 01:32:13.20
11 CZ ACADEMY LOFT Crystal Academy 65 08:32:13.34 1333.278 01:32:13.34
12 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 1673 08:32:13.82 1333.162 01:32:13.82
13 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 005 08:32:14.70 1332.950 01:32:14.70
14 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Linda 08:32:15.02 1332.873 01:32:15.02
15 DE SOELLNER JUNIOR TEAM SJT 2 08:32:16.52 1332.512 01:32:16.52
16 CZ ACADEMY LOFT Silver Academy 63 08:32:17.02 1332.392 01:32:17.02
17 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 5266 08:32:17.51 1332.274 01:32:17.51
18 PT PEDRO PORTO D Dalpot 08:32:18.33 1332.077 01:32:18.33
19 CZ ACADEMY LOFT Double Academy 46 08:32:18.76 1331.973 01:32:18.76
20 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 64 08:32:19.43 1331.812 01:32:19.43
21 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 050 08:32:19.55 1331.783 01:32:19.55
22 CZ KHL Kamenář Harry 08:32:21.63 1331.283 01:32:21.63
23 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Mika 08:32:24.34 1330.633 01:32:24.34
24 PL MAZIARZ RACING TEAM Caitlin 08:32:25.90 1330.258 01:32:25.90
25 DE SG STEFFL "A" Old Shatterhand 08:32:27.30 1329.923 01:32:27.30
26 AT NÖRES Kurt Dynamic 08:32:27.83 1329.796 01:32:27.83
27 DE TEAM ALNA Alberto Cotayo Super Power 08:32:29.50 1329.395 01:32:29.50
28 CZ BECHA Lubomír + Jan Jack 08:32:30.87 1329.067 01:32:30.87
29 PL NOWICKI Damian Piselli 08:32:35.99 1327.843 01:32:35.99
30 AT GASSER Reinhard Galadriel 08:32:42.22 1326.355 01:32:42.22
31 DE SOELLNER JUNIOR TEAM SJT 3 08:32:42.90 1326.193 01:32:42.90
32 PL MAZIARZ RACING TEAM Ajaagu 08:32:44.40 1325.836 01:32:44.40
33 DE SCHOEN Friedrich Fritz 8 08:32:45.44 1325.588 01:32:45.44
34 PT PEDRO PORTO D Dakota 08:33:15.98 1318.354 01:33:15.98
35 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Saffier 08:33:19.08 1317.624 01:33:19.08
36 DE HOOP Michael Cash Honey 08:33:25.93 1316.014 01:33:25.93
37 AT NAHIČ & ZWILAK Team Joni 08:33:28.11 1315.502 01:33:28.11
38 DE TREPTE Arndt & Marcus Edwin 08:33:28.65 1315.375 01:33:28.65
39 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Alexia 08:33:32.12 1314.562 01:33:32.12
40 DE SG STEFFL "A" Black Beard 08:33:35.34 1313.808 01:33:35.34
41 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 33 08:33:37.36 1313.336 01:33:37.36
42 SK VOJTKO Milan Mivo 08 08:33:38.68 1313.027 01:33:38.68
43 DE WINGS 2 WIN W2W 356 08:33:42.98 1312.023 01:33:42.98
44 CZ BOROVIČKA Ladislav Chrymazona 08:33:46.50 1311.202 01:33:46.50
45 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Lubruku 08:34:00.30 1307.994 01:34:00.30
46 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 3 08:34:01.52 1307.711 01:34:01.52
47 CZ ACADEMY LOFT Střela Academy 26 08:34:04.54 1307.012 01:34:04.54
48 SK PRIEHODA Ján + Ivana Kutuzov 08:35:46.31 1283.864 01:35:46.31
49 DE ZG HELIOS Yu Runda 08:35:49.54 1283.143 01:35:49.54
50 CZ ACADEMY LOFT Bohemia Academy 70 08:36:06.60 1279.347 01:36:06.60
51 CZ BARTOŠ TEAM Luisa 08:36:10.08 1278.575 01:36:10.08
52 PL JANIA - LACH Team Heros J14 08:36:10.71 1278.435 01:36:10.71
53 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 087 08:36:11.21 1278.325 01:36:11.21
54 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 26 08:36:11.77 1278.201 01:36:11.77
55 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 87 08:36:12.27 1278.090 01:36:12.27
56 CZ ACADEMY LOFT Olympia Academy 60 08:36:12.68 1277.999 01:36:12.68
57 CZ KONEČNÝ Vlastimil Leo 08:36:13.08 1277.911 01:36:13.08
58 DE SKOPLJAK Denis Denis 08:36:13.90 1277.729 01:36:13.90
59 CZ ACADEMY LOFT Tamar Academy 16 08:36:14.07 1277.691 01:36:14.07
60 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Laval 08:36:14.65 1277.563 01:36:14.65
61 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 11 08:36:15.78 1277.313 01:36:15.78
62 DE TREPTE Arndt & Marcus Henk 08:36:16.88 1277.070 01:36:16.88
63 SK J & I MARTON TEAM M 4 08:36:17.43 1276.948 01:36:17.43
64 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 11 08:36:17.74 1276.880 01:36:17.74
65 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Maria 2 08:36:18.81 1276.643 01:36:18.81
66 DE ANDREAS & UDO Laura 08:36:20.73 1276.219 01:36:20.73
67 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Fanda. 08:36:22.09 1275.919 01:36:22.09
68 DE TEAM ANHÄNGER Claus K. 08:36:22.52 1275.824 01:36:22.52
69 PL KUSION Tomasz Natalia 08:36:23.03 1275.712 01:36:23.03
70 CH TEAM FROHMATTA Jeff 08:36:24.27 1275.438 01:36:24.27
71 CZ KULÍK Přemysl Jitka 08:36:25.21 1275.231 01:36:25.21
72 CZ ACADEMY LOFT Tamar Academy 56 08:36:27.20 1274.793 01:36:27.20
73 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 6 08:36:27.72 1274.678 01:36:27.72
74 CZ BECHYNĚ Radek Adam 08:36:29.19 1274.354 01:36:29.19
75 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 028 08:36:29.85 1274.209 01:36:29.85
76 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Dostal 08:36:30.45 1274.077 01:36:30.45
77 AT HÖLD Erich Philipp 08:36:30.81 1273.998 01:36:30.81
78 CZ NOVOTNÁ Petra It´s Otto 08:36:31.76 1273.789 01:36:31.76
79 CH TEAM FROHMATTA Torres 08:36:32.14 1273.705 01:36:32.14
80 CZ KLEMENS Karel ml. Klike 08:36:32.28 1273.675 01:36:32.28
81 PL PALENTKA-KUBIAK Team J-09 08:36:32.58 1273.609 01:36:32.58
82 AT NÖRES Kurt Styria Power 08:36:32.76 1273.569 01:36:32.76
83 PT PEDRO PORTO D Daymoon 08:36:32.82 1273.556 01:36:32.82
84 CZ TALLA Stanislav + František Anička 08:36:33.20 1273.472 01:36:33.20
85 DE ANDREAS & UDO Marie 08:36:33.63 1273.378 01:36:33.63
86 DE MOELLER Andreas AML Kittel 08:36:33.66 1273.371 01:36:33.66
87 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 17 08:36:34.19 1273.255 01:36:34.19
88 DE SCHOEN Friedrich Fritz 7 08:36:34.65 1273.154 01:36:34.65
89 SK COMOREK Pavel Krym 08:36:36.92 1272.655 01:36:36.92
90 SK TRISTIGNAC TEAM Tiril 08:36:37.78 1272.466 01:36:37.78
91 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Sohn 662 08:36:38.25 1272.363 01:36:38.25
92 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 45 08:36:43.15 1271.289 01:36:43.15
93 PL JANIA - LACH Team Jorg 08:36:43.66 1271.177 01:36:43.66
94 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Dua Lipa 08:36:45.26 1270.827 01:36:45.26
95 PL MISIAK Marek Marek 79 08:36:45.84 1270.700 01:36:45.84
96 AT SG MIKS Wolfgang und Andrea Floh 08:36:47.38 1270.363 01:36:47.38
97 PL KOZLENIA Boguslawa Laura 08:36:48.13 1270.199 01:36:48.13
98 DE WINGS 2 WIN W2W 248 08:36:48.68 1270.079 01:36:48.68
99 AT SCHÖN Johann Nero 08:36:50.34 1269.716 01:36:50.34
100 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 026 08:36:54.36 1268.838 01:36:54.36
101 NO HELGESEN Bjorn Ove Torreros II. 08:36:54.93 1268.713 01:36:54.93
102 AT ECKHARDT Markus Ecki´s 027 08:37:02.40 1267.086 01:37:02.40
103 CZ MASNÝ & M Chruščov 08:37:11.98 1265.004 01:37:11.98
104 CZ FAJMON + HOLICKÝ Team FT 02 08:37:29.86 1261.138 01:37:29.86
105 PL SEDLACEK Josef JS 11 08:37:51.79 1256.428 01:37:51.79
106 CZ TOMEK Jindřich T6. 08:37:54.95 1255.752 01:37:54.95
107 CZ LOCCO TEAM Edna 08:38:02.15 1254.215 01:38:02.15
108 DE PREUSSEN-DERBY Team Pretty 08:39:12.07 1239.481 01:39:12.07
109 PL KWAŚNICKI Tomasz Doris 08:39:40.04 1233.684 01:39:40.04
110 CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Dobiš 08:39:46.23 1232.408 01:39:46.23
111 CZ SETTLER + KUBÁČEK Team Tatanka 08:39:48.82 1231.875 01:39:48.82
112 CZ TEAM ZEMAN + KAŠUBA ZK 1 08:42:46.61 1196.359 01:42:46.61
113 HU VIGLIDÁN Ágoston LK 84 08:43:04.22 1192.952 01:43:04.22
114 AT GRATZER Marco "A" Aurel 08:43:07.17 1192.384 01:43:07.17
115 DE TARGATZ Angela Dr. DR 7 08:43:08.18 1192.189 01:43:08.18
116 SK ČAMPIŠ Milan RC 65 08:43:11.46 1191.557 01:43:11.46
117 PL SROKA-KUSION-KAWA Team Julian 08:43:13.51 1191.163 01:43:13.51
118 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Zelezny 08:43:14.05 1191.059 01:43:14.05
119 DE TEAM GOUDEN DUIF "C" Klaus 3 08:43:14.50 1190.973 01:43:14.50
120 CZ KLEMENSOVÁ Sára Turbo. 08:43:14.72 1190.930 01:43:14.72
121 AT STEINER Alfred Andy 2-Sa 08:43:14.83 1190.909 01:43:14.83
122 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 024 08:43:15.11 1190.855 01:43:15.11
123 PL SEDLACEK Josef JS 5 08:43:15.35 1190.809 01:43:15.35
124 PL TARASIUK Jerzy George 539 08:43:16.21 1190.644 01:43:16.21
125 AT ECKHARDT Markus Ecki´s 016 08:43:18.96 1190.116 01:43:18.96
126 DE FELBINGER Gerhard Freya 08:43:19.36 1190.039 01:43:19.36
127 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Neo 08:43:19.86 1189.943 01:43:19.86
128 CZ SKOKAN Pavel Ardenka 1 08:43:20.26 1189.866 01:43:20.26
129 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 004 08:43:20.50 1189.820 01:43:20.50
130 PL JANIA - LACH Team Veti 08:43:20.67 1189.788 01:43:20.67
131 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Kovi 08:43:22.14 1189.506 01:43:22.14
132 DE SCHOEN Friedrich Fritz 11 08:43:22.65 1189.408 01:43:22.65
133 PL JANIA - LACH Team Natalia 08:43:22.88 1189.364 01:43:22.88
134 PL SROKA Krzysztof Emi 08:43:23.79 1189.189 01:43:23.79
135 CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Lidka 08:43:24.47 1189.059 01:43:24.47
136 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Hawkeye 08:43:25.42 1188.877 01:43:25.42
137 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 30 08:43:25.89 1188.787 01:43:25.89
138 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Matura 08:43:26.66 1188.639 01:43:26.66
139 CZ KONOPÍK Jiří Jana 08:43:27.25 1188.526 01:43:27.25
140 PL SEDLACEK Josef JS 10 08:43:28.11 1188.362 01:43:28.11
141 AT WALDER Florian Kalla 08:43:28.78 1188.233 01:43:28.78
142 AT KUTLESA Slavko SLK 05 08:43:29.29 1188.136 01:43:29.29
143 DE ANTONOV AVIATION AN 24 08:43:29.50 1188.096 01:43:29.50
144 AT GASSER Reinhard Grazia 08:43:31.08 1187.793 01:43:31.08
145 CZ ACADEMY LOFT Golden Queen 29 08:43:33.12 1187.403 01:43:33.12
146 DE ANTONOV AVIATION AN 12 08:43:34.87 1187.069 01:43:34.87
147 PL PITAŚ M & M Team Ferro 08:43:36.15 1186.825 01:43:36.15
148 SK MINÁRIK + MAŤAŠEJE Beny 08:43:37.22 1186.620 01:43:37.22
149 CZ ACADEMY LOFT Golden Queen 30 08:43:37.65 1186.538 01:43:37.65
150 CH TEAM WIRZ Melanie Meillard 08:43:38.31 1186.412 01:43:38.31
151 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Jozef 1 08:43:41.31 1185.840 01:43:41.31
152 DE A-TEAM BOEHME Sami 08:43:41.73 1185.760 01:43:41.73
153 CZ MALACH Ladislav Kate 08:43:42.20 1185.671 01:43:42.20
154 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Sebrle 08:43:42.50 1185.613 01:43:42.50
155 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 62 08:43:42.73 1185.570 01:43:42.73
156 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 8 08:43:47.83 1184.599 01:43:47.83
157 CZ GRUBER Lubomír Luboš 08:43:50.30 1184.129 01:43:50.30
158 HU LÁSZLÓ-MOLNÁR LM 24 08:43:54.62 1183.309 01:43:54.62
159 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 3 08:43:57.53 1182.757 01:43:57.53
160 PL SMORAWSKI Marek + Jacek Portos 08:44:17.86 1178.914 01:44:17.86
161 CZ LAŇKA Alfons Ing. Fony 08:44:24.26 1177.710 01:44:24.26
162 AT RIEDL Franz Franz 08:44:53.15 1172.303 01:44:53.15
163 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Sixtus 08:44:53.68 1172.204 01:44:53.68
164 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Viti 08:44:55.62 1171.843 01:44:55.62
165 CZ CHARYPAR Vladimír Charyš 1 08:45:00.89 1170.863 01:45:00.89
166 PT PEDRO PORTO Absent 08:45:02.30 1170.601 01:45:02.30
167 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Miki 08:45:02.64 1170.538 01:45:02.64
168 PL MICHALAK Bogdan Feluś 02 08:45:03.27 1170.421 01:45:03.27
169 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 4 08:45:03.73 1170.336 01:45:03.73
170 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 88 08:45:06.45 1169.831 01:45:06.45
171 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Ruppiduppi 08:45:06.52 1169.818 01:45:06.52
172 PL JANIA - LACH Team Zolni 08:45:09.37 1169.289 01:45:09.37
173 PL TARASIUK Jerzy Rosmo 08:45:09.77 1169.215 01:45:09.77
174 DE HIENZSCH Frank F.H. 4 08:45:12.33 1168.741 01:45:12.33
175 CZ ACADEMY LOFT Double Academy 47 08:45:22.63 1166.837 01:45:22.63
176 AT BLIEGE Felix Felix 31 08:45:31.53 1165.197 01:45:31.53
177 AT NÖRES Kurt Turbo 08:45:34.92 1164.574 01:45:34.92
178 AT BLIEGE Felix Felix 15 08:45:36.20 1164.338 01:45:36.20
179 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Lenny 08:48:00.89 1138.344 01:48:00.89
180 PL SROKA Krzysztof Zoi 08:48:08.74 1136.966 01:48:08.74
181 AT VOLLNHOFER Dominik Niki 3 08:48:10.43 1136.670 01:48:10.43
182 DE SG STEFFL "A" Doc Schultz 08:48:11.44 1136.494 01:48:11.44
183 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 35 08:48:12.30 1136.343 01:48:12.30
184 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Kvitova 08:48:12.64 1136.284 01:48:12.64
185 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Sirius 1416 08:48:12.81 1136.254 01:48:12.81
186 SK FAMILY PINČÁK Star 08:48:13.53 1136.128 01:48:13.53
187 DE NO NAME Unknown 08:48:14.01 1136.044 01:48:14.01
188 DE HOOP Michael Fritz 08:48:14.30 1135.993 01:48:14.30
189 CZ SKOKAN Pavel Číňanka 08:48:14.73 1135.918 01:48:14.73
190 CZ ACADEMY LOFT Braha Academy 7 08:48:14.75 1135.914 01:48:14.75
191 CZ KHL Kamenář Henry 08:48:14.94 1135.881 01:48:14.94
192 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Black Widow 08:48:15.10 1135.853 01:48:15.10
193 PL SEDLACEK Josef JS 8 08:48:15.45 1135.792 01:48:15.45
194 CZ TEAM ZEMAN + KAŠUBA ZK 2 08:48:16.16 1135.668 01:48:16.16
195 CH TEAM ANDERHUB Pilsen 08:48:17.57 1135.421 01:48:17.57
196 DE HIENZSCH Frank F.H. 1 08:48:17.69 1135.400 01:48:17.69
197 CH DERBY TEAM PILATUS Wallypower 08:48:18.03 1135.341 01:48:18.03
198 CZ ACADEMY LOFT Willy Academy 43 08:48:18.76 1135.213 01:48:18.76
199 DE SIEBERT Dieter Dava 08:48:20.25 1134.953 01:48:20.25
200 SK FAMILY PINČÁK I. Adelka 08:48:21.18 1134.791 01:48:21.18
201 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 063 08:48:21.51 1134.733 01:48:21.51
202 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 60 08:48:21.72 1134.697 01:48:21.72
203 SK HROZEN Peter Viktor 08:48:23.25 1134.430 01:48:23.25
204 PL KUSION Tomasz Kornelia 08:48:23.63 1134.363 01:48:23.63
205 CZ ŠABATA Jan J.Š. 1 08:48:24.28 1134.250 01:48:24.28
206 PL TARASIUK Jerzy George 08:48:24.62 1134.191 01:48:24.62
207 DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Schinze 2 08:48:24.87 1134.147 01:48:24.87
208 PL MAJCHER Krystian & Marcel KM 79 08:48:26.10 1133.933 01:48:26.10
209 PL GRODNY Andrzej "A" Iwan 08:48:26.46 1133.870 01:48:26.46
210 DE TEAM NAMIBIA Hoop & Lücke Elli 08:48:26.61 1133.844 01:48:26.61
211 CH TEAM WIRZ Joana Hählen 08:48:26.91 1133.792 01:48:26.91
212 CZ BOJKO Stanislav Lea. 08:48:28.40 1133.532 01:48:28.40
213 CZ ATH KVĚTNÁ Karla 08:48:29.43 1133.353 01:48:29.43
214 SK BINDAS JUN. Štefan Stivi 08:48:30.73 1133.126 01:48:30.73
215 DE ANTONOV AVIATION AN 22 08:48:31.44 1133.003 01:48:31.44
216 DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Schinze 3 08:48:32.21 1132.869 01:48:32.21
217 SK HROZEN Peter Žaneta 08:48:32.63 1132.796 01:48:32.63
218 DE ANDREAS & UDO Andre 45 08:48:32.95 1132.740 01:48:32.95
219 DE TREPTE Arndt & Marcus Schneewittchen 08:48:33.26 1132.686 01:48:33.26
220 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 77 08:48:33.48 1132.648 01:48:33.48
221 AT NÖRES Kurt Murphy 08:48:33.76 1132.599 01:48:33.76
222 DE SG STEFFL "A" Winnetou 08:48:34.82 1132.415 01:48:34.82
223 PL GRODNY Andrzej Zerax 08:48:35.03 1132.379 01:48:35.03
224 AT GASSER Reinhard Gaucho 08:48:35.27 1132.337 01:48:35.27
225 CZ HOLUB "A" Boleslav 08:48:35.60 1132.279 01:48:35.60
226 DE HEIDEMANN + WINTER Tina 08:48:35.87 1132.233 01:48:35.87
227 CZ LAŇKA Alfons Ing. Lucka 08:48:36.61 1132.104 01:48:36.61
228 CZ BECHA Lubomír + Jan Hany 08:48:37.48 1131.953 01:48:37.48
229 DE BEHLKE Andreas AB 02 08:48:37.65 1131.923 01:48:37.65
230 PL NOWICKI Damian Freccia Blu 08:48:38.59 1131.760 01:48:38.59
231 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 8 08:48:38.61 1131.757 01:48:38.61
232 CZ TRUKSA Vítězslav Luky 08:48:38.73 1131.736 01:48:38.73
233 AT EPPENSTEINER Josef Cler 08:48:39.25 1131.646 01:48:39.25
234 CZ EM-EKO.CZ PS 4 08:48:40.16 1131.488 01:48:40.16
235 CH TEAM ANDERHUB Karlsbad 08:48:40.93 1131.354 01:48:40.93
236 SK BODNAR & VILČKO Vladimír Bovi 2 08:48:41.20 1131.307 01:48:41.20
237 SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 19 08:48:41.95 1131.177 01:48:41.95
238 PL GRODNY Andrzej "A" Reda 08:48:42.19 1131.135 01:48:42.19
239 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 18 08:48:44.01 1130.820 01:48:44.01
240 AT WIEFLER Alois Poker Face One 08:48:44.40 1130.752 01:48:44.40
241 AT BLIEGE Felix Felix 5 08:48:44.98 1130.652 01:48:44.98
242 CZ VÍTOVEC P & M Leomar 08:48:45.16 1130.621 01:48:45.16
243 DE TORSTEN Jahn Jahn 5 08:48:47.01 1130.300 01:48:47.01
244 CZ BARTOŠ TEAM Bulschmidt 08:48:47.23 1130.262 01:48:47.23
245 DE SIEBERT Dieter Decker 08:48:47.34 1130.243 01:48:47.34
246 CZ ŠÁLEK Roman RS 03 08:48:47.52 1130.212 01:48:47.52
247 PL RAFITA TEAM H&M 08:48:47.70 1130.181 01:48:47.70
248 PL PACEK Wojciech Little Miss 08:48:47.88 1130.149 01:48:47.88
249 SK VOJTKO Milan Mivo 17 08:48:48.94 1129.966 01:48:48.94
250 SK OVŠÁK + KONŠ Team Plava 08:48:49.44 1129.879 01:48:49.44
251 SK ČÁNI Ĺudovít LC 826 08:48:50.16 1129.755 01:48:50.16
252 PL SZYMAŃSKI Zbigniew SZ 38 08:48:50.37 1129.719 01:48:50.37
253 AT DEMAJ & KUKLA Team Bull 08:48:50.55 1129.687 01:48:50.55
254 CZ ACADEMY LOFT Silver Academy 62 08:48:50.82 1129.641 01:48:50.82
255 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 39 08:48:52.56 1129.340 01:48:52.56
256 CZ VÍTOVEC P & M Leon 08:48:53.36 1129.202 01:48:53.36
257 SK DUCHOVIČ Jozef Chirlanda 08:48:53.79 1129.127 01:48:53.79
258 CZ EM-EKO.CZ PS 5 08:48:54.83 1128.948 01:48:54.83
259 AT BLIEGE Felix Felix 4 08:48:55.62 1128.811 01:48:55.62
260 PL SROKA-KUSION-KAWA Team Irena 08:48:55.72 1128.794 01:48:55.72
261 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Třináctka 08:48:55.94 1128.756 01:48:55.94
262 CZ GRUBER Simon Gladiator 08:48:57.01 1128.571 01:48:57.01
263 CZ ACADEMY LOFT Silver Academy 21 08:48:57.33 1128.516 01:48:57.33
264 DE WINGS 2 WIN W2W 354 08:48:57.87 1128.423 01:48:57.87
265 DE HOOP Michael Socke 08:48:58.11 1128.381 01:48:58.11
266 PL BASA Marek & Andrzej M 4 08:48:58.37 1128.336 01:48:58.37
267 AT GRATZER Marco "B" Bruno 08:48:58.55 1128.305 01:48:58.55
268 CZ ACADEMY LOFT House Academy 59 08:48:58.77 1128.267 01:48:58.77
269 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ Fred 08:48:59.43 1128.153 01:48:59.43
270 CZ ACADEMY LOFT Silver Academy 20 08:48:59.68 1128.110 01:48:59.68
271 CZ GRUBER Simon Bulck 08:49:00.19 1128.022 01:49:00.19
272 CZ EM-EKO.CZ PS 2 08:49:00.97 1127.888 01:49:00.97
273 AT NAGELHOFER Robert Sonne 2307 08:49:01.30 1127.831 01:49:01.30
274 CZ ŠÁLEK Roman RS 05 08:49:02.46 1127.631 01:49:02.46
275 CZ ACADEMY LOFT Tbulk Academy 1 08:49:02.89 1127.557 01:49:02.89
276 CZ ACADEMY LOFT Sado Academy 75 08:49:03.40 1127.469 01:49:03.40
277 SK BRKAL Ján Ing. Bohdana 08:49:04.04 1127.359 01:49:04.04
278 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ SP 042 08:49:05.20 1127.159 01:49:05.20
279 AT RIEDL Franz Rudi 08:49:05.49 1127.109 01:49:05.49
280 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 18 08:49:05.58 1127.093 01:49:05.58
281 DE TEAM FRANKENPFALZ Der Belgier 08:49:05.76 1127.062 01:49:05.76
282 DE TARGATZ Angela Dr. DR 8 08:49:06.27 1126.975 01:49:06.27
283 DE SIEBERT Dieter Dazzler 08:49:06.57 1126.923 01:49:06.57
284 NO HELGESEN Bjorn Ove Special I. 08:49:07.63 1126.741 01:49:07.63
285 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art36 08:49:09.35 1126.445 01:49:09.35
286 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Dvanáctka 08:49:10.28 1126.285 01:49:10.28
287 DE WINGS 2 WIN W2W 139 08:49:10.42 1126.261 01:49:10.42
288 PL KWAŚNICKI Tomasz Pippa 08:49:10.47 1126.252 01:49:10.47
289 CH TEAM FROHMATTA Simona 08:49:10.75 1126.204 01:49:10.75
290 DE TEAM ALNA Alberto Cotayo Shada 08:49:11.06 1126.151 01:49:11.06
291 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 006 08:49:11.51 1126.073 01:49:11.51
292 CZ KOCIÁN Milan Mat 08:49:11.93 1126.001 01:49:11.93
293 AT RÖTZER Franz Top 3 08:49:12.49 1125.905 01:49:12.49
294 DE TREPTE Arndt & Marcus Treeng 08:49:12.71 1125.867 01:49:12.71
295 DE TEAM GOUDEN DUIF "C" Klaus 2 08:49:13.01 1125.815 01:49:13.01
296 AT RIEDL Franz Cacilia 08:49:13.26 1125.773 01:49:13.26
297 AT RÖTZER Franz Top 1 08:49:13.69 1125.699 01:49:13.69
298 AT STEINER Alfred Goldi 1 08:49:14.79 1125.510 01:49:14.79
299 DE SG STEFFL "B" Tschoutschi 08:49:14.89 1125.493 01:49:14.89
300 CZ VLČEK Jiří Skorju 08:49:15.09 1125.458 01:49:15.09
301 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Ríša 08:49:15.67 1125.359 01:49:15.67
302 SK FAMILY PINČÁK Fany 08:49:16.32 1125.247 01:49:16.32
303 SK PODHORSKÝ TEAM Mário 1 08:49:17.73 1125.005 01:49:17.73
304 DE TEAM FRANKENPFALZ Der Maier 08:49:20.72 1124.492 01:49:20.72
305 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Ada 08:49:25.06 1123.749 01:49:25.06
306 SK LAŠ Vladimír Las 6 08:49:25.39 1123.693 01:49:25.39
307 DE ANTONOV AVIATION AN 225 08:49:25.64 1123.650 01:49:25.64
308 AT NAGELHOFER Robert Tornado 2308 08:49:25.84 1123.616 01:49:25.84
309 AT OFNER Kurt Carly 08:49:31.56 1122.638 01:49:31.56
310 CZ VÍTOVEC P & M Lupin 08:49:32.24 1122.521 01:49:32.24
311 DE FELBINGER Gerhard Cleopatra 08:49:33.02 1122.388 01:49:33.02
312 DE TARGATZ Angela Dr. DR 4 08:49:36.13 1121.857 01:49:36.13
313 PL KOZLENIA Boguslawa Iwo 08:49:36.59 1121.779 01:49:36.59
314 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 5 08:49:38.16 1121.511 01:49:38.16
315 CZ BALKONOVÝ ODCHOV Denis 08:49:38.37 1121.475 01:49:38.37
316 AT RÖTZER Franz Top 4 08:49:38.66 1121.426 01:49:38.66
317 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 355 08:49:39.04 1121.361 01:49:39.04
318 SK BELANEC Team Auróra 08:49:42.28 1120.809 01:49:42.28
319 CZ MILOTA Milan MM 001 08:49:43.54 1120.595 01:49:43.54
320 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Denisa 08:49:43.81 1120.549 01:49:43.81
321 SK BELANEC Team Arianna 08:49:44.96 1120.353 01:49:44.96
322 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 25 08:49:45.33 1120.290 01:49:45.33
323 DE WINGS 2 WIN W2W 252 08:49:45.71 1120.225 01:49:45.71
324 PL MISIAK Marek Marek 00 08:49:47.52 1119.918 01:49:47.52
325 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Kyara 08:49:49.17 1119.637 01:49:49.17
326 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 002 08:49:50.14 1119.472 01:49:50.14
327 SK KOPAS Michal Miška 08:49:51.10 1119.309 01:49:51.10
328 CZ BOJKO Stanislav Jarka 08:49:51.52 1119.238 01:49:51.52
329 PL SZYMAŃSKI Zbigniew SZ 22 08:49:55.84 1118.505 01:49:55.84
330 DE SG WACHALSKI Waldo 08:49:56.17 1118.449 01:49:56.17
331 DE TEAM GOUDEN DUIF "C" Klaus 4 08:49:57.47 1118.229 01:49:57.47
332 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Esmee 08:50:00.70 1117.681 01:50:00.70
333 PL JANIA - LACH Team Wolro 08:50:03.29 1117.243 01:50:03.29
334 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Secundus 08:50:03.79 1117.158 01:50:03.79
335 CZ KROČIL Jaroslav Blaženka 08:50:04.12 1117.103 01:50:04.12
336 PL MAJCHER Krystian & Marcel KM 89 08:50:05.11 1116.935 01:50:05.11
337 PL PACEK & LIS TEAM Arni 08:50:07.25 1116.573 01:50:07.25
338 DE MOELLER Andreas AML Wonder 08:50:07.65 1116.506 01:50:07.65
339 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 53 08:50:10.41 1116.040 01:50:10.41
340 CZ HAŠŠO Slavomír Slavo 1 08:50:10.68 1115.994 01:50:10.68
341 CZ KOLÍNEK Jarolím Kolínek Team "C" 08:50:11.82 1115.802 01:50:11.82
342 SK BCHB TEAM Luky 08:50:12.34 1115.714 01:50:12.34
343 SK MINÁRIK + MAŤAŠEJE Tereza 08:50:14.57 1115.338 01:50:14.57
344 DE TARGATZ Angela Dr. DR 9 08:50:16.37 1115.034 01:50:16.37
345 AT LINDTNER Harald Talentina 08:50:16.94 1114.938 01:50:16.94
346 CZ GORČÍK + MACHALA Team Pája 08:50:17.55 1114.836 01:50:17.55
347 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 3 08:50:20.67 1114.310 01:50:20.67
348 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Groot 08:50:21.19 1114.223 01:50:21.19
349 PL BRASZKO Adam i Helena Bold 08:50:23.35 1113.859 01:50:23.35
350 DE TEAM BRANDT & WICHERT Spotakova 08:50:23.72 1113.797 01:50:23.72
351 HU BÖDI József BJ 43 08:50:26.30 1113.363 01:50:26.30
352 CZ NERS Jaroslav Marie 08:50:27.81 1113.110 01:50:27.81
353 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 14 08:50:29.67 1112.797 01:50:29.67
354 CZ HLAVINKA Josef Romário 08:50:30.63 1112.636 01:50:30.63
355 BE COPPENS Peter Vichy 08:50:31.40 1112.507 01:50:31.40
356 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Navratilova 08:50:31.94 1112.417 01:50:31.94
357 CZ VLČEK Jiří Bambi 08:50:34.38 1112.007 01:50:34.38
358 NO HELGESEN Bjorn Ove Drevsjo III. 08:50:36.17 1111.708 01:50:36.17
359 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Senna 08:50:44.85 1110.255 01:50:44.85
360 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 058 08:50:50.55 1109.304 01:50:50.55
361 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Janda 08:50:51.59 1109.130 01:50:51.59
362 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Ant-Man 08:50:56.30 1108.345 01:50:56.30
363 DE SKOPLJAK Denis Susan. 08:50:57.48 1108.149 01:50:57.48
364 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Wolke 08:50:57.63 1108.124 01:50:57.63
365 SK NOVÁK Pavel Vlado 08:50:58.47 1107.984 01:50:58.47
366 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarda 08:50:58.96 1107.903 01:50:58.96
367 PL SROKA-KUSION-KAWA Team Rambo 08:50:59.37 1107.835 01:50:59.37
368 SK TATRY-DERBY D-3 08:51:00.36 1107.670 01:51:00.36
369 CZ HANZEL TEAM Elza 15 08:51:00.39 1107.665 01:51:00.39
370 SK EXPRES TEAM Red 08:51:00.78 1107.600 01:51:00.78
371 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 130 08:51:01.10 1107.547 01:51:01.10
372 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Primus 08:51:01.88 1107.417 01:51:01.88
373 SK MAJDÁK Michal Jantar 08:51:02.20 1107.364 01:51:02.20
374 AT RÖTZER Franz Top 5 08:51:02.91 1107.246 01:51:02.91
375 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Apollo 08:51:03.15 1107.206 01:51:03.15
376 CZ HAŠŠO Slavomír Benda 2 08:51:04.14 1107.042 01:51:04.14
377 SK LAŠ Vladimír Las 2 08:51:04.38 1107.002 01:51:04.38
378 CZ MAREK Petr Emil* 08:51:04.94 1106.909 01:51:04.94
379 AT GRATZER Marco "A" Samsa 08:51:06.75 1106.608 01:51:06.75
380 DE TEAM FRANKENPFALZ Bruno 08:51:07.32 1106.514 01:51:07.32
381 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Sonnenschein 08:51:07.82 1106.431 01:51:07.82
382 DE TEAM GOCH Leo. 08:51:08.24 1106.361 01:51:08.24
383 CZ VLČEK Jiří Elias 08:51:08.96 1106.241 01:51:08.96
384 PL KWAŚNICKI Tomasz Lolita 08:51:09.08 1106.222 01:51:09.08
385 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Baronesa 08:51:09.09 1106.220 01:51:09.09
386 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 48 08:51:10.39 1106.004 01:51:10.39
387 CZ MAREK Petr Pankrác 08:51:10.57 1105.974 01:51:10.57
388 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Timo 1 08:51:10.74 1105.946 01:51:10.74
389 CZ ŠÁLEK Roman RS 07 08:51:11.06 1105.893 01:51:11.06
390 SK PRIEHODA Ján + Ivana Konstance 08:51:11.15 1105.878 01:51:11.15
391 SK KUBÁŇ Milan Mickey 08:51:11.70 1105.787 01:51:11.70
392 DE TREPTE Arndt & Marcus Florentine 08:51:12.05 1105.729 01:51:12.05
393 NO HELGESEN Bjorn Ove Günter 84 08:51:12.19 1105.706 01:51:12.19
394 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Sirius 84 08:51:12.21 1105.703 01:51:12.21
395 AT LINDTNER Harald Rode Karel 08:51:12.40 1105.671 01:51:12.40
396 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 21 08:51:12.60 1105.638 01:51:12.60
397 PL TARASIUK Jerzy Talent 296 08:51:12.80 1105.605 01:51:12.80
398 DE HOOP Michael Kylie 08:51:14.10 1105.389 01:51:14.10
399 AT WIEFLER Alois Alpha 1 08:51:14.52 1105.320 01:51:14.52
400 PL NOWICKI Damian Primo 08:51:14.85 1105.265 01:51:14.85
401 SK TATRY-DERBY D-6 08:51:15.12 1105.221 01:51:15.12
402 SK ČÁNI Ĺudovít LC 859 08:51:15.46 1105.164 01:51:15.46
403 PL KWAŚNICKI Tomasz Bolek 08:51:15.54 1105.151 01:51:15.54
404 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Metresa 08:51:15.90 1105.091 01:51:15.90
405 CZ ŠABATA Jan J.Š. 3 08:51:16.23 1105.037 01:51:16.23
406 CZ GRUBER Simon Žofka 08:51:16.60 1104.976 01:51:16.60
407 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Helmut 5 08:51:17.02 1104.906 01:51:17.02
408 DE TEAM BRANDT & WICHERT Jagr 08:51:17.39 1104.845 01:51:17.39
409 PL KOZLENIA - WOLANIN Evel 08:51:17.43 1104.838 01:51:17.43
410 PT PEDRO PORTO Abby 08:51:17.63 1104.805 01:51:17.63
411 DE HEIDEMANN + WINTER Amette 08:51:17.81 1104.775 01:51:17.81
412 CZ HAŠŠO Slavomír Benda 1 08:51:18.31 1104.693 01:51:18.31
413 SK BRKAL Ján Ing. Adriána 08:51:18.50 1104.661 01:51:18.50
414 CZ ACADEMY LOFT Olympia Academy 61 08:51:18.66 1104.635 01:51:18.66
415 SK BABIC Pavol Red Hrky 305 08:51:19.01 1104.577 01:51:19.01
416 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Anna M. 08:51:19.33 1104.524 01:51:19.33
417 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 69 08:51:19.61 1104.478 01:51:19.61
418 CZ ACADEMY LOFT Venture Academy 49 08:51:19.94 1104.423 01:51:19.94
419 DE TEAM GOCH TG 044 08:51:20.01 1104.412 01:51:20.01
420 PL SZYMAŃSKI Zbigniew SZ 39 08:51:20.32 1104.360 01:51:20.32
421 CZ ACADEMY LOFT Střela Academy 25 08:51:20.42 1104.344 01:51:20.42
422 PL SEDLACEK Josef JS 7 08:51:20.65 1104.306 01:51:20.65
423 AT GRATZER Marco "A" Caligula 08:51:20.95 1104.256 01:51:20.95
424 SK TEAM LUTERAN HRICIK BAŠISTA Prekvapenie ML 08:51:21.44 1104.175 01:51:21.44
425 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Strachova 08:51:22.39 1104.018 01:51:22.39
426 DE TORSTEN Jahn Jahn 1 08:51:22.53 1103.995 01:51:22.53
427 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Eros 08:51:22.70 1103.967 01:51:22.70
428 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 5 08:51:22.75 1103.959 01:51:22.75
429 SK FAMILY PINČÁK Zarka 08:51:23.22 1103.881 01:51:23.22
430 AT DEMAJ & KUKLA Team Josef 08:51:23.44 1103.845 01:51:23.44
431 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Moravec 08:51:23.93 1103.764 01:51:23.93
432 SK BLAHOVSKÝ + HNILIČKA Team South Portland 08:51:24.16 1103.726 01:51:24.16
433 AT GRATZER Werner Flamma 08:51:24.42 1103.683 01:51:24.42
434 AT NAGELHOFER Robert Magma 2311 08:51:24.73 1103.632 01:51:24.73
435 AT KUTLESA Slavko SLK 02 08:51:24.97 1103.592 01:51:24.97
436 SK VOJTKO Milan Mivo 12 08:51:26.28 1103.376 01:51:26.28
437 BE COPPENS Peter Freya 08:51:26.63 1103.318 01:51:26.63
438 AT NÖRES Kurt Big-Bang 08:51:29.25 1102.886 01:51:29.25
439 SK PRIEHODA Ján + Ivana Zara. 08:51:29.57 1102.833 01:51:29.57
440 CZ GRUBER Simon Pitbull 08:51:29.88 1102.782 01:51:29.88
441 CZ BAJTEK Jan Thor 08:51:30.49 1102.682 01:51:30.49
442 CZ BOUCHAL Martin Radiátor 08:51:30.63 1102.658 01:51:30.63
443 AT RIEDL Franz Mitzi 08:51:32.08 1102.420 01:51:32.08
444 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Stern 08:51:32.68 1102.321 01:51:32.68
445 SK BODNAR & VILČKO Vladimír Bovi 5 08:51:33.15 1102.243 01:51:33.15
446 CZ BECHYNĚ Radek Mára 08:51:33.39 1102.204 01:51:33.39
447 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Lennon 08:51:33.75 1102.145 01:51:33.75
448 CZ KONOPÍK Jiří Žofka 08:51:35.20 1101.906 01:51:35.20
449 SK BALÁŽ Štefan Lolita 08:51:36.22 1101.738 01:51:36.22
450 PL KOZLENIA - WOLANIN Zygi 08:51:36.30 1101.725 01:51:36.30
451 DE TARGATZ Angela Dr. DR 5 08:51:36.72 1101.656 01:51:36.72
452 PL PITAŚ M & M Team Black Nemo 08:51:36.77 1101.648 01:51:36.77
453 DE ZG HELIOS Zeus 08:51:37.07 1101.598 01:51:37.07
454 PL PITAŚ M & M Team Mario 08:51:37.47 1101.532 01:51:37.47
455 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 013 08:51:37.85 1101.470 01:51:37.85
456 DE BEHLKE Andreas AB 01 08:51:38.28 1101.399 01:51:38.28
457 AT SG MIKS Wolfgang und Andrea Ines 08:51:38.99 1101.282 01:51:38.99
458 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 1 08:51:40.14 1101.093 01:51:40.14
459 DE TEAM ALNA Alberto Cotayo Moderna 08:51:40.52 1101.031 01:51:40.52
460 AT BLIEGE Felix Felix 25 08:51:40.79 1100.987 01:51:40.79
461 SK BCHB TEAM Samko 08:51:43.24 1100.584 01:51:43.24
462 CZ ŠÁLEK Roman RS 08 08:51:44.06 1100.450 01:51:44.06
463 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 47 08:51:46.23 1100.093 01:51:46.23
464 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 61 08:51:46.31 1100.080 01:51:46.31
465 PT PEDRO PORTO Abraxas 08:51:46.50 1100.049 01:51:46.50
466 DE TEAM SASSE - WELZEL 108 - 1220 08:51:46.83 1099.995 01:51:46.83
467 DE ANDREAS & UDO Naddy 08:51:49.05 1099.631 01:51:49.05
468 DE SOELLNER JUNIOR TEAM SJT 1 08:51:50.19 1099.444 01:51:50.19
469 DE BEHLKE Andreas AB 06 08:51:50.42 1099.407 01:51:50.42
470 DE SIEBERT Dieter Delphine 08:51:50.82 1099.341 01:51:50.82
471 AT KUTLESA Slavko SLK 14 08:51:51.25 1099.271 01:51:51.25
472 DE SCHOEN Friedrich Fritz 4 08:51:52.58 1099.053 01:51:52.58
473 DE TARGATZ Angela Dr. DR 3 08:51:54.66 1098.712 01:51:54.66
474 PL PALENTKA-KUBIAK Team J-21 08:51:56.56 1098.402 01:51:56.56
475 CZ KONOPÍK Jiří Beda 08:51:56.85 1098.354 01:51:56.85
476 CZ HANZEL TEAM Fanda 1 08:51:57.39 1098.266 01:51:57.39
477 PL TARASIUK Jerzy Gustav 03 08:51:59.44 1097.931 01:51:59.44
478 CZ HOLUB "A" Bohdan 08:51:59.83 1097.867 01:51:59.83
479 DE SIEBERT Dieter Darcy 08:52:00.83 1097.704 01:52:00.83
480 AT KUTLESA Slavko SLK 11 08:52:01.57 1097.583 01:52:01.57
481 PL PACEK & LIS TEAM Looper 08:52:02.78 1097.385 01:52:02.78
482 DE SCHOEN Friedrich Fritz 10 08:52:03.04 1097.343 01:52:03.04
483 DE WINGS 2 WIN W2W 352 08:52:03.50 1097.268 01:52:03.50
484 PL GRODNY Andrzej Tesa 08:52:03.55 1097.260 01:52:03.55
485 CZ BECHA Lubomír + Jan Bony 08:52:03.85 1097.211 01:52:03.85
486 SK PRÍVARA Pavol Kinčen-Perla 08:52:04.35 1097.129 01:52:04.35
487 CZ KONOPÍK Jiří Zuzka 08:52:05.25 1096.982 01:52:05.25
488 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 84 08:52:05.94 1096.870 01:52:05.94
489 SK GRÉK Peter Romana. 08:52:06.05 1096.852 01:52:06.05
490 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Star-Lord 08:52:06.56 1096.769 01:52:06.56
491 AT HÖLD Erich Jakob 08:52:10.42 1096.140 01:52:10.42
492 SK HELMAR Team Skava 08:52:11.20 1096.013 01:52:11.20
493 CZ KOCIÁN Milan Pat 08:52:12.23 1095.845 01:52:12.23
494 CZ B & B TEAM Erik 08:52:12.58 1095.788 01:52:12.58
495 DE PREUSSEN-DERBY Team Precious Moment 08:52:12.85 1095.744 01:52:12.85
496 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 69 08:52:13.13 1095.698 01:52:13.13
497 SK BALÁŽ Štefan Loto 08:52:13.58 1095.625 01:52:13.58
498 AT KUTLESA Slavko SLK 09 08:52:13.60 1095.622 01:52:13.60
499 SK BINDAS JUN. Štefan Elitt 08:52:14.75 1095.435 01:52:14.75
500 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 10 08:52:15.07 1095.383 01:52:15.07
501 CZ TEAM ZEMAN + KAŠUBA ZK 3 08:52:17.13 1095.048 01:52:17.13
502 CZ FLY YOUNG STARS Angela 08:52:17.58 1094.975 01:52:17.58
503 CZ KRUTIL Karel + Michal Chňapík 08:52:18.38 1094.845 01:52:18.38
504 CZ HOLUB "B" Brigita 08:52:18.78 1094.780 01:52:18.78
505 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Tochter Cuche 08:52:20.43 1094.512 01:52:20.43
506 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Laura 08:52:20.88 1094.439 01:52:20.88
507 NO HELGESEN Bjorn Ove Double I. 08:52:21.38 1094.358 01:52:21.38
508 DE TEAM SASSE - WELZEL Deime. - Heide. 2 08:52:21.39 1094.356 01:52:21.39
509 CZ ACADEMY LOFT Black Academy 54 08:52:21.54 1094.332 01:52:21.54
510 CZ GRUBER Marek Marco 08:52:21.81 1094.288 01:52:21.81
511 CZ TÁBORSKÝ Vladimír David 08:52:22.27 1094.213 01:52:22.27
512 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 144 08:52:23.10 1094.078 01:52:23.10
513 AT ALTUMAH Alhasan Kiano 08:52:23.29 1094.048 01:52:23.29
514 AT HÖLD Erich Elias 08:52:23.42 1094.026 01:52:23.42
515 DE FRANZ Christoph Cheyanne 08:52:23.59 1093.999 01:52:23.59
516 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Junge Bathenburg 08:52:23.80 1093.965 01:52:23.80
517 AT RIEDL Franz Christian 08:52:23.83 1093.960 01:52:23.83
518 PL MAZIARZ RACING TEAM Quinn 08:52:24.80 1093.803 01:52:24.80
519 SK NOVÁK Pavel Rudo 08:52:26.26 1093.566 01:52:26.26
520 DE HEIDEMANN + WINTER Lisbeth 08:52:26.82 1093.475 01:52:26.82
521 SK NOVÁK Pavel Palo 08:52:27.50 1093.365 01:52:27.50
522 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 71 08:52:28.83 1093.149 01:52:28.83
523 DE SKOPLJAK Denis Paul. 08:52:29.01 1093.120 01:52:29.01
524 CZ VERNER Pavel Red Bull 08:52:29.62 1093.022 01:52:29.62
525 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Kratochvilova 08:52:29.72 1093.005 01:52:29.72
526 CZ BASTL Josef Nightboy 08:52:30.90 1092.814 01:52:30.90
527 CZ NERS Jaroslav Viktorie 08:52:31.01 1092.796 01:52:31.01
528 CZ VÍTOVEC P & M Fanny 08:52:32.33 1092.583 01:52:32.33
529 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Bezzecchi 08:52:32.74 1092.517 01:52:32.74
530 PL PITAŚ M & M Team Lara 08:52:33.31 1092.424 01:52:33.31
531 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 083 08:52:34.11 1092.295 01:52:34.11
532 AT GRATZER Marco "B" Salvadore 08:52:35.71 1092.036 01:52:35.71
533 CZ FLY YOUNG STARS Jessica 08:52:37.24 1091.789 01:52:37.24
534 AT HEILAND Helmut Petrus 08:52:37.49 1091.749 01:52:37.49
535 DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Wassmuth 1 08:52:37.85 1091.690 01:52:37.85
536 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 035 08:52:39.18 1091.476 01:52:39.18
537 DE MOELLER Andreas AML Surprise 08:52:39.54 1091.417 01:52:39.54
538 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 2 08:52:40.11 1091.325 01:52:40.11
539 PL SEDLACEK Josef JS 3 08:52:40.63 1091.241 01:52:40.63
540 CZ ATH KVĚTNÁ Sanšajn 08:52:40.80 1091.214 01:52:40.80
541 DE TEAM ANHÄNGER Kai + Heiko H./E. 08:52:41.15 1091.158 01:52:41.15
542 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Helmut 6 08:52:41.45 1091.109 01:52:41.45
543 CZ KRUTIL Karel + Michal Scheldon 08:52:41.77 1091.058 01:52:41.77
544 CZ KULÍK Přemysl Pavel 08:52:42.01 1091.019 01:52:42.01
545 CZ HLAVINKA Josef Rumburak 08:52:42.65 1090.916 01:52:42.65
546 CZ TEAM SMUTNÝ Charlie 08:52:43.26 1090.817 01:52:43.26
547 PL MICHALAK Bogdan Lesia 06 08:52:43.62 1090.759 01:52:43.62
548 AT HALATSCHEK Dietmar Ludwig 08:52:43.80 1090.730 01:52:43.80
549 SK BODNAR & VILČKO Vladimír Bovi 6 08:52:44.30 1090.649 01:52:44.30
550 SK FAMILY PINČÁK I. Sofinka 08:52:46.04 1090.369 01:52:46.04
551 BE COPPENS Peter Orange 08:52:46.41 1090.309 01:52:46.41
552 CH TEAM WIRZ Lara Gut 08:52:46.67 1090.267 01:52:46.67
553 AT HALATSCHEK Dietmar Klara 08:52:47.86 1090.076 01:52:47.86
554 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 064 08:52:49.25 1089.852 01:52:49.25
555 AT GRATZER Marco "A" Gyula 08:52:50.07 1089.720 01:52:50.07
556 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 11 08:52:51.97 1089.414 01:52:51.97
557 DE WINGS 2 WIN W2W 377 08:52:52.17 1089.382 01:52:52.17
558 PL PITAŚ M & M Team Carlos 08:52:53.18 1089.220 01:52:53.18
559 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 15 08:52:55.21 1088.893 01:52:55.21
560 DE BEHLKE Andreas AB 03 08:52:55.97 1088.771 01:52:55.97
561 DE HOOP Michael Franz 08:52:57.14 1088.583 01:52:57.14
562 CZ KUDELA Jaromír Ing. Mája 08:52:57.60 1088.509 01:52:57.60
563 PL KOZLENIA Boguslawa Kazek 08:52:58.29 1088.398 01:52:58.29
564 DE HIENZSCH Frank F.H. 5 08:52:58.65 1088.341 01:52:58.65
565 PL MICHALAK Bogdan Honorata 03 08:53:03.32 1087.591 01:53:03.32
566 SK ŠIMKO Ján Šimo 17 08:53:03.85 1087.506 01:53:03.85
567 PL NOWICKI Damian Veloce 08:53:06.32 1087.111 01:53:06.32
568 CZ TOMEK Jindřich T3. 08:53:06.57 1087.070 01:53:06.57
569 SK KOPAS Michal Miťo 08:53:07.62 1086.902 01:53:07.62
570 HU BÖDI József BJ 32 08:53:09.97 1086.526 01:53:09.97
571 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 056 08:53:10.68 1086.413 01:53:10.68
572 DE HIENZSCH Frank F.H. 3 08:53:11.48 1086.285 01:53:11.48
573 DE MOTSCHKO Alexander Moriah 08:53:14.67 1085.775 01:53:14.67
574 CZ BOROVIČKA Ladislav Cecilka 08:53:15.52 1085.639 01:53:15.52
575 AT HOFMANN Leopold Poldi 54 08:53:17.86 1085.265 01:53:17.86
576 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Inka B. 08:53:19.44 1085.013 01:53:19.44
577 CH TEAM WIRZ Priska Nufer 08:53:19.85 1084.947 01:53:19.85
578 CZ PŘÍVARA Vladimír Mary 08:53:20.19 1084.893 01:53:20.19
579 DE TREPTE Arndt & Marcus Ropo 08:53:21.14 1084.742 01:53:21.14
580 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Sali 08:53:21.61 1084.667 01:53:21.61
581 PL GRODNY Andrzej Gepa 08:53:23.35 1084.389 01:53:23.35
582 AT BLIEGE Felix Felix 13 08:53:24.25 1084.246 01:53:24.25
583 AT NAHIČ & ZWILAK Team Kiwi 08:53:26.90 1083.824 01:53:26.90
584 SK VAŠÍČEK Pavel Fero 08:53:27.36 1083.751 01:53:27.36
585 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Rolex 08:53:28.02 1083.645 01:53:28.02
586 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 26 08:53:29.16 1083.464 01:53:29.16
587 SK GOGORA Milan Nibi 08:53:31.49 1083.093 01:53:31.49
588 PL TEAM OLR MAZURY Player 08:53:32.02 1083.009 01:53:32.02
589 SK BELANEC Team Alba 08:53:32.32 1082.961 01:53:32.32
590 CZ MAREK Petr Servác 08:53:32.67 1082.906 01:53:32.67
591 PL CZULOWSKI Jakub Orlik 08:53:32.76 1082.892 01:53:32.76
592 AT LINDTNER Harald Talentporter 08:53:34.09 1082.680 01:53:34.09
593 CZ KLEMENS Karel Kafi 08:53:34.33 1082.642 01:53:34.33
594 AT KUTLESA Slavko SLK 07 08:53:34.60 1082.599 01:53:34.60
595 AT LINDTNER Harald Karel-Opal 08:53:34.90 1082.551 01:53:34.90
596 AT OFNER Kurt Romulus 08:53:37.26 1082.177 01:53:37.26
597 DE TEAM - DIE ROTHALBOMBER Diamant 08:53:37.65 1082.115 01:53:37.65
598 PL MICHALAK Bogdan Turbo 05 08:53:38.01 1082.058 01:53:38.01
599 DE ANTONOV AVIATION AN 124 08:53:39.12 1081.882 01:53:39.12
600 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Bauer 08:53:40.45 1081.671 01:53:40.45
601 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Kubiš 08:53:40.65 1081.639 01:53:40.65
602 CZ CHARYPAR Vladimír Charyš 6 08:53:41.38 1081.523 01:53:41.38
603 CZ LAŇKA Alfons Ing. Lenka 08:53:42.53 1081.341 01:53:42.53
604 SK BALÁŽ Štefan Lolo 08:53:44.21 1081.075 01:53:44.21
605 PL PACEK Wojciech Tornado 08:53:44.55 1081.021 01:53:44.55
606 CZ ACADEMY LOFT Dafne Academy 17 08:53:45.91 1080.805 01:53:45.91
607 AT NAGELHOFER Robert Tsunami 2313 08:53:46.51 1080.710 01:53:46.51
608 PL SROKA Krzysztof Linka 08:53:47.45 1080.562 01:53:47.45
609 DE TEAM ALNA Alberto Cotayo Oxi 08:53:47.81 1080.505 01:53:47.81
610 PL GRODNY Andrzej Rena 08:53:48.02 1080.471 01:53:48.02
611 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Rossi 08:53:48.56 1080.386 01:53:48.56
612 PL MAZIARZ RACING TEAM Banagi 08:53:51.15 1079.976 01:53:51.15
613 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Sting 08:53:52.43 1079.774 01:53:52.43
614 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 099 08:53:53.30 1079.636 01:53:53.30
615 SK HORŇÁČEK Miroslav Viky 08:53:53.53 1079.600 01:53:53.53
616 CZ KONEČNÝ Vlastimil Messi 08:53:53.99 1079.527 01:53:53.99
617 CZ KROČIL Jaroslav Bóďa 08:53:55.56 1079.280 01:53:55.56
618 CZ DUDA Přemysl Karla 08:53:56.08 1079.197 01:53:56.08
619 PL MISIAK Marek Marek 67 08:53:56.55 1079.123 01:53:56.55
620 SK PODHORSKÝ TEAM Mário 2 08:53:57.63 1078.953 01:53:57.63
621 SK BODNAR & VILČKO Vladimír Bovi 1 08:53:58.55 1078.808 01:53:58.55
622 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ Maria 08:54:00.44 1078.510 01:54:00.44
623 DE TEAM GOCH Mustang 08:54:00.64 1078.478 01:54:00.64
624 AT GASSER Reinhard Garnet 08:54:01.75 1078.303 01:54:01.75
625 CZ KONOPÍK Jiří Iva 08:54:03.99 1077.950 01:54:03.99
626 AT BLIEGE Felix Felix 1 08:54:04.30 1077.901 01:54:04.30
627 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Nera 08:54:05.41 1077.727 01:54:05.41
628 SK BLAHOVSKÝ + HNILIČKA Team P.K. Subban 08:54:06.29 1077.588 01:54:06.29
629 AT GASSER Reinhard Gambit 08:54:06.87 1077.497 01:54:06.87
630 PL PACEK Wojciech Speed Test 08:54:07.88 1077.338 01:54:07.88
631 AT GASSER Reinhard Gigi 08:54:08.78 1077.196 01:54:08.78
632 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Zdena 08:54:09.30 1077.114 01:54:09.30
633 CZ LAŇKA Alfons Ing. Lydie 08:54:09.85 1077.028 01:54:09.85
634 CZ BOUCHAL Martin Aligátor 08:54:10.78 1076.882 01:54:10.78
635 CZ BOUCHAL Martin Dominátor 08:54:11.49 1076.770 01:54:11.49
636 PL RAFITA TEAM Dior 08:54:12.30 1076.643 01:54:12.30
637 NO HELGESEN Bjorn Ove New Wonder I. 08:54:13.37 1076.475 01:54:13.37
638 CZ NOVOTNÁ Petra Karel. 08:54:14.52 1076.294 01:54:14.52
639 PL SEDLACEK Josef JS 6 08:54:15.29 1076.173 01:54:15.29
640 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ SP 012 08:54:15.71 1076.107 01:54:15.71
641 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 10 08:54:16.13 1076.041 01:54:16.13
642 PL MAZIARZ RACING TEAM Genta 08:54:16.27 1076.019 01:54:16.27
643 PL KOZLENIA Artur Pola 08:54:17.83 1075.775 01:54:17.83
644 CZ HANZEL TEAM Nov 1 08:54:20.63 1075.336 01:54:20.63
645 BE COPPENS Peter Binda 08:54:21.09 1075.264 01:54:21.09
646 CZ FLY YOUNG STARS Hanna 08:54:23.42 1074.899 01:54:23.42
647 AT GASSER Reinhard Galaxy 08:54:24.64 1074.707 01:54:24.64
648 PL SEDLACEK Josef JS 1 08:54:25.48 1074.576 01:54:25.48
649 AT WALDER Florian Nala 08:54:28.77 1074.061 01:54:28.77
650 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Ellie Goulding 08:54:30.24 1073.831 01:54:30.24
651 DE ZSCHOMMLER Jens Tony 08:54:30.84 1073.738 01:54:30.84
652 AT VOLLNHOFER Dominik Niki 4 08:54:31.02 1073.710 01:54:31.02
653 CZ FLY YOUNG STARS Jefferson 08:54:44.40 1071.623 01:54:44.40
654 CZ VÍTOVEC P & M Eržika 08:54:46.09 1071.360 01:54:46.09
655 CZ KLEMENS Karel Kelly 08:54:46.33 1071.322 01:54:46.33
656 CZ DAVID Petr Amor. 08:54:46.77 1071.254 01:54:46.77
657 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Hulk 08:54:47.69 1071.111 01:54:47.69
658 SK BODNAR & VILČKO Vladimír Bovi 4 08:54:48.68 1070.957 01:54:48.68
659 CZ PLÁNOČKA Jan Milena 08:54:50.53 1070.669 01:54:50.53
660 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Klat 58 08:54:52.76 1070.323 01:54:52.76
661 CZ DAVID Petr Karin 08:54:53.24 1070.249 01:54:53.24
662 PT PEDRO PORTO D Dandy 08:54:53.93 1070.141 01:54:53.93
663 PL KOZLENIA - WOLANIN Ana 08:54:54.13 1070.110 01:54:54.13
664 AT WIEFLER Alois Alfred 08:54:54.77 1070.011 01:54:54.77
665 CZ GRUBER Simon Messi 08:54:57.78 1069.544 01:54:57.78
666 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Ledecka 08:54:58.03 1069.505 01:54:58.03
667 CZ MAREK Petr Žofie 08:54:58.63 1069.412 01:54:58.63
668 HU LÁSZLÓ-MOLNÁR LM 73 08:54:58.70 1069.401 01:54:58.70
669 CZ HANZEL TEAM Han 1 08:54:59.30 1069.308 01:54:59.30
670 CZ BOROVIČKA Ladislav Emil 08:54:59.67 1069.251 01:54:59.67
671 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Timo 4 08:55:02.46 1068.819 01:55:02.46
672 AT GRATZER Marco "A" William 08:55:02.95 1068.743 01:55:02.95
673 PT PEDRO PORTO Abstrakt 08:55:04.82 1068.454 01:55:04.82
674 CZ VERNER Pavel Guvernerka 08:55:09.58 1067.718 01:55:09.58
675 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Di Giannantonio 08:55:10.70 1067.545 01:55:10.70
676 SK DREXLEROVÁ Helena Kincsem 08:55:10.84 1067.523 01:55:10.84
677 PL KOZLENIA Artur Didi 08:55:12.20 1067.313 01:55:12.20
678 AT HALATSCHEK Dietmar Isolde 08:55:13.10 1067.174 01:55:13.10
679 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 83 08:55:13.61 1067.095 01:55:13.61
680 CZ TOMEK Jindřich T4. 08:55:13.75 1067.074 01:55:13.75
681 SK HELMAR Team Bodbu 08:55:15.19 1066.851 01:55:15.19
682 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Anny 08:55:16.20 1066.696 01:55:16.20
683 CZ CHARYPAR Vladimír Charyš 4 08:55:17.45 1066.503 01:55:17.45
684 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 1665 08:55:17.72 1066.461 01:55:17.72
685 PL SMORAWSKI Marek + Jacek Meteor 08:55:18.01 1066.416 01:55:18.01
686 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Sirius 1386 08:55:18.46 1066.347 01:55:18.46
687 DE HOOP Michael Jana. 08:55:18.87 1066.284 01:55:18.87
688 AT GRATZER Marco "B" Parzival 08:55:19.02 1066.261 01:55:19.02
689 CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Bodo 08:55:19.96 1066.116 01:55:19.96
690 CZ BRULÍK Josef Ria 08:55:22.29 1065.757 01:55:22.29
691 SK KOPAS Michal Miško 08:55:22.55 1065.717 01:55:22.55
692 AT GASSER Reinhard Goldy 08:55:22.79 1065.680 01:55:22.79
693 CZ NOVOTNÁ Petra Janina 08:55:27.33 1064.982 01:55:27.33
694 AT HALATSCHEK Dietmar Enkel Pole 08:55:27.92 1064.891 01:55:27.92
695 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 009 08:55:29.48 1064.651 01:55:29.48
696 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 2 08:55:32.30 1064.218 01:55:32.30
697 DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Helmut 3 08:55:36.56 1063.565 01:55:36.56
698 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Romy 08:55:38.41 1063.281 01:55:38.41
699 CZ ATH KVĚTNÁ Bago 08:55:39.38 1063.132 01:55:39.38
700 SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 22 08:55:40.12 1063.019 01:55:40.12
701 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Doctor Strange 08:55:40.79 1062.916 01:55:40.79
702 SK PRIEHODA Ján + Ivana Jasmína 08:55:44.60 1062.333 01:55:44.60
703 CZ HOLUB "A" Bohuslava 08:55:54.32 1060.849 01:55:54.32
704 AT GRATZER Marco "B" Alexander 08:55:56.61 1060.499 01:55:56.61
705 SK MINÁRIK + MAŤAŠEJE Dady 08:55:58.89 1060.152 01:55:58.89
706 DE HOOP Michael Olivia 08:56:13.08 1057.994 01:56:13.08
707 AT BLIEGE Felix Felix 3 08:56:15.13 1057.684 01:56:15.13
708 DE HEIDEMANN + WINTER Frieda 08:56:16.64 1057.455 01:56:16.64
709 DE ZG HELIOS Hera 08:56:17.80 1057.279 01:56:17.80
710 PL KUSION Tomasz Renda 08:56:23.25 1056.454 01:56:23.25
711 CZ TRUKSA Vítězslav Tonča 08:56:31.43 1055.218 01:56:31.43
712 AT NAHIČ & ZWILAK Team Chip 08:56:34.03 1054.825 01:56:34.03
713 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Dan 08:56:39.08 1054.064 01:56:39.08
714 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Zerdi 08:56:46.21 1052.992 01:56:46.21
715 CH DERBY TEAM PILATUS Foners 08:56:46.89 1052.889 01:56:46.89
716 SK VOJTKO Milan Mivo 01 08:56:51.91 1052.136 01:56:51.91
717 SK KOPAS Michal Mišo 08:57:30.12 1046.433 01:57:30.12
718 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 011 08:57:30.97 1046.307 01:57:30.97
719 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Klema 08:57:36.76 1045.449 01:57:36.76
720 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Thaisa 08:57:45.80 1044.111 01:57:45.80
721 AT NAGELHOFER Robert Hagel 2320 08:57:47.54 1043.854 01:57:47.54
722 AT JAKUPOVIC Jasmin Rocky 08:57:49.01 1043.637 01:57:49.01
723 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Maruš. 08:57:49.88 1043.509 01:57:49.88
724 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 12 08:57:51.42 1043.281 01:57:51.42
725 CZ HRUDA Jan Josef 5 08:57:52.45 1043.129 01:57:52.45
726 PL SEDLACEK Josef JS 9 08:57:55.51 1042.678 01:57:55.51
727 CZ B & B TEAM Sára 08:57:56.06 1042.597 01:57:56.06
728 SK BRKAL Ján Ing. Hatty 08:57:56.49 1042.534 01:57:56.49
729 AT GRATZER Marco "B" Antonius 08:57:56.51 1042.531 01:57:56.51
730 AT RIEDL Franz Werner 08:57:56.85 1042.481 01:57:56.85
731 SK GOGORA Milan Mago 08:57:57.09 1042.445 01:57:57.09
732 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 072 08:57:57.52 1042.382 01:57:57.52
733 AT RIEDL Franz Sabine 08:57:57.72 1042.353 01:57:57.72
734 SK BLAHOVSKÝ + HNILIČKA Team The Great 8 08:57:58.05 1042.304 01:57:58.05
735 CZ KLEMENS Karel Phatt 08:57:58.41 1042.251 01:57:58.41
736 CZ ŠÁLEK Roman RS 04 08:57:58.77 1042.198 01:57:58.77
737 AT JAKUPOVIC Jasmin Baby Joda 08:57:59.20 1042.135 01:57:59.20
738 AT NAGELHOFER Robert Donner 2302 08:57:59.84 1042.040 01:57:59.84
739 CZ MAJKA + JAN TEAM Martin 08:58:01.27 1041.830 01:58:01.27
740 CZ KONEČNÝ Vlastimil Melinda 08:58:01.50 1041.796 01:58:01.50
741 CZ SVOBODA Jiří Lenka 08:58:03.31 1041.530 01:58:03.31
742 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Kraglin Obfonteri 08:58:04.46 1041.361 01:58:04.46
743 AT SG MIKS Wolfgang und Andrea Miks Racer 08:58:04.98 1041.285 01:58:04.98
744 AT OFNER Kurt Paula 08:58:06.89 1041.004 01:58:06.89
745 AT NAGELHOFER Robert Lava 2303 08:58:07.36 1040.935 01:58:07.36
746 CZ CHARYPAR Vladimír Charyš 2 08:58:07.52 1040.911 01:58:07.52
747 AT GRATZER Marco "B" Clemenza 08:58:08.47 1040.772 01:58:08.47
748 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 66 08:58:09.46 1040.627 01:58:09.46
749 SK ČÁNI Ĺudovít LC 850 08:58:09.78 1040.580 01:58:09.78
750 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 019 08:58:10.80 1040.430 01:58:10.80
751 CZ SUCHÁNEK Břetislav Domča 08:58:11.19 1040.373 01:58:11.19
752 PL BRASZKO Adam i Helena Bak 08:58:12.18 1040.227 01:58:12.18
753 AT NÖRES Kurt Atomic 08:58:13.76 1039.996 01:58:13.76
754 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Nebula 08:58:15.85 1039.689 01:58:15.85
755 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Timo 3 08:58:16.12 1039.650 01:58:16.12
756 CZ BASTL Josef Gabyboy 08:58:18.98 1039.231 01:58:18.98
757 DE BEHLKE Andreas AB 05 08:58:21.66 1038.839 01:58:21.66
758 AT HOFMANN Leopold Poldi 51 08:58:22.33 1038.741 01:58:22.33
759 PL CZULOWSKI Jakub P-11 08:58:23.30 1038.599 01:58:23.30
760 AT WIEFLER Alois Gypsy One 08:58:25.36 1038.298 01:58:25.36
761 DE TEAM NAMIBIA Hoop & Lücke Scheele 08:58:29.79 1037.651 01:58:29.79
762 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Ema 08:58:31.17 1037.450 01:58:31.17
763 CZ KOLÍNEK Jarolím Kolínek Team "B" 08:58:39.93 1036.173 01:58:39.93
764 DE HEIDEMANN + WINTER Tanja 08:58:40.13 1036.144 01:58:40.13
765 SK HELMAR Team Wiesa 08:58:47.04 1035.139 01:58:47.04
766 DE TREPTE Arndt & Marcus Derby Star 08:59:14.77 1031.127 01:59:14.77
767 DE TARGATZ Angela Dr. DR 1 08:59:15.20 1031.066 01:59:15.20
768 PL BRASZKO Adam i Helena Brus 08:59:18.72 1030.559 01:59:18.72
769 CR CULIC TEAM Denis & Karla Dubrovnik Fly 08:59:24.36 1029.747 01:59:24.36
770 PL MAZIARZ RACING TEAM Perry 08:59:24.81 1029.683 01:59:24.81
771 PL SEDLACEK Josef JS 12 08:59:35.48 1028.151 01:59:35.48
772 CZ HOLUB "A" Boris 08:59:35.70 1028.120 01:59:35.70
773 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Pavla 08:59:36.82 1027.959 01:59:36.82
774 CZ GERSPITZER Team GT-1 08:59:37.64 1027.842 01:59:37.64
775 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 9 08:59:39.71 1027.546 01:59:39.71
776 AT GASSER Reinhard Gemini 08:59:42.59 1027.134 01:59:42.59
777 CZ KHL Kamenář Henrieta 08:59:44.38 1026.878 01:59:44.38
778 HU LÁSZLÓ-MOLNÁR LM 78 08:59:44.58 1026.849 01:59:44.58
779 CZ LAŇKA Alfons Ing. Petra 08:59:45.41 1026.731 01:59:45.41
780 SK EXPRES TEAM Kira 08:59:48.50 1026.289 01:59:48.50
781 CZ SKOKAN Pavel Shakira 08:59:49.75 1026.111 01:59:49.75
782 CZ PŘÍVARA Vladimír Pollo 08:59:53.94 1025.513 01:59:53.94
783 PL MAJCHER Krystian & Marcel KM 90 08:59:56.62 1025.131 01:59:56.62
784 AT WIEFLER Alois Jörg 08:59:58.11 1024.919 01:59:58.11
785 AT GRATZER Werner Grixus 08:59:59.67 1024.697 01:59:59.67
786 CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Štěpán 09:00:00.42 1024.590 02:00:00.42
787 SK LAŠ Vladimír Las 4 09:00:00.87 1024.526 02:00:00.87
788 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Bella. 09:00:01.93 1024.375 02:00:01.93
789 PL TARASIUK Jerzy Edgar 09:00:04.79 1023.969 02:00:04.79
790 PL KOZLENIA Artur Areo 09:00:05.62 1023.851 02:00:05.62
791 PL CZULOWSKI Jakub Iskra 09:00:06.23 1023.764 02:00:06.23
792 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Romee 09:00:09.69 1023.273 02:00:09.69
793 HU LÁSZLÓ-MOLNÁR LM 72 09:00:10.73 1023.125 02:00:10.73
794 SK TATRY-DERBY D-2 09:00:12.14 1022.925 02:00:12.14
795 CZ KLEMENS Karel ml. Zoe 09:00:15.48 1022.452 02:00:15.48
796 CZ SVOBODA Jiří Terezka 09:00:18.69 1021.997 02:00:18.69
797 DE PREUSSEN-DERBY Team Prescott 09:00:19.76 1021.846 02:00:19.76
798 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Gabčík 09:00:21.10 1021.656 02:00:21.10
799 DE TEAM GOCH As Schmidt 09:00:22.13 1021.510 02:00:22.13
800 PL TEAM OLR MAZURY Plesaures 09:00:24.58 1021.164 02:00:24.58
801 CZ BECHYNĚ Radek Káča 09:00:35.37 1019.641 02:00:35.37
802 CZ GORČÍK + MACHALA Team Margot 09:00:42.77 1018.599 02:00:42.77
803 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Indy 09:00:43.98 1018.429 02:00:43.98
804 AT GRATZER Werner Attilus 09:00:47.14 1017.985 02:00:47.14
805 DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Helmut 1 09:00:49.15 1017.703 02:00:49.15
806 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Himmel 09:00:50.70 1017.485 02:00:50.70
807 DE TARGATZ Angela Dr. DR 12 09:00:51.06 1017.435 02:00:51.06
808 PL KOCIK & BASA Beata 09:00:54.14 1017.003 02:00:54.14
809 SK TRISTIGNAC TEAM Ida 09:00:56.94 1016.610 02:00:56.94
810 SK BLAŽENEC Štefan Lolo 09:01:05.13 1015.464 02:01:05.13
811 SK ČÍŽ Ján Bern 09:01:08.32 1015.019 02:01:08.32
812 DE TEAM - DIE ROTHALBOMBER Rubin 09:01:10.45 1014.721 02:01:10.45
813 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 18 09:01:12.76 1014.399 02:01:12.76
814 CZ PŘÍVARA Vladimír Tonny 09:01:13.40 1014.310 02:01:13.40
815 CZ MALACH Ladislav Sisi 09:01:13.64 1014.276 02:01:13.64
816 CZ BRULÍK Josef Mia 09:01:18.73 1013.567 02:01:18.73
817 SK PRÍVARA Pavol Kinčen-Walér 09:01:21.95 1013.119 02:01:21.95
818 CH TEAM WIRZ Wendy Holdener 09:01:25.75 1012.590 02:01:25.75
819 SK NOVÁK Pavel Markus 09:01:29.89 1012.015 02:01:29.89
820 PL PALENTKA-KUBIAK Team W-1 09:01:37.99 1010.892 02:01:37.99
821 SK HROZEN Peter Hogo Fogo 09:01:41.54 1010.401 02:01:41.54
822 CZ EM-EKO.CZ PS 3 09:01:45.52 1009.850 02:01:45.52
823 CZ LOCCO TEAM Lysičanka 09:01:46.63 1009.697 02:01:46.63
824 CZ ACADEMY LOFT Azari Academy 44 09:01:47.98 1009.510 02:01:47.98
825 AT JAKUPOVIC Jasmin Felix 09:01:48.55 1009.431 02:01:48.55
826 PL MAZIARZ RACING TEAM Diku 09:01:52.60 1008.872 02:01:52.60
827 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Golden Alenka 09:01:56.23 1008.372 02:01:56.23
828 CZ SETTLER + KUBÁČEK Team Chipara 09:02:00.41 1007.796 02:02:00.41
829 CZ KONOPÍK Jiří Sona 09:02:02.04 1007.572 02:02:02.04
830 SK COMOREK Pavel Putin 09:02:06.18 1007.002 02:02:06.18
831 CZ SKOKAN Pavel Pitbull 09:02:13.93 1005.938 02:02:13.93
832 SK PRÍVARA Pavol Kinčen-Boss 09:02:16.54 1005.580 02:02:16.54
833 PL JANIA - LACH Team Grekit 09:02:20.02 1005.104 02:02:20.02
834 CZ LUNDÁK Pavel Esprit 09:02:27.38 1004.097 02:02:27.38
835 PL KOCIK & BASA Ewa 09:02:37.24 1002.751 02:02:37.24
836 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 28 09:02:40.38 1002.323 02:02:40.38
837 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Casri 09:02:43.31 1001.924 02:02:43.31
838 CZ HAŠŠO Slavomír FC 1 09:02:46.86 1001.442 02:02:46.86
839 DE TARGATZ Angela Dr. DR 10 09:02:49.31 1001.109 02:02:49.31
840 CZ KULÍK Přemysl Tornádo 09:02:53.08 1000.597 02:02:53.08
841 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 1 09:03:56.75 992.030 02:03:56.75
842 SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 03 09:04:22.06 988.665 02:04:22.06
843 AT JAKUPOVIC Jasmin Elif 09:04:26.57 988.068 02:04:26.57
844 CZ KONEČNÝ Vlastimil Karel 09:04:35.67 986.865 02:04:35.67
845 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Danka 09:04:56.67 984.101 02:04:56.67
846 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Zena 09:05:02.08 983.391 02:05:02.08
847 HU GÁBOR Takács TG 31 09:05:03.73 983.175 02:05:03.73
848 PL NOCNY Grzegorz Dominik 09:05:08.43 982.560 02:05:08.43
849 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 31 09:05:18.77 981.208 02:05:18.77
850 CZ ACADEMY LOFT China Academy 39 09:05:30.44 979.688 02:05:30.44
851 SK PODHORSKÝ TEAM Budvár 2 09:05:35.17 979.073 02:05:35.17
852 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Lindsey 09:05:36.20 978.939 02:05:36.20
853 SK NOVÁK Pavel Milan 09:05:52.29 976.853 02:05:52.29
854 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 12 09:06:06.42 975.029 02:06:06.42
855 DE TEAM GOCH Lady Blue 09:06:12.89 974.196 02:06:12.89
856 CZ GRUBER Lubomír Adélka 09:06:17.22 973.639 02:06:17.22
857 PL JANIA - LACH Team Rapon 09:06:18.20 973.513 02:06:18.20
858 CZ SKOKAN Pavel Milion 09:06:21.12 973.139 02:06:21.12
859 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 6 09:06:28.91 972.140 02:06:28.91
860 SK BINDAS JUN. Štefan Eliss 09:06:30.43 971.945 02:06:30.43
861 SK HROZEN Peter Aneta 09:06:34.44 971.432 02:06:34.44
862 CZ RUBEY & VARGA Team Ruby 3 09:06:35.32 971.319 02:06:35.32
863 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" M 27 09:06:47.91 969.712 02:06:47.91
864 HU LÁSZLÓ-MOLNÁR LM 19 09:06:48.68 969.614 02:06:48.68
865 SK PODHORSKÝ TEAM Fezoj 2 09:06:49.08 969.563 02:06:49.08
866 DE WINGS 2 WIN W2W 371 09:07:02.87 967.809 02:07:02.87
867 CZ BECHYNĚ Radek Týnuš 09:07:12.37 966.604 02:07:12.37
868 HU TAKÁCS József & Márk TJM 43 09:07:13.24 966.494 02:07:13.24
869 AT JAKUPOVIC Jasmin Jasko 09:07:13.92 966.408 02:07:13.92
870 CZ SUCHÁNEK Břetislav Miša 09:07:14.97 966.275 02:07:14.97
871 SK MINÁRIK + MAŤAŠEJE Ján.15 09:07:16.73 966.052 02:07:16.73
872 DE TEAM ALNA Alberto Cotayo Marek 09:07:17.95 965.898 02:07:17.95
873 PL GRODNY Andrzej "A" Rema 09:07:18.79 965.792 02:07:18.79
874 CZ KULÍK Přemysl Gladiátor 09:07:24.88 965.022 02:07:24.88
875 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 1643 09:07:29.21 964.476 02:07:29.21
876 CZ MAJKA + JAN TEAM Jan 09:07:39.18 963.221 02:07:39.18
877 CZ GRUBER Marek Ivoš 09:07:40.05 963.111 02:07:40.05
878 DE TEAM BRANDT & WICHERT Soukalova 09:07:44.19 962.591 02:07:44.19
879 DE TEAM ANHÄNGER Manfred M. 09:07:57.47 960.926 02:07:57.47
880 DE FRANZ Christoph Cherry 09:08:04.94 959.992 02:08:04.94
881 CZ B & B TEAM Frenk 09:08:06.03 959.856 02:08:06.03
882 PL MICHALAK Bogdan Borka 12 09:08:08.70 959.522 02:08:08.70
883 SK HORŇÁČEK Miroslav Janka 09:08:10.16 959.340 02:08:10.16
884 SK VAŠÍČEK Pavel Anička 09:08:10.73 959.269 02:08:10.73
885 PL RAFITA TEAM Gucci 09:08:26.65 957.288 02:08:26.65
886 SK HROZEN Peter Anička 09:08:30.35 956.828 02:08:30.35
887 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 6 09:09:02.61 952.841 02:09:02.61
888 CZ ACADEMY LOFT Tamar Academy 57 09:09:26.62 949.896 02:09:26.62
889 AT NAGELHOFER Robert Gewitter 2334 09:09:27.10 949.837 02:09:27.10
890 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 025 09:09:32.01 949.237 02:09:32.01
891 PL SEDLACEK Josef JS 4 09:09:32.77 949.144 02:09:32.77
892 PL GRODNY Andrzej "A" Iwanka 09:09:33.27 949.083 02:09:33.27
893 DE HOOP Michael Nelly 09:09:37.48 948.569 02:09:37.48
894 CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Vietti 09:09:40.88 948.155 02:09:40.88
895 CH DERBY TEAM PILATUS Gentry Eagle 09:09:43.08 947.887 02:09:43.08
896 PL MICHALAK Bogdan Rudzia 10 09:09:45.15 947.635 02:09:45.15
897 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 021 09:09:52.75 946.711 02:09:52.75
898 AT HEILAND Helmut Emilie 09:09:53.06 946.673 02:09:53.06
899 CZ NOVOTNÁ Petra Thomas 09:10:09.19 944.718 02:10:09.19
900 PL BASA Marek & Andrzej M 2 09:10:27.43 942.516 02:10:27.43
901 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Ĺubo 3 09:10:30.45 942.153 02:10:30.45
902 DE SPITZBERG Team U 128 09:10:32.64 941.889 02:10:32.64
903 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Rocket Raccoon 09:10:33.51 941.785 02:10:33.51
904 DE TEAM GOUDEN DUIF "B" Helmut 2 09:10:36.18 941.464 02:10:36.18
905 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 34 09:10:36.69 941.403 02:10:36.69
906 CZ GRUBER Marek Perla 09:10:41.45 940.831 02:10:41.45
907 PL JANIA - LACH Team Jay Jay Junior 09:11:12.67 937.100 02:11:12.67
908 DE TEAM BRANDT & WICHERT Koukalova 09:11:19.74 936.259 02:11:19.74
909 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Rosol 09:11:20.79 936.135 02:11:20.79
910 SK VAŠÍČEK Pavel Palo 09:11:24.14 935.737 02:11:24.14
911 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Zdeněk 09:11:42.02 933.620 02:11:42.02
912 CZ MASNÝ & M Stalin 09:11:44.92 933.277 02:11:44.92
913 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Golden Vojta 09:11:46.11 933.137 02:11:46.11
914 DE TEAM ANHÄNGER Michael Stu. 09:11:46.92 933.041 02:11:46.92
915 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jana 09:11:49.04 932.791 02:11:49.04
916 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ SP 069 09:11:50.95 932.566 02:11:50.95
917 CZ GRUBER Simon Sabinka 09:11:54.72 932.121 02:11:54.72
918 CZ BAJTEK Jan Alfa 09:12:20.51 929.094 02:12:20.51
919 AT NAHIČ & ZWILAK Team Jani 09:13:37.77 920.141 02:13:37.77
920 CZ GRUBER Lubomír Jagr 09:13:38.33 920.077 02:13:38.33
921 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Mirka 09:13:46.10 919.186 02:13:46.10
922 DE ZSCHOMMLER Jens Tino 09:13:47.24 919.056 02:13:47.24
923 DE SKOPLJAK Denis Erwin 09:13:53.06 918.390 02:13:53.06
924 CH TEAM FROHMATTA Bentley 09:13:53.40 918.351 02:13:53.40
925 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 13 09:13:53.66 918.321 02:13:53.66
926 AT HALATSCHEK Dietmar Ralf 09:13:55.37 918.126 02:13:55.37
927 AT HALATSCHEK Dietmar Inge 09:13:55.72 918.086 02:13:55.72
928 SK DUCHOVIČ Jozef Regina 09:14:02.48 917.314 02:14:02.48
929 CZ PŘÍVARA Vladimír Bony 09:14:02.94 917.262 02:14:02.94
930 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Andrej 09:14:04.43 917.092 02:14:04.43
931 DE TREPTE Arndt & Marcus Jana 09:14:10.97 916.347 02:14:10.97
932 PL GRODNY Andrzej "A" Sara 09:14:14.15 915.985 02:14:14.15
933 CH DERBY TEAM PILATUS Alamshar 09:14:17.77 915.573 02:14:17.77
934 CZ BALKONOVÝ ODCHOV Nikolas 09:15:29.76 907.466 02:15:29.76
935 CZ BOUCHAL Martin Rotavátor 09:16:06.67 903.365 02:16:06.67
936 CH TEAM FROHMATTA Karl-Heinz 09:16:15.33 902.408 02:16:15.33
937 CZ GRUBER Simon Gino 09:16:25.12 901.328 02:16:25.12
938 AT KUTLESA Slavko SLK 06 09:16:25.98 901.234 02:16:25.98
939 AT GRATZER Werner Spartacus 09:16:31.35 900.643 02:16:31.35
940 CZ BASTL Josef Masakr 09:16:33.75 900.379 02:16:33.75
941 AT OFNER Kurt Gabi 09:16:40.58 899.629 02:16:40.58
942 CZ MAČALA Zdeněk MZ 2 09:18:30.46 887.734 02:18:30.46
943 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Junior 09:18:31.03 887.673 02:18:31.03
944 PL KOZLENIA Artur Adam 09:18:31.56 887.617 02:18:31.56
945 PL KOCIK & BASA Julia 2 09:18:33.63 887.396 02:18:33.63
946 NO HELGESEN Bjorn Ove Femhoje III. 09:18:41.09 886.600 02:18:41.09
947 CZ TRUKSA Vítězslav Hana 09:18:42.97 886.400 02:18:42.97
948 CZ HOLUB "A" Bohuslav 09:18:58.54 884.745 02:18:58.54
949 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Jednička 09:19:04.19 884.146 02:19:04.19
950 SK HELMAR Team Zilko 09:19:10.11 883.519 02:19:10.11
951 DE SG WACHALSKI Wapiti 09:19:15.66 882.932 02:19:15.66
952 SK FAMILY PINČÁK I. Šerif 09:19:22.34 882.227 02:19:22.34
953 AT HOFMANN Leopold Poldi 6 09:19:23.84 882.069 02:19:23.84
954 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 9 09:19:25.14 881.931 02:19:25.14
955 SK ČAMPIŠ Milan DC 66 09:19:43.09 880.043 02:19:43.09
956 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 027 09:19:47.05 879.628 02:19:47.05
957 SK OVŠÁK + KONŠ Team Star. 09:19:48.42 879.484 02:19:48.42
958 DE SKOPLJAK Denis Kurt 09:19:49.07 879.416 02:19:49.07
959 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 19 09:19:56.65 878.622 02:19:56.65
960 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Tochter 919 09:20:09.60 877.269 02:20:09.60
961 SK ŠIMKO Ján Šimo 14 09:20:22.40 875.936 02:20:22.40
962 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 036 09:20:57.70 872.280 02:20:57.70
963 CH DERBY TEAM PILATUS Brave Challenger 09:21:04.09 871.621 02:21:04.09
964 DE HIENZSCH Frank F.H. 6 09:21:05.26 871.501 02:21:05.26
965 AT GRATZER Marco "A" Sonny 09:22:08.32 865.057 02:22:08.32
966 SK ČÁNI Ĺudovít LC 841 09:22:12.46 864.637 02:22:12.46
967 PL SROKA Krzysztof Stani 09:22:36.02 862.256 02:22:36.02
968 SK FAMILY PINČÁK Victory 09:22:39.83 861.872 02:22:39.83
969 PL NOWICKI Damian Quinto 09:22:40.49 861.806 02:22:40.49
970 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Petra 09:22:48.57 860.993 02:22:48.57
971 CZ DAVID Petr Borg 09:22:55.41 860.306 02:22:55.41
972 PL BRASZKO Adam i Helena Bus 09:22:56.19 860.228 02:22:56.19
973 PL KOCIK & BASA Krysia 3 09:22:57.25 860.122 02:22:57.25
974 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 51 09:22:57.98 860.049 02:22:57.98
975 DE SKOPLJAK Denis Alfons 09:23:00.36 859.810 02:23:00.36
976 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 09 09:23:06.16 859.229 02:23:06.16
977 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 119 09:23:12.62 858.583 02:23:12.62
978 PL TARASIUK Jerzy Yestman 561 09:23:16.50 858.196 02:23:16.50
979 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Neymar 09:23:17.54 858.092 02:23:17.54
980 CZ DUDA Přemysl Zuzana 09:23:41.08 855.749 02:23:41.08
981 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Septimus 09:23:47.39 855.123 02:23:47.39
982 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Hajský 09:23:52.11 854.655 02:23:52.11
983 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 7 09:24:07.08 853.176 02:24:07.08
984 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Hanka 09:24:08.75 853.011 02:24:08.75
985 AT OFNER Kurt Remus 09:24:36.02 850.330 02:24:36.02
986 AT KUTLESA Slavko SLK 08 09:24:37.87 850.149 02:24:37.87
987 CZ VLČEK Jiří Kelly 09:24:38.17 850.119 02:24:38.17
988 CZ ACADEMY LOFT Dafne Academy 50 09:28:04.88 830.341 02:28:04.88
989 DE HEIDEMANN + WINTER Lilly 09:28:09.14 829.943 02:28:09.14
990 CZ GORČÍK + MACHALA Team Dejsi 09:28:11.56 829.717 02:28:11.56
991 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Flojo 09:28:20.41 828.892 02:28:20.41
992 DE TEAM GOUDEN DUIF "A" Timo 2 09:28:21.83 828.760 02:28:21.83
993 HU BÖDI József BJ 93 09:28:23.84 828.573 02:28:23.84
994 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 55 09:28:24.75 828.488 02:28:24.75
995 AT BLIEGE Felix Felix 2 09:28:25.32 828.435 02:28:25.32
996 AT BLIEGE Felix Felix 20 09:28:53.92 825.783 02:28:53.92
997 CZ ACADEMY LOFT Black Academy 53 09:29:01.61 825.073 02:29:01.61
998 DE MOTSCHKO Alexander Morning Star 09:29:14.28 823.905 02:29:14.28
999 DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 1652 09:29:39.75 821.569 02:29:39.75
1000 SK TEAM LUTERAN HRICIK BAŠISTA Klokoč 09:31:09.36 813.451 02:31:09.36
1001 CZ HLAVINKA Josef Riči 09:31:09.82 813.410 02:31:09.82
1002 CZ MILOTA Milan MM 006 09:31:16.98 812.768 02:31:16.98
1003 AT HEILAND Helmut Jutha 09:31:23.07 812.223 02:31:23.07
1004 SK OVŠÁK + KONŠ Team Harry 09:32:22.59 806.935 02:32:22.59
1005 CH TEAM FROHMATTA Asadi Junior 09:32:25.36 806.691 02:32:25.36
1006 AT GRATZER Marco "B" Siegfried 09:36:50.09 783.997 02:36:50.09
1007 AT GRATZER Marco "A" Homer 09:36:53.10 783.746 02:36:53.10
1008 CZ BASTL Josef Hellboy 09:36:54.64 783.618 02:36:54.64
1009 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 1 09:36:56.53 783.461 02:36:56.53
1010 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ SP 085 09:37:12.52 782.132 02:37:12.52
1011 DE TORSTEN Jahn Jahn 6 09:38:24.19 776.234 02:38:24.19
1012 DE ANTONOV AVIATION AN 26 09:38:27.35 775.976 02:38:27.35
1013 AT NAGELHOFER Robert Vulkan 2301 09:41:34.90 760.965 02:41:34.90
1014 SK ČÁNI Ĺudovít LC 847 09:41:38.03 760.719 02:41:38.03
1015 CZ KROČIL Jaroslav Lucifer 09:41:42.72 760.352 02:41:42.72
1016 CZ GRUBER Lubomír Rossi 09:41:43.73 760.273 02:41:43.73
1017 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 5 09:41:47.96 759.941 02:41:47.96
1018 SK VOJTKO Milan Mivo 03 09:43:24.68 752.445 02:43:24.68
1019 CR TEAM CROATIA Hawken 09:43:42.72 751.063 02:43:42.72
1020 CH TEAM ANDERHUB Budweis 09:46:14.88 739.606 02:46:14.88
1021 CZ ŠABATA Jan J.Š. 2 09:49:46.73 724.225 02:49:46.73
1022 SK OVŠÁK + KONŠ Team Sif 09:49:49.47 724.030 02:49:49.47
1023 CZ HOLUB "B" Bronislav 09:49:59.85 723.293 02:49:59.85
1024 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ Hans 09:50:09.59 722.603 02:50:09.59
1025 SK KUBÁŇ Milan Milley 09:50:36.32 720.716 02:50:36.32
1026 CZ TOMEK Jindřich T2. 09:50:45.62 720.062 02:50:45.62
1027 SK GRÉK Peter Petra 09:50:46.41 720.006 02:50:46.41
1028 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Dvorak 09:51:02.04 718.910 02:51:02.04
1029 CZ KONEČNÝ Vlastimil Paula 09:51:19.63 717.680 02:51:19.63
1030 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Ivana 09:51:34.98 716.609 02:51:34.98
1031 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Vasili 09:51:43.99 715.983 02:51:43.99
1032 SK BABIC Pavol Hoody 310 09:53:35.76 708.300 02:53:35.76
1033 CZ KRUTIL Karel + Michal Jasmína 09:53:44.59 707.700 02:53:44.59
1034 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarmila 09:53:57.04 706.856 02:53:57.04
1035 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Gamora 09:54:05.69 706.270 02:54:05.69
1036 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 4 09:56:18.38 697.411 02:56:18.38
1037 CZ KLEMENS Karel Sifr 09:58:44.46 687.912 02:58:44.46
1038 AT GRATZER Marco "A" Adson 09:58:44.97 687.879 02:58:44.97
1039 DE SG STEFFL "A" Zorro 09:58:49.27 687.603 02:58:49.27
1040 PL PACEK & LIS TEAM Piórko 09:59:00.04 686.914 02:59:00.04
1041 CZ KONOPÍK Jiří Rene 10:01:42.59 676.672 03:01:42.59
1042 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 049 10:04:59.55 664.665 03:04:59.55
1043 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 032 10:05:03.46 664.431 03:05:03.46
1044 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 12 10:07:13.81 656.721 03:07:13.81
1045 DE SKOPLJAK Denis Irene 10:07:29.63 655.798 03:07:29.63
1046 CZ KULÍK Přemysl Blesk 10:08:45.46 651.407 03:08:45.46
1047 CZ FAJMON + HOLICKÝ Team Profesor 10:08:58.68 650.647 03:08:58.68
1048 CZ VACHTL Jan Tobi 10:09:51.68 647.620 03:09:51.68
1049 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 5 10:10:03.62 646.942 03:10:03.62
1050 CZ ACADEMY LOFT Sydney Academy 67 10:12:26.43 638.940 03:12:26.43
1051 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Dvojka 10:12:28.33 638.835 03:12:28.33
1052 DE WICHERT KARL-HEINZ "B" Slesingr 10:12:30.40 638.721 03:12:30.40
1053 DE TREPTE Arndt & Marcus Caroline 10:12:38.97 638.247 03:12:38.97
1054 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Little Pirate 10:13:06.56 636.727 03:13:06.56
1055 AT STEINER Alfred Samy 1 10:13:33.72 635.238 03:13:33.72
1056 SK ČAMPIŠ Milan MK 69 10:14:04.78 633.544 03:14:04.78
1057 DE FRANZ Christoph Chewy 10:16:20.66 626.237 03:16:20.66
1058 CZ TEAM SENOHRÁBEK + WENZ SP 045 10:17:16.23 623.296 03:17:16.23
1059 CZ BAJTEK Jan Samuraj 10:18:22.53 619.825 03:18:22.53
1060 CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 53 10:19:16.64 617.019 03:19:16.64
1061 DE WICHERT KARL-HEINZ "A" Neumanova 10:19:53.50 615.123 03:19:53.50
1062 CH TEAM LENTI Hoxhai Florent Fly-By-Me 10:23:07.06 605.354 03:23:07.06
1063 AT LINDTNER Harald Margpol 10:25:39.25 597.887 03:25:39.25
1064 CZ GRUBER Marek Black 10:25:40.66 597.819 03:25:40.66
1065 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Milena 10:25:43.62 597.676 03:25:43.62
1066 CZ VACHTL Jan Karolína 10:32:43.05 578.034 03:32:43.05
1067 CZ HOLUB "B" Břetislav 10:32:47.84 577.817 03:32:47.84
1068 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 64 10:35:33.31 570.425 03:35:33.31
1069 CZ RUBEY & VARGA Team Ruby 2 10:35:42.22 570.032 03:35:42.22
1070 CZ HRUDA Jan Josef 4 10:35:53.75 569.525 03:35:53.75
1071 CZ BAJTEK Jan Viki 10:37:01.26 566.572 03:37:01.26
1072 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 015 10:37:03.69 566.466 03:37:03.69
1073 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Calisto 10:37:11.99 566.105 03:37:11.99
1074 CZ SETTLER + KUBÁČEK Team Olathe 10:37:13.95 566.020 03:37:13.95
1075 CZ RÝDEL Jiří Margrit 10:37:23.07 565.625 03:37:23.07
1076 CZ POSPÍŠILÍK Oldřich Roli 10:38:44.02 562.136 03:38:44.02
1077 AT HÖLD Erich Raphael 10:38:49.41 561.905 03:38:49.41
1078 DE SPITZBERG Team U 138 10:43:59.37 548.945 03:43:59.37
1079 CZ ACADEMY LOFT Willy Academy 42 10:44:06.48 548.655 03:44:06.48
1080 AT NAHIČ & ZWILAK Team Boss 10:44:13.17 548.382 03:44:13.17
1081 DE SKOPLJAK Denis Ingrid 10:44:17.95 548.188 03:44:17.95
1082 AT BLIEGE Felix Felix 12 10:46:45.35 542.248 03:46:45.35
1083 CZ KOLÍNEK Jarolím Kolínek Team "D" 10:46:59.84 541.672 03:46:59.84
1084 CH DERBY TEAM PILATUS Ermis 10:49:20.26 536.144 03:49:20.26
1085 DE HOOP Michael Jule 10:49:29.51 535.784 03:49:29.51
1086 CZ BASTL Josef Walkboy 10:49:37.26 535.482 03:49:37.26
1087 CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 084 10:55:18.27 522.548 03:55:18.27
1088 CZ PLÁNOČKA Jan Tereza 10:57:50.05 516.990 03:57:50.05
1089 SK KOPAS Michal Miťko 10:57:55.63 516.788 03:57:55.63
1090 SK GOGORA Milan Migo 10:59:40.56 513.018 03:59:40.56
1091 PL TEAM OLR MAZURY Beachcomber 10:59:50.60 512.660 03:59:50.60
1092 CZ KULÍK Přemysl Alan 10:59:57.10 512.428 03:59:57.10
1093 CZ SETTLER + KUBÁČEK Team Zitkala 11:00:18.74 511.659 04:00:18.74
1094 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Petra 11:02:01.19 508.049 04:02:01.19
1095 SK BLAŽENEC Štefan Kristínka 11:02:10.36 507.729 04:02:10.36
1096 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 56 11:03:49.30 504.295 04:03:49.30
1097 SK KOPAS Michal Michal 11:03:50.03 504.270 04:03:50.03
1098 PL MAZIARZ RACING TEAM Marlee 11:04:19.64 503.251 04:04:19.64
1099 HU VIGLIDÁN Ágoston XXX 11:05:34.09 500.708 04:05:34.09
1100 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 4 11:05:50.21 500.161 04:05:50.21
1101 CZ HRUDA Jan Josef 1 11:08:37.54 494.551 04:08:37.54
1102 CZ HOLUB "B" Cecilie 11:12:53.03 486.223 04:12:53.03
1103 CZ TALLA Stanislav + František Vojta 11:13:59.14 484.114 04:13:59.14
1104 SK ČÍŽ Ján Arn 11:14:16.36 483.568 04:14:16.36
1105 DE TARGATZ Angela Dr. DR 11 11:20:43.34 471.605 04:20:43.34
1106 CZ KULÍK Přemysl Favorit 11:21:32.12 470.139 04:21:32.12
1107 NO HELGESEN Bjorn Ove Wonder II. 11:21:47.99 469.664 04:21:47.99
1108 SK TEAM LUTERAN HRICIK BAŠISTA Čobol 11:24:33.59 464.764 04:24:33.59
1109 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Lei 11:39:58.44 439.176 04:39:58.44
1110 NO HELGESEN Bjorn Ove Pokerace II. 11:40:03.66 439.040 04:40:03.66
1111 SK VAŠÍČEK Pavel Jožo 11:41:54.92 436.152 04:41:54.92
1112 CZ BOUCHAL Martin Predátor 11:42:53.68 434.642 04:42:53.68
1113 PL TEAM OLR MAZURY Bekki 11:43:46.26 433.300 04:43:46.26
1114 SK BLAŽENEC Štefan Džejkop 11:45:05.29 431.298 04:45:05.29
1115 PL CZULOWSKI Jakub Leonardo 12:02:37.80 406.298 05:02:37.80
1116 CZ KRUTIL Karel + Michal Black Wolf 12:16:36.94 388.351 05:16:36.94
1117 AT HEILAND Helmut Leo 12:34:12.04 367.917 05:34:12.04
1118 AT HALATSCHEK Dietmar Gute 1 12:38:55.08 362.796 05:38:55.08
1119 SK PODHORSKÝ TEAM Fezoj 1 12:41:10.40 360.397 05:41:10.40
1120 CZ LOCCO TEAM Doktor 13:21:54.70 321.954 06:21:54.70
1121 CZ MALACH Ladislav Lada 13:51:50.88 298.552 06:51:50.88
1122 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 24 13:54:23.79 296.716 06:54:23.79
1123 DE TREPTE Arndt & Marcus First Man 14:08:44.46 286.789 07:08:44.46
1124 CZ KROČIL Jaroslav Zdenička 14:22:53.38 277.627 07:22:53.38
1125 SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 04 14:40:45.31 266.862 07:40:45.31
1126 CZ LAŇKA Alfons Ing. Eva 15:19:25.31 246.201 08:19:25.31
1127 AT HALATSCHEK Dietmar Roma 1 15:33:18.53 239.540 08:33:18.53
1128 PL KUSION Tomasz Sebastian 15:44:52.17 234.264 08:44:52.17
1129 DE SG STEFFL "A" Django 15:49:42.70 232.123 08:49:42.70
1130 DE TEAM GOUDEN DUIF "D" Schinze 4 15:55:34.15 229.584 08:55:34.15
1131 CZ SVOBODA Jiří Ela 16:41:28.83 211.457 09:41:28.83
1132 PL PACEK & LIS TEAM Borys 16:42:58.70 210.913 09:42:58.70
1133 CZ LAŇKA Alfons Ing. Marie 16:45:15.55 210.092 09:45:15.55
1134 CH TEAM ANDERHUB Brünn 16:50:43.52 208.147 09:50:43.52
1135 AT KUTLESA Slavko SLK 03 17:09:23.29 201.773 10:09:23.29
1136 PL KUSION Tomasz Tomek 17:14:09.18 200.207 10:14:09.18
1137 SK BALVOŇ Michal Arnold 17:34:18.21 193.847 10:34:18.21
1138 CZ ACADEMY LOFT Miracle Academy 55 17:45:43.52 190.418 10:45:43.52
1139 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 24 18:01:38.89 185.836 11:01:38.89
1140 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Andrea. 18:02:17.28 185.656 11:02:17.28
1141 CZ KULÍK Přemysl Lord. 18:02:22.70 185.631 11:02:22.70
1142 CZ GORČÍK + MACHALA Team Paula 18:03:04.74 185.435 11:03:04.74
1143 DE SKOPLJAK Denis Birgit 18:03:33.84 185.299 11:03:33.84
1144 SK TRISTIGNAC TEAM Johanes 18:09:59.65 183.521 11:09:59.65
1145 CZ TEAM SMUTNÝ Marco Polo 18:14:04.72 182.409 11:14:04.72
1146 SK BCHB TEAM Ján 18:17:50.98 181.394 11:17:50.98
1147 AT GRATZER Werner Priscus 18:19:26.78 180.968 11:19:26.78
1148 PL TEAM OLR MAZURY Belinda 18:19:33.87 180.936 11:19:33.87
1149 CZ FAJMON + HOLICKÝ Team Solista 18:19:41.13 180.904 11:19:41.13
1150 CZ SKOKAN Pavel Sherpena 18:23:45.84 179.825 11:23:45.84
1151 SK KUBÁŇ Milan Mindy 18:32:25.55 177.576 11:32:25.55
1152 CZ HRUDA Jan Josef 2 18:36:26.57 176.551 11:36:26.57
1153 AT HÖLD Erich Emilie 18:38:30.45 176.030 11:38:30.45
1154 CZ HOLUB "A" Bořivoj 18:45:22.02 174.318 11:45:22.02
1155 SK TEAM LUTERAN HRICIK BAŠISTA Pecka 18:45:44.68 174.224 11:45:44.68
1156 PL TEAM OLR MAZURY Beaming 19:08:43.48 168.730 12:08:43.48
1157 CZ RUBEY & VARGA Team Gogo 3 19:20:32.93 166.036 12:20:32.93
1158 HU GÁBOR Takács TG 47 19:25:51.13 164.856 12:25:51.13
1159 PL KOZLENIA - WOLANIN Leoni 19:34:00.38 163.073 12:34:00.38
1160 CZ DAVID Petr Max 06:10:16.89 88.441 23:10:16.89
1161 CZ BASTL Josef Wonderboy 06:13:53.85 88.212 23:13:53.85
1162 HU VIGLIDÁN Ágoston W 90 06:21:50.34 87.712 23:21:50.34
1163 CZ KLEMENS Karel ml. Ola 06:33:22.46 86.996 23:33:22.46
1164 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Quartus 06:43:00.70 86.407 23:43:00.70
1165 CZ ATH KVĚTNÁ Grošák 06:43:01.93 86.406 23:43:01.93
1166 DE TEAM GOCH Lotus Blume 06:43:02.10 86.405 23:43:02.10
1167 SK ČÁNI Ĺudovít LC 829 06:48:19.93 86.085 23:48:19.93
1168 SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 14 06:50:09.71 85.975 23:50:09.71
1169 SK HRNČIAR PETER & MIRO Kentucky 06:51:38.19 85.886 23:51:38.19
1170 HU BÖDI József BJ 31 06:51:45.33 85.879 23:51:45.33
1171 DE TEAM GOCH TG 052 06:58:30.72 85.476 23:58:30.72
1172 CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 06 06:58:59.03 85.448 23:58:59.03
1173 CZ ACADEMY LOFT Dafne Academy 51 07:00:15.41 85.372 24:00:15.41
1174 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Helena 07:08:32.67 84.884 24:08:32.67
1175 CZ LUNDÁK Pavel Joritt 07:08:35.99 84.881 24:08:35.99
1176 CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 68 07:38:59.83 83.136 24:38:59.83
1177 DE MOELLER Andreas AML Prince 07:39:02.62 83.133 24:39:02.62
1178 AT DEMAJ & KUKLA Team Niko 07:55:53.56 82.197 24:55:53.56
1179 PL SMORAWSKI Marek + Jacek Gabi 08:02:02.10 81.861 25:02:02.10
1180 AT BLIEGE Felix Felix 7 08:02:21.14 81.844 25:02:21.14
1181 CZ GORČÍK + MACHALA Team Ája 08:12:39.93 81.286 25:12:39.93
1182 DE MOELLER Andreas AML Favoriet 08:13:12.08 81.257 25:13:12.08
1183 HU LÁSZLÓ-MOLNÁR LM 77 08:18:51.03 80.955 25:18:51.03
1184 PL PITAŚ M & M Team Junior 5757 08:31:11.31 80.302 25:31:11.31
1185 CZ MILOTA Milan MM 002 08:32:16.53 80.245 25:32:16.53
1186 PL SEDLACEK Josef JS 2 08:42:33.93 79.710 25:42:33.93
1187 DE TEAM BRANDT & WICHERT Pliskova 08:55:04.51 79.069 25:55:04.51
1188 DE TEAM GOCH TG 050 08:55:13.74 79.061 25:55:13.74
1189 PL PALENTKA-KUBIAK Team W-2 08:55:52.10 79.029 25:55:52.10
1190 CZ BOROVIČKA Ladislav Fury 13 08:58:35.44 78.891 25:58:35.44
1191 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" M 23 09:02:03.38 78.715 26:02:03.38
1192 CZ NERS Jaroslav Petra 09:14:34.21 78.090 26:14:34.21
1193 SK BRKAL Ján Ing. Simona 09:25:12.85 77.566 26:25:12.85
1194 HU VIGLIDÁN Ágoston LK 42 09:26:53.08 77.484 26:26:53.08
1195 CZ ACADEMY LOFT Venture Academy 48 09:42:48.68 76.714 26:42:48.68
1196 CZ KONOPÍK Jiří Luky 09:44:49.50 76.618 26:44:49.50
1197 CZ KULÍK Přemysl Pegas 09:52:25.45 76.257 26:52:25.45
1198 CZ MAJKA + JAN TEAM David 09:53:06.94 76.224 26:53:06.94
1199 SK HRNČIAR PETER & MIRO Gaga 09:53:18.01 76.215 26:53:18.01
1200 SK PRÍVARA Pavol Kinčen-Tara 09:54:02.61 76.180 26:54:02.61
1201 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 6 10:41:36.69 73.999 27:41:36.69
1202 SK HOLÚBEK Viktor st.+ ml. V & V 23 10:41:50.76 73.989 27:41:50.76
1203 AT GRATZER Marco "A" Istvan 10:42:28.49 73.961 27:42:28.49
1204 SK PRIEHODA Ján + Ivana Rose 10:43:53.18 73.898 27:43:53.18
1205 DE SCHOEN Friedrich Fritz 2 10:45:43.78 73.816 27:45:43.78
1206 SK FAMILY PINČÁK Gloria 10:58:37.52 73.249 27:58:37.52
1207 PL MAJCHER Krystian & Marcel KM 84 11:30:30.76 71.884 28:30:30.76
1208 CZ LOCCO TEAM Fatty 12:01:41.55 70.597 29:01:41.55
1209 DE TEAM BRANDT & WICHERT Cech 12:06:54.33 70.386 29:06:54.33
1210 CZ HAŠŠO Slavomír Slavo 2 12:20:26.75 69.845 29:20:26.75
1211 CZ KLEMENSOVÁ Sára Greny 12:34:54.01 69.276 29:34:54.01
1212 PL SROKA Krzysztof Lula 14:29:33.27 65.072 31:29:33.27
1213 CZ KOLÍNEK Jarolím Kolínek Team "F" 18:19:36.18 58.010 35:19:36.18
1214 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Willy 18:22:34.60 57.929 35:22:34.60
1215 CZ KLEMENS Karel Ready 18:29:18.17 57.746 35:29:18.17
1216 PL TARASIUK Jerzy Peter 18:29:25.22 57.742 35:29:25.22
1217 DE SPITZBERG Team U 143 18:31:12.81 57.694 35:31:12.81
1218 SK BABIC Pavol Ing.Starek 319 09:17:21.28 40.750 50:17:21.28
1219 DE SCHOEN Friedrich Fritz 3 09:29:30.86 13.989 146:29:30.86
1220 CZ ACADEMY LOFT Bulsil Academy 6 18:39:32.13 11.407 179:39:32.13
1221 CZ ŠÁLEK Roman RS 06 12:07:37.27 8.360 245:07:37.27
1222 AT GRATZER Marco "A" Achilles 18:38:13.37 8.144 251:38:13.37
1223 AT HALATSCHEK Dietmar Hilde 11:05:49.52 7.016 292:05:49.52
1224 DE ZG HELIOS Yu Yong 10:57:15.36 4.701 435:57:15.36
1225 SK FAMILY PINČÁK Džipsi 12:47:06.75 3.522 581:47:06.75
1226 CZ BECHYNĚ Radek Andy 13:01:11.16 3.521 582:01:11.16
1227 CR TEAM CROATIA Hannah 16:33:19.14 3.500 585:33:19.14
1228 SK HROZEN Peter Oto 18:00:21.05 3.000 683:00:21.05

Zobrazit / skrýt podrobnosti k doletu

Nedolétlí holubi

Tabulka obsahuje seznam holubů, kteří byli na tento závod nasazeni, ale zatím nedoletěli.

  Jméno chovatele Jméno holuba
CZ ACADEMY LOFT Double Academy 11
CZ ACADEMY LOFT Golden Queen 77
CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 25
CZ BARTOŠ TEAM Kobra
SK BINDAS JUN. Štefan Bambi
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ma 7
CZ DAVID Petr Jugo
CZ DUDA Přemysl Zdena
CZ DVOŘÁK & ČERVEŇÁK Team Heiko
AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Quintus
AT ECKHARDT Markus Ecki´s 014
AT EPPENSTEINER Josef Cesario
AT EPPENSTEINER Josef Ceciel
CZ ESHEK Bohdan Bruno
CZ ESHEK Bohdan Bono
SK EXPRES TEAM Riky
PL G-YARD LOFT Mirelmo
HU GÁBOR Takács TG 37
AT GASSER Reinhard Gemma
CZ GRUBER Simon Hardy
CZ GRUBER Simon Simon.
CZ GRUBER Marek Sarko
CZ HANZEL TEAM Elza 11
SK HELMAR Team Cmonoz
SK HELMAR Team Bodwie
DE HIENZSCH Frank F.H. 2
CZ HONEŠ + RAFFAIOVÁ Micuš
CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 135
CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 143
SK HROZEN Peter Peťko
DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN Sirius 76
DE JOEKEL SKYLIGHTS Team LUX Sirius 1389
HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 28
HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 46
CZ KLEMENSOVÁ Sára Sek
CZ KLEMENSOVÁ Sára Tryskáč
CZ KONEČNÝ Vlastimil Nesta
CZ KONEČNÝ Vlastimil Edani
PL KOZLENIA Artur Tola
PL KOZLENIA Artur Mimi
CZ KRUTIL Karel + Michal Satan K.
CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Drax
CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Falcon
PL KWAŚNICKI Tomasz Perelka
CZ LUNDÁK Pavel Spirit
SK MAJDÁK Michal Opál
PL MAZIARZ RACING TEAM Cheddy
AT NAGELHOFER Robert Sturm 2330
PL PACEK Wojciech Leonidass
PL PACEK & LIS TEAM Bono
SK PODHORSKÝ TEAM Budvár 1
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Annet
DE SG STEFFL "A" Sundance Kid
DE SPITZBERG Team U 153
AT STEINER Alfred Fin 57
CZ SUCHÁNEK Břetislav Peťa
CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 68
DE TARGATZ Angela Dr. DR 2
DE TEAM - DIE ROTHALBOMBER Ares
CH TEAM ANDERHUB Prag
DE TEAM FRANKENPFALZ Roter Steffl
SK TEAM LABON Matúš & Jakub MJ 21
DE TEAM NAMIBIA Hoop & Lücke Maxi
CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. SP 022
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 100
CZ TOMEK Jindřich T1.
CZ TRUKSA Vítězslav Prokop
CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Sohn 1854
CZ VERNER Pavel Red Danger
CZ VYSEKAL David & Vojtěch Dave
CZ VYSEKAL David & Vojtěch Jägerndorf Lady
DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Zidane Junior
CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 58
CZ ŽLIČAŘ Roman "A" Talent 59
CZ ŽLIČAŘ Roman "B" Talent 65

DOLET_PPC_LC

Dolet mimo závod

Tabulka obsahuje seznam holubů, kteří se během čekání na tento dolet vrátili z přechozích závodů - tzn. nebyli na tento závod nasazeni.

  Jméno chovatele Jméno holuba Čas doletu
CZ ACADEMY LOFT Triple Academy 37 18:18:48
CZ BAJTEK Jan Kira 09:24:43
CZ BECHA Lubomír + Jan Ben 09:19:01
AT HALATSCHEK Dietmar Adi 09:02:41
CZ HLAVINKA Josef Regina 18:53:53
PL KUSION Tomasz Konrad 18:31:54
PL PALENTKA-KUBIAK Team M-05 18:31:08
CZ PLÁNOČKA Jan Luboš 16:46:21
SK PRÍVARA Pavol Kinčen-Saga 07:34:14
AT RIEDL Franz Martin 08:32:11
DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 9 18:29:44
CZ ŠKOVRAN Stanislav Lark 73 08:39:54
CZ TEAM YOUNG FLYERS Senohrábek SP 017 18:56:48
SK VAŠÍČEK Pavel Neger 08:32:20
CZ VYSEKAL David & Vojtěch Corleone 08:48:17
DE ZSCHOMMLER Jens Toby 09:06:47

DOLET_PPC_LC

 

Přihlásit se



Partneři