Doletová listina

Místo vypuštění Slavkov Golf I.
Vzdálenost 68.326 km
Datum a čas startu 23.08.2019 07:45:00
Počasí v místě startu Polojasno, S vítr, 16° C.
Počasí v cíli Polojasno, klidno, 18° C.
Počet nasazených holubů 1312
Počet chovatelů 291

         
    LC Jméno chovatele Jméno holuba Čas doletu Rychlost Doba letu
1 CZ HAŠŠO Slavomír Vitek 08:39:34.01 1252.153 00:54:34.01
2 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Golden Bulck 08:39:40.68 1249.607 00:54:40.68
3 CZ JURÁSEK BARBAR TEAM Elen 08:39:41.56 1249.272 00:54:41.56
4 AT GRATZER Marco Claudius 08:39:43.33 1248.598 00:54:43.33
5 DE SG SCHMIDT - SOMMER Ceres 08:39:46.62 1247.348 00:54:46.62
6 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Jour Fix. 08:39:47.23 1247.117 00:54:47.23
7 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" My Tip II. 08:39:48.94 1246.468 00:54:48.94
8 CZ REIN Jan Phil 08:39:49.07 1246.419 00:54:49.07
9 CZ DVOŘÁK Zbyněk Cal 08:39:50.31 1245.949 00:54:50.31
10 NL CORVO Lisa* 08:39:56.59 1243.576 00:54:56.59
11 CZ J.R.TEAM RS 3 08:39:56.85 1243.478 00:54:56.85
12 PL MAZIARZ RACING TEAM Suri 08:39:58.17 1242.980 00:54:58.17
13 PL SEDLACEK Josef Turul 08:39:58.61 1242.814 00:54:58.61
14 PL SZYMCZYK & MISIAK TEAM Wiktor + Marek Jan. 08:39:59.13 1242.619 00:54:59.13
15 HU FÖLDING Norbert FN 044 08:39:59.35 1242.536 00:54:59.35
16 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Jozefka Eso 08:39:59.93 1242.317 00:54:59.93
17 SK BODNÁR Ĺubo LB 2 08:40:00.04 1242.276 00:55:00.04
18 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team Tina* 08:40:00.49 1242.106 00:55:00.49
19 SK BINDAS Štefan jun. Bjuk 08:40:00.96 1241.930 00:55:00.96
20 DE GOETZ Guenter GG 4 08:40:01.03 1241.903 00:55:01.03
21 AT LEICHTFRIED Karin Pedro 08:40:01.84 1241.599 00:55:01.84
22 CZ KUBA KUBIKULA Lída 08:40:02.34 1241.411 00:55:02.34
23 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Harry Afrika 94 08:40:03.15 1241.106 00:55:03.15
24 DE FAMILIE JOEKEL Pascal 08:40:03.77 1240.873 00:55:03.77
25 BE DECOENE MARC Team Lieveke 08:40:04.73 1240.513 00:55:04.73
26 PL PALENTKA Janusz J 14 08:40:05.62 1240.179 00:55:05.62
27 CZ KUDELA Jaromír Ing. Mája 08:40:06.08 1240.006 00:55:06.08
28 AT SCHÖN Johann Christian 08:40:07.39 1239.515 00:55:07.39
29 CZ LAŇKA Alfons Ing. Pepa 08:40:07.95 1239.305 00:55:07.95
30 BE COPPENS Peter Willem 08:40:08.23 1239.200 00:55:08.23
31 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" My Tip III. 08:40:08.33 1239.163 00:55:08.33
32 SK LACIKA TEAM Dávid + Radoslav + Natália Filip. 08:40:08.98 1238.920 00:55:08.98
33 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Der rote Batzen 08:40:09.18 1238.845 00:55:09.18
34 DE GOETZ Guenter GG 7 08:40:09.59 1238.691 00:55:09.59
35 PL ALICE & JACOB Team "B" Kalerap 08:40:10.29 1238.429 00:55:10.29
36 DE NO-WU Team NW 1 08:40:10.47 1238.362 00:55:10.47
37 DE WITT Lutz LW 1 08:40:10.72 1238.268 00:55:10.72
38 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 198 08:40:11.11 1238.123 00:55:11.11
39 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 200 08:40:11.15 1238.108 00:55:11.15
40 CZ KLEMENS Karel "B" Phil. 08:40:11.45 1237.995 00:55:11.45
41 CZ GRUBER Simon "B" Nikita 08:40:12.45 1237.622 00:55:12.45
42 DE KARL-HEINZ & TIMO WAGNER Wacht 08:40:12.97 1237.427 00:55:12.97
43 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 6 08:40:13.17 1237.353 00:55:13.17
44 CZ KUDELA Jaromír Ing. Kája 08:40:13.38 1237.274 00:55:13.38
45 AT SG NUTZ & KAHR Rabiatperlen Secret 08:40:13.71 1237.151 00:55:13.71
46 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Klat 604 08:40:14.08 1237.013 00:55:14.08
47 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" No Time 08:40:14.88 1236.714 00:55:14.88
48 AT WENZ Alfred Conny 08:40:15.15 1236.614 00:55:15.15
49 BE COPPENS Peter Faither 08:40:15.51 1236.479 00:55:15.51
50 SK GOGORA Milan Zugo 08:40:15.80 1236.371 00:55:15.80
51 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "B" Simy 08:40:16.22 1236.215 00:55:16.22
52 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Speedy 08:40:16.56 1236.088 00:55:16.56
53 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 5 08:40:16.74 1236.021 00:55:16.74
54 PL WÓJCIK Piotr Maxi 08:40:17.19 1235.853 00:55:17.19
55 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 08 08:40:17.61 1235.697 00:55:17.61
56 NL DOLDERSUM & Zn. Simak 08:40:17.64 1235.686 00:55:17.64
57 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 4 08:40:17.74 1235.648 00:55:17.74
58 SK LAŠ Vladimír Las 6 08:40:18.98 1235.187 00:55:18.98
59 DE SG STEFFL Glatze 08:40:19.24 1235.090 00:55:19.24
60 CZ MOTRE Vasil Naďa 08:40:19.67 1234.930 00:55:19.67
61 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 924 08:40:19.86 1234.859 00:55:19.86
62 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Trinity 08:40:20.08 1234.777 00:55:20.08
63 DE HUNTER TEAM Hunter 186 08:40:20.47 1234.632 00:55:20.47
64 CZ ZEMAN & KAŠUBA ZK 5 08:40:20.80 1234.510 00:55:20.80
65 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Coni 08:40:22.73 1233.793 00:55:22.73
66 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 9 08:40:23.63 1233.459 00:55:23.63
67 IT GREG Mihai No Name Two 08:40:24.16 1233.262 00:55:24.16
68 CZ ČULEN Jaroslav Eržika 08:40:24.26 1233.225 00:55:24.26
69 PL GALUS & KULESA TEAM Jan + Frantiszek Tina 1 08:40:26.27 1232.480 00:55:26.27
70 NL TOWER FLYERS LOFT Tower Flyer 4 08:40:26.40 1232.431 00:55:26.40
71 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 5 08:40:26.56 1232.372 00:55:26.56
72 SK HROZEN Peter Žaneta 08:40:26.78 1232.291 00:55:26.78
73 DE SCHÜTZE Jörn Gaziro 08:40:27.58 1231.994 00:55:27.58
74 AT LEICHTFRIED Walter Frank. 08:40:29.08 1231.439 00:55:29.08
75 DE DEBUS Gerhard Helene 08:40:29.67 1231.221 00:55:29.67
76 DE GOETZ Guenter GG 10 08:40:30.11 1231.058 00:55:30.11
77 SK BODNÁR Ĺubo LB 4 08:40:30.26 1231.003 00:55:30.26
78 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 1 08:40:30.71 1230.837 00:55:30.71
79 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Gabča 08:40:30.78 1230.811 00:55:30.78
80 AT WIMMER Karl Lilli 08:40:31.03 1230.718 00:55:31.03
81 CZ VLČEK Jiří Miho 08:40:31.47 1230.556 00:55:31.47
82 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 07 08:40:31.86 1230.412 00:55:31.86
83 CZ KADLEČÍK Jiří - Boris Rambo* 08:40:32.05 1230.342 00:55:32.05
84 SK ČÁNI Ĺ+M Team Ĺudko 08:40:32.37 1230.224 00:55:32.37
85 CZ ZEMAN & KAŠUBA ZK 1 08:40:32.53 1230.164 00:55:32.53
86 PL WÓJCIK Piotr Bond 08:40:32.85 1230.046 00:55:32.85
87 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 12 08:40:33.02 1229.984 00:55:33.02
88 DE LECKE Theo & Markus Tyrin 08:40:33.08 1229.961 00:55:33.08
89 NL DOLDERSUM & Zn. Cech. 08:40:33.48 1229.814 00:55:33.48
90 PL MICHALAK Bogdan Bilbo 08:40:33.65 1229.751 00:55:33.65
91 CZ ŠABATA Jan J.Š. 11 08:40:33.71 1229.729 00:55:33.71
92 CZ PŘÍVARA Vladimír Jeny 08:40:33.73 1229.722 00:55:33.73
93 SK BLAŽENEC & VAŇO Itka 08:40:33.99 1229.626 00:55:33.99
94 ES WINKIE PIGEONS "B" Winkie 14 08:40:34.09 1229.589 00:55:34.09
95 CZ FAJMON Team FT 01 08:40:34.63 1229.390 00:55:34.63
96 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Marta 08:40:34.81 1229.323 00:55:34.81
97 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team Dylan 08:40:35.14 1229.202 00:55:35.14
98 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 2 08:40:35.43 1229.095 00:55:35.43
99 CZ KLEMENS Karel "A" Ady 08:40:35.51 1229.065 00:55:35.51
100 CZ M & M RACING Nikyterka 08:40:35.60 1229.032 00:55:35.60
101 SK NOCHTA Štefan Erik. 08:40:36.07 1228.859 00:55:36.07
102 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Lada. 08:40:36.27 1228.785 00:55:36.27
103 AT WIMMER Karl Tobi 08:40:36.50 1228.701 00:55:36.50
104 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" King of Talent 08:40:36.68 1228.634 00:55:36.68
105 TH PERMSAK SINGSOM BOON Permsak 225 08:40:37.01 1228.513 00:55:37.01
106 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 4 08:40:37.96 1228.163 00:55:37.96
107 CZ ŠABATA Jan J.Š. 07 08:40:38.02 1228.141 00:55:38.02
108 CZ REIN Jan Dolly 08:40:38.12 1228.104 00:55:38.12
109 CZ VARGA Mikuláš & Petr Sobota 08:40:38.41 1227.998 00:55:38.41
110 AT SG NUTZ & KAHR Aufsteiger Jonny 08:40:38.62 1227.921 00:55:38.62
111 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 05 08:40:38.76 1227.869 00:55:38.76
112 CZ KUZNÍK Václav Dima 08:40:39.18 1227.715 00:55:39.18
113 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team Meeuw 08:40:39.39 1227.637 00:55:39.39
114 CZ YOUNG STARS Anabell 08:40:39.65 1227.542 00:55:39.65
114 DE WINGS 2 WIN Astro 48 08:40:39.65 1227.542 00:55:39.65
116 CZ KUBÁČEK Lubomír Evička 08:40:40.05 1227.395 00:55:40.05
117 DE WOLTERINK Gerald Gerald 39 08:40:40.33 1227.292 00:55:40.33
118 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Time Afrika 08:40:40.71 1227.152 00:55:40.71
119 BE FLY-4-US Pollin & Denduyver Simon 08:40:40.88 1227.090 00:55:40.88
120 DE LASTERIE - MEIJER - BRANDT Team Blauer Star 08:40:41.34 1226.921 00:55:41.34
121 SK PAJTA Vladimír Pinka 08:40:41.63 1226.814 00:55:41.63
122 TH PERMSAK SINGSOM BOON Permsak 233 08:40:42.69 1226.425 00:55:42.69
123 DE LECKE Theo & Markus Tynara 08:40:43.06 1226.290 00:55:43.06
124 DE FAMILIE JOEKEL Einstein 08:40:43.37 1226.176 00:55:43.37
125 DE WILDECK Team WT 5 08:40:43.55 1226.110 00:55:43.55
126 CZ HLAVINKA Josef Berta 08:40:43.74 1226.040 00:55:43.74
127 CZ GERSPITZER Team GT 6 08:40:43.97 1225.956 00:55:43.97
128 PL SEDLACEK Josef Ella 08:40:44.03 1225.934 00:55:44.03
129 DE FAMILIE JOEKEL Faraday 08:40:44.31 1225.831 00:55:44.31
130 CZ KULÍK Přemysl Favorit. 08:40:44.33 1225.824 00:55:44.33
131 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 12 08:40:44.49 1225.765 00:55:44.49
132 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 8 08:40:44.66 1225.703 00:55:44.66
133 CZ JANEČEK Petr Paul Heston 08:40:44.92 1225.608 00:55:44.92
134 CZ NOVOTNÝ Jiří Jura 08:40:45.48 1225.403 00:55:45.48
135 DE GOETZ Guenter GG 9 08:40:45.72 1225.315 00:55:45.72
136 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 928 08:40:46.10 1225.176 00:55:46.10
137 CZ STRUŽKA Libor Zosimar 08:40:46.13 1225.165 00:55:46.13
138 IT CROCETTA Gabriele R 14 08:40:46.63 1224.982 00:55:46.63
139 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Max 08:40:46.93 1224.872 00:55:46.93
140 CZ NOVOTNÝ Jaroslav Pavlina 08:40:46.95 1224.864 00:55:46.95
141 DE SCHÜTZE Jörn Remalus 08:40:47.49 1224.667 00:55:47.49
142 CZ HAŠŠO Slavomír Slavek 08:40:47.65 1224.608 00:55:47.65
143 CZ GRUBER Lubomír Adélka 08:40:48.19 1224.411 00:55:48.19
144 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team Fyther 08:40:48.49 1224.301 00:55:48.49
145 IT FAST PIGEONS & ERVIN LARO Lardon 08:40:48.58 1224.268 00:55:48.58
146 NL PLOEG Bert Bergy 08:40:48.76 1224.202 00:55:48.76
147 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 02 08:40:49.05 1224.096 00:55:49.05
148 CZ KLEMENS Karel "A" Cage 08:40:49.19 1224.045 00:55:49.19
149 SK LAŠ Vladimír Las 11 08:40:49.22 1224.034 00:55:49.22
150 NL SIMONSZ Henk My Be Joi 08:40:49.52 1223.925 00:55:49.52
151 PL MAZIARZ RACING TEAM Brad 08:40:49.75 1223.841 00:55:49.75
152 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 190 08:40:49.93 1223.775 00:55:49.93
153 CZ DVOŘÁK Zbyněk Vale 08:40:50.28 1223.647 00:55:50.28
154 PL SEDLACEK Josef Karlin 08:40:50.93 1223.410 00:55:50.93
155 CZ ATH Květná Bob 08:40:51.30 1223.275 00:55:51.30
156 CZ ZEMAN & KAŠUBA ZK 3 08:40:51.35 1223.256 00:55:51.35
157 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team Gaviria 08:40:51.54 1223.187 00:55:51.54
158 NL TOWER FLYERS LOFT Tower Flyer 5 08:40:51.97 1223.030 00:55:51.97
159 CZ KONEČNÝ Vlastimil Nella 08:40:51.99 1223.023 00:55:51.99
160 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 9 08:40:52.09 1222.986 00:55:52.09
161 PL KOZAK PRZEMYSLAW TopLofts.eu Novi 08:40:52.69 1222.767 00:55:52.69
162 HU FCI GRAND PRIX VÁC Vác 206 08:40:53.02 1222.647 00:55:53.02
163 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Marvel 08:40:53.19 1222.585 00:55:53.19
164 DE BEHLKE Andreas Daylight 08:40:53.36 1222.523 00:55:53.36
165 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Bani 08:40:53.55 1222.454 00:55:53.55
166 BE DECOENE MARC Team Nonkel Omer 08:40:53.70 1222.399 00:55:53.70
167 SK BODNÁR Ĺubo LB 5 08:40:53.86 1222.341 00:55:53.86
168 CZ STRUŽKA Libor Mary 08:40:54.60 1222.071 00:55:54.60
169 CZ GORCA TEAM Hela 08:40:54.69 1222.038 00:55:54.69
170 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Maybee 08:40:55.03 1221.915 00:55:55.03
171 BE FLY-4-US Pollin & Denduyver Louis 08:40:55.06 1221.904 00:55:55.06
172 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 9 08:40:55.37 1221.791 00:55:55.37
173 CZ ACADEMY LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Bulk 72 08:40:55.64 1221.692 00:55:55.64
174 SK PAJTA Vladimír Riko 08:40:55.67 1221.682 00:55:55.67
175 PL KARDAS Michal Przemek 08:40:55.91 1221.594 00:55:55.91
176 DE WITT Lutz LW 2 08:40:56.13 1221.514 00:55:56.13
177 CH ANDERHUB Oskar Antic 08:40:56.63 1221.332 00:55:56.63
177 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "A" Mailo 08:40:56.63 1221.332 00:55:56.63
179 CZ ACADEMY LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Kittel Bohemia 85 08:40:57.33 1221.077 00:55:57.33
180 DE NO-WU Team NW 5 08:40:57.37 1221.063 00:55:57.37
181 CZ KUBÁČEK Lubomír Elena 08:40:57.84 1220.892 00:55:57.84
182 CZ ATH Květná Bobina 08:40:58.03 1220.823 00:55:58.03
183 CZ M & M RACING Blue Storm 08:40:58.11 1220.794 00:55:58.11
184 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Matejko 03 08:40:58.38 1220.696 00:55:58.38
185 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Petra T 08:40:58.55 1220.634 00:55:58.55
186 DE JONAS und KONČAREVIČ Team Blende 08:40:58.86 1220.521 00:55:58.86
187 CZ DVOŘÁK Zbyněk Loca 08:40:58.91 1220.503 00:55:58.91
188 CZ ŠPIONI Agent 2 08:40:59.23 1220.387 00:55:59.23
189 CZ VETPOL HOLEŠOV s.r.o. Clarabel 08:40:59.38 1220.332 00:55:59.38
190 DE KLÜBER Bernhard BK 6 08:40:59.74 1220.202 00:55:59.74
191 DE STOCKBAUER - LÜDERS Team Shirocco 08:40:59.80 1220.180 00:55:59.80
192 CZ ACADEMY LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Inbreed Afrika 71 08:41:00.13 1220.060 00:56:00.13
193 AT STEINER Alfred Aika 08:41:00.21 1220.031 00:56:00.21
194 AT GRATZER Marco Dr. Faust 08:41:00.75 1219.835 00:56:00.75
195 AT LEICHTFRIED Karin Tarani 08:41:01.04 1219.730 00:56:01.04
196 AT LEICHTFRIED Karin Pabo 08:41:01.39 1219.603 00:56:01.39
197 DE SCHÜTZE Jörn Robbin 08:41:01.68 1219.497 00:56:01.68
198 PL LACH TEAM Adrian + Mateusz Bari 08:41:01.83 1219.443 00:56:01.83
199 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team Sergio 08:41:01.98 1219.389 00:56:01.98
200 CZ GRUBER Simon "A" Sabina 08:41:02.01 1219.378 00:56:02.01
201 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team Fien 08:41:03.03 1219.008 00:56:03.03
202 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Royka 08:41:03.55 1218.819 00:56:03.55
203 CZ NOVOTNÝ Jiří Ema 08:41:04.38 1218.519 00:56:04.38
204 PL LACH TEAM Adrian + Mateusz Laszi 08:41:04.99 1218.298 00:56:04.99
205 DE HESSENBOYS TEAM One Loft Pigeon Racing Ben 08:41:05.26 1218.200 00:56:05.26
206 CZ LAMÁČEK Josef & David La Nikola 08:41:05.55 1218.095 00:56:05.55
207 PL SEDLÁČEK & MISIAK TEAM Josef + Irek Mamgal 08:41:05.73 1218.030 00:56:05.73
208 CZ VACEK Josef Vajda 08:41:05.99 1217.936 00:56:05.99
209 DE SG STEFFL Favorit 08:41:06.30 1217.824 00:56:06.30
210 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Leandro 08:41:06.37 1217.798 00:56:06.37
211 DE SCHÜTZE Jörn Zafira 08:41:06.71 1217.675 00:56:06.71
212 DE SG STEFFL Championess 08:41:06.77 1217.654 00:56:06.77
213 CZ VLČEK Jiří Harley 08:41:07.06 1217.549 00:56:07.06
214 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 1 08:41:07.29 1217.466 00:56:07.29
215 CZ NERS Jaroslav Marie 08:41:07.56 1217.368 00:56:07.56
216 AT SG NUTZ & KAHR Rabiatperlen Melody 08:41:07.63 1217.343 00:56:07.63
217 CZ VRCHLABÍ Team Černá 08:41:07.74 1217.303 00:56:07.74
218 AT WIEFLER Alois Alfred 08:41:07.76 1217.296 00:56:07.76
219 CZ REIN Jan Shannon 08:41:08.24 1217.122 00:56:08.24
220 AT GRATZER Marco Nero 08:41:08.26 1217.115 00:56:08.26
221 CZ VETPOL HOLEŠOV s.r.o. Emily. 08:41:08.50 1217.028 00:56:08.50
222 CZ BUREŠ Jaroslav Aurelius 08:41:09.24 1216.761 00:56:09.24
223 SK HROZEN Peter Sanny 08:41:10.08 1216.458 00:56:10.08
224 DE WINGS 2 WIN Big Wing 57 08:41:10.19 1216.418 00:56:10.19
225 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Alex 08:41:10.67 1216.245 00:56:10.67
226 SK RADO & DRAGO Team Ivory 08:41:10.91 1216.158 00:56:10.91
227 CH WIRZ Team Vysocina 08:41:11.01 1216.122 00:56:11.01
228 CZ LUNDÁK Pavel Veronika 08:41:11.34 1216.003 00:56:11.34
229 DE HUNTER TEAM Hunter 005 08:41:11.43 1215.971 00:56:11.43
230 SK JANČEKOVÁ TEAM Karin Karis 08:41:11.87 1215.812 00:56:11.87
231 CZ BUREŠ Jaroslav Pálava 08:41:12.21 1215.689 00:56:12.21
232 DE SCHEPER Günter Gimp 08:41:12.58 1215.556 00:56:12.58
233 CZ KROČIL & BARÁNEK Team Bóďa 08:41:12.77 1215.488 00:56:12.77
234 DE SASSE/WELZEL Team Scheik.- Meyera. 6 08:41:13.29 1215.300 00:56:13.29
235 SK TOMÁŠOVÁ Adela Tomas 5008 08:41:13.40 1215.261 00:56:13.40
236 SK NOVÁK Matej Šeko 08:41:13.46 1215.239 00:56:13.46
237 CZ KRATOCHVÍL Dušan Petr 3 08:41:13.60 1215.189 00:56:13.60
238 NL POELMAN Combinatie Poelman 1 08:41:14.03 1215.034 00:56:14.03
239 AT GRATZER Werner Bridge of Dreams 08:41:14.32 1214.929 00:56:14.32
240 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 10 08:41:14.58 1214.836 00:56:14.58
241 CZ KONEČNÝ Vlastimil Aramis 08:41:15.15 1214.630 00:56:15.15
242 DE WITT Lutz LW 9 08:41:16.09 1214.292 00:56:16.09
243 NO HELGESEN Bjorn Ove Pilsen´s 230 08:41:16.55 1214.127 00:56:16.55
244 BG SOFIA TEAM Sony 08:41:16.85 1214.019 00:56:16.85
245 NL POELMAN Combinatie Poelman 5 08:41:17.09 1213.933 00:56:17.09
246 CZ LAŇKA Alfons Ing. David 08:41:17.14 1213.915 00:56:17.14
247 CZ FIALA Alois Ali 08:41:17.77 1213.688 00:56:17.77
248 BE COPPENS Peter Stella 08:41:18.01 1213.602 00:56:18.01
249 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Maori Venture III. 08:41:18.04 1213.591 00:56:18.04
250 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Lucia 08:41:18.37 1213.473 00:56:18.37
251 CZ KUBÁČEK Lubomír Bruno 08:41:18.49 1213.430 00:56:18.49
252 CZ ACADEMY LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Puma Birdy 08:41:18.61 1213.387 00:56:18.61
253 AT STRAIF Walter Wallin 08:41:18.88 1213.290 00:56:18.88
254 DE FAMILIE JOEKEL Ohm 08:41:19.08 1213.218 00:56:19.08
255 CZ KROUPA & NOVÁK Team Rony 08:41:19.11 1213.207 00:56:19.11
256 CZ YOUNG STARS Raketa 08:41:19.59 1213.035 00:56:19.59
257 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 904 08:41:19.84 1212.945 00:56:19.84
258 NL SIMONSZ Henk Princess 08:41:20.20 1212.816 00:56:20.20
259 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Anny 08:41:21.36 1212.400 00:56:21.36
260 CZ VARGA Mikuláš & Petr Úterý 08:41:21.70 1212.278 00:56:21.70
261 PL KWASNICKI Tomasz Diana 08:41:22.20 1212.099 00:56:22.20
262 CZ LUNDÁK Pavel Anna. 08:41:23.90 1211.490 00:56:23.90
263 NO HELGESEN Bjorn Ove Karoke 234 08:41:24.02 1211.447 00:56:24.02
264 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Eso 4000 08:41:24.38 1211.318 00:56:24.38
265 AT WENZ Alfred Freddy 08:41:24.78 1211.175 00:56:24.78
266 IT GREG Mihai No Name One 08:41:24.84 1211.153 00:56:24.84
267 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Miluna 08:41:25.06 1211.075 00:56:25.06
268 CZ GROH Aleš Boss Marmelados 08:41:25.68 1210.853 00:56:25.68
269 IT WONDER PIGEONS Team Kinky Tail 08:41:26.04 1210.724 00:56:26.04
270 SK PRIEHODA Ján a Ivana Ariana 08:41:26.35 1210.613 00:56:26.35
271 SK BLAŽENEC & VAŇO Poxpy 08:41:26.44 1210.581 00:56:26.44
272 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" No Time II. 08:41:26.71 1210.485 00:56:26.71
273 SK ČÁNI Ĺ+M Team Mária C 08:41:26.98 1210.388 00:56:26.98
274 DE KLÜBER Bernhard BK 1 08:41:28.01 1210.020 00:56:28.01
275 NL SIMONSZ Henk Spikkel 35 08:41:28.34 1209.902 00:56:28.34
276 ES WINKIE PIGEONS "B" Winkie 19 08:41:28.61 1209.806 00:56:28.61
277 CZ BECHA Lubomír Hauten 08:41:28.76 1209.752 00:56:28.76
278 NL DOLDERSUM & Zn. Baros 08:41:28.87 1209.713 00:56:28.87
279 DE MSA RACING TEAM Gnabry 08:41:30.73 1209.049 00:56:30.73
280 SK NOVÁK Matej Zerner 08:41:31.12 1208.910 00:56:31.12
281 CZ HLAVINKA Josef Limburg 08:41:31.57 1208.750 00:56:31.57
282 SK ČÁNI Ĺ+M Team Dávid. 08:41:31.76 1208.682 00:56:31.76
283 DE WINGS TO FLY Mystery 1202 08:41:31.85 1208.650 00:56:31.85
284 CZ KUBÁČEK Lubomír Emily 08:41:32.24 1208.511 00:56:32.24
285 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Ronja 08:41:32.46 1208.433 00:56:32.46
286 CZ VETPOL HOLEŠOV s.r.o. Hiro 08:41:32.81 1208.308 00:56:32.81
287 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 370 08:41:33.45 1208.080 00:56:33.45
288 DE HOOP Michael Hooligan 08:41:33.54 1208.048 00:56:33.54
289 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team Strik 08:41:33.87 1207.931 00:56:33.87
290 CZ BEDNAŘÍK Josef Enny 08:41:34.26 1207.792 00:56:34.26
291 AT STRAIF Walter Walda 08:41:34.31 1207.774 00:56:34.31
292 DE DEBUS Gerhard Martha 08:41:34.40 1207.742 00:56:34.40
293 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Nika 01 08:41:34.67 1207.646 00:56:34.67
294 NL LOWLANDS RACING TEAM LRT 7 08:41:35.02 1207.522 00:56:35.02
295 NL LOWLANDS RACING TEAM LRT 1 08:41:35.47 1207.362 00:56:35.47
296 CZ GRUBER Simon "A" Žofka 08:41:35.51 1207.347 00:56:35.51
297 NL TOWER FLYERS LOFT Tower Flyer 3 08:41:35.60 1207.315 00:56:35.60
298 AT NÖRES Kurt Kuno 6 08:41:35.71 1207.276 00:56:35.71
299 AT GRATZER Marco Don Corleone 08:41:36.21 1207.099 00:56:36.21
300 HU FCI GRAND PRIX VÁC Vác 207 08:41:36.72 1206.917 00:56:36.72
301 CZ BARÁNEK Josef Tsunami 08:41:37.65 1206.587 00:56:37.65
302 SK EVIN Peter + Noemi Peter 47 08:41:37.78 1206.541 00:56:37.78
303 AT FERENC & GARCIA Team Ferenc & Carlo 20 08:41:38.12 1206.420 00:56:38.12
304 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team Froome 08:41:38.19 1206.395 00:56:38.19
305 NL CORVO Tess 08:41:38.42 1206.314 00:56:38.42
306 SK BODNÁR Ĺubo LB 3 08:41:38.47 1206.296 00:56:38.47
307 CZ GRUBER Simon "B" Katie 08:41:38.56 1206.264 00:56:38.56
308 DE K.H.WICHERT Sablikova 08:41:38.87 1206.154 00:56:38.87
309 NL SIMONSZ Henk Beauty 10 08:41:38.90 1206.143 00:56:38.90
310 DE FAMILIE JOEKEL Curie 08:41:39.18 1206.044 00:56:39.18
311 CZ KAREL TEAM AC/DC 08:41:39.30 1206.001 00:56:39.30
312 CZ GERSPITZER Team GT 1 08:41:39.41 1205.962 00:56:39.41
313 CZ KONEČNÝ Vlastimil Chris 08:41:39.73 1205.849 00:56:39.73
314 CZ DVOŘÁK Zbyněk Kornfeil 08:41:39.90 1205.788 00:56:39.90
315 NL PLOEG Bert Berwin 08:41:40.09 1205.721 00:56:40.09
316 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Mimo 08:41:40.59 1205.544 00:56:40.59
317 DE WINGS 2 WIN Alex 31 08:41:40.92 1205.427 00:56:40.92
318 DE LECKE Theo & Markus Typhoo 08:41:41.25 1205.310 00:56:41.25
319 DE WILDECK Team WT 3 08:41:41.36 1205.271 00:56:41.36
320 DE SACHSENEXPRESS Team Creator 08:41:41.40 1205.257 00:56:41.40
321 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Phar Lap 08:41:41.68 1205.157 00:56:41.68
322 CZ EM-EKO.CZ Czemba 08:41:42.20 1204.973 00:56:42.20
323 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 6 08:41:42.23 1204.963 00:56:42.23
324 DE KLÜBER Bernhard BK 4 08:41:42.53 1204.856 00:56:42.53
325 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Dynkola 08:41:42.80 1204.761 00:56:42.80
326 AT GRATZER Werner Graden 08:41:43.15 1204.637 00:56:43.15
327 SK HROZEN Peter Rocky 08:41:43.20 1204.619 00:56:43.20
328 SK LAŠ Vladimír Las 2 08:41:43.65 1204.460 00:56:43.65
329 SK BODNÁR & VILČKO Vladimír Body 9 08:41:43.73 1204.432 00:56:43.73
330 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Little Bosporus 39 08:41:44.39 1204.198 00:56:44.39
331 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Naffi 08:41:44.89 1204.021 00:56:44.89
332 CZ ACADEMY LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Harry Afrika 74 08:41:45.12 1203.940 00:56:45.12
333 AT EDER Gerhard Bondgirl 08:41:45.57 1203.781 00:56:45.57
334 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Earth Summit II. 08:41:45.75 1203.717 00:56:45.75
335 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Wiebke 08:41:46.18 1203.565 00:56:46.18
336 SK MAJDÁK Michal Citrin 08:41:46.57 1203.427 00:56:46.57
337 CZ ZEMAN & KAŠUBA ZK 2 08:41:46.68 1203.389 00:56:46.68
338 AT WIEFLER Alois Karl 08:41:47.25 1203.187 00:56:47.25
339 AT RADU Constantin Jacomo 08:41:47.48 1203.106 00:56:47.48
340 CZ BUREŠ Jaroslav Karmazín 08:41:47.83 1202.983 00:56:47.83
341 BE VAN STICHEL Dirk Gert 08:41:48.67 1202.686 00:56:48.67
342 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 2 08:41:48.72 1202.668 00:56:48.72
343 PL MICHALAK Bogdan Karol 08:41:49.19 1202.503 00:56:49.19
344 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Kitty 08:41:49.22 1202.492 00:56:49.22
345 PL KARDAS Michal Marek. 08:41:49.50 1202.393 00:56:49.50
346 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Bojovník 08:41:49.52 1202.386 00:56:49.52
347 CZ ŠABATA Jan J.Š. 12 08:41:49.69 1202.326 00:56:49.69
348 CZ ZEMAN Petr Petr 08:41:50.84 1201.921 00:56:50.84
349 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Nicky 08:41:51.45 1201.706 00:56:51.45
350 CZ YOUNG STARS Ebigeil 08:41:52.25 1201.424 00:56:52.25
351 DE WILDECK Team WT 2 08:41:52.59 1201.305 00:56:52.59
352 AT STRAIF Walter Walgun 08:41:52.89 1201.199 00:56:52.89
353 PL SEDLACEK Josef Zocha 08:41:53.85 1200.861 00:56:53.85
354 PL GALUS & KULESA TEAM Jan + Frantiszek Tomson 08:41:54.22 1200.731 00:56:54.22
355 DE SG SCHMIDT - SOMMER Aurora. 08:41:54.68 1200.569 00:56:54.68
356 PL ALICE & JACOB Team "A" Pomidor 08:41:54.91 1200.488 00:56:54.91
357 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 427 08:41:55.28 1200.358 00:56:55.28
358 TH PERMSAK SINGSOM BOON Permsak 231 08:41:55.57 1200.256 00:56:55.57
359 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Wiesta 08:41:55.77 1200.186 00:56:55.77
360 AT STRAIF Walter Walker 08:41:56.08 1200.077 00:56:56.08
361 DE ROHE Pascal Arya Stark 08:41:56.56 1199.909 00:56:56.56
362 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Andrej 08:41:57.42 1199.607 00:56:57.42
363 CZ VLČEK Jiří Teo 08:41:57.65 1199.526 00:56:57.65
364 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 8 08:41:58.04 1199.389 00:56:58.04
365 DE NAKOTT Ludwig Sternberg Hope 08:41:59.41 1198.909 00:56:59.41
366 DE SASSE/WELZEL Team NL L.T.B.- Kes.1 08:41:59.49 1198.881 00:56:59.49
367 DE HUNTER TEAM Hunter 933 08:41:59.70 1198.807 00:56:59.70
368 DE GOETZ Guenter GG 2 08:42:00.15 1198.649 00:57:00.15
369 SK EVIN Peter + Noemi Peter 79 08:42:00.33 1198.586 00:57:00.33
370 CZ POSPÍŠIL Petr Mako 08:42:00.75 1198.439 00:57:00.75
371 CZ GROH Aleš Blue Effect 08:42:02.15 1197.949 00:57:02.15
372 CZ KULÍK Přemysl Jitka 08:42:02.61 1197.788 00:57:02.61
373 DE JONAS und KONČAREVIČ Team Wolfgang 08:42:02.79 1197.725 00:57:02.79
374 HU FCI GRAND PRIX VÁC Vác 202 08:42:03.16 1197.595 00:57:03.16
375 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Radek 08:42:03.96 1197.315 00:57:03.96
376 DE BEHLKE Andreas Aurora 08:42:04.34 1197.183 00:57:04.34
377 CZ SÝKORA Jaromír Anna 08:42:04.62 1197.085 00:57:04.62
378 DE GOETZ Guenter GG 12 08:42:04.78 1197.029 00:57:04.78
379 IT FAST PIGEONS & ERVIN LARO Larry 08:42:05.24 1196.868 00:57:05.24
380 SK BALVOŇ Michal Pekna 08:42:05.31 1196.843 00:57:05.31
381 CZ GORCA TEAM Marek* 08:42:05.58 1196.749 00:57:05.58
382 CZ NERS Jaroslav Viktorie 08:42:05.63 1196.732 00:57:05.63
383 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Anna+ 08:42:05.93 1196.627 00:57:05.93
384 DE LÜDTKE Andreas Dr. Luigi 08:42:06.03 1196.592 00:57:06.03
385 CZ KONEČNÝ Vlastimil Bety 08:42:06.93 1196.278 00:57:06.93
386 CZ KAREL TEAM Bagio 08:42:07.05 1196.236 00:57:07.05
387 CZ KONOPÍK Jiří Sona 08:42:07.72 1196.002 00:57:07.72
388 IT CAPLEA Doru Doru 4 08:42:07.95 1195.922 00:57:07.95
389 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Just Do It II. 08:42:08.10 1195.869 00:57:08.10
390 AT RÖTZER & GARCIA Team Top 5 08:42:08.29 1195.803 00:57:08.29
391 BE COPPENS Peter Tell 08:42:08.54 1195.716 00:57:08.54
392 CZ VACEK Josef Pipin 08:42:08.67 1195.671 00:57:08.67
393 CZ KLEMENS Karel "C" Nicolas 08:42:08.70 1195.660 00:57:08.70
394 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Pistolet 08:42:09.14 1195.507 00:57:09.14
395 CZ TRUKSA Vítězslav Jan* 08:42:09.44 1195.402 00:57:09.44
396 SK PRIEHODA Ján a Ivana Helios 08:42:09.79 1195.280 00:57:09.79
397 NL PLOEG Bert Berber 08:42:10.50 1195.033 00:57:10.50
398 NL CORVO Luca 08:42:10.81 1194.925 00:57:10.81
399 AT WENZ Alfred Maria 08:42:11.83 1194.570 00:57:11.83
400 SK GOGORA Milan Migo 08:42:11.97 1194.521 00:57:11.97
401 DE SG STEFFL Raspi 08:42:12.49 1194.340 00:57:12.49
402 DE ROHE Pascal Robb Stark 08:42:12.66 1194.281 00:57:12.66
403 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Royal Athlete III. 08:42:13.24 1194.079 00:57:13.24
404 PL KOZAK PRZEMYSLAW TopLofts.eu Wawa 08:42:13.41 1194.020 00:57:13.41
405 DE ROHE Pascal Cersei Lannister 08:42:14.93 1193.492 00:57:14.93
406 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Jägerndorf Lady II. 08:42:15.75 1193.207 00:57:15.75
407 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Martin 02 08:42:16.04 1193.106 00:57:16.04
408 NL CORVO Devi 08:42:16.43 1192.971 00:57:16.43
409 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Vojta. 08:42:16.69 1192.880 00:57:16.69
410 SK BALVOŇ Michal Dada 08:42:17.16 1192.717 00:57:17.16
411 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 184 08:42:17.33 1192.658 00:57:17.33
412 PL KARDAS Michal Raul 08:42:17.54 1192.585 00:57:17.54
413 PL MAZIARZ RACING TEAM Amir 08:42:17.87 1192.471 00:57:17.87
414 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Rebel 08:42:18.07 1192.402 00:57:18.07
415 CZ GRUBER Simon "A" Bulck 08:42:18.08 1192.398 00:57:18.08
416 BE FLY-4-US Pollin & Denduyver Pitje 08:42:18.48 1192.259 00:57:18.48
417 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Hanula 08:42:18.66 1192.197 00:57:18.66
418 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 04 08:42:18.73 1192.173 00:57:18.73
419 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team Samira 08:42:19.16 1192.024 00:57:19.16
420 CZ JANEČEK Petr Wanne 08:42:19.68 1191.843 00:57:19.68
421 NL EKEHAAR / TER APEL TEAM Olympic Laco 08:42:20.13 1191.688 00:57:20.13
422 CZ HOLICKÝ Rostislav Flash. 08:42:21.07 1191.362 00:57:21.07
423 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Nastas 08:42:21.16 1191.331 00:57:21.16
424 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Wieda 08:42:21.40 1191.248 00:57:21.40
425 DE NAKOTT Ludwig Big Jan 08:42:21.42 1191.241 00:57:21.42
426 AT EDER Gerhard Terminator 08:42:21.76 1191.123 00:57:21.76
427 CZ GERSPITZER Team GT 2 08:42:21.78 1191.116 00:57:21.78
428 NO HELGESEN Bjorn Ove Only Me 08:42:22.33 1190.926 00:57:22.33
429 AT EDER Gerhard Jacky 08:42:22.85 1190.746 00:57:22.85
430 DE GOETZ Guenter GG 8 08:42:23.62 1190.480 00:57:23.62
431 SK TOMÁŠOVÁ Adela Tomas 5007 08:42:23.93 1190.373 00:57:23.93
432 DE KLÜBER Bernhard BK 3 08:42:24.29 1190.248 00:57:24.29
433 HU FÖLDING Norbert FN 048 08:42:25.29 1189.903 00:57:25.29
434 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Napp 08:42:25.51 1189.827 00:57:25.51
435 CZ HNILIČKA - MACH - RACH Team Finka 08:42:25.82 1189.720 00:57:25.82
436 CZ KAREL TEAM John Deere 08:42:26.89 1189.350 00:57:26.89
437 NL LOWLANDS RACING TEAM LRT 9 08:42:27.03 1189.302 00:57:27.03
438 CZ REIN Jan Joe 08:42:27.53 1189.130 00:57:27.53
439 DE WINGS 2 WIN Carmen 53 08:42:27.90 1189.002 00:57:27.90
440 CZ SVOBODA - ČIHÁK Team Helena 08:42:27.98 1188.974 00:57:27.98
441 AT SCHÖN Johann Hans 08:42:28.95 1188.640 00:57:28.95
442 SK NOCHTA Štefan Sisa 08:42:29.26 1188.533 00:57:29.26
443 CZ DUDA Rostislav Athéna 08:42:29.40 1188.485 00:57:29.40
444 PL KOZAK PRZEMYSLAW TopLofts.eu Drapi 08:42:29.75 1188.364 00:57:29.75
445 CZ KLEMENS Karel "B" Kobe 08:42:30.17 1188.220 00:57:30.17
446 PL KOZLENIA Artur Aytonx 08:42:30.35 1188.158 00:57:30.35
447 NL DOLDERSUM & Zn. Smicer 08:42:30.77 1188.013 00:57:30.77
448 CZ JURÁSEK BARBAR TEAM Adolf 08:42:31.05 1187.917 00:57:31.05
449 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team Sagan 08:42:32.07 1187.566 00:57:32.07
450 CZ ACADEMY LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Kittel-Lincia 4075 08:42:32.74 1187.335 00:57:32.74
451 AT GASSER Reinhard Hop 08:42:33.02 1187.239 00:57:33.02
452 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Wido 08:42:33.41 1187.105 00:57:33.41
453 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Rumcajs 08:42:33.42 1187.101 00:57:33.42
454 DE RUSSIN Christian Karin 08:42:33.68 1187.012 00:57:33.68
455 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team Neptunes 08:42:33.82 1186.964 00:57:33.82
456 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Karina 08:42:34.88 1186.600 00:57:34.88
457 CZ DVOŘÁK Zbyněk Abaja 08:42:35.05 1186.541 00:57:35.05
458 CZ MS NOVÝ BYDŽOV Akym 08:42:35.08 1186.531 00:57:35.08
459 DE DEBUS Gerhard Berta. 08:42:35.72 1186.311 00:57:35.72
460 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team Marie. 08:42:35.77 1186.294 00:57:35.77
461 PL CHOCHOWSKI & FRACKOWIAK & MALEPSZY Team Lena 08:42:37.13 1185.828 00:57:37.13
462 CZ KADLEČÍK Jiří - Boris Rokerka 08:42:37.47 1185.711 00:57:37.47
463 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team General 08:42:37.73 1185.622 00:57:37.73
464 CZ TRUKSA Vítězslav Eliška. 08:42:37.82 1185.591 00:57:37.82
465 CZ HLAVINKA Josef Iva 08:42:38.15 1185.478 00:57:38.15
466 AT WIEFLER Alois Kay 08:42:38.86 1185.234 00:57:38.86
467 DE ROHE Pascal Lady Melisandre 08:42:39.09 1185.156 00:57:39.09
468 CZ LAŇKA Alfons Ing. Petra 08:42:40.31 1184.738 00:57:40.31
469 DE K.H.WICHERT Kratochvilova 08:42:40.34 1184.728 00:57:40.34
470 CZ FAJMON Team FT 03 08:42:40.49 1184.676 00:57:40.49
471 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Cacany 08:42:40.86 1184.550 00:57:40.86
472 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 5 08:42:40.98 1184.508 00:57:40.98
473 SK BODNÁR Ĺubo LB 6 08:42:41.17 1184.443 00:57:41.17
474 CZ PŘÍVARA Vladimír Pýro 08:42:41.48 1184.337 00:57:41.48
475 SK LAŠ Vladimír Las 7 08:42:41.81 1184.224 00:57:41.81
476 CZ KUBA KUBIKULA Bohuš 08:42:41.93 1184.183 00:57:41.93
477 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Estrella 08:42:42.80 1183.886 00:57:42.80
478 AT NÖRES & OFNER Team NK 1 08:42:43.36 1183.694 00:57:43.36
479 CZ KLEMENS Karel "B" Li Na 08:42:43.86 1183.524 00:57:43.86
480 SK JAŠKA Štefan Dr. Zero Seven 08:42:44.18 1183.414 00:57:44.18
481 SK ČÁNI Ĺ+M Team Moni 08:42:44.71 1183.233 00:57:44.71
482 CZ M & M RACING Offred 08:42:45.22 1183.059 00:57:45.22
483 CZ ŠTACH Vladimír Vlaš 4 08:42:45.57 1182.940 00:57:45.57
484 AT SCHOBER Karl Sumi Alpha 08:42:45.58 1182.936 00:57:45.58
485 DE BEHLKE Andreas Darkness 08:42:45.67 1182.905 00:57:45.67
486 AT ECKHARDT Markus Mozart 08:42:46.06 1182.772 00:57:46.06
487 CZ KROČIL & BARÁNEK Team Maruška. 08:42:46.75 1182.537 00:57:46.75
488 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 937 08:42:46.87 1182.496 00:57:46.87
489 NL CORVO Thea 08:42:47.46 1182.295 00:57:47.46
490 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 2 08:42:47.97 1182.121 00:57:47.97
491 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 5 08:42:48.07 1182.087 00:57:48.07
492 PL ALICE & JACOB Team "B" Rabarber 08:42:48.15 1182.060 00:57:48.15
493 SK BODNÁR & VILČKO Vladimír Body 6 08:42:48.62 1181.899 00:57:48.62
494 CZ ACADEMY LOFT Štěpánek Akademie Libchavy "B" Kittel Lincia 4076 08:42:48.64 1181.893 00:57:48.64
495 CZ ZEMAN & KAŠUBA ZK 6 08:42:49.74 1181.518 00:57:49.74
496 CZ NOVÁK & BASTL Team Griotka 08:42:49.80 1181.497 00:57:49.80
497 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 01 08:42:50.11 1181.392 00:57:50.11
498 DE WOLTERINK Gerald Gerald 27 08:42:50.37 1181.303 00:57:50.37
499 CZ TRUKSA Vítězslav Lukáš 08:42:50.56 1181.239 00:57:50.56
500 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Mili 08:42:50.66 1181.205 00:57:50.66
501 BE FLY-4-US Pollin & Denduyver Bolleke 08:42:50.81 1181.154 00:57:50.81
502 CZ ACADEMY LOFT Štěpánek Akademie Libchavy "B" Eso 4078 08:42:51.22 1181.014 00:57:51.22
503 CZ KUBÁČEK Lubomír Elizabet 08:42:51.73 1180.841 00:57:51.73
504 CZ ŠABATA Jan J.Š. 10 08:42:52.12 1180.708 00:57:52.12
504 CZ VACEK Josef Maruška 08:42:52.12 1180.708 00:57:52.12
506 DE SCHÜTZE Jörn Brancone 08:42:52.45 1180.596 00:57:52.45
507 DE K.H.WICHERT Zelezny 08:42:52.52 1180.572 00:57:52.52
508 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Simon. 08:42:52.85 1180.460 00:57:52.85
509 HU GÁBOR Scheily Sch 525 08:42:52.88 1180.450 00:57:52.88
510 SK LAŠ Vladimír Las 5 08:42:53.22 1180.334 00:57:53.22
511 CZ NOVOTNÝ Jaroslav Nezmar 08:42:53.58 1180.212 00:57:53.58
512 PL SEDLACEK Josef Tina. 08:42:53.66 1180.185 00:57:53.66
513 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team Greipel 08:42:53.74 1180.157 00:57:53.74
514 CZ BUREŠ Jaroslav Hibernal 08:42:54.08 1180.042 00:57:54.08
515 AT WENZ Alfred Günther 08:42:54.77 1179.808 00:57:54.77
516 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Jana* 08:42:54.82 1179.791 00:57:54.82
517 CZ STRAPINA - ZÁLEŠÁK Team Hana 08:42:55.13 1179.685 00:57:55.13
518 CZ KROČIL & BARÁNEK Team Josef+ 08:42:55.34 1179.614 00:57:55.34
519 CZ KLEMENS Karel "B" Uno 08:42:55.44 1179.580 00:57:55.44
520 DE HOOP Michael Hoops 08:42:55.57 1179.536 00:57:55.57
521 DE WOLTERINK Gerald Gerald 45 08:42:55.62 1179.519 00:57:55.62
522 DE K.H.WICHERT Cech 08:42:55.88 1179.431 00:57:55.88
523 CR LEXMAN DERBY ZAGREB - reciprocity 2020 Lexicon 08:42:56.32 1179.282 00:57:56.32
524 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Jarolím St 08:42:56.90 1179.085 00:57:56.90
525 CZ PM Team Eva* 08:42:57.18 1178.990 00:57:57.18
526 NL LOWLANDS RACING TEAM LRT 5 08:42:57.41 1178.912 00:57:57.41
527 DE HESSENBOYS TEAM One Loft Pigeon Racing Leon 08:42:58.47 1178.553 00:57:58.47
528 CZ HAŠŠO Slavomír Benda 08:42:59.23 1178.295 00:57:59.23
529 SK LAŠ Vladimír Las 1 08:42:59.56 1178.183 00:57:59.56
530 CZ BARTL Pavel Spown 5 08:42:59.78 1178.109 00:57:59.78
531 DE SG SCHMIDT - SOMMER Aphrodite 08:43:00.44 1177.886 00:58:00.44
531 CZ ŠIK Jaroslav Lucie 08:43:00.44 1177.886 00:58:00.44
533 CZ MALACH Ladislav Kimi 08:43:01.06 1177.676 00:58:01.06
534 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Jozef Tadeaš 08:43:01.19 1177.632 00:58:01.19
535 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 193 08:43:01.38 1177.568 00:58:01.38
536 AT SCHOBER Karl Bisscaya 08:43:01.44 1177.547 00:58:01.44
537 CH ANDERHUB Oskar Andretti 08:43:01.69 1177.463 00:58:01.69
538 CZ JANEČEK Petr Titan 08:43:01.74 1177.446 00:58:01.74
539 CZ HLAVINKA Josef Gabi 08:43:01.76 1177.439 00:58:01.76
540 DE GOETZ Guenter GG 6 08:43:01.93 1177.382 00:58:01.93
541 CZ VACEK Josef Jiřik 08:43:02.05 1177.341 00:58:02.05
542 CZ DUDA Rostislav Ares 08:43:02.67 1177.131 00:58:02.67
543 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Alphabet 08:43:02.94 1177.040 00:58:02.94
544 CZ KLEMENS Karel "B" Levak 08:43:04.03 1176.672 00:58:04.03
544 SK MAJDÁK Michal Apatit 08:43:04.03 1176.672 00:58:04.03
546 CZ JAVŮREK Miloš George de Vaalent 08:43:04.44 1176.533 00:58:04.44
547 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Just Do It I. 08:43:04.75 1176.429 00:58:04.75
548 CZ KULÍK Přemysl Alan 08:43:04.81 1176.408 00:58:04.81
549 AT STRAIF Walter Walbur 08:43:05.06 1176.324 00:58:05.06
550 PL WÓJCIK Piotr Bella. 08:43:05.23 1176.267 00:58:05.23
551 CZ YOUNG STARS Maxim. 08:43:07.10 1175.636 00:58:07.10
552 CZ KAREL TEAM Zetor 08:43:07.31 1175.565 00:58:07.31
553 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 7 08:43:07.38 1175.542 00:58:07.38
554 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team Cavendish 08:43:07.68 1175.440 00:58:07.68
555 DE KUSSER Josef Lisa. 08:43:07.69 1175.437 00:58:07.69
556 CZ NOVÁK & BASTL Team Patrik 08:43:08.03 1175.322 00:58:08.03
557 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "B" Nikol 08:43:08.31 1175.228 00:58:08.31
558 PL SZYMCZYK & MISIAK TEAM Wiktor + Marek Julia 08:43:09.03 1174.986 00:58:09.03
559 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team Jos 08:43:09.08 1174.969 00:58:09.08
560 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Eminem 08:43:09.56 1174.807 00:58:09.56
561 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Jarda 08:43:10.46 1174.504 00:58:10.46
562 CZ HLAVINKA Josef Tina 08:43:10.91 1174.353 00:58:10.91
563 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Harry Afrika 93 08:43:11.65 1174.104 00:58:11.65
564 DE SCHEPER Günter Gigio 08:43:12.20 1173.919 00:58:12.20
565 CZ GROH Aleš Infinity 08:43:13.16 1173.596 00:58:13.16
566 SK NOVÁK Pavel Petra* 08:43:13.98 1173.321 00:58:13.98
567 DE HUNTER TEAM Hunter 196 08:43:14.54 1173.133 00:58:14.54
568 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Leónidás 08:43:14.87 1173.022 00:58:14.87
569 DE BEHLKE Andreas Thunder 08:43:15.31 1172.875 00:58:15.31
570 DE LANG Karl Heinz Langer 08:43:16.40 1172.509 00:58:16.40
571 CZ KRATOCHVÍL Dušan Petr 4 08:43:16.73 1172.398 00:58:16.73
572 CZ GRUBER Lubomír Luboš 08:43:16.88 1172.348 00:58:16.88
573 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 3 08:43:17.28 1172.214 00:58:17.28
574 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 7 08:43:17.53 1172.130 00:58:17.53
575 CZ ŠIK Jaroslav Erik 08:43:18.21 1171.902 00:58:18.21
576 BE MERGAERT Dirk Merina 08:43:19.03 1171.628 00:58:19.03
577 CZ DVOŘÁK Tomáš Porsche 08:43:19.12 1171.597 00:58:19.12
578 CZ VRCHLABÍ Team Němec 08:43:20.05 1171.286 00:58:20.05
579 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Fast Go Home 08:43:20.14 1171.256 00:58:20.14
580 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Hofra 08:43:20.76 1171.049 00:58:20.76
581 CZ ACADEMY LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Strela 87 08:43:21.09 1170.938 00:58:21.09
582 CZ PŘÍVARA Vladimír Aldy 08:43:21.29 1170.871 00:58:21.29
583 CZ DVOŘÁK Zbyněk Quartararo 08:43:21.61 1170.764 00:58:21.61
584 CZ MASNÝ - LAZOVÝ Team Alman 08:43:21.80 1170.701 00:58:21.80
585 CZ GORCA TEAM Fany 08:43:21.81 1170.697 00:58:21.81
586 CZ GRUBER Simon "A" Koko Loko 08:43:22.07 1170.611 00:58:22.07
587 NL MOL Ed Lorrenzo 08:43:22.55 1170.450 00:58:22.55
588 CZ KRET Jiří Gama 08:43:23.09 1170.270 00:58:23.09
589 DE LASTERIE - MEIJER - BRANDT Team Creme de la Creme 08:43:24.01 1169.962 00:58:24.01
590 AT EDER Gerhard Rambo 08:43:24.56 1169.779 00:58:24.56
591 CZ DUDA Přemysl Orlice 08:43:27.09 1168.935 00:58:27.09
592 DE STOCKBAUER - LÜDERS Team Golden Amigo 08:43:28.18 1168.572 00:58:28.18
593 CZ KRATOCHVÍL Dušan Petr 2 08:43:28.74 1168.385 00:58:28.74
594 DE NAKOTT Ludwig New Boris 08:43:29.44 1168.152 00:58:29.44
595 PL CHOCHOWSKI & FRACKOWIAK & MALEPSZY Team Lala 08:43:29.48 1168.139 00:58:29.48
596 DE SG STEFFL Algarve Dromer 08:43:29.60 1168.099 00:58:29.60
597 CZ SVOBODA - ČIHÁK Team Lenka. 08:43:29.71 1168.062 00:58:29.71
598 CZ YOUNG STARS Maťánek 08:43:30.74 1167.720 00:58:30.74
599 AT NÖRES Kurt Kuno 4 08:43:31.08 1167.607 00:58:31.08
600 CZ FAJMON Team FT 04 08:43:31.99 1167.304 00:58:31.99
601 PL MICHALAK Bogdan Tinka 08:43:32.02 1167.294 00:58:32.02
602 SK BINDAS Štefan jun. Esko 08:43:32.54 1167.121 00:58:32.54
603 DE FAMILIE JOEKEL Newton 08:43:32.63 1167.091 00:58:32.63
604 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 11 08:43:33.11 1166.932 00:58:33.11
605 NL CORVO Charlotte 08:43:33.35 1166.852 00:58:33.35
606 DE SIEBERT Dieter Silver 08:43:33.82 1166.696 00:58:33.82
607 SK TOMÁŠOVÁ Adela Tomas 344 08:43:33.84 1166.689 00:58:33.84
608 IT ERBARU Ionut Sami 08:43:34.28 1166.543 00:58:34.28
609 CZ FRANTIŠEK & SAMUEL & GRZEGORZ Team Buldur 08:43:34.51 1166.467 00:58:34.51
610 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 197 08:43:36.06 1165.953 00:58:36.06
611 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team Flore 08:43:36.10 1165.940 00:58:36.10
612 CZ TRUKSA Vítězslav Tonička 08:43:36.45 1165.823 00:58:36.45
613 CZ KADLEČÍK Jiří - Boris Farlepka 08:43:36.63 1165.764 00:58:36.63
614 CZ VETPOL HOLEŠOV s.r.o. Marion 08:43:36.77 1165.717 00:58:36.77
615 CZ STRNAD - HENNEK - STADLER Team Henryk 08:43:37.20 1165.575 00:58:37.20
616 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Andy 08:43:37.23 1165.565 00:58:37.23
617 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Peter. 08:43:37.36 1165.522 00:58:37.36
618 SK BODNÁR Ĺubo LB 1 08:43:37.65 1165.426 00:58:37.65
619 AT STRAIF Walter Waletto 08:43:37.76 1165.389 00:58:37.76
620 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "A" Superb 08:43:38.29 1165.214 00:58:38.29
621 BE MERGAERT Dirk Mercury 08:43:38.35 1165.194 00:58:38.35
622 PL SEDLACEK Josef Kayla 08:43:38.64 1165.098 00:58:38.64
623 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Mirka 08:43:38.77 1165.055 00:58:38.77
624 SK GOGORA Milan Koko 08:43:39.73 1164.737 00:58:39.73
625 SK PRIEHODA Ján a Ivana Constance 08:43:40.19 1164.585 00:58:40.19
626 PL WOZNICA Józef Szpak 08:43:40.46 1164.496 00:58:40.46
627 CZ LAŇKA Alfons Ing. Kristina 08:43:40.80 1164.383 00:58:40.80
628 DE BEHLKE Andreas Shooting Star 08:43:40.84 1164.370 00:58:40.84
629 CZ BUREŠ Jaroslav André. 08:43:41.26 1164.231 00:58:41.26
630 PL ALICE & JACOB Team "A" Ogorek 08:43:42.07 1163.963 00:58:42.07
631 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Alphabet II. 08:43:42.26 1163.900 00:58:42.26
632 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Bulck II. 08:43:42.37 1163.864 00:58:42.37
633 CZ FRANTIŠEK & SAMUEL & GRZEGORZ Team Lady Anne 08:43:42.62 1163.782 00:58:42.62
634 HU FCI GRAND PRIX VÁC Vác 201 08:43:42.73 1163.745 00:58:42.73
635 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Tamara 08:43:43.11 1163.620 00:58:43.11
636 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Nature Talent 08:43:45.15 1162.946 00:58:45.15
637 CZ KLEMENS Karel "C" Le Brou 08:43:45.72 1162.758 00:58:45.72
638 CZ KAREL TEAM Case 08:43:45.88 1162.705 00:58:45.88
639 SK NOVÁK Matej Miško 08:43:46.01 1162.663 00:58:46.01
640 CZ KROUPA & NOVÁK Team Blue Star 08:43:46.16 1162.613 00:58:46.16
641 SK NOVÁK Pavel Penne 08:43:46.72 1162.429 00:58:46.72
642 AT SCHOBER Karl Atlantis 08:43:46.93 1162.359 00:58:46.93
643 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Hanka 08:43:47.32 1162.231 00:58:47.32
644 DE SASSE/WELZEL Team Abacus 1 08:43:48.38 1161.882 00:58:48.38
645 CZ LAŇKA Alfons Ing. Karolína 08:43:48.87 1161.720 00:58:48.87
646 CZ BECHA Lubomír Hanny 08:43:49.40 1161.546 00:58:49.40
647 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 12 08:43:50.39 1161.220 00:58:50.39
648 PL LACH TEAM Adrian + Mateusz Hala 08:43:50.96 1161.033 00:58:50.96
649 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 4 08:43:51.20 1160.954 00:58:51.20
650 BE VAN STICHEL Dirk Iron 08:43:52.14 1160.645 00:58:52.14
651 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Esperanza 08:43:52.65 1160.477 00:58:52.65
652 CZ LAŇKA Alfons Ing. Martina 08:43:53.11 1160.326 00:58:53.11
653 CZ MATOUŠEK Michal Miroslav 08:43:54.46 1159.883 00:58:54.46
654 AT GRATZER Marco Leberkäse 08:43:55.98 1159.384 00:58:55.98
655 CZ ACADEMY LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Gerard 08:43:56.75 1159.132 00:58:56.75
656 DE LANG Karl Heinz Lango 08:43:57.28 1158.958 00:58:57.28
657 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 2 08:43:57.35 1158.935 00:58:57.35
658 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Sali 08:43:58.66 1158.506 00:58:58.66
659 DE WINGS 2 WIN Nayla 44 08:44:00.37 1157.947 00:59:00.37
660 CZ ŠABATA Jan J.Š. 02 08:44:01.66 1157.525 00:59:01.66
661 CZ POPELKA Roman Jekota 08:44:02.40 1157.283 00:59:02.40
662 CZ KLEMENS Karel "A" Samuel 08:44:02.94 1157.107 00:59:02.94
663 CZ TRUKSA Vítězslav Gabina 08:44:03.65 1156.875 00:59:03.65
664 CZ ŠPIONI Agent 4 08:44:04.14 1156.715 00:59:04.14
665 IT ALI DEL GATTOPARDO Team Alli 08:44:04.55 1156.581 00:59:04.55
666 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "B" Marti 08:44:04.72 1156.526 00:59:04.72
667 AT WIMMER Karl Peter W 08:44:05.13 1156.392 00:59:05.13
668 PL KOZLENIA Boguslawa Energetx 08:44:05.44 1156.291 00:59:05.44
669 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 7 08:44:05.85 1156.157 00:59:05.85
670 AT GRATZER Marco Franz Ferdinand 08:44:05.88 1156.147 00:59:05.88
671 NO HELGESEN Bjorn Ove Dark Lady 08:44:06.30 1156.010 00:59:06.30
672 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Juraj K 08:44:06.31 1156.007 00:59:06.31
673 CZ ZEMAN Petr Jiří 08:44:06.46 1155.958 00:59:06.46
674 CZ STRUŽKA Libor Síma 08:44:06.83 1155.838 00:59:06.83
675 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team Flicka 08:44:06.94 1155.802 00:59:06.94
676 CZ ACADEMY LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Strela 88 08:44:07.36 1155.665 00:59:07.36
677 BG SOFIA TEAM Socrat 08:44:07.76 1155.535 00:59:07.76
678 SK LAŠ Vladimír Las 12 08:44:08.15 1155.408 00:59:08.15
679 NL CORVO Tobias 08:44:08.24 1155.378 00:59:08.24
680 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Paťo 08:44:08.58 1155.268 00:59:08.58
681 AT EPPENSTEINER Josef Bella 08:44:09.87 1154.848 00:59:09.87
682 CZ LUKÁŠ Jan Ondrejko 08:44:10.38 1154.682 00:59:10.38
683 BE COPPENS Peter Eric 08:44:10.47 1154.653 00:59:10.47
684 PL WOZNICA Józef Tosca 08:44:10.52 1154.637 00:59:10.52
685 CZ FAJMON Team FT 06 08:44:11.39 1154.354 00:59:11.39
686 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 919 08:44:11.52 1154.311 00:59:11.52
687 CZ MAKANAKI Team Pavel 2 08:44:13.04 1153.818 00:59:13.04
688 SK HROZEN Peter Peter 08:44:13.39 1153.704 00:59:13.39
689 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 917 08:44:13.66 1153.616 00:59:13.66
690 DE BELOW Harald OneNinetythree 08:44:13.71 1153.600 00:59:13.71
691 CZ ECHTNER Antonín AR 3 08:44:14.13 1153.464 00:59:14.13
692 CZ YOUNG STARS Maia 08:44:14.28 1153.415 00:59:14.28
693 CZ GORCA TEAM Zara. 08:44:14.57 1153.321 00:59:14.57
694 NL CORVO Dominique 08:44:15.92 1152.883 00:59:15.92
695 CZ POPELKA Roman Fekota 08:44:17.05 1152.517 00:59:17.05
696 CZ ČERVEŇÁK Radek Kylie Minogue 08:44:17.22 1152.462 00:59:17.22
697 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 11 08:44:17.27 1152.446 00:59:17.27
698 DE LECKE Theo & Markus Tyros 08:44:17.39 1152.407 00:59:17.39
699 NL MOL Ed Fire Ball 08:44:17.58 1152.345 00:59:17.58
700 SK BINDAS Štefan jun. Bliss 08:44:17.65 1152.322 00:59:17.65
701 DE SPITZBERG Team Newie 08:44:17.80 1152.274 00:59:17.80
702 CZ KROUPA & NOVÁK Team Blue 1014 08:44:17.84 1152.261 00:59:17.84
703 CZ ČULEN Jaroslav Pišta 08:44:17.93 1152.232 00:59:17.93
704 NL TOWER FLYERS LOFT Tower Flyer 1 08:44:18.78 1151.957 00:59:18.78
705 PL SZYMCZYK & MISIAK TEAM Wiktor + Marek Arek 08:44:19.05 1151.869 00:59:19.05
706 DE BELOW Harald OneEightysix 08:44:19.37 1151.766 00:59:19.37
707 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" One For Me III. 08:44:19.60 1151.691 00:59:19.60
708 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 675 08:44:20.52 1151.394 00:59:20.52
708 DE HESSENBOYS TEAM One Loft Pigeon Racing Colin 08:44:20.52 1151.394 00:59:20.52
710 PL SEDLÁČEK & MISIAK TEAM Josef + Irek Daenerys 08:44:20.90 1151.271 00:59:20.90
711 SK PRÍVARA Pavol Uršuĺa 08:44:21.16 1151.187 00:59:21.16
712 AT GRATZER Werner Azzurro 08:44:21.46 1151.090 00:59:21.46
713 AT ECKHARDT Markus Maximus 08:44:21.53 1151.067 00:59:21.53
714 CZ KONOPÍK Jiří Heli 08:44:21.93 1150.938 00:59:21.93
715 DE WITT Lutz LW 5 08:44:22.51 1150.750 00:59:22.51
716 NL LOWLANDS RACING TEAM LRT 2 08:44:23.37 1150.473 00:59:23.37
717 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Anička V 08:44:24.02 1150.263 00:59:24.02
718 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "B" Giove 08:44:24.24 1150.192 00:59:24.24
719 CZ EM-EKO.CZ Aronde 08:44:25.13 1149.905 00:59:25.13
720 AT GRATZER Marco Extrawurst 08:44:25.35 1149.834 00:59:25.35
721 CZ STRUŽKA Libor Tom* 08:44:25.66 1149.734 00:59:25.66
722 CZ LUNDÁK Pavel Daniela. 08:44:26.16 1149.573 00:59:26.16
723 CZ VARGA Mikuláš & Petr Čtvrtek 08:44:27.16 1149.250 00:59:27.16
724 NL SIMONSZ Henk Tulip 003 08:44:27.18 1149.244 00:59:27.18
725 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Simona 08:44:27.41 1149.170 00:59:27.41
726 CZ LAŇKA Alfons Ing. Vojta 08:44:27.82 1149.038 00:59:27.82
727 DE SG MEISSNER & SCHEURER Claudia. 08:44:27.91 1149.009 00:59:27.91
728 SK JAŠKA Štefan Dr. Ten Twenty 08:44:28.76 1148.735 00:59:28.76
729 DE HOOP Michael Hooper 08:44:29.65 1148.449 00:59:29.65
730 CZ VACEK Josef Magdalinka 08:44:30.16 1148.285 00:59:30.16
731 CH WIRZ Team Liberec 08:44:31.10 1147.982 00:59:31.10
732 CZ ŠABATA Jan J.Š. 05 08:44:31.38 1147.892 00:59:31.38
733 RO SUPER STAR OLR - reciprocity 2020 Star 6 08:44:31.71 1147.786 00:59:31.71
734 NL CORVO Elise 08:44:33.08 1147.346 00:59:33.08
735 DE LANG Karl Heinz Langstory 08:44:33.11 1147.337 00:59:33.11
736 ES WINKIE PIGEONS Winkie 8 08:44:33.37 1147.253 00:59:33.37
737 DE SG STEFFL Ernst - Dieter 08:44:33.70 1147.147 00:59:33.70
738 CZ GRUBER Simon "A" Petra. 08:44:34.85 1146.778 00:59:34.85
739 SK SEDLÁK Miroslav & GRÉK Peter Alica 08:44:35.45 1146.586 00:59:35.45
740 CZ J.R.TEAM RS 4 08:44:36.74 1146.172 00:59:36.74
741 PL KOZAK PRZEMYSLAW TopLofts.eu Nikita. 08:44:37.95 1145.785 00:59:37.95
742 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Jarolím Ml 08:44:38.09 1145.740 00:59:38.09
743 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 8 08:44:38.52 1145.602 00:59:38.52
744 AT WIEFLER Alois Gypsy One 08:44:38.71 1145.541 00:59:38.71
745 DE KLÜBER Bernhard BK 2 08:44:39.28 1145.359 00:59:39.28
746 PL SEDLÁČEK & MISIAK TEAM Josef + Irek Eria 08:44:39.50 1145.288 00:59:39.50
747 DE TEAM LINDENHOF Schönrade Bodo Bodyguard 08:44:40.10 1145.097 00:59:40.10
748 CZ KOCIÁN Milan Ronaldo 08:44:40.91 1144.837 00:59:40.91
749 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Boni 08:44:41.70 1144.585 00:59:41.70
750 CZ KLEMENS Karel "B" Tara 08:44:42.04 1144.476 00:59:42.04
751 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Milan* 08:44:42.47 1144.339 00:59:42.47
752 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Stach 08:44:42.79 1144.237 00:59:42.79
753 SK MAJDÁK Michal Jantar 08:44:44.30 1143.755 00:59:44.30
754 DE JONAS und KONČAREVIČ Team Dieter 08:44:45.60 1143.340 00:59:45.60
755 AT LEICHTFRIED Walter Joachim 08:44:45.92 1143.238 00:59:45.92
756 CZ VÍTEK Jan Darja 08:44:46.06 1143.193 00:59:46.06
756 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Black Mamba 08:44:46.06 1143.193 00:59:46.06
758 DE K.H.WICHERT Zatopek 08:44:46.63 1143.012 00:59:46.63
759 ES WINKIE PIGEONS Winkie 1 08:44:47.30 1142.798 00:59:47.30
760 CZ KLEMENS Karel "A" Hery 08:44:48.25 1142.496 00:59:48.25
761 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Rudorferka 08:44:48.49 1142.419 00:59:48.49
762 CZ GROH Aleš Blue Star. 08:44:48.89 1142.292 00:59:48.89
763 SK PAJTA Vladimír Filo 08:44:49.40 1142.130 00:59:49.40
764 CZ GRUBER Lubomír Schumacher 08:44:50.09 1141.910 00:59:50.09
765 DE SG SCHMIDT - SOMMER Asklepios 08:44:50.36 1141.824 00:59:50.36
766 DE WINGS TO FLY Zakspeed 1241 08:44:50.71 1141.713 00:59:50.71
767 NL LOWLANDS RACING TEAM LRT 3 08:44:50.94 1141.640 00:59:50.94
768 NO HELGESEN Bjorn Ove Kleine 244 08:44:51.05 1141.605 00:59:51.05
769 CZ MOTRE Vasil Vasil 08:44:51.24 1141.544 00:59:51.24
770 BG SOFIA TEAM Sorbon 08:44:51.52 1141.455 00:59:51.52
771 AT STEINER Alfred Amy 08:44:53.07 1140.963 00:59:53.07
772 CZ SÝKORA Jaromír Banderas 08:44:53.78 1140.738 00:59:53.78
773 DE RUSSIN Christian Caro 08:44:54.27 1140.582 00:59:54.27
774 DE DEBUS Gerhard Emma 08:44:55.03 1140.341 00:59:55.03
775 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 10 08:44:55.62 1140.154 00:59:55.62
776 SK JANČEKOVÁ TEAM Karin Karisma 08:44:56.36 1139.919 00:59:56.36
777 NL SIMONSZ Henk Maestro 004 08:44:56.71 1139.808 00:59:56.71
778 NL POELMAN Combinatie Poelman 4 08:44:57.40 1139.590 00:59:57.40
779 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 4 08:44:57.60 1139.526 00:59:57.60
780 PL KOZLENIA Artur Celenex 08:44:57.97 1139.409 00:59:57.97
781 PL KWASNICKI Tomasz Jolka 08:44:58.04 1139.387 00:59:58.04
782 BE MERGAERT Dirk Meridian 08:44:58.17 1139.346 00:59:58.17
783 SK EVIN Peter + Noemi Noemi 59 08:44:58.54 1139.229 00:59:58.54
784 DE STOCKBAUER - LÜDERS Team Rocket 08:44:58.86 1139.127 00:59:58.86
785 DE SG STEFFL King Ali 08:45:00.57 1138.586 01:00:00.57
786 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Mara 08:45:01.78 1138.204 01:00:01.78
787 PL KOZLENIA Boguslawa Dianaxi 08:45:03.86 1137.547 01:00:03.86
788 CZ VRCHLABÍ Team Pat. 08:45:04.75 1137.266 01:00:04.75
789 SK ŠEFČÍK Ĺubomír Šefča 01 08:45:06.44 1136.733 01:00:06.44
790 IT FAST PIGEONS & ERVIN LARO Larko 08:45:06.68 1136.658 01:00:06.68
791 CZ MS NOVÝ BYDŽOV Olyn 08:45:07.20 1136.494 01:00:07.20
792 PL MAZIARZ RACING TEAM Aisha 08:45:07.51 1136.396 01:00:07.51
793 PL LACH TEAM Adrian + Mateusz Azi 08:45:08.18 1136.185 01:00:08.18
794 CZ VRCHLABÍ Team Mat. 08:45:08.33 1136.138 01:00:08.33
795 IT FAST PIGEONS & ERVIN LARO Larso 08:45:08.64 1136.040 01:00:08.64
796 DE BEHLKE Andreas Sunshine 08:45:08.71 1136.018 01:00:08.71
797 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 931 08:45:08.89 1135.961 01:00:08.89
798 CZ KONOPÍK Jiří Yps 08:45:09.84 1135.663 01:00:09.84
799 CZ ZEMAN Petr Lucka. 08:45:10.72 1135.386 01:00:10.72
800 CZ HLAVINKA Josef Lili* 08:45:11.23 1135.225 01:00:11.23
801 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 6 08:45:11.38 1135.178 01:00:11.38
802 DE GOETZ Guenter GG 3 08:45:11.89 1135.018 01:00:11.89
803 CZ JURÁSEK BARBAR TEAM Sofie. 08:45:12.17 1134.930 01:00:12.17
804 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Adam 08:45:12.44 1134.845 01:00:12.44
805 CZ LUKÁŠ Jan Miro. 08:45:12.85 1134.716 01:00:12.85
806 DE SPRANG Matthias Future 08:45:13.19 1134.610 01:00:13.19
807 DE FAMILIE JOEKEL Galilei 08:45:13.34 1134.562 01:00:13.34
808 CZ KONEČNÝ Vlastimil Portos 08:45:13.64 1134.468 01:00:13.64
809 SK PRIEHODA Ján a Ivana Pilotka 08:45:13.94 1134.374 01:00:13.94
810 CZ BARTL Pavel Spown 6 08:45:14.22 1134.286 01:00:14.22
811 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Timi 08:45:14.37 1134.239 01:00:14.37
812 SK NOVÁK Matej Valter 08:45:15.05 1134.026 01:00:15.05
813 CZ LAŇKA Alfons Ing. Jaruš 08:45:15.08 1134.016 01:00:15.08
814 CZ KONOPÍK Jiří Eva 08:45:15.84 1133.778 01:00:15.84
815 HU VAÁRY Péter VP 018 08:45:16.04 1133.715 01:00:16.04
816 PL KOZLENIA Artur Chicox 08:45:16.48 1133.577 01:00:16.48
817 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Saša 08:45:16.73 1133.499 01:00:16.73
818 NL LOWLANDS RACING TEAM Tower Flyer 8 08:45:17.69 1133.198 01:00:17.69
819 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Silver Birch II. 08:45:18.96 1132.801 01:00:18.96
820 CZ LUKÁŠ Jan Mat* 08:45:19.17 1132.735 01:00:19.17
821 CZ VLČEK Jiří Ramona 08:45:19.25 1132.710 01:00:19.25
822 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Angelo 08:45:19.43 1132.653 01:00:19.43
823 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 1 08:45:19.58 1132.607 01:00:19.58
824 DE FAMILIE JOEKEL Amperé 08:45:19.81 1132.535 01:00:19.81
825 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 9 08:45:19.82 1132.531 01:00:19.82
826 CZ NOVÁK & BASTL Team Whisky 08:45:20.23 1132.403 01:00:20.23
827 DE BEHLKE Andreas Flashlight 08:45:20.27 1132.391 01:00:20.27
828 CZ NOVÁK Josef a syn Elis 08:45:20.56 1132.300 01:00:20.56
829 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Malvína 08:45:21.10 1132.131 01:00:21.10
830 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Royal Athlete II. 08:45:21.35 1132.053 01:00:21.35
831 DE NO-WU Team NW 3 08:45:21.75 1131.928 01:00:21.75
832 PL GALUS & KULESA TEAM Jan + Frantiszek Klara 08:45:22.39 1131.728 01:00:22.39
833 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 11 08:45:23.23 1131.466 01:00:23.23
834 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 10 08:45:24.65 1131.022 01:00:24.65
835 CZ GRUBER Simon "B" Rocky. 08:45:25.29 1130.823 01:00:25.29
836 DE LANG Karl Heinz Langston 08:45:26.20 1130.539 01:00:26.20
837 DE NO-WU Team NW 2 08:45:26.80 1130.352 01:00:26.80
838 CZ REIN Jan Danny 08:45:27.28 1130.202 01:00:27.28
839 IT WONDER PIGEONS Team Pretty Boy 08:45:27.45 1130.149 01:00:27.45
840 DE BELOW Harald OneEightyone 08:45:27.93 1130.000 01:00:27.93
841 CZ GRUBER Simon "A" Eska 08:45:28.35 1129.869 01:00:28.35
842 SK LAŠ Vladimír Las 8 08:45:28.37 1129.863 01:00:28.37
843 DE HESSENBOYS TEAM One Loft Pigeon Racing Oliver. 08:45:28.65 1129.776 01:00:28.65
844 DE WINGS TO FLY Wonder 1242 08:45:29.21 1129.601 01:00:29.21
845 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 03 08:45:29.52 1129.505 01:00:29.52
846 CZ KLEMENS Karel "C" Eli 08:45:29.67 1129.458 01:00:29.67
847 CZ JANEČEK Petr Letec 08:45:30.78 1129.113 01:00:30.78
848 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 428 08:45:32.67 1128.525 01:00:32.67
849 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 1 08:45:32.70 1128.516 01:00:32.70
850 PL MICHALAK Bogdan Niuniek 08:45:33.89 1128.146 01:00:33.89
851 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Honza. 08:45:34.36 1128.001 01:00:34.36
852 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Geha 08:45:34.46 1127.969 01:00:34.46
853 AT LEICHTFRIED Karin Mantra 08:45:34.70 1127.895 01:00:34.70
854 DE ROHE Pascal Theon Graufreud 08:45:35.68 1127.591 01:00:35.68
855 CZ KLEMENS Karel "B" Roger 08:45:35.81 1127.551 01:00:35.81
856 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "A" Milan 08:45:37.26 1127.101 01:00:37.26
857 DE SASSE/WELZEL Team Sekbswig K. 08:45:37.52 1127.021 01:00:37.52
858 CZ STRAPINA - ZÁLEŠÁK Team Josef 08:45:37.72 1126.959 01:00:37.72
859 CZ ŠTACH Vladimír Vlaš 2 08:45:39.16 1126.513 01:00:39.16
860 SK ZÁTROCH Peter Peter 3 08:45:39.43 1126.429 01:00:39.43
861 HU FCI GRAND PRIX VÁC Vác 210 08:45:39.50 1126.407 01:00:39.50
862 DE SG STEFFL Speedy 00 08:45:39.96 1126.265 01:00:39.96
863 CZ NERS Jaroslav Tomas 08:45:40.17 1126.200 01:00:40.17
864 SK NOVÁK Pavel Vlado 08:45:40.36 1126.141 01:00:40.36
865 IT CROCETTA Gabriele R 06 08:45:40.96 1125.956 01:00:40.96
866 CZ MARŠÁLEK Pavel Robert. 08:45:41.30 1125.851 01:00:41.30
867 CZ ŠAFRÁNKO Jiří Gracie 08:45:41.46 1125.801 01:00:41.46
868 NL SIMONSZ Henk Iris 31 08:45:42.29 1125.545 01:00:42.29
869 AT RÖTZER & GARCIA Team Top 13 08:45:42.68 1125.424 01:00:42.68
870 DE JONAS und KONČAREVIČ Team De Schöne 08:45:42.81 1125.384 01:00:42.81
871 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Jonáš. 08:45:43.30 1125.233 01:00:43.30
872 DE BEHLKE Andreas Lightning 08:45:43.46 1125.183 01:00:43.46
873 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Tom 08:45:43.67 1125.118 01:00:43.67
874 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Inbreed Arona 95 08:45:43.78 1125.084 01:00:43.78
875 DE STOCKBAUER - LÜDERS Team Rolex 08:45:44.21 1124.952 01:00:44.21
876 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 3 08:45:44.49 1124.865 01:00:44.49
877 SK BINDAS Štefan jun. Viki* 08:45:44.53 1124.853 01:00:44.53
878 NO HELGESEN Bjorn Ove Spartakus 08:45:44.95 1124.723 01:00:44.95
879 DE WINGS 2 WIN Amir 34 08:45:45.60 1124.523 01:00:45.60
880 DE SPITZBERG Team Newsprint 08:45:46.15 1124.353 01:00:46.15
881 CZ KAREL TEAM Pidova Hlava 08:45:47.14 1124.048 01:00:47.14
882 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 11 08:45:47.51 1123.934 01:00:47.51
883 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 194 08:45:48.71 1123.564 01:00:48.71
884 SK ZÁTROCH Peter Peter 1 08:45:50.18 1123.112 01:00:50.18
885 DE K.H.WICHERT Koukalova 08:45:50.47 1123.023 01:00:50.47
886 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Berta* 08:45:52.05 1122.537 01:00:52.05
887 SK BLAŽENEC & VAŇO Lagertha 08:45:52.15 1122.506 01:00:52.15
888 CZ EM-EKO.CZ Valena 08:45:52.62 1122.361 01:00:52.62
889 DE WINGS 2 WIN Mia 42 08:45:52.68 1122.343 01:00:52.68
890 CZ PETER Milan Mat 08:45:53.01 1122.242 01:00:53.01
891 DE FAMILIE JOEKEL Bohr 08:45:55.13 1121.591 01:00:55.13
892 CZ BLECHTA Miroslav Jenda 08:45:56.61 1121.137 01:00:56.61
893 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Blue Wave 08:45:57.74 1120.790 01:00:57.74
894 SK JANČEKOVÁ TEAM Karin Kari 08:46:00.70 1119.884 01:01:00.70
895 CZ MAKANAKI Team Stodo 08:46:01.21 1119.728 01:01:01.21
896 CZ LAŇKA Alfons Ing. Laura. 08:46:02.69 1119.276 01:01:02.69
897 CZ SVOBODA - ČIHÁK Team Jana+ 08:46:04.41 1118.750 01:01:04.41
898 DE WITT Lutz LW 3 08:46:06.56 1118.094 01:01:06.56
899 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Michalka 08:46:07.67 1117.756 01:01:07.67
900 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Claire 08:46:10.14 1117.004 01:01:10.14
901 CZ KOCIÁN Milan Jágr. 08:46:11.03 1116.733 01:01:11.03
902 HU FÖLDING Norbert FN 047 08:46:13.01 1116.131 01:01:13.01
903 CZ KUZNÍK Václav Kamča 08:46:13.31 1116.040 01:01:13.31
904 AT SG NUTZ & KAHR Aufsteiger Tweety 08:46:14.97 1115.536 01:01:14.97
905 SK NOCHTA Štefan Nika 08:46:15.12 1115.490 01:01:15.12
906 SK NOVÁK Matej Sedmička 08:46:15.46 1115.387 01:01:15.46
907 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Die schwarze Perle 08:46:15.95 1115.238 01:01:15.95
908 CR LEXMAN DERBY ZAGREB - reciprocity 2020 Lexilady 08:46:16.75 1114.996 01:01:16.75
909 CZ VLČEK Jiří Davidson 08:46:17.42 1114.792 01:01:17.42
910 DE WITT Lutz LW 4 08:46:18.40 1114.495 01:01:18.40
911 SK NOCHTA Štefan Sofi 08:46:18.84 1114.362 01:01:18.84
912 CZ ŠPIONI Agent 5 08:46:19.37 1114.202 01:01:19.37
913 CZ KRET Jiří Morgy 08:46:20.71 1113.796 01:01:20.71
914 HU FÖLDING Norbert FN 050 08:46:20.83 1113.760 01:01:20.83
915 PL KARDAS Michal Huub 08:46:21.75 1113.481 01:01:21.75
916 CZ KONOPÍK Jiří Stana 08:46:22.55 1113.239 01:01:22.55
917 DE KUSSER Josef Angel. 08:46:24.82 1112.554 01:01:24.82
918 DE WILDECK Team WT 1 08:46:25.96 1112.210 01:01:25.96
919 AT STEINER Alfred Aila 08:46:30.17 1110.941 01:01:30.17
920 SK BODNÁR & VILČKO Vladimír Body 8 08:46:31.39 1110.574 01:01:31.39
921 IT FAST PIGEONS & ERVIN LARO Largo 08:46:34.18 1109.735 01:01:34.18
922 CZ HNILIČKA - MACH - RACH Team Ajka 08:46:35.30 1109.398 01:01:35.30
923 CZ JURÁSEK BARBAR TEAM Silvie 08:46:37.58 1108.714 01:01:37.58
924 DE ROHE Pascal Margaery Tyrell 08:46:39.08 1108.265 01:01:39.08
925 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 8 08:46:39.45 1108.154 01:01:39.45
926 CH ANDERHUB Oskar Angel 08:46:40.64 1107.798 01:01:40.64
927 NO HELGESEN Bjorn Ove Titus 08:46:41.66 1107.492 01:01:41.66
928 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Mini Ries 08:46:43.70 1106.882 01:01:43.70
929 IT CAPLEA Doru Doru 3 08:46:47.40 1105.778 01:01:47.40
930 CZ PETER Milan Pat 08:46:48.95 1105.316 01:01:48.95
931 AT RADU Constantin Speranza 08:46:49.18 1105.247 01:01:49.18
932 SK JAŠKA Štefan Dr. One Dark 08:46:56.29 1103.132 01:01:56.29
933 CZ LAŇKA Alfons Ing. Robert 08:46:56.84 1102.969 01:01:56.84
934 CZ JAVŮREK Miloš Franzking 08:46:59.38 1102.216 01:01:59.38
935 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Abel 08:47:00.22 1101.967 01:02:00.22
936 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Lena. 08:47:03.08 1101.121 01:02:03.08
937 FR FLAVIGNY M.S.L. Team Turbo Flash 08:47:03.19 1101.088 01:02:03.19
938 DE MSA RACING TEAM Flinker Flitzer 08:47:03.53 1100.988 01:02:03.53
939 CZ LAŇKA Alfons Ing. Franta 08:47:04.56 1100.683 01:02:04.56
940 DE WINGS 2 WIN Camila 50 08:47:05.20 1100.494 01:02:05.20
941 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Fanda 08:47:05.42 1100.429 01:02:05.42
942 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Ležáky 08:47:05.52 1100.399 01:02:05.52
943 CZ GORCA TEAM Lada 08:47:05.80 1100.317 01:02:05.80
944 CZ KRET Jiří Líla 08:47:09.05 1099.358 01:02:09.05
945 DE MSA RACING TEAM Marta. 08:47:09.56 1099.207 01:02:09.56
946 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Siniorita 08:47:09.88 1099.113 01:02:09.88
947 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 367 08:47:11.74 1098.565 01:02:11.74
948 IT ALI DEL GATTOPARDO Team Altar 08:47:12.35 1098.386 01:02:12.35
949 RO SUPER STAR OLR - reciprocity 2020 Star 3 08:47:12.54 1098.330 01:02:12.54
950 CZ MAKANAKI Team Makanaki 08:47:12.98 1098.200 01:02:12.98
951 NL SIMONSZ Henk China 33 08:47:13.30 1098.106 01:02:13.30
952 SK NOVÁK Pavel Vladko 08:47:13.42 1098.071 01:02:13.42
953 AT WIMMER Karl Noah 08:47:13.66 1098.000 01:02:13.66
954 DE FAMILIE JOEKEL Hertz 08:47:14.11 1097.868 01:02:14.11
955 AT RADU Constantin Falconety 08:47:15.28 1097.524 01:02:15.28
956 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 368 08:47:15.41 1097.486 01:02:15.41
957 BE COPPENS Peter Ster 08:47:15.66 1097.413 01:02:15.66
958 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 5 08:47:16.02 1097.307 01:02:16.02
959 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team Romi 08:47:16.50 1097.166 01:02:16.50
960 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 10 08:47:16.86 1097.060 01:02:16.86
961 CZ LAŇKA Alfons Ing. Tomáš 08:47:17.03 1097.010 01:02:17.03
962 DE SG STEFFL Zille Go 1 08:47:18.14 1096.684 01:02:18.14
963 CZ JANEČEK Petr Ronaldo* 08:47:19.08 1096.409 01:02:19.08
964 DE NO-WU Team NW 4 08:47:19.58 1096.262 01:02:19.58
965 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Little Heruv 36 08:47:19.78 1096.204 01:02:19.78
966 DE SASSE/WELZEL Team Abacus 2 08:47:20.52 1095.987 01:02:20.52
967 PL SZYMCZYK & MISIAK TEAM Wiktor + Marek MM 2 08:47:20.79 1095.908 01:02:20.79
968 CZ HAŠŠO Slavomír Jarka 08:47:21.13 1095.808 01:02:21.13
969 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 4 08:47:22.78 1095.325 01:02:22.78
970 CZ LUKÁŠ Jan Taxi. 08:47:23.06 1095.243 01:02:23.06
971 CZ HLAVINKA Josef Jonáš 08:47:23.34 1095.161 01:02:23.34
972 CZ NOVÁK & BASTL Team Filip 08:47:23.35 1095.158 01:02:23.35
973 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Hádés 08:47:23.83 1095.018 01:02:23.83
974 CZ BARÁNEK Josef Hurikán. 08:47:24.06 1094.950 01:02:24.06
975 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team Enzo 08:47:24.55 1094.807 01:02:24.55
976 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 199 08:47:25.12 1094.640 01:02:25.12
977 PL MAZIARZ RACING TEAM Diamond 08:47:25.40 1094.559 01:02:25.40
978 DE SCHÜTZE Jörn Raph 08:47:25.84 1094.430 01:02:25.84
979 DE K.H.WICHERT Nedved 08:47:26.32 1094.290 01:02:26.32
980 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Kittel Lincia 98 08:47:26.81 1094.147 01:02:26.81
981 IT CROCETTA Gabriele R 15 08:47:27.02 1094.085 01:02:27.02
982 ES WINKIE PIGEONS "B" Winkie 16 08:47:27.59 1093.919 01:02:27.59
983 ES WINKIE PIGEONS "B" Winkie 15 08:47:27.88 1093.834 01:02:27.88
984 DE TEAM LINDENHOF Schönrade Bodo Bodie 08:47:28.02 1093.794 01:02:28.02
985 CZ GROH Aleš Blue Brutus 08:47:28.22 1093.735 01:02:28.22
986 HU FÖLDING Norbert FN 043 08:47:28.33 1093.703 01:02:28.33
987 SK BLAŽENEC & VAŇO Portugal 08:47:28.53 1093.645 01:02:28.53
988 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Nagid 08:47:28.68 1093.601 01:02:28.68
989 CZ DUDA Přemysl Vltava 08:47:28.89 1093.540 01:02:28.89
990 DE KARL-HEINZ & TIMO WAGNER Wachhi 08:47:28.93 1093.528 01:02:28.93
991 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Avril 08:47:29.78 1093.280 01:02:29.78
992 CZ GERSPITZER Team GT 5 08:47:30.20 1093.158 01:02:30.20
993 CZ LAMÁČEK Josef & David La Naomi 08:47:30.34 1093.117 01:02:30.34
994 HU GÁBOR Scheily Sch 528 08:47:31.32 1092.831 01:02:31.32
995 DE BELOW Harald OneEightyseven 08:47:31.37 1092.817 01:02:31.37
996 CZ KULÍK Přemysl Blesk 08:47:31.92 1092.657 01:02:31.92
997 CZ KRATOCHVÍL Dušan Petr 6 08:47:32.06 1092.616 01:02:32.06
998 AT SCHÖN Johann Rosi 08:47:32.20 1092.575 01:02:32.20
999 DE SCHWARM Claudia Kay Sue 08:47:33.33 1092.246 01:02:33.33
1000 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Jana. 08:47:33.91 1092.077 01:02:33.91
1001 NL DOLDERSUM & Zn. Rosicky 08:47:34.21 1091.990 01:02:34.21
1002 CZ ŠABATA Jan J.Š. 09 08:47:35.47 1091.624 01:02:35.47
1003 CZ ADAMÍK Zdeněk Milan. 08:47:35.50 1091.615 01:02:35.50
1004 IT ALI DEL GATTOPARDO Team Ally 08:47:36.23 1091.403 01:02:36.23
1005 SK GOGORA Milan Kago 08:47:36.92 1091.202 01:02:36.92
1006 SK PRIEHODA Ján a Ivana Zara 08:47:37.09 1091.153 01:02:37.09
1007 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Abendrot 08:47:37.75 1090.961 01:02:37.75
1008 AT NAGELHOFER Robert Safa 454 08:47:37.77 1090.956 01:02:37.77
1009 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Adriana 08:47:38.06 1090.871 01:02:38.06
1010 CZ KROUPA & NOVÁK Team Maty. 08:47:38.85 1090.642 01:02:38.85
1011 CZ JAVŮREK Miloš Mikivargauu 08:47:39.09 1090.572 01:02:39.09
1012 SK BALVOŇ Michal Mito 08:47:39.89 1090.340 01:02:39.89
1013 CZ HLAVINKA Josef Kvído 08:47:41.39 1089.906 01:02:41.39
1014 TH PERMSAK SINGSOM BOON Permsak 237 08:47:41.60 1089.845 01:02:41.60
1015 CZ ŠTACH Vladimír Vlaš 5 08:47:41.63 1089.836 01:02:41.63
1016 CZ GRUBER Simon "B" Power 08:47:42.76 1089.509 01:02:42.76
1017 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Tryskac 08:47:43.48 1089.300 01:02:43.48
1018 CH WIRZ Team Pardubice 08:47:43.84 1089.196 01:02:43.84
1019 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Romario 08:47:44.57 1088.985 01:02:44.57
1020 CZ STRNAD - HENNEK - STADLER Team Laura 08:47:44.92 1088.884 01:02:44.92
1021 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Tony Lee 08:47:45.71 1088.655 01:02:45.71
1022 NL POELMAN Combinatie Poelman 2 08:47:46.77 1088.349 01:02:46.77
1023 AT ECKHARDT Markus Goldfinger 08:47:47.43 1088.158 01:02:47.43
1024 CZ LUKÁŠ Jan Lukin 08:47:47.47 1088.147 01:02:47.47
1025 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Vini 08:47:47.63 1088.100 01:02:47.63
1026 HU WANG Baoli WB 511 08:47:48.05 1087.979 01:02:48.05
1027 AT GASSER Reinhard Belluno One 08:47:48.60 1087.820 01:02:48.60
1028 BE VAN STICHEL Dirk Black Shadow 08:47:48.85 1087.748 01:02:48.85
1029 CZ KLEMENS Karel "B" Theo 08:47:49.02 1087.699 01:02:49.02
1030 SK LACIKA TEAM Dávid + Radoslav + Natália Sofia. 08:47:49.77 1087.483 01:02:49.77
1031 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 9 08:47:50.43 1087.292 01:02:50.43
1032 IT CROCETTA Gabriele R 17 08:47:50.99 1087.131 01:02:50.99
1033 CZ TRUKSA Vítězslav Hana. 08:47:51.43 1087.004 01:02:51.43
1034 CZ KRET Jiří Beta 08:47:52.52 1086.690 01:02:52.52
1035 DE BEHLKE Andreas Sunny 08:47:52.71 1086.635 01:02:52.71
1036 CZ SVOBODA - ČIHÁK Team Zuzka 08:47:53.07 1086.532 01:02:53.07
1037 SK ZÁTROCH Peter Peter 2 08:47:53.41 1086.434 01:02:53.41
1038 SK HROZEN Peter Viktor 08:47:53.96 1086.275 01:02:53.96
1039 CZ DVOŘÁK Tomáš Bugatinka 08:47:54.08 1086.241 01:02:54.08
1040 PL KARDAS Michal Rafal 08:47:54.84 1086.022 01:02:54.84
1041 AT WALDER Florian Space Boy 08:47:55.19 1085.922 01:02:55.19
1042 CZ KUBA KUBIKULA Jakub 08:47:55.54 1085.821 01:02:55.54
1043 CZ GORCA TEAM Barny 08:47:55.87 1085.726 01:02:55.87
1044 CZ DUDA Přemysl Dunaj 08:47:56.18 1085.637 01:02:56.18
1045 SK JANČEKOVÁ TEAM Karin Karian 08:47:57.01 1085.398 01:02:57.01
1046 AT STRAIF Walter Waldin 08:47:57.37 1085.295 01:02:57.37
1047 CZ PM Team Helena* 08:47:57.39 1085.289 01:02:57.39
1048 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Tarantino 08:47:57.75 1085.186 01:02:57.75
1049 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "A" Standa 08:47:59.39 1084.715 01:02:59.39
1050 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Holländer 08:48:00.02 1084.534 01:03:00.02
1051 CZ MS NOVÝ BYDŽOV Míla 08:48:00.53 1084.388 01:03:00.53
1052 DE MSA RACING TEAM Nova 08:48:01.34 1084.155 01:03:01.34
1053 CZ SEDLÁK Vladislav Brenek 08:48:01.44 1084.127 01:03:01.44
1054 SK GOGORA Milan Mago 08:48:01.63 1084.072 01:03:01.63
1055 DE LECKE Theo & Markus Tyson 08:48:02.18 1083.915 01:03:02.18
1056 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Rolek 08:48:04.43 1083.270 01:03:04.43
1057 BE MERGAERT Dirk Meredith 08:48:04.74 1083.181 01:03:04.74
1058 PL WOZNICA Józef Kid 08:48:04.92 1083.130 01:03:04.92
1059 PL ALICE & JACOB Team "A" Malina 08:48:05.24 1083.038 01:03:05.24
1060 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Kittel Lincia 97 08:48:06.24 1082.752 01:03:06.24
1061 CZ MAKANAKI Team Pavel 3 08:48:06.44 1082.695 01:03:06.44
1062 DE WINGS TO FLY Starlight 1205 08:48:06.69 1082.624 01:03:06.69
1063 SK PRIEHODA Ján a Ivana Nyx 08:48:07.05 1082.521 01:03:07.05
1064 CZ MOTRE Vasil Ivan 08:48:07.87 1082.286 01:03:07.87
1065 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Mini Jan 08:48:08.44 1082.124 01:03:08.44
1066 DE GOETZ Guenter GG 1 08:48:09.10 1081.935 01:03:09.10
1067 CZ MAKANAKI Team Pavel 1 08:48:09.36 1081.861 01:03:09.36
1068 SK RADO & DRAGO Team Ilayla 08:48:09.85 1081.721 01:03:09.85
1069 PL CHOCHOWSKI & FRACKOWIAK & MALEPSZY Team Sara 08:48:10.10 1081.650 01:03:10.10
1070 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Falko 08:48:10.43 1081.555 01:03:10.43
1071 CZ MASNÝ - LAZOVÝ Team Lalin 08:48:10.90 1081.421 01:03:10.90
1072 CZ VETPOL HOLEŠOV s.r.o. Annie 08:48:11.20 1081.336 01:03:11.20
1073 CZ SÝKORA Jaromír Andrejka 08:48:11.38 1081.284 01:03:11.38
1074 CZ KRATOCHVÍL Dušan Petr 5 08:48:12.16 1081.062 01:03:12.16
1075 CZ PM Team Popr 08:48:12.37 1081.002 01:03:12.37
1076 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Jiří Z 08:48:12.41 1080.991 01:03:12.41
1077 NL DOLDERSUM & Zn. Grygera 08:48:12.86 1080.862 01:03:12.86
1078 CZ KRET Jiří Alfa 08:48:12.97 1080.831 01:03:12.97
1079 PL ALICE & JACOB Team "A" Kapusta 08:48:13.62 1080.646 01:03:13.62
1080 CZ ŠABATA Jan J.Š. 01 08:48:14.48 1080.401 01:03:14.48
1081 CZ MACHALA & HNILICA Team Tom. 08:48:14.66 1080.350 01:03:14.66
1082 ES WINKIE PIGEONS Winkie 11 08:48:15.11 1080.222 01:03:15.11
1083 HU GÁBOR Scheily Sch 541 08:48:15.70 1080.054 01:03:15.70
1084 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Vlado. 08:48:16.40 1079.855 01:03:16.40
1085 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Celo 08:48:17.27 1079.607 01:03:17.27
1086 DE WINGS TO FLY Sunshine 1255 08:48:17.33 1079.590 01:03:17.33
1087 AT WIEFLER Alois Harry 08:48:18.17 1079.351 01:03:18.17
1088 PL KOZAK PRZEMYSLAW TopLofts.eu Tedi 08:48:18.40 1079.286 01:03:18.40
1089 CZ POPELKA Roman Mekota 08:48:19.04 1079.104 01:03:19.04
1090 CZ TÁBORSKÝ Vladimír "B" Jarka T 08:48:19.68 1078.922 01:03:19.68
1091 CZ LUKÁŠ Jan Fast 08:48:19.96 1078.843 01:03:19.96
1092 DE WINGS 2 WIN Adriana 39 08:48:20.46 1078.701 01:03:20.46
1093 PL LACH TEAM Adrian + Mateusz Adi 08:48:21.26 1078.474 01:03:21.26
1094 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 12 08:48:22.07 1078.244 01:03:22.07
1095 DE BEHLKE Andreas Storm 08:48:22.34 1078.168 01:03:22.34
1096 DE FAMILIE JOEKEL Planck 08:48:22.71 1078.063 01:03:22.71
1097 NL EKEHAAR / TER APEL TEAM Olympic Adele 08:48:23.65 1077.796 01:03:23.65
1097 SK NOVÁK Pavel Stano 08:48:23.65 1077.796 01:03:23.65
1099 DE WITT Lutz LW 8 08:48:26.31 1077.043 01:03:26.31
1100 NL CORVO Milan+ 08:48:26.49 1076.992 01:03:26.49
1101 CZ FRANTIŠEK & SAMUEL & GRZEGORZ Team Jour Fix 08:48:26.64 1076.950 01:03:26.64
1102 AT FERENC & GARCIA Team Ferenc 2 08:48:26.89 1076.879 01:03:26.89
1103 CZ KLEMENS Karel "A" Aro 08:48:27.66 1076.661 01:03:27.66
1104 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Ribelino 08:48:28.29 1076.483 01:03:28.29
1105 CZ KUDELA Jaromír Ing. Anna K 08:48:30.28 1075.921 01:03:30.28
1106 CZ KOCIÁN Milan Messi 08:48:30.96 1075.729 01:03:30.96
1107 DE SCHRÖDER & VAN DE LOO Team Linda 1 08:48:32.45 1075.309 01:03:32.45
1108 AT NÖRES Kurt Kuno 2 08:48:32.63 1075.258 01:03:32.63
1109 CZ GROH Aleš Blue Flash 08:48:32.78 1075.215 01:03:32.78
1110 CZ BARÁNEK Josef Tryskáč 08:48:33.12 1075.120 01:03:33.12
1111 NL SIMONSZ Henk Bonte Spikkel 08:48:33.29 1075.072 01:03:33.29
1112 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Vena 08:48:33.63 1074.976 01:03:33.63
1113 PL CHOCHOWSKI & FRACKOWIAK & MALEPSZY Team Piotrek 08:48:34.82 1074.640 01:03:34.82
1114 AT WENZ Alfred Renate 08:48:35.18 1074.539 01:03:35.18
1115 CZ FRANTIŠEK & SAMUEL & GRZEGORZ Team Periwig 08:48:35.38 1074.483 01:03:35.38
1116 CZ MS NOVÝ BYDŽOV Endy. 08:48:35.69 1074.395 01:03:35.69
1117 SK BODNÁR & VILČKO Vladimír Body 7 08:48:35.70 1074.393 01:03:35.70
1118 CZ KULÍK Přemysl Pegas 08:48:36.23 1074.243 01:03:36.23
1119 CZ MAKANAKI Team André 08:48:39.32 1073.374 01:03:39.32
1120 BE VAN STICHEL Dirk Bleu Bullet 08:48:41.78 1072.683 01:03:41.78
1121 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Golden Vojta II. 08:48:42.23 1072.557 01:03:42.23
1122 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Twinkie 08:48:43.17 1072.293 01:03:43.17
1123 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Antonia K 08:48:46.77 1071.285 01:03:46.77
1124 DE K.H.WICHERT Navratilova 08:48:48.85 1070.703 01:03:48.85
1125 CZ SEDLÁK Vladislav Arka 08:48:49.29 1070.580 01:03:49.29
1126 DE LECKE Theo & Markus Tyras 08:48:49.45 1070.535 01:03:49.45
1127 SK ČÁNI Ĺ+M Team Luki 08:48:49.74 1070.454 01:03:49.74
1128 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Kain 08:48:52.42 1069.705 01:03:52.42
1129 IT WONDER PIGEONS Team Rasta 08:48:52.59 1069.658 01:03:52.59
1130 DE SIEBERT Dieter Simba 08:48:53.27 1069.468 01:03:53.27
1131 CZ REIN Jan Juan 08:48:53.30 1069.460 01:03:53.30
1132 CZ HLAVINKA Josef Biba 08:48:54.85 1069.027 01:03:54.85
1133 CZ KLEMENS Karel "A" Era 08:48:55.21 1068.927 01:03:55.21
1134 DE GOETZ Guenter GG 11 08:48:55.94 1068.724 01:03:55.94
1135 CZ STRUŽKA Libor Mané 08:48:58.28 1068.072 01:03:58.28
1136 CZ VRCHLABÍ Team Kuba 08:48:59.99 1067.597 01:03:59.99
1137 CZ ADAMÍK Zdeněk Dominik 08:49:00.77 1067.380 01:04:00.77
1138 CZ GRUBER Simon "B" Rambo+ 08:49:02.25 1066.969 01:04:02.25
1139 CZ MALACH Ladislav Kami 08:49:02.29 1066.957 01:04:02.29
1140 SK TOMÁŠOVÁ Adela Tomas 347 08:49:04.18 1066.433 01:04:04.18
1141 RO SUPER STAR OLR - reciprocity 2020 Star 2 08:49:04.96 1066.217 01:04:04.96
1142 CZ SEDLÁK Vladislav Spring Field 08:49:05.14 1066.167 01:04:05.14
1143 CZ NOVOSAD František Berta N 08:49:06.18 1065.878 01:04:06.18
1144 CZ VÍTEK Jan Viky 08:49:07.17 1065.604 01:04:07.17
1145 DE HUNTER TEAM Hunter 033 08:49:10.36 1064.721 01:04:10.36
1146 SK TOMÁŠOVÁ Adela Tomas 348 08:49:11.45 1064.420 01:04:11.45
1147 PL WOZNICA Józef Lindor 08:49:11.95 1064.282 01:04:11.95
1148 PL KOZLENIA Boguslawa Diegox 08:49:12.52 1064.124 01:04:12.52
1149 CZ JANEČEK Petr Orphee Des Blins 08:49:13.92 1063.738 01:04:13.92
1150 AT SCHOBER Karl Variano 08:49:16.43 1063.045 01:04:16.43
1151 CZ SCHLEHOFER Michal Crosio 08:49:16.68 1062.976 01:04:16.68
1152 CZ MACHALA & HNILICA Team Oreo 08:49:19.70 1062.145 01:04:19.70
1153 DE MSA RACING TEAM Mika 08:49:19.91 1062.087 01:04:19.91
1154 AT GASSER Reinhard Leo 08:49:20.93 1061.806 01:04:20.93
1155 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Last Chance. 08:49:24.08 1060.941 01:04:24.08
1156 CZ HNILIČKA - MACH - RACH Team Karel 08:49:25.68 1060.502 01:04:25.68
1157 CZ NOVÁK Josef a syn Verča 08:49:26.22 1060.354 01:04:26.22
1158 CZ MACHALA & HNILICA Team Gapka 08:49:26.79 1060.197 01:04:26.79
1159 PL CHOCHOWSKI & FRACKOWIAK & MALEPSZY Team Mariusz 08:49:32.19 1058.719 01:04:32.19
1160 DE TEAM LINDENHOF Schönrade Bodo Bodeer 08:49:32.82 1058.546 01:04:32.82
1161 DE K.H.WICHERT Vitkova 08:49:38.13 1057.097 01:04:38.13
1162 CZ ECHTNER Antonín AR 2 08:49:43.20 1055.717 01:04:43.20
1163 CZ STRUŽKA Libor Mrsťa 08:49:48.26 1054.343 01:04:48.26
1164 CZ PŘÍVARA Vladimír Listro 08:49:50.38 1053.769 01:04:50.38
1165 NO SEAVAREID Martin MS 53 08:49:51.99 1053.333 01:04:51.99
1166 ES WINKIE PIGEONS Winkie 5 08:49:53.60 1052.897 01:04:53.60
1166 CZ PŘÍVARA Vladimír Mysis 08:49:53.60 1052.897 01:04:53.60
1168 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Inbreed Arona 96 08:49:56.77 1052.041 01:04:56.77
1169 NO SEAVAREID Martin MS 49 08:50:04.03 1050.084 01:05:04.03
1170 DE NAKOTT Ludwig Grand Bobby 08:50:06.81 1049.337 01:05:06.81
1171 SK PAJTA Vladimír Lara 08:50:16.89 1046.636 01:05:16.89
1172 DE KUSSER Josef Amigo 08:50:17.28 1046.532 01:05:17.28
1173 SK ŠEFČÍK Ĺubomír Šefča 02 08:50:17.64 1046.436 01:05:17.64
1174 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 4 08:50:19.71 1045.883 01:05:19.71
1175 ES WINKIE PIGEONS Winkie 2 08:50:23.71 1044.817 01:05:23.71
1176 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "A" Ivana 08:50:24.77 1044.535 01:05:24.77
1177 ES WINKIE PIGEONS Winkie 7 08:50:27.74 1043.745 01:05:27.74
1178 PL CHOCHOWSKI & FRACKOWIAK & MALEPSZY Team Kabia 08:50:39.04 1040.751 01:05:39.04
1179 CZ DUDA Přemysl Morava 08:50:43.62 1039.542 01:05:43.62
1180 CZ LANGER Bohuslav Grippen 08:50:44.13 1039.408 01:05:44.13
1181 AT LEICHTFRIED Karin Gernot 08:50:47.51 1038.518 01:05:47.51
1182 ES WINKIE PIGEONS Winkie 6 08:50:57.25 1035.962 01:05:57.25
1183 SK PAJTA Vladimír Kačena 08:51:00.59 1035.088 01:06:00.59
1184 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Gaucho 08:51:01.53 1034.843 01:06:01.53
1185 CZ PM Team Deli 08:51:02.34 1034.631 01:06:02.34
1186 NL EKEHAAR / TER APEL TEAM Czechia 2.0 08:51:10.72 1032.448 01:06:10.72
1187 AT GRATZER Werner Michi 08:51:12.08 1032.094 01:06:12.08
1188 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Pešigo 08:51:26.46 1028.371 01:06:26.46
1189 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 274 08:51:37.94 1025.418 01:06:37.94
1190 SK EVIN Peter + Noemi Stefan 61 08:52:35.99 1010.742 01:07:35.99
1191 CZ FRANTIŠEK & SAMUEL & GRZEGORZ Team Sixteen 08:52:52.91 1006.543 01:07:52.91
1192 AT SG NUTZ & KAHR Aufsteiger Lucky 08:53:15.73 1000.935 01:08:15.73
1193 CZ KUDELA Jaromír Ing. Lucie. 08:53:17.98 1000.386 01:08:17.98
1194 PL WOZNICA Józef Adenox 08:53:18.25 1000.320 01:08:18.25
1195 CZ BECHA Lubomír Žanek 08:53:42.51 994.433 01:08:42.51
1196 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Big One 08:54:42.79 980.102 01:09:42.79
1197 CZ ČERVEŇÁK Radek Osbourne 08:55:09.70 973.837 01:10:09.70
1198 NL MOL Ed Bobby 08:55:44.66 965.816 01:10:44.66
1199 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 308 08:56:22.48 957.286 01:11:22.48
1200 AT STEINER Alfred Anka 08:56:35.42 954.403 01:11:35.42
1201 CZ BECHA Lubomír Knok 08:56:36.44 954.176 01:11:36.44
1202 DE BELOW Harald OneSeventytwo 08:56:43.35 952.644 01:11:43.35
1203 DE TEAM LINDENHOF Schönrade Bodo Boddy 08:56:46.97 951.843 01:11:46.97
1204 CZ BARÁNEK Josef Rychlík 08:56:47.07 951.821 01:11:47.07
1205 AT NÖRES & OFNER Team NK 2 08:56:57.93 949.427 01:11:57.93
1206 CZ HAŠŠO Slavomír Angličanka 08:57:31.05 942.200 01:12:31.05
1207 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Klat 601 08:58:27.46 930.141 01:13:27.46
1208 AT HÖLD Erich Raphael 09:02:05.72 886.253 01:17:05.72
1209 DE SPITZBERG Team Nestor 09:02:11.07 885.230 01:17:11.07
1210 DE KARL-HEINZ & TIMO WAGNER Waddle 09:02:18.65 883.783 01:17:18.65
1211 AT NÖRES Kurt Kuno 3 09:02:32.52 881.148 01:17:32.52
1212 CZ BARTL Pavel Spown 4 09:02:49.84 877.880 01:17:49.84
1213 CZ ŠABATA Jan J.Š. 06 09:03:23.88 871.527 01:18:23.88
1214 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 2 09:03:33.86 869.682 01:18:33.86
1215 CZ MASNÝ - LAZOVÝ Team Georgia 09:03:44.87 867.656 01:18:44.87
1216 DE WITT Lutz LW 10 09:03:55.86 865.642 01:18:55.86
1217 CZ J.R.TEAM RS 1 09:04:01.56 864.602 01:19:01.56
1218 DE RUSSIN Christian Adina. 09:04:04.16 864.128 01:19:04.16
1219 AT STRAIF Walter Walpur 09:04:13.81 862.374 01:19:13.81
1220 NL TOWER FLYERS LOFT Tower Flyer 2 09:04:14.62 862.227 01:19:14.62
1221 DE GOETZ Guenter GG 5 09:04:55.39 854.896 01:19:55.39
1222 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Little Bosporus 38 09:05:00.70 853.950 01:20:00.70
1223 DE WITT Lutz LW 6 09:05:03.53 853.447 01:20:03.53
1224 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 10 09:05:08.60 852.548 01:20:08.60
1225 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Supreme Gold 09:05:10.27 852.252 01:20:10.27
1226 CZ BARTL Josef Spown 10 09:05:13.29 851.717 01:20:13.29
1227 PL MAZIARZ RACING TEAM OSP SK 09:05:15.40 851.344 01:20:15.40
1228 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Aga 09:08:38.10 816.955 01:23:38.10
1229 HU LÁDY Tibor Bite 09:10:02.05 803.512 01:25:02.05
1230 DE SPITZBERG Team Neuron 09:12:04.88 784.623 01:27:04.88
1231 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 3 09:12:12.15 783.533 01:27:12.15
1232 CZ SÝKORA Jaromír C.Ronaldo 09:12:18.69 782.554 01:27:18.69
1233 PL ALICE & JACOB Team "B" Czosnek 09:12:19.03 782.504 01:27:19.03
1234 AT WENZ Alfred Oliver 09:12:26.46 781.395 01:27:26.46
1235 SK BODNÁR & VILČKO Vladimír Body 11 09:12:31.27 780.680 01:27:31.27
1236 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Einhorn 09:12:32.91 780.436 01:27:32.91
1237 CZ DUDA Přemysl Sázava 09:12:41.43 779.172 01:27:41.43
1238 DE TEAM LINDENHOF Schönrade Bodo Bogart 09:12:41.52 779.159 01:27:41.52
1239 DE DEBUS Gerhard Karl* 09:13:59.89 767.724 01:28:59.89
1240 CH ANDERHUB Oskar Anchor 09:14:35.90 762.581 01:29:35.90
1241 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Luyten I. 09:14:38.98 762.144 01:29:38.98
1242 CZ NOVOTNÝ Jaroslav Yara 09:14:41.87 761.735 01:29:41.87
1243 CZ J.R.TEAM RS 5 09:14:43.82 761.459 01:29:43.82
1244 DE KLÜBER Bernhard BK 5 09:14:44.43 761.373 01:29:44.43
1245 PL WOZNICA Józef Leonix 09:15:25.24 755.646 01:30:25.24
1246 CZ MARŠÁLEK Pavel Matyáš 09:16:04.43 750.226 01:31:04.43
1247 BE VAN STICHEL Dirk Flash 09:16:19.74 748.130 01:31:19.74
1248 FR FLAVIGNY M.S.L. Team Arazy Jallet 09:16:21.53 747.886 01:31:21.53
1249 DE KARL-HEINZ & TIMO WAGNER Walett 09:17:11.66 741.108