Doletová listina

Místo vypuštění Nížkovice II.
Vzdálenost 73.649 km
Datum a čas startu 16.08.2020 06:30:00
Počasí v místě startu Jasno, mírný V vítr, 17°C.
Počasí v cíli Jasno, mírný SV vítr, 20°CC.
Počet nasazených holubů 1272
Počet chovatelů 257

         
    Jméno chovatele Jméno holuba Čas doletu Rychlost Doba letu
1 NO HELGESEN Bjorn Ove Gomez 280 07:32:52.51 1171.353 01:02:52.51
2 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Märchenwald 70 07:32:53.69 1170.986 01:02:53.69
3 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 8 07:32:54.34 1170.785 01:02:54.34
4 CZ HAŠŠO Slavomír Slávek 07:32:56.95 1169.976 01:02:56.95
5 CZ VÍTEK Jan Viky 07:33:02.29 1168.324 01:03:02.29
6 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Naaide 07:33:02.59 1168.231 01:03:02.59
7 DE FRANZISKA "B" Franziska 8 07:33:04.49 1167.645 01:03:04.49
8 DE WINGS 2 WIN WW 02 07:33:04.64 1167.599 01:03:04.64
9 DE TEAM GERMANY Toni Deigner Tootles 07:33:05.56 1167.315 01:03:05.56
10 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Sergio 07:33:06.25 1167.102 01:03:06.25
11 DE TEAM HESSENBOYS One Loft Pigeon Racing THB 27 07:33:06.68 1166.969 01:03:06.68
12 SK BRKAL Jan Ing. Mathias 07:33:07.21 1166.806 01:03:07.21
13 CZ DAVID Petr Amor 07:33:07.51 1166.714 01:03:07.51
14 CZ KONEČNÝ Vlastimil Vitra 07:33:07.85 1166.609 01:03:07.85
15 PL SEDLACEK Josef Meadow Dew 07:33:08.32 1166.464 01:03:08.32
16 NL PLOEG Bert Dink 07:33:08.53 1166.400 01:03:08.53
17 AT STRAIF Walter Wundervoll 07:33:08.87 1166.295 01:03:08.87
18 AT STRAIF Walter Wampir 07:33:09.64 1166.058 01:03:09.64
19 SK J & I MARTON TEAM Červeň 07:33:09.80 1166.009 01:03:09.80
20 CZ ŠABATA Jan J.Š. 02 07:33:10.38 1165.830 01:03:10.38
21 CZ SVOBODA Jiří "A" Jana 07:33:10.55 1165.778 01:03:10.55
22 DE SG STEFFL SGS 06 07:33:10.88 1165.677 01:03:10.88
23 AT GRATZER Marco Arad 07:33:11.12 1165.603 01:03:11.12
24 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "B" Klaus 1 07:33:11.39 1165.520 01:03:11.39
25 CZ SKOKAN Pavel Black Jack 07:33:11.77 1165.403 01:03:11.77
26 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "C" Helmut 1 07:33:12.38 1165.216 01:03:12.38
27 AT BLIEGE Felix Constantin 07:33:12.43 1165.200 01:03:12.43
28 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Mount 07:33:12.59 1165.151 01:03:12.59
29 DE HOOP Michael Haimo 07:33:12.62 1165.142 01:03:12.62
30 DE BRANDT Daniel ORL Rudi Völler 07:33:13.44 1164.890 01:03:13.44
31 DE TEAM SASSE WELZEL Abuc.-Gö. 003 1 07:33:13.70 1164.810 01:03:13.70
32 PL WRÓBEL Michal & Patryk Arteon 07:33:14.17 1164.666 01:03:14.17
33 AT KUTLESA Slavko SLK 22 07:33:14.66 1164.515 01:03:14.66
34 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Mikiko 07:33:14.84 1164.460 01:03:14.84
35 CZ ŽLIČAŘ Roman Quatro 64 07:33:15.09 1164.383 01:03:15.09
36 CZ TEAM ZEMAN + KAŠUBA ZK 2 07:33:15.18 1164.356 01:03:15.18
37 DE TEAM HUNTER Hirsch 07:33:15.34 1164.307 01:03:15.34
38 CZ HAŠŠO Slavomír Angličanka 07:33:15.52 1164.252 01:03:15.52
39 DE SG STEFFL SGS 01 07:33:15.66 1164.209 01:03:15.66
40 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Alex 07:33:15.79 1164.169 01:03:15.79
41 CZ BUREŠ Team Agni 07:33:15.94 1164.123 01:03:15.94
42 AT HOFMANN Leopold HL 6 07:33:17.18 1163.743 01:03:17.18
43 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "A" Tecqua 06 07:33:17.43 1163.666 01:03:17.43
44 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Lambrechts II. 07:33:17.67 1163.592 01:03:17.67
45 CZ ATH Květná Abonent 16 07:33:18.02 1163.485 01:03:18.02
46 HU SZALMA - BACSKAI Team Saffron 07:33:18.27 1163.409 01:03:18.27
47 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 2282 07:33:18.34 1163.387 01:03:18.34
48 DE WINGS 2 WIN WW 05 07:33:18.53 1163.329 01:03:18.53
49 DE TEAM HUNTER Giraffe 07:33:18.68 1163.283 01:03:18.68
50 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 3314 07:33:18.85 1163.231 01:03:18.85
51 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 323 07:33:18.91 1163.213 01:03:18.91
52 CZ LAŇKA Alfons Ing. Fony 07:33:19.67 1162.980 01:03:19.67
53 DE TEAM GERMANY - W A Waldow + Silvia Thiel WS 1 07:33:20.08 1162.854 01:03:20.08
54 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 0873 07:33:20.61 1162.692 01:03:20.61
55 CZ KONEČNÝ Vlastimil Janka 07:33:20.84 1162.622 01:03:20.84
56 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Silver Birch II. 07:33:21.32 1162.475 01:03:21.32
57 AT JAKUPOVIC & NAHIC TEAM Boss 07:33:21.39 1162.454 01:03:21.39
58 DE WINGS 2 WIN WW 06 07:33:21.86 1162.310 01:03:21.86
59 DE A-TEAM VECHTMACINE-JOHANNA Tjorven 07:33:22.12 1162.231 01:03:22.12
60 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 2122 07:33:22.87 1162.001 01:03:22.87
61 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Conan 07:33:23.12 1161.925 01:03:23.12
62 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 389 07:33:23.33 1161.861 01:03:23.33
63 PL KOZLENIA Boguslawa Areo 07:33:23.42 1161.833 01:03:23.42
64 CZ KROČIL Jaroslav Blažena 07:33:23.44 1161.827 01:03:23.44
65 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 2074 07:33:23.58 1161.784 01:03:23.58
66 DE A-TEAM VECHTMACINE-JOHANNA Finn 07:33:23.67 1161.757 01:03:23.67
67 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" My Tip II. 07:33:23.85 1161.702 01:03:23.85
68 CZ ATH Květná Abonent 2 07:33:24.13 1161.616 01:03:24.13
69 PL SEDLACEK Josef Kalywar 07:33:24.34 1161.552 01:03:24.34
70 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Dave 07:33:24.60 1161.473 01:03:24.60
71 CZ RACING WITH TARASTARS Lima 07:33:24.84 1161.400 01:03:24.84
72 AT HÖLD Erich Kristin 07:33:26.09 1161.018 01:03:26.09
73 CZ HLAVINKA Josef Ivanka 07:33:26.22 1160.979 01:03:26.22
74 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Just Do It II. 07:33:26.45 1160.908 01:03:26.45
75 PL BASA M+A Team M 4 07:33:26.52 1160.887 01:03:26.52
76 NO HELGESEN Bjorn Ove Lady Atomic 07:33:26.57 1160.872 01:03:26.57
77 CZ VLČEK Jiří Rebecca 07:33:26.95 1160.756 01:03:26.95
78 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Herodes 07:33:27.46 1160.601 01:03:27.46
79 PL KWASNICKI Tomasz Bolek 07:33:27.85 1160.482 01:03:27.85
80 AT HOFMANN Leopold HL 7 07:33:28.41 1160.311 01:03:28.41
81 CZ DUDA Přemysl Hermiona 07:33:28.53 1160.274 01:03:28.53
82 BE COPPENS Peter Laurel 07:33:29.03 1160.122 01:03:29.03
83 CZ HNILICA Tomáš Dino 07:33:29.12 1160.095 01:03:29.12
84 NL POELMAN Combinatie PC 02 07:33:29.29 1160.043 01:03:29.29
85 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 2172 07:33:29.35 1160.025 01:03:29.35
86 DE TEAM HESSENBOYS One Loft Pigeon Racing THB 28 07:33:29.59 1159.952 01:03:29.59
87 SK BRKAL Jan Ing. Simona 07:33:29.68 1159.924 01:03:29.68
88 PL WRÓBEL Michal & Patryk Zeflik 07:33:29.79 1159.891 01:03:29.79
89 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Lynn 07:33:29.91 1159.854 01:03:29.91
90 AT WIEFLER Alois Alfred 07:33:29.99 1159.830 01:03:29.99
91 DE GOETZ Guenter "B" Barra 07:33:31.21 1159.459 01:03:31.21
92 CZ DVOŘÁK Zbyněk Danilo 07:33:31.42 1159.395 01:03:31.42
93 AT KUTLESA Slavko SLK 34 07:33:31.48 1159.376 01:03:31.48
94 CZ REIN Jan "B" Bobby 07:33:31.72 1159.303 01:03:31.72
95 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Eder 07:33:31.73 1159.300 01:03:31.73
96 CZ SVOBODA Jiří "A" Zuzka 07:33:31.95 1159.233 01:03:31.95
97 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Romario 07:33:32.06 1159.200 01:03:32.06
98 DE SCHWARM Claudia Champ 07:33:32.12 1159.182 01:03:32.12
99 CZ REIN Jan "A" Viki 07:33:32.32 1159.121 01:03:32.32
100 PL SEDLACEK Josef Euchides 07:33:32.50 1159.066 01:03:32.50
101 PL BASA M+A Team M 5 07:33:32.60 1159.036 01:03:32.60
102 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 01 07:33:32.76 1158.987 01:03:32.76
103 SK PJ PIGEONS PJ Timmea 07:33:32.81 1158.972 01:03:32.81
104 CZ EM-EKO.CZ Kareta 07:33:33.17 1158.863 01:03:33.17
105 PL SZYMAŃSKI Zbigniew * SZ 93 07:33:33.24 1158.841 01:03:33.24
106 AT MARCHAT Franz Route Sixty Six 07:33:33.47 1158.771 01:03:33.47
107 CZ FLY YOUNG STARS Mona 07:33:33.48 1158.768 01:03:33.48
108 CZ ROMANČÍK Jaromír Pepík 07:33:33.66 1158.714 01:03:33.66
109 AT STEINER Alfred Avantin 2 07:33:33.70 1158.702 01:03:33.70
110 CZ SVOBODA Jiří "B" Terezka 1 07:33:33.84 1158.659 01:03:33.84
111 DE GEBHARDT Reinhard Reflexion 07:33:33.98 1158.616 01:03:33.98
112 DE SCHOEN Friedrich Fritz 5 07:33:34.04 1158.598 01:03:34.04
113 CZ KULÍK Přemysl Blesk 07:33:34.13 1158.571 01:03:34.13
114 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3163 07:33:34.50 1158.459 01:03:34.50
115 CZ MADE IN VYSEKAL JÄGERNDORF - SILESIA TEAM Peťula 07:33:34.70 1158.398 01:03:34.70
116 DE SG STEFFL SGS 07 07:33:34.91 1158.334 01:03:34.91
117 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Senna 07:33:35.12 1158.270 01:03:35.12
118 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Black Party 07:33:35.35 1158.200 01:03:35.35
119 PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Karol 07:33:35.49 1158.158 01:03:35.49
120 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Nora 07:33:35.66 1158.106 01:03:35.66
121 SK VALÁPKA - POKOPEC Team Johny 07:33:35.88 1158.040 01:03:35.88
122 DE SG STEFFL SGS 11 07:33:36.16 1157.955 01:03:36.16
123 SK BCHB Team Lightning 07:33:36.32 1157.906 01:03:36.32
124 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 09 07:33:36.34 1157.900 01:03:36.34
125 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team "A" Trengfa 07:33:36.61 1157.818 01:03:36.61
126 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 375 07:33:36.75 1157.776 01:03:36.75
127 CZ EM-EKO.CZ Joka 07:33:36.89 1157.733 01:03:36.89
128 AT WIEFLER Alois Helmut 07:33:37.04 1157.688 01:03:37.04
129 NO HELGESEN Bjorn Ove Daisy 283 07:33:37.13 1157.660 01:03:37.13
130 AT WIEFLER Alois Harry 07:33:37.36 1157.591 01:03:37.36
131 CH TEAM ANDERHUB Airspeed 07:33:37.56 1157.530 01:03:37.56
132 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Marti 07:33:37.65 1157.503 01:03:37.65
133 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Vivian 07:33:37.78 1157.463 01:03:37.78
134 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Don Haraka 07:33:37.98 1157.403 01:03:37.98
135 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 2 07:33:38.46 1157.257 01:03:38.46
136 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Elsa 07:33:38.51 1157.242 01:03:38.51
137 DE SEEBACH SIEDLER Team MB 01 07:33:39.02 1157.087 01:03:39.02
138 PL PACEK Wojciech WP 1 07:33:39.40 1156.972 01:03:39.40
139 CZ PINTERA & MAZUCH Karabo 07:33:39.66 1156.894 01:03:39.66
140 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Santa Maria 07:33:39.71 1156.878 01:03:39.71
141 PL MATUSIAK & STEPOROWSKI Team M&S 5 07:33:39.82 1156.845 01:03:39.82
142 DE FRANZISKA "B" Franziska 9 07:33:40.14 1156.748 01:03:40.14
143 DE SCHWARM Claudia Steen 07:33:40.54 1156.627 01:03:40.54
144 SK PJ PIGEONS PJ Rio 07:33:41.48 1156.343 01:03:41.48
145 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" King of Talent II. 07:33:42.54 1156.022 01:03:42.54
146 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Fire 07:33:42.71 1155.971 01:03:42.71
147 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Scherlock 07:33:42.73 1155.964 01:03:42.73
148 SK ĎURANA Miroslav Obstinate 07:33:42.94 1155.901 01:03:42.94
149 SK VALÁPKA - POKOPEC Team Eric 07:33:43.08 1155.859 01:03:43.08
150 DE SKOPLJAK Denis Decathlon 07:33:43.97 1155.590 01:03:43.97
151 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 4164 07:33:44.07 1155.559 01:03:44.07
152 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Elevation 07:33:44.40 1155.460 01:03:44.40
153 CZ DAVID Petr Jugo 07:33:44.56 1155.411 01:03:44.56
154 CH TEAM FROHMATTA Lambrigger Josef Dracula 07:33:44.61 1155.396 01:03:44.61
155 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Roos 07:33:44.75 1155.354 01:03:44.75
156 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" My Tip 07:33:46.22 1154.910 01:03:46.22
157 DE FELBINGER Gerhard Eva 07:33:46.35 1154.871 01:03:46.35
158 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Duodecimus 07:33:46.51 1154.823 01:03:46.51
159 SK ČÁNI Ĺudovít Ludwig 07:33:46.69 1154.768 01:03:46.69
160 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Naiko 07:33:46.78 1154.741 01:03:46.78
161 SK FORGÁČ Marek MF 01 07:33:47.17 1154.623 01:03:47.17
162 DE MESTRE SILVA Daniel 07:33:47.19 1154.617 01:03:47.19
163 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp WB 03 07:33:47.30 1154.584 01:03:47.30
164 DE TEAM SASSE WELZEL Wüsto.-Becke 4 07:33:47.73 1154.454 01:03:47.73
165 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-2071 07:33:47.75 1154.448 01:03:47.75
166 DE GOETZ Guenter "B" Bibi 07:33:48.90 1154.102 01:03:48.90
167 SK DZURÍK Marián Tobi 6 07:33:49.17 1154.020 01:03:49.17
168 DE SCHOEN Friedrich Fritz 4 07:33:49.50 1153.921 01:03:49.50
169 CZ REIN Jan "A" Miki 07:33:49.71 1153.858 01:03:49.71
170 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek T 4 07:33:50.20 1153.710 01:03:50.20
171 AT WIEFLER Alois Holly 07:33:50.44 1153.638 01:03:50.44
172 CZ RACING WITH TARASTARS Kirtap 07:33:51.29 1153.382 01:03:51.29
173 CZ KUDELA Jaromír Ing. Petra 07:33:51.38 1153.355 01:03:51.38
174 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Miko 07:33:51.55 1153.303 01:03:51.55
175 CZ LAŇKA Alfons Ing. Petra 07:33:51.58 1153.294 01:03:51.58
176 SK MTS ŽILINA Laš + Ondro MTS 05 07:33:52.01 1153.165 01:03:52.01
177 DE HEROES OF THE SKY Luka 07:33:52.57 1152.997 01:03:52.57
178 PL WÓJCIK Piotr Brylant 07:33:52.70 1152.957 01:03:52.70
179 DE TEAM TEISTUNGEN Grofin 07:33:53.14 1152.825 01:03:53.14
180 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Gaby 07:33:53.67 1152.666 01:03:53.67
181 SK LAŠ Vladimír Las 1 07:33:54.17 1152.515 01:03:54.17
182 DE TEAM GERMANY - W A Waldow + Silvia Thiel WS 2 07:33:54.49 1152.419 01:03:54.49
183 DE HÖRNIG Rainer Rany 07:33:54.68 1152.362 01:03:54.68
184 DE GEBHARDT Reinhard Reds 07:33:55.16 1152.218 01:03:55.16
185 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 12 07:33:55.18 1152.212 01:03:55.18
186 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team PM 04 07:33:55.66 1152.068 01:03:55.66
187 PL BRASZKO Adam i Helena Gucio 07:33:56.30 1151.876 01:03:56.30
188 CZ POSPÍŠIL Petr Mako 07:33:56.83 1151.716 01:03:56.83
189 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Digi 07:33:56.86 1151.707 01:03:56.86
190 CZ GRUBER Simon The Queen 07:33:57.36 1151.557 01:03:57.36
191 CZ IŠTVÁNEK & ŠIK Team Oskar 07:33:57.67 1151.464 01:03:57.67
192 PL KOZLENIA Artur Xena 07:33:57.74 1151.443 01:03:57.74
193 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Sophia 07:33:57.87 1151.404 01:03:57.87
194 DE LECKE Theo & Markus TM 05 07:33:57.88 1151.401 01:03:57.88
195 AT HALATSCHEK Dietmar Schimmel 07:33:59.25 1150.990 01:03:59.25
196 DE TEAM SASSE WELZEL Abuc.-Bobi 1 07:33:59.35 1150.960 01:03:59.35
197 SK FLIMEL Miroslav Fliss 07:33:59.60 1150.886 01:03:59.60
198 DE HOFLAND - VAN OOSTEN Team White Kittel 07:33:59.71 1150.853 01:03:59.71
198 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Petra 07:33:59.71 1150.853 01:03:59.71
200 DE BEHLKE Andreas AB 04 07:34:00.23 1150.697 01:04:00.23
201 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Erth Summit 07:34:00.36 1150.658 01:04:00.36
202 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Jacky 07:34:00.48 1150.622 01:04:00.48
203 SK MAJDÁK Michal Citrin 07:34:00.90 1150.496 01:04:00.90
204 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Wazzup 07:34:01.43 1150.337 01:04:01.43
205 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 3124 07:34:01.47 1150.325 01:04:01.47
206 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" One For Mee II. 07:34:01.59 1150.289 01:04:01.59
207 DE WICHERT KARL-HEINZ Lendl 07:34:01.61 1150.283 01:04:01.61
208 DE GEBHARDT Reinhard Renegate 07:34:01.92 1150.191 01:04:01.92
209 AT GRATZER Werner Herz Liebe 07:34:01.97 1150.176 01:04:01.97
210 SK HROZEN Peter Maria 07:34:02.22 1150.101 01:04:02.22
211 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Talent 1 07:34:02.53 1150.008 01:04:02.53
212 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Tarantino 07:34:03.23 1149.798 01:04:03.23
213 CZ DVOŘÁK Zbyněk Franco 07:34:03.93 1149.589 01:04:03.93
214 AT VOLLNHOFER Dominik Dolphin 07:34:04.30 1149.478 01:04:04.30
215 CZ FLY YOUNG STARS Berenika 07:34:04.66 1149.371 01:04:04.66
216 DE A-TEAM VECHTMACINE-JOHANNA Marlin 07:34:04.86 1149.311 01:04:04.86
216 PL PACEK Wojciech WP 6 07:34:04.86 1149.311 01:04:04.86
218 SK BRKAL Jan Ing. Katarína 07:34:04.92 1149.293 01:04:04.92
219 AT NÖRES Kurt Dynamic 07:34:05.20 1149.209 01:04:05.20
220 DE MESTRE SILVA Tiago 07:34:05.41 1149.147 01:04:05.41
221 CZ KROČIL Jaroslav Boďa 07:34:05.95 1148.985 01:04:05.95
222 DE FRANZISKA "A" Franziska 3 07:34:06.23 1148.902 01:04:06.23
223 AT WALDER Florian Myrthe 07:34:06.45 1148.836 01:04:06.45
224 SK VALÁPKA - POKOPEC Team Domča 07:34:06.49 1148.824 01:04:06.49
225 DE BRANDT Daniel ORL Panzer 07:34:06.56 1148.803 01:04:06.56
226 AT NÖRES Kurt Trixi 07:34:06.83 1148.722 01:04:06.83
227 CZ ŽLIČAŘ Roman Quatro 13 07:34:07.18 1148.618 01:04:07.18
228 CZ GRUBER Simon Bulck 07:34:07.45 1148.537 01:04:07.45
229 SK J & I MARTON TEAM Hrdza 07:34:07.64 1148.481 01:04:07.64
230 AT MARCHAT Franz Saban Junior 07:34:07.94 1148.391 01:04:07.94
231 AT JAKUPOVIC & NAHIC TEAM Sonic 07:34:08.03 1148.364 01:04:08.03
232 CZ FLY YOUNG STARS Bastien 07:34:08.29 1148.287 01:04:08.29
233 DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Jacky 07:34:08.35 1148.269 01:04:08.35
234 AT WEINBERGER Hannes WH 59 07:34:08.59 1148.197 01:04:08.59
235 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Unodecimus 07:34:08.78 1148.140 01:04:08.78
236 PL WRÓBEL Michal & Patryk Amuro 07:34:08.87 1148.114 01:04:08.87
237 AT TEAM MÜLVIERTEL Lindtner Kareleno 07:34:09.09 1148.048 01:04:09.09
238 AT RÖTZER Franz Top 7 07:34:09.44 1147.944 01:04:09.44
239 CZ EM-EKO.CZ Mańa 07:34:09.60 1147.896 01:04:09.60
240 SK TATRY-DERBY DT 2 07:34:09.87 1147.815 01:04:09.87
241 CZ LAŇKA Alfons Ing. Katka 07:34:10.09 1147.750 01:04:10.09
242 SK GOGORA Milan Gollum 07:34:10.11 1147.744 01:04:10.11
243 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Sohn Pronto 07:34:10.32 1147.681 01:04:10.32
244 AT NAGELHOFER Robert Hahnenfuss 1059 07:34:10.34 1147.675 01:04:10.34
245 DE GOETZ Guenter "B" Bart 07:34:10.55 1147.613 01:04:10.55
246 SK HROZEN Peter Anna 07:34:10.63 1147.589 01:04:10.63
247 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 2292 07:34:10.84 1147.526 01:04:10.84
248 CH BONSEMEIER & PEIXOTO Team BP 04 07:34:10.98 1147.485 01:04:10.98
249 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-2072 07:34:11.17 1147.428 01:04:11.17
250 AT KUTLESA Slavko SLK 58 07:34:11.44 1147.347 01:04:11.44
251 AT RÖTZER Franz Top 05 07:34:11.62 1147.294 01:04:11.62
252 CZ BUREŠ + PÍTRA Team Virginia 07:34:11.96 1147.193 01:04:11.96
253 CH BONSEMEIER & PEIXOTO Team BP 01 07:34:12.48 1147.038 01:04:12.48
254 CZ KULÍK Přemysl Alan 07:34:12.83 1146.934 01:04:12.83
255 DE SCHOEN Friedrich Fritz 3 07:34:12.88 1146.919 01:04:12.88
256 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Donald 07:34:13.24 1146.812 01:04:13.24
257 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 378 07:34:13.52 1146.728 01:04:13.52
258 CZ HANZEL Štefan Han 34 07:34:13.69 1146.678 01:04:13.69
259 HU SZALMA - BACSKAI Team Samara 07:34:13.84 1146.633 01:04:13.84
260 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 10 07:34:13.90 1146.615 01:04:13.90
261 CZ VACEK Josef Barunka 07:34:14.22 1146.520 01:04:14.22
262 CZ ŽLIČAŘ Roman Quatro 93 07:34:14.62 1146.401 01:04:14.62
263 CZ HONEŠ Jiří Silvére 07:34:15.19 1146.231 01:04:15.19
264 HU SZALMA - BACSKAI Team Sapphire 07:34:15.39 1146.172 01:04:15.39
265 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 384 07:34:15.54 1146.127 01:04:15.54
266 CZ REIN Jan "A" Kali 07:34:15.55 1146.124 01:04:15.55
267 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3153 07:34:15.73 1146.071 01:04:15.73
268 AT WIEFLER Alois Gypsy One 07:34:16.21 1145.928 01:04:16.21
269 CZ VACEK Josef Generál 07:34:16.51 1145.839 01:04:16.51
270 PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Sisi 07:34:16.60 1145.812 01:04:16.60
271 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Maori Venture IV. 07:34:16.78 1145.759 01:04:16.78
272 CZ ROMANČÍK Jaromír Jarda 07:34:17.11 1145.661 01:04:17.11
273 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp WB 01 07:34:17.40 1145.575 01:04:17.40
274 NL PLOEG Bert Daan 07:34:17.43 1145.566 01:04:17.43
275 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" One For Mee 07:34:17.61 1145.512 01:04:17.61
276 DE SCHWARM Claudia Donnerhall 07:34:17.62 1145.509 01:04:17.62
277 BE COPPENS Peter Romeo 07:34:17.75 1145.471 01:04:17.75
278 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Quartus 07:34:18.12 1145.361 01:04:18.12
279 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Venuše 07:34:18.48 1145.254 01:04:18.48
280 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2654 07:34:18.53 1145.239 01:04:18.53
281 AT WENZ Alfred Maria 07:34:18.88 1145.135 01:04:18.88
282 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Earth 07:34:19.09 1145.073 01:04:19.09
283 CZ VLČEK Jiří Caroll 07:34:19.17 1145.049 01:04:19.17
284 DE HOOP Michael Hadar 07:34:19.47 1144.960 01:04:19.47
285 AT LEICHTFRIED Walter Luc 2 07:34:19.77 1144.871 01:04:19.77
286 CZ KLEMENSOVÁ Sára Buřina 07:34:19.85 1144.848 01:04:19.85
287 DE TEAM TEISTUNGEN Groovy 07:34:20.28 1144.720 01:04:20.28
288 DE SPRANG Matthias MS 09 07:34:20.99 1144.510 01:04:20.99
289 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Klat 607 07:34:21.94 1144.228 01:04:21.94
290 DE BEHLKE Andreas AB 06 07:34:22.06 1144.192 01:04:22.06
291 CZ HANZEL Štefan Han 24 07:34:22.16 1144.163 01:04:22.16
292 SK FLIMEL Miroslav Flight Leader 07:34:22.34 1144.110 01:04:22.34
293 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek T 1 07:34:22.61 1144.030 01:04:22.61
294 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Wendy 07:34:22.89 1143.947 01:04:22.89
295 DE WICHERT KARL-HEINZ Kratochvilova 07:34:22.91 1143.941 01:04:22.91
296 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team "B" Vaneng 07:34:23.25 1143.840 01:04:23.25
297 DE HEROES OF THE SKY Markus 07:34:23.52 1143.760 01:04:23.52
298 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 02 07:34:23.61 1143.733 01:04:23.61
299 PL BASA M+A Team M 2 07:34:23.95 1143.633 01:04:23.95
300 AT GRATZER Marco "B" Rudolf 07:34:24.30 1143.529 01:04:24.30
301 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-392 07:34:24.48 1143.476 01:04:24.48
302 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" King of Talent 07:34:24.51 1143.467 01:04:24.51
303 CZ KAREL Jan Zetor 07:34:24.71 1143.408 01:04:24.71
304 AT OFNER Kurt Jo 07:34:25.14 1143.281 01:04:25.14
305 HU SZALMA - BACSKAI Team Sateen 07:34:25.19 1143.266 01:04:25.19
306 CZ BUREŠ + PÍTRA Team Minnesota 07:34:25.25 1143.248 01:04:25.25
307 SK LAŠ Vladimír Las 6 07:34:25.47 1143.183 01:04:25.47
308 AT LEICHTFRIED Karin King 07:34:25.66 1143.127 01:04:25.66
309 DE SPITZBERG Team Uwe 4 07:34:25.82 1143.080 01:04:25.82
310 CZ EM-EKO.CZ Kacossa 07:34:25.98 1143.032 01:04:25.98
311 SK COMOREK Pavel Yvonne 07:34:26.02 1143.020 01:04:26.02
312 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Mila 07:34:26.12 1142.991 01:04:26.12
313 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Alois 07:34:26.62 1142.843 01:04:26.62
314 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 9 07:34:26.70 1142.819 01:04:26.70
315 DE SEEBACH SIEDLER Team MB 03 07:34:27.27 1142.651 01:04:27.27
316 SK TATRY-DERBY DT 3 07:34:27.61 1142.551 01:04:27.61
317 AT WEINBERGER Hannes WH 03 07:34:27.65 1142.539 01:04:27.65
318 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 11 07:34:28.43 1142.308 01:04:28.43
319 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Jupiter 07:34:28.46 1142.300 01:04:28.46
320 DE SG STEFFL SGS 04 07:34:28.64 1142.246 01:04:28.64
321 DE SPITZBERG Team Uwe 1 07:34:28.84 1142.187 01:04:28.84
322 CZ HONEŠ Jiří Karlos 07:34:29.53 1141.984 01:04:29.53
323 DE SCHWARM Claudia Remi 07:34:30.13 1141.807 01:04:30.13
324 CZ KUDELA Jaromír Ing. Václav 07:34:30.45 1141.712 01:04:30.45
325 DE TEAM GERMANY Toni Deigner Topic 07:34:30.47 1141.706 01:04:30.47
326 AT LEICHTFRIED Karin Paul 07:34:30.96 1141.562 01:04:30.96
327 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Stone 07:34:31.11 1141.518 01:04:31.11
328 AT HÖLD Erich Elias 07:34:31.14 1141.509 01:04:31.14
329 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-391 07:34:31.77 1141.323 01:04:31.77
330 DE BEHLKE Andreas AB 01 07:34:31.84 1141.302 01:04:31.84
331 DE GEBHARDT Reinhard Rex 07:34:32.17 1141.205 01:04:32.17
332 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 02 07:34:32.37 1141.146 01:04:32.37
333 PL WRÓBEL Michal & Patryk Slawomir 07:34:32.49 1141.111 01:04:32.49
334 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team "A" Simon 07:34:32.83 1141.011 01:04:32.83
335 BE COPPENS Peter Julia 07:34:33.32 1140.866 01:04:33.32
336 ES USO ASKARRA Basajaun 07:34:33.56 1140.796 01:04:33.56
337 CZ DUDA Přemysl Hary 07:34:33.83 1140.716 01:04:33.83
338 CH ZG HELIOS B ZG 02 07:34:33.85 1140.710 01:04:33.85
339 AT LEICHTFRIED Walter Klugmann 2 07:34:34.12 1140.631 01:04:34.12
340 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3642 07:34:34.65 1140.475 01:04:34.65
341 AT LEICHTFRIED Walter Red Lady 07:34:35.18 1140.319 01:04:35.18
342 DE FAMILIE MEIER Tina She 07:34:35.38 1140.260 01:04:35.38
343 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Kolínek Team 05 07:34:35.94 1140.095 01:04:35.94
344 SK VOJTKO Milan Karol 07:34:36.23 1140.010 01:04:36.23
345 DE SKOPLJAK Denis Deco 07:34:36.61 1139.898 01:04:36.61
346 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 08 07:34:36.65 1139.886 01:04:36.65
347 AT WENZ Alfred Viki 07:34:36.92 1139.807 01:04:36.92
348 PL KOZLENIA Artur Pit 07:34:37.47 1139.645 01:04:37.47
349 PL KOZLENIA Boguslawa Tola 07:34:37.54 1139.625 01:04:37.54
350 CZ KLEMENS Karel 4K 07:34:38.95 1139.210 01:04:38.95
351 AT WENZ Alfred Freddy 07:34:39.29 1139.111 01:04:39.29
352 DE HOOP Michael Hague 07:34:39.65 1139.005 01:04:39.65
353 DE GOETZ Guenter "A" Benno 07:34:39.72 1138.984 01:04:39.72
354 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Benji 07:34:39.85 1138.946 01:04:39.85
355 PL LACH Adrian * Tadzik 07:34:40.08 1138.879 01:04:40.08
356 DE TEAM LINDENHOF SB 02 07:34:40.16 1138.855 01:04:40.16
357 DE HOCHSCHERFF Udo Fabi 07:34:40.36 1138.796 01:04:40.36
358 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Nabuco 07:34:40.85 1138.653 01:04:40.85
359 DE WINGS 2 WIN WW 04 07:34:40.99 1138.612 01:04:40.99
360 SK BINDAS Štefan JUN. SBJ 02 07:34:41.18 1138.556 01:04:41.18
361 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Don Karlos 07:34:41.52 1138.456 01:04:41.52
362 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Mini Nitra 07:34:41.60 1138.433 01:04:41.60
363 AT NÖRES Kurt Noma 07:34:42.21 1138.254 01:04:42.21
364 CZ ŠKOVRAN Stanislav Alino 07:34:42.36 1138.210 01:04:42.36
365 AT MARCHAT Franz Young Steffi 07:34:42.57 1138.148 01:04:42.57
366 PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Dysi 07:34:43.21 1137.961 01:04:43.21
367 DE BRANDT Daniel ORL Merkel 07:34:43.24 1137.952 01:04:43.24
368 CZ VLČEK Jiří Shyrlei 07:34:43.65 1137.832 01:04:43.65
369 CZ HLOUŠ Pavel Miserly 07:34:43.74 1137.805 01:04:43.74
370 CZ BUREŠ + PÍTRA Team Georgia 07:34:44.07 1137.709 01:04:44.07
371 PL WRÓBEL Michal & Patryk Don Kitty 07:34:44.16 1137.682 01:04:44.16
372 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Edeltraud 07:34:44.43 1137.603 01:04:44.43
373 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "A" Gnittka 2 07:34:44.49 1137.586 01:04:44.49
374 PL MICHALAK Bogdan Mila 31 07:34:44.51 1137.580 01:04:44.51
375 CZ KLEMENSOVÁ Sára Flákota 07:34:44.57 1137.562 01:04:44.57
376 AT BLIEGE Felix Ilse 07:34:44.69 1137.527 01:04:44.69
377 CZ KONOPÍK Jiří Standa 07:34:44.83 1137.486 01:04:44.83
378 PL KOZLENIA Boguslawa Bolo 07:34:45.12 1137.401 01:04:45.12
379 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 07:34:45.63 1137.252 01:04:45.63
380 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2964 07:34:45.79 1137.205 01:04:45.79
381 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 6 07:34:45.97 1137.152 01:04:45.97
382 PL SEDLACEK Josef Ice Loly 07:34:46.42 1137.021 01:04:46.42
383 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Tessa 07:34:46.76 1136.921 01:04:46.76
384 SK DREXLEROVÁ Helena Guerrero 07:34:47.12 1136.816 01:04:47.12
385 PL SZYMCZYK Wiktor Wiktor 07:34:47.15 1136.807 01:04:47.15
386 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. Dana 07:34:47.93 1136.579 01:04:47.93
387 CZ RACING WITH TARASTARS Včelička 07:34:47.99 1136.562 01:04:47.99
388 CZ HANZEL Štefan Han 36 07:34:48.04 1136.547 01:04:48.04
389 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 2793 07:34:48.54 1136.401 01:04:48.54
390 DE SG STEFFL SGS 02 07:34:49.01 1136.263 01:04:49.01
391 CZ REIN Jan "A" Sally 07:34:49.51 1136.117 01:04:49.51
392 CZ VIKTORÍN Lukáš Zdenka 07:34:49.57 1136.100 01:04:49.57
393 SK BINDAS Štefan JUN. SBJ 04 07:34:50.36 1135.869 01:04:50.36
394 DE WICHERT KARL-HEINZ Navratilova 07:34:50.42 1135.852 01:04:50.42
395 DE GOETZ Guenter "A" Bodo 07:34:50.98 1135.688 01:04:50.98
396 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Maybee 07:34:51.46 1135.548 01:04:51.46
397 CZ MACHALA František Dolly 07:34:51.76 1135.461 01:04:51.76
398 SK J & I MARTON TEAM Šimel 07:34:52.13 1135.353 01:04:52.13
399 DE A-TEAM VECHTMACINE-JOHANNA Kim 07:34:52.14 1135.350 01:04:52.14
400 DE LECKE Theo & Markus TM 06 07:34:52.20 1135.332 01:04:52.20
401 CZ VACEK Josef Vojda 07:34:52.41 1135.271 01:04:52.41
402 SK HROZEN Peter Petra 07:34:52.46 1135.256 01:04:52.46
403 DE HIENZSCH Frank FH 4 07:34:52.68 1135.192 01:04:52.68
404 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Wisconsin 07:34:52.69 1135.189 01:04:52.69
405 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "C" Timo 1 07:34:52.85 1135.143 01:04:52.85
406 CZ REIN Jan "A" Nela 07:34:52.87 1135.137 01:04:52.87
407 AT KOSEL / EHMANN Team Noha 07:34:53.20 1135.041 01:04:53.20
408 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 04 07:34:53.31 1135.009 01:04:53.31
409 HU GÁBOR Scheily SCH 665 07:34:53.60 1134.924 01:04:53.60
410 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Little Silver 64 07:34:54.02 1134.802 01:04:54.02
411 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "A" Tecqua 05 07:34:54.57 1134.641 01:04:54.57
412 AT RÖTZER Franz Top 06 07:34:54.58 1134.638 01:04:54.58
413 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3732 07:34:55.26 1134.440 01:04:55.26
414 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Karen 07:34:55.52 1134.365 01:04:55.52
415 SK LAŠ Vladimír Las 4 07:34:55.64 1134.330 01:04:55.64
416 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Just do It 07:34:55.92 1134.248 01:04:55.92
417 AT GASSER Reinhard Garnet 07:34:56.15 1134.181 01:04:56.15
418 PL PACEK Wojciech WP 4 07:34:56.24 1134.155 01:04:56.24
419 BE COPPENS Peter Tom 07:34:56.27 1134.146 01:04:56.27
420 DE A-TEAM VECHTMACINE-JOHANNA Maxi 07:34:56.38 1134.114 01:04:56.38
421 DE ZG HELIOS A Zephyr 07:34:56.57 1134.059 01:04:56.57
422 SK LAŠ Vladimír Las 2 07:34:56.58 1134.056 01:04:56.58
423 AT GRATZER Marco Dionysos 07:34:56.85 1133.977 01:04:56.85
424 PL KOZLENIA Artur Zygi 07:34:56.94 1133.951 01:04:56.94
425 CZ PŘÍVARA Vladimír Mellody 07:34:57.32 1133.841 01:04:57.32
426 CZ BUREŠ + PÍTRA Team Alabama 07:34:57.71 1133.727 01:04:57.71
427 CZ KLEMENS Karel 11KK 07:34:57.82 1133.695 01:04:57.82
428 PT PEDRO PORTO Project X Polly 07:34:57.94 1133.660 01:04:57.94
429 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Erth Summit II. 07:34:57.99 1133.646 01:04:57.99
430 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarka 07:34:58.13 1133.605 01:04:58.13
431 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Kim 07:34:58.16 1133.596 01:04:58.16
432 AT NÖRES Kurt Nofi 07:34:58.34 1133.544 01:04:58.34
433 AT KUTLESA Slavko SLK 36 07:34:58.43 1133.518 01:04:58.43
434 CZ KONOPÍK Jiří Jarda 07:34:58.68 1133.445 01:04:58.68
435 DE SCHOEN Friedrich Fritz 2 07:34:58.98 1133.358 01:04:58.98
436 CZ BECHYNĚ Radek Dreamy 07:34:59.12 1133.317 01:04:59.12
437 CH ZG HELIOS B ZG 05 07:34:59.36 1133.248 01:04:59.36
438 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Nicole 07:34:59.68 1133.155 01:04:59.68
439 CZ BUREŠ + PÍTRA Team Vermont 07:35:00.23 1132.995 01:05:00.23
440 SK HROZEN Peter Jana 07:35:00.48 1132.922 01:05:00.48
441 DE LECKE Theo & Markus TM 02 07:35:00.65 1132.873 01:05:00.65
442 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Kolínek Team 01 07:35:00.75 1132.844 01:05:00.75
443 CZ ESHEK Bohdan Alisa 07:35:01.14 1132.730 01:05:01.14
444 CZ MAJKA + JAN TEAM Lucka 07:35:01.32 1132.678 01:05:01.32
445 AT TEAM MÜLVIERTEL Lindtner Peggy Sue 07:35:01.58 1132.603 01:05:01.58
446 DE WICHERT KARL-HEINZ Zelezny 07:35:01.83 1132.530 01:05:01.83
447 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Forest 07:35:02.04 1132.469 01:05:02.04
448 CH HÖSLI Walter Lichtning 07:35:02.73 1132.269 01:05:02.73
449 NO HELGESEN Bjorn Ove Mira 290 07:35:03.28 1132.109 01:05:03.28
450 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 5 07:35:03.39 1132.078 01:05:03.39
451 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 06 07:35:03.70 1131.988 01:05:03.70
452 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Dvojka 07:35:03.81 1131.956 01:05:03.81
453 CZ HANZEL Štefan Han 19 07:35:04.34 1131.802 01:05:04.34
454 AT KUTLESA Slavko SLK 54 07:35:04.36 1131.796 01:05:04.36
455 AT RÖTZER Franz Top 4 07:35:04.75 1131.683 01:05:04.75
456 CH WIRZ Team Roglic 07:35:05.14 1131.570 01:05:05.14
457 AT KUTLESA Slavko SLK 65 07:35:05.26 1131.535 01:05:05.26
458 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2303 07:35:05.45 1131.480 01:05:05.45
459 AT GRATZER Werner Erfahrung 07:35:05.47 1131.475 01:05:05.47
460 CZ HLAVINKA Josef Gabriela 07:35:05.73 1131.399 01:05:05.73
461 CH SCHNEEBERGER Roman Snowgun 07:35:05.87 1131.359 01:05:05.87
462 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 064 07:35:06.18 1131.269 01:05:06.18
463 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "C" Timo 3 07:35:06.83 1131.081 01:05:06.83
464 PL SEDLACEK Josef Badalona 07:35:07.30 1130.945 01:05:07.30
465 CZ HAŠŠO Slavomír F.C. Vítek 07:35:07.32 1130.939 01:05:07.32
466 CZ REIN Jan "A" Steve 07:35:07.81 1130.797 01:05:07.81
467 PT PEDRO PORTO Project X Pookie 07:35:08.29 1130.658 01:05:08.29
468 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Džegr 07:35:08.40 1130.626 01:05:08.40
469 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Lovka 07:35:08.57 1130.577 01:05:08.57
470 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Gaby II. 07:35:08.79 1130.514 01:05:08.79
471 CZ KLEMENSOVÁ Sára Coco 07:35:09.15 1130.409 01:05:09.15
472 AT WEINBERGER Hannes WH 06 07:35:09.33 1130.357 01:05:09.33
473 PL MATUSIAK & STEPOROWSKI Team M&S 4 07:35:09.35 1130.352 01:05:09.35
474 SK BINDAS Štefan JUN. SBJ 06 07:35:09.56 1130.291 01:05:09.56
475 SK HROZEN Peter Žaneta 07:35:09.83 1130.213 01:05:09.83
476 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-390 07:35:09.90 1130.193 01:05:09.90
477 AT HALATSCHEK Dietmar As 1 07:35:10.08 1130.141 01:05:10.08
478 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Pino 07:35:10.63 1129.982 01:05:10.63
479 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 3114 07:35:11.41 1129.756 01:05:11.41
480 DE A-TEAM VECHTMACINE-JOHANNA Rio 07:35:11.44 1129.748 01:05:11.44
481 CH JUD Roman Spitfire 07:35:11.58 1129.707 01:05:11.58
482 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team "A" Austria 07:35:11.61 1129.699 01:05:11.61
483 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Jožko 07:35:12.28 1129.505 01:05:12.28
484 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Angelo 07:35:12.46 1129.453 01:05:12.46
485 AT STEINER Alfred Fin 13 07:35:12.69 1129.387 01:05:12.69
486 CZ MAJKA + JAN TEAM Jan 07:35:12.90 1129.326 01:05:12.90
487 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Jerome 07:35:13.17 1129.248 01:05:13.17
488 AT STRAIF Walter Wichtl 07:35:13.77 1129.075 01:05:13.77
489 AT KOSEL / EHMANN Team Anja 07:35:13.99 1129.012 01:05:13.99
490 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 12 07:35:14.44 1128.882 01:05:14.44
491 PL SZYMAŃSKI Zbigniew * SZ 94 07:35:14.49 1128.867 01:05:14.49
492 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Goliath 07:35:14.81 1128.775 01:05:14.81
493 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Kopy 07:35:14.95 1128.735 01:05:14.95
494 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 2073 07:35:15.16 1128.674 01:05:15.16
495 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Ocean 07:35:15.84 1128.478 01:05:15.84
496 PL MICHALAK Bogdan Kowal 34 07:35:15.85 1128.475 01:05:15.85
497 AT TEAM MÜLVIERTEL Lindtner Indigo Figther 07:35:16.01 1128.429 01:05:16.01
498 SK PJ PIGEONS PJ Superb 07:35:16.23 1128.366 01:05:16.23
499 AT STRAIF Walter Wirbelwind 07:35:16.45 1128.302 01:05:16.45
500 CZ BUREŠ + PÍTRA Team Kansas 07:35:16.71 1128.228 01:05:16.71
501 AT NÖRES Kurt Wali 07:35:16.98 1128.150 01:05:16.98
502 CH TEAM ANDERHUB Avia 07:35:17.02 1128.138 01:05:17.02
503 DE SCHWARM Claudia Nip Tuck 07:35:17.12 1128.109 01:05:17.12
504 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3652 07:35:17.55 1127.986 01:05:17.55
505 AT HÖLD Erich Philipp 07:35:17.65 1127.957 01:05:17.65
506 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Secundus 07:35:18.65 1127.669 01:05:18.65
507 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Lexi 07:35:18.73 1127.646 01:05:18.73
508 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 3884 07:35:19.17 1127.519 01:05:19.17
509 DE GOETZ Guenter "A" Bella* 07:35:19.45 1127.439 01:05:19.45
510 HU GÁBOR Takács TG 540 07:35:19.90 1127.309 01:05:19.90
511 DE SG STEFFL SGS 08 07:35:19.99 1127.283 01:05:19.99
512 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarda 07:35:20.23 1127.214 01:05:20.23
513 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Heylighen 07:35:20.26 1127.206 01:05:20.26
514 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Trojka 07:35:20.69 1127.082 01:05:20.69
515 CZ ROMANČÍK Jaromír Marek 07:35:20.93 1127.013 01:05:20.93
516 CZ DVOŘÁK Zbyněk Francesco 07:35:21.50 1126.849 01:05:21.50
517 PL DABROWSKI Pawel * Dedal 07:35:22.18 1126.654 01:05:22.18
518 AT NÖRES Kurt Titan 07:35:22.90 1126.447 01:05:22.90
519 CZ VIKTORÍN Lukáš Luky 07:35:23.13 1126.381 01:05:23.13
520 AT BLIEGE Felix Gerhard 07:35:23.27 1126.341 01:05:23.27
521 DE SCHWARM Claudia Totilas 07:35:23.71 1126.215 01:05:23.71
522 AT KOSEL / EHMANN Team Fynn 07:35:23.99 1126.134 01:05:23.99
523 CZ DAVID Petr Bessi 07:35:24.19 1126.077 01:05:24.19
524 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Xena 07:35:24.37 1126.025 01:05:24.37
525 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Thalia 07:35:24.51 1125.985 01:05:24.51
526 SK BINDAS Štefan JUN. SBJ 01 07:35:24.75 1125.916 01:05:24.75
527 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Colombo 07:35:24.87 1125.882 01:05:24.87
528 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Viki 07:35:25.41 1125.727 01:05:25.41
529 DE SG SCHMIDT - SOMMER Callas 07:35:26.35 1125.457 01:05:26.35
530 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 01 07:35:26.68 1125.363 01:05:26.68
531 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 8 07:35:27.43 1125.148 01:05:27.43
531 DE SG STEFFL SGS 10 07:35:27.43 1125.148 01:05:27.43
533 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" No Time 07:35:27.52 1125.122 01:05:27.52
534 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 2 07:35:28.83 1124.747 01:05:28.83
535 CZ DUDA Přemysl Dany 07:35:30.16 1124.366 01:05:30.16
536 CZ TEAM ZEMAN + KAŠUBA ZK 1 07:35:30.29 1124.329 01:05:30.29
537 DE TEAM SPREEWALD Carnival 07:35:30.50 1124.269 01:05:30.50
538 SK BCHB Team Blue Tip 07:35:30.93 1124.146 01:05:30.93
539 CZ HONEŠ Jiří Miro 07:35:31.26 1124.052 01:05:31.26
540 CZ MAKANAKI Team Taki 07:35:31.47 1123.992 01:05:31.47
541 CZ BUREŠ + PÍTRA Team Connecticut 07:35:31.83 1123.889 01:05:31.83
542 DE SCHWARM Claudia Rembrandt 07:35:33.40 1123.440 01:05:33.40
543 CH WIRZ Team Yates 07:35:33.46 1123.423 01:05:33.46
544 PL SZYMAŃSKI Zbigniew * SZ 87 07:35:33.68 1123.360 01:05:33.68
545 AT WEINBERGER Hannes WH 30 07:35:34.32 1123.178 01:05:34.32
546 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" River 07:35:35.05 1122.969 01:05:35.05
547 CZ HLAVINKA Josef Raul 07:35:35.27 1122.906 01:05:35.27
548 DE GOETZ Guenter "A" Biggy 07:35:35.43 1122.861 01:05:35.43
549 CZ VIKTORÍN Lukáš Tonka 07:35:35.96 1122.710 01:05:35.96
550 CH WIRZ Team Mollema 07:35:36.12 1122.664 01:05:36.12
551 CZ KLEMENS Karel 10KK 07:35:36.46 1122.567 01:05:36.46
552 DE FRANZISKA "B" Franziska 11 07:35:36.71 1122.496 01:05:36.71
553 CZ MALACH Ladislav Sára 07:35:36.78 1122.476 01:05:36.78
554 CZ DUDA Přemysl Hery 07:35:36.88 1122.447 01:05:36.88
555 DE LECKE Theo & Markus TM 04 07:35:37.38 1122.305 01:05:37.38
556 CZ ROMANČÍK Jaromír Depař 07:35:37.70 1122.213 01:05:37.70
557 CZ HNILICA Tomáš Laura 07:35:38.08 1122.105 01:05:38.08
558 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Pětka 07:35:38.22 1122.065 01:05:38.22
559 CZ VACEK Josef Monča 07:35:38.40 1122.014 01:05:38.40
560 SK DREXLEROVÁ Helena Kincsem 07:35:38.54 1121.974 01:05:38.54
561 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Jndy 07:35:38.66 1121.940 01:05:38.66
562 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Septimus 07:35:38.83 1121.892 01:05:38.83
563 DE FRANZISKA "A" Franziska 1 07:35:40.28 1121.479 01:05:40.28
564 HU GÁBOR Takács TG 596 07:35:40.45 1121.430 01:05:40.45
565 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Zdeněk 07:35:41.42 1121.154 01:05:41.42
566 CH HÖSLI Walter Phantom 07:35:42.25 1120.918 01:05:42.25
567 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 3 07:35:42.47 1120.856 01:05:42.47
568 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek S 1 07:35:43.25 1120.634 01:05:43.25
569 AT WENZ Alfred Krista 07:35:44.30 1120.336 01:05:44.30
570 CZ PŘÍVARA Vladimír Ozzi 07:35:45.16 1120.091 01:05:45.16
571 PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Maestro 07:35:45.56 1119.978 01:05:45.56
572 DE BRANDT Daniel ORL Anne 07:35:45.73 1119.930 01:05:45.73
573 AT RÖTZER Franz Top 5 07:35:46.12 1119.819 01:05:46.12
574 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-399 07:35:47.14 1119.530 01:05:47.14
575 DE SPRANG Matthias MS 07 07:35:48.52 1119.138 01:05:48.52
576 AT STRAIF Walter Wannessa 07:35:49.04 1118.991 01:05:49.04
577 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Diego 07:35:49.35 1118.903 01:05:49.35
578 CH WIRZ Team Fuglsang 07:35:49.72 1118.798 01:05:49.72
579 CZ HAŠŠO Slavomír Benda 07:35:49.86 1118.759 01:05:49.86
580 DE SKOPLJAK Denis Demie 07:35:52.43 1118.031 01:05:52.43
581 DE ZSCHOMMLER Jens Akron 07:35:52.51 1118.009 01:05:52.51
582 CZ SVOBODA Jiří "B" Jana 1 07:35:52.59 1117.986 01:05:52.59
583 AT STOCKINGER Franz Tomschi 07:35:54.16 1117.542 01:05:54.16
584 CZ PINTERA & MAZUCH Vrendelike 07:35:54.36 1117.486 01:05:54.36
585 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Klat 610 07:35:54.97 1117.313 01:05:54.97
586 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Ai 07:35:56.96 1116.751 01:05:56.96
587 DE SCHWARM Claudia Heinz 07:35:57.24 1116.672 01:05:57.24
588 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Decimus 07:35:57.70 1116.542 01:05:57.70
589 AT WENZ Alfred Jonny 07:35:57.76 1116.526 01:05:57.76
590 PL LACH Adrian * Heros J222 07:35:58.16 1116.413 01:05:58.16
591 CZ BECHYNĚ Radek Kras 07:35:58.42 1116.339 01:05:58.42
592 DE SG STEFFL SGS 05 07:35:58.58 1116.294 01:05:58.58
593 CZ ELITE GO FAMILY LOFT Chivas Go 07:35:59.54 1116.024 01:05:59.54
594 CZ CH.ST. JOPPI + SVĚTLÍK Jiří Kopp Grošák 07:36:02.23 1115.266 01:06:02.23
595 CZ CH.ST. JOPPI + SVĚTLÍK Jiří Kopp Jurášek 1 07:36:03.43 1114.928 01:06:03.43
596 CH HÖSLI Walter Douglas 07:36:03.45 1114.923 01:06:03.45
597 NL PLOEG Bert Dot 07:36:05.76 1114.273 01:06:05.76
598 PL SZYMAŃSKI Zbigniew * SZ 74 07:36:06.19 1114.152 01:06:06.19
599 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Radek 07:36:09.33 1113.271 01:06:09.33
600 CZ SVOBODA Jiří "B" Romana 1 07:36:09.80 1113.139 01:06:09.80
601 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Celina 07:36:10.08 1113.061 01:06:10.08
602 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Ran 07:36:10.09 1113.058 01:06:10.09
603 AT BUTYKA Ferenc Ferenc 35 07:36:11.46 1112.674 01:06:11.46
604 AT KUTLESA Slavko SLK 59 07:36:11.71 1112.604 01:06:11.71
605 DE WICHERT KARL-HEINZ Sebrle 07:36:11.80 1112.579 01:06:11.80
606 CZ KLEMENS Karel 6K 07:36:13.49 1112.105 01:06:13.49
607 DE HEROES OF THE SKY Leoni 07:36:14.02 1111.957 01:06:14.02
608 CZ ESHEK Bohdan Argus 07:36:14.03 1111.954 01:06:14.03
609 AT KUTLESA Slavko SLK 48 07:36:14.51 1111.820 01:06:14.51
610 AT WIEFLER Alois Jan 07:36:14.77 1111.747 01:06:14.77
611 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Golden Vojta 07:36:16.05 1111.389 01:06:16.05
612 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Kim 07:36:16.92 1111.146 01:06:16.92
613 AT KUKLA Josef Isi 07:36:17.17 1111.076 01:06:17.17
614 CH TEAM ANDERHUB Arado 07:36:17.51 1110.981 01:06:17.51
615 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 05 07:36:17.82 1110.895 01:06:17.82
616 DE SG SCHMIDT - SOMMER Aurora 07:36:18.83 1110.613 01:06:18.83
617 DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Bente 07:36:19.08 1110.543 01:06:19.08
618 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Tertius 07:36:19.30 1110.482 01:06:19.30
619 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 11 07:36:20.11 1110.256 01:06:20.11
620 DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Nici 07:36:20.96 1110.019 01:06:20.96
621 CR CULIC Denis Dalmatian Wind 07:36:21.60 1109.840 01:06:21.60
622 CZ KONOPÍK Jiří Jolly 07:36:24.85 1108.935 01:06:24.85
623 DE MESTRE SILVA Enriko 07:36:24.94 1108.910 01:06:24.94
624 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 09 07:36:25.50 1108.754 01:06:25.50
625 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Maori Venture V. 07:36:26.22 1108.554 01:06:26.22
626 AT OFNER Kurt Johanna 07:36:26.26 1108.543 01:06:26.26
627 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Versailles 07:36:26.79 1108.395 01:06:26.79
628 DE GOETZ Guenter "A" Bravo 07:36:29.89 1107.534 01:06:29.89
629 CZ VACEK Josef Jaruška 07:36:31.44 1107.104 01:06:31.44
630 AT KUTLESA Slavko SLK 49 07:36:31.75 1107.018 01:06:31.75
631 PL KOZLENIA Artur Klara 07:36:34.15 1106.353 01:06:34.15
632 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Anet 07:36:35.23 1106.054 01:06:35.23
633 DE HOCHSCHERFF Udo Navü 07:36:35.56 1105.963 01:06:35.56
634 CZ DVOŘÁK Zbyněk Joan 07:36:35.73 1105.916 01:06:35.73
635 DE SCHWARM Claudia Rainer 07:36:36.15 1105.799 01:06:36.15
636 DE FRANZISKA "A" Franziska 2 07:36:38.75 1105.080 01:06:38.75
637 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-398 07:36:39.16 1104.967 01:06:39.16
638 CZ FLY YOUNG STARS Elza 07:36:39.31 1104.926 01:06:39.31
639 DE LECKE Theo & Markus TM 08 07:36:39.57 1104.854 01:06:39.57
640 CZ BECHYNĚ Radek Dark Punch 07:36:39.67 1104.826 01:06:39.67
641 CH WIRZ Team Alaphillippe 07:36:40.71 1104.539 01:06:40.71
642 CZ KUDELA Jaromír Ing. Mája 07:36:41.04 1104.448 01:06:41.04
643 CZ SKOKAN Pavel Black Jack II. 07:36:41.63 1104.285 01:06:41.63
644 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Natsumi 07:36:42.37 1104.081 01:06:42.37
645 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Nina 07:36:43.26 1103.835 01:06:43.26
646 DE HOCHSCHERFF Udo Sveni 07:36:43.99 1103.634 01:06:43.99
647 CZ ELITE GO FAMILY LOFT Lady Bay 07:36:44.44 1103.510 01:06:44.44
648 DE MESTRE SILVA Henrique 07:36:46.51 1102.940 01:06:46.51
649 SK HROZEN Peter Peter 07:36:49.25 1102.186 01:06:49.25
650 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Šestka 07:36:49.57 1102.098 01:06:49.57
651 DE BEHLKE Andreas AB 02 07:36:50.31 1101.895 01:06:50.31
652 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Šurmen 07:36:51.23 1101.642 01:06:51.23
653 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 10 07:36:51.59 1101.543 01:06:51.59
654 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team "A" der Zahme 07:36:51.60 1101.541 01:06:51.60
655 SK PJ PIGEONS PJ Matwist 07:36:51.71 1101.510 01:06:51.71
656 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 056 07:36:52.03 1101.422 01:06:52.03
657 DE GEBHARDT Reinhard Request 07:36:53.47 1101.027 01:06:53.47
658 CZ HNILICA Tomáš Tina 07:36:53.74 1100.953 01:06:53.74
659 AT RÖTZER Franz Top 02 07:36:55.96 1100.345 01:06:55.96
660 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team PM 02 07:36:56.61 1100.167 01:06:56.61
661 AT GASSER Reinhard Galadrielle 07:36:57.02 1100.054 01:06:57.02
662 DE LECKE Theo & Markus TM 10 07:36:57.24 1099.994 01:06:57.24
663 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "A" Tecqua 07 07:36:57.47 1099.931 01:06:57.47
664 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Illinois 07:36:57.65 1099.882 01:06:57.65
665 CZ JELÍNEK Václav Tomáš 07:36:57.90 1099.813 01:06:57.90
666 DE MESTRE SILVA Miguel 07:36:57.94 1099.802 01:06:57.94
667 CZ SKOKAN Pavel Black Panther 07:36:58.58 1099.627 01:06:58.58
668 DE HOCHSCHERFF Udo Naddy 07:36:59.05 1099.499 01:06:59.05
669 CZ BUREŠ Team Aurelius 07:36:59.71 1099.318 01:06:59.71
670 PL DABROWSKI Pawel * Ikar 07:37:00.10 1099.211 01:07:00.10
671 CZ HANZEL Štefan Han 35 07:37:01.24 1098.900 01:07:01.24
672 DE FISCHER Ralph Asp 07:37:02.19 1098.640 01:07:02.19
673 CZ BUREŠ + PÍTRA Team Nebraska 07:37:02.72 1098.496 01:07:02.72
674 CZ KULÍK Přemysl Lada 07:37:02.74 1098.490 01:07:02.74
675 CZ KONOPÍK Jiří Hektor 07:37:03.31 1098.334 01:07:03.31
676 AT WENZ Alfred Oliver 07:37:03.71 1098.225 01:07:03.71
677 DE TEAM GERMANY Toni Deigner Toronto 07:37:04.86 1097.911 01:07:04.86
678 CZ DUDA Přemysl Dante 07:37:05.31 1097.789 01:07:05.31
679 AT BUTYKA Ferenc Ferenc 505 07:37:06.61 1097.434 01:07:06.61
680 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "C" Helmut 2 07:37:07.61 1097.162 01:07:07.61
681 CZ GORCA TEAM Sára 07:37:08.12 1097.023 01:07:08.12
682 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Zlato 07:37:08.29 1096.977 01:07:08.29
683 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 2 07:37:08.77 1096.846 01:07:08.77
684 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Last Chance II. 07:37:09.22 1096.723 01:07:09.22
685 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Margerita 07:37:10.37 1096.411 01:07:10.37
686 CZ POSPÍŠIL Petr Jako 07:37:10.71 1096.318 01:07:10.71
687 DE HIENZSCH Frank FH 5 07:37:12.89 1095.725 01:07:12.89
688 DE TEAM TEISTUNGEN Temper 07:37:13.74 1095.495 01:07:13.74
689 SK ČÁNI Ĺudovít Monika 07:37:14.68 1095.239 01:07:14.68
690 CZ KROČIL Jaroslav Hubert 07:37:15.13 1095.117 01:07:15.13
691 CZ ŠKOVRAN Stanislav Porthos 07:37:16.55 1094.732 01:07:16.55
692 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 4 07:37:19.33 1093.978 01:07:19.33
693 CZ PŘÍVARA Vladimír Matty 07:37:19.98 1093.802 01:07:19.98
694 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 834 07:37:20.46 1093.673 01:07:20.46
695 CZ KLEMENS Karel 5K 07:37:20.51 1093.659 01:07:20.51
696 CZ HRUDA Jan Karel 3 07:37:21.35 1093.432 01:07:21.35
697 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Risa 07:37:21.80 1093.310 01:07:21.80
698 DE FISCHER Ralph Pike 07:37:23.18 1092.937 01:07:23.18
699 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 02 07:37:23.86 1092.753 01:07:23.86
700 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Kolínek Team 04 07:37:24.61 1092.550 01:07:24.61
701 DE SCHOEN Friedrich Fritz 1 07:37:25.24 1092.380 01:07:25.24
702 SK MAJDÁK Michal Jantar 07:37:25.80 1092.229 01:07:25.80
703 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 12 07:37:26.48 1092.045 01:07:26.48
704 CZ KONOPÍK Jiří Heda 07:37:29.18 1091.317 01:07:29.18
705 AT BLIEGE Felix Roman 07:37:29.63 1091.196 01:07:29.63
706 SK TEAM LUTERAN + HRICIK + BAŠISTA Not The Other 07:37:29.88 1091.129 01:07:29.88
707 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 5 07:37:30.70 1090.908 01:07:30.70
708 AT KUTLESA Slavko SLK 60 07:37:31.21 1090.770 01:07:31.21
709 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 1 07:37:31.97 1090.566 01:07:31.97
710 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "B" Rosenthal 2 07:37:32.62 1090.391 01:07:32.62
711 CZ KAREL Jan Fortschrit 514 07:37:33.48 1090.160 01:07:33.48
712 CZ ŽLIČAŘ Roman Quatro 62 07:37:33.94 1090.036 01:07:33.94
713 CZ HRADIL František Harold 07:37:36.92 1089.235 01:07:36.92
714 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2313 07:37:37.55 1089.066 01:07:37.55
715 CZ KOCIÁN Milan Myslivec 07:37:39.34 1088.586 01:07:39.34
716 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Moon Mome 07:37:40.63 1088.240 01:07:40.63
717 CZ GORCA TEAM Lejdy 07:37:42.35 1087.779 01:07:42.35
718 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 4174 07:37:42.92 1087.627 01:07:42.92
719 AT TEAM MÜLVIERTEL Lindtner Karelena 07:37:44.07 1087.319 01:07:44.07
720 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 02 07:37:44.37 1087.239 01:07:44.37
721 DE LECKE Theo & Markus TM 12 07:37:44.76 1087.134 01:07:44.76
722 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2974 07:37:45.06 1087.054 01:07:45.06
723 AT MARCHAT Franz Willis Lieveling 07:37:45.44 1086.952 01:07:45.44
724 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Mini Bulldozer 07:37:45.96 1086.813 01:07:45.96
725 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Nanami 07:37:47.16 1086.493 01:07:47.16
726 SK TEAM LUTERAN + HRICIK + BAŠISTA Surprise 07:37:48.35 1086.175 01:07:48.35
727 CZ KONOPÍK Jiří Simka 07:37:50.12 1085.703 01:07:50.12
728 DE TEAM GERMANY Toni Deigner Tornado 07:37:51.06 1085.452 01:07:51.06
729 CZ SKOKAN Pavel Black Pearl 07:37:51.73 1085.273 01:07:51.73
730 CZ ŠKOVRAN Stanislav Athos 07:37:52.60 1085.041 01:07:52.60
731 HU ISTVÁN Márkus Mars 07:37:53.33 1084.847 01:07:53.33
732 CZ KLEMENS Karel 8KK 07:37:54.99 1084.405 01:07:54.99
733 PL KOZLENIA Artur Adi 07:37:55.14 1084.365 01:07:55.14
734 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "A" Schinze 4 07:37:55.59 1084.245 01:07:55.59
735 SK TATRY-DERBY DT 1 07:37:56.11 1084.107 01:07:56.11
736 DE HOFLAND - VAN OOSTEN Team Lida 07:37:57.60 1083.711 01:07:57.60
737 AT ECKHARDT Markus Ecki´s Grizzly 07:37:59.50 1083.206 01:07:59.50
738 PL BRASZKO Adam i Helena Iskra 07:37:59.69 1083.156 01:07:59.69
739 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Transilvania 07:38:00.84 1082.851 01:08:00.84
740 CZ MAKANAKI Team Maka 07:38:00.92 1082.829 01:08:00.92
741 DE BRANDT Daniel ORL Daniel 07:38:01.13 1082.774 01:08:01.13
742 SK KONŠ Milan Šéf 07:38:01.27 1082.737 01:08:01.27
743 CZ REIN Jan "B" Mona 07:38:01.70 1082.622 01:08:01.70
744 CZ KROČIL Jaroslav Zdenička 07:38:03.07 1082.259 01:08:03.07
745 SK BCHB Team Correct Number 07:38:03.68 1082.098 01:08:03.68
746 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Green Kitt 07:38:04.17 1081.968 01:08:04.17
747 AT LEICHTFRIED Karin Jaak 07:38:04.58 1081.859 01:08:04.58
748 SK PJ PIGEONS PJ Gerri 07:38:08.48 1080.827 01:08:08.48
749 CZ KLEMENS Karel 1K 07:38:11.50 1080.029 01:08:11.50
750 SK MOKOŠ + VÁROŠ Molly 07:38:11.58 1080.008 01:08:11.58
751 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 10 07:38:13.47 1079.510 01:08:13.47
752 SK LABON Matúš & Jakub MJ 02 07:38:15.15 1079.067 01:08:15.15
753 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team "A" Jana 07:38:20.67 1077.614 01:08:20.67
754 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Ester 07:38:24.04 1076.729 01:08:24.04
755 CZ STRNAD Jaroslav Zoe 07:38:24.26 1076.672 01:08:24.26
756 SK PRÍVARA Pavol Kinčen-Paul 07:38:28.64 1075.524 01:08:28.64
757 SK VALÁPKA - POKOPEC Team Stela 07:38:33.31 1074.303 01:08:33.31
758 CZ MACHALA František Lukas 07:38:33.48 1074.258 01:08:33.48
759 CZ KONOPÍK Jiří Pepa 07:38:34.37 1074.026 01:08:34.37
760 DE FRANZISKA "B" Franziska 14 07:38:38.40 1072.975 01:08:38.40
761 PT PEDRO PORTO Project X Porto 07:38:42.75 1071.843 01:08:42.75
762 DE TEAM HESSENBOYS One Loft Pigeon Racing THB 72 07:38:46.80 1070.791 01:08:46.80
763 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Mini Christo 07:38:50.42 1069.852 01:08:50.42
764 AT JAKUPOVIC & NAHIC TEAM Flash 07:38:50.89 1069.731 01:08:50.89
765 AT NÖRES Kurt Lugos 07:38:51.75 1069.508 01:08:51.75
766 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 387 07:38:57.30 1068.073 01:08:57.30
767 CZ STRNAD Jaroslav Camille 07:38:57.71 1067.968 01:08:57.71
768 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 2594 07:38:58.63 1067.730 01:08:58.63
769 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "A" Tecqua 01 07:39:07.23 1065.516 01:09:07.23
770 CZ EM-EKO.CZ Hrusa 07:39:10.73 1064.618 01:09:10.73
771 CZ KAREL Jan John Deere 07:39:12.34 1064.205 01:09:12.34
772 CZ GRUBER Simon Žofka 07:39:12.37 1064.197 01:09:12.37
773 AT EPPENSTEINER Josef Amore 07:39:13.05 1064.023 01:09:13.05
774 AT HALATSCHEK Dietmar As 654 07:39:17.60 1062.858 01:09:17.60
775 AT MARCHAT Franz Aphrodite 07:39:21.64 1061.827 01:09:21.64
776 PL WÓJCIK Piotr Bora 07:39:27.87 1060.239 01:09:27.87
777 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Frozen 07:39:31.65 1059.279 01:09:31.65
778 CZ GRUBER Simon Terezka 07:39:31.99 1059.192 01:09:31.99
779 CZ PŘÍVARA Vladimír Maxi 07:39:34.26 1058.616 01:09:34.26
780 DE GOETZ Guenter "B" Bavarian 07:39:35.80 1058.226 01:09:35.80
781 PL MICHALAK Bogdan Zajta 28 07:39:39.54 1057.279 01:09:39.54
782 AT GRATZER Marco New Speedy 07:39:50.86 1054.423 01:09:50.86
783 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Adrian 07:40:15.78 1048.190 01:10:15.78
784 CH BONSEMEIER & PEIXOTO Team BP 05 07:40:24.14 1046.116 01:10:24.14
785 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek S 3 07:40:25.88 1045.685 01:10:25.88
786 DE WOLTERINK Gerald Gerald 536 07:40:28.84 1044.953 01:10:28.84
787 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "C" Timo 4 07:40:29.21 1044.862 01:10:29.21
788 SK VALÁPKA - POKOPEC Team Leader I. 07:40:29.88 1044.696 01:10:29.88
789 PL BRASZKO Adam i Helena Miś 07:40:32.70 1044.000 01:10:32.70
790 PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Monalisa 07:40:35.28 1043.364 01:10:35.28
791 CZ REIN Jan "A" Ann 07:40:39.21 1042.397 01:10:39.21
792 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Pinta 07:40:39.64 1042.291 01:10:39.64
793 AT GRATZER Marco Augustus 07:40:42.06 1041.697 01:10:42.06
794 DE SKOPLJAK Denis Delta 07:40:43.78 1041.275 01:10:43.78
795 CZ CH.ST. JOPPI + SVĚTLÍK Jiří Kopp Bělouš 2 07:40:48.12 1040.211 01:10:48.12
796 CZ CH.ST. JOPPI + SVĚTLÍK Jiří Kopp Pepa 07:40:51.17 1039.464 01:10:51.17
797 CH SCHNEEBERGER Roman Snowflake 07:40:51.80 1039.310 01:10:51.80
798 SK PJ PIGEONS PJ Danny 07:40:53.30 1038.944 01:10:53.30
799 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek T 2 07:40:54.31 1038.697 01:10:54.31
800 DE TEAM GERMANY - W A Waldow + Silvia Thiel WS 4 07:40:54.65 1038.614 01:10:54.65
801 DE BEHLKE Andreas AB 03 07:41:04.07 1036.320 01:11:04.07
802 CZ ATH Květná Abonent 6 07:41:04.75 1036.155 01:11:04.75
803 CZ ATH Květná Abonent 20 07:41:06.77 1035.664 01:11:06.77
804 ES USO ASKARRA Ekaitz 07:41:12.06 1034.382 01:11:12.06
805 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Hi Jinx 07:41:12.88 1034.183 01:11:12.88
806 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Saturn 07:41:13.16 1034.115 01:11:13.16
807 AT GRATZER Marco "B" Franz Ferdinand 07:41:16.83 1033.228 01:11:16.83
808 AT WIEFLER Alois Heidi One 07:41:17.22 1033.134 01:11:17.22
809 DE WICHERT KARL-HEINZ Cech 07:41:17.51 1033.064 01:11:17.51
810 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. David 07:41:19.18 1032.660 01:11:19.18
811 AT STEINER Alfred Avantin 1 07:41:20.17 1032.422 01:11:20.17
812 AT HALATSCHEK Dietmar Scharlie 07:41:21.04 1032.212 01:11:21.04
813 CZ LAŇKA Alfons Ing. Maruš 07:41:23.81 1031.544 01:11:23.81
814 CZ STRNAD Jaroslav Markus 07:41:49.40 1025.419 01:11:49.40
815 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Hana´s Star 07:41:58.69 1023.213 01:11:58.69
816 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Quintus 07:42:01.74 1022.491 01:12:01.74
817 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Harry 07:42:02.99 1022.195 01:12:02.99
818 CZ KOCIÁN Milan Fernet 07:42:09.38 1020.687 01:12:09.38
819 DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Alex 07:42:11.58 1020.168 01:12:11.58
820 AT ECKHARDT Markus Ecki´s 10 07:42:15.83 1019.168 01:12:15.83
821 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Lambrechts 07:42:16.89 1018.919 01:12:16.89
822 SK GOGORA Milan Goliath 07:42:25.27 1016.954 01:12:25.27
823 CZ SVOBODA Jiří "B" Lenka 1 07:42:28.79 1016.131 01:12:28.79
824 HU VIGLIDÁN Ágoston SZA 12 07:42:30.43 1015.748 01:12:30.43
825 AT GRATZER Marco Gaspar 07:42:31.75 1015.440 01:12:31.75
826 CZ IŠTVÁNEK & ŠIK Team Lucka 07:42:37.31 1014.144 01:12:37.31
827 PL SZYMAŃSKI Zbigniew * SZ 90 07:42:43.20 1012.775 01:12:43.20
828 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Vrieska 07:42:43.73 1012.652 01:12:43.73
829 DE FRANZISKA "B" Franziska 12 07:42:45.34 1012.279 01:12:45.34
830 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Helena 07:42:47.04 1011.884 01:12:47.04
831 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Buba 07:42:48.38 1011.574 01:12:48.38
832 AT MARCHAT Franz Mogli 07:42:53.44 1010.404 01:12:53.44
833 CZ GRIPENI Čáslav Semil 07:42:54.18 1010.233 01:12:54.18
834 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Emi 07:42:55.79 1009.861 01:12:55.79
835 SK LAŠ Vladimír Las 3 07:42:56.51 1009.695 01:12:56.51
836 CZ KONOPÍK Jiří Lucie 07:42:57.52 1009.462 01:12:57.52
837 CZ ŠABATA Jan J.Š. 03 07:43:01.11 1008.635 01:13:01.11
838 SK TEAM LUTERAN + HRICIK + BAŠISTA Dark George 07:43:02.33 1008.354 01:13:02.33
839 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "B" Rosenthal 1 07:43:03.24 1008.145 01:13:03.24
840 DE SCHWARM Claudia Weihegold 07:43:03.91 1007.991 01:13:03.91
841 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. Luke Cage 07:43:06.42 1007.414 01:13:06.42
842 CZ ESHEK Bohdan Luna 07:43:07.08 1007.262 01:13:07.08
843 CZ VOZÁK Miroslav Cart 07:43:07.87 1007.081 01:13:07.87
844 DE WICHERT KARL-HEINZ Vitkova 07:43:08.27 1006.989 01:13:08.27
845 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Bruno 07:43:10.89 1006.388 01:13:10.89
846 CZ ATH Květná Abonent 11 07:43:12.08 1006.116 01:13:12.08
847 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 11 07:43:14.91 1005.468 01:13:14.91
848 AT GRATZER Werner Beinhart 07:43:15.23 1005.394 01:13:15.23
849 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. Michaela 07:43:17.32 1004.917 01:13:17.32
850 CZ HANZEL Štefan Han 38 07:43:18.57 1004.631 01:13:18.57
851 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Vojta 07:43:19.25 1004.476 01:13:19.25
852 SK KUJANIK Team KT 01 07:43:19.65 1004.384 01:13:19.65
853 CZ ŠKOVRAN Stanislav d´Artagnan 07:43:19.77 1004.357 01:13:19.77
854 CZ KONEČNÝ Vlastimil Hibernál 07:43:21.07 1004.060 01:13:21.07
855 CZ VACEK Josef Maruška 07:43:21.68 1003.921 01:13:21.68
856 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-400 07:43:22.76 1003.675 01:13:22.76
857 CZ HLAVINKA Josef Paolo 07:43:35.46 1000.788 01:13:35.46
858 CZ HRADIL František Frankie 07:43:39.39 999.898 01:13:39.39
859 PL PACEK Wojciech WP 2 07:44:00.85 995.066 01:14:00.85
860 CH TEAM ANDERHUB Aero 07:44:06.20 993.869 01:14:06.20
861 AT HOFMANN Leopold HL 3 07:44:27.77 989.071 01:14:27.77
862 AT HÖLD Erich Emilie 07:44:51.66 983.810 01:14:51.66
863 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 324 07:44:52.84 983.552 01:14:52.84
864 CH TEAM FROHMATTA Lambrigger Josef Apollo 07:44:55.99 982.863 01:14:55.99
865 AT STRAIF Walter Wurlitzer 07:45:03.49 981.226 01:15:03.49
866 AT RÖTZER Franz Top 6 07:45:03.58 981.206 01:15:03.58
867 CZ KAREL Jan Case 07:45:04.13 981.086 01:15:04.13
868 CH SCHNEEBERGER Roman Snowwhite 07:45:05.80 980.723 01:15:05.80
869 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 06 07:45:07.07 980.446 01:15:07.07
870 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-393 07:45:07.83 980.281 01:15:07.83
871 CH JUD Roman Tomahawk 07:45:08.28 980.183 01:15:08.28
872 HU SZALMA - BACSKAI Team Sanibel 07:45:08.84 980.061 01:15:08.84
873 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Pablo 07:45:09.48 979.922 01:15:09.48
874 NO HELGESEN Bjorn Ove King II. 07:45:10.48 979.705 01:15:10.48
875 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Freddy 07:45:11.87 979.403 01:15:11.87
876 DE HOOP Michael Habiba 07:45:12.34 979.301 01:15:12.34
877 CZ HRUDA Jan Karel 6 07:45:13.03 979.151 01:15:13.03
878 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 04 07:45:13.51 979.047 01:15:13.51
879 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team "A" Favorit 07:45:15.09 978.705 01:15:15.09
880 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 12 07:45:15.26 978.668 01:15:15.26
881 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 6 07:45:15.44 978.629 01:15:15.44
882 CZ ATH Květná Abonent 15 07:45:15.68 978.577 01:15:15.68
883 CZ HLOUŠ Pavel Uno 07:45:15.94 978.521 01:15:15.94
884 CZ KRÁL František Brutus 07:45:16.13 978.479 01:15:16.13
885 AT NAGELHOFER Robert Orchidee 1028 07:45:16.38 978.425 01:15:16.38
886 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 08 07:45:16.74 978.347 01:15:16.74
887 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Aqua 07:45:16.83 978.328 01:15:16.83
888 CZ VACEK Josef Jiřík 07:45:17.81 978.116 01:15:17.81
889 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Sextus 07:45:18.23 978.025 01:15:18.23
890 DE ZG HELIOS A Zenith 07:45:18.35 977.999 01:15:18.35
891 CZ SVOBODA Jiří "A" Lenka 07:45:18.75 977.912 01:15:18.75
892 CZ VIKTORÍN Lukáš Ondra 07:45:19.67 977.713 01:15:19.67
893 PL BASA M+A Team M 3 07:45:20.48 977.538 01:15:20.48
894 CZ HLAVINKA Josef Mohamed 07:45:20.68 977.495 01:15:20.68
895 HU GÁBOR Takács TG 561 07:45:22.06 977.196 01:15:22.06
896 DE LECKE Theo & Markus TM 11 07:45:22.93 977.008 01:15:22.93
897 AT KUTLESA Slavko SLK 42 07:45:23.34 976.920 01:15:23.34
898 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Black Party II. 07:45:23.50 976.885 01:15:23.50
899 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Corleone 07:45:24.14 976.747 01:15:24.14
900 DE TEAM GERMANY Toni Deigner Tooter 07:45:24.71 976.624 01:15:24.71
901 PL LACH Adrian * Heros JJ23 07:45:25.22 976.514 01:15:25.22
902 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 4 07:45:25.52 976.449 01:15:25.52
903 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 09 07:45:28.87 975.727 01:15:28.87
904 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team "A" Hofra 07:45:29.42 975.608 01:15:29.42
905 CZ MADE IN VYSEKAL JÄGERNDORF - SILESIA TEAM Hujerka 07:45:29.66 975.557 01:15:29.66
906 AT HALATSCHEK Dietmar As 2 07:45:29.82 975.522 01:15:29.82
907 AT HALATSCHEK Dietmar Siegi 07:45:30.22 975.436 01:15:30.22
908 DE SG STEFFL SGS 09 07:45:30.59 975.356 01:15:30.59
909 CZ KLEMENS Karel 12KK 07:45:31.22 975.221 01:15:31.22
910 CZ GRUBER Simon Simon 07:45:31.63 975.133 01:15:31.63
911 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 383 07:45:32.29 974.991 01:15:32.29
912 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Napoleon 07:45:32.96 974.846 01:15:32.96
913 CH SCHNEEBERGER Roman Sapphire 07:45:33.48 974.735 01:15:33.48
914 NO HELGESEN Bjorn Ove Königs 235 07:45:34.71 974.470 01:15:34.71
915 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 2078 07:45:35.06 974.395 01:15:35.06
916 CZ KAREL Jan El Pid 07:45:37.74 973.820 01:15:37.74
917 AT MARCHAT Franz Gambler 07:45:38.29 973.702 01:15:38.29
918 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Poppy 07:45:38.60 973.635 01:15:38.60
919 CZ PINTERA & MAZUCH Jupidka 07:45:39.39 973.466 01:15:39.39
920 CZ GORCA TEAM Karina 07:45:39.81 973.376 01:15:39.81
921 SK COMOREK Pavel Kysuca 07:45:40.86 973.150 01:15:40.86
922 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 10 07:45:41.79 972.951 01:15:41.79
923 CZ MAKANAKI Team Naki 07:45:42.69 972.758 01:15:42.69
924 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team "A" Vansan 07:45:43.43 972.600 01:15:43.43
925 CZ GRIPENI Čáslav Eskil 07:45:43.85 972.510 01:15:43.85
926 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 3424 07:45:44.66 972.337 01:15:44.66
927 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Silver Birch 07:45:45.01 972.262 01:15:45.01
928 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek S 5 07:45:48.14 971.593 01:15:48.14
929 PL WRÓBEL Michal & Patryk Achim 07:45:49.56 971.290 01:15:49.56
930 DE SG STEFFL SGS 03 07:45:50.44 971.102 01:15:50.44
931 AT GASSER Reinhard Gaucho 07:45:51.17 970.946 01:15:51.17
932 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 07 07:45:54.43 970.251 01:15:54.43
933 CH JUD Roman Mustang 07:45:55.39 970.046 01:15:55.39
934 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 4354 07:45:59.80 969.108 01:15:59.80
935 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Many 07:46:08.82 967.195 01:16:08.82
936 PL LACH Adrian * Euro Bots 07:46:16.20 965.635 01:16:16.20
937 AT GASSER Reinhard Galaxy 07:46:16.45 965.582 01:16:16.45
938 CZ MALACH Ladislav Wirra 07:46:16.93 965.481 01:16:16.93
939 CZ ŠKOVRAN Stanislav Alina 07:46:17.84 965.289 01:16:17.84
940 DE SPRANG Matthias MS 05 07:46:21.47 964.524 01:16:21.47
941 PL DABROWSKI Pawel * Kana 07:46:23.25 964.150 01:16:23.25
942 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Ziga 07:46:24.18 963.954 01:16:24.18
943 CZ DUDA Přemysl Lara 07:46:27.98 963.156 01:16:27.98
944 CZ HONEŠ Jiří Doctor 07:46:29.82 962.770 01:16:29.82
945 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 07 07:46:30.66 962.594 01:16:30.66
946 CZ FLY YOUNG STARS Mika 07:46:36.51 961.369 01:16:36.51
947 SK PJ PIGEONS PJ Royal 07:46:37.08 961.249 01:16:37.08
948 CZ GRUBER Lubomír Pavlínka 07:46:37.54 961.153 01:16:37.54
949 AT BUTYKA Ferenc Ferenc 17 07:46:38.34 960.986 01:16:38.34
950 DE GEBHARDT Reinhard Renaissance 07:46:39.16 960.815 01:16:39.16
951 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "B" Klaus 3 07:46:40.66 960.501 01:16:40.66
952 DE WICHERT KARL-HEINZ Sablikova 07:46:42.18 960.184 01:16:42.18
953 HU VIGLIDÁN Ágoston SZA 11 07:46:42.70 960.076 01:16:42.70
954 PL SEDLACEK Josef Morning Cry 07:46:43.74 959.859 01:16:43.74
955 AT EPPENSTEINER Josef Amira 07:46:44.20 959.763 01:16:44.20
956 CZ REIN Jan "A" Luky 07:46:45.50 959.492 01:16:45.50
957 PL DABROWSKI Pawel * Dalia 07:46:47.13 959.152 01:16:47.13
958 CZ KONEČNÝ Vlastimil Rosťa 07:46:48.34 958.901 01:16:48.34
959 CZ GRUBER Simon Peťa 07:46:48.70 958.826 01:16:48.70
960 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Mini Heruv 67 07:46:51.74 958.194 01:16:51.74
961 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "C" Timo 2 07:46:52.06 958.127 01:16:52.06
962 PL WÓJCIK Piotr Bull 07:46:52.54 958.027 01:16:52.54
963 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Laura 07:46:55.35 957.444 01:16:55.35
964 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Wind 07:46:56.20 957.268 01:16:56.20
965 CZ MACHALA František Lady 07:46:56.88 957.127 01:16:56.88
966 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "B" Rosenthal 3 07:46:57.22 957.056 01:16:57.22
967 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Everest 07:46:57.95 956.905 01:16:57.95
968 CZ SKOKAN Pavel Desert Rose 07:46:59.88 956.505 01:16:59.88
969 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 326 07:47:00.75 956.325 01:17:00.75
970 SK VOJTKO Milan Emil 07:47:01.35 956.201 01:17:01.35
971 PL KWASNICKI Tomasz Gold 07:47:01.90 956.087 01:17:01.90
972 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 3284 07:47:02.72 955.918 01:17:02.72
973 PL WRÓBEL Michal & Patryk Franz 07:47:03.18 955.823 01:17:03.18
974 SK DZURÍK Marián Tobi 18 07:47:04.28 955.595 01:17:04.28
975 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 03 07:47:05.44 955.356 01:17:05.44
976 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3563 07:47:06.67 955.102 01:17:06.67
977 PL SZYMCZYK Wiktor Ania 07:47:07.32 954.967 01:17:07.32
978 CZ RACING WITH TARASTARS Bomboš 07:47:07.54 954.922 01:17:07.54
979 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" My Tip IV. 07:47:07.68 954.893 01:17:07.68
980 SK DZURÍK Marián Tobi 8 07:47:08.15 954.796 01:17:08.15
981 CZ KLEMENS Karel 9KK 07:47:08.64 954.695 01:17:08.64
982 CH WIRZ Team Pogacar 07:47:09.78 954.460 01:17:09.78
983 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "A" Schinze 1 07:47:10.39 954.334 01:17:10.39
984 DE BEHLKE Andreas AB 05 07:47:13.71 953.651 01:17:13.71
985 HU SZALMA - BACSKAI Team Santos 07:47:14.47 953.494 01:17:14.47
986 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Čtverka 07:47:14.50 953.488 01:17:14.50
987 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 3274 07:47:15.39 953.305 01:17:15.39
988 CZ PINTERA & MAZUCH Klaaska 07:47:16.06 953.167 01:17:16.06
989 SK DZURÍK Marián Tobi 28 07:47:16.42 953.093 01:17:16.42
990 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Fanda 07:47:16.69 953.038 01:17:16.69
991 CZ SVOBODA Jiří "A" Romana 07:47:17.21 952.931 01:17:17.21
992 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Liduna 07:47:19.45 952.471 01:17:19.45
993 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 10 07:47:19.61 952.438 01:17:19.61
994 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Dora 07:47:20.48 952.259 01:17:20.48
995 DE SEEBACH SIEDLER Team MB 04 07:47:22.11 951.925 01:17:22.11
996 AT TEAM MÜLVIERTEL Lindtner Tiziana 07:47:24.42 951.451 01:17:24.42
997 AT GRATZER Marco "B" Karl 07:47:24.70 951.394 01:17:24.70
998 DE SPRANG Matthias MS 08 07:47:25.25 951.281 01:17:25.25
999 CZ KLEMENS Karel 2K 07:47:26.10 951.107 01:17:26.10
1000 CZ ATH Květná Abonent 13 07:47:28.65 950.586 01:17:28.65
1001 AT WENZ Alfred Renate 07:47:29.01 950.512 01:17:29.01
1002 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Shuichi 07:47:29.67 950.377 01:17:29.67
1003 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Mickey 07:47:31.31 950.042 01:17:31.31
1004 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 7 07:47:36.94 948.893 01:17:36.94
1005 SK LABON Matúš & Jakub MJ 03 07:47:38.56 948.564 01:17:38.56
1006 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 8 07:47:41.02 948.063 01:17:41.02
1007 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Bush 07:47:41.90 947.884 01:17:41.90
1008 DE HEROES OF THE SKY Liam 07:47:42.50 947.762 01:17:42.50
1009 DE GOETZ Guenter "A" Bjarne 07:47:45.04 947.246 01:17:45.04
1010 SK TATRY-DERBY DT 5 07:47:45.73 947.106 01:17:45.73
1011 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Paszek 07:47:46.70 946.909 01:17:46.70
1012 DE GOETZ Guenter "A" Bacca 07:47:47.65 946.716 01:17:47.65
1013 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 1 07:47:50.18 946.203 01:17:50.18
1014 CZ MAČALA Zdeněk Blesk 07:47:51.30 945.976 01:17:51.30
1015 DE HEROES OF THE SKY Lea 07:47:51.79 945.877 01:17:51.79
1016 CZ KAREL Jan Němčour 07:47:53.55 945.521 01:17:53.55
1017 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Water 07:47:56.23 944.979 01:17:56.23
1018 CZ KULÍK Přemysl Pegas 07:48:01.13 943.990 01:18:01.13
1019 CZ LAŇKA Alfons Ing. Laura 07:48:01.65 943.885 01:18:01.65
1020 CZ VACEK Josef Zdenda 07:48:01.73 943.869 01:18:01.73
1021 AT WENZ Alfred Conny 07:48:04.70 943.271 01:18:04.70
1022 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 07 07:48:21.42 939.916 01:18:21.42
1023 AT GASSER Reinhard Gator 07:48:21.67 939.866 01:18:21.67
1024 CZ KONEČNÝ Vlastimil Pola 07:48:22.26 939.748 01:18:22.26
1025 DE ZSCHOMMLER Jens Macon 07:48:23.71 939.458 01:18:23.71
1026 CH SCHNEEBERGER Roman Snowfighter 07:48:25.30 939.141 01:18:25.30
1027 PL BRASZKO Adam i Helena Liza 07:48:26.38 938.925 01:18:26.38
1028 CH TEAM ANDERHUB Albatros 07:48:26.74 938.854 01:18:26.74
1029 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Heylighen II. 07:48:27.69 938.664 01:18:27.69
1030 SK GENČUR František Genie 07:48:29.48 938.307 01:18:29.48
1031 AT NÖRES Kurt Fino 07:48:32.57 937.692 01:18:32.57
1032 PL KOZLENIA Boguslawa Mulan 07:48:37.73 936.667 01:18:37.73
1033 CZ RACING WITH TARASTARS Fillipstr 07:48:38.85 936.444 01:18:38.85
1034 NO HELGESEN Bjorn Ove Silver Channel 07:48:39.78 936.260 01:18:39.78
1035 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 04 07:48:44.03 935.417 01:18:44.03
1036 CZ VACEK Josef Magdalenka 07:48:44.64 935.297 01:18:44.64
1037 DE GOETZ Guenter "B" Beppo 07:48:46.54 934.921 01:18:46.54
1038 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Thor 07:48:47.62 934.707 01:18:47.62
1039 SK FORGÁČ Marek MF 02 07:48:50.65 934.108 01:18:50.65
1040 AT GRATZER Werner Bridge of Dreams 07:48:51.52 933.937 01:18:51.52
1041 NO HELGESEN Bjorn Ove Superstar 247 07:48:52.18 933.806 01:18:52.18
1042 AT HOFMANN Leopold HL 4 07:48:53.22 933.601 01:18:53.22
1043 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. Marek 07:48:53.85 933.477 01:18:53.85
1044 CH WIRZ Team Valverde 07:48:54.73 933.303 01:18:54.73
1045 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Hana´s Dream 07:48:55.58 933.136 01:18:55.58
1046 CZ IŠTVÁNEK & ŠIK Team Erik 07:48:56.98 932.860 01:18:56.98
1047 SK FLIMEL Miroslav Flint 07:49:02.26 931.822 01:19:02.26
1048 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 379 07:49:03.95 931.490 01:19:03.95
1049 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Eura 07:49:04.36 931.409 01:19:04.36
1050 CZ VLČEK Jiří Italica 07:49:06.19 931.050 01:19:06.19
1051 CZ KONEČNÝ Vlastimil Marťa 07:49:06.42 931.005 01:19:06.42
1052 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 08 07:49:06.65 930.960 01:19:06.65
1053 DE SEEBACH SIEDLER Team MB 06 07:49:06.81 930.928 01:19:06.81
1054 CZ KLEMENSOVÁ Sára Tesák 07:49:07.17 930.858 01:19:07.17
1055 CZ LAŇKA Alfons Ing. Mirek 07:49:09.23 930.454 01:19:09.23
1056 AT LEICHTFRIED Walter Klugmann 1 07:49:09.57 930.387 01:19:09.57
1057 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 05 07:49:09.87 930.329 01:19:09.87
1058 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Nack 07:49:10.73 930.160 01:19:10.73
1059 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Kolínek Team 06 07:49:10.82 930.143 01:19:10.82
1060 AT GRATZER Werner Erfolg 07:49:11.67 929.976 01:19:11.67
1061 DE SKOPLJAK Denis Deedle 07:49:12.23 929.867 01:19:12.23
1062 ES USO ASKARRA Eguzki 07:49:12.55 929.804 01:19:12.55
1063 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Patrick 07:49:13.90 929.540 01:19:13.90
1064 CZ HRUDA Jan Karel 1 07:49:14.80 929.364 01:19:14.80
1065 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Rani 07:49:16.32 929.067 01:19:16.32
1066 CZ MAČALA Zdeněk Vánek 07:49:16.81 928.971 01:19:16.81
1067 DE SCHWARM Claudia Gigolo 07:49:17.50 928.837 01:19:17.50
1068 SK LABON Matúš & Jakub MJ 01 07:49:18.67 928.608 01:19:18.67
1069 AT GRATZER Marco Krambambuli 07:49:19.80 928.388 01:19:19.80
1070 CH HÖSLI Walter Raptor 07:49:23.03 927.758 01:19:23.03
1071 AT GASSER Reinhard Gambit 07:49:24.94 927.386 01:19:24.94
1072 CZ SVOBODA Jiří "A" Ela 07:49:25.36 927.305 01:19:25.36
1073 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team "A" Edwin 07:49:28.85 926.626 01:19:28.85
1074 CZ MAJKA + JAN TEAM Petr 07:49:31.33 926.144 01:19:31.33
1075 DE SPITZBERG Team Uwe 5 07:49:31.42 926.127 01:19:31.42
1076 DE LECKE Theo & Markus TM 07 07:49:33.32 925.758 01:19:33.32
1077 PL MICHALAK Bogdan Niunias 24 07:49:34.54 925.522 01:19:34.54
1078 PL WRÓBEL Michal & Patryk Hajni 07:49:37.30 924.987 01:19:37.30
1079 DE BRANDT Daniel ORL Magdaleno Neuner 07:49:40.47 924.374 01:19:40.47
1080 DE LECKE Theo & Markus TM 01 07:49:41.21 924.230 01:19:41.21
1081 ES USO ASKARRA Odei 07:49:49.40 922.650 01:19:49.40
1082 CZ KULÍK Přemysl Lord 07:49:50.68 922.404 01:19:50.68
1083 DE FRANZISKA "A" Franziska 6 07:49:58.17 920.964 01:19:58.17
1084 CZ KONOPÍK Jiří Zuzka 07:49:58.65 920.871 01:19:58.65
1085 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Daphne 07:50:01.90 920.248 01:20:01.90
1086 AT STRAIF Walter Wera 07:50:02.07 920.216 01:20:02.07
1087 CZ GRUBER Lubomír Zdeňka 07:50:03.32 919.976 01:20:03.32
1088 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 12 07:50:05.11 919.633 01:20:05.11
1089 SK DZURÍK Marián Tobi 13 07:50:05.59 919.542 01:20:05.59
1090 AT OFNER Kurt Paula 07:50:14.89 917.766 01:20:14.89
1091 CZ DVOŘÁK Zbyněk Fabio 07:50:20.17 916.760 01:20:20.17
1092 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 2504 07:50:23.62 916.105 01:20:23.62
1093 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team "A" Lore 07:50:27.85 915.302 01:20:27.85
1094 SK KONŠ Milan Nikol Star 07:50:29.61 914.968 01:20:29.61
1095 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek T 5 07:50:32.87 914.351 01:20:32.87
1096 CZ KLEMENSOVÁ Sára Běska 07:50:38.91 913.210 01:20:38.91
1097 DE FRANZISKA "A" Franziska 4 07:50:47.32 911.625 01:20:47.32
1098 CZ KLEMENS Karel 7KK 07:50:51.88 910.769 01:20:51.88
1099 CZ GRUBER Lubomír Adélka 07:50:53.95 910.380 01:20:53.95
1100 PL MATUSIAK & STEPOROWSKI Team M&S 3 07:51:19.44 905.624 01:21:19.44
1101 DE TEAM LINDENHOF SB 05 07:51:33.21 903.076 01:21:33.21
1102 CZ KUDELA Jaromír Ing. Ivana 07:51:34.66 902.808 01:21:34.66
1103 CZ CH.ST. JOPPI + SVĚTLÍK Jiří Kopp Jurášek 3 07:51:46.16 900.692 01:21:46.16
1104 CZ MALACH Ladislav Rosi 07:51:48.05 900.345 01:21:48.05
1105 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 4 07:51:52.32 899.563 01:21:52.32
1106 PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Gabi 07:51:56.78 898.747 01:21:56.78
1107 DE TEAM HESSENBOYS One Loft Pigeon Racing THB 35 07:52:08.05 896.691 01:22:08.05
1108 CZ GRUBER Simon John 07:52:11.83 896.004 01:22:11.83
1109 SK BINDAS Štefan JUN. SBJ 03 07:52:14.39 895.539 01:22:14.39
1110 SK BCHB Team Fighter 07:52:31.69 892.410 01:22:31.69
1111 CZ MADE IN VYSEKAL JÄGERNDORF - SILESIA TEAM Kuba 07:52:34.10 891.976 01:22:34.10
1112 CZ VACEK Josef Kuba 07:52:34.52 891.901 01:22:34.52
1113 CZ PŘÍVARA Vladimír Besty 07:52:45.26 889.972 01:22:45.26
1114 CH SCHNEEBERGER Roman Snowarrow 07:52:54.26 888.361 01:22:54.26
1115 CZ LAŇKA Alfons Ing. Marta 07:52:54.92 888.243 01:22:54.92
1116 BE COPPENS Peter Monita 07:52:56.96 887.879 01:22:56.96
1117 CZ SVOBODA Jiří "B" Zuzka 1 07:53:00.75 887.204 01:23:00.75
1118 HU GÁBOR Takács TG 583 07:53:08.91 885.753 01:23:08.91
1119 DE LECKE Theo & Markus TM 03 07:53:17.42 884.244 01:23:17.42
1120 SK MAJDÁK Michal Apatit 07:53:21.43 883.535 01:23:21.43
1121 SK GENČUR František Geno 07:53:42.81 879.774 01:23:42.81
1122 CZ REIN Jan "A" Tom 07:53:52.70 878.046 01:23:52.70
1123 PL DABROWSKI Pawel * Kora 07:54:15.01 874.170 01:24:15.01
1124 CZ LAŇKA Alfons Ing. Jaruš 07:54:25.36 872.384 01:24:25.36
1125 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 04 07:54:31.29 871.364 01:24:31.29
1126 CZ LAŇKA Alfons Ing. Jirka 07:54:31.61 871.309 01:24:31.61
1127 SK COMOREK Pavel Xavier 07:54:34.59 870.797 01:24:34.59
1128 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Jo 07:54:36.46 870.477 01:24:36.46
1129 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "A" Tecqua 03 07:54:40.92 869.713 01:24:40.92
1130 CZ GRUBER Simon Aramis 07:54:42.42 869.456 01:24:42.42
1131 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Little Hanni 07:54:43.37 869.293 01:24:43.37
1132 CZ BECHYNĚ Radek Blauw Bange 07:54:48.68 868.386 01:24:48.68
1133 DE TEAM GERMANY - W A Waldow + Silvia Thiel WS 5 07:54:51.69 867.873 01:24:51.69
1134 AT OFNER Kurt Abel 07:55:17.85 863.437 01:25:17.85
1135 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 2024 07:56:04.59 855.623 01:26:04.59
1136 AT LEICHTFRIED Karin Black 07:57:31.21 841.509 01:27:31.21
1137 DE GOETZ Guenter "A" Bailey 07:58:33.89 831.583 01:28:33.89
1138 CZ ROMANČÍK Jaromír Michal 07:58:56.01 828.136 01:28:56.01
1139 AT GRATZER Marco Roy 07:59:27.07 823.343 01:29:27.07
1140 DE TEAM LINDENHOF SB 06 07:59:33.73 822.323 01:29:33.73
1141 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 054 07:59:53.44 819.318 01:29:53.44
1142 CH HÖSLI Walter Hornet 08:00:03.81 817.745 01:30:03.81
1143 DE SG STEFFL SGS 12 08:00:12.94 816.366 01:30:12.94
1144 PL BASA M+A Team M 6 08:00:35.41 812.991 01:30:35.41
1145 DE FELBINGER Gerhard Adam 08:02:47.34 793.726 01:32:47.34
1146 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 9 08:03:00.10 791.911 01:33:00.10
1147 CZ ČERVEŇÁK Radek Saturnin 08:03:04.08 791.346 01:33:04.08
1148 CZ EM-EKO.CZ Zuza 08:03:07.87 790.809 01:33:07.87
1149 SK MTS ŽILINA Laš + Ondro MTS 03 08:03:13.15 790.063 01:33:13.15
1150 CZ SKOKAN Pavel Bloody Mary 08:03:14.31 789.899 01:33:14.31
1151 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Ares Power 08:03:22.98 788.677 01:33:22.98
1152 PT PEDRO PORTO Project X Polo 08:04:02.22 783.192 01:34:02.22
1153 AT NAGELHOFER Robert Kirschblüte 1023 08:04:06.70 782.570 01:34:06.70
1154 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 10 08:04:13.47 781.633 01:34:13.47
1155 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Nadine 08:04:23.80 780.208 01:34:23.80
1156 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp WB 05 08:05:31.99 770.926 01:35:31.99
1157 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Skye 08:05:35.49 770.456 01:35:35.49
1158 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 6 08:06:22.68 764.168 01:36:22.68
1159 AT RÖTZER Franz Top 09 08:09:03.52 743.489 01:39:03.52
1160 SK MTS ŽILINA Laš + Ondro MTS 01 08:10:43.68 731.167 01:40:43.68
1161 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Eminem 08:11:09.77 728.024 01:41:09.77
1162 PL WRÓBEL Michal & Patryk Bizon 08:12:17.43 719.998 01:42:17.43
1163 AT ECKHARDT Markus Ecki´s Giant 08:12:23.65 719.269 01:42:23.65
1164 CH JUD Roman Hurricane 08:20:18.47 667.668 01:50:18.47
1165 CZ MACHALA František Tomas 08:20:57.24 663.780 01:50:57.24
1166 SK COMOREK Pavel Raoul 08:21:09.49 662.560 01:51:09.49
1167 AT STEINER Alfred Fin 14 08:21:10.91 662.419 01:51:10.91
1168 CZ JAVŮREK Miloš BOBmurder 08:21:11.22 662.389 01:51:11.22
1169 CZ REIN Jan "B" Black 08:21:28.48 660.679 01:51:28.48
1170 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Imogen 08:21:33.98 660.136 01:51:33.98
1171 HU ISTVÁN Márkus Marshy 08:21:35.90 659.947 01:51:35.90
1172 CZ MAJKA + JAN TEAM David 08:21:40.44 659.500 01:51:40.44
1173 CZ ZÁLEŠÁK Josef Beny 08:22:03.73 657.216 01:52:03.73
1174 DE HIENZSCH Frank FH 3 08:22:12.60 656.350 01:52:12.60
1175 SK KONŠ Milan Džidži 08:22:18.42 655.783 01:52:18.42
1176 DE FRANZISKA "B" Franziska 10 08:24:28.34 643.378 01:54:28.34
1177 CZ BUREŠ Team Karmazín 08:25:53.23 635.523 01:55:53.23
1178 AT WIEFLER Alois Anaterve 08:26:22.75 632.837 01:56:22.75
1179 DE FRANZISKA "B" Franziska 13 08:26:23.52 632.767 01:56:23.52
1180 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "A" Schinze 2 08:30:18.09 612.204 02:00:18.09
1181 AT MARCHAT Franz Schumi Girl 08:30:23.31 611.761 02:00:23.31
1182 DE GOETZ Guenter "A" Bea 08:30:28.63 611.311 02:00:28.63
1183 CZ GRIPENI Čáslav Speedy 08:30:36.60 610.638 02:00:36.60
1184 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Anny 08:30:39.12 610.425 02:00:39.12
1185 CZ HLOUŠ Pavel Woody 08:30:42.13 610.171 02:00:42.13
1186 DE SPITZBERG Team Uwe 2 08:32:40.16 600.386 02:02:40.16
1187 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 2077 08:33:43.73 595.245 02:03:43.73
1188 CZ REIN Jan "B" Dita 08:35:10.33 588.382 02:05:10.33
1189 CZ HEILMEIER Josef Darek 08:35:13.16 588.160 02:05:13.16
1190 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Jamie 08:35:23.10 587.383 02:05:23.10
1191 CZ KROČIL Jaroslav Apoléna 08:35:33.38 586.581 02:05:33.38
1192 AT ECKHARDT Markus Ecki´s Marusha 08:38:01.70 575.255 02:08:01.70
1193 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Iro 08:43:56.43 549.864 02:13:56.43
1194 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 376 08:45:53.94 541.939 02:15:53.94
1195 DE SPRANG Matthias MS 03 08:46:20.76 540.163 02:16:20.76
1196 PL MICHALAK Bogdan Sienka 37 08:54:16.07 510.502 02:24:16.07
1197 CH BONSEMEIER & PEIXOTO Team BP 03 08:56:31.93 502.613 02:26:31.93
1198 SK TEAM LUTERAN + HRICIK + BAŠISTA White Dream 08:57:09.07 500.499 02:27:09.07
1199 AT ECKHARDT Markus Ecki´s Star 08:57:25.43 499.573 02:27:25.43
1200 CZ HEILMEIER Josef Piškot 08:57:53.53 497.991 02:27:53.53
1201 CZ REIN Jan "B" Paul 08:57:54.78 497.921 02:27:54.78
1202 SK TATRY-DERBY DT 4 09:00:52.01 488.172 02:30:52.01
1203 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team "A" Speedy 09:01:01.09 487.683 02:31:01.09
1204 SK FLIMEL Miroslav Flipper 09:02:31.37 482.872 02:32:31.37
1205 SK PRÍVARA Pavol Kinčen-Luci 09:03:27.61 479.923 02:33:27.61
1206 AT TEAM ROTER BARON TRB 8 09:03:36.46 479.462 02:33:36.46
1207 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 388 09:03:42.45 479.150 02:33:42.45
1208 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 3 09:06:29.46 470.628 02:36:29.46
1209 AT WEINBERGER Hannes WH 23 09:07:05.14 468.846 02:37:05.14
1210 SK MOKOŠ + VÁROŠ Monglow 09:07:33.96 467.417 02:37:33.96
1211 DE ZG HELIOS A Zeplin 09:14:47.74 446.911 02:44:47.74
1212 DE TEAM LINDENHOF SB 03 09:15:02.49 446.245 02:45:02.49
1213 AT LEICHTFRIED Karin Felicitas 09:15:56.37 443.830 02:45:56.37
1214 DE SCHWARM Claudia Volker 09:16:50.68 441.423 02:46:50.68
1215 DE HÖRNIG Rainer Rocksy 09:17:45.57 439.015 02:47:45.57
1216 CZ GRUBER Simon Hardy 09:18:09.67 437.967 02:48:09.67
1217 PL MATUSIAK & STEPOROWSKI Team M&S 6 09:19:50.22 433.645 02:49:50.22
1218 DE GOETZ Guenter "B" Bruno 09:21:02.45 430.593 02:51:02.45
1219 CZ STRAPINA Jiří Tomi 09:21:31.02 429.398 02:51:31.02
1220 NO HELGESEN Bjorn Ove Drevsjo Jr 09:21:44.60 428.832 02:51:44.60
1221 CH TEAM FROHMATTA Lambrigger Josef Bentley 09:21:49.30 428.636 02:51:49.30
1222 CZ HONEŠ Jiří Mara 09:26:37.36 416.985 02:56:37.36
1223 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek T 3 09:35:06.59 397.866 03:05:06.59
1224 BE COPPENS Peter Jerry 09:39:38.08 388.373 03:09:38.08
1225 CZ MADE IN VYSEKAL JÄGERNDORF - SILESIA TEAM Hujer 09:44:22.48 378.902 03:14:22.48
1226 AT TEAM ROTER BARON TRB 6 10:24:05.57 314.615 03:54:05.57
1227 CH SCHNEEBERGER Roman Snowball 10:24:31.57 314.033 03:54:31.57
1228 AT JAKUPOVIC & NAHIC TEAM King 10:24:57.99 313.445 03:54:57.99
1229 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. Susan 10:27:04.94 310.647 03:57:04.94
1230 DE MESTRE SILVA Mia 10:27:41.69 309.847 03:57:41.69
1231 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 9 10:27:47.06 309.730 03:57:47.06
1232 SK PJ PIGEONS PJ Berry 10:30:02.68 306.814 04:00:02.68
1233 CH BONSEMEIER & PEIXOTO Team BP 02 10:38:38.74 296.201 04:08:38.74
1234 AT BLIEGE Felix Felix 10:44:44.15 289.119 04:14:44.15
1235 CZ BUREŠ Team Tramín 10:46:24.84 287.227 04:16:24.84
1236 CZ KUDELA Jaromír Ing. Anna 10:54:15.35 278.703 04:24:15.35
1237 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 3 10:57:57.68 274.849 04:27:57.68
1238 CZ IŠTVÁNEK & ŠIK Team Vichr 1 11:05:45.40 267.080 04:35:45.40
1239 CZ FLY YOUNG STARS Kryštof 11:49:52.69 230.241 05:19:52.69
1240 CZ VLČEK Jiří Don 12:07:39.99 218.112 05:37:39.99
1241 AT LEICHTFRIED Karin Jo 12:12:20.28 215.135 05:42:20.28
1242 DE SCHOEN Friedrich Fritz 6 12:40:11.59 198.947 06:10:11.59
1243 CZ LAŇKA Alfons Ing. David 12:46:31.01 195.606 06:16:31.01
1244 CZ KUDELA Jaromír Ing. Kája 14:29:08.38 153.711 07:59:08.38
1245 DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Sam 14:57:22.54 145.157 08:27:22.54
1246 PL WRÓBEL Michal & Patryk Don Tadeo 15:24:58.34 137.669 08:54:58.34
1247 CZ ATH Květná Abonent 14 15:36:03.50 134.874 09:06:03.50
1248 CZ REIN Jan "B" Lola 17:42:14.96 109.556 11:12:14.96
1249 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp WB 02 17:59:48.90 106.766 11:29:48.90
1250 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 2034 18:06:34.63 105.730 11:36:34.63
1251 CZ ATH Květná Abonent 5 18:08:07.36 105.496 11:38:07.36
1252 SK BCHB Team Fifteen 18:31:33.74 102.069 12:01:33.74
1253 CZ ŠABATA Jan J.Š. 01 18:40:17.73 100.848 12:10:17.73
1254 AT NAGELHOFER Robert Veilchen 1052 08:46:16.84 24.417 50:16:16.84
1255 CH SCHNEEBERGER Roman Snowcloud 08:46:37.29 24.414 50:16:37.29
1256 DE ZG HELIOS A Zebedee 08:46:58.45 24.412 50:16:58.45
1257 SK KONŠ Milan Čert 08:47:20.34 24.409 50:17:20.34
1258 SK COMOREK Pavel Fenomen 08:49:12.61 24.393 50:19:12.61
1259 DE WICHERT KARL-HEINZ Zatopek 08:55:14.77 24.345 50:25:14.77
1260 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 381 08:55:24.11 24.344 50:25:24.11
1261 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Redy 15:39:30.83 9.504 129:09:30.83
1262 CH ZG HELIOS B ZG 03 06:15:34.65 8.538 143:45:34.65
1263 PL KOZLENIA Artur Janek 10:59:44.76 1.640 748:29:44.76

Zobrazit / skrýt podrobnosti k doletu

Nedolétlí holubi

Tabulka obsahuje seznam holubů, kteří byli na tento závod nasazeni, ale zatím nedoletěli.

  Jméno chovatele Jméno holuba
HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Klat 624
CZ KULÍK Přemysl Favorit
AT NÖRES Kurt Atomic
CZ REIN Jan "A" Hugo
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Ballon
DE SG SCHMIDT - SOMMER Butterfly
CZ ŠKOVRAN Stanislav Aramis
CH TEAM FROHMATTA Lambrigger Josef Fabulous
SK TEAM LUTERAN + HRICIK + BAŠISTA Brick

DOLET_PPC_LC

Dolet mimo závod

Tabulka obsahuje seznam holubů, kteří se během čekání na tento dolet vrátili z přechozích závodů - tzn. nebyli na tento závod nasazeni.

  Jméno chovatele Jméno holuba Čas doletu
CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 3304 11:06:28
SK COMOREK Pavel Clio 19:09:37
CR CULIC Denis Dubrovnik Sunset 08:47:04
SK DZURÍK Marián Tobi 15 08:51:04
AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Primus 08:46:56
CZ KONOPÍK Jiří Sigi 08:47:08
AT KOSEL / EHMANN Team Melli 11:49:21
SK LAŠ Vladimír Las 5 18:50:59
PL MICHALAK Bogdan Beny 32 08:51:19

DOLET_PPC_LC

 

Přihlásit se



Partneři