Doletová listina

Místo vypuštění KÚTY (SK)
Vzdálenost 122.958 km
Datum a čas startu 10.08.2020 06:20:00
Počasí v místě startu Jasno, klidno, 20° C.
Počasí v cíli Kouřmo, S vítr, 22-30° C. Těžké počasí.
Počet nasazených holubů 1353
Počet chovatelů 255

         
    Jméno chovatele Jméno holuba Čas doletu Rychlost Doba letu
1 DE SCHOEN Friedrich Fritz 3 08:01:39.30 1209.562 01:41:39.30
2 PL BASA M+A Team M 3 08:01:53.28 1206.796 01:41:53.28
3 CZ TEAM ZEMAN + KAŠUBA ZK 1 08:02:02.50 1204.978 01:42:02.50
4 CZ DAVID Petr Jugo 08:02:06.54 1204.184 01:42:06.54
5 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Erth Summit II. 08:02:10.39 1203.428 01:42:10.39
6 AT KOSEL / EHMANN Team Noha 08:02:14.40 1202.641 01:42:14.40
7 SK PJ PIGEONS PJ Timmea 08:02:14.98 1202.527 01:42:14.98
8 AT NÖRES Kurt Nofi 08:02:16.03 1202.321 01:42:16.03
9 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Black Party II. 08:02:16.72 1202.186 01:42:16.72
10 PT PEDRO PORTO Project X Pookie 08:02:18.17 1201.902 01:42:18.17
11 SK DREXLEROVÁ Helena Kincsem 08:02:19.12 1201.716 01:42:19.12
12 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 08 08:02:19.39 1201.663 01:42:19.39
13 CZ KROČIL Jaroslav Blažena 08:02:19.79 1201.585 01:42:19.79
14 SK HROZEN Peter Maria 08:02:20.31 1201.483 01:42:20.31
15 AT KUTLESA Slavko SLK 54 08:02:21.02 1201.344 01:42:21.02
16 PL WÓJCIK Piotr Brylant 08:02:22.05 1201.143 01:42:22.05
17 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 389 08:02:22.62 1201.031 01:42:22.62
18 AT RÖTZER Franz Top 06 08:02:24.40 1200.684 01:42:24.40
19 AT BLIEGE Felix Roman 08:02:25.76 1200.418 01:42:25.76
20 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Ran 08:02:26.03 1200.365 01:42:26.03
21 DE SEEBACH SIEDLER Team MB 01 08:02:26.35 1200.303 01:42:26.35
22 CZ KULÍK Přemysl Blesk 08:02:26.67 1200.240 01:42:26.67
23 AT EPPENSTEINER Josef Amira 08:02:27.96 1199.988 01:42:27.96
24 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2974 08:02:28.26 1199.930 01:42:28.26
25 AT WIEFLER Alois Alfred 08:02:28.55 1199.873 01:42:28.55
26 DE WICHERT KARL-HEINZ Lendl 08:02:28.87 1199.811 01:42:28.87
27 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Thalia 08:02:29.91 1199.608 01:42:29.91
28 DE GOETZ Guenter "B" Bibi 08:02:30.02 1199.586 01:42:30.02
29 AT NÖRES Kurt Wali 08:02:32.46 1199.111 01:42:32.46
30 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 2793 08:02:32.72 1199.060 01:42:32.72
31 CZ KONOPÍK Jiří Jarda 08:02:33.21 1198.964 01:42:33.21
32 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2964 08:02:34.78 1198.659 01:42:34.78
33 DE TEAM GERMANY Toni Deigner Topic 08:02:37.83 1198.065 01:42:37.83
34 DE MESTRE SILVA Enriko 08:02:42.83 1197.093 01:42:42.83
35 AT KUTLESA Slavko SLK 48 08:02:43.60 1196.943 01:42:43.60
36 DE BEHLKE Andreas AB 06 08:02:44.16 1196.835 01:42:44.16
37 AT OFNER Kurt Johanna 08:02:44.64 1196.741 01:42:44.64
38 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Eder 08:02:46.81 1196.320 01:42:46.81
39 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Don Kitty 08:03:03.47 1193.097 01:43:03.47
40 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Colombo 08:03:04.20 1192.956 01:43:04.20
41 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 10 08:03:06.12 1192.586 01:43:06.12
42 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek S 1 08:03:07.99 1192.226 01:43:07.99
43 CZ BECHYNĚ Radek Kras 08:03:30.13 1187.975 01:43:30.13
44 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Klat 610 08:03:49.39 1184.302 01:43:49.39
45 CZ REIN Jan "A" Hugo 08:03:59.61 1182.362 01:43:59.61
46 AT GRATZER Werner Erfahrung 08:04:09.73 1180.448 01:44:09.73
47 SK LABON Matúš & Jakub MJ 03 08:05:11.28 1168.936 01:45:11.28
48 AT HÖLD Erich Emilie 08:05:14.88 1168.269 01:45:14.88
49 DE SCHWARM Claudia Heinz 08:05:18.94 1167.519 01:45:18.94
50 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 12 08:07:02.25 1148.738 01:47:02.25
51 AT STEINER Alfred Avantin 1 08:07:05.99 1148.069 01:47:05.99
52 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Jndy 08:07:08.24 1147.667 01:47:08.24
53 CZ MAJKA + JAN TEAM Jan 08:07:20.27 1145.523 01:47:20.27
54 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 05 08:07:20.61 1145.463 01:47:20.61
55 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" My Tip II. 08:07:22.09 1145.200 01:47:22.09
56 CZ DUDA Přemysl Hermiona 08:07:22.31 1145.161 01:47:22.31
57 DE SCHWARM Claudia Steen 08:07:22.48 1145.130 01:47:22.48
58 AT JAKUPOVIC & NAHIC TEAM Sonic 08:07:22.60 1145.109 01:47:22.60
59 CZ HONEŠ Jiří Silvére 08:07:22.81 1145.072 01:47:22.81
60 SK FORGÁČ Marek MF 02 08:07:22.88 1145.059 01:47:22.88
61 AT NAGELHOFER Robert Kirschblüte 1023 08:07:23.63 1144.926 01:47:23.63
62 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 3314 08:07:24.20 1144.825 01:47:24.20
63 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Vivian 08:07:24.92 1144.697 01:47:24.92
64 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "B" Kansas 08:07:25.32 1144.626 01:47:25.32
65 CZ KULÍK Přemysl Alan 08:07:25.49 1144.596 01:47:25.49
66 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Marti 08:07:25.74 1144.551 01:47:25.74
67 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3563 08:07:26.05 1144.496 01:47:26.05
68 PL MATUSIAK & STEPOROWSKI Team M&S 5 08:07:27.77 1144.191 01:47:27.77
69 DE HÖRNIG Rainer Rany 08:07:28.08 1144.136 01:47:28.08
70 DE BRANDT Daniel ORL Panzer 08:07:28.32 1144.093 01:47:28.32
71 PL PACEK Wojciech WP 1 08:07:28.47 1144.067 01:47:28.47
72 CH BONSEMEIER & PEIXOTO Team BP 05 08:07:28.78 1144.012 01:47:28.78
73 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Saturn 08:07:28.84 1144.001 01:47:28.84
74 AT RÖTZER Franz Top 6 08:07:29.12 1143.951 01:47:29.12
75 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-392 08:07:29.45 1143.893 01:47:29.45
76 DE TEAM LINDENHOF SB 02 08:07:29.80 1143.831 01:47:29.80
77 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Austria 08:07:30.13 1143.772 01:47:30.13
78 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Alois 08:07:30.20 1143.760 01:47:30.20
79 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-2071 08:07:30.55 1143.698 01:47:30.55
80 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 2077 08:07:30.60 1143.689 01:47:30.60
81 AT NÖRES Kurt Dynamic 08:07:30.82 1143.650 01:47:30.82
82 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Digi 08:07:31.09 1143.602 01:47:31.09
83 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "C" Helmut 2 08:07:31.75 1143.485 01:47:31.75
84 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Golden Vojta 08:07:33.34 1143.203 01:47:33.34
85 PL KOZLENIA Boguslawa Bolo 08:07:34.16 1143.058 01:47:34.16
86 AT HALATSCHEK Dietmar Schimmel 08:07:34.35 1143.024 01:47:34.35
87 AT KUTLESA Slavko SLK 36 08:07:34.74 1142.955 01:47:34.74
88 AT WALDER Florian Myrthe 08:07:34.95 1142.918 01:47:34.95
89 PL LACH Adrian * Heros J222 08:07:35.02 1142.906 01:47:35.02
90 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Pablo 08:07:35.21 1142.872 01:47:35.21
91 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Corleone 08:07:35.28 1142.860 01:47:35.28
92 DE BRANDT Daniel ORL Merkel 08:07:35.43 1142.833 01:47:35.43
93 AT JAKUPOVIC & NAHIC TEAM Boss 08:07:35.61 1142.801 01:47:35.61
94 CZ KONOPÍK Jiří Standa 08:07:35.64 1142.796 01:47:35.64
95 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-391 08:07:35.85 1142.759 01:47:35.85
96 DE SCHWARM Claudia Champ 08:07:35.87 1142.755 01:47:35.87
97 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Fanda 08:07:36.45 1142.653 01:47:36.45
98 AT WIEFLER Alois Heidi One 08:07:37.03 1142.550 01:47:37.03
99 CZ SVOBODA Jiří "B" Jana 1 08:07:37.38 1142.488 01:47:37.38
100 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 7 08:07:37.97 1142.384 01:47:37.97
101 CH JUD Roman Mustang 08:07:38.29 1142.327 01:47:38.29
102 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 09 08:07:38.93 1142.214 01:47:38.93
103 NO HELGESEN Bjorn Ove Mira 290 08:07:39.29 1142.150 01:47:39.29
104 AT EPPENSTEINER Josef Amore 08:07:39.60 1142.095 01:47:39.60
105 DE WINGS 2 WIN WW 05 08:07:39.88 1142.046 01:47:39.88
106 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Scherlock 08:07:40.14 1142.000 01:47:40.14
107 CH JUD Roman Spitfire 08:07:40.36 1141.961 01:47:40.36
108 PT PEDRO PORTO Project X Polly 08:07:40.40 1141.954 01:47:40.40
109 DE SCHOEN Friedrich Fritz 5 08:07:40.66 1141.908 01:47:40.66
110 CZ ŽLIČAŘ Roman Quatro 62 08:07:40.89 1141.867 01:47:40.89
111 CZ REIN Jan "A" Nela 08:07:41.28 1141.799 01:47:41.28
112 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3732 08:07:41.44 1141.770 01:47:41.44
113 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "B" Vermont 08:07:41.68 1141.728 01:47:41.68
114 AT KUTLESA Slavko SLK 42 08:07:42.02 1141.668 01:47:42.02
115 PL SZYMAŃSKI Zbigniew * SZ 74 08:07:42.15 1141.645 01:47:42.15
116 HU GÁBOR Takács TG 596 08:07:42.29 1141.620 01:47:42.29
117 CZ KULÍK Přemysl Favorit 08:07:42.45 1141.592 01:47:42.45
118 DE LECKE Theo & Markus TM 06 08:07:42.70 1141.548 01:47:42.70
119 SK LAŠ Vladimír Las 4 08:07:42.74 1141.541 01:47:42.74
120 AT LEICHTFRIED Karin King 08:07:42.90 1141.512 01:47:42.90
121 DE HIENZSCH Frank FH 5 08:07:43.37 1141.429 01:47:43.37
122 CZ HLOUŠ Pavel Woody 08:07:43.64 1141.382 01:47:43.64
123 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Klat 607 08:07:45.45 1141.062 01:47:45.45
124 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" King of Talent 08:07:45.66 1141.025 01:47:45.66
125 CR CULIC Denis Dalmatian Wind 08:07:46.09 1140.949 01:47:46.09
126 DE FISCHER Ralph Pike 08:07:46.42 1140.891 01:47:46.42
127 CZ RACING WITH TARASTARS Včelička 08:07:46.64 1140.852 01:47:46.64
128 HU GÁBOR Takács TG 540 08:07:46.93 1140.801 01:47:46.93
129 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Mikiko 08:07:47.51 1140.699 01:47:47.51
130 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Risa 08:07:48.07 1140.600 01:47:48.07
131 SK ČÁNI Ĺudovít Ludwig 08:07:48.65 1140.498 01:47:48.65
132 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "B" Georgia 08:07:48.81 1140.469 01:47:48.81
133 DE HOFLAND - VAN OOSTEN Team White Kittel 08:07:49.17 1140.406 01:47:49.17
134 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Pětka 08:07:49.59 1140.332 01:47:49.59
135 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" No Time 08:07:49.82 1140.291 01:47:49.82
136 DE BEHLKE Andreas AB 01 08:07:51.13 1140.061 01:47:51.13
137 PL KOZLENIA Boguslawa Tola 08:07:51.98 1139.911 01:47:51.98
138 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Conan 08:07:52.39 1139.839 01:47:52.39
139 DE ZG HELIOS A Zephyr 08:07:52.98 1139.735 01:47:52.98
140 PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Karol 08:07:52.99 1139.733 01:47:52.99
141 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Mini Bulldozer 08:07:53.26 1139.685 01:47:53.26
142 DE TEAM HESSENBOYS One Loft Pigeon Racing THB 35 08:07:53.37 1139.666 01:47:53.37
143 DE GOETZ Guenter "A" Bodo 08:07:53.49 1139.645 01:47:53.49
144 CZ DAVID Petr Bessi 08:07:53.60 1139.626 01:47:53.60
145 SK LAŠ Vladimír Las 2 08:07:53.90 1139.573 01:47:53.90
146 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 01 08:07:54.06 1139.545 01:47:54.06
147 AT KUTLESA Slavko SLK 58 08:07:54.54 1139.460 01:47:54.54
148 AT NÖRES Kurt Lugos 08:07:55.03 1139.374 01:47:55.03
149 PL LACH Adrian * Euro Bots 08:07:55.18 1139.347 01:47:55.18
150 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Diego 08:07:55.33 1139.321 01:47:55.33
151 AT HÖLD Erich Philipp 08:07:55.68 1139.260 01:47:55.68
152 CZ BUREŠ Team Agni 08:07:56.24 1139.161 01:47:56.24
153 CZ SVOBODA Jiří "A" Jana 08:07:56.96 1139.034 01:47:56.96
154 AT TEAM MÜLVIERTEL Lindtner Tiziana 08:07:57.31 1138.973 01:47:57.31
155 CZ ATH Květná Abonent 5 08:07:57.57 1138.927 01:47:57.57
156 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Hofra 08:07:57.89 1138.871 01:47:57.89
157 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Slawomir 08:07:59.39 1138.607 01:47:59.39
158 CZ GORCA TEAM Sára 08:08:00.50 1138.412 01:48:00.50
159 CZ KAREL Jan El Pid 08:08:01.72 1138.198 01:48:01.72
160 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Nicole 08:08:02.16 1138.121 01:48:02.16
161 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Franz 08:08:02.84 1138.001 01:48:02.84
162 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 2074 08:08:03.40 1137.903 01:48:03.40
163 HU SZALMA - BACSKAI Team Sateen 08:08:03.78 1137.836 01:48:03.78
164 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Čtverka 08:08:04.62 1137.689 01:48:04.62
165 CZ MADE IN VYSEKAL JÄGERNDORF - SILESIA TEAM Peťula 08:08:05.30 1137.570 01:48:05.30
166 DE LECKE Theo & Markus TM 04 08:08:05.92 1137.461 01:48:05.92
167 AT NÖRES Kurt Titan 08:08:06.11 1137.428 01:48:06.11
168 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 2073 08:08:06.41 1137.375 01:48:06.41
169 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Senna 08:08:06.58 1137.345 01:48:06.58
170 CZ FLY YOUNG STARS Mona 08:08:08.79 1136.958 01:48:08.79
171 PL SEDLACEK Josef Badalona 08:08:09.08 1136.907 01:48:09.08
172 CZ SVOBODA Jiří "A" Ela 08:08:09.80 1136.781 01:48:09.80
173 AT LEICHTFRIED Karin Paul 08:08:10.86 1136.595 01:48:10.86
174 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" King of Talent II. 08:08:12.88 1136.242 01:48:12.88
175 DE SCHWARM Claudia Nip Tuck 08:08:17.44 1135.444 01:48:17.44
176 AT STRAIF Walter Wampir 08:08:18.03 1135.341 01:48:18.03
177 CZ VLČEK Jiří Rebecca 08:08:18.93 1135.184 01:48:18.93
178 AT WEINBERGER Hannes WH 30 08:08:20.28 1134.948 01:48:20.28
179 AT STRAIF Walter Wannessa 08:08:20.96 1134.829 01:48:20.96
180 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Everest 08:08:21.07 1134.810 01:48:21.07
181 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Frozen 08:08:21.90 1134.665 01:48:21.90
182 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 383 08:08:22.30 1134.595 01:48:22.30
183 DE BRANDT Daniel ORL Anne 08:08:23.52 1134.383 01:48:23.52
184 CZ KUDELA Jaromír Ing. Ivana 08:08:24.93 1134.137 01:48:24.93
185 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. David 08:08:25.81 1133.983 01:48:25.81
186 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Maori Venture IV. 08:08:27.50 1133.689 01:48:27.50
187 SK VALÁPKA - POKOPEC Team Johny 08:08:32.04 1132.898 01:48:32.04
188 CZ VIKTORÍN Lukáš Ondra 08:08:34.43 1132.483 01:48:34.43
189 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Mini Christo 08:08:36.28 1132.161 01:48:36.28
190 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Džegr 08:08:36.96 1132.043 01:48:36.96
191 SK TEAM LUTERAN + HRICIK + BAŠISTA Surprise 08:08:39.45 1131.611 01:48:39.45
192 CZ DUDA Přemysl Dany 08:08:40.94 1131.352 01:48:40.94
193 AT GASSER Reinhard Garnet 08:08:41.67 1131.226 01:48:41.67
194 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Jerome 08:08:42.04 1131.161 01:48:42.04
195 CZ PINTERA & MAZUCH Klaaska 08:08:42.35 1131.108 01:48:42.35
196 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Just Do It II. 08:08:42.88 1131.016 01:48:42.88
197 AT HÖLD Erich Kristin 08:08:43.14 1130.971 01:48:43.14
198 DE FRANZISKA "B" Franziska 12 08:08:43.50 1130.908 01:48:43.50
199 PL WÓJCIK Piotr Bull 08:08:45.03 1130.643 01:48:45.03
200 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 01 08:08:46.34 1130.416 01:48:46.34
201 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Ziga 08:08:46.87 1130.324 01:48:46.87
202 CZ KONEČNÝ Vlastimil Vitra 08:08:48.41 1130.058 01:48:48.41
203 AT BLIEGE Felix Ilse 08:08:48.86 1129.980 01:48:48.86
204 DE GOETZ Guenter "A" Bea 08:08:49.06 1129.945 01:48:49.06
205 BE COPPENS Peter Laurel 08:08:49.98 1129.786 01:48:49.98
206 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "A" Schinze 4 08:08:50.79 1129.646 01:48:50.79
207 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Miko 08:08:51.38 1129.544 01:48:51.38
208 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Lynn 08:08:52.18 1129.405 01:48:52.18
209 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 06 08:08:53.41 1129.193 01:48:53.41
210 NL PLOEG Bert Daan 08:08:53.96 1129.098 01:48:53.96
211 BE COPPENS Peter Romeo 08:08:55.61 1128.813 01:48:55.61
212 AT NÖRES Kurt Noma 08:08:56.91 1128.588 01:48:56.91
213 AT GRATZER Werner Herz Liebe 08:08:57.24 1128.531 01:48:57.24
214 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team "B" Vaneng 08:08:58.42 1128.328 01:48:58.42
215 CZ EM-EKO.CZ Kareta 08:09:00.45 1127.977 01:49:00.45
216 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Don Tadeo 08:09:12.79 1125.853 01:49:12.79
217 AT GRATZER Werner Bridge of Dreams 08:09:17.69 1125.012 01:49:17.69
218 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Vansan 08:09:22.55 1124.179 01:49:22.55
219 CH WIRZ Team Mollema 08:09:25.07 1123.747 01:49:25.07
220 DE GOETZ Guenter "B" Bart 08:09:28.70 1123.126 01:49:28.70
221 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Edwin 08:09:29.07 1123.063 01:49:29.07
222 DE GEBHARDT Reinhard Reds 08:09:29.37 1123.012 01:49:29.37
223 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Naaide 08:09:29.80 1122.938 01:49:29.80
224 SK DREXLEROVÁ Helena Guerrero 08:09:30.46 1122.825 01:49:30.46
225 CZ EM-EKO.CZ Kacossa 08:09:31.25 1122.691 01:49:31.25
226 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Wazzup 08:09:31.39 1122.667 01:49:31.39
227 PL BASA M+A Team M 4 08:09:31.78 1122.600 01:49:31.78
228 AT MARCHAT Franz Saban Junior 08:09:32.10 1122.545 01:49:32.10
229 CH BONSEMEIER & PEIXOTO Team BP 01 08:09:32.41 1122.492 01:49:32.41
230 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Wendy 08:09:32.70 1122.443 01:49:32.70
231 AT KUTLESA Slavko SLK 59 08:09:33.03 1122.386 01:49:33.03
232 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "C" Helmut 1 08:09:33.24 1122.351 01:49:33.24
233 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Zeflik 08:09:33.43 1122.318 01:49:33.43
234 CZ SVOBODA Jiří "A" Lenka 08:09:33.56 1122.296 01:49:33.56
235 CZ HANZEL Štefan Han 35 08:09:33.75 1122.264 01:49:33.75
236 CH HÖSLI Walter Douglas 08:09:33.90 1122.238 01:49:33.90
237 PL MICHALAK Bogdan Kowal 34 08:09:34.47 1122.141 01:49:34.47
238 DE SG STEFFL SGS 11 08:09:34.85 1122.076 01:49:34.85
239 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "B" Rosenthal 1 08:09:35.30 1121.999 01:49:35.30
240 SK TEAM LUTERAN + HRICIK + BAŠISTA Not The Other 08:09:35.50 1121.965 01:49:35.50
241 DE HEROES OF THE SKY Leoni 08:09:35.73 1121.926 01:49:35.73
242 DE TEAM TEISTUNGEN Grofin 08:09:36.36 1121.818 01:49:36.36
243 SK PJ PIGEONS PJ Rio 08:09:37.13 1121.687 01:49:37.13
244 CH BONSEMEIER & PEIXOTO Team BP 03 08:09:37.57 1121.612 01:49:37.57
245 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Edeltraud 08:09:38.17 1121.509 01:49:38.17
246 AT STRAIF Walter Wirbelwind 08:09:38.92 1121.382 01:49:38.92
247 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "B" Connecticut 08:09:39.14 1121.344 01:49:39.14
248 AT KUTLESA Slavko SLK 22 08:09:39.28 1121.320 01:49:39.28
249 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Silver Birch 08:09:39.41 1121.298 01:49:39.41
250 CZ ATH Květná Abonent 2 08:09:39.64 1121.259 01:49:39.64
251 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team PM 04 08:09:39.93 1121.209 01:49:39.93
252 DE TEAM SASSE WELZEL Abuc.-Bobi 1 08:09:40.64 1121.089 01:49:40.64
253 CH WIRZ Team Roglic 08:09:41.02 1121.024 01:49:41.02
254 CZ EM-EKO.CZ Mańa 08:09:41.50 1120.942 01:49:41.50
255 CH TEAM FROHMATTA Lambrigger Josef Apollo 08:09:43.67 1120.573 01:49:43.67
256 SK KONŠ Milan Šéf 08:09:44.08 1120.503 01:49:44.08
257 CZ ATH Květná Abonent 16 08:09:44.64 1120.407 01:49:44.64
258 SK GENČUR František Genie 08:09:45.51 1120.259 01:49:45.51
259 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 09 08:09:46.34 1120.118 01:49:46.34
260 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Dvojka 08:09:48.30 1119.785 01:49:48.30
261 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Illinois 08:09:48.73 1119.712 01:49:48.73
262 SK HROZEN Peter Anna 08:09:49.15 1119.641 01:49:49.15
263 AT HALATSCHEK Dietmar As 1 08:09:49.72 1119.544 01:49:49.72
264 PL BASA M+A Team M 5 08:09:51.28 1119.279 01:49:51.28
265 CH BONSEMEIER & PEIXOTO Team BP 04 08:09:52.40 1119.089 01:49:52.40
266 PL SEDLACEK Josef Meadow Dew 08:09:54.27 1118.771 01:49:54.27
267 CZ SVOBODA Jiří "A" Zuzka 08:09:55.11 1118.629 01:49:55.11
268 DE SPRANG Matthias MS 09 08:09:55.69 1118.530 01:49:55.69
269 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2313 08:09:57.70 1118.190 01:49:57.70
270 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Hana´s Dream 08:09:59.20 1117.936 01:49:59.20
271 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Trojka 08:09:59.56 1117.875 01:49:59.56
272 CZ ŽLIČAŘ Roman Quatro 13 08:10:00.61 1117.697 01:50:00.61
273 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Maori Venture V. 08:10:02.22 1117.424 01:50:02.22
274 PL MATUSIAK & STEPOROWSKI Team M&S 3 08:10:03.30 1117.241 01:50:03.30
275 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 375 08:10:03.65 1117.182 01:50:03.65
276 DE HOCHSCHERFF Udo Naddy 08:10:04.02 1117.120 01:50:04.02
277 AT GRATZER Marco "A" Dionysos 08:10:04.64 1117.015 01:50:04.64
278 CZ VIKTORÍN Lukáš Tonka 08:10:05.05 1116.945 01:50:05.05
279 DE BRANDT Daniel ORL Rudi Völler 08:10:05.52 1116.866 01:50:05.52
280 AT NÖRES Kurt Trixi 08:10:11.65 1115.830 01:50:11.65
281 SK LAŠ Vladimír Las 1 08:10:13.13 1115.581 01:50:13.13
282 CZ MALACH Ladislav Sára 08:10:13.86 1115.458 01:50:13.86
283 AT ECKHARDT Markus Ecki´s Star 08:10:17.30 1114.878 01:50:17.30
284 SK PRÍVARA Pavol Kinčen-Paul 08:10:21.43 1114.182 01:50:21.43
285 AT STRAIF Walter Wurlitzer 08:10:21.66 1114.144 01:50:21.66
286 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 379 08:10:22.52 1113.999 01:50:22.52
287 AT LEICHTFRIED Walter Klugmann 2 08:10:28.54 1112.987 01:50:28.54
288 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Goliath 08:10:29.80 1112.776 01:50:29.80
289 AT GASSER Reinhard Galaxy 08:10:30.79 1112.610 01:50:30.79
290 PL LACH Adrian * Tadzik 08:10:34.12 1112.051 01:50:34.12
291 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 10 08:10:47.55 1109.804 01:50:47.55
292 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 4 08:10:50.53 1109.307 01:50:50.53
293 PL MICHALAK Bogdan Sienka 37 08:10:53.18 1108.865 01:50:53.18
294 HU SZALMA - BACSKAI Team Sanibel 08:10:54.14 1108.705 01:50:54.14
295 PL SZYMAŃSKI Zbigniew * SZ 93 08:10:57.26 1108.186 01:50:57.26
296 DE BRANDT Daniel ORL Daniel 08:10:57.83 1108.091 01:50:57.83
297 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Jacky 08:11:03.09 1107.216 01:51:03.09
298 PL WÓJCIK Piotr Bora 08:11:03.78 1107.101 01:51:03.78
299 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 2292 08:11:04.17 1107.037 01:51:04.17
300 CZ VÍTEK Jan Viky 08:11:05.22 1106.862 01:51:05.22
301 DE FISCHER Ralph Asp 08:11:06.28 1106.686 01:51:06.28
302 AT HOFMANN Leopold HL 4 08:11:06.54 1106.643 01:51:06.54
303 CZ ATH Květná Abonent 14 08:11:08.39 1106.336 01:51:08.39
304 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 02 08:11:11.61 1105.802 01:51:11.61
305 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Heylighen 08:11:13.24 1105.532 01:51:13.24
306 PL DABROWSKI Pawel * Kana 08:11:13.33 1105.517 01:51:13.33
307 AT NAGELHOFER Robert Veilchen 1052 08:11:14.25 1105.365 01:51:14.25
308 AT MARCHAT Franz Schumi Girl 08:11:15.35 1105.182 01:51:15.35
309 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Aqua 08:11:15.55 1105.149 01:51:15.55
310 DE HIENZSCH Frank FH 4 08:11:16.09 1105.060 01:51:16.09
311 DE HOOP Michael Habiba 08:11:16.62 1104.972 01:51:16.62
312 DE TEAM HUNTER Hirsch 08:11:17.54 1104.820 01:51:17.54
313 CZ HRUDA Jan Karel 3 08:11:18.11 1104.726 01:51:18.11
314 SK DZURÍK Marián Tobi 18 08:11:18.58 1104.648 01:51:18.58
315 CZ BUREŠ Team Aurelius 08:11:18.82 1104.608 01:51:18.82
316 AT KUTLESA Slavko SLK 34 08:11:19.05 1104.570 01:51:19.05
317 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 6 08:11:19.63 1104.474 01:51:19.63
318 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Benji 08:11:20.16 1104.387 01:51:20.16
319 SK GENČUR František Geno 08:11:20.46 1104.337 01:51:20.46
320 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp WB 02 08:11:20.96 1104.254 01:51:20.96
321 DE HOFLAND - VAN OOSTEN Team Lida 08:11:21.21 1104.213 01:51:21.21
322 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Bush 08:11:21.37 1104.187 01:51:21.37
323 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 3424 08:11:21.71 1104.131 01:51:21.71
324 SK PJ PIGEONS PJ Royal 08:11:22.66 1103.974 01:51:22.66
325 CH HÖSLI Walter Phantom 08:11:23.30 1103.868 01:51:23.30
326 CH TEAM ANDERHUB Airspeed 08:11:23.40 1103.851 01:51:23.40
327 CZ KLEMENS Karel 5K 08:11:23.76 1103.792 01:51:23.76
328 CZ PŘÍVARA Vladimír Maxi 08:11:24.06 1103.742 01:51:24.06
329 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 2122 08:11:24.68 1103.640 01:51:24.68
330 CZ KONEČNÝ Vlastimil Hibernál 08:11:25.06 1103.577 01:51:25.06
331 CZ HLAVINKA Josef Ivanka 08:11:25.99 1103.424 01:51:25.99
332 SK TATRY-DERBY DT 1 08:11:26.52 1103.336 01:51:26.52
333 PL KWASNICKI Tomasz Gold 08:11:27.21 1103.222 01:51:27.21
334 CZ MAČALA Zdeněk Vánek 08:11:27.54 1103.168 01:51:27.54
335 AT WENZ Alfred Freddy 08:11:29.09 1102.912 01:51:29.09
336 CH TEAM ANDERHUB Aero 08:11:29.60 1102.828 01:51:29.60
337 AT GRATZER Marco "A" Roy 08:11:29.70 1102.812 01:51:29.70
338 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 2 08:11:30.45 1102.688 01:51:30.45
339 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Zlato 08:11:31.12 1102.578 01:51:31.12
340 PL MICHALAK Bogdan Mila 31 08:11:33.47 1102.191 01:51:33.47
341 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" My Tip IV. 08:11:33.93 1102.115 01:51:33.93
342 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek T 3 08:11:34.41 1102.036 01:51:34.41
343 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 834 08:11:34.96 1101.945 01:51:34.96
344 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Mila 08:11:35.45 1101.865 01:51:35.45
345 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-398 08:11:37.10 1101.593 01:51:37.10
346 CZ MAJKA + JAN TEAM Petr 08:11:37.65 1101.503 01:51:37.65
347 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Pino 08:11:37.92 1101.458 01:51:37.92
348 CZ KLEMENS Karel 12KK 08:11:38.40 1101.379 01:51:38.40
349 CZ VACEK Josef Jiřík 08:11:39.46 1101.205 01:51:39.46
350 CZ HAŠŠO Slavomír Benda 08:11:39.98 1101.120 01:51:39.98
351 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "A" Tecqua 07 08:11:40.30 1101.067 01:51:40.30
352 CZ MADE IN VYSEKAL JÄGERNDORF - SILESIA TEAM Kuba 08:11:41.86 1100.811 01:51:41.86
353 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "A" Schinze 1 08:11:42.19 1100.757 01:51:42.19
354 AT VOLLNHOFER Dominik Dolphin 08:11:42.36 1100.729 01:51:42.36
355 DE SG STEFFL SGS 02 08:11:42.98 1100.627 01:51:42.98
356 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Napoleon 08:11:43.85 1100.484 01:51:43.85
357 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Maybee 08:11:44.84 1100.322 01:51:44.84
358 CZ ROMANČÍK Jaromír Pepík 08:11:44.96 1100.302 01:51:44.96
359 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "B" Klaus 1 08:11:45.28 1100.249 01:51:45.28
360 CZ MAJKA + JAN TEAM David 08:11:45.41 1100.228 01:51:45.41
361 DE GEBHARDT Reinhard Renaissance 08:11:45.70 1100.180 01:51:45.70
362 PL BRASZKO Adam i Helena Miś 08:11:46.24 1100.092 01:51:46.24
363 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 8 08:11:47.12 1099.948 01:51:47.12
364 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. Susan 08:11:47.40 1099.902 01:51:47.40
365 SK BCHB Team Fifteen 08:11:47.76 1099.843 01:51:47.76
366 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Nack 08:11:49.20 1099.607 01:51:49.20
367 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "B" Rosenthal 2 08:11:49.54 1099.551 01:51:49.54
368 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 3 08:11:49.89 1099.493 01:51:49.89
369 CZ KONEČNÝ Vlastimil Marťa 08:11:52.70 1099.033 01:51:52.70
370 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 2 08:11:54.09 1098.806 01:51:54.09
371 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "C" Timo 3 08:11:54.96 1098.663 01:51:54.96
372 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Nora 08:11:55.26 1098.614 01:51:55.26
373 CZ KLEMENSOVÁ Sára Coco 08:11:55.42 1098.588 01:51:55.42
374 DE TEAM GERMANY Toni Deigner Toronto 08:11:55.84 1098.519 01:51:55.84
375 NO HELGESEN Bjorn Ove Daisy 283 08:11:56.34 1098.438 01:51:56.34
376 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Petra 08:11:56.57 1098.400 01:51:56.57
377 CH TEAM ANDERHUB Arado 08:11:58.30 1098.117 01:51:58.30
378 AT WIEFLER Alois Gypsy One 08:11:59.42 1097.934 01:51:59.42
379 AT WENZ Alfred Renate 08:12:00.29 1097.792 01:52:00.29
380 DE SKOPLJAK Denis Decathlon 08:12:00.78 1097.712 01:52:00.78
381 PL KOZLENIA Boguslawa Areo 08:12:03.18 1097.320 01:52:03.18
382 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Liduna 08:12:03.94 1097.196 01:52:03.94
383 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Dora 08:12:06.68 1096.749 01:52:06.68
384 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 11 08:12:07.23 1096.659 01:52:07.23
385 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Gaby 08:12:07.72 1096.580 01:52:07.72
386 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Daphne 08:12:08.81 1096.402 01:52:08.81
387 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team PM 02 08:12:11.45 1095.972 01:52:11.45
388 CZ IŠTVÁNEK & ŠIK Team Oskar 08:12:11.72 1095.928 01:52:11.72
389 AT HALATSCHEK Dietmar As 654 08:12:12.27 1095.838 01:52:12.27
390 DE LECKE Theo & Markus TM 11 08:12:13.45 1095.646 01:52:13.45
391 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 02 08:12:14.38 1095.495 01:52:14.38
392 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Moon Mome 08:12:15.45 1095.321 01:52:15.45
393 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "C" Timo 2 08:12:15.87 1095.253 01:52:15.87
394 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 04 08:12:17.07 1095.058 01:52:17.07
395 SK HROZEN Peter Jana 08:12:17.46 1094.994 01:52:17.46
396 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Kolínek Team 01 08:12:17.89 1094.924 01:52:17.89
397 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Versailles 08:12:19.25 1094.703 01:52:19.25
398 CZ SKOKAN Pavel Black Jack II. 08:12:19.87 1094.603 01:52:19.87
399 AT WENZ Alfred Maria 08:12:22.48 1094.179 01:52:22.48
400 AT LEICHTFRIED Walter Luc 2 08:12:22.78 1094.130 01:52:22.78
401 CZ KONOPÍK Jiří Heda 08:12:23.58 1094.001 01:52:23.58
402 AT LEICHTFRIED Karin Jaak 08:12:25.84 1093.634 01:52:25.84
403 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Pinta 08:12:27.54 1093.358 01:52:27.54
404 CZ REIN Jan "A" Miki 08:12:28.24 1093.245 01:52:28.24
405 SK VALÁPKA - POKOPEC Team Leader I. 08:12:28.85 1093.146 01:52:28.85
406 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Klat 624 08:12:29.18 1093.093 01:52:29.18
407 CZ KLEMENS Karel 6K 08:12:29.59 1093.026 01:52:29.59
408 DE A-TEAM VECHTMACINE-JOHANNA Marlin 08:12:30.23 1092.923 01:52:30.23
409 CZ GRUBER Simon Simon 08:12:30.64 1092.856 01:52:30.64
410 CZ ŽLIČAŘ Roman Quatro 93 08:12:33.68 1092.364 01:52:33.68
411 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Stone 08:12:38.16 1091.640 01:52:38.16
412 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Sextus 08:12:38.71 1091.551 01:52:38.71
413 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Freddy 08:12:39.24 1091.466 01:52:39.24
414 CZ POSPÍŠIL Petr Mako 08:12:39.48 1091.427 01:52:39.48
415 DE SCHWARM Claudia Totilas 08:12:39.84 1091.369 01:52:39.84
416 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Silver Birch II. 08:12:40.18 1091.314 01:52:40.18
417 DE SG STEFFL SGS 07 08:12:40.79 1091.216 01:52:40.79
418 SK MTS ŽILINA Laš + Ondro MTS 01 08:12:41.40 1091.117 01:52:41.40
419 DE GOETZ Guenter "A" Bravo 08:12:41.86 1091.043 01:52:41.86
420 DE LECKE Theo & Markus TM 12 08:12:42.56 1090.930 01:52:42.56
421 CZ HANZEL Štefan Han 36 08:12:43.28 1090.814 01:52:43.28
422 CZ KONOPÍK Jiří Simka 08:12:43.52 1090.775 01:52:43.52
423 CZ REIN Jan "A" Viki 08:12:44.32 1090.646 01:52:44.32
424 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarka 08:12:44.47 1090.622 01:52:44.47
425 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Little Silver 64 08:12:44.99 1090.538 01:52:44.99
426 DE TEAM HESSENBOYS One Loft Pigeon Racing THB 28 08:12:45.20 1090.504 01:52:45.20
427 CZ REIN Jan "B" Mona 08:12:45.45 1090.464 01:52:45.45
428 PL KOZLENIA Artur Pit 08:12:45.95 1090.383 01:52:45.95
429 DE TEAM GERMANY Toni Deigner Tooter 08:12:46.98 1090.217 01:52:46.98
430 AT BLIEGE Felix Felix 08:12:47.41 1090.148 01:52:47.41
431 DE SG SCHMIDT - SOMMER Callas 08:12:48.03 1090.048 01:52:48.03
432 DE SG STEFFL SGS 08 08:12:48.56 1089.963 01:52:48.56
433 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 323 08:12:48.73 1089.936 01:52:48.73
434 CZ HRUDA Jan Karel 6 08:12:49.97 1089.736 01:52:49.97
435 CZ BUREŠ Team Karmazín 08:12:50.67 1089.623 01:52:50.67
436 SK COMOREK Pavel Yvonne 08:12:54.25 1089.047 01:52:54.25
437 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Bruno 08:12:54.42 1089.020 01:52:54.42
438 DE A-TEAM VECHTMACINE-JOHANNA Maxi 08:12:54.80 1088.959 01:52:54.80
439 AT MARCHAT Franz Aphrodite 08:12:55.42 1088.859 01:52:55.42
440 AT RÖTZER Franz Top 7 08:12:55.72 1088.811 01:52:55.72
441 DE LECKE Theo & Markus TM 02 08:12:56.25 1088.726 01:52:56.25
442 AT KOSEL / EHMANN Team Anja 08:12:56.38 1088.705 01:52:56.38
443 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Ester 08:12:56.79 1088.639 01:52:56.79
444 CZ STRNAD Jaroslav Camille 08:12:58.52 1088.361 01:52:58.52
445 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Donald 08:12:59.84 1088.150 01:52:59.84
446 CZ VACEK Josef Vojda 08:13:01.35 1087.907 01:53:01.35
447 CZ ROMANČÍK Jaromír Marek 08:13:01.62 1087.864 01:53:01.62
448 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. Marek 08:13:02.38 1087.742 01:53:02.38
449 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Talent 1 08:13:03.90 1087.498 01:53:03.90
450 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 5 08:13:06.38 1087.101 01:53:06.38
451 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3153 08:13:06.67 1087.054 01:53:06.67
452 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-400 08:13:07.53 1086.917 01:53:07.53
452 PL KOZLENIA Artur Zygi 08:13:07.53 1086.917 01:53:07.53
454 DE TEAM LINDENHOF SB 03 08:13:08.70 1086.729 01:53:08.70
455 DE TEAM HUNTER Giraffe 08:13:08.71 1086.728 01:53:08.71
456 CH TEAM ANDERHUB Avia 08:13:08.78 1086.717 01:53:08.78
457 SK TATRY-DERBY DT 2 08:13:09.94 1086.531 01:53:09.94
458 DE FRANZISKA "A" Franziska 3 08:13:11.50 1086.281 01:53:11.50
459 PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Maestro 08:13:12.17 1086.174 01:53:12.17
460 DE A-TEAM VECHTMACINE-JOHANNA Tjorven 08:13:12.85 1086.065 01:53:12.85
461 CZ HANZEL Štefan Han 24 08:13:12.97 1086.046 01:53:12.97
462 AT GRATZER Marco "A" Krambambuli 08:13:13.07 1086.030 01:53:13.07
463 PL SEDLACEK Josef Euchides 08:13:13.48 1085.965 01:53:13.48
464 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Elsa 08:13:13.62 1085.942 01:53:13.62
465 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 6 08:13:13.97 1085.886 01:53:13.97
466 CZ GRUBER Simon Peťa 08:13:14.35 1085.826 01:53:14.35
467 HU VIGLIDÁN Ágoston SZA 12 08:13:15.17 1085.695 01:53:15.17
468 DE SCHWARM Claudia Weihegold 08:13:15.45 1085.650 01:53:15.45
469 DE SCHOEN Friedrich Fritz 2 08:13:15.88 1085.581 01:53:15.88
470 DE WICHERT KARL-HEINZ Navratilova 08:13:16.06 1085.553 01:53:16.06
471 PL KOZLENIA Artur Xena 08:13:16.37 1085.503 01:53:16.37
472 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Wind 08:13:16.52 1085.479 01:53:16.52
473 AT WIEFLER Alois Holly 08:13:16.74 1085.444 01:53:16.74
474 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Celina 08:13:16.94 1085.412 01:53:16.94
475 DE GEBHARDT Reinhard Rex 08:13:18.12 1085.224 01:53:18.12
476 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Ai 08:13:18.33 1085.190 01:53:18.33
477 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Tarantino 08:13:18.94 1085.093 01:53:18.94
478 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Elevation 08:13:20.83 1084.791 01:53:20.83
479 CZ LAŇKA Alfons Ing. Jaruš 08:13:21.29 1084.718 01:53:21.29
480 SK J & I MARTON TEAM Šimel 08:13:21.51 1084.683 01:53:21.51
481 CZ KLEMENS Karel 10KK 08:13:21.99 1084.606 01:53:21.99
482 SK BCHB Team Lightning 08:13:23.45 1084.373 01:53:23.45
483 SK MAJDÁK Michal Apatit 08:13:23.65 1084.341 01:53:23.65
484 CZ HLOUŠ Pavel Uno 08:13:26.83 1083.835 01:53:26.83
485 CZ PINTERA & MAZUCH Vrendelike 08:13:28.27 1083.606 01:53:28.27
486 CZ KUDELA Jaromír Ing. Petra 08:13:30.01 1083.329 01:53:30.01
487 AT WENZ Alfred Conny 08:13:30.62 1083.232 01:53:30.62
488 CH BONSEMEIER & PEIXOTO Team BP 02 08:13:30.96 1083.178 01:53:30.96
489 CZ KUDELA Jaromír Ing. Kája 08:13:32.28 1082.968 01:53:32.28
490 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Just do It 08:13:32.90 1082.869 01:53:32.90
491 PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Sisi 08:13:37.12 1082.199 01:53:37.12
492 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "B" Klaus 3 08:13:38.53 1081.975 01:53:38.53
493 AT LEICHTFRIED Walter Red Lady 08:13:39.12 1081.882 01:53:39.12
494 AT MARCHAT Franz Young Steffi 08:13:39.89 1081.759 01:53:39.89
495 SK GOGORA Milan Gollum 08:13:43.90 1081.124 01:53:43.90
496 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Santa Maria 08:13:45.26 1080.908 01:53:45.26
497 PL SZYMCZYK Wiktor Wiktor 08:13:47.52 1080.550 01:53:47.52
498 CZ FLY YOUNG STARS Mika 08:13:50.55 1080.071 01:53:50.55
499 CZ HLAVINKA Josef Gabriela 08:13:51.48 1079.924 01:53:51.48
500 DE WICHERT KARL-HEINZ Kratochvilova 08:13:55.26 1079.327 01:53:55.26
501 DE GOETZ Guenter "A" Biggy 08:13:56.54 1079.125 01:53:56.54
502 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Secundus 08:13:57.02 1079.049 01:53:57.02
503 DE FRANZISKA "B" Franziska 11 08:13:57.76 1078.932 01:53:57.76
504 SK BCHB Team Blue Tip 08:13:58.60 1078.800 01:53:58.60
505 CZ HONEŠ Jiří Miro 08:14:01.47 1078.347 01:54:01.47
506 NL PLOEG Bert Dot 08:14:01.53 1078.338 01:54:01.53
507 CZ KLEMENS Karel 8KK 08:14:03.52 1078.024 01:54:03.52
508 AT WENZ Alfred Krista 08:14:06.02 1077.631 01:54:06.02
509 CZ MAJKA + JAN TEAM Lucka 08:14:06.40 1077.571 01:54:06.40
510 SK ŠADLÁK Vendelín + Andrej Herodes 08:14:06.63 1077.534 01:54:06.63
511 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Amuro 08:14:06.95 1077.484 01:54:06.95
512 DE TEAM LINDENHOF SB 05 08:14:07.06 1077.467 01:54:07.06
513 CZ GRUBER Simon Žofka 08:14:08.45 1077.248 01:54:08.45
514 PL DABROWSKI Pawel * Kora 08:14:08.81 1077.192 01:54:08.81
515 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 378 08:14:10.29 1076.959 01:54:10.29
516 DE HOCHSCHERFF Udo Navü 08:14:10.91 1076.861 01:54:10.91
517 AT GRATZER Marco "B" Rudolf 08:14:13.14 1076.511 01:54:13.14
518 AT STEINER Alfred Avantin 2 08:14:13.66 1076.429 01:54:13.66
519 CZ DAVID Petr Amor 08:14:16.17 1076.035 01:54:16.17
520 AT STOCKINGER Franz Tomschi 08:14:17.27 1075.863 01:54:17.27
521 CZ KONEČNÝ Vlastimil Rosťa 08:14:21.55 1075.191 01:54:21.55
522 DE SCHOEN Friedrich Fritz 4 08:14:22.41 1075.057 01:54:22.41
523 SK VOJTKO Milan Karol 08:14:24.21 1074.775 01:54:24.21
524 AT WENZ Alfred Oliver 08:14:28.44 1074.113 01:54:28.44
525 AT KUTLESA Slavko SLK 65 08:14:30.76 1073.750 01:54:30.76
526 PT PEDRO PORTO Project X Porto 08:14:34.23 1073.208 01:54:34.23
527 CZ KLEMENS Karel 2K 08:14:35.23 1073.052 01:54:35.23
528 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarda 08:14:37.86 1072.642 01:54:37.86
529 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Wisconsin 08:14:39.27 1072.422 01:54:39.27
530 CZ VACEK Josef Kuba 08:14:39.61 1072.369 01:54:39.61
531 PL BRASZKO Adam i Helena Liza 08:14:40.36 1072.252 01:54:40.36
532 SK LAŠ Vladimír Las 3 08:14:41.28 1072.109 01:54:41.28
533 DE HEROES OF THE SKY Lea 08:14:42.20 1071.965 01:54:42.20
534 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Sergio 08:14:44.76 1071.567 01:54:44.76
535 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 5 08:14:47.41 1071.154 01:54:47.41
536 AT GRATZER Marco "A" Arad 08:14:49.10 1070.892 01:54:49.10
537 PL SZYMAŃSKI Zbigniew * SZ 94 08:14:50.10 1070.736 01:54:50.10
538 SK FLIMEL Miroslav Flight Leader 08:14:51.80 1070.472 01:54:51.80
539 CZ HAŠŠO Slavomír Slávek 08:14:52.23 1070.405 01:54:52.23
540 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 3884 08:14:54.12 1070.112 01:54:54.12
541 SK PJ PIGEONS PJ Berry 08:14:54.53 1070.048 01:54:54.53
542 DE TEAM TEISTUNGEN Temper 08:14:55.94 1069.829 01:54:55.94
543 CZ ŠKOVRAN Stanislav Alina 08:14:57.18 1069.637 01:54:57.18
544 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Black Party 08:14:57.91 1069.524 01:54:57.91
545 DE HOOP Michael Hadar 08:14:58.75 1069.394 01:54:58.75
546 CZ DUDA Přemysl Hery 08:14:59.39 1069.295 01:54:59.39
547 DE FRANZISKA "B" Franziska 13 08:15:00.49 1069.124 01:55:00.49
548 DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Alex 08:15:00.86 1069.067 01:55:00.86
549 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 04 08:15:03.27 1068.694 01:55:03.27
550 CZ LAŇKA Alfons Ing. Petra 08:15:04.82 1068.454 01:55:04.82
551 DE TEAM SASSE WELZEL Abuc.-Gö. 003 1 08:15:05.62 1068.330 01:55:05.62
552 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 3284 08:15:06.07 1068.260 01:55:06.07
553 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Duodecimus 08:15:06.77 1068.152 01:55:06.77
554 HU SZALMA - BACSKAI Team Sapphire 08:15:07.42 1068.051 01:55:07.42
555 SK BRKAL Jan Ing. Mathias 08:15:07.59 1068.025 01:55:07.59
556 DE GEBHARDT Reinhard Reflexion 08:15:08.42 1067.897 01:55:08.42
557 AT MARCHAT Franz Gambler 08:15:09.02 1067.804 01:55:09.02
558 SK BRKAL Jan Ing. Simona 08:15:09.43 1067.741 01:55:09.43
559 CZ HAŠŠO Slavomír Angličanka 08:15:09.82 1067.680 01:55:09.82
560 CH ZG HELIOS B ZG 02 08:15:09.91 1067.667 01:55:09.91
561 DE SG STEFFL SGS 06 08:15:10.24 1067.616 01:55:10.24
562 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 12 08:15:10.38 1067.594 01:55:10.38
563 PL MATUSIAK & STEPOROWSKI Team M&S 4 08:15:10.70 1067.545 01:55:10.70
564 CZ KONOPÍK Jiří Jolly 08:15:10.75 1067.537 01:55:10.75
565 CZ REIN Jan "B" Bobby 08:15:11.04 1067.492 01:55:11.04
566 SK ĎURANA Miroslav Obstinate 08:15:11.38 1067.439 01:55:11.38
567 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 064 08:15:11.64 1067.399 01:55:11.64
568 NO HELGESEN Bjorn Ove Königs 235 08:15:11.87 1067.364 01:55:11.87
569 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp WB 03 08:15:12.45 1067.274 01:55:12.45
570 CH WIRZ Team Yates 08:15:13.12 1067.171 01:55:13.12
571 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Kolínek Team 05 08:15:13.65 1067.089 01:55:13.65
572 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" My Tip 08:15:14.29 1066.990 01:55:14.29
573 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 10 08:15:15.10 1066.865 01:55:15.10
574 DE FRANZISKA "A" Franziska 2 08:15:15.90 1066.742 01:55:15.90
575 DE FAMILIE MEIER Tina She 08:15:16.01 1066.725 01:55:16.01
576 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2654 08:15:16.57 1066.639 01:55:16.57
577 CZ HEILMEIER Josef Darek 08:15:17.25 1066.534 01:55:17.25
578 CZ CH.ST. JOPPI + SVĚTLÍK Jiří Kopp Jurášek 1 08:15:17.60 1066.480 01:55:17.60
579 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Gaby II. 08:15:18.05 1066.410 01:55:18.05
580 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Jupiter 08:15:18.33 1066.367 01:55:18.33
581 AT BLIEGE Felix Constantin 08:15:18.68 1066.313 01:55:18.68
582 HU ISTVÁN Márkus Marshy 08:15:19.32 1066.215 01:55:19.32
583 DE WICHERT KARL-HEINZ Cech 08:15:19.64 1066.165 01:55:19.64
584 SK HROZEN Peter Žaneta 08:15:19.81 1066.139 01:55:19.81
585 DE GEBHARDT Reinhard Renegate 08:15:20.31 1066.062 01:55:20.31
586 SK BCHB Team Correct Number 08:15:20.44 1066.042 01:55:20.44
587 SK TEAM LUTERAN + HRICIK + BAŠISTA Brick 08:15:20.99 1065.957 01:55:20.99
588 DE FRANZISKA "B" Franziska 10 08:15:21.04 1065.950 01:55:21.04
589 DE SCHWARM Claudia Remi 08:15:21.70 1065.848 01:55:21.70
590 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Last Chance II. 08:15:22.14 1065.780 01:55:22.14
591 CZ KROČIL Jaroslav Boďa 08:15:22.47 1065.729 01:55:22.47
592 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 9 08:15:22.98 1065.651 01:55:22.98
593 SK FORGÁČ Marek MF 01 08:15:23.89 1065.511 01:55:23.89
594 CH TEAM ANDERHUB Albatros 08:15:24.18 1065.466 01:55:24.18
595 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 9 08:15:24.44 1065.426 01:55:24.44
596 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Shuichi 08:15:24.84 1065.365 01:55:24.84
597 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Fire 08:15:25.39 1065.280 01:55:25.39
598 AT GASSER Reinhard Gator 08:15:25.72 1065.229 01:55:25.72
599 AT RÖTZER Franz Top 4 08:15:26.60 1065.094 01:55:26.60
600 DE TEAM GERMANY - W A Waldow + Silvia Thiel WS 2 08:15:27.18 1065.005 01:55:27.18
601 DE TEAM GERMANY - W A Waldow + Silvia Thiel WS 5 08:15:27.79 1064.911 01:55:27.79
602 AT KUTLESA Slavko SLK 60 08:15:29.47 1064.653 01:55:29.47
603 SK J & I MARTON TEAM Hrdza 08:15:29.68 1064.621 01:55:29.68
604 SK MOKOŠ + VÁROŠ Monglow 08:15:30.01 1064.570 01:55:30.01
605 CH SCHNEEBERGER Roman Snowflake 08:15:31.10 1064.402 01:55:31.10
606 DE SG SCHMIDT - SOMMER Butterfly 08:15:31.31 1064.370 01:55:31.31
607 CZ RACING WITH TARASTARS Fillipstr 08:15:31.53 1064.336 01:55:31.53
608 SK PJ PIGEONS PJ Superb 08:15:31.71 1064.309 01:55:31.71
609 CZ KLEMENS Karel 11KK 08:15:31.93 1064.275 01:55:31.93
610 CZ DVOŘÁK Zbyněk Francesco 08:15:32.17 1064.238 01:55:32.17
611 DE MESTRE SILVA Mia 08:15:32.53 1064.183 01:55:32.53
612 DE SG STEFFL SGS 03 08:15:32.86 1064.132 01:55:32.86
613 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 4164 08:15:33.30 1064.065 01:55:33.30
614 CZ STRNAD Jaroslav Zoe 08:15:33.75 1063.996 01:55:33.75
615 DE HOCHSCHERFF Udo Sveni 08:15:34.99 1063.805 01:55:34.99
616 CZ DUDA Přemysl Dante 08:15:35.11 1063.787 01:55:35.11
617 BE COPPENS Peter Tom 08:15:35.19 1063.775 01:55:35.19
618 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Roos 08:15:35.42 1063.739 01:55:35.42
619 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 0873 08:15:35.61 1063.710 01:55:35.61
620 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Radek 08:15:35.76 1063.687 01:55:35.76
621 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "B" Nebraska 08:15:36.09 1063.637 01:55:36.09
622 HU ISTVÁN Márkus Mars 08:15:36.22 1063.617 01:55:36.22
623 CZ MACHALA František Lady 08:15:36.72 1063.540 01:55:36.72
624 SK BINDAS Štefan JUN. SBJ 01 08:15:37.28 1063.454 01:55:37.28
625 CZ KUDELA Jaromír Ing. Mája 08:15:38.10 1063.329 01:55:38.10
626 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Naiko 08:15:38.47 1063.272 01:55:38.47
627 PL LACH Adrian * Heros JJ23 08:15:38.63 1063.247 01:55:38.63
628 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Kopy 08:15:38.78 1063.224 01:55:38.78
629 DE TEAM GERMANY - W A Waldow + Silvia Thiel WS 1 08:15:40.18 1063.010 01:55:40.18
630 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 2282 08:15:40.74 1062.924 01:55:40.74
631 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 06 08:15:41.18 1062.857 01:55:41.18
632 DE WICHERT KARL-HEINZ Vitkova 08:15:41.98 1062.734 01:55:41.98
633 AT OFNER Kurt Paula 08:15:43.35 1062.525 01:55:43.35
634 CZ ESHEK Bohdan Argus 08:15:43.71 1062.469 01:55:43.71
635 CZ FLY YOUNG STARS Elza 08:15:44.03 1062.421 01:55:44.03
636 AT HOFMANN Leopold HL 7 08:15:45.31 1062.225 01:55:45.31
637 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Transilvania 08:15:45.62 1062.177 01:55:45.62
638 CZ KLEMENSOVÁ Sára Tesák 08:15:46.43 1062.053 01:55:46.43
639 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-390 08:15:46.71 1062.011 01:55:46.71
640 CZ MAKANAKI Team Taki 08:15:47.35 1061.913 01:55:47.35
641 AT OFNER Kurt Jo 08:15:48.80 1061.691 01:55:48.80
642 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" One For Mee 08:15:48.91 1061.674 01:55:48.91
643 CZ KONOPÍK Jiří Zuzka 08:15:52.03 1061.198 01:55:52.03
644 AT HALATSCHEK Dietmar Siegi 08:15:52.60 1061.111 01:55:52.60
645 AT GRATZER Marco "B" Franz Ferdinand 08:15:52.75 1061.088 01:55:52.75
646 SK GOGORA Milan Goliath 08:15:53.46 1060.980 01:55:53.46
647 CZ GRUBER Simon The Queen 08:15:55.33 1060.694 01:55:55.33
648 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Lovka 08:15:55.90 1060.608 01:55:55.90
649 AT RÖTZER Franz Top 5 08:15:57.08 1060.428 01:55:57.08
650 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek T 1 08:15:58.03 1060.283 01:55:58.03
651 AT WIEFLER Alois Anaterve 08:16:00.86 1059.852 01:56:00.86
652 AT STEINER Alfred Fin 13 08:16:01.28 1059.788 01:56:01.28
653 SK HROZEN Peter Peter 08:16:01.61 1059.738 01:56:01.61
654 CZ KLEMENSOVÁ Sára Běska 08:16:03.29 1059.482 01:56:03.29
655 DE SKOPLJAK Denis Delta 08:16:03.65 1059.427 01:56:03.65
656 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 3124 08:16:03.75 1059.412 01:56:03.75
657 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Xena 08:16:05.80 1059.100 01:56:05.80
658 CH WIRZ Team Fuglsang 08:16:07.97 1058.770 01:56:07.97
659 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Forest 08:16:08.86 1058.635 01:56:08.86
660 ES USO ASKARRA Ekaitz 08:16:11.99 1058.160 01:56:11.99
661 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Viki 08:16:12.12 1058.140 01:56:12.12
662 AT HÖLD Erich Elias 08:16:12.83 1058.032 01:56:12.83
663 AT BUTYKA Ferenc Ferenc 505 08:16:15.58 1057.615 01:56:15.58
664 CZ STRAPINA Jiří Tomi 08:16:16.02 1057.549 01:56:16.02
665 SK HROZEN Peter Petra 08:16:17.47 1057.329 01:56:17.47
666 CZ GORCA TEAM Lejdy 08:16:18.52 1057.170 01:56:18.52
667 CZ DVOŘÁK Zbyněk Franco 08:16:20.86 1056.815 01:56:20.86
668 CH ZG HELIOS B ZG 05 08:16:21.75 1056.681 01:56:21.75
669 CZ PŘÍVARA Vladimír Ozzi 08:16:24.19 1056.311 01:56:24.19
670 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 2 08:16:24.33 1056.290 01:56:24.33
671 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 3 08:16:24.87 1056.209 01:56:24.87
672 AT WENZ Alfred Jonny 08:16:25.55 1056.106 01:56:25.55
673 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-399 08:16:27.91 1055.749 01:56:27.91
674 CZ KROČIL Jaroslav Hubert 08:16:28.79 1055.616 01:56:28.79
675 CZ ŠKOVRAN Stanislav Alino 08:16:29.40 1055.524 01:56:29.40
676 CZ RACING WITH TARASTARS Lima 08:16:29.53 1055.504 01:56:29.53
677 DE SKOPLJAK Denis Demie 08:16:30.53 1055.353 01:56:30.53
678 PL MATUSIAK & STEPOROWSKI Team M&S 6 08:16:33.03 1054.976 01:56:33.03
679 SK BRKAL Jan Ing. Katarína 08:16:33.92 1054.842 01:56:33.92
680 CZ KLEMENSOVÁ Sára Buřina 08:16:34.39 1054.771 01:56:34.39
681 NO HELGESEN Bjorn Ove Superstar 247 08:16:35.78 1054.561 01:56:35.78
682 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Redy 08:16:37.03 1054.373 01:56:37.03
683 CZ ELITE GO FAMILY LOFT Chivas Go 08:16:37.74 1054.266 01:56:37.74
684 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Nabuco 08:16:38.12 1054.209 01:56:38.12
685 CZ ŠABATA Jan J.Š. 01 08:16:38.50 1054.152 01:56:38.50
686 SK COMOREK Pavel Kysuca 08:16:39.09 1054.063 01:56:39.09
687 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Erth Summit 08:16:39.36 1054.022 01:56:39.36
688 CZ BUREŠ Team Tramín 08:16:39.69 1053.972 01:56:39.69
689 DE FRANZISKA "B" Franziska 8 08:16:40.76 1053.811 01:56:40.76
690 PL SEDLACEK Josef Ice Loly 08:16:41.13 1053.756 01:56:41.13
691 PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Dysi 08:16:41.48 1053.703 01:56:41.48
692 DE GOETZ Guenter "B" Beppo 08:16:41.97 1053.629 01:56:41.97
693 ES USO ASKARRA Basajaun 08:16:43.40 1053.414 01:56:43.40
694 DE FRANZISKA "A" Franziska 1 08:16:43.66 1053.375 01:56:43.66
695 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Natsumi 08:16:44.84 1053.198 01:56:44.84
696 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Sophia 08:16:45.20 1053.143 01:56:45.20
697 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 03 08:16:45.35 1053.121 01:56:45.35
698 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 387 08:16:45.74 1053.062 01:56:45.74
699 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Mini Nitra 08:16:46.10 1053.008 01:56:46.10
700 CZ HRUDA Jan Karel 1 08:16:47.60 1052.783 01:56:47.60
701 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 09 08:16:49.08 1052.560 01:56:49.08
702 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 3274 08:16:49.42 1052.509 01:56:49.42
703 CZ KONOPÍK Jiří Pepa 08:16:49.86 1052.443 01:56:49.86
704 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 12 08:16:50.44 1052.356 01:56:50.44
705 AT OFNER Kurt Abel 08:16:50.85 1052.295 01:56:50.85
706 DE BEHLKE Andreas AB 04 08:16:51.10 1052.257 01:56:51.10
707 SK KONŠ Milan Džidži 08:16:51.71 1052.166 01:56:51.71
708 NO HELGESEN Bjorn Ove King II. 08:16:52.01 1052.121 01:56:52.01
709 AT GASSER Reinhard Gaucho 08:16:52.65 1052.025 01:56:52.65
710 PL KWASNICKI Tomasz Bolek 08:16:52.79 1052.004 01:56:52.79
711 CZ VOZÁK Miroslav Cart 08:16:53.09 1051.959 01:56:53.09
712 SK BCHB Team Fighter 08:16:53.75 1051.860 01:56:53.75
713 DE ZSCHOMMLER Jens Macon 08:16:54.24 1051.786 01:56:54.24
714 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "C" Timo 1 08:16:54.46 1051.753 01:56:54.46
715 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-393 08:16:54.53 1051.743 01:56:54.53
716 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Jožko 08:16:56.10 1051.507 01:56:56.10
717 CZ PINTERA & MAZUCH Karabo 08:16:57.35 1051.320 01:56:57.35
718 SK BINDAS Štefan JUN. SBJ 04 08:16:57.82 1051.250 01:56:57.82
719 CZ HRYČOVSKÝ Pavel Šestka 08:16:59.82 1050.950 01:56:59.82
720 CZ EM-EKO.CZ Joka 08:17:00.68 1050.821 01:57:00.68
721 PL KOZLENIA Artur Janek 08:17:01.64 1050.678 01:57:01.64
722 CZ PŘÍVARA Vladimír Mellody 08:17:02.51 1050.547 01:57:02.51
723 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Nanami 08:17:05.04 1050.169 01:57:05.04
724 DE LECKE Theo & Markus TM 10 08:17:05.40 1050.115 01:57:05.40
725 CZ MALACH Ladislav Rosi 08:17:05.80 1050.056 01:57:05.80
726 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 2594 08:17:06.14 1050.005 01:57:06.14
727 PL BRASZKO Adam i Helena Iskra 08:17:06.74 1049.915 01:57:06.74
728 CZ GRIPENI Čáslav Eskil 08:17:07.24 1049.840 01:57:07.24
729 CZ SKOKAN Pavel Black Jack 08:17:07.64 1049.781 01:57:07.64
730 CZ LAŇKA Alfons Ing. Jirka 08:17:07.70 1049.772 01:57:07.70
731 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Hajni 08:17:08.23 1049.692 01:57:08.23
732 CZ CH.ST. JOPPI + SVĚTLÍK Jiří Kopp Pepa 08:17:09.05 1049.570 01:57:09.05
733 CZ ŠKOVRAN Stanislav Athos 08:17:10.28 1049.386 01:57:10.28
734 AT WEINBERGER Hannes WH 06 08:17:10.56 1049.345 01:57:10.56
735 CH SCHNEEBERGER Roman Snowball 08:17:10.79 1049.310 01:57:10.79
736 DE ZG HELIOS A Zebedee 08:17:10.94 1049.288 01:57:10.94
737 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 4354 08:17:11.26 1049.240 01:57:11.26
738 CZ HRADIL František Frankie 08:17:11.32 1049.231 01:57:11.32
739 DE BEHLKE Andreas AB 05 08:17:11.71 1049.173 01:57:11.71
740 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 07 08:17:13.62 1048.888 01:57:13.62
741 DE SCHWARM Claudia Rainer 08:17:16.38 1048.477 01:57:16.38
742 DE MESTRE SILVA Henrique 08:17:16.92 1048.396 01:57:16.92
743 SK VALÁPKA - POKOPEC Team Stela 08:17:18.86 1048.107 01:57:18.86
744 AT TEAM MÜLVIERTEL Lindtner Peggy Sue 08:17:21.48 1047.717 01:57:21.48
745 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "B" Minnesota 08:17:21.78 1047.673 01:57:21.78
746 DE HEROES OF THE SKY Luka 08:17:25.37 1047.139 01:57:25.37
747 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 07 08:17:28.22 1046.715 01:57:28.22
748 CZ MAKANAKI Team Naki 08:17:30.91 1046.316 01:57:30.91
749 AT GASSER Reinhard Galadrielle 08:17:31.46 1046.234 01:57:31.46
750 NO HELGESEN Bjorn Ove Drevsjo Jr 08:17:32.43 1046.090 01:57:32.43
751 AT KUKLA Josef Isi 08:17:34.25 1045.821 01:57:34.25
752 CH TEAM FROHMATTA Lambrigger Josef Bentley 08:17:35.06 1045.701 01:57:35.06
753 SK BINDAS Štefan JUN. SBJ 03 08:17:35.98 1045.564 01:57:35.98
754 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Rani 08:17:36.60 1045.472 01:57:36.60
755 DE SCHOEN Friedrich Fritz 1 08:17:38.18 1045.238 01:57:38.18
756 CZ ŠKOVRAN Stanislav d´Artagnan 08:17:39.28 1045.075 01:57:39.28
757 HU VIGLIDÁN Ágoston SZA 11 08:17:41.98 1044.676 01:57:41.98
758 CZ HEILMEIER Josef Piškot 08:17:44.97 1044.234 01:57:44.97
759 SK DZURÍK Marián Tobi 8 08:17:45.53 1044.151 01:57:45.53
760 AT NÖRES Kurt Fino 08:17:46.06 1044.073 01:57:46.06
761 DE GOETZ Guenter "A" Bailey 08:17:46.64 1043.987 01:57:46.64
762 DE WICHERT KARL-HEINZ Sebrle 08:17:47.36 1043.881 01:57:47.36
763 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2303 08:17:48.18 1043.759 01:57:48.18
764 CH HÖSLI Walter Raptor 08:17:49.12 1043.621 01:57:49.12
765 CZ KAREL Jan Němčour 08:17:49.76 1043.526 01:57:49.76
766 PL PACEK Wojciech WP 4 08:17:52.38 1043.140 01:57:52.38
767 DE SCHWARM Claudia Gigolo 08:17:55.65 1042.658 01:57:55.65
768 CZ KROČIL Jaroslav Zdenička 08:18:00.73 1041.910 01:58:00.73
769 DE LECKE Theo & Markus TM 05 08:18:13.83 1039.985 01:58:13.83
770 CZ SVOBODA Jiří "B" Romana 1 08:18:39.12 1036.291 01:58:39.12
771 NL PLOEG Bert Dink 08:18:42.22 1035.840 01:58:42.22
772 NL POELMAN Combinatie PC 02 08:18:43.04 1035.721 01:58:43.04
773 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Skye 08:18:47.87 1035.019 01:58:47.87
774 CZ HAŠŠO Slavomír F.C. Vítek 08:18:49.80 1034.739 01:58:49.80
775 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 388 08:18:51.89 1034.435 01:58:51.89
776 CZ SVOBODA Jiří "B" Terezka 1 08:18:56.36 1033.788 01:58:56.36
777 DE TEAM GERMANY Toni Deigner Tornado 08:18:57.02 1033.692 01:58:57.02
778 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Mount 08:18:58.93 1033.415 01:58:58.93
779 CZ RACING WITH TARASTARS Bomboš 08:18:59.17 1033.381 01:58:59.17
780 BE COPPENS Peter Julia 08:18:59.77 1033.294 01:58:59.77
781 CZ HONEŠ Jiří Mara 08:19:01.98 1032.974 01:59:01.98
782 AT STRAIF Walter Wundervoll 08:19:02.42 1032.910 01:59:02.42
783 AT WEINBERGER Hannes WH 59 08:19:02.83 1032.851 01:59:02.83
784 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 08 08:19:04.31 1032.637 01:59:04.31
785 CZ MAČALA Zdeněk Blesk 08:19:07.83 1032.129 01:59:07.83
786 DE FELBINGER Gerhard Eva 08:19:09.08 1031.948 01:59:09.08
787 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Decimus 08:19:10.99 1031.673 01:59:10.99
788 DE SPRANG Matthias MS 05 08:19:11.13 1031.652 01:59:11.13
789 CZ ATH Květná Abonent 11 08:19:12.19 1031.499 01:59:12.19
790 CZ ESHEK Bohdan Luna 08:19:12.63 1031.436 01:59:12.63
791 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "B" Virginia 08:19:14.03 1031.234 01:59:14.03
792 CH WIRZ Team Alaphillippe 08:19:15.17 1031.070 01:59:15.17
793 CZ KONOPÍK Jiří Lucie 08:19:15.65 1031.001 01:59:15.65
794 CZ EM-EKO.CZ Hrusa 08:19:17.10 1030.792 01:59:17.10
795 PL PACEK Wojciech WP 6 08:19:19.41 1030.459 01:59:19.41
796 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Anny 08:19:19.73 1030.413 01:59:19.73
797 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 054 08:19:20.23 1030.341 01:59:20.23
798 CZ LAŇKA Alfons Ing. Laura 08:19:20.48 1030.305 01:59:20.48
799 AT GRATZER Marco "A" Augustus 08:19:20.50 1030.302 01:59:20.50
800 HU GÁBOR Takács TG 561 08:19:20.90 1030.245 01:59:20.90
801 CZ HNILICA Tomáš Tina 08:19:23.44 1029.879 01:59:23.44
802 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Jo 08:19:24.04 1029.793 01:59:24.04
803 SK ČÁNI Ĺudovít Monika 08:19:24.59 1029.714 01:59:24.59
804 SK KONŠ Milan Nikol Star 08:19:27.08 1029.356 01:59:27.08
805 CZ POSPÍŠIL Petr Jako 08:19:27.40 1029.310 01:59:27.40
806 CZ LAŇKA Alfons Ing. Maruš 08:19:27.95 1029.232 01:59:27.95
807 AT HALATSCHEK Dietmar As 2 08:19:28.48 1029.155 01:59:28.48
808 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. Dana 08:19:32.14 1028.630 01:59:32.14
809 DE TEAM SPREEWALD Carnival 08:19:36.95 1027.941 01:59:36.95
810 AT LEICHTFRIED Karin Black 08:19:38.99 1027.649 01:59:38.99
811 PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Gabi 08:19:40.75 1027.397 01:59:40.75
812 DE FRANZISKA "B" Franziska 14 08:19:46.14 1026.626 01:59:46.14
813 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "A" Tecqua 03 08:19:51.91 1025.803 01:59:51.91
814 CZ KLEMENS Karel 7KK 08:19:53.14 1025.627 01:59:53.14
815 CZ REIN Jan "B" Dita 08:20:03.06 1024.215 02:00:03.06
816 DE A-TEAM VECHTMACINE-JOHANNA Kim 08:20:03.63 1024.134 02:00:03.63
817 DE WICHERT KARL-HEINZ Sablikova 08:20:05.21 1023.909 02:00:05.21
818 DE MESTRE SILVA Daniel 08:20:07.80 1023.541 02:00:07.80
819 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Speedy 08:20:10.80 1023.115 02:00:10.80
820 CZ VIKTORÍN Lukáš Luky 08:20:11.33 1023.040 02:00:11.33
821 AT RÖTZER Franz Top 05 08:20:27.80 1020.709 02:00:27.80
822 CZ VIKTORÍN Lukáš Zdenka 08:20:29.09 1020.527 02:00:29.09
823 CZ LAŇKA Alfons Ing. Katka 08:20:35.77 1019.585 02:00:35.77
824 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Venuše 08:20:36.66 1019.459 02:00:36.66
825 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Lambrechts II. 08:20:37.14 1019.392 02:00:37.14
826 AT JAKUPOVIC & NAHIC TEAM King 08:20:38.17 1019.247 02:00:38.17
827 CZ DUDA Přemysl Lara 08:20:38.70 1019.172 02:00:38.70
828 CZ REIN Jan "A" Steve 08:20:40.76 1018.882 02:00:40.76
829 CZ ŠABATA Jan J.Š. 03 08:20:44.10 1018.412 02:00:44.10
830 CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Margerita 08:20:49.40 1017.668 02:00:49.40
831 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Iro 08:20:53.04 1017.157 02:00:53.04
832 AT GRATZER Werner Erfolg 08:20:53.62 1017.076 02:00:53.62
833 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Dave 08:20:55.49 1016.813 02:00:55.49
834 SK COMOREK Pavel Fenomen 08:20:58.02 1016.459 02:00:58.02
835 SK J & I MARTON TEAM Červeň 08:21:01.82 1015.927 02:01:01.82
836 AT WIEFLER Alois Harry 08:21:05.66 1015.390 02:01:05.66
837 DE SEEBACH SIEDLER Team MB 03 08:21:42.41 1010.280 02:01:42.41
838 PL SEDLACEK Josef Kalywar 08:21:51.66 1009.002 02:01:51.66
839 CZ ATH Květná Abonent 13 08:21:53.82 1008.704 02:01:53.82
840 SK TEAM LUTERAN + HRICIK + BAŠISTA Dark George 08:21:55.21 1008.512 02:01:55.21
841 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Karen 08:21:56.03 1008.399 02:01:56.03
842 CZ SVOBODA Jiří "A" Romana 08:21:57.08 1008.255 02:01:57.08
843 AT WENZ Alfred Viki 08:21:58.47 1008.063 02:01:58.47
844 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 12 08:21:59.11 1007.975 02:01:59.11
845 AT JAKUPOVIC & NAHIC TEAM Flash 08:22:02.50 1007.508 02:02:02.50
846 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 2024 08:22:03.53 1007.367 02:02:03.53
847 CZ ELITE GO FAMILY LOFT Lady Bay 08:22:06.90 1006.903 02:02:06.90
848 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Romario 08:22:08.35 1006.704 02:02:08.35
849 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. Michaela 08:22:08.73 1006.652 02:02:08.73
850 SK COMOREK Pavel Raoul 08:22:09.43 1006.556 02:02:09.43
851 DE HOOP Michael Hague 08:22:10.23 1006.446 02:02:10.23
852 CZ KULÍK Přemysl Pegas 08:22:10.75 1006.375 02:02:10.75
853 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 11 08:22:13.57 1005.988 02:02:13.57
854 CZ RACING WITH TARASTARS Kirtap 08:22:18.46 1005.317 02:02:18.46
855 CZ KOCIÁN Milan Fernet 08:22:25.28 1004.384 02:02:25.28
856 CZ GRIPENI Čáslav Speedy 08:22:36.96 1002.789 02:02:36.96
857 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Kim 08:22:45.78 1001.588 02:02:45.78
858 SK COMOREK Pavel Xavier 08:22:46.11 1001.544 02:02:46.11
859 DE LECKE Theo & Markus TM 01 08:23:24.99 996.285 02:03:24.99
860 PL KOZLENIA Boguslawa Mulan 08:23:30.39 995.559 02:03:30.39
861 CZ KLEMENS Karel 9KK 08:23:48.17 993.176 02:03:48.17
862 SK FLIMEL Miroslav Flipper 08:23:48.98 993.068 02:03:48.98
863 DE LECKE Theo & Markus TM 03 08:23:51.49 992.732 02:03:51.49
864 DE HEROES OF THE SKY Liam 08:23:52.74 992.565 02:03:52.74
865 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Nina 08:23:53.60 992.450 02:03:53.60
866 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Buba 08:23:54.22 992.368 02:03:54.22
867 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Imogen 08:23:55.47 992.201 02:03:55.47
868 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 10 08:23:55.78 992.160 02:03:55.78
869 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Lexi 08:23:57.40 991.943 02:03:57.40
870 DE TEAM TEISTUNGEN Groovy 08:24:00.49 991.531 02:04:00.49
871 CZ REIN Jan "A" Luky 08:24:03.99 991.065 02:04:03.99
872 CZ KUDELA Jaromír Ing. Václav 08:24:05.23 990.900 02:04:05.23
873 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Earth 08:24:05.80 990.824 02:04:05.80
874 CZ BECHYNĚ Radek Blauw Bange 08:24:06.24 990.766 02:04:06.24
875 CZ SKOKAN Pavel Desert Rose 08:24:07.15 990.645 02:04:07.15
876 CZ ATH Květná Abonent 20 08:24:10.03 990.262 02:04:10.03
877 SK MAJDÁK Michal Citrin 08:24:10.40 990.213 02:04:10.40
878 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 2504 08:24:10.85 990.153 02:04:10.85
879 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 2172 08:24:15.36 989.554 02:04:15.36
880 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Helena 08:24:16.19 989.444 02:04:16.19
881 CZ KAREL Jan Fortschrit 514 08:24:16.52 989.400 02:04:16.52
882 CZ MACHALA František Dolly 08:24:17.58 989.259 02:04:17.58
883 CZ HANZEL Štefan Han 38 08:24:19.63 988.987 02:04:19.63
884 CZ REIN Jan "A" Sally 08:24:20.13 988.921 02:04:20.13
885 DE GEBHARDT Reinhard Request 08:24:20.36 988.891 02:04:20.36
886 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Jamie 08:24:20.90 988.819 02:04:20.90
887 AT LEICHTFRIED Walter Klugmann 1 08:24:21.33 988.762 02:04:21.33
888 CZ VACEK Josef Jaruška 08:24:22.39 988.622 02:04:22.39
889 PL MICHALAK Bogdan Zajta 28 08:24:25.05 988.269 02:04:25.05
890 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "A" Tecqua 05 08:24:25.55 988.203 02:04:25.55
891 PL BASA M+A Team M 6 08:24:26.22 988.114 02:04:26.22
892 PL SZYMAŃSKI Zbigniew * SZ 87 08:24:26.38 988.093 02:04:26.38
893 DE HEROES OF THE SKY Markus 08:24:26.93 988.021 02:04:26.93
894 CZ STRNAD Jaroslav Markus 08:24:27.72 987.916 02:04:27.72
895 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Heylighen II. 08:24:28.47 987.817 02:04:28.47
896 CZ VACEK Josef Maruška 08:24:28.53 987.809 02:04:28.53
897 DE A-TEAM VECHTMACINE-JOHANNA Rio 08:24:29.50 987.681 02:04:29.50
898 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 05 08:24:30.85 987.502 02:04:30.85
899 PL DABROWSKI Pawel * Dedal 08:24:33.18 987.194 02:04:33.18
900 DE BEHLKE Andreas AB 02 08:24:34.20 987.059 02:04:34.20
901 AT LEICHTFRIED Karin Jo 08:24:35.03 986.950 02:04:35.03
902 AT GRATZER Marco "B" Karl 08:24:35.62 986.872 02:04:35.62
903 CZ FLY YOUNG STARS Bastien 08:24:36.17 986.799 02:04:36.17
904 DE SPRANG Matthias MS 07 08:24:42.87 985.916 02:04:42.87
905 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 10 08:24:44.23 985.737 02:04:44.23
906 DE SCHOEN Friedrich Fritz 6 08:24:48.34 985.196 02:04:48.34
907 SK VALÁPKA - POKOPEC Team Domča 08:24:49.62 985.027 02:04:49.62
908 CZ SVOBODA Jiří "B" Zuzka 1 08:24:50.27 984.942 02:04:50.27
909 DE GOETZ Guenter "B" Bavarian 08:24:54.05 984.445 02:04:54.05
910 CZ KRÁL František Brutus 08:24:55.01 984.319 02:04:55.01
911 AT HOFMANN Leopold HL 3 08:24:55.63 984.237 02:04:55.63
912 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek S 3 08:24:56.09 984.177 02:04:56.09
913 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 11 08:24:58.11 983.912 02:04:58.11
914 DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Sam 08:25:08.21 982.588 02:05:08.21
915 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 2034 08:25:10.35 982.308 02:05:10.35
916 CZ HLAVINKA Josef Raul 08:25:13.59 981.885 02:05:13.59
917 DE SPITZBERG Team Uwe 4 08:25:18.84 981.199 02:05:18.84
918 SK MAJDÁK Michal Jantar 08:25:20.67 980.960 02:05:20.67
919 SK TATRY-DERBY DT 3 08:25:28.30 979.966 02:05:28.30
920 DE TEAM HESSENBOYS One Loft Pigeon Racing THB 27 08:25:37.24 978.804 02:05:37.24
921 PL SMORAWSCY Marek i Jacek Team Monalisa 08:25:44.35 977.881 02:05:44.35
922 SK VALÁPKA - POKOPEC Team Eric 08:25:44.79 977.824 02:05:44.79
923 CZ GRUBER Simon Bulck 08:25:45.86 977.686 02:05:45.86
924 SK DZURÍK Marián Tobi 13 08:25:46.45 977.609 02:05:46.45
925 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "A" Gnittka 2 08:25:46.64 977.585 02:05:46.64
926 CZ LAŇKA Alfons Ing. Marta 08:25:47.14 977.520 02:05:47.14
927 CZ ATH Květná Abonent 6 08:25:47.43 977.482 02:05:47.43
928 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 02 08:25:47.84 977.429 02:05:47.84
929 SK PJ PIGEONS PJ Gerri 08:25:49.48 977.217 02:05:49.48
930 CZ HANZEL Štefan Han 19 08:25:50.62 977.069 02:05:50.62
931 DE TEAM SASSE WELZEL Wüsto.-Becke 4 08:25:51.87 976.908 02:05:51.87
932 SK KUJANIK Team KT 01 08:25:52.50 976.826 02:05:52.50
933 PL DABROWSKI Pawel * Dalia 08:25:53.76 976.663 02:05:53.76
934 SK DZURÍK Marián Tobi 28 08:25:54.33 976.590 02:05:54.33
935 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Little Hanni 08:25:54.69 976.543 02:05:54.69
936 DE ZG HELIOS A Zenith 08:25:56.09 976.362 02:05:56.09
937 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Green Kitt 08:25:58.47 976.055 02:05:58.47
938 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek T 5 08:25:59.94 975.865 02:05:59.94
939 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Kolínek Team 04 08:26:00.59 975.781 02:06:00.59
940 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "C" Timo 4 08:26:02.55 975.528 02:06:02.55
941 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Angelo 08:26:03.22 975.442 02:06:03.22
942 DE SG STEFFL SGS 04 08:26:03.47 975.409 02:06:03.47
943 PL KOZLENIA Artur Adi 08:26:03.96 975.346 02:06:03.96
944 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 12 08:26:05.76 975.114 02:06:05.76
945 DE FRANZISKA "A" Franziska 6 08:26:07.65 974.871 02:06:07.65
946 CZ MAKANAKI Team Maka 08:26:09.10 974.684 02:06:09.10
947 CZ KOCIÁN Milan Myslivec 08:26:09.71 974.605 02:06:09.71
948 DE TEAM WETSCHAFTSTAL "A" Schinze 2 08:26:10.23 974.538 02:06:10.23
949 NO HELGESEN Bjorn Ove Gomez 280 08:26:10.37 974.520 02:06:10.37
950 DE HOCHSCHERFF Udo Fabi 08:26:10.75 974.471 02:06:10.75
951 DE GOETZ Guenter "A" Benno 08:26:14.95 973.931 02:06:14.95
952 BE COPPENS Peter Monita 08:26:17.13 973.651 02:06:17.13
953 SK TATRY-DERBY DT 4 08:26:17.96 973.544 02:06:17.96
954 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Hi Jinx 08:26:19.59 973.335 02:06:19.59
955 AT GRATZER Marco "A" New Speedy 08:26:20.03 973.278 02:06:20.03
956 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Paszek 08:26:23.03 972.893 02:06:23.03
957 DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Nici 08:26:23.92 972.779 02:06:23.92
958 CZ HONEŠ Jiří Doctor 08:26:24.71 972.678 02:06:24.71
959 DE LECKE Theo & Markus TM 07 08:26:25.35 972.596 02:06:25.35
960 CZ HLAVINKA Josef Mohamed 08:26:26.23 972.483 02:06:26.23
961 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Achim 08:26:27.51 972.319 02:06:27.51
962 SK LABON Matúš & Jakub MJ 01 08:26:29.60 972.051 02:06:29.60
963 HU GÁBOR Takács TG 583 08:26:41.67 970.508 02:06:41.67
964 DE WICHERT KARL-HEINZ Zelezny 08:26:56.44 968.626 02:06:56.44
965 AT RÖTZER Franz Top 09 08:26:58.54 968.359 02:06:58.54
966 DE ZSCHOMMLER Jens Akron 08:27:04.33 967.623 02:07:04.33
967 CH WIRZ Team Pogacar 08:27:06.33 967.370 02:07:06.33
968 CZ VLČEK Jiří Caroll 08:27:07.34 967.242 02:07:07.34
969 AT KOSEL / EHMANN Team Fynn 08:27:10.90 966.790 02:07:10.90
970 CZ REIN Jan "A" Ann 08:27:11.13 966.761 02:07:11.13
971 CZ HRADIL František Harold 08:27:12.45 966.594 02:07:12.45
972 CH HÖSLI Walter Lichtning 08:27:17.29 965.981 02:07:17.29
973 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 07 08:27:17.59 965.943 02:07:17.59
974 DE BRANDT Daniel ORL Magdaleno Neuner 08:27:19.04 965.760 02:07:19.04
975 CZ ŠKOVRAN Stanislav Porthos 08:27:25.67 964.923 02:07:25.67
976 CZ ACADEMY LOFT "C" Academy 4174 08:27:29.48 964.442 02:07:29.48
977 CZ VACEK Josef Zdenda 08:27:30.22 964.349 02:07:30.22
978 DE SG STEFFL SGS 12 08:27:32.50 964.061 02:07:32.50
979 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3642 08:27:35.09 963.735 02:07:35.09
980 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Jana 08:27:37.08 963.485 02:07:37.08
981 CZ VACEK Josef Monča 08:27:41.29 962.955 02:07:41.29
982 CZ VACEK Josef Magdalenka 08:28:04.70 960.022 02:08:04.70
983 CZ REIN Jan "B" Black 08:28:07.45 959.678 02:08:07.45
984 CZ HNILICA Tomáš Dino 08:28:26.87 957.260 02:08:26.87
985 SK KONŠ Milan Čert 08:28:29.07 956.987 02:08:29.07
986 AT TEAM MÜLVIERTEL Lindtner Kareleno 08:28:31.82 956.646 02:08:31.82
987 CZ ESHEK Bohdan Alisa 08:28:32.55 956.555 02:08:32.55
988 DE SG STEFFL SGS 05 08:28:51.31 954.234 02:08:51.31
989 CZ KLEMENS Karel 4K 08:28:52.90 954.038 02:08:52.90
990 DE GOETZ Guenter "A" Bjarne 08:28:58.48 953.350 02:08:58.48
991 DE HIENZSCH Frank FH 3 08:29:05.67 952.465 02:09:05.67
992 CH HÖSLI Walter Hornet 08:29:15.70 951.233 02:09:15.70
993 DE SPRANG Matthias MS 03 08:29:23.14 950.322 02:09:23.14
994 CZ IŠTVÁNEK & ŠIK Team Erik 08:29:23.69 950.254 02:09:23.69
995 CZ ROMANČÍK Jaromír Michal 08:29:27.94 949.734 02:09:27.94
996 DE FRANZISKA "B" Franziska 9 08:29:40.16 948.243 02:09:40.16
997 DE SPRANG Matthias MS 08 08:29:46.58 947.461 02:09:46.58
998 AT ECKHARDT Markus Ecki´s Marusha 08:29:53.28 946.646 02:09:53.28
999 CZ VLČEK Jiří Italica 08:30:08.36 944.818 02:10:08.36
1000 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Don Karlos 08:30:58.75 938.760 02:10:58.75
1001 DE SPITZBERG Team Uwe 1 08:30:59.79 938.636 02:10:59.79
1002 DE SPITZBERG Team Uwe 5 08:31:04.14 938.117 02:11:04.14
1003 DE FRANZISKA "A" Franziska 4 08:31:05.25 937.984 02:11:05.25
1004 DE TEAM LINDENHOF SB 06 08:31:26.56 935.450 02:11:26.56
1005 DE SG STEFFL SGS 01 08:31:27.14 935.381 02:11:27.14
1006 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 9 08:31:28.49 935.221 02:11:28.49
1007 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Eminem 08:31:32.24 934.776 02:11:32.24
1008 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek T 2 08:31:34.41 934.519 02:11:34.41
1009 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 384 08:31:44.52 933.324 02:11:44.52
1010 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3652 08:31:55.62 932.015 02:11:55.62
1011 CH SCHNEEBERGER Roman Snowwhite 08:33:08.55 923.507 02:13:08.55
1012 CZ BECHYNĚ Radek Dreamy 08:33:09.06 923.448 02:13:09.06
1013 PL MICHALAK Bogdan Niunias 24 08:33:09.83 923.359 02:13:09.83
1014 CH SCHNEEBERGER Roman Snowfighter 08:33:10.14 923.323 02:13:10.14
1015 DE TEAM HESSENBOYS One Loft Pigeon Racing THB 72 08:33:12.01 923.107 02:13:12.01
1016 CZ HNILICA Tomáš Laura 08:33:18.87 922.315 02:13:18.87
1017 CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 1 08:33:22.88 921.853 02:13:22.88
1018 SK BLAHOVSKÝ M. + HNILIČKA M. Luke Cage 08:33:24.13 921.709 02:13:24.13
1019 DE GOETZ Guenter "A" Bacca 08:33:35.39 920.414 02:13:35.39
1020 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Tertius 08:33:40.92 919.780 02:13:40.92
1021 CZ KAREL Jan Case 08:33:44.63 919.355 02:13:44.63
1022 CZ KULÍK Přemysl Lord 08:33:51.95 918.517 02:13:51.95
1023 DE MESTRE SILVA Tiago 08:34:07.12 916.785 02:14:07.12
1024 CZ KUDELA Jaromír Ing. Anna 08:34:12.33 916.192 02:14:12.33
1025 CZ ŠKOVRAN Stanislav Aramis 08:34:20.32 915.284 02:14:20.32
1026 AT STRAIF Walter Wera 08:34:28.95 914.305 02:14:28.95
1027 CZ GRUBER Simon Aramis 08:34:34.33 913.696 02:14:34.33
1028 CZ MACHALA František Lukas 08:34:39.93 913.062 02:14:39.93
1029 AT WEINBERGER Hannes WH 23 08:34:42.45 912.778 02:14:42.45
1030 CZ KULÍK Přemysl Lada 08:34:46.72 912.296 02:14:46.72
1031 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 056 08:34:47.43 912.216 02:14:47.43
1032 CZ ROMANČÍK Jaromír Jarda 08:34:48.93 912.046 02:14:48.93
1033 CZ GRIPENI Čáslav Semil 08:34:50.82 911.833 02:14:50.82
1034 CZ GRUBER Lubomír Pavlínka 08:35:11.06 909.558 02:15:11.06
1035 SK TATRY-DERBY DT 5 08:35:15.36 909.076 02:15:15.36
1036 CZ KAREL Jan John Deere 08:35:30.21 907.416 02:15:30.21
1037 CZ KONEČNÝ Vlastimil Pola 08:35:31.41 907.282 02:15:31.41
1038 CZ MADE IN VYSEKAL JÄGERNDORF - SILESIA TEAM Hujer 08:35:58.81 904.235 02:15:58.81
1039 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 10 08:36:05.84 903.456 02:16:05.84
1040 CZ VLČEK Jiří Shyrlei 08:36:53.53 898.211 02:16:53.53
1041 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 6 08:37:25.61 894.716 02:17:25.61
1042 SK FLIMEL Miroslav Fliss 08:37:59.49 891.055 02:17:59.49
1043 AT WIEFLER Alois Helmut 08:38:08.32 890.106 02:18:08.32
1044 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 8 08:38:20.45 888.805 02:18:20.45
1045 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "A" Tecqua 01 08:38:26.27 888.182 02:18:26.27
1046 CZ KONEČNÝ Vlastimil Janka 08:38:31.13 887.663 02:18:31.13
1047 ES USO ASKARRA Odei 08:38:34.86 887.264 02:18:34.86
1048 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Quintus 08:39:22.57 882.202 02:19:22.57
1049 DE SKOPLJAK Denis Deedle 08:40:46.41 873.446 02:20:46.41
1050 DE WINGS 2 WIN WW 02 08:40:48.05 873.276 02:20:48.05
1051 CZ PŘÍVARA Vladimír Matty 08:40:57.29 872.322 02:20:57.29
1052 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Lore 08:41:01.35 871.903 02:21:01.35
1053 PL SZYMAŃSKI Zbigniew * SZ 90 08:41:04.38 871.591 02:21:04.38
1054 AT TEAM ROTER BARON TRB 8 08:41:05.18 871.509 02:21:05.18
1055 AT HALATSCHEK Dietmar Scharlie 08:41:09.28 871.087 02:21:09.28
1056 AT BUTYKA Ferenc Ferenc 17 08:41:24.11 869.564 02:21:24.11
1057 CZ KLEMENSOVÁ Jaroslava Many 08:41:56.56 866.251 02:21:56.56
1058 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Poppy 08:42:01.70 865.729 02:22:01.70
1059 CZ JELÍNEK Václav Tomáš 08:43:09.77 858.868 02:23:09.77
1060 CZ HANZEL Štefan Han 34 08:43:57.98 854.075 02:23:57.98
1061 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Patrick 08:44:19.24 851.978 02:24:19.24
1062 CZ KAREL Jan Zetor 08:44:43.55 849.593 02:24:43.55
1063 AT NAGELHOFER Robert Hahnenfuss 1059 08:44:48.66 849.093 02:24:48.66
1064 CZ ČERVEŇÁK Radek Saturnin 08:44:55.47 848.428 02:24:55.47
1065 CZ DVOŘÁK Zbyněk Fabio 08:45:20.87 845.957 02:25:20.87
1066 AT MARCHAT Franz Mogli 08:46:30.60 839.246 02:26:30.60
1067 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Alex 08:46:45.68 837.809 02:26:45.68
1068 AT GASSER Reinhard Gambit 08:46:47.61 837.626 02:26:47.61
1069 CZ VACEK Josef Generál 08:46:57.49 836.687 02:26:57.49
1070 CH SCHNEEBERGER Roman Snowgun 08:47:21.21 834.442 02:27:21.21
1071 PL PACEK Wojciech WP 2 08:47:22.11 834.357 02:27:22.11
1072 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Trengfa 08:47:45.02 832.201 02:27:45.02
1073 CZ KONOPÍK Jiří Hektor 08:48:17.12 829.199 02:28:17.12
1074 PL SZYMCZYK Wiktor Ania 08:48:48.10 826.321 02:28:48.10
1075 CH SCHNEEBERGER Roman Sapphire 08:48:53.02 825.866 02:28:53.02
1076 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek S 5 08:49:01.66 825.068 02:29:01.66
1077 CZ PŘÍVARA Vladimír Besty 08:49:03.75 824.875 02:29:03.75
1078 CZ VACEK Josef Barunka 08:51:57.71 809.137 02:31:57.71
1079 SK PJ PIGEONS PJ Matwist 08:52:01.34 808.815 02:32:01.34
1080 CZ HLOUŠ Pavel Miserly 08:52:04.90 808.500 02:32:04.90
1081 PT PEDRO PORTO Project X Polo 08:52:07.33 808.285 02:32:07.33
1082 AT TEAM ROTER BARON TRB 6 08:52:14.07 807.688 02:32:14.07
1083 CZ GRUBER Simon Hardy 08:52:23.21 806.881 02:32:23.21
1084 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Ares Power 08:52:43.84 805.064 02:32:43.84
1085 DE WINGS 2 WIN WW 04 08:53:29.22 801.097 02:33:29.22
1086 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Märchenwald 70 08:55:33.32 790.445 02:35:33.32
1087 AT BUTYKA Ferenc Ferenc 35 08:56:04.01 787.855 02:36:04.01
1088 ES USO ASKARRA Eguzki 08:56:33.17 785.409 02:36:33.17
1089 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" One For Mee II. 08:56:36.11 785.163 02:36:36.11
1090 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Tessa 08:56:59.98 783.174 02:36:59.98
1091 CZ DUDA Přemysl Hary 08:57:46.61 779.316 02:37:46.61
1092 SK FLIMEL Miroslav Flint 08:57:57.32 778.435 02:37:57.32
1093 PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Harry 08:57:58.97 778.300 02:37:58.97
1094 AT ECKHARDT Markus Ecki´s Grizzly 08:58:12.26 777.210 02:38:12.26
1095 DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Jacky 08:58:34.72 775.375 02:38:34.72
1096 CZ GORCA TEAM Karina 08:58:45.01 774.538 02:38:45.01
1097 AT STRAIF Walter Wichtl 08:58:46.28 774.435 02:38:46.28
1098 AT TEAM MÜLVIERTEL Lindtner Karelena 08:58:48.46 774.257 02:38:48.46
1099 DE SEEBACH SIEDLER Team MB 04 08:58:50.01 774.131 02:38:50.01
1100 AT LEICHTFRIED Karin Felicitas 08:58:53.36 773.859 02:38:53.36
1101 CZ SKOKAN Pavel Black Pearl 08:59:35.52 770.452 02:39:35.52
1102 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Thor 09:00:38.91 765.385 02:40:38.91
1103 CZ GRUBER Simon Terezka 09:00:48.56 764.620 02:40:48.56
1104 AT ECKHARDT Markus Ecki´s 10 09:02:55.49 754.692 02:42:55.49
1105 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 8 09:04:07.59 749.166 02:44:07.59
1106 SK MOKOŠ + VÁROŠ Molly 09:04:11.99 748.831 02:44:11.99
1107 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 08 09:04:13.50 748.717 02:44:13.50
1108 CZ HLAVINKA Josef Paolo 09:04:47.54 746.139 02:44:47.54
1109 CZ ROMANČÍK Jaromír Depař 09:05:44.05 741.899 02:45:44.05
1110 CH WIRZ Team Valverde 09:07:18.52 734.917 02:47:18.52
1111 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Kolínek Team 06 09:11:13.38 718.116 02:51:13.38
1112 CZ SVOBODA Jiří "B" Lenka 1 09:11:23.61 717.402 02:51:23.61
1113 CZ LAŇKA Alfons Ing. Mirek 09:12:17.04 713.694 02:52:17.04
1114 NO HELGESEN Bjorn Ove Lady Atomic 09:12:25.01 713.144 02:52:25.01
1115 CZ REIN Jan "A" Kali 09:12:30.19 712.787 02:52:30.19
1116 SK MTS ŽILINA Laš + Ondro MTS 05 09:12:31.98 712.664 02:52:31.98
1117 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "B" Alabama 09:12:33.70 712.545 02:52:33.70
1118 DE HOOP Michael Haimo 09:12:39.73 712.131 02:52:39.73
1119 SK LAŠ Vladimír Las 6 09:12:48.02 711.561 02:52:48.02
1120 CZ IŠTVÁNEK & ŠIK Team Lucka 09:12:58.79 710.823 02:52:58.79
1121 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Mini Heruv 67 09:13:58.77 706.738 02:53:58.77
1122 AT MARCHAT Franz Willis Lieveling 09:16:13.22 697.751 02:56:13.22
1123 CZ KLEMENS Karel 1K 09:16:28.58 696.739 02:56:28.58
1124 SK PRÍVARA Pavol Kinčen-Luci 09:17:59.15 690.830 02:57:59.15
1125 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Lambrechts 09:24:17.95 667.165 03:04:17.95
1126 AT MARCHAT Franz Route Sixty Six 09:25:05.72 664.296 03:05:05.72
1127 CZ BUREŠ + PÍTRA Team "A" Anet 09:25:08.17 664.149 03:05:08.17
1128 CZ ACADEMY LOFT "A" Academy 3163 09:25:14.44 663.774 03:05:14.44
1129 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Nadine 09:25:38.20 662.358 03:05:38.20
1130 AT BLIEGE Felix Gerhard 09:31:19.77 642.651 03:11:19.77
1131 PL SEDLACEK Josef Morning Cry 09:31:22.22 642.513 03:11:22.22
1132 CZ EM-EKO.CZ Zuza 09:31:25.13 642.351 03:11:25.13
1133 CZ HONEŠ Jiří Karlos 09:31:25.96 642.304 03:11:25.96
1134 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 4 09:31:47.18 641.120 03:11:47.18
1135 CZ REIN Jan "A" Tom 09:31:53.57 640.764 03:11:53.57
1136 DE GOETZ Guenter "A" Bella* 09:32:27.25 638.895 03:12:27.25
1137 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Hana´s Star 09:36:18.01 626.377 03:16:18.01
1138 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 326 09:36:18.55 626.349 03:16:18.55
1139 CZ FLY YOUNG STARS Kryštof 09:39:28.65 616.400 03:19:28.65
1140 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Mickey 09:39:31.72 616.242 03:19:31.72
1141 HU SZALMA - BACSKAI Team Santos 09:40:47.56 612.363 03:20:47.56
1142 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team der Zahme 09:42:17.53 607.824 03:22:17.53
1143 DE SG STEFFL SGS 10 09:44:34.94 601.020 03:24:34.94
1144 DE SCHWARM Claudia Rembrandt 09:44:38.90 600.826 03:24:38.90
1145 CZ MADE IN VYSEKAL JÄGERNDORF - SILESIA TEAM Hujerka 09:46:13.11 596.251 03:26:13.11
1146 DE SG SCHMIDT - SOMMER Aurora 09:49:09.10 587.889 03:29:09.10
1147 BE COPPENS Peter Jerry 09:55:21.04 570.966 03:35:21.04
1148 PL WRÓBEL Michal & Patryk "C" Don Haraka 09:56:51.83 566.983 03:36:51.83
1149 TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "A" Tecqua 06 09:57:07.46 566.302 03:37:07.46
1150 CZ GRUBER Lubomír Zdeňka 09:57:27.35 565.439 03:37:27.35
1151 DE MESTRE SILVA Miguel 10:00:04.45 558.712 03:40:04.45
1152 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 04 10:05:24.23 545.501 03:45:24.23
1153 AT NAGELHOFER Robert Orchidee 1028 10:12:50.21 528.087 03:52:50.21
1154 PL BASA M+A Team M 2 10:23:46.32 504.398 04:03:46.32
1155 CZ CH.ST. JOPPI + SVĚTLÍK Jiří Kopp Bělouš 2 10:34:30.46 483.121 04:14:30.46
1156 CZ TEAM ZEMAN + KAŠUBA ZK 2 10:36:10.34 479.982 04:16:10.34
1157 DE HÖRNIG Rainer Rocksy 10:39:46.46 473.326 04:19:46.46
1158 CZ BECHYNĚ Radek Dark Punch 10:39:48.87 473.253 04:19:48.87
1159 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 381 11:07:25.64 427.788 04:47:25.64
1160 DE WICHERT KARL-HEINZ Zatopek 11:07:57.22 427.006 04:47:57.22
1161 DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-2072 11:11:43.88 421.477 04:51:43.88
1162 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 4 11:14:55.86 416.904 04:54:55.86
1163 PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Bizon 11:27:34.54 399.765 05:07:34.54
1164 PL DABROWSKI Pawel * Ikar 11:30:16.18 396.294 05:10:16.18
1165 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" River 11:32:16.29 393.754 05:12:16.29
1166 PL KOZLENIA Artur Klara 12:29:51.05 332.453 06:09:51.05
1167 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Eura 12:57:37.19 309.235 06:37:37.19
1168 AT GRATZER Marco "A" Gaspar 13:02:03.01 305.828 06:42:03.01
1169 CZ LAŇKA Alfons Ing. Fony 13:48:06.55 274.393 07:28:06.55
1170 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 376 13:57:14.57 268.912 07:37:14.57
1171 DE BEHLKE Andreas AB 03 14:05:07.27 264.357 07:45:07.27
1172 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Water 14:13:34.73 259.636 07:53:34.73
1173 DE GOETZ Guenter "B" Barra 14:39:17.38 246.266 08:19:17.38
1174 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Šurmen 15:14:27.11 230.064 08:54:27.11
1175 DE A-TEAM VECHTMACINE-JOHANNA Finn 15:27:52.19 224.429 09:07:52.19
1176 CZ CH.ST. JOPPI + SVĚTLÍK Jiří Kopp Jurášek 3 15:54:01.36 214.204 09:34:01.36
1177 AT TEAM MÜLVIERTEL Lindtner Indigo Figther 16:08:11.29 209.045 09:48:11.29
1178 DE SCHWARM Claudia Donnerhall 16:11:34.85 207.846 09:51:34.85
1179 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "C" Ballon 16:25:05.94 203.203 10:05:05.94
1180 CZ SKOKAN Pavel Black Panther 16:40:32.60 198.146 10:20:32.60
1181 CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 3114 16:47:46.57 195.863 10:27:46.57
1182 DE GOETZ Guenter "B" Bruno 17:07:25.75 189.917 10:47:25.75
1183 AT WIEFLER Alois Jan 17:15:42.06 187.521 10:55:42.06
1184 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Adrian 17:24:25.07 185.061 11:04:25.07
1185 SK OVŠÁK + MICHALČÍK Vrieska 17:29:59.12 183.523 11:09:59.12
1186 CH SCHNEEBERGER Roman Snowcloud 17:34:53.74 182.188 11:14:53.74
1187 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp WB 01 18:13:39.69 172.292 11:53:39.69
1188 CZ TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "C" SP 2078 18:13:52.59 172.240 11:53:52.59
1189 DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 1 18:14:05.02 172.190 11:54:05.02
1190 PL TEAM MATUSZNY & ZDZUJ * Emi 18:14:06.82 172.183 11:54:06.82
1191 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Ocean 18:14:32.33 172.080 11:54:32.33
1192 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Septimus 18:14:54.61 171.991 11:54:54.61
1193 CZ GRUBER Simon John 18:29:02.47 168.657 12:09:02.47
1194 CZ ŠABATA Jan J.Š. 02 18:30:30.39 168.319 12:10:30.39
1195 CZ SKOKAN Pavel Bloody Mary 18:35:55.59 167.079 12:15:55.59
1196 CZ KROČIL Jaroslav Apoléna 18:40:06.62 166.135 12:20:06.62
1197 CZ MACHALA František Tomas 18:54:43.42 162.918 12:34:43.42
1198 SK VOJTKO Milan Emil 19:10:56.16 159.492 12:50:56.16
1199 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Quartus 19:20:56.27 157.449 13:00:56.27
1200 CZ PINTERA & MAZUCH Jupidka 19:32:53.16 155.077 13:12:53.16
1201 DE SCHWARM Claudia Volker 19:35:40.74 154.532 13:15:40.74
1202 CZ VLČEK Jiří Don 19:42:21.40 153.246 13:22:21.40
1203 CZ FLY YOUNG STARS Berenika 19:48:10.57 152.143 13:28:10.57
1204 DE WINGS 2 WIN WW 06 07:00:41.73 83.041 24:40:41.73
1205 AT KUTLESA Slavko SLK 49 07:00:50.21 83.033 24:40:50.21
1206 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Vojta 07:01:12.04 83.012 24:41:12.04
1207 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "A" Kim 07:01:38.75 82.987 24:41:38.75
1208 DE TEAM GERMANY Toni Deigner Tootles 07:03:14.29 82.898 24:43:14.29
1209 CH JUD Roman Hurricane 07:03:25.36 82.888 24:43:25.36
1210 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 02 07:03:40.08 82.874 24:43:40.08
1211 AT STEINER Alfred Fin 14 07:05:04.46 82.796 24:45:04.46
1212 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Zdeněk 07:16:19.15 82.174 24:56:19.15
1213 SK LABON Matúš & Jakub MJ 02 07:17:03.98 82.133 24:57:03.98
1214 CZ JAVŮREK Miloš BOBmurder 07:18:40.63 82.044 24:58:40.63
1215 AT RÖTZER Franz Top 02 07:24:11.60 81.743 25:04:11.60
1216 DE SEEBACH SIEDLER Team MB 06 07:34:07.01 81.208 25:14:07.01
1217 CZ REIN Jan "B" Paul 07:34:49.73 81.170 25:14:49.73
1218 SK PJ PIGEONS PJ Danny 07:36:42.89 81.069 25:16:42.89
1219 CZ ATH Květná Abonent 15 07:40:43.43 80.855 25:20:43.43
1220 SK BINDAS Štefan JUN. SBJ 02 07:41:51.76 80.794 25:21:51.76
1221 CZ DVOŘÁK Zbyněk Joan 07:49:01.91 80.416 25:29:01.91
1222 DE SKOPLJAK Denis Deco 07:53:28.39 80.183 25:33:28.39
1223 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Simon 08:03:23.51 79.667 25:43:23.51
1224 NO HELGESEN Bjorn Ove Silver Channel 08:03:28.03 79.664 25:43:28.03
1225 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 08:03:32.55 79.660 25:43:32.55
1226 SK TEAM LUTERAN + HRICIK + BAŠISTA White Dream 08:07:48.44 79.440 25:47:48.44
1227 CZ IŠTVÁNEK & ŠIK Team Vichr 1 08:12:23.53 79.206 25:52:23.53
1228 CZ LAŇKA Alfons Ing. David 08:14:19.94 79.107 25:54:19.94
1229 DE WOLTERINK Gerald Gerald 536 08:18:34.87 78.891 25:58:34.87
1230 SK MTS ŽILINA Laš + Ondro MTS 03 08:20:58.72 78.770 26:00:58.72
1231 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Unodecimus 08:22:04.19 78.715 26:02:04.19
1232 DE ZG HELIOS A Zeplin 08:24:55.86 78.571 26:04:55.86
1233 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp WB 05 08:42:03.10 77.721 26:22:03.10
1234 DE LECKE Theo & Markus TM 08 08:47:24.78 77.458 26:27:24.78
1235 AT HOFMANN Leopold HL 6 08:54:48.12 77.099 26:34:48.12
1236 AT NÖRES Kurt Atomic 09:14:33.91 76.155 26:54:33.91
1237 DE SG STEFFL SGS 09 09:26:31.93 75.595 27:06:31.93
1238 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 3 09:31:32.20 75.363 27:11:32.20
1239 CZ MALACH Ladislav Wirra 09:42:12.25 74.874 27:22:12.25
1240 DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Bente 10:05:56.89 73.807 27:45:56.89
1241 SK DZURÍK Marián Tobi 6 18:42:55.42 56.327 36:22:55.42
1242 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Favorit 18:43:05.06 56.323 36:23:05.06
1243 CZ TS SPOL Suchomel + Tomek T 4 18:43:25.07 56.314 36:23:25.07
1244 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 04 18:43:25.98 56.314 36:23:25.98
1245 HU SZALMA - BACSKAI Team Saffron 18:43:39.44 56.308 36:23:39.44
1246 AT ECKHARDT Markus Ecki´s Giant 18:43:50.22 56.304 36:23:50.22
1247 CZ KLEMENSOVÁ Sára Flákota 18:43:53.07 56.302 36:23:53.07
1248 HU SZALMA - BACSKAI Team Samara 18:43:54.95 56.302 36:23:54.95
1249 CH TEAM FROHMATTA Lambrigger Josef Fabulous 18:44:28.31 56.287 36:24:28.31
1250 CZ DVOŘÁK Zbyněk Danilo 18:44:38.40 56.283 36:24:38.40
1251 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Laura 18:44:48.11 56.279 36:24:48.11
1252 PL BRASZKO Adam i Helena Gucio 18:45:16.64 56.267 36:25:16.64
1253 CH SCHNEEBERGER Roman Snowarrow 07:20:27.10 28.070 73:00:27.10
1254 SK BINDAS Štefan JUN. SBJ 06 15:10:11.67 25.351 80:50:11.67
1255 AT WEINBERGER Hannes WH 03 15:10:55.32 25.347 80:50:55.32
1256 SK COMOREK Pavel Clio 19:09:37.45 13.067 156:49:37.45
1257 AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Primus 08:46:56.59 10.539 194:26:56.59
1258 CR CULIC Denis Dubrovnik Sunset 08:47:04.85 10.539 194:27:04.85
1259 SK DZURÍK Marián Tobi 15 08:51:04.24 10.535 194:31:04.24
1260 CZ RACING WITH TARASTARS Marcea Cabello 09:18:54.89 7.676 266:58:54.89
1261 PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 12 14:07:38.52 7.540 271:47:38.52
1262 PL SZYMAŃSKI Zbigniew * SZ 89 08:59:52.73 7.050 290:39:52.73
1263 DE TEAM SASSE WELZEL Gock.-Koch II. 8 17:59:12.76 6.839 299:39:12.76
1264 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan C 1 10:51:25.57 6.474 316:31:25.57
1265 SK HROZEN Peter Aneta 10:03:49.85 5.634 363:43:49.85
1266 DE TEAM GERMANY - W A Waldow + Silvia Thiel WS 3 10:45:08.57 5.276 388:25:08.57
1267 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf ART 03 10:45:18.57 5.276 388:25:18.57
1268 DE RÖDERTALFLIEGER TREPTE Team Doleng 10:26:09.58 4.699 436:06:09.58
1269 CZ GRUBER Simon Blue Jack 12:12:16.57 4.019 509:52:16.57
1270 CZ REIN Jan "A" Ferry 14:24:01.42 4.002 512:04:01.42
1271 AT HÖLD Erich Paul 11:40:34.00 3.256 629:20:34.00
1272 DE SPRANG Matthias MS 04 13:06:51.45 3.130 654:46:51.45

Zobrazit / skrýt podrobnosti k doletu

Nedolétlí holubi

Tabulka obsahuje seznam holubů, kteří byli na tento závod nasazeni, ale zatím nedoletěli.

  Jméno chovatele Jméno holuba
CZ ACADEMY LOFT "B" Academy 2644
PL BASA M+A Team M 1
DE BÖHME & KUNZE TEAM M+M+J+J Tomke
CZ BUREŠ Team Pálava
BE COPPENS Peter Hardy
BE COPPENS Peter Martin
CR CULIC Denis Beautiful Croatia
CZ ČERVEŇÁK Radek Dido
AT EBERHART & DR. DEISCHLER Walter + Hubert Octavus
AT ECKHARDT Markus Ecki´s Apollo
DE FAMILIE MEIER Joss Stone
DE FAMILIE SOELLNER F.S. 10
SK FLIMEL Miroslav Flicker
HU GÁBOR Takács TG 559
DE GOETZ Guenter "B" Bahati
CZ GORCA TEAM Fandy
CZ GRIPENI Čáslav Míša
CZ GRIPENI Čáslav Black
DE HIENZSCH Frank FH 6
CZ HLAVINKA Josef Biba
AT HÖLD Erich Susanne
SK HRNČIAR PETER & MIRO Team PM 03
CZ HRUDA Jan Karel 2
CZ CH.ST. JOPPI + SVĚTLÍK Jiří Kopp Bělouš 1
CZ JELÍNEK Václav Hugo
CZ KONOPÍK Jiří Lord
SK KONŠ Milan Belgo
SK KONŠ Milan Harry
CZ KRATOCHVÍL Dušan Dušan 2
CZ KROČIL Jaroslav Artuš
CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Grass
AT KUTLESA Slavko SLK 67
PL LACH Adrian * Figifigi
AT LEICHTFRIED Walter Luc 1
CZ MAJKA + JAN TEAM Martin
AT MARCHAT Franz Seban
PL MAZIARZ RACING TEAM MRT 07
SK MOKOŠ + VÁROŠ Vadara
SK MTS ŽILINA Laš + Ondro MTS 06
PL PACEK Wojciech WP 3
PL PACEK Wojciech WP 5
SK PJ PIGEONS PJ Vikonsta
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Caesar
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS TEAM "B" Dylan
DE SEEBACH SIEDLER Team MB 02
DE SG RÖHLIG & BUKOWSKI Pia 7
CH SCHNEEBERGER Roman Snowstorm
CH SCHNEEBERGER Roman Snowfall
CH SCHNEEBERGER Roman Snowbird
DE SPITZBERG Team Uwe 3
DE SPRANG Matthias MS 02
DE SPRANG Matthias MS 06
AT STEINER Alfred Fin 49
AT STRAIF Walter Wendy
AT STRAIF Walter Williems
AT STRAIF Walter Wanda
AT STRAIF Walter Walpurga
AT STRAIF Walter Waleta
CZ SVOBODA Jiří "A" Terezka
CZ SVOBODA Jiří "B" Ela 1
PL SZYMCZYK Wiktor Ala
DE TARGATZ Angela Dr. Dr 3
DE TARGATZ Angela Dr. Dr 5
SK TATRY-DERBY DT 8
TH TEAM DR. TEERACHON-TEC "B" Rach 08
CH TEAM FROHMATTA Lambrigger Josef Tiesto
AT TEAM ROTER BARON TRB 4
DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "A" SP 321
DE TEAM SENOHRABEK & ROST B.+ J.+ S. "B" SP-397
DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp WB 04
DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp WB 06
CZ TS SPOL Suchomel + Tomek S 2
CZ VACEK Josef Laďka
DE WICHERT KARL-HEINZ Koukalova
CH WIRZ Team Greipel
CH WIRZ Team Sagan
PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Szakal
PL WRÓBEL Michal & Patryk "B" Rachel
DE ZG HELIOS A Zepher
DE ZSCHOMMLER Jens Zeppelin
CZ ŽLIČAŘ Roman Quatro 54

DOLET_PPC_LC

Dolet mimo závod

Tabulka obsahuje seznam holubů, kteří se během čekání na tento dolet vrátili z přechozích závodů - tzn. nebyli na tento závod nasazeni.

  Jméno chovatele Jméno holuba Čas doletu
DE FELBINGER Gerhard Adam 07:14:19
HU GÁBOR Scheily SCH 665 18:55:45
AT GRATZER Werner Beinhart 07:48:16
CZ GRUBER Lubomír Adélka 08:08:15
CH JUD Roman Tomahawk 08:31:05
CZ REIN Jan "B" Lola 17:08:15
DE SPITZBERG Team Uwe 2 10:15:52
CH TEAM FROHMATTA Lambrigger Josef Dracula 08:14:59
DE TEAM GERMANY - W A Waldow + Silvia Thiel WS 4 08:12:05
CH VALOFT Swiss Racing Pigeons Sohn Pronto 18:15:10
PL WRÓBEL Michal & Patryk "A" Arteon 14:18:24
CH ZG HELIOS B ZG 03 07:02:57
CZ ŽLIČAŘ Roman Quatro 64 08:16:54

DOLET_PPC_LC

 

Přihlásit se



Partneři