Doletová listina

Místo vypuštění Výšovice
Vzdálenost 35.716 km
Datum a čas startu 30.07.2020 06:30:00
Počasí v místě startu Jasno, klidno, 14°C.
Počasí v cíli Jasno, mírný SZ vítr, 18-25°C
Počet nasazených holubů 1516
Počet chovatelů 261

         
    LC Jméno chovatele Jméno holuba Čas doletu Rychlost Doba letu
1 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Marti 07:04:50.26 1025.212 00:34:50.26
2 CZ KROČIL Jaroslav Boďa 07:04:53.18 1023.782 00:34:53.18
3 SK TEAM LUTERAN + HRICIK + BAŠISTA Not The Other 07:04:53.53 1023.611 00:34:53.53
4 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Napoleon 07:04:54.47 1023.151 00:34:54.47
5 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Lambrechts 07:04:54.73 1023.024 00:34:54.73
6 CZ ŽLIČAŘ Roman Quatro 93 07:04:57.31 1021.766 00:34:57.31
7 CZ MAJKA + JAN TEAM Martin 07:04:57.41 1021.717 00:34:57.41
8 SK TEAM LUTERAN + HRICIK + BAŠISTA Brick 07:04:57.87 1021.493 00:34:57.87
9 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Sextus 07:04:58.22 1021.323 00:34:58.22
10 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2313 07:04:59.06 1020.914 00:34:59.06
11 AT NAGELHOFER Robert Kirschblüte 1023 07:04:59.80 1020.554 00:34:59.80
12 DE SG SCHMIDT - SOMMER Callas 07:05:01.11 1019.918 00:35:01.11
13 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" One For Mee 07:05:01.99 1019.491 00:35:01.99
14 AT RÖTZER Franz Top 09 07:05:03.94 1018.546 00:35:03.94
15 DE SCHOEN Friedrich Fritz 4 07:05:04.21 1018.415 00:35:04.21
16 AT WIEFLER Alois Holly 07:05:05.10 1017.985 00:35:05.10
17 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Redy 07:05:06.17 1017.468 00:35:06.17
18 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Nonus 07:05:06.59 1017.265 00:35:06.59
19 PL KOZLENIA Artur Adi 07:05:06.80 1017.163 00:35:06.80
20 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 834 07:05:07.92 1016.623 00:35:07.92
21 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Petra 07:05:08.14 1016.517 00:35:08.14
22 DE TEAM HUNTER Hirsch 07:05:08.38 1016.401 00:35:08.38
23 DE TEAM GERMANY - W A Waldow + Silvia Thiel WS 2 07:05:08.98 1016.112 00:35:08.98
24 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-2071 07:05:09.01 1016.098 00:35:09.01
25 SK PJ PIGEONS PJ Rio 07:05:10.13 1015.558 00:35:10.13
26 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Laura 07:05:10.20 1015.525 00:35:10.20
27 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Last Chance II. 07:05:10.50 1015.380 00:35:10.50
28 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Radek 07:05:10.69 1015.289 00:35:10.69
29 DE SCHOEN Friedrich Fritz 3 07:05:10.85 1015.212 00:35:10.85
30 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Nina 07:05:11.06 1015.111 00:35:11.06
31 DE GOETZ Guenter "A" Bodo 07:05:12.01 1014.654 00:35:12.01
32 SK PONIŠTIAK Rudolf + Jakub Šimon 07:05:12.30 1014.515 00:35:12.30
33 CZ REIN Jan "B" Bobby 07:05:12.40 1014.467 00:35:12.40
34 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Simča 07:05:12.65 1014.347 00:35:12.65
35 CZ HANZEL Štefan Han 34 07:05:12.79 1014.280 00:35:12.79
36 NO HELGESEN Bjorn Ove Gomez 280 07:05:13.18 1014.093 00:35:13.18
37 PL MATUSIAK & STEPOROWSKI Team M&S 2 07:05:13.21 1014.078 00:35:13.21
38 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 389 07:05:13.33 1014.021 00:35:13.33
39 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Čtverka 07:05:13.92 1013.738 00:35:13.92
40 DE SCHOEN Friedrich Fritz 2 07:05:14.02 1013.690 00:35:14.02
41 AT KUTLESA Slavko SLK 42 07:05:14.08 1013.661 00:35:14.08
42 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Zdeněk 07:05:14.37 1013.522 00:35:14.37
43 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team PM 04 07:05:14.70 1013.364 00:35:14.70
44 CZ KULÍK Přemysl Alan 07:05:15.12 1013.162 00:35:15.12
45 AT GASSER Reinhard Gaucho 07:05:15.50 1012.980 00:35:15.50
46 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Little Silver 64 07:05:15.56 1012.952 00:35:15.56
47 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 2172 07:05:15.99 1012.746 00:35:15.99
48 PL LACH TEAM * Heros JJ23 07:05:16.01 1012.736 00:35:16.01
49 PL WÓJCIK Piotr Brylant 07:05:16.90 1012.310 00:35:16.90
50 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Mount 07:05:18.12 1011.727 00:35:18.12
51 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Scherlock 07:05:18.13 1011.723 00:35:18.13
52 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 3284 07:05:18.49 1011.551 00:35:18.49
53 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team "B" Vaneng 07:05:18.91 1011.350 00:35:18.91
54 DE FAMILIE MEIER Blue Spirit 07:05:18.93 1011.341 00:35:18.93
55 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Erth Summit 07:05:19.25 1011.188 00:35:19.25
56 PL KOZLENIA Boguslawa Bolo 07:05:19.57 1011.035 00:35:19.57
57 CZ ŠKOVRAN Stanislav Porthos 07:05:19.92 1010.868 00:35:19.92
58 NO HELGESEN Bjorn Ove Lady Atomic 07:05:20.36 1010.659 00:35:20.36
59 DE SPRANG Matthias MS 04 07:05:20.43 1010.625 00:35:20.43
60 DE BRANDT Daniel ORL Merkel 07:05:20.57 1010.558 00:35:20.57
61 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 2073 07:05:20.67 1010.511 00:35:20.67
62 DE A-TEAM VECHTMACINE-JOHANNA Finn 07:05:20.78 1010.458 00:35:20.78
63 DE BRANDT Daniel ORL Rudi Völler 07:05:21.13 1010.292 00:35:21.13
64 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Favorit 07:05:21.54 1010.096 00:35:21.54
65 AT KUTLESA Slavko SLK 58 07:05:21.84 1009.954 00:35:21.84
66 CZ ELITE GO FAMILY LOFT Lady Bay 07:05:21.91 1009.920 00:35:21.91
67 CZ SVOBODA Jiří "B" Jana 1 07:05:22.26 1009.754 00:35:22.26
68 AT OFNER Kurt Abel 07:05:22.52 1009.630 00:35:22.52
68 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp WB 04 07:05:22.52 1009.630 00:35:22.52
70 CR CULIC Denis Dubrovnik Sunset 07:05:22.62 1009.582 00:35:22.62
71 DE HOOP Michael Hague 07:05:22.71 1009.540 00:35:22.71
72 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. Luke Cage 07:05:22.89 1009.454 00:35:22.89
73 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 07 07:05:23.36 1009.231 00:35:23.36
74 DE LECKE Theo & Markus TM 10 07:05:23.93 1008.960 00:35:23.93
75 PL SEDLACEK Josef Euchides 07:05:24.18 1008.841 00:35:24.18
76 CZ KUDELA Jaromír Ing. Kája 07:05:24.44 1008.718 00:35:24.44
77 CZ HNILICA Tomáš Dino 07:05:24.87 1008.513 00:35:24.87
78 DE BEHLKE Andreas AB 04 07:05:25.10 1008.404 00:35:25.10
79 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" My Tip 07:05:25.21 1008.352 00:35:25.21
80 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "A" Tecqua 01 07:05:25.32 1008.300 00:35:25.32
81 BE COPPENS Peter Julia 07:05:25.56 1008.186 00:35:25.56
82 CZ HEILMEIER Josef Darek 07:05:25.88 1008.034 00:35:25.88
83 DE TEAM GERMANY Toni Deigner Tootles 07:05:25.98 1007.987 00:35:25.98
84 CZ VLČEK Jiří Don 07:05:26.40 1007.788 00:35:26.40
85 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 01 07:05:26.59 1007.698 00:35:26.59
86 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "A" Tecqua 07 07:05:27.18 1007.418 00:35:27.18
87 CH TEAM FROHMATTA Lambrigger Josef Bentley 07:05:27.21 1007.404 00:35:27.21
88 CZ EM-EKO.CZ Kareta 07:05:27.25 1007.385 00:35:27.25
89 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 4 07:05:27.35 1007.338 00:35:27.35
90 CZ VLČEK Jiří Rebecca 07:05:27.57 1007.234 00:35:27.57
91 AT HÖLD Erich Kristin 07:05:27.67 1007.186 00:35:27.67
92 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 05 07:05:27.77 1007.139 00:35:27.77
93 AT LEICHTFRIED Karin Paul 07:05:27.85 1007.101 00:35:27.85
94 CH ZG HELIOS B ZG 04 07:05:28.13 1006.969 00:35:28.13
95 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Herodes 07:05:28.24 1006.917 00:35:28.24
96 SK BRKAL Jan Ing. Mathias 07:05:28.57 1006.760 00:35:28.57
97 CH JUD Roman Hawker Typhoon 07:05:28.82 1006.642 00:35:28.82
98 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Wind 07:05:28.83 1006.637 00:35:28.83
99 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Roos 07:05:29.20 1006.463 00:35:29.20
100 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 1 07:05:29.45 1006.344 00:35:29.45
101 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Conan 07:05:29.53 1006.307 00:35:29.53
102 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Saturn 07:05:29.95 1006.108 00:35:29.95
103 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" King of Talent II. 07:05:30.13 1006.023 00:35:30.13
104 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Don Kitty 07:05:30.36 1005.914 00:35:30.36
105 CZ BUREŠ Team Agni 07:05:30.57 1005.815 00:35:30.57
106 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3163 07:05:30.80 1005.707 00:35:30.80
107 PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Maestro 07:05:30.89 1005.664 00:35:30.89
108 CZ IŠTVÁNEK & ŠIK Team Erik 07:05:31.49 1005.381 00:35:31.49
109 AT LEICHTFRIED Walter Luc 2 07:05:31.76 1005.254 00:35:31.76
110 CH BONSEMEIER & PEIXOTO Team BP 01 07:05:32.23 1005.032 00:35:32.23
111 PL DABROWSKI Pawel * Ikar 07:05:32.25 1005.023 00:35:32.25
112 CZ HAŠŠO Slavomír Angličanka 07:05:32.36 1004.971 00:35:32.36
113 SK FORGÁČ Marek MF 02 07:05:32.40 1004.952 00:35:32.40
114 PL KWASNICKI Tomasz Bolek 07:05:32.90 1004.717 00:35:32.90
115 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 12 07:05:32.94 1004.698 00:35:32.94
116 DE GEBHARDT Reinhard Rex 07:05:33.25 1004.552 00:35:33.25
117 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Hajni 07:05:33.26 1004.547 00:35:33.26
118 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Green Kitt 07:05:33.54 1004.415 00:35:33.54
119 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "A" Schinze 1 07:05:33.94 1004.227 00:35:33.94
119 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Anny 07:05:33.94 1004.227 00:35:33.94
121 DE TEAM GERMANY - W A Waldow + Silvia Thiel WS 5 07:05:34.03 1004.185 00:35:34.03
122 DE FRANZISKA "A" Franziska 3 07:05:34.22 1004.095 00:35:34.22
123 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Pablo 07:05:34.43 1003.996 00:35:34.43
124 PL BRASZKO Adam i Helena Miś 07:05:34.57 1003.931 00:35:34.57
125 NO HELGESEN Bjorn Ove Königs 235 07:05:34.59 1003.921 00:35:34.59
126 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2644 07:05:34.99 1003.733 00:35:34.99
127 CH WIRZ Team Küng 07:05:35.17 1003.648 00:35:35.17
128 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-390 07:05:35.68 1003.409 00:35:35.68
129 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" My Tip II. 07:05:36.86 1002.855 00:35:36.86
130 SK ČÁNI Ĺudovít Ludwig 07:05:37.47 1002.568 00:35:37.47
131 PL SEDLACEK Josef Kalywar 07:05:37.49 1002.559 00:35:37.49
132 SK PJ PIGEONS PJ Vikonsta 07:05:37.99 1002.325 00:35:37.99
133 AT WIEFLER Alois Alfred 07:05:38.15 1002.250 00:35:38.15
134 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 2078 07:05:38.37 1002.146 00:35:38.37
135 CZ DUDA Přemysl Hermiona 07:05:38.76 1001.964 00:35:38.76
136 CZ EM-EKO.CZ Zuza 07:05:38.82 1001.936 00:35:38.82
137 AT WEINBERGER Hannes WH 30 07:05:39.64 1001.552 00:35:39.64
138 SK BINDAS Štefan JUN. SBJ 01 07:05:40.42 1001.187 00:35:40.42
139 PT PEDRO PORTO Project X Pookie 07:05:40.86 1000.981 00:35:40.86
140 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 5 07:05:40.90 1000.962 00:35:40.90
141 CZ ČERVEŇÁK Radek Dido 07:05:41.11 1000.864 00:35:41.11
142 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 383 07:05:41.60 1000.635 00:35:41.60
143 CH JUD Roman Hurricane 07:05:41.96 1000.467 00:35:41.96
144 SK BCHB Team Lightning 07:05:42.34 1000.289 00:35:42.34
145 DE TEAM SASSE WELZEL Abuc.-Gö. 003 1 07:05:42.68 1000.131 00:35:42.68
146 NL PLOEG Bert Dink 07:05:42.97 999.995 00:35:42.97
147 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Celina 07:05:43.09 999.939 00:35:43.09
148 CZ HAŠŠO Slavomír Slávek 07:05:43.62 999.692 00:35:43.62
149 PL KOZLENIA Artur Klara 07:05:43.97 999.529 00:35:43.97
150 DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Bente 07:05:44.16 999.440 00:35:44.16
151 CH HÖSLI Walter Lichtning 07:05:44.43 999.315 00:35:44.43
152 CZ KUDELA Jaromír Ing. Ivana 07:05:44.52 999.273 00:35:44.52
153 SK HROZEN Peter Maria 07:05:45.21 998.951 00:35:45.21
154 CZ ZÁLEŠÁK Josef Erna 07:05:45.39 998.867 00:35:45.39
155 AT STRAIF Walter Wampir 07:05:46.03 998.569 00:35:46.03
156 AT HÖLD Erich Paul 07:05:46.47 998.365 00:35:46.47
157 CZ SKOKAN Pavel Black Jack 07:05:46.52 998.342 00:35:46.52
158 PL SEDLACEK Josef Meadow Dew 07:05:46.92 998.155 00:35:46.92
159 CZ ŠKOVRAN Stanislav Aramis 07:05:46.96 998.137 00:35:46.96
160 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 03 07:05:47.10 998.072 00:35:47.10
161 CZ BUREŠ Team Aurelius 07:05:47.20 998.025 00:35:47.20
162 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Jacky 07:05:47.38 997.942 00:35:47.38
163 CZ JAVŮREK Miloš Loyd 07:05:47.50 997.886 00:35:47.50
164 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 7 07:05:47.78 997.756 00:35:47.78
165 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 10 07:05:48.27 997.528 00:35:48.27
166 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Grass 07:05:48.45 997.445 00:35:48.45
167 CZ MAJKA + JAN TEAM Petr 07:05:48.75 997.305 00:35:48.75
168 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 6 07:05:49.30 997.050 00:35:49.30
169 AT KOSEL / EHMANN Team Anja 07:05:49.40 997.004 00:35:49.40
170 SK VALÁPKA - POKOPEC Team Johny 07:05:49.63 996.897 00:35:49.63
171 DE SG STEFFL SGS 09 07:05:49.85 996.795 00:35:49.85
172 PL KOZLENIA Boguslawa Tola 07:05:50.12 996.670 00:35:50.12
173 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Hi Jinx 07:05:50.31 996.582 00:35:50.31
174 DE SCHWARM Claudia Nip Tuck 07:05:50.47 996.508 00:35:50.47
174 SK DZURÍK Marián Tobi 28 07:05:50.47 996.508 00:35:50.47
176 DE WICHERT KARL-HEINZ Lendl 07:05:50.54 996.475 00:35:50.54
177 CZ FLY YOUNG STARS Anna 07:05:50.68 996.410 00:35:50.68
178 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team PM 03 07:05:50.94 996.290 00:35:50.94
179 CZ KULÍK Přemysl Blesk 07:05:50.97 996.276 00:35:50.97
180 CH TEAM ANDERHUB Airspeed 07:05:51.02 996.253 00:35:51.02
181 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Vansan 07:05:51.44 996.058 00:35:51.44
182 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Mona 07:05:51.69 995.943 00:35:51.69
183 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Xena 07:05:51.77 995.906 00:35:51.77
184 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Diego 07:05:51.88 995.855 00:35:51.88
185 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 2 07:05:52.20 995.707 00:35:52.20
186 AT STEINER Alfred Avantin 2 07:05:52.48 995.577 00:35:52.48
187 AT STRAIF Walter Wera 07:05:52.61 995.517 00:35:52.61
188 CZ ŽLIČAŘ Roman Quatro 57 07:05:52.91 995.378 00:35:52.91
189 AT KUTLESA Slavko SLK 36 07:05:53.24 995.226 00:35:53.24
190 PL SEDLACEK Josef Morning Cry 07:05:53.46 995.124 00:35:53.46
191 ES USO ASKARRA Basajaun 07:05:53.96 994.893 00:35:53.96
192 PL DABROWSKI Pawel * Dalia 07:05:53.99 994.879 00:35:53.99
193 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Benji 07:05:54.04 994.856 00:35:54.04
194 PL WÓJCIK Piotr Bull 07:05:54.11 994.824 00:35:54.11
195 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 09 07:05:54.33 994.722 00:35:54.33
196 CZ KONEČNÝ Vlastimil Hibernál 07:05:54.50 994.644 00:35:54.50
197 AT WEINBERGER Hannes WH 06 07:05:54.85 994.482 00:35:54.85
198 DE LECKE Theo & Markus TM 07 07:05:55.02 994.404 00:35:55.02
199 DE TEAM HESSENBOYS One Loft Pigeon Racing THB 72 07:05:55.06 994.385 00:35:55.06
200 AT WEINBERGER Hannes WH 37 07:05:55.29 994.279 00:35:55.29
201 CZ TEAM ZEMAN + KAŠUBA ZK 1 07:05:55.41 994.224 00:35:55.41
202 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Dora 07:05:55.49 994.187 00:35:55.49
203 AT TEAM ROTER BARON TRB 8 07:05:55.62 994.127 00:35:55.62
204 DE SEEBACH SIEDLER Team MB 01 07:05:55.67 994.104 00:35:55.67
205 DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Jacky 07:05:55.82 994.035 00:35:55.82
206 SK BRKAL Jan Ing. Katarína 07:05:56.17 993.873 00:35:56.17
207 AT HALATSCHEK Dietmar Scharlie 07:05:56.55 993.698 00:35:56.55
208 SK VALÁPKA - POKOPEC Team Leader I. 07:05:57.44 993.288 00:35:57.44
209 CZ KOCIÁN Milan Myslivec 07:05:57.79 993.127 00:35:57.79
210 DE SG SCHMIDT - SOMMER Butterfly 07:05:57.86 993.095 00:35:57.86
211 CZ HANZEL Štefan Han 35 07:05:58.28 992.902 00:35:58.28
212 CZ ATH Květná Abonent 13 07:05:58.50 992.801 00:35:58.50
213 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Mila 07:05:58.69 992.713 00:35:58.69
214 NO HELGESEN Bjorn Ove Poker´s Princess 07:05:59.06 992.543 00:35:59.06
215 CZ SVOBODA Jiří "A" Lenka 07:05:59.27 992.447 00:35:59.27
216 CH WIRZ Team Sagan 07:05:59.53 992.327 00:35:59.53
217 SK FLIMEL Miroslav Fliss 07:05:59.56 992.313 00:35:59.56
218 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "B" Rosenthal 2 07:05:59.83 992.189 00:35:59.83
219 CZ STRNAD Jaroslav Zoe 07:06:00.11 992.061 00:36:00.11
220 CZ BUREŠ Team André 07:06:00.28 991.983 00:36:00.28
221 HU VIGLIDÁN Ágoston SZA 12 07:06:00.36 991.946 00:36:00.36
222 DE SPITZBERG Team Uwe 5 07:06:00.54 991.863 00:36:00.54
223 DE SCHWARM Claudia Rembrandt 07:06:00.75 991.767 00:36:00.75
224 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "B" Rosenthal 1 07:06:00.99 991.657 00:36:00.99
225 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Heylighen II. 07:06:01.13 991.592 00:36:01.13
226 HU SZALMA - BACSKAI Team Samara 07:06:01.28 991.524 00:36:01.28
227 AT WIEFLER Alois Heidi One 07:06:01.38 991.478 00:36:01.38
228 DE ZG HELIOS A Zenith 07:06:01.78 991.294 00:36:01.78
229 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 8 07:06:01.85 991.262 00:36:01.85
230 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Silver Birch II. 07:06:02.07 991.161 00:36:02.07
231 AT NÖRES Kurt Wali 07:06:02.34 991.037 00:36:02.34
232 DE BRANDT Daniel ORL Panzer 07:06:02.48 990.973 00:36:02.48
233 AT WENZ Alfred Maria 07:06:02.69 990.877 00:36:02.69
234 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp WB 03 07:06:02.80 990.827 00:36:02.80
235 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2654 07:06:02.94 990.763 00:36:02.94
236 PL LACH TEAM * Tadzik 07:06:03.32 990.589 00:36:03.32
237 CZ PINTERA & MAZUCH Jupidka 07:06:03.80 990.369 00:36:03.80
238 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Jo 07:06:04.02 990.268 00:36:04.02
239 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Angelo 07:06:04.10 990.232 00:36:04.10
240 AT WENZ Alfred Freddy 07:06:04.94 989.847 00:36:04.94
241 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 4 07:06:05.67 989.514 00:36:05.67
242 DE TEAM HESSENBOYS One Loft Pigeon Racing THB 28 07:06:05.93 989.395 00:36:05.93
243 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 11 07:06:06.17 989.285 00:36:06.17
244 CZ SKOKAN Pavel Black Jack II. 07:06:06.47 989.148 00:36:06.47
245 DE LECKE Theo & Markus TM 08 07:06:06.91 988.947 00:36:06.91
246 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" My Tip III. 07:06:07.07 988.874 00:36:07.07
247 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 6 07:06:07.36 988.742 00:36:07.36
248 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Doleng 07:06:07.94 988.478 00:36:07.94
249 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" River 07:06:08.39 988.272 00:36:08.39
250 CZ VLČEK Jiří Shyrlei 07:06:08.75 988.108 00:36:08.75
251 AT NAGELHOFER Robert Veilchen 1052 07:06:09.14 987.931 00:36:09.14
252 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 07 07:06:09.24 987.885 00:36:09.24
253 SK MOKOŠ + VÁROŠ Monglow 07:06:09.36 987.831 00:36:09.36
254 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2964 07:06:09.79 987.635 00:36:09.79
255 CZ MAJKA + JAN TEAM Jan 07:06:10.16 987.466 00:36:10.16
256 DE SCHOEN Friedrich Fritz 1 07:06:10.37 987.371 00:36:10.37
257 CZ MAJKA + JAN TEAM Lucka 07:06:10.71 987.216 00:36:10.71
258 CZ KONEČNÝ Vlastimil Vitra 07:06:11.01 987.080 00:36:11.01
259 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Aqua 07:06:11.49 986.862 00:36:11.49
260 SK BCHB Team Fifteen 07:06:11.75 986.743 00:36:11.75
261 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 9 07:06:11.93 986.662 00:36:11.93
262 SK LAŠ Vladimír Las 1 07:06:12.17 986.553 00:36:12.17
263 CZ KRÁL František Brutus 07:06:12.21 986.534 00:36:12.21
264 DE MESTRE SILVA Tiago 07:06:12.89 986.226 00:36:12.89
265 AT JAKUPOVIC & NAHIC TEAM King 07:06:13.16 986.103 00:36:13.16
266 AT BLIEGE Felix Felix 07:06:13.59 985.908 00:36:13.59
267 DE SCHOEN Friedrich Fritz 6 07:06:13.66 985.876 00:36:13.66
268 CZ DAVID Petr Amor 07:06:13.68 985.867 00:36:13.68
269 CZ VÍTEK Jan Viky 07:06:14.05 985.700 00:36:14.05
270 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "B" Alabama 07:06:14.44 985.523 00:36:14.44
271 CZ KONEČNÝ Vlastimil Janka 07:06:14.65 985.428 00:36:14.65
272 DE TEAM SASSE WELZEL Abuc.-Bobi 1 07:06:14.74 985.387 00:36:14.74
273 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Kolínek Team 05 07:06:15.20 985.178 00:36:15.20
274 AT WIEFLER Alois Jan 07:06:15.51 985.038 00:36:15.51
275 PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Karol 07:06:15.78 984.916 00:36:15.78
276 AT ECKHARDT Markus Ecki´s Star 07:06:16.02 984.807 00:36:16.02
277 CZ REIN Jan "B" Dita 07:06:16.22 984.717 00:36:16.22
278 AT TEAM ROTER BARON TRB 6 07:06:16.32 984.671 00:36:16.32
279 DE FRANZISKA "A" Franziska 1 07:06:16.53 984.576 00:36:16.53
280 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Illinois 07:06:16.67 984.513 00:36:16.67
281 DE ZG HELIOS A Zepher 07:06:16.94 984.391 00:36:16.94
282 AT WENZ Alfred Günther 07:06:17.21 984.269 00:36:17.21
283 DE HOCHSCHERFF Udo Navü 07:06:17.45 984.160 00:36:17.45
284 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 9 07:06:17.54 984.120 00:36:17.54
285 DE TEAM GERMANY Toni Deigner Toronto 07:06:18.25 983.799 00:36:18.25
286 AT RÖTZER Franz Top 06 07:06:18.52 983.677 00:36:18.52
287 AT WIEFLER Alois Helmut 07:06:19.23 983.357 00:36:19.23
288 DE ZSCHOMMLER Jens Macon 07:06:19.46 983.253 00:36:19.46
289 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Bizon 07:06:19.47 983.248 00:36:19.47
290 DE SCHWARM Claudia Remi 07:06:19.85 983.077 00:36:19.85
291 AT WALDER Florian Space Boy 07:06:20.06 982.982 00:36:20.06
292 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Decimus 07:06:21.02 982.549 00:36:21.02
293 AT STOCKINGER Franz Tomschi 07:06:21.25 982.446 00:36:21.25
294 DE GEBHARDT Reinhard Renegate 07:06:21.55 982.311 00:36:21.55
295 AT HOFMANN Leopold HL 9 07:06:21.62 982.279 00:36:21.62
296 CZ FLY YOUNG STARS Elza 07:06:21.77 982.212 00:36:21.77
297 AT WENZ Alfred Viki 07:06:22.47 981.897 00:36:22.47
297 CZ ČERVEŇÁK Radek Saturnin 07:06:22.47 981.897 00:36:22.47
299 CZ GRUBER Simon The Queen 07:06:22.94 981.685 00:36:22.94
300 CZ REIN Jan "B" Lola 07:06:23.65 981.366 00:36:23.65
301 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Black Party II. 07:06:23.89 981.258 00:36:23.89
302 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 378 07:06:24.58 980.948 00:36:24.58
303 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 2282 07:06:24.62 980.930 00:36:24.62
304 AT STRAIF Walter Wannessa 07:06:25.02 980.751 00:36:25.02
305 CZ MAKANAKI Team Maka 07:06:25.20 980.670 00:36:25.20
306 CZ RACING WITH TARASTARS Včelička 07:06:25.55 980.513 00:36:25.55
307 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Duodecimus 07:06:25.69 980.450 00:36:25.69
308 DE ZG HELIOS A Zebedee 07:06:25.73 980.432 00:36:25.73
309 AT OFNER Kurt Paula 07:06:25.91 980.351 00:36:25.91
310 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 387 07:06:26.47 980.100 00:36:26.47
311 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Risa 07:06:27.11 979.814 00:36:27.11
312 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" King of Talent 07:06:27.49 979.643 00:36:27.49
313 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Zeflik 07:06:27.72 979.540 00:36:27.72
314 DE ZSCHOMMLER Jens Zeppelin 07:06:27.86 979.478 00:36:27.86
315 CZ HLAVINKA Josef Biba 07:06:28.47 979.205 00:36:28.47
316 DE WOLTERINK Gerald Gerald 519 07:06:28.92 979.003 00:36:28.92
317 DE TEAM TEISTUNGEN Grofin 07:06:28.98 978.977 00:36:28.98
318 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Trengfa 07:06:29.16 978.896 00:36:29.16
319 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Miko 07:06:29.74 978.637 00:36:29.74
320 DE LECKE Theo & Markus TM 05 07:06:30.72 978.199 00:36:30.72
321 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 3 07:06:30.95 978.096 00:36:30.95
322 HU VIGLIDÁN Ágoston SZA 11 07:06:31.33 977.927 00:36:31.33
323 CZ HONEŠ Jiří Abik 07:06:31.75 977.739 00:36:31.75
324 DE TEAM SPREEWALD Carnival 07:06:32.10 977.583 00:36:32.10
325 DE SG STEFFL SGS 10 07:06:32.19 977.543 00:36:32.19
326 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Primus 07:06:32.67 977.329 00:36:32.67
327 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Nora 07:06:33.93 976.768 00:36:33.93
328 DE HOOP Michael Habiba 07:06:34.05 976.714 00:36:34.05
329 DE PETZOLD Herbert Herbert 07:06:34.08 976.701 00:36:34.08
330 CH TEAM ANDERHUB Aero 07:06:34.70 976.425 00:36:34.70
331 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Liduna 07:06:35.42 976.105 00:36:35.42
332 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Rachel 07:06:35.49 976.074 00:36:35.49
333 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "B" Kansas 07:06:35.80 975.936 00:36:35.80
334 SK MTS ŽILINA Laš + Ondro MTS 04 07:06:36.06 975.820 00:36:36.06
335 PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Dysi 07:06:36.07 975.816 00:36:36.07
336 CH BONSEMEIER & PEIXOTO Team BP 04 07:06:36.99 975.407 00:36:36.99
337 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek S 6 07:06:37.15 975.336 00:36:37.15
338 PL BASA M+A Team M 4 07:06:37.89 975.008 00:36:37.89
339 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 2504 07:06:38.07 974.928 00:36:38.07
340 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Patrick 07:06:39.12 974.463 00:36:39.12
341 AT GRATZER Marco "A" Dionysos 07:06:39.49 974.299 00:36:39.49
342 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Austria 07:06:39.53 974.281 00:36:39.53
343 AT WENZ Alfred Oliver 07:06:39.82 974.152 00:36:39.82
344 CH TEAM ANDERHUB Avia 07:06:40.02 974.064 00:36:40.02
345 AT OFNER Kurt Johanna 07:06:40.22 973.975 00:36:40.22
346 CZ KONOPÍK Jiří Pepa 07:06:40.58 973.816 00:36:40.58
347 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek T 1 07:06:41.09 973.590 00:36:41.09
348 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 6 07:06:41.72 973.312 00:36:41.72
349 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Jerome 07:06:41.73 973.307 00:36:41.73
350 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Wisconsin 07:06:42.12 973.135 00:36:42.12
351 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 10 07:06:42.19 973.104 00:36:42.19
352 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp WB 01 07:06:42.80 972.835 00:36:42.80
353 DE ZG HELIOS A Zephyr 07:06:43.66 972.455 00:36:43.66
354 AT STRAIF Walter Wichtl 07:06:43.79 972.398 00:36:43.79
355 CZ VACEK Josef Generál 07:06:44.09 972.265 00:36:44.09
356 PL BRASZKO Adam i Helena Gucio 07:06:44.40 972.128 00:36:44.40
357 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. Marek 07:06:44.46 972.102 00:36:44.46
358 CZ LAŇKA Alfons Ing. Laura 07:06:44.84 971.934 00:36:44.84
359 DE WICHERT KARL-HEINZ Sablikova 07:06:45.05 971.842 00:36:45.05
360 PL KWASNICKI Tomasz Filip 07:06:45.80 971.511 00:36:45.80
361 CZ MALACH Ladislav Wirra 07:06:46.27 971.305 00:36:46.27
362 CZ HRADIL František Frankie 07:06:46.43 971.234 00:36:46.43
363 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Don Haraka 07:06:46.87 971.040 00:36:46.87
364 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 2077 07:06:47.99 970.548 00:36:47.99
365 SK MTS ŽILINA Laš + Ondro MTS 03 07:06:48.32 970.403 00:36:48.32
366 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Lovka 07:06:48.82 970.183 00:36:48.82
367 CZ REIN Jan "B" Mona 07:06:49.29 969.977 00:36:49.29
368 CZ BECHYNĚ Radek Dark Punch 07:06:49.56 969.858 00:36:49.56
369 CZ ROMANČÍK Jaromír Jarda 07:06:49.72 969.788 00:36:49.72
370 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team PM 06 07:06:50.04 969.648 00:36:50.04
371 CZ REIN Jan "B" Black 07:06:50.07 969.634 00:36:50.07
372 AT RÖTZER Franz Top 4 07:06:50.34 969.516 00:36:50.34
373 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Vivian 07:06:50.80 969.314 00:36:50.80
374 CZ REIN Jan "A" Kali 07:06:51.36 969.069 00:36:51.36
375 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team der Zahme 07:06:51.43 969.038 00:36:51.43
376 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Sophia 07:06:51.86 968.850 00:36:51.86
377 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Transilvania 07:06:51.94 968.815 00:36:51.94
378 CZ REIN Jan "A" Miki 07:06:52.16 968.718 00:36:52.16
379 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Alois 07:06:52.49 968.574 00:36:52.49
380 SK PJ PIGEONS PJ Timmea 07:06:52.50 968.569 00:36:52.50
381 DE SCHWARM Claudia Rainer 07:06:52.75 968.460 00:36:52.75
382 DE SCHWARM Claudia Gigolo 07:06:53.16 968.281 00:36:53.16
383 AT STRAIF Walter Williems 07:06:53.37 968.189 00:36:53.37
384 SK PJ PIGEONS PJ Danny 07:06:53.72 968.036 00:36:53.72
384 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 09 07:06:53.72 968.036 00:36:53.72
386 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Mini Nitra 07:06:53.83 967.988 00:36:53.83
387 DE GOETZ Guenter "B" Bavarian 07:06:54.31 967.778 00:36:54.31
388 DE LECKE Theo & Markus TM 06 07:06:54.40 967.738 00:36:54.40
389 CZ ZÁLEŠÁK Josef Beny 07:06:54.58 967.660 00:36:54.58
390 CZ KONOPÍK Jiří Heda 07:06:54.83 967.551 00:36:54.83
391 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 11 07:06:55.21 967.385 00:36:55.21
392 DE SPRANG Matthias MS 08 07:06:56.11 966.992 00:36:56.11
393 AT TEAM MÜLVIERTEL Lindtner Karelena 07:06:56.92 966.638 00:36:56.92
394 CZ LAŇKA Alfons Ing. Fony 07:06:56.98 966.612 00:36:56.98
395 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 381 07:06:57.23 966.503 00:36:57.23
396 DE WICHERT KARL-HEINZ Vitkova 07:06:57.45 966.407 00:36:57.45
397 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Alex 07:06:57.76 966.272 00:36:57.76
398 CZ MAČALA Zdeněk Vánek 07:06:58.13 966.111 00:36:58.13
399 CZ HONEŠ Jiří Silvére 07:06:58.48 965.959 00:36:58.48
400 SK LAŠ Vladimír Las 3 07:06:58.74 965.845 00:36:58.74
401 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "B" Connecticut 07:06:58.94 965.758 00:36:58.94
402 PL SZYMCZYK Wiktor Ania 07:06:59.08 965.697 00:36:59.08
403 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 1 07:06:59.31 965.597 00:36:59.31
404 AT STRAIF Walter Walpurga 07:06:59.47 965.528 00:36:59.47
405 PT PEDRO PORTO Project X Polo 07:06:59.56 965.489 00:36:59.56
406 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 4 07:06:59.83 965.371 00:36:59.83
407 CZ GRIPENI Čáslav Bender 07:07:00.02 965.289 00:37:00.02
408 AT EPPENSTEINER Josef Amira 07:07:00.39 965.128 00:37:00.39
409 DE WICHERT KARL-HEINZ Neumannova 07:07:00.65 965.015 00:37:00.65
410 CZ SVOBODA Jiří "A" Terezka 07:07:00.89 964.910 00:37:00.89
411 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Elevation 07:07:01.07 964.832 00:37:01.07
412 SK DZURÍK Marián Tobi 6 07:07:01.47 964.659 00:37:01.47
413 DE SG STEFFL SGS 06 07:07:01.69 964.563 00:37:01.69
414 PL KOZLENIA Boguslawa Areo 07:07:01.88 964.481 00:37:01.88
415 BE COPPENS Peter Romeo 07:07:01.94 964.454 00:37:01.94
416 CZ BUREŠ Team Karmazín 07:07:02.01 964.424 00:37:02.01
417 DE SKOPLJAK Denis Deco 07:07:02.36 964.272 00:37:02.36
418 CZ KROČIL Jaroslav Hubert 07:07:02.53 964.198 00:37:02.53
419 PL SEDLACEK Josef Badalona 07:07:03.18 963.917 00:37:03.18
420 PL SEDLACEK Josef Ice Loly 07:07:03.58 963.743 00:37:03.58
421 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Vrieska 07:07:04.09 963.522 00:37:04.09
422 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Helena 07:07:04.51 963.340 00:37:04.51
423 CZ HONEŠ Jiří Karlos 07:07:04.72 963.249 00:37:04.72
424 SK ĎURANA Miroslav Obstinate 07:07:05.13 963.072 00:37:05.13
425 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Maybee 07:07:05.42 962.946 00:37:05.42
426 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Simon 07:07:05.51 962.907 00:37:05.51
427 CZ KLEMENS Karel 7KK 07:07:05.84 962.765 00:37:05.84
428 CH WIRZ Team Greipel 07:07:05.95 962.717 00:37:05.95
429 SK J & I MARTON TEAM Hrdza 07:07:06.10 962.652 00:37:06.10
430 CZ GORCA TEAM Sára 07:07:06.61 962.432 00:37:06.61
431 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Karen 07:07:07.12 962.211 00:37:07.12
432 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 2793 07:07:07.20 962.177 00:37:07.20
433 SK MOKOŠ + VÁROŠ Molly 07:07:07.58 962.013 00:37:07.58
434 DE SEEBACH SIEDLER Team MB 02 07:07:07.77 961.931 00:37:07.77
435 DE SPRANG Matthias MS 03 07:07:08.27 961.715 00:37:08.27
436 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Frozen 07:07:09.14 961.339 00:37:09.14
437 PL MATUSIAK & STEPOROWSKI Team M&S 5 07:07:09.22 961.305 00:37:09.22
438 DE HOOP Michael Haimo 07:07:09.57 961.154 00:37:09.57
439 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Naiko 07:07:09.72 961.089 00:37:09.72
440 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 05 07:07:09.89 961.016 00:37:09.89
440 CH BONSEMEIER & PEIXOTO Team BP 03 07:07:09.89 961.016 00:37:09.89
442 AT KOSEL / EHMANN Team Noha 07:07:10.80 960.624 00:37:10.80
443 AT WEINBERGER Hannes WH 03 07:07:10.89 960.585 00:37:10.89
444 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 7 07:07:12.06 960.082 00:37:12.06
445 PL MATUSIAK & STEPOROWSKI Team M&S 3 07:07:12.32 959.970 00:37:12.32
446 DE WICHERT KARL-HEINZ Navratilova 07:07:12.60 959.850 00:37:12.60
447 DE BEHLKE Andreas AB 05 07:07:13.05 959.656 00:37:13.05
448 DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Sam 07:07:13.14 959.617 00:37:13.14
449 DE SPRANG Matthias MS 02 07:07:13.28 959.557 00:37:13.28
450 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Franz 07:07:13.54 959.446 00:37:13.54
451 CZ BECHYNĚ Radek Kras 07:07:13.56 959.437 00:37:13.56
452 CZ KLEMENS Karel 1K 07:07:13.66 959.394 00:37:13.66
453 CZ KLEMENS Karel 10KK 07:07:13.84 959.317 00:37:13.84
454 DE TEAM GERMANY - W A Waldow + Silvia Thiel WS 1 07:07:14.21 959.158 00:37:14.21
455 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "B" Minnesota 07:07:15.02 958.810 00:37:15.02
456 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "B" Nebraska 07:07:15.64 958.544 00:37:15.64
457 AT STRAIF Walter Wundervoll 07:07:15.95 958.411 00:37:15.95
458 SK VALÁPKA - POKOPEC Team Domča 07:07:16.06 958.364 00:37:16.06
459 DE BEHLKE Andreas AB 03 07:07:16.19 958.309 00:37:16.19
460 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Harry 07:07:16.76 958.064 00:37:16.76
461 BE COPPENS Peter Monita 07:07:16.87 958.017 00:37:16.87
462 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 326 07:07:17.43 957.777 00:37:17.43
463 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 04 07:07:17.93 957.563 00:37:17.93
464 DE GOETZ Guenter "A" Bjarne 07:07:18.33 957.392 00:37:18.33
465 CZ ROMANČÍK Jaromír Michal 07:07:18.91 957.144 00:37:18.91
466 DE HOCHSCHERFF Udo Fabi 07:07:19.10 957.063 00:37:19.10
467 CZ EM-EKO.CZ Joka 07:07:19.79 956.768 00:37:19.79
468 CZ IŠTVÁNEK & ŠIK Team Vichr 1 07:07:20.11 956.632 00:37:20.11
469 AT GRATZER Werner Erfahrung 07:07:20.79 956.341 00:37:20.79
470 PL MICHALAK Bogdan Beny 32 07:07:21.21 956.162 00:37:21.21
471 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 2074 07:07:21.49 956.043 00:37:21.49
472 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 3884 07:07:21.76 955.927 00:37:21.76
473 SK FLIMEL Miroslav Flight Leader 07:07:21.93 955.855 00:37:21.93
474 CH HÖSLI Walter Phantom 07:07:22.29 955.702 00:37:22.29
475 CZ RACING WITH TARASTARS Marcea Cabello 07:07:22.40 955.655 00:37:22.40
476 CZ PINTERA & MAZUCH Karabo 07:07:22.99 955.403 00:37:22.99
477 CZ KONOPÍK Jiří Hektor 07:07:23.13 955.344 00:37:23.13
478 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-397 07:07:23.20 955.314 00:37:23.20
479 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "B" Klaus 1 07:07:23.42 955.220 00:37:23.42
480 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Natsumi 07:07:23.46 955.203 00:37:23.46
481 DE WOLTERINK Gerald Gerald 536 07:07:23.69 955.105 00:37:23.69
482 DE FAMILIE MEIER Joss Stone 07:07:23.80 955.058 00:37:23.80
483 DE GOETZ Guenter "B" Bart 07:07:23.96 954.990 00:37:23.96
484 AT ECKHARDT Markus Ecki´s Giant 07:07:24.41 954.799 00:37:24.41
485 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 02 07:07:24.44 954.786 00:37:24.44
486 SK ČÁNI Ĺudovít Monika 07:07:24.83 954.620 00:37:24.83
487 DE MESTRE SILVA Mia 07:07:24.89 954.595 00:37:24.89
488 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Imogen 07:07:25.30 954.420 00:37:25.30
489 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-391 07:07:25.63 954.280 00:37:25.63
490 CZ LAŇKA Alfons Ing. Mirek 07:07:25.86 954.182 00:37:25.86
491 PL PACEK Wojciech WP 6 07:07:26.02 954.114 00:37:26.02
492 DE HÖRNIG Rainer Rany 07:07:26.04 954.106 00:37:26.04
493 PL PACEK Wojciech WP 4 07:07:26.45 953.932 00:37:26.45
494 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Iro 07:07:26.57 953.881 00:37:26.57
495 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Bush 07:07:26.59 953.872 00:37:26.59
496 SK LAŠ Vladimír Las 5 07:07:26.75 953.804 00:37:26.75
497 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Just Do It II. 07:07:26.92 953.732 00:37:26.92
498 CZ GRUBER Simon Sabinka 07:07:27.10 953.656 00:37:27.10
499 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Kolínek Team 01 07:07:27.46 953.503 00:37:27.46
500 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Black Party 07:07:27.66 953.418 00:37:27.66
501 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Ziga 07:07:27.86 953.333 00:37:27.86
502 DE FRANZISKA "B" Franziska 11 07:07:27.90 953.316 00:37:27.90
503 CZ DVOŘÁK Zbyněk Francesco 07:07:28.26 953.164 00:37:28.26
504 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Nack 07:07:28.56 953.037 00:37:28.56
505 DE SCHOEN Friedrich Fritz 5 07:07:28.88 952.901 00:37:28.88
506 AT NÖRES Kurt Dynamic 07:07:29.02 952.842 00:37:29.02
507 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Amuro 07:07:29.34 952.706 00:37:29.34
508 ES USO ASKARRA Eguzki 07:07:29.88 952.477 00:37:29.88
509 AT NAGELHOFER Robert Hahnenfuss 1059 07:07:30.57 952.185 00:37:30.57
510 SK J & I MARTON TEAM Červeň 07:07:31.08 951.970 00:37:31.08
511 DE WICHERT KARL-HEINZ Kratochvilova 07:07:32.13 951.526 00:37:32.13
512 CZ HRUDA Jan Karel 2 07:07:34.04 950.720 00:37:34.04
513 CH TEAM ANDERHUB Arado 07:07:34.08 950.703 00:37:34.08
514 HU SZALMA - BACSKAI Team Sateen 07:07:34.55 950.505 00:37:34.55
515 CZ DVOŘÁK Zbyněk Danilo 07:07:34.68 950.450 00:37:34.68
516 CZ KONOPÍK Jiří Lord 07:07:34.75 950.420 00:37:34.75
517 DE SPITZBERG Team Uwe 3 07:07:35.30 950.188 00:37:35.30
518 DE SKOPLJAK Denis Deedle 07:07:35.41 950.142 00:37:35.41
519 CH TEAM ANDERHUB Albatros 07:07:35.65 950.041 00:37:35.65
520 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Heylighen 07:07:35.93 949.923 00:37:35.93
521 CZ SKOKAN Pavel Bloody Mary 07:07:36.12 949.843 00:37:36.12
522 CZ POSPÍŠIL Petr Jako 07:07:36.89 949.519 00:37:36.89
522 PL MATUSIAK & STEPOROWSKI Team M&S 4 07:07:36.89 949.519 00:37:36.89
524 SK GENČUR František Genie 07:07:37.40 949.305 00:37:37.40
525 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Lore 07:07:38.49 948.846 00:37:38.49
526 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 9 07:07:38.78 948.725 00:37:38.78
527 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Don Karlos 07:07:39.32 948.498 00:37:39.32
528 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Vojta 07:07:39.45 948.443 00:37:39.45
529 SK BINDAS Štefan JUN. SBJ 03 07:07:39.50 948.422 00:37:39.50
530 CZ BOUCHAL Martin Netvor 07:07:39.67 948.351 00:37:39.67
531 HU GÁBOR Takács TG 596 07:07:40.19 948.133 00:37:40.19
532 CZ PINTERA & MAZUCH Klaaska 07:07:40.46 948.019 00:37:40.46
533 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3732 07:07:41.23 947.697 00:37:41.23
534 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 06 07:07:41.94 947.399 00:37:41.94
535 CZ HONEŠ Jiří Mara 07:07:42.18 947.299 00:37:42.18
536 CZ MADE IN VYSEKAL JÄGERNDORF - SILESIA TEAM Hujerka 07:07:42.50 947.165 00:37:42.50
537 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 01 07:07:42.98 946.964 00:37:42.98
538 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Kim 07:07:43.02 946.947 00:37:43.02
539 CZ KONOPÍK Jiří Jolly 07:07:44.14 946.479 00:37:44.14
540 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Nicole 07:07:44.25 946.433 00:37:44.25
541 AT STOCKINGER Franz Gitti 07:07:44.54 946.311 00:37:44.54
542 DE GOETZ Guenter "B" Barra 07:07:44.61 946.282 00:37:44.61
543 AT GASSER Reinhard Galaxy 07:07:44.95 946.140 00:37:44.95
544 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 08 07:07:45.14 946.061 00:37:45.14
545 PL MICHALAK Bogdan Kowal 34 07:07:45.44 945.935 00:37:45.44
546 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Tessa 07:07:45.79 945.789 00:37:45.79
547 CZ SVOBODA Jiří "A" Ela 07:07:46.08 945.668 00:37:46.08
548 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2303 07:07:46.28 945.585 00:37:46.28
549 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Earth 07:07:46.54 945.476 00:37:46.54
550 PL SZYMAŃSKI Zbigniew * SZ 93 07:07:46.68 945.418 00:37:46.68
551 CZ HLAVINKA Josef Paolo 07:07:46.87 945.339 00:37:46.87
552 DE GOETZ Guenter "B" Bibi 07:07:47.32 945.151 00:37:47.32
553 CZ REIN Jan "A" Steve 07:07:47.59 945.039 00:37:47.59
554 DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Nici 07:07:47.89 944.914 00:37:47.89
555 CH WIRZ Team Van Der Poel 07:07:48.22 944.776 00:37:48.22
556 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Nanami 07:07:49.11 944.406 00:37:49.11
557 SK MAJDÁK Michal Apatit 07:07:49.24 944.351 00:37:49.24
558 AT GASSER Reinhard Galadrielle 07:07:49.92 944.069 00:37:49.92
559 CZ HNILICA Tomáš Laura 07:07:49.98 944.044 00:37:49.98
560 AT KUTLESA Slavko SLK 48 07:07:50.35 943.890 00:37:50.35
561 DE A-TEAM VECHTMACINE-JOHANNA Kim 07:07:50.75 943.723 00:37:50.75
562 CZ REIN Jan "A" Luky 07:07:52.74 942.897 00:37:52.74
563 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Pětka 07:07:53.20 942.706 00:37:53.20
564 DE MESTRE SILVA Henrique 07:07:54.03 942.362 00:37:54.03
565 AT WIEFLER Alois Gypsy One 07:07:54.16 942.308 00:37:54.16
566 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 07 07:07:54.89 942.006 00:37:54.89
567 DE BEHLKE Andreas AB 02 07:07:54.95 941.981 00:37:54.95
568 AT BLIEGE Felix Gerhard 07:07:55.30 941.836 00:37:55.30
569 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "C" Timo 2 07:07:55.42 941.787 00:37:55.42
570 DE GOETZ Guenter "A" Bea 07:07:55.45 941.774 00:37:55.45
571 ES USO ASKARRA Ekaitz 07:07:55.88 941.596 00:37:55.88
572 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Elsa 07:07:57.46 940.943 00:37:57.46
573 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 10 07:07:57.79 940.807 00:37:57.79
574 DE FRANZISKA "B" Franziska 9 07:07:58.17 940.650 00:37:58.17
575 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Maori Venture IV. 07:07:59.13 940.254 00:37:59.13
576 SK GOGORA Milan Gollum 07:08:00.26 939.788 00:38:00.26
577 DE WINGS 2 WIN WW 02 07:08:00.42 939.722 00:38:00.42
578 AT HALATSCHEK Dietmar Siegi 07:08:00.57 939.660 00:38:00.57
579 DE SPITZBERG Team Uwe 4 07:08:00.77 939.577 00:38:00.77
580 SK MAJDÁK Michal Citrin 07:08:01.10 939.441 00:38:01.10
581 PL KOZLENIA Artur Zygi 07:08:01.29 939.363 00:38:01.29
582 CZ VIKTORÍN Lukáš Luky 07:08:01.36 939.334 00:38:01.36
583 AT NÖRES Kurt Nofi 07:08:01.56 939.252 00:38:01.56
584 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 3 07:08:01.77 939.166 00:38:01.77
585 CZ GRUBER Lubomír Mareček 07:08:02.19 938.993 00:38:02.19
585 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 02 07:08:02.19 938.993 00:38:02.19
587 CZ KONOPÍK Jiří Sigi 07:08:04.35 938.105 00:38:04.35
588 CZ GORCA TEAM Karina 07:08:06.99 937.022 00:38:06.99
589 AT NÖRES Kurt Lugos 07:08:07.30 936.895 00:38:07.30
590 AT TEAM MÜLVIERTEL Lindtner Peggy Sue 07:08:07.55 936.793 00:38:07.55
591 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Octavus 07:08:09.60 935.954 00:38:09.60
592 DE FISCHER Ralph Asp 07:08:11.92 935.006 00:38:11.92
593 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" My Tip IV. 07:08:12.47 934.782 00:38:12.47
594 AT STOCKINGER Franz Michi 07:08:12.56 934.745 00:38:12.56
595 AT BUTYKA Ferenc Ferenc 17 07:08:13.12 934.517 00:38:13.12
596 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Zlato 07:08:13.90 934.199 00:38:13.90
597 CZ KUDELA Jaromír Ing. Petra 07:08:14.70 933.874 00:38:14.70
598 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 376 07:08:15.26 933.646 00:38:15.26
599 AT GRATZER Marco "A" Krambambuli 07:08:15.28 933.638 00:38:15.28
600 DE GOETZ Guenter "A" Biggy 07:08:15.79 933.430 00:38:15.79
601 CZ SVOBODA Jiří "B" Terezka 1 07:08:17.70 932.654 00:38:17.70
602 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Wendy 07:08:17.86 932.589 00:38:17.86
603 AT MARCHAT Franz Willis Lieveling 07:08:18.41 932.366 00:38:18.41
604 CZ HANZEL Štefan Han 38 07:08:19.03 932.115 00:38:19.03
605 PL SZYMCZYK Wiktor Wiktor 07:08:19.20 932.046 00:38:19.20
606 AT KUTLESA Slavko SLK 60 07:08:19.50 931.924 00:38:19.50
607 AT KUTLESA Slavko SLK 49 07:08:19.73 931.831 00:38:19.73
608 AT LEICHTFRIED Walter Klugmann 1 07:08:20.30 931.600 00:38:20.30
609 PL BASA M+A Team M 1 07:08:20.66 931.454 00:38:20.66
610 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Don Tadeo 07:08:21.07 931.288 00:38:21.07
611 NL POELMAN Combinatie PC 02 07:08:21.28 931.204 00:38:21.28
612 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 4164 07:08:24.44 929.927 00:38:24.44
613 AT HALATSCHEK Dietmar As 654 07:08:29.06 928.066 00:38:29.06
614 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Klat 624 07:08:29.30 927.970 00:38:29.30
615 SK BINDAS Štefan JUN. SBJ 06 07:08:30.35 927.548 00:38:30.35
616 DE HOCHSCHERFF Udo Naddy 07:08:32.30 926.766 00:38:32.30
617 AT NÖRES Kurt Trixi 07:08:33.60 926.245 00:38:33.60
618 PT PEDRO PORTO Project X Pongo 07:08:36.58 925.053 00:38:36.58
619 CZ MALACH Ladislav Sára 07:08:37.87 924.538 00:38:37.87
620 CZ MACHALA František Tomas 07:08:38.25 924.387 00:38:38.25
621 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Just do It 07:08:38.86 924.144 00:38:38.86
622 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Mickey 07:08:39.85 923.749 00:38:39.85
623 DE GOETZ Guenter "A" Benno 07:08:40.29 923.574 00:38:40.29
624 AT KUTLESA Slavko SLK 59 07:08:40.48 923.499 00:38:40.48
625 CZ KRÁL František Goliáš 07:08:41.12 923.244 00:38:41.12
626 SK LAŠ Vladimír Las 4 07:08:41.57 923.065 00:38:41.57
627 CZ IŠTVÁNEK & ŠIK Team Oskar 07:08:42.04 922.878 00:38:42.04
628 AT ECKHARDT Markus Ecki´s Marusha 07:08:44.18 922.028 00:38:44.18
629 CH WIRZ Team Quintana 07:08:46.23 921.216 00:38:46.23
630 CZ KONEČNÝ Vlastimil Pola 07:08:46.81 920.986 00:38:46.81
631 DE FAMILIE MEIER Tina She 07:08:48.19 920.440 00:38:48.19
632 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Anet 07:08:48.68 920.247 00:38:48.68
633 AT LEICHTFRIED Walter Ivo 07:08:54.12 918.102 00:38:54.12
634 CZ DAVID Petr Jugo 07:08:58.01 916.574 00:38:58.01
635 AT WENZ Alfred Krista 07:09:02.30 914.896 00:39:02.30
636 CZ ATH Květná Abonent 20 07:09:04.82 913.912 00:39:04.82
637 DE GOETZ Guenter "A" Bunny 07:09:06.46 913.274 00:39:06.46
638 HU ISTVÁN Márkus Mars 07:09:08.63 912.430 00:39:08.63
639 AT GASSER Reinhard Garnet 07:09:09.94 911.921 00:39:09.94
640 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 321 07:09:09.98 911.906 00:39:09.98
641 CZ DUDA Přemysl Hery 07:09:10.74 911.611 00:39:10.74
642 DE TEAM LINDENHOF SB 03 07:09:13.31 910.615 00:39:13.31
643 AT KOSEL / EHMANN Team Rudi 07:09:17.23 909.101 00:39:17.23
644 DE WICHERT KARL-HEINZ Nedved 07:09:19.55 908.207 00:39:19.55
645 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 3424 07:09:24.17 906.432 00:39:24.17
646 AT RÖTZER Franz Top 5 07:09:31.32 903.699 00:39:31.32
647 CZ ROMANČÍK Jaromír Pepík 07:09:31.81 903.513 00:39:31.81
648 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Nabuco 07:09:36.23 901.832 00:39:36.23
649 CZ DVOŘÁK Zbyněk Franco 07:09:43.23 899.183 00:39:43.23
650 CZ STRAPINA Jiří Tomi 07:09:51.09 896.227 00:39:51.09
651 BE COPPENS Peter Hardy 07:09:55.45 894.596 00:39:55.45
652 PL MICHALAK Bogdan Zajta 28 07:09:56.12 894.346 00:39:56.12
653 CZ GRUBER Simon Bulck 07:10:07.31 890.189 00:40:07.31
654 AT GRATZER Marco "A" New Speedy 07:10:17.76 886.341 00:40:17.76
655 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Secundus 07:10:21.78 884.870 00:40:21.78
656 SK PRÍVARA Pavol Kinčen-Luci 07:10:23.79 884.136 00:40:23.79
657 CZ VIKTORÍN Lukáš Tonka 07:10:28.33 882.483 00:40:28.33
658 DE GOETZ Guenter "B" Bahati 07:10:34.16 880.369 00:40:34.16
659 CZ LAŇKA Alfons Ing. David 07:10:35.79 879.780 00:40:35.79
660 DE LECKE Theo & Markus TM 12 07:10:37.94 879.004 00:40:37.94
661 DE HÖRNIG Rainer Rocksy 07:10:41.68 877.658 00:40:41.68
662 AT GRATZER Marco "B" Rudolf 07:10:42.06 877.521 00:40:42.06
663 SK GOGORA Milan Golly 07:10:46.87 875.796 00:40:46.87
664 HU SZALMA - BACSKAI Team Sapphire 07:10:52.42 873.814 00:40:52.42
665 SK MAJDÁK Michal Jantar 07:10:56.07 872.516 00:40:56.07
666 AT LEICHTFRIED Walter Red Lady 07:10:57.93 871.856 00:40:57.93
667 PL SZYMCZYK Wiktor Ala 07:11:02.84 870.117 00:41:02.84
668 CZ ŠKOVRAN Stanislav Athos 07:11:05.57 869.154 00:41:05.57
669 CZ HONEŠ Jiří Miro 07:11:11.09 867.212 00:41:11.09
670 CZ HLAVINKA Josef Gabriela 07:11:24.52 862.525 00:41:24.52
671 ES USO ASKARRA Aker 07:11:52.71 852.848 00:41:52.71
672 PL SEDLACEK Josef Kardinale 07:12:00.30 850.280 00:42:00.30
673 CZ ELITE GO FAMILY LOFT Chivas Go 07:12:05.67 848.472 00:42:05.67
674 CZ ŠKOVRAN Stanislav Alino 07:12:12.58 846.157 00:42:12.58
675 CH SCHNEEBERGER Roman Azure 07:12:16.52 844.843 00:42:16.52
676 SK TATRY-DERBY DT 8 07:12:22.56 842.836 00:42:22.56
677 NL PLOEG Bert Daan 07:12:27.97 841.046 00:42:27.97
678 PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Gabi 07:12:28.05 841.020 00:42:28.05
679 AT STRAIF Walter Wanda 07:12:28.63 840.828 00:42:28.63
680 CH ZG HELIOS B ZG 05 07:12:50.79 833.580 00:42:50.79
681 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 3124 07:12:59.91 830.634 00:42:59.91
682 DE LECKE Theo & Markus TM 09 07:13:06.42 828.543 00:43:06.42
683 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Little Vivonne 07:13:08.21 827.970 00:43:08.21
684 AT LEICHTFRIED Karin Felicitas 07:13:13.36 826.326 00:43:13.36
685 DE SKOPLJAK Denis Demie 07:13:25.91 822.346 00:43:25.91
686 AT STEINER Alfred Fin 13 07:13:30.43 820.922 00:43:30.43
687 CH TEAM ANDERHUB Airco 07:13:41.04 817.599 00:43:41.04
688 AT STEINER Alfred Fin 49 07:14:18.95 805.942 00:44:18.95
689 DE BEHLKE Andreas AB 01 07:14:37.22 800.442 00:44:37.22
690 PL LACH TEAM * Euro Bots 07:14:44.84 798.170 00:44:44.84
691 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Lord Haraka 07:14:49.48 796.793 00:44:49.48
692 AT WENZ Alfred Jonny 07:15:13.35 789.784 00:45:13.35
693 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team PM 05 07:15:23.73 786.774 00:45:23.73
694 CZ KLEMENSOVÁ Sára Buřina 07:15:31.22 784.616 00:45:31.22
695 SK HROZEN Peter Peter 07:16:19.01 771.124 00:46:19.01
696 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 08 07:16:38.50 765.753 00:46:38.50
697 SK BRKAL Jan Ing. Simona 07:16:47.79 763.219 00:46:47.79
698 CZ ŠABATA Jan J.Š. 01 07:17:05.48 758.441 00:47:05.48
699 SK HROZEN Peter Petra 07:17:13.94 756.177 00:47:13.94
700 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Forest 07:17:35.21 750.544 00:47:35.21
701 AT JAKUPOVIC & NAHIC TEAM Flash 07:17:40.39 749.185 00:47:40.39
702 DE GOETZ Guenter "A" Bravo 07:17:47.60 747.301 00:47:47.60
703 DE TEAM GERMANY Toni Deigner Tolo 07:17:50.67 746.502 00:47:50.67
704 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Silver Birch 07:18:02.57 743.420 00:48:02.57
705 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team PM 02 07:18:07.98 742.027 00:48:07.98
706 DE ZG HELIOS A Zenon 07:18:11.83 741.039 00:48:11.83
707 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 2 07:18:16.34 739.886 00:48:16.34
708 SK TEAM LUTERAN + HRICIK + BAŠISTA Surprise 07:18:20.07 738.934 00:48:20.07
709 CZ POSPÍŠIL Petr Pako 07:18:45.63 732.478 00:48:45.63
710 NO HELGESEN Bjorn Ove Superstar 247 07:18:58.29 729.322 00:48:58.29
711 SK GENČUR František Geno 07:20:25.87 708.213 00:50:25.87
712 CR CULIC Denis Dalmatian Wind 07:20:40.85 704.724 00:50:40.85
713 AT GASSER Reinhard Gambit 07:20:44.84 703.801 00:50:44.84
714 PL SZYMCZYK Wiktor Kasia 07:20:45.88 703.560 00:50:45.88
715 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Kolínek Team 04 07:20:53.60 701.782 00:50:53.60
716 CZ ATH Květná Abonent 6 07:20:54.85 701.494 00:50:54.85
717 CZ MACHALA František Lady 07:20:55.85 701.265 00:50:55.85
718 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Hana´s Dream 07:20:56.11 701.205 00:50:56.11
719 CZ VOZÁK Miroslav Cart 07:21:02.29 699.790 00:51:02.29
720 SK VALÁPKA - POKOPEC Team Eric 07:21:13.30 697.283 00:51:13.30
721 CZ ŠABATA Jan J.Š. 02 07:21:23.63 694.947 00:51:23.63
722 SK HROZEN Peter Aneta 07:21:26.61 694.276 00:51:26.61
723 NO HELGESEN Bjorn Ove Daisy 283 07:21:27.16 694.153 00:51:27.16
724 CZ GORCA TEAM Fandy 07:21:27.60 694.054 00:51:27.60
725 PL KOZLENIA Boguslawa Mulan 07:21:33.81 692.661 00:51:33.81
726 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 324 07:21:34.62 692.479 00:51:34.62
727 AT STRAIF Walter Waleta 07:21:36.33 692.097 00:51:36.33
728 AT STEINER Alfred Avantin 1 07:21:36.66 692.023 00:51:36.66
729 DE SCHWARM Claudia Steen 07:21:37.07 691.931 00:51:37.07
730 DE SG STEFFL SGS 04 07:21:40.99 691.057 00:51:40.99
731 CZ RACING WITH TARASTARS Bomboš 07:21:43.43 690.513 00:51:43.43
732 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Märchenwald 70 07:21:45.31 690.095 00:51:45.31
733 CZ HAŠŠO Slavomír Benda 07:21:49.94 689.068 00:51:49.94
734 CZ VACEK Josef Barunka 07:21:51.17 688.796 00:51:51.17
735 PL PACEK Wojciech WP 5 07:21:51.67 688.685 00:51:51.67
736 AT LEICHTFRIED Karin Jaak 07:21:53.73 688.229 00:51:53.73
737 CZ STRNAD Jaroslav Camille 07:22:01.17 686.589 00:52:01.17
738 SK TATRY-DERBY DT 4 07:22:03.86 685.997 00:52:03.86
739 CH JUD Roman Spitfire 07:22:05.30 685.681 00:52:05.30
740 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Fanda 07:22:05.55 685.627 00:52:05.55
741 SK BCHB Team Correct Number 07:22:05.85 685.561 00:52:05.85
742 CH WIRZ Team Pogacar 07:22:06.22 685.480 00:52:06.22
743 SK PJ PIGEONS PJ Royal 07:22:06.86 685.339 00:52:06.86
744 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Hana´s Star 07:22:07.24 685.256 00:52:07.24
745 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Viki 07:22:07.78 685.138 00:52:07.78
746 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "C" Timo 1 07:22:08.49 684.982 00:52:08.49
747 PL LACH TEAM * Heros J222 07:22:09.10 684.849 00:52:09.10
748 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 12 07:22:09.43 684.776 00:52:09.43
749 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Tarantino 07:22:09.50 684.761 00:52:09.50
750 AT STRAIF Walter Wirbelwind 07:22:09.80 684.696 00:52:09.80
751 AT HÖLD Erich Philipp 07:22:10.36 684.573 00:52:10.36
752 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 4 07:22:10.67 684.505 00:52:10.67
753 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Sergio 07:22:11.09 684.413 00:52:11.09
754 DE ZG HELIOS A Zeplin 07:22:11.37 684.352 00:52:11.37
755 AT LEICHTFRIED Karin Jo 07:22:11.55 684.313 00:52:11.55
756 DE TEAM SASSE WELZEL Wüsto.-Becke 4 07:22:12.02 684.210 00:52:12.02
757 SK DREXLEROVÁ Helena Kincsem 07:22:12.64 684.075 00:52:12.64
758 CZ ŠKOVRAN Stanislav Alina 07:22:12.67 684.068 00:52:12.67
759 AT MARCHAT Franz Aphrodite 07:22:13.54 683.878 00:52:13.54
760 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 3274 07:22:15.59 683.431 00:52:15.59
761 CH TEAM FROHMATTA Lambrigger Josef Fabulous 07:22:16.65 683.200 00:52:16.65
762 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" No Time 07:22:18.32 682.837 00:52:18.32
763 SK TATRY-DERBY DT 7 07:22:20.31 682.404 00:52:20.31
764 CZ ATH Květná Abonent 14 07:22:20.73 682.313 00:52:20.73
765 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 2024 07:22:22.22 681.989 00:52:22.22
766 CZ SVOBODA Jiří "B" Zuzka 1 07:22:23.53 681.705 00:52:23.53
767 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Mikiko 07:22:23.88 681.629 00:52:23.88
768 CZ HLOUŠ Pavel Uno 07:22:24.24 681.551 00:52:24.24
769 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Many 07:22:24.53 681.488 00:52:24.53
770 AT KUTLESA Slavko SLK 65 07:22:24.96 681.395 00:52:24.96
771 DE MESTRE SILVA Miguel 07:22:25.20 681.343 00:52:25.20
772 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Ballon 07:22:25.43 681.293 00:52:25.43
773 HU GÁBOR Takács TG 561 07:22:25.66 681.243 00:52:25.66
774 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek S 2 07:22:26.12 681.144 00:52:26.12
775 AT HALATSCHEK Dietmar Schimmel 07:22:26.43 681.077 00:52:26.43
776 DE HOCHSCHERFF Udo Sveni 07:22:26.89 680.977 00:52:26.89
777 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Ocean 07:22:27.03 680.947 00:52:27.03
778 SK KONŠ Milan Džidži 07:22:27.40 680.867 00:52:27.40
779 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Eder 07:22:27.62 680.819 00:52:27.62
780 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Santa Maria 07:22:27.68 680.806 00:52:27.68
781 CZ HLOUŠ Pavel Woody 07:22:28.25 680.683 00:52:28.25
782 SK VALÁPKA - POKOPEC Team Stela 07:22:28.32 680.668 00:52:28.32
783 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 12 07:22:28.64 680.599 00:52:28.64
784 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 1 07:22:28.79 680.566 00:52:28.79
785 DE GEBHARDT Reinhard Renaissance 07:22:28.98 680.525 00:52:28.98
786 PL SZYMAŃSKI Zbigniew * SZ 74 07:22:29.34 680.447 00:52:29.34
787 DE HOFLAND - VAN OOSTEN Team Lida 07:22:29.68 680.374 00:52:29.68
788 CZ MAKANAKI Team Taki 07:22:29.70 680.370 00:52:29.70
789 CZ KULÍK Přemysl Favorit 07:22:30.28 680.244 00:52:30.28
790 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 01 07:22:30.53 680.190 00:52:30.53
791 HU GÁBOR Scheily SCH 665 07:22:33.28 679.597 00:52:33.28
792 DE LECKE Theo & Markus TM 02 07:22:33.90 679.464 00:52:33.90
793 DE HIENZSCH Frank FH 4 07:22:34.04 679.433 00:52:34.04
794 CH BONSEMEIER & PEIXOTO Team BP 05 07:22:35.13 679.199 00:52:35.13
795 AT RÖTZER Franz Top 6 07:22:35.47 679.125 00:52:35.47
796 SK KONŠ Milan Harry 07:22:35.58 679.102 00:52:35.58
797 DE BRANDT Daniel ORL Anne 07:22:35.91 679.031 00:52:35.91
798 DE SPRANG Matthias MS 07 07:22:36.70 678.861 00:52:36.70
799 AT GRATZER Marco "A" Arad 07:22:37.25 678.743 00:52:37.25
800 CH WIRZ Team Roglic 07:22:37.38 678.715 00:52:37.38
801 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Freddy 07:22:37.83 678.618 00:52:37.83
802 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 388 07:22:37.90 678.603 00:52:37.90
803 CZ REIN Jan "A" Ferry 07:22:38.26 678.526 00:52:38.26
804 AT WEINBERGER Hannes WH 23 07:22:38.98 678.371 00:52:38.98
805 CZ LAŇKA Alfons Ing. Marta 07:22:39.59 678.240 00:52:39.59
806 DE HEROES OF THE SKY Lea 07:22:40.18 678.113 00:52:40.18
807 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3563 07:22:40.48 678.049 00:52:40.48
807 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Džegr 07:22:40.48 678.049 00:52:40.48
809 CZ RACING WITH TARASTARS Fillipstr 07:22:40.78 677.985 00:52:40.78
810 CZ GRUBER Simon Terezka 07:22:41.05 677.927 00:52:41.05
811 SK DZURÍK Marián Tobi 18 07:22:41.54 677.822 00:52:41.54
812 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. Susan 07:22:42.04 677.714 00:52:42.04
813 DE HEROES OF THE SKY Markus 07:22:42.52 677.612 00:52:42.52
814 CZ GRUBER Simon Hardy 07:22:42.77 677.558 00:52:42.77
815 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Naldo 07:22:43.09 677.489 00:52:43.09
816 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Romario 07:22:43.44 677.414 00:52:43.44
817 AT MARCHAT Franz Wladimir 07:22:43.51 677.399 00:52:43.51
818 SK MTS ŽILINA Laš + Ondro MTS 05 07:22:43.74 677.350 00:52:43.74
819 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Edeltraud 07:22:44.15 677.262 00:52:44.15
820 CZ HRUDA Jan Karel 1 07:22:44.95 677.091 00:52:44.95
821 DE SG STEFFL SGS 08 07:22:45.20 677.038 00:52:45.20
822 AT RÖTZER Franz Top 7 07:22:45.39 676.997 00:52:45.39
823 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Quartus 07:22:45.62 676.948 00:52:45.62
824 SK COMOREK Pavel Yvonne 07:22:45.66 676.939 00:52:45.66
825 SK LABON Matúš & Jakub MJ 03 07:22:45.90 676.888 00:52:45.90
826 SK J & I MARTON TEAM Šimel 07:22:46.01 676.865 00:52:46.01
827 DE HIENZSCH Frank FH 6 07:22:47.40 676.568 00:52:47.40
828 SK COMOREK Pavel Kysuca 07:22:48.24 676.388 00:52:48.24
829 PL MATUSIAK & STEPOROWSKI Team M&S 6 07:22:48.35 676.365 00:52:48.35
830 SK KONŠ Milan Nikol Star 07:22:48.87 676.254 00:52:48.87
830 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Blue White 62 07:22:48.87 676.254 00:52:48.87
832 CZ KULÍK Přemysl Lord 07:22:50.44 675.919 00:52:50.44
833 SK GOGORA Milan Goliath 07:22:51.35 675.725 00:52:51.35
834 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Eura 07:22:52.02 675.582 00:52:52.02
835 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Donald 07:22:52.37 675.508 00:52:52.37
836 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Ester 07:22:52.93 675.388 00:52:52.93
837 CZ SKOKAN Pavel Black Panther 07:22:53.65 675.235 00:52:53.65
838 DE HEROES OF THE SKY Leoni 07:22:54.05 675.150 00:52:54.05
839 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 8 07:22:55.02 674.944 00:52:55.02
840 AT LEICHTFRIED Karin King 07:22:55.91 674.755 00:52:55.91
841 CZ TEAM ZEMAN + KAŠUBA ZK 2 07:22:56.16 674.702 00:52:56.16
842 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3153 07:22:56.17 674.699 00:52:56.17
843 CZ KONOPÍK Jiří Lucie 07:22:56.92 674.540 00:52:56.92
844 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Mini Bulldozer 07:22:56.99 674.525 00:52:56.99
845 SK FLIMEL Miroslav Flicker 07:22:57.05 674.513 00:52:57.05
846 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3642 07:22:58.51 674.203 00:52:58.51
847 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3652 07:23:00.21 673.842 00:53:00.21
848 CZ ŽLIČAŘ Roman Quatro 13 07:23:00.47 673.787 00:53:00.47
849 CZ KLEMENS Karel 11KK 07:23:02.55 673.347 00:53:02.55
850 CZ HNILICA Tomáš Tina 07:23:03.34 673.180 00:53:03.34
851 DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Alex 07:23:04.71 672.890 00:53:04.71
852 AT WENZ Alfred Renate 07:23:06.07 672.603 00:53:06.07
853 AT GASSER Reinhard Gator 07:23:06.65 672.481 00:53:06.65
854 DE BRANDT Daniel ORL Magdaleno Neuner 07:23:07.48 672.305 00:53:07.48
855 CZ VIKTORÍN Lukáš Ondra 07:23:07.96 672.204 00:53:07.96
856 DE HOFLAND - VAN OOSTEN Team White Kittel 07:23:08.50 672.090 00:53:08.50
857 PL BASA M+A Team M 6 07:23:10.59 671.650 00:53:10.59
858 DE A-TEAM VECHTMACINE-JOHANNA Marlin 07:23:11.11 671.541 00:53:11.11
859 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Dylan 07:23:11.93 671.368 00:53:11.93
860 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Nadine 07:23:13.81 670.973 00:53:13.81
861 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Mini Christo 07:23:14.38 670.853 00:53:14.38
862 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Pino 07:23:18.45 670.000 00:53:18.45
863 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Kopy 07:23:18.90 669.905 00:53:18.90
864 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarda 07:23:19.10 669.863 00:53:19.10
865 AT WIEFLER Alois Anaterve 07:23:19.92 669.692 00:53:19.92
866 CZ ŠKOVRAN Stanislav d´Artagnan 07:23:21.64 669.332 00:53:21.64
867 AT BUTYKA Ferenc Ferenc 505 07:23:21.67 669.326 00:53:21.67
868 AT NÖRES Kurt Noma 07:23:21.99 669.259 00:53:21.99
869 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 08 07:23:23.22 669.002 00:53:23.22
870 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "A" Tecqua 05 07:23:24.58 668.718 00:53:24.58
871 CZ KONOPÍK Jiří Zuzka 07:23:25.38 668.551 00:53:25.38
872 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 2034 07:23:25.83 668.457 00:53:25.83
873 SK TATRY-DERBY DT 5 07:23:27.03 668.207 00:53:27.03
874 AT EPPENSTEINER Josef Amore 07:23:30.05 667.578 00:53:30.05
875 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 2292 07:23:31.02 667.377 00:53:31.02
876 DE TEAM SASSE WELZEL Schmi.-Koch 4 07:23:31.82 667.210 00:53:31.82
877 PL KWASNICKI Tomasz Gold 07:23:32.28 667.115 00:53:32.28
878 CZ GRUBER Simon Aramis 07:23:32.61 667.046 00:53:32.61
879 CZ KLEMENSOVÁ Sára Běska 07:23:32.83 667.001 00:53:32.83
880 AT HOFMANN Leopold HL 3 07:23:33.25 666.914 00:53:33.25
881 DE LECKE Theo & Markus TM 11 07:23:35.29 666.490 00:53:35.29
882 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 07:23:41.59 665.187 00:53:41.59
883 CZ VIKTORÍN Lukáš Zdenka 07:23:43.25 664.844 00:53:43.25
884 CZ KROČIL Jaroslav Blažena 07:23:45.57 664.366 00:53:45.57
885 CZ KONOPÍK Jiří Simka 07:23:51.59 663.129 00:53:51.59
886 CZ GRIPENI Čáslav Eskil 07:23:53.57 662.723 00:53:53.57
887 CZ DUDA Přemysl Lara 07:23:55.76 662.274 00:53:55.76
888 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Skye 07:24:00.21 661.365 00:54:00.21
889 CH JUD Roman Mustang 07:24:01.24 661.154 00:54:01.24
890 CZ MAKANAKI Team Naki 07:24:02.57 660.883 00:54:02.57
891 CZ KONOPÍK Jiří Standa 07:24:09.91 659.391 00:54:09.91
892 CZ JAVŮREK Miloš BOBmurder 07:24:19.81 657.388 00:54:19.81
893 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Jamie 07:24:20.39 657.271 00:54:20.39
894 AT KUTLESA Slavko SLK 34 07:24:27.33 655.875 00:54:27.33
895 CZ BUREŠ Team Pálava 07:24:36.24 654.091 00:54:36.24
896 DE BRANDT Daniel ORL Daniel 07:24:49.95 651.366 00:54:49.95
897 SK LABON Matúš & Jakub MJ 01 07:24:57.34 649.906 00:54:57.34
898 PL BRASZKO Adam i Helena Liza 07:25:50.59 639.577 00:55:50.59
899 DE SEEBACH SIEDLER Team MB 04 07:26:03.87 637.052 00:56:03.87
900 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek T 5 07:28:20.56 612.176 00:58:20.56
901 SK FLIMEL Miroslav Flintown 07:28:33.10 609.991 00:58:33.10
902 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Kolínek Team 03 07:28:41.14 608.598 00:58:41.14
903 DE GOETZ Guenter "B" Bruno 07:28:55.71 606.090 00:58:55.71
904 CZ LAŇKA Alfons Ing. Jaruš 07:28:58.09 605.683 00:58:58.09
905 CZ KLEMENSOVÁ Sára Tesák 07:29:23.35 601.389 00:59:23.35
906 CH SCHNEEBERGER Roman Snowarrow 07:29:53.36 596.367 00:59:53.36
907 DE HIENZSCH Frank FH 5 07:32:34.44 570.780 01:02:34.44
908 CH SCHNEEBERGER Roman Snowwhite 07:32:35.16 570.671 01:02:35.16
909 CZ CH.ST. JOPPI + SVĚTLÍK Jiří Kopp Jurášek 3 07:32:57.16 567.347 01:02:57.16
910 CZ JELÍNEK Václav Hugo 07:33:02.31 566.574 01:03:02.31
911 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Emi 07:33:38.24 561.243 01:03:38.24
912 CZ FLY YOUNG STARS Mona 07:34:28.54 553.945 01:04:28.54
913 AT KOSEL / EHMANN Team Fynn 07:34:31.43 553.532 01:04:31.43
914 PL KOZLENIA Artur Pit 07:34:32.07 553.440 01:04:32.07
915 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 3 07:34:34.07 553.155 01:04:34.07
916 DE SG STEFFL SGS 11 07:34:34.68 553.068 01:04:34.68
917 CZ BECHYNĚ Radek Dreamy 07:34:37.42 552.677 01:04:37.42
918 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Hofra 07:34:37.95 552.601 01:04:37.95
919 DE SG STEFFL SGS 02 07:34:39.28 552.412 01:04:39.28
920 CZ HONEŠ Jiří Cavendish 07:34:43.40 551.826 01:04:43.40
921 DE SCHWARM Claudia Volker 07:34:43.58 551.800 01:04:43.58
922 DE WINGS 2 WIN WW 05 07:34:44.38 551.686 01:04:44.38
923 CZ REIN Jan "A" Viki 07:34:44.55 551.662 01:04:44.55
924 SK HROZEN Peter Anna 07:34:45.11 551.583 01:04:45.11
925 CZ HONEŠ Jiří Boby 07:34:46.89 551.330 01:04:46.89
926 PL BASA M+A Team M 2 07:34:46.90 551.329 01:04:46.90
927 DE TEAM GERMANY Toni Deigner Tooter 07:34:47.07 551.305 01:04:47.07
928 DE FELBINGER Gerhard Eva 07:34:47.94 551.181 01:04:47.94
929 NO HELGESEN Bjorn Ove Silver Channel 07:34:48.03 551.169 01:04:48.03
930 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 10 07:34:49.95 550.897 01:04:49.95
931 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 04 07:34:50.92 550.759 01:04:50.92
932 DE SG STEFFL SGS 03 07:34:51.94 550.615 01:04:51.94
933 DE SCHWARM Claudia Totilas 07:34:53.55 550.387 01:04:53.55
934 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 02 07:34:54.35 550.274 01:04:54.35
935 AT BUTYKA Ferenc Ferenc 35 07:34:55.09 550.170 01:04:55.09
936 AT MARCHAT Franz Schumi Girl 07:34:55.50 550.112 01:04:55.50
937 DE GEBHARDT Reinhard Request 07:34:55.72 550.081 01:04:55.72
938 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Talent 1 07:34:55.85 550.062 01:04:55.85
939 CZ DAVID Petr Bessi 07:34:57.14 549.880 01:04:57.14
940 AT HALATSCHEK Dietmar As 2 07:34:57.18 549.875 01:04:57.18
941 AT KUKLA Josef Isi 07:34:57.56 549.821 01:04:57.56
942 AT HOFMANN Leopold HL 7 07:34:57.91 549.772 01:04:57.91
943 AT MARCHAT Franz Saban Junior 07:34:58.28 549.719 01:04:58.28
944 DE SG STEFFL SGS 07 07:34:59.94 549.485 01:04:59.94
945 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 03 07:35:01.32 549.291 01:05:01.32
946 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 2122 07:35:01.65 549.245 01:05:01.65
947 CH HÖSLI Walter Raptor 07:35:02.46 549.131 01:05:02.46
948 DE WICHERT KARL-HEINZ Sebrle 07:35:02.54 549.119 01:05:02.54
949 DE SPITZBERG Team Uwe 2 07:35:02.72 549.094 01:05:02.72
950 PL SZYMCZYK Wiktor Grzegorz 07:35:03.04 549.049 01:05:03.04
951 DE GEBHARDT Reinhard Reds 07:35:03.19 549.028 01:05:03.19
952 DE HEROES OF THE SKY Luka 07:35:03.60 548.970 01:05:03.60
953 SK TATRY-DERBY DT 2 07:35:04.49 548.845 01:05:04.49
953 SK FORGÁČ Marek MF 01 07:35:04.49 548.845 01:05:04.49
955 CZ VACEK Josef Maruška 07:35:04.79 548.803 01:05:04.79
956 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Jndy 07:35:04.97 548.778 01:05:04.97
957 CZ ŽLIČAŘ Roman Quatro 54 07:35:05.55 548.696 01:05:05.55
958 CZ ATH Květná Abonent 15 07:35:06.37 548.581 01:05:06.37
959 CZ HLAVINKA Josef Mohamed 07:35:07.64 548.403 01:05:07.64
960 CZ KROČIL Jaroslav Zdenička 07:35:08.49 548.283 01:05:08.49
961 CZ LAŇKA Alfons Ing. Maruš 07:35:08.99 548.213 01:05:08.99
962 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 3 07:35:09.22 548.181 01:05:09.22
963 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp WB 06 07:35:09.83 548.095 01:05:09.83
964 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Colombo 07:35:10.59 547.989 01:05:10.59
965 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Senna 07:35:11.18 547.906 01:05:11.18
966 DE TEAM TEISTUNGEN Groovy 07:35:12.45 547.728 01:05:12.45
967 CZ KONOPÍK Jiří Yva 07:35:12.77 547.684 01:05:12.77
968 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Digi 07:35:13.20 547.623 01:05:13.20
969 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 375 07:35:13.55 547.574 01:05:13.55
970 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 2 07:35:13.78 547.542 01:05:13.78
971 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Kim 07:35:14.54 547.436 01:05:14.54
972 CZ ATH Květná Abonent 4 07:35:16.35 547.183 01:05:16.35
973 CZ REIN Jan "B" Paul 07:35:16.65 547.141 01:05:16.65
974 SK PJ PIGEONS PJ Matwist 07:35:16.92 547.103 01:05:16.92
975 AT GRATZER Werner Erfolg 07:35:17.17 547.068 01:05:17.17
976 NO HELGESEN Bjorn Ove Mira 290 07:35:17.95 546.960 01:05:17.95
977 AT RÖTZER Franz Top 05 07:35:18.82 546.838 01:05:18.82
978 AT GRATZER Marco "A" Gaspar 07:35:19.04 546.807 01:05:19.04
979 DE WINGS 2 WIN WW 04 07:35:19.20 546.785 01:05:19.20
980 CZ REIN Jan "A" Hugo 07:35:19.72 546.713 01:05:19.72
981 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Rani 07:35:19.94 546.682 01:05:19.94
982 SK LAŠ Vladimír Las 6 07:35:20.20 546.646 01:05:20.20
983 CZ KAREL Jan El Pid 07:35:21.10 546.520 01:05:21.10
984 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 384 07:35:21.19 546.508 01:05:21.19
985 NL PLOEG Bert Dot 07:35:21.66 546.442 01:05:21.66
986 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "A" Gnittka 1 07:35:22.13 546.377 01:05:22.13
987 AT GRATZER Marco "A" Augustus 07:35:22.17 546.371 01:05:22.17
988 CZ KONEČNÝ Vlastimil Rosťa 07:35:23.80 546.144 01:05:23.80
989 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 08 07:35:24.40 546.061 01:05:24.40
990 AT TEAM MÜLVIERTEL Lindtner Indigo Figther 07:35:24.73 546.015 01:05:24.73
991 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Speedy 07:35:29.01 545.420 01:05:29.01
992 SK FLIMEL Miroslav Flint 07:35:29.48 545.355 01:05:29.48
993 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-393 07:35:29.55 545.345 01:05:29.55
994 CZ POSPÍŠIL Petr Mako 07:35:30.13 545.264 01:05:30.13
995 CZ FLY YOUNG STARS Mika 07:35:30.68 545.188 01:05:30.68
996 CZ KAREL Jan Case 07:35:30.76 545.177 01:05:30.76
997 DE TEAM HUNTER Giraffe 07:35:31.19 545.117 01:05:31.19
998 SK DZURÍK Marián Tobi 15 07:35:35.40 544.534 01:05:35.40
999 CH ZG HELIOS B ZG 06 07:35:35.73 544.489 01:05:35.73
1000 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 4354 07:35:36.67 544.359 01:05:36.67
1001 PL BRASZKO Adam i Helena Kita 07:35:36.77 544.345 01:05:36.77
1002 AT NAGELHOFER Robert Orchidee 1028 07:35:37.28 544.274 01:05:37.28
1003 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 4174 07:35:37.80 544.202 01:05:37.80
1004 CZ FLY YOUNG STARS Kryštof 07:35:38.15 544.154 01:05:38.15
1005 CZ VACEK Josef Kuba 07:35:40.18 543.874 01:05:40.18
1006 ES USO ASKARRA Odei 07:35:41.61 543.676 01:05:41.61
1007 AT KUTLESA Slavko SLK 22 07:35:42.77 543.516 01:05:42.77
1008 DE TEAM GERMANY Toni Deigner Tornado 07:35:46.27 543.034 01:05:46.27
1009 CH HÖSLI Walter Lockheed 07:35:49.10 542.645 01:05:49.10
1010 DE TEAM SASSE WELZEL Gock.-Koch II. 8 07:35:49.50 542.590 01:05:49.50
1011 CZ DUDA Přemysl Dante 07:35:49.63 542.572 01:05:49.63
1012 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 064 07:35:51.24 542.351 01:05:51.24
1013 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "A" Gnittka 2 07:35:52.09 542.235 01:05:52.09
1014 SK PJ PIGEONS PJ Gerri 07:35:52.52 542.176 01:05:52.52
1015 AT NÖRES Kurt Rabbold 07:35:53.69 542.015 01:05:53.69
1016 CZ SVOBODA Jiří "A" Jana 07:35:54.29 541.933 01:05:54.29
1017 CZ ŠABATA Jan J.Š. 03 07:35:56.10 541.685 01:05:56.10
1018 CZ KONEČNÝ Vlastimil Marťa 07:35:56.21 541.670 01:05:56.21
1019 PL PACEK Wojciech WP 3 07:35:57.64 541.474 01:05:57.64
1020 DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Tomke 07:35:58.15 541.404 01:05:58.15
1021 AT MARCHAT Franz Gambler 07:35:59.59 541.208 01:05:59.59
1022 PL BRASZKO Adam i Helena Iskra 07:36:00.53 541.079 01:06:00.53
1023 SK PJ PIGEONS PJ Berry 07:36:01.23 540.983 01:06:01.23
1024 CZ PŘÍVARA Vladimír Matty 07:36:01.38 540.963 01:06:01.38
1025 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 323 07:36:01.91 540.891 01:06:01.91
1026 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Everest 07:36:04.62 540.521 01:06:04.62
1027 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Rambo 07:36:10.39 539.735 01:06:10.39
1028 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Poppy 07:36:11.08 539.642 01:06:11.08
1029 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Arteon 07:36:13.31 539.339 01:06:13.31
1030 SK BINDAS Štefan JUN. SBJ 02 07:36:15.72 539.012 01:06:15.72
1031 SK TEAM LUTERAN + HRICIK + BAŠISTA Dark George 07:36:16.03 538.970 01:06:16.03
1032 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 03 07:36:16.63 538.888 01:06:16.63
1033 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 5 07:36:17.16 538.817 01:06:17.16
1034 CZ BUREŠ Team Tramín 07:36:20.98 538.300 01:06:20.98
1035 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Szakal 07:36:21.17 538.274 01:06:21.17
1036 PL KOZLENIA Artur Janek 07:36:22.25 538.128 01:06:22.25
1037 PL SZYMAŃSKI Zbigniew * SZ 89 07:36:22.86 538.046 01:06:22.86
1038 CZ KLEMENSOVÁ Sára Flákota 07:36:23.85 537.912 01:06:23.85
1039 PL DABROWSKI Pawel * Kora 07:36:24.37 537.842 01:06:24.37
1040 CZ HLAVINKA Josef Ivanka 07:36:25.82 537.646 01:06:25.82
1041 CZ HRUDA Jan Karel 6 07:36:28.66 537.263 01:06:28.66
1042 SK BCHB Team Blue Tip 07:36:29.08 537.207 01:06:29.08
1043 SK BINDAS Štefan JUN. SBJ 04 07:36:29.90 537.096 01:06:29.90
1044 DE SEEBACH SIEDLER Team MB 03 07:36:30.51 537.014 01:06:30.51
1045 AT MARCHAT Franz Young Steffi 07:36:35.10 536.397 01:06:35.10
1046 AT TEAM MÜLVIERTEL Lindtner Tiziana 07:36:35.83 536.299 01:06:35.83
1047 CZ PŘÍVARA Vladimír Maxi 07:36:38.42 535.952 01:06:38.42
1048 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Ares Power 07:36:39.49 535.808 01:06:39.49
1049 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-399 07:36:43.37 535.289 01:06:43.37
1050 CZ DVOŘÁK Zbyněk Joan 07:36:47.27 534.768 01:06:47.27
1051 DE SKOPLJAK Denis Decathlon 07:36:48.77 534.568 01:06:48.77
1052 SK MTS ŽILINA Laš + Ondro MTS 06 07:36:50.01 534.403 01:06:50.01
1053 AT RÖTZER Franz Top 02 07:36:50.67 534.315 01:06:50.67
1054 CZ VACEK Josef Jaruška 07:36:51.42 534.215 01:06:51.42
1055 CZ MAČALA Zdeněk Blesk 07:36:51.94 534.146 01:06:51.94
1056 CZ MAJKA + JAN TEAM David 07:36:54.86 533.757 01:06:54.86
1057 DE TEAM HESSENBOYS One Loft Pigeon Racing THB 71 07:36:58.11 533.325 01:06:58.11
1058 CZ GRUBER Simon John 07:37:00.31 533.034 01:07:00.31
1059 CH BONSEMEIER & PEIXOTO Team BP 02 07:37:00.32 533.032 01:07:00.32
1060 CZ SKOKAN Pavel Black Pearl 07:37:06.16 532.259 01:07:06.16
1061 CH WIRZ Team Alaphillippe 07:37:07.63 532.065 01:07:07.63
1062 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 056 07:37:09.76 531.784 01:07:09.76
1063 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "B" Vermont 07:37:12.60 531.409 01:07:12.60
1064 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. Erino 07:37:13.84 531.246 01:07:13.84
1065 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 10 07:37:14.24 531.193 01:07:14.24
1066 CZ GRIPENI Čáslav Black 07:37:15.14 531.075 01:07:15.14
1067 SK LABON Matúš & Jakub MJ 02 07:37:16.96 530.835 01:07:16.96
1068 AT GRATZER Marco "B" Franz Ferdinand 07:37:21.17 530.282 01:07:21.17
1069 CZ HONEŠ Jiří Doctor 07:37:21.62 530.223 01:07:21.62
1070 DE TEAM TEISTUNGEN Temptress 07:37:22.50 530.108 01:07:22.50
1071 CZ SVOBODA Jiří "A" Romana 07:37:22.73 530.077 01:07:22.73
1072 CZ DVOŘÁK Zbyněk Fabio 07:37:32.03 528.861 01:07:32.03
1073 SK VOJTKO Milan Karol 07:37:33.43 528.678 01:07:33.43
1074 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 054 07:37:33.91 528.616 01:07:33.91
1075 DE SG STEFFL SGS 01 07:37:37.13 528.196 01:07:37.13
1076 DE SPITZBERG Team Uwe 1 07:37:37.69 528.123 01:07:37.69
1077 CZ STRAPINA Jiří Miňo 07:37:38.45 528.024 01:07:38.45
1078 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Paszek 07:37:38.91 527.964 01:07:38.91
1079 CZ BECHYNĚ Radek Blauw Bange 07:37:45.06 527.166 01:07:45.06
1080 DE ZSCHOMMLER Jens Akron 07:37:48.74 526.689 01:07:48.74
1081 AT ECKHARDT Markus Ecki´s Apollo 07:37:55.23 525.850 01:07:55.23
1082 DE SCHWARM Claudia Weihegold 07:38:14.15 523.420 01:08:14.15
1083 DE FRANZISKA "B" Franziska 13 07:38:19.81 522.697 01:08:19.81
1084 CH SCHNEEBERGER Roman Snowflake 07:38:33.48 520.960 01:08:33.48
1085 CZ REIN Jan "A" Tom 07:39:27.97 514.150 01:09:27.97
1086 DE LECKE Theo & Markus TM 03 07:39:29.93 513.908 01:09:29.93
1087 SK PJ PIGEONS PJ Superb 07:39:35.23 513.256 01:09:35.23
1088 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 07 07:39:35.95 513.167 01:09:35.95
1089 HU ISTVÁN Márkus Marshy 07:39:41.90 512.437 01:09:41.90
1090 SK COMOREK Pavel Clio 07:39:46.20 511.911 01:09:46.20
1091 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "C" Timo 4 07:39:50.78 511.351 01:09:50.78
1092 DE MESTRE SILVA Enriko 07:39:52.56 511.134 01:09:52.56
1093 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek S 1 07:39:58.42 510.421 01:09:58.42
1094 CZ KROČIL Jaroslav Artuš 07:39:58.62 510.396 01:09:58.62
1095 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 10 07:40:20.44 507.757 01:10:20.44
1096 CZ GRIPENI Čáslav Semil 07:40:53.76 503.780 01:10:53.76
1097 CZ HANZEL Štefan Han 24 07:43:32.94 485.608 01:13:32.94
1098 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 379 07:43:54.32 483.267 01:13:54.32
1099 BE COPPENS Peter Jerry 07:43:57.05 482.970 01:13:57.05
1100 CH SCHNEEBERGER Roman Snowgun 07:44:05.61 482.040 01:14:05.61
1101 DE WINGS 2 WIN WW 06 07:46:00.91 469.854 01:16:00.91
1102 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Destiny 73 07:46:05.20 469.412 01:16:05.20
1103 DE TEAM GERMANY Toni Deigner Topic 07:46:10.26 468.892 01:16:10.26
1104 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Leo 07:46:13.25 468.586 01:16:13.25
1105 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "B" Klaus 3 07:46:17.67 468.133 01:16:17.67
1106 CZ LAŇKA Alfons Ing. Petra 07:46:18.13 468.086 01:16:18.13
1107 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Šestka 07:46:18.84 468.014 01:16:18.84
1108 AT JAKUPOVIC & NAHIC TEAM Boss 07:46:21.05 467.788 01:16:21.05
1109 SK FLIMEL Miroslav Flipper 07:46:21.64 467.728 01:16:21.64
1110 DE WICHERT KARL-HEINZ Cech 07:46:22.31 467.659 01:16:22.31
1111 DE TEAM SASSE WELZEL 78-3 07:46:22.67 467.623 01:16:22.67
1112 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Ai 07:46:24.37 467.449 01:16:24.37
1113 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 05 07:46:24.65 467.421 01:16:24.65
1114 DE SCHWARM Claudia Donnerhall 07:46:29.16 466.961 01:16:29.16
1115 CZ KAREL Jan Zetor 07:46:32.28 466.644 01:16:32.28
1116 DE SG STEFFL SGS 05 07:46:33.11 466.560 01:16:33.11
1117 DE TEAM LINDENHOF SB 06 07:46:34.61 466.407 01:16:34.61
1118 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp WB 02 07:46:36.53 466.213 01:16:36.53
1119 DE HIENZSCH Frank FH 2 07:46:39.20 465.942 01:16:39.20
1120 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2974 07:46:52.40 464.608 01:16:52.40
1121 AT GRATZER Marco "B" Karl 07:46:53.05 464.543 01:16:53.05
1122 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Mini Heruv 67 07:47:01.14 463.730 01:17:01.14
1123 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Daphne 07:48:10.50 456.872 01:18:10.50
1124 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2703 07:48:19.07 456.039 01:18:19.07
1125 AT MARCHAT Franz Mogli 07:48:58.29 452.264 01:18:58.29
1126 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Buba 07:48:59.60 452.139 01:18:59.60
1127 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Dvojka 07:49:01.70 451.939 01:19:01.70
1128 CZ KLEMENS Karel 9KK 07:49:34.37 448.847 01:19:34.37
1129 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Maori Venture V. 07:50:01.21 446.337 01:20:01.21
1130 AT MARCHAT Franz Route Sixty Six 07:50:11.32 445.400 01:20:11.32
1131 PL PACEK Wojciech WP 2 07:51:02.56 440.706 01:21:02.56
1132 DE FISCHER Ralph Pike 07:52:26.68 433.212 01:22:26.68
1133 CZ EM-EKO.CZ Mańa 07:52:27.20 433.166 01:22:27.20
1134 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Water 07:52:29.30 432.982 01:22:29.30
1135 AT MARCHAT Franz Seban 07:52:39.19 432.119 01:22:39.19
1136 DE FRANZISKA "B" Franziska 10 07:52:53.79 430.851 01:22:53.79
1137 SK TEAM LUTERAN + HRICIK + BAŠISTA White Dream 07:52:54.41 430.797 01:22:54.41
1138 CZ EM-EKO.CZ Hrusa 07:53:13.18 429.177 01:23:13.18
1139 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Tertius 07:56:04.42 414.947 01:26:04.42
1140 CZ ROMANČÍK Jaromír Marek 07:56:07.06 414.735 01:26:07.06
1141 SK KONŠ Milan Belgo 07:56:36.71 412.369 01:26:36.71
1142 SK DZURÍK Marián Tobi 13 07:56:41.92 411.956 01:26:41.92
1143 DE SKOPLJAK Denis Delta 07:56:51.72 411.181 01:26:51.72
1144 CZ VACEK Josef Magdalenka 07:56:59.33 410.581 01:26:59.33
1145 DE LECKE Theo & Markus TM 01 07:57:14.70 409.376 01:27:14.70
1146 CZ GRIPENI Čáslav Speedy 07:58:16.59 404.592 01:28:16.59
1147 CZ VACEK Josef Monča 07:58:24.46 403.992 01:28:24.46
1148 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" One For Mee II. 08:00:11.39 396.009 01:30:11.39
1149 CZ VLČEK Jiří Caroll 08:00:12.47 395.930 01:30:12.47
1150 AT STRAIF Walter Wurlitzer 08:00:12.58 395.922 01:30:12.58
1151 CH HÖSLI Walter Douglas 08:00:16.22 395.656 01:30:16.22
1152 AT WALDER Florian Myrthe 08:00:20.36 395.354 01:30:20.36
1153 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 12 08:00:21.11 395.299 01:30:21.11
1154 AT BLIEGE Felix Roman 08:00:21.58 395.265 01:30:21.58
1155 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "C" Helmut 2 08:00:21.71 395.255 01:30:21.71
1156 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Naaide 08:00:23.27 395.142 01:30:23.27
1157 CZ GRUBER Simon Simon 08:00:23.86 395.099 01:30:23.86
1158 CZ KULÍK Přemysl Lada 08:00:25.95 394.947 01:30:25.95
1159 SK KONŠ Milan Šéf 08:00:26.03 394.941 01:30:26.03
1160 CZ KROČIL Jaroslav Apoléna 08:00:26.13 394.933 01:30:26.13
1161 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Venuše 08:00:26.65 394.896 01:30:26.65
1162 AT HALATSCHEK Dietmar As 1 08:00:28.55 394.757 01:30:28.55
1163 AT GRATZER Marco "A" Roy 08:00:29.38 394.697 01:30:29.38
1164 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Trojka 08:00:29.84 394.664 01:30:29.84
1165 PL PACEK Wojciech WP 1 08:00:30.17 394.640 01:30:30.17
1166 CZ MADE IN VYSEKAL JÄGERNDORF - SILESIA TEAM Peťula 08:00:30.21 394.637 01:30:30.21
1167 CZ REIN Jan "A" Nela 08:00:30.52 394.614 01:30:30.52
1168 DE SEEBACH SIEDLER Team MB 06 08:00:31.35 394.554 01:30:31.35
1169 DE FRANZISKA "B" Franziska 8 08:00:31.72 394.527 01:30:31.72
1170 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Little Hanni 08:00:32.51 394.470 01:30:32.51
1171 DE HEROES OF THE SKY Liam 08:00:33.14 394.424 01:30:33.14
1172 CZ HLAVINKA Josef Raul 08:00:33.84 394.373 01:30:33.84
1173 AT GRATZER Werner Bridge of Dreams 08:00:34.21 394.346 01:30:34.21
1174 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Golden Vojta 08:00:34.84 394.300 01:30:34.84
1175 PL DABROWSKI Pawel * Dedal 08:00:34.95 394.292 01:30:34.95
1176 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-392 08:00:35.36 394.263 01:30:35.36
1177 CZ KLEMENS Karel 5K 08:00:35.41 394.259 01:30:35.41
1178 DE SPRANG Matthias MS 09 08:00:35.67 394.240 01:30:35.67
1179 DE TEAM HESSENBOYS One Loft Pigeon Racing THB 27 08:00:36.62 394.171 01:30:36.62
1180 CZ PINTERA & MAZUCH Vrendelike 08:00:36.82 394.157 01:30:36.82
1181 PL KOZLENIA Artur Xena 08:00:37.23 394.127 01:30:37.23
1182 CZ FLY YOUNG STARS Berenika 08:00:37.65 394.097 01:30:37.65
1183 DE A-TEAM VECHTMACINE-JOHANNA Maxi 08:00:37.96 394.074 01:30:37.96
1184 CZ LAŇKA Alfons Ing. Katka 08:00:38.30 394.050 01:30:38.30
1185 DE GEBHARDT Reinhard Reflexion 08:00:38.95 394.003 01:30:38.95
1186 AT HOFMANN Leopold HL 6 08:00:38.96 394.002 01:30:38.96
1187 SK TATRY-DERBY DT 1 08:00:39.24 393.982 01:30:39.24
1188 HU GÁBOR Takács TG 540 08:00:39.41 393.969 01:30:39.41
1189 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Thalia 08:00:39.98 393.928 01:30:39.98
1190 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 8 08:00:40.36 393.900 01:30:40.36
1191 PL WÓJCIK Piotr Bora 08:00:40.85 393.865 01:30:40.85
1192 SK TATRY-DERBY DT 3 08:00:43.02 393.708 01:30:43.02
1193 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Sohn Pronto 08:00:43.22 393.693 01:30:43.22
1194 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Erth Summit II. 08:00:43.81 393.651 01:30:43.81
1195 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Jana 08:00:46.03 393.490 01:30:46.03
1196 CZ REIN Jan "A" Sally 08:00:46.67 393.444 01:30:46.67
1197 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 10 08:00:47.78 393.364 01:30:47.78
1198 SK HROZEN Peter Jana 08:00:48.39 393.320 01:30:48.39
1199 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "C" Timo 3 08:00:48.68 393.299 01:30:48.68
1200 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-2072 08:00:49.60 393.233 01:30:49.60
1201 AT LEICHTFRIED Walter Luc 1 08:00:51.42 393.101 01:30:51.42
1202 CZ ATH Květná Abonent 11 08:00:51.91 393.066 01:30:51.91
1203 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-400 08:00:52.19 393.046 01:30:52.19
1204 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Gaby II. 08:00:52.38 393.032 01:30:52.38
1205 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 3114 08:00:52.62 393.015 01:30:52.62
1206 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Lambrechts II. 08:00:52.86 392.997 01:30:52.86
1207 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 04 08:00:53.75 392.933 01:30:53.75
1208 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Klat 610 08:00:54.40 392.886 01:30:54.40
1209 CZ SVOBODA Jiří "A" Zuzka 08:00:54.76 392.861 01:30:54.76
1210 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Lynn 08:00:55.18 392.830 01:30:55.18
1211 SK HROZEN Peter Žaneta 08:00:55.19 392.830 01:30:55.19
1212 AT BLIEGE Felix Ilse 08:00:55.59 392.801 01:30:55.59
1213 AT OFNER Kurt Jo 08:00:55.68 392.794 01:30:55.68
1214 DE SCHWARM Claudia Heinz 08:00:56.16 392.760 01:30:56.16
1215 DE WICHERT KARL-HEINZ Zatopek 08:00:56.46 392.738 01:30:56.46
1216 CZ ATH Květná Abonent 16 08:00:56.85 392.710 01:30:56.85
1217 HU SZALMA - BACSKAI Team Saffron 08:00:58.34 392.603 01:30:58.34
1218 DE A-TEAM VECHTMACINE-JOHANNA Tjorven 08:00:58.40 392.599 01:30:58.40
1219 SK DREXLEROVÁ Helena Guerrero 08:00:58.81 392.569 01:30:58.81
1220 AT JAKUPOVIC & NAHIC TEAM Sonic 08:00:59.82 392.496 01:30:59.82
1221 CZ HLOUŠ Pavel Miserly 08:01:03.21 392.253 01:31:03.21
1222 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Stone 08:01:03.55 392.228 01:31:03.55
1223 AT BLIEGE Felix Constantin 08:01:03.77 392.213 01:31:03.77
1224 DE TEAM GERMANY - W A Waldow + Silvia Thiel WS 3 08:01:04.70 392.146 01:31:04.70
1225 AT KUTLESA Slavko SLK 54 08:01:06.38 392.025 01:31:06.38
1226 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 0873 08:01:06.68 392.004 01:31:06.68
1227 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Corleone 08:01:07.26 391.962 01:31:07.26
1228 PL MICHALAK Bogdan Sienka 37 08:01:09.11 391.830 01:31:09.11
1229 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Klat 607 08:01:10.26 391.747 01:31:10.26
1230 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "B" Georgia 08:01:10.71 391.715 01:31:10.71
1231 PL BASA M+A Team M 5 08:01:10.96 391.697 01:31:10.96
1232 CH WIRZ Team Mollema 08:01:11.48 391.660 01:31:11.48
1233 DE HOOP Michael Hadar 08:01:12.21 391.608 01:31:12.21
1234 AT LEICHTFRIED Walter Klugmann 2 08:01:13.61 391.508 01:31:13.61
1235 AT WIEFLER Alois Harry 08:01:14.92 391.414 01:31:14.92
1236 DE HIENZSCH Frank FH 3 08:01:15.76 391.354 01:31:15.76
1237 CH SCHNEEBERGER Roman Snowfighter 08:01:18.33 391.170 01:31:18.33
1238 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 12 08:01:19.65 391.076 01:31:19.65
1239 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Margerita 08:01:20.36 391.025 01:31:20.36
1240 AT VOLLNHOFER Dominik Dolphin 08:01:20.80 390.994 01:31:20.80
1241 AT TEAM MÜLVIERTEL Lindtner Kareleno 08:01:21.08 390.974 01:31:21.08
1242 SK COMOREK Pavel Fenomen 08:01:22.07 390.903 01:31:22.07
1243 CZ DUDA Přemysl Hary 08:01:22.35 390.883 01:31:22.35
1244 DE BEHLKE Andreas AB 06 08:01:22.92 390.843 01:31:22.92
1245 PT PEDRO PORTO Project X Polly 08:01:23.27 390.818 01:31:23.27
1246 AT HÖLD Erich Emilie 08:01:23.90 390.773 01:31:23.90
1247 CZ CH.ST. JOPPI + SVĚTLÍK Jiří Kopp Jurášek 1 08:01:24.17 390.754 01:31:24.17
1248 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Pinta 08:01:24.52 390.729 01:31:24.52
1249 CZ KUDELA Jaromír Ing. Mája 08:01:24.80 390.709 01:31:24.80
1250 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Slawomir 08:01:25.97 390.626 01:31:25.97
1251